לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1155111,551 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'ד"ר שמעונוב מרדכי המלצות '
ד"ר שמעונוב מרדכי המלצות
23/04/2018 | 09:20
4
15

קראתי עכשיו על הניתוח החדש שאינו משאיר צלקת והוא היחיד שמבצע אותו.
מישהו נותח אצלו , לאו דווקא הניתוח הזה ויכול להמליץ?
או מכיר מישהו שנותח אצלו?
לצפיה ב-'איזה קשקוש גדול, מה זה השטויות הללו?'
איזה קשקוש גדול, מה זה השטויות הללו?
24/04/2018 | 10:07
2
12
איזה ניתוח חדש בדיוק שרק ד"ר שמעונוב מבצע?
ד"ר שמעונוב הוא לא כירורג בריאטרי אלא על פי הכתוב מומחה בגידולים בכלל שעל הדרך מבצע ניתוחים להשמנת יתר.
לפארסקופיה היא שיטת ניתוח שמנתחים רבים כבר מיישמים זה תקופה ארוכה מאוד, במיוחד בניתוחים לטיפול בהשמנת יתר.
מציע שלפני שאת כותבת תבדקי ותבררי דברים, נשמע מאוד לא מקצועי אם הרופא המכובד אמר לך שרק הוא מבצע את שיטת הניתוח הנ"ל.
בכל אופן אני לא הייתי בוחר בו לנתח אותי!!!
לצפיה ב-'הכתבה הייתה מרוחה בכותרת של ידיעות אחרונות !'
הכתבה הייתה מרוחה בכותרת של ידיעות אחרונות !
24/04/2018 | 19:29
1
5
על כל העמוד האמצעי
זה לא ניתוח חדש זו שיטה חדשה , עם חתך אחד דרך הטבור במקום 3-5 חתכים בניתוחים המקובלים
וסך הכל שאלתי שאלה וביקשתי המלצה לא צריך להיות כזה עוין !
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
24/04/2018 | 20:09
3
אף אחד לא עויין אני ממליץ לא לסמוך על כתבה בעיתון ואין מצב שרק רופא אחד מבצע את הניתוח קובי  כתב שהמנתח הוא לא מהמובילים בתחום הבריאטרי
וכדאי שתחשבי האם להפקיד את גופך למשהו לא מהמובילים

קובי
לצפיה ב-'ניתוח בריאטרי'
ניתוח בריאטרי
24/04/2018 | 12:19
11
כמו שקובי  הצעיר כתב תבררי הייטב  איזה מנתח את בוחרת ,אולי לא יהיו לך צלקות מזעריות  אבל הכל ייכשל ,תחשבי על זה שוב ,נראה לי קצת מסריח כל העסק של מנתח יחיד

קובי
לצפיה ב-'מהו BMI המינימלי לניתוח?'
מהו BMI המינימלי לניתוח?
24/04/2018 | 16:14
1
3
שלום,
האם מאשרים ניתוחים בריאטריים לבעלי BMI הנמוך מעט מ 35 ( 33-34 ) אשר אינם עומדים בקריטריונים הרשמיים או שעלינו לצבור עוד מספר קילוגרמים על מנת שהבקשה תהיה רלוונטית?
לצפיה ב-'BMI'
BMI
24/04/2018 | 18:38
3
BMI לאישור ניתוח הוא 40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות בעודף המשקל   כמו בעיות בכניסה להריון בגלל עודף משקל בעיות אורטופדיות קשות עם מכתב לאורטופד במידה וישנה מחלת סכרת ברמה גבוהה שמצריכה טיפול אינסולין ,לא כדאי לעלות במשקל כי אחרי זה קשה להוריד את זה ,,ניתווח מכל סוג שהוא רק כלי כלי עזר חירידה במשקל קחי את זה בחשבון  
לצפיה ב-'בדיקת משקל בועדה בריאטרית '
בדיקת משקל בועדה בריאטרית
23/04/2018 | 07:32
1
6
  1. שלום יש לי שאלה,  בועדה בריאטרית בודקים משקל שוב?  או לא? 
לצפיה ב-'שקילה בוועדה תשובה חיובית'
שקילה בוועדה תשובה חיובית
23/04/2018 | 11:00
4
לצפיה ב-'כ 4 שנים אחרי ניתוח טבעת, יש לי ריפולוקס'
כ 4 שנים אחרי ניתוח טבעת, יש לי ריפולוקס
22/04/2018 | 13:31
2
8
שלום רב
במשך השנים הללו התנהלתי בקושי רב עם הטבעת הקאות סגירות פתיחות
היום פתוח יחסית הרבה ועדיין לעיתים נתקעת ומקיאה ולעיתים יכולה לאכול 2 חתיכות שניצל יפות
בחודש האחרון כמעט כל לילה מתעוררת עם מיצי קיבה צורבים ואם מחכה לבוקר אז ממש אוטומט הקיבה מוציאה את זה החוצה ופולטת מר חמוץ וצורב
מה עושים תודה
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
22/04/2018 | 17:51
4
צריך לעשות צילום ושט קיבה או  בדיקת גסטרו לראות מה קורה עם הטבעת במידה וישנה בעיה ,ואת סובלת כמה שנים אולי כדאי  לחשוב על ניתוח מסוג אחר אולי שרוול אולי מעקף קיבה ,כדאי ללכת עם הצילום למנתח טוב ולשמוע את חוות דעתו
הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'צריך לפתוח קצת את הטבעת באופן זמני'
צריך לפתוח קצת את הטבעת באופן זמני
22/04/2018 | 21:46
2
ולהתייעץ עם ד"ר אבינוח בנוגע לרפלוקס הזה.
האם את אוכלת סמוך לשינה? אם כן, תדאגי להימנע שעתיים לפני השינה מאכילה וחצי שעה לפני השינה משתייה. 
אם זה לא מספיק כדי למנוע את התופעה, צריך לפתוח את הטבעת באופן זמני בחצי CC, ולראות אם זה פותר את הבעיה. אם זה פותר את הבעיה, צריך לחכות כחודש להחלמה של הוושט, ואז לסגור רבע CC (אם ההגבלה קטנה מידי). 

נפוץ שיש התעייפות של הוושט לאחר כמה שנות טבעת, ואז השריר שלו נחלש ומתקשה לרוקן את הפאוצ' של הקיבה לפני השינה. וזו התוצאה. 

צריך להיזהר מאוד מהתנהלות שכוללת הקאות יומיומיות, כי זה מתיש את שריר הוושט ומקלקל מאוד את הבריאות. ללמוד לאכול בלי להקיא באופן קבוע.
לשתות לפני אכילה, לאכול לאט את הביס הראשון ולהמתין כמה זמן, להפסיק לפני שמרגישים עומס. לפזר את האוכל על פני היממה ועוד ועוד דרכים למנוע אכילה עם הקאות.
כדאי לקרוא באתר טבעת את המידע. 
לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
15/04/2018 | 00:59
4
31
אבקש עזרה עדכנית של חברי הפורום אודות ניתוח טבעת. אני בת 42 בוחנת אפשרות טבעת ברמה המידית. האם כדאי? מה הסיבוכים הקלאסיים? אכן הדלקות רבות? ההקאות הן חלק משגרת החיים אחרי הטבעת? אנא עזרתכם
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
15/04/2018 | 06:43
23
ניתוחי  טבעת בתור אחד שעבר ניתוח טבעת לםני 18 וחצי שנה ותודה לאל הכל בסדר ,ניתוח הטבעת היה פעם מהמובילים  היום יש ניתוחים נוספים ,הכל עיניין של אופנה  ניתוח הטבעת הפיך כמו שמכניסים את הטבעת אפשר להוציא אותה בניגוד לניתוחים אחרים  שהם לא הפיכים ,בניתוח טבעת צריך לפחות בהתחלה לסגור או לפתוח עד להתאמה מירבית
זה לא נכון שחלק מהחיים זה הקאות ,במשך השנים לומדים מה אפשר לאכול וממה שאפשר להימנע,אין דלקת זה לא נכון ,יש מקרים שהטבעת נחליקה או שיש פנצ'ר בפורט ואז מטפלים בזה   ההצלחות או הכישלונות תלויות בכל הניתוחים במנותח עצמו ,אפשר לרמות כל סוג של ניתוחו באכילת מאכלים עתירי קלוריום או בנישנושים 
אני ממליץ על ד"ר אבינוח לניתוח מהסוג הזה 

בהצלחה והרבה בריאות

קובי 
לצפיה ב-'המלצות '
המלצות
15/04/2018 | 12:02
21
שלום יהודית 
אני מנותח טבעת למעלה מ 20 שנה וחי איתה בשלום.
לא ברור לי על אילו דלקות את כותבת? אשמח אם תפרטי... אנשים לפעמים ניזונים משמועות ולא יודעים לתת מידע מדוייק.
הקאות הן לא מצב שגרתי ולא אמורות להיות חלק משגרת היום יום, לומדים לאכול נכון ומה עובר ומה לא.
כמי שמנותח טבעת הרבה מאוד שנים יכול לומר שאני אוכל כמעט הכל בכמות קטנה ומשביעה.
לצפיה ב-'צריך לדעת להתנהל נכון עם טבעת'
צריך לדעת להתנהל נכון עם טבעת
17/04/2018 | 23:36
14
ואז אפשר לחיות איתה בשלום. 

באתר טבעת יש הסבר מפורט, ואפשר לשאול אותי בטלפון כל הזמן - להתייעץ בכל בעיה:
054-2578131 (להשאיר הודעת SMS אם אין מענה). 
לצפיה ב-'טלפון חדש לייעוץ: 054-2578131 (להשאיר הודעת SMS אם אין מענה)'
טלפון חדש לייעוץ: 054-2578131 (להשאיר הודעת SMS אם אין מענה)
17/04/2018 | 23:36
6
לצפיה ב-'היי חברים יקרים, עברתי להגיד שלום'
היי חברים יקרים, עברתי להגיד שלום
13/04/2018 | 10:20
6
27
מה נשמע ? 
לא יאומן אבל עברו למעלה מ 20 שנה מאז הניתוח הראשון. אחריו באו עוד כמה ניתוחי תיקון. כבר כמה שנים טובות שאני לא כאן. כמה ? אני לא זוכר
מה שלומכם ? 
לצפיה ב-'שלום רועי'
שלום רועי
13/04/2018 | 11:11
19
מייסד הפורום ,היו זזזזזזזזזזזזזמנים ,הפורום נשאר על אש נמוכה ,יש פעילות פעם ב.... מי שיש לו שאלה נענה במהירות
הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'היי רוייקו, אני זוכרת אותך היטב'
היי רוייקו, אני זוכרת אותך היטב
13/04/2018 | 13:42
19
היית מאד פעיל בפורום, עזרת, ייעצת וגם אני כבר לא פעילה בפורום כי הכל הלך כשורה עד לפני כשבוע שהיתה לי בעיה קטנה בפורט ומיד חזרתי לפורום ובאמת
קיבלתי ייעוץ ועזרה מאופירה וקובי הנפלאים.
לצפיה ב-'הכל טוב'
הכל טוב
13/04/2018 | 18:10
3
18
אני כמעט 10 שנים מהניתוח הראשון, ובחודש ינואר השנה עשיתי ניתוח החלפת הטבעת כי היא התפנצ'רה. 
עליתי הרבה במשקל בהמתנה לניתוח, ועד עכשיו לא ירדתי כלום.
סגרתי עד כה 4 פעמים, ל-8 ו-3/4. רק עכשיו יש הגבלה משמעותית.
לצפיה ב-'היי אופירה, '
היי אופירה,
14/04/2018 | 14:52
2
13
את יכולה בבקשה לתאר מה הרגשת  כשהתפנצ'רה הטבעת? כאבים, או כל סימן אחר? איך נהיה מודעים  לכך?
לצפיה ב-'פנצ'ר בטבעת זה פשוט חור קטן שנובע מבלאי'
פנצ'ר בטבעת זה פשוט חור קטן שנובע מבלאי
14/04/2018 | 20:35
1
16
אחרי 10 שנים בהחלט מותר לה. אני מכירה מישהי שזה קרה לה גם אחרי 4 שנים.
אין שום כאבים מכך שהטבעת מתבלית. פשוט נהיה לי תיאבון גדול מאוד.
אמנם בהדרגה, לא בבת אחת, אלא בכמה זמן. כי החור קטן, אז הנוזל יוצא ממנו לאט לאט, ולא בבת אחת.
אבל בשורה התחתונה, ראיתי שהרעב שלי נהיה מאוד גדול, וזה לא הגיוני בכלל. 
אז קודם הלכתי לסגור כמה פעמים, אבל זה לא עזר. חבל שלא בדקתי מיד את האפשרות הזו. בסוף הלכתי לבדוק - שאבנו הכל לראות כמה יש, והזרקנו 6CC (ובאמת כמה ימים התיאבון שלי פחת), ובשבוע שאחרי כן שאבנו הכל, וראינו שזה רק 3.5. כלומר יש חור קטן.
לצפיה ב-'זוכר שהתפנצ'רה לי הטבעת השבדית'
זוכר שהתפנצ'רה לי הטבעת השבדית
15/04/2018 | 19:20
11
נותחתי ב 2004 על ידי אבינוח ששם לי בזמנו טבעת שבדית על מעקף קיבה. הכל תיקתק פיקס עד 2010 ואז זוכר שהייתי בארוחה משפחתית. התאמצתי לאכול קוסקוס. הארוחה לבסוף עברה מצויין אבל תוך הארוחה הרגשתי שמשהו השתחרר. לא הייתי בטוח לגמריי כי התחושה של טבעת משתחררת היתה נפוצה תוך כדי ארוחה. תחילת היום היתה תמיד נפתחת ב ויאה דה לה רוזה: שתיה ממושכת של נוזלים חמים, נס קפה שהיה מתקרר כמה פעמים, נסיונות לגימה לגימה, שלוקים קטנים קטנים עם או בלי שתיה לסירוגין של משהו קר ליד.. תמיד זה היה מתחיל בפריצת מכשול מורכב מאוד כמו בחיל ההנדסה וזה היה קשה כי אם הייתי רעב הייתי חייב קודם להכניע את הטבעת עם שתיה. ברור שהיום הזה שבאתי לאותה ארוחה משפחתית, עבר קודם בפתיחת הטבעת בבוקר אותו יום. לא היה יום שלא היה את הטקס הזה של פתיחת ההיכל. 
למחרת היום לגמתי את הכוס הראשונה בשלוקים מהירים. שיפשפשתי את עיניי, צבטתי בבשרי להתעורר האם אני חולם ?  שוב שתיתי כוס, ושוב נוכחתי שאינני בעיצומו של הטקס. היום אין טקס, חשבתי. בצהריים גם לא היה טקס וגם לא בערב. גם לא ביום שלמחרת. הבנתי שהיו פה גרושין בלי עדים, בלי רבנות, ככה נפטרו ממני וזהו. 
התקשרתי ישירות לאבינוח והלה הזמינני אליו בדחיפות. נתן לשתות, צילם, הזריק לי עוד כמות של חומר לטבעת ואמר לבוא עוד ימים. באתי שוב ושוב החומר דלף. לציין כי החומר המוזרק לטבעת הוא חומר ניגודי הנראה בשיקוף כחומר כהה. תוך חודש אבינוח החליף את הטבעת למודל חדש שעד היום לא מתנהגת בכלל !!! כמו זו קודמתה. 
כל יום אני קם בבוקר ושותה חיש שתיים כל סוג של שתיה. יכול להתחיל באכילה מבלי להקיא ומבלי להכנס לחסימות מידיות. מה שכן, אני מרגיש איטיות ביכולת לקלוט את המזון אל תוך הקיבה. הכניסה חסומה היטב ועלי ללעוס היטב. הייתי אומר שהטבעת הזו מתנהגת כמו הטבעות האמריקאיות מה שהיה בעבר 9.75 ו 10
כמו כן, הפורט הוא יותר שטוח מורגש פחות על גבי הסטרנום

לגביך, אופירה, תתחילי לסגור ברבעים מדי חודש. את תראי שתגיעי להגבלה מספקת לבסוף. יכול להיות שתרגישי שהאפקט הניתוחי לא דומה למה שהיה לך קודם. 

לצפיה ב-'ניתוחים בריאטרים וצרבות '
ניתוחים בריאטרים וצרבות
14/04/2018 | 20:48
2
24
שבוע טוב
אני ממש לפני ועדה הייתי בפגישת ייעוץ אצל גוייטין והחלטנו על שרוול בגלל שאני סובלת מצרבות והוא אומר שבמיני מעקף יש סיכוי להחמרה ... אני מעולם לא הלכתי לאבחן ריפלוקס , ככה שאני לא יודעת אם זה משהו שקיים אצלי , זה מצב שאני פשוט חיה איתו, לוקחת אומפרדקס במקרה הצורך ומשתדלת להמנע ממאכלים מטוגנים מידי ומתובלים מידי... ואז הייתי בהרצאה של מכבי ויצאתי ממש מבולבלת , שם נאמר ששרוול טבעת ומיני מעקף לא מתאימים לאנשים שסובלים מרפלוקס ורק המעקף קיבה שקיים כבר 50 שנה הוא הניתוח היחיד שעוזר..דיברתי עם המרצה בסוף והיא אמרה לי לסמוך על גוייטין  ובתחושת בטן שלי כרגע משהו לא יושב טוב ואני לא יודעת מה להחליט .
הפחד היחיד שלי מניתוח מעקף הוא עניין השלשולים ששמעתי שיכול להרוס ממש את איכות החיים .
יש כאן מישהו עם מקרה דומה או ששמע על מקרה דומה ויכול לשפוך לי קצת אור
תודה ושבוע טוב

לצפיה ב-'מציע לחוות דעת נוספת'
מציע לחוות דעת נוספת
15/04/2018 | 06:44
14
לצפיה ב-'תתייעצי עם עוד שני מנתחים. אחד מהם - ד"ר קידר בבילינסון'
תתייעצי עם עוד שני מנתחים. אחד מהם - ד"ר קידר בבילינסון
17/04/2018 | 23:38
8
לצפיה ב-'ניתוח קיצור קווה '
ניתוח קיצור קווה
12/04/2018 | 13:43
1
29
היי את מי ממליצים לניתוח
לצפיה ב-'קיצור קיבה'
קיצור קיבה
12/04/2018 | 16:51
23
מה זה קיצור קיבה ,\שרוול /מעקף קיבה /טבעת ,אם זה טבעת ההמלצצה על ד"ר אבינוח ,יש הרבה מנתחים טובים מהמובילים ד"ר סובחי  ,פייגין ,מינץ .רובין.קוניארסקי תבדקי קודם באם את מתאימה מבחינת BMI ואחרי זה תתחילי לברר

בהצלחה הרבה בריאות 
 קובי
לצפיה ב-'כאבים באיזור הפורט'
כאבים באיזור הפורט
09/04/2018 | 17:19
8
21
היי אופירה וקובי , אני כ- 6 שנים לאחר ניתוח טבעת אצל ד"ר אבינוח,
הייתי בהתחלה פעילה בפורום  אך בשנים האחרונות אני רק צופה
בהודעות.
בחודש האחרון החלמתי מדלקת ריאות. היו לי הרבה שיעולים בזמן מחלתי.
כיום לאחר החלמתי, אני מרגישה כאבים חזקים באיזור הפורט.
אין אדמומית בעור אך יש לי חשש שאולי קרה משהו לפורט.
האם אפשר ע"י בדיקה אצל אבינוח לאבחן או שחייבת לעשות שיקוף? במגע עם המקום מרגישים את הבליטה של הפורט מתחת לעור, אך כך תמיד היה, גם אין תזוזה למקום אחר.
אני מאד מודאגת אבל גם חושבת שאולי מהשיעולים המטורפים שהיו לי במשך חודשיים , יכול להיות שכל איזור הושט  כואב לי בגלל השיעולים? אצפה לתגובתכם המהירה., והרבה הרבה תודות לכם.
לצפיה ב-'כאב באיזור הפורט'
כאב באיזור הפורט
10/04/2018 | 09:29
7
21
שלום רומי 

בהחלט רצוי לגשת להיבדק אצל ד"ר אבינח שכן הפורט לא אמור להציק מאחר והוא מקובע במעין כיס שנתפר עבורו.
כמו כן ייתכן וד"ר אבינח יחליט על צילום חזה / שיקוף על מנת לוודא שאין תזוזה שלו, וגם אם חלילה ישנה תזוזה אזי על ידי ניתוחון קצר באשפוז יום הוא מקבע אותו מחדש.

החלמה מהירה ובשורות טובות 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/04/2018 | 11:05
6
5
לצפיה ב-'המשך - כאבים בפורט'
המשך - כאבים בפורט
11/04/2018 | 10:28
5
14
דיברתי אתמול עם ד"ר אבינוח בטלפון והוא אמר שאני צריכה לפתוח ב חצי או אחד
שלם כי יכול להיום שנתקע שם משהו.
עליי לציין שאני כיום סגורה על חמש וחצי, ואם אפתח אחד אז ארד לארבע וחצי
ואז בטח אתחיל לעלות במשקל.
אגב במשך כל הזמן אני רק מקיאה אם אני אוכלת אוכל שהוא קצת מוצק.
היום אני הולכת לאסותא לפתוח, ועוד לא החלטתי אם חצי או אחד שלם.
תודה על התיחסותך קובי.
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
11/04/2018 | 12:07
17
ההקאות לא יכולות להמשיך את גורמת לעצמך נק תפתיח ב1/2 תשתי 4 כוסות מים במידה וירד  את יכולה ללכת הביתה באם לא תפתחי בעוד חצי 

קובי
לצפיה ב-'אבל אם נתקע שם משהו ותפתחי וזה ישתחרר'
אבל אם נתקע שם משהו ותפתחי וזה ישתחרר
12/04/2018 | 23:43
8
אז תוכלי אחרי שבועיים לסגור שוב.
כמה אפשר להשמין בשבועיים, אם משתדלים?
לצפיה ב-'היי אופירה וקובי,'
היי אופירה וקובי,
13/04/2018 | 13:39
2
7
ובהמשך , הייתי באסותא, פתחו לי ב 1 שלם, אני מרגישה הרבה יותר טוב, כנראה היתה לי , בנוסף, בצקת, איזור הפורט היה גם קצת נפוח, אני מרגישה כעת הקלה,
כעת אני סגורה על ארבע וחצי (לא מוצאת במקשים במקלדת  את סימון חצי)
וכבר קבעו לי תור לד"ר אבינוח לעוד חודש לסגירה מתונה , לאחר ההחלמה וההתאוששות מהסיפור.
אגב ד"ר אבינוח אמר שדלקת הריאות שהיתה לי היא כנראה כתוצאה מההקאות שהיו לי ובליעה שחדרה כפי הנראה לקנה הנשימה והשיעולים היו צורך להוציא ולפלוט וכנראה שגרמו לדלקת הריאות. בדיוק לא הבנתי את ההסבר שלו אבל לא רציתי לגזול מזמנם של האחרים ובהחלט נראה לי הגיוני שזה מה שקרה.
בכל אופן, תודה לכם אופירה וקובי, חברים לאורך שנים שעדיין ממשיכים לעזור כאן בפורום (בעבר התראינו באחד המפגשים שהיו פעם - אני זוכרת אותכם היטב
ואתם פשוט נפלאים.
לצפיה ב-'כן, הקאות גורמות לשאיפת פליטות לריאות'
כן, הקאות גורמות לשאיפת פליטות לריאות
13/04/2018 | 18:07
9
חלק מהפליטה לא יוצא החוצה מהוושט, ועלול להיכנס לקנה הנשימה, שצמוד לוושט, ומשם לריאות.
וזה גורם לדלקת ריאות שאנטיביוטיקה לא מרפאת אותה, כי זה לא זיהום חיידקי.
והשיעולים מיועדים לפלוט את האוכל שנשאף לריאות.
גם רפלוקס בלילה גורם לכניסת מזון לריאות, לכן אני כל כך מזהירה מפניו, וגם מהקאות (למרות שהקאות פחות מסוכנות מרפלוקס, תלוי כמה הקאות וכמה הוושט חזק). 

בקיצור, שוב לומדים, שכל בעיה שיש, אפילו לא מבינים מהי, פותחים 1CC או 1/2CC בהתאם לחומרת הבעיה, ורוב הבעיות נפתרות מעצמן.
ואח"כ אפשר לסגור בהדרגה. בדרך כלל אחרי חודש, אם מדובר בדלקת ובצקת או שריר וושט עייף ומוחלש. 
כאשר מדובר בבעיות רבות או חוזרות על עצמן, מומלץ לא לסגור בחזרה למספר הקודם, אלא קצת פחות, רבע או חצי פחות. 
לצפיה ב-'שמח לשמוע הרבה בריאות'
שמח לשמוע הרבה בריאות
14/04/2018 | 12:02
4
לצפיה ב-'תשוקה עצומה לסוכר לאחר ניתוח מיני מעקף'
תשוקה עצומה לסוכר לאחר ניתוח מיני מעקף
06/04/2018 | 18:12
2
35
שלום לכולם. שאלה לי לרופא . אני תישעה חודשים לאחר ניתוח מיני מעקף .ירידה של שלושים ושלושה קג' .אוכלת מעט .אבל סובלת מרמת ברזל מאד נמוכה. לאחרונה אני חשה תשוקה בלתי נשלטת לאכילת סוכר. המעדן המועדף עלי לאחרונה משהו שמעולם לא היה קודם.הוא גזר שלם שנאכל כשלצידו ערמת אבקת סוכר. אני אוכלת את זה כאילו מדובר באכילת קוויאר. תשוקה עצומה לסוכר.לא סוכריות .לא עוגות אלא פשוט אבקת סוכר. קראתי שבמקרים של רמת ברזל נמוכה מאד יש מיני תופעות מוזרות כגון תשוקה למאכלים מוזרים ואפילו רצון לאכול חול וכן הלאה. האם זה לדעת הרופא חלק מהתופעה? רמת הסוכר בדם נבדקה לאחרונה והיא בסדר.92. השאלה האם זה לא יגרום לנזק האכילה המתוקה הזו אם זה ימשך? אמת הברזל שלי היא 8. ושוקלים לתת לי שתי מנות דם הבעיה שקשה למצוא לי ורידים.אני מנסה לאושש את המצב באכילת מזונות עתירי ברזל .

לצפיה ב-'מיני מעקף'
מיני מעקף
06/04/2018 | 19:34
31
אין פה רופא בפורום , השאלה שלך רפואית וכדאי להפנות אותה לאיש מקצוע 

קובי
לצפיה ב-'אין פה רופאים. רמת ברזל נמוכה - ברור שצריך לפתור אותה'
אין פה רופאים. רמת ברזל נמוכה - ברור שצריך לפתור אותה
07/04/2018 | 21:12
14
וזה צריך להיות האינטרס שלך, לא רק של הרופא שלך בקופ"ח וכו'. 
תבררי מה האפשרויות הרפואיות הקיימות לטיפול בבעיה זו, ואל תסתפקי בהצעה אחת שהעלה הרופא שאת מכירה. 

אם קראת שבמקרה של רמת ברזל נמוכה יש תופעות של תשוקה למאכלים מוזרים, יתכן שבעיה זו נובעת מכך. תוכלי לדעת זאת רק כאשר תטפלי (רצוי בדחיפות רבה) בבעיית הברזל הנמוך, אם יתגלה שהתשוקה המוזרה נעלמה לאחר מכן. 

אכילת אבקת סוכר בכמות גבוהה וכאורח חיים קבוע או תקופה ממושכת, בוודאי שלא רצויה, ולא צריך להיות רופא כדי להבין את זה. 
ממליצה לך לא להחזיק בבית שלך את המוצר הזה, אבקת סוכר (או לבקש מאנשי הבית לנעול אותו בפנייך), וזה יעזור לך לפחות באופן חלקי להתגבר על התשוקה הזו. 
לצפיה ב-'שרוול מול מיני מעקף '
שרוול מול מיני מעקף
01/04/2018 | 09:05
2
36
אחרי פגישה עם מנתח הוסבר לי על כל הניתוחים , רציתי לשמוע מאנשים שעברו שרוול ומאנשים שעברו מעקף .
המנתח נתן לי את האפשרות לבחור מבין השניים כרגע bmi 40 עם יתר לחץ דם וכבד שומני .
 , יש לי חברה שעברה מיני מעקף לאחר כשלון של טבעת , ירדה המון במשקל אבל היא אומרת שהיא משלשלת כל הזמן , לה זה לא מפריע , אותי זה מעט הרתיע וכן הרופא אמר שקורה מצבים  שאין שליטה על הסוגרים  וריח לא נעים ומצד שני אומרים שאת המיני מעקף יותר קשה "להרוס" עם השנים
אשמח לשמוע יתרונות מול חסרונות
חג שמח לכולם
לצפיה ב-'לצערי, היום אין פה ניסיון ואין הרבה משתתפים בפורום'
לצערי, היום אין פה ניסיון ואין הרבה משתתפים בפורום
01/04/2018 | 23:32
1
31
אין לנו פה ניסיון עם מיני מעקף.
מיני מעקף זו פרוצדורה שהמנתחים הבריאטריים תחילו להעדיף אותה בשנה - שנה וחצי האחרונות, לאחר 10 שנים של שרוול, שבהם התגלה שאחרי כמה שנים מהניתוח, מתחילה השמנה עקב התרחבות השרוול וחזרה של תחושת הרעב.

ניתוח מעקף קיבה מוכר וידוע ומבוצע בארה"ב ובארץ עשרות שנים. והניסיון הרב מלמד שהוא ניתוח אפקטיבי שאכן מוריד הרבה במשקל. אבל יש לו גם חסרונות, כי הוא ניתוח דיי דרסטי, שעושה שינוי רחב וגדול במערכת העיכול, ומקטין את ספיגת המזון במעי, שזה אמנם מוריד במשקל היטב, אבל גורם לחסרים תזונתיים לגוף ומזיק לבריאות.
לכן בניתוח זה צריך להקפיד לקחת תוספי תזונה כדי לפצות על החוסרים הללו. כמו כן, יש סיכון במשך השנים להיפרדות של ההשקות (החיבורים) באיברי מערכת העיכול, ולחסימות מעיים. כלומר ניתוח לא פשוט וקל עם סיכונים לא קטנים.
אז המנתחים הבריאטריים ניסו לאורך השנים להעדיף ניתוחים פשוטים יותר. כגון טבעת. אלא שגם לניתוח זה היו חסרונות, לכן העדיפו עם השנים את השרוול.
וכשראו שגם לו יש חסרונות, המציאו את הפרוצדורה של מיני מעקף, שמצד אחד מתמודדת טוב יותר עם הבעיה של התגברות הרעב לאורך שנים אחרי שרוול, ובנוסף גם יש בו רק השקה (חיבור) אחד בין המעי לקיבה, ולא 2 השקות כמו במעקף קיבה, כך שזה גם מקטין את הסיכון של היפרדות השקות. 

עכשיו צריך לקוות שזה יהיה פיתרון טוב יותר משרוול, ולראות מה קורה במשך השנים, מה הניסיון מלמד. 

ובכל מקרה, המנותח צריך להחליט איזה גודל של ניתוח וסיכונים הוא בוחר, ולבחור בין האופציות המוצעות לו. לכן אומרים לך לבחור בין שרוול למיני מעקף. 
אי אפשר לדעת מה יותר טוב. אי אפשר לנבא את העתיד, ומה יקרה בגוף שלך. צריך לבחור ולקוות לטוב.

ואחרי הכל, אנו צריכים לזכור שאפילו במעקף קיבה אפשר להשמין עם השנים, אם פורקים כל עול ואוכלים מאכלים משמינים. כך שהניתוחים באים כדי לעזור לנו עזרה מאוד אפקטיבית, אך לא פוטרים אותנו לחלוטין מלהשתדל כמיטב יכולתנו להעדיף את המאכלים הפחות משמינים ואת אורח החיים הכי בריא שאנו מצליחים לסגל לעצמנו. 

לצפיה ב-'רק אחוז קטן סובל משלשולים לאחר הניתוח'
רק אחוז קטן סובל משלשולים לאחר הניתוח
13/04/2018 | 10:08
11
השאלה היא איזה ניתוח היא עברה. איזה סוג של מעקף היא עברה. יש היום לפחות חמש או שש וריאציות של מעקף. המנגנון דומה בכולם כשההבדל הוא אורך המעקף של המעי. 
בגדול, מיני מעקף זה ניתוח בן עשרים שנה לפחות. יש בבריאטריה נטיה למחזר שמות לאותו ניתוח. אם פיתחו איזה מכשיר חדש שיודע לעשות עבודה של מכשיר גדול אז קוראים לניתוח ישן בשם חדש וכולם חושבים שהנה יצא ניתוח חדש.
ניתוח מיני מעקף זה ניתוח שנקרא LOOP GASTRIC BYPASS  והוא בדיוק אותו ניתוח כמו ROUX EN Y GASTRIC BYPADD 
רק שבמיני בייפס יש שני חיבורי השקות של המעי ומעט יותר מורכב לבצע אותו. 
האפקט הוא אותו אפקט בדיוק. 
אחת הבעיות היא למדוד את אורך המעי. במיני בייפס קל יותר לבצע מעקף ארוך, כלומר למדוד את אורך המעי כי יש פה רק לולאה אחת למדוד
בכל אופן, בלי להלעיט יותר מדי, מה שצריך לשאול את המנתח הוא כמה מעי הוא עוקף בניתוח. עד שני מטר מעקף כמעט ואין שלשולים. 
לגבי בחירת הניתוח בין שרוול למעקף, ברור שמעקף נותן פתרון טוב יותר מבחינת יתר לחץ דם, סוכרת ועוד מחלות. הסיכויים לשמור על המשקל טובים מאשר בשרוול קיבה. 

לצפיה ב-'כאבים אחרי שרוול'
כאבים אחרי שרוול
26/03/2018 | 12:01
5
41
הי, כבר כתבתי כאן בעבר על כך שיש לי התקפים של כאבי תופת. עברתי ניתוח שרוול לפני כשלוש שנים כבר... הכאבים החלו חצי שנה אחרי, ובאים בהפתעה בלי קשר לאוכל. (לדעתי זו צרבת מאוד מאוד קשה. באזור הבליעה וגב עליון. אי אפשר לבלוע כלום, ויש הקאות) לקחתי נוגדי חומצה הכי חזקים, עשיתי כל בדיקה אפשרית (שקשורה לגסטרו, לאבני מרה, רנטגן, שיקוף, אולטרה סאונד.הייתי אצל רופאי גסטרו וכירורגים. ) הדבר היחיד שיודעים הוא שיש סימנים לרפלוקס בדרגת חומרה בינונית ומעלה. אבל הרופאים טוענים שזה לא קשור. 
היתה לי הפסקה ארוכה בכאבים- מעל חצי שנה. ועכשיו אני בהריון (לא מתוכנן, כך שלא סיימתי לבדוק את הבעיה קודם) והכאבים חזרו. ואין לי עוד מושג קלוש מה אפשר לעשות!    מישהו חווה משהו דומה?? יש לכם עיצה?? אשמח לכל עזרה! 
לצפיה ב-'מצטער לא אוכל לעזור '
מצטער לא אוכל לעזור
26/03/2018 | 14:52
15
לצפיה ב-'נסי את הטיפול שכתבה עליו איריס 521, בהמשך העמוד'
נסי את הטיפול שכתבה עליו איריס 521, בהמשך העמוד
28/03/2018 | 00:04
1
19
ודווחי לנו אם יש הקלה.
לצפיה ב-'תודה אופירה'
תודה אופירה
28/03/2018 | 09:14
13
חשבתי על זה, אבל אני לא בטוחה לגבי האישה המטפלת... חיפשתי פידבקים עליה... אבל אולי באמת אנסה רפואה אלטרנטיבית.
לצפיה ב-'נשמע לי שמדובר בבקע סרעפתי לפי התאור שלך.'
נשמע לי שמדובר בבקע סרעפתי לפי התאור שלך.
06/04/2018 | 18:17
1
18
כדאי לבצע צילום קיבה ולקח נוגדי חימצון. גם לי היו תופעות דומות בעבר ואחרי שסגרו לי את הבקע התופעות חלפו.  כנראה גזים לוחצים על הסרעפת וגורמים לכאב הזה. רצוי לא להזניח כי זה עלול לגרום לפגיעה ברירית הושט

לצפיה ב-'בקע סרעפתי'
בקע סרעפתי
07/04/2018 | 23:09
11
תודה לך קודם כל!
באיזה צילום מדובר? כי עשיתי את השיקוף עם הבריום, וגסטרוסקופיה, יש צילום אחר שאני צריכה לבקש?
לצפיה ב-'הכנות לקראת ועדה'
הכנות לקראת ועדה
26/03/2018 | 10:38
10
39
היי לכולם.
יש לי ועדה בעוד כחודש.
אני בעיצומן של הבדיקות הנדרשות.
רציתי לשאול לגבי דיאטנית - אני אמורה להיפגש איתה 3 פעמים לפני הועדה. אם הדיאטנית נתנה לי תפריט מסוים ולא עמדתי בו/לא ירדתי במשקל זה יכול להכשיל אותי בועדה?
כלומר, מה הבוחנים בועדה בעצם מחפשים בחוות דעתה של הדיאטנית? 
משהו נוסף, 
אני עשיתי תהליך הפוך...קודם כל בחרתי את הרופא המנתח (אחמד מחאג'נה, מישהו שמע עליו וממליץ?), הלכתי אליו לפגישה והוא נתן לי מכתב המלצה לניתוח ורק אח"כ קבעתי תאריך לועדה. יש סיכוי שלא יאשרו לי את הניתוח בועדה, למרות שיש לי המלצה מכירוג? ובכלל, שכיח שלבעלי BMI 40 ומעלה לא מאשרים ניתוח?

אשמח למענה!!!
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
26/03/2018 | 14:51
27
אין שום סיבה ש BMI 40  ומעלה לא יאשרו לך את הניתוח לוועדה יש כללים ומכתב המלצה ממנתח לא תעודת ביטוח לאישור ,מכתב כזה יכול לעזור ,שמעתי בעבר פה בפורום על המנתח  פעמים רבות  לטובה ,לא  יכול לתת המלצה מכיוון שרק קראתי עליו ,לגבי הדיאטנית אין לי מושג מה קורה עכשיו בוועדה ,נקווה שאופירה תיכנס ותביע את העתה  או מישהן שעבר ועדה לאחרונה יוכל לעזור.
בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'גם אני שמעתי עכשיו על הדיאטנית '
גם אני שמעתי עכשיו על הדיאטנית
26/03/2018 | 16:00
3
32
וזה קצת הוציא לי את הרוח מהמפרשים , הכל רץ חלק ופתאום העניין הזה פשוט תוקע את כל התהליך ועכשיו צריך להזיז את הועדה והתור לניתוח חודשיים קדימה  ... אני מקווה ששום דיאטנית לא הולכת להערים קשיים
אוףףףף
לצפיה ב-'דיאטנית '
דיאטנית
27/03/2018 | 11:23
2
22
מימי התבקשת להביא אישור מהדיאטנית ?

לצפיה ב-'מהמתאמת ניתוחים באסותא'
מהמתאמת ניתוחים באסותא
27/03/2018 | 12:53
1
39
יצאתי מפרופ גוייטין מרוצה וחדורה ואז נכנסתי למתאמת והיא שאלה מתי הועדה ואמרתי לה שבעוד שבועיים .. ואז היא שואלת "יש לך אישור מדיאטנית? כי את צריכה ללכת 3 פעמים ורק אז שתתן לך אישור בלי זה את לא עוברת ועדה וכדאי לך לדחות את התאריך של הועדה "ויצא לי כל האויר , זה לא כתוב בשום מקום שצריך 3 פעמים וזה סתם תוקע את כל התהליך .. והיא קבעה לי תאריך טטנטיבי לניתוח בעוד יותר מחודשיים וציינה שאם יש שינוי לעדכן אותה והיא תקדים את התאריך
מעצבן מעצבן מעצבן
לצפיה ב-'קבעי במהירות תור לדיאטנית'
קבעי במהירות תור לדיאטנית
27/03/2018 | 23:54
20
אחרי התור הראשון, אפשר לעשות כל שבוע פגישה עם הדיאטנית.
לדיאטנית יש לספר את ההיסטוריה של הדיאטות, ואם היא נותנת איזו המלצה התנהגותית, תעשי מה שאת יכולה ותדווחי לה מה הצלחת ומה לא הצלחת. שום דיאטנית לא תכשיל שום תהליך. בוודאי לא לבעלי BMI40. 

לגבי חובת 3 פגישות עם הדיאטנית, בררי זאת בקופת החולים שלך. אם קופת החולים לא דורשת 3 פעמים ביקור אצל הדיאטנית לפני הוועד, חזרי לשאול באסותא האם הוועדה מחייבת 3 פעמים כאשר הקופה לא מחייבת זאת. 
לצפיה ב-'הדיאטנית צריכה לשמוע על ההיסטוריה של הדיאטות'
הדיאטנית צריכה לשמוע על ההיסטוריה של הדיאטות
27/03/2018 | 23:58
1
18
על הניסיונות במשך השנים לרדת במשקל.
היא צריכה לוודא שלא מדובר באדם שאוכל בורקס וצ'יפס כל היום, ולא מבין למה הוא שמן. שלא מדובר באדם שלא יודע שאסור לשתות 3 ליטר ביום משקאות עם סוכר. שלא מדובר באדם שמעולם לא ניסה להיכנס למסגרת דיאטה ולא מבין כלום בתזונה נכונה.
אם אני מבינה בתזונה נכונה, אבל לא מצליחה לעמוד בה כי אני רעבה מידי - שום דיאטנית לא תפריע לניתוח.  
לצפיה ב-'אם מדובר באדם שאין לו ניסיון בדיאטות'
אם מדובר באדם שאין לו ניסיון בדיאטות
28/03/2018 | 00:02
18
ואינו מבין מהי תזונה בריאה - יתכבד וילך למסגרת הורדה במשקל, וילמד איך אוכלים ואיך חיים בריא, לפני שהוא רץ לחתוך את גופו.
הניתוח מיועד רק לאלה שניסיון השנים בתזונה בריאה לא הועיל להם לרדת ולשמור על משקל נמוך, ושהרעב לא מאפשר להם לאכול כמויות מזון קטנות מספיק כדי לרדת במשקל ולשמור על הירידה. 
לצפיה ב-'הייתי אצל דיאטנית '
הייתי אצל דיאטנית
01/04/2018 | 08:26
2
18
אחרי כל הסערת רגשות שהייתי בה ביציאה מאסותא , הצלחתי יקבוע תור לדיאטנית מהיום למחר, אומנם קצת הרחקתי לעיר אחרת אבל זה מה שהיה פנוי (כל השאר היו תורים חודש קדימה ויותר)
המטרה היא לשמוע על רקע הנסיונות לירידה במשקל  ולנסות להטמיא הרגלים ולהכין לפני הניתוח שכידוע הוא רק כלי עזר לשינוי ולא קסם .. היא גם ציינה בפני ללכת למפגש הכנה של קופת חולים מכבי שיכול רק לתרום לי בועדה .
נקבע לי תור לשבועיים קדימה, אולי בגלל חול המועד, אבל השד הרבה פחות נורא ממה שדמיינתי.
ואגב המפגשים איתה הם חובה , במכבי צריך 3 מפגשים ובקופת חולים לאומית צריך 10 (?!)
לצפיה ב-'גם אני במכבי - ושם חובה 3 פגישות עם דיאטנית בכל מקרה'
גם אני במכבי - ושם חובה 3 פגישות עם דיאטנית בכל מקרה
01/04/2018 | 23:20
12
גם אצלי, שזה היה ניתוח חוזר אחרי 10 שנים עם טבעת, חייבו 3 פגישות עם דיאטנית. זה לא בעיה, הדיאטנית מבינה עניין ועוזרת לתהליך. 

בקופות אחרות אני לא יודעת מה הכללים, לכן אמרתי לך לשאול בקופה שלך. 
לצפיה ב-'הכל יהיה בסדר'
הכל יהיה בסדר
11/04/2018 | 12:09
4
לצפיה ב-'האם לטבעת יש זמנים שהיא פתוחה/ סגורה יותר?'
האם לטבעת יש זמנים שהיא פתוחה/ סגורה יותר?
21/03/2018 | 12:50
3
41
אני מטובעת כמעט 4 חודשים - יש לי ימים שאני יכולה לאכול בערב ויש לי ימים שאני לא מסוגלת.
לפעמים כשאני "נסתמת" אחרי הביס השני - יש לי צורך לשחרר את האוויר ואז נוצרת לי ליחה - למה הליחה הזאת? 
ויש לי ימים שהכל זורם לי כמו נהר - לאט ורגוע
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
21/03/2018 | 13:08
31
לפי מה שנכתב בפורום במשך השנים לטבעת חיים ורצונות ושיגעונות משלה ,ןזה מה שקורה לך ,
גם לי זה קורה אחרי 18 וחצי שנה \פעם אוכל חופשי ופעם אחרי כמה ביסים נתקע לי האוכל ואני צריך להמתין 10 דקות שהכל ירד ולא אקיא   זה  תופעה סבירה ומוכרת

קובי
לצפיה ב-'אכן, שריר הוושט מתנהג בצורות משתנות'
אכן, שריר הוושט מתנהג בצורות משתנות
21/03/2018 | 21:07
1
28
מצבי לחץ נפשי, מצבים הורמונליים, מזג אוויר וכל מיני מצבים משפיעים על התנהגותו. 
ולכן לפעמים המעבר קשה יותר ולפעמים קל יותר.

כדאי לשתות לפני האוכל 2 כוסות מים. זה ימנע את הריר הקצפי. הוא נוצר כשיש קושי לעכל את האוכל הנבלע (כשהוא "נתקע"). במקרה כזה לחכות כ-10 דקות ולשתות הרבה. 
לצפיה ב-'וואוו תודה '
וואוו תודה
22/03/2018 | 10:59
17
תודה קובי ואופירה 
נרגעתי - כי לא בא לי ללכת לפתוח עכשיו , אני סגורה ולא בא לי להתחיל את המשחק של פתיחות וסגירות - באחת הסגירות שבועיים הייתה לי הגבלה ואחכ השתחרר לי לאט לאט - הרגשתי הקלה ואז סגרתי אחרי 5 שבועות , לכן שאלתי אם זה אמור להשתחרר , כי זו לא דרך להיחנק ככה .
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
21/03/2018 | 13:16
1
31
עברתי ניתוח להכנסת טבעת לפני יומיים יש לי שטף דם ונפיחות באיזור של הפורט, האם זה מדאיג?
תודה רותי
לצפיה ב-'שטפי דם באזור הפורט'
שטפי דם באזור הפורט
21/03/2018 | 15:30
22
לא נראה לי שזה צריך להדאיג אותך זה דבר רגיל שיעבור בימים הקרובים ,במידה ואת לחוצה תעכבי אחרי זה ובטוח תראי שיפור מיום ליום
בהצלחה הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'ניתוח מיני מעקף'
ניתוח מיני מעקף
18/03/2018 | 11:22
2
48
שלום לכולם עברתי ניתוח בתאריך 21.2.2017 אישית אין על מדיקל סנטר על השירות שלהם וכמובן על אולג דוחנו שבאמת היה לי 4 חתכים שזה לא נורא רופא שאני באמת ממליצה וגם על המזכירה שלו לנה שדאגה לי לאורך כל הדרך
ירדתי 10 קילו מאז הניתוח זה כבר אומר הרבה כמובן שנשאר לי להוריד עוד
אבל לא מתחרטת שבחרתי באולג דוחנו הרבה אומרים סובחי בסוף בחרתי בו ניתוח שלקח שעה ואח"כ הייתי בחדר התאוששות והיום אני אחרי ברוך השם.
לצפיה ב-'מיני מעקב'
מיני מעקב
18/03/2018 | 12:53
36
מאחל לולם שנשמע רק בשורות טובות והצלחות 
הרבה בריאות לכולם

קובי
לצפיה ב-'מעולה שהמלצת פה על דוחנו, שהיית מרוצה ממנו. תודה'
מעולה שהמלצת פה על דוחנו, שהיית מרוצה ממנו. תודה
18/03/2018 | 18:08
27
לצפיה ב-'אניה פייגין'
אניה פייגין
17/03/2018 | 08:20
3
51
דןקטור אניה פייגין המנתחת הבריאטרית הכי טובה בעולם . הדאגה והאכפתיות עושים את שלהם
לצפיה ב-'ד"ר אניה פייגין '
ד"ר אניה פייגין
17/03/2018 | 10:09
1
40
בהחלט מנתחת טובה מוכרת ומוערכת - אך מכאן ועד להמליך אותה למנתחת הטובה ביותר בעולם קצת הגזמה - לכל מנתח יש גם כשלונות וכך גם לגבי ד"ר פייגין.
לצפיה ב-'ד"ר פיגין'
ד"ר פיגין
17/03/2018 | 15:22
36
מנתחת טובה יש עוד מנתחים  ברמה שלה ,את מרוצה ממנה  אני מבסוט 
לא צריך להגזים הי טובה בעולם אין זה דבר 
הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'ד"ר פייגין ידועה פה בפורום כמנתחת מומלצת וטובה.'
ד"ר פייגין ידועה פה בפורום כמנתחת מומלצת וטובה.
17/03/2018 | 20:01
33
טוב מאוד שאת מדווחת בפורום על הרגשתך כלפיה. 
אני בטוחה שכל מנותח מרוצה, מרגיש בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו שהמנתח שניתח אותו הוא הטוב ביותר בעולם, ואני בטוחה שעל הרגשה זו דיברת, ולא ניסית להגדיר שום הגדרה מקצועית.

הדיווח שלך בפורום על כך שחווית ממנה דאגה ואיכפתיות - חשוב מאוד למנותחים וערכו לא יסולא בפז.
מאוד מאוד חשוב לדווח על חוויה של איכפתיות מצד רופא!

למשל, אני נותחתי פעמיים, בהפרש של 10 שנים, ע"י ד"ר אבינוח בניתוח טבעת, ובכל פעם ופעם הרגשתי שמדובר באדם חם ושמח, שנותן הרגשה מעולה למנותח בכל שלב לפני ואחרי הניתוח. זה כל כך חשוב להחלמה!
לא ייאמן איזו החלמה קלה היתה לי מהניתוח השני. מיד לאחר השחרור מביה"ח אחרי חצי יממה, תפקדתי לחלוטין כרגיל, ולא הרגשתי כאבים. ואחרי מספר ימים כבר לא הרגשתי בכלל שעברתי ניתוח. 
לצפיה ב-'לפני ועדה '
לפני ועדה
15/03/2018 | 20:44
7
37
היי  קיבלתי את כל הבדיקות לפני הועדה ויש לי כמה שאלות ..
יש הפניה לקרדיולוג, ללכת אליו אחרי שאני מבצעת א.ק.ג? כי במוקד של מכבי אמרו לי שהא.ק.ג זה רק ממש בסמוך לניתוח ומשום מה נראה לי שהטעו אותי ...
ומה הולך להיות בועדה ? אפשר בבקשה הכנה ?
מול מי אני הולכת לעמוד ומה קורה שם?
ואחרי הועדה במידה ועברתי אותה, איך אני קובעת תור לניתוח ?  איך בוחרים רופא? (אני מעוניינת לעבור את התהליך באסותא)
תודה וערב טוב
לצפיה ב-'ועדה'
ועדה
15/03/2018 | 22:54
27
הפנייה לקרדיולוג עדיף להגיע עם בדיקת א.ק.ג ,ברור  שלפני הניתוח  תצטרכי לעבור א.ק.ג נוסף עדכני בוועדה ישקלו אותך ימדדו את הגובה לראות עם את מתאימה לBMI  שהוא 40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות בהשמנת היתר, ישאלו אותך כל מיני שאלות על הסיבה שאת רוצה לעבור את הניתוח ,באם יש לך מכתבים מרןפאים מקצועים אז להגיש את מעוניינת לעבור את הניתוח באסותא תבקשי את רשימת המנתחים שעובדים באסותא ותבחרי ,אשמח לעזור לך בבחירה של הרופא הטוב 
את יכולה לגשת לאחד המנתחים ולהתיעץ איתו על סוג הניתוח ,ולקבוע תור אפילו לפני הוועדה הרופא בטח גם בקיא בביררוקרטיה  ויוכל לעזור .
מה שנשאר לי לאחל לך בהצלחה והרבה הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'עדיף שתשאלי את השאלות הרפואיות באסותא ולא במוקד מכבי'
עדיף שתשאלי את השאלות הרפואיות באסותא ולא במוקד מכבי
16/03/2018 | 07:22
40
המוקד של מכבי ממולא באנשים שלא יודעים שום דבר על התהליך. המוקד באסותא מכיל אנשים שיודעים קצת יותר...
והכי יודעת זו מזכירת הוועדה באסותא. עדיף לשאול אותה. 
היות שהפניה לקרדיולוג אינה מהבדיקות השגרתיות שדורשת הוועדה, אלא משהו ספציפי אלייך, אולי כדאי לשאול גם אותו, כשאת קובעת אליו את התור.

בוועדה את מתקבלת לשיחה עם דיאטנית, אח"כ עם עו"ס, אח"כ עם רופא של מכבי. הם בודקים את מסמכי הבדיקות ושואלים אותך שאלות שפשוט תעני עליהם בכנות. אין טעם לשקר. לא מנסים להכשיל אותך אלא לעזור לך לרדת במשקל. 
(עם זאת, הם ימליצו לך כל מיני המלצות, ולא כל דבר שהם אומרים הוא קדוש. אח"כ תשבי עם עצמך ותסנני מה שנכון לך, עפ"י ניסיון החיים שלך).
תוכלי לשאול אותם שאלות כאוות נפשך.

את התור לניתוח ובחירת הרופא את יכולה לעשות עכשיו, ולא רק אחרי הוועדה. זה יכול להיעשות במקביל וחבל לבזבז זמן (אלא אם כן את צריכה עדיין זמן כדי לחשוב). אפשר לקבוע תור לניתוח, ואם לא עברת וועדה אז פשוט מבטלים את התור. זה לא בעייתי. 

איך בוחרים רופא? מתעניינים אצל מכרים שעשו את הניתוח והיו מרוצים. 
גם כאן זכרי, שלא כל מה שכל אחד אומר לך הוא קדוש. 
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המהירה '
תודה רבה על התגובה המהירה
16/03/2018 | 09:05
4
19
את ההפניה לקרידיולוג אני מניחה שקיבלתי בגלל שאני סובלת מיתר לחץ דם.
אני אשמח אם תוכלו להמליץ לי על רופאים.
ואיך בכלל מחליטים איזה ניתוח הכי מתאים ?
שמעתי על ד"ר אוסנת רזיאל  ולפני כשנה וחצי שניסיתי לקבוע אליה תור אמרו לי שאני צריכה לעבור ועדה קודם ועל הדרך השתפנתי ולקחתי כמה צעדים אחורה בנוגע לניתוח .
היום אני שלמה אבל עם זאת פוחדת מהסיכונים שבניתוח באופן טבעי .
תודה רבה  
לצפיה ב-'רזיאל מעולה 100%. מוכרת הרבה מאוד זמן ומומלצת מאוד'
רזיאל מעולה 100%. מוכרת הרבה מאוד זמן ומומלצת מאוד
16/03/2018 | 14:50
3
50
לא שמענו פה עליה מילה רעה בפורום הזה כבר 15 שנה. רק מילים טובות. זה אומר הרבה.
היא גם בכירה מאוד ומנוסה מאוד. 

כל רופא שתגידי פה את שמו, נגיד לך מה שמענו עליו. 

לגבי הפחד - יודעת מה, זה הכי נורמלי שיש. מה שיש לי להגיד לך, זה אל תפחדי מהפחד. 
גם ההשתפנות, גם ההבשלה וההשלמה עם הזמן - הכל הכי אנושי שיש.
דווקא אלה שלא מפחדים מדברים שטבעי לפחד מהם - כמוני למשל - זה לא כל כך נורמלי. אמנם יש לזה גם יתרונות, אבל נורמלי ואנושי זה לא.

אז תרגישי טוב עם הפחד שלך. 
אבל עם זאת, אל תסכימי לתת לו כוח עלייך. אל מול ההבנה שהפחד הוא טבעי וטבעי להרגיש אותו, יש במקביל גם ההבנה שתפקידנו לעשות עבודה עצמית כדי לגבור עליו בעזרת מחשבה חיובית.
להסתכל באופטימיות על זה שאת בריאה בעיקרון, והסיכונים הקיימים בניתוחים הם בעיקר לאלו שסובלים ממחלות. 
אם ה-BMI שלך לא בשמיים - זה גם מצב חיובי שמעורר סיכויים אופטימיים לניתוח קל. 
אני יכולה לעודד אותך שאסותא השתפרה לאין שיעור, ובכלל כל הרפואה הניתוחית, מלפני 10 שנים שעשיתי את הניתוח הבריאטרי הקודם (עשיתי לפני חודש וחצי ניתוח חדש, כי הטבעת התקלקלה). הכלים הניתוחיים הרבה יותר טובים ומדויקים, הפרוצדורות ששומרות עלייך מפני סיכונים מפותחות להפליא, והמנתחים והמרדימים - בעיקר בעלי הניסיון - מעוררים ביטחון, ומצבם המקצועי, המורלי והבטיחותי באסותא תקין וטוב.
מאוד התפעלתי מהשיפורים שנעשו תוך 10 שנים ברפואה, והתוצאות ניכרות - אחוז הסיכונים קטן מאוד לאורך השנים. 

בהצלחה רבה, ותשתפי.
לצפיה ב-'צריכה שוב המלצות '
צריכה שוב המלצות
19/03/2018 | 21:48
2
30
אז התורים לד"ר אוסנת רזיאל ממש רחוקים (יולי)  ואני לא מעוניינת לחכות כל כך הרבה בשביל פגישת ייעוץ ...
המזכירה  אמרה שיש תורים יותר קרובים לד"ר דוד גוייטיין 
ולד"ר נאסר סקרן
דברו אליי ��
לצפיה ב-'ד"ר דוד גוייטיין'
ד"ר דוד גוייטיין
20/03/2018 | 10:26
1
23
היי 
ד"ר גוייטיין מוכר בתחום ניתוחים כדרך טיפול בהשמנת יתר, יש לו נסיון בסוגי הניתוחים השונים.
לצפיה ב-'שני השמות מפורסמים ומנוסים מאוד'
שני השמות מפורסמים ומנוסים מאוד
20/03/2018 | 12:39
19
גוייטין הומלץ מאוד פה ע"י מנותחיו כמה פעמים. 
לצפיה ב-'כאבים חוזרים בקיבה אחרי ניתוח קיצור קיבה / שרוול- טיפול'
כאבים חוזרים בקיבה אחרי ניתוח קיצור קיבה / שרוול- טיפול
13/03/2018 | 13:35
7
56
עברתי ניתוח קיצור קיבה לפני כשנתיים, מאז חוויתי מס' התקפי כאב עזים, בעקבותם הגעתי מס' פעמים למיון ולא מצאו כלום. מלבד משככי כאב לא היה להם שום מענה עבורי. חודשים אחרונים סבלתי מכאבים כמעט כל יום וכפעמיים בשבוע התקף קשה. דרך חברים שמענו על מרפאה סינית במרכז ובעלי הסיע אותי אליה אחת לשבוע. נסענו במיוחד מנהריה עד ת"א..ואני חייבת לשתף..מאז שאני מטופלת אצלה, נעלמו הכאבים!!..אני ממליצה עליה בחום!! היא עשתה פלאים..
שמה מולי-קליניק ואתם יכולים לקרוא באתר שלה- 
http://www.moli-clinic.co.il/%D7%9B%D7%90%D7%91%D7%99- %D7%91%D7%98%D7%9F-%D7%A6%D7%A8%D7%91%D7%AA/
לצפיה ב-'כאבים שמח לשמוע שהטיפול עזר'
כאבים שמח לשמוע שהטיפול עזר
13/03/2018 | 20:31
28
לצפיה ב-'הסיפור מאוד חלקי ולא מאפיין את ניתוח השרוול'
הסיפור מאוד חלקי ולא מאפיין את ניתוח השרוול
14/03/2018 | 09:39
5
65
ממה היו הכאבים? מצרבת? אז איך זה שנתנו לך רק משככי כאבים? לא הגיוני. 
איזה טיפול סילק אותם?
הייתי שמחה להרבה יותר פרטים, שאפשר ללמוד מהם דבר אמיתי.
בלעדיהם, קשה לי להרגיש שלא מדובר יותר מאשר פרסומת למרפאה, ללא קשר לאמת. שלא מדובר בסיפור דמגוגי זול.
לצפיה ב-'כאבים אחרי ניתוח'
כאבים אחרי ניתוח
14/03/2018 | 11:49
32
אופירה את צודקת צריך יותר פרטים ,אחרת זאת סתם פירסומת

לצפיה ב-'פרטים נוספים על הטיפול שעזר לכאבי הבטן לאחר ניתוח'
פרטים נוספים על הטיפול שעזר לכאבי הבטן לאחר ניתוח
16/03/2018 | 19:16
3
29
אופירה יקרה, אינני מכירה אותך ולכן אין לי סיבה "לחשוב שאת מטומטמת"..כמו כן אין לי שום סיבה "להונות מנותחים שיש להם מזור"..ואני גם לא אמשיך והעתיק לכאן את כל ההודעה המעליבה ששלחת אליי..אינני בטוחה איזה פרטים נוספים נחוצים לך אבל אילו הן העובדות:
לפני שנתיים עברתי ניתוח קיצור קיבה מסוג - מעקף בריאטרי, מאז סבלתי מס' התקפי כאב עזים ולא נמצאה סיבה..גם לא ראו לנכון להציע לי כדורים נוגדי צרבת אלא רק משככי כאב שלא פתרו את הבעיה..והתקפי הכאב שבו וחזרו..מאז שהתחלתי בטיפול של הדיקור הסיני כמעט ואינני סובלת מכאבים וגם כאשר מופיע מורגש בעוצמה פחותה בהרבה..חשבתי לתומי, אם זה עזר לי, יכול לעזור גם לאחרים..אבל לפי התגובה שלך, את אולי לא מעוניינת שאנשים ימצאו מענה לכאביהם..עצוב..אם חסרים לך פרטים, את יכולה פשוט לשאול..למה לתקוף?..
לצפיה ב-'איריס חביבה, שלא בזדון, עברת על כללי הפורומים בתפוז'
איריס חביבה, שלא בזדון, עברת על כללי הפורומים בתפוז
17/03/2018 | 19:51
2
43
שאינם מתירים לפרסם שמות של מרפאות בפורום סתם כך, אלא רק בהיתר של מנהלי הפורום, לאחר שהשתכנעו שזה יועיל לחברי הפורום, כי אין מדובר בפרסומת בלבד, אלא במקרה פרטי כמו שאת מתארת. 
בכל מקרה אחר, הנהלת תפוז דורשת שמפרסמים ישלמו על הפרסום בפורומים של תפוז, שהרי ברור שאין בפורומי העזרה ההדדית להוות במה לשירותי פרסום חינם עבור עסקים. כידוע, על פרסום משלמים, כמו על כל שירות עסקי אחר.
אי אפשר שיאמר אדם לתומו: פתחתי עסק, לא ידעתי שלא צריך לשלם ארנונה... קיבלתי שכר על עמלי, לא ידעתי שצריך לשלם מס הכנסה...
גם תשלום על פרסום זה מן הדברים הידועים.
גם תום לב אמיתי לחלוטין אינו כלי שיכול להכשיר כל עבירה. 

לכן לפני שמכניסים פרטים של מרפאה עם קישור לאתר המסחרי שלה(!!!) מבררים אם זה מותר, אצל מנהלי הפורום!

שימי לב, שלא כתבתי לך תגובה מעליבה, אלא הבעתי בכבוד על גבי הפורום את חששי שלא מדובר בסיפור אמיתי, ונימקתי למה יש לי חשש כזה.
כיוון שאינך מנהלת את הפורום הזה במשך שנים רבות כמוני, אינך מודעת לכמות האדירה של ניסיונות במזיד של עסקים לפרסם את עצמם בחינם על גבי הפורומים של תפוז - בדיוק בצורה שאת כתבת את הודעתך, ועל אחריותם של מנהלי הפורומים להשתדל למנוע זאת. 

הבעיה היתה, שלא הגבת על תגובתי. ואחרי יומיים של אין תגובה, הבנתי בפשטות ש"שתיקה כהודאה", ואז שלחתי לך מסר פרטי שמבהיר לך בחדות שכעת ברור לי שמדובר בפרסומת שמנסה בכזב שפל לסחוט מכספם של מנותחים על טיפול שאין בו תועלת עבורם. 

את נעלבת, כי אינך יודעת את הנתונים שפירטתי לעיל. עכשיו את יודעת אותם.

לגבי הודעתך הנוכחית, עברת מעקף קיבה, ומאז סבלת התקפי כאב עזים. אם זה היה קורה לי, לא הייתי שוקטת ונחה, אלא ממשיכה לחפש את הסיבות לכאב, שהרי הכאב עדיין קיים, והבעיה לא נפתרה גם אם הוא פחת בהרבה.
כמובן שכבר עשית בדיקות, אבל הייתי מתעניינת אצל מומחים (וגם בפורומי המנותחים) אם יש מקום שאפשר לעשות בדיקות מומחיות יותר לבעיה.
שהרי סיפור של כאבים עזים במהלך שנתיים אחרי מעקף קיבה אינו אופייני כלל למנותחי מעקף קיבה. יש מצבים של חסימת מעיים שנים לאחר מעקף קיבה, או היפרדות של השקות לאחר מעקף קיבה, אך אלו בעיות שמאותרות ומטופלות. ואם הבעיה שלך לא אותרה ולא טופלה - צריך להמשיך לחפש לה גילוי.

פיתרון שמחליש את הכאב הוא מבורך, אך רק כפיתרון זמני עד למציאת הבעיה וטיפול בשורשה. הרי נותחת בקיבתך, שהיא האיבר הכי חיוני לחיי האדם, וכאבים כאלה עלולים להיות תסמין לבעיה שמסכנת חיים! אי אפשר להתעלם מהם ורק לשככם בלי לוודא שהם אינם תסמין לבעיה מסכנת חיים. 

לגבי פרטים שחסרים לי - הייתי שמחה לדעת אילו בדיקות נעשו כדי לברר את סיבת הכאבים, היכן נעשו בדיקות אלה וע"י אלו גורמים רפואיים, ובאילו כאבים מדובר - באיזה איזור, כיצד הם מופיעים וכו'. 
האם את נתקלת במישהו שסיפר לך שכאבים כאלה קרו גם לא?
אגב, ההשערה שלי שמדובר בצרבת היתה בגלל שהקישור שלך הוביל לדף שמדבר על כאבי צרבת והליקובקטר. מאוד מוזר לי שבדיקות רפואיות לא איבחנו שזו הבעיה אצלך. יש טיפול לבעיות האלה גם ברפואה הקונבנציונלית. האם ניסית אותו והוא לא עזר לך?
לצפיה ב-'סליחה לא בכוונה, כל הפרטים בהרחבה'
סליחה לא בכוונה, כל הפרטים בהרחבה
18/03/2018 | 16:03
1
25
לפני שנתיים עברתי ניתוח מעקף קיבה- בבי"ח אלישע,חיפה. אחרי חצי שנה החלו כאבים עזים בבטן עליונה, עברתי סדרת בדיקות: גסטרוסקופיה, CT, כל סוגי בדיקות הדם האפשריות, אפילו נבחנה אפשרות שמדובר בבעיה אונקולוגית. הלכתי לייעוץ אצל טובי המומחים כולל פרופסור רחמילביץ מאיכילוב, אף אחד לא מצא מה הסיבה. רק רופא אחד אמר שיתכן שמדובר בתופעת לוואי של הניתוח - הידבקות המעי. לא סבלתי מצרבת, אבל הפנתי לדף הספציפי הנ"ל כיוון שזה הדף שמדבר על כאבי בטן, גם מסיבה של צרבת וגם מסיבות אחרות..
לשאלתך אם אני מכירה עוד מישהו שסבל מכאבים כאלו, אז כן, אח של בעלי עשה ניתוח שרוול קיבה וסבל מכאבים איומיים באיזור הקיבה. במקרה שלו נמצאה דלקת שנוצרה קרוב לחיתוך/חיבור של הניתוח, טופל בתרופות ואחרי כחודש חזרו הכאבים. גם הוא הלך אליה לטיפול בדיקור סיני וגם לו זה עזר!!..להבנתי, הדיקור לא רק מפחית כאב אלא גם מרפא את הדלקת!! מקווה שקיבלת את כל התשובות וסליחה שלוקח לי זמן לענות..
לצפיה ב-'אהה. דלקת זו בעיה. '
אהה. דלקת זו בעיה.
18/03/2018 | 18:07
17
היפרדות בהשקה (השקה זה החיבור שנעשה בניתוח בין קיבה למעי וכד') מתקנים ע"י ניתוח. אבל דלקת לא מתקנים ע"י ניתוח.
ולא שמענו פה על זה כל השנים, לכן אנו לא מכירים.
וגם לא יודעים איך אבחנו דבר כזה אצל אח של בעלך, ומדוע אצלך לא אבחנו.

אבל אם הכאבים לא יחלפו במשך שנה לגמרי, כלומר הדלקת לא תתרפא, הייתי מתייעצת עם ד"ר קידר בבילינסון. אני מניחה שעם ד"ר סובחי באיכילוב התייעצת כבר. הוא מומחה גדול. אבל ד"ר קידר מומחה גדול מאוד ומנוסה בהרבה מאוד סוגי ניתוחים, גם מה שלא נפוץ פה בארץ. אולי יש לו שיטות אבחון טובות.

באמת בעיה, לא היכרנו אותה כאן. 
אז כמובן שלא צריך תרופות נגד צרבת, אבל חשוב מאוד שסיפרת פה על תופעת הלוואי הזו, כי היא לא נפוצה ולא שמענו עליה עד כה.

מאחלת לך רפואה שלמה ושייעלמו הכאבים לחלוטין.

לצפיה ב-'ניתוח בלון '
ניתוח בלון
11/03/2018 | 19:10
3
40
ברצוני לדעת אם משהו עבר ניתוח בלון  בשנתיים האחרונות ויכול להמליץ או לשתף על סיבוכים 
לצפיה ב-'בלון תוך קיבתי '
בלון תוך קיבתי
16/03/2018 | 12:05
26
בלון תוך קיבתי הוא לא ניתוח!!!
מדובר בהחדרת בלון התופס נפח בקיבה - הדבר מוגבל ל 6 חודשים בערך.
ולאחר מכן הבלון מוצא החוצה.
לצפיה ב-'לא דיווחו פה על בלון בשנים האחרונות.'
לא דיווחו פה על בלון בשנים האחרונות.
18/03/2018 | 18:09
1
15
לצפיה ב-'אני לא מאמין שיש רופאים שעושים את זה'
אני לא מאמין שיש רופאים שעושים את זה
13/04/2018 | 09:49
6
בלון זה פשוט בדיחה. לא ניתוח ולא עמייאט. הסיכוי לרדת במשקל הוא נמוך, סובלים מתחושת אי נעימות, יש סכנה שהבלון יתפוצץ. מוציאים אותו אחרי כמה חודשים בלי שקרה שום דבר באמת. פשוט עבודה בעיניים. אויל המנתח או הגסטרואנטרולוג שיעשה את הפרוצדורה המיותרת הזו

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה