לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
95499,549 עוקבים אודות עסקים

פורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 

אודות הפורום קידום אתרים

הפורום מיועד לעודד שיח בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט, החל מקידום אורגני, ממומן ועד לכתיבה שיווקית, קידום ברשתות חברתיות וכן שיטות להבאת לידים ללקוחות. הנהלת הפורום מעודדת את מקדמי האתרים לספר לנו את מקרים מענינים שקרו להם ולדון על שיטות קידום כאלה ואחרות. מנהל הפרוום ישמח להגיב לכל שאלה בצורה הכי מקצועית ואדיבה שהוא יוכל כדי לספק לכל המתעניינים בקידום אתרים זירת תקשורת חמה ונעימה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום קידום אתרים של תפוז!
נא להתנהג בהתאם שלא נעשה לכם NOINDEX ובבקשה לא לפרסם עסקים כדי להימנע מ NOFOLLOW.
המשך >>

לצפיה ב-'מחפשת מנהל קמפיין בגוגל'
מחפשת מנהל קמפיין בגוגל
14/04/2016 | 22:27
1
21
עם ניסיון רב לאתר שלי www.ettyjacobson.com
לצפיה ב-'שלחתי לך מייל לפרטי'
שלחתי לך מייל לפרטי
15/04/2016 | 01:29
6
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:25
4
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'רק לחברי פורום תפוז, 50% הנחה!! כן כן, ללא אותיות קטנות'
רק לחברי פורום תפוז, 50% הנחה!! כן כן, ללא אותיות קטנות
13/04/2016 | 16:11
14

שלום לכולם,
תרסיס פלפל לכל מי שמגיע דרך הפורום, בריכוז 17% חומר פעיל, כן כן, 17% - החזק ביותר בעולם. תוצרת ארה"ב.

רק דרך הפורום לרגל חג הפסח. עד סוף חודש אפריל בלבד.

50% הנחה על התרסיס. בלי אותיות קטנות ובלי טריקים. ללא מינימום רכישה.

50% הנחה משמע במקום 89 ש"ח רק 44.5 ש"ח ליחידה כולל מע"מ.

http://www.worldshop.co.il/items/365204

קוד מבצע: 50off

כמו כן, אנחנו גם מוכרים מצלמות נסתרות , מכשירי האזנה, מקליטי קול, מכשירי מעקב וציוד רב נוסף במחירים מוזלים - יבוא ופיתוח ישירות מהמפעל. www.worldshop.co.il

דף הפייסבוק שלנו:

https://www.facebook.com/WorldShop.co.il

לצפיה ב-'איך לעקוף מותגי ענק באמצעות SEO נכון'
איך לעקוף מותגי ענק באמצעות SEO נכון
13/04/2016 | 10:18
45
לצפיה ב-'7 דרכים לקידום העסק ברשת'
7 דרכים לקידום העסק ברשת
13/04/2016 | 09:07
20
בעידן האינטרנט, לאתר ברשת יש תפקיד חשוב ומרכזי בשיווק של כל בית עסק, במיוחד אם מדובר על עסקים קטנים. אם בעבר עסק ללא אתר אינטרנט היה נחשב כעסק לא קיים - לחצו כאן ותגלו באיזה אמצעים אפשר לפרסם/ לשווק את העסק שלכם ברשת
לצפיה ב-'חידוש אתר'
חידוש אתר
08/04/2016 | 01:03
18
אני מחדש את האתר שלי וגם מעביר אותו לפלטפורמה אחרת ומחלק אותו לשני אתרים, כיוון שנכון לעכשיו, יש לי אתר אחד עם שני נושאים שונים. לאתר אחד ישאר אותו דומיין ולאתר השני יהיה דומיין שונה. בין החידושים, אני עושה עריכה לשונית. האם כדאי קודם לעלות את האתר ללא העריכה הלשונית על מנת שגוגל יזהה את אותו טקסט, להשאירו כך תקופה מסויימת בה יראה את הפניות ה 301 ויזהה שמדובר באותו אתר? או האם כדאי להעלות את האתרים לאחר העריכה הלשונית אשר מן הסתם שיפרה בהרבה את הטקסט אבל יחד עם זאת גם שינתה אותו?
לצפיה ב-'האם אתר ענקי של כ - 5000 דפי תוכן יקבל דירוג גבוה יותר מאשר '
האם אתר ענקי של כ - 5000 דפי תוכן יקבל דירוג גבוה יותר מאשר
06/04/2016 | 23:05
1
18
אתר יותר קטן עם פחות תוכן אבל נניח עם יותר קישורים ועוד דברים שחשובים בקידום ? 
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
07/04/2016 | 04:57
20
בהרבה פרמטרים גוגל מתייחס לעמודים ולא לאתרים
כלומר אם עמוד מסויים הוא טוב מאד, ביחס למילת חיפוש מסויימת, הוא יעלה כתוצאה, בלי קשר ל-האם אותו עמוד ממוקם באתר קטן או גדול.
לאתר כשלעצמו יש חשיבות כמובן, אבל העמוד עצמו הוא בעל החשיבות המשמעותית.
ברור שאתר בעל 5000 עמודים, כולל הרבה מאד וריאציות של מילים, ויהיה בכל מקרה בעל הופעה מכובדת בגוגל. 
אבל לגופה של שאלתך, אתר קטן יכול בהחלט לעקוף אתר גדול בביטוי ספציפי.

לצפיה ב-'תוכן שיווקי - אם זה מתאים לקוקה קולה, זה מתאים גם לכם!'
תוכן שיווקי - אם זה מתאים לקוקה קולה, זה מתאים גם לכם!
06/04/2016 | 23:54
18
רוצים לדעת איך אפשר להפוך גולש תמים ללקוח טוב?
קבלו ממני 6 כללים – איך להפוך גולש ללקוח בקיצור, שיווק באינטרנט באמצעות תוכן
לצפיה ב-'ניתוק קשרים עם חברת קידום-שאלה'
ניתוק קשרים עם חברת קידום-שאלה
05/04/2016 | 11:28
1
22
ניתקתי קשר עם מקדם אתרים מסויים והמשכתי לקדם באופן עצמאי.
כל הקישורים שהוחלפו, אלה של לקוחות חיצוניים ומופיעים אצלי באתר בתוך כתבות, עדיין מופיעות אצלי ולא הורדתי אותן.
לגבי התמורה שקיבלתי-קישורים שלי שנמצאים באתרים חיצוניים שמקדם האתרים שם, איני יודעת אם עדיין קיימים.
כרגע אני מחליפה לאתר חדש.
מה המחויבות שלי כלפי אותם קישורים?
האם צריכה להעבירם לאתר החדש?
מה מקובל בשוק?
בתודה רבה.
לצפיה ב-'זאת לא שאלה של מחוייבות לדעתי'
זאת לא שאלה של מחוייבות לדעתי
06/04/2016 | 17:11
14
ראשית, אם לא התחייבת למקדם להשאיר את הקישורים את בהחלט יכולה להוריד אותם. את לא חייבת לאף אחד כלום.

מה שכן ... אם תורידי אותם, יש להניח שבעלי האתרים שמקשרים אליך ישימו לב וגם הם יורידו את הקישורים אליך (ברמה כזו או אחרת ...)  ואת יכולה קצת להפגע.

זה השיקול שעליך לעשות.
לצפיה ב-'שלום רב, דרושים כותבי תוכן, עם דגש עם הקלדה מהירה ויכולת יצי'
שלום רב, דרושים כותבי תוכן, עם דגש עם הקלדה מהירה ויכולת יצי
04/04/2016 | 19:44
7
שלום רב,
דרושים כותבי תוכן, עם דגש עם הקלדה מהירה ויכולת יצירת הרבה מאמרים, עם עדיפות לזמני הגשה קצרים ככל האפשר.
אנו מחפשים כותבים קבועים עם מוסר עבודה בריא אשר יגדלו איתנו.
ניתן לפנות ב masterofspin80@gmail.com
ולהשאיר טלפון בבקשה ומתי אפשר להתקשר.
תודה!

לצפיה ב-'זאת הסיבה שאני חושב שלכל אדם מגיעה ההזדמנות להכיר את תחום ה'
זאת הסיבה שאני חושב שלכל אדם מגיעה ההזדמנות להכיר את תחום ה
03/04/2016 | 14:17
16

זאת הסיבה שאני חושב שלכל אדם מגיעה ההזדמנות להכיר את תחום
 האפילייאטס - Affiliates

מכל הלב אני חושב שיש כאן את אחת ההזדמנויות
העסקיות הכי גדולות ב2016
לחצו כאן וצפו בסדרת הסרטונים החדשה:
http://goo.gl/5Kb5bW

לצפיה ב-'https://www.youtube.com/channel/UC6n2yPo1wBuUYCc_uFPOAOw/fea'
https://www.youtube.com/channel/UC6n2yPo1wBuUYCc_uFPOAOw/fea
01/04/2016 | 16:55
7
לצפיה ב-'תירשמו לערוץ שלי הוא נקרא koren tv'
תירשמו לערוץ שלי הוא נקרא koren tv
01/04/2016 | 16:53
11
בבקשה זה יכול לעזור תירשמו לערוץ שלי koren tv
לצפיה ב-'ערוץ יוטיוב'
ערוץ יוטיוב
01/04/2016 | 16:51
7
יש לי ערוץ יוטיוב תירשמו
לצפיה ב-'ערוץ יוטיוב'
ערוץ יוטיוב
31/03/2016 | 21:54
7
יש לי ערוץ יוטיוב הנה הקישור תירשמו https://www.youtube.com/channel/UC6n2yPo1wBuUYCc_u...

לצפיה ב-'בעיה עם sitemap'
בעיה עם sitemap
31/03/2016 | 12:17
10
שלום יש לי 2 שאלות בנוגע לsitemap

1.  הsitemap שלי בנוי מכמה קבצים.  אני צריך להכניס לגוגל רק את הראשונה ש"שולחת" לאחרות שבאות בעקבותיה או את כולן?

2. אני רואה באנליטיק שהדפים שהכנסתי נקלטו ובוצע עליהם אינדקס.. אבל בתמונות רק שהם נקלטו ולא "אונדקסו"...  עברו בערך יומיים מאז שעדיכנתי את הsitemap  וקיבלתי הודעה על כך שהוא נקלט ולא pending.  האם משהו לא בסדר בקליטת התמונות/sitemap. או שככה זה אמור להיות.

תודה .

לצפיה ב-'איך מייצרים מפת אתר ?'
איך מייצרים מפת אתר ?
30/03/2016 | 21:18
7
לצפיה ב-'גוגל לא קורא את דף הבית של האתר בצורה נכונה'
גוגל לא קורא את דף הבית של האתר בצורה נכונה
30/03/2016 | 00:10
329
שלום רב,
לאחרונה נתקלתי בבעיה חוזרת בשתי אתרים, כאשר אני רושם בגוגל את הדומיין של האתר התיאור של האתר מופיע בצורה לא נכונה, וגם גוגל מוצא לי רק את דף הבית שקשור לדומיין, אני מצרף שתי תמונות:

רק שאני מוסיף את הפקודה site אני מצליח לראות את דפי האתר כמו שצריך כמו שתוכלו לראות בצילום מסך הבא:

אני בונה את האתרים במערכת וורדרפס ומשתמש בתוסף seo yoast
מישהו מכיר את הבעיה?
לצפיה ב-'מכירת אתר מכירות אינטרנטי כלל ארצי מצליח בעל פוטנציאל רב!'
מכירת אתר מכירות אינטרנטי כלל ארצי מצליח בעל פוטנציאל רב!
28/03/2016 | 21:52
13
תיאור: מכירת אתר מכירות אינטרנטי כלל ארצי מצליח בתחום הדילים והקופונים האתר מושקע וברמה גבוהה וריווחי. כולל 2 אתרי אינטרנט, 2 דפי פייסבוק לרבות העוקבים, רשימות תפוצה ולקוחות. האתר פעיל ורווחי מהיום הראשון, עם מאות לקוחות קבועים ואלפים מזדמנים. למסירה למבין ענין ומותאם לסלולארי... בעל אישור ותקני סליקה לכל כרטיסי האשראי המפיק חשבוניות באופן אוטומטי.
אתר אשר נבנה תוך חשיבה מתקדמת ומכוונת על פי הסטנדרטים החדשניים והמקצועיים ביותר בתחום המסחר האלקטרוני ויזואליות מתקדמת. לעסק פוטנציאל עסקי גדול.
פונקציות קיימות באתר:  אתר נוסף כלול שהינו אתר "מראה" אשר ניזונה מאתר הראשי ע"י XML כך שלא צריך טיפול נוסף וחוסך זמן עבודה רב. ניהול דוחות מכירה קל ונוח לתפעול, חיפוש מוצרים, מערכת סינון מוצרים בעמודי קטגוריה, האתר מובנה לעבודה מול אתרים (חיצוניים) אחרים XML , שיתוף תכנים ברשתות החברתיות, עמוד פייסבוק , עמוד גוגל+, ערוץ יוטיוב, מנגנון צפייה מתקדם לצפייה בתמונות המוצר, רכיבי שיתוף בכל עמוד מוצר, מערכת קופונים.
המכירה כוללת הכל: 2 דומיינים , 2 דפי פייסבוק לרבות העוקבים שלהם, אחסון, מערכת לניהול תוכן, תכני האתר בפועל, תנועת עשרות אלפי גולשים לחודש, תוכנה מקיפה לתפעול האתר ולבקרתו,  כ 150 עסקים שעובדים עם האתר (לרבות פרטי התקשרות עם העסקים) , תוכן מוכן ומלא, ישנם כ 700 דילים פעילים, אין צורך בהחזקת סחורה.
פלטפורמה:  האתר נבנה במערכת גומלה (לא שבלונה אלא בנייה באופן ייעודי), אחת הפלטפורמות הידועות ביותר למסחר אלקטרוני ובעל אפשרויות רבות לתוספות נוספות באתר במידת הצורך, אתר ידידותי למובייל.
עיצוב: האתר עוצב ע"י מעצבת מומחה בתחום B2C
קידום אורגני: הרבה קישורים חיצוניים ברחבי האינטרנט, מפורסם בגוגל וברשתות חברתיות. עבודה עם קידום אתרים SEO.
ספקים: יש הסכם חתום עם כל הספקים הן של שרותים והן של מוצרים
סיבת המכירה:  האתר מרוויח, האתר נראה יפה ומעוצב יחד עם זאת, חוסר זמן עקב התחלת עבודה אחרת מונעים מאתנו להמשיך ולקדם את העסק. תבוצע חפיפה מלאה לקונה לאחר המכירה במידה ונדרש.
סטאטוס:  האתר פעיל !
כ"א להפעלת האתר: נדרש כ 2 עובדים, יחד עם זאת, במאמץ מרוכז אפשר ע"י עובד אחד ולחסוך הוצאות.
המחיר הנדרש: 122,000 ₪. מחיר מציאה!
פרטים נוספים יינתנו בפרטי mrmeir1@gmail.com
*בבקשה ליצור קשר רק כאשר רציניים!
לצפיה ב-'קידום דף פייסבוק עסקי '
קידום דף פייסבוק עסקי
28/03/2016 | 10:01
15
שלום לכולם,
יש לי דף פייסבוק עסקי עם כ-300 אוהדים ואני רוצה להגביר את הפעילות.
אני מתחיל לפרסם חומר מקצועי בעל ערך ומזמין את החברים מהפרופיל האישי, אבל מה הדרך הכי טובה לקבל יותר לייקים ושיתופים ללא פרסום ממומן?
מה השלבים שאני צריך לבצע?
תודה רבה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ