לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'למסירה בגדים יד2 מידה'
למסירה בגדים יד2 מידה
29/11/2016 | 09:47
7

בגדים במידה XL 1  למסירה במצב מעולה, כמו כן בגד ים חדש של גוטקס מידה 46, אם יש פה
מישהי שחושבת שהיא רוצה , תוכל לפנות אלי במסר, אני מפרסמת בעוד מקומות, כל הקודם זוכה.

לצפיה ב-'פרויקת חדש קורא לכם לשמח לבבות'
פרויקת חדש קורא לכם לשמח לבבות
23/11/2016 | 16:18
11
פרויקט מיוחד מסוגו קורא לכם לא לזרוק את התקליטים הישנים שלכם והעששיות וכל פרטי הווינטג' שלכם. אני אשמח שתקראו את הבלוג שלי ותשתפו ותגיבו
מי שמעוניין למסור חפצים ישנים מוזמן להגיב לי בבלוג 
או בפייסבוק ניצן טבע ואו במייל שלי yuvalishavit@gmail.com
לצפיה ב-'"תפוז מחליף את בג"ץ-הכושל"....'
"תפוז מחליף את בג"ץ-הכושל"....
02/11/2016 | 07:21
12
מאז שהוכפלה אגרת בג"ץ ומי שאין לו כסף נשאר בחוץ - ללא ערעור וללא צדק.... כתיבה בפורום  תפוז משולה להגשת עתירה.  
לצפיה ב-'דרושות תורמות שיער למען חולות סרטן'
דרושות תורמות שיער למען חולות סרטן
30/10/2016 | 15:28
12
אנא התגייסותכם לצורך תרומות שיער למען חולות סרטן. כל הפרטים במודעה המצורפת(החל משעה 16:00, לא חייבים להקדים)
בנוסף ייערכו במקום לטובת התורמות מופעים בהתנדבות- של אומן על-חושי ומיסטיקנית. לתיאום ופרטים נוספים ניתן לכתוב לי או ליצור קשר בנייד
*גם אם לא רלוונטי נשמח לשיתוף והפצת המודעה
לצפיה ב-'בת מצווה ל2 בנות השהות בפנימיה'
בת מצווה ל2 בנות השהות בפנימיה
22/10/2016 | 22:55
19
שלום לכולם, שמי אתי ואני מדריכה בפנימיה טיפולית לילדים שיצאו מבתיהן בצווי בית משפט.
ב13.11 ארגנו בת מצווה שהיא כל כולה מתרומות ואנשים טובים. הצלחנו לגייס כמעט הכל, די.ג'יי, קייטרינג, שמלות ועיצוב שיער לבנות ואפילו אולם. הדבר היחיד שעדין חסר לנו זה צלם וידיאו שיגיע בהתנדבות ויצלם עבורן את הערב המיוחד הזה וישאיר להן זיכרון מתוק. הבנות שמחות ומתרגשות כלכך לקראת הבת מצווה. אנא עזרו לנו להפוך את הערב הזה למושלם עבורן עם מזכרת שתלווה אותן.
נשמח מאוד לעזרתכם.
אתי פודור
etihamou@gmail.com
לצפיה ב-'שלום רב. אספר בקצרה את הסיפור שלי. סיפור קשה'
שלום רב. אספר בקצרה את הסיפור שלי. סיפור קשה
18/10/2016 | 05:02
3
59

בקצרה את הסיפור שלי. ''''אחותי''' ושתי בנותיה השתלטו על הצוואה של אימי ז''ל. זה בדוק במיליון אחוז. טענו את זה מספר עורכי דין בינ יהם עו''ד מס' אחד בהתנגדויות לצוואה אשר אמר על הצוואה ''מאוד מסריח''. 

זה התחיל כאשר הגעתי לאימי ז''ל בשנת 2007 כדי לדבר איתה על הצוואה
היא היתה כבר במצב אלצהיימר די מתקדם ולא הבינה מה אני רוצה. ''''אחותי''' והחבר שלה אשר אני שידכתי ביניהם הוציאו אותי מביתה בכוח שמא אנסה להשפיע עליה לשנות את הצוואה. עברתי שם גיהנום של יומיים. עברתי שם לינץ עד שבסופו של דבר נאלצתי לברוח משם
כאשר אימי נפטרה לפני כ-6 שנים ביקשתי מהם לדבר, להתגשר, מה לא. רק לא להכנס למאבקים משפטיים כי זה לא מה שאימי היתה רוצה. זה ברור. הם אפילו לא הגיבו למכתב שלי
היא פשוט דחפה את שתי בנותיה לצוואה. הנכדות קיבלו נתח הרכבה יותר גדול ממני. גם את הבית והרבה כספים. הם החתימו את אימי כי אימי כבר לא היתה בסדר מבחינה שכלית. היה לה אלצהיימר אך לא ידענו כי אובחנה רק כמה חודשים לפני מותה
הצוואה הגיעה לעליון וגם שם לא נפסלה. היו לי עורכי דין מאוד רשלנים ומזלזלים. הוצאתי עליהם כ-800 אלף ש'. כל החסכונות שלי ואת החלק שלי בצוואה. ידוע שמאוד קשה לפסול צוואה (להחתים מאוד קל)

התחילו הליכים כי לא הייתי מוכנה לסבול אפלייה נוספת כי גם אבי החורג הפלה אותי. עברתי ילדות מאוד קשה וכתוצאה מכך התמוטטות נפשית קשה ביותר על סף אשפוז פסיכיאטרי. הצוואה הגיעה לעליון וגם שם לא נפסלה. היו לי עורכי דין מאוד רשלנים ומזלזלים וגם ידוע שמאוד קשה לפסול צוואה (להחתים מאוד קל)
תוך כדי הליך זה גיליתי שאחותי גנבה הרבה כספים (תיק נפרד) בצורה מאוד ערמומית וזדונית. השופט פסק לטובתי בתיק זה אך הם ערערו. הן העיזו לערער על המעט שנפסק לי. שוב נאלצתי לקחת ייצוג. את הכסף האחרון שלי. 
התיק הוחזר לבית המשפט הראשון (השלום) כי השופט עשה טעויות טכניות. הן גם הצליחו לפסול את השופט. נודע לי מכמה עורכי דין שזה נדיר מאוד לפסול שופט. התיק הועבר לשופט אחר בבית משפט אחר כי הן פחדו שאותו שופט יפסוק שוב לטובתי

הדיון שיהיה על כספי האחרון יתקיים בעוד כשבועיים. אני בדכאון קשה כבר הרבה זמן. לא יוצאת מהבית. אני כבר כ-10 שנים לבד בלי משפחה. לבד לחלוטין. גם לא עם המשפחה המורחבת. מי יודע מה היא סיפרה להם והם כנראה לא רוצים להתערב
עורכי הדין הנוכחיים גם הם מזלזלים ומשפילים אותי. רציתי לפטר אותם אך אין לי כוחות לחפש מישו אחר ואין לי כסף

אני לא מסוגלת יותר להתמודד עם זה לבד. אני רווקה בת 66. כוחותי אזלו. 
נשארתי בלי כלום. רק קיצבת זיקנה דלה. אני מורידה מאוכל ותרופות ודברים אחרים. 

זה בטוח שאימי לא התכוונתי שאחייה בצורה כזו. היא דאגה לי בצורה קיצונית. 

קיבלתי כמה מחלות מכל זה. סוכרת, פסוריאזיס ועוד. אני גם על תרופות הרגעה. חשבתי כמה פעמים למות כי אני לא מסוגלת  להתמודד עם הרוע והרשע שלהן. 

לא מדובר רק בכסף. מדובר על הסכין בגב. על הבגידה הקשה. הייתי דודה מאוד טובה לנכדות ועכשיו לא אכפת להן ממני. זרקו אותי לכלבים. אני לא מהמשפחה

אני מבקשת רק דבר אחד:  שמישהו יעזור לי ויעמוד לצידי בהליכים המשפטיים. בבקשה תעזרו לי

תודה רבה

לצפיה ב-'תענו לי בבקשה במסר אישי. תודה רבה'
תענו לי בבקשה במסר אישי. תודה רבה
19/10/2016 | 00:10
8
לצפיה ב-'אם יהיה אפשר להוכיח'
אם יהיה אפשר להוכיח
20/10/2016 | 06:30
1
24
שהצוואה שונתה שאימך לא היתה צלולה בנפשה הרי ברור שזה לא חוקי.
קודם כל תדאגי לבריאות זה יותר חשוב מכסף
לצפיה ב-'ציינתי שהתיק הגיע לעליון ולא נפסל. תקרא שוב. המערכת כאן די '
ציינתי שהתיק הגיע לעליון ולא נפסל. תקרא שוב. המערכת כאן די
21/10/2016 | 02:40
20
רקובה. הגשתי בקשה לפסילת המומחה בערכאה הראשונה אשר כתב שטויות בחוות הדעת ואשר חוות דעתו היא הפרמטר העיקרי אך השופט ההזוי לא פסל אותו. יתכן ומומחה זה שוחד. אי אפשר להוכיח והוא גם נפטר בינתיים.
לצפיה ב-'גוגל: "פקק תנועה יוצר דחק"....'
גוגל: "פקק תנועה יוצר דחק"....
19/10/2016 | 23:17
1
14
בימים אלה... כשרחוב אלנבי פקוק יותר מתמיד בגלל  עבודות הרכבת הקלה.... התבשרנו על "עבודות בככר דיזנגוף". ונשאלת השאלה - האם מוסדות בריאות הנפש בתל אביב נערכו מבעוד מועד על מנת לתת מענה לנהגים - קורבנות הפקקים... ולנוסעים המיואשים בפקקים.  קופות החולים  יגיעו לפשיטת רגל
לצפיה ב-'"דחק' יוצר הרפס.....'
"דחק' יוצר הרפס.....
02/11/2016 | 07:23
1
אנחנו משלמים בבריאות שלנו
לצפיה ב-'מדי צופים'
מדי צופים
15/10/2016 | 11:30
12
שלום מישהו מוכר חולצה לצופים לבת? תודה
לצפיה ב-'גן ילדים למסירה'
גן ילדים למסירה
08/10/2016 | 17:55
37
למסירה גן ילדים בשכונת הלל ברמת גן, במקום יוקרתי ושקת כולל אישור וועדת תכנון ובניה להיתר.
הגן מושקע עם רהוט ואיווזור מלאים כולל בין היתר מזגנים בכל הכיתות, מצלמות, משחקים, חומר דידקטי ויצירה, ספרייה ענקית, כלי נגינה, פינות משחק.
שטח בנוי -260 מ''ר כולל: 4 כיתות, חדר שינה לתינוקות, 2 מטבחים (בשרי וחלבי), פינת ג'ימבורי ומשרד, 3 חדרי שירותים. בנוסף, 4 חצרות על שטח כולל  200 מ''ר עם דשה סינטטי ומתקנים.

הגן למסירה באופן מיידי לקונה רציני.

לפרטים נוספים נא לפנות במספר טלפון 0546845115.
לצפיה ב-'רעיון להובלת מזרון בזול? מת"א לחיפה '
רעיון להובלת מזרון בזול? מת"א לחיפה
06/10/2016 | 12:37
19
אני עובר דירה מת"א (לקרית ביאליק)  והריהוט היחידי שאני רוצה להעביר זה מזרון זוגי.
למישהו יש רעיון איך אפשר להעביר את זה בזול?

תודה רבה
לצפיה ב-'טיולון לילד'
טיולון לילד
06/10/2016 | 10:02
21
למשפחה נזקקת דרוש טיולון בירושלים במסירה.
0544463257 מיכל.
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:34
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'עגלת תינוק'
עגלת תינוק
28/09/2016 | 12:54
18
למסירה
לצפיה ב-'מסירת ספרי קריאה'
מסירת ספרי קריאה
21/09/2016 | 11:56
24
ספרי קריאה למבוגרים במצב מצויין, כל הקודם זוכה!
0543066566
לצפיה ב-'תרומה'
תרומה
20/09/2016 | 11:51
47
שלום,
אני מעוניינת לתרום צעצועים ובגדים לילדים, גרה בקרית ביאליק. מחפשת עוד אפשרות חוץ מוויצו
תודה!

לצפיה ב-'אירגון בת מצווה'
אירגון בת מצווה
12/09/2016 | 14:00
39
שלום לכולם!
שמי יותם סימן טוב.
אשתי ואני משמשים כהורים לאחת עשר בנות בפנימיה טיפולית "תלפיות" בחדרה. ארבע מן הבנות הן בכיתה ו', כלומר במהלך השנה הן חוגגות בת מצווה. לחלק מן הבנות אין קשר להורים וגם לאלה שכן, להוריהם אין אפשרות תקציבית לדאוג לאירוע כזה. הבנות מחכות כל כך ליום שיהיה מוקדש רק להן, יום שבו יהיו במרכז ויוכלו לשכוח, אפילו ליום אחד את הקשיים המלווים אותן בחיי היומיום. אין לנו אמצעים כלל לאירוע מסוג זה ולכן אנו זקוקים לעזרתכם.(התרומות מוכרות לצורכי מס). אנחנו צריכים ביגוד, מגנטים, צלם, DJ, חד"פ וכל עזרה כספית אפשרית.
בתודה
יותם ורעות סימן טוב
0525688453
חשבון: 25347215
סניף: 001
שם: יותם סימן טוב
לצפיה ב-'טלכרד'
טלכרד
11/09/2016 | 10:08
26
מצאתי טלכרד עם תמונה של אנה פרנק, לציון 70 שנה לשואה.
רציתי לדעת אם מישהו יודע מה השווי של זה?
אם אבדוק ויש בו גם שיחות, השווי עולה?
יש אנשים שקונים את זה? אולי יד ושם?
לצפיה ב-'אירוח לראש השנה'
אירוח לראש השנה
10/09/2016 | 23:22
32
אני גרושה עם שישה ילדים שיהיו בריאים.מחפשת להתארח לראש השנה אבל מעדיפה לארח(יותר קל..)אם חד הורית ושני ילדים מקסימום
לצפיה ב-'למסירה תיקי בית ספר '
למסירה תיקי בית ספר
30/08/2016 | 17:00
24
ברצוני למסור חמישה תיקי בית ספר במצב מעולה, ללא עלות כסף.
למעוניינים: 0505076312
לצפיה ב-'בגדים למסירה'
בגדים למסירה
24/08/2016 | 09:37
55
בגדי נשים וגברים במצב טוב למסירה בירושלים.
ניתן ליצור קשר במייל atsatskin11@gmail.com

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

"טובים השניים"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ