לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום שיווק בפייסבוק

פורום שיווק ופרסום לבעלי עסקים בפייסבוק מיועד לשאלות והתייעצויות לגבי ניהול דף ושיווק דפים עסקיים.
שמי יוליה גרוס, אני מלווה ומדריכה בעלי עסקים בשיווק בפייסבוק, בדף זה אני עונה לכם, בעלי העסקים, על שאלות הנוגעות לניהול הדף העסקי שלכם.

אודות הפורום שיווק בפייסבוק

פורום שיווק ופרסום לבעלי עסקים בפייסבוק מיועד לשאלות והתייעצויות לגבי ניהול דף ושיווק דפים עסקיים.
שמי יוליה גרוס, אני מלווה ומדריכה בעלי עסקים בשיווק בפייסבוק, בדף זה אני עונה לכם, בעלי העסקים, על שאלות הנוגעות לניהול הדף העסקי שלכם.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום שיווק ופרסום בפייסבוק. הפורום מיועד למענה לבעלי עסקים ומנהלי דפים עסקיים המעוניינים לשאול שאלות בנוגע לשיווק ולניהול הדף העסקי בפייסבוק.
המשך >>

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
01/09/2016 | 10:56
80
בעקבות סיום הפעילות של מנהלת הפורום, אנו מודיעים על סגירת הפורום לעת עתה.

בברכה,
הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'פרסום בפייסבוק עובד!'
פרסום בפייסבוק עובד!
30/08/2016 | 11:57
69
איזה יתרונות פייסבוק מציע לנו לפרסום שאנחנו חייבים לנצל אותם לטובתנו!
לקריאה לחץ כאן
לצפיה ב-'שליחת הודעה משותפת למי שעשה לייק לעמוד שלי בפייסבוק'
שליחת הודעה משותפת למי שעשה לייק לעמוד שלי בפייסבוק
29/08/2016 | 22:25
23
הי חברים,
פתחתי Page של יוזמה חברתית בפייסבוק.
200 אנשים עשו "לייק" לעמוד של היוזמה.
מישהו מכם יודע האם יש לי אפשרות לשלוח הודעה משותפת מהעמוד אל כל אותם אנשים שעשו לייק לעמוד?
אני יודע שפונקציה כזאת קיימת ל Admin של קבוצה בפייסבוק, אבל לא יודע אם היא קיימת לבעל עמוד.
תודה

לצפיה ב-'נמאס כבר לחשוב על מה חושבים עלי!'
נמאס כבר לחשוב על מה חושבים עלי!
29/08/2016 | 15:29
20
(גיל 15) היי, כשבאים לאחותי חברים אני מקנה בה, בכמה שהיא מצליחה בחברה, בשכבה, בצופים. אני כן שלם עם עצמי בחלק מהדברים, אבל פה אני לא, אני מוצא עצמי מנסה לחכות אותה באינטרקציות חברתיות למשל כשבאים אליי חברים ונגיד עוברים ליד אחותי אז אני מנסה להיראות מגניב או אחר(יותר כמוהה) אני כל הזמן חושב מה היא חושבת עליי, זה משגע אני ממש אשמח אם תוכלו לייעץ לי מה לעשות או איך להתמודד עם זה ..
לאחותי יש מלא חברים היא כל הזמן חוגגת לחברות יומולדת וחוגגים לה ופשוט יש לה חברים אמיתיים מגיל 7, ולי אין (אני יודע שאני משווה) לי פשוט אין חברים אמיתיים, אין לי את החברים שפונים אליי כל יום כל היום בוואצאפ. במהלך היום כשאני רואה את אחותי יושבת עם הטלפון ומתכתבת עם חברות בוואצאפ במשך כמה שעות טובות, אני כל כך מקנה וצמא לערצה הזו שסובבת סביב אחותי, אני רוצה פעם אחת להיות מי שאני בלי להתבייש מאף אחד אבל קשה לי. אחותי היא כל כך מוצלחת ולא יהיה רגע שלא ישמע הרינג הקטן מהפאלאפון שלה,  עם זאת לא יהיה רגע שכשאר ישמע הרינג הקטן הזה מהטלפון שלה אני מאוד יקנה וירצה גם שמישהו יחשוב עליי או יסתכל עליי או פשוט יתעניין בי.
בנוסף, כאשר אני עומד מול המראה ובוחר בגדים, אני אומר זאת באחוזים, אני 80 אחוז בוחר לפי מה שיחשבו על זה ויוצא שאני שואל הרבה חברים איך זה ואיך זה ואז יוצא שאני שופט את עצמי ואומר לעצמי(מי עושה את זה מה אני דפוק). ה 20 אחוז הנותרים הם לפי בחירתי ואהבתי, הייתי רוצה להיות מי שאני וללכת איך שאני אוהב ורוצה. 

יש לי איזה 2 חברות טובות ואת אחת מהן אני ממש לא אוהב אבל אין לי ברירה כי אם היא לא תיהיה אני אתקע לבד ואייהיה מובך והמחשבה של מה חושבים עליי תתעצם ואוכל להדרדר, עם זאת יש לי עוד חברה אבל לחברה הזאת יש מלא חברים ואני לא יודע באיזה מקום אני נמצא אצלה, ואני לא רוצה לשאול כי זה ממש פתתי, אני ממש ממש ממש רוצה חבר/ה אחד/אחת (רק אחת!! לא צריך את כל ה20 חברות של אחותי) באלי רק אחד או אחת שתתעניין בשלומי ותשלח לי הודעו  ותדבר איתי ותיפגש איתי ותתגאה בי, ולא תתבייש בי או תסתיר את החברות שלנו, זה החלום שלי.

אשמח לתגובות מנוער שחווה(בעבר)/חווה(בהווה)/ צפה או צופה בסיטואציות מהסוג, אשמח לתגובות מכולם. תודה רבה.

לצפיה ב-'איך אני לא רואה לייקים בדף העסקי?'
איך אני לא רואה לייקים בדף העסקי?
29/08/2016 | 14:07
22
2 בעיות:
1. בן אדם עשה לי לייק לעמוד העסקי (בנוכחותי) ולא ראיתי זאת בהתראות של פייסבוק וגם לא באפליקציית ה PAGE MANAGER.

2. אדם אחר כן עשה לי לייק לעמוד וראיתי התראה מפייסבוק (אנחנו חברים בפייסבוק בניגוד למקרה הראשון), אך אני לא רואה את מספר הלייקים עולה בדף העסקי.

עוד מישהו נתקל בזה? יש איזשהו שינוי שפייסבוק עשו?
ובלי קשר, היכן ניתן לראות את ה"רציונל" של התנהלות הדפים העסקיים?

תודה מראש לעונים!!
לצפיה ב-'שינוי שם על חשבוניות של פייסבוק'
שינוי שם על חשבוניות של פייסבוק
28/08/2016 | 12:58
18
שלום, 
איך אני משנה את השם של החשבונית על קמפיין של פייסבוק, קמפיין ממומן
כרגע השם שמופיע על החשבוניות זה השם של הדף האישי שלי במקום על שם הדף העסקי, אני צריך לשנות את זה דחוף!! איך עושים את זה לא מוצא את האופציה 
תודה
לצפיה ב-'שידורי ספורט לצפייה ישירה'
שידורי ספורט לצפייה ישירה
25/08/2016 | 17:21
10
103
לצפיה ב-'אחלה שידורים'
אחלה שידורים
25/08/2016 | 17:22
8
לצפיה ב-'הלוואי ולא ייסגר'
הלוואי ולא ייסגר
25/08/2016 | 17:29
14
צפיתי איכות מעולה תודה למפרסם
לצפיה ב-'סוף סוף ממש איכותי'
סוף סוף ממש איכותי
25/08/2016 | 17:37
8
לצפיה ב-'איך צופים בנייד ?'
איך צופים בנייד ?
25/08/2016 | 17:39
8
לצפיה ב-'צפייה בנייד דרך דפדפן שנקרא פאפין'
צפייה בנייד דרך דפדפן שנקרא פאפין
25/08/2016 | 17:42
9
לצפיה ב-'איזה שידורים יש לכם ? יש לכם דף בפייסבוק ?'
איזה שידורים יש לכם ? יש לכם דף בפייסבוק ?
25/08/2016 | 17:50
1
7
לצפיה ב-'הכול יש ספורט 1 ו 2 ערוצי ספורט 5 5+ 5 גולד 5 לייב ועוד הרבה'
הכול יש ספורט 1 ו 2 ערוצי ספורט 5 5+ 5 גולד 5 לייב ועוד הרבה
25/08/2016 | 17:54
11
לצפיה ב-'אני פה כדי להתייעץ על פתיחת דף עיסקי לאתר'
אני פה כדי להתייעץ על פתיחת דף עיסקי לאתר
25/08/2016 | 17:52
4
לצפיה ב-'זה רק בזמן שידורים ?'
זה רק בזמן שידורים ?
25/08/2016 | 20:15
1
6
לצפיה ב-'הערוצים פעילים 24\7'
הערוצים פעילים 24\7
25/08/2016 | 20:16
5
לצפיה ב-'שינוי שם חשובנית '
שינוי שם חשובנית
25/08/2016 | 14:19
7
כרגע שם החשבונית מופיעה על שמי הפייסבוק
אני צריך שהחשבונית תופיע על שם חברה, איך משנים???זה לא מראה לי שום מקום שאפשרי . תודה
לצפיה ב-'עזרה דחוף !!'
עזרה דחוף !!
25/08/2016 | 13:39
13
אני מעלה סרטונים לדף פייסבוק שאני מנהל
והוא חוסם אותי בגלל זכויות יוצרים...והוא עושה את זה אפילו על סתם סרטונים ...איך אני יכול לזהות לפני זכויות יוצרים ואם כן איך אני יכול לעקוף אותם ??
לצפיה ב-'תגובות בפייסבוק'
תגובות בפייסבוק
23/08/2016 | 15:59
1
9
האם מישהו יוכל להגדיר בכוונה שלא אראה את התגובות שהוא כותב לאנישים אחרים?

לצפיה ב-'אם הוא הגדיר אותך כספאם בפייסבוק זה אפשרי'
אם הוא הגדיר אותך כספאם בפייסבוק זה אפשרי
23/08/2016 | 19:12
4
אם משתמש X בפייסבוק נתקל איתך בתקל כלשהו והגדיר אותך כספאם אז כנראה שאת לא תראי את ההודעות שלו והוא לא יראה את ההודעות שלך

לצפיה ב-'איך להפוך את הגולש ללקוח '
איך להפוך את הגולש ללקוח
22/08/2016 | 10:07
1
33
כתיבה השיווקית היא הכוח הכי חזק שיש לנו כדי למשוך את הגולש ולהפוך אותו כבר ללקוח.
לצפיה ב-'יש עוד פרמטרים רבים מלבד כתיבה שיווקית'
יש עוד פרמטרים רבים מלבד כתיבה שיווקית
23/08/2016 | 19:09
9
מסכים עם כל מילה שלך לגבי כתיבה שיווקית, רצוי שהיא תהיה טובה, תכתב ברמה גבוה, תביט ללקוח ישר ללבן של העיניים.

אך מלבד זאת יש פרמטרים נוספים, כגון אתר נגיד הצורה מקצועית, אתר שיהיה מקודם טוב בגוגל, בניית היררכייה של האתר, והכי חשוב UI/UX שיהיה בצורה נכונה ומובילה להנעה לפעולה, מבלי לזלזל בכתיבה, הכתיבה זו כלי מתוך ארסנל הכלים שניתן לבצע באתר של הלקוח.

אתר הכותב: גל ים סטודיו
לצפיה ב-'אביב המגניב -הפעלות לילדים 050-6913121'
אביב המגניב -הפעלות לילדים 050-6913121
17/08/2016 | 21:54
12
שלום שלום מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלי ואם ממש אהבתם פשוט
חייגו 050-6913121
לצפיה ב-'קידום אתרים ברשתות החברתיות!'
קידום אתרים ברשתות החברתיות!
16/08/2016 | 12:36
21
איך שיווק אתרים ברשתות החברתיות משפיע על קידום על קידום אתרים
לצפיה ב-'קידום מהיר ומיידי לבעלי דפים באינסטגרם/פייסבוק/יוטיוב'
קידום מהיר ומיידי לבעלי דפים באינסטגרם/פייסבוק/יוטיוב
16/08/2016 | 03:32
13

לבעלי דפים ברשתות חברתיות, בין אם זה פרופיל אישי או עסקי, קידום ופופולאריות ברשת כבר מזמן נהיו נגישים,
היום בשביל קידום ברשתות חברתיות לא צריך לחכות שיכירו אותכם ברשת, אנו יכולים לדאוג לכך.
אנו יכולים לספק:
לייקים לאינסטגרם
לייקים לפייסבוק ,
עוקבים ,
צפיות ליוטיוב ,
מגוון שירותים נוספים
עם האלגוריתם הייחודי של האתר, בשילוב השרתים החדשים שלנו באירופה, אנו יכולים לספק את השירותים באופן מהיר, ומבטיחים תוצאות מיידיות!

לצפיה ב-'קידום אתרים בשיטת "עשה זאת בעצמך" '
קידום אתרים בשיטת "עשה זאת בעצמך"
14/08/2016 | 23:43
13
1,100,000 משתמשים בתוכנה ברחבי העולם לא יכולים לטעות ..... �� ❗
�� אני רוצה להמליץ לכם/ן על תוכנה מדהימה �� ומהפכנית שנבדקה ותורגמה לעברית ע"י  " המומחה " בתחום בארץ ❗ תוכנה זו כבר מסייעת  ר ב ו ת  לעסקים וכמובן למקדמי אתרים בביצוע רוב עבודת  קידום אתרים ... עשרות עסקים כבר נרשמו רק בחודש האחרון ❗

יש אפשרות לנסות בח י נ ם ❗ ... הרשמו עכשיו – עשו צעד אחד לפני המתחרים ❗ החליפו שפה לעברית והתחילו להנות ❗
 http://bit.ly/SEO-DO-IT-YOURSELF       <<<<<<<       

לצפיה ב-'איך פרסום של דף נחיתה בפייסבוק יגדיל את ההכנסה שלכם'
איך פרסום של דף נחיתה בפייסבוק יגדיל את ההכנסה שלכם
08/08/2016 | 12:57
34
5 הדברים שהדף נחיתה בפייסבוק יכול לעשות עוברכם!
לצפיה ב-'שינוי צפיות בדף פייסבוק מקצועי'
שינוי צפיות בדף פייסבוק מקצועי
05/08/2016 | 12:55
20
שינוי שחל בדפי הפייסבוק המקצועיים?
אתמול קמתי לדף עם תצוגה ומראה חדש, ובמהלך היום הבחנתי שמשהו לא כרגיל, עברתי על כל ההגדות ושיניתי מה שהיה צריך לכאורה בשביל להחזיר אותו להיות כפי שהיה, אבל עדיין אני רואה שבמקום מאות/אלפי צפיות בדף שהיו כל יום, יש רק בודדים. באופן קיצוני וחריג. כאילו פתאום לא רואים אותו ואת הסטטסים החדשים. אשמח לעצות, תודה!

לצפיה ב-'יש מצב שפייסבוק משקר?'
יש מצב שפייסבוק משקר?
04/08/2016 | 16:30
1
36
שלום רב, אני בונה ומקדם אתרים בגוגל, לאחרונה בניתי דף נחיתה, חיברתי אותו לגוגל אנאליטיקס ופרסמתי אותו בפייסבוק, לפי המודעה של בפייסבוק 70 אנשים הקליקו על המודעה והגיעו לדף הנחיתה עד עכשיו, לפי אנאליטיקס עד עכשיו רק 7 אנשים היו באתר, אני די נוטה להאמין לגוגל אנאליטקטיס, אז יש מצב שפייסבוק משקר לגבי כמות הקליקים?
לצפיה ב-'My answer'
My answer
11/08/2016 | 12:44
14
What Facebook does not want to tell you is that "a click" does not mean "a visit".
You pay if someone clicks on your ad, no matter if your website page is loaded or not.
If someone drops before the page has been loaded, Google will not see that visit.
Plus, if the visitor has not allowed cache on his browser, Google will not see it as well.
\
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:17
4
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'אינסטגרם ופייסבוק'
אינסטגרם ופייסבוק
30/07/2016 | 22:38
1
23
היי,
איך אני מקשרת את האינסטגרם לפרופיל פייסבוק האישי שלי בלבד ולא את העמוד העסקי?
כלומר כל פעם שאני מעלה תמונה לאינסטגרם אני רוצה שהתמונה תעלה גם בפרופיל האישי שלי בפייסבוק ושלא תעלה לעמוד העסקי
לצפיה ב-'חיבור האינסטגרם לפרופיל האישי בפייסבוק'
חיבור האינסטגרם לפרופיל האישי בפייסבוק
02/08/2016 | 14:45
10
היי לירון זה פשוט מאוד.
צריך להכנס להגדרות של הפרופיל האישי ומשם לאפליקציה ומשם להתקין את האפליקצית האינסטגרם.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ