לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98819,881 עוקבים אודות עסקים

פורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 

אודות הפורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום קידום אתרים של תפוז!
נא להתנהג בהתאם שלא נעשה לכם NOINDEX ובבקשה לא לפרסם עסקים כדי להימנע מ NOFOLLOW.
המשך >>

לצפיה ב-'איך אני יודע מאילו מילות חיפוש הגיעו אליי?'
איך אני יודע מאילו מילות חיפוש הגיעו אליי?
20/03/2016 | 00:47
1
18
היי
פתחתי אתר, פתחתי אנליטיקס, אני רואה שמגיעים אנשים ממנועי חיפוש אבל כתוב לי "not provided".
יש דרכים אחרות לדעת מאילו מילים הגיעו אליי?
לצפיה ב-'ניתוח מילות חיפוש'
ניתוח מילות חיפוש
31/03/2016 | 16:55
9
אנשי SEO משתמשים במגוון של כלים לניתוח והסקת מסקנות אך גוגל מספקת לנו מספר כלים מצויינים בחינם.
מלבד האנליטיקס קיים כלי הנקרא search console אשר בעבר נקרא webmaster tools  ה search console יספק מענה בדיוק למה שחיפשת, ניתוח שימוש ופעילות של מילות מפתח  ונתונים חשובים נוספים על פעילות האתר.
ההרשמה אליו חינם באמצעות חשבון גוגל שלך.
ניתן לבצע שיוך של ה search console לאנליטיקס ולקבל את כל הפעולות במקום אחד
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:31
5
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'פוסט גיוס משקיעים לאפליקציה - התייעצות'
פוסט גיוס משקיעים לאפליקציה - התייעצות
15/03/2016 | 13:49
9
הי לכולם, אשמח לפידבק על פוסט גיוס המשקיעים שלנו. תודה!

סטרטאפ אקימבו(הוקם ב13.10.15, מורכב מצוות של 5 מפתחים) – מחפש רבע מיליון ₪ ממשקיע/קבוצת משקיעים תמורת מניות בחברה - לאפליקצייה ואתר חברתיים ומבוססי מיקום למכירת כרטיסים לאירועים. המוצר מוכן לאנדרואיד. אייפון ואתר בתהליכי עבודה וצפויים להסתיים בתוך 3 חודשים.
המוצר שלנו(פאנדיגו) יאפשר פרסום אירועים, שיווקם, ומכירת הכרטיסים, תוך היבט חברתי ומבוסס מיקום למשתמש – המשתמש יוכל לראות בזמן אמת את כל המשתתפים באירוע ולפנות אליהם. המשתמש יוכל לכתוב בקבוצת צ'ט של כל המשתמשים כולל צוות ההפקה במהלך האירוע ולתקשר איתם. צוות ההפקה יהיה עם אפליקציה משלו, לניהול הכרטיסים, לבדיקת סטטיסטיקת הכנסות, ויצירה ועריכה של אירועים חדשים.
מדובר במהפיכה טכנולוגית שאמורה לשנות את עולם האירועים/הופעות/מסיבות תוך שהמודל העסקי שלה פשוט – גזירת קופון ממכירת כרטיסים/מוצרים(מזון, שתייה ועוד) לאירוע ובמהלכו – שוק ההופעות לבדו מגלגל בישראל חצי מיליארד שח, כך שמספיק לנגוס ממנו 5 אחוזים כדי לקבל הכנסות של 4 מיליון שקלים בשנה.
הכסף דרוש כדי להאיץ את הפיתוח ולצאת לפיילוט בתל אביב. ולאחר מכן לצאת לשימוש הקהל הרחב בכל ישראל. ובהמשך לשאר המדינות בעולם.
מצורף סרטון הדגמה, לפרטים ניתן לפנות ל[email protected]
נסי, 28, בוגר טכניון במדעי המחשב והרפואה, מתכנת עם שלוש שנות ניסיון בחברות הייטק גדולות בג'אווה ובסיפיפי, מחזיק ב82 ממניות החברה.
מצגת ותוכנית עסקית – יועברו למעוניינים.
לינק לסרטון ההדגמה:
https://www.youtube.com/watch?v=S6GutReyA08&featur...

לצפיה ב-'האם דומיין "עברי" משפיע על קידום האתר באינטרנט?'
האם דומיין "עברי" משפיע על קידום האתר באינטרנט?
10/03/2016 | 23:10
3
17
שלום, לאחרונה רכשתי דומיין בעברית אשר אותו אני מנסה לקדם על מילת מפתח בעברית "דלת פלדלת"
(לצורך העניין, כך מופיע הקישור כאשר אני מעתיק אותו משום מה http://xn--7dba0aab9b1be.co.il ;)
האם יש השפעה על הקידום לכך שהדומיין בעברית?
האם זה אפילו פוגע בדומיין כאשר המקור שלו הוא בכלל באותיות ומספרים?
לצפיה ב-'הדעות חלוקות'
הדעות חלוקות
13/03/2016 | 17:10
1
14
לדעתי לא.
גם גוגל התייחסו לזה לא מעט ואמרו שאין השפעה ואם יש היא ממש מועטה.

מעבר לזה זה סתם לא נוח לכתוב את זה ובעיקר כאשר אומרים למישהו לכתוב את הכתובת.
וזה לא פוגע כאשר המקור באותיות ומספרים , זה פשוט קידוד.

לצפיה ב-'עדיף אנגלית לדעתי'
עדיף אנגלית לדעתי
19/03/2016 | 13:55
16
יותר פשוט לכתוב את זה וזה נראה לדעתי יותר מקצועי. יוצאים מכלל זה אולי עמודים פנימיים, שאז אפשר לשנות את הכתובת שלה - ממה שהבנתי זה משפיע על הקידום (מומלץ לעשות את זה בהתחלה, לפני שיש הרבה קישורים שמפנים לאתר).

לצפיה ב-'דומיין בעברית - IDN'
דומיין בעברית - IDN
22/03/2016 | 23:37
7
הי אסף,
הדומיין שברשותך הוא מה שנקרא IDN או Internationalized Domain Name. זו שיטה שאומצה לפני בערך 6 שנים עבור מדינות / שפות מסוימות שמשתמשות בתוים לא סטנדרטיים. השימוש בזה עדיין יחסית נמוך ואחת הסיבות לכך היא החשש מהשלכות על דירוג וחווית משתמש. אתר DNX פרסם מאמר בנושא דומיינים בעברית . לדעתי אם אתה עדיין בשלב מוקדם ויכול להחליף כדאי לך לשקול את זה. אם יש לך עוד שאלות בנושא אתה מוזמן לשלוח מייל דרך האתר DNX.
לצפיה ב-'אתר מצוין להרוויח בו כסף'
אתר מצוין להרוויח בו כסף
11/03/2016 | 21:34
16

אתר מצוין להרוויח בו כסף, האתר באנגלית ויש רוסית,  עובד מצוין ויש אפילו הוכחת תשלום מהם מסכום של השקעה 44 דולרים החזרתי 49 תוך 10 ימים זה תלוי בסכום ההשקעה . ( ישנו מחשבון בפנים. ). הכישור לעיון ולהרשמה:  https://amazing5.net/?ref=Michaelroz  &n...; ניתן לפנות לברורים ושאלות .

לצפיה ב-'מחפש כלי פשוט ונוח למעקב מיקום בגוגל'
מחפש כלי פשוט ונוח למעקב מיקום בגוגל
07/03/2016 | 02:14
8
41
אני מחפש תוכנה פשוטה למעקב. עד לא מזמן השתמשתי ב-Free monitor for google. לא הכוכב הכי זוהר בשמיים אבל הספיק לי. לאחרונה הוא הפסיק לתפקד כמעט לחלוטין. אין עדכונים לתוכנה מאז 2012. ככל הנראה כבר לא תואמת (מעדכנת מספר ביטויים מצומצם ביותר ו"נתקעת").
ניסיתי את cuterank. היא די נחמדה, כבר התכוונתי לקנות אותה, ותוך כדי הקנייה גיליתי שבקופה דוחפים עוד איזה 15$ של איזה מס שלא הופיע במחיר של המוצר. פניתי לתמיכה ואמרתי שאני תושב חוץ ולא ברור לי מה זה בכלל המס הזה ולמה אני צריך לשלם אותו, ואם כולם ללא יוצא מן הכלל צריכים לשלם אותו, אז לא ברור לי למה הוא לא מוצג כחלק ממחיר המוצר. התשובה שקיבלתי בגדול היא "ככה זה". אני לא אוהב שמשקרים לי ושמרמים אותי, ולכן אני לא אקנה את התוכנה הזו במחיר גבוה מהמוצג. באסה (אם כי, אין לי התנגדות לקנות אותה עם קופון כלשהו כל עוד המחיר שאשלם תואם למה שהוצג, אז אם מישהו מכיר קופון כזה, אז אחלה).

אז אני ממשיך לחפש. מצאתי שירות רשת כלשהו שנקרא SERP. נרשמתי לניסיון. בגדול, נראה מגושם ומסורבל מדי, והתוצאה שקיבלתי שם לא תואמת למה שאני רואה בגוגל ואת המחיר בכלל עוד לא בדקתי (משום מה אני מניח שלא זול, אבל זה לא כ"כ רלוונטי).

בקיצור - כלי פשוט ואינטואיטיבי, עדיף גם לא יקר, עדיף תוכנה מקומית למחשב ועדיף שתדע לשמור היסטוריה כלשהי (לא הכרחי).

הצעות?
לצפיה ב-'תוכנות'
תוכנות
07/03/2016 | 21:35
4
33
אני אישית משתמש ב2 תוכנות, אחת advanced web ranking (שעולה לא מעט) העקרון אתה רוכש רישיון ויכול להשתמש בתוכנה לתמיד , עדכונים לתוכנה תקבל עד שנה אם אני לא טועה - יש להם גם גירסה WEB אבל תשלום שנתי - https://www.advancedwebranking.com/purchase.html

היא עובדת עם מנועי חיפוש מכל העולם, יש בה הרבה אפשרויות והרבה אופציות, אתה צריך לדעתי את הכי פשוט לפי מה שרשמת.

תוכנה נוספת שאני משתמש בה היא זפו - תוכנת מעקב + והיא WEB , https://www.zefo.co.il/

יכול גם להמליץ לך על אפליקציה לאנדרואיד בשם SERPmojo , יש לה גירסה חינמית וגירסה בתשלום (עלות באמת נמוכה) ואיתה אפשר לעקוב אחר מיקומים ואתרים בנייד, עובדת מעולה, יש לי את הגירסה בתשלום ובפנים לא מעט אתרים, בודק יומית על פי תזמון זמן.(הגדרתי אותו לבדוק באמצע הלילה, אני קם בבוקר, מגיע למשרד ויכול לראות כבר את כל התוצאות בנייד).

לצפיה ב-'תודה, אנסה'
תודה, אנסה
08/03/2016 | 00:22
16
בסוף אמצא את האחת שלי!
יש לציין שאני לא מקדם אתרים אלא מקים אתרים. המעקב הזה הוא יותר לידיעה ושיפורים קלים ב-SEO, לכן באמת אין לי עניין להשקיע סכום משמעותי בעניין. כמה עשרות דולרים זה סביר. כמה מאות - לא.
לצפיה ב-'תובנות ראשוניות'
תובנות ראשוניות
08/03/2016 | 00:47
2
26
הראשונה עולה 200$ לרישיון הבסיסי
השנייה עולה אותו הדבר לחודש
שתיהן ממש לא מה שאני מחפש. אני מבין שמקדמים מקצועיים שמנהלים עשרות אתרים ומכניסים סכום בהתאם יכולים להזדקק לשירות במחיר כזה. אני לא.
האפליקציה לסמארטפון נראית ממש מה שאני מחפש! אם היה דבר כזה למחשב, עוד יותר טוב, אבל גם לסמארטפון סבבה.
תודה!
לצפיה ב-'יש סיבה...'
יש סיבה...
08/03/2016 | 20:49
1
18
הסיבה שכבר לא מוצאים תוכנות טובות במחיר שפוי או חינמי היא שזה כבר לא משתלם, גוגל עושים המון שינויים כל הזמן וצריך לעדכן את התוכנה כל הזמן... אז כבר לא שווה להם לעשות אותה במחירים נמוכים או חינמיים , אז כבר מפתחים דברים יותר מורכבים וגובים יותר כסף....

לצפיה ב-'וואלה, אני ממש בספק אם זה נכון'
וואלה, אני ממש בספק אם זה נכון
09/03/2016 | 02:18
19
בסופו של דבר, מה שהתוכנה החינמית שהצעת לסמארטפון (מ"מרום" יומיים - היא ממש מצוינת! תודה!) עושה מול גוגל ומה שעושה כלי שעולה 700 שקל לחודש, זה אותו הדבר כמעט. ההבדלים נעוצים במה שכל תוכנה עושה אחר כך עם הנתונים האלה וזה כבר לא קשור לשינויים שגוגל עושים.
אני חושב שאם תיתן לי עכשיו משימה תכנותית לבצע חיפוש בגוגל ולהחזיר לך תשובה באיזה מיקום האתר שלך נמצא זה לא ייקח לי יותר מכמה שעות של עבודה ואולי הרבה פחות מזה.
לצפיה ב-'יש תוכנה ישראלית חינמית מצויינת כנס'
יש תוכנה ישראלית חינמית מצויינת כנס
09/03/2016 | 12:20
2
24
כנס לאתר    www.kolyom.co.il
תרשם חינם ואתה מסודר.

תוכנה שנותנת (לפחות כעת) בחינם מה שאחרות נותנות בהרבה כסף ...

לצפיה ב-'מכיר, לא תמיד מדוייק'
מכיר, לא תמיד מדוייק
09/03/2016 | 15:21
1
16
לדעתי היא לא נותנת מיקומים בזמן אמת אלא מושכת מהקאש של גוגל, תקן אותי אם אני טועה.
לצפיה ב-'יש לה פה ושם בעיות אבל יחסית זה כלי ממש טוב'
יש לה פה ושם בעיות אבל יחסית זה כלי ממש טוב
09/03/2016 | 21:32
15
היא לא רצה בזמן אמת - היא רצה מתי שבא לה אבל הם רושמים מתי זה רץ
וזה נכון למועד הריצה ... שזה בהחלט סביר

כמו כן הם לא מתמודדים טוב עם תוצאות לוקליות - הם סופרים את זה כתוצאה
ואז יוצא שאיפה שיש תוצאות לוקליות יש פספוס של 3 מקומות ...

אבל שוב, ביחס לתוכנה חינמית - זה מצויין

לצפיה ב-'רוצה להתחיל בתחום ומחפש המלצה על קורס איכותי'
רוצה להתחיל בתחום ומחפש המלצה על קורס איכותי
09/03/2016 | 09:50
2
19
אודה להמלצה שלכם על קורס PPC איכותי,
לא און ליין.

איזה מכללה נחשבת לטובה ביותר בתחום?

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
22/03/2016 | 10:53
10
היי
למדתי קורס קידום אתרים במכללת w.d.c ,
הקורס מועבר אחד על אחד ע"י צוות המרצים, ממליצה בחום
לפרטים נוספים אתה מוזמן להיכנס לאתר ולהתרשם:
לצפיה ב-'רק האקריו'
רק האקריו
03/04/2016 | 09:21
18
אני חושב שיש להם את הקורס קידום אתרים הכי טוב ומקיף בשוק, וחוץ מppc הם גם מלמדים גם אורגני ורשתות חברתיות.

לצפיה ב-'בלוגים'
בלוגים
06/03/2016 | 13:49
5
15
מהיכן מומלץ להשיג בלוגים עבור האתר שלי?
מישהו פרטי שיכתוב תמורת תשלום? אתר מסויים שמוכר בלוגים?
ומה העלויות בד"כ.
תודה
לצפיה ב-'מה המטרה?'
מה המטרה?
07/03/2016 | 21:53
4
10
לצפיה ב-'לשם קידום האתר'
לשם קידום האתר
07/03/2016 | 23:09
3
10
לצפיה ב-'היי'
היי
08/03/2016 | 20:50
2
16
יש את סלונה שאפשר לפתוח בחינם והוא מאד חזק.
יש את הבלוגים של גוגל גם בחינם
אפשר גם לפתוח אתר חינמי בויקס
או לפתוח בלוג על וורדפרס.

לגבי תוכן, אפשר לרכוש פשוט תכנים - לשלם לכותב/ת תוכן ולהטמיע בתוך האתר, המחירים נעים בין 30 -50 שקל למאמרים בסיסיים ועד 200-1000 שקל למאמרים קצת יותר רציניים.
לצפיה ב-'אני לא צריך מקום לכתוב בו בלוגים...'
אני לא צריך מקום לכתוב בו בלוגים...
09/03/2016 | 01:14
1
9
אלא להטמיע בלוגים בתוך האתר שלי כדי למשוך טראפיק.
יש אתר שדרכו ניתן לרכוש בלוגים בהתאם לנושאים שאני מחפש?
תודה
לצפיה ב-'לא שאני מכיר'
לא שאני מכיר
09/03/2016 | 15:23
7
אבל לרוב המערכות היום בעלי קוד פתוח יש פלאגינים / תוספים שניתן להטמיע בתוכם מערכות בלוג.
לצפיה ב-'דרושים פרילנסרים לבניית קישורים (יכול להתאים למי שרוצה עבודה'
דרושים פרילנסרים לבניית קישורים (יכול להתאים למי שרוצה עבודה
08/03/2016 | 21:58
27
שלום רב, 
חברתינו מחפשת בונה קישורים. 
פרטים על המשרה: 
בניית קישורים חכמה ורלוונטית באתרים שונים ברשת. 
ההכשרה תהיה בתחילת העבודה. 
עבודה מהבית. 
דרישות: 
אפשרות לעבוד מינימום 12 שעות בשבוע, עם אופציה ליותר.
אפשרות להוציא קבלה/חשבונית. 
זמינות מיידית להכשרה.
זיקה לאינטרנט/ידע בבניית קישורים יהוו יתרון משמעותי וכמו כן, אפשרות הגעה להכשרה התחלתית באיזור המרכז. 
לפרטים, נא ליצור קשר במייל: 
[email protected]
תודה! 
לצפיה ב-'מנסה לשפר ממקום שני לראשון'
מנסה לשפר ממקום שני לראשון
06/03/2016 | 19:52
24
הי, שמי אסף בעל האתר פריסייט (http://www.freesite.co.il)
מנסה להביא את האתר שלי ממקום שני במונח "בניית אתרים בחינם" למקום ראשון.

אשמח לקבל מושג והערכה כללית כמה לדעתך אצטרך להשקיע על מנת אכן להגיע למקום הראשון.

האם תוכל לעזור לי לבצע ניתוח לעמוד שנמצא במקום הראשון בהשוואה אל פריסייט?

תודה!
לצפיה ב-'קבלו 5 טיפים לכתיבה שיווקית נכונה'
קבלו 5 טיפים לכתיבה שיווקית נכונה
03/03/2016 | 10:25
24
רוצה להתחיל לכתוב תוכן שימשוך את הגולשים הרלוונטיים שלך? כתיבה שיווקית נכונה זה המתכון לעבודה טובה
לצפיה ב-'הכלי A1 generators ועוד כמה שאלות:)'
הכלי A1 generators ועוד כמה שאלות:)
01/03/2016 | 22:30
1
13
שלום רב,
מזמן לא ביקרתי באתר, אני שמח לחזור, נתקלתי בכמה שאלות שהטרידו אותי לאחרונה, אני מקווה שתוכלו לעזור לי,

1.קניתי את הכלי A1 generators וראיתי שיש אפשרות ליצור ממנו מפת אתר, אני עדיין צריך להבין איך, אבל בטח זה לא מסובך, השאלה היא האם לא כדאי ליצור מפת אתר בדרך שאני רגיל אליה שהיא דרך התוסף SEO Yost?

שאלה שנייה עם הקדמה קצרה:

אני בונה אתר לחברה של עורכי דין, יש להם כבר אתר קיים, המערכת שבה אני בונה היא וורדפרס ושונה מהמערכת שבה בנו את האתר הקיים, בגלל זה אני יצרך לעשות הפניות 301 מדפים פנימים של האתר שלהם לאתר החדש שאני בונה, תוכן האתר יועתק מהאתר הקיים לאתר החדש.
למיטב הבנתי מה שאני צריך לעשות זה לפתוח את האתר על דומיין אחר, בזמן הבנייה לגרום לגוגל לא לאנדקס את האתר, לאחר מכן להעביר את הדומיין מהאתר הישן לאתר החדש שלי וליצור הפניות 301 מהאתר הישן לאתר החדש

2.האם ניתן ליצור הפניות 301 לפני העברת הדומיין הישן לאתר החדש? או שפשוט אחרי הבנייה של האתר החדש להעביר את הדומיין של האתר הקיים לאתר החדש ואז לעשות הפניות 301 מדפים פנימיים של האתר הישן ולקוות שגוגל לא יאנדקס את הדפים הפנימיים של האתר הישן בזמן הזה?

הצורה שאני עושה הפניות 301 היא באמצעות תוסף פשוט של וורדפרס, אני לא יודע איך לעשות את זה בדרך אחרת.

3. האם ההפניות 301 יכולות לגרום לאתר שלהם לרדת בתוצאות החיפוש של גוגל בביטוי של מילות המפתח הקיימות, אני מזכיר שתוכן האתר ישאר אותו דבר?

4.שאלה אחרונה קשורה לאתר אחר, יש לי אתר שיש לו הרבה דפים עם הפניות 301 לדף הבית, כדאי לשנות את רוב ההפניות לדפים פנימיים באתר מאשר שכולם יופנו לדף הבית עצמו? זה יעזור לאתר בדרך כלשהי לקידום או יכול רק לפגוע?

סליחה על ריבוי השאלה ותודה רבה מראש!!!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
07/03/2016 | 22:08
11
אני אנסה לקצר ולתמצת...

1.  לא כל כך משנה, שתי הכלים עושים את אותו הדבר, יש עוד לא מעט כלים שעושים את זה... מה שכן כדאי לעבור על התוצאות ולראות שבאמת דפים / קטגוריות שאתה לא צריך שיהיו במפת האתר לא נכנסו לשם בטעות בשל הגדרות לא נכונות (של YOAST לדוגמה).

לגבי ההפניות - קצת לא מובן לי הכוונה שלך, אתה אומר שאתה הולך להפנות את הדומיין הישן לחדש? אתם מחליפים דומיין? יש סיבה או שזה רק בגלל האתר החדש? אם יש אפשרות לשמור על הדומיין הישן אז כדאי... ואז בעצם כל התיאוריה שרשמת כאן לא נכונה :)

2. הפניות 301 בוורדפרס מבוצעות על ידי קובץ htaccess, אתה אכן יכול להכין את הקובץ לפני המעבר על סביבת הפיתוח שלך (דומיין אחר/שרת אחר וכו') וברגע שתעשה פיזית את המעבר ההפניות יטענו מקובץ ה htaccess , שים לב רק שאתה עושה את זה באתר החדש שאתה בונה ולא בטעות על האתר הישן כי אז תהיה בבעיה... :)
כל הפלאגינים למיניהם בעצם עובדים על הקובץ הזה, יש המון מדריכים בגוגל על איך לבנות את הקובץ הזה נכון מבחינת הפניות.
ואין דבר כזה "לקוות שגוגל לא יאנדקס" תזכור שזה עסק של לקוח, כל טעות שלך יכולה לעלות לו הרבה מאד כסף... אין פה לקוות, יש לעבוד נכון.

3. בכל מעבר ממערכת למערכת יש סיכון כזה, גם אם התוכן זהה וגם עם הכל מסביב זהה, בסופו של דבר מי שנותן את התוצאות זה גוגל ויש הרבה גורמים באלגוריתם שלא ידועים לאף אחד חוץ מגוגל, לכן אין דבר כזה 100% גם אם תעשה הכל על פי הספר - עדיין יש סיכוי (אומנם קטן) שדברים ישתבשו, בד"כ אם הכל נעשה כמו שצריך, גם אם יש ירידות הן קלות/קטנות ולא נפילות דראסטיות.

4. ההגדרה של הפניית 301 הינה כתובת של עמוד שעבר לכתובת אחרת, משמע אם ה301 שלך מדבר על אותו נושא של עמוד הבית אז זה רלוונטי אם לא אז כבר תלוי אם העמוד הזה יש לו קישורים נכנסים או עמוד אחר יותר רלוונטי, אם אין לו קישורים ואין עמוד רלוונטי, עדיף למחוק אותו בכלל כי הוא מיותר. אם יש לו נושא קרוב אחר, מומלץ להעביר אותו לעמוד הקרוב ביותר/רלוונטי. אנשים מפחדים מ 404 , אבל זה לא משהו רע, עמודים שלא צריכים יותר באתר נמחקים... זה בסדר... (כמובן כל עוד הם לא מקושרים משום מקום באתר עצמו), מחיקת עמודים שלא צריך (שאין להם קישורים נכנסים) תגרום לחלוקה יותר טובה של כוח בעמודים האחרים של האתר.

מקווה שעניתי על הכל ושהייתי מובן :) בכל זאת אחרי יום שלם של עבודה.

בהצלחה!

לצפיה ב-'קידום אפליקציה'
קידום אפליקציה
28/02/2016 | 16:55
1
17
אני רוצה לפרסם אפליקציה שבניתי
אשמח לקבל דרכים...
תודה
לצפיה ב-'כמה עצות'
כמה עצות
19/03/2016 | 13:51
30
אממ..יש הרבה דברים, אבל קח בחשבון שצריך להשקיע בזה מאמצים וגם כספים.
נראה לי שצעד טוב ראשון יכול להיות פתיחה של אתר אינטרנט של האפליקציה (אם זו אפליקציה שקשורה לאתר קיים, פשוט להוסיף שם סקשן שלה).כמובן שזו עבודה לא פשוטה, כי צריך מיד לאחר מכן גם לקדם את האתר. אם אין לך רעיון איפה ואיך להתחיל, פנה לחברה מקצועית בתחום - אני נעזרתי בתחילת הדרך שלי בשירותים של Everest שיווק דיגיטלי, אבל כמובן שיש עוד המון חברות טובות ומקצועיות.

חשוב להשקיע בקידום בחנויות האפליקציה עצמן: שיהיה תיאור מושך עם מילות מפתח רלוונטיות, שהתיאור יהיה ברור ושיווקי, שיהיו מספיק תמונות, לוגו בולט וכן הלאה. כאן יש כתבה קצת ישנה של גלובוס, אבל אפשר להתחיל ממנה.

כדאי לחשוב גם על פתיחה של עמוד בפייסבוק וניהול שלו.

בקיצור, המון דברים שאפשר לעשות.

לצפיה ב-'הודעה דרמטית מבית גוגל!!!'
הודעה דרמטית מבית גוגל!!!
23/02/2016 | 10:00
1
60
לא קיים מישהו אחד שיש לו אינטרנט ולא חיפש משהו בגוגל, כדי שתתכוננו למבנה החדש של התוצאות של גוגל מומלץ בחום לקרוא את השינוי דרמטי בתוצאות החיפוש הממומנות של Google
הולך להיות מעניין!
לצפיה ב-'בהחלט הולך להיות מעניין!'
בהחלט הולך להיות מעניין!
23/02/2016 | 13:15
26
וגם מאתגר!
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
17/02/2016 | 14:14
1
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ