לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1186611,866 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'הזרעה אחרי הפלות'
הזרעה אחרי הפלות
15/01/2018 | 11:45
3
21
בנות אשמח לעצה
אני בת 37 במשך שנתיים נקלטתי ל3 הריונות טבעיים ולצערי בשבוע 7 בכל פעם גילינו שאין דופק ועברתי הפלה. כל הבדיקות שלי תקינות (נבדקו במסגרת הפלות חוזרות כולל קרישיות יתר)
אמש הייתי אצל רופא נשים לראות שההפלה "עברה בהצלחה" וביקשתי טיפולים והוא פתח עיניים וקבע שבשום פנים ואופן לא כי אני כן מצליחה להקלט טבעי. 
ביקשתי ממנו קלקסן למרות שאין לי בעיית קרישיות כי שמעתי מאחרות שלהן זה כן עזר ולבסוף יצאו בידיים מלאות והוא אמר שיכול להיות וזה מה שיקרה.
בעלי המליץ אולי נבקש הזרעה.
אשמח לדעת האם מישהי ניסתה הזרעה אחרי הפלות והאם זה עזר? האם קיבלה טיפול לעודד / לחזק ביוץ?
התהליך בוצע ע"י רופא מטפל או ביה"ח
תודה לעזרה וההכוונה
לצפיה ב-'הפלות'
הפלות
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2018 | 18:38
2
19
לאחר 3 הפלות חוזרות, כדאי לגשת למרפאה המתמחה בהפלות חוזרות

יש בדיקות ששניכם צריכים לעשות, כולל גנטיות ובדיקת כרומוזומים

במקרה ונמצאה בעייה ספצפית הטיפול ממשיך בהתאם לממצא

לעיתים גם כאשר אין ממצא ברור, ניתן טיפול נסיוני, על ידי תמיכה הורמונלית, נוגדי  קרישה, ואפילו טיפולי הפריה לבחירת העובר המתאים ביותר להחזרה

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה למענה אך '
תודה למענה אך
16/01/2018 | 08:19
1
15
כפי שציינתי אני במעקב של הפלות חוזרות מזה שנה 
מאחר ו 2 ההריונות הראשונים היו תאומים הועברתי להפלות חוזרות לאחר ההפלה השנייה.
הפעם הזו היא השלישית כאשר להריון הזה באנו אחרי שעשינו את כל הבדיקות במסגרת הפלות חוזרות והכל יצא תקין 
נמסר לי כי אני בסקאלה של נשים עם איבודי הריון חוזרים ובדיקות תקינות.
מאחר וגילי 37, בדיקות תקינות ובכל זאת מאבדת את ההריונות הזרעה יכולה להיות פתרון מהיר יותר וטוב יותר? האם זה נעשה בביה"ח או במרפאת האם של קופ"ח
תודה
לצפיה ב-'הפלות חוזרות'
הפלות חוזרות
( לעמוד שלי בתפוז )
16/01/2018 | 15:12
13
אני לא בטוח שהזרעה תשנה את מהלך ההריונות

יתכן ויש מקום להפריה חוץ גופית, עם טכניקה לבחירת העוברים הראויים להחזרה.
הדיון אינו לפורום.
את צריכה להתייעץ עם הרופא המטפל שלך ולעשות את הטיפול הן במערכת הציבורית והן במערכת הפרטית.
לצפיה ב-'בבקשה עזרה ,בטא ודימום'
בבקשה עזרה ,בטא ודימום
15/01/2018 | 07:21
1
21
ווסת אחרונה ב16/12. הזרעה ב28/12 .

בטא בתאריך 14/1 - 164. 
האם הבטא תקינה ? 
לכמה הבטא צריכה לעלות בבדיקה הבאה ? 

התחיל לי דימום מיום ביצוע הבטא , הרופא נתן לי כדורי  דופסטון פעם ביום וקרינון למריחה פעם ביום. 

האם הדימום ייפסק ? 
הדימום מבשר רעות ? 
לצפיה ב-'בטא'
בטא
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2018 | 18:35
13
קיבלת את הטיפול הניכון
הבטא בממוצע מכפיל את עצמו כל יומיים
לצפיה ב-'רמת fsh בתחילת טיפול ivf '
רמת fsh בתחילת טיפול ivf
11/01/2018 | 16:21
1
26
שלום,
שואלת בשביל אחותי-
כיום בת 40 אמא לשתי בנות. מנסה להרות באמצעות ivf. לפני כשנה רמת ה- fsh היתה 8.5. מאז עברה שני הריונות שהסתיימו בהפלה ספונטנית בשבועות מוקדמים. בשבוע שעבר לקראת סבב נוסף נמדדה רמת fsh שהייתה 23 ונאמר לה לבטל את הטיפול הנוכחי ולחכות למחזור הבא על מנת להתחיל טיפול. 
למיטב הבנתי רמת ה- fsh משקפת רזרבה שחלתית שהנה נתון שאינו משתנה בחדות מחודש לחודש ואולי גם את המאמץ של הגוף לעורר זקיקים על רקע מחזור קודם בו גיוס הזקיקים היה ירוד יחסית. 
האם אכן כך ? אם כן, אני מתקשה להבין מדוע fsh גבוה בחודש מסויים מהווה אינדיקציה לדחיית הטיפול. 
אשמח לחוות דעתך לגבי הצורך לדחות טיפול בגלל fsh גבוה בתחילת המחזור. 
תודה, זואי. 

לצפיה ב-'Fsh'
Fsh
( לעמוד שלי בתפוז )
12/01/2018 | 15:56
14
בדיקה בודדת של הורמון ,עדיין אינה חורצת גורל
יש בדיקות נוספות להערכת הרזרבה השחלתית
נכון שהערך בפני עצמו בתנאי שנעשה ביום הנכון של המחזור, עלול להצביע על תגובה ירודה לטיפול
אבל, עדיין לא להרים ידיים
כדאי להתייעץ עם רופא מומחה ולבצע הערכה מלאה של התפקוד השחלתי
לצפיה ב-'דימום לאחר טיפול הזרעה'
דימום לאחר טיפול הזרעה
09/01/2018 | 20:42
1
16
שלום רב, 
אתמול עברתי טיפול הזרעה נוסף
לאחר הטיפול היה לי מעט דימום במתן שתן
וגם היום היה לי דימום במתן שתן.
בשאר הפעמים שעברתי טיפול לא היה לי כלל דימום.
לכן אני קצת לחוצה מזה ומדוע זה קורה.
אשמח לתשובתך
בתודה מראש

לצפיה ב-'דימום לאחר הזרעה'
דימום לאחר הזרעה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2018 | 13:13
11
בדרך כלל אים קשר בין ההזרעה לדימיום מדרכי השתן

לעיתים ההכתמה מופיעה בניגוב ומקורה מגרוי צוואר הרחם על ידי המרחיב או הקטטר
בכל מקרה את צריכה להפנות את השאלה לרופא שביצע את ההזרעה ולברר אם הייתה פציעה כל שהיא במהלך הפעולה
לצפיה ב-'מנולה לאחר הזרעה'
מנולה לאחר הזרעה
04/01/2018 | 20:54
1
31
שלום רב, 
ברצוני לשאול האם לאחר טיפול פוריות iui הזרעה נדרשת מנוחה?
ומה ההגבלוץ לאחר הטיפול
אני עובדת בגן ילדים לכן שואלת
תודה רבה, 
לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/01/2018 | 13:36
25
כעיקרון אין צורך במנוחה או מגבלה לאחר הזרעה ,כמו לאחר יחסי מין רגילים
המסר המוביל בכל טיפול הוא ״מידתיות״
כלומר להתנהג כרגיל בלי לבצע פעילויות שלא נעשו גם לפני הטיפול
בהצלחה
לצפיה ב-'מחטים למסירה'
מחטים למסירה
05/01/2018 | 13:36
20
יש לי מחטים להזרקה עם עט למסירה מקרית אונו
לצפיה ב-'Fsh 17.6'
Fsh 17.6
03/01/2018 | 21:37
1
30
היי,
כמעט בת 38, שני ילדים חמודים בבית, הבכור הריון ספונטני,הקטנה בת ארבע הזרעה ללא הורמונים. כעת רוצה. הריון 3 . בבדיקת דם ביום השלישי למחזור fsh 17.6, ממה שאני קוראת מדובר בתוצאה גרועה והסיכויים להרות נמוכים מאוד , האם כך ?
לצפיה ב-'Fsh '
Fsh
( לעמוד שלי בתפוז )
05/01/2018 | 06:02
28
ערך חד פעמי אינו מהווה את המילה האחרונה
כדאי שתיפגשי רופא מומחה לפוריות שיעשה הערכה יותר מדויקת וישקול לבצע טיפול למרות הבדיקה
לצפיה ב-'תרופות פריון למסירה הרצליה'
תרופות פריון למסירה הרצליה
01/01/2018 | 18:00
2
42
שלום, רוצה למסור:
מנופור מולטי דוז 600 IU
צטרוטייד 0.25 מ"ג - 5 מזרקים
קלקסן 60- כ 25 מזרקים
פשוט להגיע ולקחת.
לצפיה ב-'אשמחל קבל'
אשמחל קבל
10/01/2018 | 09:28
1
9
אשמח לבוא ולקחת. לילך 054-7769177
לצפיה ב-'התרופות נמסרו כבר'
התרופות נמסרו כבר
10/01/2018 | 11:41
5
התרופות נמסרו כבר
לצפיה ב-'החזרת עובר מוקפא בין 5 ימים'
החזרת עובר מוקפא בין 5 ימים
01/01/2018 | 13:26
1
41

שלום, אני בת 33 ובעבר הרחוק הייתי בהריון ועברתי הפלה. אצלי ואצל בעלי אין שום בעיה אך עם זאת לא הצלחנו להכנס להריון ולכן התחלנו טיפולים. עברנו 4 הזרעות ועכשיו אני כבר אחרי החזרה שניה של עובר מוקפא בן 5 ימים ונשארו לי עוד 2 מוקפאים. ההחזרה של העובר מתקיימת לאחר עיבוי רירית בלי התייחסות ליום הביוץ. האם מועד החזרת העובר הינו טווח של מספר ימים או שיש יום ספציפי להחזרה לפי הגודל של העובר?? כי נדמה לי שהרופא שלי מתאים את החזרת העובר לפי הימים שהוא מגיע לבית החולים. שאלה נוספת, מה יותר נכון להמשיך בניסיונות חודש אחרי חודש או עם הפסקות? נוטלת אסטרופם, אוטרוגסטן ודופסטון לפני כל החזרה.
שאלה נוספת היא האם יש שיטה נכונה להחזרת עובר כיוון שהבנתי שיש כמה שיטות להחזרת העובר.
מודה מראש על התשובה ��
לצפיה ב-'החזרת עובר'
החזרת עובר
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2018 | 17:22
36
החזרת העובר נעשית בהתאם למוכנות רירית הרחם ורמת ההורמונים
אין מספר שיטות להחזרת עוברים
ניתן לבצע חודש אחרי חודש אם הבדיקות בתחילת מחזור תקינות
לצפיה ב-'גונל'
גונל
29/12/2017 | 17:28
1
35
שלום רב,
אני עוברת טיפולי פוריות - הזרעות עם אוביטרל.
בחודש שדצמבר עברתי 2 הזרעות
ביום שלישי עשיתי בדיקת דם בטא יצאה 19
ביום חמישי בטא יצאה 5.7 ובצהריים קיבלתי מחזור כנראה.
הרופא שלי אמר לי שהחודש נתחיל בנוסף טיפול בגונל.
יום ראשון אעשה בדיקות דם ואולטרסאונד וגינלי כדי לראות מה קורה.
השאלה שלי בגלל שיוצא בשישי שבת עכשיו מתי אני צריכה להתחיל לקבל את הגונל פשוט מפחדת לפספס את התזמון המתאים.
תודה רבה ושבת שלום. 
לצפיה ב-'גונל'
גונל
( לעמוד שלי בתפוז )
29/12/2017 | 21:32
18
לצורך הזרעות ניתן להתחיל את הגונל בין יום 3-5
אבל לכל רופא יש את השיקול שלו בהתאם לנתוני המטופלת
את חייבת להפנות את השאלה לרופא המטפל
בהצלחה
לצפיה ב-'מבקשת את דעתכן המוערכת והכנה בהתייעצות בשני עניינים'
מבקשת את דעתכן המוערכת והכנה בהתייעצות בשני עניינים
28/12/2017 | 10:55
2
59
שלום פרום יקר,
מבקשת את עזרת חוכמת הפורום ב2 שאלות,
ראשית, האם הייתן מצטרפות לקבוצת תמיכה (help group) מציאותית (לא וירטואלית) של נשים המתמודדות עם טיפולי פוריות? קבוצה מונחית מקצועית ורגשית, על ידי אישה שעברה בעצמה בעבר כמה שנים של טיפולי פוריות, קבוצה שגם תאפשר את עוצמת התמיכה של הנשים בקבוצה זו לזו, תעזור לפתוח ולהתמודד ביחד עם דברים שאולי לא מצליחים במהלך היומיום השוחק של שגרת הטיפולים) וגם מתן נקודות מבט נוספות מהפסיכולוגיה החיובית, מיינדפולנס, יצירה ועוד. (סדר גודל של הקבוצה - כ 10 מפגשים, שעה וחצי כל פעם, במרכז הארץ, במחיר סימלי)  אודה לקבל מכן פידבק מי היתה מעונינת או לא מעוניינת בקבוצה כזו? וכל תובנה שתעלו על הדעת...
שנית, מה דעתן לגבי העובדה שהמנחה מגיעה (בבשלות, פתיחות, אהבה ורצון גדולים מאוד יש לציין) להנחות את הקבוצה במהלך הריון.... (כך יצא)
יתכן ויש כאן מצב מורכב, אשמח לשמוע מה אתן חושבות.
תודה לכן והרבה חיזוקים ואנרגיות מחבקות לדרך הקשה והאמיצה שאתן צועדות בה היום.

לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
06/01/2018 | 10:31
1
38
אני אישית לא מתחברת לקבוצות. אך יש אנשים שהפוך מאוד מתחברים לזה.
אני יותר בכיוון של טיפול אישי עם פסיכולוג.
כשהתחלתי לקרוא את ההודעה שלך, ישר חשבתי על מצב קצת בעייתי שיכול להיות שאחת הנשים תיהיה בהריון במפגשים ויצא לה הבטן וכל הנשים יסתכלו. עדיין זה מצב קצת מורכב שלשמו מתכנסים.
כאשר עשינו טיפולים בשביל ילד ראשון, מרוב שהעניינים התארכו, אני הייתי במצב שהיה לי מאוד קשה לראות נשים בהריון וילדים קטנים. פשוט לא הלכתי לחברים עם ילדים ונמנעתי להפגש עם חברות בהריון. ברוך ה' אחרי שהילד נולד זה השתחרר. (הפוך ישבתי בבית וחשבתי איזה כיף לחברה שלי רווקה שהיא לבד ואין לה ילדים )

לצפיה ב-'מודה לך מאוד על התשובה (סליחה על הדיליי)'
מודה לך מאוד על התשובה (סליחה על הדיליי)
18/01/2018 | 10:44
1
לצפיה ב-'רק לא קפלן'
רק לא קפלן
19/12/2017 | 12:55
1
69
<i>אני אישית טופלתי בקפלן אחרי הפלה טבעית ואחרי הפלה של שלישייה מהזרעה.היחס היה נוראי ובדיעבד הטיפול היה מאוד לא מקצועי.עשיתי למזלי 2 טיפולים וברחתי כל עוד נפשי בי.מזל שלא נקלטתי כי היו לי 3 מחיצות דו קרניות.צילום רחם.או היסטרוסקופיה זה הבסיס בוודאות למי שעברה הפלות.הרופאים קרים.מנוקרים ובעיקר לא מקצועיים תברחו....</i>
לצפיה ב-'מסכימה במידה ומדובר במחלקת IVF שלהם'
מסכימה במידה ומדובר במחלקת IVF שלהם
22/12/2017 | 23:53
42
אפשר ללכת אליהם רק אם את בריאה כמו שור ויש לכם בעית זרע קלה או בכלל אין בעיות ושני בני הזוג בריאים כמו שור.
אולי הם עושים עבודה מכל הלב, אבל ללא מחשבה ועם גישה של ראש קטן.
כזה ראש קטן ברמות.
טופלתי אצלהם. בזבזו לי זמן וכוחות נפש.

לצפיה ב-'כמה עולה אוביטרל ואיקקלומין לילד שלישי?'
כמה עולה אוביטרל ואיקקלומין לילד שלישי?
12/12/2017 | 12:14
66
מכבי מגן זהב

והאם יש הבדל בין העלות של אוטרוגסטן לבין העלות של דופסטון?
לצפיה ב-'קבלת ווסת עם בטא חיובית'
קבלת ווסת עם בטא חיובית
09/12/2017 | 09:16
1
93
א. שלום לכולם אני ממש לא יודעת אם לשמוח או לבכות קרה לי משהו מוזר ביותר. ב9 לנובמבר התחלתי טיפול הורמונלי גונל  f למשך 4 ימים פלוס אנדומטרין בגלל שיש לי טיפטופים כשבוע לפני קבלת ווסת על בסיס קיום יחסי מין . 16 ימים לאחר הביוץ  ב1 לדצמבר עשיתי בדיקת שתן שיצאה שלילית. בנוסף קיבלתי מחזור  רגיל ביותר עם אותה כמות של ווסת כמו בכל חודש למשך 3-4 ימים . ולכן הפסקתי עם תמיכת האנדומטרין.ב4 לדצמבר התחלתי סבב נוסף של הורמונים. גונל f במינן 62.5  ביום ה6 למחזור ביצעתי בדיקות דם ואולטראסאונד. במקרה בבדיקות דם הושתלו גם בדיקת בטא, והייתי פשוט בהלם שראיתי את התוצאות. בטא-180. פרוגסטרון-8.אסטרדיול-1900 lh-3.4. פשוט הייתי בשוק איך הבטא חיובית אם לפני כמה ימים הייתה לי ווסת של ממש והיא הגיעה בערך 17 יום אחרי ביוץ קצת איחרה לי בגלל התמיכה.בכל אופן אני ממש מודאגת:א. האם עשיתי נזק לעובר בזה שהזרקתי הורמונים על הריון? האם העובר יכול להתפתח עם פרוגסטרון כזה נמוך? האם זה שבאולטראסאונד ראו רירית בעובי 5.3 ו3  זקיקים בגודל של 10 סמ- האם זה הגיוני שיתפתח משהו על רירית כזו נמוכה.לפי חישוב הריון אני בשבוע 4 פלוס 1. אך הטכנאית לא ראתה שום דבר לא שק הריון וחא חלבון. אוף אני כלכך מודאגת. על פי הנחיות הרופא- ביקש שאחזור מידית לקחת את תמיכת הפרוגסטרון ולבצע בטא חוזרת ביום ראשון. אשמח לדעת אם מישהי חוותה תופעה דומה ובכל אופן התפתח לה הריון תקין אני כבר יותר משנה מנסה להיקלט ולא הולך. אוף לא בא לי להתאכזב שוב. ומפחדת חס וחלילה שלא מדובר בהריון חוץ רחמי.

לצפיה ב-'את צריכה פרוגסטרון דחוף'
את צריכה פרוגסטרון דחוף
12/12/2017 | 12:16
61
ותעשי שוב בדיקת בטא לפני שאת לוקחת, כי ייתכן שהיה לך הריון כימי והבטא עכשיו בירידה
אם הבטא עולה תתחילי עם פרוגסטרון כי אחרת את עלולה לאבד את ההריון
בהצלחה
לצפיה ב-'ירידה בבטא'
ירידה בבטא
30/11/2017 | 13:00
86
אשמח לעזרה...
עשיתי בדיקת בטא 12 יום לאחר החזרת מוקפא (בן יומיים) ויצא 14.7 לאחר יומיים יצא 9 נאמר לי שזהו אינו הריון ואולי השפעה של הורמונים שלקחתי לתמיכה (אוביטרל ביום ההחזרה ודקאפפטיל 4 ימים אחרי) אמרו להפסיק תמיכה (אנדומטרין ופרוגינובה) ולעשות שוב בדיקה לראות שהבטא מתאפסת. הווסת עדיין לא הגיעה. יש לציין שהרגשתי כל השבוע בחילות, שילשולים ועייפות קשה וביומיים האחרונים זה פסק. איך אפשר לדעת אם אכן זה השפעה מההורמונים או הריון כימי? ומתי צפויה להגיע ווסת? אני ביום ה15 לאחר ההחזרה.
לצפיה ב-'פרוגינובה - אשמח גם לתגובה של ד"ר אריק כהנא'
פרוגינובה - אשמח גם לתגובה של ד"ר אריק כהנא
29/11/2017 | 12:20
2
87
היי,

אני מבצעת החזרה החודש לאחר בטא שלילית.

אני אמורה לקחת פרוגינובה למשך 13 ימים ולאחר מכן לבצע בדיקות דם, אול' ולבצע החזרה.

המחזור החל היום, ולפי החישוב שלי הרופא שלי יהיה בחו"ל החודש בדיוק בשבוע שבו אמורה להתבצע ההחזרה. הרופא לא חשש ואמר שפשוט אמשיך לקחת פרוגינובה עוד כמה ימים (לפי חישוב שלי יוצא 6 ימים) ויתנו לי הוראות לקחת את הקרינון ונתאם את ההחזרה בהתאם לחזרתו.

האם יש בעיה עם לקיחת הפרוגינובה 6 ימים נוספים? האם זה ישפיע על איכות רירית הרחם בעת ההחזרה? ממשיכה אחרי זה עם הפרוגינובה גם עד התשובה כמובן.

תודה רבה
לצפיה ב-'פרוגינובה'
פרוגינובה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2017 | 20:48
1
76
לקיחת פרוגינובה לתקופה ארוכה יותר אינה צריכה למנוע החזרה
כדאי לבצע בדיקת אולטרהסאונד ובדיקת דם לאסטרוגן ופרוגסטרון לפני ההחלטה על ההחזרה
אם הרירית סדירה ואין עליית פרוגסטרון,ניתן לתכנן הפשרה והחזרה
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
30/11/2017 | 11:16
14
לצפיה ב-'FSH 22.5'
FSH 22.5
29/11/2017 | 12:19
2
71
שלום לכולם, זוגתי בת 38 ומנסה להרות, לאחר בדיקות הרופא אמר שעם FSH כזה לא ניתן להרות והמליץ על תרומת ביצית. מיותר לציין שאנחנו די מרוסקות מהידיעה. הם יש מה לעשות? קראתי שדיקור סיני יכול להוריד ועוד כל מיני דברים. האם זה באמת ראלי? היתכן שבגיל כזה כאלו תוצאות?
לצפיה ב-'Fsh'
Fsh
( לעמוד שלי בתפוז )
29/11/2017 | 20:46
76
מומלץ להגיע לדיון עם רופא פוריות
יש חשיבות להיסטוריה הרפואית
לאופי המחזורים
לבדיקות נוספות
ליום במחזור שהו נעשתה הבדיקה
אמנם הערך אינו מנבא טובות, אבל עדיין מוקדם להרים ידיים
לצפיה ב-'תנסי שיטת אביבה'
תנסי שיטת אביבה
12/12/2017 | 12:17
22
לצפיה ב-'צטרוטייד למסירה באזור תל אביב'
צטרוטייד למסירה באזור תל אביב
26/11/2017 | 15:59
38
לפנות בפרטי
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:26
12

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'fsh גבוה 21.65'
fsh גבוה 21.65
15/11/2017 | 17:13
2
114
בס"ד 
בת 43 עם fsh 21.65 
א. מה הטווח שהוא יכול להשתנות מידי חדש.
ב. אין לי ילדים מה ניתן לעשות בכדי לשפר את הfsh ולהורידו? 
יש לי טלסמיה מיינור האם יש קשר ? 
האם תזונה יכולה להשפיע או טיפולים אלטנרנטיביים. 
לצפיה ב-'Fsh גבוה'
Fsh גבוה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/11/2017 | 19:31
93
לצערי הסיכוי ללדת ילד בריא בגיל זה הינו נמוך ביותר ללא קשר לרמת ה fsh
כאשר בנוסף לגיל יש ערך כזה גבוה רצוי לגשת בהקדם לרופא מומחה כדי לבדוק אם בכלל יש אפשרות לעשות טיפול כלשהוא עם הביציות שלך,כנראה שלא .
אין שום דרך רצינית ויעילה לשנות את רמת ההורמון
לצפיה ב-'בגלל הגיל לא יודעת אם זה יעבוד'
בגלל הגיל לא יודעת אם זה יעבוד
12/12/2017 | 12:18
31
אבל תנסי שיטת אביבה

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו