לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71337,133 עוקבים אודות עסקים

פורום יואב דגני

יואב דגני הוא זמר יוצר שעומד לפני הוצאת דיסק הבכורה שלו.יואב כתב לזמרים מפורסמים כמו הראל סקעת וגלי עטרי, ובימים אלו מתקיימות הופעות שלו כחלק מסיבוב הופעות הנקרא "ימים אחרים" , על שם הדיסק הראשון שעתיד לצאת בקרוב! אתם מוזמנים להתעדכן בהופעות הקרובות בלוח האירועים של הפורום.בקהילה הזו אתם מוזמנים להשתתף בדיונים, פינות, סקרים, דעות וכו'..לכל מי שלא מכיר את יואב, זה המייספייס שלו, ושם אפשר לשמוע חלק מהשירים שיהיו בדיסקhttp://www.myspace.com/yoavdeganiשתהיה לכולנו שהות נעימה בפורום והמון בהצלחה!הגר

אודות הפורום יואב דגני

יואב דגני הוא זמר יוצר שעומד לפני הוצאת דיסק הבכורה שלו.יואב כתב לזמרים מפורסמים כמו הראל סקעת וגלי עטרי, ובימים אלו מתקיימות הופעות שלו כחלק מסיבוב הופעות הנקרא "ימים אחרים" , על שם הדיסק הראשון שעתיד לצאת בקרוב! אתם מוזמנים להתעדכן בהופעות הקרובות בלוח האירועים של הפורום.בקהילה הזו אתם מוזמנים להשתתף בדיונים, פינות, סקרים, דעות וכו'..לכל מי שלא מכיר את יואב, זה המייספייס שלו, ושם אפשר לשמוע חלק מהשירים שיהיו בדיסקhttp://www.myspace.com/yoavdeganiשתהיה לכולנו שהות נעימה בפורום והמון בהצלחה!הגר
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הרשמי של יואב דגני
למייספייס של יואב
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
13/08/2009 | 12:22
8
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לshahar1989 שניהלה את הפורום בצורה מוצלחת ומסורה, ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'ימים אחרים וזמנים משתנים...'
ימים אחרים וזמנים משתנים...
12/08/2009 | 21:42
4
15
אז הימים עברו, והנה אנחנו בזמן שונים לגמריי..
הפורום כבר לא מה שהיה
האהבה שלנו אחד לשני אותה אחת, האהבה ליואב נשארה גדולה
נשמיך לשמוע ונמשיך להתראות, נמשיך להיות, לצחוק, לחבק, לבכות, לשעשע, לדבר.
נמשיך לאהוב.

חברות.. חברים.. משפחת פורום יואב דגני הראשון!
תודה תודה תודה!
תודה לכם שנתתם לי את הזכות הענקית הזאת להיות ה"אמא" הגדולה שלכם בתקופה כל כך ארוכה וכל כך מדהימה
תודה שהייתם לידי, שתמכתם בי, שהבנתם אותי ועזרתם לי.
תודה על כל הזמן שהקדשתם ועל כל הסבלנות הלא מוסברת הזאת בכל ההצקות שלא פסקו אפילו לשניה
תודה שהפכתם את הפורום לכזה חם, אוהב, דואג, מחבק, תומך.
תודה שהייתם איתי, איתנו, לאורך כל הדרך, בלי להתייאש..

בנימה טיפה יותר אישית אני באמת רוצה להגיד לכולם שאתם הרבה מעבר לחברי מחשב, אני אוהבת את כולכם כאילו גדלנו יחד, כאילו אנחנו מכירים מאז ומתמיד..
סומכת על כולכם ומעריכה אתכם על כל דבר שהענקתם לי בכל התקופה שאנחנו מכירים.
אני רוצה לפזר לכולכם מליוני תודות על כל רגע שהקדשתם לשגעונות שלי, ללחצים שלי, לעצבים שלי, לשמחות שלי.
כל רגע שהקדשתם לי.
אתם המון בשבילי, באמת סוג של משפחה!
:)

ולך יואבי, האדם שאיחד בינינו.. לך אני כבר אגיד יותר אישי את הכל..
אז אני רק אגיד שאני אוהבת אותך אהבה ענקית ואמשיך לחבק לאורך כל הדרך..

ושוב,
תודה לכולם,
לכל מי שפתח אי פעם פינה, לכל מי ששלח הודעה, לכל מי שמילא את החסר, לכל מי שאהב ולכל מי שנתן.

תודה

שחר.
לצפיה ב-'וואו.'
וואו.
12/08/2009 | 23:54
1
8
האמת, כבר דיברתי הרבה על הנושא הזה. בזמן האחרון יצא לכולנו לנהל על זה שיחות, לשתף אחת את השניה, להגיד מה אנחנו חושבות.

בכל השיחות האלה, לא הייתה פעם אחת שאמרתי שזה עצוב לי, שזה קשה לי, שאני לא קולטת את זה. כ"כ השלמתי עם העובדה הזו, שתם זמנו של הפורום בתור המסגרת לאהדה של יואב ולקשרים שלנו. כ"כ ראיתי את זה כמשהו שהגיוני שיקרה.

ופתאום... הפורום נסגר.

וההלם סוף סוף מכה בי. פתאום אני מבינה. זהו, המקום הזה נסגר.
מה? איך יכול להיות?
פתאום אני כל כך לא מוכנה לסוף הזה.
אני לא מוכנה לזה שלא יהיה לי את המקום הזה לכתוב את השיר שמסתובב לי בראש של השבוע, ואת האדם שהפתיע אותי ואת המאכל שאכלתי כל הזמן.
אני לא מוכנה לזה שלא יהיה לי מקום לבטא את היצירתיות שלי עם פינות וכותרות עם אייקונים צבעוניים.
אני לא מוכנה שלא יהיה לי את המקום הזה לשמור עליו, ולהגיד לכולן לכתוב, ולקרוא דברים שאתן כותבות ולהתרגש.
פתאום המעגל הזה, שבו כל אחת רואה את כולן, נסגר.
הבסיס הזה, המרכז. הדבר שיש בו כל כך הרבה ממני...

ושוב אני מזכירה לעצמי, שזה לא סוף של שום דבר. זו רק התחלה של תקופה חדשה.

תקופה שבה נהיה אנחנו רק במסגרת קצת שונה, בו נאהב את יואב בצורה קצת אחרת.
בעצם, אנחנו כבר אחרות, וכבר השתנתה המסגרת, ועכשיו זה רק המעשה של לסגור קצוות...

ועדיין, זה כל כך מוזר. כי יש פה כ"כ הרבה זכרונות ששינו אותי, כל כך הרבה חוויות שנחקקו בי. כל כך הרבה דברים שכתבתי, שנהנתי לכתוב.
יש פה כל כך הרבה ממני. אני פאקינג.. גדלתי פה לשנה וחצי.

ואני לא הולכת להיפרד משום דבר, כי אני לא נפרדת מכן וגם לא מיואב. אני רק נפרדת מהמקום הוירטואלי הזה, שישאר בי תמיד.
ואת כמה שאני אוהבת וכמה שאתן משמעותיות אני יכולה להגיד כל הזמן, וזה לא נקודת סיום שבה אומרים את זה, אבל זה כן ציון דרך, אז אפשר לומר:
תודה לכן. תודה לכן על כל מה שאתן בעולם שלי, על כל מה שאני בעולם שלכן. תודה על מה שאני. תודה על החברות המדהימה הזו שאני לא יודעת איזה מלאך זרק לי אותה מהשמיים.
אתן אחיות אמיתיות לי, אחיות לנפש.

אני ושחר לא היינו מצליחות לעשות את הפורום הזה בית בלעדייכן. כל אחת פה לקחה חלק שהוא לגמרי שלה, ואני רוצה להודות גם על זה.

ויואבי... יואבי. אח אח.
אני לא אגיד כלום. אנחנו עוד נדבר. אני רק אגיד שאני לא עוזבת לשניה, טוב?

אוהבת הכי בעולם, ושלא תשכחו את זה לרגע.
עמית.
לצפיה ב-'שיט! זו אני!>< שכחתי להחליף משתמש:/'
שיט! זו אני!>< שכחתי להחליף משתמש:/
12/08/2009 | 23:59
7
לצפיה ב-'וואו. לא ציפיתי לזה '
וואו. לא ציפיתי לזה
13/08/2009 | 01:36
6
אמנם תקופות פחות טובות בפורום, אבל פורום יואב דגני... האחד והיחיד!

שחר ועמית (וגם הגר!), עשיתן פה עבודות מלאות באהבה, מכל הלב...וכולנו הרגשנו את זה!

תודה על כל ההקדשה ומה שעשיתן, מקוה שנשאר בקשר

לצפיה ב-'לא יכולה להרשות לעצמי לא להגיב כאן'
לא יכולה להרשות לעצמי לא להגיב כאן
13/08/2009 | 03:48
4
בפעם האחרונה.
עם כמה מוזר שזה נשמע.

אני במצב ממש מוזר. המון דברים בחיים שלי משתנים עכשיו, נגמר הבצפר, עברתי דירה, אני יוצאת לשנת שירות, וגם הפורום הזה נסגר.

כמו שכולכן אמרתן כאן לפני, אנחנו לא נפרדות אחת מהשניה אלא רק מהפורום, מהדף הוירטואלי שאיחד אותנו.
אבל עדיין זה קצת כואב ודי מוזר, שלא נסכמש פה יותר, ולא נתפקד, ולא נצחק על היציאות המפגרות אחת של השניה.

אני שמחה על כל התקופה שהפורום הזה היה פעיל, ושאני הייתי פעילה בו, אני שמחה על כל החפירות שכתבתי פה, כל ההודעות הלא קשורות ששרשרתי כאן וכל החוויות המרגשות ששיתפתי כאן.

שחר והגר, אתן הקמתן את הפורום הזה, ואני הכי גאה בכן בעולם. הפכתן אותו למה שהוא, להרבה יותר מפורום באינטרנט. לבית, מפלט.
עמיתי, את הרמת את הפורום הזה והנשמת אותו מפה לפה כשהיה צריך, עשית כאן מעל ומעבר ואת פשוט מלכה.
כל הכבוד ענקי לשלושתיכן. באמת.

כל הבנות המדהימות שכאן, אני אוהבת אתכן. ומודה לכן שנתתן לי לחלוק אתכן את כל מה שהיה פה.

יואבי- תודה על כל ההודעות המקסימות שלך, על הפרגון והאהבה, ועל זה שאיחדת בין כולנו בעזרת המוזיקה המדהימה שלך.  אנחנו עוד ניפגש!

אוהבת מאוד. מאוד מאוד מאוד.
נטע.
לצפיה ב-'|שיח|תהיות ומחשבות|שיח|'
|שיח|תהיות ומחשבות|שיח|
26/07/2009 | 19:00
5
7
יקירותיי...

ההודעה הזו היא תוצאה של משהו שכמעט עשיתי: כמעט פתחתי הודעת פתיחת שבוע. ואז חשבתי לעצמי "עמית, מה את בעצם מנסה לעשות?".
חשוב להגיד, כדי שחלילה לא יהיו אי הבנות, שההודעה הזו היא לחלוטין לא ניסיון להעיר אתכן, לבקר אותי, לבקר אתכן, להתלונן על משהו בכלליות או דברים דומים. אני רוצה שמתוך הכרות ארוכה ועמוקה אחת עם השניה ומתוך בגרות והסתכלות אחורה ומסביב, נגיע לאיזשהן מסקנות.

הפורום קיבל לאחרונה חזות קצת שונה. אנחנו כבר לא ממש חבורה של בנות שתומכות במוזיקה של יואב, יוצרות קשרים אחת עם השניה, מדברות על המוזיקה של יואב ועושות כל מיני פעילויות אחרות, זה כבר משהו קצת אחר.
מחוץ לפורום, כבר נרקמו קשרים מאוד מאוד חזקים, שקשה כבר להגיד "הכרתי אותה מהפורום". מה שבדר"כ גורם לחיים סוערים בפורום קצת התייבש: פחות הופעות מכרגיל, כבר באמת שחרשנו על דיסק הבכורה, הכרנו אחת את השני מכף רגל ועד ראש, כבר עשינו המון שטויות וצחוקים... אבל עדיין יש פורום. אני עדיין מנסה לשמור על איזשהי מסגרת של סכמ"ש כל שבוע ולפעמים גם פתח"ש...

אז מה בעצם הפורום מייצג עבורנו בתקופה הזו?
מה היינו רוצות שהוא יהיה?
איזה תוכן צריך להיות בו?
אנחנו בכלל מרגישות שאנחנו צריכות אותו, או שכדאי להשאיר אותו כמו שהוא עכשיו?
איך כל זה נכנס לשם "פורום יואב דגני"?

אני חושבת שהפורום הזה הוא מרחב לא רק שלי וגם לא רק של שחר שמנהלת, אלא של כל אחת ממי שרואה את עצמה חלק מזה... ברור שנוצרה פה איזשהי קבוצה מאוד חזקה, שעברה כבר לא מעט ביחד.
הפורום יכול לשרת כל אחד מהצרכים שלנו. אז בואו נדבר על זה קצת, נשתף בחוויות, מחשבות והרהורים לגביי הפורום, אנחנו, ואנחנו בתוך הפורום, וניצור מודל שנוכל להביט בו ולהגיד בשמחה "זה הפורום שלנו".

שלכן,
עמית.
לצפיה ב-'מחשבות והרהורים*'
מחשבות והרהורים*
26/07/2009 | 19:00
5
סעמקעמקעמק.
לצפיה ב-'אז אני אפתח..'
אז אני אפתח..
26/07/2009 | 21:51
3
אני באמת חושבת שנוצרה פה איזשהי חבורה או קבוצה שפשוט התבגרה מידי בשביל הדבר הזה שנקרא "פורום" ואני יכולה להגיד שזה קורה גם בפורומים אחרים, ולא רק בפורום הזה.
קבוצה באה וקבוצה הולכת, וזה נורמלי והגיוני. במקרה הזה לדעתי הפורום לא מספיק חשוף ומפורסם כלפי חוץ, ככה שאנשים אחרים לא מגיעים אליו.
נוצר מצב שיש פה קבוצה מגובשת, שלא מתפתחת וגדלה והפורום הזה, הדף אינטרנט הזה הפך ל"מיותר" כי השיחות האלו מתבצעות גם באופן פרטי ברובן.
אני חושבת שהדבר הראשון שיש לעשות, זה לפרסם את הפורום הזה כמה שיותר כלפי חוץ, לאנשים שעוד לא נחשפו לכך.
במידה והצעד הזה לא יעבוד, צריך לחשוב על פתרונות יצירתים אחרים, כי קבוצה אחת לא יכולה להחזיק פורום שלם, והיא צריכה להתחלף, אם כמה שלפעמים זה לא נעים כ"כ (ראה ערך פורום עברי לידר)

לצפיה ב-'אני די מסכימה עם עפרי,'
אני די מסכימה עם עפרי,
27/07/2009 | 03:59
1
3
הפורום הזה ועוד פורומים אחרים (שכולנו יודעות ומכירות אותם טוב) התחיל בתור משהו אחד ונהיה משהו אחר.
עם הזמן כל אחת מאיתנו יצרה לעצמה פה קשרים כאלו ואחרים, במידות שונות ועוצמה שונה וכבר ממזמן זה לא שאנחנו "פורום יואב דגני" אלא פשוט אנחנו, הבנות (/התפוזניקיות, אם שואלים אותי ואת הילי)..כל אחת ומי שהיא קירבה אליה וברמות מאוד אישיות וקרובות ועמוקות.
לכן אני מסכימה עם עפרי שברמת העיקרון המקום הזה, אפשר להגיד שהוא "מיותר", כי אם פעם היו כאן דיונים ושיחות שלמות וצחוקים ושטויות, היום זה כבר מתבצע באופן פרטי, בתוך או מחוץ למסך.
אני בטוחה שזה עם רובן פה ככה, אבל אני יכולה להעיד על עצמי שלקחתי מהמקום הזה (לאו דווקא מ1953, אלא בכלל) אנשים מדהימים שהפכו להיות מהחברים הכי טובים שלי ומהאנשים הכי משמעותיים בשבילי. וזה הדבר הכי גדול שהמקום הזה יכול היה להעניק לי, או בכלל פה לכולן.
אני שוב אגיד שאני מסכימה עם עפרי, שבאמת בפורומים מהסוג הזה הדרך הטבעית הוא שיש דורות למקום הזה. ו-וואלה, עד כמה שזה מפחיד לחשוב על זה, כנראה שאנחנו לקראת סיום של התקופה שלנו, גם בגלל שרובן פה כבר יצאו/יוצאות בקרוב לדרכים חדשות, מסגרות חדשות, וזה קשה לקיים ככה את המסגרת הצמודה הזו של הפורום, אבל גם בגלל שזה פשוט עניין של תקופה. ואנחנו פשוט התבגרנו.
יחד עם המקום הזה אנחנו השתננו והתבגרנו ונכון, אנחנו לא נחזור להיות מי שהיינו פעם, אבל אני חושבת שזה דבר הרבה יותר חיובי ממה שזה נשמע.
זה נורא עצוב לי פתאום להביע את זה במילים, ואני מרגישה כאילו עושים פה איזה וייק אפ קול למציאות ואיכשהו "נפרדים". אבל זה לא באמת ככה.
א', בגלל שאני לפחות רואה את רובכן בהופעות כאלו ואחרות. ובקשר מסיבי יומיומי עם הרבה מאוד אנשים מפה.
וב', כי המקום הזה והאנשים שפה ישארו בלב שלנו תמיד. ואני יודעת שזה קיטש, אבל זה ככה.

אני חושבת שהשינוי הזה הוא טבעי ויפה, ופתאום לשקף לעצמנו את זה זה (לפחות אותי) די מעציב וקצת מפחיד, אבל השיגרה הזו כבר ככה הרבה זמן, ככה שאין ממש מה להתבאס (מדברת ה-דרמטית. טחח.) ובואו פשוט נסכם שאנחנו אוהבות אחת את השניה בכל מצב וזהו. (טוב?)

כי אני אוהבת אתכן הכי בעולם.

לצפיה ב-'ועוד משהו (קצת פחות כבד)'
ועוד משהו (קצת פחות כבד)
27/07/2009 | 04:05
1
אני חושבת שאחת הסיבות שקצת ריק פה זה כי (וזו לא ביקורת, סתם מצב נתון) אין הרבה מה לדבר עליו/לבשר/להודיע.
מידי פעם יש הופעה או כתבה או משהו בסגנון, אבל זה לא שיש שיגרה כבדה של דברים מהסוג הזה..
עדיין אני חושבת שזה נחמד שיש את הסכמשים וכד', לי לפחות נחמד לדעת מה עובר על כולן פה ביומיום, ולהתעדכן קצת.
לצפיה ב-'עמיתי,'
עמיתי,
01/08/2009 | 22:35
3
אני קצת מופתעת שפתחת את ההודעה הזאת, דווקא עכשיו..
אבל אני באמת מבינה מאיזה מקום את באה, ואת הצורך שלך לשתף אותנו בזה...

אני יכולה להגיד מהנקודה הכי אישית בעולם, שחזרתי עכשיו ממחנה קיץ והוא באמת העיר אותי מהרבה בחינות. וכמובן שגם מהסיבה הזאת.
ת'אמת שכשענברי הקריאה לי את ההודעה הזאת בטלפון הייתי קצת בשוק, אבל עכשיו סוף סוף אני יודעת איך להגיב עליה.

בעקבות הרבה מחשבות, והרבה שיחות שהיו לי עם אנשים מפה, אני באמת חושבת שמה שהיה פה פעם לא כ"כ יכול לחזור וגם לא צריך לחזור. הפורום היה בשבילנו בית לגדול בו ולהתבגר בו תקופה מאוד ארוכה... והוא תמיד יהיה חלק גדול בחיים שלנו.. אני אישית יודעת ומרגישה שהקשרים שיצרתי פה יישארו איתי עוד המון זמן ואני לא מודאגת מהבחינה הזאת...

העניין הוא, שלא צריך להחזיר בכוח את מה שהיה פה פעם, כי זה טבעם של אנשים... הם באים והולכים...
להכנס ולהיות בקשר עם האנשים שבאמת חשובים לי, אבל לנסות להיות אני לא רוצה לדבר בשם כולן, אבל אני חושבת שמבחינתי התקופה האחרונה היא סוג של סגירת מעגל, והיא חשובה להתפתחות שלי כבן אדם.. לקח לי המון זמן להשאיר מאחורה חוויות ודברים מסויימים, אבל עכשיו אני מוכנה לזה... והפורום זה חלק מזה... כמובן שאני אמשיך להכנס לכאן, ולהגיע להופעות כי אלה דברים שנותנים לי המון ומעבר לזה...אבל לנסות להיות משהו שאני כבר לא- זה מרגיש לי מזוייף ולא אמיתי.

בגלל זה, אני לא חושבת שאני אוכל להיות שלמה עם עצמי אם אני אסכים עם מה שכתבת פה עמיתי.
אני מכבדת את הדעה שלך לחלוטין, אני לא חושבת שאוכל להיות חלק גדול ממה שאת מנסה ליצור פה. והרגשתי גם צורך להסביר את עצמי כמו שאת רואה, בגלל שהעניין הזה כ"כ חשוב לי.

הלוואי שיבואו אנשים חדשים שימלאו את המקום הזה..
כי מגיע לך, מגיע לנו, ובעיקר- מגיע ליואב.

ואנחנו עוד נדבר על זה.............

לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
26/07/2009 | 17:14

פתחו לכם תיק במשטרה? רוצים להתייעץ בנוגע לחוק הפלילי? סתם מתעניינים בנושא? היכנסו לפורום משפט פלילי כדי לדעת עוד:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

נערה מתוסבכת בת 15 מגלה לפתע שהיא חצי ערפד וחצי אדם. נשמע לכם הזוי? בפורום החצויה זה ייראה הרבה יותר הגיוני

בפורום הריון בסיכון גבוה–ייעוץ רפואי תקבלי תשובות בכל הקשור בנושא זה מד"ר אלי רימון, רופא בכיר ביחידה לאשפוז טרום לידתי ומנהל המרפאה למניעת לידה מוקדמת בביה"ח "ליס" ליולדות:

אם את רוצה להתחיל אבל לא יודעת איך, אם התמכרת קשות ואת מחפשת חברות לשריטה - פורום נשים בספורט הוא המקום לשאול, לשתף ולחלוק:

פורום סיוע לעובדים זרים ולפליטים הוא המקום לדון בסוגיות הנוגעות לנושא, לתת קול, פנים וזהות למי שאנחנו נוטים לא לראותם ולסייע להם:
לצפיה ב-'הפורום יימתח להקשב!'
הפורום יימתח להקשב!
22/07/2009 | 13:58
8
9
אני לא מאמינה שהגענו ליום הזה... כן כן בנות... טרגר שלנו מתגייסת

יפה שלי...
זה נראה לי כל כך טבעי, כאילו את כבר שנים בצה"ל, אבל בתכלס, קשה לי קצת לקלוט.
אני רק יכולה להגיד שאני לא הולכת להיפרד ממך בשום צורה, כי זה פשוט לא קורה. את מתחילה פרק חדש בחיים, שאנחנו נהיה, כך אני לפחות מקווה, חלק בלתי נפרד ממנו. אני מבטיחה להיות לצידך בכל זמן שאת צריכה (וגם כשאת לא צריכה), אני מתה כבר לשמוע סיפורים בסופי שבוע, לשמוע כמה את מדהימה שם את כולם...
אני בטוחה שהזמן הזה יהיה משמעותי מעין כמוהו, כי את יודעת לעשות זמנים לכאלו. ואין לי מה לאחל לך, כי אני פשוט סומכת עלייך...

אבל אולי זו כן הזדמנות לומר -
טרגר שלי, מהממת אחת, תודה על כל מה שעשית בשבילי עד עכשיו, ותודה על כל מה שעוד יהיה...
מטורפת עלייך
עמית.

יאללה איחולים ובהצלחות!
לצפיה ב-''
22/07/2009 | 15:57
1
חצי דקה על השעון סיימת לקרוא...

יפה שלי!
את הולכת לשרת את המדינה במשך שנתיים... שנתיים לדעתי מאוד חשובות..
אני מאלו שחושבים שאנחנו תורמים יותר לעצמנו יותר מאשר למדינה בעצם הגיוס אבל לא חשוב...
שיהיה לך שירות קל ונעים עד כמה שאפשר! שהחברות החדשות יהיו כייפיות ונחמדות...
שיהיו מפקדות ומפקדים חמודים ושיעבור מהר מהר!
וכמובן, אף פעם אל תשכחי מאיפה באת ומי האנשים שהכי אוהבים אותך ואת הכי חשובה להם!

משוחררת

מיה
לצפיה ב-'הילדה הקטנה שלי מתגיייייייסססת!!!'
הילדה הקטנה שלי מתגיייייייסססת!!!
22/07/2009 | 23:44
לפניייייייייי!!1 קטעעע

בובה כבר הרצתי לך על אהבתי חסרת הגבולות בטלפון, אז לא נרבה במילים..
מאחלת לך שתהני המון, תכירי מליוני אנשים חדשים
תזכרי שזה כ-ו-ל-ה צבא ושזה ממש ממש לא סוף העולם
תחזרי בסופ"ש ותספרי חוויות ועל כל האנשים שכבר הספיקו להתאהב בך..

ותכלס, את תהיי חתיכת ס-ק-ס-י-ת במדים!!!!

אז יאללה, הופ!!
חולה עלייך!!!
לצפיה ב-'מדהימולה שלי!'
מדהימולה שלי!
23/07/2009 | 00:23
2
לא הספקתי לדבר איתך היום, כי לא היה לי זמן בכלל בכלל
אבל אני עוד אדבר איתך במשך השבוע מתישהו!
אני אוהבת אותך הכי בעולםםםם!!
ומאחלת לך את כל ההצלחה והשרות הכי כיפי משמעותי ומעניין שיש!
שתכירי מליון חברים חדשים!
אבל שלא תשכחי אותנו!
בהצלחה גדולהגדולה!!!
ושיעבור מחר בקלות,
אני.
לצפיה ב-'טוב, קצת קשה לי לעכל...'
טוב, קצת קשה לי לעכל...
23/07/2009 | 01:05
6

טרגר אהובתי הנצחית
אני מאחלת לך את כל ההצלחה בעולם, וסומכת עליך שתהיי הכי תותחית!
מקווה שתכירי מלא אנשים חדשים, תחווי חוויות מדהימות....
והכי חשוב- תחזרי הביתה בשלום, ותספרי לי הכל..

ת'אמת שקצת עצוב לי. ומפחיד לי.
תקופה כזאת את יודעת...
תזכרי שאני שומרת עליך כל הזמן! וחושב עליך בכל דקה פנויה!
אוהבת אותך כל כך אהובה.
גיוס קל 10000000ממת שלי.

[צפי לטלפון על הבוקר! וחסר לך שלא תעני!]
לצפיה ב-'מד"נית לעתיד '
מד"נית לעתיד
25/07/2009 | 02:19
4
גאה בך.
מחכה לטלפונים לפני ארוחת צהריים על השאלת רס"פ היומית.

בהצלחה יקירה...
לצפיה ב-'נשמתי, קצת באיחור--'
נשמתי, קצת באיחור--
25/07/2009 | 08:34
7
הכי הכי בהצלחה בעולם!!
את בן אדם מיוחד ואני בטוחה שתעשי דברים נפלאים בשירות שלך.
אני גם בטוחה ב100% שאת תרכשי לך מליון חברים חדשים בשנתיים האלה כי אין מה לעשות, יש לך קסם שכובש כל אחד.

אז... טפוטפוטפו שילך לך מצוין בטירונות, גם אם קצת קשה, תזכרי שאחרי שתעברי את זה, את תהיי הרבה יותר חזקה.
ומלא בהצלחה גם בקורסים ובסדיר ובכל מה שתעשי!

אני מתה עלייך ומתה כבר לשמוע חוויות.

נטע.
לצפיה ב-'מהמממממממות שלי(:'
מהמממממממות שלי(:
25/07/2009 | 13:04
4
תודה לכולכן(:
אני ממש מקווה שילך לי קל בטירונות+קורס..
בנתיים אני נהנית ממש.. יש לי איתי חברות מהעיר בחדר, אז אני כמובן לא לבד בהכל..
הגרי, אני חושבת שאין לי את המספר שלך אחרי שגנבו לי את המכשיר=\
אז תעשי לי צלצול בזמנך החופשי ואז אני אוכל להציק לך בכל השאלות.. לא רק של הרס"פ(:
אוהבת אתכן ממש, ומחזק אותי מאד לראות שיש לי כאן אתכן
לצפיה ב-'לי יש בת זוג חיילת להלה'
לי יש בת זוג חיילת להלה
26/07/2009 | 15:19
2
יפתי כבר אמרתי לך הכל בטלפון..
אוהבת אותך מפה ועד הכוכבים

אין דברים כמונו.
לצפיה ב-'יום הולדת לבחורה הכי מדהימה ביקום'
יום הולדת לבחורה הכי מדהימה ביקום
17/07/2009 | 15:56
8
8
שהיא כמובן מיה

אז יאללה בנות, הלתעורר ולהתחיל לברך בטירוף! שומעות

יפה שלי, אני אכתוב לך יותר מאוחר...

אוהבת עד השמיים!
עמית.
לצפיה ב-'אהובה מדהימה!'
אהובה מדהימה!
17/07/2009 | 17:36
1
1
ממש רוצה לברך אותך כמו שצריך אבל אני חסרת משאבים(עכשיו אני דרך הפלאפון) חולה עליך ומאחלת לך את כל הברכות בעולם. נשיקות, אני.
לצפיה ב-'אני לא יכולה להגיד יותר חח...'
אני לא יכולה להגיד יותר חח...
18/07/2009 | 02:39
אני חושבת שאמרתי לך הכל בטלפון וכל מה שאני אוסיף פשוט יהרוס...
אז רק - אני אוהבת אותך
לצפיה ב-'את פשוט נשמה טובה ויפה ומדהימה '
את פשוט נשמה טובה ויפה ומדהימה
18/07/2009 | 02:38
5
לצפיה ב-'סליחה על האיחור:('
סליחה על האיחור:(
19/07/2009 | 12:22
1
1
המון מזל טוב אהבתי!
אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם! רק שמחה אושר, חיוך תמידי על הפנים, מוזיקה טובה, אור ואהבה!

אני אוהבת אותך הרבה יותר ממה שאני יודעת להראות וממה שנראה לך!
לצפיה ב-'תודה תודה! אוהבת מלאאא '
תודה תודה! אוהבת מלאאא
20/07/2009 | 15:24
1
לצפיה ב-'יפה שלי!!!'
יפה שלי!!!
19/07/2009 | 17:13
1
אוי אוי אוי איך אני אוהבת אותך..כמה אני אוהבת אותך אבל את בכלל לא מבינה
את נשמת חיי ואפי ומה לא
אני לא ארבה במילים, ורק אגיד שמגיע לך הכל. באמת שהכל.
מקווה שהייתה יומולדת מדהימה כמו שמגיעה לך..מגיעה לך..
את הדבר הכי מקסים שיש כאן. כ"כ עושה לי טוב להיות איתך, לבלות איתך, לצחוק ולרקוד איתך, לחבק אותך ולאהוב אותך! את והשמחה שלך והטוב לב שלך והטהורות הזו שלך..
פשוט עושה אותך לבנאדם מדהים ומיוחד במינו.
איי לאב יו. סי יו סון!
לצפיה ב-'את כזאת כפרוש!! יוו!! תודה על הכל!'
את כזאת כפרוש!! יוו!! תודה על הכל!
20/07/2009 | 15:25
1
לצפיה ב-'מיה'לה, אני אוהבת אותך כלכך. '
מיה'לה, אני אוהבת אותך כלכך.
25/07/2009 | 08:35
5
לצפיה ב-'אוהבים מוסיקה ישראלית?'
אוהבים מוסיקה ישראלית?
12/07/2009 | 15:48
1
6
בעקבות שינויים שיחולו בזמן הקרוב ברדיו ירושלים התכנית 'חומר מקומי' יורדת ואולי גם לא תחזור עם הזכיין החדש.
חומר מקומי, ה-תכנית ברדיו ירושלים ובכלל שנותנת במה לכל המוסיקאים המוכשרים שיש לנו בארץ עם השדרן מספר אחת מוטי פרנסיס.
אנחנו המאזינים לא ניתן לזה ונתעקש על המשך התכנית!

אם יש לכם פייסבוק בואו ותצטרפו לקבוצת התמיכה להשארת ההתכנית !
http://www.facebook.com/group.php?gid=223149755441

לצפיה ב-'בנות שכחתי להגיד לכן...'
בנות שכחתי להגיד לכן...
26/07/2009 | 00:21
4
שהייתי עכשיו שלושה ימים בסמינר אלטרנטיבי ובגלל זה לא היה סכמ"ש ובכלל בגלל זה לא הייתי פה

אז אתן תקבלו פיצוי...

לצפיה ב-'וואו! מישהי לא הייתה פה המוווווון זמן!'
וואו! מישהי לא הייתה פה המוווווון זמן!
10/07/2009 | 16:59
3
1
אז אין דרך טובה יותר לחזור לגיחה של סופ"ש מאשר סכמ"ש

והיום... סכמ"ש סקסי

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מוזיקאי אחר:
אמן השבוע:
אלבום השבוע:
הבנאדם היפה של השבוע:
תמונת השבוע:
הדבר הכי יפה ששמעתי השבוע:
קניית השבוע:
כמה הצלחתי להנות מהקיץ השבוע:
כמה חיכיתי שעמית תחזור לסופ"ש השבוע:
הלכתי לים השבוע:
החוויה הטובה:
החוויה שגרעה:
וכמובן... סקסי/ת השבוע:

יצא קצת משונה
שימו : חוויות מהקורס באוף שיפתח בקרוב...

love you all.
לצפיה ב-'אני אסכם את השבוע ב 3 מילים.'
אני אסכם את השבוע ב 3 מילים.
10/07/2009 | 21:07
4
סאב קוץ` מילגה.
לצפיה ב-'עוד 12 יום נשארו לי:O'
עוד 12 יום נשארו לי:O
11/07/2009 | 18:05
3
שיר השבוע, יואב:אין
שיר השבוע, מוזיקאי אחר:לא עוזב את העיר-שלמה ארצי
אמן השבוע:יש מלא.
אלבום השבוע:שיעל גורדון הכינה לי
הבנאדם היפה של השבוע:מלאמלא
תמונת השבוע:אין
הדבר הכי יפה ששמעתי השבוע:את הדיסק שיעל גורדון הכינה לי
קניית השבוע:סושי [בפעם הראשונה], מתנה לגורדון, בירה.
כמה הצלחתי להנות מהקיץ השבוע:לא ישנתי בכלל, כל לילה היה לילה לבן אחר [אחד בנשף, אחד עם חניכים, אחד בשיחת נפש, שניים בישיבות צוות ואחד בשתייה.
כמה חיכיתי שעמית תחזור לסופ"ש השבוע: אני מאוהבת בילדה הזו!
הלכתי לים השבוע:לא
החוויה הטובה:נשףףףףףףףףףףףף..מלא חברים...
החוויה שגרעה:לא הייתה..
וכמובן... סקסי/ת השבוע:אני.. לא?

עוד 12 יום לגיוס~@#$!#$%
לצפיה ב-'"היא לא עשתה לי את הקפה באהבה.."'
"היא לא עשתה לי את הקפה באהבה.."
12/07/2009 | 03:39
3
שיר השבוע, יואב::$
שיר השבוע, מוזיקאי אחר:יותר טוב כלום, משהו אמיתי, חולצת פסים/עברי, ראש בחול של כפיר, ויופי טופי אחלה בחלה
אמן השבוע:עברי
אלבום השבוע:
הבנאדם היפה של השבוע:וויליאםםםםםם ואריאל
תמונת השבוע:אין לי זין נו
הדבר הכי יפה ששמעתי השבוע:את הגירסא המדהימה של משהו אמיתי אתמול. ומופע מדהים בלונדון!
קניית השבוע:שופינג בלונדון וזה
כמה הצלחתי להנות מהקיץ השבוע:המון!!!!!!!!!!!!!!1111
כמה חיכיתי שעמית תחזור לסופ"ש השבוע:דווקא יפה לך מרכז
הלכתי לים השבוע:היום עם הילי
החוויה הטובה:לונדון, עברי בבארבי, מכתבי טיסה מדהימים..הכי בעולם.., וויליאם, חזרה לארץ, ים, אצל גל, הילי כאן, שיחות כיפיות..זהו?
החוויה שגרעה:לא הייתה מפתיע משהו, הא?
וכמובן... סקסי/ת השבוע:וויליאם, כמובן. :)
לצפיה ב-'כל מה שנחוץ זה שאלון להעביר את הזמן'
כל מה שנחוץ זה שאלון להעביר את הזמן
04/07/2009 | 19:03
6
18
(ואם יתמזל מזלך גם אהבה? אה? לא.. לא מסתדר..)

שעה נוכחית-
מה שלומכן כרגע?
הדבר האחרון שעשיתן-
האדם האחרון שראיתן-
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר-
האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות-
האדם האחרון שהתקשר אליכן-
האדם האחרון שהתקשרתן אליו-
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים-
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם-
האדם האחרון עליו חשבתן-
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו-
החלום האחרון שאתן זוכרות-
השיר האחרון שנתקע לכן בראש-
השיר האחרון ששמעתן-
המילה האחרונה שאמרתן-
המתנה האחרונה שקיבלתן-
המקום האחרון בו הייתן-
הבקשה האחרונה שביקשו מכן-
הסרטון האחרון בו צפיתן-
הסמיילי האחרון בו השתמשתן-
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש-
הדבר הבא שיש לכן לעשות-
התמונה האחרונה שהעליתן-
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן-
הדבר האחרון שהצחיק אתכן-
הכאב האחרון שחשתן-
הדבר האחרון שהעסיק אתכן-
האדם האחרון לו חיכיתן-
התכנית האחרונה שראיתן-
הכתבה האחרונה שקראתן-
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו-
הפעם האחרונה בה התקלחתן-
הדבר האחרון שאכלתן-
הדבר האחרון ששתיתן-
שעה נוכחית-

לצפיה ב-'מסתבר שאני בעיצומו של פרץ שיעמום'
מסתבר שאני בעיצומו של פרץ שיעמום
04/07/2009 | 19:28
3
שעה נוכחית- 19.17
מה שלומכן כרגע? טוב תודה
הדבר האחרון שעשיתן- אירגנתי תיק למחר
האדם האחרון שראיתן- אבא
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- עמיתי
האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אבא
האדם האחרון שהתקשר אליכן- אמא
האדם האחרון שהתקשרתן אליו- אורן
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- הגר ודן כנראה...חחח
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- פעם אחרונה שהתפרדתי זה היה במדצים והאמת, לא היה שום חיבוק.
האדם האחרון עליו חשבתן- גילגילגול
השיר האחרון שנתקע לכן בראש- בואי נעזובבב כי בלה בלה בלה בלה בלה..
השיר האחרון ששמעתן- Cocoon - jack johnson
המקום האחרון בו הייתן- חוץ מבבית? מעברות..
הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לשלוח משהו לדוד שלי
הסרטון האחרון בו צפיתן- ריקוד בנים בטקס סיום בקורס
הסמיילי האחרון בו השתמשתן- (((:
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- שבא לי לעשות משהו, אם זה כולל ת"א אז בא לי כפליים ואם זה כולל הופעה אז בא לי כפול מליון (יש הצעות?)
הדבר הבא שיש לכן לעשות- לסיים להכין תיק למחר
התמונה האחרונה שהעליתן- מהחתונה
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- התרגשות
הדבר האחרון שהצחיק אתכן- ארוחה משעשעת ביותר אצל משפחת כתר
הכאב האחרון שחשתן-אהה.. הכאב גרון אחרי כל הצעקות
הדבר האחרון שהעסיק אתכן-אחרי העיסוקים לפני החתונה העולם נראה רגוע יותר
האדם האחרון לו חיכיתן- לא משנה מי (אולי כן אבל לא בטוח..) אבל מה שאני יודעת זה שיותר אני לא אחכה לו
התכנית האחרונה שראיתן- פרוייקט מסלול. או יהההה
הכתבה האחרונה שקראתן-על איזה תינוק בן שנתיים מסין שמכור לסיגריות. מחריד.
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- שיבוצים?
הפעם האחרונה בה התקלחתן- היום בבוקר
הדבר האחרון שאכלתן- סוכרית פז
הדבר האחרון ששתיתן- מיץ תפוזים
שעה נוכחית- 19.27
לצפיה ב-'..'
..
05/07/2009 | 02:51
2

שעה נוכחית- 2:46
מה שלומכן כרגע? בסדר
הדבר האחרון שעשיתן- ניסיתי לישון..
האדם האחרון שראיתן- אבא
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- אממ.. לא זוכרת
האדם האחרון שהתקשר אליכן- ניב
האדם האחרון שהתקשרתן אליו- הילי
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- אף אחד
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- וואי גם לא יודעת
האדם האחרון עליו חשבתן- אממ..
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- וואי זה שאלון מתקיל,אני לא יודעת
החלום האחרון שאתן זוכרות- חלמתי על רוני לפני כמה ימים..חח
השיר האחרון שנתקע לכן בראש- לא פוגע-הדורבנים..חח
השיר האחרון ששמעתן- אין שמחים בלילה-אביב גפן
המילה האחרונה שאמרתן-ביי
המתנה האחרונה שקיבלתן- קרם
המקום האחרון בו הייתן- רעננה
הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לבוא לאפטר פארטי חח..
הסרטון האחרון בו צפיתן-לא רואה סרטים
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- מה אני עושה לגבי מחר
הדבר הבא שיש לכן לעשות- לישון:\
התמונה האחרונה שהעליתן- אנערף
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- אבא
הדבר האחרון שהצחיק אתכן- ניב
הכאב האחרון שחשתן- ראש
הדבר האחרון שהעסיק אתכן- איך אני קמה בבוקר מחר
האדם האחרון לו חיכיתן- אממ..
התכנית האחרונה שראיתן- מסודרים
הכתבה האחרונה שקראתן- כתבה בעיתון בפריז.. אבל רק לפי התמונות..חח
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- מסיבת סיום
הפעם האחרונה בה התקלחתן- היום בערב
הדבר האחרון שאכלתן-אממ עוגייה כזו
הדבר האחרון ששתיתן-לימונענע :)
שעה נוכחית- 2:51
לצפיה ב-'יאללה אני כבר בשוונג'
יאללה אני כבר בשוונג
05/07/2009 | 02:53
2

שעה נוכחית- 02:43
מה שלומכן כרגע? נחמד :)
הדבר האחרון שעשיתן- ישבתי בחוץ עם שני ידידים שלי שחרפנו לי ת'צורה. ><
האדם האחרון שראיתן- אליעד ושגיא. [הידידים]
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- מיכלי
האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אליעד ושגיא? חח זה יחזור עוד הרבה?
האדם האחרון שהתקשר אליכן- אליעד
האדם האחרון שהתקשרתן אליו- גל
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- ענברי עם הטלפון הזה
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- אהרוני.
האדם האחרון עליו חשבתן- ....
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- גל
החלום האחרון שאתן זוכרות- חזרתי אתמול הביתה, וחלמתי כאילו שחזור של מה שהיה עם חברים שלי חח זה היה מוזר. וקצת מעוות ><
השיר האחרון שנתקע לכן בראש- "מה עשיתי" -סינרגיה XD
השיר האחרון ששמעתן- "מה עשיתי"-סינרגיה דיי נו זה על שאפל.
המילה האחרונה שאמרתן- 'זונות'
המתנה האחרונה שקיבלתן- מצית של בוב מארלי, אתמול מאליעדי
המקום האחרון בו הייתן- מחוץ לבית שלי.
הבקשה האחרונה שביקשו מכן- להיות בקשר פףף.
הסרטון האחרון בו צפיתן- 'הכי טוב בבית' עם מתיו מקונהי.
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- איך הוא יכול לכתוב שהוא מתאהב שוב ועוד בפייסבוק /:
הדבר הבא שיש לכן לעשות-  להעתיק את הלו"ז של השבוע ליומן.
התמונה האחרונה שהעליתן- שלי, שפוכה לחלוטין אחרי ליטר בירה. [ראה סיכום שבוע]
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- הסיבות שאני בוכה מהן לרוב לא הגיונויות.. אז עזבו.
הדבר האחרון שהצחיק אתכן- תגובה כלשהי בפייסבוק.
הכאב האחרון שחשתן- אני מרגישה הרבה דברים בתקופה המשוגעת הזאת, יכול להיות שגם כאב, כבר לא יודעת להבדיל.
הדבר האחרון שהעסיק אתכן- להכין לעצמי משו לאכול
האדם האחרון לו חיכיתן- שהוא יגיב בחזרה.
התכנית האחרונה שראיתן- 'סרוגים'
הכתבה האחרונה שקראתן- משו על שן במקום עין
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- מחר בערב- אללה כנרת
הפעם האחרונה בה התקלחתן- לפני שעתיים.
הדבר האחרון שאכלתן- לחמנייה עם קוטג'
הדבר האחרון ששתיתן- בירה שחורה
שעה נוכחית- 02:52
לצפיה ב-''
05/07/2009 | 17:26
1
שעה נוכחית-17:20
מה שלומכן כרגע?מתנדנד
הדבר האחרון שעשיתן- שטפתי ידיים
האדם האחרון שראיתן- אחי
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- דני
האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות- אחי
האדם האחרון שהתקשר אליכן- אחי
האדם האחרון שהתקשרתן אליו-  גלית
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- נראה לי שגלית
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- אני עדיין מחפשת
האדם האחרון עליו חשבתן- סודי
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו-
החלום האחרון שאתן זוכרות-  חח חלום על טאובר ועמית ארז
השיר האחרון שנתקע לכן בראש- אבות ובנים
השיר האחרון ששמעתן- ראש בחול
המילה האחרונה שאמרתן- מה
המתנה האחרונה שקיבלתן- פרחים
המקום האחרון בו הייתן- שכנים חח
הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לתלות את הכביסה
הסרטון האחרון בו צפיתן- על קו המים
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- עברי בבארבי
הדבר הבא שיש לכן לעשות- להתבטל
התמונה האחרונה שהעליתן- לא זוכרת
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- אכזבה
הדבר האחרון שהצחיק אתכן- אסי עזר
הכאב האחרון שחשתן- כאב בטן
הדבר האחרון שהעסיק אתכן-
האדם האחרון לו חיכיתן-
התכנית האחרונה שראיתן- בברלי
הכתבה האחרונה שקראתן- ילדת פרא ב-7 ימים לפני כמה שבועות
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו-עברי בבארבי
הפעם האחרונה בה התקלחתן- אתמול בערב
הדבר האחרון שאכלתן- פיצה
הדבר האחרון ששתיתן- קולה
שעה נוכחית- 17:25
לצפיה ב-'יאללה:)'
יאללה:)
08/07/2009 | 00:20
1
שעה נוכחית-00:15?
מה שלומכן כרגע?בסדר..
הדבר האחרון שעשיתן-טלפון
האדם האחרון שראיתן-כרמל
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר-הדסי
האדם האחרון שדיבר אתכן במציאות-כרמל
האדם האחרון שהתקשר אליכן-גל
האדם האחרון שהתקשרתן אליו-גל
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים-הילי
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם-גל
האדם האחרון עליו חשבתן-אמא
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו-הילי נראה לי
החלום האחרון שאתן זוכרות-לא חשוב חח
השיר האחרון שנתקע לכן בראש-משהו מהיירספריי
השיר האחרון ששמעתן-כנ"ל חח
המילה האחרונה שאמרתן-ביי חח
המתנה האחרונה שקיבלתן-מכתבי טיסה נחשב?
המקום האחרון בו הייתן-המיטה שלי
הבקשה האחרונה שביקשו מכן-תתקשרי בשבע וחצי
הסרטון האחרון בו צפיתן-חח האנה מונטנה בטיסה
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש-אני מפחדת
הדבר הבא שיש לכן לעשות- טלפונים ושטויות
התמונה האחרונה שהעליתן-לא זוכרת חח
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן-משפחה
הדבר האחרון שהצחיק אתכן-אחותי
הכאב האחרון שחשתן-
הדבר האחרון שהעסיק אתכן-לא יודעת נו..
האדם האחרון לו חיכיתן-אבא
התכנית האחרונה שראיתן-אממ קצת ממסודרים
הכתבה האחרונה שקראתן-משהו על המנהלת בצפר שלי
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו-יום שישי
הפעם האחרונה בה התקלחתן-לפני כמה שעות
הדבר האחרון שאכלתן-מקופלת
הדבר האחרון ששתיתן-קולה זירו
שעה נוכחית-00:20
לצפיה ב-'אני גם רוצה! '
אני גם רוצה!
09/07/2009 | 13:06
3
שעה נוכחית-12:59
מה שלומכן כרגע? סביר
הדבר האחרון שעשיתן- ראיתי טלויזיה?....
האדם האחרון שראיתן- אבא
האדם האחרון שהתכתבתן איתו במסנג'ר- שחלב
האדם האחרון שהתקשר אליכן- גל
האדם האחרון שהתקשרתן אליו- זהבית
האדם האחרון ששימח אתכן עד השמיים- גל, עם SMS הכי מרגש בעולם.
האדם האחרון שחיבק אתכן שניה לפני שהתפרקתם- לא התפרקתי, אבל גל.. לפני שהוא עזב.
האדם האחרון עליו חשבתן- גיל
האדם האחרון שאמרתן לו שאתן אוהבות אותו- גל [וואו הוא מככב פה]
החלום האחרון שאתן זוכרות-וואי... שום מושג.
השיר האחרון שנתקע לכן בראש- ראש בחול
השיר האחרון ששמעתן-משהו בגלגלצ שניה לפני שנרדמתי..
המילה האחרונה שאמרתן- בסדרר
המתנה האחרונה שקיבלתן- הממ.... לא זוכרת
המקום האחרון בו הייתן- חוץ מהבית... אצל גל.
הבקשה האחרונה שביקשו מכן- לאסוף כסף למשהו כיתתי.. לא הלך.
הסרטון האחרון בו צפיתן- הקליפ של לא פוגע של הדורבנים
המחשבה האחרונה שרצה לכן בראש- ששיעשעתי עת עצמי עם ה
הדבר הבא שיש לכן לעשות- מסיבת סיום כיתתית בערב. אה, וללכת לראות דירה עם אבא.
התמונה האחרונה שהעליתן- אחת מהנשף
הסיבה האחרונה בגינה בכיתן- לא יודעת... אני בוכה יותר מדי בזמן האחרון.
הדבר האחרון שהצחיק אתכן- לא זוכרת.... בטח משהו מהערב של שלשום עם החברים
הכאב האחרון שחשתן- בחזה
הדבר האחרון שהעסיק אתכן- הממיר המעצבן של הוט.
האדם האחרון לו חיכיתן- עדי, שתתקשר
התכנית האחרונה שראיתן- פרויקט מסלול [המקורי!]
הכתבה האחרונה שקראתן- אממ... לא זוכרת... בטח משהו שקשור למוזיקה
האירוע ההכי קרוב שאתן מחכות לו- המסיבת סיום כיתתית היום בערב ומחר הקלטות משפחתיות ומסיבה.
הפעם האחרונה בה התקלחתן- אתמול
הדבר האחרון שאכלתן- לחמניה ממש טעימה
הדבר האחרון ששתיתן- דיאט קולה כמובן
שעה נוכחית- 13:05
לצפיה ב-'"הבטחתי לך, קיימתי לי.."'
"הבטחתי לך, קיימתי לי.."
04/07/2009 | 01:12
4
8
כבר עברנו על זה שמותר לצטט כפיר בפורום... נכון?

אז בואו נסכמ"ש.
והפעם בסכמ"ש, אייקונים חדשים! (ה"בבקשה" חדש, נכון?)

החוויה הטובה ביותר של השבוע:
החוויה שביאסה::
הפתעת השבוע:
תמונה שבועית
שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מישהו אחר:
אלבום השבוע:
אמן השבוע:
קניה שבועית:
הבנאדם שעשה את השבוע:
פאדיחת השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מטרות לשבוע הבא:
חששות לגבי שבוע הבא?

נכון אתן גאות בי שהצלחתי להפוך את הסדר?! זה ממש קשה לי

ובהזדמנות זו אגיד שמחר בערב אני יוצאת לשבועיים בת"א (עם סופ"ש בבית באמצע), ואני לא בטוחה שיהיה לי אינטרנט. אני הולכ לקורס מחול מגניב כזה אז דבר ראשון מי שרוצה לפגוש אותי שתרים טלפון (כבר דיברתי עם חלקכן).. ו... שמרו על הפורום והכל, פליז. בשבילי.

וזהו, אוהבת.
עמית.
לצפיה ב-'קולולולוו'
קולולולוו
04/07/2009 | 19:10
החוויה הטובה ביותר של השבוע: חתונהההההההההההההההה
החוויה שביאסה:: לחזור מהקורס מוקדם
הפתעת השבוע: דני עוזב את פלורנטין
תמונה שבועית כל התמונות מהחתוננננה
שיר השבוע, יואב: שמור
שיר השבוע, מישהו אחר: מממ כל מיני של איתמר.. והקאבר שהוא עשה..
אלבום השבוע: איתן שפירא
אמן השבוע: איתמר מאירי
קניה שבועית: אההההה..
הבנאדם שעשה את השבוע: גילגילגול, דני, משפחת כתר ומשפחת גל וכל הקומונה וענבר ואיתמי ו... ואואואהאהאההה כל הפרוז'קטורים ו.. אווה איזה שבבבבוע
פאדיחת השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: חזרה לדרררררום
מטרות לשבוע הבא: לנוח ()
חששות לגבי שבוע הבא? לא הייתי מלא זמן בדרום, אולי יהיה לי קצת רע, או קשה.. וחם.. ו... דברו איתי, אה?
לצפיה ב-'שניה לפני שיוצאת...'
שניה לפני שיוצאת...
04/07/2009 | 19:20
1
1
החוויה הטובה ביותר של השבוע: הילי וטרגר, נימנים, ארוחת בוקר עם ירדן, לדבר איתו, הופעה של ההרכב,לדבר עם עופר, סידרתי את החדר
החוויה שביאסה: שיחה קצת כבדה:/ דברת...
הפתעת השבוע: עופר
תמונה שבועית: נווווו אין לי כח
שיר השבוע, יואב: וואי הרבה... "כך או כך", "קשה לי לוותר", "מבקש רחמים", "מה יהיה כשתלכי"..
שיר השבוע, מישהו אחר: "צליל מכוון" - צליל מכוון, "מליוני אנשים" - החברים של נטשה, "ראש בחול", "והלילה יעבור לו", "לבד", "עצוב" - כפיר.
אלבום השבוע: כפיר, יואב, החברים של נטשה בהופעה, יצחק קלפטר.
אמן השבוע: כפיר...
קניה שבועית: תמונות (פיתוח), מסגרות
הבנאדם שעשה את השבוע: עופר, נימרוד, אורי, נדב, הילי, טרגר..
פאדיחת השבוע: באוטובוס בכרמיאל.. איי איי
תוכניות לשבוע הבא: קורס קיץ!!, נדב, מסיבת סיום של י"ב.
מטרות לשבוע הבא: להנות, לא להתבאס, לא להתבלבל באוטובוסים ולהאבד בת"א... לעשות חיים!
חששות לגבי שבוע הבא? חחח שאני אאבד בת"א אופייני לי><

שבוע מהמם חברות!
לצפיה ב-'מאמי לא הספקתי לדבר איתך היום!'
מאמי לא הספקתי לדבר איתך היום!
05/07/2009 | 02:10
2
אני אתקשר אליך השבוע, חסר לך שלא תעני.
לצפיה ב-'בנים זה עם זבל. '
בנים זה עם זבל.
05/07/2009 | 02:40
2
החוויה הטובה ביותר של השבוע: עמיתי בכרמיאל, ישב"צ ממש מצחיקה בארומה, טקס סיום של מחזור ט"ז המדהימים, צוות שטותית, פרנקלין וכו' אחרי הטקס, אומנות בקפה עם אהרוני ואליעד, ואתמול השישי הכייייייי מדהים שיש D:
החוויה שביאסה:: הלילה שבין שלישי לרביעי, והמון אנשים טיפשים היום. ><
הפתעת השבוע: העניין עם אייל, אירוני כ"כ.
תמונה שבועית
שיר השבוע, יואב: קרן אור. זה תמיד זה.
שיר השבוע, מישהו אחר: כל השירים מהטקס, קולדפליי, הרי את משוחררת- איתי פרל, יותר טוב כלום מכמעט, באבש"ה-עברי
אלבום השבוע: באבש"ה
אמן השבוע: עברי לידר ודולפליי
קניה שבועית: המון לקיםםםםם
הבנאדם שעשה את השבוע: וואי כ"כ המון. אבל בעיקר- ענברי, אליעד ואספי :)
פאדיחת השבוע: אתמול, שישי פאדיחות פשוט. זה מה שקורה אחרי ליטר בירה [ראה התמונה שהעלתי]
תוכניות לשבוע הבא: ים עם חברים, המון ישיבות, בדיקות לצבא, המון ימי עבודה, לקחת מכשיר מסלקום, ענברי חוזרת מלונדון, להעביר פעולה ולעבור פעולה, ובסופ"ש- עבריייייי
מטרות לשבוע הבא: לעבור אותו בשלום. לשמור על השפיות.
חששות לגבי שבוע הבא? שאני לא אעבור אותו בשלום?

הודגש באמצעות מדגישומטיק
לצפיה ב-'missFlag המופע הפותח של קולדפליי!'
missFlag המופע הפותח של קולדפליי!
04/07/2009 | 18:31
4
זאת הכותרת שאנחנו בונים עליה כאן בארץ, וזה אפשרי!
כמו שאתם יודעים, קולדפליי באים לארץ ב30 לספטמבר [בתקווה גדולה שאכן לא יהיו שינויים של הרגע האחרון], ולדעתנו המופע הכי מתאים לחמם אותם יהיה כמובן: missFlag!
מיספלאג היא להקת אינדי ישראלית-ירושלמית, היא עושה מוזיקה מצויינת שאי אפשר שלא להתמכר אליה, והם הלהקה המושלמת לחמם את קולדפליי האגדיים.
אז איך אתם יכולים לעזור לנו להגשים את החלום?
הצטרפו לקבוצה הזו בפייסבוק, ועזרו לנו להפיץ אותה...אפילו רק קצת:
http://bit.ly/9kh6o
וגם אם אתם לא סגורים על עצמכם, תצטרפו בכל זאת...לא יזיק לאף אחד .

וכדי לשמוע את המוזיקה של הלהקה המדוברת, להתעדכן בהופעות וסתם להנות:

http://www.myspace.com/missFlag

http://www.facebook.com/missFlag

Join us if you have love in your heart!!!
לצפיה ב-'הקשב פורום!'
הקשב פורום!
01/07/2009 | 21:07
7
11
קלטתם את האייקונים ההזויים החדשים?

אוקיי חברות! אני רוצה לקבוע סמינר צפון לפורום (חהחהP:)! אוקיי?!

אחרי שחשבתי על כל התאריכים וחישבתי את כל הנסיבות, הגעתי אל התאריכים האלו:

19-22.7. אני צריכה שכולכן תכתבו יומיים מתוכם שהכי טוב לכן או שלא איכפת לכן, או שאתן לא יכולות בכלל ורעיון אחר לתאריך הולך?

אז יאללה, בואו ננסה לעשות את זה.

לצפיה ב-'כרגע אין לי בעיה עם התאריכים האלה... '
כרגע אין לי בעיה עם התאריכים האלה...
02/07/2009 | 06:41
3
מקווה שגם לא תהיה.

לצפיה ב-'קצת בעיתיים התאריכים האלה =/'
קצת בעיתיים התאריכים האלה =/
02/07/2009 | 14:20
1
1
זה הימים האחרונים שלפני הצפונבורי ויהיו לי מלא ימי עבודה... אני מעדיפה יותר בכיוון של תחילת אוגוסט
לצפיה ב-' גם לי יהיה צפוף..'
גם לי יהיה צפוף..
02/07/2009 | 19:47
5
אבל אם אין תאריכים אחרים, אני אנסה ממש לדחוס את זה
לצפיה ב-'ענברי מוסרת את אהבתה...'
ענברי מוסרת את אהבתה...
03/07/2009 | 20:50
3

דיברתי עם ענברי היום איזה 5 דק' בטלפון, היא אמרה לי למסור לכולכן שהיא מתגעגעת!
שהיא אוהבת אתכן הכי בעולם!

לצפיה ב-'גם לי זה לא כזה נוח..'
גם לי זה לא כזה נוח..
09/07/2009 | 19:37
1
מקווה לאופציה יותר נוחה אם אין אני אשתדל ממש..אבל לא יכולה להבטיח כלום..
לצפיה ב-'טוב יפות... נראה לי שהימים האלה באמת לא ילכו.'
טוב יפות... נראה לי שהימים האלה באמת לא ילכו.
11/07/2009 | 12:34
1
1
צריך להתחיל לחשוב על אוגוסט נראה לי... אבל נטוש מתחילה ש"ש ב-9, אז בואו ננסה למצוא יומיים עד אז.

דברו איתי על ה-29.7 עד ה-9.8... אולי אולי אם נמצא סופ"ש טוב טרגר אולי במקרה תצא ובמקרה תרצה לקפוץ? הלוואי שאיכשהו נמצא זמן איכות עם כולן... כמובן שזה יהיה ממש קשה.

יאללה דברו איתי.
לצפיה ב-'אני הכי בעד אמצע שבוע בתחילת אוגוסט'
אני הכי בעד אמצע שבוע בתחילת אוגוסט
11/07/2009 | 12:47
1
סופ"ש אני צריכה להיות ביבנה.......
לצפיה ב-'"לכבוד הקיץ שהגיע, כתבתי שיר..."'
"לכבוד הקיץ שהגיע, כתבתי שיר..."
29/06/2009 | 22:10
7
19
טוב, אולי לא שיר, אבל לפחות שאלון

אז כמו תמיד, קצת בדיליי, אני פותחת את שאלון הקיץ

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו?
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?
אוהבת קרטיבים?
ים או בריכה?
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים?
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ?
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?

יאללה בנות שיהיה קיץ כייפי ומשוגע, ואל תשכחו לשתות הרבה מים!
לצפיה ב-'יש לי לק אדום ויש לי לק אדום!'
יש לי לק אדום ויש לי לק אדום!
30/06/2009 | 17:13
1

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? אני מתה על קיץ במיוחד על זה שאני משתזפת ואז אנשים כבר לא מסתנוורים ממני :) בכלל אווירה כיפית באוויר..
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? חופש חופש חופש.
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? כפכפים אני צריכה לקנות. כל השאר יש.
אוהבת קרטיבים? כן מדיי פעם.
ים או בריכה? איך אפשר להשוות. ברור שים זה ה-דבר.
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? הרבה צופים, ים, חברים, הופעות, ת"א, אלכוהול, ולהתגייס.
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? "כשיקיץ יבוא" של עברי.. זה השיר קיץ האולטימטיבי שלי...
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? הוליווד הילס, כי תמיד קיץ שם, בערך.

הודגש באמצעות מדגישומטיק
לצפיה ב-'גם לי יש לק אדםו וגם לי יש לק אדווום!!!'
גם לי יש לק אדםו וגם לי יש לק אדווום!!!
30/06/2009 | 18:22
2
אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? שונאת קיץ. איכ. חם, לח ומגעיל. הכי טוב בקיץ זה כמו שהילי אמרה, יורד קצת הסנוור
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? בעיקר עובדת, אבל לא בדיוק.. נו.. עדיין שנת שירות, אחרי הכל..
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? מצויידת
אוהבת קרטיבים? בהחלט!
ים או בריכה? ים
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? חודשיים אחרונים של הגרעין
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? אווה, כל השירי קיץ של הגן..
לצפיה ב-'וגם לי יש לק אדום וגם לי יש לק אדום'
וגם לי יש לק אדום וגם לי יש לק אדום
30/06/2009 | 23:07
4
אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו?ממש ממש אוהבת..את כל החופש והרגוע וכיף נו:)
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?ח-ו-פ-ש. הגיע הזמן, לא?
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?לגמרי רק עוד טיפה בגדים ומסודרת לגמרי
אוהבת קרטיבים?כן זה נחמד:)
ים או בריכה?אממ שניהם..תמיד זה היה בריכה אבל לאחרונה זה גם ים
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים?אממ בעיקר להיות בחופש ולהנות..אין לי כוח לכתוב את הכל
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ?First time של לייפהאוס
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?חח נו יש מלא..די..
לצפיה ב-'לא לא! זה לא קורה! גם לי יש לך אדום!'
לא לא! זה לא קורה! גם לי יש לך אדום!
30/06/2009 | 23:54
2
וואי מטורף מה שהולך פה בטח אצלכן זה יפה.. אני מורחת ממש כושל>< אבל אני עדיין מתה על זה.

אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? האמת שפעם שנאתי היום אני יותר בסדר איתו... אני אוהבת שאור עד מאוחר ושיש אווירה ספונטנית כזאת וללכת כל הזמן עם שמלות ושיש חופש וכאלה...
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? חופש טוטאלי
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? בגד ים יש, משקפי שמש יש אבל אני צריכה חדשות דחוף, כפכפים אני לא אוהבת אבל סנדלים אני צריכה חדשות... חח קיצר יש קצת שופינג לעשות
אוהבת קרטיבים? בואנה אני חיה על קרטיבים כרגע אבל לא קרטיב לימון של קייטנות כזה טעמקור ומגנום וכאלה...
ים או בריכה? ים ים... בריכות ממש מגעילות אותי לאחרונה. ממש.
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? קורס קיץ מחול (שבועיים בת"א.. אני.. הייתן מאמינות?), מסע חופים ט' ארצי, מחנה אחרון של חוג"ס, סמינר אלטרנטיבי, סדנת עיתון, הופעות, סופש שלכן אצלי אהמ! ולעבור חדר... אח אח
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? השיר שציטטתי בכותרת של גזוז... ו"הקיץ יבוא" של עברי, וכל מיני להיטי אבא בגלל "מאמא מיה" שזה ממש סרט קייצי, ו"חם מידי בלוז" של דן הופרט ו"summertime"... ואיך לא, להיט הילדים המטורף "חכם בשמש"
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? אז כאמור "מאמא מיה" ויש סידרה אמריקאית ממש מפגרת שאני לא זוכרת איך קוראים לה שגם מזכירה לי.. סדרת כוסיות וחתיכים שגרים על הים וכל היום בוגדים אחד בשני
לצפיה ב-'טוב, לי מממממממש אין לק אדום(:'
טוב, לי מממממממש אין לק אדום(:
01/07/2009 | 13:14
3
אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? הכל! ים, חום, שמש, אבטיח, קרטיבים, לשבת באמצע הלילה בחוץ ונעים, הכל!
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?בקיץ הזה אלבד ירוק ואשרת את המדינה(:
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?הכללל
אוהבת קרטיבים?מאדדד
ים או בריכה?יםםםםםםםםםםםםםםםם
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים?לא רק לחודשיים, אלא ל24 חודשים הקרובים, צה"ל
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ?"קיץ" "ים"
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?לא עולה לי...
לצפיה ב-'חח. לי יש לק ורוד מתקלף '
חח. לי יש לק ורוד מתקלף
02/07/2009 | 06:40
1
אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו?אוהבת בעיקר את הקטע של החופש והימים הארוכים. שונאת אבל כשחם
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו?מקווה לעבוד קצת, ו..זהו.
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים?אמממ כן..אפשר לומר..
אוהבת קרטיבים?בטח
ים או בריכה? בריכה
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? אמממ.. לבלות עם חברים, לנצל את החודש הזה טוב טוב, לעבור דירה איכשהו בין כל הבלגן, ו... סמינר פתיחה
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? חחח שניים- אחד: "שיואו איזה כיף הקיץ בא, בא בא בא בא בא בא" ו"הכל אני יכול בחופש הגדול..."
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה?

קיץ שמח!
לצפיה ב-':)'
:)
03/07/2009 | 16:03
1
אז... אוהבת את הקיץ? מה את אוהבת בו? לא
את בחופש בקיץ הזה או שעובדת/לומדת/משהו? בסוף מתגייסת מעט עובדת
מצויידת לקיץ? בגד ים, משקפי שמש, כפכפים? לא
אוהבת קרטיבים? לא
ים או בריכה? אם כבר ים
מה התוכניות שלכן לחודשיים הקרובים? לעבוד  להנות ולהתגייס
איזה שיר הכי מזכיר לכן את הקיץ? הכלל הכל אני יכול כי זה החופש הגדולל
איזשהו סרט/סדרה שמזכיר/ה? שמש
לצפיה ב-'אבל... צריך גם לסכמ"ש'
אבל... צריך גם לסכמ"ש
27/06/2009 | 00:34
3
6
אז בואו נא(:

והיום, איך לא, סכמ"ש ענברי

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, מישהו אחר:
אלבום השבוע:
אמן השבוע:
התמונה הפייתית של השבוע:
המזון הפייתי של השבוע:
החוויה הכי קסומה:
החוויה הכי לא פייתית:
המשפט שעשה לי את השבוע:
האם מתאים לי סופ"ש צפוני ביולי או באוגוסט?
ושאלת השאלות!!! פיית השבוע:

שתהיה לכולנו שבת קסומה מלאה ביופי
ושבוע מלא בספירלות של אור, אהבה ובעיקר פיות!

תמונה לקוחה מ:http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=207005&blogcode=3220477
לצפיה ב-'"את עכשיו ישנה כמו פיה עצובה..'
"את עכשיו ישנה כמו פיה עצובה..
27/06/2009 | 01:52
2
שגנבו לה את כל הקסמים..."|פיה

שיר השבוע, יואב: קשה לי לוותר לך הפעם זה כואבבבבב.....
שיר השבוע, מישהו אחר:בין החלומות-דור דניאל, שיר הפתיחשל הוליווד הילס, הרבה סינגל מאלט, באבש"ה-עברי לידר
אלבום השבוע: באבש|ה-עברי
אמן השבוע: עברי
התמונה הפייתית של השבוע:
המזון הפייתי של השבוע: בייגלה? ליד הבירה.
החוויה הכי קסומה: ים עם טרגר, פרנקלין פעמיים, פעולה, השיחה איתו בפאבליק, ושזה חזר....
החוויה הכי לא פייתית: רגשות מעורבים.. עדיין..
המשפט שעשה לי את השבוע: "תודה שאת קיימת, אוהב :)" כפרע על החיים שלו!!!11
האם מתאים לי סופ"ש צפוני ביולי או באוגוסט? אוגוסט. אין לי זמן לנשום ביולי.
ושאלת השאלות!!! פיית השבוע: אממממ אין אחת כזאת............................... סתם.... נו הזאתי איך קוראים לה................ ע-נ-ב-ר-י!|פיב|

הודגש באמצעות מדגישומטיק
לצפיה ב-'עמיתי אני אוהבת אותך! כפרעלייך'
עמיתי אני אוהבת אותך! כפרעלייך
28/06/2009 | 15:26
4
שיר השבוע, יואב:כל מה שיכולתי
שיר השבוע, מישהו אחר:מליון שירים..
אלבום השבוע:קצת זלא"ד(:
אמן השבוע:ע-ב-ר-י
התמונה הפייתית של השבוע:חח:$
המזון הפייתי של השבוע:אמממ פיינקקים ופיצה וסלט
החוויה הכי קסומה:אממ עברי בזאפה ועוד כל מיני שטויות.
החוויה הכי לא פייתית:חצי משלישי..
המשפט שעשה לי את השבוע:"רק התקשרתי להגיד שאני מקווה שאת זוכרת"
האם מתאים לי סופ"ש צפוני ביולי או באוגוסט?חחח אמרתי כבר שאוגוסט:) יולי מפוצץ בדברים..
ושאלת השאלות!!! פיית השבוע:^___^
לצפיה ב-'העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה'
העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה
29/06/2009 | 21:49
1
שיר השבוע, יואב: שמור
שיר השבוע, מישהו אחר: נופל וקם, לומדת לעוף
אלבום השבוע: האייפוד שלי שכיכב בטרוף בשבועיים האחרונים.
אמן השבוע: סביר להניח שכל כוכבי הפרוז'קטור - הדורבנים, הדג נחש, מוקי, שבק
התמונה הפייתית של השבוע: בקרוב, כשכל החבר'ה יחזרו מהמדצים..
המזון הפייתי של השבוע: איכ, חדר אוכל בצפית.
החוויה הכי קסומה: הסמינר! אכ..
החוויה הכי לא פייתית: לעזוב לפני הסוף
המשפט שעשה לי את השבוע: "במדצים אני תמיד בא לפרוז'קטור. פ-ר-ו-ז'-ק-ט-ו-ר, מתחם איכותי לחיים!"
האם מתאים לי סופ"ש צפוני ביולי או באוגוסט? אהה, בתקווה שאני אהיה בבית..
ושאלת השאלות!!! פיית השבוע: הפרוז'קטורים.
לצפיה ב-' בנות, יש לי רעיון מהפכני'
בנות, יש לי רעיון מהפכני
23/06/2009 | 14:53
17
8
האמת שכבר מלא זמן אני רוצה להזמין את כולן אליי לסופ"ש... דיברתי על זה אפילו עם חלקכן... ואני חושבת שהחופש זה הזמן האידיאלי לעשות את זה.

לא יודעת, השנה האחרונה הייתה עמוסה כזו פתאום, ובקושי היה לי זמן לשבת על המחשב ולדבר, הופעות בכלל... היו חלום רטוב. וחוץ מועידות מטורפות שאנחנו חייבות להחזיר, וחוץ מהופעות פעם בכמה זמן שבטח יהיו עכשיו, בא לי זמן איכות כמו שצריך.
חוץ מזה, אני חושבת שרק ענברי, טרגר והילי היו בבית שלי... שזה דבר בעייתי מאוד, וממילא אף פעם לא תצטרכו לישון אצלי אחרי הופעה או משהו (אלא אם כן הקפה בכפר ישיקו ליין הופעות מטורף), והצפון מ-מש יפה ולרובכן לא יוצא להיות בו הרבה חוץ מטיולים שנתיים או משו...
קיצר! יש לי הרבה סיבות! אז אם אתן חושבות שבא לכן.. או שאתן אפילו ממש מתלהבות.. אז תגיבו, תדברו איתי, ונארגן את זה...

ואם אני סתם נשמעת לכן מטומטמת ומתלהבת, אז לא משנה...

וזהו. ויש גם אוף, אז תעשו שטויות ובלאגנים.

נשיקות.
לצפיה ב-'אני לגמרי בעד '
אני לגמרי בעד
23/06/2009 | 20:44
1
למרות שאין לי הרבה סופ"שים עד היציאה לש"ש ככה שזה יכול להיות קצת מסובך, אבל אם אני אוכל להגיע- אני הכי שם בעולם.
וד"א, בגלל שזה חופש, אפשר לעשות את זה גם באמצ"ש קטן

עמיתי, אני מתה עלייך ואת מדהימה מדהימה, ואני מתגעגעת אלייך בטירוףףף!!!!!!!
לצפיה ב-'אוך כפרה אחת'
אוך כפרה אחת
23/06/2009 | 22:19
2
גם אני מתגעגעת נורא...

אם יהיו עוד כמה תגובות אני אתחיל לבדוק תאריכים
לצפיה ב-'ועוד שיתוף קטן'
ועוד שיתוף קטן
23/06/2009 | 22:20
היום פורסם מאמר שלי לראשונה לא בעיתון של ביה"ס...

אז... מזל טוב

http://www.dugrinet.co.il/he/4322/story/2009/june/...

אתן מוזמנות לקרוא
לצפיה ב-'זה רעיון מעולה.'
זה רעיון מעולה.
24/06/2009 | 00:27
2
2
רק היום אני וענברי דיברנו על זה שיכול להיות ממש מצחיק לעשות מסיבת פיג'מות של כל התפוזניקיות נספר צ'יזבטים וכאלה

בקיצור אני לגמרי בעד
נראה אם אני יכולה בתאריכים בתציעי..
רק בעיה אחת- אני לא בטוחה שיהיה לי איך להגיע
אני גרה ממש רחוק כמו שאת יודעת וזה.. קיצר נראה כבר מה יהיה..

סתםםםםםםםםם.
אני שם. ואני מתגעגעת לכולכן.
לצפיה ב-'קו 12 בייבי'
קו 12 בייבי
24/06/2009 | 00:30
2
הקו האגדי.. סתם סתם...

(כן כן הילי את שנונה ואני אוהבת אותך.
)
לצפיה ב-'ומה אנחנו נגיד?'
ומה אנחנו נגיד?
25/06/2009 | 11:07
1
לצפיה ב-'אני בעד... תעדכנו אותי מה קורה'
אני בעד... תעדכנו אותי מה קורה
25/06/2009 | 11:07
1
לצפיה ב-'חח באמת אני והילי דיברנו על זה בדיוק'
חח באמת אני והילי דיברנו על זה בדיוק
25/06/2009 | 15:19
1
כמובן שאני אהיה שם
לצפיה ב-'איזו נשמה!'
איזו נשמה!
25/06/2009 | 17:50
2
במידה וזה יסתדר לי אני אשמח(:
בכל זאת, יש חופש עמוס קצת יותר מידי אפילו..

לצפיה ב-'אוקיי מגניב! ועכשיו...'
אוקיי מגניב! ועכשיו...
25/06/2009 | 19:51
6
4
שכל אחת תגיד אם היא מעדיפה יולי או אוגוסט.

בואו נעשה שמי שמעדיפה יולי תסמן ומי שאוגוסט תסמן ואם גם וגם ורק תלוי באיזה תאריך או משו תשימו את שני האייקונים
לצפיה ב-'חחחחחחחחח הרגת אותי'
חחחחחחחחח הרגת אותי
25/06/2009 | 20:21
1
אממ אבל לא כזה משנה..תלוי בתאריך..
לצפיה ב-'גם אני ותזרמו עם הסטלה..'
גם אני ותזרמו עם הסטלה..
26/06/2009 | 00:30
4
לצפיה ב-''
26/06/2009 | 04:32
4
לצפיה ב-'יולייולייולי!!!'
יולייולייולי!!!
26/06/2009 | 09:19
2
אני יוצאת לש"ש ב9.8 [ומי שלא יודעת את זה עד עכשיו אז... חבל!]

אם באוגוסט אז בבקשה בבקשה שיהיה לפני
לצפיה ב-'בכל זאת'
בכל זאת
29/06/2009 | 09:57
2
אני מתגייסת עוד 3 שבועות
לצפיה ב-' בעיקרון..'
בעיקרון..
29/06/2009 | 11:14
2
יולי ממש עמוס לי, ממש..
והאמת שגם אוגוסט עם כל התכנונים

זה לגמרייי תלוי בתאריך
לצפיה ב-'אוקיי הגיע השלב הקשה'
אוקיי הגיע השלב הקשה
29/06/2009 | 13:07
1
למרות שהרוב אמרו אוגוסט, אני רוצה לראות איך כן דוחסים ביולי כדי שטרגר אהובתנו שמתגייסת ממש בקרוב תוכל להגיע...

אז... בגלל שהסופ"ש הזה די תלוי בי (בית וזה) אני מורידה את התאריכים שאני לא יכולה.. אז תגידו מתי אתן יכולות (אם בכלל) בין התאריכים 17-22.7. הולך?

הלוואי שנצליח למצוא... לדעתי הסופ"ש 17-18 הוא ממש טוב כי גם יש משהו בבית שלי בימים האחרים.. אבל ננסה להתגמש.

יאללה דברו(:
לצפיה ב-' אנשים וגלובס מדווחים מקאן!'
אנשים וגלובס מדווחים מקאן!
25/06/2009 | 13:35
5
1
פסטיבל קאן- כל העבודות הישראליות באתר תפוז וגלובס!
תחרות הפרסום החשובה בעולם בעיצומה והקריאייטיב הישראלי מככב! שיתוף פעולה של אתר תפוז עם העיתון גלובס מציג את כל העבודות הישראליות שהוגשו לאריה הזהב ואתם יכולים להתרשם, לדרג ולזכות בפרסים!
http://www.creativalley.co.il

אנשים גאה להציג: המתחם הכי גאה במצעד הגאווה הירושלמי
ביום חמישי הקרוב יתקיים בירושלים מצעד הגאווה. תפוז לוקחת חלק במצעד, ובענק!
אנחנו נהיה במאהל הגאווה התפוזי שיוקם בגן העצמאות ונקדם את פני החוגגים. אנחנו מזמינים את כולכם לבוא למאהל, להיפגש ולהכיר את חבריכם לפורום.

מחכים לראותכם במתחם הגאה של !

מוכנים לבגרות בלשון? אתם מוזמנים להכנס לפורום לימודים ושיעורי בית ולשרשר את שאלותיכם לסמדר שתכין אתכם לבגרות בלשון
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

שטרודל תפוחים? סלמון אפוי? לזאניה עסיסית? מהו המתכון האפוי המנצח שלכם?
היכנסו לפורום העולם החרדי, העלו את המתכון האפוי שלכם ואולי זתכו במוצרי ניקול בשווי מאות שקלים!

איזה נוזל כלים מהווה חלק בלתי נפרד מכיור המטבח שלכם?
היכנסו לפורום עושים שוק והצביעו בסקר!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Poll.aspx?forumi...
לצפיה ב-''
26/06/2009 | 00:50
4
2
לצפיה ב-'^________________^'
^________________^
26/06/2009 | 00:54
1
2

וואי זה אחד המצחיקים
לצפיה ב-'ועוד!'
ועוד!
26/06/2009 | 00:56
4

אויש קול
לצפיה ב-'פאקינג איי!!!111'
פאקינג איי!!!111
26/06/2009 | 01:35
1
מזה הפרוטקציות האלו!?
אני דורשת אייקון של ילדה שמחזיקה ירח או משו

נו טוב.

לצפיה ב-''
26/06/2009 | 14:42
1
לצפיה ב-' אנשים מציג בגאווה '
אנשים מציג בגאווה
24/06/2009 | 12:25
3
3
אנשים גאה להציג: המתחם הכי גאה במצעד הגאווה הירושלמי
ביום חמישי הקרוב יתקיים בירושלים מצעד הגאווה. תפוז לוקחת חלק במצעד, ובענק!
אנחנו נהיה במאהל הגאווה התפוזי שיוקם בגן העצמאות ונקדם את פני החוגגים. אנחנו מזמינים את כולכם לבוא למאהל, להיפגש ולהכיר את חבריכם לפורום.

מחכים לראותכם במתחם הגאה של !

שחף בן שלום, גולש ותיק בתפוז, בעל הפרעת קשב וריכוז ויועץ חינוכי (תואר שני והתמחות בשילוב תלמידים בחינוך). הגישה שלו עם ילדים: ערימות של אהבה וגבולות מפלדה יצוקה.
אתם מוזמנים להתייעץ אתו בנושאים: התמכרות למחשב, שילוב, סמכות הורית, סמכות מורית, והתמודדות עם מצבי לחץ של ילדים בפורום הפרעות קשב ADHD  בין השעות 21:00-22:30:  

רוצים לזכות בכרטיס זוגי למפגש המוזיקלי עם אגדת הגיטרה- סטיב ואי ב-30.6 בהיכל התרבות בת"א? ענו על החידון בפורום כלי נגינה ונגנים ואולי תוכלו להיות שם!

אחת משש נשים - דיכאון לאחר לידה
בימים אלו מתגבש סרט העוסק בדכאון אחרי לידה. מטרת הסרט להראות שכל אחת יכולה ללקות בדכאון ויוסבר איך אפשר לטפל ולצאת מהמשבר.
במסגרתו יצלמו נשים שסובלות בימים אלה מדיכאון אחרי לידה - על מנת להראות מה עובר עליהן ואיך הן מתמודדות ויוצאות מהמשבר.
גולשות המוכנות לשתף פעולה, ובכך לקדם נושא חשוב זה, ולסייע לנשים רבות במצב כזה, מוזמנות לפנות במסר לכינוי "הנהלת הפורומים".
לצפיה ב-'מלא געגועים.'
מלא געגועים.
24/06/2009 | 19:53
2
2
אני בסמינר כבר 8 ימים(נשארו עוד 6) ויצא לי לחשוב עליכם היום המון! מתגעגעת.
לצפיה ב-'יפהפיה! אני גם חושבת עלייך המון '
יפהפיה! אני גם חושבת עלייך המון
25/06/2009 | 05:36
דברי איתי כשתוכלי, אני הכי אשמח לשמוע ממך ועל איך עובר הסמינר
לצפיה ב-'אויש געגועים... שלא נדבר...'
אויש געגועים... שלא נדבר...
25/06/2009 | 11:02
2
כמה שאני אוהבת אותך.
אוח.
לצפיה ב-'"תדעי שאני כותב בגלל שאני אוהב..."'
"תדעי שאני כותב בגלל שאני אוהב..."
19/06/2009 | 23:28
8
6
אז... הקיץ הגיע.. ואני מזמינה אתכם קצת להסתרע ולנוח.. בקרוב אעשה שאלון קיץ.

ועד אז, סכמ"ש.

שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, אחר:
אלבום השבוע:
אמן השבוע:
תמונת השבוע:
הופעת השבוע:
ציטוט השבוע:
מהשבוע הזה אני אשמור:
מהשבוע הזה אני אמחק:
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת:

עמית.
לצפיה ב-'"..לא שאני עוזב.. אני רק נעלם קצת..."'
"..לא שאני עוזב.. אני רק נעלם קצת..."
20/06/2009 | 03:02
1
4
שיר השבוע, יואב: ה20.04..
שיר השבוע, אחר: וזה קורע - איתן שפירא, לחלום - הראל סקעת
אלבום השבוע: איתן שפירא - קרן שמש
אמן השבוע: איתן שפירא, יואב דגני והראל סקעת
תמונת השבוע: איזה מהממי הוא? :)
הופעת השבוע: אחח כל ה3.. איתן כי היה מדהים וזה השקה, יואב כי היה מדהים וזה חשמלי, סקעת כי היה מדהים והתגעגעתי
ציטוט השבוע: "אנחנו חייבות לשים את עצמנו במקום הראשון.."
מהשבוע הזה אני אשמור: הודעה שמישהו יקר כתב לי.. וההופעות
מהשבוע הזה אני אמחק: את כל אבל כ-ל השאר....
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: קשה
לצפיה ב-''
20/06/2009 | 09:21
לצפיה ב-''
20/06/2009 | 14:44
2
שיר השבוע, יואב: עד שהגעתי.
שיר השבוע, אחר: אינטואציה,עברנו לצפון,גור חתולים-שלומי שבן, הסיגריה האחרונה[אבל את לאאאאאאא]-אריק ברמן, הבנתי בערך ועדיין לא-נועם פנחסוב,דור דניאל-בין החלומות.
אלבום השבוע: האלבום של דגני
אמן השבוע: הדג נחש:]
תמונת השבוע: להה..
הופעת השבוע: ההופעה של נועם במוזה.
ציטוט השבוע: כל מיני ציטוטים מההופעות.
מהשבוע הזה אני אשמור: זכרונות.
מהשבוע הזה אני אמחק: אכזבות..
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: שילוב
לצפיה ב-'"יותר לא נהיה תלמידים בתיכון האלון...'
"יותר לא נהיה תלמידים בתיכון האלון...
20/06/2009 | 16:34
5
"זה הזמן.... להגיד שלום"

שיר השבוע, יואב:ימים אחרים
שיר השבוע, אחר: שיר הסיום שלנו, ובעצם כל השירים מהמסיבת סיום!
אלבום השבוע:|
אמן השבוע: מחזור ח'
תמונת השבוע: שיכורה במסיבה
הופעת השבוע: "זהו זה- וקצת אחרת" הצגת הסיום שלנו
ציטוט השבוע: "החיים הם כמו הירח, לפעמים הם מלאים, ולפעמים הם חצי, וכל יום זה משהו אחר" - תובנה מדהימה שהגיעה אלי כשהייתי שיכורה בטירוף.
מהשבוע הזה אני אשמור: וואו. המסיבת סיום, הקפיצה לבריכה, האפטר המטורף, הלילות עם החברים.
מהשבוע הזה אני אמחק: את ההנג אובר שאחרי המסיבה
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: מטורף.
לצפיה ב-'אין חדש תחת השמש.'
אין חדש תחת השמש.
20/06/2009 | 17:37
3
שיר השבוע, יואב: 20.4, לא יקרה ביננו, קרן אור, ימים אחרים, קשה לי לוותר.. בקיצור המון.
שיר השבוע, אחר: הכל מתפורר, עדיין לא, תראי אותי, לעוף-נועמיקו, שמים לב, באבש"ה-עברי לידר, בין החלומות-דור דניאל
אלבום השבוע: דגני מסתבר.
אמן השבוע: נועם. ללא ספק.
תמונת השבוע:
הופעת השבוע: נועם במוזה, כי היה הכי מדהים שיש.
ציטוט השבוע: "עומד על אמצע הגג ביום של חורף, ולא יודע אם כדאי או לא כדאי.."
מהשבוע הזה אני אשמור: את כל ההופעות, והרגעי שפיות. והיה הרבה מהכל.
מהשבוע הזה אני אמחק: אותו.
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: בלבול.

הודגש באמצעות מדגישומטיק
לצפיה ב-'So tell me were to go from here'
So tell me were to go from here
20/06/2009 | 20:17
4
שיר השבוע, יואב:כל מה שיכולתי
שיר השבוע, אחר:unknown, through thies times - Lifehouse ועוד מלא..
אלבום השבוע:
אמן השבוע:לייפהאוס..
תמונת השבוע:
הופעת השבוע:נועם במוזה.
ציטוט השבוע:"מי הוא בעל האמונה הכי גדול בשכבה?" אוי לי..ומליון דברים..יותר מידי..
מהשבוע הזה אני אשמור:את השפיות. הים, החברים, השכבה, המסיבה, ההופעה, הסיום בצפר, הלסיים עם הבגרות בהיסטוריה..הרבה..
מהשבוע הזה אני אמחק:כ"כ הרבה.
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת:פסיכי.
לצפיה ב-'מסכמ"ש '
מסכמ"ש
20/06/2009 | 23:46
1
שיר השבוע, יואב: - סיפור עצוב.
שיר השבוע, אחר: - Love Your Love The Most של Eric Church , ממליץ עליו בחום !!
אלבום השבוע: - האלבום הראשון של Eric Church  
אמן השבוע: - Eric Church
ציטוט השבוע: - "אורנג' שלום מדבר... אוי... המוקד נשרף.. ביי..."
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: - מתיש!

שיהיה שבוע מעולה לכולם
לצפיה ב-'בדיילי קטן..'
בדיילי קטן..
21/06/2009 | 08:58
1
שיר השבוע, יואב: "כך או כך"
שיר השבוע, אחר: "סתיו" - יואב קורן
אלבום השבוע: של יואב קורןP:
אמן השבוע: ממ.. בואו ננחש?! יואב קורן, ורמי קליינשטיין..
תמונת השבוע: -
הופעת השבוע: -
ציטוט השבוע: -
מהשבוע הזה אני אשמור: המ, הטקס קבלת כומתה של אח שלי, אח, כמה מרגש היה!
מהשבוע הזה אני אמחק: את כל הלמידה להיסטוריה, שתגמר מחר לכל החייייייים!!!
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: מייאש

עוד קצת, עוווווווד קצת ואני רואה את כוווווווולכן!
לצפיה ב-'איך יכול להיות שלא כתבנו עד עכשיו?!'
איך יכול להיות שלא כתבנו עד עכשיו?!
17/06/2009 | 22:48
5
3
ההופעה

היה מקסים ומרגש כ"כ...אני לא ממש במצב של לכתוב...
פשוט היה לי כיף הופעה חשמלית שוב.. אחרי כ"כ הרבה זמן. ולראות אתכן, ואת יואב, ואת הלהקה.
אנשים כ"כ מקסימים שאני מגלה כל פעם מחדש.

תענוג. תודה

יאללה ספרו חוויות:)
לצפיה ב-'אחרי 8 חודשים...'
אחרי 8 חודשים...
18/06/2009 | 14:11
3
שלא הייתי בהופעה שלו (מסתבר?)
באמת שאין מילים, הביצועים היו יותר טובים לדעתי מההופעת השקה,
היה משהו מאוד מצמרר בחלק מהשירים...
(ואולי זאת רק אני שבגלל שהייתי בהופעה עם בן הזוג שלי והוא לא הפסיק להתרגש מהשירים )

חוץ מזה, לשמוע את מור מנדל מופיעה סופסוף...

מחכה כבר להופעה הבאה, ללא ספק!

נ.ב- מאוד שמחתי לראות את כל הפורום בהרכב כמעט מלא...

לצפיה ב-'היה ממש ממש כיף'
היה ממש ממש כיף
19/06/2009 | 19:31
1
5

היה מרענן לחזור להופעות חשמליות קצת..
נהנתי באמת המון, היו רגעים מצחיקים, היו רגעים מרגשים.. במיוחד במינון הנכון.
יואבי והלהקה-אתם פשוט תותחים שהופעתם בלי המחשב למרות הסאונד והכל!!

נהנתי לראות את כולם בעיקר..
עמיתי, תודה על הכל

וזהו, עד להופעה הבאה.......
לצפיה ב-'אני אוהבת אותך'
אני אוהבת אותך
19/06/2009 | 21:52
3
כ"כ.
לצפיה ב-'היה מעולה.'
היה מעולה.
19/06/2009 | 22:06
3
עוד 10 ימים תשמעו ממני כמו שצריך.. (-:
לצפיה ב-'היה טוב.'
היה טוב.
20/06/2009 | 14:47
2
ממש ממש התגעגעתי באמת..
והייתה הרגשה טובה באוויר בעקבות זה..
לצפיה ב-'אז מה הסיפור התפוזי שלכם?'
אז מה הסיפור התפוזי שלכם?
17/06/2009 | 13:04
1
2
פעמים רבות, כשאנחנו פוגשים גולשים, בלוגרים ומנהלי פורומים הם מספרים לנו את סיפורם האישי המרגש שקשור לתפוז, אנחנו מקשיבים, לפעמים זוכרים ולפעמים מגיע עוד סיפור צבעוני מקומו שמבלבל אותנו ומשכיח  מאיתנו את חווית ההאזנה הקודמת.
כמו בחיים גם ב המציאות עולה על כל דימיון!
אם יש לכם סיפור תפוזי נוגע ללב נשמח אם תשלחו אותו אלינו או תכתבו אותו בבלוג עם התגית "הסיפור התפוזי שלי" או תשרשרו אותו לכאן:

אביב כהן-  המתופף של יוני בלוך, יתארח היום בשעה 16:00 בפורום יוני בלוך ולהקתו ויענה לשאלות הגולשים בנושא העבודה המשותפת עם יוני בלוך.
אז היכנסו ושרשור לו את שאלותיכם!

ד"ר דורון פרידמן, יזם וחוקר הייטק, יתראח הערב בפורום פיתוח משחקי מחשב ויענה על שאלות הגולשים בנושא לימודי פיתוח משחקים ההתמחות במשחקי מחשב ומדיה אינטראקטיבית במרכז הבינתחומי.
בואו לשרשר את שאלותיכם:

יש עשרות דרכים לחסוך, אבל רק גולש מאושר אחד יזכה במוצרי אבקת הכביסה אריאל ונוזל הכלים פיירי לשנה!
בואו להצביע עבוד הטיפ שלכם בפורום עושים שוק:

סורבה אבטיח ונענע, פירות טרופיים בחלב קוקוס או אבוקדו עם קשיו? אתם מחליטים איזה טעם חדש של גלידה תרצו ללקק בסניפי ארלקינו גלידת שף!
היכנסו לפורום קינוחים ומנות אחרונות והצביעו עבור הטעם המנצח שלכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Poll.aspx?forumi...
לצפיה ב-'אף אחת לא רוצה לספר איך היה?!?! '
אף אחת לא רוצה לספר איך היה?!?!
17/06/2009 | 21:48
3

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ