לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
95499,549 עוקבים אודות עסקים

פורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 

אודות הפורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום קידום אתרים של תפוז!
נא להתנהג בהתאם שלא נעשה לכם NOINDEX ובבקשה לא לפרסם עסקים כדי להימנע מ NOFOLLOW.
המשך >>

לצפיה ב-'קבלו 5 טיפים לכתיבה שיווקית נכונה'
קבלו 5 טיפים לכתיבה שיווקית נכונה
03/03/2016 | 10:25
24
רוצה להתחיל לכתוב תוכן שימשוך את הגולשים הרלוונטיים שלך? כתיבה שיווקית נכונה זה המתכון לעבודה טובה
לצפיה ב-'הכלי A1 generators ועוד כמה שאלות:)'
הכלי A1 generators ועוד כמה שאלות:)
01/03/2016 | 22:30
1
13
שלום רב,
מזמן לא ביקרתי באתר, אני שמח לחזור, נתקלתי בכמה שאלות שהטרידו אותי לאחרונה, אני מקווה שתוכלו לעזור לי,

1.קניתי את הכלי A1 generators וראיתי שיש אפשרות ליצור ממנו מפת אתר, אני עדיין צריך להבין איך, אבל בטח זה לא מסובך, השאלה היא האם לא כדאי ליצור מפת אתר בדרך שאני רגיל אליה שהיא דרך התוסף SEO Yost?

שאלה שנייה עם הקדמה קצרה:

אני בונה אתר לחברה של עורכי דין, יש להם כבר אתר קיים, המערכת שבה אני בונה היא וורדפרס ושונה מהמערכת שבה בנו את האתר הקיים, בגלל זה אני יצרך לעשות הפניות 301 מדפים פנימים של האתר שלהם לאתר החדש שאני בונה, תוכן האתר יועתק מהאתר הקיים לאתר החדש.
למיטב הבנתי מה שאני צריך לעשות זה לפתוח את האתר על דומיין אחר, בזמן הבנייה לגרום לגוגל לא לאנדקס את האתר, לאחר מכן להעביר את הדומיין מהאתר הישן לאתר החדש שלי וליצור הפניות 301 מהאתר הישן לאתר החדש

2.האם ניתן ליצור הפניות 301 לפני העברת הדומיין הישן לאתר החדש? או שפשוט אחרי הבנייה של האתר החדש להעביר את הדומיין של האתר הקיים לאתר החדש ואז לעשות הפניות 301 מדפים פנימיים של האתר הישן ולקוות שגוגל לא יאנדקס את הדפים הפנימיים של האתר הישן בזמן הזה?

הצורה שאני עושה הפניות 301 היא באמצעות תוסף פשוט של וורדפרס, אני לא יודע איך לעשות את זה בדרך אחרת.

3. האם ההפניות 301 יכולות לגרום לאתר שלהם לרדת בתוצאות החיפוש של גוגל בביטוי של מילות המפתח הקיימות, אני מזכיר שתוכן האתר ישאר אותו דבר?

4.שאלה אחרונה קשורה לאתר אחר, יש לי אתר שיש לו הרבה דפים עם הפניות 301 לדף הבית, כדאי לשנות את רוב ההפניות לדפים פנימיים באתר מאשר שכולם יופנו לדף הבית עצמו? זה יעזור לאתר בדרך כלשהי לקידום או יכול רק לפגוע?

סליחה על ריבוי השאלה ותודה רבה מראש!!!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
07/03/2016 | 22:08
11
אני אנסה לקצר ולתמצת...

1.  לא כל כך משנה, שתי הכלים עושים את אותו הדבר, יש עוד לא מעט כלים שעושים את זה... מה שכן כדאי לעבור על התוצאות ולראות שבאמת דפים / קטגוריות שאתה לא צריך שיהיו במפת האתר לא נכנסו לשם בטעות בשל הגדרות לא נכונות (של YOAST לדוגמה).

לגבי ההפניות - קצת לא מובן לי הכוונה שלך, אתה אומר שאתה הולך להפנות את הדומיין הישן לחדש? אתם מחליפים דומיין? יש סיבה או שזה רק בגלל האתר החדש? אם יש אפשרות לשמור על הדומיין הישן אז כדאי... ואז בעצם כל התיאוריה שרשמת כאן לא נכונה :)

2. הפניות 301 בוורדפרס מבוצעות על ידי קובץ htaccess, אתה אכן יכול להכין את הקובץ לפני המעבר על סביבת הפיתוח שלך (דומיין אחר/שרת אחר וכו') וברגע שתעשה פיזית את המעבר ההפניות יטענו מקובץ ה htaccess , שים לב רק שאתה עושה את זה באתר החדש שאתה בונה ולא בטעות על האתר הישן כי אז תהיה בבעיה... :)
כל הפלאגינים למיניהם בעצם עובדים על הקובץ הזה, יש המון מדריכים בגוגל על איך לבנות את הקובץ הזה נכון מבחינת הפניות.
ואין דבר כזה "לקוות שגוגל לא יאנדקס" תזכור שזה עסק של לקוח, כל טעות שלך יכולה לעלות לו הרבה מאד כסף... אין פה לקוות, יש לעבוד נכון.

3. בכל מעבר ממערכת למערכת יש סיכון כזה, גם אם התוכן זהה וגם עם הכל מסביב זהה, בסופו של דבר מי שנותן את התוצאות זה גוגל ויש הרבה גורמים באלגוריתם שלא ידועים לאף אחד חוץ מגוגל, לכן אין דבר כזה 100% גם אם תעשה הכל על פי הספר - עדיין יש סיכוי (אומנם קטן) שדברים ישתבשו, בד"כ אם הכל נעשה כמו שצריך, גם אם יש ירידות הן קלות/קטנות ולא נפילות דראסטיות.

4. ההגדרה של הפניית 301 הינה כתובת של עמוד שעבר לכתובת אחרת, משמע אם ה301 שלך מדבר על אותו נושא של עמוד הבית אז זה רלוונטי אם לא אז כבר תלוי אם העמוד הזה יש לו קישורים נכנסים או עמוד אחר יותר רלוונטי, אם אין לו קישורים ואין עמוד רלוונטי, עדיף למחוק אותו בכלל כי הוא מיותר. אם יש לו נושא קרוב אחר, מומלץ להעביר אותו לעמוד הקרוב ביותר/רלוונטי. אנשים מפחדים מ 404 , אבל זה לא משהו רע, עמודים שלא צריכים יותר באתר נמחקים... זה בסדר... (כמובן כל עוד הם לא מקושרים משום מקום באתר עצמו), מחיקת עמודים שלא צריך (שאין להם קישורים נכנסים) תגרום לחלוקה יותר טובה של כוח בעמודים האחרים של האתר.

מקווה שעניתי על הכל ושהייתי מובן :) בכל זאת אחרי יום שלם של עבודה.

בהצלחה!

לצפיה ב-'דומיין co.il'
דומיין co.il
27/02/2016 | 19:32
2
15
שלום שאלה קטנה למומחים גדולים..

בדקתי זמינות דומיין ויצא שהוא לא פנוי בסיומת .com אבל כן פנוי בסיומת ישראלית .co.il

האם המשמעות היא שאוכל לקנות אותו בסיומת co.il (שם הוא פנוי כאמור)? או שמא חל איסור בשל היותו לא פנוי בסיומת .com?

תודה לעונים.
לצפיה ב-'אין קשר בין COM ל CO.IL'
אין קשר בין COM ל CO.IL
29/02/2016 | 13:17
8
אתה יכול לקנות דומיין או ב CO.IL או ב COM או בשניהם (כמובן אם הם פנויים).
לא חייב שתהיה לך בעלות על COM בשביל שתוכל לקנות CO.IL.
מה שכן, אם תקנה את cocacola.co.il כנראה שתהיה בבעיה :) (סתם דוגמה).

וסתם טיפ, אם אתה הולך לשים אתר ישראלי ולקדם אותו בישראל, אז תלך על CO.IL ולא על COM.
לצפיה ב-'אם הדומיין פנוי ואינו שם רשום / מותג'
אם הדומיין פנוי ואינו שם רשום / מותג
23/03/2016 | 00:54
העובדה שזה רשום בסיומת אחרת לכשעצמה אינה מהווה שיקול. חשוב רק שלא יכיל שם של חברה או מותג, כי זה יכול להיות בעייתי. האתר DNX מרכז מידע בתחום ואתה יכול לקרוא  כמה טיפים לבחירת שם דומיין
לצפיה ב-'קידום אפליקציה'
קידום אפליקציה
28/02/2016 | 16:55
1
17
אני רוצה לפרסם אפליקציה שבניתי
אשמח לקבל דרכים...
תודה
לצפיה ב-'כמה עצות'
כמה עצות
19/03/2016 | 13:51
30
אממ..יש הרבה דברים, אבל קח בחשבון שצריך להשקיע בזה מאמצים וגם כספים.
נראה לי שצעד טוב ראשון יכול להיות פתיחה של אתר אינטרנט של האפליקציה (אם זו אפליקציה שקשורה לאתר קיים, פשוט להוסיף שם סקשן שלה).כמובן שזו עבודה לא פשוטה, כי צריך מיד לאחר מכן גם לקדם את האתר. אם אין לך רעיון איפה ואיך להתחיל, פנה לחברה מקצועית בתחום - אני נעזרתי בתחילת הדרך שלי בשירותים של Everest שיווק דיגיטלי, אבל כמובן שיש עוד המון חברות טובות ומקצועיות.

חשוב להשקיע בקידום בחנויות האפליקציה עצמן: שיהיה תיאור מושך עם מילות מפתח רלוונטיות, שהתיאור יהיה ברור ושיווקי, שיהיו מספיק תמונות, לוגו בולט וכן הלאה. כאן יש כתבה קצת ישנה של גלובוס, אבל אפשר להתחיל ממנה.

כדאי לחשוב גם על פתיחה של עמוד בפייסבוק וניהול שלו.

בקיצור, המון דברים שאפשר לעשות.

לצפיה ב-'בניתי אתר קטן'
בניתי אתר קטן
25/02/2016 | 08:31
2
39
אני חושב שאף אחד לא נכנס,
איך אני מבקש מאנשים להכנס?

זה לא נקרא ספאם?

לצפיה ב-'מתחיל תהליך של קידום '
מתחיל תהליך של קידום
25/02/2016 | 12:05
27
או פונה למקדם אתרים או מתחיל ללמוד את הנושא.. אשמח להכווין אותך בפרטי

לצפיה ב-'קודם כל תתחדש '
קודם כל תתחדש
29/02/2016 | 13:20
18
אפשרויות הפרסום שלך הם:

1. דרך הפייסבוק - לפרסם לחברים שיפרסמו לחברים, לפרסם בקבוצות בפייסבוק שקשורות לנושא האתר, לעשות קמפיין ממומן שאנשים יבואו לאתר.

2. לקדם אורגני בגוגל - כדי להגיע לתוצאות חיפוש גבוהות ועל ידי כך יכנסו לך לאתר.

3. לפרסם ממומן בגוגל - דרך תוצאות החיפוש/ יוטיוב/ רשת האתרים.

ברובם הייתי ממליץ לך על בעל מקצוע, אבל אם זה משהו שהוא לתחביב, יש לא מעט מדריכים בנושא שיכולים לתת לך ניצנים של תוצאות.
אתה יכול למצוא גם באתר שלנו לא מעט חומר בנושא.

בהצלחה!
לצפיה ב-'הודעה דרמטית מבית גוגל!!!'
הודעה דרמטית מבית גוגל!!!
23/02/2016 | 10:00
1
60
לא קיים מישהו אחד שיש לו אינטרנט ולא חיפש משהו בגוגל, כדי שתתכוננו למבנה החדש של התוצאות של גוגל מומלץ בחום לקרוא את השינוי דרמטי בתוצאות החיפוש הממומנות של Google
הולך להיות מעניין!
לצפיה ב-'בהחלט הולך להיות מעניין!'
בהחלט הולך להיות מעניין!
23/02/2016 | 13:15
26
וגם מאתגר!
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
17/02/2016 | 14:14
1
 מתעניינת בניתוח להגדלת חזה? רוצה לדעת מהן האופציות שעומדות בפנייך?
בפורום ניתוחי חזה תוכלי לקבל מענה לכל שאלה!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2558

יש לכם שאלות לגבי רכישת נעליים ברשת? מתלבטים לגבי מידה ולא יודעים איך לבחור?
פורום נעליים הוא המקום בשבילכם!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2559

מעצבים את הבית מחדש ויש לכם התלבטויות בנוגע לבחירת הריצוף? מעוניינים לקבל טיפים או רעיונות?
היכנסו עכשיו לפורום שיש ואבן בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2554

עומדים להתחתן ויש לכם שאלות לגבי ההתנהלות בחופה? עליכם לבחור רב ואתם מעוניינים לדעת על מה לשים את הדגש?
בפורום רב לחתונה בתפוז תוכלו לקבל את כל התשובות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2556

לצפיה ב-' עזרה בבקשה '
עזרה בבקשה
15/02/2016 | 18:02
1
28
לאורך בניית האתר והתחזוקה שלו ,נעשו 28 שגיאות  ברמת הקוד לפי בדיקה בW3C  למה הכוונה ? בונה האתר שלי לא מבין  www.ettyjacobson.com
לצפיה ב-'W3C'
W3C
22/02/2016 | 21:49
7
W3C הוא תקן כתיבת הקוד, לכל קוד יש תקן על פיו יש לעבוד ולכתוב את הקוד, לדוגמה ל HTML 5 יש תקן מסויים ול HTML 4 תקן מסויים , כיוון שיש פקודות שכתובות תחבירית אחרת מגירסה לגירסה, יש מקרים שהתכנות יעבוד כמו שצריך, אבל מבחינה תחבירית לא יהיה נכון ולכן תהיה שגיאה, עוד פעם, לא בדיוק פירטת מה אתה צריך ומחפש ובאיזה תקן ומדוע בכלל אתה שואל את השאלה :)
לצפיה ב-'יצירת קשר אם פייסבוק במסעי פירסום'
יצירת קשר אם פייסבוק במסעי פירסום
15/02/2016 | 14:18
1
16
אנחנו מפרסמים בפייסבוק,
ואני לא מצליח להבין איך אני יוצר אם התמיכה שלהם קשר על מנת לבנות מסע פירסום.

אשמח לסיוע בנושא.
לצפיה ב-'יצירת קשר'
יצירת קשר
22/02/2016 | 21:53
6
היי, טלפונית לא ניתן, זה לא כמו גוגל.
אתה יכול לנסות לפנות אליהם דרך הטופס הזה: https://www.facebook.com/business/contact-us/

מניסיון, לא תמיד חוזרים, יש נושאים ספציפיים שהם כן חוזרים, אם יש לך שאלות ספציפיות אתה מוזמן לשאול אותי בפרטי או אם אתה רוצה שמישהו מקצועי ינהל לך את הקמפיינים גם תוכל לפנות אליי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אתר מכירות און ליין'
אתר מכירות און ליין
10/02/2016 | 20:22
4
48
היי
באילו פלטפורמות הייתם משווקים אתר מכירון של און ליין?
איך גורמים ללקוח לחזור ולרכוש באתר לאחר הרכישה הראשונה
איך ניתן לשפר אתר על מנת שיותר גולשים יוכלו לחזור אליו.
לצפיה ב-'התשובה/ת לשאלות שלך זה ספר ...'
התשובה/ת לשאלות שלך זה ספר ...
10/02/2016 | 21:26
1
26
כדי לענות על מה ששלאת צריך ללמד אותך כמעט את כל תורת השיווק באינטרנט
המחזיקה לפחות 400 עמודי ספר.
צא ולמד...
לצפיה ב-'קיצור'
קיצור
10/02/2016 | 21:30
17
ובשני משפטים
אתה יכול לתמצט?

לצפיה ב-'הרבה שאלות :)'
הרבה שאלות :)
23/02/2016 | 10:05
8
קודם הייתי מעלה את האתר חנות במערכת וורדפרס.
בשביל להחזיר לקוח אפשר תמיד להשתמש הרימרקטינג של גוגל/ פייסבוק אחוזי ההצלחה הם גבוהים מאוד שלקוחות יקנו את המוצר (אם הוא אטרקטיבי כמובן).
אני אשמח לעזור לך בטלפון : 077-6670167
לצפיה ב-'אשמח לעזור לך או לכוון אותך'
אשמח לעזור לך או לכוון אותך
24/02/2016 | 14:55
6
בהודעה פרטית או בטלפון 052-3105145
פורומים חדשים בתפוז
09/02/2016 | 14:56
7
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

לצפיה ב-'שגיאת 404 מתוך הסייטמאפ'
שגיאת 404 מתוך הסייטמאפ
08/02/2016 | 15:39
1
17

בוובמאסטר תחת SITEMAP שגיאות אינדקס, אני מקבל 404 מאחד עמודי האב בSITEMAP שלי, (אגב נוצר דרך YOAST), מה הפתרון? האם לעשות REDIRECT, ולאן? מדובר על אתר אפיקים תמא 38
תודה מראש.
ירון
אפיקים תמא 38
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/02/2016 | 22:01
7
בעקרון הסתכלתי לתוך הסייטמאפ שלך ולא ראיתי את הכתובת הבעייתית בקבצים, אני מניח שזה איזה משהו ישן, אלא אם פספסתי את זה, בכך אופן , כנס לוובמאסטר ותחת SITMAP תבחר את הקיים ולמעלה יש טאב שלח מחדש - זה ישלח מחדש את הקבצים ורוב הסיכויים שאם אכן הכתובת הזאת לא קיימת בסייטמאפ זה יפתור את הבעיה.

בהצלחה!
פורומים חדשים בתפוז
03/02/2016 | 15:26
2
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

לצפיה ב-'ניסיון מעשי בתחום קידום אתרים'
ניסיון מעשי בתחום קידום אתרים
01/02/2016 | 11:58
4
76
שלום רב חברים,

שמי גיל ואני למדתי לפני כשנה וחצי במכללה תחום של קידום אתרים אורגני וממומן, במהלך הלימודים התנסתי במספר פרוייקטים מעשיים אבל לצערי למרות נסיונות רבים למצוא עבודה בתחום גם כפרילנסר וגם אף במשרה מלאה (כיום זה לא רלוונטי משרה מלאה) לא הצלחתי.

אני ממשיך ללמוד ולהשתפר מיום ליום, קורא מאמרים, פוסטים, פורומים ומתעדכן כל הזמן, אך צבירת ניסיון תכלס אין לי

אשמח לקבל עזרה, אני לא מבקש תשלום אלא נטו למידה מעשית, אני מוכן לעזור לאתרים בתחום, מוכן ללמוד באופן מעשי ממקדם אתרים מנוסה שיסכים לתת לי לעזור לו

אני שולט בתחום של קידום אורגני , קידום ממומן, Adwords, גוגל אנלטיקס, ידע בסיסי ב HTML, הבנה רחבה בשיווק (בעל תואר בתחום), אני עובד במשרה מלאה ומתעסק גם בכתיבת תוכן שיווקי

אשמח לשמוע ממכם
תודה רבה
ויום נעים לכולם

בוקר טוב
02/02/2016 | 07:24
3
47
גיל,

שלח לי את המייל שלך

תודה
לצפיה ב-'תודה, שלחתי לך מייל בפרטי'
תודה, שלחתי לך מייל בפרטי
02/02/2016 | 12:55
2
26

תודה
שלום גיל
04/02/2016 | 13:08
1
33
תשלח לי מייל ל- yoav753@walla.com
ונבדוק אם אפשר לעשות משהו
יואב

לצפיה ב-'תודה, שלחתי לך מייל בפרטי'
תודה, שלחתי לך מייל בפרטי
05/02/2016 | 09:37
14
לצפיה ב-'איך אני מעלה את העסק לגוגל עסקים'
איך אני מעלה את העסק לגוגל עסקים
02/02/2016 | 11:51
45
היי, הוספתי דף בגוגל עסקים, כולל קטגוריות, קיבלתי קוד ואישרתי אני על המפה, ובכל זאת אני לא מופיע ברשימת חנויות שאני אמורה בחיפוש כמו שצירפתי, מישהו יודע מה הסיבה?
לצפיה ב-'מחפש חברה לשיווק באינטרנט'
מחפש חברה לשיווק באינטרנט
01/02/2016 | 16:00
55
שלום לגולשים ולמנהל.
יש לי אתר אינטרנט של מוצר מאוד חדשני שייבאתי לארץ כמובן עם אישורים ואני מעוניין להתחיל לשווק אותו, בעיקר דרך האינטרנט.
אני מחפש חברה לשיווק באינטרנט על מנת שתבצע זאת עבורי בתשלום כמובן.
חשבתי לפנות אל החברה הזו, מה דעתכם עליהם?
אשמח לקבל המלצות על חברות נוספות.

תודה מראש!
לצפיה ב-'קידומחיר - מחירון קידום אתרים'
קידומחיר - מחירון קידום אתרים
30/01/2016 | 14:37
61
ממליץ לכם וללקוחות שלכם להשתמש במחשבון החדש לקידום אתרים, הנותן הצעת מחיר בתוך שניות:
לצפיה ב-'שכר בקידום ממומן'
שכר בקידום ממומן
28/01/2016 | 17:55
37
למקדמי קידום ממומן בגוגל- שאלה:
תוכלו לומר לי כמה כדאי לבקש בריאיון עבודה עבור משרה של קידום ממומן באדוורדס ובפייסבוק עבור מקדם יחסית מתחיל עם קצת ניסיון?

תודה
לצפיה ב-'להרוויח מפרסומות ומקליקים'
להרוויח מפרסומות ומקליקים
26/01/2016 | 07:31
1
41
מקווה שזה המקום הנכון לשאול.מעוניינת לבנות אתר שנותן אינפורמציה חשובה ואמור למשוך הרבה קהל,יש ידע בקידום אתרים.האם זה כדאי להשקיע,האם אפשר להרוויח מספיק מפרסומות ומקליקים כך שיכסה את עלויות תחזוקת האתר וייתן עוד קצת רווח?האם בשביל רווח מפרסומות וקליקים צריך לפתוח תיקים של עסק?
תודה
לצפיה ב-'רווח מפרסומות באתרים'
רווח מפרסומות באתרים
28/01/2016 | 10:12
27
זה פשוט מאוד. אם יש לך המון תנועה לאתר-  סביר להניח שיהיו רווחים כלשהם מפרסומות. אם מדובר באתר קטן שאין בו הרבה תנועת גולשים, קצת חבל על הזמן..
לצפיה ב-'אשמח לשמוע את דעתך בשנית'
אשמח לשמוע את דעתך בשנית
24/01/2016 | 02:56
60
הי גרי, שמי אסף
כבר הצגתי בפנייך את האתר שלי (http://www.freesite.co.il)
מילת המפתח אותה אני מקדם היא "בניית אתרים בחינם"
לאחרונה העליתי גרסה חדשה של עיצוב האתר - והפעם עם התאמת האתר לנייד
אשמח לדעת אם זה אכן היה צעד חכם ומשמעותי עבור האתר שיתרום לקידום שלו או סתם התאמה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ