לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1

הנהלת הפורום:

אודות הפורום קיצורי קיבה

ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה. מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים.
הפורום הנוכחי עלה לאויר ב-2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו, כשמטרתו היתה לסייע לאנשים להגיע לכדי ישום מעשי של המשימה. רצונו היה לספק מידע כללי שיקל על כל מי שנמצא ב"דרך" בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית.
עם זאת, המושג אופטימלי בהקשר זה הוא מעומעם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום, על ידי מנותחים שעברו בעצמם אותן החוויות.
הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום יעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל.
מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי  שלהם.
פנייה למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד
בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום:  אופירA,  קובי d1
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'מבקשת המלצה על מנתח'
מבקשת המלצה על מנתח
29/05/2017 | 10:01
3
7
היי,
אני מתלבטת בין רופאים מנתחים לניתוח שרוול וחשבתי אולי תוכלו לעזור לי.
מישהו עבר ניתוח אצל ד"ר אברהים מטר או ד"ר איגור דשקובסקי? אני כרגע מתלבטת ביניהם והמלצות או דיס עליהם יתקבלו בברכה, או אם אתם מכירים רופא יותר טוב אז אשמח להמלצות.
לצפיה ב-'מנתח'
מנתח
29/05/2017 | 15:51
2
8
שמעתי על  ד"ר מטר על הרופא השני לא שמעתי ,ההמלצות של ד"ר סובחי שמנתח באיכילוב וגם בפרטי ,על ד"ר אוסנת רזיאל מנתחת מהומבילות בתחום 
בהצלחה!!!!!

קובי
לצפיה ב-'תודה על המענה, מה שמעת על ד"ר מטר?'
תודה על המענה, מה שמעת על ד"ר מטר?
30/05/2017 | 07:47
1
1
האם הוא נחשב לרופא טוב בתחום? מה אומרים עליו?
לצפיה ב-'ד"ר מטר'
ד"ר מטר
30/05/2017 | 08:17
4
שמעתי שהוא מנתח טוב ואנושי ,לא מהמובילם בתחום.
מקווה שאפירה תיכנס ותביע את דעתה 

קובי
לצפיה ב-'דיאטנית בריאטרית בבאר שבע??? דחוףףף לא מוצאת...'
דיאטנית בריאטרית בבאר שבע??? דחוףףף לא מוצאת...
23/05/2017 | 10:57
1
21
ההיוש..
מחפשת דיאטנית בריאטרית באזור באר שבע שעובדת עם כללית... באינטרנט לא כתוב אם הן בריאטריות או לא... והתקשרתי למוקד כללית וכם אצלם לא כתוב אם הן בריאטריות או לא... 
חייבת בדחיףות תור... כבר אחרי הניתוח... 
מישהו מכיר ???
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
25/05/2017 | 07:58
13
תתקשרי לדיאטניות ותשאלי אחת אחת  ,אין מה לעשות ,או שתתקשרי למזכירות של ד"ר אבינוח ,ותשאלי 

קובי
לצפיה ב-'מתלבטת בין מנתחים'
מתלבטת בין מנתחים
24/05/2017 | 18:36
1
24
שלום לכולם, לפני כ 15 שנים עשיתי טבעת (שעדיין אצלי אך פתוחה) ובגלל כל מיני סיבות ירדתי בתחילה אך עליתי את כל המשקל.
החלטתי לעשות ניתוח קיצור כיבה ואני מתלבטת לגבי המנתח. המליצו לי על שני מנתחים האחד הוא ד"ר סובחי השנייה היא פייגין אניה.
קראתי ובדקתי ושניהם מנתחים מעולים.
אני חייבת לציין שאני גם די חוששת מהניתוח ובעיקר להיכשל שנית.
לצפיה ב-'יום טוב לך '
יום טוב לך
25/05/2017 | 07:55
14
נתחיל מהסייפא ,אף אחד לא מבטיח לך  הצלחה גם לאחר הניתוח השני ,לא יודע מה הייתה הסיבה לכישלון עם הטבעת.ניתוח קיצור קיבה מכל סוג מהווה כלי עזר לירידה במשקל ,ואפשר לרמות כל ניתוח,  אני מאחל לך הבצלחה ,שני המנתחים מעולים מאוד ,מהמובילים בתחום ,לפי דעתי ד"ר סובחי עדיף \איזה סוג של ניתוח קיצור קיבה את אמורה לעבור שרוול/מעקף/מיני מעקף??

בהצלחה!!!!!

קובי
לצפיה ב-'נותחתי לפני שבוע ���� התייעצות לגבי אוכל'
נותחתי לפני שבוע ���� התייעצות לגבי אוכל
22/05/2017 | 21:56
2
40
שלום לכולם, נותחתי לפני שבוע ואני נרגשתתתתת ... רעבה בראש אך בפועל בקושי יכולה לגמור חצי גביע יוגורט. 

שאלתי--- אני נכנסת לשלב הדייסתי.. האם מותר לי יחד עם הפירה בצל מטוגן?? 
תודה מרא

לצפיה ב-'שלב דייסתי '
שלב דייסתי
23/05/2017 | 06:40
23
ממליץ לא להוסיף בצל מטוגן ,זה לא הזמן ,בצל זה לא אוכל דייסתי בכלל,אני אחרי 17 שנה אחרי ניתוח טבעת ,בל מטוגן לא עושה לי טוב.
בהצלחהה!!!!

קובי
לצפיה ב-'אמרי לעצמך כל הזמן: סבלנות, סבלנות, סבלנות'
אמרי לעצמך כל הזמן: סבלנות, סבלנות, סבלנות
23/05/2017 | 10:57
24
הזמן יעשה את שלו, ותוכלי לאכול הכל. אבל את צריכה הרבה זמן והרבה סבלנות.

אם את בקושי יכולה לגמור חצי גביע יוגורט, אל תוסיפי בצל מטוגן לפירה. תוסיפי מלח, וקצת שומן, ותראי אם השומן לא מכביד על קיבתך.
לצפיה ב-'ניתוח להוצאת טבעת'
ניתוח להוצאת טבעת
22/05/2017 | 13:37
2
38
שלום לכם ,
חדשה כאן ...
מישהו יודע מה הפרוצדורה לניתוח הוצאת הטבעת ? 
בכללית מפנים אותי למנתח , המנתח מחזיר אותי לכללית .
תודה 
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
22/05/2017 | 15:50
29
האם את רוצה להוציא את הטבעת  במסגרת בית חולים ציבורי ,או לעשות את הניתוח באופן פרטי בביטח  מושלם שיש לך ,אני חושב שהמנתח צריך לכתוב לקופה  את הסיבה שאת רוצה להוציא את הטבעת,הם זאת בעיה רפואית או בגלל רצון שלך ,האם יש לך בעיה בטבעת ,כמו צרבות או החלקה של הטבעת ,או שסתם נמאס לך מהטבעת ,זאת דעתי 

קובי
לצפיה ב-'מניסיון אישי - בענייני פרוצדורה, האמיני למנתח'
מניסיון אישי - בענייני פרוצדורה, האמיני למנתח
22/05/2017 | 20:27
18
בדרך כלל, הבעיות בקופת חולים נובעות מחוסר ידיעה של פקיד ספציפי את הנהלים. 
אם המנתח אומר לך שהנהלים מניסיונו הם כך וכך, האמיני לו. 

השאלה למי פנית בקופת חולים? לפקיד במשרד הסניף? מה הוא אמר לך?
אם מדובר בפקיד כלשהו, פני לממונה עליו (מנהל המשרד בסניף). אם גם הוא לא יודע להסביר לך בבירור את הנוהל, ומפנה אותך למבוי סתום, פני למי שמעליו - משרד המחוז. הרימי קצת קולך, דרשי להבין בדיוק את הכללים, השווי מידע בין מה שאומר לך הפקיד, לבין מה שאומרים המנהלים, לבין מה שנאמר לך בטלפון של הקופה, ולאט לאט תגיעי למידע אמת...

למה את רוצה להוציא את הטבעת? האם אי אפשר להימנע מכך (מה שעדיף)?
לצפיה ב-'התלבטות בין מיני למעקף קיבה אחרי שרוול..'
התלבטות בין מיני למעקף קיבה אחרי שרוול..
20/05/2017 | 07:31
1
29
שלום רב,
יש לי BMI=42 שורוולתי לפני 9 שנים.
חושבת לבצע מיני מעקף,אך מבולבלת מכל המידע.
מתלבטת גם לגבי המנתח המתאים באסותא רמת החייל.-שם בכוונתי להתנתח.
אודה לעצתכם.
עדי.
לצפיה ב-'מיני מעקף'
מיני מעקף
20/05/2017 | 08:33
27
מיני מעקף ניתוח חדש יחסית עם פחות סיכונים 
"תרונות הייחודיים לניתוח מיני בייפאס:
לא מתבצעת כריתה מלאה של איבר בריא תוך אפשרות לשחזור מערכת העיכול חזרה במידת הצורך.
ניתוח המשלב ספיגה והגבלה של היקף הקיבה.
אין שינוי ברמת החומציות בקיבה כך שאין סכנה של זיהום במערכת העיכול.
אחוז סיבוכים נמוך.

חסרונות של ניתוח מיני מעקף קיבה:
מיני מעקף קיבה בדרך כלל עוקף הרבה יותר מהמעי מאשר בניתוח מעקף קיבה רגיל – דבר אשר עלול להוביל למחסור גדול יותר בוויטמינים ומינרלים.
בשונה מניתוח מעקף קיבה, אנזימי העיכול ומיצי הקיבה אינם מוסטים מהקיבה לאחר מיני מעקף קיבה.  הדבר עלול לגרום לרפלוקס גסטריטי" תוכלי להכנס לאינטרנט לשמוע הסבר של ד"ר סובחי על הניתוח ,אני ממליץ עליו ,גם על ד"ר רזיאל ,יש הרבה מנתחים טובים האסותא רמת החייל 
הצלחה!!  

קובי
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
15/05/2017 | 14:49
1
39
שלום
לאחר שקיבלתי אישור מהועדה ומקופת החולים לניתוח הטבעת. בקופה מזמינים לי את הטבעת. תוך כמה זמן להערכתם לוקח לטבעת להגיע ליעד?
לצפיה ב-'טבעת'
טבעת
15/05/2017 | 21:55
26
האמת לא זוכר ,ממש מצטער .תבררי בקופה ,שלא יהיו הפתעות.

קובי
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:25
10
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'עברתי ניתוח טבעת לפני 9 ימים'
עברתי ניתוח טבעת לפני 9 ימים
12/05/2017 | 17:50
2
55
שלום לכולכם,
ראשית, שמחה לראות שיש פורום כזה ושאתם כאן.
עברתי ניתוח טבעת ובנוסף גם תיקון בקע בסרעפת לפני 9 ימים (3.5.17) אצל דר' אבינוח באסותא רמת החייל.
את תיקון הבקע בסרעפת, הוא עשה לי בהפתעה מאחר שקרא את תוצאות הגסטרוסקופיה שלי שהצביעו על בקע בסרעפת ורצה לחסוך לי ניתוח נוסף ונפרד ובישר לי על כך רק אחרי שהתאוששתי, מה שהיה נחמד מצידו.
הכאבים מהניתוח שהיה כפול למעשה, הסתיימו בערך שלשום, אבל היום הופיע כאב חד בפורט של הטבעת במיוחד כאשר אני מתכופפת קדימה או מתיישבת וגם רעב קיצוני (עד כה לא היה רעב והשלתי בערך 9 קג' בלי מאמץ למרות שהטבעת עדיין לא סגורה ותסגר רק ב 24.5.17 בפעם הראשונה - עוד 12 יום).
כמה שאלות - אשמח לשמוע מנסיונכם:
1. האם הכאב היום בפורט של הטבעת נורמלי לאחר שהכאבים נפסקו שלשום?
2. האם הטבעת אמורה להגביל אכילה עוד לפני שנסגרה בפעם הראשונה אפילו, או שאלו כאבי הניתוח, החולשה והשפעת חומר ההרדמה שגרמו לי לרדת כך במשקל אחרי 8-9 ימים בלבד?
3. איך מרגישה הגבלת האכילה לאחר שאבינוח סוגר את הטבעת בפעם הראשונה? האם באמת לא ניתן לאכול מעבר לכמות קטנה ולעוסה והאם באמת מקיאים אם לא אוכלים כך וממתינים?

תודה מראש לעונים.. 
לצפיה ב-'ניתוח טבעת'
ניתוח טבעת
13/05/2017 | 08:10
33
ברוכה הבאה ,הפורום קיים יותר מ17 שנה ,בשנים הראשונות הייתה עדנה לפורום בשנים האחרונות הכל עבר לפיסבוק ,אבל אני ואופירה מחזיקים את הפורום.
אני עצמי עברתי ניתוח טבעת לפני 16 וחצי שנים ,ותודה לאל הכל טוב.
לשאלות שלך יש כאבים גם באיזור הפורט וזה דבר טיבעי ,באם זה יחריף תתקשרי למזכירות של המנתח ,או לד"ד אבינוח ,הוא מנתח מספר אחד בתחום הטבעות.וגם יענה לך על כל שאלה ברצון.הטבעת שלך פתוחה לגמרי ואין שום הגבלה ,הירידה במשקל וחוסר הרצון לאכול באו בעקבות ההרדמה והכאבים אחרי הניתוח ,וזה בדרך כלל נוזלים ולא שומן ,ד"ראבינוח ברך כלל סוגר בסגירה הראשונה 5CC וקשה לי להאמין שבטבעת השוודית ,תרגישי הגבלה (או שיש לך טבעת מסוג אחר)  טבעת מהסוג לך אפשר לסגור עד 12 באם אני זוכר טוב.בנתיים תיצמדי להוראות שקיבלת מהמנתח ,באשר  מה לאכול ולשתות .אל תתבישי לשאול את ד"ר אבינוח כל שאלה אפילו להסרת ספק שי שלך .
בהצלחה!!!  הרבה בריאות ירידה במשקל בצורה חכמה ונבונה .

קובי
לצפיה ב-'מזל טוב על הניתוח, בע"ה את לפני דרך חדשה של בריאות'
מזל טוב על הניתוח, בע"ה את לפני דרך חדשה של בריאות
13/05/2017 | 21:45
26
שמחה איתך שקיבלת גם תיקון בקע בסרעפת, תוך כדי ניתוח הטבעת.
את לפני דרך חדשה ארוכה. כדי להצליח לאחר ניתוח טבעת צריך ללמוד הרבה על התנהלות נכונה עם הטבעת, והרבה למידה עצמית של התחושות שלך.
אבל מי שלומד ומתמיד - מרוויח כלי מצוין עם הרבה יתרונות, ובעיקר מרוויח מכך שהוא מונע את רוב החסרונות של הטבעת, ויותר מורווח מכל הצדדים.

תמונת הכאבים נורמלית. לגבי הכאב בפורט, אם הוא לא מתחזק עם הזמן, אין בעיה. צריך לשים לב בימים הקרובים מה קורה איתו, ולדווח לנו/לרופא, ואז נגיד לך אם זה בכיוון שממשיך להיות נורמלי, או שיש משהו שכדאי לבדוק. כרגע זה עדיין נשמע נורמלי.
הרעב הקיצוני הוא סימן של החלמה. כלומר הגוף שלך התחזק ומתחיל להרגיש רעב. סביר שהרעב יהיה כמו שהיה לפני הניתוח, כי תהליך ההרזיה של הניתוח עדיין לא התחיל. בטבעת התהליך מתחיל לאט לאט ומתגבר עם הזמן. בשרוול ומעקף זה ההיפך. 
אז תצפי שהרעב וכמויות האוכל הגדולות כמו לפני הניתוח יחזרו, ואחרי חודש מהניתוח תעשי סגירה ראשונה אצל ד"ר אבינוח, ואחריה אולי תהיה הפחתה קטנה ברעב ואולי לא תהיה בכלל, ורק חודש אחרי יתחילו לראות סימנים של הקטנת הכמויות.
כדי לא לעשות שגיאות התנהגות כתוצאה מהאכזבה עקב הציפיה הממושכת לתוצאות, כדאי מאוד שתהיי בקשר טלפוני ובקשר בפורום של תמיכה, כי המון שגיאות נעשות כשלא מכירים ולא מוכנים לתהליך שיכול להיות מתסכל, והשגיאות האלה פוגעות בבריאות - הגוף והנפש. חבל, תמנעי אותן ע"י הרבה התייעצות ושאלות של בעלי הניסיון.
בדברים האלה לא מתאים לשאול את הרופא, כי הוא מנתח ולא מנותח טבעת ולא דיאטנית. הוא לא מבין הרבה בתזונה ובבריאות האשה, ומאוד לא מבין בהלכי הנפש והמנטליות של שמן מורבידי שסובל בעצם מהפרעת אכילה ברמה זו או אחרת. אז גם חלק מעצותיו (שאינן ניתוחיות) לא סבירות וכדאי מאוד להעביר עליהן ביקורת אצל בעלי הניסיון. ורצוי, לפני הנזק שהן גורמות ולא אחריו...
כדאי להתייעץ פה לפני כל סגירה. הצוות של אבינוח נוהג לסגור לפי שטנץ, אבל פה יש אנשים, שיודעים שאין שטנץ, וכל אחד צריך להרגיש כמה נכון לסגור במקרה שלו. כל גוף מגיב לטבעת אחרת לחלוטין, ונצבר פה (ואצלי) ניסיון עצום עם ההבדלים השונים בכל מקרה. לא חייבים לסגור לפי השטנץ של האבינוחיה. ואם השטנץ במקרה שלך דווקא מתאים, אנו נאמר לך זאת. 

אני מייעצת אינדיבידואלית בטלפון כבר שנים רבות, ייעוץ אישי חינמי, וממליצה מכל הלב לשאול לפחות במשך השנה הראשונה באופן קבוע, וגם בהמשך השנים לשאול בכל מקרה של אי וודאות. טל' 03-5781855, לא בשבת ובחג.
ויש גם הרבה השכלה כללית באתר שלי, g-band.co.il, שכדאי לקרוא וללמוד אותו בתשומת לב.

כפי שציינתי, כל גוף מגיב אחרת, ואי אפשר לדעת אם הטבעת תגביל אותך כבר אחרי הניתוח, או כמו אצל רוב האנשים, רק אחרי סגירה שנייה, ואולי אפילו שלישית או רביעית ואפילו רק חמישית. כמו שאמר קובי, עד כה היתה ירידה רק של נוזלים, ולא של שומן. אין לדעת כמה ממנה יישאר בחודש הקרוב.

גם ההרגשה כשיש הגבלה אינדיבידואלית וקשה לצפותה מראש. אבל אם לא אוכלים נכון בהחלט מקיאים, וצריך ללמוד בתהליך איך לאכול בלי שיהיה צורך להקיא. מי שלומד זאת, ייהנה מאיכות חיים ואיכות אכילה גבוהה.
למעשה, כשאדם מוגבל טוב, כמות האוכל שמשביעה אותו נהיית בהחלט קטנה מאוד. זו הסיבה שהוא ירזה עשרות ק"ג במשקל. 
לצפיה ב-'מועמד לניתוח שרוול'
מועמד לניתוח שרוול
08/05/2017 | 17:26
1
72
שלום לכולם
אני צריך להחליט על רופא מנתח לניתוח שרוול
המליצו לי על ביח הדסה הר הצופים אם מישו מכיר.....
תודה רבה
לצפיה ב-'מצטער לא מכיר'
מצטער לא מכיר
09/05/2017 | 19:00
10
לצפיה ב-'חדשה בפורומים'
חדשה בפורומים
08/05/2017 | 07:01
35
שלום לכם, אני חדשה בנושא הפורומים ומנסה להבין איפה אני מוצאת את ההודעות האחרונות והעדכניות בנושא ניתוח שרוול.
לצפיה ב-'תזונה לאחר ניתוח הוצאת טבעת'
תזונה לאחר ניתוח הוצאת טבעת
05/05/2017 | 14:38
4
54
שלום

עוד כמה ימים אני עוברת ניתוח להוצאת טבעת מהקיבה.
האם צריכה להיות תזונה מיוחדת לאחר מכן?
((אין בעיות כלשהן שבגללן אני מוציאה אותה (למשל החלקה של הטבעת וכו'), פשוט לא עזרה לי לרדת במשקל.))

תודה
לצפיה ב-'הוצאת טבעת'
הוצאת טבעת
05/05/2017 | 23:53
35
לפי מייטב ידיעתי אין תזונה מיוחדת לאחר הוצאת הטבעת ,
ליתר ביטחון כדאי לשאול את המנתח 

קובי
לצפיה ב-'לשם מה לעבור ניתוח כך סתם?'
לשם מה לעבור ניתוח כך סתם?
07/05/2017 | 17:25
2
35
אם כל הבעיה שהטבעת לא עזרה לך, לשם מה להוציא אותה? במה היא מפריעה?
האם התייעצת בנוגע לסיבה שהטבעת לא עזרה לך?
לצפיה ב-'אני לא עוברת ניתוח סתם'
אני לא עוברת ניתוח סתם
09/05/2017 | 18:10
1
33
האוכל נתקע ואני מקיאה ומגיעה למצב לפעמים למצב של חנק למרות שהטבעת פתוחה לחלוטין.
כאשר עשיתי את הניתוח חשבתי שיהיה פלא, וארד ככה במהירות במשקל, כמו לא מעט מהמנותחים שאני מכירה שכמוני עלו לאחר מכן במשקל ואפילו יותר מהמשקל ההתחלתי.
כיום אני נמצאת אני נמצאת בירידה בצורה טובה אחרי שעשיתי את השינוי במוח ע"י תזונה נכונה וספורט, לא צריך ניתוחים בשביל זה
לצפיה ב-'את כתבת כך: אין בעיות כלשהן שבגללן אני מוציאה את הטבעת'
את כתבת כך: אין בעיות כלשהן שבגללן אני מוציאה את הטבעת
10/05/2017 | 04:25
21
אז אני שומעת שדווקא יש בעיות.

תזונה אחרי ניתוח אמורה להיות רגילה, כמו כל אדם שאוכל לאחר כל ניתוח (ברור שלא סטייקים ובקלאווה). 
לצפיה ב-'המלצה אסותא רמת החייל דר עופר לנדאו'
המלצה אסותא רמת החייל דר עופר לנדאו
06/05/2017 | 22:23
1
27
שלום רב, בעיצומו של בירור לגבי מנתח שרוול באסותא - האם דר. עופר לנדאו מוכר ויש המלצה ממישהו - אשמח, תודה מראש
לצפיה ב-'עופר לנדאו'
עופר לנדאו
07/05/2017 | 08:06
24
שמעתי בעבר את השם של הרופא ,לא מכיר משהו שנותח אצלו. מצטער שלא יכול לעזור.

קובי
לצפיה ב-'שרוול- בחירת בית חולים'
שרוול- בחירת בית חולים
02/05/2017 | 14:18
6
47
שלום. אני לקראת ניתוח ונשאר לי רק לבחור מנתח ובית חולים וזה אחד החלקים הקשים בשבילי.
אני רוצה לעשות באסותא וראיתי הבדל משמעותי בין אסותא השלום לשאר הסניפים. מישהו יודע למה ההבדל?   כל במחירים נמוכים ביותר מ- 3000 ש"ח.
תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'אסותא השלום'
אסותא השלום
02/05/2017 | 15:06
4
47
האמת פעם ראשונה אני שומע על אסותא השלום ,מה שחשוב זה בחירת המנתח ,ותבחרי מנתח מוכר ,שעובד עם אסותא .זה מה שצריך לקבוע , ,אני עברתי כמה ניתוחים באסותא רמת החייל ,והרמה שם מאוד גבוה ,מחדרי הניתוחים המיכשור שלהם והיחס בחדרי האישפוז 

קובי
לצפיה ב-'אסותא השלום'
אסותא השלום
02/05/2017 | 15:38
3
26
ידוע לך למה החירום שונים בין בתי החולים? באסותא השלום הניתוח נמוך ביותר מ 3000 שח
למה יש כזה  הבדל משמעותי?
לצפיה ב-'אסותא'
אסותא
02/05/2017 | 16:18
2
32
יכול להיות שהמחיר יותר נמוך בגלל שהם עובדים עם רופאים פחות טובים ולא מהשורה הראשונה ,איזה רופאים בריאטרים עובדים עם אסותא השלום? תגידי לי אולי שמעתי על אחד מהם

לצפיה ב-'אסותא השלום'
אסותא השלום
02/05/2017 | 16:58
1
24
פרופ' קייזר שלמה ופרופ' אלדר שמואל.
שניהם מתףנתחים גם באסותא השלום וגם רמת החיל, וכמעט כל שאר הרופאים שבדקתי לגביהם מנתחים בשני המקומות אבל בשלום הרבה יותר זול
לצפיה ב-'אסותא השלום'
אסותא השלום
02/05/2017 | 18:36
21
מעניין מאוד למה ההבדל במחירים ,אולי כדאי לשאול ,,אני מקווה שאין הבדלים ברמה של בתי החולים ,  לא יודע ממש לאא.
לצפיה ב-'אסותא שייך למכבי. צריך לברר את הסיבה בקופ"ח מכבי.'
אסותא שייך למכבי. צריך לברר את הסיבה בקופ"ח מכבי.
07/05/2017 | 17:26
11
לצפיה ב-'חייבת המלצות שלכם :)'
חייבת המלצות שלכם :)
30/04/2017 | 11:15
4
107
אני עושה קיצור קיבה מיני מעקף ואני רוצה לדעת איזה בית חולים הכי טוב לעשות את הניתוח ??
לצפיה ב-'מיני מעקף'
מיני מעקף
30/04/2017 | 13:26
3
80
בית חולים הכי טוב לניתוח מיני מעקף ,האם  את רוצה לעשות את הניתוח באופן פרטי ,או בבית חולים ציבורי ,את צריכה לבחור מנתח טוב ולפי זה את בית החולים אני לא בטוח שתוכלי לבקש הפנייה לכל בית חולים ,אני מכיר את ד"ר סובחי מאיכילוב ,את ד"ר רזיאל ד"ר קייזר יש עוד מבחר של רופאים טובים ומוכרים.

קובי
לצפיה ב-'היי'
היי
30/04/2017 | 18:41
2
42
היי אני עושה בבית חולים ציבורי ואני מתעכבת רק בגלל שאני צריכה לבחור רופא טוב , תודה על העצה :)
לצפיה ב-'ניתוח'
ניתוח
02/05/2017 | 08:18
37
ממליץ שוב על ד"ר סובחי מאיכילוב ,מהמובילים בתחום הניתוחים הבריאטרים

קובי
לצפיה ב-'בבי"ח ציבורי את לא יכולה לבחור בעצמך את הרופא.'
בבי"ח ציבורי את לא יכולה לבחור בעצמך את הרופא.
06/05/2017 | 16:15
12
לצפיה ב-'התלבטות בין מנתחים לניתוח שרוול'
התלבטות בין מנתחים לניתוח שרוול
02/05/2017 | 06:43
53
שלום, אני מנותח מעקף לפני 10 שנים אצל ד"ר גויטן. אחי מתכנן לעבור ניתוח שרוול באסותא רמת החייל. הוא מתלבט בין הרופאים האלו: ירון מינץ, לב איטין, עופר לנדאו ויוטר לנגר. המלצות?
תודה מראש
לצפיה ב-'דחוףףףףףף'
דחוףףףףףף
28/04/2017 | 20:10
1
78
הטבעת עלתה לי למעלה (כאילו ממש נכנסה לחצי חזה) בדיוק אחרי שאכלתי וקצת כואב מה לדעתכם זה אומר?
לצפיה ב-'הטבעת'
הטבעת
29/04/2017 | 08:02
47
מאיפה אתה יודע שהטבעת עלתה למעלה ,אי אפשר לדעת ,אולי אתה מתכוון לפורט שזז,וגם זה לא סביר ,אשמח שתפרט בדיוק ,והאם הכאב לא עבר.

קובי
לצפיה ב-'ניפוח ראשון לאחר הניתוח'
ניפוח ראשון לאחר הניתוח
27/04/2017 | 22:43
3
82
הי :)
נותחתי לפני חודש להכנסת הטבעת בב״ש ע״י ד״ר אבינוח, היום ביצעתי ניפוח ראשון של הטבעת ( 5 cc ) ואני לא בטוח כ״כ בנוגע למשטר אכילה שלי כרגע.
הבנתי שהיום-מחר כדאי להיות במשטר של נוזלים בעיקר כדי שהקיבה תתרגל.
מעבר לזה- אני צריך להתחיל את כל נושא האכילה מחדש של לאחר כמה ימים מעבר לנוזלים מלאים ושבוע לאחר מכן כלכלה טחונה? לעבור ישר לטחונה?

סורי על החפירה אבל גם כששאלתי את ד״ר אבינוח לאחר הניפוח הוא אמר לי ״כלכלה רכה״, רק שלפי המסמך שקיבלתי מהדיאטן ביום השחרור מהניתוח ״כלכלה רכה״ היא מה שאחרי הכלכלה טחונה (אוכל רגיל יחסית רק שהוא רך ומבושל היטב).

תודה מראש :)
בן
לצפיה ב-'הדברים פשוטים הרבה יותר'
הדברים פשוטים הרבה יותר
27/04/2017 | 23:20
2
56
24 שעות נוזלים בלבד.
עוד 24 שעות כלכלה רכה. אין כלכלה טחונה. כלכלה רכה וטחונה זה אותו דבר. 
אחרי כן אפשר להתחיל לאכול רגיל, אבל רצוי בהדרגה וכל מאכל בנפרד, כדי להרגיש אם יש הגבלה ואיזה מאכל מגביל יותר. 

(אני יודעת שיש מסמך של הדיאטן בבי"ח, אבל זה לא מתאים לטבעת, זה מתאים לניתוחים קיצוניים יותר). 
הכלכלה הנכונה עבור טבעת רשומה באתר שלי
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/04/2017 | 08:51
1
20
האתר שלך מלווה אותי כבר חודש.
נצמדתי לתפריט של הדיאתן מביה״ח כי אני ממש מפחד מסיבוכים.
לצפיה ב-'התפריט של הדיאטן כמובן לא מזיק '
התפריט של הדיאטן כמובן לא מזיק
28/04/2017 | 09:54
27
הוא פשוט זהיר מידי בשביל טבעת, אבל זה בהחלט לא מזיק כמובן.
אחרי ניפוח הדברים פשוטים הרבה יותר כמו שכתבתי.
עם זאת, באתר שלי אני ממליצה מאוד מאוד לא ללכת אוטומטית לפי קצב הסגירות של ד"ר אבינוח, אלא להקשיב קודם למה שקורה בגוף. אם לא היתה שום הגבלה, אפשר לסגור לפי הקצב של ד"ר אבינוח. אבל אם מרגישים הגבלה מסוימת, כדאי לסגור פחות כל פעם, בהתאם לרמת ההגבלה שמרגישים.
אפשר להתייעץ איתי בטלפון (03-5781855, לא בשבת).
לצפיה ב-'אבודה בתוך התהליך'
אבודה בתוך התהליך
25/04/2017 | 22:31
2
103
שלום,אני ממש, אבל ממש צריכה עיצה. אני נבוכה לכתוב כאן את הבעיה שלי
אני אשאיר כתובת מייל ומי שזה מקובל עליו בבקשה תכתבו לי לשם
המון תודה 

לצפיה ב-'כתבי לי מסר אישי בתפוז.'
כתבי לי מסר אישי בתפוז.
26/04/2017 | 00:53
22
לצפיה ב-'אשמח גם לנסות לעזור לך במסר אישי'
אשמח גם לנסות לעזור לך במסר אישי
26/04/2017 | 08:09
11
לצפיה ב-'בלון במקום ניתוח'
בלון במקום ניתוח
22/04/2017 | 08:41
4
71
שלום רב, בעלי מתכנן לבצע הליך של הכנסת בלון לקיבה. אשמח להמלצות/ דיס המלצות על רופא ומוסד רפואי. תודה מראש (:
לצפיה ב-'בלון'
בלון
22/04/2017 | 13:16
55
לא מומלץ \הבלון לתקופה של חצי שנה ,ומה אחר כך 
ניסו בעבר את שיטת הבלון ההצלחה שואפת לאפס  
אפשר למצוא באינטרנט מקמות ורופאים שמטפלים בשיטת הבלון  

קובי

לצפיה ב-'לא מכירים פה את הפרוצדורה הזו. אין שום ניסיון אצלנו עם זה'
לא מכירים פה את הפרוצדורה הזו. אין שום ניסיון אצלנו עם זה
23/04/2017 | 23:52
2
18
לצפיה ב-'בלון בקיבה '
בלון בקיבה
24/04/2017 | 13:53
1
34
 לפני 20 שנה הוכנס לי בלון לקיבה ,אני בטוח שמאז חלו שינויים ,הייתי עם הבלון שבועיים יותר לא יכולתי לסבול ,צרבות נוראות ,אחרי שבועיים הוציאו לי את הבלון 
קשה לי להאמין לכל השיטות האלה כמו מלתעות ,או בלון 

קובי
לצפיה ב-'שלא לדבר על כך שזה מיועד למקסימום BMI 35'
שלא לדבר על כך שזה מיועד למקסימום BMI 35
06/05/2017 | 16:10
22
ועולה כעשרת אלפים שקל...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום הפסיכולוגית
פורום הפסיכולוגית
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה