לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'ללא מימון, אם יש למישהי למסירה...'
ללא מימון, אם יש למישהי למסירה...
21/06/2017 | 12:49
7
היי, אחרי בטא שלילית וכמובן אכזבה גדולה, אוספת את עצמי  ומתחילה סבב נוסף. אני ללא מימון בכלל וזקוקה לעזרתכן 
1. פיורגון
2. פרגובריס
3. דקפפטיל
4. אוביטרל 1
כל כמות תעזור! אני ניידת ואגיע לכל מקום.
תודה ענקית ובהצלחה לכולן ����
לצפיה ב-'ניתוח חצוצרות חסומות (חשד לנוזל) או לתת עוד סיכוי לטיפולים?'
ניתוח חצוצרות חסומות (חשד לנוזל) או לתת עוד סיכוי לטיפולים?
14/06/2017 | 13:37
2
14
שלום,
בת 38, ילדה בת שנה וחצי מהיריון ספונטני מהיר מאוד. לידה הסתיימה בקיסרי. בצילום רחם התגלו חצוצרות חסומות. מומחה בניתוחי חצוצרות אמר שגם יש לי נוזל באחת החצוצרות שמטפטף לרחם, דבר שיקשה עלי בטיפולים והמליץ להסיר את החצוצרה ולנסות לשקם את השניה. 
מנהלת היחידה לפוריות בה אני מטופלת לא התרגשה מהנוזל ואף כעסה על הרופא שמיד המליץ על ניתוח כזה. היא טוענת שניתוח כזה עלול להותיר אותי בלי ביציות. היא עשתה לי אולטרסאונד ואמרה שאין שום נוזל ברחם (היא באמת יכולה לראות טפטופים מהחצוצרה באולטרסאונד?)
התחלתי טיפולי IVF עשיתי החזרה ראשונה של 2 עוברים שלא צלחה ויש לי עוד 3 עוברים מוקפאים. אני תוהה כמה עוד טיפולים לעשות עד שמחליטים ללכת לניתוח? אין לי זמן לבזב כי איכות הביציות רק יורדת, מצד שני חוששת להישאר ללא ביציות בגלל ניתוח?

לצפיה ב-'ניתוח חצוצרות'
ניתוח חצוצרות
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 20:12
1
13
אם אכן יש חסימה דו צדדית עם נוזל בחצוצרות ,זה יכול להקטין את סיכויי ההשרשה
לא ניתן לראות את מטפטוף הנוזל לרחם
על מנת להתקדם באבחנה ניתן לבצע צילום רחם. אולטרהסאונד תלת מימד  או פעולה הנקראת הידרוסונוגרפיה לבדיקת עבירות החצוצרות
אם אכן יש חסימה דו צדדית עם נוזל בחצוצרות, כדאי לשקול כריתת חצוצרות לאחר שניים או דלושהמחזורים של החזרת עוברים ללא הריון
לצפיה ב-'עשיתי צילום רחם. האם זה מספיק לאבחנה או יש צורך בעוד בדיקה?'
עשיתי צילום רחם. האם זה מספיק לאבחנה או יש צורך בעוד בדיקה?
16/06/2017 | 10:19
8
האבחנה היא מצילום הרחם.
האם אפשר יהיה לכרות רק את החצוצרה עם הנוזל ולא לגעת בשניה ופשוט להשאירה חסומה? נאמר לי ביחידה להפרייה בה אני מטופלת שכריתת החצוצרות עלולה להותיר אותי ללא ביציות...
לצפיה ב-'הזרעה כולל מיון זרע עקב בעייה...'
הזרעה כולל מיון זרע עקב בעייה...
12/06/2017 | 22:06
1
10
דר שלום רב... אנחנו מטופלים כבר כמה שנים עקב בעיית זרע אצל הבעל. אף פעם לא ניסינו לעשות הזרעה עם מיון זרע במעבדה. האם זה אפשרי? 
לצפיה ב-'מיון זרע'
מיון זרע
( לעמוד שלי בתפוז )
13/06/2017 | 16:03
9
מיון זרע אינו פעולת השבחה
בדרך כלל כמות התאים המתקבלת מתאימה להפריה חוץ גופית וגם אז בדרל כלל עם מיקרומניפולציה, כלומר החדרת זרע לביצית
לצפיה ב-'בדיקת דם'
בדיקת דם
10/06/2017 | 20:15
2
28
תמיד צריך לעשות בדיקת דם לפרופיל הורמונלי בין היום השני למחזור עד היום החמישי. אז למה בעצם אני לא יכולה לעשות את הבדיקה ביום הראשון למחזור וגם אני יכולה להתחיל פרוטוקול קצר עם אסטרופם.  מה יכול להיות? 
לצפיה ב-'בדיקות דם'
בדיקות דם
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2017 | 15:25
1
13
ביום ראשון של הווסת עדיין יכולה להיות רמתהורמונים מהחודש הקודם
לכן בהרבה מקומות ממליצים על בדיקה ביום 3 , פלוס מינוס יום
לצפיה ב-'פרופ שלום'
פרופ שלום
11/06/2017 | 20:46
6
הם יצאו גבוהים גם אם לא עשיתי טיפול החודש? אני פשוט מתלבטת האם לעשות בדיקה לפרופיל הורמונלי ביום הראשון ומיד להתחיל עם אסטרופם כדי לא לפספס חודש. או פשוט לעשות ביום השני ולחכות עוד חודש.
לצפיה ב-'מעונינת לתרום גונאל f ו3 אמפולות צטרוטיד '
מעונינת לתרום גונאל f ו3 אמפולות צטרוטיד
07/06/2017 | 22:39
22
שלום לכולן אני מטופלת פוריות בהדסה עין כרם. 
מעוניינת לתרום מזרק גונאל אף של  900
בתוקף עד 8.2017 נקנה בקופת חולים כללית ונשמר במקרר

בנוסף למסירה 3 אמפולות צטרוטייד בתוקף עד תאריך 8.2017

מי שמעוניינת שתיצור קשר במיל

לצפיה ב-'מעוניינת לדבר עם נשים ששוקלות/שאבו/הפרו ביציות אחרי הקפאה'
מעוניינת לדבר עם נשים ששוקלות/שאבו/הפרו ביציות אחרי הקפאה
05/06/2017 | 13:13
30
שלום, לכולן. שמי ג'יין ואני עובדת על תוכנית דוקומנטרית בנושא הקפאת ביציות. מאוד מאוד אשמח לשמוע נשים שעברו שאיבה שוקלות וכאלו שהגיעו לשלב ההפשרה וההפריה. אשמח לשוחח אתכן על הנושא החשוב והמורכב הזה.
אני יודעת שזה נושא רגיש ומבטיחה סודיות מלאה ואוזן קשבת.
אשמח לשוחח איתכן.
הרבה בריאות והצלחה.
ג'יין 0544699279
לצפיה ב-'דחוף תוצאות פרופיל הורמונלי '
דחוף תוצאות פרופיל הורמונלי
04/06/2017 | 16:21
1
46
היי ..אתמול בשבת קיבלתי מחזור ורצינו להתחיל פרוטוקול קצר ולקחתי 2 אסטרופם. היום בבוקר הבנתי שעדיין אין לי התחייבות למחזור טיפול חדש  ומאוחדת ביקשו ממני לעשות בדיקות דם הורמונליות ביום השני למחזור ורק אחר כך אקבל תשובה לגבי ההתחייבות. אלו התוצאות האם הן תקינות? אין לי ממה לחשוש? יאשרו לי? אולי הE2  גבוה בגלל האסטרופם? או שהכל בסדר ואשלח להם? 
לצפיה ב-'הורמונים'
הורמונים
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2017 | 12:49
22
רמת האסטרדיול גבוהה מידי ליום 2 של המחזור
בהחלט שלקיחת האסטרופם משפיעה על הרמה
בכל מקרה, את צריכה להתייעץ עם הרופא המטפל שלך
לצפיה ב-'למסירה תרופות לטיפולי פוריות בתוקף'
למסירה תרופות לטיפולי פוריות בתוקף
04/06/2017 | 08:23
33
הי! 
נשארו ברשותי כמה חבילות בתוקף של -
2 חבילות אסטרופם 1 מ״ג
2 חבילות אוטרוגסטן 100
2 חבילות פרוגינובה 2 מ״ג

אשמח למסור בגבעתיים. Pandorajar@gmail.com

לצפיה ב-'IVM על מדיום מיוחד לעומת הבשלה על מדיום רגיל'
IVM על מדיום מיוחד לעומת הבשלה על מדיום רגיל
02/06/2017 | 11:12
3
26
שלום רב,

אובחנתי עם כשל שחלתי מוקדם במצב "מתקדם", יחד עם זאת עדיין נוצרים אצלי זקיקים באופן ספונטני- ועל כן כל ביצית יקרה מאוד עבורי ועבור בן זוגי. עד כה עברתי 2 שאיבות על בסיס סבב טבעי. לרוב יש אצלי זקיק מוביל, ומצטרף אליו לאחר כמה ימים זקיק צעיר יותר, כך שבמעמד השאיבה/ביוץ לרוב יש לי שני זקיקים: האחד יחסית גדול ונראה "בשל" 17 מ"מ והשני קטן יותר - סביב  10 מ"מ.  
36 שעות לפני השאיבה אני מזריקה לרוב דקפפטיל ואוביטרל ואז עוברת שאיבה/הזרעה.

במצב הזה קורה שביצית אחת "נזרקת לפח", גם אם מנסים להבשיל אותה על מדיום רגיל. הבנתי שביחידות שונות יש אפשרויות שונות, ושיש מקומות שבכלל לא "מאמינים" בשיטת ה- IVM.

יש לי שתי שאלות:
1. האם אתה חושב שבמצב הנתון נכון להבשיל את הביצית הצעירה יותר על מדיום של IVM או על מדיום רגיל?
2. מהם בעצם ההבדלים בין שתי האופציות? מהם הקריטריונים הקליניים לבחירה בכל אחת מהן?
3. האם אתה חושב שיש דרך אחרת לנסות ולהציל את הביצית הצעירה בסבבים שכאלו?

תודה רבה

לצפיה ב-'Ivm'
Ivm
( לעמוד שלי בתפוז )
02/06/2017 | 16:41
2
29
חסרים פרטים מרובים כדי לענות לשאלתך
מה גילך
מה היה גורל הביצית הגדולה שהתקבלה,
מה הפרופיל ההורמונלי
את השאלות האלו כדאי לבצע מול רופא מומחה פוריות אשר ישב עם כל הפרוטוקולים שלך ודוחות המעבדה

לצפיה ב-'תודה על התשובה, שתי שאלות כלליות לגבי IVM '
תודה על התשובה, שתי שאלות כלליות לגבי IVM
05/06/2017 | 21:56
1
10
תודה על התשובה, אכן אתייעץ עם הרופא.

אשמח לשאול
1. מה ההבדל בין המדיומים השונים?
2. מהם הקריטריונים לפיהם מחליטים האם ביצית תעבור הבשלה בתנאי IVM או הבשלה על מדיום רגיל?

תודה רבה

לצפיה ב-'מדיום'
מדיום
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2017 | 12:51
22
במדיום של IVM יש גם הורמונים שתפקידם להבשיל את הביציות
המדיום שיהיה בשימוש נקבע לפי יום השאיבה, ורמות ההורמונים
לצפיה ב-'אפשרות ועלויות לביצוע הליך IVF באופן פרטי'
אפשרות ועלויות לביצוע הליך IVF באופן פרטי
01/06/2017 | 17:16
1
61
שלום רב,

שמי רמי ואני נשוי פלוס 2.
אני בן 36 ואישתי בת 39.
אני ואישתי מעוניינים בילד שלישי ומנסים כבר הרבה זמן להיכנס להיריון (קרוב לשנה וחצי).

אנחנו במכבי והלכנו לרופאה לפריון איתה אנחנו רצים זה זמן מה בניסיונות הזרעה + השבחה
כאמור משזה לא צלח, ביקשנו לבדוק אפשרות לביצוע IVF אך כרגע קיבלנו תשובה שלילית מקופת החולים.

שאלתי,
יש לנו ביטוח של מכבי זהב וכן ביטוחים פרטיים רבים.
האם כדאי להתחיל תהליך של IVF באופן פרטי.
כמו כן, מהי העלות במקרה זה? אני מדבר כמובן על עלות של מחזור טיפולים בודד (אני עבר אעשה את המכפלות עבור כמות המחזורים)

תודה רבה.
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
02/06/2017 | 11:15
46
מבירוריי הקצרים ראיתי שתשלום על סבב לבית החולים המטפל היא בסביבות 20 אלף ש"ח (לדעתי עם החזרה), לאיודעת מהי העלות של התרופות - ותלוי כמובן אילו תרופות.

שבת שלום
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
31/05/2017 | 21:23
1
51
הי לכולם,
יש לי שאלה- יום ראשון שעבר הייתה לי שאיבה ושאבו 22 ביציות . היות וזו הפעם הראונה ששאבו לי כל כך הרבה אני לא יודעת אם מה שאני מרגישה תקין..
יום לאחר השאיבה הופניתי למיון עם דימום תוך בטני מאסיבי, שוחררתי למחרת ונמסר לי כי אמשיך לסבול מכאבים עד שכל הדם ייספג- סדר גודל של שבוע. ביום רביעי שעבר החזירו עובר אחד למרות מצבי הגופני, אותו US הרופא אמר שלא רואה בכלל נוזלים בבטן. בסוף השבוע האחרון הרגשתי מאוד השתפרה ולקראת תחילת השבוע כבר לא היו כאבים בכלל וחשבתי שזה מאחוריי.

אולם- ביומיים האחרונים חזרו לי כאבים ממש חזקים בבטן התחתונה ובאגן, זה כמו כאבים של גזים אבל זה לא כי היציאות שלי תקינות, מה שכן ממש כואב לי לשבת, לקום מישיבה ולהיות בנוחיות..
האם יכול להתפתח גירוי יתר שבוע וחצי אחרי שאיבה?!
ויכול להיות שאילו תופעות לוואי של דקקפטיל שאני לוקחת כתמיכה כל יומיים , או של האנדומטרין?

תודה מראש.
לצפיה ב-'כאבים'
כאבים
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2017 | 22:28
35
גירוי יתר יכול להתרחש גם כשבועיים אחרי ההחזרה
במידה ויהיה הריון, גרוי היתר יכול להמשך עד חודש שני או שלישי בשל הפעילות ההורמונלית של השליה
לצפיה ב-' פורום פוריות הגבר '
פורום פוריות הגבר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 13:22
8
 כיום המדע והטכנולוגיה מאפשרים להתגבר על חלק ניכר מהמכשולים בדרך להורות. בפורום פוריות הגבר יתנו מענה לזוגות אשר אובחנו עם אי-פוריות על רקע זכרי ובאופן טבעי נתקלו בהמון סימני שאלה, אתם מוזמנים להיכנס    
לצפיה ב-'החזרת עובר מוקפא יום 6 ביוץ טבעי'
החזרת עובר מוקפא יום 6 ביוץ טבעי
28/05/2017 | 21:31
1
31
שלום ד"ר,
קבלתי מחזור ב 3.5, ב 16.5 הזרקתי 2 אוביטרל וביום רביעי האחרון ה 24.5 בוצע החזרת עובר מוקפא יום 6. (ביוץ טבעי)
היום בבוקר היו לי כאבים בבטן התחתונה ולאחר כמה זמן בניגוב ירד דם והפרשות.
אני לוקחת קרינון כל בוקר.
המחזורים שלי סדירים. אם לא הטיפול אני צריכה לקבל מחזור ביום ג הקרוב.
האם הדם שהיה היום מעיד על תחילתו של מחזור?
מה הסיבה לדימום?
תודה רבה
לצפיה ב-'החזרת עובר'
החזרת עובר
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2017 | 22:24
24
לעיתים הכתמה דמית בניגוב יכולה להיות כתוצאה חהחדרת התרופות לנרתיק
לעיתים יש הכתמה דמית בתקופת ההשרשה
בכל מקרה להמשיך בטיפול ולקוות לטוב
לצפיה ב-'IVF ראשון'
IVF ראשון
28/05/2017 | 11:19
1
63
היי, אני חדשה כאן, ראשית זו ממש הקלה לדעת שאני לא לבד ויש כאן גם דמות מקצועית לייעוץ.
אשמח לתשובה מחכימה...
נשואה כבר 3 וחצי שנים, לא נצפתה שום בעיה, לא אצלי ולא אצל בעלי . עשינו 3 הזרעות שכשלו ואף הקדימו לי את הוסת שבד"כ היתה מסודרת לגמריי כך שבכלל לא זכיתי להגיע לשלב של בדיקת הריון.
כעת מפנים אותנו לIVF. אשמח לדעת מהם אחוזי ההצלחה לסבב ראשון... שאדע כמה אוויר עליי לקחת..
כמו כן אשמח לעזרה מבחינת זריקות-אם למישהי נשאר -אשמח לקבל...
לצפיה ב-'Ivf'
Ivf
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2017 | 22:21
29
אחוזי ההצלחה תלויים במספר מרכיבים
גיל האישה
פרופיל הורמונלי
היסטוריה רפואית וגינקולוגית
איכות הזרע
וכו׳

גיל האישה הינו גורם חשוב בשיעור ההצלחה

לצפיה ב-'טיפול לא ממומן, אשמח לעזרה של גונאל וצטרוטייד'
טיפול לא ממומן, אשמח לעזרה של גונאל וצטרוטייד
26/05/2017 | 17:18
1
39
היי, התחלתי טיפול לא ממומן והעלויות מטורפות. אם יש למישהי גונאל f או פיורגון וצטרוטייד למסירה או מרשם ממומן אשמח לעזרה.
תודה והצלחה לכולם ��������
לצפיה ב-'האם זה אקטואלי? צרי קשר לתרומה'
האם זה אקטואלי? צרי קשר לתרומה
07/06/2017 | 22:43
3
יש לי גונאל אף לתרומה וכן צטרוטיד

בהצלחה בטיפול
לצפיה ב-' אירוח בנושא אבחון גנטי טרום לידתי'
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום לידתי
22/05/2017 | 13:55
30
ביום שני, 22/5/17, בין השעות 22:00-20:00, נארח בפורום "הריון ולידה - תמיכה" את פרופ' יובל ירון, מנהל היחידה לאבחון גנטי טרום לידתי, המכון הגנטי, המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב).

באירוח תוכלו לשאול על בדיקות ההיריון לאיתור תסמונות ומחלות גנטיות, בדיקות מי השפיר, בדיקות הדם וכל הנוגע לייעוץ גנטי במהלך היריון.

לצפיה ב-'למסירה 5 צטרוטייד בתןקף עד 08/17 בפתח תקןןה'
למסירה 5 צטרוטייד בתןקף עד 08/17 בפתח תקןןה
17/05/2017 | 10:05
2
22
לצפיה ב-'אם עדיין רלוונטי אשמח לקבל'
אם עדיין רלוונטי אשמח לקבל
26/05/2017 | 16:37
6
לצפיה ב-'אשמח לקבל אם זה עדיין רלוונטי'
אשמח לקבל אם זה עדיין רלוונטי
28/05/2017 | 10:57
3
לצפיה ב-'בדיקת קרישיות יתר. מטופלת בכללית....'
בדיקת קרישיות יתר. מטופלת בכללית....
07/05/2017 | 10:43
1
44
שלום,
אנחנו בטיפולים בגלל בעיית זרע. נקלטתי בטיפול IVF ראשון לפני כשלוש שנים והיה הריון תקין אבל היתה לי לידה מוקדמת בשבוע 35 בגלל צירים מוקדמים. הריון נוסף של מוקפא הסתיים בהפלה בשבוע 7. הטיפולים הבאים שעשיתי נכשלו. יש לי בת דודה עם קרישיות יתר (מצד אמא) אך לאמא שלי לא היו כל בעיות בהריונות שלה. אני לקראת טיפול נוסף במוקפא ושאלתי את הרופא על בירור קרישיות יתר. חשוב לי לעשות את הבדיקה כדי לשלול בעיות. הרי כל הריון אצלי מגיע בדם יזע ודמעות וממש חשוב לי לחסוך סיבוכי הריון. אבל הרופא היום אמר שבמקרה שלי אין התוויה לטיפול. נראה היה שהוא ייתן לי הפניה אם אתעקש אבל אז זה אומר שדוחים את הטיפול ולא רציתי לדחות. מכאן השאלות שלי:
1. יש באמת הצדקה לדחיית הטיפול??? הרי להבנתי זו בסך הכל בדיקת דם! האם כדאי לי לנסות להשיג הפניה מרופא משפחה/נשים? האם רופאי משפחה בכלל יודעים איזה הפניה לתת?
2. להבנתי הבדיקה יכולה להיעשות בהיקפים שונים. אני מן הסתם הייתי רוצה לעשות את הבדיקה המקיפה ביותר. אם כך - מה עליי בדיוק לבקש? לאן עליי ללכת לצורך ביצוע הבדיקה? ותוך כמה זמן יש תשובות? לא אכפת לי לשלם יותר כסף...
3. קראתי באחד האתרים שהבדיקה כוללת: PT , INR , 
PTT , פיברינוגן. על פניו נשמע פשוט. האם אוכל להשיג הפניה פשוט בבקשה לרופא משפחה שייתן הפניה לבדיקות הדם האלו?
אשמח מאוד לעצות! אני ממש רוצה לעשות את הבדיקות האלה במקביל ובמהירות המירבית מבלי לעכב את הטיפולים. 
תודה!
לצפיה ב-'קרישיות יתר '
קרישיות יתר
( לעמוד שלי בתפוז )
08/05/2017 | 20:52
38
המלצה ךבדיקת קרישיות יתר נעשית על ידי רופא המטולוג
לצפיה ב-'לקראת סבב 3'
לקראת סבב 3
06/05/2017 | 19:06
1
100
שלום דוקטור, יש לי ילדה בת 3 מהזרעה שנייה (בת 32, שחלות פוליציסטיות)
כעת אני מנסה להיכנס להריון שוב, הופנתי ישירות להפרייה.
הפרייה ראשונה- נשאבו 50 ביציות, 14 הפריות ניסו לגדל את כולם לבלטו, כלום לא שרד חוץ מאחד שהוחזר אלי ולא הניב הריון
הפרייה שניה- 14 ביציות, 4 הפריות- הוחזר אחד טרי ביום 3 - הריון כימי.
לאחר מכן הוחזרו 2 מוקפאים ביום 3 - שלילי.
אני לקראת סבב הפרייה נוסף, עשיתי צילום רחם והיסטרוסקופיה - יצא תקין.
האם יש עוד משהו שכדאי לעשות ולבחון? אני כל הזמן  נזכרת ב14 שניסו לגדל לבלטו וכלום לא שרד ... האם זה מעיד על בעיה בעוברים? או שכדאי להמשיך ולנסות כרגיל?

תודה רבה!
לצפיה ב-'סבב 3'
סבב 3
( לעמוד שלי בתפוז )
06/05/2017 | 22:01
75
בהחלט לא להרים ידיים
כדאי לשקול עם הרופא המטפל מינון הורמונלי נמוך יותר,אפילו במחיר של פחות ביציות,אבל יתכן  ויתקבלו יותר הפריות
לצפיה ב-'בקשה דחופה להמלצה על מומחה לפוריות הגבר'
בקשה דחופה להמלצה על מומחה לפוריות הגבר
06/05/2017 | 21:15
2
48
שלום
לבעלי יש נתוני זרע מאוד מאוד חלשים ובעיקר 1-0% תאי זרע תקינים. אנחנו לא מעט זמן בטיפולים והחלטנו לנסות ״לתקוף״ את הבעיה ישירות במקביל. יש למישהי המלצה על רופא מומחה מקצועי שגם יהיה נחוש למצוא את המקור לבעיה?
תודה רבה!
לצפיה ב-'יש פה פורום פוריות הגבר, בדיוק הסתכלתי עליו'
יש פה פורום פוריות הגבר, בדיוק הסתכלתי עליו
07/05/2017 | 11:07
23
לצפיה ב-'פרופ׳ גיל רביב מתל השומר מצוין'
פרופ׳ גיל רביב מתל השומר מצוין
21/05/2017 | 00:20
11

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו