לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-' תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים '
תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 09:02

החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן 

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופש הגדול

שיהיה בהצלחה והמשך קיץ מהנה
לצפיה ב-'חדר שינה למסירה'
חדר שינה למסירה
10/07/2017 | 13:18
11
למסירה במצב  טוב מיטה מזרון 2 שידות קומודה מראה  יש צורך בפירוק המיטה והמראה
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 13:02
1

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מחקר על הפחתת צרכנות: מחפשים משתתפים (ויש פרס!)על הפחתת צרכנ'
מחקר על הפחתת צרכנות: מחפשים משתתפים (ויש פרס!)על הפחתת צרכנ
02/07/2017 | 11:47
4
שלום לכולם!
חשבתי שעשוי לעניין את חברי הפורום ניסוי חדשני בתחום הצרכנות. 
מטרת הניסוי להפחית צרכנות מופרזת (כלומר, לצמצם בשופינג), והשיטה היא ניסוי התערבות בן שבוע ימים.

הניסוי עצמו לא דורש הרבה זמן. ביום הראשון ממלאים סקר שעורך כ 10-15 דק', ואז במהלך השבוע משתתפים בהתערבות למשך 5 דק' ביום.
בסוף השבוע, צוות המחקר יראה לכם מה הייתה ההתקדמות שלכם במהלך השבוע.

בתום ניסוי, יוגרל פרס של 100 יורו בין המשתתפים!

רוצים להשתתף בניסוי?
אם כן, הירשמו כאן (הניסוי באנגלית): 
https://theconsumptionstudy.wixsite.com/info

בשם צוות המחקר,
המון תודה!
לצפיה ב-'שלום רב. מבקשת נואשות ליווי '
שלום רב. מבקשת נואשות ליווי
01/07/2017 | 17:49
1
15
בהליך משפטי בנושא צוואה. הצוואה פסולה במיליון אחוז. היא לא נפסלה בגלל שרשרת פאשלות של עורכי דין ושופטים כי הייתי לבד. הפסדתי כ-2 מיליון ש ו800 אלף ש על עורכי דין. הפכתי לנזקקת סעד. פיצוי יתנן בהתאם. נא להכנס אלי לפרטי. תודה
לצפיה ב-'למה אף אחד לא מתייחס'
למה אף אחד לא מתייחס
16/07/2017 | 03:08
1
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:18
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'הי לכלם אני מעלה הופעה עם מטרה- אשמח לשיתוף פעולה:)'
הי לכלם אני מעלה הופעה עם מטרה- אשמח לשיתוף פעולה:)
25/06/2017 | 21:54
6

כתבתי על זה בבלוג שלי :)
לצפיה ב-'נכנסתי במקרה. ממליצה לכל אלה'
נכנסתי במקרה. ממליצה לכל אלה
25/06/2017 | 04:06
12
שרוצים למסור או לקבל חפצים (בגדים והרבה דברים אחרים) פנו לאתר אגורה. זה אתר מצויין וחינמי
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:39
2
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'בגדים למסירה'
בגדים למסירה
19/06/2017 | 17:16
1
13
אהלן, יש לי המון בגדים למסירה- גינסים, שורטים, חולצות יפות, כובע שמלה ונעלי עקב חומות.
הייתי שמחה למסור לנשים שצריכות את זה.
מידה 38-40.
חולצות בין מדיום ללארג :)
אזור מרכז.
לצפיה ב-'תתני באתר אגורה'
תתני באתר אגורה
25/06/2017 | 03:51
2
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:38
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:08
2
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:54
1

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'חברים ראיתם? פשוט נוגע ללב!'
חברים ראיתם? פשוט נוגע ללב!
07/06/2017 | 09:16
19

תרומה קטנה לחלום גדול של ילד
לצפיה ב-'עזרה מהקהילה דחופה '
עזרה מהקהילה דחופה
01/06/2017 | 08:40
28
חברים יקרים בקשה אישית 
סטודנטית  חסרת  אמצאים שנקלעה  לחובות גבוהים 
בגלל מצבה  הכלכלי , על מנת שתוכל להמשיך ללמוד, במצב הכלכלי הקשה 
משפחה שלה  נמצאת בחובות גבוהים 
ובהליכים בבתי משפט , וחובות גבוהים
היא נמצאת לפני הלכים של בית משפט בסהכ 30 אלף שקל , אין לה מה ללבוש כל תרומה תתקבל בברכה
0527009649
מספר סניף:540 בנק:12 
חשבון:290254
לצפיה ב-'התמודדות עם טרואמה'
התמודדות עם טרואמה
26/05/2017 | 10:56
11
שלום לחברי הפורום, אשמח מאוד לעזרתכם.
במסגרת דוקטורט לעבודה סוציאלית בבר אילן, אני עורכת מחקר בנושא התמודדות עם אירועים טראומטיים במסגרת השירות הצבאי.
במחקר מתאימים להשתתף גברים אשר עברו אירוע טראומטי במהלך השירות הצבאי.
ניתן להשתתף במחקר על ידי מילוי השאלון האנונימי בקישור.
https://www.surveygizmo.com/s3/3393489/Copingwitht...

מעריכה מראש את ההתגייסות לעזרה.
תודה מראש!
מרים גולדברג
gomiriam1@gmail.com

לצפיה ב-'זקוק להלוואה חברתית'
זקוק להלוואה חברתית
21/05/2017 | 17:58
18
שלום רב,
אבקש את עזרתכם בגיוס "הלוואה חברתית" כדי לצאת מהמצב הכלכלי הקשה אליו נקלעתי. כל תרומה תתקבל בברכה - מ-10 שקלים ועד 150. אני מתחייב להחזיר את מלוא התרומות!!! אנא כנסו לפרויקט שפתחתי באתר giveback ופתחו את לבכם:
תודה רבה!
לצפיה ב-'אם יחידנית מת"א זקוקה לתרומת בגדי בנות במידות 12-14'
אם יחידנית מת"א זקוקה לתרומת בגדי בנות במידות 12-14
21/05/2017 | 09:35
1
13
שלום. אני מת"א, אם יחידנית לילדה גבוהה בת 6 שלומדת בחינוך המיוחד. אשמח לקבל עבורה בגדים במידות 12-14. נא לפנות במייל sharonf12345@gmail.com. תודה רבה
לצפיה ב-'פני לאתר אגורה'
פני לאתר אגורה
25/06/2017 | 03:53
לצפיה ב-'התאבדות'
התאבדות
20/05/2017 | 15:55
1
28
היי, צריכה דחוף את השיטה הטובה ביותר להתאבד. כואבות לי כל העצמות כבר מרוב דיכאון. תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'שלום אורחת'
שלום אורחת
20/05/2017 | 21:32
18
הי..

אני מבין שהדיכאון ממלא את כל כולך, שאת מרגישה שהוא ממש מגיע לעצמות, לא נותן לך מנוחה.. ונשמע שנמאס לך כל כך, שאת מותשת ומיואשת, ופשוט רוצה למות, מרגישה אולי שהמוות יהיה בשבילך סוף סוף חופש מהכאב הנפשי הבלתי נסבל הזה - משהו שאת מחכה לו כבר הרבה זמן..

ואני לא יכול לתת לך שיטת התאבדות, יקירה.. אבל אני רוצה לנסות להבין טיפה את הכאב שמייסר אותך, את ההתמודדות המתסכלת הזו שמביאה אותך לקצה. אני לא יודע אם יהיו לי עצות, אני לא פסיכולוג או משהו כזה ולא אוכל לקחת ממך את הדיכאון, אבל אני לא רוצה שתישארי איתו לבד.. בואי לדבר איתנו בסה"ר. הצ'ט שלנו פתוח עכשיו ובכל ערב בין תשע לחצות, בואי לספר לנו על הכאב הזה שמגיע עד לעצמות, ואנחנו נשתדל להיות לצידך, להקשיב בלי לשפוט, להבין טיפה את מה שעובר עלייך. אולי הקשבה כזו תוכל להקל עלייך מעט, ואולי נוכל גם לחשוב יחד על דרך כלשהי לקבל עזרה..

מחכים לך, דואגים..

מתנדב סה"ר
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
3
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו