לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2003320,033 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים ונשואות

הסבירו לי...
זהו פורום לשיתוף בבעיות נישואים?
לשיתוף בשמחת הנישואים או בצער הנישואים?
זה לספר כמה הבעל מעצבן וכמה אישתו לא מבינה אותו?
זה לבכות שהילדים מנג'סים בחופש הגדול?
למצוא מאהב/מאהבת?
לשאול שאלות על "איך נרענן את הזוגיות שלנו אחרי כך וכך שנים?"
לפלרטט?
לספר שלא מצאתם את נעלי הבית שעה ואתם עם פח הזבל ביד ולא יכולים לרדת למטה?
זה להתעצבן שהוא שכח לקנות לחם בדרך חזרה מהעבודה והילדים רעבים?
זה להגיד שאם היא לא מפסיקה עם החוג מקרמה שלה כל שבוע בתשע אז אתם מתגרשים או לחילופין אתה הולך לדפוק ת'ראש בפאב עד 4 בבוקר עם חברים בכל יום חמישי?

אז אם תהיתם, זהו פורום לכל אלו ועוד...ברוכים הבאים.
ג. אין לפרסם תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהו.
ד. זכויות יוצרים- חל איסור להביא יצירות של כותבים אחרים ללא ציון קרדיט לכותב המקורי.
ה. הטרדות והתחזות- אסורה ההתחזות על מנת להטריד חבר פורום אחר. התחזות שכזו תגרור חסימת המתחזה גם בניק המקורי.
ו. ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במסר אישי בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. ניתן לפנות בכל בעיה או בקשה.

תודה וגלישה מהנה
 סיגלית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשואים ונשואות

הסבירו לי...
זהו פורום לשיתוף בבעיות נישואים?
לשיתוף בשמחת הנישואים או בצער הנישואים?
זה לספר כמה הבעל מעצבן וכמה אישתו לא מבינה אותו?
זה לבכות שהילדים מנג'סים בחופש הגדול?
למצוא מאהב/מאהבת?
לשאול שאלות על "איך נרענן את הזוגיות שלנו אחרי כך וכך שנים?"
לפלרטט?
לספר שלא מצאתם את נעלי הבית שעה ואתם עם פח הזבל ביד ולא יכולים לרדת למטה?
זה להתעצבן שהוא שכח לקנות לחם בדרך חזרה מהעבודה והילדים רעבים?
זה להגיד שאם היא לא מפסיקה עם החוג מקרמה שלה כל שבוע בתשע אז אתם מתגרשים או לחילופין אתה הולך לדפוק ת'ראש בפאב עד 4 בבוקר עם חברים בכל יום חמישי?

אז אם תהיתם, זהו פורום לכל אלו ועוד...ברוכים הבאים.
ג. אין לפרסם תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהו.
ד. זכויות יוצרים- חל איסור להביא יצירות של כותבים אחרים ללא ציון קרדיט לכותב המקורי.
ה. הטרדות והתחזות- אסורה ההתחזות על מנת להטריד חבר פורום אחר. התחזות שכזו תגרור חסימת המתחזה גם בניק המקורי.
ו. ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במסר אישי בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. ניתן לפנות בכל בעיה או בקשה.

תודה וגלישה מהנה
 סיגלית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום נשואים ונשואות

המשך >>

לצפיה ב-'שלום לכולם ולכולן - הצעה לעזרה במילוי שאלון קצר'
שלום לכולם ולכולן - הצעה לעזרה במילוי שאלון קצר
30/12/2017 | 16:11
43
89
שלום לכולם וכולן,

שמי מיכל שרגר, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות...
המשך>>
שלום לכולם וכולן,

שמי מיכל שרגר, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות להשמיע את קולם של א/נשים שקולם/ן לא נשמע עד כה בחברה. 
חשוב לי גם לציין שאני מאוד מחויבת לנושא זה הן ברמה המקצועית, הן ברמה האישית. על כן, אני רואה במחקר הזה רק כתחילת הדרך למחקרי המשך בעתיד, וכולי תקווה כי מחקר זה יהווה קרקע פורייה להמשך עבודתי האישית והמקצועית. לשם כך, אני מנסה להגיע לחתך אוכלוסייה רחב יותר ככל הניתן, המקיף את כל המגדרים, הזהויות, הנטיות המיניות והמגזרים. על כן, זקוקה לעזרתכם/ן. 
אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלון קצר שלוקח בין 5 עד 10 דקות לכל היותר. השאלון מיועד לכל המינים בגילאי 18 ומעלה. כל מענה על השאלון או שיתופו יעזרו מאוד! 
לכל שאלה או הבהרה בנושא המחקר, אני זמינה בפרטי או במייל shrager1@mail.tau.ac.il

להלן הקישור לשאלון:
https://telaviv.qualtrics.com/jfe/form/SV_1FBpm8X0...

תודה מראש על עזרתכם/ן!
מיכל.

לצפיה ב-'המלצה לשירים ישראלים להעצמה נשית'
המלצה לשירים ישראלים להעצמה נשית
29/12/2017 | 23:57
5
62
הי ,
אני מכין לאשתי מצגת ליום הולדת ה-30 שלה ,
רציתי לשלב שירים ישראלים להעצמה נשית שיש להם קשר לתהליכים שבחורה בת 30 עברה בחייה וכאלה שעוד תחווה . יש לכם המלצות ?

לצפיה ב-'כן, בהחלט'
כן, בהחלט
30/12/2017 | 14:55
58

1. חווה אלברשטיין - אשה אחת ששרה 
2. חווה אלברשטיין - אם צריך לרקוד
3. ביונסה - RUN THE WORLD
4. ריקי גל - היי בשקט
5. מתי כספי - עוד תראי את הדרך

ממליץ לך מאוד להכניס שאילתא לגוגל או ל-בינג של מייקרוסופט ולכתוב - שירי העצמה נשית, הכמויות, המגוון לא יאומנו.
בהצלחה
לצפיה ב-'אחי, אתה עושה טעות '
אחי, אתה עושה טעות
31/12/2017 | 13:59
3
104
אתה מביא לה שירים על העצמה נשית ובטעות תשלח לה גם את השיר של גלי עטרי "עשי, רק מה שטוב לך"

אחרי שהיא תתעצם היא תבין שהיא לא צריכה אף אחד בעולם ותעזוב אותך...

ואז, אז תיזכר בטיפ שנתתי לך ותצטער שלא הקשבת :)
לצפיה ב-'שינוי כוון בבחירת השיר'
שינוי כוון בבחירת השיר
03/01/2018 | 11:24
2
30
אני מחפש שיר יותר מגניב בסגנון:שיר הפתיחה של "רמזור" ( משפטים כמו : "לא רוצה את הבוס על הראש","אני לא רוצה להתבגר","אני לא רוצה לאבד את זה 
ולהפוך להיות אחד כזה ".
יש לכם המלצות לשירים בעברית בסגנון הזה ?

לצפיה ב-'חמסה - אתה חייב למות עלי'
חמסה - אתה חייב למות עלי
03/01/2018 | 11:48
1
28

נו-דאוט im just a girl

סי הימן - לא עובדת בשביל אף אחד

שרית חדד - חגיגה

חמסה - אתה חייב למות עלי

.....
יש הרבה אם קצת מחפשים

לצפיה ב-'הרגת אותי'
הרגת אותי
05/02/2018 | 08:22
6
עם 'אתה חייב למות עליי' בתור דוגמא לשיר של העצמה
לצפיה ב-'שנה חדשה בפתח'
שנה חדשה בפתח
29/12/2017 | 00:14
73
שנה חדשה בפתח, שתביא עימה גם התחלות חדשות.
אשמח לקבל פניה מאשה איכותית, 50+, לקשר איכותי וקרוב.
לצפיה ב-'מחפש'
מחפש
23/12/2017 | 00:51
17
412
שלום לחברי הפורום נשוי 5 שנים צעיר מחפש מישהי להכרות דיסקרטית מישהי אינטיליגנטית להנאות משותפות וריגושים  מעבר למה שאני מחפש אני מחפש מישהי שיש לה משו בקודקוד אומנם אני צעיר בגיל אבל בוגר מאוד עקב חוויות לא נעימות בחיים  ותגובות של אנשים שרוצים להגיד למה ואיך מיותרות מישהי שהיא תעניין אותי ואני אותה אוכל לדבר איתה פתוח אז תחסכו תודה רבה ...
לצפיה ב-'בא לך לנסות אותי?'
בא לך לנסות אותי?
23/12/2017 | 09:27
2
286
אמנם אני מישהו ולא מישהי, אבל אני עונה על שאר הקריטריונים.
לצפיה ב-'בה לך לנסות אותי?'
בה לך לנסות אותי?
23/12/2017 | 12:26
1
248
לא בעיניין בכלל תודה ובהצלחה ..! 
לצפיה ב-'נשמע מצויין'
נשמע מצויין
23/12/2017 | 17:27
175
חבל שאתה לא בענין, יכולנו לפתח מערכת מאהב בוגר- פילגש צעיר בכיף.
לצפיה ב-'מה רע בטינדר? '
מה רע בטינדר?
23/12/2017 | 12:41
1
109
לצפיה ב-'מה רע בטינדר?'
מה רע בטינדר?
23/12/2017 | 16:12
198
בטינדר חשופים לכל העולם אז בעייתי):
לצפיה ב-'אם אתה רוצה אינטיליגנטית תעבוד קצת על הכתיב'
אם אתה רוצה אינטיליגנטית תעבוד קצת על הכתיב
25/12/2017 | 11:15
8
121
משהו ולא משו, וכבר רמזו לך בא ולא בה.
סתם עצה, רוצה תיקח לא רוצה לא צריך
לצפיה ב-'לרפי :'
לרפי :
25/12/2017 | 13:44
6
119
 יפה שקלטת את טעויות הכתיב.
למעשה, גם לי מפריעות טעויות כתיב,של חלק מהגולשים הצעירים,
וזה אומר ,שהמורים לא שמים דגש בנושא הכתיב,כפי שעשו  פעם,
ושהתלמידים לא קוראים מספיק ספרים, להעשרת השפה, ואלה התוצאות,
וזה מאוד חבל.
לצפיה ב-'אני רואה טעויות כתיב מביכות גם אצל מבוגרים'
אני רואה טעויות כתיב מביכות גם אצל מבוגרים
25/12/2017 | 14:35
3
85
אני לא המורה שלו לעברית, זו לא היתה ביקורת, ניסיתי לתת לבחור עצה מעשית.
מנסיוני שגיאות כתיב אינן מגנט לנשים אינטיליגנטיות.
לצפיה ב-'לרפי,חלק מהבעיה,של שגיאות כתיב, '
לרפי,חלק מהבעיה,של שגיאות כתיב,
25/12/2017 | 15:40
1
86
שהתעוררה בארץ בעשור האחרון, נקראת : לקות -למידה, (בלע"ז דיסלקציה.)
וגם זה ניתן לשיפור.כמובן שצריך להשקיע.)

לצפיה ב-'ובכל זאת אני ממליץ להתייחס לחלון ראווה כאל כזה'
ובכל זאת אני ממליץ להתייחס לחלון ראווה כאל כזה
28/12/2017 | 16:19
19
לצפיה ב-''
03/01/2018 | 12:17
2
לצפיה ב-'לרפי:'
לרפי:
25/12/2017 | 15:22
1
75
יפה שקלטת את טעויות הכתיב.
למעשה, גם לי מפריעות טעויות כתיב של חלק מהגולשים הצעירים.
זה אומר, שהמורים לא שמים דגש בנושא הכתיב כפי שעשו פעם ושהתלמידים לא קוראים מספיק ספרים להעשרת השפה.
אלה התוצאות, זה מאוד חבל.

רווחים לא במקומם וריבוי פסיקים מיותר (יש מצב שגם אצלי יש אחד מיותר).
לצפיה ב-'לדני ,לתשומת- לבך:'
לדני ,לתשומת- לבך:
25/12/2017 | 15:50
68
ראשית, תודה להערה בעניין הרווחים שציינת, (למרות שלפי הרגשתי,אין הרבה כאלה),
אני מקלידה בשיטה עיוורת ,בגלל קוצר -בראייה. אבל דבר אחד זה בטוח והוא: שאין לי שגיאות כתיב.

לצפיה ב-'רפי - לא הטריד אותך היעדר הפיסוק?'
רפי - לא הטריד אותך היעדר הפיסוק?
26/12/2017 | 07:36
48
למעט שלוש נקודות בסוף הודעתו?
גליתי שישנם וישנן שרואים חן רב בחיקוי שפת הרחוב "משו", ו-ויתור על כתיב תקין, שהרי הבחור כתב מישהי כל הזמן, ושאר מילותיו למעט "בה" נכתבו נכון וכראוי.
לצפיה ב-'בחורצ'יק, אתה יכול להסביר ,'
בחורצ'יק, אתה יכול להסביר ,
25/12/2017 | 15:30
107
למה לא להתגרש אם המצב כול כך גרוע, או לנסות טיפול -זוגי ,לשיקום הקשר ?
לא עדיף לך להשתחרר מהמקום הגרוע בו אתה חי, (אם זה אכן כך ?)
ואז להיות חופשי ,ופנוי ליצירת קשר אמיתי וחדש ,ללא צורך בבגידה ?
אתה בחור צעיר וכול החיים לפניך,לא חבל לבזבז אותם ,ולחיות בחיי - שקר ?
לצפיה ב-'אולי תמצא'
אולי תמצא
29/12/2017 | 10:04
69
כואב לי לקרוא על בחור צעיר שנשוי בסך הכל 5 שנים וכבר מחפש מישהי אחרת לא רק לריגושים, אלא גם לשיחות, לקרבה ולעניין. כנראה שהמצב בבית בכי רע.
צר לי, אין ביכולתי לעזור.
ולבקשתך אחסוך במילים.

בהצלחה
לצפיה ב-'אני בטוח שלאור הצעה כל כך מושקעת ומרגשת'
אני בטוח שלאור הצעה כל כך מושקעת ומרגשת
05/01/2018 | 20:39
32
כל ה"אינטיליגנטיות" נלחמות עכשיו זו בזו מי תספק את צרכיך האינטלקטואליים והמיניים. אבל למה להעליב סימני פיסוק כמו פסיק ונקודה? אז מה אם הם לא "אינטיליגנטים", לא יפה להתעלם ככה.
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:08
9

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'מה קורה לי לעזאזל? '
מה קורה לי לעזאזל?
20/12/2017 | 15:04
46
2794
היי,
אני חייבת לכתוב את זה איפשהו כי אין לי מושג מה לעשות והאמת שנשבר לי מהמצב ואני מרגישה רע....
אז ככה.. אני בת 42 נשואה מזה 15 שנה+3 ילדים.
מעולם לא היו לי מחשבות על בגידה. לא הבנתי איך אפשר לבגוד למרות שאני לא נמשכת לבעלי.
כן עושים סקס אבל... מהצד שלי...
המשך>>
היי,
אני חייבת לכתוב את זה איפשהו כי אין לי מושג מה לעשות והאמת שנשבר לי מהמצב ואני מרגישה רע....
אז ככה.. אני בת 42 נשואה מזה 15 שנה+3 ילדים.
מעולם לא היו לי מחשבות על בגידה. לא הבנתי איך אפשר לבגוד למרות שאני לא נמשכת לבעלי.
כן עושים סקס אבל... מהצד שלי אין תשוקה- טכני לגמרי, אבל זה מה יש.
לפני שנה פתאום התחלתי ראיתי מישהו ולא יודעת איך יום אחד חלמתי שאני שוכבת איתו וזה היה מדהים בחלום. מיד התחלתי לפנטז עליו. הוא עבד איתי בעבודה והרגשתי ממש רע עם המחשבות שלי. ניסיתי להוציא את זה מהראש ופשוט לא הצלחתי. עברתי מקום עבודה(היו לי סיבות אחרות אבל ממש שמחתי לעוף משם)
אבל.... אני לא מפסיקה להסתכל על גברים אחרים.
כלומר אני עושה הכל כדי לא להסתכל אבל איכשהו המחשבות מתחילות להסתנן שוב בזמן האחרון.
יש אפילו מישהו אחר שנדלקתי עליו (נשוי ): ) ואין לי מושג מה לעשות עם זה. כשאני רואה אותו אני בורחת חחח
ברור לי שאני לא יכולה לבגוד, אני ממש  סובלת מהמחשבות  ואם יוצא לי לפנטז על משהו אני ממש כועסת על עצמי אבל אין לי שליטה.
אני מנסה למצוא סיבות למה זה קורה לי.. למשל שבעלי לא עוזר לי בבית ( עובדת בהייטק שעות רבות ובכל זאת אני צריכה לעשות הכל גם בבית) וקראתי כתבה שנשים יכולות להיות מתוסכלות מהמצב ולבגוד.
דבר שני בעלי מעולם לא היה אוזן קשבת- הוא טוען שחפירות נשיות לא מעניינות אותו והאמת שמעולם הוא לא הבין אותי. ותמיד הוא בשיחות עבודה/עובד וזה הרבה פעמים מרגיז אותי כי אני גם רוצה צומי.
בגלל שאנשים בעבודה יודעים שאני נשואה אז אף אחד גם לא מתקרב אלי וזה מעולה כי זה מונע ממני פיתויים אבל לפעמים אני חושבת מה היה קורה אילו הבחור שמוצא חן בעיני היה מנשק אותי...אני לא יודעת מה הייתי עושה...
וזה מפחיד אותי. 
מעולם לא בגדתי והמחשבות האלה די מדכאות אותי ומוציאות אותי מהפוקוס.
מה פתאום התחלתי להדלק על גברים אחרים?
ככה סתם באמצע החיים?
למה אני רוצה לשכב עם גברים אחרים? איך אני נמנעת מזה?
אני נראית טוב ונראית צעירה לגילי ואם הייתי רוצה באמת הייתי יכולה להשתולל אבל אני לא יכולה לעזות את זה לבעלי. מעולם אני לא יכולה לפגוע בו.
איך יוצאים מזה? זה קרה למישהו?
אני מתארת לעצמי שזה קורה לגברים, אבל לנשים?
איך יוצאים מזה? זה ממש מדכא אותי.

לצפיה ב-'רק משתף..'
רק משתף..
19/12/2017 | 13:36
59
334

סתם מחפש מקום קצת לפרוק.
אשתי ואני נשואים 3 שנים. ביחד 7 שנים.
לפני כמה חודשים נולד לנו ילד ראשון.
אשתי ידועה בכך שבמצבי לחץ היא הופכת למעין 'זומבי'. חוויתי את זה לצידה בלימודים ובעבודה אבל זה תמיד היה לתקופות מצומצמות והיה אור בקצה המנהרה.
אחרי הלידה היא הייתה על סף...
המשך>>

סתם מחפש מקום קצת לפרוק.
אשתי ואני נשואים 3 שנים. ביחד 7 שנים.
לפני כמה חודשים נולד לנו ילד ראשון.
אשתי ידועה בכך שבמצבי לחץ היא הופכת למעין 'זומבי'. חוויתי את זה לצידה בלימודים ובעבודה אבל זה תמיד היה לתקופות מצומצמות והיה אור בקצה המנהרה.
אחרי הלידה היא הייתה על סף דיכאון והיו ימים לא קלים, אבל זה חלף.
כיום, הכל על פניו ממש בסדר. ז"א, אנחנו לא רבים, יש צחוקים, הילד מתוק.
אבל. משהו שונה, כאילו מאז הלידה האינטימיות ירדה, החום שהיא מפגינה כלפיי משמעותית פחות, יש מעין בעיה פיסית שמונעת מאיתנו לשכב שהיא מתעכבת מאוד עם הדרכים לפתור את זה (בעיקר מהפחד מהכאב ושזה לא יצליח).
אני לא רוצה להאדיר את עצמי, אבל אני עושה הכל כדי שלא יהיה עליה כל נטל מעבר לעבודה ולילד (עבודות בית, תכנון קניות מצרכים וכו' – הכל עליי). בנוסף, הרכב צמוד אליה ואני שם אותו בבוקר בגן, ומתנהל ברגל-אוטובוס-רכבת כדי להגיע לעבודה.
עשינו המון שיחות על הנושא, שמאוד מאוד מפריע לי. האהבה שם, אין לי ספק בכך והיא אומרת את זה ואני יודע את זה.
יחד עם זאת, היא אומרת שהיא מרגישה שמשהו אצלה, עם עצמה, ללא קשר קצת "נשבר" מאז הלידה.
זה כ"כ מסתכל וקשה שהדבר הכי טוב שקרה לי בחיים נלווה לאחד הקשיים הכי גדולים שחוויתי במקביל.

לצפיה ב-'החיים בצל הבלבול.. '
החיים בצל הבלבול..
14/12/2017 | 21:05
6
286
בעלי ואני יחדיו 8 שנים, נשואים חמש וחצי, יש לנו ילדה בת 5.5 וילדה בת 3. השנייה לא הייתה רצויה. בעלי התעקש על הפלה, אולי כבר אז התעלם מהאמת שלו, או נכון יותר לומר, הדחקתי אותה. בעלי עבר ילדות קשה תאשר כללה הזנחה והתעללות, על פי כל מוסכמות חברתית הוא גבר נכה רגשית, כמובן שהייתה נטייה לאלימות שהופנתה כלפיי וכלפיי הבנות. שנה שעברה החליט לעזוב, אך לבסוף נשאר. כשחזר התעקשתי על טיפול באלימות, דחקתי בו ללכת לאחר שהפגין אלימות פיזית ממשית כלפיי הגדולה. מזה מספר חודשים הוא הולך למטפל באלימות. תוך כדי התהליך, הוא הודה בפניי ובפני עצמו שהוא לא אוהב אותי. זה התחיל מכך שלא נגע בי כלל, שאמר דברים מאוד קשים, שלא מסוגל לגעת בי, שלא רואה את עצמו מפתח כלפיי חיבה יותר..שעברנו הרבה טלטלות והרבה מריבות שהוא לא יודע אם ניתן לשקם. שאנחנו "שרופים זה בעיניי זו". בכל אופן, הוא שאל אותי למה אני לא אומרת לו לעזוב, אמר שזה לא פר כלפיי להשאיר אותי באוויר כשהוא לא יודע מה הוא מרגיש, שמרגיש שזה סטטי כבר כמה שבועות והוא לא חושב שזה יכול להשתנות..לאחר כמה שיחות החליט בכל זאת לתת לזה צ'אנס.. מה שכן, הוא פתאום נוגע בי עם מלא תשוקה, כל הזמן רוצה סקס, אומר שכל הזמן נמשך אליי ושתמיד נמשך אליי, שזו לא הבעיה.. ואני נותרת מבולבלת..מצד אחד, אין אינטימיות כבר המון שנים, הוא יצר לעצמו חיים משלו, אני משלי. הוא יוצא עם חברים רווקים, משתכר\ מעשן.. חוזר בשתיים.. מצהיר כי הוא לא יודע אם זו מחמאה או לא, אבל אין לו אחרת לשכב איתה.. ושהוא גם לא מעוניין כרגע..הוא מצוין בלהתנתק..בלכבות את השלטר. זה מה שהוא רגיל לעשות. שאלתי אותו מה עדיף מבחינתי, להתקרב\ להתרחק..מה יותר יקרב אותו.. הוא אמר שהוא לא יודע..הוא אמר מה זה משנה?יכול להיות שתתקרבי וזה לא יעזור ולבסוף ניפרד ויכול להיות שנישאר..אמרתי לו אתמול שאני מקווה שיהיה בסדר, הוא שאל, מה זה בסדר מבחינתך? בסדר למי? אמרתי לו שלשמור על המשפחה..שזה הכי חשוב לי..אבל כמובן שעבורו זה פחות חשוב. הוא צרך חופש..מלא חופש..מקום שקט והבית לא מספק את זה. איך שאני רואה את זה גם אם לא נריב כלל, אני אצטרך להיות זו שתמיד בטוב, שלא ניתן להכיל אותה..הלא מעניינת.. היום שאל אותי על העבודה, אני מרגישה שהוא מנסה.. גם עבורו הגילוי הזה כואב. השאלה שלי, איך יתכן שיש מלא תשוקה באדם שלא מרגיש מעבר? האם זו אכן רק משיכה? איך אפשר לדעת האם מדובר במחסום שניתן להסיר? האם אני נלחמת בטחנות רוח? הוא לא איש משפחה.. בילדותו תמיד ברח מהבית, חשבתי שאנחנו נהיה ה"תיקון" אבל במקום, הוא בורח גם מכאן..יש לציין שהוא מהנדס חשמל בכיר בחברה גדולה ומאוד מוערך. אני מרגישה שהוא עובר את כל השלבים שלא עבר עד היום..טס לאמסטרדם שבוע שעבר במסגרת העבודה ועישן מה שיכל.. מחפש פורקנים..מה שכן, הוא סיפר לי על זה ולרוב הוא לא מדבר.. הוא חוסם את הטלפון שלו בשנה החולפת, אבל לא נראה לי שיש מישהי ברקע..אני מבולבלת. בינתיים החיים עומדים דום. טיפול זוגי ממש לא עומד על הפרק מבחינתו, הוא שאל גם בשבועות האחרונים אם אלו החיים שאני רוצה.. לחיות עם מישהו שלא אוהב אותי כי הוא לא רוצה לחיות עם מישהי שהוא לא אוהב, אתמול אמר שלא יודע אם כן אוהב או לא אוהב וזה מה שהוא בודק.. המשפחה שלי הכי חשובה לי בעולם..פירוק נראה לי סוף העולם. אני מנסה לחזק את עצמי..לנשום, לרוץ, לעבוד, אבל..אין אמון..מחר הוא יכול לומר החלטתי שאני לא מסוגל יותר לחיות את השקר הזה ולעזוב, כפי שכבר עשה.. מצד שני אם היה בטוח בכך היה כב עוזב.. לא יודעת.. מחפשת את האדם המקצועי. יש לציין שאני הולכת מאז שנה שעברה והרצון שלו להתגרש לעובדת סוציאלית, היא מקסימה אבל אין לה הרבה כלים כמטפלת זוגית.. אשמח לעזרה..
לצפיה ב-'אם יש אלימות כלפייך וכלפי הילדות'
אם יש אלימות כלפייך וכלפי הילדות
15/12/2017 | 18:58
113
אז אני לא חושב שיש פה שאלה בכלל.
לצפיה ב-'מעבר לזה שהוא אומר לך בפירוש '
מעבר לזה שהוא אומר לך בפירוש
15/12/2017 | 20:46
118
שהוא לא אוהב אותך,איך את יכולה לחיות עם מישהו שיש לו נטייה של אלימות גם כלפיך וגם כלפי  הילדים שלך? אני ממש בהלם מהסיפור הזה ואני לא מבין מה הדילמה שלך בכלל?את רואה רק את עצמך בסיפור הזה ?את לא חושבת על טובת הילדים?וסליחה שזה ניראה כאילו אני שופט אותך אבל אני לא מסוגל להבין כזה דבר
לצפיה ב-'הי טל'
הי טל
17/12/2017 | 20:55
93
אני לא קונה את כל מה שהוא אומר לך. בדבריו יש המון סתירות.
את מתארת סיפור קשה של גבר שסבל בילדות וההשפעות משליכות על הקשר ביניכם  ועל ילדייך. 
אם הקשר ביניכם שרוף בעיניו מדוע החליט להישאר ולא עזב בשנה שעברה? 
כל הכבוד שהוא מטפל בנטייה שלו לאלימות, אך עדיין הוא מתעלם משיקום הקשר ביניכם, הוא לא מעוניין בטיפול זוגי, הוא בנה לעצמו חיים משלו לדבריך, את ספקית יצרים שלו ולא יותר מזה, והכי גרוע, הוא מתעלם מהצרכים של הילדים ומעדיף להוציא עליהם את העצבים ואת התסכול. הדבר האחרון צריך לעמוד לנגד עיניך בראש ובראשונה! 
לדעתי את מייחסת חשיבות גדולה מדי למגע וליחסי המין בשלב הזה. יחסי מין לא פותרים בעיות והם לא שרביט קסמים. כאשר יש משהו רקוב במערכת גם יחסי מין נפלאים לא יקלו על המצב ולא יפתרו בעיות. מאדם שעובר משבר לא הייתי מצפה להעניק לך מין נפלא ומתחשב אלא אם הוא מאד מאד אוהב אותך וזקוק לקרבה שלך (מה שלא נשמע מהסיפור שלך). 
שימשיך לבדוק האם הוא אוהב אותך או לא.
אל תתבלבלי, הכתובת כתובה על הקיר. דאגי לעצמך ולילדייך. חבקי אותם כי רק אם יכלו לחזק אותך. המשיכי להיות עסוקה והיי גאה בעצמך שאת ממשיכה לתפקד ולנהל את חייך ואת ביתך. ממליצה בחום לחפש אדם מקצועי אחר שיוכל לעזור לך, אולי אותה עובדת סוציאלית יכולה להמליץ. אולי תוכלי להישאר איתה. את לא חייבת ללכת למטפל זוגי. קחי את הטיפול לכיוון שיעזור לך.

את מוזמנת לפרוק ולספר מה משתנה בחייך. אני אישית אשמח לשמוע ממך. בהצלחה יקירה.

לצפיה ב-' זה נשמע כמו התעמרות/התעללות קלאסית'
זה נשמע כמו התעמרות/התעללות קלאסית
22/12/2017 | 15:51
56
להדליק ולכבות אותך רגשית לפי צרכיו, לקבל תשומת לב ממך מבלי להתאמץ, ובהחלט לעבור מבחינתו סרט רגשי, שכולו מבוסס עלייך, חי ממך, מרגשותייך, כמו עלוקה או טפיל על גוף המארח שלו.
כך בעיניי הסיפור שלך מפוענח. בעיניי הגבר שלך הוא נרקסיסט, טרם עבר את גיל ההתבגרות הנפשית, באמת לא יודע לחיות בזוגיות ובאינטימיות מחייבת, וכן, כתבת "נכה רגשית" - אלא שאת הקביים, והוא מרוקן אותך לגמרי.
אודטה דנין כתבה פעם על גברים מהסוג של בעלך. היא קראה להם "שואבי אנרגיה" והיא למדה על בשרה איך להיפטר מהם.
אם הפרשנות שלי לא נכונה, אני מאוד שמח. את צריכה לשאול את עצמך אם מוכנה לגדל ילד ממין זכר לצד ילדותייך.
בהצלחה
לצפיה ב-'רין שום בלבול, אם הוא כבר לא מכה אותך ואת הילדות'
רין שום בלבול, אם הוא כבר לא מכה אותך ואת הילדות
25/12/2017 | 14:43
38
ואת מוכנה לסבול מערכת יחסים כזו רק כדי לשמור על הסטטוס של נשואה ולא גרושה - אז זה המחיר.
לגברים אין בעיה לסקס בלי רגש, אל תשקרי את עצמך שבגלל שיש סקס הוא יהפוך לבעל אוהב.
תשמרי על סטטוס נשואה, כאילו משפחה אבל איתו לא תהיה משפחה, זה המחיר.

אם הוא גבר אלים שעדיין מכה אז את צריכה לקחת את הרגליים וללכת, לא לחכות שהוא ילך.
מילא את מחליטה שבסדר שהוא מכה אותך אבל יש לך אחריות כלפי הילדות, לחשוף פעוטות לאלימות פשוט פשע, אמא סבירה (אפילו לא טובה) לא עושה דברים כאלה.
לצפיה ב-'זאת הדוגמא למערכת יחסים שאת רוצה לצרוב אצל ילדייך?'
זאת הדוגמא למערכת יחסים שאת רוצה לצרוב אצל ילדייך?
25/12/2017 | 16:34
23
לא ברור לי מה את מקבלת מהקשר הזה. יש דבר אחד טוב? חוץ מלשמור על הסטטוס נשואה בתעודת הזהות?
לצפיה ב-'גבר, רוצה חיים מאושרים יותר? '
גבר, רוצה חיים מאושרים יותר?
17/12/2017 | 00:18
3
283
גבר, רוצה חיים מאושרים יותר? תתחיל להפנים דברים בסיסיים שנראים מובנים מאליו לכל אישה, אבל איכשהו אצל גברים רבים זה הרבה פעמים מתפספס. אז גברים, שלפו יתדות ותחרטו את הכללים שיהפכו את בנות הזוג שלכם למאושרות יותר (וגם אתכם) על לוח אבן.

אז ככה. ברור שחשוב לך לספק את בת זוגך, זה בטבע שלך וזה יופי. אתה גם משקיע בזה לא מעט. לפעמים מצליח יותר לפעמים פחות, אז הכתבה הזו היא כמו לקבל את התשובות לפני המבחן או לפחות לחלק הראשון.
תחשוב לרגע, מה היה קורה לו היית יודע מה באמת משמח אותה ומה מפריע לה. האם היית לוקח את הטיפים ומשקיע תשומת לב על מנת לזכות במיליון נקודות ומבט מצועף של הוקרת תודה מעיניה?
שווה לבדוק מה מניע אותך ללכת על זה, לקרוא ולנסות או לחילופין מה נועל אותך על הדרך שאתה מכיר. אם בחרת לשמוע מידע חדש הרי הוא לפניך מיסטר מוטיבציה יקר.

תהיה מודע להתמכרויות שלך
היא רואה אותך, אתה רואה אותה. ככה זה כשגרים ביחד. אם אתה מכור למשחקי מחשב, יהיה טוב שתאשר את זה לעצמך ואז היא לא תנג’ס לך. תוכל גם לקחת לך את הספייס שלך בנחת. תנסה את “ממי, אני צריך זמן למשחקים שלי לאיזו שעה”, ותראה איזו הערכה תקבל מצידה. אותו הדבר עם ספורט, עבודה, אוכל, אלכוהול, סמים וכל דבר שאתה אחוז בו. ככל שאתה מאשר לעצמך את ההרגלים שלך, כך גם היא תוכל לאשר ולשחרר.
הבונוס שלך: בסוף היא תקבל אותך כמו שאתה
תעשה עבודה יסודית
החלטת לעשות כלים או למלא את המדיח? יופי כפיים. תעשה טובה לאנושות תבריק גם את הכיור. כן את כל שאריות המזון המצטברות אחרי כלים של ארוחת הערב. כלומר לאסוף את כל מה שלא קשור לכיור ריק ומבריק, להשליך לפח, לקרצף עם ספוג וסבון את הכיור כך שיהיה נקי ומריח טוב. כדאי גם לשטוף את הסמרטוט בסבון. הדבר הקטן הזה יעניק לך הרבה נקודות זכות טובות.
הבונוס: לאחר שתסיים תוכל לשבת על הספה ולראות אותה שתוקה מאושר ומסופקת
תעשה מאמץ בדברים הקטנים
אתה לא רואה את זה בכלל, מאוד ייתכן שאתה עושה את זה בהיסח הדעת ובטח שלא על מנת לעצבן אותה, אבל היא לא שוכחת שהיא ביקשה אינספור פעמים ואתה שוב זורק את נעליים והגרביים בכל הבית. אין לך מושג מה המחווה הקטנה הזו תעשה. תנסה להניח במקום כמה פעמים ותראה בעצמך.
פעילות מונעת: אל תכנס בכלל עם נעלים הביתה.
תחמיא, גאד גמייט!
נשים והמראה החיצוני שלהן, הן כמו גברים ואיבר המין שלהם. בת הזוג שלך זקוקה שתתייחס אל היופי שלה ותחמיא לה. לא סתם, על אמת. שמת לב שהיא לובשת חולצה חדשה, תגיד משהו. תתייחס לשיער שלה היום, לבחירת התכשיטים שלה, לנעליים, לאיפור. כמובן בלי להגזים, מדי פעם.
הבונוס שלך: היא תרגיש הרבה יותר סקסית ובטוחה בעצמה ואתה תהיה הראשון שירוויח מכך
תקשיב לה כשהיא מדברת
נכון, לפעמים היא חופרת ולא שמה לב למחוגי השעון שעוברים והיא עדיין מספרת לך מה אמרה הבוסית אתמול בעבודה. תאפשר לה להתבטא, כל מה שהיא זקוקה לו זה שתקשיב לה, אינך צריך להשתתף להגיב או לעוץ עצות. רק להקשיב ולהיות נוכח בשיתוף שלה.
הבונוס שלך: היא תהיה שלווה ונינוחה יותר ומוכנה נפשית לפנק אותך חזרה כאות הוקרה
מתי פעם אחרונה הפתעת אותה?                                                                  אם זה לא היה בשלושה ימים האחרונים אז כבר מי זוכר.
כולם יודעים שנשים אוהבות לקבל פרחים. אבל בתכל’ס מי מקבלת פרחים כשחיים יחד לאורך השנים? תנסה להכניס מסורת של מתנות קטנות מדי פעם, בלי סיבה מיוחדת, בלי יום הולדת, יותר שווה מפרחים. סבון טבעי, שוקולד, סיכה לשיער, גרביים, מכחולים חדשים לציורים שלה. תזכור, מתנות קטנות על באמת גם בתקציב. הקסם והתודה יהיו גדולים.
הבונוס שלך: היא תשוויץ בפני כל החברות והן יתמלאו קנאה?
לצפיה ב-'מעניין מאד'
מעניין מאד
17/12/2017 | 20:27
85
לא מכירה את המגזין הזה (אוף, למי יש זמן לקרוא מגזינים?),
אך מה שנכתב שם (ע"י גבר, לפי מה שהבנתי) מעניין ולא רחוק מהמציאות.

אני בעד תמיד להחמיא (לשני הצדדים!) ותמיד להזכיר עד כמה אנחנו אוהבים ולהראות זאת. איך?
חוץ מלתת ספייס ולהבין מהם הצרכים של כל צד, אלו בדיוק הדברים הקטנים האלו, הבקשות הקטנות בחיי היומיום שיכולות להוציא אדם מדעתו לאחר שנאמרות עשרות ומאות פעמים.

אני בעד לעשות אתנחתא באמצע היום לדקותיים ולטלפן, עם הלחץ, ולומר "אני עסוק/ה אך אני מתגעגע/ת אליך..." או "רציתי רק לשמוע את קולך ואני חוזר/ת לעיסוקיי".
לגבי הכיור, אני לא מסכימה במאת האחוזים. מספיק שעושים משהו שלא נעשה קודם, ועושים אותו מכל הלב, זה מספיק.

אחלה תמונה, באמת יפה מאד (לא הבנתי מה הקשר...), אבל נראה לי שלבחורה יש פטריה על הלשון.
או שנדמה לי?
לצפיה ב-'איכססס התמונה, אי אפשר ביותר "דוחה"?!'
איכססס התמונה, אי אפשר ביותר "דוחה"?!
22/12/2017 | 15:31
33
לצפיה ב-'קראתי את המדריך לחיי אושר'
קראתי את המדריך לחיי אושר
22/12/2017 | 15:55
46
אש האדי - סקס כשר?
אינך מפסיק להשתמש במילה "מסופקת", הרוצה כבודו לומר, שאששה שבעלה טרח לנקות את המטבח מסופקת, כאילו גם מינית, ללא סקס?
וואוווווווו
לצפיה ב-'חג אורים שמח'
חג אורים שמח
12/12/2017 | 21:38
3
50
בשמונת ימי חנוכה:

הנר הראשון דולק עבור אהבה
הנר השני דולק עבור קרבה
הנר השלישי דולק עבור תקווה
הנר הרביעי דולק עבור אחווה
הנר החמישי דולק עבור משפחה
הנר השישי דולק עבור הצלחה
הנר השביעי דולק עבור נפש בריאה
הנר השמיני דולק עבור שמחה

מי ייתן והחנוכייה שבביתכם תאיר את חייכם בכל אחד משמונת הנרות.

ח נ ו כ ה     ש מ ח !!

סיגלית
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
13/12/2017 | 07:24
9
לצפיה ב-'חג שמח '
חג שמח
13/12/2017 | 07:48
4
לצפיה ב-'חג שמח :)'
חג שמח :)
16/12/2017 | 03:06
4
לצפיה ב-'חדש בפורום'
חדש בפורום
10/12/2017 | 22:18
4
143
אני אדם איכותי מאד, עם לב רחב ורחב אופקים, ישר והגון, סקרן, חייכן ואוהב אנשים.
מחפש את האחת והיחידה, בגיל 50+,  לקשר איכותי וקרוב.
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
12/12/2017 | 07:46
1
59
לא חושב שאנחנו פורום שידוכים, אבל אם תמצא זוגיות בזכות הפנייה הזו, אשמח מאוד בשמחתך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/12/2017 | 12:29
51
אני לא מחפש שידוך. אני מחפש חברה.
אני יודע, שזה לא פשוט, אך אני אדם אופטימי מאד.
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
12/12/2017 | 21:42
1
53
מאחלת לך למצוא אהבה

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה סיגלית'
תודה סיגלית
12/12/2017 | 22:18
23
לצפיה ב-'איזה ריח של סופגניות '
איזה ריח של סופגניות
05/12/2017 | 15:59
16
318
שאלת הסופגניות השנתית.
כמה סופגניות רגילות מטוגנות בשמן עמוק ומוזרקות בריבה אדומה,אפשר לאכול במשך כל ימות החג??
לאדם רגיל לא רזה ולא שמן שלא מעניין אותו דיאטות.
תודה לעונים ולעונות

לצפיה ב-'סופגניות ,,'
סופגניות ,,
05/12/2017 | 19:59
121

אפשר אחת ליום, בתנאי שהיא סופגנייה קטנה, ואז הנזק קטן יותר.

בסופגניה קטנה יש כ-200 קלוריות ,בעוד שסופגניה הגדולה בתוספת ריבה,
יכולה להגיע לכ-600 קלוריות!
הבעיה בסופגניה היא לא רק הבצק, אלא שמן -הטיגון שמאוד מזיק,
לכן, כדאי להעדיף סופגניה קטנה שאפויה בתנור ,ולא את המטוגנת.
וכול עוד מודעים לכך,ואוכלים במינון נמוך,זה בסדר.

לצפיה ב-'מענין לענין באותו ענין'
מענין לענין באותו ענין
05/12/2017 | 20:49
109
סקר הכסופגניות בגלריה 'הארץ' גילה סופגניה ממולאה במעורב ירושלמי.
חג שמח
לצפיה ב-'אני ממליצה להתנזר לגמרי'
אני ממליצה להתנזר לגמרי
07/12/2017 | 10:58
5
178

אני אומרת את זה בתור אישה בריאה (תודה לאל), לא חולת סכרת או משהו, שמתנזרת מכל מה שמכיל סוכר כבר 27 שנים (הפסקתי בצבא). לא מתוקים, לא עוגות, לא דבש, לא משקאות שמכילים סוכר. פרי אחד ביום או ביומיים זה כן.
זה קשה שבוע, אחר כך מתרגלים. היום שימי לידי עוגות, מאפים מתוקים, שוקולד- זה בכלל לא מזיז לי כי זה לא קיים מבחינתי.
זה ה-המתכון לשמור על המשקל לכל החיים.
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
07/12/2017 | 22:58
4
126
למה להתנזר אפשר להנות מכל דבר במידה,
במיוחד ברגעים המרירים של החיים.
אין כמו קוביית שוקולד אכותית על הלשון שלא לדבר על עוגות מהממות.
חבל להפסיד,אל תמנעי מעצמך.
לצפיה ב-'אם אוכל זו הנחמה שלך אז אני ממש מרחמת עלייך.'
אם אוכל זו הנחמה שלך אז אני ממש מרחמת עלייך.
08/12/2017 | 11:49
3
109

לי יש נחמות הרבה יותר טובות ומספקות מאוכל.
לצפיה ב-'את לא צריכה'
את לא צריכה
08/12/2017 | 14:29
2
118
לרחם אליי,אבל אני עדיין חושב שחסר לך קצת מתיקות..
לצפיה ב-'על סמך מה את חושבת את כל המחשבות המצחיקות האלו?'
על סמך מה את חושבת את כל המחשבות המצחיקות האלו?
08/12/2017 | 15:59
1
91

לא זכור לי שנפגשנו.
לצפיה ב-'ה-הרדוף הוא גבר'
ה-הרדוף הוא גבר
10/12/2017 | 10:34
26
לצפיה ב-'אוי הריח.. הריח...'
אוי הריח.. הריח...
07/12/2017 | 16:51
103
אני לא מתה על סופגניות אבל הריח שלהן.....
בעיני הטעם הוא לא כמו הריח, עד כדי כך שכאשר אצלי בבית קונים סופגניות אני מסניפה את הריח ולעיתים זה מספק.

היו שנים שלא אכלתי בכלל והיו כאלו שאכלתי כל חנוכה כל יום (ואיזו צרבת אחר כך...)
אני חושבת שבחנוכה אפשר לפרגן לעצמנו סופגניה ליום. אבל אחרי חנוכה להפסיק. הבעיה שסופגניות מתחילים לשווק חודש לפני חנוכה וממשיכים חודש אחרי חנוכה.

לצפיה ב-'תאכל כמה שאתה רוצה'
תאכל כמה שאתה רוצה
14/12/2017 | 05:13
4
99
אם כל סופגניה היא בערך 500 קלוריות, וכדי לעלות קילו במשקל צריך להכניס בערך 8000 קלוריות, אז תעשה חשבון. החשבון לא מדוייק אבל בערך.
אם תאכל את הסופגניות בנוסף למה שאתה אוכל כרגיל, ולא במקום, אז כל 17 סופגניות כאלה יוסיפו למשקלך קילו.
אם כל יום תאכל 3 סופגניות, סה"כ 21 סופגניות, תעלה במשקל 1.3 קילו.
לצפיה ב-'וואוו איזה ניתוח'
וואוו איזה ניתוח
14/12/2017 | 13:40
3
72
תודה על הניתוח ועל האינפורמציה המעניינת.
גם אני בדעה שאפשר לפרגן סופגניה ביום אך רק לשבוע החנוכה.

אך, סלח לי על הביקורת, מדוע שחושבים על מזון שנחשב משמין או לא בריא, מתייחסים אך ורק לקלוריות? הן אינן "האויב" היחיד (לצערנו).

טוב, נו... פעם בשנה...
לצפיה ב-'בתזונה אין אויבים מובהקים'
בתזונה אין אויבים מובהקים
14/12/2017 | 14:38
60
כל דבר טוב במידה. גם מים מסוכנים בכמות גדולה. אם נוצר מצב דמיוני שאין מה לאכול מלבד סופגניות, אכילת סופגניות עשויה להציל חיים.
לצפיה ב-'פעם בשנה...'
פעם בשנה...
16/12/2017 | 10:05
1
27
פעם בשנה:
סופגניות
אוזני המן
עוגות גבינה
פירות יבשים
על האש
ליל הסדר
ארוחות שישי/ערב חג/שישי/ערב חג בלתי נגמרות של חודש תשרי

לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
17/12/2017 | 20:06
4
לצפיה ב-'אם תאכל סופגניות כל יום, אחרי חנוכה תהיה שמן'
אם תאכל סופגניות כל יום, אחרי חנוכה תהיה שמן
14/12/2017 | 14:46
1
30
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
15/12/2017 | 17:58
34
ראי הסבר למעלה..
לצפיה ב-'אתם חייבים לראות את זה!!!!!'
אתם חייבים לראות את זה!!!!!
07/12/2017 | 13:01
1
174
לצפיה ב-'לא הוגן'
לא הוגן
07/12/2017 | 17:02
122
שאי אפשר לחזור אליך במסר.
מה המטרה של הסרטונים והבלוג?

לצפיה ב-'חדש כאן...'
חדש כאן...
04/12/2017 | 13:39
1
142
נעים מאוד, אשמח לשתף ולהשתתף,

אני בן 30, נשוי +3, דתי, מאיזור השרון...
לצפיה ב-'ברוך הבא'
ברוך הבא
05/12/2017 | 07:26
59
שתף אותנו קצת
לצפיה ב-'למי יש אחות?'
למי יש אחות?
29/11/2017 | 20:19
14
269

לי לא. רק אחים.
אז אני שמעתי ש-99 אחוז מהמריבות בין אחיות, זה על בגדים. 
לקחת לי, גנבת לי, ליכלכת לי, תחזירי לי, וכן הלאה.
זה נכון?
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
29/11/2017 | 20:24
13
92
גם לי יש רק אחים.
אך יש לי שתי בנות.
(וואי וואי מה מחכה לי....)
לצפיה ב-'נו ויש ויכוחים בענייני גרדרובה?'
נו ויש ויכוחים בענייני גרדרובה?
12
40
לצפיה ב-'עוד לא הגיעו לגיל'
עוד לא הגיעו לגיל
29/11/2017 | 20:28
11
70
עוד לא הגיעו לגיל שאפשר להתחיל
לצפיה ב-'עוד מעט יגיעו. תכיני אטמי אוזניים.'
עוד מעט יגיעו. תכיני אטמי אוזניים.
29/11/2017 | 20:32
10
31
לצפיה ב-'תיכף הולכת להכין'
תיכף הולכת להכין
29/11/2017 | 20:34
9
81
כפרה עליהן! 
אם הן יתווכחו אני מצטרפת ולוקחת את כל הבגדים לעצמי.

מתה על הילדים שלי.
לצפיה ב-'לאאא אל תפלי למלכודת הזאת!!!'
לאאא אל תפלי למלכודת הזאת!!!
29/11/2017 | 20:36
8
72

אל תלבשי בגדים של הבנות שלך.
יש לי בית ספר גדול מול הבית אז אני כל הזמן רואה אימהות של בנות טיפשעשרה שמתלבשות עם הבגדים של הילדות שלהן וחושבות שזה גורם להן להיראות בנות 16. טעות.
לצפיה ב-'נשמה יש משמעות ל..'
נשמה יש משמעות ל..
29/11/2017 | 20:38
7
67
בעבר האשימו אותי לא מעט שאני לובשת בגדים שמבגרים אותי אז אולי זו הזדמנות
לצפיה ב-'בכלל לא שמתי לב לאייקון... מתעלמת מהם כמעט אוטומטית.'
בכלל לא שמתי לב לאייקון... מתעלמת מהם כמעט אוטומטית.
29/11/2017 | 20:46
6
32
לצפיה ב-'לא נורא'
לא נורא
29/11/2017 | 20:54
5
52
ובלי אייקונים, הייתי מתה לאחות.
הלוואי והייתה לי.
את לא מרגישה כך?
לצפיה ב-'ברור שאני מרגישה ככה! זה חסך ענק.'
ברור שאני מרגישה ככה! זה חסך ענק.
29/11/2017 | 20:56
4
64

יש לי שני אחים שגדולים ממני ב-9 וב-11 שנים.
עם הבכור אנחנו שנינו לא בקשר מסיבות טובות.
בכל אופן, בגלל הפרשי הגילאים, גדלתי כמעט כבת יחידה.
תמיד קינאתי בחברות שהיו להן אחיות ואני בטוחה שהפסדתי המון.
לצפיה ב-'אצלי המצב דומה'
אצלי המצב דומה
29/11/2017 | 21:04
3
55
גם ביני לבין אחי יש הבדלים גדולים.
יש לי שלושה אחים שהקטן מביניהם גדול ממני בשמונה שנים.
אני גדלתי עם יותר מדי "דואגים" (גם היום "דואגים").
היום אני מרגישה עד כמה אחות חסרה לי. חסרה לי נפש קרובה אישה.
צר לשמוע שאת לא בקשר עם אחיך.
לצפיה ב-'לי לא צר על זה.'
לי לא צר על זה.
29/11/2017 | 21:06
2
62

אם כן הייתי איתו בקשר היה לי צר.
מי שלא בא לי טוב, אני לא אהיה בקשר איתו. 
זה שנולדנו בטעות לאותם הורים לא אומר כלום בעיניי.
לצפיה ב-'איך שאת מרגישה יקירה'
איך שאת מרגישה יקירה
29/11/2017 | 21:08
49
עדיין, לי אישית כואב לשמוע על בני משפחה בנתק.
מה שעושה לך טוב.
לצפיה ב-'מסכים עם מה שאת אומרת...'
מסכים עם מה שאת אומרת...
01/12/2017 | 15:01
22
לצפיה ב-'היכרות '
היכרות
28/11/2017 | 20:15
11
299
מעונין להכיר אשה בהריון בכול גיל  אני גר לבדי ואשמח להכיר  תודה
לצפיה ב-'למה דווקא אישה בהריון?'
למה דווקא אישה בהריון?
29/11/2017 | 19:43
10
138
אם תצליח לשכנע אותי, אולי אכנס להריון בשבילך
לצפיה ב-'כי הוא סוטה.'
כי הוא סוטה.
29/11/2017 | 20:16
9
154
גם לך הוא שלח הודעות פרטיות?
לצפיה ב-'למה נשמה, התחיל איתך בפרטי?'
למה נשמה, התחיל איתך בפרטי?
29/11/2017 | 20:19
8
140
את בהריון?

איתי אף אחד לא מתחיל בפרטי

לצפיה ב-'התחיל עאלק...'
התחיל עאלק...
29/11/2017 | 20:20
7
157
שילשל איזה מלמול חסר פשר ועילג 
לצפיה ב-'כנראה מתרגש'
כנראה מתרגש
29/11/2017 | 20:21
6
107
עשית לו את זה
לצפיה ב-'אני לא בהריון אבל, סתם הגזמתי עם הבירות.'
אני לא בהריון אבל, סתם הגזמתי עם הבירות.
5
65
לצפיה ב-'לכי תדעי'
לכי תדעי
29/11/2017 | 20:26
4
92
אולי גם בירות עושות לו את זה
לא הצעת לו? 
לצפיה ב-'הצעתי לו בוניה לעין.'
הצעתי לו בוניה לעין.
29/11/2017 | 20:28
3
93

לא ענה לי.
כנראה לא אוהב מכות.
לצפיה ב-'סבלנות'
סבלנות
29/11/2017 | 20:29
2
77
הוא כנראה עדיין חושב על תשובה שלא תבריח אותך.

לצפיה ב-'לא נראה לי שיש לו את הציוד הנדרש בשביל לחשוב.'
לא נראה לי שיש לו את הציוד הנדרש בשביל לחשוב.
29/11/2017 | 20:34
1
48
לצפיה ב-'אבל הוא מנסה'
אבל הוא מנסה
29/11/2017 | 20:36
66
את לא יכולה להתעלם.... הבן אדם מאוהב.
לצפיה ב-'Black friday'
Black friday
25/11/2017 | 14:24
6
170
שבועיים כבר משגעים אותנו עם הקניות,של לפני ועוד שבועיים בטח יהייה אחרי היום המטורלל של הקניות,המייל שלי מפוצץ בכאילו מבצעים,בפועל את כל המחירים האלה ניתן למצוא ביום יום.
שימכרו כל השנה זול בלי לגרום לשגעון של יום שישי השחור,
אגב למה שחור?זה לא אמור להיות איזה צבע שמח??

לצפיה ב-'שחור בניגוד לאדום'
שחור בניגוד לאדום
25/11/2017 | 17:10
2
95
בסביבות יום זה בשנה יש עלייה בקניות (עם חג ההודייה והקרבה לכריסטמס) וכך עוברים הקמעונאים מהפסד שנתי (הנרשם באדום) לרווח שנתי (הנרשם בשחור).
לצפיה ב-'וואו.. כל יום לומדים משהו חדש'
וואו.. כל יום לומדים משהו חדש
25/11/2017 | 20:04
50
גם אני תהיתי מדוע נבחר דווקא הצבע השחור ולא ידעתי שזו הסיבה.
מה היינו עושים בלעדיך?
למרות כל ההנחות הם מרוויחים בענק.
לצפיה ב-''
25/11/2017 | 22:21
1
לצפיה ב-'עוד לא ערכתי קניות. הפסדתי?'
עוד לא ערכתי קניות. הפסדתי?
25/11/2017 | 20:10
42
הייתי אתמול באחד הקניונים בארץ וחטפתי עצבים. בלי עין רעה, היו כל כך הרבה אנשים שברחתי.
לא אוהבת קניות באופן כללי אך לא סובלת כאשר יש המון קונים. לא מסוגלת לקנות כך.
לצפיה ב-'שחור/אדום/זהב או ירוק'
שחור/אדום/זהב או ירוק
28/11/2017 | 06:43
27
רק מאלה שהרשיתי להם לדוור אליי, שזה שלוש רשתות, ורק אחת מהן העזה פעמיים.
דממה בניידי ודממה במיילי.
בלאו הכי אני לא קונה כזה. אני קונה שבעלי חנויות מתים עליו, נכנס רואה לוקחי משלם והולך, וזה קורה אצלי רק בתקופות של "מאניה" שאינן רבות.
לצפיה ב-'פה עושים "מבצעי בלאק פריידי" כל השבוע.'
פה עושים "מבצעי בלאק פריידי" כל השבוע.
28/11/2017 | 12:55
50
אני בטח לא מתכוונת ללכת לחנויות מפוצצות באנשים ולחפש מציאות בערימות בגדים מקומטים כמו בשוק הכרמל....
מה שכן- ניצלתי את ההנחות וקניתי מגפונים באינטרנט מהאתר של אחת הרשתות האיכותיות. היום החבילה צריכה להגיע, נראה אם היה שווה.
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
7

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:26
5

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
21/11/2017 | 12:01
2
164
הפרסומות הורגות את הכף לכתוב.
בכל מקרה זו הודעת פתיחה.
נשתמע
לצפיה ב-'ברוך הפותח שוחח אתנו קצת '
ברוך הפותח שוחח אתנו קצת
21/11/2017 | 18:20
24
לצפיה ב-'נכון, ומילא מהמחשב... מהטלפון זה ממש מציק'
נכון, ומילא מהמחשב... מהטלפון זה ממש מציק
28/11/2017 | 12:56
17

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יוסי הרשקוביץ ושות', משרד עורכי דין
יוסי הרשקוביץ ושות'
פורום גישור
אפשר לסיים את זה אחרת!
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה