לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1059310,593 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
15/06/2017 | 20:50
2
49
שלום, אני בשלבים לניתוח קיצור קיבה (שרוול) ונתנו לי רשימה של בדיקות שצריך לעשות ועשיתי את כולם אבל הרבה אנשים מסביבי פתאום אומרים לי שצריך לעשות בדיקה של איסוף שתן 24 שעות למרות שברשימה של הבדיקות שנתן לי הרופא ושהוצאתי מהאינטרנט לא ביקשו. אני כמה ימים לפני ועדה באסותא ואין לי את הבדיקה הזאת שלוקח בערך חודש עד שמקבלים את התשובה שלה, האם לא יאשרו לי בגלל זה גם אם הרופא הנתח עצמו לא ביקש את הבדיקה הזו? האם באמת כל מי שעובר ועדה חייב לעשות אותה אחרת לא יאשרו לו את הניתוח?
תודה מראש על המענה
לצפיה ב-'איסוף שתן'
איסוף שתן
16/06/2017 | 12:22
38

דבר ראשון תשאלי את הרופא האם בדיקת איסוף השתן הכרחי ,מה זה שמעת מסביב תתיחסיי למה שהרופא המנתח ביקש\אני יודע שזמן ההמתנה לתוצאות הבדיקה לוקחות כחודש ימים זה לא יפגע בהחלטה האם לאשר לך את הניתוח. או לא .מקסימום תשלחי להם את התוצאות  בפקס/מייל  יותר מאוחר.  

לצפיה ב-'הוועדה צריכה לתת רשימת בדיקות.'
הוועדה צריכה לתת רשימת בדיקות.
17/06/2017 | 23:31
26
הרופא לא נותן את כל הבדיקות שדורשת הוועדה, לכן כשעושים תור לוועדה צריך לברר במזכירות הוועדה איזה בדיקות דורשת הוועדה.
תתקשרי למזכירות ותשאלי. גם אם יגידו לך שיש בדיקות שעדיין לא עשית, קחי את הרשימה ותקבעי תורים לבדיקות. את הוועדה את יכולה לעבור, ואת האישור לניתוח תקבלי רק אחרי שיגיעו לוועדה התוצאות של הבדיקות החסרות. זה לא ידחה את הוועדה.
בררי את כל הדברים האלה שאמרתי לך עם מזכירות הוועדה באסותא, בטלפון. 
לצפיה ב-'התייעצות לפני ניתוח'
התייעצות לפני ניתוח
16/06/2017 | 12:27
4
71
שלום,
1. האם למי שעובר ניתוח במדיקל סנטר אצל ספיבק יש איזו מעטפת של תמיכה רגשית לפני ואחרי הניתוח?
האם זה שיקול בהחלטה איפה להתנתח לדעתכם? העובדה אם יש או אין תמיכה רגשית סביב התהליך.
כמו כן, הבנתי שבאסותא באסיא מדיקל מציעים גם קבוצת תמיכה וטיפול דיאטנית לפני ואחרי. אגב.. לא ברור לי האם "אסיא מדיקל" היא חלק מאסותא והמנתחים שלהם אלה המנתחים באסותא, או שיש בביה"ח עוד מנתחים בריאטריים שאינם נמנים על המרכז הזה. השיווקיות הזו קצת מבלבלת.
אשמח לתשובות. תודה.
2. האם יש פורום ספציפי למשורוולים בתפוז?
לצפיה ב-'התיעצות'
התיעצות
16/06/2017 | 15:15
3
46
לפי מייטב ידיעתי אין לרופאים המנתחים  מעטפת של תמיכה רגשית ,תפקידו של המנתח לעשות את הניתוח ,לקרוא למנותח לביקורת וזהו . את צריכה לבחור את המנתח הכי טוב ,הייתי מציע לך לשאול את ד"ר ספיבק  האם יש דיאטנית בריאטרית שהוא ממליץ עליה ,רופאים מנתחים בריאטרים  עובדים בכמה מרכזים  גם בבתי חולים ציבוריים גם בפרטי באסותא או במדיקל סנטר ,מה שחשוב זה המנתח ולא איפה הוא עובד.בתי חולים הפרטיים מצויידים במייטב הציוד הרפואי במקרה וקורה משהו חריג בניתוח,את יכולה לעשות את הניתוח במדיקל סנטר ולהצטרף לקבוצה רגשית באסותא \או בכל מקום אחר ,בטח תמצאי באינטרט קבוצות כאלה ,לצערי אין היום בתפוז פורום משורוולים ,היה בעבר ,גם הפורום הזה שהיה תוסס בעבר גוסס ...אולי אפשר למצוא היום בפייסבוק קבוצות תמיכה של משורוולים.

בהצלחה!!!

קובי

לצפיה ב-'תודה רבה לך :)'
תודה רבה לך :)
17/06/2017 | 08:58
2
19
ועוד שאלה:
מדובר הרבה על שינוי אורח החיים לאחר הניתוח. רציתי לשאול לגבי שינוי אורח החיים... במה מדובר? כמויות קטנות, בסדר. ספורט זה אחלה. אך האם זה אומר שחייבים להיטרף סביב ריצות בים כל שבוע או להיכנס לאופוריה הזו... האם אפשר בנחת ובשקט להקטין כמויות, לצאת להליכה כמה פעמים בשבוע, לעשות שיעור ספורט מרוכז אחד פעם בשבוע וזה גם יהיה טוב?
איך נראה "אורח החיים" החדש הזה אחרי הניתוח?

לצפיה ב-'בירורים'
בירורים
17/06/2017 | 17:42
1
21
שינוי אורח החיים זה אומר לאכול כמויות הרבה יותר קטנות,זה ברור שאחרי ניתוח שרוול שהקיבה מקוצרת ב75% אין אפשרות לאכול הרבה , להזהר גם באכילת מתוקים כמו גלידות שוקולדים שמכילים הרבה קלוריות  ספורט תמיד טוב ,אני לא  חושב שצריך להיכנס לאופוריה הזאת ,לי זה נראה מוגזם לאחד   שהלך מהמחשב למטבח וחזרה להתחיל להשתגע בריצות בהליכות ממושכות ,תראי אני עשיתי ניתוח טבעת לפני כ 17 שנה ,לא עשיתי ספורט בכלל בכל זאת ירדתי בחצי שנה מעל 50 ק"ג ומאז לא עושה ספורט ,עליתי 8 ק"ג בגלל המתוקים 
אפשר בנחת ובכייף לצאת פעם  ]פעמיים בשבוע להליכה ,אולי גם שיעור ספורט מרוכז ,לא יזיק ,אורח החיים ם בהתחלה קשה ,האוכל בא לפצות על הרבה דברים על כל מיני בעיות של לחצים  שמתחילים לרדת במשקל ורואים תוצאות  , מתחילם להרגיש הרבה יותר טוב מבחינה גופנית וגם הערך העצמי עולה ,זה בכללי ,יש כאלה שבתקופה השמנה שלהם היה להם ביטחון ,אני לא ידע בת כמה את ,אבל ממרומי גילי 68 לא מצטער על ניתוח הטבעת שעשיתי לפני 17 שנה ,מי יודע איפה היתתי היום עם משקל עודף.
בהצלחה!!!

קובי

לצפיה ב-'תודה שוב'
תודה שוב
17/06/2017 | 23:30
9
נשמע בהחלט אורח חיים סביר ושפוי :)
קצת יותר גדולה מגילך בזמן הניתוח שלך. שמחה שהחלטתי ללכת על זה.
תודה.
לצפיה ב-'אז גם אני עברתי ניתוח טבעת :)'
אז גם אני עברתי ניתוח טבעת :)
17/06/2017 | 08:47
2
50
אתמול עשיתי ניתוח טבעת אצל אבינוח המהמם. יש לי קצת כאבים בנשימה. כשאני נושמת כואב לי באזור הקיבה או הריאות לא מצליחה לזהות. האם תקין?
שאלה נוספת.. האם בכלכלה הנוזלית ניתן לאכול ארטיק קרח?
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
17/06/2017 | 17:24
36
בשעה טובה ..ד"ר אבינוח המוביל בתחום ניתוחי הטבעת 
זה טיבעי שיום אחרי הניתוח יש קשיים בנשימה  וכאבים באזור השכמות זה בגלל הגז שמוכנס בזמן הניתוח להפרדת האיברים הפנימיים יוצא החוצה .המצב ישתפר מיום ליום,ד"ר אבינוח נותן פתק איך להתנהג אחרי הניתוח מבחינת כלכלה רכה בהתחלה 
נראה לי שארטיק קרח זה  נוזל ואין שום בעיה 
במידה ויהיה  שינוי לרעה לא להתבייש להתקשר לד"ר אבינוח תמיד תעני במקועיות ובנימוס 

בהצלחה

קובי

לצפיה ב-'תקין מאוד מאוד.'
תקין מאוד מאוד.
17/06/2017 | 23:25
24
זה דומה להרגשה של מי שקיבל בוקס חזק בבטן. בסרעפת (מעל הבטן). זה בדיוק האיזור של הטבעת.

כלכלה נוזלית כוללת ארטיק קרח, בהחלט.
לצפיה ב-'לפני ניתוח'
לפני ניתוח
16/06/2017 | 15:19
40
שלום,
1. האם למי שעובר ניתוח במדיקל סנטר אצל ספיבק יש איזו מעטפת של תמיכה רגשית לפני ואחרי הניתוח?
האם זה שיקול בהחלטה איפה להתנתח לדעתכם? העובדה אם יש או אין תמיכה רגשית סביב התהליך.
כמו כן, הבנתי שבאסותא באסיא מדיקל מציעים גם קבוצת תמיכה וטיפול דיאטנית לפני ואחרי. אגב.. לא ברור לי האם "אסיא מדיקל" היא חלק מאסותא והמנתחים שלהם אלה המנתחים באסותא, או שיש בביה"ח עוד מנתחים בריאטריים שאינם נמנים על המרכז הזה. השיווקיות הזו קצת מבלבלת.
אשמח לתשובות. תודה.
2. האם יש פורום ספציפי למשורוולים בתפוז?
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:57
4
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'התלבטות בין מנתחים'
התלבטות בין מנתחים
11/06/2017 | 22:55
3
103
אני מתלבטת בין שני מנתחים במדיקל סנטר ד"ר הדר ספיבק או אבו עביד סובחי.
אשמח להמלצות
לצפיה ב-'שניהם מהמעולים ביותר'
שניהם מהמעולים ביותר
12/06/2017 | 00:04
63
ד"ר ספיבק צבר ניסיון רב בארה"ב. מנתח בארץ כבר שנים.
ד"ר סובחי הוא מהראשונים בתחום הבריאטריה, בעל ניסיון רב מאוד.
לצפיה ב-'מנתחים'
מנתחים
12/06/2017 | 14:11
66
אכן שניהם מהמובילים בתחום \אני לעצמי נותחתי ניתוח טבעת לפני 16 וחצי שנה אצל ד"ר סובחי
הוא מהמובילים עם הרבה ותק

קובי
לצפיה ב-'ד"ר ספיבק'
ד"ר ספיבק
22/06/2017 | 19:28
26
לצפיה ב-'2 שאלות'
2 שאלות
07/06/2017 | 15:41
6
78
1. קריטי אם פיקששתי קצת בדיאטה דלת פחמימות שלפני ניתוח הטבעת?
2. איזו הכנה עוד צריך לניתו טרם קיבלתי פרטים עליו.

תודה רבה
לצפיה ב-'דיאטה דלת פחמימות'
דיאטה דלת פחמימות
07/06/2017 | 15:59
2
78
הדיאטה היא להקטנת הכבד לפני הניתוח ,שלמנתח יהיה יותר קל.לא נראה לי שתיהיה בעיה אם פיקששתה בקטנה
הכנות לפני ניתוח טבעת ,אני מקווה שקיבלתה את רשימת הבדיקות והצילומים ,מהמנתח ,צריך כמובן פגישה עם רופא מרדים ,כמה ימים לפני הניתוח
בהצלחה!!!!

קובי

לצפיה ב-'פגישה עם מרדים'
פגישה עם מרדים
08/06/2017 | 06:53
1
48
אמרו לי שהפגישה תהיה שעתיים לפני הניתוח..
לצפיה ב-'לא משנה מתי. העיקר לפני הניתוח'
לא משנה מתי. העיקר לפני הניתוח
08/06/2017 | 07:37
29
לצפיה ב-'לא קריטי - יש בעיה אחרת בנוגע לניתוח טבעת...'
לא קריטי - יש בעיה אחרת בנוגע לניתוח טבעת...
08/06/2017 | 00:28
2
68
ניתוח טבעת אין לעשות היום אצל שום רופא מלבד ד"ר אבינוח. אחרת אתה עלול להיות בצרות צרורות בתקופה שלאחר הניתוח, לאורך השנים.
ד"ר אבינוח לא דורש כלל דיאטה דלת פחמימות לפני הניתוח.

אז אם דרשו ממך דיאטה דלת פחמימות, מה שקריטי זה שאתה עושה את הניתוח אצל מישהו אחר מלבד ד"ר אבינוח. כדאי להתקשר אלי כדי שאסביר לך את ההשלכות הבעייתיות מאוד שעלולות להיות לכך. (03-5781855, אופירה).
אם לא דרשו ממך - לשם מה אתה עושה, ואם אתה עושה בהתנדבות, למה אתה מודאג מפקשוש?
לצפיה ב-'אופירה יקרה'
אופירה יקרה
08/06/2017 | 06:52
1
44
דווקא אני כן עושה אצל אבינוח במדיקל סנטר בהרצליה. וביקשו שבועיים לפני הניתוח להתחיל בדיאטה דלת פחמימות. הולך לי טוב איתה. אבל מידי פעם מפקששת בקטנות מקווה שלא נורא כל כך..
לצפיה ב-'לא יודעת מי הם אלה ש"ביקשו". המנתח לא דורש זאת.'
לא יודעת מי הם אלה ש"ביקשו". המנתח לא דורש זאת.
08/06/2017 | 07:39
29
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:45
7

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'איזה ניתוח לעשות?'
איזה ניתוח לעשות?
06/06/2017 | 18:48
1
84
היי לכולם
אני מועמדת לניתוח אך עדיין לא החלטתי איזה..
הייתי אצל ד"ר אבינוח והוא אמר לי לעשות אך ורק טבעת בגלל שאני צעירה ואין סיבה לכרות איבר בריא(בשרוול כורתים חלק מהקיבה)
לעומת זאת הייתי אצל אובנת והוא אמר לי לעשות אך ורק מעקף.
אני כבר מבולבלת ולא יודעת מה להחליט
לצפיה ב-'להתבלבל לא כדאי - אבל כן צריך להתלבט'
להתבלבל לא כדאי - אבל כן צריך להתלבט
07/06/2017 | 03:49
71
כל רופא חושב אחרת ואומר לך מה שהוא חושב. 
גם כל מנותח החליט החלטה שונה לגבי הניתוח שעדיף לו. כי אין ניתוח עדיף באמת. לכל ניתוח יש יתרונות וחסרונות, וכל אדם מחליט מהם יתרונות משמעותיים עבורו ומהם חסרונות עקרוניים עבורו. 
כך שלמעשה, את צריכה לחשוב ולהחליט מה עדיף לך, לבדוק בתוך עצמך איזה ניתוח מדבר אלייך, ולאיזה כיוון הלב שלך מושך, האינטואיציה שלך מושכת.

ולשם כך את צריכה לשמוע ולקרוא הרבה על כל סוגי הניתוחים, ולהקשיב לאנשים שנותחו ולשמוע מה הכי מדבר אלייך. 
לשוחח עם אנשים שמבינים על ההתלבטות הספציפית שלך ולגבש החלטה.
לצפיה ב-'לגביי טבעת...'
לגביי טבעת...
05/06/2017 | 16:12
2
77
עברתי
י את הניתוח טבעת אצל דר אבינוח ביולי 2015, מאז אני סגורה על 7 ,מאז ועד היום אני תקועה על 13 קילו פחות לא עולה ולא יורדת. סגירה אחרונה היתה במרץ 16 לא סגרתי מאז כי אני מרגישה שאני לא אוכלת ולא יורדת ואם כבר מנסה בזהירות לאכול משהו אז האוכל נתקע וגורם לי כאבים חזקים עד להקאה. אני בהתלבטות...מה אפשר\כדאי לעשות?
תודה מראש
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
05/06/2017 | 19:49
51
אני  מציע ללכת לדיאטנית ולעשות סדר במה שאת אוכלת ,זה שאת כמעט לא אוכלת לא בסדר ,חייבים לאכול  מאכלים מזינים ,לא עתירי קלוריות 
הטבעת שלך סגורה מידיי הרבה לדעתי ,ואולי כדאי לפתוח ב1/2 ולראות מה קורה 
זאת דעתי נמתין תגובה של אופירה או משהו אחר שרוצה להגיב

קובי

לצפיה ב-'לא אוכלת כבר שנה ולא יורדת?'
לא אוכלת כבר שנה ולא יורדת?
06/06/2017 | 01:33
61
כל מה שאת אוכלת נתקע ומוקא?
ברור שזו לא המציאות, שכבר שנה ורבע לא אכלת כלום מלבד מה שאכלת והקאת...
וגם לא ירדת במשקל בנוסף לכל...

אז תתקשרי אלי ותספרי את הפרטים האמיתיים, לפי השאלות המכוונות שלי, ונוכל לייעץ לך. 
03-5781855 (לא בשבת)
לצפיה ב-'כמויות אוכל לאחר שרוול'
כמויות אוכל לאחר שרוול
04/06/2017 | 00:37
6
90
הי לכולם, 
אני שבועיים לאחר שרוול.. 
רציתי לדעת מהן הכמויות ה''נורמליות'' שבועיים לאחר ניתוח..
שומעת מהמון אנשים שאחרי שתי כפיות לא יכולים לנשום.. ושזו הכמות הרצוייה.. אבל אני בכיף אוכלת 5-6 כפיות וחשה מלאה לא יותר מדיי אבל שיכולה להפסיק.. 
אשמח לדעתכם היותר מבינה.

לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
04/06/2017 | 12:40
5
76
לאכול לפי הוראות של  הדיאטנית,אל תשמעי מאנשים מה הם אוכלים ובאיזו כמות 
זה שונה ממנותח אחד לשני ,מבטיח לך שאם תאכלי לפי ההוראות של הדיאטנית תרדי במשקל ,בצורה בריאה  וכל אלה שלא יאכלו  כמו שצריך
יסבלו אחרי זה מכל מיני תופעות קשות

קובי

לצפיה ב-'אין לי כרגע דיאטנית'
אין לי כרגע דיאטנית
04/06/2017 | 14:46
4
53
אין לי כרגע דיאטנית כיוון שבאזור שלי שיש תורים רק עוד שבועיים..
עד אז אני לבד וזקוקה לעצתכם.
מה הכמויות הנדרשות לאכול בשלב הכלכלה הרכה... שבועיים ויומיים לאחר הניתוח
לצפיה ב-'כלכלה רכה'
כלכלה רכה
04/06/2017 | 15:04
3
58
אני מציע לשלוח הודעה פרטית לאופירה ,יש לה  הוראות איך להתנהג בכלכלה  אחרי ניתוח טבעת ,אולי זה מתאים גם לשרוול
מפליא אותי שהמנתח לא נתן לך דף עם הנחיות 
קובי
לצפיה ב-'כמויות אוכל'
כמויות אוכל
04/06/2017 | 23:24
2
54
יש לי דף הנחיות... ושוטטתי באינטרנט רבות... שאלתי לגבי כמויות באופן ספציפי, כיוון שרוב מי שהכרתי מסוגל לאכול 2 כפיות ואני בכיף מכניסה 5-6... האם זה הזוי אחרי שבועיים שיש לי יכולת כזו? הלחיצו אותי שכן. זקוקה לעצה ממישהו שעבר שרוול ומבין...
לצפיה ב-'תזונה אחרי שרוול'
תזונה אחרי שרוול
05/06/2017 | 06:33
53
דבר ראשון זה לא נכון שמשורוול יכול לאכול רק 2 כפיות , אין לך מה להילחץ גם כמות של 6 כפיות היא כמות מזערית,

קובי
לצפיה ב-'תאכלי כמה שאת רעבה'
תאכלי כמה שאת רעבה
06/06/2017 | 01:30
44
לא יודעת מה זה השטויות האלה 2 כפיות... כפיות של מה? מאיפה הבאת אנשים שיכולים לאכול רק 2 כפיות (של מה?)? מאיפה יש לך הרבה אנשים שבועיים לאחר שרוול???
תעבדי רק עם הגוף שלך, ולא עם גוף של אנשים אחרים. 

תהיי סבלנית לפחות חצי שנה, ואז תהיי הרבה הרבה יותר חכמה, ולא תצטרכי להקשיב לאנשים מלחיצים.

בלי קשר לשרוול, יש לי עצה שעזרה לי מאוד בחיים - להקשיב רק לאנשים שגורמים לי להרגיש טוב עם עצמי.
לצפיה ב-'לגביי טבעת...'
לגביי טבעת...
05/06/2017 | 16:09
32
עברתי
י את הניתוח טבעת אצל דר אבינוח ביולי 2015, מאז אני סגורה על 7 ,מאז ועד היום אני תקועה על 13 קילו פחות לא עולה ולא יורדת. סגירה אחרונה היתה במרץ 16 לא סגרתי מאז כי אני מרגישה שאני לא אוכלת ולא יורדת ואם כבר מנסה בזהירות לאכול משהו אז האוכל נתקע וגורם לי כאבים חזקים עד להקאה. אני בהתלבטות...מה אפשר\כדאי לעשות?
תודה מראש
לצפיה ב-'מבקשת המלצה על מנתח'
מבקשת המלצה על מנתח
29/05/2017 | 10:01
5
82
היי,
אני מתלבטת בין רופאים מנתחים לניתוח שרוול וחשבתי אולי תוכלו לעזור לי.
מישהו עבר ניתוח אצל ד"ר אברהים מטר או ד"ר איגור דשקובסקי? אני כרגע מתלבטת ביניהם והמלצות או דיס עליהם יתקבלו בברכה, או אם אתם מכירים רופא יותר טוב אז אשמח להמלצות.
לצפיה ב-'מנתח'
מנתח
29/05/2017 | 15:51
3
64
שמעתי על  ד"ר מטר על הרופא השני לא שמעתי ,ההמלצות של ד"ר סובחי שמנתח באיכילוב וגם בפרטי ,על ד"ר אוסנת רזיאל מנתחת מהומבילות בתחום 
בהצלחה!!!!!

קובי
לצפיה ב-'תודה על המענה, מה שמעת על ד"ר מטר?'
תודה על המענה, מה שמעת על ד"ר מטר?
30/05/2017 | 07:47
2
42
האם הוא נחשב לרופא טוב בתחום? מה אומרים עליו?
לצפיה ב-'ד"ר מטר'
ד"ר מטר
30/05/2017 | 08:17
52
שמעתי שהוא מנתח טוב ואנושי ,לא מהמובילם בתחום.
מקווה שאפירה תיכנס ותביע את דעתה 

קובי
לצפיה ב-'אני אישית לא מכירה את שני הרופאים האלה'
אני אישית לא מכירה את שני הרופאים האלה
31/05/2017 | 21:02
42
כדאי לשאול מנותחים שלהם, אם את יכולה להגיע אליהם. 
לצפיה ב-'המלצה על מנתחת - דר' אילנית מלר - מעולה!'
המלצה על מנתחת - דר' אילנית מלר - מעולה!
06/07/2017 | 07:18
13
ממליץ עליה בחום. מקצועית, איכפתית, אנושית. 
לצפיה ב-'דיאטנית בריאטרית בבאר שבע??? דחוףףף לא מוצאת...'
דיאטנית בריאטרית בבאר שבע??? דחוףףף לא מוצאת...
23/05/2017 | 10:57
1
43
ההיוש..
מחפשת דיאטנית בריאטרית באזור באר שבע שעובדת עם כללית... באינטרנט לא כתוב אם הן בריאטריות או לא... והתקשרתי למוקד כללית וכם אצלם לא כתוב אם הן בריאטריות או לא... 
חייבת בדחיףות תור... כבר אחרי הניתוח... 
מישהו מכיר ???
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
25/05/2017 | 07:58
24
תתקשרי לדיאטניות ותשאלי אחת אחת  ,אין מה לעשות ,או שתתקשרי למזכירות של ד"ר אבינוח ,ותשאלי 

קובי
לצפיה ב-'מתלבטת בין מנתחים'
מתלבטת בין מנתחים
24/05/2017 | 18:36
1
77
שלום לכולם, לפני כ 15 שנים עשיתי טבעת (שעדיין אצלי אך פתוחה) ובגלל כל מיני סיבות ירדתי בתחילה אך עליתי את כל המשקל.
החלטתי לעשות ניתוח קיצור כיבה ואני מתלבטת לגבי המנתח. המליצו לי על שני מנתחים האחד הוא ד"ר סובחי השנייה היא פייגין אניה.
קראתי ובדקתי ושניהם מנתחים מעולים.
אני חייבת לציין שאני גם די חוששת מהניתוח ובעיקר להיכשל שנית.
לצפיה ב-'יום טוב לך '
יום טוב לך
25/05/2017 | 07:55
49
נתחיל מהסייפא ,אף אחד לא מבטיח לך  הצלחה גם לאחר הניתוח השני ,לא יודע מה הייתה הסיבה לכישלון עם הטבעת.ניתוח קיצור קיבה מכל סוג מהווה כלי עזר לירידה במשקל ,ואפשר לרמות כל ניתוח,  אני מאחל לך הבצלחה ,שני המנתחים מעולים מאוד ,מהמובילים בתחום ,לפי דעתי ד"ר סובחי עדיף \איזה סוג של ניתוח קיצור קיבה את אמורה לעבור שרוול/מעקף/מיני מעקף??

בהצלחה!!!!!

קובי
לצפיה ב-'נותחתי לפני שבוע ���� התייעצות לגבי אוכל'
נותחתי לפני שבוע ���� התייעצות לגבי אוכל
22/05/2017 | 21:56
2
114
שלום לכולם, נותחתי לפני שבוע ואני נרגשתתתתת ... רעבה בראש אך בפועל בקושי יכולה לגמור חצי גביע יוגורט. 

שאלתי--- אני נכנסת לשלב הדייסתי.. האם מותר לי יחד עם הפירה בצל מטוגן?? 
תודה מרא

לצפיה ב-'שלב דייסתי '
שלב דייסתי
23/05/2017 | 06:40
83
ממליץ לא להוסיף בצל מטוגן ,זה לא הזמן ,בצל זה לא אוכל דייסתי בכלל,אני אחרי 17 שנה אחרי ניתוח טבעת ,בל מטוגן לא עושה לי טוב.
בהצלחהה!!!!

קובי
לצפיה ב-'אמרי לעצמך כל הזמן: סבלנות, סבלנות, סבלנות'
אמרי לעצמך כל הזמן: סבלנות, סבלנות, סבלנות
23/05/2017 | 10:57
76
הזמן יעשה את שלו, ותוכלי לאכול הכל. אבל את צריכה הרבה זמן והרבה סבלנות.

אם את בקושי יכולה לגמור חצי גביע יוגורט, אל תוסיפי בצל מטוגן לפירה. תוסיפי מלח, וקצת שומן, ותראי אם השומן לא מכביד על קיבתך.
לצפיה ב-'ניתוח להוצאת טבעת'
ניתוח להוצאת טבעת
22/05/2017 | 13:37
2
77
שלום לכם ,
חדשה כאן ...
מישהו יודע מה הפרוצדורה לניתוח הוצאת הטבעת ? 
בכללית מפנים אותי למנתח , המנתח מחזיר אותי לכללית .
תודה 
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
22/05/2017 | 15:50
61
האם את רוצה להוציא את הטבעת  במסגרת בית חולים ציבורי ,או לעשות את הניתוח באופן פרטי בביטח  מושלם שיש לך ,אני חושב שהמנתח צריך לכתוב לקופה  את הסיבה שאת רוצה להוציא את הטבעת,הם זאת בעיה רפואית או בגלל רצון שלך ,האם יש לך בעיה בטבעת ,כמו צרבות או החלקה של הטבעת ,או שסתם נמאס לך מהטבעת ,זאת דעתי 

קובי
לצפיה ב-'מניסיון אישי - בענייני פרוצדורה, האמיני למנתח'
מניסיון אישי - בענייני פרוצדורה, האמיני למנתח
22/05/2017 | 20:27
46
בדרך כלל, הבעיות בקופת חולים נובעות מחוסר ידיעה של פקיד ספציפי את הנהלים. 
אם המנתח אומר לך שהנהלים מניסיונו הם כך וכך, האמיני לו. 

השאלה למי פנית בקופת חולים? לפקיד במשרד הסניף? מה הוא אמר לך?
אם מדובר בפקיד כלשהו, פני לממונה עליו (מנהל המשרד בסניף). אם גם הוא לא יודע להסביר לך בבירור את הנוהל, ומפנה אותך למבוי סתום, פני למי שמעליו - משרד המחוז. הרימי קצת קולך, דרשי להבין בדיוק את הכללים, השווי מידע בין מה שאומר לך הפקיד, לבין מה שאומרים המנהלים, לבין מה שנאמר לך בטלפון של הקופה, ולאט לאט תגיעי למידע אמת...

למה את רוצה להוציא את הטבעת? האם אי אפשר להימנע מכך (מה שעדיף)?
לצפיה ב-'התלבטות בין מיני למעקף קיבה אחרי שרוול..'
התלבטות בין מיני למעקף קיבה אחרי שרוול..
20/05/2017 | 07:31
2
89
שלום רב,
יש לי BMI=42 שורוולתי לפני 9 שנים.
חושבת לבצע מיני מעקף,אך מבולבלת מכל המידע.
מתלבטת גם לגבי המנתח המתאים באסותא רמת החייל.-שם בכוונתי להתנתח.
אודה לעצתכם.
עדי.
לצפיה ב-'מיני מעקף'
מיני מעקף
20/05/2017 | 08:33
92
מיני מעקף ניתוח חדש יחסית עם פחות סיכונים 
"תרונות הייחודיים לניתוח מיני בייפאס:
לא מתבצעת כריתה מלאה של איבר בריא תוך אפשרות לשחזור מערכת העיכול חזרה במידת הצורך.
ניתוח המשלב ספיגה והגבלה של היקף הקיבה.
אין שינוי ברמת החומציות בקיבה כך שאין סכנה של זיהום במערכת העיכול.
אחוז סיבוכים נמוך.

חסרונות של ניתוח מיני מעקף קיבה:
מיני מעקף קיבה בדרך כלל עוקף הרבה יותר מהמעי מאשר בניתוח מעקף קיבה רגיל – דבר אשר עלול להוביל למחסור גדול יותר בוויטמינים ומינרלים.
בשונה מניתוח מעקף קיבה, אנזימי העיכול ומיצי הקיבה אינם מוסטים מהקיבה לאחר מיני מעקף קיבה.  הדבר עלול לגרום לרפלוקס גסטריטי" תוכלי להכנס לאינטרנט לשמוע הסבר של ד"ר סובחי על הניתוח ,אני ממליץ עליו ,גם על ד"ר רזיאל ,יש הרבה מנתחים טובים האסותא רמת החייל 
הצלחה!!  

קובי
לצפיה ב-'אני גם אחרי שרוול. ד"ר ספיבק עושה מעקף משולב הכי טוב :)'
אני גם אחרי שרוול. ד"ר ספיבק עושה מעקף משולב הכי טוב :)
22/06/2017 | 19:30
13
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
15/05/2017 | 14:49
1
70
שלום
לאחר שקיבלתי אישור מהועדה ומקופת החולים לניתוח הטבעת. בקופה מזמינים לי את הטבעת. תוך כמה זמן להערכתם לוקח לטבעת להגיע ליעד?
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
15/05/2017 | 21:55
41
האמת לא זוכר ,ממש מצטער .תבררי בקופה ,שלא יהיו הפתעות.

קובי
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:25
15
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה