לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1110711,107 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
21/11/2017 | 14:30
3
13

אני בתחילת דרכי בנושא ניתוח כלשהוא לירידה במשקל.
רציתי לקבל המלצה על רופא מנתח . מאזור המרכז. ובכלל איזה סוג ניתוח
אכן יש לו הצלחה גדולה ביותר. עם תופעות לוואי פחותות ביותר.
אני יודעת שאלו שאלות כלליות מאוד.
אך אשמח לכל עזרה.

לצפיה ב-'למתלבטת'
למתלבטת
21/11/2017 | 20:09
1
12
לפני שמתחילים דעי לך שלפני כל ניתוח בריאטרי צריך לעבור וועדה  צריך שיהיה BMI 40 או 35 עם מחלות נילוות זאת ההתחלה,יש כמה סוגי ניתוחים הטבעת זה ניתוח הפיך שהיה בעבר הלהיט ניתוח שני זה שרוול ,שלישי מעקף קיבה  רביעי מיני מעקף ויש ניתוח ועוד סוג של ניתוח שכמעט ולא עושים אותו  מעקף תריסריון  צריך לקרוא על כל ניתוח על היתרונות או החסרונות הצלחה בניתוח תלויה רק בך אפשר לרמות כל ניתוח באכילת מתוקים ,היום כדאי להיכנס לפייסבוק יש הרבה קבוצות ,כדאי ללכת למנתח שעושה את כל סוגי הניתוחים ,המנתח שעושה ניתוחי טבעת הוא ד"ר אבינוח והוא דוגל הניתוחים האלה ,מנתחים נוספים זה ד"ר סובחי  ד"ר רזיאל ,השאלה מה את מעדיפה ניתוח טבעת שהוא הפיך או ניתוחים בלתי הפיכים כמו שרוול שמורידים 17 אחוזים מהקיבה ,או מעף קיבה או מיני מעקף 
תחליטי מה שאת חושבת שמתאים לך אחרי יעשוץ עם מנתח ,תחפשי באינטרנט יש עוד מנתחים מובילים ותחליטי 
בהצלחה אני פה ואופירה פה אולי עוד משהו יכנס ויעזור ,קשה לי להאמין ,אבל  נקווה 

כל טוב ובהצלחה

קובי

לצפיה ב-' למתלבטת'
למתלבטת
22/11/2017 | 20:36
5
 בהצלחה! אני לפני ניתוח ואני הולכת על טבעת אצל ד"ר אבינוח , אחרי מחקר מעמיק באינטרנט, חברים , אנשים שעברו את כל סוגי הניתוחים - החלטתי שרק טבעת כי זה ניתוח הפיך עם הכי פחות סיכונים - ובגדול - מעבר לזה אני לא צריכה ! 
תעשי את המחקר שלך - אל תפחדי לשאול שאלות , תשמעי מפי מומחים, רופאים , מנתחים , תקשיבי למנתחים מכל סוגי הניתוחים - ואז את תביני מה באמת הכי טוב בשבילך עפ"י המשקל הגיל ובכלל - ההרגשה הפנימית שלך
בהצלחה - והרבה בריאות ♥

לצפיה ב-'רופאים מנתחים במרכז'
רופאים מנתחים במרכז
22/11/2017 | 05:53
6
ד"ר סובחי ד"ר אוסנת  רזיאל 
לצפיה ב-'הסרת טבעת'
הסרת טבעת
18/11/2017 | 20:21
2
20
שלום לכולם,
לפני שבוע עברתי ניתוח טבעת. ההחלמה מהניתוח לא קלה עבורי בעיקר מכיוון שאיני מצליחה לנשום עמוק,יש לי כאבים חזקים בצד שמאל בבטן ובחילות מרבית היום.
בקריאה של פורומים וקבוצות לאחר הניתוח פתאום מתחוור לי כי לא קיבלתי את מלוא האינפורמציה טרם הניתוח והעדויות על אלו שמקיאים עבר שנים ונמנעים ממאכלים מסויימים על חייהם גרמו לי להתחרט ברצינות על הניתוח.
ואני שואלת,
אם החלטתי להסיר את הטבעת האם המנתח עשוי להקשות עליי או שיש סיבה שלא יאשרו לי? מעדיפה עכשיו לפני שנגרם נזק ממשי לקיבה ו/א לושט....
על תשובתכם ממש ממש אודה.
לצפיה ב-'הסרת טבעת'
הסרת טבעת
18/11/2017 | 21:07
20
לפני שבוע עברת ניתוח טבעת  ובגלל כאבים שזה דבר רגיל שבוע אחרי טבעת החלטת להוציא את הטבעת ,בדבר נראה לי כשטות גמורה ,מעניין איך בכלל אישרו לךך את הניתוח ,איך הפסיכיאטר אישר לך שבגלל בעיה קטנה כבר את רוצה להוציא על מה את מדברת על ניתוח נוסף על הרדמה נוספת ,עם כל הסיכונים שיש ,בהרדמה אפשר למות את מודעת לזה ,לא רוצה להשתמש במילים חריפות ,אני כבר 17 /שנה בעוד חודש אחרי ניתוח טבעת  ירדתי 50 ק"ג ושומר על המשקל ,לא נגרם לי שום נזק ,לא מקיא כבר שנים ,אז יש מאכלים שונים ולא הרבה שצריך לבטל ,אז מה קרה ,את מעדיפה להיות שמנה עם כל המחלות שנילוות על סכרת על יתר לחץ דם ,כל בעיות פוריות ,אני לא יודע בת כמה את ואם אין לך את המחלות האלה הם יגיעו ,אז תחליטי שבגלל קצת כאבים בשבוע הראשון תוותרי על המתנה שניתנה לך ,גבירתי כל ניתוח שתעברי שרוול או מעקף קיבה יהיו לך כאבים שיש אחרי ניתוח ,ניתוחים אחרים הם בלתי הפיכים  לסיכום אל תחשבי בכיוון הזה בכלל ואם כן את עושה את השטות הכי גדולה בחיים,ובתור אחד שמנותח 17 שנה אל לעשי את זה ,הגוף שלך ההחלטה שלך ,אבל אני מבקש אל תעשי את השטות הזאת 
בהצלחה והרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'קודם כל את צריכה להחלים מהניתוח שעברת'
קודם כל את צריכה להחלים מהניתוח שעברת
19/11/2017 | 21:40
8
אם הכאבים חזקים אחרי שבוע, את צריכה לפנות למנתח ולהבין למה יש כאבים חזקים. 
לגבי בחילות, צריך להבין מתי את מרגישה בחילות, ומה את אוכלת כרגע. 

לגבי המידע שאת קוראת על עדויות של מנותחי טבעת - אי אפשר לקבל מלוא האינפורמציה לפני הניתוח, כי אי אפשר לדעת איך תהיה ההתנהלות של הקיבה שלך אחרי הניתוח. לכן אל תתייחסי לעדויות של אנשים אחרים, אלא תלמדי מה קורה לגוף שלך עם טבעת, ורק אז תחליטי אם להוציא או לא. 
בינתיים לא ייגרם לך שום נזק מהטבעת. לא בקיבה ולא בוושט. אם הטבעת פתוחה ולא סגרת אותה עדיין פעם אחת אחרי הניתוח, לא תהיה לך הגבלה באכילה ולא תוכלי לגרום שום נזק לגוף. 

אבל קודם - להחלים.
תתקשרי אלי לדבר על הבעיה בהחלמה שלך - 03-5781855, אופירה.
לצפיה ב-'שאלה...'
שאלה...
17/11/2017 | 15:58
2
30
בשבועיים האחרונים, מדי לילה אני מתעוררת עם תחושה שהאוכל עולה לי ושורף לי את הגרון..
אני קמה ומקיאה ממש מתוך הקיבה (טעם של קיא) סליחה על התיאורים ��
אין שינה שאני לא מתעוררת עם התחושה הזו, גם אם הפעם האחרונה שאכלתי היתה כמה שעות טובות לפני השינה..
מה זה יכול להיות? רפלוקס? קשור לטבעת?
יש דרך לפתור את זה?

לצפיה ב-'דורית 51'
דורית 51
18/11/2017 | 21:09
13
יוכל להיות שהטבעת סגורה מידיי ויש לך נזק בושט ,מה שאני חושב לפתוח קצת את הטבעת ולתת לושט לנוח

קובי
לצפיה ב-'כן, זה רפלוקס, וזה בגלל הטבעת. צריך לפתוח אותה'
כן, זה רפלוקס, וזה בגלל הטבעת. צריך לפתוח אותה
19/11/2017 | 21:35
7
צריך לפתוח אותה בחצי CC, ולתת לבעיה הזו להחלים.
אחרי כחודש, לסגור (אם צריך) ברבע CC בלבד.

תתקשרי אלי, כדי שנבין עוד פרטים. אבל כעיקרון, זה מה שצריך לעשות.
03-5781855 אופירה.
לצפיה ב-'לפני ניתוח...עזרההה'
לפני ניתוח...עזרההה
19/11/2017 | 00:54
1
26
אני עוברת ניתוח בעזרת ה בעוד חודש אני ממש מבולבלת היתי סגורה על עצמי שאני עושה שרוול אך לאחר פגישה עם המנצח הוא ממליץ לי על מיני מעקף והרופא של הועדה אמר לי שאני צעירה ואני רוצה עוד ילדים אז הוא לא ממליץ על המיני השאלה אם יש באמת קשר בין הדברים ומה יותר קשה? אשמח לקבל פרטים מאלו שעברו מיני מעקף שרוול אני יודעת הרבה כי אחותי עשתה לפני שנתיים תודה מראש
לצפיה ב-'אין לי שמץ של מושג מה הקשר בין ילדים לבין מיני מעקף'
אין לי שמץ של מושג מה הקשר בין ילדים לבין מיני מעקף
19/11/2017 | 21:33
8
צריך למצוא דרך לשאול את הרופא של הוועדה, שיסביר את דעתו. 
כמו כן, חפשי פורום רפואי מקצועי שבו עונה מנתח בריאטרי (אולי ד"ר רזיאל באתר מלב"י?), ושאלי את השאלה הזו.
כמו כן כדאי שתשאלי גם את המנתח שלך מה דעתו על הדעה הזו של הרופא של הוועדה.
לצפיה ב-'מכורה ל 2 פלפלים ירוקים-אדומים חריפים כל יום'
מכורה ל 2 פלפלים ירוקים-אדומים חריפים כל יום
18/11/2017 | 12:02
2
13

לפני שנים היה לי ידיד תימני שההורים שלו עשו סחוג תימני ומאז התמכרתי לסחוג החריף.
אין לי כוח לעשות סחוג לפי מתכון, אבל כל יום אני מגרדת 2 פלפלים (ירוקים ולפעמים אדומים אם הפלפל בשל מספיק) חריפים ועגבניה אחת, ואוכלת את זה בכף כאילו אני אוכלת קורנפלקס עם חלב בקערה.
ההורים שלי היו מתווכחים איתי שזה לא בריא לי כי זה חריף מידי.
גילו לי כבד שומני ומהסיבה הזאת רופאה הפנתה אותי לדיאטנית שנתנה לי תפריט שכתוב בו כוס ירקות ביום (מחולק לחצי בצהריים עם חזה עוף והחצי השנה של הירקות בערב עם טונה).
אז אני מאמינה שלכוס ירקות נכנסים גם 2 פלפלים חריפים ואני מאמינה שבגלל שפלפל ירוק-אדום חריף נחשב לירקות, אז מותר לי לאכול 2 פלפלים חריפים.
האם לדעתכם מותר לי לאכול 2 פלפלים ירוקים כל יום (הנפש שלי מתה על זה) ?
אימא שלי אומרת שאפילו פלפל אחד ליום זה הרבה מידי בשבילי בגלל הרגישות של הכבד (כבד שומני).
כמה מקסימום של פלפל חריף לדעתכם מותר כל יום לאכול לאנשים כמוני עם רגישות לבעיות בכבד (בגלל הכבד השומני) ?

לצפיה ב-'אין קשר בין כבד שומני לפלפל חריף'
אין קשר בין כבד שומני לפלפל חריף
18/11/2017 | 14:39
13
יש תופעה ידועה של התמכרות לחריפות ויש אנשים שמכורים לחריף, אבל זה נפשי. אם זה לא עושה לך צרבת או כל תופעה אחרת שמציקה לך, שיהיה לך בתיאבון.  הדיאטנית שלך לעומת זאת, קצת אהבלה, כי אין שום טעם להגביל כמות של ירקות בכלל אם המטרה היא להפחית כבד שומני. אם כבר להפך, מחקר מצא קשר בין רמות נמוכות של אשלגן בדם לבין כבד שומני. אשלגן נמצא בירקות, בסרדינים ובפירות. י

לצפיה ב-'לא יודעת מה הידע הרפואי של ההורים שלך'
לא יודעת מה הידע הרפואי של ההורים שלך
19/11/2017 | 21:30
9
ואם אין להם ידע רפואי, אל תתייחסי כלל למה שהם אומרים. 
פני לרופאים - שאלי את הדיאטנית בפשטות, אם מותר לך לאכול כל יום 2 פלפלים חריפים ועגבניה אחת. אני לא רואה שום סיבה רפואית שאסור לך. להיפך.

כבד שומני יש לכל מי שסובל מהשמנת יתר גדולה. האם את סובלת מהשמנת יתר?
בקשי מהרופאה הסבר מה זה כבד שומני, וכן מהדיאטנית. וגם תשאלי את הדיאטנית למה לא לאכול יותר מאשר כוס ירקות ביום. בד"כ ממליצים לאכול 7-8 מנות ירק/פרי ביום, אז למה רק כוס?

אני לא מבינה איזו רגישות יש בכבד שומני, לא שמעתי על כך מעולם משום רופא. ולמה לדעת אמא שלך חריף לא טוב ל"רגישות" הזו. יש לי הרגשה (הלוואי שאני טועה) שאמא שלך מדברת שטויות בלי שום מושג על מה שהיא מדברת.
לצפיה ב-'אשמח לתגובות..'
אשמח לתגובות..
19/11/2017 | 07:18
1
21
לגבי השאלה הקודמת ששאלתי אשמח לתגובות בזמנכם הפנוי ועוד שאלה מנתח דוקטור לב איטין מישהו עבר אצלו ניתוח יש חוות דעת??

לצפיה ב-'מעיין'
מעיין
19/11/2017 | 10:20
13
הפורום הזה מת לצערי ולא יודע אם משהו יענה לךתנסי בפייסבוק יש כל מיני קבוצות של מנותחים ,לצערי לא אוכל לענות לך

קובי
לצפיה ב-'כתובת הועדה '
כתובת הועדה
18/11/2017 | 22:19
2
24
ערב טוב,
מה הכתובת של הועדה במדיקל סנטר בהרצליה?
תודה 
לצפיה ב-'כתובת..'
כתובת..
19/11/2017 | 01:04
1
13
כתובת
החושלים 8 הרצליה 

לצפיה ב-''
19/11/2017 | 01:40
4
תודה רבה
לצפיה ב-'דחוף...כאבים בבליעה'
דחוף...כאבים בבליעה
13/11/2017 | 00:10
2
35
עברתי ניתוח טבעת לפני שנתיים וחצי..כבר שלושה ימים
כאשר אני בולעת יש לי כאב חד,אפילו כאשר אני שותה.
יש לי תחושה מציקה. מה זה יכול להיות?מה עלי לעשות??
תודה -רונה
לצפיה ב-'יכול להיות דלקת בוושט'
יכול להיות דלקת בוושט
13/11/2017 | 22:40
1
19
ויכול להיות תזוזה של הטבעת.
בגלל שהכאב הוא בזמן הבליעה, אני מאמינה שזו דלקת בוושט.
צריך לפתוח את הטבעת בחצי CC, ואם אין הקלה משמעותית, לפתוח בעוד חצי CC.
אחרי שיחלים, לחכות חודש בערך, ולסגור בקצב איטי של רבע CC כל סגירה, אחת לשלושה שבועות לפחות.

האם הרגשת הגבלה גדולה בתקופה האחרונה?
את יכולה להתקשר אלי, טל' 03-5781855.
לצפיה ב-'תודה רבה אופירה..'
תודה רבה אופירה..
14/11/2017 | 14:34
18
מה שקורה עכשיו...הכאבים פסקו אבל מרגישה מוזר...בולעת חופשי מה שלא היה קודם,כאילו שאין טבעת.
מה לעשות?
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
30/10/2017 | 14:04
4
69
שלום לכם,
לפני 4 שנים עברתי ניתוח שרוול, בשנה האחרונה חזרתי לעלות במשקל, החלטתי ללכת ליעוץ לגבי ניתוח חוזר, והגעתי לד"ר אבינוח, שכמובן ממליץ על הטבעת. בשיחה איתו הבנתי שמצאתי את שחפצה נפשי, התחלתי בדיקות לפני הניתוח החוזר כחלק מהבדיקות הגעתי לדיאטונית שממש הלחיצה אותי וביקשה ממני לעשות חושבים מחודשים לגבי הניתוח של הטבעת, לטענתה אנשים ממש סובלים מהטבעת, יש להם קשיים קשים באכילת מרקמים, הם נמנעים לאכול בספומבי כי מקיאים המון וממש הסבירה שאיכות החיים נפגעת לאין הכר. אני ממש חוששת, אשמח לשמוע ממנוחי טבעת את דעתם בנושא. חשוב לי לציין שהיא לא ניסתה להוריד אותי מניתוח אלא רק הסבירה לי מנסיונה( היא 3 שנים בתחום) מה היא חוותה ממנותחי טבעת.
תודה רבה,

לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
30/10/2017 | 15:04
58
קראתי את מה שהדיאטנית  אמרה לך כל ניתוח יש את הפלוסים והמינוסים שלו 
אני שלעצמי עברתי ניתוח טבעת לפני כמעט 17 שנה ,אני לא מקיא ,נכון שניתוח טבעת דורש בהתחלה תחזוקה של סגירת הטבעת עד שמגיעים  לסגירה האופטימלית ,יש כאלה שלא מסתדרים עם הטבעת ,ועושים שרוול או מעקף קיבה ,נקווה שאת תצליחי 

קובי
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
31/10/2017 | 22:32
1
40
היי - גם אני לפני וועדה לניתוח - וגם לי הדיאטנית המליצה על שרוול במקום טבעת. אני מלכתחילה החלטתי ללכת על טבעת - ראיתי תוצאות של כלללל הניתוחים אבל המון תלוי באדם עצמו - התייעצתי פה עם קובי ואופירה וקיבלתי את התשובות שרציתי - טבעת! ד"ר אבינוח! בייעוץ אצל אבינוח בסופו של דבר ניתוחים שלא הצליחו חוזרים בסוף לטבעת - גם על שרוול - אז אני חוסכת לעצמי כאב וניתוח בלתי הפיך - והולכת בלב שלם על טבעת עם כל הכח רצון להצליח ולהיות בריאה - בהצלחה♥

לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
01/11/2017 | 03:33
31
מסכים איתך  שהרוב תלוי במנותח עצמו ,הניתוח משמש ככלי עזר לירידה במשקל ,ובלי שיתוף פעולה הפרוצדורה  הניתוחים תיכשל 
בהצלחה לכל המנותחים

קובי
לצפיה ב-'יופי! ומה הפיתרון שלה???'
יופי! ומה הפיתרון שלה???
01/11/2017 | 13:04
32
להשמין בחזרה? 
היא רק אומרת מה לא טוב, אבל לא אומרת מה כן טוב...
הדיאטנית לא עשתה טבעת ולא שרוול. אני עשיתי טבעת, ויש לי סוד לגלות לדיאטנית שלך - טבעת היא ניתוח הפיך. כלומר - לא טוב, לא צריך!
כלומר אם הטבעת ממש גורמת לך סבל, קשיים באכילת מרקמים, המון הקאות - פשוט לפתוח את הטבעת ולא לסבול ממנה. תחזרי למצב הקודם של לפני הטבעת (בלי שום צורך להוציא את הטבעת). 

טבעת פתוחה לגמרי זה כאילו אין לך טבעת (ב-99.99% מהמקרים. יש מקרים נדירים מאוד שטבעת פתוחה לגמרי מגבילה במשהו, ומקרים נדירים במיוחד שטבעת פתוחה לגמרי מגבילה באופן שגורם סבל, וחייבים להוציא אותה (בניתוח קליל ולא מסוכן של רבע שעה). אז סיכון כל כך נדיר כדאי לקחת, ולא לסבול מהשמנה קשה.
ואם שמת טבעת, ואת סוגרת אותה וסובלת מכל התופעות שמלחיצות את הדיאטנית, את קוראת באתר טבעת (www.g-band.co.il), או שואלת פה או אצלי בטלפון (03-5781855), ומקבלת הסברים איך לאכול בלי לסבול ובלי להקיא. ברוב רובם של המקרים, אחרי הדרכה, אפשר ללמוד לאכול עם טבעת בלי להצטרך לסבול כלל. ומי שבכל זאת זה לא מצליח לו - שיפתח קצת. 
זה כל האסון...
ספרי לדיאטנית, והפני אותה לפורום זה ולטלפון שלי. היא תתחיל לזמר זמירות חדשות לגמרי, אחרי 3 שנים, וגם המטופלים שלה מנותחי הטבעת יזמרו בע"ה כנ"ל בהתאם. 

לצפיה ב-'שנתיים אחרי מיני מעקף שלשולים, נפיחות ואיכות חיים ירודה'
שנתיים אחרי מיני מעקף שלשולים, נפיחות ואיכות חיים ירודה
31/10/2017 | 13:31
1
87
לפני 8 שנים עשיתי ניתוח שרוול שכמובן נכשל. לפני כשנתיים עברתי מיני מעקף. הסוכר והכולסטרול נעלמו לחלוטין! אני חייב לציין שהמנתח הציע מעקף רגיל וסירבתי.
הבעיה הגדולה כיום היא שאני סובל משלשולים, לחץ וגזים ותחושת חוסר ריקון כרונית, עד היום. הייתי אצל המנתח שאמר שככה זה, יש יציאות רכות למנותחי מיני-מעקף. גסטרולוג שבדק פיזית ונתן אומפרדקס 20 מ"ג כל בוקר. הייתי אצל דיאטן ושיניתי את הרגלי האכילה, יותר סיבים ופחות שומנים וכו' ללא שינוי לטובה. ניסיתי אנזימי עיכול קטמפורט-זון וקראון 10,000, וכן גזים-איקס להפחתת גזים. עברתי סדרות שלמות של דיקור ורפלקסולוגיה, גם כאן ללא כל הטבה. לעתים אני מתעורר לשירותים כמה פעמים בלילה, או חש לאורך כל היום תחושת לחץ ושילשולים, או לעיתים ללא יציאות, רק לחץ, כמעט ללא שליטה. קורה שזה משתפר מעט ליומיים שלושה ואז זה חוזר בעצימות גבוהה. אחרי ספורט יש כמעט תמיד שלשולים מימיים חוזרים ונשנים. איכות החיים שלי נפגעה! מה ניתן לעשות???
לצפיה ב-'מעקף קיבה'
מעקף קיבה
31/10/2017 | 15:58
59
ניתוח שרוול שכמובן נכשל ,מה כל כך מובן פה. קשה לענות על שאלה מורכבת כזאת אם המנתח  אמר שזה צריך להיות ככה אחרי מיני מעקף בטוח שיש לו ניסיון ,לא יודע מה להגיד לך ,מצער לשמוע על פגיעה קשה באיכות החיים 

קובי
לצפיה ב-'שרוול / מיני מעקף.'
שרוול / מיני מעקף.
29/10/2017 | 11:55
1
90
שלום, אני מועמדת לניתוח בריאטרי, מתקשה להחליט מה עדיף לעשות ניתוח שרוול או מיני מעקף.
גובה 1.60 שוקלת 103 bmi 40 .
אפשר המלצות ?

ושאלה נוספת יש לי עוד שבועיים ועדה, מה שואלים שם ? על מה פוסלים את הועדה?
לצפיה ב-'קשה להחליט. אין הרבה נתונים'
קשה להחליט. אין הרבה נתונים
30/10/2017 | 07:52
60
ויש חסרונות ויתרונות בכל סוג של ניתוח. 
להתייעץ הרבה. אין מה לעשות.

בוועדה שואלים שאלות על מצב נפשי וסוציאלי, על ניסיון עבר בדיאטות ועוברים על הבדיקות שלך. לא יפסלו אותך ב-BMI40, אלא אם כן בלוטת התריס שלך לא מאוזנת בצורה חריפה, וצריכה איזון קודם הניתוח, או שיש לך הפרעת אכילה נפשית קשה במיוחד, שצריכה טיפול קודם הניתוח, או שאת סובלת ממצב פסיכוטי בלי הבנה של המציאות, וצריכה תרופות אנטיפסיכוטיות להשבת בוחן המציאות לתקנו. 
לצפיה ב-'ויטמינים לאחר ניתוח שרוול'
ויטמינים לאחר ניתוח שרוול
28/10/2017 | 22:42
1
73
שלום לכולם,
אני אחרי ניתוח שרוול ונאמר לי על ידי הדיאטנית לקחת
ויטמין קופלקס B (ועוד אחרים כמובן).
רציתי לדעת האם למישהו יש המלצה על חברה/סוג ספציפי ?
כי כל מה שמצאתי לא ניתן לרסק ואז אני לא יכולה לקחת.

אשמח לשמוע מניסיונכם,
תודה!!
לצפיה ב-'קומפלקס B יש בנוזל לשתייה (יקר) בחנויות הטבע.'
קומפלקס B יש בנוזל לשתייה (יקר) בחנויות הטבע.
30/10/2017 | 07:48
18
לצפיה ב-'שאלות. שלושה חודשים אחרי הניתוח'
שאלות. שלושה חודשים אחרי הניתוח
26/10/2017 | 14:35
3
112
היי,
כייף לדעת שהפורום הזה קיים.
אני צריכה דעה של קצב הירידה במשקל כדי להבין את טווח הפחות או יותר נורמה. ובכלל מישהו לחפור לו על שאלות שאין לי מענה עליהם. (:
אפשרי גם במייל מכיוון שרק התוודעתי לאתר הנ"ל
תודה!!
לצפיה ב-'3 חודשים אחרי ניתוח'
3 חודשים אחרי ניתוח
26/10/2017 | 15:03
2
79
אין כזה דבר טווח הירידה במשקל ,זה שונה מאחד לשני  תלוי בעודף המשקל העודף ,אחד שיש לו לרדת 60 ק"ג או יותר יירד בקצב מהיר יותר מאחד שיש לו 30 קילו לרדת  מה שחשוב שהירידה תיהיה בשכל ,בלי לגרום לנזקים  ,צריך לקבל את כל הויטמינים החשובים לגוף שלא תיהיה נשירת שיער ,ועוד כל מיני תופעות שנגרמים מחוסר ויטמינים 

קובי
לצפיה ב-'היי קובי'
היי קובי
26/10/2017 | 15:39
1
53
תודה על תגובתך.
יכול להיות שמתוך דבריי משתמע שאני במירוץ אחר הירידה.
אני לא. ממש לא. אני אוכלת בסדר ומקפידה על ויטמינים.
אני פשוט אדם חרדתי שעדיין פוחד שהניתוח לא הצליח למרות כל ההוכחות המגבות שהגוף שלי חווה.
תודה!
לצפיה ב-'שמח לשמוע שאת לא במירוץ אחרי הירידה'
שמח לשמוע שאת לא במירוץ אחרי הירידה
26/10/2017 | 19:22
45
הסירי דאגה מליבך תרדי במשקל תגיעי ליעד פחות או יותר ,והעיקר לשמור על ההשגים בבריאות טובה 
בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'רופא מנתח'
רופא מנתח
23/10/2017 | 09:13
1
71
1
היי אני קבעתי תור לרופא מנתח, רציתי לשאול אם מישהו מכיר או שמע על ד"ר דוד חזן שמנתח בתל השומר?
לצפיה ב-'ד"ר חזן מתל השומר '
ד"ר חזן מתל השומר
26/10/2017 | 17:18
47
שלום 
ד"ר חזן הוא כירורג מוכר בתחום 
לצפיה ב-'ניתוח שרוול ונשירת שיער'
ניתוח שרוול ונשירת שיער
17/10/2017 | 14:17
7
90
אני בסטרס אטומי!!
אני מספר ימים לפני ניתוח שרוול, בפגישה עם הדיאטנית היא "זרקה" משהו לגבי נשירת שיער.
קראתי הרבה תגובות פה וגם בפורום משורוולים, מה שגרם לי בשניה להחליט שאני לא מוכנה לעבור את הניתוח אם זה אומר שאאבד את השיער!
אני צריכה הרגעה והבהרה:
האם בכל מצב נושר שיער? האם ישנם משורוולים שלא חוו נשירת שיער? האם במידה ואקח את כל תוספי התזונה ואשמור על תזונה נכונה לפי ההנחיות ישנו סיכוי שלא אחווה את התופעה הזו?
שוקלת ברצינות לבטל את הניתוח- במקרה כזה, מלבד יידוע הצוות הרפואי האם עליי לעשות משהו נוסף?

אשמח לכל תגובה בבקשה, בהיסטריה מטורפת!
תודה.
לצפיה ב-'נשירת שיער'
נשירת שיער
17/10/2017 | 17:21
6
84
לא להיות בהיסטריה ,נשירת שיער נובעת כתוצאה מחוסר בויטמינים,באם תקחי את כל תוספי המזון לא תיהיה לך נשירת שיער ואם כן במידה קטנה ביותר ,בשביל זה לא הייתי חושב לבטל את הניתוח ,יש הרבה משורוולים שלא חוו נשירת שיער 
מקווה שגם אצלך לא תתרחש הנשירה 

בהצללה בניתוח ובפרויקט של הירידה במשקל

לצפיה ב-'קודם כל תודה על התגובה המרגיעה!'
קודם כל תודה על התגובה המרגיעה!
17/10/2017 | 20:08
5
46
על סמך מה אתה מתבסס כשאתה כותב שיש הרבה שלא חוו נשירת שיער?
כל מי ששאלתי אמרה שחוותה נשירת שיער רצינית עם קרחות.
אני באמת לא יודעת מה לעשות, השיער שלי חשוב לי יותר מלהיות רזה.

תודה שוב!
לצפיה ב-'יש סיכון גבוה לנשירת שיער לאחר ניתוח שרוול -'
יש סיכון גבוה לנשירת שיער לאחר ניתוח שרוול -
17/10/2017 | 21:49
1
68
אצל מנותחי שרוול רבים מאוד היתה נשירת שיער בהתחלה. 
אבל אצל רוב המטופלים שדיווחו פה במשך 9 השנים שהניתוח הזה קיים, השיער התחדש לאחר כשנה וחזר לקדמותו.
אצל מיעוט הנשירה לא פסקה. במקרים כאלה אפשר לעשות תוספות שיער. 

זה נגרם כתוצאה מההרזיה המהירה בהתחלה, בשרוול. אח"כ ההרזיה מתמתנת, וגם מפסיקה בשלב מסוים, והתזונה חוזרת להיות נורמלית. 
ברור שלקיחת תוספי מזון וכד' מקטינה את הסיכון מאוד. גם גנטיקה עובדת כאן. 

כך שיש בהחלט סיכון שתהיה נשירה בשנה הראשונה. אך הסיכון שהנשירה תמשיך או שהשיער יישאר דליל גם אחרי שנה, קטן מאוד. אבל קיים. 

כדי לבטל את הניתוח צריך להודיע רק למרפאת המנתח שקבעה את התור לניתוח. לא לקופה ולא לוועדה ולא אף אחד אחר. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/10/2017 | 10:40
31
התקשרתי לדחות את הניתוח, תודה.
קראתי כל כך הרבה תגובות מזעזעות ומצבים מזעזעים של בנות שהגיעו למצב של קרחות וזה פשוט הכניס אותי לדיכאון עד כדי כך שאני פשוט לא מוכנה לעבור את הניתוח אם לא אדע בוודאות שיש משהו שאוכל לעשות על מנת למנוע או למזער משמעותית את הסיכון.
נאמר לי ע"י מספר דיאטניות בריאטריות שזהו מצב שכיח ביותר ויכול מאוד להיות שלמרות כל תוספי התזונה שאקח, עדיין אחווה נשירה רצינית. זהו סיכון שאני לא מוכנה לקחת.
הבנתי לאחר קריאה מרובה שלג'לטין טהור יש אפקט מצוין, הוא משפיע על חיזוק השיער ומניעת נשירה (כמו גם מחזק ציפורניים ומיטיב עם העור), אנסה לקחת מספר חודשים כדי לראות האם יש אפקט כמצופה ולפי התוצאות אחליט אם אעבור או לא את הניתוח.
תודה רבה שטרחת והסברת וכתבת, לא מובן מאליו!
לצפיה ב-'נשירת שיער'
נשירת שיער
18/10/2017 | 03:58
2
48
אני בפורום הזה  כבר 17 שנה קראתי במשך השנים על  בנות שירדו במשקל ובגלל תזונה לא נכונה הייתה להם נשירת שיער ,לעומת בנות שקיבלו את כל אבות המזון ולקחו תכשירים והנשירה הייתה ממש מזערית ,או אפס נשירה ,הפורום הזה לצערי כמעט ולא פעיל ולא תראי פה תגובות,מה שאני מציע לך להכנס לפייסבוק בטח יש קבוצות של משורוולים שם  תוכלי לקבל הרבה יותר מידע \באם זה חשוב לך מאוד הנשירה ,כדאי שתקבלי את כל המידע ,כולל מידע מהמנתח המיועד שלך  בטוח שיש לו ניסון

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/10/2017 | 10:49
1
38
שוב אודה לך על התגובה!

הבעיה החלה כשהחלטתי לחפור בעניין כי זה משהו שלא נאמר לי ולא מצאתי מידע לגביו לפני שהדיאטנית הסבה את תשומת ליבי (שבוע לפני הניתוח!).
נכנסתי לקבוצות, כמו שהצעת, לפני שכתבתי לך פה, משם נכנסה לי ההיסטריה.
ב99% מהמקרים נשים חוו נשירת שיער מזעזעת למרות התוספים, זו הבעיה. 
כמו שכתבתי למעלה, בחרתי לדחות את הניתוח בתור התחלה ולנסות להבין איך אני מונעת את הנשירה.
תודה על ההתייחסות והתגובות, מאוד מעריכה את זה!
לצפיה ב-'מכבד את ההחלטה שלך '
מכבד את ההחלטה שלך
18/10/2017 | 15:19
24
לצפיה ב-'ניתוח הסרת ״סינר״ דרך מכבי'
ניתוח הסרת ״סינר״ דרך מכבי
15/10/2017 | 17:11
65
הי, האם מישהו יכול להמליץ על כירורג שעובד עם מכבי? מרכז ירושלים ודרומה?
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
12/10/2017 | 11:48
4
59
חג שמח - יש לי BMI 37 עם מחלות נילוות - עשיתי את כללל הבדיקות לפני וועדה , הענין הוא שאני מעוניינת בניתוח טבעת בלבד! וכירורג מסויים בפורום אחר ממליץ לי מיני מעקף / שרוול וטוען כי לא מבצעים יותר ניתוחי טבעת. אני ממש מפחדת מניתוח בלתי הפיך והאמת גם לא מעוניינת. יש בי את כל הכח רצון לשנות הרגלים וכו.. אני פשוט מרגישה שאני צריכה את הפוש הראשוני וזה לא מרגיש לי משהו מעבר לטבעת - יש לי חברים שעברו טבעת ושרוול - אני רואה את התוצאות והאמת ? שאלה שאחרי טבעת יש להם כח רצון גשול יותר והתוצאות נשמרות לשנים ארוכות יותר - אז מה כדאי? האם באמת לא מבצעים יותר ניתוח טבעת? בבקשה תעזרו לי מניסיונכם
לצפיה ב-'ניתוח טבעת מבוצע רק ע"י ד"ר אבינוח'
ניתוח טבעת מבוצע רק ע"י ד"ר אבינוח
12/10/2017 | 23:56
3
71
וגם אם היה מבוצע ע"י רופא אחר, לא כדאי להתנתח אצל אף אחד אחר, כי רק לד"ר אבינוח יש מערך מרפאות ושירות מספיק רחב, כדי לטפל בטבעת אחרי הניתוח. וזה חיוני בניתוח הטבעת שיהיה שירות לאחר הניתוח. וגם שנים רבות לאחר הניתוח.

בקיצור, אם את רוצה טבעת, תפני אליו. תעשי ד"ר אבינוח בגוגל, ותגיעי לאתר שלו עם כל הפרטים. 
אני מנותחת טבעת כבר 9 שנים, ובהחלט מרוצה מהניתוח. 
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
13/10/2017 | 06:01
1
61
נכון שרוב הרופאים ממליצים על ניתוח שרוול או על ניתוח מעקף ,את מעונינת בניתוח הפיך\כמו שאופירה כתבה לך רק ד"ר אבינוח הוא הרופא המועדף לניתוח טבעת 
תתקשרי אליו והוא ינחה אותך,דרך אגב אני עברתי את ניתוח הטבעת  בדצמבר   2000 כמעט 17 שנה ותודה לאל להכל בסדרתלכי על זה 
בהצלחה!!!!

קובי
לצפיה ב-'ניתוח טבעת '
ניתוח טבעת
14/10/2017 | 21:11
37
שבוע טוב קובי - תודה על התשובה וההתייחסות - אכן מדובר בד"ר אבינוח - כל כך מעודד לקרוא את מה שכתבת - תודה ענקית - כבר מחר אני מרימה טל' - בע"ה שבכל יעבור בהצלחה - אמן♥
לצפיה ב-'ניתוח טבעת '
ניתוח טבעת
14/10/2017 | 21:08
31
שבוע טוב - תודה על ההתייחסות - אכן ד"ר אבינוח ניתח כמה מחברותיי והתוצאות עלייהן נשמרו לאורך שנים - כיום 7 שנים ואני נפעמת כל פעם מחדש להסתכל עליהן - כל כך רוצה וכל כך חוששת - תודה אופירה - העלת לי את רף הביטחון והחיוך ♥
לצפיה ב-'סיוע לאחר סגירת הטבעת'
סיוע לאחר סגירת הטבעת
09/10/2017 | 09:21
2
51
חברים שלום,
עד אתמול הייתי סגור 9, מים ומזון היו עוברים יחסית באופן מהיר.
אתמול סגרתי אצל ד"ר אבינוח עוד 1 סמ"ק, לאחר הסגירה שתיתי 4 כוסות מים, באופן כללי אחרי כל סגירה עד עכשיו המים עוברים קשה לאחר הסגירה ולמחרת המעבר בסדר.
לצערי לא כך היום, מים לא עוברים ואין לי מושג מה לעשות :(
לצפיה ב-'לפתוח חצי עד 3/4 סמ"ק.'
לפתוח חצי עד 3/4 סמ"ק.
09/10/2017 | 11:30
1
38
לעולם לא סוגרים 1CC שלם בבת אחת, אחרי סגירה של 9, שיש בה הגבלה. אמנם לא הגבלה מספקת, אבל הגבלה בהחלט היתה לך.
כשיש הגבלה, סוגרים 1/4CC כל פעם ולא יותר.
אמנם זה מעצבן לסגור כמה פעמים עד שמשיגים הגבלה טובה, אבל אין דרך טובה מזה, כי ההגבלה האפקטיבית מגיעה רק כשסוגרים בהדרגה.
כשסוגרים בבת אחת 1CC רק משיגים חוסר איזון, כמו שאתה מרגיש כרגע.
לצפיה ב-'מבין את מה שאת אומרת'
מבין את מה שאת אומרת
09/10/2017 | 12:46
26
השאלה היא למי אני פונה בכדי לפתוח בהתראה כזו קצרה? המרפאה שהלכתי אלי עובדת רק בימי ראשון...
לצפיה ב-'צום כיפור לאחר ניתוח שרוול'
צום כיפור לאחר ניתוח שרוול
02/10/2017 | 19:11
1
68
אני מעלה כאן את חוויותי בצום כיפור לאחר ניתוח שרוול בשביל הבאים אחריי שיכנסו לפורום וירצו לקבל מידע.
אדגיש ואומר שיש צורך בהתייעצות עם רופא, וגם רב למי שמעוניין, ושהודעתי לא מכוונת למתן פתרון כזה או אחר אלא רק שיתוף מחוויתי האישית משום שאין על כך יותר מידע ברשת.
אני כ-5 חודשים לאחר ניתוח שרוול, ירדתי עד כה 30 ק"ג, השתדלתי מאוד לשתות כמה ימים לפניי בכמות גדולה יותר אבל הגעתי בסה"כ ל-8 כוסות ליום שזה בערך הסטנדרט שלי, מיום לפני הצום לא שתיתי קפה (אומרים שעדיף בלי קפאין לפני צום), אכלתי ארוחת צהריים רגילה וסטנדרטית, אח"כ אחה"צ מרק עוף צח, וכשעה לאחר מכן מפסקת של אורז וחזה עוף מבושל, כמות רגילה כמו בכל ארוחה.
צמתי יחסית בקלות כמו בדרך כלל, ללא ספק הייתה חולשה יותר ממה שאני רגיל אבל עדיין עבר בסדר, למעט קצת רעב חריג ממה שאני חש בדרך כלל.
לעניות דעתי לא צריך לחשוש יותר מדי לפני הצום.
לצפיה ב-'תודה על השיתוף. '
תודה על השיתוף.
03/10/2017 | 01:56
28
חצי שנה אחרי הניתוח, אכן המצב כבר פחות בעייתי.
יתכן שהרופא ימליץ לשתות, והרב יגיד שאם חס ושלום מרגישים ממש רע, יש לשתות לשיעורין (40 סמ"ק כל 10 דקות).
לכן כדאי בהחלט לשאול קודם. 
לצפיה ב-'האם מצאת קבוצת תמיכה בראש העין?? '
האם מצאת קבוצת תמיכה בראש העין??
27/09/2017 | 08:34
1
12
לצפיה ב-'לא קיבלתי פה בפורום תשובה, ובשום מקום שבדקתי לא מצאתי.'
לא קיבלתי פה בפורום תשובה, ובשום מקום שבדקתי לא מצאתי.
29/09/2017 | 13:30
17
אם תרצה להיות בקשר בעניין תשלחי לי טלפון שלך בפרטי.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום ריפוי ותזונה טבעית
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה