לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)

אודות הפורום תפוז למען הקהילה

ברוכים הבאים לפורום תפוז למען הקהילה

הפורום פתוח לציבור הרחב, ומטרתו היא עזרה למשפחות במצוקה ומוסדות בקהילה, ללא הבדל דת גזע ומין. הפורום פועל לקידום ערכי נתינה, כבוד, דרך ארץ ועזרה לזולת, והוא מהווה בית למעורבות חברתית מתוך תחושת אחריות ואכפתיות.
אנו מקדמים בברכה יוזמות של מתנדבים ופעילים לקיום פרוייקטים למען מוסדות ואוכלוסיות שונות בקהילה. לאור ניסיון העבר, ידוע לנו כי הגולשים מתגייסים בצורה יוצאת דופן להרמת פרוייקטים אלה. אנו מבקשים לפעול בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעולה בפרוייקטים. לכל מיזם ימונו אנשי קשר מטעם המוסד אשר יעבדו בתיאום מול מנהלת הפורום

הנהלת הפורום שמחה לשמוע על רעיונות חדשים ומזמינה את כל הגולשים לגלות "ראש גדול" בתחום היוזמה למען הקהילה. בנוסף משמשים דפי הפורום כלוח תרומות ובקשות שונות.
מטעמי שקיפות – הקפידו לכתוב את בקשתכם לתרומה מסויימת כשרשור להודעה של מוסר התרומה. מכאן והלאה: התנהלות התרומות היא באחריות הגולשים בלבד. ההחלטה למי תימסר התרומה, השינוע, הקבלה וכל שלב אחר בדרך, היא באחריות של המעורבים בה, ותתנהל במסרים על מנת שלא להציף את הפורום בהודעות שאינן קשורות לכלל הציבור.
אנחנו בטוחים, כי את אי ההבנות בינינו ניתן לפתור במסרים, לשם כך קיימת מערכת המסרים ואתם מתבקשים להשתמש בה. שימו לב – כל הודעה שעניינה: מריבה, וויכוח, תלונה אי הבנה או טרוניה בנוגע לתרומות, אין לה מקום בפורום ולפיכך – תמחק!!!!!! יחד עם זאת, אנו מעודדים שיח ציבורי, החלפת דעות וויכוחים עקרוניים, שעניינם עזרה לקהילה ונושאים אחרים הקשורים למהות הנתינה וההתנדבות. כללים והמלצות: "ואהבת לרעך כמוך":
הפורום הוא בית חם לעשייה קהילתית, האווירה הטובה שבלבבות ובאחוות האחים, חשובה לנו מאד מאד, כל הודעה שיש בה משום פגיעה בכבוד האדם, ניבול פה, קללות וכיוצ"ב – תמחק לאלתר. אנא עזרו לנו לשמור על הבית נעים ומכובד.
מומלץ להיכנס בקביעות לטאגליינס שם תמצאו עדכון של הפרויקטים הקהילתיים המתקיימים בפועל, חלקם קבועים וחלקם נקודתיים לפני הודעה שאינה מענייני הפורום שימו את האייקון OFF
תודה!
מנהל פורום תפוז למען הקהילה : בני הספל
(נכתב על ידי סיגל, המנהלת הקודמת)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום לסיוע ועזרה (לא כספית!) לאלה שזקוקים לכך.
נא להתנהל בשקיפות מעל גבי הפורום.
תודה רבה רבה לכל הנרתמים לעזרתנו!
שלום לבאי הפורום
פורום "תפוז למען הקהילה" מיועד לחבר בין אלה שיש להם, אלה שאין להם ואלה שמוכנים לחבר - המשנעים.
קיימת חובת שקיפות על מנת לתת לכולם הזדמנות שווה. תיאומים סופיים ניתן לבצע במסרים.
רצוי לאחר מעשה להודות על מנת שנדע שהפריט כבר לא רלוונטי.
שרשורי המסירה והנדרשים מתחלפים כל שבוע. 
בתודה
בני הספל
מנהל הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'חשוב מאוד'
חשוב מאוד
20/02/2017 | 17:12
3
פרוייקט חשוב למען הקהילה נא לענות

לצפיה ב-'בקשה לתרומה לצורך ניתוח'
בקשה לתרומה לצורך ניתוח
14/02/2017 | 22:35
8
שלום אנשים טובים!
אני מפרסמת בקשה לסיוע כספי למען ניתוח. מדובר במשפחה שאני מכירה (אנו מפרסמת על דעת עצמי).
כל סיוע קטן, הוא גדול.
גם העברת המסר הלאה

כל המציל נפש אחת מישראל, כאילו הציל עולם ומלואו

לצפיה ב-'תרומת מיטת נוער כפולה'
תרומת מיטת נוער כפולה
13/02/2017 | 14:30
5
ברצוני לתרום מיטת נוער כפולה .ט.ל.נייד:0528715548.
לצפיה ב-'להקמת ספרייה בבית ספר ברחובות מחפשים ספרי קריאה לילדים'
להקמת ספרייה בבית ספר ברחובות מחפשים ספרי קריאה לילדים
08/02/2017 | 12:02
10
שלום, אם יש ספרי קריאה למסירה לכיתות א עד ו נשמח לקבל. 
אנו וועדת קהילה בבית ספר ברחובות ומקימים ספרייה, ונשמח לעשות שימוש חוזר בספרים שאין לכם צורך בהם. 
פנו בפרטי. 
המון תודה
לצפיה ב-'מחפש חברים'
מחפש חברים
28/01/2017 | 19:40
1
26
מתגעגעים למפגש האוטנתי של כמה חברים ביחד בבית ויוצרים יחד חוויות, זכרונות, מוצרים שניתן למכור... לצערי אני לא זכיתי לזה לכן אני כאן כדי להציע לכם הצעה מעניינת יש לי בלוג שאני מסביר על המייזם שלי
אשמח להתחבר וליצור יחד
לצפיה ב-'אשמח לקבל קישור לבלוג'
אשמח לקבל קישור לבלוג
30/01/2017 | 20:33
13
לצפיה ב-'מחפשת בגדים למסירה- לטובת חנות יד 2 !'
מחפשת בגדים למסירה- לטובת חנות יד 2 !
18/01/2017 | 14:53
15
שלום, יש לכם בגדים או נעליים או מוצרי חשמל או כל מוצר יד שניה שאינכם רוצים?
אשמח לקבלם לטובת הקמת יד שניה! אגיע עד אליכם הביתה(במידה ואתם גרים באיזור פרדס חנה- חדרה)
*קולבים יתקבלו בברכה
*מוצרים במצב טוב\ טוב+
תודה!
כרמל- 0543354343
לצפיה ב-'למסירה בגדים one size '
למסירה בגדים one size
15/01/2017 | 21:50
1
25
בגדי נערה או אישה הכל מותגים קיץ וחורף
3 שקיות מלאות כל טוב
באיכות גבוהה כחדש
לצפיה ב-'אשמח'
אשמח
17/01/2017 | 16:22
9
אשמח לתיאום בטלפון
054-2278440
לצפיה ב-'שלום לכולם יש פרויקט מיוחד, שמתעסק בנתינה :)'
שלום לכולם יש פרויקט מיוחד, שמתעסק בנתינה :)
13/01/2017 | 11:18
17

מקווה שתהנו ותיהיו חלק מדבר מקסים
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=21702

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:50
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'תרומת בגדים ונעליים'
תרומת בגדים ונעליים
03/01/2017 | 14:29
13
שלום רב,

מוזמנים לתאם מראש ולקחת שלל בגדי נשים וגברים + נעליים. כולם במצב מצוין! כל הקודם זוכה
054-9428151
לצפיה ב-'למסירה ילקוטים / קלסרים / תיק ציור מראשון לציון'
למסירה ילקוטים / קלסרים / תיק ציור מראשון לציון
03/01/2017 | 10:50
3
לצפיה ב-'רוצים ללמוד בחינם?'
רוצים ללמוד בחינם?
30/12/2016 | 16:17
24
היי, אני מעוניין ללמד אותכם איך כל אחד יכול גם לעשות קצת כסף באינטרנט
את הידע הזה אני למדתי בקורס במכללה
ואני מוכן להראות לכם מה למדתי כדי שגם אתם תרוויחו
מוכן להעביר ידע בסיסי בחינם כדי שתוכלו כבר עכשיו לייצר הכנסה קטנה
מדובר על פעולות טכניות בלבד בפייסבוק ומאוד פשוטות
מוזמנים לפנות במייל  joeyarie97@gmail.com
בהצלחה
יוסי
לצפיה ב-'אשמח לעזרה!!!'
אשמח לעזרה!!!
23/12/2016 | 16:04
36
היי חברים,
במסגרת לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל, אני עורכת מחקר.
השאלון המצורף הינו אנונימי לחלוטין וישמש לצורכי מחקר בלבד.
אשמח באם תקדישו מספר דקות למילוי השאלון, תעבירו, תשתפו, העיקר שיגיע לכמה שיותר משתתפים ומשתתפות!
תודה רבה לכולם על שיתוף הפעולה!

לצפיה ב-'אשמח לעזרה!!!'
אשמח לעזרה!!!
23/12/2016 | 15:54
7
היי חברים,

במסגרת לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל, אני עורכת מחקר.
השאלון המצורף הינו אנונימי לחלוטין וישמש לצורכי מחקר בלבד.
אשמח באם תקדישו מספר דקות למילוי השאלון, תעבירו, תשתפו, העיקר שיגיע לכמה שיותר משתתפים ומשתתפות!

תודה רבה לכולם על שיתוף הפעולה!

לצפיה ב-'קשיש מבקש עזרה בלימוד גלישה באינטרנט'
קשיש מבקש עזרה בלימוד גלישה באינטרנט
21/12/2016 | 16:14
1
14
ושימוש במחשב
לצפיה ב-'מאוד ממליצה על הערוץ הזה'
מאוד ממליצה על הערוץ הזה
11/02/2017 | 02:50
מהשיעור הראשון שמלמדים איך להשתמש בעכבר ועד שימושים מתקדמים בוורדhttps://www.youtube.com/channel/UCGjh3AnwMTdmK0xEAN_IgJw/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1
לצפיה ב-'אשמח להצעות או עזרה'
אשמח להצעות או עזרה
16/12/2016 | 12:06
25
שלום לכולם
    סיפור קצר :
אני גר בישוב לייד אשקלון ולפני כמה חודשים נשללתי עלידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הסיבה   אי התאמה אישיותית לנהיגה בטוחה   וזה ממש אי צדק  עקב כך אין לי דרך להתפרנס כי אני רק התחלתי תקופת ניסיון כמסגר עצמאי  וקניתי כלים וכלי רכב שישמש אותי , ואחרי  השלילה הגשתי ערעור ושילמתי עוד כסף ולא  מתייחסים   המצב הכלכלי שלי מתדרדר מיום ליום  לא התייאשתי ובניתי לי מסגרייה קטנה שחצי ממנה נתרמה לי,והיא  מאחרי הבית של ההורים שלי ,   ופתחתי ערוץ ביוטיוב כדי לקדם את העסק
אשמח אם תעזרו לי באיזה דרך שתרצו  
תראו את הערוץ שלי ביוטיוב  תתרשמו      https://www.youtube.com/channel/UCqhw2Kjsi8Ld8TO-ZYfucHg
לצפיה ב-'וינטאג' למסירה הזמנה להצטרף למיזם'
וינטאג' למסירה הזמנה להצטרף למיזם
13/12/2016 | 17:15
1
26
שלום לכולם אני אשמח לקבל טייפ קסטות, פטיפון, טרנזיסטור
תקינים איסוף כפר סבא
למען הפעלתם במיזם לקידום אנשים בעלי צרכים מיוחדים
http://www.tapuz.co.il/blogs/userblog/studion
רוצים להצטרף למייזם ייחודי בלינק המצורף כל הפרטים

לצפיה ב-'איסוף מאזור השרון והמרכז בלבד'
איסוף מאזור השרון והמרכז בלבד
14/12/2016 | 17:30
6
לצפיה ב-'למסירה בגדים יד2 מידה'
למסירה בגדים יד2 מידה
29/11/2016 | 09:47
1
33

בגדים במידה XL 1  למסירה במצב מעולה, כמו כן בגד ים חדש של גוטקס מידה 46, אם יש פה
מישהי שחושבת שהיא רוצה , תוכל לפנות אלי במסר, אני מפרסמת בעוד מקומות, כל הקודם זוכה.

לצפיה ב-'מהיכן את???'
מהיכן את???
15/01/2017 | 21:52
3
לצפיה ב-'פרויקת חדש קורא לכם לשמח לבבות'
פרויקת חדש קורא לכם לשמח לבבות
23/11/2016 | 16:18
32
פרויקט מיוחד מסוגו קורא לכם לא לזרוק את התקליטים הישנים שלכם והעששיות וכל פרטי הווינטג' שלכם. אני אשמח שתקראו את הבלוג שלי ותשתפו ותגיבו
מי שמעוניין למסור חפצים ישנים מוזמן להגיב לי בבלוג 
או בפייסבוק ניצן טבע ואו במייל שלי yuvalishavit@gmail.com
לצפיה ב-'"תפוז מחליף את בג"ץ-הכושל"....'
"תפוז מחליף את בג"ץ-הכושל"....
02/11/2016 | 07:21
19
מאז שהוכפלה אגרת בג"ץ ומי שאין לו כסף נשאר בחוץ - ללא ערעור וללא צדק.... כתיבה בפורום  תפוז משולה להגשת עתירה.  

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו