לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1487114,871 עוקבים אודות עסקים

פורום קונסולות משחק

ברוכים הבאים לפורום "קונסולות משחק". הפורום הגדול והבוגר ביותר בתחום זה בארץ. כאן תוכלו לדון בכל הקשור לקונסולות משחק (מכל הסוגים) ולמצוא תשובה לכל שאלה בנושא. למעט נושאים הקשורים לצ'יפים והורדות לא חוקיות. אז אם יש לכם שאלות או סתם בא לכם לדסקס עם חברים לתחום, הגעתם למקום הנכון!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קונסולות משחק

ברוכים הבאים לפורום "קונסולות משחק". הפורום הגדול והבוגר ביותר בתחום זה בארץ. כאן תוכלו לדון בכל הקשור לקונסולות משחק (מכל הסוגים) ולמצוא תשובה לכל שאלה בנושא. למעט נושאים הקשורים לצ'יפים והורדות לא חוקיות. אז אם יש לכם שאלות או סתם בא לכם לדסקס עם חברים לתחום, הגעתם למקום הנכון!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
בפורום זה קיים איסור מוחלט לדיון בנושא צ'יפים ו/או צריבות וכל דבר הקשור לנושא.

אבקש את כל חברי הפורום, הותיקים וחדשים כאחד, לא לדון בנושא צ'יפים ו/או כל פירצה מכל סוג שהוא. חריגה מכלל זה תלווה בהדחת המשתמש מהשתתפות בפורום.
המשך >>

לצפיה ב-' Telltale פשטו את הרגל.'
Telltale פשטו את הרגל.
22/09/2018 | 06:39
15
26
המשמעות היא שכל המשחקים שהיו בפיתוח.. הזאב 2 המתים המהלכים 4 באטמן ואחרים מבוטלים...שזה ממש חרא כי זה אומר שנשארנו פתאום רק עם המשחקים של סוני בז'אנר  שחוץ מuntil  dawn הם חרא?

ממש מבאס ממש חיכיתי לזאב.
לצפיה ב-'זה לא של 2k ?'
זה לא של 2k ?
22/09/2018 | 06:56
1
6
לצפיה ב-'לא הם היו עצמאיים.'
לא הם היו עצמאיים.
22/09/2018 | 07:56
14
גם אתה מדבר על dawn זה לא של 2k. זה כזה מוזר שTT פושטים רגל. חשבתי שהם מקבלים מלא מימון מכל החברות הגדולות שהם עובדים איתם.

לפי הCeo המשחקים זכו לשבחים אבל אף פעם לא למכירות טובות.

עוד סיבה שזה מוזר המשחקים שלהם היו על כל פלטפורמה,לא? אפילו על אנדרואיד tv שבקושי יש שם משחקים אפילו על נינטנדו.

אני מקווה שנטפליקס תתחיל לעשות משחקים בסגנון על השירות שלה.
לצפיה ב-' לעזאזל! סול קאליבר 6 מקבל בטא פתוחה'
לעזאזל! סול קאליבר 6 מקבל בטא פתוחה
22/09/2018 | 08:00
4
13
בסוף החודש....דווקא מתי שאין לי אינטרנט בפס4 לעזאזל.......עיגראעומ6נמטנאנע44ע2ג2ע4ע46ו 4עכננ4ןןיאאדגשכיז דיגידכדצחעצנ
לצפיה ב-'למה אין לך אינטרנט על הפס4? '
למה אין לך אינטרנט על הפס4?
22/09/2018 | 12:48
3
7
המשחק היחיד ששיחקתי ברצינות בסדרה הזו זה Soul Edge על הפס1 שהיה משחק ענק, סול קאליבר בזמנו על הדרים קאסט היה מושא קנאה בשבילי אבל נאלצתי להסתפק בטקן טאג על הפס2.
לצפיה ב-'עברתי לפרטנר ובזק בטעות ניתקו אותי'
עברתי לפרטנר ובזק בטעות ניתקו אותי
22/09/2018 | 16:11
2
13
מהתשתית (הפיזית) ולא יהיה לי אינטרנט (שהוא לא סלולרי) עד תחילת החודש הבא.

זה המקום לתת לפרטנר תקרדיט שהם פיצו אותי בחודש ללא תשלום אבל פאק כל כך דפוק להפסיד את הבטא אני מקווה שאוכל לנחות על הone של בן דוד שלי ולשחק בזה קצת אצלו.

(בתקווה שהילד חרא הזה לא ימחוק את ההורדה לשחק אונליין בפורונייט)

אף פעם לא יצא לי לשחק בסדרה הזו על הps1 אבל הוא תמיד היה נראה החלק הכי טוב ביחד עם זה של הדרים קאסט.
מקנא אחי שיש לך זכרונות כאלה מהמשחק אני אף.פעם לא שיחקתי ברצינות באף אחד מהם. השתעשעתי קצת ב2 אבל היה לנו איזה אלוף בשכונה בזה שמהר מאוד הוציא לי תחשק (קרע אותי)
לצפיה ב-'דווקא אתה מכולם ממהר להתייאש ולפרוש כשנתקל במישהו טוב יותר? '
דווקא אתה מכולם ממהר להתייאש ולפרוש כשנתקל במישהו טוב יותר?
22/09/2018 | 21:02
1
6
תמיד חשבתי שדבר כזה רק נותן לך יותר מוטיבציה :)

לא נורא, סטריט פייטר וטקן שהשקעת בהם יותר זמן אלו סדרות לא פחות מעוטרות ונחשבות מסול ובמקרה של סטריט, זו פחות או יותר הסדרה הכי חשובה בז׳אנר המכות התחרותי אז כנראה שבחרת נכון :)
לצפיה ב-'העיקר שעשיתי למישהו2 11:0 '
העיקר שעשיתי למישהו2 11:0
22/09/2018 | 22:12
4
בסטריט 5. הילד קרע אותי בדרגון בול איזה 30:0 כבר התחלתי להרגיש כמו איזה כלב זקן....הבאתי אותו לסטריט 5 והוא אכל 15:0

בנוגע לסולס לא טעית אני בדרך כלל רק נדלק יותר על המשחק שיש אויבים חזקים.. אבל קשה לי עם הזירות התלת מימדיות... והבחור הזה היה עילוי.גם בסטנדרטים של היום אני מאמין שהוא ייתן פייט רציני אונליין :)
לצפיה ב-' ספיידרמן מכר 3.3m ב3 ימים.'
ספיידרמן מכר 3.3m ב3 ימים.
22/09/2018 | 08:18
3
10
מה שהופך אותו למשחק האקסקלוסיבי עם הפתיחה הכי טובה במשפחת הפלייסטישן ever. כן הוא עקף את god of war.

לשם השוואה אנחנו מדברים על נתוני פתיחה שיש רק ללהיטים היסטרים.

הוא יעקוף את god of war בסיבוב בעיני.
לצפיה ב-'גם פירק את כל המספרים של סדרת ארקהם '
גם פירק את כל המספרים של סדרת ארקהם
22/09/2018 | 12:54
2
11
מה שעושה אותו גם למשחק הסופר הירו הכי מצליח גם אי פעם.

שמע אני חזיתי שיצליח אבל בחיים לא תיארתי שעד כדי כך יפציץ, אלו מספרים הזויים!

כנראה היה רעב חזק במהלך השנים האלה למשחק ספיידי טוב, וזה באמת המשחק ספיידי הראשון שאפשר להגיד שהוא ממש טוב, לפחות מאז ספיידרמן 2 מימי הפס2 (למרות שגם עליו לא הייתי אומר שטוב במיוחד, הוא פשוט לא זבל עופות כמו שיוצא בדרך כלל בסדרה)

זה רק מראה כמה כח יש למותג הזה שעל הניסיון הרציני הראשון שלו הוא עוקף את באטמן הסופר איכותי בכזו קלות.

הצלחה מטורפת אחי ואני ממש שמח על זה, מגיע לאינסומניאק לשחות ככה בכסף וגם לשאר המעורבים סביב הפרויקט הזה שהחליטו להשקיע במשחק ספיידי איכותי ולא ב cash grab עלוב כמו שבדרך כלל יוצא לסדרה הזו, איכות מנצחת בסוף :)
לצפיה ב-'כן אחי! הוא אפילו עקף את סרט הקןלנוע'
כן אחי! הוא אפילו עקף את סרט הקןלנוע
22/09/2018 | 16:05
1
10
האחרון של ספיידרמן.(בהכנסות פתיחה) שזה משהו לדעתי מטורף פשוט לא ייאמן. גם לראות את היפנים עפים עליו ובכלל מכל מי ששיחק שמעתי דברים טובים. היה אפילו אחד שאמר לי שאני חייב לשחק בשביל הגרפיקה אבל זה משהו.

אם מארוול וסוני ישחקו נכון ולא יתחילו לתת לכל מיני מפתחות עלומות להוציא לזה המשכים אלא יתנו לאנסומאניק

להמשיך ללטש אני לא אופתע אם יום אחד הסדרה הזו תעקוף את באטמן גם במדד האיכות.

עכשיו רק נותר לקוות שגם סקוור למשל מבינים את הכוח של משחק מארוול איכותי.. במיוחד שכמו שאמרתי בעבר נמצאים שם חלק מהמפיקים שכיוונו את רוקסטדי עם באטמן.(דרך הרכישה של איידוס)

כל המעורבים יכולים לחגוג אבל הם גם צריכים להקפיד שהרף יעלה ושהמשחק הזה לא יהיה הרף העליון לשאוף אליו :)

לא שאני אומר שזה לא משחק מצוין אני לא מתרגש מזה שהממוצע לא 90 אני בטוח שמגיע לו לפחות 90 אבל הקמפיין יכל להיות ארוך יותר והתוכן הצדדי יכל להיות קצר יותר אבל מגוון יותר.

לצפיה ב-'יש עוד הרבה מה לשפר ממה שאני מבין'
יש עוד הרבה מה לשפר ממה שאני מבין
22/09/2018 | 21:07
9
גם בקמפיין יש חלקים פחות טובים ובעיקר התוכן צד, שברובו מאוד זול ורפטטיבי משהו ברמה של יובי לצערי במקום ברמה של באטמן ארקהם סיטי (וגם נייט ברמה מעל התוכן צד של ספיידי), ומה שגרוע זה שיש בערמות מהתוכן צד הזול והרפטטיבי הזה ברמות שכל המפה מפוצצת באייקונים ואתה לא יכול לזוז בלי שתקפוץ עוד פעילות לעשות על המסך, לצערי זו פאשלה לא קטנה למשחק מהז׳אנר הזה ואני יכול להבין למה הוא לא קיבל 90.

אבל 8 גבוה כמובן זה גם ציון מעולה כמובן והמשחק שווה שנבזבז עליו כמה עשרות דולרים ולא נחכה לסייל כסאח של דולרים בודדים כמו שאני מחכה במקרה של טומב ריידר 2 ו 3 :)

וכן הוא פתח גם יותר גבוה מהסרט, זה בטח מביא תיאבון גדול למארוול להוציא עוד משחקים מהמותגים שלה כשהם קולטים איזה פוטנציאל כסף יש בגיימינג, לא אתפלא אם הם יכנסו לזה עוד יותר חזק אחרי ההצלחה הזו של ספיידי.
לצפיה ב-'מבאס אבל בדיעבד צפוי יחסית'
מבאס אבל בדיעבד צפוי יחסית
22/09/2018 | 12:45
2
10
ההתנהלות שם היתה גרועה, לקחו על עצמם המון פרויקטים בו זמנית, לא עמדו בלוחות זמנים, מנוע מיושן ומכוער ומקרטע, גיימפליי בסיסי ללא שינויים ושיפורים, חוסה בבחירה אמיתית והשפעה על הסיפור והעולם.

סורי אבל בסופו של דבר מלבד כתיבה טובה הם לא הציעו הרבה.

ודווקא אצל סוני דטרויט גם נחשב לאחלה ולפחות שם יש עניין ובחירה משמעותית, לא כמו משחקי טיילטייל שאתה יכול לתת למחשב לבחור תשובות ב random ושישחק את עצמו והחוויה תהיה די זהה לשלך.

אל תשכח גם את LiS2 ושאר משחקי דונטנוד, גם המפתחת של UD עובדת על סדרה אפיסודית חדש של משחקי אימה עם ערכי הפקה נורמלים שבדרך.
לצפיה ב-'כן האמת חייבים לתת לך קרדיט על זה'
כן האמת חייבים לתת לך קרדיט על זה
22/09/2018 | 16:22
1
11
שכבר שנים אתה מבקר חריף שלהם ומהיחידים לדעתי שבאמת ראו את זה בא ולא הופתעו.

אני תמיד הסכמתי איתך שאין להם הרבה להציע מעבר לסדרת טלווזיה בקונסולות אבל אהבתי שיש לנו גם חוויות כאלה אחרי יום עבודה מעייף, כנראה שעל הרוב כמוך זה ממש נמאס חוסר האינטרקטיביות חוסר התקציב ולעיסת הנוסחא עד איבוד הטעם שלה.

אני גם לא חושב שכל משחק שלהם היה איזו פנינה או משהו אבל כשהם היו טובים למשל הזאב הם היו ממש טובים אבל אני מניח שהם נתנו לי עכשיו את הסיבה הסופית לקנות את הקומיקס פשוט :)

אני רוצה להתלהב מדטרויט אחי אבל עד עכשיו אני שמעתי שהעלילה פח.. אני אנסה במבצע/פלוס. ועדיין יש לי את המשחק שלהם עם אלן פייג בפלוס לנסות.. אבל אבל עדיין הרגשתי שהזאב פסגת הז'אנר אפילו יותר מlife is strange ברור שlis אוכל אותם בגיימפלי :)

לפחות אתה צודק שהזאנר לא באמת מת ואני מקווה שנטפליקס וחברות אחרות ינסו לתפוס את המשבצת הזו. (אם אנלא טועה אחד המשחקים של tt זמין בנטפליקס)
לצפיה ב-'הכתיבה של טיילטייל מצויינת וזה מרכיב חשוב בז׳אנר'
הכתיבה של טיילטייל מצויינת וזה מרכיב חשוב בז׳אנר
22/09/2018 | 21:12
8
ועדיין מדובר במשחק שלא חי בוואקום וביחס לתחרות החוויה שהציעו מעבר לכתיבה טובה היתה מיושנת מכל הבחינות.

אגב המשחק של דייויד קייג׳ שיש בפלוס עם הרוח נחשב להכי חלש שלו, גם בדברים שהוא יחסית עושה בדרך כלל טוב המשחק הזה מפשל.

אני חושב שאתה צריך לשחק בדטרויט בהזדמנות מההתחלה ועד הסוף כדי לשפוט כמו שצריך, במשחקי דייויד קייג׳ יש חסרונות לא מעטים אבל כל הקטע זה שהם מרגישים יותר כמו משחק ולכן החוויה הכוללת יכולה להרגיש מיוחדת גם כשהכתיבה לא משהו או שהעלילה לא מדהימה, יש בהם המון בחירה וסיטואציות מגניבות ומפתיעות ככה שאפשר להנות גם כשהסיפור לא כתוב טוב כמו אצל טיילטייל. גם הגראפיקה וערכי ההפקה נמצאים כמובן בטופ מה שגם תורם לחוויה.
לצפיה ב-'עצוב לשמוע'
עצוב לשמוע
22/09/2018 | 23:35
4
באמת לא ראיתי מאיפה יהיה להם כסף, כשכל משחק נמכר ישר על ההתחלה בהנחות ובאנדלים..( לפחות על המחשב)
אני אישית מעריך סיפור טוב, אבל שונא QTE.
לצפיה ב-' מה משחקים השבוע/בחג? '
מה משחקים השבוע/בחג?
22/09/2018 | 11:02
4
לצפיה ב-' מה שיחקתם השבוע?'
מה שיחקתם השבוע?
14/09/2018 | 13:44
39
13
לצפיה ב-'דרגון קווסט 11- טים רוג'ר צדק, אחד הטובים בכל הזמנים'
דרגון קווסט 11- טים רוג'ר צדק, אחד הטובים בכל הזמנים
14/09/2018 | 14:55
7
38
כשהמשחק יצא קוטאקו קראו לו אחד המשחקים הגדולים בכל הזמנים, הביקורת הזו עשתה הד חיובי מאוד, אמנם המשחק לא הפך לקאלט אבל נוצרה סקרנות.

שקראתי את זה הייתי דווקא חשדני, לא הייתי בטוח בכלל שהמשחק יוכל לעמוד מול קודמיו האגדיים שהיו שם תמיד בשבילי בנקודות מפתח בחיים שלי?

כאילו, מבחינה רציונלית, איך מתעלים על משחק כמו DQ3 שהעתיק את מדינות  העולם שלנו אליו ולאט לאט נתן לך לחבר את הנקודות ולהבין שזו מפת העולם שלנו בתוך המשחק, תוך כדי שהמשחק פשוט זורק למים העמוקים ונותן לך לחקור את כל המפה שלו באיזה סדר שתחליט בלי שום ניסיון קל שבקלים לקבוע לך לאן ללכת.

איך מתעלים על DQ5 שנתן לנו לשחק דמות מגיל 5 עד שהוא מתחתן הופך לאבא לילדים והסיפור שלו רק ממשיך להתפתח, איך מנצחים את הסיפורים הקסומים שמחכים לך בכל עיר חדשה כל פעם מחדש. איך דואגים לא למחזר אותם אחרי כל השנים? איך מתעלים

בקיצור... לא היה ברור לי איך ב2017-2018 מוציאים משחק שבאמת יכול לעמוד מול יצירות המופת האלו,

ואז הבנתי איפה הגאונות של דרגון קווסט 11, הוא ארוך מאוד, והוא יכול להיות מה שנרצה שהוא יהיה, רוצים סיפור מרגש עד דמעות ומחמם את הלב עם פה ושם

הומור דבילי? לכו על הרמה הסטנדרטית הקלה, המשחק ירגיע אתכם תעשו בינג ולא תוכלו לשחרר ממנו.

רוצים את כל זה+ משחק הארדקורי שלא ירשה לכם לעשות גריינד (פשוט יחסום תאפשרות)+ משחק הדרגון קווסט הכי קשה אי פעם? גם את זה אפשר.

ניצחתי בוס ברמה הקשה תוך כדי שאני 4 רמות מתחת לרמה המומלצת והמשחק איפשר לי להמשיך לעשות גריינד אם הייתי רוצה.

לראות אנשים נתקעים ומבקשים עזרה באסטרטגיה ותוהים איך אפשרי לנצח בוס מסוים כשהם עדיין 4 רמות מעלי, זה פשוט מספק ברמות שכבר שכחתי שמשחק JRPG יכול לספק.

היה בוס אחד השבוע, שהייתי אובד עצות פשוט לא ידעתי מה לעשות מולו, הרגשתי כל הזמן שהאסטרטגיה שלי נכונה ושהמשחק פשוט לא פייר לא נותן לה

לעבוד והורג אותי מהר מידי, החלטתי לטייל לי בעולם סתם מתוך שיעמום טיילתי בכל פינה שיכולתי ומצאתי נשק שעשה, את הבלתי אפשרי לאפשרי, מתוך השיטוטים והטיולים שלי.

כאילו אני לא יודע אם זה רק הנשק יכול להיות שהאסטרטגיה שלי פשוט טובה
אבל ממש התגעגעתי לזה שהסדרה הזו זורקת אותך למים העמוקים וסומכת על האינטלגנציה שלנו לחשוב על פתרונות יצירתיים לבוסים שנראים בלתי אפשריים למראית עין.

מהבחינה הסיפורית, העלילתית,וואו פשוט וואו איזה משחק, מי שאי פעם עקב פה
אחרי הדיבורים שלי על הסדרה בוודאי זוכר כמה פעמים אני אומר שהNPC

והסיפורים שלהם, הם המוטיבציה העיקרית לשחק, וזה עדיין ככה, אני מסיים סיפור מרגש, בעיר אחת, ובלילה לפני שאני נרדם אני כבר חושב על הסיפור המרגש

שיחכה לי בעיר הבאה, ותוהה אם אאהב את הדמויות שהופיעו בו כמו שאהבתי את אלה שסיימתי.

המבנה האפיזודי שכל סיפור הוא self-contained פשוט מופלא כי הוא מאפשר יצירתיות סיפורית וגמישות שפשוט לא היתה אפשרית אם כל הסיפור היה פשוט מנסה להניע את הסיפור והחבורה קדימה.

אני יודע שנשארו לי עוד עשרות שעות, ועדיין העצב מתחיל לחלחל שיהיה לזה סוף, אם לא בחודש הזה, בחודש הבא, ואני כל כך שמח שהרמה הקשה מונעת מכל זה להיגמר, כי עם הרמה הרגילה הייתי בוודאי מסיים את המשחק בשבוע מרוב סקרנות כבר לחוות את כל הסיפורים בכל עיר.

מזל שהעבודה על דרגון קווסט 12 כבר החלה, החלק הרע שמדובר במשחק PS5.

רק שיהיה ברור חלק מהסיבות שקשה לי להסביר למה מדובר באחד המשחקים הגדולים בכל הזמנים, היא שחלק מהסיבות הן עלילתיות.

אני רק אגיד מדובר באחד הסיפורים הכי מרגשים שאני זוכר, ועוד משהו, אם אתם
אנשים ששיחקו בכל הסדרה כמוני, למרות שאני מבין שזה דבר נדיר פה בארץ, וואו מה מחכה, לכם בלי להרוס כלום.

לצפיה ב-'Ac origins'
Ac origins
14/09/2018 | 16:16
2
23
שונא את המשחק הזה שמכריח אותי לעשות גריינד כדי לסיים את הסיפור הראשי
לצפיה ב-'תעבור לdq11 אין גריינד באחריות. :)'
תעבור לdq11 אין גריינד באחריות. :)
14/09/2018 | 16:43
1
17
לצפיה ב-'קשה לי עם עיצוב משחק ילדותי...'
קשה לי עם עיצוב משחק ילדותי...
14/09/2018 | 21:15
7
לצפיה ב-'איזה כיף שאתה נהנה מהמשחק ככה! :)'
איזה כיף שאתה נהנה מהמשחק ככה! :)
15/09/2018 | 16:24
3
19
ידעתי עוד ממזמן עד כמה הוא היה מצופה עבורך ואני שמח שהוא הצליח לעמוד בציפיות שהיו לך.
לצפיה ב-'הדבר המאכזב היחיד שבמקור המשחק היה בסקאלה של סקיירים/בטסדה'
הדבר המאכזב היחיד שבמקור המשחק היה בסקאלה של סקיירים/בטסדה
15/09/2018 | 17:00
2
26
בסקוור אומרים שכשהמשחק התחיל פיתוח ב2013 (במקור לPS4 בלבד)  הוא נועד להיות עולם פתוח בהיקף ענקי ומתישהו הוא עבר שנמוך לעולם פחות פתוח ממה שהיה בDQ8 (שלדעתי היה חסר תקדים ל2004) 

כרגע המשחק מחולק לאזורים בגודל בינוני שמפרידים בניהם זמני טעינה, וזה גורם לעולם להרגיש מדובק במקום שהוא יהיה עולם ענקי ונושם כמו המשחקים של בטסדה/DQ8 

אין לי מושג למה הם הורידו את הסקאלה שהם תכננו, אני מניח שהסוויץ וה3DS
פגעו בשאפתנות שהמשחק יכול לכוון אליה, כי אתה לא רוצה לעשות משחק כל כך שאפתני שהסוויץ לא תוכל להריץ/ או משחק כל כך עולם פתוח שהוא מאבד כל דמיון לגרסת ה3DS.

אני מקווה מאוד שבמשחק הבא הם ילכו על משהו ממש שאפתני :)
עדיין בעיני המשחק הכי טוב  בדור, אבל אני מניח שאם הוא היה עולם פתוח הוא היה יכול להעיף את DQ8/3/4 מרשימת הטופ שלי בכל הזמנים :)

הוא משחק מדהים אבל חייבים לומר שהוא לא פורץ דרך כמו שהסדרה הזו רגילה להיות.

לצפיה ב-'זה באמת מאכזב'
זה באמת מאכזב
15/09/2018 | 18:27
1
20
והרי ברור שהפס4 מסוגלת לזה בקלות, כנראה זה באמת בגלל ה 3DS ו/או הסוויץ׳.

די מפתיע שיש גם מסכי טעינה עם כל העולמות הפתוחים המתקדמים טכנית שבאים ללא מסכי טעינה בדור הזה, זה נשמע שעיצוב המשחק קצת מיושן ומפגר טכנית וקשה לחשוב על עוד סיבה חוץ מהפלטפורמות האחרות שגרמו לזה.

טוב לא נורא יהיה להם עוד משהו לשפר לקראת המשחק הבא, העיקר שאתה נהנה :)
לצפיה ב-'משחק כל כך סדיסטי :) משחק לגברים אמיתים לא לכוסיות של דארק'
משחק כל כך סדיסטי :) משחק לגברים אמיתים לא לכוסיות של דארק
16/09/2018 | 20:55
20
 סולס.
כזה מצחיק לראות את הפתטים האלה מורידים את רמת הקושי או עושים גריינד, מצחיק איך הם מתקפלים כשמביאים להם משחק של גברים אמיתים. המשחק הזה בהחלט עושה כבוד למורשת המכובדת.

בוא נגיד ככה אני כבר בתהליך שאני חושב ברצינות על הקמת משפחה עכשיו, אני מקווה שעד DQ12 הילדים שלי יוכלו לראות אותי משחק בו ולגדול על הסדרה הזו כמוני :)

לצפיה ב-'דרגון קווסט 11 '
דרגון קווסט 11
14/09/2018 | 15:55
20
40
נהנית מכל רגע. אני חושבת שמאז DQ8 לא יצא jRPG עולם פתוח ברמה כזאת.
לצפיה ב-'ספרי לי איפה את '
ספרי לי איפה את
14/09/2018 | 16:06
4
28
ואיזו רמה את משחקת? :) הכל מושלם במשחק הזה חוץ מהמוזיקה שתקועה במגסון. אם תשימי לב הוא לא פתוח ברמה שdq8 היה האזורים שלו קטנים יותר הוא יותר כמו פפ12 אבל כפיצוי הם הרבה יותר יפים מכל אזור בdq8
לצפיה ב-'עכשיו הגעתי לסניפלהיים'
עכשיו הגעתי לסניפלהיים
14/09/2018 | 16:11
3
24
נכון הוא פחות פתוח וגם המבוכים יותר קטנים, אבל עדיין לא היה משחק כזה מאז מלבד אולי פפ13 שלא היה הכי מוצלח מהרבה בחינות.
אם אתה מכיר אותי, אתה צריך לדעת באיזו רמה אני משחקת 
לצפיה ב-'עקפת אותי ! אני בדרך לעקרב'
עקפת אותי ! אני בדרך לעקרב
14/09/2018 | 16:41
2
27
שאני די חושש ממנו כי שמעתי שהוא בעייתי ברמות אם באים עליו עם בומרנג עם אריק שזה בערך מה שעשיתי? 

אגב אריק מה עשית איתו? סכינים או בומרנג ? אחרי שכל העולם כולל סקוור עצמם ממליצים על פגיונות/סכינים/חרבות אני מרגיש כמו טמבל שהבומרנג פיתה אותי כי לכל אלנ יש יכולות מדהימות שאין לבומרמג.

אני חייב להזהיר אותך מדבר אחד לא ראיתי את המפתחים מתייחסים לזה אבל לפי יפנים.שסיימו כבר תגרסה שלנו כדאי לכבות את רמת הקושי שלא מאפשרת. exp מאויבים חלשים.. כי זה ככל הנראה דופק את אחד הסקילים של אחת הדמויות. את עדיין.תוכלי לסיים את המשחק בכל מקרה היא פשוט אחת הדמויות תהיה חלשה ברמה שהמפתחים לא כיוונו אליה.

מקווה לעקוף אותך בסופש כי זה הסופש הראשון שאני יכול לעשות על המשחק בינג' רציני.

לצפיה ב-'אה וואו אתה ממש בהתחלה'
אה וואו אתה ממש בהתחלה
14/09/2018 | 16:47
1
31
גם אני הלכתי על בומרנגים עם אריק כי מאוד אהבתי את הנשק הזה ב8 והוא היחיד שנראה שיכול להשתמש בו, אבל הוא עושה רושם של דמות מאוד חלשה פיזית וכנראה היה עדיף ללכת על הסכינים באמת. בכל מקרה הוא כבר לא בקבוצה הראשית שלי. ברגע שאני אשיג את ההתקפות המתקדמות יותר אני אבדוק אותו שוב, אבל אני מרוצה מהקבוצה שלי כרגע.
לצפיה ב-'יש לי תירוץ לא רע :) '
יש לי תירוץ לא רע :)
14/09/2018 | 17:09
29
אני מדבר עם כל npc אחרי כל אירוע משמעותי... את כמו שאני מכיר אותך לא מתייחסת אליהם. אני עושה מלא סייד קווסטים. ואני יוצא מגדרי להיות underleveld עכשיו ברוך השם שיש לי את התאומות ויש לי באפים וsap דברים יתחילו לרוץ :) אני מקווה שאפשר לתת לjade שוט כשהיא תגיע ואז באמת יהיה אפשר לזרוק את אריק לים הוא ממש מעפן. (חולה עליו אבל כלוחם הוא פח)
לצפיה ב-'חבל שזה לא יצא לסוויץ''
חבל שזה לא יצא לסוויץ'
14/09/2018 | 21:07
14
14
לצפיה ב-'זה יגיע לסוויץ לפי יוצר המשחק זה פשוט סיוט להתאים אותו.'
זה יגיע לסוויץ לפי יוצר המשחק זה פשוט סיוט להתאים אותו.
14/09/2018 | 22:46
44
כי יש מצבים שגם לPS4 קשה עם המחשק למרות שהוא 30FPS יציב. אני יודע
שאנחנו רגילים לפורטים חפיפניקים שלא מביאים איתם שום חדש, יוג'י הורי הוא אדם מיוחד אצלו לא רק שהוא לא יתן לDQ11 לגמגם על הסוויץ אני בטוח שהוא רוצה להוסיף תוכן וכל מיני ענינים על הPS4 (שבטח יהיו DLC שחלקו חינמי על הPS4)

במילים אחרות אם לא דחוף לך לחכות ואתה יודע שהניידות של הסוויץ תגרום לך לסיים את המשחק בסופו של דבר? לדעתי לך על זה אתה תהנה :)

לצפיה ב-'סוויץ' זה נחמד והכל'
סוויץ' זה נחמד והכל
16/09/2018 | 18:58
12
25
אבל למשחק כזה שאתה שורף עליו עשרות אם לא מאות שעות עדיף קונסולה שלא נגמרת לה הסוללה אחרי שעה ועם שלט נוח.
לצפיה ב-'במיוחד שהPS4 היא הפלטפורמה המקורית.'
במיוחד שהPS4 היא הפלטפורמה המקורית.
16/09/2018 | 21:14
11
19
אין כמו לשחק במשחק במכשיר שהוא תוכנן אליו.

לצפיה ב-'שמתם על אנגלית או יפנית?'
שמתם על אנגלית או יפנית?
19/09/2018 | 00:18
10
8
לצפיה ב-'אין דיבוב יפני, גם לא בגרסה היפנית'
אין דיבוב יפני, גם לא בגרסה היפנית
19/09/2018 | 03:16
16
באנגלית הם עושים מבטא אירופאי שונה (ומוקצן) לכל עיר כדי לתת תחושה שונה.

ביפנית מבחינה היסטורית אין דיבוב בסדרה הזו והיוצר לא רצה לשנות את זה.
לצפיה ב-'יפן לא ממש חשובה במשחק...היא מופיעה'
יפן לא ממש חשובה במשחק...היא מופיעה
19/09/2018 | 05:07
8
17
במשחק בתור עיר פארודית (כמו שהיא הופיעה בdq3 ואפילו הרגת שם.את ההידרה היפנית המפורסמת ) ובdq11 הם מדברים בסגנון שירה יפנית שם..

אבל בכללי למרות שהסדרה הזו השפיעה עמוקות על תרבות הפופ ביפן ובפרט על האנימה ...הם הרבה יותר מנסים שתרגיש שאתה מסתובב בעולמות שהן סוג של פארודיה על העולם שלנו וכאמור בdq3 זה כבר העולם שלנו 1:1

באופן אישי הדיבוב האנגלי מצוין ורק המחשבה של דיבוב יפני בדרגון קווסט עושה לי חלחלה כי אז זה ירגיש כמו אנימה גנרית. 

לצפיה ב-'הבנתי אתכם *ספוילר לשעתיים הראשונות של המשחק*'
הבנתי אתכם *ספוילר לשעתיים הראשונות של המשחק*
19/09/2018 | 13:01
7
24
הורדתי את המשחק אתמול (למחשב) הגעתי בערך עד החלק שהם בורחים מהכלא ואז המשחק קרס חח.
אבל חייב להודות שדי נהנתי עד אותו חלק. אני קצת מתחרט שדיברתי עם המלך כל כך מהר , ראיתי שיש שם הרבה חנויות וכמה quest והדבר האחרון שציפיתי זה שהמשחק יקבל כזאת תפנית בעלילה שנייה אחרי שאני אדבר עם המלך
אז מרגיש שפספסתי שם קצת תוכן.
לא זכור לי שהייתה בחירה לרמת קושי עכשיו כשאני חושב על זה, אבל הקרבות היו קלים למדי ועוד לא נתקלתי באתגר.
נהנתי לעבור על כל הדמויות NPC בקבלסטון ולעשות להם voice-over משלי כשאני קורא מה הם אומרים , אני חושב שיש כאן חומר מצוין ל "Let's Play"  מצחיק ביותר ביוטיוב.
הגרפיקה גם יפיפייה.
קשה לי להחליט כרגע אם אני מעדיף את זה על Ni no kuni 2 ,
ני נו קוני הוא לא JRPG טהור, שם גם נכנסים במפלצת זה עובר לסצנה של קרב , אבל הקרב הוא real time עם כוחות ומהלכים מיוחדים.
לצפיה ב-'הפתיחה היא פארודיה על dq3.'
הפתיחה היא פארודיה על dq3.
19/09/2018 | 13:59
6
22
שם המלך באמת חיכה לך.שתדבר איתו 
(וכמובן יכולת לשים עליו זין ולא ללכת)
היית הבן של הגיבור האגדי והוא חיכה לך

טוב אני אסתום כי זה נהיה ממש מעניין במיוחד למי ששיחק בטרילוגיה המקורית שהמשחק קשור אליה עלילתית.

ני נו קוני 2 זה זבל דרגון קווסט זו סדרת המשחקים הכי טובה בעולם זה חילול הקודש להזכיר אותם באותה השורה.
בנוגע לרמת הקושי.. בחרת ברמת קושי לפרחות .. אתה חייב להתחיל מחדש את כל השעתיים כדי לבחור ברמה הקשה.

יש לך באפשרויות דארקונין קווסט שם אתה יכול לבחור מה אתה רוצה שיהיה קשה.

יש שם המון בולשיט ושטויות מומלץ לבחור פשוט במפלצות סופר חזקות ואולי לא לאפשר גריינד .. אבל קח בחשבון שאם המשחק יהיה קשה לך מדי אז גריינד יציל אותך מדי פעם אז הייתי משאיר אותו ליתר ביטחון. 

אתה תמיד יכול לחזור לרמה הקלה אבל אתה לא יכול לבחור את הרמה הקשה שוב אחרי שכיבית אותה.

לצפיה ב-'אוי לא! באסה פספסתי את זה'
אוי לא! באסה פספסתי את זה
19/09/2018 | 14:13
3
8
לצפיה ב-'שעתיים זה כלום תתחיל מחדש קח כמה טיפים.'
שעתיים זה כלום תתחיל מחדש קח כמה טיפים.
19/09/2018 | 15:25
2
17
1. תמיד שאתה מגיע  לעיר חדשהתעבור על הנפחיות ותקנה מגנים ונשק רק למי שזה הכי יחזק אותו אל תהיה חמדן לשדרג את כולם שתמיד יהיה לך גרוש ליום שחור :)
2. תמיד תמכור נשקים וציוד שאתה לא משתמש בהם. זה יכול בשקט לממן לך נשק טוב או מגן טוב.

3. תמיד במבוכים תחפש תיבות וכאלה לא מעט פעמים תמצא ציוד שאין בחנויות.

4..אם אתה רואה את המפלצות הירוקות שנראות עם החץ וקשת שנראות כמו חצי רובין הוד חצי פיקורו תזהר ותהיה קשוב לקרב כי הם יכולים לקרוא לחברים שלהם ולעשות עליך לינץ.

5. אל תתבייש לברוח אם אתה מרגיש שאתה עומד להפסיד עדיף להישאר עם הכסף ביד.

6. מצד שני אל תפחד מהמוות יותר מדי.. כמו בדרגון בול גם בדרגון קווסט נורא קח לחזור לחיים ושאתה מת אתה לא ממשיך משמירה קודמת אתה ממשיך מאיפה שמתת ככה שאם עלית רמה/ התקדמת זה נשמר למרות שמתת.

6. כשיהיה לך קסם שעושה טריקים מלוכלכים אל תהפוך לשאנן יותר מדי...

נגיד אם הטלת קסם שמונע מהאויבים להטיל קסמים אל תרגיש על גג העולם יותר מדי ותתכונן לרגע שההשפעה תחלוף :) 

7. האויבים בלילה חזקים משמעותית מאלה שביום זכור את זה.
8..תשתדל שכל הקבוצה תהיה תמיד באןתה רמה.

אני ממש מקווה שתתחיל ברמה הקשה מחדש ותהנה יש לי הרגשה שאם תתחיל מחדש ותתן לזה צאנס ולא תמהר לפרוש תמצא את עצמך הופך לאוהב של הסדרה.

הרמה שאתה משחק בה כרגע היא עלבון לאינטלגנציה שלנו והיא תגרום לך לזלזל בכל החוויה.

לצפיה ב-'אני דווקא לא קונה כלום בחנויות'
אני דווקא לא קונה כלום בחנויות
19/09/2018 | 15:32
1
15
אני מפקידה את כל הכסף בבנק ושומרת לסוף המשחק.
במקום לקנות אני בודקת את כל הספרים בכל מקום כדי למצוא "מתכונים" ומכינה נשקים ובגדים בעצמי. אם משדרגים אותם לפלוס 3 הם תמיד הרבה יותר טובים ממה שאפשר למצוא בחנויות ונשארים ככה לאורך זמן.
לצפיה ב-'חתיכת אומץ :) זה נשמע לי מלחיץ מדי :)'
חתיכת אומץ :) זה נשמע לי מלחיץ מדי :)
19/09/2018 | 16:43
12
אם הייתי משחק ככה כמו שאני מכיר את עצמי תמיד הייתי חושש שאני מפספס איזה מתכון ממש טוב :)

לפחות אם אני רואה נשקים בחנויות והם חרא  אני יודע שאני כנראה אמור להסתדר איתם.. עם הספרים כאמור הייתי בחרדה מתמדת אם זו היתה האופציה היחידה שלי להשתדרג.

גם אני שמתי לב שלרוב הנשקים שאת מכינה לבד הם יותר טובים אבל הפער לא הרגיש לי כזה משמעותי לטובת הקרפטינג שזה יהיה משמעותי.

יש לי גם קטע כזה שבלא מעט מהמשחקים מצאתי בחנויות פתאום נשקים עם סטטוסטים ממש מגניבים. נגיד שרביטים שמרפאים לך חצי מהבריאות

או יותר שאת משתמשת בהם... יש מצב שהפעם הם דווקא במתכונים ולא בחנויות אבל אני מפחד להפסיד אותם :)

בנתיים אני עושה קרפטינג רק אם מישהו מבקש ממני להכין לו משהו טוב בסייד קווסט ונותן לי חצי מהחומרים ואז אני פשוט שומר לעצמי את מה שהכנתי.

אני עצלן מדי ללכת לחפש תמפלצות שמפילות תחומרים שצריך :)
לצפיה ב-'ני נו קוני 2 לא מתקרב'
ני נו קוני 2 לא מתקרב
19/09/2018 | 15:28
1
16
דמויות חסרות ערך שמצטרפות אליך ולא מדברות יותר לעולם (מעבר לשתי מילים שהואילו בטובם להקליט להן), כל הקרבות אותו דבר ואין צורך באסטרטגיה, ומעל הכל עלילה משעממת, צפוייה וחרושה.
לצפיה ב-'אני סומך עלייך'
אני סומך עלייך
19/09/2018 | 16:17
16
גם בני נו קוני 2 לא שיחקתי יותר משעתיים לפני הרבה זמן ואומרים עליו שהוא קל בצורה מוגזמת.
לשים בצד את העלילה והדמויות, אני חושב שהאתגר ואסטרטגיה הם מאוד חשובים במשחק בסגנון, ואחרי זה העלילה והדמויות.
זה קצת אירוני אבל הדבר הכי קרוב לזה שנהניתי ממנו היה המשחקים של סאות'פארק שהם לא תוצר יפני במיוחד ומאז אני מחפש את הדבר האמיתי.

אני אתחיל מחדש עם הגבלות קשות יותר, ואני אשכרה מתרגש לעשות את זה
תודה
לצפיה ב-'לא שיחקתי הרבה'
לא שיחקתי הרבה
15/09/2018 | 21:13
9
24
המשכתי עם chrono trigger מתקדם לאט,
שהייתי צריך קצת להתפרע- ולדפוק את הראש שיחקתי בbattlefield 1, קניתי אותו ב5 יורו, ועכשיו מקבלים גם את כל ההרחבות בחינם- אז לא היה אכפת לי לבזבז עליו 22 שקלים..

לצפיה ב-'ממה שאני זוכר טריגר ממש נפתח אחרי הקרב עם מגוס'
ממה שאני זוכר טריגר ממש נפתח אחרי הקרב עם מגוס
16/09/2018 | 21:44
8
16
או שזה אחרי שאתה מצרף אותו, יש שלב מסוים שהם משחררים את הרצועה בטח בגלל זה האטת בקצב :)

יאללה תסיים אותו ותלך על DQ11
לצפיה ב-'כרגע חזרתי לשמירה קודמת שלי'
כרגע חזרתי לשמירה קודמת שלי
16/09/2018 | 21:56
7
12
כי כמובן שנכנסתי ישר לסוף המסלול בעתיד הקסום, (דילגתי על כולו)-ואז נזרקים משם, אז לא הספקתי להתענג עליו מספיק...
אז עכשיו אני בהתחלה שלו בפעם השנייה.
לצפיה ב-'עתיד קסום? אתה בטח מתכוון לשנת 12000 :)'
עתיד קסום? אתה בטח מתכוון לשנת 12000 :)
16/09/2018 | 22:03
6
17
אני לא יודע אם נפל לך האסימון מה הולך בתקופה הזו אבל אם אנחנו מתכוונים לאותה תקופה זה המקום האהוב עלי במשחק.

לצפיה ב-'הארט סטייל והמנגינה של האזור ממש יפים'
הארט סטייל והמנגינה של האזור ממש יפים
20/09/2018 | 06:16
5
20
אבל ברצינות לא הבנתי כל כך מה הלך שם, האם הם חולמים את המציאות?
אם הדברים יתבררו בהמשך אין צורך לענות...
עכשיו אני בקפיצה בין הזמנים - בחיפוש אחר כל התיבות הקסומות...
לצפיה ב-'ועכשיו קיבלתי את המטוס'
ועכשיו קיבלתי את המטוס
20/09/2018 | 09:36
11
למסע בזמן...
לצפיה ב-'מקסימום שתסיים נדבר על זה :)'
מקסימום שתסיים נדבר על זה :)
20/09/2018 | 21:47
3
3
לצפיה ב-'ואו, הרגע נלחמתי בבוס פעמיים,'
ואו, הרגע נלחמתי בבוס פעמיים,
21/09/2018 | 01:52
2
14
כי אחרי שניצחתי בפעם הראשונה המשחק קרס, זה היה מייאש...
עכשיו הם הפעילו את הMammon Machine ,ואני במלחמה לנסות לעצור את lavos מלהתעורר, קרב אבוד...
מתחיל להיגמר לי Mid Ether וגם הגרסאות החזקות יותר, אני נשען בעיקר על התקפת קרח- וזה צורך הרבה mp...
לצפיה ב-'אל תבזבז mp על אויבים רגילים פשוט'
אל תבזבז mp על אויבים רגילים פשוט
21/09/2018 | 09:29
1
18
תדאג תמיד להגיע לבוסים עם mp קרוב למלא או מאוד קרוב למלא ואם אתה חייב לרפא אז תביא תרופות במקום לבזבז על הבוסים.

במקרה שאתה נלחם בכמה מפלצות במקביל לא הייתי ישר מספים קרח הייתי בודק אם יש דברים זולים יותר שמשפיעים עליהם/ או התקפות פיזיות ואם כבר תקרח הייתי שומר לחזקה מהן.

לדעתי גם שווה תמיד לבדוק עם עצמך מי המפצלת/ חלק שעושה לך הכי הרבה בעיות להתמקד עליו עם כולם ורק אז להתפנות לשאר האויבים/חלקים.

לצפיה ב-'כמובן שאני כבר עושה את כל מה שאמרת'
כמובן שאני כבר עושה את כל מה שאמרת
22/09/2018 | 20:21
3
עדיין בקרבות בוס אני אוכל mp בלי סוף...

לצפיה ב-'אקס בוקס - PAL'
אקס בוקס - PAL
15/09/2018 | 13:25
13
שלום, האם ניתן להתחבר ולהשתמש בחנות האמריקאית עם אקס בוקס שהוא PAL?
תודה מראש
לצפיה ב-' Project juge משחק מקורי של יוצר יאקוזה בלעדי לPS4'
Project juge משחק מקורי של יוצר יאקוזה בלעדי לPS4
10/09/2018 | 22:08
23
39

המשחק נראה פגז בעיני. בזמנו איוול אמר שנראה לו שיש להם שם בסגה מפעל יאקוזה לפי המהירות שהם מפתחים משחקים, וזה באמת נראה ככה.

במבט שטחי קל להתייחס למשחק הזה כ"יאקוזה עם דמות חדשה"
אבל המשחק הזה שונה מאוד מיאקוזה למרות שנראה שהוא יורש הרבה ממנו.

משחקים בלש פרטי, שמסתנן למבנים ואוסף ראיות לפתירת תעלומות/מצלם ראיות. יש כמובן גם קרבות כדי שזה לא ישעמם כמו משחק של דיוויד קייג

אבל כל הגדג'טים גומרים לזה להרגיש הרבה יותר מודרני ומגוון מיאקוזה.
אני מצרף את טריילר הסיפור שמגיע עם כתוביות אנגלית.

המשחק מגיע למערב בשנה הבאה.

לצפיה ב-' טריילר גיימפלי לProject juge למי שמעדיף רק גיימפלי.'
טריילר גיימפלי לProject juge למי שמעדיף רק גיימפלי.
10/09/2018 | 22:15
26
המשחק פשוט ירש את הגיימפלי הזורם של יאקוזה 0 והביא אותו לטכנולגיה של הPS4. מי שלא יודע יאקוזה 0 מאפשר כמה וכמה סגנונות קרב שונים מאוד אחד

מהשני, ונראה שהמשחק הזה לוקח את זה לשלב הבא, אפשר גם לראות איך אתה עוקב אחרי דמויות שאתה חוקר ומשיג תלבושות שעוזרות לך בהסתננות סטייל היטמן.

וכמובן מצלם כל מיני תמונות שמהוות ראיה, נכון שאין פה דברים שאף פעם לא ראינו במשחקים אחרים, אבל פאק אחרי יאקוזה 0 אני סומך על כל דבר שהבחור הזה עושה, וזה נראה משחק הרבה יותר מרענן משאר היאקוזות אז אני שם Day one.

זה לא שיאקוזה לא טוב, יאקוזה מדהים, אבל כשאתה יודע שיאקוזה 0 הוא השיא וכבר שיחקת בו ושום דבר לא הולך להשתוות אליו עדיף לעבור כבר הלאה לIP הבא.

לצפיה ב-' Samurai Shodown חוזר והוא בלעדי לPS4.'
Samurai Shodown חוזר והוא בלעדי לPS4.
10/09/2018 | 22:24
23
משחק המשך לסדרת המכות של SNK יכול להיות שחלקכם זוכרים את סדרת המכות הזו ממכונות הוידיאו (ארקייד) כי הסדרה הזו היתה די נפוצה בארץ לפחות באזור שלי.

למי שלא מכיר תדמיינו סטריט פייטר/מורטאל קומבאט עם סמוראים והרבהמאוד  דם וזה בערך זה.
אני לא כזה מבין משהו בסדרה הזו אבל זה נראה יותר מגניב מסול קאליבר 6 בעיני.
לצפיה ב-' Project Awakening משחק בלעדי לPS4 לא ברור אם סינגל או'
Project Awakening משחק בלעדי לPS4 לא ברור אם סינגל או
10/09/2018 | 22:29
28
מולטי פלייר או שניהם, זה נראה בערך מונסטר האנטר/סול (יותר מונסטר האנטר)
המפתחת בדרך כלל עושה משחקי סמארטפון אבל היא עשתה גם כמה משחקי סינגל לPS4 אז זה יכול להיות במידה שווה משחק מולטי או סינגל ונצטרך לחכות לפרטים נוספים אני חושב שזה נראה טוב מאוד

אני מאוד מקווה שזה משחק סינגל כי הם הראו רק דמות אחת במקום קבוצה מה שנותן הרגשה של מסע אפי של גיבור מוגדר. וגם אין להם כל כך טעם לעשות משחק מולטי כזה, שקפקום כבר הוציאה את המשחק מונסטר האנטר הכי טוב בשוק.

תנו לי עלילה למה שראיתי פה ואישיות לגיבור ואני שם.
זה הרי גם מה שחסר במשחקי הסולס למינהם והחייקוים שלהם.

לצפיה ב-'Left Alive משחק הAA של סקוור לPS4/מחשב מקבל טריילר.'
Left Alive משחק הAA של סקוור לPS4/מחשב מקבל טריילר.
10/09/2018 | 22:39
2
35
זוכרים את משחק האקשן הAA של סקוור עם הדמויות של מעצב סדרת מאטל גיר?
אז הוא קיבל טריילר חדש היום אבל מבאס שאין גיימפלי.
הטריילר באנגלית.

סקוור אמרו בעבר שאפשר לצפות למשחק קשה עם עלילה בוגרת ומבנה מבוסס שלבים.

הוא מפותח על ידי אחד מאנשי From Software לשעבר, בשיתוף פעולה עם אחד המפתחים הראשים של דרגון קווסט ככה שאני בטוח שהולך להיות פה משחק איכותי למי שלא ייצפה לAAA.

יוצא בשנה הבאה.

לצפיה ב-'זה נראה ממש מעניין'
זה נראה ממש מעניין
10/09/2018 | 23:04
1
19
אבל כרגע מוקדם לי מידי לגבש על זה דיעה או על שאר הדברים
לצפיה ב-'אכן מקודם, אבל אני בטוח שכל אוהב של מטאל גיר יתחבר לזה'
אכן מקודם, אבל אני בטוח שכל אוהב של מטאל גיר יתחבר לזה
10/09/2018 | 23:11
18
לא רק בגלל מעצב הדמויות, גם בגלל שהסדרה של המשחק הזו כמו סדרת מטאל גירצ עצמה היא מאוד (מאוד) Story driven מאוד מבוססת על המציאות.
ופשוט נראה לי שזה הולך לדבר אל אותם גיימרים.

אבל כמו שהם אמרו זה הולך להיות שוטר לינארי קשה מאוד עם שלבים, אני מוצא את זה מרענן בעולם של יותר מדי עולמות פתוחים, אתה צודק שבקושי ראינו משהו.

אבל מספיק לי לראות מי עומד מאחורי הפרויקט כדי להיות מעבר לאופטימי :) נעקוב אחריו.

לצפיה ב-'עוד לא יצא לי לשחק ביאקוזה'
עוד לא יצא לי לשחק ביאקוזה
10/09/2018 | 22:58
1
19
אבל אני יכול להעריך את חברת המשחקים היפנית הזאת רק בגלל שהדמויות אשכרה נראיים כמו שיפנים נראים ולא כמו דמויות מסדרות אנימה חח
לצפיה ב-'אני חושב שהיפני הזה הוא יפני אמיתי '
אני חושב שהיפני הזה הוא יפני אמיתי
10/09/2018 | 23:04
18
כאילו כמו שנורמן ריידוס אדם אמיתי שהועבר למשחק של קוג'ימה אבל אל תתפוס אותי במילה אומרים שזה שחקן יפני מפורסם :)
(אני אולי ממש בעניין של משחקים יפנים אבל אני לא ממש מכיר את השחקנים שלהם)

המלצה שלי אליך עכשיו שיש לך מחשב.
תשחק ביאקוזה 0 ותתן צאנס עד שנותנים לך לשחק את מאג'ימה... אם אהבת
(ולדעתי אתה תאהב) תעבור למשחק הזה.

לצפיה ב-'טומב ריידר החדש מקבל ממוצע 77 בPS4 שמונה+ על המחשב והבוקס'
טומב ריידר החדש מקבל ממוצע 77 בPS4 שמונה+ על המחשב והבוקס
10/09/2018 | 23:40
2
22
נראה שלא מעט אצלנו עדיין זוכרים לרעה לסקוור את הבלעדיות של טומב ריידר הקודם לאקסבוקס והורידו ציונים בהתאם הממוצע ירד בעיקר בגלל כתבים של אתרי פלייסיטישן.

בעיקרו לדעת רבים זה המשחק טומב ריידר שהכי עושה צדק לשם שלו, מאז שסקוור רכשו את הסדרה ולדעת רבים גם הסיפור הוא הכי נורמלי.

אבל.. וזה אבל חשוב.... הרייבוט מתחיל להימאס יותר נכון הנוסחא שלו, אנחנו משחקים את אותה לארה שוב ושוב ואנשים כבר מתגעגעים ללארה החזקה והאייקיונית שכולנו הכרנו בשנות ה90 וה2000.

ואני חושב ששם בדיוק הבעיה הרייבוט כבר צריך רייבוט אין אפס.
כלומר צריך להשאיר כמובן את ערכי ההפקה הגבוהים, אבל די צריך רעיונות חדשים ולארה חדשה.

אני מקווה שסקוור יתנו בדור הבא לרמדי לעבוד על הסדרה יש לי הרגשה שהם יתנו למותג את הריענון הדרוש.

או שהדור הבא עצמו כבר יביא איתו חידושים טכנולוגים שיתנו לאחד הצוותים הקיימים לרענן את הנוסחא לגמרי.

באופן אישי כאחד שדילג על RISE אני הולך לשחק במשחק הזה, RISE עדיין מופיע באופן תדיר בטופ המשחקים של הדור הזה, תעברו על הרשימות של IGN ואתרים אחרים ותמיד תמצאו אותו בטופ 10 או קרוב לזה.

אני לא אומר שהוא באמת בטופ הזה אבל אני אומר שאם הרייבוט היה לי כייפי מאוד ודילגתי על ההמשך שלו וההמשך היה מעולה לדעת רבים,אז אין סיבה שאני לא אהנה מהמשחק הזה, כי לא הספקתי להישרף מהנוסחא כמו המבקרים :)

אקנה אחרי שאסיים עם RDR 2 כמו שאמרתי כבר פעם.

לצפיה ב-'גיימספוט נתנו לטומב ריידר רק 6'
גיימספוט נתנו לטומב ריידר רק 6
11/09/2018 | 00:54
1
33
אני חושב שעבר הרבה מאוד זמן מאז הפעם האחרונה שמשחק "גדול" עם ציפיות קיבל ציון כזה נמוך בגיימספוט.
אני לא בן אדם ששם על ביקורות של אחרים מבלי לשחק אבל מבין כל אתרי המשחקים גיימספוט הם הכי פחות "מלוכלכים" IGN ידועים בזה שהם מקבלים כסף כדי לתת ציונים טובים ואתרים נוספים שמוטים באופן חד צדדי ומוגזם לסוני/מיקרוסופט.
אז זה די מפתיע אותי העניין, אני מבטיח לתת את הרשמים שלי על המשחק כשיצא
לצפיה ב-'גיימספוט הכי פחות מלוכלכים יקיר? אולי אתה יותר מדי צעיר לזכו'
גיימספוט הכי פחות מלוכלכים יקיר? אולי אתה יותר מדי צעיר לזכו
11/09/2018 | 01:04
24
לזכור את מה שהיה ב2007 שגיימספוט פיטרו כתב שלהם כי נתן ציון 6 למשחק שהיו לו מודעות ענק באתר ומאז הם חשודים בלכלוך וזה רק הלך והידרדר מאז.

לטעמי תקופת הזהב של גיימספוט היתה 2000-2006 מאז תחילת דור הPS3 הם פח זבל לא פחות מIGN.

אני לא אומר שהמשחק איזה להיט ואני אשמח לרשמים ממך אבל בוא נגיד ככה, השוק מוצף Overhyped games משחקים שמקבלים שבחים מכל מקום ואז שאתה משחק בהם אתה כזה יוצא בתחושה של "על זה היה כל הרעש?"

אני מעדיף את טומב ריידר שאמנם מקבל ציונים פושרים אבל אני יודע שאהבתי את הרייבוט ואני יודע שהנוסחא לא נשרפה אצלי מספיק כדי להתבאס ממנו.

אבל אני מודה שאני גם מעדיף את טומב ריידר על Uncharted בפה מלא אז אני מקרה מיוחד.

(כי לשניהם יש סיפור פח בעיני לומר את האמת חוץ מדרייק שאהבתי אז עדיף כבר טומב ריידר)

לצפיה ב-' רוקסטאר : RDR 2 הרבה יותר עמוק ואינטרקטיבי מGTA5'
רוקסטאר : RDR 2 הרבה יותר עמוק ואינטרקטיבי מGTA5
11/09/2018 | 00:52
5
32
לדברי רוקסטאר RDR 2 הוא המשחק היחיד שלהם בנתיים לדור הנוכחי מה שאומר שהוא קפיצה מאסיבית בAI בגרפיקה אבל לדברי רוקסטאר זה הרבה מעבר
לזה.העולם ירגיש כל כך מפורט ומלא חיים עם אנשים שעסוקים ביום יום שלהם וכל

כך הרבה דברים מתרחשים בו זמנית, שלפעמים נקלע לסיטואציות כל כך מושקעות עם קרבות וענינים ולא נהיה בטוחים אם זה משהו אקראי שקרה או משימה מושקעת/סייד קווסט.

הם מבטיחים שאף פעם לא חווינו בשום משחק עולם שכל כך עשיר בפרטים קטנים ואירועים.

לצפיה ב-'הם אלה שמוכרים את המשחק'
הם אלה שמוכרים את המשחק
11/09/2018 | 00:58
1
29
אבל אחרי הכול אם יש חברה שאני סומך עליה לעשות את הדבר הבא בז'אנר העולמות הפתוחים זה רוקסטאר
לצפיה ב-'הם גם המפתחים של שניהם :)'
הם גם המפתחים של שניהם :)
11/09/2018 | 00:59
22
אם יש מישהו שיודע במה RDR 2 יהיה יותר טוב מGTA5 זה רוקסטאר. אני מניח שהם שומרים את GTA6 לסוף הדור הנוכחי תחילת דור הבא עם גרסת דור קודם לדור הנוכחי, עדיין GTA6 ישתמש בלא מעט מהטכנולוגיה שאנחנו רואים כאן, אז הרבה מזה יעבור אליו.

לצפיה ב-'נשמע מבטיח'
נשמע מבטיח
12/09/2018 | 04:36
2
25
עכשיו שיביאו אותו למחשב...
לצפיה ב-'עד שיהיה אותו למחשב כבר יהיה לך PS4 :)'
עד שיהיה אותו למחשב כבר יהיה לך PS4 :)
13/09/2018 | 08:21
1
16
אני די בטוח שהם בונים על רוב המכירות בחודש חודשיים הראשונים ושהוא לא יהיה משחק כמו GTA שמוכר טוב לנצח ולכן גם הפחד להביא אותו מיד למחשב (פיראטיות)

ותמיד יש את עניין הרוסים ברוסיה שבשבילם עצם הורדת המשחק זה עניין של כבוד במיוחד משחק אמריקאי :)

לצפיה ב-'אם הוא יצא לשתי הפלטפורמות'
אם הוא יצא לשתי הפלטפורמות
13/09/2018 | 20:08
16
אני אעדיף את הקצב רענון של המחשב על פני הרזולוציה של הקונסולה...
(יש לי מסך 144 hz רק הרזולוציה היא 2560 *1440)

לצפיה ב-' לסייברפאנק 2077 יהיו בסביבות מעל 400 קווסטים.'
לסייברפאנק 2077 יהיו בסביבות מעל 400 קווסטים.
11/09/2018 | 01:12
32
400 קווסטים זה למעשה מספר הקווסטים הכולל במכשף 3. וסייברפאנק מכוונים למספר פחות או יותר קרוב לזה בסייברפארנק. ככה שמי שחשב שזה שעולם המשחק יהיה קטן משמעותית מהמכשף 3 (ותאמינו לי הוא יהיה קטן משמעותית אחרת המשחק היה גוף שלישי) זה עדיין לא אומר שהוא לא יהיה דחוס בתוכן הרבה מעבר למה שדאוס אקס היה.

זה מעודד שהמשחק הולך להיות עשיר מאוד בתוכן וזה גם מסביר למה הם הרגישו בנוח להראות לנו 48 דקות שלמות מהמשחק הרי זה אפילו לא טיפה בים ממה שמציע המשחק המלא, אבל איכות הכתיבה מדאיגה אותי, נקווה שיהיה להיט ונקבל יורש ראוי לדאוס אקס.

לצפיה ב-' PUBG ירד ל900 אלף שחקנים לראשונה שלשום.'
PUBG ירד ל900 אלף שחקנים לראשונה שלשום.
13/09/2018 | 08:59
24
משחק שבשיא שלו שיחקו בו זמנית 3.2 מליון שחקנים ולא ירד ממליון שחקנים בכל רגע נתון מאז ינואר.

אני חושב שזה כבר מעבר לכל ספק שפורטנייט הדיח אותו והוא לא יכול לעשות קאמבק הרי זה ברור שבדור הבא גם פורטנייט וגם הוא יפנו את מקומם ללהיט התורן.

לצפיה ב-' ספיידרמן שובר שיאי מכירות ביפן'
ספיידרמן שובר שיאי מכירות ביפן
13/09/2018 | 12:00
3
32
ומכר 125,154 אלף יחידות עד כה, מרשים במיוחד כשאין גרסת סוויץ וכשיש רק 7 מליון בעלים של PS4 ביפן, כלומר אם יעבור את ה500 אלף ביפן זה יהיה מעל למדהים.

אבל אפילו בסביבות ה300 אלף זה יהיה אדיר.
מארוול בכללי פופלארית ביפן, בעיקר סרטי הקולנוע שלהם, אני כמובן מזכיר את היפנים גם בזה, ומעדיף בהרבה את מארוול על DC.

לצפיה ב-'זה כבר הפלטינום השלישי שלי '
זה כבר הפלטינום השלישי שלי
14/09/2018 | 00:57
2
31
הלוואי ונקבל עוד משחקים איכותיים של גיבורי מארוול.

אני אמנם בן אדם של DC. אני חושב באופן כנה ש- DC יותר טובים ואני לא מדבר על היקום הקולנועי, בזה אין ספק שמארוול לוקחת פי מיליון.
יש מלא אנשים שכל עניין הMarvel VS DC לא היה מגיע בכלל לתודעה שלהם אם לא שרשרת הסרטים המדהימים של מארוול שיצאו במהלך הזמן, אבל רבים מהם לא מכירים את DC של הקומיקס וסדרות האנימציה שם אני באמת מעדיף במעט את DC
לצפיה ב-'היפנים אומרים שהמשחק פנומנלי גם :) זה ושהמשחק קצר מלהיב אותי'
היפנים אומרים שהמשחק פנומנלי גם :) זה ושהמשחק קצר מלהיב אותי
14/09/2018 | 13:39
1
25
ממש. כי מתחילת החודש קיללתי את העולם ששמו לי את דרגון קווסט וספיידרמן באותו זמן כי זה הסדרה האהובה עלי מול גיבור העל האהוב עלי.

עכשיו שאני רואה שהצלחת לעשות פלטיניום כל כך מהר, אני מבין שזה משחק די קצר שאפשר לסיים אותו די מהר ולהנות ממנו והוא יזרום לי וגם לא יפגע לי בכלל בהתקדמות בדרגון קווסט.

ממה שראיתי מהרשמים מדובר בקלות באחד ממשחקי השנה וזה כייף לשמוע את זה מאנשים שלא עפים על הז'אנר כי אני לא עף על הז'אנר של העולם הפתוח.

אני חושב ששבוע הבא אני מביא אותו אני לא מצליח להתאפק כבר. נקדיש לו איזה שלושה ימים ונחזור לדרגון קווסט.

לצפיה ב-'בשלושה ימים אתה תסיים את הסיפור'
בשלושה ימים אתה תסיים את הסיפור
14/09/2018 | 15:08
25
ותראה את כל מה שיש למשחק להציע, ואז תוכל לחזור לדרגון קווסט זה יעבוד
בשלושה ימים של חופש כמובן ,
אם באמת הולכים דוך על הסיפור זה עניין של 15 שעות
לצפיה ב-'מישהו כאן שיחק בDetroit:Become human ?'
מישהו כאן שיחק בDetroit:Become human ?
11/09/2018 | 15:10
17
האם יש אפשרות לשחק סצנה פעם נוספת ?
כי בנתיים אני משחק, נכשל ולא ניתנת הזדמנות נוספת לתקן.

לצפיה ב-' מה משחקים השבוע ובחג?'
מה משחקים השבוע ובחג?
05/09/2018 | 08:42
34
12
לצפיה ב-'Dragon Quest 11 - יצירת מופת אין מילה אחרת.'
Dragon Quest 11 - יצירת מופת אין מילה אחרת.
05/09/2018 | 09:17
41

הסיפור שובה לב כמו כל משחק דרגון קווסט משחקים גיבור עממי ופשוט שעברו מסתיר הרבה יותר ממה שנראה לעין. מן הסתם כמו כל המשחקים בסדרה העלילה

קלישאתית, אבל איכשהו כמו תמיד הכל נוטף קסם, כאילו אתה בתוך סרט אנימציה מתקופת הזהב של דיסני.

הדמויות הן ללא ספק הדמויות הכי טובות שראיתי בדור הזה By far.
אגדיל ואומר שבדרך כלל אף אחד לא משחק את המשחקים בסדרה בשביל הדמויות, זו אחת הסדרות היחידות בעולם שאנשים אשכרה משחקים בשביל דמויות הNPC והסיפורים שלהן.

ללא ספק הפתעה לשחק במשחק ולגלות שאני ממשיך לא מפסיק לשחק בגלל הדמויות לשם שינוי.

הגרפיקה מטורפת, מן הסתם DQ8 היה בזמנו יותר מפיל לסתות ויש בשוק משחקים הרבה יותר מרשימים טכנית כמו God of war ובקרוב RDR 2, אבל ברור שעוד 10 שנים המשחקים האלה יראו כמו ענתיקות וDQ11 יראה יפהיפה תמיד.
הסגנון שלו פשוט אלמוותי.

אני חייב לומר משהו על הגיימפלי - כמעט כל אחד שמע כמה המשחק הזה קל ברמת הקושי הרגילה שלו, ממה שגיליתי סקוור ייעדו את רמת הקושי הרגילה לאנשים "לא גיימרים" לא גיימרים קאזואלים, אלא פשוט כמשמעו לא גיימרים.

ולכן רמת הקושי הרגילה קלה באופן חריג בוודאי לסדרה הזו.
התחלתי את המשחק על רמת הקושי הקשה, בלי הגימיקים המטופשים רק עם אויבים חזקים.

וכמובן שאני מרגיש בבית, רמת הקושי מרגישה מאתגרת בדיוק כמו שהיא צריכה להיות ובעוד ששמעתי באינטרנט לא מעט אנשים שאומרים שרמת הקושי הזו מתסכלת אותם,בסדרה זה דבר שבשגרה.

קיצור אני מרוצה עד הגג ופשוט לא יכול להפסיק לשחק בכל רגע פנוי שרק אפשר.
כל כך פחדתי שהמשחק יהיה נפילה בגלל רמת קושי קלה או דמויות NPC לא מעניינות, אבל סקוור שוב מוכיחים כרגיל,שהם חברת הRPG הטובה ביותר בעולם, וואו.

לצפיה ב-'ממשיך עם כרונו טריגר'
ממשיך עם כרונו טריגר
05/09/2018 | 15:22
10
34
עכשיו נמצא בעבר הרחוק (במסע לתיקון החרב), קטע די מצחיק מה שקורה שם...
נתקלתי באיזה שני בוסים קשים לבנתיים, שהייתי צריך לחזור עליהם כמה פעמים, אבל שאר המשחק עבר בקלות יחסית- שמבחינתי זה דבר מבורך.

הפורט שיצא למחשב די טוב, חוץ מפעמים שצריך ללחוץ על רצף מקשים מסויים- הם הכניסו את הרצפים של xbox קונטרולר- ולרוב גם בזה זה לא עובד כמו שהם רשמו... מקווה שאין את זה עוד הרבה פעמים  במשך המשחק

לצפיה ב-'הפורט הזה בכלל מוסיף משהו? כי אם לא.'
הפורט הזה בכלל מוסיף משהו? כי אם לא.
06/09/2018 | 07:48
9
25
עדיף לדעתי פשוט לשחק בגרסת הסופר נינטנדו באימולטור, אין על האורגינל ואין תקלות ואפשר לשחק עם כל קונטרולר שרוצים ולקנפג איך שרוצים.

אלא אם כן הם הוסיפו משהו בפורט. נגיד על הפס1 הם שמו קטעי אנימה ממש יפים ברגעי מפתח. ובפורט לDS הם אשכרה הוסיפו תוכן חדש ומבוכים+ קטעי האנימה.

אני עדיין חושב שאין על החוויה המקורית :)

תזכיר לי שמתקנים לצפרדע את החרב הולכים גם לתקופה הפרה היסטורית?
בכל זאת 16 שנה עברו מאז ששיחקתי את זה :)

אני לא אהרוס לך מה התקופה האהובה עלי במשחק כי רוב הסיכויים שהיא תהיה גם התקופה האהובה עליך שתגיע אליה.

נלחמת במגוס כבר?

לצפיה ב-'חוזרים לתקופה הפרה היסטורית'
חוזרים לתקופה הפרה היסטורית
06/09/2018 | 09:08
8
22
כי צריך סוג של אבן כדי לחשל את החרב מחדש,
עכשיו צירפתי את הצפרדע לחבורה- אני צריך ללמד אותו קסם- ואז אני נלחם במגוס...
לגבי הפורט:
בהתחלה שהם שחררו אותו למחשב - המצב היה זוועתי, זה היה פורט מהגירסה שיצאה למכשירים ניידים, לא שחיק ועוד כל מיני בעיות..
מאז עברה חצי שנה - והם הוציאו בערך 5 פאצ'ים רשמיים- ותקנו אותו.
עכשיו - חוץ מהבעיה של המקשים ( שאפשר לקבוע בעצמך- אבל אם משנים אחד אוטומטי גם השאר משתנים- ואי אפשר לקבוע שני מקשים על אותה אות),
יחסית אין יותר בעיות..{למרות שבפרה היסטוריה ניתקלתי לראשונה בבעיה של פיקסלים נמרחים- וקצת מאבדים את הכיוון- אבל הסתדרתי).
לפי מה שהבנתי זה הגירסה של הds אז יש עוד סייד קווסטים וכמה בוסים נוספים.

קניתי אותו עכשיו - כדי לתמוך במגמה- שמתקנים את הפורט שהוצאת ומקשיבים לתגובות הקהילה.
לצפיה ב-'תכלס מגיע להם נשמע שהPC היא הגרסה הדפינטיבית עכשיו'
תכלס מגיע להם נשמע שהPC היא הגרסה הדפינטיבית עכשיו
06/09/2018 | 11:50
7
24

לפחות עד שייצא ריימיק :) לטעמי הקרב עם מגוס ובכלל כל סיפור הרקע שלו הם השיא של המשחק (וגם מנגינת הנושא שלו היא הטובה ביותר במשחק לדעתי)

לצפיה ב-'ואו נלחמתי לבינתיים עם הרבה עוזרים חזקים'
ואו נלחמתי לבינתיים עם הרבה עוזרים חזקים
06/09/2018 | 22:57
6
20
היה איזה קרב שתמיד לקראת הסוף היה לאוייב מכות שחיסלו אותי, אז חזרתי עליו איזה 3 פעמים.
אני מניח שעכשיו נשאר לי את הבוס- נכנסתי לחדר האמצעי, אבל זה כבר יחכה למחר.
שאלה: קטעי האנימה לא היו בגירסה המקורית? הם מצויירים ממש מצחיק , אבל נראה שהם הוספה חיצונית ולא חלק מהסיפור המקורי...
לצפיה ב-'עכשיו שמתי לב שכבר רשמת (כרונו) על קטעי האנימה'
עכשיו שמתי לב שכבר רשמת (כרונו) על קטעי האנימה
07/09/2018 | 01:58
5
16
זה היה מצחיק,היה לאנימה כמעט אותה המנגינה כמו הקטע במשחק שבא אחרי זה,
אבל זה כמו סרט יפני, לעומת המשחק המקורי- שהארט סטייל שלו מעביר את הסיפור יפה מאוד בפני עצמו. (אפילו יותר טוב).

לצפיה ב-'כן, אני חושב שגם טכניקות הדחיסת קבצים הכי מתקדמות של 1995 '
כן, אני חושב שגם טכניקות הדחיסת קבצים הכי מתקדמות של 1995
08/09/2018 | 23:07
4
27
לא היו יכולים לגרום לקטעי האנימה להיכנס לקסטה של סופר נינטנדו, הקטע המצחיק הוא שהפלייסטישן הראשון מן הסתם היה צריך להיות תוסף CD לסופר נינטנדו ואז כמובן היה יכול להיות לנו קטעי אנימה בטריגר גם אז,ופפ7 למשל תוכנן במקור לתוסף הזה, אבל אז לא היה לנו פלייסטישן היום, וגם אם היה הוא היה מגיע בשלב מאוחר יותר.

אני מניח שאתה מדבר על קטע האנימה המקסים הזה, כמו שאמרתי אני חושב שהגרסה המקורית עליונה על כל אחרת אבל זה היה אחד התוספות היותר מרשימות לגרסת הPS1.

הקטע הזה לדעתי, (שהופק על ידי אקירה טוראימה בכבודו ובעצמו)
עושה כבוד גדול לאיך שהמשחק היה אמור אם היה יוצא בימנו וככה אני בטוח שריימיק יראה בעתיד הרחוק :)

לצפיה ב-'היה גם קטע עם אילה(בעבר הרחוק) '
היה גם קטע עם אילה(בעבר הרחוק)
09/09/2018 | 00:28
3
27
שהיה מצחיק בצורה יוצאת דופן,
עכשיו נלחמתי שעה במגוס, הצלחתי להביס אותו בסיבוב הראשון- אבל ביזבזתי הרבה שיקויים, ו  Mid Ether ,גם נשאר לי רק שתי Revive...
בסוף נשארתי רק עם Marle תור אחד התקפת קרח, ותור אחד ריפוי- עד שהבסתי אותו...
ספויילר:
התעוררתי בעבר הרחוק שוב
לצפיה ב-'מעניין מה עשית עם מגוס (ספוילר למי שלא שיחק)'
מעניין מה עשית עם מגוס (ספוילר למי שלא שיחק)
10/09/2018 | 21:43
2
13
החלטת להשאיר אותו בחיים או שהרגת אותו? כמובן שאם הרגת אותו יצאת פרייאר כי הוא אחת הדמויות הכי מגניבות וחזקות במשחק, אבל כמובן שאם רצית לנקום בשביל גלין אז זו הדרך הכי טובה.

לצפיה ב-'LOL'
LOL
12/09/2018 | 04:32
1
10
עדין לא הגעתי לבחירה כזאת...
מחר נתקדם ונראה מה יהיה בהמשך.

לצפיה ב-':) נכון! זה בכלל לא שם נזכרתי! טוב אני סותם את הפה.'
:) נכון! זה בכלל לא שם נזכרתי! טוב אני סותם את הפה.
12/09/2018 | 09:53
7
לצפיה ב-'Ac origins'
Ac origins
05/09/2018 | 22:00
8
28
תכלס סתם משחק מעפן של יוביסופט... חוזר על עצמו ולוקח אלמנטים מכל הסדרות האחרות של יוביסופט,אבל הנוף מגניב לפחות.
לצפיה ב-'וזו אחת התקופות הכי מעניינות שהם יכלו לבחור.'
וזו אחת התקופות הכי מעניינות שהם יכלו לבחור.
06/09/2018 | 08:05
7
29
זה רק הולך ומדרדר לדעתי, יוון? באמת יוביסופט? לפחות עכשיו שהם הפכו את AC לסוג של RPG אני מקווה שתהיה להם לגיטמציה להחזיר את הנסיך הפרסי לחיים.

אני עדיין רוצה לשחק ב
Ac origins נטו בשביל התקופה אבל בתכלס אני מתרחק מהסדרה הזו כי אחרי שקניתי בדור הזה את AC4 ואת סינדייקיט הבנתי שאהבתי רק את AC2 בסדרה הזו (והוא גם היה משחק  רע, פשוט הכי טוב בסדרה)

לדעתי יובי צריכים לחזור לWD בטח אחרי החשיפה של סייברפאנק, אלמנטים של RPG יתאימו לWD הרבה יותר.

אבל זה יובי אז לא משנה מה הם יעשו וכמה שנים המשחקים שלהם יהיו בתנור, תמיד תהיה הרגשה מעפנה של משחק שנועד לCO OP ולאנשים שעושים סטרימינג לקהל.

לצפיה ב-'אני ממש לא אהבתי את השליטה בדמות בac2'
אני ממש לא אהבתי את השליטה בדמות בac2
06/09/2018 | 09:20
3
21
שיחקתי אותו עד בערך החצי,(לפי מה שאני זוכר קצת אחרי הטיסה, באיזה שהוא קרנבל) ולא כזה נהנתי- השליטה בין במקלדת ובין בקונטרולר היתה גרועה, בלשון המעטה.
לפני שנה בערך- הם נתנו את המשחק AC4black flag , ששמעתי עליו שהוא טוב- ובאמת השליטה הרבה יותר זורמת ונוחה, אבל הוא כבר יצטרך לחכות ברשימה שיתפנה הזמן אליו.(יש לי אותו כבר מותקן על המחשב -בין עוד בערך 5 משחקים אחרים...)
לצפיה ב-'AC4 משעמם לדעתי, אבל זה כי אני שונא ספינות במשחקים'
AC4 משעמם לדעתי, אבל זה כי אני שונא ספינות במשחקים
06/09/2018 | 11:53
2
16
ובכלל אזורים מונוטונים שלא משתנים כמו ים, אם דווקא קוסם לך הקטע של הפיראטים יש מצב שתאהב.

אולי אתה צריך לנסות את המשחק החדש אבל כי הם שינו את מערכת הקרב לגמרי למשהו יותר מתודי ואיטי.

AC4 עדיין מרגיש כמו AC2 מבחינת שליטה.

לצפיה ב-'לבנתיים רק עשיתי את המשימת פתיחה (AC4)'
לבנתיים רק עשיתי את המשימת פתיחה (AC4)
06/09/2018 | 12:00
19
אבל התנועה יותר זרמה לי, היה הרבה יותר קל לטפס על בניינים, לקפוץ ממקום למקום.. לעומת AC2  על המחשב שהיה סיוט, אתה מטפס על מבנה- ופתאום הדמות קופצת אחורה- כאלה שטויות.
לצפיה ב-'סתם מערכת קרב'
סתם מערכת קרב
06/09/2018 | 22:20
15
אחרי שעה אתה מבין את הפואנטה וזה נהיה משעמם, הדבר היחיד ששווה במשחק הזה זה הנוף.
לצפיה ב-'יוביסופט כרגע מחזיקה איזה'
יוביסופט כרגע מחזיקה איזה
06/09/2018 | 22:44
2
18
5 סדרות משחקים שבתכלס מאוד דומות אחת לשניה ומשתמשות באותם אלמנטים.חוץ מזה כל סדרה מוציאה משחק בכל שנה.
גוסט ריקון , אססינס קריד ,פאר קריי,דיביז'ן ובטח שכחתי עוד כמה.

אני אחשוב פעמיים לפני שאקנה מהם משחק.
לצפיה ב-'הם חיסלו לגמרי את ההתענינות שלי באססין קריד שעתיד לצאת'
הם חיסלו לגמרי את ההתענינות שלי באססין קריד שעתיד לצאת
06/09/2018 | 22:51
17
בזה שאחד המפתחים אמר שהוא לא רוצה שהעלילה תהיה סיפור שנגמר, אלא כמין משימות שתמיד יצוצו עוד חדשות...בקיצור לא בשבילי.
לצפיה ב-'מסכים עם כל הכסף של יובי הם יכולים לעשות איזה סייברפאנק.'
מסכים עם כל הכסף של יובי הם יכולים לעשות איזה סייברפאנק.
08/09/2018 | 23:30
15
פעם בדור וזה לא יזיז להם את הביצה. אמנם המשחקים מתייקרים יותר ויותר לפיתוח אבל יובי היא אחת החברות שבאמת יכולות מדי פעם להוציא משחק כזה, בלי להסתכן יותר מדי.

אני חושב שיובי טובים מאוד בלהמציא דמויות אייקוניות לגמרי, ריימן, הדמויות הראשיות בAC החידושים של הנסיך הפרסי, ואפילו אפילו הדמות הראשית השנואה של WD1 כולן אייקוניות לגמרי.

הבעיה כמו שאמרת, יובי באמת תקועים כבר שנים בסוג של CONFOMRT ZONE שהם פשוט מסרבים לצאת ממנו, של עולם פתוח חסר מקוריות ונשמה.

אבל לצערנו?  סוני ואפילו נינטנדו מחקות את המשחקים של יובי, הוריזון לא שונה מאף משחק יוביסופטי הוא פשוט יותר מושקע טכנית מהם.

יובי לדעתי כן היו רוצים לגוון במשחקים מקוריים אבל תמיד שהם עושים את זה, זה כמעט אף פעם לא מחזיר את ההשקעה.

ריימן לג'נדס מדהים פשוט מדהים ולא מכר כלום אפילו שהוא זמין על כל פלטפורמה אפשרית,beyond good and evil לא שבר גלים גם כן.
אמנם הפך לקאלט אבל זה חסר משמעות במבחן התוצאה.
המשחק של קינג קונג היה אדיר וגם כן לא הזיז לאף אחד.

גם הנסיך הפרסי לא מכר משהו חוץ מהראשון בטרילוגיה וגם כן מדובר במשחקים מאוד איכותים

אני חושב שלדעת הCEO של יובי, אנחנו (הגיימרים ) לא שוק אמין במיוחד כי אנחנו קונים משחקים בהנחה ואחר כך בוכים למה אין המשכים.

אז הם בצדק (לצערי) עברו למתכונת של פיתוחי משחקים חסרי נשמה שפונים לקהל הרבה יותר רחב ממה שהקהל שלנו יכול לספק.

ורוב המשחקים שהם נטו לגיימרים עברו לרמת תקציב של אינדי אצלם.
אני עדיין מסכים שהם יכולים להסתכן שוב בפיתוח משחק AAA תפקידים מושקע לגיימרים.

במיוחד שהם רואים את התגובות למשחק כמו זלדה האחרון והוריזון שבו נאמר את האמת הם משחקי יוביסופט מושקעים לגמרי.

(ועשו לי טובה עם האנטרקטיביות של זלדה, זה עדיין משחק יוביסופט בהרגשה, הוא פשוט עושה דברים מקוריים עם הנוסחא שיובי המציאו)

לצפיה ב-'מפיה 3 בחינם בסטור'
מפיה 3 בחינם בסטור
06/09/2018 | 00:13
2
29
אני מאוכזב אין משהו שמעניין אותי

GOW4 אכזבה לא קשור בכלל למקור

TEKKEN 7 אין את השוטר, אם הייתי יודע לא הייתי קונה טקן בכלל, הוא הלוחם הכי אהוב עליי

TEW2 אכזבה ענקית, הראשון היה מצוין, ככה זה שמתחילים לשלב כל מיני אלמנטים ממשחקים אחרים שלא קשורים ומאבדים את המקוריות של היצירה

מחכה רק ל RE2 REMASTERD זה בטוח לא יאכזב אותי, אבל שהמחיר יהיה גג מאה שח זה לא משהו חדש עם עלילה חדשה, כמו שהיה עם RE REMAKE
לצפיה ב-'בדרך כלל אני מסכים איתך אבל GOW4 הרבה יותר טוב מהטרילוגיה'
בדרך כלל אני מסכים איתך אבל GOW4 הרבה יותר טוב מהטרילוגיה
06/09/2018 | 07:26
1
30
המקורית לפי דעתי. הם לקחו את אחד מסדרות האק אנד סלאש, הכי נדושות, והפכו אותה לאחד ממשחקי האקשן הרפתקה הטובים של הדור
יש בו דברים מעצבנים, הילד מעצבן והמשחק לפי דעתי עמוס יותר מדי באלמטים של משחק תפקידים, המשחק היה יכול להיות משהו מדהים לדעתי אם לא היו לו עומס של אלמנטים של RPG.

אבל זו המחלה של הדור בעיני וזה הרס גם את הוריזון וAC שמים לך מכניקות של משחק תפקידים במשחקים שזה רק מזיק להם.

מי זה השוטר? לי כאילו? הוא יגיע לטקן 7 בהמשך.
מאכזב לשמוע מה שיש לך להגיד על TEW2 הוא אחד מהמשחקים בדור הזה שאני לא הולך להרשות לעצמי לפספס.
לפחות למאפיה 3 יש אחלה סיפור.

לצפיה ב-'נכון קלעת בול ואני שונא משחקי RPG'
נכון קלעת בול ואני שונא משחקי RPG
07/09/2018 | 13:27
18
TEW2 לא כמו הראשון בכלל וכמה חיכיתי לשני ובסוף ביאס אותי
לצפיה ב-'למקרה שאני היחיד שמשחק DQ11 כאן- הרמה הקשה ממש לא ללב חלש'
למקרה שאני היחיד שמשחק DQ11 כאן- הרמה הקשה ממש לא ללב חלש
06/09/2018 | 07:55
2
29
זה בטופ המשחקים הכי קשים שאי פעם שיחקתי. אויבים מרפאים את עצמם בלי הגבלה מתחילים את התור שלהם לפניך המון פעמים ותוקפים פעמיים ברצף.
אם אתה מרדים אותם בשביל לתקוף אותם שהם ישנים וחסרי ישע... הם מתעוררים אחרי תור אחד...

ועוד ועוד דברים שאחסוך, אל תטעו אנשים, אני ממליץ בחום על הרמה הזו,פשוט להתכונן בהתאם. כבר לא עושים משחקים קשים כאלה היום.

לצפיה ב-'בהנחה שאני אגיע למשחק הזה מתישהוא '
בהנחה שאני אגיע למשחק הזה מתישהוא
06/09/2018 | 09:54
1
21
כי בינתיים עוד יש לי את GOW שרק התחלתי , Travel octopath , P5 ואת ההרחבות של Xenoblade 2  , ואולי אפילו FF15 אם אני אגיע אליו בחיים הנוכחים.
מה הרמה שהיית מציע עבור שחקני jRPG שנהנים מאתגר מתון , ולא קושי מטורף , אבל מצד שני שלא יהיה קל מדי , כי אז זה גם לא שווה הרבה?
יש בכלל רמה כזאת ?

לצפיה ב-'אני ממליץ לכולם את הרמה הקשה כי תמיד אפשר לכבות אותה.'
אני ממליץ לכולם את הרמה הקשה כי תמיד אפשר לכבות אותה.
06/09/2018 | 11:40
21
. שמעתי מאנשים שעקפו אותי שבאיזשהו שלב זה נהיה להם מוגזם, אני עדיין חושב שזו האפשרות ההכי טובה כי ברמת הנורמל האויבים עושים משהו כמו 1-2 נקודות נזק, שזה זלזול באינטלגנציה שלנו.

מוזר שהם לא יצרו באמת איזושהי נקודת אמצע בין שתי הרמות האלו.

אני אישית מרגיש שהרמה הזו מכריחה אותנו לשחק את המשחק כמו שאמורים לשחק אותו, כלומר, מה הכי כדאי לקנות כרגע שריון איכותי או נשק איכותי ולמי,

מעבר לזה בגלל שהבוסים והאויבים הורגים אותך די מהר, אתה חייב כל הזמן להתמודד עם השאלה "איזה אויב הכי בעייתי כאן בקבוצה ואיך אני מחסל אותו כמה שיותר מהר/מנטרל אותו בדרך כלשהי"

היו לי רגעים שתיסכלו אותי אבל אני עדיין חושב שזה עדיף על משחק שמרוב שהוא קל אפשר לראות אותו ביוטיוב וזהו במקרה הכי גרוע תמיד מישהו יכול לעשות גריינד עד שהוא מרגיש שזה just rigiht for him.

לצפיה ב-'ספיידרמן'
ספיידרמן
07/09/2018 | 22:57
5
43
אני חושב שכל אחד יבין שהמשחק הזה טוב מהרגע הראשון שהוא יניח עליו את היד והמשחק יתחיל, רק בגלל שאת 15 הדקות הראשונות של המשחק *לפחות* הוא הולך לבלות אך ורק בלקפוץ עם קורים בין ביניינים בלי לעשות שום דבר אחר. *מרצון*

הם עשו פשוט עבודה אדירה על העניין הזה, אתם תחטפו התקף לב קטן על כל קפיצה, מכירים את התחושה הזאת שאתם על רכבת הרים , והיא עולה למעלה גבוה גבוה גבוה עד שהיא נופלת במהירות?
זה בדיוק מה שהמשחק הזה גורם לכם להרגיש נונסטופ, לא לבעלי פחד גבהים.
חוץ מזה גם הקומבט מעולה ולאט לאט תופס עומק.
זהו יום עצוב לכל גיימר חסר PS4 באשר הוא. הגרפיקה מעולה, מנהטן מהממת ביופיה, החלונות של הבניינים משקפים את הנוף. אם רק המשחק הזה היה יוצא למחשב היינו מקבלים את המשחק הכי מפחיד אי פעם.

אני לא חושב שאני מגזים כשאני אומר שהם הכניסו את כל מנהטן ברזולוציה של 1:1 לתוך המשחק. לוקח דקות שלמות להגיע מנקודה לנקודה אפילו במהירות המטורפת שבה ספיידרמן נע.
לפני כמה זמן ירד קצת גשם בחוץ, זה לא היה גשם באמת. אלה היו הדמעות של הפאנבויים של אקסבוקס.
חובה קנייה
לצפיה ב-'ואו, מקנא..'
ואו, מקנא..
08/09/2018 | 21:31
24
אני באמת בתכנוני קנייה של ps4 , הבעיה שאני צריך גם לקנות טלויזיה- אז ההוצאה היא לא קטנה, זה כנראה יחכה לאחרי החגים...
לצפיה ב-'זה די עלוב שספיידרמן יושב על ממוצע יותר נמוך משל הוריזון.'
זה די עלוב שספיידרמן יושב על ממוצע יותר נמוך משל הוריזון.
08/09/2018 | 23:39
3
28
כאילו אני אומר את זה לרעת המבקרים וחוש האבחנה שלהם, לא מעט מבקרים אומרים שהמשחק הזה מקביל לאיכות הסרטים החדשים של מארוול ועושה את חווית הספיידרמן טובה מהסרטים בגלל האינטרקטיביות.

אז המשחק נשען על באטמן, וכן מערכת הקרב של באטמן איבדה הרבה מהקסם שלה
אחרי שהתרגלנו שהמערכת קרב הזו נראת נהדר, אבל ממצה את עצמה אחרי איזה 4 משחקים בסגנון שלה.

וכן המפתחים הלכו בספיידרמן על בטוח, אבל כגיימר אני מעדיף משחקים מלוטשים על משחקים חדשנים. משחקים חדשנים הם לרוב מאוד לא מלוטשים זה לא הולך ביחד.

נראה משחק מהנה לאללה, כן זה עולם פתוח וכן המשימות חוזרות על עצמן בדוק, ורוב התוכן הצדדי חסר סיפור.

אבל בואו נגיד את האמת, גם בקומיקס וגם בכל מדיה אחרת פיטר לא תמיד מפתח מערכת יחסים עמוקה עם האנשים שהוא מציל

אני לא הולך לחרוש על התוכן הצדדי כי הוא באמת נראה מאוד חוזר על עצמו, אבל אני הולך לעשות מספיק ממנו עד שאמצה את חווית הספיידרמן שהוא מציע.

לצפיה ב-'כמו שאמרת "ליטוש" זה שם המשחק '
כמו שאמרת "ליטוש" זה שם המשחק
09/09/2018 | 02:01
2
31
אתה צודק, התוכן הצדדי שלו לא עמוק במיוחד, בדיוק כמו מה שהיית מדמיין.
אבל עשו את הדברים הבסיסיים כל כך מהנים וכיפים שפשוט לא יהיה אכפת לך לעשות את אותו הדבר במשך שעות.

זאת המערכת קרב של באטמן - אבל הרבה יותר כיפית וניתנת לשליטה.
הסיבה לכך היא - שהיא יותר מבוססת פיזיקה ואני אסביר - בבאטמן כשהיית נקלע לקרב , כל זירת הקרב מתוכנתת מראש , יש את האביזרים מסביב (כלי נשק, מנורות שנופלות, ארונות חשמל) וברגע שהיה מופיע על המסך הכפתור הנכון ליד הארון חשמל היה "מנוגן" סרטון של באטמן מעיף אויב לארון חשמל , והוא היה מתחשמל.

בספיידרמן הם עשו את הבלתי ייאמן - התחושה היא שהכול מחושב בזמן חי.
יש לך שליטה מלאה (וגאונית) לאיפה לקפוץ , על מי להעיף, על מי לירות "האביזרים" נעים בחופשיות בתוך הקרב.
היה לי פעם שנלחמתי על בניין, העפתי את אחד האויבים דרך קופסאות מהבניין , יש ממש פיזיקה של האויב נופל מהבניין יחד עם ערימת הקופסאות  איתו, תוך כדי שהוא נופל *עם* הקופסאות מהבניין אני תופס עם הקורים של ספיידרמן את אחת הקופסאות בזמן הנפילה שלה מהבניין - מרים אותה וזורק אותה על אויב אחר שעדיין עומד על הבניין.
הייתי יכול גם לבחור לתפוס את האויב שנפל ואותו להחזיר לבניין (או להעיף אותו על מישהו אחר) וזה כנראה היה הרבה יותר הרואי מצידי אם כי גם כך מבחינת המשחק אי אפשר להרוג אויבים - אם הם נופלים מבניין אז באיזשהו שלב הם נדבקים אליו בדרך קוסמית כזאת או אחרת חח.
אז למרות שהבסיס של השליטה בקרב זהה, אף קרב שאתה נלחם לא זהה לחלוטין לקרב אחר, תמיד קורים דברים בלתי צפויים.
דוגמה נוספת זה שניתן להעיף חביות על אויבים. באחד מהמקרים קרה לי תוך כדי קרב שהצמדתי את אחד האויבים לחבית עם הקורים של ספיידרמן. ואז תפסתי את החבית כאשר האויב עדיין קשור אליה והעפתי אותה על אויבים אחרים.
זה השוני במערכת קרב של ספיידרמן שמתעלה על זו של באטמן, זה לא מרגיש "תפאורתי".

מצד שני אני חייב להזכיר שאני הבן אדם שעשה פלטינום ב- infamous, אולי יש לי חולשה לסוג המשחקים האלה כאשר עושים את הכוחות על מספיק כיפים
אבל אני בטוח שכולם יהנו ממנו גם במחיר של לא לעשות את כל המשימות הצדדיות - אתם לא חייבים , תעשו רק את אלה שבאים לכם על הדרך למשימה העלילתית ואתם תהיו מרוצים , העלילה הראשית שומרת על גיוון , מעניינת , קרבות בוסים ואקשן טוב.
לצפיה ב-'הבטא של בטלפילד 5 פתוחה'
הבטא של בטלפילד 5 פתוחה
09/09/2018 | 07:06
23
לעוד יומיים אם זה מעניין מישהו.
בינתיים לא מרגיש שונה מהמשחק הקודם שלהם.
לצפיה ב-'חחח אני מודה שבגלל החיבה שלך לאיינפימוס קצת חשדתי'
חחח אני מודה שבגלל החיבה שלך לאיינפימוס קצת חשדתי
10/09/2018 | 21:40
15
אם אני יכול לסמוך על הרשמים שלך כאינדיקציה למה שארגיש כלפי המשחק, אבל גם הרשמים לך וגם הסרטונים שראיתי נותנים תחושה של מערכת קרב באטמנית הרבה פחות אוטומטית מבאטמן בגלל המון אינטרקציה סביבתית שאפשר לעשות.
ומשחק שהרבה פחות משחק את עצמו.
בבאטמן תמיד היתה הרגשה שיש למערכת קרב פוטנציאל לא ממוצה בגלל כמה שהמשחק משחק את עצמו בשבילך ומזהיר אותך על כל דבר.

נראה גם שהמשחק שם את באטמן בכיס הקטן בקטע של כמות גאדג'טים שזה מעולה כי זה חלק מהמהות של ספיידרמן.

לצפיה ב-' Project juge משחק מקורי של יוצר יאקוזה בלעדי לPS4 '
Project juge משחק מקורי של יוצר יאקוזה בלעדי לPS4
10/09/2018 | 22:06
14
המשחק נראה פגז בעיני. בזמנו איוול אמר שנראה לו שיש להם שם בסגה מפעל יאקוזה לפי המהירות שהם מפתחים משחקים, וזה באמת נראה ככה.

במבט שטחי קל להתייחס למשחק הזה כ"יאקוזה עם דמות חדשה"
אבל המשחק הזה שונה מאוד מיאקוזה למרות שנראה שהוא יורש הרבה ממנו.

משחקים בלש פרטי, שמסתנן למבנים ואוסף ראיות לפתירת תעלומות/מצלם ראיות. יש כמובן גם קרבות כדי שזה לא ישעמם כמו משחק של דיוויד קייג

אבל כל הגדג'טים גומרים לזה להרגיש הרבה יותר מודרני ומגוון מיאקוזה.
אני מצרף את טריילר הסיפור שמגיע עם כתוביות אנגלית.

המשחק מגיע למערב בשנה הבאה.

לצפיה ב-' 48 דקות גיימפליי של Cyberpunk '
48 דקות גיימפליי של Cyberpunk
27/08/2018 | 21:27
15
62
באופן אישי נרדמתי באמצע, אבל זה נראה טוב
לצפיה ב-'שמחתי לראות שהדמות עדיין זזה'
שמחתי לראות שהדמות עדיין זזה
27/08/2018 | 23:39
2
37
מהר, קפיצות וכד'- מה שהפריע לי בדאוס אקס זה הכובד של הדמות...
סה"כ ראיתי קטעים מתוך זה - ומה שראיתי -נהנתי ממנו.
לצפיה ב-'לא כזה פייר :) דאוס אקס לא מרגיש משחק נוכחי והמשחק הזה'
לא כזה פייר :) דאוס אקס לא מרגיש משחק נוכחי והמשחק הזה
29/08/2018 | 18:00
1
23
מרגיש כמו משחק מוקדם של הדור הבא, ברור שהוא יהיה מעל דאוס אקס בליטוש מכני :)

רק לי מפריע כמה שהמשחק הזה צבעוני וורוד יחסית למשחק שמתיימר להיות סייברפאנקי? מה זה כל הצבע הורוד הזה :)

CDP הוציאו לעצמם שם כתותחים בסייד קווסטים וממה שראיתי באמת היו במכשף 3 סייד קווסטים שכתובים לא רע (לא שקספיר אבל נחמד)

אבל איפה זה כאן? לדאוס אקס האחרונים היו סייד קווסטים פשוט מעולים, שהיו יתר טובים מהמשימות בעלילה הראשית איפה זה כאן?

קשה לי להימנע מההרגשה שזה הWatch dog של הדור הבא,יעני הוא ימכור המון כי הוא קרוס ג'ן והרבה אנשים יחכו לפס5 לשחק בו במקום בדור הנוכחי.אבל זה נראה משחק של 83 בלחץ.

לצפיה ב-'לצערי דוחפים היום ורוד לכל משחק'
לצערי דוחפים היום ורוד לכל משחק
29/08/2018 | 20:27
24
ככה זה נראה לפחות בטריילרים של משחקים עתידיים...
לצפיה ב-'נראה גנרי ממש. כמו פרויקט של יוביסופט.'
נראה גנרי ממש. כמו פרויקט של יוביסופט.
28/08/2018 | 11:55
2
42
הגרפיקה טובה זה ברור, אבל אנחנו מדברים פה על משחק Next gen 
(לפחות הגרסה המודגמת) וכמשחק Next gen הוא לא נראה מדהים ביחס לחומרה שהוא רץ עליה.

עיתונאים דיברו על מהפכנות יוצאת דופן. סהכ ראיתי משחק סייברפאנקי גנרי דיברו על דברים שלא היו בדור הזה.

איפה בדיוק? הדבר הכי מגניב שהדמות עשתה היה לנטרל את הרובים של איזה אויב משהו שעשינו בבאטמן.

הdialogue options מסורסות. בסגנון של מאס אפקט ופולאאוט 4.
לפחות אם משחקים דמות גנרית יכלו לתת לנו הרבה אופציות בדיאלוג, אבל לא הם הלכו על הגישה הסינמטית המסריחה של פולאאוט 4 ומאס אפקט.

המשחק מרגיש כמו ניסיון של יוביסופט לעשות משחק דאוס אקס. בנהיגה זה מרגיש כאילו המשחק מנסה להיות GTA, בירי זה מרגיש כאילו הם מנסים להיות far cry וברגע לרגע זה מרגיש שהם מנסים להיות דאוס אקס.

הדגש הוא על מנסים, החיבור של כל האלמנטים האלה לא עובד עלי.

העיצוב של העיר יותר מדי ססגוני וצבעוני בשביל להרגיש לי סייברפאנקי.
אם ניקח למשל את אדם ג'נסן בדאוס אקס ואת העולם שהוא חי בו, דאוס אקס מרגיש הרבה יותר אייקוני, מהגנריות שראינו פה.

תוך דקה בטריילר של דאוס אקס ידעת מי זה אדם מה מניע אותו ולמה כדאי לך להתעניין בסיפור שלו, מעבר לזה המראה שלו נחרט לך בתודעה לא משנה מה חשבת על המשחק,דאוס אקס פשוט היה אייקוני

היום, כשכל משחק הפך לסוג של RPG כל מה שראינו פה פשוט נראה פחות מלהיב מאשר אם המשחק הזה היה יוצא במציאות שונה משלנו.

עץ דיאלוגים מסורס? נו באמת אפילו לAC יש עץ דיאלוגים מסורס כבר.
נזק מספרי שאתה פוגע באויבים? נו באמת, זה לא רק ממש מכוער מבחינה עיצובית, אפילו לAC יש את זה.

עץ שידרוגים וכל מיני שיט? טוב שזה לא תקוע כבר בכל משחק.

זה נכון שגם לדאוס אקס יש עץ שיחות די מסורס, אבל שם יש לפחות דמות ראשית אייקונית שמתאימה לזה, האופי של אדם ניכר בשיחות שאתה מנהל וזה מפצה על זה שיש לך פחות חופש (ואפילו אז זה מרגיש יותר מפורט מכאן)

קיצור אמרתי את דעתי, אם הייתם אומרים לי שזה ניסיון של יוביסופט לעשות דאוס אקס הייתי מאמין, ההשוואות לדאוס אקס מרגישות לי מוגזמות, זה לא מרגיש כמו דאוס אקס, זה מרגיש כמו next gen watch dogs בגוף ראשון.

הדבר היחיד שיכול להציל את המשחק זה פשוט אם הסיד קווסטים שלו יהיו כל כך טובים שהם שווים את המשחק לבד סטייל המכשף, אבל בשבילי זה כבר לא יספיק, אני כבר עכשיו חושב שאנשים עשו למכשף כולל לסייד קווסטים שלו, Overhype וזה בטח יהיה המקרה גם במשחק הזה.

קיצר, נחכה שסקוור יתעוררו על עצמם עם דאוס אקס,ולא אני לא חושב שהמשחק ידגדג את סקיירים או פולאאוט 4 במכירות.
אין פה שום מצב ל30M מכירות.

לצפיה ב-'אני דווקא לא רואה את זה ככה'
אני דווקא לא רואה את זה ככה
30/08/2018 | 15:30
1
14
מן הסתם אי אפשר לראות שעה ממשחק בסדר גודל של הוויצ'ר ולהשליך על קמפיין של 70 שעות..ובטח שלא תראה דיאלוגים והחלטות גורליות בשעה הראשונה.
אני התלהבתי מהחלק שבו הם צועדים במרכז העיר עם כל האנשים מסביב , הכל נראה מאוד אמין.
הניאון הוורוד מזכיר לי סדרות מנגה משנות ה80-90 ..

סמוך על CDP שהם לא יפשלו...
לצפיה ב-'אתה צודק שאסור להשליך על 70 שעות, אבל דווקא בחשיפה צריך ל'
אתה צודק שאסור להשליך על 70 שעות, אבל דווקא בחשיפה צריך ל
30/08/2018 | 17:27
13
להראות סייד קווסט (או ראשי) מלא באימפקט עלילתי משהו שיתפוס, כמובן צודק שהם לא יהרסו איזה משהו עם החלטה גורלית אבל יכלו סתם להראות משהו שיותר נחרט בזיכרון

שיש דמות ראשית בלי אישיות אני מצפה שלפחות דמויות המשנה יהיה מעניינות אבל גם הג'אקי הזה שעוזר לנו לא נראה יותר מעניין מהסיד קייק הטיפוסי של משחקי GTA/מאפיה.

אז אתה מצפה שלפחות הNPC בעולם יהיו מענינים עם סייד קווסטים והם לא הראו את זה.ראינו את המשימה הכי גנרית שאפשר לראות במשחק כזה, ללכת להשיג שדרוג מכני.

אני לא אומר שהמשחק יהיה רע לדעתי, אבל כל מה שראינו נדוש סטריוטיפי וטיפוסי אם מחר יובי יעשו משחק על בלייד ראנר ככה בערך אני מצפה מהם לעשות אותו.

מאוד ייתכן שאם היה פה גוף שלישי (אפילו היברידי) או דמות עם אישיות משלה וסיפור רקע אז הייתי הרבה יותר נלהב, אבל ששום דבר לא נראה לי יותר טוב מדאוס אקס חוץ מהגרפיקה והסקופ זה מאכזב.

אני עדיין מתחבר לדאוס אקס יותר כי כל הירי הזה לא בא לי טוב במשחק סייברפאנקי זה יכל להיות כל רקע מדע בדיוני אחר.

מה שהמשחק יותר עשה לי מהכל, זה חשק לראות את סקיפיילד של בטסדה.
כן, הוא יהיה בטוח פחות מלוטש מסייברפאנק והירי יהיה חרא אבל כבר מעכשיו בלי לראות ממנו כלום אני יודע שהוא יהיה שאפתני יותר.

יש לי גם חשש שעולם המשחק יהיה קטן בהרבה משל המכשף ושזו הסיבה האמיתית לגוף הראשון. המפתחים אמרו אתמול שהם יודעים שהמון אנשים רוצים שהמשחק יהיה מגוף שלישי ושהם לא מתכוונים להתקפל, לדעתי הם היו רוצים לשים גוף שלישי אבל אם יהיה גוף שלישי זה יגרום לעולם המשחק לדעתי להראות קטן בהרבה כי תגיע מהר יותר ממקום למקום.

בגדול מבאס אותי להתבאס ככה כי זה נראה לי משחק שאשחק על הפס4 ולא אחכה לפס5 בשבילו אבל כמו שאמרתי מרגיש רבע GTA, רבע דאוס אקס, ורבע משחק יוביסופט הלכו על בטוח בלי סיכונים וזה משעמם.

אולי היה עדיף פשוט שיגיעו ישר למכשף 4 עם דמות חדשה.

לצפיה ב-' Dragon quest 11 מעיף ראשים עם ממוצע 88 '
Dragon quest 11 מעיף ראשים עם ממוצע 88
29/08/2018 | 17:40
32
הממוצע היה 90 עד שכמה מפגרים נתנו ציון 8 לעשות דווקא.המלחין של המשחק הוא הומופוב שיצא נגד הקהילה הגאה חששתי שזה יפגע במשחק, אבל למרבה המזל אנשים בוחרים לא להעניש צוות שלם על ברבורים של בן 80+.

הציפיות היו בשמים מבקרים רבים שהם מעריצים כבדים כמוני ושיחקו בכל הסדרה קוראים למשחק הזה הטוב מכולם עלילתית וגרפית ובכל פרמטר.

כמו כל דרגון קווסט המשחק הזה הוא בעצם לינארי מאוד עם הרגשה של עולם פתוח יש סייד קווסטים יש עולם ענק לחקור אבל המשחק דוחף אותך בדרך גאונית למסלול הלינארי, ככה שכמו כל משחק בסדרה מאוד קשה להיתקע/ללכת לאיבוד.

החולשה היחידה של המשחק לדעת רבים היא שהמשחק קל מאוד, אפילו יותר מדי קל.

ובוודאי ביחס לסדרה הזו, דרגון קווסט 2 3 ו6 הם מהמשחקים הכי קשים בז'אנר הRPG בוודאי בגרסאות המקור שלהם אבל גם בריימיקים. והמשחק הזה לפי כל המבקרים בועט במסורת המכובדת הזו.

אני לא כל כך יודע איך להגיב לזה, שמענו את היפנים מתלוננים על זה. אבל חשבתי שזה יתוקן בגרסה המערבית.

לפי המבקרים הקושי האמיתי של המשחק הוא בתוכן העלילתי שנפתח אחרי שהמשחק נגמר מדובר על מעל 100+ שעות בשביל הפוסט תוכן הזה, כנראה שאני אצטרך לעשות פלטיניום כדי לקבל את האתגר שאני רגיל לקבל מהסדרה הזו.

בכל זאת אני מתרגש מאוד, יש לי המון דברים לעשות על הראש בסוף השבוע הבא אז לא אוכל לצלול אליו כמו שתכננתי אבל ברביעי וחמישי הבאים אני הולך לשחק בו 24/7
לצפיה ב-' הסיפור הראשי של ספיידרמן יקח 20 שעות לסיום'
הסיפור הראשי של ספיידרמן יקח 20 שעות לסיום
29/08/2018 | 18:25
7
29
לפי המפתחים והבטא טסטרים שסיימו אותו. זה די ארוך לקמפיין ראשי של משחקים בסגנון לשם השוואה ארקהם נייט לקח לשחקן הממוצע 15-16 שעות משחק.
כל התוכן הצדדי ידחוף את למעל 40 שעות משחק שזה כבר משחק מאסיבי לכל הדעות

לצפיה ב-'אני מקווה רק שהתוכן הנוסף'
אני מקווה רק שהתוכן הנוסף
29/08/2018 | 20:25
6
33
חוץ מהסיפור הראשי- יהיה ברמה טובה, ולא רק כדי למלא את החלל של עולם פתוח.
לדוגמא בארקהם נייט - זה היה די מעצבן- היה בערך 5 סוגים של משימות- וכל השאר היו שכפולים של אותם משימות- רק כדי למלא תוכן לעולם פתוח.
בבאטמן ארקהם סיטי- היו משימות מגוונות- שלא חזרו על עצמן, אמנם הם היו פחות כמותית- אבל יצרו יופי של עולם.
לצפיה ב-'דווקא היה בנייט את הרידל הזה גם לא?'
דווקא היה בנייט את הרידל הזה גם לא?
30/08/2018 | 17:40
5
20
לא עשיתי את המשימות שלו אבל זה נחשב תוכן די איכותי למי שאוהב חידות, לא?
אז זה כבר היה יותר טוב מרוב התוכן הצדדי במשחקים אחרים.

אני מקווה כמוך שיהיה סייד קווסטים ומשימות צד מושקעות אבל זה כידוע דבר שקורה פעם ב....

עם גרפיקה כמו של ספיידרמן אני מתקשה להאמין שהם לא יגרמו לנו להציל אנשים מבנינים בוערים איזה 300 פעם רק בשביל למחזר גרפיקה ואזורים ומודלים שוב ושוב

אני קצת אגלוש איתך לנושא אחר אבל בגלל שיאקוזה 0 יצא למחשב מאוד כדאי לך לשחק בו אם לא מפריע לך קצת טירוף יפני במשחקים שלך, לחלוטין התוכן הצדדי הכי טוב שראיתי בדור הזה :)

לצפיה ב-'ת'אמת שכחתי מרידל'
ת'אמת שכחתי מרידל
30/08/2018 | 22:17
4
29
גם אני לא עשיתי את כל החידות שלו- אבל זה באמת פלוס לזכות למשחק,
לגבי יאקוזה- ראיתי שהוא יצא למחשב, כבר שמתי אותו בווישליסט, אבל התחלתי את המכשף- (ואני עדיין בהתחלה)- וגם התחלתי בפעם הראשונה את כרונו טריגר-  אז עכשיו זה מה שתופס לי את רוב הזמן...
לצפיה ב-'הו הו כרונו טריגר :) אז נשמע שגם דרגון קווסט 11'
הו הו כרונו טריגר :) אז נשמע שגם דרגון קווסט 11
30/08/2018 | 23:40
3
28
(שיוצא למחשב גם) יכול לעניין אותך, אישית כרונו טריגר הוא מהמשחקים הפחות אהובים עלי של סקוור אבל אני מכיר בזה שמדובר ביצירת מופת שהקדימה את זמנה ב20 שנה.
מספיק לראות אפילו את God of war האחרון לקח מכרונו טריגר את מכנית הNew game+ שאתה מתחיל משחק חדש עם  הלבל המתקדם של הסייב הקודם.

ועד לפסקול שהוא עד היום בעיני אחד הטובים במדיום,הוא קצת קל מדי אבל אם לא מחפשים בו אתגר הוא באמת איכותי.

בלי להעמיס לך על הבקלוג תן צאנס מתישהו ליאקוזה 0 ודרגון קווסט 11, לא תתחרט.
לא עולה לי משחק אחד בדור הזה שנגע בי רגשית כמו יאקוזה 0. לפחות בנתיים.

שיחקת divinity original sin 2? לקונסולות הוא מגיע רק עכשיו. עם כל המשחקים שיוצאים RDR 2 ספיידרמן ודרגון קווסט אני אהיה חייב לשחק אותו רק בסוף השנה או תחילת שנה הבאה, אבל זה אחד המשחקים שאני לא יכול לחכות להם :)

לצפיה ב-'ואו המוזיקה זה משהו מיוחד'
ואו המוזיקה זה משהו מיוחד
31/08/2018 | 08:55
2
25
אני מכיר כבר את המנגינות של המשחק, וזה היה אחד השיקולים שלי בקנייה שלו...
divinity original sin 2 עדיין לא יצא לי לשחק, עוד משחק ברשימה האין סופית שממתינה לי.
לצפיה ב-'עשיתי לעצמי עין הרע'
עשיתי לעצמי עין הרע
02/09/2018 | 04:38
1
24
נתקעתי במשחק למשך איזה 3 שעות של סיבובי קרבות, עד שמצאתי את הדלת- והכנסתי את הקוד- שלא עבד על ההתחלה, ככה שסתם הסתובבתי במקום להתקדם...

ספויילר:
בעתיד במפעל של הרובוטים...

לצפיה ב-'חחח גם אני נתקעתי בדיוק שם לפני 16 שנה.'
חחח גם אני נתקעתי בדיוק שם לפני 16 שנה.
02/09/2018 | 14:41
31
באותה תקופה חלק מהקוד היה ממופה לכפתורי הL/R בשלט של הסופר נינטנדו והייתי בהלם שבכלל לסופר נינטנדו היו כפתורי כתף כמו הPS אז לא לקחתי את זה כאופציה בכלל שיש כפתורים כאלה באימולטור ששיחקתי עליו.

בכלל אני משחק עכשיו בפייר אמבלם 4 שזה גם כן משחק סופר נינטנדו מהתקופה של טריגר ומדהים כמו המשחקי סופר נינטנדו המאוחרים של סוף הדור נראים כל כך טוב גם מעל לעשרים שנה.

שווה לשרוד את העתיד למרות שהוא די מדכא גם מבחינה מוזיקלית וגם מבחינת הפלטת צבעים וזה שחוץ מרובו אין שם דברים מענינים.

כי אחריו המשחק כל כך הרבה יותר מעניין :)

כרונו טריגר הוא למעשה RPG שמבחינת סקוור נועד להיות השיא של הז'אנר כי הוא פותח ביחד על ידי הצוותים של דרגון קווסט ופיינל פנטזי, ועד היום זה המשחק היחיד ששני הצוותים שיתפו פעולה.

מה שיצא זה למעשה משחק פיינל פנטזי עם האסתטיקה של דרגון קווסט, אם המשחק היה יורש מדרגון קווסט את רמת הקושי שבד'כ מאפיינת אותם הוא היה אחד האהובים עלי.

לצפיה ב-'המלצת קנייה'
המלצת קנייה
27/08/2018 | 12:58
35
מעוניין לרכוש קונסולת משחק הביתה- בעיקר לילדים  (גילאי 3-9)
כרגע אין לי כלום.
לא מכיר את העולם הזה בכלל
XBOX או פלייסטיישין?
יש עם תנועה ובלי תנועה?
יש פרוצים ולא פרוצים? ( מה זה אומר בכלל)

בקיצר כל תובנה/ הפנייה למקור שייתן לי הסבר תתקבל בברכה.

תודה ואחלה יום
לצפיה ב-'קונסולת משחקים'
קונסולת משחקים
19/08/2018 | 15:56
49
אם אתם מחפשים משהו מקורי, יחודי, מעניין ומאתגר להעביר את שעות הפנאי או להעניק מתנה בן אם למבוגרים או לילדים שבוודאות מוחלטת ישתגעו על זה!!!...ממליצה בחום על קונסולת משחקים רטרו Megason כולל 620 משחקים...במידה והנכם מעוניינים בפרטים נוספים כנסו לקישור
 בבקשה
http://www.viralshop.co.il/p/%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7...
לצפיה ב-' Sagat הגיע לסטריט 5. נייגן הגיע לטקן 7 (כן נייגן )'
Sagat הגיע לסטריט 5. נייגן הגיע לטקן 7 (כן נייגן )
07/08/2018 | 17:07
20
43

אם ראיתם את ניגן ותמיד רציתם לעשות קרב של לאו נגד נייגן או נייגן נגד אקומה או סתם להרביץ לנייגן זו ההזדמנות שלכם נייגן מגיע לטקן 7.

בחדשות אחרות Sagat אחת הדמויות הכי אגדיות של סטריט פייטר הגיע היום למשחק ביחד עם G דמות חדשה, שכנראה מבוססת על אברהם לינקולן עם כוחות קסם.

לצפיה ב-' אברהם לינקולן בSF5'
אברהם לינקולן בSF5
07/08/2018 | 17:10
7
28
לצפיה ב-' גיימפלי של טומב ריידר מראה גרפיקה משופרת.'
גיימפלי של טומב ריידר מראה גרפיקה משופרת.
07/08/2018 | 17:22
6
35
לדברי המפתחים הגרפיקה עוד תמשיך להשתפר עד היציאה. אני חייב להגיד שהם החזירו לי קצת את ההייפ. במיוחד שאפשר לצלול ויש מד נשימה שצוללים במים זה ממש עושה פלאשבקים למשחקים הקלאסים, ששם זה זכור לי כמוטיב מרכזי.

לא זוכר דבר כזה ברייבוט.

לצפיה ב-'My pc is ready!'
My pc is ready!
07/08/2018 | 22:02
1
31
נראה נהדר
לצפיה ב-'חחח ימאנייק אני קונה השבוע טלווזית 4K '
חחח ימאנייק אני קונה השבוע טלווזית 4K
08/08/2018 | 00:31
30
ואין לי שום פלטפורמת משחקים שיכולה לנצל אותה, נקווה שהיא תשרוד אצלי עד הPS5 (נשרפה לי ה1080I אז אמרתי יאללה)
על המחשב זה יראה לדעתי הרבה יותר טוב ממה שראינו כאן (עם מודים)

לצפיה ב-'טריילר נחמד'
טריילר נחמד
08/08/2018 | 00:16
3
25
סוף סוף לא מתמקדים רק בלחימה שלה, מהגרפיקה אני פחות מתלהב- בטח יעשו לה דאוןגראד ...

לצפיה ב-'חחחח הכי אני אוהב שאפשר לשים את הפאזלים על אייזי'
חחחח הכי אני אוהב שאפשר לשים את הפאזלים על אייזי
08/08/2018 | 00:29
2
23

ואת הקרבות והפלטפורמה על הארד, ככה כולם מרוצים :) אבל הם באמת הגזימו שזה הפך  לסימולטור קרבות. לדעתי אין סיבה שעל המחשב ועל הX1 זה יראה בדיוק ככה במיוחד אם הם אומרים את האמת וזה הולך להשתפר. זה לא נראה כזה מטורף שאנחנו צריכים לחשוש. ואצל סקוור בניגוד ליובי ומפתחי המכשף לא זכורים לי שנמוכים, שיתקנו אותי אם אני טועה כמובן אבל לא זכור לי :)

אולי על הPS4 והONE הבסיסים זה יראה קצת פחות טוב אבל לא נראה לי שבאופן של שמים וארץ.

לצפיה ב-'פאזלים על איזי'
פאזלים על איזי
08/08/2018 | 05:38
1
26
זה באמת הפיוצ'ר הכי נחמד שהם הוסיפו,
אבל אני לא יודע איך זה יתפקד- לפאזלים בדרך כלל יש פיתרון אחד, אז איך ישנו את הרמה שלהם? בטח יזרקו רמזים - ואז זה הורס את כל הכיף של הפאזל...
לצפיה ב-'כן חח, אם הרמה אשכרה תשתנה.'
כן חח, אם הרמה אשכרה תשתנה.
08/08/2018 | 07:59
18
זה יהיה ממש כייף. ממה שהבנתי בקטעי הפלטפורמה הם פשוט מורידים את הארד את הסימון הלבן שבמשחקים הקודמים סימן לאן לקפוץ,זה לא פיתרון להיט כי זה פחות עניין של סקיל ככה, אתה יותר מנחש לאן לקפוץ מאשר לעשות אמידת מרחק מדויקת כמו במריו נגיד. אבל עדיין עדיף את זה על handholding.

נראה מה הם יעשו בפאזלים ונחליט :)

לצפיה ב-' GOD OF WAR 4 האקסלוסיבי שמוכר הכי מהר אי פעם בPS'
GOD OF WAR 4 האקסלוסיבי שמוכר הכי מהר אי פעם בPS
07/08/2018 | 17:29
34
GOD OF WAR 4 הוא האקסקלוסיבי שמוכר הכי הרבה אי פעם במשפחת הPS
כלומר שביחס לזמן שהוא בשוק הוא מכר יותר טוב מכל האקסקלוסיבים האחרים.
תוך כדי שהוא מוחץ בהמות כמו כל המשחקים של נוטי דוג, פפ7, הדרגון קווסטים,

טקן, גראן טוריסמו והמשחקים הקודמים בסדרה, לפי סוני GOW4 הוא ההוכחה הכי גדולה עבורם שיש רעב למשחקי סינגל פלייר, ולא מעט מהIP הישנים שלהם יעברו מודרנזציה לדור הבא כולל לא מעט IP חדשים, שכולם יהיהו סינגל פלייר.

לצפיה ב-' גוקו ומקיטה מגיעים מחר לדרגון בול פייטרז '
גוקו ומקיטה מגיעים מחר לדרגון בול פייטרז
07/08/2018 | 21:51
1
30
כן שמעתם נכון, מדובר פשוט בגרסת base form שלהם, כרגע במשחק יש אותם רק מצב סופר סאייה (למיניהם) ועכשיו מקבלים את הגרסה "הרגילה" מהפרקים הראשונים של דרגון בול זי.
כמו כן "קולר" - אחיו הלא קנוני של פריזה הוכרז שיגיע למשחק גם כן, הכול בטריילר המצורף

לצפיה ב-'חבל שלא נראה שהם מביאים איתם שום גיימיק מרענן.'
חבל שלא נראה שהם מביאים איתם שום גיימיק מרענן.
08/08/2018 | 00:52
24

אחת הבעיות הכי גדולות של המשחק הזה זה שכולם מרגישים אותו דבר. זו היתה הזדמנות נהדרת בשבילם לרענן את המשחק ולהכניס כל מיני גיימקים כמו מצב קוף למקיטה, או Power ups של קיו קן לגוקו, או הפיכה לסופר סייאן SSJ במהלך הקרב.
מישהו שיתן למשחק הזה קצת חיים. 
הוא גם ככה לא מאוזן אפילו המפתחים כבר לא מצליחים להתעלם מזה עם מבול השאלות שהם מקבלים על זה,אז גיימקים לא היו הורסים אותו רק מרעננים אותו.

חוץ מזה גוקו נראה פצצה מקיטה וקולר מיותרים לדעתי אם קולר היה נראה כמו בצורה האחרונה שלו אז אולי, ככה הוא ממש מכוער היה עדיף כבר פריזה בצורה הזו.

לצפיה ב-' אני מנסה קצת את סאגט'
אני מנסה קצת את סאגט
08/08/2018 | 00:23
27
וואו הוא מדהים. בניגוד לריו שלא מצליח במשחק הזה להיות דמות שנועלת אותך בפינה עם פיירבולס, ולכן הוא משעמם תחת וחלש ל במשחק הזה סאגט נאמן לעצמו ואפשר לעשות איתו זונינג נורמלי. גם האברהם לינקולן הזה תותח.

חבל שאין איזו דמות אורח משוגעת אחרי שסמאש מקבל אורחים על ימין ושמאל כמו ביונטה וקלאוד וסוליד סנייק וטקן קיבל את פאקינג ניגן וEX Layer קיבל את פאקינג טרי בוגארד.
רק קפקום עקשנים ואין אורחים, אפילו לא מסדרות של קפקום עצמן ממש חבל.

הכי הייתי רוצה לראות את דנטה, טרי או ליאון מגיעים לSF5 פאק, אני אסתפק אפילו בהייאצי בתור אורח.

לצפיה ב-' ולקריה קרוניקלס 4 מקבל דמו לכל הפלטפורמות רשמים שלי.'
ולקריה קרוניקלס 4 מקבל דמו לכל הפלטפורמות רשמים שלי.
08/08/2018 | 00:45
26
הדמו די נרחב כולל את פרק הפרולוג ושתי משימות מלאות מהמשחק המלא. ההתקדמות תשמר אם תרכשו את המשחק המלא.

אז א' מאוד מרענן לשחק משחק טקטיקה יפני על הPS4 אחרי 5 שנים שהיא בשוק.
ב' המוזיקה די נהדרת כצפוי מהמלחין של Vagrant story קיבלתי צמרמורת די מהר, עצמתי עינים ודמיינתי לעצמי שבעולם מושלם אני עומד לשחק במשחק ההמשך.

אחרי שיציאתי מהבועה...בקצרה... משחק טקטיקה נחמד, מי שהשתגע על המשחק הראשון לPS3 יאהב גם את זה, אני חשבתי שהוא חביב פלוס.
בקצרה פייר אמבלם הרבה יותר טוב. 

העלילה כרגיל מנסה להיות אלגוריה למלחמת העולם ה2 אבל ממש אידיוטית ומביכה, אני מבין שבני נוער הם קהל היעד ופחות אנשים כמוני, אבל העלילה אידיוטית.

הגרפיקה שבדור הקודם היתה די מרשימה ממש לא מרשימה ב2018 במיוחד שאנחנו נושקים ל2019 והגיימפלי הרבה פחות מאתגר מזה של פייר אמבלם ודורש הרבה פחות טקטיקה, שלא לדבר על זה שמרוב אנימציות איטיות פלוס אנימציות

איטיות של היריב התורים נמשכים לנצח, ושהגיימפלי לא מספק והעלילה גם לא מתקבל בזבוז זמן.

אני אשחק עוד קצת, אבל לא סיימתי תמשחק הראשון וכנראה שלא ארכוש את זה.
אלוהים יודע כמה רציתי משחק טקטיקה יפני בפס4 שלי, אבל אין מה לעשות פייר אמבלם כל כך מעל ואני כנראה לא אוכל להיפטר מה3DS שלי בזמן הקרוב גם אחרי 7 שנים. לפחות עד שנה הבאה, שיהיה פייר אמבלם על הסוויץ וארכוש אותם.

לצפיה ב-' טייזרון קרבות לטומב ריידר.'
טייזרון קרבות לטומב ריידר.
08/08/2018 | 00:55
30
קרנף, שמחת מהר מדי.
המשחק הזה מזכיר לי קצת את היטמן 1 וסייפון פיילטר 3 כנראה בגלל הג'ונגלים. אבל אני פשוט מקבל וויב של משחקים של שנת 2000 ממנו, ועוד לא החלטתי אם אני אוהב את זה או לא חח.

יש לי הרגשה שזה יהיה משחק שיהיו לו את המעריצים המושבעים שלו אבל המבקרים יקטלו אותו.
אני הולך לשחק כמובן.

לצפיה ב-' גיימפלי חדש של ספיידרמן מראה את היום והלילה וטריקים'
גיימפלי חדש של ספיידרמן מראה את היום והלילה וטריקים
08/08/2018 | 01:02
3
30
שספיידרמן יכול לעשות עם הקורים באוויר. אז כן המשחק נראה הרבה פחות טוב בלילה מאשר ביום, אבל בטח נסכים פה אחד שעדיף לנו שזה יהיה ככה, מאשר שהיום יהיה מכוער והלילה פצצה, משום מה ספיידרמן מתקשר לי יותר כדמות של בוקר מאשר לילה למרות שהוא שניהם.

לצפיה ב-'אם המשחק הזה יעמוד בהייפ שבנו לו'
אם המשחק הזה יעמוד בהייפ שבנו לו
08/08/2018 | 05:31
1
30
זה יהיה נס, מצד שני - זאת תהיה סיבה טובה לרכוש ps4 (יש לי כל כך הרבה משחקים להשלים מהקטלוג של הקונסולה הזאת , אני עדיין לא קונה- כי יש לי באקלוג מטורף על המחשב...)
לצפיה ב-'אם יש לך מחשב באמת הכי טוב לקנות ב2019 תחילת 2020'
אם יש לך מחשב באמת הכי טוב לקנות ב2019 תחילת 2020
08/08/2018 | 07:56
32
ככה הרוב של האקסקלוסיבים כבר יצאו מולטיפלטפורום גם ככה כידוע עדיף על המחשב. קןנסולה מדהימה, ברמה של הPS2/סופר נינטנדו לדעתי.

לדעתי האקסקלוסיבים יותר שווים מאלה של הסוויץ.
למרות שמומלץ שתביא גם אותה בכל זאת מריו ופייר אמבלם זה שוס.

לצפיה ב-'מחכה בקוצר רוח למשחק הזה'
מחכה בקוצר רוח למשחק הזה
08/08/2018 | 12:06
21
אם כי זה המשחק הראשון שמבאס אותי שאין לי את הפרו. מקווה שאוכל לשחק בו ב- PS5 עם גרסת ה- PS4
לצפיה ב-' עוד רבע שעה חשיפת גיימפלי לRDR2'
עוד רבע שעה חשיפת גיימפלי לRDR2
09/08/2018 | 17:48
23
נקווה לטריילר מושקע כמו שקיבלנו אז בזמנו לGTA5.
כבר השמעתי פעמים רבות שלדעתי יהיה מדובר באחת מאכזבות השנה/דור.
אבל בואו נראה.

לצפיה ב-' גיימפלי ראשון של RDR 2.'
גיימפלי ראשון של RDR 2.
09/08/2018 | 18:41
30
לא עפתי. הגרפיקה סבבה לא פחות ולא יותר מזה. אהבתי את ההילוך האיטי שיש בזמן ירי, אהבתי את זה שאפשר לפתור סכסוכים דרך דיאלוגים,ובכללי נראה משחק טוב,זה עדיין נראה לי משחק חובה והכל אבל עדיין אכזבת השנה לדעתי. הדמויות נראות משעממות, ואני לא מצפה לגיוון במשימות.

כן, ציפיתי ליותר כי זה משחק ראשון של רוקסטאר בדור אבל כנראה צריך לחכות לGTA הבא בשביל הוואו האמיתי.

אולי בייקום אלטרנטיבי שלא מוצף במשחקי עולם פתוח יוביסופטים, או דמוי יוביסופטים כמו הוריזון, זה היה מרשים יותר.
לצפיה ב-'המלצה מה לקנות'
המלצה מה לקנות
31/07/2018 | 10:15
52
הי
לא מכירה כ"כ את עולם הקונסולות...
אני רוצה לקנות לבעלי xbox אבל לא יודעת איך להחליט
היום יש לנו xbox 360 ויש גם לילדים משחקים
בעלי משחק בעיקר בפיפה אבל אני ארצה שהילדים יוכלו להמשיך לשחק עם המשחקים שכבר יש להם.
יש:
xbox one
xbox one s
xbox one s elite
מה ההבדל בין כל אלו ומה לדעתכם הכי יתאים לנו?
האם המשחקים של 360 עדיין יתאימו?

תודה
לצפיה ב-'מחפש משחק נהיגה שמפצל את המסך לשני מתחרים'
מחפש משחק נהיגה שמפצל את המסך לשני מתחרים
26/07/2018 | 02:11
6
37
מישהו מכיר משחקים כאלה חדשים או ישנים שאפשר עדיין להשיג?
לצפיה ב-'אני מכיר משחק אחד'
אני מכיר משחק אחד
26/07/2018 | 08:02
1
47
sonic all stars racing
לא משחק ממש טוב, אבל אפשר בו מסך מפוצל.
לצפיה ב-'מכיר את המשחק מהסמרטפון, באמת לא משחק נהיגה כמו שהייתי רוצה'
מכיר את המשחק מהסמרטפון, באמת לא משחק נהיגה כמו שהייתי רוצה
27/07/2018 | 22:56
10
לצפיה ב-'איזה קונסולה?'
איזה קונסולה?
26/07/2018 | 12:36
1
25
לצפיה ב-'עדיין לא החלטתי איזה קונסולה אקנה'
עדיין לא החלטתי איזה קונסולה אקנה
27/07/2018 | 22:54
37
העניין הזה יכול להשפיע על מה שאקנה, באופן כללי נוטה לפליסטיישן
לצפיה ב-'אני לא חסיד של מירוצים אלא אם זה משהו מעבר רק לתת גז '
אני לא חסיד של מירוצים אלא אם זה משהו מעבר רק לתת גז
27/07/2018 | 22:29
1
44
בפלייסטיישן 3 היה משחק שאהבתי
blur
המסך יכל להתפצל גם ל 4 שחקנים
לצפיה ב-'יכול להתאים... תודה, אבדוק..'
יכול להתאים... תודה, אבדוק..
27/07/2018 | 22:57
12
לצפיה ב-'הפורום לא פעיל?'
הפורום לא פעיל?
23/07/2018 | 23:03
3
54
יש מצב שהפורום לא פעיל כי אנשים עברו לקבוצות הפייסבוק של הפלייסטיישן והאקס בוקס?
לצפיה ב-'ממש לא קשור '
ממש לא קשור
24/07/2018 | 15:54
2
57
איזה דיונים רצינים כבר יש בפייס על משחקי וידאו? מת שם לא פחות.

כל הזמן שואלים למה לא פעיל כשהתשובה ברורה: אנשים מעדיפים יותר לקרוא דיונים (לפי מספר הצפיות) מאשר אשכרה להשתתף ולהגיב בהם ככה שנוצר מצב שהפורום נשען על כרונו ועוד 2 שמגיבים לו. פורום שלם לא יכול להתבסס רק על זה.
לצפיה ב-'אה אוקיי'
אה אוקיי
24/07/2018 | 16:40
1
40
גם כך אני לא סובל פייסבוק בפרט ורשתות "חברתיות" בכלל. נראה לי פתטי.
לצפיה ב-'מסכים. פייסבוק זה חרא של פורמט בשביל דיונים רציניים'
מסכים. פייסבוק זה חרא של פורמט בשביל דיונים רציניים
25/07/2018 | 21:37
15
לצפיה ב-'מה קורה אנשים'
מה קורה אנשים
20/07/2018 | 22:09
48
RESIDENT EVIL 2 REMASTERD מגיע בפברואר 2019

סוף סוףףףף
לצפיה ב-' סקוור רוצים מאיתנו פיידבק. '
סקוור רוצים מאיתנו פיידבק.
06/07/2018 | 19:46
26
53
לפי איינסידרים סקוור לוקחים את תוצאות הסקר הזה מאוד ברצינות ויש לו סיכוי לעצב לא מעט את קבלת ההחלטות לשנים הקרובות.

שימו לב שאמנם רוב הסקר מגיע בשאלות עם תשוובת סגורות אבל כשסקוור שואלים אותנו לפיידבק אישי כמו גם איזה משחקים אנחנו רוצים שהם יפתחו השאלות הללו פתוחות וכל אחד יכול כמובן להעלות את מה שחשוב לו.

אני הצעתי להם לפתח דאוס אקס חדש בסגנון סייברפאנק 2077.
תוך כדי שהדגשתי להם מה ההיתרונות של דאוס אקס לדעתי.
כמו כן נימקתי להם את הדעה שלי למה Dragon quest מדשדש במערב ומה הם צריכים לעשות, כמו כן הם היו צריכים לחשוף כבר את משחקי המארוול.

בכל מקרה מי שרוצה לענות על הסקר 
יש גם פרסים.

לצפיה ב-' הריימיק של יאקוזה 2 לפס4 מקבל דמו מערבי.'
הריימיק של יאקוזה 2 לפס4 מקבל דמו מערבי.
06/07/2018 | 19:59
5
25
בחנויות הPSN הדמו שוקל 10GB שווה במיוחד למי שרוצה לטעום ממשחקי היאקוזה במלוא הדרם הגרפי בדור הנוכחי.

יש לי את הריימיק של יאקוזה 1 אבל אני לא יכול להתאפק אני חייב להוריד את הדמו הזה.

לצפיה ב-'אני בטוח מוריד את זה'
אני בטוח מוריד את זה
07/07/2018 | 19:26
1
12
לצפיה ב-'כדאי'
כדאי
07/07/2018 | 23:29
5
לצפיה ב-'אני גם אוריד'
אני גם אוריד
08/07/2018 | 22:48
2
22
מקווה שהדמו יביא אינדיקציה מספיק טובה להאם אני מתחבר לסדרה הזו או לא.

בקשר לגראפיקה, נראה לי שיא הגראפיקה של הסדרה זה יאקוזה 6 לא?
לצפיה ב-'הם נראים בערך אותו דבר אחי.'
הם נראים בערך אותו דבר אחי.
09/07/2018 | 12:47
1
22
אותו מנוע גרפי רק שביאקוזה 2 ריימיק המנוע רץ קצת יותר טוב. וברור שעדיף
יאקוזה 0 יאקוזה 1 ריימיק- יאקוזה 2 ריימיק.

מלקפוץ ישר ליאקוזה 6 :)

מקווה שהדמו יסקרן אותך קצת.
לצפיה ב-'חבל שאין דמו ליאקוזה 0'
חבל שאין דמו ליאקוזה 0
09/07/2018 | 22:43
14
זה נראה שרוב האנשים חושבים שהוא היאקוזה הכי טוב בסדרה למרות שגם 6 מאוד אהוב.
לצפיה ב-' הכוח של דור הPS5 יאפשר להכניס כמה מדינות למשחק AC/WD'
הכוח של דור הPS5 יאפשר להכניס כמה מדינות למשחק AC/WD
06/07/2018 | 20:07
5
57
לפי יוביסופט אחד ההיתרונות של הדור הבא ובעיקר קפיצת הזיכרון שהוא יעניק
יתן להם את האפשרות להכניס כמה מדינות שונות במשחקי AC וWD כלומר, שסוף סוף יהיה לנו למשל משחק AC שמתרחש באירופה ובמזרח התיכון במקביל במשחק אחד תוך כדי מעבר חלק בינהם.

בהחלט עושה תיאבון :)

לצפיה ב-'הבעיה שלא אכפת לי מ- ubisoft'
הבעיה שלא אכפת לי מ- ubisoft
07/07/2018 | 19:24
3
58
בוא נקח את ההודעה שלך ונשנה את המילה ubisoft לרוקסטאר. ואת AC/WD ל- GTA
הופה! עכשיו זה נורא מרגש פתאום!
לצפיה ב-'אז זהו שלפי רוקסטאר GTA יכול להתרחש רק בארצות הברית/לונדון.'
אז זהו שלפי רוקסטאר GTA יכול להתרחש רק בארצות הברית/לונדון.
07/07/2018 | 23:13
2
29
ככה שאני לא רואה אותם מנצלים את הטכנולוגיה הזו לGTA אי אפשר גם לבנות עליהם שיעשו IP חדש שינצל את זה, אנחנו בסוף הדור ועוד אין לנו לא GTA6 וRDR 2 התעכב בטירוף ולדעתי לא יהיה משהו.

ככה שיובי היא היחידה שיכולה תכלס לעשות משהו עם הקפיצה הטכנולוגית הזו.
אני גם לא מת עליהם בכלל אז אני מבין אותך אבל אני כן חושב שיש פוטנציאל למשחק WD שמתרחש במקביל ביפן/ניו יורק.

לצפיה ב-'GTA מתעכב בגלל ההצלחה הגדולה של האונליין של החמישי'
GTA מתעכב בגלל ההצלחה הגדולה של האונליין של החמישי
07/07/2018 | 23:42
1
32
אם אני לא טועה הם עדיין עושים כסף מהמשחק הזה, והוא עדיין נמכר טוב
מקווה שבדור ה- PS5 נקבל מהם משהו טוב
לצפיה ב-'GTA6 יהיה משחק PS4 הוא פשוט יהיה גם משחק PS5'
GTA6 יהיה משחק PS4 הוא פשוט יהיה גם משחק PS5
09/07/2018 | 13:13
23
רוקסטאר בחיים לא ידלגו על דור קונסולות שלם זו התאבדות כלכלית.
GTA5 באמת עדיין מצליח הוא יותר ממצליח הוא המשחק הכי נמכר בכל הזמנים.
אין באמת סיבה להפסיק איתו, אבל לדעתי יש פה מעבר לזה אני חושב שרוקסטאר הולכת לרדת מגדולתה.

ואנשים יראו את זה כבר בRDR2.

GTA תמיד ישאר בהמת מכירות אבל לדעתי נגמרו הימים שGTA היא חוד החנית של העולם הפתוח, יש לרוקסטר יורשים רצינים החל מהדור הזה.

וזו עוד סיבה לעיכוב, הם הודו שהם מפחדים מהתחרות שמחכה לRDR2 השנה.
אם רוקסטאר אמרו דבר כזה הם יודעים שהם לא מה שהם היו פעם.

לצפיה ב-'זה נשמע טוב אבל גם עם פוטנציאל לחפירות'
זה נשמע טוב אבל גם עם פוטנציאל לחפירות
09/07/2018 | 01:08
21
שמשחקים יהיו עד כדי כך גדולים וממושכים ובמקרה של יובי עם עוד יותר תוכן פילר להחזיק את כל זה.

בטח גם התקציב של זה יהיה כל כך גבוה שההגבלה תהיה יותר תקציבית מאשר החומרה עצמה. אני מאמין שבגלל העניין הכספי לא נראה יותר מדי משחקים מגשימים את החזון הזה, אולי רק מפיצות ענק עם צוותים גדולים כמו של יובי אבל בטח לא הרבה יותר מזה.
לצפיה ב-' Nier אוטומטה שובר שיאי מכירות על האקסבוקס.'
Nier אוטומטה שובר שיאי מכירות על האקסבוקס.
06/07/2018 | 20:12
8
36
כרגע מקום שלישי או שני בטבלת המכירות של האקסבוקס וואן והמשחק הנמכר ביותר של פלטיניום גיימס מיום הקמתם כולל רוב המשחקים שעשו בתור קפקום.

וזו עוד נקודה שהעלתי לסקוור בסקר, אולי מספיק לנעול את המשחקים שלהם על פלטפורמות ספציפיות?

קודם הבלעדיות של טומב ריידר שפגעה אנושות במכירות של המשחק אחר כך בלעדיות של Nier, אם חשבנו כולנו שקהל הבוקס יתעלם מהמשחק, אז טעינו בענק.

גם עכשיו אנחנו רואים את סקוור ממשיכים לנעול משחקים שלהם לפלטפורמות ספציפיות, (למשל משחקים אקסקלוסיבים לסוויץ בלבד)

בכל מקרה כל זה לא מוריד מההישג שלהם ושל פלטיניום. אני חייב לשחק בזה מתישהו.

לצפיה ב-'Neir הוא אחד המשחקים המאכזבים ששיחקתי'
Neir הוא אחד המשחקים המאכזבים ששיחקתי
07/07/2018 | 19:22
4
46
זה הכול בגלל הדמו המטעה שלו
כששיחקתי בדמו של זה, הרגשתי שזה ה- משחק.
הדמו שלו התחיל בדיוק מהנקודה שבה המשחק המלא מתחיל
וזה הרגיש כמו משחק ארקייד גאוני, כזה שמשתנה כל הזמן ומגוון את עצמו
זה מתחיל מקרב מטוסים , משם ללחימה בגוף שלישי , ואז ארקייד יריות ממבט על
אחרי רבע שעה זה הופך ל- RPG עולם פתוח משעמם במיוחד. לא יודע איך נפלתי
בעידן היוטיוב
לצפיה ב-'בטח ציפית שזה יהיה סוג של DMC למרות שידענו 100 שנה'
בטח ציפית שזה יהיה סוג של DMC למרות שידענו 100 שנה
07/07/2018 | 23:18
3
26
לפני היציאה שהוא יהיה JRPG זה משחק של סקוור כאילו, הם אף פעם לא עשו משחק האק אנד סלאש.

אני יכול להבין למה הוא לא בשבילך אבל אובייקטיבית משחק שיושב על ממוצע 88 הוא לא משחק רע בלשון המעטה.

אני בטוח שהוא יותר טוב מהוריזון DOOM והרבה משחקים שהיה עליהם הייפ מטורף בדור הזה.

לצפיה ב-'לא ידעתי כלום על המשחק למען האמת'
לא ידעתי כלום על המשחק למען האמת
07/07/2018 | 23:47
2
24
לא עכבתי אחריו לא בדקתי ולא כלום.
כשהוא יצא הייתי תמים, שיחקתי בדמו , נורא נהנתי , רצתי לקנות ורק אז נפל עליי שזה RPG יפני לא קל עם הרבה היסחבות בין NPC הלוך חזור בעולם פתוח שצריך יותר מידי לרוץ בו.
כשאתה מצפה שזה יהיה X ומקבל Y זה תמיד מאכזב. כנראה שבידיעה מראש אפשר היה להנות מזה יותר
לצפיה ב-'אנשים נשבעים שזה המשחק הכי טוב שהם שיחקו....לא יצא לי לנסות'
אנשים נשבעים שזה המשחק הכי טוב שהם שיחקו....לא יצא לי לנסות
08/07/2018 | 10:29
1
14
לצפיה ב-'אני בטוח שהוא מדהים אחי שיחקתי בדמו ומאוד התרשמתי ממנו'
אני בטוח שהוא מדהים אחי שיחקתי בדמו ומאוד התרשמתי ממנו
08/07/2018 | 10:48
24

אין מצב שהוא סתם כובש כל מקום שהוא מגיע אליו. החיסרון היחיד שלו שראיתי בדמו זה שהם יותר מדי חורשים על אותם סוגי אויבים שוב ושוב בלי לגוון, אבל

מעבר לזה קשה לי לציין איזשהו חיסרון, נראה שאפילו שהעולם פוסט אפוקליפטי הם הצליחו ליצור פה עולם מרהיב, כמו למשל לונה פארק באמצע השממה
(ריפרנס 
לווסטוורלד אולי?

אני עדיין מחכה שאוכל לפנות לו זמן.
עוד חיסרון ששמעתי שיש לו זה שצריך לסיים אותו איזה 2-3 פעמים בשביל לקבל את כל התמונה המלאה על העלילה, אבל חפיף אם אני אתחבר אליו לא תהיה לי בעיה להריץ עליו כמה סיבובים.

לצפיה ב-'וזה רק מדגיש עד כמה זה תמוה שהוואן לא מקבלת תמיכה יפנית'
וזה רק מדגיש עד כמה זה תמוה שהוואן לא מקבלת תמיכה יפנית
09/07/2018 | 01:22
2
26
כי הנה משחקים כאלו יכולים להצליח שם ועדיין המון מפתחות יפניות מדלגות אוטומטית על הפלטפורמה הזו ומייקרוסופט עד עכשיו היתה די אדישה למצב הזה שסוני מקבלת ככה בלעדיים בחינם.

סקוור באמת עושה מהלכים לא חכמים עם חלק מהמשחקים שלה. הנה בגלל מה שקרה עם טומב ריידר אז המשחק השלישי יצא בו זמנית גם לפס4 (רק חבל שנראה די בינוני ויש סיכוי גבוה שיכשל מחוסר עניין) ואני מתאר לעצמי שגם נייר 2 יצא בו זמנית על הבוקס, מתי שזה לא יהיה.

בעניין נייר, באמת מתלהבים ממנו הרבה, אישית העולם הפתוח שלו נראה ממש משעמם ואני לא בטוח שהוא תורם לקצב ולסגנון משחק הזה אבל מקווה לנסות אותו מתישהו.
לצפיה ב-'הסיבה שהוא לא נראה לי בשבילך זה בגלל שהוא אנימה לאללה'
הסיבה שהוא לא נראה לי בשבילך זה בגלל שהוא אנימה לאללה
09/07/2018 | 12:59
1
21
פחות העולם הפתוח הרי אתה לא חייב לעשות כלום בעולם הפתוח הזה אבל הכתיבה מאוד אנימה בשבילך אחי. לעזאזל הכתיבה מאוד אנימה אפילו בשבילי.

אבל פשוט נראה לי הזוי בשבילי לעבור את דור הPS4 ולא לחוות את אחד המשחקים הגדולים של הדור וניר נחשב ככזה בכל פרמטר.

אני לא חושב שסקוור ישנו את המדיניות שלהם אחי.
כל העדויות הם שמייק שילמו על הפורט.סקוור לא היו עושים את זה בעצמם.

לדעתי הם ימשיכו עם המדיניות הזו של להוציא בלעדיים לPS5 לתת לבעלי הבוקס להתגרות  ולזרוק להם עצם אחרי שנה שנתיים או בכלל לא.

כי הם כאלה. אני אוהב את סקוור מאוד אבל הם החברת משחקים הכי גרידית שראיתי בחיים שלי.

אם משחק לא הולך למכור למעלה מ1M הם לא הולכים לטרוח והם גם מודים בזה.

אבל אין להם תירוץ לשטויות האחרות שהם עושים.
יש עכשיו תמשחק סוויץ הזה Octopath Traveler אני צופה לממוצע גבוה מאוד.
זה JRPG שנראה כאילו סקוור הוציאו אותו מתקופת הזהב שלהם ובעוד אני יכול להבין למה משחק כזה מדלג על הוואן כי משחק פיקסל ארט בתורות זה יותר מדי הארדקור לבוקס כנראה, איך יכול להיות שזה מדלג על הPS4?

למען השם כל הIP הכי גדולים שלכם על הPS4.למה אני צריך סוויץ רק בשביל לשחק במשחק שלהם?

שיסלחו לי בעלי הONE אני עוד יכול להבין דילוג עליהם למרות שזה לא פייר.
אבל לדלג על הפס4 איפה שנמצאים רוב האנשים שהביאו אותם למעמד שלהם היום? רנדומלי לחלוטין ולא מוצדק.

הם רוצים 60 דולר על המשחק פיקסל ארט הזה אולי הם חושבים שאף אחד בפס4 לא יסכים לשלם סכום כזה על משחק כזה ובסוויץ כן בגלל היובש, אבל אתה יודע מה? לא איכפת לי לשלם על זה 60 דולר, אבל שיביאו לי אופציה.

ככה לזלזל במי שקונה את המשחקים שלהם 18 שנה.אבל כמו שאמרתי חפרתי להם בסקר שזו אחת מנקודת התרופה שלהם.

לצפיה ב-'כל החברות הן גרידיות בסופו של דבר :)'
כל החברות הן גרידיות בסופו של דבר :)
09/07/2018 | 23:04
14
ואתה צודק במה שאתה אומר, שחקני פס4 לא ישלמו 60$ על דבר כזה, שחקני הסוויץ׳ משתוקקים למשהו לשחק על הקונסולה והפאן בייס שנמצא כרגע הוא הכי אדוק (תמיד הקהל הראשוני של הקונסולה הוא הכי שרוף) אז המשחק יכול להצליח שם מאוד.

אם הם יראו במשחק פוטנציאל להצליח על הפס4 אז הם יביאו אותו במחיר מוזל כי יש למשחק יותר תחרות שם.
לצפיה ב-' גוגל רוצה להתחרות בסוני ומייק?'
גוגל רוצה להתחרות בסוני ומייק?
07/07/2018 | 23:28
1
34
לפי שמועות שמסתובבות ברשת גוגל עובדת על שירות הזרמת משחקים משלה מה שמייחד את גוגל (לפי השמועה) היא שלשירות ההזרמה שלה יהיו משחקים אקסקלוסיבים.

בואו נגיד ככה, אם גוגל באמת רוצה להתחרות במייק וסוני ולא למשל פשוט בEA 
אז שירות ההזרמה זו לא הדרך.

אני אתן לגוגל משהו אחד, למרות שלסוני ולחברות אחרות יש תשתיות להזרמת משחקים, אני לא חושב שאף אחת (כולל מייק) יכולה להתחרות בגוגל בהזרמת משחקים, אני צופה שהשירות שלהם יעבוד הכי טוב מכולם בוודאי עם טכנולוגית ה5G

עדיין לדעתי המקסימום שאני יכול לצפות מגוגל בשירות הזה, זה משחקי PS4/ONE בדור הבא, אין מצב שהם יוכלו להציע מעבר לזה.

והאקסקלוסיבים שלהם לרוב יהיו אינדי בטח או מקסימום AA.
עדיין נאחל להם בהצלחה.

לצפיה ב-'אני לא הייתי מאחל להם בהצלחה'
אני לא הייתי מאחל להם בהצלחה
09/07/2018 | 01:25
21
גוגל זה המיינסטרים של המיינסטרים, הם מדברים רק בכסף גדול ואני ממש לא סומך עליהם שהם יקחו את התעשייה למקום טוב.

למזלנו הם הולכים על סטרימינג שגם אם הם יצליחו לעשות את זה טוב הפוטנציאל עדיין יחסית מוגבל ביחס לקונסולה עם חומרה מקומית.
לצפיה ב-'איזה פרסים P:'
איזה פרסים P:
08/07/2018 | 22:45
2
30
לא היה לי כח לענות לסקר שלוקח רבע שעה עבור סקוור. אם זו היתה סוני אז בטוח הייתי עונה.

מקווה שרוב האנשים שענו הדגישו עד כמה אנחנו רוצים עוד חוויות של סינגל מהם.
לצפיה ב-'חבל אחי כל קול משפיע לדעתי.'
חבל אחי כל קול משפיע לדעתי.
09/07/2018 | 12:44
1
27
ממה שאני מכיר אותך יש לך דווקא הרבה פיידבק לתת להם. מאיך שטומב ריידר נראה לדעתך מ"איפה הנוקמים שהבטחתם סקוור" מהאכזבה שלך מתערוכת הE3
שלהם ובכללי איזה משחקים אתה רוצה מהם ומה הכיוון שהם צריכים לקחת לדעתך.

הם מבינים מראש שהבן אדם מתעניין בסינגל כי התשובות מבהירות מי אתה.

הם אפילו שואלים אם אתה מעדיף JRPG או WRPG או אף אחד מהם :)
אחלה סקר :)

לצפיה ב-'שמע אין לי יומרות לאמר אם היו צריכים להראות את הנוקמים או לא'
שמע אין לי יומרות לאמר אם היו צריכים להראות את הנוקמים או לא
09/07/2018 | 23:10
24
יכול להיות שהמשחק לא מוכן לתצוגה או שלא הסתדר להם עם אסטרטגיית השיווק שלהם להציג אותו (אולי העדיפו להתמקד במשחקים היותר מידיים שלהם כמו טומב ריידר וקינגדום הארטס) אבל אני כן חושב שלא היו צריכים להרים מסיבה משלהם והיה עדיף שפשוט היו מביאים דברים למסיבות של סוני ומייק. הם היו ממש מביכים עם המסיבה שהרימו, אחת הגרועות שראיתי ב E3.

הייתי שמח לענות על שאלות על טומב ריידר אבל לא על מיליון שאלות על JRPG בין לבין P:
לצפיה ב-'חזרנו לבצורת ? כרונו הבאת משחקים ?'
חזרנו לבצורת ? כרונו הבאת משחקים ?
06/07/2018 | 10:19
1
17
לצפיה ב-'אני לא מרשה לעצמי להביא משחקים עד שאני מסיים עם GOD OF WAR'
אני לא מרשה לעצמי להביא משחקים עד שאני מסיים עם GOD OF WAR
06/07/2018 | 15:53
43
וזה מתעכב לי כי אני חורש על היטמן וSF5. משחקי החובה שנותרו לי לשנה הזו הם אלה.
DQ11
RDR2 
yakuza 2 (הריימיק לפס4)
שנמו 1+2
ולקיריה קרוניקלס 4.
ספיידרמן,
טומב ריידר שאדו.

לצפיה ב-'מוכר PS4 SLIM עם ערכת VR מלאה'
מוכר PS4 SLIM עם ערכת VR מלאה
30/06/2018 | 19:45
40
למעוניינים ב PS4 SLIM עם ערכת VR מלאה הכוללת משקף, מצלמה, ושני בקרי MOVE, שלחו לי הודעה
לצפיה ב-'מחזירים את הפורום לחיים? איזה כיף ,מי עוד הביא את GOD OF WAR'
מחזירים את הפורום לחיים? איזה כיף ,מי עוד הביא את GOD OF WAR
27/06/2018 | 11:48
8
30
לצפיה ב-'יש לי אותו מאז ההשקה, יודע שגם לאיוול ולמישהו 2 זמן קצר אחר'
יש לי אותו מאז ההשקה, יודע שגם לאיוול ולמישהו 2 זמן קצר אחר
27/06/2018 | 20:31
3
35
 וגם לפרסונה כך. משחק שקשוקה לפנים עפו לי הסככות ממנו, אבל וואי הוא ארוך כמו פסק דין.
לא נגמר, אני עדיין בהלם מהגרפיקה שלו, מזה שהוא לא משעמם אפילו לדקה.

הרעיון לרייבוט היה כל כך טוב ואפילו לא איכפת לי שכל ההמשכים יהיו ככה רק שיהיו בבקשה בלי הילד, הוא קצת הרגיש לי מיותר מבחינת גיימפלי והוא קצת built in guide.

אני אוהב את כל מה שהוא מייצג בעלילה אבל הייתי מעדיף שהוא יהיה רק בסרטוני העלילה ולא בגיימפלי, למרות שיש שיטענו שמה שאני מציע פה שובר את ההימרסיה והריאליזם, לדעתי היה יוצא משחק אפילו עוד יותר טוב.

כרגע המשחק סינגל פלייר הכי טוב By far ואני לא רואה את ספיידרמן TLOU 2 או משחק אחר מתעלה עליו.

לצפיה ב-'מה שכן לא החלטנו אם הפורום חוזר או לא.'
מה שכן לא החלטנו אם הפורום חוזר או לא.
27/06/2018 | 20:32
2
36
הרעיון היה להקים שרשור E3 בשביל הנוסטלגיה נטו, לא ראינו כאן את הוותיקים מספיק בשביל לחזור למה שהיינו.

לצפיה ב-'התחלתי אותו אתמול . פשוט מדהים'
התחלתי אותו אתמול . פשוט מדהים
27/06/2018 | 20:55
1
29
הרבה מעבר למה שציפיתי.
הבעיה של הילד זה שפתאום באות לו יציאות של ילד אמריקאי ... מה אתה צועק oh yeah! אתה אמור להיות ילד ויקינג שחי ביער מושלג.

אנחנו צריכים להחזיר את הפורום .
לצפיה ב-'לא יודע אם הפורום יחזור או לא'
לא יודע אם הפורום יחזור או לא
28/06/2018 | 01:26
30
מה שבטוח כל מה שיקרה מעכשיו יהיה אינטואיטיבי - וזה מה שיחליט אם הפורום הזה ישאר בחיים עוד קצת.
ובאינטואיטבי אני מתכוון שאם אתם מרגישים צורך לדבר או לשתף חדשות פשוט תעשו את זה. נראה שאני כאן , evil , כרונו וכו' זה יעשה את העבודה בינתיים
לצפיה ב-'כמשחק עלילתי הוא מדהים'
כמשחק עלילתי הוא מדהים
28/06/2018 | 01:18
2
55
הגיימפליי יחסית בינוני,  GOW3 נגיד היה יותר כיפי במידה מסוימת לטעמי
אבל כשמסתכלים על החבילה השלמה הוא לגמרי אחד הטובים של כל הזמנים ששיחקתי.

האלמנטים של ה- RPG "ועולם פתוח" באים על חשבון הגיימפליי המוכר והאהוב של סדרת GOW . לא מי יודע מה עניין אותי העניין של שדרוגי שריון ודברים בסגנון.
"העולם הפתוח" שלא באמת פתוח במשחק הזה, שכל פעם שאתה רוצה לעבור מעולם אחד לעולם אחר אתה צריך לעבור את אותה אנימציה מייגעת , שהיא מגניבה רק בפעם הראשונה וכו' וכו'
אלה כמה חסרונות שראיתי במשחק.  מה שלא היה חסרון זה הילד בגיימפליי
לא רואה איך המשחק הזה היה יכול להיות טוב בלי כל הדו שיח ביניהם. זה בדיוק כל העניין , זה היה הופך את המשחק לממש מוזר ושקט בלעדיו
אוברול זה לגמרי משחק של 8-9

לצפיה ב-'גם הסאונד פשוט מעולה . אני משחק עם האוזניות הgold'
גם הסאונד פשוט מעולה . אני משחק עם האוזניות הgold
28/06/2018 | 13:05
13
לצפיה ב-'מנצל את ההודעה שלך לשאלה חשובה'
מנצל את ההודעה שלך לשאלה חשובה
24/08/2018 | 08:21
2
כנראה שאלה טפשית, אבל יש דרך לנטרל את השליטה של 2 ג׳ויסטיקים במשחק?  לחזור לסגנון הרגיל של רק ג׳ויסטיק אחד לתנועה כמו במשחקים הקודמים?

אף פעם לא הצלחתי להתגבר על המוגבלות שלי בשליטה כזאת (ובגלל זה אני נמנע מהרבה משחקים בסגנון הזה)
לצפיה ב-'כבר סיימתי אותו. משחק ענק'
כבר סיימתי אותו. משחק ענק
28/06/2018 | 17:36
32
אבל היו חסרים לי יותר בוסים ופאזלים מגוונים יותר.

גם הרגיש לי שנגמר ממש מהר ובפתאומיות, ציפיתי שהולך להיות עוד קטע אבל לא, פשוט נגמר לי :(

לא מסכים עם מישהו2 בנוגע לגיימפליי, מערכת הקרב פה פצצה ולא רואה ממטר אף משחק אחר בסדרה הזו, יש פה יותר אלמנט טקטי והכל מרגיש פשוט הרבה יותר טוב. אם היינו מקבלים עוד משחק גוד אוף וור עם מערכת הקרב של המשחקים הישנים (ובאותו סגנון באופן כללי) אז לא הייתי טורח איתו בהשקה ובטח הייתי קונה אותו באיזה סייל ולפי המכירות ההיסטריות של המשחק הזה שאוכלות כל משחק אחר בסדרה נראה שהרוב מסכימים איתי שהם שיחקו אותה מבחינת השינויים שהכניסו לסדרה.

גם לא מסכים עם כרונו שהיה כדאי להוריד את הילד בגיימפליי, מקסימום לעשות לו כמה adjustments אבל אם הוא היה נעדר מהגיימפליי ומופיע באורח פלא בקטעי קישור (במיוחד שהמשחק מנסה להיות רציף מבחינת צילום) זה היה ממש גרוע.
לצפיה ב-'chrono'
chrono
21/06/2018 | 01:21
6
65
מה אתה אומר על השלט הזה? הוא נראה טוב למשחקי מכות
מפריע לי בשלט הרגיל שיש הפרדה בין החצים וצריך "להגליש" את האצבע על החצים כדי שזה יתפוס את האלכסון
ואז כשמתאמנים על קומבואים זה נהיה ממש כואב באצבע...
אני יודע שגם בסטריט פייטר יש מהלכים דומים שדורשים מעבר על האלכסון
בשלט הזה לא רק שהחצים מחוברים גם יש אפשרות לחבר את הגלגל הזה במקום, זה נראה מזה טוב!
לצפיה ב-'השלט הזה נראה כמו מתכון בטוח לinput error '
השלט הזה נראה כמו מתכון בטוח לinput error
21/06/2018 | 04:51
2
31
נראה לא מדויק בשיט אחי במיוחד עם הגלגל הזה. הדבר האחרון שאתה רוצה זה שהמשחק יחשוב שניסית לעשות האדוקן (כדור אש) כשניסית לעשות בכלל שוריוקן.
כי הוא לא הבין על מה לחצת.

הinput בדרגון בול הרבה יותר פשטנים מסטריט פייטר נגיד, אין צורך בדרגון בול לעשות תנועה אמיתית של שוריוקן.אבל עדיין לדעתי השלט הזה מתכון לטעויות גם בדרגון בול ואפילו משחקי פלטפורמה 2D לא הייתי משחק עליו.

מה גם שלא ניסינו אותו ואיכות הבנייה יכולה להיות גרועה פי כמה מהדואלשוק 4.
והוא יכול להתחיל לעשות לך input eroor רק בגלל איכות בנייה ירודה.

הוא נראה מעולה לשוטרים ומשחקי הרפתקאה בגלל שזה מחקה את השלט המדהים של הבוקס. אבל גם השלט המדהים של הבוקס גרוע למשחקי מכות.

אם תסתכל נגד על אלופי עולם בSF5 שמשחקים עם דואלשוק כולם משחקים עם דואלשוק.

אני אהיה צפוי ומשעממם אבל הדרך הכי טובה שיהיה לך פחות כואב באימונים זה לא להילחץ ולא לנסות להצליח באטרף תקומבו לקחת את זה באיזי עד שיהפוך
לזיכרון שריר, עצם זה שזה כואב לך אומר שחזרת על אותה תנועה הרבה יותר מדי פעמים והפעלת לחץ לא נחוץ על האצבעות.

אם אתה רוצה תשלט הזה כי משהו אולי מכר לך אשלייה שארקייד סטיק או שלט אחר יכולים להוציא ממך ביצועים יותר טובים ושהשלט הסטנדרטי hold you back.

בולשיט. על סטיק יותר קל לעשות תנועות של חצי סיבוב וקומבואים זה ברור אבל קשה יותר לזוז בו קדימה ואחורה ככה שלכל שיטה יש את ההיתרונות והחסרונות שלה.

אם אתה מעוניין בשלט הזה לנארוטו/שוטרים הייתי הולך עליו.

לצפיה ב-'כל מה שמעניין אותי בשלט זה זה שהחצים שלו מחוברים'
כל מה שמעניין אותי בשלט זה זה שהחצים שלו מחוברים
21/06/2018 | 12:54
1
20
לא הייתי קונה אותו למשחקים שהם לא מכות כי אני רגיל שהסטיקים סימטרים
מוקדם מידי להגיד אם השלט הזה רע או טוב הוא אפילו עוד לא יצא
אבל יש לי תקוות נבדוק אותו יום אחד
לצפיה ב-'הגיים פאד של הסגה סאטורן'
הגיים פאד של הסגה סאטורן
21/06/2018 | 13:04
20
הכי טוב שאי פעם השתמשתי בו למשחקי מכות אחי הכי מדויק הכי נוח והכי נעים. 

אם הייתי משחק על הpc הייתי משתמש בו.

אני אומר שאם כבר הייתי משקיע במשהו למשחקי מכות זה בארקייד סטיק לא בגלל שאני מאמין לאנשים שזה יעשה אותי שחקן יותר טוב. אני פשוט מתגעגע לתקופת הארקייד.

השכנים שלי יהרגו אותי אבל וכל מי שגר בבית אז נשאר עם פאד
לצפיה ב-'אגב מישהו 2, אני אנצלש תשרשור לשים לך דוקו על Tomo ohira '
אגב מישהו 2, אני אנצלש תשרשור לשים לך דוקו על Tomo ohira
21/06/2018 | 13:23
2
37
שחקן הסטריט פייטר הגדול בכל הזמנים (כן,יוֳתר טוב מדאיגו)
אם אחרי שתראה את הדוקו הזה לא תרצה לשחק SF אז שום דבר כבר לא יגרום לך.

אני רק רוצה לשבת עם הבחור הזה לקפה אני אפילו לא אבקש לשחק מולו.

נ.ב הכי קרוב שאי פעם הגעתי לשחק נגד אלוף עולם זה היה שהייתי באותו לובי ממש עם סאקו נוקו האגדי (שאני מעריץ אותו) הוא העיף אותי מהלובי כי החיבור ליפן היה ממש נמוך, מאמין שהיה נותן לי משחק אחרת חחח.

להמחשה: jeff בסרטון שאף פעם לא הצליח לנצח את טומו אפילו פעם אחת, עשה לדאיגו 20 פרפקטים אחרי שלא נגע במשחק 10 שנים.

לצפיה ב-'אהבתי, סרטון יפה'
אהבתי, סרטון יפה
22/06/2018 | 01:49
1
27
אני כל כך יכול להבין את תחושת הריקנות הלא צודקת של jeff/mike כשהוא פשוט החליט לפרוש. אתה מבין שלעולם לא תצליח לחוש את תחושת ההישג הזאת של סוף סוף לעמוד בכבוד מול מי שתמיד מביס אותך. (ובין היחידים בעולם שמסוגלים בערך, במקרה הזה)
ועם זאת, הוא עשה את הדבר הנכון כשהוא בחר בחיים והקים משפחה, וזאת מן הסתם בחירה שתמנע ממך להיות ההכי טוב אז הוא פרש בשיא
לצפיה ב-'כן, הם לפחות חברים לכל החיים כולם :)'
כן, הם לפחות חברים לכל החיים כולם :)
22/06/2018 | 04:18
18
למרות שכמובן לא יוצא להם להיפגש הרבה. היה מישהו שאמר, אם פעם אתה משחק במשחק מכות אונליין ומישהו אלמוני קורע אותך, זה כנראה טומו משחק בשביל הכייף :)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום