לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא נכויות ותאונות'
אירוח בנושא נכויות ותאונות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2016 | 11:23
 תמיד רציתם לדעת מהן הזכויות שלכם בביטוח הלאומי, וכיצד יש למצות את הזכויות האלה באופן עצמאי, בקלות ובפשטות?

ביום ג' נארח בפורום ביטוח לאומי - סיוע את מומחי ביטוח לאומי שיענו על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:

לצפיה ב-'מסירת ספרי קריאה'
מסירת ספרי קריאה
21/09/2016 | 11:56
4
ספרי קריאה למבוגרים במצב מצויין, כל הקודם זוכה!
0543066566
לצפיה ב-'תרומה'
תרומה
20/09/2016 | 11:51
11
שלום,
אני מעוניינת לתרום צעצועים ובגדים לילדים, גרה בקרית ביאליק. מחפשת עוד אפשרות חוץ מוויצו
תודה!

לצפיה ב-'אירגון בת מצווה'
אירגון בת מצווה
12/09/2016 | 14:00
16
שלום לכולם!
שמי יותם סימן טוב.
אשתי ואני משמשים כהורים לאחת עשר בנות בפנימיה טיפולית "תלפיות" בחדרה. ארבע מן הבנות הן בכיתה ו', כלומר במהלך השנה הן חוגגות בת מצווה. לחלק מן הבנות אין קשר להורים וגם לאלה שכן, להוריהם אין אפשרות תקציבית לדאוג לאירוע כזה. הבנות מחכות כל כך ליום שיהיה מוקדש רק להן, יום שבו יהיו במרכז ויוכלו לשכוח, אפילו ליום אחד את הקשיים המלווים אותן בחיי היומיום. אין לנו אמצעים כלל לאירוע מסוג זה ולכן אנו זקוקים לעזרתכם.(התרומות מוכרות לצורכי מס). אנחנו צריכים ביגוד, מגנטים, צלם, DJ, חד"פ וכל עזרה כספית אפשרית.
בתודה
יותם ורעות סימן טוב
0525688453
חשבון: 25347215
סניף: 001
שם: יותם סימן טוב
לצפיה ב-'טלכרד'
טלכרד
11/09/2016 | 10:08
9
מצאתי טלכרד עם תמונה של אנה פרנק, לציון 70 שנה לשואה.
רציתי לדעת אם מישהו יודע מה השווי של זה?
אם אבדוק ויש בו גם שיחות, השווי עולה?
יש אנשים שקונים את זה? אולי יד ושם?
לצפיה ב-'אירוח לראש השנה'
אירוח לראש השנה
10/09/2016 | 23:22
17
אני גרושה עם שישה ילדים שיהיו בריאים.מחפשת להתארח לראש השנה אבל מעדיפה לארח(יותר קל..)אם חד הורית ושני ילדים מקסימום
לצפיה ב-'למסירה תיקי בית ספר '
למסירה תיקי בית ספר
30/08/2016 | 17:00
14
ברצוני למסור חמישה תיקי בית ספר במצב מעולה, ללא עלות כסף.
למעוניינים: 0505076312
לצפיה ב-'בגדים למסירה'
בגדים למסירה
24/08/2016 | 09:37
35
בגדי נשים וגברים במצב טוב למסירה בירושלים.
ניתן ליצור קשר במייל atsatskin11@gmail.com

לצפיה ב-'תרומת צעצועים וספרים לגיל 3-6 שנים ביבנה'
תרומת צעצועים וספרים לגיל 3-6 שנים ביבנה
13/08/2016 | 17:08
22
אשמח לתרום צעצועים וספרים לגיל 3-6 שנים. אשמח להביא אם זה באזור המרכז...
חגית 054-4389143
לצפיה ב-'עזרה לסיום התואר- אם אתם יכולים זה יעזור לי מאוד!'
עזרה לסיום התואר- אם אתם יכולים זה יעזור לי מאוד!
09/08/2016 | 16:12
26
שלום כולם!
לאחר עמל של 3 שנים, אני צריכה את עזרתכם לסיום התואר.
כדי לסיים את עבודת התואר שלי אני צריכה אנשים בגילאי 18-26 שיש להם אח/ות עם תסמונת דאון שיענו לי על שאלון (לא ארוך, 5-10 דק').
אם אתם מכירים מישהו כזה ותוכלו לשלוח לו שאלון זה או שאתם יכולים לשלוח את זה לקבוצות נוספות כדי שיפיצו את זה.
זה מאוד מאוד יעזור לי!
תודה רבה:) 
חדוה

הקישור לשאלון- 
https://docs.google.com/forms/d/1gMgffXJ_Y2fVcIl3p...

לצפיה ב-'כסף '
כסף
04/08/2016 | 19:00
34
שלום אני משותק לכשא גלגלים ואני צריך כסף לשדרג מחשב
חשבון ה-PayPal GALAI30@WALLA.COM
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:17
2
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'למסירה מיידית ודחופה'
למסירה מיידית ודחופה
28/07/2016 | 00:19
55
למסירה, מיטה זוגית 140ס"מ עם ארגז מצעם (ללא מזרון) עם שתי שידות תואמות. איסוף מכפר סבא
לצפיה ב-'בואו להתנדב איתנו!'
בואו להתנדב איתנו!
27/07/2016 | 16:12
31
"פרויקט סאנשיין" הינו ארגון התנדבותי, המקיים פעילות חינוך ופנאי לילידם במוסדות בריאות ציבוריים, ומספק רשת חברתית תומכת להם ולבני משפחתם. מתנדבי "פרויקט סאנשיין" מגיעים למחלקות הילדים בבתי חולים ברחבי הארץ ומארגנים פעיליות שונות כגון סדנאות אומנות ויצירה, קריאה משותפת, הפעלות מוזיקליות ועוד.
המתנדבים שלנו באים מקשת רחבה של גילאים, רקעים ומקצועות. המשותף לכולם הוא הרצון להאיר את יומם של הילדים והמשפחות המאושפזים ולתת להם אהבה.
הצטרפו אלינו לפעילות של פעם בחודש, בימי שישי! פרטים נוספים בטלפון: 052-6117899, אריאלה
באתר הבינלאומי www.projectsunshine.org
ובדף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/sunshineisrael/
לצפיה ב-'למסירה שידת החתלה (ר"ג)'
למסירה שידת החתלה (ר"ג)
27/07/2016 | 15:15
10
צבע חום בהיר, שמורה היטב,
איסוף מרמת גן

נא להשאיר לי מסר בפרטי
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 12:02
3
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 10:01
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מסירת תכולת דירה'
מסירת תכולת דירה
18/07/2016 | 15:58
1
49
שלום לכולם

לצערי אני ואחי פנים תכולת דירה עקב פטירתה של אמי. נשמח מאוד לתרום טלויזיה, שידה, ספרים, תמונות , בגדים , מצעים, מפות ומפיות, כלי אוכל כולל סירים מחבתות ועוד כלים יפים .
אנחנו ממש לא רוצים לזרוק. נשמח למסור בשמחה למי שזקוק. רחלי 0502627600
לצפיה ב-'היכן הדירה?'
היכן הדירה?
18/07/2016 | 16:03
13
לצפיה ב-'מזרון למסירה'
מזרון למסירה
17/07/2016 | 13:48
12
מזרון בגודל 180x185 במצב סביר ביותר, למסירה.
אפשר ליצור קשר במייל: scala8@013.net.il
לצפיה ב-'תרומת צעצועים וספרים באזור פתח תקווה'
תרומת צעצועים וספרים באזור פתח תקווה
16/07/2016 | 20:01
28
נשמח לתרום צעצועים וספרי ילדים.
נא ליצור קשר במייל
vitus@dr.com

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

"טובים השניים"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ