לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1261012,610 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הדחה של מעין '
הדחה של מעין
30/08/2017 | 23:38
3
279
יכולים להדיח את מעין ולא תגיע לגמר 

הדחה בשבת של נתי חבל הוא צריך להיות בגמר 
לצפיה ב-'יש לי תחושה שנתי בסוף לא יודח'
יש לי תחושה שנתי בסוף לא יודח
30/08/2017 | 23:48
234
ושענבר, מעיין וזהבי ידיחו את ורד
לצפיה ב-'נתי לא יודח בשבת '
נתי לא יודח בשבת
31/08/2017 | 08:26
127
לצפיה ב-'כנראה לא צפית בתוכנית בלי חסינות ששודרה אחרי הראיון עם גנץ'
כנראה לא צפית בתוכנית בלי חסינות ששודרה אחרי הראיון עם גנץ
31/08/2017 | 11:24
189
שבו הראו קטע בלעדי ממועצת השבט הבאה שבו זהבי מצביע על נתי במועצת השבט ואומר כמו ש'ידידי' כאן שעם כל הצער שבדבר עומד לעזוב אותנו הערב, בעקבות עזיבתו ייווצר ואקום שלתוכו גם אני אכנס וכל אחד מאיתנו  20%% אחוז לאחר שורד רומזת לו שהוא פראזיט ואפנדי שלא נוקף אצבע ולא תורם כלום לשבט. רק איפה בדיוק היתה הגברת ספיבק שהפראזיט והאפנדי הזה ובני בריתו שמרו לה ולבן בריתה המטומטם שיכל לעשות את מהלך המהלכים של העונה ולצאת מלך, ובמקום זה הוכיח לכולם כמה הוא מטומטם והשורד הכי מיותר העונה, על התחת? אז לא הפריע לה שזהבי פראזיט ולא נוקף אצבע? הצביעות של ורד היא צביעות ללא גבולות. כמה היא לכלכה והקניטה והסיתה נגד מעיין וחבריה שעשו מהלכים ולא נחו כמוה וכמו בן בריתה על זרי הדפנה כשהם יודעים שהם מוגנים עם הברית החזקה והשלטת על האי, והנה כבר בהזדמנות הראשונה היא היתה מוכנה להפר כל ערך וכל מוסר שהיא עלק 'דוגלת' בו ואפילו לחבור לאוייבתה המושבעת ביותר ולתקוע סכין בגב לברית שהגנה לה על התחת מאז האיחוד ועוד לפניו כשהיו בשבטים נפרדים, בניסיון להגיע לגמר. והיא ממש לא עשתה את זה בכדי להציל את נתי, את זה שתספר למי שקונה בולשיט ולא מבין כלום בהישרדות או בריאליטי. היא עשתה את זה בגלל שהיא הבינה שאחרי הדחתו היא הבאה בתור ברשימה. אנשים כמו ורד מתעוררים מהשכיבה על זרי הדפנה שלהם רק כאשר הם חשים את להב החרב הקרה והחדה מונחת על צווארם. מה שמעיין חשה לאורך המשחק העונה לא פעם ולא פעמיים, והצליחה לצאת מזה פעם אחר פעם. כי למעיין פשוט יש את מה שלוורד אין ולא יהיה לעולם. זה מה שהביאה עד הלום וזה גם מה שיביא אותה לגמר.
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 27-משימות '
הישרדות פאלאוון -פרק 27-משימות
26/08/2017 | 20:45
14
289
אחרי ההדחה של יוסי  מעיין נשארה מהברית שלה לבד ...
מה יקרה? עכשיו ? האם מעיין תמצא דרך להנצל מההדחה ?

לצפיה ב-'איזה התלהבות מהזכיה '
איזה התלהבות מהזכיה
26/08/2017 | 22:07
162
לצפיה ב-''
27/08/2017 | 00:57
8
216
לא יודע אם יצא לכם כבר לראות, אך בפרומו של פרק ההדחה ברביעי בערב, ורד ונתי ששונאים את מעיין ואף רצו כבר מזמן להיפטר ממנה, מציעים למעיין לחבור אליהם לברית משולשת חדשה ולהדיח מישהו מהברית המשולשת. השניים ש'לא' אוהבים אסטרטגיות ובגידות פתאום שחשים את הנדן של החרב מונחת על צווארם חושפים את פרצופם המכוער האמיתי, ולא שלפני זה מישהו מהצופים קנה את השקרים וההתחסדויות של הצמד הזה, אך זה רק בא להמחיש לנו הצופים עד כמה הצמד הזה עלוב ומוכן לרדת הכי נמוך בכדי להגיע לגמר. ותקנו אותי אם אני טועה, אך האם לא ורד זו שאמרה שניתן להגיע לגמר גם מבלי להתלכלך באסטרטגיות ובבגידות? אז מה קרה פתאום לערכים של הגברת ספיבק? פתאום כשהיא בצידו השני של הגרזן מתאים לה כן לחבור למעיין שנואת נפשה לכל אורך המשחק ולהציע לה בעצמה לכרות ביניהם ברית חדשה כנגד ענבר רז ומיכל?

בכל אופן כולי תקווה שמעיין החכמה שתקלוט שוורד ונתי מנסים להשתמש בה בכדי להציל את עצמם, ובעיקר לאחר שנתי כבר הוכיח שמילה שלו שווה לתחת, וכבר יותר מפעם אחת, לא תיפול בפח שהם מנסים לטמון לה, ובמקום זה תגלה לענבר ותטמון לשניהם מלכודת ותחשוף אותם ואת צביעותם בפני כל השבט עוד לפני מועצת השבט, ובכך היא גם תזכה באמון של רז ומיכל בני הברית של ענבר, שלא לדבר בכלל על כך שהיא לא תבגוד בענבר החברה הכי טובה שלה על האי, בעיקר עכשיו שיש לענבר שרשרת חסינות על צווארה שנועדה להציל את מעיין מהדחה בטוחה, ושענבר נלחמה עליה בכל הכוח מול ורד ונתי.
לצפיה ב-'נו באמת....'
נו באמת....
27/08/2017 | 07:06
6
173
וענבר לא "בוגדנית"? במשך עונה שלמה רצתה להדיח את מעיין, לא סבלה אותה ועכשיו, בעקבות מניפולציות רגשיות של מעיין הפכה לחברה הכי טובה שלה?
פתאום היא מוכנה להצביע נגד נתי וורד שהיו שותפים שלה לאורך כל הדרך, לפי הפרומו מוכנה לבגוד בחברה שלה, בת הברית שלה- מיכל, זה לא בוגדנות?
(ואתה חשבת שמיכל היא זו שתבגוד ראשונה)

מה אתה בדיוק מצפה, שנתי וורד ילכו כצאן מובל לטבח? השלישייה, או יותר נכון
ענבר הם הראשונים שבגדו בהם, הם אלה שהיו מוכנים במספר הזדמנויות להדיח את נתי, הם אלה שהצהירו מספר פעמים שהם שלישייה!!
אבל מכיוון שאתה לא מחבב את שניהם (נתי וורד) אז מבחינתך, הם אלה הבוגדים...
לצפיה ב-', בעיני ורד ונתי הרבה הרבה יותר אמינים'
, בעיני ורד ונתי הרבה הרבה יותר אמינים
27/08/2017 | 12:18
5
168
וסימפטים מיוסי ומעיין.

אגב, ענבר היא עוף מוזר. אני עדיין תוהה על קנקנה. עדיין לא גיבשתי עליה דעה. אם היא תגן על מעיין על חשבון נתי או מישהו/י אחר/ת אהיה מאוד מאוכזב ממנה.
לצפיה ב-'עוף מוזר זו הגדרה מעניינת...'
עוף מוזר זו הגדרה מעניינת...
27/08/2017 | 18:44
1
114
ענבר גילתה בשעה טובה שהישרדות היא משחק איסטרטגיה ומעיין שותלת לה בראש בצורה מעוררת התפעלות, שהיא אסטרטגית דגולה ושהיא יוזמת מהלכים.
ממש במקרה מדובר במהלכים של מעיין שדואגים למעיין, אבל למה להיות קטנוניים?

ועדיין, הוטו הרבה יותר חשוב מהשרשרת בה זכתה ענבר (שאולי תעבור למעיין).
אני לא כל כך רואה את זהבי או מיכל עוברים להצביע עם ענבר ומעיין כנגד נתי ולכן שתי ה-BFF שנוצרו אאוט אוף דה בלו, עדיין במיעוט מבחינת הדחה אפשרית של נתי.

דרך אגב, ענבר מאוהבת במעיין, כי זו דאגה לפמפם לה היטב כמה היא ויתרה למענה בריגלו.
אז נכון, היא ויתרה על רמז לפיסלון (איפה לעזאזל הפסלון של ענבר? היא לא הצליחה למצוא או שמצאה ולא הראו לנו?), אבל זה היה מהלך סופר מחושב מבחינתה והיא התרברבה בזה כמו שהיא יודעת בטסטה - אמרה שעכשיו ענבר היא הפסלון חסינות שלה עד סוף העונה וענבר, כמובן, קפצה על התפקיד שייעדה לה מעיין וכפסלון נאמן, התחברה לחוטים בהם מושכת מעיין בכשרון רב.
אם ענבר תבחן לעומק את כל הקטעים של הריגלו, נתי עשה שם עבורה הרבה יותר מבלי לחשבן איך זה הולך לעזור לו.
לצפיה ב-'אפרופו הריגלו, ענבר עוד לא יודעת שנתי ומיכל ויתרו על מכתבה'
אפרופו הריגלו, ענבר עוד לא יודעת שנתי ומיכל ויתרו על מכתבה
27/08/2017 | 19:19
117
המכתב שענבר מחכה לו במשך עונה שלמה, ושהיתה מוכנה אף לרעוב למענו במשימת הקניות שבה זכה יוסי במכתב מהבית. לא בטוח בכלל שענבר תאהב את זה שהם ויתרו על המכתב האישי שלה, ועוד בשביל משהו בלתי ידוע. אז נכון שהם קיבלו טלפון כמו בעונה שעברה אגב, אך הם לא ידעו שמדובר בטלפון וזה יכל להיות סתם נופש לכולם באיזה בית מלון מפואר, כמו שכבר היה להם באיחוד.

כך שלדעתי כשענבר תגלה על 'הויתור' שלהם בכדי להיות אלה שמביאים את הפרס הגדול לכולם (הם יכלו בהחלט לחכות לסיבוב הבא ולהביא לענבר את המכתב שהיא הכי מחכה לו, אבל האגו, שהם יהיו אלה שמסיימים את משימת הפרס הגדול לכולם, פשוט לא נתן להם לחשוב בהיגיון, או יותר נכון מחוץ לקופסה) היחסים בינה לבין נתי וגם מיכל רק יילכו ויידרדרו אפילו יותר.

אני במקומם הייתי מביא לענבר את המכתב שהיא הכי מחכה לו מאז שהגיעה לאי, והיתה מוכנה לעשות הכל בשביל לקבלו, ובמקום זה זכתה בפוסטר של גיא. א. בגלל שלא מדובר בויתור על משהו שלי, אלא על ויתור על משהו אישי ופרטי של מישהו אחר, ואם מדובר בידידה טובה שלי על אחת כמה וכמה שלא הייתי מוותר עליו, אלא אם כן היתה לי אפשרות לשאול אותה אם היא מוכנה שאוותר על המכתב האישי שלה, והיא היתה מאשרת לי. ב. בגלל שכך הייתי מעביר בשנייה את ענבר לצד שלי, כי המכתב מבעלה שהיא מחכה לו מתחילת העונה פי אלף יותר חשוב לה מיום כיף עם מעיין בריזורט היוקרתי. ו-ג. כי את הפרס הגדול הם יכלו לקבל גם בשבוע אחר כך, הוא הרי לא בורח לשום מקום, והצמד הבא יביא אותו. עוד החלטה מפגרת של נתי ברצף החלטות מפגרות הופכות אותו לשורד הכי גרוע בתולדות הישרדות.

לצפיה ב-'רואים שאתה לא מבין בהישרדות, למרות השם שבחרת לעצמך'
רואים שאתה לא מבין בהישרדות, למרות השם שבחרת לעצמך
27/08/2017 | 19:37
2
115
אם ענבר מגיעה עם בני הברית שלה לגמר הסיכוי שלה לזכות הוא 1 לשלוש, או לפחות לשניים. כי זהבי מאוד אהוד על כל המושבעים. לעומת זאת אם ענבר מגיעה לגמר נגיד עם מעיין + ורד, הסיכוי שלה לזכות עולה פלאים. כי הרוב יצביעו לה.

אז מעניין עם מי אתה היית רוצה להגיע לגמר, אם היה ברצונך לזכות במיליון? עם מי שאהוד על המושבעים או עם מי ששנוא עליהם והסיכוי שיצביעו לו במקום לך שואף לאפס עד לא קיים? ותעשה לי טובה עם כל ההתחסדויות בשקל, כי אנחנו צופים בהישרדות, לא בפח הגדול.
לצפיה ב-'אמר/כתב המבין הגדול בהישרדות, שכל מהלך נבזי של '
אמר/כתב המבין הגדול בהישרדות, שכל מהלך נבזי של
27/08/2017 | 20:43
1
100
מי שחביב עליו הוא מהלך אסטרטגי גאוני וכל מהלך מבריק של מי שהסטילהוק לא רוצה ביקרו הוא בגידה מזעזעת.
לצפיה ב-'יש הבדל בין להיות אסטרטג לבין להיות סתם זבל מטומטם ונבזי'
יש הבדל בין להיות אסטרטג לבין להיות סתם זבל מטומטם ונבזי
27/08/2017 | 20:57
86
והפייבוריטים שלי מלכתחילה נקבעו על פי זה.

כך שזה לא מי שחביב עלי או שאני רוצה ביקרו, אלא זה מי שבגלל זה חביב עלי ובגלל זה אני רוצה ביקרו ולא של מישהו אחר. יש מבין?
לצפיה ב-'התכוונת ללהב החרב המונחת על צווארם.'
התכוונת ללהב החרב המונחת על צווארם.
29/08/2017 | 14:23
63
הנדן, הוא הנרתיק לתוכו מכניסים את החרב.

על כל פנים, המצב די סבוך. לא יודעת איך בסופו של
דבר מעיין תמשיך לשרוד, אלא אם כן יקרה נס ויוסי
או מנגיסטו יכנסו שוב למשחק. יחד עם ענבר יכולים
להיות שלישיה טובה.

רק זהבי מהלך כמו אריה בין לביאות.
לצפיה ב-'חחח, , דיברו על האליטות האשכנזיות התלאביביות'
חחח, , דיברו על האליטות האשכנזיות התלאביביות
27/08/2017 | 08:32
152
נושא שאני תמיד כותב עליו
לצפיה ב-'לא מבין איך יהודים יכולים לאכול שקצים וטריפות?'
לא מבין איך יהודים יכולים לאכול שקצים וטריפות?
27/08/2017 | 08:33
1
44
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי, עם אותו פטנט בו משתמשים הגויים - פה.'
למיטב ידיעתי, עם אותו פטנט בו משתמשים הגויים - פה.
27/08/2017 | 18:46
39
לצפיה ב-'שאפו ענק למעיין אחרי הפרק הערב'
שאפו ענק למעיין אחרי הפרק הערב
30/08/2017 | 22:40
36
לצפיה ב-'הישרדות פלאוון: ענבר ומעיין יושבות על העץ'
הישרדות פלאוון: ענבר ומעיין יושבות על העץ
27/08/2017 | 21:23
176
הישרדות פלאוון: ענבר ומעיין יושבות על העץ

בלי יותר מדי חישובים שכלתניים הפכה ענבר איכשהו לאישה החזקה של הברית שלה, והיא לא סוגרת לעצמה שום אופציה. יש לה קווים פתוחים לא רק עם מעיין, אלא גם עם מנגיסטו, שנמצא על אש קטנה באי המתים. ובכל זאת, לא בטוח שזה יספיק לה
לצפיה ב-'דירוג השורדים שנשארו במשחק על פי מצב ה נכון לכרגע'
דירוג השורדים שנשארו במשחק על פי מצב ה נכון לכרגע
27/08/2017 | 20:25
127
במקום הראשון, היתה ונשארה ענבר , שעכשיו לא רק מרגשת, אלא גם התחילה לשחק, ולשחק נכון. או כמו שהיא עצמה אמרה, מעיין אולי אכבר אסטרטגית, אך גם אני ממזרתה לא קטנה. ואפילו מעיין כבר קלטה שענבר נכנסה למשחק ובכל הכוח, וגם אין אף אחד העונה, ובעיקר מבין השורדים הנותרים במשחק שראוי לזכות יותר מענבר.

במקום השני, העלייה הגדולה ביותר ואפשר לאמר אפילו הדרמתית ביותר של השבוע, מעיין . כן מעיין, השורדת שהצליחה לשרוד יותר מכולם ועשתה מהלכים שייכנסו לספרי ההיסטוריה ולפנתיאון של הישרדות, איך אמרה ורד? הבחורה הזאת לא זזה, היא כמו קוץ, אלא שבזמן שורד נחה לה על זרי הדפנה שהיא נמצאת בחישייה החזקה, מעיין נאלצה לעשות 1001 מהלכים ונלחמה על חייה במשחק. להזכירכם, לכל מי שהספי כבר לשכוח, בתחילת העונה מעיין נבחרה לשורדת הכי שנואה שאף אחד לא ישמור איתה על קשר אחרי המשחק. ותראו לאיפה היא הגיעה? יש הישג יותר גדול מזה למישהו מכל השורדים העונה? הרי ורד במקומה לא היתה שורדת אפילו הדחה אחת, והכי קל זה להתנשא מעל כולם כשאת בברית החזקה והשולטת ללא דאגות של איך תשרדי את מועצת השבט הבאה. מאוד קל גברת ספיבק, כך שדי להשתחצן מכשפה פולניה, כי מעיין כבר הוכיחה שהיא עולה עלייך בהכל.

במקום השלישי, ירידה מהמקום השני לזהבי , שתחילת העונה היה השורד הכי אהוב עלי אחרי ענבר, אך אחרי שהתברר לי שהבן אדם אפנדי שחושב שבא לבית הבראה ושכולם ישרתו אותו וידאגו לו, ירד לי קצת ממנו, ובמשימה האחרונה שזהבי פשוט ויתר בגלל 'הקושי' ירד לי עוד יותר ממנו. הלו! באת להישרדות, לא לבית הבראה, תתעורר על החיים שלך ותתחיל להזיז את התחת שלך פראזיט. לעומת זאת, הבחור סימפטי, שנון ומלא הומור, כך שאי אפשר לשנוא אותו גם אם מאוד רוצים. ולכן הוא ירד רק למקום השלישי ולא יותר נמוך. בעיקר בהתחשב בשאר השורדים שנותרו במשחק.

במקום הרביעי, יוסי . אוי יוסי יוסי, מישהי טענה שיוסי האסטרטג הכי גדול העונה שעשה את המהלכים הכי גדולים העונה, אך כולנו זוכרים מה קרה לאסטרטג הכי גדול בעונה שעברה ולבת זוגו לברית, שניהם הגיעו לבאר, אך לא שתו ממנה. ועל כן, יוסי בעיניי יותר מאסטרטג העונה, הוא פשוט חתול בעל 9 נשמות, זוקים ותו מהדלת, הוא נכנס חזרה מהחלון, זורקים אותו מהחלון, ורק אלוהים יודע מאיפה הפעם הוא עלול לחזור. זאת כמובן אם ההפקה תפסיק להגן ובכזאת שקיפות מרגיזה על יקירה מנגיסטו שאותו היא שומרת לגמר, שאליו היא מתכוונת לשלוח אותו ישירות מאי המתים. אך כמו שהמושבעים בוילת המושבעים אמרו לגביו, מנגיסטו לא באמת שיחק ולא באמת חווה את את המשחק, ועל כן גם אם הוא ישרוד את אי המתים לא באמת מגיע לו להגיע לגמר ובטח שלא לזכות בו. ליוסי לעומת זאת, שהיה בתוך המשחק עצמו ועשה מהלכים ענקיים, מגיע הרבה יותר ממנו.

במקום החמישי מנגיסטו , למרות הבגידה כראש שבט בשבט שלו והמהלך המטומטם שהביא בסופו של דבר להדחתו. מנגיסטו אולי שורד, אבל חכם הוא ממש לא והיחיד שאחראי למצבו במשחק, או כפי שהצופים כבר מכנים אותו, 'משה פרסטר של הישרדות פאלאוון',זה אך ורק הוא עצמו עם המהלך הכי מטומטם של העונה. שאפילו ההפקה שמנגיסטו יקירה לא יכלה לעשות שום דבר בכדי להצילו מעצמו. אך עדיין הוא עדיף בעיניי על פני שלישיית התחתית.

במקום השישי נתי . ולמה נתי לא אחרון אתם שואלים? פשוט מאוד, בגלל שלמרות טמטומו וההחלטות המטומטמות שהוא לק וממשיך לקחת במהלך כל המשחק, שלא לדבר בכלל על כך שהוא נגרר ולא ביצע אפילו מהלך אחד לאורך כל המשחק, ולהזכירכם, מדובר במשחק, לפחות הוא בניגוד לשתיים הנותרות, לא רע ומרושע כמוהן. ועל כן הוא עולה מהמקום האחרון למקום השישי בדירוג שלי.

במקום השביעי והבכלל לא מכובד מיכל . מיכל שבתחילת העונה סימנתי אותה ביחד עם מעיין כמי שעדיין לא החלטתי לגביהן, הפכה להיות אחת המתמודדות הכי שנואות עלי בתולדות הישרדות ובריאליטי בכלל, וזאת בשל בוגדנותה, לחיצות היד השקריות, תקיעות הסכינים בגב, השקרים בפרצוף ועוד יותר, ההכחשות של דברים מתועדים שהיא אמרה ועשתה וניסיון להציג את מי שמתלונן נגד התנהגותה הבוגדנית כשקרן. תאמינו לי, אני במקום יוסי לא הייתי מסתפק במה שאמר לה מול כולם, אני במקומו אם הגברת פוקס היתה מנסה הציג אותי כשקרן מול כולם, בעוד שהיא השקרנית והבוגדנית, ואני יודע שהכל מצולם ותועד, מה שהיה מעלה לי אפילו עוד יותר את הפיוזים, הייתי כותש אותה אולי ברמה אפילו של שי חי וגורם לה לקום ולעזוב מרצונה את המשחק. יוסי לעומתי עוד היה עדין איתה וגם התנצל אחר כך על מה שאמר לה. טעות, לא היה צריך להתנצל, כי מה שהיא אמרה בטסטות לגביו ומה שהיא עשתה הרבה יותר גרוע ממה שהוא אמר עליה.

ובמקום השמיני והאחרון ורד . או כפי שהצופים מכנים אותה 'המכשפה הפולניה', למרות שיוסי כינה אותה רק 'המכשפה האדומה'. כך או כך, ללא ספק ורד היא המכשפה של העונה. לא באה לי טוב כבר מתחילת העונה, ההתנשאות שלה, הפלצנות שלה וההתחסדויות בשקל לא עשו עלי שום רושם, בתור צופה ותיק של תוכניות ריאליטי בארץ ובחו"ל, היכרתי 1000 כמוה, ועלי זה כבר לא עובד. על מי בדיוק את באה לעבוד הגברת ספיבק? את לא באת בשביל המיליון? באת למות מרעב וצמא ולהישרף מהשמש בג'ונגל הפיליפיני? את זה תמכרי למי שקונה לוקשים או לא מבין בהישרדות ובריאליטי, לא לי. רוע כמו שלה לא ראיתי הרבה זמן, ולא רק בטסטות ששם יוצאת המכשפה האמיתית והפנים הכי מכוערות שלה, אלא אף במשחק עצמו, שבו היא ממש נהנית מכל הפסד או הדחה של יריביה, כאילו מדובר בחברי דאע"ש ולא ביהודים כמוה. הסאדיזם שלה פשוט מפליא אותי בכל פעם מחדש, וכשאני חושב שיותר נמוך מזה היא כבר לא יכולה לרדת ברשעותה, היא מוכיחה לי עד כמה אני טועה ועד כמה נמוך היא עוד יכולה לרדת. וזה מה שהופך אותה בעיניי ובעיני רוב הצופים בתוכנית העונה למתמודדת הכי שנואה של הישרדות פאלאוון.

לצפיה ב-'זהירות, לפרק הערב'
זהירות, לפרק הערב
26/08/2017 | 20:04
2
343
גמר נשים? השיחה האסטרטגית של ורד וענבר

בשיחה שכולה אסטרטגיה, ענבר וורד משנות תפיסה בנוגע לבני בריתן, ומפנטזות על גמר שמורכב רק משורדות. צפו בקטע מהפרק שישודר הערב אחרי החדשות.

מסתבר שוורד 'החסודה' ש'לא אוהבת' אסטרטגיות ובגידות, מוכנה למכור את בן בריתה מתחילת המשחק נתי, תמורת הגעה לרביעיית הגמר. מעניין מה נתי עצמו שהפסיד את הזדמנות חייו בהחלטתו המטופשת בפרק האחרון, היה חושב ואומר על השיחה הזאת ביניהן...

לצפיה ב-'שוב הבולשיט על העאלק "הפסד הזדמנות חייו" של נתי. '
שוב הבולשיט על העאלק "הפסד הזדמנות חייו" של נתי.
27/08/2017 | 11:47
1
106

נתי עשה בחכמה שלא קיבל את ההצעה "הנדיבה" של יוסי. נתי לא בא להישרדות להגיע לגמר. נתי בא להישרדות כדי לקחת את המיליון.

אם נתי היה מקבל את ההצעה של יוסי אולי הוא היה מגיע לגמר אבל ללא כל סיכוי לנצח. אם היה בוגד בברית הרופפת שלו, ובעיקר בורד, אזי גם אם היה מגיע לגמר  לא יהיה לו שום סיכוי לנצח. לא יהיה מושבע אחד שיצביע בשבילו, אפילו לא ורד. הוא יהיה שרוף בשלוש הבריתות.

הסיכויים של נתי להגיע לגמר ללא הברית עם יוסי לא גבוהים והוא תלוי לחלוטין בניצחונות במשימות החסינות, אבל זו הדרך היחידה שמשאירה לו סיכוי קטן לזכות במיליון. אם היה הולך עם יוסי היה לו אפס סיכוי לזכות במיליון.
לצפיה ב-'ההיפך, אף אחד מהמושבעים להוציא ורד, לא יצביע עבור נתי'
ההיפך, אף אחד מהמושבעים להוציא ורד, לא יצביע עבור נתי
27/08/2017 | 19:29
86
בגלל שהוא לא עשה אפילו מהלך אחד בכל המשחק ונגרר כל העונה אחרי ורד. לא סתם נתי נבחר לתואר השורד הכי לא ראוי לזכות בגמר, והשורד הכי נגרר העונה. מי בדיוק יצביע למי שלא עשה אפילו מהלך אחד במשך כל המשחק? וגם לא כשהיתה לו אחלה הזדמנות למהלך המהלכים של כל העונה. יותר מזה, אם כבר הזכרת בגידות, מה בדיוק ורד ונתי עושים עכשיו בניסיון חבירתם למעיין נגד הברית שהצילה את התחת של שני הלוזרים העלובים האלה? מה זה אם לא בגידה? ובמה זה בדיוק שונה ממה שהציעו לנתי יוסי ומעיין? לא סתם אומרים שהגמל אף פעם לא רואה את דבשתו. וזה למה הצביעות פשוט חוגגת.
לצפיה ב-'התחזיות שלי לפרק הבא בשבת'
התחזיות שלי לפרק הבא בשבת
24/08/2017 | 03:59
341
מישהו פה טען שמעיין עוד תצליח לשכנע את ענבר להשתמש בפסלון החסינות שלה שהיא קיבלה רמז אליו ומשום מה עדיין לא הצליחה למצוא אותו לפי הרמז, אך שתפה את חבריה לברית המשולשת לגבי הרמז למקום מחבואו על האי, בכדי להצילה מהדחה בטוחה. ולדעתי זה בדיוק מה שיקרה. כי בפרומו של הפרק הבא מראים לנו משום מה שרק ורד וענבר נותרו במשימת החסינות להילחם על שרשרת החסינות, מה שאומר שהסיכוי היחיד של מעיין להינצל מהדחה השבוע, או יותר נכון רק בשבוע הבא, עקב פרק הקטעים שלא שודרו מעולם שמעביר אוטומטית את פרקי ההדחה לימי רביעי במקום בשבתות, הוא אחד מהשניים הבאים: או שענבר מנצחת את ורד ומעניקה את שרשרת החסינות למעיין ונתי המודח הבא, או שענבר מפסידה לוורד את שרשרת החסינות, ואז עומדים בפניה ובפני חבריה לברית המשולשת שתי אופציות: להדיח את ורד או את מעיין. ומכיוון שענבר כבר הודיעה למעיין שתילחם עבורה ותביא אותה לגמר גם אם תצטרך להתעמת בשביל זה מול בני הברית שלה ולקחת החלטות לא פשוטות, רוב הסיכויים שאם ענבר תמצא לבסוף את פסלון החסינות שכבר כמה ימים היא מחפשת אותו ולא מוצאת, היא תשתמש בו להצלת מעיין מהדחה בטוחה, מה שישלח את ורד הביתה, או יותר נכון לאי המתים ומשם כבר לווילת המושבעים. אך בשום מצב אני לא רואה את מעיין מודחת. ויודעים למה? בגלל שזה הכי צפוי, ומה יותר משעמם מעונה צפויה מכאן ועד הגמר? ההפקה לעולם לא תיתן לזה לקרות. שלא לדבר בכלל על כך שענבר ומעיין הפכו להיות החברות הכי טובות, ומשמועות שמסתובבות ברשת נשארו כאלה אף אחרי התוכנית, מה שיכול לסמן על הברית החדשה המתרקמת ביניהן.
לצפיה ב-'הערב -פרק ספיישל -פרק לקט '
הערב -פרק ספיישל -פרק לקט
23/08/2017 | 15:08
3
109
הערב לא ישודר עוד פרק רגיל , אלא פרק לקט של רגעים שלא שודרו .. נו נו עוד דרך למשוך עוד קצת את העונה...

לצפיה ב-'יופי, אני לא מפסיד כלום שלא אהיה בבית'
יופי, אני לא מפסיד כלום שלא אהיה בבית
23/08/2017 | 16:52
96
לא מתכוון לצפות אחר כך באתר, מה שהייתי עושה אם היה פרק רגיל.
לצפיה ב-''
23/08/2017 | 18:59
72
רק אצלנו בישראל התופעה הזאת של פרקי לקט באמצע העונה או בסופה קיימת. ולא רק בהישרדות, אלא בכל תוכניות הריאליטי. נמאס.
לצפיה ב-'טוב, מסתבר שזה לא לקט, מדובר בקטעים שלא שודרו מעולם'
טוב, מסתבר שזה לא לקט, מדובר בקטעים שלא שודרו מעולם
23/08/2017 | 21:04
134
וזה יכול להיות די מעניין לראותם לנוכח כל ההפתעות של העונה המשוגעת הזאת.
לצפיה ב-'הישרדות פאלאון -פרק 26- פרק הדחה '
הישרדות פאלאון -פרק 26- פרק הדחה
19/08/2017 | 18:35
18
253
מי יודח  היום סופית - מננגיסטו או שגיא?
מי יודח  ויעבור לאי המתים?
לצפיה ב-''
19/08/2017 | 23:04
211
היה שווה ההדחה הזאת של יוסי, רק בשביל ההצצה הקטנה לענבר מנסה לשחק אסטרטגיה. זה מעולם לא חשבתי שאזכה לראות
לצפיה ב-'נראה שהיום שבו.... '
נראה שהיום שבו....
19/08/2017 | 23:13
10
330
נתי יעשה בו סוף סוף מהלך במשחק ולא ימשיך להיגרר אחרי המכשפה הפולניה שנואת הצופים, יהיה רק ביום שבו יקפא הגיהנום, וזה בטח לא יקרה העונה הזאת. והוא עוד ישלם על ההחלטה המטומטמת שלו כבר בהדחה הבאה.

כזה שורד מיותר לא ראיתי בחיים שלי. הערב נתי זכה וביושר בתואר: השורד הכי עלוב ומיותר בתולדות הישרדות.

לעומת זאת, אהבתי מאוד את החיבור בין ענבר ומעיין.

כמו כן, יוסי היחיד שיכול לנצח את מנגיסטו שההפקה שומרת עליו מאז שהודח באי המתים (מנגו איילנד) ולהדיחו סופית מהמשחק לוילת המושבעים כמושבע הרביעי. כמובן, רק אם ההפקה לא תמשיך לשמור עליו, או לפחות לא בכזאת שקיפות.

לצפיה ב-'סטילהוק, אני חושבת שהגזמת עם הכינוי "המכשפה הפולניה".'
סטילהוק, אני חושבת שהגזמת עם הכינוי "המכשפה הפולניה".
20/08/2017 | 02:43
8
188
אני בטוחה שאין צורך בהסברים. אתה לא מזכיר את מוצאו של אף מתמודד נוסף ולא מוסיף לאף אחד תואר שקשור בדימוי לפי ארץ מוצא, אז בבקשה, אל תעשה את זה גם כאן.
לא קיים ביטוי כזה: "מכשפה פולניה" והצירוף הזה, שחוזר על עצמו שוב שוב הוא אמירה גזענית, על רקע מוצאו של אדם, אז בבקשה, די.
ובקשר לורד, לדעתי, היא היתה היום מהממת, ישרה, הגונה, חכמה, אמיתית, לא פוחדת לומר את האמת לכולם, גם אם תשלם על כך מחיר. אני חושבת שהיא אישיות, והייתי שמחה לחברה כמוה, בדיוק.
וכמובן, אתה רשאי לא לאהוב אותה ולחשוב עליה מה שאתה רוצה, אבל תשתדל להביע את דעתך ללא ביטויים שמדביקים סטריאוטיפים לעדה זו או אחרת. מיותר.
האם ידועה לך ארץ המוצא של ורד, של רז זהבי, של מיכל, של מעיין, יוסי, נתי? האם זה תואם את ארץ מוצאם?
מעניין אותי לדעת מאיזה מוצא אתה, הוריך?
לצפיה ב-'למרות שוד פייבוריטית שלי , הכינוי הזה הוא בהחלט לגיטימי ....'
למרות שוד פייבוריטית שלי , הכינוי הזה הוא בהחלט לגיטימי ....
21/08/2017 | 21:54
87
זה היופי בדמוקרטיה

ויש ביטוי כזה

לצפיה ב-'את הכינוי העניקו לה יריביה במשחק ובצדק. הרוע שלה נשפך בטסטות'
את הכינוי העניקו לה יריביה במשחק ובצדק. הרוע שלה נשפך בטסטות
23/08/2017 | 03:48
6
71
חופשי. לא סתם היא שנואה על רוב הצופים ביחד עם נתי. היא הרוויחה את השנאה בצדק.
לצפיה ב-'שוב'
שוב
23/08/2017 | 11:38
5
55
למה לבן אדם עם מינימום כבוד עצמי צריך להיות אכפת אם הצופים אוהדים אותו או לא?

הצופים לא רלוונטים והדיעה שלהם (עד כמה שאנחנו מרגישים חשובים כשאנחנו מתדיינים בפורום) לא ממש רלוונטית
לצפיה ב-'טעות לאנשים עם אגו בשמיים כמו ורד איכפת מאוד מה חושבים עליהם'
טעות לאנשים עם אגו בשמיים כמו ורד איכפת מאוד מה חושבים עליהם
23/08/2017 | 19:10
4
52
חוץ מזה, עדיף לורד ללכת הביתה, כי הסיכוי שהיא תיבחר לזוכת העונה שואף לאפס עמוק מתחת לבלטות. אני לא רואה אף אחד מברית הארבעה מצביע לה, ואני ג לא רואה אף אחד מברית השלישיה מצביע לה. אז מי יצביע לה בדיוק חוץ מנתי? מנגיסטו? אמיר? ששניהם יעדיפו את ענבר?

וזאת כמובן אם היא בכלל תגיע לגמר ולא תודח לפניו. סיכוי קלוש שבקלושים אם לא תהיה עליה שרשרת חסינות או פסלון חסינות ביד ברגע הקריטי של מועצת השבט.
לצפיה ב-'אם ורד מול נתי היא זוכה'
אם ורד מול נתי היא זוכה
24/08/2017 | 00:01
3
67
והטינה של הארבעה כלפיי מיכל גם יכולה להשפיע עליהם כך שקונסטלציה של

ורד-נתי-מיכל לורד יש סיכוי מאוד גבוה לנצח

ורד גם יכולה לנצח על תקן נעמה קסרי של העונה הזאת במידה ומנגיסטו חוזר לגמר וזה הוא וורד ועוד אחד מהשלישייה המובילה והמושבעים יחליטו על מהלך לא צפוי

הכל יכול להיות
לצפיה ב-'הסיכוי שמישהו חוץ מנתי יתן את קולו בגמר לוורד שואף לאפס'
הסיכוי שמישהו חוץ מנתי יתן את קולו בגמר לוורד שואף לאפס
24/08/2017 | 03:47
2
52
וכנ"ל הסיכוי שלה להגיע לגמר.

אפשר לעשות בדיקה של מי יהיו המושבעים ולמי הם יעדיפו להצביע:

למשל אם שלישיית הגמר תהיה נתי, ורד ורז, הרוב יצביעו לרז ולא לשני האחרים.
רק במצב שאם שלישית הגמר תהיה נתי, ורד ומיכל, מה שלא היגיוני בעליל בשום קונסטלציה, יש לוורד אולי סיכוי לנצח, ואפילו אז לא ממש. כי נתי אולי מטומטם שנגרר אחריה, אבל ממש לא מרושע כמוה. אז הרוב יעדיפו אותו על פניה. אך אנחנו מדברים על מצב היפוטתי לחלוטין שהסיכוי שלו לקרות באמת שואף לאפס. אלא אם כן ההפקה תעניק גם לנתי וגם לוורד פסלוני חסינות ביד לפני מועצות השבט הבאות. ונא לא לשכוח את אי המתים, שגם ממנו יכול להגיע המנצח....
לצפיה ב-'והנה, לפי הפרומו'
והנה, לפי הפרומו
26/08/2017 | 22:57
1
46
מצב של שלישיית ורד, נתי ומיכל בהחלט יכול להיות אפשרי
לצפיה ב-'התבלבלת, לא עם מיכל'
התבלבלת, לא עם מיכל
27/08/2017 | 01:02
14
לצפיה ב-'סטילהוק מה קרה עוד פעם לא הלכו עם הפייבוריטים שלך אז זה נותן'
סטילהוק מה קרה עוד פעם לא הלכו עם הפייבוריטים שלך אז זה נותן
20/08/2017 | 10:41
156
לך זכות לתת ללשונך דרור מילא תגובותייך היו סבירות אבל הרעל והשנאה שנוטפת מלשונך היא דוחה ברמות אני קורא כאן ומבין מי הפייבוריטים שלך לאורך כל העונה ומי שלא רוקד לפי החליל שלהם אתה משתלח בו ורד אדירה לא מפחדת להגיד את דעתה לעמוד על שלה אשה חזקה וחברה אמיתית בלי צביעות ובלי משחקים ישרה וכנה לקרוא לה מכשפה פולניה גם גזעני וגם רוע בלתי מתקבל וזאת לא הפעם הראשונה שאתה כותב בצורה כזאת על ורד מעניין אותי במה היא פגעה בך בחיים הפרטיים שאתה כל כך שונא אותה אולי פעם תגלה לנו כי אם אתה מכיר אותה רק מהתוכנית וזה הביא אותך לשנאה כזאת וואו אני בהלם לפחות תדע להיתנצל אם הגזמת כמו יוסי שהוא אחד הפייבוריטים שלך  
לצפיה ב-''
19/08/2017 | 23:27
195
די נמאס לי!!!!! מאז ההדחה של שגיא זה צפוי כ"כ אני רוצה שזה יפסיק לשעממם כ"כ ... אני רוצה שזה יפסיק להיות צפוי כ"כ ... בעונה הבאה ההפקה תצטרך להכניס עוד משהו שישבור בריתות   
אני מחבב מאוד את השלישיה  , אבל נשבר לי מהמשחק...

לצפיה ב-'אהבתי אבל לגבי מיסטר נייס (זהבי) ספויילר מהפרק בפוסט, אשם !'
אהבתי אבל לגבי מיסטר נייס (זהבי) ספויילר מהפרק בפוסט, אשם !
20/08/2017 | 00:40
239
זהבי הלקקן הזה 

אשם

הרי בגללו שלא הסכים וויתר על ההזדמנות לשחק על החסינות

מעיין הרעה זכתה! 

היה צריך להעיף אותו 

לצפיה ב-'מנגו איילנד לא תוחזר...'
מנגו איילנד לא תוחזר...
20/08/2017 | 08:22
1
200
האי שייך למנגיסטו, וכל פולש יורחק בבושת פנים.
כה אמר זרטוסטרה.

בסופו של דבר, היוסי הזה יצא פארש. לא עזרו לו
כל הטיעונים. חשבתי שאולי בכל זאת יהיה משהו
יוצא דופן.
גם נתי יצא פארש. הוא כבר שם מזמן.

רק הזחוח הזה זהבי, כמו מחבת טפלון. שמישהו
כבר יזיז אותו וידרבן אותו לעשות משהו. מזכיר לי
אריה בלהקת לביאות...
לצפיה ב-'נראה לי שמנגיסטו יהיה המשה פרסטר של העונה הזאת'
נראה לי שמנגיסטו יהיה המשה פרסטר של העונה הזאת
20/08/2017 | 17:05
131
הוא ינצח את כולם חוץ מהאחרון והוא לא יחזור למשחק 
לצפיה ב-'כמה הערות כלליות'
כמה הערות כלליות
20/08/2017 | 18:18
1
159
- מה קרה לפתיח לפני התכנית שמציג את כל המתמודדים?

- מה קרה לטסטה הקצרה של המודח לאחר הדחתו?

- למה כולם כאן חושבים שסדר ההדחות ידוע, כשעם כל כך מעט מתמודדים, כל חסינות וכל וטו יכולים להפוך הכל מקצה לקצה?
לצפיה ב-'המשחק הופך למשעמם כשצפוי לגמרי מי יודח'
המשחק הופך למשעמם כשצפוי לגמרי מי יודח
23/08/2017 | 03:53
103
ואני מקווה מאוד שמעיין לא תהיה הבאה בתור, כי זה הכי צפוי שיעשו לה אמבוש וידיחו את השורדת האחרונה של ברית הארבעה. אך כולי תקווה שדווקא בגלל זה וכצדק פואטי לטפשותו הרבה ולהיגררותו מתחילת המשחק אחרי ורד המכשפה יעיפו דווקא את נתי לפניה, וענבר בניגוד למיכל השקרנית והבוגדנית בכל מה שזז, תקיים את הבטחתה ותשמור על מעיין, גם אם תצטרך לריב עם ורד ואולי אף עם חברתה מיכל הבוגדנית שתבגוד בה כבר בהזדמנות הראשונה בכדי הגיע על חשבונה לגמר.
לצפיה ב-'יוסי הוא התותח של הסדרה הפעם'
יוסי הוא התותח של הסדרה הפעם
17/08/2017 | 21:32
6
245

אין על יוסי. מי שלא מבין חבל. אני מעריצה את הנחישות וההתמדה של הבחור. הוא ווינר אמיתי. והוא ומעיין עושים את הסדרה לשווה כל כך לצפייה.
כל שאר המשתתפים לדעתי הם וריאציה זהה של אותו הדבר. מי יותר מרושע ומי פחות. יוסי וגם מעיין בולטים מעל כולם. ואני מצדיעה להם.

לצפיה ב-'יוסי תותח ? אולי תותח מהסוג שהיה בשימוש '
יוסי תותח ? אולי תותח מהסוג שהיה בשימוש
18/08/2017 | 18:20
3
188
במלחמות נפוליאון.

הקלישאה "התפקיד עושה את הבן אדם" יוצרת אשליה שהוא תותח. אבל הוא ממש לא. כל מי שהיה נקלע למיעוט מול רוב היה עושה קומבינות דומות לאלה שיוסי עשה/עושה/יעשה.

מעבר לכך יוסי שבר כל שיא שלילי בתולדות הישרדות לדורותיה/מדינותיה.

1. האיש קיבל במתנה מההפקה 2 פסולני חסינות על כלום ושום דבר.

2. למרות היותו איש צעיר בעל כושר הוא מפסידן סדרתי במשימות חסינות. ההפסדים שלו מביכים.

3. יוסי והשלישייה שלו הוציאו שם רע למונח "בגידה". התרגלנו לשבירת בריתות והבטחות. לכולם ברור שהבטחות ובריתות בהישרדות הן כחתימה על בלוק קרח. אבל לבגוד בקבוצה ? זו ירידה הכי נמוך שאפשר. אז נכון שאת הרעיון הניבזי הזה הגו הצדיק בעיני עצמו - שגיא והצדקת בר. אבל יוסי שיתף בכיף פעולה עם הביזיון.

מעבר לכך, יוסי כבר הודח. רק בהישרדות הבלוף שלנו מי שהודח יכול לחזור למשחק ועוד עם פסלון חסינות.

לצפיה ב-'בולשיט. הראשון שבגד בקבוצה, היה מנגיגסטו'
בולשיט. הראשון שבגד בקבוצה, היה מנגיגסטו
18/08/2017 | 19:24
2
186
ראש הקבוצה, ועוד על טמטום, בשביל לנקום בקבוצה השנייה על הדחת בן הברית שלו. ובסופו של דבר המטומטם הזה הודח בעצמו וגם הדיח בעצמו את שני בני בריתו. אבל ההפקה החליטה לשמור עליו עד הגמר, ואפילו הפכו את אי המתים למנגו איילנד, כרמז לכך שהוא נשאר בו עד הגמר ויגיע משם ישירות אליו. לעומת זאת, יוסי, מעיין, שגיא ובר לא בגדו מעולם בבני בריתם, והיו אף מוכנים להקריב את עצמם בשבילם. ובניגוד למשל למיכל הבוגדנית, אמרו וממשיכים לאמר לכולם את האמת רק בפרצוף ולא מאחורי הגב או בטסטות, כמו שעושה למשל הגברת ספיבק, שזכתה לכינוי ובצדק, 'המכשפה הפולניה'.

אז אולי יוסי לא תותח, אך ייאמר לזכותו שבניגוד לאחרים שם יש לו ביצים ועמוד שדרה ולא עשו אותו עם האצבע. וכנ"ל לגבי מעיין. ולכן גם לא פלא שהם גם הכי אהודים בקרב הצופים, ואילו הגברת ספיבק, נתי והגברת פוקס מככבים בתחתית.
לצפיה ב-'אההה...לא הייתי לוקח "אהוד על ידיי הצופים" כאיזה נקודת זכות'
אההה...לא הייתי לוקח "אהוד על ידיי הצופים" כאיזה נקודת זכות
18/08/2017 | 21:46
1
155
לשורד כלשהוא
הקהל ברובו דיי אוכל את מה שהעורכים נותנים לו לאכול
והחביבים שלו דיי קלישאות קבועות של דברים שראינו מליון פעם

"אני אמיתי, עברתי קשיים, מילה זה מילה, כולם פה צבועים, באש ובמים"
הנה, עכשיו תעשה טסטות שלי שבהם אני משחיל את הביטויים הללו בכל מיניי וריאציות וגם אני אהיה אהוד על הקהל הישראלי
איזה כיף לי

לקבוע מי השחקן הכי טוב לפי כמות האהדה של הקהל הישראלי זה כמו לקבוע מי שחקן הכדורגל הכי טוב ע"פ שיפוט של מספר גרושות שיראו את השחקנים בתחתונים
לצפיה ב-'אם יצא לי איי פעם להשתתף בהישרדות'
אם יצא לי איי פעם להשתתף בהישרדות
18/08/2017 | 21:56
173
מקווה מאוד שלא אהיה אהוד בקרב הקהל הישראלי
לצפיה ב-'אני גם חולה עליו, אבל הוא יהיר ומזלזל, כמו דן מנו, וזה עלול '
אני גם חולה עליו, אבל הוא יהיר ומזלזל, כמו דן מנו, וזה עלול
20/08/2017 | 00:44
137
לפגוע בו
לצפיה ב-'ונתי טיפש ובעצם חרץ את גורלו במשחק להיות המודח הבא או במקרה'
ונתי טיפש ובעצם חרץ את גורלו במשחק להיות המודח הבא או במקרה
20/08/2017 | 01:43
157
הטוב המודח לאחר המודח הבא.
כמו כן, עכשיו מה שאמרו עליו שהוא חי בצלה של ורד מקבל גושפנקה.
הטמבל יכל להיות בגמר בלי בושה, כי עצם זה שהוא החמישי, זה מראה שהם לא סופרים אותו ולכן הוא לא מחויב להם באותה מידה.

לצפיה ב-''
19/08/2017 | 16:43
2
240
האם הראיונות של נתי ומעיין ברשת,מרמז שברית יוסי לא מתחברת עם נתי?
לצפיה ב-'משום מה,אני עצמי לא כ"כ השתכנעתי..'
משום מה,אני עצמי לא כ"כ השתכנעתי..
19/08/2017 | 17:11
1
211
שמעיין היא דוברת כ"כ מוצלחת,הנובע מהתנהגותה בתוכנית
לצפיה ב-'ואולי זה בא..'
ואולי זה בא..
19/08/2017 | 17:13
188
להטעות אותנו (להכניס מתח)
לצפיה ב-'מאוד מקווה שהערב תיווצר ברית חדשה שתביא להדחת מיכל הלא אמינה'
מאוד מקווה שהערב תיווצר ברית חדשה שתביא להדחת מיכל הלא אמינה
16/08/2017 | 16:01
4
239
מיכל התגלתה כשקרנית, בוגדנית ולא אמינה. כבר מתחילת המשחק היא לא באה לי טוב, כשאמרה לבר שהיא הכי אוהבת אותה והכי התחברה אליה יותר מלכולם ואז תקעה לה סכין בגב, אחרי שכרתה ברית איתה ועם יוסי, כדי להדיח את נתי ולהגיע יחד איתם לאיחוד, ובסוף היא בגדה בה שוב ועוד אחרי שנתנה לה הרגשה שיקרית שהיא הולכת לתת לה צ'אנס במבחן האש מול נתי. שלא לדבר על כך שהיא בגדה גם ביוסי אחרי שנתנה לו את המילה שלה, ועכשיו היא בגדה בו שוב וגם במעיין כשנתנה לשניהם את מילתה. אבל בהישרדות כמו בהישרדות, מילה לא שווה כלום, בדיוק כמו אצל הפוליטיקאים המושחתים ומפרי ההבטחות הסדרתיים ובראשם ביבי השקרן הסדרתי שהתגלה גם כמושחת סדרתי שהשחיתות אצלו שיטתית. גם אמיר היה שקרן בוגדני ולא אמין שהשתן עלה לו לראש, ושילם על כך בסופו של דבר את המחיר. אבל מיכל גרועה אף יותר מאמיר הבוגדני שתקע לכל מי שכרת איתו ברית סכין בגב, וזאת בגלל שבניגוד לאמיר מיכל היא גם לקקנית לא קטנה, כזאת שאפשר ליפול במלכודת הדבש שלה, ממש כמו סירנה שמושכת בשירתה היפה והקטלנית את הימאים אל מותם במצולות הים, ובמקרה שלה הפתגם 'אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו' מתאים לה כמו כפפה ליד. מעיין אולי וולגרית, תככנית וקולנית, אך היא לא רעה כמו מיכל שתוקעת סכינים בגב לחבריה מבלי בכלל למצמץ ולהניד עפעף, וברגע האמת לא אתפלא כלל אם היא תתקע סכין בגב אפילו לענבר ולרז שכרגע סומכים עליה ממש בעיניים עצומות, ולא קולטים שהיא מתחת לקש, ושאחרי הדחת אמיר היא הכי מסוכנת במשחק. אני אם הייתי במשחק הייתי דואג שמיכל תהיה המודחת הבאה, ואם לנתי שלא עשה שום מהלך מתחילת המשחק וכל המשחק רק נגרר אחרי ורד, נותר קצת שכל בקדקוד, אז הוא יוסי ומעיין ואולי גם ורד ייצרו ברית חדשה שתדיח את מיכל, לפני שהיא תדיח אותם כמו פיונים בזה אחר זה, אחרי יוסי ומעיין, ואף תעשה זאת מבלי בכלל למצמץ. איך אמרה הבוגדנית הזאת לרז ששאל אותה להבטיח ולא לקיים? 'אנחנו יכולים להבטיח, לא חייבים לקיים.החלטה.', ואז עיקמה את הפה כאילו מה איכפת לי להפר הבטחות שאני נותנת, אני עושה את זה הרי מהיום הראשון שלי על האי.

כן, אני בהחלט אשמח לראות את מיכל מודחת מהמשחק בשבת. והערב זה הערב הגורלי ואולי הצ'אנס האחרון של נתי להוכיח לכל הצופים שכבר נואשו ממנו וגם לבן שלו שצופה בתוכנית, שהוא לא השורד הכי מיותר עלי אדמות, בכך שיעשה אולי את המהלך הגורלי שישנה את כל המשחק ויחזיר אותו להיות הכי לא צפוי כמו כל העונה הזאת, שאחרת עד הגמר זה הולך להיות מה זה צפוי ומשעמם. וגם הרייטינג יהיה בהתאם.
לצפיה ב-'אמן'
אמן
17/08/2017 | 19:41
2
119
אבל קודם אני רוצה שוורד תודח.
לצפיה ב-'ורד לא תודח כל כך מהר בגלל שנתי לא ישים את שמה ראשון'
ורד לא תודח כל כך מהר בגלל שנתי לא ישים את שמה ראשון
18/08/2017 | 03:26
146
אבל את השם של מיכל שכבר הבהירה לו שהוא אחרון בשרשרת המזון אצלה הוא ועוד איך ישים. חוץ מזה, ברור לי לחלוטין שההפקה רוצה את נתי בגמר, לא סתם הם הגנו לו על התחת מתחילת העונה ועשו שמיניות באוויר שהוא לא יודח, והסיכוי היחיד שלו להגיע לגמר זה רק בשלישיייה, לא בחמישייה. ואפילו הוא עצמו כבר קלט זאת.
לצפיה ב-'ורד המכשפה כאילו?'
ורד המכשפה כאילו?
18/08/2017 | 14:05
58
לצפיה ב-'מסכימה! אני לא סובלת את מיכל מהיום הראשון'
מסכימה! אני לא סובלת את מיכל מהיום הראשון
18/08/2017 | 09:21
54
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון-פרק 25-פרק משימות פרס וחסינות '
הישרדות פאלאוון-פרק 25-פרק משימות פרס וחסינות
16/08/2017 | 17:29
8
133
לאחר ששגיא עבר לאי המתים  ואמיר הפך למושבע השני ,סבב נוסף  של המשחק מתחיל ..
לצפיה ב-'נקווה שזה לא יהיה סבב משעמם של הדחות צפויות מראש'
נקווה שזה לא יהיה סבב משעמם של הדחות צפויות מראש
16/08/2017 | 18:01
170
של מטווח ברווזים עד הגמר. אלא יחזור להיות סבב של הדחות לא צפויות שיפתיעו את כולנו. והערב ובעיקר בשבת נגלה אם כן או לא ואיזה סבב זה הולך להיות....
לצפיה ב-'היוסי הזה ממש מכה, בלתי נסבל לחלוטין'
היוסי הזה ממש מכה, בלתי נסבל לחלוטין
17/08/2017 | 06:53
1
139
אבל נראה, לפי הפרומו, שהוא הולך להשיג את שלו.
היה דווקא פרק מעניין במיוחד.
הפרק הבא נראה עוד יותר מעניין.
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
17/08/2017 | 19:38
92
אין על יוסי, הוא ומעיין היחידים שטובים שם.
אנשים כמו וורד ומיכל וענבר הם זבל.
לצפיה ב-'הימור פרוע שלי כצופה ותיק בהישרדות ותוכניות ריאליטי'
הימור פרוע שלי כצופה ותיק בהישרדות ותוכניות ריאליטי
17/08/2017 | 15:32
3
204
המודחת הבאה של הישרדות פאלאוון: מיכל.

וזאת הרבה יותר ממשאלת לב, כי כל הסממנים וגם הפרומו האחרון מצביעים על זה. בדיוק כמו ההרגשה החזקה שאמיר הבוגדני יודח שקלעתי בול לגביה.

ואם שגיא ינצח את מנגיסטו (על מי אני עובד, הרי ברור שההפקה רוצה אותו בגמר), בשבת וידיח אותו, היא תפגוש את שגיא על אי המתים, בתקווה שהוא יסגור איתה חשבון וידיח גם אותה ויחזור למשחק. למיכל לא מגיע להיות בגמר. היא עצמה הרי כבר הצהירה קבל עם ועדה שהיתה מקריבה גם את ההורים שלה בשביל להיות בגמר. ואני ממש לא אוהב את המשחק המלוכלך והלא אמין שלה, יוסי בהחלט צדק במה שאמר לה, שקרנית, בוגדנית ולא אמינה. מי יקנה מהבחורה הזאת משהו אחר שראה כמה היא שקרנית ולא אמינה? אני בטוח לא. ומה שהכי גרוע שהיא מתחילה להשפיע לרעה על ענבר ולקלקל גם אותה. כי בגללה גם ענבר התחילה לשחק מלוכלך, למרות שבניגוד למיכל, אצלה הדגש הוא על לשחק, וענבר גם חוזרת להיות הענבר שאהבתי בקטעים הרגשיים. מה שאין למיכל בכלל.
לצפיה ב-'משחק מלוכלך זה'
משחק מלוכלך זה
17/08/2017 | 19:17
1
137
כשגיא זוארץ בה ואומר לך "סטילהוק, עברת על חוקיי המשחק באופן מבזה, אני מבקש ממך לקחת את הלפיד שלך, להגיד שלום לשורדים וללכת הבייתה"
בתולדות הסדרה בארץ היה רק אחד כזה

כל השאר לא משחק מלוכלך אלא משחק לגיטימי לחלוטין
אם זה במסגרת החוקים זה בסדר
לצפיה ב-'זה לא משחק מלוכלך, זו כבר עבירה על חוקי המשחק עצמם.'
זה לא משחק מלוכלך, זו כבר עבירה על חוקי המשחק עצמם.
17/08/2017 | 20:45
119
כמו שביבי נכון לכרגע רק חשוד בפלילים, לא נאשם בפלילים. אז נא לא לעשות סלט, אנחנו בהישרדות, לא במסטר שף.
לצפיה ב-'ודרך אגב אנשים שהקריבו את ההורים שלהם'
ודרך אגב אנשים שהקריבו את ההורים שלהם
17/08/2017 | 19:44
131
גם זה היה בהישרדות

לא קנה לה מקום בגמר אבל כן קנה לה מקום בשני עונות נוספות על המהלך הזה
לצפיה ב-'חחח... יצא לי חרוז: תיעלמי לנו בפוקס גברת פוקס '
חחח... יצא לי חרוז: תיעלמי לנו בפוקס גברת פוקס
17/08/2017 | 20:43
32
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:04
12

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 24-פרק הדחה '
הישרדות פאלאוון -פרק 24-פרק הדחה
12/08/2017 | 23:49
9
148
 אז מי יודח היום ויבוא לאי המתים? 
מי ישאר באי המתים ? מנגיסטו או אמיר? 
לצפיה ב-'רק 'במקרה', אבל ממש 'במקרה' '
רק 'במקרה', אבל ממש 'במקרה'
12/08/2017 | 23:06
4
310
גיא שלף רגע לפני ים הפרסומות הנוכחי 3 פתקים שרשום על כולם נתי
ומיד יצאו לפרסומות
לצפיה ב-''
12/08/2017 | 23:22
197
זה ידוע שהפתקים מוקראים לפי הסדר שיהיה הכי מעניין
בכל גרסה של הישרדות ובכל עונה זה כך
המנחה לוקח את הכד, הולך הצידה, רואה את התוצאות ומסדר את הפתקים מחדש
הסדר הוא

"נתי"
"שגיא"
"נתי"
"שגיא"
במידה ויש ספק ומנסים לייצר מתח

אבל פה ידעו מראש שאחד מהשלישייה הולך כך שהמתח האמיתי היה במי יבחרו
אז גיא זרק מראש את שלושת הפתקים של נתי
לצפיה ב-'מפליא ביותר'
מפליא ביותר
12/08/2017 | 23:23
1
225
שכולם דיברו להדיח את יוסי אבל בסופו של דבר שגיא הודח.
לצפיה ב-'אותי זה לא הפליא בכלל משתי סיבות'
אותי זה לא הפליא בכלל משתי סיבות
13/08/2017 | 10:58
151
שגיא אומנם פרש ראשון במשימה של הווטו אבל כולם יודעים שמבין אלה שעדיין לא הודחו יש לו את הכושר הגופני הכי טוב.
הסיבה השניה היא ששגיא בגמר יקבל יותר קולות מיוסי כי יוסי הודח ויוסי קיבל במתנה שני פסלוני חסינות על משהו שלילי ויוסי היה מעורב בריבים ושגיא לא.
לצפיה ב-'ו'
ו
12/08/2017 | 23:33
200
מיכל
לא יודע מה יהיה ההמשך איתה במשחק אבל היה תענוג לראות אותה הפרק
ואני דיי בטוח שהרעיון להדיח את שגיא היה רעיון בלעדי שלה

רז שכלכך מהללים אותו יצא ממש מטומטם כשהצהיר במועצה שהם ברית של שלושה, בעונה קצת יותר מתוחכמת זה לא היה עובד לו ונתי וורד היו מתהפכים עליו בשניה על הפליטה הזאת

שגיא שחקן יותר טוב מיוסי ומעיין אבל מתחסד בדיוק כמוהם והוא דיי "מלך" הנאומים המשוחקים למצלמה, גם כשהודח - "היה לי כבוד לשחק אתכם, אגיע לאי המתים ואלחם"
דיי נמאס לי מזה ודרך אגב גם נאום הילד השמן שלו לא נשמע לי אותנטי אלא שוב עוד אסטרטגיה להשיג קמפיין לאחר המשחק
פעם ראשונה באי המתים שאני מקווה שמנגיסטו ינצח ואני לא אצטרך לשמוע יותר את הדרמות של שגיא ואולי להרגיש סוף סוף שאני צופה בתכנית ריאליטי ולא בטלנובלה
לצפיה ב-'אוקיי '
אוקיי
12/08/2017 | 23:54
193
ברור ששגיא הודח מטעם ההפקה , כי התחילו לההוצר חורים בין יוסי למעיין ,  אז אמרו יאללה בואו נעמיק  את ההורים האלו בהמשך המשחק...

לצפיה ב-'תגידו רק אצלי יוסי מעורר כל שניה גיחוך?'
תגידו רק אצלי יוסי מעורר כל שניה גיחוך?
13/08/2017 | 02:41
184
לא חושב שאי פעם נתקלתי במישהו בינוני כל כך,  זה מהאנשים האלה שאתה יודע מראש מה הם הולכים להגיד/לעשות.  וזה אמור להיות ה"אסטרטג" של העונה.   
לצפיה ב-'מבחינת השישייה מדובר בהחלטה חכמה'
מבחינת השישייה מדובר בהחלטה חכמה
13/08/2017 | 11:58
168
וגם לקהל זה דיי מהלך טוב... שגיא ניהיה משעמם!
לצפיה ב-'תגידו רק לי יש הרגשה ש...'
תגידו רק לי יש הרגשה ש...
13/08/2017 | 23:25
180
כל המריבות בין מעיין לשגיא מבויימות וכל החברות ביניהם היא סתם זיוף? לא יודעת ככה זה מרגיש לי בעיקר בפרקים האחרונים ומיכל באמת בפרק הזה יצאה 
לצפיה ב-'מצב האש אחרי פרקים 23-24 '
מצב האש אחרי פרקים 23-24
13/08/2017 | 13:56
1
83
היי מצטער שלא הוספתי מצב אש לשבוע שעבר, פשוט הייתי בחופשה .. 
טגאיי 
רז  זהבי 
מיכל 
נתי 
מעיין 
ורד 
יוסי 
ענבר  
אי המתים
מנגיסטו    
שגיא 
חבר המושבעים 
בר
אמיר  
לא במשחק
רז ניסים  
עדי 
דניאל 
ניקולה 
אלון 
טניטה 

לצפיה ב-'אוקיי אז דירוג '
אוקיי אז דירוג
13/08/2017 | 14:08
96
1. רז
2 ענבר
3 מיכל
4 מנגיסטו  או 6 שגיא
5 ורד
7 נתי
8 יוסי
9 מעיין
לצפיה ב-'יוסי מתחתן הערב!!!!'
יוסי מתחתן הערב!!!!
10/08/2017 | 20:30
4
167
מזל טוב ליוסי שמתחתן הערב עם  בחירת ליבו  אביגיל!!!!
לצפיה ב-'פאפימיצ'קין עם פאפיון בשולחן הראשי'
פאפימיצ'קין עם פאפיון בשולחן הראשי
10/08/2017 | 20:57
74
לצפיה ב-'מ-ע-נ-י-י-ן ל-י א-ת ה-ב-י-צ-ה '
מ-ע-נ-י-י-ן ל-י א-ת ה-ב-י-צ-ה
10/08/2017 | 22:13
43
לצפיה ב-' ליוסי ואביגיל'
ליוסי ואביגיל
12/08/2017 | 23:09
41
לצפיה ב-' הוא לא הצליח לשבור את הכוס'
הוא לא הצליח לשבור את הכוס
13/08/2017 | 11:56
102
עבר משימות, ייסורים, רעב, מזימות, חיכוכים, הדחות...
אבל שבירת כוס בחופה?!
פחות מוצלח....
חחחח
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון-פרק 23 --מכירה פומבית '
הישרדות פאלאוון-פרק 23 --מכירה פומבית
09/08/2017 | 21:20
9
455
אז מה יקרה במשימת הפרס הכי מצופה העונה?
מה יהיה בבמשימת החסינות האישית?
לצפיה ב-''
09/08/2017 | 22:06
2
161
כנראה שהפרומו של הפרק הערב לא היה אמיתי.
השלישייה לפני פירוק. השאלה מי יודח בעקבות זה.
ליוסי אמנם יש את צמיד הכוח הכפול שמאפשר לו להצביע פעמיים, אך זו לא חסינות וגם הוא לא מוגן מהדחה. ומעניין גם מי יזכה בשרשרת החסינות ומי בצמיד הווטו.
אבל הפיצוץ בין שגיא למעיין נראה אמיתי ולא מבויים לצורך אסטרטגיה.

ואגב, היה שווה להעיף את אמיר ולו רק לראות את המפגש הטעון בינו לבין מנגיסטו על אי המתים, שלהזכירכם רק אחד מהם ישרוד בשבת.
לצפיה ב-'וטו מבטל כח כפול?'
וטו מבטל כח כפול?
09/08/2017 | 23:07
1
135
אם מי שלוקח וטו, שם אותו על יוסי, מה קורה?
מתבטל קול אחד ונשאר אחד או ששניהם מתבטלים?
לצפיה ב-'אף אחד לא יודע?'
אף אחד לא יודע?
10/08/2017 | 20:58
27
לצפיה ב-'לא, העונה הזאת משוגעת, משוגעת, משוגעת '
לא, העונה הזאת משוגעת, משוגעת, משוגעת
09/08/2017 | 22:33
54
לצפיה ב-'ענבר שולתתתתתתת!!!!!1!!!'
ענבר שולתתתתתתת!!!!!1!!!
09/08/2017 | 23:12
4
195
אני ומנגיסטו ננהל את המשחק.
רגע, יש ליוסי פסלון, או לא? אני לא בטוחה....

אנחנו חמישיה חזקה, נדיח את יוסי, מעיין ושגיא ואז נתקדם.
מעיין לענבר - את חברה אמיתית, אני אוהבת אותך.
ענבר - יאללה, ברית בנות, מההתחלה רציתי ברית בנות ושאשה תנצח.

יוסי לענבר - בואי עם מיכל ורז, נדיח את ורד ונתי ואז נהיה שלישיה מול שלישיה, משחק הוגן.
ענבר - וואלה, מתאים לי, ליגאוו נגד בוהאיי, צדק פואטי, ערכים.

איזו החלטיות, איזו עקביות, איזה ניהול מבריק של המשחק ושליטה בכל המהלכים.
ובמילים אחרות - מישהי כאן חיה בלה לה לנד.
אולי מתישהו היא תבין שהיא עוד במשחק כי היא פשוט לא מאיימת על אף אחד.
לצפיה ב-'זה הבעיה שמלהקים דוגמנים במקום כאלה שהמשחק באמת מעניין אותם'
זה הבעיה שמלהקים דוגמנים במקום כאלה שהמשחק באמת מעניין אותם
09/08/2017 | 23:31
1
54
לצפיה ב-'ואפילו בתור דוגמנית היא לא משהו,אבל זה כבר דיון פחות מעניין'
ואפילו בתור דוגמנית היא לא משהו,אבל זה כבר דיון פחות מעניין
09/08/2017 | 23:33
50
לצפיה ב-'זה רק אני או שמישהי פה שכחה שקיבלה רמז לפסלון חסינות?'
זה רק אני או שמישהי פה שכחה שקיבלה רמז לפסלון חסינות?
09/08/2017 | 23:47
1
70
לצפיה ב-'תכלס'
תכלס
10/08/2017 | 01:24
156
אבל אל דאגה, היא עוד תספר על זה למעיין, שכמובן תערבב אותה ותגרום לה לשלוף את הפסלון כדי להציל את מעיין.
לצפיה ב-'על פי הפרומו שרץ מאז הפרק האחרון הולך להיות מעניין מאוד הערב'
על פי הפרומו שרץ מאז הפרק האחרון הולך להיות מעניין מאוד הערב
09/08/2017 | 12:55
3
152
וכולי תקווה שזה פרומו מהסוג שנועד להטעות את הצופים.
לצפיה ב-'הפרומו אני מקווה שסתם מטעה בשביל הרייטינג'
הפרומו אני מקווה שסתם מטעה בשביל הרייטינג
09/08/2017 | 16:32
1
119
ממש לא נראה לי שיהיה איחוד בנות, איזו שטויות.
ולא בא לי שהברית בין מעיין ושגיא ויוסי תתפרק ברגע הזה אחרי הפרק האדיר הקודם
לצפיה ב-'או שכן או שלא, העונה הכל יכול לקרות, זאת עונה משוגעת'
או שכן או שלא, העונה הכל יכול לקרות, זאת עונה משוגעת
09/08/2017 | 18:20
92
כל פרק יותר מפתיע מקודמו. אבל דבר אחד בטוח: נתי לא יודח גם השבוע וגם ורד לא.
לצפיה ב-'מצד אחד מעיין ויוסי זה קרב צפוי מראש'
מצד אחד מעיין ויוסי זה קרב צפוי מראש
09/08/2017 | 18:33
123
שניהם בעלי אגו מנופח וזה היה ברור שהראשונים לריב מתוך הרביעייה
אלו הם. 
מצד שני, הם כל כך שמרו על הברית שקשה לי לראות אותם מוותרים עליה
בכזאת קלות. אז אורלי הם שוב יעשו את "המשחק" של רבו לא מסתדרים,
הברית התפרקה כדי ליצור בריתות בנים / בנות.
ובמקביל מעיין תשמור על הבנים והבנים על מעיין.

לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 22 -פרק הדחה '
הישרדות פאלאוון -פרק 22 -פרק הדחה
05/08/2017 | 20:36
44
487
מה יקרה ?
ענבר תספר לברית  שלה על הפסל?
האם הם יעשו הפוך על הפוך וידיחו את מעיין? או שיוסי יצא בתרגיל חדש ויציל את  מעיין ? ובכך הוא והמודח של השלישיה יעשו מבחן אש?
המשך>>
מה יקרה ?
ענבר תספר לברית  שלה על הפסל?
האם הם יעשו הפוך על הפוך וידיחו את מעיין? או שיוסי יצא בתרגיל חדש ויציל את  מעיין ? ובכך הוא והמודח של השלישיה יעשו מבחן אש?
לצפיה ב-'הישרדות פאלאון -פרק 21 - משימת חסינות אישית ראשונה '
הישרדות פאלאון -פרק 21 - משימת חסינות אישית ראשונה
02/08/2017 | 20:55
27
171
מה יקרה באי המתים ? מה מנגיסטו מתכנן עם ענבר ?
ומי ינצח במשימת החסינות?  האם יוסי יעשה משהו עם פסלון החסינות?
צילום מיכה לובטון ..

לצפיה ב-'מכה של פרסומות, רק עכשיו היה ים של פרסומות ושוב פעם'
מכה של פרסומות, רק עכשיו היה ים של פרסומות ושוב פעם
02/08/2017 | 21:44
7
108
נראה כאילו יש כמה קטעי תוכנית באמצע הפרסומות, ולא להיפך.
לצפיה ב-'ובקטעים של התכנית יש תוכן שיווקי'
ובקטעים של התכנית יש תוכן שיווקי
03/08/2017 | 00:10
6
108
והפעם ספרינג ואורביטול הצטרפו לחגיגה.

עניינית, אני חוזר למה שאמרתי בשרשור אחר - בהנחה שהשלישיה לא תצליח למשוך אליה אף אחד ותיאלץ לשלוף את הפסלון, השישיה צריכה לפצל הצבעות בין יוסי ומעיין, אחרת אחד מהם הולך.
מכיוון שענבר היא היחידה מהשישיה שיודעת על הפסלון של יוסי, זה מונח על כתפיה.
מה שעוד יכול להשפיע, זה אם יהיה צמיד וטו.
לצפיה ב-'נראה לי שהפרק הבא די צפוי.'
נראה לי שהפרק הבא די צפוי.
03/08/2017 | 07:35
5
157
ניחוש שלי: השישיה תצביע להדיח את יוסי. והשלישיה את מיכל. מכיוון
שיוסי לא יודח בגלל פסל החסינות, הרי שמיכל תהיה המודחת הבאה.

לצפיה ב-'אם השישיה תצביע ליוסי'
אם השישיה תצביע ליוסי
03/08/2017 | 16:24
2
118
כולם, כולל ענבר שיודעת על הפסלון, זה אומר שמנגיסטו הדביק אותה בטפשת קשה באי המתים.
לצפיה ב-'אבל יוסי עשה טעות וסיפר לענבר על הפסלון, וכמו שכבר ראינו'
אבל יוסי עשה טעות וסיפר לענבר על הפסלון, וכמו שכבר ראינו
03/08/2017 | 19:17
1
109
ענבר לא ממש יודעת לשמור סוד, היא יותר מדי כנה והגונה למשחק הזה, והסודות נשפכים ממנה כמו מים.

אגב, בפרק האחרון יוסי סיפר לשגיא שמנגיסטו גם הוא מכר את המשחק בשביל להדיח אותו או את מעיין כנקמה על הדחת אלון. מה שאומר שמנגיסטו סיפר על זה ליוסי באי המתים, אחרת איך יוסי יודע את מה שאף אחד לא יודע חוץ ממנגיסטו?
וזה אומר שההפקה מסתירה מאיתנו שיחות חשובות, כמו השיחה הזאת למשל בין יוסי למנגיסטו על אי המתים.
לצפיה ב-'לא מפתיע'
לא מפתיע
03/08/2017 | 19:38
86
כמו שאמרתי כבר כנראה מנגיסטו לא רלוונטי יותר למשחק אז גם השיחה הזאת לא ממש רלוונטי
כנראה לא מדובר באיזה פרט חשוב שיבוא לשימוש במשחק
יש גם שמועה על שיחה שהייתה בין בר למיכל שבה בר אמרה לה "חכי שניה, אני הולכת להתפנות", גם את זה משום מה ההפקה החליטה לא לשדר
לצפיה ב-'אם כולם ישימו את השם של יוסי השלישיה יוכלו לבחור את מי להדיח'
אם כולם ישימו את השם של יוסי השלישיה יוכלו לבחור את מי להדיח
03/08/2017 | 19:26
105
ואני במקומם הייתי מנצל את ההזדמנות בכדי להדיח את אמיר האסטרטג הבוגדני שהכי מאיים על השלישייה. גם ורד או נתי הם אופציה לא רעה בכלל, למרות שעל פי הפרומו השלישייה מתכוונת דווקא לגייס את נתי לצידם, ולדעתי הם עוד עלולים לשלם מחיר יקר על זה. כי נתי רק מחכה שהם יעשו את הצעד הזה, כמו שהוא כבר אמר לאמיר רז ורד ומיכל.
לצפיה ב-'משימת החסינות הזאת היא הדבר הכי מטופש שראיתי'
משימת החסינות הזאת היא הדבר הכי מטופש שראיתי
04/08/2017 | 17:44
80
אם המתמודדים יכולים לנסות כמה מפתחות שהם רוצים אחד אחרי השני אז למה להתאמץ לזכור את המספרים? פשוט תנסו את כל המפתחות עד שאחד מהם יתאים. לאמיר למשל לקח מלא זמן עד שניסה את הפעם הראשונה, שגיא ניסה שני מפתחות אחד אחרי השני. 
ואם את לא זוכרת את המספרים - כמו מעיין - לפחות תעשי ניסיון אחד לפני שאת שוחה שוב, מה יש לך להפסיד? הרי אחרי שתשחי תצטרכי לזכור רק 3-4 מספרים. 
בקיצור, טמטמת. וזה נדמה לי או שגיא זוארץ מעודד את שגיא והקבוצה שלו קצת יותר מידי? 
לצפיה ב-'זה שאמיר הפסיד במשימת החסינות מצביע על המודח הבא'
זה שאמיר הפסיד במשימת החסינות מצביע על המודח הבא
04/08/2017 | 21:47
18
120
להזכירכם: כשטניטה הפסידה במשימת החסינות היא הודחה, כשיוסי הפסיד במשימת החסינות הוא הודח, כשבר הפסידה במשימת החסינות היא הודחה.

בקיצור, מסתמן שלא סתם הראו שאמיר הפסיד במשימת החסינות והוא בדרך לאי המתים לפגוש את 'ידידו' הטוב מנגיסטו.

אגב, שמתם לב איך ענבר הכינה את השטח ואת מנגיסטו נפשית לקראת בואו של אמיר לאי? אם לא שמתם לב ופספסתם את הקטע הזה, ממליץ לכם לצפות שוב בפרק האחרון, ולהתמקד בשיחה של ענבר ומנגיסטו על אי המתים.
לצפיה ב-'לפי הפרומואים..'
לפי הפרומואים..
04/08/2017 | 22:31
17
118
יכול להיות מצב,שנתי/וורד יחברו ליוסי/שגיא [תוך הבטחה לעתיד להקריב את מעיין ללא ידיעתה],כי אז מבטיח להם יוסי ל'קדם' אותם להיות ברביעייה האחרונה,במקום מצבם הנוכחי שהם רק במקומות 5/6 בברית הנגדית,אולי גם יבטיח יוסי לנתי לתת לו את פסלון החסינות.
במצב של השלישייה נגד שישייה,אין כנראה ברירה אחרת ליוסי.
וגם מעיין כנראה,לא יכולה לקלקל,כי כולם לא סובלים אותה בברית הנגדית.
(בפרומו רואים את נתי,האומר שצריך לעשות 'מהלך'-אולי זו הכוונה כדלעיל).
זה מסתדר עם דעתך,שאמיר יודח.
לצפיה ב-'נתי כ"כ מתאב את יוסי שקשה להאמין שהוא יחבור אליו'
נתי כ"כ מתאב את יוסי שקשה להאמין שהוא יחבור אליו
04/08/2017 | 23:27
79
וגם ורד סולדת ממעיין, פשוט קשה לי לראות את החיבור של 
הרביעייה הזו קורה.
שגיא לא ידיח את מעיין הוא ידיח את יוסי לפניה 

וחוץ מזה, זה קצת מוזר שאחרי שהיה לרביעייה ניסיון לא מוצלח עם זהבי
(רצו שידיח את נתי והוא הדיח את יוסי), וגם הניסיון של מעיין עם זהבי
וכל החרטוטים שלו איתה. נראה לי מוזר שהם האמינו שהם יצליחו להעביר
אותו אליהם 

לצפיה ב-'משהו חשוב לגבי כל תוכניות הריאליטי, ובעיקר בארץ'
משהו חשוב לגבי כל תוכניות הריאליטי, ובעיקר בארץ
05/08/2017 | 17:28
15
91
בדרך כלל, להוציא מקרים נדירים, בפרק עצמו קורה ההיפך ממה שמראים בפרומו.

ואגב, זה שנתי אומר שהוא סוף סוף יוכל לבצע מהלך, יכול להיות מאוד שהוא מתכוון למהלך נגד השלישייה, אחרי שהם יהיו בטוחים שהוא איתם. וכמו שכבר למדתי להכיר את נתי, רוב הסיכויים שלזה הוא התכוון.

לצפיה ב-'אם ה6 ידיחו את ה3..'
אם ה6 ידיחו את ה3..
05/08/2017 | 17:52
14
67
ואח"כ ידיחו לפי הסדר את נתי/וורד/אמיר-אז צפוי להיות מאוד משעמם,כי השלישיה רז/עינבר/מיכל הם (ידוע) ברזל,ואם מנגיסטו יצטרף-אז זו תהיה רביעיית הגמר.
אותי עכ"פ,זה מאוד מאוד ישעמם.

לצפיה ב-'את ורד ונתי היה צריך להדיח מזמן'
את ורד ונתי היה צריך להדיח מזמן
05/08/2017 | 19:11
13
99
הסיבה היחידה שהשניים הללו עדיין במשחק זו ההפקה וכל הטריקים והשטיקים שעשתה עד עכשיו בכדי להשאירם, ועוד יותר מזה, בכדי להבטיח את הישארותם במשחק.

הטעות האסטרטגית הכי גדולה שיוסי עשה לאחר ששגיא שכנע אותו לעשות זאת, היה להדיח את ניקולה. אם הם היו מדיחים את נתי באותה מועצת שבט, נתי כבר מזמן היה בבית, והחמישייה היתה שולטת במשחק. טעות גדולה היתה להדיח את ניקולה ולעזוב את נתי בטענה שהוא חזק ממנה פיזית.
לצפיה ב-'לדעתי,כבר זכו בעבר,אנשים שלא אמורים היו..'
לדעתי,כבר זכו בעבר,אנשים שלא אמורים היו..
05/08/2017 | 19:36
12
78
להגיע לסוף
לצפיה ב-'נכון, אבל מטעויות אמורים ללמוד ולא לחזור על אותם טעויות'
נכון, אבל מטעויות אמורים ללמוד ולא לחזור על אותם טעויות
05/08/2017 | 19:37
11
83
של אחרים.
לצפיה ב-'מאין אתה בטוח..'
מאין אתה בטוח..
05/08/2017 | 19:48
10
79
שההפקה שומרת על נתי?!.
אולי זו פשוט 'טעות' של יוסי,שהדיח את ניקולה?! (ב'חוכמה' שלאחר מעשה)-הרי הוא לא היה יכול לדעת שהשבט חלש בין כה וכה גם עם נתי.
לצפיה ב-''
05/08/2017 | 23:31
9
98
והנה שוב, למרות שהשלישייה יכלה להדיח את נתי, הם לא הדיחו אותו, למרות שהוא לא הסכים לחבור אליהם נגד אמיר.
לצפיה ב-'הם הדיחו את אמיר..'
הם הדיחו את אמיר..
06/08/2017 | 12:32
8
60
מכיוון שהוא לא אמין.
בעוד עם נתי,אולי יהיה אפשר בעתיד לעשות עסקה
לצפיה ב-'נתי מטומטם, אמיר לא היה מטומטם, רק בוגדני.'
נתי מטומטם, אמיר לא היה מטומטם, רק בוגדני.
06/08/2017 | 19:28
7
23
לצפיה ב-'נתי/ורד-הזוג המוזר?'
נתי/ורד-הזוג המוזר?
06/08/2017 | 21:14
6
20
לצפיה ב-'יופי נתי וורד וחחחחחחח לכל שונאיהם איפה הכבוד למבוגרים ממך '
יופי נתי וורד וחחחחחחח לכל שונאיהם איפה הכבוד למבוגרים ממך
08/08/2017 | 13:46
5
38
משחקים שם אם חבורת צעירים חצופים אני ההיתי מתבייש לדבר להורים לילדים שאני יודע שיראו בבית מה אמרתי על אמא או אבא שלהם קצת כבוד אני יודע שבחברה ההישראלית כבוד לאחר נימוס וסובלנות לא קיימים חוצפנים נמאסתם
לצפיה ב-'בשביל כבוד צריך לעבוד, והם לא ראויים לשום כבוד'
בשביל כבוד צריך לעבוד, והם לא ראויים לשום כבוד
09/08/2017 | 09:56
4
30
בדיוק כמו צמד הזקנים מהחבובות. שחוץ מלרטון ולשנוא את כולם לא עושים שום דבר. והורד הזאת היא פשוט מכשפה, כל הדברים הקשים שנאמרו לה ולאחרים בפנים מתגמדים לעומת מה שהיא אמרה על הבנות וכל השאר מאחורי הגב בטסטות. ונתי לא רשע כמו שהוא פשוט מיותר. השורד הכי מיותר בתולדות הישרדות. עד שהיה לו הזדמנות לעשות מהלך ולהראות שהוא לא סתם בא להישרדות ולא נגרר אחרי ורד, הוא גם את זה לא עשה. ואם לא ההפקה ששומרת עליו מהיום הראשון של התוכנית, הוא כבר מזמן היה בבית שלו.
לצפיה ב-'אכן,רוב דבריך נכונים'
אכן,רוב דבריך נכונים
09/08/2017 | 12:11
3
28
אבל,לא בטוח בהפקה-אולי אלו רק טעויות של יוסי וחבורתו?!,שלא סילקו אותו עד עכשיו

לצפיה ב-'טעות כזאת עושים פעם אחת, לא חוזרים על אותה טעות מיליון פעם'
טעות כזאת עושים פעם אחת, לא חוזרים על אותה טעות מיליון פעם
09/08/2017 | 12:52
2
32
כשחוזרים על אותה טעות מיליון פעם, זו כבר התערבות של ההפקה.
ואל תשכח שכל המשתתפים כבולים בחוזה דרקוני לפחות לכמה שנים טובות.
לצפיה ב-'יש כאלה שחוזרים על טעויות,גם בחיים רגילים'
יש כאלה שחוזרים על טעויות,גם בחיים רגילים
10/08/2017 | 11:03
1
16
מכיר מקרוב
לצפיה ב-'וגם,הברית של ה3,רופפת..'
וגם,הברית של ה3,רופפת..
10/08/2017 | 11:08
18
באשמת חבריה,(ראה מעיין המורכבת בלשון המעטה).
אז גם אני לא מתפלא שהם עושים טעויות.
אם כבר התערבות הפקה-פסלוני חסינות/ווטו/וכד' שיוסי וחבורתו משופעים/שופעים.
אני אישית מקווה שאין התערבות הפקה לוחצת.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ