לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1178511,785 עוקבים אודות עסקים

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'הפגת חששות תמידיים'
הפגת חששות תמידיים
20/10/2019 | 22:54
3
נולדתי בארה"ב ב-1994, ואמי ואבי היו שניהם סינים. אמי היתה אשת קריירה מצליחה טיפוסית וכן עצמאית וכשרונית מאוד. אהבתי את אמי מאוד. כשהתחלתי את כיתה ב', הוריי החזירו אותי לסין כדי שאוכל ללמוד סינית, ובאותו זמן גם התחלתי ללמוד על ישוע אדוננו. אני זוכר שזה היה מתישהו ב-2004, כשיצאתי מהכיתה והלכתי הביתה וגיליתי שהיתה לנו אורחת. אמי הציגה אותה ככומרה שהגיעה מאמריקה. שמחתי מאוד, משום שידעתי שאמי כבר האמינה בישוע אדוננו במשך זמן מה. באותו יום, הכומרה האמריקאית הזו סיפרה לי כמה סיפורים על ישוע אדוננו. זמן קצר לאחר מכן, הובלתי לחדר האמבטיה, ומבלי אף לחכות לתשובתי, הכומרה הטביעה את ראשי באמבט בתנועה מהירה. תוך רגע נמשכתי שוב מחוץ למים בידי הכומרה. רק שמעתי את אמי ואת הכומרה אומרות לי בו זמנית: "ברוך הבא לחיקו של ישוע אדוננו. כולנו הכבשים האובדות." ופשוט כך, הפכתי למאמין באדוננו באופן שלא יכולתי להעלות על דעתי. לאחר מכן, הלכתי לכנסייה כל שבוע כדי להשתתף בתפילות, לשמוע את הכומרה מספרת סיפורים מספרי הקודש ולקרוא את כתבי הקודש. שמחתי תמיד והייתי בטוח מאוד בלבי בתחושה שישוע אדוננו הוא באמת טוב.
לצפיה ב-'בעל הבית בדמי מפתח דורש שאראה את הדירה לקונים'
בעל הבית בדמי מפתח דורש שאראה את הדירה לקונים
22/08/2019 | 17:08
1
11
אני מתגוררת בדירה בדמי מפתח קרוב ל 30 שנה. במהלך השנים החליפה הדירה שלושה בעלים, וכל זה התרחש בידיעתי אך מבלי לערב אותי. כעת מבקש בעל הבית הנוכחי למכור את הדירה, ורוצה שאפתח ואראה אותה לרוכשים פוטנציאלים.
הסברתי לו שאני דיירת מוגנת בדירה, אין לי חלק במכירה, ואיני מעוניינת שאנשים זרים יכנסו לביתי. כן הסכמתי שייראה אותה למתווך מטעמו, ואף הסכמתי שיצלם את פנים הדירה. בעל הבית הסכים, אך כעת חזר בו ושוב דורש שאראה את הדירה.
האם חובתי כדיירת מוגנת בדירה, ששילמה עבור הזכות לגור בדירה כל חיי, לפתוח ולהראות אותה?
לצפיה ב-'נראה לי שמותר לבעל הבית לבקש זאת. אולם הביקוריםצ רק בתיאום.'
נראה לי שמותר לבעל הבית לבקש זאת. אולם הביקוריםצ רק בתיאום.
26/08/2019 | 16:28
2
לצפיה ב-'בגדי קייץ לבן 10 ובן שנתיים'
בגדי קייץ לבן 10 ובן שנתיים
25/03/2019 | 11:52
12
שלום רב

אני מנסה לעזור לעוזרת שלי-יש לה שני ילדים,האבא לא בתמונה.

האם יש אפשרות לתרום עבור הילדים בגדי קייץ?

תודה
רות
לצפיה ב-'תרומות לאנשים נזקקים'
תרומות לאנשים נזקקים
10/03/2019 | 16:44
40
שלום, אנחנו חנות יד שנייה בקיבוץ מעגן מיכאל ומידי יום מגיעים אלינו המון מוצרים כמו:בגדים,נעליים,משחקים,מוצרים לתינוקות,כלי בית,ספרים ועוד ועוד 
ואנחנו נשמח לתרום אותם למי שצריך 
מוזמנים ליצור קשר  

לצפיה ב-'תרומות לאנשים נזקקים ����'
תרומות לאנשים נזקקים ����
10/03/2019 | 16:24
1
32
שלום, ����
אנחנו חנות יד שנייה בקיבוץ מעגן מיכאל ומידי יום מגיעים אלינו המון מוצרים כמו:בגדים,נעליים,משחקים,מוצרים לתינוקות,כלי בית,ספרים ועוד ועוד
שאנחנו מעוניינים לתרום ומחפשים מוסדות או אנשים פרטיים הצריכים עזרה
נשמח מאוד לתרום לכם , אם צריך ,
נשמח אם תחזירו תשובה
��

לצפיה ב-'תרומה'
תרומה
27/03/2019 | 19:24
11
העוזרת שלי תשמח לבגדי ילדים בן 10 ובן שנתיים. בעיקר קייץ,האבא נעלם.
עובדת מצאת החמה עד צאת הנשמה.
אני עושה ככל יכולתי לעזור לה.
כרגע סידרתי לה מיטה לבן הגדול.
היא גרה ברחובות-אין לי כתובת מדוייקת.
בכל אופן-אני גרה בבת ים אפשר לשלוח אליי,היא באה אליי כל שבוי.
תודה
רות
לצפיה ב-'למי פונים שצריכים מטפלת לשעתיים בשבוע-פעמיים'
למי פונים שצריכים מטפלת לשעתיים בשבוע-פעמיים
04/03/2019 | 15:35
18
בת 67,סובלת מכאבי גב קשים,נכות 91 אחוז.
כמעט חירשת.
אני זקוקה לנערה מתנדבת,או בתשלום סמלי-שתעזור לי לתלות כביסה,קצת כלים.

אודה לעונים
רות
לצפיה ב-'מתנדב שיעזור בהעברת ארגז גדול של בגדים מצעים לפתחון פה רג'
מתנדב שיעזור בהעברת ארגז גדול של בגדים מצעים לפתחון פה רג
27/02/2019 | 08:56
15
שלום,
מחפשת מתנדב שיוכל להעביר ארגז גדול של בגדים שמיכות מצעים ונעליים לארגון פתחון פה ברג. יש להוריד את הארגז מקומה שניה ללא מעלית.
טלפון 0546936060.

תודה.
לצפיה ב-'עזרה באתר גיפט'
עזרה באתר גיפט
24/02/2019 | 08:21
9
לא מסתדרת עם האתר,אודה לעזרה
רות
לצפיה ב-'עזרה בסידור מחסן גינה'
עזרה בסידור מחסן גינה
24/02/2019 | 08:19
10
שלום רב
מחפשת נער/ה לעזור לי לסדר את המחסן בתשלום סמלי.

בת 67-סובלת מכאבי גב קשים.
תודה
רות
לצפיה ב-'שאלון מחקר'
שאלון מחקר
22/02/2019 | 20:54
5
שלום, שמי ניר ואני וחברי עורכים מחקר על בריכות פרטיות ועל הדרכים לפתור את בעיית הטביעה בהן, ערכנו שאלון מחקר. אשמח אם תוכלו לענות (אם יש לכם או למישהו קרוב בריכה פרטית):https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVR8Y84V...

תודה מראש,
חברי צוות Poolout
לצפיה ב-'צריכים מתנדבים?'
צריכים מתנדבים?
29/01/2019 | 14:53
21
מוזמים להיכנס :
לחפש לפי מיקום וגילאים ולשלוח בקשות למתנדבים בחינם
לצפיה ב-'מוזמנים להתנדב בכישרון שלכם'
מוזמנים להתנדב בכישרון שלכם
29/01/2019 | 14:51
7
כנסו לגיפטד התנדבות ותציעו את הכישרון שלכם כהתנדבות (צרו גיפט)

לצפיה ב-' איפה ביתי'
איפה ביתי
18/01/2019 | 07:39
20
A little girl suffering the misfortune of family reversed her fate and regained a warm and happy family. 
https://www.youtube.com/watch?v=lGg8S8Qt_Jg&fb...

לצפיה ב-'מוזמנים להיות חברי '
מוזמנים להיות חברי
15/01/2019 | 16:35
17
איני מבין למה בדה מרקר קפה יש לי 7600 חברים
ואילו בתפוז אפילו לא אחד
מספר הצפיות בממוצע בפוסטים שלי רק 6
על כן החלטתי לאעזוב את תפוז, למרות שזו מערכת בלוגים טובה יותר מקפה דה מרקר - טכנית בלבד
גם בקומונה שפתחתי אין מצטרפים
גם בפורום תפוז אין תגובות
שלום ובהצלחה לכולם
אני לא נשאר בסביבה לא ידידותית
לצפיה ב-'מוזמנים לבלוג שלי , מפרסם מידי יום 3 פוסטים'
מוזמנים לבלוג שלי , מפרסם מידי יום 3 פוסטים
15/01/2019 | 16:29
8
לצפיה ב-'כל יום אני מפרסם 4 פוסטים - מוזמנים לקרוא ולהגיב'
כל יום אני מפרסם 4 פוסטים - מוזמנים לקרוא ולהגיב
12/01/2019 | 09:38
12
כל יום אני מפרסם 4 פוסטים - מוזמנים לקרוא ולהגיב
לצפיה ב-'אופן כתיבת הפוסטים שלי בתפוז החל מ 30.12.18'
אופן כתיבת הפוסטים שלי בתפוז החל מ 30.12.18
06/01/2019 | 09:55
8
לצפיה ב-'מאחל לכולם שנה אזרחית טובה והמשך נתינה ללא תנאי'
מאחל לכולם שנה אזרחית טובה והמשך נתינה ללא תנאי
01/01/2019 | 09:08
5
מאחל לכולם שנה אזרחית טובה והמשך נתינה ללא תנאי
לצפיה ב-'מוזמנים להצטרף לתנועת כמוך'
מוזמנים להצטרף לתנועת כמוך
30/12/2018 | 10:44
9
מוזמנים להצטרף לתנועת כמוך - תנועה חברתית , לא פוליטית, ללא כסף, למען אוכלוסיות מצוקה בישראל.
לצפיה ב-'יצרתי קומונה - התנדבות ותרומה לקהילה - רק חברים שלי הרשומים '
יצרתי קומונה - התנדבות ותרומה לקהילה - רק חברים שלי הרשומים
30/12/2018 | 10:40
16
יצרתי קומונה - התנדבות ותרומה לקהילה - רק חברים שלי הרשומים בתפוז ,יכולים להיכנס לתכנים - מוזמנים לה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ