לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1282412,824 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'הישרדות VIP - הגמר'
הישרדות VIP - הגמר
29/08/2012 | 20:36
291
3465
זהו זה!!! מתרגשים?
בואו לשתף ולהגיב על הגמר - צפייה מהנה ודיון נעים
המשך>>
זהו זה!!! מתרגשים?
בואו לשתף ולהגיב על הגמר - צפייה מהנה ודיון נעים
לצפיה ב-'לא מבין למה אומרים ששגב היה מובל '
לא מבין למה אומרים ששגב היה מובל
30/08/2012 | 21:16
1
117
באיזה שלב של המשחק הוא היה מובל?  רק בהתחלה בהתחלה עם אושרי האדיש  שממש לא מתקרב לדמות המנהיג ששיחק בבופור.
בעצם , גם אושרי לא היה מנהיג בכלל , באותו שלב של המשחק  שבט דאנג היה שבט  שלא הייתה בו  שום יריבות אמיתית  וגם לא ברית  ,רק כששגב יזם את סילוקו של אושרי (ובלעדיו זה לא היה קורה)  היה מנהיג בשבט  .  

שגב גם בהמשך הסתמן כראש שבט דאנג  ,  הוא זה שפנו אליו כשהחליטו להדיח את אושרי וגם הוא זה שנלחם על יוליה וניסה לשכנע אותה לעבור לצד שלו  ,  הוא לא היה מובל בשום שלב  ולאף אחד  מהיריבים לא היה שום אינטרס לקדם אותו .

זה שהוא יצא לקקן  כרוני זה כבר עניין אחר שהוציא אותו מאוד רע  ,  אבל בכל זאת , לא ראיתי אותו  כ"חייל"   של מישהו במשחק
לצפיה ב-'לגמרי. אני מניח שהם שינו את דבריהם'
לגמרי. אני מניח שהם שינו את דבריהם
30/08/2012 | 21:38
79
כשחזרו לארץ.
לצפיה ב-'אנלוגיות בין גמר עונה 2 לבין גמר עונה 6:'
אנלוגיות בין גמר עונה 2 לבין גמר עונה 6:
30/08/2012 | 03:49
13
286
לשני הגמרים הגיעו 3 - 2 בנות וגבר אחד.
ההדחה בסמסים הייתה של הבחורה שהתנהגה בגועליות לשאר חברי השבט.
נשארו 2 - הגבר עם משחק אסטרטגי-חברתי מוצלח והאישה שהייתה חזקה במשימות, קיבלה הכי הרבה סמסים, והודחה במשחק וחזרה אליו יום לאחר ההדחה. ההדחה נעשתה ע"י הגבר שמתמודד מולה בגמר.
הגבר מנצח ומוכיח לכולם שהישרדות זה משחק חברתי-אסטרטגי ולא משחק פיזי שהחזקים מנצחים. כאשר הבחורה מקבלת 3 קולות בלבד.
למרות כל זאת, הגמר של עונה 2 הייתה הרבה יותר טוב מהגמר של עונה 6.
ההבדל הוא שהמועצה האחרונה בעונה 2 נעשתה בשידור חי לעומת המועצה המצולמת בעונה 6.

האם אתם רואים הקבלות לגמרים בעונות שונות, או בכללי - איך אתם משווים את העונה הזו ביחס לעונות קודמות?!
לצפיה ב-' למרות שנטע לי >>>>>> אנה'
למרות שנטע לי >>>>>> אנה
30/08/2012 | 07:09
2
239
אסטרטגית היה לה משחק מעולה, חברתית לא וזה מה שהפיל אותה ובגללו היא לא הייתה מקבלת אף קול (אולי את של אופיר בקושי)
לצפיה ב-'היא הייתה מקבלת גם את הקול של '
היא הייתה מקבלת גם את הקול של
30/08/2012 | 09:05
133
אנסטסיה
וכן נטע לי הייתה דווקא סבבה , לא שחקנית גרועה לדעתי
לצפיה ב-'הקול היחידי שהיא לא קיבלה זה קול האס אמ אסים'
הקול היחידי שהיא לא קיבלה זה קול האס אמ אסים
30/08/2012 | 10:48
90
אם הייתה עולה לגמר עם מירית היא הייתה מנצחת. שאפרת, אריק, יואב, עידן ואנטסיה מצביעים לה ואולי גם איגור
לצפיה ב-'קשה לי להשוות בין מירית לענת '
קשה לי להשוות בין מירית לענת
30/08/2012 | 11:25
115
קודם כל,ענת הרבה יותר חזקה ממירית במשימות.
ענת הרבה הרבה יותר אסטרטגית ממירית הפאסיבית, בתכלס ענת הובילה חלק גדול מהמשחק.
ציבור האסטרטגים מעריך את ענת ופחות את מירית המאמי.
בעונה הרביעית ראינו כמה אסטרטגית היא מירית בריבים מטופשים על עוגה עם שפקס ועל עוד משהו עם דן מנו ועוד ויכוח מטומטם על בשבקין,אפשר להגיד שההדחה של מעיין הייתה גם ההדחה של מירית.
אם כבר,ענת יותר מזכירה לי את נטע-לי,במחשבה קדימה, בלהסתדר עם כולם,ובגדול באסטרטגיות.

לצפיה ב-'וכמובן האוטו כפרס אחרון..!'
וכמובן האוטו כפרס אחרון..!
30/08/2012 | 11:45
1
113
רק שבעונה השניה האוטו הוצע כתחליף לכרטיס לגמר, ופה זה לא קרה (וחבל!)

בקשר להשוואה בין נטע-לי לאנה... מסכים!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הוא הוצע כתחליף לחומוס בפיתה...'
הוא הוצע כתחליף לחומוס בפיתה...
30/08/2012 | 11:59
84
ויואב היה צריך לבחור, כדאי שיפרוש ויפלס להפקה את הדרך לגמר של מירית נגד אריק (הטוב נגד הרע).
בעונה 6 לא היה להם סיכוי לקבל את הגמר הזה...
לצפיה ב-'חסר משהו בהשוואה'
חסר משהו בהשוואה
30/08/2012 | 13:33
1
81
תורג'י.
אילולא תורג'י, ייתכן שענת היתה זוכה בקולות המושבעים.
היה תורג'י בעונה 2?
לצפיה ב-'הכי קרוב לתורג'י היה איגור '
הכי קרוב לתורג'י היה איגור
30/08/2012 | 14:37
89
אבל הוא לפחות היה מגעיל בצורה מצחיקה, ובסוף הצביע לשקרן.
לצפיה ב-'אין אפילו טיפת דמיון....'
אין אפילו טיפת דמיון....
30/08/2012 | 16:17
4
78
או אולי יש דמיון מושלם.
אנחנו פשוט לא יכולים לדעת כי חסר לנו החלק הכי משמעותי של התוכנית:  "התנהלות השחקנים בשבעת החודשים שבין סיום הצילומים לבין מועד גמר"

אני מפנה אותך לספויילר שבשרשור המקביל ("מה לא הראו לנו")
אנחנו לא יודעים אלו מהלכים מבריקים עשה אריק אלפר במהלך אותם חודשים כדי להשיג את קולות המושבעים.
אנחנו לא יודעים מה לא עבד למירית באותם חודשים.
אנחנו לא יודעים אילו יחסי גומלין נרקמו בין המושבעים לבין הפיינליסטים
אנחנו לא יודעים כלום כי את החלק הכי מעניין של העונה אף אחד לא הראה לנו.

הישרדות הוא משחק חברתי אסטרטגי שנמשך 39 יום בתנאי מצוקה ומחסור
השרדות-ישראל הוא משחק חברתי אסטרטגי שנמשך שנה ורובו מתנהל בסביבה הטבעית של המתמודדים
לצפיה ב-'ואיך זמן שעבר השפיע בהשרדות 6?'
ואיך זמן שעבר השפיע בהשרדות 6?
30/08/2012 | 17:14
3
53
לפי ההתרחשויות במועצת השבט האחרונה, נראה ש
אושרי, אנה, תורג'י, נטלי, פרסטר ועזאם
היו כולם מצביעים אותו דבר אילו ההצבעה היתה נערכת בתום 40 היום (3 לשגב, 3 לענת.)
נשארים בוקי ויוליה.
בוקי היה מריר ממעשהו של שגב להביא להדחתו.  מצד שני, הוא גם שנא את שלישיית הבוטיק.  כך שאצל בוקי זה היה מאזן שנאה.  האם בזמן המועצה האחרונה הוא כעס על שגב יותר מענת או אנה?  קשה לדעת.  בכל אופן, לבוקי היה אז את כל המידע על ההתרחשויות.
לגבי יוליה, יש הבדל משמעותי.  ההבדל הוא שעל האי, יוליה לא ידעה מה התרחש מאחורי הקלעים והביא להדחתה.  בוילת המושבעים היא התפרצה על נטלי.  במועצה האחרונה היא חקרה דוקא את שגב.  קיבלתי רושם שיוליה האמינה באותו זמן ששגב ונטלי הם שרקמו את ההדחה שלה.
לעומת זאת, בהצבעה עכשיו, היתה ליוליה הזדמנות לראות מה באמת קרה - ענת היתה זו שיזמה את הדחת יוליה, ושגב בדרכו רק נגרר (הוא רצה להדיח את תורג'י.)  נטלי הצביעה בכלל נגד בוקי, ולא נגד יוליה.  כך שאודות לשידורים, יוליה יכלה עכשיו לדעת שענת היא זה שעומדת מאחורי ההדחה שלה.  האם זה מה שהיטה את הכף?  אולי.
לצפיה ב-'לדעתי באמת לא יצר שינוי'
לדעתי באמת לא יצר שינוי
30/08/2012 | 17:31
2
53
אולי באמת חוץ מיוליה כמו שכתבת.

אבל זה לא שהמשחק נעצר.
הוא המשיך להתנהל במשך שנה שלמה ופשוט התוצאות היו בסופו של דבר דומות לתוצאות שהיו צפויות בסיום שלב האי.

זה לא משנה את העובדה שלא זכינו לראות את השלב הזה של המשחק ואת המהלכים המענינים שהתרחשו בו.
לצפיה ב-'אבל שינוי אצל יוליה'
אבל שינוי אצל יוליה
30/08/2012 | 17:47
1
44
היה יכול להפוך את כל התוצאה - כי אז היה 4-4 ואולי זה היה עובר להכרעת קרב אש.
ומדובר בשינוי אצל יוליה בגלל מידע שלא היה לה כשהיא היתה על האי, אבל היא יכלה לקבל מהשידור...
לצפיה ב-'נכון'
נכון
30/08/2012 | 18:47
35
למרות שעדיין נראה לי שגם בשלב האי יוליה בסופו של דבר הייתה מצביעה לשגב בגלל ההשפעה הגדולה של בוקי בוילת המושבעים.

צריך גם לזכור שהצבעה בשלב האי היא לשלושה פיינליסטים ולכן סיכוייו של שגב גדולים עוד יותר בגלל הפיצול במחנה טיניום.

אבל הכל ספקולציות ומשחקי "אם" מאחר וההפקה החליטה לתת לנו משחק אחר ואנחנו לא באמת יכולים לדעת מה היה קורה בפועל אם היה לנו פורמט נורמלי.
לצפיה ב-'מי הצביע למי?'
מי הצביע למי?
30/08/2012 | 11:30
2
93
די פספסתי את ההצבעות, מישהו יכול לעשות רשימה?
לצפיה ב-'הנה הרשימה'
הנה הרשימה
30/08/2012 | 11:48
122
איתי: משה, נטלי, עזאם, יוליה ובוקי.
ענת: אנה, תורג'י ואושרי.

(כן, חלוקה מאוד צפויה מראש).
לצפיה ב-'בבקשה '
בבקשה
30/08/2012 | 12:11
87
אנה תורג'י אושרי - ענת
עזאם משה יוליה בוקי נטלי - איתי
לצפיה ב-'בוקי אדם קטן ומסכן'
בוקי אדם קטן ומסכן
30/08/2012 | 01:16
10
370
איך הוא יכול להצביע לשגב אחרי הסכין שהוא קיבל ממנו?!!?

ובכלל איכס אנשים קטנים וקנאים. תורג'י ואנה כמה רמות מעל כולם שמה
לצפיה ב-'אני לגמרי באותה דיעה'
אני לגמרי באותה דיעה
30/08/2012 | 01:25
6
256
בוקי יצא פארש ואין לי כלפיו שום כבוד בעקבות ההצבעה שלו
לצפיה ב-'איזה שטויות!'
איזה שטויות!
30/08/2012 | 01:59
5
231
א. אמרתי לך שבוקי יצביע לשגב.
ב. אין גדולה יותר גדולה לאדם מאשר סלוח, להבין שזה היה משחק ולבצע גאולה כשזה ביכולתך!
בוקי יצא גדול בהצבעה הזו!
וכמו שאמרתי, מעריצי בוקי, זה שאתם אנשים קטנים שאתם מחליטים לשנוא מישהו שבוקי כבר ממזמן סלח לו.
לצפיה ב-'זה יפה שהוא סלח לשגב שדפק אותו'
זה יפה שהוא סלח לשגב שדפק אותו
30/08/2012 | 02:02
2
215
אבל לא מסכים לסלוח לתורג'י שבתאכלס לא עשה לו כלום עד גניבת הפסלון.

לצפיה ב-'תורג'י העליב אותו באופן אישי והשפיל אותו'
תורג'י העליב אותו באופן אישי והשפיל אותו
30/08/2012 | 02:28
191
באופן אישי
על הילדות שלו וכו'!
בכללי, שגב רק הדיח אותו במשחק, שזה המשחק! בוקי הבין את זה!
יש הבדל בין להדיח אותך לבין להשפיל אותך עד מוות! ולהזכיר את הילדות הקטנות שלך! - זה ממש לא נעים!
לצפיה ב-'תורג'י אנה וענת הלבינו פניו ברבים ,חמור יותר'
תורג'י אנה וענת הלבינו פניו ברבים ,חמור יותר
30/08/2012 | 02:53
112
לצפיה ב-'אתה כול הזמן חוזר על השטות'
אתה כול הזמן חוזר על השטות
30/08/2012 | 11:54
1
86
שאני ממעריצי בוקי -- מאיפה הבאת את זה ? -- מי אמר לך שאני ממעריצי בוקי ?
אמרתי לפני שבועיים שאני לא מחבב את בוקי וחוץ מזה אני לא מעריץ של אף אחד
אני העדפתי שהוא יזכה מבין אלה שעדיין לא הודחו - זה הכול
לצפיה ב-''
30/08/2012 | 03:33
1
132
"תורג'י ואנה כמה רמות מעל כולם שמה"

'Nuff said
לצפיה ב-' השאלה איזו רמה'
השאלה איזו רמה
30/08/2012 | 11:01
76
רמת העליבות,החוצפה,עזות המצח,הערסיות,הטימטום ,הקנאות.
לדעתי כולם יחד.
לצפיה ב-'זה לא היה סכין'
זה לא היה סכין
30/08/2012 | 09:00
137
שגב אמר לו מה הוא הולך לעשות.

ובכל מקרה, מספיק פשוט להסתכל על השניים ולחשוב מי מהם היה נותן את הקול שלו לבוקי אם הוא לא היה בגמר ובוקי כן והתשובה היא יחידה - שגב. ענת לא הייתה נותנת לבוקי את הקול שלה גם אם יתהפך העולם. אז שש
לצפיה ב-'גמר הישרדות VIP אתמול עשה 38.7% אחוז רייטינג '
גמר הישרדות VIP אתמול עשה 38.7% אחוז רייטינג
30/08/2012 | 10:46
132
בגמר אתמול של הישרדות VIP צפו בו מיליון אנשים והוא עשה 32.9% רייטינג וברגע השיא בסוף שגיא זוארץ אמר מי היה מי היה השורד האחרון בהצבעות המושבעים הרייטינג זינק לשיא של כל הזמנים 38.7% אחוז רייטינג מטורף
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ליהיא גרינר עושה חוקן'
ליהיא גרינר עושה חוקן
30/08/2012 | 04:04
229
ליהיא גרינר עושה חוקן

מלכת הבלונד שוברת את השיאים של עצמה, והפעם היא מצטלמת רגע לפני שהיא פוצחת בטיפולי חוקן לניקוי רעלים, מה לא עושים תמורת הנחת סלב.

האייטם הבא הוא לא לבעלי לב חלש: אם חשבתם שסלבס ארצנו מוכנים לעשות הכל למען הנחות, כנראה שאתם לא ממש מבינים מה זה אומר.

דוגמא לאחת שלקחה את המושג "הנחת סלב" קצת רחוק מדי, היא כמובן לא אחרת ממלכת הריאליטי הישראלית, ליהיא גרינר, שהסכימה להרחיק לכת ולתעד את עצמה במהלך הדיקות במרפאה של ד"ר ראול רודריגז, רגע לפני שהיא מבצעת בגופה הבוטילישסי ניקוי רעלים, או בשמו המוכר יותר - חוקן. כיף!
לצפיה ב-'מסכמים עונה - ההדחה הכי הכי...'
מסכמים עונה - ההדחה הכי הכי...
28/08/2012 | 01:19
37
534
אז רגע לפני שנחליט סופית בשאלון שאני אעלה מחר לגביי העונה הזאת, בואו ננסה לסכם כמה רגעים מעניינים עד הגמר ואחריו.
בואו לשכנע ולהסביר איזו הדחה הייתה ההדחה הגדולה ביותר בעונה הזאת?
לכל אחד קריטריונים שונים - בואו לשתף אותנו - האם ההדחה שהשפיעה הכי הרבה על המשחק? האם ההדחה הכי מפתיעה? האם ההדחה בה נעשתה הבגידה הכי רצינית?

אז שתפו פעולה
לצפיה ב-'טוב יש כמה'
טוב יש כמה
28/08/2012 | 07:05
334
ההדחה שהשפיעה הכי על המשחק - שילוב בין ההדחה של ענבל (בגלל התיקו התחיל הסכסוך בין תורג'י לעזאם שהייתה לו השפעה), חבל שענבל לא ניצחה אחרת הייתה לזה השפעה מטורפת. ושילוב בין ההדחה של אושרי הראשונה שממש פתחה את כל הקלפים.

ההדחה הכי מפתיעה - כנראה ההדחה של תורג'מן כי גם אני עם כל אהבתי להישרדות לא חשבתי על תסריט כזה, שנבע בתכלס תודות לגניבה בעיקר. אבל אין ספק שזה היה הכי מפתיע ולא צפוי וגם בשביל כל מי שהיה בשבט ובמושבעים חוץ מבוקי ושגב.

ההדחה בה נעשתה הבגידה הכי רצינית - מה שמשה תכנן לעשות לשגב. הרבה אחרי הבגידה בעזאם,באושרי ובבוקי.

לסיכום ה-הדחה מבחינת הכי מרתקת,משמחת ומשעשעת זו ההדחה של תורג'י.
לצפיה ב-'לא חושבת שהיא הייתה הכי משפיעה'
לא חושבת שהיא הייתה הכי משפיעה
28/08/2012 | 09:11
209
אבל מבחינתי זו ההדחה של העונה - ההדחה השניה של אושרי.

קודם כל, הפרומו לא שיקר וזה כבר משהו.

שנית, בראיה הכללית של המשחק היא הייתה מפתיעה כי ציפינו מההתחלה שאושרי יתחבר לברית הבוטיק ואולי היו אנשים שחזו שיהיו בעיות בגזרה הזו כי אין 4 בגמר אבל לא בשלב כל כך מוקדם. זה שאושרי ותורג'י יהיו כאלה בלתי נסבלים וזה ישפיע על ברית הבוטיק בשלב כל כך מוקדם - מבחינתי זה היה מפתיע (לא מפתיע ברמה של הפרק עצמו כי זה נבנה מהרגע שהיה איחוד).

זה היה מעניין לראות איך טיניום ודאנג משתפים פעולה והפרצוף של תורג'י שהבין מה קורה ומה התבשל מתחת לאפו היה פרייסלס (נבלות! הם שוב הרגו את קני! כלומר אושרי!). ולבסוף קיבלנו עוד נאום צדקני על ערכים מאושרי לקינוח, מה עוד אפשר לבקש?
לצפיה ב-'ענבל נגד אנה'
ענבל נגד אנה
28/08/2012 | 13:04
25
290
אם ענבל היתה מנצחת, אז השלישיה ענבל-עזאם-מיכל היתה שולטת במשחק במקום ענת-תורג'י-אנה.
לצפיה ב-'+'
+
28/08/2012 | 18:14
24
131
אם כבר דנים בהחלטות טפשיות שהתקבלו מוקדם, כבר בפרק הראשון היו כמה פאקים.
- ג'מצ'י ביקש עזרה מבוקי למצוא פסלון, ובוקי נעתר ומצא לו פסלון.
- ענת ביקשה מעזאם עזרה למצוא פסלון, עזאם מצא פסלון, ולאחר השבת הגניבה, הוא נתן את הפסלון לענת במקום לאיריס.
- הראל קיבל בחירה להדיח את נטלי או איריס והדיח את איריס.  התבקש להדיח מתחרה דומיננטית ולהשאיר מישהי שבכלל לא רוצה להיות שם. אבל הראל לא בדיוק הבין איך משחקים את המשחק הזה.
לצפיה ב-'אבל מישהי כמו נטלי'
אבל מישהי כמו נטלי
28/08/2012 | 18:28
21
203
גם הייתה יכולה יותר לעזור לו, בניגוד מישהי כמו איריס שחוץ ממקסימום להיות עוד קול לא הייתה עושה כלום
לצפיה ב-'כן, גם עזאם חשב'
כן, גם עזאם חשב
28/08/2012 | 18:35
20
164
ש"מישהי כמו ענת", כלומר ענת, תעזור לו - והשאר כתוב בדברי ימי השרדות VIP.
ובוקי חטף על הראש מג'מצ'י לפני שהאחרון פינה את מקומו.
לצפיה ב-'אילו נטלי לא הייתה מגנה על בוקי '
אילו נטלי לא הייתה מגנה על בוקי
28/08/2012 | 19:53
19
203
יש מצב שלא ג'מצ'י היה המודח.
לצפיה ב-'למה הכוונה?'
למה הכוונה?
28/08/2012 | 20:00
18
130
נטלי לא הקנתה לבוקי שום חסינות.  ג'מצ'י הודח מסיבה אחת בלבד - והיא שלאחר נשירת מייקל, ג'מצ'י נתפס כהכי חזק בשבט דאנג ולכן הדיחו אותו.  לאחר מכן אושרי נתפס כהכי חזק אז הדיחו גם אותו.  אחר כך נשארו בשבט הזה רק "צילייגרים" ובנות.
לצפיה ב-'לא היו מדיחים את ג'מצי בשלב הזה'
לא היו מדיחים את ג'מצי בשלב הזה
28/08/2012 | 20:18
135
אלאמלא הוא היה פוץ. כולם התכוונו להדיח את בוקי בכלל.
לצפיה ב-' בעיקר בגלל ההתנהגות של דורון'
בעיקר בגלל ההתנהגות של דורון
28/08/2012 | 20:52
16
138
נטלי ויוליה כנראה התחברו לבוקי והגנו עליו מדורון שהיה פוץ (נטלי בכלל פתחה על דורון פה). אין קשר למי היה הכי חזק פיזית.
לצפיה ב-'כן, כן'
כן, כן
28/08/2012 | 21:13
15
90
ותשובתי היא גם לנאוסיקאיי שאמרה אותו דבר.
תשמע - ברור שאם תשאל אותם, הם יעדיפו לומר "הוא היה פוץ" מאשר "אנחנו מפחדים ממנו".  לא נעים להודות בחולשות.  והסיבה שג'מצ'י "היה פוץ" היא בגלל שהוא הרגיש שהוא לא יכול להתחבר איתם כי הם מפחדים ממנו.
עם אושרי - המסכות כבר הוסרו.  כי לא יכלו להאשים אותו בכלום.  שם זה היה גלוי שהם מדיחים אותו מפחד.  גם פחד מכך שהוא יכול לנצח משימות, וגם בגלל התחברות פוטנציאליות שלו עם תורג'י לאחר האיחוד.

מאחורי הדחות אין שום מניע חוץ מרצון לסלק מישהו שנתפס כאילו הוא יכול לנצח במקומך.  אם אותו בנאדם שמדיחים נותן איזשהו תירוץ שמאפשר להאשים אותו בהדחה, משתמשים בתירוץ.
לצפיה ב-'אבל...'
אבל...
28/08/2012 | 21:23
13
68
1. הוא באמת היה פוץ.
2. נכון שמדיחים את החזקים, אבל לא בשלב כזה מוקדם, זו ההדחה הראשונה!
לצפיה ב-'לכן בוקי היה על הכוונת על ההדחה הראשונה'
לכן בוקי היה על הכוונת על ההדחה הראשונה
28/08/2012 | 21:55
11
86
התכוונו להדיח אותו, לא את ג'מצי. ראינו שהם דיברו בינהם שמדיחים את בוקי, אף אחד לא תכנן להדיח את ג'מצי עד שביום של מועצת השבט הוא רב עם בוקי ורב עם נטלי. אני עדיין לא בטוחה שהיו מדיחים אותו אם הוא לא היה מדבר כמו שהוא דיבר במועצת השבט. בוקי, עם כל כמה שהוא היה מעצבן, ניסה בדרכו להתחבב עליהם, להראות להם שהוא מועיל וכולי ואילו ג'מצי היה נורא מתנשא. אחרי מועצת השבט אושרי אמר לבוקי משהו בלה בלה בלה על ערכים, שהוא מעדיף את הדרך של בוקי על זו של ג'מצי וכולי. הטיניומים ממש הופתעו כשהם גילו שדאנג העיפו את ג'מצי.
לדעתי, למרות שג'מצי היה חזק הוא לא היה איום כזה גדול. אושרי לא רק היה חזק יחסית אלא גם חזק חברתית בגלל הקשר שלו עם תורג'י.
לצפיה ב-'ג'מצ'י יצא על בוקי'
ג'מצ'י יצא על בוקי
28/08/2012 | 22:07
10
92
בגלל שבוקי במשך יומיים התברבר שם עם בניית הבקתה ללא הצלחה.  ג'מצ'י שתק על זה מתוך כבוד לבוקי על מציאת הפסלון ועקב נחיתותו של בוקי מבחינה פיזית לעומתו.  לג'מצ'י נמאס מהעיכוב בבניית הבקתה, אז הוא בא, ותוך שעה עבודה הקים את הבקתה כמעט לבד (שגב קצת סייע).
זה היה הגורם למהפך.
שג'מצ'י בא - ועשה מהם צחוק עם בניית הבקתה, בקטע כזה של "אתם חבורת לא-יוצלחים, מתברברים עם בניית בקתה יומיים, הנה אני בונה בקתה לבד תוך שעה."  כלומר, הוא הוכיח להם במעשים שהוא יותר טוב מהם.  השאר זה דיבורים - כל אחד שם מציג את הדברים איך שנעים לו.
לצפיה ב-'לדעתי זו הייתה בעיקר הגישה שלו'
לדעתי זו הייתה בעיקר הגישה שלו
28/08/2012 | 22:12
9
72
אבל לא משנה, כך או כך, הנקודה שלי היא שזו לא הייתה הדחה אסטרטגית אלא אמוציונלית.
לצפיה ב-'זה מתלכד פה'
זה מתלכד פה
28/08/2012 | 22:20
8
58
כי ברגע שהוא בא ומוכיח להם במעשים (ולא בדברי רהב) שהוא באמת יותר טוב מהם בדרך של בניית הבקתה - אז האסטרטגיה והאמוציות מתלכדות - לסלק את הסופרמן הזה לפני שהוא יסלק את כולנו.
לצפיה ב-'זה היה יכול להיות הגיוני'
זה היה יכול להיות הגיוני
28/08/2012 | 22:38
7
59
אם כל המשימות הבאות היו משימות אישיות העוסקות בבניית בקתות.
בשלב הזה הם רק עוד התגבשו כשבט וג'מצי פשוט לא השתלב. כדי שג'מצי יהיה איום רציני הוא היה צריך להיות שחקן חברתי טוב והוא היה שחקן חברתי גרוע.
לצפיה ב-'לא מסכים'
לא מסכים
28/08/2012 | 23:01
6
45
ענת התקדמה במשחק בזכות חוזק במשימות, לא בזכות שהיא חברתית.  היא אנטיפטית, והתחברה רק עם אנטיפטית אחרת.  מפגן הכוח של ג'מצ'י בבניית בקתה, הצטרף לנתונים הפיזיים שלו, כדמות שיכולה לקחת משימות.  המשימה היחידה שבה ג'מצ'י השתתף היתה קבוצתית (של החזקת דברים), ושם הוא אמנם כשל, אבל זה היה סוג מאמץ מאוד ספציפי, ויכול להיות שהוא פשוט היה "קר", והיה צריך להתחמם.  בניית הבקתה באה לאחר המשימה הזו.
לצפיה ב-'אבל ענת לא נתפסה בכלל כאנטיפתית'
אבל ענת לא נתפסה בכלל כאנטיפתית
28/08/2012 | 23:17
5
76
על ידי האחרים, הם אפילו בחרו אותה למי שתהיה השורדת האחרונה באחת המשימות. היא כנראה לא עוברת מסך אבל בפועל היא הייתה אהודה. היא התחברה עם אנה ותורג'י וביחד הם היו כוח משמעותי, היא התחברה עם עזאם, היא עשתה זאת בגלל התרגיל המפורסם אבל הוא באמת חיבב אותה והאמין לה והיא התחברה עם מיכל ואחרי האיחוד גם עם שגב.
היא התחילה לעורר אנטיגוניזם רק אחרי הדחת אושרי, עד אז היא הייתה בהחלט פופולרית וגם לא היו לה אויבים. המשחק החברתי שלה בהתחלה היה מצויין.

ג'מצי לעומת זאת לא התחבר לאף אחד ולעומת זאת רב עם שני חברי שבט.

המשימות בהתחלה הן קבוצתיות + חסינויות אישיות, בשלב הזה השחקנים החזקים פחות מאיימים ויותר חשוב שהשבט כולו יהיה חזק כדי שינצח במשימות וההדחות יתרחשו בשבט השני. אז באיחוד השבט החזק יותר בא ביתרון ויכול להפטר בניחותא מחברי השבט השני. בשלב כל כך מוקדם ג'מצי ממש לא נתפס כאיום אלא כפוץ מעצבן שמעכיר את הדינמיקה בשבט.
לצפיה ב-''
28/08/2012 | 23:19
18
לצפיה ב-'במהלך המשחק'
במהלך המשחק
28/08/2012 | 23:23
3
57
ענת נתפסה כאנטיפטית באותה רמה של ג'מצ'י, כבר מהיום הראשון שהיא גנבה את הפסלון וקוממה עליה את כולם - ועד קרוב לסוף כשהיא התחילה לשלם מס שפתיים כדי לשפר דימוי.  היום זה כבר לא נראה כ"כ חשוב כי עבר זמן וזוכרים לה את החוזק במשימות.  השחקנים הכי חברתיים שם היו פרסטר ושגב, שהתחבבו על כולם (חוץ מאחד על השני) ושימשו כבידור.  לפי התזה שלך הם היו צריכים להוות איום ולהיות מודחים ראשונים - אבל הם לא נתפסו כאיום.  גם אושרי לא היה חברתי כלל בשבט דאנג או בין המשתתפים - הוא נתפס כאיום בגלל פוטנציאל העריקה לצידו של תורג'י לאחר איחוד.  תורג'י היה החבר היחיד של אושרי לאורך כל המשחק.
לצפיה ב-'אבל היא לא, זו הנקודה שלי'
אבל היא לא, זו הנקודה שלי
28/08/2012 | 23:37
2
58
בין הקטע בבוץ ועד ההדחה של אושרי היא הייתה אהודה ולא רבה עם אף אחד + היתה לה ברית חזקה עם תורג'י ואנה. אז גם היא עיצבנה אנשים בגלל מה שהיה בבוץ, מהר מאוד אנשים שכחו את זה כי היו להם דרמות אחרות להתעסק בהם וענת עברה מתחת לרדאר. בטיניום תורג'י ואנה רבו עם מויאל, ענבל ועזאם ולמרות שענת הייתה חלק מהברית שלהם היא שמרה על פרופיל נמוך יחסית ולא הסתכסכה אישית עם השלושה. בדאנג היו להם עיניינים משלהם. גם אחרי האיחוד היא הייתה פופולרית אבל אחרי ההדחה של אושרי היא ואנה התחילו לתפוס תחת ובמקביל, ממישהי ששומרת על פרופיל נמוך היא הפכה להיות דומיננטית במועצות השבט אבל לא בצורה חיובית, והתווכחה עם המושבעים.

פרסטר לא נחשב כאיום כי למרות שאנשים חיבבו אותו הם לא ספרו אותו, לפרסטר יש כריזמה של חיפושית משה רבינו ומנטליות של עלה נידף ברוח. הוא גם נתפס כחלש עד שהתחיל לנצח באתגרים באי ואז הוא כבר לא היה חלק מהשבט. שגב כן התחיל להחשב כאיום אחרי האיחוד, עובדה שתכננו להדיח אותו, אבל הוא הצליח לחמוק מההדחות בגלל שהיה שחקן חברתי טוב.

אושרי דווקא כן היה חברותי ואהוד, חוץ מבוקי כולם חיבבו אותו, אבל הוא לא טרח לתחזק את הקשרים לכדי ברית יציבה. רק אחרי האיחוד הוא עיצבן אנשים בגלל החיבור עם תורג'י. גם בוילה כולם אמרו שהיה סבבה איתו עד שתורג'י הגיע.
לצפיה ב-'כנראה שראינו 2 תכניות שונות'
כנראה שראינו 2 תכניות שונות
28/08/2012 | 23:56
1
64
מה שאת מתארת כ"אהדה" לענת לא היתה אהדה במובן חברתי.  ההצבעה שלהם שהיא תהיה השורדת האחרונה התבססה על הערכתם לחוזק שלה במשימות - כלומר על ריאליזם - לא בגלל שהם אהבו אותה.
גם יוליה היתה חברתית ואף-אחד לא פעל להדיח אותה ישר על ההתחלה.  הרי התזה שלך יש לה סתירה פנימית - כי אם שחקן הוא חברתי, משמע הוא יודע לצבור אהדה, ולשמור על עצמו לשלבים המאוחרים.  בעוד שאם שחקן הוא "זאב בודד" שמתבסס על יכולות פיזיות כמו ג'מצ'י - הוא בסכנת הדחה מהירה כי אחרים לא תומכים בו.  האדם היחיד בשבט דאנג שלג'מצ'י היה איזשהו פוטנציאל להתחבר איתו הוא מייקל - ומייקל נשר עוד קודם.
לצפיה ב-'כנראה...'
כנראה...
29/08/2012 | 09:09
39
אני ראיתי את התוכנית שבערוץ 10, ואתה?

אני חוזרת על עצמי: ענת התחברה עם 6 אנשים. קודם כל עם תורג'י ואנה, וניכר שזה מעבר לברית גרידה והם עדיין בקשר, ובצורה שיטחית יותר: בטיניום עם עזאם ומיכל (עם עזאם זו הייתה אסטרטגיה אבל מבחינתו הוא חיבב אותה ובטח בה) ובסנאי היא התחברה עם שגב עד הפיצוץ.
לעומתה ג'מצ'י התחבר עם: 0 אנשים.
לא יודעת למה החלטת שהוא היה מתחבר עם מייקל לואיס דווקא, זה שהם שניהם משחקים כדורסל לא ממש מבטיח חברות אמיצה. ג'מצ'י בז לכל הצעירים הסלבריטאים התל אביבים, הוא ירד עליהם קשות במועצת השבט על כך שהדיחו את איריס בר און (הם לא, ההחלטה הייתה של מויאל בכלל שהיה בטיניום, אבל לא משנה, ג'מצ'י היה בשוונג), למה שחלקו של מייקל לואיס יפקד?

ממש לא אמרתי ששחקנים חברתיים טובים מדיחים ישר על ההתחלה, למעשה אמרתי בדיוק להפך ככה שאין שום בעיה עם התאוריה שלי. לו ג'מצ'י היה שחקן חברתי לא היו מדיחים אותו. אני טענתי שהדיחו אותו כי הוא היה פוץ, לא בגלל שהוא היה שחקן חברתי טוב אלא בדיוק להפך.
לצפיה ב-'בשלב הזה דווקא רוצים להשאיר את החזקים '
בשלב הזה דווקא רוצים להשאיר את החזקים
29/08/2012 | 22:12
38
כדי שינצחו בעבור השבט  ,  שים לב שבוקי  לפני האיחוד תמיד היה מטרה   ואילו בחצי השני   רק בהדחה   שבה  הג'וק   עף  ,   רשמו בוקי.

זה ברור ומובן  , ובעונות אחרות של הישרדות רואים את זה  ,  מתחילים לתקוף את החזקים רק בשלב מתקדם יותר   ובטח שלא בהתחלה  , כשאין עדיין בריתות ,  ג'מצ'י  היה שמוק ובגלל זה סולק.
לצפיה ב-'אבל מישהי כמו נטלי'
אבל מישהי כמו נטלי
28/08/2012 | 18:28
134
גם הייתה יכולה יותר לעזור לו, בניגוד מישהי כמו איריס שחוץ ממקסימום להיות עוד קול לא הייתה עושה כלום
לצפיה ב-'מויאל תמים'
מויאל תמים
28/08/2012 | 18:38
111
הוא לא ידע שיש לה סיליקון.
לצפיה ב-'ההדחות של העונה'
ההדחות של העונה
28/08/2012 | 17:11
145
מה ההדחה שהשפיעה הכי הרבה על המשחק? ההדחה של תורג'י שפירקה את הברית
מה ההדחה הכי מפתיעה? ההדחה של יוליה, אף אחד לא חשב שהיא תודח, כולם היו בטוחים שזה או שגב או תורג'י.
מה ההדחה בה נעשתה הבגידה הכי רצינית? ההדחה של אושרי הראשונה, שכל השבט שלו בגד בראש השבט. לא זוכר בגידה יותר גדולה מזו העונה.
לצפיה ב-'לדעתי ההדחות הכי גדולות של העונה'
לדעתי ההדחות הכי גדולות של העונה
28/08/2012 | 17:42
6
196
ההדחות הכי משפיעות הן של ענבל ואושרי שבעצם יצרו את המצב הכללי של הברנז'ה נגד הלא ברנז'ה.
ההדחה הכי גאונית במשחק היא לדעתי ההדחה של יוליה. ענת הצליחה להפוך באופן טוטאלי את המשחק והצליחה לגרום לדאנג להצביע לעצמם, וככה השיגה שליטה אבסולוטית כשהיא מדיחה את השחקנית החברתית הכי טובה אחריה ואחרי שגב, את השחקנית עם העמדת מפתח הכי חזקה במשחק ואיום במשימות. היא פירקה את דאנג למצב של נטלי ושגב נגד בוקי וגרמה לנטלי ושגב להיות בטוחים שהם איתה ועם אנה ובכך לשים את הברית שלה ושל אנה במרכז כל המשחק כשהן קובעות את 2 ההדחות הבאות בלי שום הפרעה אפשרית אלא שאז..
ההדחה הכי מדהימה במשחק זה ללא ספק ההדחה של תורג'י. לא צפיתי שיקרה מצב כאוטי כזה שמתמודד יגנוב פסלון ממתמודד אחר, אבל זה קרה ובסופו של דבר זה גרם לאחת ההדחות היותר מבריקות אי פעם.
לצפיה ב-'מה גאוני בהדחה של יוליה? סקנדי התאכזבתי'
מה גאוני בהדחה של יוליה? סקנדי התאכזבתי
28/08/2012 | 17:46
4
139
ממך, לענת הייתה שליטה בהצבעה הזו תודות למשימה. לא שהיא עשתה עבודות שיכנוע רבות ומטורפות.
לצפיה ב-'מבחינה אסטרטגית'
מבחינה אסטרטגית
28/08/2012 | 21:36
2
103
זו ההדחה הכי מוצלחת. פשוט מתוקתקת כמו שעון שוויצרי.
פיצול קולות (אם שגב ונטלי לא היו מפצלים איתם אנה או תורג'י יכלו להיות מודחים), בחירה נכונה של מודח וחימום כל השבט עליו, ועדיין לוצאת בסדר עם כל אחד במשחק הזה. כמובן שזה מהלך של ענת נטו
לצפיה ב-'מצד ענת זה לגמרי היה נכון'
מצד ענת זה לגמרי היה נכון
28/08/2012 | 21:41
1
100
אבל הוטו הביא לה יתרון.
ושגב ונטלי ממילא לא היו יכולים להצביע איתם כדי ליצור רוב בהדחה הזו
לצפיה ב-'אלא אם כן הבוטיק היו עדיין מפצלים קולות'
אלא אם כן הבוטיק היו עדיין מפצלים קולות
29/08/2012 | 05:57
72
ואז היה תיקו כנראה עם אנה:P
החיסרון כאן בארץ זה שאין הצבעה חוזרת לפני המבחן אש.
לצפיה ב-'גם אני התאכזבתי'
גם אני התאכזבתי
30/08/2012 | 03:37
42
אני לא חושב שזו הדחה כ"כ גאונית,היא יותר באה ממקום של אין ברירה ואי אפשר לסמוך על יוליה.
היא לא נתנה שליטה במשחק לטיניום,אם הם היו הצליחים להעביר את יוליה היה עדיף להם,פשוט הם זכו בכל הווטואים,ולכן קיבלו שליטה אסטרטגית במשחק.

לעומת זאת ההדחה של ענבל הייתה הרבה יותר משפיעה,
תחשוב מה היה קורה עם אנה,תורג'י וענת אם ענבל הייתה מנצחת....הייתי רוצה לראות את ענת קצת מתרפסת
לצפיה ב-'אני לא מבינה '
אני לא מבינה
28/08/2012 | 17:51
98
למה נותנים לענת את הקרדיט על ההדחה של יוליה ונטלי. ענת שלחה את תורג'י לשכנע את יוליה להצטרף אלייהם ותורג'י הוא זה שדיבר איתה והגיע למסקנה שהיא זגזגנית התעצבן עליה והחליט להדיח אותה. בוילה תורגי אומר ליוליה בפנים אני תכננתי וביצעתי את ההדחה שלך. אצל נטלי רואים את תורגי בא ואומר לבנות להדיח את נטלי והיום בראיון ללאשה נטלי אומרת שהודחה בגלל שהבנות לא האמינו שתורג'י הציע לנטלי להדיח את אנה וכשהיא צפתה בפרק היא שלחה sms  לענת וענת ענתה לה שנטלי צדקה ושהיא הייתה סתומה
לצפיה ב-'הכל '
הכל
28/08/2012 | 20:34
75
אף פעם לא ידעתי מה הולך לקרות  וכל הדחה הייתה מפתיעה
לצפיה ב-'ענת - הלוואי שאת קוראת את זה!!!'
ענת - הלוואי שאת קוראת את זה!!!
29/08/2012 | 23:39
6
370
הייתי חייבת לכתוב לך אחרי הגמר הזה ואני לא יודעת איך להגיע אלייך.
אני מאוד מקווה שאת קוראת את מה שאני אכתוב.

את ללא ספק השורדת האמיתית - וכל השאר לא מבינים כלום מהחיים שלהם! השרדות היא לזכות במשימות (כן, מה לעשות, זה חלק מהמשחק) השרדות זה לדעת מתי להגיד מה (ולמי) השרדות זה לדעת את מי ומתי להדיח. והכל עשית נפלא.

אבל את זה את יודעת.

אני רציתי להגיד לך שלא זכית כי אנשים 0ונשים לצערנו בעיקר) לא מסוגלים להתמודד, עדיין, עם אישה חזקה, נחושה, עצמאית, שמובילה מהלכים ומסמנת טריטוריות ורחמנא ליצלן - גם נראית טוב!! כל המטומטמות האלה שהיו איתך שם היו צריכות להצדיע לךעל הצלחתך ולפרגן בכל מובן המילה על איך שניהלת את כל הגברדיא הזאת. אבל כולן חיות שבויות בתוך מציאות פטריאכלית שאלה תוצאותיה...

וגם תורגי (החמוד, אני מתה עליו!!) כל הזמן אמר "הבנות שלי הבנות שלי" אבל טכלס - אתן אלה שהובלתן אותו.
ועל כך אני ממש גאה בך!!
לצפיה ב-'חחח סיכום של פמינסטית'
חחח סיכום של פמינסטית
29/08/2012 | 23:44
68
לצפיה ב-'מצטער אבל ענת שטוחה מדי '
מצטער אבל ענת שטוחה מדי
29/08/2012 | 23:56
70
לצפיה ב-'לאנשים אין בעיה עם נשיות חזקה ומתפרצת,'
לאנשים אין בעיה עם נשיות חזקה ומתפרצת,
30/08/2012 | 00:24
2
141
יש להם בעיה עם חברות של תורג'י המעפן.

יכולתי להאמין לך שאת בעצמך אישה חזקה ונחושה...עד שאמרת שאת מתה על תורג'י.
לצפיה ב-''
30/08/2012 | 00:27
20
לצפיה ב-''
30/08/2012 | 00:37
12
לצפיה ב-'היא פגעה בהרבה אנשים (יוליה,נטלי,עזאם'
היא פגעה בהרבה אנשים (יוליה,נטלי,עזאם
30/08/2012 | 00:41
103
אין ספק שהיא שורדת יותר מאנה, אבל במשחק הזה אתה לא יכול להגיד למישהו "אני איתך עד הסוף" ומיד אח"כ להצביע לו וגם לצפות שיצביע לך בגמר
לצפיה ב-'בוקי משמיץ בחדשות הבידור את תורג'י-מה דעתכם?'
בוקי משמיץ בחדשות הבידור את תורג'י-מה דעתכם?
27/08/2012 | 22:37
30
603
בלי קשר מה דעתכם על תורג'י,היה לי ממש קשה לראות היום את בוקי בחדשות הבידור. הוא אמר שאושרי בחור נהדר והבעיה היחידה שלו היא ההתחברות לתורג'י הערס (שכח שבכתבה לאחר גניבת הפסלון אמר שהוא דואג לכך שבארץ לא יהיה נוער כמו אושרי ותורג'י) ושאת אנה הוא מאד אוהב אבל לדעתו היא עושה טעות שהיא עם תורג'י. אני חייבת להגיד שאני אישית הרגשתי שמדובר פה בחציית גבולות. הסטטוסים ההזויים שהוא מוציא פעם ביומיים נגד תורג'י. הראיונות בעיתונות ובטלויזיה נגד תורג'י. אין חוק שאוסר הוצאת לשון הרע. חשבתי מה היה קורה עם חלילה מישהו שאני מכירה היו עושים נגדו מסע צלב שכזה. מה ההורים/המשפחה/החברים של תורג'י מרגישים. באיזה זכות בוקי מייעץ לאנה לא להיות בת הזוג של תורג'י ולאושרי לא להיות חבר שלו. האם זה רק אני או שגם לדעתכם נחצה פה קו?
לצפיה ב-'לא ראיתי חדשות הבידור '
לא ראיתי חדשות הבידור
27/08/2012 | 22:51
1
295
ואני לא יודעתי אם דעתי נחשבת כי אני אוהבת את תורג'י

בכל אופן כבר בצפייה בפרקים ובאמת שיש לי חיבה בה מאוד גדולה גם לבוקי
אבל הוא ממש הגזים ונסחף עם ירידות על תורג'י   
בניגוד נגיד לעזאם לבוקי לא הייתה  סיבה שאני יכולה להגיד טוב תורג'י עשה איקס אז בגלל זה מגיע לו שידברו עליו כה
לצפיה ב-'יש דברים שאני מחבבת בבוקי אבל שהוא נטפל'
יש דברים שאני מחבבת בבוקי אבל שהוא נטפל
27/08/2012 | 23:04
269
למישהו (במקרה זה לתורג'י) זה ברמה של הטרדה והוצאת דיבה. להוציא סטטוסים הזויים וראיונות בעיתונות בנוסח בזכותי לא יהיה נוער כמו תורג'י ואושרי. הכתבות בחדשות הבידור-מה שכתבתי שהוא אמר+כל מיני דברים הזויים נוספים. אני מרגישה ממש חוסר נוחות. מחזיר אותי לתקופת בית הספר שהחליטו להיטפל למישהו והמציאו עליו סיפורים ולך תוכיח....
וגם אני מחבבת את תורג'י, אבל זאת ממש לא הנקודה פה. זה היה נראה לי נורא גם אם זה היה נגד מישהו שאני ממש לא מחבבת.
לצפיה ב-'מגיע לתורג'מן אחרי איך שהתייחס לכולם'
מגיע לתורג'מן אחרי איך שהתייחס לכולם
27/08/2012 | 23:04
6
279
ושים לב שכולם מציינים אותו לרעה  כשמראיינים אותם ,    אל תשכח גם איך תורג'מן דיבר עליו  וגם מתברר גם שהוא ניסה לתקוף אותו במועצה  ופשוט לא שידרו את זה  .
לצפיה ב-'ברור של תורג'י יש בעיה אם יותר מאדם אחד '
ברור של תורג'י יש בעיה אם יותר מאדם אחד
27/08/2012 | 23:08
1
212
אבל עדיין בוקי מגזים ראיתי את תורג'י בארץ ממשיך לדבר נגד מישהו?
וגם בתוכנית עצמה בוקי כל זמן דיבר רע על תורג'י בלי שהוא עשה לו משהו
ורק אחרי הפסלון  תורג'י באמת נהיה נגדו ובצדק   
אבל לפני הפסלון? איזה סיבה בדיוק יש לו להיות נגדו?
לצפיה ב-'ראית*'
ראית*
27/08/2012 | 23:13
49
לצפיה ב-'שוה זה היה בתוך משחק. בחוץ בשום ראיון תורג'י '
שוה זה היה בתוך משחק. בחוץ בשום ראיון תורג'י
27/08/2012 | 23:23
155
לא השמיץ אף אחד. ברור ששגב ונטלי לא אהבו לראות מה שתורג'י אומר עליהם אבל עדיין הם לא ירדו לרמת ההשמצות של בוקי. בעיני זה ברמה של הטרדה.
לצפיה ב-'תורג'י ערס ולצערי יש מלא ערסים שאוהבים אותו'
תורג'י ערס ולצערי יש מלא ערסים שאוהבים אותו
28/08/2012 | 11:29
2
138
ישראל מלאה בפרחות וערסים.
לצפיה ב-'והדיבור שלך גם של ערסית '
והדיבור שלך גם של ערסית
29/08/2012 | 23:41
1
40
לצפיה ב-'ממש לא וזכותי לחשוב כך'
ממש לא וזכותי לחשוב כך
29/08/2012 | 23:53
23
לצפיה ב-'הכי פשוט זה.. לא להתעסק בזה '
הכי פשוט זה.. לא להתעסק בזה
27/08/2012 | 23:16
12
240
אפשר גם בלי גיא פינס
ובלי חדשות הבידור
ובלי סטטוסים בפייסבוק

לא חייבים לצרוך את כל מה שמוכרים לנו.

כל מה שאני 'יודעת' זה מהכתבות שמביאים לכאן לפורום.
אין לי מושג איך אפשר לא להסתחרר מכל המידע הזה שנורה מכל עבר.
נראה לי שבצבא היו אומרים על זה 'חדל קשקשת ברשת' כי
זה לא באמת דברים שקשורים למשחק, זה הכל סתם ליד.
לא ממש משנה לי אם אנה שוביניסטית, או אם הבת של שגב עוזרת לו לתחזק ת'אתר שלו, או אם ענת נפרדה מבן זוגה.

מחרתיים הגמר, ובזה זה נגמר.

אז אני מעדיפה בלי
לצפיה ב-'ואי לא בא לי להיגמל '
ואי לא בא לי להיגמל
27/08/2012 | 23:18
11
149
מזמן לא הייתי ממש בתוך סדרה  

אז פליז אל תזכרי מתי נגמר הכיף
לצפיה ב-'סליחה '
סליחה
27/08/2012 | 23:27
89
זו היתה רק הצעת ייעול

לצפיה ב-'בא לי שזה יגמר כבר..'
בא לי שזה יגמר כבר..
27/08/2012 | 23:32
9
139
ושכל מי שצופה בזה או מעורב בזה יחזור להיות נורמלי.
יש סדרות יותר מעניינות מהישרדות VIP, חוץ מזה שעוד מעט תתחיל עונה חדשה בארה"ב. אבל כנראה אני לא אראה אותה...
לצפיה ב-'גם גם לי האמת כבר נמאס בכל העיסוק בזה...'
גם גם לי האמת כבר נמאס בכל העיסוק בזה...
27/08/2012 | 23:33
1
111
כבר רוצה שיגמר..
לצפיה ב-'עוד מעט... שבוע הבא'
עוד מעט... שבוע הבא
28/08/2012 | 09:13
79
זה כבר יהיה שלג ד'אשתקד. בעצם, כבר מסוף השבוע.
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
28/08/2012 | 15:36
2
52
לצפיה ב-'היא לא עושה רושם...'
היא לא עושה רושם...
28/08/2012 | 16:51
1
76
של עונה טובה...
לצפיה ב-'נכון אבל תן צ'אנס'
נכון אבל תן צ'אנס
28/08/2012 | 17:10
40
לצפיה ב-'נכון '
נכון
28/08/2012 | 20:37
3
46
אבל אין הרבה תוכניות שיגרמו לך להיות מעורב רגשית  כמו ריאליטי

אני כבר לא עוקבת  אחרי העונות של ארה"ב
כי אין ביס

בכל אופן אם כל חסרונות של הגרסה הישראלית אני מעדיפה אותה
לצפיה ב-'אני הגעתי למסקנה שקשה להגיד את זה'
אני הגעתי למסקנה שקשה להגיד את זה
30/08/2012 | 00:40
2
39
זה 2 תוכניות ריאליטי שונות עם פורמט שונה ודגשים שונים, אז לדעתי לא צריך להשוות בכלל
לצפיה ב-'הישרדות שלנו ושל חו"ל?'
הישרדות שלנו ושל חו"ל?
30/08/2012 | 00:52
1
26
לצפיה ב-'אהא'
אהא
30/08/2012 | 01:14
15
לצפיה ב-'בוקי עושה לעצמו נזק. הוא כבר נהיה פתאט'
בוקי עושה לעצמו נזק. הוא כבר נהיה פתאט
28/08/2012 | 01:54
223
אני מקווה שתורג'י חזק ולא נפגע מהשטויות שלו ושל המשמיצים האחרים.
מחביב הקהל יהפוך בוקי במהרה לפתאט החופר צר העין.
עוד שבוע הסרט שלו נגמר, אלא אם ילהקו אותו לראליטי אחר, ואז יהיה בו עניין עוד כמה זמן עד שיימאס לחלוטין על כולם.
לצפיה ב-'תורג'י הוא ערס אבל הוא לפחות לא מגעיל אותי'
תורג'י הוא ערס אבל הוא לפחות לא מגעיל אותי
28/08/2012 | 15:22
4
242
כמו קותי. אלוהים כמה שהבחור הזה היה דוחה. כל מילה שלו גרמה לי לרצות להקיא. דווקא תפסתי מיאנה ומאוד חיבבתי אותה... עד שהיא נדלקה על קותי....

אדם שמרגיש איזשהם רגשות ליצור כזה הוא בטח לא אדם שאני יכול לחבב.
לצפיה ב-' על כל מה שאמרת, חוץ מזה שבעיני'
על כל מה שאמרת, חוץ מזה שבעיני
28/08/2012 | 15:35
2
192
תורג'י לא רחוק מקותי
לצפיה ב-'זה שהוא זכה בגמר די גרם לי לאבד אמון בעם'
זה שהוא זכה בגמר די גרם לי לאבד אמון בעם
29/08/2012 | 22:08
1
106
ישראל, ודי גרם לי לרצות לחיות במדינה הזו יותר. פשוט בושה.

לצפיה ב-'לא* לרצות לחיות במדינה הזו יותר'
לא* לרצות לחיות במדינה הזו יותר
29/08/2012 | 22:09
68
כל מי שהצביע לו צריך להתבייש בעצמו.
לצפיה ב-'הערס הכי גדול זה אתה אדון דייב '
הערס הכי גדול זה אתה אדון דייב
29/08/2012 | 23:40
83
בעצן קוקסינל יושב ומשמיץ ואין לו כלום בחיים.

לצפיה ב-'גם אני לא סובל אותו'
גם אני לא סובל אותו
28/08/2012 | 15:37
170
אבל לפעמים בוקי מגזים. שישתחרר ממנו זה לא עושה לו טוב.
אפשר לעקוץ אותו בכמה הערות (כמו שנטלי אמרה למשל בפוסט שלה שקרא להצביע לשגב) אבל לא בכזו אובססיה.
לצפיה ב-'הראל מויאל בעד שגב '
הראל מויאל בעד שגב
29/08/2012 | 01:13
189
לא יודעת עם בעריכה הוציאו את הדברים שלו מהקשרם או שהוא שינה את דעתו אבל הוא התראיין לאיריס קול ואמר ששגב אחלה בנאדם והוא אוהב את הדרך שלו ושהוא לא אוהב את הדרך של הבנות.
לצפיה ב-'הייתי באירוע, לא ראיתי את הגמר...'
הייתי באירוע, לא ראיתי את הגמר...
30/08/2012 | 00:08
6
146
שווה צפייה או בזבוז זמן?
כלומר, להשקיע בזה את הזמן הדרוש כשהפרק יעלה לאתר, או שזו הייתה מריחת זמן היסטרית?

לצפיה ב-'תלוי '
תלוי
30/08/2012 | 00:11
3
80
אני חושבת שהיה אחלה גמר היה הרבה עניין
וטוב שלא נשאר זמן לכמה שעפו בהתחלה
ואם יש לך אפשרות להריץ דברים  אז כדאי לך לראות
לצפיה ב-'מגניב, אני אעשה את זה...'
מגניב, אני אעשה את זה...
30/08/2012 | 00:19
2
60
לפי הרחשים כאן בפורום היה עניין ...
וכן, בנענע 10 אפשר להעביר קדימה.

הם עדיין לא העלו, כנראה כי זה היה שידור חי אז לוקח יותר זמן להעלות. בד"כ את הפרקים המוקלטים הם היו מעלים שעה אחרי...

נשאלת השאלה,

מה נעשה בלי רחלי רוטנר?!?!
לצפיה ב-'היו מלא פרסומות ממש מעצבן '
היו מלא פרסומות ממש מעצבן
30/08/2012 | 00:20
1
44
משכו את כמו מסטיק
לצפיה ב-'זה קצת היתרון בנענע10...'
זה קצת היתרון בנענע10...
30/08/2012 | 00:34
47
בזמן שיש שם פרסומת של 30 שניות כל כמה זמן, פשוט גולשים במקומות אחרים לרגע...

אגב, סקופ: חלק מהפרקים שפספסתי, ראיתי עוד באותו לילה בנענע10 - - - ללא פרסומות בכלל!!!
אין לי מושג איך זה קרה, כנראה הוסיפו פרסומות רק יום למחרת.

שתדעו, אם שבוע הבא עוד יהיה ערוץ 10 ותראו את העונה הבאה וזה...
לצפיה ב-'היה מעולה. חובה להשלים'
היה מעולה. חובה להשלים
30/08/2012 | 00:20
1
29
לצפיה ב-''
30/08/2012 | 00:35
12
לצפיה ב-'אז מי לדעתכם צריך לזכות???'
אז מי לדעתכם צריך לזכות???
29/08/2012 | 22:11
3
161
קדימה לשפוך...
לצפיה ב-'שגב עלה מהמושבעים לפחות 4 יצביעו לו'
שגב עלה מהמושבעים לפחות 4 יצביעו לו
29/08/2012 | 22:55
1
225
כך שהוא זוכה  אלא אם יש שיוויון

ואז ? מבחן אש?  (-:
לצפיה ב-'מזל טוב לשגב'
מזל טוב לשגב
29/08/2012 | 23:34
43
לצפיה ב-'אף אחד'
אף אחד
29/08/2012 | 23:21
125

לצפיה ב-'למה להרוס את הפורמט??'
למה להרוס את הפורמט??
29/08/2012 | 22:48
3
293
לא יכלתי להתאפק מלהגיב
עונה עם כלכך הרבה פוטנציאל ורק בטלויזיה הישראלית צריך למתוח הכל כמו מסטיק לדחוף אלפי אתגרים כדי לספק חומר לפרקים על גבי פרקים ולשדר חודש במשך 80,000 פרקים אי המודחים? ועוד פעמיים?? וצמיד הווטו?? מה זה השטויות האלה
לשמור את ההצבעה לשידור החי כשעברה ש-נ-ה מאז שנגמר המשחק במציאות רק לשם מציצת כסף מהקהל בעזרת אסאמאסים???
והגרוע מכל
גיא זוארץ

אלוהיםםםםםם
הייתה יכולה להיות עונה כלכך יותר מעניינת אם לא ההמצאות החדשות שדוחפים לפורמט הישראלי

לצפיה ב-'ככה זה כשרוצים לסחוט עוד קצת את הרייטינג'
ככה זה כשרוצים לסחוט עוד קצת את הרייטינג
29/08/2012 | 22:52
2
132
ולעזזאל טובת הצופים.

בגלל זה הם איבדו ומאבדים רבים.

לצפיה ב-'האמריקאים פשוט עושים את זה יותר טוב'
האמריקאים פשוט עושים את זה יותר טוב
29/08/2012 | 23:03
1
177
מתגעגעת לפרקי הסוף של האיחוד עם גף פרובסט :)
לצפיה ב-'בהחלט....רמה אחרת.'
בהחלט....רמה אחרת.
29/08/2012 | 23:19
88
"לנו" יש את הכשרון לקחת דבר טוב ולהפוך אותו ל...

לצפיה ב-'ההכנות לגמר... מתרגשים'
ההכנות לגמר... מתרגשים
29/08/2012 | 18:05
48
191
כתבה ממאקו על ההכנות לגמר של כל אח מהפיינליסטים -
איתי מעדיף לנוח, ענת רצה בפארק ואנה מעדיפה להתעסק בפסטיגל...
http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/Article-c00c05153fc6931006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=237936823

ומושבעים... המשך>>
כתבה ממאקו על ההכנות לגמר של כל אח מהפיינליסטים -
איתי מעדיף לנוח, ענת רצה בפארק ואנה מעדיפה להתעסק בפסטיגל...
http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/A...

ומושבעים מדברים - נעשה הכי כדי ששגב לא ינצח?
http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local/A...

מה דעתכם? איך אתם מרגישים לגביי הגמר? הולך להיות מעניין? מרוח?
לצפיה ב-' מסכמים עונה - הVIP שלכם? '
מסכמים עונה - הVIP שלכם?
29/08/2012 | 13:07
7
130
מי היה הפייבוריט שלכם? אבל לא לבחור עכשיו במישהו שפשוט הגיע רחוק, דברו בכנות מי מההתחלה התחברתם אליו? מי המתמודד שהכי כאב לכם שהודח?
מי האדם שהייתם מחכים לרגעים שלו בתוכנית כבר מההתחלה ואת הרגע שידעתם שהוא הפייבוריט שלכם?

שתפו פעולה
לצפיה ב-'הממ....'
הממ....
29/08/2012 | 14:09
122
הפייבוריט שלי הוא שגב אבל הוא לא היה מההתחלה. למעשה, די קיטרתי בתחילת העונה על כך שאין לי פייבוריטים, יש לי רק כאלו שאני לא אוהבת ואני זוכרת שתפסתי אותו כדי מעיק עם כל הבדיחות ופאזת צוות ההווי ובידור שלו.
במהלך המשחק הסתמן ששגב שחקן מפתח, שמוביל מהלכים וחושב אסטרטגית אבל הוא הפך להיות פייבוריט באמת בגלל הפורום, בגלל דיונים שהיו לי עם אוהדיו ועם שונאיו. ברגע שהתחלתי לכתוב כאן רמת העיניין שלי בתוכנית נסקה, זה קרה לי גם עם האח הגדול.
אבל היה לי רגע שהתחברתי אליו רגשית - כשמשה בגד בו במועצת השבט, ההבעה על הפנים שלו כשהוא גילה שמי שהוא ראה כחבר הטוב שלו במשחק נפגע ממנו עד כדי כך שהוא רוצה להדיח אותו - זה כבר חרג מגבולות המשחק.

כאב על הדחה? לא היה מישהו כזה. היה לי חבל שענבל הודחה כי קיויתי שהיא תשבור את ברית טיניום ושמיכל הודחה כי זה היה לא הכי הוגן כלפיה, היא הודחה בגלל כל הטוויסטים ולא בגלל שהייתה שחקנית גרועה אבל הן כשלעצמן לא היו פייבוריטיות שלי, לא היה אף אחד שהיה פייבוריט בשלב הזה.
לצפיה ב-'סיכום אעשה בהזדמנות, הפייבוריטים :'
סיכום אעשה בהזדמנות, הפייבוריטים :
29/08/2012 | 15:33
121
בוקי

נטלי

עזאם

יוליה  (רק כשהיא התחברה לבוקי)

ו..... ענת הראל (לפני שידעתי שהיא רעה)
לצפיה ב-'מייקל לואיס'
מייקל לואיס
29/08/2012 | 17:18
95

ואני ממש מעריך את זה שהוא פרש כדי לעשות טירונות.

בהתחלה לא היה לי מושג, רק התעצבנתי מהדיבורים של ענבל ומהחירבונים של בוקי.

איתי קרע אותי מצחוק, ובסוף הוא קרע לי את הלב.
אין אף אחד שאני באמת רוצה שינצח.
וזה מרגיש נאחס.
לצפיה ב-'תורג'י '
תורג'י
29/08/2012 | 17:50
147
איתי תורג'מן הוא שחקן שאני אוהבת עוד מלפני השירדות
אבל בהישרדות זה יתגבר
אני יודעת שיש אנשים שדווקא בהישרדות נחשפו לצדדים פחות חיובים שלו
אבל אני חושבת שכדמות הוא נורא מעניין והוא לגמרי עשה את התוכנית  
הוא אדם משעשע ומקסים
ומה שבטוח עדיף להיות איתו מאשר נגדו

ואהבתי גם את שגב יוליה  אושרי  אנה ואת בוקי וענת לפרקים

הדחה הכי כואבת זאת הדחה שלא הייתה וזאת הדחה של שגב
ואני יכולה להוסיף שבהדחה של אושרי הייתה כואבת הצפייה בתורג'י יושב על ערסל עצוב  
(אני מדברת על הקטע שהם קיבלו פריטים אישים מהבית)

לצפיה ב-'טוב'
טוב
29/08/2012 | 18:21
65
הפייבוריטים שלי לפני העונה: אנה,מויאל,נטלי (למרות שבפרק הראשון העדפתי שאיריס תודח משום מה),עזאם עזאם ומשה פרסטר.

אלו שקיוויתי לראות מודחים מהר: תורג'י ואושרי (רק החברות ביניהם סתם לא הייתה מעניינת לי והייתה לי הרגשה שזו תהיה הזדמנות חד פעמית להעיף אותם.

הפייבוריטים שלי בדיעבד: שגב,נטלי,ענבל,מיכל. בוקי בזמן האחרון מעצבן אותי עם הדרמה קוויניות שלו. אני שם כסף שהוא יודע טוב מאד למי הוא יצביע וסתם עושה רעש וצלצולים.
לצפיה ב-'יש לי 3 שאהבתי מההתחלה עד הסוף:'
יש לי 3 שאהבתי מההתחלה עד הסוף:
29/08/2012 | 18:28
62
ענבל, בוקי ונטלי.
וצדקתי גם בהרגשות שלי, כל אחד היה דמות מפתח בעונה ושיחק אחלה.
את ענת ושגב התחלתי לאהוב מסביבות ההדחה של אושרי.
לצפיה ב-'אצלי שגב מההתחלה...'
אצלי שגב מההתחלה...
29/08/2012 | 19:29
70
גם לפני ההדחה של אושרי, פשוט חיבבתי אותו. הוא הצחיק אותי, ולא הרגיש לי מעיק בבדיחות וכו' (כן, זכרתי אותו מהקומדי סטור וכו', אבל לא חשבתי שאני אתחבר אליו, כי ההומור שאהבתי ביסודי, הוא אעפס, לא ממש ההומור שמדבר אלי היום... ועדיין אהבתי את הקטעים שלו על האי). קצת התעצבנתי ממנו בהתחלה כשמשה עבר לשבט שלהם- וחשבתי שהוא יורד עליו בכוונה- וכשהוא שלח אותו להיות משרת...

אבל מההדחה של אושרי - הוא הפך להיות פייבוריט של ממש. כי עד אז חשבתי שהוא סתם בן אדם חמוד, אז הבנתי שהוא מבין ת'משחק וגם חכם ולא סתם "מצחיק וחמוד".

ואז אחרי פרק ההדחה של משה הבנתי שהוא באמת לא מבין שהוא מכאיב למשה, והפרק הזה באמת היה כזה מותח... מבחינתי כנראה הפרק הכי מותח ומורט עצבים. הייתי בטוחה- שזהו, איתי עף, ואין מצב אחר, ואחר כך כשנתנו לו את הווטו- הייתי המומה!!

ואחרי ראיונות שקראתי הבנתי את הקטע עם המשרת...

נטלי הפכה לפייבוריטית שלי גם מאז ההדחה של אושרי- בחורה תותחית- חכמה, גם מלכה במשימות (ונכון שזה כביכול לא הקטע העיקרי - אבל זה עדיין מרשים, במיוחד לאור העובדה שהיא לא חזקה כמו ענת או אנה, היא נורא רזה, ולא שרירית, היא אמורה להיות בחיסרון בקטע הזה).
ותחושת הפייבוריטיית שלי אותה (משפט מסובך ) התחזקה כשהיא חזרה. דבר ראשון היא הייתה תותחית במשימות ויותר ראו את זה אחרי החזרה שלה,  אבל בנוסף לזה- היא הייתה בחורה עם ביטחון שלא פוחדת להתנסח ולהביע את דעתה. וגם ההתחברות שלה של שגב...

לא היו לי פייבוריטים לפני שהתחילה העונה. אני זוכרת שבפרק הראשון, כולם נראו לי באמת נחמדים ומעניינים. אפילו תורג'י!!!! אפילו שהכרתי אנשים ממקום, לא היו לי פייבוריטים, התייחסתי אליהם כאנשים אנונימים ( מהבחינה שלא הייתי בעד מישהו - אבל כן היה צריך לקחת בשיקול מידע מהעבר- כמו בהדחה של אושרי כי ידוע שאושרי ותורג'י חברים וכו')
לצפיה ב-'שירשור ההימורים הרשמי '
שירשור ההימורים הרשמי
28/08/2012 | 17:13
79
553
דיברתי על זה עם עומר לפני כן ורק עכשיו יצא לי לפתוח, תהיו מוכנים לנחש!

אולי אני אחשב חלק מהתוצאות אבל נראה כבר לגבי זה.

אעלה את כל השאלות תכף
המשך>>
דיברתי על זה עם עומר לפני כן ורק עכשיו יצא לי לפתוח, תהיו מוכנים לנחש!

אולי אני אחשב חלק מהתוצאות אבל נראה כבר לגבי זה.

אעלה את כל השאלות תכף
לצפיה ב-'בוקי ביקש מהפקה של הישרדות מאבטח לגמר היום '
בוקי ביקש מהפקה של הישרדות מאבטח לגמר היום
29/08/2012 | 08:43
13
712
עכשיו ראיתי ממש לפני כמה דקות בתוכנית הבוקר של אורלי וגיא בערוץ 10 דיברו עם בוקי נאה בטלפון והוא אמר להם שהוא פוחד ודורש מאבטח לגמר שהיה הערב שישמור עליו שלא שיפגעו בו ושהוא יחזור הביתה בשלום אז אולי כניראה שהוא פוחד או מהאנשים בקהל או מאושרי כהן ואיתי תורג'מן שיפגעו בו מי שהיה ער היום בשעה 8 בבוקר אז בטח גם ראה !
לצפיה ב-'הקהל מת עליו '
הקהל מת עליו
29/08/2012 | 10:23
1
342
ולדעתי הוא יכול למחוץ את אושרי ותורג'י הפוצים המשתמטים האלה אם הם ינסו לעשות לו משהו
לצפיה ב-'תיראה את וידאו של בוקי שהיה היום באורלי וגיא '
תיראה את וידאו של בוקי שהיה היום באורלי וגיא
29/08/2012 | 10:41
358
טוב זה הוידאו שאמרתי לך אז תילחץ על הקישור ללינק הזה http://survivor.nana10.co.il/Article/?ArticleID=92... ותיראה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
29/08/2012 | 10:37
2
208
נמאס כבר מהנסיונות שלו למשוך צומי ע"י צעקות "זאב זאב".  שמישהו כבר ירביץ לו ויגמור עם זה.
לצפיה ב-'תיראה את הוידאו של בוקי שרוצה מאבטח לגמר'
תיראה את הוידאו של בוקי שרוצה מאבטח לגמר
29/08/2012 | 12:06
227
טוב זה הוידאו של בוקי תילחץ על הקישור הזה http://survivor.nana10.co.il/Article/?ArticleID=92... ותיראה
לצפיה ב-'חח לגמרי'
חח לגמרי
29/08/2012 | 12:12
193
מדבר על התבטאות של אחרים, ואיך הוא מתבטא?
מה הוא פוחד שיעשו לו? שיפשיטו אותו? XD
זה סתם בשביל שיחשבו שתורג'י ואושרי איימו עליו. הם הרבה דברים אבל הם לא אלימים, לפחות עד כמה שידוע לי, וסביר מאוד שאם הם היו מאיימים עליו היו משדרים את זה, כי הם מחפשים לשדר את הקטעים עם הכי הרבה אקשן, ואני גם בטוחה שבוקי היה מגיש תלונה.
כמו שהוא אמר שהוא יתלונן על הוצאת דיבה שתורג'י קרא לו גנב. חשבתי שבוקי אמור להבין בחוק ולהבין שהוצאת דיבה זה אם הדבר לא נכון, אבל הוא באמת גנב.
לצפיה ב-'מסכן בוקי '
מסכן בוקי
29/08/2012 | 12:33
236
תורג'י ערס זה בדם שלו יש לי עוד מה להגיד אבל לא יכולה כי אז יחסמו אותי
לצפיה ב-'אולי כדי לאבטח את "המרגליות" היוצאות מפיו'
אולי כדי לאבטח את "המרגליות" היוצאות מפיו
29/08/2012 | 14:13
191
אפשר לחשוב מה כבר יעשו לו..........
הוא לא חף מפשע
ההתבטאויות שלו הרבה יותר חריפות ובוטות.
בוקי צריך להפנים כי "חיים ומוות ביד הלשון"!
לצפיה ב-'תשמעו, אנשים ירדו לגמרי מהפסים!'
תשמעו, אנשים ירדו לגמרי מהפסים!
29/08/2012 | 15:23
1
196
בסך הכל תוכנית טלוויזיה שאמור לבדר את האנשים המשועממים בבית.
תראו מה נהיה מכל תוכניות הריאליטי האלה.
הרי ברור ש-99 אחוז (לפחות) מבויים מראש או תוך כדי וממילא התוצאה הסופית חתומה וסגורה שבועות לפני הסיום.
עוד מעט אנשים יתחילו לאיים על שחקנים בסדרות דרמה וקומדיה כי הם יתבלבלו בין הדמות על המרקע לבין השחקן עצמו.
אנשים צריכה להירגע ולהתחיל למצוא לעצמם תעסוקה בחיים שלהם.
לצפיה ב-' בגלל זה אני רוצה שהתוכנית תסתיים כבר..'
בגלל זה אני רוצה שהתוכנית תסתיים כבר..
29/08/2012 | 15:25
123
ושאנשים יכנסו לפרופורציות עד השיגעון החולף הבא.
לצפיה ב-'בוקי המלך עשה את הישרדות VIP '
בוקי המלך עשה את הישרדות VIP
29/08/2012 | 15:35
76
לצפיה ב-'ראיתי את זה בשידור חי-בוקי שחקן ליגה'
ראיתי את זה בשידור חי-בוקי שחקן ליגה
29/08/2012 | 16:22
134
נראה כי בוקי הולך לעשות להם בית ספר ולהיות כוכב הישרדות היום

חבל שאני לא יראה את זה)_:

מענין את מה יזכרו את הזוכה במליון או את בוקי-פוקי

ושני המשתמטים האלה שיחפשו מי   יש@ אותם

לא חושב שמישהו מאיים על בוקי כן חושב שהוא כוכב ולא ישכחו את התוכנית הזאת עוד הרבה זמן
לצפיה ב-'השרדות מזמן לא ריאליטי'
השרדות מזמן לא ריאליטי
29/08/2012 | 16:41
98
אם התכנית עוברת עריכה וקציצה ובישול
אז מה פה ריאליטי?
חוץ מזה בוקי מחפש תשומת לב, כמו ילד קטן 'אמא תגידי לו'
לצפיה ב-'חבל'
חבל
29/08/2012 | 18:05
58
שמאבטח  הזה  לא היה גם במועצת השבט האחרונה
הייתה תקופה שחיבבתי את בוקי אבל כל תגובות שלו שהוא כבר בארץ ממש מוזרות בעיני

לצפיה ב-'הגיגים, שאלות וקישורים '
הגיגים, שאלות וקישורים
29/08/2012 | 16:11
14
23
לצפיה ב-'אם הגמר הוא בשידור חי, אז איך יכול להיות'
אם הגמר הוא בשידור חי, אז איך יכול להיות
29/08/2012 | 01:39
1
201
שידיעות אחרונות החליטו להראות לנו הצצה ממועצת השבט האחרונה?

מישהו מבין מה קורה כאן?

http://www.youtube.com/watch?v=Yz17Ht5OVTI&fea...
לצפיה ב-'הגמר בשידור חי, המועצה האחרונה צולמה על האי'
הגמר בשידור חי, המועצה האחרונה צולמה על האי
29/08/2012 | 02:05
261
תסתכלו בפרק האחרון של וילת הסלבס, שבסופו כולם נכנסים לטנדר ויוליה צועקת יאלה מועצת השבט האחרונה.
לצפיה ב-'מה אנשים מתלהבים מבוקי?!'
מה אנשים מתלהבים מבוקי?!
29/08/2012 | 11:06
121
סבבה, הוא גנב את הפסלון וזה היה מהלך גאוני. ו...? מה עוד הוא עשה שאנשים כל כך כך מתלהבים ממנו? כל כך מהר שכחו את ההשמצות, הצעקות, הקללות והדיבורים הבוטים? ואחרי זה הם עוד מלכלכים על שגב. איכס, העונה הזו פשוט גרמה לי להיגעל מהישראלים.
לצפיה ב-'הערב בערוץ 10 תורג'י ובוקי יוכנסו'
הערב בערוץ 10 תורג'י ובוקי יוכנסו
29/08/2012 | 13:55
175
לזירה ויאבקו לסגור כמו גברים  את סכסוך,  כביכול בגין גניבת הפסלון.

האבקות  תתבצע בשלושה סיבובוים בני דקה בסגנון יווני רומי.

כידוע ריתוק והטלה על הכתפיים מביאה ניצחון.

האבקות היא כאין פשרה,  לאחר שבוקי חשש להגיע לבריכת הסולטן...
לצפיה ב-'הסיכוי הטוב לנצח הוא של ענת '
הסיכוי הטוב לנצח הוא של ענת
29/08/2012 | 15:36
86
שגב לפלפ אשכנזי חנפן ומתחנף שממש לא מגיע לו לזכות במיליון
אנה חמודה אבל ב גלל הקשר שלה עם תורגי המגעיל היא לא תזכה
נשארה ענת אולי הברירת מחדל אבל זה יהיה התוצאה הסופית ענת תנצח הערב .
לצפיה ב-'יש פה אנשים'
יש פה אנשים
28/08/2012 | 22:27
136
שהיו בגמר בשנים קודמות ויודעים אם יש שם עמדה למכירת אוכל ושתיה או האם חל איסור להביא אוכל לשם? מישהו שומע אותי?!
לצפיה ב-'באיזה אי בתאילנד מצולמת העונה הזאת?'
באיזה אי בתאילנד מצולמת העונה הזאת?
28/08/2012 | 23:08
127
שלום,
מישהו יודע באיזה אי בתאילנד מצולמת העונה הישרדות VIP?
תודה
לצפיה ב-'והוא האדם ששיחק את המשחק ?! '
והוא האדם ששיחק את המשחק ?!
29/08/2012 | 08:55
1
138
מבחיל
לצפיה ב-'בהחלט כן '
בהחלט כן
01/09/2012 | 22:39
6
לצפיה ב-'במת הגמר - תאילנד זה פה'
במת הגמר - תאילנד זה פה
29/08/2012 | 16:45
176
לצפיה ב-'הצביעו שגב'
הצביעו שגב
29/08/2012 | 20:01
37
אומנם רציתי בוקי אבל מה לעשות
לצפיה ב-'רק לשגב להצביע כי הבנות היו רעות'
רק לשגב להצביע כי הבנות היו רעות
29/08/2012 | 19:58
41
אומנם רציתי בוקי אבל מה לעשות
לצפיה ב-'משהו נחמד'
משהו נחמד
27/08/2012 | 14:19
9
482

משימה פשוטה על כל מתמודד/ת, אני שואל שתי שאלות, למה הוא/היא ראוי/ה לנצח ולמה הוא/היא לא ראוי/ה, אתם צריכים להגיב על שתי שאלות ובבקשה תענו כמו שצריך

איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP?
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP?

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות?
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות?

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP?
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות?
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
27/08/2012 | 14:36
198
איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP? משחק אסטרטגי מוצלח במיוחד בהתאם למצב הנוראי שנכלא אליו, מינימום ירידה לפסים אישיים ורמות אישיות, לא מתחסד.
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP? הליקוקים וההתרפסויות שלו בשלבים מסוים היו קצת מוגזמים,                                                         ואפילו מדי פעם לא היה בהם צורך.

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב שהיא ראויה זה כי היא פחות עושה קמפיינים מהשניים האחרים לניצחון. למרות זאת כל עוד מה שהם עושים לא גובל בשוחד או משהו פלילי אין בזה שום רע, ואנה כבר יודעת שהתדמית הציבורית שלה ובפני המושבעים חלשה ושאין לה סיכוי לנצח. ובצדק.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? נגררה אחרי ענת ותורג'י, התייחסה מגעיל לכל חברי השבט, ניצחה תודות לעצמה ולא תודות לויתור מצד הברית/טעות של מי שהובילה רק משימה אחת, וזה למרות שהיא בחורה צעירה, רקדנית ובכושר. למרות שזכתה רק במשימה אחת ולא תרמה במיוחד גם במשימות השבטיות לא הייתה לה בושה לדבר על "קריטריונים לשורדים" ו"אנשים שלא זכו בחצי משימה". היחס שלה לבוקי ושגב שהעזו לפנות נגדה היה תת רמה.

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP? כי היא הייתה פייטרית לאורך כל הדרך, שלטה בברית שלה, הראתה מחשבה אסטרטגית, הייתה יותר נחמדה עם רוב האנשים, יש לה יכולות רטוריות מאד גדולות והיא כן ידעה להתנצל מול בוקי על איך שדיברה (עוד בשלב המשחק, לפני שידעה שהתדמית שלה הולכת להיפגע ושבוקי יהיה כ"כ פופולארי).
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי למרות שהייתה אחד המוחות האסטרטגיים של המשחק היא עשתה הרבה טעויות טקטיות. להדיח מישהו כמו עזאם שהיה קול נאמן אליה והיא אפילו הודתה שהצליחה להתחבר אליו. אח"כ גם להדיח את אושרי שההדחה שלו יכלה לחכות לפחות לשבוע שאחרי. כמובן אי-פיצול הקולות, טעויות מול המושבעים (שיקרה לכולם גם כשלא היה צורך, התנהגה בצורה לא חכמה בתשובות למושבעים). וגם בגלל היחס לשגב ובמיוחד לבוקי אחרי גניבת הפסלון, למרות שבמקרה שלה היא כן התנצלה אז אני מעריך אותה על זה.
לצפיה ב-'טוב'
טוב
27/08/2012 | 22:25
116
למה מגיע לשגב? כי הוא היחידי ששיחק אסטרטגיה במשחק הזה.
למה לא מגיע לו? לא היה צריך להצטדק בפני הראל וארונוב לגבי הידיעה שלו על הגניבה של בוקי.

למה מגיע לאנה? מצאה בני ברית חזקים.
למה לא מגיע לה? כי זה כל מה שהיא עשתה.

למה מגיע לענת הראל? לקחה משימות בכמות מטורפת.
למה לא מגיע לה? כי בלי עזאם היא עפה על הפרק הראשון, התעלקה על הצמד תורג'מן את ארונוב ולמרות שידעה שהיא גלגל חמישי ומובנת מאליה(כמו שהיא ציינה) המשיכה להתנהג כמו החברה הדחויה והמכוערת של מלכת הכיתה, עפה מהמשחק והוחזרה בחוואה.
לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
27/08/2012 | 23:25
1
124
איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP? כי הוא בתכלס שיחק את המשחק,אפשר לא לאהוב את הדרך,אבל עובדה,הוא הגיע לגמר. וגם השתדל לא לפגוע ולהעליב אף אחד בדרך...ואם זה קרה,אז אני בטוחה שלא בכוונה,כי רואים עליו שהוא בנאדם טוב אין מה לעשות.
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP? בגלל כל ההתרפסויות והתלקקויות,ולא אהבתי את ההדחה של בוקי. זה ביאס אותי,חייבת לציין. למרות שמבינה מאיזה מקום זה מגיע,אבל עדיין.. וגם למה כל ההתחנפויות לאנה תורג'י וענת כל המשחק? הוא תמיד התחנף לחזקים,ולחברים שלו כמו משה  התנהג פחות יפה.[ שוב,מאמינה שלא בכוונה.אבל עדיין]

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא היחידה נראה לי שלא הבטיחה הבטחות לאף אחד,לא התחנפה,ולא ליקקה.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי בעיני היא לא ממש שורדת. רק בזכות הברית היא הגיעה עד לפה. זה לא שהיא חזקה במיוחד במשימות,או שהייתה לה איזשהי אסטרגיה או משהו,פשוט בחירת ברית טובה זה הכל..

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP? בגלל שהיא פייטרית. רואים את זה במשימות, היא יודעת גם איך לשחק את המשחק.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? היו לה קטעים שהרגשתי שהיא ממש מתנשאת,וזה משהו שאני לא אוהבת. וגם הדיבור המזלזל והמלגלג לפעמים לבוקי ואיתי שגב.
לצפיה ב-'לגבי מה שציינת'
לגבי מה שציינת
28/08/2012 | 06:49
100
על זה שהוא התחנף רק לתורג'י,אנה וענת.... הרי שלושתם היו תמיד השלישייה ששלטה בהכל ונתנה את הטון בזמן שהשבט של שגב היה במיעוט. לגבי השאר אני מסכים
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
28/08/2012 | 00:47
91
התשובה הבאה נכונה לכל השלושה

למה הוא/היא ראוי/ה ?  

- מפני שהם יכולים. הם יכולים לעשות הכל כמו גם לא לעשות כלום וזכייתם מוצדקת ככה סתם לפי כל גחמה שהיא זה המשחק לצערנו.

במשחק הזה אין שום עקרונות כבר ממה שההפקה מנהלים בו מתחילתו עד סופו.  

למה הוא/היא לא ראויים לזכות ?

- סתם כי אני לא אוהב אותם או את המשחק שלהם.

ושורה סופית למרות שמ-אנה אני סולד פחות לעומת השאר ולמרות שענת הוכיחה יכולות מרשימות במסגרת המשחק בהיבטים רבים, אני חושב של-שגב מגיע יותר כי הוא עשה את המאמץ היותר גדול בתנאי מוצא  ונסיבות קשים יותר.  

לצפיה ב-'שיהיה'
שיהיה
28/08/2012 | 17:02
52
איתי שגב
למה הוא ראוי, להיות המנצח של הישרדות VIP? כי הוא הדיח את תורג'י הגמד המתלהם ואת ענת המכשפה ולא את אנה הסקסית.
למה הוא לא ראוי לנצח את הישרדות VIP? כי הוא נמושה.

אנה ארונוב
למה היא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא סקסית בטירוף, ניצחה במשימה הכי גדולה, ולא סופרת אף אחד ממטר.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא חברה של תורג'י הגמד המתלהם ולא שלי.

ענת הראל
למה היא ראויה המנצחת של הישרדות VIP? כי היא תקתקה משימות כמו פיצוח גרעינים וחברה של אנה.
למה היא לא ראויה לנצח את הישרדות? כי היא מכשפה רעה ולא סקסית שדומה לגבר.
לצפיה ב-'טוב .. שיהיה .. אשתל'
טוב .. שיהיה .. אשתל
29/08/2012 | 01:04
1
73
שגב ..
ראוי .. חושב שמגיע לו אחרי ילדות קשה .. ואחרי כמה כפות בבית ספר .
לא ראוי .. קודם כל הוא ניצח משימות חשובות מאוד שהביא להדחת אחד מהשלישיה המדוברת לפני הגמר בצעד .. ושתק על גניבת הפיסלון שהביא להדחתו של תורג'י .

אנה ..
ראויה .. כי עזרה בהוספה לנוף הטרופי .. הייתה שותפה לשלישיה חזקה שעבדה על כולם .. ראו שעבדה בהדלקת אש ושאר הדברים .
לא ראויה .. קודם נסחבה אחרי השלישיה לא החליטה ולא יזמה רק קיבלה הוראות .. פה מלוכלך ברמות .. מתנשאת על אנשים .. (אישיות בלתי נסבלת) רואים בברור שיש לה פנים מתהפכים לכל אחד ואוהבת להעליב אנשים שזה הכי מגעיל אצלה ..

ענת ..
ראויה .. היא ניצחה הרבה משימות חסינות יותר מכולם .. עוזרת במחנה .. חזקה באישיות .. יזמה מהלכים .
לא ראויה .. קודם אותי הפתיעה האישיות שלה שמנוגדת למה שראיתי ממנה בטלוויזיה מתוכניות כמו החיים הטובים .. הצחוק שלה בהרבה זמן מזוייף ולא אמיתי .. פה מלוכלך .. לא האמנתי שהיא מוציאה מילות כאלה  עד כדי כך שחשבתי שהישדות היא תוכנית מדובבת שזה לא היא שמדברת .. שיחקה מלוכלך עם עזאם שהוא מצידו לא הזיק לה .. גניבת הפיסלון טעות שלה שלא שמרה עליו שהביא למהלך הכי מדובר בתולדות הישרדות בעולם ..

דעתי על שלושתם ..
אף אחד/ת לא ראוי/ה לפרס .. רק אם יתרמו אות הכסף .
לצפיה ב-'למה זה ששגב ניצח במשימות הופך אותו ללא ראוי? '
למה זה ששגב ניצח במשימות הופך אותו ללא ראוי?
29/08/2012 | 09:12
62
ואם הוא לא היה שותק על הפיסלון הוא היה מודח.
לצפיה ב-'מצחיק שאין מה לכתוב בכותרת.. התשובות שלי:'
מצחיק שאין מה לכתוב בכותרת.. התשובות שלי:
29/08/2012 | 13:08
51
איתי שגב -
הוביל מספר מהלכים מרשימים, ניצח בכמה משימות, היה חביב בסך הכול ולא נגרר לגועל של האחרים וכול זה בלי שום ברית משמעותית.
המחזה הדי מביש שהיה בפרק האחרון, חוץ מזה, הוא לא שונה מאחרים.

ענת הראל -
שלטה במשחק לרוב הדרך וסחבה את השותפים שלה על הגב, ניצחה יפה במשימות, ועד גניבת הפסלון הייתה יחסית נסבלת.
המהלך נגד עזאם, השקרים, מה שקרה אחרי ההדחה של אושרי ובמיוחד מה שקרה לאחר גניבת הפסלון.

אנה אהרונוב -
...
...
לצפיה ב-'דירוג הקוסיות בהישרדות VIP'
דירוג הקוסיות בהישרדות VIP
28/08/2012 | 18:33
7
279
דרגו את הבנות שהשתתפו בהישרדות VIP העונה מהכי קוסית להכי מכוערת, לא כולל זקנות.

הדירוג שלי:

אנה ארונוב
יוליה פלוטקין
נטלי דדון
מיכל זוארץ
ענבל גבריאלי
ענת הראל
לצפיה ב-'טוב'
טוב
28/08/2012 | 19:24
3
264
נטלי דדון
ענבל גבריאלי
מיכל זוארץ
גיא זוארץ
יוליה פלוטקין
ענת הראל
אנה ארונוב.
לצפיה ב-'די לעשות לו חיים קשים '
די לעשות לו חיים קשים
28/08/2012 | 20:10
83
לצפיה ב-''
28/08/2012 | 20:19
39
לצפיה ב-'גיא זוארץ באמת קוסית אח שלו'
גיא זוארץ באמת קוסית אח שלו
29/08/2012 | 02:16
111
למרות שאני אישית מעדיף את אשתו. אבל אם הוא עושה לך את זה אז לך על זה.
לצפיה ב-'יאללה נזרום!'
יאללה נזרום!
28/08/2012 | 20:55
1
195
נטלי דדון חד משמעית.
מיכל זוארץ כי מבחינתי היא מדהימה לגילה וכשהיא הייתה צעירה היא בכלל הייתה מהממת
אנה ארונוב
ענת הראל נראית טוב!
ענבל גבריאלי
יוליה פלוטקין
לצפיה ב-'רואים שאתה לא מבין בבנות אח שלו'
רואים שאתה לא מבין בבנות אח שלו
29/08/2012 | 02:12
121
לנטלי יש סיליקון, זה לא חזה אמיתי.
זוארץ מבוגרת, רואים לה את הקמטים. ולא מעניין אותי איך נראתה שהיתה צעירה. גם סבתא נראתה פיצוץ שהיתה צעירה.
ענבל דומה לדחליל עם אף של גונזו.
וענת דומה לגבר במחזור.
לצפיה ב-'הכוסיות'
הכוסיות
29/08/2012 | 08:11
116

נטלי דדון - והיא גם חכמה ויודעת להתנסח
יעל בר זוהר - כי אני לא יכול לדרג את בעלה
אנה ארונוב - אבל פרצוף תחת ופה ג'ורה
מיכל זוארץ - חיוך יפה
יוליה פלוטקין - מקל של מטאטא

רק אחרי 10 שנים על אי בודד:
ענבל גבריאלי - בעעע
ענת הראל - גבר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ