לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75487,548 עוקבים אודות עסקים

פורום MMA- אומנויות לחימה משולבות

ברוכים הבאים לפורום MMA!
קרבות MMA (אומנויות לחימה משולבות) זהו ספורט שהחל להתפתח עם השנים, החל מהואלה טודו (הכל הולך) הברזילאי, ה-NHB בימיי ה-UFC הראשונים ואל ימיי הפרייד העליזים ביפן.
כיום מדובר באחד מענפי הספורט המלהיבים והמטורפים ויחד עם זאת הפופולאריות של הספורט מתעצמת מדי יום.
את הענף מייצגים הספורטאים והאתלטים הטובים בספורט, הלוחמים מגיעים מרקעים שונים של אומנויות לחימה: ג'יו ג'יטסו ברזילאי, איגרוף תאילנדי, היאבקות, סאמבו, ג'ודו, איגרוף, קראטה ועוד..

אנחנו בסך הכל כאן כדי לדון, לספר, להנות ולבסס קהילה חמה ונעימה של אוהדי MMA בישראל.
תהנו.

אודות הפורום MMA- אומנויות לחימה משולבות

ברוכים הבאים לפורום MMA!
קרבות MMA (אומנויות לחימה משולבות) זהו ספורט שהחל להתפתח עם השנים, החל מהואלה טודו (הכל הולך) הברזילאי, ה-NHB בימיי ה-UFC הראשונים ואל ימיי הפרייד העליזים ביפן.
כיום מדובר באחד מענפי הספורט המלהיבים והמטורפים ויחד עם זאת הפופולאריות של הספורט מתעצמת מדי יום.
את הענף מייצגים הספורטאים והאתלטים הטובים בספורט, הלוחמים מגיעים מרקעים שונים של אומנויות לחימה: ג'יו ג'יטסו ברזילאי, איגרוף תאילנדי, היאבקות, סאמבו, ג'ודו, איגרוף, קראטה ועוד..

אנחנו בסך הכל כאן כדי לדון, לספר, להנות ולבסס קהילה חמה ונעימה של אוהדי MMA בישראל.
תהנו.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
לאירועי ה-UFC לחץ כאן 
לאירועי ה-MMA לחץ כאן 
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
22/04/2013 | 20:59
1194
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
|*|פורומים חדשים ב|תפוז|
22/04/2013 | 14:47
294
|תו| לרגל ההופעה בישראל של הלהקה האהובה והמצליחה, דפש מוד , ב-7/5/13, אנו שמחים להכריז על פתיחתו מחדש של הפורום שלה. זה המקום לכל המעריצים החדשים והותיקים להפגש ולהחליף דעות וחוויות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|ליצן| פורום ליצנות רפואית נפתח מחדש. הפורום מיועד לכל העוסקים והמתעניינים בתחום ומזמין אתכם לשתף, לשאול, להתייעץ, לצחוק ואף לחלוק רגעים יפים. לא לשכוח בכניסה תמיד אף אדום!

|סיוע| ד"ר אילת רימון מנהלת היחידה למיון ילדים בביה"ח דנה דואק וד"ר עידו ווליניץ, רופא במיון ילדים בביה"ח דנה ינהלו יחד את פורום רפואת ילדים. אתם מוזמנים לשאול כל מה שמעניין אתכם בתחום- מחלות ילדים, חבלות, מתי כדאי להגיע למיון ועוד...
לצפיה ב-'MMA וג'יו-ג'יטסו ברזילאי במרכז ת"א'
MMA וג'יו-ג'יטסו ברזילאי במרכז ת"א
22/04/2013 | 01:44
932
בואו לשלושה אימוני נסיון חינם!
רחוב צייטלין 24 ת"א.
לפרטים ניתן להכנס לאתר שלנו, לקבוצה בפייסבוק או להתקשר אלי.

אתר האקדמיה
http://www.jja.co.il/

הקבוצה בפייסבוק
https://www.facebook.com/groups/183425288515/

הטלפון שלי (שאול)
0527222739

ברוכים הבאים
לצפיה ב-'בוקר פורץ גבולות לגולשי תפוז'
|*|בוקר פורץ גבולות לגולשי תפוז|!|
21/04/2013 | 16:48
138
|שמש| אם היה בוקר אחד כזה, שהיה יכול לעשות שינוי אמיתי ביכולת שלך ולהשיג תוצאות שלא האמנת שתוכל להשיג קודם לכן, האם היית מרשה לעצמך לפספס אותו|?|

לאחר שכמעט מת פעמיים, החליט אלון אולמן שצריך לחיות את החיים בעוצמה ולמתוח את כל הגבולות והפך למאסטר בתחום פריצת הגבולות והצלחה מעשית.

ב-10/5/2013 יתקיים אירוע יוצא דופן בו תקבל את הכלים להשגת יעדים נועזים בחייך, השראה, אנרגיה ומוטיבציה לפעול למרות הפחדים והמעצורים ולפרוץ הגבולות המוכרים של מה שאפשרי עבורך!

|קדימה|לפרטים והרשמה מיוחדת לגולשי תפוז:
http://www.tapuz.co.il/kod/
לצפיה ב-'דרוש מומחה MMA לעבודת כתיבה חד פעמית'
דרוש מומחה MMA לעבודת כתיבה חד פעמית
21/04/2013 | 12:59
443
(בתשלום צנוע).
הכתיבה היא באנגלית ולכן אנגלית ברמת שפת אם נדרשת.
הכותב צריך להיות מומחה MMA ( בעיקר UFC אבל לא רק).
לפרטים אנא שלחו לי מסר פרטי.

תודה ושבוע טוב

זיו.
לצפיה ב-'אימונים פונקציונליים ב'
אימונים פונקציונליים ב|תפוז|
21/04/2013 | 12:39
1
281
אור-לי הופמן בר וגלי לביאון בוקובזה הן שתיים מהחזקות והמובילות בארץ בתחום הכושר. הן יתארחו מחר בשעה 12:00 בפורום נשים בספורט לקראת טריאתלון הנשים ויענו על שאלותיכן בנושא אימונים פונקציונליים, שיפור יציבה, שיקום ומניעת פציעות ועוד...
אתן מוזמנות לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'מה רק עכשיו למדתם ליצנים!'
מה רק עכשיו למדתם ליצנים!
21/04/2013 | 16:06
148
לצפיה ב-' עוזב את ניהול פורום '
עוזב את ניהול פורום
18/04/2013 | 03:59
10
960
טוב חברים, כידוע לכם פתחנו קבוצה בפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/420311824731301/

אשר נכון לכתיבת שורות אלו, מונה כבר 186 חברים, בינהם רב החברים הפעילים מן הפורום כאן ב , אנשים שהיו כאן סמויים ו 0 -ים, טפו טפו טפו

היות והיתי ממובילי המהלך ובהתאם למצופה ממנהל פורום ב , מן הראוי שאפרוש מניהול הפורום כאן.

בשל כך, משחק ההימורים שלנו () עובר באופן אקסקלוסיבי לקבוצה בפייסבוק. מחר בערב אעלה פוסט בעניין בקבוצה עם תזכורת החוקים והצעה לשדרוג המשחק.

לצפיה ב-''
18/04/2013 | 08:51
57
לצפיה ב-'יש הימורים תוך כמה זמן הפורום נסגר?'
יש הימורים תוך כמה זמן הפורום נסגר?
18/04/2013 | 10:13
7
606
זאת היית תקופה יפה שעברה דרך כמה פורומים של אומנויות לחימה והרבה שנים של כתיבה אבל לכל דבר יש סוף.
העולם מתקדם מהר ובטח העולם הוירטואלי.

תודה עמית על ניהול הוגן ופורה
לצפיה ב-' אחלה ניהול'
אחלה ניהול
18/04/2013 | 12:05
2
335
אגב יש נטישה מאוד גדולה מפורומים של תפוז,
ואני מאוד אשמח, שהם יפשטו רגל ויסגרו, בכלל.

לצפיה ב-'תודה ואני גם שם לב לעזיבת כותבים - תוצאה של'
תודה ואני גם שם לב לעזיבת כותבים - תוצאה של
18/04/2013 | 19:09
1
440
עלייה של הרשתות החברתיות בתוספת הסירוב של להתקדם ולהתעדכן. אני מניח שפורומים בהם אנשים רוצים אנונימיות מוחלטת כמו סקס וכדומה עדין ימשכו קהל כך שלא היתי מהמר על פשיטת רגל. כמו שניתן לראות זה לא שמשקיעים יותר מידי משאבים כאן.
לצפיה ב-'אני רק מחזיק אצבעות שזה יקרה,'
אני רק מחזיק אצבעות שזה יקרה,
20/04/2013 | 20:18
238
לא רק שהפורומים שלהם מיושנים מאוד!

ההתנהגות של תפוז היא מאוד גרוע, היכולות של מתכנתים שלהם לא גבוהה (עד נמוכה מאוד).

בכלל אם תראה כל האנשים עברו לפורומים בחו"ל, לפחות שם מאפשרים עידכון הודעות
לצפיה ב-'אני חייב להודות שאני קצת עצוב וקצת שמח'
אני חייב להודות שאני קצת עצוב וקצת שמח
18/04/2013 | 14:08
2
470
עצוב כמובן שהפורום הגיע כנראה לסיום דרכו לאחר היסטוריה ארוכה ונחמדה מאד.
שמח על מהירות ואיכות הביצוע של המעבר מהפורום לפייסבוק. לדעתי לא עברו יותר משבועיים מהרגע שהנושא עלה בדיון תיאורטי ועד למעבר מוחלט של כל הטראפיק וכל החברים.

לצפיה ב-''
18/04/2013 | 19:11
1
149
אני רק קצת עצוב שעדין אי אפשר לשרשר תגובות בפייס ולנהל דיון ארוך ומסודר כמו כאן (אומרים שזה מגיע מתישהוא...)  
לצפיה ב-''
18/04/2013 | 19:41
43
לצפיה ב-'תודה ומסכים. כן, בודאי שיש הימורים. מחר בבוקר'
תודה ומסכים. כן, בודאי שיש הימורים. מחר בבוקר
18/04/2013 | 19:06
238
- היום בלילה כבר אעלה פוסט עם תזכורת ועדכון קל של המשחק יחד עם יחסים לאירוע ביום שבת.

אני לא יודע אם ומתי הפורום הזה יסגר. אני מניח שבשל המעבר המוצלח ומיעוט ההתכתבות כאן, זה יקרה בקרוב...
לצפיה ב-''
21/04/2013 | 01:56
75
היית מנהל !!

תודה .
לצפיה ב-' פורום MMA מחפש מנהל '
פורום MMA מחפש מנהל
18/04/2013 | 10:50
287
אנו מודים ל AmitNHB על תקופת ניהול בפורום

מי מכם שמעוניין לנהל את הפורום, מוזמן לפנות אלינו במסר אישי, או דרך הטופס הנ"ל
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה לכל פונים!

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'נגינה ואומנויות לחימה'
נגינה ואומנויות לחימה
14/04/2013 | 18:22
5
457
אני חובב אומנויות לחימה ואוהב להתאמן מדי פעם בשביל הכיף, לא מעבר לזה, אני מתאמן שיוצא לי ובטח שלא מתחרה ולא מתכוון להתחרות.
ואני מנגן בשביל פרנסה.
תמיד אני חי בפחד שמשהו יקרה לידיים שלי באימונים שיפריע לי לנגן.

מילא נזק זמני, גם אם שברתי ת'אצבע ואחרי שבועיים שלושה היא חוזרת לעצמה אז בקטנה(וראיתי הרבה מקרים כאלה, שאנשים שברו את האצבע באומנויות לחימה וגם בכדורסל ותוך שבועיים שלושה האצבע שלהם חזרה לתפקוד מלא ותקין לחלוטין, אחד מהם הוא נגן וראיתי במו עיני איך הוא מנגן כרגיל אחרי שבועיים).
אבל מה, הפחד הגדול זה משהו שהוא מעבר לזה, ואני מניח שאני לא צריך לפרט...

מעניין אותי אם יש פה עוד אנשים שהמקצוע שלהם הוא מוזיקה ונגינה או משהו שקשור לתחום(לדוגמא מוכר בחנות כלי נגינה, שגם אם הוא לא נגן מקצועי צריך יכולת נגינה בשביל פרנסה), שגם מתאמנים חובבים באומנויות לחימה, ואם יש, אשמח שתספרו איך אתם מתמודדים עם הסוגייה.
לצפיה ב-'אני מתאמן וגם מנגן, לא מקצועי בכלל אבל לא '
אני מתאמן וגם מנגן, לא מקצועי בכלל אבל לא
15/04/2013 | 13:15
293
זכורה לי הפעם האחרונה שלא יכולתי לנגן בגלל פציעה. אני עושה BJJ ואיגרוף תאילנדי, מנגן בגיטרה.
לצפיה ב-'אם זו הפרנסה אתה צריך לבחור משהו עם סיכון'
אם זו הפרנסה אתה צריך לבחור משהו עם סיכון
16/04/2013 | 15:43
2
208
מינימאלי לאצבעות.
אני גם מנגן וגם עוסק שנים באומנויות לחימה. אני מכיר פחות או יותר את הפציעות הנפוצות בכל סוג של לחימה.
בגדול - איגרוף תאילנדי, קיקבוקס ואיגרוף קלאסי יותר יתאימו לך בגלל השימוש בכפפות וחבישת תחבושת על הידיים. אישית יצא לי להיפצע במפרק הבוהן , וזו פציעה נפוצה בענפים אלו. ניתן למנוע אותה עם טכניקה נכונה וחבישה נכונה של המפרק.  אגב , פציעות באצבעות הרגליים ובכף הרגל יש בשפע...
אומנויות לחימה שפחות יתאימו לך:
קראטה לסוגיו - בגלל שימוש בידיים חשופות בדרך כלל.
ג'ודו ,ג'יאו גיטסו, BJJ - ראיתי פציעות של אצבעות (בניגוד למה שכתבו לך). זה קורה שאצבע נתפסת בחליפה של היריב. יש גם הרבה פציעות של מפרקים וכתף.

קח בחשבון שאין אומנוית לחימה בלי פציעות ובכלל אין ספורט בלי פציעות. זה חלק מהעניין.

לצפיה ב-'דברת על אצבעות שנפסות בחליפה'
דברת על אצבעות שנפסות בחליפה
16/04/2013 | 21:56
1
187
מה לגבי האבקות ו-BJJ ללא חליפה?
לצפיה ב-'שם זה יותר נדיר בהרבה. גם עם גי הפציעות לא '
שם זה יותר נדיר בהרבה. גם עם גי הפציעות לא
17/04/2013 | 14:46
147
נפוצות בכלל.
לצפיה ב-'אני מתאמן 5 שנים בbjj'
אני מתאמן 5 שנים בbjj
18/04/2013 | 02:15
220
ומורה לגיטרה ובס....והכל אחלה לגמרי....

פציעות קלות זה דבר שלא מפריע לנגינה השוטפת
לצפיה ב-'גמר TUF: טים ג'ונס מול טים סונן'
גמר TUF: טים ג'ונס מול טים סונן
14/04/2013 | 00:55
6
360
לצפיה ב-'אין היום שידור ב5+LIVE?'
אין היום שידור ב5+LIVE?
13/04/2013 | 22:21
1
176
ערוץ הספורט לא משדר יותר UFC אפשר לבטל תחבילה?
לצפיה ב-'אין לי את החבילה (או טלויזיה...) אבל למיטב '
אין לי את החבילה (או טלויזיה...) אבל למיטב
14/04/2013 | 00:57
180
הבנתי, אין שידור. יש שידור של המקדימים בפייסבוק.
לצפיה ב-'למה אף אחד לא מזכיר את גמר הTUF?'
למה אף אחד לא מזכיר את גמר הTUF?
14/04/2013 | 00:13
1
281
זה היום בלילה, לא? יש שידור? לינקים? משהו?
לצפיה ב-''
14/04/2013 | 05:08
1
61
לצפיה ב-'ברוס באפר בפודקאסט של בריאן קאלן '
ברוס באפר בפודקאסט של בריאן קאלן
14/04/2013 | 12:32
1
210
לצפיה ב-'גם ברנדון שאוב היה שבוע קודם'
גם ברנדון שאוב היה שבוע קודם
14/04/2013 | 12:34
129
לצפיה ב-'קרקע ברחוב לעומת קרקע של MMA'
קרקע ברחוב לעומת קרקע של MMA
11/04/2013 | 16:20
11
796
אני מתייחס למצב שבו אתה נמצא בשטח סטרילי, והקרב הוא אחד על אחד, אבל אין חוקים בכלל, ומגיעים לקרקע.
האם זה יהיה דומה למה שאנחנו רואים בזירות ה-MMA?
האם זה יהיה אפקטיבי בכלל?
ולא, אני לא מדבר על ג'יו ג'יטסו הגנה עצמית, או ג'יו ג'יטסו כשיטה שלמה, אני מדבר על ספורט ג'יו ג'יטסו נו גי, כי זה מה שאני למדתי...
אני אציין את ההבדלים:

אם מפילים אותך לקרקע, ליריב אין שום סיבה לרדת איתך לקרקע, הוא יכול פשוט לדרוך לך על הפנים.
מותר נגיחות על הקרקע(יעיל שאתה בתוך הגארד), מותר ליריב לתת לך ברך לתוך הפנים שאתה נמצא עליו בסייד מאוונט(זה מאוד קל ממצב של סייד מאונט, הרבה יותר מבריח יד זה בטוח, וזאת מכה שיכולה לסיים קרב), או לחילופין, אם היריב שלך נמצא עליך בסייד מאונט, אתה יכול פשוט לתת לו ברכיה לגב ולגמור את הקרב, מותר לדפוק את הראש באספלט(ואספלט של רחוב זה לא הרצפה של האוקטגון...יעיל מאוד שאתה נמצא בתוך הגארד), ובשביל לחנוק לא צריך יותר מדי טכניקה, פשוט תופסים את הצוואר בשתי ידיים בכל הכוח ודוחפים את האגודלים לתוך העורק בכל הכוח(משהו שהוא לא חוקי לא ב-MMA, לא בג'יו ג'יטסו, ולא בגאפלינג, שוב, יעיל מאוד שאתה בתוך הגארד).
אתה גם בלי מגן ביצים מה שאומר שיש מצב שאפילו אם בטעות אתה תקבל ברך לתוך הביצים ממישהו שנמצא בגראד שלך ואתה אבוד(קרה לי כמה פעמים בקרב קרקע שהיריב שהיה בגראד שלי נתן לי ברכייה לביצים בטעות)
יש גם עמדת קרקע הגנתית ב-MMA שאם אני לא טועה קוראים לה עמידת שש, והיא הגנתית בגלל שבזירה אסור לתת מכות לגב הראש, לעורף, ולגב, ברחוב אתה פשוט תקבל מכת פטיש אחת לראש או לערוף ונגמר הסיפור.
כל הנ"ל גורם לי לתהות עד כמה הג'יו ג'יטסו ההגנתי יהיה אפקטיבי ברחוב, עד כמה הגארד שלך יעזור לך במקרה ותגיע למצב שאתה על הגב...

ובקשר למצב שבו אתה נמצא למעלה, אתם יכולים להעלות תסריט שבו יראה לך טבעי לחפש את ההכנעה, בהינתן העובדה שמותר לך לעשות גראונד אנד פאונד פלוס כל הדברים שציינתי למעלה שאסורים ב-MMA?
ובכלל, בריח יד אפשרי שאתה בלי מגן ביצים??
אני מדבר על התרגיל שבתמונה הזאת:
http://www.google.co.il/imgres?imgurl=http://4.bp....
עוד דבר שיש לקחת בחשבון זה שאספלט של רחוב זה לא המזרן באימונים וזה גם לא הקרקע של הזירה.
זאת אומרת שאם תגיע לקרקע ברחוב, עצם ההתגששות על הקרקע תביא לפציעות קלות, זה ירגיש לך קצת שונה מכל מה שהכרת באימונים ובתחרויות(אם התחרת), יכול להיות שהרבה דברים שבאים לך בקלות על המזרן פתאום ירגישו לך קצת פחות נוח על האספלט.
אני לא אומר שזה הבדל מהותי אבל גם את זה יש לקחת בחשבון.
לצפיה ב-'ורק אוסיף '
ורק אוסיף
11/04/2013 | 18:07
286
שחלק מהאימונים שלי היו קרקע של תחרויות גראפלינג, וחלק מהאימונים התמקדו גם בקרקע של MMA, זאת אומרת כולל מכות על הקרקע...
לצפיה ב-'ברחוב אין "קרבות" יש מכה אחת או שתיים וזהו.'
ברחוב אין "קרבות" יש מכה אחת או שתיים וזהו.
12/04/2013 | 16:23
439
זה לא UFC, אין "דינג דינג דינג" ואין לך אסטרטגיה ל 5 סיבובים. נגד יריב שלא יודע מה הוא עושה אתה יכול לנעול משולש או ארמבאר בתוך חצי שניה (כן, זה לא הכי נח בלי מגן ביצים, אבל גם לא סיפור גדול) אבל זה לא אומר שאתה צריך לכוון להגיע לקרקע ובטח שלא להיות על הגב. אף אחד לא טוען את זה. דיברת על נגיחות. מה עם נשיכות ? דיברת על ברך לביצים. מה עם לתפוס את הביצים ? ברור שהרחוב הוא לא זירה, אף אחד מעולם לא טען שזה זירה. עדיף לסיים את היריב באגרוף מאשר להיכנס להתגוששות ואם כבר נכנסת, ישר להטיל ולסיים בכמה מרפקים או בריח\חניקה אם זה 1 על 1, גם אפשרי אבל הפואנטה היא תמיד לעשות את זה מהר ויעיל.

האם זה יהיה דומה למה שאנחנו רואים בזירות ה-MMA?

לא.

האם זה יהיה אפקטיבי בכלל?

כן
לצפיה ב-'כל הדברים שציינת לא כאלו פשוטים לביצוע'
כל הדברים שציינת לא כאלו פשוטים לביצוע
13/04/2013 | 14:46
8
375
בנאדם שלא התאמן בברכיות במצב סייד לא יהיה כזה יעיל מבחינת העוצמה שלהם

מכה לעורף לא מסיימת קרב. ולא נראה לי שלוחם ג'ו ג'יטסו מיומן יסתובב עם הגב בקרב "הכל הולך". אני לא הייתי נותן את הגב.

לדרוך על הפנים יותר קשה ממה שאתה חושב. לעומד תהיה בעיה להגיע לפנים.

בעיטות לאשכים אפשר לתת גם מהגארד. אני שם רגל אחת בשקע הירך שלו, עושה היפ אסקייפ ועם הרגל השניה בום לתוך האשכים שלו.

גם מתוך גארד פתוח אפשרי לתת בעיטה לאשכים ואם פספסתי, אני ישר חוזר לעמידה, כי אין עלי משקל אז מה מונע ממני לעמוד? הרי כל הקטע של BJJ זה להוריד את היריב לקרקע ולהיות מעליו, או למשוך גארד למי שיש לו גארד ממש חזק.

לדפוק את הראש באספלט למי שלומד BJJ זה לא כל כך פשוט. ב BJJ מפתחים צוואר מאד חזק שנובע מהגנות מחניקות, ובשביל ממש לדפוק את הראש צריך להיות עם כל המשקל מעל הראש של היריב ואז היריב יכול להסתובב ולהחזיר אותי לגארד פתוח.

בקיצור, זה לא מדוייק בכלל כל הדברים שהזכרת.
לצפיה ב-'המשפט על לדפוק את הראש באספלט נשמע קצת'
המשפט על לדפוק את הראש באספלט נשמע קצת
13/04/2013 | 19:05
7
295
לצפיה ב-'מניסיון אישי'
מניסיון אישי
13/04/2013 | 22:45
5
338
בדרך כלל אם מישהו מגיע לקרקע דינו לקבל מכות או לסבול משברים או במקרים מסויימים מוות, כאן מתעוררת שאלה של מי ומתי?

ישנם שיטות להגן על עצמך בקרקע ללא כל החרא הזה של נעילות וכל השטויות האלה, שאתה רואה ב-UFC (זה יפה אבל לא אפקטיבי - לרחוב).
בדרך כלל מכה אחת לאצבעות ביד של יריב מרגיע אותו לכמה שניות מניסיונות לתפוס אותי בHKHFLSH-HOOK (אפילו השמות סתם מסובכים).
מבלי לזלזל ב-BJJ הספורטיבי (אני מאמין שיש צד שהוא לחימה לרחוב, כמובן שאני לא ראיתי אותו עדיין - אבל כנראה הוא יעיל גם).
ברחוב אין לך יותר מדי אפשרויות לעשות, תרגילים בקרקע וגם לא רצוי.

אני פעם נפלתי על איזה ג'ודקא שניסה לתפוס אותי בבגדים, הוא נרגע ישר אחרי מכה לגורגרת ואחרי שהכנסתי לו אצבעות לעיניים הוא ישר שיחרר את התפיסה שלו, אגב לא הייתה לי בעיה לנשוך אותו באף, לחי, אבצעות (ליאיר - לא משנה איפה הוא דחף אותם לפני )...
הכל כדי להגיעה ליעילות מקסימלית ברחוב אין משחקים בקרקע אין -low kickים יש אצבעות לעיניים לקרוע את האצבעות בידיים , לתפוס ולמשוך בביצים ואפילו לנשוך אותם אם זה מה שיציל אתכם או את הקרובים שלכם.
לצפיה ב-'סבבה, אחי, תמשיך "לנשוך בביצים"'
סבבה, אחי, תמשיך "לנשוך בביצים"
14/04/2013 | 02:40
3
312
אחר כך אל תתפלא...

דווקא Low kick יכול להיות מאד אפקטיבי ולמען האמת יותר בעיטת דחיפה לברכיים כמו שסילבה אוהב לעשות
לצפיה ב-'באתי לשאול מה הג'ודוקא ניסה לעשות לו שהוא '
באתי לשאול מה הג'ודוקא ניסה לעשות לו שהוא
14/04/2013 | 04:47
260
כמעט נשך אותו בביצים אבל החלטתי לוותר. זה לא שאני לא מסכים עם סטוקר שלרחוב חוקים משלו אבל מול ג'ודוקא ברמה סבירה אתה תמצא את עצמך על הרצפה עם האויר knocked out מה שנקרא הרבה לפני שתצליח לתת לו ביס בביצים...
לצפיה ב-'זה משהו אחר, זו אכן בעיטה יעילה מאוד '
זה משהו אחר, זו אכן בעיטה יעילה מאוד
14/04/2013 | 06:21
222
בקרב רחוב.
לצפיה ב-'לא יודע מה איתכם'
לא יודע מה איתכם
14/04/2013 | 08:14
246
אבל גם אם רצחת לבנאדם תאחות..אצבע לביצה..אצבע לתחת מה זה כל הגועל נפש הזה
אתם הולכים מכות או סאדו מאזו?
לצפיה ב-'אגב, אם אתה זוכר ב UFC הראשונים שעוד היה'
אגב, אם אתה זוכר ב UFC הראשונים שעוד היה
14/04/2013 | 04:53
302
מותר להשתמש ב pressure points רויס השתמש בלחיצה על הטרפז וניצח ככה בין היתר את שמרוק.
לצפיה ב-'האמת שלדפוק למישהו את הראש זו לא כזה פשוט'
האמת שלדפוק למישהו את הראש זו לא כזה פשוט
13/04/2013 | 20:28
272
נשמע יותר יומרני להגיד שזה מה שתעשה ברחוב מאשר להסביר איך להתגונן בפני זה
לצפיה ב-''
11/04/2013 | 13:09
15
189
לצפיה ב-'גונס'
גונס
11/04/2013 | 09:34
335
שלום לכולם,שאלה קטנה:מה מחכה לגון גונס,אחרי הקרב מול סונן?מי היריב הבא שלו?או שלדעתכם הוא הולך לעלות מחלקה?
תודה מראש!נהנה מאוד לקרוא פה בפורום,יש פה אחלה חברה נראה לי.יום טוב לכולם!
לצפיה ב-'גון גונס'
גון גונס
11/04/2013 | 11:23
13
278
שלום לכולם,מי לדעתכם היריב הבא של גונס(אחרי סונן)האם נשארו לו עוד יריבים?או שלדעתכם הוא צריך לעלות מחלקה.
תודה מראש לכולכם,נהנה מאוד לקרוא את מה שאתם כותבים!
יש פה אחלה חברה!
לצפיה ב-'בעיקרון אלכסנדר גוסטפסון היה אמור להיות אבל'
בעיקרון אלכסנדר גוסטפסון היה אמור להיות אבל
11/04/2013 | 13:12
12
292
אחרי שהתבטל לו הקרב האחרון בשל פציעה, לא ברור איפה זה עומד. אני מניח שבינו לבין משידה למוסאשי - אלו יהיו היריבים הבאים של ג'ונס. אני לא ראוה אותו עולה ל HW בעתיד הממש הקרוב, למרות שמאוד היתי רוצה שזה יקרה.
לצפיה ב-'לא עדיף במקום קרב בין מאצ'ידה למוסאשי'
לא עדיף במקום קרב בין מאצ'ידה למוסאשי
11/04/2013 | 15:33
11
215
לעשות פשוט הטלת מטבע ולהחליט בצורה פחות משעממת מי מהם מנצח בהחלטת שופטים?
לצפיה ב-'*מוסאסי!'
*מוסאסי!
11/04/2013 | 15:59
10
189
מוסאשי זה מ-K-1 (אגב, הוא חטף בראש שם ממוסאסי גם).
בכל אופן לכלכת יאיר.. מוסאסי נלחם בקרב האחרון עם פציעה בברך,  הוא נפצע לפני הקרב ולא דיווח כדי לא להרוס את האירוע. הפציעה שלו הרבה יותר רצינית ומשמעותית והיתה יכולה לגרום לו נזק רב יותר מהחתך של גוסטפסון (לא שאני מאשים את גוסטפסון) אבל בגדול מוריד את הכובע בפני מוסאסי שנלחם עם פציעה לא קלה שמצריכה ניתוח מיידי. אגב.. 34 נצחונות בקריירה, רק 5 החלטה זה לא רע בכלל.
לצפיה ב-'חחח ברור לך שהעתקתי מעמית כדי שלא יעלב'
חחח ברור לך שהעתקתי מעמית כדי שלא יעלב
11/04/2013 | 16:01
8
171
בחיי שכתבתי מוסאסי ואז תיקנתי לצורת הכתיבה שלו.

עזוב, אני זוכר כמה קרבות שלו. מול מאצ'ידה זה לא יהיה אטרקטיבי
לצפיה ב-'שיתנו לגוסטפסון וזהו'
שיתנו לגוסטפסון וזהו
11/04/2013 | 16:04
1
154
תכלס.. הגיע לו לפני כולם.
לצפיה ב-'גוסטפסון ביקש את מצ'ידה'
גוסטפסון ביקש את מצ'ידה
11/04/2013 | 16:59
162
אם הקרב יתקיים, אני מניח שזה יהיה על ה-n1c
לדעתי, רעיון טוב, ומאצ'אפ טוב.
לצפיה ב-'אני באתי לתקן מיידית אבל אז נזכרתי שאי אפשר'
אני באתי לתקן מיידית אבל אז נזכרתי שאי אפשר
11/04/2013 | 19:14
5
147
לתקן כאן...
לצפיה ב-'עזוב, מצאתי פתרון לבעיה היחידה שהייתה ב-FB'
עזוב, מצאתי פתרון לבעיה היחידה שהייתה ב-FB
11/04/2013 | 19:26
4
165
אפשר לעשות block למשתמש ספציפי ולהמשיך לראות את התכנים של הקבוצה, למעט הפרסומים שלו. כמובן שזה מונע גם את מתקפת ה Notifications
לצפיה ב-'הבעיה העיקרית היא שאי אפשר לנהל דיון '
הבעיה העיקרית היא שאי אפשר לנהל דיון
11/04/2013 | 19:35
1
82
לצפיה ב-'לאחד בעיה, לשני... '
לאחד בעיה, לשני...
11/04/2013 | 19:39
125
זה דווקא לא נכון.

אפשר הכל. צריך רק ללמוד את השיטות. ניתן להגיב לאדם ע"י אזכור שלו @name ואז זה מסמן בהודעה שאתה מתייחס למשהו שהוא כתב
לצפיה ב-'אבל אם אתה עושה בלוק זה לא מעלים את המשתמש '
אבל אם אתה עושה בלוק זה לא מעלים את המשתמש
12/04/2013 | 18:19
1
83
לחלוטין כלפיך ? כלומר אם הוא יכתוב משהו באיזה שרשור ואני אגיב לו והוא יגיב לי ואני אגיב לו... האם לא תראה את זה כאילו אני מדבר אל עצמי ? היה עדיף אילו היה אפשר לעשות רק notification block, שזה אומר יעני "לא מספיק חשוב בשביל שתתריע לי על מה שהמשתמש הזה עושה..."
לצפיה ב-'תאמין לי שזה רק לטובה. תנסה '
תאמין לי שזה רק לטובה. תנסה
12/04/2013 | 20:20
40
לצפיה ב-'אם גוסטפסון - מאצ'ידה יהיה על הnc1'
אם גוסטפסון - מאצ'ידה יהיה על הnc1
11/04/2013 | 21:40
149
אני רוצה לראות את מוסאסי מול טישיירה.. המנצח יקבל את הטייטל שוט הבא..
לצפיה ב-'אני מבקש להזכיר לכולם בנוגע לקבוצת הפייסבוק'
אני מבקש להזכיר לכולם בנוגע לקבוצת הפייסבוק
10/04/2013 | 12:31
16
596
שאם זה מצליח וצובר תאוצה - זה היה רעיון שלי
ואם זה נכשל - רובכם הצבעתם בעד

לצפיה ב-''
10/04/2013 | 13:43
54
לצפיה ב-'צר לי לבאס אותך..'
צר לי לבאס אותך..
10/04/2013 | 13:48
2
394
זה היה רעיון של עמית.. קצת לפני שהעלית את הרעיון בפורום הוא שאל את דעתי לגביי זה במסרים.

אבל לא נורא.. כמו שיש ב-UFC את 'האלוף הזמני' אז אתה האלוף הזמני של הרעיון.
לצפיה ב-'אבל אם עמית מסכים איתך אז אני כנראה'
אבל אם עמית מסכים איתך אז אני כנראה
10/04/2013 | 13:49
1
198
התבלבלתי
לצפיה ב-'הוא היה הראשון לומר זאת בריש גלי כאן. אני סתם'
הוא היה הראשון לומר זאת בריש גלי כאן. אני סתם
10/04/2013 | 14:17
174
חתרתי תחת
לצפיה ב-'בא נעשה הצבעה חוזרת בעוד שבוע - שבועיים'
בא נעשה הצבעה חוזרת בעוד שבוע - שבועיים
10/04/2013 | 14:25
5
108
לצפיה ב-'גבר, אף אחד לא הכריז על פירוק הפורום'
גבר, אף אחד לא הכריז על פירוק הפורום
10/04/2013 | 14:58
2
185
נהפוכו, אפילו היה לי קצת עצוב היום לראות אותו ככה נטוש יחסית ולכן כתבתי את ההודעה במטרה לגרום לאנשים להגיב.

אנחנו בינתיים מנסים את הרעיון ולא מן הנמנע שיישארו שתי פלטפורמות וכל אחד* יוכל לכתוב איך מתי ועל מה שמתחשק לו. לא צריכים החלטה רשמית/מנהלתית - צריך לראות מא ירגיש לאנשים יותר טבעי ונוח ו"ההחלטה" כבר תתקבל על סמך עצמה.

* כמעט כל אחד...
לצפיה ב-'סוג של הכרזה בעוד בפייסבוק הצטרפו מעל ל120'
סוג של הכרזה בעוד בפייסבוק הצטרפו מעל ל120
10/04/2013 | 23:55
1
133
אנשים שלא רשמו פה כמעט..
החזרה של אינדגו הסמוי הזה..(חחחחחחחח ידעתי!)
ומשמעת של גרמניה
תיצור שם אולי משהו נחמד..מה שבטוח הנוטיפקשיין בפון הרס אותי כבר
לצפיה ב-'טוב, בפייס אפשר גם לצרף "בכח". '
טוב, בפייס אפשר גם לצרף "בכח".
11/04/2013 | 13:08
115
הנוטיפיקיישנס באמת הייתה הפצצה קצת אבל עכשיו שגם ירדה טיפה הפעילות של "שלום, שלום" וגם אנחנו משתדלים לשרשר נכון, אני מניח שזה יהיה יותר רגוע.

לפחות זכיתי לראות איך נראה נוטיפיקיישן דו ספרתי נראה לי שנכנסתי יותר בשבוע האחרון ממה שנכנסתי לפני מאז 2006.

נראה מה יקרה שיהיה אירוע גדול של ה UFC.
לצפיה ב-'אין בעיה. נעשה... אבל אני חושב שהחלוקה לדפי'
אין בעיה. נעשה... אבל אני חושב שהחלוקה לדפי
10/04/2013 | 17:39
1
159
אירועים מאוד נוחה בפייסבוק ואם נשמור עליה זה יצור ארכיון מאוד נח לעיון חוזר. כמ כן בהנחה שדואגים לסדר בפיד הראשי ויש שרשור אחד של מדיה הוא גם נראה הרבה יותר יפה שם מאשר כאן. גם האפשרויות לסקרים שם יותר נוחה וזוויות אישית - הרבה יותר נח לי שאני לא מנהל יחיד.
לצפיה ב-'לכולנו '
לכולנו
10/04/2013 | 17:53
47
לצפיה ב-'אני לא מרבה להגיב שם'
אני לא מרבה להגיב שם
17/04/2013 | 11:26
5
68
רק בגלל שאני לא מעוניין שהחברים בפייסבוק שלי יראו עד כמה אני פעיל (לא מתוך בושה סתם מתוך ענווה :))

קצת ביאס אותי הקטע הזה שרואים כל תגובה שלי.
לצפיה ב-'מי רואה כל תגובה שלך?'
מי רואה כל תגובה שלך?
17/04/2013 | 14:41
4
66
גם אני לא ממש פעיל בפייסבוק ולא כזה מתחבר לאתר הזה. אבל אם אני לא טועה אף אחד לא רואה את ההודעות שלך ולא יכול לראות את הפעילות בקבוצות שלך.
לצפיה ב-'אם אני כותב הודעה'
אם אני כותב הודעה
18/04/2013 | 17:31
3
57
ראשית או לא, החברים שלי רואים תגובות שלי גם בצד ואם זה סטטוס חדש אז רואים שDaniel הגיב בקבוצת UFC Israel
לצפיה ב-'על פי הידוע לי זה לא נכון'
על פי הידוע לי זה לא נכון
18/04/2013 | 19:44
2
48
אני לא רואה שום ציון של אחד מחבריי בקבוצות שבהן הוא כותב.
לצפיה ב-'אלא אם כן זאת קבוצה פתוחה. הקבוצה שלנו'
אלא אם כן זאת קבוצה פתוחה. הקבוצה שלנו
18/04/2013 | 19:45
1
54
היא קבוצה סגורה.
לצפיה ב-'אני אעשה ניסוי אם זו קבוצה סגורה זה מעודד'
אני אעשה ניסוי אם זו קבוצה סגורה זה מעודד
19/04/2013 | 00:47
43
ממש ביאס אותי שכל אחד יכול לדעת מה התחביבים המפגרים שלי ועד כמה אני שונה בפורום מבחיים האמיתיים (:
לצפיה ב-' הצעות לשם לקבוצה בפייס'
הצעות לשם לקבוצה בפייס
06/04/2013 | 08:08
39
398
טוב, אז אם ספרתי נכון היו לנו 16 ו 8 מה שאומר שכדאי פשוט לפתוח את הקבוצה ולראות כיצד העניינים זורמים. יכול להיות שהכי נכון יהיה להנות משני העולמות. חדשות, הודעות ושאר פרסומים שם, דיונים ארוכים כאן, מדיה שם, וכו'... אז מה אתם אומרים יש הצעות לשמות

בעיני למרות ש MMA זה כמובן נכון יותר, בהינתן המצב בספורט והדומיננטיות, עדיף ללכת על UFC. אפילו ביאהו שם הקטגוריה זה UFC ולא MMA. אז אם השם לא תפוס כבר, נראה לי ש UFC ISRAEL. מה אתם אומרים

לצפיה ב-'טוב, בינתיים פתחתי UFC Israel. אם יש התנגדות,'
טוב, בינתיים פתחתי UFC Israel. אם יש התנגדות,
06/04/2013 | 08:23
20
400
אפשר לשנות.

אני רואה שאין אפשרות להגיב יותר מפעם אחת (תגובה לתגובה) מה שיקשה על דיונים משמעותיים, ושאין אפשרות לצרף סמיילם להודעה שזה גם קצת חבל... אבל חוץ מיזה נראה סבבה.

https://www.facebook.com/groups/420311824731301/

לצפיה ב-'אני בקשתי להצטרף '
אני בקשתי להצטרף
06/04/2013 | 08:26
1
143
תאשר אותי..:)
לצפיה ב-''
06/04/2013 | 12:44
15
לצפיה ב-'נשלחה בקשה '
נשלחה בקשה
06/04/2013 | 12:32
1
69
שלחתי בקשה כרגע .....
לצפיה ב-''
06/04/2013 | 12:44
11
לצפיה ב-'שלחתי בקשה. אני ויזמו גם שם :)'
שלחתי בקשה. אני ויזמו גם שם :)
06/04/2013 | 14:34
1
46
לצפיה ב-''
06/04/2013 | 14:50
17
לצפיה ב-'שלחתי בקשת הצטרפות'
שלחתי בקשת הצטרפות
06/04/2013 | 16:26
1
50
לצפיה ב-'או שכבר צורפת או שאני לא רואה... '
או שכבר צורפת או שאני לא רואה...
06/04/2013 | 17:11
30
לצפיה ב-'אם אין אפשרות להגיב יותר מפעם אחת'
אם אין אפשרות להגיב יותר מפעם אחת
06/04/2013 | 19:44
1
90
מה עשינו בזה? מה הטעם ללכת לשם..ולהיות גם פה זה אותו דבר.
ומה הסיבה בכלל שבא לך לעבור לשם?
לצפיה ב-'זהו אכן חיסרון גדול. לולא זה לא הייתה שאלה '
זהו אכן חיסרון גדול. לולא זה לא הייתה שאלה
07/04/2013 | 10:44
82
בכלל. כרגע, אנחנו  גם שם וגם פה. שם נח יותר להעלות קישורים, הממשק יותר נעים לעין והאוירה יותר אישית ונעימה. מאידך כאן עדין נח יותר לנהל דיונים ארוכים. מה הסיבות לעבור

1) אי אפשר לערוך הודעות כאן.
2) כאן, אתה יכול פתוח אינסוף ניקים ללא בעיות (אפילו בלי צורך להחליף מייל) אפילו באותו הפורום ולא רק בכללי במערכת של - פשוט קריאה ל : בואו ותספימו אותנו.
3) כאמור, הרבה יותר נח להעלות קישורים לוידאו ותמונות שם.

בקיצור, נראה לאן זורמים העניינים. אף אחד לא מחוייב, לא לשם ולא לפה. מה שצריך לקרות, יקרה...
לצפיה ב-'נשלחה בקשה'
נשלחה בקשה
07/04/2013 | 08:49
1
51
אני פה קורא , לא כותב הרבה.. אשמח אם תאשר.. :)
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 10:39
7
לצפיה ב-'שלחתי בקשה'
שלחתי בקשה
07/04/2013 | 23:45
1
28
תאשר אותי בבקשה
לצפיה ב-''
08/04/2013 | 09:26
14
לצפיה ב-'הגשתי בקשה (אסף)'
הגשתי בקשה (אסף)
08/04/2013 | 13:42
2
70
סמוי פה כבר 5 שנים
לצפיה ב-' ברוך המתגלה'
ברוך המתגלה
08/04/2013 | 13:50
1
32
לצפיה ב-':)'
:)
08/04/2013 | 19:14
39
אין לי הרבה זמן לכתוב, אבל אני קורא ונהנה מהדיונים והכתבות בפורום.
לצפיה ב-'שלחתי בקשה'
שלחתי בקשה
10/04/2013 | 21:26
2
22
לצפיה ב-' '
10/04/2013 | 22:41
1
11
לצפיה ב-'בסוף כולם נשברים... '
בסוף כולם נשברים...
10/04/2013 | 22:54
25
לצפיה ב-'אין חשש מספוילרים בפייסבוק בימים לאחר אירוע?'
אין חשש מספוילרים בפייסבוק בימים לאחר אירוע?
06/04/2013 | 10:37
6
146
זו לטעמי הסיבה העיקרית לא לעשות לייק/להצטרף לקבוצות של דפים וכיו"ב בפייסבוק לדברים שקשורים ל-MMA.. כבר נכוויתי.

מבחינת שם- למה לא UFC ו-MMA ישראל
לצפיה ב-'אני לא נכנס לפייס ביום אחרי אירוע עד שאני '
אני לא נכנס לפייס ביום אחרי אירוע עד שאני
06/04/2013 | 11:27
5
154
רואה את האירוע. זה הכל. לגבי השם, אז הסברתי בהודעה הראשית: פשוט UFC הרבה יותר ידוע היום מאשר MMA. אפילו ביהאו קרואים לזה UFC
לצפיה ב-'יכול להיות שזה מה שימשוך אנשים..'
יכול להיות שזה מה שימשוך אנשים..
06/04/2013 | 11:52
4
125
אבל אין מניעה לדבר על ארגונים אחרים... אה?
לצפיה ב-'אני בעד לדבר גם על WWF'
אני בעד לדבר גם על WWF
06/04/2013 | 12:28
3
192
לצפיה ב-'הבהלתה אותי לרגע .....'
הבהלתה אותי לרגע .....
06/04/2013 | 12:58
138
עד שראיתי את האמוטיקון
לצפיה ב-'אבל בעצם במחשבה שניה ....'
אבל בעצם במחשבה שניה ....
06/04/2013 | 13:01
124
כל הקטע של ג'ונס מול סונן לא רחוק מהWWE/WWF ודומיהם ממש זילזול בנו כאוהדים של הספורט ....
לצפיה ב-'שלא יקחו את זה ברצינות כאן..'
שלא יקחו את זה ברצינות כאן..
06/04/2013 | 15:26
73
לצפיה ב-'בשלב הראשון כדאי שהקבוצה תהיה פתוחה לכולם'
בשלב הראשון כדאי שהקבוצה תהיה פתוחה לכולם
06/04/2013 | 22:44
4
163
כדי שכולנו נוכל להצטרף בקלות, ואח"כ תהפכו אותה לסגורה.
ואם מסתנן איזה טרול זאת לא בעיה להעיף אותו (למרות שהסיכוי לזה מזערי, טרולים לא אוהבים לחשוף את עצמם, הם גיבורים רק כשיש להם כינוי ובטחון שלא יודעים מי הם)
לצפיה ב-'כולם יכולים להצטרף בקלות גם עכשיו, מה הבעיה ?'
כולם יכולים להצטרף בקלות גם עכשיו, מה הבעיה ?
07/04/2013 | 08:26
69
לצפיה ב-'גם אם הוא חושף את עצמו ,'
גם אם הוא חושף את עצמו ,
07/04/2013 | 15:09
2
138
מה תלך להרביץ לו?

אין מה לעשות טרולים זה עונשם להיות כאלה.
לצפיה ב-'בפייסבוק הרבה יותר קל לחסום.'
בפייסבוק הרבה יותר קל לחסום.
08/04/2013 | 14:23
50
לצפיה ב-'חס וחלילה'
חס וחלילה
09/04/2013 | 18:24
53
פשוט טרולים לא פועלים בשעות היום, זה ידוע.
אם הם מבינים שיידעו מי הם הם פשוט לא עושים כלום.
חוץ מזה שאפשר לחסום בקלות בפייסבוק.
לצפיה ב-'שלחתי בקשה (דרור)'
שלחתי בקשה (דרור)
07/04/2013 | 12:57
1
61
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 13:39
17
לצפיה ב-'שלחתי בקשה'
שלחתי בקשה
09/04/2013 | 01:26
1
30
לצפיה ב-''
09/04/2013 | 10:28
7
לצפיה ב-'שלחתי בקשה (נעם)'
שלחתי בקשה (נעם)
10/04/2013 | 17:08
1
25
לצפיה ב-''
10/04/2013 | 17:41
7
לצפיה ב-'מי זו Yael Grauer שכותבת ב Sherdog?'
מי זו Yael Grauer שכותבת ב Sherdog?
07/04/2013 | 20:58
7
238
היא מכוחותינו? ב LinkedIN היא מציינת שהיא יודעת עברית.

אני חושב שיכול להיות נחמד לגייס אותה לכאן או לקבוצה בפייסבוק

לצפיה ב-'אני חושב שפעם התכתבתי איתה'
אני חושב שפעם התכתבתי איתה
07/04/2013 | 21:02
6
261
היא אמריקאית אם אני לא טועה.. תזונאית ומתאמנת ב-BJJ נראה לי. ננסה לצרף אותה.
לצפיה ב-'אחלה. בטח יכולה תהיה תוספת מבורכת עם מידע טוב'
אחלה. בטח יכולה תהיה תוספת מבורכת עם מידע טוב
07/04/2013 | 21:43
85
לצפיה ב-'כן, היא כותבת בחלק מהמקומות של wmma'
כן, היא כותבת בחלק מהמקומות של wmma
08/04/2013 | 06:32
4
87
לצפיה ב-'יש לך דיבור איתה?'
יש לך דיבור איתה?
08/04/2013 | 10:24
3
144
תביאי אותה לכאן או לפייסבוק
לצפיה ב-'צירפתי אותה.. נראה אם תגיב'
צירפתי אותה.. נראה אם תגיב
08/04/2013 | 11:11
1
77
לצפיה ב-'זה לא יאיר אמור לצרף אותה? סטגדיש (:'
זה לא יאיר אמור לצרף אותה? סטגדיש (:
08/04/2013 | 15:45
73
לצפיה ב-'לא מכירה אותה אישית'
לא מכירה אותה אישית
08/04/2013 | 17:13
78
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 13:33
1
16
לצפיה ב-'מוכר מכנסי MMA'
מוכר מכנסי MMA
04/04/2013 | 07:52
106
מוכר מכנסי VENUM ב200 שקל

לראות תמונות של המכנס ויצירת קשר כנסו לפייסבוק
https://www.facebook.com/mmaforcheap
לצפיה ב-'שאלה: החבר'ה ב TUF כרגע מתחרים ב MW. מה יקרה '
שאלה: החבר'ה ב TUF כרגע מתחרים ב MW. מה יקרה
05/04/2013 | 16:35
8
248
בעתיד? הרי הם לא יכולים לחתוך משקל כמו שצריך בגלל קרב בערך פעם בשבוע. קשה לחתוך כל כך הרבה בכזו תדירות, לא?

האם רובם יעברו ל WW?
לצפיה ב-'זה בד"כ מה שקורה. אחרי שהעונה נגמרת הלוחמים'
זה בד"כ מה שקורה. אחרי שהעונה נגמרת הלוחמים
05/04/2013 | 21:22
189
חוזרים\יורדים קטגורית משקל.
לצפיה ב-'הקרבות שם הם לא פעם בשבוע'
הקרבות שם הם לא פעם בשבוע
05/04/2013 | 22:17
6
172
הם פעם בכמה שבועות. היחידים שעשויים להילחם בתדירות גבוהה יותר הם אנשים שנכנסים דרך ה-wild card.
זה נכון שקצת יותר קשה ושצריך לשמור על משקל, וראינו כמה פעמים אנשים מתקשים מאד בחיתוך בבית TUF.
יש המון דוגמאות של לוחמים שירדו קטגוריות אחרי שיצאו מ-TUF כמו רשאד אוונס, קושצ'ק ועוד, אבל יש גם הרבה דוגמאות של לוחמים שנשארו בקטגוריה שלהם.
לצפיה ב-'מעל 60 אחוז יורדים קטגוריה '
מעל 60 אחוז יורדים קטגוריה
05/04/2013 | 22:45
5
160
אחרי טאף. ואני מדבר על אלה שנשארים בUFC.
כלומר הרוב המוחלט בטאף נלחם יותר קרוב למשקל שהוא מסתובב ביום-יום מאשר משקל שנהוג להלחם בו.
המיקרים בהם זכורים מאבקים עם משקל בטאף זה מהעונות הראשונות של הסידרה. היום זה כבר חצי אוטומאט:
סיימת טאף, היו אף סי עדיין רוצים אותך ?
אתה יורד קטגוריה.
לצפיה ב-'יש לך סטטיסטיקה בנושא?'
יש לך סטטיסטיקה בנושא?
05/04/2013 | 23:58
4
135
בדיקה לא מייצגת שערכתי בעצמי (מבין אלו שנשארו ב-UFC):
עונה 1: גריפין, סאם הוגר, נייט קוורי ובונאר נשארו בקטגוריה, סאנצ'ז, סוויק ופלוריאן ירדו. 4:2
2: לוק קואומו וג'וש בורקמן נשארו, רשאד, ווייטהד, קית' ז'רדין, סטיבנסון, גרוז'ל, מרקוס דייויס, מלווין גילארד וסת' פטרוזלי ירדו קטגוריה. 2:7.
3. ביספינג והאמיל ירדו, אד הרמן וקנדל גרוב נשארו. 2:2
4. מאט סרה, כריס לייטל, טראביס לותר, פיט ספראט חורחה ריברה ופטריק קוטה נשארו, פיט סל וריץ' קלמנטי ירדו. 6:2.
5. דיאז נשאר גמבוריאן ירד. 1:1
6. דנציג ירד. 0:1
7. סדאללה ירד, דולוואי נשאר. 1:1
8. אסקודרו, ויני מאגלז וביידר נשארו. 3:0
9. רוס פירסון ירד, אנדרה וינר, ווילקס ודהמרקוס ג'ונסון נשארו. 3:1.
10. נלסון, ברנדון שאוב, מיטריון, ג'ון מאדסן, וקימבו סלייס נשארו, מקסוויני ירד. 5:1.
11. כריס מקריי, קייל נוק וקורט מגי ירדו, ניק רינג וסת' בזינסקי נשארו. 2:3.

נמאס לי לבדוק, אבל אני חייב להודות שאני מופתע מאד מהתוצאות. הייתי בטוח שאלה שירדו הם מיעוט מבוטל.  
לצפיה ב-'רובם כבר לא ב-UFC'
רובם כבר לא ב-UFC
07/04/2013 | 11:41
3
107
חלקם הרבה מאוד זמן: הוגר, קוורי, בונאר, פלוריאן, קומו, ברקמן, וויטהאד, ג'ארדין, סטיבנסון, גורז'ל, דיוויס, פטרוזלי, קנדל גרוב, מאט סרה, לייטל, לות'ר, ספראט,ריברה, סל, קלמנטי, אסקודרו, ווינר, ווילקס, ג'ונסון, מדסן, קימבו, מקסוויני, מקריי.

לא שזה משנה בעניין הדיון.. רק ממש הופתעתי לגלות את כמות הלוחמים שפרשו מה-MMA. הרבה ממה שחשבתי.
לצפיה ב-'נכון, אבל זו היתה השאלה'
נכון, אבל זו היתה השאלה
07/04/2013 | 11:49
2
88
כמה מבין אלו שהוחתמו ב-UFC ירדו מחלקה.
לצפיה ב-'אין לי נתונים, אבל מסכים עם קאט פוד'
אין לי נתונים, אבל מסכים עם קאט פוד
07/04/2013 | 12:03
1
66
לצפיה ב-'כן, הוא כנראה צודק'
כן, הוא כנראה צודק
07/04/2013 | 12:23
86
הייתי בטוח שההפך הוא הנכון.
לצפיה ב-'UFC on Fuel: Mousasi vs Latifi'
UFC on Fuel: Mousasi vs Latifi
07/04/2013 | 08:31
6
129
לצפיה ב-'הפרילימס של האירוע בשוודיה מתחילים !!! '
הפרילימס של האירוע בשוודיה מתחילים !!!
06/04/2013 | 17:45
2
186
עוד 7 דקות מתחיל האירוע ... בשעה תשע אמור להיות שידור שלו בספורט חמש לייב , ולייב HD :)

תהנו ..
לצפיה ב-'אני מקווה שהחיוך של הריגוש היה כי..'
אני מקווה שהחיוך של הריגוש היה כי..
06/04/2013 | 20:55
178
אתה משתעמם ובא לך להרדם מוקדם במוצ''ש..
זה כמו אינטר קלאב לשוודים פחות או יותר מה שיש היום
לצפיה ב-'אחלה אירוע!!!'
אחלה אירוע!!!
06/04/2013 | 23:09
173
אני מת על אירועים קטנים ולא צפויים!
madadi vs johnson  אחלה קרב עשה לי את האירוע!
לצפיה ב-'D'Arce choke! '
D'Arce choke!
06/04/2013 | 23:12
2
268
אני רואה שאין אשכול על הארוע, אני מניח שהדיונים כבר עברו לפייסבוק. שלחתי בקשה רק הרגע.
רק השבוע עבדתי על החניקה הזאת, לא רואים אותה הרבה ב MMA. השוודי עשה אותה כמו בספר - סגר ואז הפעיל
לחץ ע"י הצמדות פנימה לכיוון היריב. הגנה חלשה של ג'ונסון.
לצפיה ב-'הסטאפ לחניקה היה מרשים!'
הסטאפ לחניקה היה מרשים!
06/04/2013 | 23:36
235
הוא חיכה עם היד במיקום מנכון ועם היד הפנויה הכה אותו ואילץ אותו לקום לתוך החניקה.
ההגנה של ג'ונסון היית סבירה פשוט המלכודת של מאדידי היית מרשימה ועקפה את ההתגוננות של ג'ונסון.
לצפיה ב-'main event '
main event
07/04/2013 | 00:18
120
לצפיה ב-''
07/04/2013 | 08:29
5
16
לצפיה ב-'לפי ההיילייטים של היריב של גוסטפסון ...'
לפי ההיילייטים של היריב של גוסטפסון ...
06/04/2013 | 13:09
231
זה לא הולך להיות טיול בפארק עבור מוסאסי  ויש מצב פה לאפסט    http://www.youtube.com/watch?v=UUQfmsjy4gs זה מלפני שנתיים   ,וזה חדש יותר http://www.youtube.com/watch?v=IKwoO2Qu-Ns(כמה חודשים)
לצפיה ב-'בחיים לא ראיתי מישהו בורח ככה בקרב MMA...'
בחיים לא ראיתי מישהו בורח ככה בקרב MMA...
06/04/2013 | 00:28
3
349
http://www.mmatko.com/melvin-manhoef-vs-brock-lars...

לרסון - מנהוף המרדף בדקה רביעית בסרטון
לצפיה ב-'זה נראה כל כך ביזיוני..'
זה נראה כל כך ביזיוני..
06/04/2013 | 02:02
2
220

לצפיה ב-'בסוף אבל תפס אותו '
בסוף אבל תפס אותו
06/04/2013 | 12:20
1
189
אם הייתי נלחם במנהוף הייתי רץ על חיי 14.5 דקות במטרה להוציא לו את האוויר מהמפרשים ורק לא להפגש עם הימנית שלו
לצפיה ב-'לגמרי...כנראה שקרב עם מהנהוף משפר מהירות'
לגמרי...כנראה שקרב עם מהנהוף משפר מהירות
07/04/2013 | 14:50
62

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

האקדמיה הישראלית לקרב מגע
קרב מגע והגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית
פורום קרב מגע הגנה עצמית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה