לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1101611,016 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'איזה פעילות ספורט ואיזה דיאטה צריך לעשות אחרי ניתוח?'
איזה פעילות ספורט ואיזה דיאטה צריך לעשות אחרי ניתוח?
18/07/2017 | 11:44
3
82
שלום ,אני עם bmi 37 ומחלות נלוות סכרת דום נשימה, חשבתי לעשות ניתוח אבל השאלה שלי היא שהיום כדי לרזות אני צריך לשמור על דיאטה מוקפדת מאוד ולעשות פעילות ספורטיבית בצורה אגריסיבית כמו לרוץ כמעט כל יום 5 ק"מ או לעלות כל יום 7 פעמים מדרגות לקומה חמישית , השאלה היא אם גם לאחר ניתוח שרוול אני צריך כל החיים לשמור על דיאטה מוקפדת ולעשות פעילות ספורט אגריסיבית? או דיאטה פחות מוקפדת ופעילות ספורט רגועה יותר ?
לצפיה ב-'שלום לך 247'
שלום לך 247
18/07/2017 | 14:20
2
83
הניתוח משמש כלי עזר לירידה במשקל ,ואם לא   תשמור על הרגלי אכילה נכונים חבל לך על הזמן .וחבל על הניתוח שאותו תעבור במקרה זה כפי שכתבת זה שרוול 
אפשר לרמות כל ניתוח להגבלת/קיצור קיבה  באכילת מתוקים שמכילים המון קלוריות 
לצערע אני מכיר הרבה מאוד מטובעים משורוולים שלא שמרו על הרגלי אכילה נכונים והעלו את מה שהורידו \וכמובן בתוספת ריבית 
בניתוח שרוול כורתים כ75% מהקיבה ויש ירידה במשקל השנה הראשונה זאת ההזדמנות ,אחרי זה הקיבה מתרחבת  ,נכון שלא מגיעה לממדים של לפני הניתוח   פעילות ספורטיבית תמיד מבורכת ,אני חושב שלהשתגע בחדר כושר לעלות כל יום מדרגות ,לעשות פעילות אגרסיבית מיותר ,יש כאלה שחולקים עלי 
אני דוגמא טובה לזה עשיתי ניתוח טבעת לפני כמעט 17 שנה ,ירדתי 50 ק"ג ממשקלי \במשך השנים העלתי 7-8 ק"ג,לא עשיתי ולא עושה ספורט בכלל
קשה לי להאמין שמי  שהלך מהמחשב למטבח ,יתחיל לרוץ ולעשות ספורט אגרסיבי ,האמת שיש גם כאלה ,בודדים 
בהצלחה בניתוח תבחר מנתח מוכר וטוב ,ונקווה לשמוע ממך בשורות טובות 
 קובי

לצפיה ב-'המשך שאלה'
המשך שאלה
18/07/2017 | 17:08
1
52
התשובה לא ברורה ,השאלה שלי אחרי ניתוח שרוול איזה סוג דיאטה צריך לעשות ,דיאטה מוקפדת יום יום כל החיים או דיאטה רגועה יותר,ואיזה פעילות ספורטיבית לעשות אגריסיבית או רגועה יותר 
לצפיה ב-'מה צריך לעשות'
מה צריך לעשות
18/07/2017 | 20:43
58
צריך לעשות מה שבן אדם מסוגל. 
אתה מסוגל נפשית לעלות כל יום 7 פעמים במדרגות עד קומה אינני יודעת כמה? יופי. תעשה את זה. אדרבא, זה מאוד בריא (כנראה). 
אם אתה לא מסוגל, כמובן שתעשה מה שאתה מסוגל.
אותו הדבר לגבי אורח חיים תזונתי. אדם צריך ללמוד לחיות באורח חיים בריא, באופן שהוא יהיה מסוגל לחיות אותו לאורך חייו. כלומר זה צריך להיות משהו בתחום המסוגלות הנפשית/פיזית שלו. אין איזו דיאטה מסוימת או פעילות גופנית מסוימת. זה אינדיבידואלי לכל אחד עם היכולות שלו.

הניתוח מיועד לעזור עם בעיית הרעב שמפריעה לאכול בכמויות קטנות. אחרי הניתוח הרעב קטן בהרבה, והאדם מרזה. אחרי ההרזיה הגדולה שלאחר הניתוח, הוא צריך לחיות, ולכן להשתדל להתרגל להרגלים בריאים וטובים בחיים, כאלו שהוא יכול לחיות איתם ולא כאלו שיסחטו את כוחותיו עד שהוא יישבר וישמין מחדש מרוב ייאוש. כלומר מדובר בחיים תקינים וסבירים לפי כוחותיו, ולא משהו שמעבר לכוחותיו. 
וכמה הם כוחותיו? הרי זה אינדיבידואלי, כמו שאתה מבין. 

לצפיה ב-'ד"ר פייגין'
ד"ר פייגין
15/07/2017 | 21:59
2
65
כפי שציינתי בפוסט שהעלתי לפני מס' שעות (וטרם קיבלתי עליו תגובות)
נותחתי לפני כ 7 שנים ע"י ד"ר פייגין והיום אחרי "כשלון"בשמירה על המשקל שהשלתי ועלייה כמעט למשקל המקורי לפני הניתוח אני מתלבט על התערבות כירורגית שוב.
האם ד"ר פייגין ידועה כמומחית בניתוחים חוזרים כגון מעקף או מיני מעקף ?
מיהו המוביל בניתוחים אלה ?
אשמח לתגובות
לילה טוב

לצפיה ב-'על ניתוח חוזר כדאי להתייעץ עם כמה מומחים'
על ניתוח חוזר כדאי להתייעץ עם כמה מומחים
16/07/2017 | 02:03
41
ביניהם ד"ר קידר מבילינסון. 
לצפיה ב-'ניתוח חוזר '
ניתוח חוזר
24/07/2017 | 19:02
24
ד"ר אניה פייגין - מנתחת בין החלוצות בתחום הניתוחים הבריאטריים.
מנתחת מצויינת, אך ישנם רבים וטובים נוספים כמובן.
אתה צריך להיות סגור על סוג הניתוח ואז אוכל לתת לך הכוונה יותר רלוונטית.
לצפיה ב-'התייעצות לגבי ניתוח חוזר לאחר שרוול'
התייעצות לגבי ניתוח חוזר לאחר שרוול
15/07/2017 | 18:45
2
74
שלום
לפני כ 7 שנים עברתי ניתוח שרוול אצל ד"ר פייגין. שקלתי לפני הניתוח 130 ק"ג וסבלתי מסכרת סוג 2. לאחר הניתוי ירדתי בהדרגה תוך פחות משנה למשקל הנמוך ביותר שהיה לי 90 ק"ג והסוכר היה מאוזן ונורמלי.מאז אני בתהליך עלייה מתמיד ולמרות שהשרוול יוצר תחושת שובע לאחר אכילה לא מרובה. כרגע אני עומד על משקל 125 ק"ג ושוב אני סובל מסוכר גבוה והגובה שלי 1.79
אני מתייעץ כאן בכדי להבין
1) אם אם זה נכון לפנות לאפיק של ניתוח      בריאטרי נוסף?
2) האם אני עומד בקריטריונים מבחינת חברות הביטוח הפרטיות חשוב להדגיש את העלייה המתמדת והסוכרת .
3) איזה ניתוח מתאים במקרה כמו שלי.

אשמח לקבל ייעוץ מגורם מנוסה/מוסמך
לצפיה ב-'הנתונים מתאימים לניתוח חוזר'
הנתונים מתאימים לניתוח חוזר
16/07/2017 | 02:02
50
אם זה נכון? מי יודע? יש לך דרך אחרת? יש לך אפשרות לשנות אורח חיים ולהפכו לספורטיבי? יש לך דרך להפחית את כמויות המזון וערכן הקלורי? האם אתה יודע בכלל מדוע התרחשה ההשמנה החוזרת ויודע איך לשנות את זה?

איזה ניתוח חוזר - צריך לדבר עם מנתחים. זה כמובן לא פוטר אותך מלהבין מדוע התרחשה ההשמנה, כדי לדעת אם ניתוח חוזר אכן ימנע זאת בשנית.
יש לזכור שניתוח נוסף מסוכן הרבה יותר מניתוח ראשון.
יש אפשרות לשים טבעת מעל השרוול. לניתוח כזה יש לפנות רק לד"ר אבינוח.
לצפיה ב-'ניתוח חוזר לאחר ניתוח שרוול '
ניתוח חוזר לאחר ניתוח שרוול
24/07/2017 | 18:59
22
שלום 
זו בדיוק הבעיה שדובר עליה רבות , ניתוח שרוול במקורו הוא ניתוח ראשון לפני מעקף קיבה / או מעקף תריסריון בחולים אשר סובלים מהשמנת יתר קיצונית , כאשר לא היה ניתן להשלים מעקף בניתוח אחד פשוט היו מחלקים לשניים, שרוול ולאחר ירידה במשקל משלימים למעקף.
אך ראו הרופאים כי ישנם כאלו שמספיק אצלם רק שרוול ולכן לא היו משלימים למעקף מלא.
וכמובן כמו שכתבה אופירה ישנה האפשרות של הוספת טבעת על השרוול שלבטח התרחב לו.

יש לפנות למנתח בריאטרי המומחה בריווזיות (ניתוחים חוזרים).

בהצלחה
לצפיה ב-'אם מישהי רוצה לתרום בגדים במידה גדולה, נשים, אנא שלחו לי מסר'
אם מישהי רוצה לתרום בגדים במידה גדולה, נשים, אנא שלחו לי מסר
11/07/2017 | 14:27
37
אשה נחמדה אך חסרת כל זקוקה לבגדים במידה גדולה.

אם מישהי אחרי תהליך של ירידה משמעותית הגיעה לשלב של להפרד מהבגדים הגדולים. אנא הודיעו לו ואעשה את החיבור.

זו תהיה שמחה של שלושה צדדים לפחות.
בתודה מראש
לצפיה ב-'צרבות קשות'
צרבות קשות
10/07/2017 | 08:41
2
83
שלום חברים, בצעתי ניתוח שרוול לפני 7 שנים . הניתוח הצליח ועד היום אני שומר על המשקל והכל בסדר למעט בעיה שמציקה לי מאוד וזה הצרבות כפי שהבנתם מהנושא. 
בעקבות הצרבות המליצו לי לבצע מעקף קיבה,אני לא בטוח שאני רוצה לעשות מעקף. הbmi שלי 26 ז"א שאחרי קיצור קיבה כמו מעקף הוא יגיע לתת משקל לדעתי . כמו גם המצב שלא אוכל לאכול כמויות נורמליות של אכול כי ממה שאני מבין הקיבה קטנה הרבה יותר מאשר השרוול. 

מה דעתכם בנושא?
לצפיה ב-'צרבות לאחר ניתוח שרוול קיבה'
צרבות לאחר ניתוח שרוול קיבה
10/07/2017 | 09:28
72
אפי שלום 
ראשית טוב לשמוע שאתה במשקל תקין ושומר.
האם נעשה בירור מאיפה הצרבות? מה מקור הצרבות? האם קרה משהו לניתוח?
לגבי השלמת השרוול למעקף - ניתוח המעקף הוא ניתוח ותיק ומוכר - השאלה בניתוח זה כמה מעי יעקוף המנתח (בד"כ עוקפים כ 2 ס"מ מעי).
יכולת האכילה בניתוח המעקף מצויינת ותוכל לאכול כמויות סבירות של אדם נורמלי.

לצפיה ב-'אין מענה לצרבות בלי ניתוח? אצל גסטרואנטרולוג?'
אין מענה לצרבות בלי ניתוח? אצל גסטרואנטרולוג?
12/07/2017 | 01:22
32
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי מעקף מותר לאכול כדורי פלאפל?'
כמה זמן אחרי מעקף מותר לאכול כדורי פלאפל?
05/07/2017 | 10:14
1
89
תודה
לצפיה ב-'כדורי פלאפל'
כדורי פלאפל
07/07/2017 | 22:09
119
אמנם כדורי הפלאפל רכים / קראנצ'יים אך ממש לא מומלץ בתקופה שלאחר הניתוח.
האם זה מה שיעשה את העניין? צריך לשנות דפוסי חשיבה לאחר הניתוח.
לצפיה ב-'עזרה ויעוץ לפני ניתוח'
עזרה ויעוץ לפני ניתוח
28/06/2017 | 23:36
7
124
שלום לכם!
אני עומדת לעבור ניתוח מעקף עוד 3 שבועות
יש לי ברגל שמאל פצעים בגלל יתר לחץ דם.
הראיתי את הפצעים לרופא המנתח והוא אמר לי שהפצעים חייבים להתרפא לפני הניתוח.
לצערי הרב אי אפשר להשיג תור לרופא המתמחה בריפוי פצעים שכאלה.
אני חוששת שלא ינתחו אותי וזה ממש ישבור אותי כי אני מחכה לניתוח הזה בכיליון עיניים.
בגלל שאני מורה ממש התחננתי שיקבעו לי את התור בחופש הגדול.
מה עושים? יש לכם עיצה או המלצה על רופא ?
או אולי מישהו מכם נתקל בבעיה כזו בעבר.
כל עיצה תתקבל בברכה.
תודה
מיה
לצפיה ב-'עזרה לפני ניתוח'
עזרה לפני ניתוח
29/06/2017 | 07:05
78
האמת פעם ראשונה אני שומע על פצעים בגלל יתר לחץ דם ,תשאלי את המנתח או רופא משפחה איזה רופא  מתעסק בתחום הזה ,תמיד אפשר ללכת לרופא פרטי ,האם זה כל כך דחוף לך

קובי
לצפיה ב-'מיה שלום לך '
מיה שלום לך
29/06/2017 | 11:37
5
48
לא ברור לי ממה שאת כותבת מה ה פצעים בגלל יתר לחץ דם, לא שמעתי על פצעים מיתר לחץ דם, (פצעים ברגליים יכולים להיות במקרה של סוכרת, טרשת עורקים , ועוד).
צריך להתייעץ עם הרופא המטפל למי לפנות ולטפל בפצעים הללו / או לחילופין לשאול את המנתח שלך מיהו הרופא הרלוונטי.

לצפיה ב-'לצערי הרב הרופא המטפל באיזור שלי בנושא הפצעים יצא לחופש.'
לצערי הרב הרופא המטפל באיזור שלי בנושא הפצעים יצא לחופש.
30/06/2017 | 02:20
4
36
וגם במרפאה שלו הפרטית לא ניתן להגיע אליו.
כולם הפנו אותי אליו.
הרופא המנתח הסביר לי שהוא לא מטפל בבעיה הזו.
אני מנסה להגיע באופן פרטי לתא לחץ בבית חולים אלישע.
וגם ביום ראשון אקבל גרב לחץ אותה רכשתי בתקווה שזה יעזור.
מיה
לצפיה ב-'למיה המקורית'
למיה המקורית
30/06/2017 | 07:51
32
איזה סוג של רופא ,הרופא באזור שלך יצא לחופש  יש עוד איזורים ,צריך לחפש ואני בטוח שתמצאי ,אין כזה דבר רופא יחיד בכל הארץ

קובי
לצפיה ב-'תתייעצי על טיפול גם במרפאות כף רגל של סכרת'
תתייעצי על טיפול גם במרפאות כף רגל של סכרת
30/06/2017 | 09:45
2
30
יש שם ידע רב בריפוי פצעים וכיבים הנגרמים בגלל סכרת.
אני לא חושבת שהריפוי של פצע ברגל משתנה אם זה לא בכף הרגל ואם זה לא בגלל סכרת. פצע הוא פצע הוא פצע. 
יש היום מרפאות מעולות לפצעים בגלל סכרת. תבררי בדחיפות בקופת החולים שלך. 
לצפיה ב-'הייתי במרפאה של כף הרגל.'
הייתי במרפאה של כף הרגל.
30/06/2017 | 12:11
1
27
הרופא סירב לקבל אותי.משתי סיבות:
1. מכתב ההפניה של רופאת המשפחה היה מופנה לרופא הקובע שלי.
2. הוא טען שהוא מטפל רק בפצעים בכף הרגל הנגרמים מסוכרת ולא בפצעים כמו שלי.
הוא אפילו לא היה מוכן להסתכל.
פניתי היום באופן פרטי למרפאה באיזור תל אביב (אני מאיזור הצפון).
זהו רופא שמומחה לפצעים וגם לכלי דם.
מקווה שאצליח לקלב תור בשבוע הקרוב.
מיה

לצפיה ב-'עשית בשכל רב ונפלא'
עשית בשכל רב ונפלא
30/06/2017 | 13:21
22
יש הרבה מרפאות לכף רגל סוכרתית.
אחד סירב לקבל (מסיבות כגון מכתב הפנייה), זה לא אומר שלא יקבל אותך רופא אחר, פחות חששן לפרוצדורה/לידע שלו, יותר נותן סיכוי להחלמה, יותר חדשני, יצירתי, איכפתי ובעל מעוף .

אדם צריך לעשות כל שביכולתו למען בריאותו. לא להרגיש שחייו נתונים בידי רופא זה או אחר. 
כל הכבוד לך. מקווה מאוד שתצליחי ושתהיי מרוצה מהתוצאה של מאמצייך הראויים לכל הערכה.
לצפיה ב-'היי לא ממש יודעת מה לעשות'
היי לא ממש יודעת מה לעשות
28/06/2017 | 21:22
8
147
אני אחרי שנים עם טבעת..ירדתי במשקל עם השנים לא היה ממש קל עם זה שלא ניתן לאכול הכל והקאות .יש לי דליפה . עליתי במשקל ..קבעו לי להחליף בטבעת אחרת ..פעמים כבר התקשרו שאין מקום בחדר ניתוח ודחו לי .טרם יודעים מתי..(בבית חולים) חשבתי לעשות במקום טבעת ניתוח שרוול אחרי שראיתי איך סובלים מזה פחות.רק שזה יקח בטח זמן האם יש דרך לקצר..אני אחרי כל הבדיקות ..תודה לעונים
לצפיה ב-'ניתוח בבית חולים ציבורי'
ניתוח בבית חולים ציבורי
28/06/2017 | 22:03
2
102
יש בתי חולים שהתור ארוך מאוד ולא משנה סוג הניתוח ,יש בתי חולים שהזמנים יותר קצרים ,תבררי איפה התור יותר קצר ,או שאת רוצה לעבור את הניתוח אצל מנתח ספציפי ,לפני ניתוח כדאי לקבוע תור למנתח ולהתיעץ איתו לגבי סוג הניתוח

קובי
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
28/06/2017 | 22:09
1
54
אכן אני רוצה מנתח מסוים והוא ממליץ לי על טבעת..כמו שאמרתי קבעו לי ניתוח ודחו ..השאלה אם יש אפשרות שאעשה את ניתוח השרוול בלי לעבור הכל מחדש כי אני אחרי כל הבדיקות..
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
29/06/2017 | 07:00
54
תתיעצי עם המנתח שלך לגבי סוג הניתוח ,יש בעיה בבתי חולים ציבוריים שקובעים תןר לניתוח ואז קורה משהו חריג ודוחים  הבדיקות של ניתוח טבעת ושרוול הן אותן בדיקות 
באם יש לך ביטוח מושלם או ביטוח בחברת ביטוח פרטית תוכלי לעשות בפרטי לבחור את המנתח וזמן ההמתנה ממש קצר

קובי
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
29/06/2017 | 11:34
4
57
היי סיגל 
לא משנה באיזה ניתוח תבחרי , טבעת שוב או שרוול, התהליך ישאר זהה.
עדיין תצטרכי לעבור את כלל הבדיקות הנחוצות לניתוח.
לגבי תור ארוך , בית חולים ציבורי נותן ראשית העדפה למקרי חירום ורק אחר כך למקרים אלקטיביים (מוזמנים מראש).
אולי כדאי לבדוק בית חולים פרטי שבו עובד המנתח שאת מעוניינת שינתח אותך.
לצפיה ב-'יש לי מושלם וזה בכללית '
יש לי מושלם וזה בכללית
29/06/2017 | 14:26
3
46
עברתי את הבדיקות וועדה ..רק מה שקראתי באיזה מקום שאם יש בקע לא ממליצים לעשות שרוול ..חבל שאין פה איזה רופא שיענה לי על זה(לא שקובי לא עוזר חלילה) קובי תודה
לצפיה ב-'מושלם בכללית'
מושלם בכללית
29/06/2017 | 14:44
2
49
בפורום אין רופא , תקבעי פגישה עם רופא מנתח  שיענה לך על כל השאלות זה שאת קוראת באינטרנט לא שווה כלום ,מגיע לך  מהכללית מושלם  השתתפות על יעוץ רופא , 3 פעמים בשנה תנצלי את זה 

קובי

לצפיה ב-'הבנתי. תודה קובי'
הבנתי. תודה קובי
29/06/2017 | 17:56
1
14
לצפיה ב-'בפורומים יועצים מנותחים בעלי ניסיון ולא רופאים'
בפורומים יועצים מנותחים בעלי ניסיון ולא רופאים
30/06/2017 | 09:43
24
יש ברשת פורומים בראשות רופאים שמייעצים למנותחים, למשל ד"ר רזיאל. צריך לחפש אותם ברשת. 
בכל אופן, כל רופא ייעץ לך לגבי הניתוח שהוא מאמין בו, ולכן הייעוץ יהיה שונה מרופא לרופא. ד"ר אבינוח, זה שאת מעוניינת לבצע אצלו את הניתוח, מעדיף ניתוחי טבעת. לא מעניין אותו איכות החיים של המנותח, כי הוא עצמו אינו טיפוס שסובל מרעב ואינו מנותח טבעת (ובוודאי שהוא אינו אישה בת 50 פלוס...), וסבור עפ"י ניסיון חייו הפרטי לחלוטין, שהמנותח לא צריך לאכול כלום, רק לשתות (וכך איכות האכילה שלו תהיה כנראה טובה...), שאין סיבה שהוא יהיה רעב. הוא אינו מכיר בבעיות הנפשיות הגורמות לרעב. הוא מתעלם גם מהמצבים הפיזיים השונים שכל מנותח טבעת נתקל בהם, כגון אנשים שלא יכולים לשתות אם הם מצרים את הטבעת הרבה, וסובלים מרעב אם הם פותחים אותה כדי היכולת לשתות. בקיצור - הייעוץ שלו לגבי הטבעת לא יפתור לך את הבעיות...

באתר "טבעת" שלי ריכזתי את כל המידע שהצטבר בידי, העשוי לשפר את איכות החיים של כל מנותח ומנותח. המידע הצטבר מניסיונם של מנותחי טבעת רבים מאוד, ולכן יכול להקל על כל סוגי הבעיות שמנותחים שונים נתקלו בהם. 
אם לא קראת אותו עדיין, חובה לקרוא.

אם תתייעצי פרונטלית מול מספר מומחים מלבד ד"ר אבינוח, לפחות 2, ועם עוד כמה רופאים מייעצים ברשת, תהיה לך תמונה רחבה יותר במעט על הניתוחים השונים ועל הדעות השונות של המנתחים השונים. אולי זה ייתן לך תמונה מה את מרגישה שנכון לגבי עצמך.
במקרה זה את זקוקה לייעוץ של מומחה לניתוח חוזר, ניתוח שונה אחרי טבעת, שהוא הרבה יותר בעייתי ומסוכן, ויכולה להיות בו גם בעיה של שרוול רחב מידי בגלל הטבעת שהיתה על הקיבה לפני כן, ולכן אפקטיביות נמוכה יותר של הניתוח. במקרה זה, יש רבים שממליצים דווקא על מעקף קיבה אחרי טבעת ולא על שרוול אחרי טבעת, הגם שהיום יש ניסיון רב גם בשרוול אחרי טבעת. בכל אופן, צריך להיות מנותחים ע"י הרופא המנוסה יותר בשרוול אחרי טבעת.
במקרה זה מומלץ להתייעץ עם ד"ר אנדריי קידר מביילינסון, המומחה לניתוחים חוזרים. 
לצפיה ב-'כלכלה רכה'
כלכלה רכה
23/06/2017 | 13:57
3
90
האם בשלב הכלכלה הרכה ניתן לאכול קוסקוס?
לצפיה ב-'קוסקוס כן או לא '
קוסקוס כן או לא
23/06/2017 | 14:01
2
85
שלום 
הראש עדיין חושב שמן אך חשוב לתרגל את המוח כי את עוברת שינוי עכשיו.
אז התשובה חד משמעית לא!!!
חשוב להיצמד לכלכלה רכה חלקה על מנת לא לגרום לבעיות שונות ומשונות שיכולות להיגרם.
הקוסקוס כבד מדי לשלב הזה.
לצפיה ב-'הראש לא כזה חושב שמן..'
הראש לא כזה חושב שמן..
23/06/2017 | 14:04
1
68
לא כזה דחוף לי הקוסקוס ;)
לא יקרה כלום אם לא אוכל...
שאלתי לידע כללי כי אמא עשתה.
וחשבתי לעצמי שאם אפשר אורז ופסטה אז אולי גם קוסקוס.. למרות שגם בהם עדיין לא נגעתי.
תודה על תשובתך.
לצפיה ב-'את יכולה לנסות קצת אם זה רך.'
את יכולה לנסות קצת אם זה רך.
25/06/2017 | 22:15
56
אורז ופסטה מותר בכלכלה רכה רק כשהם מבושלים רך רך ומעוכים, ולא בבישול רגיל. 
לצפיה ב-'החלמה'
החלמה
22/06/2017 | 20:59
5
83
עד אתמול פחתו לי הכאבים של ניתוח הטבעת.. והתחלתי לתפקד בצורה מדהימה. פתאום אתמול בלילה התחילו לי כאבים בצד שמאל שלי מתחת לחזה. כאבים כמו תחושה שנתפס שריר ממש חזק שכל תזוזה קטנה של הצד הזה כואבת. בנוסף, יש תחושה בכל הבטן העליונה כמו של מכות כחולות פנימיות. האם תקין?
לצפיה ב-'החלמה מניתוח טבעת '
החלמה מניתוח טבעת
23/06/2017 | 13:42
3
73
שלום 
לא ברור לי כמה זמן עבר מאז נותחת.
הכאבים שתיארת מתאימים להסתלקותו של הגז המוחדר לחלל הבטן במהלך הניתוח.
בד"כ זה חולף מעצמו תוך ימים ספורים , ועדיין אם ישנו איזה חשש שמשהו אינו כשורה תמיד ניתן ליצור קשר עם הרופא המנתח.
לצפיה ב-'ד קובי'
ד קובי
23/06/2017 | 13:53
2
45
תודה על התשובה שלך  הפורום  שהיה  תקופה הבייבי שלך   עוד קיים בקושי ,לא כמו בתקופה הטובה ,אבל שורד \
 היום הכל בפייסבוק שינוי תקופה ,שמח שניכסת כמו בתקופות הטובות 
רואה אותך לפעמים בפייסבוק ,מאחל לך הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'היי קובי הגדול '
היי קובי הגדול
23/06/2017 | 13:58
1
35
מה שלומך איש יקר? 
אכן הקידמה הביאה אותנו למחוזות הפייסבוק טוויטר ושאר טכנולוגיות חדשות.
נכנסתי לפורום וברשותך אהיה כאן מעת לעת.
אני מסיים עכשיו תואר משולב בסיעוד + ניהול מערכות בריאות, נכנסתי לזה בכל הכח אז אביא איתי את מיטב הידע והנסיון שצברתי במהלך השנים
נתראה....

לצפיה ב-'שלום קובי'
שלום קובי
23/06/2017 | 14:10
18
שלומי בסדר ,אני פנסיונר כבר 10 חודשים ,אשמח מאוד לראות אותך בפורום עוזר מהנסיון האישי שלך   בהצלחה בלימודים ובכל מה שאתה עושה 

לצפיה ב-'3 שבועות מהניתוח - כאבים נסבלים הם סבירים'
3 שבועות מהניתוח - כאבים נסבלים הם סבירים
25/06/2017 | 22:13
54
הכאבים שאת מתארת זה השתחררות של הגז שניפח את הבטן בזמן הניתוח.
אם הכאבים מתגברים שוב, דווחי למנתח.
אם הם חוזרים ופוחתים - הכל תקין. 
לצפיה ב-'שאלה אחרי מעקף קיבה'
שאלה אחרי מעקף קיבה
22/06/2017 | 19:25
2
100
שלום.

ביום ראשון עברתי ניתוח מעקף קיבה. השתחררתי ביום שלישי.
הבנתי שביום הראשון עד היום השלישי לשחרור צריך לאכול נוזלים צלולים בלבד, בלי מוצרי חלב וכו'.
יום לאחר השחרור אכלתי 6 קוביות שוקולד חלב. האם זה נורא/יכול להרוס את הניתוח?
(כי שאלתי את ד"ר ספיבק לגבי אכילת לחם בחודש הקרוב והוא אמר שזה יכול להרוס את הניתוח, אז פתאום כל מאכל מפחיד אותי, במיוחד שצריך לשתות נוזלים צלולים ואכלתי שוקולד חלבי יום אחרי השחרור).

ושאלה שנייה לגבי הכמויות. אני מסיימת כוס שתיה מהר יחסית, וגם אני יכולה לאכול ג'לי שלם ב2-3 דקות, וגם אכלתי ארטיק קרח שלם (לא באותה ארוחה כמובן). זה לא הרבה מדי? (לפני כמה שנים עשיתי שרוול ואני זוכרת שלקח לי המון זמן לשתות רבע כוס, אקטימל לקח לי 40 דקות. קיצר התמלאתי מאוד מהר) ועכשיו אני אוכלת כמויות גדולות יחסית למס' ימים אחרי ניתוח. זה לא מוזר?

תודה
לצפיה ב-'ניתוח מעקף קיבה וכמויות מזון'
ניתוח מעקף קיבה וכמויות מזון
23/06/2017 | 13:47
116
בהצלחה רבה עם הניתוח.
אכן אכילת לחם לא מומלצת בחודש הראשון שלאחר הניתוח בדיוק כפי שנאמר לך על ידי ד"ר ספיבק.
לגבי שוקולד יממה לאחר הניתוח קצת מיותר לדעתי אבל לא נכנס לזה - להרוס את הניתוח זה לא יהרוס.
הכמויות שרשמת נשמעות סבירות לניתוח מעקף.

הכי חשוב זה להפנים כי עברת ניתוח לצורך שינוי הרגלים, יש לסגל הרגלי אכילה חדשים ולשכוח את ההרגלים המגונים הישנים.
התחושה בין ניתוח מעקף לניתוח שרוול שונה בהחלט מאחר ובמעקף , מבוצע השקה של מעי לקיבה, בניתוח מעקף יש לשים דגש על צריכת מתוקים על מנת למנוע את תסמונת ההצפה (דמפינג).

בהצלחה
לצפיה ב-'תקפידי על ההוראות. לחם בחודש הראשון זה קטלני.'
תקפידי על ההוראות. לחם בחודש הראשון זה קטלני.
25/06/2017 | 22:18
55
הכמויות בסדר. זה ניתוח חוזר. אל תשווי ניתוח לניתוח. 
אל תנסי להסיק מסקנות אחרי שבוע. עוד חצי שנה תתחילי להסיק מסקנות לגבי הניתוח שלך. לפני כן - חבל. סבלנות.
השוקולד מאוד לא בריא לקיבה שלך כרגע. וותרי עליו "גם אם לא קורה כלום". 
לצפיה ב-'ניתוח שרוול - פחדים'
ניתוח שרוול - פחדים
22/06/2017 | 10:43
4
107
היי, אני בת 27 עם BMI 35.5 עם בעיות אורתופדיות וקצת אנמיה אבל חוץ מזה בריאה, והתחלתי תהליך לביצוע ניתוח שרוול. את התהליך התחלתי אצל ד"ר אברהים מטר באסותא ואחרי שקיבלתי אישור של הועדה התחילו הפחדים והחלטתי לעבור לרופא אנדריי קידר כי הוא נחשב יותר מומחה בתחום. אבל עדיין הפחדים גדולים מהסיכונים והסיבוכים של דמם, זיהום , דלף(סיכוי של 2.5%) ומוות (סיכוי של 0.1%), פוחדת שהאחוזים יפלו דווקא עליי. אני צעירה ולכן אני מאוד מפחדת כי אני לא רוצה לסיים את חיי בגלל ניתוח להרזייה, ומתחילות המחשבות שאולי ננסה עוד פעם לשנות אורך חיים ואולי הפעם אני אצליח (הצלחתי בעבר הרחוק מאוד לרדת 30 קילו ומאז עליתי לאט לאט ואחרי כל דיאטה שהתחלתי ונכשלתי בערך 40 קילו יותר ממה שירדתי).
האם יש עוד אנשים שעברו את כל התהליך וחשבו לבטל את הניתוח?
האם יש פה אנשים שעברו סיבוכים כאלו או מכירים אנשים שעברו סיבוכים כאלו אצל הרופאים אנדריי קידר או אברהים מטר? ומה נעשה בדבר על ידם ואיך הם מרגישים היום?
יש מקום שאני יכולה לבדוק בו סטטיסטיקות של מנתחים?
סליחה על ההודעה הארוכה פשוט אני מאוד מפחדת מהניתוח פתאום ולא יודעת מה לעשות...
לצפיה ב-'פחדים מניתוח'
פחדים מניתוח
22/06/2017 | 14:26
92
פחד  מפני ניתוח זה דבר טיבעי והייתי מופתע באם זה היה אחרת.ה bmi  שלך גבולי מעניין שאישרו לך את הניתוח ,כנראה הבעיות האורטופדיות שלך הם בעיות לא פשוטות ,הכי טוב זה לרדת במשקל בהרגלי אכילה נכונים ,הניתוח מהווה שלב אחרון בניסיון לרדת במשקל ,לפי מה שכתבת ירדת במשקל בעבר הרחוק ועלית הכל בתוספת ריבית ,נכון שבכל ניתוח גם אצל המנתח הכי טוב יכולים לקרות סיבוכים יש סכנות בהרדמה ,יש סכנות של זיהום יש סכנות של  דימום , הניתוח משמש ככלי עזר לירידה במשקל ואפשר לרמות כל ניתוח באכיל מאכלים מתוקים שמכילים הרבה קלוריות את צעירה מאוד אני מבטיח לך שבעודף משקל שיש  לך יבעיות האורטופדיות כמו כאבי גב כאבים בברכיים ,יעשו גרועים הרבה יותר ,בעודף משקל יש סכנה לסכרת עם כל המשמעויות שכרוכות בזה ,שומנם בדם סתימת העורקים המובילים ללב ,ועוד כהנה וכהנה מחלות.קחי על כף  המאזניים את כל  הבעיות שיכולות להיות בעודף משקל ואת הסיכונים שקשורים בהרדמה ובניתוח עצמו ותראי לא הכף נוטת.בכל דבר בחיים יש  סכנות גם שאת יוצאת לכביש יש מיליון סכנות ,אז לא תנהגי לא תצאי לשום מקום ,לפי דעתי כדאי לקחת את הסיכון בניתוח ,כי בהמשך החיים בעודף משקל  המצב יחמיר.שמעתי הרבה על ד"ר אנדריי ,גם על ד"ר רזיאל ,גם על ד"ר סובחי  מהמובילים  בתחום הניתוחים הביריאטרים ,אין סטטיסטיקה של מנתחים לכל רופא יש פאשלות ,יש דברים שלא קורים בגלל המנתח אלא בגלל מצב החולה ,אנשים שמנים מאוד מאוד ,לא כמוך סובלים מאלף תחלואים שונים ומשונים.קורים בעיתון מפעם לפעם על אנשים שנפטרו בניתוח זה מפחיד ,אין לך את כל התמונה ,באיזה מחלות הם נכנסו לניתוח ,אולי בעיות לב קשות מי יודע......
אני לעצמי עברתי ניתוח טבעת אצל ד"ר סובחי לפני 16 וחצי שנה ,ירדתי במשקל 50 ק"ג עליתי י במשקל במשך הזמן הזה 8 ק"ג בגלל קצת התפרעות במתוקים  
היום בגילי המופלג 68 אני לא מצטער על המהלך ,תחשבי הייטב על המשך הדרך באם קיבלת החלטה תלכי עליה עד הסוף ,יש סכנות  בניתוח ,ההשנה שלך היחא השמנה חולנית זה לא שאת צריכה להוריד 4-5 ק"ג בשביל להראות חתיכה 
הירידה במשקל זה בשביל הבריאות שלך מה שנשאר לי לאחל לך בהצלחה
קשה לי להאמין  שיכנסו לפורום ויגיבו  היום בעידן הפייסבוק  אולי תמצאי חומר על הניתוחים והסכנות

קובי

לצפיה ב-'היי'
היי
22/06/2017 | 22:03
56
לגבי הרופא עשיתי אצל ד"ר ספיבק, מומלץ בחום! הוא בין הטובים בתחום אם לא הטוב ביותר. והוא מנתח גם באסותא.
עשיתי את הניתוח בגיל יותר צעיר ממך. לא צריך לפחד, תתפללי לקב"ה שהכל יהיה טוב וזהו.
וקצת יותר בהרחבה, את מגיעה לניתוח, הכאב היחיד זה דקירה כמו בבדיקת דם, ואז הרדמה וכמובן שאת לא מרגישה כלום. כשמתעוררים יש קצת כאבים, יש כאלה שקצת הרבה כאבים, אבל במהלך האשפוז דואגים לך למשככי כאבים וזהו זה עובר. באותו יום ששחררו אותי (יומיים אחרי הניתוח) כבר תפקדתי רגיל, פרט להרמת משקל, להתכופף וקצת כאבים שנשארו.

חוץ מזה, להיות שמן זה לא פחות מסוכן מניתוח, זה כולל הרבה מחלות עתידיות ובעיות רפואיות שהניתוח יכול לפתור.

ושוב, תתפללי. כל שנייה שאנחנו חיים הקב"ה בעצמו מחיה אותנו, ואם הוא מחליט שהגיע הזמן לקחת אדם מסוים אז תאמיני לי שלא חסרות לו דרכים לקחת אותו (כמובן שהאדם צריך לעשות השתדלות ולקיים את מצוות ונשמרתם לנפשותיכם, אבל שוב החיים שלנו נתונים בידיו יתברך). *ולא להיבהל, הקב"ה לא סתם לוקח אנשים, רק אדם שסיים את התיקון שלו וגם אז האדם מגיע למקום טוב יותר :)
אבל באמת תבקשי שיתן לך את הכוחות לעבור את הניתוח בשלום, בלי סיבוכים, ושישלח לך רפואה שלמה והחלמה מהירה! :) בהצלחה

לצפיה ב-'פחדים מניתוח '
פחדים מניתוח
23/06/2017 | 13:39
53
עמית שלום
הפחדים והחששות מניתוח בהרדמה כללית הם מובנים ובהחלט טבעיים,
יחד עם זאת צריך להפנים כי המצב של השמנת יתר מסוכן יותר.
כיום בעולם הבריאטריה (טיפולים ניתוחיים של השמנת יתר), המנתחים עתירי נסיון.
כמו בכל בדיקה / ניתוח תמיד ישנו הסיכון אך כמו שישנו הסיכון ישנה ההצלחה, ואחוזי ההצלחה גבוהים יותר מהסיכון הקיים.
המנתחים בארץ נחשבים לפורצי דרך ומובילים בתחום ואת יכולה להיות רגועה.
ד"ר אנדרי קידר מומלץ בחום, מדובר במנתח אנושי ומקצועי כאחד.

בהצלחה
לצפיה ב-'את מוזמנת להתקשר ולשוחח'
את מוזמנת להתקשר ולשוחח
30/06/2017 | 09:31
37
הניתוחים אינם בידי המנתחים. הם אינם אלו שגוזרים חיים והם אינם אלו שגוזרים מוות.
סטטיסטיקות לא יכולות להרגיע ובוודאי שלא לפתור בעיות. כי מי שנופל בצד השלילי של הסטטיסטיקה, אצלו זה קורה 100%, ולהיפך. הסטטיסטיקה אינה הדרך להינצל מסיבוכים או ממוות...

מה שצריך להנחות אותך הוא ידיעת האמת. והאמת היא שהכוח שלך בזמן נתון + הנתונים שלך (גנטיקה, הרגלי חיים, אישיות ומסוגלות לשינוי ועוד ועוד) הם הכלים שבהם מחליטים אם לעבור ניתוח או לא.
אפשר להתחרט ולבטל את הניתוח. אפשר לדחות אותו בכמה שנים ולהמשיך להתמודד עם הבעיה ללא ניתוח.

התמודדות הנכונה עם בעיית ההשמנה הגדולה ו/או החולנית היא להבין מדוע היא קורית אצל כל אדם (כי היא לא קורית אצל כל אחד מאותן סיבות), כדי לדעת מה לשנות ואיך. 
האם יש לך ידע מלא באורח חיים בריא, שבריא לך ועובד עלייך (אין אורח חיים בריא לכל בני האדם, אורח חיים בריא הוא מאוד אינדיבידואלי)? האם את מבינה שכדי להיות רזה ובריאה כל החיים, צריך להיות באורח החיים הגורם לך הרזיה כל החיים ולא להפסיקו כאשר הושגה ההרזיה?
האם יש לך כוחות לשנות את התזונה שלך ולהפחיתה לכמויות קטנות מאוד? לחיות בפעילות גופנית קבועה ומספקת כל החיים? מה זה פעילות גופנית מספקת? אין כללים. מה שגורם לגוף שלך לרזות ולהישאר רזה.
מה גורם לך לרזות 30 ק"ג? מה גורם לך לעלות אח"כ 70 קילו או 40 קילו (לא הבנתי בדיוק מהסיפור)? האם העלייה נגרמת מזליגה קטנה של שינוי באורח החיים של תקופת ההרזיה או מהפסקה טוטאלית של אורח חיים זה? מה הכוחות שלך להמשיך לנצח באורח החיים המאפשר לך הרזיה?
האם את רעבה כאשר את אוכלת כמויות קטנות מאוד? האם את מסוגלת לעמוד ברעב הזה? האם יש אורח חיים רוחני שיכול לגרום לך להרגיש שבעה למרות הכמויות הקטנות האלה?

כוחות מסוג זה לוקח זמן להשיג, אם בכלל. ושאלות מסוג זה לוקח זמן לענות עליהן. אם את כרגע חיה באיכות חיים למרות הבעיה האורטופדית, ומסוגלת לשאת את ההשמנה - בהחלט את יכולה לקחת את הזמן כדי להגיע לתובנה אם את זקוקה לניתוח או לא. ביטול הניתוח היום לא מונע ממך לעבור אותו מחר, בשנה הבאה, בעוד 10 שנים. 
לכן אני מציעה לך להתקשר ולשוחח על השאלות האלה, כדי שהתמונה תהיה לך יותר ברורה. כי אם ברור לך שאת חייבת ניתוח היום, יהיה לך קל יותר לעשותו בלי פחדים, כמו שאת יורדת לכביש כל יום כדי ללכת לעבודה כי את לא חושבת על הסכנה כי אין ברירה אחרת. ברור לך שאם תפחדי מהכביש ותימנעי ממנו, איכות חייך תהיה בלתי נסבלת. 

טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת.
לצפיה ב-'תפריט'
תפריט
21/06/2017 | 13:03
2
92
עברתי ניתוח טבעת אצל אבינח בשישי האחרון. בימים הראשונים הקפדתי לשתות רק נוזלים.. היה קשה.. חולשה מטורפת..
היום, עוד לא עבר שבוע מהניתוח ואני מצליחה לאכול מאכלים רכים.. יצא לי לאכול במבה ופירה וביצה מרוסקת עם קצת חומוס.
האם תקין שהמאכלים האלה מצליחים לעבור לי ללא בעיה? האם קרה למישהו שהמאכלים הללו לא עברו?
עוד שאלה.. קיבלתי דף מידע לאכילה לאחר סגירת טבעת.. רשום שם שלא אוכל לאכול הרבה מאכלים כמו: כרוב, חצילים, לחם... ועוד... האם הכוונה רק בימים הראשונים שלאחר הסגירה או הכוונה לכל החיים שלאחר הסגירה?
לצפיה ב-'תפריט'
תפריט
21/06/2017 | 13:48
71
עברת ניתוח טבעת לפני כמה ימים הטבעת פתוחה לגמרי ולכן הכל יורד בלי בעיה , גם לאחר הסגירה הראשונה יכול להיות שלא תרגישי הגבלה ,במשך הזמן וסגירות נוספות תרגישי הגבלה ,יהיו דברים שירדו טוב ודברים שלא ירדו בכלל ,זה שונה ממנותח אחד לשני ,את זה תלמדי במשך הזמן , לסגור את הטבעת בחכמה שתאכלי ותקבלי את כל אבות המזון.שלא יגרמו חוסרי בויטמינים ,
בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'סביר שכל המאכלים האלה יעברו, ואף קשים מהם'
סביר שכל המאכלים האלה יעברו, ואף קשים מהם
21/06/2017 | 14:46
50
הזהירות נובעת משתי סיבות:
א. כן, היו אנשים שהמאכלים האלה לא עברו להם.
ב. צריך להרגיל את הקיבה בהדרגה לאכול את המאכלים, גם אם היא מסוגלת לקלוט אותם אפילו כעת. המעבר בטבעת פתוח, אך הקיבה והוושט חולים מהעיוות שבוצע בהם, וצריכים להחלים בהדרגה.

המאכלים שאכלת הם בפירוש המאכלים שצריך לאכול בשבוע הנוכחי ומתאימים היטב החל מהיום החמישי לניתוח והלאה.
תמשיכי לאכול כל מה שכתוב בכלכלה רכה, וביום התשיעי-עשירי לניתוח תוסיפי גם דג טחון ובשר טחון (כלכלת השבוע השלישי). 

את הפיסקה על המאכלים שלא תוכלי לאכול, הכתובה בדף המידע שקיבלת, תזרקי לפח לאחר שתקשקשי עליה עם טוש שחור ואימתני. הפיסקה מדברת על העתיד, ובמציאות אין שום חוק איזה מאכלים תוכלי לאכול בעתיד ובאיזו כמות. רק הקיבה שלך תוכל להגיד לך זאת, ורק בעתיד.
כל מאכל שעובר לך בטבעת מותר באכילה. למשל, אצלי כרוב וחצילים זה המאכלים שהכי טעימים ועוברים לי בקלות... שלא יבלבלו את המוח. שמענו על אנשים שיכלו לאכול לחם בקלות אבל התקשו לשתות מים, ואנשים שלא יכלו לאכול גבינה לבנה. זה לגמרי אינדיבידואלי. 

הכלל הכי חשוב, הוא ללמוד את קיבתך ואת עצמך, בתהליך הסגירות ההדרגתי שיגיע החל מחודש לאחר הניתוח.
ועוד כלל חשוב, התייעצי איתנו בפורום/בטלפון לפני כל סגירה, שלא יבלבלו אותך רופאי האבינוחיה (=מרפאת אבינוח), שכבר גרמו בעצותיהם המוזרות להרבה מנותחים לחזור הביתה כשהם חנוקים ולא יכולים לנשום, ונאלצים לרוץ למיון כדי לפתוח את הטבעת. חסכי מעצמך חוויות מגעילות אלו, והיעזרי בדעתנו מניסיון רב.
איננו מחפשים להאיט את תהליך ההצרה שלך, אך עם זאת גם מבינים מה לא לעשות בשום אופן, כי התוצאה היחידה היא החוויה דלעיל, ואין בלתה. ולמרות זאת חלק מרופאי האבינוחיה ממשיכים להציע לחלק מהמנותחים את העצות שגורמות לה.
לצפיה ב-'קובי ואופירה..'
קובי ואופירה..
21/06/2017 | 09:22
2
77
לא מכירה אתכם.. רק מהפורום הזה..
וחייבת לציין שמה שאתם עושים פה לא מובן מאליו בכלל!
תודה רבה על העזרה.
המענה שלכם פה על השאלות שלי עוזר לי המון בתהליך ואף מרגיע.
תודה ענקית.. מעריכה!
לצפיה ב-'תודה על המחמאה '
תודה על המחמאה
21/06/2017 | 13:50
24
לצפיה ב-'אכן, ברוך ה''
אכן, ברוך ה'
21/06/2017 | 14:37
22
שאלי כל שאלה שעולה בך. יש לי סיפוק רב מלספק תשובה שאני יודעת.
וגם יש לי כאב מוחשי כאשר אני מגלה שאדם נמנע מלשאול, ואז עבר חווייה שלילית שיכול היה למנוע אותה לו שאל. לכן, אנא, חסכי ממני את הכאב הזה!
לצפיה ב-'במבה'
במבה
20/06/2017 | 15:05
2
78
האם ניתן לאכול במבה בשלב הכלכלה הרכה? אם לא.. באיזה שלב כן?
לצפיה ב-'במבה '
במבה
21/06/2017 | 05:00
61
אפשר לאכול במבה בשלב הכלכלה הרכה ,הבמבה נמסה בפה ,אלה הדברים שאפשר לאכול  בכלכלה הרכה  שבוע השני מוסיפים כלכלה רכה, מן הקל אל הכבד, לפי הסדר הבא, כאשר כל מאכל חדש ייאכל בנפרד:
פירה תפוחי אדמה, מוצרי חלב, ירקות מבושלים מעוכים, דייסות חלב (סולת / קורנפלור / קוואקר / אורז), מרקים טחונים, ממרחים: חומוס / טחינה / אבוקדו / טונה, ממרח ביצה קשה מעוכה עם שמן או מיונז, ירקות חיים מקולפים, פתית או פריכיות, פסטה ואורז מבושלים רך מאוד ומעוכים,במבה רכה יותר מהרבה מאכלים שרשומים 
לצפיה ב-'כן. במבה ופריכיות אורז שייכים לכלכלה רכה.'
כן. במבה ופריכיות אורז שייכים לכלכלה רכה.
21/06/2017 | 08:44
33
כמו שקובי כתב, הם נמסים בפה. 
כדאי לקרוא את כל הנכתב באתר טבעת. 

לצפיה ב-'להרים כבד..'
להרים כבד..
20/06/2017 | 11:08
2
60
תוך כמה זמן מניתוח הטבעת ניתן להרים כבד? את הילדה שלי למשל...
לצפיה ב-'הרמת דברים כבדים'
הרמת דברים כבדים
21/06/2017 | 05:03
1
59
העתקתי תשובה של רופא
""המלצה שלי היא לא להרים משאות ולהמנע ממאמצים לחודש אחרי הניתוח על מנת לאפשר
לפצעים להחלים בצורה מיטבית.
אין נתונים חד משמעיים לגבי נזק שנגרם במידה וכן מרימים משאות לאחר ניתוחים לפרוסקופיים, אך ההמלצה עדיין קיימת."
לצפיה ב-' בטבעת אפשר אולי קצת פחות - 3 שבועות.'
בטבעת אפשר אולי קצת פחות - 3 שבועות.
21/06/2017 | 08:45
19
לצפיה ב-'מיקרודנטין אחרי ניתוח שרוול. '
מיקרודנטין אחרי ניתוח שרוול.
19/06/2017 | 07:32
2
55
אני עברתי ניתוח שרוול לפני שנה וחצי. קבלתי אנטיביוטיקה מקרודנטין 4 פעמים ביום אני יכולה לקחת? אין סכנה לקיבה?
תודה
לצפיה ב-'מיקרודנטין '
מיקרודנטין
20/06/2017 | 06:45
32
לפי מייטב ידיעתי התרופה מביאה לגירוי בקיבה ,לכן לפי ההוראות לקחת את הכדורים עם אוכל ,ולא על קיבה ריקה 

הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'כדאי לשאול גם את רופא המשפחה. הוא צריך לברר לגבי השרוול.'
כדאי לשאול גם את רופא המשפחה. הוא צריך לברר לגבי השרוול.
21/06/2017 | 08:42
12
לצפיה ב-'נותחתי ביום שישי בצהריים..'
נותחתי ביום שישי בצהריים..
18/06/2017 | 12:59
2
100
מתי אפשר להתחיל להכניס אוכל?
אני מתחילה להרגיש רעב.. עד היום רק שותה נוזלים..
לצפיה ב-'ניתוח טבעת '
ניתוח טבעת
18/06/2017 | 17:18
61
קיבלת הוראות מד"ר אבינוח לגבי הכלכלה ,תתנהגי בהתאם למה שכתוב ,שלא תגרמי נזק לניתוח   הכל טרי הקיבה פצועה .,תשלחי מסר לאופירה יש לה הוראות מה אפשר  ומה אסור בימים הראשונים לאחר הניתוח 

קובי
לצפיה ב-'אפשר לאכול מעדני חלב'
אפשר לאכול מעדני חלב
19/06/2017 | 01:52
46
רעב זה סימן מצוין, של החלמה. ואפשר לאכול כבר עתה מעדני חלב ללא חתיכות פירות. 
והחל מהיום הרביעי (יום ג') אפשר לעבור לכלכלה רכה. כלומר לקצר את שבוע הנוזלים ל-4 ימים בלבד. 
כדאי מאוד לקרוא את המידע באתר טבעת - 

לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
18/06/2017 | 10:29
4
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'תנאים לועדה בריאטרית'
תנאים לועדה בריאטרית
15/06/2017 | 11:48
2
95
שלום, אני בת 27, עם BMI 36.3, אני סובלת מכאבי גב וברכיים (לוקחת משככי כאבים), מחזור לא סדיר מאז ההשמנה, כאבי ראש כל הזמן שאני לוקחת בשבילם כדורים(לא הולכת לרופא בשביל זה), תחושת כבדות וחוסר ביטחון. הלכתי לייעוץ אצל מנתח בצפון והוא אמר לי שעם בעיות אורתופדיות של כאבי גב וכאבי ברכיים ומכתב מאורתופד יאשרו לי את הניתוח.
בנוסף הבאתי מכתב מפסיכולוגית שאני מטופלת אצלה כבר שנים אשר גם ממליצה שאני אעבור ניתוח על מנת להרזות.
האם תנאים אלו מספיקים כדי לעבור ועדה בריאטרית?
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
15/06/2017 | 15:19
57
אישור של הוועדה לניתוח מקבלים בBMI40 או 35 עם בעיות נילוות שקשורות להשמנת היתר ,כאבי ברכיים ובעיות אורטופדיות יכולות לעזור בקבלת  האישור ,גם בעיות פוריות או מחזור בלתי תקין מהווה סיבה נוספת ,כאבי ראש לא באות מהשמנת היתר,מה שאני מציע לך ללכת לוועדה עם כל המסמכים שיש לך לא מרופא משפחה אלא מרופאים מקצועיים כמו אורטפד  ,כמו גניקולג כמו מכתה מהפסיכולוגית, תנסי אין לך מה להפסיד נקווה שתצליחי 

קובי
לצפיה ב-'כן, סביר שיאשרו לך. '
כן, סביר שיאשרו לך.
17/06/2017 | 23:35
28
בררי אצל רופא המשפחה איזה עוד בעיות רפואיות יש לך. אולי קצת כולסטרול גבוה? אולי קצת לחץ דם גבוה? אולי טרום סכרת?
כשלעצמן, הבעיות האלה לא מאשרות ניתוח, אבל כשהן מצטרפות לבעייה האורטופדית הן יכולות רק להועיל. המכתב מהפסיכולוגית יועיל בהחלט, בע"ה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה