לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום קיצורי קיבה
ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

שורפי שומנים למועקפי קיבה
04/05/2016 | 17:59
1
שלום רב,

האם יש איסור כלשהו לאנשים שעברו מעקף לנטול שורפי שומנים ?
אם לא, מה הזמנים המועדפים לקחת אותם  - לפני אימון, אחרי אימון, בבוקר, בערב ?

אודה לעזרתכם

יוסי.
ניתוח מעקף / מיני מעקף
02/05/2016 | 14:55
1
24
שלום לכולם, שמי שרי ואני מטובעת פעם שניה.
פעם ראשונה עשיתי את הניתוח לפני 8 שנים ירדתי במשקל וחייתי איתה בסדר עד שהתחילו הכאבים , לאחר בדיקות התברר לי כי הטבעת זזה מהמקום וגרמה לי לכאבים , עברתי לפני 10 חודשים ניתוח שני, הוציאו לי את הטבעת הישנה והחליפו אותה בחדשה לאחר החלמה ומספר חודשים ירדתי מס ק"ג אבל אז התחילו לי שוב כאבים. אני לא יכולה להקיא מספר שנים וזה גורם לי ללחץ באזור הטבעת הלכתי לרופא לפני 3 שבועות ופתחתי את הטבעת נכון להיום הכאבים חלשים יותר אבל עליתי במשקל.. ועדיין ממשיכה לעלות.. אני שוקלת לעשות ניתוח מעקף/מיני מעקף אך מאוד חוששת ולא יודעת במה כרוך הדבר? מה ההבדלים? מה התופעות לוואי? ומה צריך לעשות בהתנהלות עם ניתוחים כאלו? שמעתי שאצטרך לקחת ויטמינים כל חיי ואצטרך לשנות תזונה לגמריי..
אני אשמח מאוד לשמוע פרטים מאנשים שעברו את הניתוחים האלו ולדעת לקראת מה אני הולכת ..
תודה לכל העונים , שרי
האם נעשה בירור מדוע הכאבים?
03/05/2016 | 22:08
8
ניתוח מעקף קיבה עוקף את המעי הדק בחלק משמעותי מאורכו, וע"י קיצור אורך המעי הדק מתרחשת אי ספיגה של המזון, ולכן הרזיה. 
כמו כן הניתוח חותך את הקיבה לרוחבה ומשאיר כיס קיבה קטן מאוד (כמו כיס הקיבה שמעל הטבעת), אותו הוא מחבר למעי שנעקף.  שאר הקיבה הגדולה והמעי החתוך נתפרים ונותרים בגוף סגורים. 

סיכוני הניתוח הזה הם, מלבד אורכו, סיכון לפרימה בהשקות (החלקים שבהם נתפר כיס הקיבה למעי הדק), וצורך בניתוח חירום לתיקון, וכן יש חשש לחסימות מעיים. 
עם זאת, זהו הניתוח הוותיק ביותר בעולם הבריאטריה, שהוכיח עצמו לאורך עשרות השנים של עולם זה.

התזונה צריכה לכלול חלבונים ותוספים של ויטמינים, כדי למנוע חוסרים בגלל אי הספיגה של המזון. לתאר לך בדיוק מה יקרה אי אפשר, כי התגובות של כל גוף שונות לחלוטין לניתוח זה, וגם אינני יכולה לדעת כמה מעי דק ייעקף בניתוח שלך (כדאי שתבררי זאת, להשכלה הכללית שלך). 

לכן לפני שפותחים את הגוף בפעם השלישית והולכים לניתוח שיכול להחליף כאבים בכאבים, כדאי לברר (אם אפשרי) מה סיבת הכאבים הנוכחיים, חודשים ספורים אחרי הניתוח החוזר, כשהטבעת פתוחה לגמריי. 
שלום כולם, שלום אופירA וקובי - התייעצות
02/05/2016 | 18:53
1
30

אינני יודע אם אתם זוכרים אותי, אבל יהיה נחמד אם כן... בכל מקרה אני מקווה ששלומכם כולכם הנו בטוב.
הייתי משתתף קבוע בפורום הזה לפני מספר שנים ומאז נעלמתי...
נותחתי בטבעת ע"י ד"ר אבינוח לפני כ-8 שנים. ירדתי 30 קילו וסגרתי ופתחתי פה ושם. לפני שנתיים הפסקתי לעשן והרגשתי שגדול עלי גם לא לעשן וגם לסבול בלי אוכל... אז פתחתי לגמרי. הכול. לשמחתי אני לא מעשן, לצערי עליתי 10 קילו. לא היסטרי מבחינתי...
בעוד כחודשיים הבן שלי מתחתן ואני מרגיש שזה זמן מתאים לסגור מחדש ולרזות עד החתונה.
אז עכשיו 2 שאלות לחברים בפורום.
1. האם ידוע למישהו על בעיות עם הסגירה לאחר ששנתיים הטבעת פתוחה לגמרי. סיבוכים למשל?
2. איפה ניתן לסגור כיום באזור המרכז/ראשל"צ? והתורים... עדיין לוקח הרבה זמן להמתין תור לסגירה או שהיום זה סוף סוף השתנה?
שלכם,מני

סגירה באסותא ראשל"צ בימי שישי
03/05/2016 | 22:00
9
יש להתקשר ולקבוע תור מראש, בכל ימות השבוע עד 14.00 בצהריים, פרט לימי רביעי ושישי. כל הפרטים באתר של ד"ר אבינוח. 
אם יש בעיה להשיג תור קרוב, תכתוב פה וניתן לך אפשרויות נוספות.

מה שחשוב זה לדעת שכל המידע שלך על הסגירות הקודמות בטל ומבוטל. מרגע זה אתה צריך לסגור בזהירות, כי גם מערכת העיכול שלך לא הכי בריאה כמו של מנותח טרי. כך שלא תסגור 5CC על ההתחלה. תתחיל ב-4, תשתה המון מים אחרי הסגירה, ואם יש ספק תפתח 1CC. אל תיקח סיכונים. לא מסכנים את הבריאות בגלל חתונה של הבן, להיפך!
אל תסגור בקצב מהיר בשום אופן. סגור כל 4 שבועות מעט, אל תתפתה לסגור מהר. אולי הרזיה גדולה לא תהיה לך מהדרכה כזו, אבל בכל דרך אחרת אתה לוקח סיכונים לסיבוכים ולבעיות ולתקלות ולנזקים ולמה שאתה לא רוצה.
זה הניסיון שלי, ואני לא לוקחת סיכונים. 
זקוקה להדרכה..מסתבר..
03/05/2016 | 20:38
1
14
היי..אני 6 שנים אחרי טבעת ב"ה ירדתי יפה ורוצה לשמור עלזה.
מסתבר שעד עכשיו לא התנהלתי נכון בכלל,הייתי מקיאה על בסיס יומי כמה פעמים ביום..הגעתי למצב שאני אוכלת,מקיאה וחוזר חלילה..אכלתי בעיקר במבה,שטוחים עם גבינה ומרקים.לעיתים רחוקות היה עובר אוכל נורמלי..וגם אם היה עובר היה נתקע שעות עד שירד לגמרי.
לפני פסח הלכתי לפתוח כדאי לא להקיא כל החג וגם כדאי שהגוף יתרפא מההקאות.
כרגע אין כמעט מגבלה..יש מגבלה בקטנה וכמעט הכל עובר..אפילו עליתי כמה קילו אבל זה בסדר...הייתי רזה מידי.
אשמח לקבל הדרכה איך להתנהל על מנת לא להגיע שוב לאותו מצב ולהשתמש בטבעת בחוכמה.
תודה.סיון.

הדרכה מסודרת
03/05/2016 | 21:55
15
אתר טבעת נותן הסברים מפורטים איך לאכול נכון, מדוע, ואיך להתנהל נכון בכלל עם הטבעת.
מטרת ההדרכה - לא להקיא בכלל. אין צורך להקיא עם טבעת, ויש ללמוד לעשות זאת. 
מטרת ההדרכה היא להבהיר, שהטבעת לא הגיעה כאמצעי לחבל חבלות חמורות במערכת העיכול ולפגוע בבריאות העתידית פגיעה אנושה. רק בגלל שמנותחים לא מתנהלים נכון, ומביאים את עצמם בחוסר אחריות לפגיעה האנושה הזו (שלא לדבר על קיצור חיים ושנים בגלל מערכת עיכול פגועה ודפוקה), הפסיקו רוב רובם של המנתחים לנתח ניתוחי טבעת. 

בנוסף, ראוי להתקשר אלי בכל מצב של אי הבנת הדרך להתנהל, וללמוד מהניסיון הדרכה אישית, עד שעולים על הדרך הנכונה לך. 
הדרכה אישית חינם בטלפון: 03-5781855, אופירה, לא בשבת ובחג, להשאיר הודעה בתא הקולי באין מענה. 

אתר טבעת:   http://www.g-band.co.il

שאלה למתחילים ..
02/05/2016 | 14:37
1
27
שלום לכולם,
הסיפור שלי די דומה לשל חלק גדול מהאנשים כאן..
בדיאטות מגיל 8 , ירידות, עליות, בולמיה וכו .. אני בת 25 בהריון ראשון ( חודש 6  )  עליתי  25 קילוגרמים בתקופה של 8 חודשים מה שגרם לבעיות גב רציניות. כרגע אני עומדת בקריטריונים לניתוח שרוול ( 109ק"ג  1.67 )  ואני נעולה סופית על ניתוח.
השאלה הראשונה שלי היא האם מישהו/י כאן עברו ניתוח אצל ד"ר רועי ענבר ויכול להמליץ ? ועוד שאלה .. מהרגע שהחלטתי שאני עוברת את הניתוח אני תוקפת אוכל כי מכל מה שאני קוראת מי שעובר ניתוח של קיצור פשוט מאבד את הטעם לאכול .. אז מנסה לכפר כמה שיותר ואין לי שליטה על זה.
מעניין אותי לדעת איך אתם הרגשתם מבחינה מנטלית לפני הניתוח ומה החששות לא הפיזיות שלכם וכמובן האם התממשו ? 

תודה לעונים :) 
הבנה לעומק של הבעיה יכולה לנהל את ההתנהגות קצת יותר טוב
03/05/2016 | 21:46
4
ברוב המקרים, השמנת יתר חולנית (המזכה בניתוח) נגרמת עקב חשיבה עקומה בראש.
בואי ננתח מדוע החשיבה שאת מתארת (לכפר כמה שיותר על איבוד הטעם לאכול...) עקומה ומעוותת, ומדוע היא מזיקה מאוד:

1. על מה בדיוק צריך לכפר? ואיך? בחודשים הראשונים לאחר הניתוח התיאבון יורד מאוד, ובזכות זה מתרחשת הירידה במשקל. מהר מאוד התיאבון עולה וחוזר מחדש, לאט אבל בטוח.
אז על מה בדיוק צריך לכפר? על תיאבון שיחזור מהר מאוד?
וכיצד מכפרים עליו? ע"י שאוכלים היום, משמינים עוד יותר, ואז יורדים בזמן קצר כמה שאפשר לרדת בזמן קצר, עד שהתיאבון חוזר בחזרה? ברור שאין בצורה כזו שום כפרה, אלא אך ורק השמנה נוספת, שתגרום לך להיות רזה פחות כתוצאה מהניתוח...
למה בכלל צריך לכפר? אפשר לא לעשות את הניתוח ואז לא צריך לכפר על כלום. ירידה במשקל יכולה להיגרם אך ורק ע"י ירידה בתיאבון ובכמויות הנאכלות. מי שצריך לכפר על זה באכילת יתר נוספת ובהשמנה נוספת, לא צריך לכפר, לא צריך לעשות ניתוח, ולא צריך לרדת במשקל. אם אין עונש, אין צורך בכפרה. אם הניתוח הוא עונש, אז אל תעשי אותו. 

2. לפני ניתוח רציני, המחבל היטב במערכת העיכול שלך, שהיא האיבר הכי חיוני בגוף, ונמצא ליד הכבד, הריאות, הלב והכליות - האיברים הבאים הכי חיוניים בגוף - יש לרדת במשקל. כיוון שהרדמה כללית במשקל כבד היא מסוכנת מאוד, וגם ביצוע ניתוח מורכב בקיבה כאשר הכבד השומני והגדול מכביד עליה ומפריע למנתח הלפרוסקופי - מסוכן מאוד.
לכן נדרש המנותח לעתיד לרדת במשקלו כדי להקטין את גודל הכבד ולהוריד את הסיכון הגדול שבניתוח. יש מנתחים שמסרבים לנתח מנותח שלא הצליח להקטין את גודל הכבד ושומניותו בדיאטה דלת פחמימות 2-3 שבועות לפני הניתוח. 
כך שה"כפרות" שלך משיגות אך ורק ביטול הניתוח (לאחר ההרדמה וביצוע החתכים...), או סיכון כפול ומכופל למוות והסתבכויות קשות בניתוח... עוד "כפרה" כזו ואבדנו...

3. כרגע את בהריון בחודש שישי, וידוע לי שלא יבצעו בך שום ניתוח לפני הלידה, וגם לא סמוך ללידה אחריה, אלא רק אחרי כמה חודשים טובים מהלידה. כך שיש לך המון זמן לכפרה המטומטמת הזו, שמשמעותה המון זמן להשמין המון, לסכן את ההריון והעובר (בסכרת הריון וכד'), להסתכן בלידה ולסכן את הוולד, להרוס את כל האפקט של הניתוח העתידי (שתרזי בו רק את התוספת שהוספת בגלל הכפרות שלך...), ולחזור להשמנה גדולה יותר מאשר היום בהקדם האפשרי, תוך שנתיים שלוש...

4. שינוי חשיבה חיוני כדי לרדת במשקל, וניתוח לא פוטר אותנו משינוי זה. הבנת האחריות של האדם על צריכת המזון שלו ועל חשיבה שמאפשרת לו לצמוח מעבר לתאוות האכילה או לחוסר אחריות בנוגע לאכילה ולבריאותו ולידע מכסימלי אודות מערכת העיכול, חילוף חומרים, השמנה וצרותיה - חיונית מיידית, וכל צעד קטן חיוני, ויפה דקה אחת קודם. צריך להתחיל בכך אתמול, לא היום.
אחרת הניתוח מועיל לשנתיים וזהו. אח"כ חוזרים ומשמינים הכל חזרה (ואת עוד מתארת מצב שמגבירים את האכילה וההשמנה כבר לפני הניתוח, אז בכלל...). 
לכן העצימי ידע בכל הנוגע לעיכול, חילוף חומרים והשמנה, ובכל הנוגע לעד כמה הניתוח הוא כלי עזר בלבד, ובשום אופן לא אמצעי להבטחת הרזייתך הנצחית.
הפנימי: ניתוח שרוול אינו האמצעי להבטחת הרזייה. ממש ממש לא!

סליחה שהארכתי והתעצבנתי ותקפתי. מקווה שלא תיפגעי.
וגם אין הכוונה להבהיל ולהפחיד אותך יתר על המידה, רק כמה שצריך. 
עשיתי זאת בשביל לעזור לך להתאפס ולהשיג שליטה. אני יודעת שאת מבינה שההתנהגות שלך לא רציונלית, אבל ניסיתי לשים לך מראה בפרצוף כמה שיותר בוטה, כדי שתזדעזעי ותקבלי כוח להשתלט על החשיבה הלא רציונלית, וממילא - על ההתנהגות הנובעת ממנה. 

שלום לכולם,מבקשת עזרה����
27/04/2016 | 00:29
1
67
אז ככה מאוד חוששת מהניתוח אני בתהליך
של כול הבדיקות.
חייבת חייבת המלצות של מנתחים,ממש לא רוצה להיכנס לניתוח שאולי הייתי יכולה למנוע ולא לצאת משם.
אני במכבי,ולא שמעתי בכלל המלצות על מנתחים בקופה הזאת חוץ מאשר מנתחים פרטיים שכניראה עולה המון המון כסף...
האם מישהו יודע אם מתבצעים ניתוחים כאלה באסותא באשדוד?

ניתוח
27/04/2016 | 18:16
33
בכל ניתוח יש סכנות קחי את זה בחשבון,השאלה האם לקחת את הסיכון או להישאר שמן עם כל מה שכרוך בזה , תבדקי בקופה שלך מי עובד עם מכבי  באם יש לך ביטוח מושלם במכבי או שזה בשם אחר ,תעשי את זה בפרטי ,ותבחרי את הרופא

קובי
שאלה לגבי אכילת מצות
23/04/2016 | 23:24
2
48
היי, אני שנה וחצי אחרי ניתוח שרוול, האם אני יכולה לאכול מצות רגיל (-לא מרוככות)?, אם כן, כמה? אם לא, מתי אוכל?
אציין שאני אוכלת הכל כרגיל, ללא שום בעיות או הקאות.

מצות
25/04/2016 | 15:21
1
39
אפנה אותך לפורום המשורוולים פה בתפוז ,מנהל הפורום רופא מנתח ,התשוה שלו תיהיה הכי  אמינה

קובי
הוא מתנגד טוטאלית למצות
27/04/2016 | 14:55
31
טוען שלא מתאים לשרוול בשום שנה. 
אולי יש רופאים שחושבים אחרת לגמרי?
אולי יש הרבה רופאים כאלה?
זה מסוג הדברים שגיליתי בחיי שכמספר הרופאים כך מספר הדעות השונות...
שנה לאחר ניתוח טבעת
23/04/2016 | 23:48
52
אז עברה שנה
ב"ה ללא סבל, למדתי מה הסגירה המתאימה לי.
ירדתי סה"כ 26 ק"ג.
מהמשקל 101... ל75
אני מאד רוצה להצליח להוריד 10 ק"ג נוספים. אני לא מעוניינת לבצע סגירה נוספת של הטבעת(כרגע אני על 8, שני ניסיונות קודמים שלי של סגירה 9, גרמו לי להקאות שחורות ...).

יש למישהו המלצה לתפריט דיאטתי שמתאים למנותחי טבעת, ויכול לעזור לי להוריד את ה-10 ק"ג הנותרים :)?

שאלה לגבי אכילת מצות
23/04/2016 | 23:24
36
היי, אני שנה וחצי אחרי ניתוח שרוול, האם אני יכולה לאכול מצות רגיל (-לא מרוככות)?, אם כן, כמה? אם לא, מתי אוכל?
אציין שאני אוכלת הכל כרגיל, ללא שום בעיות או הקאות.

קיצור קיבה
23/04/2016 | 22:11
59
דוחנו אולג אשקלון
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:39
12
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
שלום אני חדש בפורום, מבקש המלצות לרופא מנתח (רצוי מכבי)
20/04/2016 | 12:00
43
1
באסותא,
כנראה שרוול או מיני מעקף לפי המלצת הרופא.

תודה שי.
שתייה
16/04/2016 | 22:49
1
58
שכחתי לציין בניתוח טבעת
אוכל ושתייה
17/04/2016 | 23:07
36
לא יודע מה המנתחים אומרים אני  כבר מעל 15 שנה שותה ואוכל יחד ,ותודה לאל הכל בסדר

קובי
כמה מילים טובות על דר' ספוז'ניקוב
16/04/2016 | 23:33
3
61
אחייניתי כשנתיים לאחר מעקף קיבה מדיאלי (מעקף של כ 2.5 מטר מעי) על ידי דר' שמעון ספוז'ניקוב.  התלוננה על כאבי בטן קשים והקאות דמיות עם כל נסיון לאכול. מצב מדאיג לכאורה. המנתח הגיע במיוחד מהבית והוחלט על לפרסקופיה חוקרת. מוכרח לציין את המיומנות שלו והשקט שנובע מכך. 
לאחר הניתוח התברר שאין סיבה כירורגית והמשך בירור גסטרוסקופי בתקווה שנמצא את הסיבה. 
יפה שיש לנו מנתחים ב "לבל" הזה  
שבוע טוב ומבורך

רוייקו
2.5 מ' זה לא המון מעי? מה היה השיקול לעקוף כ"כ הרבה?
17/04/2016 | 01:22
2
21
בשיקול כמה מעי דק לעקוף
17/04/2016 | 09:26
1
45
יש את הדילמה שמטר אחד זה לא מספיק ולא נחשב כלל מעקף שיש לו משמעות בתת הספיגה ואת הנסיון שמטר ומטר וחצי הם כמעט אותו דבר ושני מטר עד שני מטר וחצי הם הנקודה שמצד אחד הוכח כי יש יותר יציבות בשמירה על המשקל שירד לאורך שנים ומאידך הנקודה החשובה של שמירה על ספיגת ויטמינים ומינרלים הכרחית. מעבר לשניים וחצי מטר האלה מתחילות הבעיות של א-ויטמינציה והפרעות מטבוליות. שניים וחצי מטר זה לא הרבה. עדיין נותרים שניים וחצי מטר. זה לגבי   RNY BY PASS או LOOP BY PASS 
במעקף תרסריון ודאודונאל סוויצ' נעקף רוב המעי ונותר רק מטר אחד של מעי סופג

מידע חשוב מאוד. וכיום שוב חזרו המנתחים להמליץ על מעקף קיבה
17/04/2016 | 11:44
26
שתייה
16/04/2016 | 22:48
1
42
היי לכולם
האם מותר לשתות בזמן אכילה
בד"כ אי אפשר. שותים לפני האוכל.
17/04/2016 | 01:23
17
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:03
6
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
גובה 163.משקל 95.בקופח כללית
04/04/2016 | 19:10
3
102
עם טריגליצרידים גבוהים
בת 40
היום התחלתי מרופא משפחה שהפנה לכרורג...
איך ממשיכים?
שלום
04/04/2016 | 20:21
2
71
בדקתי ש BMI  שלך הוא 35.7  ,אישור לניתוח מקבלים בBMI  40 או 35 עם מחלות נילוות ,אני לא יודע  עם שומנים בדם זה מחלה נילוות , כדאי לקבוע פגישה עם אחד המנתחים המובילים ,באם יש לך ביטח מושלם או ביטוח בחברת ביטוח פרטית מגיע לך החזר ל2 יעוצים בשנה ,הרופאים המנתחים  גם מבינים בפרוצדורות ,בוועדות שמאשרות ,לפני שאת ממשיכה כדאי לבדוק  שלא תתני פול גז בניוטרל, מהרופא המנתח  תקבלי הסבר על כל סוגי הניתוח ומה שמתאים לך ,כמובן שההחלטה היא שלך  מקווה שעזרתי   

קובי
תודה קובי.אודה לכל פיסת מידע כדי לא לטרפד לעצמי
05/04/2016 | 21:51
1
49
מחברה שעברה את התהליך הבנתי שהתחילה את התהליך במרכז להשמנת יתר בתל השומר.
האם התהליך מוכר?
אודה
דובדבנית
06/04/2016 | 06:15
50
התהליך מוכר  יש גם מרכז להשמנת יתר באיכילוב ,במקומות האלה הם יודעים את  כל הפרוצדורות הועדות  ומה שקשור לזה.

קובי 
שאלה
05/04/2016 | 19:41
1
86
בחודשים האחרונים יש לי כאבים בבטן העליונה. בבדיקות שעשיתי עכשיו לפני הועדה לניתוח גילו לי באולטרסאונד אבן בכיס מרה. 
האם זה נחשב כמחלה נלוות במידה והBMI נמוך מ40? 
הבנתי שאפשר לבצע הסרה של כיס המרה באותו ניתוח של השרוול.
האם זמן ההחלמה מהניתוח קשה יותר? 

הילה
05/04/2016 | 21:10
48
אבן בכיס המרה לא נחשב למחלה נילווית,אבנים בכיס המרה יש גם לאנשים רזים,יש אפשרות לעשות את שני הניתוחים בו זמנית,אפשר להזמין תור ליעוץ עם המנתח בסמוך לוועדה   

קובי

קביעת פגישה עם המנתח
05/04/2016 | 20:18
1
73
האם מומלץ לתאם פגישה עם המנתח ולסגור מועד לניתוח לפני שהייתי בועדה?
(יש תאריך לועדה)  

אין שום בעיה עם זה. את התור אפשר לשנות לפי הצורך.
08/04/2016 | 16:11
24
הי...חדשה..מעוניינת בניתוח מעקף,מוכר?
04/04/2016 | 19:09
2
72
כו, ניתוח מוכר, ותיק ויעיל
05/04/2016 | 11:34
44
למה את מעדיפה מעקף קיבה ל-BMI36 בלבד?
08/04/2016 | 16:11
33
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
טבעוני-  ריפוי ותזונה טבעית
טבעוני-ריפוי ותזונה טבעית
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום