לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1217012,170 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות פאלאוןן -פרק 17 -פרק ספיישל '
הישרדות פאלאוןן -פרק 17 -פרק ספיישל
19/07/2017 | 23:03
3
149
למי שצפה בפרק ברור לו למה זה פרק ספיישל ,, אבל הבטחתי לעמוד במילה שלי ולא לגלות ספלויירים , תהנו....

לצפיה ב-'אם לסכם את הפרק הזה במשפט '
אם לסכם את הפרק הזה במשפט
19/07/2017 | 23:11
203
פשוט עבדו עליהם בעיניים. ואיזה לילה סוער....
לצפיה ב-'תאוות הבשרים'
תאוות הבשרים
20/07/2017 | 00:58
46
לצפיה ב-'פרק מעניין ביותר.'
פרק מעניין ביותר.
20/07/2017 | 10:54
131
חבל שזה הסתיים איך שהסתיים,
סתם מתיחה חסרת טעם.
לצפיה ב-'הערה חשובה על הטסטות, על העדויות (ספויילר בפנים על הפרק)'
הערה חשובה על הטסטות, על העדויות (ספויילר בפנים על הפרק)
16/07/2017 | 23:10
4
213
ראיתי את העדויות , טסטות

והנקודה החשובה שלהם היא שלעיתים ההפקה לא מודעת , או לא רוצה לדעת

שהפנים של המועמדים נראות אחרת

מיששם לב, לעדות של מעיין, היה ברור שהיא לקחה

היא נראתה נורמלית יחסית ומאופרת

שלא כמו עדות רגילה
לצפיה ב-'כבר בעונה הראשונה היה ברור שעושים השלמות של טסטות בארץ'
כבר בעונה הראשונה היה ברור שעושים השלמות של טסטות בארץ
17/07/2017 | 16:33
1
143
יפה מצידם שהם טורחים ללבוש את אותם בגדים, אבל השיער, העור, האור, הרקע, מבנה הגוף ועוד, לא תמיד מתאימים.
הכי משעשע זה שיש טסטות של יוסי מהאי, עם הצלקת בחלק הימני עליון של החזה ויש טסטות בהן הצלקת נעלמה באורח פלא. 
לצפיה ב-'הבנתי שמהמירוץ למיליון - לא מקבלים כסף על טסטות'
הבנתי שמהמירוץ למיליון - לא מקבלים כסף על טסטות
17/07/2017 | 22:14
42
לצפיה ב-'רק עכשיו גילית את זה? ומה בדיוק ספויילר בזה?'
רק עכשיו גילית את זה? ומה בדיוק ספויילר בזה?
19/07/2017 | 03:21
1
102
כל העונות זה ככה. מה ציפית שהם יופיעו כמו הומלסים מבולבלים שלא ישנו ולא אכלו במשך ימים בטסטות? ברור שהטסטות לא מצולמות בזמן אמת, וספק אם בכלל על האי עצמו....
לצפיה ב-'ידעתי שיש השלמות של טסטות, אבל לפעמים ישנה הגזמה '
ידעתי שיש השלמות של טסטות, אבל לפעמים ישנה הגזמה
19/07/2017 | 08:09
101
שרואים אותם ואתה לפעמים יכול להעריך ,. אם אותו מועמד

עבר את ההדחה , או עבר את המועצה , או את המשימות חסינות

הטסטות מבעסות
לצפיה ב-'האיחוד הקרב כנראה עומד לטרוף את כל הקלפים '
האיחוד הקרב כנראה עומד לטרוף את כל הקלפים
15/07/2017 | 23:31
7
269
ולהעמיד 5 מול 3.
אך מה שהשורדים הנותרים במשחק לא יודעים זה שיש מצב שגם יוסי עם פסלון חסינות וגם מנגיסטו שיש לו חשבון לא סגור עם אמיר הבוגדני, עומדים להצטרף אליהם. ואם אני חושב כמה צעדים קדימה, מנגיסטו יעדיף לחבור ליוסי שאיתו כבר יש לו יחסים טובים ואמון (יוסי שיתף אותו ברמז על פסלון החסינות), ואיתו לברית שלו. ה שיהפוך את יחסי הכוחות במשחק ל 5 מול 5. כשהמטרה המשותפת של כל החמישה להדיח את אמיר שבגד בחמישתם. ועכשיו אחרי שאמיר התגלה כבוגד סדרתי, גם החברים שלו לברית ינסו להדיח אותו בין הראשונים.
לצפיה ב-'מנגיסטו לא יבגוד בשביל אלון!!!!!'
מנגיסטו לא יבגוד בשביל אלון!!!!!
17/07/2017 | 00:26
2
138
יוסי דקר את המנציטה בגב של אלון שהדיח אותו בשביל להגן על  ברבור , אם מנגיסטו ממילא מתכנן מהלך כזה אז הוא בוגד מבחינתי בברית של מיכל  , רז , ענבר , ורד , נתי  ואמיר שמתכוונים להדיח את הרביעייה שגרמה להדחתו של אלון...

לצפיה ב-'מנגיסטו עצמו הדיח את אלון סופית מהמשחק'
מנגיסטו עצמו הדיח את אלון סופית מהמשחק
17/07/2017 | 09:43
1
120
אם הספקת כבר לשכוח, וגם את טניטה.
למנגיסטו אין יותר בעלי ברית על האי, בעלי הברית שלו, להוציא אולי נתי, שאני לא בטוח עד כמה מנגיסטו רוצה בכלל להתחבר אליו, מבלים בוילת המודחים.

חוץ מזה, למנגיסטו יש עכשיו קשר חזק עם יוסי, שחשף בפניו את הרמז לפסלון החסינות שקיבל. והוא יעדיף להצטרף לברית של יוסי מאשר לברית של אמיר שתקע לו סכין בגב. גם ליוסי וגם למנגיסטו יש עכשיו מטרה משותפת: להדיח את אמיר, שבדיעבד עומד גם מאחורי הדחתו של יוסי.

זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי חוזר למשחק מאי המתים, ולא כנקמה דווקא, אלא יותר מאסטרטגיה. כי אמיר נכון לכרגע האסטרטג הכי מסוכן במשחק. ועדיף להעיף אותו מהמשחק לפני שהוא ידיח אותך. א-ב בהישרדות.
לצפיה ב-'לא זוכר,אם מישהו כאן (כולל אני)..'
לא זוכר,אם מישהו כאן (כולל אני)..
17/07/2017 | 17:20
111
העלו את האפשרות, שאמיר העדיף ברית של 6 לעומת ברית של 3.
גם עכשיו,אמיר בברית של 5 נגד 3.
לגבי אי המתים,מעניין מה יקרה עם ענבר.
לגבי האיחוד,מה יקרה?!-זה תלוי בהרבה משתנים.
לגבי אמיר,הוא אמנם בגד בברית של יוסי,אבל לפני זה הוא הציל את מעיין.
גם לגבי מנגיסטו,בסופו של דבר הצטרף לברית שלו.
כך שנקמה לא בטוח שתהיה פה.
אם הם ימצאו פסלון חסינות,נראה לי שזה הולך להיות יותר מעניין.
לגבי הדחתו של אמיר,בגלל שהוא אסטרטג,לא בטוח-כי ראיתי כבר איסטרטגים שהגיעו לגמר בעולם ופה.

לצפיה ב-'להיכן נעלם הפוסט שלי? '
להיכן נעלם הפוסט שלי?
18/07/2017 | 12:36
2
95
כתבתי עכשיו פוסט די ארוך ו... תפוז "אכל" אותו.
המוצא הישר יבוא על שכרו.
לצפיה ב-'טוב, אני רואה שתפוז לא פרסם את התגובה'
טוב, אני רואה שתפוז לא פרסם את התגובה
19/07/2017 | 14:20
1
82
אנסה לשחזר.

אז ככה, באופן כללי זו אחת העונות הטובות שהיו בהישרדות ישראל ולא בזכות ההפקה.
יש יותר משחקן אחד או שניים שבאו לשחק ושמוכנים לעשות מהלכים יפים. זה כבר חידוש מרענן. 
רק הלוואי שיפסיקו כבר עם כל ההתחסדויות. זה מעייף, זה מתיש, וכמו שבר אמרה על נתי ויוסי - זה בעיקר לא אמין.
מיכל סיכמה את זה מעולה - "נתי, אתה לא חייב ליוסי כלום". רק חבל שאח"כ תיבלה את ההדחה של יוסי עם "זה בשביל אלון". באמת? כאילו את מכירה אותו יום וחצי והוא כבר הפך לחבר נפש שלך? לא רציני.

אבל מה שהכי מציק לי כרגע הכי הרבה זה ההפקה. 
היו כמה וכמה מקרים שבהחלט ניתן לפרש כהתערבות הפקתית, אבל אפשר גם לסנגר על המקרים האלה כעל מקרים שנקבעו מראש. 
רובם ארעו בבקתת המו"מ. בעצם, בקתת המום. מום שההפקה הישראלית תקועה בו עמוק עוד מהעונה הראשונה בכך שכל צופה וצופה מרגיש שיש כאן התערבות ואין משחק נקי.
אבל המקרה האחרון הוא בהחלט התערבות הפקתית, ואני מתכוון למתן הרמז לפסלון החסינות ליוסי ומנגיסטו (מוזר בעיני שלא ראיתי מישהו כותב על זה).
עד עכשיו, כל מי שהגיע לאי המתים התמודד מול שחקן אחר ולא ניתן שום רמז על כך שבאי נמצא פסלון חסינות. למה דווקא כאשר יוסי מגיע לאי המתים ההפקה מחליטה לבצע משימה מיוחדת רק בשביל להעניק רמז לפסלון?
בנוסף, עכשיו כשענבר מגיעה לאי המתים, האם גם לה תינתן ההזדמנות למתן רמז או שזו זכות שהוענקה אך ורק ליוסי ומנגיסטו? 

ועוד בקטנה...
אין לי בעית מוסר עם מה שמעין ושגיא עשו במשימת החסינות ועייף אותי כל הקטע המתחסד של שאר המתמודדים.
יש לי בעיה עם זה ברמה האסטרטגית.
מהלך שיכל לעלות להם בעונה כולה אם לא צמיד הוטו שענבר "העניקה" לשגיא.

מחזיק אצבעות שתפוז יפרסם את זה 

לצפיה ב-'ברור כבר מזמן שההפקה מתערבת'
ברור כבר מזמן שההפקה מתערבת
19/07/2017 | 16:26
77
מי שהאינטרס של ההפקה שיישאר במשחק נשאר, מי שלא מודח. למה אתה חושב מנגיסטו ניצח את אלון ואת טניטה, אם לא בגלל שההפקה רוצה להחזיר אותו למשחק ובגלל זה משימות הדו-קרב נתפרו במיוחד למידותיו ושתיהן התבססו על שיווי משקל, שזה הצד הכי חזק של מנגיסטו?

ולגבי ענבר, אתמול בערב שודר הפרק ה 12 של וילת המודחים, פרק שבו הבינו המודחים שנמצאים כרגע בוילה ומבלים בה ביחד בתנאי VIP שזה כנראה הערב האחרון שלהם בוילה. ואיך הם הבינו את זה? הרי כל 3-4 ימים אמור להגיע לוילת המודחים מודח נוסף, וכשהם ראו שהפעם לא מגיע אף מודח מאי המתים, הם הבינו לבד שכנראה החלק שלהם במשחק הסתיים והם טסים הביתה לישראל.

ולמה אני מציין את זה? בגלל שלדעתי, וייתכן מאוד שאני טועה, ענבר לא תגיע לאי המתים ותגיע ישירות לוילת המודחים בתור המושבעת הראשונה שתחליט מי יהיה הזוכה העונה. וזאת בגלל שההפקה רוצה להחזיר למשחק העונה שניים: הן את מנגיסטו והן את יוסי. אחרת היא היתה מחכה עם הדו-קרב על הרמז לפסלון החסינות עד שענבר תגיע לאי המתים, ואז עורכת תלת-קרב בין כל השלושה.

בכל אופן, נראה לי שהערב, או לכל המאוחר בשבת בערב, נגלה אם אני צודק או לא.
לצפיה ב-'מצד שני....'
מצד שני....
18/07/2017 | 15:51
104
מנגיסטו גם לא אוהב את מעיין ושגיא שהיו שותפים להדחה שלו ושל טניטה.
מכל הנותרים נראה הכי מתאים לו להצטרף אל נתי , ורד, מיכל, ורז, לבלוע
לפחות בשלב ראשון את הצפרדע ולשכוח בשלב זה, מנקמה באמיר מכיוון
שהם מכוונים למעיין ושגיא (בעיקר למעיין).

יוסי שונא את נתי ויש סיכוי גבוה שאם וכאשר יחזור למשחק ינסה לעשות את מה
שרצה לעשות כבר הרבה זמן ולהדיח אותו. גם את מיכל הוא כמובן ישמח להדיח לא נראה לי שמנגיסטו ירצה להדיח אף אחד מהם.

בנוגע לאמיר, מעיין ושגיא ירצו להדיח אותו . יוסי שהיה יחד עם אמיר באי הבדידות
יצר איתו כימיה כלשהי אני לא בטוחה שירצה להדיח אותו.
מנגיסטו אני חושבת שכמו שהוא כעס מאוד על יוסי , רצה להדיח אותו (בגלל אלון) ומהר מאוד סלח לו . גם במקרה של אמיר ידע לפחות בשלב הראשוני לשים את הסיפור מאחוריו ולהתקדם יחד עם הקבוצה שלדעתי אליה יצטרף (נתי ושות').

לצפיה ב-'הישרדות פאלאון -פרק 16- הדחה -בוהאיי'
הישרדות פאלאון -פרק 16- הדחה -בוהאיי
15/07/2017 | 20:48
47
616
אז מי  יצא היום סופית מהמשחק? מנגיסטו או יוסי,  שניה לפני האיחוד?  
האם אמיר ישלם את השקר שלו למעין  ושגיא ?
מי יענש בהדחה?
המשך>>
אז מי  יצא היום סופית מהמשחק? מנגיסטו או יוסי,  שניה לפני האיחוד?  
האם אמיר ישלם את השקר שלו למעין  ושגיא ?
מי יענש בהדחה?
לצפיה ב-'חייב לשתף שהקטע המותח מאתמול עלה לרשת'
חייב לשתף שהקטע המותח מאתמול עלה לרשת
16/07/2017 | 14:12
2
177
בטור של סמדר שילוני ב- ynet
(אגב שווה קריאה ומצחיק כל טורי הביקורת)

לצפיה ב-'מאד מחבב את סמדר שילוני'
מאד מחבב את סמדר שילוני
16/07/2017 | 18:39
1
96
חבל אגב שצפניה הפסיק לכתוב, הוא היה קורע אותי מצחוק
לצפיה ב-'צפניה היה קורע '
צפניה היה קורע
16/07/2017 | 22:44
27
לצפיה ב-'אמיר לא יוכל לרקוד עוד הרבה זמן על שתי חתונות '
אמיר לא יוכל לרקוד עוד הרבה זמן על שתי חתונות
12/07/2017 | 23:24
16
250
בסופו של דבר יעלו על הבלוף שלו, והוא ישלם מחיר. עכשיו שיש לשגיא צמיד וטו שסיפקה לו בטעות ענבר, אמיר יצטרך לבחור צד ולעשות זאת בגלוי. הוא כבר לא יכול להרשות לעצמו להסתתר מאחורי רז וענבר. בעיקר עכשיו שיש סיכוי גבוה לתחרות אש במועצת השבט שלהם, שאחד מחבריו לברית החדשה אחרי שבגד בשגיא ומעיין עלולים להפסיד בה, ואז הוא עלול למצוא את עצמו בבעיה במועצת השבט הבאה....

ולפי הסיבוב של מעיין כשגיא שאל אותו והוא התחיל לגמגם, נראה שהיא כבר חושדת בו.
לצפיה ב-'למה לעזזל ענבר נתנה לשגיא את צמיד הוטו'
למה לעזזל ענבר נתנה לשגיא את צמיד הוטו
13/07/2017 | 04:22
15
221
גשאני מחבר את זה לשרשרת החסינות ההזויה שמעיין ושגיא קיבלו זמנו זה מתחיל להרגיש לי שגם עונה יש כמה חבר'ה שההפקה רוצה לשמור עליהם.   ואני כבר לא מדבר על המהלך התמוה של העברת של שרשרת החסינות ממנגיסטו לטטינה.  משהו פה מסריח
לצפיה ב-'צפית בפרק ?'
צפית בפרק ?
13/07/2017 | 14:29
14
156
היא לא נתנה לו את זה מרצון.
ההפקה היא שנתנה לשגיא את הצמיד וטו כמו עוד מתנות שההפקה נתנה.
כמו שכבר אמרתי הטוויסטים של ההפקה לא הוגנים (אני ומסלול רקורטל זה או אחד)

לצפיה ב-'לא צפיתי(אף פעם לא צופה בפרקים של ימי רביעי)'
לא צפיתי(אף פעם לא צופה בפרקים של ימי רביעי)
14/07/2017 | 00:25
13
99
אבל מה שאתה אומר הופך את זה אפילו ליותר חמור
לצפיה ב-'מה שקרה זה שהיא ומיכל היו צריכים לבחור מישהו מהשבט שלהם'
מה שקרה זה שהיא ומיכל היו צריכים לבחור מישהו מהשבט שלהם
14/07/2017 | 11:55
12
106
שיהיה משרת ואחרי שהם בחרו את המשרת (ענבר בחרה בשגיא ומיכל בחרה בנתי) הם קראו במכתב שהם צריכים לפתוח תיבה.. אחרי שהם פתחו את התיבה הם קיבלו הוראה (לא זכות בחירה אלא הוראה) לתת את הצמיד לאותו אחד שהם בחרו בתור משרת..
מעבר לזה שזה לא הוגן לדעתי זה גם הורס הדחה מפתיעה למעיין/שגיא  כי מעיין ושגיא היו יכולים להיות מופתעים מזה שהם חושבים שאמיר איתם ואז הם היו מגלים שאמיר היה מרגל וגרם להדחה של מעיין/שגיא ..זו היתה יכולה להיות הדחה גדולה.. אז עכשיו אחרי הצמיד יהיה רק תיקו ומבחן אש.
לצפיה ב-'לדעתי,מה שההפקה עשתה,זה בסדר'
לדעתי,מה שההפקה עשתה,זה בסדר
14/07/2017 | 18:42
11
102
הופך את העניין ליותר מורכב,כשאמיר מתלבט למי להצביע.
לא נראה לי שהוא כל כך נאמן לבריתות-אין לו בעייה להפר הבטחות,אם נראה לו באותו רגע שזה לטובת עצמו.
בתמצית,יש לאמיר ברית בעיקר עם עצמו.
לצפיה ב-'לדעתי המודח הבא של הישרדות פאלוון: אמיר. ואני גם אסביר למה'
לדעתי המודח הבא של הישרדות פאלוון: אמיר. ואני גם אסביר למה
14/07/2017 | 23:22
10
117
נתחיל מזה שגיא כבר חצי חשף את אמיר ובוגדנותו בפני מעיין ושגיא שהיו בטוחים עד עכשיו ב 100% אחוז שהוא איתם בזנט. נמשיך בזה שהגמגום של אמיר והמשפט המביך שאין לו מה להוסיף גם אחרי שגיא הקשה עליו בשאלתו, אמור להדליק נורה אדומה לענבר ורז שבטוחים שהוא איתם בזנט. אבל הרי למדנו כבר שאמיר ההפכפך והאסטרטגי שחושב אך ורק על עצמו במשחק, ולא ממש איכפת לו על מי הוא ידרוך ובמי הוא יבגוד כל הדרך אל הגמר, יכול להתהפך בשנייה כשזה משרת אותו ואת האסטרטגיה שלו. מה שהופך אותו להכי מסוכן הן לשגיא ומעיין והן לרז וענבר. ועכשיו שהרביעייה התפרקה ולא קיימת יותר, הרי יש מקום לצלע רביעית במקום יוסי. ולהזכירכם לשגיא יש צמיד ווטו שמאפשר לו לחשוף את אמיר ובחירתו. אז נראה לכם שאמיר ייעז לחשוף את עצמו תוך סיכון שחבריו לברית התורנית כרגע יפסידו וישרוף את עצמו טוטאלית מלהיות הצלע הרביעית בברית הרביעייה? אם כך תחשבו שנית, כי מדובר באמיר האסטרטג, זה שחושב רק על עצמו.

אמממה? אמיר נמצא כרגע בין הפטיש לסדן, מהרגע שיש לשגיא את צמיד הווטו, יש לו רק שתי ברירות: להיחשף כבוגד בשגיא ובמעיין ואם הם ינצחו בקרב האש להיות המודח הבא. או להיחשף כבוגד בענבר ורז ואם הם ינצחו בקרב האש להיות המודח הבא. מה שאומר חברים שאמיר המודח הבא של הישרדות פאלוון. ואני לא רואה שום אופציה אחרת. אלא אם כן הוא יזכה בשרשרת החסינות או שההפקה תארגן לו בדרך לא דרך עוד איזה פסלון חסינות שיציל את התחת שלו מהדחה בטוחה.

לצפיה ב-'לי נראה שאמיר ידבוק בבית הנוכחית שלו'
לי נראה שאמיר ידבוק בבית הנוכחית שלו
15/07/2017 | 07:12
3
71
1. אני חושבת שאם הוא הגיע למצב שהוא כל כך סומך על רז וענבר ומספר להם את
הסוד הגדול שלו, כנראה שהוא יישאר איתם עד סוף. מעיין ושגיא "בברית" איתו אבל
לא מתייחסים אליו בכלל אלא רק שהם צריכים ממנו משהו, והוא מודע לזה שבהזדמנות הראשונה שתיהיה להם הוא יהיה הראשון ללכת.

2. הם נמצאים ממש רגע לפני האיחוד, אמיר נמצא בשלב שהוא כבר חייב לבחור צד וגם לחשוף את עצמו אחרת, באיחוד הוא יהיה בבעיה אף אחד לא יסמוך עליו ובהזדמנות הראשונה כולם ינסו להעיף אותו.

3.זה כמובן תלוי במי יקבל חסינות ואני ממש מקווה ששוב לא יעשו את תרגיל ההעברת השרשרת (שגיא למעיין) אבל, במבחן הדלקת אש יש לענבר סיכוי טוב
מול מעיין. ענבר הרי סיפרה בבקתת המשא ומתן שבשבט שלהם רק היא (ענבר)
ושגיא יודעים להדליק אש - מעיין לא יודעת.

באופן אישי אני ממש מקווה שמעיין תלך אבל, העובדה שבפרומו מראים בסוף את מעיין וכאילו רומזים שהיא המודחת ... אני חוששת שלצערי זה לא יהיה המצב.

לצפיה ב-'זה לא משנה כבר במי הוא ידבוק הוא כבר בין הפטיש לסדן'
זה לא משנה כבר במי הוא ידבוק הוא כבר בין הפטיש לסדן
15/07/2017 | 08:20
55
ואני לא זוכר אך אחד בהישרדות שהיה בין הפטיש לסדן ולא הודח בסופו של דבר.
יותר מזה, אמיר כרגע הוא האיום האסטרטגי הכי גדול לא רק על השבט שלו, אלא גם על כל מי שיגיעו לאיחוד. ובואו לא נשכח שעל אי המתים יש שני שורדים נוספים שאחד מהם יכול לחזור לאיחוד, ואם זה יהיה יוסי יש לו רביעייה חזקה, וכמו שהוא אמר למנגיסטו אמיר מסוכן והוא לא סומך עליו. ומנגיסטו, נו טוב, למנגיסטו יש חשבון לא סגור עם אמיר, וכבר ראינו איך מנגיסטו אובססיבי ויורד הכי נמוך שאפשר כשמדובר בנקמות....
לצפיה ב-'להזכירך, ענבר לא על הכוונת של שגיא ומעיין, רז על הכוונת שלהם'
להזכירך, ענבר לא על הכוונת של שגיא ומעיין, רז על הכוונת שלהם
15/07/2017 | 08:27
1
59
ודווקא בגלל שהוא כל כך גרוע בהדלקת אבן אש ענבר בחרה את שגיא שטוב בזה כמשרת. היא רק לא ידעה שבזה היא גם מעניקה לו את צמיד הווטו ומסכנת את רז שכנראה יילחם בו בדו-קרב אש הערב.
לצפיה ב-'בנוגע לאסטרטגיה אני לא בטוחה שהם חושבים '
בנוגע לאסטרטגיה אני לא בטוחה שהם חושבים
15/07/2017 | 17:29
49
כל כך אסטרטגית בטח לא ענבר שמונעת מרגשות.
ענבר יודעת שהיא כרגע בסכנה, אני לא זוכרת איך היא הגיעה אל המסקנה
שזו היא ולא רז.
ענבר לא סובלת את מעיין וכמובן שהיא יודעת שיהיה לה יותר קל להביס את מעיין
בקרב האש אם יהיה כזה. רז די מנסה להישאר מתחת לרדאר וילך לדעתי 
עם מה שענבר רוצה. גם אמיר אם הם אכן יאמינו שענבר זו שעל הכוונת (לאמיר
יש האפשרות לדעת מי באמת על הכוונת של שגיא ומעיין) ילך איתם כי הניצחון של ענבר בטוח (עד כמה שאפשר).
מצד שני, מעיין ושגיא לא יודעים שאמיר לא איתם (לפחות כך היה בפרק הקודם, הם חושדים לא סומכים ב 100% אבל,אין להם כל כך ברירה ) ולכן, מבחינתם הניצחון שלהם בטוח. 

אם מעיין זוכה היום בחסינות - כאן העלילה מסתבכת

לפי הפרומים הקרב הוא כיבכול בין ענבר ומעיין מניסיון עבר, לפרק עצמו אין כל קשר לפרומו, ותמיד צצה הפתעה. אז יש סיכוי שהתיאוריה שלך נכונה ומי שיודח הוא בכלל אמיר או בכלל רז. 

לצפיה ב-'אם הם יהיו מספיק חכמים..'
אם הם יהיו מספיק חכמים..
15/07/2017 | 13:18
5
72
סביר שידיחו את אמיר-כי הוא התגלה כשורד מניפולטור/'איסטרטג'/לא נאמן לגמרי יותר מידי.
אבל כבר ראינו בהישרדות (כולל אמריקה),שהשורדים (הלא חכמים) לא הריחו בוגדנות תמיד (כמו אריק שוויתר על שרשרת חסינות לברית נשית,וגם אוסקר וג'יימס לא זיהו מספיק) ולבסוף זכתה אישה (פרוואטי) ששיחקה על 2 חתונות/בריתות משבטים שונים.
לצפיה ב-'מצד שני,שכנראה כל הבריתות חשופות..'
מצד שני,שכנראה כל הבריתות חשופות..
15/07/2017 | 14:02
4
56
ניראה לי שנתי+וורד נוטים יותר להיצטרף לברית של רז+עינבר+מיכל,ואז הם 5-לעומת ברית שגיא+מעיין+בר,שהם רק 3,עדיף ששגיא+מעיין לא יצביעו לאמיר-ולו רק למען הסיכוי (אפילו קלוש) שהוא יצטרף אליהם לברית,ואז הם יהיו 4 מול 4.בברית של רז הוא יהיה השישי(אחרי נתי+וורד+מיכל+רז+עינבר),לעומת בברית שגיא (שגיא+בר+מעיין) הוא יהיה הרביעי.לכן עדיף גם לאמיר להצטרף לברית של שגיא.
נותרה עדיין השאלה,למי יש יותר סיכוי ב'הדלקת אש' (במצב הצבעה שיוויונית),ואולי אמיר יצביע לפי זה (כי הוא כנראה יידע,משני הצדדים למי נוטים להצביע).ועוד משתנה: מי יקבל שרשרת חסינות.
[עדיין לא ברור לי מי יותר טוב בהדלקת אש-שגיא,רז,או עינבר)
לצפיה ב-'ועוד אולי משתנה '
ועוד אולי משתנה
15/07/2017 | 14:20
42
איזה שפן,מתכוננת ההפקה לשלוף הפעם,אם בכלל
לצפיה ב-'שגיא וענבר הכי טובים. היא עצמה אמרה את זה למיכל בבקתה'
שגיא וענבר הכי טובים. היא עצמה אמרה את זה למיכל בבקתה
15/07/2017 | 19:39
2
58
בגלל זה היא גם בחרה בשגיא, כי לא רצתה לבחור את עצמה כמשרתת. ורז לא מסוגל להדליק אש גם אם חייו תלויים בזה, כדבריה של ענבר. גם מעיין ואמיר טובים, אמנם פחות משגיא וענבר, אך מסוגלים להדליק אש בפרק זמן יותר ארוך. היחיד שלא מסוגל כלל בשבט בוהאיי להדליק אש זה רז. ורז על הכוונת של שגיא ומעיין, כנקמה על הצבעתו להדיח את יוסי חברם לברית הרביעייה בשבט ליגאוו. מה שכן, ייתכן שאמיר ינסה לשכנעם לשנות את התוכנית ולהדיח את ענבר, בטענה שהם עדיין זקוקים לכוחו הפיזי של רז במשימות. אך אם שגיא ומעיין חכמים הם לא ייפלו במלכודת הזאת, כי הם הרי זוכרים את האסטרטגיה הזאת של אמיר מול מנגיסטו, שנפל בפח והשתכנע לתת לטניטה את שרשרת החסינות שלו. עוד גורם שיכול לפעול לטובת אמיר זו שרשרת חסינות אם הוא ישיג אותה במשימת החסינות האישית הערב. אך אם מעיין או אפילו שגיא שיש לו כבר את צמיד הווטו מענבר, ישיגו הערב את שרשרת החסינות, הסיפור נגמר אפילו בלי קרב-אש.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה שכתבת להלן'
לא הבנתי מה שכתבת להלן
15/07/2017 | 23:17
1
43
<אך אם מעיין או אפילו שגיא שיש לו כבר את צמיד הווטו מענבר, ישיגו הערב את שרשרת החסינות, הסיפור נגמר אפילו בלי קרב-אש.>.

לצפיה ב-'התכוונתי שאם אחד מהם היה זוכה בשרשרת החסינות'
התכוונתי שאם אחד מהם היה זוכה בשרשרת החסינות
15/07/2017 | 23:24
48
בעוש שלשני יש כבר את צמיד הווטו, אמיר האסטרטג היה מצביע איתם ולא לוקח את הסיכון, שגם כך עלה לו כבר ביוקר.
לצפיה ב-'מעיין-הלקוחה המציקה במסעדה, הערסית בבריכה שהכל מגיע לה. '
מעיין-הלקוחה המציקה במסעדה, הערסית בבריכה שהכל מגיע לה.
14/07/2017 | 10:35
1
139
אני משפיט  כאלו אנשים כל יום בבריכה

נהנה לתת להם בראש , וגם לצעוק עליהם

ולהפריע לערסים במילוי תפקידם , שהוא להציק (חוץ מלהצביע ביבי )
לצפיה ב-'זה פשוט מדהים איך היא כל כך מופתעת'
זה פשוט מדהים איך היא כל כך מופתעת
15/07/2017 | 17:38
108
שאנשים לא עושים את מה שהיא רוצה. ממש מפתיע
אותה שלמתחרים האחרים בתכנית יש  מטרות אחרות מאשר להביא
אותה לאיחוד ולניצחון.
זה לא בסדר שרז לא הצביע נגד יוסי כמו "שסיכמנו" - למה שרז יעשה את זה
הוא בברית שלך? איך זה משרת את האינטרס שלו?
עם אמיר - גם היא וגם שגיא לא מתייחסים אליו בכלל אבל, הם איתו "בברית".
רק כשהם צריכים אותו הם פתאום מנחיתים עליו הוראות והוא אמור לפעול כי..?

לצפיה ב-'בהישרדות כמו בהישרדות, תהיה חכם, אל תהיה צודק.'
בהישרדות כמו בהישרדות, תהיה חכם, אל תהיה צודק.
15/07/2017 | 08:51
83
לרז זהבי יש רק דרך אחת להציל את עצמו מהדחה בטוחה הערב במועצת השבט של שבט בוהאיי, וזה לקחת את שגיא לצד ולחשוף בפניו שאמיר בוגד בו ובמעיין איתם, ושהרעיון להדיח את יוסי הגיע בכלל ממנו, שטען שהוא מסוכן ושיש להדיחו.

בזה רז ישיג שני דברים חשובים:
1. כששגיא ומעיין יבינו שאמיר בוגד בהם ותכנן להדיחם מהמשחק, היוצרות התהפכו והם ישימו את השם שלו הערב במועצת השבט ולא של רז. למעשה אף אחד לא ישים את השם של רז במועצה הערב, מה שיסיר ממנו לגמרי את איום ההדחה.
2. בזה שרז יספר לשגיא ומעיין על בגידתו של אמיר בהם, הוא יפתח לעצמו דלת לברית הארבעה, עכשיו כשיוסי כבר לא במשחק, כי השלישייה הנותרת תעדיף להאמין למי שאנו נתפס בעיני כולם כאסטרטג ממי שכבר הוכיח לכולם שהוא אסטרטג מסוכן שיש להיזהר ממנו ושאסור להפנות לו את הגב.

ענבר הנשמה אולי תכעס בהתחלה על רז שהוא מכר את אמיר וחשף אותו, בכדי להציל את עצמו מהדחה בטוחה הערב. אבל ענבר לא ממש מבינה את המשחק, שבהישרדות אם אתה לא רוצה להיות מודח בעצמך מוטב שתדאג לספק שם אחר שישימו במקומך. כי גם עם הקול של אמיר הם עדיין יהיו 2 מול 2 במועצת השבט הערב, מה שאומר קרב-אש, ובקרב-אש לרז זהבי אין שום סיכוי לנצח. לעומת זאת לאמיר יש סיכוי, אך גם אם הוא יינצל , אין לו בעלי ברית שיסגרו חשבון עם זהבי שמכר אותו, וגם אלה על אי המתים, אם אחד מהם יחזור למשחק יש להם חשבון לא סגור עם אמיר.

כך שזהבי יכול רק להרוויח מהמהלך הזה, שהוא מהלך אסטרטגי לכל דבר ויכול להצילו מהדחה בטוחה הערב.
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון-פרק 15 -משימות שבטיות '
הישרדות פאלאוון-פרק 15 -משימות שבטיות
12/07/2017 | 21:30
8
116
צפייה מהנה!!
לצפיה ב-''
12/07/2017 | 21:50
5
144
שגיא ומעיין מאוכזבים  מרז ומתכננים עליו , אני מקווה שזה יצליח להם.. כי אז הם יהיו על הגריל..
שמתם לב שעד עכשיו במשימות פרס השבט החזק(בוהאיי ) זכה , וואיל ליגאוו זוכים בחסינות שזה מתאים לבוהאיי  שדהם רוצים לנקום ' להדיח ...

לצפיה ב-''
12/07/2017 | 22:06
104
שוב ההפקה משחקת ומתעתעת אתת הבריתות , בבקתת המשא ומתן ,  שגיא ונתי זוכים להיות אלו שלאא ישתתפו במשימת חסינות אישית , אבל גם זוכים בוטו .. מי השבט שינצח ?
לצפיה ב-''
12/07/2017 | 22:20
1
98
אסטרטגית , אני  בעד שבוהאיי  יפסידו , ילכו למועצת שבט וידיחו את שגיא  או מעיין...
ענבר לא רואה רחוק, ...
לצפיה ב-'בכלל לא בטוח שזה מה שיהיה '
בכלל לא בטוח שזה מה שיהיה
13/07/2017 | 00:45
110
בעיקר עכשיו שענבר סיפקה לשגיא בטעות צמיד ווטו, ואמיר כבר כולנו יודעים כמה הוא הפכפך וחושב אסטרטגית. ואם הולכים לדו-קרב אש, אמיר לא ייקח את הסיכון בלהיחשף שהוא עם ענבר ורז שעלולים למצוא את עצמם מודחים בשבת. אמיר חושב תמיד כמה צעדים קדימה, אלא שהפעם הוא במילכוד, כי אם הוא יבגוד ברז וענבר ויחבור לשגיא ומעיין ואחד מהם יפסיד ויודח הוא ישלם על בגידתו, אך גם אם הוא יבגוד בשגיא ומעיין שבטוחים שהוא איתם בברית וגם הוא משחק אותה שהוא איתם בברית, ורז או ענבר יפסידו ויודחו, הוא ישלם על בגידתו. בקיצור לא משתלם לרקוד על שתי חתונות, יש לזה מחיר, והמחיר הזה יכול לעלות לאמיר בהדחה.
לצפיה ב-''
12/07/2017 | 22:37
110
הפרק זריז הפעם , רק שעה וחצי עברו מתחיילתו... וכבר אנחנו ברגע המתח , מי יקח את המשימת חסינות ?
לליגאוו יש סיכוי , גבוה אבל לא לפקפק בכך שאמיר לא בברית  של שגיא ומעיין ...
לצפיה ב-''
12/07/2017 | 22:53
115
כמובן ליגאוו ניצחו , אבל היתה מריבה ענקית בין  שני השבטים ... הרגשתתי קצת הפרק שגיא הוא לא מנחה , אלא מחנך ...
לצפיה ב-'איזה פרק יא רבנן!!! משפחה רעה וכו''
איזה פרק יא רבנן!!! משפחה רעה וכו'
13/07/2017 | 01:20
45
לצפיה ב-'סביר להניח שהמודח הבא יהיה המודח האחרון לפני האיחוד'
סביר להניח שהמודח הבא יהיה המודח האחרון לפני האיחוד
13/07/2017 | 21:11
36
לצפיה ב-'איזה כיף, יש הישרדות היום, לא אראה ישיר, אגיע מאוחר '
איזה כיף, יש הישרדות היום, לא אראה ישיר, אגיע מאוחר
12/07/2017 | 20:53
72
מקווה לראות סביב חצות, אחרי מקלחת מרעננת

אפטר שייב- ג'ילט

וכוס של סודה קרה עם לימון
לצפיה ב-'מצב האש -אחרי פרקים 13 ו14 '
מצב האש -אחרי פרקים 13 ו14
09/07/2017 | 19:49
4
115
עבר עלינו הרהבה השבוע  ועוד צפוי לעבור , בואו נדרג...
ליגאוו
בר  
מיכל  (לשעבר בוהאיי) 
נתי 
ורד   
בוהאיי 
שגיא (לשעבר ליגאוו)  
אמיר 
מעיין (לשעבר ליגאוו)   
רז זהבי 
ענבר 
אי המתים  
יוסי (ליגאוו) 
מנגיסטו (בוהאיי) 
לא במשחק 
רז ניסים (ליגאוו)     
עדי (בוהאיי) 
דניאל 
ניקולה (ליגאוו) 
אלון  (במקור בוהאיי, הודח בשבט ליגאוו) 
טניטה (בוהאיי)
לצפיה ב-'דירוג '
דירוג
09/07/2017 | 19:55
95
1. מיכל
2. רז
3. ענבר
4 מנגיסטו  או 10 יוסי
5 אמיר
6 שגיא
7 בר
8 נתי
9 ורד
11 מעיין
לצפיה ב-'לא במשחק, יותר נכון עושים חיים בוילת המודחים'
לא במשחק, יותר נכון עושים חיים בוילת המודחים
10/07/2017 | 00:06
92
וחיים כמו מלכים בזמן שהחברים שלהם אוכלים קש וחצץ על האי.
לצפיה ב-'דירוג השורדים שנשארו במשחק על פי מצב ה נכון לכרגע'
דירוג השורדים שנשארו במשחק על פי מצב ה נכון לכרגע
10/07/2017 | 01:02
1
115
1. ענבר (סוף סוף התחילה לשחק את המשחק ואף מתגלה כלא פראיירית בכלל) ידעתי למה אני אוהב אותה כבר מתחילת העונה, למרות שאסטרטגית גדולה היא לא.

2. רז זהבי (גבר סימפטי ומשעשע עם הרבה הומור שפועל גם מהרגש, אך לא נותן לרגש לעוור אותו, ושימו לב שכל מי שרצו אותו מחוץ למשחק כבר לא במשחק בעצמם)

3. בר (שוב, מבחינתי אולי הדמות הכי מעניינת העונה, שעליה נאמר המשפט 'אל תסתכל על הקנקן אלא במה שיש בתוכו'. כמה קטנה ונראית חלשה, ככה פייטרית. היחידה מהברית המרובעת שהייתי מאוד רוצה לראות עד הגמר, ויש לי רושם שהיא תחבור לברית חדשה עם מיכל, ענבר ורז, במקום אמיר שהאופי הבעייתי שלו יביא בסופו של דבר להדחתו מהמשחק, והברית הזאת תמשיך עד הגמר)

4. מיכל (למרות שאני עדיין אמביוולנטי לגביה ולא יודע איך לאכול אותה, בשל חברותה עם ורד שאני לא סובל, ותקיעת הסכין בגב לבר, שהצהירה שהיא אוהבת אותה, היא חברה בברית המשולשת של ענבר ורז זהבי)

5. יוסי (למרות הטעות שהוא עשה בפרק האחרון, שעלתה לו בהדחה, לדעתי הוא ידיח את מנגיסטו באי המתים ויחזור בגדול למשחק) (בכל מקרה הולך להיות מעניין על אי המתים השבוע עם 'הנקמה' של מנגיסטו)

6. שגיא (למרות שהחיבור שלו למעיין לא עושה לו טוב ומוציא ממנו צדדים פחות טובים, כמו יהירות ושחצנות, אני זוכר לו את הימים הראשונים שבהם הוא עוד פעל מהלב והרגש עד שהבין שככה לא מנצחים במשחק הזה)

7. מעיין (עדיין מאוד אמביוולנטי מאוד לגביה, וגם לא מבין את המשחק שלה, רגע אחד הבחורה דופקת קטע שראוי לאוסקר, ורגע אחר כך היא הורסת את הכל בכך שהיא חושפת במכה אחת את כל הקלפים. וגם החיבור שלה לשגיא שהצליח לרכך אותה עד הפרק האחרון, מתחיל להתרופף ולהתערער, כפי שראינו בפרק האחרון. ועדיין היא עדיפה בעיניי בהרבה על הארבעה שמדורגים מתחתיה בדירוג שלי)

8. אמיר (כפי שכבר ציינתי לגביו, מבחינתי האוייב הכי גדול של אמיר במשחק זה אמיר עצמו, האסטרטגיה שלו אינה מוטלת בספק, והוא יכל לעשות בקלות בי"ס לכמה מתמודדי עבר, שלא לדבר בכלל על מתמודדים עתידיים, אך יחד עם זאת האופי הבעייתי ואי היציבות שלו מהווים מכשול רציני עבורו במשחק, וקשה לי לראות אותו, ובעיקר לאחר שכולם כבר יודעים שהוא אסטרטג לא קטן, מצליח להגיע רחוק במשחק עם האופי הבעייתי הזה)

9. מנגיסטו (שוב, למרות שמדובר בשורד מוכשר שיכול להתמודד ולהסתדר היטב בכל תנאי טבע, טיפשותו וביטחונו העצמי המופרז עומדים לו לרועץ והביאו אותו לאי המתים ולמצב שהוא עצמו היה צריך להדיח את חבריו ובעלי בריתו, בשל טיפשות ובגידה בשבט שלו עצמו שעלו לו ביוקר. כך שאני לא רואה את מנגיסטו מגיע רחוק במשחק, גם אם הוא ישרוד ולא יודח על ידי יוסי בשבת. אך כולי תקווה שיוסי כן יצליח לנצח אותו ולהדיחו סופית מהמשחק בשבת הקרובה) עד כה הוא אמנם שרד את שני הדו-קרבים על אי המתים מול חבריו לברית, אך חדי העין שבינינו ודאי שמו לב לכך ששתי המשימות האלו התבססו בעיקר על שיווי משקל ואיזון, מה שמנגיסטו מצטיין בו ונתפרו עבורו. כך שלא הפליא אותי כלל שהוא זכה בשתי המשימות. השאלה האם יש להפקה אינטרס שמנגיסטו יחזור למשחק, למרות שהברית שלו התפוגגה ואיננה עוד, או שיוסי שמנגיסטו ינסה לנקום בו, בסופו של דבר ידיח אותו סופית המשחק ויחזור בעצמו למשחק. למרות שגם הברית שלו עומדת להתפרק.

10. ורד (ללא ספק המתמודדת הכי שנואה עלי העונה אחרי עדי, שאפילו בווילת המודחים ממשיכה לעצבן. בעיקר בשל רשעותה, אך גם בשל חבירתה לנתי, שמבחינתי הוא לחלוטין השורד הכי מיותר העונה)

11. נתי (השורד הכי בלתי נסבל ומיותר העונה, ולא בכדי גם הכי שנוא לא רק עלי, אלא על רוב הצופים והשורדים כאחד, ומבחינתי היה צריך להגיע ראשון לאי המתים במקום דניאל ולעוף מהמשחק עוד באותו שבוע. אפילו לא לוילת המודחים, אלא ישירות הביתה. אך למזלו ההפקה שומרת לו כבר 3 הדחות בטוחות על התחת ועושה הכל בכדי שהוא לא יודח. מתחיל קצת להזכיר את השמירה שלהם על התחת של שגב, שכידוע זכה בסופו של דבר, מה שאני מאוד מקווה שלא יקרה עם נתי, למרות שאם ההפקה תמשיך להתערב במשחק ולנסות לשמור לו על התחת, הוא עוד עלול להגיע בטעות אפילו לגמר ולחזור על מקרה שגב בעונה 6)

ושימו לב שנכון לכרגע בשבט ליגאוו יש רוב נשי ואילו בשבט בוהאיי יש רוב גברי, אך למרות זאת, קיים איזון מספרי של הבנים והבנות שנשארו עדיין במשחק על האי עצמו, למרות שעל על אי המתים, נותרו עוד שני בנים, שאחד מהם יודח סופית מהמשחק כבר בשבת הקרובה, אך לשני יש עוד סיכוי לחזור למשחק.
לצפיה ב-'נתי הוא על תקן הרון שובל של העונה'
נתי הוא על תקן הרון שובל של העונה
12/07/2017 | 01:29
65
ההוא שרגשי הנחיתות מטמטמים לו את המח.  וכמו שובל גם הוא מגיב בבריונות לאנשים שהוא לא אוהב
לצפיה ב-'הישרדות פאלאון -פרק 14- פרק הדחה -ליגאוו '
הישרדות פאלאון -פרק 14- פרק הדחה -ליגאוו
08/07/2017 | 20:38
31
205
לאחר   שתי הדחות מתוכננות לבוהאיי,
ליגאוו  עומדים בפני הדחה ...
מי יודח? והאם רז ומיכל ישארו בברית ?ויחליטו על בסיס החלטה משותפת?
ומי יודח סופית מאי המתים מנגיסטו או טניטה?
לצפיה ב-''
08/07/2017 | 21:30
8
158
 אז נתי  או  יוסי על הפרק? ממש לא מרחם על אף אחד מהם.. רק חבל שמעיין או שגיא  לא...

לצפיה ב-'רק ...'
רק ...
08/07/2017 | 21:36
1
152
מעיין.
הדבר היחיד שרק בשגיא זה שהוא התחבר למעיין, כשהוא לבד הוא
סבבה לגמרי (לדעתי).
לצפיה ב-'נכון צודקת .. שגיא אחלה לגמרי ... '
נכון צודקת .. שגיא אחלה לגמרי ...
08/07/2017 | 21:47
131
אבל מעיין ושגיא זאת אותה סקאלה כרגעע, ואם למעיין יש שרשרת , מעדיף שששגיא יודח...

לצפיה ב-''
08/07/2017 | 21:51
127
ברור שזהבי רוצה לשבור את הברית של מעיין וחשגיא , רק
לאחר קרב החסינטוות האישית יוכל לקבוע ...
בהינתיים מנגיססטו מול טניטה קרב הישארות...
לצפיה ב-''
08/07/2017 | 22:10
104
טני הודחה סופית... זהו נגמר  עוד פרק  במשחק...עצוב ...
שגיא ומעיין מגעילים לענבר  בעיקר מעיין "אניי סגרתי עם  זהנבי , ואת לא .."   מקווה שבמשימת הפרס תחכה לה הפתעה...
לצפיה ב-''
08/07/2017 | 22:44
95

מיכל ניצחה!!!!! יש!!!!!!!
יוסי ומיכל סוף סוף מתפוצצים , ומיכל סוף סוף מבינה שהמטרה של יוסי  זה להתאחד עם שגיא ומעין , יאללה מיכל תפגעי בברית הזו  , תשלחי את יוסי לנקמה האישית של מנגו שתהיה  כואבת במיוחד...
לצפיה ב-' מועצת שבט '
מועצת שבט
08/07/2017 | 23:07
114
מועצת שבט מיכל ויוסי רבים חזק .. יוסי יודע שהוא הולך , אז הוא מנסה להסתיר את הטיעונים  שלו בכך שמיכל חתמה איתו על ברית , אבל ברור שהאיחוד שלו עם מעיין ושגיא חזק לפניו...

לצפיה ב-''
08/07/2017 | 23:26
1
98
יוסי הודח   .מיכל מגישה אותו על מגש של כסף למנגיסטו הרעב  לנקמה על  הדחת אלון.. שלב א הושלם  בנקמה  המתוקה ...

לצפיה ב-' אני מאוד מקווה'
אני מאוד מקווה
08/07/2017 | 23:33
134
שאמיר לא הולך לפרפר שוב, שהוא לא מזגזג. כי נמאס לי משגיא ומעיין
לצפיה ב-'האינטרס של ההפקה שמנגיסטו ידיח את טניטה'
האינטרס של ההפקה שמנגיסטו ידיח את טניטה
08/07/2017 | 21:48
162
כי אם מנגיסטו יודח וטניטה תישאר לא ייצא להם מזה כלום.
לעומת זאת, אם טניטה תודח ומנגיסטו יישאר, יכול להיות מעניין אם יוסי או בר יגיעו לאי ואז תהיה לו הזדמנות לנקום באמת על הדחת אלון, למרות שהוא עצמו הדיח אותו במו ידיו. אבל הכי מגניב יהיה אם יוסי יגיע ויצליח להדיח גם אותו, רגע לפני שהוא חוזר למשחק. זה יהיה שוס.
לצפיה ב-'מדברים בקטע של אסטרטגיות על אמיר ומעיין ושגיא ויוסי'
מדברים בקטע של אסטרטגיות על אמיר ומעיין ושגיא ויוסי
08/07/2017 | 23:00
4
173
אבל האסטרטג הכי טוב הוא בכלל רז, שימו לב איך לא משנה באיזה שבט הוא תמיד מתחת לרדאר.     אם הוא יצליח להגיע לגמר הוא לוקח אותו בגדול, מהסיבה שהוא היחיד שלא התלכלך.  אפשר לקרוא לזה "אסטרטגיית איתי שגב"
לצפיה ב-'אתה צודק בנוגע לרז'
אתה צודק בנוגע לרז
08/07/2017 | 23:07
1
145
אבל טועה לגבי איתי שגב. הוא כן התלכלך. הוא כן יצר לעצמו הדחות, כן הנהיג הדחות. כמו ההדחה של אושרי, כמו הקטע שהוא שכנע את הבנות להדיח את בוקי ולא אותו. רק כשהוא הרגיש חלש, הוא היה מתחת לרדאר. בנתיים זהבי, רק שומר את עצמו נקי. אני מחכה לאיזה מהלך שלו כדי שאפשר אולי להשלים את ההשוואה לאיתי שגב.
לצפיה ב-'לגבי איתי שגב'
לגבי איתי שגב
08/07/2017 | 23:32
122
התכוונתי שכשהוא הגיע למועצה האחרונה המושבעים בחרו בו כי הוא עורר הרבה פחות אנטגוניזם משאר המתמודדים.  הוא שיחק את המשחק, אבל לא הבליט את עצמו יותר מדי(כמו נניח יוסי שכאילו הסתובב באי עם השלט "אסטרטג" ושילם על זה את המחיר היום)  מסכים שזה עוד מוקדם להשוות בינו לבין רז.   הבנתי מהפרומו שכן התחילו לסמן את רז, מעניין איך הוא יצא מזה.
לצפיה ב-'דווקא שגב היה הלכלכן הכי גדול, שבגד בכל בני בריתו'
דווקא שגב היה הלכלכן הכי גדול, שבגד בכל בני בריתו
09/07/2017 | 00:34
97
והתקדם על גבם לגמר. הזכייה הכי לא מוצדקת בהישרדות ישראל.
לצפיה ב-'כול האסטרטגים ליקקו חוץ מדן מנו וליאורה'
כול האסטרטגים ליקקו חוץ מדן מנו וליאורה
09/07/2017 | 10:49
77
ובגלל זה הם קיבלו 0 קולות כשהם הגיעו לגמר
לצפיה ב-'איזה פרק , יא רבנן, המן, מרדכי, טובל ושרץ בידו , ענקקקקק'
איזה פרק , יא רבנן, המן, מרדכי, טובל ושרץ בידו , ענקקקקק
08/07/2017 | 23:38
50
לצפיה ב-'רז הוא שילוב של לקקן וחופר, דוחה '
רז הוא שילוב של לקקן וחופר, דוחה
08/07/2017 | 23:39
43
לצפיה ב-'אפשר לאמר שהוא הביא את זה על עצמו '
אפשר לאמר שהוא הביא את זה על עצמו
09/07/2017 | 01:03
3
195
ובכלל, אני לא מבין מה הולך פה, עשיתם הצגה שלמה לשני השבטים שאתם כבר לא רביעייה, ופתאום אתם חושפים את כל הקלפים בפניהם במכה אחת, גם שגיא ומעיין וגם יוסי ובר? מה חשבתם שיקרה? שיגידו לכם הו סבבה, תגיעו לאיחוד ארבעתכם, תתאחדו ותתחילו להדיח אותנו כמו זבובים אחד אחרי השני?  משהו לא מסתדר לי עם חשיפת הקלפים הזאת של כל הרביעייה. אסטרטגיה טיפשית מבחינתי.

יוסי היה צריך להבטיח למיכל שאם היא מצילה אותו מהדחה היא איתו ועם בר גם אחרי האיחוד, ומעיין הטיפשה היתה צריכה לנהוג בהפוך על הפוך ולבקש מרז להדיח את יוסי, שאיתו היא רבה בהצגה הגדולה שהיא טענה שמגיע לה פרס אוסקר עליה, בכדי לבטל סופית את כל החשדות של שני השבטים להמשך קיומה של הברית המרובעת.

אנשים פה שכחו שהם בהישרדות, ולא בפח הגדול, ובהישרדות כמו בהישרדות, בכדי לשרוד צריך להיות חכם, לא צודק. רק כך מתקדמים במשחק הזה. או לחילופין להישאר חזק מתחת לרדאר, שבמקרה של הרביעייה זה כבר לא יכול לקרות. אך לבוא ולחשוף במכה אחת את כל הקלפים ששמרתם קרוב לחזה, ועוד בתזמון הכי גרוע ולא נכון שיכולתם למצוא? זה פשוט לא נתפס. ואני עוד החזקתי מיוסי אסטרטג. אבל איזה אסטרטג יגיד למי שאמורה להכריע לגבי המשך גורלו במשחק, שהוא ישים את שמה להדחה לפני שמה של מעיין שהוא והיא עשו הצגה שלמה שהם מסוסכים וכבר לא ביחד בפני שני השבטים, רגע לפני שהיא אמורה להצביע ולהכריע לגבי גורלו במשחק, ממש לא אסטרטגיה מוצלחת וחכמה. וזאת עוד בלשון המעטה.

גם ההתנשאות המוגזמת ואפשר לאמר אפילו מגוחכת ומביכה, שמפגינה מעיין בשבט בוהאיי, כמו הזלזול שלה ושל שגיא שראינו הערב כלפי ענבר, זה פשוט טמטום לשמו, ולא אסטרטגיה חכמה.

וכמו שראינו בפרומו של הפרק הבא, מעיין שמשוכנעת שאמיר האסטרטג הבוגדני הסדרתי איתה ועם שגיא בברית, עומדת לחזור על טעותו של מנגיסטו ואולי אף לשלם כמוהו מחיר דומה על טפשותה ויהירותה....

לעומת זאת, זה משחק לידיים של ענבר ורז שהם שני השורדים הכי אהובים עלי העונה עוד מתחילתה. ןמבחינתי מאוד מעניין יהיה לראות היווצרות של ברית מרובעת חדשה של ענבר, רז, מיכל ובר.

מעיין שמתחילת העונה היתה מבחינתי על הגדר, לא ממש איכפת לי אם היא תודח בשבוע הבא. אפילו שגיא רב איתה הערב והאידיליה כבר אינה שוררת בין 'צמד האוהבים'. גם אמיר האסטרטג לא אמין ויבגוד ויתקע סכין בגב לכל מי שרק יוכל לתקוע, בכדי להמשיך להתקדם במשחק.

ועל ורד ונתי אין בכלל מה לדבר, צמד חמד הבלתי נסבלים שאשמח לראותם מודחים סופית מהמשחק, ובעיקר נתי, שמשום מה, ובעיקר בשל טעות גדולה של יוסי הערב, הצליח לשרוד עוד הדחה בטוחה. ובקצב הזה שההפקה מוצאת כל הזמן דרכים לשמור על התחת שלו, עוד עלול להגיע לאיחוד ואפילו לגמר.
לצפיה ב-'מדוייק '
מדוייק
09/07/2017 | 07:59
24
לצפיה ב-''
09/07/2017 | 09:42
78
אכן,ה'איסטרטגיה' של הרביעיה מוזרה,אבל נראה לי, שזה היה קרב אבוד מראש עוד לפני זה, שכולם כבר ידעו על הברית המרובעת.
בכל מקרה,הם היו צריכים לעשות מאמץ מינימלי ערמומי , ובמקום זה התנהגו כטיפשים עם הראש בקיר
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
09/07/2017 | 14:24
75
מעיין ושגיא- הם בטוחים שכבר ניצחו את המשחק ופשוט חשפו את כל הקלפים. כזו יהירות, והתנשאות כזה טמטום 
לפי הפרומו הם מתכוונים להפסיד בכוונה במשימת החסינות, כדי להציל את בר
מהדחה ומי לדעתם יודח מהשבט שלהם? הרי הם בעצמם הצהירו שהם לא סומכים
על אמיר אז על מה הם מבססים את הביטחון המופרז שלהם?
הלוואי (וכך גם נראה) שאחד מהם יודח, כל כך מגיע להם (עם עדיפות למעיין).

יוסי - כזה פטתי. בכל פעם שהוא מוביל מהלך או מוביל ניצחון לשבט הוא לא 
מפסיק להלל ולשבח את עצמו , משחזר שוב ושוב . וגם חברי השבט גם נתי וורד  ידעו לפרגן לו, לשמוח איתו, כל השבט התלכד סביבו.
אבל, ברגע שנתי או וורד עשו מהלך , אז הכל נתפס אצלו באופן שלילי, כאסטרטגיה, לא הפסיק ללכלכך עליהם וממש העכיר את כל האוירה בשבט.
והמהלך שלו עם מיכל, עאלק "בוגדת" הבעיה היחידה שלו איתה היא שמיכל הקדימה אותו בכמה מהלכים. הוא הרי היה עושה לה בדיוק את מה שהיא עשתה
כך שהוא לא פחות "בוגד" ממנה.

אני ממש שמחה שהוא הודח

לצפיה ב-''
09/07/2017 | 12:31
112
הדבר היחיד שיותר גרוע משורדים "ראויים" ששונאים את המילה "משחק"
אלו שורדים שמעידים על עצמם שמשחקים את המשחק אבל משחקים אותו בעזרת שיטת "המילה"
אנשים שמנסים לאחוז בשני הקצוות של המקל, המשחק כולל אסטרטגיה כל עוד הוא בידיים שלהם אבל ברגע שהם בהפסד מגיעים ואומרים "אבל נתתם לי מילה, חתמנו ברית"
בהישרדות ארה"ב היה אחד כזה בכל ה34 עונות, קראו לו לקס ואותו לקס נהפך לבדיחה בקרב כמעט כל מעריציי הסדרה
לצערי פה רק בעונה הזאת יש הרבה לקסים

בינתיים השורד היחיד שעקבי בכך שדואג לאינטרסים שלו ולא מקשקש על "מילה" או על "חברות אמיתית" זה אמיר
גם למיכל יש פוטנציאל להיות שחקנית אמיתית אבל בשביל זה היא צריכה להוריד קצת את הקשקושים של "זה בשביל אלון, חברות אמיתית עולה על ברית" כי זה מאוד מוריד ממנה, נראה שם שהיא איכשהוא מנסה להתחבב על הקהל הישראלי באמירה הזאת
לא. את דאגת לאינטרסים שלך כששיחקת בשני הצדדים אחריי שאלון הודח ודאגת לאינטרסים שלך היום כשבחרת צד, לא צריך להצדיק את זה כאיזה מהלך הירואי, זה לא.
מה שכן, היא מאוד שיעשעה אותי במועצה הזאת

מקווה שבהישרדות העתידית הלקסים התמעטו ואנחנו יותר נראה משחק ופחות נשמע את התלונה המתבכיינת "אבל נתת לנו מילה"
לצפיה ב-'משהו ששמתי לב אליו רק עכשיו'
משהו ששמתי לב אליו רק עכשיו
09/07/2017 | 14:13
141
כשגיא מעביר את ההסברים למשימת החסינות האישית. זה נראה כאילו הרקע מאחוריו קצת מזוייף. יתכן שהצילום הזה מגיע ממסך ירוק ומדובר בהשלמה?
לצפיה ב-'שאלה לגבי הפסלון חסינות של יוסי ,לא זוכר מתי הציג אותו?'
שאלה לגבי הפסלון חסינות של יוסי ,לא זוכר מתי הציג אותו?
09/07/2017 | 23:13
6
102
מרוב חום שכחתי
לצפיה ב-'שבר עמדה על הפרק... '
שבר עמדה על הפרק...
09/07/2017 | 23:14
5
39
לצפיה ב-'מחילה, תוכל לפרט לי בפנים, נדפק לי הזיכרון בחום, אני עובד עד'
מחילה, תוכל לפרט לי בפנים, נדפק לי הזיכרון בחום, אני עובד עד
09/07/2017 | 23:50
4
74
מאוחר, וכו' לא זוכר
לצפיה ב-'מזמן, כשאלון עבר אליהם ורצו להדיח את בר, השתמש בפסלון והדיחו'
מזמן, כשאלון עבר אליהם ורצו להדיח את בר, השתמש בפסלון והדיחו
10/07/2017 | 00:04
3
75
את אלון. הוא גם זכה באותו פרק בשרשרת חסינות. כך שגם הוא וגם בר היו מוגנים מהדחה באותה מועצת שבט.
לצפיה ב-',תודה , אל תצחק עלי, אני עוקב פשוט לא זוכר את המקרה הזה '
,תודה , אל תצחק עלי, אני עוקב פשוט לא זוכר את המקרה הזה
10/07/2017 | 08:10
2
66
ואני רציני , לא פספסתי פרק, ןאפילו סיכמתי משפטים

אולי זה בגלל האינטימסביות בעבודה.??

למה אלון עבר אליהם - תוכל להזכיר לי בקצרה ?

וגם הם שמו כולם את בר ?

לצפיה ב-'אלון עבר יחד עם מיכל מבוהאי לליגאוי'
אלון עבר יחד עם מיכל מבוהאי לליגאוי
10/07/2017 | 18:27
1
50
ומעיין ושגיא ועברו לבוהאי החילופים שנעשו בעקבות בקתת משא ומתן
לא זוכרת מי היה בבקתה.

בהדחה של אלון, יוסי זכה במשימת החסינות והיה לו גם פסלון חסינות.
בגלל שרשרת החסינות כולם (ורד, נתי, אלון ומיכל) הצביעו לבר לאחר
ההצבעה כל הקולות נגד בר נמחקו ואלון הודח.
לצפיה ב-'תודה, מתחיל להזכר '
תודה, מתחיל להזכר
10/07/2017 | 19:25
10
לצפיה ב-'חזרתו של מנגיסטו לאיחוד יכולה לעורר הרבה דברים'
חזרתו של מנגיסטו לאיחוד יכולה לעורר הרבה דברים
11/07/2017 | 19:41
70
מנגיסטו יודע איך רז דיבר עליו במועצת השבט וכמה כיף בלעדיו דרך אגב רז במועצת השבט האחרונה התלונן כמה המצב נוראי בשבט השני מבחינת מחסה ואש אז אולי זה שמנגיסטו תיפעל אותם היה טוב רז תחליט מה עדיף בטן גב ושבלילה ירד עליך גשם וקר או קצת לעבוד ושהיה חם ונוח ונחזור למנגיסטו את אמיר שגיא מעיין ובר הוא כמובן לא אוהב אז נשארו לו ורד נתי ואולי ענבר אם כמובן ידיח את יוסי ויחזור לאיחוד הלוואי יהיה מעניין וכמו שנתי אמר אני לא חייב לאף אחד שום דבר בעצם רק לעודד בחנות של המושב חוץ ממנו לאף אחד קרע אותי מצחוק נתי אמנם לא טוב במשימות למרות שמשתדל אבל הוא וורד היחידים שעמדו כמעט לבדם מול יוסי והסגידה של הבנות אליו ומעיין והרוע שלה ולכן אני מעריך אותם שלא כמוכם  
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:02
12

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'ההפקה עושה הכל לפרק את הרביעייה ולשמור על התחת של נתי'
ההפקה עושה הכל לפרק את הרביעייה ולשמור על התחת של נתי
05/07/2017 | 23:11
10
245
שניצל כבר פעמיים מהדחה בטוחה. מקווה מאוד שמיכל תצביע נכון במועצת השבט בשבת, ושזהבי לא יחבור לורד ונתי.
לצפיה ב-'מה? מה? מה? '
מה? מה? מה?
06/07/2017 | 16:24
206
מה עבר לורד בראש כשהיא התעקשה להושיב את נתי ולא את יוסי 
ורז לא מפספס אף הזדמנות לא לעשות משימה ...
מעיין , רגע את מנסה לשדר שאתם ויוסי ובר כבר לא רביעייה, שנייה אח"כ
את נלחמת כדי לשמור עליהם... את אולי שחקנית טובה (בןאדם דוחה זה בטוח, חכמה - את לא!

לצפיה ב-'הגיוני שיוסי יודח'
הגיוני שיוסי יודח
08/07/2017 | 18:13
8
122
כך מיכל ורז יוכלו להיות חלק מרביעיה באופן שווה [ענבר+רז +מיכל+אמיר] כשוורד ונתי במקום חמישי שישי (גם מיכל מסמפטת את וורד).
אבל אם מיכל ורז יחברו ליוסי-הם יהיו רק במקום החמישי שישי [אחרי יוסי+בר+שגיא+מעיין].
אא"כ יקרה הבלתי יאומן,ויוסי ישכנע את נתי/וורד לייצור ברית חדשה,שבה יתקדמו הנ"ל (נתי/וורד) לפחות למקום 3-4 ,במקרה כזה הם יצטרכו לשכנע את נתי/וורד,שהם נוטשים את שגיא/מעיין.
אפשרות נוספת (גם בלתי סבירה) שיוסי ישכנע את מיכל/רז לייצור רביעייה (גם תוך כדי נטישת שגיא/מעיין).

לצפיה ב-'לא נראה לי שיוסי יודח הערב, למרות שהעונה הזאת מלאת הפתעות'
לא נראה לי שיוסי יודח הערב, למרות שהעונה הזאת מלאת הפתעות
08/07/2017 | 18:32
7
101
ותהפוכות, ושום דבר לא יפתיע אותי כבר בה.
יש יותר סיכוי שבר או אפילו נתי או ורד יודחו מאשר יוסי.
מה שכן, אם מנגיסטו מדיח את טניטה ויוסי מגיע לאי המתים, תהיה למנגיסטו הזדמנות לנקום במי שבאמת הדיח את אלון. והכי מגניב אם יוסי ידיח גם אותו ויחזור למשחק.

הכל יכול לקרות העונה הזאת, ובגלל זה אני כל כך אוהב את העונה הזאת, שהיא העונה אולי הכי מותחת ומסקרנת שראיתי.
לצפיה ב-'בר או יוסי,זה אותו דבר'
בר או יוסי,זה אותו דבר
08/07/2017 | 19:13
6
89
לא נראה לי בעדיפות,שנתי/וורד שמהווים ברית זוגית בלבד/גם לא מאיימים במיוחד,יודחו לפני האחרים הנ"ל.
לגבי העונה בכללי,בתור פריק של הישרדות,קשה לי לשפוט באופן אובייקטיבי,מבחינת איכות השידור
לצפיה ב-'לא, זה לא. אם בר תודח יתנהל משחק אחר מאם יוסי יודח'
לא, זה לא. אם בר תודח יתנהל משחק אחר מאם יוסי יודח
08/07/2017 | 20:30
5
100
יוסי גם הרבה יותר אסטרטג תחמן וערמומי מבר, שיותר נגררת מאשר יוזמת ומתכננת. נכון, היתה לה הברקה אחת בבקתת ההתדיינות, אך אפשר לאמר שזה יותר הוגש לה על מגש מההפקה, וכל מה שהיא היתה צריכה לעשות זה רק לחטוף את מה שהוגש לה. בדיוק כמו שקרה השבוע עם ורד, שאי אפשר לאמר עליה שהיא אסטרטגית גדולה.
לצפיה ב-'הכל תלוי במי יקבל חסינות אישית'
הכל תלוי במי יקבל חסינות אישית
08/07/2017 | 21:25
26
לצפיה ב-'אני בבחירה שלך, אבל בדעה שונה'
אני בבחירה שלך, אבל בדעה שונה
08/07/2017 | 22:49
2
85
בשביל זהבי, עדיף לנסות להדיח את יוסי לפני בר. כי יוסי חזק במשימות, יוסי עלול לנצח במשימה הבאה ואז מיכל על הכוונת.

יש גם את אלמנט של משימת החסינות, פחות יוסי, משאיר רק את נתי במשימת החסינות מול שלושה בנים מהשבט השני
לצפיה ב-'1.לא הבנתי. 2.מסכים'
1.לא הבנתי. 2.מסכים
08/07/2017 | 23:32
1
65
1.אם יוסי יוביל נצחון במשימה קבוצתית-אז איך מיכל תודח?!.מסכים איתך שעדיף לרז להדיח את יוסי,אבל מהסיבה ש'סטילהוק' כתב [לדעתי סטילהוק סותר את עצמו].
2.מסכים- <יש גם את אלמנט של משימת החסינות, פחות יוסי, משאיר רק את נתי במשימת החסינות מול שלושה בנים מהשבט השני>

לצפיה ב-'לגבי 1'
לגבי 1
08/07/2017 | 23:39
53
זה שיוסי שם לא אומר ניצחון בטוח לליגאו, אבל זה אומר כוח שווה מול השבט השני. ההדחה של יוסי גורמת לשני הסטיואציות להיות טובות בשביל רז והשבט שלו וגם בשביל לשמור על מיכל בשבט,  הכוונה שבמקרה וליגאו יפסידו, אם הוא היה נשאר. הוא פייבוריט כמעט בטוח לניצחון בחסינות אישית. וניצחון שלו אומר סכנה למיכל. או הדחה ישירה או קרב אש. בשביל רז זהבי. זה טוב להדיח את יוסי, כי הוא חזק במשימות, בין החסינות האישית והקבוצתית. וכל עוד הוא במשחק במקום בר, זה סכנה בשביל הבת ברית היחידה שלו בליגאו.
לצפיה ב-'לכן כתבתי-סביר שיוסי יודח..'
לכן כתבתי-סביר שיוסי יודח..
08/07/2017 | 23:15
84
ולא כתבתי בר,למרות שהם בברית.
לצפיה ב-'פאנל הישרדות ראשון בהנחיית מושיק גלאמין משודר הערב'
פאנל הישרדות ראשון בהנחיית מושיק גלאמין משודר הערב
05/07/2017 | 23:38
4
175
עם טיטי איינאו, דרור נובלמן (עם חולצה של נתי? ), נעמה קסרי, והמודח אלון ששון.
לצפיה ב-'אחת המתמודדות היפות שהיתה, ניקולה, עם אחת הפטמות. לא ברור אם'
אחת המתמודדות היפות שהיתה, ניקולה, עם אחת הפטמות. לא ברור אם
06/07/2017 | 01:53
1
157
בעריכה השאירו בכוונה. מתוך אתר רשת וילת המודחים הפרק שהיא נכנסת לוילה.
זמן בוידאו: 2:49-2:50.
לצפיה ב-'אחת היפות ? '
אחת היפות ?
06/07/2017 | 08:06
34
לצפיה ב-'חוץ מאלון, כל הרעים בחבילה אחת, (נובלמן-התרגלתי אליו,רע לייט'
חוץ מאלון, כל הרעים בחבילה אחת, (נובלמן-התרגלתי אליו,רע לייט
06/07/2017 | 08:05
43
לצפיה ב-'זה לא הפאנל הראשון'
זה לא הפאנל הראשון
06/07/2017 | 15:52
108
בשבת האחרונה ראיתי במקרה את הפאנל הראשון, נראה לי שזה היה 
שידור חוזר.
מושיק גלאמין מנחה, לצידו נובלמן , טיטי ועוד מישהו ששכחתי את שמו.
האורחים היו טילטיל וניקולה
לצפיה ב-'מצב האש -אחרי פרקים 11 ו12 '
מצב האש -אחרי פרקים 11 ו12
02/07/2017 | 21:00
9
103
תדרגו בחכמה  לאחר כל תהפוכות השבוע...
ליגאוו
יוסי 
בר  
מיכל  (לשעבר בוהאיי) 
נתי 
ורד  
בוהאיי 
שגיא (לשעבר ליגאוו)  
אמיר 
מעיין (לשעבר ליגאוו)   
רז זהבי 
ענבר 
אי המתים  
טניטה (בוהאיי)
מנגיסטו (בוהאיי) 
לא במשחק 
רז ניסים (ליגאוו)    
עדי (בוהאיי) 
דניאל 
ניקולה (ליגאוו) 
אלון  (במקור בוהאיי, הודח בשבט ליגאוו) 
לצפיה ב-'דירוג אישי '
דירוג אישי
02/07/2017 | 21:05
94
1 ענבר
2 רז
3 מנגיסטו או 6 טניטה
4 מיכל
5 אמיר
7 נתי
8 בר
9 שגיא
10 יוסי
11 ורד
12 מעיין
לצפיה ב-'דירוג השורדים שנשארו במשחק על פי מצב האש נכון לכרגע'
דירוג השורדים שנשארו במשחק על פי מצב האש נכון לכרגע
02/07/2017 | 23:03
110
ענבר (למרות שרחוק היא לא תגיע אם תמשיך לפעול מהלב והרגש בלבד)

רז זהבי (פועל גם הוא מהרגש, אך בניגוד לענבר, לא נותן לרגש לעוור אותו)

יוסי (האסטרטג הכי גדול העונה, ובעל הברית הכי חזקה)

שגיא (פעל מהלב והרגש עד שהבין שככה לא מנצחים במשחק הזה)

בר (מבחינתי אולי הדמות הכי מעניינת העונה, עליה נאמר המשפט 'אל תסתכל על הקנקן אלא במה שיש בתוכו'. תככנית ואסטרטגית לא קטנה, וכמה קטנה ונראית חלשה, ככה פייטרית)

מיכל (אמביוולנטי לגביה, מצד אחד היא חברה של ורד שאני לא סובל, והיתה מוכנה לתקוע לבר, שרגע לפני זה הצהירה שהיא אוהבת אותה, סכין בגב, ומאידך היא חברה בברית המשולשת של ענבר ורז זהבי)

מעיין (גם לגביה אני אמביוולנטי, מצד אחד אין ספק שמעיין שחקנית מלידה וקטעי המשחק שהיא מרביצה פרק אחרי פרק ראויים לאוסקר, וגם אהבתה והחבירה שלה לשגיא מרככים אותה מאוד, אך מאידך המילה ביאץ' נתפרה במיוחד עבורה, וברגע האמת היא לא תהסס לתקוע מאצ'טה בגב של חבריה בכדי להתקדם במשחק)

אמיר (האוייב הכי גדול של אמיר במשחק זה אמיר עצמו, האסטרטגיה שלו אינה מוטלת בספק, והוא יכל לעשות בקלות בי"ס לכמה מתמודדי עבר, שלא לדבר בכלל על מתמודדים עתידיים, אך יחד עם זאת האופי הבעייתי שלו מהווה את המכשול הכי גדול עבורו במשחק, וקשה לי לראות אותו, ובעיקר לאחר שכולם כבר יודעים שהוא אסטרטג לא קטן, מגיע רחוק במשחק עם האופי הבעייתי הזה)

טניטה (מחד היא שיחקה מכתחילה לא נכון את המשחק, עוד מהרגע שהסכימה לחבור לאמיר ועדי בכדי להדיח את ענבר, שאמש היא טענה שהיא החברה הכי טובה שלה, וגם הפראנויה הלא מוצדקת שלה לגבי רז זהבי שמבקש להדיחה, כשהוא בכלל לא דיבר עליה שום מילה, בהחלט היו בעוכריה, מאידך היו לה את כל הנתונים להגיע רחוק, אם היא רק היתה משחקת את המשחק בצורה נכונה יותר)

מנגיסטו (למרות שמדובר בשורד מוכשר שיכול להתמודד ולהסתדר היטב בתנאי טבע, טיפשותו וביטחונו העצמי המופרז עומדים לו לרועץ והביאוהו לאי המתים ולהדחת חברו ובעל בריתו הגדול ביותר, זה שהוא ביקש לנקום את הדחתו על ידי השבט השני, במו ידיו. כך שאני לא רואה את מנגיסטו מגיע רחוק במשחק, גם אם הוא ישרוד ולא יודח על ידי בעלת הברית השנייה שלו טניטה בשבת. כולי תקווה שטניטה תתעלה מעל יחסי הברית, ותצליח להדיחו סופית מהמשחק בשבת הקרובה)

ורד (המתמודדת הכי שנואה עלי העונה אחרי עדי, אם עדי היתה הכי שנואה עלי בשבט בוהאיי, ורד הכי שנואה עלי בשבט ליגאוו, וזאת בשל רשעותה, קנאותה ואי יכולתה לפרגן לבנות הצעירות שסביבה, שלא לדבר בכלל על חבירתה לנתי, שמבחינתי הוא השורד הכי מיותר העונה)

נתי (השורד הכי בלתי נסבל ומיותר העונה, ולא בכדי גם הכי שנוא על רוב הצופים והשורדים כאחד, ומבחינתי היה צריך להגיע ראשון לאי המתים במקום דניאל ולעוף מהמשחק עוד באותו שבוע. אפילו לא לוילת המודחים, אלא ישירות הביתה. למזלו ההפקה שומרת לו על התחת לפחות כמו שהיועץ המשפחתי של נתניהו שומר לו)

למרות שמצב השבטים הוא שונה מבחינת בנים-בנות, כשבשבט ליגאוו יש רוב נשי ואילו בשבט בוהאיי יש רוב גברי, נכון לכרגע קיים איזון מספרי של הבנים והבנות שנשארו עדיין במשחק, והדו-קרב בשבת על אי המתים, יכריע מי יישאר הרוב מביניהם.

לצפיה ב-'תרשמו למניגסטו ולטניטה, ולענבר, השאר שורף אותם'
תרשמו למניגסטו ולטניטה, ולענבר, השאר שורף אותם
02/07/2017 | 23:08
6
31
לצפיה ב-'כנראה הספקת כבר לשכוח עמלץ את תחילת העונה'
כנראה הספקת כבר לשכוח עמלץ את תחילת העונה
02/07/2017 | 23:55
5
86
ואיך טניטה 'החברה' העלק 'טובה' של ענבר תכננה להכניס לה מאצ'טה בגב, כשחברה לאמיר ועדי נגד זהבי שהגן על ענבר. וגם העקרב השחור והבוק הגדול לא בדיוק באו לעזרתה, אם כבר נהפוכו, כולנו זוכרים את השיחה ה'אסטרטגית' ביניהם שעדיף להקריב את ענבר שהיתה בברית עם זהבי ומיכל לטובת התקדמותם במשחק.
לצפיה ב-'מחילה, אני לא זוכר, אבל באמת '
מחילה, אני לא זוכר, אבל באמת
03/07/2017 | 00:16
18
לצפיה ב-'סטילהוק -שלחתי לך מסר באישי'
סטילהוק -שלחתי לך מסר באישי
03/07/2017 | 14:23
3
20
לצפיה ב-'אני יודע, ואף השבתי לך עליו'
אני יודע, ואף השבתי לך עליו
04/07/2017 | 05:51
2
18
לצפיה ב-'תודה נשר-הברזל. יש לי קצת קושי להכנס לתיבה האישית'
תודה נשר-הברזל. יש לי קצת קושי להכנס לתיבה האישית
04/07/2017 | 08:57
1
43
כי אם אני עונה, ושולח, הוא עושה כאילו הוא לא שולח, שיש בעיות
לצפיה ב-'נץ הפלדה, נשר הברזל זה איירון איגל.'
נץ הפלדה, נשר הברזל זה איירון איגל.
05/07/2017 | 23:06
32
ומציע לך לפנות לפורום התמיכה הטכני של תפוז ולבקש מהם שיתקנו לך את הבאג הזה בתיבת המסרים.
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 12 -הדחה -בוהאיי '
הישרדות פאלאוון -פרק 12 -הדחה -בוהאיי
01/07/2017 | 19:03
24
160
האם התכנית  של מעיין ושגיא תצליח בלי לגרום להם נזק? (ראו מקרה מנגיסטו..)
האם אמיר יעיף את טניטה?  ומה יקרה בינו לבין ענבר מבחינה אסטרטגית?
ומי יודח באי המתים סופית ? אלון או מנגיסטו?

לצפיה ב-'זה נראה שהדו-קרב על אי המתים נתפר למנגיסטו'
זה נראה שהדו-קרב על אי המתים נתפר למנגיסטו
01/07/2017 | 21:33
122
כי ברור שהוא יותר מאוזן בשל מימדי גופו.
לצפיה ב-'מלחמת אח-באח , אי המתים, ראיתי צמוד - לא אספר מי זכה '
מלחמת אח-באח , אי המתים, ראיתי צמוד - לא אספר מי זכה
01/07/2017 | 21:39
124
כי לא להציג ספויילר

הטוב מול הטוב
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 21:43
6
119
אז אלון  הודח סופית , מבאס.. אבל לפחות למנגיסטו ..
מה הצד של אמיר ? לדעתי חכם לו יותר להצטרף לטניטה , ענבר ורז...
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שגם הוא יודח בשבוע הבא'
רוב הסיכויים שגם הוא יודח בשבוע הבא
01/07/2017 | 21:45
117
ויפגוש את החבר שלו בוילת המודחים.
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 22:00
112
אז משבמשימת החסינות אני בעד טניטה , ענבר , רז   נגדד שגיא ומעיין  ולא יודע מה לחשוב על  אמיר... בינתיים רק רז עבר...
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 22:19
78
אז מה קטרה פה ?
אמיר מתכנן מהלכים ומצטרף לברית הטובה מבחינתי ...
מי יפול? ומי ישלם מחיר?
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 22:36
1
65
הפעם זאת הפעם הראשונה שאני פשוט לא יודע מה הולך להיות במועצה ... בגלל שהבריתות פשוט לא יציבות...
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 23:03
73
כנראה שמבחן האש יכריע הערב
לצפיה ב-''
01/07/2017 | 23:18
76
טניטה הודחה ... ביאוס....
לצפיה ב-'ערוץ 10-במקביל-יהודים לבנים-חילונייים שמאלניים.. ה' ירחם'
ערוץ 10-במקביל-יהודים לבנים-חילונייים שמאלניים.. ה' ירחם
01/07/2017 | 22:02
28
לצפיה ב-'זינגו ורינגו.... חחח'
זינגו ורינגו.... חחח
01/07/2017 | 22:24
31
לצפיה ב-'כרישי מדיה .. ותקשורת '
כרישי מדיה .. ותקשורת
01/07/2017 | 22:28
20
לצפיה ב-'יש לי תחושה שאמיר עומד לפגוש את יריבו על אי המתים בשבוע הבא'
יש לי תחושה שאמיר עומד לפגוש את יריבו על אי המתים בשבוע הבא
01/07/2017 | 22:35
102
השאלה מי מהם ישרוד...
לצפיה ב-'איך עדי שמחה שהיא שמעה מניקולה שאלון הודח והגיע לאי המתים'
איך עדי שמחה שהיא שמעה מניקולה שאלון הודח והגיע לאי המתים
01/07/2017 | 22:37
100
ועכשיו היא עומדת לפגוש אותו בוילה.
לצפיה ב-'זהבי, הזה חי בסרט, לקקן , חושב הוא פרשןץ שישחק 1/1 עם רז כהן'
זהבי, הזה חי בסרט, לקקן , חושב הוא פרשןץ שישחק 1/1 עם רז כהן
01/07/2017 | 22:43
34
לצפיה ב-'גיא זוארץ , משחק את המסכסך ואת המשקית ת'ש'
גיא זוארץ , משחק את המסכסך ואת המשקית ת'ש
01/07/2017 | 22:54
33
לצפיה ב-'שמתם לב שבקושי הראו את השבט השני הערב?'
שמתם לב שבקושי הראו את השבט השני הערב?
01/07/2017 | 23:13
96
לא זכור לי שבעונה הקודמת זה היה ככה, אם זכרוני אינו מטעני, בעונה הקודמת המעורבת, שני השבטים קיבלו זמן מסך שווה, ולא הראו רק מה קורה בשבט שאמור לההגיע למועצת שבט והדחה.
לצפיה ב-'העורך של הישרדות פשוט גאון'
העורך של הישרדות פשוט גאון
01/07/2017 | 23:21
122
לא יאומן איך כל פרומו הוא לוקח קטעים שאין ביניהם שום קשר ויוצר יש מאין, דרמה איפה שאין שום דרמה. ואם אני מבין נכון הוא גם הולך להיות העורך והאח הגדול החדש במקום זק.
לצפיה ב-'טניתה מזכירה לי מפתחת גוף אוקראינית, שהיא מרימת משקולות'
טניתה מזכירה לי מפתחת גוף אוקראינית, שהיא מרימת משקולות
01/07/2017 | 23:30
4
32
לצפיה ב-'מעניין מה תעשה '
מעניין מה תעשה
01/07/2017 | 23:40
3
154
כשתפגוש את מנגיסטו על אי המתים ותצטרך להילחם מולו בדו-קרב ולנסות להדיחו בעצמה, כמו שמנגיסטו הדיח הערב את חברו אלון, או תוותר לו מראש ותפסיד לו בכוונה...
לצפיה ב-'אם היא תנצח אותו..'
אם היא תנצח אותו..
02/07/2017 | 02:19
2
115
אז נוכחנו שוב, שהשקר קיבל תנופה נוספת.
לא שבעבר זה לא קרה
לצפיה ב-'לעומת זאת, ענבר הוכיחה פה, שהיא עדיין ישרה לגמרי..'
לעומת זאת, ענבר הוכיחה פה, שהיא עדיין ישרה לגמרי..
02/07/2017 | 02:26
1
96
בזה שהיא לא גילתה את השיחה עם אמיר, בה דיבר נגד ה'זוג' מעיין ושגיא.

נ. ב.
לא מבין למה לא הצלחתי לערוך את ההודעה
לצפיה ב-'ענבר יותר מדי ישרה ואמיתית למשחק הזה, שפועלת מהלב והרגש'
ענבר יותר מדי ישרה ואמיתית למשחק הזה, שפועלת מהלב והרגש
02/07/2017 | 08:01
98
ולמרות שאני מאוד אוהב אותה בגלל זה, רחוק במשחק היא לא תגיע. מקסימום לאיחוד, וגם זה ממש לא בטוח.
לצפיה ב-'הפכו את מנגיסטו לדיקטטור, ואדם רע, בייחוד זהבי הלקקן '
הפכו את מנגיסטו לדיקטטור, ואדם רע, בייחוד זהבי הלקקן
02/07/2017 | 11:57
22
לצפיה ב-'הייתי עושה את מעיין אדם הביצ'ית אפילו ביולי מהירה ועצבנית'
הייתי עושה את מעיין אדם הביצ'ית אפילו ביולי מהירה ועצבנית
30/06/2017 | 08:30
7
153
הייתי הופך ועושה את מעיין אדם הביצ'ית אפילו בחום יולי

לשחקנית , חברים לשחקנית , יכולה להתחרות, בגל גדות

ברונטיות ישראליות

פצצה מול חצי פצצה

הטובה מול הרעה

'איך גברים אוהבים ביצ'יות'.. - ספרה של שרי  ארגוב

לצפיה ב-'ונשים אוהבות מנייאקים'
ונשים אוהבות מנייאקים
01/07/2017 | 11:07
2
91
בהישרדות כמו בחיים כל כך מעצבן שהרעים מנצחים והטובים
נופלים כמו זבובים 

וגם בר ביץ' לא קטנה, מדהים כמה שהיא תופסת מעצמה וממש לא ברור
על מה.
לצפיה ב-'גם הטובים מנצחים,-בשבקין. וגם נשים נמשכות לערסים רעים'
גם הטובים מנצחים,-בשבקין. וגם נשים נמשכות לערסים רעים
01/07/2017 | 21:28
66
כי זה נותן להן בטחון
לצפיה ב-'לא הטובים נופלים כמו זבובים, הטיפשים נופלים כמו זבובים'
לא הטובים נופלים כמו זבובים, הטיפשים נופלים כמו זבובים
01/07/2017 | 21:43
62
מה יצא לטיפש הזה מנגיסטו מכל העלק 'נקמה' שלו? שהוא הדיח בעצמו את אלון שהוא ביקש 'לנקום' על הדחתו ע"י שבט ליגאוו, מהמשחק על אי המתים?
לצפיה ב-'מה נסגר עם הדיבור המגעיל הזה?'
מה נסגר עם הדיבור המגעיל הזה?
01/07/2017 | 21:55
24
לצפיה ב-'איזה דיבור דוחה'
איזה דיבור דוחה
03/07/2017 | 14:46
2
41
ולא בפעם הראשונה 
לצפיה ב-'עושה אותה כוכבת... מנהיגת העולם החופשי ..'
עושה אותה כוכבת... מנהיגת העולם החופשי ..
03/07/2017 | 15:55
9
לצפיה ב-'אני מדבר עם המנהלת תיקים שלי המילפית הרוסייה וואו איזה כיף '
אני מדבר עם המנהלת תיקים שלי המילפית הרוסייה וואו איזה כיף
03/07/2017 | 15:57
11
לצפיה ב-'כשמביימים ריב והוא נראה אמין מדי תהיו בטוחים שאין עשן בלי אש'
כשמביימים ריב והוא נראה אמין מדי תהיו בטוחים שאין עשן בלי אש
30/06/2017 | 00:55
1
132
מעיין ויוסי שביימו ריב ביניהם לקחו את זה יותר מדי צעד אחד קדימה והראו לכולם עד כמה הם תחרותיים. כך שלמרות שעל פני השטח נראה לנו הצופים שקיימת אידילה מלאה בין הרביעייה השולטת במשחק כרגע בשני השבטים, לא הייתי מהמר שהמצב האידיאלי הזה ביניהם יימשך גם יגיעו ארבעתם לאיחוד. חוץ מזה, על פי הפרומו, יש סיכוי ששגיא כרה לעצמו בור בדיוק כמו מנגיסטו. כי ידוע מעיין חסינה השבוע מהדחה.
לצפיה ב-'זה ברור שהאידליה זמנית ותימשך כל זמן שהיא משרתת את '
זה ברור שהאידליה זמנית ותימשך כל זמן שהיא משרתת את
01/07/2017 | 11:02
90
האינטרסים של הרבעייה, להגיע לגמר. ברגע שיצטרכו להלחם אחד בשני
הרבעייה תתחיל להתפרק.
יוסי היה בטוח שמעיין תגיש לו את הניצחון על מגש של כסף, הוא כל כך
שקוע בעצמו שלרגע לא חשב שגם מעיין צריכה לצאת טוב בסיפור הזה למרות
שהיא מתכוונת להפסיד ולכן, הכעס שלו עליה היה אמיתי. 
מעיין ויוסי, שכל אחד מהם כל כך מלא בעצמו ובטוחים שהשמש זורחת להם
מהטוסיק, יהיו הראשונים להתכסח
לצפיה ב-'הישרדות פאלוואן - פרק 11 - כיסוני עז '
הישרדות פאלוואן - פרק 11 - כיסוני עז
29/06/2017 | 22:57
5
47
לצפיה ב-'אחד הדברים הכי מגעילים שראיתי - ג'וק לבקן , בישראל'
אחד הדברים הכי מגעילים שראיתי - ג'וק לבקן , בישראל
29/06/2017 | 22:58
4
98
צילמתי אותו על שפת הבריכה

לצפיה ב-'טוב שלא נתנו להם לאכול גם אותו. מעיין היתה מלקקת את השפתיים'
טוב שלא נתנו להם לאכול גם אותו. מעיין היתה מלקקת את השפתיים
30/06/2017 | 00:51
72
אך לא בטוח שתוכניתם להביא לנצחונם של ליגאוו היה מצליח אם יוסי היה צריך לאכול אותו לפניה...
לצפיה ב-'זה טרמיט'
זה טרמיט
01/07/2017 | 16:06
2
16
לצפיה ב-'איחס, זה יותר מגעיל מג'יק, בטוחה ?'
איחס, זה יותר מגעיל מג'יק, בטוחה ?
01/07/2017 | 21:23
1
10
לצפיה ב-'כן, אתה יכול לראות בעצמך בגוגל'
כן, אתה יכול לראות בעצמך בגוגל
02/07/2017 | 08:55
13

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ