לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1281512,815 עוקבים אודות עסקים

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-' הישרדות VIP 2 - פרק 5 - הקונצרט של נעמה '
הישרדות VIP 2 - פרק 5 - הקונצרט של נעמה
20/03/2019 | 20:28
8
76
והערב אחרי החדשות, הקונצרט של נעמה - האם היא תצליח להדיח שורד מהשבט השני?

מכיוון שרועי מנהל הפורום יצא לחופשה של שבוע עד שבוע הבא הוא פנה אלי וביקש ממני לדאוג לפתוח במקומו שרשורים לפרק 5 זה שישודר הערב ופרק 6 שישודר בשבת.

אז תרגישו חופשי להגיב בזמן הצפייה בפרק, רק אל תשכחו לסמן בכותרת  במידה ואתם כותבים משהו שעלול לקלקל את ההפתעה לצופים שפספסו את הפרק או שמעדיפים להמתין לעלייתו לאתר רשת.

לצפיה ב-'אני שונא את אייל'
אני שונא את אייל
20/03/2019 | 21:27
20
לצפיה ב-'אוי, זה היה מביך ברמות '
אוי, זה היה מביך ברמות
20/03/2019 | 21:33
96
ולמזלה של אורין אייל ניצח אותה בדו-קרב, כי אחרת הטיפשה הזאת היתה יכולה להיות המודחת. ואולי למרות 'הדיל' שעשתה היא עוד תהיה...
לצפיה ב-'לעוד מישהו פה לא עובד האתר של רשת?'
לעוד מישהו פה לא עובד האתר של רשת?
20/03/2019 | 21:36
16
לצפיה ב-'מני נפתלי שותק..זה טוב.סתמו לו את הפה'
מני נפתלי שותק..זה טוב.סתמו לו את הפה
20/03/2019 | 21:40
20
לצפיה ב-''
20/03/2019 | 22:06
1
96
כל הכבוד לאורין, נלחמה כמו לביאה על שרשרת החסינות.
והפסידה רק על השלב האחרון בפאזל. דרור לעומת זאת אפילו לא נלחם.
אך האמת, שאם שבט קנקאי חכן, הוא צריך להדיח דווקא את עינת שהיא בת הברית של נעמה וליהיא ובכך להרוס את הברית הזאת כבר על ההתחלה.
לצפיה ב-'נראה לי שהיא כבר לא בברית שלה לפי מה שהיא אמרה'
נראה לי שהיא כבר לא בברית שלה לפי מה שהיא אמרה
21/03/2019 | 13:50
16
לצפיה ב-''
20/03/2019 | 23:01
1
92
אמנם נעמה השיגה את מטרתה ודרור הודח בסופו של דבר כנקמה על כך שרשם את שמה בהדחה שלה, אך במהלך הזה היא הפכה את בת בריתה עינת למיעוט בשבט שלה, מול ברית הצעירים של קנקאי. מאידך, זה שעינת הסגירה את מטרתה האמיתית של בת בריתה הסודית בשבט השני נעמה, היא למעשה בגדה בברית הבנות שלה איתה, מה שאומר שאולי היא לא כל כך בת ברית נאמנה לנעמה כמו שנעמה חושבת אותה. מבולבלים? בצדק. 
לצפיה ב-''
21/03/2019 | 03:35
74
עינת לא בת ברית נאמנה לנעמה וגם לא יצאה חכמה במיוחד כשאמרה במועצה שלדרור יש ברית עם מני ולכן נעמה מנסה להדיח אותו.
גם חשפה את זה שהיא אשת סוד של נעמה וגם סיימה את ההתלבטויות (אם היו עדיין) לגבי ההדחה של דרור.
לצפיה ב-'ביקורת קשה על התערבות בוטה של ההפקה בהישרדות VIP'
ביקורת קשה על התערבות בוטה של ההפקה בהישרדות VIP
17/03/2019 | 16:08
2
133
הישרדות: התערבות בוטה של ההפקה

עונת ה-VIP של "הישרדות" משופעת ברצף התערבויות מטעם ההפקה במתרחש על האי • לעומת תוכניות ריאליטי אחרות, היא אפילו לא מנסה להסתיר את זה

על מה מתערבים? כבר מזמן הבנו והפנמנו כי תוכנית ריאליטי תספק לכם הכל, למעט תיעוד אמיתי של המציאות. למען האמת, ברוב התוכניות דווקא ההתרחשויות מאחורי הקלעים הרבה יותר מסקרנות מאלו שרואים על המסך. אפשר היה לראות בערך איך זה מתנהל בסדרת הדרמה "Unreal", שחשפה בהגזמה חלק מהתחבולות שעושים מאחורי הקלעים כדי לעודד מתמודדים לפעול בצורה מסוימת בתוכנית ריאליטי. הסודות האלה הם שמשפיעים לבסוף על ההתרחשויות.

גם הסצנה הכי דרמטית ואמוציונלית בריאליטי יכולה, בעזרת שינויים קטנים בעריכה, הדבקה של כמה משפטים או מחיקה של אחרים, להפוך לסצנה שונה לחלוטין. רוצים לטפטף לצופים על רומן אפשרי בהמשך העונה? חברו צילום של מתמודדת מזיזה את שיערה בחושניות לפריים קצר של מתמודד אחר מביט (לא בהכרח עליה) במבט מהופנט ופה פעור, וכבר עשיתם את הצעד הראשון. רוצים לפתח יריבות? בחרו בצילום שלו עם מבט מזלזל.

הסיפור שההפקה רוצה לספר לכם הוא הרבה יותר טוב מהמציאות שהיתה יכולה להתפתח בצורה טבעית. קחו עוד דוגמה. נגיד שאתם עובדים על סדרת ריאליטי יקרה מאוד, אחת מתוכניות הדגל של הערוץ, והטסתם 18 מתמודדי VIP לאי בפיליפינים, שילמתם להם סכומים יפים ובניתם תסריט כללי לעונה; בחרתם את הנבל ואת ההיא שתחמם אותו, את המתמודד עם הפתיל הקצר שייצור בלאגנים ואת הנעלב הסדרתי, ואת ההוא שבטוח יהיה הפייבוריט של הקהל. עד כאן הכל די רגיל, אבל אז זרקתם אותם לאי, הדלקתם מצלמות, הודעתם על הדחה פומבית מפתיעה ובתוך כמה דקות התברר שהמודחת הראשונה של העונה היא הדמות הכי חשובה שלכם בקאסט - נעמה קסרי, זוכת העונה הראשונה של "הישרדות", זאת אומרת - המתמודדת המנוסה והמסוכנת מכולם.

נכון שאפשר להמשיך הלאה, לערבב את הקלפים מחדש ולראות מה יקרה. אבל גם אפשר כבר בפרק השני להמציא איזה טוויסט שנקרא "בקתת המשא ומתן", לגרום איכשהו לשתי בעלות בריתה של קסרי (ליהיא גרינר ועינת ארליך) להתעקש להיות דווקא אלו שנשלחות לשם לנהל מושא ומתן לא ידוע, ואז לגלות שיש בכוחן להחזיר את קסרי למשחק. בינגו.

קסרי חזרה, דמות אלמונית אחרת הודחה במקומה, והכל נפלא. יש משימות ותככים, ובריתות וריבים ובגידות ומחנות, ואנחנו רק בתחילת המשחק. אבל במועצת השבט הולכים על הראש של שתי הדמויות הכי דומיננטיות - ליהיא גרינר, שמשחקת בלי חוקים, ומני נפתלי, ששם את האסטרטגיה לפני הכל ונבנה בתור הנבל שמעצבן את כולם. אבל רגע, כולם כבר הצביעו, הדרמה בשיאה - ופתאום קופץ לו מאחור מתמודד זניח, משה פרימו, שברגע הדרמה החליט לכבות את הלפיד ולפרוש מיוזמתו. למה דווקא עכשיו? לכאורה, צירוף מקרים נדיר.

"אני וליהיא קיבלנו הזדמנות שלא תחזור. אבל המצב שלי בשבט עדיין על הפנים. הם כבר זרקו אותי. הם ויתרו עלי. פרימו החזיר אותי ואת ליהיא", הודה אמש מני נפתלי בתחילת הפרק. אמר "פרימו", אבל התכוון להפקה. לכאורה.

וכך, פרק אחרי פרק, תרגיל אחרי תרגיל, עונת ה-‭VIP‬ של "הישרדות" מסתמנת כמו רצף של התערבויות מטעם ההפקה. נכון, זה קורה בכל ריאליטי, אבל ב"הישרדות" שלנו בכלל לא מנסים להסתיר את זה. אין שום רצון לספק לצופים סיפור ריאליסטי, אלא רק היצמדות עיקשת לתסריט המוקדם ומחשבה כי הסיפור שההפקה רוצה לספר לכם הוא הרבה יותר טוב מהמציאות שהיתה יכולה להתפתח בצורה טבעית.

הישרדות: האם ההפקה חילקה את השבטים באופן לא שוויוני בכוונה?

חלוקת הסלבס לקבוצות לא הגיוניות מגיעה מטעות טירונים או מהפתעה שאף אחד לא מבין עדיין. וגם: נעמה קסרי אכזרית, ודוגמנית הנשק בווידוי אישי הזוי

הריאליטי "הישרדות" מאבד גובה ועניין. אותו ריטואל קבוע של התנהגויות ומשימות שחוזרות על עצמן. חוץ מאשר להתקדם לעבר המטרה בהליכה על הראש, או בקפיצה על רגל אחת, הם כבר עשו הכול. אין למה לצפות, ואם מישהו שם בהפקה היה מתבלבל והיה מקרין את הסרט במהירות אחורה, אפילו לא הייתי שמה לב. לצורך חיזוק השורות ועידוד הצפייה, הם אפילו הוציאו את איתי תורג'מן מהבוידעם וגררו אותו עד לפיליפינים על מנת שיצעד על שביל הזיכרונות ויתאר את תלאותיו כאשר השתתף ב"הישרדות VIP" בעונה אחרת.

תורג'י לא רק תיאר, הוא ממש השתפך ועשה לעצמו אנליזה פסיכולוגית של התסכול והקשיים שהיו אז מנת חלקו, כאילו שזה מעניין את מישהו בשעת חצות. לפי תיאוריו, יכולת לחשוב שהוא לקח חלק במלחמת וייטנאם. אחרי דקה של צפייה בפניו המיוסרות של תורג'מן, כמעט נשברתי ועברתי לצפות בעוד פרק של "הכלה מאיסטנבול". שם לפחות תמיד קורה משהו מפתיע שמשבש את האיזון ומוציא את הדברים לגמרי מפרופורציות, מה שיכול להחזיק אותך ערני ומתוח, ובמוד של כוננות ספיגה.

אם הייתי צריכה לדוג את הרגעים ה"גדולים" של עוד פרק משעמם ששודר אמש ב"הישרדות", הנה הם לפניכם בסדר אקראי.
אחרי לילה של הוריקנים וסופות, ואחרי שקמו רטובים ומלוכלכים לקראת עוד יום של משימות, נעמה קסרי לא שוכחת למרוח את השפתיים באודם חזק ולהעניק ליטוש אחרון לריסים המעפעפים.

תגלית המאה. אורין ג'ולי, דוגמנית הנשק, שאותה האשימו כולם בכישלון המשימה, מתוודה שהיא באה "להישרדות" לא בשביל האתגר, אלא בשביל לעשות את חשבון הנפש עם עצמה בשל הכשלים החברתיים שלה ותכונות אופי בעייתיות המיוחדות רק לה. תארו לכם, לנסוע לחפש צרות בפיליפינים כדי לטהר את נשמתה ולשחרר כעסים, כאילו שבארץ חסר לנו צרות משלנו.

מני נפתלי שבארץ העז ללכת ראש בראש עם שרה נתניהו, משתתק כמו ילד נזוף ומבקש סליחה בראש מורכן, מנעמה שפוקדת עליו באנגלית אוקספורדית, שיסתום. בכלל, כל מי שרוצה ללמוד אנגלית, מקבל שעורים בחינם לא רק מליהיא גרינר, אלא מכול השורדים שבעונה זו משפריצים לכל עבר ביטויים בלועזית מהוקצעת, כאילו חזרו לארץ אחרי שנים ארוכות בגלות באל איי.

ג'ובאני מתנשם ומתאמץ כמו במסע כומתה, כי נאלץ לקחת על עצמו את תפקיד המושיע של גואטה. אני יכולה רק לנחש שהוא מקלל את הרגע שהגיע ל"הישרדות" וניסה להפגין הירואיות, כי במקום לעזור רק לעצמו, הוא צריך בנוסף, לגייס את כל שריריו על מנת לדחוף את גואטה בטיפוס על מכשולים וקירות. אם היה יודע שזה ייעודו במשחק, היה מבקש תוספת שכר על אקסטרה מאמץ או סיכון מקצועי.

איך אפשר בלי לשפוך קצת פילוסופיה לאוורור התאים האפורים, כמו השאלה, מה בעצם הרעיון המסתתר מאחורי תוכנית ההישרדות? משחק גרידא וניצחון, גם במחיר של השפלת האחר ורמיסת כבודו, או ניסוי חברתי על מנת לבחון את מידת הסוציופתיות של המתמודדים, או הנטייה לעזור ולהגיש עזרה. בעולם המושגים של נעמה קיסרי, גם אם היריב חלש, צריך להרעיב אותו עד מוות עד שיותש סופית, ירים ידיים וייכנע. על פי מישל, דווקא צריך להעניק עזרה לקבוצה החלשה, להאכיל אותה באורז ולחזק אותה על מנת שתשמש יריבה ראויה במשימות, כי הרי מה החוכמה, או היכן האתגר לנצח מישהו שהוא שבר כלי?

זה בערך מה שהיה בפרק של אתמול, מלבד העובדה, שמי שתיכנן לחלק את השחקנים לשתי קבוצות שאין ביניהן ולו שמץ של שיוויון כוחות, רחוק מלהיות גאון הדור. בקבוצה אחת, נמצאים מתאגרפים כבדי משקל ובוגרי יחידות קרביות, בשנייה, כמה גברים ציפלונים ששוקלים 50 קילו, איש אחד מבוגר שמתבדח שעליו לסחוב איתו את הפרוסטטה שלו לכל מקום, והשאר, נשים עדינות מראה ונטולות פחמימות. ואם זה לא מספיק, גיא זו-ארץ, עוד מבקש מקבוצת החלשים להוציא מתוכם מתמודד אחד מהתחרות, כדי ליצור שיוויון עם הקבוצה השנייה, כי גוואטה לא תשתתף במשימה, כאילו שמלכתחילה הייתה שם שיוויוניות.

אם זה לא היה די עצוב, לא הוגן ולא מובן בעליל, זה יכול היה לשמש כאתנחתא קומית או צינית. אלא אם כן, נופתע לגלות בסוף העונה, שהמנצח או המנצחת באים דווקא מהקבוצה החלשה יותר, ואז אולי יהיה איזשהו הסבר הגיוני להרכב הקבוצות המוזר הזה שמטרתו הייתה ליצור אפקט של הפתעה.

לצפיה ב-'אי אפשר שלא לחשוד שההפקה התערבה למרות שאני לא בטוח ב100%'
אי אפשר שלא לחשוד שההפקה התערבה למרות שאני לא בטוח ב100%
18/03/2019 | 20:55
1
77
יש לי חשד שנעמה היתה אמורה להיות מודחת והם שינו את ההחלטה .. הם לא ידעו שרותם תשלם את המחיר כי הם לא היו מוותרים על מישהי יפה כמוה.
ההדחה של רותם לא היתה הוגנת והייתי אומר את זה גם אם במקום רותם היה מודח/ת מישהו/י מכוער/ת.
ההדחה של מעיין הליצנית (שהודחה במשימה בעונה 4) נראת לי עכשיו מאוד הוגנת יחסית להדחה הזאת.
לצפיה ב-'ברור שההדחה של רותם לא הוגנת כי היא על בסיס בחירה של אחת'
ברור שההדחה של רותם לא הוגנת כי היא על בסיס בחירה של אחת
19/03/2019 | 21:23
22
לצפיה ב-'זה ממש לא כוחות '
זה ממש לא כוחות
16/03/2019 | 23:04
21
190
זה ממש לא הוגן ולא כוחות איך שההפקה פיצלה את השבטים, לשבט איפוגו יש יתרון פיזי משמעותי גדול על שבט קנקאי. ומה פתאום ההפקה מחליטה לפטור את שמחה מהמשימה? הרי עם שמחה הם בחיים לא היו מבצעים את המשימה הזאת. וזה מעצבן איך בכל פעם שההפקה יודעת ששמחה תהווה מכשול לאיפוגו היא פתאום מקבלת פטור מהמשימה, מה שמשאיר את איפוגו עם כוח פיזי גדול וללא כל נטל כבד מול שבט קנקאי. 
לצפיה ב-'צפיתי תוך כדי שיחה בטלפון ופספסתי קטעים, אז שאלה '
צפיתי תוך כדי שיחה בטלפון ופספסתי קטעים, אז שאלה
16/03/2019 | 23:10
4
111
למה בעצם היא קיבלה פטור? ראיתי שהיא התחילה את המשימה
לצפיה ב-''
16/03/2019 | 23:22
3
92
היא לא הרגישה טוב .בדק אותה רופא ואסר עליה לא השתתף במשימה

היא לא התחילה את המשימה ( לא ברור למה היא עמדה שם )
לצפיה ב-''
16/03/2019 | 23:24
1
84
איזה בולשיט. מה היתה האבחנה של הרופא?
ראיתי אותה קופצת למים, אז חשבתי שהיא התחילה.
לצפיה ב-'לא הראו לנו (גיא אמר שזה מה שהיה)'
לא הראו לנו (גיא אמר שזה מה שהיה)
16/03/2019 | 23:25
24
לצפיה ב-''
17/03/2019 | 00:00
84
לא היתה צריכה לקבל שום פטור, להזכירכם שהיא ישנה במחנה של השבט המסודר עם הברזנט, אבן האש ופול אורז, עדשים ותבלינים. לא היתה שום סיבה לתת לה פטור מהמשימה, והסיבה היחידה שהיא קיבלה את הפטור זה שההפקה פשוט ידעה שאם היא תשתתף במשימה לשבט איפוגו אין שום סיכוי לנצח במשימה הזאת, שבסופה כל חברי השבט אמורים לעמוד על המשטח העגול הצר על העמוד שבמים. 

רק תארו לעצמכם איך זה היה נראה אם שמחה היתה משתתפת במשימה...
לצפיה ב-'זה נראה שזה לא כוחות למרות שרוב המשימות מבוססות על סיבולת'
זה נראה שזה לא כוחות למרות שרוב המשימות מבוססות על סיבולת
17/03/2019 | 00:20
2
92
ושיווי משקל יותר מאשר על כוח אז נראה לי שמה שהשפיע על הניצחון היה יותר זה שקנקאי אכלו פחות וישנו פחות וגם ההדרכה הטובה של אלכסה.
ובכול זאת למה לא לעשות הגרלה ? (תוך כדי ניווט שהכי חזקים לא יהיו באותו שבט)

לגבי שמחה אם היא היתה משתתפת היא היתה בין אלה שתופסים את העמודים ואני לא חושד שהיא לא באמת היתה חולה.
לצפיה ב-''
17/03/2019 | 00:32
1
72
נראה לך שעם שמחה שבט איפוגו היו מצליחים לעמוד כולם על העמוד עם המשטח הצר במיים? בחיים לא. ראינו שאפילו בלעדיה היה להם מספיק קשה להעמיד עליו את כולם.
לצפיה ב-'אה נכון בשלב השני של המשימה.. נכון הם לא היו מצליחים'
אה נכון בשלב השני של המשימה.. נכון הם לא היו מצליחים
17/03/2019 | 00:45
20
לצפיה ב-'לא הבנתי מה יקבל מי שנצח בדו קרב ?'
לא הבנתי מה יקבל מי שנצח בדו קרב ?
17/03/2019 | 00:24
11
83
בין דוגמנית הנשק.. (השם שלה ג'ולי ?) לאייל 
ולמה לא כולם רצו להשתתף אם יש פרס ?
לצפיה ב-''
17/03/2019 | 00:34
5
82
עדשים ומגוון של תבלינים, כדי לתת טעם לאורז ולשאר האוכל שלהם. שלא יהיה תפל.
לצפיה ב-'אה.. תודה.. היה נדמה לי בטעות שגיא אמר משהו על קול נוסף '
אה.. תודה.. היה נדמה לי בטעות שגיא אמר משהו על קול נוסף
17/03/2019 | 00:39
4
22
לצפיה ב-'שניה כנס לפה, כי זה ספויילר על מה שקרה'
שניה כנס לפה, כי זה ספויילר על מה שקרה
17/03/2019 | 06:36
3
99
הוא יקבל קול נוסף בהצבעעה
לצפיה ב-'לא, הוא לא. '
לא, הוא לא.
17/03/2019 | 13:44
1
64
זה היה בכלל במשימה אחרת שהיתה בפרק שעבר, וגם בה הוא הפסיד לאלכסה את הקול הנוסף במועצת השבט של איפוגו. אך בפרק הזה המשימת פרס לא היתה בכלל על קול נוסף במועצת שבט.
לצפיה ב-'שים לב מה הוא שואל אותך .אתה מדבר על משהו אחר לגמרי '
שים לב מה הוא שואל אותך .אתה מדבר על משהו אחר לגמרי
17/03/2019 | 13:52
14
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/03/2019 | 18:42
7
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם גיא הוסיף משהו חדש '
אני לא יודעת אם גיא הוסיף משהו חדש
17/03/2019 | 14:15
4
61
כי לא ראיתי את הקטעים שהם מראים מה יהיה בפרק הבא
אבל אם זה כמו הפרק הראשון אז אם המנצח הוא מהשבט שחסין מהדחה הקרובה
אז יהיה לו קול אחד נגד מי שהוא רוצה שיודח מהקבוצה השנייה
אם מי שקבוצה שלו לא חסינה מהדחה ינצח אז הוא לא מקבל כלום
לצפיה ב-'אבל זה כל פרק הדו-קרב הזה שאחרי כל משימת חסינות שבטית'
אבל זה כל פרק הדו-קרב הזה שאחרי כל משימת חסינות שבטית
17/03/2019 | 14:26
3
45
תמיד נשארים שני נציגים משני השבטים לדו-קרב, כמו שהיה עם ג'וזי ואלכסה אחרי משימת החסינות השבטית שבה קנקאי זכו בחסינות השבטית ואיפוגו הלכו למועצת שבט ראשונה.
לצפיה ב-'אבל זה מה שיובל שאל הוא שאל על דו קרב בין אייל לאוריין '
אבל זה מה שיובל שאל הוא שאל על דו קרב בין אייל לאוריין
17/03/2019 | 14:28
2
12
לצפיה ב-'אה, אז כנראה שפספסתי את הקטע הזה, שהיה בפרומו לפרק הבא'
אה, אז כנראה שפספסתי את הקטע הזה, שהיה בפרומו לפרק הבא
17/03/2019 | 14:47
10
לצפיה ב-''
17/03/2019 | 18:44
2
לצפיה ב-'בינתיים חתונה מבט ראשון ניצחה ברייטינג את הפרק של אתמול '
בינתיים חתונה מבט ראשון ניצחה ברייטינג את הפרק של אתמול
17/03/2019 | 12:35
76
וזה מצטרף לניצחון של ארץ נהדרת על הפרק של הישרדות שהיה ביום רביעי

לפי דעתי בצדק שני פרקים אלו של הישרדות היו פחות טובים משני הפרקים הראשונים
לצפיה ב-'יש סיכום של הפרק היום?'
יש סיכום של הפרק היום?
16/03/2019 | 22:35
26
לצפיה ב-'שימו לב שע"פי לוח השידורים של רשת הישרדות משודרת בימי ד+שבת'
שימו לב שע"פי לוח השידורים של רשת הישרדות משודרת בימי ד+שבת
16/03/2019 | 06:15
2
69
והחל מהשבוע בימי חמישי משעה 22:45 ועד 23:15 משודרת וילת המודחים, גרסת הפנדרוזה של הישרדות הישראלית.
לצפיה ב-'ולא יום שני?'
ולא יום שני?
16/03/2019 | 21:39
1
8
לצפיה ב-'לא'
לא
16/03/2019 | 22:59
7
לצפיה ב-'מצב האש - אחרי מועצה ראשונה '
מצב האש - אחרי מועצה ראשונה
15/03/2019 | 14:37
94
קנקאי 
<font>ענת </font>
<font>אסף </font>
<font>אורין </font>
<font>אירה </font>
<font>ג'וזי </font>
<font>לונא </font>
<font>שקד </font>
<font>דרור </font>
איפוגו  
אייל 
שמחה  
ליהיא 
אלכסה 
מישל 
מני 
משה
נעמה  
רתם 
ג'ובאני 

נו מה הדירוג שלכם? 
לצפיה ב-'מצב האש - כללים לעונה הזאת .. '
מצב האש - כללים לעונה הזאת ..
15/03/2019 | 13:44
1
88
מצב האש חוזר  בעונה הזאת  במתוכנת קצת אחרת. בגלל כפל הפרקים בשבוע לעומת שני פרקים בעונה הקודמת, החלטתי שמצב אש נעשה כל פרק מועצה  
נכון לשלב הזה  הסימנים הם
שבט מוגן מהדחה 
שבט  שעמד למועצה 
מתמודד שלא העמידו להדחה 
מתמודד שלא העמידו להדחה בעל שרשצת חסינות 
מתמודד שהעמידו להדחה 
מתמודד שהעמידו להדחה וניצל  
לא ידווע הצבעת השבט 
 הודחו/פרשו  מהמשחק 
לצפיה ב-'לא הבנתי מה עושים'
לא הבנתי מה עושים
15/03/2019 | 14:42
14
לצפיה ב-'הישרדות VIP 2 -פרק 3 ההדחה השנייה'
הישרדות VIP 2 -פרק 3 ההדחה השנייה
13/03/2019 | 21:39
27
124
הערב נגלה מי המודח הראשון במועצת שבט ראשונה, והמודח השני במשחק.
לצפיה ב-'מתתי מותר לחברי השבטים לבקר במחנה של השבט היריב?'
מתתי מותר לחברי השבטים לבקר במחנה של השבט היריב?
13/03/2019 | 21:43
135
לא אוהב את זה, ממש לא אוהב את זה.
לצפיה ב-''
13/03/2019 | 21:55
3
157
מני הוא האויב הכי גדול של עצמו.
הייתי מאוד רוצה שליהיא תודח הערב ביחד עם היתרון העצום שלה מהמשחק.
אך ממש לא יהיה איכפת לי גם אם מני יודח, או לחילופין שמחה. שלושתם שחקנים גרועים.
לצפיה ב-'יכול להיות שזה משחק על משחק'
יכול להיות שזה משחק על משחק
14/03/2019 | 23:45
2
50
הוא עבר את שרה, רואים שהוא עדיין בטראומה.
לצפיה ב-'אני נותן לו עוד הזדמנות עוד לפני שהתחיל המשחק'
אני נותן לו עוד הזדמנות עוד לפני שהתחיל המשחק
14/03/2019 | 23:46
1
20
לצפיה ב-' דמעות תנין'
דמעות תנין
14/03/2019 | 23:53
51

של מני
לצפיה ב-'חחח, שמחה מגן בכדורגל'
חחח, שמחה מגן בכדורגל
13/03/2019 | 22:32
1
30
לצפיה ב-'לשמחה יש יתרון מובהק ומי שלא רואה את זה לא מבין'
לשמחה יש יתרון מובהק ומי שלא רואה את זה לא מבין
14/03/2019 | 23:43
61
היא צפה ויכולה להציף
לצפיה ב-'אז מני הולך??? '
אז מני הולך???
13/03/2019 | 22:45
1
39
לצפיה ב-'אם הוא ימשיך להתפנק בטח שילך'
אם הוא ימשיך להתפנק בטח שילך
14/03/2019 | 23:54
18
לצפיה ב-''
13/03/2019 | 23:01
4
150
הרושם הראשוני שלי לא הטעה אותי לגבי פרימו, לוזר. לא מתאים להישרדות.
אבל איזו מקריות כשדווקא ליהיא יקירת ההפקה בסכנת הדחה הוא מבקש להיות המודח.ואני כבר הרי אמרתי שאני ממש לא מאמין במקריות, ובטח ובטח לא בריאליטי.
לצפיה ב-'נראה לי שהגיל שיחק תפקיד אבל הפרקליטות צריכה לחקור'
נראה לי שהגיל שיחק תפקיד אבל הפרקליטות צריכה לחקור
13/03/2019 | 23:58
3
141
אם הוא קיבל שוחד מההפקה
בכול מקרה ההפקה הישראלית קילקלה את התוכנית.. האמת שהפעם אפילו לא צפיתי
לצפיה ב-'עושים גם בתוכניות האמריקאיות'
עושים גם בתוכניות האמריקאיות
15/03/2019 | 08:35
41
היה כבר מקרה שמישהו פרש מהתוכנית ביום הראשון והסיבה שהוא נתן לא היתה ממש הגיונית.ככה זה, אם מישהו לא יוצר עניין ההפקה תעשה הכל כדי להוציא אותו. ריאליטי זה לא המציאות למרות השם.
לצפיה ב-'הפרקליטות, מצחיק'
הפרקליטות, מצחיק
15/03/2019 | 08:37
1
37
לא יודע אם השוחד שהוא ילך אבל ברור שההנחיה היתה שהוא יעשה את זה אחרי ההצבעה. אם הוא היה פורש לפני המועצה אז זה היה מבטל להם את השואו של המועצה.
לצפיה ב-'גיליתי שפרימו ביקש מההפקה לפרוש 5 שעות לפני מועצת השבט'
גיליתי שפרימו ביקש מההפקה לפרוש 5 שעות לפני מועצת השבט
17/03/2019 | 00:03
36
וההפקה הסכימה לפרישה אבל ביקשה שיעשה את זה במועצת השבט
לצפיה ב-'תכנית משעממת.'
תכנית משעממת.
13/03/2019 | 23:07
2
26
לצפיה ב-'מה שמשעמם זה התוצאות, לא התוכנית עצמה.'
מה שמשעמם זה התוצאות, לא התוכנית עצמה.
13/03/2019 | 23:26
129
ובזאת אשמה אך רק ההפקה והמלהקים שלה שנראה שלא עשו עבודה טובה עם חלק מהמתמודדים שליהקו לעונה הזאת.
לצפיה ב-'ההפקה עשתה אותה משעממת בגלל השטויות שלה'
ההפקה עשתה אותה משעממת בגלל השטויות שלה
13/03/2019 | 23:59
30
לצפיה ב-'ליהיא חושבת שהגיעה לחופשה '
ליהיא חושבת שהגיעה לחופשה
13/03/2019 | 23:30
5
163
בקצב הזה אפלו לנעמה מתחיל להימאס ממנה וספק רב אם היא תצליח להצילה גם במועצת השבט הבאה, ולהחזיקה עד ליום ה 19 שרק אז היא תוכל להשיג את הכוח העצום עם הכרטיס שבידה אם תצליח לשכנע את כל חברי שבטה להדיחה מהמשחק.
לצפיה ב-''
14/03/2019 | 00:04
1
129
אני מאוד אשמח אם ליהיא תודח מהמשחק ותשאי לננעמה את הכרטיס עם הכוח העצום. כי נעמה בהחלט תדע לעשות בו שימוש נכון, וליהיא שהיא שחקנית גרועה, ואפילו נעמה כבר קלטה את זה, שיורה לעצמה בראש בכל פעם שהיא פותחת את פיה, ובעיקר במועצת השבט, פשוט תבזבז אותו ותעשה איתו שטויות ותהרוס את כל המשחק.
לצפיה ב-'חחחח ווואיי נעמה פשוט נהייתה חייה'
חחחח ווואיי נעמה פשוט נהייתה חייה
14/03/2019 | 23:39
62
ולא בקטע רע בקטע טוב!
לצפיה ב-'רק שנעמה לא תגנוב לה ת'כרטיס'
רק שנעמה לא תגנוב לה ת'כרטיס
14/03/2019 | 11:14
26
לצפיה ב-'חחחחח בכיייי'
חחחחח בכיייי
14/03/2019 | 23:58
55
זה משחק רילקס פיפול  
ליהיא המלכה. !!!! גם את נעמה היא מסובבת 
חכו תראו
לצפיה ב-'ליהיא מצחיקה ותלמד את המשחק וכיף לראות אותה'
ליהיא מצחיקה ותלמד את המשחק וכיף לראות אותה
22/03/2019 | 23:15
לצפיה ב-'תודה לאל על נעמה'
תודה לאל על נעמה
14/03/2019 | 11:47
107
שאומרת את כל מה שאנחנו צועקים אל מול המסך.
לצפיה ב-'נעמה היחידה שיודעת לשחק שם, השאר אין להם מושג'
נעמה היחידה שיודעת לשחק שם, השאר אין להם מושג
14/03/2019 | 22:59
2
20
לצפיה ב-'מעניין למה'
מעניין למה
14/03/2019 | 23:44
1
16
לצפיה ב-'לא חושב שבגלל הניסיון שלה'
לא חושב שבגלל הניסיון שלה
15/03/2019 | 07:06
64
אלא בגלל שנראה שהיא הכינה שיעורי בית. זה אומר לעשות בינג' ענק על כל העונות האמריקאיות.
לצפיה ב-'הישרדות VIP 2 -פרק 2 ההדחה הראשונה '
הישרדות VIP 2 -פרק 2 ההדחה הראשונה
11/03/2019 | 20:54
36
183
תחזיקו אצבעות לשורד שלכם מצוות איפוגו ..
לצפיה ב-'ע'ט כולם, סטיל הוק אם אתה קורא את זה , אשמח שתשתתף'
ע'ט כולם, סטיל הוק אם אתה קורא את זה , אשמח שתשתתף
11/03/2019 | 21:15
5
150
נהנה לקרוא אותך

אבל אם אפשר בלי ספויילרים.

לצפיה ב-'ע"ט גם לך עמלץ'
ע"ט גם לך עמלץ
11/03/2019 | 21:27
4
27
לצפיה ב-'שאלה - איך הולך בפורום? כותבים און ליין בשידור את המתרחש'
שאלה - איך הולך בפורום? כותבים און ליין בשידור את המתרחש
11/03/2019 | 21:32
3
112
ואם יש ספויילרים עתידיים כותבים אותם? עם סימון?
לצפיה ב-'אם יש משהו שקורה בזמן אמת מסמנים ב '
אם יש משהו שקורה בזמן אמת מסמנים ב
11/03/2019 | 21:50
2
134
למען מי שלא צופה כרגע ומחכה שהפרק יעלה לאתר.
כי אף אחד לא אוהב שמקלקלים לו את ההפתעה.
לצפיה ב-'אה'
אה
11/03/2019 | 21:54
1
12
לצפיה ב-'לא בכל דבר שמים , רק בדברים חשובים, כמו למשל מי הודח'
לא בכל דבר שמים , רק בדברים חשובים, כמו למשל מי הודח
11/03/2019 | 21:58
126
מה קרה איתו, מי זכה במשימה, מי הפסיד, טוויסטים שמתרחשים, בריתות וכאלה...
לצפיה ב-''
11/03/2019 | 21:31
133
לא כל כך מהר נפתרים מהמלכה של הישרדות. לא הביאו אותה לפרק אחד וזהו.
נראה לי שגם בעונה הזאת הולך להיות אי שהמודחים מגיעים אליו ומקבלים הזדמנות שנייה לחזור חזרה למשחק כמו במקבילתה האמריקאית.
לצפיה ב-'חחח.... גואטה הזאת חיה בסרט, שואלת את מני: מה זה משחק?'
חחח.... גואטה הזאת חיה בסרט, שואלת את מני: מה זה משחק?
11/03/2019 | 21:34
2
169
אנחנו במשחק? למה לאיפה היא חשבה שהיא הגיעה? לצילומי סרט הוליוודי? 
לצפיה ב-'חחח באמת הזויה'
חחח באמת הזויה
11/03/2019 | 21:44
1
25
לצפיה ב-'ועכשיו היא שואלת אותם במה היא שונה מהם'
ועכשיו היא שואלת אותם במה היא שונה מהם
11/03/2019 | 21:55
144
בכלום, רק בכמה עשרות ק"ג שצריך לעזור ולהרים ויכולים לעכב את השבט שלה בביצוע משימה.
לצפיה ב-'אני מתעב את נעמה מאז העונה הראשונה'
אני מתעב את נעמה מאז העונה הראשונה
11/03/2019 | 22:03
38
לצפיה ב-'לא ברבי, אבל רבי, איזה קללה הביאה....'
לא ברבי, אבל רבי, איזה קללה הביאה....
11/03/2019 | 22:12
46
לצפיה ב-''
11/03/2019 | 22:14
166
טעות גדולה של ליהיא, היתה צריכה להדיח את שמחה שדופקת אותם פיזית במשימות.
לצפיה ב-'איזה מלכה שמחה, עצבנית, מרוקאית'
איזה מלכה שמחה, עצבנית, מרוקאית
11/03/2019 | 22:23
13
43
לצפיה ב-'הכי לא מתאימה להישרדות'
הכי לא מתאימה להישרדות
11/03/2019 | 22:27
12
162
עם כל הכבוד לאנשים כבדי משקל, מקומם לא בהישרדות. יש מספיק תוכניות ריאליטי אחרות שהם יכולים להשתתף בה. אף פעם לא אבין אנשים שמגיעים לתוכנית ריאליטי שלא מתאימה להם.
לצפיה ב-'נכון. למרות שרבות ממרימות המשקולות שוקלות יותר ממנה....'
נכון. למרות שרבות ממרימות המשקולות שוקלות יותר ממנה....
11/03/2019 | 22:40
8
127
אבל היא מעכבת
לצפיה ב-'אולי שוקלות יותר ממנה, אך במסת שריר, לא בשומן'
אולי שוקלות יותר ממנה, אך במסת שריר, לא בשומן
11/03/2019 | 22:49
7
27
לצפיה ב-'אני חושב שיש מרימת משקולות שבסכנת חיים מהמשקל'
אני חושב שיש מרימת משקולות שבסכנת חיים מהמשקל
11/03/2019 | 23:01
6
31
לצפיה ב-'ייתכן שקיבלתי במייל... בודק שוב'
ייתכן שקיבלתי במייל... בודק שוב
13/03/2019 | 20:29
4
8
לצפיה ב-'דווקא ניסיתי לשלוח לך את זה במסר'
דווקא ניסיתי לשלוח לך את זה במסר
13/03/2019 | 21:30
3
29
אך אז נותקתי במפתיע מהמערכת מסרים וכשניסיתי להתחבר חזרה גיליתי שכתובת המחשב שלי עצמו נחסמה במערכת הפורומים של תפוז כולה, ולקח לי 24 שעות ולא מעט מיילים להנהלת הפורומים שהודיעה לי שהיתה טעות או באג במערכת שגרמה לניתוק, עד שהסירו את חסימת כתובת המחשב שלי ממערכת תפוז וחיברו אותי חזרה.
לצפיה ב-'קיבלתי חלקית.... מעלפת תודה, יש בעיה כמובן באינסטגרם'
קיבלתי חלקית.... מעלפת תודה, יש בעיה כמובן באינסטגרם
13/03/2019 | 22:09
2
8
לצפיה ב-'כן, יש כרגע תקלה עולמית באינסטגרם.'
כן, יש כרגע תקלה עולמית באינסטגרם.
13/03/2019 | 22:10
1
24
אך אני מאמין שהיא תתוקן בשעות או בימים הקרובים.
לצפיה ב-'מקווה. טנקס. '
מקווה. טנקס.
13/03/2019 | 22:12
6
לצפיה ב-'לגמרי מחלישה את השבט'
לגמרי מחלישה את השבט
11/03/2019 | 23:17
2
26
לצפיה ב-'אהה'
אהה
14/03/2019 | 11:11
1
32
קולית מה עם המפגש?
ודרך אגב אני גם שם בקומונת ריל ריאליטי
לצפיה ב-'אוקי נכנסתי . '
אוקי נכנסתי .
14/03/2019 | 11:43
3
לצפיה ב-'שלום לכולם..מישהו יודע למה מני נפתלי בכה? בפרומו לתכנית הבאה'
שלום לכולם..מישהו יודע למה מני נפתלי בכה? בפרומו לתכנית הבאה
11/03/2019 | 23:35
2
42
לצפיה ב-'הי לוטי, אני לא יודע'
הי לוטי, אני לא יודע
13/03/2019 | 20:42
11
לצפיה ב-'נשבר מהמתח והסיכוי הסביר שיודח'
נשבר מהמתח והסיכוי הסביר שיודח
14/03/2019 | 17:51
4
לצפיה ב-'אז מעניין אותי לדעת '
אז מעניין אותי לדעת
12/03/2019 | 14:06
1
153
אם רותם באמת הודחה או שהיא עברה לאי המתים / הגלות ? אם יש אחד כזה בעונה הזאת ..
לצפיה ב-'לא נראה לי, היו מראים לנו אם כן'
לא נראה לי, היו מראים לנו אם כן
12/03/2019 | 18:43
97
למרות שזאת נראית לי עונה מטורפת ובלתי צפויה כמו שלא היתה מעולם, כך שהאמת שהעונה אי אפשר לדעת כלום.

ומאוד מטרידים אותי המאובנים, שזה אלמנט חדש בהישרדות, שיכול לשנות את כל מהלך המשחק לגמרי.
לצפיה ב-'איך אפשר לראות בקישור את הפרקט ביום רביעי, אם לא אהיה?'
איך אפשר לראות בקישור את הפרקט ביום רביעי, אם לא אהיה?
12/03/2019 | 18:50
3
100
בבית? בלי לגלות ספויילרים , וכו'
לצפיה ב-'תראה באתר סדרות ואל תכנס לאתר רשת'
תראה באתר סדרות ואל תכנס לאתר רשת
13/03/2019 | 00:04
1
22
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/03/2019 | 00:43
8
לצפיה ב-'אני מבקש בתור מנהל לא להמלליץ כל אתרים פיראטים '
אני מבקש בתור מנהל לא להמלליץ כל אתרים פיראטים
14/03/2019 | 23:56
5
לצפיה ב-'אולי אני לא הבנתי משהוא '
אולי אני לא הבנתי משהוא
12/03/2019 | 14:01
6
206
החזרת נעמה לשבט לוותה בקבלת יתרון במשחק. למה ליהיא ונעמה לא דיברו על זה בכדי להדוף את הביקורת של חברי השבט?
רק אתמול נזכרתי מי זו נעמה קסרי, מה היא עשתה לפנים שלה? גועל. לא הכרתי אותה . הפחד ממנה ממש לא מוצדק. אין שום קשר מזה שהיא זכתה בעבר להווה. 
לצפיה ב-'איזה יתרון ?'
איזה יתרון ?
12/03/2019 | 14:15
149
אני חושבת שכוח שיש  לליהיא זה הגנה מהדחה במועצת שבט הקרובה
אבל אני רק מנחשת כי עדיין לא אמרו לנו מה בדיוק הכוח הזה
לצפיה ב-'זה הדבר האחרון שהיו צריכות לדבר עליו או בכלל לציינו'
זה הדבר האחרון שהיו צריכות לדבר עליו או בכלל לציינו
12/03/2019 | 18:57
2
135
בגלל שגם ככה חברי השבט כעסו מאוד על ליהיא, אז אם גם היו יודעים שהיא עשתה זאת והקריבה חברת שבט בשביל לקבל כוח עצום במשחק לעצמה, בנוסף להחזרת חברת הברית שלה, הם היו כועסים עליה פי אלף יותר. וחוץ מזה, יתרונות סודיים בהישרדות עדיף לשמור לעצמך ומוטב לא לספר לאף אחד לגביהם, כולל אפילו לבני הברית שלך עצמך, כי בסופו של דבר יש רק מנצח אחד במשחק, ומי שמחזיק את הקלפים שלו צמודים לחזה הוא בעל הסיכוים הטובים ביותר להגיע הכי רחוק ואף לזכות במשחק. וכבר ראינו לאורך השנים והעונות בכל הגרסאות מה קורה למי שרץ לספר לחבר'ה על יתרונותיו הסודיים... בקיצור: לא מומלץ למי שרוצה לזכות במשחק לחשוף את יתרונותיו הסודיים.
לצפיה ב-'חשבתי שהיתרון הוא לשבט'
חשבתי שהיתרון הוא לשבט
13/03/2019 | 08:59
1
23
לצפיה ב-''
13/03/2019 | 13:12
67
אמרו לה בפירוש שזה יתרון של כוח עצום במשחק שאותו היא מקבלת, כלומר רק בשבילה. יכול להיות שזה תפריט כוח כמו בגרסה האמריקאית שהיא תוכל לבחור מתוכו איזה יתרון שבא לה, אך באמריקאי זה פג תוקף אחרי 3 מועצות שבט, ואני מאוד מקווה שבישראלי זה לא בלי הגבלה.
לצפיה ב-'היתרון ? לא לראות את רבי , לא בא לשבט סוס אתלטי'
היתרון ? לא לראות את רבי , לא בא לשבט סוס אתלטי
12/03/2019 | 18:58
35
לצפיה ב-'כי היא עשתה לה תרגיל '
כי היא עשתה לה תרגיל
13/03/2019 | 20:12
66
כמו שעושים לאמריקאים בעגלות בקניון 
טשטשה אותה מהר מהר הפעילה לחץ והופ! לא שמה לב 
עשתה מה שהיא רוצה. 
אבל בסדר ליהיא לא אהבלה לגמרי היא מודעת שהיא תוכל להתגבר על זה גם אם נפלה בפח. לא לחינם היא בחרה לצאת לעיסקת חליפין ראשונה. 
לצפיה ב-'שימו לב שהערב ישודר הפרק השלישי של הישרדות VIP ברשת 13'
שימו לב שהערב ישודר הפרק השלישי של הישרדות VIP ברשת 13
13/03/2019 | 14:13
49

ברשת הולכים על כל הקופה והחליטו לשתות לקשת את מעט הרייטינג שעוד נותר לה, ובזמן שקשת מחליטה להצטמצם לשני פרקים בשבוע של 2025 כדי לא לעמוד מול הישרדות VIP שלא תשתה לה את כל הרייטינג, כשגם ככה שאר התוכניות של רשת מולה מנצחות אותה ברייטינג, ברשת החליטו לעשות ניסוי כלים ולשדר השבוע את הפרק השלישי של הישרדות VIP דווקא מול ספינת הדגל הכי גדולה של קשת, ארץ נהדרת, ובכך לשתות לקשת לגמרי גם את מעט הרייטינג השבועי שעוד נשאר לה.

מה שאומר שימי השידור של הישרדות VIP הם שני, רביעי ושבת. 3 פעמים בשבוע. 

לצפיה ב-'הגיע הזמן לשנות את תמונת הנושא של הפורום ולשים תמונה חדשה'
הגיע הזמן לשנות את תמונת הנושא של הפורום ולשים תמונה חדשה
11/03/2019 | 14:34
3
141
של העונה הנוכחית במקום העונה שעברה.
לצפיה ב-' '
11/03/2019 | 14:48
59
תמונה מגניבה !
לצפיה ב-'אטפל בעניין אל תדאג '
אטפל בעניין אל תדאג
11/03/2019 | 20:51
18
לצפיה ב-''
11/03/2019 | 23:18
4
לצפיה ב-'על פי לוח השידורים הערב לא תשודר 2025 אז אפשר לצפות בהישרדות'
על פי לוח השידורים הערב לא תשודר 2025 אז אפשר לצפות בהישרדות
11/03/2019 | 14:05
2
74
בשקט ומבלי צורך לזפזפ לערוץ המקביל.

כנראה בקשת הבינו שאין להם סיכוי ברייטינג מול הישרדות VIP והם ויתרו מראש.
כנראה שמעכשיו הם יירדו לשני פרקים בשבוע בימים שבהם לא משודרת הישרדות.
לצפיה ב-'אבל קשת משרת חתונה ממבט ראשון היום '
אבל קשת משרת חתונה ממבט ראשון היום
11/03/2019 | 20:50
21
לצפיה ב-'הפרסומות ממש מכה שלא כתובה בתורה'
הפרסומות ממש מכה שלא כתובה בתורה
11/03/2019 | 23:20
15
לצפיה ב-'הישרדות VIP 2 -פרק הבכורה!!!!!!'
הישרדות VIP 2 -פרק הבכורה!!!!!!
09/03/2019 | 18:34
19
277
אחרי שנה וחצי  , שוב יוצאים לדרך !!!!
אילו בריתות יכרתו? , אילו משימות יהיו?
מי ישבר? מי יעמוד בלחץ ? מי יתחמן?
תחילת המשחק , הערב - ערוץ 13!!!
לצפיה ב-'איזה כיף שמתחיל'
איזה כיף שמתחיל
09/03/2019 | 21:55
24
לצפיה ב-'חבל שאיתי המאירי לא הגיע, ולא נועם. טוב יש משימה מתרכזים'
חבל שאיתי המאירי לא הגיע, ולא נועם. טוב יש משימה מתרכזים
09/03/2019 | 22:00
30
לצפיה ב-' איזה פרק פתיחה מטורף של הישרדות VIP '
איזה פרק פתיחה מטורף של הישרדות VIP
09/03/2019 | 22:33
1
189
מותח, משוגע. באמת עוד לא היה כזה פרק פתיחה בהישרדות.
וביום שני הפרק השני. ל 2025 של קשת אין סיכוי מול הישרדות VIP, היא תשתה להם את כל הרייטינג. הפעם הם באמת שיחקו אותה, ובגדול. 
לצפיה ב-'ממש כך! ע נ ק'
ממש כך! ע נ ק
09/03/2019 | 23:20
115
הופתעתי בגדול. ועוד מרשת, מי היה מאמין

לצפיה ב-''
09/03/2019 | 22:36
2
163
מצוין רק חבל שזו נעמה או שמחה הולכות..
לצפיה ב-''
09/03/2019 | 22:51
147
מקווה מאוד שזו לא נעמה. שמחה לא בנויה להישרדות. אבל נראה לי שעוד נופתע ובסוף זאת לא אף אחת מהן.
לצפיה ב-''
09/03/2019 | 23:54
131
חבל שנפתלי כבר לא איתם
כי אז הוא היה בטוח עף

ורק אני התאכזבתי שג'וזי עזב את שבט הצהוב ?
כי אני מוצאת את עצמי בעדו
לצפיה ב-'לא, הם ממש 'לא' הגזימו '
לא, הם ממש 'לא' הגזימו
09/03/2019 | 23:08
8
221
רק בשני נגלה מי המודח הראשון?
לצפיה ב-'אני לא מבין למה סימנת ספוילר '
אני לא מבין למה סימנת ספוילר
09/03/2019 | 23:19
7
172
לגבי המודח - אולי זה לא יהיה מודח מהמשחק אלא מודח רק מהשבט והוא יעבור לשבט השני
לצפיה ב-' נראה לי שנעמה ״מודחת״ ועוברת שבט'
נראה לי שנעמה ״מודחת״ ועוברת שבט
10/03/2019 | 00:09
53
לצפיה ב-'אני לא חושב '
אני לא חושב
10/03/2019 | 00:13
5
160
כמו שצפה בכל העונות של הישרדות על כל גרסאותיה, ובעיקר הישרדות US שהיא הכי אהבה עלי והעונה ה 38 שלה משודרת במקביל בימים אלה ממש, אם גיא אמר שקבוצה אחת תחזור למחנה עם חיסרון מספרי, לא נראה לי שהשבט השני ירוויח שניים, כשכבר יש לו יתרון מספרי מעצם ההדחה של השבט הנגדי.

וסימון ה זה לגולשים שעדיין לא צפו בפרק, בניגוד אלינו שצפינו בו.
לצפיה ב-'צודק - זה היה נותן פער של שניים - טעיתי'
צודק - זה היה נותן פער של שניים - טעיתי
10/03/2019 | 00:38
4
123
לגבי הספוילר אז אם ככה צריך לסמן את הסימן של הספוילר בכול ההודעות.. לדעתי לא צריך לעשות את זה
לצפיה ב-'זה גם מה שעושים בפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי'
זה גם מה שעושים בפורום הישרדות וריאליטי אמריקאי
10/03/2019 | 00:44
126
אם תיכנס לשם בזמן שמשודרת עונה חדשה של הישרדות או כל תוכנית ריאליטי המשודרת בזמן אמת אתה תגלה שרשורים על גבי שרשורים שמסומנים ב ים.
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 12:50
2
96
כן  נעמה תודח לפי מה שצפוי  אל אם כן יהיה טויסייט
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 13:14
93
אולי בכלל הם ידחו את האחד המתמודדים שהצטרף מהשבט הצהוב מחשש שיש לו ברית  עם אנשים מהשבט הראשון שלו  

לצפיה ב-''
10/03/2019 | 15:05
83
אני דווקא לא חושב שנעמה תודח, דווקא בגלל שזה כזה אובביוס בפרומו לפרק הבא. ובהישרדות, ובכלל בריאליטי בכלל ובישראלי בפרט, הפרומואים תמיד הפוך על הפוך.

אם נעמה באמת היתה מודחת, הפוקוס בפרומו היה בכלל על מישהו אחר מהשבט שלה. כך שהצופים לא יידעו מאיפה זה בא להם. ככה הצופים נשארים במתח והצפייה בפרק הבא תרשום שיא בצפייה אולי אפילו מבפרק הפתיחה של העונה, ובסוף יתברר שנעמה בכלל לא מודחת. זאת דעתי לפחות.
לצפיה ב-''
09/03/2019 | 23:09
2
19
לצפיה ב-'היי קולית, כיף לראותותך פה'
היי קולית, כיף לראותותך פה
09/03/2019 | 23:21
1
23
לצפיה ב-''
10/03/2019 | 21:02
5
לצפיה ב-' מצב טרום האש - שרשור היכרות עם השורדים '
מצב טרום האש - שרשור היכרות עם השורדים
06/03/2019 | 12:11
49
472
לפני  שהתחרות מתחילה והשורדים מתחלקים לשבטים, בואו נכיר אותם , או לפחות נרכז את השמות  , כי זאת עונת VIP שלפחות את רובם אנחנו מכיירים
הישרדות VIP-מתחילים בשבת!!!!
צילומי שורדים :מיכה לובטון
  התמונות מאתר רשת 
המשך>>
לפני  שהתחרות מתחילה והשורדים מתחלקים לשבטים, בואו נכיר אותם , או לפחות נרכז את השמות  , כי זאת עונת VIP שלפחות את רובם אנחנו מכיירים
הישרדות VIP-מתחילים בשבת!!!!
צילומי שורדים :מיכה לובטון
  התמונות מאתר רשת 
לצפיה ב-'ומי חזרו מהישרדות VIP כזוג?'
ומי חזרו מהישרדות VIP כזוג?
06/03/2019 | 13:09
217
השניים התאהבו על האי והפכו לזוג מול המצלמות

לצפיה ב-'סכסוך ראשון בדרך למטוס'
סכסוך ראשון בדרך למטוס
06/03/2019 | 13:02
199
אלכסה ודול ואירה דולפין, שהורידו בעקבות הריב עוקב אחת לשנייה... 

לצפיה ב-'בקרוב... '
בקרוב...
17/02/2019 | 14:38
166
חוזרים להישרדות עם עונת VIP שנייה וראשונה בשיתוף של עשר ורשת , שני הערוצים שהיו אחראים..ץ
לצפיה ב-'תראו מי חזרו מהפיליפינים '
תראו מי חזרו מהפיליפינים
11/10/2018 | 13:09
160
לצפיה ב-'שתמיד נמצא פסל חסינות '
שתמיד נמצא פסל חסינות
16/09/2018 | 13:56
122
לקראת העונה החדשה 
רשת הישרדות - מאחורי הקלעים של משימת האוכל המגעילה ביותר 
מתוך הישרדות הונדורס 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ