לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1142311,423 עוקבים אודות עסקים

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'מוזמנים להיות חברי '
מוזמנים להיות חברי
15/01/2019 | 16:35
1
איני מבין למה בדה מרקר קפה יש לי 7600 חברים
ואילו בתפוז אפילו לא אחד
מספר הצפיות בממוצע בפוסטים שלי רק 6
על כן החלטתי לאעזוב את תפוז, למרות שזו מערכת בלוגים טובה יותר מקפה דה מרקר - טכנית בלבד
גם בקומונה שפתחתי אין מצטרפים
גם בפורום תפוז אין תגובות
שלום ובהצלחה לכולם
אני לא נשאר בסביבה לא ידידותית
לצפיה ב-'מוזמנים לבלוג שלי , מפרסם מידי יום 3 פוסטים'
מוזמנים לבלוג שלי , מפרסם מידי יום 3 פוסטים
15/01/2019 | 16:29
1
לצפיה ב-'כל יום אני מפרסם 4 פוסטים - מוזמנים לקרוא ולהגיב'
כל יום אני מפרסם 4 פוסטים - מוזמנים לקרוא ולהגיב
12/01/2019 | 09:38
2
כל יום אני מפרסם 4 פוסטים - מוזמנים לקרוא ולהגיב
לצפיה ב-'אופן כתיבת הפוסטים שלי בתפוז החל מ 30.12.18'
אופן כתיבת הפוסטים שלי בתפוז החל מ 30.12.18
06/01/2019 | 09:55
2
לצפיה ב-'מאחל לכולם שנה אזרחית טובה והמשך נתינה ללא תנאי'
מאחל לכולם שנה אזרחית טובה והמשך נתינה ללא תנאי
01/01/2019 | 09:08
1
מאחל לכולם שנה אזרחית טובה והמשך נתינה ללא תנאי
לצפיה ב-'מוזמנים להצטרף לתנועת כמוך'
מוזמנים להצטרף לתנועת כמוך
30/12/2018 | 10:44
2
מוזמנים להצטרף לתנועת כמוך - תנועה חברתית , לא פוליטית, ללא כסף, למען אוכלוסיות מצוקה בישראל.
לצפיה ב-'יצרתי קומונה - התנדבות ותרומה לקהילה - רק חברים שלי הרשומים '
יצרתי קומונה - התנדבות ותרומה לקהילה - רק חברים שלי הרשומים
30/12/2018 | 10:40
4
יצרתי קומונה - התנדבות ותרומה לקהילה - רק חברים שלי הרשומים בתפוז ,יכולים להיכנס לתכנים - מוזמנים לה

לצפיה ב-'האתר https://www.give4u.org/ עבר טיפול יופי ותובנות'
האתר https://www.give4u.org/ עבר טיפול יופי ותובנות
30/12/2018 | 10:37
5
האתר https://www.give4u.org/ עבר טיפול יופי ותובנות
לצפיה ב-'קול קורא - תנועת כמוך ועמותת גיב פור יו'
קול קורא - תנועת כמוך ועמותת גיב פור יו
30/12/2018 | 10:35
1
קישור - לקול קורא - תנועת כמוך ועמותת גיב פור יו
לצפיה ב-'מיומנה של ניצולת טיפול נפשי'
מיומנה של ניצולת טיפול נפשי
15/12/2018 | 05:01
9
מוזמנים ומוזמנות לקרוא בבלוג שלי.
תודה
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7464398
לצפיה ב-'תרומת בגדים'
תרומת בגדים
12/12/2018 | 10:48
12
למסירה שקיות של בגדים רבים מכל הזמנים כולל תיקים כריות וכדומה בהקדם
מאזור ת"א
ניתן לפנות אלי במייל
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:21
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מתנדב לטיוח תקרה'
מתנדב לטיוח תקרה
24/11/2018 | 10:13
13
בגשם האחרון,נפלו עוד חלקים מהתקרה בחדר של ביתי.
אני יכולה לשלם עבור חומרים-גרה בבת ים.
תודה לעוזרים
רות
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:20
2

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'הריבון על הכול'
הריבון על הכול
11/11/2018 | 04:53
13
https://he.kingdomsalvation.org/videos/one-who-hol...
במרחבים העצומים של היקום, כל הגופים השמיימיים נעים בדיוק בתוך מסלוליהם. תחת השמיים, כל ההרים, הנהרות והנחלים ממוקמים בגבולותיהם וכל הברואים חיים ומתרבים במהלך ארבע העונות על פי חוקי החיים... הכול מתוכנן בצורה כה מעולה – האם קיים אל אדיר המסדיר ומושל בכל אלה? מאז באנו אל העולם בבכי, התחלנו למלא תפקידים שונים בחיים. אנו עוברים מלידה לזקנה, אל חולי ואל מוות; אנו נעים בין עליצות ליגון... מאין באמת באה האנושות ולאן באמת נלך? מי מושל בגורלנו? מימי קדם ועד העידן המודרני, אומות גדולות עלו, שושלות באו והלכו וארצות ועמים שגשגו וגוועו במהלך היסטוריה רבת תהפוכות... בדיוק כמו חוקי הטבע, חוקי התפתחותה של האנושות כוללים תעלומות רבות מספור. האם ברצונך לדעת את פשרן? סרט התעודה "הריבון על הכול" ינחה אותך אל שורש העניין ויגלה לך את פשרן של כל התעלומות!

לצפיה ב-'גיוס מתנדבים לשיפוץ בתי נזקקים'
גיוס מתנדבים לשיפוץ בתי נזקקים
09/11/2018 | 09:45
8

Carmel Cain
‏18‏ שעות · 
חברים יקרים- פוסט חשוב!!!
כבר כמה שנים שקמות עוד ועוד קבוצות מתנדבים שמשפצות לנזקקים, ניצולי שואה ואוכלוסיות מצוקה את הבתים בהתנדבות מלאה בעזרת תרומות מרשתות גדולות!
"אנחנו בעמותה רואים משפחות מעוטות יכולת שתנאי המחייה הבסיסים שלהם אינם ראויים, צומחות מתוך האכפתיות והעזרה בשיפוץ בתיהם, קמות על הרגליים ומתחילות לחיות בכבוד. 
מטרה:
להיכנס לבתי משפחות הזקוקות לנו בשיפוץ בתיהם ולעזור להם לעלות את רמת מגוריהם לרמה נאותה. 
תהליך העבודה:
אנו מאתרים את המשפחות בעצמינו ודרך אנשים טובים שמפנים אותנו למשפחות נזקקות. 
דרך הפעולה עובדת כך : 
איתור המשפחות- סיור מקדים- קניית הציוד הנדרש- ציוות מתנדבים לעבודה- שיפוץ הבית! 
אנו מתגאים בכך שמגוון המתנדבים מורכב מצעירים ומבוגרים כאחד, דתיים, חילונים, בעלי מקצועות בתחום הבנייה, בעלי מקצועות חופשיים, סטודנטים, חיילים בחופשה, בוגרי צבא ועוד.
המלאכה מרובה וברצוננו להקים עוד צוותי התנדבות שייתנו מענה בעוד ערים נוספות ברחבי הארץ. "
העניין הזה קרץ לי מאוד ואני מנסה לאגד יחד איתי חבר'ה תותחים, עם ידיים טובות ולב גדול שרוצים להתנדב (אפילו חד פעמי) בעזרה בשיפוץ הדירות.
אם אתם אוהבים עיצוב, טובים בחשמל, אינסטלציה, צביעה או כל דבר אחר שיכול לתרום לעניין- אשמח לשמוע מכם!
* הקבוצה עתידה לעבוד באיזור ירושלים (ישנן עוד קבוצות שונות ברחבי הארץ)
שתפו!
כרמל 0543354343

לצפיה ב-'דסקל שלמה מרמת שלמה.התעלל בשני ילדי.'
דסקל שלמה מרמת שלמה.התעלל בשני ילדי.
08/11/2018 | 10:13
15
ב"ה לא להתקרב לישיבת כף החיים של סופר יעקב. ולא לתרום כספים בדוק היטב.

8/11/18

שמי יהונתן מרחובות חרדי נשוי +2 גר בעיר רחובות.

לפני 20 שנה הייתי בישיבת כף החיים בירושלים של סופר יעקב.שהיתי שם שנה שבמהלכה
עברתי התעללות קשה מאוד מצד המשגיח שם רשעים ירקב דסקל שלמה איש ידוע לשמצה.לאחר שעזבתי הוא המשיך להתעלל בי האמצעות חברת חקירה שבשביל כסף הם עושים כל מה שהוא מבקש .ולכן ההגדרה החוקית היא שכירי חרב.
עם הזמן דסקל שלמה החל להתעלל בבני בן 10 לפני מספר חודשים עד שהוא הוצרך להתאשפז חודש שלם עקב כאבי ראש עזים שלא עברו לו.ואז רופאה אחת אמרה לי שלפי דעתה קורא לו משהו בבית הספר והכן היא צדקה.
דסקל איים עלי שאים אני אתלונן במשטרה אז הוא גם יתעלל גם בבת שלי ואני מרוב פחד לא התלוננתי.ועכשיו 1/3/18 הוא התעלל בבת שלי בת 10.ביתי סובלת מסיוטים בללות.

אנו משפחה חרדית.בני בן 11 לא ראה בית כנסת מימיו.כן ההתעללות הזאת קוראת היום בזמן הזה וארבה רבנים יודעים מזה ועוצמים את עיניהם רבנים עלובים.

והכל נעשה באמצעות שכירי חרב.
במשך השנים הוא שלח לי לא מעט שוטרים שאיימו עלי שלא אעיז להתלונן ואני פחדתי.
אבל כעת ששני ילדי פגועים קשה מההתעללות הקשה שהם עברו אני מבקש עזרה.

מדובר בדסקל שלמה גר בשכונת רמת שלמה בירושלים ברחוב הרב פטאל.עובד בישיבת כף החיים של סופר יעקב.

ולכן אין להמליץ לאף בחור ללמוד בישיבת כף החיים.זה ממש סכנת נפשות.
***וגם לא לתרום לישיבת כףהחיים שום כספים.

לאורך 20 השנים בקשתי את עזרתם של הרבנים החשובים של העיר רחובות והם לא רצו להתערב בזה כלל.

יהונתן 054-7245540
לצפיה ב-'חשוב!!!!'
חשוב!!!!
04/11/2018 | 14:28
17
חברים, אני צריכה בבקשה את עזרתם. לעבודת מחקר שאני עושה בנושא רווחים דרך האינטרנט, חסרים לי 33 נרשמים דרכי. הדבר היחידי שצריך לעשות זה ללחוץ על הלינק שמצרפת ולהירשם באתר וזהו, אתם יכולים לשכוח מזה (זה כמו להצביע). האתר לא שולח שום מיילים ושום פרסומות. אתם לא חייבים להיות באתר ולא ינסו למכור לכם דבר. אני רק צריכה כמות מסויימת של נרשמים דרכי כדי להתקדם באתגר שבאתר. http://exmoney.host/2226567540697/ תודה רבה לכל מי שיעזור!!!
לצפיה ב-'A Love No Net Can Catch'
A Love No Net Can Catch
27/10/2018 | 18:31
14
https://www.youtube.com/watch?v=q_BVIEnrs1Q
Christian Variety Show "A Love No Net Can Catch" | Hold Onto Love for God in Persecution (Crosstalk) The crosstalk A Love No Net Can Catch shares the experience of a Christian who is subjected to all sorts of monitoring and pursuit by the CCP government; she cannot return home, instead constantly on the run. The CCP has spent vast amounts of money to build its "Skynet Project" to suppress Christians and crack down on dissidents, establishing the world's largest video surveillance network to control China so tightly that even a needle, a drop of water cannot get through. Under the government's high-intensity surveillance Christians' freedoms are restricted at every turn and they face the constant danger of being arrested and imprisoned. But under God's guidance, Christians from The Church of Almighty God have not lost their faith in God and have become firmer in their faith through hardships. The CCP government may be able to catch their bodies in their net, but they will never get their hearts that aspire to the light and seek to love God.

לצפיה ב-'למה פורמים שהמנהל נעלם בלי להגיד מילה'
למה פורמים שהמנהל נעלם בלי להגיד מילה
19/09/2018 | 15:06
34
ממשיך להתקיים? זה כר נרחב לטרולים ופחות מביא תועלת למשתתפים בו, ניהול נכון של הפורמים בתפוז צריך לתת מחשבה גם לזה, ולפעמים אני נכנסת לפורום ומגלה שכבר יותר משנה לא מתפקד, אז אולי שמישהו יתחיל לטפל בזה? או למחוק את הפורום או להפעיל מנהל חדש.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ