לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79237,923 עוקבים אודות עסקים

פורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמהות ומרזות

אמהות ומרזות הוא פורום שבו אמהות חדשות, ישנות וגם אמהות שבדרך יכולות לתמוך ולהיתמך בתהליך של הרזיה, אכילה שפויה, שקולה ובריאה. כולנו שואפות לשמור על גוף חטוב ואורח חיים בריא, אבל לא תמיד יש לנו פנאי או שאנחנו לא יודעות איך, גם כשיש לנו את הזמן והידע המתאים לא תמיד אנחנו מקבלות את התמיכה שאנחנו צריכות. אימוץ אורח חיים בריא הוא תהליך הדורש משמעת, סבלנות ,זמן והמון משאבים של תמיכה. ב'אמהות ומרזות' כל אחת מאיתנו יכולה למצוא התמיכה שהיא צריכה מאוזן קשבת דרך חיבוק חם ועד לטיפים ועיצות איך להתמיד ולהצליח להגשים את השאיפות שלה. כמובן שנפטפט ונקשקש גם על כל דבר אחר שקשור לנו האמהות, כי דרך המזון, הבישול וההאכלה, אנחנו מעניקות מעצמנו את עצמנו לאלו שאנחנו אוהבות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-' ש נ ה ט ו ב ה '
ש נ ה ט ו ב ה
16/09/2012 | 06:50
2
26
בראש השנה , בראש השנה
ליבנו ענה בתפילה נושנה
שיפה ושונה תהא השנה
אשר מתחילה היום...

שנה ט ו ב ה !!!
לצפיה ב-'שנה בריאה ושקטה'
שנה בריאה ושקטה
16/09/2012 | 10:59
9
שנה של שלום במבחוץ ופנימה
שנה של אהבה והגשמה וסיפוק ונחת.
לצפיה ב-'שנה טובה ומאושרת'
שנה טובה ומאושרת
17/09/2012 | 07:16
9
לצפיה ב-'פרוייקט "תודה לך אמא" - פרוקטר אנד גמבל'
פרוייקט "תודה לך אמא" - פרוקטר אנד גמבל
15/09/2012 | 16:21
1
57

חברת פרוקטר אנד גמבל מוקירה את אמהות הספורטאים והאמהות בכלל ואומרת להן תודה על כך שהן מגדלות את הילדים שלהן כאלופים כחלק מפעילות זו  היא לקחה חסות על אולימפיאדת לונדון 2012 והקימה בית ייחודי למשפחות שליוו את הספורטאים .
כחלק מהפעילות קיבלנו מגוון מוצרים להתנסות. אני מודה שיש דברים שהם "מאסט" אצלי בבית למשל פיירי הוא סבון הכלים הטוב ביותר כיום והד אנד שולדרס הוא ה השמפו למאבק בקשקשים.
קראתי פה לאחרונה על ניסויים בבע"ח שעושה החברה,אני מודה שאני חצוייה בנושא.זה מפריע לי ולפני כן לא ייחסתי לזה חשיבות או התייחסות אבל...אבל עם הצלחות אי אפשר להתווכח ולמוצרי פרוקטר אנד גמבל יש הצלחות.

תודה.
לצפיה ב-'אז גם אני פה ולקח לי המון זמן לכתוב '
אז גם אני פה ולקח לי המון זמן לכתוב
20/09/2012 | 14:50
25

מאחר ואני אנני קונה מחברות שעושות ניסויים בבעלי חיים היה לי קשה עם קבלת החבילה ועדיין לא עשיתי שימוש בה ולכן לא רשמתי אך מאחר ולא חייבים להתרשם מהמוצרים אלא מהעשייה אז רק אומר שחברת פרוקטר אנד גמבל מוקירה את אמהות הספורטאים והאמהות בכלל ואומרת להן תודה על כך שהן מגדלות את הילדים שלהן כאלופים כחלק מפעילות זו  היא לקחה חסות על אולימפיאדת לונדון 2012 והקימה בית ייחודי למשפחות שליוו את הספורטאים .ועל כך כל הכבוד לה שהיא מעריכה ומוקירה את אלו שעובדות קשה לתת לספורטאים את האפשרות להתקדם ולהתמקד

לצפיה ב-'אטריות מאצות ללא קלוריות - מה דעתכן?'
אטריות מאצות ללא קלוריות - מה דעתכן?
14/09/2012 | 16:37
2
171
שלום לכולן!

אני פונה אליכן כמי שכבר שנים נושמת וחיה תזונה נכונה וספורט ותמיד מחפשת מוצרים חדשים שיכולים לעזור לי לשמור על עצמי ולגוון את התפריט.

באחד מחיפושיי נתקלתי באטריות Kelp העשויות מאצות בלבד, עם 0 קלוריות (כן, כן, פחות מחסה), בלי פחמימות, דומות מאוד לאטריות בייצים במראה, שקופות, נפלאות עם סלטים, מרקים וגם כתחליף למנת פחמימה בארוחה.

הן מאוד פופלריותבארה"ב ורכשתי אותן דרך אתר אינטרנט, אך לצערי זה יוצא מאוד יקר.

חשבתי לבצע רכישה של כמות גדולה על מנת לקבל הנחה ולכן רציתי לדעת אם יש בנות שירצו להצטרף?

אשמח לשמוע את דעתכן, מצורף קישור למוצר עצמו

חג שמח לכולן, מי ייתן וגם השנה תמשיכו לעשות בחירות חכמות שישפרו את איכות חייכן!
לצפיה ב-'נשמע טוב!!'
נשמע טוב!!
15/09/2012 | 06:28
50
אני פועלת כעת לפי שיטת הניקוד של שומרי משקל,
האם את יודעת / יש לך השערה, כיצד המאכל הזה מנוקד?

אני מניחה שאם 0 קלוריות אז 0 נקודות...

ועוד דבר, אולי הכי חשוב - המוצר הזה קשר?

כעיקרון אצות ים זה כשר, אבל לכי תדעי, אולי יש בזה עוד דברים...
לצפיה ב-'ברוכה הבאה...לא צרפת קישור...'
ברוכה הבאה...לא צרפת קישור...
15/09/2012 | 11:01
52
מעניין אבל חייבים לראות.
לצפיה ב-' שרשור אוכל לחג'
שרשור אוכל לחג
11/09/2012 | 09:19
10
53
מה בתפריט?
מתכונים מיוחדים?
לצפיה ב-'צריכה תיבול מעניין לסלט כרוב וגזר.'
צריכה תיבול מעניין לסלט כרוב וגזר.
11/09/2012 | 23:26
4
33
לצפיה ב-'כרוב וגזר ביחד?'
כרוב וגזר ביחד?
12/09/2012 | 09:05
52
אני תמיד יוצרת מהם סלט עם ניחוח סיני:

סוכר, סויה, שמן ,חומץ
רבע כוס מכל דבר
מערבבים בקערה

קולים קצת שומשום וגרעינים במחבת קטנה
ומערבבים עם כרוב חתוך וגזר מגורד בקערה
יוצא משו-משו

לצפיה ב-'אם את רוצה סלט כרוב מעולה וחגיגי, אשמח '
אם את רוצה סלט כרוב מעולה וחגיגי, אשמח
15/09/2012 | 08:04
2
48
לתת לך מתכון. בלי הגזר.
לצפיה ב-'אני מכירה את הסלט כרוב שלך...'
אני מכירה את הסלט כרוב שלך...
15/09/2012 | 22:24
1
43
נתת אותו בהזדמנות אחרת.באמת מעולה.
לצפיה ב-' '
16/09/2012 | 00:32
2
לצפיה ב-'מה בתפריט ?'
מה בתפריט ?
12/09/2012 | 09:13
4
59
אני מארחת השנה את המשפחה שלי ושל בעלי . בקטנה יוצא לנו בערך 20 איש . בית קטן
יהיה צפוף וחמים

כולם מבשלים:
תפוחי אדמה ממולאים
אורז (כמובן)
צימעס (אננס ופירות יבשים מתוקים-הולך טוב עם אורז לבן)
צלי כתף
שעועית ירוקה
כרובית מטוגנת
עוף בתנור,
דג ברוטב

סלטים: פטריות מוקפצות
סלט מיונז
כרוב אדום
כרוב לבן
סלק אדום
טחינה
סלט חסה משודרג

אמממ.. נראה לי שזהו
לצפיה ב-'וקינוחים??? ומתכון ל...'
וקינוחים??? ומתכון ל...
12/09/2012 | 13:09
3
46
סלט פיטריות יתקבל בשמחה.

כרוב וגזר לר מתוק,הייתי צריכה להדגיש והסיני כן יוצא מתוק,פשוט החסה תהיה מתוקה.
לצפיה ב-'קינוחים....נושא כאוב '
קינוחים....נושא כאוב
13/09/2012 | 09:33
43
כיון שהארוחה בשרית אני מכינה עוגת תפוחים :
בצק עלים מרודד
תפוחים מגורדים עם קינמון וסוכר חום וקצת ברנדי
עושים רולדה ולתנור

והקינוחים האחרים - אמא שלי מכינה בקלוואה:
שכבות של בצק פילו ותערובת אגוזים קינמון וסוכר
אופים בתנור ואחר שופכים על זה מי סוכר

כמה טעים ככה לחטוף סכרת!!!

ויש עוד קינוח שנקרא "טרבדוס":
סהרוני בצק פריך ממולאים כמו הבקלוואה
וטבולים במי סוכר רותחים

זוועה
לא יודעת איך לעבור את החג הזה
לצפיה ב-'אה ולגבי גזר'
אה ולגבי גזר
13/09/2012 | 09:34
1
41
אפשר להכין גזר מגורד עם קצת לימון ועירית
לצפיה ב-'אה...ולא נתת מתכון לסלט פיטריות...'
אה...ולא נתת מתכון לסלט פיטריות...
15/09/2012 | 11:02
28
קינוחים בסגנון בקלאווה לא מעניינים אותי (לפחות משהו לא אהוב עלי)
לצפיה ב-'טיפים לשנה החדשה - מריאנה אורבך - ורדה וזהו'
טיפים לשנה החדשה - מריאנה אורבך - ורדה וזהו
09/09/2012 | 22:22
25
243
1. שקילה יומיומית - מהווה בקרה מייידית ולכן חשובה.
2. בממוצע בעולם המערבי ירידה של 5 ק"ג בשנה ונשמרה 3 שנים נחשבת להצלחה.
3. אחד המכשילים המרכזיים בירידה במשקל -  העמדת רף גבוה מדי.
4. חטיפים בריאים בד"כ לא סופרים  והם אילו שעוצרים ירידה.
5. ספירה ולא משנה איזו ספירה שומרת על משקל: גודל צלחת, מס. פריטים בארוחה, קלוריות, נקודות
6. הצבת גבולות הם התקווה הגדולה לירידה במשקל. קווים אדומים מאד עוזרים כי ברור מה כן ומה לא. קוו אדום לא חוצים ולא משנה אם אנחנו באירוע או חג.
7. המוח מסרב לקבל אוכל כמשהו רע ולכן כוח רצון לא עוזר כי המוח מתנגד. לכן האסטרטגיות כל כך חשובות.
8. הכעס שלא מצליחים הוא הגורם העיקרי לכישלון.

טיפים משמיעה של מריאנה אורבך
מה דעתכן?
מה הטיפים שלכן לשנה החדשה?
לצפיה ב-'טיפים לשנה החדשה-רזה בהתהוות'
טיפים לשנה החדשה-רזה בהתהוות
09/09/2012 | 22:23
95

גם לי יש קליומטראז לא קטן בעניני דיאטות והשנה הצלחתי להגיע למספר תובנות
א. להתמיד בדרך גם אם היא ארוכה ולא לקפוץ מדיאטה לדיאטה.
ב. ספורט- לשנות ולהוסיף לבלבל את הגוף מדי פעם בתוכנית חדשה או בסוג אימון שונה.
ג. מבחינתי שינויים בתפריט מידי פעם כדי לגוון  שלא אמות משעמום ... וגם לא לגרום לגוף להתרגל.
ד. להפסיק לשמור בבטן ולהוציא החוצה- כל פעם כזאת ששמרתי בבטן זה הביא אצלי לאכילה רגשית ולעליה במשקל.
ה. להתחיל לאהוב את עצמי ולסלוח... לי.
אשמח לשמוע טיפים מכם.
לצפיה ב-'שניים בלב'
שניים בלב
09/09/2012 | 22:24
2
46
לצפיה ב-':)מרכזת מה שהכי עזר לי ומשתמשת בו כיום:'
:)מרכזת מה שהכי עזר לי ומשתמשת בו כיום:
16/09/2012 | 16:38
1
43
1. להאמין בעצמנו ולראות בעיני רוחנו את עצמנו כפי שרוצים להראות- זה הכי חשוב מבחינתי, בלי זה לא היתי מגיעה ליעד השנה.
2. להתחיל בתהליך במצב נפשי שמאפשר את התרכזות וההשקעה המתאימים. כשיש יותר מידי דברים בחיים יכל להיות מתיש עד בלתי אפשרי למצא את הכח להתמיד גם בדיאטה. צריך להיות עקשן ולהתמיד וצריך כח נפשי מספיק עבור זה.
3. ברגע שבוחרים דרך להתמיד בה כמה שניתן אלא אם כבר מרגישים שהיא ממש לא מתאימה יותר- אבל חשוב קודם לתת צ'אנס אמיתי של כמה חודשים לפחות.
4. להציב מטרות הגיוניות ואפשריות לפני שמתחילים
5. להשקל כמעט כל יום כבקרה [אני יודעת שכל זה כבר הוזכר אבל זה עדיין מה שתופס גם לגביי ]
6. למצא לפחות מישהו אחד שתומך בך בתהליך [ גם אם זה וירטואלי].
7. לשלב ספורט שעושה לך טוב וניתן להתמיד בו [להתנסות גם בסוגי ספורט אחרים ולשלבם לפי מה שמרגיש לנו הכי מתאים ועושה לנו טוב בגוף ובכלל]
8. לעבוד על אהבה וקבלה עצמית ולהוריד כמה שאפשר את הביקורתיות כלפי עצמנו.ובהקשר הזה גם אם נשברים בתהליך- להמשיך בלי "לפרוק עול" לגמרי. קורה! מותר! אנחנו רק בני אדם....לא לרדת על עצמנו, פשוט להמשיך.
9. לפנטז על בגד מסויים במידה מסויימת שנקנה/נלבש כשנגיע למטרה - לי זה הביא המון מוטיבציה להמשיך ואכן הלכתי וקניתי אותו וזה מאוד שימח אותי והביא תחושת סיפוק שעמדתי ביעד שהצבתי לעצמי. לדעתי אפשר גם להציב יעדים כאלו לאורך הדיאטה עם ההתקדמות במידה ויש צורך  בירידה גדולה במשקל - למשל בכל ירידה של מידה לקנות בגד מחמיא במידה החדשה.
10. לא יודעת למה נזכרתי בזה רק עכשיו אבל חשוב שתמיד יהיו המצרכים ה"מותרים" לאכילה בבית ולהשתדל לא להכניס מוצרים "מפתים" שלא אמורים לאכול בתהליך. גם כשיש ילדים בבית והתזונה שלהם שונה משלך, להציב את הגבול שלך עם עצמך מה מותר ומה אסור ולא לעבור אותו.
ולסיום -
מבחינתי הדרך שלי בכלל לא הסתיימה בהגיעי ליעד. השמירה וההתלבטות באיזו תזונה לבחור כעת, מה מתאים לי, מה עושה טוב לגוף שלי ומה יעזור לי לשמור על תזונה בריאה שגם טעימה ומגוונת עבורי וגם שבעזרתה המשקל ישאר תקין, עדיין בשלבי ההתחלה שלה והאתגר הוא לא קטן...
מבחינתי הגעתי להחלטה שלא אחזור אחורה למשקל עודף וההחלטה הזו יחד עם האמונה שזה אפשרי מחזקת אותי בתהליך [וגם כמובן עוזרת השקילה היומית חחח]

שנה טובה ומלאת הגשמת יעדים לכולנו!
לצפיה ב-'שכחתי משהו חשוב'
שכחתי משהו חשוב
16/09/2012 | 16:41
21
אולי בגלל שלי היה מאוד קשה להתמיד בו [ממישהי ששתתה בקושי 2 כוסות קטנות ליממה...] אבל יודעת שהיה לי הרבה יותר קל לו יכלתי לבצע אותו כמו שצריך וזה השתיה המרובה, רצוי של מיים כמובן, עוד אתגר שעובדת עליו כרגע....מבחינתי זה פשוט בריאות יותר מכל דבר אחר ומנסה שיהפוך להרגל קבוע.
לצפיה ב-'ומוסיפה גם ממני...'
ומוסיפה גם ממני...
09/09/2012 | 22:42
67
1. לשתות מים או תה צמחים ללא סוכר.לפחות 1.5 ליטר ליום.

2. ירקות-כל ארוחה לפחות 3 ירקות בצבע שונה.

3 עצה של מירי בלקין - לא לאכול פחמימות אחרי 17.לא ניסיתי אבל יש לה הצלחות לאישה הזו.
לצפיה ב-'לאהוב את עצמנו'
לאהוב את עצמנו
10/09/2012 | 07:16
62
קבלה עצמית מקלה על כל תהליך.
החיים ארוכים ומלאים משימות, הדרך מפותלת וארוכה...וכדאי ( וצריך ) להנות מהדרך ולא רק מהיעד הסופי המסומן בכל מסלול.
החיים הבריאים "ללא דיאטה" עם בחירה מה אני רוצה ואיך.
לצפיה ב-'טיפים נוספים'
טיפים נוספים
10/09/2012 | 08:52
64
תמיד שיהיה בבית דברים בלי הרבה קלוריות שאפשר לאכול סתם שמתחשק לאכול או ללעוס משהו אפילו שלא רעבים
דוגמא:ארטיקים דיאטיים,קרטיבים,מסטיקים,מעדנים דיאט. פירות טעימים: מנגו וכ..

אני אוהבת לפתוח את הבוקר עם סלט וגבינה כמובן אחרי וביחד עם הקפה.
אצלי השקילה רק פעם בשבוע במוצאי שבת (כדי להזכיר שבשבת לא נאכל יותר מהמותר)
לצפיה ב-'נדמה לי שעדיף לייצב את המשקל'
נדמה לי שעדיף לייצב את המשקל
10/09/2012 | 15:08
10
70
במקום לשגע את הגוף ולהשקיע המון אנרגיה בנסיון לרזות, ולשמור על המשקל במשך שלוש שנים ואז שוב לנסות לרזות....
המשמעת לא ממש מוכיחה את עצמה אז אולי כדאי לנסות בלי מאבק

הטיפים שלי:
1. לאכול בהנאה
2. להתחיל לאכול כשרעבים ולהפסיק כששבעים - אני יודעת שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע, אבל לגוף יש את הידע הזה כשאנחנו נולדים וכדאי להיזכר בו
3. להניע את הגוף בהנאה, בקביעות

שנה טובה
לצפיה ב-'כתבתי כטריגר לדיון ולא כי אני מסכימה עם כולם'
כתבתי כטריגר לדיון ולא כי אני מסכימה עם כולם
10/09/2012 | 17:02
9
67
המטרה היא לא אסופת טיפים.
הרעיון הוא הדיון.
נראה לכן נכון להשקל כל יום?
מתאים לכן לספור משהו ולא משנה מה העיקר לספור?
נראה לכן?
ברור שהכי נכון זה להיות עם יכולת פנימית לעשות את הדברים.
ברור שכשמישהו אחר אומר לי מה לעשות אז זה מתאים לאותה תקופה.
בין האנשים השמנים , מעטים עם משמעת ברזל וירדו במשקל כי ככה צריך לעשת וימשיכו כל חייהם.
השאלה הגדולה איך עושים את זה פעם אחת ולתמיד.
זו השאלה הגדולה.
כאן מסתתרים הטיפים הגדולים באמת.
וצר לי, אין ספריה מוכנה לטיפים אינסטנט שעובדים תמיד.
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
10/09/2012 | 17:52
6
47
שלא כדאי להישקל כל יום אלא פעם בשבוע אבל מצד שני למי שזה מתאים ועוזר אז יופי.
גם ספירה של קלוריות למי שצריך ועוזר אז זאת שיטה טובה אבל לא לכל אחד זה מתאים
לגבי רישום מה שאכלתי עצם הרישום מכניס למודעות מה שמכניסים לפה,ניתן לקחת את זה במיוחד לימים קשים שמרגישים שלמרות ששומרים לא יורדים.
לצפיה ב-'מעניין'
מעניין
11/09/2012 | 07:28
5
40
יש גם כאילו שלא נשקלות בכלל. המשקל הוא רק מספר. הן מסתכלות במראה, מרגישות את המכנסים על הגוף וזה המידע שמספר להם על התנהגות הגוף.
לי זה מרגיש הכי נכון.
יחד עם זה, צריך המון בטחון לדרך הזו. יש משהו מאד "רגיל" בעליה על המאזניים. זה תמיד מלווה בטקס קטן, בזמנים קבועים וזה מה שנותן את הבטחון.
מה עדיף? לבטוח בעצמי או לתת למספר להגיד אם הייתי בסדר או לא?
לצפיה ב-'לגבי המכנסיים'
לגבי המכנסיים
11/09/2012 | 09:23
45
אם הם לא מאד צמודים עודף של קילו לא תמיד יורגש. לעומת זאת כשעולים על המשקל והוא מראה קילו יותר זו נקודת אזהרה. להוריד קילו הרבה יותר קל מלהוריד עשרה...
אני מבינה מה את אומרת ועל פניו זה נשמע הכי נכון בעולם - לבטוח בעצמנו. אבל מה לגבי מודעות לחולשות שלנו? כשאני עומדת מול חפיסת שוקולד או מאפה מפיץ ריח אני לא חושבת על תכולתו וכמה שהוא לא תורם לבריאותי ולא על עודף המשקל שאינו טורם לבריאותי ולא על המכנסיים במידה 38 שאני כל כך רוצה. אני הופכת שבויה של הדבר הזה. אז אני מעבירה את השליטה לגורם חיצוני לו אני משלמת כסף מדי חודש. קצת כמו לקנות אוכל מוכן או לקחת סירים מההורים/חמים למי שלא יודע/שונא לבשל או להעסיק עוזרת למי שמאד סובל מעיסוק בניקיונות. מיקור חוץ - גם זו דרך...
לצפיה ב-'אני מהנשקלות כל בוקר'
אני מהנשקלות כל בוקר
11/09/2012 | 12:10
2
47
ברגע שאני "מפסיקה להשקל" מכל סיבה שהיא, מנסיוני זה מתכון לעלייה מובטחת במשקל.
למה? כנראה שהשקילה היומית היא הכלי הנכון עבורי לאזן את עצמי.
חייבת להיות מודעות לחוסר הרגישות של המשקל הבייתי לשינויים קטנטים ואפשרויות ה"זיוף" שלו לכל הכוונים.
אבל "בגדול" זה הכלי המתאים עבורי - בדיוק כמו שעבור אחרים המראה או זוג מכנסיים ישנים מהווים את הכלי האולטימטיבי.
לצפיה ב-'שקילה כל יום...'
שקילה כל יום...
11/09/2012 | 23:25
1
39
לפעמים המשחק של הגוף מתעתע במשקל כמו עודף נוזלים,חוסר ביציאות וכו' - ה לא מתסכל לראות לפעמים עליה או כמה ימים על המקןם?
לצפיה ב-'לא מתסכל'
לא מתסכל
12/09/2012 | 05:52
35
אם את מודעת שהשינויים האלו קיימים והם פיזיולוגיים. ( והם בכל מקרה עדינים. הרי מדובר על 100-200 גר ולא על ק"ג )
הרי כל הנושא מאד סובייקטיבי...אני מעדיפה לראות את המספרים כל יום ולא להיות "מופתעת" ( בכל מובן ) פעם בX זמן.
לצפיה ב-'נראה לי שהדרך הזו נכונה למי שכבר באיזון'
נראה לי שהדרך הזו נכונה למי שכבר באיזון
16/09/2012 | 16:49
19
עם המשקל שלה ודרך החיים שלה. [כותבת בלי שהספקתי לקרא את כל השרשור].
כשאת באיזון לאורך זמן הביטחון בעצמך ובמשקל חזק יותר וניתן אולי להסתפק בהרגשה של הבגד. כשאת עדיין לא שם וכדי לא להגיע למצב שתחול התדרדרות ללא שנהיה קשובים לה ושיכל להיות קשה להתגבר עליה אחר כך,  עדיף לדעתי כן להשקל כל יום או כמעט כל יום כדי למנוע זאת ולהזהר מפני העליה שהחלה.
לצפיה ב-'הפסקתי להישקל'
הפסקתי להישקל
11/09/2012 | 09:19
53
זה לא קל. כדי לעמוד בזה היתי צריכה להוציא את המשקל מהבית,
להתגבר על הצורך של בני המשפחה במשקל (שלחתי אותם לקנות לעצמם - ובסוף הם אכן קנו)
עשיתי זאת לפני 4 שנים. המשקל חזר לפני חצי שנה.
זה מחייב אותי ללמוד לסמוך על הגוף, לאכול על פי רעב ושובע, וללמוד לאהוב את עצמי ואת הגוף שלי
לא קל ובהחלט אפשרי
אני בתקופה קשה עכשיו ועלה בי  צורך עז להישקל, לא הצלחתי להתאפק. נשקלתי
היה כיף גדול. המשקל שלי יציב לגמרי, בדיוק כמו לפני 4 שנים

לצפיה ב-'אני מאד נגד שקילה יומיומית'
אני מאד נגד שקילה יומיומית
15/09/2012 | 08:18
32
לי אישית זה מאד לא מתאים. אחת לשבוע זה מינון טוב עבורי, ביום ושעה קבועים.
לצפיה ב-'איך עושים את זה פעם אחת ולתמיד...'
איך עושים את זה פעם אחת ולתמיד...
11/09/2012 | 09:17
4
76
ובכן אני מאמינה שמי שיגלה את הדרך לכך יהיה מיליונר.
אין דבר כזה,כמו שכתבת-בודדים הם יחידי  הסגולה שמצליחים ועד כמה שאני מכירה הם בתחום (מקימי קבוצות תמיכה למיניהם).
לצפיה ב-'יש כזה דבר'
יש כזה דבר
12/09/2012 | 17:56
1
46
"גילו" את הדרך.
זו לא המצאה ואף אחד לא נעשה מליונר מזה.
למה?
כי בדרך הזו של ללמוד ולתמיד האדם עובד, חושב, מתלבט, מחליט.
אנשים אוהבים שעושים בשבילם, אומרים להם מה לעשות, מהווים גורו בשבילם.
מהסיבה הזו אנשים מצטרפים לקבוצה שעובדת על תפריטים, שקילה והלקאה עצמית על הורדתי, לא הורדתי - מורידים במשקל בעקבות המשמעת וה"פחד" משקילה בזמן שהם שם ולא מחזיקים מעמד אחרי שעוזבים את הקבוצה. דבר שיוצר תלות במנחה, קבוצה.
הדרך היחידה לעשות את זה פעם אחת ולתמיד היא ללמוד לזהות את המנגנונים בגוף של רעב ושובע. לתרגל את זה בצעדים קטנים. להתעקש ולעבוד עד שצורת אכילה כזו נכנסת להרגל.
באותה דרך לומדים לאכול מתוך בחירה ולא לאכול בגלל שאני עכשיו במסעדה או באירוע או בארוחת חג.
ואם אני במסעדה, אירוע, ארוחת חג אני לגמרי בוחרת את האוכל . האכילה היא רצונית ולא כי האוכל חזק ממני או כי לא נעים לי מה יגידו או מתוקים מפילים אותי כל תירוץ אחר.
למידה איטית, ירידה איטית ולאט לומדים לאכול כמו אדם רזה.
זו הכוונה ואפשר לעשות את זה.
לצפיה ב-'למידה ושינוי דפוס התהנהגותי.'
למידה ושינוי דפוס התהנהגותי.
12/09/2012 | 18:17
28
לא קל לאדם שרוצה לרדת במשקל לקבל ולהפנים את הרעיון שזה לאט לאט ולוקח זמן לשנות דפוסי התנהגות, הרבה יותר קל לאדם לתחום את עצמו לזמן מסוים ולכן קבוצות הרזיה הם דבר חם בשוק מצד
אחד ומצד שני מעטים הם אלה שמצליחים לשרוד שם לאורך זמן. אני בתהליך שונה הפעם והיום מסכמת שנה שלמה בתהליך ירידה של 7 קג. אז נכון שאם הייתי הולכת לקבוצת הרזיה הייתי יורדת בקצב
מהיר יותר אבל סביר להניח שלא הייתי שורדת שם לאורך זמן ומה שירדתי היה כבר עולה . לראשונה אני בהחלט בתהליך של שינוי ולמידה ואפילו לטובת הענין הזה החלטתי לוותר על נסיעה לחול מכוון שזה
מוציא אותי כל פעם מהמסלול וכל עוד אני לא מרגישה שאני בשליטה  והאוכל  עדין חזק ממני אני בחרתי לוותר על הנסיעה .
קשה מאוד להתמיד ולהיות סבלני אבל כנראה שבמקרה הזה הסבלנות בהחלט משתלמת ואני מאוד מסכימה עם הדרך שלך ורדה ומאוד מענין אותי איך הגעת לבד לתובנות.
לצפיה ב-'יש כאלה שמצאו את הדרך, אך אף אחד לא יהפוך'
יש כאלה שמצאו את הדרך, אך אף אחד לא יהפוך
15/09/2012 | 08:26
20
למליונר מזה...
כי הדרך שאדם מסוים מצא, מתאימה בול לעצמו, ליכולות שלו, לחיים שלו, לאהבות שלו, לקשיים שלו, לתהליך שלו בחיים.
לצפיה ב-'הכי בפשטות?'
הכי בפשטות?
16/09/2012 | 16:53
14
הכל מתחיל בראש- במחשבות שלנו והרגשות שנוצרים בעקבותיהן....מכאן כבר אפשר לכתוב מאמרים שלמים אבל זו לדעתי ההתחלה של הכל ומשם בלבד ניתן להצליח ולהתמיד בהצלחה זו לאורך זמן.

זה מן הסתם נכון לכל תחום...
(ומצטערת אם אכזבתי בתשובתי)
לצפיה ב-'אצלי זה יצר קצת התנגדות'
אצלי זה יצר קצת התנגדות
12/09/2012 | 09:22
1
50
להשקל יום יום - ממש לא. רק מוריד לי את המוטיבציה
למה שהמספר הזה ינהל לי את החיים
אני כבר שבועיים באכילה מודעת ומרגישה את זה בבגדים ובבטן אבל לא ירדתי גרם .
מצד שני אני מרגישה שיש לי איזו הקלה בגוף, אז מה ? אני אתן למשקל לנהל אותי? לא רוצה.
לא יודעת מה לגבי חטיפי בריאות
למדתי מאישה חכמה פעם שהאוכל כמו כל דבר בחיים- אם זה במידה - זה לא אמור להזיק.
בגלל זה אני לא אוהבת את עניני הגמילה מגלוטן וסוכר- למה להגמל? זה טעים לי ואני אוהבת את זה
אבל כאן נכנסת העובדה הקשה של ריסון עצמי. במקום לאכול חצי חבילת שוקולד אני אוכלת קוביה  
ואם אני לא מצליחה לאכול קוביה , אני אוכל תמר או שקדים במקום.אבל הכוונה שלי היא לעבוד על עניין הריסון העצמי
לצפיה ב-'לגמרי התנגדות'
לגמרי התנגדות
12/09/2012 | 17:44
33
ויחד עם זה את רואה שזה לא שחור ולבן.
אני עם אותה אשה חכמה שלך - כל דבר במידה לא מזיק.
אני מוסיפה, יש לך את הזכות לבחור מה לאכול במידה.
במידה זו גם סוג של החלטה ובחירה.
הכוונה לאדם יש את הזכות על גופו ואין משהו חיצוני שיכול לבוא ולהכתיב לו, להגדיר אותו, למדוד אותו וכו'.
לצפיה ב-'מסרים מיוחדים ובחינם לשנה החדשה'
מסרים מיוחדים ובחינם לשנה החדשה
10/09/2012 | 07:53
42

בוקר אור,

תודה ליעל י שאשרה לי לפרסם גם כאן.

אני מנהלת פורום "טארוט"  ואני מזמינה אתכן לקבל מסר לשנה החדשה בחינם

מספר סודי ומקלפי הטארוט.

אין חובה להזדהות.

פרטים בפורום טארוט תחת הכותרת:

"ספר סודי וקלפים למסר לשנה החדשה"

וגם בקישור:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=121

שנה טובה ומבורכת,

רחליקה
לצפיה ב-'מה היה ומה יהיה'
מה היה ומה יהיה
07/09/2012 | 13:25
5
99
יום ששי, הסתיים שבוע לטוב ולטוב יותר.
איך היה השבוע שעבר?
מה התכנונים לשבוע הבא?
מה היה הדבר הכי טוב שקרה בשבוע שהסתיים לו?
מה יהיה הדבר הטוב ביותר שיקרה בשבוע הבא שאליו אתן הכי מצפות?
לצפיה ב-'עונה...'
עונה...
08/09/2012 | 23:39
33
שבוע שעבר היה שבוע עמוס מאוד, שבוע שבו התחיל לילדה הגן החדש, הרבה הליכות בין תחנות לתחנות שגרמו לי לכאבי רגליים חזקים, אני לא מכירה את האוטובוסים ולכן עשיתי מלא הליכות. בעלי מצא לי מסלול שאמור לקצר לי את ההליכה משמעותית.
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע זה שנולד לי אחיין חדש, אתמול היה לו ברית

תיכנונים לשבוע הקרוב:
יחסית שבוע שגרתי, בית עבודה בישולים ניקיונות לימודים...
השבוע אני ניכנסת למשטר ממש חזק של דיאטה/ אורח חיים בריא + ספורט.
בעלי מאוד מדרבן אותי וזה מאוד חשוב לי והוא עוזר לי עם הילדה כדי שאכין לי סלטים/ אוכל בריא וגם שאעשה ספורט.
אתחיל גם לעשות רישום של מה שאני אוכלת.
הדבר הכי טוב שיכול לקרות שבוע הבא: שארד במשקל שאני תקועה בו / עולה ולא יורדת ממנו וגם אקבל ציון טוב בעבודה ששלחתי לאוניברסיטה ולא יזיק גם שהילדה תתחיל לישון מוקדם ולא כמו היום ב11 בלילה.
לצפיה ב-'מה שהיה תשכח מזה '
מה שהיה תשכח מזה
09/09/2012 | 09:29
25
מה שיהיה לא משנה
אמנם כבר יום ראשון אבל עבר שבוע ממש טוב
הרבה מודעות לאכילה, הפסקתי עם הקפה והעוגיות בערב - הפסיקה הבחילה בבוקר
יש הרגשה של פחות מלאות ממקודם
יום חמישי היתה קצת נפילה אבל יום שישי חזרתי "למוטב".

מה מצפה לשבוע הבא- להצליח להיות במודעות מלאה על האכילה שלי וכמובן להפחית ולהוציא מחיי מאכלים מיותרים שמזיקים לי .
לצפיה ב-'קצת באיחור ועדיין תחילת השבוע'
קצת באיחור ועדיין תחילת השבוע
09/09/2012 | 14:57
30
היה שבוע אחלה.
הרופא זימן אותי לשיחת כולסטרול.
אנחנו בהתערבות כששנינו מקווים שאנצח.
אז השבוע האחרון היה בסימן בואי נוכיח שאפשר.
לא רואה עדיין במשקל אבל רואה בבחירת המאכלים.
השבוע הבא יהיה אותו דבר מכייון שזה הולך להיות מרתון של 3 חודשים ואחר כך אלהים גדולה.
הדבר הטוב בסיכומו של דבר היה המספר בבדיקה. כמה מצחיק שזה עושה לי תמרור עצור.
הדבר הטוב השבוע זה פגישה עם חברה שלא ראיתי חצי שנה.
כמה שאני מתגעגעת.
לצפיה ב-''
09/09/2012 | 22:20
22
שבוע של הפרדת חלבונים ופחמימות (לא בהדיקות-מודה) עלייה של 600 גר'.
מה קורה לגוף שלי???
חוצמזה בעבודה יש המון המון לחץ לפני החג,כייף ומלחיץ.
אין לי תכנונים,זורמת בעיקר בגלל העבודה.
לצפיה ב-'שגרה......'
שגרה......
10/09/2012 | 07:12
23
על כל מה שיש בתוכה.
בעבר, עומס המחוייבויות היה גורם לי להלחץ ולהתקשות לתכנן מבחינה תזונתית איך יראה היום שלי. היפוך חשיבתי העביר את השליטה לידיים שלי ( עם קצת תכנון ומאמץ להכין שעורי בית לפני...) והשגרה = מבורכת.
היומן משובץ ב"הרמות כוסית" - בהן הבחירה שלי להמנע מכל מה שאינו נמצא בסדר העדפות שלי. אפשר בהחלט לברך ולהתברך ללא עוגת דבש ויין פטישים על פעם.

טוב יהיה מה שנעשה אותו טוב ( הכל טוב - הכל דבש כדברי השיר )
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
פורומים חדשים ב|תפוז|
09/09/2012 | 18:33
1
|*|הוא אולי רוצח סדרתי, אבל אי אפשר שלא לאהוב אותו. אם גם אתם חלק מהמעריצים של הסדרה עטורת השבחים דקסטר בטח תשמחו לדעת שעכשיו אפשר גם לדבר עליה בפורום משלה|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי| דרמת הפשע הטלוויזיונית המשובחת, קאסל, עומדת לחזור למסכים ממש בקרוב. מכורים לעלילות סופר המסתורין ובלשית המשטרה|?| פורום קאסל הוא המקום בשבילכם|!|

|צבע| אחת הלהקות המצליחות, האהובות והבועטות בעולם המוסיקה מגיעה לתפוז! פורום גרין דיי, הוא המקום לפגוש את כל המעריצים ולדבר על כל מה שקורה עם הלהקה|!|
לצפיה ב-'אתמול רשמתי פה טיפים שוברי סטיגמה'
אתמול רשמתי פה טיפים שוברי סטיגמה
05/09/2012 | 07:42
5
122
אתמול ראיתי את ההודעה
היום היא נעלמה?
יעלי, אולי נעלם ותוכלי לאתר?
היו שם טיפים שמאד מעניין לחשוב עליהם ביחד.
אם לא תמצאי, אנסה לשחזר אותם.
לצפיה ב-'יעלי, השמיעי קול'
יעלי, השמיעי קול
07/09/2012 | 13:21
3
48
נעלמת, מה קורה?
לצפיה ב-'ורדה - יעלי שרשרה את הטיפים'
ורדה - יעלי שרשרה את הטיפים
07/09/2012 | 15:41
2
67
באוסף הודעות תפוז למטה.......
לצפיה ב-'חשיבה מעניינת '
חשיבה מעניינת
07/09/2012 | 17:36
1
63
לשרשר הודעה שלי להודעות תפוז.
לצפיה ב-'ההגדרה מעניינת קולעת'
ההגדרה מעניינת קולעת
07/09/2012 | 22:09
56
גם לתפיסתי.
לכן אני פחות כאן למרות חשיבות הכתיבה השיתופית בפורום עבורי.
לצפיה ב-'לא שרשרתי כלום!!!'
לא שרשרתי כלום!!!
09/09/2012 | 22:14
44
לא הייתי פה מס' ימים.
השרשור כנראה נעשה ע"י תפוז.

ורדה-סליחה.
לצפיה ב-'שרשור הישגים ותיכנונים'
שרשור הישגים ותיכנונים
02/09/2012 | 23:08
11
62
אמא של פיצקית (הכל בסדר אצלך?)

מה ההישגים שלכן השבוע מבחינת משקל? היו עליות? ירידות? כמה?
עמדתן במשימות ספורט שלכן בשבוע שעבר?
מה התיכנונים לשבוע החדש?
אכלתן משהו מיוחד? יש לכן המלצה למתכון?
לצפיה ב-'ירדתי 550 גרם'
ירדתי 550 גרם
03/09/2012 | 09:30
5
81
וזה טוב
אבל אני מרגישה שאני צריכה איזה שינוי
במשך 4 וחצי חודשים ירדתי 11 קילו וזה בהחלט לפי התכנון אבל יש לי עוד 12 קילו
ובשבועות האחרונים זה הלך כמו יויו ירדתי ואח"כ עליתי ושוב ירדתי ועליתי למרות שבסך הכל אני כל הזמן שומרת.
לצפיה ב-'תזכירי לנו באיזו מסגרת את?'
תזכירי לנו באיזו מסגרת את?
03/09/2012 | 16:49
4
32
לצפיה ב-'לבד'
לבד
03/09/2012 | 17:38
3
74
אחרי ניסיון מהעבר של דיאטות בקבוצה או ע"י דיאטנית
נסיונות שסה"כ הצליחו בזמנו
כך שאני יודעת בדיוק מה מותר לאכול
לצפיה ב-'אולי בכל זאת זה השינוי שיעזור...'
אולי בכל זאת זה השינוי שיעזור...
04/09/2012 | 08:28
2
68
לך לתת עוד פוש.
את עושה ספורט כלשהוא?
לצפיה ב-'אני הלכתי לבריכה'
אני הלכתי לבריכה
05/09/2012 | 12:20
56
עד עכשיו 3 פעמים בשבוע אבל משבוע שעבר פעם בשבוע כי חזרתי לעבוד
אני עובדת בהוראה ואני מרגישה שזאת עבודה חצי פיזית
אולי אחרי החגים אתחיל איזה חוג של ספורט בצורה מסודרת
דווקא אתמול קיבלתי מחמאות אפילו כמו :עוד מעט לא נראה אותך אבל זה כמובן מוגזם
העניין אני מרגישה שאני צריכה שינוי באוכל כי אחרת זה יתחיל לשעמם לי.
אני מאד אוהבת סלטים אולי סלטים מיוחדים ..
בכל מקרה נתת לי נקודות למחשבה
לצפיה ב-'יש!'
יש!
08/09/2012 | 20:13
31
השבוע ירדתי 1.350
הירידה הגדולה המשמעותית ב3 חודשים האחרונים
ומתחילת הדיאטה ירדתי 12 קילו

כנראה בגלל שהתחלתי לעבוד...
לצפיה ב-'לראשונה מתחילת הדיאטה'
לראשונה מתחילת הדיאטה
03/09/2012 | 12:56
1
97
עליה של חצי קילו.
כנראה שהייתי צריכה את הכאפה הזאת. בשבועות האחרונים אני די מתברברת, לא שותה מספיק, אוכלת שטויות גם אם בכמויות מאד מוגבלות.
לא הלכתי ברגל כבר כמעט חודש. ועד כה המשכתי לרדת. אז זהו, שכבר לא להפתעתי אני די בסדר עם זה, סוג של מקבלת את הדין והיום באמת התחיל יותר טוב ולא התקרבתי לשוקולדים, שתיתי כמו שצריך והשאיפה היא ללכת בערב.
בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-''
03/09/2012 | 16:50
8
לצפיה ב-'עונה לשרשור '
עונה לשרשור
03/09/2012 | 15:27
2
59
אצלי הכל בסדר, עומס אירועים קרו לאחרונה (נולד לי אחיין ביום שישי, יום הולדת לבן דוד של בעלי בשבת, תחילת גן חדש לילדה) ולכן לא הייתי פה פעילה לאחרונה...
התחלתי לעשות חישוק השבוע, וירדתי 200 גרם... מהשבוע גם אתחיל את ההליכות לגן ובחזרה כך שתהיה לי יותר תנועה...
יש ימים שאני שאני ממש שומרת מבחינת אוכל ויש ימים שאני מתפרעת...
אוף אני לא מצליחה להשתלט על היצרים המטומטמים האלה של האוכל...
לצפיה ב-'מזל טוב לאירועים ובהצלחה בגן...'
מזל טוב לאירועים ובהצלחה בגן...
03/09/2012 | 16:51
1
45
מה זה חישוק?
יאללה לשיגרה...
לצפיה ב-'המון תודות!'
המון תודות!
03/09/2012 | 20:20
44
חישוק זה מן מכשיר לבטן, מסובבים את החישוק סביב הבטן וזה טוב לבטן ולחלק גוף תחתון.
חייבת לחזור לשגרה!!
לצפיה ב-'מה מכשיל את כל הדיאטות?'
מה מכשיל את כל הדיאטות?
01/09/2012 | 15:46
8
167
איך הדרך המוזרה שבה המוח עובד מאחורי הקלעים יכולה לחולל את המהפכה האמיתית
אורן הוברמן בכלכליסט
מאמר שווה קריאה ( לדעתי ), מסייע להבין איך ה"נשמה" או מה שנמצא לנו בין שתי האוזניים...יכול להכשיל או לסייע לתהליך.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כתבה מעולה'
כתבה מעולה
02/09/2012 | 00:30
21
לצפיה ב-'ממש מעולה...'
ממש מעולה...
02/09/2012 | 08:51
43
לא ידעתי שיש דברים כאלה בככליסט.
לצפיה ב-'מעמיקה - מה מכשיל אצלך את הדיאטה???'
מעמיקה - מה מכשיל אצלך את הדיאטה???
02/09/2012 | 08:55
4
34
לצפיה ב-'את מתעניינת בי במיוחד או שהשאלה לכולן?'
את מתעניינת בי במיוחד או שהשאלה לכולן?
04/09/2012 | 07:14
1
41
אני מודה שהכותרת שכתבת אינה מובנת לי.

אני "לא בדיאטה" ולכן אין מה שגורם לכשלונה = כשלוני.
עצם ההחלטה לאמץ תזונה נכונה כסגנון חיים ולהפריד בין אוכל ל"פינוקים" "פיצויים" ושאר רעות חולות עשו לי סדר בבלגן והכניסו אותי למסלול חיים נוח מבחינתי.
כמו שורדה אומרת השינוי חייב להיות מהראש.
מה שגורם לי לעיתים לצריוך יותר קלוריות ממה שאני באמת צריכה אלו בלתמ"ים מיותרים לחלוטין אבל גם בתוכם אני מנסה להתנהל שפוי ( טיול בחו"ל או התנהלות נכונה בכל החגים שיבואו לטובה ).

ואצלך?
למה את לא מצליחה לצאת ממעגל הדיאטות?
( והשאלה לא רק ליעלי אלא לכולן )
לצפיה ב-'כמובן שלכולן...כל אחת יכולה לענות על עצמה...'
כמובן שלכולן...כל אחת יכולה לענות על עצמה...
04/09/2012 | 07:35
23
לצפיה ב-'אצלי זאת החולשה למתוקים והחוסר...'
אצלי זאת החולשה למתוקים והחוסר...
04/09/2012 | 08:26
46
יכולת להגיד לעצמי - לא!!!
לצפיה ב-'אצלי המכשול הכי גדול- עייפות'
אצלי המכשול הכי גדול- עייפות
09/09/2012 | 09:21
33
יש לי עבודה שאני חוזרת מרוטה ממני ואז מתחילה משרת האמהות
ואני מאוד עייפה .
ואם אני לא מודעת לעצמי אני מתחילה לאכול דברים ממריצים כדי להשאר שפויה(שוקולד או כל דבר שבסביבה כי אין לי כוח להכין לעצמי משהו לאכול)
כמובן שזה יותר אפקט הפוך
לצפיה ב-''
08/09/2012 | 22:43
4
לצפיה ב-'שרשור שקילה'
שרשור שקילה
30/08/2012 | 08:25
11
88
או ותר נכון סקר שקילה...

כל כמה זמן אתן נשקלות?

מי שוקל/נוכח בשקילה?

מתי ביום אתן נשקלות?

עם או בלי...בגדים?

על איזה משקל אתן נשקלות?

מי יודע כמה אתן שוקלות?
לצפיה ב-'אז ככה-'
אז ככה-
30/08/2012 | 08:52
77

כל כמה זמן - נשקלת כל יום כמעט

מי נוכח- מז'תומרת?...רק אני והוא (המשקל!)

מתי נשקלת - על הבוקר

עם או בלי  בגדים - עם אותם בגדים  כל יום (גופיה ותחתונים)

איזה משקל - דיגיטלי

מי יודע... בד"כ רק אני,לפעמים אומרת לבעלי,אם הוא ממש רוצה לדעת..
אה,ויש לי גם חברה טובה שלפעמים אני אומרת לה.

לצפיה ב-'עונה לסקר:'
עונה לסקר:
30/08/2012 | 09:08
61
נשקלת פעם בשבוע - בבוקר יום שבת, ביחד עם בעלי יחד.
ישר כותבת גם בלוח השנה שנמצא חדר.
נשקלת בגדים קלילים או רק חזיה ותחתונים.
יש לי משקל דיגיטלי.
רק אני ובעלי יודעים את המשקל.
לצפיה ב-'בגדול נשקלת'
בגדול נשקלת
30/08/2012 | 10:54
2
75
בערך פעם בשבועיים
אצל הדיטאנית
הפגישות  בדרך כלל אחר הצהרים
משתדלת ללבוש בגד קליל ולא חצאית ג'ינס
מי ששואל אין לי בעיה זאת אני .
לצפיה ב-'עדכון ירדתי 900 ג' בשבועיים'
עדכון ירדתי 900 ג' בשבועיים
30/08/2012 | 14:35
1
31
לצפיה ב-'יפה לך...'
יפה לך...
02/09/2012 | 08:56
18
לצפיה ב-'אובססיבית'
אובססיבית
30/08/2012 | 14:42
90
כמעט כל בוקר, לרוב בפיג'מה. לפעמים הבעל והילדים/חלקם נוכחים אבל אף אחד לא מגלה עניין. זה חלק מטקס הבוקר, כמו לצחצח שיניים. נשקלת על משקל ביתי רגיל.
בנוסף יש שקילה בקבוצה פעם בשבוע בה נוכחת המדריכה ומשתתפים שעומדים מספיק קרוב
לשקילה אני משתדלת להגיע בבגדים קלים אבל יוצא לי גם להגיע בג'ינס לפעמים.
עכשיו, כשאני  4-5 ק"ג מהיעד כבר לא אכפת לי שידעו כמה אני שוקלת. לרוב אנשים לא שואלים(למרות שאת השאלה האם התאומות שלי מטיפולים אני נשאלת כל הזמן...אז זה לא שיש לישראלים עודף טאקט או משהו)
לצפיה ב-'עונה'
עונה
30/08/2012 | 17:04
63
שרשור שקילה
תוכן: או ותר נכון סקר שקילה...

כל כמה זמן אתן נשקלות? כל שבוע

מי שוקל/נוכח בשקילה?בעלי

מתי ביום אתן נשקלות?מוצאי שבת

עם או בלי...בגדים?עם בגדים ועם נעליים

על איזה משקל אתן נשקלות?משקל דיגיטאלי שמחובר לקרקע ליד הגינה ליד ביתנו

מי יודע כמה אתן שוקלות? כל מי שרוצה לשמוע ואני רוצה להשמיע לו
לצפיה ב-'עונה'
עונה
08/09/2012 | 22:48
21
נשקלת כמעט כל יום [ זו הבקרה שלי עם עצמי לשמור על משקל היעד]. נשקלת עם עצמי בלבד, בבוקר אחרי שמתרוקנת ועדיף ללא בגדים או בגד קל בלבד. משתמשת במשקל דיגיטלי [אגב, כמה הוא אמין?], לא מרגישה צורך לספר כמה שוקלת אלא אם שואלים או אם יוצא לדבר על הנושא עם חברה.
לצפיה ב-'שקילה לה לה'
שקילה לה לה
09/09/2012 | 09:19
24
כל כמה זמן אתן נשקלות?מדי פעם, לא משהו קבוע

מי שוקל/נוכח בשקילה?בעלי, הילדות שרוצות תמיד להשקל אחרי

מתי ביום אתן נשקלות?-   בדרך כלל בבוקר

עם או בלי...בגדים? בלי בגדים , למרות שנקשלתי אצל הרופאה עם וזה היה אותו דבר

על איזה משקל אתן נשקלות?- משקל דיגיטלי

מי יודע כמה אתן שוקלות?כולם בערך , לא מסתירה את המשקל שלי מאף אחד
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
10/09/2012 | 15:28
21
או ותר נכון סקר שקילה...

כל כמה זמן אתן נשקלות? פעם בשבוע

מי שוקל/נוכח בשקילה?מדריכת הקבוצה

מתי ביום אתן נשקלות?ערב

עם או בלי...בגדים?עם

על איזה משקל אתן נשקלות?משקל אלקטרוני מסיבי + BMI

מי יודע כמה אתן שוקלות?בעלי , אמא שלי והמדריכה בקבוצה
לצפיה ב-'המממ'
המממ
12/09/2012 | 14:17
16
"את לא כמו כולם... הכי מיוחדת...."

נשקלת כל בוקר
עם עצמי (הילדונת ברקע ולפעמים רוצה גם)
בלי בגדים
על משקל דיגיטלי ביתי
אף אף אף אחד מעולם לא ידע כמה אני באמת שוקלת. (בעצם... בצהל ידעו בצו הראשון) אפילו כשרצו לדעת לפני הלידה אמרתי בערך.
לצפיה ב-'אוכל לבית ספר...'
אוכל לבית ספר...
28/08/2012 | 23:01
4
95
כיתה ג
עם ריטלין מה שאומר חוסר תאבון
לא רוצה כריכים
יש לכן רעיונות מה כן?
לצפיה ב-'מנסיון שלי עם 2 עם ריטלין'
מנסיון שלי עם 2 עם ריטלין
01/09/2012 | 11:34
69
קשה מאוד, אני מכירה את הבעייה מקרוב.

בעקרון שולחת כל מה שהם אוהבים.
נלחמת על זה שיאכלו בבוקר.
הקטנה אוכלת לפני שהיא לוקחת את הכדור.
אצלנו זה קונצרטה, לכמעט 12 שעות, והילדה גם סכרתית כך שהבעייה כפולה.

לוקחת חטיפי בריאות, פירות (אפילו אבטיח ומלון שלחתי לה - חתוך בקופסא),
קורנפלקס מדוד. יש גם את הקורנפלקס TO GO. גם אותו הייתי שולחת איתה לבית הספר לפעמים.
הייתה תקופה שהיא לקחה מאפינס לבית הספר (למרות הסכרת) העיקר שתאכל משהו.

בשמונה בערב הבעייה הפוכה.
היא נדבקת למקרר להשלים את החוסר של כל היום....
לצפיה ב-'אחחח מכירה מקרוב'
אחחח מכירה מקרוב
02/09/2012 | 14:17
42
כתה ז וקונצרטה
אוכל בבוקר כמויות ענק
לוקח חצי פיתה עם גבינה ולא מחזיר - אז כנראה שאוכל אותה
צהרים אוכל בביהס - לפי הדיווחים לא משהו
ובערב משלים בהתלהבות

אין לי תשובה טובה - הייתי הולכת על מה שאוהבים, ועל אכילה לפני הכדור. זה המחיר של הקשב...

יום נפלא
סיגל
לצפיה ב-'תודה על התייחסותכן...'
תודה על התייחסותכן...
03/09/2012 | 16:53
37
ישבנו ודיברנו והוחלט שלא יקח יותר כריכים כמו שביקש אלא דברים קטנים כמו פנקייק,בורקס,קלחי תירס וכו'.
זה טוב שאני יודעת שהוא מקל אבל כל פעם להתחיל לחשוב מה ואיך לעשות לא קל.לא מספיק ארוחת ערב היא מאתגרת?
לצפיה ב-'ירקות חתוכים '
ירקות חתוכים
10/09/2012 | 15:43
20
פשטידה
עוגה
פירות
מעדנים

מה אוהב הילד ?
לצפיה ב-'שרשור הישגים ותיכנונים'
שרשור הישגים ותיכנונים
26/08/2012 | 00:22
11
71
מה ההישגים שלכן השבוע מבחינת משקל? היו עליות? ירידות? כמה?
עמדתן במשימות ספורט שלכן בשבוע שעבר?
מה התיכנונים לשבוע החדש?
אכלתן משהו מיוחד? יש לכן המלצה למתכון?

אצלי השבוע:
ירדתי 200 גרם. מעצבן אותי שהמשקל יורד בכמויות קטנות אבל אני יודעת שזה קורה בגלל חוסר פעילות גופנית.
השבוע כבר לא יהיו תירוצים ואתחיל להתעמל.
ממליצה להכין מוקפץ עם המון ירקות (גזר, בצל, כרוב, נבטים, פטריות, גמבה, תירס/תירס גמדי, בטטה - בקיצור כמעט הכל הולך, עם חזה עוף ואיטריות ביצים, רוטב סויה ורוטב סומסום. זה טעים, משביע ובריא.

תרצו לספר גם על השבוע שלכן?
לצפיה ב-'ממחר דיאטה...'
ממחר דיאטה...
26/08/2012 | 18:06
1
96
אחרי הפסקה (שמחר נראה כמה עלתה'\/העלתי) מחר אני מתחילנ הפרדת פחמימות וחלבונים מה שנקרא "רזה לתמיד"
אם מישהי ניסתה ויד לה עצות ורעיונות אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
27/08/2012 | 08:56
56
ההצעה הכי טובה שיש לי....תתמידי.
התחלת היום. תעשי באדיקות במשך חודש.
תשקלי רק לאחר חודש.
תני לגוף שלך להנות מההזדמנות ותהני.
הפרדת מזונות היא אחלה כי תשימי לב לכל מרכיב בתזונה שלך ובטוח שתאכלי טוב יותר ובריא יותר.
נכון שאין לה שום בסיס מדעי אבל הדבר החשוב בה שאי אפשר לאכול סתם אלא עוצרים לפני ובודקים, מסננים, חושבים.
בוחרים את המזון המתאים.
זה כבר תורם המון.
בהצלחה, לכי על זה
לצפיה ב-'באוכל פישלתי.בספורט התמדתי.וזה עזר המוווון!'
באוכל פישלתי.בספורט התמדתי.וזה עזר המוווון!
27/08/2012 | 12:12
84
לא מגלה כאן טריק או המצאה חדשה אבל אצלי זה עוזר.לפחות וזה לא פחות חשוב במנטאלי.אכלתי
אכלתי קצת יותר ממה שתיכננתי אבל עשיתי 3 שיעורי דינאמי בסטודיו c וזה עזר!
בדקתי במשקל.
חוץ מזה שרציתי לשתף -הקטע הזה של ימים קבועים בסטודיו שאני יודעת שיש לי אימון שם מכניסים אותי למסגרת
זה עוזר כי אין תירוצים. הבעל יודע שהוא צריך להחליף משמרת ואני יוצאת.
התאררות עם יעד.
וזו תחושת ניצחון קטנה.
שיהיה שבוע מקסים

לצפיה ב-'מעדכנת...'
מעדכנת...
28/08/2012 | 14:39
5
109
אני מפשלת.

לא מצליחה לעמוד בפיתויים.
לצפיה ב-''
28/08/2012 | 15:38
32
יעל יקירתי,
גם פיתויים אפשר לאכול, הטיפ שלי בשביל לטעום ביס אחד מקסימום 2 ופה לסיים, כי לכל שאר הביסים יש אותו טעם...
לצפיה ב-''
28/08/2012 | 16:56
34
שולחת לך חיבוק גדול.
יעלי, אין כזה מושג לפשל. כל כשלון הוא למידה.
ולגבי פיתויים - זה התפקיד שלהם .....לפתות.
כשהם יפסיקו לפתות, הם יחזרו למקום הטבעי שלהם ויחזרו לכנות אותם בשם הרגיל שלהם.
לצפיה ב-'אני כל כך מכירה את זה.. '
אני כל כך מכירה את זה..
28/08/2012 | 21:47
47
יש תקופות כאלה שמאוד  מאוד רוצים להצליח  מצד אחד ומצד שני משהו לא עובד ולא נותן להתקדם,
אני הייתי במקום הזה ועדין חוזרת אליו  אבל עכשיו משנתתי לעצמי להכנס פנימה ולהבין זה עוזר לי
המון לעמוד מול פיתויים, לדוגמא שבוע שעבר כעסתי מאוד ומיד שלחתי יד לשוקולד פתאום מאיזשהו
מקום עצרתי רגע חשבתי והנחתי את השוקולד בצד, אותו רגע היתה התובנה שאם אוכל את השוקולד לא
רק שאמשיך להיות כועסת אלא שאהיה כועסת גם על עצמי, קשה לי לומר לך ללכת לכוון הזה (הפנימי)
כי עדין לי אישית זה קשה אבל אין ספק שאותי זה הוציא מהמעגל הזה של או הכל או כלום.. או ממחר דיאטה
אני לא בדיאטה אני בתהליך ארוך אבל בהחלט אפשרי. בכל זאת בהצלחה בכל דרך שתחליטי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפייה - מוסתר
30/08/2012 | 09:10
לצפיה ב-' מאד מבינה אותך'
מאד מבינה אותך
30/08/2012 | 14:46
25
אין לי הרבה דברים חכמים לומר אני רק מקווה שתמצאי בקרוב את הדרך שתתחברי אליה
לצפיה ב-'מעדכנת גם,'
מעדכנת גם,
28/08/2012 | 15:33
52
אתמול התחלתי עם ספורט. בעלי לקח אחריות על הילדה ועשה הכל בכדי שאתעמל. זה כיף!
היום יום ארוך מחוץ לבית, עד כה אכלתי כמו שתיכננתי והבאתי לי מהבית, לערב אקנה סנדוויץ ללימודים.
לצפיה ב-'מאד משתדלת לשמור'
מאד משתדלת לשמור
30/08/2012 | 10:55
38
גונבת בקטנה
משתדלת שגם הגנבות היו מדברים מותרים
מקווה להגיע לדיטאנית היום למרות שאין לי מצב רוח לזוז
יום כזה
יעבור

יום טוב
לצפיה ב-''
28/08/2012 | 14:41
10
11
לצפיה ב-'יוצאים למסע למנדולן בקולנוע'
|מכשפה|יוצאים למסע למנדולן בקולנוע
27/08/2012 | 14:38
4
שנת הלימודים נפתחה והחופש הגדול הסתיים, אבל העובדה שחוזרים ללימודים לא אומרת שצריך להיתקע כל היום בין ספרים ומחברות. אתם מוזמנים לטיול לארץ פנטזיה רחוקה. כן, שמעתם נכון: מסיימים להכין שיעורים - ויוצאים למסע מכושף|מכשפה|

אתם מוזמנים להצטרף אלינו להקרנת הסרט "המכשפה לילי 2: המסע למנדולן"
הסרט מבוסס על סדרת ספרי ילדים שכבשה את העולם, והינו המשך לסרט "המכשפה לילי: הדרקון וארון הקסמים".

הסרט יוצא לאקרנים ב-27.9 ואתם תוכלו לצפות בו לפני כולם יחד איתנו;-)

רוצים להגיע|?| לפרטים נוספים והרשמה -
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
לצפיה ב-'טינקרבל מחכה לכם בקולנוע'
|פיה|טינקרבל מחכה לכם בקולנוע
26/08/2012 | 15:21
3
עדיין מאמינים בפיות?
אם עניתם כן - מצויין! יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים.
אם עניתם לא - לא נורא, אתם לא חייבים להאמין בפיות, אלא רק להאמין בסרטים טובים|!|
אנו מזמינים אתכם לבוא יחד עם הילדים  להקרנת הסרט "טינקרבל וסוד הכנפיים" - טינקרבל מגלה את התגלית שתשנה את חייה, בסרט הפיות החדש והמרהיב של דיסני.

הסרט יוצא לאקרנים ב-13.9 ואתם תוכלו לצפות בו לפני כולם יחד איתנו;-)

רוצים להגיע|?| לפרטים נוספים והרשמה -
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לצפיה ב-'פורומי תוכניות רשת ב'
פורומי תוכניות רשת ב|תפוז|
24/08/2012 | 10:23
1
אנחנו שמחים להודיע על שיתוף פעולה חדש של תפוז עם רשת. במסגרת שיתוף הפעולה הזה, נפתחו בתפוז|תפוז| פורומים רשמיים לתוכניות המובילות ברשת:

הפורומים החדשים מופיעים תחת תת קטגוריה מיוחדת באשכול בידור, ואתם מוזמנים להיכנס, לבקר ולהתמכר :

|שעון|פורום עניין של זמן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|כסף|פורום המירוץ למיליון:

|מיקרופון|פורום The Voice ישראל:

|הלוואי|פורום משפחה לא בוחרים:

|דגל|פורום מצב האומה:

|חמסה|פורום הבית של שי לי:

:-Dפורום צחוק מהעבודה:

|טי-וי|פורום תוכניות רשת:

בנוסף, ייערכו אירוחים של כוכבי תכניות רשת השונות, יתקיימו פעילויות ותחרויות מהנות ומעת לעת אף יוזמנו גולשים  להקרנות בכורה שוות של סדרות חדשות.
יש למה לחכות!

|*| שימו |לב| לחלק מהפורומים החדשים טרם נמצא מנהל קבוע. גולשים המעוניינים לנהל את פורום תוכניות רשת, המירוץ למיליון או צחוק מהעבודה מוזמנים לפנות ל"הנהלת הפורומים" או להגיש טופס בקשה לניהול.

נתראה בפורום של התוכנית האהובה עליכם :-]
לצפיה ב-'מוזיקה עברית עכשווית ב'
|תו|מוזיקה עברית עכשווית ב|תפוז|
23/08/2012 | 21:52
5
מוזיקה עברית לא נגמרת ב"כוורת", "תיסלם" או להקות צבאיות.|טייפ|
המוזיקה הישראלית היא פס הקול של חיינו ומלווה אותנו מדי יום ביומו ברדיו, בטלוויזיה, בלימודים, בעבודה,במקומות הבילוי - בכל מקום|תו|
אצלנו בישראל גדל דור שלם של אמנים ויוצרים מוזיקליים מוכשרים, בתחומים שונים ומגוונים - אינדי, מזרחית, רוק, פופ או נשמה, ולכל אחד מאיתנו יש הסגנון והאמנים אליהם הוא הכי מתחבר.|דיסק|

אנחנו מזמינים אתכם לדבר, לשתף ולהתעדכן בכל מה שקורה במוזיקה העברית העכשווית בבית החדש שלכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'טיפים לשנה החדשה - מריאנה אורבך'
טיפים לשנה החדשה - מריאנה אורבך
04/09/2012 | 19:53
3
25
1. שקילה יומיומית - מהווה בקרה מייידית ולכן חשובה.
2. בממוצע בעולם המערבי ירידה של 5 ק"ג בשנה ונשמרה 3 שנים נחשבת להצלחה.
3. אחד המכשילים המרכזיים בירידה במשקל -  העמדת רף גבוה מדי.
4. חטיפים בריאים בד"כ לא סופרים  והם אילו שעוצרים ירידה.
5. ספירה ולא משנה איזו ספירה שומרת על משקל: גודל צלחת, מס. פריטים בארוחה, קלוריות, נקודות
6. הצבת גבולות הם התקווה הגדולה לירידה במשקל. קווים אדומים מאד עוזרים כי ברור מה כן ומה לא. קוו אדום לא חוצים ולא משנה אם אנחנו באירוע או חג.
7. המוח מסרב לקבל אוכל כמשהו רע ולכן כוח רצון לא עוזר כי המוח מתנגד. לכן האסטרטגיות כל כך חשובות.
8. הכעס שלא מצליחים הוא הגורם העיקרי לכישלון.

טיפים משמיעה של מריאנה אורבך
מה דעתכן?
מה הטיפים שלכן לשנה החדשה?
לצפיה ב-'טיפים לשנה החדשה'
טיפים לשנה החדשה
07/09/2012 | 20:39
1
20
גם לי יש קליומטראז לא קטן בעניני דיאטות והשנה הצלחתי להגיע למספר תובנות
א. להתמיד בדרך גם אם היא ארוכה ולא לקפוץ מדיאטה לדיאטה.
ב. ספורט- לשנות ולהוסיף לבלבל את הגוף מדי פעם בתוכנית חדשה או בסוג אימון שונה.
ג. מבחינתי שינויים בתפריט מידי פעם כדי לגוון  שלא אמות משעמום ... וגם לא לגרום לגוף להתרגל.
ד. להפסיק לשמור בבטן ולהוציא החוצה- כל פעם כזאת ששמרתי בבטן זה הביא אצלי לאכילה רגשית ולעליה במשקל.
ה. להתחיל לאהוב את עצמי ולסלוח... לי.
אשמח לשמוע טיפים מכם.
לצפיה ב-''
08/09/2012 | 22:13
4
לצפיה ב-''
08/09/2012 | 22:12
2
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
04/09/2012 | 17:05
4
|תו| בואו, תנו לנו יד ונלך לפורום של אחד היוצרים האהובים והמצליחים בארץ|!|
הפורום החדש של הפרויקט של עידן רייכל הוא המקום לכל קהל המעריצים ואוהבי המוסיקה של הפרויקט והיוצר המוכשר שמאחוריו.

|תו|יש לכם בלוז בנשמה? אתם לא לבד|!|  בואו לפגוש חובבי בלוז אחרים, שלא יכולים לפתוח את הבוקר בלי המוסיקה.
פורום בלוז החדש מחכה לכם ממש כאן:
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
|*|פורומים חדשים ב|תפוז|
31/08/2012 | 16:12
4

|בית| סוף השבוע הגיע וזאת הזדמנות מעולה להתענג על שני פורומים חדשים ומעולים שנפתחו:

|טי-וי|הסדרה המעולה והפופולרית "זאב צעיר" מגיעה לתפוז!
ואם גם אתם כבר מכורים, או רוצים להכיר את הסדרה הכי מדוברת, אין מקום יותר טוב להתחיל בו מאשר בפורום החדש:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|תו|כבר שנים הלהיטים של להקת "מארון 5" מלווים אותנו ברדיו, בטלוויזיה ומככבים במצעדים.
עכשיו הגיע זמנה של הלהקה לככב גם בתפוז. כל חובבי הלהקה מוזמנים לפורום החדש:
לצפיה ב-'רישום אכילה - איך, מתי?'
רישום אכילה - איך, מתי?
26/08/2012 | 10:40
5
72
הרישום עוזר, זה מוכח מדעית.

אני רוצה מאוד לרשום, במיוחד שהדיאטנית שלי נתנה לי שאלות מצויינות לשאול את עצמי לפני, תוך כדי ואחרי האכילה ואני רוצה לרשום אותם אבל תוהה -
איך אתן עושות זאת בפועל?
מחזיקות מחברת במקרר?
כותבות על הטלפון?
לפני? אחרי? תוך כדי?
מי שכותבת - איך זה עובד אצלה? והאם זה עוזר לה?
לצפיה ב-'כשאני כותבת זה עוזר...'
כשאני כותבת זה עוזר...
26/08/2012 | 18:05
69
הדף בד"כ במזווה וולידי עט וכתבת לפחות פעמיים ביום מה אוכלת אבל רק מה אוכלת,לא מעבר לזה.
לצפיה ב-'בוקר טוב !'
בוקר טוב !
27/08/2012 | 08:24
1
58

היתה לי תקופה ארוכה שרשמתי.עכשיו כבר מזמן לא רושמת.
אז- הכנתי דף לכל שבוע,טבלה שמחולקת לימים,ארוחות וכו'.
הדף היה אצלי בתיק או על המקרר,ורמתי בערך פעמיים  ביום.

כשהלכתי לדיאטנית,מתישהו התחילה תקופה ממש לא טובה,והפסקתי  לרשום.
אז היא אמרה לי לרשום הכל,גם אם נופל עליי בולמוס-לרשום ה כ ל .
ומה שקרה זה שהבנתי שממש לא בא לי להראות לה דף שרשום בו-עוגיות,שוקולדים וכו'... אז הבולמוס נמנע..
לצפיה ב-'פחד זה טוב'
פחד זה טוב
27/08/2012 | 08:51
20
לצפיה ב-'רישום עוזר להתחלה'
רישום עוזר להתחלה
27/08/2012 | 08:50
54
רישום יכול לאתר טריגרים לאכילה, יוצר מודעות לאכילה.
מחקרים מוכיחים שהרישום לא מדוייק.
גם אם הוא רושם כל דבר עדיין הוכח בעזרת מצלמות מעקב שהוכנסו לבית בידיעת הנסיינים ובבדיקת השתן שהרישום לא מדוייק.
הכוונה בעיקר בהבדל הגדול בין מנה של פירות שנרשמה כמנה ובפועל היתה שוות ערך ל 3 מנות. דבר נוסף שראו שדברים בריאים לא נספרו כלומר לא נרשמו, נשנושים קטנים כנ"ל.
לכן, זה מעולה ככלי לאיבחון. לפי מה שכתבת הדיאטנית שלך נתנה ל את זה ככלי איבחון.
פחות מוצלח כעזר להרזיה לאורך זמן.
בפועל:
מצמידה למקרר בערת מגנטים. מסמנת  בטבלה מוכנה מראש. בד"כ מחזיק מעמד יומיים. עושה את זה כשאני רואה שמשהו משתנה ואני לא רואה סיבה נראית לעין.
עוזר. כן, מאד לאתר מוקשים
לצפיה ב-'מוטב מאוחר מאשר אף פעם'
מוטב מאוחר מאשר אף פעם
12/09/2012 | 14:24
12
בתקופות שאני מקפידה על דיאטה ושמירה על משקל אני גם עושה רישום. הסיבה בעיני היא אחת, ככה אני יכולה בסוף היום (או במהלכו) לעשות רישום קלוריות מדוייק ולדעת איפה אני עומדת. אני פחות מוצאת שם חטאים. דווקא כי למשל ימים שאני שותה בהם אייס קפה למשל, הוכיחו את עצמם כימים שירדתי בהם במשקל ולא עליתי.

יש לי קופץ ששמור בטיוטות באי-מייל, וככה אני זמינה לו כל הזמן, במחשב בעבודה/בבית/בנייד.
אני מכניסה כל פעם שאני אוכלת משהו, או לפני שאני הולכת להכין. ולעיתים רחוקות יוצא לי בפעם הבאה שהלכתי להכין להזכר שלא כתבתי את הקודם.

האם זה עוזר? זו שאלה מעניינת של ביצה ותרנוגלת.
אצלי אם אני במצב רוח קפדני אני אקפיד על מה שאני אוכלת ואקפיד על הרישום בלי קשר אחד לשני (או אם?) ואם אני לא מקפידה אני לא אקפיד לא על זה ולא על זה.

השאלה שלך אבל גרמה לי לעצור ולחשוב, שבאמת בתקופות שאני לא רושמת אני הרבה יותר מתפרעת ואין לי ביקורת על זה.

לצפיה ב-'אנטיביוטיקה בילדות והשמנה בבגרות'
אנטיביוטיקה בילדות והשמנה בבגרות
24/08/2012 | 08:17
9
74
כן, כן מדובר על הקשר בין אנטיביוטיקה אפילו בכמויות מזעריות שנוטלים בילדות לבין השמנה בבגרות.
כל כך הרבה מדברים על השמנה שהתרומה של המידע הזה עושה עוד קצת בלגן בעניינים.
המחקר נעשה על עכברים ופורסם בעתון nature היוקרתי.
מה הקשר בינינו לבין עכברים?
רחוק ביותר ועדיין החוקרים מדווחים על שינוי בהרכב החיידקים הטובים המצויים במעי.
עכברי המעבדה צברו יותר שומן (10-15%)והיתה השפעה על צפיפות העצם ועל המאזן ההורמונלי בגוף.
מפחיד קצת? לא?
מה עושים?
מה קורה כשהילד חולה?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בקריאה בקורתית'
בקריאה בקורתית
25/08/2012 | 10:18
2
34
כמו שאת יודעת, אפשר לצרף גורם נוסף לרשימה הארוכה שכבר קיימת..
מעבר לכך שאנטיביוטיקה מיותרת גורמת לעמידות לתרופה בזני חיידקים ( רעים ) נוסף עוד גורם למה לא לתת תרופות מיותרות.......
ויחסית יש פתרון קל, להוסיף פרוביוטיקה לתזונה = יוגורט ואו פרוביוטיטקה בקפסולות.

מה דעתך בכלל ובפרט בנושא ( תוספיי המזון )?
לצפיה ב-'נורית, קראת את המאמר ב nature?'
נורית, קראת את המאמר ב nature?
26/08/2012 | 07:51
1
13
תכלס זו העברה של העברה של מחקר. לפי הכתוב הם בעצמם אומרים שזה ראשוני לחלוטין.
אפשר לדעת בדיוק מה כתוב רק לאחר קריאה ביקורתית של המאמר המקורי.
הכתבים בעתון הוסיפו שפע של אינפורמציה וצרפו אותו לבסיס המחקר.
לדעתי, פרוביוטיקה בקפסולות זה "פתרון" חלקי בהיבטים שונים של הבעיה.
אני לא אשת מקצוע בנושא תוספי מזון ותמיד אבקש עזרת איש מקצוע במידה ויש סימני חוסר.
אני חושבת שרק אדם שהתמחה בנושא יכול להמליץ על תוספי מזון ובמיוחד על מינון.
בנוסף, לא פחות חשוב היצרן של תוסף המזון. הספיגה שלהם שונה לפי המקור (צמחי, בע"ח, תעשייתי) של התוסף, הקפסולה, החומרים המוספים.
אנשים מקצועניים לדעתי הם רופא ודיאטן קליני.
לעומתם, נטורופתים ודיאטנים הוליסטים בעלי נטיה לתלות כל דבר בתוספי מזון ולתת כמויות מכל דבר. חשוד יותר בעייני כשהם ספקי הפורמולות.....
בעקרון כצרכנית דעתנית, בדיקות דם, רופא מומחה לאותה בעיה הם אילו שיכולים לתת מרשם לתוספי מזון.
לא סתם כתבתי מרשם כי ההתייחסות במידת הצורך היא כמו לתרופה - יצרן, מינון, סוג.
לצפיה ב-'לא קראתי'
לא קראתי
26/08/2012 | 09:42
4
מסיבה שיש לי מאמרים שיותר מעניינים אותי לקרוא וזמני, כמו של כולנו, מוגבל..
אני מתייחסת בכבוד ליצרנים שנמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות ואו הFDA ולכן כן בוחרת לקחת פרוביוטיקה. יש לי מספיק ידע מקצועי משלי לקבל החלטות כאלו ( כמו גם לקחת מולטיוויטמין וויטמין D וכורכום - כנוגד חמצון יעיל ).
ואמשיך אח"כ...שגרת היום מתדפקת על הדלת
לצפיה ב-'מסכימה עם נורית'
מסכימה עם נורית
25/08/2012 | 11:21
3
16
ניראה שאפשר להוכיח במחקר קשר בין כל דבר לכל דבר
והשפעה של כל דבר על השמנה, אם רק מחפשים

מעניין מי מימן את המחקר הספציפי הזה
לצפיה ב-'מצאתי! המחקר נתמך'
מצאתי! המחקר נתמך
25/08/2012 | 12:22
2
21
ע"י המכון הלאומי לסכרת ומחלות עיכול וכליות בארה"ב
חייבת להודות שזה השפיע על עמדתי. תמיד מקפיץ אותי שמקשרים כל דבר עם השמנה
לא ממש חשוב בעיני הקשר להשמנה, אבל אין ספק שחשוב לצמצם את השימוש באנטיביוטיקה
אם מדובר בשימוש מושכל בתרופה, רק כשממש חייבים ועוד יותר בשימוש בה בתעשיית המזון,
שם לנו כפרים יש הרבה פחות השפעה
לצפיה ב-'אז מה? רוב המחקרים ממומנים ע"י מכוני מחקר'
אז מה? רוב המחקרים ממומנים ע"י מכוני מחקר
26/08/2012 | 07:54
1
6
הייתי חושדת אם היה ממומן ע"י חברת תרופות יצרנית פרוביוטיקה או ספקי תרופות תואמות אנטיביוטיקה (הלוואי שהיו.....)
לצערנו, מחקר טהור שממומן ע"י קרנות מחקר עצמאיות של אוניברסיטאות הם במיעוט.
דרך אגב, מה הבעיה במכון הלאומי לסכרת ומחלות עיכול וכליות?????
לצפיה ב-'ממש לא הייתי ברורה'
ממש לא הייתי ברורה
26/08/2012 | 10:53
4
אין לי שום בעיה עם המכון הלאומי לסכרת..., להיפך, חששתי שהמכון ממומן ע"י גורם מסחרי
העובדה שהוא מומן ע"י המכון מאפשרת לי להתייחס למסקנות בפחות ביטול כי גם לי יש הרגשה שמקשרים הכל להשמנה

הבעיה עם הקישור להשמנה שהדה הרווחת היא שזה בידנו - נאכל פחות, ננוע יותר נרזה - הנחה שלא עומד במבחן המציאות, או במבחן מחקרי.

הכותרות האלה קצת העבירו את הפוקוס מהשימוש הנפוץ מידי באנטיביוטיקה להשמנה ואני חושבת שצריך לצמצם את השימוש באנטיביוטיקה, לא כשמדובר בטיפול בילד חולה אלא בתעשיית המזון
לצפיה ב-'קשה לי הביע דעה...'
קשה לי הביע דעה...
25/08/2012 | 22:33
1
36
ילד חולה - מטפלים גם באנטיביוטיקה.
כל הזמן מוצאים עוד משהו שגורם להשמנה.מה יהיה?
לצפיה ב-'מה שכתבת כל כך נכון'
מה שכתבת כל כך נכון
26/08/2012 | 08:01
21
ילד חולה מטופל באנטיביוטיקה אבל יש כל כך הרבה מיקרים שנותנים אנטיביוטיקה לפני שבדיקות מעבדה מעידות שזה מה שצריך.
אולי קריאה של מחקר כזה יגרום להורים לשאול את הרופא לפי מה הוא נותן אנטיביוטקה והאם היא הכרחית.
מוצאים גורמים להשמנה כי היא מגפה שיש לה המון השלכות.
אנשים שמנים מאד יקרים למערכת בגלל מחלות מטבוליות שלצערנו מסתבכות: סכרת, לחץ דם גבוה, שומנים בדם.
סכרת לא מטופלת: סיבוכים כמו קטיעות איברים, דיאליזה, עיוורון.
לחץ דם גבוה : הרוצח השקט כינוי שניתן לא מתוך אהבה יתרה.
הכי נכון למצוא גורמים להשמנה ולחנך את האוכלוסיה. לא?
לצפיה ב-'בישולים לשבת'
בישולים לשבת
23/08/2012 | 14:14
3
41
בחדשות אמרו שיהיה חם יותר.
משום מה לי היתה הרגשה שהסתיו בפתח.
כנראה חלמתי.
מה אתן אומרות:
מה התכנונים לבישולים בשבת?
מה הייתן חולמות שיבשלו בשבילכן?
מה הילדים היו רוצים שתבשלו לשבת?
לצפיה ב-'אני מבשלת לסופ״ש זה:'
אני מבשלת לסופ״ש זה:
23/08/2012 | 14:41
49
כוסמת עם עגבניות ובצל
אורז לבן לילדה (היא לא אוהבת כוסמת)
צלי עוף בבצל
קלחי תירס
סלטים:
עלי בייבי
כרוב לבן במיונז
אבוקדו עם ביצים

בעיקרון בשישי בערב ובשבת בבוקר אנחנו אוכלים אצל חמותי אבל אני מכינה כדי שיהיה לי בבית אוכל מוכן כבר לסופ״ש
לצפיה ב-'מה סתיו?איפה סתיו?...'
מה סתיו?איפה סתיו?...
23/08/2012 | 15:49
39
אני רוצה סתיו...

לשישי בערב אנחנו מוזמנים.מכינה קינוח (משמין עדיף לא לפרט)

לשבת עוד לא הוחלט.נראה לפי מה שבעלי יביא מהקניות.
לצפיה ב-'המזגן מנטרל חום ולחות'
המזגן מנטרל חום ולחות
25/08/2012 | 10:21
30
ואתמול היתה ארוחת ערב פיוזן:
סושי, המבורגר ( בייתי- עפ"י מתכון של דורעם גונט ), תפו"א ובטטה ביוגורט ורוזמרין, סלט עדשים שחורות וסלט חסה וירוקים ופשטידת תרד.
ולהיום - נזרום....+ בישול בעודף שיהיה לסטודנטים טעמי בית במשך השבוע.
לצפיה ב-'מה תשימו בתיק האוכל?'
מה תשימו בתיק האוכל?
22/08/2012 | 06:39
6
89
ארוחת 10 בבית הספר, מה תשימו בתיק האוכל?
בואו נעלה רעיונות לאוכל טעים וטוב לגן ולבית ספר.
תכתבו מהנסיון העשיר שלכן, נאסוף ונעשיר את מאגר המידע שלנו בנושא הכל כך חשוב.
לצפיה ב-'לצערי אצלי זה לא ממש עובד...'
לצערי אצלי זה לא ממש עובד...
22/08/2012 | 16:47
1
90
וזה באמת חשוב אבל אצלי הילדים עם ריטלין אז נותנת מה שאוהבים כי גם ככה לא אוכלים ושכן אז זה 2-3 ביסים ולפח.
בכל אופן לרוב זה כריך מלחם אחיד עם משהו (גבינה וזיתים,פסטרמה,חביתה וכאלה)
לצפיה ב-'על המקרר שמתי רשימת ממרחי סנדוויץ'
על המקרר שמתי רשימת ממרחי סנדוויץ
22/08/2012 | 19:34
63
הבת הבוגרת בת 15  הכינה על פי בקשתה והמלצתי

ממרח פסטו עם חומוס
ממרח חומוס עם ירקות- גמבה ועגבניות שרי בקופסה
סלט טונה עם ירקות
פסטרמה חומוס וירק
גבינת קוטג'
סלט ביצים
חביתה
לצפיה ב-'אצלנו בדרך כלל יש כריך עם איזה ממרח ירקות פרי'
אצלנו בדרך כלל יש כריך עם איזה ממרח ירקות פרי
23/08/2012 | 15:17
47
ולפעמים גם איזו עוגיה לטעם טוב בנשמה
לצפיה ב-'עכשיו הם מכינים לבד'
עכשיו הם מכינים לבד
25/08/2012 | 10:26
1
39
ומעלה זכרונות:
על הכנת הכריכים היה ממונה הישן לצידי.
לחם - לרוב מאפייה בייתית. פסטרמה וירקות לבכור ולצעירה. גנ"צ וירקות לאחותם הצמחונית.
שוקולד בסנדויץ' - לא אהבו והתאים מאד לנו שכך היה...וכבומן שתמיד היו ווריאציות על הבסיס של טעים ובריא.
בקבוק מים 1/2 קפוא לקחת איתם.
בבית חיכה אוכל שבישלתי לחימום עצמי.
ארוחת ערב מתמיד היתה הארוחה המשפחתית המשותפת של כולנו.
לצפיה ב-'בני כמה מכינים לבד?'
בני כמה מכינים לבד?
25/08/2012 | 22:32
28
תמיד קמתי והכנתי לילדי
אני רואה שזה מין סוג של פינוק והנאה להם
לצפיה ב-'רעיונות מעולים לארוחת 10'
רעיונות מעולים לארוחת 10
26/08/2012 | 08:55
41
תקראו יכול לתת רעיונות יצירתיים לבית הספר.
לגוון את הכריכים המסורתיים.
תעופו על הרעיונות והיצירתיות.
מה מכל 6 הרעיונות נראה לכן?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'הפרדה...'
הפרדה...
18/08/2012 | 13:16
15
138
של חלבונים ופחמימות. איך קוראים לדיאטה הזו?
לצפיה ב-'למה?'
למה?
18/08/2012 | 18:00
8
90
זו לא דיאטה אלא גישה שבה מפרידים בין חלבונים לפחמימות.
לצפיה ב-'כן אבל יש ספר שלם בנושא לא?'
כן אבל יש ספר שלם בנושא לא?
19/08/2012 | 00:06
7
68
יצא לי לראות היום בבוקרק טלויזיה ומישהי בשם עדנה(לא זוכרת מה או מי היא) דיברה על ציפורי מזון וכמה שהשילוב הזה יחד גורם להרגשת כבדות,נפיחות,גזים לפעמים אז נזכרתי שיש דיאטה כזו וחשבתי לנסות אותה.
לצפיה ב-'יש ספר שיצא לפני 20 שנה ואולי יש מהדורה חדשה'
יש ספר שיצא לפני 20 שנה ואולי יש מהדורה חדשה
19/08/2012 | 08:31
6
67
בתקופה שלימדתי ביולוגיה בתיכון.....הצוות היה מביא קטעים מהספר כדוגמה לשימוש הזוי בנושא של אנזימים ועיכול.
בעקרון, כל שיטה שבה תשימי לב למה שאת אוכלת  תאפשר לך ירידה במשקל.
עצם זה שבארוחה אחת תוכלי לאכול פחמימות ובארוחה אחרת חלבונים כבר יגרום לכך שתאכלי אחרת.
למשל בארוחת צהרים לפי עקרון של הפרדת חלבונים ופחמימות - אי אפשר לאכול סטק ותפוחי אדמה.
אפשר לאכול בארוחה אחת סטק וסלט ירקות. בארוחה אחרת אפשר לאכול תפוחי אדמה וסלט ירקות.
ברור שמרזים.
אני מאד מאמינה בכך שחשוב להתייחס למה שאוכלים ולבחור את המזון ולעשות  כל דבר עם תשומת לב ומחשבה.
מאד מפריע לי כאשר "מלבישים" על זה תיאוריות כאילו מדעיות והסברים על עיכול ואנזימים ומה זה גורם בגוף.
לגבי מה ששאלת - תעשי חיפוש לגבי הפרדת מזונות.
התחלתי לחפש בשבילך והתחלתי לקרוא וזה עשה לי רע - גיבוב ה"עובדות" המתוארות כהסברים לשיטה.
מהסיבה הזו לא מצרפת קישורים
ברצינות יעלי, אתמול חברה ספרה לי שאכלה במשך 10 ימים אורז מלא מבושל במים בלי מלח וירדה 5 ק"ג ומאז היא מרגישה מצויין.
שאלה אותי מה דעתי.
את מבינה איפה הדברים עומדים.
יש מליוני רעיונות "מעניינים" שמסתובבים בשוק, תבחרי את הדרך שנראת לך ככזו שתתאים לך ותוכלי לחיות איתה לאורך זמן. אחרת את נכנסנת למסלול של יו-יו.
מה דעתך?
לצפיה ב-'אבל אני כבר ביו יו...'
אבל אני כבר ביו יו...
20/08/2012 | 15:39
5
56
לא מצליחה להתמיד.
חייבת פוש ואני ככה קרובה להישבר וללכת על הHCG.
לצפיה ב-'הי, לספר קוראים "רזה לתמיד"'
הי, לספר קוראים "רזה לתמיד"
20/08/2012 | 15:57
79
גם לי היתה תקופה של התרוצצות מדיאטה לדיאטה ולא התמדתי בשום אחת.
אחת הסיבות שלא כדאי לקרוא יותר מידי חוקי דיאטות היא שהכללים נשארים "כשנוח לך" גם בדיאטה החדשה.
הנה משהו שכתבתי על זה פעם:
ברוב שנות הניסיון שלי גיליתי שככל שמנסים יותר שיטות של דיאטה – כך עם הזמן מתרבים הרעיונות שעליהם נשענת המחשבה בכדי להתיר את היתרי האכילה המפוקפקים שהיא נותנת לגוף בכדי שיפסיק להפריע לה להמשיך לחשוב:
• אם הגוף מבקש לחם – היא בהתחלה תאסור "בגלל אטקינס", אך מיד תתיר "בגלל אולגה רז".
• אם הגוף מבקש תפוחי אדמה- היא בהתחלה תאסור "בגלל דיאטת המדד הגליקמי", אך מיד אחר כך תתיר "בגלל הפרסומת: כבר הגיע העת לספר את האמת: תפוח אדמה דל קלוריות זאת עובדה".
• אם הגוף יבקש חטיף שוקולד - היא בהתחלה תאסור "בגלל שלא מקובל לאכול ממתקים בדיאטה" , אך מיד תתיר, כי איזו דיאטנית אמרה פעם שחייבים לפעמים משהו מתוק "בשביל הנשמה".
• אם הגוף מבקש כרוב – היא בהתחלה תאסור בגלל דיאטת "אכול לפי סוג הדם שלך" אך מיד תתיר בגלל "דיאטת הכרוב".
• אם הגוף מבקש יותר מידי אוכל וממתקים היא בהתחלה תאסור "בגלל שזה מלא קלוריות", אבל אח"כ  תתיר "בגלל דיאטת "המכורים לפחמימות", ותגיד לגוף שיעשה את זה מהר כי יש לו רק שעה.
• אם הגוף יבקש מילקשייק – היא בהתחלה תאסור בגלל שזה מלא סוכר ושומן, אך מיד תתיר בגלל שבדיאטת "המלתעות" מותר לשתות כל מה שמצליח להיכנס – חופשי.

הכל יש לה בסל, והיא עושה לה סלט מהכל.  
רק חבל שהיא לא עושה את הסלט שבאמת כדאי לה  לעשות: סלט ירקות ... ורצוי בלי שמן... סתם. מותר. שמן זית זה טוב לפי הדיאטה הים תיכונית.
לצפיה ב-'מה יקרה אחרי הפוש?'
מה יקרה אחרי הפוש?
20/08/2012 | 16:35
55
מה יקרה לאחר במידה ותסיימי את ה30 יום של HCG?
הפתרון הוא לא עוד שיטה או דרך.
לא הפרדת חלבונים או הורמון הריון או דיאטת אורז מלא.
הפתרון הוא משהו שאפשר לחיות איתו לטווח ארוך.
יכול להיות שפוש כלשהו הוא מעולה ואפילו יש תוכניות שנוקטים בפוש התחלתי אבל יש תוכנית המשך.
מה עושים ביום שנגמר הפוש אחרת זה בדיוק כמו סיזיפוזס שדוחף אבן לראש ההר ומתחיל כל פעם מההתחלה כשהאבן מתגלגלת למטה.
יעלי מה תוכנית ההמשך?
קראת על הפרדת חלבונים ופחמימות? אהבת?
בעקרון מאד פשוט פירות עד הצהריים ואחר כך פחמימות לחוד וחלבונים לחוד.
אני מתארת לעצמי שאם זה לא מלווה גם בהפחתה קלוריות או הפעלת שיקול דעת אז רק הפרדת חלבונים ופחמימות לא יתן את התוצאות.
לצפיה ב-'היי,מה שלומך?'
היי,מה שלומך?
21/08/2012 | 09:21
2
51

עשיתי את ה-HCG ממש לא מזמן.(סיימתי את ה-40 יום לפני שבועיים) אם תרצי פרטים-רק ךתשאלי.
אני גם מסכימה עם מה שכתבו לך כאן-השאלה מה קורה אחרי זה...
היתה לי תקופה לא טובה,שבה העליתי חלק ממה שהורדתי אז. למרות שאני יודעת לאכול נכון,ועושה את זה בד"כ, לא הצלחתי להוריד את מה שרציתי.אז החלטתי כן ללכת על זה,בגלל שאני יודעת שאצליח לשמור.
הנקודה היא שינוי הרגלים,ואת זה הHCG לא עושה...
לצפיה ב-'יעלי רק לא HCG'
יעלי רק לא HCG
21/08/2012 | 18:11
1
68
יש כתבות בלי סוף על המפגע הזה.
יש בעתון הארץ כתבה מבלוג שבו הוא מבקש להפיץ את מה שכתב בכל מקום עם קרדיט כמובן אבל להפיץ.מצרפת קישרו לכתבה המאלפת שלו.
אורית של החמישה לפני שאת ממליצה בבקשה תקראי.
אני בטוחה שהכוונות טובות אבל הנזק גדול.
יעלי, יש המון דרכים. כולם מתגייסות לעזור לך אז בבקשה...........
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בוקר טוב. קראתי'
בוקר טוב. קראתי
22/08/2012 | 08:47
48
ודעתי לא השתנתה.
יש כמה דברים-
א.- לא הייתי רעבה כמעט במשך ה-40 יום האלה! (רשמתי כל מה שאכלתי,כולל הערות,ורק פעמיים רשמתי הערה של רעב)
   אולי הטיפות האלה לא עושות כלום,וההשפעה היא פסיכולוגית. לא יודעת. אבל עם העובדות אני לא מתווכחת.
ב- ברור שהשומן לא יירד רק מאיפה שאני רוצה,כמו שכותבים בכל מיני מקומוות. לא לכל דבר אני מאמינה...
ג-לא ממש הצלחתי להבין איזה נזק נגרם לגוף.בגלל כמות קלוריות נמוכה?
ד- כמו שכתבתי ליעל קודם-זה לא שינוי הרגלים. זה לא מתאים לכל אחד.(אחותי התלהבה מזה שרזיתי ורצתה גם,אבל היא אוכלת מכל הבא ליד,רוב הזמן,אז אמרתי לה שלא כדאי)
לצפיה ב-'ומה אם אחרי הפוש...'
ומה אם אחרי הפוש...
22/08/2012 | 16:50
5
61
אני שוב אצטרף לקבוצת תמיכה?
אלה כן מנסים ללמד הרגלים נכונים.
לצפיה ב-'אחותי התאומה... '
אחותי התאומה...
22/08/2012 | 18:52
1
73
מה לא עשיתי ומה לא ניסיתי, קפצתי מדיאטה לדיאטה ,פרנסתי המון אנשים טובים וגם קצת פחות , ולא הצלחתי לרדת... לכל אחד נתתי צאנס של 4-5 חודשים וכשזה לא הצליח המשכתי הלאה ,
עד שמצאתי את המקום שנכון לי לכרגע ואיתו אני מוכנה ללכת בסבלנות ( לא אשקר ואומר שלפעמים עולות בי מחשבות.. שאולי מספיק ואעבור למשהו אחר) אלא שהפעם החלטתי שאני הולכת
עם זה עד הסוף, התחלתי תהליך של דיאטה והגעתי לתהליך ארוך שמלווה גם בכניסה למקום שאף פעם לא נתתי לאף אחד לחדור פנימה לאני הפנימי שלי, לא הסכמתי שיש אחד כזה וכשכבר
הסכמתי שיש אחד כזה לא הסכמתי שיגעו בו, עד שיום אחד זה קרה והסכמתי ללכת הלאה עם התהליך, זה לא קרה ביום אחד והדרך ארוכה - מייגעת אבל בשונה מבפעמים הקודמות נעימה
הרבה יותר , אני עוברת טיפול סיני משולב עם צמחי מרפא וכל הקומלפקס הזה ביחד מלווה גם בתהליך נפשי שחלק מתוכו הוא גם הבלוג שאני כותבת . אשמח לשתף אותך בעוד דברים
אם את מעונינת , ואת מוזמנת לשאול אותי שאלות שכן אני כל כך מכירה את המקום הזה שאת נמצאת בו ותאמיני לי שכל קבוצה שהיתה ניסתי אבל בקבוצה לא יכולים לתת לך להתבטא
כמו בטיפול של אחד על אחד - ולא זאת לא פרסומת ואין לי כוונה גם לפרסם אף אחד.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'באמת שאת נשמעת כמו פרסומת '
באמת שאת נשמעת כמו פרסומת
22/08/2012 | 19:56
50
צורת הכתיבה מאד שיווקית אבל לפורום יש מנהלת וימים יגידו.
תראי, אנחנו ביחד בפורום.
כולנו קשובים לכל אחת ואחת.
יעלי כותבת על מצוקות.
כל אחת נקלעת לימים קשים ותהיות.
אני חושבת ששום דבר לא בא על חשבון דבר אחר.
לקבוצה יש את האכויות שלה ויש מנחים וקבוצות שמאד קשובים למשתתפים.
בטיפול אחד על אחד יש את האכויות שלו.
לצפיה ב-'יעלי למה הכוונה?'
יעלי למה הכוונה?
22/08/2012 | 19:59
2
58
את יודעת ש more of the same לא עובד.
אחרי הפוש קבוצה תעזור לך?
יש משהו יותר עמוק שעוצר אותך.
שווה לגלות אותו.
ובינינו יעלי, אני בטוחה שיש לך דוקטורט ב"הרגלים נכונים" לכולנו יש.
השאלה לגמרי מצויה במקום אחר.
מה מונע מאיתנו ליישם אותם?
מה קורה כשאנחנו עם עצמנו מול המקרר?
מה דעתך?
לצפיה ב-'ורדה...'
ורדה...
25/08/2012 | 22:26
1
33
חשבתי כ"כ הרבה מה לענות לך.
אני ל האדם שמהל שיחות עם עצמו אז קשה לי להגיד - מה עוצר בעדי?ה הוא הדבר העמוק ההוא שעוצר אותי.
יש לנו באיזורמישהי שהיא גם דיא' קלינית(ככה אומרים? וגם מאמנת לשינוי הרגלים והתחילה לעשות קבוצות פרטיות,אולי אצטרף.
בנתיים מיום שני "רזה לתמיד".
לצפיה ב-'אני יודעת שזה לא פשוט'
אני יודעת שזה לא פשוט
26/08/2012 | 09:49
25
השאלות האלה הם השאלות שאדם שואל את עצמו.
יש משהו שעוצר אותנו.
זו עבודה שבד"כ אדם לא מסוגל לעשות עם עצמו.
זה לחשוף רובד אחר רובד עד שמגיעים למה שמניע אותנו או עוצר אותנו.
אנחנו בונים את השכבות האלה כדי לא להגיע לשם, כדי להמנע מלגעת בהם.
אבל זה גם מה שמחזיר אותנו לאותה נקודה.
לשנות הרגלים מצוי ברמה מאד חיצונית.
הבעיות מצויות ברמה של ערכים וזהות.
אני מדברת עם אנשים בעלי עודף משקל שמגדירים את עצמם כשמנים.
זה אומר שבזהות הם רואים את עצמם כשמנים.
העבודה איתם מורכבת יותר ובד"כ הם סובבים במעגל אינסופי של דיאטות.
לעומתם יש את אותם אנשים שהשומן לא מגדיר אותם. מגדיר אותם דברים אחרים.
בסביבה שלך יש את מיכל מזכרון. היא נהדרת.
לא זוכרת את שם המשפחה.
האם את מדברת עליה?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ