לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'התמודדות עם טרואמה'
התמודדות עם טרואמה
26/05/2017 | 10:56
3
שלום לחברי הפורום, אשמח מאוד לעזרתכם.
במסגרת דוקטורט לעבודה סוציאלית בבר אילן, אני עורכת מחקר בנושא התמודדות עם אירועים טראומטיים במסגרת השירות הצבאי.
במחקר מתאימים להשתתף גברים אשר עברו אירוע טראומטי במהלך השירות הצבאי.
ניתן להשתתף במחקר על ידי מילוי השאלון האנונימי בקישור.
https://www.surveygizmo.com/s3/3393489/Copingwitht...

מעריכה מראש את ההתגייסות לעזרה.
תודה מראש!
מרים גולדברג
gomiriam1@gmail.com

לצפיה ב-'זקוק להלוואה חברתית'
זקוק להלוואה חברתית
21/05/2017 | 17:58
3
שלום רב,
אבקש את עזרתכם בגיוס "הלוואה חברתית" כדי לצאת מהמצב הכלכלי הקשה אליו נקלעתי. כל תרומה תתקבל בברכה - מ-10 שקלים ועד 150. אני מתחייב להחזיר את מלוא התרומות!!! אנא כנסו לפרויקט שפתחתי באתר giveback ופתחו את לבכם:
תודה רבה!
לצפיה ב-'אם יחידנית מת"א זקוקה לתרומת בגדי בנות במידות 12-14'
אם יחידנית מת"א זקוקה לתרומת בגדי בנות במידות 12-14
21/05/2017 | 09:35
6
שלום. אני מת"א, אם יחידנית לילדה גבוהה בת 6 שלומדת בחינוך המיוחד. אשמח לקבל עבורה בגדים במידות 12-14. נא לפנות במייל sharonf12345@gmail.com. תודה רבה
לצפיה ב-'התאבדות'
התאבדות
20/05/2017 | 15:55
1
12
היי, צריכה דחוף את השיטה הטובה ביותר להתאבד. כואבות לי כל העצמות כבר מרוב דיכאון. תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'שלום אורחת'
שלום אורחת
20/05/2017 | 21:32
4
הי..

אני מבין שהדיכאון ממלא את כל כולך, שאת מרגישה שהוא ממש מגיע לעצמות, לא נותן לך מנוחה.. ונשמע שנמאס לך כל כך, שאת מותשת ומיואשת, ופשוט רוצה למות, מרגישה אולי שהמוות יהיה בשבילך סוף סוף חופש מהכאב הנפשי הבלתי נסבל הזה - משהו שאת מחכה לו כבר הרבה זמן..

ואני לא יכול לתת לך שיטת התאבדות, יקירה.. אבל אני רוצה לנסות להבין טיפה את הכאב שמייסר אותך, את ההתמודדות המתסכלת הזו שמביאה אותך לקצה. אני לא יודע אם יהיו לי עצות, אני לא פסיכולוג או משהו כזה ולא אוכל לקחת ממך את הדיכאון, אבל אני לא רוצה שתישארי איתו לבד.. בואי לדבר איתנו בסה"ר. הצ'ט שלנו פתוח עכשיו ובכל ערב בין תשע לחצות, בואי לספר לנו על הכאב הזה שמגיע עד לעצמות, ואנחנו נשתדל להיות לצידך, להקשיב בלי לשפוט, להבין טיפה את מה שעובר עלייך. אולי הקשבה כזו תוכל להקל עלייך מעט, ואולי נוכל גם לחשוב יחד על דרך כלשהי לקבל עזרה..

מחכים לך, דואגים..

מתנדב סה"ר
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
1
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'ביטול חוזה שכירות עקב הסתרת מידע'
ביטול חוזה שכירות עקב הסתרת מידע
11/05/2017 | 09:04
7
בוקר טוב
חתמתי חוזה שכירות ב- 14.4.17 בראשון לציון לאחר כשבועיים גילתי שבדירה הזו נרצה משפחה באופן מחריד לפני 8 שנים.

עצם הידיעה על המקרה הכניסה אותי לחרדה ופחד להיות בדירה לבד
למזלי טרם ביצעתי מעבר לדירה.
עידכנתי את בעלת הדירה שטענה כי לא ידעה כלום ורק לאחרונה רכשה את הדירה להשקעה  והינה מתגוררת בהרצליה , אך מאידך אחיה מתווך בראשון  לציון שקיבל ממני דמי תיווך ע"ס 500 ש"ח  אמור לדעת אינפורמציה זו.
דרשתי לבטל את החוזה לאתר כמובן שהיא לא הסכימה ואמרה שרק אם אמצא שוכר או הודעה של 60 יום מראש על הפרת חוזה.
כעת אני מחפשת שוכרים אך היא מבקשת מהם שכר דירה יקר ב- 400 ש"ח ממה שחתה איתי.
השאלות שלי הן כאלה:
1 האם הסתרת מידע מהויתית שכזו יכולה לאפשר לי לבטל מתחילה כולל החזר הוצאות על החלפת צילנדר והוצ' חברת נקיון שהבאתי לדירה, הוצ' תיווך הוצ' שכירות והוצ' ארנונה
2. האם העלאת שכר הדירה שבעתן עלול לעכב מציאת שוכר הוא תקני
אם אני אמורה למצוא שוכר עקב הפרת חוזה התנאים לא אמורים להשתנות כלל?

אשמח למענה דחוףףףף

שלומית טמוז
נייד : 050-5447244
לצפיה ב-'אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!'
אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
10/05/2017 | 11:02
6
היי קהילה וחברים
אני משתפת אתכם בפרוייקט שלי ושל ביתי.
אנחנו בדרך הנכונה, אבל צריכות עוד פוש כדי גם להצליח..
 אני בטוחה שבזכותכם וע"י תמיכתכם אוכל לצאת מהחובות ולהעניק לביתי שלי מקום הגון לישון בו, לגדול בו ואורח חיים ממלא ומחמם.
אז אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
נשמח מאוד אם תסתכלו עליו ותפיצו אותו בכל מקום שאתם יכולים...
פייסבוק, וואטס אפ, אינסטגרם.. 
ואם בא לכם לתמוך העריך זאת מאוד!
תודהההה!

https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=593
לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:04
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'עבודה ולימודים'
עבודה ולימודים
24/04/2017 | 10:20
6
חברים, שלום, אני שלומי ואני עם מגבלה כלשהי ובמשך רוב חיי לא מצאתי את עצמי במקומות עבודה, לא בלימודים ולא ידעתי מה הכיוון שלי. עד שהפנו אותי למרכז רבדים. זהו מרכז להכוון תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות. מפה לשם, היום אני יודע מה הכיוון שלי בחיים ומה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול ��
אני בטוח שכמוני יש פה עוד מלא חברים עם צרכים מיוחדים שלא ממש מצאו את עצמם. בקיצור, תקראו בבקשה את מה שהעלתי פה, אולי תוכלו להעזר בהם. ולמי שסקפטי, לי אין שום אינטרס "למכור" לכם את השירות הזה. אני נעזרתי בהם ואני מרוצה, כמובן שרובכם לא שמעתם עליהם ולכן אני רוצה לעזור למי שמעוניין. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי או להתקשר אליהם.
אם אתם אנשים עם מוגבלות כלשהי או מכירים אנשים עם מוגבלות עם נכות מעל 20% ואתם או הם מעוניינים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים, מתלבטים מה ללמוד, מעוניינים באבחון תעסוקתי, רוצים ללמוד כיצד להתנהל עם המוגבלות במקומות עבודה וכיצד לנהל את המגבלה ולא היא אתכם, לקבל ליווי מקצועי ואישי המותאם במיוחד לצרכים שלכם, לעבור סדנאות שיעזרו לכם להתנהל נכון בעולם התעסוקה,המקום הזה בשבילכם.
*נכות של 20% ומעלה
*מימון הכשרה מקצועית – הפנייה וליווי בבחירה ושילוב בהכשרה מקצועית נדרשת.
*סיוע במיצוי זכויות בתחום התעסוקה
*מענק התמדה בסך עד 5000 שח למתמידים לאורך זמן בעבודה
*לגרים באזור חדרה עד גדרה
*אין צורך בהפניה מרופא או פסיכיאטר
***השירות ניתן ללא עלות***
טלפון 3968*

לצפיה ב-'למסירה תיק לגן מראשון לציון '
למסירה תיק לגן מראשון לציון
23/04/2017 | 13:05
4
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:04
1
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'שאלון בנושא שינה - עבודה סמינריונית'
שאלון בנושא שינה - עבודה סמינריונית
26/03/2017 | 23:58
8
שמי אוסטרובסקי אירינה ואני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. במסגרת לימודי אני עורכת מחקר בנושא הרגלי שינה. אודה לך אם תסכים/י להשתתף במחקר שלי. המחקר כולל מילוי שאלונים קצרים שניתן להגיע אליהם דרך הקישור המצורף. אין כל צורך לציין את שמך או פרטים מזהים, ולמערכת אין כל דרך לדעת מי ממלא כל שאלון. כלומר, כל תשובותיך יישמרו באופן אנונימי לגמרי ולא תהיה לי דרך לדעת מה ענית. אם תחוש אי נוחות תוך כדי מילוי השאלון אתה רשאי להפסיק למלאו. ניתן לפרוש מהמחקר בכל עת.
בכל שאלת הבהרה ניתן לפנות אליי בטלפון 0547208025 או במייל
אוסטרובסקי אירינה.

לצפיה ב-'תרומת בגדי תינוקות וילדים'
תרומת בגדי תינוקות וילדים
21/03/2017 | 10:50
23
מעוניינת לתרום כמות נכבדה של בגדי תינוקות וילדים וכן צעצועים
זו תרומה בלבד לא לבאזר!!!
איסוף כל הכמות בפעם אחת מתל אביב
הלה 054-5802080
לצפיה ב-'מה אוכל לעשות?'
מה אוכל לעשות?
18/03/2017 | 18:34
1
56
דיברתי על קצבאות הנכות בפורום "זכויות ומגבלות(נכים)" שאמור להיות הפורום באינטרנט שאוכל לדבר על מצבנו ואפילו על מצבי והמנהל המציא עליי את השקרים הכי איומים שיש. 
הוא הפך את הפורום כולו לפורום של שיימינג נגדי, כאשר כל שעה נכתבו נגדי 3 הודעות מלאות שקרים (רק כי דיברתי על עובדה שמסכימים לגביה- שיש גם נכים שאינם יכולים לעבוד). 
מעבר לשקרים שהמנהל מספר עליי הוא מוחק את ההודעות שלי למרות שהן מנומסות תרבותיות וענייניות שבהן כל מה שאני כותבת זה הכחשה של השקרים הללו. והוא גם כתב לי שאם שוב אכתוב הודעה שאני מכחישה דברים שקבע עליי (ספציפית זה היה שאני אשמה במצבי, ומצד שני שאני סתם ממציאה ומרמה את כל העולם ושאני בושה לחברה כולה כי איני עובדת או לא יכולה לעבוד) אהיה חסומה לצמיתות והשיימינג יוחמר. 
זה ממשיך וממשיך ואני רק רוצה לפרסם הודעות שמכחישות את השקרים הללו אבל הוא אוסר עליי זאת ומאיים עליי.

הוא צוחק על מחלתי ועל הכאב שלי ועל המגבלות שמתלוות אליה, הוא מזלזל בה, הוא מגלה כלפיי שנאה ומגלה כלפי אלימות מילולית קשה רק בשל מחלתי והשונות בינה לבין הנכות שלו ושהוא מכיר.

למרות שלא הרשיתי לעצמי להתייחס הסטרס הוסיף לפגיעה בראייה שלי, בצורה שעדיין לא עברה, וגם גרם לי להחמרה בבעיות בלב. מה עושים כדי להפסיק את זה וכדי שאוכל להגיד בפומבי שהדברים החמורים ביותר שבהם הוא האשים אותי (חלקם פליליים שמשויכים אליי וחלקם מעשה פלילי שלו) אינם נכונים?

אני לא רוצה להשלים עם זה, ואני לא רוצה לקבל את זה, אני רוצה להכחיש, ומונעים את זה ממני, ואני רוצה להפסיק את זה ואין מי שיפסיק את זה בשבילי, ואין לי כסף לעורך דין בזמן שלו יש הרבה.

איך עושים זאת?
לצפיה ב-'גרוע'
גרוע
22/04/2017 | 15:04
10
מי שצוחק על אנשים מוגבלים בסוף הגלגל יסתובב לו בפרצוף
לצפיה ב-'גאווה כחול-לבן'
גאווה כחול-לבן
16/03/2017 | 21:33
9
תנועת "גאווה כחול-לבן" היא תנועה חדשה, שמקימה פרויקט שנקרא "פי 2 גאווה לישראל".
מטרת פרויקט "פי 2 גאווה לישראל" היא הכפלת היקף הלוחמות והכפלת הגאים מחוץ לארון בתפקידים משמעותיים בצה״ל.
ציטוט נבחר:
"אנחנו, שמכירים את ההשפעה הרבה שיש למפגש הבלתי אמצעי והייחודי שמתרחש בצה״ל על עמדות הציבור, מבקשים לשמור על הצבא כצבא העם, כזה המאפשר לכל אחת ואחד לשרת בכבוד ותוך הגשמה עצמית מירבית. אנו יודעים כי כאשר לוחם משרת כתף אל כתף עם לוחמת וכאשר חייל גאה מתאמן לצידו של סטרייט נשברות חומות ומתאפשר מפגש ייחודי המשנה את הנחות היסוד כלפי אוכלוסיות אלה בחברה. אנחנו, ב"גאווה כחול-לבן", מבקשות ומבקשים להעצים את המפגש המתרחש בצה״ל, זאת מתוך ההבנה שהשותפות שנוצרת בתנאי הצבא מלווה את המשרתים גם לחייהם האזרחיים. חייל ששירת לצד לוחמת וראה את ערכה האמיתי של אישה יכבדה ולא יעז לפגוע בה מינית, ולוחם שהתאמן לצד לוחם גאה יראה את הקהילה הלהט"בית כשווה ונורמטיבית.

״גאווה כחול-לבן״ מאמינה כי רק שילוב ושותפות של כלל החלקים בחברה הישראלית תיצור חברה בטוחה, סבלנית ומכילה, המאפשרת לכלל הפרטים בה לממש את עצמם בלי קשר לדת, גזע או מגדר."

מי שמעוניין להשפיע ולגרום לשינוי אמיתי בחברה הישראלית, יכול לעשות זאת כאן (נותרו רק עוד 16 ימים):
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=22356

מי שחושש ללחוץ על הלינק יכול לחפש בגוגל את המילים הבאות:
לתמוך פי 2 גאווה לישראל
ותוצאת החיפוש הראשונה תהיה האתר של הפרויקט ב headstart

לצפיה ב-'למסירה-מזגנית חימום/אוורור לחדר ילדים או מבוגרים'
למסירה-מזגנית חימום/אוורור לחדר ילדים או מבוגרים
15/03/2017 | 12:37
9
המזגנית במצב טוב,ללא שימוש

לתיאום- 054-2230323
ריטה
לאיסוף מראשון לציון/תל אביב
לצפיה ב-'למסירה בגדי גברים'
למסירה בגדי גברים
15/03/2017 | 12:35
9
3 שקיות מלאות מכנסיים וחולצות במידות 42-44 הרוב מצב טוב בקושי נלבש.

ניתן לפנות לטלפון 054-2230323 לתיאום
ניתן לאסוף מראשון לציון/תל אביב
לצפיה ב-'קבוצה חברתית '
קבוצה חברתית
08/03/2017 | 18:07
16
חולמים על אומנות, חולמים להשתייך לקבוצה חברתית שבה תוכלו לקדם את עצמכם אז זה הזמן להצטרף לחברים יוצרים חווה מצמיחה כל הפרטים כאן - 
לצפיה ב-'הצילו. מבקשת דחוף עזרה בהליכים משפטיים. אני לבד מול '
הצילו. מבקשת דחוף עזרה בהליכים משפטיים. אני לבד מול
07/03/2017 | 01:37
1
30
משפחה מאוד רעה ומול עורכי-דין רעים.  בבקשה תעזרו לי. !!!!

רק מי שבאמת רוצה לעזור נא להכנס לפרטי שלי.  תודה 
לצפיה ב-'לא מסוגלת להתמודד עם זה לבד'
לא מסוגלת להתמודד עם זה לבד
07/03/2017 | 01:39
14
לצפיה ב-'כנס בנוגע להשוואת קצבאות הנכות לשכר המינימום'
כנס בנוגע להשוואת קצבאות הנכות לשכר המינימום
01/03/2017 | 10:03
15
מצטטת מהמייל
"
ברות וחברים,

15 שנה קצבת הנכות לא עודכנה. 15 שנה בהן שחייהם של מאות אלפי זכאי קצבת נכות הידרדרו לעוני מחפיר.
אי-אפשר לחיות מ-2,342 ש"ח בחודש. קצבת הנכות הזעומה היא בושה לחברה הישראלית. 

ב-7 בדצמבר שברנו את חומות האטימות והצעת החוק שלי להעלאת קצבת הנכות לשכר המינימום עברה בקריאה טרומית.
הלחץ הציבורי משפיע. גם במסדרונות הממשלה מדברים אחרת. היינו בכנסים בבאר-שבע, בחיפה ובירושלים, אלפים כבר
הצטרפו למאבק ואם עוד קצת לחץ ועבודה קשה אנחנו יכולים לעשות היסטוריה.

בואו לכנס בשישי לתמוך ולתת כתף במאבק. מיליון וחצי נכים דורשים צדק.
שישי הקרוב, 3.3, 10:30, בית התנועה הקיבוצית, רח' לאונרדו דה וינצ'י 13, תל אביב.

יחד עם ח"כ קארין אלהרר, יו"ר ארגון "נכה, לא חצי בן-אדם" אלכס פרידמן, הזמרת מורן מזוז והפתעות נוספות.

טופס הרשמה לאירוע – https://goo.gl/5HRSFD ;

עמוד האירוע בפייסבוק – https://www.facebook.com/events/1163624760423327/

שלכם,
אילן גילאון"

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו