לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1115911,159 עוקבים אודות עסקים

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'רוח טובה - כל הזדמנויות ההתנדבות באתר אחד!'
רוח טובה - כל הזדמנויות ההתנדבות באתר אחד!
16/09/2018 | 17:10
2
החגים מעוררים רצון להעניק מהטוב והאהבה שסובבים אותנו, בואו להקדיש כמה שעות בהתנדבות למען מישהו אחר. מיצאו את ההתנדבות המתאימה לכם, והתחילו את השנה עם הרבה אהבה ↓
https://www.ruachtova.org.il/

לצפיה ב-''יושר הוא יקר מפז''
'יושר הוא יקר מפז'
12/09/2018 | 12:14
2
מוזיקה ישראלית 'הריבון על הכול' | סרט דוקומנטריהסרט הטוב ביותר 'יושר הוא יקר מפז' | רק אנשים ישרים יכולים לבוא אל מלכות השמיים
https://www.youtube.com/watch?v=67xi5GYujZQ

לצפיה ב-'מכירים קבוצות תמיכה?'
מכירים קבוצות תמיכה?
07/09/2018 | 20:02
7
שלום לתפוז היקרים,
יצאתי במופע חדש בו אני מספרת את סיפור חיי.
מופע השראה נדיר עם תובנות כשהמסר העיקרי
הוא ''אני מי שאני''. רק אנחנו חייבים לקבל את עצמנו.
התמודדתי עם דיכאון ואוסידי ומה שהציל אותי הוא טיפול תרופתי.
מצרפת סרטון להתרשמות.
לפני מספר שנים, הייתה לנו קבוצת או.סי.דיסטים שנפגשת ואתם עזרתם לנו.
רציתי לשאול אם אתם מכירים עוד קבוצות תמיכה שירוויחו מהמופע שלי.
אנשים בקבוצות בוודאי יצאו עם השראה מן המופע.
אם תרצו להתרשם מעוד קטעים, הנה הדף של המופע בפייסבוק, תודה:
https://www.facebook.com/%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A4%D7%A2-%D7%9E%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%94%D7%A7%D7%9C%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%A0%D7%A0%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%9F-187597438728848/?modal=admin_todo_tour
לצפיה ב-'Who can change our lives?'
Who can change our lives?
23/08/2018 | 13:28
11
מוזיקה ישראלית 'הריבון על הכול' | סרט דוקומנטרי
במרחבים העצומים של היקום, כל הגופים השמיימיים נעים בדיוק בתוך מסלוליהם. תחת השמיים, כל ההרים, הנהרות והנחלים ממוקמים בגבולותיהם וכל הברואים חיים ומתרבים במהלך ארבע העונות על פי חוקי החיים... הכול מתוכנן בצורה כה מעולה – האם קיים אל אדיר המסדיר ומושל בכל אלה? מאז באנו אל העולם בבכי, התחלנו למלא תפקידים שונים בחיים. אנו עוברים מלידה לזקנה, אל חולי ואל מוות; אנו נעים בין עליצות ליגון... מאין באמת באה האנושות ולאן באמת נלך? מי מושל בגורלנו? מימי קדם ועד העידן המודרני, אומות גדולות עלו, שושלות באו והלכו וארצות ועמים שגשגו וגוועו במהלך היסטוריה רבת תהפוכות... בדיוק כמו חוקי הטבע, חוקי התפתחותה של האנושות כוללים תעלומות רבות מספור. האם ברצונך לדעת את פשרן? סרט התעודה "הריבון על הכול" ינחה אותך אל שורש העניין ויגלה לך את פשרן של כל התעלומות!
לצפיה ב-'צריכה עזרה אמיתית '
צריכה עזרה אמיתית
21/08/2018 | 23:43
2
16
היי,
אני אספר את הסיפור שלי בכמה שיותר קצר.
בחרתי להשאר אנונימית כי כן מודה קצת לא נעים לי..
אני בת26 ובעלי גדול ממני בעשור.
לפני תקופה הוא עבר תאונה קשה.
מאז הוא מכור למשככי כאבים וחשיש וגראס.
הוא מכור ברמות הקשות מעל שנתיים ולא מסוגל להפסיק לבד.
בינתיים, אני המפרנס היחיד במשפחה ויש לנו תינוקת קטנה
עובדת במשרה מלאה + 
וזה עדיין לא מספיק.
טבענו בחובות של מעל 100 אלף שקל.
שאין לי מושג איך אצא מהן.. כי אנחנו רק שוקעים ושוקעים.
אין לנו כסף לסגור את החודש.
הוא לא מסוגל לפרנס לא מסוגל לעבוד במצבו. ובנוסף כמובן שהוא צריך כסף כדי לקנות את הסמים...
לאחר בירורים עמוקים,
הבנתי שאין גמילה דרך הממשלה.
וגמילה עולה 15,000 לחודש אחד!
ולפי מה שביררת והבנתי בעלי צריך לפחות חודשיים גמילה.
והוא צריך את הגמילה הזאת כבר מחר!!!
כי התרופות שהוא לוקח אמרו לי חד וחלק
כל פעם שהוא לוקח הוא הורג את עצמו עוד קצת. למעבר לתרופות יש גם את הדבר השני.
אני לא יודעת מה לעשות.
איך נגמור את החודש?
אבל זה פחות חשוב
גם אעבוד מהבוקר עד הבוקר למחרת כדי שיהיה.
העיניין שבעלי צריך עזרה דחוף ואין לי מאיפה לגייס את הכסף.
אין לנו קשר עם המשפחה שלו.
והמשפחה שלי אין להם.
אשמח לרעיונות,
איך אפשר לגייס? חברות שעוזרות? וכמובן מעדיפה באנונימיות
לצפיה ב-'ממש בעיתי המצב שלך'
ממש בעיתי המצב שלך
29/08/2018 | 06:29
8
מה המצב שלו הוא נכה היום או רק הבעיה של ההתמכרות לדעתי יש מרכזי גמילה דרך קופות החולים.
הוא חייב לקחת את עצמו בידיים אין לו ברירה. אני גם הייתי מכור פעם לאלכוהול שהבנתי שזה הורס אותי ואת המשפחה הפסקתי, לא קל אבל אין ברירה בכול אופן אשמח לעזור
לצפיה ב-'תנסי לגייס כסף דרך...'
תנסי לגייס כסף דרך...
16/09/2018 | 03:39
2
אתרי מימון המונים.
צריך הדרכה איך לגייס כסף דרכם, אבל לפעמים אפשר תוך זמן קצר לגייס סכום גדול.
וגם, גיליתי שאפשר לגייס כסף דרך פייסבוק.
אני לא יודע איך זה עובד, אבל זה קיים.
שווה לך להשקיע זמן ומחשבה לכיוונים אלה
לצפיה ב-'אנו בונים סוכה ציבורית בשנה השלישית ברציפות.'
אנו בונים סוכה ציבורית בשנה השלישית ברציפות.
14/08/2018 | 15:14
8
אנו בונים השנה סוכה ציבורית ל 90 איש בגן אשכול בבת ים.הסוכה מיועדת לאנשים שאין להם אפשרות לחגוג את חג הסוכות בכוחות עצמם.אנו מחפשים עסקים .שרוצים לקחת חסות על האירוע
נייד לברורים 0547584052 דוד
לצפיה ב-'אנו בונים סוכה ציבורית בשנה השלישית ברציפות.'
אנו בונים סוכה ציבורית בשנה השלישית ברציפות.
14/08/2018 | 15:14
3
אנו בונים השנה סוכה ציבורית ל 90 איש בגן אשכול בבת ים.הסוכה מיועדת לאנשים שאין להם אפשרות לחגוג את חג הסוכות בכוחות עצמם.אנו מחפשים עסקים שרוצים לקחת חסות על האירוע
נייד לברורים 0547584052 דוד גוסיאטינסקי
חב"ד בעליה בת ים
לצפיה ב-'בשרות טובות.לכולם'
בשרות טובות.לכולם
26/07/2018 | 17:50
1
21
יש לי שאלה בבקשה דחוף חברת אשראי מחייבת אותו עיסקה גם בתשלומים וגם בפעם אחת כיביכול פעמיים מה עושים שמופיע רק אותו עיסקה פעם אחת.מיסגרת האשראי הייתה לפני עיסקה מסוימת 20.000.אלף שח.ווהוצאהמיסגרת האשראי הי 27.000 אלף.שח.ובוצעה.עיסקה 6.500אל"ף שח ב.10.תשלומים.ולפתע אנחנו בחריגה.של6.500.שח.כיביכול אנכנו פיתאום חייבים 33.000אלף שח לחברת האשראי.סתומרת שחייבו אותנו גם תשלום 1. וגם.10.תשלומים על אותו עיסקה אבל מה שמוזר זה.שבפירוט כרטיס האשראי.ישנו רק עיסקה .1.מה אפשר לעסות במצב כזה.זה כבר פעם שלישית שזה קורה בשנתיים האחרונות .תודה.������
לצפיה ב-'ממש לא הגיוני'
ממש לא הגיוני
28/07/2018 | 14:10
1
לצפיה ב-'ייעוץ למקומות בילוי'
ייעוץ למקומות בילוי
20/07/2018 | 11:32
11
שלום לחברי הפורום. אני חדש באיזור המרכז, ואני מעוניין לשמוע על רעיונות למקומות בילוי באיזור. אשמח להצטרפות של אדם חדש. תודה לעונים, ושבת שלום.

לצפיה ב-'Hebrew Movie | 'חינוך ביתי באדום' | God Is My Salvation'
Hebrew Movie | 'חינוך ביתי באדום' | God Is My Salvation
24/06/2018 | 13:57
29
מבוא
Hebrew Movie | 'חינוך ביתי באדום' | God Is My Salvation
צ'אנג יי הוא משיחי. כשהוא עבד בארצות הברית ושמע על הרדיפה הברוטלית של הברק ממזרח ועל מעצרם של משיחיים בידי הממשלה הקומוניסטית הסינית, הוא חשב: "המפלגה הקומוניסטית היא מפלגה אתיאיסטית, משטר שטני שמתנגד ביותר לאלוהים. למרות הרדיפה והדיכוי המטורפים בידי הממשל הקומוניסטי בסין, הברק ממזרח עדיין ממשיך לשגשג יותר ויותר. סביר מאוד להניח שזו הדרך הנכונה". לכן הוא בחן את הברק ממזרח באתר האינטרנט של כנסיית האל הכול יכול. הוא גילה שדברו של האל הכול יכול הוא האמת, ושזהו קולו של אלוהים. הוא גמר בדעתו שהאל הכול יכול הוא ישוע אדוננו ששב, ולכן הוא קיבל ברצון את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים. כעבור ארבע שנים, צ'אנג יי חזר לסין ושיתף את אחותו צ'אנג רי, כתבת חדשות, בעבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים.
צ'אנג ויגוואה, אביו של צ'אנג יי, הוא שר משרד העבודה בחזית המאוחדת באחת מערי סין. כשנודע לו שילדיו מאמינים באל הכול יכול, הוא התנגד לכך בחריפות והשתמש שוב ושוב בשמועות ובשקרים שמפיצה הממשלה הקומוניסטית כדי למנוע מהם להאמין באלוהים. צ'אנג יי ואחותו התווכחו עם אביהם פעמים רבות. המלחמה הרוחנית הזו בין בני המשפחה הסתיימה בסופו של דבר בניצחון האמת על השקר ובניצחון העובדות על השמועות! צ'אנג ויגוואה, שחשש מכוחה הנתעב של המפלגה הקומוניסטית ושהיה נחוש בדעתו לשמור על מעמדו הרשמי ועל פרנסתו, צידד במפלגה הקומוניסטית וניסה לכפות על ילדיו לוותר על אמונתם באל הכול יכול, אך ללא הועיל. בסופו של דבר הוא גירש אותם מביתם...
צ'אנג יי ואחותו בחרו בנחישות לעזוב את משפחתם וללכת בעקבות המשיח כדי לשאת דרשות ולהעיד על הופעתו 
לצפיה ב-'שמלות נשף'
שמלות נשף
21/06/2018 | 20:09
1
16
מעוניינת להשאיל את שמלות הנשף שלי לנערות שלא יכולות לקנות.
לצפיה ב-'אימייל למי שרוצה את השמלות'
אימייל למי שרוצה את השמלות
21/06/2018 | 20:10
6
אפשר לפנות אלי באיימיל : ofir_brizinov@hotmail.com
לצפיה ב-'שקרי הקומוניזם: דו"ח על שטיפת המוח שמפעיל הממשל הקומוניסטי ב'
שקרי הקומוניזם: דו"ח על שטיפת המוח שמפעיל הממשל הקומוניסטי ב
20/06/2018 | 14:16
8
https://he.kingdomsalvation.org/videos/the-lies-of...
ז'אנג מינגדאו הוא משיחי מכנסיית האל הכול יכול, אשר התנסה במשך כמה שנים בעבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים. הוא מבין אי-אילו אמיתות ומסוגל לראות את משמעותם האמיתית של חיי אנוש. הוא נחוש בדעתו לעזוב הכול, ללכת בדרכו של אלוהים ולהעיד על הופעתו ועבודתו של אלוהים באחרית הימים.

פעם, בעודו מפיץ את הבשורה, נעצר ז'אנג מינגדאו בידי המשטרה הקומוניסטית הסינית. הוא סבל עינויים וייסורים על-אנושיים מידי המשטרה שניסתה לכפות עליו לגלות מידע על מנהיגי הכנסייה ועל כספיה. ז'אנג מינגדאו התפלל לאלוהים והסתמך עליו. הוא עמד בעינויים הכואבים, בייסורים ובהכאות האכזריות, והעיד עדות איתנה על אלוהים. הקלון שהומט בכך על המשטרה הקומוניסטית הסינית עורר את זעמה, והיא קבעה שז'אנג מינגדאו אינו מאמין מן השורה, אלא מנהיג בכנסיית האל הכול יכול, והחליטה להעביר אותו שטיפת מוח.

השוטרים לקחו את ז'אנג מינגדאו לבסיס מסתורי לשטיפת מוח. במהלך חודש של שטיפת מוח מאומצת, פקידים קומוניסטיים, יחד עם פרופסור מהמכון למדעי החברה, מרצים מהאקדמיה המשטרתית, פסיכולוגים ואנשי דת ניהלו את הקרב לסירוגין. הם השתמשו לסירוגין באתיאיזם, מטריאליזם, ידע מדעי, תרבות מסורתית וכל מיני שמועות ורעיונות מופרכים כדי לשנות באמצעות שטיפת מוח כפויה את השקפותיהם של ז'אנג מינגדאו ושבעה משיחיים אחרים.
לצפיה ב-'מתנדב עם רכב באזור ת"א/ר"ג'
מתנדב עם רכב באזור ת"א/ר"ג
18/06/2018 | 17:38
10
שלום , 
אנחנו צריכים בדחיפות מתנדב עם רכב מדי ערב שמוכן לנדב מזמנו 1/2 שעה להביא לנו 3 שקים מהמאפיה הקבועה שלנו , מצווה מאוד גדולה שעוזרת לדרי רחוב ואוכלוסיה חלשה שבאים לתמחוי שלנו בעמותה , תודה רבה - ישי - 051-2606043 .
לצפיה ב-'אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן''
אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן'
21/05/2018 | 16:18
8
לצפיה ב-'Hebrew Movie | 'רק בן 17? חכה ותראה!''
Hebrew Movie | 'רק בן 17? חכה ותראה!'
18/05/2018 | 14:12
9
לצפיה ב-''חינוך ביתי באדום' | קדימונים לסרטים'
'חינוך ביתי באדום' | קדימונים לסרטים
15/05/2018 | 18:24
17
לצפיה ב-'לכל מי שרוצה למסור או לקבל חפצים'
לכל מי שרוצה למסור או לקבל חפצים
07/05/2018 | 20:11
44
אנא פנו לאתר אגורה. כאן זה לא הכתובת המתאימה
לצפיה ב-'סרטים בחינם'
סרטים בחינם
06/05/2018 | 15:41
39
הסרט מומלץ. לאחר צפייה בסרט, חבר שלי סלחה הוריו גרושים
לצפיה ב-'שיפוץ בתים לנזקקים'
שיפוץ בתים לנזקקים
26/04/2018 | 12:24
21
היי כולם. אני עובד בשיפוצים ואשמח בימים פנוים לבוא עם צוות עובדים ולעזור למשפחות במצוקה בעבודות שיפוץ ותיקונים קלים בבתים
*העבודה תתבצע "רק" למי ש"באמת" זקוק לה
*אזור ההתנדבות הוא ירושלים רבתי
*ההתנדבות תכלול עבודה וחומרים
אדם

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ