לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1191711,917 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'לאחר 5 שנים של טבעת ושט רפויה,והמלצה לניתוח מתקן'
לאחר 5 שנים של טבעת ושט רפויה,והמלצה לניתוח מתקן
17/09/2018 | 13:08
4
13
היי חברים ממליצים לי על ניתוח מתקן 
כיון שהושט רפויה ועולים למעלה האוכל ו או המיצים 
וכמובן קושי בבליעה של האוכל ועיכולו, למרות שאני פתוחה לגמרי

ממליצים על ניתוח מתקן,

מי עשה מה עושים אילו ניתוחים ומי הרופאים המומלצים

טבעת עשיתי אצל אבינוח
לצפיה ב-'לא מבין ניתוח מתקן'
לא מבין ניתוח מתקן
17/09/2018 | 20:18
6
לצפיה ב-'ושט רפויה / סוגר ושט תחתון רפוי '
ושט רפויה / סוגר ושט תחתון רפוי
17/09/2018 | 22:43
2
6
ממה שאת מתארת זה מתאים למה שנקרא בשפה הרפואית GERD רפלוקס 
למעשה מצב שבו סוגר הוושט התחתון  (שריר הממוקם בחלק התחתון של הוושט) האמור להיות סגור כדי לשמור את המזון בקיבה, אינו פועל כראוי. לכולנו יש תחושה של רפלוקס מעת לעת, המתבטאת בגיהוק או בתחושה של חומצה בפה. סוגר הוושט התחתון לפעמים רפוי  בזמנים לא מתאימים, והתחושה היא של טעם רע בפה או תחושה רגעית קלה של צרבת .

אכן מבצעים ניתוח לתיקון וחיזוק הסוגר התחתון בוושט, 
ההליך הניתוחי נקרא fundoplication הוא מומלץ כאשר המטופל סובל מאד ונזקק לכמות גדולה של תרופות, חווה בעיות נשימה באופן קבוע. הניתוח הוא לפרוסקופי, כלומר  חתכים קטנים נעשים בבטן וצינור קטן עם מצלמה זעירה בקצהו ממוקם דרך אחד החתכים בכדי להתבונן פנימה. 
בניתוח מצרים בעטיפה חזקה את אזור המעבר בין הושט לקיבה ובכך מורידים את הרפלוקס. 
כירורג מומחה מבצע את הניתוח גם ד"ר אבינח מבצע זאת.
החלמה מהירה

לצפיה ב-'תודה קובי חידשת לי '
תודה קובי חידשת לי
17/09/2018 | 23:27
1
3
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
18/09/2018 | 08:04
5
לצפיה ב-'קשיים בלילה'
קשיים בלילה
12/09/2018 | 20:51
2
24
שלום רב
אני 3 שנים אחרי הניתוח...פתיחות סגירות ובשנה האחרונה הגעתי לאיזון.
בחןדש האחרון משהו השתבש...עדיין אוכלת בכמויות קטנות אבל מקיאה הרבה,הלילות הם הסיוט שלי...ישנה על 2 כריות ,נחנקת מליחה וחרחורים מידי פעם מקיאה ליחה וערימות טישו לאף ,והכי קשה לא מצליחה להרדם.
לא אוכלת ארוחות ערב ולא שותה מיצים כדי לנסות למנוע אבל  זה ממש לא עוזר.
למה זה קורה...?יש פתרון?
עוד אוסיפ שברגע שקמה מהמיטה הכל נעלם.
תודה רבהההה
לצפיה ב-'סיוטי שינה'
סיוטי שינה
13/09/2018 | 05:12
20
לפי דעתי יש התעייפות של הושט לכן אני חושב שכדאי לפתוח ממש קצת אולי רבע 

קובי
לצפיה ב-'חובה לפתוח כרגע. אחרי תקופה (כחודש) אפשר לסגור קצת. '
חובה לפתוח כרגע. אחרי תקופה (כחודש) אפשר לסגור קצת.
16/09/2018 | 13:55
5
לצפיה ב-'צריך להקים מטה מאבק מול מגמת משרד הבריאות'
צריך להקים מטה מאבק מול מגמת משרד הבריאות
08/09/2018 | 13:30
21
להגביל את תחום הטבעות לקיצור קיבה. 
זה לא סוד שבשנים האחרונות נוקט משרד הבריאות מגמה ברורה במטרה לצמצם או לחסל בעתיד את השימוש בטבעות להגבלת הקיבה.
במקום זה המשרד מקדם ניתוחים כמו שרוול, מעקף קיבה ומעקף תרסריון, רק לא טבעות.
מדובר על מאות אלפים שעברו בעברם ניתוח טבעת ולא יהיה מי שיטפל בהם בעתיד.
אם יחסלו את תחום הטבעות, הקרקע תשמט תחת רגלם של אלה שנותחו בעבר, שלא לדבר על אלה שירצו לבחור דווקא בניתוח טבעת ולהמנע מניתוח רדיקלי מסוכן שבו חותכים את הקיבה, עוקפים מערכת עיכול או כורתים איברים לצורך זה.
זרקתי כעת את הנושא לחלל האויר וארחיב בו בהמשך.
כעת צריך לחשוב על דרכי פעולה במטרה להתגייס ולהביא את דעת קהל המנותחים הרבים מול החלטות המשרד
לצפיה ב-'שוקלת לעשות בלון ספאץ' בקיבה'
שוקלת לעשות בלון ספאץ' בקיבה
02/09/2018 | 12:47
10
33
שלום, אני שוקלת לעשות בלון ספאץ בקיבה
יש פה מישהו שאולי עשה (או שמע על מישהו קרוב שעבר את זה) הליך של ירידה במשקל באמצעות החדרה של בלון לקיבה שמצמצם את המקום בקיבה להכנסת אוכל?

אם כן...
אשמח לשמוע על האלטרנטיבה הזאת. איך עבר את החוויה הזאת, על הקשיים וההצלחות בדרך, האם הוא ממליץ, מה הסיכונים?? (לא רוצה לעבור ניתוח)
עד כמה זה עוזר, האם זה באמת עובד, האם אפשר לשמור אח"כ, איפה כדאי לעשות את ההליך הזה (הבנתי שהוא די פשוט, באמצעות טשטוש קל), איזה סוג של בלון, האם דרך חברות הביטוח ניתן לקבל החזר או השתתפות ? או דרך גורם אחר?

בתודה ענקית מראש!!! תבורכו!
לצפיה ב-'בלון'
בלון
02/09/2018 | 16:23
32
הבלון לתקופה של 1/2 שנה או שנה לרכוש הרגלי אכילה נכונים האמת לא יודע מה קורה שמוציאים את הבלון ,אני לא יודע נאיזה סוגי בלונים יש  היום אני שמתי בלון לפני 20 שנה שלא הצליח היום בטח זה יותר  משוכלל תבדקי באינטרט ותיצרי קשר עם מי שושה את זה מה הסיכונים והסיכויים ,לא הכל ורוד בשום הליך כזה גם בניתוח

בהצלחה!!   קובי
לצפיה ב-'בלון ספאץ'
בלון ספאץ
03/09/2018 | 21:56
7
26
אני עברתי תהליך של השתלת בלון ספאץ לפני כשמונה חודשים. עד עתה אני מאד מרוצה. במהלך החודשים האחרונים ירדתי במשקל כ-17 קג' ואני מקווה שעד להוצאת הבלון, בעוד כארבעה חודשים אוריד עוד 5 קג' ואגיע למשקל שרציתי מלכתחילה. בחרתי בבלון משום שלא רציתי להעזר בפרצדורה בלתי הפיכה , כמו ניתוח קיצור קיבה, מה גם שעודף המשקל שלי לא עמד בקריטריונים לניתוח שכזה. אני מרגישהשהבלון מתפקד כמו שוטר ומווסת את הכמויות שאני אוכלת. כשאוכלים יותר מדי, מרגישים מיד מלאים והתחושה לא נעימה , בלשון המעטה, ויכולה להיות מלווה גם בהקאות. עם הזמן למדתי מהי הכמות הדרושה לי להגיע לתחושת שובע. הירידה במשקל היא איטית יחסית לניתוח קיצור קיבה. הפרצדורה יקרה יחסית, לא קיבלתי החזר מהביטוח ועד כמה שידוע לי קופות החולים לא משתתפות. לי זה השתלם בכל מקרה. יש ליווי דיאטנית ופסיכולוגית לאורך השנה. אני לא נעזרתי בפסיכלוגית. ברור לי שהמבחן האמיתי יהיה לאחר הוצאת הבלון ושמירה על ההישג בהמשך. 
לצפיה ב-'וואו איזה יופי!! ככ שמחה לדבר עם מישהי שעשתה !!'
וואו איזה יופי!! ככ שמחה לדבר עם מישהי שעשתה !!
07/09/2018 | 18:20
18
קודם כל - מלא מלא תודה שהגבת ושיש לי כך הזדמנות לדבר עם מישהי שעשתה והצליחה כך!
ו - וואוו! אאיזה יופי!!
אני ממש שמחה בשבילך! איזה כייף...
האמת זה בדיוק המניעים שבגללם אני רוצה לעשות את הבלון ולא ניתוח...
17 ק"ג זה ההמון ואת תמשיכי עוד לרדת. זה נותן מוטיבציה ומדרבן להמשיך ולשמור אחרי שככ נהנים מהתוצאה..
רציתי לשאול...
אצל מי עשית? את ההליך עצמו - איפה עשית? (ואם את ממליצה..) ואיפה קיבלת את הליווי? כלומר, דרך איזו חברה? (יש את אופטימאל לא מכירה עוד הרבה..) 

המון המון תודה!! ושתיהיה לך שנה מדהימה:))
לצפיה ב-'היי...כמה דברים שאולי לא היו ברורים. '
היי...כמה דברים שאולי לא היו ברורים.
07/09/2018 | 18:28
5
21

לא ידעתי איך לערוך את התגובה, זאת לוטם=))

* כששאלתי איפה עשית את ההליך? הכוונה כמובן להכנסת הבלון לקיבה. ואיפה עשית את זה? באיזה בי"ח עשית וממליצה או בפרטי?
* השאלה השנייה הייתה אצל מי / דרך איזו חברה קיבלת את הליווי של הדיאטנית והפסיכולוגית? 

תודה רבה רבה וסליחה על החפירה ...פשוט אני בהתרגשות מעצם זה שאני יכולה לדבר עם מישהי שעברה את זה:)
לצפיה ב-'בלון ספאץ'
בלון ספאץ
08/09/2018 | 10:48
4
24
למיטב ידיעתי בלון ספאץ מתבצע רק באופטימל.גם בבתי החולים הציבוריים אפשר לבצע הליך כזה. בלון ספאץ יכול להשאר בקיבה למשך שנה, בעוד שבלוני הקיבה האחרים נשארים בקיבה לחצי שנה לכל היותר. בלון ספאץ ניתן לכיוונון במהלך השנה בהתאם  לצורך . בין אם זה הגדלת נפח הבלון, במידה שהתוצאות אינן מספקות. או הקטנת הנפח במקרה שמתגלים קשיי הסתגלות לבלון. אני לא נתקלתי באף אחד מהמקרים הללו. מלתכחילה ההתייסות שלי לבלון היא כאל קביים שיעזרו לי במהלך תהליך ההרזייה. הליווי של הדיאטנית והפסיכלוגית היא חלק מהשירות שניתן ע"י אופטימל. התשלום כולל הכל מלבד התרופות , שמלוות את התהליך. אני מאד מרוצה מהתהליך שעברתי ומהתוצאות ומאמינה שהצלחתי לסגל לעצמי הרגלי אכילה נכונים יותר.
לצפיה ב-'בלון ספאץ' - ממש מודה לך שאני יכולה לדבר איתך!!'
בלון ספאץ' - ממש מודה לך שאני יכולה לדבר איתך!!
08/09/2018 | 16:23
18
 וואו, נהדר! שמחה לשמוע!! נשמע שאת חזקה ומדהימה!

איזה יופי..וואי..כ"כ כייף. תחושת שחרור וחופש מהמועקה הזאת של כל השומנים והרגשי נחיתות והבושה והאי נוחות. (אני מדברת בשם עצמי..)
כן, שמעתי על בי"ח בילינסון ואיכילוב מומלץ שם לעשות. איפה את עשית? באיזה בי"ח ?
בגדול איך זה עובד - הולכים לפגישת ייעוץ באופטימאל והם מפנים לבי"ח כלשהו לעבור את ההליך?
זה נכון שבימים הראשונים יש קצת ככה אי נוחות ותחושות קשות?
איזה תרופות לוקחים??

תודה ענקית מראש ושנה מדהימה ותהני מלאא מהתוצאות ואמן לעולמים

לצפיה ב-'רק עוד שאלה ולא אציק לך יותר...בבקשה..'
רק עוד שאלה ולא אציק לך יותר...בבקשה..
09/09/2018 | 07:43
2
23

רק רציתי לדעת פחות או יותר איך זה עובד מבחינת סדר הדברים..בגדול אני הולכת לפגישת ייעוץ באופטימאל ושם כבר מפנים אותי לבי"ח כלשהו ששם אעבור את ההליך? פשוט אני לא יודעת באיזה בי"ח לעשות את ההליך. יש המלצות על איכילוב וביילינסון.

איזה תרופות לוקחים?
המעקב/ליווי של דיאטנים ופסיכולוגית זה יום בשבוע/יומיים?

תודה רבה רבה!! שנה מקסימה לך יקירה, עזרת לי המון!

לצפיה ב-'בלון קיבה ספאץ'
בלון קיבה ספאץ
09/09/2018 | 17:25
1
19
היי, את לא מפריעה לי בכלל ואני שמחה שאני יכולה לעזור. בפגישה באופטימל יציגו בפנייך את כל התהליך , את הסיכונים הכרוכים בו וכמובן גם את ההישגים ואחוזי ההצלחה. הפרוצדורה היא פרוצדורה קצרה (בערך 15-20דקות) ומתבצעת בטשטוש. לאופטימל יש שני מרכזים רפואיים , בנתניה ובתל אביב, בהם זה מתבצע.
התרופות שאותן תתבקשי לקחת מיועדות להקלה על תופעות הלואי וההסתגלות בימים הראשונים לאחר השתלת הבלון, לאחר מכן תדרשי לקחת תרופה מסויימת לאורך כל השנה, וכן מולטי ויטמין לתקופה קצרה .תקבלי הסברים מפורטים באופטימל, ובמידה ותחליטי לבצע את השתלת הבלון, הדיאטנית תרחיב את ההסבר. הפגישות עם הדיאטנית הן אחת לשבועיים שלושה. לגבי הפסיכולוגית, כפי שציינתי , לא נעזרתי בה, נדרשת פגישה מקדימה איתה, לבדיקת מידת ההתאמה שלך לתהליך.
מאחלת לך שנה טובה ובהצלחה. 
לצפיה ב-'וואו..מצויין!'
וואו..מצויין!
11/09/2018 | 14:37
16

שמחה לשמוע שהפגישות עם הדיאטנית לא פעם בשבוע כי אני עמוסה כרגע. גם עובדת גם לומדת. האמת היא שאני שומרת על הרגלי אכילה ועל תפריט. אני מטופלת כבר הרבה זמן במחלקה להפרעות אכילה בתל השומר. ועובדת חזק על הרגלי אכילה אך לא יורדת בגלל המון תרופות פסיכיאטריות וגם בגלל לפעמים יש לי אכילה לילית אבל מאוד פחת לאחרונה. בנוסף..התפריט שם יותר תפריט שמירה מאשר תפריט הרזייה. השאלה האם הפסיכולוגית תאשר אותי לתהליך בגלל שיש לי בעיות רגשיות. אבל תשמעי...לא מצליחה לרדת וזה לא לגמרי באשמתי. אני עושה את כל מה שאני יכולה. הולכת למכון 3 פעמים בשבוע ועושה הליכה של 45 דקות. ותרגילים. אין לי ברירה אחרת. אבל אולי אם יהיה אישור מהפסיכיאטרית והפסיכיאטרית אמרה שתאשר. אני לא מצליחה לרדת מהמאה קילו. ואני ממש משתדלת ועושה כל מה שביכולתי פשוט אין תזוזה במשקל. נקווה לטוב!!

תודה רבה לך!! על הכל! שנה מקסימה ותהני מהתוצאות ושיהיה לך הכי טוב בעולם! עזרת לי המון!
לצפיה ב-' יום הולדת שמח קובי הגדול '
יום הולדת שמח קובי הגדול
31/08/2018 | 22:53
1
11
קובי היקר 
מזל טוב עד 120 שנות בריאות ואושר 
לצפיה ב-'תודה על הברכות'
תודה על הברכות
31/08/2018 | 23:40
5
לצפיה ב-'לאחר שנים של שקט הופיעה אצלי ארוזיה של הטבעת'
לאחר שנים של שקט הופיעה אצלי ארוזיה של הטבעת
27/08/2018 | 10:13
16
33
היי כולם
חשבתי שהגעתי לתקופת שקט והתכנסות סביב הדברים החשובים בחיי. הרבה שנים עברו מאז הניתוח הראשון ואז אלה שבאו אחריו כתיקונים. שנים של שקט היו וחשבתי שהטבעת הפכה חלק טיבעי מגופי. 
בשנתיים האחרונות החלו קשיים במעבר המזון ופתחתי בהדרגה את הטבעת והתחלתי בפתיחה הדרגתית. יחד עם חוסר תאבון מלחץ עבודה ורוטינה ירדתי ל 56 קילו. שידפון מוחלט. 
לפני שלושה חודשים עברתי בדיקת גסטרוסקופיה שבה רואים נדידת הטבעת לתוך הקיבה באופן חלקי ביותר. היא מבצבצת בחלון בדיוק במקום של האנסטומוזה - חיבור ההשקה בין המעי הדק לקיבה. זה גם מסביר את קשיי מעבר המזון. בעצם מה שקורה פה זה טבעת שיושבת על המעי, לוחצת עליו ומופיעה בחלק זה של החיבור. 
כעת עברו שלושה חודשים ואני עומד לעבור השבוע שוב גסטרוסקופיה על מנת לבדוק האם יש התקדמות בארוזיה. 
אציין כי מייד לאחר הממצאים הראשונים הופעתי אצל אבינוח והוא אמר לי שאין סכנה. אכן אין סכנה. אין תסמינים מלבד העובדה שעליתי תשע קילו בשנה שלמה. אני יחסית שומר על המצב כמות שהוא בגלל הסוויצ' שעברתי בראש לאורך השנים. בעיקרון, אני יכול לאכול הרבה יותר מבעבר, לפני הפתיחות, אבל מזל הוא שעברתי שינוי בהרגלי האכילה. 
מכאן תדעו: לא כל ארוזיה מחייבת הוצאה מיידית של הטבעת. בספרות לא ידועה תמותה מארוזיה. יש מגוון תסמינים של הגבלה או אי הגבלה ואין מצב אחיד. יש עליה מסויימת במשקל מעצם איבוד האפקט הניתוחי במשך הזמן. ככל שהמתקדמת הנדידה (ארוזיה) של הטבעת לתוך הקיבה כך הולך ומתבטל האפקט הניתוחי. 
אעדכן. 
יום טוב
לצפיה ב-'שלום רועי'
שלום רועי
27/08/2018 | 11:36
2
20
מצער לשמוע על הבעיה שיש לך עם הטבעת , כמה שנים הטבעת אצלך כבר לא זוכר,מתחיל להדאיג אותי אצלי הטבעת אואטוטו 18 שנה לא מרגיש שום שינוי ,מקווה שהכל בסדר ,עשיתי לפני 4 שנים בדיקת גסטרוקופיה והכל היה תקין,נקווה שימשיך ככה  חוץ מזה מה שלומך מה עם בעיית  הכתפיים האם עברתניתוח  
נקווה לבשורות טובות

קובי
לצפיה ב-'הגיל, הזמן, הכל נותן אותות לשמור היטב על הקיים'
הגיל, הזמן, הכל נותן אותות לשמור היטב על הקיים
28/08/2018 | 11:24
1
17
כידוע לך, נפלתי לפני שלוש חודשים ובלמתי עם יד ימין את נפילת הגוף. כתוצאה קרעתי ארבעה מהגידים שמסובבים את הכתף. בעצם את כולם. לא יכולתי להרים את היד, להרים כוס. זה קרה בדיוק לאחר התפטרות מעבודה לאחר 18 שנות עבודה. תאונה בבית, פשוט ככה. וזה הסטטוס הכי גרוע להמצא בו: אתה לא יכול לקבל שום עזרה כתוצלאה מהמצב: חוסר אונים טוטאלי. הכי קשה זה לשרוד את זה כלכלית. את האירוזיה גיליתי קודם לכן אבל היא היתה קיימת לדעתי לפחות שנתיים. זה לא התקדם משם עד כה ומחר יש לי בדיקה כדי לאושש את ההנחה הזו שהאירוזיה לא התקדמה. 
לעניין הכתפיים, יש פה מקום לחשוב על הסיפור של השלד, לאחר ניתוח מעקף קיבה: החלשות השלד ומערכת הגידים בגוף. אני חושב שאילו חיזקתי עצמי בפעילות ספורטיבית ממשית, הייתי יכול להמנע מקרע כזה של כל גידי הכתף. השיקום פה אורך חודשים ואני לא בטוח שתהיה חזרה מלאה. בינתיים אני פעיל כל העת להחזיר את הכתף ואת פעילות היד. כאבים מתגברים בלילות ומשך כל היום אבל אני נמנע בכל תוקף ממשככי כאב. יקח עוד זמן. גם החזרה לעבודה תקח עוד זמן. 

לצפיה ב-'רועי ידידי הצעיר'
רועי ידידי הצעיר
28/08/2018 | 12:04
19
הגיל נותן את אותותיו  אתה ילד ,אני כבר בן 69 ,נקווה שהאירוזיה בטבעת לא תתקדם
לעיניין הכתף עסק קשה וארוך צריך סבלנות צריך להתיעץ עם רופא טוב, מה לעשות ,ידוע שתאונה בבית מביאה אותך למצב  שאין פיצוי משום מקום וקשה לשרוד כלכלית
מאחל לך החלמה טובה כמה שאפשר מקווה שהכאבים יפסק ולא יציקו לך כל היום.
הרבה בריאות ושנה טובה

קובי,
לצפיה ב-'רועי איזה לא נעים '
רועי איזה לא נעים
29/08/2018 | 09:45
12
15
בכלל לא נעים שהאפקט הניתוחי הולך ומתבטל, ובכלל כל מה שעובר עלייך,
אך כמו שהכרתי אותך אתה חזק ותעבור גם את המכשול הזה.
שתהיה שנה טובה , שנת אושר ובריאות 
לצפיה ב-'קובי גם לך שנה טובה'
קובי גם לך שנה טובה
29/08/2018 | 10:37
11
7
לצפיה ב-'שנה טובה ומתוקה קובי הגדול '
שנה טובה ומתוקה קובי הגדול
30/08/2018 | 09:53
10
11
לצפיה ב-'האירוזיה התקדמה מהלך שלושה חודשים. כעת 75 אחוז ממנה פנימה'
האירוזיה התקדמה מהלך שלושה חודשים. כעת 75 אחוז ממנה פנימה
31/08/2018 | 12:24
1
14
בחלל הקיבה. מה שאומר שאין מנוס מהוצאתה. לפני חודש וחצי עברתי ניתוח קשה בכתף לאחר שארבעה גידים שמסובבים את הכתף כולה ניקרעו בנפילה. נותרתי לאחר הנפילה עם יד שמוטה וכאבים חזקים שהופכים את הלילה לגהינום. חודש קודם לכן החלפתי עבודה לאחר 18 שנות רצף. התחלתי עבודה חדשה כעובד מדינה וויתרתי.
תקופה לא פשוטה, כך שה "טרגדיה" של הטבעת מתגמדת לעומת כל דבר אחר שקרה לי. בשבילי לאבד את הטבעת זה לא פחות מאשר טרגדיה. לאחר 21 שנים של מאבק בהשמנה והניצחון בזה, כעת הכל יורד לטמיון. נכון שעשיתי עבודה פנימית אבל עם העליה של עשר קילו בשנה האחרונה אי אפשר להתווכח ואני חושש שמא זה ימשך. מי יאשר לי הכנסת טבעת פעם נוספת בעוד חצי שנה ? 
ביום א' הקרוב אבינוח יחזור מחו"ל ואז נדבר היכן יהיה הניתוח להוצאת הטבעת. מאמין שלמרות הלוקסוס של מכבי באסותא, הוא ירצה לבצע הניתוח בסורוקה בשל היתרונות של זמן, משאבים וגיבוי לשעת חירום. נקווה לטוב. 
עד לא מזמן שמרתי את דוחות הניתוח והמסמכים הרפואיים מכל השנים, כולל את דוח הניתוח מיולי 1999.  אני זוכר את התאריך הזה היטב. אותו זמן נפטר הזמר מאיר אריאל.בדוח היה סקיצה של הניתוח, היכן חיברו את המעי לקיבה. פרופ' חרוזי ביצע כריתה של כל העקומה הגדולה - שהיה מחולק מדורים מדורים והיה כמבוך. ההשקה היתה בחלק העליון של הפונדוס, שלוש ש"מ מתחת לוושט, שם גם הושמה הטבעת השבדית לימים. הטבעת לחצה על המעי משך שנים. המעי הדק בנוי אחרת מריקמת הקיבה והוא לא סובל חביקה מבחוץ של אף אביזר. כשניסו לשים טבעות ואביזרים על המעי הדק הוא תמיד בלע אותם פנימה, כך שרק ריקמת הקיבה יכולה להתמודד עם חביקה של טבעת. מאחר והטבעת לחצה באיזור זה (BED OF BAND) וזהו גם המקום של האנסטומוזה, הטבעת הציצה בחלון מתוך האנסטומוזה. משם גם עובר האוכל בדרך חתחתים.  בשלב זה היה אפשר לצפות בטבעת עדיין בצבע המקורי שלה לבן, שקוף. וכעת רואים שהטבעת הפכה שחורה, עכורה ואכולה עקב החומצות והמזון שתוקפים אותה
לפני שיתחיל החלק הזיהומי, שהרי הסימנים המתקדמים של אירוזיה הם העברת הזיהום דרך הטבעת אל הצינורית והלאה אל הפורט. כשהזיהום מגיע אל הפורט הרי שזה שיאו של התהליך ואז זה מצריך עירויי אנטיביוטיקה על מנת להתגבר על הזיהום
וכמו שאמרתי, יום א' הקרוב יקבעו הפרטים. סביר שזה יהיה באישפוז מיידי בסורוקה ולא בניתוח אלקטיבי

לצפיה ב-'סיפור קשה.'
סיפור קשה.
04/09/2018 | 15:01
9
היתה לי הרגשה שארוזיה של טבעת שמקיפה קיבה מעוקפת (קיבה עם מעקף קיבה) תהיה שונה מאירוזיה של טבעת שנכנסה לקיבה שלמה, בניתוח טבעת רגיל. 
לכן אני מקווה שמנותחי טבעת רגילים לא יסיקו יותר מידי מסקנות שלא רלוונטיות אליהם, מהסיפור של הטבעת שלך והאירוזיה שלה. כי זה משהו שונה. 

לך אני מאחלת החלמה מלאה.
על ניתוח טבעת חוזר, אחרי החלמה מהאירוזיה, אתה צריך להשיג אישור מהוועדה של מכבי. 
מניסיוני בוועדה של הניתוח החוזר, תתמקד בדיבור לא על המשקל אלא על העלייה בתקופה שמאז האירוזיה (ופתיחת הטבעת) ועד למועד הניתוח החוזר, על ההיסטוריה הניתוחית וההיסטוריה של ההשמנה, ועל כל עניין רפואי שמעיד על הצורך שלך בניתוח. 
אני לא מאמינה שיסתכלו על המשקל בוועדה של הניתוח החוזר. מאמינה שיאשרו לך אותו. רק זה פרוצדורה - הבדיקות כמובן, המלצת המנתח, הוועדה וגם צריך ועדת חריגים (כי זה ניתוח חוזר). 

וזו הסיבה שאנו כל הזמן מדברים על כך שניתוחים אינם קסם ופלא, פיתרון קל לבעיה קשה. 
ולכן אנו מסבירים שלא עושים אותם לאנשים ב-BMI31 ואפילו לא ב-BMI36, והקריטריונים לניתוח נכונים וצודקים (BMI גבוה והיסטוריית השמנה שלא משיגה הישגים בהרזייה בדרכים אחרות). 

אני היום אחרי השמנה עקב התנקבות הטבעת, וכבר 8 חודשים אחרי הניתוח החוזר, וה-BMI שלי 35. הירידה עד כה איטית מאוד, רק 8 ק"ג ירדו. אבל אני מאוד שמחה בירידה הזו. מקווה להגיע ל-BMI31.
צריך תמיד להסתכל על רמת הבעיה בקושי להוריד במשקל (חילוף החומרים) ולחשוב על הטווח הארוך של עשרות שנים שצריך לחיות אחרי הניתוח, עם קיבה מקולקלת או מוגבלת שיש הפרעה על פעילותה.
ולכן לא נוקטים באמצעים דרסטיים כל עוד יש דרכים קלות יותר. וגם כשאין, וחובה לנקוט באמצעי היותר דרסטי, צריך להביא בחשבון שיהיו תקלות ובעיות במשך השנים, ולקחת אורך רוח ולהוריד את הראש מול הגל שבא.

ממליצה לכולם תמיד לא לפתח ציפיות לרזון ולדוגמנות בעקבות הניתוח, אלא למשקל שפוי ולמדדי בריאות בלבד. לא לרוץ אליו בגיל צעיר, לפני שמוצו אפשרויות טיפול אחרות שיש יותר מסוגלות אליהן בגיל הצעיר. 
לצפיה ב-'חג שמח ושנה טובה גם לכם'
חג שמח ושנה טובה גם לכם
31/08/2018 | 12:33
7
9
נקוווה לשנה טובה, בטוחה ושלווה
שבעיות יפתרו במהרה 
לקובי הגדול מגיעה ברכת יום הולדת שמח 
וקובי באר שבע, לא שמעתי ממך עשור פלוס. מה שלומך ? איך אתה ? 

לצפיה ב-'שנה אובה'
שנה אובה
31/08/2018 | 18:41
1
4
רוייקו צרות באות בצרורות וחבל..... מקווה שהכל בסוף יסתדר ותחזור לחיים שקטים וטובים.
תודה על הברכות ליום ההולדת 
הרבה בריאות.

קובי
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
31/08/2018 | 18:41
2
לצפיה ב-'היי רועי '
היי רועי
31/08/2018 | 22:51
4
10
אני בסדר גמור שורד... אם אתה בב"ש דבר איתי ...
לצפיה ב-'מה שחששנו תמיד בקול רם: אבינוח יוצא לפנסיה'
מה שחששנו תמיד בקול רם: אבינוח יוצא לפנסיה
05/09/2018 | 09:45
3
16
האיש והאגדה של עולם הבריאטריה בארץ מסיים לעבוד בסורוקה בסוף החודש הבא. ימשיך לנתח באופן פרטי. 
היום פוגש אותו באסותא לדון בהוצאת הטבעת. כל כך עצוב. 

לצפיה ב-'פנסיה '
פנסיה
05/09/2018 | 10:31
2
11
אין מה לעשות כל אחד מגיע זמנו ,טוב שד"ר אבינוח ממשיך לנתח בפרטי 
מאחל לך  שניתוח הוצאת הטבעת יעבור בשלום ,אכן המקרה שלך מאוד עצוב 

שנה טובה ובשורות טובות

קובי
לצפיה ב-'קובי, מחק ההודעה האחרונה שלי'
קובי, מחק ההודעה האחרונה שלי
05/09/2018 | 23:51
1
8
הייתי אצל אבינוח היום. מזכירתו אמרה אחד והוא אמר דבר אחר. אז תמחק. 
יהיה בסדר. 
שנה טובה לכולנו
לצפיה ב-'הכל בסדר, לא חושבת שצריך למחוק '
הכל בסדר, לא חושבת שצריך למחוק
07/09/2018 | 15:23
8
יש איזה עניין - שכמו שאמרת, עדיין לא ברור, ואחד אומר כך והשני הפוך - שאחרי גיל 70 בי"ח ציבורי (או שזה קשור לקופ"ח כללית כי סורוקה שייך לה) לא יכול להעסיק רופא. 
זה נושא שמדובר כבר כמה זמן, בנוגע לסורוקה ולאבינוח, הצעיר הנצחי, שגילו הביולוגי בלבד מגיע כבר לגיל הנ"ל. 

אז קודם כל, גם אם זה נכון, לא לדאוג, נמצא שם ומנתח ד"ר שחר, שהוא מעולה והיה צמוד לאבינוח כמה שנים טובות בסורוקה ובמרפאות. כולם בידיים טובות, לא לדאוג. 
ויש עדיין המערכת הפרטית המסועפת של אסותא ומדיקל וכו'.
וחוץ מזה, כל הנושא עדיין לא ברור. 
אז הכל בסדר. 
לצפיה ב-'בחירת מנתח'
בחירת מנתח
19/08/2018 | 09:55
5
44
בוקר טוב לכולם, עברתי את הוועדה וכבר נקבע לי תור לניתוח בתחילת ספטמבר 
ובזמן האחרון אני רואה חוסר המלצה על המנתח שאני הולכת אליו
יש דבר כזה לעבור מנתח? 
אני אשמח לשמוע אם באמת יש משהו בחוסר ההמלצות עליו המנתח הוא ד"ר אבנת אמנון 
לצפיה ב-'מנתח '
מנתח
19/08/2018 | 14:09
3
38
ד"ר אובנת מנתח ידוע ומוכר איזה סוג ניתוח את רוצה לעבור  ואיפה האם הניתוח דרך קופת החולים מושלם או ביטוח פרטי 
לצפיה ב-'מנתח'
מנתח
20/08/2018 | 19:15
2
31
באסותא באר שבע, ויש לי מכבי שלי
הוא המליץ לי על ניתוח מיני מעקף
לצפיה ב-'ד"ר אבנת אמנון'
ד"ר אבנת אמנון
20/08/2018 | 22:36
33
מנתח מקצועי בעל נסיון של שנים בניתוחים לטיפול בהשמנת יתר.
הוא לא האדם הכי נחמד אולי ולא חייכן או הכי מסביר אך הוא בעל נסיון עשיר בכל סוגי הניתוחים וממוקצע בהם מבחינת כך את יכולה להיות רגועה.
לצפיה ב-'או בנת'
או בנת
21/08/2018 | 18:05
23
קחי בשתי ידיים את התשובה של קובי הצעיר הוא מעורה במנתחים בבאר שבע הרבה מאוד שנים
\

קובי
לצפיה ב-'אפשר לבטל את הניתוח ולקבוע תור לניתוח אצל רופא אחר'
אפשר לבטל את הניתוח ולקבוע תור לניתוח אצל רופא אחר
19/08/2018 | 20:51
25
אבל צריך לבדוק את הפרוצדורה מבחינת קופת החולים!
לצפיה ב-'חוברת על ניתוח הטבעת - מכילה את המידע שיש באתר g-band.co.il'
חוברת על ניתוח הטבעת - מכילה את המידע שיש באתר g-band.co.il
17/08/2018 | 13:12
19
לצפיה ב-'ניתוח חוזר '
ניתוח חוזר
14/08/2018 | 14:15
2
45
היי.
אני רק שאלה:)
בעברי עשיתי טבעת אצל אבינוח שאחרי 5 שנים החליקה ונותחתי שוב על מנת להרים אותה למקומה.
כעת..3 שנים מאז אותו ניתוח, יש לי כאבים איומים בכתף שמאל בעת הנשימה.
עשיתי בדיקת גסטרו ובשורה התחתונה צריך להוציא את הטבעת כי יש זיהום.
השאלה שלי, מי מבטיח לי שאחרי שהמקום יתרפא ..הקופה תתן לי שוב התחייבות לניתוח במשקל של 60 קילו?

האם קרה למישהו מקרה דומה?
לצפיה ב-'תצער לשמוע '
תצער לשמוע
14/08/2018 | 16:34
29
לא מכיר מקרה  כזה .אני חושב שאם הטבעת מוצאת בגלל זיהום או כל בעיה אחרת הועדה מאשרת ניתוח נוסף

קובי
לצפיה ב-'אף אחד לא מבטיח לאף אחד כלום'
אף אחד לא מבטיח לאף אחד כלום
17/08/2018 | 13:07
14
צריך להוציא את הטבעת כי יש זיהום.
אחרי כן, מה שיהיה יהיה. 
תתייעצי עם ד"ר אבינוח כיצד להשיג ניתוח חוזר עקב התקלה, בלי שיהיה צורך לעמוד בקריטריונים של משקל מורבידי. יש לו בוודאי ניסיון בכך. לנו - אין. 
לצפיה ב-'לפני ועדה וניתוח'
לפני ועדה וניתוח
11/08/2018 | 18:43
5
47
הי
רציתי לדעת איפה האתר של אופירה שהיה פעם ומאד עזר למנותחי טבעת חדשים
לצפיה ב-'אתר ניתוחי טבעת של אופירה'
אתר ניתוחי טבעת של אופירה
11/08/2018 | 20:52
38
g-band.co.i אני מקווה שהאתר הזה עוד קיים

קובי
לצפיה ב-'נקווה שאופירה תיכנס ותעזור לך'
נקווה שאופירה תיכנס ותעזור לך
11/08/2018 | 20:54
17
לצפיה ב-'באתר g-band.co.il יש תקלה זמנית, לכן הוא לא עולה'
באתר g-band.co.il יש תקלה זמנית, לכן הוא לא עולה
17/08/2018 | 13:10
2
9
יעלה בקרוב, אי"ה.

בינתיים קבלי חוברת שמכילה את החומר באתר.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/08/2018 | 14:30
1
4
לצפיה ב-'האתר תוקן'
האתר תוקן
19/08/2018 | 20:50
4
לצפיה ב-'מתלבטת בין הניתוחים'
מתלבטת בין הניתוחים
09/08/2018 | 17:14
2
57
אני מתלבטת בין 2 הניתוחים של מיני מעקף או שרוול עברתי את הוועדה כבר ופשוט לא יודעת איזה ניתוח לעשות, המנתח הציע לי לעשות מיני מעקף אבל אני מפחדת לעשות בגלל הכדורים שאני אצטרך לשתות לכל החיים אני בת 24
מה אתם ממליצים לבחור? 
לצפיה ב-'מיני מעקף או שרוול'
מיני מעקף או שרוול
09/08/2018 | 18:25
58
לשרוול לפי מייטב ידיעתי אין הצלחה גדולה ,מיני מעקף ניתוח יחסית חדש וההצלחה יותר גדולה זה מה שאני יודע ,הכי טוב להתיעץ עם מנתח טוב שיסביר לך את היתרונות והחסרונות בכל סוג של ניתוח ההחלטה שלך ,מאמין לך שקשה לבחור
  קובי

לצפיה ב-'כדאי להתייעץ הרבה, לא חשוב כמה זה יעלה'
כדאי להתייעץ הרבה, לא חשוב כמה זה יעלה
28/08/2018 | 13:24
9
ולא עם אנשים בפורום, שאין להם בסיס מקצועי לדעות שהם יביעו, אלא עם בעלי מקצוע - רופאים מנתחים.
תתייעצי עם כמה רופאים, במחיר מלא. תשאלי את כל השאלות לגבי פוריות וויטמינים וכל מה שנאמר לך, ותשמעי הרבה דעות, ולאט לאט תתגבש בליבך הדעה שלך.

אל תשכחי, שאי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה. אף אחד לא נביא.
פשוט את צריכה לקבל החלטה עם דעה משלך. ודעה משלך תוכלי לגבש אחרי שתשתמעי הרבה דעות מקצועיות, גם אם שונות והפוכות. 
אבל כל החלטה שתקבלי תהיה בסדר, כי ממילא אי אפשר לנחש את העתיד, מה יהיה מצב בריאותך ב-80 השנים הבאות אחרי הניתוח הזה או השני. 
לצפיה ב-'שרוול או מיני מעקף'
שרוול או מיני מעקף
08/08/2018 | 14:43
1
53
אשמח לעזרתכם כי אני לא יודעת מה לעשות היום הייתי בוועדה ונציגת מכבי וגם הרופא אמרו לי שכדאי לי לשקול שוב פעם את הבחירה בניתוח מיני מעקף כי זה יכול להקשות עליי להביא ילדים מה שלא ידעתי לפני כן כי בפגישה עם המנתח הוא לא אמר לי שום דבר על זה מלבד הויטמינים והם המליצו לי לחשוב על שרוול אז רציתי לשאול אני בחורה בת 24 האם באמת אחרי ניתוח מיני מעקף יהיו קשיים כאלו..אשמח לתשובתכם,תודה
לצפיה ב-'לחוששת'
לחוששת
08/08/2018 | 16:53
50
פעם ראשונה שאני שומע שמיני קיבה יכול לפגוע בפוריות ,אני לא רופא ,והשאלה רצינית מידיי שאביע את דעתי ,אני מציע לקבוע תור עם רופא רציני ולברר שוב זה שהרופא בוועדה ונציגת מכבי אמרו את זה לא אומר כלום ,הרופא בוועדה איזה רופאט הוא ,האם הוא מנתח בריאטרי ,או רופא אחר.

בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'לפני אישור ועדה'
לפני אישור ועדה
23/07/2018 | 23:21
2
71
שלום כולם.מבוטח בכללית ועליי לעבור מעקף כיבה..הם דורשים 6 פגישות עם דיאטנית ו6 פגישות עם פסיכולוג..לא מוצא פסיכולוג ואלו שפניתי אילהם לא מבינים מה אני רוצה בכלל.יש למישו פה ניסיון עם זה?יכול להמליץ אולי?
לצפיה ב-'לפני וועדה'
לפני וועדה
24/07/2018 | 07:15
1
44
אני יודע שצריך להפג 6 פעמים עם דיאטנית ,אבל ל 6 פגישות עם פסיכולוג זה חדש בשבילי ,תברר עוד פעם אני יודע על פגישהאחת עם פסיכיאטר נראה ליח הזוי איפה אתה צריך לעבור את הוועדה

קובי
לצפיה ב-'תבדוק בקופת חולים שיתנו לך שמות של פסיכיאטרים '
תבדוק בקופת חולים שיתנו לך שמות של פסיכיאטרים
24/07/2018 | 07:17
16
לצפיה ב-'לקראת הוועדה'
לקראת הוועדה
23/07/2018 | 19:38
1
55
עשיתי את כל הבדיקות ועכשיו אוספת את כל הדפים של התוצאות וראיתי בתוצאה בבדיקת שתן של 24 שעות שה CORTISOL FREE שהוא תחת כותרת האנדוקרינולוגיה בחריגה גדולה מאוד אצלי המדד הוא 13-75 ואצלי יצא 106
יאשרו לי את הניתוח למרות החריגה לדעתכם?
לצפיה ב-'קודם כל תבררי מה משמעות התוצאה אצל רופא המשפחה!'
קודם כל תבררי מה משמעות התוצאה אצל רופא המשפחה!
23/07/2018 | 22:54
23
לצפיה ב-'ניתוח הרמה ומילוי חזה+בודי ליפט'
ניתוח הרמה ומילוי חזה+בודי ליפט
22/07/2018 | 18:18
2
32
שלום לכולם, 
האם מישהו יכול לשתף אותי על הדרך שעבר במהלך הניתוחים שכתבתי? חזה ובודי ליפט. 
אשמח לעצה. להכנה. 
לצפיה ב-'לא בטוח שזה הפורום המתאים'
לא בטוח שזה הפורום המתאים
23/07/2018 | 07:53
13
לצפיה ב-'אין פה כאלה שעברו את זה.'
אין פה כאלה שעברו את זה.
23/07/2018 | 22:53
11
לצפיה ב-'מטובעת וותיקה'
מטובעת וותיקה
22/07/2018 | 12:08
8
70
שלום למומחים,
לפני 15 שנים נותחתי טבעת אצל ד"ר אבינוח, לאחר 4 שנים ניתוח תיקון בעקבות הייווצרות שעון חול בטבעת. ירדתי יפה מאוד עד ש...
לפני 8 שנים בהריון האחרון בעקבות הקאות חוזרות ומצב של תת תזונה אושפזתי ופתחו הטבעת. מאז ועד היום לא נגעתי בטבעת ואפשר לומר שהתעלמתי ממנה לחלוטין. 8 שנים של מלחמה לא מוצלחת עם המשקל, אוכלת חופשי הכל  וכמובן שכמעט העליתי את כל המשקל בחזרה.
נמאס לי אבל אני פוחדת נורא שיגידו לי ניתוח חוזר כי עברו שנים מאז הביקורת האחרונה.
מה מציעים לי לעשות?
תודה רבה

לצפיה ב-'שלום למנותחת הותיקה'
שלום למנותחת הותיקה
22/07/2018 | 13:02
2
47
מה שאני מציע ללכת שוב לד"ר אבינוח  לבקש ממנו לעשות בדיקת גסטרוקופיה , או צילום ושט קיבה ,נדמה לי שיש בעיה בצילום הזה  לראות מה מצב הטבעת ובהתאם  זה להחליט מה לעשות אולי אפשר לנצל את הטבעת או אולי לחשוב על אופציה ניתוחית אחרת יש היום הרבה סוגים של ניתוחים שגם ד"ר טבינוח עושה 

בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
22/07/2018 | 13:17
1
26
שאלה נוספת: האם הניתוח טבעת כבר לא מוצע היום? הבנתי ששאר האופציות אינן הפיכות. 
לא כ"כ הבנתי, במצב שהטבעת גמורה למה לא לבצע ניתוח טבעת נוסף?
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
22/07/2018 | 13:47
30
ניתוח טבעת מבוצע גם היום , תעשי איזה ניתוח שאת חושבת ומתאים לך ,בזמנו לפני 15-18 שנה הניתוח המוביל היה טבעת היום פחות מנתחים טבעת ,ד"ר אבינוח עושה הרבה ניתוחי טבעת , נכון כל האפציות האחרות בלתי הפיכות.

לצפיה ב-'לפני 8 שנים פתחו את הטבעת לגמרי ומאז לא סגרו אותה. '
לפני 8 שנים פתחו את הטבעת לגמרי ומאז לא סגרו אותה.
22/07/2018 | 14:09
4
37
איזו סיבה שצריך ניתוח חוזר? הטבעת לא נעלמה, לא זזה (אחרת היה כואב לך), לא התפנצ'רה (אין סיבה). 
אז למה ניתוח חוזר?
למה לא פשוט להפעיל אותה? פשוט להפסיק להתעלם ממנה?

הייתי עושה גם צילום, כי כל 10 שנים עושים צילום ובדיקה כשיש טבעת. 
ומה כל כך נורא בניתוח חוזר לטבעת (אם צריך, ואין סיכוי גבוה שצריך)? הוא "קשה" כמו הניתוח הראשון, ואפילו פחות, כי במשך השנים הפרוצדורות השתכללו יותר וההחלמה קלה הרבה יותר.

מבעלת ניסיון שעברה השנה ניתוח חוזר אחרי 8 שנים להחלפת הטבעת שהתפנצ'רה.
לצפיה ב-'לאחר ביקור אצל דר אבינוח'
לאחר ביקור אצל דר אבינוח
25/07/2018 | 16:09
3
39
היי ותודה על התגובותה מרגיעות.
אתמול הייתי בביקור במדיקל סנטר הטבעת ברוך ה' במקום אבל....
הוא לא הצליח להוציא לי ממנה נוזל כדי לבדוק את תקינותה. הוא אמר שיכול להיות שנוצרו עם השנים קרישים של נוזל בתוך הטבעת והחדיר לתוכה 2 CC מים מזוקקים בתקווה שימיסו את הנוזל שבפנים.
ביקש ממני להגיע ברביעי לאסותא לבדוק אם לאחר שבוע עם המים המזוקקים ניתן להוציא נוזל.
למרות שהכניס 2 CC לא הרגשתי שום הגבלה היום. אכלתי חופשי...
האם מישהו נתקל בזה שהטבעת שלו מכניסה חומר אך אין אפשרות להוציא ממנה חומר?
באסה עוד ניתוח... ומי יודע מתי... 
לצפיה ב-'נטלי'
נטלי
25/07/2018 | 18:15
30
נקווה שהפעולה שד"ר אבינוח עשה לך יעזור ,פעם ראשונה אני נתקל בתופעה הזאת 
תשארי אופטימת ,באם  לא תיהיה ברירה  ניתוח נוסף קצת מפחיד אבל זאת האפשרות היחידה שתיהיה אם לא יעזור מה שד"ר אבינוח עשה לך 

בהצלחה והרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'אם פתחו בזמנו את כל הטבעת, למה שיהיה בה נוזל?'
אם פתחו בזמנו את כל הטבעת, למה שיהיה בה נוזל?
25/07/2018 | 20:58
1
22
מתי מאז הכניסו לשם נוזל?
עכשיו הכניס 2CC, ובשבוע הבא תבדקו אם יש שם 2CC. כך תוכלו גם לדעת אם היא לא התקלקלה - התפנצ'רה.

אין הגבלה מ-2CC. זה לא מספיק כמות בשביל להגביל. 
לצפיה ב-'ממה שזכור לי השאירו בה בזמנו 3 CC'
ממה שזכור לי השאירו בה בזמנו 3 CC
26/07/2018 | 10:34
12
אבינוח אמר שלפי הצילום הוא חושב שיש בפנים נוזל.
לצפיה ב-'גלי זיעה אחרי ניתוח'
גלי זיעה אחרי ניתוח
18/07/2018 | 10:01
2
44
שלום רב,
עברתי ניתוח מיני מעקף לפני כמה ימים, ומאז כל הזמן נתקף בגלי זיעה קרה, בעיקר בלילה.
האם משהו נתקל בתופעה?
תודה
לצפיה ב-'לא להתרגש יכול להיות תופעה מההרדמה להיות עם היד על הדופק'
לא להתרגש יכול להיות תופעה מההרדמה להיות עם היד על הדופק
18/07/2018 | 11:53
1
27
לצפיה ב-''
18/07/2018 | 12:36
8
לצפיה ב-'בחירת מנתח'
בחירת מנתח
17/07/2018 | 07:22
4
50
שלום לכולם ,

קיבלתי רשימת מנתחים ואין לי מושג לגביהם 
האם יש לכם מנתח מומלץ?
לצפיה ב-'מנתחיםן'
מנתחיםן
17/07/2018 | 11:59
3
53
תני רשימה ואגיד לך מי מוכר ומומלץ  ,יש עשרות מ
מנתחים

לצפיה ב-'רשימה'
רשימה
17/07/2018 | 12:14
2
54
ד"ר סובחי אבו-עביד
ד"ר אבנת אמנון
ד"ר איטין לב
ד"ר בשארה בשארה
ד"ר גויטיין דוד
ד"ר ליברנט טאוב סיגל
פרופסור לאוניד לנצברג
ד"ר אילנית מלר
ד"ר שמעון ספוז'ניקוב
ד"ר נאסר סקרן
ד"ר ענבר רועי
פרופסור אחמד עסליה
ד"ר פייגין אניה
ד"ר קיס חסן
ד"ר בוריס קירשטיין
פרופסור מיכאל קראוס
פאופסור משה רובין
ד"ר שמעונוב מרדכי
לצפיה ב-'מנתחים טובים'
מנתחים טובים
17/07/2018 | 17:11
1
57
מכיר את ד"ר סובחי ד"ר  גויטן פרופסור עסליה ד"ר פייגין פרפסור רובין תבחרי אחד מהם כולם טובים וידועים  
קובי
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/07/2018 | 07:21
14
לצפיה ב-'טבעת נסגרה'
טבעת נסגרה
12/07/2018 | 10:36
4
56
שלום - ההני מנותחת של דר אבינוח כשבעה וחצי חודשים , סגורה 10.50 CC כשלושה וחצי חודשים - הכל מצויין , אוכל , שתייה , ירידה !
בשבוע וחצי האחרונים אני מרגישה שהטבעת סגורה - אוכלת רגיל - אחרי שניי הביסים הראשונים אני מרגישה חנק (ביסים קטנים והמון לעיסות) - החנק גורם לי צורך לקום ולהקיא/לפלוט. ואז שוב לאכול ואז שוב להקיא. חלק מהמנותחים אמרו לי לחכות שהטבעת תיפתח לבד - חלקם אומרים ללכת לפתוח 1/4.
אני לא רוצה להקיא - ומפחדת שפתיחה של רבע - שאומרים שהיא משמעותית תגרום לי עליה במשקל , יתכן ויש מצה שאולי משהו נתקע לי שם ומסרב לרדת לקיבה ? - מה לעשות? אני רוצה חיים בריאים .
לצפיה ב-'טבעת סגורה'
טבעת סגורה
12/07/2018 | 10:41
43
לפתוח ב1/4 או בחצי ,מפתיחה כזאת לא עולים במשקל ,לרדת בצשקל זה חשוב לא על חשבון איכות החיים ,ולא בפגיעה בבריאות פגיה בושט ,תחשבי על זה

לצפיה ב-'אם את שותה לפני האכילה, זה לא מונע את הבעיה?'
אם את שותה לפני האכילה, זה לא מונע את הבעיה?
12/07/2018 | 22:22
2
35
אם את שותה או אוכלת מעדן, הבעיה גם קיימת?
אם כן, תפתחי רבע CC. אם משהו נתקע - הוא ישתחרר. 
אם תרגישי אחרי כמה שבועות שיכולת האכילה גדלה, לכי ותסגרי אותו שוב.
פתיחה אינה בלתי הפיכה. אפשר לסגור שוב אחרי כמה שבועות.
לצפיה ב-'*'
*
13/07/2018 | 12:35
1
14
אם אני שותה שתיה חמה ןמחכה אז עובר לי ממש ממש מעט - ביס וחצי ולפעמים גם זה יוצא. אני סגורה 4 חודשים וקצת על 10.50 CC ולא הייתה לי שום בעיה עד היום, בשבוע וחצי - שבועיים אחרונים כל מה שאני מכניסה אני מוציאה בעיקר בשעות אחהצ - ערב כשאני אוכלת בבית . יש לי רגש שזה פשוט נסגר - אין לי מושג ממה ולמה - ובעקבות ההקאות יש לי כאב בחזה ולא טוב לי לנהל שגרה ככה. אני בדרך לפתיחה - רבע? חצי? מה ההמלצות ?
לצפיה ב-'מצוי שזה נסגר מאליו מסיבות שונות'
מצוי שזה נסגר מאליו מסיבות שונות
15/07/2018 | 21:34
29
לפעמים השריר של הוושט נחלש מרוב התאמצות וצריך מנוחה.
לפעמים יש מצבים הורמונליים או מצבי מזג אוויר או מצבים נפשיים שגורמים לשינוי במתח שריר הוושט/הקיבה. יש כל מיני סיבות.
אם נסגר, צריך לפתוח, ואחרי חודש לשקול אם לסגור שוב.
אם פתחנו יותר מ-1/4CC אין לסגור הכל בחזרה, אלא בשלבים של רבע כל פעם. תלוי כמה הפתיחה.

את שואלת אם חצי או רבע? לפי ההרגשה שלך.
זה לא משנה אם תפתחי 1/2 אם את מרגישה ממש מצוקה, ותנוחי כמה שצריך, ותסגרי רבע אחרי שתרגישי שזה כבר יותר מידי פתוח.
לצפיה ב-'בחירת מנתח'
בחירת מנתח
09/07/2018 | 19:12
2
48
התחלתי את התהליך של הבדיקות לקראת הניתוח והגעתי לרגע של התייעצות עם מנתח, החלטתי לעבור את הניתוח באסותא שבבאר שבע
רציתי לדעת עם שמעתם על המנתחים ומה הדעה הכללית שלכם עליהם
ד"ר אבנת אמנון
וד"ר לאוניד לנצברג
לצפיה ב-'מנתחים מוכרים וטובים '
מנתחים מוכרים וטובים
09/07/2018 | 20:04
43
לצפיה ב-'פרופסור לאוניד לנצברג '
פרופסור לאוניד לנצברג
09/07/2018 | 23:15
33
מומלץ בחום!!!
מקצועי מאוד ואיש נעים ביותר שתמיד קשוב למנותחים שלו.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
עו
מירב אשל משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה