לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום שיווק בפייסבוק
פורום שיווק ופרסום לבעלי עסקים בפייסבוק מיועד לשאלות והתייעצויות לגבי ניהול דף ושיווק דפים עסקיים.
שמי יוליה גרוס, אני מלווה ומדריכה בעלי עסקים בשיווק בפייסבוק, בדף זה אני עונה לכם, בעלי העסקים, על שאלות הנוגעות לניהול הדף העסקי שלכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיווק בפייסבוק

פורום שיווק ופרסום לבעלי עסקים בפייסבוק מיועד לשאלות והתייעצויות לגבי ניהול דף ושיווק דפים עסקיים.
שמי יוליה גרוס, אני מלווה ומדריכה בעלי עסקים בשיווק בפייסבוק, בדף זה אני עונה לכם, בעלי העסקים, על שאלות הנוגעות לניהול הדף העסקי שלכם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום שיווק ופרסום בפייסבוק. הפורום מיועד למענה לבעלי עסקים ומנהלי דפים עסקיים המעוניינים לשאול שאלות בנוגע לשיווק ולניהול הדף העסקי בפייסבוק.
המשך >>

נמחק לי הטקסט והסטיקר מתמונה שהעלתי בפוסט
06/12/2015 | 00:04
6
יש סיבה למה זה קורה?
בחלון העריכה אני רואה את הטקסט והסטיקר על התמונה
וכאשר אני עושה שמור ויוצא ומפרסם
הכל נעלם ואין שום דבר על התמונה לא הטקסט ולא הסטיקר
רעיונות?

תמונה בפייסבוק
03/12/2015 | 14:11
2
14
היי, יש לי דף עסקי לחנות, אני מנהל אותו דרך האישי שלי, איזה תמונת נושא ופרופיל לשים באישי דרכו אני מנהל את הדף הזה, זה לא אישי חברתי?
ניהול עסק בדף אישי/עסקי בפייסבוק
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2015 | 11:36
1
6
היי,
הפרופיל האישי על פי חוקי פייסבוק הוא רק אישי ולא ניתן לעשות בו פעילות עסקית. המון דפים אישיים נחסמים בגלל שהם משתמשים באישי לשיווק. 
הייתי עושה את כל הפעילות השיווקית שלי בדף העסקי.
אתה יכול להזמין חברים מהאישי לעשות לייק לעסקי, לא הייתי שמה תמונה שיווקית, או תמונת פרופיל של לוגו. גם בפוסטים לא הייתי מפרסמת את החנות כי זה עלול לעבור על חוקי פייסבוק. האם אתה מנהל את הדף העסקי? הוא מביא לקוחות?

בעיה מהדף העסקי
08/12/2015 | 17:15
8
כן, תודה רבה על התגובה
מה שהתכוונתי זה ש אני צריך להוסיף חברים כדי שיעשו לי לייק, לכן אני חייב לשים איזו תמונה מתאימה בפרופיל האישי כדי שיבינו במה מדובר, השאלה אם אני צריך לשים תמונה שלי כי אחרי הכל אני פחות מעדיף, אם כן איזו תמונה לשים, מה שלי עם חליפה ועניבה? או שאיכשהו תמונה של החנות?או שזה גם חורג מהכלל?
שנית, לגבי הפרסום מהדף העסקי - יש בעיה לפרסם כל פעם מהדף העסקי הוא נותן לך להקיש כל הזמן על תמונות למניעת ספאם, למשל לבחור אריה מכל התמונות שהוא מציג וכאלה, זה משהו שאין דרך הפרופיל האישי שמפרסמים בקבוצות  זו בעיה רצינית. תודה
הפסקת חיוב לעמוד עסקי
03/12/2015 | 06:01
1
13
הי,
אני מקדמת את העמוד העסקי שלי בפייסבוק כבר מעל שנתיים ורואה מידי חודש את החיובים בויזה. משום מה מאז ספטמבר אני לא רואה חיובים. לא שיניתי ולא הפסקתי את הקידום. מישהו יודע מה קורה כאן ויכול לומר לי איך אני פונה לקבלת עזרה מפייסבוק?

תודה
חיובים מפייסבוק
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2015 | 11:53
4
היי,בדקת אם הוצאו חשבוניות? תיכנסי למנהל המודעות ותבדקי אם יש שם חיובים ואיזה אשראי מעודכן ואם החשבון פעיל. את רואה שבקידום יורד לך כסף? הקמפיין עובד ואין הערות מפייסבוק?
הודעות בפייסבוק
30/11/2015 | 01:33
3
24
לאור השינויים החדשים בממשק ההודעות של פייסבוק
הייתי רוצה להבין מה החוקיות של פייסבוק לגבי כל הודעה
לאן היא מגיעה ובמה זה תלוי. האפשרויות הם:
(לדואר רגיל, בקשות להודעות, דואר מסונן)
הודעות בפייסבוק
( לעמוד שלי בתפוז )
02/12/2015 | 15:44
2
125
היי,
תנסה להגדיר לי לאיזה הודעות אתה מתכוון? מדף עסקי?
הי יוליה
03/12/2015 | 01:01
1
6
אני מדבר על הודעה רגיל מפרופיל אישי
הודעה בפייסבוק
( לעמוד שלי בתפוז )
07/12/2015 | 11:54
7
היי,
אם כך כדאי לשאול בפורום פייסבוק ורשתות חברתיות..... אני חושבת ששם תוכל לקבל מענה על שאלות שקשורות לדף אישי בפייסבוק.
בסרגל של ציר הזמן, חברים, תמונות... נעלם לי ה"עוד"
02/12/2015 | 22:19
11
גם בכרטיס שלי וגם בכרטיסים של חברים אין לי עוד את ה"עוד" עם כל המתלווה אליו כשלוחצים עליו ולמטה נפתחת רשימה של: סרטונים, סימוני צ'יק אין, ספורט, מוזיקה...
וגם מה שהיה הכי בשימוש אצלי לראות אירועים אצל חברים שלא חסמו את האפשרות הזו.

האם אלו הכרטיסים החדשים של פייסבוק ללא ה"עוד"? אני יודעת שיש אנשים שאצלם מופיעה עדיין הנישה הזו. האם זו מגמה של פייסבוק וה"עוד" יעלם לכולם או שזו תקלה אצלי?
הודעות ספאם
30/11/2015 | 01:25
11
לאור השינויים החדשים בהודעות של פייסבוק, מישהו יודע מה החוקיות של פייסבוק מה הולך להודעות רגילות, מה לבקשות הודעות, ומה לתיקיית המסונן (ספאם). אודה לעוזרים?
כדאי להוסיף בקישורים לפורומים נוספים
27/11/2015 | 12:41
13
בצד שמאל, את פורום פייסבוק, תמיכה
שאלת חיפוש בפייסבוק
26/11/2015 | 17:39
17
כשאני מחפשת קבוצה מסויימת (סגורה-שאני לא חברה בה) אני לא מוצאת אותה (כתוב "לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש שלך.
בדקי את האיות או נסי מונח אחר."),
אבל כשחברה שלי מחפשת, מאותו המחשב, היא כן יכולה למצוא את הקבוצה (היא גם לא חברה בה).
כאילו שהקבוצה הזו חסמה את המשתמש שלי (מה שלא נכון).
אני מאוד רוצה להצטרף לקבוצה הזו... למישהו יש רעיון איך לעשות שהיא תופיע לי בחיפוש?
הגבלת הזמנות באיוונט ל150
26/11/2015 | 12:34
13
פתחתי איוונט לדף העסקי. עם היוזר הפרטי שלי אני יכול להזמין 500 אנשים, אך עם יוזרים אחרים זה מגביל אותי ל150. מה הסיבה להגבלה והאם יש פתרון לכך?
דף עיסקי אחד או שניים? (לשני דברים שאני עוסק בהם)
25/11/2015 | 15:15
13
השאלה הזו תכונה גם לגבי דפי פייס וגם לגבי אתר(ים), לדעתי.
אני מתכוון להתחיל פעילות כמאמן כושר וגם כמאמן אישי (קאוצ'ינג) ואני מתלבט בקשר למיתוג ולצורך העניין האם כדאי לעשות שני דפים (ו/או אתרים) כל אחד ייעודי לתחום שלו או שכדאי לעשות הכל תחת דף אחד. לדעתי היתרונות של דף אחד זה השיווק ההדדי (כלומר ההזנה ההדדית של שני סוגי הפעילות) אבל מצד שני אולי זה נראה לא ממוקד. מצד שלישי, לתחזק שני דפים ולגרום לאנשי האימון כושר שאתה עושה גם אימון עיסקי ולהפך זה עשוי להיות בלאגן. אשמח לעיצות. תודה!
יצירת קמפיין- להגדלת כמות הלייקים בדף היעסקי
23/11/2015 | 13:34
1
29
יוליה שלום,
ברצוני ליצור קמפיין להגדלת כמות הלייקים .
איך משתמשים בתמונות הקאבר של העמוד העיסקי + כפתור הלייק דינמי,כלומר ניתן ללחוץ עליו ישירות, בעמוד האישי שלי? להדגמה והסבר צירפתי תמונה 

בתודה מראש (:
לי 
קמפיין לייקים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2015 | 10:14
18
היי,
כשאת יוצאת קמפיין לייקים פייסבוק מציג את כפתור הלייק כך שאין צורך שתעלי תמונה שעליה כבר מופיע הכפתור.
תיכנסי ליצרית קמפיין לייקים, תבחרי תמונה שלדעתך תביא אנשים להצטרף לדף, תודאי שהיא בגודל של 1200*444 ותעלי אותה.
אני הייתי מוודאה מי קהל היעד ומי הלקוח הרלוונטי וחושבת מה אפשר לכתוב בקמפיין כדי שילחץ לייק..

עמוד עסקי
23/11/2015 | 14:06
1
22
יש לי עסק קטן שלא הצהרתי עליו למס הכנסה. אני מקבלת תשלום במומן...ובאמת שמדובר בסכומים מאוד קטנים.
אני מעוניינת לפתוח עמוד פייסבוק עסקי אך אני חוששת שיעלו עלי.
החששות שלי מוצדקים?
פתיחת דף עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2015 | 10:10
14
היי,
אני לא הייתי פותחת....
כדאי לך לבדוק עם רואה חשבון לגבי פתיחת עסק
כי פייסבוק יכול להביא לך לקוחות.
|*|נפתח פורום רשתות חברתיות - תמיכה|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/10/2015 | 15:19
162
|מחשב|גולשים יקרים עקב הביקוש, אנו פותחים מחדש את פורום רשתות חברתיות.
אז אם יש לכם שאלות בנושא הפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ולינקדין - אנחנו פה בשבילכם!

הכנסו כבר עכשיו לפורום רשתות חברתיות - תמיכה
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
איך אני יכול לקדם קבוצה
19/11/2015 | 13:48
3
16
אפילו במימון ?

תודה רבה.
קידום קבוצה בפייסבוק
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2015 | 10:26
2
17
היי,
במידה והקבוצה פתוחה ניתן לעשות פרסום ממומן. ניתן לבחור בקמפיין קליקים, תנועה לאתר.
קבוצה בפייסבוק שהינה קבוצה סגורה -- האם ניתן להמיר אותה
24/11/2015 | 20:16
1
10
לקבוצה פתוחה?

מה היתרונות  והסיכונים בקבוצה פתוחה?

תודה רבה מראש .
קבוצה סגורה בפייסבוק
( לעמוד שלי בתפוז )
25/11/2015 | 10:17
46
היי,
אם אתה מנהל הקבוצה, אז בהגדרות ניתן להפוך אותה לפתוחה.
יתרונות זה משהו שצריך להבין מתוך מה האינטרס שלך, מי הקהל, מה יש בקבוצה.
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:20
3
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
איך להרוויח הכנסה נוספת של 3,000$ בחודש מאמזון
12/11/2015 | 19:01
25
מה נשמע חברים?

היום אחרי כמעט חצי שנה של עבודה והמון טעויות בדרך אני יכול לומר לכם בוודאות שאני יכול להתקיים מהעסקים שלי באינטרנט והעיקרי בהם הוא מכירה באמזון.
לא משנה בני כמה אתם ומי אתם, כל עוד יש לכם הרבה מוטיבציה ואתם יודעים לקרוא ולכתוב וידע בסיסי באנגלית אתם תוכלו להרוויח כסף באינטרנט והמון כסף.

לפני חצי שנה לא ידעתי כלום בנושא והיום אני מכניס למעלה מ-4,000$ בחודש באינטרנט ובזכות זה אני כבר שוכר דירה משלי ולא מזמן קניתי לעצמי רכב חדש ואני רק בן 21.
כשאני התחלתי לא היה מי שידריך אותי ויחסוך ממני את כל הטעויות שעשיתי ואני לא רוצה שזה לא יקרה לכם ולכן החלטתי לעזור לכם ולשתף אתכם בקורס שמאוד עזר לי והוא ידריך אתכם צעד אחר צעד איך להגיע להכנסה של 3,000$ תוך 3 חודשים בלבד.

מה יש בקורס?

- 12 שלבים כיצד להרוויח כסף מאמזון (החל מיצירת חשבון באמזון בחינם ועד מציאת מוצר טוב למכירה והעלאתו לאמזון ולבסוף משיכת כל הכסף שהרווחתם לחשבון בנק)
- קייס סטאדי שחושף בדיוק איזה מוצר בחרנו ואפילו חשפנו את הרווחים שלנו והכל מצולם בוידאו.
- גישה לקבוצת פייסבוק פתוחה לכולם
- וובינרים מלאים עם שאלות ותשובות.

והכל בחינם! והכי חשוב בעברית!

להרשמה לקורס בחינם כנסו לקישור

אם אתם באמת רוצים לעשות שינוי רציני בחיים שלכם זה הזמן שלכם להתחיל! אל תחכו עם זה. אתם לא צריכים לשעבד את עצמכם בשביל בוסים אחרים ולקרוע את התחת תמורת שכר זעום כשאתם יכולים לשבת בבית ולהרוויח סכומים שאפילו בהייטק לא מרוויחים!
אל תוותרו לעצמכם, תאמינו בעצמכם!

*חשוב לי לציין שזה לא קורס שלי אלא קורס שממנו למדתי את כל מה שאני יודע ורק בזכותו אני חושב הגעתי לרווחים שיש לי היום.
בעיה בדף העסקי
11/11/2015 | 17:05
2
37
פתאום כשאני נכנסת מהפרופיל האישי לדף העסקי שלי אני לא מצליחה לראות את מה שיש בדף העסקי שלי.
אחרים רואים את כל הפרסומים ואני רואה רק את התמונת נושא.
למישהו יש מושג איך לתקן את הבעיה?
דף עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/11/2015 | 10:24
1
9
היי,
נשמע כמו באג.
הצלחת להיכנס?

כן. בסוף הסתדר לבד. תודה.
24/11/2015 | 18:07
2
כתבה שפורסמה בוואלה
11/11/2015 | 16:17
1
32
היי היום פורסמה כתבה בוואלה שהתמונות באייפון יהיו גלויות לכולם דרך הפייסבוק איך מבטלים הפירסום של התמונות מהאייפון בפייסבוק?
פייסבוק בטלפונים סלולאריים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/11/2015 | 14:12
16
היי,
אני לא יודעת לגבי הגדרות פייסבוק בסלולארי, כדאי לשאול בפורום פייסבוק.
תלונה על המחירים בתגובה לסטטוס בעמוד של העסק
11/11/2015 | 01:22
1
27
מה אני עושה עם תגובות שמתקיפות אותי ואת המוצרים שלי?

נגיד עכשיו נכנסתי לעמוד וראיתי שגולשת כתבה לי שעם מחירים כאלה גבוהים אין שום סיכוי שהיא תקנה ממני. מה עושים עם זה?
איך מגיבים לתגובות בדף עסקי?
( לעמוד שלי בתפוז )
17/11/2015 | 14:16
16
היי,
אני מציעה לענות. פשוט לתת מענה. אם המחיר הוא באמת יחסית גבוה את יכולה לכתוב שבכל תחום יש מותגים יקרים יותר ופחות וזו בחירה שלה וזה בסדר גמור.
אני לא מכירה את העסק ואת קהל היעד ולכן לא יכולה לבדוק איתך מה נכון לענות לה, אני כן מציעה לענות ולתת את התשובה. הרי כמה פעמים קנינו חולצה אותיק של מותג שיש בדיוק את אותו הדבר לא ממותג בחצי מחיר? אם את רואה שזו ממש תופעה גורפת, כדאי לשוחח ולחשוב מה עושים עם המגיבים.

לראות את כל האנשים ששמו לייק לעמוד העסקי
02/11/2015 | 23:06
4
86
שלום,
האם יש דרך לראות את כל האנשים ששמו לייק לעמוד העסקי?

רשימת כל האוהדים בדף
( לעמוד שלי בתפוז )
03/11/2015 | 22:02
3
48
בהחלט אפשר! 
מצרפת תמונת מסך שמראה איך עושים את זה.
תעדכן אותי אם הצילום ברור.
לא
03/11/2015 | 22:39
2
27
לא, הרשימה מראה רק 1000 לייקים אחרונים.
אולי משהו מכאן:
06/11/2015 | 20:00
23

אבל אין לי דף שלו יותר מאלף אוהדים כך שלא יכולה להבטיח שאכן אפשר לראות את כ-ו-ל-ם באחת מהצורות שהומלצו.
ומוזמן גם לשאול בפורום רשתות חברתיות-תמיכה
06/11/2015 | 20:01
10

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי יוליה גרוס ואני עוסקת בשיווק 19 שנה, מתוכם5 שנים בשיווק בפייסבוק. עד כה הדרכתי וליוויתי מאות בעלי עסקים. קצת על הנסיון העסקי שלי: לפני חמש וחצי ש
עוד...
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
יוליה גרוס - מנהלת פורום שיווק בפייסבוק
להתייעצו עם מנהלת הפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו