לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'לקובי ואופירה דליפה בטבעת'
לקובי ואופירה דליפה בטבעת
02/12/2016 | 22:51
1
4
קובי התשובה שנתנו לי בקופת חולים זה שזה לא מאושר כי זה לא בסל
דיברתי עם הפקידות של אבינוח והוציאו לי מכתב חדש יותר מפורט אבל שם היא אמרה לי שהסיכוים קלושים כי הbmi שלי הוא 30 מה שאני לא מבינה זה למה לתת לי לעלות עטד במשקל ולזעזע עוד יותר את הגוף  
לצפיה ב-'דליפה'
דליפה
02/12/2016 | 23:51
3
האמת אין לי מה להגיד , הBMI שלך 30 בזכות הטבעת ,ועכשיו שיש דליפה אין שוטר שישמור על הגבלת  האכילה שלך ,נראה לי טימטום של המערכת ,מה הם  מחכים שתעלי במשקל שוב אחרי הירידה שלך \צריך לברר בקופת חולים אולי במחלקת זכויות חברים ,אפילו שהתשובה של הפקידה של ד"ר אבינוח נתנה לך מתוך ידיעה וניסיון ,אולי לכתוב בפייסבוק ולעלות את הבעיה ,נראה בצאת השבת את התגובה של אופירה

קובי
לצפיה ב-'לאופירה וקובי בהמשך לדליפה בטבעת'
לאופירה וקובי בהמשך לדליפה בטבעת
01/12/2016 | 20:53
2
12
בהמשך לעניין שקופת חולים לא מספקת טבעת לניתוח חוזר עקב דליפה בטבעת אז מסתבר שעכשיו בכללית צריך לעבור ועדה בריאטרית ובועדה הזאת לא אישרו לי לעשות ניתוח חוזר יש לכם מושג מה אפשר לעשות למי לפנות?
לצפיה ב-'לשאול את אבינוח והפקידות שלו.'
לשאול את אבינוח והפקידות שלו.
02/12/2016 | 00:24
2
לצפיה ב-'דליפה'
דליפה
02/12/2016 | 08:27
9
כמו שאופירה כתבה  לשאול את הפקידות של  ד"ר אבינוח,יש הרבה מקרים שהחליפו בגלל דליפה ,אשמח עם משהו שהוחלפה לו טבעת בגלל דליפה ,יכנס ויעזור ,חבר'ה  ישנה בעיה ואודה לכם באם תוכלו לעזור 
שאלה לי מה הסיבה של אישרו לך בועדה  את החלפת הטבעת

קובי
לצפיה ב-'דליפה בטבעת ניתוח חוזר'
דליפה בטבעת ניתוח חוזר
29/11/2016 | 17:44
2
17
היי 
יש לי דליפה בטבעת קיבלתי הפניה לניתוח חוזר מאבינוח אבל קופת חולים לא מוכנה לתת טבעת שוב בטענה שזה לא כלול בסל אני בכללית ויש לי פלטינום מישהו יודע מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'דליפה'
דליפה
30/11/2016 | 07:57
14
אני מציע לדבר עם אבינוח יש לו גם ניסיון בכל הבירוקרטיה של קופות  החולים ,גם למזכירות שלו יש ניסיון ,לא מריח לי טוב כל התשובה של קופת החולים ,

קובי
לצפיה ב-'אין חיה כזו'
אין חיה כזו
30/11/2016 | 22:36
7
תפני לפקיד אחר. תפני לאחראי על הפקיד שענה לך תשובה לא ברורה.
תבררי שוב את התשובה בצורה מדויקת.
תתלונני על מי שעבד עלייך.
אין דבר כזה טבעת לא בסל, ואין דבר כזה שלא מאשרים ניתוח חוזר אחרי שהטבעת התקלקלה.
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
27/11/2016 | 18:58
2
20
עברתי את הניתוח לפני יומיים. מתחילה להרגיש יותר טוב . מרגיש לי שכל הבטן מתנפחת זה תגובה נורמאלית???

לצפיה ב-'נורמלי בשלב זה. תדווחי מה בהמשך. '
נורמלי בשלב זה. תדווחי מה בהמשך.
27/11/2016 | 23:18
7
לצפיה ב-'למירב'
למירב
28/11/2016 | 08:01
13
זה נורמלי  בשלב הראשוני אחרי הניתוח ,במהלך הניתוח מוכנס גז לחלל הבטן להפרדת האיברים הפנימיים ,וזה גורם לתופעה הזאת ,יכול להיות שתרגישי גם כאבים באזור הכתפיים תוצאה משחרור הגז ,לאט לאט תרגישי יותר טוב ,ותתחילי בפרויקט של הירידה במשקל
בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'מישהו התנסה בבודי טייט?'
מישהו התנסה בבודי טייט?
25/11/2016 | 21:42
17
לצפיה ב-'עברתי ניתוח מעקף'
עברתי ניתוח מעקף
19/11/2016 | 13:19
4
104
שלום חברים, עברתי ניתוח מעקף (ד"ר ספיבק קורא לו מעקף משולב) ב-13/11/16. מנסה למצוא את עצמי בימים אלו אחרי הניתוח... רציתי לשמוע קצת מבעלי ניסיון, איך היו הימים הראשונים? איך צפי ההחלמה? התחלתי היום לשלב מוצרי חלב נוזלי יחד עם השתיה. האם אני אמורה לשתות 8 כוסות ליום ועל זה עוד להוסיף את החלבון? כמה מצופה שאצליח? בקיצור, צריכה תמיכה . תודה, חצב
לצפיה ב-'מעקף קיבה'
מעקף קיבה
19/11/2016 | 17:01
2
73
קשה לי להאמין  לצערי שתמצאי משהו מעוקף פה בפורום ,ואני לא מכיר פורום של מועקפים ,באופן כללי כל אחד מתנהג אחרת אחרי ניתוח  בריאטרי מכל  סוג שהוא ,יש כאלה שיש להם כאבים חזקים יש כאלה שיש מתפקדים ,בכל מקרה של כאבים לקחת משהו נגד כאבים אולי אוקסר + אולי אופטלגין נוזלי ,ההצלחה בניתוח והורדה במשקל תלויה הרבה בך ,הניתוח משמש רק ככלי עזר לירידה במשקל ולא יעשה את העבודה בשבילך ,אפשר לרמות כל ניתוח ,יש המון הצלחות בכל סוגי הניתוחים ולצערי גם כישלונות  אני בטוח שאם תתנהג לפי  הכללים תרד במשקל מילת המפתח  ס.ב.ל.נ.ו.ת ,התקופה הראשונה קצת מבאסת אבל שמתחילים לראות תוצאות  ההרגשה משתנת ,אני מקווה שקיבלת מהרופא המנתח  הוראות מה לאכול בתקופה הראשונה ,כדאי  גם להיות במעקב של דיאטנית ,בכל שאלה  או בעיה לא להתבייש ולפנות למנתח \גם בשביל השקט הנפשי שלך 
בהצלחה הרבה בריאות ,מאחל לך ירידה במשקל ושמירה על ההשגים למשך הרבה הרבה שנים .
מקווה שעזרתי אני פה לכל שאלה ,ומקווה שמשהו יכנס ויוכל לעזור מניסיונו 

קובי
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/11/2016 | 17:09
1
35
קובי יקר,
ראשית תודה על תגובתך המהירה. ההנחיות התזונתיות שקיבלתי זהות לחלוטין למנותחות שרוול שנותחו במקביל אלי השבוע ולכן שאלתי. בכל מקרה אוסיף ואחפש גם פורומים או מקומות ספציפיים יותר ל"מעוקפים"  אכן מתכוונת להשקיע. למדתי והסתכלתי על כל מיני "משורוולים" ומקווה ללמוד מההצלחות וגם מהקשיים. המשך הצלחה לכולם! אם יש בכל זאת טיפים תזונתיים בהתחשב שבינתיים הכל זהה, אשמח לקבל.
לצפיה ב-'חצב'
חצב
19/11/2016 | 20:08
26
אני עצמי מטובע 16 שנה ,וכבר לא זוכר את הטיפים התזונתיים

קןבי
לצפיה ב-'יש לך בפייסבוק פורומים שמיועדים לאנשים שעברו ניתוח :)'
יש לך בפייסבוק פורומים שמיועדים לאנשים שעברו ניתוח :)
02/12/2016 | 20:21
2
לצפיה ב-'טבעת מתכווננת עזרה בבקשה!'
טבעת מתכווננת עזרה בבקשה!
19/11/2016 | 15:11
1
52
היי שלום רב,
שלום גם לקובי.
מעוניין לדעת לפני כ 3 שנים אבי עבר ניתוח לטבעת מתכווננת אצל דר סובחי בהלל יפה.
הטבעת השתחררה התיאבון גדל, מאז אנחנו נזרקים מגורם לגורם רק בכדי להצר את הטבעת היות והלל יפה המקום המנתח כבר לא עושה את זה.
אני חסר אונים ולא יודע איך לפעול?
אשמח לעזרה.
לצפיה ב-'סגירת טבעת'
סגירת טבעת
19/11/2016 | 16:46
29
לא ידעתי שיש בהלל יפה גם ד"ר סובחי ,ד"ר סובחי מנתח באיכילוב וגם בפרטי 
סגירת הטבעת כדאי נלנסות אולי אצל ד"ר אבינוח 
אסותא תל אביב 
רח' הברזל 20, רמת החי"ל, תל אביב. 
המרפאה פועלת בימי ד' בערב.
לקביעת תורים: סיגל או קרן: 03-9625653, 03-9615382.
(ניתן להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00)

*אסותא ראשל"צ
רח' לזרוב 27, אזור התעשיה המערבי, ראשל"צ. 
המרפאת פועלת בימי ו' בצהריים.
(ניתן להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00)

* בית הרופאים, אשקלון
שד' בן גוריון 17, אשקלון. 
המרפאה פועלת ביום א' בערב.  
לקביעת תורים: טלפון: 08-6711987/4. 

* מרפאת ש.ר.ן, באר-שבע
בית תנועת המושבים, רח' בן צבי 11, פינת רח' התקווה.
לחברי קופות החולים כללית, מאוחדת ולאומית.  
המרפאה פועלת בימי ה' בערב.
לקביעת תורים: טלפון: 08-6278151. 

* מרפאת בית הרופא, באר-שבע
בית הנשיאים, שד' רגר 19. 
לחברי קופ"ח מכבי.
המרפאה פועלת בימי ג' בערב.
לקביעת תורים: טלפון: 08-6652333. 

* מרפאות חוץ, בית החולים סורוקה, באר-שבע
המרפאה פועלת ביום ג' אחה"צ.
יש להגיע עם טופס התחייבות.
לקביעת תורים: טלפון: 08-6400748.

* אסותא חיפה
רח' ההסתדרות 55
קניון לב המפרץ
המרפאה פועלת לסירוגין כאחת לשבועיים בימי ו' בבוקר.
(ניתן התקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00). 

עלויות
לחברי מכבי: יש להצטייד בכרטיס מגנטי בכל פניה.
לחברי שאר הקופות: עלות ביקור:100 ₪ (למעט חברי כללית במרפאת ש.ר.ן – יש
להצטייד בכרטיס מגנטי).

לשאלות ובירורים בכל נושא
אסנת: 050-2377794.
ניתוחים כירורגיים
סוגי בקעים ואופן הטיפול בהם
השמנת יתר חולנית
ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר חולנית
הנחיות אכילה ותפריט לאחר ניתוח בריאטרי
לצפיה ב-'מה קורה בפורום'
מה קורה בפורום
16/11/2016 | 14:27
2
51
לצפיה ב-'מאיזו בחינה, מה קורה?'
מאיזו בחינה, מה קורה?
16/11/2016 | 20:15
1
35
לצפיה ב-'לאופירה '
לאופירה
16/11/2016 | 20:37
51
היו לי כמה בעיות בפורום  לא הייתה אפשרות לכתוב תגובות בסוף הכל הסתדר 

לצפיה ב-'מאכלים שגורמים לטבעת להיפתח'
מאכלים שגורמים לטבעת להיפתח
14/11/2016 | 18:10
1
70
שלום
עשיתי ניתוח טבעת בדצמבר 15
מאוד מרוצה 
הדבר היחיד שקשה לי הוא ימים שאני מאוד סגורה וגם שתייה בכלל לא עוברת 
אני יודעת שכל אחד מגיב שונה למאכלים שונים אבל רציתי לדעת האם יש מאכלים או שתיה שגורמים לטבעת להיפתח קצת? רק כדי שיהיה אפשר לשתות ? כי לפעמים הטבעת נסגרת ליותר מדי ימים ברציפות וכבר קשה לתפקד ככה ::(
שמעתי שיש אנשים שיין גורם להם להיפתח (לא תקף אצלי) חוץ מזה יש עוד משו?
תודה!!
*אם זה ימשיך אלך לפתוח כמובן אצל אבינוח
לצפיה ב-'חדשה 92'
חדשה 92
15/11/2016 | 06:09
63
אין מצב להמשיך ככה שאפילו שתייה לא עוברת ימים שלמים ,את יכולה להתייבש ,אני מציע ללכת לאבינוח ולפתוח את הטבעת ב1/4 לשתות לפחות 3 כוסות מים ואז לראות מה קורה ,באם המיים לא עוברים לפתוח עוד קצת 

הרבה  בריאות

קובי
לצפיה ב-'סוכרת'
סוכרת
12/11/2016 | 17:53
4
43
אני כמעט 3 חודשים אחרי ניתוח שרוול קיבה והסוכרת עדיין מתנדנדת בין 100-134.מה לעשות?
לצפיה ב-'סכרת'
סכרת
13/11/2016 | 07:43
3
36
אין מה לעשות רק לשמור ,לא תמיד הסכרת מסתדרת ב100%,רמות הסוכר סבירות באם את מטופלת תרופתית  תמשיכיי 

קובי
לצפיה ב-'סוכרת'
סוכרת
13/11/2016 | 11:07
2
25
תודה
הערכים האילו הם ללא תרופה.
אני שותה פעם ביום קפה עם סוכרזית.זה משפיע?
לצפיה ב-'סכרת'
סכרת
13/11/2016 | 13:09
1
25
י ,אני מציע לעשות בדיקת דם A1C זה ממוצע של 3 חודשים אחרונים ,זאת הבדיקה הכי אמינה  "Hb.A1C או בקיצור A1C, היא המדד החשוב ביותר להערכת מצב איזון רמות הסוכר (גלוקוז) בדם. הבדיקה הזו נותנת לנו מידע על הממוצע של רמות הסוכר שלנו בדם במשך שלושה חודשים אחורה, כך שגם אם פיספסנו בבדיקות הבייתיות – הבדיקה הזאת תיתן לנו תוצאה מדויקת (יחסית) על האיזון שלנו.
קפה עם סוכרזית כמה פעמים ביום לא משפיעה על רמת הסוכר

הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'סוכרת'
סוכרת
13/11/2016 | 17:59
13
תודה.
אני בדיוק מתכוונת לעשות בדיקת דם.
לצפיה ב-'אישור וועדה ל-BMI פחות מ-40'
אישור וועדה ל-BMI פחות מ-40
13/11/2016 | 08:47
1
83
שלום,
מדוע ועדה לא מאשרת לעבור ניתוח שרוול מתחת ל-40 אלא אם כן יש בעיות רפואיות כתוצאה מהשמנה?
האם יש סיכונים בזה או בגלל העלות לקופות החולים?
לצפיה ב-'ועדה לאישור ניתוחים בריאטרים'
ועדה לאישור ניתוחים בריאטרים
13/11/2016 | 13:19
69
נכון שלא מאשרים שום ניתוח בריאטרי בועדה למי שיש לו BMI פחות מ40 או 35 עם מחלות נליוות שקשורות בהשמנת היתר.
הניתוח מיועד למי שההשמנה שלו חולנית ,ולא לכל אחד שבא לו להוריד מספר ק"ג .
גם למי שיש ביטוח פרטי שלא שייך בכלל לקופת חולים לא מאשרים את הניתוח ,וכל רופא נורמלי לא ינתח מי שהBMI שלו נמוך מ40 או 35 עם מחלות נילוותהניתוח משמש ככלי עזר לירידה במשקל ,ומי שחושב שעלה על שולחן הניתוחים שמן וירד רזה כמו בובת ברב הוא טועה ובגדול ,יש הרהנ הצלחות יש גם המון המון כישלונות אפשר לרמות את כל סוגי הניתוח ,באכילת מאכלים משמינים או בנישנושים ,כןןן יש סיכונים בניתוח יש סיכונים בהרדמה ,יש סיכונים בניתוח עצמו,אני מציע למי לא לקחת את הניתוח רק כאופציה אחרונה 
הרבה בריאות

קובי
\
לצפיה ב-'שוקל לעשות ניתוח שרוול אבל חושש'
שוקל לעשות ניתוח שרוול אבל חושש
10/11/2016 | 20:51
6
87
שלום לכולם,
אני בן 48 נשוי ואבא ל-3.
סובל מעודף משקל (114 ק"ג במקום 86 ק"ג בערך), לא סובל מכלום, לחץ דם תקין והכל נראה בסדר. לא מעשן.
כבר מספר שנים שאני חושב לעשות את הניתוח - די סובל מעודף המשקל (יותר מהמראה והתחושה).
אני קצת חושש מהניתוח (מעולם לא אושפזתי) , אשתי לא מסכימה שאעבור את הניתוח (אוהבת אותי כמו שאני ) אבל די נמאס לי להראות ככה,
האם יש הגיון בחששות שלי? האם יש סיכון?
אשמח לקצת עזרה,
המון תודה,
לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
11/11/2016 | 02:01
5
62
בשביל לדעת האם אתה כדאי לעשות את הניתוח צריך לדעת מה הגובה שלך \בשביל לחשב את הBMI שלך ,יכול להיות שכל המחשבה שלך לגבי ניתוח זה פול גז בניוטרל 
ידידי יש סיכון בכל ניתוח ,בהרדמה עצמה ,ובסיבוכים שעלולים להיות בניתוח,אמנם זה ב% נמוכים אבל זה 100% למי שקורה הסיבוך ,הניתוח וכל סוגי הניתוחים הביריאטרים משמשים רק ככלי עזר לירידה במשקל ולא יעשה את העבודה בשבילך 
צריך לשנות את אורח החיים 
תרשום את הגובה שלך או שתחשב את מסת הגוף שלך ,ותראה 

הרבה בריאות 

קובי
לצפיה ב-'BMI'
BMI
11/11/2016 | 07:31
4
51
תודה קובי,
הגובה שלי הוא 178 והמשקל 114 ק"ג,
לפי החישוב זה בערך 36.2 BMI
לצפיה ב-'BMI36.2'
BMI36.2
11/11/2016 | 08:24
3
51
כדי לקבל אישור מועדה לניתוח צריך BMI40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות בהשמנת היתר. כמו סכרת שמטפלים בה באינסולין כמו  דום נשימה בשינה בצורה חמורה ,אצל נשים בעיות בפיריון שקשורות בהשמנת יתר כיוון שאתה בריא יחסית אין לך סיכוי לקבל אישור ,אולי תנסה דרכים אחרות לרדת במשקל.
בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'האם גם באופן פרטי לא יקבלו אותי באסותא או במדיקל?'
האם גם באופן פרטי לא יקבלו אותי באסותא או במדיקל?
11/11/2016 | 10:32
2
33
לצפיה ב-'טוב, לא אנדנד יותר מידי - אנסה לבדוק עם רופא באסותא ת"א'
טוב, לא אנדנד יותר מידי - אנסה לבדוק עם רופא באסותא ת"א
11/11/2016 | 11:00
27
תודה רבה על כל התשובות והתגובות,
אתם עושים עבודת קודש כאן,
לצפיה ב-'ערן '
ערן
11/11/2016 | 11:11
41
שאל חופשי אתה ממש לא מנדנד ,הפורום קיים בשביל לעזור ,שום רופא לא ינתח אותך גם בפרטי ,אף אחד לא יקח את הסיכון ,בכל בתי החולים צריך אישור מועדה ,ושום ועדה לא תאשר לך 
 קובי
לצפיה ב-'תופעות לוואי'
תופעות לוואי
09/11/2016 | 16:08
1
90
שלום לכולם, האם מישהו חווה לאחר ניתוח מעקף קיבה תופעות כמו עייפות, חולשה רבה, קור, צמרמורות, ואפילו תחושת דיכאון?
מתכוונת לאחר כמה חודשים מהניתוח.
תודה
לצפיה ב-'תופעות לוואי'
תופעות לוואי
09/11/2016 | 20:08
69
אני מציע לבדוק מה הסיבה לתופעה הזאת שלא אמורה להיות,כדאי לעשות בדיקות דם אולי יש חוסרים בויטמינים ,או אולי יש אנמיה ,
עכשיו בקשר לדיכאון  זה יותר  מובן לי ,פעם האוכל היה מרכז החיים , היום זה חסר ,צריך למלא את החיים בדברים אחרים ,ככה אני חושב אולי אני טועה לגבייך
הרבה בריאות תרגישי טוב.

קובי
לצפיה ב-'סוכרת לאמא...'
סוכרת לאמא...
07/11/2016 | 12:30
3
30
הי
נמצאת בשלב של מחשבה....
האם סוכרת לאמא שלי היא סיבה לאשר לי ניתוח?
תודה
לצפיה ב-'סוכרת לאמא'
סוכרת לאמא
07/11/2016 | 13:08
2
30
ממש לא ,כמה BMI  שלך האם יש לך מחלות נילוות שקשורות להשמנת יתר 

קובי
לצפיה ב-'אמממ..'
אמממ..
08/11/2016 | 11:24
1
23
bmi 37
האם כאבי גב ובירכיים (כאבי בירכיים עזים עד כדי קושי לעלות מדרגות)  נחשב בקטגורית המחלות? אבל איך אפשר להוכיח זאת??
כל היתר תקין  - אז אולי אפשר להמשיך להיות שמנה עד שיהיו מחלות...
לא כ"כ מבינה את הגישה...
תודה על ההתיחסות והמענה
רונית
לצפיה ב-'BMI37'
BMI37
08/11/2016 | 14:38
28
בעיה אורטופודית יכולה לעזר ,עדיף מכתב מאורטופד מלווה בצילום  של הנזק שיש בברכיים  כמו שחיקת סחוס.הגישה היא  שניתוח מאושר למי שיש השמנה חולנית ,ולא לכל אחד שירצה לרדת כמה קילו יעשה ניתוח ,הניתוח בכללותו זה דבר שיש בו סיכונים רבים ,בהרדמה בניתוח עצמו.הניתוח מכל סוג שהוא מהווה רק
כלי עזר לירידה במשקל ,אין ניסים ונפלאות ,אפשר לרמות כל ניתוח ,זה ההסבר שקיבלתי מרופא באחת הועדות שמאשרות ניתוחים.

בהצלחה !!!  הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'ניתוח להוצאת הטבעת'
ניתוח להוצאת הטבעת
05/11/2016 | 18:08
1
63
היי

עשיתי ניתוח של טבעת לפני כ14 שנה, ואני רוצה להוציא את הטבעת בלי לעשות ניתוח נוסף (כמו שרוול)
קבעתי תור לרופאת משפחה שלי לשבוע הקרוב...וש לי מספר שאלות.
1. האם הניתוח ממומן ע"י קופת החולים?
2. האם יש מנתח מומלץ שעובד עם הכללית, יש לי פלטינום, אפשר גם להמליץ על פרטי..אני מרחובות, אם יש המלצה בסביבה אז עדיף.
3. אילו בדיקות בד"כ צריך לעבור לפני ניתוח כזה? חשבתי בינתיים לבקש מהרופאת משפחה שלי הפניות ולעשות את הבדיקות ( את רובן לפחות) לפני אראה כירורג כד לקצר תהליכים

תודה
לצפיה ב-'החלפת טבעת בשרוול'
החלפת טבעת בשרוול
05/11/2016 | 22:21
60
הוצאת טבעת וניתוח שרוול  פרוצדורה קשה בגלל ההידבקויות  בקיבה  שנוצרו בגלל הטבעת.
לכן צריך רופא מיומן ומנוסה ,שיעשה את הניתוח ,
השתתפות קופת חולים תלוי בBMI שלך ,והסיבה שאת רוצה להוציא את הטבעת ,האם זה בגלל שיש סיבה בטבעת של החלקה ,של דליפה או שסתם בא לך להחליף את הטבעת,דעי לך שניתוח שרוול אחרי טבעת הוא פחות אפקטיבי
תבדקי בכללית  עם איזה מנתחים הם עובדים ותבחרי את הטוב ביותר 

הצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
05/11/2016 | 11:25
1
56
שלום
הbmi שלי הוא 37
האם סכרת סמויה יכולה לעזור לי להתקבל לניתוח?
לצפיה ב-'סוכרת סמויה '
סוכרת סמויה
05/11/2016 | 13:25
38
לא נראה לי שסוכרת סמויה היא אחד מהמחלות  שמתחשבים בה לאישור הניתוח 
" על פי נתוני הסטטיסטיקה, רק שליש מהחולים בסוכרת סמויה יחלו כעבור 10 שנים בסוכרת. בדרך כלל נטייה זו הינה נטייה גנטית, אשר מתואר בה סיפור משפחתי דומה של החולה." 

קובי
לצפיה ב-'עדכון טבעת נפתחה לבד'
עדכון טבעת נפתחה לבד
04/11/2016 | 16:45
1
69
אז אחרי בדיקה אצל הרופאים של אבינוח שהוציאו לי את כל החומר מהמאגר נמצא שיש 4cc שבעצם עם כל הסגירות אמור להיות לי 9cc מסתבר שיש דליפה וצריך לעשות ניתוח  ולהחליף את הטבעת קובי ואופירה תודה על צומת ליבכם ועל העצות
לצפיה ב-'דליפה'
דליפה
05/11/2016 | 06:51
44
מצער לשמע על הדליפה ,בהצלחה בניתוח הרבה בריאות

קובי

לצפיה ב-'אלכוהול'
אלכוהול
04/11/2016 | 03:41
2
62
מותר לשתות אלכוהול שבועיים לפני ניתוח?
וכמה זמן אחרי ניתוח אסור לשתות אלכוהול
לצפיה ב-'אלכוהול'
אלכוהול
04/11/2016 | 08:35
1
48
אני לא רופא וכדאי לשאול  את הרופא המרדים האם כדאי לך לשתות אלכוהול שבועיים לפני הניתוח ,לפי דעתי עדיף שלא ,לא שווה כוסית או 1/2 בירה ולסכן את עצמך בהרדמה .אחרי הניתוח תלוי איזה סוג ניתוח אתה עובר 
בהצלחה  ידידי .

קובי

לצפיה ב-'שרוול'
שרוול
04/11/2016 | 12:44
36
תודה רבה על ההיענות המוקדמת, ואני עובר ניתוח שרוול
לצפיה ב-'מיני מעקף קיבה '
מיני מעקף קיבה
03/11/2016 | 14:45
1
95
שלום לכולם יש לי שאלה בנוגע לניתוח מיני מעקף קיבה אני לפני ניתוח ורציתי לדעת אם לאחר הניתוח וההחלמה אני לא אוכל לאכול כמעט כלום או שאני יוכל לאכול פשוט בכמות קטנה יותר ואם ישנם דברים שאני לא יהיה מסוגלת לאכול ולעכל . ויש מישהוא כבר אחרי הניתוח האם הוא ניתוח מומלץ יותר ויעיל משרוול למה למיטב הבנתי הוא ניתוח די חדש תודה אשמח לתשובות ��

לצפיה ב-'שלום עמית'
שלום עמית
04/11/2016 | 08:31
66
כל ניתוח להגבלת /קיצור קיבה  תפקידו להוריד בכמויות האוכל ,חייבים לאכול ,הגוף חייב לקבל את כל אבות המזון ,שלא יהיו חוסרים והבעיות שנובעות מזה .
יאני עברתי טבעת ,ולא כל כך מעורה בתחום של מיני קיבה ,שזנ ניתוח חדש יחסית .יכו להיות שיהיו דברים שלא תוכלי לאכול ,מקסימום תוותרי על  זה ,אפשר לנסות לאכול הכל לא מתאים אפשר לוותר ני מקווה שאולי משהו יכנס לפה ומכיר את סוג הזה של הניתוחים  ויעזור 
בהצלחה !!!!!
קובי
לצפיה ב-'האם יש קשר בין טבעת לאי פריון הגבר'
האם יש קשר בין טבעת לאי פריון הגבר
04/11/2016 | 01:03
1
36
שמעתי על שני מקרים ממש לאחרונה על גברים עם כמה ילדים ולאחר ניתוח טבעת כבר כמה שנים שאין ילדים ובבדיקות רואים אי פריון הגבר האם עוד מישהו שמע על כך 
לצפיה ב-'פיריון'
פיריון
04/11/2016 | 06:59
25
מה קשור טבעת לפיריון ,הטבעת נמצאת  סביב החלק העליון של הקיבה ,ואין שום קשר.

קובי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אלצהיימר
להתייעצות עם מנהל הפורום
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף
פורום שיקום הפה
פורום שיקום הפה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה