לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75837,583 עוקבים אודות עסקים

פורום מכבי תל אביב - כדורסל

פורום מכבי תל אביב - כדורסל. הרבה מעבר לשם אין מה להוסיף. הפורום נוצר מפיצול פורום מכבי ת"א (115) שעד היום כלל בתוכו את כל הנושאים אשר כלולים תחת אותו מועדון מפואר.

בתפוז הוחלט לתת לפורום במה משלו והנה היא, ממש כאן, עומדת יציבה וחזקה מתמיד. מכבי ת"א הינו מועדון הכדורסל המפואר ביותר שידעה מדינת ישראל עם אין ספור תארים בגזרה הישראלית וגם לא מספר תארים בגזרה האירופאית.

נושאי הפורום הם:
א, מכבי תל אביב - נושא מספר 1
ב, כדורסל ישראלי
ג,כדורסל אירופאי
ד, nba

כתובת מקוצרת לפורום:
http://forums.tapuz.co.il/macabib

גלישה נעימה, צל שמח אפל - מנהל הפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מכבי תל אביב - כדורסל

פורום מכבי תל אביב - כדורסל. הרבה מעבר לשם אין מה להוסיף. הפורום נוצר מפיצול פורום מכבי ת"א (115) שעד היום כלל בתוכו את כל הנושאים אשר כלולים תחת אותו מועדון מפואר.

בתפוז הוחלט לתת לפורום במה משלו והנה היא, ממש כאן, עומדת יציבה וחזקה מתמיד. מכבי ת"א הינו מועדון הכדורסל המפואר ביותר שידעה מדינת ישראל עם אין ספור תארים בגזרה הישראלית וגם לא מספר תארים בגזרה האירופאית.

נושאי הפורום הם:
א, מכבי תל אביב - נושא מספר 1
ב, כדורסל ישראלי
ג,כדורסל אירופאי
ד, nba

כתובת מקוצרת לפורום:
http://forums.tapuz.co.il/macabib

גלישה נעימה, צל שמח אפל - מנהל הפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לאור תלונות גולשים על פרסום ידיעות מופרכות. אני מבקש בכל לשון של בקשה,לא לפרסם ידיעות כאלו. ואם אתם מתעקשים לפרסם,תוסיפו את המילה שמועה לפני.

כדוגמא כותרת: "כספי חוזר למכבי - שמועה"

תודה מראש
המשך >>

לצפיה ב-'ישראל היום: מסתמן שמכבי יורדת מעניין הפיצול, ספאחיה ימשיך. '
ישראל היום: מסתמן שמכבי יורדת מעניין הפיצול, ספאחיה ימשיך.
20/06/2018 | 15:07
3
41
בסביבתו של דיוויד פדרמן, האיש החזק במכבי ת"א, טוענים כי החליט לרדת מבניית שתי קבוצות, בעיקר בשל הפן הכלכלי • וגם: קבוצות ליגת ה-VTB מתנגדות לשילוב של האלופה הישראלית במפעל.

לצפיה ב-'פיצול (ץ<) מכבי ל-3 קבוצות?'
פיצול (ץ<) מכבי ל-3 קבוצות?
20/06/2018 | 15:42
2
37
מכבי א -יורוליג,מכבי ב -ליגה מקומית ,מכבי ג-עודפים...
היתרון היחידי :בעת משחק של מכבי ב , יחויבו שחקנו א וגם ג להגיע ולמלא את האולם שמתרוקן עקב נטישת המנויים.
מקווה שיפוצצו את הפיצול ויגדעו אותו באיבו ....

לצפיה ב-'הפיצול לא הגיוני מבחינה כלכלית.'
הפיצול לא הגיוני מבחינה כלכלית.
20/06/2018 | 16:11
1
39
כי זה אומר להחזיק בשני סגלים שביחד מגיעים ל 22 שחקנים מינימום תוסיף עוד צוות מקצועי למכבי ב', וזה אומר יותר משכורות ויותר דירות ומכוניות לשחקנים שלא נדבר על מכבי ב' שזה אומר 9 ישראלים שחל עליהם מס מלא מבחינת המועדון , אני מעריך שכמו שכתוב בישראל היום מכבי תרד מהעניין של הפיצול . 
לצפיה ב-'לא הגיוני כאשר אין לך כסף להשקיע עם חוסר רצון לעזוב את'
לא הגיוני כאשר אין לך כסף להשקיע עם חוסר רצון לעזוב את
21/06/2018 | 12:02
13
הליגה בישראל ולמצוא ליגה מקומית אחרת.

הבעלים של מכבי לא רוצים לחפש ליגה אחרת מקומית ואין להם כסף לפצל את הקבוצה כנראה או שהם לא רוצים להכניס יד לכיס הפרטי של עצמם...

אם אני הייתי הבעלים של מכבי, הייתי מפצל את הקבוצה או עוזב את הליגה המקומית לאחרת. חסר כסף?! מכניסים משקיע עם כסף נוסף או שעוזבים את הקבוצה ומוסרים אותה למשהו אחר.
לצפיה ב-'Yovel Zoosman - Maccabi Tel Aviv - 2017/18 Highlights '
Yovel Zoosman - Maccabi Tel Aviv - 2017/18 Highlights
20/06/2018 | 21:23
14
לצפיה ב-'התדרדרנו לשחקנים מליגת האלופות?'
התדרדרנו לשחקנים מליגת האלופות?
18/06/2018 | 23:11
1
56
פעם היינו מקבלים שחקני טופ יורוקאפ כסגל משני....
לצפיה ב-'מה חדש? אין כסף במכבי זה ידוע. '
מה חדש? אין כסף במכבי זה ידוע.
18/06/2018 | 23:36
47
אז הולכים על הימורים שבדרך כלל לא עובדים במיוחד ביורוליג, נקווה שלפחות יביאו איזה גארד עם ניסיון ביורוליג שלא נתבזה עוד פעם.
לצפיה ב-'כמחליף הוא לא רע בכלל...'
כמחליף הוא לא רע בכלל...
18/06/2018 | 23:21
5
62
הבעיה בשנה שעברה הייתה שהביאו יותר מידי מחליפים. אין שום מצב שקיין למשל אמור לפתוח, והוא היה אחד השחקנים הטובים של מכבי.
השאלה היא מי יפתח לצד פארגו, אם יוחתם.
לצפיה ב-'או שזה מיועד למכבי ב'
או שזה מיועד למכבי ב
18/06/2018 | 23:53
3
50
ראית מה המחליפים האלה עשו בליגה הישראלית אחרי שפארגו הגיע, ככה שיכול להיות שנראה שחקנים כאלה מוחתמים למכבי ב.
לצפיה ב-'dark happy shadow'
dark happy shadow
19/06/2018 | 00:50
57
לא תהיה מכבי ב נקודה .

אלא אם כן

מכבי וויתרו מראש על הגביע ועל צלחת האליפות

בהנחה שהשחקנים הנוכחיים ישארו במכבי אז השאלה הנישאלת היא

במכבי ב

1. מי יהיה ברמה של - טיוס ?

2. מי יהיה ברמה של - נוריס קול ?

3. מי יהיה ברמה של - קיין ?

4. מי יהיה ברמה של - תומאס ?

5. מי יהיה ברמה של - רול ?

6. מי יהיה ברמה של - כהן ?

7. מי יהיה ברמה של - דיברתולומאו ?

מכבי יצטרכו לבנות " מכבי ב " שתהיה זהה  ואולי טובה יותר ברמה שלה

" ממכבי א " כדי לקחת את הגביע + צלחת נוספת

אבל מכבי מטומטמים מכדי להבין זאת .

לצפיה ב-'בפירסומים רשום שהוא מיועד למכבי א''
בפירסומים רשום שהוא מיועד למכבי א'
19/06/2018 | 07:24
1
23
לצפיה ב-'שאלה לי אליכם'
שאלה לי אליכם
20/06/2018 | 04:38
22
נגיד ומדובר באמת בשחקן מחליף ליורוליג, אבל בלי החוכמה של החוק הרוסי, חוק הצעירים והעומס הנוסף של הליגה המקומית מכבי יכולה להגיע להצלבה ביורוליג בין 8 הגדולות עם שחקנים זרים כמו שהיו השנה לפני פארגו?

לא ראיתי שהיה על העניין בתקשורת דיון, כנראה גם בגלל שחלקם נגד מכבי ולא רוצים לדבר על זה סביר להניח באופן ברור.

לצפיה ב-'אם משווים לירושלים - ההחתמה של בראון טובה יותר'
אם משווים לירושלים - ההחתמה של בראון טובה יותר
19/06/2018 | 07:46
39
בכלל לא היה ברור איך שחקן כמוהו הגיע לגליל גלבוע. קלעי מדהים שמכבי הייתה צריכה להחתים.
בכלל יש עוד כמה שחקנים בליגה שהייתי מחתים במכבי - הנרי סק מאשדוד, זאק לידיי מגליל, ג'ף אדריאן מהרצליה ובגזרת הישראלים הייתי מחתים כמה שיותר מהר את שוכמן למכבי ב', כשאחרי שנת שפשוף הייתי מצרף אותו לא'. זוסמן שרוצה לברוח ממכבי, צריך להסביר לו את חשיבותו לקבוצה ולהבטיח לו דק' משחק במכבי ב'.
מכבי לא פועלת מספיק מהר וחבל... אלו שחקנים זולים שיכולים לתת תפוקה מאוד יפה.
לצפיה ב-'ORIZACKEN1'
ORIZACKEN1
19/06/2018 | 00:37
53
מבחינתי הוא החתמה בסדר גמור גם ליורוליג וגם לארץ .
לצפיה ב-'סרטון של השחקן מהעונה שעברה. '
סרטון של השחקן מהעונה שעברה.
19/06/2018 | 09:08
45
לצפיה ב-'לא מכיר את השחקן ומה יהיה מעמדו'
לא מכיר את השחקן ומה יהיה מעמדו
19/06/2018 | 11:53
8
35
לפי מה שקראתי,זו החתמה מוזרה ביותר.אבל אני לא יכול לחוות דיעה על שחקן שאני לא מכיר.
מה שכן,במעריב מנסים לחזק את טענתם שספאחיה לא ימשיך,בזה שהוא לא הוזכר בהודעת ההחתמה הרשמית.מצד שני וויציץ אמר שספאחיה ממשיך.וגם דריקס אמר שיש לו חוזה.כך שזה מעניין...
לצפיה ב-'זו החתמה ממש לא מוזרה. '
זו החתמה ממש לא מוזרה.
19/06/2018 | 13:03
7
41
קודם כל מי שהחתים אותו לדעתי זה וויציץ בעידודו של אדון אבי אבן, ואם תשים לב מכבי תמיד מחתימה מסורתית שחקנים מהסוג שלו כלומר שחקנים לא מוכרים קח לדוגמא מייקל רול או נייט לינהארט או בולדן, לגבי ספאחיה תהיה ישיבה ביום חמישי , דיויד פדרמן אמר אחרי משחק האליפות שהוא לא יודע אם ספאחיה ישאר לדעתי יש מחלוקות בין הבעלים וויציץ לגביו אם אתה שואל אותי הוא ישאר רק בגלל החוזה הגבוה שיש לו לעונה הבאה.
לצפיה ב-'החתמה מוזרה אני מתכוון ביחס למה שאנחנו מצפים ממכבי'
החתמה מוזרה אני מתכוון ביחס למה שאנחנו מצפים ממכבי
19/06/2018 | 13:16
6
30
כן אחרי ההחתמות של לינהרט(שהיה שחקן בינוני אבל שחקן),גף פוט ופלופים אחרים.שום דבר לא יפתיע אותי.אבל נראה ממה שפרסמו בתקשורת,שזה שחקן שרחוק מאוד מרמת יורוליג.אני לא יודע מה יהיה  מעמדו ,בהנחה שיוחתמו 12 זרים בערך לשני הקבוצות של מכבי.ולכן אין טעם לדעתי לדסקס על זה.
אבל הסיפור של ספאחיה בהחלט מעניין.
לצפיה ב-'כן הסיפור עם ספאחיה מעניין ללא ספק. '
כן הסיפור עם ספאחיה מעניין ללא ספק.
19/06/2018 | 13:39
5
32
לדעתי הבעלים הוותיקים רוצים להיפטר ממנו וניקולה בתמיכת הבנים של רוצים להשאיר אותו, כרגע יש להם יתרון בדמות החוזה שלו אבל לך תדע גם לפיני גרשון היה חוזה במיליון דולר והוא לא המשיך, נקווה שהסאגה הזאת תיגמר כמה שיותר מהר.
לצפיה ב-'מה שעוד מעניין'
מה שעוד מעניין
19/06/2018 | 13:43
4
32
איך ספאחיה שהגיע עם גיבוי לא קטן ובקושי תפקד בשליש השני של העונה.יתפקד כשהוא יישאר בתפקיד רק בלית ברירה.בערך כמו גודס בעונה השנייה שלו במכבי.לא רואה לסרט הזה סוף טוב.
לצפיה ב-'לדעתי זה לא יפריע לו. '
לדעתי זה לא יפריע לו.
19/06/2018 | 14:25
3
30
הוא כבר הצהיר שהוא רוצה להישאר במכבי, אני גם לא רואה מצב שהוא יקבל שכר כזה מטורף בקבוצה אחרת.
לצפיה ב-'אני מתכוון איך הוא ישליט את המשמעת שלו על השחקנים'
אני מתכוון איך הוא ישליט את המשמעת שלו על השחקנים
19/06/2018 | 14:31
2
29
בכל הקריירה שלו ספאחיה נחשב מאמן חלש,ששחקנים עושים ממנו צחוק.מאמן שהוא ברוז צולע,יתקשה עוד יותר לדעתי להשתלט על השחקנים.
לצפיה ב-'גם השנה הוא לא השתלט על חלק מהשחקנים. '
גם השנה הוא לא השתלט על חלק מהשחקנים.
19/06/2018 | 14:38
1
29
זה לא מפריע לו כולכך כמו שאתה רואה, אם זה היה מפריע לו הוא היה עוזב או מפוטר כמו אדלשטיין, לזכותו יש לומר שהוא הצליח להביא את הקבוצה מאוחדת לסוף העונה, אבל שוב אני אומר ספאחיה לא נמצא בשלב הזה של הקריירה שלו שהוא יכול לוותר על חוזה סגור בקבוצת יורוליג, אני לא רואה קבוצות יורוליג או אפילו יורוקאפ שמעוניינות בו.
לצפיה ב-'אני מנחש שזו אחת מהסיבות'
אני מנחש שזו אחת מהסיבות
19/06/2018 | 14:45
40
לזה שספאחיה לא הצליח לשנות את המומנטום השלילי של מכבי בסיבוב השני ביורוליג.
בהתחלת העונה כולם היו שחקנים חדשים,וכולם רצו להוכיח את עצמם.לאט לאט הם הבינו שלא חייבים ממש לזרום עם המאמן.
שנה הבאה זה עלול לקרות עוד בהתחלת העונה.
לספאחיה יש יתרון שוויציץ מגבה אותו,נראה כמה זה יעזור לו.
לצפיה ב-'מכבי תל אביב - סיכום עונת 2017/18 - הרגעים הכי יפים!'
מכבי תל אביב - סיכום עונת 2017/18 - הרגעים הכי יפים!
19/06/2018 | 19:30
12
רגע לפניי שהטירוף של עונת 2018/19 מתחיל, קחו מבט בסרטון סיכום העונה המושקע שהכנתי .
אשמח אם תשתפו אותו עם חברים ועם שאר קבוצות אוהדים של מכבי כי אני ממש ממש השקעתי בסרטון הזה ישבתי עליו ימים ואני אישית מרוצה מאיך שהוא יצא בסופו של דבר .
אשמח אם תרשמו לי בתגובות איך לדעתכם הוא יצא ושתתנו לייק ביוטיוב

https://youtu.be/UVLLVYtOJrU
לצפיה ב-'"בשבילי הוא פסל החירות של הכדורסל הישראלי": נדב הנפלד בן 50'
"בשבילי הוא פסל החירות של הכדורסל הישראלי": נדב הנפלד בן 50
19/06/2018 | 11:25
24
גודס נזכר בארוחות הערב בדירה המשותפת. שטיינהאור צחק עליו כשהיה זוכה באליפויות ומתבאס. ועמית גל מסגיר סוד מהחלונות האדומים. נדב הנפלד, השחקן שגרם לכולנו לחשוב על כדורסל אחרת, חוגג 50. החברים והיריבים מצדיעים וחושפים סיפור מעברם.

https://sports.walla.co.il/item/3166887
לצפיה ב-'ONE: נשיא ליגת ה-VTB מגיע לישראל לפגישה עם מכבי ת"א.'
ONE: נשיא ליגת ה-VTB מגיע לישראל לפגישה עם מכבי ת"א.
18/06/2018 | 18:24
1
37
בצל ההחלטה להרכיב בעונה הבאה שתי קבוצות, הנהלת הצהובים שוקלת לצרף את מכבי א' לליגה המזרח אירופית. נשיא ה-VTB יגיע לארץ ב-23.6, צסק"א תומכת.

http://www.one.co.il/Article/17-18/2,620,1219,5908...
לצפיה ב-'כלכלית VTB טוב למכבי, פיזית פחות'
כלכלית VTB טוב למכבי, פיזית פחות
19/06/2018 | 07:38
34
הליגה האדריאטית התישה את השחקנים של מכבי. אמנם אז שיחקו ב3 מסגרות, אבל עדיין... טיסות לחורים במזרח אירופה זה דבר לא פשוט.
מצד שני, קבוצה שמשחקת משחק אחד-שניים בשבוע ביורוליג זה אומר שיש מספיק זמן להתאמן ולהשתפר.
ספאחיה התלונן כל השנה שאין לו זמן להתאמן ולהתגבש כקבוצה. אם כך, המצב רק יחמיר עם השילוב VTB ויורוליג.
לצפיה ב-'שיוניים בחוקת המשחק לקראת העונה הבאה . '
שיוניים בחוקת המשחק לקראת העונה הבאה .
18/06/2018 | 14:27
41
היום פורסמו שינויים חדשים בחוקה שייכנסו לתוקף ב-1 באוקטובר, לקראת העונה הבאה.

1. עבירה טכנית לא תזכה יותר בכדור מהצד נגד הקבוצה שעברה את העבירה אוטומטית. אחרי הזריקה, הכדור יחזור לקבוצה שהחזיקה בו קודם.

2. אם הכדור עובר לקבוצה השנייה בגלל עבירה או הפרה של הקבוצה שהחזיקה בכדור, שעון הזריקות לא יחזור אוטומטית ל-24. אם הקבוצה השנייה מקבלת את הכדור בחצי הקדמי, השעון יחזור ל-14 כמו אחרי ריבאונד התקפה.

3. אחרי פסק זמן שלקח מאמן של קבוצה ב-2 הדקות האחרונות, כשהקבוצה שלו זכאית לכדור החצי האחורי (שלה) הכנסת הכדור לא תתבצע אוטומטית בחצי של היריבה מול קו העונשין. במקום זה, המאמן יוכל לבחור אם להכניס את הכדור מפה או משם. אם יבחר להכניס את הכדור מהחצי האחורי (שלו), שעון הזריקות יתאפס ל-24. אם יבחר להכניס את הכדור מהחצי של היריבה, השעון יתאפס ל-14 (או אם הקבוצה החזיקה קודם בכדור, יישאר על כמה שנשאר עליו אם פחות מ-14).

4. עבירה דו צדדית - המצב הקיים מובהר בחוקה. עבירה דו צדדית תיחשב לכזו (והעונשים יתקזזו) אם קורים כל אלה: מדובר בשני שחקנים יריבים, שעושים עבירה זה על זה בערך באותו זמן, מדובר בעבירות של מגע גופני, העונש על שתי העבירות הוא זהה. בעצם אין כאן שינוי מהמצב הקיים.

5. במקרה של אנשי ספסל שקמים ונכנסים למגרש בזמן קטטה, הם ייפסלו ויורחקו, ובנוסף תירשם טכנית אחת נגד הספסל (כלומר העבירה הפחות חמורה נגד המאמן).

6. הוספת מקרים לבדיקת וידאו: עבירה בלתי ספורטיבית או רגילה, גולטנדינג/אינטרפירנס, עבירה בזריקה - האם הזריקה הייתה ל-2 או ל-3. (זו בינתיים הצעה שעוד לא אושרה).

7. הכנסת כדור אחרי עבירה ב"ס או טכנית תיעשה מהחצי של היריבה מול קו העונשין, במקום מהחצי.
לצפיה ב-'גמר הפיינל פור: מכבי ת"א נגד הפועל חולון. '
גמר הפיינל פור: מכבי ת"א נגד הפועל חולון.
13/06/2018 | 19:50
14
38
14/6, יום חמישי, שעה 21:10, היכל מנורה מבטחים, שידור ישיר ספורט 5.

במכבי יעדרו: ארטיום פרחובסקי, פייר ג'קסון, וג'ונה בולדן.

בהפועל חולון יעדר: קורי וולדן.

לצפיה ב-'השופטים חוגגים כל נגיעה בחולון הם מקבלים עבירה'
השופטים חוגגים כל נגיעה בחולון הם מקבלים עבירה
14/06/2018 | 22:53
33
רייס בכלל כמה מתנות השופטים נתנו לו, אבל כאשר שחקני חולון מטפסים על טיוס מתחת לסל כלום...
לצפיה ב-'אליפות הפיינלפור שלנו!!!!'
אליפות הפיינלפור שלנו!!!!
14/06/2018 | 23:18
33
פארגו בסוף הציל את העונה ומי יודע מה היה קורה אם היו מחזירים אותו או שחקן אחר מתאים בזמן ביורוליג.

שיפוט לטובת חולון לא עזר לחולון וסיפור גמר הגביע לא חזר על עצמו.
לצפיה ב-'יממה לפני הגמר: כדורסלן חולון נחקר על הכאת בת זוגו.'
יממה לפני הגמר: כדורסלן חולון נחקר על הכאת בת זוגו.
13/06/2018 | 17:09
48
בת הזוג התלוננה שהכדורסלן הזר תקף אותה, והוא נחקר במשטרה יממה לפני הקרב על האליפות מול מכבי ת"א. בחצי הגמר חולון ניצחה ללא גלן רייס, שריצה עונש השעייה לאחר שהיכה את חבר קבוצתו גיא פניני.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5286325,0...
לצפיה ב-'מופעל עלינו לחץ לא הוגן לרכוש מנוי לעונה הבאה'
מופעל עלינו לחץ לא הוגן לרכוש מנוי לעונה הבאה
12/06/2018 | 06:07
1
45
אוהדי מכבי תל אביב זועמים: מופעל עלינו לחץ לא הוגן לרכוש מנוי לעונה הבאה
זעמם של האוהדים התעורר לאחר שההנהלה הודיעה כי תעניק עדיפות לרכישת כרטיסים לגמר הפיינל פור למי שיקנה מנוי לעונת המשחקים הבאה. מכבי תל אביב: "נאלצנו ליצור קדימות בין בעלי מנויים שונים"

לצפיה ב-'שערוריה גדולה!'
שערוריה גדולה!
13/06/2018 | 04:16
44
לא ייתכן שיגבילו את קניית הכרטיסים לפיינל פור/גמר. זו אפליה בוטה ביותר. מילא היו מאפשרים לכל המנויים קדימות, אבל רק למי שמחדש?
בושה גדולה. רציתי להגיע לגמר, ואני אוותר גם אם הייתי מקבל בחינם...
לצפיה ב-'מכבי זוכה באליפות ה 52 בתולדותיה. '
מכבי זוכה באליפות ה 52 בתולדותיה.
14/06/2018 | 23:13
1
35
אחרי 4 שנים האליפות חוזרת הביתה !!!

לצפיה ב-''
15/06/2018 | 00:01
20
לצפיה ב-'לא אהבתי את המשחק של חולון השנה'
לא אהבתי את המשחק של חולון השנה
14/06/2018 | 23:29
47
הקבוצה לא שחקה משחק קבוצתי.לא שיחקה עם גבוהים.
או שהם זרקו לשלוש או גלן רייס נגד כל העולם.
לא חושב שמגיע על העונה הזאת את מאמן העונה  לדן שמיר.נכון הם יצאו מקום שני.אבל בעיקר כי הם פגעו בזרים ששיחקו לבד פחות או יותר.לא ראיתי את התרומה הגדולה של דן שמיר.הוא לא הפריע,אבל לא ראיתי שהוא הכתיב סגנון מסויים.
אם כבר לברד גרינברג שלקח קבוצה מועמדת לירידה והגיע איתה למקום רביעי בעונה הסדירה.מגיע מאמן העונה.
לצפיה ב-'גלן רייס פשוט מדהים'
גלן רייס פשוט מדהים
15/06/2018 | 11:02
5
58
במשחק שאין לו אוויר, שום דבר לא מצליח לו והוא רק מזיק ומחרב הבחור יוצא עם 13 נקודות.
אלמלא הבחור היה כל-כך בעייתי הייתי אומר שיבוא למכבי.
לצפיה ב-'זה המשחק שאתה רוצה שמכבי תשחק?'
זה המשחק שאתה רוצה שמכבי תשחק?
15/06/2018 | 11:08
4
45
אחד נגד 4?וכל היתר צופים בנסיך עד שהוא יאות למסור להם?
לצפיה ב-'וודאי שלא...'
וודאי שלא...
15/06/2018 | 12:02
1
36
זה חלק מהבעייתיות באישיות שלו. הוא מסוג השחקנים כמו סופו ודונטה סמית שאתה מסתכל על הפוטנציאל והאיכויות ומבין כמה הוא היה מסוגל להשיג בקריירה שלו אם רק הברגים היו מסודרים. האמת היא שכואב הלב...
לצפיה ב-'אני חושב שזה פשוט סגנון המשחק שלו'
אני חושב שזה פשוט סגנון המשחק שלו
15/06/2018 | 14:59
27
גם כשלנגפורד שיחק במכבי,לא אהבתי איך מכבי שיחקה.
לצפיה ב-'צודק!!! רייס שחקן שכונה ולא מתאים למכבי.'
צודק!!! רייס שחקן שכונה ולא מתאים למכבי.
15/06/2018 | 13:33
1
38
הוא מתאים לקבוצה כמו חולון שהיא נטולת כוכבים עם אגו ששם הוא יכול להיות השליט הבלתי מעורער, במכבי זה שונה כי מכבי בדרך כלל מביאה 2 3 כוכבים בכסף גדול ופה יוכלו לצוץ המון בעיות בחדר ההלבשה, הוא מוכשר ברמה מאוד גבוהה אין ספק בכלל, אבל גם בעייתי מאוד ואחד שמצריך שמירה עליו 24 שעות ביממה שלא יעשה שטויות, לא סתם הוא לא נמצא ב NBA או באיזו קבוצה עשירה ביורוליג על חוזה עתק.
לצפיה ב-'אמנם מכבי כבר לא ממש מביאה כוכבים'
אמנם מכבי כבר לא ממש מביאה כוכבים
15/06/2018 | 15:02
51
אבל גם שחקן לא כוכב רוצה להרגיש את הכדור ולא לשמש תפאורה לגלן רייס.
הוא שחקן שכונה כמו שכתבת אבל לא חכם מספיק.בשעתו ארלאוקס לקח גביע אירופה לבד.לימוז לקחו עם יאנג וכל היתר את גביע אירופה.אבל הם היו שחקנים חכמים שכל הקבוצה אהבה לעבוד בישבילם.הם לא שיחקו לבד כמו גלן רייס.
לצפיה ב-'יפה מאוד מכבי'
יפה מאוד מכבי
15/06/2018 | 00:21
6
46
משחק טוב ויפה של מכבי וצלחת האליפות סופ סופ של מכבי  -  כל הכבוד .
לצפיה ב-'ניצחנו בגלל חולון'
ניצחנו בגלל חולון
16/06/2018 | 10:59
5
36
הם לא הצליחו לבצע התאמות בזמן הקצר למשחק עם רייס... דבר שעלה להם במשחק.
מזל שלנו. אם היו משכילים להחזיר אותו חודש לפני הסיפור היה מסתיים אחרת.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שכתבתי לך שבוע שעבר לפני המשחק ואתה כתבת'
זה בדיוק מה שכתבתי לך שבוע שעבר לפני המשחק ואתה כתבת
16/06/2018 | 13:10
2
31
שעל פי סגנון משחקו, לא צריך התאמה.

הנה תגובתי.
לצפיה ב-'אם הוא לא היה חלוד כל כך'
אם הוא לא היה חלוד כל כך
17/06/2018 | 07:31
1
17
חולון טענו שבאימונים הוא נראה כאילו לא הפסיק לשחק. סגנון המשחק השכונתי שלו הוא פשוט מאוד. חדירה לסל- אם לא באה עזרה הוא מתגבר על שומרו, אם כן הוא מוריד לתומאס או שחקן אחר שחותך לסל...
לא תורה גדולה, אבל ברגע שהוא החטיא בצרורות את הזריקות בחדירות לא היה צורך גדול בדאבל אפ, אבל הבעיה הגדולה הייתה דווקא כשכן בא דאבל אפ והוא לא שיחרר כדור.
חולון היו צריכים להביא אותו חודש לפני כן, ואז הכל היה נראה שונה, אבל ת'כלס מה אכפת לי מחולון?
לצפיה ב-'זה כורח המציאות, מי שלא מתאמן הוא חלוד!'
זה כורח המציאות, מי שלא מתאמן הוא חלוד!
17/06/2018 | 23:29
12
אין יוצאים מן הכלל
לצפיה ב-'גם בלעדיו הם נראו זוועה'
גם בלעדיו הם נראו זוועה
16/06/2018 | 21:26
1
26
בכלל חולון  כששיחקו בלי רייס כל השנה,הם היו לא יציבים.נראה שדן שמיר לא הצליח לגבש סגל מאוזן מספיק עם סגנון משחק מנצח.
כשגלן רייס הגיע זה קצת נשכח,כי הוא לא צריך שיטת משחק.או שחקנים על ידו.אבל כשהוא עזב חולון הפסידו כמה משחקים רצופים.וגם כשהמילטון הגיע,הם עדיין לא היו קבוצה יציבה.נכון הם נתנו משחק טוב מול ירושלים,אבל זהו.לכן לדן שמיר ממש לא מגיע מאמן העונה.אולי סקאוט העונה על הבאת גלן ריס והמילטון.אבל הוא לא הצליח לסגל לקבוצה שלו סגנון משחק יציב.ובגמר שום דבר לא הלך להם.
לצפיה ב-'אני לא מסכים עם שניכם, כאשר מי שהחזיר את פארגו הציל שארית'
אני לא מסכים עם שניכם, כאשר מי שהחזיר את פארגו הציל שארית
17/06/2018 | 03:24
21
העונה של מכבי. הוא נתן חודש של משחק והציל לנו את העונה.

ראינו מה קרה כאשר השיפוט לא נתן לרייס לחגוג חופשי מהרבע ה 3, הוא פשוט לא היה מסוגל לשחק ולא בפעם הראשונה העונה. אגב היו עוד קבוצות שבאו בתלונות לשיפוט נגד המתנות שרייס מקבל מהשופטים בעונה הסדירה.

השחקנים של מכבי עשו עבודה טובה בהגנה בחצי גמר ובגמר הפיינלפור.
לצפיה ב-'ספאחיה לאן?'
ספאחיה לאן?
15/06/2018 | 11:37
6
31
אני חושב שספאחיה לא הבריק השנה,בדיוק כמו בקדנציה הקודמת.אבל אני לא רואה שההנהלה הזו תמצא מישהו יותר טוב ממנו.ולכן וגם בגלל החוזה אני בעד שהוא יישאר.
האמת הייתי בטוח "שההתלבטות" שיוצאת ממכבי בקשר אליו,היא רק כלפי חוץ.ובעצם ברור שהוא ימשיך(עם קרדיט יותר מקוצץ,מה שעלול עוד יותר להגביל אותו שנה הבאה).
עד שקראתי במעריב(כן יש עוד עיתון ואתר כזה):" בינתיים, גורם בקבוצה המקורב להנהלה סיפר שבקבוצה כבר נפרדו מהמאמן ושזה רק עניין של זמן עד שתצא הודעה רשמית בנושא."
http://www.maariv.co.il/sport/basketball/Article-6...
מעניין...
לצפיה ב-'לדעתי ישאר רק בגלל החוזה .'
לדעתי ישאר רק בגלל החוזה .
15/06/2018 | 13:27
5
46
אם לא היה לו חוזה לעונה הבאה על סך 750 אלף דולר גם האליפות אתמול לא היתה מצילה אותו משליחה הביתה, לגבי יכולתו כמאמן? היה בינוני ככול שהעונה התקדמה הקבוצה לא השתפרה אלא אפילו הלכה אחורה לא מצא פיתרונות לבעיות המקצועיות שצצו בחלק השני של העונה ביורוליג, לזכותו יש לומר שביקש חיזוק עוד שהיה סיכוי ביורוליג ולא קיבל לזכותו גם עומדת האליפות הוא הביא את הקבוצה מוכנה לסדרה מול נס ציונה ולפיינל פור, אם לא יגיע מאמן ברמה של בלאט או אוברדוביץ' עדיף שישאר זה יחסוך המון כסף שיתפנה לחיזוק הקבוצה.
לצפיה ב-'הוא לא אשם במצב הקיים...'
הוא לא אשם במצב הקיים...
17/06/2018 | 03:13
4
22
הוא נכנס למערכת שה gm מתערב ואחריו הבעלים גם מתערבים ולא נשכח את החוק הרוסי והחוק הצעירים, מצב בלי אפשרי למאמן.

לצפיה ב-'הבעיה כמו שאמרו פה'
הבעיה כמו שאמרו פה
17/06/2018 | 11:23
21
שבחלק השני של היורוליג מכבי רק הדרדרה.לא ראינו שיפור בשום תחום.וזה היה נראה שספאחיה איבד את השליטה על הקבוצה.
נכון שהיה לו הרכב בינוני,נכון שלא הביאו לו חיזוק.אבל התנאים האלו לא עומדים להשתנות בשנה הבאה.
לצפיה ב-'ברור שהוא אשם !!!'
ברור שהוא אשם !!!
17/06/2018 | 12:17
2
27
אי אפשר לנקות אותו בסופו של דבר הוא הסכים לבוא למכבי שידע שניקולה נמצא ושההנהלה תתערב ושהחוקים פה מגבילים, ובסופו של דבר מי שמאמן את השחקנים זו לא ההנהלה או ניקולה זה הוא  דיויד בלאט לקח אליפות אירופה עם אותם חוקים שיש בליגה הישראלית אי אפשר לנקות אותו ורק להפיל על ההנהלה או ניקולה.
לצפיה ב-'צריך רק לסייג שבלאט הוא לא דוגמה לשום דבר'
צריך רק לסייג שבלאט הוא לא דוגמה לשום דבר
17/06/2018 | 15:30
1
21
בלאט הוא סוג של קוסם(אפילו וויציץ הודה שרק בלאט הצליח עם מכבי תחת החוקים של הליגה,מעניין למה דני פדרמן רצה לפטר אותו?).ספאחיה בהחלט לא ברמה שלו.אבל הוא לא מאמן גרוע.
הוא מאמן עם יתרונות וחסרונות.הוא לא הצליח לשנות את המומנטום של הקבוצה.אבל כנראה שמאמן יותר טוב ממנו לא יבוא למכבי,לכן אין טעם להחליף פרה בחמור.
רק נשאלת השאלה ,למה למאמן בינוני כזה,משלמים 750 K?
מה אנחנו מילאנו שנהנית לעשות מכסף זבל?
עדיף לתת לפארגו את השדרוג מלהחתים מאמן  כזה בסכומים כאלו .אבל זה מים תחת הגשר
לצפיה ב-'ועדיין מאמנים "רגילים" יגיעו למכבי'
ועדיין מאמנים "רגילים" יגיעו למכבי
17/06/2018 | 20:32
17
לא משנה שניקולה והבעלים עושים מה שעושים לפגוע בקבוצה. יתנו לך 750 אלף תגיד לא עם אופציה לאמן ביורוליג? לכן אני טוען שהוא לא אשם.
ארז, גודס וכל שאר המאמנים שלא הצליחו כולם אשמים?! לא, אבל כאשר נותנים לך חוזה משודרג אתה תגיע למכבי בסוף וזה המזל של ניקולה ובעלי המניות של מכבי.
לצפיה ב-'דובי פיק: מייקל רול ימשיך במכבי בעונה הבאה.'
דובי פיק: מייקל רול ימשיך במכבי בעונה הבאה.
15/06/2018 | 17:01
2
38
אחרי הזכייה באליפות, הצהובים יכבדו את האופציה בחוזהו של הפורוורד האמריקאי שרשם עונה נהדרת, והוא ימשיך לעונת 2018/19 עבור שכר של 500 אלף דולר.

http://www.one.co.il/Article/17-18/2,620,1219,5842...
לצפיה ב-'ספורט 5: במכבי שוקלים להחזיר את הלפרין ואליהו למכבי ב'.'
ספורט 5: במכבי שוקלים להחזיר את הלפרין ואליהו למכבי ב'.
17/06/2018 | 09:19
1
18
במקרה של פיצול, האקס עשוי לשוב כקפטן הקבוצה המשנית. גם ליאור אליהו בתמונה.

לצפיה ב-'ORIZACKEN1'
ORIZACKEN1
17/06/2018 | 18:00
19
הלפרין + אליהו  טוב מה אני אומר לכם - מטומטמים נישארים מטומטמים  והכוונה למכבי

2 שחקנים " ישראלים וצברים "  - שלא מצדיקים את המשכורת שהם מקבלים מירושלים

אני אומר שוב פעם מכבי צריכה ישראלים צברים " צעירים " ולא כאלה שהם לקראת

פנסיה מהכדורסל -

ונחזור לפיצול של 2 קבוצות שעדיין לא ירד מהפרק אצל מכבי

אם הנל יתקיים מכבי עונה הבאה לא זוכה בשום דבר

לא בגביע ולא בצלחת .

גם אם יביאו את דיוויד בלאט בתור מאמן .

לצפיה ב-'חצי גמר הפיינל פור: מכבי ת"א נגד הפועל ת"א. '
חצי גמר הפיינל פור: מכבי ת"א נגד הפועל ת"א.
09/06/2018 | 16:05
16
43
10/6, יום ראשון, שעה 21:00, היכל מנורה מבטחים, שידור ישיר ספורט 5.

במכבי יעדרו: ארטיום פרחובסקי, פייר ג'קסון, וג'ונה בולדן, איתי שגב בספק.

לצפיה ב-'מכבי בגמר אחרי 74-98.'
מכבי בגמר אחרי 74-98.
10/06/2018 | 22:58
1
29
מכבי משפילה את הפועל בחצי הגמר בזכות מחצית שניה טובה, הגמר ביום חמישי.

לצפיה ב-'ניצחון יפה של מכבי והכי חשוב על הפועל תל אביב'
ניצחון יפה של מכבי והכי חשוב על הפועל תל אביב
11/06/2018 | 03:15
15
לצפיה ב-'משחק טוב של מכבי'
משחק טוב של מכבי
10/06/2018 | 23:38
28
משחק טוב של מכבי יפה מאוד .
לצפיה ב-'איתי שגב נפצע באימון ונמצא בספק גדול לחצי הגמר. '
איתי שגב נפצע באימון ונמצא בספק גדול לחצי הגמר.
09/06/2018 | 14:42
34
נקווה שספאחיה ירשום את בולדן למשחק. 

לצפיה ב-'מכבי קלעה ב48% ל3 וניצחה...'
מכבי קלעה ב48% ל3 וניצחה...
11/06/2018 | 07:39
1
23
המפתח לנצח ללא בולדן הוא 40% מה3 ומעלה... האם נצליח גם בגמר לקלוע כך מה3?
אישית אני מעדיף הגנה חזקה, להבדיל מלהמר על יום קליעה יוצא דופן.
לצפיה ב-'yanivya2'
yanivya2
11/06/2018 | 19:30
18
מסכים איתך לחלוטין ובנוסף להגנה חזקה

ללכת אחד על אחד - לסל - הרבה יותר .
לצפיה ב-'חולון ניצחה את ירושלים ועלתה לגמר. '
חולון ניצחה את ירושלים ועלתה לגמר.
11/06/2018 | 23:07
9
12
לצפיה ב-'ירושלים פשוט לוזרית מוחלטת'
ירושלים פשוט לוזרית מוחלטת
11/06/2018 | 23:16
25
2  אף אחד לא שיחק ולכן הם זכו באליפות, אבל כאן חולון לא זכתה במתנות מהשיפוט והם פשוט לא ידעו לקחת את זה מחולון. ירושלים היו ונשארו לוזרים.

נקווה שיום חמישי השופטים לא הולכים לתת הצגה לטובת חולון כמו בגמר הגביע.
לצפיה ב-'חולון עם המילטון ורייס ביחד עם הולוואי'
חולון עם המילטון ורייס ביחד עם הולוואי
11/06/2018 | 23:51
5
47
נניח בחמישייה ביחד עם אלכסנדר וקולמן... חמישייה מפחידה.
סגל איכותי יותר משל מכבי.
רייס והמילטון הם לא שחקנים מאוד גבוהים, אבל מאוד מאוד פיזיים... וזה ייתן לחולון יתרון ברוב המאץ' אפים, בייחוד כשאנחנו בלי בולדן.
לדעתי הסיכויים הם בערך 60-40 לחולון. לא ייאמן שקבוצה עם עשירית התקציב מעמידה סגל חזק יותר מאיתנו.
לצפיה ב-'yanivya2'
yanivya2
11/06/2018 | 23:54
31
יכול מאוד להיות שמכבי גם בלי שגב  שזה גם חיסרון מול הפיזיות של שחקני חולון .

לצפיה ב-'לא יודע איזה רייס נקבל. '
לא יודע איזה רייס נקבל.
12/06/2018 | 00:04
2
48
הוא לא שיחק חודשיים כדורסל ואני בספק אם יהיה לו אוויר למשחק שלם, אלכסנדר פצוע וראו את זה היום עליו היה חלש ומוגבל מאוד בתנועה, המילטון שחקן נפלא אבל גם הוא נעצר במחצית השנייה מחוסר אוויר צריך לומר שהוא והלוואי לא ירדו כמעט מהפרקט הערב, מכבי מגיעה לדעתי פיבוריטית לגמר עם סגל עמוק ורענן יותר והכי חשוב בכושר יותר טוב עם הגעתו של פארגו, גם בגמר הגביע היינו עדיפים עליהם עם רייס רוב המשחק.
לצפיה ב-'בולדן קריטי בשמירה על רייס והמילטון'
בולדן קריטי בשמירה על רייס והמילטון
13/06/2018 | 04:08
1
19
אבל כמו שהתרעתי במהלך כל הסידרה מול נס ציונה... ברגע שמייבשים אותו נגרום לכך שלא יהיה בכושר משחק בפיינל פור, זו בעיה מול כל אחת מה3. למזלנו האוורד היה פצוע רוב המשחק, כך שטיוס לבדו הספיק.
בגמר אין לנו מי שישמור על המילטון ואין מי שישמור על רייס... עכשיו להחזיר את בולדן לרוטציה זה בעייתי... להיות בלעדיו זה בעייתי אף יותר.
בכל מקרה, הייתי שם אותו בסגל במקום מייקל רול.
לצפיה ב-'השאלה כמה השומרים הטובים יכולים לשחק עם החוק הרוסי'
השאלה כמה השומרים הטובים יכולים לשחק עם החוק הרוסי
14/06/2018 | 21:40
11
עם שאר המגבלות.

לא נראה לי שהשומרים הטובים יוכלו לשחק מבלי לצבור עבירות יותר מדי ולא להיות גמורים ברבע הרביעי בסיום.

לצפיה ב-'מכבי תא עלולה לא לנצח הפעם'
מכבי תא עלולה לא לנצח הפעם
12/06/2018 | 14:58
40
הפעם -זו משוכה די קשה אויני מהמר על ניצחון למכבי .
למה בולדן הוצא מהסגל?-לא אדע ,אשמח להבהרה מיודע דבר .
גם אם מכבי תא תפסיד את האליפות-יישאר המאמן בתפקידו ...

.

לצפיה ב-'מודה בטעותי'
מודה בטעותי
11/06/2018 | 23:52
1
52
הייתי בטוח שירושלים מנצחת משחק טוב של 2 הקבוצות שבסופו 

חולון מנצחת כל הכבוד לחולון .
לצפיה ב-'זה עונשם שמחוסר ספורטיביות מנעו מרייס לשחק'
זה עונשם שמחוסר ספורטיביות מנעו מרייס לשחק
12/06/2018 | 00:26
35
לצפיה ב-'רשמית: אורי אלון הודיע שהוא עוזב את הפועל ירושלים. '
רשמית: אורי אלון הודיע שהוא עוזב את הפועל ירושלים.
12/06/2018 | 13:07
2
34
לצפיה ב-'הפועל ירושלים הודיעה שהיא תשחק בעונה הבאה במפעל של פיב"א. '
הפועל ירושלים הודיעה שהיא תשחק בעונה הבאה במפעל של פיב"א.
13/06/2018 | 21:40
1
29
לצפיה ב-'הם אשמים... הם התעקשו על אליהו, הלפרין ואוחיון'
הם אשמים... הם התעקשו על אליהו, הלפרין ואוחיון
14/06/2018 | 21:37
17
במקום להשקיע בסגל איכותי ואז הסגל שלהם היה מתאים ליורוליג.

אלון והשותפים שלו בחרו להציג חזית ישראלית ולא הכי מוצלחת בתמורה לעלות גבוה על חשבון היורוליג והם אשמים בזה בלבד!

הם לא יכולים לבוא בתלונות לאף אחד אחרי שהם בחרו סגל מסויים, כאשר הם ידעו שיש להם בעיות איתו במשך מספר שנים.
לצפיה ב-'כל הכבוד לדווין סמית''
כל הכבוד לדווין סמית'
11/06/2018 | 10:47
3
37
אקס מכבי הפך לאחראי על פיתוח שחקנים בפניקס. 
לצפיה ב-'dory141'
dory141
11/06/2018 | 19:31
1
20
שחקן טוב מאוד עזר המון למכבי התפקיד בהחלט מתאים לו .
לצפיה ב-'סתם שאלה לך ולכולם'
סתם שאלה לך ולכולם
11/06/2018 | 19:45
22
ישנם מקרים ידועים של שחקני עבר במכבי ת"א, ישראלים או מקומיים, שהפכו לעוזרי או מאמניפ ב- NBA אחרי שפרשו ממשחק פעיל? אני יודע רק על בלאט.
לצפיה ב-'לא סתם הכינוי שלו הוא הפרופסור...'
לא סתם הכינוי שלו הוא הפרופסור...
11/06/2018 | 23:49
18
שחקן ואדם חכם מאוד... נשמע כמו תפקיד שתפור עליו.
לצפיה ב-'דובי פיק: הגארד קודי מילר-מקנטייר מעומד למכבי.'
דובי פיק: הגארד קודי מילר-מקנטייר מעומד למכבי.
10/06/2018 | 17:00
55
פרסום ראשון: הגארד של פארמה, אשר הוביל בעברו את הליגה הבלגית בנקודות ובאסיסטים, היה דומיננטי מאוד בליגת ה-VTB החזקה ומועמד להגיע לצהובים.

http://www.one.co.il/Article/17-18/2,620,1219,5909...
לצפיה ב-'ספורט 5: מכבי בדקה אפשרות להחזיר את גיא פניני.'
ספורט 5: מכבי בדקה אפשרות להחזיר את גיא פניני.
09/06/2018 | 17:03
5
29
בכירים מהנהלת הצהובים שוחחו עם הקפטן לשעבר על אופציה שישוב להיכל בעונה הבאה, אבל טרם נעשתה פנייה רשמית בנושא, השחקן מתכוון לכבד את חוזהו בחולון.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.286276.html

לצפיה ב-'שחקן גמור מה יש לפנות אליו?'
שחקן גמור מה יש לפנות אליו?
09/06/2018 | 22:56
2
23
שחקן שלא מתאים יורוליג ועם גיל שלו אין בכלל מה לדבר אלא אם מכבי מתחילה להרכיב סגל למכבי ב בישראל.
לצפיה ב-'מעבר לזה שהוא שחקן גמור. '
מעבר לזה שהוא שחקן גמור.
10/06/2018 | 10:14
1
28
אחרי ההתנהגות שלו בגמר גביע לא הייתי רוצה לראות אותו שוב במכבי.
לצפיה ב-'לדעתי מדובר במכבי ב'
לדעתי מדובר במכבי ב
10/06/2018 | 16:01
25
מתחילים כנראה לבנות את מכבי ב עם ישראלים זקנים ופצועים ליד צעירים במינימום מחיר...
לצפיה ב-'כמה שמכבי מטומטמים'
כמה שמכבי מטומטמים
10/06/2018 | 00:04
42
להחזיר את גיא פניני זו בדיחה  אני מאוד מקווה

תודה רבה לגיא פניני על כל העונות שהוא שיחק במכבי ועזר להם נקודה .

צריך להביא למכבי שחקנים  " צעירים ישראלים " .  
לצפיה ב-'האם האוטונומיה של ניקולה הולכת ומתערערת?'
האם האוטונומיה של ניקולה הולכת ומתערערת?
10/06/2018 | 11:17
33
הרי ניקולה לא היה מסכים להחזיר שחקן שיש לו גם דיעה.
פניני הרי טען מתי שהוא הועזב,שזה הסיבה שהוא לא ממשיך.
לצפיה ב-'גלן רייס חזר לחולון - אם תעלה לחצי גמר סביר להניח שישותף'
גלן רייס חזר לחולון - אם תעלה לחצי גמר סביר להניח שישותף
07/06/2018 | 20:35
27
23
אייזק יוציא הודעה לאחר המשחק מול אילת, אם ינצחו...
בחולון מקווים שהעונש שקיבל (אחרי שהתלוננו בעצמם) לא יחול על חצי הגמר...
בתור אוהד כדורסל, אני מקווה שרייס יוכל לשחק, זה יהיה מאוד מאתגר לשחק מול קבוצה שבה משחקים שני תותחים כמוהו וכמו המילטון. השילוב ביניהם יכול להיות מעניין מאוד.
מעניין אם הוא בכושר משחק בכלל... אם כן, הם הופכים בבת אחת למועמדים מס' 1 לאליפות.

לצפיה ב-'השאלה, אם יהיה מסונכרן איתם לאחר שלא שיחק כל הזמן הזה איתם'
השאלה, אם יהיה מסונכרן איתם לאחר שלא שיחק כל הזמן הזה איתם
07/06/2018 | 20:49
8
26
ובלעדיהם.
לצפיה ב-'המשחק איתו היה דיי פשוט'
המשחק איתו היה דיי פשוט
07/06/2018 | 21:02
7
43
חדירה לסל... במקרה של דאבל אפ היה מוריד לתומאס ואחרים, כשהשאירו שומר אחד עליו הוא פשוט קלע.... תוך אימון אחד או שניים הם מכניסים אותו לרוטציה.
מה שכן, אם ידעו שהם רוצים להחזיר אותו, לא מובן ההתמהמהות הזו. זה יפגום קשות בכושר המשחק שלו...
בכל מקרה יהיה מעניין.
לצפיה ב-'השאלה היא באיזה כושר הוא נמצא. '
השאלה היא באיזה כושר הוא נמצא.
07/06/2018 | 22:25
3
36
הוא לא שיחק כדורסל המון זמן ואין לו ולחולון הרבה זמן כדי להכניס אותו לכושר הפיינל פור בשבוע הבא, וגם יש שאלה גדולה אם הוא יכול לשחק כבר בחצי גמר כי אם לא זה יכול להיות חסר משמעות כי לדעתי ירושלים טובה יותר מחולון כרגע, ועוד משהו איפה הערכים של מר שלמה אייזק בעלי חולון שהצהיר בכול מקום שגלן רייס הוא היסטוריה ואין שום סיכוי בעולם שהוא יחזור לחולון, כנראה שהאליפות גוברת על הדרך ועל הערכים.
לצפיה ב-'שאלת מיליון הדולר'
שאלת מיליון הדולר
08/06/2018 | 07:28
2
29
חולון התגברה על עזיבתו, אבל לדעתי ברור לה שבלעדיו סיכוייה קטנים מול ירושלים.
לכן שמיר מהמר... אני אמרתי שהיו צריכים להחזיר אותו מזמן.
מעניין יהיה לראות אותו, ומעניין לראות איך המילטון יסתדר עם חזרתו.
לצפיה ב-'yanivya2'
yanivya2
08/06/2018 | 11:31
1
20
בלי גלן רייס חולון מפסידים לירושלים ב - 100% וודאות

איתו

הם ינצחו את ירושלים .
לצפיה ב-'הכל תלוי בכושר המשחק בו הוא נמצא'
הכל תלוי בכושר המשחק בו הוא נמצא
08/06/2018 | 18:41
13
אמנם שחקנים גדולים יכולים להתעלות, אבל קשה לי לראות את רייס נותן הצגות כמו שנתן כששיחק כאן... הלוואי וינצחו את ירושלים, אני מעדיף את חולון כאלופה מאשר את הגועל ירושלים או הגועל ת"א כאלופות.
לצפיה ב-'מה אם פניני נגד או אנשים אחרים שהוא היה אלים איתם'
מה אם פניני נגד או אנשים אחרים שהוא היה אלים איתם
08/06/2018 | 00:14
2
23
 ונמצאים במערכת?

לקבל חזרה שחקן כזה זה הזוי גם לליגה שלנו.

לצפיה ב-'זה בגלל הקומבינות, כאשר אצל החולון העונש היה 2 משחקים '
זה בגלל הקומבינות, כאשר אצל החולון העונש היה 2 משחקים
12/06/2018 | 04:25
8
ובקבוצה אחרת זה היה 4 משחקים. (קומבינות כבר אמרנו?)
העונש היה צריך להיות 4 משחקים בכל הקבוצות אם לא חמור מזה.
לצפיה ב-'ליגת הגימיקים'
ליגת הגימיקים
07/06/2018 | 22:22
12
28
כבר התרגלנו שמביאים שחקן על לחודש וכמעט עולים לפיינל פור,אחרי עונה מזעזעת(הפועל תל אביב).
אבל להחזיר שחקן רק לפיינל פור?
צריך לשנות את החוקים,די שקבוצות יפסיקו לעשות צחוק מהליגה,לכל דבר
יש גבול.

לצפיה ב-'הוא בשום שלב של העונה לא שוחרר מחולון. '
הוא בשום שלב של העונה לא שוחרר מחולון.
07/06/2018 | 22:30
11
33
גם שהוא הועזב הוא עדיין היה רשום כשחקן חולון באיגוד, הוא פשוט לא היה בארץ תסתכל על זה כמו ששחקן חזר מפציעה ארוכה.
לצפיה ב-'חולון משחקים עם 4 זרים'
חולון משחקים עם 4 זרים
07/06/2018 | 22:41
9
24
כך שהם החתימו אותו במקומו.
ועזוב שתקנונית הוא היה חתום בחולון.זה היה ברור שהוא כבר לא שחקן חולון.
בגלל השיטה המצחיקה הזו.חולון חושבים לעקוץ בשני משחקים ולקחת אליפות.
באמת שאנחנו חזקים בסטרטאפים ובפטנטים.אבל לא הכל זה פטנטים,זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב.
ליגה עם שלושה סיבובים כמעט חסרת משמעות.פלייאוף אחד ופיינל פור.שבסופו אפשר לעקוץ אחרי שכל העונה לא היית בעניינים.
לצפיה ב-'הם משחקים עם 3 זרים קורי וולדן גמר את העונה. '
הם משחקים עם 3 זרים קורי וולדן גמר את העונה.
07/06/2018 | 22:46
8
26
ועם רייס זה יהיה 4 זרים, בגדול אני מסכים איתך חולון עושים פה מהלך מסריח אבל מה לעשות גם כשר, זה היה באוויר הרבה זמן שהם יחזירו אותו נקווה שהם לא יהיו אלופים כי המהלך הזה כמו שאמרתי מאוד בעייתי.
לצפיה ב-'שתבין האליפות לא מעניינת אותי בגרוש'
שתבין האליפות לא מעניינת אותי בגרוש
07/06/2018 | 22:52
7
31
מענין אותי שכל הליגה מחקה את הגימיקים האלו.
יש לנו ליגה בלי גבוהים.כי גבוהים עולים כסף.ליגה שלא שומרת.כי השחקנים רוצים לכייף ולצבור נקודות
אחרי זה אנחנו מתפלאים שבאירופה אנחנו מתרסקים.
לענין הזרים: זה נכון,אבל חולון מקבלים מענק מהמנהלת ולכן הם משחקים עם מקסימום 4 זרים.רק אחרי שהמילטון הוחתם  וולדן גמר את העונה.
לצפיה ב-'אני ממזמן טוען שמכבי צריכה לעזוב את הליגה הישראלית. '
אני ממזמן טוען שמכבי צריכה לעזוב את הליגה הישראלית.
07/06/2018 | 23:02
6
28
אני מבין אותך לגמרי, אבל ההנהלה של מכבי לא רוצה לעזוב ומעדיפה לעשות שתי קבוצות שגם זה לא בטוח שיקרה בסוף.
לצפיה ב-'הבעייה הא שהמנהלת מנוהלת על ידי הקבוצות'
הבעייה הא שהמנהלת מנוהלת על ידי הקבוצות
07/06/2018 | 23:14
5
22
וכל מה שמעניין אותם זה לדאוג לקבוצות שלהם.שזה אומר בעיקר לדפוק את מכבי(או להביא מליון זרים כדי לחסוך בתקציב).
אין פה שום גוף שבאמת אכפת לו מהליגה.והליגה שלנו רק הולכת ומדרדרת.
אני חושב שהשנה אף קבוצה לא עברה שלב באירופה,אאל"ט.
לא ביורוליג,לא ביורוקאפ ולא בבדיחה של פיבא.
לצפיה ב-'יותר מזה. '
יותר מזה.
07/06/2018 | 23:28
4
22
בעלי הקבוצות חיים על הגב של מכבי ודופקים אותה בכול הזדמנות, הרי ברור שבלי מכבי בליגה ההכנסות שמהם נהנים שאר בעלי הקבוצות ירדו ביותר מחצי כי מכבי זה מותג שמושך מפרסמים, זה לא סתם ששמואל פרנקל עושה הכול בשביל להוריד את מכבי מעניין שתי הקבוצות כי הוא פוחד מאיבוד ספונסרים שיפסיקו לתמוך בליגה הזאת, הבעיה שבעלי מכבי לא מספיק אמיצים בשביל להוביל מהלך חד צדדי ולעזוב לגמרי את הליגה הישראלית.
לצפיה ב-'אני מנחש ששתי קבוצות זה פשרה בין שני המחנות במכבי'
אני מנחש ששתי קבוצות זה פשרה בין שני המחנות במכבי
07/06/2018 | 23:48
2
23
מצד אחד שמעון שמבין שאת האוהדים בונים דרך הליגה הישראלית.ושיש חשיבות לצביון הישראלי.
וויציץ שמבחינתו אפשר מחר לשחרר את כל הישראלים ולהחתים 12 זרים.
אני חושב שגם ראשי הקבוצות מבינים שמכבי מחזיקה אותם.ואפשר להגיע איתם לפשרה נורמאלית.
רק שזה יצריך את מכבי להשקיע בישראלים,ואם אין כאלה לבנות אותם.
וויציץ לדעתי לא מבין מה הטעם להחזיק ישראלים.אם זרים עולים לו פחות והם לא עושים לו בעיות.אם כבר להחתים ישראלים אז כאלו שיבינו שהם שחקני ספסל,ועדיף מתאזרחים.
בכל מקרה קבוצה עם צביון זר,זה משהו שהורס את חדר ההלבשה.והשחקנים המקומיים מאוד חשובים לשמור על רוח הקבוצה ובמקרה הזה רוח המכביזם.
אני חושב שמכבי הייתה יכולה להסתדר עם הצביון הישראלי בצורה טובה יותר.אם זה היה מעניין את המנהל שלה.אבל זו בעייה פרטית של מכבי,הבעייה הקשה היא:
שמלבד מכבי ,כל הקבוצות חושבות רק על הליגה בארץ.והם בונות קבוצות מאוד מוזרות.וחולון זו דוגמה טובה.קבוצה עם שחקן וחצי מתחת לסל שבונה בעיקר על שלשות.זה כדורסל מאוד לא יציב שלא ניתן להצליח איתו אפילו ברמות הבינוניות באירופה.אבל את אף אחד זה לא מעניין חוץ ממכבי שמכוונת לאירופה.שגם היא בונה קבוצות לא בצורה נכונה מהעדר תקציב.

לצפיה ב-'הקבוצה של חולון כרגע מסוגלת להצליח באירופה'
הקבוצה של חולון כרגע מסוגלת להצליח באירופה
13/06/2018 | 05:55
1
6
הבעיה היא האם תצליח ותרצה להשאיר את המילטון ורייס ביחד עם הולוואי ושאר הצוות המסייע כולל תומאס, קולמן והשאר. לא נראה לי שיצליחו בכך.
לצפיה ב-'לא נראה לי'
לא נראה לי
13/06/2018 | 10:46
5
עזוב שרייס אחרי כמה משחקים מתחיל לשחק אחד על חמש והורס את כל המשחק של הקבוצה שלו.לחולון יש גבוה וחצי,עם זה אי אפשר להגיע לכלום באירופה.לחיות על שלשות וגלן רייס,זה מתכונת להתרסקות.
לצפיה ב-'היום בדיוק דיברו על ביטול של הפיינלפור'
היום בדיוק דיברו על ביטול של הפיינלפור
07/06/2018 | 23:56
20
3 קבוצות רוצות להמשיך בזה, אך יש רוב לביטול היום.
לצפיה ב-'השאלה מה נחשב שחקן רשום על פי התקנון'
השאלה מה נחשב שחקן רשום על פי התקנון
07/06/2018 | 23:59
22
הודיעו שהוא סיים בקבוצה עד כמה שזכור לי בכלל...
לצפיה ב-'הודעה רשמית של האיגוד: רייס לא יכול לשחק בחצי הגמר. '
הודעה רשמית של האיגוד: רייס לא יכול לשחק בחצי הגמר.
08/06/2018 | 12:07
4
23

אני מניח שהצדק נעשה כי הוא לא ישחק יותר העונה, כי אני לא רואה מצב שחולון כרגע יכולה לנצח את ירושלים. 
לצפיה ב-'אתה שוכח את ה dns הלוזרי של ירושלים'
אתה שוכח את ה dns הלוזרי של ירושלים
09/06/2018 | 03:44
16
אם חולון תעוף, אני בעד שיופיעו לשם שינוי למשחק אחד ויפסידו בגמר.

הקומבינה של 2 משחקים לחולון ו 4 לקבוצה אחרת עם רייס, זה באמת שיא חדש לקרקס של הכדורסל הישראלי.
לצפיה ב-'הפועל חולון מערערת על החלטת האיגוד'
הפועל חולון מערערת על החלטת האיגוד
09/06/2018 | 04:57
2
17
גלן רייס ערך אימון אישי, הפועל חולון מערערת על החלטת האיגוד
באיגוד משוכנעים שמשחק 4 מול אילת לא נחשב חלק מההרחקה למרות שהפועל חולון הודיעה על חזרתו לפניו. בקבוצה אופטימיים. דן שמיר: "לא אוהב את הטהרנים, זו לא ספרייה ציבורית"

לצפיה ב-'לדעתי אין הרבה סיכויים שהערור יתקבל.'
לדעתי אין הרבה סיכויים שהערור יתקבל.
09/06/2018 | 10:48
21
כי האיגוד הלך לפי התקנון .
לצפיה ב-'dark happy shadow'
dark happy shadow
09/06/2018 | 12:26
14
הפועל חולון צודקת לחלוטין

היכן והאם באמת רשום בתקנון שאם שחקן מורחק מסיבה זו או אחרת

ממספר משחקים  הוא מחוייב להישאר בארץ בזמן ההרחקה

מה זה

ישראל = בית סוהר לשחקנים הזרים ?
לצפיה ב-'ספורט 5: החלו שיחות עם פארגו לגבי העונה הבאה. '
ספורט 5: החלו שיחות עם פארגו לגבי העונה הבאה.
06/06/2018 | 23:29
5
34
לצפיה ב-'התלבטות קשה - וונאמייקר בשיאו או פארגו בדעיכה...'
התלבטות קשה - וונאמייקר בשיאו או פארגו בדעיכה...
07/06/2018 | 06:42
4
52
מעניין את מי יחתימו?
לצפיה ב-'תלוי בכסף'
תלוי בכסף
07/06/2018 | 11:05
33
ספאחיה אמר בחמישיות שפארגו לא היה בתוכניות כי הוא היה יקר מדי.רק בסוף העונה המחיר שלו התאים למכבי.
לדעתי אם יש סיכוי להחתים אחד משניהם זה את פרגו,אם הוא לא יעדיף את סין שוב.
לצפיה ב-'לדעתי אין קשר בכלל בין השארת פארגו להחתמת עוד גארד. '
לדעתי אין קשר בכלל בין השארת פארגו להחתמת עוד גארד.
07/06/2018 | 12:27
2
37
אם הוא בכלל ישאר זה יהיה בכסף קטן לעומת מה שהרוויח פעם במכבי, ולדעתי פארגו עדיין יכול לתרום המון מהניסיון והיכולת שלו באירופה, ואם מכבי תלך בסוף על אופציית הפיצול הוא ישחק רק באירופה שתכלול לפחות 10 זרים בקבוצה והוא יכול להיות אחלה מחליף.
לצפיה ב-'פארגו מרוויח הרבה בסין, למה שיבוא בכסף קטן למכבי?'
פארגו מרוויח הרבה בסין, למה שיבוא בכסף קטן למכבי?
07/06/2018 | 20:30
1
17
לצפיה ב-'גם וונאמייקר יכול ללכת לשחק בסין ולהרוויח פי 4 מאשר באירופה.'
גם וונאמייקר יכול ללכת לשחק בסין ולהרוויח פי 4 מאשר באירופה.
08/06/2018 | 12:19
29
כנראה שלא לכול שחקן מתאים ללכת לשחק שם, אם אני לא טועה פארגו לא התאקלם בסין וחיפש לעזוב מהר מאוד, ומצא במכבי מקום חם שתומך בו, לא הכל זה כסף לפעמים גם התנאים מסביב משפיעים. 
לצפיה ב-'וואלה ספורט: מכבי הגישה הצעה כספית לבראד וונאמייקר '
וואלה ספורט: מכבי הגישה הצעה כספית לבראד וונאמייקר
05/06/2018 | 23:17
4
57
לצפיה ב-'אם מכבי מביאה אותו אני עציץ'
אם מכבי מביאה אותו אני עציץ
06/06/2018 | 22:35
2
38
זה שסיים חוזה לא אומר שלא יקבל חדש, וגם אם אוברדוביץ' ישחרר אותו... הוא יקבל חוזה בקבוצה עשירה בהרבה ממכבי.
אני מניח שמעריכים גם את דה קולו... אולי ייתנו לו הצעה גם כן.
לצפיה ב-'זה לא כזה מופרך שהוא יבוא למכבי. '
זה לא כזה מופרך שהוא יבוא למכבי.
07/06/2018 | 11:58
1
49
להזכיר לך שגם להביא את גאודלוק למכבי היה מאוד לא אמין והוא הגיע בסוף אותו הדבר סוני ווימס.
לצפיה ב-'אף אחד לא הגיע אלינו בשיא'
אף אחד לא הגיע אלינו בשיא
07/06/2018 | 16:17
30
וונאמייקר היה אלוף יורוליג לפני עונה והשנה פיינליסט. ווימס הגיע אחרי שעבר לNBA ולא מצא את מקומו... גאודלוק לא החזיק מעמד בפנר ואוברדוביץ' העיף אותו כשהבין שהוא הורס לו את המשחק הקבוצתי.
וונאמייקר הוא עוגן בפנר', קשה לי להאמין שאוברדוביץ' יוותר עליו, וגם אם כן, הוא יקבל הצעות של 1.5 מיליון יורו ומעלה בקבוצות העשירות. האם מכבי תשקיע סכום אסטרונומי מבחינתה ברכז, כשהיא יכולה להביא את פארגו בחצי ומטה?
אגב, גם פארגו מרוויח לא מעט כסף בסין, כך שיהיה מעניין אם הוא יוותר על כסף בשביל להרגיש טוב עם עצמו שהוא רצוי במכבי אחרי שבעטו בו בפעם הקודמת.
ודבר אחרון בנוגע לפארגו, יפה לראות שהבן אדם נרגע מבחינת האגו. הגיל עשה את שלו... כבר אין לו את מבטי הזעם כלפי המאמן, אם זה ייבש אותו על הספסל יותר מידי זמן לטענתו. אם הייתה לו השלווה הזו בשיא הקריירה שלו, זה היה עוזר לו להתפקס והוא היה שחקן רוטציה לגיטימי בNBA.
לצפיה ב-'השחקן הזה מחליף קבוצה כל שנה'
השחקן הזה מחליף קבוצה כל שנה
07/06/2018 | 14:37
35
אני לא אתפלא אם הוא יבוא למכבי לשנה גם כן.
לצפיה ב-'פלייאוף רבע הגמר משחק מספר 4: עירוני נס ציונה נגד מכבי ת"א. '
פלייאוף רבע הגמר משחק מספר 4: עירוני נס ציונה נגד מכבי ת"א.
03/06/2018 | 20:15
9
19
4/6, יום שני, שעה 20:30, אולם לב המושבה נס ציונה, שידור ישיר ספורט 5.

במכבי יעדרו: ארטיום פרחובסקי, פייר ג'קסון, ג'ונה בולדן, וג'ון דיברתולומיאו.

לצפיה ב-'מכבי תזדקק לנס כדי לזכות באליפות, הייבוש של בולדן יכריע'
מכבי תזדקק לנס כדי לזכות באליפות, הייבוש של בולדן יכריע
03/06/2018 | 21:23
6
43
אמנם אני יכול להבין מהיכן זה מגיע, תומאס נותן תפוקה בהתקפה... בהגנה הוא נותן הרבה פחות לצערי מבולדן. ג'ון די פצוע, ולכן רוצים שם יותר גארדים אחרים...
עדיין זו טעות, כי הייבוש של בולדן ייצור 2 אפשרויות:
1. נניח שג'ון די יחזור מהפציעה בזמן לפיינל פור ויירצו לשתף את בולדן ע"ח רול למשל. בולדן לא יהיה בכושר קליעה ואז מכבי בבעיה התקפית איתו.
2.נניח שג'ון די לא יחזור, בולדן לא יירשם כלל לפיינל פור, ואז מכבי תהיה בבעיה מתחת לסל מול יריבות פיזיות יותר. שוב נסתמך יותר מידי דק' על כהן ושגב, שלא מתאימים אפילו לטופ בארץ שלנו...
מכבי הייתה חייבת להריץ את בולדן לפחות במשחק 4 כדי שכל האפשרויות יהיו פתוחות.
הייתה יכולה להסתדר מעולה עם קיין,פארגו,קול וזוסמן בעמדות הגארדים...
בקיצור, טעות חמורה שתבטל את היתרון היחסי של מכבי על היריבות ותהפוך את הפיינל פור לפתוח לחלוטין (כשלדעתי מכבי תהיה בנחיתות מול רוב היריבות בשלב הזה).
לצפיה ב-'זאנה חגג עלינו מתחת לסלים עם 19 ריבאונדים...'
זאנה חגג עלינו מתחת לסלים עם 19 ריבאונדים...
03/06/2018 | 21:40
37
קשה לי להניח שמול חמישייה של בולדן וטיוס ביחד הוא היה חוגג ככה...
לצפיה ב-'טעות בידיך'
טעות בידיך
04/06/2018 | 23:26
4
30
היא עלתה לפיינל פור ותפגוש את הפועל ת"א שאותה לא תתקשה לעבור.
לצפיה ב-'לא אמרתי שהיא לא תעלה לפיינל פור'
לא אמרתי שהיא לא תעלה לפיינל פור
05/06/2018 | 05:04
2
23
הסיכוי לנצח בלי בולדן:
בחצי גמר ממתינה הפועל. הסיכוי לנצח הוא 50%.
בגמר מול חולון סיכוי דומה. אם ירושלים תגיע לגמר עם האוול ורוברטס כשירים נהיה בצרה צרורה... לדעתי הסיכוי לנצח יירד ל30.
בכל מקרה כדי לנצח בכל אחד מהמשחקים הנ''ל נזדקק לערב מוצלח מאוד מה3, עם לפחות 40%.
אני אישית חושב שבמעמד כזה עדיף להתבסס על הגנה טובה מאשר להטיל מטבע ולהמר שיהיה לנו מזל עם הקליעה מה3.
לצפיה ב-'נגד הפועל ת"א לא צריך לא חובה לרשום את בולדן. '
נגד הפועל ת"א לא צריך לא חובה לרשום את בולדן.
05/06/2018 | 08:04
1
33
כי הם קבוצה יחסית נמוכה בלי סנטר דומיננטי אותו דבר חולון, נגד ירושלים אני מסכים איתך זה סיפור שונה במיוחד מול רוברטס שהוא מפלצת מתחת לסל.
לצפיה ב-'הפועל קבוצה מאוד פיזית'
הפועל קבוצה מאוד פיזית
06/06/2018 | 22:43
12
יש לה שחקנים שמרביצים ולוקחים לא מעט ריבאונדים... מכבי תהיה בבעיה לא קטנה מול הפועל. אני באמת מאמין שזה משחק שיכול ללכת לשני הצדדים, פיפטי פיפטי.
כמו שזאנה עשה לנו בעיות האוורד יעשה לא פחות אם לא יותר.
הסיכוי היחידי לנצח את הפועל יהיה אם מכבי תקלע ב40%  ומעלה מהשלוש. צריכים משחק. ככל שדקותיו של טיוס יירדו ושל כהן ושגב יעלו, כך ייפחתו סיכויינו לנצח.
את בולדן לא יירשמו למשחק הזה אחרי הייבוש הארוך שעשו לו, ועד שהכניסו אותו לכושר, הוציאו אותו ממנו.
לצפיה ב-'מכבי כבר הפסידה פעמיים להפועל ת"א. '
מכבי כבר הפסידה פעמיים להפועל ת"א.
05/06/2018 | 08:13
24
ואחד ההפסדים היו בבית, הפועל ת"א מגיעים למשחק הזה בדיוק בשיא שלהם לעומת למשל אשדוד שהגיעו לשיא שלהם מוקדם מידי ועפו מהפלייאוף, נכון שמכבי טובה יותר בכול עמדה במגרש אבל כבר ראינו את מכבי העונה שמסוגלת להפסיד לכול קבוצה בארץ, ההימור שלי ניצחון בהפרש קטן של מכבי.
לצפיה ב-'מכבי עולה לפיינל פור אחרי 79-96 ותפגוש את הפועל ת"א. '
מכבי עולה לפיינל פור אחרי 79-96 ותפגוש את הפועל ת"א.
04/06/2018 | 22:27
1
24
לצפיה ב-'נקווה שהקהל "הנהדר" של הפועל יקבל עונש על מה שקרה מול אשדוד'
נקווה שהקהל "הנהדר" של הפועל יקבל עונש על מה שקרה מול אשדוד
04/06/2018 | 22:51
25
אחרת אנחנו יודעים מה אנחנו הולכים לשמוע ולראות כמו תמיד כאשר אנחנו פוגשים אותם.

היסטוריה של אלימות (אבל אף פעם לא באשמתנו): העונה הסוערת של הפועל תל אביב
פעם זו המשטרה, פעם זו התקשורת, פעם זה רגב פנאן ופעם זה גור שלף. רשימת התקריות של אוהדי הפועל תל אביב בכדורסל כל כך ארוכה השנה, שזה מדהים בפני עצמו. אבל תתפלאו לגלות: תמיד זה איכשהו לא באשמתם. מקרי?
<header></header>

הייתי מוריד אותם לליגה הכי נמוכה ונותן את הכרטיס לאשדוד במקומם עוד העונה ואוסר עליהם להכניס קהל ל 25 שנה, כי המקרים האלה זה כבר לא מקרה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
עו
מירב אשל משרד עו"ד
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה