לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1023010,230 עוקבים אודות עסקים

פורום נוער חרדי

ברוכים הבאים לפורום "נוער חרדי" הבית של 'חרדים חושבים'. מטרת הפורום: יצירת בית לחרדים חושבים ובפרט לבני נוער חרדי הגולשים בתפוז. בפורום זה ננסה 'יחד' לחשוב על עצמנו.. על מה שמעניין אותנו בחיים.. על הערכים שסובבים אותנו.. ובקיצור על מה שאנו מתחברים והיינו רוצים להתחבר.. אנו המנהלים כאן לשירותכם ולמען עיצוב דמותה של הפורום נבקשכם לשמור על הכללים הבאים: א. שפה מכובדת ונקייה. אנו סומכים על הגולשים שידעו להיזהר ככל הניתן על לשון מכובדת ונקייה גם בנושאים רגישים. ב. כינויים הפוגעים ברגשות חברי הפורום יחסמו ג. ניקים מתחזים או שמות אמיתיים ימחקו ד. אאוטינג: אין לחשוף פרט מזהה על משתתף בפורום. (החושף חושף עצמו לתביעה משפטית) ה. אין להכניס הודעות פרסום (כולל פורומים, מכירות, אתרים, הורדות וקומונות) ללא אישור הנהלת הפורום. ו. אין להכניס הודעות הפוגעות ברגשות הגולשים. ז. הפורום מיועד לדיונים ערכיים אקטואליים ואינו מיועד לפרסומי חדשות ולדיונים פוליטיים. ח. הפורום אינו מיועד לצ'יטוט ולהכרויות. הודעות בסגנון "ממצב, מישהו כאן" אינם מתאימות לאופיו של הפורום. ט. לתועלת הפורום נבקשכם לא להגיב כלל לטרולים המצויים ברשת ולא להתייחס אליהם. י. הנהלת הפורום שומרת על חוק זכויות יוצרים ותיאלץ למחוק טקסטים, תמונות ושירים המוגנים בחוק זכויות יוצרים. כמו כן, לא נאפשר הכנסת קישורים לאתרי הורדות לא חוקיים. יא. המנהלים כאן לשירותכם תמיד וישמחו לקבל את הערותיכם והארותיכם בתיבת המסרים. אין צורך לעשות זאת על גבי הפורום. נודה לכם על שיתוף הפעולה ונקווה שתיהנו מהפורום ותפיקו ממנו את מירב התועלת. כיוון שהפורום בעל זיקה תמיכתית נודה לכם אם תבינו את שיקול הדעת המתחשב של המנהלים.

אודות הפורום נוער חרדי

ברוכים הבאים לפורום "נוער חרדי" הבית של 'חרדים חושבים'. מטרת הפורום: יצירת בית לחרדים חושבים ובפרט לבני נוער חרדי הגולשים בתפוז. בפורום זה ננסה 'יחד' לחשוב על עצמנו.. על מה שמעניין אותנו בחיים.. על הערכים שסובבים אותנו.. ובקיצור על מה שאנו מתחברים והיינו רוצים להתחבר.. אנו המנהלים כאן לשירותכם ולמען עיצוב דמותה של הפורום נבקשכם לשמור על הכללים הבאים: א. שפה מכובדת ונקייה. אנו סומכים על הגולשים שידעו להיזהר ככל הניתן על לשון מכובדת ונקייה גם בנושאים רגישים. ב. כינויים הפוגעים ברגשות חברי הפורום יחסמו ג. ניקים מתחזים או שמות אמיתיים ימחקו ד. אאוטינג: אין לחשוף פרט מזהה על משתתף בפורום. (החושף חושף עצמו לתביעה משפטית) ה. אין להכניס הודעות פרסום (כולל פורומים, מכירות, אתרים, הורדות וקומונות) ללא אישור הנהלת הפורום. ו. אין להכניס הודעות הפוגעות ברגשות הגולשים. ז. הפורום מיועד לדיונים ערכיים אקטואליים ואינו מיועד לפרסומי חדשות ולדיונים פוליטיים. ח. הפורום אינו מיועד לצ'יטוט ולהכרויות. הודעות בסגנון "ממצב, מישהו כאן" אינם מתאימות לאופיו של הפורום. ט. לתועלת הפורום נבקשכם לא להגיב כלל לטרולים המצויים ברשת ולא להתייחס אליהם. י. הנהלת הפורום שומרת על חוק זכויות יוצרים ותיאלץ למחוק טקסטים, תמונות ושירים המוגנים בחוק זכויות יוצרים. כמו כן, לא נאפשר הכנסת קישורים לאתרי הורדות לא חוקיים. יא. המנהלים כאן לשירותכם תמיד וישמחו לקבל את הערותיכם והארותיכם בתיבת המסרים. אין צורך לעשות זאת על גבי הפורום. נודה לכם על שיתוף הפעולה ונקווה שתיהנו מהפורום ותפיקו ממנו את מירב התועלת. כיוון שהפורום בעל זיקה תמיכתית נודה לכם אם תבינו את שיקול הדעת המתחשב של המנהלים.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום 
ברוכים הבאים לפורום "נוער חרדי" הבית של 'חרדים חושבים'. 
מטרת הפורום: יצירת בית לחרדים חושבים ובפרט לבני נוער חרדי הגולשים בתפוז. 
בפורום זה ננסה 'יחד' לחשוב על עצמנו.. על מה שמעניין אותנו בחיים.. על הערכים שסובבים אותנו.. ובקיצור על מה שאנו מתחברים והיינו רוצים להתחבר.. 
אנו המנהלים כאן לשירותכם ולמען עיצוב דמותה של הפורום נבקשכם לשמור על הכללים הבאים: 
א. שפה מכובדת ונקייה. אנו סומכים על הגולשים שידעו להיזהר ככל הניתן על לשון מכובדת ונקייה גם בנושאים רגישים. 
ב. כינויים הפוגעים ברגשות חברי הפורום יחסמו 
ג. ניקים מתחזים או שמות אמיתיים ימחקו 
ד. אאוטינג: אין לחשוף פרט מזהה על משתתף בפורום. (החושף חושף עצמו לתביעה משפטית) 
ה. אין להכניס הודעות פרסום (כולל פורומים, מכירות, אתרים, הורדות וקומונות) ללא אישור הנהלת הפורום. 
ו. אין להכניס הודעות הפוגעות ברגשות הגולשים. 
ז. הפורום מיועד לדיונים ערכיים אקטואליים ואינו מיועד לפרסומי חדשות ולדיונים פוליטיים. 
ח. הפורום הינו פורום חרדי וראוי כי התכנים בו יהיו כאלו. כל הודעה שתכיל תוכן שאינו הולם את רוח ההלכה, התורה והדת – תמחק. לא נרשה פרסום דברי כפירה מכול סוג שהוא ע"ג הפורום.
ט. לתועלת הפורום נבקשכם לא להגיב כלל לטרולים המצויים ברשת ולא להתייחס אליהם. 
י. הנהלת הפורום שומרת על חוק זכויות יוצרים ותיאלץ למחוק טקסטים, תמונות ושירים המוגנים בחוק זכויות יוצרים. כמו כן, לא נאפשר הכנסת קישורים לאתרי הורדות לא חוקיים. 
יא. המנהלים כאן לשירותכם תמיד וישמחו לקבל את הערותיכם והארותיכם בתיבת המסרים. אין צורך לעשות זאת על גבי הפורום. 
נודה לכם על שיתוף הפעולה ונקווה שתיהנו מהפורום ותפיקו ממנו את מירב התועלת. כיוון שהפורום בעל זיקה תמיכתית נודה לכם אם תבינו את שיקול הדעת המתחשב של המנהלים במקרים מסויימים.

המשך >>

לצפיה ב-'גרושה'
גרושה
20/05/2012 | 15:32
235
האם מותר לה מגע מיני
לצפיה ב-' סגירת פורום נוער חרדי'
סגירת פורום נוער חרדי
28/03/2011 | 11:23
250
לאחר מספר ניסיונות למציאת מנהל לפורום ולאחר מספר נסיונות להחיות את פורום נוער חרדי, אנו מצטערים להודיע על סגירת הפורום בשל רמת פעילות נמוכה ביותר.

כמו כן, אנו שוקלים לפתוח פורום "נוער דתי-לאומי".
אם הינך רוצה לנהל את הפורום, אנא פנה/י אלינו דרך הטופס:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'הודעה דרמטית '
הודעה דרמטית
22/03/2011 | 15:57
12
278
הי לכולם,
אני לא בטוחה שאתם מכירים אותי, שמי פולינה ואני חלק מצוות הנהלת הפורומים.
בין היתר אני אחראית על פורומים בנושא "תפוז למהדרין".

בימים האחרונים אנחנו מחפשים מנהל/ת לפורום וכמובן רוצים לקבל המלצות לגולשים שיוכלו וירצו לקחת את ניהול הפורום לידיהם. אני מאוד אשמח לקבל המלצות, כאלה תוכלו לשלוח לי במסר אישי או לשרשר לכאן.

כמו כן, לאחרונה קיבלנו מסרים מגולשים שלדעתם צריך לסגור את הפורום או לשנות את יעודו וגם על כך אני אשמח לקבל תגובות...

אז?מה אתם חושבים
לצפיה ב-'היי פולינה,'
היי פולינה,
22/03/2011 | 19:07
5
130

אין לי מושג מה יהיה בהמשך, אבל ברור ששום מנהל לא יוכל לעזור ולשקם את הפורום כשהוא נמצא במתכונת הנוכחית שלו.

כבר לפני יותר משנה הצעתי לשנות את שם הפורום כדי לשנות את קהל היעד, אבל אז התפרצו עליי כל מיני אנשים.

היום אין מי שיעשה את זה, אז אני חושב שזה רעיון מצוין לנער את הפורום מחזותו החרדית באופן פורמלי יותר, כי כבר הרבה זמן הוא לא כזה.

לצפיה ב-'"חרדים מדברים על הכל"'
"חרדים מדברים על הכל"
23/03/2011 | 00:19
4
187
נראה לי יותר מתאים...

ברגע שתשנה את קהל היעד- אז זה יהיה בדיוק כמו כל פורום אחר.
לצפיה ב-'גם ככה מדברים פה על הכל כולל הכל,'
גם ככה מדברים פה על הכל כולל הכל,
23/03/2011 | 07:55
106
ובזמנה של שרה, הפורום לא היה חרדי בעליל (ואני אומר את זה לטובה).
הפורום הזה שומם. אם הוא יהיה כמו כל האחרים, אולי נראה קצת פעילות שתבוא ממצטרפים חדשים ש"נוער חרדי" נראה להם קצת קודר.
לצפיה ב-'במידה ואשנה את שם הפורום'
במידה ואשנה את שם הפורום
23/03/2011 | 10:53
2
74
ואת הייעוד שלו, לדעתכן יהיה מי שירצה לנהל אותו?
לצפיה ב-'לדעתכם*'
לדעתכם*
23/03/2011 | 11:49
1
53
אם את לא מרב מיכאלי.
במידה והשם של הפורום ישתנה, אני מוכן לנסות.
לצפיה ב-'במידה והשם ישונה'
במידה והשם ישונה
25/03/2011 | 10:11
53
אני גם אשמח לנסות
לצפיה ב-'היי פולינה,'
היי פולינה,
23/03/2011 | 00:31
65
בתור אחר שהיה פעיל מאד בפורום עוד מימי הבראשית שלו,בזמנים בהם הייתי כותב הודעה ואחרי מס` דקות מחפש אותה בעמוד השני כי בנתיים נכתבו כבר עוד כמה עשרות הודעות...אני מאמין באמת ובתמים שאין פתרון קסם לבעית השיממון של הפורום. אין זה קשור לשם הפורום או לקהל היעד כי עובדה שבעבר הפורום היה מאד מאד מאד פעיל עם אותו השם ואותו קהל היעד. הנקודה לפי דעתי,שבשנה וחצי האחרונות עם התפתחותו המאד מואצת של הפייסבוק וכניסתו לכל חלק ושלב של חיינו,גולשי הפורום הותיקים התבגרו ואינם עונים עוד על ההגדרה `נוער חרדי`,והנוער החרדי החדש מעדיף לנהל את חייו הוירטואלים בפייסבוק מאשר לכתוב הודעות בפורום ולשלוח מסרים...זוהי תמונת המצב הדי עגומה. מה שלא מותיר הרבה ברירות אלא לסגור את המקום שהיה לי לבית במשך תקופה לא מעטה בחיי. בהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'זה מדהים'
זה מדהים
23/03/2011 | 11:00
57
איך שאנשים לא יודעים להרים ידיים גם אחרי שנים שרבים וטובים מהם ניסו להנשים את הפורום הזה.

אבל אני לא פוסלת על הסף,
בהצלחה שיהיה..
לצפיה ב-'דעתי '
דעתי
24/03/2011 | 09:22
39
לא רואה למה צריך להחזיק פורום כזה בפורום, יש מספיק פורומים לחרדים בתפוז, כל מה שדיברו כאן בעבר זהה במדויק לפורום העולם החרדי, מה גם שיש שלל קומונות לחרדים, שהם מאוד פעילות! בגלל זה הפורום הזה לא הצליח לעלות לאנשהו.. אין מנוס מסגירה לדעתי, אם תשנו את שם הפורום, זה לא יגרום לאנשים לחזור, כי שוב! תוכן הדיבורים והשיחות פה ישאר אותו דבר, ועדין ישאר יבש, זאת דעתי, סורי
לצפיה ב-'זה לא ילך...'
זה לא ילך...
23/03/2011 | 21:06
37
הפורום מת.. כולם עזבו ולא יעזור מנהל חדש.
לצפיה ב-''
27/03/2011 | 10:52
1
20
לצפיה ב-'אולי'
אולי
27/03/2011 | 15:30
28
תחזור לניהול?
לצפיה ב-'פיתרון לנוער חרדי:ישיבה טכנולוגית חרדית'
פיתרון לנוער חרדי:ישיבה טכנולוגית חרדית
21/03/2011 | 21:04
179
בעיר נהריה נערך טקס קביעת מזוזה בישיבת "אור חיים" - ישיבה טכנולוגית חרדית לנוער חרדי שלא מצא לעצמו מסגרת, בהשתתפות האדמו"ר רבי דוד חי אבוחצירה, סגן רוה"מ ושר הפנים אלי ישי, ראש העיר מר ז´קי סבג, ובכירי העירייה.

הישיבה שהוקמה לפני כחודשיים זכתה לעידודו, הכוונתו ותמיכתו של האדמו"ר רבי דוד חי אבוחצירא שליט"א אשר הטיל על חבר מועצת העיר הר´ חיים רואש להקים ולנהל את הישיבה כדי להציל את בני הנוער מרדת שחת.

במעמד הטקס המרגש, הביע האדמו"ר שליט"א יחסו החם לשר אלי ישי והודה לו על הפעילות הברוכה, לקידום הישיבות להכשרת נוער חרדי הפרוסים ברחבי הארץ ועל מאמצי גב´ ישי אשר יוזמת הקמת בתי ספר ייחודיים אשר נפתחו בשנים האחרונות וברכו בברכת "ילכו מחייל אל חייל".

בסיום דבריו בקש האדמו"ר שליט"א להעביר  ברכת רפואה שלמה למרן פאר הדור הרב עובדיה יוסף שליט"א, והוסיף "אתה הוא ידו הארוכה של מרן וראש וראשון לכל דבר שבקדושה". וכיבד את השר ישי לקבוע את המזוזה.

לאחר הטקס, פתח השר ישי בדברי תורה והצהיר כי ימשיך לעודד קמת מוסדות נוספים לחיזוק הנוער בישראל, דור העתיד.

לתמונות כנסו ל'כיכר השבת:
http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%97%D7%A0%D7%9A-%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%91%D7%94-%D7%9C%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%A8-%D7%A0%D7%95%D7%A9%D7%A8.html
לצפיה ב-'פורים ב'נוער חרדי' - תשע"א'
פורים ב'נוער חרדי' - תשע"א
21/03/2011 | 20:59
25
68
לצפיה ב-'מתחפשים בפורים?'
מתחפשים בפורים?
07/03/2011 | 11:51
14
109
הולכים למסיבת פורים?

מתחפשים סתם בשביל להיזכר בילדות?

אמא שלי השנה החליטה שהיא מארגנת מסיבת פורים לכל המשפחה והחברים ואני קפצתי על המציאה להתחפש ל---- פיונה!!

אבל אני מהמשקיעניות אמנם עוד לא מצאתי תלבושת למימדיי אבל מצד האיפור אני מכוסה לחלוטין

מה איתכם?
לצפיה ב-'חשבתי שאת צוחקת!'
חשבתי שאת צוחקת!
07/03/2011 | 12:43
5
41
תחפושת מגניבה!!
אין לי רעיונות לתחפושת עדיין.....
לצפיה ב-'למה נראה לך שצחקתי??'
למה נראה לך שצחקתי??
07/03/2011 | 13:32
4
32
פיונה הכי מתלבש עליי בול!

שמנה אני כבר.. ויש לי אף כזה חזירי חח..
לפי התמונה האחרונה שעודכנה בפייס, לא מתאים לי פיונה?

לצפיה ב-'אף חזירי?!'
אף חזירי?!
07/03/2011 | 13:44
3
33
יש לך אף מהמם!! |סילי|
רוצה שאני אעשה לך פוטושופ כמו שעשיתי לאחי? חח
לצפיה ב-'כן אבל בלי לעוות עיניים זה מפחיד!!'
כן אבל בלי לעוות עיניים זה מפחיד!!
07/03/2011 | 13:58
25
חחח....
לצפיה ב-'עין רואה ואוזן שומעת....'
עין רואה ואוזן שומעת....
07/03/2011 | 14:34
1
24
וכל מעשיך בספרי הגלקטים נכתבים
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 14:37
10
לצפיה ב-'אהבתי!'
אהבתי!
07/03/2011 | 13:28
7
22
אני ואביאל

מתחפשים ל :

ג'סטין  ביבר הזמיר ההורס

ואני לסלינה גומז

לצפיה ב-''
07/03/2011 | 13:31
10
לצפיה ב-'אוחח'
אוחח
07/03/2011 | 13:33
5
9
כל כך מתאים לכם..
לצפיה ב-'כן,השלמות בהתגלמותה!'
כן,השלמות בהתגלמותה!
07/03/2011 | 13:36
4
13

|סילי|
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 13:43
10
לצפיה ב-'חע!'
חע!
07/03/2011 | 13:57
6
לצפיה ב-'חיזר|'
חיזר|
07/03/2011 | 14:33
12
לצפיה ב-''
07/03/2011 | 14:33
13
לצפיה ב-'סיפור המגילה בצורה נפלאה וברורה'
סיפור המגילה בצורה נפלאה וברורה
14/03/2011 | 15:34
1
17
ע"י הרב זמיר כהן. פרק פרק http://hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10357
לצפיה ב-'צום קל ומועיל לכולם '
צום קל ומועיל לכולם
17/03/2011 | 17:30
19
לצפיה ב-'לכל הרווקים וה...'
לכל הרווקים וה...
18/03/2011 | 09:53
42
לכל הרווקים והרווקות ילכו ביום פורים בשעות הטובות לבקש ברכה מהרב שמילה שליט"א ויתחנו תוך שנה כך אצלנו בישיבה כבר 6 שנים ברציפות
לצפיה ב-'פורים שמח ומאושר לכולם..'
פורים שמח ומאושר לכולם..
20/03/2011 | 14:46
1
5
ששמחת פורים תלוה אתכם לכול השנה ובשורות טובות וישועות בקרוב..
לצפיה ב-'פורים שמח כעת בירושלים'
פורים שמח כעת בירושלים
21/03/2011 | 12:42
11
לצפיה ב-'פורים שמח לחברי הפורום הירושלמים..'
פורים שמח לחברי הפורום הירושלמים..
21/03/2011 | 12:31
4
10
כל ההתחלות מפורום.

מתחילים כעת התחלה חדשה בפורום, אשתדל בתפקיד הניהול לסייע לגולשים ככל הניתן..
לצפיה ב-'‏*‏מפורים'
‏*‏מפורים
21/03/2011 | 12:37
17
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
21/03/2011 | 14:32
2
5
שאנשים יתחילו לכתוב פה רק כדי לדעת מי עומד מאחורי הניק הזה LOL
לצפיה ב-'בואי נגיד '
בואי נגיד
21/03/2011 | 15:12
1
7
שתופתעי מאוד.
לצפיה ב-':O'
:O
21/03/2011 | 17:06
16
לצפיה ב-'הכל צפוי והרשות נתונה'
הכל צפוי והרשות נתונה
21/03/2011 | 15:28
2
81
שלום

אתם מוזמנים לקרוא

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
לצפיה ב-'תודה, בהצלחה רבה בבלוג'
תודה, בהצלחה רבה בבלוג
21/03/2011 | 17:23
1
15
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
21/03/2011 | 17:59
13
לצפיה ב-'הודעת פרישה'
הודעת פרישה
20/03/2011 | 17:51
5
67
אז זהו חברים, לאחר כמה ניסיונות לא צולחים להרים את הפורום הזה למקום שבו הוא צריך להיות - בטופ, אני מרימה ידיים בכניעה לצערי..

אני מאחלת לכל מי שכותב וקורא המשך התכתבות וקריאה נעימה, וכמובן מאחלת הרבה בהצלחה למנהל/ת החדש/ה

נתראה בשמחות
לצפיה ב-''
20/03/2011 | 17:52
9
לצפיה ב-''
20/03/2011 | 19:05
8
לצפיה ב-''
20/03/2011 | 20:03
8
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
21/03/2011 | 10:20
19
אנו מודים ל יפה ושמנה זה מה יש   על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

כמו כן, פורום נוער חרדי מחפש מנהל/ת.
מי שמעוניין לנהל את הפורום מוזמן למלא את הטופס הבא
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

הפניה מיועדת לגברים ונשים כאחד.
פניות יענו תוך 10 ימי עבודה

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'הרבה הצלחה, ותודה על כל ההשקעה'
הרבה הצלחה, ותודה על כל ההשקעה
21/03/2011 | 12:41
13
לצפיה ב-'הסיפור הדוב המרקד (שואלת גם פה)'
הסיפור הדוב המרקד (שואלת גם פה)
20/03/2011 | 02:32
110
בטוחה שכולם מכירים את הסיפור.

הסיפור נגמר כשה"דוב" מרביץ לפריץ.
אשמח אם תכתבו את התיאור של הסוף הנ"ל כפי שתיארו לכם כשהייתם ילדים, בסיפור או בהצגה.

תודה
זה חשוב לי (אכתוב בהמשך למה)

פורים שמח
לצפיה ב-'ושוב כמו שנה בשנההה...'
ושוב כמו שנה בשנההה...
14/03/2011 | 23:26
2
35
יום רבעי יש לי מומולדתתתתתתתתתתתתת....
מזל טוב ליייי...
כנראה שאסע בע"ה לכותל אז מי שרוצה למסור שמות שאתפלל בשמחהה...
בשורות טובותתת:)
לצפיה ב-'שאלה עקרונית'
שאלה עקרונית
17/03/2011 | 17:01
1
14
כשאני מגיעה לכותל, אני רואה אנשים מתפללים.
איזה פרק מאיזה ספר הם קוראים? במה זה תלוי? ביום? בשעה?
לצפיה ב-'הם בטח קוראים'
הם בטח קוראים
20/03/2011 | 02:26
14
ספר תהילים.
בכל יום,בכל שעה, כל פרק שתפתח/י- תאמר/י אותו.
זה מתאים לכל מצב.
לצפיה ב-'כותרות ומאורסים מעיתוני הבוקר - יום א''
כותרות ומאורסים מעיתוני הבוקר - יום א'
13/03/2011 | 09:55
26
מודעות מאורסים וכותרות מהעיתונים "יתד נאמן" - "המבשר" ליום ראשון ז' באדר ב' תשע"א, עודכנו בפורטל "חדשות למהדרין" - פורטל החדשות של תפוז למגזר החרדי
קריאה נעימה...

להאזנה לכותרות העיתונים ומאורסים מידי בוקר חייגו 1900-50-2424 שלוחה 1

לקריאה מסלולרי:
http://wap.tapuz.co.il/net2/sbuilder/default.aspx?...

ממחשב:
http://2424.co.il/news_read.php?n_id=4177
לצפיה ב-'יש אתרים שאתם לא מכירים ............ לחצו כאן'
יש אתרים שאתם לא מכירים ............ לחצו כאן
07/03/2011 | 21:56
69
אשמח לקבל את תגובתכם !

תודה רבה !
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נשות הטאליבן'
נשות הטאליבן
05/03/2011 | 20:43
31
112
כולם מכירים את התופעה המדוברת שתפסה תאוצה בחודשים האחרונים.
מדובר בקבוצה של נשים שמכסות את עצמן בבדים רבים בצורה קיצונית, מתוך אידיאולוגיה שנתפסת על ידן כדבר הבסיסי ביותר שהן אמורות לייצג: בת ישראל כשרה, חסודה וצנועה.

אמא שלי היא אחת מהן.

הרעיון: לחקות את לבושן של האמהות הקדושות: שרה, רבקה, רחל ולאה, ובכך להגיע לדרגה רוחנית גבוהה בעבודת הבורא.

ההוצאה לפועל: אשה שמשתייכת לאגודת הנשים הזו (כת זו מילה מפחידה מדי), מכסה את עצמה בכמה שיותר פיסות בד, וזה הסדר:

3 חצאיות: 2 התחתונות מבד והעליונה חצאית פליסה מסורתית.
חולצת גולף.
סינר פנימי.
חולצה מכופתרת.
ווסט.
סינר חיצוני שנראה לעין.
שאל.
גרביים שחורות אטומות לרגליים.
גרביים לבנות/שחורות אטומות לידיים.
3 כיסויי ראש.

ולמחמירות: שאל עליון. כמעין שמיכת ענק שמגיעה מהראש עד הרגליים, ורעלה לכיסוי הפנים.

התוצאה: לבוש מוזר וניכר לעין המעורר שיח ציבור רב ואנטגוניזם כלפי אותה קבוצת נשים.

שלא כמו שהראו בתכנית "360" בערוץ 22, הנשים האלו לא מתאגדות בסתר. להפך, הן מחלקות אלפי דפי קריאה בכנסי ענק בכל הארץ.
והן לא כאלה מפחידות. (מידע פנימי).

עכשיו, אם נראה לכם שאני מנסה לשכנע אתכם שמדובר בתחביב נחמד שמעסיק נשים שלרוב לא עובדות ומקדישות את חייהן לזה, אז לא.

השבת, במקרה נתקלתי בסיפור של תמר ויהודה בבראשית ל"ח, שהוביל אותי לכמה מסקנות.
תקראו לי כופר, תקראו לי רשע, ככה אני רואה את הדברים.

הסיפור בקצרה: תמר נישאת לער, בנו של יהודה, ואז הוא מת. היא נישאת גם לאחיו, אונן, ואז הוא מת.

יהודה לא לוקח סיכון ולא נותן אותה לבנו השלישי, אלא שולח אותה לבית אביה כשהיא עגונה.

תמר לא מוותרת, וכשיהודה, חמיה, הופך לאלמן, היא מחליטה שהוא יהיה אבי בנה ויהי מה.

ואז:

"וַתָּסַר בִּגְדֵי אַלְמְנוּתָהּ מֵעָלֶיהָ, וַתְּכַס בַּצָּעִיף וַתִּתְעַלָּף, וַתֵּשֶׁב בְּפֶתַח עֵינַיִם, אֲשֶׁר עַל-דֶּרֶךְ תִּמְנָתָה:  כִּי רָאֲתָה, כִּי-גָדַל שֵׁלָה, וְהִוא, לֹא-נִתְּנָה לוֹ לְאִשָּׁה".

כלומר: היא יוצאת ממלבושי השחורים שלה ומכסה את בגדיה בצעיף. כלומר, היא הופכת לצנועה יותר מבד"כ.

ואז:

"וַיִּרְאֶהָ יְהוּדָה, וַיַּחְשְׁבֶהָ לְזוֹנָה:  כִּי כִסְּתָה, פָּנֶיהָ".

בפסוק שלא משתמע לשתי פנים, יהודה רואה אישה שצנועה במיוחד, והדבר הראשון שעולה לו לראש זה שהיא זונה. זונה!

לא רבנית, לא כלילת המעלות שמכסה את עצמה, אלא אישה שמפקירה את גופה בשביל פרוטה. זונה.

מה יגידו הנשים היותר מדי צנועות של היום? לא יכול להיות, תסתכל ברש"י, שבכלל אומר שהוא חשבה לזונה בגלל שישבה בדרכים ולא ראה פניה וזיהה אותה.

אבל עם כל הכבוד לרש"י, התורה פוסקת בוודאות שיהודה חשבה לזונה:  כִּי כִסְּתָה, פָּנֶיהָ. בגלל שהייתה חריגה בלבושה.

עכשיו ברור לנו שהאמהות הקדושות לא כיסו עצמן יתר על המידה בצורה שעושות נשים מסוימות היום.

איך זה ברור?

מזה שהדבר הראשון שמסיק יהודה כשהוא רואה אישה מכוסה יתר על המידה בצעיף, זה שהיא פרוצה.
לא שהיא דומה לאימו (לאה), לדודתו (רחל), לסבתו (רבקה) או לסבתא רבה שלו (שרה). הוא חושב אותה לאישה פרוצה.

ואני לא אומר ש"הטאליבניות" האלו הן פרוצות. אבל הן ניכרות לעין, הן לא לבושות באופן נורמלי, הן חריגות. וזה, אפילו יהודה חושב ככה, דבר פסול.

ומזה אפשר לומר בגאון, שהנשים שמתלבשות בצורה צנועה בצורה מוזרה וניכרת לעין, לא פועלות כמו האמהות הקדושות כמו שהן חושבות.
יהודה לא זיהה באישה הצנועה הזו את אף אחת מבנות משפחתו כי הן לא היו כאלה.
יותר מזה, כשאברהם ושרה יורדים למצרים, הוא מודע לזה שיעשו לו צרות בגלל היופי של שרה, והנה עוד הוכחה לכך שיופייה של שרה היה גלוי לכל והיא לא הייתה מכוסה.
אמנם אין ספק ששרה הייתה לבושה באופן צנוע בדיוק כמו התנהגותה הצנועה, אבל היא הייתה לבושה באופן רגיל. צנוע ורגיל ולא מעורר מהומות.

כל מי שיכול שיעביר את המסר הזה הלאה, ויראה לאותן נשים שאין שום הוכחה שהאמהות היו הולכות כמותן,
ושאפילו יהודה, אבי בית המלוכה היהודי לא זיהה בצניעות היתרה של תמר שום מידה טובה אלא רק חריגות ניכרת לעין.
לצפיה ב-'אז נשות הטאליבן חשודות כזונות? חח'
אז נשות הטאליבן חשודות כזונות? חח
05/03/2011 | 23:27
2
47
לצפיה ב-'עזוב,'
עזוב,
05/03/2011 | 23:30
1
40
תתרכז בכושר.
לצפיה ב-'אווץ`'
אווץ`
06/03/2011 | 01:06
35
הפסקתי להתאמן.. עכשיו ברצינות, כל עוד הם חיות בקהילות סגורות שלהם, ולא מתעללות בילדיהם,למה זה אמור להפריע לי?
לצפיה ב-'לפני חודשיים,'
לפני חודשיים,
05/03/2011 | 23:57
7
38
חברה שלי, יותר מכרה טובה מהשכונה, קנתה את הדירה בקומה הראשונה בבניין שבו אני מתגוררת, בדיוק אחרי פחות מחודש, מסתבר שהיא הגרה לקנדה, אני חשבתי שהיא תחזור ושזה רק טיול,
היא התחתנה עם בחור מהישיבה של הרב מוגרבי אם אתה מכיר, נשות האברכים של הרב מוגרבי מתלבשות בגרביים מינימום 70 דנייר חצאיות פליסה (כפלים/איך שלא תקרא לזה) גופיה ארוכה, חולצה מכופתרת, ועליה ווסט, הכל ב2 מידות גדול ממה שהן צריכות.

לפני שבוע, דיברתי עם עוד מכרה טובה מהשכונה שהייתה חברה טובה של אותה בחורה שהגרה לקנדה, ושאלתי לשלומה והאם היא מתכוונת לחזור.

דיברנו בתחנת האוטובוס, בזמן שאני מחכה לאוטובוס, והיא בדרכה לתופרת.
עליתי לאוטובוס פעורת פה.

הבחורה שהגרה לקנדה - נקרא לה לצורך העניין - נטלי (שם בדוי כמובן)
נטלי, שכיום היא בת 20 + 3 זאטוטים שעד לפני 4-5 שנים הייתה חילונית לכל דבר הגרה לקנדה ונכנסה לחצר של "הרב" ארז בארנס.
אין לי מושג אם שמעתם עליו או לא, אבל הוא לא מאמין שארץ ישראל היא ארץ הקודש, הוא נגד הציונים, ונשות החצר שלו מתלבשות כמו שאתה כתבת כאן, הן עוטפות את הצוואר כמו ערביות, רק פניהן חשופות.
ההתנהגות שלהם מוזרה לכל דבר - הם לא קונים מצרכים בחוץ - הכל מכינים בבית מאפס, קונים קמח מכינים לחמים, פסטות, הם מחתנים את הילדים שלהם בגילאי 14-15 בחתונה אין מוזיקה, רק כמה תופים וחצוצרות, הכלה לבושה בחליפה לבנה ותכולה..
ארז בארנס, הורשע בזמנו על חטיפת ילד בן 13 שהיה אמור ללמד אותו לבר מצווה, והוא ישב כמה שנים טובות בכלא ע"ז.
ומה אומרים על זה אנשי החצר שלו? "הכל שקר"
הם מאמינים שזו הדרך, ממש כמו הסאטמר.

מה שאני באה להגיד בזה, זה לא משנה מה אני אישית בעד, אבל ללכת יותר מידי רחוק עם האמונה יכולה להרוג את הנפש.
אני טוענת שיום אחד זה יכול להתפוצץ ל"נטלי" בפרצוף והיא תצא בשאלה  כל כך חזק שזה יבוא הפוך על הפוך.

בגדים צנועים, לא צנועים, מה שחשוב זה מה שבלב, אם אתה מאמין ויודע, שומר ועושה את רצון ה' ולו במעט, אתה מקבל את השכר שלך, אז נכון יש דברים שאסור לעשות - אבל צדיקים אנחנו לא, מתיימרים להיות - אבל הגשמיות מפילה אותנו בזה אחר זה..

מה שנותר להגיד זה, מי יתן ובאמת נעבוד את השם ביראה מתוך הבנה על כל דבר, אמונה אמיתית.

לצפיה ב-'להבדיל מהקבוצה'
להבדיל מהקבוצה
06/03/2011 | 00:32
5
29
שאמא שלי נמצאת בה (שמונהגת ע"י הרבנית ברכה בניזרי), מה שאת מדברת עליו זה כת עם אידיאולוגיות שחוצות את עניין הצניעות ומתעסקות בהרבה יותר.
אין ספק שזה מקרה חמור בהרבה ואנשים איבדו את שפיותם. מפחיד.
לצפיה ב-'שמעת על הכת הזו? '
שמעת על הכת הזו?
06/03/2011 | 00:55
4
23
אמא שלך כזו דוסית?
לצפיה ב-'לא שמעתי,'
לא שמעתי,
06/03/2011 | 00:58
3
27
וכן, אמא שלי דוסית וזה ממש לא כמו שזה נשמע.
לצפיה ב-'אה..'
אה..
06/03/2011 | 01:14
2
19
תמסור לחמותי לעתיד נשיקות וחיבוקים
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 01:17
1
13
לצפיה ב-' '
06/03/2011 | 02:01
13
לצפיה ב-'שמיינע יש בדברך צדק אבל לא להגזים'
שמיינע יש בדברך צדק אבל לא להגזים
06/03/2011 | 09:43
26
על החסידימ שהם תלמידי בעש"ט
לצפיה ב-'שמעתי על זה ולא האמנתי'
שמעתי על זה ולא האמנתי
06/03/2011 | 01:32
24
שקיימות נשים כאלו..עד שבוע שעבר..שהן באו לעיר שלי עם הרבנית ברכה בניזרי.‏ והייתי בהלם.‏ במקום לחזק נשים-הם הצליחו להבריח אותן..מפחיד...
לצפיה ב-'בתור אחת,'
בתור אחת,
06/03/2011 | 01:57
13
31
שחיה (לש' עבר) לפי האידיולוגיה הזו.
אני יכולה לומר בוודאות, שאין דבר יותר כיף מזה.

אני לא החמרתי ברמה הזו שאתה מתאר.
אבל הייתי הולכת עם גרביים 70 דנייר שחורות, חולצות מכופתרות 2 מידות מעלי חצאיות פליסה  ווסטים וכו'...
ולא הייתה מאושרת ממני.
מי שבאמת ובתמים מאמין בזה ורוצה לחיות חיי פרישות ותורה ושמח בחלקו.
ימצא ב"החמרות" האלה את השמחה שלו.

אני הייתי במשך תקופה במדרשה בירושלים בשכונת בית ישראל של ברסלב.
והכרתי שם אישה שהתלבשה כמו שאתה מתאר- אחרי כמה ימים איתה קיבלתי על עצמי ללכת עם ווסט.
האישה הזו מדהימה.
היא לא מדברת ברחוב.
בכלל לא מדברת ליד גברים.
שומרת על צניעות ברמה גבוהה מאוד, והכל מאהבה.
ואתה רואה כמה שהיא שמחה בדרך חיים שלה.
אישה שראתה וידעה דברים אחרים ביחס לעולם שלה היום.
ויש לה וילונות אמבטיה מכל כיוון אפשרי במקלחת כדי ש"קירות ראשה לא יראו שיערות ראשה".
כמו קימחית הצדקת.

וכל זה בשביל מה?
כדי שיהיו לה בנים בני תורה צדיקים!

אני בהחלט מבינה ומתחברת לזה.
לצערי אני ירדתי ברוחניות וכבר לא כמו פעם- כי אצלי זה לא פשוט...
אבל אני לעולם אעריך את הנשים הללו ואת מסירות הנפש שלהן- והכל בשביל שהילדים שלהם יצאו תלמידי חכמים יראי שמיים.

ובמצב שהדור שלנו נראה היום?!
הייתי הולכת גם עם כובע בוער על הראש אם צריך!

ולגבי הטענה הזו שלך שזה מושך את העין-
נכון- אולי זה מושך את העין- אבל אף אחד לא יכשל- כי ממילא אי אפשר לראות כלום.
וגם אם יראו אף אחד לא יגיד "ווואי איזו בחורה יפה בא לי עליה"...
הוא ימלמל לעצמו משהו בתהייה וימשיך הלאה...
לצפיה ב-'אני חי את הדבר הזה.'
אני חי את הדבר הזה.
06/03/2011 | 02:08
12
23
מדובר בהתמסרות מלאה, ואין ספק שהנשים האלה נחמדות ומאירות פנים אבל משהו לא בסדר בזה שהשאיפה הגדולה שלהן זה לשים רעלה.
אין בעיה בצניעות. אמא שלי התחילה בווסט ובפליסה ומאז זה הדרדר למה שכתבתי - שלוש חצאיות, סינרים מיוחדים, שאלים, כיסוי צוואר והכל מהוכחות כביכול מרבנים שסוברים שככה האמהות היו הולכות, וזה לא נכון!
הן יצרו לעצמן תורה משלהן, והלכות צניעות משלהן ואם זה מה שכתוב בבראשית, אז מי היא אותה רבנית שמטיפה שככה צריך להיות?!
אם התופעה הזו תתרחב, והיא כבר רחבה דיה, העולם החרדי הולך להיות שחור כמו שמעולם לא היה, וזה מעורר סלידה.
לצפיה ב-'המממ אני דווקא חושבת'
המממ אני דווקא חושבת
06/03/2011 | 02:17
11
27
שהעולם החרדי לא יהיה שחור משחור.

להיפך- תראה את דור העתיד שלנו...
יותר ויותר יוצאים בשאלה- או כאלה שמגלים את עצמם מחדש.
בחורים שעוזבים את הישיבות ויוצאים לעבוד.
ובחורות ש.... עדיף לא לדבר

העולם החרדי יקבל עיצוב מחדש- ועד כמה שכואב לומר את זה...
אחרי שגדולי הדור שלנו- עוד 30- 50 שנה יפטרו מהעולם...
הוא יתחלק ל3-4 זרמים.
החרדים ה"חדשים" אלה שרוצים לעבוד ולא להיות שבבניקים.
החסידים שמין הסתם ישארו כאלה.
החוזרים בתשובה.
והחוזרים בתשובה שלקחו את זה קשה מדי.

לא תהיה הנהגה כמו היום- וברגע שיעלמו גדולי דור כמו הרב אלישיב והרב עובדיה... נראה לי שכל אחד יחיה לעצמו- אני בספק אם ישאר פה משהו נורמלי.

אני מקווה שעד אז יבוא המשיח ולא נצרך לראות את זה...
לצפיה ב-'בעז"ה.'
בעז"ה.
06/03/2011 | 02:21
10
26
לצפיה ב-'אביאל'
אביאל
06/03/2011 | 02:30
9
29
בוא נחזור בשאלה ונתחיל לקיים את מצוות האלה הגדולה!
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 02:41
7
15
אני יוצא בקריאה נרגשת לבחור ההוא:

אם אתה עדיין כאן, בוא קח אותנו! בוא!
לצפיה ב-'איזה בחור? '
איזה בחור?
06/03/2011 | 02:51
5
36
לצפיה ב-'המעריץ ההוא'
המעריץ ההוא
06/03/2011 | 03:07
4
19
של האלה הגדולה...
לצפיה ב-'מי זו האלה הגדולה לעזאזל??'
מי זו האלה הגדולה לעזאזל??
06/03/2011 | 11:39
3
23
לצפיה ב-'מסתבר שגם אז לא הבנת את זה.'
מסתבר שגם אז לא הבנת את זה.
06/03/2011 | 14:14
2
22
לצפיה ב-'ועדיין,'
ועדיין,
06/03/2011 | 16:09
1
17
תנסה בעברית.....
לצפיה ב-'ככה הכל התחיל:'
ככה הכל התחיל:
06/03/2011 | 16:13
21
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מהודעה הזויה בפורום. זה הכל.
לצפיה ב-'|מאמינה עם עיני עגל|'
|מאמינה עם עיני עגל|
06/03/2011 | 03:03
23
אוף חבל שאין אייקון כזה.

כמו המעפנות האלה עם העיניי עגל שמאמינות במטיפים וכמרים משיחיים.

רק לדמיין את זה חח
לצפיה ב-''
06/03/2011 | 02:51
16
לצפיה ב-'לידעתך יש עליהם חירם ורובם ב"ת'
לידעתך יש עליהם חירם ורובם ב"ת
06/03/2011 | 09:38
24
לצפיה ב-'המילה יותר נכונה זה נשות הפסיכיאטר'
המילה יותר נכונה זה נשות הפסיכיאטר
06/03/2011 | 23:32
17
הן צריכות כדורים דחוף,

בוודאי שאי אפשר לדעת איך האמהות לבשו,
נראה להן שהן לבשו ככה אז הן מתלבשות ככה,

איזה דור משוגע אנחנו היום...
לצפיה ב-'יאק!'
יאק!
07/03/2011 | 02:59
1
19
לא הייתי אומרת שהמראה שלהן מושך לכיוון פרוצות..

אבל בהחלט הן מוזרות ומושכות את העין!וזה נראה החמרה החמרתית!

ו..איך לעזאזל אמשלך הגיעה לזה?בדיוק חשבתי לי-למה שאישה שפוייה ממוצעת תחשוב שזו הדרך שבה צריך להתלבש??
לצפיה ב-'לא התכוונתי להגיד שהן פרוצות.'
לא התכוונתי להגיד שהן פרוצות.
07/03/2011 | 12:50
24
הכוונה הייתה לראות שזה חריג ולא מקובל אפילו אז.
לפני כמה שנים היינו בבית מלון, אמא שלי הכירה בחורה מבית שמש שהייתה מכוסה כולה חוץ מהפנים. היא שכחה מזה, אחר כך יצרה איתה קשר, התלהבה מהרעיון של השכבות שאומר שכמה שיותר שכבות זה יותר טוב וצנוע שלא יראו צורת הגוף וכו...
בקיצור, משם זה הלך רחוק יותר ויותר ע"י חיבור לקליקות הנכונות.
הנשים שהולכות ככה מוקסמות מהדרך הזאת ופועלות כדי לפרסם אותה ברבים. אפשר להגיד שזה סוג של מפעל חיים שהן מפתחות לעצמן: הדפסות אלפי דפי חלוקה, חלוקה שלהם, ארגון כנסים. אמא שלי היום בזה בכל בכח.
אז מה זה נותן? סוג של ערך מוסף.
לצפיה ב-'מסכימה.'
מסכימה.
15/03/2011 | 09:42
16
‏לא חושבת שאתה כופר, כי אני בעצמי חושבת בדיוק כמוך. אמא שלי הכירה כמה נשים כאלו, אני מצידי לא אהבתי את זה מעולם, זה באמת גורם לסיבוב ראשים כשהן עוברות, אז לא- אין פה צניעות.
לצפיה ב-'באמת חבל על הפורום אבל לדעתי'
באמת חבל על הפורום אבל לדעתי
04/03/2011 | 16:21
2
53
אפשר לשנות לו את השם בבחינת שינוי מזל נקרא לו נוער פרדס כץ החדשה, שמינע נא העבירי זאת לתפוז
לצפיה ב-'פרדס כץ?! WTF?!'
פרדס כץ?! WTF?!
04/03/2011 | 16:26
29
לצפיה ב-'זה על שם הקומונה שלי'
זה על שם הקומונה שלי
04/03/2011 | 16:39
14
קומונת פרדס כץ החדשה
לצפיה ב-'בואו לנתנדב למשטרה'
בואו לנתנדב למשטרה
02/03/2011 | 23:15
24
בס"ד
כל המעוניין,
אנו בסיס משמר אזרחי משטרה בת"א ,בשכונה,שתשמח לקבל אותך כמתנדב ,
המתאימים יעברו הכשרות,מדים,יעברו טסט על נידת,ועוד,,
כל המעוניין:לפנות:
0506275783
מחובתכם לתת 4 שעות בחודש לפחות
אתם מוזמנים מכל מקום בארץ,
תפקידים רבים ומגוונים
וחלקם חלוקת בגדים לנזקקים שנאספים ע"י קהילת המשטרה
20-60גילאים
לצפיה ב-'בצער רב וביגון קודר אני מודיעה על זה'
בצער רב וביגון קודר אני מודיעה על זה
20/02/2011 | 22:34
24
85
שלא עברתי את הבחינה בסטטיסטיקה א', אי לכך ובהתאם לזאת, אני ניגשת למועד ב' עם יתרת החשק שנותר לי ללמודים.. (ביננו, רמת החשק מתוך 100 עומדת כרגע על מינוס 99 )
נכון, זה רק הקורס הראשון שלי ולהתייאש כל כך מהר זה מראה על אופי לא כל כך חזק לצערי..
אבל מה לעשות שכך אני..

אני שמחה בשמחת חברה שלי שעברה את אותה הבחינה בציון 88 (!)

מה אתם חושבים על לימודים?
אתם הסוג החרשן?
הזה שלא לומד ומוציא מאיות?
מסתפק בעובר ומשיג אותו?
או שמא לא בנויים ללמוד לתואר בכלל?....

לצפיה ב-'שאמרת בצער רב לרגע חשבתי'
שאמרת בצער רב לרגע חשבתי
20/02/2011 | 23:53
1
18
שאת מודיעה על סגירת הפורום הנטוש
לצפיה ב-' ידעתי את זה....'
ידעתי את זה....
21/02/2011 | 00:12
14
אז תענה על מה שכתבתי
לצפיה ב-'נחזיק לך אצבעות למועד ב׳!!!'
נחזיק לך אצבעות למועד ב׳!!!
21/02/2011 | 03:04
1
15
אל תתייאשי!! זה לא את להרים ידיים!!
מציאות שאת עוד כאן בפורום ;p
אז רק.. מלאא הצלחות!!
לצפיה ב-'תודהההה...'
תודהההה...
22/02/2011 | 01:52
8
הלוואי הלוואי

לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
21/02/2011 | 05:08
7
13
מיותר לציין מה חשבתי חח

מה אתם חושבים על לימודים:
-הזורעים בדימעה- ברינה יקצרו- סיוט ששווה את ההשקעה.
אתם הסוג החרשן:
-פחחחחח הלוואי.
הזה שלא לומד ומוציא מאיות:
- פחחח הלוואי.
מסתפק בעובר ומשיג אותו:
- אני לומדת בשיעורים (בדר"כ) ואז חוזרת על החומר לריענון ונגשת לבחינה.
וההסתפקות שלי בציון תלויה במקצוע.
לדוגמא באנגלית אני אשאף ל100
במ"מ אני אשאף לעובר...

בהצלחה אהובתי- גם אני נכשלתי במ"מ- כנראה שאני ואת בכל זאת נצטרך ללמוד ביחד
או שמא לא בנויים ללמוד לתואר בכלל?....
לצפיה ב-'מזה מ"מ?'
מזה מ"מ?
22/02/2011 | 01:53
6
7
הבעיה שזה מייאש..! את לא מבינה כמה!
לצפיה ב-'מתמטיקה יא נעל! '
מתמטיקה יא נעל!
22/02/2011 | 10:23
5
23
לצפיה ב-'ממתי יש קיצור למתמטיקה?!'
ממתי יש קיצור למתמטיקה?!
22/02/2011 | 13:17
4
22
יא נעל!!!!
לצפיה ב-''
22/02/2011 | 14:43
3
6
את רצינית או מה?!
לצפיה ב-'אין קיצור למתמטיקה.'
אין קיצור למתמטיקה.
22/02/2011 | 21:48
2
14
אל תעבדו עליי.

תכף תגידו לי שיש גם קיצור לפסיכולוגיה (ואל תגיד לי פסיכו) וגם לאינציקלופדיה..
בולשיט.
לצפיה ב-'יא בת יענה!'
יא בת יענה!
23/02/2011 | 00:54
1
18
לצפיה ב-'יא בת קרוקודיל!'
יא בת קרוקודיל!
23/02/2011 | 02:42
15
לצפיה ב-'אני מהסוג החרשן.'
אני מהסוג החרשן.
22/02/2011 | 00:46
1
25
ב"ה מוציא ציונים טובים אבל חורש ולחוץ מאוד. כן כן... הלימודים האלו יורידו אותי שאולה צעיר..
לצפיה ב-'וחיי חברה?'
וחיי חברה?
22/02/2011 | 21:49
15
אתה מצליח לשלב?
לצפיה ב-'היי'
היי
22/02/2011 | 22:37
7
15
אני קוראת פה בערך שנה וחצי ולא יצא לי להגיב.
אבל זה כל כך נגע לליבי, אני סיימתי את הסמסטר בממוצע של 90 והופ היום קיבלתי מבחן 62 ממש על גבול העובר, וזה הוריד לי את הממוצע ל80 ואני בבאסה של הלייף, המרצה הבהיר שלא לעשות מועד ב' גם אם עברנו ב60 כי הוא הולך להיות מבחן קשה, אני תוהה אם הוא שקרן ופשוט מתעצל לבדוק את המבחנים או שהוא שמא זה אמיתי, ואם אכשל אני אצטרך לעשות את הקורס שוב וגם יפספס את הקורס ב', כי בלי א אי אפשר לגשת ל-ב'.
לצפיה ב-'איפה את לומדת?'
איפה את לומדת?
23/02/2011 | 02:45
4
18
לא הבנתי איך הגעת לזה שהסמסטר את על ממוצע של 90? אתם עושים מבחנים? עבודות? כי בחינה הייתה רק אחת, מועד א'.

ולדעתי, אם עברת, תניחי לזה, אם תיכשלי במועד ב' תצטרכי לעשות קורס חוזר ולא רק שזה באסה של הלייף משהו רציני (!) - זה יעקב לך את התואר במבט לעתיד.
לצפיה ב-'יעכב***** מה נסגר איתי?? '
יעכב***** מה נסגר איתי??
23/02/2011 | 02:55
19
לצפיה ב-'לא כזה'
לא כזה
23/02/2011 | 12:10
2
12
מעניין אותי לכתוב בפורומים אני יותר כותבת בחברות של חיילים וגם זה לא הרבה, אני לומדת באוניברסיטת חיפה וסיימתי סמסטר א' התחלתי לפני שבוע וחצי סמסטר ב'
לצפיה ב-'איך התחלת סמסטר ב'?'
איך התחלת סמסטר ב'?
24/02/2011 | 05:05
1
9
הסמסטרים לא מתחילים באותם תאריכים לכל הסטודנטים בארץ?..
סמסטר ב' מתחיל ב17 למרץ בערך...
לצפיה ב-'לא בכל מקום'
לא בכל מקום
24/02/2011 | 16:18
10
אצלי התחיל אתמול
לצפיה ב-'שנה וחצי?!'
שנה וחצי?!
23/02/2011 | 03:03
1
8
לצפיה ב-'וואי נכון!'
וואי נכון!
23/02/2011 | 04:08
13
מרוב שהייתי מרוכזת בלענות ענייני לא שמתי לב...
שנה וחצי ולא נחשפת?
ברוכה הבאה
לצפיה ב-'אני נגד לימודים!!'
אני נגד לימודים!!
27/02/2011 | 04:43
1
20
אני בדעה שהצלחה פרנסה אינטלגנצייה.ממש לא קשורים ללימודים.ובדרך כלל זה סתם שריפת זמן וכסף!העולם היום מנווט לפי החליל של הרועה שלא תמיד חכם!
לצפיה ב-'קיבלתי בסטטיסטיקה 80'
קיבלתי בסטטיסטיקה 80
03/03/2011 | 04:03
23
לצפיה ב-'לימודים או חו‏"ל?‏'
לימודים או חו‏"ל?‏
20/02/2011 | 00:27
7
19
מה אתם אומרים,‏ לימודים לתואר או ארה‏"ב?‏
לצפיה ב-'לימודים לתואר!'
לימודים לתואר!
21/02/2011 | 05:04
9
בארה"ב אתה סתם תבזבז את הזמן ואת הכסף!
לצפיה ב-'לימודים לתואר'
לימודים לתואר
22/02/2011 | 14:44
1
10
בארצות הברית!
לצפיה ב-'חח על זה לא חשבתי! ‏:‏)‏'
חח על זה לא חשבתי! ‏:‏)‏
23/02/2011 | 01:00
7
לצפיה ב-'נראלי שאין מה להשוות,'
נראלי שאין מה להשוות,
22/02/2011 | 21:50
2
7
תואר זה לעתיד, חו"ל זה לנשמה..

כל אחד זה דברים שונים..  
הכל עניין של סדרי עדיפויות, אתה יכול לצאת לטיול עכשיו ואח"כ להתחיל את הלימודים, שתחזור.
או להפך.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה....
לצפיה ב-'את..אני בחורה:‏)‏'
את..אני בחורה:‏)‏
23/02/2011 | 01:01
1
9
תודה בכל אופן..
לצפיה ב-'בופס... '
בופס...
23/02/2011 | 02:43
1
בכיף מתוקה
לצפיה ב-'מידרשארץ = מידרשה בארץ'
מידרשארץ = מידרשה בארץ
24/02/2011 | 12:50
5
הכי מומלץ, אם אתן יכולות להתחבר אל הקדושה, זה לעלות למדרשה לתקופה קצרה או אפילו לעשות רק שבתות בעטרת בנות או תפארת בנות http://orlanoar.com/?nav=midrash&action=banot

אשתו של הרב רביד עושה סבב מדרשיות ובכלל מתמצאת מאוד בתחום. ביקשתי ממנה רשות לפרסם את הטלפון שלה פה והיא הסכימה, מיטל 050-8283138. היא מאוד נחמדה ועדינה  אז שיהייה בהצלחה.

עד אז מומלץ מאוד לשים כל הזמן ברקע בזמן שגולשים באתרים אחרים באינטרנט ערוץ מחזק ברמות שפעיל 24 שעות ביממה של הרב רביד כולל גם שאלות שהרב עונה מהר בצורה מקיפה וכו' http://orlanoar.com/?nav=live  אני עושה זאת. מי ששלחתי לו זאת התחבר אל הרב, הודה לי ואף המליץ לאחרים.

לצפיה ב-'שלום...שמעתם על ישיבה..'
שלום...שמעתם על ישיבה..
21/02/2011 | 15:42
6
27
של הר ב חיים רבי בחולון לקבל פרטים עליה תודה מראש
לצפיה ב-'אני מכירה את הישיבה,'
אני מכירה את הישיבה,
21/02/2011 | 23:52
10
אבל לא לעומק, ז"א שמעתי שהיא מעולה, אבל אין לי פרטים להביא לך עליה... מצטערת..
לצפיה ב-'זה כולל, לא ישיבה'
זה כולל, לא ישיבה
22/02/2011 | 02:45
3
9
במובן של ישיבה. ולא נותנים שם דחיות לצבא.
לצפיה ב-'חחח..'
חחח..
22/02/2011 | 03:08
2
8
נשמע שאתה מכיר את השואל...
לצפיה ב-'אני מכיר'
אני מכיר
22/02/2011 | 11:45
1
5
את הטיפוס.
לצפיה ב-''
22/02/2011 | 13:18
7
לא אמרתי כלום.
לצפיה ב-'אני משם'
אני משם
24/02/2011 | 12:59
7
שלחתי לך הודעה בפרטי.

הנה אתר הישיבה http://ateret4u.com/ateret/index.html
לצפיה ב-'מקבץ קצר מכותרות אתר התמונות איצקוביץ''
מקבץ קצר מכותרות אתר התמונות איצקוביץ'
17/02/2011 | 15:48
15
סערת הויקליקס החרדי, בעקבות חשיפת 500 עמודים שכונו "יומני הפני מנחם", לא מסתיימת. במכתב שמובא באתר מוכיח הדיין הרב שפרן כי מדובר בשקרים והמצאות וקובע כי יש לבער את הדפים המדוברים בכל מקום שהם.

מחה תמחה את זכר העירייה ? האם לקראת פורים או כמחאה נגד עיריית ירושלים, יוזמה חדשה למחיקת שם 'עיריית ירושלים' על גבי שלטים עירוניים בשכונות החרדיות.

בבית הכנסת בורכוב התאספו אמש מאות לכנס תמיכה ברבנים יעקב יוסף ודב ליאור שנגדם הוצא צו מעצר על הסכמתם לספר "תורת המלך". נתנאל אסרף מ"חדשות 24" תיעד.

בני משפחת א' המתגוררים ברמת בית שמש ב' לא האמינו למראה עיניהם: בגינת ביתם נפער ללא התראה מוקדמת בור ענק, בעומק של כחמישה מטרים ובקוטר 3 מטר. לדברי בני המשפחה, הבור נפער בעקבות בניית מבנה סמוך לבית. במהלך עבודות הבנייה, בוצעה חפירה עמוקה שגרמה לאדמה בחצר הצמודה לשקוע.

ביוזמה משותפת של יו"ר ועדת תכנון ובנייה בבית שמש הרב משה מונטג ומשרד השיכון הגיעו 6 צוותים גדולים שהופקדו על תכנון 11,000 יחידות הדיור בשכונת רמת בית שמש ד' לכנס מיוחד, בו שמעו על קווי התכנון המותאמים לצרכי הציבור החרדי.

הקראוון של חסידי סדיגורה ששימש עד כה את קהילת ברדיטשוב בביתר פורק, לאחר סאגה שנמשכה מספר ימין בין הצדדים ופסיקת בי"ד שהמבנה אכן שייך לאנשי סדיגורה. אתמול הוקם אוהל עבור אנשי ברדיטשוב כמחאה או פתרון זמני.

לצפייה בתמונות כנסו:
http://m.tapuz.co.il/itz
לצפיה ב-'זקוקה להמלצתכם...'
זקוקה להמלצתכם...
15/02/2011 | 23:31
2
19
אני מחפשת ספר למישהי שמצד אחד רוצה להתקרב לדת, אך מצד שני מאוד חשדנית,
כל ספר אמוני שאי פעם קראתם והאיר לכם את העיניים...
משהו מעניין, מושך, אמין...

תזכו למצוות!
לצפיה ב-'מה יהיה עם הפורום הזה, מה?!'
מה יהיה עם הפורום הזה, מה?!
17/02/2011 | 20:11
6
בבקשה - בגן האמונה / הרב שלום ארוש

הספר ''בגן האמונה'' נכתב על ידי הרב שלום ארוש, ראש מוסדות ''חוט של חסד'' שבירושלים. זהו הספר השלישי בסדרה שיצא לאור במהדורה שלישית מורחבת, מבוארת ומנוקדת. הספר הוא למעשה מדריך מעשי לחיים מאושרים, פשוטים ומלאי סיפוק, תוך התמקדות בנושא אמונת האדם. הכותב מקפיד לפרט על האמונה כטעם החיים, התמודדות עם קשיי היום יום, שמחה, פרנסה, עבודה על המידות, קבלות, חינוך ילדים, שלום בית, החיים והמוות, עצות לרפואה שלמה ועוד.

בספר זה, ימצא הקורא בקלות הדרכה מעשית וברורה כיצד לחיות את חייו בעולם זה, באמונה ובפשטות, ולמצוא את האושר האמיתי והשמחה בחיים. הספר מלווה במעשיות, סיפורי צדיקים, משלים ודוגמאות רבות בכל נושא רלוונטי מחיי היום יום, כשהוא מתואר בשפה נעימה ומקרבת למען יוכל כל קורא למצוא את העצה הנכונה עבורו, וזאת באופן פשוט ומחמם את הלב.

לא קראתי אותו, אבל שמעתי שהוא טוב.
לצפיה ב-'"בגן האמונה"'
"בגן האמונה"
20/02/2011 | 21:19
5
ספר מדהים! של הרב שלום ארוש... מומלץ ביותר!
לצפיה ב-'אני לראות פורום זה בירידות'
אני לראות פורום זה בירידות
08/02/2011 | 23:07
2
14
לא להבין איך הגיע זה המצב, נייט פרוסקי
לצפיה ב-'היי נטאשה'
היי נטאשה
09/02/2011 | 01:31
1
7
W.H.M
לצפיה ב-'מה עם נטשה באמת?'
מה עם נטשה באמת?
09/02/2011 | 23:39
7
שנים לא ראינו אותו/ה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ