לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1084710,847 עוקבים אודות עסקים

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'שיקוף....'
שיקוף....
23/09/2017 | 20:54
ערב טוב חברים....
מחר אני אצל דר אבינוח , אעשה שיקוף...
לראות האם יש דליפה בטבעת...
תחזיקו לי אצבעות ☹
לצפיה ב-'ועדה'
ועדה
21/09/2017 | 22:26
6
16
היי...
אני מעוניינת לעבור טבעת בקיבה, אשמח לדעת מה נשאלים בוועדה הפסיכאטרית. ומה עליי לענות כדי לשכנע אותם שאני מעומדת מתאימה?
תודה
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
22/09/2017 | 00:17
5
15
דבר ראשון צריך שיהיה לך BMI40 או 35 עם מחלות נילוות שקשורות להשמנת היתר כמו  דום לב בנשימה ,בעיות פוריות ,סכרת [בעיות אורטופדיות שנובעות בגלל השמנת היתר  כמובן הכל מלווה  מכתבים מרופאים מקצועיים ,עדיף על רופא משפחה ,ישלחו אותך להפגש עם פסיכיאטר תסבירי לו כמה השמנת היתר גורמת לך לבעיות חברתיות וכמה את נחושה לרדת במשקל ,ושיש לך תמיכה בבית מהמשפחה  ,במידה ויש לך בעיות פסיכיאטריות ואת נוטלת כדורים אל תספרי לו את זה 

בהצלחה !!!

קובי

לצפיה ב-'תודה קובי על התיחסותך'
תודה קובי על התיחסותך
23/09/2017 | 09:42
4
6
כרגע אני עם 36 bmi... האמת לא ידוע לי על מחלות ��, אבל כן אני במצב של תסכול עם כל ההשמנה לאחרונה וכל ניסיונות הדיאטות וחדרי הכושר שכשלו... ובאמת הייתי רוצה לשים סוף לכל ההשמנה שמגבילה בתפקוד היומיומי... אפילו בפרטים הקטנים שזה לגרוב גרביים או להרים דבר מה מהרצפה��
לצפיה ב-'אילנה שלום לך '
אילנה שלום לך
23/09/2017 | 11:39
3
6
הדברים שאת מתארת בהחלט מוכרים לנו, לצערנו הוועדות די מקובעות ומסתמכות על מסמכים רפואיים והן על מה שהם רואים בעיניים.
תצטרכי לשכנע אותם בקושי היום יומי לתפקד כאחד האדם כי על פי הנתונים היבשים את לא זכאית לניתוח (BMI=40 או BMI=35 עם מחלות נלוות).

בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה נוספת ברשותך אם אפשר...'
שאלה נוספת ברשותך אם אפשר...
23/09/2017 | 12:58
2
2
ידוע לך לגבי בלון קיבה ספאץ מסייע לירידה במשקל ולהרזיה לאנשים שאנים עומדים בדרישות לניתוחים? האם שמעת על מישהו שיכול לתת חוות דעת?
תודה
לצפיה ב-'בלון קיבה '
בלון קיבה
23/09/2017 | 15:22
1
2
הבלון מוכנס לתקופה של חצי שנה ,ומה יהיה שיוציאו אותו,לי הכניסו בלון לקיבה לפני 18 שנה ואחרי שבוע ביקשתי להוציא אותו בגלל צרבות איומות,מתאר לעצמי שמאז הבלון יותר טוב ומשוכלל  לא נראה לי שיש הצלחות טובות בבלון ,ואם כן זה לתקופה מוגבלת ביותר.

קובי
לצפיה ב-'תודה על האנפורמציה... '
תודה על האנפורמציה...
23/09/2017 | 20:58
לצפיה ב-'צום כיפור לאחר שרוול'
צום כיפור לאחר שרוול
23/09/2017 | 01:36
2
10
שלום אני חצי שנה לאחר ניתוח שרוול ורציתי לדעת אם אפשר לצום את צום כיפור או שאסור או יש הקלות כל שהן תודה מראש 
לצפיה ב-'צום יום הכיפור'
צום יום הכיפור
23/09/2017 | 07:38
8
ם מותר לצום צומות כמו תשעה באב ויום כיפור אחרי ניתוח שרוול?
[ד"ר רועי ענבר]
להדס שלום,
מלבד בשבוע -שבועיים הראשונים אחרי הניתוח שבהם אין להפריע לגוף בתהליך ההתאוששות מהניתוח, אין בעייה לצום במשך יממה .
ד"ר רועי ענבר
אחראי תחום השמנת יתר בכירורגית ב' , בית החולים מאיר
לצפיה ב-'צום כיפור'
צום כיפור
23/09/2017 | 11:36
3
יצחק שלום לך 
אין כל בעיה לצום בכיפור עם כל אחד מסוגי הניתוחים (טבעת, שרוול, מעקף).
אין הקלות וממש אין צורך בהן, אלא אם כן אתה נוטל תרופות או קיבלת הוראה אחרת מרופא.
לצפיה ב-'תרגיעו אותי בבקשה...'
תרגיעו אותי בבקשה...
20/09/2017 | 20:23
6
26
שנה טובה חברים. 
אני מנותחת טבעת אצל דר אבינח.
נותחתי ב2007 הורדתי 70 קג. בשנת 2011 היתה לי דליפה בטבעת. עשיתי ניתוח טבעת. הכל היה בסדר גמור. עד אתמול. התחלתי לא להרגיש הגבלה. בכלל. אני מתה מפחד שיש עוד פעם דליפה ☹למישהו קרה? יש תקווה שזו לא דליפה אלא מצבי רוח של טבעת?
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
21/09/2017 | 07:14
2
13
דבר ראשון לא כדאי למות מפחד  יכול להיות שחוסר ההגבלה באה ממצב הטבעת לא צריך שמקרה אחד  שקרה אתמול זה  כבר דליפה ,תמתיני עוד כמה ימים ואם זה יימשך תפני לד"ר אבינוח אולי  צריך לסגור ,מקווה לבשורות טובות 
שנה טובה הרבה בריאות ושמירה על ההשגים

קובי
לצפיה ב-'תודה )))'
תודה )))
21/09/2017 | 09:25
1
7
הלוואי ויהיה צורך בלסגור טבעת וזו לא דליפה....הלוואי...
תודה לך ושנה טובה.
אתה יודע במקרה האם דר אבינח בארץ?
לצפיה ב-'ד"ראבינוח'
ד"ראבינוח
21/09/2017 | 10:03
14
אין לי מושג האם הוא בארץ תתקשרי למזכירה שלו 

לצפיה ב-'מזכירה...'
מזכירה...
21/09/2017 | 10:15
2
12
אין לי את הטל של המזכירה.
רק נייד של דר אבינוח(((
לצפיה ב-'ד"ר אבינוח קשר'
ד"ר אבינוח קשר
21/09/2017 | 12:45
17

עקב, פתיחות וסגירות מסגירה שניה והלאה
* אסותא תל אביב 
רח' הברזל 20, רמת החי"ל, תל אביב. 
המרפאה פועלת בימי ד' בערב.
לקביעת תורים: סיגל או קרן: 03-9625653, 03-9615382.
(ניתן להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00)

*אסותא ראשל"צ
רח' לזרוב 27, אזור התעשיה המערבי, ראשל"צ. 
המרפאת פועלת בימי ו' בצהריים.
לקביעת תורים: סיגל או קרן: 03-9625653, 03-9615382.
(ניתן להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00)

* בית הרופאים, אשקלון
שד' בן גוריון 17, אשקלון. 
המרפאה פועלת ביום א' בערב.  
לקביעת תורים: טלפון: 08-6711987/4. 

* מרפאת ש.ר.ן, באר-שבע
בית תנועת המושבים, רח' בן צבי 11, פינת רח' התקווה.
לחברי קופות החולים כללית, מאוחדת ולאומית.  
המרפאה פועלת בימי ה' בערב.
לקביעת תורים: טלפון: 08-6278151. 

* מרפאת בית הרופא, באר-שבע
בית הנשיאים, שד' רגר 19. 
לחברי קופ"ח מכבי.
המרפאה פועלת בימי ג' בערב.
לקביעת תורים: טלפון: 08-6652333. 

לצפיה ב-'ד"ר אבינוח זימון תורים ליעוץ'
ד"ר אבינוח זימון תורים ליעוץ
21/09/2017 | 12:49
11
זימון תורים לייעוץ
איזור הדרום
* בית הרופאים, אשקלון
שד' בן גוריון 17, ליד קניון גירון 
המרפאה פועלת בימי א' בערב.  
לקביעת תורים:  08-6711987/4. ניתן  להתקשר בימים א-ה בין השעות 09-14, ו- 16-20.

* מרפאת ש.ר.ן, באר-שבע
בית תנועת המושבים, רח' בן צבי 11 (פינת רח' התקוה)
לחברי קופות החולים כללית, מאוחדת ולאומית.  
המרפאה פועלת בימי ה' בערב.
לקביעת תורים:  08-6278151.  ניתן להתקשר בימים א-ה בין השעות 09-20.

* מרפאת בית הרופא, באר-שבע
שד' רגר 19. 
לחברי  כל קופות החולים.
המרפאה פועלת בימי ג' בערב.
לקביעת תורים:  08-6652333.  ניתן להתקשר בימים א-ה בין השעות 09-20. 

* מרפאות חוץ, בית החולים סורוקה, באר-שבע
המרפאה פועלת בימי ג' אחה"צ.
יש להגיע עם טופס התחייבות.
לקביעת תורים:  08-6400748. ניתן להתקשר בימים א-ה בין השעות 08-15. 

איזור המרכז
 * אסותא תל אביב 
רח' הברזל 20, רמת החי"ל. 
המרפאה פועלת בימי ד'.
לקביעת תורים לפגישה ראשונה: ברכה: 03-6513374. להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00. 
לקביעת תורים למעקב: סיגל וקרן: 03-9625653, 03-9615382. להתקשר בימים א, ב, ג, ה, בין השעות 08:00-14:00.

*אסותא ראשל"צ
רח' לזרוב 27, אזור התעשיה המערבי. 
המרפאת פועלת בימי ו' בצהריים. 
לקביעת תורים: סיגל או קרן: 03-9625653, 03-9615382. להתקשר בימים א,ב,ג,ה בין השעות 08:00-14:00. 

אזור הצפון
* אסותא חיפה
רח' ההסתדרות 55
קניון לב המפרץ
המרפאה פועלת לסירוגין כאחת לשבועיים בימי ו' בבוקר.
לקביעת תורים: חגית: 0505286222

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:11
1
6

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'שנה טובה הרבה בריאות'
שנה טובה הרבה בריאות
20/09/2017 | 18:20
2
לצפיה ב-'שאלה מנושא וועדה רפואית של אסותא'
שאלה מנושא וועדה רפואית של אסותא
13/09/2017 | 10:35
2
36
היי לכולם יש לי שאלה בנוגע לוועדה הרפואית באסותא,
האם אני צריכה לעבור שוב את כל הבדיקות?
האם יש שוב שקילה ובדיקות נוספות מעבר למה שדרשו בקופה?
לצפיה ב-'ועדה רפואית'
ועדה רפואית
13/09/2017 | 12:58
1
27
את צריכה להגיע לוועדה עם תוצאות הבדיקות,  ברור שמסגרת הזאת ישקלו אותך 
בהצלחה !!!

קובי
לצפיה ב-'תודה רבה!!!!!'
תודה רבה!!!!!
13/09/2017 | 14:03
11
לצפיה ב-'שאלה לגבי סגירה מחודשת של טבעת '
שאלה לגבי סגירה מחודשת של טבעת
07/09/2017 | 17:24
6
30
בס"ד

שלום וברכה,
אני מטובעת כבר כמעט 11 שנה. ירדתי במשקל והייתי ביעד כשנתיים וחצי. באיזשהו שלב פתחתי עוד ועוד עקב לחץ מבעלי שדאג לי ועברתי 8 הריונות מתוכם 3 הפלות ו5 ילדים מטריפים.
כעת אני מרגישה שלא יכולה יותר ורוצה לסגור את הטבעת. שאלתי היא, האם בסגירה חוזרת התוצאה יכולה להיות טובה כפי שהיתה לאחר הניתוח????
ואיך כדאי לנהוג בענין כדי שיצליח????
בתודה מראש  לכל העוזרים כאן בפורום
אסתי  
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
07/09/2017 | 23:29
5
21
אני מציע שאחרי כל כך הרבה שנים תעשי צילום ושט קיבה לראות מה מצב הטבעת 
קשה לדעת האם הסגירה המחודשת תיהיה  טובה כמו בפעם הראשונה ,מה שאני מציע לסגור את הטבעת בשכל בחכמה לאט לאט שלא תקיאי ושלא יהיו בעיות

בהצלחה הרבה בריאות!!

קובי
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
08/09/2017 | 01:31
4
21
בס"ד

קודם כל תודה לך קובי.
הטבעת לא  לגמרי פתוחה והיו ימים שסגרתי קצת פה ושם ותמיד זה עבד רק שכנראה לא היה לי את הכח להתמודד.
אבל היכן עושים צילום ומנין הפניה? והאם ניתנת הפניה בקלות?
ובמידה והכל תקין אז בסגירה איטית הכל אמור לעבוד כמו שעבד בעבר?
אני רוצה לדעת שאני משקיעה בדבר לא אבוד.....כי נמאס לי מהמצב הקיים.

שוב תודה וליל מנוחה
אסתי
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
08/09/2017 | 08:35
1
17
אפשר לעשות צילום ושט קיבה בהפנייה של רופא המשפחה ,לא צריכה להיות שום בעיה ,נראה לי שסגירה תקינה וכמובן שיתוף פעולה  ממך הכל יחזור למה שהיה מקודם ,כמי שותיקה בטבעת את יודעת שהטבעת וכל ניתוח מסוג  אחר  משמש רק כלי עזר לירידה ,ואפשר לרמות כל ניתוח באכילת מאכלים עתירי קלוריות או בנישנושים ,אני מנותח טבעת כבר 17 שנה ,ו16 שנה לא נגעתי בטבעת ,
הרבה בריאות

קובי
לצפיה ב-'ברוווור.תודה רבה '
ברוווור.תודה רבה
10/09/2017 | 01:20
6
לצפיה ב-'סגירה חוזרת בהחלט אפקטיבית. שום דבר לא אבוד בטבעת'
סגירה חוזרת בהחלט אפקטיבית. שום דבר לא אבוד בטבעת
08/09/2017 | 11:37
1
14
אין זה משמעותי כלל אם פתחת את הטבעת בעבר. תמיד ניתן לחזור ולסגור אותה.
אלא מה, כמובן, יש לסגור לפי הכללים השומרים על הטבעת והקיבה, ובחוכמה.
סגירה היא תהליך. 
אם אין לך שום הגבלה היום, סגרי 1-2CC (זה תלוי בהרבה דברים, כדאי להתקשר אלי). אם יש לך הגבלה קלה, סגרי 1/2-1CC. אחרי הסגירה תשתי 4 כוסות מים בנחת, בחדר ההמתנה של הרופא, ואם הם עוברות בלי בעיות, את יכולה ללכת הביתה, ולחזור אחרי 3-4 שבועות לסגירה נוספת בהתאם לצורך.
אם יש בעיות במעבר המים, כדאי לחזור לחדר הרופא ולפתוח מיידית חצי מהסגירה שבוצעה, ושוב לשבת בנחת ולשתות 4 כוסות מים.
לא 2 כוסות, 4. 

כדאי להתקשר אלי לפני כל סגירה נוספת, כדי להעריך ביחד את רמת ההגבלה, ולהחליט מניסיוני הרב כמה מתאים לסגור בכל פעם.
אל תקשיבי למה שהרופא מציע לסגור, עדיף שתביני בעצמך כמה צריך לסגור ותודיעי זאת לרופא. 

לגבי צילום ושט קיבה - אפשר לעשות את הסגירות בלי קשר לצילום.
אבל בהחלט מומלץ מאוד לעשות צילום וביקורת לאחר 5-10 שנים מהניתוח. יש כמה אפשרויות לעשות זאת. תלוי בקופת החולים שלך.
אם נותחת אצל ד"ר אבינוח, אפשר להתקשר למזכירות שלו (פרטים באתר שלו) ולברר את הפרוצדורה של אותה קופה. במכבי אפשר לעשות את הצילום באסותא, ומיד להגיע לפענוח אצל ד"ר אבינוח. הפענוח חייב להיות על ידי ד"ר אבינוח ולא ע"י טכנאי הצילום ולא ע"י רופא משפחה ולא ע"י מנתח אחר, כי ידוע מניסיון רב שהפענוחים של כל האנשים האלה פשוט לא נכונים!
אם נותחת ע"י ד"ר סובחי - זה בסדר, אפשר לפענח את הצילום אצלו. תבררי בקופה או במרפאת המנתח איך עושים את הצילום בקופה שלך.

אם נותחת אצל רופא אחר, אני מאוד ממליצה להתקשר אלי ולהתייעץ בי, גם לגבי הסגירות. רצוי מאוד שתהיי כעת בביקורת של ד"ר אבינוח, כולל ביצוע הסגירות במרפאותיו ברחבי הארץ. 

יש היום רופאים שונים, כולל מנתחים כלליים, שמבצעים סגירות ופתיחות בקהילה, דרך קופ"ח. אבל אין לי רשימה שלהם, אני מכירה שניים בבני ברק. צריך לברר בקופת החולים, אצל כל כירורג בפני עצמו. והכי כדאי לבצע את הסגירות והפתיחות במרפאות השונות של ד"ר אבינוח דווקא. 

טל' 03-5781855 אופירה (לא בשבת).
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/09/2017 | 01:17
7
ואוווו ממש תודה רבה. אתקשר מחר בע"ה.
שבוע טוב
לצפיה ב-'ייעוץ בנוגע לטבעת ...מדאיג מאוד'
ייעוץ בנוגע לטבעת ...מדאיג מאוד
31/08/2017 | 21:22
3
48
היי לכולם

זקוק לחוות דעתכם ...אני עם טבעת כבר מעל לעשור בגדול ניתוח שהוא הצלחה 
אני כבר שנים ב8משקל תקין 
אם כי בשנתיים האחרונות לאחר 7 שנים שהטבע היית פתוחה לגמרי הצרתי אותה

פעם קודמת שפתחתי אותה הייתה לפני חודש לפני נסיעה לחו"ל 
הטבעת הייתה סגורה בערך 7 מה שאפשר לי לאכול כמעט הכל כשהייתי אוכל סובלני ורגוע ושליטה (פליטה) במצבים שהייתי בבולמוסי אכילה וכדומה 
פתחתי אותה 5 ולאחר שבועיים אחרי שחזרתי מהחופשה עם עלייה מזערית במשקל סגרתי אותה שוב בחמש כדי לא לקחת סיכון
בכל אופן חזרתי לעצמי אחרי ימים ראשונים שהיה קשה מאוד להכניס אפילו נוזלים (טבעי לאחר סגירה רבה כזו)
מה שמדאיג אותי שבימים האחרונים לא פתחתי את הטבעת אבל אני יכול לאכול כמעט ככל שוב ...כמו כן על הבוקר כשבדרך כלל לא הייתי מסוגל לשתות או לאכול אני מסוגל 
משהו לא תקין לדעתי ...כמו כן אני חושב שיש לי כאב עמום באיזור אבל קשה להגיד שזה בוודאות מהאזור

מה דעתכם?
אני מאוד מודאג...
אם הטבעת החליקה או נפלה
מה אצטרך לעבור,
מדאיגה אותי המחשבה להיות מנותח שוב ויותר מהכל מדאיגה אותי המחשבה להיות בלי הטבעת ולעלות במשקל

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'ייעוץ '
ייעוץ
01/09/2017 | 00:14
31
שלום לך 
לא הייתי ממהר לחשוב שמשהו לא תקין עם הטבעת, אך ניתן לשלול זאת על ידי שיקוף וצילום פשוט.
המצב של פתיחה סגירה הוא מצב די משתנה, גם אם היית סגור על 7 סמ"ק בעבר לא אומר שהפעם 7 סמ"ק יאפשרו את אותה ההגבלה הקודמת.
המצב די משתנה ומושפע מגורמים נוספים המשפיעים על יכול האכילה / המעבר.

לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
01/09/2017 | 08:26
28
במקום לחשוב עך כל מיני אפשרויות הכי קל צילום ושט קיבה ,אפשר לבקש את הצילום מרופא המשפחה ,ולהסיר כל ספק  
הרבה בריאות!!

קובי
לצפיה ב-'חוות דעתי מניסיון רב של חוויות מנותחי טבעת'
חוות דעתי מניסיון רב של חוויות מנותחי טבעת
02/09/2017 | 23:16
25
לשיטתי, אין כאן סיבה לצילום כרגע, אלא אם כן הכאב מדאיג. 
מניסיון של מנותחים רבים לאורך שנים, אם פותחים/סוגרים את הטבעת בקפיצות חדות (5CC זו קפיצה חדה מאוד!!!), ה"איזון" הפנימי של הקיבה המטובעת משתנה, ואז התגובה שלה לסגירות/פתיחות של הטבעת שונה ולא יציבה.
הטעות הגדולה שלך היתה לסגור 5CC בבת אחת, אחרי החזרה מחו"ל, בגלל שקודם לכן היתה פתיחה של 5CC בבת אחת. זו טעות. סוגרים אך ורק בהדרגה, ולא בכמות של הסגירה הקודמת.
פעולה כזו גם מסכנת את הגמישות של הסיליקון של הטבעת, ומזמינה סדקים וכד'. אני לא חושבת שהטבעת שלך נסדקה, אבל אני אומרת בקול רם לא לעשות דברים כאלה אף פעם! לסגור רק בהדרגה ובסבלנות, למרות שזה לוקח הרבה זמן.

אגב, טעות נוספת שעושים רופאים רבים, היא לשאוב את כל הנוזל ולהזריקו בחזרה, במטרה "לראות כמה יש לך בטבעת". אין צורך לראות, ופעולה זו מניסיון משנה את האיזון של הקיבה המטובעת. רק בלית ברירה יש לעשות פעולה זו!

בכלל, אחרי שפותחים טבעת, כמו שאמר קובי, אי אפשר לצפות שההתנהגות אחרי הסגירה תהיה זהה להתנהגות קודם. כל פתיחה וסגירה הם לימוד מחדש. אפילו כשלא סוגרים/פותחים, המצב של המעבר יכול להשתנות ולהצריך פתיחה/סגירה בהתאם לשינוי. 

בשורה התחתונה של כל דבריי, בניגוד אליך, שאתה טוען שהמצב הנורמלי היה שאינך יכול לשתות בבוקר, אני טוענת שהמצב הנורמלי הוא שאתה יכול לשתות בבוקר. כך שיתכן שהמצב שהתהווה כרגע תקין מאוד.
כך שלדעתי, תשים לב במשך שבוע-שבועיים אם כמות האכילה שלך גדלה מאוד, או שלמרות המצב אתה יכול לשלוט בכמות האכילה ע"י התנהגות רגועה באכילה, ולכן מצב הטבעת טוב לך למרות השינוי.
אם כמות האכילה גדלה, לך לסגור בהדרגה, 1/2CC בפעם הראשונה, ובהמשך לפי הצורך אם בכלל, בהפרשים של לפחות 3 שבועות בין כל סגירה לסגירה (גם אם הדרך אצה לך ואין לך סבלנות). לא להסתכל על מה שהיה פעם (כי דיי שיבשת אותו בפעולה הקיצונית שביצעת), אלא מה קורה כרגע מבחינת כמויות אוכל שאתה אוכל. כמויות גדולות יגרמו להשמנה, ולכן אם צריך - לך לסגור בהדרגה ובצורה נכונה. 
אם יש שאלות "מה זה בצורה נכונה" - אני זמינה בקביעות בטלפון. 03-5781855, אופירה. רצוי להשתמש בו לפני שעושים מעשה שגוי, ולא ללמוד לאחר מעשה מה היה שגוי.
לצפיה ב-'ניתוח בריאטרי מדיקל סנטר'
ניתוח בריאטרי מדיקל סנטר
31/08/2017 | 16:38
2
51
מישהו שמע על דוקטור קוריאנסקי...חוות דעת בבקשה
לצפיה ב-'ד"ר קוניארסקי'
ד"ר קוניארסקי
31/08/2017 | 16:50
31
שמעתי רבות עליו במשך השנים אחד מהמובילים בתחום הניתוחים הבריאטרים

קובי
לצפיה ב-'ד"ר קוריאנסקי אחד מוותיקי המנתחים בתחום'
ד"ר קוריאנסקי אחד מוותיקי המנתחים בתחום
01/09/2017 | 00:07
23
מדובר ברופא ותיק בתחום ומנתח נפלא.
לצפיה ב-'האם מישהו/מישהי מכירים את ד"ר דנית דיין? תודה רבה.'
האם מישהו/מישהי מכירים את ד"ר דנית דיין? תודה רבה.
31/08/2017 | 15:24
1
22
לצפיה ב-'ד"'ר דנית דיין'
ד"'ר דנית דיין
31/08/2017 | 16:51
23
לא שמעתי את  שמה ,ראיתי באינטרנט שהיא  מנתחת בכירה באיכילוב

קובי
לצפיה ב-'ניתוח נוסף'
ניתוח נוסף
25/08/2017 | 22:26
3
54
היי לכולם עברתי מעקף קיבה לפני 9 שנים ירדתי 45 קילו, בשנה האחרונה עליתי כ20 קילו, האם מישהו עשה ניתוח נוסף לאחר מעקף קיבה?
לצפיה ב-'ניתוח נוסף'
ניתוח נוסף
25/08/2017 | 23:50
48
לא מכיר ,איזה ניתוח נוסף את רוצה לעבור ,יש סיבות לעלייה של 20 קילו בשנה ואני לא בטוח שניתוח נוסף יעזור ,

קובי
לצפיה ב-'שלום שמש'
שלום שמש
26/08/2017 | 08:49
1
39
המקרה שאתה מתאר אינו חריג, לאחר מספר שנים של מעקף ישנה עליה במשקל הנובעת בד"כ מפתיחת הסיכות / התחברות חלקי הקיבה ויכולת אכילה של כמויות גדולות יותר.
בהחלט ניתן לעבור ניתוח נוסף של הוספת טבעת על המעקף, מכיר כמה אנשים שעברו זאת בעבר.
לצפיה ב-'ניתוח נוסף'
ניתוח נוסף
27/08/2017 | 16:47
26
קובי תודה על המידע
לצפיה ב-'טבעת ועייפות '
טבעת ועייפות
22/08/2017 | 21:24
2
59
היי.
אני נותחתי ניתוח טבעת לפני שנתיים
מאז אני סובלת מעייפות נוראית
ירדתי 10 קג בלבד כך שאני לא נמצאת בתת משקל . בדיקות דם תקינות . 
האם תופעה ידועה ?
לצפיה ב-'עייפות'
עייפות
22/08/2017 | 23:58
42
באם כל בדיקות הדם תקינות ואין מחסור בויטמינים ,ניתוח הטבעת לפי דעתי לא גורם  לעייפות וגם הירידה המזערית במשקל לא מהווה  גורם ,כדאי לחפש בכיוונים אחרים ,שלא קשורים לניתוח 

קובי
לצפיה ב-'לא אמור להיות שום קשר'
לא אמור להיות שום קשר
23/08/2017 | 15:43
22
ניתוח טבעת זה הדבר הכי פחות מעייף בחיים. ובוודאי שירידה של 10 ק"ג אינה דבר מעייף כלל וכלל.

בדיקות דם עשית? מחלת הנשיקה או CMV נשללו?
לצפיה ב-'עצירות'
עצירות
09/08/2017 | 11:01
68
קובי היקר ראשית תודה, ואני בת  ולא בן��עברתי ניתוח שרוול, היות חוויתי עצירות קשה, חוששת לקחת את הויטמינים וגם לאכול לפי בתפריט נמצאת בשלב הדייסתי מה לעשות? ואיך מתקדמים? לקחת כל יום נורמלקס? תודה מראש

לצפיה ב-'חברה שעברה קיצור קיבה .'
חברה שעברה קיצור קיבה .
09/08/2017 | 00:47
2
119
בכר 5 חו"ד אחרי מ-180 ק"ג ל-80 כאבי בטן ממושכים האים יש מקום לדאגה ולאיז סוג של בדיקה  מחיב
לצפיה ב-'כאבי בטן ממושכים'
כאבי בטן ממושכים
09/08/2017 | 06:51
74
5 חודשים אחרי ניתוח ויש כאבים יש מקום לדאגה להתקשר למנתח והוא יחליט איזה בדיקות לעשות בבקשה לא להזניח

קובי

לצפיה ב-'צריך לבדוק לאור תמונה מלאה'
צריך לבדוק לאור תמונה מלאה
13/08/2017 | 01:13
39
אחרי חמישה חודשים לרדת מאה קילו - מ-180 ל-80 - זה לא משהו נורמלי.
צריך להבין איך זה קרה, ואז יהיה כיוון מאיפה כאבי הבטן.
הייתי ניגשת לרופא המשפחה ועושה בדיקות כלליות קודם כל - כולל כל הויטמינים שאפשר לבדוק בבדיקות דם. 
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה אזור ראש העין/פתח תקווה/אלעד/שוהם/גבעת שמואל/בנ?'
קבוצת תמיכה אזור ראש העין/פתח תקווה/אלעד/שוהם/גבעת שמואל/בנ?
08/08/2017 | 21:14
41
היי,
מחפשת קבוצת תמיכה לקיצורי קיבה בכלל ושרוול בפרט באזורים שציינתי בכותרת, או לחילופין קבוצת ווצאפ למשורוולים/מקוצרים.

אין משהו בקופת חולים באזורי ואני חושבת שזה מאוד מאוד יעזור לי ולאחרים אם יהיה מידע עדכני על דבר כזה.

אם אין דבר כזה בנמצא ומישהו יוכל לקחת לידיו אחריות לפתיחת קבוצת ווצאפ אני בטוחה שלא מעט כאן ישמחו להצטרף.
לצפיה ב-'עצירות לאחר ניתוח לקיצור '
עצירות לאחר ניתוח לקיצור
07/08/2017 | 21:39
2
59
שלום חברים, 
לפני שבוע נותחתי להיום היה לי יום קשה במיוחד, עצירות וכאב. אם המצא מנותח אשר חווה מקרה דומה בבקשה כתוב במה נעזרת. תודה
לצפיה ב-'עצירות לאחר ניתוח '
עצירות לאחר ניתוח
07/08/2017 | 23:38
1
60
שלום לך 
איזה ניתוח עברת בדיוק? האם אתה מקפיד לשתות מספיק?
במידה ומעל 3 ימים אין פעולת מים - אתה יכול להיעזר בנורמלקס.
את הנורמלקס יש לערבב בכוס מים ואין לה שום טעם , מנסיון זה עוזר.
לצפיה ב-'אני 3.5 חודשים לאחר ניתוח שרוול'
אני 3.5 חודשים לאחר ניתוח שרוול
08/08/2017 | 21:11
90
בערך חודש לאחר הניתוח התחילו לי עצירויות קשות עם כאבים איומים בעצם הזנב. בהנחיית רופא אני לוקחת "לבולק" בהתאם לצורך, זה סירופ לשתיה- טעם דוחה אבל יעיל מאוד. לאחר כמה שעות מרכך יציאות וזה שומר על המצב לכמה ימים. בהמלצת דיאטנית אוכלת המון ירקות עם מעט שמן זית ואז כמעט ואין צורך ב "לבולק". אני חושבת שהירקות והשמן עושים עבודה מצויינת, ואני לא חובבת ירקות בכללללל. ואם צריך עזרה תרופתית לא קרה כלום, הגוף מחלים מטראומה שהוא עובר והכל בסוף מסתדר בעיקר עם תזונה נכונה.
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
03/08/2017 | 09:23
5
107
סיימתי את כל הבדיקות שצריך לניתוח. אפילו ניפגשתי עם המנתח ויש לי עוד שבועיים תור לוועדה והוא קבע לי לעוד חודש וחצי תור לניתוח שרוול. התחלתי את התהליך עם bmi 42.5 וכרגע אני בידיוק bmi 40. כי הניתוח קרב והמנתח אמר שצריך להפחית כדי שהכבד שומני לא יקשה על התנהלות הניתוח.
יש לי כבד שומני, טרום סכרת ( הוא אמר שזו מילה שמייפה כי זו סכרת לגמרי לפי הנתונים בצום אני עם 138 h1c( ושחלות פוליציסטיות.
האם הוועדנ אם יהיה לי bmi פחות מ40 יתנו לי תשובה שלילית? כי על פניו המנתח בטוח שאני מתאימה אך השאלה אם גם bmi נמוך מ40.
לצפיה ב-'וועדה'
וועדה
03/08/2017 | 13:20
3
67
התור שנקבע לך הוא לעוד חודש וחצי הדיאטה שת צריכה לעשות היא קיצונית לתקופה קצרה 
צריך לשאול את המנתח מה התקופה שאת צריכה לעשות את הדיאטה אוי מספיק  מספר שבועות מועט.
יש לך גם סכרת ואז הBMI  לאישור הניתוח הוא 35 לפי דעתי באם את חוששת שלא יאשרו לך מה שאני לא מאמין תמתיני עוד שבוע 
בהצלחה בוועדה בניתוח ובכל

קובי

לצפיה ב-'לקובי'
לקובי
03/08/2017 | 14:58
2
48
ראשית קובי תודה רבה על המענה המהיר ! 
שנית אשמח לדעת האם הכבד שומני הינו גם קריטריון מ35 bmi אם אין סכרת
לצפיה ב-'כבד שומני'
כבד שומני
03/08/2017 | 15:26
56
כבד שומני לא קריטריון בשום מקרה \כמעט כל השמנים יש להם בעיה של כבד שומני
קיטריונים לאישור בוועדה  סכרת ,דום  נשימה בשינה  ,בעיות אורטופדיות קשות שנובעות מעודף משקל ,בעיות של אי יכולת בכניסה להריון בגלל עודף המשקל 

קובי
לצפיה ב-'יש לך מספיק בעיות בשביל לאשר ניתוח גם פחות מ-BMI40'
יש לך מספיק בעיות בשביל לאשר ניתוח גם פחות מ-BMI40
03/08/2017 | 18:13
52
וה-BMI קרוב ל-40 אפילו אחרי ירידה במשקל.
אין לך בעיה עם הוועדה. השקילה עם בגדים, אז תשתי טוב לפני השקילה, ואת מסודרת. 
כבד שומני אינו קריטריון, אבל שחלות פוליציסטיות בהחלט קריטריון. 
לצפיה ב-'אין דבר כזה A1C 138'
אין דבר כזה A1C 138
29/08/2017 | 05:14
11
לצפיה ב-'ניתוח חוזר'
ניתוח חוזר
01/08/2017 | 15:26
1
98
שלום עשיתי ניותח שרוול לפני 6 שנים ועליתי במשקל, מי מנתח מומלץ לאחר ניתוחים חוזרים? מה מומלץ לאחר שרוול מיני מעקף או מעקף רגיל? קצת פוחדת שמיני מעקף הוא חדש יחסית למעקף רגיל..
לצפיה ב-'עלייה במשקל'
עלייה במשקל
01/08/2017 | 16:03
77
ניתווח נוסף לא הבטחה נוספת לירידה במשקל ,השאלה כמה עלית במשקל והאם אפשר לרדת את מה שעלית בלי ניתוח ,ואני ממש לא מתכוון להטיף מוסר.מיני מעקף חדש יחסית אבל לפי מה ששמעתי פעם בטלויזיה את ד"ר סובחי עדיף בכלל שיש פחות סיבוכים אחרי ניתוח כזה ,תכנסי לאינטרנט לאתר של ד"ר סובחי שם הוא מסביר על ניתוח מיני מעקף תתיעצי עם רופא נוסף מה הוא ממליץ
בהצלחה בכל מקרה 

קובי
לצפיה ב-'פתיחת טבעת'
פתיחת טבעת
31/07/2017 | 11:28
1
59
איפה אני יכולה לפתוח את הטבעת אני באיזור אשקלון אשדוד דחוףףף
לצפיה ב-'מרפאת ד"ר אבינוח באשקלון. חפשי בגוגל "ד"ר אבינוח"'
מרפאת ד"ר אבינוח באשקלון. חפשי בגוגל "ד"ר אבינוח"
31/07/2017 | 13:22
20
לצפיה ב-'ניתוח שרוול'
ניתוח שרוול
30/07/2017 | 01:10
83
אופיר, תודה רבה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דלית וולאך - נטורופאתית
דלית וולאך - נטורופאתית
לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה