לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1185111,851 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'ניתוח חוזר '
ניתוח חוזר
14/08/2018 | 14:15
1
13
היי.
אני רק שאלה:)
בעברי עשיתי טבעת אצל אבינוח שאחרי 5 שנים החליקה ונותחתי שוב על מנת להרים אותה למקומה.
כעת..3 שנים מאז אותו ניתוח, יש לי כאבים איומים בכתף שמאל בעת הנשימה.
עשיתי בדיקת גסטרו ובשורה התחתונה צריך להוציא את הטבעת כי יש זיהום.
השאלה שלי, מי מבטיח לי שאחרי שהמקום יתרפא ..הקופה תתן לי שוב התחייבות לניתוח במשקל של 60 קילו?

האם קרה למישהו מקרה דומה?
לצפיה ב-'תצער לשמוע '
תצער לשמוע
14/08/2018 | 16:34
9
לא מכיר מקרה  כזה .אני חושב שאם הטבעת מוצאת בגלל זיהום או כל בעיה אחרת הועדה מאשרת ניתוח נוסף

קובי
לצפיה ב-'לפני ועדה וניתוח'
לפני ועדה וניתוח
11/08/2018 | 18:43
2
24
הי
רציתי לדעת איפה האתר של אופירה שהיה פעם ומאד עזר למנותחי טבעת חדשים
לצפיה ב-'אתר ניתוחי טבעת של אופירה'
אתר ניתוחי טבעת של אופירה
11/08/2018 | 20:52
17
g-band.co.i אני מקווה שהאתר הזה עוד קיים

קובי
לצפיה ב-'נקווה שאופירה תיכנס ותעזור לך'
נקווה שאופירה תיכנס ותעזור לך
11/08/2018 | 20:54
8
לצפיה ב-'מתלבטת בין הניתוחים'
מתלבטת בין הניתוחים
09/08/2018 | 17:14
1
29
אני מתלבטת בין 2 הניתוחים של מיני מעקף או שרוול עברתי את הוועדה כבר ופשוט לא יודעת איזה ניתוח לעשות, המנתח הציע לי לעשות מיני מעקף אבל אני מפחדת לעשות בגלל הכדורים שאני אצטרך לשתות לכל החיים אני בת 24
מה אתם ממליצים לבחור? 
לצפיה ב-'מיני מעקף או שרוול'
מיני מעקף או שרוול
09/08/2018 | 18:25
23
לשרוול לפי מייטב ידיעתי אין הצלחה גדולה ,מיני מעקף ניתוח יחסית חדש וההצלחה יותר גדולה זה מה שאני יודע ,הכי טוב להתיעץ עם מנתח טוב שיסביר לך את היתרונות והחסרונות בכל סוג של ניתוח ההחלטה שלך ,מאמין לך שקשה לבחור
  קובי

לצפיה ב-'שרוול או מיני מעקף'
שרוול או מיני מעקף
08/08/2018 | 14:43
1
26
אשמח לעזרתכם כי אני לא יודעת מה לעשות היום הייתי בוועדה ונציגת מכבי וגם הרופא אמרו לי שכדאי לי לשקול שוב פעם את הבחירה בניתוח מיני מעקף כי זה יכול להקשות עליי להביא ילדים מה שלא ידעתי לפני כן כי בפגישה עם המנתח הוא לא אמר לי שום דבר על זה מלבד הויטמינים והם המליצו לי לחשוב על שרוול אז רציתי לשאול אני בחורה בת 24 האם באמת אחרי ניתוח מיני מעקף יהיו קשיים כאלו..אשמח לתשובתכם,תודה
לצפיה ב-'לחוששת'
לחוששת
08/08/2018 | 16:53
23
פעם ראשונה שאני שומע שמיני קיבה יכול לפגוע בפוריות ,אני לא רופא ,והשאלה רצינית מידיי שאביע את דעתי ,אני מציע לקבוע תור עם רופא רציני ולברר שוב זה שהרופא בוועדה ונציגת מכבי אמרו את זה לא אומר כלום ,הרופא בוועדה איזה רופאט הוא ,האם הוא מנתח בריאטרי ,או רופא אחר.

בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'לפני אישור ועדה'
לפני אישור ועדה
23/07/2018 | 23:21
2
55
שלום כולם.מבוטח בכללית ועליי לעבור מעקף כיבה..הם דורשים 6 פגישות עם דיאטנית ו6 פגישות עם פסיכולוג..לא מוצא פסיכולוג ואלו שפניתי אילהם לא מבינים מה אני רוצה בכלל.יש למישו פה ניסיון עם זה?יכול להמליץ אולי?
לצפיה ב-'לפני וועדה'
לפני וועדה
24/07/2018 | 07:15
1
33
אני יודע שצריך להפג 6 פעמים עם דיאטנית ,אבל ל 6 פגישות עם פסיכולוג זה חדש בשבילי ,תברר עוד פעם אני יודע על פגישהאחת עם פסיכיאטר נראה ליח הזוי איפה אתה צריך לעבור את הוועדה

קובי
לצפיה ב-'תבדוק בקופת חולים שיתנו לך שמות של פסיכיאטרים '
תבדוק בקופת חולים שיתנו לך שמות של פסיכיאטרים
24/07/2018 | 07:17
11
לצפיה ב-'לקראת הוועדה'
לקראת הוועדה
23/07/2018 | 19:38
1
41
עשיתי את כל הבדיקות ועכשיו אוספת את כל הדפים של התוצאות וראיתי בתוצאה בבדיקת שתן של 24 שעות שה CORTISOL FREE שהוא תחת כותרת האנדוקרינולוגיה בחריגה גדולה מאוד אצלי המדד הוא 13-75 ואצלי יצא 106
יאשרו לי את הניתוח למרות החריגה לדעתכם?
לצפיה ב-'קודם כל תבררי מה משמעות התוצאה אצל רופא המשפחה!'
קודם כל תבררי מה משמעות התוצאה אצל רופא המשפחה!
23/07/2018 | 22:54
15
לצפיה ב-'ניתוח הרמה ומילוי חזה+בודי ליפט'
ניתוח הרמה ומילוי חזה+בודי ליפט
22/07/2018 | 18:18
2
21
שלום לכולם, 
האם מישהו יכול לשתף אותי על הדרך שעבר במהלך הניתוחים שכתבתי? חזה ובודי ליפט. 
אשמח לעצה. להכנה. 
לצפיה ב-'לא בטוח שזה הפורום המתאים'
לא בטוח שזה הפורום המתאים
23/07/2018 | 07:53
7
לצפיה ב-'אין פה כאלה שעברו את זה.'
אין פה כאלה שעברו את זה.
23/07/2018 | 22:53
8
לצפיה ב-'מטובעת וותיקה'
מטובעת וותיקה
22/07/2018 | 12:08
8
52
שלום למומחים,
לפני 15 שנים נותחתי טבעת אצל ד"ר אבינוח, לאחר 4 שנים ניתוח תיקון בעקבות הייווצרות שעון חול בטבעת. ירדתי יפה מאוד עד ש...
לפני 8 שנים בהריון האחרון בעקבות הקאות חוזרות ומצב של תת תזונה אושפזתי ופתחו הטבעת. מאז ועד היום לא נגעתי בטבעת ואפשר לומר שהתעלמתי ממנה לחלוטין. 8 שנים של מלחמה לא מוצלחת עם המשקל, אוכלת חופשי הכל  וכמובן שכמעט העליתי את כל המשקל בחזרה.
נמאס לי אבל אני פוחדת נורא שיגידו לי ניתוח חוזר כי עברו שנים מאז הביקורת האחרונה.
מה מציעים לי לעשות?
תודה רבה

לצפיה ב-'שלום למנותחת הותיקה'
שלום למנותחת הותיקה
22/07/2018 | 13:02
2
36
מה שאני מציע ללכת שוב לד"ר אבינוח  לבקש ממנו לעשות בדיקת גסטרוקופיה , או צילום ושט קיבה ,נדמה לי שיש בעיה בצילום הזה  לראות מה מצב הטבעת ובהתאם  זה להחליט מה לעשות אולי אפשר לנצל את הטבעת או אולי לחשוב על אופציה ניתוחית אחרת יש היום הרבה סוגים של ניתוחים שגם ד"ר טבינוח עושה 

בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
22/07/2018 | 13:17
1
22
שאלה נוספת: האם הניתוח טבעת כבר לא מוצע היום? הבנתי ששאר האופציות אינן הפיכות. 
לא כ"כ הבנתי, במצב שהטבעת גמורה למה לא לבצע ניתוח טבעת נוסף?
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
22/07/2018 | 13:47
27
ניתוח טבעת מבוצע גם היום , תעשי איזה ניתוח שאת חושבת ומתאים לך ,בזמנו לפני 15-18 שנה הניתוח המוביל היה טבעת היום פחות מנתחים טבעת ,ד"ר אבינוח עושה הרבה ניתוחי טבעת , נכון כל האפציות האחרות בלתי הפיכות.

לצפיה ב-'לפני 8 שנים פתחו את הטבעת לגמרי ומאז לא סגרו אותה. '
לפני 8 שנים פתחו את הטבעת לגמרי ומאז לא סגרו אותה.
22/07/2018 | 14:09
4
29
איזו סיבה שצריך ניתוח חוזר? הטבעת לא נעלמה, לא זזה (אחרת היה כואב לך), לא התפנצ'רה (אין סיבה). 
אז למה ניתוח חוזר?
למה לא פשוט להפעיל אותה? פשוט להפסיק להתעלם ממנה?

הייתי עושה גם צילום, כי כל 10 שנים עושים צילום ובדיקה כשיש טבעת. 
ומה כל כך נורא בניתוח חוזר לטבעת (אם צריך, ואין סיכוי גבוה שצריך)? הוא "קשה" כמו הניתוח הראשון, ואפילו פחות, כי במשך השנים הפרוצדורות השתכללו יותר וההחלמה קלה הרבה יותר.

מבעלת ניסיון שעברה השנה ניתוח חוזר אחרי 8 שנים להחלפת הטבעת שהתפנצ'רה.
לצפיה ב-'לאחר ביקור אצל דר אבינוח'
לאחר ביקור אצל דר אבינוח
25/07/2018 | 16:09
3
29
היי ותודה על התגובותה מרגיעות.
אתמול הייתי בביקור במדיקל סנטר הטבעת ברוך ה' במקום אבל....
הוא לא הצליח להוציא לי ממנה נוזל כדי לבדוק את תקינותה. הוא אמר שיכול להיות שנוצרו עם השנים קרישים של נוזל בתוך הטבעת והחדיר לתוכה 2 CC מים מזוקקים בתקווה שימיסו את הנוזל שבפנים.
ביקש ממני להגיע ברביעי לאסותא לבדוק אם לאחר שבוע עם המים המזוקקים ניתן להוציא נוזל.
למרות שהכניס 2 CC לא הרגשתי שום הגבלה היום. אכלתי חופשי...
האם מישהו נתקל בזה שהטבעת שלו מכניסה חומר אך אין אפשרות להוציא ממנה חומר?
באסה עוד ניתוח... ומי יודע מתי... 
לצפיה ב-'נטלי'
נטלי
25/07/2018 | 18:15
23
נקווה שהפעולה שד"ר אבינוח עשה לך יעזור ,פעם ראשונה אני נתקל בתופעה הזאת 
תשארי אופטימת ,באם  לא תיהיה ברירה  ניתוח נוסף קצת מפחיד אבל זאת האפשרות היחידה שתיהיה אם לא יעזור מה שד"ר אבינוח עשה לך 

בהצלחה והרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'אם פתחו בזמנו את כל הטבעת, למה שיהיה בה נוזל?'
אם פתחו בזמנו את כל הטבעת, למה שיהיה בה נוזל?
25/07/2018 | 20:58
1
18
מתי מאז הכניסו לשם נוזל?
עכשיו הכניס 2CC, ובשבוע הבא תבדקו אם יש שם 2CC. כך תוכלו גם לדעת אם היא לא התקלקלה - התפנצ'רה.

אין הגבלה מ-2CC. זה לא מספיק כמות בשביל להגביל. 
לצפיה ב-'ממה שזכור לי השאירו בה בזמנו 3 CC'
ממה שזכור לי השאירו בה בזמנו 3 CC
26/07/2018 | 10:34
11
אבינוח אמר שלפי הצילום הוא חושב שיש בפנים נוזל.
לצפיה ב-'גלי זיעה אחרי ניתוח'
גלי זיעה אחרי ניתוח
18/07/2018 | 10:01
2
36
שלום רב,
עברתי ניתוח מיני מעקף לפני כמה ימים, ומאז כל הזמן נתקף בגלי זיעה קרה, בעיקר בלילה.
האם משהו נתקל בתופעה?
תודה
לצפיה ב-'לא להתרגש יכול להיות תופעה מההרדמה להיות עם היד על הדופק'
לא להתרגש יכול להיות תופעה מההרדמה להיות עם היד על הדופק
18/07/2018 | 11:53
1
19
לצפיה ב-''
18/07/2018 | 12:36
7
לצפיה ב-'בחירת מנתח'
בחירת מנתח
17/07/2018 | 07:22
4
33
שלום לכולם ,

קיבלתי רשימת מנתחים ואין לי מושג לגביהם 
האם יש לכם מנתח מומלץ?
לצפיה ב-'מנתחיםן'
מנתחיםן
17/07/2018 | 11:59
3
35
תני רשימה ואגיד לך מי מוכר ומומלץ  ,יש עשרות מ
מנתחים

לצפיה ב-'רשימה'
רשימה
17/07/2018 | 12:14
2
38
ד"ר סובחי אבו-עביד
ד"ר אבנת אמנון
ד"ר איטין לב
ד"ר בשארה בשארה
ד"ר גויטיין דוד
ד"ר ליברנט טאוב סיגל
פרופסור לאוניד לנצברג
ד"ר אילנית מלר
ד"ר שמעון ספוז'ניקוב
ד"ר נאסר סקרן
ד"ר ענבר רועי
פרופסור אחמד עסליה
ד"ר פייגין אניה
ד"ר קיס חסן
ד"ר בוריס קירשטיין
פרופסור מיכאל קראוס
פאופסור משה רובין
ד"ר שמעונוב מרדכי
לצפיה ב-'מנתחים טובים'
מנתחים טובים
17/07/2018 | 17:11
1
38
מכיר את ד"ר סובחי ד"ר  גויטן פרופסור עסליה ד"ר פייגין פרפסור רובין תבחרי אחד מהם כולם טובים וידועים  
קובי
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/07/2018 | 07:21
10
לצפיה ב-'טבעת נסגרה'
טבעת נסגרה
12/07/2018 | 10:36
4
43
שלום - ההני מנותחת של דר אבינוח כשבעה וחצי חודשים , סגורה 10.50 CC כשלושה וחצי חודשים - הכל מצויין , אוכל , שתייה , ירידה !
בשבוע וחצי האחרונים אני מרגישה שהטבעת סגורה - אוכלת רגיל - אחרי שניי הביסים הראשונים אני מרגישה חנק (ביסים קטנים והמון לעיסות) - החנק גורם לי צורך לקום ולהקיא/לפלוט. ואז שוב לאכול ואז שוב להקיא. חלק מהמנותחים אמרו לי לחכות שהטבעת תיפתח לבד - חלקם אומרים ללכת לפתוח 1/4.
אני לא רוצה להקיא - ומפחדת שפתיחה של רבע - שאומרים שהיא משמעותית תגרום לי עליה במשקל , יתכן ויש מצה שאולי משהו נתקע לי שם ומסרב לרדת לקיבה ? - מה לעשות? אני רוצה חיים בריאים .
לצפיה ב-'טבעת סגורה'
טבעת סגורה
12/07/2018 | 10:41
33
לפתוח ב1/4 או בחצי ,מפתיחה כזאת לא עולים במשקל ,לרדת בצשקל זה חשוב לא על חשבון איכות החיים ,ולא בפגיעה בבריאות פגיה בושט ,תחשבי על זה

לצפיה ב-'אם את שותה לפני האכילה, זה לא מונע את הבעיה?'
אם את שותה לפני האכילה, זה לא מונע את הבעיה?
12/07/2018 | 22:22
2
30
אם את שותה או אוכלת מעדן, הבעיה גם קיימת?
אם כן, תפתחי רבע CC. אם משהו נתקע - הוא ישתחרר. 
אם תרגישי אחרי כמה שבועות שיכולת האכילה גדלה, לכי ותסגרי אותו שוב.
פתיחה אינה בלתי הפיכה. אפשר לסגור שוב אחרי כמה שבועות.
לצפיה ב-'*'
*
13/07/2018 | 12:35
1
10
אם אני שותה שתיה חמה ןמחכה אז עובר לי ממש ממש מעט - ביס וחצי ולפעמים גם זה יוצא. אני סגורה 4 חודשים וקצת על 10.50 CC ולא הייתה לי שום בעיה עד היום, בשבוע וחצי - שבועיים אחרונים כל מה שאני מכניסה אני מוציאה בעיקר בשעות אחהצ - ערב כשאני אוכלת בבית . יש לי רגש שזה פשוט נסגר - אין לי מושג ממה ולמה - ובעקבות ההקאות יש לי כאב בחזה ולא טוב לי לנהל שגרה ככה. אני בדרך לפתיחה - רבע? חצי? מה ההמלצות ?
לצפיה ב-'מצוי שזה נסגר מאליו מסיבות שונות'
מצוי שזה נסגר מאליו מסיבות שונות
15/07/2018 | 21:34
24
לפעמים השריר של הוושט נחלש מרוב התאמצות וצריך מנוחה.
לפעמים יש מצבים הורמונליים או מצבי מזג אוויר או מצבים נפשיים שגורמים לשינוי במתח שריר הוושט/הקיבה. יש כל מיני סיבות.
אם נסגר, צריך לפתוח, ואחרי חודש לשקול אם לסגור שוב.
אם פתחנו יותר מ-1/4CC אין לסגור הכל בחזרה, אלא בשלבים של רבע כל פעם. תלוי כמה הפתיחה.

את שואלת אם חצי או רבע? לפי ההרגשה שלך.
זה לא משנה אם תפתחי 1/2 אם את מרגישה ממש מצוקה, ותנוחי כמה שצריך, ותסגרי רבע אחרי שתרגישי שזה כבר יותר מידי פתוח.
לצפיה ב-'בחירת מנתח'
בחירת מנתח
09/07/2018 | 19:12
2
37
התחלתי את התהליך של הבדיקות לקראת הניתוח והגעתי לרגע של התייעצות עם מנתח, החלטתי לעבור את הניתוח באסותא שבבאר שבע
רציתי לדעת עם שמעתם על המנתחים ומה הדעה הכללית שלכם עליהם
ד"ר אבנת אמנון
וד"ר לאוניד לנצברג
לצפיה ב-'מנתחים מוכרים וטובים '
מנתחים מוכרים וטובים
09/07/2018 | 20:04
33
לצפיה ב-'פרופסור לאוניד לנצברג '
פרופסור לאוניד לנצברג
09/07/2018 | 23:15
25
מומלץ בחום!!!
מקצועי מאוד ואיש נעים ביותר שתמיד קשוב למנותחים שלו.
לצפיה ב-'האם זה אפשרי? '
האם זה אפשרי?
04/07/2018 | 20:34
2
59
היום הייתי אצל רופאת המשפחה שלי והעלתי את הרעיון של קיצור הקיבה היא ישר הציעה לי את התהליך עם הבלון, לא מכירה כלכך את התהליך הזה מלבד שהוא עולה 20 אלף שקל אז התעקשתי על השרוול, היא התחילה לתקתק כמה דברים במחשב ואז היא אומרת לי שהודפס איזה שהוא דף אוטומטי שאומר שאני לא מתאימה לשרוול.... דבר כזה קורה? (אני שוקלת 111 והגבוה שלי 1.68) אז רציתי לשאול אם הדבר הזה הגיוני וקורה?
אני נמצאת בקופת חולים מכבי
לצפיה ב-'האם זה אפשרי'
האם זה אפשרי
05/07/2018 | 06:13
49
תגידי לרופאת המשפחה שלך  שמה שהיא אמרה לך זה שטויות במיץ גגבניות ,שמראה  שאין לה מושג מינימלי בסוגי הניתוחים,דבר ראשון בלון זה לא ניתוח לקיצור  קיבה  את הבלון מכניסים לתקופה קצרה ואחרי זה מוציאים אותו ,כאילו מה זה שווה.  בדקתי את   הBMI  שלך והוא קרוב ל40 זה אומר שאת מתאימה לניתוח קיצור קיבה או הגבלת קיבה שזה טבעת,יש הרבה ניתוחים לקיצור קיבה כמו שרוול כמו מעקך קיבה  כמו מיני מעקף מי שרוצה לעבור ניתוח מכל סוג שהוא ,צריך לעבור ועדה  בועדה ישקלו אותך יקבלו בדיקותשהם מבקשים ,מכתבים  מרופאים מקצועיים על המחילות שלך ישלחו אותך לדיאטנית ל5 פגישות ויכול להיות שישלחו אותך לרופא פסיכיאטרי שיבדוק האם את מבינה את המהלך של הניתוח וההשלכות שלו.
תבדקי במרפאה ותראי איפה יש ועדה שמקבלת ותתחילי את התהליך 
 בהצלחה !!!   

קובי

לצפיה ב-'את לא צריכה את רופאת המשפחה כדי לקבל אישור לניתוח'
את לא צריכה את רופאת המשפחה כדי לקבל אישור לניתוח
06/07/2018 | 15:40
35
את צריכה לברר איזה ניתוח את רוצה (לקרוא על סוגי הניתוחים, להתעניין אצל מכרים מנותחים). 
אני מבינה שאת רוצה שרוול.
כעת בררי במשרד הקופה אצל איזה מנתחי שרוול ובאיזה מרכזים תוכלי להתנתח.
תבחרי מנתח (או כמה), ותעשי תור להתייעצות. ותקבעי גם תור לניתוח.
תבררי את הפרוצדורה לגבי ועדה (במשרד הקופה).
כדי לעבור וועדה צריך להגיע לוועדה עם תוצאות בדיקות.  איזה בדיקות צריך תבררי במשרד הקופה ו/או במזכירות הוועדה, ותלכי עם הרשימה לרופאת המשפחה שתתן לך הפניות לבדיקות. תעשי תורים לבדיקות.
תעשי תור לוועדה, ותגיעי לתור עם כל התשובות לבדיקות שעשית.

כלומר כל מה שאת צריכה מרופאת המשפחה זה לא ייעוץ ולא אישור, אלא הפניות לבדיקות, שאותן היא חייבת לתת לך, גם אם לא בא לה וגם אם היא נגד ניתוח עבורך.
לצפיה ב-'דר' סקרן המלצה חמה'
דר' סקרן המלצה חמה
03/07/2018 | 16:18
2
58
דר' סקרן ניתח אותי לפני 4 שנים במדיקל סנטר הרצליה. חיפשתי מקום ראוי לפרגן  לרופא המעולה הזה. מנתח בחסד עליון. ירדתי 42 קילו ואני נראית נפלא. ללא צלקות ובטן שטוחה. כל בוקר מברכת אותו מחדש. מ112 קילו ל72 קילו. 
לצפיה ב-'ד"ר סקרן'
ד"ר סקרן
03/07/2018 | 16:51
42
שמח לשמוע שאת מפרגנת למנתח ומרוצה מהניתוח ומהירידה שלך במשקל.

קובי

לצפיה ב-'המלצה חשובה מאוד. אזכור אותה.'
המלצה חשובה מאוד. אזכור אותה.
06/07/2018 | 15:41
19
לצפיה ב-'קרטריונים לניתוח'
קרטריונים לניתוח
02/07/2018 | 10:12
2
49
שלום לכולם התחלתי לחשוב שוב לכיוון של הניתוח לקיצור קיבה 
ורציתי לדעת אם אני מתאימה לדעתכם לניתוח הזה
אני בת 25 גובה 1.68 ושוקלת 110.3 עם כאבי גב ובירכיים
במידה ואני מתאימה יש השתתפות של קופת חולים מכבי שלי?
ואיך אני מתחילה את כל התהליך הראשוני שיש לעשות?
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
02/07/2018 | 13:11
41
BMI שלך הוא 38.97 בשביל לקבל אישור מהועדה  צריך BMI 40 או 35 עם מחלות נילוות ,נראה לי שאת מתאימה לניתוח מבחינת ה BMI  היום צריכים לעבור ועדה בשביל לקבל אישור, כדאי להביא לועדה אישור על המחלות שיש לך רצוי מרופאים מקצועיים, כמו אורטפד עדיף על רופא משפחה ,בועדה ישקלו אותך יסתכלו על המיסמכים שתביאטי ,ישלחו אותך ל5 פגישות עם דיאטנית ויכול להיות גם לבדיקה פסיביאטרית מה שאני מציע להתקשר למכבי שיגידו לך מה הזכויות שלך בביטוח ,עם איזה בית חולים הם עובדים  ולשאול אותם עיל הועדה איפה הם מקבלים ,אחרי שתעברי את הועדה תצטרכי להתקשר לאחת המנתחים שהם עובדים איתם ולהתיעץ איתו על סוג הניתוח מה שמתאים לך

בהצלחה הרבה בריאות!!!

קובי
לצפיה ב-'פרוצדורה לניתוח'
פרוצדורה לניתוח
06/07/2018 | 15:43
26
תסתכלי בתשובה שנתתי ל-אאא*, בכותרת השרשור "האם זה אפשרי". 
שם כתוב כל התהליך. 
לצפיה ב-'עזרה והכוונה בנוגע לניתוח מתיחת עור'
עזרה והכוונה בנוגע לניתוח מתיחת עור
01/07/2018 | 15:59
1
41
שלום לכולם. 
עברתי ניתוח בריאטרי שרוול לפני כארבע שנים. מאז עברתי 2 לידות, וכעת מעוניינת לבצע הרמת חזה עם מילוי, ובעתיד הרחוק מתיחת הבטן, ישבן ומפשעות. 
אשמח לשמוע כיצד הדבר מתנהל מבחינת קופות החולים, וכן בצורה פרטית. עוד יותר אשמח לשמוע עלויות ושמות של מנתחים מומלצים. גם חוויות יתקבלו בברכה.
מפחדת מאוד מכל התהליך.
תודה, דניאלה.  
לצפיה ב-'ניתוח " מתיחת עור " (הסרת עור עודף)'
ניתוח " מתיחת עור " (הסרת עור עודף)
06/07/2018 | 18:46
32
דניאלה שלום
קופות החולים לא ממהרות לאשר ניתוחים שכאלו שכן הצורך לא רפואי, ואם כבר יאושר זה לאחר שתעברי וועדה מיוחדת , ומספר רופאים פרטיים כגון רופא עור שצריך לאשר כי העור העודף מהווה בעיה רפואית (גורם לשפשפות / זיהום)
כמו כן אישור על דימוי הגוף ואיך שהוא נראה עם העור העודף הוא רב.
הניתוחים הללו לא זולים אך לפעמים הכרחיים, הניתוח הנפוץ הוא בעצם מה שמכונה בודי ליפט הכולל זרועות רגליים בטן וכדומה.

אני ממליץ על מספר רופאים שאני מכיר:
1) ד"ר טלי פרידמן 
2) ד"ר רם סילפן
3) ד"ר בני מייליק

קישור למאמר של ד"ר בני מייליק כאן:
לצפיה ב-'כללית פלטינום'
כללית פלטינום
29/06/2018 | 23:01
1
41
האם יש הגבלה לכמות הניתוחים שמאשרים לי מכללית פלטינום?
לפני כשנה עברתי ניתוח גניקומסטיה (הקטנת חזה לגבר) אך לצערי השמנתי מאז. אני נמצא בBMI לניתוח.
בנוסף מטריד אותי מאד הנושא של עודפי עור, והצורך במתיחת עור (בטן זרועות רגליים).
איך ניתן לוודא את הנושא של אישורי ניתוח  והאם זה יכול להשפיע על העתיד במקרה ואצטרך את הביטוח שוב (בתקווה שלא).
כאמור, ניתוח 1 ביצעתי, שוקל לפנות לקיצור קיבה באופן פרטי (השתתפות 2000 שח) וניתוח אסתטי לעודפי עור.
לצפיה ב-'ניתוחים'
ניתוחים
30/06/2018 | 07:17
30
הכי טוב לפנות לסניף הקופה לבירור כל הזכויות המגיעות לך בתור מבוטח פלטיניום

לצפיה ב-'ניתוח קיצור קיבה'
ניתוח קיצור קיבה
24/06/2018 | 14:55
5
68
שלום רב.
בעלי, כבן 45 ,  מסיים כרגע את הבדיקות שנתנו לו לעשות לפני ניתוח קיצור קיבה. אנחנו אמורים לפגוש את הרופא . קראתי שיש גם וועדה . שאלתי היא מה אנחנו אמורים לשאול את הרופא כשאנחנו פוגשים אותו?  אני מבינה שיש שלושה סוגי ניתוחים? שרוול, טבעת ומעקף קיבה? עדיין לא קיבלנו מידע על כך.  לבעלי  גילו גם סכרת .
לצפיה ב-'ליאני'
ליאני
24/06/2018 | 16:51
4
40
אני מציע לקבל מהרופא מענה על כל סוגי הניתוחים שיש ומה מתאים  לבעלך מבחינת  משטר התזונה שלו ,האם ההשמנה שלו נובעת ממתוקים  ,או מכמויות האוכל שהוא צורך. צריך לשאול את הרופא מה הסיכונים בניתוח מבחינת ההרדמה ,ומסוג הניתוחים שיש פחות מסוכנים ,יש רופאים שמנתחים רק טבעות כמו ד"ר אבינוח ו,יש כאלה שמצדדים בניתוח מיני מעקף כמו ד"ר סובחי ,לכל רופא יש את העדפות שלו ולכן צריך לשמוע על כל הסוגים אפילו שהמנתח לא מצדד בסוג מסויים.
נכון יש גם וועדה צריך בועדה BMI 40 או 35 עם מחלות נילוות צריך להביר לועדה מסמכים עדיף מרופאים מקצועיים על  המחלות  נועדה שולחת לכמה פגישות עם דיאטנית ,כמו כן לרופ]א פסיכיאטרי ,לראת האם יש הבנה לניתוח והתוצאות אחרי ,דבר קטן הניתוח ולא משנה סוג הניתוח הוא  רק כלי עזר לירידה במשקל ,ולא יעשה את העבודה במקום 

בהצלחה הרבה בריאות
לצפיה ב-'תיקון קטן , ד"ר אבינח מבצע את כל סוגי הניתוחים'
תיקון קטן , ד"ר אבינח מבצע את כל סוגי הניתוחים
24/06/2018 | 22:21
2
47
כבר מזמן הוא לא מיישם רק ניתוח טבעת, אלא מבצע גם את שאר הניתוחים
לצפיה ב-'ד"ר אבינוח'
ד"ר אבינוח
25/06/2018 | 06:34
37
תודה קובי על העידכון
לצפיה ב-'אכן כן.'
אכן כן.
26/06/2018 | 14:55
17
גם בעבר הרחוק, לפני ניתוחי הטבעת, כשהד"ר היה צעיר, הוא יישם את הניתוחים האחרים שהיו קיימים אז בבריאטריה.
רק שהוא מצדד בעיקר בניתוח הטבעת, והתמקד בו בתקופה הארוכה של שנים רבות, שניתוח זה היה פופולרי ורווח, והיקף המנותחים בו היה רב מאוד. 
כבר כמה וכמה שנים שהוא מיישם ניתוח שרוול ייחודי, שהוא קורא לו מיצר קיבה (משום שנוצר בו כעין צורה של מפרץ, כיוון שהוא לא מסלק את הקיבה הגדולה שנחתכת, אלא משאירה בגוף).
מיני מעקף זה פרוצדורה חדשה בתקופת השנים האחרונות, שצברה מהר מאוד הרבה העדפה של המנתחים כיום.  
לצפיה ב-'תודה רבה ובהצלחה לכולם.'
תודה רבה ובהצלחה לכולם.
25/06/2018 | 13:33
5
לצפיה ב-'שאלון בנושא ניתוח כדרך טיפול בהשמנת יתר '
שאלון בנושא ניתוח כדרך טיפול בהשמנת יתר
25/06/2018 | 12:06
2
49
שלום לכולם
במסגרת לימודי התואר למנהל מערכות בריאות , בחרתי בנושא של ניתוחים כדרך טיפול בהשמנת יתר כפרוייקט גמר.
אודה לכם אם תוכלו להקדיש כמה דקות למילוי השאלון:

https://goo.gl/forms/g6Qt9JA5Tnifz2dU2
לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
25/06/2018 | 15:28
1
3
לצפיה ב-'תודה רבה קובי '
תודה רבה קובי
25/06/2018 | 23:07
3
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
13/06/2018 | 22:05
1
57
היי דחוף עזרה!!!! סגרתי היום באסותא ושורף לי הוושט ורעידות בגוף למי לגשת במיקרה חרום. לא למיון ייפתחו לי הכל.
תודה על העזרה המהירה.
המייל שלי הוא efrstedry4@ gmail.com
לצפיה ב-'פתיחת טבעת'
פתיחת טבעת
13/06/2018 | 23:37
40
לפי מה שקראתי פה בפורום בעבר כדאי לגשת לאסף הרופא שם  פ]ותחים קצת את הטבעת ולא את כולה

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה