לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1249012,490 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'מזרקים של מנופור מולטידוז'
מזרקים של מנופור מולטידוז
17/09/2018 | 10:45
9
ש לי מזרקים של מנופור מולטידוז (בלי התמיסות).
חלקם לא בתוקף אבל סגורים ותקינים.
למי אפשר למסור לפני שזה יזרק, ולאו דווקא למטופלות פוריות?

לצפיה ב-'gonal f 900 iu'
gonal f 900 iu
11/09/2018 | 15:52
14
שלום לכולם,
נשאר לי גונל אף בכמות של 750iu ואין לי בו עוד צורך.
האם יש כאן מישהי שצריכה? השתמשתי רק ב150iu
לצפיה ב-'מסירת תרופות פוריות מאזור חיפה-קריות'
מסירת תרופות פוריות מאזור חיפה-קריות
09/09/2018 | 15:14
8
היי,
למסירה התרופות הבאות, מאזור חיפה-קריות:

פרגובריס - 3 יחידות בתוקף עד 11/19
אוטרוגסטן 200 - 2 יחידות בתוקף עד 07/19
קרינון - 10 יחידות בתוקף עד 08/19
ציטרוטייד - יחידה אחת, אינני רואה את התוקף בגלל שהאריזה סגורה, ככל בנראה גם עד 2019.

שנה טובה ורק בשורות טובות!

לצפיה ב-'תשובה לנובמבר6'
תשובה לנובמבר6
05/09/2018 | 17:14
40
אני הגשתי בקשה חריגה לועדת ערר אחרי שדחו את הבקשה של הרופא. כתבתי נוסח חופשי שמתאר את סיבת הטיפולים,  ההסטוריה, ההווה וההערכה שלי לסיכויים. נתתי את המכתב למנהלת האדמיניסטרטיבית של היחידה (באסותא רמת החיל) והיא פיקססה. אמרה לי שיקח הרבה זמן לקבל תשובה.
עשיתי את ההחזרה עם פקדון ואישרו לי טופס 17 אחרי חודש בערך אבל.. זה היה אחרי שקיבלתי בטא חיובית ואחכ כשקיבלתי את המכתב מהמושלם ראיתי שהאישור ניתן אחרי שעשיתי כבר 2 בדיקות הכפלה בקופה,  אז יש מצב שזו היתה הסיבה לאישור..
מאחלת לך להקלט בטיפול הנוכחי ושלא תצטרכי להתעסק עם הכל הנ"ל. בהצלחה:)

לצפיה ב-'טיפולי פוריות'
טיפולי פוריות
04/09/2018 | 11:03
1
67
מה הם סוגי טיפולי הפוריות שיש היום ברפואה? 

מודה לך מאוד! 
לצפיה ב-'טיפולי פוריות'
טיפולי פוריות
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 11:46
40
לצערי לשאלה כזאת לא ניתן לענות בפורום

זה דורש מפגש ישיר עם רופא מומחה פיריון
הטיפול תלוי ב
היסטוריה רפואית ומיילדותית
גיל בני הזוג
תוצאות בדיקות מעבדה ובדיקות עזר
וכו

לצפיה ב-'לפני שאיבה באסותא ראשון לציון'
לפני שאיבה באסותא ראשון לציון
27/08/2018 | 14:29
1
47
שלום בנות יקרות
בטיפול IVF ראשון
לפני שאיבה ראשונה באסותא ראשון
מטופלת אצל פרופ' ויסמן
רועדת מפחד מהשאיבה
אשמח אם תספרו לי חוויות 
לצפיה ב-'אני ברמת החיל אבל זה בטח לא שונה בהרבה'
אני ברמת החיל אבל זה בטח לא שונה בהרבה
31/08/2018 | 00:39
34
הכל מתוקתק ומובנה כך שתהיה לך שליטה מינימאלית על התהליך, את לגמרי בידי הרופא שלך (לא מכירה את פרופ וייסמן) ובהנחה שאת סומכת עליו והוא בודאי מנוסה ומוצלח מאוד, אין לך ממה לפחד.
אני עשיתי שבע שאיבות סהכ, השתיים הראשונות עם הרדמה ויתר החמש בלי. פשוט היתה לי תובנה שאני מתכננת הרי ללדת וזה בטח יכאב יותר משאיבה אז בטח שזה קטן עלי. בדיעבד זה לא כואב בכלל ואני תמיד עם מספר מכובד של ביציות.. 
תדאגי שיהיה איתך מישהו, הכי טוב הזוג. בהתאוששות אפשר לבקש צינור חימום בין השמיכות וזה מפנק ביותר.
גם הסנדביץ' והפרי שאת מקבלת אחרי נחמדים מאוד. תבקשי תה חם ומתוק וזה יעשה לך טוב.
ממליצה לך לשאול בפורום פוריות שם יש גם הרבה יותר תנועה וגם הרבה יותר נכונות לעזור. בהצלחה!
לצפיה ב-'היי, האם לעשות ייעוץ גנטי לפני תחילת התהליך?'
היי, האם לעשות ייעוץ גנטי לפני תחילת התהליך?
19/08/2018 | 12:52
2
32
לצפיה ב-'ייעוץ גנטי'
ייעוץ גנטי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2018 | 17:13
1
40
בהחלט כן, כדאי לשלול נשאויות של מחלה
אם יש נשאות בן הזוג חייב להיבדק בהתאם
לצפיה ב-'גם אם בעצם אין לנו שום רקע או חשד/מידע על נשאות....'
גם אם בעצם אין לנו שום רקע או חשד/מידע על נשאות....
27/08/2018 | 12:07
8
לצפיה ב-'ספר ילד משלך למסירה'
ספר ילד משלך למסירה
16/08/2018 | 20:23
2
78
מוסרת את ספר ילד משלך.
מי שרוצה להשאיר כאן כתובת ואשמח בדואר.
לצפיה ב-'היי, רלוונטי?'
היי, רלוונטי?
25/08/2018 | 08:16
1
39
כיצד ניתן ליצור קשר?
לצפיה ב-'יצירת קשר'
יצירת קשר
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2018 | 10:25
45
אם ברצונך בפנייה אישית 
תוכלי להשאיר מייל 
לצפיה ב-'עישון'
עישון
12/08/2018 | 12:15
59
היי,
עישון גראס ירוק רפואי פוגע בפוריות הגבר? באיכות / כמות הזרע...? 
לצפיה ב-'עזרה בתרופות'
עזרה בתרופות
10/08/2018 | 21:00
44
אשמח אם יש למישהי מנופור או גונאל אף או פרגובריס. אני מתחילה טיפול וזה עולה לי הון!!!!
לצפיה ב-'שאלה בעניין בדיקות זרע '
שאלה בעניין בדיקות זרע
31/07/2018 | 20:56
1
66
אי פריון משני
היה הריון ספונטני לפני כ 4 שנים
לפני שנה הריון מחוץ לרחם

בן 40
בדיקת זרע - נפח 28 ph מיליון
22% תנועה
1% מורפולוגיה

בבדיקת אורולוג - אשכים בשק 25 מל
ואריקוצלה דרגה 2-3 משמאל

מה היית ממליץ לפי תוצאות אלו?
לצפיה ב-'מקווה שזה בסדר שאני ממליץ '
מקווה שזה בסדר שאני ממליץ
12/08/2018 | 12:12
54
אבל פורום פוריות הגבר יעזרו לך גם, פה בתפוז כמובן 
לצפיה ב-'ילד שלישי'
ילד שלישי
27/07/2018 | 06:01
2
106
שלום,
לא כל כך הצלחתי להבין במה שונה הפרוצדורה לילד שלישי(בהתייחס לטיפולים במסלול הפרטי).
אשמח להבין...
לצפיה ב-'עד ילד שני את לא משלמת על טיפולים'
עד ילד שני את לא משלמת על טיפולים
27/07/2018 | 13:49
82
מילד שלישי כן
כנ'-ל גם לגבי תרופות- מילד שלישי יש ממש מעט הנחה בתרופות
המדינה כיבכול מממנת טיפולים של עד 2 ילדים
לצפיה ב-'פחות השתתפות של הקופות = יותר יקר, פחות נסיונות'
פחות השתתפות של הקופות = יותר יקר, פחות נסיונות
29/07/2018 | 02:53
75
יש שוני בין הקופות. אני יכולה לפרט לגבי הכללית
את מקבלת 6 נסיונות ממומנים בסהכ (לא שנתי), כשכל שאיבה (כולל החזרת הטריים שלה) זה נסיון אחד וכל החזרת מוקפאים זה חצי נסיון.
באסותא, התשלום 1650שח השתתפות עצמית בסבב שאיבה ו330שח בהחזרת מוקפאים.
תרופות על הנייר השתתפות של 50% בפועל לא הרגשתי הבדלים גדולים במחירים.
לצפיה ב-'מעבר בין קופות אחרי כישלון ivf לילד שלישי בקופ"ח כללית'
מעבר בין קופות אחרי כישלון ivf לילד שלישי בקופ"ח כללית
19/07/2018 | 15:24
1
87
היי,

תהיתי האם אפשר לעבור קופה ולהתחיל טיפולי ivf נוספים לילד שלישי לאחר ש-6 הטיפולים הניתנים בכללית לא צולחים.
האם למישהו שנמצא ברובד הביטוחי הגבוה גם כן צריך לחכות שנתיים לפני שמאפשרים לו להתחיל טיפולים נוספים או שיש מעבר "בהנחה" כמו שעושים ברוב המקרים?

תודה רבה!
לצפיה ב-'מצאתי את הטבלה הזאת'
מצאתי את הטבלה הזאת
22/07/2018 | 08:58
77
כמו שכתבתי בפורום פוריות הותק בביטוח המשלים המקביל נשמר
אז תלוי כמה זמן יש לך פלטינום, אם יש לך שנה תצטרכי לחכות עוד שנה במכבי ובמאוחדת ולא תצטרכי לחכות בכלל הלאומית.
הנסיונות מתאפסים בכל מקרה.
לצפיה ב-'עישון גראס בזמן טיפולי פוריות'
עישון גראס בזמן טיפולי פוריות
14/07/2018 | 11:24
1
122
שלום,
התחלתי טיפולי פוריות עם זרע שקניתי בחו"ל (כאם יחידנית), כרגע אני אחרי ההזרעה הראשונה שלי. 
קראתי רבות על בריאות בזמן טיפולי הפוריות, אני מבינה כי עישון ניקוטין ושתית אלכוהול הם מזיקים מאד.
אבל לגבי עישון מריחואנה בזמן טיפולי פוריות לא הצלחתי למצוא מספיק דעות, תובנות ומחקרים שנעשו.
אשמח לדעת, האם עישון מריחואנה בזמן טיפולי פוריות מזיק לסיכויים שלי להיכנס להריון?
לצפיה ב-'גראס'
גראס
( לעמוד שלי בתפוז )
14/07/2018 | 20:47
126
אכן אין מספיק מחקרים בנושא והדחיות חלוקות 
לדעתי האישית את הולכת לעשות צעד חשוב ולקבל אחריות על חיים נוספים  
אין שום סיבה שלא תמנעי מחשיפה לגורמים שיתכן ובעתיד יתגלו כמזיקים 
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת זרע '
תוצאות בדיקת זרע
25/06/2018 | 14:51
1
99
שלום רב
בן הזוג (בן 40) ביצע בדיקת זרע, אשמח לשמוע חוות דעת מומחה לגבי התוצאות 

לצפיה ב-'זרע'
זרע
( לעמוד שלי בתפוז )
25/06/2018 | 17:07
115
יש אחוז נמוך של תאום עם מבנה תקין
אבל בסך הכל זה זרע שאפשר להרות איתו

כדאי לחזור על הבדיקה בעוד חודשיים
לצפיה ב-'כאבים בנרתיק לאחר שימוש באנדומטרין ודופסטון'
כאבים בנרתיק לאחר שימוש באנדומטרין ודופסטון
20/06/2018 | 08:48
1
84
האם מישהי סבלה מכאבים בנרתיק לאחר שימוש באנדומטרין או דופסטון?
סבב קודם ללא דופסטון רק עם אנדומטרין ולא חוויתי כאבים כאלה רק הרגשת פטרייה שפתרתי בעזרת שימוש בפרוביוטיקה. הפעם ממש כאב למטה.
מישהי חוותה?
לצפיה ב-'אוי תקשיבי!'
אוי תקשיבי!
31/07/2018 | 00:24
50
אני סבלתי נורא נורא מאנדומטרין והייתי משוכנעת שיש לי בעיה בשליטה על הפיפי זה פשוט היה נוראי, אמרתי על כך לרופא והוא אמר שזה כנראה עשה לי גירוי וזו הסיבה לתחושות האלה ועברתי לקרינון.. העולם אחר..
לצפיה ב-'מסירת צטרוטייד ופרוגינובה'
מסירת צטרוטייד ופרוגינובה
19/06/2018 | 17:13
41
היי,
מוסרת מרמת גן 5 מזרקים של צטרוטייד 0.25 מ"ג בתוקף עד 01/2019.
כמו כן מוסרת גם פרוגינובה 2 מ"ג בתוקף עד 07/2019.
איסוף מרמת גן. 
פרטים נוספים בפרטי. 

לצפיה ב-'מישהי שהתחילה פרונטוגסט, דילגה על זריקה אחת והכל היה בסדר?'
מישהי שהתחילה פרונטוגסט, דילגה על זריקה אחת והכל היה בסדר?
19/06/2018 | 14:17
22
פירוט , סליחה מראש על החפירה אבל חייבת מישהי עם ״חוויה ״ דומה.
לאחר החזרה, תמיכה של 2 אנדומטרין בבוקר 2 בערב, 2 דופסטון בוקר 2 ערב. קיבלתי 3 זריקות אוביטרל וזריקה של דקקפטיל ובעתיד עוד אזריק עוד 2 דקקפטיל.
עד כה הייתי מזריקה יום כן יום לא פרונטוגסט אבל ביום ראשון עשיתי זריקה שהפכה אותי לחצי נכה. הזריקה הזו נוראית אבל בחיים לא הרגשתי ככה אחריה. לא יכולה ללכת מתה מכאבים שאני קמה מישיבה לא יכולה לשכב על הצד ממש נכה!
התייעצתי עם הרופא האם אני יכולה לדלג והוא אמר להוסיף 2 אנדומטרין בצהריים וכשאוכל - לחזור לזריקות.
אציין שאני סומכת עליו אבל מרגישה קצת לחוצה שאני לא פוגעת. מישהי שחוותה מקרה דומה ויכולה להרגיע?
לצפיה ב-'מבולבלת...'
מבולבלת...
06/06/2018 | 08:32
103
היי . אני חוזרת לטיפולי פוריות. בפעם הקודמת נכנסתי להריון לאחר 12 סבבים של IVF . זה היה לפני 3 שנים,עכשיו אחרי שהקטן כבר בן שנתיים אוטוטו אנחנו חוזרים לטיפולים. למעשה התחלנו כבר לפני שנה על "אש קטנה"(למרות הטראומה שהיתה לי מהסבב הראשון  שלקח 3 שנים) נשארו לי  5 עוברים מוקפאים במצב בלסט מהסבב שממנו נכנסתי להריון אז זה היה פחות מורכב. לצערי עברתי 3 סבבים של החזרת מוקפאים על בסיס טבעי ללא הורמונים שלא הצליחו ואחריו עוד סבב מלא של שאיבה שהיה פחות טוב מהקודמים, אני כמעט בת 33 ויש הבדל לעומת הפעם הקודמת שהיתה לפני 3 שנים.
בסבב האחרון הופרו 6 עוברים אבל לא מספיק איכותיים לבלסט  הטיפול לא הצליח ועכשיו נשאר לי עובר אחד ששרד להיות בלסט, כל השאר לא שרדו.. אני אמורה להחזיר אותו החודש.
העניין הוא שבשנה האחרונה אני מרגישה שיש שינוי בנושא הביוץ, למרות שהמחזור שלי לרוב מדויק וכמעט ולא היו איחורים לאחרונה יש לי שיבושים שאני לא יודעת להסביר אותם. הביוץ שלי הוא לרוב ביום ה-20-22 . אני זוכרת שככה תמיד היה אף פעם לא היה לי ביוץ ביום ה14, אבל הפעם אני שומעת מהרופאים מושגים שלא שמעתי בעבר, אמרו לי שלשחלות שלי יש מבנה פולציסטי. אני יודעת באופן כללי מה הן שחלות פוליצסטיות אבל לפי מה שקראתי אין לי את כל התסמינים ואני מקבלת מחזור די סדיר. הבעיה היא שהביוץ לא קבוע ומגיע באיחור. מהנסיון שלכן, האם יש הבדל בין תסמונת שחלות פוליציסטיות לבין מבנה פולציסיטי? או שזה אותו הדבר? האם יש דרגות שונים לזה? איך מטפלים בזה? והאם יכול להיות אולי שזה קרה עקב ההריון והשינוי ברחם(עברתי ניתוח קיסרי אז אולי יש קשר) היות ואני ועברו 28יום ועדיין לא היה לי ביוץ
לראשונה הרופא נתן לי כדורי פרוברה.זה הגיוני? קרה לכן משהו דומה? חשוב לציין שבחודש הקודם עשיתי סבב עם הורמונים לראשונה אז אולי הגוף עדיין בהשפעה של ההורמונים והכל השתבש בגלל זה?  
דבר נוסף - הוא נתן לי מרשם של לטרוזול שאמורה לקחת לאחר שאקבל מחזור. מישהי מכירה?
בקיצור אני מאוד מתוסכלת. הייתי בטוחה שאני מכירה את הגוף שלי, אבל מרגישה שהוא שוב בוגד בי. היות ואני כבר למודת ניסיון ויש לי "ותק" בטיפולי IVF חשבתי שיהיה לי יותר קל. מסתבר שממש לא..
מתנצלת מראש על ההודעה הארוכה ומודה למי שקראה עד פה, אני יודעת שיש כאן קהילה חמה ומחבקת ולכן הרשיתי לעצמי להשתפך ככה כי באמת אין לי מושג למי לפנות...
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת זרע'
תוצאות בדיקת זרע
04/06/2018 | 15:04
1
87
שלום,

בעלי ביצע בדיקת זרע לאחר 7 ימי התנזרות

צבע: תקין
צמיגות: תקינה
נפח: 2 מ"ל
PH- 8.4
ריכוז -24 מיליון
תנועה כללית- 54%
תנועה פרוגרסיבית -16%
סה"כ תאים בתנועה- 26 מיליון
תאים עגולים- 4 מיליון
תאים תקינים - 2%
פתלוגיית ראש- 98%

מה דעתך על הבדיקה?
האם ניתן להרות באופן טבעי או שיש צורך בהתערבות רפואית?
תודה
לצפיה ב-'בדיקת זרע '
בדיקת זרע
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2018 | 11:37
70
בסך הכל  הבדיקה תקינה ניתן להרות גם באופן טבעי 

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל הפורום ד"ר אריק כהנא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו