לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'דחוףףףףףף'
דחוףףףףףף
28/04/2017 | 20:10
1
12
הטבעת עלתה לי למעלה (כאילו ממש נכנסה לחצי חזה) בדיוק אחרי שאכלתי וקצת כואב מה לדעתכם זה אומר?
לצפיה ב-'הטבעת'
הטבעת
29/04/2017 | 08:02
5
מאיפה אתה יודע שהטבעת עלתה למעלה ,אי אפשר לדעת ,אולי אתה מתכוון לפורט שזז,וגם זה לא סביר ,אשמח שתפרט בדיוק ,והאם הכאב לא עבר.

קובי
לצפיה ב-'ניפוח ראשון לאחר הניתוח'
ניפוח ראשון לאחר הניתוח
27/04/2017 | 22:43
3
11
הי :)
נותחתי לפני חודש להכנסת הטבעת בב״ש ע״י ד״ר אבינוח, היום ביצעתי ניפוח ראשון של הטבעת ( 5 cc ) ואני לא בטוח כ״כ בנוגע למשטר אכילה שלי כרגע.
הבנתי שהיום-מחר כדאי להיות במשטר של נוזלים בעיקר כדי שהקיבה תתרגל.
מעבר לזה- אני צריך להתחיל את כל נושא האכילה מחדש של לאחר כמה ימים מעבר לנוזלים מלאים ושבוע לאחר מכן כלכלה טחונה? לעבור ישר לטחונה?

סורי על החפירה אבל גם כששאלתי את ד״ר אבינוח לאחר הניפוח הוא אמר לי ״כלכלה רכה״, רק שלפי המסמך שקיבלתי מהדיאטן ביום השחרור מהניתוח ״כלכלה רכה״ היא מה שאחרי הכלכלה טחונה (אוכל רגיל יחסית רק שהוא רך ומבושל היטב).

תודה מראש :)
בן
לצפיה ב-'הדברים פשוטים הרבה יותר'
הדברים פשוטים הרבה יותר
27/04/2017 | 23:20
2
12
24 שעות נוזלים בלבד.
עוד 24 שעות כלכלה רכה. אין כלכלה טחונה. כלכלה רכה וטחונה זה אותו דבר. 
אחרי כן אפשר להתחיל לאכול רגיל, אבל רצוי בהדרגה וכל מאכל בנפרד, כדי להרגיש אם יש הגבלה ואיזה מאכל מגביל יותר. 

(אני יודעת שיש מסמך של הדיאטן בבי"ח, אבל זה לא מתאים לטבעת, זה מתאים לניתוחים קיצוניים יותר). 
הכלכלה הנכונה עבור טבעת רשומה באתר שלי
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/04/2017 | 08:51
1
4
האתר שלך מלווה אותי כבר חודש.
נצמדתי לתפריט של הדיאתן מביה״ח כי אני ממש מפחד מסיבוכים.
לצפיה ב-'התפריט של הדיאטן כמובן לא מזיק '
התפריט של הדיאטן כמובן לא מזיק
28/04/2017 | 09:54
4
הוא פשוט זהיר מידי בשביל טבעת, אבל זה בהחלט לא מזיק כמובן.
אחרי ניפוח הדברים פשוטים הרבה יותר כמו שכתבתי.
עם זאת, באתר שלי אני ממליצה מאוד מאוד לא ללכת אוטומטית לפי קצב הסגירות של ד"ר אבינוח, אלא להקשיב קודם למה שקורה בגוף. אם לא היתה שום הגבלה, אפשר לסגור לפי הקצב של ד"ר אבינוח. אבל אם מרגישים הגבלה מסוימת, כדאי לסגור פחות כל פעם, בהתאם לרמת ההגבלה שמרגישים.
אפשר להתייעץ איתי בטלפון (03-5781855, לא בשבת).
לצפיה ב-'אבודה בתוך התהליך'
אבודה בתוך התהליך
25/04/2017 | 22:31
2
22
שלום,אני ממש, אבל ממש צריכה עיצה. אני נבוכה לכתוב כאן את הבעיה שלי
אני אשאיר כתובת מייל ומי שזה מקובל עליו בבקשה תכתבו לי לשם
המון תודה 

לצפיה ב-'כתבי לי מסר אישי בתפוז.'
כתבי לי מסר אישי בתפוז.
26/04/2017 | 00:53
6
לצפיה ב-'אשמח גם לנסות לעזור לך במסר אישי'
אשמח גם לנסות לעזור לך במסר אישי
26/04/2017 | 08:09
4
לצפיה ב-'בלון במקום ניתוח'
בלון במקום ניתוח
22/04/2017 | 08:41
3
35
שלום רב, בעלי מתכנן לבצע הליך של הכנסת בלון לקיבה. אשמח להמלצות/ דיס המלצות על רופא ומוסד רפואי. תודה מראש (:
לצפיה ב-'בלון'
בלון
22/04/2017 | 13:16
23
לא מומלץ \הבלון לתקופה של חצי שנה ,ומה אחר כך 
ניסו בעבר את שיטת הבלון ההצלחה שואפת לאפס  
אפשר למצוא באינטרנט מקמות ורופאים שמטפלים בשיטת הבלון  

קובי

לצפיה ב-'לא מכירים פה את הפרוצדורה הזו. אין שום ניסיון אצלנו עם זה'
לא מכירים פה את הפרוצדורה הזו. אין שום ניסיון אצלנו עם זה
23/04/2017 | 23:52
1
3
לצפיה ב-'בלון בקיבה '
בלון בקיבה
24/04/2017 | 13:53
9
 לפני 20 שנה הוכנס לי בלון לקיבה ,אני בטוח שמאז חלו שינויים ,הייתי עם הבלון שבועיים יותר לא יכולתי לסבול ,צרבות נוראות ,אחרי שבועיים הוציאו לי את הבלון 
קשה לי להאמין לכל השיטות האלה כמו מלתעות ,או בלון 

קובי
לצפיה ב-'המלצות למנתחים באסותא'
המלצות למנתחים באסותא
23/04/2017 | 19:56
4
22
היי, האם יש המלצות לאחד מהמנתחים הבאים באסותא:
דר' קייזר שלמה
פרופ אלדר שמואל
דר' איטין לב
דר אבינח אליעזר

תודה מראש
לצפיה ב-'אסותא ניתוחים'
אסותא ניתוחים
23/04/2017 | 22:03
2
23
באם זה ניתוח טבעת ההמלצה שלי היא ד"ר  אבינוח שנחשב לשר הטבעות .
ד"ר קייזר רופא ידוע יש עליו המלצות טובות .

קובי
לצפיה ב-'אסותא ניתוחים'
אסותא ניתוחים
23/04/2017 | 22:07
1
21
אני כבר חייבת לבחור רופא וממש מתקשה.. זה נורא מפחיד אותי 
איפה אני יכולה למצוא עוד מידע לגבי ד"ר קייזר? 
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
23/04/2017 | 23:32
17
כמו שכתבתי ניתוח טבעת רק אצל אבנוח 
אני שמעתי רק על ד"ר קייזר בסוג אחר של ניתוח ,על שני האחרים לא שמעתי ,אפשר למצוא  באינטרנט מיידע על ד"ר קייזר

קובי
לצפיה ב-'חשוב שתצייני איזה ניתוח...'
חשוב שתצייני איזה ניתוח...
23/04/2017 | 23:51
10
לצפיה ב-'החלמה מניתוח טבעת'
החלמה מניתוח טבעת
23/04/2017 | 13:53
2
19
שלום,
מישהו יכול לומר לי כמה זמן החלמה מניתוח טבעת? אחרי כמה ימים אהיה כשירה לחזור לעבודה? עובדת בעבודה משרדית.. רוב היום יושבת..
לצפיה ב-'החלמה מניתוח טבעת'
החלמה מניתוח טבעת
23/04/2017 | 21:59
14
 זמן ההחלמה שונה מאחד לשני יש כאלה שאחרי יומיים שלושה כבר מתפקדים ,אחרי שבוע חוזרים לעבודה ,ויש כאלה שיש להם כאבים  בכל הגוף ובאזור הכתפיים בגלל הגז שמוכנס להפרדת האיברים הפנימיים, במשך שבוע 10 ימים .אני עצמי אחרי הניתוח שנערך לפני יותר מ16 שנה ,נהגתי בעצמי מבית החולים הביתה ,כל אחד והמזל שלו בהחלמה.

קובי 
לצפיה ב-'בדרך כלל שבוע. ליתר ביטחון, קחי 10 ימים חופש'
בדרך כלל שבוע. ליתר ביטחון, קחי 10 ימים חופש
23/04/2017 | 23:49
5
לצפיה ב-'פליזז המלצה למנתח האסותא באר שבע דחוףףף'
פליזז המלצה למנתח האסותא באר שבע דחוףףף
22/04/2017 | 19:47
1
19
בבקשה תהנו מהר... זקוקה לזה למחר ��
לצפיה ב-'מנתח בבאר שבע'
מנתח בבאר שבע
23/04/2017 | 08:07
13
תתקשרי לאסותא באר שבע תבררי איזה רופאים עובדים איתם ,תכתבי לנו פה בפורום ,ונראה מאיזה רופא שמענו עליו 

קובי
לצפיה ב-'מיני מעקף'
מיני מעקף
21/04/2017 | 10:44
1
29
שלום. רציתי להתייעץ לגביי מיני מעקף. אני מנותחת טבעת,פעמיים. לפני כ 12 שנה פעם ראשונה ירדתי כ 60 קילו,סבל רב מאוד הטבעת לא עשתה עמדי חסד. לא יכלתי לאכול ירקות,פירות וכל דבר טיפה חריף או חומצי. לאחר כ 4 שנים הסרתי אותה,היא קרעה לי דופן הקיבה. שנה לאחר התאוששות שוב נותחתי בנתיים הספקתי לעלות חזרה את כל ה 60 קילו..בשנה. בפעם השניה ירדתי 30 ומזה כ4 שנים היא פשוט שוכבת בגוף ללא שימוש. ההקאות בלתי פוסקות פרט לממתקים לא יכלתי לאכול דבר אז היא פתוחה ולא שמישה. אני רוצה להוציאה כעת היא עדיין מקשה על הגוף אעפ שהיא פתוחה הקאות וכיוב ושוקלת לעשות מיני מעקף באותו ניתוח כחלופה. רציתי לקבל חוות דעת על המיני מעקף ומנתח מומלץ דרך קופח כללית. לצערי היום אני בשיא משקלי מה שלא הייתי גם בניתוחים להערכתי חציתי את קו ה 170 קילו��אשמח לקבל חוות דעת
לצפיה ב-'צריך מעקף או מיני מעקף'
צריך מעקף או מיני מעקף
21/04/2017 | 15:29
23
ולצערי לא יכולה לדעת להמליץ על מנתח מקופ"ח כללית. 
אני יודעת שבניתוח חוזר כדאי לפנות לד"ר אנדריי קידר מבי"ח בילינסון, ולהתייעץ איתו אפילו ייעוץ פרטי בתשלום. 

בסיפור שאת מתארת יש כמה בעיות שצריך לשים לב אליהן - האחת, שהטבעת לא התאימה לך, ואכן לאור המצב צריך ניתוח אחר. וזה הטיפול המתאים לבעיה זו.
אבל הבעיה השנייה שצריכה טיפול שאינו ניתוחי, היא עלייה מאוד מהירה במשקל בתוך שנה, וכן עלייה מצטברת מאוד גדולה במשך 4 שנים (עד 170 קילו). 
יש עוד בעיה, שכרגע, עד שתעשי ניתוח חלופי, יש לך טבעת שגורמת להקאות ולהגבלה, וגם לזה צריך פיתרון ועזרה. אבל מניסיוני, הפיתרון של שתי הבעיות האחרונות הוא בד"כ פיתרון אחד.

ולשם כך צריך להבין את הרקע והסיבות לאכילה מסוג שגורם את התופעות הנ"ל. צריך להבין אם זה רעב בלתי תקין בעליל (וממה הוא נגרם - ויכולות להיות כמה סיבות שונות לגמרי לרעב כזה), או שזה התנהגות קיצונית של הרס עצמי, או שזה שילוב של 2 המצבים הללו. 
בעיות אלו אין להן פיתרון בניתוח, אלא במודעות עצמית ובטיפול. לכן זה נדרש בנוסף לניתוח.

ממליצה לך להתקשר אלי ולברר את הנושא. טל' 03-5781855, אופירה. לא בשבת, הייעוץ חינם ואינו מקצועי, ומגיע מניסיון רב מאוד בתחום. 
לצפיה ב-'עברתי ועדה:))+ המלצה למנתח באסותא בש'
עברתי ועדה:))+ המלצה למנתח באסותא בש
21/04/2017 | 11:17
34
שלום לכולם, 
עברתי וועדה באסותא לפני השבועיים עם bmi 37 ובעיות אורתופדיות (בלט דיסק בגב כאבים כרונים בגב תחתון). 
המנתח שהייתי אמורה להיות אצלו אמר לי עד חודש בפרטי דרך אסותא... ובפועל זה לא המצב, רק בסוף חודש יוני.
אני רוצה לעשות את זה כמה שיותר מהר ולברר אצל מנתחים אחרים וטובים תוך כמה זמן אוכל לקבוע ניתוח...  

**אשמח להמלצות שלכם על מנתחים טובים מניסיונכם העשיר, באסותא באר שבע .. תודה..:))
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
20/04/2017 | 11:52
3
44
היי אשמח לשמוע מאנשים שעברו ניתוח חוזר, על התהליך והאם היה קושי מצד הועדה לאשר ניתוח חוזר. קצת על עצמי, לפני שנתיים וחצי עברתי ניתוח שרוול בחצי שנה הראשונה הורדתי 30 קג ומאז לא ירדתי ובחצי שנה אחרונה התחלתי לעלות במשקל. ירדתי כ25% מהמשקל שלי מה שבהחלט לא מספק ולכן שוקלת ניתוח חוזר. אשמח לתגובתכם
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
20/04/2017 | 14:06
2
30
לא נראה לי שהוועדה תאשר לך ניתוח חוזר בגלל שאת מפסיקה לרדת במשקל ,יכול להיות שהסיבה תלויה בך ,בגלל התנהלות לא נכונה ,האם את חושבת שניתוח נוסף יפתור את הבעיה ,אני בספק.ניתוחים נוספים מאשרים במקרים מיוחדים כמו טבעת שהחליקה,או שבגלל סיבוך רפואי בניתוח הנוכחי 

קובי
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
20/04/2017 | 18:27
1
23
תודה על תגובתך.
קראתי בכמה מקומות שניתוח חוזר עושים כאשר הניתוח לא מצליח וחוסר הצלחה זה ירידה מעטה מהמצופה, אני חזרתי לאכול רגיל לחלוטין אחרי חצי שנה.מבחינתי כל הניתוח היה כישלון. מסביבי מלא מנותחים שלא מסוגלים לאכול וירדו 50-60 קג ואני תקועה על משקל ירידה ממש נמוךומסוגלת אני לאכול
רגיל לחלוטין. בגדול השאלה שליהיא  לגבי הועדה של אסותא ששם לדעתי הם ממש מקלים.
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
20/04/2017 | 18:53
17
אני מציע לך ללכת לוועדה ,מה יש לך להפסיד,קשה לי להאמין שיאשרו לך ,אבל תנסי מקסימום יגידו לך לא , מעניין למה אין לך מגבלה באכילה ,אולי איזו פאשלה של המנתח ,יש הרבה שיורדים ,יש המון המון כישלונות וכמי שמתעסק בקטע של הניתוחים  מעל 16 שנה \אני מכיר את הנושא 
מה שנשאר לי זה לאחל לך בהצלחה בוועדה.

קובי
לצפיה ב-'הטבעת ואני בבקשה עזרה'
הטבעת ואני בבקשה עזרה
17/04/2017 | 15:00
2
41
היי לפני 4 ימים עשיתי טבעת האמת אני כבר רוצה להוציא את זה ממני זה אפשרי? ועוד שאלה כואב לי באיזור הטבעת האם זה בסדר ? 
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
18/04/2017 | 08:45
25
אני בהלם מהבקשה שלך ומהרעיון שלך להוציא את הטבעת ,מה קרה אחרי   4 ימים , הגוף הוא שלך ,ופי מייטב דעתי את יכולה לעשות בו מה שתרצי ,קשה לי להאמין שאיזה מנתח יסכים לעשות את זה בלי אישור מפסיכיאטר בקשר למצבך ,כל ניתוח יש בו סיכונים ,גם בהרדמה , גם בניתוח עצמו,קחי את זה ברצינות ,קשה לי להאמין שהפסיכיטר אישר לך את הניתוח,אין לך כאבים בטבעת ,אולי יש לך כאבים באזור הפורט וזה טבעי אחרי ניתוח 
תחשבי טוב לגבי הרעיון שלך ו אני 16 שנה אחרי הניתוח ומבסוט

בהצלחה!!!!!

קובי
לצפיה ב-'הקושי יוצר רגשות מטעים'
הקושי יוצר רגשות מטעים
18/04/2017 | 15:41
21
אם עשית ניתוח טבעת, מסתמא שלא החלטת עליו לפני 4 ימים, אלא לפני זמן הרבה יותר רב, ושקלת הרבה את החלטתך. 
כך שאם כאשר את כאובה, את מרגישה שאת רוצה להיפטר מהטבעת, ברור שזו לא החלטה אלא תוצאה של רגשות סוערים עקב הכאב, הבלבול, חוסר הוודאות וחוסר האונים. אלו רגשות, ולא רצונות אמיתיים.

התמיכה של אנשים שעשו בעבר את הניתוח באלו שהניתוח אצלם חדש, מועילה להסרת הספקות והבלבול, ולכן יש הפורום הזה ויש הייעוץ הטלפוני שלי. גם לנו הוותיקים חשוב לחלוק את ניסיוננו עם החדשים, לא פחות מאשר הצורך של החדשים לקבל מידע מהוותיקים.
לכן אני מציעה לך להתקשר אלי בטלפון או לכתוב פה בפורום את הסיבות שאת מרגישה רצון להוציא את הטבעת, ולהסביר איזה כאבים יש לך, ולקבל תמיכה והסברים שיסירו את חוסר הוודאות.
כאבים בתקופה זו בהחלט סבירים. ובכל זאת, אני ממליצה לך להתקשר אלי ולברר הכל.

אופירה, טל' 03-5781855, לא בשבת.
לצפיה ב-'תזונה אחרי מעקף פסח ובכלל '
תזונה אחרי מעקף פסח ובכלל
12/04/2017 | 22:03
1
51
אני אחרי מעקף קיבה מלפניי 4 שנים יש לי שאל ספציפית על פסח . כן מצות או אסור לא העזתי עד השנה אפילו לשאול. אבל מה ההבהדל בין קרקר למצה . דבר נוסף אם יש עוד שירדו משמעותית ועלו אחר כך במשקל חזרה ? ירדתי 40 קג ועליתי חזרה כבר 10 קג איך לעצור ומה לאכול או לא לאכול . 
לצפיה ב-'דנה'
דנה
13/04/2017 | 08:50
31
נרופאים לא ממליצים לאכול מצות,לא זוכר בדיוק מה הסיבה ,מייעץ לא לקחת סיכון.
אני מכיר הרבה מאוד מקרים של מנותחים שעלו את רוב או כל המשקל בתוספת וחבל.....הניתוח משמש כלי עזר לירידה ולא יעשו את העבודה בשבילך ,את חייבת לעצור את העלייה  10 ק"ג ב4 שנים נראה לי מוגזם ,את חייבת לגשת לדיאטנית שמתעסקת בניתוחים הבריאטרים ,ולקבל יעוץ מה לעשות 

בהצלחה!!!

קובי
לצפיה ב-'מדיקל סנטר הרצליה'
מדיקל סנטר הרצליה
12/04/2017 | 12:20
41
היי,
מישהו יודע לומר לי בערך תוך כמה זמן מקבלים אישור לניתוח טבעת מהוועדה במדיקל בהרצליה דרך כללית מושלם
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:54
2
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'מדידות'
מדידות
06/04/2017 | 20:15
1
53
היי 
מודדים את הגובה בוועדה? 
לצפיה ב-'מדידות '
מדידות
06/04/2017 | 21:13
34
בודקים את הגובה ואת המשקל לפי זה יודעים מה הBMI של הנבדק .
בהצלחה!!

קובי
לצפיה ב-'התייעצות לפני וועדה'
התייעצות לפני וועדה
04/04/2017 | 00:40
4
57
שלום לכולם, 
בשבוע הבא יש לי וועדה ו אני מאד לחוצה..הbmi שלי הוא 37 ויש לי בעיות אורטופדיות-  בלט דיסק בגב ועקמת קלה. מחר יש לי אורטופד... אבקש ממנו המלצה.. 
בנוסף, למשפחה עבר רב של סכרת קשה שבעקבותייה נפטרו... ואני טרום סוכרתית (אם זה משנה לועדה..)
**האם אתם חושבים שיש לי סיכוי לעבור את הועדה? *באסותא באר שבע.. *
*** והכי חשוב........ אלו המלצות יש לכם לתת לי לאותו יום... כיצד להתנהג, מה לומר, מה שואלים... מה לא לעשות וכד'

תודה רבה!! 
ליטל 

לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
04/04/2017 | 09:01
3
39
הBMI שלך גבולי ,לפי ידיעתי טרום סכרת לא סיבה מספקת לאישור ,גם הבעיה האורטופדית לא  נראה לי סיבה תומכת ,בכל מקרה מכתבים מרופאחם מומחים יעזרו בכל התחומים \בודקים את כל הבדיקות שלך כולל מכתב מהפסיכיאטר ,אני מציע לא לנדב מחלות או בעיות נפשיות שאולי יש לך \
בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'מי עבר/לא את הועדה עם בעיות אורטופדיות?'
מי עבר/לא את הועדה עם בעיות אורטופדיות?
04/04/2017 | 15:14
2
30
תודה קובי, 
נאמר לי שגם בעיות אורטופדיות נתפסות המחלה נלווית... כבר הייתי אצל ד''ר לנצברג ו הוא אמר לי להביא המלצה מאורטופד... 
האורטופד כתב שממליץ על הורדה במשקל לא מעבר... מקווה שאעבור.... יש מישהו שעבר את הועדה עם בעיות אורטופדיות דומות מתחת ל40 bmi? 
אשמח לדעת...
לצפיה ב-'וועדה '
וועדה
04/04/2017 | 19:03
1
25
כל מכתב מרופא מקצועי עדיף על מכתב מרופא משפחה ,הוועדה מתייחסת אחרת ,,לפי מייטב ידיעתי בעיה אורטופדית שבאה בגלל עודף משקל  מהווה גורם חשוב 
קווה שתצליחי 

קובי

לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
04/04/2017 | 19:13
7
לצפיה ב-'המלצה/דיס המלצה פרופסור לנצברג לאוניד'
המלצה/דיס המלצה פרופסור לנצברג לאוניד
04/04/2017 | 15:17
38
הי, חיפשתי אך לא מצאתי... 
האם מישהו שמע/מכיר/נותח ע''י פר' לנצברג ? אשמח לשמוע חוות דעת עליו.... 
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה מנסיונכם.'
זקוקה לעזרה מנסיונכם.
03/04/2017 | 21:57
1
70
ערב טוב לכם!
אני נמצאת בתהליך של בדיקות לקראת ניתוח קיצור קיבה שרוול.
התחלתי את התהליך בבית חולים כרמל בחיפה.
היום התקשרתי לחברת הראל שבה אני מבוטחת והתברר לי שיש לי אפשרות לעשות את הניתוח באסותא.
ראשית אודה לכם אם תמליצו לי מנסיונכם מה עדיף.
כמו כןהאם יש המלצות על רופא מנתח?
ואם יש דברים אחרים שעלי לתת את הדעת עליהם?
תודה
 מיה
לצפיה ב-'מאיה 1211'
מאיה 1211
04/04/2017 | 09:11
35
לפי הבנתי עדיף לעשות את הניתוח בבית חולים פרטי דרך חברת הביטוח \ולבחור את המנתח שאת רוצה ועובד עם חברת הביטוח  ומנתח בבית חולים אסותא במקרה שלך ,וזה מכמה סיבות 1.בבית חולים פרטי זמן ההמתנה קצר מאוד לעומת בית חולים ציבורי שהתורים ארוכים מאוד  2.בבית חולים ציבורי קובעים לך תור לניתוח ובאותו יום יש הרבה מקרי חירום או חס וחלילה אירוע ,וחדרי הניתוח תפוסים ואז דוחים את הניתוח,דבר שלא קורה בבית חולים פרטי ,לידיעתך בית החולים הפרטיים כמו אסותא מצויידים במייטב המיכשור שבמקרה חירום בניתוח ,יש פיתרון ,מה שאני מציע לקבל מחברת הביטוח שלך את שמות הרופאים שעובדים איתם ומנתחים באסותא ולהחליט ,את יכולה לרשום פה בפורום את השמות ,ומי ששמעתי עליו יכול להמליץ

בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'שרוול קיבה - וועדה'
שרוול קיבה - וועדה
03/04/2017 | 13:08
1
48
היי לכולם , עתידה לעבור שרוול כרגע מחכה לתור שלי לוועדה ...רצית לשאול מי עשה ניתוח באופן פרטי במדיקל סנטר ומה שואלים בוועדה ..יותר נכון מה להגיד שלא יווצר מצב שהם ישללו לי את הוועדה ולא אקבל אישור לניתוח .
תודה 
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
03/04/2017 | 17:54
31
בוועדה ישקלו אותך ,יבקשו את  הבדיקות שעשית יבקשו אישור מהפסיכיאטר ,עדיף לא לנדב להם כל מיני דברים שלא רשומים בתיק הרפואי,זה מה שידוע לי 

קובי

קובי
לצפיה ב-'קיצור כיבה- מציאת מנתח'
קיצור כיבה- מציאת מנתח
25/03/2017 | 14:38
1
48
שלום, כל מה שנשאר לי לעשות זה למצוא מנתח ואני ממש תקועה עם זה.
מצאתי המלצות רבות אבל אני לא מוצאת את הרופאים המומלצים במכבי, או שנותנים לי מחיר גבוה מדי באסותא ואני לא יכולה לעמוד בזה.
מישהו ממליץ על רופא טוב במכבי או אסותא אבל לא יקר מדי? הביטוח שיש לי הוא זהב.

תודה

לצפיה ב-'מנתחים במכבי זהב'
מנתחים במכבי זהב
25/03/2017 | 17:19
42
מצאתי כמה מנתחים בכירים ששמעתי עליהם במשך השנים 
ד"ר רזיאל אסנת
ד"ר קידר אנדריי
ד"ר עסליה אחמד 

בהצלחה!!!

קובי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה