לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'טבעת על מעקף קיבה'
טבעת על מעקף קיבה
10/07/2016 | 00:08
2
62
שלום רב,
האם משהו עבר תהליך של הוספת טבעת על ניתוח מעקף קיבה?
אשמח לתגובה.
בברכה
מיקי
לצפיה ב-'שלחתי לך תשובה בפרטי'
שלחתי לך תשובה בפרטי
10/07/2016 | 23:39
1
24
לצפיה ב-'תודה קובי.'
תודה קובי.
11/07/2016 | 23:03
4
לצפיה ב-'המלצה למנתחים'
המלצה למנתחים
28/06/2016 | 16:11
1
162
שלום רב
ביצעתי ניתוח בריאטרי "טבעת" בשנת 2009
אני כיום בת 30.
הניתוח לא התאים ומעולם לא יכולתי להצר את הטבעת ולהשתמש בה, למעשה עד היום לא הסרתי אותה כי פחדתי לעשות שוב ניתוח.
אני שוקלת להסיר ואשמח להמלצה למנתח\ת מומחים שמשאירים כמה שפחות צלקות ועובדים עם צוותים טובים
(יש לי טראומה שבניתוח הקודם בוולפסון יצאתי מהרדמה ושכחו אותי על מיטה קרה רועדת ללא יכולת לקרא למישהו)
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'המלצה '
המלצה
28/06/2016 | 19:29
94
אני יכול להמליץ על ד"ר סובחי מאיכילוב \אפשרי גם בפרטי,הוא מהמובילים בתחום הניתוחים הבריאטרים 

קובי
לצפיה ב-'יעוץ פסיכולוגי'
יעוץ פסיכולוגי
28/06/2016 | 05:12
78
אלהן, אני בחורה די רגישה ושקלתי לקחת פסיכולוגי לתקופה של האחרי והלפני הניתוח ,האם יש פסיכולוג/ית שאתם ממליצים עליהם? עדיפות לכאלה שעובדים עם כללית כדי שאוכל להרשות את זה לעצמי.
לצפיה ב-'מישהו החדיר בלון ספאץ?'
מישהו החדיר בלון ספאץ?
25/06/2016 | 18:25
2
69
הי
אני מתעניינת להחדיר בלון ספאץ.
אשמח לשמוע ממישהו שעשה את זה
תודה
לצפיה ב-'עד כה, כל השנים שאני בפורום, לא נתקלתי באף אחד כזה.'
עד כה, כל השנים שאני בפורום, לא נתקלתי באף אחד כזה.
25/06/2016 | 22:19
24
לצפיה ב-'לא מכיר'
לא מכיר
27/06/2016 | 19:14
39
לפי מייטב ידיעתי  הבלון מוכנס למשך תקופה של שנה ,ומה יקרה אחרי זה ,אני הכנסתי בלון אולי מסוג אחר ,לפני 17 שנה ,והוצאתי אותו אחרי חודשיים גלל צרבות נוראות 

קובי
לצפיה ב-'הייי מקבלים חדשים ישנים ????'
הייי מקבלים חדשים ישנים ????
27/06/2016 | 18:35
1
94
שלום לכם ולכן
לצפיה ב-'נקבל אותך '
נקבל אותך
27/06/2016 | 19:10
59
יש ברירה  

לצפיה ב-'שאלה קטנה...'
שאלה קטנה...
22/06/2016 | 17:22
1
125
שלום חברים,
מה אתם עושים כשיש לכם תפריט ואתם נתקלים בקושי לעמוד בו?
לצפיה ב-'קיים בתפריט'
קיים בתפריט
23/06/2016 | 17:44
78
מה לעשות  החיים לא קלים ,צריכים להתאמץ ,או לבקש מהדיאטנית לשנות לכיוון אחר שיותר נח לך ,יש הרבה סוגי דיאטות שצריך להתאים למטופל 

קובי
לצפיה ב-'איך להתמודד עם התחושה של הצורך לאכול(שרוול) אחרי שנה ו3 חודש'
איך להתמודד עם התחושה של הצורך לאכול(שרוול) אחרי שנה ו3 חודש
20/06/2016 | 19:08
1
127
שלום ,
בזמן האחרון התחזקה אצלי תחושת הרעב והקיבולת למזון גדלה מאז התקופה הראשונה שלאחר הניתוח.אני מתאמץ לשמור על אכילה נכונה בריאה ומסודרת אבל לא תמיד ברור לי מה לאכול ומתי.אני מרגיש את הפיתוי לזלול וקשה לעמוד מולו ומצד שני אני רוצה לשמור על הגוף ועל הבריאות והכח שהניתוח העניק לי כי אין משהו שווה ערך לזה.
אני מחפש אפשרויות לשמור על התוצאות ודרכים לתמיכה בתהליך שנמשך גם אחרי,כי נראה לי שיש מקום לכלים נוספים להמשך השמירה מלבד החשש ממה וכמה לאכול.
לצפיה ב-'כל האמצעים השמרניים המפורסמים'
כל האמצעים השמרניים המפורסמים
21/06/2016 | 08:54
97
מאמן כושר + דיאטנית כושר
או דיאטנית + פעילות גופנית
או קבוצת תמיכה לתזונה נכונה ואורח חיים בריא

המטרה - ללמוד את הצרכים הפיזיים רגשיים שלך, ולספק לך תפריטים/הוראות אכילה שישאירו אותך שבע מספיק, מודע מה מותר ומה אסור, ויאפשרו לך העצמת כוח לבצע את ההוראות האלה.
התוצאות - לא תמיד תואמות את המטרה. כמה שתואמות יותר, ככה יותר טוב. אפילו מעט יותר טוב מכלום. 
לצפיה ב-'מיואשת לגמרי...'
מיואשת לגמרי...
17/06/2016 | 08:05
7
188
היי אני בת 33 נשואה פלוס 2. שוקלת 124 גובה 165. מאז שאני זוכרת את עצמי אני בדיאטה. לפני 8 שנים עשיתי דיאטה מבוקרת לבד וירדתי 35 קג מאז 2 הלידות עליתי הכל עם ריבית. ההפרש בין הילדים שנה וחצי כך שנכנסתי להריון שני עם עודף משקל מההריון הראשון. חשוב לציין שלאחר הלידה שקלתי 100 קג!! כלומר שהיום אני בשיא שלי!! התחילו לי בעיות ברגליים נפיחות בצקות כאבי גב..ובמקום לשחק עם הילדים אני נחה ומתנשפת.. כבר שנתיים הרופאת משפחה שלי אומרת לי לחשוב על אופציה דל ניתוח בגלל עודף משקל גדול.. ואני מהפחד כל הזמן שללתי. לאחרונה.. לפני חודשיים החלטתי על ניתוח טבעת. אחרי בדיקות מקיפות והרצאות בנושא החלטתי שזה הניתוח שמץאים לי. ידעתי שישימו לי רגליים כי הבנתי שהוועדה והרופאים לא אוהבים את ניתוח הטבעת. החלטתי בלב שלם ללכת על קטע של ניתוח כי הגעתי למצב שחייב להפסק (למרות שידעתי מראש שיהיה קשה לקבל אישור על טבעת) . מצב שמפה אני רק יורדת במשקל ולא ממשיכה לעלות. אז התחלתי לפני חודשיים את כל הפרוצדורה לניתוח...תקתקתי את כל הבדיקות בחודש!! הגעתי לוועדה עם בטחון ואושר ואז נאמר לי שהעבירו אותי על תנאי!. עוס אמר שאני צריכה הכנה לניתוח שכוללת צפגשים עם עוס בקהילה בין 4 ל 6 מפגשים. התאכזבתי מאוד ולא הפסקתי לבכות הייתי בטוחה שיאשרו לי במשקל כזה גבוה לא היה לי ספק!! כמובן שמייד קבעתי תורים והתחלתי ללכת לעוס בקהילה.. באמת אני מרגישה שיש שינוי התנהגותי בעניין האוכל. אני ממש מפחדת שאחרי כל התהליך הזה לא יאשרו לי וועדה!! מידהו היה במצב דומה????! מיואשת מכל הביורקטיה. 
לצפיה ב-'יש כל מיני מצבים שמתנים ניתוח בטיפול נפשי, גם במשקל ענק'
יש כל מיני מצבים שמתנים ניתוח בטיפול נפשי, גם במשקל ענק
17/06/2016 | 11:32
111
למה ההתניה למפגשים עם עו"ס? איזו הכנה לניתוח?
4-6 מפגשים שבועיים או מה?
אם את מרגישה שינוי התנהגותי, למה את לא שמחה? ולמה המסקנה שלך היא דווקא היפך ההיגיון - שלא יאשרו לך וועדה אחרי כל התהליך הזה? הרי אישרו לך על תנאי, אז אם עמדת בתנאי, למה שלא יאשרו לך וועדה???
תור לניתוח כבר קבעת? תקבעי מעכשיו. לבטל תמיד אפשר ולקבוע תור חדש. (טבעת רק אצל ד"ר אבינוח, ובתמיכה בפורום זה, ובשום אופן לא בתמיכת "מסדרון האבינוחיה"). 
לצפיה ב-'למיואשת.....'
למיואשת.....
20/06/2016 | 14:02
5
83
אני מכירה את התהליך הזה מצוין!!!
ברור שהם יאשרו לך הם רק רוצים לדעת שמבחינתם את תהיי הכי מוכנה לניתוח...
הם עושים את זה  הרבה פעמים ויש כאלה שהולכים אפילו מעצמם לפני הוועדה למפגשים כאלה.
תעשי את זה ואת תעברי הכל בשלום!!!!!
מניסיון זה שווה
לצפיה ב-'המון תודה.'
המון תודה.
20/06/2016 | 16:50
4
52
היי תודה רבה עזרת לי המון טוב לדעת שאכן כל המאמץ הוא לא לשווא ואכן המגמה היא פגישות שינוי התנהגותי ואישור ועדה אחרי פגישות עם העובדת סוציאלית. בוועדה העבירו אותי על תנאי ומרב לחץ ואכזבה לקחתי את זה ממש קשה. אבל בדיעבד אני מבינה שזו ההחלטה הנכונה ואכן צריך וחייב שינוי התנהגותי ולהגיע הכי מוכנה שאפשר לניתוח. בעה קבעתי תור לניתוח אצל אבינוח באמצע יולי. יש עוד קבוצת תמיכה למנותחי טבעת או רק פה?? לאופיר העוס בוועדה הרגיש שאני לא מוכנה נפשית לניתוח. ואמר שלא התחלתי תהליך... בדחעבד אני מבינה שזו החלטה נכונה.
לצפיה ב-'אמצע יולי זה עוד כמה שניות!'
אמצע יולי זה עוד כמה שניות!
21/06/2016 | 09:01
3
72
קבוצת תמיכה שפויה למנותחי טבעת זה אך ורק פה.
והדרכה טלפונית שלי (חינמית, טל' 03-5781855 לא בשבת). וכמובן ההדרכה של אסנת של אבינוח (אם עדיין עובדת).
לא של המזכירות של אבינוח, לא של יושבי המסדרון של אבינוח (האבינוחיה), לא של "אנשים שאמרו" ולא של שום גורם אחר. גם לא רופאים מנתחים. והכי חשוב - לא של ד"ר אבינוח!!!!!!!
בתחום הטבעת יש שלל מטורפים (רבים מהמנותחים, וגם ד"ר אבינוח עצמו, אינם בקשר עם המציאות בכל הנוגע להרזיה, אורח חיים בריא והתנהלות נכונה עם טבעת). שומר נפשו וגופו ירחק ויעוף מעצותיהם - לצום, להקיא, לסגור את הטבעת לפי הרצון לרזות, לאכול במבה למוות ועוד ועוד. כל נותני העצות האלה משולים למוכרי קוקאין. הרוצה לסבול לטווח הקצר והארוך - בכבוד...
לצפיה ב-'לאופיר..'
לאופיר..
22/06/2016 | 20:22
2
50
היי אופיר תודה על הכנות וכל האמת בפרצוף באמת מעריכה מאוד!! טוב חדעת את הדברים מראש. אני נשואה פלוס 2 ילדים ולא מחפשת הרפתקאות..לכן בחרתי את ניתוח הטבעת שאומנם פחות מוצלח משאר הניתוחים ואין למנותחים איכות חיים טובה אך הסיכונים בניתוח הרבה פחות מאשר ניתוח שרוול. בחרתי בלב שלם על ניתוח הטבעת והוא מתאים לי כי אני פחדנית מאוד וניתוח הטבעת נחשב לניתוח פשוט יותר. כמובן שאני לוקחת הכל בחשבון. ביררתי ודר אבינוח נחשב בתחום של ניתוח טבעת. כן אוסנת עדיין עובדת שם. תודה אופיר אני בטוח אתקשר אלייך!! קבעתי ניתוח בעה 20.7. 
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
06/07/2016 | 13:24
1
44
לא בטוחה לגבי 'אין למנותחים איכות חיים טובה' עם הטבעת.
בעלי עשה לפני כעשר שנים. ירד המון המון ובד"כ חי טוב.
אמנם אחרי זמן הוא התחיל להקיא המון והיה צורך לפתוח הטבעת , אבל אם תעקבי אחרי אופירה והנחיותיה ( יש לה אתר בנושא, אם אני זוכרת נכון) אני בטוחה שתוכלי להתמיד, להתנהל נכון ולהצליח.
אני בזמנו עקבתי אחרי ההנחיות שניתנו ע"י אופירה ( בעבר היתה הפנייה לשם בחתימה שלה, בטוחה שהיא תפנה אותך לאן שצריך בבוא הזמן) אך בעלי בעקשנותו סירב להקשיב גם הוא ולצערי עבורו זה לא הצליח.

כל הכבוד לך על ההחלטה
בהצלחה בניתוח ובהמשך הדרך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/07/2016 | 21:10
14
תודה רבה. 
לצפיה ב-'שרוול ?'
שרוול ?
16/06/2016 | 22:52
3
135
כמה זמן נמשך ניתוח שרוול ?
כמה זמן אשפוז ?
כמה זמן מקבלים מחלה לאחר שחרור מבית החולים ?
תודה
לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
20/06/2016 | 14:05
83
זמן הניתוח הוא בערך שעה וחצי..
אשפוז של יומים -שלושה.
אני לא עבדתי בתקופה הזאת אז אני לא יודעת כמה מחלה מקבלים
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'שאל מראש את רופא המשפחה כמה ימי מחלה הוא נותן. '
שאל מראש את רופא המשפחה כמה ימי מחלה הוא נותן.
21/06/2016 | 09:02
58
לפחות שבוע, תלוי בסוג העבודה.
לצפיה ב-'לפי זכרוני'
לפי זכרוני
06/07/2016 | 13:12
35
מהשכנה שלי לחדר זה שבועיים חופשת מחלה מהעבודה.
אני לא עובדת אז לא נתקלתי בבעיה הזו.
זה כמובן תלוי גם מהי העבודה.
אותה השכנה לחדר היא מורה לספורט והיא התחילה התרגילים/ הדגמות לתלמידים מוקדם מידיי וסבלה קצת מכאבים.
זה מאד אישי.
בהצלחה
לצפיה ב-'ברור שאני רוצה להיות רזה.. ועוד כמה שאלות בבקשה '
ברור שאני רוצה להיות רזה.. ועוד כמה שאלות בבקשה
15/06/2016 | 05:11
3
134
ברור שאני רוצה להוריד 50 קילו זה חלום שלי !!
איך זה שאחרי הניתוח הקיבה קטנה ובקושי אפשר לאכול.. וקראתי כאן שיש אנשים שאחרי הניתוח והם לא מרגישים תחושבת שובע?
עוד משהו, לפי מה שקראתי והבנתי כשחותכים את הקיבה הרופא שם סיכות מיוחדות כאלה - האם יש אפשרות או היו מקרים כאלה שאחרי כמה זמן נגיד חצי שנה או שנה פתאום הסיכות נפתחות? כי אני עובד בעבודה פיזית.. ומפחד שאם ארים משהו כבד יקרה משהו.
ואיזה מאכלים אסור לאכול בכלל? ואני אשמח להמלצה לרופא שעובד עם כללית פלטינום במדיקל סנטר.. לא מצאתי שם מוכר בחיפושים שעשיתי.

ואופיר, למרות שאינך מכירה אותי את צודקת במה שרשמת. אני באמת לא מאמין בכוחות שלי, כל דבר שאני עושה אני חושב וחושב הרבה פעמים.
תמיד שאני רוצה לעשות משהו לא משנה מה אני לא מאמין שאצליח בו.. ניסתי להתמודד עם זה אבל לא מצליח וגם בכלל שעכשיו אני שמן זה יותר גרוע.
אם יש לך עצה איך אפשר לעלות את הביטחון אשמח לדעת.

תודה רבה רבה לך על העזרה !!
לצפיה ב-'בטעות פתחתי נושא חדש במקום להמשיך בנושא הקודם - סליחה '
בטעות פתחתי נושא חדש במקום להמשיך בנושא הקודם - סליחה
15/06/2016 | 05:12
36
לצפיה ב-'אנשים שלא מרגישים מספיק שובע אחרי הניתוח'
אנשים שלא מרגישים מספיק שובע אחרי הניתוח
16/06/2016 | 00:34
1
116
יש מקרים כאלה אבל לא הרבה.
ובוודאי שלא הכוונה שהם רעבים לכמויות שאכלו לפני הניתוח. ברור שאם יאכלו קצת יותר הם ישבעו ועוד איך. פשוט הם לא שבעים מספיק מהתפריט המומלץ לחודש הראשון שלאחר הניתוח, וזה מה שמטריד אותם.
אלו מקרים של שרוול רחב מידי או תגובה אישית של הגוף לניתוח, שאלו דברים שאי אפשר לצפות וצריך לקחת סיכון. 
אבל זה לא רוב המקרים, אלא מיעוטם, ולכן לא צריך לחשוב על הסיכון הזה. כמו שאי אפשר לחשוב על הסיכוי לתאונת דרכים, לפני שיוצאים לכביש בבוקר כשהולכים לעבודה. זה לא שיקול ולא מתעסקים בזה במחשבה. 

הבעיה העיקרית, שמתרחשת אצל כולם, זה הרעב אחרי שנה מהניתוח. ויכולת האכילה שחוזרת וגדלה עם השנים. 
כאן אין פיתרון אלא העצמה אישית, להגיע ליכולת של פעילות גופנית ואורח חיים בריא. או להשלים עם השמנה חלקית. או ניתוח חוזר אחרי כמה שנים. גם על זה אין טעם לחשוב כרגע.

לגבי הסיכות, זו צורת תפירה מקובלת של איברים פנימיים כרותים. יש דיווחים על דלף סמוך לאחר הניתוח, וזה אחד מסיבוכי הניתוח, אבל בדרך כלל זה סיבוך פתיר עם הזמן. וכמובן, זה לא סיבוך נפוץ. אחוזי הסיבוכים בניתוח השרוול הם זניחים, משהו כמו 1-2%. והם פתירים בד"כ.
לעומת זאת לאחר החלמה, לא היו דיווחים על סיכות שנפתחו במשך השנים. אז אין מה לחשוב על זה. הימנעות מעבודה פיזית קשה של הרמת דברים זה רק לחודש וחצי אחרי הניתוח (וגם זה תלוי איזה כובד). אח"כ אין מניעה כלל. 

לגבי רופא - פה אני לא מעודכנת וגם לא מבינה בביטוחים. גם בפורום משורוולים השכן לא כל כך מסתובבים הרבה מנותחים, אבל יש שם המלצות על שמות של מנתחים, ואולי ייתנו לך המלצות אם תעלה שם את השאלה על מנתח שמתאים לביטוח המצוין שלך. מנהל הפורום כמובן ימליץ על עצמו, אבל אני לא מכירה אותו בכלל ולא שמעתי ממנותח אחד שלו עדיין. 
אולי כדאי לך לקרוא כמה עמודים אחורה, וללמוד מהמלצות שאחרים קיבלו איזה שם שידבר אליך. כמובן שכדאי לקבוע פגישות ייעוץ עם 2-3 מנתחים ולבחור אחד מהם. 

להעלות ביטחון עצמי זה פרויקט חיים. טיפול פסיכולוגי רציני. זה לא משהו שאפשר לדלג עליו. מה עוד כשיש אכילת יתר עקב כך וכד'.  
הרב שלי מייעץ לאנשים כמותך, גברים צעירים, לפני שהם הולכים לטיפול פסיכולוגי בפעם הראשונה בחיים שלהם, שקודם יילכו לגרפולוג טוב (כגון הגרפולוג הללי מירושלים), ואז יקבלו ממנו ייעוץ לאיזה כיוון טיפולי ללכת, אם בכלל. 
לצפיה ב-'תודה רבה רבה אופיר על העזרה !! '
תודה רבה רבה אופיר על העזרה !!
16/06/2016 | 04:51
29
את משהו מיוחד :)
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
12/06/2016 | 22:41
1
110
שלום אני אחרי 15 שנה עם ניתוח טבעת. הייתה ירידה טובה.
בשנים אחרונות הייתי חייבת לפתוח והייתה עלייה משמעותית. רציתי ההתיעצות עם הרופא לסגור אבל הפורט הסתובב.
צריך לעבור ניתוח אבל בנתיים רק עולה ועולה במשקל. ההתלבות האם לעבור ניתוח שרוול או ניתוח הגדול. אני אשמח לשמוע מאנישם שעברו אחד מהניתוחים אחרי טבעת תודה
לצפיה ב-'התלבטות '
התלבטות
15/06/2016 | 21:05
47
בשביל מה לעבור ניתוח שרוול או אחר ,יש בעיה בפורט אפשר בניתוח קטן לטפל בבעיה ולהמשיך עוד הרבה שנים טובות עם הטבעת

קובי
לצפיה ב-'מחפשים מנתח לבקע פאראזופגיאלי של הקיבה'
מחפשים מנתח לבקע פאראזופגיאלי של הקיבה
11/06/2016 | 13:56
1
56
שלום,
אני חדש כאן. אצל חמותי אובחן בקע פאראזופגיאלי של הקיבה. הקיבה בבקע נראית מסובבת ומורחבת.
אנחנו מחפשים מנתח מומחה לנושא, משהו יכול להמליץ על מומחה בתחום?
אמרו לנו לחפש מומחה לקיצור קיבה.
בברכה,
רונן
לצפיה ב-'מי זה "אמרו לנו"? שכנים או מנתחים?'
מי זה "אמרו לנו"? שכנים או מנתחים?
13/06/2016 | 10:35
30
מומחים לקיצור קיבה שיש להם ניסיון בבקעים - ד"ר אבינוח אליעזר (סורוקה, אסותא), ד"ר סובחי אבו עביד (איכילוב).
לצפיה ב-'חושב לעשות ניתוח - אבל חושש, איך להחליט?'
חושב לעשות ניתוח - אבל חושש, איך להחליט?
12/06/2016 | 19:44
1
104
שלום.
אני בן 25 ושוקל 130 קילו. הרבה מאוד זמן אני חושב על הניתוח אבל אני תמיד נותן לעצמי עוד הזדמנות להרזות.. ושוב לא מצליח. קשה לי להחזיק מעמד, הקיבה שלי כל הזמן רוצה אוכל. אני חושב שלצערי רק הניתוח יכול לעזור לי.
אני יודע שהניתוח הוא רק כלי שעוזר להרזייה וכל השאר תלוי בי אבל אני נורא מפחד..
מפחד שחלילה הניתוח לא יצליח, מפחד שייקח לגוף הרבה זמן להחלים, מפחד שאח"כ לא אצליח לאכול בכלל ואני אוהב אוכל. לא יודע מה לעשות. בגלל שאני שמן זה הורס לי מאוד מאוד מאוד את הביטחון..
איך אפשר לקבל החלטה? איך אם קיבלתם?

תודה
לצפיה ב-'הניתוח יוצר מצב שהקיבה לא רוצה כל הזמן אוכל'
הניתוח יוצר מצב שהקיבה לא רוצה כל הזמן אוכל
13/06/2016 | 10:28
93
השאלה אם אתה מוכן למצב שהקיבה לא רוצה כל הזמן אוכל. 
השאלה אם אתה רוצה להיות רזה יותר בכ-50 קילו. 
ואת זה אתה צריך לברר עם עצמך לפני הניתוח. 

יתכן שקשה לך לדעת, כי אתה מרגיש רעב. אבל תדמיין לעצמך שאינך מרגיש רעב, כי זה האפקט של הניתוח בשנה הראשונה.

אתה צריך להביא בחשבון שבחודשים הראשונים לא מרגישים רעב ולא יכולת לאכול הרבה. אין מצב שאינך יכול לאכול בכלל (אם לא מצב נדיר מאוד מאוד של סיבוך, שבכלל לא צריך לחשוב עליו מרוב שהוא נדיר). 
בהמשך היכולת לאכול גדלה, ואפשר לאכול מהכל ויותר. אבל לא כמו שאתה אוכל היום. גם הרעב גדל בהתאם, אבל לא חוזר לכפי שהוא שהיום.
עם השנים, יכולת האכילה והרעב עלולים לחזור לקדמותם, וזה תלוי בשינוי הנפשי שתעבור עם השנים (בעזרת טיפול כמובן) ובפעילות גופנית ובשינוי אורח חיים שתסגל לעצמך (עם עזרה). 

הטיפול הנפשי נדרש כי החשיבה שלך ילדותית ויש לך חרדות ברמה מסוימת מהחיים. אתה לא נותן אמון בכוחות שלך, ולכן צריך עזרה שתאפשר לך לתת בהם אמון. כנראה שכל אלה מביאים לבריחה לאכילה מנחמת. אינני מכירה אותך ואינני יודעת בבירור. אבל ברוב רובם של המקרים, המצב הוא שחוסר הביטחון מביא לאכילת יתר, שמגבירה את חוסר הביטחון, ולא שאדם היה מלא ביטחון עצמי, ואז אכל והשמין מאכילת יתר ולקה בחוסר ביטחון בגלל ההשמנה. 

אם אין סיבוך בניתוח, ההחלמה קלה ומהירה, תוך כמה ימים. מזה אין לך מה לדאוג. הסיבוכים נדירים ומעטים מאוד. כמובן שצריך להיות מודע אליהם. 
לצפיה ב-'תודה לכם קובי ואופיר'
תודה לכם קובי ואופיר
05/06/2016 | 00:04
2
71
להבהרת המצב אכן קיבלתי השבוע אישור מהוועדה בעיקר בגלל הסוכרת הגבוהה מאוד שלי ואני אמור התנתח בחודש אוגוסט בבית החולים וולפסון בחולון ע"י פרופסור לנדאו מנהל מחלקה פנימית ב".
אנא הפיגו את חששותיי : שמעתי שאחרי הניתוח קיימת נשירת שיער.
שמעתי מפי הרופא בעת מתן האישור כי כבד שומני אינו בעייה בשבילו.
שמעתי מפי הרופא כי אחוז הכישלונות בניתוח הינו עד 8% שזה שונה ממה ששמעתי קודם על 1% עד 2%
כל עת שאני אומר שאני הולך לניתוח מיד נשאלתי "מי הרופא המנתח?"
האם יש לכם מידע מעודכן בעניין שאלותיי אלו?
אודה על תשובתכם

לצפיה ב-'עלולה להיות נשירת שיער בזמן ההרזיה הגדולה'
עלולה להיות נשירת שיער בזמן ההרזיה הגדולה
05/06/2016 | 09:56
64
עלולה גם לא להיות. מה הטעם לחשוש ממה שעדיין לא קרה?
נשירת שיער שנגרמה עקב ההרזיה הגדולה, בד"כ פסקה לאחר שנה, והשיער חזר לקדמותו. עם זאת, אצל אנשים שגם כך היתה להם בעיה, יש מצבים שהשיער לא חזר לקדמותו. אין לצפות דברים אלה, זה לא רוב האנשים, ולכן כדאי לטפל בכל בעיה רלוונטית לסוג הבעיה ורק כאשר היא מגיעה, אם בכלל. 

מי הרופא המנתח? אם שואלים אותך, תגיד מה שמו. לא הבנתי מה הבעיה עם השאלה הזו, ומה בעצם השאלה שלך. האם שמו פרופ' לנדאו? אז זה שמו.

לגבי אחוזי כישלון בניתוח - תלוי מה מגדירים ככישלון, ועל איזה מחקר מסתמכים, ומי ערך את המחקר ועד כמה המחקר מדעי וכד'.
אני לא יודעת למה הרופא מתייחס - אחוזי המוות בניתוח? הם קטנים מאוד, הרבה יותר קטנים מ-1%-2%. אחוזי סיבוכים בניתוח? תלוי למה קוראים סיבוכים. רוב הסיבוכים בשרוול פתירים בסופו של דבר, גם אם אחרי כמה חודשים. נראה לי שלזה הרופא מתייחס, לאחוזי הסיבוכים. והוא לא מתכוון לסיבוכים הרציניים, שמחייבים אשפוזים של כמה חודשים. לסוג סיבוכים זה יותר מתאים ה-1-2%. 

אל תחשוב על סיבוכים ונשירות שיער, כי זה לא יועיל לך.
תחשוב על רוב רובם של המנותחים, שלא נושר להם השיער, ושנפטרו מהרבה ק"ג מיותרים, והצליחו לשמור על התוצאה לפחות חלקית, שנים רבות מאוד, ואולי גם יצליחו כל חייהם. 
לצפיה ב-'שלום לאורח משה'
שלום לאורח משה
07/06/2016 | 19:27
34
בכל ניתוח יש כישלונות ,יש סיכונים ,אבל מצד שני השמנת יתר  מסוכנת הרבה יותר מחלת הסכרת מחלה מאוד מאוד קשה ומסוכנת 
קח את זה בחשבון 
נשירת שיער ,יכול להיות שבזמן הירידה במשקל תיהיה נשירת שיער אבל זה מסתדר במשך הזמן ,שזה יהיה החשש האחרון 
בהצלחה ,אשמח לשמוע ממך מה קורה

קובי
לצפיה ב-'האם לעבור את ניתוח השרוול?'
האם לעבור את ניתוח השרוול?
05/06/2016 | 11:05
5
150
אז ככה...
היי כולם... אני בת 23 גובה 1.55 משקל 92 התמיינתי לפני שנה וחצי לניתוח השרוול אך היות והbmi שלי היה 37 לא אישרו לי כעת התמיינתי שוב וזאת לאחר שיש לי דום נשימה קל והbmi שלי עלה ל38 ושוב סירוב היות ואיני עם דום נשימה בינוני-קשה והbmi שלי קטן מ-40.
ניסיתי לעשות את כל הדיאטות האפשריות החל מחלי ממן ועד שומרי משקל וגם הייתי משלמת למאמן צמוד אליי על מנת לעשות כושר נרשמתי לאין ספור חוגים אך ללא הצלחה.
אני אוהבת לאכול ואוהבת לאכול הרבה.
המשקל מאז ומעולם היה דבר בעייתי בחיי.
החל מיציאה בפאב שתמיד אני צריכה לשבת בפינה ולכסות את עצמי כי אני שמנה או יציאה עם גברים שהרגשתי שפשוט לא רוצים אלא מרחמים או מלהכניס אותי למיטה (שלא לדבר על זה שמעטים הגברים שירצו לצאת עם שמנה) ולאחר חשיבה ממושכת ושוב ניסיון לרדת במשקל הגעתי למסקנה שאני צריכה קודם לעבור תהליך של לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי ואחד מהם זה להוריד את המשקל העודף.. ושוב ניסיון ושוב כישלון עד שעייפתי והגעתי למצב שאני רוצה את הניתוח בכל מחיר גם הוא כרוך בתוכו לעלות 3-4 קילו על מנת לקבלו .
חשוב לי לציין שבאמת ניסיתי הכל ופשוט עייפתי יש לי חברות מסביבי שעשו ואומרות לי שהםם מצטערות שהן לא עשו את הניתוח קודם.
אני רוצה לעשות את הניתוח בשביל להיות יותר בריא לאכול בריא יותר להנות מסלט או מפעילות ספורטיבית .
כעת ספורט הוא רק מעמסה ולא כיף בא לי להיות קלה ולהרגיש טוב עם עצמי.
בבקשה תסתכלו על כל התמונה הכוללת...
האם אתם ממליצים?
וכן אני יודעת שזה לא במטה קסם שאהיה רזה עוד כברת דרך לפנניי אבל אני כן צריכה את הקביים לעזר.
אני גם יודעת את הסיכונים הכרוכים בו החל מקושי תפקודי ועד מוות (כעת אני אומרת שאני יודעת עליהם אבל בפועל מעבירה אותם מהר מעייני כי אני רואה מסביבי המון הצלחות)
האם לעשות?
תודה לכולם:)
לצפיה ב-'סתמית'
סתמית
07/06/2016 | 19:21
2
89
שלום לך קראתי את מה שכתבת את בחורה שמנה ויש בך מילון דברים שאין לאחרים 
לא אהבתי את מה שאת כותבת שאת צריכה לשבת בפאב בפינה ולכסות את עצמך ,או שאת פוחדת לצאת עם גבר בגלל שאת שמנה ,מצטער להגיד לך שלא הכל בחיים זה האם את שמנה או רזה ,אבל זאת דעתי ואני ממש לא פסיכולוג.
עכשיו במה שיש לי קצת הבנה מניסיון ,ה BMI שלך 38  ופעמיים הוועדה דחתה אותך ,מה שאני מציע לעלות כמה ק"ג וזה ממש ק"ג בודדים ,ולהגיע  לBMI 40 ותקבלי אישור ,מובן מאליו שבכל ניתוח יש סיכונים ,גם בלהיות שמנה יש מיליון סיכונים,כמו סכרת יתר לחץ דם שומנים בדם ,את צעירה ועדיין אין לך את התחלואים האלה ,מבטיח לך שזה  יגיע ,תעשי את הניתוח ,רק דעי לך שכל ניתוח משמש כלי עזר לירידה במשקל ,ולא יעשה את העבודה במקומך ,אפשר לרמות כל סוג של ניתוח ,אני מקווה שיש לך מוטיבציה לרדת במשקל ,ונראה לי שתצליחי ,
מה שנשאר לי לאחל לך בהצלחה ,לכל שאלה אנחנו פה .

בהצלחה!!!!!!!

קובי
לצפיה ב-'לקובי...'
לקובי...
08/06/2016 | 11:23
1
62
תודה לך על תגובתך..
אני מודעת ליתרונות ולחסרונות שבי אך פשוט עייפתי.
לשבת בצד בפאב כמה שזה נתפס מעט מעוותת ושזה "לא לעניין" בפועל זה מה שקורה.
האם זהו סיכון גדול לעבור תחת הסכין?
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
09/06/2016 | 04:45
49
כל דבר בחיים זה סיכון ,וגם בלעבור ניתוח יש סכנות ,בטח ניסית בחיים הרבה דיאטות ירדת במשקל  ועלית את הכל מחדש בתוספת ,ניתוח הוא השלב האחרון למי שלא הצליח בדיאטות ,שימי על כף המאזניים את הסכנות בניתוח מצד אחד,ומצד שני את התחלואים שנגרמים כתוצאה מהשמנת יתר כרונית  ותראי לאן הכף נוטה .
גם זה שהשמנת היתר גורמת לך לבעיות ולאיכות חיים ירודה ,סיבה נוספת לרדת במשקל ,ואם את יכולה לרדת במשקל בלי ניתוח עדיף  אבל במציאות זה לא קרה אז תנסי לעבור ניתוח בהתיעצות עם מנתח שעושה את כל סוגי הניתוחים ,
מה שנשאר לי לאחל לך בהצלחה בניתוח ובפרויקט של הרידה במשקל
אשמח לשמוע ממך בעתיד .

בהצלחה!!!!

קובי

לצפיה ב-'תנסי לברר לגבי בלון קיבה יש ביקורות טובות , תקבעי כאן תור ..'
תנסי לברר לגבי בלון קיבה יש ביקורות טובות , תקבעי כאן תור ..
10/06/2016 | 02:20
1
61
אופטימל -  http://intaurl.com/491c35e3
לצפיה ב-'הרבה שקר בפרסום. חבל שצריך לשקר'
הרבה שקר בפרסום. חבל שצריך לשקר
13/06/2016 | 10:31
51
לא קובעים תור כל כך מהר. צריך קודם לברר...

הבלון לא מיועד להרזיה כל כך גדולה כמו ש"מתואר בתמונה". מגעיל אותי השקר.
הבלון עולה הון תועפות, והוא לשנה אחת בלבד. אחרי שנה, שום דבר לא נפתר, הבעיה חוזרת לקדמותה תוך פחות משנה...
תקווה גדולה, הון תועפות ואח"כ אכזבה עצומה. 
יש תופעות לוואי. כדאי לברר עליהן...

יש באינטרנט כמה וכמה פורומים של מנותחים.
מי מהמנותחים עבר את פרוצדורת הבלון ויכול לספר מניסיונו על חוויותיו ועל היתרונות שלו?
8 שנים אני כאן בפורום הזה, גם בימיו הסוערים וגדושי המנותחים. לא זכיתי לשמוע על מנותח אחד בפרוצדורת הבלון, שסיפר על חוויותיו. מעניין מדוע?

לצפיה ב-'עזרה - ועדה שבוע הבא'
עזרה - ועדה שבוע הבא
05/06/2016 | 03:20
3
125
שלום לכולם,
נעים מאוד, אני עוקבת אחריכם המון זמן, אז קודם כל תודה לכל העוזרים פה.
עכשיו לשאלה:
יש לי ועדה באסתוא שבוע הבא,
אני שוקלת 104 גובה 164 BMI 38 
יש לי דום נשימתי קל ממעבדת שינה ובעיות אורטופדיות בגב ובברכיים האורטופד רשם לי המלצה לניתוח עקב השמנה.
האם תהיה לי בעייה לעבור ועדה בגלל הBMI ?
האם עדיף להוסיף קילו שתיים?אם כן אז איך?
לצפיה ב-'יש סיכוי גבוה לעבור את הוועדה.'
יש סיכוי גבוה לעבור את הוועדה.
05/06/2016 | 09:58
2
93
גם אם לא היה סיכוי גבוה, זו טעות לנסות להעלות במשקל ע"י אכילת יתר, כי ניסיון זה הוא ירייה בעצמך ברגליים במטרה שלשמה אתה עובר את הניתוח. 
הניתוח מיועד לעזור לך לרדת במשקל ע"י שינוי הרגלי אכילה. ולהילחם במטרה הזו כדי להשיג את הניתוח שזה מטרתו, זה לא שום דבר מאשר לפגוע בבריאות שלך ולהזיק לחילוף החומרים שלך ולמנוע את ההרזיה האופטימלית (אין שום הבטחה שמה שעלית במשקל גם יירד לאחר הניתוח. הניתוח אינו קסם. רוב הסיכויים שמה שעלית במשקל יצטרף למשקלך הסופי ויקשה עליך ירידה במשקל). זה בפירוש לירות לעצמך ברגל, ואז לצעוק שכואב...
לצפיה ב-'בקשר לעלייה במשקל'
בקשר לעלייה במשקל
06/06/2016 | 03:17
1
68
הכוונה הייתה באיזו דרך אפשר לעשות עלייה במשקל ללא אכילת יתר כלומר לא משהו שיפיע על המשקל האמיתי כמו לשתות הרבה מים לפני וכדומה.
האם יש דברים נוספים שמומלץ?
לצפיה ב-'להתאפק לפני השירותים...'
להתאפק לפני השירותים...
06/06/2016 | 11:45
43
לצפיה ב-'מה הטלפון של שיקוף בסורקה? '
מה הטלפון של שיקוף בסורקה?
05/06/2016 | 10:46
22
לצפיה ב-'האם ללכת לניתוח שרוול'
האם ללכת לניתוח שרוול
04/06/2016 | 10:29
2
104
אני בן 58 שוקל 102 קילו b.m.i 35 , כשנכנסתי לרופא בוועדה הוא אמר לי היי רזה.
אבל אני סוכרתי עם ac1 ברמה 10 ועדיין לא ניראים סימני הסוכרת,
אני מכיר עצמי כשובר כללים סידרתי, כלומר לא נראה לי שאלך לקבוצות תמיכה אם זה מה שיידרש לאחר הניתוח ולא נראה לי שאהיה ספורטאי אולימפי והאמת שגם קצת עייף .
אבל הסוכרת באופק וכמו כן משקל של 102 קילו שלעולם לא הייתי קודם במשקל כזה,
אני לא קונה את הסברי הרופאים לביצוע ניתוח והיחידים שאמינים עליי אלו הם אלו שביצעו את הניתוח ואיך הם חיים עם זה אחרי כמה שנים, אינני מדבר על מי שהיה צריך להוריד המון המון במשקל אלא 20-30 קילו לכל היותר,
אנא עיזרו לי בצורה הכי כנה לאחר שעברתם הכל האם ללכת לניתוח והסוכרת תהיה מאחורי ובכל זאת 20 קילו זה לא מעט,
ממתין לתשובותכם\כן  הכנות ואנא , לא לדקלם סיסמאות אלא ממש תאכלס . תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'ניתוח שרוול'
ניתוח שרוול
04/06/2016 | 18:44
62
הוועדה דחתה את בקשתך בגלל הBMI הנמוך שלך , 35 זה גבולי יכול להיות שסכרת ברמה הזאת סיבה לאישור הוועדה ,אני בטוח שתרד במשקל הסכרת תתאזן ותרד ,וזאת עובדה מוכחת של הרבה מאוד מקרים שאני מכיר ,ואני מכיר הרבה מאוד מקרים ב16 שנות ניסיון שיש לי בפורום  ,כל ניתוח משמש רק כלי עזר לירידה במשקל ,ולא יעשה את העבודה במקומך ,אפשר לרמות את הניתווחים באכילת מתוקים ,אז מה אתה מחליט לרדת במשקל ולא חשובה הדרך ,או לסבול ממחלת סכרת שהיא ממש קטלנית עיוורון ,קטיעת איברים ועוד צרות קשות ,תחשוב על זה 

קובי
לצפיה ב-'אני לא מבינה בסכרת, ולא הבנתי אם יש לך סכרת או אין לך'
אני לא מבינה בסכרת, ולא הבנתי אם יש לך סכרת או אין לך
04/06/2016 | 21:21
37
סכרת באופק אינה סיבה לביצוע ניתוח. בוודאי שלא ב-BMI נמוך שלא מאושר לביצוע ניתוח. 

אם אתה חולה בסכרת, היא לא תהיה מאחוריך אלא לשנים ספורות. כי המחקרים מראים שאחרי ניתוח שרוול הסכרת נעלמת עם הירידה במשקל. אך עם השנים, במידה והמשקל חזר ברובו או חזר לקדמותו, גם הסכרת חוזרת. 

כך שרק מי שמחויב לשמירה על אורח חיים בריא ככל יכולתו, עד שלפחות לא ישמין חזרה כל מה שהוריד בעזרת הניתוח (בממוצע, התרשמתי מהמחקרים שהמנותחים מחזירים 50% מהירידה במשקל לאורך שנים, ונשארים עם ירידה של 50% בלבד ממה שהורידו בתחילה, וזה נחשב להצלחה בניתוח) - יוכל ליהנות מהיתרון של היעלמות הסכרת.
מי שירזה ועם השנים ישמין בחזרה, עלול לקבל בחזרה גם את הסכרת ברבות השנים. 
לצפיה ב-'פתיחת וסגירת הטבעת פחד להשמין'
פתיחת וסגירת הטבעת פחד להשמין
04/06/2016 | 10:10
2
77

שלום אני אחרי ניתוח טבעת כבר 6 שנים דיי מאוזנת לאחרונה החלטנו לנסות להיכנס להריון והחלטתי לפתוח את הטבעת בחצי בשבוע שעבר 
ועקב כך אני יכולה לאכול הכל והרבה 
אני רוצה לסגור אותה ואמרו לי שעליי לחכות שבועיים!!! האם זה הכרחי?? אני פוחדת שבשבועיים האלו אוסיף למשקלי המון 
אשמח לעזרתכם עצתכם מה עליי לעשות
אני ממש מתוסכלת ופוחדת להשמין 
לצפיה ב-'פתיחה וסגירה של הטבעת'
פתיחה וסגירה של הטבעת
04/06/2016 | 18:47
58
חייבים לחכות לפחות שבועיים ,במשך שבועיים לא תעלי הרבה במשקל ,את תיהיה מתוסכלת 

קובי
לצפיה ב-'רצוי להתייעץ לפני שעושים מעשה'
רצוי להתייעץ לפני שעושים מעשה
04/06/2016 | 21:16
39
אם התזונה טובה ואורח החיים בריא ותקין, אין סיבה לפתוח את הטבעת כדי להיכנס להריון. ואם התזונה ואורח החיים לא בריאים ולא תקינים, אין סיבה להשאיר טבעת במצב סגור מידי גם כשלא רוצים להיכנס להריון...
הטבעת אין תפקידה למנוע מאיתנו תזונה בריאה ולפגוע בבריאותנו. מטרתה לעזור לנו להגיע לבריאות מיטבית.

הטבעת אינה פותרת בעיות של הפרעת חשיבה הנוגעות לאכילה (הפרעת אכילה = הפרעת חשיבה). יש לטפל בהפרעות החשיבה בפסיכולוגיה, כי הן אלו שגורמות להשמנה או לתזונה לקויה. 
הטבעת היא כלי עזר לעזור לנו להתמודד, אבל אינה כלי לפתור לנו בעיה שאנו לא רוצים להתמודד איתה.
הפחד שלך מאכילת יתר של שבועיים ומתזונה בריאה בכלל, מעיד כאלף עדים על הפרעות חשיבה ואכילה. חבל.
לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
31/05/2016 | 21:19
2
55
עשיתי ניתוח טבעת לפני 7 שנים.
הטבעת פתוחה כ-3 שנים, מאז לא ביקרתי אצל רופאים בקשר לטבעת.
רציתי לדעת אם יש צורך לעשות בדיקות\צילומים מדי פעם כדי לראות שהכל תקין? ואילו בדיקות וכל כמה זמן?
בסה"כ אני מרגיש טוב ואין כאבים אבל רוצה להיות שקט נפשי.

תודה
לצפיה ב-'אם מרגישים תקין, הטבעת במצב תקין. אין צורך בצילומים.'
אם מרגישים תקין, הטבעת במצב תקין. אין צורך בצילומים.
01/06/2016 | 12:53
1
38
פעם ב-10 שנים נהוג לעשות איזה שיקוף לראות שהכל בסדר.
אבל לא חיוני. 
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
03/06/2016 | 19:00
39
אין צורך לעשות צילום או בדיקת גסטרוקופיה   בזמן שלא מרגישים בשינוי במצב

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
ד
ד"ר רון טנצר
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה