לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1248812,488 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'ניתוח שרוול'
ניתוח שרוול
22/07/2019 | 12:04
1
28
עברתי ב2008 ניתוח שרוול ירדתי יפה במשקל ..בשנתיים האחרונות אני עדיין מקפידה ואוכלת בריא ולא מאכלים עתירי קלוריות  או שומן אך למרות הכל אני רואה עלייה במשקל , ניסיתי לעשות דיאטה לצערי הייתי צריכה ממש לצום כדי לרדת כמה קילוגרמים וזה נורא מתיש. לא יודעת האם יש צורך בניתוח חוזר ? או יש דרך אחרת לרשת במשקל? זה נורא מפחיד לחזור בחזרה למימדים קודמים��
לצפיה ב-'בעיה גדולה של מנותחי קיצור קיבה'
בעיה גדולה של מנותחי קיצור קיבה
23/07/2019 | 01:25
33
ההרזייה המהירה והרבה גורמת לירידה בחילוף החומרים. מה שאומר, שכדי לא לעלות במשקל לאחר הירידה, צריך לאכול כמויות קטנות מאוד של אוכל.
אבל זה בלתי אפשרי, כשרעבים. והרעב בהחלט גובר עם השנים, אם בגלל שהשרוול מתרחב (בניתוח שרוול), אם בגלל שפותחים את הטבעת מעט (בניתוח טבעת). או שכיס הקיבה הקטן מתרחב (בניתוח טבעת ובניתוח מעקף קיבה).  
זו הסיבה העיקרית לעלייה במשקל במשך השנים, גם אצל אלו שמשתדלים לשמור על תפריט בריא ומאוזן. 

בגיל העמידה לרוב האנשים יש גם כך ירידה בחילוף החומרים, באופן טבעי. 
כך שהרבה פתרונות אין כאן לבעיה הזו. 

מה שכן, אדם שאוכל בריא באופן עקבי, יכול לדעת שהוא לא יחזור למימדיו הקודמים, גם אם תהיה עלייה במשקל במשך השנים, לאחר הניתוח. 
כל אחד צריך לחקור את גופו, ולראות כיצד הוא יכול לעזור לעצמו להקטין רעב וכמויות מזון (אפילו בריא), ואילו דרכים מתאימות לו להעלאת חילוף החומרים בגופו (פעילות גופנית שמעלה מסת שריר, לדוגמה, או אכילת סיבים תזונתיים. כדאי להיוועץ בבעלי מקצוע בתחום התזונה והפעילות הגופנית). 

על עיקרון אחד צריך להקפיד במיוחד כל החיים - שתיית מים בכמות מספקת (לפי משקל הגוף, ולהגדיל הכמות בהתאם בטמפרטורה חמה ובמצבי הזעה). לא להמתין לצמא, אלא לדאוג למדוד את כמויות המים ששותים בכל יום. 
שתיית קפה אינה נחשבת בחשבון שתיית המים, כיוון שהקפה מגביר שתן. 

ובמקרים חמורים של השמנה רצינית, צריך להתעניין אצל מנתחים, אם כדאי להמיר את השרוול למעקף קיבה, או לשים עליו טבעת (אצל ד"ר אבינוח). 

לצפיה ב-'פורט בולט - לאחר ירידה ניכרת במשקל'
פורט בולט - לאחר ירידה ניכרת במשקל
09/07/2019 | 21:22
1
28
שלום לכולכם,
לפני כעשור עשיתי טבעת אצל אבינוח
אני אחרי ירידה של כ-50 ק"ג (הייתי 115, ובתחילה ירדתי 30 ק"ג ועליתי חזרה 10, בשנתיים האחרונות ירדתי שוב כ-30 ק"ג)
ככל וירדתי יותר כך נחשף הפורט של הטבעת עוד ועוד ולאחרונה הפך להיות ממש בולט.
נוצר מצב שבבריכה או בים אנשים שואלים אותי מה יש לי באמצע החזה.
השאלה היא האם לעשות ניתוח ולהוציא את הפורט? אין לי חשק כי אני חושש שאני אעלה במשקל חזרה.
מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'פורט'
פורט
10/07/2019 | 07:11
19
ברור שאחרי ירידה במשקל הפורט בולט  יש אפשרות לפו מייטב ידיעתי להחליף את הפורט    לסוג אחר יותר דק  זה ניתוח פשוט יחסית  תבררי אצל אבינוח על האפשרות הזאת 

בהצלחה

קובי
לצפיה ב-'בחירת מנתח לניתוח חוזר'
בחירת מנתח לניתוח חוזר
18/06/2019 | 22:20
2
44
היי.
כתבתי לפני חודש וחצי על תהליך שאני עובר לניתוח חוזר לאחר שרוול שבוצע לפני 7 שנים.
נפגשתי עם המנתח פרופ' דוד גויטיין לאחר המלצות רבות שקראתי אודותיו.
אני עם 43 BMI ובתחילה הופתעתי שאמר לי האם בכלל כדאי לשקול ניתוח חוזר לאחר שהסברתי מדוע עליתי במשקל עקב מוות של אימי וכניסה למצב דכאון ושבדק את צילום ושט קיבה וראה את התרחבות הממשית של השרוול אמר שיש הצדקה לניתוח חוזר.
התרשמתי ניתן לומר מהמקצועית, אך לא ממש "התחברתי" אליו ברמת האישית.
מאוד נכון בעיני לא "לקפוץ" ישר ולהציע ניתוח אלא לברר את הסיבות לעלייה במשקל זו מבחינתי יושרה רפואית וטוב שעדיין יש מנתחים שלא רק רואים את הכסף מול העיניים אלא גם את המטופל לפניהם.
הסביר לי את הסיכויים והסיכונים בניתוח חוזר שאני בחרתי בו מראש - מעקף קיבה רגיל.
לא ממש ידע לענות לי על הסטטיסטיקה של ניתוח חוזרים באחוז היעילות שלהם אך כן ברמת הסיכונים.
אמר לי משהו שהפריע לי עד עכשיו ציטוט בערך שזכור לי: "אם תרצה להגיע לניתוח - תגיע, אם לא רק תודיע לנו". או משהו כזה. (לא הבעתי התנגדות כלשהי בפגישה).
כשאני מוכן למעשה להגיע לשולחן הניתוחים ולסמוך על איש מקצוע בתחומו, הגעתי כנראה עם הרבה ציפיות גבוהות מהתגובות שקראתי עליו שהוא אנושי ובן אדם אבל לא יצאתי מהפגישה איתו נעול בהחלטתי לחלוטין שזה המנתח שינתח אותי. כמובן שהתחושות שלי הן סובייקטיביות - כל אחד תופס את זה אחרת.
האם לדעתכם אני צריך לפנות למנתח/ת אחר או לבלוע את ה"צפרדע" וללכת עם המקצעיות שלו.
מבולבל במעט, אשמח תגובתכם.
לצפיה ב-'בחירת מנתח לניתוח חוזר '
בחירת מנתח לניתוח חוזר
22/06/2019 | 10:00
42
שלום לך 
ד"ר גויטיין אכן רופא מנוסה כבר בתחום הבריאטריה (ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר).
הגישה שלו כפי שעולה מדברייך הכתובים מעט שחצנית או מתנשאת לטעמי, 
אני באופן אישי לא הייתי מרגיש בטוח להתנתח על ידי רופא שאומר לי אם תרצה תגיע לניתוח.
בכל מקרה ישנם רופאים נוספים עם לא מעט ניסיון בתחום הניתוחים החוזרים,
הייתי הולך לחוות דעת נוספת.
יש לך אפשרות להיוועץ עם ד"ר אניה פייגין, ד"ר אנדרי קידר ועוד...

בהצלחה
לצפיה ב-' בחירת מנתח לניתוח חוזר '
בחירת מנתח לניתוח חוזר
20/08/2019 | 22:35
1
מכיר את הרופא מבין את ההתלבטות שלך.
לדעתי בדוק המלצות אחרות.
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
30/05/2019 | 05:30
5
53
אני עשיתי ניתוח טבעת לפני 8 שנים. לפני חודש עשיתי סגירה של חצי סיסי. כי העליתי 10 קילו. 
אתמול עשיתי ניתוחון מיניפייסליפט. הבעיה שאני לא מצליחה להכניס אפילו מים.
יש איזה שיטה לפתוח מעט את הטבעת בלי לעשות פתיחה.... מים חמים, מים קפואים. אשמח לשמוע עצות מה סיון שלכם
לצפיה ב-'מה זה הניתוחון '
מה זה הניתוחון
30/05/2019 | 10:48
1
36
לצפיה ב-'מיני פייס ליפט בפנים. '
מיני פייס ליפט בפנים.
30/05/2019 | 19:11
29
לצפיה ב-'קראתי על הניתוחון'
קראתי על הניתוחון
30/05/2019 | 10:53
2
42
ואין שום קשר לטבעת  אולי אכלת משהו שנתקע לך אני מציע  מים חמים אולי זה יוריד את מה שנתקע או בחוסר ברירה לפתוח 1/4 עדיף מאשר להתייבש בחום הזה
אשמח לשמוע מה קרה

לצפיה ב-'שתיה חמה'
שתיה חמה
30/05/2019 | 19:17
1
39
שתיתי במשך היום מים חמים ותה, עבר. ממרח אבוקדו לא עבר. לפחות שתיתי קצת. לפתוח אוכל רק ביום רביעי באסותא
לצפיה ב-'העיקר שאת שותה שלא תתייבשי'
העיקר שאת שותה שלא תתייבשי
30/05/2019 | 19:26
30
באם  המצב לא משתפר אפשר לפתוח בכל חדר מיון לא חייבים לחכות ליום רביעי 
אסף הרופא מומלץ  מעייני הישועה גם  מומלץ תבקשי לפתוח את החצי שסגרת

קובי
לצפיה ב-'ניתוח נוסף לקיצור קיבה'
ניתוח נוסף לקיצור קיבה
25/05/2019 | 12:41
1
54
לפני 10שנים עברתי קיצור קיבה..לפני3שנים..עליתי במשקל 30קילו..אפשרי לעשות שוב קיצור או מעקף....תודה
לצפיה ב-'ניתוח נוסף'
ניתוח נוסף
26/05/2019 | 10:00
41
בתאוריה יש אפשרות לניתוח נוסף רק צריך לברר עם יאשרו לך את הניתוח תפני לרופא מנתח יסביר לך את הבירוקרטיה  בניתוחים  נוספים 

בהצלחה!!1

לצפיה ב-'פתיחת הטבעת.'
פתיחת הטבעת.
16/05/2019 | 09:45
4
55
אני רוצה לפתוח את הטבעת, אך להפתעתי לא עושים את זה כבר בוולפסון שם עברתי את הניתוח לני 18 שנים. נאמר לפנות דרך קופת חולים או פרטי. האם מישהוא יכול להסביר לי איך אני עושה את זה?
לצפיה ב-'שלום באיה'
שלום באיה
16/05/2019 | 13:43
3
46
לפתוח את הטבעת אחרי 18 שנים אולי כדאי לפנות למזכירה של אבינוח ולקבוע תור אליו אפילו בפרטי הוא עובד באסותא  גם אני  18 וחצי שנה אחרי דצמבר 2000
בהצלחה!!
לצפיה ב-'פתיחת טבעת'
פתיחת טבעת
16/05/2019 | 14:13
2
43
אולי אתה יודע את הטלפון של המזכירה של אבינוח?
לצפיה ב-'אבינוח'
אבינוח
16/05/2019 | 15:58
1
40

מעקב, פתיחות וסגירות מסגירה שניה והלאה
* אסותא תל אביב 
רח' הברזל 20, רמת החי"ל, תל אביב. 
המרפאה פועלת בימי ד' בערב.
לקביעת תורים: סיגל או קרן: 03-9625653, 03-9615382.
(ניתן להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00)

*אסותא ראשל"צ
רח' לזרוב 27, אזור התעשיה המערבי, ראשל"צ. 
המרפאת פועלת בימי ו' בצהריים.
לקביעת תורים: סיגל או קרן: 03-9625653, 03-9615382.
(ניתן להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00)

לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
16/05/2019 | 19:16
17
לצפיה ב-'ניתוח בריאטרי חוזר'
ניתוח בריאטרי חוזר
05/05/2019 | 22:54
8
89
שלום לחברי הפורום.
שמי יניב ועברתי לפני 7 שנים שרוול קיבה אצל ד"ר סקרן באסותא תל אביב וירדתי קרוב ל -70 ק"ג ממשקלי טרם כניסה לניתוח (140 ק"ג). הניתוח עבר בהצלחה והשיג את יעדו....אבל... לאחר שנתיים התחלתי לא לשמור על המשקל והשמנתי למשקל 115 כיום עם 42 BMI. יודע שיש חשיבות עצומה לשמירה על המשקל ואורך חיים נכון.
אני מעוניין בניתוח רביזיה בריאטרי חוזר למיני מעקף או מעקף קיבה.
השאלה שלי נוגעת לזכאות לפי חוק ביטוח ממלכתי - האם קו"ח מאוחדת שאני חבר בה תאשר לי לעבור ניתוח חוזר כשאני עם "זכאות" של 42 BMI.
ובנוסף האם יש המלצה על המנתחים הבאים שיש להם נסיון בריבזיה בריאטרית: משה רובין, דוד גויטיין או אניה פייגין? הבנתי שלד"ר כן יש ניסיון בניתוח חוזר.
ומה הסיכונים בניתוחים חוזרים?
תודה על כל עצה או המלצה.
לצפיה ב-'שלום יניב'
שלום יניב
06/05/2019 | 08:28
6
36
מצער לשמוע על העלייה במשקל  ממה נבעה בעלליה מהתרחבות השרוול או מאכילת מאכלים עתירי קלוריות ,למה אני אומר  את זה כי כל ניתוח אחר באם לא תשמוור  לא תרד במשקל ,הBMI שלך 42 ואתה בקריטריון של אישור היתוח שזה BMI  40  בניתוח חוזר צריך לבחור מנתח טוב אניה פייגין מוכרת כמנתחת טובה 
בהצלחה !!!!

קובי

לצפיה ב-'תודה על התגובה.. שאלה נוספת'
תודה על התגובה.. שאלה נוספת
06/05/2019 | 21:46
5
41
היום הייתי אצל דיאטרנית בריאטרית בקופה היא אומרת שהיום הנהלים השתנו מלפני 7 שנים ויש ועדה בראטרית בבית החולים שמקשה על אישור לניתוח חוזר מי שאינו מקפיד על כללי תזונה נכונה. 
מעוניין לעבור את הניתוח באסותא תל אביב - האם גם שם מתבצעת ועדה שמקשה? או שמדובר בבית החולים הציבוריים?

לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
06/05/2019 | 21:53
36
מצטער אין לי מושג שאני עברתי את הטבעת לפני 18 וחצי שנה בכלל לא הייתה וועדה 
אני מציע להתקשר לאסותא ולשאול מה הפורצדורה לאישוריפ בכל מקרה בהצלחה
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שמה שהדיאטנית הבריאטרית הזו אומרת זה נכון'
אני לא בטוחה שמה שהדיאטנית הבריאטרית הזו אומרת זה נכון
17/05/2019 | 16:54
34
באסותא יש וועדה שבוחנת עניינית. אפשר לדבר שם עם האנשים בשיא הכנות, ולבטא את הקשיים שלך.
אם אתה אוכל בורקס, פיצות וצ'יפס להנאתך, בלי שום חשבון, ורוצה ניתוח שיעזור לך לרזות - ברור שכל וועדה צריכה למנוע ממך לעשות זאת. הלוואי שהוועדות היו מתנהלות כך, וטוב שהן החלו להקשות לאשר לאנשים כאלה.
אבל אם אתה אוכל כמויות גדולות של אוכל יחסית בריא, אפילו מקמח לבן, כי אתה רעב וירקות מבושלים עם עוף לא משביעים אותך מספיק, ואינך שבע בלי לחם, ופרוסה של לחם קל לא טעימה לך ולא משביעה אותך, ואפילו אם אתה אוכל אכילה רגשית לא בריאה (שוקולד, במבה) למרות שאתה משתדל להימנע מכך ככל יכולתך - אתה יכול להסביר זאת לוועדה בשיא הכנות, והם יאשרו לך.
לא ייתנו לאדם שלא מצליח להתמודד למרות ניסיונותיו הכנים - להשמין ולחלות כעונש על אי הצלחתו!

מה שמקשים על מי שלא מקפיד על כללי תזונה נכונה זה על מי שמזלזל ולא לומד ולא מנסה. לא מקשים על מי שמנסה אבל לא מצליח בגלל רעב או קושי רגשי מטופל. 
לצפיה ב-'אני עברתי וועדה באסותא, לניתוח חוזר של החלפת טבעת'
אני עברתי וועדה באסותא, לניתוח חוזר של החלפת טבעת
17/05/2019 | 16:56
32
סיפרתי על הקשיים שלי (אני אוכלת שוקולד ובמבה), ולא הקשו עלי.
זה לא אומר הרבה, כי זה החלפת טבעת ולא מעקף קיבה כניתוח חוזר, וגם כי הוכחתי שיש לי גנטיקה בעייתית מאוד, שבה משמינים במהירות ומרזים לאט ובקושי, וגם הוכחתי השטבעת עוזרת לי מאוד להוריד תיאבון וכמויות אוכל. 
אבל אני יודעת שכנות ותמונה של בן אדם שמנסה לעזור לעצמו ככל יכולתו, הגם שהוא לא מצליח, הם דרך מצוינת לעבור את הוועדות האלה. 
לצפיה ב-'ניתוח בריאטרי חוזר - אבנים בכיס מרה'
ניתוח בריאטרי חוזר - אבנים בכיס מרה
27/05/2019 | 15:39
1
19
שלום שוב,

כחלק מהבדיקות השיגרתיות לניתוח, גם חוזר אבחנו אצלי אבנים קטנות בכיס מרה בבדיקת US בטן. ככל הנראה האבנים נגרמנו עקב השרוול שעברתי..
לציין כי אין לי כאבי בטן ולא דלקת בכיס מרה.
יתר הבדיקה תקינה (עם מעט כבד שומני)....
האם הדבר מוכר או שכיח לקראת ניתוח חוזר?
והאם זה מונע מבחינה רפאית ניתוח?
תודה רבה לעונים!
לצפיה ב-'אבנים בכיס המרה'
אבנים בכיס המרה
27/05/2019 | 17:59
14
הדברים   מוכרים ולא ימנעו ממך לעשות ניתוח 

בהצלחה!!

לצפיה ב-'ניתוח חוזר '
ניתוח חוזר
08/05/2019 | 06:04
26
שלום לך 
בכל סוג ניתוח קיימת האפשרות של עליה חוזרת במשקל גם במעקף קיבה.
מעקף קיבה הוא ניתוח גדול יחסית המביא איתו תופעות כאלו ואחרות, מומלץ להיות מודע לתופעות של הניתוח.
אני דווקא לא הייתי ממהר לבצע ניתוח לא הפיך בסדר גודל שכזה, הייתי הולך על ניתוח טבעת מעל השרוול.
ד"ר אניה פייגין וגם ד"ר גויטיין יכולים לבצע את הניתוח בהצלחה שניהם בעלי נסיון רב בתחום כולל ניתןחים חוזרים.
אכן יש צורך באישור וועדה מקצועית לצורך ניתוח חוזר, אם תדע להציג את הנתונים נכון לא תהיה לך כל בעיה לקבל את אישור הוועדה.

בהצלחה
לצפיה ב-'האם ניתן לעשות בדיקת קולונוסקופיה כשיש טבעת?'
האם ניתן לעשות בדיקת קולונוסקופיה כשיש טבעת?
17/04/2019 | 20:57
2
23
לצפיה ב-'קולונסקופיה '
קולונסקופיה
18/04/2019 | 12:11
1
56
בוודאי קולונסקופיה זה בדייקת המעי הגס ואין שום קשר בן המעי הגס שנמצא בקצה התחתון של המעיים לבן  המקום של הטבעת שנמצאת בן הושט לקיבה 
בדיקת גסטרוקופיה שזה בדיקה שנעשתת דרך הושט גם אפשרית לדעת מה מצב  הטבעת הסיב שמוכנס מאוד מאוד דק 
בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה קובי, חג שמח לכולם'
תודה קובי, חג שמח לכולם
18/04/2019 | 15:50
13
לצפיה ב-'בקרוב מצטרפת למשפחת המטובעים'
בקרוב מצטרפת למשפחת המטובעים
25/03/2019 | 14:10
1
58
שלום, 
אני מבקרת מידי פעם בפורום הזה, BMI56
עומדת לעבור בפעם הראשונה את הניתוח בקרוב, עם אבינוח, באסותא רמת החייל
אשמח לכל טיפ  

לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
25/03/2019 | 18:12
61
את נמצאת בידיים טובות אבינוח מהמובילים בסוג זה של הניתוח מאחל לך בהצלחה
נכון שיש סוגים שונים חדשים יותר וחדשים פחות ,הטבעת הוא הניתוח ההפיך היחידי 
בתור אחד שמנותח מדצמבר 2000  אני חושב שאם התנהגות נכונה בטבעת תיהיה הצלחה וירידה במשקל ,צריך לבצע בקפדנות את הוראות הדיאטנית 
מה שנשאר לי לאחל לך בהצלחה אשמח לשמוע ממך מה קורה

בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'פורט בולט במיוחד'
פורט בולט במיוחד
22/03/2019 | 13:40
1
64
היי
אני מנותח מ2012 אצל דר אבינוח
אני לאחר ירידה של 90 קילו
וברוך השם נדבקתי בחיידק החד"כ
לאחרונה שמתי לב שהפורט ממש בולט ברמה שאני מתפדח להוריד חולצה וכל העבודה הקשה שלי "לא שווה"
אז אחרי החפירה הנה השאלה
האם ניתן להזיז את הפורט למקום אחר?
או לחליפין להוציא את הטבעת?
לצפיה ב-'איפה נמצא הפורט'
איפה נמצא הפורט
22/03/2019 | 15:03
47
אני מנותח מדצמבר 2000 הפורט אצלי בצד השמאלי של הבטן וגם בולט בשביל הפורט לא צריך להוציא את הטבעת אולי יש סוגי פורט יותר קטנים ובניתוח פשוט אפשר להחליף כדאי להתייעץ עם ד"ר אבינוח

לצפיה ב-'קיצור קיבה בצבא'
קיצור קיבה בצבא
19/03/2019 | 21:58
1
55
שלום לכולם,
אני חייל בן 20 משרת בחיל האוויר עברתי לפני שנתיים ניתוח שרוול בחודשים האחרוניים אני  סובל מבחילות מטורפות הקאות וצרבות .. לגמרי בקושי אוכל..
 יש מישהו שגם משרת בצבא והוא אחרי ניתוח דומה, והצליח להוציא פטורים כל שהם?
תודה לכולם!
לצפיה ב-'לחייל'
לחייל
20/03/2019 | 17:17
39
תדאג לבריאות שלך בהתחלה  ואחרי זה תחשוב על הפטורים

קובי
לצפיה ב-'שלושה שבועות עברו מאז נסיון הכנסת טבעת חוזרת'
שלושה שבועות עברו מאז נסיון הכנסת טבעת חוזרת
12/03/2019 | 11:46
7
84
כזכור לכם, לפני חצי שנה הוצאה הטבעת שהיתה לי 14 שנה על מעקף קיבה בשל חדירתה לקיבה (אירוזיה). חיכינו חצי שנה והטבעת הוכנסה מחדש כמובן שעברתי תהליך של אישור הועדה הבריאטרית ולאחר מכן ועדת חריגים. עד שכל זה אושר, נגשתי שוב במשקל של 70 קילו. מוכרח לאמר שהרוב הרים גבה. צוות מקצועי אמר שזה מיותר. גם אני חשבתי זה גבולי אבל הרצון לשמור על הקיים ניצח. אלא שלאחר הניתוח הארוך (שלוש שעות) ב 20 לפברואר, נחשמתי טוטאלית והרגשה רעה השתלטה על המצב. בחמישי בערב הוכנסתי שוב לניתוח. הבטן היתה מזוהמת לגמריי והטבעת הוצאה  
יצאתי מכל העניין בקושי רב ואילולא המקצועיות של אבינוח, הייתי במקום אחר רחמנא ליצלן  
אני מאוד אוהב את אבינוח, מאוד מעריך אותו. חושב שעשה עבורי מעל ומעבר ואין בפי מילים די לאמר לו תודה. 
איש אגדה
ותודה לכולכם שעושים מלאכת קודש בהתנדבות
רוייקו

לצפיה ב-'רועי ידידי'
רועי ידידי
12/03/2019 | 13:11
45
כואב לשמוע שוב על ההסתבכות עם הטבעות והמעקפים במשך 18 השנים שאני מכיר אותך  ,דדבר ראשון אני מאחל לך החלמה מהירה שתצא מכל  העסק הזה של הזיהומים  בבטן שיכולים  חס וחלילה להביא אותך למקום אחר ,
מה שאני מציע לך עכשיו לוותר על כל הניתוחים  מכל סוג שהוא ,לא יקרה כלום שתיהיה קצת שמן ,לא כל האמצעים כשרים לשמירה על המשקל  אתה יכול להגיע למקומות לא טובים במאבק הזה ,עדיף להיות שמנמן ובריא מאשר רזה וחולה ,וזה הכיוון שאתה הולך אליו ,במשקל 70 ק"ג לא צריך לעשות ניתוח ,אפילו שאתה נמוך זה משקל אידיאלי
שוב   כואב לי הלךב על מצבך ,מאחל לך הרבה בריאות

קובח

לצפיה ב-'למה היה זיהום?'
למה היה זיהום?
16/03/2019 | 21:22
2
39
האם אתה עדיין מאושפז עקב הזיהום? מה הטיפול שעושים בעקבותיו לאחר שהוצאה הטבעת?

כדאי להתעניין באמצעים החדשים שמדברים עליהם היום לעזרה לשמירה על המשקל - נדמה לי איזו גלולה שבולעים ומתנפחת בבטן או משהו כזה.
לצפיה ב-'חלל הבטן הזדהם'
חלל הבטן הזדהם
17/03/2019 | 11:31
1
46
תוך כדי הפרדת הדבקויות מעי-כבד-קיבה נוצר נקב זעיר במעי שתוקן מייד אבל זה היה מספיק כדי לזהם את חלל הבטן. הטבעת הזדהמה גם כן וכל העסק התלקח תוך שעות למצב שחייב להוציא אותה. אבינוח הוא וירטואוז אבל לגוף יש את הכוחות שלו. באמת עד כאן. אני מקווה לשמור מעתה ואילך. אין ברירה
לצפיה ב-'רועי איך מרגיש עכשיו?'
רועי איך מרגיש עכשיו?
17/03/2019 | 13:45
25
לצפיה ב-'וואוו רועי החלמה מהירה ידידי'
וואוו רועי החלמה מהירה ידידי
19/03/2019 | 09:31
2
28
איך אתה מרגיש? התאוששת?
לצפיה ב-'עדיין מתאושש'
עדיין מתאושש
21/03/2019 | 16:20
1
24
גם ההרדמה, נראה שהסתבכה וגרמה לדלקת ריאות, ככל הנראה, בגלל תסחיף. עדיין משתעל. מכאן אמשיך לבד לשמור על המשקל. 

לצפיה ב-'תרגיש טוב ידידי , וכמובן הרבה הצלחה '
תרגיש טוב ידידי , וכמובן הרבה הצלחה
24/03/2019 | 10:29
9
לצפיה ב-'פתיחת טבעת בדחיפות'
פתיחת טבעת בדחיפות
02/03/2019 | 14:07
1
62
באיזה בית חולים ניתן לפתוח את הטבעת,ללא פתיחה מלאה?
לצפיה ב-'אסף הרופא מעיניי הישועה '
אסף הרופא מעיניי הישועה
02/03/2019 | 15:20
31
לצפיה ב-'סגירה מחודשת אחרי מספר שנים?'
סגירה מחודשת אחרי מספר שנים?
28/02/2019 | 00:57
2
56
שלום חברים,
לא ביקרתי כאן מספר שנים ונחמד לראות שהפורום הזה חי ובועט. נחמד עוד יותר לראות שאופירה וקובי ממשיכים לנהל את הפורום ביד רמה ובהצלחה יפה.
ועכשיו שאלה - אני עם טבעת משהו כמו 10 שנים. כמו כולם נותחתי על ידי ד"ר אבינוח. ירדתי 30 קילו ולאחר כמה שנים עליתי בחזרה 25 קילו.
מזה כ-4 שנים שהטבעת פתוחה לגמרי ולמרות זה יש לי קושי לעיתים באכילה. לצערי פיתחתי שיטת שתיה שמעבירה הכול.
אני מרגיש שאני חייב לרזות בחזרה. קשה לי עם איך שאני ואני ממש חייב לרזות שוב פעם. החלטתי לנסות ולסגור את הטבעת מחדש.
האם אחרי 10 שנים הטבעת רלוונטית והאם צריך לעשות בדיקות מסויימות על מנת לוודא את תקינות הטבעת?
האם אחרי 4-5 שנים שהטבעת פתוחה ניתן בכלל לסגור אותה מחדש?
ובכלל, עם מי להתייעץ? איזה רופא? אני בקופ"ח לאומית.
מודה לכם על זה שאתם כאן בשבילנו.
תודה, מני
לצפיה ב-'שלום מני'
שלום מני
28/02/2019 | 07:19
48
אכן הפ]ורום עוד קיים חי בקושי ולא בועט בעידן הפייסבוק, עכשיו לעיניין   יש אפשרות לסגור את הטבעת  כדאי לפני זה לעשות צילום ושט קיבה לראות מה מצב הטבעת  עם הצילום לגשת לאבינוח להראות לו את התוצאות ולשמוע מה הוא מציע 
בהצלחה !!!!
לצפיה ב-'בכל אופן, סגור בהדרגה ובסבלנות, ותרגיש מה קורה אצלך בגוף'
בכל אופן, סגור בהדרגה ובסבלנות, ותרגיש מה קורה אצלך בגוף
02/03/2019 | 22:31
22
לצפיה ב-'פתיחה'
פתיחה
27/02/2019 | 07:39
3
61
מישהו מכיר או שמע על "גלינה" מאשדוד - פותחת וסוגרת את הטבעת, האם אפשר לסמוך עליה? הבנתי שהיא אחות במקצוע אבל לא מקושרת לאבינוח או משהו כזה, האם אפשר לסמוך שהיא משתמשת באותו נוזל ויודעת את העבודה - בבקשה דחוףףףף
לצפיה ב-'לא מכירה'
לא מכירה
02/03/2019 | 22:33
32
אבל הזרקה לתוך טבעת לא צריכה להיות תורה כל כך מסובכת. 
אם היא עברה הדרכה, יודעת להזריק באופן מדויק את כמות ה-CC הנכונה, ויודעת מה הנוזל (מי מלח) - היא יכולה לעשות זאת.
טוב שאת שואלת אנשים אם הם מכירים אותה, אך פה לצערי אין הרבה אנשים.
לכן אם דחוף לך, שאלי אותה כמה שאלות ותראי שהיא יודעת במה מדובר, ובהמשך המשיכי לברר לגביה אצל מנותחים עד שתקבלי אינפורמציה.
לצפיה ב-'ד"ר גלינה מאשדוד'
ד"ר גלינה מאשדוד
11/03/2019 | 11:37
1
50
עברה הכשרה ומורשית לפתוח ולסגור טבעת, מאוד מדוייקת 
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
05/05/2019 | 12:28
15
מי זאת דר' גלינה? שם משפחה? היכן נמצאת? אודה לעזרתם תודה
לצפיה ב-'טבעת נסגרת פתאום'
טבעת נסגרת פתאום
04/02/2019 | 06:25
3
69
שלום לכם.
אני מנותחת טבעת כבר 8 שנים. נכון להיום הטבעת פתוחה 6.5 cc, כבר כמעט שנתיים, ללא שינוי. חשוב לציין שבשנים האחרונות (3 שנים) עברתי לתזונה טבעונית, לכן נמנעת מאכילת מוצרים מהחי. בשבועיים האחרונים מקיאה די הרבה ולא מצליחה לאכול כמו שצריך. שותה עם קש, מדי פעם מנסה לשתות שייקים של פירות וירקות כדי להכניס ערכים תזונתיים, אבל לרוב, גם אותם מקיאה. לא מקיאה הכל, אבל את הרוב. נראה לי חשוב לומר שאני מקיאה ריר קצפי, גם בבקרים, עוד הרבה לפני הארוחה הראשונה. מה לדעתכם אני צריכה לעשות? האם לפתוח? לחכות? 
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
04/02/2019 | 07:59
1
67
מה שאני מציע לעשות צילום  ושט קיבה או בדיקת גסטרוקופיה לבדוק מה מצב הטבעת אולי קרה  לה משהו אולי החליקה חס וחלילה ,מצב כזה של הקאות לא יכול להימשך ,אשמח לשמוע מה התוצאות 

קובי
לצפיה ב-'תודה לך עלהתשובה המהירה'
תודה לך עלהתשובה המהירה
04/02/2019 | 08:17
39
לא מרגיש כאילו משהו קרה שם, למרות שזה נכון לבדוק. אני כן שומרת על המשקל שהגעתי אליו (ירדתי 70 קג במהלך השני. כמטובעת), ואני מרוצה. חשבתי שאולי יש שם משו שנתקע, ולכן הבלאגן. בכל מקרה אבקש הפניה לגסטרו. 
שוב תודה��
לצפיה ב-'השאלה מה קורה עם שתיה -'
השאלה מה קורה עם שתיה -
08/02/2019 | 10:52
45
שתיה מבוססת חלב
שתייה חמה
שתייה קרה

האם את שותה מספיק?
האם שתייה מבטלת את הריר הקצפי?

לא הייתי רצה לגסטרו. הוא עלול למצוא דברים שלא קיימים, בגלל חוסר הידע והניסיון שלו עם טבעת. בכל אופן, לקחת את דבריו (ותוצאות הבדיקה) בערבון מוגבל מאוד, ולסמוך על הניסיון הפרטי שלך. 
קיבה עם טבעת מתנהגת באופן מאוד אישי, לכן הניסיון הפרטי שלך מאוד חיוני. 
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
27/01/2019 | 13:47
4
88
היי,

עברתי לפני 6-7 שנים ניתוח שרוול עם ירידה של 53 קילו סה"כ. שמרתי על המשקל במשך 3-4 שנים ולאחר מכן נכנסתי ל 2 הריונות שבכל אחת מהם העליתי בין 20-30 קילו. עליתי כמעט את רוב המשקל בחזרה. אני מעוניינת לעשות תיקון לשרוול ולעבור מיני מעקף או מעקף מלא. אני רוצה לעבור ניתוח אחרון חביב בידיעה שזה ישמר לאורך כל החיים עם תת ספיגה נמוכה .... ה BMI שלי כרגע 34 עם מחלות נלוות , האם לדעתכם יאשרו לי את הניתוח....? ואם כן איזה ניתוח עדיף לטווח הארוך מיני או מעקף מלא...?
לצפיה ב-'מיני מעקף או מעקף ROUX EN Y הם אותו ניתוח'
מיני מעקף או מעקף ROUX EN Y הם אותו ניתוח
02/02/2019 | 19:34
2
71
בדיוק רק שבמיני מעקף יש חיבור אחד במקום שניים. התוצאה אותה תוצאה. בשני הניתוחים המנתח יכול לבחור כמה מעי דק לעקוף כדי לשלוט לטווח ארוך על תוצאות הירידה. 
עשו כמה מחקרים מהו האורך של המעקף האופטימלי וזה משהו שמשתנה בין אדם אחד לשני. זה לא קבוע. כל אחד מגיב אחרת לאחר הניתוח. יש שממעקף קצר ( 1 מטר) משלשלים את נשמתם, ויש מנותחים שלא מזיז להם והם סובלים מעצירות כרונית. כך גם לגבי ספיגה.
יש תמימות דעים לגבי מעקף פרוקסימלי של 1 מטר. אומרים שזה לא באמת ניתוח תת ספיגה ואם מוסיפים לזה גם חופש אכילה עם הזמן (כן, זה קורה גם במעקף), הרי שחייבים לעקוף לפחות שני מטר. יש מנתחים שמבצעים רק את המעקף המדיאלי (עד האמצע של המעי) ומכאן ויותר מזה יש יותר תופעות של תת ספיגה. מנסים למצוא את האמצע: מה יהיה פחות נזק לטווח ארוך עם אפקט תת ספיגה יעיל. בכל אופן, יש לקחת מולטיויטמין לכל החיים, סידן וברזל לכל החיים. 

לצפיה ב-'רועי תודה על התשובה המפורטת'
רועי תודה על התשובה המפורטת
03/02/2019 | 07:31
28
לצפיה ב-''
04/02/2019 | 12:00
17
תודה רבה :)
לצפיה ב-'אין לדעת אם יאשרו את הניתוח'
אין לדעת אם יאשרו את הניתוח
08/02/2019 | 10:59
47
יתכן שכן, במקרה של ניתוח חוזר. זה תלוי בהרבה פרמטרים אחרים, לכן תדאגי להביא כמה שיותר מסמכים רפואיים על מצבך. 

כולנו רוצים ניתוח אחרון חביב שיישמר לכל החיים, כאשר תת הספיגה נמוך לשמירה על קליטת ערכים תזונתיים מיטבית. אלא שהרצון הזה אוטופי מידי ולא מציאותי מספיק, כך שהוא כשלעצמו לא יועיל כלל. 
מה שהופך את הדברים למציאותיים מספיק, הוא שילוב בין אורח חיים בריא לבין מציאות שלא תלויה כלל ברצוננו ובהתנהגותנו (גנטיקה + נתוני חיים + נסיבות חיים + אלף דברים נוספים, כשמעל לכל - רצון המנהל של העולם). 

כך שהעצה היחידה והנכונה ביותר היא - תעשי מה שאת יכולה, ותקבלי באהבה מה שאת לא יכולה לשנות. 
ושיהיו לך ולמשפחתך חיים טובים מאוד ומאושרים. 
לצפיה ב-'כאבים בפורט'
כאבים בפורט
14/01/2019 | 22:26
1
79
אני רק שאלה... 
מטובעת כבר 9 שנים ומרוצה מאד.
פעם בשנה בערך אני מרגישה קושי לבלוע ברמת השתייה, או הקאה תוך כדי שינה. 
כשזה קורה אני פותחת בין 0.3 ל0.5 cc וזה מסתדר.
הבעיה היא שאחרי הפרוצדורה הזאת אני חוטפת התקף כאבים איומים בפורט, ובנוסף עוויתות הקאה מטורפות בלי להקיא. העסק נמשך בין חצי שעה לשעתיים ושוכך מעצמו. 
יש מישהו שיודע להסביר את התופעה? 
לצפיה ב-'אין לי מושג. לא שמעתי על זה'
אין לי מושג. לא שמעתי על זה
16/01/2019 | 20:01
44
תשאלי את הרופא שפותח, או את ד"ר אבינוח. 

מלבד הבעיה הזו, הצורך לפתוח כל שנה ואפילו כל כמה חודשים זה תהליך נורמלי מאוד. אין לך מה לדאוג בנוגע לכך. 
בכל מקרה, אם לפעמים את מרגישה צורך לסגור, אל תסגרי אף פעם חצי סיסי בבת אחת, אלא רק בקפיצות של רבע כל פעם, ולפחות 3 שבועות בין סגירה לסגירה.
לצפיה ב-'שלום. רוצה להתייעץ בבקשה.'
שלום. רוצה להתייעץ בבקשה.
14/01/2019 | 05:07
7
151
לפני שמגיעה לקיצורי קיבה וכולי רציתי לשאול על אלטרנטיבות שנשמעות פחות רדיקליות כמו כדורים, וזריקות קסנקס....
חוששץ מתופעות הלוואי, וגם לא מבינה כמה הם יעילים.
אני במשקל עודף של כשלושים קג.
תודה מראש
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
14/01/2019 | 08:37
6
96
קודם כל תבדקי בבקשה מה הBMI שלך  והאם את בכלל מתאימה לניתוח האם ה BMI שלך 40 או 35 עם מחלות נילוות  דבר שני ניתוח הוא הפיתרון האחרון לירידה במשקל אחרי /שנכשלו כל האמצעים האחרים.אל איזה כדורים  וזריקות את מדברת 
"קסנקס הינה תרופה פסיכיאטרית, אנטי-חרדתית"  לא מאמין שכדורים כאלה יכולים להוריד 30 ק"ג במשקל  לפני ניתוח צריך לחשוב על עזרה של דיאטנית  תחשבי הייטב לםני כל צעד שאת עושה בהתיעצות עם רופא
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'קובי שלום ותודה רבה לתשובתך המהירה'
קובי שלום ותודה רבה לתשובתך המהירה
15/01/2019 | 00:18
5
75
אז ככה -

התבלבלתי בשמות. התכוונתי לסקסנדה שזה זריקות בעצם.
לא זוכרת מה הבי אמ איי שלי אבל הדיאטנית שאני הולכת אליה כבר חצי שנה בקביעות - אחת לשבוע או אחת לשבועיים היא גם דיאטנית בריארטרית והיא אומרת שיש לי זכות לניתוח.
הגעתי אליה לפני כחצי שנה במשקל 102 קג.
אני בת 59, גובה 1.68, שחיקת סחוס די רצינית בברכיים.
מאז שהגעתי אליה ירדתי שישה קג בחצי שנה.
שמהם כקילו אני עולה ויורדת כל הזמן.
נתקעתי שם.
בשבועות האחרונים אני םתאום שוב לא מסוגלת לשמור.
מתסכל אותי המצב.
אמנם היא די אופטימית מהירידה המתונה שלי, אבל...
לא יודעת.... אולי אני פשוט בשבוע רע, וצריכה לתת עוד צאנס להמשיך בדרך הזאת פלוס פעילות גופנית.....
[אני שוחה די בקביעות פעמיים בשבוע, אבל גם עם זה הפסקתי בשבוע האחרון... לא ממש יודעת מה יש לי, רוצה כל הזמן לישון]
אני תוהה מה הייתם עושים במקומי.....
הולכים על ניתוח.....
על כדורים...
על בלון...
או ממשיכים בתהליך האיטי עד מאוד, בהנחה שאכן אצליח להמשיך לרדת...
תודה שוב לכל תגובה

לצפיה ב-'תודה שוב לתשובה. עשיתי החלטה כרגע'
תודה שוב לתשובה. עשיתי החלטה כרגע
16/01/2019 | 10:31
2
75
אני מתחילה להשתתף בקבוצה ונראה אם זה יעזור,
לפני שמגיעה לצעדים דרסטיים.
תודה שוב ובהצלחה לכולםן
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
16/01/2019 | 15:41
1
50
צריך לעשות את כל המאמצים לפני שפוגשים את סכין המנתחים

לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
17/01/2019 | 10:39
23
לצפיה ב-'זריקות לעצם או כדורים - זה שיטות שאנו לא מכירים כאן'
זריקות לעצם או כדורים - זה שיטות שאנו לא מכירים כאן
16/01/2019 | 19:58
1
50
ולא יכולים לייעץ עליהן. 
יש פה מעט מאוד משתתפים. בדרך כלל רק אני וקובי, המנהלים, עונים.

יש לך בערך BMI36, שזה מזכה בניתוח מי שיש לו מחלות נלוות להשמנה, והבעיה האורתופדית שלך נחשבת מחלה נלווית להשמנה (ואולי אפילו יש לך עוד מחלות נלוות). 

הירידה שלך היתה מצוינת, הבעיה היא להמשיך לרדת או לשמור על התוצאה. וזו התמודדות כל החיים. וגם אחרי ניתוח יש התמודדות כל החיים. 
בעיה.

בלון זה פרוצדורה שלא ממומנת ע"י סל הבריאות ולכן עולה הרבה כסף, ולא פותרת את הבעיה אלא לתקופה של כמה חודשים. אז אני אישית לא הייתי הולכת עליה מהסיבות האלה.
כדורים הייתי מנסה, אם יש. 
קבוצת תמיכה בוודאי שהייתי מנסה, והלוואי שזה היה כלי שמתאים לי. אני יותר מאשמח אם זה כלי שיעזור לך ואפילו קצת. 
למעשה, כל כלי עזרה שעוזר הוא חשוב, ולפעמים הפיתרון מורכב מכמות רבה של כלי עזרה, שכל אחד מהם עוזר רק טיפה, וביחד הם מצטרפים לעזרה גדולה. 

לניתוח הייתי הולכת רק כפיתרון אחרון, ולא באופן שסותר כלי עזרה אחרים, כי גם אחרי ניתוח צריך במשך השנים (אחרי שהתיאבון חוזר ויעילות הניתוח פוחתת) להיעזר בכלי עזרה אחרים, אז מאוד כדאי להכיר אותם ולהשתמש בכל מה שעוזר אפילו קצת. 
לצפיה ב-'אופירה, תודה רבה רבה'
אופירה, תודה רבה רבה
17/01/2019 | 10:47
30
התשובה שלך ממש פיכחה אותי.
חושבת שהחלטתי שאנסה עכשיו שילוב של דיאטנית, קבוצת תמיכה ודיקור.
המון המון תודה.
מקווה שאת בטוב [סימן שאלה, המקלדת שלי מקולקלת]......

לצפיה ב-'נותחתי ע"י ד"ר הנייה פייגן'
נותחתי ע"י ד"ר הנייה פייגן
02/01/2019 | 16:02
2
92
שלום
כבר בפגישה הראשונה בבית החולים נתנה לי הרגשה שיש על מי לסמוך ,הורידה לי את מפלס החרה וגרמה לי "להתמסר" אליה ,לא מובן מאילו במצבי 
וכך גם בניתוח עצמו.
לסיכום :  כנראה שאלוהים איהב אותי לכן שלח לי את ד"ר הנייה פייגן.
תודה לך על הכול !!!
לצפיה ב-'ד"ר פייגין רופאה מצןיינת'
ד"ר פייגין רופאה מצןיינת
02/01/2019 | 18:51
60
לצפיה ב-'ד"ר אניה פייגין רופאה מעולה ובעלת נסיון'
ד"ר אניה פייגין רופאה מעולה ובעלת נסיון
03/01/2019 | 10:06
35

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום כאב
פורום כאב כרוני
רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה