לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'ריפלוקס אחרי שרוול'
ריפלוקס אחרי שרוול
02/11/2016 | 08:24
6
119
שלום לכל הנמצאים...
נותחתי לפני כמעט שנה, עדיין מתכננת לכתוב את התרשמויותי כשאגיע למשקל היעד. נעזרתי בכולכם כאן מאוד מאוד.
שאלה לי:
אני סובלת כבר כמה חודשים מהתקפים של כאבי תופת בלתי נסבלים במעלה הגב. בבדיקת גסטרוסקופיה  ראו ריפלוקס ודלקת כרונית בקיבה. אני לוקחת נוגדי חומצה. והמצב מחמיר. ההתקפים נעשים יותר ממושכים וכואבים.
המאכלים שגורמים להתקפים אקראיים לגמרי. ויכולים להשתנות מעת לעת.
מישהו מכיר או יודע? שום נוגדי כאב לא עוזרים...

ולכל התוהים: כן, היה שווה לעשות את הניתוח בכל מקרה

לצפיה ב-'לאמא של'
לאמא של
02/11/2016 | 13:17
88
כן היה שווה לעשות את הניתוח .,לא צריכים להיות כאבי תופת ,או בכלל כאבים אחרי שרוול.
דלקת כרונית בקיבה וריפלוקסים לא אמורים לפי מייטב ידיעתי אחרי ניתוח שרוול.
האם ביררת אצל המנתח מה הסיבה לדלקת ,לא להסתמך עך בדיקת הגסטרולוג ,לא להזניח ,לא ציך לסבול ,לבקש תשובה ופיתרון מהמנתח 
תרגישי טוב .

קובי
לצפיה ב-'לבקש עזרה מהמנתח. צילום של המקום'
לבקש עזרה מהמנתח. צילום של המקום
02/11/2016 | 17:01
4
63
ריפלוקס לא אמור לגרום כאבי תופת בלתי נסבלים במעלה הגב. 
צריך להבין מה זה באמת. 
אל תסתפקי בתשובות רפואיות לא מספקות. דרשי שיחקרו מה קורה שם בשרוול. 
אני לא מאמינה שהכאבים שלך נובעים מרפלוקס ומדלקת בקיבה.
לצפיה ב-'תודה- המנתח שלח לגסטרו'
תודה- המנתח שלח לגסטרו
02/11/2016 | 17:45
3
47
והגסטרו אומר שזה ריפלוקס או שזו אבן קטנה בכיס מרה שמצאו לי. הכירורג אומר שזו לא האבן. שזה לא כאב אופייני.
היום רופא גסטרו פרטי איבחן אותי במשך דקה שלמה (תמורת 500 ש"ח) ואמר שאולי זו בעיה אורטופדית. כי זה לא כאב אופייני לריפלוקס.
מצחיק מאוד.
ולקובי- כל הרופאים אמרו לי שריפלוקס שכיח מאוד אחרי שרוול...

מה לומר למנתח? הוא אמר שזה לא קשור אליו. (גויטין, אסותא).
לצפיה ב-'אמא של '
אמא של
02/11/2016 | 18:24
51
תודה שהארת את עיני שריפלוקס  שכיח מאוד אחרי שרוול 
קשה לי ליעץ לך ,כל רופא מעביר את הכדור לשני ,אולי באמת אבן בכיס  המרה .
מצטער .....

קובי
לצפיה ב-'לא מצחיק בכלל.'
לא מצחיק בכלל.
02/11/2016 | 22:26
1
70
מה לעשות?
א. להתפלל לשליח טוב. הרופאים לא יודעים כלום עד שהקב"ה מאיר את עיניהם. 
ב. להתייעץ עם רופא המשפחה, רופא פנימאי טוב, לנסות ביחד להבין מה זה הכאב המוזר הזה. לברר עם הרופאים אם צילום CT יכול להבהיר את סיבת הכאב, ואם כן, לדרוש צילום כזה!!!
ג. אותו כנ"ל עם אורטופד.
לצפיה ב-'תודה לכם,'
תודה לכם,
03/11/2016 | 09:05
26
את צודקת. לגמרי צריך להתפלל.
אני אנסה לבקש עזרה מהרופא משפחה...
עזרתם לי!
לצפיה ב-'שבועיים אחרי שרוול - מעדכנת'
שבועיים אחרי שרוול - מעדכנת
03/11/2016 | 06:22
2
151
היי חברים,
אז ככה שבועיים אחרי ניתוח שרוול מרגישה טוב מאוד... קצת אי נוחות בתנועות מסויימות אבל בסה"כ מרגישה טוב.
ניתחה אותי ד"ר רזיאל המופלאה בבית חולים אסותא רמת החייל, אני אומרת מופלאה כי חוץ ממנתחת מעולה היא אנושית ומקסימה.  
שוחררתי עם אחרי יומיים. אומנם היו כאבים אבל כל יום שעבר הכאבים פחתו.
כרגע בשלב הטחון... קצת רעבה אבל לדעתי זה כי הפסקתי לעשן ומחפשת תעסוקה לפה.
עד כה ירידה של 8 קילו שזה נחמד מאוד... מחכה להמשך.
דרך אגב, מחפשת קבוצת תמיכה בראש העין וסביבותיה אם מישהו מכיר אשמח שישתף אותי.
קראתי הרבה בפורום לפני הניתוח ולכן מודה לכולם על השיתוף.
לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
03/11/2016 | 06:44
1
86
תודה על העידכון ,מאחל לך הצלחה בפרויקט של הירידה במשקל ,תשמרי על עצמך ,ירידה במשקל ושמירה על הבריאות שלא יהיה מחסור בויטמינים שדרושים להפעלת הגוף.

קובי
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/11/2016 | 07:02
31
לצפיה ב-'טבעת נפתחה לבד '
טבעת נפתחה לבד
02/11/2016 | 12:01
2
58
עשיתי ניתוח טבעת שוודית לפני 9 שנים ועכשיו אני חודש וחצי אחרי לידה במהלך ההיריון המעבר של האוכל נפתח לי לבד ויכולתי לאכול כל דבר ללא הגבלה לאחר הלידה עשיתי סגירות והיום אני סגורה 9 cc ועדיין אני יכולה לאכול הכל בקלות וללא הגבלה. עשיתי צילום והטבעת במקום ונאמר לי שאם היה דליפה של החומר אז לא היה במאגר כלום ויש שם
אז מה בעצם הבעיה למה הסגירות לא משפיעות עליי ועד כמה אפשר לסגור?
לצפיה ב-'סגירות טבעת'
סגירות טבעת
02/11/2016 | 13:11
47
מענייןשבזמן ההריון לא אמרו לך לפתוח את הטבעת.והיא לפי דסריך נפתחה לבד 
את חודש וחצי לאחר הלידה וסגרת פעם או פעמיים את הטבעת,באם בצילום ושט קיבה ראו שהטבעת במקומה והכל בסדר ,אז הסירי דאגה מליבך\יש אפשרות לסגור את הטבעת אבל ב1/4 או 1/8 כל פעם ,ואז תרגישי הגבלה ,אחרי הסגירה לשתות 3 כוסות מים ולראות מה קורה,שלא יהיה מצב של סירה חזקה מידיי.אשמח מאוד באם תדוחי לנו מה קרה ,
הרבה בריאות ובהצלחה.

קובי

לצפיה ב-'צריך להבין מה קרה'
צריך להבין מה קרה
02/11/2016 | 16:59
41
לשם כך אני צריכה לדעת מה היה לפני ההריון, איזו סגירה, מה סגרת ופתחת בהריון עצמו, וכמה פעמים סגרת אחרי הלידה, ואיזה שינויים התרחשו במשך הסגירות.
האם ניסו לשאוב לך את כל הנוזל כדי לראות אם יש דליפה?
אצל מי את מבצעת את הסגירות והצילום?

תתקשרי אלי. טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת.
לצפיה ב-'ניתוח קיצור קיבה בצבא'
ניתוח קיצור קיבה בצבא
30/10/2016 | 10:49
1
69
בחודשים הקרובים אני אמור להתגייס , ואני חושב על לעשות ניתוח קיצור קיבה .
רציתי לשאול מה המדיניות של צהל לגבי קיצור קיבה ?
האם יש הורדת פרופיל לאחר הניתוח?
תודה.
לצפיה ב-'צבא קצורי קיבה'
צבא קצורי קיבה
30/10/2016 | 15:52
58
האמת אין לי תשובה ,לצערי לא נכנסים לפורום הזה ,ולכן קשה לי להאמין שמשהו יגיב ,אולי בכל זאת יקרה הנס ומשהו שיש לו תשובה יוכל לעזור 
מצטער

קובי
לצפיה ב-'שאלה די דחופה'
שאלה די דחופה
28/10/2016 | 14:27
3
133
לפני כיומיים עברתי ניתוח להוצאת טבעת מהקיבה ואני לא מצליח כמעט אפילו לשתות. המנתח אומר שזה עניין של זמן וזה ישתחרר לאט לאט. מישהו נתקל בדבר כזה?
תודה
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
28/10/2016 | 23:09
74
אם אין טבעת מה צריך להשתחרר,לא נראה לי כל העסק ,תראה מה קורה ואם לא תצליח לשתות כדאי ללכת לחדר מיון  
קובי
לצפיה ב-'לא שמעתי עדיין על דבר כזה. מה קורה כשאתה מנסה לשתות?'
לא שמעתי עדיין על דבר כזה. מה קורה כשאתה מנסה לשתות?
29/10/2016 | 19:54
35
לצפיה ב-'אכן הזוי לחלוטין'
אכן הזוי לחלוטין
30/10/2016 | 06:57
48
הניתוח בוצע באסותה. בו רשום שהטבעת והפורט נשלפו. ההרגשה כאילו הטבעת קיימת ואפילו יותר גרוע. משהו כנראה התעקם או נדפק בוושט. אבקש מהמנתח הפניה לצילומים לראות מה העניין.

תודה רבה
לצפיה ב-'אפרסמון'
אפרסמון
29/10/2016 | 10:23
3
118
שלום רב, אני כ-5 שנים אחרי ניתוח שרוול. בתחילת השבוע אכלתי מעט אפרסמון. מאז אין לי יציאות ומאתמול יש לי כאבי בטן חזקים. למישהו קרה? למישהו במקרה היתה חסימה במעיים ויודע לתאר את ההרגשה? האם אפרסמון אחד יכול לגרום לחסימת מעיים? האם לדעתכם צריך טיפול רפואי?
לצפיה ב-'אפרסמון'
אפרסמון
29/10/2016 | 14:30
94
אפרסמון יכול לגרום לחסימה במעיים ,כאבי הבטן וחוסר היציאות מעלה אצלי חשש שמשהו קרה ,אני חושב שכדאי להתיעץ עם רופא המשפחה ,ובאם אין תורים קרובים לגשת לחדר מיון ,לבדוק גם בשביל השקט הנפשי שלך 

קובי
לצפיה ב-'מה שאמר קובי. גש להיבדק. אסור לאכול אפרסמון אחרי שרוול'
מה שאמר קובי. גש להיבדק. אסור לאכול אפרסמון אחרי שרוול
29/10/2016 | 19:53
1
44
לצפיה ב-'תודה רבה חברים'
תודה רבה חברים
01/11/2016 | 12:40
19
לצפיה ב-'BMI '
BMI
27/10/2016 | 09:46
3
81
בוקר טוב, יש כאן מישהו שנותח  עם BMI בין 35-40 ללא מחלות?
לצפיה ב-'BMI נמוך'
BMI נמוך
27/10/2016 | 10:10
2
70
אני לא מכיר ,את נותנת טווחים בן 35 -40  במידה ויש 39 יש אפשרות לעגל פינות לשתות הרבה מים לפני זה ולהחזיק  

קובי
לצפיה ב-'bmi נמוך '
bmi נמוך
27/10/2016 | 14:30
1
55
אם את על הגבול המלצה והפנייה של רופא המשפחה יכולה לעזור מאד - נסי לחשוב על היסטוריה של מחלות במשפחה, לחץ דם וכו 
לצפיה ב-'שייקה'
שייקה
27/10/2016 | 20:19
48
המלצה של רופא משפחה שווה כקליפת השום ,במחלות במשפחה של יתר לחץ דם הוועדה לא מתחשבת 
מכתב מרופא מקצועי על מחלות שיש לך אולי יכול לעזור 

קובי
לצפיה ב-'פתיחה בצפון'
פתיחה בצפון
25/10/2016 | 10:02
3
70
היי חברים.
יש מישהו מהצפון שיודע היכן ניתן לפתוח את הטבעת בדחיפות מבלי לחכות למרפאה של ד"ר אבינוח??
רופא פרטי??
אשמח לעזרתכם.

לצפיה ב-'פתיחה דחופה'
פתיחה דחופה
25/10/2016 | 12:39
2
58
מה שאני יכול להציע לך באם זה דחוף ללכת לחדר מיון אולי בבית החולים רמבם ,ולבקש לפתוח קצת את הטבעת ,לא את כולה ,אני מקווה שהם יסכימו ,כי בדרך כלל בחדרי מיון פותחים את הכל
בהצלחה!!

קובי
לצפיה ב-'לרמב"ם לא להתקרב. יפתחו הכל. עדיף לנסוע לזיו בצפת.'
לרמב"ם לא להתקרב. יפתחו הכל. עדיף לנסוע לזיו בצפת.
25/10/2016 | 20:28
1
23
לצפיה ב-'פתיחות רמבם'
פתיחות רמבם
26/10/2016 | 08:44
39
טוב  לדעת שברמבם  פותחים עד הסוף ,ממש לא הייתי מעודכן.

קובי
לצפיה ב-'חצי שנה אחרי ניתוח'
חצי שנה אחרי ניתוח
25/10/2016 | 20:17
2
153
שלום חברים, 
חצי שנה אחרי ניתוח טבעת, סגור 9, כמעט ולא מרגישה הגבלה, משתדלת לשמור על ארוחות מסודרות אבל הכמויות עדיין גדולות,אני לא יורדת (גם לא עולה שזה לא טריוויאלי). אשמח לתובנות.... מאוד רוצה להתחיל להתקדם עם התהליך, אבל אני עדיין באותה המלכודת שלפני הניתוח - לא מצליחה לרדת מה שמתסכל נורא. האם זה הגיוני שבסגירה 9 אני עדיין לא מרגישה שינוי?
תודה מראש

לצפיה ב-'הגיוני. תמשיכי להתקדם בסגירות'
הגיוני. תמשיכי להתקדם בסגירות
25/10/2016 | 20:28
1
49
לסגור כל 3 שבועות 1/2CC. 
כשיש כבר הגבלה אבל לא מספיק, וצריך עוד סגירות - לסגור מכאן והלאה 1/4CC כל פעם. 
לא לשמוע לעצות אחיתופל של רופאי אבינוח, לסגור 1CC בבת אחת. שמעי לי ולא תתחרטי. 

יכולה להתקשר ולהתייעץ בי בנוגע לסגירות. 03-5781855, אופירה, לא בשבת ובחג. 
לצפיה ב-'סגירות'
סגירות
26/10/2016 | 01:38
38
אני מציע לסגור כל פעם ב1/4 עד שתגיעי להגבלה ,כמובן שאחרי הסגירה לפני שאת הולכת הביתה לשתות 3 כוסות מים ולראות מה קורה ,מילת המפתח ס.ב.ל.נ.ו.ת
בהצלחה 

אשמח לשמוע מה קורה 

קובי
לצפיה ב-'מגששת לפתרון להשמנה, מבקשת חוות דעת - בלון ספאץ' או ניתוח...'
מגששת לפתרון להשמנה, מבקשת חוות דעת - בלון ספאץ' או ניתוח...
25/10/2016 | 09:37
1
81
האם מישהי/ו עשה בלון ספאץ'?, אם כן אשמח לשמוע חוות דעת, השלכות, סיכונים ותגובה של הגוף.                                                                                                                 
אני חוששת מאוד מניתוחים ומהסיכונים הנלווים אליהם, אני חייבת מבחינה רפואית-בריאותית וBMI של 41+- לרדת במשקל.

אשמח לשמוע מכם איזה ניתוחים עשיתם והשפעתם לאחר הניתוח ועמידות לטווח הרחוק.

לצפיה ב-'בלון '
בלון
25/10/2016 | 12:36
71
אני עשיתי לפני 20 שנה הכנסת בלון,אחרי שבוע הוצאתי אותו בגלל צרבות איומות ,מתאר לעצמי שחלו שינויים בבלון במשך השנים ,הבלון מוכנס חלתקופה מסויימת ,ומה אחר כך ,אני עשיתי ניתוח טבעת לפני  16 שנה ירדתי 55 ק,ג ומאז עליתי 7 ק" \סגרתי פעמיים את הטבעת ,פעם אחרונה היה לפני 14 שנה. מה שעושים בזמן האחרון זה ניתוח שרוול ,מה שאני מצי לך ללכת לאחד הרופאים המנתחים עןשים את כל סוגי הניתוחים ולהתיעץ איתו 
לשאלות נוספות אנחנו פה
בהצלחה הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'המלצה לקבוצות תמיכה ושינוי בפייסבוק.'
המלצה לקבוצות תמיכה ושינוי בפייסבוק.
22/10/2016 | 14:49
6
111
שלום לכולם.
חייבת להודות שלפני מספר שנים כשעשיתי ניתוח טבעת והייתי נכנסת לכאן הפורום היה מאוד פעיל וכל שאלה ובעיה היתה מקבלת מענה.
לאחרונה אני בתהליך לניתוח חוזר.
כשנכנסתי לכאן לקבל עזרה עם שאלות ובעיות חשבתי שהפורום נשאר כמו שהכרתי אותו לפני שנים. אך לתערי הוא לא.
היתה התעלומות כמעט מוחלטת.
הרגשתי כאילו שאם אני נכנסת עם שם משתמש ואתם יודעים את ההיסטוריה שלי אז אתם בוחרים לא לעזור ולהתעלם.
הרגשתי תחושת זלזול ולכן לא נכנסתי יותר עד היום.
לאחרונה הכרתי קבוצה בפייסבוק של אנשים לאחר ניתוח שמאוווווד תומכים והקבוצה ממש פעילה.
יש בה מפגשים וכו.
לא יודעת אם מותר לפרסם את שם הקבוצה לכן לא אפרסם ורק אוסיף ואומר.
חפשו את הקבוצה בפייסבוק ותראו איזה קל לנצח עם התמיכה הנכונה.
בהצלחה לכולם( המנטור שם הוא שלומי הרט חפשו אותו והוא יוסיף אתכם לקבוצה).
לצפיה ב-'אנונימית 22'
אנונימית 22
22/10/2016 | 18:31
1
89
לא אהבתי את מה שכתבת "אתם בוחרים לא לעזור ולהתעלם" זה ממש העליב אותי ,נכון שלפני כמה שנים הפורום הזה היה פעיל ביותר ,אני בפורום הזה כמעט מיום היווסדו על ידי רוויקו לפני  16 שנה מי זה אתם  אני משתדל לענות לכל שאלה ,וזהו אף אחד לא מגיב  חוץ מאופירה ואולי עוד אחד ,סלחי לי גברתי האנונימית ,איפה את היית כל השנים ,למה לא עזרת לאחרים מהניסיון שלך ,רק לבקש עזרה ,מי שמבקש שיעזרו לו  צריך שיעזור לאחרים 
אנשים שואלים שאלות אני עונה וזהו , קיבלו תשובה ,קיבלו את מבוקשם ,ואף מילה ,האם התשובה עזרה ,יש בעברית גם מילה אחת שנקראת "תודה " וכנראה אנשים שכחו שיש את המילה הזאת .
מותר לפרסם את שם הקבוצה בפייסבוק ,אין פה שום תחרות ,היום הכל בפייסבוק היו כמה קבוצות שהתארגנו ,וגם אני שמשמש יחד עם אופירה כמנהל הפורום הייתי שם בקבוצה ,זה לא סותר אחד את השני כל אחד יחפש מענה במקום שמתאים לו .כל הכתיבה שלך היא לפרסם את הקבוצה של שלומי הרט אין לי בעיה עם זה .אני מנסה לשמר את הפורום שרועי הקים ,ומה שעשית זה סטירת לחי מצלצלת,למאמץ שאני עושה ,תודה לאל אחרי 16 שנה של הניתוח בטבעת אני לא צריך לקבל עזרה ,אלא לעזור לאחרים ,בהצלחה גם לך אבל תחשבי פעמיים לפניח שאת פוגעת באחרים.אני בטוח  שאם בקבוצה בפייסבוק יהיו אנשים שרק מחפשים עזרה ,ולא מוכנים לעזור ,הכל ידעך ,מה שכתבתי לך זה היה מעומק הלב  ושוב מי שמחפש עזרה צריך לעזור ,אני כמובן זוכר אותך ,וחבל שזה היה סגנון הכתיבה שלך ,שלומי הרט כוכב של 4 שנים ירד יפה במשקל ועושה הרבה ספורט ,יש לו הרבה חבר'ה שאיתו יחד ואני מקווה שיצליח,קשה לי להאמין שיהיה לו את הכח להמשיך , בכל הכל ,כי בשיגרה תמיד יש ירידה ,

לצפיה ב-'היא לא יודעת אם מותר לפרסם פה את שם הקבוצה בפייסבוק'
היא לא יודעת אם מותר לפרסם פה את שם הקבוצה בפייסבוק
24/10/2016 | 22:39
61
אז היא מפרסמת את שמו של שלומי הרט, ללא רשות...
במילים אחרות - פרסמה את שם הקבוצה למרות שאינה יודעת אם מותר לפרסמה פה...
גם אני אפרסם פה שתי מילים, שהאנונימית לא שמעה אודותן מעולם, וכדאי לה לעשות גוגל וללמוד על טיבן: הגינות ויושרה.

אגב, לפני 3.5 שנים, כשהייתי 4.5 שנים אחרי הניתוח, גם אני נראיתי דוגמנית. כמו שלומי.
היום כבר לא. 
עם זאת, אני מאוד מפרגנת לשלומי גם על הצלחתו, וגם על הכוחות שהוא נותן למתמודדים אחרים שמתאימים לדרכו. אך בשונה ממנו, לעולם לא אגיד את המשפט הדבילי שהוא אמר (בכתבה שפרסמה אותו): אם אני הצלחתי, כל אחד יכול.
למה? אתה מאגד בתוכך את כוחות הנפש, ההיסטוריה, האינטליגנציה ושאר הנתונים הפיזיים/סוציאליים/נפשיים/כלכליים של כל אדם בעולם??? חילוף החומרים בגופך ומצבך ההורמונלי הוא של כל האנשים בעולם? כולל נשים אחרי לידות, נשים בגיל המעבר, מי שסובל מתת פעילות בלוטת התריס וכל מי שנולד עם גנטיקה אחרת משל המשפחה שלך?
לצפיה ב-'אנונימת 212'
אנונימת 212
22/10/2016 | 18:42
56
ראתי את השאלה שלך  מאוגוסט \כנראה פיספסתי את השאלה ,מי רצית שיענה לך חוץ ממני ומאופירה ,אף אחד ,הפורום של שרוול שהיה פעיל דעך ,אחרי זה במשורוולים שמו רופא והפורום נסגר ,זה נראה לי שזה מה שיקרה  פה בפורום וחבל \אני מנסה לשמור ,אבל בגלל דברים כמו שלך הרוח יוצאת מהמפרשים 
לצפיה ב-'אני שמחה שאת מודה על שלפני שנים רבות היתה פעילות רבה בפורום'
אני שמחה שאת מודה על שלפני שנים רבות היתה פעילות רבה בפורום
24/10/2016 | 22:22
1
46
לגבי טענותייך על חוסר העזרה בפעם האחרונה שנכנסת לכאן, אני מצטרפת לכל מילה של קובי בנדון. אם את ושכמותך הייתם מצטרפים לצוות שתומך בשואלים, וכשהייתם שואלים הייתם חוזרים עם תשובה למי שענה לכם (לא סתם תודה, אלא לתת משוב במה עזרה או לא עזרה התשובה) - היה פה פורום פעיל ומועיל הרבה יותר.
כיוון שלא כך, אין לך ולשכמותך להלין אלא על עצמכם בלבד!
לא על הפורום!!!

"נכון", זכרתי אותך ואת ההיסטוריה שלך (כי אין לי משהו אחר בחיים מלבד דמותך והיסטורייתך האינטרנטית, ואין לי צרות בחיים מלבד השאלות שלך), ובחרתי להתעלם ממך כדי להכאיב לך ולזלזל בך (כי אין לי הנאות אחרות בחיים).
כמי שמנותחת טבעת 8 שנים, אני "מאוד מתמצאת" בניתוחים חוזרים, ו"יש לי ידע רב" לענות על שאלותייך, ולכן לא עניתי לך ו"נהניתי מכל רגע שמנעתי ממך את עזרתי".
ולא רק זאת, גם אני מנהלת בביתי קבוצה חשאית של כל העונים והתומכים בפורום זה, אנו לא עושים שום דבר אחר בחיים מלבד לתאם את תגובתנו לשואלים, כלומר ממי להתעלם ובמי לזלזל. אנו כולנו איש אחד, כמבטך (הילדותי), ואכן גמרנו אומר בינינו לזלזל בך ולהתעלם ממך ולפגוע בך כי, כאמור, אין לנו הנאות אחרות בחיים. זו מטרת חיינו. אינני זוכרת מתי אכלנו, שתינו או נשמנו לאחרונה.

בקיצור, נהנית לשפוך קיאך לבור ממנו שתית בעבר מים? זה מלמד רק על עצמך.
וגם העובדה שלא נשארת בפורום כל השנים כדי לתמוך באחרים מניסיונך, כמוני וכמו קובי שראויים אך ורק להערכה גדולה, מלמדת עלייך יותר מאלף עדים. 
אדם שמנהל את חייו לפי גישת ה"הב, הב, הב" (מצפה כל הזמן שייתנו לו, ולא רוצה לתת בעצמו לאחרים), למעשה אינו אדם אלא כלב... וזה שגם בועט כאשר אינו מקבל את מבוקשו, הוא גם חמור...
לצפיה ב-'ומראש אני מבקשת סליחה מהכלבים ומהחמורים...'
ומראש אני מבקשת סליחה מהכלבים ומהחמורים...
24/10/2016 | 22:23
29
לצפיה ב-'אנונימית '
אנונימית
25/10/2016 | 06:50
41
קיבלת תשובה ממני ומאופירה ושוב אין תגובה מצידך ,כרגיל זרקת פצצה וברחת 
זה מראה על כוונתך  לפרסם את הפורום של שלומי הרט ,בצורה שפנית ,וזה מה שאת 
אני מקווה שהחברים בפייסבוק של שלומי לא יהיו כמוך  שמחפשת רק עזרה בלי לנסות לזור לאחרים 

קובי
לצפיה ב-'סיבוך בטבעת'
סיבוך בטבעת
24/10/2016 | 21:05
1
59
היי יש לי שאלה דחופה. אני 3 שנים אחרי ניתוח טבעת שוודית אצל דוקטור אבינוח לפני 3 ימים אכלתי בשר שכנראה ניתקע לי על הפתח וגרם לי לנפיחויות גזים ותחושה כללית מאד רעה. לא שיערתי שזה ממה שאכלתי לקחתי 2 כדורי אומפרדקס, בהפרשים של כמה שעות. ומשלא עזר לקחתי קלבטן פעמיים בהפרשים של כמה שעות אתמול לא יכולתי לשאת את הכאב וניסתי לפתוח לבד את הטבעת. ) אני מתעסק בתחום האסטטי ויש ברשותי את האמצעים לפתיחה.הצלחתי לשאוב 1 וחצי סיסי בפעמיים אני אומנם מרגיש שאני יכול לאכול, אבל יש לי כאבים באזור שמתחת לכפתור מה עליי לעשות? האם גרמתי לעצמי נזק האם ישנו מצב שיש דליפה מהטבעת או דלקת אני מאד לחוץ אשמח לייעוץ תודה אלדד
לצפיה ב-'מאוד כדאי שתתייעץ עם הצוות הרפואי של אבינוח'
מאוד כדאי שתתייעץ עם הצוות הרפואי של אבינוח
24/10/2016 | 22:07
36
תשאל את אסנת או המזכירות השונות של הרופא.
אינני יודעת איפה היו לך כאבים שלא יכולת לשאת (בבליעה? בפורט? בוושט? בתוך הקיבה?), ולכן אינני יכולה לשער אם הם נבעו מדלקת. 
אם הכאבים מתחת לכפתור חזקים, צריך לפתוח עוד את הטבעת ולראות אם הם נעלמים. (אין לי עמדה חיובית בעד שאיבה עצמית מהטבעת. צריך לברר מה עמדת הרופא בנוגע לכך. אני לא הייתי עושה דבר כזה). 
תנסה להשיג תור דחוף אצל הרופא כולל ביצוע צילום ושט קיבה מיידי. אינני יודעת את הפרוצדורה לכך. 

לא מבינה מה הקשר לדליפה מהטבעת. דליפה לא גורמת לכאבים. 
לצפיה ב-'סיבוך טבעת'
סיבוך טבעת
24/10/2016 | 21:10
42
 היי יש לי שאלה דחופה. אני 3 שנים אחרי ניתוח טבעת שוודית אצל דוקטור אבינוח לפני 3 ימים אכלתי בשר שכנראה ניתקע לי על הפתח וגרם לי לנפיחויות גזים ותחושה כללית מאד רעה. לא שיערתי שזה ממה שאכלתי לקחתי 2 כדורי אומפרדקס, בהפרשים של כמה שעות. ומשלא עזר לקחתי קלבטן פעמיים בהפרשים של כמה שעות אתמול לא יכולתי לשאת את הכאב וניסתי לפתוח לבד את הטבעת. ) אני מתעסק בתחום האסטטי ויש ברשותי את האמצעים לפתיחה.הצלחתי לשאוב 1 וחצי סיסי בפעמיים אני אומנם מרגיש שאני יכול לאכול, אבל יש לי כאבים באזור שמתחת לכפתור מה עליי לעשות? האם גרמתי לעצמי נזק האם ישנו מצב שיש דליפה מהטבעת או דלקת אני מאד לחוץ אשמח לייעוץ תודה אלדד
לצפיה ב-'המלצה למנתח פרטי בבאר שבע לניתוח שרוול'
המלצה למנתח פרטי בבאר שבע לניתוח שרוול
18/10/2016 | 13:29
2
49
לצפיה ב-'שרוול '
שרוול
18/10/2016 | 23:34
51
אני מציע להתקשר למדיקל סנטר  או אסותא בבאר שבע ולקבל מהם את רשימת הרופאים שמנתחים שרוול ,או לעשות את הניתוח באסותא או במדיקל סנטר במרכז,האישפוז מאוד קצר כך שלא צריכה להיות בעיה ,אני ממליץ על ד"ר סובחי  שמנתח פרטי במדיקל סנטר בהרצליה 
תחשוב על זה זה לא ניתוח טבעת שדורש פתיחות וסגירות של הטבעת 
אשמח לשמוע ממך 

ידידי בכל מקרה בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'ד"ר אובנת אמנון'
ד"ר אובנת אמנון
26/10/2016 | 14:58
20
רופא מדהיםםםם
לצפיה ב-'ניתוח להסרת עודפים בידיים- '
ניתוח להסרת עודפים בידיים-
18/10/2016 | 21:28
2
65
היי לכולם , אני שנתיים אחרי שרוול אחרי ירידה של כ 35 קג' שומרת על עצמי ומקפידה על ספורט. 

אבל הידיים ממש ממש מפריעות לי , אני מרימה ידיים והשומן פשוט מתנדנד לו שם , לא יודעת אם זה בעיקר שומן או עור עודף אבל זה מצחיק . 
יש לי מושלם של כללית , מי עשה ניתוח ? למי הולכים ? איך ניגשים ? מה העלות ? תוצאות ? 

ממש אשמח לשמוע ממי שעבר 

חג שמח והמשך הצלחה לכולם!!
לצפיה ב-'עודפי עור '
עודפי עור
18/10/2016 | 23:27
1
78
לפי מייטב ידיעתי קופות החולים לא משתתפות בניתוחים של עודפי עור,רק במקרים שעודפי העור שהם בבטן גורמים לשפשפת ופצעים ,שזה לא המצב אצלך 
אני מכיר את ד"ר  בני מייליק ,וכדאי להתיעץ איתו לעשות את הניתוח באופן פרטי ,
אין לי מושג מהי העלות .
אשמח מאוד  באם תבררי אצלו או אצל רופא אחר עלות הניתוח ותפרסמי פה בפורום 
בהצלחה !!!    קובי
לצפיה ב-'תודה רבה , אעדכן '
תודה רבה , אעדכן
19/10/2016 | 22:21
19
לצפיה ב-'ניתוח בזמן צבא (קבע)'
ניתוח בזמן צבא (קבע)
15/10/2016 | 18:42
1
37
היי חברים
אני קצינה בקבע ועוד לפני הצבא חשבתי לעשות ניתוח שרוול, שבוטל ברגע האחרון (אמרו לי שידחו לי את הגיוס בשנה וחצי בגלל הניתוח ופחדתי..). עכשיו כשאני בקבע הרופא הצבאי הציע לי לעשות את הניתוח מחדש על חשבון הצבא, רק שהוא לא ממש יודע איך להתניע את זה.
מישהו יודע איך מתחילים את התהליך בצבא? פשוט לבקש ממנו הפניות לכל הבדיקות? איך מתאמים בית חולים ומשיגים אישור וועדה וכו'? (הBMI שלי מעל 40)

בנוסף, אני יודעת שזה משתנה אבל אשמח לשמוע מהניסיון שלכם - תוך כמה זמן חוזרים לתפקד בצורה סבירה אחרי הניתוח? תוך כמה זמן אוכל לחזור לצבא?

תודה רבה לכולם
לצפיה ב-'כיוון שאין פה היום הרבה גולשים כותבים'
כיוון שאין פה היום הרבה גולשים כותבים
17/10/2016 | 20:52
25
אני לא מאמינה שיענה לך איזה בעל ניסיון עם צבא הקבע, למרות שבמשך השנים הסתובבו פה כאלה וכתבו. 

תעשי שני דברים - א' תדרשי מהרופא הצבאי לברר בעצמו את תהליך ההתנעה במסגרת הצבאית. ב' תבררי בבתי החולים ואצל המנתחים את הפרוצדורה מול צבא הקבע, שזה בעצם עוד סוג של "קופת חולים". 
את הוועדה תעברי בבית החולים עצמו (אישור לא יהיה לך בעיה להשיג). תבחרי מנתח ובית חולים, ותגשי אליהם כדי לברר. במקביל, תשאלי את הרופא הצבאי אם הצבא מגביל אותך לרשימת מנתחים/בתי חולים מסוימת. 
המנתח והוועדה ייתנו לך את רשימת הבדיקות שאת צריכה, ומהרופא הצבאי את צריכה הפניות למכונים שמבצעים מול צה"ל את הבדיקות האלה. 

תפקוד סביר בעבודה (פרט להרמת משאות כבדים במיוחד ופעילות גופנית נמרצת) יושג כשבועיים לאחר הניתוח. לפעמים אפילו שבוע מספיק כדי לחזור לעבודה. 
הרמת משאות כבדים ואימוץ הגוף באופן רציני - לפחות אחרי חודש, אם לא יותר. 

לצפיה ב-'מה קורה אחרי ניתוח שרוול? איך מתמודדים?'
מה קורה אחרי ניתוח שרוול? איך מתמודדים?
15/10/2016 | 21:44
4
135
היי.
אני מתלבט אם לעשות ניתוח לקיצור קיבה - שרוול, אני חושב שזה הפיתרון הכי טוב בשבילי להוריד במשקל.
תוכלו לספר בבקשה מה קורה אחרי הניתוח? תוך כמה זמן משתחררים? ואפשר לחזור לפעילות רגילה?
האם אחרי השחרור לבית יש עדין כאבים? אם כן, מה עושים?
האם יכול להיות מצב שהסיכות ששמים בניתוח, יכולה ליפול? או להרגיש את הסיכות בזמן שכיבה?
לפי מה שקראתי אחרי הניתוח צריך ללכת לפסיכולוג ודיאטנית כדי להמשיך בתהליך, איפה עושים את זה?

יש בי משהו שאומר לי לעשות אבל משהו עוצר אותי מלעשות..
אוף הכל קשה :(.

תודה

לצפיה ב-'שלום לחושש'
שלום לחושש
16/10/2016 | 08:05
3
119
לא הכל קשה .צריך לקחת בחשבון את כל המרכיבים ,בעד ונגד הניתוח ולראות לאן כף המאזננים מראה.
אני מציע לדבר עם רופא מנתח ובעזרתו להחליט איזה ניתוח מתאים לך.ההחלטה רק שלך 
הניתוח נעשה בהרדמה מלאה לאחר הניתוח  יש כאבים ,לא להתבייש ולבקש תרופות נגד כאבים ,לפעמים משאירים נקז שאותו מוציאים תוך כמה ימים 
לפי מייטב ידיעתי השיחרור נעשה אחרי 3 ימים ,כל אחד מגיב אחרת ,יש כאלה שיש להם כאבים שבוע ימים  ויש כאלה שאחרי כמה ימים בודדים מתאוששים  אופטלגין נוזלי מאוד יכול לעזור.הסיכות לא יכולות ליפול אל דאגה .,אחרי הניתוח יש לאכול בהדרגה ,תקבל מדיאטנית מה לאכול בשבועות הקרובים אחרי הניתוח,
הניתוח משמש רק כלי עזר לירידה במשקל ולא יעשה את העבודה בשבילך,טיפול פסיכולוגי או טיפול בקבוצת תמיכה מאוד יכול לעזור.
ההשמנה היא מחלה קשה שגורמת לתחלואים קשים ,אז תחליט מה אתה מעדיף סכרת שומנים בדם , בעיות  בלב או להיות בריא ,בירידה במשקל ,אני עצמי עברתי ניתוח טבעת לפני 16 שנה והכל בסדר ,היום הולכים יותר על ניתוח שרוול
אשמח לשמוע ממך מה ההחלטה שלך 
ידידי בהצלחה!!!!

קובי

לצפיה ב-'תודבה רבה על העזרה '
תודבה רבה על העזרה
17/10/2016 | 08:37
2
57
אתה צודק, להיות שמן זה סיוט בכלל שאני סובל מכאבי גב נוראיים בגלל המשקל.
כנראה אחרי החגים בע"ה אני מתחיל תהליך. מקווה המקום שאני בוחר והרופא טובים ולא אצטער על כך.

תודה רבה על העבודה הנפלאה שאתם עושים בפורום
חג שמח :)

לצפיה ב-'לחושש'
לחושש
17/10/2016 | 10:29
1
61
אני יכול להמליץ לך על ד"ר סובחי \שמנתח באיכילוב וגם בפרטי , בפרטי הוא מנתח במדיקל סנטר \,האם יש לך ביטוחים פרטיים 

לצפיה ב-'הי שאלה לי בהקשר לביטוח'
הי שאלה לי בהקשר לביטוח
06/11/2016 | 12:42
16
איזה ביטוח משתתף בניתוח כזה??
לי יש ביטוח (מהחברה שאני עובדת בה)  - הניתוח נחשב ניתוח אסטטי בפוליסה ולכן
אינו מכוסה...
הלוואי והיה אפשר...
תודה
לצפיה ב-'תגובות'
תגובות
16/10/2016 | 12:47
62
נשאלות פה שאלות ,ויש תגובות שלי של אופירה או עוד משתתף בודד או שניים ,אמי מצפה ממי ששואל ומקבל תשובה להגיב,האם העזרה בתשובה ,מספקת ,או שזאת הייתה סתם עצת אחיתופל ,אש מח גם ללמוד מאחרים מניסיונם האישי

תודה חג סוכות שמח
לצפיה ב-'ריצה אחרי ניתוח שרוול'
ריצה אחרי ניתוח שרוול
16/10/2016 | 11:13
1
81
היי

יש לי כמה שאלות אשמח לתשובות

1. אני 8 שבועות אחרי ניתוח שרוול האם אני יכול לחזור לרוץ ? לפני הניתוח הייתי רץ 5 פעמים בשבוע מרחקים ארוכים

2. האם יכול להיגרם נזק לסיכות הפנימיות בעקבות הריצה?

לצפיה ב-'אביאל'
אביאל
16/10/2016 | 12:43
73
לפי מייטב הבנתי וידיעתי אין מניעה לעשות ספורט וריצה למרחקים ארוכים ,האם  שמונה שבועות לאחר הניתוח  זמן מספיק הייתי ממליץ לשאול את המנתח ,לסיכות הפנימיות לא יגרם שום נזק
בהצלחה הרבה בריאות 
קובי
לצפיה ב-'האם יש מישהו לאחר ניתוח מיני מעקף קיבה לפני מספר שנים ?'
האם יש מישהו לאחר ניתוח מיני מעקף קיבה לפני מספר שנים ?
11/10/2016 | 10:34
1
95
היי שלום לכולם
הומלץ לי ניתוח מיני מעקף קיבה .
אני מעוניין לשמוע חווד של אדם שעבר את הניתוח ומה תחושותיו ובמיוחד לגבי חוסר ויטמינים .
תודה
צום קל ומועיל
לצפיה ב-'קובה 310'
קובה 310
11/10/2016 | 17:29
86
אני לא יודע כמה שנים עושים את המיני מעקף קיבה ,מי המליץ לך האם מנתח ?
המידה וכן תשאל אותו על הניסיון שיש בניתוח הזה על כל ההבטים 
אשמח ללמוד 

גמר חתימה טובה

קובי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אריאל אורתופדיה מתקדמת בע
התאמת מדרסים מקצועיים
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה