לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1820018,200 עוקבים אודות עסקים

פורום חינוך לגיל הרך

בילדים שלנו יש את הסקרנות הטבעית והדחף ללמוד. הילדים שלנו זכאים לכבוד ולהערכה, ובכדי שיוכלו להתפתח, לגדול, ולממש את הפוטנציאל הגלום בם, עלינו, ליצור את התנאים המתאימים עבורם. עלינו לספק את צורכיהם הפיזיים, הרגשיים והרוחניים.מכיוון שתהליך הגדילה של הילד מלווה בכישלונות וקשיים לצד ההצלחות, אנחנו כהורים צריכים לספק לו ``רשת בטחון`` של קבלה, תמיכה ואהבה. אנחנו, צריכים ליצור עבורו אוירה שתאפשר לו להיענות לאתגרים שהחיים מציעים מבלי לחשוש מכישלונות.איך עושים את זה? איך מטפחים ילד ומאפשרים לו להיות הוא עצמו מבלי שהרצונות, הפחדים והציפיות שלנו ``ישתלטו`` על החינוך? איך מדברים עם ילדים כך שתהיה החלפת דעות הדדית, הבעת רגשות וחשיפה אישית?כל אלה ושאלות רבות נוספות הן עניינה של קהילה זו. ננסה ללמוד, תוך כדי הקשבה ופתיחות, אחד מהשני. אין דרך אחת שהיא טובה מהשניה, לכל ילד והורה מתאימה דרך ייחודית שלהם ו``הצלבת`` הדעות תאפשר (כך אני מקוה) לכל אחד מאתנו למצוא את שביל הזהב בינו לבין ילדו.הפורום מיועד לדיונים בנושא חינוך לגיל הרך. הוא נועד לכל מי שיש לו או לה משנה חינוכית, או המעוניינים לגבש לעצמם משנה כזו, או להתלבט בנושאים הנוגעים למשנה כזו.כל דיון הקשור במישרין לנושאי חינוך לגיל הרך שייך לפורום הזה, ויתקבל כאן באזניים קשובות ולב פתוח.דיונים הנוגעים לנושאי הורות כלליים, ולא לנושאים הנוגעים בחינוך, אני סבורה שמקומם הנכון הוא פורום "להיות הורים", שחושף את המתייעצ/ת גם לכמות גדולה הרבה יותר של גולשים.אין צורך להדגיש (אך אדגיש בכל זאת), שכתיבה בפורום כפופה לתקנון תפוז. מעבר לכך, אלה הם כללי ההתנהגות בפורום "חינוך לגיל הרך":אין פרסומות בפורום - ניתן לפרסם בלוח המודעות של הפורום. פרסומות מעל דפי הפורום תמחקנה.יש להמנע מפרסום תמונות של ילדים בפורום - עם כל ההבנה שלי לרצון שלנו להתגאות בילדינו (ויש במה להתגאות!), אבקש להשאיר את הדיונים במסגרת מטרת הפורום, ולא לגלוש לשרשורי תמונות.יש להמנע משיחות פרטיות וקשקושים מעל דפי הפורום - לשם כך קיימת מערכת מסרים יעילה בתפוז. הפורום נועד לדיונים ענייניים. יש מקום רק ל-15 הודעות בעמוד הראשון של הפורום - הבה נשתמש במקום הזה בתבונה ולנושאי הפורום.יש להמנע מהתנצחויות בפורום - נסו לשבור את הפרדיגמה לפיה עליכם תמיד לומר את המילה האחרונה.עלבונות אישיים והתייחסות פרסונלית לגולש/ת ימחקו על פי שיקול דעתי הבלעדי - בהקשר הזה, אבקש אתכם מצד אחד לחשוב מראש, ואף לקרוא שוב, הודעות שלכם לפני שאתם שולחים אותן, ומצד שני, לתת קרדיט לאדם שעומד בצד השני של המסך, שהוא לא התכוון לעלבון אישי, ולנסות לקרוא את הודעתו שוב בעיניים אחרות לפני שמתלוננים. אפשר, ואתם מוזמנים, לפנות אלי במסרים בנושאים הנוגעים לאמור לעיל, אך אבקשכם להפעיל שיקול דעת לפני שאתם פונים אלי. מאד לא הייתי רוצה לקבל כל יום מסרים מגולשים שנעלבו מגולש זה או אחר.אני מאחלת לכולנו דיונים פוריים ומעניינים לאה_מ

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חינוך לגיל הרך

בילדים שלנו יש את הסקרנות הטבעית והדחף ללמוד. הילדים שלנו זכאים לכבוד ולהערכה, ובכדי שיוכלו להתפתח, לגדול, ולממש את הפוטנציאל הגלום בם, עלינו, ליצור את התנאים המתאימים עבורם. עלינו לספק את צורכיהם הפיזיים, הרגשיים והרוחניים.מכיוון שתהליך הגדילה של הילד מלווה בכישלונות וקשיים לצד ההצלחות, אנחנו כהורים צריכים לספק לו ``רשת בטחון`` של קבלה, תמיכה ואהבה. אנחנו, צריכים ליצור עבורו אוירה שתאפשר לו להיענות לאתגרים שהחיים מציעים מבלי לחשוש מכישלונות.איך עושים את זה? איך מטפחים ילד ומאפשרים לו להיות הוא עצמו מבלי שהרצונות, הפחדים והציפיות שלנו ``ישתלטו`` על החינוך? איך מדברים עם ילדים כך שתהיה החלפת דעות הדדית, הבעת רגשות וחשיפה אישית?כל אלה ושאלות רבות נוספות הן עניינה של קהילה זו. ננסה ללמוד, תוך כדי הקשבה ופתיחות, אחד מהשני. אין דרך אחת שהיא טובה מהשניה, לכל ילד והורה מתאימה דרך ייחודית שלהם ו``הצלבת`` הדעות תאפשר (כך אני מקוה) לכל אחד מאתנו למצוא את שביל הזהב בינו לבין ילדו.הפורום מיועד לדיונים בנושא חינוך לגיל הרך. הוא נועד לכל מי שיש לו או לה משנה חינוכית, או המעוניינים לגבש לעצמם משנה כזו, או להתלבט בנושאים הנוגעים למשנה כזו.כל דיון הקשור במישרין לנושאי חינוך לגיל הרך שייך לפורום הזה, ויתקבל כאן באזניים קשובות ולב פתוח.דיונים הנוגעים לנושאי הורות כלליים, ולא לנושאים הנוגעים בחינוך, אני סבורה שמקומם הנכון הוא פורום "להיות הורים", שחושף את המתייעצ/ת גם לכמות גדולה הרבה יותר של גולשים.אין צורך להדגיש (אך אדגיש בכל זאת), שכתיבה בפורום כפופה לתקנון תפוז. מעבר לכך, אלה הם כללי ההתנהגות בפורום "חינוך לגיל הרך":אין פרסומות בפורום - ניתן לפרסם בלוח המודעות של הפורום. פרסומות מעל דפי הפורום תמחקנה.יש להמנע מפרסום תמונות של ילדים בפורום - עם כל ההבנה שלי לרצון שלנו להתגאות בילדינו (ויש במה להתגאות!), אבקש להשאיר את הדיונים במסגרת מטרת הפורום, ולא לגלוש לשרשורי תמונות.יש להמנע משיחות פרטיות וקשקושים מעל דפי הפורום - לשם כך קיימת מערכת מסרים יעילה בתפוז. הפורום נועד לדיונים ענייניים. יש מקום רק ל-15 הודעות בעמוד הראשון של הפורום - הבה נשתמש במקום הזה בתבונה ולנושאי הפורום.יש להמנע מהתנצחויות בפורום - נסו לשבור את הפרדיגמה לפיה עליכם תמיד לומר את המילה האחרונה.עלבונות אישיים והתייחסות פרסונלית לגולש/ת ימחקו על פי שיקול דעתי הבלעדי - בהקשר הזה, אבקש אתכם מצד אחד לחשוב מראש, ואף לקרוא שוב, הודעות שלכם לפני שאתם שולחים אותן, ומצד שני, לתת קרדיט לאדם שעומד בצד השני של המסך, שהוא לא התכוון לעלבון אישי, ולנסות לקרוא את הודעתו שוב בעיניים אחרות לפני שמתלוננים. אפשר, ואתם מוזמנים, לפנות אלי במסרים בנושאים הנוגעים לאמור לעיל, אך אבקשכם להפעיל שיקול דעת לפני שאתם פונים אלי. מאד לא הייתי רוצה לקבל כל יום מסרים מגולשים שנעלבו מגולש זה או אחר.אני מאחלת לכולנו דיונים פוריים ומעניינים לאה_מ
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'אימהות לילדי גן בגילאי ארבע ומעלה - הזמנה להשתתפות במחקר'
אימהות לילדי גן בגילאי ארבע ומעלה - הזמנה להשתתפות במחקר
09/06/2015 | 19:13
32

אימהות לילדי גן בגילאי ארבע ומעלה - אני מזמינה אתכן להשתתף במחקר מעניין שנעשה במסגרת תואר שני באוניברסיטת חיפה.
ההשתתפות פשוטה- מילוי שאלונים באמצעות האינטרנט, אין צורך לצאת מהבית, וניתן לזכות בשוברים בסך 200 שקלים כל אחד!
פרטים נוספים בקובץ ההזמנה המצורף.
המעוניינות מוזמנות לשלוח אימייל לכתובת noga.hadas@gmail.com , ונשלח לכן בחזרה קישורים למילוי הסקר.
תודה רבה!

לצפיה ב-'פורום אקס פקטור נפתח מחדש'
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/2015 | 17:53
3
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'הודעה חשובה !'
הודעה חשובה !
07/06/2015 | 18:18
48

לא תרצו לדעת את האמת?
השקר הגדול בעולם-

https://www.youtube.com/watch?v=bV4-tnq1hZY

לצפיה ב-'חרדת אסלה לילד בן חמש וחצי '
חרדת אסלה לילד בן חמש וחצי
31/05/2015 | 12:46
3
60
ילד בן חמש וחצי שלא מוכן לעשות באסלה רק בחדר בתוך חיתול כל פעם שיושב על האסלה לא יוצא לו והוא קם ולא רוצה לעשות ואומר שמפחד וגם כשאנחנו איתו מחזיקים אותו או עומדים לידו הוא לא מוכן לא יוצא לו פשוט לא יוצא
לצפיה ב-'זה היה ככה מאז ומתמיד?'
זה היה ככה מאז ומתמיד?
01/06/2015 | 11:25
38
ניסיתם סיר?
הוא מוכן לעשות בחיתול בשירותים?
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
11/06/2015 | 13:37
1
46
לפנות לטיפול קצר מועד בנושא. ממליצה על ד"ר קלאודיה לאנג- פסיכולוגית קלינית המתמחית בחרדות (לרבות חרדות אסלה). בעבר קיבלה בכפר סבא. כיום באיזור קריית אונו. אם את רוצה מספר טלפון- שילחי לי מסר ואכתוב לך.
שיטת הטיפול היא CBT- קוגניטיבי-התנהגותי. ניתן להגיע לתוצאות תוך זמן קצר (שבועות אחדים).
דעי שהילד במצוקה לא פחות מכם. מומלץ לפנות ולטפל בהקדם האפשרי.

לצפיה ב-' ממליצה גם כן על פניה לאיש מקצוע'
ממליצה גם כן על פניה לאיש מקצוע
14/06/2015 | 11:27
11
לצפיה ב-'קריאה לצמצום מספר הילדים בגנים ובמעונות- אנא חתמו על העצומה'
קריאה לצמצום מספר הילדים בגנים ובמעונות- אנא חתמו על העצומה
31/05/2015 | 11:31
1
21
שלום!!
מצ״ב קישור לעצומה- ״קריאה לצמצום מספר הילדים בגנים ובמעונות״, שנוצרה לצורך העלאת המודעות ובניסיון לקדם מהלך שיוביל לחקיקת חוק שיגביל את כמות הילדים בקבוצות, במסגרות החינוך לגיל הרך.
אשמח אם תוכלו להעביר לכל מי שמעוניין לקחת חלק ולחתום..
תודה ושבוע טוב!!
לצפיה ב-'יוזמה חשובה'
יוזמה חשובה
01/06/2015 | 11:28
8
לצפיה ב-'חייבת עצה דחוף!'
חייבת עצה דחוף!
21/05/2015 | 10:38
1
148
הבת שלי תהיה בת שנתיים ותשעה חודשיים בספטמבר. בעלי ואני החלטנו לא לשלוח אותה לגן עירייה עדיין כי אנחנו רוצים לתת לה עוד שנה עם יחס אישי וחם וגם כי היא עדיין לא לגמרי גמולה.
היא נמצאת כרגע בגן מדהים ואנחנו הכי מרוצים שיש. הבעיה היא ששנה הבאה ישארו רק עוד 3 ילדים בני גילה והשאר יהיו קטנים. הקבוצה עתידה להיות רב גילאית (שנה וחצי עד שלוש וחצי) כאשר ארבעת הילדים הגדולים יהיו במפגשים נפרדים עם הגננת ושאר הזמן יהיו יחד עם הקטנים.
אנחנו בשיקול מאוד גדול בין להשאיר אותה בגן הנוכחי או להעביר אותה לגן פרטי אחר עם קבוצת ילדים שיותר תתאים לה מבחינת הכמות. .
אנחנו אובדי עצות ולא יודעים כבר מה לעשות! !
אשמח לעצה...
לצפיה ב-'לכל אחת מההחלטות יתרונות וחסרונות'
לכל אחת מההחלטות יתרונות וחסרונות
22/05/2015 | 08:14
59
חשוב מאוד שאת יודעת שהצוות טוב ושטוב לו בגן. זה חוסך גם את זמן ההסתגלות. יש ילדים שזה גם עושה להם מאוד טוב להיות גדולים ואחראיים בגן.
מצד שני, בני קבוצת השווים הופכים להיות יותר משמעותיים בגילו ולמרות שיש עוד 3 בני גילו, אני הייתי נוטה להעביר אותו כדי שכל התכנים יהיו מותאמים לו ושהילדים יהיו שווים לו בהתפתחותם. אבל זו דעתי האישית ובאמת שלכל החלטה יש יתרונות וחסרונות ואין פה נכון או לא נכון...
לצפיה ב-'אימהות לילדי גן בני ובנות 4 פלוס - אני מזמינה אתכן'
אימהות לילדי גן בני ובנות 4 פלוס - אני מזמינה אתכן
19/05/2015 | 16:54
63
אני מזמינה אתכן להשתתף במחקר הפונה לאימהות לילדי גן בגילאי 6-4 שנים, ונערך במסגרת "המרכז לחקר התפתחות הילד" באוניברסיטת חיפה.
ההשתתפות פשוטה - מילוי שאלונים באמצעות האינטרנט, והיא מקנה השתתפות בהגרלה של שובר בסך 200 שקלים עבור כל אחד מהשאלונים.
פרטים נוספים בהזמנה המצורפת כאן.
אם תרצי להשתתף, אנא שלחי לנו מייל לכתובת noga.hadas@gmail.com, ונשלח לך קישור וססמה למילוי השאלונים.
תודה רבה!
נגה

לצפיה ב-'אשמח להמלצה/דיס-המלצה על הגן הקסום בקריית ביאליק'
אשמח להמלצה/דיס-המלצה על הגן הקסום בקריית ביאליק
17/05/2015 | 23:37
1
32
אשמח להמלצה/דיס-המלצה על הגן הקסום בקריית ביאליק (תינוקיה וגן), תודה!
לצפיה ב-'נסי גם בפורום הורים לפעוטות'
נסי גם בפורום הורים לפעוטות
18/05/2015 | 18:38
13
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
17/05/2015 | 16:10
9
|בית|מתעניינים בביצוע פרויקט תמ"א 38? נתקלים בשכנים סרבנים?
בואו להתייעץ על זה בפורום תמ"א 38:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|אתם או בני משפחתכם סובלים מפסוריאזיס? אל תעברו את זה לבד.
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום פסוריאזיס

|כלנית|יש לך שאלות לגבי אמצעי מניעה או הפסקת הריון?
היכנסי עכשיו לפורום הפסקת הריון ותקבלי מענה לכל השאלות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות בתחום חוות הדעת הרפואיות עבור תביעות נזיקין כנגד, ביטוח לאומי וחברות הביטוח?
היכנסו עכשיו לפורום חוות דעת רפואיות ותקבלו מענה:

|@|עברתם ניתוח בקע או שאתם עומדים לעבור?
בואו לדבר על זה בפורום ניתוחי בקע:

|כסף|חושבים שמגיע לכם החזר מס?
בואו לברר על כך בפורום מיסים והחזרי מס:

|סביון|בואו לקבל עצת מומחה על הנושא הכואב מכל.
היכנסו עכשיו לפורום כירורגיה אונקולוגית ותקבלו מענה לשאלותיכם:
לצפיה ב-'המלצות לגן באשדוד איזור הסיטי'
המלצות לגן באשדוד איזור הסיטי
16/05/2015 | 18:34
1
20
מחפשת גן לתינוק בן 10חודשים
למישהו יש המלצות לגן טוב
בסיטי???בבקשה
לצפיה ב-'נסי גם בפורום הורים לתינוקות ופורום הורים לפעוטות'
נסי גם בפורום הורים לתינוקות ופורום הורים לפעוטות
17/05/2015 | 10:39
4
לצפיה ב-'שאלה בנושא דיבור על מוות בין ילדים '
שאלה בנושא דיבור על מוות בין ילדים
12/05/2015 | 02:06
7
112
שלום
בתי בת 4 וחצי  , ובתחילת השנה ילדה בגילה התחילה לדבר איתה על דברים הקשורים במוות , היא אמר לה כאשר תגיעי לתקופת הלימודים אז כולם ימותו והיא תשאר לבד ( וקרוב לוודאי שזה מה שיקרה - אני חד הורית והוריי מבוגרים ומשפחה קטנה ) .  אותה ילדה כל כמה זמן אומרת לבתי דברים שקשורים רק במוות ובזיקנה , וזה גורם לילדה שלי לפחדים .  השבוע בתי ביקשה הסבר לדבר מה שהיא ראתה בבית , שנראה לי עדיין מוקדם להסביר לה למה מיועד הדבר מה שהיא ראתה , אז עניתי לה כשתהיי יותר גדולה אסביר לך , ואז התשובה שלה הייתה , שכאשר היא תגדל אני אמות (אז לא אוכל להסביר לה) ( לאחר ששאלתי אותה מי אמר לך זאת , אמרה לי את שמה של אותה ילדה ) . אותה ילדה בגן כל הזמן רק מדברת על מוות , נסיתי לדבר עם האמא של הילדה , ואמרה לי שאכן אמרה לה כמה דברים ממה שהזכרתי ,  ושלא אתערב , וסה"כ אמרתי לאמא מתוך דאגה לילדה שלה שכל הזמן מתעסקת במוות  וגם לשלי . ההורים של הילדה  לא כל כך צעירים .
שאלתי היא מה אני אמורה לעשות ?  אני לא יודעת עד כמה הבת שלי יודעת מה משמעות המלה מוות (נתקלת במילה בסיפורי אגדות ) , מה שאני יודעת שזה מכניס את הילדה לפחדים ואני פוחדת ממהשלכות בעתיד . אני מכירה מקרוב מישהי שהייתה באותו מצב משפחתי וחוותה מוות במשפחה בגיל קטן , ובגיל ההעשרה זה השפיעה עליה נפשית לא טוב וגם לבעיות (שלא אפרט פה) .
האם עליי לדבר עם הגננת ולערב אותה ?
באיזשהו מקום קראתי שזה חלק ממהתפתחות (לי זה מרגיש לא טוב ושזה מצריך טיפול מצד הילדה שכל הזמן אומרת לבת
 שלי את הדברים הנ"ל). ומה עליי לענות לילדה שלי ?
בבקשה זקוקה לייעוץ ועזרה מצדכם
תודה
לצפיה ב-'בגיל '
בגיל
12/05/2015 | 19:26
36
לצפיה ב-'דיבור על מוות בגיל 4'
דיבור על מוות בגיל 4
12/05/2015 | 20:33
2
85
שלום לך,

דיבור על מוות בגילה של ביתך הוא מאוד נפוץ. זהו גיל שבו המוות מאוד מעסיק ילדים.
הנושא מעלה בנו כהורים המון המון חוסר אונים וקושי. אנו מבינים שיבוא היום שנשאיר את ילדנו לבדנו ואנו לא נוכל לשמור עליהם. זה לא עניין פשוט לחשוב עליו כהורה ורוב ההורים מעדיפים להתנהג כאילו הרגע הזה לעולם לא יגיע.
הדרך הטובה ביותר שמצאתי להתמודדות עם שיחות בנושאים "קשים" ובעיקר בנושאים כמו מוות היא על ידי אמירת האמת אבל הרחקתם כמה שאפשר.
כלומר- אני פה לעוד הרבה הרבה זמן. רק אנשים ממש ממש ממש מממממשששש זקנים מתים (או נורא נורא נורא חולים ואני בריאה ושומרת על עצמי...).
אם היא שואלת שאלות, נסי לענות לה בכנות ובקצרה עד כמה שאפשר.. ושוב- להרחיק את העניין עד כמה שאפשר. מצד אחד צריך לענות לה על השאלות כדי להפחית את הפחדים אבל מצד שני, אין צורך לענות על יותר ממה ששאלה, בקצרה, בלי להוסיף מידע "מיותר" או נוסף.

לצפיה ב-'תודה על תגובתך אבל ....'
תודה על תגובתך אבל ....
12/05/2015 | 21:38
1
50
רק להבהרה  הילדה שלי כלל לא דיברה על הנושא ולא שאלה שאלות, עד שהילדה בגן  דיברה איתה על כך ובעקבות כך החלה לשאול. ואיך אני יכולה להרחיק את העניין  עד כמה שאפשר , כאשר אותה ילדה בגן כל שני וחמישי מדברת איתה על כך , זה קצת בעייתי .
האם בכל זאת כדאי לערב את הגננת ?
תודה
לצפיה ב-'הרחקה אינה דרך לא לדבר על העניין'
הרחקה אינה דרך לא לדבר על העניין
13/05/2015 | 20:29
46
כשאני אומרת להרחיק את הנושא ככל האשר, אני מתכוונת להרחיק אותו ככל האפשר מהמחשבה שזה דבר שיכול לקרות בכל רגע נתון (למרות שזה נכון) ולהפוך את המוות למשהו שקורה רק לאנשים נורא נורא חולים או נורא נורא נורא זקנים...
אם היא מדברת על זה והיא חרדה, היא צריכה אותך שתדברי על השברים ותראי לה שזה עוד משהו נורא רחוק. זה אכן נושא מפחיד נורא ואת יכולה לומר לה גם את זה, שזה אכן מפחיד נורא אבל....

לגבי שיחה עם הגננת- אם זה מה שאת מרגישה שאת צריכה לעשות, לכי ושוחחי עם הגננת ותשאלי לדעתה ותתייעצי איתה.
לצפיה ב-' מאמר מצויין על תפיסת המוות אצל ילדים'
מאמר מצויין על תפיסת המוות אצל ילדים
17/05/2015 | 20:21
2
62
אני ממליץ לקרוא את הלינק הבא, הנמצא ב'מאמרים' של הפורום, בעמוד הפותח:
אני מבין את החששות שאת מבטאת. נראה שהחברה של בתך עסוקה בנושא המוות ועל כך אין לך שליטה.
יחד עם זאת, יש לך השפעה משמעותית על תפיסת המוות אצל בתך, ומתוך כך על הרגשתה ביחס  לכך.
למשל, אחת האנלוגיות היותר מוצלחות ששמעתי, הינה על 'עלה יבש' שצונח מהעץ ויותר לא יחזור אליו מסביר היטב
את אי-ההפיכות של המוות. מתוך הידיעה שהחשיבה של בתך קונקרטית והיא זקוקה ל'מוחשי' אפשר לקחת אותה ממש
ליד עץ בקירבתכם ולראות ב'עיניים' את תהליך אי-ההפיכות של המוות.
כדאי לבטא אמפטיה לחששותיה של בתך, ולתת לגיטימציה לחששות שלה. ככל שתאפשרי לה לשוחח איתך על כך, באופן
שייעצו לך בתגובה קודמת, כך משיחה לשיחה הנושא 'יאבד עניין' מבחינתה, כי אמא מאפשרת שיתוף ברגשות, במקום המצב
הנוכחי שבו 'אמא מופעלת רגשית' בכל פעם שהיא מעלה את הנושא.
לצפיה ב-''
17/05/2015 | 20:41
2
לצפיה ב-'ומוסיפה המלצה לספר ילדים בנושא'
ומוסיפה המלצה לספר ילדים בנושא
14/06/2015 | 11:25
15
"סיפור מהחיים"/אלונה פרנקל.
ספר מצויין, מתאים לילדי הגן ומסייע להמחיש ולהסביר את הנושא ,הכה קשה לתפישה והבנה.
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
אורי דון יחייא - עו
עו"ד אורי דון יחייא
סימונטיקס בע
מתנהלים נכון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה