לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220212,202 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'הפלה בשבוע 5+0 אחרי לידה קיסרית'
הפלה בשבוע 5+0 אחרי לידה קיסרית
13/05/2018 | 22:08
13
ילדתי בניתוח קיסרי את התאומות שלי בנות השנתיים.
ביום רביעי האחרון עשיתי בדיקת בטא לאחר החזרת שני עוברים מוקפאים, והבטא היתה 30. היום עשיתי בדיקה חוזרת והערך היה 4. כלומר זו היתה הפלה או הריון כימי לא בקיאה במונחים.

2 שאלות לי:
1. האם יתכן שההפלה קרתה בגלל שאולי יש משהו ברחם שלא נבדק לאחר הקיסרי? אני לא הייתי רוצה לרוץ בין מליוני בדיקות אבל אולי פספסתי משהו חשוב? יש לציין שאני בת 26.
2. האם הדימום שהתחיל לי היום עשוי הימשך ארוכות או שאמור להיות כמו מחזור רגיל?

תודה רבה.
לצפיה ב-'בטא נמוכה....'
בטא נמוכה....
10/05/2018 | 11:25
1
24
יום ראשון בטא 16 פרוגסטרון 4.4
יום שלישי בטא 24 פרוגסטרון 30.5
יום חמישי בטא 38 פרוגסטרון 40.7
ייתכן שעדיין יהיה הריון תקין? יש בסיס לפחד שזה חוץ רחמי?
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/05/2018 | 14:26
20
קצב העלייה אכן איטי, אבל עדיין להמשית לעקוב

לגבי הריון מחוץ לרחם ,לא ניתן לדעת בשלב כל כך מוקדם
לצפיה ב-'החזרת עובר יום 2'
החזרת עובר יום 2
10/05/2018 | 13:27
1
19
מישהי החזירה עובר יום 2 ונקלטה להריון?
מפחדת שזה מוקדם מדיי אבל במעבדה מתעקשים להחזיר מחר
לצפיה ב-'החזרת עובר יום 2'
החזרת עובר יום 2
( לעמוד שלי בתפוז )
10/05/2018 | 14:23
19
בהחלט יש הריונות טובים מהחזרת עובר יום 2

בהצלחה
לצפיה ב-'בדיקת דם להריון ראשון לאחר הזרעה'
בדיקת דם להריון ראשון לאחר הזרעה
09/05/2018 | 16:12
20
שלום ד"ר,
אשתי ביצעה בדיקת דם להריון לאחר טיפולי פוריות עם גונאל F והזרעה.
15 ימים לאחר ההזרעה היא עשתה בדיקת דם ולהלן התוצאות:
ESTRADIOL 1125 pmol/L
PROGESTERONE 79.2 nmol/L
BETA-HCG 59 IU/L

האם מדובר בהריון?
(שוב מזכיר שאת בדיקת הדם היא ביצעה 15 ימים לאחר ההזרעה ומדובר בהריון ראשון).

תודה רבה,
בברכה,
בן (שם בדוי)
לצפיה ב-'מחזור שבוע לאחר החזרה'
מחזור שבוע לאחר החזרה
06/05/2018 | 06:55
3
33
בת 38.5 לפני 6 שנים הריון מivf cd בגלל בעיות זרע. בהריון ההוא אובחן iugr
לפני כמה חודשים חזרנו לטיפולים לילד נוסף ומאז למרות עוברים טובים והחזרות של שני עוברים בכל פעם המחזור מגיע עוד לפני הבטא, הפעם הגיע שבוע לאחר ההחזרה וזה למרות שבאמצע עשינו בדיקות לוודא שהתמיכה מספיקה והנתונים היו מצויינים (פרוגסטרון מעל 190, אסטרדיול מעל 5000) מה אנחנו עושים לא נכון? מה יכול לשפר את סיכויי הקליטה?
לצפיה ב-'מחזור מוקדם'
מחזור מוקדם
( לעמוד שלי בתפוז )
06/05/2018 | 09:21
2
26
הערכים אכן תקינים ואין הסבר לדימום
במקרים בלתי מוסברים ניתן להוסיף זריקות של פרוגסטרון, או של HCG  או דקהפפטיל

בכל מקרה ההחלטה צריכה להיות של הרופא המטפל שמכיר את התיק וההיסטוריה הרפואית שלך

לצפיה ב-'מה עושים עם זה???'
מה עושים עם זה???
07/05/2018 | 06:55
1
21
תודה על התשובה, עשיתי בדיקות דם כדי לראות מה הסיבה לדימום ואלו התוצאות:
lh 2.2
e2 367
progesteron 4.4 
beta-hcg 16
אני מבינה מהבטא שהוא חיובי אבל שאר ההורמונים נמוכים מכדי להחזיק הריון תקין, האם זה הריון "כימי" ? האם זה כי התמיכה לא הייתה מספיקה? האם אחרי שני הריונות "כימיים" והריון תקין אחד עם iugr כדאי לשקול מתן מדללי דם? (קלקסן או אספירין) אני יודעת שההחלטה היא של הרופא המטפל אבל אני רוצה לבוא לפגישה מוכנה
לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2018 | 17:00
15
התשובה חייבת להגיע מהרופא המטפל 
כדי לתת תשובה או לדון על הנושא, יש צורך במידע רפואי מלא ולא בדיקות חד פעמיות 
לצפיה ב-'דימום'
דימום
05/05/2018 | 14:56
1
18
היום היה לי דימום קל
ניגשתי למיון נשים והרופא אמר שהוא לא רואה הפלה וראה שק הריון ממש ממש קטן ולדעתו הדימום הוא לא הפלה

האם זה הגיוני?
לצפיה ב-'דימום'
דימום
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2018 | 20:42
17
יש חשיבות לגיל ההריון 
ב כ 20 אחוז מההריונות יכול להיות דימום במהלך שלב ההשרשה. 
בכל מקרה רצוי לעשות בדיקה חוזרת לאחר כשבוע עד 10 ימים לבדוק אם ההתפתחות תקינה
בהצלחה 
לצפיה ב-'תוצאות בטא'
תוצאות בטא
04/05/2018 | 07:47
1
52
היי, אחרי החזרת 2 עוברים עשיתי בדיקות: - ב29/4 אחרי 12 יום בטא 109  
- ב- 1/5 אחרי 14 יום בטא 213
אמרו לי להגיע ב-17/5 לאולטראסאונד
האם התוצאות טובות?
לצפיה ב-'ביטא'
ביטא
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2018 | 10:50
39
התוצאה טובה 
בהצלחה 
לצפיה ב-'האם רמת הפרוגסטרון עולה ועולה ככל שנוטלים תמיכה?'
האם רמת הפרוגסטרון עולה ועולה ככל שנוטלים תמיכה?
30/04/2018 | 23:46
1
38
אני לוקחת 3 אנדומטרין ביום (לנרתיק) אחרי החזרת עובר. יש עוד כמה ימים לבדיקת הריון. תהיתי אם ההשפעה מצטברת כי גופנית נהיה לי יותר ויותר לא נח (מלאות, נפיחות). 
לצפיה ב-'פרוגסטרון עולה'
פרוגסטרון עולה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/05/2018 | 00:22
25
רמת הפרוגסטרון עולה במשל הנטילה 
העלייה ברמת הפרוגסטרון יכולה לגרום לתופעות שאת מציינת, יחד עם זאת זה אולי סימן טוב לתוצאה חיובית
בהצלחה 
לצפיה ב-'זקוקה בדחיפות לצטרוטייד!!!'
זקוקה בדחיפות לצטרוטייד!!!
21/04/2018 | 07:12
41
היי יקירות! אולי מכאן תבוא אליי הישועה. חייבת להזריק היום צטרוטייד 0.25 . היה לי מזרק אחרון אבל האמפולה של הצטרוטייד נפלה ונשברה . אני גרה באיזור חיפה. מאיפה משיגים?חרשתי אתמול את כל בתי המרקחת באזור ואפילו הייתי במיון אבל אין להם!!! יש למישהי להשאיל לה ואחזיר מחר? השאיבה ביום שני לא רוצה לדפוק אותה
לצפיה ב-'בדיקות דם - יום שישי'
בדיקות דם - יום שישי
18/04/2018 | 09:06
47
היי יקירות, זקוקה לתשובה בדחיפות.
עליי לעשות בדיקת דם + או"ס למעקב זקיקים. אני גרה בחיפה.
מטופלת באופן פרטי אצת ברקוביץ. הוא שלח אותי לאסותא בראשון. למען האמת קשה ללי להגיע עד לראשל"צ בשביל הבדיקה הקצרה הזו.
איפה אפשר לעשות את הבדיקות באיזור חיפה אני חייבת לקבל את התוצאה באותו היום.כדי לדעת איך להתקדם ומתי תהיה השאיבה.
תודה וחג עצמאות שמח
לצפיה ב-'בטא נמוכה '
בטא נמוכה
02/04/2018 | 19:38
177
שלום לכולן, 
עשיתי היום בדיקת בטא, 14 יום מהחזרת שלושה עוברים מוקפאים. 
הבטא יצאה 15.
קרה למישהי ובסוף התפתח הריון תקין?
האם זה בהכרח הריון כימי או ניסיון שנכשל? 
אני צריכה לעשות בדיקת דם חוזרת עוד יומיים, ולחוצה נורא שלא הצלחנו. הייתה לי הרגשה ממש טובה הפעם.. [:(]
לצפיה ב-'תרופות למסירה '
תרופות למסירה
02/04/2018 | 19:35
52
שלום רב,

יש לי 3 מזרקים של 25 mg ותרסיס סינרל 2 mg למסירה.

תוקף של כל התרופות הוא 06/2018

אני גרה בצפון, בישוב בין כרמיאל לצפת.

מוזמנות ליצור איתי קשר 050-3350884

בשורות טובות לכולן
לצפיה ב-'IVF ראשון - זקוקה לעידוד'
IVF ראשון - זקוקה לעידוד
13/03/2018 | 13:12
3
171
שלום, אני בת 43 וחצי עם ילד אחד מהריון ספונטני בגיל 39. התחלתי החודש טיפול ראשון לאחר ניסיונות של שנה להרות באופן טבעי. הפרופיל ההורמונלי שלי תקין לחלוטין וגם של בעלי. החזרה של עובר אחד באיכות טובה מאד התבצעה לפני 5 ימים ואני אמורה לבדוק האם הטיפול הצליח שבוע הבא. אני ממש בלחץ. אני אשמח לשמוע סיפורים של הורים אחרים שהצליחו להביא ילד לעולם בגילאים כאלה מתקדמים!
לצפיה ב-'מקווה שיש לך כבר בטא חיובית'
מקווה שיש לך כבר בטא חיובית
28/03/2018 | 22:24
67
אין לי סיפור הצלחה גם אנחנו מנסים
כנראה שענין הגיל הוא מכריע אבל הכל אפשרי בעיקר אם כבר התנסית בנס
בהצלחה:)
לצפיה ב-'אצל איזה רופא את מטופלת?'
אצל איזה רופא את מטופלת?
14/05/2018 | 11:21
1
11
אם אפשר לשעול :). אם לא נוח לך לענות פה-תעני בפרטי בבקשה. אני מחפשת רופא פוריות שמתמחה בגיל מבוגר, די חדשה בנושא. עוד שבועיים בת 43.
תודה רבה ובהצלחה :)
לצפיה ב-'טיפולי פוריות '
טיפולי פוריות
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2018 | 17:32
10
אין דבר כזה מומחה למבוגרות או לצעירות 
כל רופא שמבצע טיפולי פיריון  מטפל בכל בעיית פיריון מכל סיבה כולל גיל בהצלחה 
לצפיה ב-'התחלה'
התחלה
12/03/2018 | 13:25
129
ההינו תקופה אצל רופאת נשים דרך כללית שביצעה את כל הבדיקות גם לבעל וגם לאישה כולל צילום רחם. ביצענו הזרעה 1 ללא הצלחה. אנחנו מחפשים רופא דרך הקופת חולים שלא מצריך עלות כספית גבוהה. הרבה ממליצים על רופאים בפרטי אבל הם נורא יקרים אין באפשרותנו. האם רק רופאים פרטיים יכולים לעזור לנו? מבולבלים וחסרי אונים אבקש את עזרתכם..
לצפיה ב-'חבילת טבליות אנדומטרין למכירה במחיר עלות'
חבילת טבליות אנדומטרין למכירה במחיר עלות
07/03/2018 | 23:55
58
בהצלחה לכל המטופלות.
ברצוני למכור חבילה חדשה של טבליות אנדומטרין (30 טבליות לנרתיק), בתוקף עד 6/2021 בעלות של 110 ש"ח.
ררר 050-6272431
לצפיה ב-'חוזרים לivf'
חוזרים לivf
07/03/2018 | 13:27
1
135
היי,
יש בבית ילד מהמם תוצרת ivf
נשארו 5 מוקפאים ב2 מבחנות ועכשיו חוזרים אליהם (אחרי כל הבדיקות).
אני חוששת שהתור שנקבע לי (יום לפני מחזור) יגרור עיכוב של חודש בהחזרה.
אשמח לתזכורת מתי בחודש צריך להגיע למחלקה ומתי מתחילים להוסיף הורמונים בהחזרת מוקפאים כדי לנסות להקדים את התור לקבלת פרוטוקול ראשון?
תודה

לצפיה ב-'חזרה לטיפול'
חזרה לטיפול
( לעמוד שלי בתפוז )
07/03/2018 | 14:33
86
ברגע שבחרת רופא מטפל  כדאי לשאול אותו את השאלות,  זה לא לטובתך ויגרום לך לבלבול אם תהיי בטיפול של רופא אחד ותבקשי חוות דעת מרופא שלא מכיר את ההיסטוריה הרפואית, את תוצאות הבדיקות, את התגובה לטיפולים קודמים 
תבחרי רופא ותצעדי איתו
בהצלחה 
לצפיה ב-'בקשה להשתתפות במחקר- אימהות בטיפולים'
בקשה להשתתפות במחקר- אימהות בטיפולים
06/03/2018 | 10:58
91
שלום לכולן,
בתור מטופלת פריון לשעבר בחרתי לחקור את אוכלוסיית האימהות שעוברות טיפולים מתוך החוויה שלי כאמא והקשיים הנלווים לתהליך כאמא. 

אז שמי קרן ואני עורכת מחקר במסגרת התואר השני שלי בנושא חווית הכמיהה לילדים נוספים בקרב נשים עם ילד אחד או יותר העוברות טיפולי פריון.
מטרת המחקר היא לעמוד על חווית הכמיהה לילדים נוספים בישראל וגם לשמוע את קולן של אימהות שעוברות טיפולים על חוויותיהן וקשייהן.
לצורך כך אני זקוקה לנשים העומדות בקריטריונים הבאים:
1) יש להן לפחות ילד אחד מטיפולי פריון 2) נמצאות בטיפולים לילד נוסף או עברו טיפולים לילד נוסף 3) נמצאות בזוגיות.
ההשתתפות במחקר כרוכה בריאיון פרונטלי שאורכו כשעה בעילום שם, היכן שנוח לכן באיזור מרכז, שפלה ושרון (אני ניידת).
אם מישהי זקוקה לעוד פרטים ניתן לפנות אליי בהודעה פרטית.

תודה מראש ובהצלחה לכולכן  
לצפיה ב-'עלויות'
עלויות
05/03/2018 | 11:03
104
שלום, 
אני בת 33 עם 3 ילדים. ילד +תאומים כתוצאה מזריקות פיוריגון. 
מזה כ-6 שנים מנסה להרות עם זריקות פיוריגון ללא הצלחה. לאחר מכן עברתי 3 מחזורי טיפול של IUI ועכשיו אמורה לעבור לשלב ה- IVF. 
אשמח לדעת בערך מה עלות של מחזור טיפול IVF (אני בכללית מושלם) האם יש צורך לעבור לקופת חולים שנותנת מימון יותר גבוה מילד שלישי, ואיזה רופא/בית חולים מומלץ בירושלים.   תודה רבה על עזרתכם!!!
לצפיה ב-'אנדומטריוזיס והפריה '
אנדומטריוזיס והפריה
27/02/2018 | 21:44
67
בבית פעוטה בת שנתיים מהפריה, ברקע אנדומטריוזיס ורזרבה נמוכה וחצוצרה אחת .החזרנו פעמיים מוקפאים שהוקפאו בזמנו לצורך שימור פריון ונכשל. הרירית טובה וההורמונים עדיין גבוהים למרות בטא שלילית, הרופא ממליץ לשלול נוזלים בחצוצרה שנותרה לפני שמתחילים סבב שאיבה. היסטרוגרפיה במקום צילום רחם.. האם יש דבר כזה?
לצפיה ב-'החזרה אחרי קייסרי'
החזרה אחרי קייסרי
23/02/2018 | 09:04
2
99
שלום
בת 38 לא מוסברים אחרי 2 קייסרי בשל עכוז.הריונות ספונטנים.
האחרון לפני 5 שנים.
הרופא הראשון שלי ביצע לי החזרות של 2 עוברים שלא נקלטו וטען שאין בעייה ואילו הרופא הנוכחי אליו עברתי לא ממליץ בלשון המעטה. טוען שאחרי קייסרי הריון תאומים לא בא בחשבון.
אני אשמח לתאןמים אך הוא הפחיד אותי
מה דעתך?תוכל לפרט?
לצפיה ב-'יודעת'
יודעת
25/02/2018 | 09:31
65
שדודה של בעלי היתה בהריון ראשון תאומים, ובגלל עכוז היה קיסרי, ואח"כ נקלטה שוב בתאומים ובגלל שהסתובבה לה החצוצרה ממש בזמן ההריון יכלו רק קיסרי, ואח"כ נקלטה לעוד ילדה אחת (החזירו 2!) ואז אחכ נקלטה שוב לתאומים!!! ב"ה. והכל קיסרי כמובן כי אחרי 2 קיסרי....

אחרי הסיפור הזה אומר לך שיש ללא מעט רופאים לצערי גישה של לתכנן הכל ושהם יודעים הכל ושהכל יהיה בשליטתם. שוכחים שיש מנהיג אחר לעולם.... ושהם רק שליחים.
אז כמובן לא עושים שטויות חלילה, אבל זה מממממש לא דעתם של כל הרופאים. לא הפוריות ולא הגניקולוגים. זה יותר מסוכן, אין על זה ויכוח! אבל מפה ולשלול את זה על הסף????
לצפיה ב-'החזרה אחרי קייסרי '
החזרה אחרי קייסרי
( לעמוד שלי בתפוז )
26/02/2018 | 10:57
75
כיום מומלץ על החזרת עובר 1 בכל מקרה בשל החשש של לידות מוקדמות וסיבוכי הריון ,בהריון מרובה עוברים

על אחת כנה וכמה כאשר יש צלקת ברחם בעקבות ניתוח קיסרי, מה שמגדיל את הסיכון לקרע ברחם

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל הפורום ד"ר אריק כהנא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו