לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'החזרת עובר מוקפא יום 6 ביוץ טבעי'
החזרת עובר מוקפא יום 6 ביוץ טבעי
28/05/2017 | 21:31
1
שלום ד"ר,
קבלתי מחזור ב 3.5, ב 16.5 הזרקתי 2 אוביטרל וביום רביעי האחרון ה 24.5 בוצע החזרת עובר מוקפא יום 6. (ביוץ טבעי)
היום בבוקר היו לי כאבים בבטן התחתונה ולאחר כמה זמן בניגוב ירד דם והפרשות.
אני לוקחת קרינון כל בוקר.
המחזורים שלי סדירים. אם לא הטיפול אני צריכה לקבל מחזור ביום ג הקרוב.
האם הדם שהיה היום מעיד על תחילתו של מחזור?
מה הסיבה לדימום?
תודה רבה
לצפיה ב-'IVF ראשון'
IVF ראשון
28/05/2017 | 11:19
10
היי, אני חדשה כאן, ראשית זו ממש הקלה לדעת שאני לא לבד ויש כאן גם דמות מקצועית לייעוץ.
אשמח לתשובה מחכימה...
נשואה כבר 3 וחצי שנים, לא נצפתה שום בעיה, לא אצלי ולא אצל בעלי . עשינו 3 הזרעות שכשלו ואף הקדימו לי את הוסת שבד"כ היתה מסודרת לגמריי כך שבכלל לא זכיתי להגיע לשלב של בדיקת הריון.
כעת מפנים אותנו לIVF. אשמח לדעת מהם אחוזי ההצלחה לסבב ראשון... שאדע כמה אוויר עליי לקחת..
כמו כן אשמח לעזרה מבחינת זריקות-אם למישהי נשאר -אשמח לקבל...
לצפיה ב-'טיפול לא ממומן, אשמח לעזרה של גונאל וצטרוטייד'
טיפול לא ממומן, אשמח לעזרה של גונאל וצטרוטייד
26/05/2017 | 17:18
12
היי, התחלתי טיפול לא ממומן והעלויות מטורפות. אם יש למישהי גונאל f או פיורגון וצטרוטייד למסירה או מרשם ממומן אשמח לעזרה.
תודה והצלחה לכולם ��������
לצפיה ב-' אירוח בנושא אבחון גנטי טרום לידתי'
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום לידתי
22/05/2017 | 13:55
18
ביום שני, 22/5/17, בין השעות 22:00-20:00, נארח בפורום "הריון ולידה - תמיכה" את פרופ' יובל ירון, מנהל היחידה לאבחון גנטי טרום לידתי, המכון הגנטי, המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב).

באירוח תוכלו לשאול על בדיקות ההיריון לאיתור תסמונות ומחלות גנטיות, בדיקות מי השפיר, בדיקות הדם וכל הנוגע לייעוץ גנטי במהלך היריון.

לצפיה ב-'למסירה 5 צטרוטייד בתןקף עד 08/17 בפתח תקןןה'
למסירה 5 צטרוטייד בתןקף עד 08/17 בפתח תקןןה
17/05/2017 | 10:05
2
16
לצפיה ב-'אם עדיין רלוונטי אשמח לקבל'
אם עדיין רלוונטי אשמח לקבל
26/05/2017 | 16:37
5
לצפיה ב-'אשמח לקבל אם זה עדיין רלוונטי'
אשמח לקבל אם זה עדיין רלוונטי
28/05/2017 | 10:57
3
לצפיה ב-'בדיקת קרישיות יתר. מטופלת בכללית....'
בדיקת קרישיות יתר. מטופלת בכללית....
07/05/2017 | 10:43
1
31
שלום,
אנחנו בטיפולים בגלל בעיית זרע. נקלטתי בטיפול IVF ראשון לפני כשלוש שנים והיה הריון תקין אבל היתה לי לידה מוקדמת בשבוע 35 בגלל צירים מוקדמים. הריון נוסף של מוקפא הסתיים בהפלה בשבוע 7. הטיפולים הבאים שעשיתי נכשלו. יש לי בת דודה עם קרישיות יתר (מצד אמא) אך לאמא שלי לא היו כל בעיות בהריונות שלה. אני לקראת טיפול נוסף במוקפא ושאלתי את הרופא על בירור קרישיות יתר. חשוב לי לעשות את הבדיקה כדי לשלול בעיות. הרי כל הריון אצלי מגיע בדם יזע ודמעות וממש חשוב לי לחסוך סיבוכי הריון. אבל הרופא היום אמר שבמקרה שלי אין התוויה לטיפול. נראה היה שהוא ייתן לי הפניה אם אתעקש אבל אז זה אומר שדוחים את הטיפול ולא רציתי לדחות. מכאן השאלות שלי:
1. יש באמת הצדקה לדחיית הטיפול??? הרי להבנתי זו בסך הכל בדיקת דם! האם כדאי לי לנסות להשיג הפניה מרופא משפחה/נשים? האם רופאי משפחה בכלל יודעים איזה הפניה לתת?
2. להבנתי הבדיקה יכולה להיעשות בהיקפים שונים. אני מן הסתם הייתי רוצה לעשות את הבדיקה המקיפה ביותר. אם כך - מה עליי בדיוק לבקש? לאן עליי ללכת לצורך ביצוע הבדיקה? ותוך כמה זמן יש תשובות? לא אכפת לי לשלם יותר כסף...
3. קראתי באחד האתרים שהבדיקה כוללת: PT , INR , 
PTT , פיברינוגן. על פניו נשמע פשוט. האם אוכל להשיג הפניה פשוט בבקשה לרופא משפחה שייתן הפניה לבדיקות הדם האלו?
אשמח מאוד לעצות! אני ממש רוצה לעשות את הבדיקות האלה במקביל ובמהירות המירבית מבלי לעכב את הטיפולים. 
תודה!
לצפיה ב-'קרישיות יתר '
קרישיות יתר
( לעמוד שלי בתפוז )
08/05/2017 | 20:52
26
המלצה ךבדיקת קרישיות יתר נעשית על ידי רופא המטולוג
לצפיה ב-'לקראת סבב 3'
לקראת סבב 3
06/05/2017 | 19:06
1
68
שלום דוקטור, יש לי ילדה בת 3 מהזרעה שנייה (בת 32, שחלות פוליציסטיות)
כעת אני מנסה להיכנס להריון שוב, הופנתי ישירות להפרייה.
הפרייה ראשונה- נשאבו 50 ביציות, 14 הפריות ניסו לגדל את כולם לבלטו, כלום לא שרד חוץ מאחד שהוחזר אלי ולא הניב הריון
הפרייה שניה- 14 ביציות, 4 הפריות- הוחזר אחד טרי ביום 3 - הריון כימי.
לאחר מכן הוחזרו 2 מוקפאים ביום 3 - שלילי.
אני לקראת סבב הפרייה נוסף, עשיתי צילום רחם והיסטרוסקופיה - יצא תקין.
האם יש עוד משהו שכדאי לעשות ולבחון? אני כל הזמן  נזכרת ב14 שניסו לגדל לבלטו וכלום לא שרד ... האם זה מעיד על בעיה בעוברים? או שכדאי להמשיך ולנסות כרגיל?

תודה רבה!
לצפיה ב-'סבב 3'
סבב 3
( לעמוד שלי בתפוז )
06/05/2017 | 22:01
49
בהחלט לא להרים ידיים
כדאי לשקול עם הרופא המטפל מינון הורמונלי נמוך יותר,אפילו במחיר של פחות ביציות,אבל יתכן  ויתקבלו יותר הפריות
לצפיה ב-'בקשה דחופה להמלצה על מומחה לפוריות הגבר'
בקשה דחופה להמלצה על מומחה לפוריות הגבר
06/05/2017 | 21:15
2
40
שלום
לבעלי יש נתוני זרע מאוד מאוד חלשים ובעיקר 1-0% תאי זרע תקינים. אנחנו לא מעט זמן בטיפולים והחלטנו לנסות ״לתקוף״ את הבעיה ישירות במקביל. יש למישהי המלצה על רופא מומחה מקצועי שגם יהיה נחוש למצוא את המקור לבעיה?
תודה רבה!
לצפיה ב-'יש פה פורום פוריות הגבר, בדיוק הסתכלתי עליו'
יש פה פורום פוריות הגבר, בדיוק הסתכלתי עליו
07/05/2017 | 11:07
14
לצפיה ב-'פרופ׳ גיל רביב מתל השומר מצוין'
פרופ׳ גיל רביב מתל השומר מצוין
21/05/2017 | 00:20
5
לצפיה ב-'ד"ר שלום רב'
ד"ר שלום רב
03/05/2017 | 15:48
1
151
מה שלומך?
שאלה...ילדתי לפני חודש וחצי וקיבלתי מהעבודה מתנה עיסוי...אני אחרי ניתוח קיסרי חירום ורציתי לדעת אם מותר לי לעשות..כמובן שאני עושה רק בגב ולא בחלק של הבטן ולא מסתובבת אלא רק בגב מאחרוה וברגליים. האם זה יכול לעשות לי נזק? בכל את עבר חודש וחצי אפילו קצת יותר (ילדתי ב27/3) העיסוי באמצע מאי. האם לאא יכול לגרום לי לקרישי דם או חלילה לנזק אחר?
אשמח להתייחסותך,
תודה :)
לצפיה ב-'עיסוי'
עיסוי
( לעמוד שלי בתפוז )
04/05/2017 | 16:21
44
מותר לעשות עיסוי
אין בעייה
לצפיה ב-'דם לאחר החזרה'
דם לאחר החזרה
02/05/2017 | 05:34
1
57
החזרת מוקפאים ביום ראשון. כשעתיים אחרי הטיפול בשירותים הפרשה דמית בתחתון ובניגוב(אדום). וכשעה לאחר מכן הפרשה חומה. לא המשיכו הפרשות. לסירוגין יש כאבי בטן תחתונה. האם זה שכיח? מעיד על החזרה לא תקינה? תודה
לצפיה ב-'החזרה'
החזרה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/05/2017 | 16:20
41
תופעה שכיחה ומוכרת
בהצלחה
לצפיה ב-'מה עוד ניתן לעשות? מחפשת עצות כיצד להמשיך'
מה עוד ניתן לעשות? מחפשת עצות כיצד להמשיך
01/05/2017 | 05:49
1
85
שלום לכולם.

בת 32 (גם בעלי), לאחר טיפול IVF רביעי שנכשל - בפעמיים האחרונות היה כימי. מרגישים שהגיעה העת להתחיל לבדוק עוד דברים ולקחת יוזמה. הרופאים לא מציעים יותר מדי אינפורמציה על הבדיקות והבירורים שניתן לעשות כדי להבין למה הדברים אינם עובדים, ולכן קיווינו לשאוב מניסיונכן.

עוד פרטים - לשנינו אי פיריון בלתי מוסבר, שבתחילה היה נראה לרופאה הראשונה כמו משהו שייפתר בקלות לאור הגיל (התחלנו טיפולים בגיל 30) והנתונים הנורמטיביים. הדברים החריגים היחידים שנמצאו לאורך שלל הבדיקות הסטנדרטיות הן AMH ומורפולוגיה מתחת לממוצע - אך שניהם עדיין בגדר הנורמה.

היסטוריית ה-IVFים - בטיפול הראשון התגובה לא הייתה טובה (6 נשאבו, ביום החמישי אף ביצית לא הגיעה לבלאסט והחזירו שתי מורולות שלא נראו טוב בכלל. הרופאה אמרה שהיא מודאגת מאיכות העוברים). מאז עברנו להחזרה ביום השלישי וכמות הביציות השתפרו בהדרגה - 9-14 ביציות נשאבו - וכל פעם הייתה עלייה (בפעם האחרונה היו 14). מצד שני, איכות העוברים נשארה בעייתית - מעולם לא הצליחו להקפיא לנו ולו עובר אחד. את כל הטיפולים סיימנו כאשר לכל היותר יש עובר אחד או שניים שהם 8 תאים באיכות טובה (דרג א׳-ב׳) ביום השלישי. העברנו 2 עוברים בכל הטיפולים פרט לאחרון, בו העברנו 3. בפעמיים האחרונות היו הריונות כימיים, וביום הבטא הפרוגסטרון היה מאוד נמוך (איזור 8) למרות התמיכה.

מבחינת הטיפולים עצמם לא היה משהו מיוחד מדי - הטיפול הראשון והאחרון (הגרוע והטוב ביותר) היו פרוטוקול ארוך, והאחרים קצרים. 

לאור התיאור הנ״ל, מה עוד אפשר לעשות? איזה בדיקות ומה עוד אפשר לנסות בטיפולים? קראתי על כל מיני דברים - החל מבדיקות גנטיות לזרע, וכלה בבדיקות מעמיקות לבירור הסיבה שההריונות לא מחזיקים (למשל, בעיה של מערכת החיסון). כל פרט ופיסת מידע תעזור לנו בשלב הזה!

תודה!

לצפיה ב-'טיפולים'
טיפולים
( לעמוד שלי בתפוז )
01/05/2017 | 21:11
59
לצערי ,לא ניתן לענות על שאלה כזאת במסגרת פורום
יש צורך בנתונים נוספים  ודיון על בדיקות שנעשו או צריכים להיעשות

ממליץ להיפגש עם רופא פוריות עם כל החומר הרפואי שלך ולקיים דיון לגבי האופציות
בהצלחה
לצפיה ב-'צטרוטייד'
צטרוטייד
30/04/2017 | 20:43
1
46
היי, נשארו לי 4 מזרקים של צטרוטייד. אשמח לתת למי שצריכה.
לצפיה ב-'אשמח לקבל אם זה עדיין רלוונטי'
אשמח לקבל אם זה עדיין רלוונטי
28/05/2017 | 10:48
לצפיה ב-'למסירה הורמונים שלא בשימוש'
למסירה הורמונים שלא בשימוש
13/04/2017 | 13:33
80
היי חברות, אשמח למסור קופסאות של הורמונים שנמצאים אצלי.
צטרוטייד
מנפור
דקפפטיל
לצפיה ב-'בדיקת דופק'
בדיקת דופק
05/04/2017 | 13:12
1
146
ברוך ה' הגיע זמננו וקיבלנו תשובה חיובית. עשינו החזרה לאחר 3 ימים מהשאיבה הרופא אמר שצריך לעשות אולטרסאונד לאחר 4 שבועות אך משום שהוא לא יהיה בארץ הקדים זאת בכמה ימים האם זה בסדר להקדים?
לצפיה ב-'בדיקת דופק'
בדיקת דופק
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2017 | 14:56
98
הוא יודע מה הוא עושה
לצפיה ב-'מאבק להביא אח או אחות'
מאבק להביא אח או אחות
01/04/2017 | 13:34
2
221
אני תוהה אם רק אני במחשבות כאלו, מרגע שנכנסתי להריון עם בתי (בivf) אני רק חושבת על זה שאני חייבת, אבל ממש, עוד ילד.
כאילו עכשיו זה לא רק הצורך שלי ושל בן זוגי שבוער בי, אלא בעיקר המחשבה שהיא לא תגדל לבד... אני ככ רוצה לתת לה את המתנה הזו של אחאות..

חזרנו לטיפולים כשהיא היתה בת שנה והיום אני אחרי כימי אחד  והפלה טרייה, תוהה מה יהיה הפרש הגילאים בניהם וכבר יודעת שממש לא מה שתכננתי... 
עצוב לי מאד. מפחיד לי מאד.
לא חשבתי שאחרי שכבר אזכה בילדה בריאה ומאושרת אחווה שוב את אותה עוצמת רגשות, מדהים אותי ששוב אני מרגישה שאני נלחמת על חיי.

זהו, זו אני בשעת צהריים של שבת. הבית שקט, כולם ישנים.
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
04/04/2017 | 08:50
1
120
אני חזרתי לטיפולים כשהילדה היתה בת 9 חודשים. עכשיו נקלטתי, אחרי שנתיים של ניסיונות (עם הילדה נקלטתי בניסיון שני). 
בסופו של דבר אני אומרת לעצמי שיש מישהו/משהו גדול מאיתנו שיודע מתי הזמן הנכון והמדויק להכנס להרפתקאה הזו של הריון נוסף וילד/ה נוספים. הכי חשוב לא להתיאש ולא לאבד אמון.. 

ואגב, היה לי על הדרך הריון כימי, ואם היתי נקלטת בו היתי יולדת כשהילדה בת 1.5.. היום אני לא רואה את עצמי איך היתי עושה את זה (נו טוב, היתי עושה אבל זה נראה ממש קשה..) אלד בדיוק כשהיא תהיה בת 3, שזה מצוין מבחינתי - היא כבר גדולה ומבינה ומדברת ובקרוב גם תהיה בגלי חיתולים..

בקיצור מה שאני רוצה להגיד - שיש דברים שלא בשליטתנו.. תמשיכי לנסות עד שתצליחי. כמובן תהיה אצל רופא טוב ותתמכי בתהליך בדיקור, צמחי מרפא, תזונה נכונה ושינה, פעילות גופנית וויטמינים.

בהצלחה!

לצפיה ב-'כבר חשבתי שאני לבד...'
כבר חשבתי שאני לבד...
04/04/2017 | 11:39
91
תודה שכתבת...
אני מאמינה גדולה בטוב, בכל זאת אנחנו בפורום "הורים" ויש מי שהיה עושה הכל בשביל להיות חלק מהכותרת הזו.

מסתבר שההריון הנוכחי שנפל היה חוץ רחמי, כך שיקח לגוף זמן לחזור לעצמו... תפסנו את זה בזמן.

נמשיך לנסות, זה ברור, והלוואי שהדרך לא תהיה ארוכה מידי.
שאף בית לא יחסר עד הפסח הבא. 
לצפיה ב-'פרוגסטרון '
פרוגסטרון
26/03/2017 | 21:37
1
94
בת 37 לאחר שני הריונות שהסתיימו בלידה עוברים חיים במועד
ההריון האחרון הסתיים בספטמבר . כאשר חזר המחזור השלב הלוטאלי התקצר ל-10 עד 12 ימים כשלפני הוא היה 14-15 ימים. לדעת רופא הפוריות שלי לא הייתי זקוקה לתמיכה אבל הוא רשם לי אנדומטרין לבקשתי ואמר לי שאני יכולה לקח 100 מ"ג ליום

ב- 28.2 עברתי IUI וב-14.3 התקבלה בטא חיובית 94! הפרוגסטרון היה בשמיים 159. יומיים לאחר מכן הבטא 188 והפרוגסטרון 169

החלטתי להפסיק את הצמיכה כי הערכים נראו לי באמת מאד גבוהים ונראה שלא נזקקתי כבר. הגעתי שבוע אחרי הבטא הייתה 2421 והפרוגסטרון נחתך בחצי ל-81! 

קראתי בכמה מקומות שפתיליות פפרוגסטרון המוחדרות לנרתיק לא משתקפות ברמת הפרוגסטרון בדם. למה אם כן היו לי ערכים כל-0כך גבוהים בהתחלה וכזו ירידה דרמטית אחר-כך? במה קשורה הירידה והאם הרמה עוד תעלה? יש מה לדאוג?
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
( לעמוד שלי בתפוז )
27/03/2017 | 19:16
70
נטילת פרוגסטרן וגינתלי כן משפיעה על הרמות בדם
לפני שאת מחליטה על הפסקת טיפול כל שהוא כדאי להתייעץ עם הרופא
לצפיה ב-'הרמה וסחיבת תינוקי אחרי החזרה'
הרמה וסחיבת תינוקי אחרי החזרה
21/03/2017 | 13:44
4
145
היי,
אני מוטרדת ואשמח לעידוד

אני יחידנית עם תינוקי עוד לא בן שנה ועכשיו כל החזרה (לא משנה
אם טרי או מוקפא) כרוכה בחשש כמה פעמים ביום האם אני לא הורסת את ההחזרה בגלל שאני מרימה וסוחבת את הבייבי 

אני יודעת שאם זה צריך לקרות זה יקרה.. אבל אשמח לסיפורים
מעודדים ממי שחוותה את זה ובכל זאת נקלטה להריון בריא  
לצפיה ב-'אין לנו ברירה'
אין לנו ברירה
23/03/2017 | 08:53
2
128
גם אני יחידנית עם ילדה בת 2.4, שוקלת בערך 11 קג (מזלי שהיא קלת משקל). אני מרימה כשצריכה, היא כבר הולכת לבד אז רוב הפעמים אני אומרת לה שיש לה רגליים ונלך ביחד אבל אני מרימה למקחת מהמקלחת לכיור וכו וכו.. וגם לפינוקים לפעמים.

החיים ממשיכים.. ואגב אני בהריון שבוע 10 ועדין מרימה..

לצפיה ב-'אני יודעת שאין לנו ברירה '
אני יודעת שאין לנו ברירה
23/03/2017 | 14:48
1
90
אבל חשוב לי לקבל חיזוקים ממקרים כמו שלך למשל
אצלי הוא עוד לא בן שנה כך שלא הולך והמחשבות לגבי החזרות
שצריכות להיות מטרידות, טבעי... 
לצפיה ב-'יש לי 2 ילדים שנתיים ו-4'
יש לי 2 ילדים שנתיים ו-4
01/04/2017 | 20:34
86
זאת אומרת שבמשך כל ההריון הרמתי יותר או פחות את הבן שלי (שקל אז למיטב זכרוני סביב 10 ק"ג) ונולדה לי בת מקסימה במועד ללא קשר  לסחיבת פעוט.
לצפיה ב-'לדעתי אין בעיה'
לדעתי אין בעיה
21/04/2017 | 18:13
29
הילד שלי היה בן 2.3 כשהתחלתי טיפולים. סחבתי אותו ונקלטתי.
תחשבי שאמאות שנקלטות באון טבעי הרבה פעמים מביאות ילדים בהפרשי גיל קטנים וסוחבות את הילדים הגדולים ועדיין נקלטות.
בהצלחה
לצפיה ב-'ילד שלישי'
ילד שלישי
21/03/2017 | 20:55
1
171
שלום
אשמח לייעוץ: מתי מומלץ להתחיל טיפולים לילד שלישי.

הריון ראשון - שנה של נסיונות טבעיים ושנה של טיפול בינהם 2 הזרעות והריון התקבל אחרי 6 סבבים של הפריות: 4 שאיבות ועוד 2 החזרות מוקפאים.
הייתה בעית זרע חמורה מורפולוגיה 0.
היו 2 הריונות כימיים בדרך.
בדיקת קרישיות גלתה הומוזיגוטיות לmthfr.
נטלתי קלקסן לאורך כל ההריון בהמלצת קופרמינץ. מלבד הבעיה הנל כל הבדיקות שלי היו תקינות.
הריון שני- הגיע ספונטני 5 חודשים לאחר הלידה. ילדתי לפני שנתיים וחצי.
כעת מנסים להרות בפעם השלישית עברו כבר 9-10 חודשי נסיונות. מזהה את הביוץ. עשיתי בדיקות דם והכל תקין.
הטיפולים היו קשים לי מאוד.
ולכן מתחבטת האם מבחינה רפואית כדאי להתחיל בבירורים? או לתת הזדמנות לעוד כמה חודשים להרות טבעי ?
לצפיה ב-'ילד שלישי'
ילד שלישי
( לעמוד שלי בתפוז )
22/03/2017 | 15:30
107
אין תשובה אחת לשאלתך
תלוי בגילך, בגיל הבעל, בבדיקות זרע עדכניות וכו
כדאי שתתיעצי עם רופא מומחה בתחום
לצפיה ב-'כאבים לאחר החזרה'
כאבים לאחר החזרה
20/03/2017 | 14:16
2
120
עברתי החזרת עוברים לאחר שאיבה ביום שישי האחרון ביום ראשון החלו להיות לי כאבים בבטן האמצעית קיבלתי תמיכה של אנדומטרין, פרוגינובה וחצי מזרק של אוביטרל  רק ביום ראשון. הפרופסור טוען כי  הכאבים זה בגלל שהשחלות גדולות האם זה מסוכן?
זה עובר לבד?
זה יכול להפריע להחזרה?
לצפיה ב-'כאבים'
כאבים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2017 | 22:47
1
89
הכאבים לא מפריעים להחזרה
תלוי כמה ביציות התקבלו,בדרך כלל הכאבים אכן נובעים מהגדלת השחלות
לצפיה ב-'כאבים'
כאבים
21/03/2017 | 15:30
48
התקבלו 14 ביציות.
האם זה מסוכן?
והאם זה עובר לבד?
תודה
לצפיה ב-'החזרת עוברים'
החזרת עוברים
19/03/2017 | 08:18
1
128
שלום. עומדת בפני טיפול החזרתת עוברים ילד 3. 
רציתי לדעת במידה ומופשרת מבחנה והעוברים לא שורדים ויש צורך בההפשרת מבחנה נוספת האם נחשב כחצי נסיון נוסף ? כלומר במקום חצי נסיון יחשב כנסיון מלא במידה ומופשרות 2 מבחנות או רק כחצי סבב? 
לצפיה ב-'החזרת עוברים'
החזרת עוברים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2017 | 22:46
87
אין מושג של חצי סבב
אין קשר למספר המבחנות המופשרות, עד להשגת מספר העוברים הנדרש להחזרה

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו