לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום תפוז למען הקהילה
ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

אירוחים שיעניינו אותך
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2016 | 16:07
 מקובל להתייחס להתמכרות למין כבעיה שיש לטפל בה. אך מה אם ההתמכרות למין אינה הבעיה אלא הפתרון לבעיה מורכבת יותר?

ביום ביום שני, ה 30/5 נארח בפורום התמכרות למין את יוני אלקינס שישיב על שאלותיכם בנושא הקשר בין טראומה והתמכרות למין.
 אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו!

85% מהעובדים בישראל מצטרפים לקרן הפנסיה שבחר עבורם המעסיק ולא בוחרים בעצמם את התוכנית הפנסיונית המתאימה להם. אז מה עושים בנדון?

ביום רביעי, ה 1/6 נארח בפורום ניהול כלכלת המשפחה את חן בורוכוב נחמיאס, את רונן מדמוני מבית ההשקעות IBI ואת אבי אייכלר, מנכ"ל מירב הפנסיה בע"מ, שישיבו על כל שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:

הילדים שלנו הם האוצרות של חיינו. בתור הורים, אנו מעוניינים להתאים להם את המסגרת החינוכית המתאימה ביותר עבורם. אז איך עושים את זה נכון?

ביום רביעי, ה 1/6/16 נארח בפורום התפתחות ילדים עם צרכים מיוחדים את אורלית ישראל שתענה על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/462/180796419

התנדבות ספונטנית בבי"ח מאיר
25/05/2016 | 08:10
6
שלום לכולם!
אם במקרה יש לכם במקרה שעה פנויה הבוקר אתם מוזמנים להצטרף אלי לשמח ילדים בבית חולים מאיר לקראת ל"ג בעומר.
אני מתכנן להיות שם היום באזור 10.

מי שמעונין מוזמן לפנות בפרטי
עזרה | מורים/מורות בבתי ספר יסודיים בלבד!!
20/05/2016 | 10:15
6
שאלון למורה (בבית-ספר יסודי) לצורך עבודה סמינריונית של אישתי.. היא צריכה להגיע ל80 שאלונים!

מורה יקר/ה!

שאלון זה ניתן לך במסגרת מחקר לתואר שני בנושא: סגנון שיתוף הצוות בקבלת החלטות כמשפיע על אקלים בין אישיים אצל מורים בבתי ספר יסודיים (ממ"ד, ממלכתי). 
השאלון הינו אנונימי לחלוטין ולא יעשה בו שום שימוש מחוץ למסגרת מחקר זה. תגובתך חשובה לי.

אין תשובות נכונות.

תודה לך על כנות התשובות.

https://goo.gl/nV91QK

למסירה ספה
18/05/2016 | 10:57
11
למסירה מחדרה ספה גדולה וחזקה ( לא שבורה ) בצבע כחול , משומשמת ... ויש קרעים קצת עליה ... אפשר לשים עליה שמיכה אוו כיסוי לסלון ולא רואים כלום ... אפשר לבוא גם עכשיו לקחת למי שמעוניין ..חשוב לדעת ניתן להוריד רק במדרגות , היא עומדת מחוץ לדלת .
המשך פרטים בפרטי ......
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:19
3
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
למסירה צעצועי ילדים באזור הצפון
15/05/2016 | 08:09
1
15
עקב מעבר דירה, אני מוסרת צעצועי ילדים ומשחקים באזור הצפון, קריות וחיפה.
מוזמנים ליצור איתי קשר דרך תיבת המסרים.

תודה!
לגבי הצעצועים
18/05/2016 | 15:13
7
אשמח לשוחח לגבי הצעצועים אם עדיין בתוקף.
054 - 2278440
חינם אין כסף. קבוצה של נתינה בפייסבוק
03/05/2016 | 06:20
31
חינם אין כסף.  הקבוצה של המדינה. חפשו אותנו בפייסבוק אם הרקע האדום 100% חינם
מקום עבודה מלא כסף שווה !!!!!!!!!!!! צרו קשר! מחפשת שפות!!!
25/04/2016 | 11:05
11
יש לכם ספרדית טובה ואוריינטציה מכירתית?
חברת ממו גלובל מחפשת אתכם!!!
מוקדי חברת ממו גלובל הממוקמים ברעננה (מתחם אמדוקס, צומת רעננה) ונתניה (א.תעשייה פולג) מגייסים לשורותיהם אנשי מכירות דוברי /ות ספרדית באווירה נעימה.
מעבר לתפקיד המאתגר, אנו מבטיחים תנאים מעולים, אירועי חברה, אפשרויות קידום מגוונות ותחרויות נושאות פרסים!
העבודה במשמרות ( 5 משמרות סה"כ - משמרת אחת בסופ"ש חובה - שישי או שבת בשעות 15:15-22:00) הכשרה תינתן על חשבון החברה.
דרישות:
שליטה בספרדית ברמה טובה מאוד - יכולת מכירה בטלפון.
יתרון לדוברי שפה זרה אחרת ברמת שפת אם, אוריינטציה שירותית ומכירתית כאחד.
אמביציה ורצון להתקדם.
ניסיון בתחום השירות ו/או המכירות - יתרון
קורות חיים ניתן לשלוח ל-daliabejar@gmail.com
MEMO Global is looking for sales representatives!
A leading international company located at Ra'anana and Netanya is seeking high level Spanish speakers for sales position for our call centers..
We Offer a dynamic, friendly and welcoming
working-environment, with a long term
perspective.
English or Spanish - Native or high level - Must
Italian, French, Turkish, Arabic, Japanese, Hindi,
Chinese, Polish, German, Dutch, Swedish,
Japanese - advantage .
Sales orientated.
Prior experience in sales is not necessary.
Training will be provided on the job
Interested? Please send us your cv/ resume to:
And will contact youpana para el puesto de ventas.
Tiempo completo o Medio Tiempo.
Ofrecemos un ambiente de trabajo dinámico y agradable a demás de tener posibilidades de crecimiento dentro de la empresa.
No es necesaria experiencia previa en ventas.
Se impartirá capacitación en el trabajo.
¿Interesad@? Envíanos tu C.V al daliabejar@gmail.com
Y nos comunicaremos contigo a la brevedad posible.
יש לכם ספרדית טובה ואוריינטציה מכירתית?
חברת ממו גלובל מחפשת אתכם!!!
מוקדי חברת ממו גלובל הממוקמים ברעננה (מתחם אמדוקס, צומת רעננה) ונתניה (א.תעשייה פולג) מגייסים לשורותיהם אנשי מכירות דוברי /ות ספרדית באווירה נעימה.
מעבר לתפקיד המאתגר, אנו מבטיחים תנאים מעולים, אירועי חברה, אפשרויות קידום מגוונות ותחרויות נושאות פרסים!
העבודה במשמרות ( 5 משמרות סה"כ - משמרת אחת בסופ"ש חובה - שישי או שבת בשעות 15:15-22:00) הכשרה תינתן על חשבון החברה.
דרישות:
שליטה בספרדית ברמה טובה מאוד - יכולת מכירה בטלפון.
יתרון לדוברי שפה זרה אחרת ברמת שפת אם, אוריינטציה שירותית ומכירתית כאחד.
אמביציה ורצון להתקדם.
ניסיון בתחום השירות ו/או המכירות - יתרון
קורות חיים ניתן לשלוח ל
MEMO Global is looking for sales representatives!
A leading international company located at Ra'anana and Netanya is seeking high level Spanish speakers for sales position for our call centers..
We Offer a dynamic, friendly and welcoming
working-environment, with a long term
perspective.
English or Spanish - Native or high level - Must
Italian, French, Turkish, Arabic, Japanese, Hindi,
Chinese, Polish, German, Dutch, Swedish,
Japanese - advantage .
Sales orientated.
Prior experience in sales is not necessary.
Training will be provided on the job
Interested? Please send us your cv/ resume to:
!!!!!! And will contact you
כל מה שחשוב לדעת לדעת על פינוי תכולת דירה לתרומה
22/04/2016 | 08:06
29
חלק לא מהבטל מהאנשים שירשו דירה עם פריטים ישנים היו מעדיפים לתרום את תכולת הדירה כולה, העניין הוא שמרגע שהם מבינים שהשינוע מוטל עליהם רוח הפילנטרופיות מצטננת. רצ"ב קישור למאמר שמסביר מה חשוב לדעת לאחר שהחלטנו על פינוי תכולת דירה לתרומה, מה דאי לתרום, מה לא כדאי לתרום וכן ממפה את האגרונים וההעמותות עפ"י החפצים הנדרשים להם.
למסירה מיטת תינוק ומזרון
21/04/2016 | 23:35
14
מיטת תינוק בצבע עץ אלון למסירה למשפחה נזקקת. איסוף מאזור השרון
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:54
3
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
אנציקלופדיה
18/04/2016 | 11:45
10
למסירה אנציקלופדיה מכלל, עברית ולהתנהגות האדם.

מגבות פנים וגוף
18/04/2016 | 10:29
19
למסירה מגבות גוף ופנים (בצבע לבן) - לא חדשות!
האם מישהו רוצה או לזרוק לפח?
(התלבטתי...)
איסוף מרמת גן
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:25
3
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
סקר - הטרדה מינית
12/04/2016 | 16:23
13

תודה רבה לעונות ולעונים !!!
מחפשים משפחת אומנה לשלושה אחים - כנסו ושתפו
07/04/2016 | 17:16
30
ראיתי את הכתבה הזאת בYNET ואני מרגישה חייבת לשתף
מי שיכול שיעזור, מי שלא יכול שישתף ואולי נצליח לעזור לילדים!
לינק לכתבה:
איך להרוויח כסף בקלות ובמהירותת !!!!!!!!!!!!!!!
06/04/2016 | 15:51
15

רעיון גאוני איך לעשות כסף... בוא תראה... ותעשה גם
איך להרוויח ים של כסף

רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד קשה???

רוצים להרוויח כסף בקלות...כנסו!!

תיקחו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו......

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ועשו שמור והדפיסו את המסמך בכדי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה וחבל אם כן, כי הם מפסידים).

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: ``אנחנו מחפשים אחרי צבא``, ``אתה צעיר מידי``...``הכל תפוס``...``תבוא בעוד חודש``...לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא! באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!

פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!!

``מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש``ח + 6 בולים.

המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, אמרתי לעצמי, ``כן בטח..`` הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש``ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.

בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!!

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, ולבטוח, כל אחד מאיתנו ירוויח.

כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיעה אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו, מי יודע?

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:

האם זה נכון?

כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהייה מעלי ברשימה מספר: ``תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע!

בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪.

בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪.

בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 ש``ח.

וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!)-210 אלף ₪ וזה עדיין ממשיך להגיע!

זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש``ח + 6 הבולים!!!

לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע!!

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ + 6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש``ח ליום בשבוע + בול - רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)

אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם, המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!

להלן 4 הצעדים להצלחה:

צעד-1

קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:

``בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך``, כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.

עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש``ח ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן.

עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ``ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪..

מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.

עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1. אלעד דין הגליל 13 גני ? תקווה

2. ענת ת.ד. 15127

3. הררי ? רח` נחמיה 7/1 נתניה

4. חזיזה, הרצלייה, רח' התנאים 1

5. פרקט רח' יוני נתניהו 28 גבעת שמואל

6.מאיר וקנין חפץ .הגליל 4 הרצליה

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן את צריכה לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם!

צעד-2

הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מ``ס 1), הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מ``ס 5, 5 נהייה 4..וכ``ו) והוסיפו את שימכם כמס - 6 ברשימה.

צעד-3

השתמשו ב- msn ,internet explorer ,walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד..) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!

צעד-4

שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!

כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות.

הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה, של 5 ש``ח כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שמכם מגיעה למקום מס 1, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 הודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש``ח עם השם שלי כמס 6 ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש``ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5, ורק 7 אנשים יענו לכל 1 מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש``ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש``ח נוספים.

343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש``ח!!

כתבה מעניינת מאוד
05/04/2016 | 11:56
18
אז מה אתם אומרים
מה גורם לזוג הורים להכניס לביתם ילדים של זרים??
הסיפוק? האתגר? 

שידת החתלה למסירה
03/04/2016 | 09:56
1
14
מעוניינת למסור שידת החתלה של "שילב" במצב טוב מאוד (דרוש תיקון קטן) בירושלים.
השידה נמסרה.
07/04/2016 | 08:51
1
פוסט מרגש שיצא לי לקרוא ואשמח לשתף
31/03/2016 | 17:59
25
דבר ראשון אני מקווה שאני מפרסם במקום הנכון ( היה נראה לי הכי נכון לפרסם את זה כאן )
פוסט מרגש מאוד שיצא לי לקרוא 
"
אסור להסב את הראש לדברים שנראים לך חריגים או לא תקינים, לא כשזה נוגע לאף אחד. תמיד אפשר לעשות משהו, ולו משהו קטן.

"
תגובה שמאוד אהבתי לקרוא ואני כל כך מסכים איתה!
מצרף לינק לפוסט:
סופ"ש נעים לכולם!
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
"טובים השניים"
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ