לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הישרדות ישראל

כורתים בריתות כל היום? יכולים לחיות על קוקוס במשך חודש? בטוחים שאם הייתה לכם ההזדמנות, הייתם זוכים? ברוכים הבאים לפורום הישרדות הישראלית! כאן תוכלו לדבר על התוכנית - לנתח, לשתף, להביע דעה, להעלות רעיונות, להיות המומים איך X עף, ובעיקר- ליהנות כללים: 1. אסור לכתוב הודעות הפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילים שפה בוטה, מעליבה או גזענית. הודעה שכזו תימחק והגולש עלול להיחסם. 2.תכנים בעלי אופי מסחרי- יימחקו! 3. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש לכתוב רק במסרים אישיים, או לפנות לפורום משוב. 4. ספוילרים שיכתבו ללא הסימון - יימחקו ללא כל אזהרה מוקדמת! תוכלו לפנות אלינו אם יש לכם רעיונות לשיפור הפורום או לחלופין אם משהו מפריע לכם, במסר אישי למנהלי הפורום. גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הישרדות ישראל * הבלוג מיומנה של סטודנטית לתקשורת יסכם את העונה לאחר כל פרק *
לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית

לא לשכוח לסמן ספוילר במידה ואתם יודעים/חושבים שיודעים משהו על המשך התוכנית
המשך >>

לצפיה ב-'תגידו, זה רק אני שנדמה לי?'
תגידו, זה רק אני שנדמה לי?
27/07/2017 | 09:42
7
83
נראה שהחברה האלה למדו איך להזיל דמעות כמים. מיד עם הזכירם את בני המשפחה, נפתח סכר הדמעות לשטפון. אם אתם כל כך רגישים לבני המשפחה, למה עזבתם והגעתם רחוק אלפי קילומטרים מהבית? מילא, אמהות לילדים, אני מבינה את הגעגוע, אבל אבא שסילק אותך מהבית ונתן לך לסלול לבד את דרכך בחיים האכזריים האלה, בלי תמיכה, מה את כל כך מתעגעת ובוכה? והכוונה כמובן למעיין, עם יכולת המשחק הבלתי נדלה שלה. לא רק אני, אני חושבת גם החברים שלה יפסיקו להאמין לה, אצלה הכל משחק, שום דבר לא אמיתי. גם לא הרומן שלה עם שגיא שמתחיל שוב להתפתח.
לצפיה ב-'זה באמת היה טו מאצ''
זה באמת היה טו מאצ'
27/07/2017 | 12:29
5
52
שרק כאשר גיא אמר שהם הולכים לצפות בסרטונים הם התחילו ליבב ולבכות לפני שהטלוויזיה בכלל נדלקה
לצפיה ב-'ואף מילה על הפרסומת של משקפי החוויה '
ואף מילה על הפרסומת של משקפי החוויה
27/07/2017 | 12:29
4
46
או איך שזה לא נקרא.
כמה הם חזרו על כך שזה 360 מילות, וואו....
לצפיה ב-'זה מילא, ומה עם מנה חמה?'
זה מילא, ומה עם מנה חמה?
27/07/2017 | 12:34
1
41
בכלל, לא מספיק הפירסומות שנתקעות לנו,
כל 10 דקות סדרה לחצי שעה פרסומות, אז
גם יש פרסומות מוסוות וגלויות בתוך הסדרה
עצמה. טוב, צריך מימון לא?
לצפיה ב-'לי דווקא יצא משהו טוב מהמבצע של מנה חמה, אז אני לא מתלונן'
לי דווקא יצא משהו טוב מהמבצע של מנה חמה, אז אני לא מתלונן
27/07/2017 | 16:54
7
לצפיה ב-'המשקפיים, מנה חמה, ריבוק, BBB, קליניק'
המשקפיים, מנה חמה, ריבוק, BBB, קליניק
28/07/2017 | 01:46
10
וזה רק מה שאני זוכר ככה, בשליפה, בטח יש עוד.

מדי פעם, דקה פה דקה שם, יש גם משחק, הרוב זה תוכן שיווקי.
לצפיה ב-'מפאת הפירסומות אני לעולם לא צופה בצפיה ישירה'
מפאת הפירסומות אני לעולם לא צופה בצפיה ישירה
28/07/2017 | 05:42
5
.
אפשר לראות את התוכנית כשעה לאחר השידור באתר רשת ללא פירסומות כלל.

מבחינת החזירות הקפטליסטית, עבור המיליונים שהם מרוויחים מהאבסת הפירסומות במורד גרוננו, היו בהחלט יכולים להכפיל, לשלש וגם לרבע את הפרס הראשון ועדיין לצאת עם רווח נאה (בארה"ב הפרס הוא מיליון דולר, שבהשוואה לפרס בישראל הוא פי ארבע ויותר)

וביננו, זו מזמן כבר לא "הישרדות".  זו תוכנית אינטריגות מתובלת בהמון טוסיקים, ציצים ושרירי חזה + פינת הרומנטיקה בגרוש.

מבחיל.  (אבל בכל זאת צופים)

תָּמִיר
לצפיה ב-'ראית פעם תוכנית ריאליטי שמשתתפיה לא בכו כשהציגו את המשפחות?'
ראית פעם תוכנית ריאליטי שמשתתפיה לא בכו כשהציגו את המשפחות?
27/07/2017 | 17:04
26
אם יש משהו שכל הפקות הריאליטי בארץ ובעולם יכולים לבנות עליו כדרמה זה קטע הצגת המשפחות למשתתפים, וככל שאחרי יותר זמן של ניתוק יותר טוב. כך שהישרדות ממש לא שונה משאר תוכניות הריאליטי בקטע הזה.

יחד עם זאת, אלה הקטעים הכי מיותרים בתוכניות הריאליטי והייתי שמח אם לא היו.
ראשית מכיוון שהן גוזלים זמן שידור של המשחק, ושנית כל ההשתפכויות וההתייפכויות האלה של המשתתפים ממש לא מענינים אותי כצופה. שיראו להם את משפחות בלי לשדר את זה גם לנו. לנו שיראו את המשחק, שזה מה שחשוב.
לצפיה ב-'משתתף הישרדות כדורסלן העבר שמעון אמסלם ממייסדי יושרה לישראל'
משתתף הישרדות כדורסלן העבר שמעון אמסלם ממייסדי יושרה לישראל
27/07/2017 | 01:23
3
61
"השחיתות - איום קיומי על ישראל"

עמותת "יושרה לישראל" שהושקה היום חרטה על דגלה את המאבק בשחיתות ובכך מצטרפת לשורה ארוכה של תנועות שנלחמות בסיאוב השלטוני. "גם כאשר מתחלף השלטון הפוליטי, כמעט כל המושחתים נשארים בעמדותיהם", הצהיר המייסד ויו"ר התנועה עו"ד איתן ארז, שמשמש גם ככונס הנכסים של ענבל אור

בשעה ששורת פרשיות שחיתות ציבורית מככבות בכותרות בחודשים האחרונים, הושקה היום (רביעי) תנועה חדשה ששמה לה למטרה להילחם בנגע השחיתות בשירות הציבורי. העמותה  "יושרה לישראל" - הוקמה מתוך ההבנה כי "חבורה של אלף מושחתים מנהלת את המדינה - והכל על גבם של תשעה מיליון אזרחים".

בין מייסדי התנועה, לצד ארז, ניתן למנות גם את פרופ' חמי בן-נון מהמרכז האקדמי "שערי משפט", עו"ד אחז בן ארי שעד לאחרונה שימש כיועץ המשפטי למערכת הביטחון, רינה עידן מנכ"לית עמותת 'קו לחיים', פרופ' יעקב פאר מנהל מחלקת עיניים בהדסה עין כרם, וכן כדורסלן העבר שמעון אמסלם.

"אי אפשר להמשיך ולעמוד מנגד בזמן שהשחיתות הפכה לאיום קיומי על מדינת ישראל", המשיך ארז. "היא הגורם מספר אחת לירידה מהארץ, יוקר המחיה וריסוק הלכידות החברתית. נפעל למיגור השחיתות בדרכים בלתי שגרתיות".

לצפיה ב-'הכל טוב ויפה.'
הכל טוב ויפה.
27/07/2017 | 09:26
2
47
אבל איזה כח יש להם לפעול מלבד לצעוק 'מושחתים נמאסתם'? אילו יכלו להביא אדם שיש כנגדו חשדות לשחיתות למשפט, מילא, אבל הכל הרי עובר דרך המשטרה, שהיא מחליטה למי להגיש תביעה ולמי לא. היא הרי בעצמה די מושחתת.
לצפיה ב-'לא יודע איזה כוח יש להם, אך טוב לראות שיש התעוררות במדינה'
לא יודע איזה כוח יש להם, אך טוב לראות שיש התעוררות במדינה
27/07/2017 | 16:58
1
10
ולא כולם ישנים בעמידה בזמן שהשחיתות, ובעיקר הציבורית/ממסדית/שלטונית משתוללת חופשי כבר שנים על חשבון אזרחי המדינה. ואמסלם זה בן אדם שאני סומך עליו. לעומת זאת על עורכי דין אני הרבה פחות סומך.
לצפיה ב-'התנועה למען איכות השלטון קיימת כבר שנים רבות'
התנועה למען איכות השלטון קיימת כבר שנים רבות
28/07/2017 | 01:47
4
ומגישה עשרות עתירות בשנה.
לא ברור לי למה צריך עוד גוף "מתחרה".
לצפיה ב-'מצב האש לפני האיחוד '
מצב האש לפני האיחוד
25/07/2017 | 20:09
4
98
היי הנה מצב אש של לפני האיחוד ...אז אתם מוזמנים לדרג ולהצביע
שבט מאוחד (כמעט)
רז  זהבי 
אמיר 
מיכל 
נתי 
מעיין 
שגיא 
 ורד 
מתחרים על חזרה לשבט האיחוד
מנגיסטו  
יוסי 
בר 
ענבר 
לא במשחק
 רז ניסים 
עדי 
דניאל 
ניקולה 
אלון 
טניטה 
לצפיה ב-'איך מדרגים אדוני המנהל? '
איך מדרגים אדוני המנהל?
27/07/2017 | 12:32
1
10
לצפיה ב-'אני מדרג ככה '
אני מדרג ככה
27/07/2017 | 22:30
16
1. שם
2. שם
וכו , אם יש מודחים באי המתים  , אני מדרג אותם באותה שורה כלומר  או  אבל זה לא חייב להיות  מספרים  ברצף , נגיד 4 מנגיסטו או 6 בר
כמובן שיש את המשריעים יותר ממני שכותבים פירוט של למה ככה וככה
לצפיה ב-'נכון לכרגע דווקא השורדים שחזרו מאי המתים מובילים אצלי בדירוג'
נכון לכרגע דווקא השורדים שחזרו מאי המתים מובילים אצלי בדירוג
27/07/2017 | 18:14
1
38
במקום הראשון ענבר התותחית, שהולכת עם הלב והרגש, למרות שהפסידה למעיין במבחן האש והודחה. הבחורה חכמה ופייטרית לא קטנה, כפי שיכולנו לראות.

מיד אחריה במקום השני יוסי, שלדעתי הולך לחולל מהפכה של ממש ביחסי הכוחות של טגאיי על האי. וכל מי שכבר ספד לו, יופתע לגלות שדווקא הוא יגיע לשלבים הכי מתקדמים, ולא אתפלא כלל אם אפילו לגמר.

במקום השלישי רז זהבי. אין מה לעשות, אני פשוט חולה על הבן אדם והפרשנויות שלו. והקטע שלו עם יוסי במקלחת בריזורט בפרק האיחוד האחרון פרייסלסס.

במקום הרביעי בר. כן, אני יודע שהיא לא חזרה למשחק ושבה עם מנגיסטו אל אי המתים עד לדו-קרב שייערך ביניהם בשבת, כפי שראינו כולנו בפרומו, אך אני עדיין חושב שהיא פייטרית לא קטנה בכלל ושמגיע לה לחזור למשחק ולהתקדם בו.

במקום החמישי שגיא, ואין צורך להרחיב לגביו, הבן אדם חבר אמיתי והולך עם הלב. למרות שלפעמים הוא מעצבן אותי בשחצנותו, כמו למשל בקטע עם ענבר.

במקום השישי מעיין. לא יודע למה, אך משהו בה לא נותן לי לשנוא אותה. אולי זה החיבור שלה עם שגיא, אולי זו הדאגה האמיתית שלה לבר עד כדי כך שהיא היתה מוכנה להפסיד ולסכן את עצמה בכדי להציל אותה מהדחה, אולי זו בכלל הפגיעות שלה והצלקת של הגירוש מהבית ע"י אביה שהיא נושאת מהילדות ושעליה היא סיפרה עוד בתחילת העונה, שמלווה אותה כל השנים, כולל בכל מערכות היחסים שלה. ואולי זה הכל משולב יחד. דבר אחד בטוח: ללא מעיין יהיה משעמם על האי.

במקום השביעי מיכל. הבחורה כל כך ההיפך מענבר החברה שלה, כל כך לא אמינה ובוגדנית וכל כך בניגוד לענבר, לא הולכת עם הלב שלה, שבסופו של דבר לדעתי זה יחזור אליה ועוד יהיה בעוכריה.

במקום השמיני אמיר. הבחור לא בא לי טוב עוד מתחילת העונה, כשזמם ביחד עם עדי להדיח את ענבר, וחתר תחת זהבי שהיה בן הברית שלו. הוא לא יציב ולא אמין וידרוס את כל מי שרק יוכל בכדי להמשיך ולהתקדם במשחק. נכון שהוא אסטרטג לא קטן ואחראי לאחד ממהלכי העונה היותר גדולים, אך יחד עם זאת האופי ההפכפך והלא יציב הזה שלו בעוכרו, ולאחר שכולם כבר יודעים שהוא אסטרטג שידרוס כל אחד בשביל להתקדם במשחק, יהיה לו מאוד קשה להמשיך במשחקו האסטרטגי ולשרוד עד הגמר.

במקום התשיעי מנגיסטו. הסיבה היחידה שהוא עדיין במשחק אחרי שהוא מכר את השבט שלו בשביל נקמה מטומטמת בשבט השני בכלל, ובסוף הודח בעצמו, זו ההפקה, שלא אתפלא כלל אם דווקא בגלל שהיא רוצה לשמור עליו לשלבים היותר מתקדמים לא מחזירה אותו עדיין למשחק. ההימור שלי, אם בר לא תנצח אותו בשבת, ורוב הסיכויים שלא, הוא יחזור למשחק לקראת רבע הגמר ככה.... למרות שממש לא מגיע לו והוא היה צריך להיות מודח כבר מזמן.

במקום העשירי ורד. בתור המרשעת הבלתי נסבלת של העונה, אני מקווה מאוד שהיא לא תגיע לשלבים היותר מתקדמים של המשחק. כי גם ככה סיכוייה לזכות מול קהל הצופים בבית שמתעב אותה, והם אלה שמכתירים בסופו של דבר את הזוכה, פשוט שואפים לאפס.

ובמקום האחרון נתי. עוד אחד שנמצא עדיין במשחק רק בגלל ההפקה ששומרת לו חזק על התחת, לפחות כמו שהיועץ המשפחתי של ביבי שומר לו עליו, ולכן גם לא פלא שרוב הצופים, אם לא כולם, פשוט לא סובלים אותו, ומבחינתי הוא השורד הכי מיותר ובלתי נסבל העונה. ואפילו עדי עם הפה הגדול שלא חסכה את פתיחתו גם בשהותה בוילת המודחים, כבר יותר נסבלת מוורד ונתי, שכל אחד מהם בנפרד בלתי נסבל ומעצבן ושניהם יחד שמזכירים לי את הצמד שמשון ויובב מפינוקיו בשילוב עם צמד הזקנים הרטנוניים מהחבובות, הם פשוט קטסטרופה מהלכת.

לצפיה ב-'למה..'
למה..
27/07/2017 | 22:38
17
אתה כל כך סולד ממנגיסטו בגלל שמכר משחק אבל אוהב את שגיא,
מעיין וכל הרביעיה למרות שגם הם מכרו יותר ממשחק אחד?
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון-פרק 19-האיחוד '
הישרדות פאלאוון-פרק 19-האיחוד
27/07/2017 | 22:37
1
14
סליחה שאני מעלה את שרשור הפרק כ"כ מאוחר... פשוט אתמול לא הייתי בבית בזמן שידור הפרק , ורק עכשיו השלמתי ...  אז אתם מוזמנים לפרוק את מה שיש לכם על הלב...

לצפיה ב-'אני מגבה את גבי האבא של מעיין שהעיף אותה בגיל 17 מהבית'
אני מגבה את גבי האבא של מעיין שהעיף אותה בגיל 17 מהבית
28/07/2017 | 00:46
2
לצפיה ב-'פאנל הישרדות חגיגי לכבוד האיחוד עם ג'ני צ'ארוואני ואיציק זהר'
פאנל הישרדות חגיגי לכבוד האיחוד עם ג'ני צ'ארוואני ואיציק זהר
27/07/2017 | 00:14
1
66
לפי סקר האינטרנט, שני השורדים שרוב הצופים היו רוצים להיתקע איתם לבד על אי בודד: שגיא ובר.
לעומת זאת, שני השורדים שמקבלים 0% מהצופים: ורד ונתי.

לצפיה ב-'דיי הגיוני לגבי ורד ונתי וגם שגיא ובר '
דיי הגיוני לגבי ורד ונתי וגם שגיא ובר
27/07/2017 | 12:31
39
נתי בעיקר נראה כל הזמן מאוד מסכן... קצת מזכיר ילד כאפות
לא?
לצפיה ב-'למה כל הפוקוס הוא על מעיין? לא נמאס לראות רק אותה?'
למה כל הפוקוס הוא על מעיין? לא נמאס לראות רק אותה?
25/07/2017 | 16:26
2
99
מצטערת הייתי חייבת לפרוק
לצפיה ב-'כמו שבתקופת ימי הביניים אנשים היו נעצרים להסתכל בפריק_שואו..'
כמו שבתקופת ימי הביניים אנשים היו נעצרים להסתכל בפריק_שואו..
25/07/2017 | 20:23
1
89

או כמו שאנשים מאיטים כדי להתבונן בתאונת דרכים..

כשמשהו או מישהו "מוזר"; שלא נתקלים בו בדרך כלל.
היא מוזרה, סוג של מירי רגב לעניים.

ג'יימס
לצפיה ב-'חחח היא דומה למירי רגב?! היא דיי חכמה ומתוחכמת'
חחח היא דומה למירי רגב?! היא דיי חכמה ומתוחכמת
26/07/2017 | 15:51
22
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוון-פרק 18 -טרום האיחוד '
הישרדות פאלאוון-פרק 18 -טרום האיחוד
22/07/2017 | 20:21
17
124
פרק חורץ גורלות לפנינו .. מה יקרה שניה לפני האיחוד?

לצפיה ב-'מעניין האם הולך להיות קרב מרובע על אי המתים שממנו 2 יחזרו'
מעניין האם הולך להיות קרב מרובע על אי המתים שממנו 2 יחזרו
22/07/2017 | 20:41
2
143
אחרת אני לא מבין למה מחכים עם זה עד ההדחה הערב.
חוץ מזה בפרומו שרץ מדברים על איחוד שיתפרש על שני פרקים, הערב וברביעי.
אז יש מצב שההפקה תמתח את האיחוד עצמו עד רביעי בערב ורק אז יתברר לשורדים שנותרו במשחק שקיים בכלל אי המתים. נקווה שנדע הערב לפחות מי חוזר...
לצפיה ב-'לי זה נראה ברור שהאיחוד ידחה ליום רביעי'
לי זה נראה ברור שהאיחוד ידחה ליום רביעי
22/07/2017 | 20:54
127
היום יש גם משימת חסינות שבטית, אח"כ חסינות אישית
ואח"כ הדחה. זה נראה לי יותר מדי לדחוס לפרק .
כנראה שהיום הם "יגלו" שיש את אי המתים והמשימת החזרה למשחק יחד עם המודח האחרון, תהיה ביום רביעי.
לצפיה ב-'ובדיוק כמו שחשבתי, זה מה שהולך לקרות הערב, קרב מרובע'
ובדיוק כמו שחשבתי, זה מה שהולך לקרות הערב, קרב מרובע
26/07/2017 | 10:23
29
שממנו שניים יחזרו למשחק, ואילו השניים הנותרים יחזרו לאי המתים עד להודעה חדשה. או יותר נכון עד לדו-קרב ביניהם שיכריע מי מהם יהפוך למושבע הראשון בחבר המושבעים של העונה הזאת, ומי יזכה להמתין 3 ימים למודח הבא שיילחם בו בדו-קרב על התואר המושבע השני...
לצפיה ב-'ועוד משהו, אני לא זוכר עונה ארוכה כמו העונה הזאת'
ועוד משהו, אני לא זוכר עונה ארוכה כמו העונה הזאת
22/07/2017 | 20:45
124
בעונה הקודמת אחרי 10 פרקים או אולי 12 פרקים הם כבר היו באיחוד. העונה אנחנו כבר בפרק ה18 ובשבת הבאה יהיה ה20. כנראה שהעונה הזאת הולכת לשבור שיא חדש באורכה.
לצפיה ב-'הורד הזאת פשוט מכשפה, בלתי נסבלת, כמה רעה אפשר להיות?'
הורד הזאת פשוט מכשפה, בלתי נסבלת, כמה רעה אפשר להיות?
22/07/2017 | 21:49
132
בר יכלה להיות הבת שלה. היא לא מתביישת שהבן שלה צופה באמו מתנהגת ככה? אבל ההפקה מצילה לה ולנתי המותר והבלתי נסבל את התחת בכל פעם מחדש.
אני מאוד מקווה שהפעם זה לא יעזור להם ושאחד מהם יודח. בר תותחית כמה קטנה ונראית חלשה ככה פייטרית ונלחמת.
לצפיה ב-''
22/07/2017 | 22:15
136
מיכל צריכה לחשוב מה היה קורה אם בר היתה זוכה במשימת החסינות האישית ומקבלת את שרשרת החסינות. את מי היו מדיחים ורד ונתי? את אחד מהם? לא ולא, אותה, את מיכל. ובר היתה זו שהיתה מצביעה ביחד איתה להדיח את נתי, מה שהיה מביא אותה למבחן אש מולו. עכשיו המצב פשוט הפוך, אבל מיכל צריכה לעשות את מה שבר היתה עושה אם היא היתה זו שבסכנת הדחה. וזה לפחות לתת לה סיכוי להציל את עצמה.

מה שטוב, שהיא כבר נתנה לה עיצות והסברים איך להדליק אש בצורה הטובה והמהירה ביותר, מה שאומר שהיא חושבת ברצינות להציל אותה מהדחה בטוחה. ככה בר לא תשכח לה את זה, וגם אחרי האיחוד שתיהן יהיו בקבוצות יריבות בר לא תשים את שמה להדחה.

כולי תקווה שנתי המיותר והבלתי נסבליפסיד לבר הערב במבחן האש ויודח סופית מהמשחק. די.יש גבול לכמה פעמים ההפקה יכולה להציל אותו מהדחה. ולבר מגיע הרבה יותר ממנו להגיע לאיחוד.
לצפיה ב-'יוסי לענבר '
יוסי לענבר
22/07/2017 | 22:30
7
174
התאהבתי בך פה. אם אני מודח ואת חוזרת למשחק אני נותן לך את פסלון החסינות שלי.
לצפיה ב-'להגיד לא עולה כסף'
להגיד לא עולה כסף
22/07/2017 | 23:47
6
141
תכלס, לא הראו שהם מצאו את הפסלון.
הראו את יוסי ומנגיסטו מחפשים, לא הראו אותם מוצאים וגם לא הראו שהחיפושים נמשכו ביום שהם היו שלישיה על האי.
ההפקה שומרת את זה בסוד מהצופים והפסלון יכול לצוץ פתאום באחת המועצות, למרות שלא ראינו שהוא נמצא ואצל מי.

אגב, לגבי טענות שהועלו כאן שההפקה שומרת על נתי, אז גם יוסי מקבל לא מעט עזרה.
מאיפה צץ פתאום הקטע שארבעה מתחרים על החזרה למשחק?
יוסי היה צריך ללכת לוילת המודחים אחרי ההפסד למנגיסטו, שהיה נשאר לקרב חזרה למשחק מול ענבר ובר.

אגב, אנחנו גם עדיין לא יודעים מה הפרס שקיבלו בוהאי בעקבות הנצחון במשימה.
עם כל הבילד אפ על כח והשפעה, יש מצב שיש להם יכולת להשפיע על זהות החוזרים למשחק, כלומר שלא רק המשימה תכריע, אולי לתת יתרון למישהו במשימה או משהו כזה.
לצפיה ב-'"יוסי היה צריך ללכת לוילת המודחים אחרי ההפסד למנגגיסטו" '
"יוסי היה צריך ללכת לוילת המודחים אחרי ההפסד למנגגיסטו"
23/07/2017 | 00:01
3
147
וזה בנוסף לפסלוני חסינות הלא הוגנים שנותנים לו במתנה
אף פעם לא היה משתתף בהישרדות שההפקה עזרה לו עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם
אפילו לא דן מנו

הראו את יוסי מוצא את הפסלון בפרק הקודם אבל זה לא הוגן שזו כבר הפעם השניה שנתנו לו במתנה אפשרות קלה למצוא פסלון ולאחרים לא.. וזה עוד אחרי משהו שלילי וובנוסף לזה כמו שאמרת הוא היה צריך ללכת לוילת המודחים.

לצפיה ב-'אבל יוסי ניצח את מנגיסטו. כך שאם כבר ההיפך הוא הנכון.'
אבל יוסי ניצח את מנגיסטו. כך שאם כבר ההיפך הוא הנכון.
23/07/2017 | 12:49
2
89
באיזה יקום מקביל בדיוק אנשים פה צופים בעונה?
לצפיה ב-'התוכנית נהייתה משעממת אז אתה לא יכול לצפות שנצפה בכול הפרקים'
התוכנית נהייתה משעממת אז אתה לא יכול לצפות שנצפה בכול הפרקים
23/07/2017 | 20:25
1
16
לצפיה ב-'הדבר האחרון שאפשר לאמר על העונה הלא צפויה הזאת זה משעממת'
הדבר האחרון שאפשר לאמר על העונה הלא צפויה הזאת זה משעממת
24/07/2017 | 02:31
68
כשמתחילת העונה הזאת המהלכים והתרחישים בה לא מפסיקים להפתיע את הצופים והמשתתפים בכל פרק מחדש, אפשר לאמר הכל על העונה הזאת חוץ ממשעממת. כי משעממת היא ממש לא.
לצפיה ב-'לא נראה לי שאתה צופה בכלל בעונה, ועוד איך הראו'
לא נראה לי שאתה צופה בכלל בעונה, ועוד איך הראו
23/07/2017 | 12:48
1
87
כבר לפני שני פרקים.
לצפיה ב-'צופה אבל לא משנן כל פרט באדיקות ולכן טועה לפעמים, קורה'
צופה אבל לא משנן כל פרט באדיקות ולכן טועה לפעמים, קורה
23/07/2017 | 17:26
20
לצפיה ב-'כולי תקווה שהרוע של ורד המכשפה עוד יחזור אליה עם ריבית'
כולי תקווה שהרוע של ורד המכשפה עוד יחזור אליה עם ריבית
23/07/2017 | 12:51
1
98
וילמד אותה ואת כולם שרוע לב לא משתלם. בעיקר עכשיו שהחזרה למשחק כולל האקססוריס הנלווים יכולים לשנות את יחסי הכוחות על האי.
לצפיה ב-'ומעיין היא כולה לבבות ואהבה יאללה ורד ונתי'
ומעיין היא כולה לבבות ואהבה יאללה ורד ונתי
23/07/2017 | 14:08
25
לצפיה ב-'טוב, זה כבר ברמת המביך.'
טוב, זה כבר ברמת המביך.
23/07/2017 | 14:37
135
אז עכשיו ברור לי במי המלך חפץ ביקרו. ולא, אלו לא נתי וורד (לא יודע איך אפשר לטעון את זה אם צופים עם העיניים ולא עם הרגשות)
זה פשוט בזיון של ההפקה לצרף מחדש שני שורדים כשאחד מהם חוזר עם שרשרת חסינות ואחד מהם או אותו אחד חוזר עם פסלון חסינות.
אני לא מקבל חזרה אפילו של שורד אחד למשחק. השורד קיבל הזדמנות והודח. בתפיסה שלי אין הזדמנות שניה. 
אבל נניח שהייתי מקבל חזרה של שני שורדים, איך זה יתכן שרק שניים מהם זכו ביתרון הרמז בעוד שענבר ובר בכלל הגיעו לאחר מכן? 

מסכים עם שני הכותבים מעלי.  זה גרוע ושקוף יותר אפילו מהעונה הראשונה ומעללי דן מנו.
עכשיו זה גם מסביר לי איך בעונת ה-V.I.P, ברית של שלושה שלטה בברית של שישה והחליטה מי הולך ומי נשאר.
העונה הזו משאירה טעם רע על אף העובדה שרמת המשחק של השחקנים מעבר לסבירה בקריטריונים שהורגלנו אליהם בהישרדות ישראל.
לצפיה ב-'האם הפרומו לפרק האיחוד חושף את זהותם של החוזרים '
האם הפרומו לפרק האיחוד חושף את זהותם של החוזרים
24/07/2017 | 02:11
101
לא יודע אם הפרומו לפרק האיחוד בשבת וברביעי, עם החלפת הפרצופים הממושכת נוסח הקליפ לשיר Black or White של מייקל ג'קסון, המשודר עוד מאמצע השבוע שעבר מאז שבר הודחה במועצת השבט האחרונה, שחושף רק את הפנים של יוסי וענבר, מבין 4 המודחים שחזרו מאי המתים בשבת האחרונה, אמור להטעות אותנו הצופים או לרמוז לנו ולהכין אותנו למה שמצפה לנו ברביעי בערב....

האם זה אומר שבר ומנגיסטו חוזרים לאי המתים עד להודעה חדשה ושיוסי וענבר הם אלה שחוזרים למשחק כשליוסי יש ביד פסלון חסינות ואולי אף שרשרת חסינות על צווארו, שעל שניהם יודעת ענבר, או שליוסי יש רק פסלון חסינות ביד ולענבר יש שרשרת חסינות על צווארה? ולמי משתי הקבוצות המתהוות יחברו השניים או כל אחד מהם לחוד באיחוד?

לדעתי, אם הפרומו לפרק האיחוד אינו מטעה וחושף באמת את זהותם של השורדים החוזרים למשחק מאי המתים, רוב הסיכויים שענבר תחבור לרז, מיכל, אמיר ורד ונתי, מה שיהפוך אותם שוב לחמישייה ולברית השולטת באיחוד, אך אני לא בטוח כלל שיוסי האסטרטג עם פסלון החסינות שענבר יודעת לגביו יחבור לצמד שגיא ומעיין, ויהיה בקבוצת המיעוט. בואו גם לא נשכח שיוסי בעצמו אמר בטסטות על אי המתים שכנראה הוא צריך עכשיו להתחבר יותר לאלה שלא רצו אותו במשחק, ויוסי חושב רחוק לכיוון הגמר. והסיכוי שלו להגיע לשם הוא להיות עם הרוב ולא עם המיעוט באיחוד. ובעיקר אם תהיה לו גם שרשרת חסינות על צווארו, מה שיאפשר לו להתקדם משמעותית במשחק, ואולי על הדרך להשיג עוד חסינויות אישיות. את הנקמה במיכל יוסי כנראה יוציא לפועל רק אם וכאשר ידו תהיה שוב על העליונה. כי יוסי חושב אסטרטגית ונקמה נכון לכרגע לא רק שלא אפשרית אלא אף לא נכונה עבורו אסטרטגית. אך דבר אחד בטוח: יוסי וכנראה שאף אחד יותר, להוציא אולי את ענבר שחושבת רק עם הרגש והלב ולא אסטרטגית, לא יסמוך על מיכל שלהזכירכם כבר הצהירה שגם אם הוריה בכבודם ובעצמם יהיו מולה בשבט השני והיא תוכל להצילם ע"י הפסד מכוון היא לא תעשה זאת, במועצת השבט האחרונה שבה היא תקעה כבר פעם שנייה סכין בגב לחברתה הטובה בר שהצהירה לא פעם ולא פעמיים שהיא אוהבת אותה ומעדיפה אותה על נתי המיותר והבלתי נסבל.

גם על אמיר האסטרטג הבוגדני וההפכפך, שלהזכירכם בתחילת העונה תכנן ביחד עם עדי להדיח את ענבר וחתר תחת 'חברו' לברית זהבי, אח"כ חבר לשגיא ומעיין והדיח בעזרתם את מנגיסטו שגם ענבר וגם זהבי שניהם היו בברית שלו, ואז חבר לענבר וזהבי בכדי לנסות להדיח את מעיין, 3 בגידות בבריתות שלו, כבר אף אחד לא סומך ולא יסמוך עליו, ובהזדמנות הראשונה ינסו להדיחו. נכון לכרגע נכון להם מבחינה אסטרטגית לבלוע את הצפרדע הזאת, למרות שהוא עלול לבגוד ולהתהפך שוב ולתקוע לכל אחד מהם סכין בגב כשזה יתאים לו מבחינה אסטרטגית להמשך המשחק. אך רק מטומטם יפנה לו את הגב ולא יישן עם עין אחת פקוחה כל עוד הוא נמצא במשחק.

בכל אופן, הולך להיות מעניין וכולי תקווה שבכלל לא צפוי, למרות שיחסי הכוחות נוטים כרגע לכיוון ברור. ולמרות זאת הכל עוד יכול להשתנות, כי כפי שראינו זאת עונה משוגעת, הפכפה, מותחת ומעניינת ובכלל לא צפוייה. ושאפו גדול לעורכיה.
לצפיה ב-'שאלת פיסלון חסינות..'
שאלת פיסלון חסינות..
23/07/2017 | 14:45
1
95
אני תוהה לגבי העיתוי שבו גיא זו-ארץ-זו? מציג את שאלת "אם יש כאן מישהו המחזיק בפיסלון חסינות..." במועצת ההדחה.

לדעתי, עיתוי השאלה הזו מוקדם מדי. משום שהוא פותח פתח "לביזבוז הפיסלון" במידה והשערת הסיכון של מחזיק הפיסלון מסתברת כשגויה.

האם לא יותר נבון לחכות לראות שבאמת "יורים עליך" לפני שאתה מוציא ומשתמש בשכפ"ץ הפיסלון האמור?

..ועוד הערת אגב.  האם עוד מישהו מלבדי רואה את דמותה של מירי רגב באישיות ובהתנהלות של מעין? ("אני ואפסי עוד")

תָּמִיר
לצפיה ב-'ככה זה בכל מועצת שבט בכל עונה, גיא חייב לשאול את השאלה הזאת'
ככה זה בכל מועצת שבט בכל עונה, גיא חייב לשאול את השאלה הזאת
24/07/2017 | 01:22
49
כחלק מחוקי המשחק. אגב, גם בהישרדות העולמית זה ככה.
א. בכדי להזכיר לשורדים שלאחד מהם או יותר עלול להיות פסלון חסינות שעלול לשנות את כל התוכניות שלהם, ושהם חייבים לקחת זאת בחשבון לפני כל מועצת שבט. ובעיקר בעונה הזאת שכבר ראינו עד כמה זה שינה הכל במועצות השבטים.
ב. בכדי להפוך את המשחק ליותר מותח ופחות צפוי עבור השורדים המשתתפים בו.

ובכלל, פסלון החסינות,בדיוק כמו אבן האש, זה חלק מהמשחק עוד מראשיתו.

מי שהולך להשתתף בהישרדות ולא עושה לפני כן שיעורי בית ולומד את כל חוקי המשחק, ולא לוקח בחשבון את כל התרחישים האפשריים, ואני לא מדבר רק על תרחישי הטבע: הקור, החום, הגשם, השמש הקופחת, הסערות והרעב התמידי, אלא גם על תרחישי המהלכים והצעדים האסטרטגיים במשחק עצמו ולא בא מוכן נפשית ופיזית אליהם, מוטב שיישאר בבית ולא יילך.
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:55
7

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'הרמז החדש שקיבלו השורדים שנותרו במשחק '
הרמז החדש שקיבלו השורדים שנותרו במשחק
19/07/2017 | 21:49
2
267
מעשרה יוצא אחד שיזכה בפרס הטעים. אבל הם רק 8 ולאיפה נעלם גיא?

ולגבי ענבר, כנראה שטעיתי שהיא תגיע ישירות לוילת המודחים. אחרי שהיא כבר הגיעה לאי המתים וחברה ליוסי ומנגיסטו, לקראת האיחוד המתקרב.
לצפיה ב-'משהו פה לגמרי לא היגיוני '
משהו פה לגמרי לא היגיוני
19/07/2017 | 22:15
1
216
איך זה שבמשימת הפרס ירד גשם זלעפות, ממש מבול. ופתאום בארוחת השחיתות של השף על האי לא ירדה אפילו טיפת גשם, מזג אוויר קייצי, ואפילו לא ענן אחד בשמיים?
לצפיה ב-'זה מזג אויר טרופי.'
זה מזג אויר טרופי.
20/07/2017 | 17:12
105
פתאום יורד גשם זלעפות ואחר כך השמיים מתבהרים.
חוץ מזה, בין זמן המשימה לזמן הארוחה כנראה לקח
להם די זמן.
לצפיה ב-'גיא זוארץ אמש בפאנל הישרדות: הפרק בשבת זה פרק שלא נראה כמוהו'
גיא זוארץ אמש בפאנל הישרדות: הפרק בשבת זה פרק שלא נראה כמוהו
20/07/2017 | 13:57
147
מעולם בהישרדות.
לצפיה ב-'הישרדות פאלאוןן -פרק 17 -פרק ספיישל '
הישרדות פאלאוןן -פרק 17 -פרק ספיישל
19/07/2017 | 23:03
3
145
למי שצפה בפרק ברור לו למה זה פרק ספיישל ,, אבל הבטחתי לעמוד במילה שלי ולא לגלות ספלויירים , תהנו....

לצפיה ב-'אם לסכם את הפרק הזה במשפט '
אם לסכם את הפרק הזה במשפט
19/07/2017 | 23:11
191
פשוט עבדו עליהם בעיניים. ואיזה לילה סוער....
לצפיה ב-'תאוות הבשרים'
תאוות הבשרים
20/07/2017 | 00:58
44
לצפיה ב-'פרק מעניין ביותר.'
פרק מעניין ביותר.
20/07/2017 | 10:54
125
חבל שזה הסתיים איך שהסתיים,
סתם מתיחה חסרת טעם.
לצפיה ב-'הערה חשובה על הטסטות, על העדויות (ספויילר בפנים על הפרק)'
הערה חשובה על הטסטות, על העדויות (ספויילר בפנים על הפרק)
16/07/2017 | 23:10
4
200
ראיתי את העדויות , טסטות

והנקודה החשובה שלהם היא שלעיתים ההפקה לא מודעת , או לא רוצה לדעת

שהפנים של המועמדים נראות אחרת

מיששם לב, לעדות של מעיין, היה ברור שהיא לקחה

היא נראתה נורמלית יחסית ומאופרת

שלא כמו עדות רגילה
לצפיה ב-'כבר בעונה הראשונה היה ברור שעושים השלמות של טסטות בארץ'
כבר בעונה הראשונה היה ברור שעושים השלמות של טסטות בארץ
17/07/2017 | 16:33
1
138
יפה מצידם שהם טורחים ללבוש את אותם בגדים, אבל השיער, העור, האור, הרקע, מבנה הגוף ועוד, לא תמיד מתאימים.
הכי משעשע זה שיש טסטות של יוסי מהאי, עם הצלקת בחלק הימני עליון של החזה ויש טסטות בהן הצלקת נעלמה באורח פלא. 
לצפיה ב-'הבנתי שמהמירוץ למיליון - לא מקבלים כסף על טסטות'
הבנתי שמהמירוץ למיליון - לא מקבלים כסף על טסטות
17/07/2017 | 22:14
37
לצפיה ב-'רק עכשיו גילית את זה? ומה בדיוק ספויילר בזה?'
רק עכשיו גילית את זה? ומה בדיוק ספויילר בזה?
19/07/2017 | 03:21
1
99
כל העונות זה ככה. מה ציפית שהם יופיעו כמו הומלסים מבולבלים שלא ישנו ולא אכלו במשך ימים בטסטות? ברור שהטסטות לא מצולמות בזמן אמת, וספק אם בכלל על האי עצמו....
לצפיה ב-'ידעתי שיש השלמות של טסטות, אבל לפעמים ישנה הגזמה '
ידעתי שיש השלמות של טסטות, אבל לפעמים ישנה הגזמה
19/07/2017 | 08:09
92
שרואים אותם ואתה לפעמים יכול להעריך ,. אם אותו מועמד

עבר את ההדחה , או עבר את המועצה , או את המשימות חסינות

הטסטות מבעסות
לצפיה ב-'האיחוד הקרב כנראה עומד לטרוף את כל הקלפים '
האיחוד הקרב כנראה עומד לטרוף את כל הקלפים
15/07/2017 | 23:31
7
266
ולהעמיד 5 מול 3.
אך מה שהשורדים הנותרים במשחק לא יודעים זה שיש מצב שגם יוסי עם פסלון חסינות וגם מנגיסטו שיש לו חשבון לא סגור עם אמיר הבוגדני, עומדים להצטרף אליהם. ואם אני חושב כמה צעדים קדימה, מנגיסטו יעדיף לחבור ליוסי שאיתו כבר יש לו יחסים טובים ואמון (יוסי שיתף אותו ברמז על פסלון החסינות), ואיתו לברית שלו. ה שיהפוך את יחסי הכוחות במשחק ל 5 מול 5. כשהמטרה המשותפת של כל החמישה להדיח את אמיר שבגד בחמישתם. ועכשיו אחרי שאמיר התגלה כבוגד סדרתי, גם החברים שלו לברית ינסו להדיח אותו בין הראשונים.
לצפיה ב-'מנגיסטו לא יבגוד בשביל אלון!!!!!'
מנגיסטו לא יבגוד בשביל אלון!!!!!
17/07/2017 | 00:26
2
133
יוסי דקר את המנציטה בגב של אלון שהדיח אותו בשביל להגן על  ברבור , אם מנגיסטו ממילא מתכנן מהלך כזה אז הוא בוגד מבחינתי בברית של מיכל  , רז , ענבר , ורד , נתי  ואמיר שמתכוונים להדיח את הרביעייה שגרמה להדחתו של אלון...

לצפיה ב-'מנגיסטו עצמו הדיח את אלון סופית מהמשחק'
מנגיסטו עצמו הדיח את אלון סופית מהמשחק
17/07/2017 | 09:43
1
118
אם הספקת כבר לשכוח, וגם את טניטה.
למנגיסטו אין יותר בעלי ברית על האי, בעלי הברית שלו, להוציא אולי נתי, שאני לא בטוח עד כמה מנגיסטו רוצה בכלל להתחבר אליו, מבלים בוילת המודחים.

חוץ מזה, למנגיסטו יש עכשיו קשר חזק עם יוסי, שחשף בפניו את הרמז לפסלון החסינות שקיבל. והוא יעדיף להצטרף לברית של יוסי מאשר לברית של אמיר שתקע לו סכין בגב. גם ליוסי וגם למנגיסטו יש עכשיו מטרה משותפת: להדיח את אמיר, שבדיעבד עומד גם מאחורי הדחתו של יוסי.

זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי חוזר למשחק מאי המתים, ולא כנקמה דווקא, אלא יותר מאסטרטגיה. כי אמיר נכון לכרגע האסטרטג הכי מסוכן במשחק. ועדיף להעיף אותו מהמשחק לפני שהוא ידיח אותך. א-ב בהישרדות.
לצפיה ב-'לא זוכר,אם מישהו כאן (כולל אני)..'
לא זוכר,אם מישהו כאן (כולל אני)..
17/07/2017 | 17:20
108
העלו את האפשרות, שאמיר העדיף ברית של 6 לעומת ברית של 3.
גם עכשיו,אמיר בברית של 5 נגד 3.
לגבי אי המתים,מעניין מה יקרה עם ענבר.
לגבי האיחוד,מה יקרה?!-זה תלוי בהרבה משתנים.
לגבי אמיר,הוא אמנם בגד בברית של יוסי,אבל לפני זה הוא הציל את מעיין.
גם לגבי מנגיסטו,בסופו של דבר הצטרף לברית שלו.
כך שנקמה לא בטוח שתהיה פה.
אם הם ימצאו פסלון חסינות,נראה לי שזה הולך להיות יותר מעניין.
לגבי הדחתו של אמיר,בגלל שהוא אסטרטג,לא בטוח-כי ראיתי כבר איסטרטגים שהגיעו לגמר בעולם ופה.

לצפיה ב-'להיכן נעלם הפוסט שלי? '
להיכן נעלם הפוסט שלי?
18/07/2017 | 12:36
2
93
כתבתי עכשיו פוסט די ארוך ו... תפוז "אכל" אותו.
המוצא הישר יבוא על שכרו.
לצפיה ב-'טוב, אני רואה שתפוז לא פרסם את התגובה'
טוב, אני רואה שתפוז לא פרסם את התגובה
19/07/2017 | 14:20
1
80
אנסה לשחזר.

אז ככה, באופן כללי זו אחת העונות הטובות שהיו בהישרדות ישראל ולא בזכות ההפקה.
יש יותר משחקן אחד או שניים שבאו לשחק ושמוכנים לעשות מהלכים יפים. זה כבר חידוש מרענן. 
רק הלוואי שיפסיקו כבר עם כל ההתחסדויות. זה מעייף, זה מתיש, וכמו שבר אמרה על נתי ויוסי - זה בעיקר לא אמין.
מיכל סיכמה את זה מעולה - "נתי, אתה לא חייב ליוסי כלום". רק חבל שאח"כ תיבלה את ההדחה של יוסי עם "זה בשביל אלון". באמת? כאילו את מכירה אותו יום וחצי והוא כבר הפך לחבר נפש שלך? לא רציני.

אבל מה שהכי מציק לי כרגע הכי הרבה זה ההפקה. 
היו כמה וכמה מקרים שבהחלט ניתן לפרש כהתערבות הפקתית, אבל אפשר גם לסנגר על המקרים האלה כעל מקרים שנקבעו מראש. 
רובם ארעו בבקתת המו"מ. בעצם, בקתת המום. מום שההפקה הישראלית תקועה בו עמוק עוד מהעונה הראשונה בכך שכל צופה וצופה מרגיש שיש כאן התערבות ואין משחק נקי.
אבל המקרה האחרון הוא בהחלט התערבות הפקתית, ואני מתכוון למתן הרמז לפסלון החסינות ליוסי ומנגיסטו (מוזר בעיני שלא ראיתי מישהו כותב על זה).
עד עכשיו, כל מי שהגיע לאי המתים התמודד מול שחקן אחר ולא ניתן שום רמז על כך שבאי נמצא פסלון חסינות. למה דווקא כאשר יוסי מגיע לאי המתים ההפקה מחליטה לבצע משימה מיוחדת רק בשביל להעניק רמז לפסלון?
בנוסף, עכשיו כשענבר מגיעה לאי המתים, האם גם לה תינתן ההזדמנות למתן רמז או שזו זכות שהוענקה אך ורק ליוסי ומנגיסטו? 

ועוד בקטנה...
אין לי בעית מוסר עם מה שמעין ושגיא עשו במשימת החסינות ועייף אותי כל הקטע המתחסד של שאר המתמודדים.
יש לי בעיה עם זה ברמה האסטרטגית.
מהלך שיכל לעלות להם בעונה כולה אם לא צמיד הוטו שענבר "העניקה" לשגיא.

מחזיק אצבעות שתפוז יפרסם את זה 

לצפיה ב-'ברור כבר מזמן שההפקה מתערבת'
ברור כבר מזמן שההפקה מתערבת
19/07/2017 | 16:26
71
מי שהאינטרס של ההפקה שיישאר במשחק נשאר, מי שלא מודח. למה אתה חושב מנגיסטו ניצח את אלון ואת טניטה, אם לא בגלל שההפקה רוצה להחזיר אותו למשחק ובגלל זה משימות הדו-קרב נתפרו במיוחד למידותיו ושתיהן התבססו על שיווי משקל, שזה הצד הכי חזק של מנגיסטו?

ולגבי ענבר, אתמול בערב שודר הפרק ה 12 של וילת המודחים, פרק שבו הבינו המודחים שנמצאים כרגע בוילה ומבלים בה ביחד בתנאי VIP שזה כנראה הערב האחרון שלהם בוילה. ואיך הם הבינו את זה? הרי כל 3-4 ימים אמור להגיע לוילת המודחים מודח נוסף, וכשהם ראו שהפעם לא מגיע אף מודח מאי המתים, הם הבינו לבד שכנראה החלק שלהם במשחק הסתיים והם טסים הביתה לישראל.

ולמה אני מציין את זה? בגלל שלדעתי, וייתכן מאוד שאני טועה, ענבר לא תגיע לאי המתים ותגיע ישירות לוילת המודחים בתור המושבעת הראשונה שתחליט מי יהיה הזוכה העונה. וזאת בגלל שההפקה רוצה להחזיר למשחק העונה שניים: הן את מנגיסטו והן את יוסי. אחרת היא היתה מחכה עם הדו-קרב על הרמז לפסלון החסינות עד שענבר תגיע לאי המתים, ואז עורכת תלת-קרב בין כל השלושה.

בכל אופן, נראה לי שהערב, או לכל המאוחר בשבת בערב, נגלה אם אני צודק או לא.
לצפיה ב-'מצד שני....'
מצד שני....
18/07/2017 | 15:51
102
מנגיסטו גם לא אוהב את מעיין ושגיא שהיו שותפים להדחה שלו ושל טניטה.
מכל הנותרים נראה הכי מתאים לו להצטרף אל נתי , ורד, מיכל, ורז, לבלוע
לפחות בשלב ראשון את הצפרדע ולשכוח בשלב זה, מנקמה באמיר מכיוון
שהם מכוונים למעיין ושגיא (בעיקר למעיין).

יוסי שונא את נתי ויש סיכוי גבוה שאם וכאשר יחזור למשחק ינסה לעשות את מה
שרצה לעשות כבר הרבה זמן ולהדיח אותו. גם את מיכל הוא כמובן ישמח להדיח לא נראה לי שמנגיסטו ירצה להדיח אף אחד מהם.

בנוגע לאמיר, מעיין ושגיא ירצו להדיח אותו . יוסי שהיה יחד עם אמיר באי הבדידות
יצר איתו כימיה כלשהי אני לא בטוחה שירצה להדיח אותו.
מנגיסטו אני חושבת שכמו שהוא כעס מאוד על יוסי , רצה להדיח אותו (בגלל אלון) ומהר מאוד סלח לו . גם במקרה של אמיר ידע לפחות בשלב הראשוני לשים את הסיפור מאחוריו ולהתקדם יחד עם הקבוצה שלדעתי אליה יצטרף (נתי ושות').

לצפיה ב-'הישרדות פאלאון -פרק 16- הדחה -בוהאיי'
הישרדות פאלאון -פרק 16- הדחה -בוהאיי
15/07/2017 | 20:48
47
582
אז מי  יצא היום סופית מהמשחק? מנגיסטו או יוסי,  שניה לפני האיחוד?  
האם אמיר ישלם את השקר שלו למעין  ושגיא ?
מי יענש בהדחה?
המשך>>
אז מי  יצא היום סופית מהמשחק? מנגיסטו או יוסי,  שניה לפני האיחוד?  
האם אמיר ישלם את השקר שלו למעין  ושגיא ?
מי יענש בהדחה?
לצפיה ב-'חייב לשתף שהקטע המותח מאתמול עלה לרשת'
חייב לשתף שהקטע המותח מאתמול עלה לרשת
16/07/2017 | 14:12
2
170
בטור של סמדר שילוני ב- ynet
(אגב שווה קריאה ומצחיק כל טורי הביקורת)

לצפיה ב-'מאד מחבב את סמדר שילוני'
מאד מחבב את סמדר שילוני
16/07/2017 | 18:39
1
89
חבל אגב שצפניה הפסיק לכתוב, הוא היה קורע אותי מצחוק
לצפיה ב-'צפניה היה קורע '
צפניה היה קורע
16/07/2017 | 22:44
27
לצפיה ב-'אמיר לא יוכל לרקוד עוד הרבה זמן על שתי חתונות '
אמיר לא יוכל לרקוד עוד הרבה זמן על שתי חתונות
12/07/2017 | 23:24
16
224
בסופו של דבר יעלו על הבלוף שלו, והוא ישלם מחיר. עכשיו שיש לשגיא צמיד וטו שסיפקה לו בטעות ענבר, אמיר יצטרך לבחור צד ולעשות זאת בגלוי. הוא כבר לא יכול להרשות לעצמו להסתתר מאחורי רז וענבר. בעיקר עכשיו שיש סיכוי גבוה לתחרות אש במועצת השבט שלהם, שאחד מחבריו לברית החדשה אחרי שבגד בשגיא ומעיין עלולים להפסיד בה, ואז הוא עלול למצוא את עצמו בבעיה במועצת השבט הבאה....

ולפי הסיבוב של מעיין כשגיא שאל אותו והוא התחיל לגמגם, נראה שהיא כבר חושדת בו.
לצפיה ב-'למה לעזזל ענבר נתנה לשגיא את צמיד הוטו'
למה לעזזל ענבר נתנה לשגיא את צמיד הוטו
13/07/2017 | 04:22
15
179
גשאני מחבר את זה לשרשרת החסינות ההזויה שמעיין ושגיא קיבלו זמנו זה מתחיל להרגיש לי שגם עונה יש כמה חבר'ה שההפקה רוצה לשמור עליהם.   ואני כבר לא מדבר על המהלך התמוה של העברת של שרשרת החסינות ממנגיסטו לטטינה.  משהו פה מסריח
לצפיה ב-'צפית בפרק ?'
צפית בפרק ?
13/07/2017 | 14:29
14
148
היא לא נתנה לו את זה מרצון.
ההפקה היא שנתנה לשגיא את הצמיד וטו כמו עוד מתנות שההפקה נתנה.
כמו שכבר אמרתי הטוויסטים של ההפקה לא הוגנים (אני ומסלול רקורטל זה או אחד)

לצפיה ב-'לא צפיתי(אף פעם לא צופה בפרקים של ימי רביעי)'
לא צפיתי(אף פעם לא צופה בפרקים של ימי רביעי)
14/07/2017 | 00:25
13
95
אבל מה שאתה אומר הופך את זה אפילו ליותר חמור
לצפיה ב-'מה שקרה זה שהיא ומיכל היו צריכים לבחור מישהו מהשבט שלהם'
מה שקרה זה שהיא ומיכל היו צריכים לבחור מישהו מהשבט שלהם
14/07/2017 | 11:55
12
102
שיהיה משרת ואחרי שהם בחרו את המשרת (ענבר בחרה בשגיא ומיכל בחרה בנתי) הם קראו במכתב שהם צריכים לפתוח תיבה.. אחרי שהם פתחו את התיבה הם קיבלו הוראה (לא זכות בחירה אלא הוראה) לתת את הצמיד לאותו אחד שהם בחרו בתור משרת..
מעבר לזה שזה לא הוגן לדעתי זה גם הורס הדחה מפתיעה למעיין/שגיא  כי מעיין ושגיא היו יכולים להיות מופתעים מזה שהם חושבים שאמיר איתם ואז הם היו מגלים שאמיר היה מרגל וגרם להדחה של מעיין/שגיא ..זו היתה יכולה להיות הדחה גדולה.. אז עכשיו אחרי הצמיד יהיה רק תיקו ומבחן אש.
לצפיה ב-'לדעתי,מה שההפקה עשתה,זה בסדר'
לדעתי,מה שההפקה עשתה,זה בסדר
14/07/2017 | 18:42
11
98
הופך את העניין ליותר מורכב,כשאמיר מתלבט למי להצביע.
לא נראה לי שהוא כל כך נאמן לבריתות-אין לו בעייה להפר הבטחות,אם נראה לו באותו רגע שזה לטובת עצמו.
בתמצית,יש לאמיר ברית בעיקר עם עצמו.
לצפיה ב-'לדעתי המודח הבא של הישרדות פאלוון: אמיר. ואני גם אסביר למה'
לדעתי המודח הבא של הישרדות פאלוון: אמיר. ואני גם אסביר למה
14/07/2017 | 23:22
10
111
נתחיל מזה שגיא כבר חצי חשף את אמיר ובוגדנותו בפני מעיין ושגיא שהיו בטוחים עד עכשיו ב 100% אחוז שהוא איתם בזנט. נמשיך בזה שהגמגום של אמיר והמשפט המביך שאין לו מה להוסיף גם אחרי שגיא הקשה עליו בשאלתו, אמור להדליק נורה אדומה לענבר ורז שבטוחים שהוא איתם בזנט. אבל הרי למדנו כבר שאמיר ההפכפך והאסטרטגי שחושב אך ורק על עצמו במשחק, ולא ממש איכפת לו על מי הוא ידרוך ובמי הוא יבגוד כל הדרך אל הגמר, יכול להתהפך בשנייה כשזה משרת אותו ואת האסטרטגיה שלו. מה שהופך אותו להכי מסוכן הן לשגיא ומעיין והן לרז וענבר. ועכשיו שהרביעייה התפרקה ולא קיימת יותר, הרי יש מקום לצלע רביעית במקום יוסי. ולהזכירכם לשגיא יש צמיד ווטו שמאפשר לו לחשוף את אמיר ובחירתו. אז נראה לכם שאמיר ייעז לחשוף את עצמו תוך סיכון שחבריו לברית התורנית כרגע יפסידו וישרוף את עצמו טוטאלית מלהיות הצלע הרביעית בברית הרביעייה? אם כך תחשבו שנית, כי מדובר באמיר האסטרטג, זה שחושב רק על עצמו.

אמממה? אמיר נמצא כרגע בין הפטיש לסדן, מהרגע שיש לשגיא את צמיד הווטו, יש לו רק שתי ברירות: להיחשף כבוגד בשגיא ובמעיין ואם הם ינצחו בקרב האש להיות המודח הבא. או להיחשף כבוגד בענבר ורז ואם הם ינצחו בקרב האש להיות המודח הבא. מה שאומר חברים שאמיר המודח הבא של הישרדות פאלוון. ואני לא רואה שום אופציה אחרת. אלא אם כן הוא יזכה בשרשרת החסינות או שההפקה תארגן לו בדרך לא דרך עוד איזה פסלון חסינות שיציל את התחת שלו מהדחה בטוחה.

לצפיה ב-'לי נראה שאמיר ידבוק בבית הנוכחית שלו'
לי נראה שאמיר ידבוק בבית הנוכחית שלו
15/07/2017 | 07:12
3
67
1. אני חושבת שאם הוא הגיע למצב שהוא כל כך סומך על רז וענבר ומספר להם את
הסוד הגדול שלו, כנראה שהוא יישאר איתם עד סוף. מעיין ושגיא "בברית" איתו אבל
לא מתייחסים אליו בכלל אלא רק שהם צריכים ממנו משהו, והוא מודע לזה שבהזדמנות הראשונה שתיהיה להם הוא יהיה הראשון ללכת.

2. הם נמצאים ממש רגע לפני האיחוד, אמיר נמצא בשלב שהוא כבר חייב לבחור צד וגם לחשוף את עצמו אחרת, באיחוד הוא יהיה בבעיה אף אחד לא יסמוך עליו ובהזדמנות הראשונה כולם ינסו להעיף אותו.

3.זה כמובן תלוי במי יקבל חסינות ואני ממש מקווה ששוב לא יעשו את תרגיל ההעברת השרשרת (שגיא למעיין) אבל, במבחן הדלקת אש יש לענבר סיכוי טוב
מול מעיין. ענבר הרי סיפרה בבקתת המשא ומתן שבשבט שלהם רק היא (ענבר)
ושגיא יודעים להדליק אש - מעיין לא יודעת.

באופן אישי אני ממש מקווה שמעיין תלך אבל, העובדה שבפרומו מראים בסוף את מעיין וכאילו רומזים שהיא המודחת ... אני חוששת שלצערי זה לא יהיה המצב.

לצפיה ב-'זה לא משנה כבר במי הוא ידבוק הוא כבר בין הפטיש לסדן'
זה לא משנה כבר במי הוא ידבוק הוא כבר בין הפטיש לסדן
15/07/2017 | 08:20
52
ואני לא זוכר אך אחד בהישרדות שהיה בין הפטיש לסדן ולא הודח בסופו של דבר.
יותר מזה, אמיר כרגע הוא האיום האסטרטגי הכי גדול לא רק על השבט שלו, אלא גם על כל מי שיגיעו לאיחוד. ובואו לא נשכח שעל אי המתים יש שני שורדים נוספים שאחד מהם יכול לחזור לאיחוד, ואם זה יהיה יוסי יש לו רביעייה חזקה, וכמו שהוא אמר למנגיסטו אמיר מסוכן והוא לא סומך עליו. ומנגיסטו, נו טוב, למנגיסטו יש חשבון לא סגור עם אמיר, וכבר ראינו איך מנגיסטו אובססיבי ויורד הכי נמוך שאפשר כשמדובר בנקמות....
לצפיה ב-'להזכירך, ענבר לא על הכוונת של שגיא ומעיין, רז על הכוונת שלהם'
להזכירך, ענבר לא על הכוונת של שגיא ומעיין, רז על הכוונת שלהם
15/07/2017 | 08:27
1
54
ודווקא בגלל שהוא כל כך גרוע בהדלקת אבן אש ענבר בחרה את שגיא שטוב בזה כמשרת. היא רק לא ידעה שבזה היא גם מעניקה לו את צמיד הווטו ומסכנת את רז שכנראה יילחם בו בדו-קרב אש הערב.
לצפיה ב-'בנוגע לאסטרטגיה אני לא בטוחה שהם חושבים '
בנוגע לאסטרטגיה אני לא בטוחה שהם חושבים
15/07/2017 | 17:29
48
כל כך אסטרטגית בטח לא ענבר שמונעת מרגשות.
ענבר יודעת שהיא כרגע בסכנה, אני לא זוכרת איך היא הגיעה אל המסקנה
שזו היא ולא רז.
ענבר לא סובלת את מעיין וכמובן שהיא יודעת שיהיה לה יותר קל להביס את מעיין
בקרב האש אם יהיה כזה. רז די מנסה להישאר מתחת לרדאר וילך לדעתי 
עם מה שענבר רוצה. גם אמיר אם הם אכן יאמינו שענבר זו שעל הכוונת (לאמיר
יש האפשרות לדעת מי באמת על הכוונת של שגיא ומעיין) ילך איתם כי הניצחון של ענבר בטוח (עד כמה שאפשר).
מצד שני, מעיין ושגיא לא יודעים שאמיר לא איתם (לפחות כך היה בפרק הקודם, הם חושדים לא סומכים ב 100% אבל,אין להם כל כך ברירה ) ולכן, מבחינתם הניצחון שלהם בטוח. 

אם מעיין זוכה היום בחסינות - כאן העלילה מסתבכת

לפי הפרומים הקרב הוא כיבכול בין ענבר ומעיין מניסיון עבר, לפרק עצמו אין כל קשר לפרומו, ותמיד צצה הפתעה. אז יש סיכוי שהתיאוריה שלך נכונה ומי שיודח הוא בכלל אמיר או בכלל רז. 

לצפיה ב-'אם הם יהיו מספיק חכמים..'
אם הם יהיו מספיק חכמים..
15/07/2017 | 13:18
5
70
סביר שידיחו את אמיר-כי הוא התגלה כשורד מניפולטור/'איסטרטג'/לא נאמן לגמרי יותר מידי.
אבל כבר ראינו בהישרדות (כולל אמריקה),שהשורדים (הלא חכמים) לא הריחו בוגדנות תמיד (כמו אריק שוויתר על שרשרת חסינות לברית נשית,וגם אוסקר וג'יימס לא זיהו מספיק) ולבסוף זכתה אישה (פרוואטי) ששיחקה על 2 חתונות/בריתות משבטים שונים.
לצפיה ב-'מצד שני,שכנראה כל הבריתות חשופות..'
מצד שני,שכנראה כל הבריתות חשופות..
15/07/2017 | 14:02
4
54
ניראה לי שנתי+וורד נוטים יותר להיצטרף לברית של רז+עינבר+מיכל,ואז הם 5-לעומת ברית שגיא+מעיין+בר,שהם רק 3,עדיף ששגיא+מעיין לא יצביעו לאמיר-ולו רק למען הסיכוי (אפילו קלוש) שהוא יצטרף אליהם לברית,ואז הם יהיו 4 מול 4.בברית של רז הוא יהיה השישי(אחרי נתי+וורד+מיכל+רז+עינבר),לעומת בברית שגיא (שגיא+בר+מעיין) הוא יהיה הרביעי.לכן עדיף גם לאמיר להצטרף לברית של שגיא.
נותרה עדיין השאלה,למי יש יותר סיכוי ב'הדלקת אש' (במצב הצבעה שיוויונית),ואולי אמיר יצביע לפי זה (כי הוא כנראה יידע,משני הצדדים למי נוטים להצביע).ועוד משתנה: מי יקבל שרשרת חסינות.
[עדיין לא ברור לי מי יותר טוב בהדלקת אש-שגיא,רז,או עינבר)
לצפיה ב-'ועוד אולי משתנה '
ועוד אולי משתנה
15/07/2017 | 14:20
42
איזה שפן,מתכוננת ההפקה לשלוף הפעם,אם בכלל
לצפיה ב-'שגיא וענבר הכי טובים. היא עצמה אמרה את זה למיכל בבקתה'
שגיא וענבר הכי טובים. היא עצמה אמרה את זה למיכל בבקתה
15/07/2017 | 19:39
2
57
בגלל זה היא גם בחרה בשגיא, כי לא רצתה לבחור את עצמה כמשרתת. ורז לא מסוגל להדליק אש גם אם חייו תלויים בזה, כדבריה של ענבר. גם מעיין ואמיר טובים, אמנם פחות משגיא וענבר, אך מסוגלים להדליק אש בפרק זמן יותר ארוך. היחיד שלא מסוגל כלל בשבט בוהאיי להדליק אש זה רז. ורז על הכוונת של שגיא ומעיין, כנקמה על הצבעתו להדיח את יוסי חברם לברית הרביעייה בשבט ליגאוו. מה שכן, ייתכן שאמיר ינסה לשכנעם לשנות את התוכנית ולהדיח את ענבר, בטענה שהם עדיין זקוקים לכוחו הפיזי של רז במשימות. אך אם שגיא ומעיין חכמים הם לא ייפלו במלכודת הזאת, כי הם הרי זוכרים את האסטרטגיה הזאת של אמיר מול מנגיסטו, שנפל בפח והשתכנע לתת לטניטה את שרשרת החסינות שלו. עוד גורם שיכול לפעול לטובת אמיר זו שרשרת חסינות אם הוא ישיג אותה במשימת החסינות האישית הערב. אך אם מעיין או אפילו שגיא שיש לו כבר את צמיד הווטו מענבר, ישיגו הערב את שרשרת החסינות, הסיפור נגמר אפילו בלי קרב-אש.
לצפיה ב-'לא הבנתי מה שכתבת להלן'
לא הבנתי מה שכתבת להלן
15/07/2017 | 23:17
1
43
<אך אם מעיין או אפילו שגיא שיש לו כבר את צמיד הווטו מענבר, ישיגו הערב את שרשרת החסינות, הסיפור נגמר אפילו בלי קרב-אש.>.

לצפיה ב-'התכוונתי שאם אחד מהם היה זוכה בשרשרת החסינות'
התכוונתי שאם אחד מהם היה זוכה בשרשרת החסינות
15/07/2017 | 23:24
47
בעוש שלשני יש כבר את צמיד הווטו, אמיר האסטרטג היה מצביע איתם ולא לוקח את הסיכון, שגם כך עלה לו כבר ביוקר.
לצפיה ב-'מעיין-הלקוחה המציקה במסעדה, הערסית בבריכה שהכל מגיע לה. '
מעיין-הלקוחה המציקה במסעדה, הערסית בבריכה שהכל מגיע לה.
14/07/2017 | 10:35
1
137
אני משפיט  כאלו אנשים כל יום בבריכה

נהנה לתת להם בראש , וגם לצעוק עליהם

ולהפריע לערסים במילוי תפקידם , שהוא להציק (חוץ מלהצביע ביבי )
לצפיה ב-'זה פשוט מדהים איך היא כל כך מופתעת'
זה פשוט מדהים איך היא כל כך מופתעת
15/07/2017 | 17:38
105
שאנשים לא עושים את מה שהיא רוצה. ממש מפתיע
אותה שלמתחרים האחרים בתכנית יש  מטרות אחרות מאשר להביא
אותה לאיחוד ולניצחון.
זה לא בסדר שרז לא הצביע נגד יוסי כמו "שסיכמנו" - למה שרז יעשה את זה
הוא בברית שלך? איך זה משרת את האינטרס שלו?
עם אמיר - גם היא וגם שגיא לא מתייחסים אליו בכלל אבל, הם איתו "בברית".
רק כשהם צריכים אותו הם פתאום מנחיתים עליו הוראות והוא אמור לפעול כי..?

לצפיה ב-'בהישרדות כמו בהישרדות, תהיה חכם, אל תהיה צודק.'
בהישרדות כמו בהישרדות, תהיה חכם, אל תהיה צודק.
15/07/2017 | 08:51
79
לרז זהבי יש רק דרך אחת להציל את עצמו מהדחה בטוחה הערב במועצת השבט של שבט בוהאיי, וזה לקחת את שגיא לצד ולחשוף בפניו שאמיר בוגד בו ובמעיין איתם, ושהרעיון להדיח את יוסי הגיע בכלל ממנו, שטען שהוא מסוכן ושיש להדיחו.

בזה רז ישיג שני דברים חשובים:
1. כששגיא ומעיין יבינו שאמיר בוגד בהם ותכנן להדיחם מהמשחק, היוצרות התהפכו והם ישימו את השם שלו הערב במועצת השבט ולא של רז. למעשה אף אחד לא ישים את השם של רז במועצה הערב, מה שיסיר ממנו לגמרי את איום ההדחה.
2. בזה שרז יספר לשגיא ומעיין על בגידתו של אמיר בהם, הוא יפתח לעצמו דלת לברית הארבעה, עכשיו כשיוסי כבר לא במשחק, כי השלישייה הנותרת תעדיף להאמין למי שאנו נתפס בעיני כולם כאסטרטג ממי שכבר הוכיח לכולם שהוא אסטרטג מסוכן שיש להיזהר ממנו ושאסור להפנות לו את הגב.

ענבר הנשמה אולי תכעס בהתחלה על רז שהוא מכר את אמיר וחשף אותו, בכדי להציל את עצמו מהדחה בטוחה הערב. אבל ענבר לא ממש מבינה את המשחק, שבהישרדות אם אתה לא רוצה להיות מודח בעצמך מוטב שתדאג לספק שם אחר שישימו במקומך. כי גם עם הקול של אמיר הם עדיין יהיו 2 מול 2 במועצת השבט הערב, מה שאומר קרב-אש, ובקרב-אש לרז זהבי אין שום סיכוי לנצח. לעומת זאת לאמיר יש סיכוי, אך גם אם הוא יינצל , אין לו בעלי ברית שיסגרו חשבון עם זהבי שמכר אותו, וגם אלה על אי המתים, אם אחד מהם יחזור למשחק יש להם חשבון לא סגור עם אמיר.

כך שזהבי יכול רק להרוויח מהמהלך הזה, שהוא מהלך אסטרטגי לכל דבר ויכול להצילו מהדחה בטוחה הערב.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ