לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2003320,033 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים ונשואות

הסבירו לי...
זהו פורום לשיתוף בבעיות נישואים?
לשיתוף בשמחת הנישואים או בצער הנישואים?
זה לספר כמה הבעל מעצבן וכמה אישתו לא מבינה אותו?
זה לבכות שהילדים מנג'סים בחופש הגדול?
למצוא מאהב/מאהבת?
לשאול שאלות על "איך נרענן את הזוגיות שלנו אחרי כך וכך שנים?"
לפלרטט?
לספר שלא מצאתם את נעלי הבית שעה ואתם עם פח הזבל ביד ולא יכולים לרדת למטה?
זה להתעצבן שהוא שכח לקנות לחם בדרך חזרה מהעבודה והילדים רעבים?
זה להגיד שאם היא לא מפסיקה עם החוג מקרמה שלה כל שבוע בתשע אז אתם מתגרשים או לחילופין אתה הולך לדפוק ת'ראש בפאב עד 4 בבוקר עם חברים בכל יום חמישי?

אז אם תהיתם, זהו פורום לכל אלו ועוד...ברוכים הבאים.
ג. אין לפרסם תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהו.
ד. זכויות יוצרים- חל איסור להביא יצירות של כותבים אחרים ללא ציון קרדיט לכותב המקורי.
ה. הטרדות והתחזות- אסורה ההתחזות על מנת להטריד חבר פורום אחר. התחזות שכזו תגרור חסימת המתחזה גם בניק המקורי.
ו. ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במסר אישי בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. ניתן לפנות בכל בעיה או בקשה.

תודה וגלישה מהנה
 סיגלית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשואים ונשואות

הסבירו לי...
זהו פורום לשיתוף בבעיות נישואים?
לשיתוף בשמחת הנישואים או בצער הנישואים?
זה לספר כמה הבעל מעצבן וכמה אישתו לא מבינה אותו?
זה לבכות שהילדים מנג'סים בחופש הגדול?
למצוא מאהב/מאהבת?
לשאול שאלות על "איך נרענן את הזוגיות שלנו אחרי כך וכך שנים?"
לפלרטט?
לספר שלא מצאתם את נעלי הבית שעה ואתם עם פח הזבל ביד ולא יכולים לרדת למטה?
זה להתעצבן שהוא שכח לקנות לחם בדרך חזרה מהעבודה והילדים רעבים?
זה להגיד שאם היא לא מפסיקה עם החוג מקרמה שלה כל שבוע בתשע אז אתם מתגרשים או לחילופין אתה הולך לדפוק ת'ראש בפאב עד 4 בבוקר עם חברים בכל יום חמישי?

אז אם תהיתם, זהו פורום לכל אלו ועוד...ברוכים הבאים.
ג. אין לפרסם תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהו.
ד. זכויות יוצרים- חל איסור להביא יצירות של כותבים אחרים ללא ציון קרדיט לכותב המקורי.
ה. הטרדות והתחזות- אסורה ההתחזות על מנת להטריד חבר פורום אחר. התחזות שכזו תגרור חסימת המתחזה גם בניק המקורי.
ו. ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במסר אישי בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. ניתן לפנות בכל בעיה או בקשה.

תודה וגלישה מהנה
 סיגלית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום נשואים ונשואות

המשך >>

לצפיה ב-'משבר גיל 40 ?!'
משבר גיל 40 ?!
28/11/2016 | 11:38
6
543
שלום לכולם, נעים להכיר הצצתי קצת ועכשיו תרומתי ורחשי ליבי
לאחרונה מצאתי עצמי מתחבטת בשאלה למה אני נשארת בזוגיות, אינטימיות בינינו לא קיימת, בכל מה שקשור לבית / ילדים כן מתקשרים ומנסים להגיע לאחידות אבל עלינו נראה שויתרנו.

מצד אחד עצוב לי שזה מה שקרה לאחר 14 שנות נישואין אבל מכירה בתרומה שלי למצב, יש רגעים שאני חושבת על לנסות לשקם את היחסים שלנו ויש רגעים שממש מתחשק לי כבר להיות אחרי ולהרגיש שוב שאני לא רק נושמת אלא ממש חיה.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה לעולם האמיתי'
ברוכה הבאה לעולם האמיתי
28/11/2016 | 17:53
225
המון זוגות נמצאים במצבכם.
שחיקה של הזוגיות. תחליטו ביחד לאן פניכם, ביחד או לחוד וצאו לדרך.
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
29/11/2016 | 10:58
216
אני אישית לא חושבת, שכל בעיה שצצה בסביביות גיל ה-40 צריכה להיתפס כמשבר של הגיל. לא חסרות בעיות בזוגיות שמופיעות בגילאים הללו, או שהסימנים המוקדמים מופיעים הרבה לפני ולא תמיד יודעים להבחין בהם (יכול להיות שכן מבחינים וסומכים על הזמן שיעשה את שלו, מה שלא קורה).

עצוב לשמוע שכך את מרגישה אחרי 14 שנות נישואין ולאחר שבניתם לעצמכם בית ומשפחה. אין פירוט בהודעתך מה בדיוק קרה ואיך הגעתם למצב הזה ויכול להיות שרצית סתם לפרוק וזה בסדר. אבל המשפט האחרון שלך מראה שאת לא רק מרגישה חרא, אלא את בדילמה.
משפט חשוב ששמעתי מאישה מאד חכמה בעבר: "לכל דבר יש סיבה".
יש סיבה מדוע האינטימיות ביניכם התפוגגה, יש סיבה מדוע היחסים ביניכם התקררו והצטמצמו לתקשרות הנוגעת לעינייני הבית והילדים בלבד.
מתי בפעם האחרונה דיברתם עליכם? מתי בפעם האחרונה יצאתם יחד לבילוי או בילתם ערב שקט לבדכם? זה לא קורה סתם מתוך "שחיקה"
את מודה שיש לך תרומה במצב, למה לא לנסות לשנות?
בעלך היה מעוניין ללכת לטיפול זוגי? וגם אם לא, אתם יכולים להתחיל בשינוי בשיחה פתוחה של שניכם יחד.
ברור שמתחשק לך "להיות אחרי" ולהרגיש שוב מה זו זוגיות. את סובלת. אני בטוחה שגם לצד השני לא נעים בלשון המעטה.
מה עושים? את צריכה לקבל כמה החלטות:
להחליט שאת לא רוצה להיות במצב הזה יותר, שאת צריכה שינוי.
להחליט על זמן מתאים וליזום שיחה עם בעלך כדי להבין מה קורה אצלו ואיך הוא מרגיש, וכדי ליידע אותו מה את מרגישה. לנסות לחשוב יחד מה אתם רוצים מהקשר שלכם.
לאחר שתקבלי תמונה יותר מלאה, להחליט מה את רוצה. לשנות את המצב הקיים ולהשקיע בקשר הזוגי או לנסות דרך אחרת.
בהצלחה
לצפיה ב-'גם אני התעצבתי לשמוע'
גם אני התעצבתי לשמוע
02/12/2016 | 15:53
162
כי אני בעד זוגיות ארוכת טווח  מאוד, ואישית אני מאמין בכוחה של אהבה, רצון ליחד ופתיחות לשנות הכל.
אבל לצורך כך חייבים לדבר, לצעוק, להתווכח וללבן הכל. היה בעבר משהו שמשך את שניכם זה אל זו, לא?!
לצפיה ב-'מסכימה עם זו שכתבה'
מסכימה עם זו שכתבה
03/12/2016 | 19:04
137
שאת קודם כל צריכה להחליט שאת לא רוצה להמשיך להיות במצב הזה.
להישאר כך ולא לעשות כלום זה הכי לא בריא.
לאחר מכן את צריכה לשתף את בן זוגך, ממש לפתוח איתו את הנושא על אף שזה קשה מאוד ולראות את תגובתו.
אם הקשר שלו איתך חשוב לו אז להחליט על דרך פעולה שישפר את המצב.
אם את רואה שאין לך פרטנר תגיעי להחלטות לבד (ו/או בעזרת ייעוץ).
במקרה שלי לא היה לי פרטנר ולכן התגרשתי, אבל לא מחייב שזה יהיה אצלך כך.

לצפיה ב-'את צריכה'
את צריכה
14/12/2016 | 21:21
60
תיבול
זה ישנה קצת את זוית הראייה שלך
אבל אל תתפסי - זה עלול להיות רע

לצפיה ב-'בהמשך למה שרשמת ..'
בהמשך למה שרשמת ..
20/12/2016 | 00:51
47
מזדהה לגמריי ממה שכתבת .. גם אני בן 40 בדיוק
לאחר לבטים רבים הבנתי שגם אני רוצה להתחיל לחיות .   לפרק את החבילה זה לא על סדר היום בגלל הילדים ובגלל הצד הטכני כלכלי .. אך מצד שני נראה טוב : )    עם כל הצניעות ,   ועברתי דבר או שניים בחיים ..
יש סיכוי לקבל את הפון שלך ... ?
מה יש לי להפסיד .. יאללה שלחתי  : )  

לצפיה ב-'קניות, בישולים והשתלטות על הבית'
קניות, בישולים והשתלטות על הבית
24/11/2016 | 11:49
4
174
אני בפנסיה. בשמחה קפצתי למשימות הבית השונות, הן אינו זרות לי, מעולם לא היו מתחת לכבודי, ובזוגיות של בת זוגי ושלי בני הזוג לא "עוזרים" זה לזה, אלא משתפים פעולה, מחלקים מטלות.
עכשיו בת זוגי בחופשה ארוכה עקב מחלה, ובין לבין טיפולים היא בבית, והיא מנשלת אותי מכל עבודות הבית, כולל בישול.
אני יודע שזה נשמע מגוחך, מצחיק. אחרים-ות תלך לחוגים, אחרות-ים תשמח.
אז לא, חלק מהמעבר מעולם עבודה קשה ובריוני מאוד [ חינוך ] תלוי על עבודה חסרת מוח [ טיפול בבית] ויצירתית [ בישול]. עבור בת זוגי זו הוכחה לכך שהיא חיה ובריאה.
יש הצעות? כלומר לא כאלה שיבקשו ממני לצאת לחוגים... לשוחח, אנחנו משוחחים, אני לא מסוגל לעמוד כנגד הטיעון - אני חייבת, אני מרגישה שאני חיה ולא רק גוש בשר אוכל וסובל
לצפיה ב-'אני יכולה להבין אותה'
אני יכולה להבין אותה
26/11/2016 | 23:15
3
82
לנוח בבית ולא לעשות כלום במשך לא מעט זמן... אני אישית, הייתי נעשית עוד יותר חולה. הפעילות בבית לא רק גורמת לגוף לזוז, אלא עובדת פסיכולוגית שיש לי אחריות, יש לי תרומה לבית.
אצלי בבית אני מתפוצצת מעצבים כשלא עוזרים לי. אבל כשקמים לעזור, אני קמה מיד לעשות הכל במקומם, אפילו מתוך שינה... (אין לי מושג איך לקרוא לזה).

אז, היו מקרים שהם רימו אותי, החוצפנים. חיכו שלא אהיה בבית. כשהייתי עם בטן של חודש תשיעי והייתי רצה מבדיקה לבדיקה, זה היה הזמן שלהם לקחת פיקוד. והייתי מגיעה הביתה עם רצפה שטופה ומבריקה. כל הבית היה מלא אבק, אבל הרצפה הייתה נקייה.

רפואה שלמה והחלמה מהירה
לצפיה ב-'בטח, אבל אני את [ בחיים לא הייתי בהריון]'
בטח, אבל אני את [ בחיים לא הייתי בהריון]
27/11/2016 | 11:20
2
67
אבק רק אני מנקה. היא מנקה את הקטנים שאין לי סבלנות
לצפיה ב-'לא היית בהריון??'
לא היית בהריון??
27/11/2016 | 13:20
1
65
לא ציפיתי שתיכנס להריון, אדוני.
אבל יש מצב שאשתך לא תהיה בבית בלעדיך? אתה מלווה אותה לכל העיסוקים מחוץ לבית?
ואם אתה יוצא מהבית, אתה לא יכול לעשות כמה קניות על הדרך?
איך היא מרגישה?

אתה מנקה אבק בבית??? (אין צדק בעולם!!)
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
28/11/2016 | 07:39
32
לא העץ הנכון

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
עו
עו"ד בני דון יחייא
מתפנים-יניב
לא מתאפקים!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה