לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'בגדים למסירה'
בגדים למסירה
24/08/2016 | 09:37
11
בגדי נשים וגברים במצב טוב למסירה בירושלים.
ניתן ליצור קשר במייל atsatskin11@gmail.com

לצפיה ב-'תרומת צעצועים וספרים לגיל 3-6 שנים ביבנה'
תרומת צעצועים וספרים לגיל 3-6 שנים ביבנה
13/08/2016 | 17:08
13
אשמח לתרום צעצועים וספרים לגיל 3-6 שנים. אשמח להביא אם זה באזור המרכז...
חגית 054-4389143
לצפיה ב-'עזרה לסיום התואר- אם אתם יכולים זה יעזור לי מאוד!'
עזרה לסיום התואר- אם אתם יכולים זה יעזור לי מאוד!
09/08/2016 | 16:12
10
שלום כולם!
לאחר עמל של 3 שנים, אני צריכה את עזרתכם לסיום התואר.
כדי לסיים את עבודת התואר שלי אני צריכה אנשים בגילאי 18-26 שיש להם אח/ות עם תסמונת דאון שיענו לי על שאלון (לא ארוך, 5-10 דק').
אם אתם מכירים מישהו כזה ותוכלו לשלוח לו שאלון זה או שאתם יכולים לשלוח את זה לקבוצות נוספות כדי שיפיצו את זה.
זה מאוד מאוד יעזור לי!
תודה רבה:) 
חדוה

הקישור לשאלון- 
https://docs.google.com/forms/d/1gMgffXJ_Y2fVcIl3p...

לצפיה ב-'כסף '
כסף
04/08/2016 | 19:00
17
שלום אני משותק לכשא גלגלים ואני צריך כסף לשדרג מחשב
חשבון ה-PayPal GALAI30@WALLA.COM
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:17
2
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'למסירה מיידית ודחופה'
למסירה מיידית ודחופה
28/07/2016 | 00:19
35
למסירה, מיטה זוגית 140ס"מ עם ארגז מצעם (ללא מזרון) עם שתי שידות תואמות. איסוף מכפר סבא
לצפיה ב-'בואו להתנדב איתנו!'
בואו להתנדב איתנו!
27/07/2016 | 16:12
16
"פרויקט סאנשיין" הינו ארגון התנדבותי, המקיים פעילות חינוך ופנאי לילידם במוסדות בריאות ציבוריים, ומספק רשת חברתית תומכת להם ולבני משפחתם. מתנדבי "פרויקט סאנשיין" מגיעים למחלקות הילדים בבתי חולים ברחבי הארץ ומארגנים פעיליות שונות כגון סדנאות אומנות ויצירה, קריאה משותפת, הפעלות מוזיקליות ועוד.
המתנדבים שלנו באים מקשת רחבה של גילאים, רקעים ומקצועות. המשותף לכולם הוא הרצון להאיר את יומם של הילדים והמשפחות המאושפזים ולתת להם אהבה.
הצטרפו אלינו לפעילות של פעם בחודש, בימי שישי! פרטים נוספים בטלפון: 052-6117899, אריאלה
באתר הבינלאומי www.projectsunshine.org
ובדף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/sunshineisrael/
לצפיה ב-'למסירה שידת החתלה (ר"ג)'
למסירה שידת החתלה (ר"ג)
27/07/2016 | 15:15
5
צבע חום בהיר, שמורה היטב,
איסוף מרמת גן

נא להשאיר לי מסר בפרטי
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:02
2
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 10:01
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מסירת תכולת דירה'
מסירת תכולת דירה
18/07/2016 | 15:58
1
34
שלום לכולם

לצערי אני ואחי פנים תכולת דירה עקב פטירתה של אמי. נשמח מאוד לתרום טלויזיה, שידה, ספרים, תמונות , בגדים , מצעים, מפות ומפיות, כלי אוכל כולל סירים מחבתות ועוד כלים יפים .
אנחנו ממש לא רוצים לזרוק. נשמח למסור בשמחה למי שזקוק. רחלי 0502627600
לצפיה ב-'היכן הדירה?'
היכן הדירה?
18/07/2016 | 16:03
5
לצפיה ב-'מזרון למסירה'
מזרון למסירה
17/07/2016 | 13:48
8
מזרון בגודל 180x185 במצב סביר ביותר, למסירה.
אפשר ליצור קשר במייל: scala8@013.net.il
לצפיה ב-'תרומת צעצועים וספרים באזור פתח תקווה'
תרומת צעצועים וספרים באזור פתח תקווה
16/07/2016 | 20:01
22
נשמח לתרום צעצועים וספרי ילדים.
נא ליצור קשר במייל
vitus@dr.com
לצפיה ב-'רוצה לתרום בגדים בחלקם בלי שימוש ובחלקה כמעט חדשים ואיכותיים'
רוצה לתרום בגדים בחלקם בלי שימוש ובחלקה כמעט חדשים ואיכותיים
09/07/2016 | 12:48
1
27
מעוניינת לתרום בגדים של גבר ואישה במצב מעולה ובחלקם אף חדשים לגמריץ
אינני יכולה לסחוב אותם 
נא צרו קשר למייל:

לצפיה ב-'מאיזה איזור את?'
מאיזה איזור את?
10/07/2016 | 11:47
5
לצפיה ב-'מישהי שאני מכיר נאנסה'
מישהי שאני מכיר נאנסה
02/07/2016 | 14:18
2
28
מישהי שאני מכיר סיפרה לי שהיא נאנסה לפני מספר שנים, בקושי יש מי שיודע מזה והיא מעולם לא הגישה תלונה או עשתה משהו עם זה.

אני רוצה שהבן זונה שעשה את יכנס לכלא וישלם על מה שהוא עשה ! אבל היא לא רוצה להתמודד עם כל מה שכרוך ולא מוכנה להגיש תלונה.

בבקשה תעזרו לי, מה אפשר לעשות במצב כזה? האם אני יכול לנקוט איזשהו צעד ללא יוזמה או הסכמה שלה לפעול נגד הבחור? האם מישהו פה התנסה במקרים כאלה שהקורבן מפחדת או כאובה מדי כדי להגיש תלונה ולהתעמת עם האונס הבן זונה.. האם אפשר להביא אותה איכשהו למצב שהיא תגיש נגדו תלונה?

אשמח לייעוץ ועזרה בעניין...
לצפיה ב-'הייתי מתחילה עם "מרכז נגה"'
הייתי מתחילה עם "מרכז נגה"
05/07/2016 | 14:33
1
16
מרכז נגה למען נפגעי עבירה, הקריה האקדמית אונו, הוא חוד החנית במאבק למען קידום זכויותיהם של נפגעי עבירות במערכת המשפט בישראל.
המרכז שהוקם בשנת 2004 על ידי ד"ר דנה פוגץ' ועו"ד דיקלה טוטיאן בשיתוף הפקולטה למשפטים של הקריה האקדמית אונו, בא לתת מענה למצוקת נפגעי העבירה ובני משפחותיהם אשר אינם זוכים למענים מוסדיים מסודרים, אינם מהווים צד להליך הפלילי ולעיתים קרובות אף אינם מיודעים באשר לזכויותיהם או באשר להתקדמות ההליכים בעניינם.
מוקד נגה הוא המענה המשפטי הראשון שניתן בארץ לכלל נפגעי הפשע, כל אחד מהם יכול לפנות לקבלת סיוע משפטי ראשוני. המוקד מאויש מדי יום על ידי עורך דין וסטודנטים מהקריה האקדמית אונו, המשתתפים בקליניקה ייעודית וייחודית.
המוקד, שהוקם באמצעות מרכז נגה, בשיתוף המוסד לביטוח לאומי והנהלת בתי המשפט, מעניק סיוע ראשוני לנפגעי עבירות מסוגים שונים, קורבנות אשר אינם מוצאים דרכם בביורוקרטיה המשפטית ובסבך ההליכים המשפטיים. בין היתר, מסייע המוקד לנפגעים במתן מידע על ההליכים שעובר התיק, על זכויותיהם השונות ועל הבקשות השונות שעל הנפגעים להגיש לבית המשפט.
לצפיה ב-'נהדר תודה רבה'
נהדר תודה רבה
05/07/2016 | 20:49
4
לצפיה ב-'זכור לי שהיה בתפוז אפשרות לערוך שאלוו סקר'
זכור לי שהיה בתפוז אפשרות לערוך שאלוו סקר
27/06/2016 | 07:43
8
בכרטיס , היכן זה ?
לצפיה ב-'תפוז למען הקהילה?'
תפוז למען הקהילה?
21/06/2016 | 04:38
35
אם תפוז למען הקהילה,אז מדוע היא מאפשרת בפורום אקטואליה לקרוא לרצח ראש הממשלה(אחדבשם RIMAT11ׂ)  ערבי , שבשום מדינה אחרת לא היה  לו חופש ביטוי כמו בארצנו ,זה  דבר חמור ,איך ליאוניד מאפשר זאת? איך אתם מאפשרים זאת?
לצפיה ב-'מסירת צעצועים מתל-אביב'
מסירת צעצועים מתל-אביב
17/06/2016 | 21:56
25
יש לי מספר שקיות לאיסוף צעצועים במצב טוב ותקינים
0525375634
לצפיה ב-'הובלה מי מכיר מתנדבים '
הובלה מי מכיר מתנדבים
15/06/2016 | 14:37
15
שלום רב

אני לאחר תקופת חולי עם סיפור קשה של רשלנות רפואית שעד שמנסה הייתי לעמוד סוף סוף על רגלי באה לי בשורת איוב ואיבדתי את בני בן ה23 בנסיבות קשות. 

אני צריכה לעבור דירה מקרקעי לקרקע ואין צורך להכניס דברים לדירה אלא להשאיר בחצר. זו דירת הורי אליה אני אמורה לעבור להקל על הורי שביקשו ממני כי האובדן את קשה מנשוא עליהם ואולי עלי לעשות זאת ולא לחשוב שאני חזקה. 
אני בתקופת שיקום ממשלתי כך שלא עובדת ומה שיש לי שולם לשירות ואני מתביישת לבקש עזרה אבל אין לי ברירה כבר שלושה שבועות שבעל הדירה מסכים לי בלי לחץ אבל אני חיה כשכל מורם ארוז וכאילו רק עם קירות ולבדוק יום יום ורק אלוקים יודע איך שורדת נפשית. אני אני עשיתי לעצמי עבודה נפשית רצינית אני לא יודעת אם מישהו יכול להאמין לדרך שעברתי ולבדוק. 
אשמח לעזרה בהובלה ואין הרבה דברים ואם יש רק רכב אני אנסה למצוא 2 אנשים שיעבירו כך שזה גם טוב. 

מתביישת אבל תאמינו לי יצא שאני לבד מתוך נסיבות ופשוט אין לי איך לעשות זאת. 

דרך אגב אני ללא מחשב זמן רב אולי שנה וחצי כך עוברת ימים קשים זה מנתק בצורה מפחידה וידעתי לילות קשים אין עם מי לדבר לא בחיים ולא מחשב. אני עצוב עד כמה מפחיד אותי להתרגל לכלום. אני אם יש מישהו שמוכן להתקין לי במחשב שבבית שאינו עובד אני אומר לו שנתן ל את קצת חיים כי רוב החיים זה ממש תודה של בני אותו אני חיה כל שנייה מחיי. 

תודה רבה
לצפיה ב-'איפה אפשר להתנדב'
איפה אפשר להתנדב
12/06/2016 | 21:17
28
מי יודע איפה ילדים בגיל11 יכולים להתנדב?
תודה מראש

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

"טובים השניים"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ