לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1042710,427 עוקבים אודות עסקים

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'שם המתעלל דסקל שלמה משכונת רמת שלמה ירושלים.'
שם המתעלל דסקל שלמה משכונת רמת שלמה ירושלים.
04/12/2017 | 09:44
4
ב"ה

29/11/17

ברצוני לספר על שמד שאני ובני משפחתי עוברים בעיר רחובות מול עיניהם של רבני העיר שלא מוכנים להתערב.
שמי יהונתן מרחובות. לפני 18 שנים לאחר מות שני הורי הלכתי ללמוד בישיבת לב לאחים ברחובות .אצל צבי שוורץ.לאחר שנה גיליתי ששורץ בדק עלי נתונים בדרך לא כשרה.משום שביקשתי ממנו לעזור לי בשידוך.ומרגע הגילוי הזה הוא התחיל להביא לי עברין שאיים עלי באיומים שונים ואני מרוב בהלה שאלתי את הרב יעקב יוסף מה לעשות והוא הורא לי ללכת לישיבת כף החיים של הרב סופר ושם עובד איש צר ורע ורשע המשגיח דסקל שלמה שם רשעים ירקב ימח שמו וגר ברמת שלמה. הוא החל להתעלל בי במשך שנה דברים איומים ונוראים ללא שום סיבה.ואז לאחר שנה עזבתי חבול בנפש וגוף.מאז ועד היום 18 שנה אני סובל מהתעללות על בסיס יומי. זה אומר כל יום עבריינים מאימים עלי.הוא מביא לי זונות.הוא שיסה בי מספר פעמים כלבים וגם מידי פעם שלח שוטרים שיאימו עלי שלא הגלה כלום ממה שהוא הוא עושה לי וגם פנה לעשרות פסיכיאטרים פרטיים במשך 18 שנה.דסקל שם רשעים ירקב גרם (גנב) לי להפסד של למעלה 1000000 ש"ח במשך 18 שנה הוא מנע ממני ללכת לבית הכנסת כולל כיפור ראש השנה וכו' עד היום.כמו כן דסקל וגם חלק מהזמן צבי שוורץ הרסו לי שידוכים במשך שנים.בגיל 37 התחתנתי כי הם לא הרסו לי.הבל למה הם לא הרסו לי את זה צריך לומר בעל פה כי יש לי שני ילדים.הם עשו לי עוול חמור מאד נגד התורה.הרב יעקב יוסף הורא לי לתבוע את דסקל שם רשעים ירקב אותו לדין תורה.ועוד סיפר לי שעוד בחורים מישיבת כף החיים התלוננו שדסקל שלמה שם רשעים ירקב מתעלל בהם, תבעתי את דסקל לדין תורה בבית דין בבדץ בית יוסף והוא לא הגיע והדיינים אמרו לי ללכת לבית דין אחר.יש לי ילד בגיל 10 שלא ראה בית כנסת מימיו.ילד בכיתה ד' שכל שנה עובר בית ספר בגלל התעללות שדסקל דואג שהוא יעבור.מצד הילדים וגם המורים וגם השנה הוא עבר התעללות קשה בבית ספר שהוא לומד בו לצערי מקום זה ללא תפילה ללא תורה עם ילדים כמעת חילוניים ואין בידי לעשות דבר כי ברחובות לא קבלו אותו.והפעם מרוב לחץ נפשי הוא קיבל כאב ראש כרוני והוא הושפז חודש בבית חולים קפלן. רב מהישיב כף החיים אמר לי שנפלתי עם אדם פסיכופט. דסקל שם רשעים ירקב מבצע את זממו באמצעות חברת חקירה שעושה הכל תמורת תשלום.את הכסף דסקל משיג מתרומות.פעמיים בשנה הוא נוסע לחול לאסוף תרומות עם המלצות של רבנים בירושלים.המלצותיהם נמצאים באתר האינטרנט של הישיבה. ועוד הרבה דברים הוא עושה לי.פניתי לרבנים החשובים בעיר רחובות והם לא מוכנים להתערב לצערי.
דסקל שם רשעים ירקב עובד בישיבת כף החיים של הרב סופר יעקב
שגם לו סיפרתי וכלל לא התיחס לדברי ואין ליעקב לסופר מחילה.
כל מי שיכול לעזור.להציל אותנו משמד יהונתן 0544986101

לצפיה ב-'לבקש מכשיר מוניטור קינג לגילוי פרפור פרוזדורים '
לבקש מכשיר מוניטור קינג לגילוי פרפור פרוזדורים
02/12/2017 | 20:21
2
אבקש למי שיש בבית מכשיר מוניטור קינג לגילוי פרפור פרוזדורים , המכשיר עולה 650 ש"ח ואין באפשרותי לקנות 050-8674383
לצפיה ב-'מיועד לכל מי שיש לו כלב או חתול...'
מיועד לכל מי שיש לו כלב או חתול...
27/11/2017 | 11:40
7
היי,
חייבת לשתף את כל מי שיש לו כלב או חתול...
נתקלתי במקרה בחנות אינטרנטית שמוכרת מוצרים לכלבים וחתולים במחירים ממש זולים!!!!!! מה שעוד יותר אהבתי זה שחוץ מלמכור מוצרים במחירים זולים הם גם תורמים לעמותות מהרווחים שלהם ומחפשים בתים חמים לכלבים נטושים. 
אני אישית חושבת שצריך לתת במה לדבר שכזה וכמובן שאני קונה רק משם!
מצרפת לכם קישור לחנות: www.bowwow.co.il

לצפיה ב-'מעוניין לתרום מקרר'
מעוניין לתרום מקרר
26/11/2017 | 15:01
11
הי,
מקרר אמקור, 385 ליטר - עובד מצויין, איסוף מצפון רמת-גן.
אשמח לתרום למשפחה שזקוקה לו. למי אוכל לפנות ? 
המקרר חייב להתפנות עד יום שלישי הקרוב בערב (28.11.17) מכיוון שאני עוזב את הדירה.
תודה!
לצפיה ב-'הרצאה שחובה להביא לכל קהילה'
הרצאה שחובה להביא לכל קהילה
20/11/2017 | 18:46
9
יצא לי להיות בהרצאה מדהימה. של ירון שגיא- "אמת או חובה- לא המשחק שחשבתם"
הרצאה שמתאימה לכל קהל! והיא הרצאת חובה. 
ניתן למצוא פרטים באינטרנט ובפייסבוק..
אשמח לעזור לקשר במייל Shalhevetzruya@gmail.com 
לצפיה ב-'בגדים לתרומה'
בגדים לתרומה
03/11/2017 | 13:55
27
תורם 6 שקיות ענקיות של בגדים ורובם באיכות מצויינת
חייב להתרם עד יום שבץ ה4.11 בערב

לצפיה ב-'צביעת דירה אל תהיו פראיירים'
צביעת דירה אל תהיו פראיירים
22/10/2017 | 15:49
22

היי לכולם תשמעו איזה קטע היה לי אתמול ב"ה עברתי דירה בשעה טובה ומוצלחת בירושלים אחרי יגיעה של הרבה זמן וחיפושים מתמשכים והייתי צריכה לצבוע את הדירה כי לא אהבתי את הגוון הלבן שקיבלתי בדירה והתקשרתי לצבעי מהמקצוענים כי רציתי שתהיה עבודה טובה ומקצועית הגיע אליי איזה בחור הסתכל על הדירה אמר לי שעל דירת 3 חדרים הוא לוקח 3700 ש"ח והבטיח לי דירה יפה ונקיה אח"כ ומקצועית ובלה בלה בלה רציתי כבר לסגור איתו כי הסתכלתי במחירון צבעים וראיתי בערך מחירים דומים וגם הבטיח לי ניקיון ואחרי זה חזרתי הביתה ראיתי מודעה של צביעת דירה ב999 דירת 3 חדרים והתקשרתי אמרתי מה יש להפסיד הוא שאל אותי בטלפון מה גודל הבית ועוד שאלות על מצב הקירות ועד שאלות ובלה בלה בלה והוא אמר לי שהוא לא יכול להגיע לתת הצעת מחיר באותו יום אבל יכול לתת לי מחיר בערך הוא אמר לי שזה לא יהיה יותר מ1500 ש"ח אבל הוא אמר לי שהוא לא יכול להתחייב כי הוא צריך לראות ואמר מקסימום מחר אני פנוי לעבודה אני יבוא בבוקר לראות ואם זה בסדר הוא יתחיל לעבוד באמת הגיע בבוקר בערך ב10 קצת מאוחר אבל לא נורא אמר לי מקובל אפילו יעשה ב1400 לא חשבתי שזה אמיתי לרגע כי הרגשתי שחסכתי 2300 ש"ח אחרי זה המשכתי לעיסוקיי קצת חששתי שהוא חאפר אבל אמרתי מה יש להפסיד התקשר אליי אחר הצהריים ואמר לי שהוא לקראת שלבי סיום חששתי קצת למען האמת הגעתי לבית ונדהמתי הוא צבע את כל הדירה מאוד יפה ניקה אחריו שאריות צבע הוא ביקש אפילו סליחה שהוא לא עשה לי ספונג'ה אחרי אבל אמר לי שאת התענוג של השטיפה הוא משאיר ללקוח שיעשה בכיף רוצה להגיד לכם נהניתי מכל רגע ואם יש לכם ספיקות על מחירים של שיפוצים תקחו לכם צבעי זול שלא מחפש להרוויח על הגב שלכם עוד 2000 ש"ח מזדמנים אני משאירה פה את הטלפון שלו כי באמת בחור זהב עם מחירים טובים 0527113387

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:57
2

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'תרומה לנערות בסיכון'
תרומה לנערות בסיכון
12/10/2017 | 20:03
1
15
תרומת מוצרים לשמח נערות בסיכון. 
כל מוצר יתקבל בברכה. מחפשים בעיקר מוצרי קוסמטיקה,פיג'מות,מראות, יומנים וכל דבר אחר שיביא להם שמחה. 
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'יש לי מספר תמונות שמתאימות לנערות ופאזלים של 1000 חלקים '
יש לי מספר תמונות שמתאימות לנערות ופאזלים של 1000 חלקים
13/10/2017 | 19:31
3
לצפיה ב-'שנה טובה לכל הפורום'
שנה טובה לכל הפורום
21/09/2017 | 06:50
5
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:23
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:03
1

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'עזרה בגיוס תרומות לפונדקאות '
עזרה בגיוס תרומות לפונדקאות
04/09/2017 | 15:07
7
שלום לכל האנשים הטובים
קוראים לי שרון ולבעלי איציק .
אני פונה לעזרתכם באמצעות גיוס ההמונים תרומות להשלמת ההון הדרוש לפונדקאות .
בואו לסייע לי להגשים את החלום - לתת חיים ולזכות לשמוע את המילים אמא .
כל סכום יקדם אותי לחלום ולהגשמתו!
ניתן לתרום באמצעות רכישת מתנות או בוחרים כל סכום שמעוניינים לתרום.
אם כל אחד יצליח להביא עוד תומך אחד , עוד חבר , אנחנו ביחד נגיע ליעד הנכסף שהוא להיות הורים !!!!!!!!!!
מצורף לינק לפרויקט :

https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=975

תודה רבה שרון .

לצפיה ב-'תרומת בגדים לכול הגילאים'
תרומת בגדים לכול הגילאים
04/09/2017 | 06:17
1
41
שלום.
אספנו במרפאה כמותגדולה של בגדים. אנחנו בטבעון. נשמח לתת
לתיאום 
עפרה
0503464442
לצפיה ב-'פני לאתר אגורה וחבל שאת'
פני לאתר אגורה וחבל שאת
13/09/2017 | 02:35
24
לא קוראת קצת בפורום. המלצתי להרבה אנשים
לצפיה ב-'תרומה לזוג הזקוק לפונדקאות'
תרומה לזוג הזקוק לפונדקאות
01/09/2017 | 11:49
24
שלום לכל האנשים הטובים
זוג חברים אשר עקב מחלה האשה עברה כריתת רחם זקוק לעזרתם של אנשים טובים בגיוס תרומות להשלמת ההון הדרוש לפונדקאות. כל סיוע חשוב! תבורכו!

לצפיה ב-'מי שיכול לעזור נשמח'
מי שיכול לעזור נשמח
31/08/2017 | 20:34
35
לצפיה ב-'בימבות ומשחקי חצר לגילאי 3'
בימבות ומשחקי חצר לגילאי 3
31/08/2017 | 01:27
1
20
שלום , מעונינת באופניים ,בימבות ,עגלות בובה במצב טוב ,עבור גן ילדים שנפתח .במידה ויש אנא שלחו לי מסר ואשמח לאסוף.אזור הוד השרון כ"ס
לצפיה ב-'פני לאתר אגורה'
פני לאתר אגורה
13/09/2017 | 02:37
6
לצפיה ב-'צריכה תרומה למשפחה בדחיפות (תיתולים)'
צריכה תרומה למשפחה בדחיפות (תיתולים)
24/08/2017 | 14:05
4
29

משפחה הרבה נפשות בבית מתוכם 2 תינוקות קטנים
תיתולים מידה 5 לתינוק 9 חודשים
ותיתולים מידה 6 לתינוק שנה ו9
כמה שתוכלו לתרום... זה יעזור להם.
משתדלת לבקש את התרומה הזאת בעילום שם כך שלא ידעו שאני
עושה זאת,
מכבוד המשפחה שלהם..

מעריכה מאוד,כל תרומה תתקבל בברכה
זמינה בשעות 8:00 עד 19:00
086501507

לצפיה ב-'יש לי ,אם את מגיעה לאזור הוד השרון (אריזה פתוחה ) 4-5מידות '
יש לי ,אם את מגיעה לאזור הוד השרון (אריזה פתוחה ) 4-5מידות
31/08/2017 | 01:29
4
לצפיה ב-'פני לאתר אגורה'
פני לאתר אגורה
13/09/2017 | 02:31
5
לצפיה ב-'פני לאתר אגורה וחבל שאת'
פני לאתר אגורה וחבל שאת
13/09/2017 | 02:42
9
לא קוראת קצת כאן מעבר להודעה שלך. צאי מדלת אמותייך. הפניתי כמה אנשים לשם. פרוייקט אגורה
לצפיה ב-'פני לאתר אגורה'
פני לאתר אגורה
13/09/2017 | 02:43
3
לצפיה ב-'לכל אלה שרוצים לתרום או למסור'
לכל אלה שרוצים לתרום או למסור
01/08/2017 | 23:38
56
חפצים יש אתר אגורה בשביל זה. אם הייתם קצת קוראים כאן הייתם יודעים
לצפיה ב-'הודעה חשובה לניצולי שואה יוצאי רומניה מהעיר יאסי:'
הודעה חשובה לניצולי שואה יוצאי רומניה מהעיר יאסי:
01/08/2017 | 21:17
17

הודעה חשובה לניצולי שואה יוצאי רומניה מהעיר יאסי:
===================================

בימים אלה ממש הגרמנים הכירו בעיר יאסי ברומניה כעיר שהיה בה גטו פתוח. וכן בשל הפרוגרום הנורא שבוצע ביהודים תושבי העיר והשמדת אלפים ברכבות המוות, הגרמנים אישרו להתחיל לתת קצבה תלת חודשית של 1008 יורו לכל הניצולים שהיו בחיים בזמנים קשים אלה ולא מקבלים עדיין קצבה חודשית או תלת חודשית שקשורה למלחמה.

למען הבהר ספק אלה שעלו אחרי 1953 וכבר מקבלים מענק שנתי ופטור מתרופות יהיו גם זכאים לקצבה זו. אלה שכבר מקבלים קצבה חודשית מהאוצר או מגרמניה או תלת חודשית מגרמניה לא זכאים לקצבה חדשה זו שניתנת רק למי שלא מקבל.

בנוסף פיצויים עבור עבודה בגטו:  לקצבה התלת חודשית שפרטתי לעיל, ייתכן ובקרוב הביטוח הלאומי הגרמני ישלם לניצולים שהיו בגטו הפתוח ביאסי בגין העבודה שהם ביצעו. תשלומים אלה רלוונטיים רק לילידי שנת 37 ומטה, כלומר מבוגרים יותר משנת 37.

וכן מענק ילדות אבודה: הניצולים שנולדו בין שנת 29 עד שנת 44 יהיו זכאים למענק ילדות אבודה על סך 2500 יורו. כמובן שמי שכבר קיבל מענק זה לא יוכל לקבל בשנית.

אם אתם מכירים ניצולי שואה יוצאי רומניה, לא רק מיאסי, אנא העבירו להם מידע חשוב זה ובקשו מהם להפיץ הלאה למכרים שלהם כדי שהמידע יגיע לכמה שיותר ניצולים מיאסי.

את המידע הנ"ל כותב מתנדב בשם עמי בר, בן של ניצולי שואה מרומניה, אשר הקים מיזם לסיוע לניצולי שואה מישראל ומהעולם להכיר את הזכויות שלהם.

לפרטים נוספים ניתן לשלוח מייל ל - shoa.rights@gmail.com

או להשאיר הודעה בטלפון:  055-6665123 .

אתר אינטרנט בשש שפות שמרכז את נושא הזכויות: www.amibar.coi.co.il

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו