לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מכבי תל אביב - כדורסל
פורום מכבי תל אביב - כדורסל. הרבה מעבר לשם אין מה להוסיף. הפורום נוצר מפיצול פורום מכבי ת"א (115) שעד היום כלל בתוכו את כל הנושאים אשר כלולים תחת אותו מועדון מפואר.

בתפוז הוחלט לתת לפורום במה משלו והנה היא, ממש כאן, עומדת יציבה וחזקה מתמיד. מכבי ת"א הינו מועדון הכדורסל המפואר ביותר שידעה מדינת ישראל עם אין ספור תארים בגזרה הישראלית וגם לא מספר תארים בגזרה האירופאית.

נושאי הפורום הם:
א, מכבי תל אביב - נושא מספר 1
ב, כדורסל ישראלי
ג,כדורסל אירופאי
ד, nba

כתובת מקוצרת לפורום:
http://forums.tapuz.co.il/macabib

גלישה נעימה, צל שמח אפל - מנהל הפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי תל אביב - כדורסל

פורום מכבי תל אביב - כדורסל. הרבה מעבר לשם אין מה להוסיף. הפורום נוצר מפיצול פורום מכבי ת"א (115) שעד היום כלל בתוכו את כל הנושאים אשר כלולים תחת אותו מועדון מפואר.

בתפוז הוחלט לתת לפורום במה משלו והנה היא, ממש כאן, עומדת יציבה וחזקה מתמיד. מכבי ת"א הינו מועדון הכדורסל המפואר ביותר שידעה מדינת ישראל עם אין ספור תארים בגזרה הישראלית וגם לא מספר תארים בגזרה האירופאית.

נושאי הפורום הם:
א, מכבי תל אביב - נושא מספר 1
ב, כדורסל ישראלי
ג,כדורסל אירופאי
ד, nba

כתובת מקוצרת לפורום:
http://forums.tapuz.co.il/macabib

גלישה נעימה, צל שמח אפל - מנהל הפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לאור תלונות גולשים על פרסום ידיעות מופרכות. אני מבקש בכל לשון של בקשה,לא לפרסם ידיעות כאלו. ואם אתם מתעקשים לפרסם,תוסיפו את המילה שמועה לפני.

כדוגמא כותרת: "כספי חוזר למכבי - שמועה"

תודה מראש
המשך >>

עוד פצועים, ועוד פצועים...
26/04/2016 | 11:10
29
98

מכבי מודל 2016 - לא יודעים לבנות סרגל מאמצים נורמאלי, לא מסוגלים להעביר שבועיים בלי ששחקן ייפצע, לא יודעים איך להחזיר שחקן פצוע לכשירות, והשחקנים נראים ברמת כשירות של ליגה למקומות עבודה... אבל העיקר שפיטרו את קובלסקי!
2 חזרו ועכשיו 3 פצועים חדשים ישנים?!
26/04/2016 | 11:19
70
מה נסגר עם ניקולה ופדרמן?! הם בונים עוד קבוצה לבית לוינשטיין לעונה הבאה?!
סמית בקושי חזר וכבר פצוע שוב
26/04/2016 | 12:07
20
73
אני לא רוצה להישמע מרושע, אבל אולי בעקבות המצב הנוראי שלו לאחרונה מכבי תוכל להיפטר ממנו במינימום נזק
הסיפור עם סמית נראה לא טוב
26/04/2016 | 13:59
19
67
אני חושב שבפיינל פור מכבי עם סמית ובלעדיו זה אופרה אחרת.
לגבי שנה הבאה,זה יותר מדי מוקדם,מכבי מסוגלת עד אז לעשות המון שטויות.
שנה הבאה יש לך את סוני ווימס ב-3.
26/04/2016 | 20:15
18
62
מצידי שסמית' יקבל 2-4 דק' כדי לתת לו מנוחה.

אין תחליף לסמית
26/04/2016 | 20:40
14
60
סמית הוא חצי קבוצה ,מבחינת הגנה מחוייבות ועוד.
ווימס אולי ייתן קליעה וזהו.
סמית הוא חצי קבוצה כי יש לך רוסטר מזעזע
26/04/2016 | 21:29
13
57
לא יותר
די ברור שלבנות על סמית במצבו זה טירוף
26/04/2016 | 21:33
12
46
אבל מה לעשות  מאז שבלאט עזב,מכבי לא הביאו שחקנים מחוייבים מסוגו של סמית(מלבד רנדל שמשחק בחצי מהמשחקים כשהוא בעונה בריאה במיוחד).
אני בספק אם זה ישתנה שנה הבאה.
אז מה? בגלל שסמית בריא זה חשוב הוא יהיה בריא?
26/04/2016 | 22:17
11
42
סמית סובל בברכיים כבר שנתיים לפחות וזה רק נהיה יותר גרוע, עוד לא מצאו תחליף לברכיים ודיסקים, ושחקני כדורסל מקצועני שסובלים מבעיות בנ"ל אפשר לשכוח מהמשך קריירה, בטח אם מדובר בשחקנים מצטיינים.
 אני לא יודע אם אתה זוכר, אבל היינו בדיון הזה לפני שלוש שנים עם שון ג'יימס ואנשים פה אמרו אולי ככה ואולי ככה , אמרתי בפשטות שג'יימס גמור כי  אי אפשר לחזור מבעיות מסוימות, לפחות עד שלא ימציאו דיסק מלאכותי כמו שצריך או מפרק ירך או חלקים רלוונטיים בברך, אין מה לעשות ספורט מקצועני הוא תובעני מאד אפשר לייצר לאדם סביר איכות חיים נורמלית , אי אפשר לייצר לספורטאי מקצועני תחליף שיאפשר לו לתפקד ברמתו הקודמת.
תשכחו מסמית, מומלץ למכבי למצוא דרך לצאת מהחוזה שלו, ועל הדרך שיארגנו לו משחק פרידה יפה , כי הוא באמת חמוד.
כן,זוכר גם דיון דומה לגבי פרקינס
26/04/2016 | 22:31
10
54
לא אמרתי שזה הגיוני שסמית יחזור לנעוריו.
אלא שלא רואה שיביאו לו מחליף ראוי.
כי סמית הוא הרבה מעבר למספר 3 שמספק נקודות.
איתו ובלעדיו  זה שתי קבוצות.
ובהנחה שהוא איננו,מצבה של מכבי לא נראה משהו.
היסחפות מטורפת
27/04/2016 | 08:55
9
39
סמית 4 שנים במכבי ולא הביא למכבי הישגים.
שחקן בינוני פלוס עם לב גדול.
 להחליף אותו זה ממש לא קשה, פשוט מכבי כל כך גרועה ואדישה ברוב השנים שלו, שההשקעה שלו מצטלמת טוב.

לצערי שכחת מה שסמית נתן למכבי
27/04/2016 | 10:01
6
37
שכחת שהיו עונות שסמית נתן תוצרת כל ערב,וכשהוא לא נתן למכבי לא היה מה למכור.
אתה זוכר בעיקר את השנתיים האחרונות שסמית היה יותר פצוע מאשר בריא.
זה לא שהוא כישרון על,אבל הוא בפירוש השחקן הכי חשוב במכבי בשנים האחרונות.
לא שכחתי כלום
27/04/2016 | 21:45
5
17
סמית מעולם לא היה שחקן יציב, רוב מכריע של  אותם 4 שנים הוא הקפיד להיעלם במאני טיים , ולכן אם תערוך חיפוש בפורום תגלה שלמעט העונה הקודמת , וגם בה אם כי במינון נמוך יותר , תמיד היו טענות על התפקוד הלא יציב שלו, על תרומה במעט מדי אספקטים , ובאופן כללי , על לא מספיק כשרון.
הוא לא היה בשום עונה השחקן הכי חשוב.
העונה זה היה פארמר את רוצ'סטי.
בעונה שעברה זה היה פארגו
עונה לפני כן זה היה רייס היקמן בלו
סמית הובא כסייד קיק ותמיד היה סייד קיק, אמנם לאור העובדה המצערת שבשנתיים האחרונות שחקנים שאמורים היו להיות שחקני מפתח איכזבו באופן מחריד, סמית נשאר יציב בתרומה הבינונית פלוס שלו כולל חודש בערך של מומנטום יפה. אז זה סיפור נחמד שהוא השחקן הכי חשוב, אבל זה פשוט לא נכון. למען האמת סמית לא היה יותר חשוב עד בואו של מקל מאוחיון, כן סמית או לא סמית , מכבי לא היתה מנצחת קבוצות סבירות פלוס בלי אוחיון.
סמית הוא אחד הSF הפחות מוכשרים שאיישו את עמדת הSF הפותח במכבי בשנות ה2000.
ואין לי שום בעיה להסכים איתך על ההגנה , והלב והפייט, אבל אין לי שום כוונה להתעלם מהשלשות המיותרות, מהפזיזות בבחירת זריקות, מחוסר היכולת והרצון למסור או לסייע בניהול משחק, כל המשחק שלו זה הגנה, ריבאונד, וזריקות, והוא קלעי יחסית לא רע , אבל בעיני הוא ממש לא טופ, הוא פשוט בולט על רקע קבוצה מאד חלשה שיש לנו בשנים האחרונות.
תגובה
28/04/2016 | 13:23
4
13
לפני שנתיים: לרייס לקח חצי עונה להכנס לקצב.
בלו- היה יציב בחוסר היציבות שלו.
נכון שבסוף העונה הם בלטו,אבל סמית היה שם כמה עונות,וחיבר את הקבוצות של מכבי.
שוב,הוא לא סופרסטאר,הוא לא שחקן בלתי ניתן לעצירה.
אבל אם אתה מוריד אותו מהקבוצה,לא מספיק להביא שחקן שיתרום רק נקודות.
צריך להביא שחקן שיביא מנהיגות מחוייבות ושיחבר את הקבוצה.
בלאט ידע למצוא שחקנים כאלה,אני בספק אם ההנהלה הנוכחית תמצא.
סמית היה שם כדי להיעדר במאני טיים
28/04/2016 | 15:25
3
11
אם יש דבר אחד שסמית עשה בעקביות עד לפני עונה וגם זה כרגע פעם כן 6 פעמים לא, זה לעשות פיפי במכנסיים במאני טיים.
סמית ממש לא באותה רמה של לא מעט שחקנים שאיישו את העמדה שלו, תן לי מנוול כמו אלן אנדרסון ואני לוקח אותו אלף פעם לפני סמית, סמיתים לא מביאים גביעים אלא המנוולים, ה"יציבות" הזו שאתה מדבר עליה היא ברמת אישיות ולא ברמת נתונים או תרומה, הוא גם לא מנהיג למרות שהוא ותיק.
ואת הגביע, לא במקרה , הביאה התעלות של אחרים ולא שלו.
בשנים שלו , אם יש משהו שאני לא שוכח זה את ההפסדים הקבועים שלו בצורה חד משמעית במצ' אפ האישי מול דאנטה סמית (למעט פעם אחת ויחידה), מצ' אפ שהוא הכי קריטי ומשפיע על המשחקים הישירים.
 בחור טוב, היה נחמד לקבל אחד כזה לכמה שנים רצוף , ואנחנו כולנו כולל אותי , אוהבים אותו ברמה האישית , אבל כשייעלם לא נרגיש בחסרונו אפילו שניה אחת.
הרמת לי להנחתה
28/04/2016 | 15:37
2
14
מה אנדרסון עשה פה בעונה שהיה במכבי? הרס את חדר ההלבשה ובטיפשות שלו הרס למכבי את מה שנשאר מהעונה.
שחקנים כמו סמית הם ההבדל בין קבוצה מצליחה ,לקבוצה לא מחוייבת ,לקבוצה מוכשרת אבל שלא מגיעה לכלום.
אני כופר בתאורית המאני טיים: מבחינתי שחקן צריך להמדד במה שהוא נותן בכל העונה.
ברור שבמשחקים המכריעים קבוצות ינסו לחסל את הכוכבים,ואז שחקנים אחרים צריכים להתעלות.
הרי מי שהתעלה במכבי ברגעי האמת היו בלו קומאטוס וכאלו.
אז מה? אף אחד לא חושב שהם היו הכוכבים של מכבי.
אדרבא ,מכיוון שנם היו כל כך לא יציבים,קבוצות הימרו עליהם,והם הענישו בגדול.
תאורית המאני טיים,נסמכת על אנשים שאחרי משחק אחד גדול מהללים שחקן,ואחרי משחק גרוע שולחים אותו הביתה.
אני שופט שחקן\מאמן לאורך כל העונה ,גם הרגעים המכריעים חשובים אבל הם לא המדד היחיד לקביעת איכות של מאמן או שחקן.

מי ישמע איזו הנחתה
28/04/2016 | 16:34
1
11
התכוונתי למה שאמרתי לכל מילה, אני מעדיף מנוולים  כמו אנדרסון על נחנחים כמו סמית שלא מובילים לשום מקום.
אנדרסון ספציפית עשה טעויות, אבל שחקנים מסוגו מביאים תארים, לא מתנצלים ולא מתרפסים קשוחים ועם בטחון עצמי, גם ספאנוליס לא שאל יותר מדי לפני שלקח משחקים על עצמו, וגם רייס לא התנצל יותר מדי למרות שאכלנו לו את הראש במהלך העונה על זה שהוא הולך עם הראש בקיר.
סמית הוא שחקן אמצע הדרך ומי שיחפש תארים כשהוא סומך על כאלה שחקנים שיכין הרבה חיתולים.
מכבי גם בעונה היחידה בה נראתה סביר בקדנציה של סמית (וגם זה בעיקר בזכות מומנטום של חודש, כי גם אחרי זכתה  ביורוליג היא לקחה אליפות בארץ בהפסד בית על חודו של סל) מעולם לא יכלה להסתמך עליו , ובכל פעם שניסתה הוא החזיר במשחק מחדל.
סמית עד לעונה  האחרונה מעולם לא קשרו לו כתרים ובצדק, ואם תעבור אוהד אוהד ביד אליהו סולד אאוט, לא נראה לי שתמצא יותר מ10% שמבינים על מה ולמה הוא קיבל ממכבי 1.3 לשלוש שנים נטו עכשיו.
 גם בשיאו לא היה שווה סכומים בכיוון.
ולא הייתי משווה בין בלו לקומאטוס, קומאטוס נתן כמה נקודות חשובות בפיינל פור, בלו עשה לעצמו שם במאני טיים בצורה עקית
 יש שחקנים שיש להם את זה , לסמית לא.

ואם אתה שופט שחקן לאורך זמן , הרי שאתה חייב להגיע למסקנות אמיתיות , הסטטיסטיקה של סמית במאני טיים לאורך 4 שנים ברורה מאד.
ואם תשים לב טוב, למעט ההברקה של רייס, בשנות סמית מכבי לא שווה אפילו הצלבה באירופה, עד כדי כך הכוכב הזה גדול.

כי להזכיר את אנדרסון
28/04/2016 | 16:47
18
שחקן שהיה עליו קונצנזוס שהוא  הרס את מכבי,די מוכיח את הטענה.
בלו וקומאטוס דומים הרבה יותר מאשר ספאנוליס ואנדרסון.
צריך שחקנים כמו ספאנוליס וכמו רייס ,שחקנים שנותנים את הברק לקבוצה.
אבל מה שחשוב הוא  האיזון,ושאותם כוכבים לא יהרסו את אותו איזון.
ראשי מכבי חושבים כמוך בא נביא כוכבים,נתן להם לשחק והכל יסתדר.
השנה ראינו כמה זה הרסני.
כמה הרסני לבנות קבוצה ללא איזון,קבוצה שמוכשרת התקפית ,אבל נטולה בלאנס.
סמית שחקן,שכל נקודה שלו לא הגיעה על חשבון אף אחד אחר.שחקן שברוב עונותיו ,היה הרוצח השקט של מכבי,שחקן שנותן כל כך הרבה בלי שתרגיש אותו.
הוא לא כוכב ומעולם לא היה,אבל הוא השחקן היחיד שלמכבי אין אליו תחליף.
כוכבים כמו ווימס ואחרים,אפשר למצוא וגם הנהלת מכבי תוכל למצוא כאלו.
שחקנים כמו סמית,שמאמנים מתים עליהם הרבה יותר קשה למצוא.
אם הוא היה בינוני פלוס, ריאל לא היו מציעים לו אשתקד חוזה
27/04/2016 | 23:49
1
18
בעבר הוא היה כוכב וכיום, הוא בינוני מינוס.
ריאל מטומטמים וזה לא מהיום
28/04/2016 | 01:25
17
גם את פישר הם לקחו ממכבי.
כפי שאמרתי , סמית בלט על רקע הסגל הרדוד שיש למכבי בשנים האחרונות.
ריאל רצו עוד קישוט לסגל, הרבה קבוצות רוצות שחקן שיש לו את מכבי ברזומה.

מצידך גם שסמית יקבל 1.3 מיליון דולר נטו בשביל ה2-4 דקות האלה
26/04/2016 | 21:28
2
48
?

חייבים להיפטר ממנו.
ברור שלא...
27/04/2016 | 07:15
1
32
אני רק אומר שעמדה 3 לא תקום עליו מבחינה מקצועית שנה הבאה..
זה לא מדויק
27/04/2016 | 21:51
13
כי לא ישאירו את סמית, מביאים את ווימס, וגם יחתימו לך גארד זר, זה לא יקרה.
ווימס הוא הגארד הזר, בפירוש מצפים שסמית ישחק והרבה אם הוא ישאר, וזו ציפיה שאין לה שחר, הם פשוט לא יכולים לצאת מהחוזה שלו סתם כי בא להם.
ועדין לטעמי , חייבים להגיע איתו להסדר ולקצץ אותו כי חייבים שחקן שלם בעמדה הזו, וסמית פשוט לא יכול להיות השחקן הזה יותר.
אין שום דרך נורמלית להתנהל בסיפור הזה בלי לקצץ אותו , אחרת עוד עונה לפח. ,אא"כ ווימס בעמדה 3  ,ואז יעזור האל בעמדה 2, כי שחקן לא  יהיה.
לא הבנתי מדוע זה משנה כעת?
26/04/2016 | 14:12
6
97
העונה כבר הסתיימה וכל הפצועים הללו לא כאן מהקיץ.
אז מה זה כ"כ קריטי להביא כותרות על כלום מאתר הרכילות?
רק רנדל בוודאות לא יהיה כאן
26/04/2016 | 18:46
3
33
גם לפחות אחד מ'מבקווה והנדריקס לא
26/04/2016 | 20:19
2
92
וגם לא זה שהיה בחיפה, ברח לי השם שלו.
עדיף שדגן ישאר מאשר לנדסברג.
27/04/2016 | 08:55
27
הנדריקס בוודאות לא ימשיך, אך מהיכן הבאתם את רנדל?
27/04/2016 | 23:46
27
מקווה מאוד שסמית לא ימשיך, כי הוא כבר חיה פצועה ולא יכול לתרום, בטח לא במשחקים קריטיים.
כי איך שזה נראה, אם לא יהיה שינוי
26/04/2016 | 22:34
1
99
גם בצוות המקצועי כולל מאמן הכושר, אז ייפצעו גם השחקנים שיגיעו במקומם.
בשנה הבאה גם הצוות המקצועי יפצע
27/04/2016 | 22:28
19
קובאן עושה זאת. הצגה של סינגלטון
27/04/2016 | 08:37
74
עם 11 נק׳ רצופות ברבע הרביעי וקובאן הופכת פיגור חמש לניצחול ענק של 69:82 מול ברצלונה.
קובאן מול צסק״א בדרבי רוסי בפיינל פור.

עונה רעה לספרדיות, פרט לקוצ׳ה המפתיעה
נסיעה למשחק של מכבי בחו"ל בעונה הבאה
26/04/2016 | 09:00
85
רוצה לקחת את הילדים בעונה הבאה למשחק מכבי בחו"ל (טיול בר מצווה). יודע שיש חבילות של המועדון לטיסה+מלון+כרטיס למשחק..טיסה עם השחקנים. האם באמת פוגשים את השחקנים במטוס? האם ניתן להצטלם איתם? מי היה? מי חווה? אשמח לשמוע האם כדאי....
קובאן בניצחון ענק ב״פלאו דה ג׳ורדי״
22/04/2016 | 00:15
5
126
80:92 בהארכה והצגה של אנתוני רנדולף.
הסדרה ב-2:2 ומשחק חמישי בקרסנודאר, ביום שלישי
רנדלוף ניצח את הארכה בקור רוח
22/04/2016 | 01:33
4
103
שחקן גדול שבא בזמן שצריך אותו כבר בפעם השניה בהצלבה. בכלל לקובאן רביעייה לא רעה (דילייני רנדלוף סינגלטון וקלבר).
גם מיודענו ג'נינג היה טוב היום
צסק"א הכריזה רישמית, שג'ואל פרילנד לא ישחק יותר העונה
22/04/2016 | 15:38
3
106
והיא לא תממש עליו את האופציה לעונה הבאה
פרילנד גבוה מושלם לאירופה . יכול להיות החתמה מפלצתית של מכבי
23/04/2016 | 10:54
2
112
הייתי בטוח שהוא חתם לשלוש עונות בצסק"א . אבל כנראה שבאמא רוסיה אומרים לך , אתה הולך ( מקרה פארגו , מרקוס בראון , לנגפורד ) . מעניין אם הרוסים שילמו לו פיצויי כלשהו , אז אפשר להחתים אותו בצהוב בסכום הגיוני .
פרילנד שחקן אדיר, אבל די גמור מהפציעות
23/04/2016 | 11:44
1
106
אני מניח, שזו הסיבה שהוא משוחרר
מכבי ידועה באוספת פצועים לשורותיה ואחרי זה משחררת אותם
23/04/2016 | 13:47
81
בפליאה, איך הם לא נקלטו במכבי ...
שטרסבורג גברה על גאלא 62:66 במשחק הראשון
23/04/2016 | 12:43
1
52
בגמר היורוקאפ. הגומלין ביום רביעי ב"היכל התרבוש" הטורקי.
הצרפתים נחשבים לקבוצת חוץ מצויינת.

המנצחת תקבל את הכרטיס ה-12 ליורוליג (אחרי 11 המשוריינות) ומעניין לדעת, הם הזוכה תהיה בלב המהומה של פיב"א-יול"ב, או שהיא "חסינה" כמו 11 הגדולות...
גאלא מחקה יתרון 4 של הצרפתים וזכתה ביורוקאפ.
28/04/2016 | 10:15
18
סטפון לאזמה הצטיין עם 16 נקודות.
הצלבה
20/04/2016 | 12:03
39
178
אז שלוש קבוצות עלו בסוויפ: פנר על ריאל, צסקא על הכוכב האדום, קוצ'ה לבורל על פנא. גם ברצלונה לא הייתה רחוקה מסוויפ אחרי הפסד ברגע האחרון לקובאן במשחק הראשון.

שתי הקבוצות שנראות הכי טוב הם פנר וקוצ'ה לבורל, אך הם עומדות להיפגש בחצי הגמר ושם לפנר יש יתרון איכות. סביר למדי להניח שהגמר יהיה בין פנר לצסקא, פנר לדעתי תיקח.

אז מה היה לנו? 

צסקא נאלצה להזיע מול הכוכב האדום אבל לא יותר מזה. האכזבה הגדולה הוא מייק צירבס שהיה חלש וסיים עם ממוצע של 7.3 נקודות ב40% ל2 ב25 דקות. סטפן יוביץ' הביא את עצמו להצלבה עם 12 נקודות ו6 אסיסטים בממוצע ו7/12 ל3 בסך הכל (58%). קוויסי מילר הוביל את הכוכב עם 13.3 נק' ו2 חסימות בממוצע (מצורף וידאו עם מהלכים יפים שלו משלשום). בצסקא תאודוסיץ' היה טוב מאוד במ שחק הראשון אבל זכה ליחס מיוחד במשחקים האחרונים ולא ממש מצא את עצמו. מי שהיה נפלא אצל צסקא הוא קייל היינס ששלט בצבע וסיים עם 16 נקודות בממוצע ב83%.

אוברדוביץ' שוב הדיח בסוויפ אלופת אירופה מכהנת, אבל הפעם בצורה יותר מרשימה ומול  קבוצה יותר מוכשרת. בוגדנוביץ' היה טוב מאוד עם 16.7 נקודות בממוצע אבל לא היה קבוצתי במיוחד.  אקפה אודו המשיך עונה מצוינת עם הצלבה עוד יותר טובה, היה מאוד אקטיבי בשני צידי המגרש וקלע 18 נקודות במשחק השני, גם מוביל את ההצלבה עם 33 מדד. מנגד ריאל שיחקה כדורסל מבולבל,במיוחד במשחק השני בו היא הובסה 100-78.  רק רודריגז הביא את עצמו להצלבה ויול לא הצליח למצוא את הסל. 

קוצ'ה לבוראל עשתה בית ספר לפנא עם כדורסל קבוצתי אבל גם עם הרבה מאוד זריקות ל3 שדי הצדיקו את עצמם (יש להם קלעי שלשות טובים כמו אדמס ברטנס מייק ג'ימס ו.. בורוסיס). בורוסיס כרגיל היה נפלא עם 6 אסיסטים ו13 נקודות בממוצע. מי שהרשים אותי בשני צידי המגרש היה אדמס שגם סיים עם 23 נקודות בממוצע והראה יכולות יוצאות דופן.פלאניניץ' כצפוי לא הצליח לעשות סל מסנטימטר אבל עשה הגנה לא רעה על ראדוליצה והפגין נחישות.  מנגד פנא רק רדפה כל הזמן אחרי קוצ'ה אבל הסגל שלה היה נראה חלש להחריד עם דיאמנטידיס המזדקן מרקיז היינס וניק קלאטיס שהמשיך עונה מאכזבת אבל סיים עם 7 אסיסטים בממוצע. היחיד שהופיע היה ראדוליצה שסיים עם 15 נקודות ו7 ריבאונדים בממוצע. 

אני מאוד הייתי רוצה לראות את אדמס במכבי, העניין הוא שהוא נראה נטו רכז, ושם הרי מכבי "מלאה" במקל ואוחיון.

תודה על המידע. אני הייתי מעדיף את דילייני שמסיים חוזה
20/04/2016 | 12:45
123
דילייני מקבל היום בקובאן 1.4 מיליון דולר לעונה. אם שמו על ווימס 1.5 ועל צירבס 1  צריך להביא את דילייני. ללא ספק שהוא שווה יותר מהסכום שהוא מקבל כיום.
הבעיה עם דילייני שהוא מכוון לNBA, ואם לא יילך לשם קשה לי לראות את הגדולות של היורוליג מפספסות אותו כמו שפיספסו אותו לפני שנתיים... היה לי ברור אז שהוא הולך לקבל הרה מאוד כסף באחת הגדולות, ואין לי שמץ של מושג איך לא לקחו אותו.
דילייני ורנדלוף מחזיקים את קובאן כמעט לבדם
20/04/2016 | 13:05
37
135
זה הצמד שמכבי הייתה צריכה להביא במקום הצמד מהכוכב האדום. יש רק בעייה פעוטה אחת: זה לפחות מיליון דולר יותר.

על תצפה להרבה. מנסיון משנים הקודמות אחרי ההחתמות הלכאורה מפוצצות מכבי תביא עוד שחקן חביב לעמדה 2 במקום רוצ'סטי אולי עוד שחקן סביר לעמדה 4 ותסגור את הסגל שיראה כך: 

מקל / אוחיון
ווימס / קלע זול
סמית / סילבן/ פניני
מילר / שגב
ציברס / הנדריקס/ אמבקווה
מקל / אוחיון, סמית / סילבן/ פניני והנדריקס?
20/04/2016 | 23:14
36
85
עם סגל כזה אין לנו הרבה סיכוי לא בליגה מול ירושלים ולא ביורוליג/יורוקאפ.
כולם שחקנים טובים ומנוסים עם חסרונות
20/04/2016 | 23:42
4
65
הכל תלוי באיזה שחקנים יצוותו על ידם.
רמז: לא הייתי בונה על התבונה של מי שבונה את הסגל במכבי הנוכחית.

כיצד תסתיר את הבעיות הבאות מול ירושלים ובאירופה?!
20/04/2016 | 23:57
3
70
מקל / אוחיון

סמית / סילבן/ פניני

העונה ראינו שהם שחקנים גמורים/פצועים/נסיגה ולך תדע כיצד הם יהיו בעונה הבאה. מדובר כאן ב 2 עמדות שיש לך בעיקר חורים/בעיות בקבוצה.
כבר הביאו את ווימס לעמדות 2\ 3
21/04/2016 | 00:09
2
68
וכמו שאמרו כאן,ספק אם מכבי תביא עוד מישהו בעמדות הגארדים\סמול פורוורד.
על פניו צריך שחקן שתיים שיכול גם לשחק פוינט גארד  עם קליעה טובה ,ולקוות שסמית ייפצע פחות שנה הבאה.
גם אני בספק אם זה יקרה.
סמית לא הודיע שהוא פורש?
21/04/2016 | 00:15
1
33
לא
21/04/2016 | 00:16
19
לא אמרתי שזה סגל אידיאלי
21/04/2016 | 00:02
30
76
ההיפך הוא הנכון, זה סגל חלש. אבל לפי איך שאנחנו מכירים את ההתנהלות כנראה שזה מה שנקבל. מכבי לא תשקיע עוד הרבה כסף בעמדה 2 אחרי שהיא החתימה את ווימס וסמית מתעקש להמשיך. צירבס זה החתמה לא טובה אבל זה כנראה כבר סגור ולפי הפרסומים בהרבה מידי כסף. 

מניין לך מהי רמתו של צירבס?
21/04/2016 | 00:11
29
83
ראית אותו משחק,וזיהית שהוא לא שחקן מספיק טוב?
או אתה מסתמך רק על סטטיסטיקה?
ראיתי
21/04/2016 | 00:44
28
81
את הסטטיסטיקות הכרתי וגם ציינתי אותם כאן אבל הייתי מסויג כי ראיתי אותו רק במשחק אחד בטופ 16. 

בשבוע האחרון ראיתי אותו בשלושה משחקים בהצלבה וזה חידד לי את הבעיה.
הוא אמור להיות שחקן מטרה בצבע (הוא כמעט לא חוסם בהתקפה) אבל לא מצליח לתפוס מקום מתחת לסל, הוא רך ומאבד עשתונות מול הגנה ארסיבית, גם הטכניקה שלו בפוסט אפ לא מספיק טובה, וגם לא ראיתי אותו מוסר או מפגין חכמת משחק כלשהי.
הוא בינוני בהגנה וגם הפסיד לקייל היינס בריבאונד פעם אחר פעם. על זריקה מחצי מרחק אין על מה לדבר, קליעה מהקו חביבה ביחס לסנטר.

כל זה זה מתחבר לתחושה שאתה מקבל כשאתה מסתכל עליו משחק. סנטר לבן לא אתלט שכמוהו מסתובבים רבים ברחבי אירופה.

היבנתי
21/04/2016 | 00:54
27
62
השאלה היא האם הרמה שלו מול צסקא מאפיינת את רמתו האמיתית.
סנטר מאוד תלוי ביכולת של הגארדים.
כשמתרכזים בך,והגארדים לא מענישים,אתה לא יכול לבוא לידי ביטוי.
אם לוקחים בחשבון שרוב העונה הוא הצטיין,אז קשה לדעת מה היא רמתו האמיתית.
כמה דברים
21/04/2016 | 01:06
20
72
1) גם בטופ 16 הוא לא היה טוב. בסך הכל נתן כמה משחקים טובים בשלב הבתים בלי המשכיות.
2) אני חושב שאנחנו צריכים שחקן שיודע להתמודד גם עם קבוצות כמו צסקא. ואגב, הוא היה צריך להתמודד מול קייל היינס ואתה מצפה משחקן בסגנון כזה שידע להתמודד אתו. 
3) לא ראיתי שהתרכזו עליו הגנתית, רק לעיתים מאוד נדירות. 
4) לא יודע עד כמה הגארדים שנקבל כאן יהיו איכותיים. לא חושב שזה נכון להסתמך על העמדות האחרות. כשאתה משלם על שחקן את המחיר הזה אתה מצפה שהוא יהיה שחקן שתוכל לסמוך עליו ולא להיפך.
אני נוטה להסכים איתך
21/04/2016 | 01:17
19
59
אבל השאלה היא מה האלטרנטיבה.
אם אתה זוכר כולם רצו  בשעתו לזרוק את פארגו,וכששאלתי מה האלטרנטיבה,דיברו על רוצסטי,שאכן במקרה הגיע. אז ראינו אותו השנה,ואני חושב שכולם יסכימו שפארגו שחקן הרבה יותר טוב ממנו.
השאלה איזה סנטר שלא עולה שתי מליון דולר יותר טוב מצירבס אפשר להביא?
כי להביא פורוורדים שמתחזים לסנטרים זה לא עסק.
תגובה
21/04/2016 | 01:38
16
43
דבר ראשון, אפשר למצוא. אין הרבה קבוצות באירופה שמשלמות סכומים כאלה ונשארים תמיד סנטרים איכותיים פנויים. שחקנים כמו מברוקפלידיס, אומיץ', המילטון, דובליביץ ועוד, לפחות את חלקם אפשר להביא במיליון מינוס. 

דבר שני, הכל שאלה של בניית קבוצה באיזון מתאים ועם סקאוטינג טוב. לא בטוח שלא כדאי להחתים סנטר אחד מוכח ויקר ולצידו סנטר עם פוטנציאל זול יותר (סתם כדוגמא מונורו). לא בטוח שלא כדאי להשקיע יותר בעמדת הסנטר ופחות בעמדות אחרות.

תגובה
21/04/2016 | 01:45
15
45
לגבי החלק השני: נכון  אבל סנטרים מוכחים עולים יותר משני מליון דולר.
ומונרו  שחקן נמוך מדי להיות סנטר ביורוליג.
לגבי החלק הראשון:מברוקפלידיס למשל לא שיחק ביורוליג,וזה הימור גדול מאוד להמר עליו בתור סנטר פותח.את שאר השמות אני פחות מכיר.
סך הכל מכבי בחרה סנטר שהצטיין השנה ביורוליג והמחיר שלו לא בשמיים,לא יודע אם יש מישהו עם נתונים דומים.
שוב אם למכבי היה איש מקצוע רציני,אולי דברים היו נראים אחרת.
אבל ברגע שאין בנמצא מישהו כזה, צירביס נראה בחירה סבירה.
הימור לא גדול,שאולי במקרה הם יפגעו בו בול.
אני רואה את זה אחרת
21/04/2016 | 02:08
14
59
צירבס בעיני אפילו לא בגדר הימור. דווקא השמות שהזכרתי חלקם לא הימור וגם אלו שכן זה הימור טוב.

איזה סנטר מרוויח 2 מיליון? קייל היינס מרוויח מיליון, רנדלוף 1.3, ראדוליצה 1.5 בורוסיס פחות ממליון. 

מאיפה לקחת את הסכומים האלה?
21/04/2016 | 02:34
13
56
קייל היינס כשחתם בצסקא הרוויח אכן שתי מליון דולר  עיין בלינק הבא:
לא סביר שהעונה הוא מרוויח מליון.
רנדולף ובורוסיס ירוויחו שנה הבאה באזור השני מליון אני מעריך ,אם אין להם חוזה גם לשנה הבאה.
שתבין סנטרים מוכחים ברמה הגבוהה של היורוליג עולים הרבה מאוד כסף,כסף שלמכבי אין.
אם למכבי היו אנשי מקצוע טובים,הם יכלו להמר על סנטר לקראת פריצה.
אבל בנתיים הם הימרו על עגלות פצועות.
ועדיף צירביס אחד ביד,משני פבראני\סופו על העץ.
אתה סתם מגזים בסכומים
21/04/2016 | 02:39
31
תגובה
21/04/2016 | 10:25
11
49
אתה בהחלט מגזים עם הסכומים. רנדלוף לא הגיע משום מקום (NBA), כולם ידעו טוב מאוד את היכולות שלו והוא משתכר 1.3. קייל היינס לפי מה שאומרים בכל מקום מרוויח מיליון, הנאמר בכתבה לא ברור.

לא עולים לי בראש סנטרים שמרוויחים את הסכומים שציינת מלבד ג'ואל פרילנד, יאן ווסלי, ואולי גם אקפה אודו מגרד את זה מלמטה
מה לא ברור
21/04/2016 | 10:36
10
44
כתוב בכתבה שתי מליון דולר באותיות מאוד ברורות.
השנה באמת קבוצות מאוד מפתיעות הצליחו ביורוליג,והם לא לקחו בהכרח את הסנטרים שכולם הימרו עליהם לפני תחילת העונה.
אבל סנטרים מובילים ומוכחים עולים יותר מגארדים,וזו הסיבה שלמכבי יש בעיות בעמדות האלו.זו הסיבה שבליגה שלנו ויתרו על סנטרים באופן גורף.
אגב שחקן שיכל להתאים לתקציב של מכבי זה הולמן שמרוויח באיזור המליון דולר בסין.
עיתוי מושלם...
21/04/2016 | 10:37
7
21
כן יצא לנו ביחד
21/04/2016 | 10:41
6
43
הולמן הוא דוגמה לשחקן עם פוטנציאל שלפי מיטב דעתי ,מעולם לא שיחק ביורוליג.
לפי הפרסומים מכבי גיששה אחריו בעונות קודמות כמה פעמים.
שחקן כזה זה הימור,שאולי איש מקצוע יכל לקחת.
אבל דני פדרמן העדיף(ואני לא ממש בקיא בשיקולים שלו) כנראה ,סנטר שכבר הצטיין ביורוליג.על פני שחקן  כמו הולמן.
העדיף סנטר פצוע שכבר כמה שנים לא מצליח ביורוליג
21/04/2016 | 13:25
5
51
גם אם נשים בצד את זה שאני בדעה שצירבס זה החתמה גרועה איך שלא נסתכל על זה, אני לא לגמרי מבין את הגישה שלך. מה הטעם להחתים סנטר בינוני מינוס מהיורוליג (הנדריקס או צירבס) ולא להחתים סנטרים טובים עם פוטנציאל?

אם מכבי לא יכולה להתמודד עם עם המחירים באירופה (ושוב, אני לא חושב שזה מדויק), יש שתי אופציות: להחתים מראש סגל בינוני ולקוות ביום טוב לגרד טופ 8, או להחתים לכמה עונות באותה עלות סנטרים טובים עם פוטנציאל ואולי להגיע הרבה יותר רחוק. 

הרמת לי להנחתה
21/04/2016 | 14:51
4
44
לפי דעתי ,בעלי מכבי רוצים רק לשמור על שקט תעשייתי.
קרי בשיטה הישנה להתמודד כל שנה על ההצלבה,ופעם בכמה שנים להגיע לפיינל פור.
בשיטה החדשה אני מניח מטרות די דומות.
ברגע שאתה מהמר על שחקנים אתה יכול גם ליפול עליהם.
מכבי תעשה זאת,רק אם זה יעזור לחסוך בתקציב.
ברגע שתתן מליון דולר לשחקן שאולי יגרום שתתבזה ביורוליג,זה לא קורץ לראשי מכבי.
מצד שני להשקיע פי שתיים בשחקן מוכח זה גם יותר מדיי.
אז אם היה להם מחלקת סקאוטינג נורמאלית,וראייה לטווח ארוך,הם יכלו לצמם את הסיכונים.אבל דני פדרמן נהנה מזה שוויציץ מאוד מתחשב בדעתו,והמתכונת הנוכחית מאוד מתאימה לו.
כך שהם אמנם לוקחים סיכונים בסכומים לא פעוטים,אבל סיכונים יותר פחותים.
קרי שחקנים שפעם היו שם דבר והם מכירים אותם מהעבר,או כאלה שכבר שיחקו ביורוליג.
ככה שמרווח הטעויות אמור להיות מינימאלי.
אישית לא הייתי מפקיד את העתיד שלי בידי הצמד הזה ניקולא ודני.
אבל משהם בונים את הקבוצה היחידה  הישראלית שמתמודדת ברמות הגבוהות,להמר על שחקן כמו צירבס עדיף על להמר על שחקנים שפעם היו שחקנים והיום הם נכים.
קצת הרחקת לכת
21/04/2016 | 15:19
3
37
אנחנו לא הכוכב האדום שמהמרים על שחקנים בעלות של 300K ולעיתים פחות (וגם להם זה מצליח לעיתים), מדובר על שחקנים איכותיים עם תג מחיר גבוה שכל החסרון שלהם שהם עדיין לא היו דומיננטיים ברמות הכי גבוהות. האפשרות להתבזות בהם די רחוקה. בעיני להתפשר על שחקנים שמראש אתה יודע שהם בינוניים או פציעים זה הימור גדול יותר. 

מעבר לזה שמיליון דולר זה שכר טוב מאוד גם לשחקן יורוליג מעולה.
עד השנה היינו הכוכב האדום מחוזקת
21/04/2016 | 15:27
2
46
להזכירך איזה שחקנים עברו פה:
רנדל-260 אלף דולר
אלכסנדר 
היינס 450 אלף דולר
טיוס 360 אלף דולר
לינהארט 180 אלף דולר.
ועוד ועוד.
כל שנה מכבי נותנת ל 2-4 שחקנים באזור המליון דולר(שנה שעברה היא חרגה בפארמר).
וכל השאר מוחתמים בסכומים הרבה יותר נמוכים.
סופו בשיאו היה אמור להרוויח 850 אלף דולר(ומדובר בסנטר לא בגארד).
מאריץ אם היה נשאר עד סוף העונה היה עולה בערך 400 אלף דולר.

דיברתי על השכר של צירבס לפי הדיווחים
21/04/2016 | 15:30
1
32
מזכיר לי את קטש
21/04/2016 | 15:57
44
שבאחד מעונותיו התוודה  שהסנטר  שהצטרף  לקבוצה שהוא אימן שינה את הקבוצה,והחל מהשנה הבאה הוא יביא סנטרים לכל קבוצה שהוא יאמן בה.
ככה פחות או יותר ההתנהלות במכבי.
מכבי חסכה בעמדות הגבוהים והסתדרה עם זה לא רע,עד שהם נפלו חזק השנה(ואי אפשר לומר שלא התרעתי על זה מראש ).
ואז הם החליטו שחייבים להביא סנטרים מוכחים אבל כאלו שלא יעברו נניח את המליון דולר.
יכול להיות שאם הם יפלו גם השנה,הם יפרצו גם את הסכר הזה.
שוב (סליחה שאני נודניק) מדובר באנשים שלא אימנו מעולם,והם לומדים תוך כדי תנועה.כך שעד שהם לא יקבלו את הזאפטה בפרצוף הם לא יפיקו את הלקחים.
על הולמן דיברו שמרויח 1.5
22/04/2016 | 00:15
1
29
ראיתי אתמול באיזה אתר שהוא מרוויח מליון
22/04/2016 | 00:48
39
אני מניח שבשביל היורוליג הוא יתפשר.
השאלה היא שאלה של תוצאה לא של עמדה
21/04/2016 | 02:37
57
עדיף להביא פורוורד שמתחזה לסנטר ובעיקר מחסל סנטרי יריב, מלהביא סנטר  אמיתי שבורח ממגע ולא עוצר את השחקן שלובהגנה
אוסיף עוד שם. איליי הולמן
21/04/2016 | 10:36
70
במכבי טענו שהם לא החתימו אותו בגלל שהוא לא יכול להמשיך לעונה הבאה (ולכן הם לא התאפקו וסיימו את העונה עם עוד החלטה גרועה שהם לא יודעים עכשיו איך להתפטר ממנה).

אז בראיון לישראל היום מתברר שהוא לא חתום לעונה הבאה בשום מקום
היות ואנחנו מעונינים להתמודד על היורוליג
21/04/2016 | 02:35
5
99
רמתו מול צסק"א רלוונטית מאד
אותה שאלה
21/04/2016 | 02:37
4
71
נניח שהוא לא ברמה של צסקא,יש למכבי שתי מליון דולר להביא סנטר יותר טוב?
או לחלופין  אתה מעדיף  שמחלקת הסקאוטינג המהוללת ,תהמר על סנטר שלא שיחק מעולם ביורוליג?
תגובה
21/04/2016 | 02:48
3
72
1- סנטרים טובים לא עולים 2 מיליון , רק אולי הטופ 2.
2- מברוקפאלידיס למיטב זכרוני היה שחקן ספסל בפאו (או אולימפיאקוס) ושיחק ביורוליג.
וחוצמזה, לא דיל ברייקר בעיני הנתון הזה, יותר איכפת לי מהפוטנציאל והאישיות של השחקן.
3- שוב, אם השחקן מספיק מוכשר עם אופי טוב מבחינתי שיהיה נטול נסיון יורוליג.
והיית סומך על השיקול דעת של דני וניקולא
21/04/2016 | 11:29
2
61
בבחירה של שחקן כזה?
לא ברורה לי השאלה
22/04/2016 | 15:52
1
37
הם בוחרים בין אם אני ארצה ובין אם לא, אני בוחר לעצמי , לא למכבי, אין לי השפעה על מכבי.
אני חושב שצירבס התחיל טוב, אבל ההמשך שלו מעמיד בספק גדול את הכדאיות של החתמתו.
ואני אומר
22/04/2016 | 16:01
43
שהם יכלו לבחור גרוע יותר.
בקשר למי היית בוחר,אני משתדל לא להתעסק בסקאוטינג.
גם כי אני לא מספיק מבין בזה,וגם כי ממילא מה שאגיד לא אשנה כלום.
אני רק מנתח את הבחירה שהם בחרו.ועם המגבלות המובנות שלהם,הבחירה לדעתי מאוד סבירה.
אטורה מסינה לפני בלאט?
20/04/2016 | 17:38
10
93
נדמה שבארץ בטוחים שלא רחוק הרגע בו דייויד בלאט ישוב לסיבוב גאולה בעמדת מאמן ראשי ב-NBA אבל המציאות מורכבת יותר. כמו שיש הרבה קבוצות שמחפשות מאמן, ישנם גם הרבה מאמנים בכירים בשוק, שלפחות עבור התקשורת האמריקאית, ראויים לתפקיד יותר מאשר המאמן הישראלי. הנה שישה מהם
מה לעשות שמסינה טוב ומבושל יותר לאמן בNBA
20/04/2016 | 18:15
9
66
אם נתבונן על שניהם באירופה, מסינה הצליח הרבה יותר. הוא מאמן טוב יותר מבלאט, למרות שדווקא השנים האחרונות שלו באירופה היו פחות מוצלחות.
אגב, סביר להניח שאם חריאפה לא היה מאבד בשלומיאליות (לא מתאים לו אגב) את הכדור בלאט לא היה מגיע לNBA.
בנוסף מסינה היה עוזר מאמן בLA ויותר מזה של פופ בסאן אנתוניו.
אני חושב שמסינה יעשה חיל בNBA.
ממש לא
20/04/2016 | 18:33
4
52
אתה משווה עוזר מאמן שכמעט ולא קובע כלום לעומת מאמן ראשי?

חוץ מזה, גם באירופה בלאט לא נופל ממסינה בתאריו, כי למסינה יש רק גביעים בקבוצות שאימן ואין לו שום תואר בנבחרת כמו שיש לבלאט.

בכמות שנים שבלאט אימן, הוא צבר יותר דברים מאשר מסינה באותם שנים.
מסינה במשך שנים היה בלתי מנוצח ע"י מאמן ישראלי
21/04/2016 | 18:00
3
37
הוא אוברדוביץ' ואיבקוביץ' הם רמה מעל בלאט. בעצם לא רמה אלא חצי רמה... וזה כבוד גדול לבלאט. כל אחד משלושתם יכולים בקלות לקחת קבוצת NBA ולעשות ממנה מטעמים.
בוא נודה על האמת, היה לבלאט ומכבי המון המון מזל כשלקחו את היורוליג בפעם האחרונה. מילאנו למשל הייתה היחידה מבין כל האופציות שמכבי יכלה לעבור בסידרה ללא ביתיות ודווקא אותה היא קיבלה. נס מילאנו היה אחרי שבלאט התייאש מהמשחק ועלה עם כמה מחליפים שמפה לשם עשו מהפך גדול. גם מול מוסקבה רק האיבוד הלא רגיל של חריאפה עזר לנו לנצח משחק שלמרות קאמבק גדול (שוב) היה סגור בידי צסקא ומסינה.
אמנם נכון שכדי להשוות בין המאמנים צריך לתת להם סגלים ברמה שווה, ואין ספק שבלאט הוציא 200% מהקבוצה שלו. מצד שני גם איבקוביץ' למשל הוציא 200% מאולימפיאקוס כשלקח את היורוליג נגד הסיכויים.
לומר מי טוב יותר ממי בגלל כמות תארים זה לא מדד מוחלט. יש הרבה סיבות נוספות, וגם אז העניין הוא מאוד סובייקטיבי. זו דעתי לפחות...
פיני, בימים שהוא עוד היה מזיז ת'תחת (וגם אז לא יותר מידי) גם מעל בלאט. הבעיה של פיני היא השחצנות והעצלנות שלו שמורידים אותו בטוטאל מתחת לבלאט.
אמת ויציב
21/04/2016 | 18:53
1
29
עם הסתיגות אחת: במכבי להבדיל משאר הקבוצות הארופאיות התבססו על אמריקאים ולא על סרבים\קרואטים וכולי.
בלאט התאים יותר לאן בי איי גם כי הוא אימן בעיקר אמריקאים,וגם כי הוא אמריקאי בעצמו.
השיטות היגוסלביות לא תמיד מתקבלות אצל שחקנים אמריקאים.
מסינה אמנם איטלקי ולא יגוסלבי
21/04/2016 | 18:55
31
והוא אימן בקבוצות עם יותר אמריקאים,ואכן הוא הצליח להיוות עוזר מאמן באן בי איי.
זה לא מדעי,אבל לא רואה מאמנים יגוסלבים משליטים טרור באן בי אי,זה תרבות אחרת.
ממש לא
21/04/2016 | 19:48
18
כפי שכתבת, "שכדי להשוות בין המאמנים צריך לתת להם סגלים ברמה שווה" והקבוצות שלהם היו הרבה יותר עשירות ממכבי, לרבות אולימפיאקוס של איבקוביץ'.

בלאט לקח שחקנים אנונימיים והפך אותם לשם דבר בעוד להם היו כוכבים עם מוניטין.

אגב, בלאט גבר על מסינה במפגש האחרון שלהם.

כי לבלאט ולמסינה היו קבוצות באותה רמה?
21/04/2016 | 23:42
3
34
מסינה היו תמיד קבוצות ברמה של קונטנדרית, מה היה לבלאט? כמה עונות מסינה חירב בריאל ועוד מקומות?
בלאט מוציא מים  מסלעים.
למסינה באמת היו קבוצות עם יותר תקציב ובלאט אכן
22/04/2016 | 06:03
2
31
מוציא מים מסלעים.

מצד שני יש כתבות שבלאט אולי קרוב לניקס וזה לא טוב בשבילו כנראה, אבל במידה והוא יכניס אותם לפלייאוף ויביא אותם לחצי הגמר או יזכה באליפות המזרח זה באמת יהיה משהו רציני.
קרוב מתמיד לקבוצה מהתפוח הגדול -
22/04/2016 | 14:50
24
זה הכל תלוי בכרמלו
22/04/2016 | 15:01
28
מצד אחד יש פחות אגואים ברוסטר של הניקס, מצד שני זה בית משוגעים שם. וכרמלו הוא לא בדיוק שחקן שאוהב להתאמץ בצד הנכון אליבא דבלאט, אז אולי יהיו להם תאקלים ,ואולי כרמלו שהוא חבר של לברון בכלל יתעצבן מהמהלך ויילך, ואולי זה בכלל מה שהניקס מתכננים עליו, שכרמלו יחפש החוצה ומישהו אחר יחפש פנימה בכסף הזה, הרבה אולי , מעט תשובות.
 לא נראה כמו העיסקה האידיאלית לבלאט , בטח לא כשיש לו מעליו אושיה כמו ג'קסון שלא נראה יאפשר לו לממש את האני מאמין שלו (לא חושב שהתקפת המשולש זה הכוס תה של בלאט), ויכול בכלל שנראה סוג של ציוות כשבלאט המאמן הראשי והבונה של אוריינטציה הגנתית לניקס , ולידו רמביס כסוג של עוזר התקפי.
חושב שבלאט יכ להצליח יותר במינסוטה או פיניקס, אבל לא חושב שמישהו חוץ מהניקס מסתכל עליו כרגע ברצינות.
מה שממשיך לחרפן זה חבורת לקקני החצר של לברון ולו שאחרי כל נצחון של הניקס תופרים תיאולוגיה שלמה (עד ההפסד שמיד אחר כך מגיע), עכשיו הסיפור הוא שלו הזניח את ההגנה המכוון כדי לשפר את ההתקפה , וזה הכל מתוכנן, ברור , הרי לא יכול להיות שבלאט , שמאמן רק 20+ שנה מחוץ לארה"ב בהצלחה יוצאת דופן ,יודע מהחיים שלו, זה הכל תוקע הסכינים שישב לידו ומיד אחרי פיטוריו אמר שיעשה הכל כמו בלאט רק יותר מהר ויותר טוב.
למה להתעמת עם העובדות אם אפשר לשרטט את המטרה אחרי שיורים את החץ? חשבתי שהעיתונות כאן גועלית , אבל הסתבר שרמת הצביעות של עיתונאים אמריקאים עולה על כל דמיון.
שמעון מזרחי: "לא שולל את האפשרות שנאבד שוב את האליפות"
22/04/2016 | 12:26
1
86
ראיון נרחב עם שמעון מזרחי ב NRG

שמעון מאשר סוני ווימס חתם במכבי.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/771/697.html?hp...
הדבר היחיד שרלוונטי מכל הראיון, זו החתימה של ווימס
22/04/2016 | 13:21
100
המאושרת קבל עם ועדה אצל שימון.
הרי הוא האחרון שמוכן להודות על סיכומים ואם הוא מאשר, סימן שאכן זה חתום.
כל השאר זה בבל"ת וקשקשת שגרתית של מזרחי
Armani Milano - Maccabi Electra Tel Aviv 99:101
22/04/2016 | 05:53
68
כולם זוכרים איזה נס ואפילו פלופ קרה באותו פיינלפור אחרי זה.
הולך ומסתמן ניצחון, או לפחות יתרון לפיב"א בקרב
19/04/2016 | 23:51
12
118
שלה מול היול"ב.
האיגודים של סרביה וקרואטיה הישעו את הקבוצות שחתמו עם היורוקאפ, האיגוד האיטלקי הציב אולטימטום לשלוש החתומות שם, לחתום במפעל של פיב"א עד לסופ"ש, אחרת יזרקו במיידי מהליגה.

גם בספרד מהומה. האיגוד ביטל את ההסכם של המנהלת עם היורוליג והכריז כי יפקיע את זכויות הניהול מהמנהלת, אם לא תבטל מיוזמתה את הסיכום. בנוסף, הקבוצות שחתמו עפ היול"ב (כולל מלאגה, לא כולל השלוש ביורוליג), קיבלו הודעה שהן לא ישחקו ביורוקאפ, אחרת יורדו ליגה
גם בליטא שמייח. האיגוד הליטאי סילק רישמית
20/04/2016 | 16:20
80
את ריטאס מהליגה, כיוון שסירבה לוותר על מקומה ביורוקאפ
הבעלים של ריטאס וילנה אומרים שהם לא עומדים להיכנע
20/04/2016 | 20:23
4
62
לאיום של פיבא יש גם בעייתיות משפטית מתחום דיני ההגבלים העסקיים. אני משער שהקבוצות בודקות כעת את האפשרויות שלהם מבחינה משפטית.
מאמר בכלכליסט על ההיבט המשפטי של המהלך של פיבא

הכותרת: "העמדה המשפטית של פיב"א עומדת על כרעי תרנגולת"

בתגובה, סולקה ריטאס מהליגה המקומית לאלתר
20/04/2016 | 21:25
3
65
גם ירושלים קיבלה התראה מאיגוד הכדורסל בנדון

אני לא רואה סיכויי הגיוני למהלך של פיבא
20/04/2016 | 22:04
2
64
ההתאחדויות משתפות פעולה עם פיבא לא כי הם דואגות לאינטרסים שלה אלא כמי שכפאן שד. חלק מהליגות (אני יודע על הספרדית, האדריאטית, והVTB), חתומים על הסכם ישיר עם היורוליג.

הקבוצות לא יאהבו שמכתיבים להן מה לעשות, ואם כמה מהם יצטרפו למאבק המשפטי של היורוליג לא נראה לי שיש לפיבא סיכוי משפטי. מערכת משפט מערבית לא תיתן יד לאיומים מסוג כזה. שוק חופשי ותחרותי שלא נתון לאיומים זה אבן יסוד של כלכלה מערבית.
לא לשנינו או מי מהחברים כאן, יש מידע
20/04/2016 | 22:16
1
56
לגבי הכלים והקלפים שיש לצדדים.

יותר מזה, יו״ר ההתאחדות היווני, איש חזק בפיב״א, עלה שלב במלחמה והכריז הערב, שהאיגוד היווני ופיב״א, הסירו את הכרתם ביורוליג ויענישו קבוצות שישתתפו שם כבר בעונה הבאה.

התראות שוגרו, לדבריו, לאולימפיאקוס ופאו
אם הוא איש חזק בפיבא אין לזה שום משמעות
20/04/2016 | 22:20
45
ואם היית, שלא כהרגלך, קורא את מה שכתבתי היית מבין שלטיעון שלי אין קשר למידע שלי ושלך
שלום ליורוקאפ? האיגוד לי-ם: מחוייבים לפיב"א
20/04/2016 | 23:04
48
פרסום ראשון: הלוי שלח מכתב לגיא הראל והזהיר מפני השתתפות במפעל

יש במהלכים האלה בעיה אחת וגדולה מאוד, כאשר מכבי תל אביב ואחרות סגורות ביורוליג למספר שנים ועוזבים אותם בשקט בניגוד לירושלים ואחרות, כאשר ירושלים ואחרות התחייבו ליורוקאפ למספר שנים עם אופציה להכנס ליורוליג.
ג'ורדי ברתומיאו: "בטוח ב100% שבית המשפט יכריע לטובתנו"
21/04/2016 | 15:30
28
"אני בטוח ב100% שבית המשפט יאמר כי אנחנו צודקים וכי פיב"א לא יכול להתנהג כך"
בליגה הליטאית מאוד נחושים נגד פיבא
21/04/2016 | 21:59
3
32
לדברי נשיא הליגה הוא עומד לעזור לקבוצות הלטאיות במאבק, ריטאס לא תושעה מהליגה ואם יהיה צורך יוקם גוף מתחרה. הוא מותח ביקורת ואומר שהקבוצות רוצות ללכת לאיפה שיש כסף ולפיבא אין מה להציע מהבחינה הזאת ואין לה זכות להלך אימים.

אליבא דעיתונאי בכיר בספרד, מכר שלי, ההתאחדות
23/04/2016 | 11:46
2
25
הספרדית נחרצת בדעתה למנוע את הסיכום בין היורוקאפ לקבוצות (מלאגה, ולנסיה וגראן קנריה) ואיימה עליהן בהרחקה מהליגה ואמברגו להחתמות.

בשלב זה, שלוש הגדולות מהיורוליג, ברסה, ריאל וקוצ'ה, "חסינות" מסנקציות ואיומים
ובדקות האחרונות מתפרסם ב"אל מונדו" ו"המרקה", שספרד נזרקה
23/04/2016 | 21:35
1
21
רישמית מאליפות העולם ומהקדם אולימפי, עקב אי היכולת של האיגוד לכפות על המנהלת את ביטול ההסכם עם היול"ב.

בנוסף, ליטא בדרך להעפה, איטליה ניצלה כרגע, כי הקבוצות שם ביטלו את ההסכם ויצא מכתב לירושלים, שהיא מושעית במיידי, אם לא תבטל את הסיכום שלה
בפגישה בין פיב"א העולמית לפיב"א אירופה, יצאה הכחשה
23/04/2016 | 23:47
16
לזריקתן של מדינות בשלב זה.
הארגון העולמי הכריז על "גיבוי מלא" לזו מאירופה על כל צעד שתעשה ופיב"א אירופה הודיעה, שלפני שינקטו צעדים, היא תנסה להפגש עם הנהלת היורוליג ועם האיגודים, לשמוע מה הן עשו בנדון
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:55
4
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
נשיא הכוכב האדום:"וויצ'יץ' ופדרמן הם פושעים קטנים"
17/04/2016 | 15:39
29
87
על רקע המו"מ עם לפחות שניים משחקניו, נבוישה צ'וביץ' שוב מתנגח בצהובים: "אפשרנו להם להיכנס למשחקים, והם ניצלו את זה כדי לדבר עם שחקנים מאחורי הגב שלנו. לצערי הפרובוקציות עבדו"

http://sports.walla.co.il/item/2953573

כתבתי בזמנו שיש פה אולי חשד לחוזה כפול של שחקנים תחת חוזה וככה לא מתנהגת קבוצה מקצועית. אנשי הכוכב האדום צודקים ב 100% ואם היה לנו מאמן עם סמכות ולא בובה של ניקולה ופדרמן ומחלקת סקאוטיג שבאמת קובעים משהו מכבי לא הייתה במצב הזה.
כמו שזה נראה מהכתבה פדרמן שכח מה פארגו ואוחיון עשו לו ועכשיו עושה אותו דבר לכוכב האדום. לא מדברים עם שחקן בלי האישור של הקבוצה שלו במידה ויש לו חוזה!
אני ממש מזיל דמעות
17/04/2016 | 16:36
21
101
בערך כמו שהרגשתי כשטיוס סיפר כמה הוא סבל מראשי מכבי.
דני וויציץ ואותו נשיא של הכוכב האדום ראויים אחד לשני.....
לא מסכים איתך
17/04/2016 | 20:29
11
80
זה לא לעניין להחתים שחקנים תחת חוזה, ולפי הנשיא של הכוכב האדום, למרות כל ההכחשות, נראה שהשניים (צירבס ומילר) אכן חתמו. במיוחד לא מכובד לעשות את זה במאני טיים של העונה, כשלשחקנים האלה יש סדרה חשובה ביורוליג. קשה להישאר בפוקוס עם הקבוצה הנוכחית כשהראש והחוזה כבר בקבוצה הבאה...

היום מכבי עושה את זה לכוכב האדום, מחר תבוא קבוצה עשירה יותר ותעשה את זה למכבי. 

אם כ"כ רוצים את השחקנים האלה, אפשר לפנות אליהם בצורה מכובדת דרך הקבוצה הנוכחית שלהם.

אתה מדבר על קבוצה
17/04/2016 | 21:13
8
53
שכשרוצה לחתוך שחקן,פשוט מיבשת אותו כדי שיוותר על החוזה.
ששחקנים שלא חתומים אצל הסוכן של הקבוצה,לא משחקים עד שיעברו אליו.
הם הקבוצה האחרונה שיכולה לדבר על חוסר הגינות.
זה כמו שדני קליין עם הדרכונים הצכים היה מתלונן על שחיתות של מכבי....
זה לא קשור לכוכב, זה קשור למכבי
17/04/2016 | 21:32
7
59
כשעשינו את זה בעונה שעברה לניז'ני עם רוצ'סטי, מה שהוציא אותו מפוקוס לכל שאר העונה זה היה בסדר?
או כשסיכמנו עם טיוס כשהוא עוד היה בקאנטו?

אסור לעשות מה שההנהלה עושהף בכדורסל אין ינואר, אין סיפורים ף אין לדבר עם שחקנים תחת חוזה
תגובה
17/04/2016 | 21:35
6
57
קודם כל: האם אתה בטוח במה שאתה אומר,אתה בטוח שאלו החוקים?
ב) למה התעוררת עכשיו,שמעון מזרחי לא עושה את זה כבר 40 שנה?
תגובה
17/04/2016 | 21:47
5
60
1- בטוח במיליון אחוז.
2- לא הולכים ראש בראש כי לדעתי לא תמיד אפשר להוכיח מה שיודעים , ובנוסף לא בהכרח חכם לקבוצה קטנה כמו הכוכב לעשות ממכבי אויבת.
לפני כמה זמן סיכמתי על עבודה, עזבתי את העבודה שלי, הודעתי שאני מתפטר, כמה ימים אחרי, הבעלים של החברה החדשה שינה כיוון פיטר את המנהל אצלו ולא העסיק  אותי ועוד כמה שהובאו כמוני לייצר שינוי, נשארתי קירח מכאן ומכאן , אפשר לתבוע על בסיס אסמסים, ומיילים , ותוך כדי אתה לא יודע איפה תפגוש את אותו בעלים בסיבוב כי זו תעשיה קטנה, ואפשר לבלוע את הסיטואציה כמו שנאלצתי לעשות ולמזער את הנזקנ ככל האפשר, בוא נגיד שלדעתי אם הקבוצה השניה תהיה ריאל או צסק"א מכבי לא תתנהג ככה.
קודם כל מצטער על מה שקרה לך
17/04/2016 | 22:04
4
53
ומאחל לך הצלחה בהמשך.
אבל אתה יודע,שלא על כל חריגה מהחוק תובעים.
ישנם תובעים סדרתיים שעל כל חריגה מהחוק,שוכרים עורך דין כדי לתבוע.רוב האנשים תובעים רק מתי שהם מרגישים שנעשה להם עוול רציני,ששווה את ההתעסקות בתביעה.
ברגע שמכבי לא חתמה רק סיכמה(ומזרחי כאמור עושה את זה 40 שנה) ,קשה לי להניח שמישהו ינסה לתבוע אותה.
וכנראה שאם מכבי לא תנהג כך,קבוצות אחרות יעשו את זה במקומה.
הרי מכבי לא המציאה את זה.
תשמע, סיבותיה של הכוכב עמה
18/04/2016 | 02:03
3
51
אסור גם לסכם, למקרה שעדין לא הבנת מה אמרתי, וזה חד משמעי.
ואנחנו מדברים על ענישה גם ברמה של השעייה ממפעלים.
אם בסוף יתבעו, או למה לא יתבעו, אלה ספקולציות.
 מה שמכבי עושה הוא לא אתי , ולא חוקי.
ולא חידוש גדול שמכבי מזלזלת גם באספקט הזה.אחרי שהיא משקרת לאוהדים ולעיתון חופי.
מה זה נסחפת
18/04/2016 | 02:15
2
47
ועדיין לא ענית לי למה נזכרת עכשיו,הרי שמעון מזרחי עושה את זה 40 שנה?
ומכבי זו הקבוצה היחידה שעושה את זה? חצי מהקבוצות עושות את זה.
רק דוגמה טרייה: סוסה שהוחתם בירושלים ,סיכם כבר לפני מספר שבועות.וכשנגמרה העונה באיראן הוא חתם בירושלים,מה זה שונה ממה שמכבי עושים?
אני סולד מההתנהגות של הנהלת מכבי,אבל לא צריך לחפש אותם בדברים שכולם עושים.
למקרה שלא שמת לב
18/04/2016 | 21:42
1
26
לאחרונה לא כתבתי פה הרבה, במקומות אחרים שאני חבר בהם דיברתי על כך מיד אחרי הפרסום על הסיכום , וגם שם הגיבו כמו שאתה מגיב, ולכן חבר שלי שחושב כמוני הלך ושאל את עו"ד אבן עזרא וקיבל תשובה כפי שפרסמתי, זו החוקה.
להבנתי המקרה של ירושלים וסוסה אינו דומה, סוסה חתום לעכשיו , שום התחייבות לעונה הבאה משני הצדדים , באיראן הסתיימה העונה.
יכול להיות שמתחת לרדאר כולם מתנהגים כה, אבל הנהלת מכבי בלהיטותה לפמפם כל שיחה עם שחקן בתקשורת, רצה לפרסם את זה איפה שמתאים לה , וכשזה מקבל תפוצת נאטו קצת יותר ממה שתכננו, ככה זה נראה.
 בסופו של דבר כשאני שופט את המעשים האחרונים , כולל החתמות , כולל התנהלות , לצערי אני מגיע למסקנה די פשוטה שגאונים גדולים לא יושבים בהנהלה שלנו.
 בטח לא בקרב הדור הצעיר, שכנראה חלק מההנהלה יום כן יום לא, לפי איך שנושבת הרוח מהעיתון.
עם זה שההנהלה הזו היא טיפשה אני גם מסכים
18/04/2016 | 21:44
12
כל מילה
17/04/2016 | 21:30
29
17/04/2016 | 22:10
8
אבל הוא צודק
17/04/2016 | 21:28
8
58
מכבי עושה דברים שלא נהוגים , שלא לומר אסורים.
אסור לסכם עם שחקנים תחת חוזה, וזה שהכוכב לא ממש יכולים להוכיח חד משמעית לא עושה את זה פחות מסריח.
אגב דני פדרמן, עכשיו זה החודשים הזוגיים שהוא כן מנהל?
לא יודע אם הוא צודק
17/04/2016 | 21:31
7
38
לא יודע אם אסור לסכם עם שחקנים על העונה הבאה(בכדורגל למשל זה מותר ,תקופה מסויימת לפני שהחוזה נגמר).
אבל מבחינתי הכוכב האדום כל כך מושחתים שהם האחרונים שיכולים לבוא בטענות על הגינות ספורטיווית.
בשבוע שעבר היה לי דיון על זה עם חבר שלי
17/04/2016 | 21:36
6
49
הוא הלך ושאל את עו"ד יפתח אבן עזרא, זה מגובה בתקנון , אסור לנהל מו"מ עם שחקנים תחת חוזה במהלך עונת משחקים , בכדורגל זה אכן שונה.
והזכות של הכוכב האדום בענין הזה לא תלויה בהתנהגות הטובה או לא שלהם , לכל קבוצה יש שטיקים מול שחקנים שרוצים שילכו הביתה , כולל זו שלנו.
ומכבי היחידים שעושים את זה?
17/04/2016 | 21:38
5
38
וב NBA לא מסכמים בלי חתימה בתקופה שאסור לחתום?
כולם עושים את זה,וזה שהמושחת המאפיונר  מהכוכב האדום צועק לא עושה עליי הרבה רושם.
מצאת לך דוגמא
17/04/2016 | 21:48
4
41
באנ בי איי נזהרים בזה ברמות מטורפות, לא מסכמים אפילו ברמז, אולי בטלפתיה.
פאתטי בעיני שאנחנו מכבי מחלקים ציונים לאחרים על שחיתות, תהיה הגון.
מכבי מעולם לא התקרבה לשחיתות שיש במזרח אירופה
17/04/2016 | 21:56
3
47
במכבי עם כל הביקורת שיש לי נגדם,משלמים משכורות בזמן,ולא מיבשים שחקנים כדי שהם יוותרו על מה שמגיע להם.
וכן תתפלא באן בי אי גם יש מסחרה,סיכומים ללא חתימות.כמובן שהכל נעשה בהתיעצות עם עורכי דין.אבל חוק זה לא דבר קדוש,יש מליוני דרכים לעקוף אותו.
שאלה אליך
17/04/2016 | 22:20
2
49
לשם הדוגמא ניקח את שגב, הוא נגר פלוס אבל בו נגיד שהוא יהפוך לשחקן כוכב ביורוליג וחצי עונה לפני סיום העונה הבאה ברסה/ריאל/צסק"א מדברים איתו מאחורי הגב של מכבי ונותנים לו חוזה של 3 מיליון יורו לעונה (נגיד לשם הדוגמא) והוא חותם כאשר מכבי משחקת מול אחת המובילות באירופה בסידרה או בבתים המוקדמים של היורוליג. האם זה נשמע לך תקין?! האם הוא יתן לך 100% כאשר הוא כבר חתום על חוזה אצל קבוצה אחרת?! כיצד תגיב על דבר כזה כפדרמן/ניקולה?! שחקן בית עם ת.ז כחולה להזכירך.

זה יעצבן אותי
17/04/2016 | 22:29
1
52
אבל אם כולם עושים את זה,גם אני יעשה את זה לקבוצות אחרות.

יעצבן אותך? אתה סתם מתחמק
18/04/2016 | 02:05
47
זו עבירה בסיסית על פייר פליי, מושג שנמצא בבסיס של כדורסל מקצועני, הבסיס הוא תחרות.
מזרחי אישר הערב ב-103FM
17/04/2016 | 20:03
1
170
שסוני ווימס חתום.
בראד ונמאייקר הרכז של במברג חתם כבר היכן שהוא ??
18/04/2016 | 13:33
51
לי זכור שהכוכב האדום לא שילמו לגל מקל כמה חודשיים משכורת.
19/04/2016 | 16:23
4
48
ועשו הכל שהוא יוותר על החוזה שלו בכוכב האדום אז הלנת שכר היא גם סוג של פשע שלא יטיפו למכבי מוסר .
בדיוק
19/04/2016 | 16:50
3
20
תן לי לנחש, פדרמן וויצ'יץ' התנהלו ככה כדי להחזיר לכוכב האדום
19/04/2016 | 21:35
2
27
אף אחד לא מחזיר לאף אחד פשוט שלא יעבירו ביקורת על מכבי .
20/04/2016 | 10:26
1
37
מעדון שמלין שכר לא ראוי להתלונן על עוולות שעושים לו כיביכול.
זה לא שוק. התירוץ הזה לא תופס במקרה של מו"מ במצב הנ"ל
21/04/2016 | 18:41
9
שחקן עם חוזה - צריך לדבר עם המועדון. קבוצות בNBA נענשות בחומרה רבה על מצב כזה.
באירופה הכל פרוץ. הגיע הזמן שיעבדו לפי נהלים מקובלים והגיוניים.
אני כמובן לא מדבר פה רק על מכבי אלא בכלל.
מצבים כאלו פוגעים משמעותית בקבוצות, כי שחקן שמבין שמחכה לו חוזה גדול לא ישקיע כדי לא לסכן את עצמו וזה הופך את ההתמודדויות לפחות ספורטיביות, בייחוד כשהשיחות בד"כ קורות לקראת המאני טיים של העונה.
מכבי נגד נהריה
18/04/2016 | 23:03
6
56
קלטתם את היום של אורי לוי התהפך 360 מעלות לחיוב עם האיבוד של רוצ'סטי?
משחק קשה לצפייה
18/04/2016 | 23:21
58
היחיד שהופיע היום היה לנדסברג. מקל לא בפעם הראשונה לא מוצא את עצמו מול הגנה אגרסיבית, גם הגנתית הוא לא היה מספיק טוב היום. אבל הנוראי מכולם זה אופייבו שהוא פשוט קשה לצפייה, לדעתי השחקן החלש ביותר במכבי הרעה של השנה (כמובן לא ביחס לשכר).

אני רואה כעת את הכוכב האדום שעשתה לצסקא בית ספר הגנתי עד למחצית, את תאודוסיץ' החלש מנטלית הם ניטרלו מהמחשק השני עד כעת, גם דה קולו זוכה  ליחס מיוחד ולא מביא את מה שהוא יודע. צירבס כרגיל חלש, מילר מכריח זריקות שלא קשורות לכלום אבל עושה עבודה טובה בהגנה.

לא רואה את צסקא עוברת אף קבוצה בחצי הגמר.

יש עדיין משחקים בעונה הזו?
18/04/2016 | 23:22
67
חשבתי שכבר חודשיים יש פגרה.
העונה כבר מזמן הסתיימה, רק שלחק מכם לא סיפרו.
לא ראיתי משחק אחד בישראל מדצמבר ולא מתכוון לראות, אני אפילו לא יודע נגד מי "משחקים"
עירוני נהריה vs מכבי תל אביב - 85:86
19/04/2016 | 02:52
1
48
מי יהיה השעיר לעזאזל של ניקולה ופדרמן בהפסד הזה?!
בלאט וגודס אינם במערכת ולא האנשים שלהם... מה שאומר שניקולה ופדרמן צריכים לשרוף את האנשים שלהם במצב הזה.

אם במכבי בונים על מקל כשחקן פותח בליגה החלשה שלנו או ביורוליג בעונה הבאה, הקבוצה תהיה עוד יותר חלשה מאשר השנה ואי אפשר לדעת כיצד אוחיון יהיה שנה הבאה.
מי אשם בהפסד מול נהריה?-
19/04/2016 | 18:37
27
הקהל בנהריה עודד את המקומיים , והשריקות היו לעיתים כה מעצבנות -זה גורם כבר להחרשת אוזניים.
שחקני מכבי ניראו ברבע הראשון כבויים לגמרי , בשני מכבי הראתה את כוחה .
אז מה עושה טבק?-מחליף את השחקנים של הרבע השני -לאחרים =וברור שככה חוזרים להפסיד ...
איננו בנויים לשחק מול הפועל י-ם במצבנו הנוכחי -וחבל...

הטוב הרע והמכוער של לנדסברג
19/04/2016 | 03:26
85
בליגה (ולא באירופה) יש לו לא מעט משחקים בהם הוא קולע בצרורות.
עדיין, מה קרה לו עם מכבי חיפה לפני שבא למכבי? הוריד אותם ליגה.
מה קורה במכבי? למרות כל הסלים הללו במהלך האחרון הוא לא מסתכל על השחקן שהוא שמר וניסה מאוחר מידי לעצור אותו, אבל הוא קלע עליו ליי אפ קל...
הרי גם ילד מטומטם מבין אחרי ששמרו על ברנדוויין שני שחקנים, שלנדסברג צריך לשמור על השחקן שלו.
רמת אינטיליגנציית משחק כה ירודה לא מתאימה לשחקן בקבוצה ששואפת לפיינל פור יורוליג.
המלך עירום, וטבק/ההנהלה לא רואה את זה. כולם מתעוורים מיכולות ההתקפה שלו וחבל.
לפחות איתי שגב מעלה חיוך בעונה אומללה של מכבי.
19/04/2016 | 19:55
22
לפי דובי פיק סוני ווימס החזיר את טיוטת החוזה חתומה.
16/04/2016 | 11:25
44
223
http://www.one.co.il/Article/15-16/2,620,1219,0/269157.html?ref=hp
המשך>>
דווין סמית קלאסה של שחקן בראיון
18/04/2016 | 15:39
10
83
הוא מתכוון לסיים את החוזה במכבי ואז לפרוש-->
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/770/192.html?hp...
אחרון השחקנים שהובאו לפה על ידי בלאט(אם נחריג את הנדריקס,שרק השנה חזר).
לא שחקן מבריק בשום תחום,אבל שחקן חכם שמחבר קבוצות.
מסוג השחקנים שאנשי מקצוע כמו בלאט מתאבדים עליהם,ואנשים שמחפשים שמות נוצצים לא מבינים מה יש בו.
כיום הוא די בנסיגה בגלל כל הפציעות,וזה אחד מהסיבות שלמכבי אין איזון בסגל.
כן מה זה קלאסה, עוד שנתיים צריך לסבול אותו בחוזה של 1.3
18/04/2016 | 21:23
8
60
מיליון לעונה לשחקן שלא מסוגל לשחק חצי מהמשחקים.
מילא שהבעלים שלנו טיפשים, אבל איפה ההגינות?
הגינות של מי?
18/04/2016 | 21:31
7
55
אתה מצפה ממנו שיפרוש מכדורסל להקל על התקציב של מכבי?
גם אם דווין בשני עונותיו האחרונות לא יתרום הרבה ,הוא כבר תרם למכבי מעל ומעבר.
לא , לא באמת
18/04/2016 | 21:35
6
48
1- אני מוציא תסכול על הטעות המחרידה והמטומטמת של הנהלה מחרידה ומטומטמת.
2- דווין קיבל דולר לדולר על ההשקעה שלו , שחקן עם לב ונשמה , אבל כשרון לא בשמיים ואיכות לא בשמיים , התחיל להגיע למאני טיים רק בעונה וחצי האחרונות , ז"א לזה שהוא לא פצוע בו. רוב הקריירה הוא היה גוש בינוניות התקפי פלוס , תחנה אחרונה , ריבאונדר בחסד, שומר טוב, נשמה טובה, אבל לא מוסר, לא רואה משחק, לא מסייע בכדרור.
כמו שאמרתי נשמה טובה ולכן גם אני אוהב אותו , אבל צריך להגיד את האמת , הבחור שחקן בינוני, וביותר משחקים שמכבי היתה צריכה אותו הוא לא הופיע מאשר באלו שהופיע.
ולגבי סכומי כסף לנשמות טובות, שארפ, הנפלד ולא מעט אחרים הרבה הרבה לפניו.
על פניו אתה צודק
18/04/2016 | 21:38
5
40
אבל ההגנה המחוייבות והקליעות שלו מתי שצריך,חיברו את הקבוצה.
לא סתם בלאט רצה להביא אותו,למרות הכישלון שלו בטורקיה.
הוא כונה הפרופסור ולא לחינם.
אני בטוח שהוא עוד יהיה מאמן גדול.
בעיקר המחויבות
18/04/2016 | 22:04
4
39
אולי כאן המקום להזכיר לך שמול דאנטה , למעט פעם אחת דווין שלנו המכובד והאהוב מושפט פעם אחרי פעם  ,מה שהתרגלנו שקורה תמיד לטובתינו , קורה הפוך.
הוא לא שחקן של 1.3, במקרה הטוב של 750-800, אולי היה מקבל מרוסיה מקרית יותר , אבל מי לא.
אם הוא מאד חכם , אני אישית לא ראיתי לזה ביטוי יותר מדי.
 הוא יעיל  , למעט זריקות פזיזות לעיתים  לא עושה הרבה שטויות, אולי בגלל שממילא הוא לא וירטואוז גדול וטווח קבלת ההחלטות שלו נע בין זריקה כזו לזריקה אחרת.
יותר יחסי ציבור משחקן לטעמי.
 וזה לא משנה את ההתנהלות המכובדת שלו והעובדה שאהב להיות כאן וזה נעים.
אם יהיה מאמן גדול לא יודע, אבל זה בטח לא ניכר ממנו כשחקן, על שאראס ראו את זה, על קטש רואים גם היום את החריפות , אם כי עדין חסר שם משהו באישיות. על סמית? לא יודע.
הוא בדיוק ההפך מדאנטה
18/04/2016 | 22:13
3
39
הוא אנטי כוכב,אבל זה שמחבר קבוצות.
זה שרוצח אותך בשקט בלי להכריח את המשחק על עצמו ,אבל מצד שני אתה לא מבין כמה הוא יעיל עד שהוא לא נמצא.
דאנטה הוא שחקן מרכזי ומאוד דומינאנטי לטוב ולרע.
אתה תחיה ותמות עליו.
אם דאנטה היה יציב,הוא היה שחקן רוטציה באן בי איי.
בנתיים הוא חוגג בארץ,ומשחק רק מתי שבא לו,ועם מי שבא לו.
דווין יהיה מאמן גדול לדעתי-כי הוא שחקן שיודע כדורסל ברמה הכי גבוהה, בלי כישרון גדול.
אני לא מחזיק מקטשים ושארסים שחיו על הכישרון,והיו פרימדונות במגרש.
דווינים כאלה,הרבה יותר מרגשים אותי.
סתם אידיאליזציה
18/04/2016 | 22:22
32
שאראסים וקטשים מביאים תארים.
אפרופו אימון
18/04/2016 | 22:32
1
40
לא זוכר את בלאט כשחקן,אבל אאל"ט גם הוא היה שחקן אפור מאוד.
בכלל נדמה לי שכל המאמנים שבטופ לא היו שחקני התקפה גדולים.
דאנטוני אולי המאמן החצי ארופאי הראשון שאימן באן בי איי,היה שחקן מגעיל ביותר.
בלאט אכן היה שחקן אפור כמו שיהיה הבן שלו
18/04/2016 | 23:03
22
גביע המדינה רשום על שמו עלה פצוע וניצח במו ידיו את המשחק.
19/04/2016 | 20:08
9
פיב״א הסירה את הכפפות. השעתה את כל הנבחרות
16/04/2016 | 11:36
7
60
שקבוצותיהן חתמו עם יורוקאפ של יול״ב.
פיב״א ״קיבלה״ את 11 המשוריינות כעובדה, לא מוכנה להתפשר על כל השאר שסירבו למפעל החדש שלה
איומי סרק בלי 14 הנבחרות האלה אי אפשר לקיים את האליפות.
16/04/2016 | 11:47
6
59
פיב"א מראה שוב שהיא ארגון פשוט עלוב ומצחיק מה גם שכנארה שהשעיה שלהם בכלל לא חוקית.
נכון, אבל ההשלכה היא לטווח של אליפויות עולם
16/04/2016 | 12:58
5
55
ואולימפיאדה, שם פיב"א העולמית קובעת וזו תהיה בעיה למנודות
השאלה היא האם פיב"א העולמית באותן דעות כמו זאת של אירופה
16/04/2016 | 15:18
4
41
היא צריכה לחשוב על הזכויות של השידור וכיצד זה יכול להשפיע על החוזים האלה ואחרים באופן עקיף.

קשה להאמין שהיא תיתן לגוף האירופי לעשות את זה בסופו של דבר.
אם הארגון העולמי הוא אכן ארגון הגג של האירופי
16/04/2016 | 16:31
3
42
ונותן גב מלא ל-FIBA אירופה, אז הם יאכלו את הצפרדע תחרות אחת, אבל יראו למי יש כח.
אם הם נפרדים ויש פילוג שם, אז זו של אירופה תכנע לבסוף
מה יצא ל FIBA מכול הבלאגן הזה היא רק תפסיד .
16/04/2016 | 18:13
2
45
לצאת ככה נגד נבחרות שהם החזקות של אירופה כמו יוון איטליה ספרד ורוסיה ברור לכולם של FIBA אירופה אין שום זכות קיום בלי הנבחרות האלה  אני חושב כמו שמעון מזרחי שההחלטה הזויה ומה שהיה הוא שיהיה FIBA תתקפל והאליפות הקרובה ב 2017 תערך כמתוכנן שבית אחד מהאליפות תארח ישראל.
כל מה שלא נגיד זה בגדר השערות. הדבר הבטוח הוא
17/04/2016 | 01:14
1
40
שפיב"א החליטה לתקוף בעוצמה ואפשר רק להניח, שיש לה איזה נשק לא קונבניונאלי\משפטי\טקטי שיטה לזכותה את הכף.

אם היה לה ברור או קרוב לודאי שהיא מפסידה, אני מניח שלא היו יוצאים האיומים הללו
כי עד היום פיבא התנהלה בהגיון?
17/04/2016 | 14:19
15
בהחלט יתכן שזו שיטת מצליח כי הם יודעים שלא ימשיכו להתקיים במתכונת הנוכחית , המחסור בקוויאר גורם להם לתת תזונה.
יורוליג: פנר וצסק"א ב-0:2 (צסק"א בפוקס)
15/04/2016 | 23:50
61
ברסה לקחה את הביתיות עם טיול בקובאן ומטח של 16 שלשות.
הארכה בבסקוניה, עם שתי שלשות תוך 13 שניות של היינס המושמץ ו-DD הלא נגמר.

nba - לילה לבן: קובי פורש, הווריירס ישברו שיא?
14/04/2016 | 00:30
4
50
הלילה (בין רביעי לחמישי) תסתיים העונה הסדירה ב-NBA ואין ספק כי זה הולך להיות אחד הלילות המרגשים והמרתקים שידעה הליגה בשנים האחרונות. במוקד: גולדן סטייט תנסה לעלות ל-73 ניצחונות בעונה ולשבור את השיא האגדי של הבולס. במקביל, אחרי 5 אליפויות ו-20 שנים בליגה הטובה בעולם, קובי בראיינט יפרוש מול יוטה ג'אז.

http://nba.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.403....

לחובבי ה nba זה חגיגה למרות שחלק לא אהובים את קובי עדיין מדובר באחד השחקנים הטובים בהיסטוריה של המשחק ושיא של הבולס.
קובי פרש עם 60 נקודות.
14/04/2016 | 09:02
59
היא שברה אותו והוא כ"כ אגדי שהוא בסה"כ החזיק שנתיים
14/04/2016 | 13:12
2
38
השיא הוא מסביבות 1996, איך שנתיים?
14/04/2016 | 19:13
1
21
השיא היה של שיקגו בולס
14/04/2016 | 19:30
58
אכן, התבלבלתי במקום לרשום שני עשורים, כתבתי שנתיים
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:25
18
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
ידיעה מ"ספורטנדו"
12/04/2016 | 20:07
17
195
בשביל מה עוד רכז?
12/04/2016 | 20:18
1
57
לא צריך וגם לא נראה לי, אבל אלף שמות עוד יצוצו
12/04/2016 | 20:21
114
בחודשיים שלושה הקרובים
שחקן שיודע לנהל משחק
12/04/2016 | 20:33
5
105
עם זה על חשבון אוחיון ולא על חשבון גארד זר ברמה גבוהה, זו החתמה מעולה. 
הוא לא אמור להיות שחקן יקר

לא צריך עוד רכז. יש לך שלושה כאלה
12/04/2016 | 20:38
4
114
כרגע.
במה הוא טוב יותר מאוחיון או ממקל?
שלושה? אתה ממש סגור על לנגפורד
12/04/2016 | 20:51
3
114
כתבתי במקום אוחיון. במה הוא יותר טוב? הוא מנהל משחק הרבה יותר טוב. קבע שיא של 19 אסיסטים בירוליג העונה
למה לדבר בשמי? הבאתי לינק מחו״ל
12/04/2016 | 20:58
2
122
שנית, הבאת את מקל, יש לך את אוחיון וכרגע גם רוצ׳סטי. מה צריך רכז נוסף?
רוצ'סטי לא ימשיך לפי כל הדיווחים
12/04/2016 | 21:06
1
91
ואם תביא את יוביץ' בצירוף לנגפורד לדוגמא לעמדה 2 זה יכול לעבוד מצוין
מי אמר? יש מאמן חתום, שהחליט שהוא רוצה או לא
12/04/2016 | 21:18
125
רוצה ברוצ'סטי?
אני מאוד אוהב רכזים גבוהים . הבחור מוסר מדהים , באמת מדהים .
13/04/2016 | 14:12
6
107
שיפר השנה משמעותית את הקליעה שלו , אתלט לא גדול , משתדל מאוד בהגנה למרות שלדעתי הוא לא שומר גדול , "מרגיש ומנתח"  את המצבים במשחק בצורה מיוחדת בעיניי .
דומה מאוד פיזית ובצורת המשחק שלו ליהודי נחמד בשם לאו ווסטרמן .
יתכן ששיפר אבל עדיין הקליעה שלו בעייתית
13/04/2016 | 14:58
4
70
אתמול מול צסקא היה לו ערב יוצא דופן עם 4/7 לשלוש.

צפיתי אתמול במשחק של הכוכב האדום,  מילר נתן משחק טוב עם קליעות מרשימות וגג אחד גדול על קייל היינס. צירבס היה אאוט לגמרי עם 6 נקודות ו4 איבודים ב25 דקות. הוא מאוד התקשה לתפוס עמדה מתחת לסל וכשהביאו עליו שמירה כפולה הוא לא ממש ידע איך להתמודד עם זה. זה נראה שהבחור איבד לגמרי את הבטחון.
דווקא צירבס לדעתי מניה בטוחה . בחמישיה עם ווימס ולנגפורד
13/04/2016 | 15:16
3
112
צירבס יהיה מפלצתי . לא יודע איך מילר ימצא את עצמו ליד אוטוריטות כמו ווימס ולנגפורד .
מסכים אתך לגבי מילר
13/04/2016 | 15:36
103
בכוכב האדום הוא הנשק ההתקפי העיקרי, ואת רוב הנקודות שלו הוא מייצר בעצמו מכדרור או חדירה. קשה לדעת איך הוא הסתגל לקבוצה עם היררכיה. 

לגבי צירבס, אני מאוד מסופק. לא מדובר על שחקן שמתבסס על תנועה. הוא שחקן מטרה שמתנחל בצבע ולכן זה הרבה פחות משנה לצד מי הוא משחק. היו לו כמה משחקים טובים בתחילת העונה בזה זה מסתיים.
אני הייתי מחזיר את היקמן ולא את לנגפורד
13/04/2016 | 22:00
1
66
היקמן אחרי הפציעה מקבל השנה הרבה פחות קרדיט בפנרבחצ'ה.
מה שכן, יש לוודא שהוא אכן התגבר על הפציעה.
כשחושבים על זה לעומק, אם הוא לא התגבר על הפציעה הוא בטוח יגיע למכבי "בית לווינשטיין" ת"א.
מת על היקמן
19/04/2016 | 19:26
5
עוד שחקן "אפור" ללא קליעה מי יודע מה.
אבל שחקן שחודר ושומר.
עם שחקן כזה אפשר לצאת למלחמה.
בטוח שאלו משחקי סוכנים ולא משהו ממשי
13/04/2016 | 16:04
71
זה פורסם גם בארץ בוואלה,ynet ומעריב
13/04/2016 | 21:55
1
59
ומאין הם לקחו את זה?
14/04/2016 | 00:37
101
מאותו המקור
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
ספא כפר הים
ספא כפר הים
אופני שחף
אופני שחף
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום