לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1284212,842 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'עלות ביציות ופונדקאות'
עלות ביציות ופונדקאות
10/03/2019 | 05:43
12
הי אני מבררת לגבי המחיר לתורמת ופונדקאית מהארץ,בת 34 עם נתונים מאוד מבוקשים ביותר
לצפיה ב-'אזאוספרמיה לא חסימתית'
אזאוספרמיה לא חסימתית
28/02/2019 | 21:04
1
16
בעלי ואני מנסים להיכנס להיריון מזה כשנתיים. לפני ארבע שנים היריון ספונטני ולידה תקינה במועדה. בעלי אופיין עם אזאוספרמיה לא חסימתית. בביצוע מיון מורפולוגי נמצאו 0 תאי זרע תוך ציון כי במהלך החיפוש נצפו אלפי תאים עגולים וכן עשרות ספרמדיטים בעלי זנב. אנו לפני ניתוח tese ולאחריו ניגש לטיפול ivf. אשמח להסבר לענין תוצאות החיפוש שבוצע. כמו כן האם יש משהו נוסף שניתן לעשות בטרם ניגש לניתוח. במיוחד לאור העובדה שיש לנו ילד.תודה
לצפיה ב-'אזואוספרמיה'
אזואוספרמיה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/03/2019 | 20:29
17
יש להשלים ברור לגבר כולל בדיקה גופנית, אולטרהסאונד, בדיקה גנטית, פרופיל הורמונלי וכו'. 
בכל מקרה את צריכה להפנות את השאלות למומחה בפיריון הגבר בהצלחה 
לצפיה ב-'אין תגובה בתחילת פרוטקול ארוך'
אין תגובה בתחילת פרוטקול ארוך
26/02/2019 | 14:59
1
29
אני 4 ימים עם גונאל 375 יום 8 למחזור, בביקורת שנערכה הבוקר יש זקיק זעיר שאפילו לא טרחו למדוד.
הפרוטוקול כאמור ארוך משהו כמו שבועיים סינרל עד להתחלת הזריקות.
בפרוטוקולים קודמים שהיו קצרים בשלב הזה היו בד"כ רואים 4-5 זקיקים ובמינון נמוך יותר.
האם בפרוטקול ארוך הזמן שלוקח לזקיקים להתפתח ארוך יותר?
והאם זה אומר שהשאיבה תהיה בסביבות 20 יום אחרי המחזור ולא 13-14 כמו בד"כ?
לצפיה ב-'פרוטוקול ארוך'
פרוטוקול ארוך
( לעמוד שלי בתפוז )
26/02/2019 | 18:30
18
לא תמיד ניתן לשער מה התגובה 
יתכן והגירוי ימשך יותר זמן, אבל בהחלט יכולים להופיע זקיקים נוספים בהמשך 
בהצלחה 
לצפיה ב-'לפני הזרעה שניה...(בתקווה)'
לפני הזרעה שניה...(בתקווה)
19/02/2019 | 19:02
1
38
לפני חודש נכנסנו לעולם הפוריות - הזרעה ראשונה לא צלחה למרות שכל התנאים היו אידיאלים.. 
בת 38, ילד  אחד מהריון תקין וספונטני כעת בטיפולי פוריות עקב קושי להכנס להריון בשנה האחרונה.. בסבב הנוכחי:  מחזור אחרון ב4/2/19, בבדיקות דם היום (19/2/19) המדדים היו: est 410, LH 5.7, progesterone 0.9. במעקב זקיקים נצפה רק זקיק אחד בגודל 15.4, רירית גודל 7.4.
כבר חמישה ימים נוטלת כדור דקסמטזון ביום, הרופא המטפל ביקש שאתחיל היום מונפור 150 עד יום ו  ובמידה ותהיה היתכנות להזרעה- אוביטרל ודקפפטיל ביום ו.
רציתי לשאול כמה שאלות:
1. האם המדדים תקינים ומעידים שיתרחש ביוץ בקרוב?
2. מדוע כבר שלושה חודשים רק זקיק אחד מבשיל ותמיד רק בשחלה הימנית? האם השחלה השמאלית לא מתפקדת?(יש תמיד קטנים שלא מבשילים בשני הצדדים. ביצעתי בדיקת היטרוסקופיה בחודש קודם שהראתה שהכל תקין ואין חסימות).
3. הזרעה מתוכננת ליום ו הקרוב-עם אןביטרל ודקקפטיל- האם העובדה שתהיה רק הזרעה אחת בגלל שבת ולא שתיים יום אחרי יום לא מפחיתה מהסיכוי להצלחה? 
4. האם זה לא שלב מאוחר מדי ליצירת ביות/לגוף לבייץ אחרי כל כך הרבה ימים מרגע קבלת המחזור? מתנצלת מראש על כל השאלות.. 
תודה!!!
לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/02/2019 | 20:12
27
לצערי איני יכול לתת תשובה לשאלתך את צריכה להפנות את השאלות לרופא המטפל שלך שמכיר את ההיסטוריה הרפואית, הפרופיל ההורמונלי והתגובה לטיפולים בהצלחה 
לצפיה ב-'מיואשת ומתוסכלת...'
מיואשת ומתוסכלת...
04/02/2019 | 15:39
1
90
בת 37.
ילד אחד בהריון ספונטאני בן 11.
הפלה לפניי שש שנים- הריון מחוץ לרחם.
הפלה לפני שנה - דופק נעלם בשבוע 12.
מנסה להכנס כבר שנתיים ללא הפסקה...כל הבדיקות יצאו תקינות כולל היסטרוסקופיה שיצאה תקינה.
לפני 14 יום  (ב21/1 ועוד אחת ב22/1)) עברתי הזרעה ראשונה אצל בר חוה. נצפה זקיק אחד גודל 21, רירית תקינה וגם הרגשתי בשלושת הימים האלו כאבי ביוץ. קיבלתי 150 מונפור במשך שבוע, דקסמטזון,אוביטרל ודדקפטיל לביוץ.. והיום קיבלתי מחזור. מחר הייתי אמורה לעשות את בדיקת הבטא.. ברור לי שזה לא השתרשות (תחושות הריון אני מכירה).. ברור לי שזה לגמרי המחזור וקשה לי נורא. נפשית ופיזית... נורא ציפיתי ונורא רציתי ובכלל- התחושה הזו שהכל בסדר אבל הכל לא בסדר כברכ שנתיים היא סופר מציפה..בייחוד כי פתאום כל העולם ואשתו בהריון..מליון אמהות ועגלות מסביב- ורק אני בולעת שוב ושוב דמעות של אכזבה.
אני רוצה לנסות שוב כמובן אבל אולי הפעם כן להפעיל לחץ לטיפול קצת יותר משמעותי שיניב יותר מזקיק אחד ואולי גם סיכויי הצלחה טובים יותר.. אשמח לדעת האם יש דרך להגדיל סיכויי הצלחה..
לצפיה ב-'מאוכזבת'
מאוכזבת
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2019 | 16:56
54
את הדיון הזה את צריכה לעשות עם הרופא המטפל שבחרת, 
כאשר מבצעים החזרות לא נותנים מינון גבוה של הורמונים כדי להימנע מהריון מרובה עוברים. 
במידה ותגיעי ל הפריה חוץ גופית  ניתן לתת מינון גבוה יותר של הורמונים להשגת מספר עוברים, לבחור את הטוב ביותר להחזרה ולהקפיא את השאר. 
תדברי עם הרופא שלך 
בהצלחה 
לצפיה ב-'אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19'
אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19
29/01/2019 | 21:33
11

ביום ג', בתאריך 5.2.2019, בין השעות 19:00-21:00, תתארח בפורום פוריות ד"ר רעות ברטוב-שיפמן, המנהלת המקצועית של מרכז ברטוב לפוריות הגבר.  

על האירוח
במהלך האירוח תענה ד"ר רעות ברטוב-שיפמן על שאלות בנושא פוריות הגבר בכלל ועל שאלות בנושא השיטות הייחודיות שפיתח אביה, פרופ' בנימין ברטוב, בתחום אבחון ומיון זרע ויישומן בפרט. 
מרכז ברטוב הינו מרכז רפואי פרטי, המקצועי והמוביל בתחום פוריות הגבר בישראל. 
המרכז, הפועל למעלה מ-35 שנה, מציע שירותי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום פוריות הגבר ברמה הגבוהה ביותר, זאת באמצעות פיתוח ויישום שיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, ושיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה.  

על המתארח
ד"ר ברטוב-שיפמן, בעלת תואר שלישי בביולוגיה מולקולרית במכון ויצמן למדע. התמחתה במשך עשר שנים בתחום האבחון והטיפול בזרע אצל אביה, פרופ' בנימין ברטוב, ועוסקת יחד איתו במחקר ויישום שיטות חדשות בפוריות הגבר. מרצה בכנסים בארץ ובעולם בתחום פוריות הגבר. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'האם יש כאן מטופלות של ד״ר אריה ברקוביץ׳?'
האם יש כאן מטופלות של ד״ר אריה ברקוביץ׳?
29/01/2019 | 19:32
32
אשמח להתיעץ
לצפיה ב-'הריון'
הריון
27/01/2019 | 16:40
66
היי!
אשמח לשמוע את דעתכם:)
בטיפולי פוריות כבר קרוב לשנתיים. 4 הזרעות, 3 שאיבות עם 8 החזרות. בפעם האחרונה נקלטתי בפעם הראשונה. בטא 290. יומיים לאחר מכן ירדה קצת והבנתי שאבוד. שבוע לאחר מכן עשינו בדיקה לוודא שהבטא התאפסה ואכן היה כך.
כעת ממתינים לווסת להתחיל סבב חדש. אבל היא לא מגיעה.. עשיתי בדיקה ביתית סתם בשביל הקטע- 2 פסים ברורים. מקלון הזהב. כמובן שאני לא נוטלת שום הורמונים ושום דבר.
מה הסיכוי לfalse positive בבדיקות הביתיות האלה?
כמובן שאעשה בטא בימים הקרובים אבל לא מוצאת לעצמי מקום חח
תודה!
לצפיה ב-'איך מתחילים שוב?'
איך מתחילים שוב?
18/01/2019 | 22:18
1
87
אני בת 35, אמא ל 2 בנים.
הראשון מהזרעה אצל דר אריה ברקוביץ והשני נוצר באופן טבעי וספונטני...
אני שייכת לקופח לאומית ויש לי גם ביטוח בריאות פרטי של הפניקס.
אנחנו מנסים כבר 8 חודשים ללא הצלחה...מקלות ביוץ לא עבדו וגם לקיים יחסי מין כל יומיים לא עבד עד כה...

הבדיקות של שנינו תקינות.

הבנתי שדר ברקוביץ כבר לא עוסק בתחום.
אני מאזור המרכז ולא מצליחה למצוא רופא פוריות זמין וטוב.

האם מישהו מכיר רופא מומלץ?
יש לא מעט רופאי נשים אבל איך אדע שהם עוסקים גם בפוריות? עושים פרוטוקולים וכו...

בנוסף, כל הרופאים מקבלים במרפאה פעם בשבוע. איך אפשר לעשות כך מעקב זקיקים?

אני ממש מתבאסת לחזור להורמונים ולהזרעות אבל כנראה שאין ברירה.

כל המלצה תתקבל בברכה...

לצפיה ב-'דר אריה ברקוביץ מקבל מטופלות של מכבי ופרטי'
דר אריה ברקוביץ מקבל מטופלות של מכבי ופרטי
20/01/2019 | 12:43
60
אם יש לך ביטוח פרטי אולי תבררי על החזרים.

לצערי לא יכולה להמליץ לך על רופאים בלאומית כיוון שאני במכבי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'הנקה התרופות פוריות'
הנקה התרופות פוריות
17/01/2019 | 20:15
1
49
שלום לכולם
לאחרונה אני ממש רוצה לחזור לטיפולים אך מימה שהבנתי התרופות לא נוסו על נשים מניקות ואף אחד לא יכול לאשר שימוש בתרופות. הגמילה ממש קשה לי ולילדה. אשמח לדעת אם מישהי קיבלה מידע שונה או מי שהשתמש בתרופות בזמן הנקה
תודה מראש
לצפיה ב-'תתקשרי למכון הטרטולוגי'
תתקשרי למכון הטרטולוגי
31/01/2019 | 11:17
24
ושתשאלי ספיציפית על תרופות והם יגידו אם מותר או לא בהנקה.

מכון טרטולוגי - 02-5082825 (סבלנות עד שעונים)

בהצלחה

לצפיה ב-'מחזור לאחר ivf'
מחזור לאחר ivf
09/01/2019 | 19:39
1
64
תודה מאאש��הי מקווה שכולם בטוב עם בטא חיובית ומלא תינוקות... יש לי שאלה אני בת 38 אחרי ivf ראשון   עם החזרה של שני עוברים טובים(לפי מה שנאמר)  עם תמיכה של קרינון 8 אחוז פעמים ביום כרגע נמצאת יומיים לפני בדיקת הבטא והופיע מחזור, המחזור לא מאוד חזק התחיל לאט ועדיין יחסית למה שאני רגילה מרגיש לי יחסית. א איטי. אני מבינה שכנראה הריון אין פה האם אני צודקת? בנוסף הפסקתי לקחת את הקרינון מאז הופעת המחזור ופתאום חושהת שאולי הייתי צריכה להמשיך האם להמשיך לקחת את תמיכת הקרינון למרות המחזור? 
בנוסף אשמח לדעת מחכמת ההמונים האם שמעתם על מקרה דומה שבכל זאת הניב הריון ...

לצפיה ב-'אל תפסיקי שום דבר בלי לדבר עם הרופא'
אל תפסיקי שום דבר בלי לדבר עם הרופא
11/01/2019 | 19:16
39
כמובן שזה נפוץ שיש דימומים בהריון. רק בדיקת בטא תגיד לך מה המצב.
אני לא חושבת שרופא היה אומר לך להפסיק משהו לפני בדיקת בטא.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:05
9

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'הפלות חוזרות בשבוע 6'
הפלות חוזרות בשבוע 6
03/01/2019 | 09:47
2
71
אני נמצאת בטיפולים מזה שש שנים,
(חצוצרות חסומות דו צדדי)
בשנתיים וחצי הראשונות העוברים לא היו משתרשים בכלל, לאחר מכן היה הריון תקין וילדתי בת מקסימה שהיום היא בת 3.
בשנתיים האחרונות היה הריון 3 פעמים עם עליה יפה בבטא וכולם נפלו בשבוע 6 
עשיתי היסטרוסקפיות לפחות 6 פעמים בדיקות קרישיות דם הכל תקין בבדיקות 
,מה יכולה להיות הבעיה ? או יש עוד משהו לעשות? כבר די מיואשת מהמצב.
כרגע אני החזרה של 3 עוברים בטא עולה אך לא מכפילה את עצמה
23-12 בטא 56.56
25-12 בטא 98.91 
30-12 בטא 234
02-01 בטא 538
לצפיה ב-'הפלות חוזרות'
הפלות חוזרות
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2019 | 17:20
57

כדאי להיפגש עם רופא המתמחה בהפלות חוזרות
רצוי לעבור על כל הבדיקות שעשית ולהשלים אם צריך
בסופו של דבר בשל העובדה שילדת ילדה בריאה, יש לך סיכוי טוב להרות וללדת שוב

בהצלחה
לצפיה ב-'אני כמוך...'
אני כמוך...
08/03/2019 | 19:47
3
היום שבוע 7 אבל אין דופק, אחרי שבשבוע 5.3 הכל היה נראה תקין. לפני שמונה שנים היה לי בדיוק אותו סיפור, ואחרי גרידה מצאו שלעוברית היתה מוטציה קשה (טריזומיה 13). גם אצלנו אין שום הסבר, ואני עם קלקסן ופרוגסטרון ריטארד.
אשמח לעוד רעיונות יצירתיים!!!
לצפיה ב-'מסירת גונל 300+900'
מסירת גונל 300+900
31/12/2018 | 14:44
49
שלום. יש לי למסירה גונל, שתי הקופסאות בתוקף ושמורות במקרר
ניתן ליצור קשר במייל
emilyha21@yahoo.com
אמילי
לצפיה ב-'תרופות פוריות למסירה'
תרופות פוריות למסירה
29/12/2018 | 17:12
2
89
למסירה מונוגון מונופור ואסטרופם שנשארו מטיפול שהסתיים אתמול
לכל המעוניינת
(אזור עפולה)
לצפיה ב-'כיצד ניתן לפנות אלייך?'
כיצד ניתן לפנות אלייך?
29/12/2018 | 20:18
1
29
לצפיה ב-'שלחי טלפון ואחזור אלייך'
שלחי טלפון ואחזור אלייך
30/12/2018 | 20:58
42
שלחי לי  מס טלפון ל yafyaf@yopmail.com
לצפיה ב-'טיפול אנטיביוטי בזמן טיפולי שימור פריון'
טיפול אנטיביוטי בזמן טיפולי שימור פריון
17/12/2018 | 12:44
1
42
  שלום רב
 אני מטופלת כרגע במונופור לצורך הקפאת ביציות.
אני חולה כרגע בסינוטיטיס ואני אמורה להתחיל טיפול אנטיביוטי. האם טיפול אנטיביוטי עלול לסכן את תקינות הביציות ואיכותן?
אני מעוניינת לדעת האם מותר לי לצרוך אנטיביוטיקה או שזה עלול לפגוע בטיפול
תודה רבה על ההתייחסות,
  בברכה,
  אמילי
לצפיה ב-'אנטיביוטיקה'
אנטיביוטיקה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/12/2018 | 13:31
39
לקיחת אנטיביוטיקה לא מפריעה לטיפול
בהצלחה
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:52
5

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:14
2
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'אשמח לשמוע מנסיונכן - טיפולים לאחר גיל 40'
אשמח לשמוע מנסיונכן - טיפולים לאחר גיל 40
04/12/2018 | 10:12
5
113
בת 40.6, ללא ביוץ טבעי. בעבר הריתי לאחר הזרעות וטיפול במנוגון (2 הריונות, אחר מהם תאומים, הצלחה בהזרעה ראשונה בשני המקרים). הריון אחרון לפני 8 שנים. 
לקראת טיפול שלישי (טיפול ראשון שאיבה והפרייה של 2 עוברים והחזרת עובר אחד, טיפול שני החזרת עובר מוקפא).
הטיפול הקרוב המתוכנן הוא שאיבה והחזרה. 
האם יש דרך למקסם את הטיפול הקרוב לאור גילי? יש המלצה מיוחדת (למשל פיפל או משהו אחר?)
תודה
לצפיה ב-'טיפול בגיל 40'
טיפול בגיל 40
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2018 | 15:17
3
123
לצעירי אין אמצעים אמיתיים לבדוקים לשפר תוצאות טיפול באופן משמעותי
ההצלחה תלוי בראש ובראשונה בגיל הביציות
יש נסיויות של מתן הורמון הנקרא DHEA על מנת לנסות לשפר את כמות ואיכות הביציות, אבל עדיין לא נאמרה המילנה האחרונה, לפחות הוא לא גורם נזק
בהצלחה
לצפיה ב-'DHEA'
DHEA
04/12/2018 | 20:37
2
80
האם רלונטי גם במקרה שרזרבה שחלתית אינה נמוכה?
האם יכול להזיק באיזושהי צורה?
תודה!!!!
לצפיה ב-'DHEA '
DHEA
04/12/2018 | 21:34
1
67
לא מזיק במינונים המקובלים של 75 מג ליום  
לצפיה ב-'מעריכה את מהירות התגובה - מהו זמן מינימלי לפני שאיבה '
מעריכה את מהירות התגובה - מהו זמן מינימלי לפני שאיבה
04/12/2018 | 21:43
56
שצריך להתחיל לקחת?
לצפיה ב-'עוד תוספים'
עוד תוספים
20/12/2018 | 22:29
42
משפרי איכות ביציות משוערים
קיו-10 600מ"ג ליום
ל-ארגינין 2000מ"ג ליום
ויטמין E לקחתי 800 מ"ג
ממליצים לקחת 3 חדשים מראש אבל גם במיידי זה טוב.
בהצלחה גדולה.
לצפיה ב-'ברכה למסיבת הולדת הבת'
ברכה למסיבת הולדת הבת
29/11/2018 | 15:40
75
היי בננות - מכיון שזה פורום הורים בטיפולי פוריות אני מרשה לעצמי לכתוב כאן. אשמח אם יש למישהי במקרה איזו ברכה מרגשת שניתן להקריא לאחר טיפולי פוריות ארוכים והצלחה. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל הפורום ד"ר אריק כהנא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו