לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97979,797 עוקבים אודות עסקים

פורום נוטריון

ברוכים הבאים בשעריו של פורום נוטריון!! הנוטריון, הוא עורך דין שמונה כנאמן ציבורי לצורך אישור מסמכים בעלי משמעות משפטית, המיועדים לשמש כראיה בבתי המשפט, או בפני רשויות אחרות, במדינה או מחוצה לה. בפורום זה ניתן להעלות שאלות ודיונים בנושאים משפטיים הקשורים לשירותי הנוטריון ועבודתו.  אבקש שהדיונים ישאו אופי מכובד והולם, כראוי לפורום נכבד זה.

אודות הפורום נוטריון

ברוכים הבאים בשעריו של פורום נוטריון!! הנוטריון, הוא עורך דין שמונה כנאמן ציבורי לצורך אישור מסמכים בעלי משמעות משפטית, המיועדים לשמש כראיה בבתי המשפט, או בפני רשויות אחרות, במדינה או מחוצה לה. בפורום זה ניתן להעלות שאלות ודיונים בנושאים משפטיים הקשורים לשירותי הנוטריון ועבודתו.  אבקש שהדיונים ישאו אופי מכובד והולם, כראוי לפורום נכבד זה.
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
01/08/2016 | 12:13
15
בעקבות סיום הפעילות של מנהל הפורום, אנו מודיעים על סגירת הפורום לעת עתה. באותה הזדמנות, נודה לעו"ד ינון פריד על תקופת הניהול.

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'מישהו שמע על עורכת הדין טל איטקין?'
מישהו שמע על עורכת הדין טל איטקין?
24/07/2016 | 15:13
13
שמעתי על טל איטקין המלצות רבות ורציתי לדעת האם אנשים ממליצים עליה?
לצפיה ב-'הסכם ממון'
הסכם ממון
29/06/2016 | 10:31
3
39
אני בזוגיות של שנתיים עם בחור מקסים. הוא עשיר מאוד.. בן למשפחה עמידה, עם עסקים מצליחים, נכסים בארץ ובחו"ל ועוד.
אני מגיעה ממשפה פשוטה. להורים שלי אין יותר מידי אך אני מפרנסת את עצמי בכבוד.

לאחרונה התחלנו לדבר על חתונה ואני בטוחה שתכף יעלה נושא הסכם הממון. אני יודעת שההורים שלו לא יסכימו שנתחתן בלי הסכם כזה. יחד עם זאת, אני בטוחה באהבה של בנזוגי אלי ואני יודעת שזה לא משהו שהוא היה רוצה בו.

אני מעוניינת למנוע עימותים מיותרים ואי נעימויות עם בני המשפחה שלו. חשבתי להקדים אותם ולהציע בעצמי שנחתום על הסכם ממון. כך גם אציג את עצמי כמישהי שלא מעוניינת בנכסים של בנזוגה ומתחתנת איתו רק מתוך אהבה כנה.

אני לא אשקר שאני אוהבת מאוד את רמת החיים שהזוגיות איתו מעניקה לי, אך אני לגמרי מאוהבת.

עד כמה זה עלול לפגוע בי כשהצעה כזו תבוא מהצד שלי?
לצפיה ב-'אני לא מבינה למה את צריכה להעלות דבר כזה בעצמך'
אני לא מבינה למה את צריכה להעלות דבר כזה בעצמך
29/06/2016 | 11:15
15
את עלולה רק לפגוע בעצמך. אני לא יודעת על הפן המשפטי אבל תחשבי על סיטואציה שהם בכלל לא תיכננו להחתים אותך על הסכם כזה...הרי לא דיברתם על הנושא הזה מעולם.
אז למה את צריכה לחרוץ את גורלך מבלי שמוצמדת לך חרב לצוואר?
שבי בקשט ותחכי. יש לך פה אולי אפשרות נהדרת להתעשרות בעתיד.

אם הם יבקשו- אז את גם ככה מוכנה לזה, לא תפגעי ולא תקחי את זה לא מקומות לא נעימים- תחתמי וזה הכל.

אל תעשי פיל מזבוב מבלי שיש בכלל סיבה לכך
לצפיה ב-'תיהי יפה ותשתקי'
תיהי יפה ותשתקי
29/06/2016 | 13:44
11
למה את צריכה להציע הצעות.
לצפיה ב-'לדעתי זה בן כה וכה יגיע..אז את יכולה להציע'
לדעתי זה בן כה וכה יגיע..אז את יכולה להציע
30/06/2016 | 10:49
8
זה יציג אותך באור יפה...
לצפיה ב-'צוואה'
צוואה
08/06/2016 | 15:14
1
10
אני עומדת לעבור ניתוח לא פשוט והייתי רוצה להכין צוואה לילדי. הבנתי שמספיק שארשום על נייר ואחתם. זה נכון?
לצפיה ב-'צוואה בכתב יד'
צוואה בכתב יד
15/06/2016 | 13:14
8
אין זה מספיק שתרשמי צוואה "על נייר" ותחתמי. זה יכול להספיק רק בנסיבות חריגות ומיוחדות. נכון יותר לעשות צוואה בכתב בפני שני עדים המזהים אותך ושומעים ממך שזהו רצונך, וגם הם חותמים על מסמך הצוואה כעדים.
היות ויש על כך הוראות רבות, הנכון ביותר הוא לבצע צוואה כזו לאחר ייעוץ מקצועי אצל עו"ד.
לצפיה ב-'חוב'
חוב
31/05/2016 | 14:18
15
שלום רב קיבלתי עיקול למשכורת  מחברת פלפון  על חוב שהוא לא שלי למרות ששלחתי לעורך דין של החברה את פסק הדין שאומר במפורש שאני לא חייבת כלום     מה אפשר לעשות במקרה הזה ...תודה מראש

לצפיה ב-'תרגום תעודת לידה מרוסית לעברית?'
תרגום תעודת לידה מרוסית לעברית?
16/05/2016 | 15:37
1
20
הי,

כמה זה אמור לעלות? כל נוטריון שהתקשרתי אליו אומר לי שזה לפי התעריף של משרד המשפטים אבל מצד שני מסרב למסור את המחיר בטלפון. מוזר לא? בכל מקרה, ניסיתי להבין מהתעריפון באתר הרשמי של משרד המשפטים מה העלות אך ללא הועיל... מישו?

לצפיה ב-'עלות אישור נוטריוני לתרגום'
עלות אישור נוטריוני לתרגום
17/05/2016 | 13:06
16
עלות האישור הנוטריוני ע"פ התעריף המפורסם ברשומות, הינה מדורגת לפי כמות המילים שיש לתרגם. כיום המחירים הינם:
עד 100 מילים ראשונות: 206 ש"ח + מע"מ
לכל 100 מילים נוספות או חלק מהן עד 1000 מילים בסה"כ: 164 ש"ח + מע"מ
ויש גם מחיר למילים נוספות במסמך שהוא מעל 1000 מילים, וכן תעריף לעותקים נוספים במידה ויש צורך במספר עותקים של האישור הנוטריוני.
זהו המחיר המדוייק שגובה הנוטריון, לא יותר ולא פחות.
יחד עם זאת, נוטריונים רבים אינם מתרגמים בעצמם את המסמך אלא שולחים אותו למתרגם מקצועי ואח"כ רק בודקים את התרגום ומאשרים אותו (או מתקנים כמובן), ולצורך כך כמובן שהנוטריון צריך לשלוט באותה שפה (במקרה שלך - ברוסית). במקרים כאלו בדרך כלל העלות למתרגם עצמו מתווספת לעלות הכוללת והלקוח משלם אותה ישירות למתרגם, בהתאם לכללי שוק חופשי (יש מתורגמנים רבים בשוק).
לצפיה ב-'האם קיים חוק איסור חמץ?'
האם קיים חוק איסור חמץ?
21/04/2016 | 11:16
7
מקווה שזה פורום מתאים לשאלתי.

ואם קיים חוק כזה, איך זה שכל כך הרבה עסקים מוכרים חמץ?!
לצפיה ב-'איטליה היפה'
איטליה היפה
18/02/2016 | 19:26
23
נוטריון בנתניה דובר איטלקית יעזור בכל נושא התרגום, עריכת הדין האיטלקית
http://www.shabat-law.co.il/Notary-in-Italian.html

לצפיה ב-'קבילת נוטריון לא מקצועי'
קבילת נוטריון לא מקצועי
02/02/2016 | 13:13
1
27
מכרנו דירה שקיבלנו בירושה בכדי לממש את הירושה. התהליך הצריך עבודה נוטריונית רבה... בין היתר תרגום נוטריוני ועוד.מבדיקה שערכנו, הנוטריון שלנו לא פעל בשקיפות והוגונות וגבה מאיתנו כספים מיותרים. החלטנו להתלונן. שאלתי היא כזו- לאיזה גוף ניתן להפנות קבילות בשל חוסר מקצועיות של נוטריון? 
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
28/04/2016 | 13:42
11
היי,
אשמח לעזור בנושא.
אני מספק שירות מומחה של נוטריון לכל צורך.
לצפיה ב-'מציאת תיק בבית המשפט'
מציאת תיק בבית המשפט
28/01/2016 | 17:09
1
21
שלום אבקש את עזרתכם
אני יודע ע''י בדיקה ברשם התאגידים שהחברה שבנתה לנו את בניין המגורים נמצאת בהליך פירוק ע''י בית המשפט
חוץ משם התאגיד והמספר שלו לא מופיע שום דבר
באיזה בית משפט? מי השופט? איפה זה אוחז? איך אני תובע את החברה על דברים שלא סיימה ?
אנא עזרו לי
יונהתן
לצפיה ב-'איתור חברה בפירוק'
איתור חברה בפירוק
28/01/2016 | 17:44
15
בחברה המצויה בפירוק ניתן לאתר פרטים ע"י הקשת פרטי החברה באתר הכנ"ר (כונס הנכסים הרשמי במשרד המשפטים) שכתובתו:
באתר זה ניתן לקבל פרטים גם לגבי פרטי תיק ביהמ"ש שבו התנהל הליך הפירוק וכן מיהו הפרקליט במשרדי הכנ"ר המטפל בחברה, וניתן לפנות אליו גם באמצעות המייל לפי פרטיו באתר משרד המשפטים / הכנ"ר.
אם הסתדרת - נהדר, אם לא - תוכל לפנות אלי בפרטי ואעזור לך בשמחה. 
לצפיה ב-'יפוי כוח נוטריוני'
יפוי כוח נוטריוני
06/01/2016 | 10:48
1
19
היי. אני עוברת לגור בחול. אני רוצה לתת להוריי יפוי כוח כדי שתיהיה להם הרשאה לבצע פעולות עבורי. המליצו לי על ייפוי כוח נוטריוני... לא כל כך הבנתי מה ההבדל בין ייפוי כוח רגיל לנוטריוני......

לצפיה ב-'מהו ייפוי כח נוטריוני?'
מהו ייפוי כח נוטריוני?
28/01/2016 | 17:51
9
ייפוי כח הנחתם בפני נוטריון (הנוטריון מאמת את חתימתו של מייפה הכח בפניו - מיופה הכח אינו צריך בהכרח להיות נוכח) הוא מסמך שבעזרתו יכול מיופה הכח לבצע פעולות משפטיות ממשיות בשם מיופה הכח ובמקומו, כגון חתימה על חוזה למכירת או לרכישת דירה וכיו"ב.
יש צורך להגדיר בייפוי הכח מהם הפעולות שמייפה הכח מעוניין לתת כח ושליחות למיופה הכח לפעול בשמו ובמקומו, ואם נחתם "ייפוי כח כללי" בנוסח השגרתי והמקיף, הרי שמיופה הכח יוכל לבצע פעולות רבות ומגוונות, כמעט ללא הגבלה.
ייפוי כח "רגיל" אינו מאפשר למיופה הכח לבצע פעולות בחשבון בנק, מכירה ורכישת נכס ו/או פעולות בבית המשפט.
ניתן לומר באופן כללי, שייפוי כח נוטריוני הוא מסמך משמעותי, שיש לעשות בו שימוש בזהירות רבה.
לצפיה ב-'הסכם ממון'
הסכם ממון
27/12/2015 | 15:21
17
היי, אני עומדת להנשא בשנית ומעוניינת לעשות הסכם ממון עם בן זוגי. חייבת להודות שהוא בעלה נכסים ואני מעוניינת שתיהיה לנו דרך קלה ופשוטה במידה ונחליט להפרד.
המליצו לי על חתימת נוטריון.
לשם מה זה נחוץ? האם זה מייקר את ההסכם בצורה משמעותית?
לצפיה ב-'אימות חתימה על מסמכים באוסטרליה'
אימות חתימה על מסמכים באוסטרליה
25/12/2015 | 16:34
18
שלום, אני גר כרגע באוסטרליה אך מדי פעם (בערך 3 פעמים בשנה) יש מסמכים משפטיים בארץ שאני צריך לחתום עליהם ולקבל הסמכה נוטריונית. אלה כל פעם דברים אחרים, לא תמיד אותו סוג של מסמך.

אני גר מאוד רחוק מהשגרירות הישראלית באוסטרליה. השאלה אם כל פעם שאני חותם על מסמך אני חייב להגיע פיזית לשגרירות הישראלית באוסטרליה. השאלה אם נוטריון אוסטרלי קרוב למקום מגורי יוכל לאמת את החתימה שלי.

כשאני מסתכל באתר של שגרירות ישראל באוסטליה: http://embassies.gov.il/canberra/ConsularServices/...

תחת הכותבת "אימותי חתימה ותצהירים" רשום: "ניתן לאמת את החתימות בפני נוטריון ציבורי ולאחר מכן להחתים את המסמך בחותמת אפוסטיל של משרד החוץ האוסטרלי ע"מ להגיש את המסמך לארץ".

האם ידוע לך אם הדבר אפשרי?
לצפיה ב-'יפוי כוח'
יפוי כוח
16/12/2015 | 15:01
12
היי
מה ההבדל בין ייפוי כוח נוטריוני לייפוי כוח רגיל?
לצפיה ב-'חוזה דירה'
חוזה דירה
09/12/2015 | 18:00
2
16
היי, אני עומדת להכנס שותפה בדירה במרכז תל אביב. השותפים כבר גרים בדירה וחתמו על חוזה מול בעל הבית. אני גם חותמת על חוזה אבל מול השותפים. אני מאוד חושש שמא ירמו אותי ולכן אני רוצה להעביר את החוזה לעורך דין. האם אני צריכה לפנות לנוטריון? או לעורך דין בתחום דיני חוזים? אני לא כל כך מבינה בזה...
לצפיה ב-'חוזה שכירות לדירה'
חוזה שכירות לדירה
13/12/2015 | 14:17
1
11
בכל מה שקשור לחוזה שכירות לדירה - בין אם מדובר בחוזה ישירות עם בעל הדירה ובין אם מדובר בחוזה לשכירות משנה שחותמים מול השוכרים הנוכחיים - ניתן ורצוי להתייעץ עם עו"ד שהתמחותו בחוזים. אין קשר דווקא לנוטריון.
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
27/12/2015 | 14:54
7
אז לא כל כך הבנתי מהו נוטריון. הייתי בטוחה שהוא מורשה לחתימה על חוזים.
אשמח להבהרה.
לצפיה ב-'זיוף חתימת נוטריון שנפטר'
זיוף חתימת נוטריון שנפטר
06/12/2015 | 16:33
3
20
יש בידינו מסמך שנחתם על ידי נוטריון שנפטר לפני מספר שנים.
כעת מנהל משפט ירושה ועלה בי החשש כי חתימת הנטריון זוייפה. כיצד ניתן להכריע בסוגיה שכזו?
לצפיה ב-'יש אנשים שזהו מקצועם - לבדוק זיופים. בהצלחה'
יש אנשים שזהו מקצועם - לבדוק זיופים. בהצלחה
06/12/2015 | 16:34
9
לצפיה ב-'זיוף חתימת נוטריון'
זיוף חתימת נוטריון
07/12/2015 | 11:04
1
11
החשש הוא חמור, ועקרונית ניתן וצריך לבדוק אותו מול הנוטריון. לכל נוטריון חייב להיות במשרד עותק נוסף של כל אישור שהוא נתן, וכך אפשר לאמת. אם הנוטריון נפטר אפשר לבדוק עם יורשיו היכן התיקים שלו ולבצע בדיקה מתאימה, וכן אפשר לפנות גם ללשכת עורכי הדין באותו מחוז ולבדוק אם מינו לאחר פטירתו עו"ד ממונה למשרדו.
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
28/04/2016 | 13:43
15
היי,
אני ממש ממליץ לכם לא להתעסק בנושאים של החק כמו בנושאי נוטריון זה יכול לסכן אתכם.
לצפיה ב-'האם נוטריון יכול לאמת מסמך בעניין שלו עצמו?'
האם נוטריון יכול לאמת מסמך בעניין שלו עצמו?
03/12/2015 | 17:11
1
5
לצפיה ב-'נוטריון לגבי עצמו'
נוטריון לגבי עצמו
06/12/2015 | 11:02
7

לא. לנוטריון אסור לאמת את עצמו. סעיף 10 לחוק הנוטריונים קובע כי לא ישתמש נוטריון בסמכויותיו, בעניין שלו עצמו.

לצפיה ב-'סבא וסבתא שטסים לחו"ל עם הנכד צריכים להביא אישור נורטריון?'
סבא וסבתא שטסים לחו"ל עם הנכד צריכים להביא אישור נורטריון?
29/11/2015 | 13:17
1
13
שמעתי על זה משהו שצריך להביא אישור מעו"ד כדי שלא יחשבו שהם חטפו אותו או משהו כזה. האם זה נכון? הילד בן 8. תודה
לצפיה ב-'הבנתי שצריך להביא איזה טופס באמת'
הבנתי שצריך להביא איזה טופס באמת
01/12/2015 | 09:49
7
לצפיה ב-'יפוי כוח'
יפוי כוח
25/11/2015 | 16:37
1
7
בעלי מאושפז בבי"ח כבר יותר מחודשיים ואמור לעבור שיקום ארוך .בעלי במצב קשה .
לצורך הגשת תביעה לסיעוד מחב' ביטוח,ולצורך החלטות שונות -מבקשים ממנו לחתום והוא תמיד שולח את האנשים אלי שאני אחתום אבל היות ואין לי יפוי כח,הם מסרבים.
שאלתי היא?איך עושים יפוי כח לנושאים שונים? האם עו"ד מגיע לבי"ח לצורך החתימה?עלי לציין שבעלי צלול ומאוד רוצה שאחתום בשבילו.

לצפיה ב-'החתמת ייפוי כח בבית חולים'
החתמת ייפוי כח בבית חולים
29/11/2015 | 12:12
8
בהחלט ניתן להכין ייפוי כח כללי נוטריוני שבו הנוסח יהיה שבעלך מייפה את כוחך לכל דבר ועניין בשמו ובמקומו. אם בעלך אינו נייד ומרותק למיטתו בבית החולים, הנוטריון יכול להגיע להחתים אותו בבית החולים שבו הוא מאושפז, בכפוף לקבלת אישור רפואי מאותו יום מאת רופא במוסד הרפואי, שבעלך צלול ומבין על מה הוא חותם.
לצפיה ב-'אישור נוטריוני'
אישור נוטריוני
23/11/2015 | 09:55
2
11
שלון רב, כמה עולה לקבל אישור נוטריוני? האם ניתן לנסות לבקש הנחה על הסכום שמשלמים לנוטריון?

לצפיה ב-'תעריפי אישור נוטריוני'
תעריפי אישור נוטריוני
25/11/2015 | 12:22
8

שכר השירותים של נוטריון קבוע בחוק ובתקנות, מתפרסם ברשומות, והוא מותאם למס' פרמטרים בהתאם לסוג השירות, ובהתאם למס' העותקים של האישור שמבקשים לקבל מהנוטריון.
טבלת התעריפים מתעדכנת מידי שנה, ואת הפירוט המלא ניתן לראות בקישור הבא:
http://index.justice.gov.il/Units/Noteryonim/Infom...

לצפיה ב-'היי'
היי
24/01/2016 | 15:25
8
אני מכיר את מיגל עבאדי, הוא הנוטריון שלי כבר שנים רבות.
מאוד מקצועי, יש לו ניסיון רב והמחירים שלו זולים יחסית, מציע לך לבדוק אצלו את המחיר. זה האתר שלו: נוטריון
בהצלחה!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ