לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1231112,311 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'שבעת כללי הברזל של הישרדות להגדלת הסיכויים לנצח בה'
שבעת כללי הברזל של הישרדות להגדלת הסיכויים לנצח בה
08/09/2017 | 00:54
12
301
הכלל הראשון: לפני כל הכללים האחרים, תוודאו שאתם מסוגלים בכלל לעמוד בתנאי הישרדות, שכוללים בין השאר: רעב, צמא, חום, קור, גשם זלעפות, חיים והישרדות בטבע וכישורים חברתיים. אם אינכם מסוגלים לעמוד בתנאים הללו אין לכם בכלל מה לחפש בהישרדות.

הכלל השני: תוודאו שאתם מספיק חכמים ואסטרטגיים בכדי להגיע לגמר ושכמה שפחות מתמודדים ישימו את השם שלכם בכד ההדחות במועצות השבט.

הכלל השלישי: צרו חברויות ותדאגו להיות חלק מברית אמיתית שאל חבריה תישארו נאמנים, בעיקר אם גם חברי הברית נאמנים לכם, ואם אתם כבר נותנים את המילה שלכם למישהו ולוחצים איתו יד להסכם, כדאי מאוד שתדאגו לעמוד במילתכם ולא לבגוד בה, כי אחרת תחשבו בעיני כל השאר כלא אמינים ובוגדים, וזה עוד עלול לחזור אליכם כמו בומרנג.

הכלל הרביעי: לזכות במשימות, ובעיקר במשימות חסינות זה חשוב ולפעמים יכול להיות אפילו קריטי עבורכם, אך גם אם אתם מסוגלים לנצח בכל המשימות, תשתדלו שלא להגזים בזה, כי זה עלול להפוך אתכם לאיום בעיני כל השאר ולסמן לכן X גדול על הגב. כך שתעשו הכל בפרופורציה, בצורה כזאת שגם יעריכו אתכם אך מנגד לא יחששו ממכם ולא יסמנו אתכם כמטרה.

הכלל החמישי: תחשבו תמיד שני צעדים קדימה ואם ניתן אפילו יותר מכל השאר, וקחו תמיד בחשבון את כל האופציות הכי גרועות שעלולות לקרות. זה ישאיר אתכם על המשמר חדים ועירנים לאורך כל המשחק וימנע מכם לישון בעמידה.

הכלל השישי: ברור שחשוב מאוד להגיע לגמר, אך הדרך לגמר חשובה לא פחות. זכרו שהמושבעים אמורים לבחור את הזוכה, ואם תגיעו לגמר בחסד ולא בזכות, למה שמישהו מהם בכלל יצביע לכם? כך שאל תיהיו פאסיביים, בצעו מהלכים, השמיעו דעה ואל תיגררו כל המשחק אחרי אחרים.

הכלל השביעי והאחרון: בשלבים האחרונים שלקראת הגמר כדאי מאוד שתקחו בחשבון ותחשבו היטב עם מי מהמתמודדים הכי משתלם לכם אסטרטגית להגיע לגמר ומול מי מהם יש לכם את הסיכוי הגדול ביותר לזכות, ושהמושבעים יצביעו דווקא לכם מבין כל שלישיית הגמר. זכרו, בגמר יש רק זוכה אחד, ואתם מתמודדים זה נגד זה. כך שפה כבר אין מקום לחברויות ואין מקום לבריתות, רק לאסטרטגיה קרה ומחושבת שתביא לכם את הניצחון.

אלה הם שבעת כללי הברזל של הישרדות שאם תמלאו אותם יכולים להגדיל מאוד את סיכוייכם לזכות בה. אך כמובן שבהישרדות כמו בהישרדות, תמיד יש הפתעות וכבר היו לנו זוכים שנויים עד שנויים מאוד במחלוקת, שלא עמדו בכללים אלה ולמרות זאת זכו. מה שאומר שאין שום ערובה בהישרדות שגם אם תמלאו את כל שבעת כללי הברזל שלה תנצחו בה, בעיקר אם יש התערבות של ההפקה לטובת מי שהיא רוצה לראות בגמר, אך מילוי הכללים האלה יכול בהחלט להגדיל את סיכוייכם באופן משמעותי לזכות בה, וגם להפוך אתכם לאהובי הצופים, שזה לא פחות חשוב לתקופה שאחרי התוכנית.
לצפיה ב-'בוא ונעשה סקירה קטנה ברשותך'
בוא ונעשה סקירה קטנה ברשותך
09/09/2017 | 11:20
8
236
 נעמה - למרות שהייתה בעונה של רצף הדחות של שבט אחד על ידי האחר עדיין הספיקה לבגוד בבני ברית שלה, היא הצביעה נגד מרינה שהייתה החברה הכי טובה שלה במשחק כדי לא לצאת אחת שמצביעה נגד הרוב, היא גם הצביעה נגד ליה שהייתה אמורה להיות איתה בברית סודית

אריק - לא נראה לי שאני צריך להסביר: אנסטסיה,  איתי, אופיר. חוץ מנטע לי הוא שבר את המילה כמעט לכל אחד שנתן אותה

שי - בכלל היה סוליסט ושבר את המילה שלו במקרה של יעל ואבי בפרה מרג' ובמקרה של חנוך וריקי בפוסט מרג', השניים האלו דרך אגב הצביעו לו בשמחה

בשבקין - שבר מילה לטל אנגלנדר ונאלץ לאמר לו במועצה רק כי פלטו בסוף שיודח. על ההדחה של מירית, בת הברית הקרובה שלו ידע, לא נלחם עליה ואף ביקש שישמרו על כך בשקט כך שלא תצפה ממנו שיציל אותה

אירית - הייתה חלק ממהלך נגד גו שהיה מדיח אותו בלי פסלון חסינות בזמן שהיה בברית איתה
אותו גו דרך אגב היה מקום שני צמוד ששלוש הקולות בעדו היו מ...שלושה אנשים שבגד בהם והיה אחראי להדחתם ( יונתן, יאנה ואתי)

שגב - הצביע נגד בוקי במועצה האחרונה ובלי קשר כל העונה סימן שהוא בעצם סוכן חופשי ועשה זאת טוב

טילטיל - הטין לערכים כל העונה אך גם לו יש הצבעה נגד דנה ברגר במועצה האחרונה ( לא ממש מובן אבל בכל זאת "בגד" בבת ברית)

אז הנה לך, 7 זוכים
כל השבע במהלך המשחק "שברו מילה" וכולם ניצחו
ולא פירטתי עדיין על עונות מחו"ל
שחקן חכם צריך לדעת מתי ברית עם בן אדם או קבוצה של אנשים כבר לא מועילה לו ואז לנסות ליצור משהו אחר

מעיין האהובה שלך גם מצליחה עכשיו כי היא סוכנת חופשייה ואנשים מנסים להשיג יתרון ממנה וגם שבני הברית האהובים שלה היו היא שידרה "סוכנת חופשייה" וכך נוצרה הברית שלה עם ענבר
הייתי קצת יותר שמח ומעריך אותה אם הייתה מודה בזה במקום להפליץ ריקושט ים בסגנון "הברית שלי, אהבהההה" וכל מיני דברים אבל בסדר

הישרדות זה משחק של "צביעות" גם אם אתה לא אוהב את זה

הישרדות זה משחק שכולל בוגדניות,  גם אם אתה לא אוהב את זה

ובן אדם שנרשם למשחק במידה ומכוון לניצחון צריך לדעת שבחלק מהמשחק הזה יצטרך לוותר על ערכים מסויימים שמחשיב כח שונים בחיים
לצפיה ב-'אם לא שמת לב, כתבתי במפורש שהכללים האלו לא ערובה לניצחון'
אם לא שמת לב, כתבתי במפורש שהכללים האלו לא ערובה לניצחון
09/09/2017 | 15:34
7
103
אך הם בהחלט יכולים להגדיל משמעותית את הסיכויים לזכות.

ובעיני ומסתבר שגם בעיני צופים רבים העונה הזאת מעיין היא השורדת האולטימטיבית. אפשר להגיד עליה הכל, אך בוגדת צבועה ולוזרית אי אפשר להגיד עליה, וזה מה שהופך אותה לראויה ביותר לזכות העונה. בטח מול כל הלוזרים הצבועים והבוגדים שנותרו במשחק, ועכשיו כל אלה שרצו להדיחה כל העונה משתמשים במעיין ככלי בשביל המושבעים. והיחידה שלא מוכנה לקחת חלק בצביעות הזאת זאת ענבר. כי כמה שהיא ניסתה להיות אסטרטגית היא פשוט לא יכולה, הלב לא נותן לה. לעומת זאת מיכל הבוגדנית והצבועה 'פתאום' התאהבה במעיין, מנשקת אותה, מחבקת אותה ו'חולמת' על גמר בנות, שכמובן היא זו שתזכה בו, ובשביל זה היא תמכור לנתי את כל השקרים שבעולם, כל מה שהוא רוצה לשמוע, ואפילו תבטיח לו כליה, כלשונה. נתי, לעומת זאת מטומטם עם תעודות שאפילו מיכל כבר קלטה עד כמה ולא מתביישת לאמר את זה עליו בטסטות. 'אני צריכה את המטומטם הזה', כלשונה. איך נתי מעלה בכלל על הדעת שמישהו יוותר בשבילו על שרשרת חסינות שיזכה בה שתעלה אותו אוטומטית לגמר ויסתכן בלהיות מודח שנייה לפני הגמר. כמה מטומטם הנתי הזה יכול להיות? ואם מנגיסטו יעשה את זה כמו ש'התחייב' לנתי, אז הוא יוכיח שהוא אכבר מטומטם אפילו יותר מנתי, שאף אחד בינתיים לא לוקח לו את התואר של מטומטם העונה.
לצפיה ב-'שמתי לב'
שמתי לב
09/09/2017 | 17:09
6
90
אתה אמרת ש"נאמנות" מגדילה את הסיכויים לזכות בהישרדות
ואני נתתי לך שמות של שבע זוכים בשבע העונות היחידות שהיו עד עכשיו (מלבד הנוכחית) בגרסה הישראלית וכל אחד מהם בשלב כלשהוא לא היה נאמן

גם ענבר החביבה עליך כבר הפרה את שלב ה"להיות נאמנה" כשויתרה על נתי וורד וכמה שהיא תקשקש על "זו הייתה חברות אמיתית שהתחילה ביני לבין מעיין" לא תשנה את זה, אם מיכל בוגדת בעיניך אז ענבר היא ברוטוס בכל הכח
רק מה, שוב הלוגיקה שלך הולכת ככה
מישהו בוגד במישהו שאתה אוהב? (מיכל ביוסי ומעיין) איזה מגעיל, מהלך נבזי
מישהו בוגד למען מישהו שאתה אוהב? (ענבר בורד ונתי) אז מהלך מדהים ואיזה קשר טוב בין מעיין לענבר
לך עם הלוגיקה שלך עד הסוף, אתה נגד בגידות תהיה גם נגד הבגידה של ענבר

מעיין גם לא הייתה שורדת אלמלא הייתה הולכת לבנות ויוצרת קשרים בזמן שהייתה במיעוט וזה בזמן שהברית שלה עוד הייתה קיימת, היא לא הצביעה נגד הברית שלה אבל בהחלט דאגה לשים את עצמה מעליהם בסולם הדירוג כך שיישאר לה עוד זמן וזה מעולה אבל כמו שאמרתי, שתודה בזה
לצפיה ב-'די, נו, למה לבלבל אותו עם עובדות?'
די, נו, למה לבלבל אותו עם עובדות?
09/09/2017 | 18:31
3
80
הוא קובע את הכללים - כללי ברזל שלא חייבים להתקיים, אחד האוקסימורונים היותר משעשעים ששמעתי,
הוא קובע את דעתם של "רוב הצופים" - על סמך מה נשגב מבינתי,
הוא קובע מי בוגד ומי ישר דרך, ממש שופט עליון.
וכמו שכתבת - מכיל את הלוגיקה שלו בצורה שונה לגמרי על הפייבוריטים שלו לעומת אלה שהוא לא אוהב, אותם הוא מכנה בכינויי גנאי שגובלים בעילה לתביעת דיבה.
לצפיה ב-'למה כל דבר אתם חייבים להפוך לריב? לא מתאים לך, אל תקרא'
למה כל דבר אתם חייבים להפוך לריב? לא מתאים לך, אל תקרא
09/09/2017 | 20:43
2
61
הכללים האלה שרשמתי מיועדים למי שמעוניין, מי שלא מעוניין שלא ייכנס ולא יקרא.
לצפיה ב-'ממש לא ריב'
ממש לא ריב
09/09/2017 | 21:07
1
54
רק קצת ביקורת על הפסקנות והנחרצות שלך וכן על השפה הלא נאותה בה אותה נוקט כלפי חלק ממשתתפי התכנית, אותם אתה לא אוהב.
מעבר לזה, אתה גם לא ממש מנהל כאן דיונים, אתה קובע את קביעותיך הנחרצות ומחלק ציונים לאיכות הצפיה של כל מי שחושב אחרת ממך.
זה פורום ציבורי, לא בלוג פרטי, כל אחד זכאי לדעה משלו ולבמה להביע אותה.
לצפיה ב-'את הכינויים הללו הם קיבלו מחבריהם למשחק והצופים אימצו אותם'
את הכינויים הללו הם קיבלו מחבריהם למשחק והצופים אימצו אותם
09/09/2017 | 21:29
35
לצפיה ב-'ענבר מעולם לא היתה בברית עם נתי, הוא ידע שהוא חמישי כל העונה'
ענבר מעולם לא היתה בברית עם נתי, הוא ידע שהוא חמישי כל העונה
09/09/2017 | 20:16
1
123
כך שאין פה שום בגידה. שיגיד תודה שהוא הגיע עד השלב הזה, למרות שלא אתפלא כלל אם ההפקה ששמרה לו על התחת כל העונה חותרת להביאו אפילו לגמר ואולי גם לגרום לזה שיזכה בו. המטומטם הראשון שיזכה בהישרדות, ורק בזכות ההפקה, אם זה יקרה. מקווה מאוד שלא.
לצפיה ב-'בכל זאת מילה'
בכל זאת מילה
09/09/2017 | 22:32
119
אם ענבר אומרת לורד ונתי שהם מקומות רביעי וחמישי ואז מחליטה לקדם את מעיין בתור היא שוברת מילה ולכן בוגדת
לפחות לפי הלוגיקה שלך
לצפיה ב-'הכלל הראשון'
הכלל הראשון
10/09/2017 | 12:26
97
אני לא הייתי הכי מחובר בהתחלה אבל אם אני זוכר נכון ענבר הייתה בוכה די הרבה בהתחלה שקשה לה. והנה הסתדרה. 
לצפיה ב-'ועל זה כבר אמרו פעם ד"ר אריק אלפר...'
ועל זה כבר אמרו פעם ד"ר אריק אלפר...
15/09/2017 | 21:24
12
ממש לא ענה על כלל מספר אחד  שלוש, ארבע,
אבל ממש ממש כן לכן השאר.
אין פרופיל לזוכה.  בכל פעם זה נעשה קצת אחרת.

לדעתי יש רק כלל אחד בלבד:  להיות זה שההפקה והקהל חושבים שיש בו הכי הרבה פוטנציאל רייטינג.  אין דין טילטיל כדין אריק אלפר, נעמה קיסרי או בשבקין. בכל פעם זה שונה קצת.

לצפיה ב-'תכיר - טוני. השחקן הכי טוב אי פעם. '
תכיר - טוני. השחקן הכי טוב אי פעם.
17/09/2017 | 00:12
6
לצפיה ב-'לא להאמין, ביום רביעי חצי הגמר ובשבת הבאה הגמר הגדול'
לא להאמין, ביום רביעי חצי הגמר ובשבת הבאה הגמר הגדול
09/09/2017 | 23:53
6
150
לצפיה ב-'איזה בעסא, כשאנחנו האשכנזים מתחילים לומר סליחות'
איזה בעסא, כשאנחנו האשכנזים מתחילים לומר סליחות
10/09/2017 | 00:16
5
66
לצפיה ב-'איך אם ערב ראש השנה יוצא רק ב 20 בספטמבר? וערב כיפור ב 29?'
איך אם ערב ראש השנה יוצא רק ב 20 בספטמבר? וערב כיפור ב 29?
10/09/2017 | 00:24
3
48
לצפיה ב-'האשכנזים מקדימים למוצ"ש שבוע מלא לפני "במוצאי מנוחה ".'
האשכנזים מקדימים למוצ"ש שבוע מלא לפני "במוצאי מנוחה ".
10/09/2017 | 00:46
2
82

סליחות אשכנזיים 

כבדות, מאוד, אופרות , כאילו אתה נמצא באולם אופרה בווינה 

בניגוד נניח לסליחות של הרב קרליבך זצ"ל 

או של תלמידו גרין, שמשלב כלי נגינה יותר שמח וקיצבי 

ייתכן שלמדו בכלל מעדות המזרח שאצלם סליחות קצביות 
לצפיה ב-'מעניין, אני אשכנזי ומעולם לא שמעתי שמקדימים אצלנו בשבוע'
מעניין, אני אשכנזי ומעולם לא שמעתי שמקדימים אצלנו בשבוע
10/09/2017 | 00:48
1
76
תמיד חגגנו במשפחה ראש השנה ואמרנו סליחות וצמנו בכיפור ביחד עם כולם.
לצפיה ב-'לא הפסדת כלום..'
לא הפסדת כלום..
10/09/2017 | 02:01
32
לצפיה ב-'תראה אחרי יום ביו טיוב. יותר חשוב הסליחות. '
תראה אחרי יום ביו טיוב. יותר חשוב הסליחות.
10/09/2017 | 10:37
32
לצפיה ב-'חמישיית הגמר מהפרק של אתמול.'
חמישיית הגמר מהפרק של אתמול.
07/09/2017 | 15:23
15
414
שלום לכולם.

רציתי להעלות שאלה לדיון- מה דעתכם על ברית מעיין-ענבר-מיכל ועכשיו כנראה, גם מנגיסטו.

באמת ובתמים, זאת העונה הראשונה שאין לי שום פייבוריט לגמר.

כלומר, כשמסתכלים על כל מי שנותר בחמישייה, לעניות דעתי, אין אחד/ת שלא מגיע לו/ה להעפיל, אם זה יהיה מסיבות כאלו או אחרות.

מנגיסטו הוא היחיד שלדעתי הוכיח שם, יותר מכולם, מה זה לשרוד. זה לא אומר שאחרים לא עשו את זה, אבל אני חושב שמגיע לו קרדיט מיוחד על הדרך שהוא עשה את זה והוא ללא ספק צריך להיות בחמישייה איפה שהוא עכשיו, אם לא יותר.

האחרים, לעומת זאת, אין לי ממש דעה מגובשת עליהם. ענבר ומעיין, שתיהן יודעות איך להשיג את המטרות שלהן ומהבחינה הזאת מגיע להן להיות בגמר, אבל רק בגלל הדרך שהן בחרו בה לא הייתי נותן את הקול שלי לאף אחת מהן.

בייחוד לא ענבר, שלא הבנתי מה נפל עליה לאחרונה, היא בכלל לא אסטרטגית, מה שהיא עושה זה לא אסטרטגיה, יש לזה כינוי, זה נקרא לבחוש בקלחת, והיא בוודאי למדה את זה מהחברה הכי טובה שלה. החמישייה שלה שינתה כל כך הרבה פעמים צורה ואנשים שבכלל לא אתפלא אם פתאום היא עוד תתן למעיין את המקום השלישי. 

על רז אין מה להגיד לגבי המעשה שהוא עשה במשימת ההדחה מלבד זה שזה היה אצילי, ורק על זה, על עצם זה שהוא החליט לבסוף עם הלב והיושרה, ובחברות אמתית כלפי בני הברית שלו, הוא היה ראוי.

ונותרנו עם מיכל ונתי. מיכל אני אפילו לא יודע איך הגיעה למקום הזה. ונתי, אין לי דעה מגובשת עליו, אני חושב שבמובנים רבים דווקא מגיע לו להיות היכן שהוא עכשיו ובמובנים מסוימים אני תמה על איך שהוא הגיע לשם. דבר אחד בטוח, הרבה זמן כנראה לא יהיה לו להינות מהמקום הזה.
לצפיה ב-'לדבריך,'
לדבריך,
07/09/2017 | 17:54
188
1)לא רואה שמאנגיסטו ראוי, זה שהוא היה חזק בבדידו של אי המתים,
    לא מקנה לו זכויות. הוא לא "התמודד" בתוך החברה שם, 
   הוא לא התמודד איתם במשימות, אם מדובר על השורד, הוא בעיני 
   שם רק כי לא היה בחברה. לא מגיע לו.
2)את האופי של נתי--בהתבכינות בהתמסכנות, --זה לא אופי של שורד.
    לשדר קורבנות, ולסחוט דרך זה מקום. דוחה בעיני.
3)מיכל אפורה מאוד. וכשדברה, לא היתה נעימה.

ואחרונות--ענבר ומעין, היו חרוצות, עירניות, למדו את השטח ותפקדו יפה.
האמת--לא אוהבת את הטונציה בה מדברת מעין--אבל--היא ישירה, פתוחה,
ואהבתי את הנאמנות שלה גם לחברים בברית, וגם לענבר.
אהבתי את יכולת ההקשבה שלה לבנות כשהסתכסכה עם שגיא--
שהראו לה שיש גם את המחשבות שלו--והיא עשתה מה שיעצו לה.
ענבר--בתחילה, נסתה להיות כאילו בחיים --אבל למדה מהר--ועברה למעשים.
מצא חן בעיני הרוח העליזה שלה --בשירה (מזויפת) ובריקוד (מוזר) אבל היה נחמד.ומשחרר.

לצפיה ב-'דעתי שיש שני מתמודדים בחמישייה שנמצאים בה בחסד ולא בזכות'
דעתי שיש שני מתמודדים בחמישייה שנמצאים בה בחסד ולא בזכות
07/09/2017 | 20:49
5
296
הראשון מנגיסטו ששקוף עד כמה ההפקה רוצה אותו בגמר עוד מהרגע שהם קראו לאי המתים מנגו איילנד על שמו. אמרתי כבר אז שההפקה תצניח את מנגיסטו ישירות לעבר הגמר, מבלי שיצטרך לעבור אף מועצת שבט, אף הדחה ולא יהיה מעורב משום צד בסכסוך המתמשך בין הבריתות על האי, מה שייתן לו יתרון משמעותי בקרב המושבעים. ועובדה שבדיוק אבל בדיוק זה מה שקרה.

וכמובן נתי, שאני לא זוכר מתמודד הישרדות כל כך מיותר שכל כך הרבה פעמים היתה הזדמנות להדיחו והדיחו כל אחד אחר מלבדו, כולל את בת הברית שלו. אז אם זו לא התערבות של ההפקה ושמירה על התחת הכי שקופה בהיסטוריה של מתמודד בהישרדות אני לא יודע מה כן....

אם יש מישהו שהכי מגיע לו לזכות בגמר העונה זו מעיין שנתנה משחק ופייט מהסרטים והוכיחה שגם מהעמדה הכי נמוכה במשחק ניתן לטפס גבוה ושנאמנות לחבריה ולבני הברית שלה היא לא מילה גסה בהישרדות.

כמו כן, נראה שההתחברות של ענבר למעיין והתעקשותה לשמור עליה לשלבים המאוחרים, השתלמה לה ובגדול, כי בזכות מעיין שהצילה אותה במשימת ההדחה ענבר עלתה לשלב הבא.

אגב, גם מיכל לא נמצאת שם בזכות עצמה, כי אם זהבי שנשאר נאמן לבנות הברית שלו וסירב לנצח את מיכל ולעלות לשלב הבא והעדיף לפסול את עצמו ולהעלותה במקומו, היה עושה זאת, מיכל היתה כבר המושבעת השישית. מה שאומר שגם מיכל נמצאת בחמישייה האחרונה בחסד ולא בזכות.
לצפיה ב-'לגבי החמישייה.'
לגבי החמישייה.
07/09/2017 | 21:05
4
198
אני לא חושב שלנתי או למנגיסטו מגיע בוודאות לזכות, אני חושב שלכל אחד/ת שהגיע לחמישייה, בלי תעדוף, מגיעה הזדמנות וזכות שווה לנצח.

ועם כל הכבוד למעיין, לא רק שהיא עלתה מהמקום הכי נמוך, היא גם ירדה במהלך התכנית למקומות הכי נמוכים (שוב, לא שאחרים במהלך המשחק לא עשו את זה, עשו גם עשו), אם מגיע לזכות בגלל זה, אז בהחלט, היא בטוח במקום הראשון.

אז אולי היא עשתה דרך ארוכה ועל זה מגיע לה את כל הקרדיט בעולם, היא פייטרית והיא שורדת אמתית, אבל האופן שבו היא עשתה את זה, כבר עניין אחר.

אבל זה כבר על טעם וריח.

מאחל לשורד/ת הטוב ביותר שינצח ויזכה בזכות עצמו/ה ובאהדת הקהל.
לצפיה ב-'כפי שאתה עצמך אמרת, כולם עשו זאת בשלב זה או אחר'
כפי שאתה עצמך אמרת, כולם עשו זאת בשלב זה או אחר
07/09/2017 | 21:17
3
133
אך אף אחד מהם לא הגיע כל כך גבוה בזכות עצמו וכישוריו.
לא סתם אפילו ורד האוייבת המושבעת של מעיין אמרה עליה שהיא האסטרטגית הכי גדולה של העונה. וגם אמיר כבר הסכים עם חבריו המושבעים שמעיין עשתה את הדרך הכי קשה והכי מדהימה במשחק. להזכירכם: מעיין לא חזרה מאי המתים כמו ענבר ומנגיסטו ולפניהם יוסי, מעיין היתה בתוך המשחק לאורך כל המשחק, ולא שרדה בו בגלל שהיתה בברית היותר חזקה, אלא למרות שלא היתה בברית היותר חזקה. הישג ענק לכל שורד הישרדות לכשעצמו. גם אם היא לא תזכה, אף אחד לא יכול לאמר על מעיין שהיא לוזרית. וגם לא שהיא בוגדת ולא נאמנה לחבריה ולכל מי שהיא נותנת לו את מילתה. וזו הגדולה של מעיין, והסיבה שענבר שבתחילת העונה לא יכלה לסבול אותה ואת נוכחותה לא רק התחברה אליה, אלא אף נשארה החברה הכי טובה שלה גם אחרי המשחק.
לצפיה ב-'מעיין היא בהחלט לא לוזרית והיא בהחלט שורדת'
מעיין היא בהחלט לא לוזרית והיא בהחלט שורדת
08/09/2017 | 09:28
2
120
אבל היא אחת הרעות והמבחילות שיצא לי לראות בהישרדות.
יכול להיות שהיא תזכה והאמת היא שלא איכפת לי מי יזכה כי אף אחד שם לא באמת ראוי לזכות כי זהו קאסט מגעיל ביותר ומי שהביאה אותי לדרגות הכי גדולות של גועל
היא מעיין. פשוט הרוע נוזל לה מהאוזניים. אפילו השטן היה גאה בה.
אז מכל הנשארים ואם מנגיסטו בגמר, אני כבר מעדיפה שהוא יהיה הזוכה של העונה.
בלי קשר אם מגיע לו או לא, פשוט כל מי שנשאר מגעיל אותי בצורה כזאת או אחרת והוא היחיד שאפשר לחבב.
לצפיה ב-'אני ממש לא חושב ככה. בתחילת העונה זה היה נראה ככה, אך מאז'
אני ממש לא חושב ככה. בתחילת העונה זה היה נראה ככה, אך מאז
09/09/2017 | 02:11
1
88
התגלו הרבה צבועים ובוגדים שמעיין נראית כמו מלאך לעומתם. ודי בלהזכיר את שתי המכשפות: ורד ומיכל. לא זכורות לי שתי מכשפות כה מרשעות בכל תולדות הישרדות. ומילא מרשעות, המיכל הזאת היא גם בוגדת וצבועה מארץ הצבועים והצבועות. לא פלא שרוב הצופים העונה לא סובלים אותה ומתים שהיא זו שתודח אחרי ורד. אפילו נתי השורד הכי מטומטם ומיותר בתולדות הישרדות כבר עדיף עליה מבחינתי. כמה צביעות בוגדנות ושקרים בבחורה אחת. יכולה להיכנס לספר שיאי השיאים של גינס.

ומעיין בסך הכל שמרה על בני הברית שלה, היתה מוכנה לסכן את עצמה בכדי להצילם, נתנה מילה ועמדה מאחוריה, וגם כשהיו לה מיליון הזדמנויות לא בגדה אפילו פעם אחת. אז נכון, יש לה פה מלוכלך והיא יודעת לעקוץ ולפגוע במי שפוגע בה, אבל זה ממש לא הופך אותה לרעה, אם כבר נהפוכו, זה רק מראה שהיא לביאה, שהיא מתגוננת ויודעת לשמור על עצמה, ושהיא חזקה מבחוץ אך רכה ופגיעה מבפנים, ולמדה לשרוד בזכות עצמה, כי החיים לימדו אותה לשרוד. ואין שיעור יותר טוב מהחיים עצמם. ועל כן, אם יש מישהו מבין חמישיית השורדים האחרונים שעשה וואחד דרך ושרד כנגד כל הסיכויים והכי מגיע לו להגיע לגמר ואף לזכות בו, זו מעיין. ולא רק אני בדעה הזאת, רוב הצופים בדעה הזאת. ואם לא היא אז רק ענבר. בטח לא מנגיסטו שבכלל לא השתתף במשחק עצמו ולא היה מעורב בכלום, בטח לא נתי השורד הכי מיותר בתולדות הישרדות שאפילו מיכל כבר קלטה עד כמה הוא מטומטם, ושרק בזכות ההפקה הגיע לשלב שאליו הוא הגיע, ועכשיו הוא עוד מצפה שמישהו יוותר בשבילו על שרשרת חסינות אישית ויסכן את עצמו בהדחה רגע לפני הגמר, רק כדי שהוא יעלה אוטומטית לגמר. כמה מטומטם בן אדם יכול להיות? כמה? כנראה שאין גבול לטמטום. אבל נו טוב, ליכודניק טיפוסי שמצביע לביבי המושחת שדפק ודופק אותו ואת בוחריו כבר 10 שנים ברציפות, זה ממש לא מפליא אותי שהוא כזה מטומטם. ועל מיכל אין בכלל מה לדבר, הצבועה והבוגדת הכי גדולה העונה, שאני לא אפלא כלל אם תתקע סכין בגב גם לבת הברית שלה והחברה הכי טובה שלה ענבר. מעיין עדיפה בהרבה על כל מי שנשאר במשחק, ניצחונה יהיה ניצחון פואטי על הצביעות, ההתחסדות בשקל והבוגדנות. ואני בטוח שגם רוב המושבעים ברגע האמת יחשבו כך וייתנו לה את קולם.

בכ אופן, הגיע הזמן שיזכה מי שבאמת מגיע לו, ולא מי שההפקה רוצה בייקרו ועשתה הכל בכדי להביאו לגמר.
לצפיה ב-'אין ספק שמי ששונא את מעיין כל כך הוא מי שאינו יכול'
אין ספק שמי ששונא את מעיין כל כך הוא מי שאינו יכול
09/09/2017 | 12:18
96
לעשות הפרדה בין פוליטיקה לבין בידור......בין שינאתו הבלתי נשלטת למירי רגב 
עצוב, אבל יש אנשים שככה נראים החיים שלהם.

מעיין עשתה דרך אמיצה וארוכה, נכון היא התלכלכה פה ושם אבל מי לא?
בשורה התחתונה היא נשארה נאמנה למי שהיתה צריכה להיות נאמנה לו
היא שרדה על האי, עשתה מהלכים, הדיחה אנשים, זכתה בחסיניות
ייצרה אסטרטגיה
כל מה ששורדת צריכה לעשות

ורד היא הנחש מתחת לקש....זו שאומרת את כל הדברים הכי רעים וארסיים בשקט ועם חיוך על הפנים...היא הרוע בהתגלמותו והיא גם לוזרית שהפסידה בכוונה כי לא יכולה היתה לעמוד במחשבה שהנה עוד רגע מעיין מעיפה אותה עוד פעם מהמשחק
לוזרית
לצפיה ב-'ואלה הקטעים הכי מיותרים. די כבר עם הרגשי, כמה רגשי בעונה הזו'
ואלה הקטעים הכי מיותרים. די כבר עם הרגשי, כמה רגשי בעונה הזו
07/09/2017 | 21:23
85
לצפיה ב-'עוד הוכחה לאיך ההפקה שומרת על התחת של נתי לגמר '
עוד הוכחה לאיך ההפקה שומרת על התחת של נתי לגמר
07/09/2017 | 21:42
1
300
מיכל הלכה 'בטעות', אבל ממש 'בטעות' אחורה במקום קדימה במבוך הבמבוק.
האם ההפקה מבשלת הערב את החסינות של נתי? אני מאוד מקווה שלא.
לצפיה ב-'לגבי החסינות '
לגבי החסינות
07/09/2017 | 22:08
287
בכנות?

אם ההפקה שומרת על שחקנים אחרים, וכולנו יודעים שהיא שומרת,

איזה סיבה יש שלא תשמור עליו?

מגיע שם לכולם, שרק חיכו מהרגע הראשון לעשות שמח במועצת שבט, שדווקא הוא זה שניצח! האמת? כל כך מגיע להם.
לצפיה ב-'מסכנה ענבר'
מסכנה ענבר
07/09/2017 | 21:48
241
גם וירו על המכתב של בעלה אליה שהיא חיכתה לו חודשיים, וגם בשיחות הטלפון עם ההמשפחות בעלה לא היה נוכח.
לצפיה ב-'והנה מיכל הצבועה 'התאהבה' פתאום גם היא במעיין '
והנה מיכל הצבועה 'התאהבה' פתאום גם היא במעיין
07/09/2017 | 21:58
192
ואפילו מנשקת אותה ומחבקת אותה.
לצפיה ב-'גם מנגיסטו מעדיף להגיע לגמר עם מעיין, כולם רוצים עכשיו'
גם מנגיסטו מעדיף להגיע לגמר עם מעיין, כולם רוצים עכשיו
07/09/2017 | 22:00
189
הצביעות חוגגת בהישרדות פאלאוון
לצפיה ב-'מיכל הוכיחה סופית שהיא הצבועה הכי גדולה העונה'
מיכל הוכיחה סופית שהיא הצבועה הכי גדולה העונה
07/09/2017 | 22:13
197
צבועה מארץ הצבועות.
לצפיה ב-'כל הצביעות והבוגדנות של מיכל עוד תחזור אליה כמו בומרנג'
כל הצביעות והבוגדנות של מיכל עוד תחזור אליה כמו בומרנג
07/09/2017 | 22:18
172
איך היא שקרה לנתי במצח נחושה. עלק 'בשלב הזה אני אגיד לו כל מה שהוא רוצה לשמוע. רוצה כליה? קח'
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 30 - משימת חסינות ואלי גם ווטו '
הישרדות פאלאוון -פרק 30 - משימת חסינות ואלי גם ווטו
07/09/2017 | 20:36
23
208
כאמור, מנהל הפורום טס לחו"ל ויחזור רק בשבוע הבא, ובינתיים ביקש ממני להחליפו בפתיחת שרשורי הפרקים.

אז מה יהיה לנו הערב בהישרדות? ראשית אמורה להיערך משימת חסינות על שרשרת החסינות שבשלב הזה כבר ממש קריטית עבור מי שרוצים להדיחו. אך האם תערך הערב גם תחרות על צמיד הווטו שקצת פחות חשוב אם כולם במילא מצביעים לאותו מתמודד? ובאיזו משימה הראו לנו בפרומו שנתי נתקע באמצע המשימה ולא מסוגל להיחלץ? במשימת החסינות או שאולי רק במשימת הווטו?

בכל אופן, הולך להיות מעניין הערב, ולדעתי בדיוק כמו בשבוע הבא הם עוזבים לפרק שישודר בשבת, אם בכלל אפשר לקרוא לכמה דקות פרק, רק את מועצת השבט הבאה שתהיה טעונה במיוחד, וכמובן את ההדחה בסופה שכמעט ידועה מראש. אך אם למדנו משהו העונה זה ששום דבר לא ידוע מראש וזאת עונה משוגעת לגמרי ורצופת הפתעות.... כך ששום דבר לא יפליא אותי כבר.

שתהיה צפייה מהנה לכולם
לצפיה ב-'הערב קיבלנו את ההוכחה הכי טובה למה למעיין הכי מגיע לזכות'
הערב קיבלנו את ההוכחה הכי טובה למה למעיין הכי מגיע לזכות
07/09/2017 | 22:24
10
289
כזאת כמות של צביעות בפרק אחד לא נראתה מעולם בהישרדות.
והיחידה שלא צבועה זו מעיין. לנתי שהבין שההפקה רוצה אותו בגמר עלה השתן לראש, והפך למקסימום אל קאפונה דה לה שמעטה, שכולם עולים אליו לרגל.
לצפיה ב-'אפשר לחשוב '
אפשר לחשוב
07/09/2017 | 22:47
9
252
אפשר לחשוב שענבר, מעיין, ועוד כל כך הרבה אנשים שאי אפשר אפילו להתחיל לספור אותם על יד אחת, לא התהנגו בכזאת כמות של התנשאות,

אז למען הפייריות- אם כבר רוצים לדבר על מתנשאים ועל מניפולטורים, מה עושה את נתי למתנשא יותר מכולם?

ענבר למיטב זכרוני התנהלה בדיוק באותו אופן עד לרגע שהיא לא זכתה בשרשרת, כמו מלכה, וביקשה להוביל את כולם, ומעיין רקדה ביחד איתה. אבל כשנתי זוכה בשרשרת, פתאום זה ההפקה? ועל מעיין ההפקה לא מסנגרת? אם כבר מדברים על סנובים, נתי אולי אחד מהם, אבל לא היחיד, ולא ראיתי שום דבר שמייחד אותו במובן הזה מאחרים.

לצפיה ב-'נתי זכה בחסינות וכולם עשו מעגל אבלים'
נתי זכה בחסינות וכולם עשו מעגל אבלים
07/09/2017 | 23:15
8
222
ואף אחד לא טרח לברך אותו על הזכייה. זה יפה? 
שנית הפרק הזה הוכיח כמה מעיין דו פרצופית ומניפולטיבית. כשורד באה אליה בפרקים הקודמים, לא יצא לה מזה כלום, היא זרקה אותה לכלבים ורצה לדווח לברית שלה,  וגם עמדה בצד עם פוקורן ושתיה והתענגה על כל רגע. אבל שמיכל ומגיסטו עולים אליה לרגל, היא שוב מראה את טיבה האימיתי וחושבת רק על עצמה, ומרשה לעצמה לזגזג בלי להיות חייבת לאף אחד. בקיצור, מעיין שכולנו מכירים...
לצפיה ב-'מעיין לא חייבת למיכל שהדיחה את בני בריתה ובגדה בהם כלום'
מעיין לא חייבת למיכל שהדיחה את בני בריתה ובגדה בהם כלום
07/09/2017 | 23:30
6
172
הנקמה של מעיין במיכל הבוגדנית והצבועה שחשפה את פניה האמיתיות מזמן מוגשת קרה. לעומת זאת, מעיין לא חייבת כלום גם למנגיסטו. היחידה שמעיין נאמנה לה ובברית שלה איתה ולא תבגוד בה זו ענבר, שמעיין אף הצילה אותה במשימת ההדחה והעלתה אותה לשלב הבא.
לצפיה ב-'לא זוכרת שדובר על ברית בין מעיין וענבר...'
לא זוכרת שדובר על ברית בין מעיין וענבר...
07/09/2017 | 23:35
5
158
זוכרת "אקח אותך הכי רחוק שאוכל"
אבל לא זוכרת את המילה ברית

לצפיה ב-'יש ביניהם הרבה יותר מברית יש ביניהן חברות אמיצה'
יש ביניהם הרבה יותר מברית יש ביניהן חברות אמיצה
07/09/2017 | 23:44
4
128
ענבר הצילה את מעיין ומעיין הצילה את ענבר, זה קשר הרבה יותר חזק מכל ברית. זה כמו להציל חייל בשדה הקרב ושהוא יציל אותך בחזרה בשדה הקרב, שני החיילים האלה יישארו חברים לנצח. שום ברית לא יותר חזקה מזה.
לצפיה ב-'וחברות אמיצה זה לדעתך יותר או פחות מברית?'
וחברות אמיצה זה לדעתך יותר או פחות מברית?
07/09/2017 | 23:51
3
112
חברות אמיצה נשמע לי קצת כמו אינטרס. כשנוח לי , וכשאין לי אחרים לדבוק בהם אני איתך 
לעומת זאת, ברית, זה אומר אני איתך באש ובמים. גם כשיש פיתויים אחרים.
כך שבחינתי ברית חשובה הרבה יותר וענבר לא הייתה צריכה להגיד את כל הדברים האלו שהיא אמרה למיכל
לצפיה ב-'בגלל זה בדיוק ענבר ביקשה להוציא את עצמה מהבחירה במועצת השבט'
בגלל זה בדיוק ענבר ביקשה להוציא את עצמה מהבחירה במועצת השבט
07/09/2017 | 23:57
2
115
זה עוד עלול לפעול אפילו לרעתה ולהביא בסופו של דבר להדחתה, אך מיכל הולכת עם הלב, והלב שלה לא מאפשר לה להחליט בין החברים שלה. מיכל לעומתה נמצאת לראשונה על הכוונת של מנגיסטו, ומנגיסטו על הכוונת שלה. המרוויחה הגדולה מהמצב הזה היא כמובן מעיין שמחוזרת ע"י שני הצדדים, שראינו כולנו את המפגש הטעון ביניהם. ולנתי יש שרשרת חסינות אז הוא מרגיש אל קאפונה ועלה לו השתן לראש. הוא רק שוכח את המושבעים שחוץ מוורד אף אחד מהם לא יצביע לו בגמר.
לצפיה ב-'אבל ברגע שענבר עם וטו מיכל מודחת!'
אבל ברגע שענבר עם וטו מיכל מודחת!
08/09/2017 | 00:03
1
146
זה ברור כשמש גם לענבר
למרות זאת היא מבקשת את הצמיד בידעה ברורה שזה ידיח את בת הברית שלה

ייאמר לזכות מעיין, שהיא לפחות דאגה לשמור על החברים שלה באש במים. הדרך שלה לא מצאה חן בעיני אבל אני בהחלט מעריכה את המטרה
בבחירה בין ענבר למעיין למי מגיע לזכות- לדעתי למעיין .  לפחות למעיין היה קו מנחה, חברי הברית שלי מעל הכל. ענבר התלגלתה כסתם אגואיסטית.

לצפיה ב-'ענבר לא יכולה לדעת מה יצביע נתי שלהזכירך מקורב יותר למיכל'
ענבר לא יכולה לדעת מה יצביע נתי שלהזכירך מקורב יותר למיכל
08/09/2017 | 00:10
131
מלכל השאר, ומיכל אף הצילה אותו מהדחה בטוחה כשהורידה את שרשרת החסינות מצווארה ושמה לו אותה, בהדחה של יוסי. נתי מעולם לא החזיר לה על הטובה הזאת. כמו כן, ענבר הבהירה למנגיסטו שהיא מעדיפה שהיא, הוא ומיכל יגיעו לגמר לפני כל קונסטלציה אחרת. כך שענבר לא בגדה במיכל, היא פשוט לא רוצה לבחור את מי מחבריה להדיח, ומעדיפה אפילו להיות מודחת בעצמה מלקחת חלק בהחלטה הזאת. מה שעוד עלול לקרות בשבת, וזה לא יפליא אותי כלל.
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
08/09/2017 | 09:09
25
לצפיה ב-'מיכל: אני צריכה את נתי המטומטם הזה '
מיכל: אני צריכה את נתי המטומטם הזה
07/09/2017 | 22:50
129
לצפיה ב-'האסטרטגית הדגולה חזרה להיות הבכיינית של הכיתה'
האסטרטגית הדגולה חזרה להיות הבכיינית של הכיתה
07/09/2017 | 23:08
4
218
ענבר שיחקה אותה אסטרטגית ל-5 דקות, כשהכל היה ברור, כשהכח היה אצלה במאה אחוז, כשכלום לא סיכן אותה ואת חבריה.
כשקצת קשה, היא חוזרת למשבצת הרגשית שלה, לא רוצה לדעת, לא רוצה להיות מעורבת ונראה שגם את ערכי החברות המהוללים שלה היא קצת שוכחת, אבל לא שוכחת למלמל לעצמה כמה היא בסדר וכמה לא פייר שמעמידים אותה בדילמות.
אוי אוי אוי, לא סיפרו לך שהישרדות זה משחק חברתי, שמעמיד אותך לפעמים בפני בחירות לא פשוטות בין חברים ובני ברית שלך?
אסטרטגית, עאלק.

תכלס, מאד ישעשע אותי אם איכשהו מועצת השבט תתהפך עליה ותעיף אותה.
מבין החמישה שנותרו, היא הכי פחות ראויה לזכיה, לטעמי.
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה פרארי'
מסכימה עם כל מילה פרארי
07/09/2017 | 23:21
3
136
היא באמת הכי פחות ראויה לזכות.
מכרה את חברת הברית שלה, פחדנית, מתעקשת לשמור על עצמה מלכלוך גם שזה פוגע בבת הברית שלה שלא היססה להתלכלך בישבילה...
לצפיה ב-'באמת? מה מיכל בדיוק עשתה בשבילה כל העונה?'
באמת? מה מיכל בדיוק עשתה בשבילה כל העונה?
07/09/2017 | 23:33
2
138
מעיין הצילה אותה במשימת ההדחה, רק בזכותה היא בכלל עלתה לשלב הבא. בעוד שמיכל לא יכלה אפילו להציל את עצמה וזהבי היה צריך להקריב את עצמו למענה.
לצפיה ב-'מיכל הלכה איתה לגבי כל ההדחה של ורד'
מיכל הלכה איתה לגבי כל ההדחה של ורד
07/09/2017 | 23:40
1
121
למרות שלא רצתה בכך
ויש הבדל בין לבקש וטו כדי להמנע ממשהו שאין לה ברית איתו אבל לא נעים לה להצביע לו
לבין לבקש וטו ובכך לדעת שאתה גורם להדחה של בן ברית שלך במקום להצביע ולהציל אותו בקול שלך
לצפיה ב-'מיכל לא הלכה איתה היא ביקשה במפורש שישימו עליה את צמיד הווטו'
מיכל לא הלכה איתה היא ביקשה במפורש שישימו עליה את צמיד הווטו
07/09/2017 | 23:48
86
ואף יותר מזה, אחרי שהיא גילתה שורד התכוונה להדיח את חבר הברית שלה הכי טוב (שלהזכירך הקריב את עצמו בשבילה במשימת ההדחה), היא פעלה להחזיר למשחק את מי שהתכוונה להדיחו, למרות שהיא ידעה וראתה שגם ענבר וגם זהבי לא רוצים שהיא תחזור למשחק כי היא מסכנת אותם ואת הברית המשולשת.
לצפיה ב-'משהו מוכן להסביר לי איך מעיין נהפכה לפייבוריטית של כולם?'
משהו מוכן להסביר לי איך מעיין נהפכה לפייבוריטית של כולם?
07/09/2017 | 23:10
5
174
מה בדיוק היא הבטיחה לענבר בתמורה למכירה הזולה של ענבר את מיכל? להפעיל קשרים עבורה ולארגן לה התמחות במשרד ממשלתי? מה עוד יכול להיות הסיבה שהיא מוכנה למכור את מיכל, בת הברית שלה עוד מתחילת העונה?
משהו ממש ממש לא מובן כאן. 
ואיך מיכל, נתי ומנגיסטו לא מתאגדים נגד מעיין?! זה לא מתבקש? נתי לא סובל אותה ושומר לה טינה על ורד, את מנגו היא הדיחה בבושת פנים, וגם מיכל לא מסתדרת איתה . 

בקיצור רב הנסתר על הגלוי. בטוחה שיש או שהיו תהליכים מתחת לפנ השטח אבל בהפקה דאגו לצנזר. 
לצפיה ב-'וזה שמיכל התנשקה איתה ואמרה לה שהיא רוצה אותה איתה בגמר?'
וזה שמיכל התנשקה איתה ואמרה לה שהיא רוצה אותה איתה בגמר?
07/09/2017 | 23:14
2
136
או שאת זה בדיוק פספסת... מעיין הפכה ל'פייבוריטית' של כולם כי הם חושבים על המושבעים בגמר. עם מי עדיף להגיע לגמר? עם מי שרוב המושבעים יצביעו לו או עם מי שיש לו שונאים ואוייבים בקרב המושבעים?
לצפיה ב-'מיכל תמיד הייתה מיודדת איתה'
מיכל תמיד הייתה מיודדת איתה
07/09/2017 | 23:23
1
132
כך שלא ייחסתי לנשיקה הזאת משמעות נסתרת כמוך
גם בשיח הטלפון מהבית כולם התחבקו עם כולם וזה לא אומר כלום
ואגב זה כבר לא רוב במושבעים,
יש את יוסי שגיא ובר
למול אמיר ורד ורז שלא יצביעו למעיין
לצפיה ב-'נהפוכו, מיכל רצתה להדיח אותה מהיום הראשון שלהן על האי'
נהפוכו, מיכל רצתה להדיח אותה מהיום הראשון שלהן על האי
07/09/2017 | 23:42
106
אם תצפי בפרק שלפני פרק החלפת השבטים בין בוהאיי לליגאוו, שבעקבותיה מעיין ושגיא עברו לשבט בוהאיי ומיכל ואלון עברו לשבט ליגאוו, תראי ותשמעי איך מיכל אומרת לענבר וטניטה שהיא לא סובלת את מעיין ושתשמח מאוד אם היא תודח. חוץ מזה, בניגוד לענבר שהיתה עם מעיין באותו השבט ועברה איתה הרבה ימים ביחד, ימים שראינו רק פרומיל של הפרומיל מכל שלושה מהם, מיכל מעולם לא היתה עם מעיין באותו שבט, והאינטרקציה שלה החלה רק באותו ערב שבו מעיין רבה עם שגיא ושהבנות באו לנחם אותה ונוצרה לראשונה אחוות בנות על האי.
לצפיה ב-'כולם רוצים את מעיין איתם בגמר בגלל המושבעים'
כולם רוצים את מעיין איתם בגמר בגלל המושבעים
08/09/2017 | 09:16
1
127
גם מיכל וגם מנגיסטו וגם ענבר יודעים שהמושבעים מלבד יוסי ושגיא, שונאים את מעיין ולכן לא יצביעו עבורה. לכן, הם מגדילים לעצמם את הסיכוי ברגע שהם לוקחים איתם לגמר את מעיין.
לצפיה ב-'אני מסכימה איתך ברוב המקרים אבל הפעם זה לא מדויק'
אני מסכימה איתך ברוב המקרים אבל הפעם זה לא מדויק
08/09/2017 | 14:07
116
יש גם את בר, ואם אכן תהיה רביעיית גמר כמו בעונות קודמות, אז יהיו שבעה מושבעים שמתוכם שלושה הולכים למעיין אוטומטית אם היא יושבת שם, והאחרים צריכים להיאבק על ארבעת האחרים. זה לא מצב אופטימלי בכלל. כל בר דעת צריך להעיף את מעיין כמה שיותר מהר, ואם לא אותה אז את ענבר שמקושרת מכל הכיוונים וחס וחלילה שהיא תקבל החלטה שתכעיס מישהו
לצפיה ב-'ערב טוב לחברים, אני ראיתי את הפרק, אבל נא לא לכתוב בכותרות '
ערב טוב לחברים, אני ראיתי את הפרק, אבל נא לא לכתוב בכותרות
08/09/2017 | 01:04
2
161
מה שהיה בפרק 
לצפיה ב-'ואיך התרשמת עמלץ מכמות הצביעות שנשפכה בו?'
ואיך התרשמת עמלץ מכמות הצביעות שנשפכה בו?
08/09/2017 | 01:08
1
129
כמובן בכלליות, מבלי לספיילר.
לצפיה ב-'מממ , לא רק צביעות, גם חוסר שכל... מחילה אני קצת עייף אכתוב '
מממ , לא רק צביעות, גם חוסר שכל... מחילה אני קצת עייף אכתוב
08/09/2017 | 01:17
135
יותר מאוחר כלומר במוצש

אני עובד שישי 

חייב לישון 
לצפיה ב-'המודח הבא בהשרדות'
המודח הבא בהשרדות
07/09/2017 | 22:55
1
314
העבירו אליי ממקור אמין ומקורב שהמודח הבא היא מיכל כאשר מסגנאו מעיין ומתי יציבעו לה..  
לצפיה ב-'יש מצב, וזה גם יהיה צדק פואטי על בוגדנותה וצביעותה הגדולה'
יש מצב, וזה גם יהיה צדק פואטי על בוגדנותה וצביעותה הגדולה
08/09/2017 | 00:05
168
אך בפעם הבאה, אני מבקש לשים בכותרת ההודעה, כדי לא להרוס לכולם את ההפתעה. כי לא כולם רוצים לדעת ומעדיפים שזו תהיה הפתעה.
לצפיה ב-'נתי האנדרדוג הוכיח שהוא גם יכול '
נתי האנדרדוג הוכיח שהוא גם יכול
07/09/2017 | 22:05
1
159
עם מאמץ עילאי וידיעה שזה הכל או כלום הרויח ביושר נתי את שרשרת החסינות ושיתפוצצו הקנאים....אף אחד לא עזר לו ובכל זאת הצליח....מה שמוכיח שלא רק החזקים מצליחים ושורדים אלא גם הטובים והישרים!
לצפיה ב-''
08/09/2017 | 09:23
11
לצפיה ב-'שלום... מתי ישודר הגמר? '
שלום... מתי ישודר הגמר?
07/09/2017 | 09:51
2
65
לצפיה ב-'הגמר הגדול של עונה 8 ישודר ב 16.09.2017 מהיכל טוטו בחולון'
הגמר הגדול של עונה 8 ישודר ב 16.09.2017 מהיכל טוטו בחולון
07/09/2017 | 10:00
1
115
הגמר הגדול של עונה 8 של הישרדות ישודר ביום שבת 16.09.2017 מהיכל טוטו בחולון. מה שאומר ממש בסוף השבוע הבא. בהשתתפות: המושבעים שייקחו חלק משמעותי בבחירת זהות המנצח וכמו כן כל מודחי התוכנית של העונה כולה.
לצפיה ב-'ושכחת להוסיף '
ושכחת להוסיף
07/09/2017 | 19:03
153
מריחה אין סופית של שעתיים וחצי-שלוש עם ים פרסומות שלא נגמרות
עד שנדע מי הזוכה של העונה
לצפיה ב-'וילת המושבעים: פרק 9: רעידת אדמה'
וילת המושבעים: פרק 9: רעידת אדמה
07/09/2017 | 09:43
1
231
וילת המושבעים: פרק 9: רעידת אדמה

לאחר שהפסידה למנגיסטו בדו קרב הגורלי ביותר שנערך בין השורדים שהגיעו אל אי המתים, הודחה ורד מהמשחק והפכה למושבעת החמישית של העונה. היא הגיעה אל הוילה, שם פגשה את יוסי, אמיר, שגיא ובר שקיבלו אותה בחום ובאהבה, והתיישבה יחד איתם סביב השולחן כדי לספר להם כיצד הפסידה בכוונה בדו קרב על מנת לאפשר למנגיסטו לחזור למשחק במקומה.

אך בזמן שורד תיארה לפרטי פרטים את השתלשלות הדו קרב, נדהמו המושבעים לגלות כי ורד אינה השורדת היחידה שהודחה וכעת גם רז זהבי מצטרף אל הוילה בתור המושבע השישי של העונה. בן רגע גנב זהבי את ההצגה מוורד והשתלט על הדיון כשהוא מספר על הכול מנקודת מבטו, המנוגדת לחלוטין מנקודת מבטה של ורד, מה שיצר ויכוח צורם בין השניים שהעכיר את האווירה והרעיד את אדמת הוילה.
לצפיה ב-'חסר משמעות אם היא פרשה מרצון או לא'
חסר משמעות אם היא פרשה מרצון או לא
07/09/2017 | 17:54
137
המשימה נועדה להדיח אותה ולהחזיר את מנגיסטו למשחק.
מבין כל הדו קרבים שהיו במשחק עד עכשיו, זה היה "המכרז התפור" הכי שקוף.
משימת כח בין אשה מבוגרת לבחור צעיר, כשידוע מראש בדיוק מי יקלע לסל של מי ושיותר אנשים יקלעו לסל של ורד, לא יכול להיות יותר מכור מזה.
ולהוסיף חטא על פשע, זוארץ משתף פעולה עם מעיין, שמקשקשת בלי סוף לא כי באמת יש לה משהו חשוב להגיד, פשוט ורד יושבת עם יותר קוקוסים בסל, אז למה לא למשוך זמן ולעייף אותה עוד קצת, לפני שממשיכים במשימה?
אפילו מנגיסטו הרגיש בשלב מסויים שזה כבר מוגזם וביקש מזוארץ להמשיך במשימה.
בלי קשר למה אני חושב על ורד או על מנגיסטו ולמי "הגיע" לחזור, עשו כאן משימה בלתי הוגנת בעליל.
לצפיה ב-'וילת המושבעים פרק 8: מה חושבים המושבעים על המהלך של מעיין'
וילת המושבעים פרק 8: מה חושבים המושבעים על המהלך של מעיין
07/09/2017 | 09:51
173
וילת המושבעים פרק 8: ההלם שאחרי ההדחה

ארבעת המושבעים מתארגנים לצאת אל מועצת השבט הגורלית שתקבע מי יהיו בחמישיה הסופית של הישרדות פלוואן ויוסי מתרגש במיוחד לקראת המועצה הראשונה שלו כמושבע טרי, ובצדק, משום שמדובר אולי במועצה המפתיעה והדרמטית ביותר בעונה כולה, שבסופה – הדחתה הבלתי צפויה של ורד.

לאחר ההדחה, המושבעים ההמומים נותרים לשוחח ולנתח לאור ירח את מה שראו הרגע במועצת השבט, אותה הם הגדירו כ-"מועצה לפנים": "מי שפוגע בכבוד של רז זהבי – מקבל סטירת לחי חזרה", יוסי סיכם את המהלך, "האכבר טעות פה היא של ורד". שגיא, שכמובן נשאר קשור רגשית למעיין מצא את הזמן לפרגן לה על הגאונות האסטרטגית שלה וזכה להסכמתם של כל המושבעים האחרים.
לצפיה ב-'ורד המדהימה אוהבים אותך'
ורד המדהימה אוהבים אותך
06/09/2017 | 23:53
4
176
ורד התותחית איזה אצילה אישה אינטילגנטית ערכית ולוקחת את כולם בכיס הקטן כבוד הוא לנו לצפות בה ואכזבה גדולה ענבר ורז גועל נפש רורים את הפרצוף האמיתי שלהם לא ערכים ולא נעליים ברור מאוד הקשר בין מעיין לענבר אותה גברת בשינוי אדרת . חוץ מנתי ומנגיסטו לא מגיע לאף אחד מהלך דוחה עשו גם מיכל קצת רספקט פשוט מגעילים אותנו ומעיין אלוהים שישמור עדיף להתרחק ממנה כמה שיותר
לצפיה ב-'לא כתבתי כאן '
לא כתבתי כאן
07/09/2017 | 08:21
1
137
אבל אני אדם ניטרלי, את כנראה נציגתה של ורד.
ורד--לא מדהימה בשום צורה,
גם בשקט כביכול--יש הרבה כוחנות.
אני מעדיפה את מעין--שאומרת בקול את מה שחושבת,
היא נאמנה לדרכה--בין אם  אני חושבת שזו דרך נכונה אם לאו.
ה"צביעות" שורד מיחסת לאחרים--היא שלה לא פחות אם לא יותר מאחרים.
יש בה המון רוע. אני לא הייתי רוצה להיות  שכנה שלה. מפחידה.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
07/09/2017 | 15:05
29
לצפיה ב-'מסכים לגבי ורד, לגבי ענבר איכזבה, נהייתה אסטרטגית, זהבי לקקן'
מסכים לגבי ורד, לגבי ענבר איכזבה, נהייתה אסטרטגית, זהבי לקקן
07/09/2017 | 09:16
62
לצפיה ב-'אפילו לאמיר נמאס כבר מהחרטות של ורד'
אפילו לאמיר נמאס כבר מהחרטות של ורד
07/09/2017 | 09:28
116
אתמול שהיא הגיעה לוילת המושבעים וסיפרה לכולם איך היא 'הקריבה' את עצמה בשביל מנגו שרצה להיות בגמר יותר ממנה, אמיר אמר עליה בטסטות: זאת באה לחרטט את החרטטן? אחר כך כשמיד אחר כך בהפתעה הגיע אחריה זהבי וסיפר לכולם את האמת שמעיין היתה קרובה להדיח אותה עם עוד קוקוס אחד, ובגלל שהיא לא רצתה להתבזות על ידי מעיין היא פרשה, ורד קמה ועזבה את השולחן בבושת פנים על שנתפסה על חם בשקרים.
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 29 - משימה גורלית במיוחד '
הישרדות פאלאוון -פרק 29 - משימה גורלית במיוחד
06/09/2017 | 21:13
7
191
בעקבות טיסתו של מנהל הפורום לחו"ל הוא ביקש ממני לפתוח במקומו הערב ובשבת את שרשורי הפרקים.

אז מי מהמודחים באי המתים יחזור למשחק הערב? מה יקרה במשימת ההדחה הערב? האם רז יילחם בכל כוחו בכדי לשרוד את משימת ההדחה בהפתעה? האם ברית השלושה יישארו שלישייה גם אחרי המשימה הגורלית במיוחד הערב? האם ענבר ומעיין יחזקו את החברות ביניהן? והאם ורד תמשיך ברשעותה האופיינית ותפגין את שנאתה למעיין אף הערב?

בכל אופן, הולך להיות פרק גורלי ומעניין במיוחד הערב. וצפייה מהנה לכולם.
לצפיה ב-'בינתיים אין הפתעות '
בינתיים אין הפתעות
06/09/2017 | 21:41
2
252
ההפקה ממשיכה לשמור על מנגיסטו בלי לנסות להסתיר את זה - משימת כח מול ורד, כשברור מראש מי יקלע לאיזה סל, ממש פייר פייט...

ענבר לומדת מהר מה-BFF להיות שחצנית ומתנשאת בצורה גועלית.

"האם ורד תמשיך ברשעותה האופיינית ותפגין את שנאתה למעיין אף הערב?" - אני מבין שהרשעות של מעיין כלפי ורד היא נופת צופית בעיניך.
חד צדדיות וחוסר אוביקטיביות זה הכי, אחי.
לצפיה ב-'כדאי שתשים לב מי מהן התחילה בעקיצות '
כדאי שתשים לב מי מהן התחילה בעקיצות
06/09/2017 | 21:51
1
201
מעיין פשוט הגיבה לעקיצותיה.
בכל אופן, ורד כבר לא במשחק, מרצונה, למרות שבזריקה הבאה של מעיין הנחושה להדיחה היא היתה מפסידה למנגיסטו. פשוט הקדימה תרופה למכה והדיחה את עצמה.
לצפיה ב-'אבל הגננת, היא התחילה '
אבל הגננת, היא התחילה
06/09/2017 | 21:58
171
מעיין לא "פשוט מגיבה" לכלום.
מתחילת המשחק היא יוזמת - גם מהלכים וגם מערכות יחסים.
לא מקנא במי שלא בא לה טוב בעין, היא יודעת לתקוע את הסכין ולסובב.

ועכשיו, לפני משימת ההדחה - האם הקליעה לסלים הייתה פרומו לקליעה ללוחות עם השם?
האם נראה את ענבר הזחוחה הולכת הביתה?
אני בטוח לא אזיל דמעה.

לצפיה ב-'הרבה דרמה הערב '
הרבה דרמה הערב
06/09/2017 | 22:35
1
194
מעיין הצילה את ענבר חברתה מהדחה והעלתה אותה לשלב הבא, ואילו זהבי הדיח גם הוא את עצמו בשביל מיכל בת הברית שלו. והפך למושבע השישי של הישרדות פאלאוון.
לצפיה ב-'לא מסכים בכלל (ספויילר מהפרק בפנים) לגבי מעיין וזהבי'
לא מסכים בכלל (ספויילר מהפרק בפנים) לגבי מעיין וזהבי
07/09/2017 | 09:18
110
מעיין בטעות, היו לה הרבה פוקסים, ניסתה לשחק אותה להציל את ענבר

כדי שמנגו לא יקח אותה 

וזה היה בפוקס

וזהבי סתם לקקן
לצפיה ב-'הודעה לכל צופי הישרדות: הפרק הבא של הישרדות ישודר מחר'
הודעה לכל צופי הישרדות: הפרק הבא של הישרדות ישודר מחר
06/09/2017 | 22:37
114
לצפיה ב-'זהבי, חלקלק לשון, יותר גרוע מהקפטן ערן זהבי '
זהבי, חלקלק לשון, יותר גרוע מהקפטן ערן זהבי
07/09/2017 | 09:14
31
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון -פרק 28 -פרק הדחה '
הישרדות פאלאוון -פרק 28 -פרק הדחה
02/09/2017 | 21:00
27
280
מה יקרה במועצה הגוררלית ? האם רז , ענבר ומיכל יהיו נאמנים אחד לשני ?  האם ענבר תשמור על מעיין ? והאם התוכנית של ורד תצאא לפועל?
לצפיה ב-'למה ששודר הערב ממש אי אפשר לקרוא פרק'
למה ששודר הערב ממש אי אפשר לקרוא פרק
02/09/2017 | 22:02
297
אפשר לקרוא לזה משיכת זמן בכדי להעביר את ימי ההדחה בחזרה לימי שבת.
לצפיה ב-'טוב, זה היה צפוי (ספויילר להדחה של היום)'
טוב, זה היה צפוי (ספויילר להדחה של היום)
02/09/2017 | 22:12
321
ענבר ירדה לי לגמרי וגם רז זהבי, ודווקא הייתה לי סימפטיה לשניהם. ענבר בגלל הצדקנות המרוצה מעצמה, רז זהבי בגלל הנקמנות ושניהם בגלל המוסר הכפול. שענבר תנאם לורד על חוסר מוסריות? חבל שורד קיבלה את הדין ולא התווכחה, זה היה כל כך מטופש להתייחס לזה כאל טעות ומעידה; הולכים להדיח את נתי, היא הבאה בתור, במקום שהם יהיו מספר 4 ו-5 כמובטח הם פתאום אחרי מעיין כי ככה בא לענבר וזה לא מוסרי מצד ורד לנסות ולהציל אותו ואותה... נו, באמת. אפילו המושבעים היו בהלם. שחקן מיומן יותר מורד היה יכול לנסות לשלוט בשיח במועצה ולסובב את זה לטובתו, אבל אולי כבר נמאס לה והיא התעייפה, אולי היא לא רצתה שזה יזיק לנתי, אולי היא פשוט לא טובה בזה.

השאלה של יוסי - מיותרת בעליל, אולי די עם סגירת החשבונות עם מי שהדיח אותך ושאלה עיניינית במקום?

ובפרומו מעיין שוב בתפקיד הקוזאק הנגזל, ממש מסכנה שמתעמרים בה, כי להגיד על מישהי שהיא רעה ומגעילה, זה סבבה. אבל זו גם אסטרטגיה, אסטרטגיה נוסח ביבי, תתקיף בכל הכוח ואז תתלונן שרודפים אותך ומציקים לך, זו בסופו של דבר האסטרטגיה שהכי עובדת בישראל, אז מה הפלא שמעיין היא האסטרטגית מספר אחת של הישרדות?
לצפיה ב-'ברגע שוורד שמה את צמיד הווטו על היד של '
ברגע שוורד שמה את צמיד הווטו על היד של
02/09/2017 | 22:22
6
338
מיכל, ידעתי שהיא המודחת הערב. כי מיכל היחידה שלא היתה שמה את השם שלה.
והפרומו לפרק הבא ברביעי הקרוב מפחיד. המפסיד במשימת הפרס מודח מיידית? זה עוד לא היה מעולם בהישרדות.
לצפיה ב-'זה אומר שההדחה הבאה'
זה אומר שההדחה הבאה
02/09/2017 | 22:35
4
309
ידועה מראש, זהבי העצלן סוף סוף ילך למקום אליו הוא שייך, מחוץ למשחק.

לצפיה ב-'בכלל לא בטוח, אפילו עצלן ופראזיט כמוהו יילחם קשות כשלהב החרב'
בכלל לא בטוח, אפילו עצלן ופראזיט כמוהו יילחם קשות כשלהב החרב
02/09/2017 | 22:38
2
221
תהיה על צווארו. תתפלאי עד כמה יצר ההישרדות והקיום של האדם יותר חזק מהכל.
לצפיה ב-'אתה צודק אבל....'
אתה צודק אבל....
03/09/2017 | 07:47
1
141
הוא לא היחיד שנמצא על הגריל, כולם!
ובניגוד אליו, מעיין, ענבר, מיכל ונתי, הוכיחו את עצמם וזכו לא פעם (נתי קצת
פחות אבל עדיין, הרבה יותר מזהבי).
כך קשה לי לראות אותו מנצח גם בקרב הזה.
לצפיה ב-'זהבי זכה בשרשרת חסינות כשהוא היה מועמד ודאי להדחה'
זהבי זכה בשרשרת חסינות כשהוא היה מועמד ודאי להדחה
03/09/2017 | 12:59
136
וזה היה נגד יריבים יותר חזקים (פיזית)
והפעם אם הבנתי נכון הוא צריך רק לא להיות אחרון אז אני לא מאמין שהוא יודח
לצפיה ב-'המשימות נקבעות לפי התוצאות שההפקה רוצה'
המשימות נקבעות לפי התוצאות שההפקה רוצה
03/09/2017 | 11:59
138
ולכן הם יארגנו משימה שמי שיפסיד בה יהיה אחד שמצד אחד משמעותי במשחק כדי שההדחה שלו תגרור המון דרמה ומצד שני מספיק משני כדי שהצופים לא יתעצבנו על הדחתו

זהבי או ענבר
לצפיה ב-'זה היה פעמיים בעונה הרביעית שהמפסיד במשימה מודח מיידית'
זה היה פעמיים בעונה הרביעית שהמפסיד במשימה מודח מיידית
03/09/2017 | 12:53
110
פעם אחת מעיין פורטר הודחה ופעם אחת אביגיל (לפני הגמר)
בעיני זה שטותי ולא הוגן בלי קשר למי שיודח.

גם אני חושב שזהבי לא פראייר וקשה לי להאמין שהוא יודח בדבר כזה.
אפשר לחשוב נגד מי הוא מתמודד
לצפיה ב-'ורד ונתי היו צריכים לפעול אחרת (ספויילר על הפרק ששודר היום)'
ורד ונתי היו צריכים לפעול אחרת (ספויילר על הפרק ששודר היום)
02/09/2017 | 23:05
8
266
בפרק הקודם הראו , אבל זה לא הספיק

היו צריכים לחבור שניהם אל מיכל 

ולהסביר למיכל שאין ברירה, כי אם נתי הולך אז ורד הבאה בתור

ואולי גם מיכל, כי אם מעיין זוכה בחסינות.

להסביר למיכל, שהיא לא הולכת נגד הברית שלה

כי היא לא מדיחה אף אחד מהם 

ברגע שיש 

מהלך ההצבעה היה כזה:

מיכל + נתי+ורד = 3 = נגד מעין

ורד = עם הווטו , מבטלת את ההצבעה של מעיין

ענבר+זהבי =2 = נגד נתי

נתי נשאר 

לצפיה ב-'צודק, לא ממש הבנתי למה'
צודק, לא ממש הבנתי למה
02/09/2017 | 23:42
7
189
צמיד הוטו הלך למיכל.
בגלל שהשלישיה החליטה?
למה לעזאזל ורד לא שמה את הצמיד על ענבר, מעיין או רז?
זה לא היה מבטיח לה שמיכל תצביע איתה ועם נתי, אבל בסבירות גבוהה מיכל הייתה מטרפדת את התהפכות השלישיה על ורד עצמה.
לצפיה ב-'התשובה בפנים (ספויילר על הפרק) , '
התשובה בפנים (ספויילר על הפרק) ,
03/09/2017 | 00:18
6
202
כפי שאני ראיתי 

מיכל אמרה להם שתשים את הצמיד עליה, כדי לא להביך אותה, כי אין לה ברירה אלא להצביע עם הברית , וזה יעזור לה למיכל, לשמור על ורד בהמשך

לצפיה ב-'נכון, היא אמרה את זה, אבל היא אמרה עוד דברים'
נכון, היא אמרה את זה, אבל היא אמרה עוד דברים
03/09/2017 | 00:45
5
159
כמו למשל שאם ענבר תשים שרשרת על מעיין, מבחינתה אין ברית ושהיא מעדיפה להדיח את מעיין ולא את נתי / ורד.
בתרחיש בו הייתה ורד שמה וטו על מעיין, יכלה מיכל להצביע להדחת מעיין יחד עם ורד ונתי, בעוד שזהבי וענבר מצביעים לנתי / ורד.
במקום שהיא תהיה מסונדלת, היא הייתה מסנדלת אותם, הרי לא הייתה לה שום מחוייבות למעיין וזה שענבר מרגישה מחוייבת למעיין, לא משליך אוטומטית על חברי הברית שלה.
זה מן הסתם היה קונה לה עוד אויבת מבין המושבעים, אבל גם ככה היא לא בדיוק מלכת הפופולריות ולפחות הייתה מצליחה להציל את ורד, עליה הבטיחה להילחם.
תכלס, רז וענבר שיחקו לה קטע והדיחו לה את ורד, לא ברור לי איך היא יכולה להישאר איתם עכשיו בברית ואם היא חוברת לנתי ולמי שיחזור מבין ורד ומנגיסטו, יכולה להיווצר שלישה כנגד שלישיה ואז יכריעו שרשראות החסינות וצמידי הוטו.
לצפיה ב-'נכון מאוד (ספויילר בפנים), אבל '
נכון מאוד (ספויילר בפנים), אבל
03/09/2017 | 00:50
1
153
אבל מה היה קורה אילו ענבר הייתה שמה את שרשרת החסינות  על מעין?

ונניח העיין לא  הייתה  מצביעה

אז היו מצביעים נגד?

לצפיה ב-'ענבר לא הייתה עושה את זה כי היא הרגישה בטוחה'
ענבר לא הייתה עושה את זה כי היא הרגישה בטוחה
03/09/2017 | 01:11
133
שהכל הולך לפי התכנית שלה. לא הייתה לה סיבה להאמין שמעיין בסכנה. אבל אם זה היה קורה, קשה לי להאמין שמיכל הייתה מסוגלת להדיח את ענבר או את רז.
לצפיה ב-'זה באמת מעניין, אם היא ידעה שמדיחים את ורד'
זה באמת מעניין, אם היא ידעה שמדיחים את ורד
03/09/2017 | 01:07
2
156
אז או שגם היא נדבקה בכעס של רז וענבר על ורד שהעזה לנסות להציל את נתי ולהדיח את רז במקומו, או שהם לא סיפרו לה ובעצם רימו אותה. לא שמתי לב אם אם היא הייתה מופתעת או לא.

לצפיה ב-'כדאי שתצפי בפרקים ללא הסחות, רואים שלא צפית בהם כמו שצריך'
כדאי שתצפי בפרקים ללא הסחות, רואים שלא צפית בהם כמו שצריך
03/09/2017 | 03:29
1
135
גם טענת שכשמעיין סיכנה את עצמה בשביל יוסי ובר זה היה כשאלון הודח, בעוד שזה היה כבר שבועיים אחרי הדחתו של מנגיסטו שהביא את ההדחה על עצמו בשביל לנקום את הדחתו של אלון. ועכשיו את משום מה שוכחת או שאולי פספסת שמיכל בעצמה אמרה בפרק שעבר שבזה שורד עשתה את המהלך נגד זהבי היא שרפה את עצמה והיא כבר לא יכולה להציל אותה כמו שתכננה לפני זה.

לכן אני ממליץ לך, לצפות בפרקים ללא הסחות ותשתדלי שזה יהיה מתחילתם עד סופם, ואם את לא בטוחה לגבי משהו, יש את אתר MOOD של רשת ואת האפליקציה הרשמית שלה שבה אפשר לצפות בכל הפרקים מתחילתם ועד סופם שוב.
לצפיה ב-'כדאי שתשפר את הבנת הנקרא שלך'
כדאי שתשפר את הבנת הנקרא שלך
03/09/2017 | 09:18
109
כי אני כתבתי בפירוש על ההדחה של טניטה ולא של אלון, אך מכיוון שאתה לא בקיא בצורת העבר של חלק מהפעלים התבלבלת, ולכן כתבתי לך שוב שמדובר בהדחה של טניטה אם זה לא היה ברור מספיק.

באשר להצעה שלך, נראה לי שאתה זה שזקוק לרענון החומר בהישרדות, הייתי ממליצה לך לצפות שוב בפרקים בעצמך כי נראה ששכחת חלקים משמעותיים - לו זה היה נראה לי חשוב, אבל מכיוון שזה רק ריאליטי אני מציעה לך במקום פשוט להתבגר ולהתמודד פעם אחת עם העובדה שיש אנשים שחושבים אחרת ממך. אחרי כל כך הרבה עונות של ריאליטי, נראה לי שכבר הגיע הזמן.
לצפיה ב-'זהבי צריך לגדל לשון במקום זקן, הבן אדם לקקן מגעיל ברמות'
זהבי צריך לגדל לשון במקום זקן, הבן אדם לקקן מגעיל ברמות
02/09/2017 | 23:07
78
לצפיה ב-'שאלה לגבי מיכל (ספויילר על הפרק בפנים)'
שאלה לגבי מיכל (ספויילר על הפרק בפנים)
03/09/2017 | 00:19
1
190
מיכל קיבלה את צמיד הווטו 

אולם הברית שלה , הצביע נגד ורד

האם מיכל ידעה את זה ?

הרי הם התפלאו שמיכל קיבלה את הצמיד
לצפיה ב-'הם ממש לא התפלאו, מיכל ביקשה לקבל אותו ואף הודיעה להם על כך'
הם ממש לא התפלאו, מיכל ביקשה לקבל אותו ואף הודיעה להם על כך
03/09/2017 | 03:33
116
יותר מזה, זהבי בעצמו, וגם הערב בתחילת הפרק בתזכורת מהפרק האחרון, מראים שזהבי אומר למיכל שהיא תקבל את צמיד הווטו והוא וענבר כבר יחליטו את מי להדיח. אך גם מראים את מיכל אומרת בטסטות שעכשיו שורד עשתה את המהלך הזה נגד בן הברית שלה זהבי, ורד שרפה את עצמה והיא כבר לא יכולה להציל אותה כפי שתכננה לפני שוורד עשתה את המהלך. ואם תשים לב טוב למה שנאמר במועצהת השבט הערב, הם אפילו דיברו על זה וזהבי וענבר שניהם אישרו את דבריה.
לצפיה ב-'מעיין לא אסטרטגית, היא לקקנית, ברמה של זהבי , איחסה מגעילה'
מעיין לא אסטרטגית, היא לקקנית, ברמה של זהבי , איחסה מגעילה
03/09/2017 | 00:32
66
לצפיה ב-'לפעמים נדמה לי שיש פה אנשים שצופים בהישרדות רק להגיד שהם צפו'
לפעמים נדמה לי שיש פה אנשים שצופים בהישרדות רק להגיד שהם צפו
03/09/2017 | 03:41
3
156
אבל הם לא באמת צופים בפרקים מתחילתם ועד סופם. כי הם מדברים שטויות ברסק עגבניות, ממציאים דברים שמעולם לא קרו, או מוציאים דברים מהקשרם כיאה למי שלא צופה בצורה מסודרת בפרקים מתחילתם ועד סופם ולכן גם לא באמת מבין מה קורה ולמה זה קורה, ומדברים על דברים שאין להם בכלל מושג וחצי מושג לגבם.

לצופים מהסוג הזה אני ממליץ שלפני שאתם ממשיכים להראות לכולם שאתם לא ממש צופים בפרקים במלואם, כנסו לאתר MOOD או אפילו לאפליקציה הרשמית של רשת, שגם חוקי וגם לא עולה כסף לגלוש בה ולצפות בתכניה, וצפו שוב בפרקים כמו שצריך, כדי שלא תביכו את עצמכם אחר כך באינפורמצה שגויה על מה שהיה בפרקים. אל תצפו בחצי פרק, אלא בכל הפרק, אל תחשבו שאתם יודעים מה נאמר ואיך זה נגמר, תוודאו שאתם יודעים מה נאמר ואיך זה נגמר.
לצפיה ב-'כן המפקד'
כן המפקד
03/09/2017 | 08:09
1
108
אני מתנצל בשמי ובשם כל מי שחושב אחרת ממך.

שנשאיר לך את הפורום ונלך?
תוכל לדון עם עצמך, לקבוע קביעות נחרצות, להחליט מה דעת "רוב הצופים" וכולי.
לצפיה ב-''
03/09/2017 | 09:19
16
לצפיה ב-'באשר לי, אני לא בטוח שצפיה אחת מלאה, כהמלצתך, תספיק.'
באשר לי, אני לא בטוח שצפיה אחת מלאה, כהמלצתך, תספיק.
03/09/2017 | 15:05
103

כדי להגיע לרמת הידע, ההבנה והשליטה בחומר שישביעו את רצונך אני צריך לפחות 3-4 צפיות מלאות.

ויש לי בקשה קטנטונת. לאחור שאצפה לפחות 3-4 פעמים במלוא כל הפרקים, תוך שימת לב דקדקנית לכל הפרטים הקטנים והניואנסים השונים, אודה לך מקרב לב אם תעלה לפורום מבחן שעמידה בו תהיה בעבורי אישור שאני ערוך ומוכן לכתיבה בפורום.

תודה מראש,
מנו7
לצפיה ב-'ענבר- קבלת ההחלטות שלה לWWF -מעיין החברה שלה?ספוילר מהפרק'
ענבר- קבלת ההחלטות שלה לWWF -מעיין החברה שלה?ספוילר מהפרק
04/09/2017 | 23:38
99
אני לא מבין מה דרך קבלת ההחלטות של מעיין לחברה שלה החדשה מעיין ?

1. הרי הן לא היו בנות ברית

2. בצורה קרה, הרי מעיין מסכנת אותה, כי יש למעיין שלשוה קולות מהמושבעים

ובמקרה שעולה לגמר עם מעיין היא בסיכון?

3. הרי היא אינה יודע אם יוסי / מניגסטו יעלו, ובמידה ויוסי יעלה לשלבים הסופיים, הוא עלול שוב לחבור עם מעיין,

4. איך היא לא לקחה בחשבון, מה קורה אם יש למעיין חסינות ? הרי יכולה לפגוע  בה או בחבי הברית שלה 

לצפיה ב-'איזה ביזיון'
איזה ביזיון
02/09/2017 | 23:04
1
238
מה החוצפה הזאת להפיל על ורד מה שדקה קודם השלישייה עשתה על נתי גויל נפש כל השלישייה הזאת אחרי כל מה שורד ונתי עשו עבורם מבחינת משחק וחברות לא מגיע לאף אחד מהם ועוד למעיין איזה בחורה אלוהים שישמור זאת הדוגמא שלנו למישהו שצריך להיות בגמר מה נסגר איתך ענבר?? ורד את תותחית איכותית נעלה את צריכה לקחת את הגמר

לצפיה ב-'זה זהבי הלקקן הזה'
זה זהבי הלקקן הזה
03/09/2017 | 00:34
51
לצפיה ב-'שאפו ענק למעיין, שעולה למקום הראשון הערב בדירוג שלי'
שאפו ענק למעיין, שעולה למקום הראשון הערב בדירוג שלי
30/08/2017 | 22:42
47
490
כל הכבוד למעיין ששמה את האסטרטגיה בצד ועשתה בדיוק, אבל בדיוק את מה שציפיתי ממנה שתעשה מול ההצעה המפתה של ורד אוייבתה המושבעת, ובכך הוכיחה סופית שלמרות שהיא האסטרטגית הכי גדולה שנותרה במשחק, אחרי שיוסי הודח ממנו סופית, בוגדת היא לא ולא היתה לאורך כל המשחק, למרות שהיא יכלה לבגוד בענבר אחרי שנלחמה...
המשך>>
כל הכבוד למעיין ששמה את האסטרטגיה בצד ועשתה בדיוק, אבל בדיוק את מה שציפיתי ממנה שתעשה מול ההצעה המפתה של ורד אוייבתה המושבעת, ובכך הוכיחה סופית שלמרות שהיא האסטרטגית הכי גדולה שנותרה במשחק, אחרי שיוסי הודח ממנו סופית, בוגדת היא לא ולא היתה לאורך כל המשחק, למרות שהיא יכלה לבגוד בענבר אחרי שנלחמה עליה ועשתה הכל בכדי להשאיר אותה במשחק, כשכל הסיכויים היו נגדה, ולחבור לורד ונתי עם צמיד הווטו שהיה הופך אותם לרוב במועצת השבט מול ברית השלושה, לא עשתה זאת, ואחרי הפרק ששודר הערב הזה אין ספק שנכון לכרגע מעיין הפכה לשורדת שהכי מגיע לה להגיע לגמר ואפילו לזכות בו. ואני בטוח שגם המושבעים יגיעו למסקנה הזאת במועצת השבט הקרובה שתשודר בפרק ההדחה בשבת.
לצפיה ב-'תחרות ומשחק לחוד וחגיגות יום הולדת לחוד'
תחרות ומשחק לחוד וחגיגות יום הולדת לחוד
31/08/2017 | 21:38
3
144
צפו: השורדים מפתיעים את נתי שדה

נתי שדה חגג את יום הולדתו ה-40, וחבריו מהריאליטי התאחדו כדי לחגוג לו במסיבת הפתעה. מי שהתגלו כחברים אמיתיים גם אחרי הצילומים היו בעלי בריתו, בעוד חברי הברית המקבילה נעדרו. אז מה אתם אומרים, מה שהיה על האי לא נשאר שם?

נראה שהצביעות חוגגת אחרי התוכנית. ומי שלא משתתפים בצביעות, כמה לא מפתיע: יוסי, שגיא ומעיין.

לצפיה ב-'אף אחד מאלו שהגיעו לא רב עם נתי, להפך, אז איפה הצביעות?'
אף אחד מאלו שהגיעו לא רב עם נתי, להפך, אז איפה הצביעות?
01/09/2017 | 09:59
2
123
מה צבוע בלהגיע לחגיגת יום הולדת של בן אדם שאתה מחבב ושהסתדרת איתו גם באי וגם לאחריו?

זה שיוסי, מעיין ושגיא לא הגיעו זה זכותם, כמו שנתי וורד לא הגיעו לחתונה של יוסי, מעניין אם גם אז שיבחת את נתי וורד ש"לא השתתפו בחגיגת הצביעות"... 
לצפיה ב-'עדיין לא, אך חכי לשבת...'
עדיין לא, אך חכי לשבת...
01/09/2017 | 18:04
1
49
לצפיה ב-'השבת תגיע בין אם אחכה ואם לא '
השבת תגיע בין אם אחכה ואם לא
01/09/2017 | 19:48
102
ולא אני ולא אתה יודעים מה היה בשבת, מה שכן אני יודעת זה שורד, נתי, ענבר, מיכל וזהבי נשארו מיודדים אחרי התכנית, אז אין שום סיבה שהם לא ילכו ליומולדת. הם גם חגגו בכנרת יחד את יום ההולדת של הבת של ורד לפני איזה חודש חודשיים. גם אם אנשים רבים במשחק טלויזיה זה לא אומר שהם ישארו ברוגז ברוגז לעולם, גם מעיין ואמיר סבבה עכשיו למרות מה שהיה.
לצפיה ב-'אפשרות נוספת שאף אחד לא חשב עליה ולא לקח אותה בחשבון לשבת'
אפשרות נוספת שאף אחד לא חשב עליה ולא לקח אותה בחשבון לשבת
31/08/2017 | 18:45
7
268
להזכירכם, לוורד יש צמיד ווטו, והיא ממש לא חייבת לשים אותו דווקא למיכל על היד. מה שמשאיר את האופציה שוורד תענוד את צמיד הווטו או לענבר, או לזהבי או למעיין, ומיכל הבוגדנית תצביע נגדם ביחד איתה ועם נתי, ובכך היא תבגוד בבני הברית שלה, ותדיח את מעיין. אלא אם כן, ענבר שתראה שזה מה שוורד עושה ולא סומכת כל כך על המילה של מיכל חברתה הבוגדנית שכבר בגדה בכל מה שזז ובכל מי שנתנה לו את מילתה, כולל בבר 'החברה הכי טובה שלה' שהיא ממש אבל ממש 'אהבה' ו'התחברה' אליה יותר מלכולם, תעביר ברגע האחרון את שרשרת החסינות למעיין ותציל אותה מהמהלך הזה, ואז למיכל לא תישאר ברירה אלא להצביע לנתי או להדיח את אחד מבני הברית שלה עצמה.

בכל מקרה, הולך להיות מעניין בשבת....
לצפיה ב-'כתבתי את האפשרות הזו בתגובה שלי מהצהריים'
כתבתי את האפשרות הזו בתגובה שלי מהצהריים
31/08/2017 | 19:34
124

לצפיה ב-'ואגב, זה כתרחיש אפשרי בהסתמך על הספויילר'
ואגב, זה כתרחיש אפשרי בהסתמך על הספויילר
31/08/2017 | 19:41
5
149
שאין לי מושג אם הוא אמיתי או לא, נראה בשבת, אבל מיכל וענבר נשארו חברות אחרי הגמר, כך שקשה לי להאמין שהיה קרע רציני בינהן, או שהן ממש ספורטיביות ולוקחות את המשחק בפרופורציות, ואם כך שאפו לשתיהן.

מיכל לא בגדה בבר, זה שהיא אוהבת אותה לא אומר שהיא מחוייבת אליה. בר מברית נגדית וזה המשחק, זה לא האח הגדול. מיכל הייתה מחוייבת לורד ונתי ולא לבר. זה שבר התנפחה ונפגעה זו הבעיה שלה.
לצפיה ב-'מיכל ועוד איך בגדה בבר, ולא רק בגדה בה, הוליכה אותה שולל'
מיכל ועוד איך בגדה בבר, ולא רק בגדה בה, הוליכה אותה שולל
31/08/2017 | 21:27
4
87
כשהבטיחה לה פייר פייט והזדמנות, אפילו לא חסינות. ואפילו בזה לא עמדה. פשוט ביבי ממין נקבה, מבטיחה ולא מקיימת כלום. ואנשים עוד ממשיכים להאמין לשקרנית והבוגדת הסדרתית הזאת, שזה לכשעצמו מטומטם ברמות.
לצפיה ב-'רק שמיכל מעולם לא הבטיחה לה "פייר פייט"'
רק שמיכל מעולם לא הבטיחה לה "פייר פייט"
01/09/2017 | 09:52
3
70
בר ביקשה פייר פייט ממיכל, מיכל אמרה שתחשוב על זה, לא הבטיחה שום דבר. חשבה חשבה והחליטה להשאר עם נתי וורד. זכותה המלאה. זה שבר החליטה שמיכל "בוגדת" זה לא בגלל שמיכל הבטיחה לה שום דבר קונקרטי אלא כי מיכל "אמרה לה שהיא אוהבת אותה". סורי, אבל עם אהבה לא הולכים למועצת שבט, זו הישרדות ולא האח הגדול ומיכל צריכה לחשוב על האינטרסים של עצמה ולא של בת ברית מנוגדת.

חסינות בכל מקרה מיכל לא יכלה להציע לבר, אז אני לא מבינה למה ה"אפילו לא חסינות" רלוונטי כשזה לא אפשרי טכנית.

בר הציעה למיכל בתמורה שהיא תגן עליה בפני הברית שלה, אבל גם מיכל ידעה שזה כלום ברוטב של שום דבר, לבר לא הייתה שום השפעה על שגיא ומעיין (בשלב הזה לא ידעו שגם יוסי עדיין בתמונה, והוא בטח לא היה סולח למיכל על כך שהעזה להדיח אותו), בר הייתה החברה הכי פחות נחשבת בברית שלה, כולם אהבו אותה אבל השפעה לא הייתה לה (וזה גם לא עיניין אותה, היא סמכה על כך שהחברים שלה יקדמו אותה במשחק).

לצפיה ב-'כל מילה '
כל מילה
01/09/2017 | 10:01
13
לצפיה ב-'לא רק שהיא כן הבטיחה לה היא אף למדה אותה להדליק אש עם אבן אש'
לא רק שהיא כן הבטיחה לה היא אף למדה אותה להדליק אש עם אבן אש
01/09/2017 | 18:13
1
38
ואת זה לא עושה מישהו שמתכוון להדיח אותך.
אם את כבר מתכוונת להדיח את חברה שלך, אל תטעי בה תקוות שווא ועוד תלמדי אותה איך מדליקים אש עם אבן אש, רק בכדי שתגלה שאת תוקעת לה סכין בגב בזמן שהיא בטוחה שאת נותנת לה סיכוי להציל את עצמה בדו-קרב אש. זו ההתנהגות הכי גועלית שיש. ולא סתם מיכל הולכת ומתקרבת לגנוב לוורד את תואר השורדת הכי שנואה של הישרדות פאלאוון. אם מיכל היתה עושה לך את מה שעשתה לבר אני בטוח שהיית נפגעת עד עמקי נשמתך ולא היית סולחת לה על זה לעולם. יותר מזה, מיכל בעצמה אם היו עושים לה את זה היתה מנתקת כל קשר עם אותו אדם ולא סולחת לו על זה לעולם. כי זה אפילו יותר גרוע מבגידה, לטעת תקווה בלב, ואז לתקוע וואחד סכין בגב.

אם מיכל כזו גיבורה (והיא ממש לא, כי זו ממש לא גבורה להיות בברית החזקה כשאת לא מאויימת בשום צורה ע"י אף אחד), שתתקע את הסכין בפנים, לא בגב כמו מוגת לב פחדנית, ובטח לא לאחר שנטעת תקווה בלב מי שאת הולכת לתקוע לה את הסכין בגב. וזו הסיבה שמיכל פשוט מגעילה אותי והכי לא מגיע לה לזכות אחרי ורד המרושעת עם ההתחסדות המזוייפת והמוסר הכפול שלה שתמיד חשדתי בו והתגלה במלוא כיעורו בפרק האחרון.

לצפיה ב-'מיכל בפירוש אמרה לבר שהיא תחשוב על זה ולא נתנה לה שום הבטחה'
מיכל בפירוש אמרה לבר שהיא תחשוב על זה ולא נתנה לה שום הבטחה
01/09/2017 | 19:43
49
היא לימדה את בר להדליק אש כי היא נדנדה לה, אבל מעולם לא הבטיחה לה שום הבטחה חוץ מזה שהיא תחשוב על זה. ובכן, היא חשבה.

אל תחליט בשבילי ממה הייתי נפגעת וממה לא, אני מאוד מקווה שלו הייתי משתתפת בהישרדות הייתי מספיק בוגרת כדי להבין שזה בסך הכל משחק טלוויזיוני ושלא כל אדם בעולם נולד כדי לשרת את האינטרסים האישיים שלי. אני בטוחה שגם בר זומר מבינה את זה היום, גם אם בלהט המשחק זה חמק ממנה.

לצפיה ב-' הסקר הגדול של הישרדות '
הסקר הגדול של הישרדות
01/09/2017 | 18:37
1
83
ההצבעה החלה מי השורד שהכי אהבתם העונה?

הצופים אמנם לא יכולים לבחור את זוכה העונה, אך יכולים לבחור את השורד או השורדת האהובים ביותר עליהם העונה.

כנסו לדף הסקר הרשמי והצביעו לשורד האהוב עליכם מתוך כל 17 המתמודדים במשחק העונה. ניתן להצביע בסקר עד 10 פעמים.

בנוסף לסקר הרשמי של הישרדות למי השורד/ת האהוב/ה עליכם העונה, בחרו ורישמו כאן מתחת מי לדעתכם מבין כל 7 השורדים שנותרו במשחק, השורד/ת הכי אסטרטג, הכי עצלן, הכי חכם, הכי טיפש, הכי אמיץ, הכי אלוף במשימות, הכי רמאי ובוגדני, הכי שנוא, הכי יפה והכי מרגש? כמו כן, מי שלישיית הגמר שלכם? ומי הזוכה שלכם מתוכה?
לצפיה ב-'ברשותכם, אני אתחיל'
ברשותכם, אני אתחיל
01/09/2017 | 18:49
105
הבחירות שלי מבין כל 7 השורדים שנותרו במשחק

השורד/ת הכי אסטרטג: מעיין
השורד/ת הכי עצלן: רז זהבי
השורד/ת הכי חכם: מעיין
השורד/ת הכי טיפש: נתי
השורד/ת הכי אמיץ: מעיין
השורד/ת הכי אלוף במשימות: מעיין/ענבר
השורד/ת הכי רמאי ובוגדני: מיכל
השורד/ת הכי שנוא: ורד/מיכל
השורד/ת הכי יפה: מעיין
השורד/ת הכי מרגש: ענבר

כמו כן, שלישיית הגמר שלי מבין כל 7 השורדים שנותרו במשחק:
מעיין, ענבר ורז זהבי

והזוכה שלי מתוך שלישיית הגמר: מעיין
לצפיה ב-'ענבר מבחינתי אפס. מה את מצילה את ענבל. כבר מתה שהיא תעוףףף'
ענבר מבחינתי אפס. מה את מצילה את ענבל. כבר מתה שהיא תעוףףף
31/08/2017 | 19:41
3
105
מה את מלשינה ומגלה מה התוכנית. מסכנה ורד. גועל נפש. 
לצפיה ב-'את מעיין הכוונה. אי אפשר כבר לראות את מעיין. ביי ביי לשתיכן.'
את מעיין הכוונה. אי אפשר כבר לראות את מעיין. ביי ביי לשתיכן.
31/08/2017 | 19:43
1
37
לצפיה ב-'אפשר ועוד איך, ובטח לעומת המכשפה הפולניה שנואת הצופים'
אפשר ועוד איך, ובטח לעומת המכשפה הפולניה שנואת הצופים
31/08/2017 | 21:31
72
לא פלא שמעין וענבר הכי אהובות העונה ע"י צופי הישרדות. אם זה היה תלוי בצופים ולא במושבעים מעיין היתה הזוכה הגדולה של העונה. הצופים כבר הכתירו אותה למלכה הגדולה והבלתי מעורערת של הישרדות פאלוואון. ואת ענבר לסגניתה.
לצפיה ב-'מי זאת ענבל? '
מי זאת ענבל?
31/08/2017 | 21:29
24
לצפיה ב-'מי יודח בהדחה הקרובה'
מי יודח בהדחה הקרובה
31/08/2017 | 12:20
1
211

רק לי יש הרגשה? נתי יודח ואז.. זאת לא תהיה הדחה רגילה? נתי יחזור למשחק? זו תהיה ההדחה שבה אף אחד לא מודח?!

לצפיה ב-'אם ההפקה שמרה לו על התחת לאורך כל העונה כמו למנגיסטו'
אם ההפקה שמרה לו על התחת לאורך כל העונה כמו למנגיסטו
31/08/2017 | 18:57
138
לא אתפלא כלל אם היא תרד גם לשפל כזה בכדי להביאו לגמר, כמו שההפקה מתכננת עם מנגיסטו שאפילו את אי המתים הם קראו על שמו, עד כדי כך ההגנה שלהם על התחת שלו שקופה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ