לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'אישור וועדה ל-BMI פחות מ-40'
אישור וועדה ל-BMI פחות מ-40
13/11/2016 | 08:47
1
124
שלום,
מדוע ועדה לא מאשרת לעבור ניתוח שרוול מתחת ל-40 אלא אם כן יש בעיות רפואיות כתוצאה מהשמנה?
האם יש סיכונים בזה או בגלל העלות לקופות החולים?
לצפיה ב-'ועדה לאישור ניתוחים בריאטרים'
ועדה לאישור ניתוחים בריאטרים
13/11/2016 | 13:19
115
נכון שלא מאשרים שום ניתוח בריאטרי בועדה למי שיש לו BMI פחות מ40 או 35 עם מחלות נליוות שקשורות בהשמנת היתר.
הניתוח מיועד למי שההשמנה שלו חולנית ,ולא לכל אחד שבא לו להוריד מספר ק"ג .
גם למי שיש ביטוח פרטי שלא שייך בכלל לקופת חולים לא מאשרים את הניתוח ,וכל רופא נורמלי לא ינתח מי שהBMI שלו נמוך מ40 או 35 עם מחלות נילוותהניתוח משמש ככלי עזר לירידה במשקל ,ומי שחושב שעלה על שולחן הניתוחים שמן וירד רזה כמו בובת ברב הוא טועה ובגדול ,יש הרהנ הצלחות יש גם המון המון כישלונות אפשר לרמות את כל סוגי הניתוח ,באכילת מאכלים משמינים או בנישנושים ,כןןן יש סיכונים בניתוח יש סיכונים בהרדמה ,יש סיכונים בניתוח עצמו,אני מציע למי לא לקחת את הניתוח רק כאופציה אחרונה 
הרבה בריאות

קובי
\
לצפיה ב-'שוקל לעשות ניתוח שרוול אבל חושש'
שוקל לעשות ניתוח שרוול אבל חושש
10/11/2016 | 20:51
6
138
שלום לכולם,
אני בן 48 נשוי ואבא ל-3.
סובל מעודף משקל (114 ק"ג במקום 86 ק"ג בערך), לא סובל מכלום, לחץ דם תקין והכל נראה בסדר. לא מעשן.
כבר מספר שנים שאני חושב לעשות את הניתוח - די סובל מעודף המשקל (יותר מהמראה והתחושה).
אני קצת חושש מהניתוח (מעולם לא אושפזתי) , אשתי לא מסכימה שאעבור את הניתוח (אוהבת אותי כמו שאני ) אבל די נמאס לי להראות ככה,
האם יש הגיון בחששות שלי? האם יש סיכון?
אשמח לקצת עזרה,
המון תודה,
לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
11/11/2016 | 02:01
5
108
בשביל לדעת האם אתה כדאי לעשות את הניתוח צריך לדעת מה הגובה שלך \בשביל לחשב את הBMI שלך ,יכול להיות שכל המחשבה שלך לגבי ניתוח זה פול גז בניוטרל 
ידידי יש סיכון בכל ניתוח ,בהרדמה עצמה ,ובסיבוכים שעלולים להיות בניתוח,אמנם זה ב% נמוכים אבל זה 100% למי שקורה הסיבוך ,הניתוח וכל סוגי הניתוחים הביריאטרים משמשים רק ככלי עזר לירידה במשקל ולא יעשה את העבודה בשבילך 
צריך לשנות את אורח החיים 
תרשום את הגובה שלך או שתחשב את מסת הגוף שלך ,ותראה 

הרבה בריאות 

קובי
לצפיה ב-'BMI'
BMI
11/11/2016 | 07:31
4
76
תודה קובי,
הגובה שלי הוא 178 והמשקל 114 ק"ג,
לפי החישוב זה בערך 36.2 BMI
לצפיה ב-'BMI36.2'
BMI36.2
11/11/2016 | 08:24
3
79
כדי לקבל אישור מועדה לניתוח צריך BMI40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות בהשמנת היתר. כמו סכרת שמטפלים בה באינסולין כמו  דום נשימה בשינה בצורה חמורה ,אצל נשים בעיות בפיריון שקשורות בהשמנת יתר כיוון שאתה בריא יחסית אין לך סיכוי לקבל אישור ,אולי תנסה דרכים אחרות לרדת במשקל.
בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'האם גם באופן פרטי לא יקבלו אותי באסותא או במדיקל?'
האם גם באופן פרטי לא יקבלו אותי באסותא או במדיקל?
11/11/2016 | 10:32
2
51
לצפיה ב-'טוב, לא אנדנד יותר מידי - אנסה לבדוק עם רופא באסותא ת"א'
טוב, לא אנדנד יותר מידי - אנסה לבדוק עם רופא באסותא ת"א
11/11/2016 | 11:00
39
תודה רבה על כל התשובות והתגובות,
אתם עושים עבודת קודש כאן,
לצפיה ב-'ערן '
ערן
11/11/2016 | 11:11
58
שאל חופשי אתה ממש לא מנדנד ,הפורום קיים בשביל לעזור ,שום רופא לא ינתח אותך גם בפרטי ,אף אחד לא יקח את הסיכון ,בכל בתי החולים צריך אישור מועדה ,ושום ועדה לא תאשר לך 
 קובי
לצפיה ב-'תופעות לוואי'
תופעות לוואי
09/11/2016 | 16:08
1
144
שלום לכולם, האם מישהו חווה לאחר ניתוח מעקף קיבה תופעות כמו עייפות, חולשה רבה, קור, צמרמורות, ואפילו תחושת דיכאון?
מתכוונת לאחר כמה חודשים מהניתוח.
תודה
לצפיה ב-'תופעות לוואי'
תופעות לוואי
09/11/2016 | 20:08
112
אני מציע לבדוק מה הסיבה לתופעה הזאת שלא אמורה להיות,כדאי לעשות בדיקות דם אולי יש חוסרים בויטמינים ,או אולי יש אנמיה ,
עכשיו בקשר לדיכאון  זה יותר  מובן לי ,פעם האוכל היה מרכז החיים , היום זה חסר ,צריך למלא את החיים בדברים אחרים ,ככה אני חושב אולי אני טועה לגבייך
הרבה בריאות תרגישי טוב.

קובי
לצפיה ב-'סוכרת לאמא...'
סוכרת לאמא...
07/11/2016 | 12:30
3
48
הי
נמצאת בשלב של מחשבה....
האם סוכרת לאמא שלי היא סיבה לאשר לי ניתוח?
תודה
לצפיה ב-'סוכרת לאמא'
סוכרת לאמא
07/11/2016 | 13:08
2
43
ממש לא ,כמה BMI  שלך האם יש לך מחלות נילוות שקשורות להשמנת יתר 

קובי
לצפיה ב-'אמממ..'
אמממ..
08/11/2016 | 11:24
1
29
bmi 37
האם כאבי גב ובירכיים (כאבי בירכיים עזים עד כדי קושי לעלות מדרגות)  נחשב בקטגורית המחלות? אבל איך אפשר להוכיח זאת??
כל היתר תקין  - אז אולי אפשר להמשיך להיות שמנה עד שיהיו מחלות...
לא כ"כ מבינה את הגישה...
תודה על ההתיחסות והמענה
רונית
לצפיה ב-'BMI37'
BMI37
08/11/2016 | 14:38
35
בעיה אורטופודית יכולה לעזר ,עדיף מכתב מאורטופד מלווה בצילום  של הנזק שיש בברכיים  כמו שחיקת סחוס.הגישה היא  שניתוח מאושר למי שיש השמנה חולנית ,ולא לכל אחד שירצה לרדת כמה קילו יעשה ניתוח ,הניתוח בכללותו זה דבר שיש בו סיכונים רבים ,בהרדמה בניתוח עצמו.הניתוח מכל סוג שהוא מהווה רק
כלי עזר לירידה במשקל ,אין ניסים ונפלאות ,אפשר לרמות כל ניתוח ,זה ההסבר שקיבלתי מרופא באחת הועדות שמאשרות ניתוחים.

בהצלחה !!!  הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'ניתוח להוצאת הטבעת'
ניתוח להוצאת הטבעת
05/11/2016 | 18:08
1
91
היי

עשיתי ניתוח של טבעת לפני כ14 שנה, ואני רוצה להוציא את הטבעת בלי לעשות ניתוח נוסף (כמו שרוול)
קבעתי תור לרופאת משפחה שלי לשבוע הקרוב...וש לי מספר שאלות.
1. האם הניתוח ממומן ע"י קופת החולים?
2. האם יש מנתח מומלץ שעובד עם הכללית, יש לי פלטינום, אפשר גם להמליץ על פרטי..אני מרחובות, אם יש המלצה בסביבה אז עדיף.
3. אילו בדיקות בד"כ צריך לעבור לפני ניתוח כזה? חשבתי בינתיים לבקש מהרופאת משפחה שלי הפניות ולעשות את הבדיקות ( את רובן לפחות) לפני אראה כירורג כד לקצר תהליכים

תודה
לצפיה ב-'החלפת טבעת בשרוול'
החלפת טבעת בשרוול
05/11/2016 | 22:21
89
הוצאת טבעת וניתוח שרוול  פרוצדורה קשה בגלל ההידבקויות  בקיבה  שנוצרו בגלל הטבעת.
לכן צריך רופא מיומן ומנוסה ,שיעשה את הניתוח ,
השתתפות קופת חולים תלוי בBMI שלך ,והסיבה שאת רוצה להוציא את הטבעת ,האם זה בגלל שיש סיבה בטבעת של החלקה ,של דליפה או שסתם בא לך להחליף את הטבעת,דעי לך שניתוח שרוול אחרי טבעת הוא פחות אפקטיבי
תבדקי בכללית  עם איזה מנתחים הם עובדים ותבחרי את הטוב ביותר 

הצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
05/11/2016 | 11:25
1
78
שלום
הbmi שלי הוא 37
האם סכרת סמויה יכולה לעזור לי להתקבל לניתוח?
לצפיה ב-'סוכרת סמויה '
סוכרת סמויה
05/11/2016 | 13:25
44
לא נראה לי שסוכרת סמויה היא אחד מהמחלות  שמתחשבים בה לאישור הניתוח 
" על פי נתוני הסטטיסטיקה, רק שליש מהחולים בסוכרת סמויה יחלו כעבור 10 שנים בסוכרת. בדרך כלל נטייה זו הינה נטייה גנטית, אשר מתואר בה סיפור משפחתי דומה של החולה." 

קובי
לצפיה ב-'עדכון טבעת נפתחה לבד'
עדכון טבעת נפתחה לבד
04/11/2016 | 16:45
1
94
אז אחרי בדיקה אצל הרופאים של אבינוח שהוציאו לי את כל החומר מהמאגר נמצא שיש 4cc שבעצם עם כל הסגירות אמור להיות לי 9cc מסתבר שיש דליפה וצריך לעשות ניתוח  ולהחליף את הטבעת קובי ואופירה תודה על צומת ליבכם ועל העצות
לצפיה ב-'דליפה'
דליפה
05/11/2016 | 06:51
58
מצער לשמע על הדליפה ,בהצלחה בניתוח הרבה בריאות

קובי

לצפיה ב-'אלכוהול'
אלכוהול
04/11/2016 | 03:41
2
90
מותר לשתות אלכוהול שבועיים לפני ניתוח?
וכמה זמן אחרי ניתוח אסור לשתות אלכוהול
לצפיה ב-'אלכוהול'
אלכוהול
04/11/2016 | 08:35
1
70
אני לא רופא וכדאי לשאול  את הרופא המרדים האם כדאי לך לשתות אלכוהול שבועיים לפני הניתוח ,לפי דעתי עדיף שלא ,לא שווה כוסית או 1/2 בירה ולסכן את עצמך בהרדמה .אחרי הניתוח תלוי איזה סוג ניתוח אתה עובר 
בהצלחה  ידידי .

קובי

לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
04/11/2016 | 12:44
51
תודה רבה על ההיענות המוקדמת, ואני עובר ניתוח שרוול
לצפיה ב-'מיני מעקף קיבה '
מיני מעקף קיבה
03/11/2016 | 14:45
1
137
שלום לכולם יש לי שאלה בנוגע לניתוח מיני מעקף קיבה אני לפני ניתוח ורציתי לדעת אם לאחר הניתוח וההחלמה אני לא אוכל לאכול כמעט כלום או שאני יוכל לאכול פשוט בכמות קטנה יותר ואם ישנם דברים שאני לא יהיה מסוגלת לאכול ולעכל . ויש מישהוא כבר אחרי הניתוח האם הוא ניתוח מומלץ יותר ויעיל משרוול למה למיטב הבנתי הוא ניתוח די חדש תודה אשמח לתשובות ��

לצפיה ב-'שלום עמית'
שלום עמית
04/11/2016 | 08:31
105
כל ניתוח להגבלת /קיצור קיבה  תפקידו להוריד בכמויות האוכל ,חייבים לאכול ,הגוף חייב לקבל את כל אבות המזון ,שלא יהיו חוסרים והבעיות שנובעות מזה .
יאני עברתי טבעת ,ולא כל כך מעורה בתחום של מיני קיבה ,שזנ ניתוח חדש יחסית .יכו להיות שיהיו דברים שלא תוכלי לאכול ,מקסימום תוותרי על  זה ,אפשר לנסות לאכול הכל לא מתאים אפשר לוותר ני מקווה שאולי משהו יכנס לפה ומכיר את סוג הזה של הניתוחים  ויעזור 
בהצלחה !!!!!
קובי
לצפיה ב-'האם יש קשר בין טבעת לאי פריון הגבר'
האם יש קשר בין טבעת לאי פריון הגבר
04/11/2016 | 01:03
1
42
שמעתי על שני מקרים ממש לאחרונה על גברים עם כמה ילדים ולאחר ניתוח טבעת כבר כמה שנים שאין ילדים ובבדיקות רואים אי פריון הגבר האם עוד מישהו שמע על כך 
לצפיה ב-'פיריון'
פיריון
04/11/2016 | 06:59
35
מה קשור טבעת לפיריון ,הטבעת נמצאת  סביב החלק העליון של הקיבה ,ואין שום קשר.

קובי
לצפיה ב-'ריפלוקס אחרי שרוול'
ריפלוקס אחרי שרוול
02/11/2016 | 08:24
6
127
שלום לכל הנמצאים...
נותחתי לפני כמעט שנה, עדיין מתכננת לכתוב את התרשמויותי כשאגיע למשקל היעד. נעזרתי בכולכם כאן מאוד מאוד.
שאלה לי:
אני סובלת כבר כמה חודשים מהתקפים של כאבי תופת בלתי נסבלים במעלה הגב. בבדיקת גסטרוסקופיה  ראו ריפלוקס ודלקת כרונית בקיבה. אני לוקחת נוגדי חומצה. והמצב מחמיר. ההתקפים נעשים יותר ממושכים וכואבים.
המאכלים שגורמים להתקפים אקראיים לגמרי. ויכולים להשתנות מעת לעת.
מישהו מכיר או יודע? שום נוגדי כאב לא עוזרים...

ולכל התוהים: כן, היה שווה לעשות את הניתוח בכל מקרה

לצפיה ב-'לאמא של'
לאמא של
02/11/2016 | 13:17
95
כן היה שווה לעשות את הניתוח .,לא צריכים להיות כאבי תופת ,או בכלל כאבים אחרי שרוול.
דלקת כרונית בקיבה וריפלוקסים לא אמורים לפי מייטב ידיעתי אחרי ניתוח שרוול.
האם ביררת אצל המנתח מה הסיבה לדלקת ,לא להסתמך עך בדיקת הגסטרולוג ,לא להזניח ,לא ציך לסבול ,לבקש תשובה ופיתרון מהמנתח 
תרגישי טוב .

קובי
לצפיה ב-'לבקש עזרה מהמנתח. צילום של המקום'
לבקש עזרה מהמנתח. צילום של המקום
02/11/2016 | 17:01
4
70
ריפלוקס לא אמור לגרום כאבי תופת בלתי נסבלים במעלה הגב. 
צריך להבין מה זה באמת. 
אל תסתפקי בתשובות רפואיות לא מספקות. דרשי שיחקרו מה קורה שם בשרוול. 
אני לא מאמינה שהכאבים שלך נובעים מרפלוקס ומדלקת בקיבה.
לצפיה ב-'תודה- המנתח שלח לגסטרו'
תודה- המנתח שלח לגסטרו
02/11/2016 | 17:45
3
53
והגסטרו אומר שזה ריפלוקס או שזו אבן קטנה בכיס מרה שמצאו לי. הכירורג אומר שזו לא האבן. שזה לא כאב אופייני.
היום רופא גסטרו פרטי איבחן אותי במשך דקה שלמה (תמורת 500 ש"ח) ואמר שאולי זו בעיה אורטופדית. כי זה לא כאב אופייני לריפלוקס.
מצחיק מאוד.
ולקובי- כל הרופאים אמרו לי שריפלוקס שכיח מאוד אחרי שרוול...

מה לומר למנתח? הוא אמר שזה לא קשור אליו. (גויטין, אסותא).
לצפיה ב-'אמא של '
אמא של
02/11/2016 | 18:24
55
תודה שהארת את עיני שריפלוקס  שכיח מאוד אחרי שרוול 
קשה לי ליעץ לך ,כל רופא מעביר את הכדור לשני ,אולי באמת אבן בכיס  המרה .
מצטער .....

קובי
לצפיה ב-'לא מצחיק בכלל.'
לא מצחיק בכלל.
02/11/2016 | 22:26
1
75
מה לעשות?
א. להתפלל לשליח טוב. הרופאים לא יודעים כלום עד שהקב"ה מאיר את עיניהם. 
ב. להתייעץ עם רופא המשפחה, רופא פנימאי טוב, לנסות ביחד להבין מה זה הכאב המוזר הזה. לברר עם הרופאים אם צילום CT יכול להבהיר את סיבת הכאב, ואם כן, לדרוש צילום כזה!!!
ג. אותו כנ"ל עם אורטופד.
לצפיה ב-'תודה לכם,'
תודה לכם,
03/11/2016 | 09:05
30
את צודקת. לגמרי צריך להתפלל.
אני אנסה לבקש עזרה מהרופא משפחה...
עזרתם לי!
לצפיה ב-'שבועיים אחרי שרוול - מעדכנת'
שבועיים אחרי שרוול - מעדכנת
03/11/2016 | 06:22
2
158
היי חברים,
אז ככה שבועיים אחרי ניתוח שרוול מרגישה טוב מאוד... קצת אי נוחות בתנועות מסויימות אבל בסה"כ מרגישה טוב.
ניתחה אותי ד"ר רזיאל המופלאה בבית חולים אסותא רמת החייל, אני אומרת מופלאה כי חוץ ממנתחת מעולה היא אנושית ומקסימה.  
שוחררתי עם אחרי יומיים. אומנם היו כאבים אבל כל יום שעבר הכאבים פחתו.
כרגע בשלב הטחון... קצת רעבה אבל לדעתי זה כי הפסקתי לעשן ומחפשת תעסוקה לפה.
עד כה ירידה של 8 קילו שזה נחמד מאוד... מחכה להמשך.
דרך אגב, מחפשת קבוצת תמיכה בראש העין וסביבותיה אם מישהו מכיר אשמח שישתף אותי.
קראתי הרבה בפורום לפני הניתוח ולכן מודה לכולם על השיתוף.
לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
03/11/2016 | 06:44
1
93
תודה על העידכון ,מאחל לך הצלחה בפרויקט של הירידה במשקל ,תשמרי על עצמך ,ירידה במשקל ושמירה על הבריאות שלא יהיה מחסור בויטמינים שדרושים להפעלת הגוף.

קובי
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
03/11/2016 | 07:02
34
לצפיה ב-'טבעת נפתחה לבד '
טבעת נפתחה לבד
02/11/2016 | 12:01
2
63
עשיתי ניתוח טבעת שוודית לפני 9 שנים ועכשיו אני חודש וחצי אחרי לידה במהלך ההיריון המעבר של האוכל נפתח לי לבד ויכולתי לאכול כל דבר ללא הגבלה לאחר הלידה עשיתי סגירות והיום אני סגורה 9 cc ועדיין אני יכולה לאכול הכל בקלות וללא הגבלה. עשיתי צילום והטבעת במקום ונאמר לי שאם היה דליפה של החומר אז לא היה במאגר כלום ויש שם
אז מה בעצם הבעיה למה הסגירות לא משפיעות עליי ועד כמה אפשר לסגור?
לצפיה ב-'סגירות טבעת'
סגירות טבעת
02/11/2016 | 13:11
52
מענייןשבזמן ההריון לא אמרו לך לפתוח את הטבעת.והיא לפי דסריך נפתחה לבד 
את חודש וחצי לאחר הלידה וסגרת פעם או פעמיים את הטבעת,באם בצילום ושט קיבה ראו שהטבעת במקומה והכל בסדר ,אז הסירי דאגה מליבך\יש אפשרות לסגור את הטבעת אבל ב1/4 או 1/8 כל פעם ,ואז תרגישי הגבלה ,אחרי הסגירה לשתות 3 כוסות מים ולראות מה קורה,שלא יהיה מצב של סירה חזקה מידיי.אשמח מאוד באם תדוחי לנו מה קרה ,
הרבה בריאות ובהצלחה.

קובי

לצפיה ב-'צריך להבין מה קרה'
צריך להבין מה קרה
02/11/2016 | 16:59
42
לשם כך אני צריכה לדעת מה היה לפני ההריון, איזו סגירה, מה סגרת ופתחת בהריון עצמו, וכמה פעמים סגרת אחרי הלידה, ואיזה שינויים התרחשו במשך הסגירות.
האם ניסו לשאוב לך את כל הנוזל כדי לראות אם יש דליפה?
אצל מי את מבצעת את הסגירות והצילום?

תתקשרי אלי. טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת.
לצפיה ב-'ניתוח קיצור קיבה בצבא'
ניתוח קיצור קיבה בצבא
30/10/2016 | 10:49
1
73
בחודשים הקרובים אני אמור להתגייס , ואני חושב על לעשות ניתוח קיצור קיבה .
רציתי לשאול מה המדיניות של צהל לגבי קיצור קיבה ?
האם יש הורדת פרופיל לאחר הניתוח?
תודה.
לצפיה ב-'צבא קצורי קיבה'
צבא קצורי קיבה
30/10/2016 | 15:52
62
האמת אין לי תשובה ,לצערי לא נכנסים לפורום הזה ,ולכן קשה לי להאמין שמשהו יגיב ,אולי בכל זאת יקרה הנס ומשהו שיש לו תשובה יוכל לעזור 
מצטער

קובי
לצפיה ב-'שאלה די דחופה'
שאלה די דחופה
28/10/2016 | 14:27
3
141
לפני כיומיים עברתי ניתוח להוצאת טבעת מהקיבה ואני לא מצליח כמעט אפילו לשתות. המנתח אומר שזה עניין של זמן וזה ישתחרר לאט לאט. מישהו נתקל בדבר כזה?
תודה
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
28/10/2016 | 23:09
79
אם אין טבעת מה צריך להשתחרר,לא נראה לי כל העסק ,תראה מה קורה ואם לא תצליח לשתות כדאי ללכת לחדר מיון  
קובי
לצפיה ב-'לא שמעתי עדיין על דבר כזה. מה קורה כשאתה מנסה לשתות?'
לא שמעתי עדיין על דבר כזה. מה קורה כשאתה מנסה לשתות?
29/10/2016 | 19:54
37
לצפיה ב-'אכן הזוי לחלוטין'
אכן הזוי לחלוטין
30/10/2016 | 06:57
53
הניתוח בוצע באסותה. בו רשום שהטבעת והפורט נשלפו. ההרגשה כאילו הטבעת קיימת ואפילו יותר גרוע. משהו כנראה התעקם או נדפק בוושט. אבקש מהמנתח הפניה לצילומים לראות מה העניין.

תודה רבה
לצפיה ב-'אפרסמון'
אפרסמון
29/10/2016 | 10:23
3
126
שלום רב, אני כ-5 שנים אחרי ניתוח שרוול. בתחילת השבוע אכלתי מעט אפרסמון. מאז אין לי יציאות ומאתמול יש לי כאבי בטן חזקים. למישהו קרה? למישהו במקרה היתה חסימה במעיים ויודע לתאר את ההרגשה? האם אפרסמון אחד יכול לגרום לחסימת מעיים? האם לדעתכם צריך טיפול רפואי?
לצפיה ב-'אפרסמון'
אפרסמון
29/10/2016 | 14:30
102
אפרסמון יכול לגרום לחסימה במעיים ,כאבי הבטן וחוסר היציאות מעלה אצלי חשש שמשהו קרה ,אני חושב שכדאי להתיעץ עם רופא המשפחה ,ובאם אין תורים קרובים לגשת לחדר מיון ,לבדוק גם בשביל השקט הנפשי שלך 

קובי
לצפיה ב-'מה שאמר קובי. גש להיבדק. אסור לאכול אפרסמון אחרי שרוול'
מה שאמר קובי. גש להיבדק. אסור לאכול אפרסמון אחרי שרוול
29/10/2016 | 19:53
1
49
לצפיה ב-'תודה רבה חברים'
תודה רבה חברים
01/11/2016 | 12:40
24
לצפיה ב-'BMI '
BMI
27/10/2016 | 09:46
3
85
בוקר טוב, יש כאן מישהו שנותח  עם BMI בין 35-40 ללא מחלות?
לצפיה ב-'BMI נמוך'
BMI נמוך
27/10/2016 | 10:10
2
73
אני לא מכיר ,את נותנת טווחים בן 35 -40  במידה ויש 39 יש אפשרות לעגל פינות לשתות הרבה מים לפני זה ולהחזיק  

קובי
לצפיה ב-'bmi נמוך '
bmi נמוך
27/10/2016 | 14:30
1
58
אם את על הגבול המלצה והפנייה של רופא המשפחה יכולה לעזור מאד - נסי לחשוב על היסטוריה של מחלות במשפחה, לחץ דם וכו 
לצפיה ב-'שייקה'
שייקה
27/10/2016 | 20:19
52
המלצה של רופא משפחה שווה כקליפת השום ,במחלות במשפחה של יתר לחץ דם הוועדה לא מתחשבת 
מכתב מרופא מקצועי על מחלות שיש לך אולי יכול לעזור 

קובי
לצפיה ב-'פתיחה בצפון'
פתיחה בצפון
25/10/2016 | 10:02
3
73
היי חברים.
יש מישהו מהצפון שיודע היכן ניתן לפתוח את הטבעת בדחיפות מבלי לחכות למרפאה של ד"ר אבינוח??
רופא פרטי??
אשמח לעזרתכם.

לצפיה ב-'פתיחה דחופה'
פתיחה דחופה
25/10/2016 | 12:39
2
61
מה שאני יכול להציע לך באם זה דחוף ללכת לחדר מיון אולי בבית החולים רמבם ,ולבקש לפתוח קצת את הטבעת ,לא את כולה ,אני מקווה שהם יסכימו ,כי בדרך כלל בחדרי מיון פותחים את הכל
בהצלחה!!

קובי
לצפיה ב-'לרמב"ם לא להתקרב. יפתחו הכל. עדיף לנסוע לזיו בצפת.'
לרמב"ם לא להתקרב. יפתחו הכל. עדיף לנסוע לזיו בצפת.
25/10/2016 | 20:28
1
24
לצפיה ב-'פתיחות רמבם'
פתיחות רמבם
26/10/2016 | 08:44
41
טוב  לדעת שברמבם  פותחים עד הסוף ,ממש לא הייתי מעודכן.

קובי
לצפיה ב-'חצי שנה אחרי ניתוח'
חצי שנה אחרי ניתוח
25/10/2016 | 20:17
2
162
שלום חברים, 
חצי שנה אחרי ניתוח טבעת, סגור 9, כמעט ולא מרגישה הגבלה, משתדלת לשמור על ארוחות מסודרות אבל הכמויות עדיין גדולות,אני לא יורדת (גם לא עולה שזה לא טריוויאלי). אשמח לתובנות.... מאוד רוצה להתחיל להתקדם עם התהליך, אבל אני עדיין באותה המלכודת שלפני הניתוח - לא מצליחה לרדת מה שמתסכל נורא. האם זה הגיוני שבסגירה 9 אני עדיין לא מרגישה שינוי?
תודה מראש

לצפיה ב-'הגיוני. תמשיכי להתקדם בסגירות'
הגיוני. תמשיכי להתקדם בסגירות
25/10/2016 | 20:28
1
54
לסגור כל 3 שבועות 1/2CC. 
כשיש כבר הגבלה אבל לא מספיק, וצריך עוד סגירות - לסגור מכאן והלאה 1/4CC כל פעם. 
לא לשמוע לעצות אחיתופל של רופאי אבינוח, לסגור 1CC בבת אחת. שמעי לי ולא תתחרטי. 

יכולה להתקשר ולהתייעץ בי בנוגע לסגירות. 03-5781855, אופירה, לא בשבת ובחג. 
לצפיה ב-'סגירות'
סגירות
26/10/2016 | 01:38
40
אני מציע לסגור כל פעם ב1/4 עד שתגיעי להגבלה ,כמובן שאחרי הסגירה לפני שאת הולכת הביתה לשתות 3 כוסות מים ולראות מה קורה ,מילת המפתח ס.ב.ל.נ.ו.ת
בהצלחה 

אשמח לשמוע מה קורה 

קובי
לצפיה ב-'מגששת לפתרון להשמנה, מבקשת חוות דעת - בלון ספאץ' או ניתוח...'
מגששת לפתרון להשמנה, מבקשת חוות דעת - בלון ספאץ' או ניתוח...
25/10/2016 | 09:37
1
89
האם מישהי/ו עשה בלון ספאץ'?, אם כן אשמח לשמוע חוות דעת, השלכות, סיכונים ותגובה של הגוף.                                                                                                                 
אני חוששת מאוד מניתוחים ומהסיכונים הנלווים אליהם, אני חייבת מבחינה רפואית-בריאותית וBMI של 41+- לרדת במשקל.

אשמח לשמוע מכם איזה ניתוחים עשיתם והשפעתם לאחר הניתוח ועמידות לטווח הרחוק.

לצפיה ב-'בלון '
בלון
25/10/2016 | 12:36
76
אני עשיתי לפני 20 שנה הכנסת בלון,אחרי שבוע הוצאתי אותו בגלל צרבות איומות ,מתאר לעצמי שחלו שינויים בבלון במשך השנים ,הבלון מוכנס חלתקופה מסויימת ,ומה אחר כך ,אני עשיתי ניתוח טבעת לפני  16 שנה ירדתי 55 ק,ג ומאז עליתי 7 ק" \סגרתי פעמיים את הטבעת ,פעם אחרונה היה לפני 14 שנה. מה שעושים בזמן האחרון זה ניתוח שרוול ,מה שאני מצי לך ללכת לאחד הרופאים המנתחים עןשים את כל סוגי הניתוחים ולהתיעץ איתו 
לשאלות נוספות אנחנו פה
בהצלחה הרבה בריאות

קובי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
אופטיקה 6:6
אופטיקה 6:6
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה