לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'כאבים לאחר ניתוח טבעת'
כאבים לאחר ניתוח טבעת
27/07/2016 | 00:03
1
60
שלום לכולם,
אתמול עברתי ניתוח טבעת ויש לי כאבים איומים בתפרים.
מה שמדאיג אותי זה נפיחות שיש לי קרוב לעצם החזה  מעל התפר ..
זה קשה כזה..
זה טבעי או שצריכה לדבר עם דר אבינוח?
לצפיה ב-'יום אחרי ניתוח הכאבים המתוארים סבירים'
יום אחרי ניתוח הכאבים המתוארים סבירים
27/07/2016 | 01:31
39
צריך לקחת אופטלגין נוזלי, ולראות אם הם שוככים.
אם אפשר להשיג את ד"ר אבינוח (בטלפון אחרי 11 בלילה וב-5 בבוקר) - כדאי להתייעץ איתו לגבי הנפיחות הקשה, אך סביר שזה יחלוף. 
אפשר גם להתייעץ עם אסנת בקשר לזה. 

הכאבים אמורים להיחלש מיום ליום. 

אפשר להתקשר אלי בכל עניין, טל' 03-5781855, אופירה (לא בשבת), ולשאול מה שאת רוצה.
לצפיה ב-'ניתוח שרוול לאחר טבעת'
ניתוח שרוול לאחר טבעת
26/07/2016 | 19:31
62
שלום רב לכולם.
שנים שלא הייתי כאן.
אני מעוניינת לעבור ניתוח שרוול לאחר טבעת שעברתי לפני 6-7  שנים.
מי יכול להמליץ לי על מנתח ולהסביר לי איך מתחילים שוב את התהליך?
אני מאזור המרכז....

לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
26/07/2016 | 15:22
2
66
היי
אני 4 חודשים אחרי החלפת טבעת ולא מצליחה לרדת במשקל.
האת מיואשת לגמרי כבר מצטערת שלא עשיתי שרוול.
בא לי לצרוח נמאס לי.
לצפיה ב-'טאפוני '
טאפוני
26/07/2016 | 15:37
54
מה הסיבה שאת לא מצליחה לרדת במשקל ,במקום לבכות על החלב שנשפך ולהצטער שלא עשית שרוול  תבדקי הייטב בציציות ,ההתנהלות שלך  באוכל לא נכונה ,באם את חושבת שניתוח שרוול הוא תרופת פלא הוקוס פוקוס את טועה ובגדול,
תבדקי  מה קורה איתך ,האם את במעקב של דיאטנית .נשמע אולי את התפריט שלך ואולי לנסות לעזור .

קובי
לצפיה ב-'האם בטבעת הראשונה ירדת במשקל?'
האם בטבעת הראשונה ירדת במשקל?
26/07/2016 | 16:36
42
מה היו הסיבות להחלפת טבעת?
אולי תתקשרי אלי וננסה להדריך אותך, אם זה מה שאולי את צריכה -
טל' 03-5781855, אופירה (לא בשבת)
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:49
5
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'מה אתם עושים כשעבר עליכם יום על הפנים?'
מה אתם עושים כשעבר עליכם יום על הפנים?
22/07/2016 | 23:19
1
68
מרגישים רע ולא רוצים להתמודד עם הרגש דווקא בעזרת אוכל ?
לצפיה ב-'מוצאים דברים אחרים'
מוצאים דברים אחרים
23/07/2016 | 15:44
39
לעשות כדי להעסיק את עצמנו ולא לכיוון של אוכל.
אתן לך דוגמא קטנה: אתמול בבוקר לאחר שבעלי לא ענה על שאלה חשובה ששאלתי התרגזתי עליו, ואז נעמדתי לרגע בדרך מהסלון למטבח חשבתי שנייה והחלטתי לעשות משהו. הלכתי למטבח והתחלתי להכין סלט פירות מהקניות של יום קודם.
היתה גם פעם אחרת שמאד כעסתי וממש חשבתי על ללכת לקחת לי משהו 'טעים', ניגשתי למקרר, פתחתי, סגרתי ושוב פתחתי ואז... אז עזבתי את המטבח והלכתי לחדר של הבן, שנשאר בבסיס בסופ"ש, והתחלתי לסדר, לאסוף בקבוקי משקה ריקים, לאסוף זבל בשקית וכו'.

תשתדלי להעסיק את עצמך במשהו שונה כדי לנסות ולא לחשוב על האוכל ואם מרגישה שהקיבה 'מדברת' אליך תישתי כוס מים.

בהצלחה
לצפיה ב-'תופעה בעור של הבטן לאחר ניתוח. מוכר למישהו?'
תופעה בעור של הבטן לאחר ניתוח. מוכר למישהו?
21/07/2016 | 21:30
2
105
הי לפני כשבועיים עברתי ניתוח להוצאת הטבעת. מאז העור בבטן אדום ומאוד מאוד מגרד. קרם גוף לא עוזר. בהתחלה חשבתי שזה מהגירוי שגרמו התחבושות על החתכים, אבל כנראה שלא. אשמח לתובנות ועצות

ערב טוב..
לצפיה ב-'גירוי בעור'
גירוי בעור
22/07/2016 | 07:09
48
הכי טב  ללכת לרופא עור ,זה משהו חיצוני וכדאי לקבל יעןץ.

קובי
לצפיה ב-'התופעה מוכרת לאחר הניתוח - אלרגיה'
התופעה מוכרת לאחר הניתוח - אלרגיה
22/07/2016 | 10:57
58
לקבל בדחיפות משחה מתאימה מרופא עור או רופא משפחה.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:50
5
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'הסרת עודף עור בירכיים - עזרה'
הסרת עודף עור בירכיים - עזרה
20/07/2016 | 23:25
54
שלום לכולם, אני 3.5 שנים אחרי ניתוח טבעת וסובלת מעודף עור בירכיים הפנימיות. אשמח להמלצה על מנתח פלסטי מצויין באזור המרכז.. אני מאוד רוצה לעשות את הניתוח ומאוד חוששת ליפול על מנתח שהוא פחות ממעולה. הייתי אצל ד״ר בני מייליק, אשמח לשמוע דעות לגביו או מנתחים אחרים

לצפיה ב-'מחר ניתוח טבעת! מתרגשת!!'
מחר ניתוח טבעת! מתרגשת!!
19/07/2016 | 09:37
6
75
היי לכולם!! מחר בעה אני עוברת ניתוח טבעת אצל דר אבינוח. ההתרגשות בשיאה!! היהנשווה לחכות ולעשות את כל הבדיקות. האם המעקב במכון הבריאטרי הוא לשנה?? מה תדירות המפגשים עם העוס והדיאטנית לאחר הניתוח?? למנותחי אבינוח.. כל כמה זמן צריך להגיע למעקב את אבינוח..?? הבנתי שלאט לאט סוגרים את הטבעת. ועוד שאלה אני בת 33 יש לי 2 ילדים ורוצה הריון נוסף בעה. אחרי כמה זמן מומלץ להתחיל לנסות להכנס להריון עם טבעת?? תודה מראש לעונים .מתרגשת!!
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
20/07/2016 | 03:41
1
72
ההתרגשות  דבר טבעי הייתי מודאג באם זה היה אחרת.הילה את נמצאת בידיים טובות ,ד"ר אבינוח  מתקתק מאות ניתוחי טבעת ,על המעקב אחרי הניתוח ,סגירות  ופתיחות  של הטבעת תקבלי פרטים מהמזכירות של הרופא.
מה שאני מבקש ממך  לעשות את כל תהליך ההורדה במשקל בשכל ובתבונה ,לא למהר ,לשמור על הבריאות שלך ,לפי מייטב ידיעתי צריך תקופת המתנה של שנה ,לכניסה להריון ,פרטים יותר מדוייקים ,תוכלי לקבל מהמזכירות של הרופא.אני  מנותח טבעת  מהותיקים  15 וחצי שנים ,ותודה לאל הכל תקין 
במידה ויש שאלות אני ואופירה פה בפורום נשמח להדריך  ולענות על כל שאלה
מה שנשאר לי זה לאחל לך בהצלחה ,מחזיק אצבעות.

קובי
לצפיה ב-'לקובי'
לקובי
20/07/2016 | 07:54
46
תודה רבה. אקח את כל מה שאמרת איתי ואיישם בתהליך הירידה. באמת עוזר שיש את הפורום הזה!
לצפיה ב-'בהצלחה, הילה, עדכני אותנו איך את עכשיו'
בהצלחה, הילה, עדכני אותנו איך את עכשיו
22/07/2016 | 16:02
3
19
לצפיה ב-'הניתוח עבר בשלום. אני אחרי!'
הניתוח עבר בשלום. אני אחרי!
22/07/2016 | 23:06
2
71
היי ברביעי האחרון עברתי ניתוח טבעת אצל דר אבינוח. שמחה ומאושרת שאני אחרי הניתוח. יש לי כאבים באזור התפרים והסיכות. יום ראשון מורידים לי את הסיכות . כמה זמן החלמה בערך אחרי ניתוח טבעת? אני מאוד כאובה ונעזרת בטיפות אופטלגין. מחכה כבר ליום ראשון לאכול מרק עם ירקות ומוצרי חלב.. בנתיים 3 ימים ראשונים רק נוזלים והולך בסדר. אני מצליחה לשתות לאט לאט..בערך כ3 כוסות חד פעמי ליום. עשו לי בדיקה ואני לא מיובשת. הייתי במוקד לבדיקה כי הרגשתי חלשה ופחדתי שזה בגלל התייבשות. יעדכן בהמשך
לצפיה ב-'ההחלמה מאוד אישית'
ההחלמה מאוד אישית
23/07/2016 | 23:31
1
49
יש לך כאבים, לי לא היו.
אני מניחה שאחרי שבוע תרגישי הרבה יותר טוב, אם כי יישארו תחושות מסוימות.
צריך לנסות לשתות יותר. גם משקאות חלביים, משקה ממותק (כדי לשתות יותר). 
לצפיה ב-'לאופירה'
לאופירה
24/07/2016 | 14:23
45
תודה.
לצפיה ב-'ועדה בריאטרית- חוסר ויטמינים'
ועדה בריאטרית- חוסר ויטמינים
17/07/2016 | 16:53
3
120
היי.
יש לי בקרוב ועדה בריאטרית, כל הבדיקות נראות תקינות למעט חוסר קל בויטמינים D , B12 וחומצה פולית (B9)

מה ההשלכות של זה על האישור של הועדה?
לצפיה ב-'וועדה '
וועדה
17/07/2016 | 19:41
2
90
חוסר קל בויטמין B12 וחומצה פולית.לא משפיעים על הוועדה ,רוב האנשים יש להם חוסרים בכל בדיקות הדם ,לחוסר ויטמין B12 יש כדורים שאפשר לקנות בסופרפארמים בלי מרשם 
אל דאגה!!!

קובי
לצפיה ב-'תודה קובי,יש המלצות למנתח? ט?'
תודה קובי,יש המלצות למנתח? ט?
18/07/2016 | 00:15
1
46
לצפיה ב-'מנתח'
מנתח
18/07/2016 | 19:57
86
איזה ניתוח אה אמור לעבור באם זה שרוול אני ממליץ על ד"ר סובחי מאיכילוב ,הרופא מהמובילים בתחום 

קובי
לצפיה ב-'טעות בתזונה'
טעות בתזונה
16/07/2016 | 21:56
1
104
מה קורה אם אכלתי קציצה,ירקות טחונים או ממרח חומוס ביום השישי לאחר הניתוח? מרגישה די בסדר אבל מפחדת קצת...
לצפיה ב-'טעות בתזונה'
טעות בתזונה
17/07/2016 | 19:37
71
מאכילה חד פעמית לא יקרה כלום \רק להבא כדאי להשגיח על הדיאטה שקיבלת 
חבל לפגוע בניתוח 

קובי
לצפיה ב-'שאלה לגבי תזונה לאחר ניתוח הוצאת טבעת'
שאלה לגבי תזונה לאחר ניתוח הוצאת טבעת
15/07/2016 | 06:08
18
84
הי שוב
הזוי ככל שזה ישמע אבל לא הרופאים ולא הדיאטנית בבית חולים הצליחו להנחות אותי כיצד להתנהל תזונתית לאחר ניתוח להוצאת הטבעת. הם יודעים בעל פה מה לומר למנותחי מעקף או שרוול, אבל לגבי הוצאת טבעת נאמר לי "תראי מה עושה לך טוב". הדיאטנית רק אומרה "בהדרגה".
יום אחרי הניתוח שתיתי שתיה שקופה ולא מוגזת ואכלתי קרטיב שאישרו לי. בערב אכלתי יוגורט יווני. מאז אני על מוצרי חלב כל מיני ומעט ירקות שאני מועכת מתוך מרק עוף (קישוא, גזר, תפוח אדמה) לעיתים פירה עם מעט רוטב של קציצות (רק הרוטב בשביל הטעם). חייבת לציין שריבוי מוצרי החלב עושה לי רע ודי נמאס לי מירקות חיוורים מעוכים. איך אפשר להתקדם מכן? אילו מזונות נכון לנסות? עקרונית אני ללא טבעת וללא שום דבר אחר מלבד הדבקויות ובקע כנראה שמי יתן ויסתדר עם הזמן לאחר הוצאת הטבעת.
אשמח למי שיש לו תובנה מה עלי לאכול....
תודה ובוקר טוב
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
15/07/2016 | 08:48
3
62
אין לך טבעת ולפי מייטב ידיעתי ואני לא איש מקצוע אין ום בעיה לתזונה רגילה 

קובי
לצפיה ב-'קובי תודה ובוקר טוב.'
קובי תודה ובוקר טוב.
15/07/2016 | 09:38
2
35

נכון, אין כלום אבל יש הדבקויות וכנראה בקע שנוצר, ובכל זאת הגוף צריך ללמוד בהדרגה... כך נראה לי לפחות.

לצפיה ב-'בוקר אור'
בוקר אור
15/07/2016 | 10:14
1
32
ברור שיש הדבקויות ,וכנראה  בקע שנוצר ,באם האוכל לא גורם לך לבעיה ,אפשר לאכול הכל

לצפיה ב-'מצוין תודה!'
מצוין תודה!
15/07/2016 | 10:18
12
לצפיה ב-'נתנו לך הנחיה מדויקת כיצד לאכול לאחר הניתוח'
נתנו לך הנחיה מדויקת כיצד לאכול לאחר הניתוח
15/07/2016 | 14:41
3
59
לאכול בהדרגה הכל, לפי מה שאת רואה שעושה לך טוב.
מה הבעיה?
הנה, אכלת בהדרגה, ראית מה עושה לך טוב ומה עושה לך רע, ואת צריכה להמשיך בהתאם למה שראית.
לא ברור לי מדוע הירקות חיוורים. אין כורכום בבית? אם כך, צריך ללכת לחנות. 
ומי אמר שאי אפשר קציצות?
לצפיה ב-'הי אופירה בוקר טוב'
הי אופירה בוקר טוב
16/07/2016 | 13:37
2
34

אני הייתי שמחה להנחיות יותר מדוייקות, אבל זו אני.....
היום כבר עשיתי לעצמי מרק מתובל כמו שצריך ואפילו טעמתי קצת בשר טחון... לא עשה לי טוב
העניין הוא לא מה עובר לי. העניין הוא בחילות גהנום....

לצפיה ב-'בחילות זה תגובה של מערכת העיכול כשהגוף חולה'
בחילות זה תגובה של מערכת העיכול כשהגוף חולה
16/07/2016 | 20:52
1
38
הגוף שלך לא מרגיש טוב, כנראה כתוצאה מכך שעבר ניתוח והוא עדיין מחלים.
לא כתבת מתי בדיוק נעשה הניתוח להוצאת הטבעת, כך שאינני יכולה לשער אם זו הסיבה. 
את יכולה להתייעץ עם המנתח או הדיאטנית טלפונית.

אישית, אם הייתי במצבך, הייתי מתמקדת באכילת פחמימות, ולא בחלבונים. את מתארת תזונה של מוצרי חלב ושל בשר, ואני הייתי אוכלת אוכל קל, כגון פירה או אורז לבן, אפילו לחם, עם ירקות. אולי תזונה כזו היתה מביאה להקלה.

לצפיה ב-'בדיוק ביום ראשון שעבר עברתי את הפרוצדורה.'
בדיוק ביום ראשון שעבר עברתי את הפרוצדורה.
17/07/2016 | 07:27
20
לצפיה ב-'מראש מתנצלת על השאלה הילדותית'
מראש מתנצלת על השאלה הילדותית
17/07/2016 | 07:26
4
72
בוקר טוב

ביום שלישי אמורים להוציא לי את הסיכות מחמשת החתכים שבבטני.
למי שעשה זאת לא מזמן - האם הפעולה הזו כואבת? רק המראה של הסיכות נעוצות לי בגוף קשה לי, ואני קצת חוששת שההוצאה שלהן כואבת
סתם כדי להכין את עצמי
תודה מראש ושובע מבורך
לצפיה ב-'הוצאת הסיכות אינה כואבת כלל. אל דאגה.'
הוצאת הסיכות אינה כואבת כלל. אל דאגה.
17/07/2016 | 13:24
1
31
לצפיה ב-''
17/07/2016 | 15:07
5
לצפיה ב-'סיכות'
סיכות
17/07/2016 | 19:42
1
46
לא שאלה ילדותית ,טבעי לחשוש \אל דאגה יהיה בסדר

קובי
לצפיה ב-'תודה קובי!!'
תודה קובי!!
18/07/2016 | 05:29
7
לצפיה ב-'הקלה'
הקלה
15/07/2016 | 05:27
4
63
רציתי לשתף, אולי יועיל לאנשים אחרים
בשנת 2000 נותחתי אצל ד"ר אבינוח, ניתוח טבעת כמובן. למען האמת מהיום הראשון לא הצלחתי לזרום עם הגוף הזר הזה שהוכנס לי לגוף. ירדתי כמה עשרות קג (אפילו לא זוכרת מדוייק). עם לידת הילד הראשון החלו ההסתבכויות עם הטבעת. נאלצתי לפתוח. עליתי כמובן. לפני שנה גיליתי את תזונת פליאו. ירדתי בשמחה ובלי מסכנות יותר מעשרה קג. ואז התחלתי להרגיש ממש רע. סיוט ממש. מפה לשם לפני זמן קצר עשיתי ניתוח להוצאת הטבעת. מכיוון שאני עדיין שמנה, כל אחד ניסה לשכנע אותי על הדרך לעשות שרוול או מיני מעקף. סירבתי בתוקף. לא לכולם זה מתאים. כעת אין לדעת עדיין אם הניתוח לפתרון הבעיה ממנה סבלתי אבל אני שלמה עם עצמי על הוצאת הטבעת שמסתבר שהחלה לזוז. אני מאחלת הצלחה לכולם. מחכה לראות שאני יכולה לעכל ולחזור לתזונה שאימצתי.
לצפיה ב-'תזונת פליאו'
תזונת פליאו
15/07/2016 | 08:47
3
50
הטבעת אצלך משנת 2000 16 שנה ,ורק עכשיו הוצאת את הטבעת ,מעניין למה \מה קרה במשך 16 שנה 
תזונת פליאו אני לא יודע מה זה ,אני רק מציע למי שחושב על התזונה הזאת לבדוק 
מה שנשאר לי זה לאחל לך בהצלחה בתזונה .

קובי
לצפיה ב-'שש עשרה השנים שלי עם טבעת בקיבה'
שש עשרה השנים שלי עם טבעת בקיבה
15/07/2016 | 09:50
2
80

הי קובי וכולם, קצת הבהרות
לניתוח הלכתי בעקבו הרבה לחצים מסביב בתקופה שהייתה מאד קשה עבורי, בגיל 26 במשקל 123 קג. נותחתי על ידי ד"ר אבינוח באסותא. יום לאחר מכן שוחררתי הביתה. בלי ליווי פסיכולוגי או קבוצת תמיכה, בלי יעוץ תזונתי. לכי, תתמודדי עם חיים חדשים ולא מוכרים.
מההתחלה היה לי קשה עם הטבעת. כאב לי, לחץ לי במקום של הפורט בחזה. הקאתי. לא זוכרת יום אחד בלי בחילה במידה זו או אחרת. כך היה אצלי, אני יודעת שאצל אחרים החוויה שונה (אם כי רבים, רבים מידי בסוף מוציאים אותה. זה אומר דרשני לעניות דעתי).
לפני קצת יותר מתשע שנים וחצי ילדתי את בכורתי בלידה ממושכת וקשה, שבמהלכה מנהל המחלקה נאלץ ללחוץ לי מהחזה כלפי מטה כדי שהתינוקת תצא בואקום כשהיא במצוקה נשימתית. לאחר הלידה הייתי רזה מתמיד. כולם החמיאו לי. מה הפלא? לא אכלתי כלום. לא יכולתי לשתות יותר משתי לגימות מים. הייתי נשכבת במיטה ומיד מקיאה. רצתי לד"ר אבינוח. הוא פתח את הטבעת לחלוטין. כמובן שהמשקל החל לעלות אבל לא הרגשתי שאני עומדת להתעלף בכל רגע. ההגבלות של הטבעת ליוו אותי כל העת למרות היותה פתוחה. הבחילות היו חלק ממני. בנתיים ילדתי לפנ יחמש שנים וקצת שוב. המאבק במשקל לא הרפה ממני יום אחד.
לפני כשנה נחשפתי לתזונת פליאו. ירדתי יפה במשקל. הייתי שבעה, אנרגטית, מאושרת. הרגשתי שמצאתי את דרכי. ואז, כפי הנראה חלה תזוזה או התהדקות בטבעת. התחלתי להרגיש רע מאד: רפלוקס, הקאות, צרבת, ליחה. שום טיפול לא עזר. הבדיקות המקיפות הצביעו שה"חשודה" העיקרית זו הטבעת שיצרה בקע והדבקויות. אמנם עם מינון נכון ושילוב של תרופות יכולתי לנהל אורח חיים סביר אבל הוזהרתי שהטבעת עלולה בלי הכנה מוקדמת להחליק ולהיכנס לקיבה. בחרתי באופן מודע ומניעתי לגשת לניתוח להוצאתה. וכך עשיתי. כעת מתאוששת ולומדת דרכי מחדש.

לצפיה ב-'טבעת בקיבה '
טבעת בקיבה
15/07/2016 | 10:12
1
49
עכשיו הבנתי יותר את הסבל שעבר עליך 
בהצלחה !!!
לצפיה ב-''
15/07/2016 | 10:19
4
לצפיה ב-'איפה יותר כדאי אסותא או מדיקל סנטר? '
איפה יותר כדאי אסותא או מדיקל סנטר?
16/07/2016 | 14:45
1
98
היי.
אני מעוניין להתליך תהליך לניתוח לקיצור קיבה ואני לא יודע איפה כדאי לעשות.
אני מאזור ב"ש בהתחלה חשבתי שכדאי לעשות במדיקל סנטר.. וזה ברצליה ואני לא נייד ואצטרך לנסוע לשם הרבה לא? ובטח גם אחרי הניתוח לביקורות.
חשבתי על אסותא בבאר שבע - האם זה מקום טוב?
לא מצאתי באיאנטרנט הרבה אנשים שעשו שם ניתוח..
האם המקום של אסותא בב"ש הוא כמו ברמת החיל?

בגלל בחירת המקום אני גם מתלבט בין שני רופאים
1) ד"ר הדר ספיבק - שעובד עם מדיקל סנטר וכללית פלטינום
2) ד"א דוחנו אולג - שעובד עם אסותא ב"ש וכללית לפטינום

אז איפה אתם חושבים שכדאי לעשות את הניתוח? ואיזה רופא יותר כדאי.
רציתי רופאים אחרים אבל הם לא עובדים עם כללית ואין לי ביטוח פרטי..

אשמח לקבל להמלצות על רופאים אחרים :)

תודה
לצפיה ב-'אסותא /מדיקל'
אסותא /מדיקל
16/07/2016 | 17:40
92
אני  לא מכיר אסותא או מדיקל סנטר בבאר שבע,אסותא בתל אביב בית חולים משוכלל ,חדרי ניתוח משוכללים ,האם אתה עושה ניתוח שרוול?אתה לא תצטרך לנוע הרבה לתל אביב ,באם המדובר בניתוח שרוול ,זה לא ניתוח טבעת שצריך טיפול של סגירות ופתיחות ,אני לא חושב שהמרחק צריך להיות שיקול ,שני הרופאים מוכרים ,לא יודע מי טוב יותר

בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'מתחילה תהליך לקראת שרוול'
מתחילה תהליך לקראת שרוול
14/07/2016 | 12:13
89
שלום לכולם,
אני רוצה להתחיל בדיקות לקראת ניתוח שרוול. אני שייכת לכללית, אבל רוצה לעשות את זה דרך כללית מושלם באסותא כי חשוב לי לבחור את המנתח/ת. יש אפשרות כזו? מה העלויות במקרה כזה? מי הרופאים המומלצים לשרוול שעובדים עם הכללית?
תודה
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה למנתוחי שרוול של כללית'
קבוצת תמיכה למנתוחי שרוול של כללית
13/07/2016 | 23:52
1
91
האם יש קבוצת תמיכה בחינם למטופלי כללית לאחר הניתוח?
לצפיה ב-'תמיכה '
תמיכה
14/07/2016 | 06:09
51
לא שעתי במשך שנים על קבוצות  תמיכה של הכללית למנותחים בריאטרים

קובי
לצפיה ב-'זמן המתנה באסותא'
זמן המתנה באסותא
12/07/2016 | 12:21
1
113
שלום לכולם, התחלתי את כל התהליך כדי לעבור ניתוח שרוול, אני כרגע בסוף הבדיקות וכבר בחרתי מנתח ובית חולים...  משהו נותח אצל ד"ר מינץ ירון באסותא? בדרך כלל כמה זמן לוקח מהרגע שעוברים את הוועדה עד לניתוח?? 
לצפיה ב-'ד"ר מינץ'
ד"ר מינץ
12/07/2016 | 19:12
85
רופא ידוע ,מוזכר הרבה בפורום ולטובה 
ניתוח פרטי זמן ההמתנה קצר ביותר  ,כדאי לשאול את המזכירה של הרופא הספציפי הזה על זמן ההמתנה

קובי
לצפיה ב-'זקוקה להמלצה לפסיכולוג לאחר ניתוח בריאטרי'
זקוקה להמלצה לפסיכולוג לאחר ניתוח בריאטרי
11/07/2016 | 20:53
74
היי,
מישהי או מישהו מכיר/ה פסיכולוג טוב.
אני רגע לפני הניתוח, קצת בלחץ, הבנתי שכדאי.
אנא אם יש למישהו/י המלצה עדכנו...
לצפיה ב-'נזילות לאחר מיני מעקף'
נזילות לאחר מיני מעקף
10/07/2016 | 04:19
1
99
תאריך 26/6/16 עברתי ניתוח מיני מעקף קיבה בבית חולים איכילוב תל אביב בתאריך 31/6/2016/שוחררתי הביתה מאותו יום של השיחרור ועד היום הייתה לי דליפה של נוזל שקוף צהבהב מהחתך מעל הטבור היום הגעתי לטרם לאחר מספר ביקורים בבית החולים ששם אמרו לי שהכל תקין והיום ראה רופא את הפצע וטען שהוא מוגלתי ואני צריך להשתמש במשחה חיצונית ובכדור 500 מיליגרם צפוויט פורטה בכמוסה ומשחת מופירוסין למרוח מחוץ לפצע השאלה האם הכתור מפריע למהלך הבריאטרי או מתעקל מעצמו בגוף ולא יגרום נזקים מה ניתן לעשות אחרת או שזה הטיפול האולטימטיבי כרגע עבורי אודה לתגובה דודי
לצפיה ב-'דליפה מהחתך'
דליפה מהחתך
10/07/2016 | 17:08
53
אני לא רופא ,לפי מייטב ידיעתי כדורים לא פוגעים בניתוח,הם מתעכלים בגוף 

קובי

לצפיה ב-'עוד שבועיים ניתוח בע"ה..'
עוד שבועיים ניתוח בע"ה..
07/07/2016 | 21:14
5
126
היי עוד שבועיים בעה צריכה לעבור ניתוח טבעת אצל דר אבינוח. מאוד מתרגשת. ורוצה להיות כבר אחרי. קיבלתי דף לדיאטה דלת פחמימות שצריך להתחיל כשבועיים לפני הניתוח..רציתי לדאול אם זה בסדר לאכול המבורגר מהצומח של טבעול 99 קלוריות לצהריים במקום בשר. כמובן שניים כאלה עם ירקות מבושלים. מה לגבי ירקות טריים מותר לאכול?? שאלה נוספת לאופירה איזה אתר יש לך בנוגע לניתוח טבעת והנחיות למנותחי טבעת אשמח לדעת ולקרוא. תודה רבה ממני מתרגשת לקראת הניתוח מאוד. עוד שאלה מי נותן תפריט למנותחי טבעת.. אחרי הכלכלה הנוזלית.
לצפיה ב-'דיאטה דלת פחמימות'
דיאטה דלת פחמימות
07/07/2016 | 21:41
2
85
כמובן שירקות מותר לאכול גם חיים וגם מבושלים.
לגבי טבעול אני לא בטוחה , האם המבורגר הצמחי הוא מצופה בפרורי לחם? אם כן לא בטוח שמותר.
אני עשיתי חודש את הדיאטה הזו לפי הנחיות הדיאטנית הבריאטרית. אני עברתי ניתוח שרוול לפני כשלושה חודשים.
ד.א. בדיאטה של קדם הניתוח ירדתי שישה קג.
בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה..'
שאלה..
07/07/2016 | 23:34
1
58
היי תודה. האם מותר לשתות שתייה מוגזת כמו זירו או דיאט קולה?. לגבי ההמבורגר מן הצומח רמת החלבונים גבוהה בהרבה מרמת הפחמימות. האם מותר שיהיה תחליף למנת בשר?
לצפיה ב-'היי לך'
היי לך
08/07/2016 | 06:54
52
לגבי הקולה תהני לך, מותר ורצוי כי אח"כ אסור שתייה מוגזת בכלל.
לגבי המבורגר הצמחי אני באמת לא יודעת ולא רוצה להטעות , אז כדאי שתשאלי דיאטנית
לצפיה ב-'באתר טבעת יש גם פירוט של הכלכלה בחודש הראשון'
באתר טבעת יש גם פירוט של הכלכלה בחודש הראשון
10/07/2016 | 00:31
1
49
אתר טבעת: 
g-band.co.il

בדיאטה דלת פחמימות מותר לאכול ירקות חיים ללא הגבלה. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/07/2016 | 14:28
15
תודה
לצפיה ב-'טבעת על מעקף קיבה'
טבעת על מעקף קיבה
10/07/2016 | 00:08
2
70
שלום רב,
האם משהו עבר תהליך של הוספת טבעת על ניתוח מעקף קיבה?
אשמח לתגובה.
בברכה
מיקי
לצפיה ב-'שלחתי לך תשובה בפרטי'
שלחתי לך תשובה בפרטי
10/07/2016 | 23:39
1
28
לצפיה ב-'תודה קובי.'
תודה קובי.
11/07/2016 | 23:03
6

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
פורום כירורגיה אונקולוגית- מעיים
עומדים לעבור ניתוח מעיים?
פורום שיקום הפה
פורום שיקום הפה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה