לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה בקשר להסרת עודפים..'
שאלה בקשר להסרת עודפים..
10/01/2017 | 12:05
1
139
היי.שמעתי שניתן לעשות ניתוח להסרת עודפים דרך הקופה..
הבנתי שמאשרים רק במידה ויש "נזק" (העור משפשף חלקים וכ'ו..)
מישהו יודע אם אפשר לדבר על הצד הנפשי?
לצפיה ב-'הסרת עודפים'
הסרת עודפים
10/01/2017 | 13:41
111
לפי מייטב ידיעתי קופת חולים מאשרת ניתוחים להסרת עודפים ,רק במקרה של פצעים הנגרמים משיפשוף כתוצאה מזה \לא ידוע לי שמאשרים ניתוחים  כאלה בגלל בעיה נפשית  הנגרמת .
כדאי לשאול במזכירות הקופה ואם אין להם תשובה יש רופאים מחוזיים
בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:36
10
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'שוקל ניתוח וחייב לשאול - אשמח לעזרה'
שוקל ניתוח וחייב לשאול - אשמח לעזרה
08/01/2017 | 20:47
3
212
גובה 168, משקל 114 ק"ג, גיל 40++
התחילו בעיות בריאות כמו לחץ גם גבוה והרבה מאוד ליפומות מפחידות.

אני בעצם שואל - אם כמעט שלא אוכלים ובגלל זה יורדים, אז למה לעשות ניתוח בשביל זה? אפשר לאכול באותה מידה ולרדת לא? אבל הבעיה שאני לא מצליח לא לאכול.... אז מה ההבדל אחרי הניתוח?

אשמח לפתיחת דיון ושיתוף... אני ממש מפחד לעשות את הניתוח אבל מצד שני מפחד גם לא לעשות אותו ולהמשיך להתדרדר...

תודה מראש!!
לצפיה ב-'נורא פשוט'
נורא פשוט
08/01/2017 | 22:34
174
בלי ניתוח אתה רעב כשאתה אוכל מעט מאוד. שמישהו יספר לי איך עומדים ברעב הזה...
ברור שאתה לא מצליח לא לאכול!!! אלא מה חשבת? שאפשר להתעלם מהרעב?
אחרי ניתוח אתה יכול לאכול מעט מאוד בלי להיות רעב.
הבדל משמעותי, לא כן?
לצפיה ב-'שלום ברבהאבא'
שלום ברבהאבא
09/01/2017 | 16:09
131
הניתוח מהווה שלב אחרון לאלה שלא הצליחו לרדת במשקל בדיאטות רגילות 
הניתוח מהווה כלי עזר לירידה במשקל ואתה צריך לשטף פעולה עם הניתוח , אפשר לרמות כל ניתוח באכילת מאכלים עתירי קלוריות ,או לנשנש ,אתה בן 40 וכבר יש ך בעיות רפואיות שיחמירו בשנים הבאות בגלל עודף המשקל שלך 
אני מבין את הפחד שלך מפני הניתוח ,וזה טיבעי ,השאלה להמשיך להישאר שמן עם כל בעיות הבריאות או לקחת את עצמך בידיים לרדת במשל ולפתוח פרק חדש בחיים ,ידידי שה לא יהיה קל 
תיגש למנתח שיסביר לך את כל סוגי הניתוח ותחליט

קובי
לצפיה ב-'חלון הזדמנויות'
חלון הזדמנויות
31/01/2017 | 02:29
70
בין 7-12 חודשים אחרי הניתוח אתה כמעט לא מרגיש רעב פיזי (פסיכולוגי יש מצב שכן).
בזמן הזה אתה אמור לעבוד על כמה דברים:
1. לתקן את הרגלי האכילה והפעילות הגופנית שלך, גם מבחינת הרכב המזון (העדפת חלבונים על פני פחמימות ושומנים, העדפת מזון בעל ערכים תזונתיים גבוהים על פני מתוקים ושטויות), גם מבחינת זמני אכילה (ארוחה כל 3 שעות - 3 בינוניות ו-2-3 קטנות), גם מבחינת הקשב שאתה נותן לארוחה שלך. גם מבחינת מה כמה ומתי אתה שותה (לא מתוקים, לא מוגזים). וגם מבחינת כמה אתה זז - מתחילים בזהירות בהליכות 3-4 שבועות אחרים הניתוח, ורצוי להתקדם משם גם לפעילויות דינאמיות ופעילויות שרירים ועיצוב.
2. להיות קשוב לגוף שלך. החיים המודרניים הורסים לנו את המנגנונים האוטומטיים של הגוף ואנחנו לא מפסיקים לאכול כשהגוף שבע אלא כשהעיניים שבעות והקיבה מתפוצצת. אחרי ניתוח הקיבה "מתפוצצת" מהר מאד ואז אתה מתחיל להקשיב. ואחרי חוויית הדאמפינג הראשונה תלמד גם לזהות מה עושה לך טוב ומה לא.
3. לטפל בחור השחור בנשמה שבגללו אתה רעב, ושאותו אתה מנסה לסתום עם אוכל. רוב האנשים שלא מצליחים לרזות באף דיאטה סובלים מאכילה רגשית, ואתה צריך לנצל את היתרונות של המגבלות הפיזיות על אכילה כדי לזהות את המקומות הרגשיים האלה שבהם אתה רוצה לחפש אוכל - ולהתמודד איתם. (ממליצה בחום רב ללכת לקבוצת תמיכה ואם צריך גם לטיפול פרטני).

ואני מבינה את הפחד שלך. אבל אני מניחה שכמוני עשית את כל סוגי הדיאטה, לבד, או עם דיאטנית, או עם המשפחה, או עם חבר/ה, או עם קבוצה, בחלבונים בלבד, בירקות בלבד, בלחמים בלבד, בשייקים, כל מה שהמציאו אני בטוחה שניסית.
אני התחלתי והפסקתי את התהליך לקראת ניתוח הרבה פעמים, עד שקיבלתי החלטה שאם לא אצליח לרזות בכוחות עצמי עד גיל 40 אני אעשה את הניתוח כדי למנוע התפתחות של סכרת.
מן הסתם לא הצלחתי... ובפועל ה-HBA1C שלי התחיל לעלות בגיל 38 ועשיתי את הניתוח קצת לפני יום הולדתי ה-39. בדיעבד - לא מבינה למה לא עשיתי אותו שנים רבות קודם.
אני אישית סבלתי מסיבוך של ניתוח השרוול ועברתי ניתוח מיני מעקף בתור תיקון - ולמרות זאת אם אנשים שואלים אותי אם לדעתי צריך לעשות התשובה היא: אם אתה רציני, אם אתה מבין שהניתוח הוא לא פתרון בפני עצמו אלא כלי, שהוא חלון הזדמנויות שניתן לך כדי לעשות את העבודה האמיתית שצריך בשביל לשנות הרגלים, ואם אתה מחוייב לעצמך מספיק בשביל להבין שלא תעבור הליך כירורגי בלי לעבור את ההליכים הפסיכולוגיים הנלווים כי אחרת אתה מבזבז זמן ומשאבים - עוף על זה.

המלצה אחת נוספת: כבר עכשיו סדר לך טיימרים בשעון או בנייד שיצלצלו לך כל 3 שעות. וכל 3 שעות, לא משנה מה אתה עושה, עזוב הכל ושב לאכול - בוקר צהרים וערב ארוחה בינונית שאתה צריך להקדיש לה בין 20-30 דקות. עשר וארבע ארוחת ביניים שאתה צריך להקדיש לה עד רבע שעה. כשעובדים עם טיימרים הגוף נכנס לשיגרה של אכילה כל 3 שעות, השחרור של אינסולין בגוף מאוזן וסדיר יותר, וגם פסיכולוגית כשאתה יודע שהארוחה הבאה שלך היא בשעה X לא משנה מה - קל לך יותר לשלוט בעצמך ולהזכיר לעצמך שלא שווה לחטוף עכשיו משהו כי עוד מעט הארוחה הבאה.
זו הכנה מצויינת לקראת הניתוח, וגם אחרי הניתוח, כשמנגנון הרעב שלך לא מתפקד - צלצול השעון יעזור לך לזכור לתת לגוף דלק גם כשאתה לא מרגיש שאתה זקוק לו.
הסלולרי שלי מכוון על 8:00 11:00 14:00 17:00 20:00 כבר כמעט שנתיים, וזה עובד.

ואזהרה אחת: בחצי השנה הראשונה סביר שתרד במשקל גם אם תרשה לעצמך מדי פעם שטויות. זו אשליה זמנית וזה עובר. בקבוצת התמיכה בה השתתפתי היו משתתפים שגילו שאחרי תקופת החסד הזו הגוף מתנקם - כי בינתיים קצב חילוף החומרים בגוף המנותח מאט...
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
03/01/2017 | 10:16
3
139
שלום 3 שבועות לאחר קיצור קיבה ...מנותחת שרוול לפני 3 שנים מ106 ירדתי ל48 ואז בעקבות משבר בריאותי עליתי 32 קילו ב8 חודשיים לאחר מאבק לא פשוט אישרו לי ניתוח חוזר למיני מעקף....אך זקוקה לליווי ותמיכה...

לצפיה ב-'ליווי ותמיכה'
ליווי ותמיכה
03/01/2017 | 13:27
105
האמת קשה לקבל פה ליווי ותמיכה מחוסר משתתפים פה בפורום  לצערי .,אני עומד תמיד לצידך ,כל שאלה אשמח לעזור לך ,גם אני גם אופירה ,ואולי עוד 2 משתתפים 
אולי טיפול פסיכולוגי יכול לעזור לך שתרדי במשקל והכי חשוב לשמור על ההשגים
בהצלחה אשמח לשמוע ממך 

קובי
לצפיה ב-'תמיכה וליווי נפשי'
תמיכה וליווי נפשי
04/01/2017 | 13:59
1
87
שלום רב. אספר על עצמי...
כל חיי הייתי שמן, כילד וכנער אהבתי לאכול תמיד - בחגים ובימי חול, בארץ וגם בחו"ל, אחרי שמשהו זרק לי הערה פוגענית וגם אחרי מחמאה שמנפחת את הלב באהבה, כששמח , כשעצוב, כשרע וגם כשטוב- אני מצאתי את עצמי במקרר, ירדתי על המזווה, חיסלתי כל מה שניתן היה ובמקרה חלף לידי.

בשנת 1998, כשאני בן 16 בלבד ושוקל 160 ק"ג החלטתי להילחם במוסכמות- בהורים, בחברה, בקופת החולים ולעבור ניתוח לקיצור קיבה(vbg) כדי לרזות ולאפשר לעצמי לפתוח בדרך חיים חדשה ובמערכת יחסים חדשה ביני לבין האוכל. אחרי הניתוח ואחרי שנגמרו מפגשי התמיכה שהתחייבתי ללכת אליהם, רק אז התחילה ההתמודדות הקשה והאמיתית.
עבדתי עם עצמי - בדרך הקשה - על פרידה מהדחף לאכילה רגשית - מהמפגשים הליליים עם המקרר והמזווה, ופרידה מלאה באבל עמוק וקשה ממגירת הממתקים והעוגיות.
עם השנים ופחות 75ק"ג למדתי מי אני מחדש, למדתי להפיק את המיטב מעצמי, לאהוב את עצמי כמו שאני, להעריך את הכוח שלי, להפרד מהאכילה הרגשית המפחידה ולצאת באמת לדרך חיים חדשה.
היום — 18 שנים אחרי, שבהם שמרתי על עצמי בקפדנות מול כל הקשיים, אני רוצה לעזור למי שעובר תהליך כזה עכשיו להצליח לרזות ולהשאר רזה שנים רבות כמוני. בזכות פרידה ראוייה ועמוקה מהאכילה הרגשית, בזכות קבלה עצמית, ובזכות שלווה ואהבה שאין לה גבול שמכניסה לחיים ריפוי אמיתי.
היום כשאני סטודנט לפסיכותרפיה הוליסטית, אני מעוניין לעזור לך מנותח/ת לקיצור קיבה כמוני, להביא את ההצלחה גם לתהליך ההרזייה וההתפתחות אישי שלך.
במסגרת הסטאז' שלי אני אשמח ללוות אותך בדרך החדשה שבחרת ללכת בה.
אני מחפש מטופל/ת המעוניין/ת בעזרתי בדרך לייצר הצלחה אמיתות בתהליך ההתפתחות, בהרזייה, בשמירה על ההרזייה, בפרידה מאכילה הריגשית, בשיפור הדימוי העצמי ובהתאהבות מחדש ב"אני" החדש שנוצר בעקבות הניתוח.
הטיפול שלי משלב שיחה וגם טיפולים אנרגטיים ומשום שאני פסיכותרפיסט בסטאז' עלות הטיפול נמוכה, סמלית, ושווה לכל נפש.
הטיפולים יתקיימו בביתי שבתל- מונד באווירה מכילה, רגועה, אינטימית ונעימה.
אשמח לספר לך על עצמי ועל הטיפול ולעזור לך לעלות על הדרך להצלחה אמיתית.
צור/י קשר 0507509498
ארז נוי
פסיכותרפיה הוליסטית אינטגרטיבית
לצפיה ב-'תשובה מפורטת'
תשובה מפורטת
04/01/2017 | 17:01
73
תנסי אין מה להפסיד ,בחור עם ניסיון שיכול לעזור

קובי
לצפיה ב-'קיצור הקיבה שלי'
קיצור הקיבה שלי
04/01/2017 | 13:49
201

כל חיי הייתי שמן, כילד וכנער אהבתי לאכול תמיד - בחגים ובימי חול, בארץ וגם בחו"ל, אחרי שמשהו זרק לי הערה פוגענית וגם אחרי מחמאה שמנפחת את הלב באהבה, כששמח , כשעצוב, כשרע וגם כשטוב- אני מצאתי את עצמי במקרר, ירדתי על המזווה, חיסלתי כל מה שניתן היה ובמקרה חלף לידי.

בשנת 1998, כשאני בן 16 בלבד ושוקל 160 ק"ג החלטתי להילחם במוסכמות- בהורים, בחברה, בקופת החולים ולעבור ניתוח לקיצור קיבה(vbg) כדי לרזות ולאפשר לעצמי לפתוח בדרך חיים חדשה ובמערכת יחסים חדשה ביני לבין האוכל. אחרי הניתוח ואחרי שנגמרו מפגשי התמיכה שהתחייבתי ללכת אליהם, רק אז התחילה ההתמודדות הקשה והאמיתית.
עבדתי עם עצמי - בדרך הקשה - על פרידה מהדחף לאכילה רגשית - מהמפגשים הליליים עם המקרר והמזווה, ופרידה מלאה באבל עמוק וקשה ממגירת הממתקים והעוגיות.
עם השנים ופחות 75ק"ג למדתי מי אני מחדש, למדתי להפיק את המיטב מעצמי, לאהוב את עצמי כמו שאני, להעריך את הכוח שלי, להפרד מהאכילה הרגשית המפחידה ולצאת באמת לדרך חיים חדשה.
היום — 18 שנים אחרי, שבהם שמרתי על עצמי בקפדנות מול כל הקשיים, אני רוצה לעזור למי שעובר תהליך כזה עכשיו להצליח לרזות ולהשאר רזה שנים רבות כמוני. בזכות פרידה ראוייה ועמוקה מהאכילה הרגשית, בזכות קבלה עצמית, ובזכות שלווה ואהבה שאין לה גבול שמכניסה לחיים ריפוי אמיתי.
היום כשאני סטודנט לפסיכותרפיה הוליסטית, אני מעוניין לעזור לך מנותח/ת לקיצור קיבה כמוני, להביא את ההצלחה גם לתהליך ההרזייה וההתפתחות אישי שלך.
במסגרת הסטאז' שלי אני אשמח ללוות אותך בדרך החדשה שבחרת ללכת בה.
אני מחפש מטופל/ת המעוניין/ת בעזרתי בדרך לייצר הצלחה אמיתות בתהליך ההתפתחות, בהרזייה, בשמירה על ההרזייה, בפרידה מאכילה הריגשית, בשיפור הדימוי העצמי ובהתאהבות מחדש ב"אני" החדש שנוצר בעקבות הניתוח.
הטיפול שלי משלב שיחה וגם טיפולים אנרגטיים ומשום שאני פסיכותרפיסט בסטאז' עלות הטיפול נמוכה, סמלית, ושווה לכל נפש.
הטיפולים יתקיימו בביתי שבתל- מונד באווירה מכילה, רגועה, אינטימית ונעימה.
אשמח לספר לך על עצמי ועל הטיפול ולעזור לך לעלות על הדרך להצלחה אמיתית.
צור/י קשר 0507509498
ארז נוי
פסיכותרפיה הוליסטית אינטגרטיבית
לצפיה ב-'פתיחת טבעת דחוף באיזור חיפה '
פתיחת טבעת דחוף באיזור חיפה
04/01/2017 | 11:07
74
אני צריך דחוף כירורג באיזור חיפה לפתיחת טבעת 
לצפיה ב-'שלום!! חדשה...'
שלום!! חדשה...
30/12/2016 | 21:40
3
168
היי... אז ביום שני עברתי ניתוח שרוול באסותא בראשל"צ... בנתיים בימים האלה הורדתי 4.5 קילו.
אשמח לדעת איך ההתמודדות עם כל הפרסומות של האוכל... האנשים שמדברים סביבכם על אוכל.. תמונות ברשתות החברתיות..
ובכללי אשמח לשמוע טיפים מכל אחד ואחת.

לצפיה ב-'שלום לחדשה'
שלום לחדשה
30/12/2016 | 23:59
106
שמח לשמוע שהכל עבר בשלום ואת יוצאת לדרך חדשה ,בפרויקט הארוך של ירידה במשקל .
הניתוח שעשית משמש רק ככל עזר לירידה במשקל.אפשר לרמות כל ניתוח באכילת מאכלים עתירי קלוריות או בנישנושים .
העלם מלא בפיתויים פירסומות ,תכניות אוכל בכל הערוצים לפי דעתי מידיי הרבה ,את צריכה לעשות סויץ'בראש לנתב את החיים מבחינת האוכל ,לדברים אחרים ,אני לא מכיר אותך ,יכול להיות שהאוכל היה פיתרון לבעיות אחרות ,שלא התמודדת איתם ,במקרה כזה אוי טיפול פסיכולוגי יעזור (זה באופן כללי לא במקרה שלך)
לצערי לא תקבלי פה בפורום  טיפים לנושא הזה ,כמעט ואין פה תגובות לצערי
מה שנותר לי לאחל לך בהצלחה ,תרדי במשקל בשכל לא למהר שלא יגרו חוסרים ופגיעה בבריאות  את צריכה להיות רזה והכי חשוב בריאה!!!

קובי
לצפיה ב-'שלום לחדשה'
שלום לחדשה
31/12/2016 | 09:05
1
60
כתבת שירדת 4.5 ק"ג ממשקלך תוך כמה ימים ,יכול להיות בלי לאכזב שהירידה הראשונית היא רק נוזלים ,וכי למה אני כותב לך את זה כי במשך המהלך יהיו ירידות יהיו עצירות ויתכן גם עליות מסויימות , התקיעה במשקל ואולי העלייה יכולים לפגוע  במצב הרוח שלך ,לכן אני מציע להשקל פעם בשבוע ולא כל יום ,זה יכול לשגע אותך 
בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'תודה רבה קובי!!!!'
תודה רבה קובי!!!!
02/01/2017 | 21:28
42
עכשיו נשאר להמשיך לעבוד על הראש....
להיכנס לכושר להמשיך לרזות ולמצוא זוגיות!! חחחחח
לצפיה ב-'חברים אני צריכה עזרה לגביי ניתוח חוזר'
חברים אני צריכה עזרה לגביי ניתוח חוזר
28/12/2016 | 20:53
1
161
אני עברתי ניתוח שרוול לפניי 4 שנים וכמעט עליתי הכול רציתי לדעת אם יש משהו בקופת חולים לאומית עבר ניתוח חוזר ומה היה ועבר.  ממש צריכה עזרה כדאי לדעת לקראת מה אני הולכת ובכללי אני ב bmi 35
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
28/12/2016 | 22:41
105
תבדקי בקופת החולים האם הם ישתתפו בניתוח חוזר ,האם הבעיה בשרוול עצמו או שבגלל ההתנהגות שלך את העלת את כל המשקל ,תראי מה המדיניות של הקופה במקרים כאלה , 

קובי

לצפיה ב-'מנתח לניתוח שרוול המאושר על ידי מאוחדת'
מנתח לניתוח שרוול המאושר על ידי מאוחדת
25/12/2016 | 16:31
5
101
שלום, מחפשת המלצה למנתח ניתוח שרוול דרך קופת חולים מאוחדת
לצפיה ב-'מנתח שרוול המאוחדת'
מנתח שרוול המאוחדת
25/12/2016 | 16:58
4
86
תפתחי את האינטרט  קופת חולים מאוחדת רשימת מנתחים בריאטרים ,יש שם הרבה מנתחים ובאיזה  בית חולים הם מנתחים ,ומה ההשתתפות העצמית

קובי
לצפיה ב-'מאוחדת'
מאוחדת
25/12/2016 | 19:10
3
55
יש לי כבר את הרשימה. מחפשת מישהו שעשה דרך המאוחדת ויכול להמליץ על מישהו מהם
לצפיה ב-'מנתח שרוול'
מנתח שרוול
26/12/2016 | 08:06
62
ראיתי ברשימה יש הרבה רופאים מנתחים ידועים ,אני ממליץ על ד"ר סובחי ,ד"ר עסליה,רופאים שמובילים בתחום.

קובי
לצפיה ב-'אני נותחתי לפניי 5 ימים ברמב"ם אצל עסלייה'
אני נותחתי לפניי 5 ימים ברמב"ם אצל עסלייה
26/12/2016 | 16:43
102
היו איתי שניים מהמאוחדת שנותחו באותו ערב,
אני מכבי.

אני מנחש שהם מרוצים מהמנתח והניתוח.
אני לא רוצה להמליץ,
אבל בכל מקום שביררתי כשנה וחצי לפניי,
ובכל המהלך ברמב"ם
וועדה, טרום והניתוח
רובם ככולם של אנשי הצוות אמרו לי שבחרתי נכון.

בהצלחה!
לצפיה ב-'המלצה על מנתח בריאטרי באזור רחובות דרך מאוחדת'
המלצה על מנתח בריאטרי באזור רחובות דרך מאוחדת
16/01/2017 | 12:42
33
אני לא מצאתי רשימה באתר של מאוחדת לניתוח בריאטרי. מחפשת באזור רחובות. אשמח לקבל רשימה/המלצה.תודה
לצפיה ב-'יום הולדת לטבעת'
יום הולדת לטבעת
24/12/2016 | 08:00
9
124
16 שנה לטבעת והכל בסדר ,שימשיך כה עוד הרבה שנים טובות.
לצפיה ב-'מזללללל טובבבבבב!!!!!!'
מזללללל טובבבבבב!!!!!!
01/01/2017 | 14:50
8
54
אני אשמח אם תוכל לפרט קצת על המשקל/סגירות/פתיחות/הקאות/סיבוכים חלילה וכו' במהלך השנים האלה? 
א' זה מעניין לשמוע (הייתי בטוחה שתחת הכותרת "יומולדת לטבעת" יהיה סיפור אבל ראיתי שזה סוכם במשפט אחד).
ודבר שני, אני לפני הניתוח והרבה אומרים לא לעשות, ושאחר כך אפשר להשמין מהר שוב, ושהטבעת אפקטיבית למס' שנים בלבד... ועוד כל מיני דברים שאני מקווה שלא יקרו..
לצפיה ב-'שלום לינוי'
שלום לינוי
02/01/2017 | 07:50
7
51
הסיפור שלי די מוכר פה בפורום.עברתי את הניתוח בדצמבר 2000 ירדתי תוך חצי שנה 55 ק"ג ,מאז סגרתי פעמיים את הטבעת האמריקאית הישנה ,ומאז כ 13 שנה אני לא נוגע בטבעת תודה לאל  במשך השנים הקאתי אולי 5 פעמים ,בגלל אכילה מהירה ,במשך הזמן העלתי 7 ק"ג הטבעת משמשת ככלי עזר לירידה במשקל הטבעת משמשת בתור שוטר ,כמובן אפשר לרמות כל סוג של ניתוח באכילת מאכלים עתירי קלוריות או לנשנש מתוקים שוקולדים .יש הרבה הצלחות לצערי גם יש כישלונות ,כמי נמצא בפורום הזה משנת 2001  שהיה פעיל מאוד אני מכיר את הנושא של הצלחות וכישלונות ,היום  בעידן  הפייסבוק הפורום זה מחזיק מעמד בגלל שאני לא מוותר
מאחל לך בהצלחה הבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'יפה'
יפה
02/01/2017 | 18:10
6
42
אחרי הניתוח סגרת פעמיים וזהו? לא פתחת אף פעם?
ומה הכמות שאתה יכול לאכול?
והאם אפשר לבלוע כדורים?
לצפיה ב-'ועוד שאלה'
ועוד שאלה
02/01/2017 | 18:12
4
49
הבנתי שלפתוח או לסגור עולה 100 ש"ח למבוטחי כללית.
אתה יודע מה המחירים בשאר קופות החולים? והאם יש הבדל במחירים בהתאם לסוג הביטוח (למשל כללית זהב לעומת כללית פלטינום)
תודה
לצפיה ב-'מאין המידע הזה?'
מאין המידע הזה?
04/01/2017 | 08:32
3
52
כירורג של קופ"ח כללית לא אמור לקחת שקל עבור פתיחה או סגירה של הטבעת.
מי שלוקח כסף עבור זה הוא כירורג שאינו של קופת חולים כללית, כלומר ד"ר אבינוח, למשל, שעושה עבור מבוטחי כללית את הפעולה באופן פרטי, כי הוא כירורג של קופ"ח מכבי. וכן רופאים אחרים של מאוחדת וכד'.
ד"ר אבינוח לוקח סכום כסף עבור כל פתיחה וסגירה של כל מבוטח שאינו מבוטח מכבי. עבור מבוטחי מכבי הפתיחה והסגירה אצל ד"ר אבינוח היא חינם. וכך גם מבוטחי מאוחדת מקבלים סגירה ופתיחה בחינם אצל כירורג של מאוחדת וכן הלאה.

לכן אין קשר לסוג הביטוח, אלא לסוג הקופה שאליה משתייך הרופא שאליו פנית לפתיחה או לסגירה. אם תשתפי בתהליך שאת עברת, נוכל להדריך אותך. 
לי לא ידוע שם של כירורג של הכללית, ויש לברר בקופה על כירורגים הפותחים וסוגרים טבעות. 
לצפיה ב-'כלומר אפשר לעשות פתיחה או סגירה אצל כל כירורג של כללית'
כלומר אפשר לעשות פתיחה או סגירה אצל כל כירורג של כללית
05/01/2017 | 20:24
2
48
כבר מהסגירה הראשונה?
לא אמורים לחזור לרופא המנתח למס' פעמים לאחר הניתוח? ואז הוא אמור לעשות את הפתיחה או סגירה?
והאם יש הבדל אם הרופא המנתח סוגר או כירורג של קופת חולים?
לצפיה ב-'את צריכה להבין משהו'
את צריכה להבין משהו
05/01/2017 | 22:58
55
את לא נותנת לי יותר מידי פרטים על הניתוח שלך, אבל אני מבינה מבין השורות שנותחת אצל ד"ר אבינוח.
אז בשנה הראשונה רצוי לפתוח ולסגור אצל הצוות של ד"ר אבינוח, כי יש להם סדר של סגירות ופתיחות שאת לא יודעת עדיין בעצמך. רק אחרי שאת מבינה בעצמך כמה לסגור וכמה לפתוח בכל מצב ומקרה, אפשר ללכת לכירורג אחר.

לא כל כירורג בקופה פותח וסוגר טבעות. רק מי שמכריז שהוא יודע לעשות זאת ונותן את השירות הזה. עד כה לא שמעתי על שום רופא של הכללית שעושה את זה. כך שכל ההסבר שנתתי לך זה כדי שתביני שסוג הביטוח המשלים שיש לך בכללית בכלל לא רלוונטי למחיר הסגירה והפתיחה, אלא המחיר נקבע לכל חברי הקופות שאינן מכבי, כי ד"ר אבינוח הוא לא רופא של כללית או מאוחדת או לאומית, אלא של מכבי.

לגבי הסגירות בשנה הראשונה המבוצעות אצל ד"ר אבינוח, רצוי מאוד להתקשר אלי ולהתייעץ איתי בשנה הראשונה, כדי להבין איך לסגור נכון עבורך, ולא להגיע למצב של סיכון שלפעמים הסגירות הקיצוניות של רופאי אבינוח עלולות להביא. בד"כ אין בעיה עם השיטה של אבינוח לסגירות, אבל יש מקרים שכן. וכל מקרה לגופו. 
בכלל, רצוי שתקראי את המידע באתר טבעת שלי (g-band.co.il), שמסביר את הנושא הזה במפורט. 

טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת
לצפיה ב-'באתר שלי יש גם סיפור הניתוח שלי'
באתר שלי יש גם סיפור הניתוח שלי
05/01/2017 | 23:04
39
והוא בטח יעניין אותך. היום כמובן אני 8 שנים אחרי הניתוח, ולא 4 כמו בסיפור.
במשך השנים האחרונות עליתי במשקל, אבל רוב הירידה נשארה על כנה, ברוך ה'. 
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
04/01/2017 | 17:06
42
לא פתחתי אף פעם ,לא היה לי צורך אני אוכל הכל לא באותה כמות כמו לפני הניתוח ,לא פיתות לא לאפות ,הכל במידה ,ברור שאני לוקח כדורים והרבה לצערי 

קובי
לצפיה ב-'דליפה בטבעת עדכון אחרון'
דליפה בטבעת עדכון אחרון
21/12/2016 | 00:25
2
120
היי אופירה וקובי אז אחרי 2 ועדות שלא אישרו שלחתי לועדה יותר בכירה יחד עם חוזר של משרד הבריאות שאומר שניתן לעשות ניתוח חוזר לכאלה שנותחו בעבר וכשלו בניתוח מbmi 30 יחד עם מכתב שאני כתבתי המלצה מרופא משפחה שהוא מנהל הקופה( כללית) והמלצה מרופא כירורג בכיר במקרה הזה זה אבינוח ולבסוף סוף סוף היום קיבלתי את האישור מהועדה מה שאומר שצריך פשוט להלחם ולא לוותר אז זהו בע"ה ב16.1 ניתוח חוזר תודה רבה לכם על צומת הלב והאיכפתיות כל הכבוד לכם אופירה בשיחת הטלפון איתך חיזקת אותי מאוד וממך שאבתי את הכח להלחם בהם תודה רבה
לצפיה ב-'שמח לשמוע'
שמח לשמוע
21/12/2016 | 05:42
44
לא צריך לוותר כל דבר שמובן מעליו צריך להילחם עליו.
מה שנשאר לי זה לאחל לך הצלחה  בניתוח 

בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'בעידן של ימינו'
בעידן של ימינו
21/12/2016 | 10:40
49
מערכות גדולות וציבוריות צריכות שיסבירו להן טוב טוב מה שברור מאליו.
אחרת נציגיהם "לא מבינים" מה שברור מאליו, כולל מה שנכתב בחוזרים של משרד הבריאות.
צריך להראות להם את השורה בחוזר עם זכוכית מגדלת, כדי ש"יבינו". 
ותמיד לפנות לגורם בכיר יותר, כי מידת ה"הבנה" שלו בד"כ יותר גבוהה...

שמחה שבסוף "הבינו" ששיטת מצליח שלהם לא הצליחה במקרה שלך.
מה שאני לא מצליחה לתפוס, זה איך בקופת חולים כללית הצליחו להבין בפעם השלישית. בדרך כלל זה לוקח להם הרבה יותר פעמים להבין... (את מבינה כמה אני "אוהבת" את קופ"ח כללית...)

ובעיקר אני מעריכה את העדכון שלך. בזכותך אנשים יידעו איך להתנהל עם מערכת הבריאות, ולא יהיו חסרי אונים מחוסר ידע. זו המטרה בקיום פורום זה ובניהולו על ידינו. אני מבקשת מכל הקוראים לתת יד למטרה זו, ולהעצים בידע את הקוראים. עליכם לדעת שהמונים קוראים פה, אך לא כותבים, ולכן לא רואים אותם בפורום. 
לצפיה ב-'היי, לאן אני מתקשרת כדי להגיע לפתוח את הטבעת באסותא ראשלצ ? '
היי, לאן אני מתקשרת כדי להגיע לפתוח את הטבעת באסותא ראשלצ ?
19/12/2016 | 20:02
1
50
פשוט לא הייתי שם המון זמן ואין לי מספר להתקשר אליו חח
לצפיה ב-'פתיחת טבעת'
פתיחת טבעת
19/12/2016 | 21:43
72
תכנסי לאתר של ד"ר אבינוח שם יש את הטלפונים של המזכירות של אבינוח ואת הימים םשהוא עובד בראשון

קובי
לצפיה ב-'טבעת '
טבעת
18/12/2016 | 16:45
1
75
לפני כ 14 שנים עברתי ניתוח טבעת מתכוננת כרגע אין בפנים חומר ביצעתי גסטרסקופיה היות והיו לי כאבי בטן כמו צירי לידה נאמר שהטבעת מתחת למעבר ושט קיבה וגורם להיווצרות בקע קיבה וקיבלתי אמפרודקס האם בגלל הקאות מרובות זה קרה?האם
הטבעת זזה לי? לא זוכרת מתי אכלתי בשר או לחם מבלי להקיא
לצפיה ב-'ההסבר שקיבלת מהרופא לבעיה לא ברור כלל'
ההסבר שקיבלת מהרופא לבעיה לא ברור כלל
18/12/2016 | 23:09
66
מקומה הנורמלי של הטבעת הוא מתחת למעבר ושט קיבה.
לא ברור למה גורם לבקע. לא ברור למה הבקע גורם לכאבים ברמת צירי לידה.
לא ברור מתי התרחשו הכאבים וכמה זמן נמשכו. לא ברור אם נפסקו הכאבים.
לא ברור איך אומפרדקס מטפל בבעיה, כאשר הוא בסה"כ תרופה קלה נגד צרבת.
מדוע לא ניגשת למנתח טבעת (ד"ר אבינוח) ותיארת את הכאבים והבעיה?

הקאות גורמות לצרות צרורות, וגם לתזוזת טבעת. אם לחם גורם להקיא, לא אוכלים לחם (או אוכלים אותו אך ורק לפי הכללים לאכילה נכונה עם טבעת). 

כדי להבהיר את השאלה שלך, התקשרי לייעוץ טלפוני (חינם): טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת.
לצפיה ב-'זיהום באזור הפורט של הטבעת'
זיהום באזור הפורט של הטבעת
16/12/2016 | 18:39
1
77
לפני שבועיים ביצעתי סגירה של הטבעת וכעבור שבוע אזור הפורט נעשה אדום וכפי הנראה שישנה דלקת. האם מישהו חווה כזה מקרה ומה עושים? האם יש מצב שיהיה צורך להוציא את הטבעת

לצפיה ב-'דלקת בפורט'
דלקת בפורט
16/12/2016 | 23:57
55
לא חוויתי תופעה כזאת ,יכול להיות שזה משהו תת עורי בגלל הדקירה של המזרק
כדאי לשאול את מי שאצלו ביצעת את הסגירה,אין מצב שיהיה צורך להוציא את הטבעת הבעיה באם יש בעיה זה בפורט לא בטבעת , בשביל השקט הנפשי כדאי לברר

קובי
לצפיה ב-'בדיקת גסטרוסקופיה'
בדיקת גסטרוסקופיה
11/12/2016 | 20:40
2
93
שלום לכולם
אני עם טבעת כ8 שנים לאחרונה סובלת מצרבות
השבוע יש לי תור לגסטרוסקופיה מישהו יודע אם יש בעיה לעשות זאת עם טבעת
האם צריך לפתוח את הטבעת
הרופא שאמור לעשות את הבדיקה לא ככ מתיחס לטבעת(אומר שאם אוכל עובר אז גם הסיב אופטי יעבור)
אודה להתייחסות מהירה
מלי

לצפיה ב-'עושים גסטרוסקופיה עם טבעת.'
עושים גסטרוסקופיה עם טבעת.
11/12/2016 | 23:21
1
60
השאלה האם פתיחה קטנה של הטבעת לא תפתור את בעיית הצרבות, ולא יהיה צורך בגסטרוסקופיה. ניסית?
לצפיה ב-'בדיקת גסטרוקופיה'
בדיקת גסטרוקופיה
12/12/2016 | 08:04
54
אין בעה לעשות את הבדיקה ,הסיב שמוכנס מאוד מאוד דק ,אני עברתי במשך השנים פעמיים או שלושה את הבדיקה הזאת  רק תידעי את הגסטרולוג ,שיתיחס גם למצב הטבעת .
בהצלחה הרבה בריאות 

קובי
לצפיה ב-'מעקב קיבה'
מעקב קיבה
11/12/2016 | 19:32
1
149
שלום 
אני רוצה לעשות ניתוח מעקף 
מה התהליך למנתח דרך הקיבה?
יתרונות?חסרונות לניתוח?
יכולים לעזור לי בבקשה����������
לצפיה ב-'מעקף קיבה '
מעקף קיבה
11/12/2016 | 20:02
117
דבר ראשון תבדקי באם את זכאית לעבור ניתוח מבחינת BMI 40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות בהשמנת היתר שלך 
אני לא מתמצא בניתוחי מעקף קיבה או מיני מעקף מה שאני מציע בשלב ראשון להכנס לאינטרנט ולראות את שני סוגי הניתוחים 
אני ממליץ על ד"ר סובחי שמנתח באיכילוב וגם מקבל בפרטי ,תקבעי איתו תור ותקבלי הסבר על כל סוגי הניתוחים,
אני עברתי ניתוח טבעת לפני 16 שנה ותודה לאל מרוצה 
שמח לשמוע מה החלטת ולמה .

קובי
לצפיה ב-'שתי שאלות'
שתי שאלות
08/12/2016 | 20:40
7
148
שלום.

לפני מעל 3 שנים עשיתי ניתוח שרוול וזה החזיק למשך כשנה, מאז כל הזמן עליתי וירדתי במשקל (וגם שירדתי במשקל הוא היה בגדר משקל עודף).
הבנתי שאפשר לעשות ניתוח חוזר מBmi 30 ומעלה , כיום הbmi שלי הוא סביב 32 ולכן החלטתי לעשות ניתוח טבעת, דווקא טבעת ולא ניתוח אחר כמו מעקף מכל מיני סיבות אז אני סגורה על טבעת.

בגלל שכבר עשיתי שרוול אז חוששת שלא לעבור את הועדה או שיגידו לי ללכת לדיאטנית תקופה, ואני לא רוצה שהניתוח ידחה בגלל הועדה כי דחוף לי לעשות אותו בהקדם בגלל לימודים וכו.

אני רוצה לעשות או במדיקל סנטר או אסותא

1. האם יש ועדה שפחות מחפשת להקשות? הם בכלל יכולים לדחות אותי בגלל שזה ניתוח חוזר? כאמור האופציות הן או מדיקל סנטר או אסותא, אצל ד״ר אבינוח.

2. (השאלה הזאת למקרה ואחליט לעשות באסותא) - יש לי כללית פלטינום ומגדל משלים שב״ן. התקשרתי היום לכללית ואמרו לי שאם אני עושה באסותא אז ייתכנו שני מצבים (מכיוון שכללית לא בהסדר עם אסותא)
אחד זה שכללית שולחים מכתב סירוב שהם לא משתתפים, ואז מגדל משלמים לי את זה בגלל הסירוב (שזה מה שאני צריכה אז זה מצוין),
המצב השני שייתכן הוא שהם שולחים מכתב שהרופא המנתח נמצא איתם בהסדר בבתי חולים א׳ ב׳ ג׳, ובאסותא לא, ואפשר לבצע באחד מבתי החולים שבהסדר.
הנציג בכללית אמר שהם שולחים אחד מהמכתבים האלה, אי אפשר לדעת איזה מכתב הם ישלחו, ולבדוק מול מגדל שבמידה וכללית שולחים את המכתב השני אז האם אפשר לתבוע ממגדל את ההוצאה או שמא לא מכסים כי המכתב אומר שאפשר בתי חולים אחרים.
התקשרתי למגדל, והם אמרו שרק אחרי שאני אשלח את המכתב אז אוכל לדעת האם הם משתתפים או לא (כמו שאמרתי הביטוח הוא משלים שב״ן) הנציג גם ניסה לבדוק את זה והוא אמר שבאמת אין לו אפשרות לדעת והוא לא יכול להבטיח לי שבמקרה של המכתב השני יהיה אפשר לאשר את התביעה.
אם מישהו פה יודע, במידה וכללית שולחים את המכתב שהרופא בהסדר בבתי חולים אחרים אבל באסותא לא, ובכל זאת אני בוחרת באסותא, האם מגדל יכולים לא לאשר את התביעה?

תודה מראש

לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
09/12/2016 | 08:05
6
101
שלום לך
לפני הכל אני לא בטוח שהועדה תאשר לך לעשות את הניתוח בBMI  כזה נמוך ,זה שאת לא מצליחה לרדת בשרוול זה אולי רק באשמתך , ולא בגלל בעיה בניתוח עצמו ,אז לפני שאת בודקת  את האופציות  ולא משנה  איפה במדיקל או באסותא  , כי שני בתי החולים ערוכים לניתוח טבעת ,שהוא די פשוט תעברי את הוועדה בהצלחה 
לא יודע איפה הועדה מחמירה יותר ,כי את לא מקרה גבולי ,האמת קשה לי להאמין שיאשרו לך ,תנסי אין לך מה להפסיד ,אשמח לשמוע מה קרה בוועדה ,,חברת הביטוח ,במידה ו והועדה מאשרת חייבת להחזיר לך את סכום הניתוח,וכל החשבונות שלהם  לא צריכים לעניין אותך  ,אל תוותרי הם אוהבים לקחת לא לשלם .
קובי

לצפיה ב-'Bmi'
Bmi
09/12/2016 | 13:17
5
75
שלום.
כשמדובר בניתוח חוזר אז צריך 30 bmi ומעלה, בוודאות. גם התייעצתי כבר עם ד״ר אבינוח והוא גם אמר את זה.
יש מישהו שנתקל בסירוב של ועדה במדיקל או אסותא?
ואגב אם כשאני מגיעה לועדה יש לי כבר תאריך לניתוח אז זה יכול להעלות את הסיכוי לעבור או שזה לא משנה?

שאלה נוספת, האם לגבי הביטוח זה נכון בוודאות? כי אני יודעת שהם צריכים להחזיר אבל הם לא מחזירים בלי מכתב סירוב של קופת החולים, ובמקרה הזה כללית אמרה שייתכן והם ישלחו מכתב שהוא בהסדר איתם אבל בבתי חולים אחרים, אז מגדל יוכלו לטעון שיכולתי לעבור את הניתוח אצלו בבית חולים אחר. או שהם בכל זאת חייבים?

תודה
לצפיה ב-'לינוי'
לינוי
09/12/2016 | 15:08
4
53
אם  ד"ר אבינוח אמר לך שמספיק BM 30 לניתוח חוזר אז הוא בניסיון שיש לו יודע,
לועדה יש קריטריונים לניתוח וזה שיש  לך תור ממש לא משפיע על ההחלטה .
מה קשור קופת חולים לחברת הביטוח ,יש לך ביטוח פרטי ואת משלמת בשביל זה 
ההחלטה שלך היא דרך מי לעבור את הנתוח ,והחלטת שזה הביטוח הפרטי ,לא תיהיה להם ברירה אלא לשלם ,אל תוותרי ,בשביל זה יש לך ביטוח פרטי   את מביאה להם  את החשבון של הניתוח מקורי שלא תקבלי גם מקופת חולים ,את הקומבינות שלהם תשאירי להם לשבור את הראש,אני עברתי ניתוח החלפת מפרק ברך לפני 3 חודשים ועשיתי את זה דרך חברת הביטוח ,בלי לערב את קופת החולים בכלל ,ולא היתה שום בעיה.לא לוותר

קובי
לצפיה ב-'תודה רבה, ועוד שאלה בבקשה'
תודה רבה, ועוד שאלה בבקשה
10/12/2016 | 19:09
3
67
אם אני הולכת לועדה באסותא, הם יכולים לדעת אם הייתי כבר בועדה במקום אחר?
לצורך העניין אני רוצה ללכת לועדה במדיקל ורק למקרה והם יעשו בעיות אז ללכת לאסותא
לצפיה ב-'ועדה'
ועדה
10/12/2016 | 21:11
1
60
לא יודע אין לי תשובה מצטער

קובי
לצפיה ב-'תודה. יש מישהו שבכל זאת יודע?'
תודה. יש מישהו שבכל זאת יודע?
11/12/2016 | 00:16
26
לצפיה ב-'ועדה '
ועדה
11/12/2016 | 16:07
37
במחשבה שנייה כל בית חולים והועדה שלו ,לא נראה לי שהם יכולים לדעת מה קורה בבית חולים אחר ,תנסי ותראי מה קורה ,מקסימום ידחו את הבקשה  ,במידה וישאלו תעני בחיוב 

קובי
לצפיה ב-'המלצות לגבי בלון?'
המלצות לגבי בלון?
07/12/2016 | 17:37
1
87
היי לכולם..מישהו יכול לספר לי על הבלון?מומלץ?תופעות לוואי?
מכירים רופאים שעושים את זה.?
לצפיה ב-'בלון'
בלון
08/12/2016 | 06:54
103
נושא הבלון עלה שוב לאחרונה ,הבלון מוכנס לתקופה קצרה  ,להרגיל את הגוף  להגבלה ,ומה קורה אחרי זה ,אני לא ממליץ ,לפני  20 שנה עשיתי בלון ,היו לי צרבות נוראות ולא הייתה לי ברירה אלא להוציא אותו אחרי שבועיים ,לפי מה שקראתי באינטרנט אין הצלחה.
לא מכיר רופא שעושה את זה אולי גסטרולוג 

קובי
לצפיה ב-'איפה לעשות ניתוח שרוול ואצל מי?'
איפה לעשות ניתוח שרוול ואצל מי?
03/12/2016 | 21:25
4
144
שלום, החלטתי לעשות ניתוח שרוול קיבה הBMI שלי הוא 42 עשיתי כבר את כל התהליך ונשאר לי רק לבחור מנתח, ואני ממש תקועה כאן כי אני לא מצליחה למצוא מידע באינטרנט אודות מנתחים בארץ ואין לי מושג איפה לעשות ואצל מי, חשבתי לעשות או בשערי צדק או בהדסה עין כרם, אבל אמרו לי לבדוק בבתי חולים נוספים ואני ממש מבולבלת, יש למישהו מושג איך אני בכלל ניגשת לחקור דבר כזה? אין מצב שאני נותנת את הגוף שלי לכל אחד אני רוצה את הכי תותח אתם יודעים באיזה ניתוח מסובך מדובר ואין מצב שכל אחד ייגע בי, ואני מתעכבת רק בגלל זה שאני לא מצליחה לבחור מנתח, שמעתי על כמה טובים כמו ד"ר שפירא משערי צדק ורונית מהדסה עין כרם, ואני רוצה לשמוע עוד...בבקשה תעזרו לי ותכוונו אותי אני ממש עובדת עצות. 
תודה.
לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
06/12/2016 | 16:25
155
פיספסתי את ההודעה שלך ,אני מבקש ממי שעבר ניתוח שרוול להיכנס  ולעזור 
אני מכיר את ד"ר סובחי מהמובילים בארץ בתחום הזה ,הוא מנתח באיכילוב ,וגם בפרטי ,תראי האם את יכולה לעשות בפרטי בביטוחים שיש לך .
,ושוב אני מבקש להיכנס ולעזור ,כמו שנעזרתם  בעבר ואולי תצטרכו עזרה  בעתיד עיזרו לאחרים 

קובי
לצפיה ב-'שלום'
שלום
09/12/2016 | 14:20
1
101
אני עשיתי לפני 3 שנים שרוול, אחרי שקראתי המון ובדקתי היטב באיזה רופא לבחור החלטתי ד״ר ספיבק, ואני עד היום יודעת שבחרתי נכון.
מנתח מעולה ולא שמעתי על אחד שהיה אצלו ולא המליץ עליו.

לגבי בית חולים, עשיתי במדיקל סנטר, וגם פה ברור לי שעשיתי את הבחירה הנכונה.

בהצלחה!

לצפיה ב-'גם אני שמעתי עליו רק המלצות מצוינות והמון'
גם אני שמעתי עליו רק המלצות מצוינות והמון
10/12/2016 | 19:35
75
לצפיה ב-'רק לא סובחי'
רק לא סובחי
16/01/2017 | 22:26
52
מבקש להתריע בפניכם שלא ללכת לסובחי. לצערי אני מכיר מספר מקרים מאוד לא טובים שקרו עם ד"ר סובחי. יש לו אחלה יחסי ציבור והוא איש מאוד נחמד אבל אני מאוד לא ממליץ. אני עשיתי את הניתוח אצל גוייטין ומאוד מרוצה, היה מקצועי הוא פחות "נחמד" מסובחי אבל העבודה שלו מקצועית מאוד. שמעתי דברים טובים גם על ספיבק, קידר, רזיאל ועוד. בהצלחה
לצפיה ב-'בדרך לניתוח בשעה 15'
בדרך לניתוח בשעה 15
05/12/2016 | 12:03
2
137
היי לכולם שני אושרית בת 30 בשעה 15 יש לי ניתוח שרוול גם אני חוששת כמו הרבה אנשים חוששת מחיים חדשים חוששת מכאבים שאחרי הניתוח האם הם נסבלים?
איך היה הניתוח שלכם?
בכל מיקרה ב15 מתאשפזת כל כך מפחדת אשמח לחיזוקים ((-: 
לצפיה ב-'אושרית בהצלחה'
אושרית בהצלחה
05/12/2016 | 14:57
1
86
בעזרת השם הכל יעבור בשלום ,במידה ויהיו כאבים לא להתבייש ולקבל זריקה ,גם בבית אפשר לקחת אופטלגין נוזלי ,או משכך כאבים אחר שהמנתח ירשום לך 
ושוב בהצלחה אשמח לשמוע ממך

קובי
לצפיה ב-'היי'
היי
06/12/2016 | 10:18
60
 הניתוח עבר בשלום קצת לא הצליחו להעיר אותי מההרדמה אבל התעלתי על עצמי 
כואב? כואב נורא הכיבה כואבת אבל אני מבקשת כל זמן נתון משכך כאבים 
תודה ((-: 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אלצהיימר
להתייעצות עם מנהל הפורום
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה