לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום דמדומים

ברוכים הבאים לפורום דמדומים - Twilight

Twilight (ובעברית- דמדומים) הוא ספרה של הסופרת סטפני מאייר שיצא לאור בשנת 2005 . הוא הספר הראשון מבין סדרת הסאגה של Twilight. אחריו יצאו עוד שלושה ספרי המשך (New moon, Eclipse, Breaking dawn). הסיפור מתחיל כאשר בלה סוואן בת ה17, עוברת מפניקס שטופת השמש שבאריזונה לפורקס הגשומה שבוושינגטון לגור עם אביה, ושם היא מכירה את אדוארד קאלן , ואת ההמשך תצטרכו לקרוא :)

חוקים עיקריים בפורום 
1. לשמור על חוקי הספויילרים! אם אתם מעוניינים לכתוב הודעה על ספר שהסרט שלו טרם יצא, סמנו בנושא ההודעה את סימן ה-  + שם הספר בהודעה. כרגע נשאר לנו רק חצי מהספר הרביעי, Breaking Dawn.. הסימון הוא BD2 . כמו כן, גם בדיונים על midnight sun, חצי הספר הראשון מנקודת המבט של אדוארד שדלף לאינטרנט, אתן מתבקשות לסמן  עם הסימון MS
2. לשרשר נכון ללא הצפות- אנא בדקו אם יש כבר שרשור פעיל בנושא, ושרשרו אליו. אם אין, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה 
3. לא לקלל או לרשום הודעות גזעניות או פוגעות באנשים אחרים. (הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה מוקדמת).
4. אין להעלות קבצים לא חוקיים ! הפורום מיועד לדבר על כל סדרת הספרים, על הסרטים שיצאו וייצאו בעתיד, לחלוק חוויות ובעיקר להנות! לכן אנחנו מבקשות שכולם ישמרו על כללי תפוז והפורום כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות תוך כדי דיון מתורבת 

אז תודה שבאתם, מקווים שתישארו! ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

דניאל ומורן 
מנהלות פורום דמדומים

אודות הפורום דמדומים

ברוכים הבאים לפורום דמדומים - Twilight

Twilight (ובעברית- דמדומים) הוא ספרה של הסופרת סטפני מאייר שיצא לאור בשנת 2005 . הוא הספר הראשון מבין סדרת הסאגה של Twilight. אחריו יצאו עוד שלושה ספרי המשך (New moon, Eclipse, Breaking dawn). הסיפור מתחיל כאשר בלה סוואן בת ה17, עוברת מפניקס שטופת השמש שבאריזונה לפורקס הגשומה שבוושינגטון לגור עם אביה, ושם היא מכירה את אדוארד קאלן , ואת ההמשך תצטרכו לקרוא :)

חוקים עיקריים בפורום 
1. לשמור על חוקי הספויילרים! אם אתם מעוניינים לכתוב הודעה על ספר שהסרט שלו טרם יצא, סמנו בנושא ההודעה את סימן ה-  + שם הספר בהודעה. כרגע נשאר לנו רק חצי מהספר הרביעי, Breaking Dawn.. הסימון הוא BD2 . כמו כן, גם בדיונים על midnight sun, חצי הספר הראשון מנקודת המבט של אדוארד שדלף לאינטרנט, אתן מתבקשות לסמן  עם הסימון MS
2. לשרשר נכון ללא הצפות- אנא בדקו אם יש כבר שרשור פעיל בנושא, ושרשרו אליו. אם אין, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה 
3. לא לקלל או לרשום הודעות גזעניות או פוגעות באנשים אחרים. (הודעות כאלה ימחקו ללא הודעה מוקדמת).
4. אין להעלות קבצים לא חוקיים ! הפורום מיועד לדבר על כל סדרת הספרים, על הסרטים שיצאו וייצאו בעתיד, לחלוק חוויות ובעיקר להנות! לכן אנחנו מבקשות שכולם ישמרו על כללי תפוז והפורום כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות תוך כדי דיון מתורבת 

אז תודה שבאתם, מקווים שתישארו! ואל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה

דניאל ומורן 
מנהלות פורום דמדומים
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום Twilight ב אנשים!
זהו הבית החם שלכם לכל מחשבה, שאלה, דיון או רעיון בנוגע לסאגת דמדומים. וכמובן מקום נהדר להכיר ולהתחבר עם Twihards אחרים!

** כדי שכולנו נוכל להמשיך ולהנות, אנא הקפידו על כללי הפורום המתוארים בפירוט בלשונית "אודות הפורום והנהלתו" **

ותרגישו חופשיים לפנות אלינו בכל שאלה!
שלכן\ם-
 מורן ודניאל  

המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2013 | 15:31
218
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה .

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'"זה שיר פרידה"'
"זה שיר פרידה"
20/05/2013 | 10:44
10
334
בנות יקרות ואהובות שלי,
בצער רב ולב כבד אני נאלצת להודיע על פרישתי מניהול הפורום.
העומס הכבד שלי בלימודים ובעבודה לא מאפשר לי להשקיע כאן כמו בעבר, ולהעניק לפורום את המאמצים הנחוצים על מנת שאולי יחזור לחיות כמו פעם.
אלו היו שנתיים מדהימות, שבהן חוויתי אתכן רכבת הרים רגשית מטורפת, סרטים חדשים, ספרים חדשים, פרידות, בגידות, שמועות,  ומה לא הכרתי כאן חברות אמיתיות ונהדרות, ופגשתי בנות מקסימות מכל רחבי הארץ, הכל תודות לעניין המשותף שלנו בסאגה הנהדרת הזו
ואפילו שכבר אין סרטים חדשים, וככל הנראה לא יהיו ספרים חדשים (סטפני, פרגני לנו במידנייט סאן גמור, מה אכפת לך?!!) ואפילו אם אין כבר מה לכתוב והפורום לא שוקק כמו פעם, תמיד תהיה לי בלב פינה חמה לסאגה, ולפורומינו הקט בפרט.
מה עוד אפשר להגיד?
פשוט תודה לכן. תודה לכל אחת מכן שעשתה את הפורום הזה למה שהוא, שישבה וחפרה כאן עד 3 בבוקר, שצדה תמונות של רובסטן מרחבי הרשת, שירדה על כישורי המשחק של קריסטן, שסינגרה על כישורי המשחק של קריסטן, ששנאה סרט אחד ואהבה עד השמיים סרט אחר, שפירסמה ציטוטים אהובים, שירים אהובים מהפסקולים, והשתתפה באתגר הפורומי שאיפשר לנו בזמנו לשבור שיא מטורף של מעל 8000 הודעות בחודש.

פשוט תודה לכל אחת ואחת מכן. אתן מדהימות, והפכתן את השנתיים האלה לחוויה יוצאת דופן, שמעולם לא חשבתי שאחווה עם קהילה וירטואלית (שעבור חלקנו, כבר מזמן נהפכה גם לקהילה אמיתית בשר ודם )

אני עוד אבקר כאן כמובן, ורובכן יודעות גם איך להשיג אותי בדרכים חלופיות.. אבל כחולה כבר לא אהיה
אוהבת את כולכן, באמת.

מקדישה לכן את אחד השירים החביבים עליי מהפסקול הראשון-
https://www.youtube.com/watch?v=GbCa0HP0gwM

When my time comes, forget the wrong that I've done
Help me leave behind some reasons to be missed
Don't resent me, and when you're feeling empty
Keep me in your memory, leave out all the rest

אוהבת תמיד, Twihard לנצח -
דניאל.

לצפיה ב-'וואו!! ממש ריגשת אותי '
וואו!! ממש ריגשת אותי
20/05/2013 | 13:20
1
108
דניאלוש המדהימה!!!!
כתבת כל כך יפה אני ממש בדמעות....
תודה לך!!! על כל היוזמה, ההשקעה, והאהבה
המקום הזה לא היה אותו הדבר בלעדייך...
את אחת הסיבות שהצטרפתי לפורום הזה.... אם לא אמרתי לך את זה אף פעם אז אני אומרת עכשיו הייתי עוקבת אחרי כל ההודעות שלך בתור סמויה כי תמיד ממש עניין אותי לשמוע את דעתך
עד שהחלטתי להצטרף לדיונים בעצמי... חחח

זאת לא פרידה... רק סוף של פרק...
מאחלת לך המון המון בהצלחה בכל אשר תפני
את בחורה נדירה ואין לי ספק שתשיגי כל מטרה שתרצי!!
אוהבת
דנה
לצפיה ב-'אוחח אהובה'
אוחח אהובה
20/05/2013 | 14:04
47
ריגשת אותי ממש. אוהבת אותך המון המון המון המון המון/
לצפיה ב-' ריגשת ברמות מטורפות '
ריגשת ברמות מטורפות
20/05/2013 | 14:31
1
67

דניאלי ריגשת אותי, אני אשכרה מוחה כאן דמעה עכשיו..
איפה הם הימים האלה שחפרנו כאן עד אמצע הלילה, שירדנו אחת על השניה (דנה- "הרסתן לי את החיים" ), שצחקנו עד דמעות ושבכינו עד כדי פיפי במכנסיים..
את ומורן הייתן צוות לעניין- מעבר לניהול הפורום יצרתן כאן ממש משפחה, מעל ומעבר מה שציפיתי- ובטח גם שאר הבנות- שתיווצר כאן, וקשה להאמין שכשסופרים את הזמן זו היתה בעצם רק תקופה קצרה ולא שנים על גבי שנים- כי ככה לפחות זה מרגיש.. אני בטוחה שאת התקופה הזו אף אחת מאיתנו לעולם לא תשכח.
עבורי- סאגת דמדומים תמיד תכלול בתוכה גם אתכן ואת שאר הבנות, ואת הפורום הזה.
FOREVER

לצפיה ב-'ואני חייבת לקנח בקליפ-סיום-מעלה-דמעות'
ואני חייבת לקנח בקליפ-סיום-מעלה-דמעות
20/05/2013 | 14:45
68
טווילייטי במיוחד:

http://www.youtube.com/watch?v=yqDwp5ZaynY
לצפיה ב-'*סניף סניף* '
*סניף סניף*
20/05/2013 | 15:12
52
ריגשת
היתה תקופה מדהימה וכמו שאמרת בזכות המקום הזה נוצרו חברויות בחיים ורגעים שניקח איתנו
אחחח השיר כל מילה..
אני חייבת ללכת, אבל בהחלט אחזור בערב להגיב כמו שצריך
לצפיה ב-'שיר פרידה... '
שיר פרידה...
21/05/2013 | 00:31
57
דניאל, ההודעה שלך על הפורום הזכירה לי את החוויה שלי עם הפורום.
לפני שנתיים כשהתחלתי לכתוב פה זה היה אחרי תקופה ארוכה שלא כתבתי ולא ביקרתי כלל בפורומים.
פתאום מצאתי את עצמי קוראת יותר ויותר בפורום הזה, עד שיום אחד כבר לא התאפקתי והתחלתי לכתוב. ויום אחד כבר לא התאפקתי ובאתי למפגש. ומאז קרו הרבה דברים, וחוויתי הרבה חוויות עם אנשים שהכרתי כאן, והמקום הזה הפך הרבה יותר מפורום וירטואלי.
במידה רבה, פורום הוא השתקפות של המנהלים שלו, ואת ומורן ניהלתן אותו בשעות הכי יפות שלו.

אז תודה לך על ההשקעה ושיהיה בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-' היית נהדרת והיה כיף גדול '
היית נהדרת והיה כיף גדול
22/05/2013 | 11:42
36
תודה על הכל !!!
לצפיה ב-'אוףף'
אוףף
22/05/2013 | 11:59
42
אויש נו חבל :(
הפורום היה ממש סערת רגשות שדעכה לאחרונה..
בדיוק עכשיו סיימתי לראות בפעם בראשונה את BD2 ורציתי לספר לכן, אבל זאת גם הפעם הראשונה שאני נכנס לפורום שוב מאז חודשים עברו, ואני רואה שכבר אין הנהלה לפורום.
מחכה שימשיך להיות פה שוקק חיים שוב
בקשר לBD2 שראיתי עכשיו:
יוווואווווו איזה מרגש ועוצר נשימה
לצפיה ב-'דניאל '
דניאל
22/05/2013 | 14:20
46

תודה לך על הכל
בזכות הפורום הזה נכנסתי לתפוז ,ואת ומורן הייתן "המנהלות הראשונות שלי" () ועכשיו שתיכן עזבתן..
אני אתגעגע , לכל מה שנכתב כאן שכבר לא יהיה אותו דבר בלעדייך..
תודה לך על הפרויקטים של הפסקולים
מה הייתי עושה בלעדיהם

אז בהצלחה בהמשך הדרך ועם העבודה והלימודים והכל
מקווה שתבואי לבקר
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם!'
תודה רבה לכולם!
25/05/2013 | 13:28
52
ממש ממש ריגשתן, חיממתן לי את הלב
כיף לדעת שכולנו אוחזות בפורום הזה כזכרון מתוק, גם אם אנחנו כבר לא פעילות כמו פעם

אוהבת עד הירח ובחזרה!

לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
20/05/2013 | 11:36
196
אנו מודים ל daydreambeliever על תקופת ניהולה בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'היום יום הולדת לרוברט '
היום יום הולדת לרוברט
13/05/2013 | 13:15
8
218
היום רוברט הופך להיות בן 27 !!!  10 שנים יותר מהדמות אותה הוא שיחק
שיזכה להמון אושר,עוד עושר כושר,בריאות,אהבה, מזל טוב ! והצלחה בכל מה שיעשה D=
לא משנה כמה ההתלהבות ירדה, אני אשמח אם הוא יגיע לארץ ,אני עדיין אצרח כמו משוגעת !
פשוט שחקן מלך.

בין התמונות האהובות שלו עליי , אם לא הכי
לצפיה ב-'חמודי שלי '
חמודי שלי
13/05/2013 | 19:11
3
169
לשחקן המדהים ביותר ביותר ביקום - מזל טוב !!
שיזכה להמון המון אהבה מכל המשפחה והחברים (אחמ אחמ קריסטן),
בריאות וכושר שכבר יש לו
שימשיך להיות שחקן מוכשר כל כך
ושיהיה לו עוד הרבה הצלחה בדרך !
ובנוגע למשפט הלפני אחרון - גם אני כמובן ! אפשר לצרוח ביחד
לצפיה ב-'לפי התלבושת הGIF ממים לפילים..אבל מה'
לפי התלבושת הGIF ממים לפילים..אבל מה
14/05/2013 | 12:23
2
92
לעזאזל עושים לו שם ?
לצפיה ב-'אני לא כ"כ בטוחה '
אני לא כ"כ בטוחה
14/05/2013 | 18:31
1
71
אבל אני חושבת שהם עשו לו מעין זובור כזה, על זה שהוא הצטרף לקרקס
לצפיה ב-''
14/05/2013 | 23:16
15
לצפיה ב-':)'
:)
22/05/2013 | 12:01
3
35
מזל טוב
לצפיה ב-'כבר כתבת פה פעם ? הכינוי שלך מוכר לי'
כבר כתבת פה פעם ? הכינוי שלך מוכר לי
22/05/2013 | 14:10
2
38
לצפיה ב-'כן'
כן
27/05/2013 | 17:34
1
22
הייתי מאוד פעיל בפורום לפני כמה חודשים..
ואני זוכר את הכינוי שלך!
לצפיה ב-'ברוכים השבים '
ברוכים השבים
28/05/2013 | 19:56
17
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2013 | 13:49
18
|מטוס| לקראת העונה החדשה של המירוץ למיליון ורגע לפני שהישראלים חוזרים ליפול על כל העולם, פורום המירוץ למיליון נפתח מחדש. לא לשכוח דרכונים!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תיק| המעושרות חוזרות והן נוצצות מתמיד! העונה החדשה של תוכנית הקאלט כבר פה ואם גם אתם רוצים שיהיה לכם פאן פאן פאן, פורום מעושרות מחכה במיוחד לכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

לצפיה ב-'חדש בפורומים, התראות על תגובות'
|*|חדש בפורומים, התראות על תגובות
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2013 | 14:10
25
גולשים יקרים,
לאור הביקוש הרב, אנו שמחים להציג את מערכת ההתראות החדשה. המערכת מדווחת ונותנת התראות בזמן אמת על תגובות להודעות שלכם באתר.  

ההתראות ממוקמות בסרגל הכלים העליון של הפורום (סימן של לוגו תפוז ליד תיבת המסרים).

|קדימה| באמצעות המערכת החדשה תוכלו להישאר מעודכנים ולקבל תזכורת לשלל ההודעות שפרסמתם בפורומים ולתגובות אליהן בזמן אמת בעת הגלישה שלכם בפורומים אחרים באתר.
|קדימה| המערכת תדווח לכם על כל תגובה להודעה שלכם ועל תגובות נוספות להודעה שאליה הגבתם בשרשור.
לצפיה ב-'המלצה '
המלצה
03/05/2013 | 09:17
2
144
לכל מי שמנויה\תוכל לקנות את עיתון סוף השבוע של "הארץ", יותר נכון- "גלריה שישי", אני מאוד ממליצה על הכתבה על קריסטן
כתבה פשוט נהדרת, כתובה מצוין, והדעה של העיתונאי *חיובית* (לשם שינוי- זה נהיה ממש מגניב לשנוא אותה פתאום).
הכתבה בעצם מספרת על הדעה של כולם בנוגע לקשיחות של קריס, ואיך זה לא מתקבל יפה בעיני החברה, והוא נותן את הדעה שלו על כך ואני חייבת לומר שהיא אפילו גורמת לכך שאני אוהבת אותה יותר עכשיו
לצפיה ב-'איזו כתבה ??'
איזו כתבה ??
03/05/2013 | 21:36
1
35
לצפיה ב-'בעיתון סוף השבוע של "הארץ" ב"גלריה שישי" '
בעיתון סוף השבוע של "הארץ" ב"גלריה שישי"
04/05/2013 | 10:11
40
לצפיה ב-'סכמש באיחור!'
סכמש באיחור!
27/04/2013 | 00:37
6
89
שיר השבוע + אמן השבוע
|ספרספר השבוע
סרט השבוע
סדרת השבוע
מה היה טוב השבוע
מה היה רע השבוע
|מה היה מצחיק\הזוי השבוע
|דיסקסרטון השבוע
תמונת השבוע
ציטוט\י השבוע
מאכל השבוע
בזבוז השבוע
תכנונים לשבוע הבא

סוף שבוע נהדר לכולן!!!
לצפיה ב-'לא מאמינה שהפורום הזה מת... בחיים לא ראיתי'
לא מאמינה שהפורום הזה מת... בחיים לא ראיתי
03/05/2013 | 08:09
5
116
אותו במצב כזה עגום XD
לצפיה ב-'אני כ"כ מסכימה איתך '
אני כ"כ מסכימה איתך
03/05/2013 | 09:11
31
לצפיה ב-' '
04/05/2013 | 01:47
1
48
אני לא כל כל יודעת מה לעשות... אם יש לכן רעיונות אשמח מאוד!
לצפיה ב-'ניסיתי עם החוליה החלשה וזה לא עובד, אני בעצמי'
ניסיתי עם החוליה החלשה וזה לא עובד, אני בעצמי
04/05/2013 | 03:21
48
לא כל כך מעודכנת בשחקנים והכל..אבל זה פורום דמדומים ! הוא לא נח לרגע גם כשלא היו דברים דמדומיים לדבר עליהם
לצפיה ב-'אבל זה הגיוני, Come to think of it. '
אבל זה הגיוני, Come to think of it.
10/05/2013 | 13:44
1
48
אני מאוד אהבתי את הפורום (Miss Cullen בניק הקודם)
אבל הספרים עברו, והסרטים עברו.

וכמה שהיה לי כיף איתם, זה לא ספרים שעומדים לקריאות חוזרות ברמה של הארי פוטר. או חפירות כל פעם על דברים חדשים שאת מגלה. זה בסך הכל אותו דבר (וכיף גדול עם זה)

אני הייתי מציעה לעשות "מסיבת פרידה" יפה , זה עדיף מאשר לדעוך.

בכל מקרה הצפת געגועים ל E , בגלל הסאונדטרק. זה כל כך רחוק ממני עכשיו אבל ההתרגשות הזו והמשפטים הרומנטים והתחושות שהם גרמו לי
כיף להזכר.

לצפיה ב-'ברור לי ,מסכימה.. אבל פעם הפורום הזה היה לא'
ברור לי ,מסכימה.. אבל פעם הפורום הזה היה לא
13/05/2013 | 13:00
47
רק בשביל דמדומים. בזמנים של הפסקות בין סרטים לא דיברנו רק על זה.. ועכשיו כולם נוטשים
לצפיה ב-'ערוץ אוכל חדש בתפוז'
|תפוז|ערוץ אוכל חדש בתפוז|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2013 | 17:13
14
אם ספרי הבישול שלכם מעלים אבק אבל על המקלדת שלכם יש שאריות של קמח,
אם בתכנון מטבח החלומות שלכם אתם משאירים מקום מיוחד גם למחשב,
אם כשאתם רעבים במקום לפתוח את המקרר אתם פותחים דפדפן,
אז יש לנו חדשות משמחות בשבילכם|!|

אנו שמחים להציג את ערוץ האוכל החדש של תפוז
http://www.tapuz.co.il/food/

10 פורומים של אוכל ומתכונים, 2,000 בלוגים, אלפי מתכונים מנצחים, טיפים מעולים, תמונות שנותנות מוטיבציה לקום ולבשל והכל מרוכז עכשיו בערוץ האוכל החדש שלנו.

|קדימה|מה עוד בערוץ האוכל החדש?

|אוכל| מדורי מתכונים: בשר, דגים, עוף, לחם ומאפים, סלטים, מרקים, קינוחים, אוכל חלבי, אוכל ללא גלוטן ועוד...
|גבינצ| מדור ביקורת מסעדות.
|יין| מדור יין ומשקאות
|פיצה| מתכוני וידאו
|מלחפלפל| בלוגים מומלצים
ועוד...

מומלץ להיכנס רעבים :-)
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
|*|פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/04/2013 | 14:47
12
|תו| לרגל ההופעה בישראל של הלהקה האהובה והמצליחה, דפש מוד , ב-7/5/13, אנו שמחים להכריז על פתיחתו מחדש של הפורום שלה. זה המקום לכל המעריצים החדשים והותיקים להפגש ולהחליף דעות וחוויות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|ליצן| פורום ליצנות רפואית נפתח מחדש. הפורום מיועד לכל העוסקים והמתעניינים בתחום ומזמין אתכם לשתף, לשאול, להתייעץ, לצחוק ואף לחלוק רגעים יפים. לא לשכוח בכניסה תמיד אף אדום!

|סיוע| ד"ר אילת רימון מנהלת היחידה למיון ילדים בביה"ח דנה דואק וד"ר עידו ווליניץ, רופא במיון ילדים בביה"ח דנה ינהלו יחד את פורום רפואת ילדים. אתם מוזמנים לשאול כל מה שמעניין אתכם בתחום- מחלות ילדים, חבלות, מתי כדאי להגיע למיון ועוד...
לצפיה ב-'בוקר פורץ גבולות לגולשי תפוז'
|*|בוקר פורץ גבולות לגולשי תפוז|!|
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2013 | 16:48
14
|שמש| אם היה בוקר אחד כזה, שהיה יכול לעשות שינוי אמיתי ביכולת שלך ולהשיג תוצאות שלא האמנת שתוכל להשיג קודם לכן, האם היית מרשה לעצמך לפספס אותו|?|

לאחר שכמעט מת פעמיים, החליט אלון אולמן שצריך לחיות את החיים בעוצמה ולמתוח את כל הגבולות והפך למאסטר בתחום פריצת הגבולות והצלחה מעשית.

ב-10/5/2013 יתקיים אירוע יוצא דופן בו תקבל את הכלים להשגת יעדים נועזים בחייך, השראה, אנרגיה ומוטיבציה לפעול למרות הפחדים והמעצורים ולפרוץ הגבולות המוכרים של מה שאפשרי עבורך!

|קדימה|לפרטים והרשמה מיוחדת לגולשי תפוז:
http://www.tapuz.co.il/kod/
לצפיה ב-' THE HOST '
THE HOST
20/04/2013 | 20:45
4
163
זה לא לגמרי אוף.. אבל יאללה.
טוב אז הסרט החדש מבית הספרים של מאייר הוא "גוף מארח" (אגב קראו את הכותרת בקישור חחח)
http://www.imdb.com/title/tt1517260/
ואני אישית ראיתי ואהבתי
הסיפור נותן לנו מין מציאות שמתלבשת על המציאות הקיימת, כיאה לגב' מאייר
וגם כאן יש לנו שימוש בעדשות הזויות כלשהן
(אגב, מעניין אם יהיה אפשר להשיג לפורים חח)
והפעם יש לנו שחקנית מוכשרת המוכרת לחלקינו מסרטים נוסח city of embar או מבט מגן עדן.
ושני חתיכים שאני אישית חיבבתי כל אחד מהם.. וכרגיל משולש רומנטי הזוי.
סה"כ מומלץ

ועד כאן נטול ספוילרים

מכאן ספוילרים לסרט לפניך..

כולל ספוילרים לסוף!!!

אז המשולש היה רעיון ממש יפה! אני בד"כ לא אוהבת משולשים רומנטים, אבל הקטע שוונדה אוהבת אחד ומלאני אוהבת אחר, בעת ששתיהן חולקות גוף זה די משעשע ובעייתי חחחח הפתרון לזה היה לא רע, מה שכן היה הזוי משהו הקטע שהצליחו אופססס בול למצוא מישהי צעירה ויפה שאופסססס במקרה היא בדיוק צריכה איזה נשמה בתוכה חחח בשלב זה לחשתי לחברה שבאה איתי "ואם היו מוצאים זקנה שבמקרה רק היא פנויה לאכסון..." חחחח
תכלס יש מה להמשיך עם הסיפור אבל הבנתי שבנתיים אין התקדמות... ובכל מקרה הזאתי ששיחקה את וונדה בסוף לא קיבלה אפילו קרדיט לתפקיד ככה שגם אם איי פעם יהיה סרט נוסף אני בספק אם זה יהיה איתה.. מה גם שלא ממש חיבבתי אותה...
ואני חייבת לציין שנראה כאילו מאייר קראה את פיפטי! חחחח יש הרבה יותר אקשן בסרט הזה מבחינת הדמויות... יש נשיקות, וסקס וזה... התקדמות
טוב קיצר סיום חפירה. מי ראה? מי אהב?..
לצפיה ב-'ראיתי את הסרט היום, '
ראיתי את הסרט היום,
20/04/2013 | 20:55
3
109
קראתי את הספר לפני בערך חצי שנה (אולי פחות) ואהבתי אותו ממש.

קודם כל מגיבה לחוות הדעת שלך על הסוף:
הפתרון עם הבחורה הצעירה , בספר היה מאוד מפורט והסבירו למה היא ולמה לא הרבה דמויות אחרות. לצורך העניין, מישהי שיש לה עוד הרבה שנים בגוף הזה, לכן לא מישהי זקנה למשל.
מישהי שהתאימה להרגשה שלהם מי זו וונדה, עדינה וחמודה כזו.
איכשהו הליהוק היה מפתיע, אבל לא נכנס לזה (לא אהבתי בכלל את הליהוק של וונדה בסוף הסרט)

לגבי אקשן , טוב, זה לא קרוב לפיפטי ולא הייתי קוראת לזה ממש סקס, אבל זה בהחלט ספר שיועד לקהל בוגר יותר מקהל הקוראות בדמדומים, אז היא נתנה שם מקום לדברים שלא היו בדמדומים .

מול
אז כמובן, הספר הרבה הרבה יותר טוב. הדיאלוגים והתחושות של וונדה ואיך היא מגיעה למסקנה שהיא רוצה למות ולהפרד. והתחושות שלה לגבי איאן ובכלל מערכות היחסים בספר (כמו בכל ספר) עברו הרבה יותר טוב.

את הסרט ממש לא אהבתי. זאת אומרת, הוא היה בסדר, הוא הצליח לרגש אותי אפילו בכמה מקומות, אבל אין מה להשוות בכלל.
לכו תקראו את הספר
לצפיה ב-'חחח אין לי כוח '
חחח אין לי כוח
20/04/2013 | 21:05
2
51
אבל השאלה שלי היתה - זה לא כאילו יש מלא גופות במצב גסיסה שאפשר לבחור מבניהן גוף לוונדה... (או שכן? ) זה כאילו היה אותה במקרה אז וואלה מעניין שבמקרה בדיוק היתה אחת מתאימה...
מה שכן , אהבתי את הקטע שהיא מתעוררת והכל מטושטש ולנו נדמה בהתחלה שהיא במצב החרק שלה חחח ואז זה מתבהר ומבינים שהיא בגוף...
ולגבי הספר יש לי כל כך הרבה ספרים נוספים לקרוא קודם...
לצפיה ב-'אז בספר הפרק הזה הרבה יותר מפתיע.. '
אז בספר הפרק הזה הרבה יותר מפתיע..
20/04/2013 | 23:49
1
52
ויש גם פרק בונוס שזה הסוף מה POV של מלאני. וזה ממש ממש יפה.

לגבי ההחלפה  -  זה לא גופות.
זה אנשים שהכניסו אליהם "נשמות" (Souls) , חלק מהאנשים - רובם, אם תוציאי את הנשמה החייזרית, פשוט יגססו למוות. כי לא נשאר מהאדם.
יש מקרים שכן, כמו מלאני, או כמו ההיא שהיתה בתוך הסיקר.

דווקא בספר - בקטע הבונוס (שאפשר למצוא בנט. בקלות) ממש רואים איך הם עשו את ההחלטה ואיך הגיעו לזה.
לצפיה ב-'טוב נחמד נראה '
טוב נחמד נראה
21/04/2013 | 00:00
15
לצפיה ב-'יום הזכרון לחללי מערכות ישראל '
יום הזכרון לחללי מערכות ישראל
14/04/2013 | 22:52
2
39
ונפגעי פעולות איבה.
באופן אישי, זה אחד השירים שהכי מתנגן לי בראש כל היום הזה... אשמח אם תשתפו את התחושות שלכם גם.

אין לי ארץ אחרת-
http://www.youtube.com/watch?v=YG0zMYODlhk
לצפיה ב-'אצלי זה דווקא -http://www.youtube.com/watch?v'
אצלי זה דווקא -http://www.youtube.com/watch?v
15/04/2013 | 15:43
45
לא יודעת למה, פשוט בשבילי כל חייל וחייל שנפל בקרב כדי שהיום אני אעמוד, הוא מלך העולם בשבילי .
לצפיה ב-'אני אוהבת את גלי עטרי, אבל יותר את הגירסה הזו'
אני אוהבת את גלי עטרי, אבל יותר את הגירסה הזו
17/04/2013 | 23:35
29
לצפיה ב-'משחק למצוא את ארו ! '
משחק למצוא את ארו !
12/04/2013 | 10:38
14
122
מזכירה שוב את החוקים : ניתן לומר שמצאתן, אבל אסור לומר איפה כדי שגם אחרים יוכלו לשחק !
ביום למחרת אני אגלה את התשובה
בהצלחה
לצפיה ב-'תמונה ראשונה : '
תמונה ראשונה :
12/04/2013 | 10:49
3
139
לצפיה ב-'מצאתי!'
מצאתי!
12/04/2013 | 11:47
56
צד ימין די למעלה, בחולצה אדומה
לצפיה ב-'מצאתי!'
מצאתי!
14/04/2013 | 22:13
39
חח 15 שניות XD
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחח בואנה זה קשה '
חחחחחחחחחחחחחח בואנה זה קשה
17/04/2013 | 23:10
28
מצאתייייי
לצפיה ב-'אויש שכחתי לומר ! '
אויש שכחתי לומר !
14/04/2013 | 22:40
55
בכל מקרה כבר סיפרו אז לא משנה
מחר בערב אני אפרסם את התמונה השנייה
לצפיה ב-'ממשיכה !'
ממשיכה !
17/04/2013 | 20:47
6
92
סליחה על האיחור, אבל הייתי עמוסה השבוע
לצפיה ב-'מצאתי !(להיכנס להודעה)'
מצאתי !(להיכנס להודעה)
17/04/2013 | 20:49
48
את הביטלס !
לצפיה ב-'את בטוחה שהוא שם? חחח'
את בטוחה שהוא שם? חחח
17/04/2013 | 23:15
21
לצפיה ב-'מצאתי!!! פתרון '
מצאתי!!! פתרון
17/04/2013 | 23:23
3
60
לכו לריבוע של הביטלס
עכשיו תתקדמו ימינה עד הבחור הכושי הגדול עם החולצה הצהובה
ארו נמצא מתחתיו עם נטיה קלה לימין.. עם חולצה תכלת
לצפיה ב-'דייי ! יפההה'
דייי ! יפההה
17/04/2013 | 23:26
21
לצפיה ב-'וואי פעם ראשונה שלא הצלחתי למצוא '
וואי פעם ראשונה שלא הצלחתי למצוא
19/04/2013 | 14:38
1
31
זה היה קשה!

חח כל הכבוד לך!
לצפיה ב-'את לא הצלחת למצוא ?'
את לא הצלחת למצוא ?
20/04/2013 | 20:16
31
אז זה אומר שזה באמת היה קשה
לצפיה ב-' ממשיכה '
ממשיכה
21/04/2013 | 20:56
1
56
קרדיט לעמוד Rotem News בפייסבוק
לצפיה ב-'מצאתי אותך אהובי! '
מצאתי אותך אהובי!
23/04/2013 | 01:17
50
חח 30 שניות הפעם
לצפיה ב-'סכמשיישן!'
סכמשיישן!
12/04/2013 | 11:33
4
51
שיר השבוע + אמן השבוע
ספר השבוע
סרט השבוע
סדרת השבוע
מה היה טוב השבוע
מה היה רע השבוע
|מה היה מצחיק\הזוי השבוע
סרטון השבוע
תמונת השבוע
ציטוט\י השבוע
מאכל השבוע
בזבוז השבוע
תכנונים לשבוע הבא

סופ"ש נעים וקליל לכולן!
לצפיה ב-'מסכמשת '
מסכמשת
12/04/2013 | 22:30
3
79
שיר השבוע + אמן השבוע - לא שיר, אלא אלבום : Band On The Run של Paul mcCartny & Wings, ו-Porcupine Tree - Trains
סרט השבוע - A Hard Day's Night
סדרת השבוע - פיורצמה,אינויאשה, איש משפחה
מה היה טוב השבוע - יומהולדת לאחת הנשים המדהימות ביותר ביקום ! והאולסטאר הגיעו !
מה היה רע השבוע - נהרסו לי האוזניות שאח שלי קנה לי ליומהולדת
|מה היה מצחיק\הזוי השבוע - יצוין בסרטון השבוע
סרטון השבוע -
לצפיה ב-'הנה סרטון השבוע :'
הנה סרטון השבוע :
12/04/2013 | 22:54
46
http://www.youtube.com/watch?v=qnydFmqHuVo
שכחתי לשים אותו
לצפיה ב-'תתחדשי ואחלה תמונה '
תתחדשי ואחלה תמונה
13/04/2013 | 22:26
1
22
לצפיה ב-'תודה רבה ! '
תודה רבה !
14/04/2013 | 22:39
15
לצפיה ב-' החוליה החלשה '
החוליה החלשה
11/04/2013 | 22:36
10
53

שבוע שעבר עפו : סאם ופיל , Shocking
וזכה בחסינות המוחלטת : אדוארד !

רשימת הדמויות:

בלה קאלן
אדוארד קאלן
ג'ייקוב בלאק
קארלייל קאלן
אסמה קאלן
אליס קאלן
אמט קאלן
ג'ספר הייל
רוזלי הייל
רנסמי קאלן
צ'רלי סואן
רנה דוויר
פיל דוויר
אנג'לה וובר
ג'סיקה סטנלי
מייק ניוטון
אריק יורקי
ג'יימס
ויקטוריה
לורנט
ריילי בירס
ברי טאנר
סאם יולי
סת' קילרווטר
ליאה קלירווטר
בילי בלאק
ג'יי ג'נקס

בגלל שהרשימה ממש ארוכה בחרו השבוע 3מועמדים להדחה (X) ו3 מועמדים לחסינות (V)

חוקים :
1. אין לשנות את ההצבעה שלכם אחרי שהצבעת,  נגעת-נסעת
2. מהרגע שנגיע למצב של 5 דמויות נצביע רק להעפה,לא לחסינות
הצביעו בחוכמה
לצפיה ב-'ג'ייקוב בלאק '
ג'ייקוב בלאק
12/04/2013 | 10:35
2
36
ליאה קלירווטר
ריילי בירס
אדוארד
אליס
בלה
לצפיה ב-'אדוארד כבר חסין, אז אי אפשר להצביע לו שוב '
אדוארד כבר חסין, אז אי אפשר להצביע לו שוב
12/04/2013 | 12:32
1
34
חסני אחד אחר
לצפיה ב-'אוקיי אזרנסמי '
אוקיי אזרנסמי
12/04/2013 | 22:17
10
לצפיה ב-''
15/04/2013 | 12:56
2
17

חסינות :
בלה
אדוארד
אליס

מעיפה :
מייק
אריק
בילי
לצפיה ב-'אבל אמרת שאדוארד חסין לא ?'
אבל אמרת שאדוארד חסין לא ?
15/04/2013 | 15:38
1
12
לצפיה ב-'טעות שלי '
טעות שלי
19/04/2013 | 12:36
13
לצפיה ב-'*שכחתי להוציא את סאם ופיל מהרשימה ><''
*שכחתי להוציא את סאם ופיל מהרשימה ><'
15/04/2013 | 13:43
18
תעשו כאילו הם לא שם
לצפיה ב-' תצביעו! האם באמת כל כך יבש פה ? '
תצביעו! האם באמת כל כך יבש פה ?
17/04/2013 | 16:40
1
10
לצפיה ב-'יאללה '
יאללה
18/04/2013 | 11:49
6
לצפיה ב-'לא יכולה לפתוח שרשור חדש בלי הצבעות '
לא יכולה לפתוח שרשור חדש בלי הצבעות
19/04/2013 | 12:37
10
לצפיה ב-'יום הולדת שמח לאחת והיחידה- קריסטן סטיו'
יום הולדת שמח לאחת והיחידה- קריסטן סטיו
09/04/2013 | 13:10
8
169
חלקנו אוהבים אותה
חלקנו שונאים אותה
חלקנו חושבים שהיא שחקנית מדהימה,
חלקנו חושבים שיש לה רק הבעה אחת.
חלקנו עדיין כועסים על הבגידה,
וחלקנו כבר סלחנו, יחד עם רוב.

מה שבטוח בכל מקרה, הוא שקריסטן הביאה את בלה לחיים, לטוב ולרע, ומקומה בהיכל התהילה של הסאגה יישמר לנצח!
ועל כן, קייסטו יקרה, נאחל לך יום הולדת שמח עד מאוד! מי ייתן ואת ורוב תמשיכו להיות on again- off again ותספקו לנו המון חומר לרכילות עסיסית למשך שנים רבות.
עד שתתחנו ותעשו ילדים ואנחנו נתפאנגרל לנצח.

אז יאללה, מה אתן מאחלות לקייסטו לשנתה ה23? מה אתן מקוות שהיא תעשה? או לא תעשה? ספרו ושתפו!
לצפיה ב-'נחתכה לי הכותרת! קריסטן סטיוארט כמובן'
נחתכה לי הכותרת! קריסטן סטיוארט כמובן
09/04/2013 | 13:14
52
לצפיה ב-'אתר האקסמינר גם חוגג לקייסטו'
אתר האקסמינר גם חוגג לקייסטו
09/04/2013 | 13:15
55
ומציין את השבחים שהיא קיבלה על עבודה במהלך השנים..
http://www.examiner.com/list/a-look-back-at-some-c...
לצפיה ב-'מזל טוב קריסטן!!!'
מזל טוב קריסטן!!!
09/04/2013 | 16:30
1
105
קריסטן my love
לא להאמין שהילדה כבר בת 23! אני זוכרת את היומולדת הקודמת שלה ממש אתמול אמאלה הזמן רץץץץ

מה כבר אפשר לאחל למישהי שיש לה, באמת- הכל!! ??
בן זוג מושלם
קריירה
חברים טובים
והרבה הרבה מזומנים בבנק

שפשוט תמשיך להצליח ושתעשה הרבה הרבה סרטים! (קדימה מותק מה קורה?!?! תתניעי את העניינים נחת מספיק)
שתישאר עם רוב לנצח נצחים ושישריצו הרבה ילדים מהממים
ושתישאר כזאת FUCKING AWSOME כמו שהיא...
אמיתית, כנה, נאמנה לעצמה, לא צבועה, ושמה *** על העולם... כי בזכות כל אלה אני אוהבת אותה...

מזל טוב!!!!!

לצפיה ב-'תמונה מהממת! '
תמונה מהממת!
10/04/2013 | 01:03
16
לצפיה ב-'מזל טוב!!!! '
מזל טוב!!!!
09/04/2013 | 17:21
22
לצפיה ב-'קריסטן סטיוארט '
קריסטן סטיוארט
09/04/2013 | 21:30
42

בושה לי שלא זכרתי את התאריך. אבל כל היום הסתכלתי עליו במבט מוכר שכזה, ידעתי שיש בו משהו
מאחלת לה המון מזל טוב !!!
אושר,עוד עושר,בריאות, המון אהבה וחכמה !! חכמה, להשתמש במוח קריסטן
והצלחה בכל מה שהיא תעשה בעתיד, שאני בטוחה שזה המון

אין כמוהה, שחקנית אדירה, שפעם הייתה אלילה עבורי
הבלה הכי טובה שיכלו ללהק (:

לצפיה ב-'קריסטן '
קריסטן
09/04/2013 | 21:44
42
שתמשיכי להיות שחקנית מדהימה, הכי אהובה עליי זה בטוח
שתמשיכי להיות אישה יפה כ"כ, מבחוץ ומבפנים
שתמשיכי לא להקשיב למה שכל החברה אומרת- ולעשות מה שאת רוצה !
שהקריירה שלך תמשיך לפרוח
ושתמשיכי להצליח בחיים !
אני לא יכולה לחשוב על אחת שתשחק את בלה בצורה טובה יותר ממך, באמת שכן
אז אושר ואושר (כי עושר כבר יש והרבה), בריאות ויושר (אפילו שגם את זה יש...)
לצפיה ב-'מזל טובבבב!!~'
מזל טובבבב!!~
10/04/2013 | 01:01
31
ואווו כמה היא כבר עשתה והספיקה!
מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב |וכו|
לצפיה ב-'הדוקטור מול אדוארד מעולה '
הדוקטור מול אדוארד מעולה
09/04/2013 | 12:42
1
111
לצפיה ב-''
09/04/2013 | 18:11
5
לצפיה ב-' יום הזכרון לשואה ולגבורה'
יום הזכרון לשואה ולגבורה
08/04/2013 | 13:01
32
מוזמנים ומוזמנות לשתף כאן בסיפורים שלכם ושל בני משפחתכם, או סתם להדליק לזכר בני משפחה ובני העם היהודי שנספו, ולזכור אותם גם כאן.

דניאל.
לצפיה ב-'סכ סכ סכ סכ סכמ"ש!'
סכ סכ סכ סכ סכמ"ש!
05/04/2013 | 10:31
11
36
שיר השבוע + אמן השבוע
ספר השבוע
סרט השבוע
סדרת השבוע
מה היה טוב השבוע
מה היה רע השבוע
|מה היה מצחיק\הזוי השבוע
סרטון השבוע
תמונת השבוע
ציטוט\י השבוע
מאכל השבוע
בזבוז השבוע
תכנונים לשבוע הבא

סופ"ש קסום לכולן!
לצפיה ב-'מסכמת :'
מסכמת :
05/04/2013 | 21:45
7
77
שיר השבוע + אמן השבוע - Mindy Gledhill - Whole Wide World שיר טיפונת קיטשי, אבל יפה http://www.youtube.com/watch?v=URR_4i5gIFU
סרט השבוע - לא תשכח פעם שנייה ?
סדרת השבוע - אינויאשה
מה היה טוב השבוע - חופש, ולפגוש את החברות שלי
מה היה רע השבוע - ריבים עם אמא שלי
|מה היה מצחיק\הזוי השבוע - חברה שלי
סרטון השבוע - http://www.youtube.com/watch?v=zkhz8kYo8Ug פתאום נזכרתי בקליפ המגניב הזה
תמונת השבוע - חחחחחחחחחחח
מאכל השבוע - פיצה תוצרת בית
בזבוז השבוע - שמלה אדומה
תכנונים לשבוע הבא - לקבל את האולסטאר שהזמנתי בחצי מחיר באינטרנט !
לצפיה ב-'לול, תמונה חמודה :)'
לול, תמונה חמודה :)
06/04/2013 | 13:45
1
22
תתחדשי על השמלה ועל האולסטאר! אני מתה על אולסטארס. כאלה נעליים כיפיות
לצפיה ב-'תודה רבה ! '
תודה רבה !
06/04/2013 | 13:55
13
אין על אולסטאר
לצפיה ב-'שכחתי בסרט השבוע'
שכחתי בסרט השבוע
06/04/2013 | 13:54
24
את Help! של הביטלס (כן, יש כזה סרט)
לצפיה ב-'איזה אולסטאר D: ?'
איזה אולסטאר D: ?
07/04/2013 | 12:39
3
16
לצפיה ב-'כזה :'
כזה :
07/04/2013 | 18:42
2
34
ב-100 שקל !
לצפיה ב-'ואוו שוות תתחדשי '
ואוו שוות תתחדשי
08/04/2013 | 22:21
1
10
לצפיה ב-'תודה רבה ! '
תודה רבה !
09/04/2013 | 18:25
7
לצפיה ב-'מסכמשת!'
מסכמשת!
06/04/2013 | 13:43
2
38
שיר השבוע + אמן השבוע your own personal Jesus - depeche mode
ספר השבוע האמת שביוק לפני שבוע סיימתי את יצורים יפיפיים! מומלץ מאוד. מקווה להתחיל את השני בשבוע הבא אחרי שיירגע לי קצת הלחץ
סרט השבוע לא ראיתי סרט השבוע :(
סדרת השבוע הבית הלבן, בית הקלפים, איך פגשתי את אמא, בנות, צ'לסי לייטלי
מה היה טוב השבוע פרוייקט חדש ומגניב לאללה בעבודה
מה היה רע השבוע אני חולה, שוב. כנראה תפסתי משהו במטוס...
|מה היה מצחיק\הזוי השבוע מישהי חדשה שאני עובדת איתה, שהיא אדירה אבל גם הזויה מהתחת..
סרטון השבוע הסרטו ההזוי הזה מצ'לסי לייטלי... סמים חזקים מאוד מעשנים החברה שם:
http://www.youtube.com/watch?v=UoZxfY_Lx50
תמונת השבוע
אין
ציטוט\י השבוע
"את הבחורה שישבה בשורה הראשונה, בנויה לתלפיות". בעוד אני תוהה אם זה אומר שאני שמנה או סתם גבוהה
מאכל השבוע: אכלתי ההרגע פיתה עם שוקולד וזה היה נהדר :) אבל נראה לי שהסטייק שאבא שלי הכין אתמול מנצח..
בזבוז השבוע דלק. וירקות, בקטע קצת תמוה..
תכנונים לשבוע הבא לעבוד וללמוד ובעיקר לנסות לשרוד את השבוע הפסיכי הזה.
לצפיה ב-'איך פגשתי את אמא '
איך פגשתי את אמא
06/04/2013 | 13:57
31
תרגישי טוב !
בהצלחה בעבודה ובלימודים !
לצפיה ב-'דפש מוד D: בהצלחה '
דפש מוד D: בהצלחה
07/04/2013 | 12:37
10

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ