לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים בטיפולי פוריות

פונים יקרים, אני שמח להיות שותף שלכם בפורום הורים בטיפולי פוריות. מטרת הפורום לאפשר להעלות שאלות מקצועיות המטרידות אתכם ואתכן, בכל אחד מהתחומים העוסקים בנושאי פיריון כגון: ברור בעיות פיריון של אישה וגבר, אופציות טיפול לפני הפרייה חוץ גופית, הפריה חוץ גופית - IVF, תרומת ביציות, פונדקאות, טיפול באי פיריון הגבר, כולל הזרעות, ניתוחים לשאיבת זרע ותרומת זרע, שימור פוריות - הקפאת ביציות. מדרכו של הטבע אנשים שונים זה מזה ולכן לכל בעיה רפואית יכולות להיות יותר מאופציית טיפול אחת. לפיכך יתכן ולרופאים שונים יהיו דרכי טיפול שונות על מנת להגיע לאותה מטרה של הבאת ילד בריא לעולם מבלי לגרום נזק רפואי למטופלים. צריך לזכור שהמיגע בפורום הינו לייצר מידע נוסף ואינו נועד להחליט על סוג הטיפול אישי ופרטני או להחליף את המפגש האישי עם הרופא המטפל שלכם, המכיר אתכם ומלווה אתכם במהלך הדרך.
בהצלחה לכולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ממרת הפורום הינה להעשיר את מאגר המידע ולאפשר לכולנו ללמוד אחד מהשני.
אבקש לשמור על כבודם של הפונים וכמו כן לזכור שהשיח אינו נועד להחליף את המגע הישיר עם רופא מומחה בפוריות
המשך >>

לצפיה ב-'למסירה הורמונים שלא בשימוש'
למסירה הורמונים שלא בשימוש
13/04/2017 | 13:33
20
היי חברות, אשמח למסור קופסאות של הורמונים שנמצאים אצלי.
צטרוטייד
מנפור
דקפפטיל
לצפיה ב-'בדיקת דופק'
בדיקת דופק
05/04/2017 | 13:12
1
67
ברוך ה' הגיע זמננו וקיבלנו תשובה חיובית. עשינו החזרה לאחר 3 ימים מהשאיבה הרופא אמר שצריך לעשות אולטרסאונד לאחר 4 שבועות אך משום שהוא לא יהיה בארץ הקדים זאת בכמה ימים האם זה בסדר להקדים?
לצפיה ב-'בדיקת דופק'
בדיקת דופק
( לעמוד שלי בתפוז )
05/04/2017 | 14:56
45
הוא יודע מה הוא עושה
לצפיה ב-'עזרה והשתתפות בפרוייקט גמר בנושא טיפולי פוריות'
עזרה והשתתפות בפרוייקט גמר בנושא טיפולי פוריות
04/04/2017 | 21:53
40
שלום לכולן,
אני עמליה, תלמידת כיתה יא בבית הספר "רוטברג" ברמת השרון. אני לומדת במגמת רפואה ואחת מדרישותיה של המגמה היא הכנת פרוייקט גמר שנעשית בקבוצות על מחלה או תופעה מסויימת. הנושא טיפולי פוריות בנשים עקרות עלה, מאחר ואימי עקרה ונאלצה לעבור טיפולי פוריות שכשלו הנושא נוגע לליבי מאז שאני קטנה (אני לא מאומצת, אני ואחותי נולדנו מאם פונדקאית). בשביל פרוייקט זה אנו צריכים לראיין ו"לחקור" 3 נשים שעוברות עכשיו טיפולי פוריות ומוכנות לשתף פעולה למען כתיבת הפרוייקט. ההשתתפות מצריכה כמה ראיונות אישיים ומתן תוצאות של בדיקות שונות שנעשות בעקבות הטיפולים. נשמח ואשמח אם יש נשים שמוכנות לעזור לנו.
ליצירת קשר: עמליה 0542020918
תודה רבה
לצפיה ב-'מאבק להביא אח או אחות'
מאבק להביא אח או אחות
01/04/2017 | 13:34
2
110
אני תוהה אם רק אני במחשבות כאלו, מרגע שנכנסתי להריון עם בתי (בivf) אני רק חושבת על זה שאני חייבת, אבל ממש, עוד ילד.
כאילו עכשיו זה לא רק הצורך שלי ושל בן זוגי שבוער בי, אלא בעיקר המחשבה שהיא לא תגדל לבד... אני ככ רוצה לתת לה את המתנה הזו של אחאות..

חזרנו לטיפולים כשהיא היתה בת שנה והיום אני אחרי כימי אחד  והפלה טרייה, תוהה מה יהיה הפרש הגילאים בניהם וכבר יודעת שממש לא מה שתכננתי... 
עצוב לי מאד. מפחיד לי מאד.
לא חשבתי שאחרי שכבר אזכה בילדה בריאה ומאושרת אחווה שוב את אותה עוצמת רגשות, מדהים אותי ששוב אני מרגישה שאני נלחמת על חיי.

זהו, זו אני בשעת צהריים של שבת. הבית שקט, כולם ישנים.
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
04/04/2017 | 08:50
1
54
אני חזרתי לטיפולים כשהילדה היתה בת 9 חודשים. עכשיו נקלטתי, אחרי שנתיים של ניסיונות (עם הילדה נקלטתי בניסיון שני). 
בסופו של דבר אני אומרת לעצמי שיש מישהו/משהו גדול מאיתנו שיודע מתי הזמן הנכון והמדויק להכנס להרפתקאה הזו של הריון נוסף וילד/ה נוספים. הכי חשוב לא להתיאש ולא לאבד אמון.. 

ואגב, היה לי על הדרך הריון כימי, ואם היתי נקלטת בו היתי יולדת כשהילדה בת 1.5.. היום אני לא רואה את עצמי איך היתי עושה את זה (נו טוב, היתי עושה אבל זה נראה ממש קשה..) אלד בדיוק כשהיא תהיה בת 3, שזה מצוין מבחינתי - היא כבר גדולה ומבינה ומדברת ובקרוב גם תהיה בגלי חיתולים..

בקיצור מה שאני רוצה להגיד - שיש דברים שלא בשליטתנו.. תמשיכי לנסות עד שתצליחי. כמובן תהיה אצל רופא טוב ותתמכי בתהליך בדיקור, צמחי מרפא, תזונה נכונה ושינה, פעילות גופנית וויטמינים.

בהצלחה!

לצפיה ב-'כבר חשבתי שאני לבד...'
כבר חשבתי שאני לבד...
04/04/2017 | 11:39
43
תודה שכתבת...
אני מאמינה גדולה בטוב, בכל זאת אנחנו בפורום "הורים" ויש מי שהיה עושה הכל בשביל להיות חלק מהכותרת הזו.

מסתבר שההריון הנוכחי שנפל היה חוץ רחמי, כך שיקח לגוף זמן לחזור לעצמו... תפסנו את זה בזמן.

נמשיך לנסות, זה ברור, והלוואי שהדרך לא תהיה ארוכה מידי.
שאף בית לא יחסר עד הפסח הבא. 
לצפיה ב-'הלינק הנכון לכתבה על שיטת פיקסי'
הלינק הנכון לכתבה על שיטת פיקסי
02/04/2017 | 23:56
25
לצפיה ב-'שיטת מיול זרע פיקסי עובדת'
שיטת מיול זרע פיקסי עובדת
02/04/2017 | 23:43
1
31
בשעה טובה נולדו לנו תאומים בן ובת חמודים ובריאים וזאת תודות לפרופ' אשכזי וכן לשיטה חדשנית שדבורי מחברת זוטל שסייעה לנו עם מיון הזרע בשיטת הפיקסיPICSI. בעבר שילנו לברטוב 4000 שח עבור מיון. לא עוד, שיטה יעילה ולא יקרה. ניתן לקרא מאמר בלינק הבא : 

לצפיה ב-'https://www.beok.co.il/Forums-7/Forum-42/?m=1558705'
https://www.beok.co.il/Forums-7/Forum-42/?m=1558705
02/04/2017 | 23:55
3
לצפיה ב-'פרוגסטרון '
פרוגסטרון
26/03/2017 | 21:37
1
60
בת 37 לאחר שני הריונות שהסתיימו בלידה עוברים חיים במועד
ההריון האחרון הסתיים בספטמבר . כאשר חזר המחזור השלב הלוטאלי התקצר ל-10 עד 12 ימים כשלפני הוא היה 14-15 ימים. לדעת רופא הפוריות שלי לא הייתי זקוקה לתמיכה אבל הוא רשם לי אנדומטרין לבקשתי ואמר לי שאני יכולה לקח 100 מ"ג ליום

ב- 28.2 עברתי IUI וב-14.3 התקבלה בטא חיובית 94! הפרוגסטרון היה בשמיים 159. יומיים לאחר מכן הבטא 188 והפרוגסטרון 169

החלטתי להפסיק את הצמיכה כי הערכים נראו לי באמת מאד גבוהים ונראה שלא נזקקתי כבר. הגעתי שבוע אחרי הבטא הייתה 2421 והפרוגסטרון נחתך בחצי ל-81! 

קראתי בכמה מקומות שפתיליות פפרוגסטרון המוחדרות לנרתיק לא משתקפות ברמת הפרוגסטרון בדם. למה אם כן היו לי ערכים כל-0כך גבוהים בהתחלה וכזו ירידה דרמטית אחר-כך? במה קשורה הירידה והאם הרמה עוד תעלה? יש מה לדאוג?
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
( לעמוד שלי בתפוז )
27/03/2017 | 19:16
41
נטילת פרוגסטרן וגינתלי כן משפיעה על הרמות בדם
לפני שאת מחליטה על הפסקת טיפול כל שהוא כדאי להתייעץ עם הרופא
לצפיה ב-'הרמה וסחיבת תינוקי אחרי החזרה'
הרמה וסחיבת תינוקי אחרי החזרה
21/03/2017 | 13:44
4
96
היי,
אני מוטרדת ואשמח לעידוד

אני יחידנית עם תינוקי עוד לא בן שנה ועכשיו כל החזרה (לא משנה
אם טרי או מוקפא) כרוכה בחשש כמה פעמים ביום האם אני לא הורסת את ההחזרה בגלל שאני מרימה וסוחבת את הבייבי 

אני יודעת שאם זה צריך לקרות זה יקרה.. אבל אשמח לסיפורים
מעודדים ממי שחוותה את זה ובכל זאת נקלטה להריון בריא  
לצפיה ב-'אין לנו ברירה'
אין לנו ברירה
23/03/2017 | 08:53
2
83
גם אני יחידנית עם ילדה בת 2.4, שוקלת בערך 11 קג (מזלי שהיא קלת משקל). אני מרימה כשצריכה, היא כבר הולכת לבד אז רוב הפעמים אני אומרת לה שיש לה רגליים ונלך ביחד אבל אני מרימה למקחת מהמקלחת לכיור וכו וכו.. וגם לפינוקים לפעמים.

החיים ממשיכים.. ואגב אני בהריון שבוע 10 ועדין מרימה..

לצפיה ב-'אני יודעת שאין לנו ברירה '
אני יודעת שאין לנו ברירה
23/03/2017 | 14:48
1
62
אבל חשוב לי לקבל חיזוקים ממקרים כמו שלך למשל
אצלי הוא עוד לא בן שנה כך שלא הולך והמחשבות לגבי החזרות
שצריכות להיות מטרידות, טבעי... 
לצפיה ב-'יש לי 2 ילדים שנתיים ו-4'
יש לי 2 ילדים שנתיים ו-4
01/04/2017 | 20:34
45
זאת אומרת שבמשך כל ההריון הרמתי יותר או פחות את הבן שלי (שקל אז למיטב זכרוני סביב 10 ק"ג) ונולדה לי בת מקסימה במועד ללא קשר  לסחיבת פעוט.
לצפיה ב-'לדעתי אין בעיה'
לדעתי אין בעיה
21/04/2017 | 18:13
1
הילד שלי היה בן 2.3 כשהתחלתי טיפולים. סחבתי אותו ונקלטתי.
תחשבי שאמאות שנקלטות באון טבעי הרבה פעמים מביאות ילדים בהפרשי גיל קטנים וסוחבות את הילדים הגדולים ועדיין נקלטות.
בהצלחה
לצפיה ב-'ילד שלישי'
ילד שלישי
21/03/2017 | 20:55
1
103
שלום
אשמח לייעוץ: מתי מומלץ להתחיל טיפולים לילד שלישי.

הריון ראשון - שנה של נסיונות טבעיים ושנה של טיפול בינהם 2 הזרעות והריון התקבל אחרי 6 סבבים של הפריות: 4 שאיבות ועוד 2 החזרות מוקפאים.
הייתה בעית זרע חמורה מורפולוגיה 0.
היו 2 הריונות כימיים בדרך.
בדיקת קרישיות גלתה הומוזיגוטיות לmthfr.
נטלתי קלקסן לאורך כל ההריון בהמלצת קופרמינץ. מלבד הבעיה הנל כל הבדיקות שלי היו תקינות.
הריון שני- הגיע ספונטני 5 חודשים לאחר הלידה. ילדתי לפני שנתיים וחצי.
כעת מנסים להרות בפעם השלישית עברו כבר 9-10 חודשי נסיונות. מזהה את הביוץ. עשיתי בדיקות דם והכל תקין.
הטיפולים היו קשים לי מאוד.
ולכן מתחבטת האם מבחינה רפואית כדאי להתחיל בבירורים? או לתת הזדמנות לעוד כמה חודשים להרות טבעי ?
לצפיה ב-'ילד שלישי'
ילד שלישי
( לעמוד שלי בתפוז )
22/03/2017 | 15:30
61
אין תשובה אחת לשאלתך
תלוי בגילך, בגיל הבעל, בבדיקות זרע עדכניות וכו
כדאי שתתיעצי עם רופא מומחה בתחום
לצפיה ב-'כאבים לאחר החזרה'
כאבים לאחר החזרה
20/03/2017 | 14:16
2
81
עברתי החזרת עוברים לאחר שאיבה ביום שישי האחרון ביום ראשון החלו להיות לי כאבים בבטן האמצעית קיבלתי תמיכה של אנדומטרין, פרוגינובה וחצי מזרק של אוביטרל  רק ביום ראשון. הפרופסור טוען כי  הכאבים זה בגלל שהשחלות גדולות האם זה מסוכן?
זה עובר לבד?
זה יכול להפריע להחזרה?
לצפיה ב-'כאבים'
כאבים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2017 | 22:47
1
61
הכאבים לא מפריעים להחזרה
תלוי כמה ביציות התקבלו,בדרך כלל הכאבים אכן נובעים מהגדלת השחלות
לצפיה ב-'כאבים'
כאבים
21/03/2017 | 15:30
30
התקבלו 14 ביציות.
האם זה מסוכן?
והאם זה עובר לבד?
תודה
לצפיה ב-'החזרת עוברים'
החזרת עוברים
19/03/2017 | 08:18
1
83
שלום. עומדת בפני טיפול החזרתת עוברים ילד 3. 
רציתי לדעת במידה ומופשרת מבחנה והעוברים לא שורדים ויש צורך בההפשרת מבחנה נוספת האם נחשב כחצי נסיון נוסף ? כלומר במקום חצי נסיון יחשב כנסיון מלא במידה ומופשרות 2 מבחנות או רק כחצי סבב? 
לצפיה ב-'החזרת עוברים'
החזרת עוברים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2017 | 22:46
51
אין מושג של חצי סבב
אין קשר למספר המבחנות המופשרות, עד להשגת מספר העוברים הנדרש להחזרה

לצפיה ב-'שלום רב ד"ר'
שלום רב ד"ר
16/03/2017 | 12:14
1
86
שאלה שאולי קצת פחות קשורה לפה אבל אשמח לעזרה..

אני אמורה ללדת בעוד 3 שבועות...האם מים מינרליים בריאים לתינוק? אין לי תמי 4 בבית אלא רק קומקום למים חמים ועל מנת להכין לו את האוכל חשבתי לרכוש בקבוקי מים מינרלים...האם יכולים להזיק בגלל המינרל? האם אפשרי? כי הרי לא אתן לו מים מהברז.

תודה רבה 
לצפיה ב-'מים'
מים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/03/2017 | 18:02
58
זאת שאלה שאת צריכה להפנות לתזונאים
לצפיה ב-'פתרון לשפיכה מוקדמת'
פתרון לשפיכה מוקדמת
15/03/2017 | 10:49
50
מוצר מדהים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זה הפתרון לשפיכה מוקדמת

אני קניתי לבעלי ובמקום 5 דקות אנחנו מתעלסים יותר מחצי שעה
ככה אני גומרת :)
לצפיה ב-'ד"ר כהנא שלום רב'
ד"ר כהנא שלום רב
12/03/2017 | 16:11
2
72
מה שלומך?
אני בשבוע 36 , בעוד יומיים 37 , ביצעתי את בדיקת הGBS ולהלן התוצאות:
REMARKS (MICRO) Order Comments
REMARKS (MICRO) ‎מקום לקיחה:משטח מהרקטום
Strep.gr.B rec cult. ‎שלילי ‎Strep gr B
לפי מיטב הבנתי כשתוצאה שלילית הכל תקין ואין צורך באנטיביטיקה אך אני רואה שכתוב שמקום לקיחת המשטח מהרקטום..האם זה מספיק כדי לדעת? כי הרופא לקח לי גם מהנרתיק וגם מפי הטבעת...האם התוצאה הזאת מספיקה לי לדעת שהכל תקין?  למרות שרק הרקטום מצויין?  מה עם הנרתיק? ברגע שזה שלילי זה מתייחס גם לנרתיק? 

לא טעיתי...התואה תקינה נכון? 
אשמח לתשובה
תודה וחג פורים שמח :)
לצפיה ב-'Gbs'
Gbs
( לעמוד שלי בתפוז )
14/03/2017 | 08:08
1
36

אם הרופא לקח את הדגימה גם מהנרתיק, בדרך כלל התוצאה מתייחסת לכל הדגימות
את יכולה לשאול את הרופא שנטל את הדגימה
לצפיה ב-'האם הבדיקה תקינה על פי מה ששלחתי?'
האם הבדיקה תקינה על פי מה ששלחתי?
16/03/2017 | 12:16
17
אני יכולה להיות רגועה שהבדיקה יצאה תקינה ולא אצטרך לנטול אנטיביוטיקה? 
לצפיה ב-'בדיקה ביתית'
בדיקה ביתית
11/03/2017 | 19:40
1
83
אחרי החזרת מוקפאים ביום חמישי 2/3 לא יכולתי להתאפק ועשיתי יום שישי בבוקר ( 8 ימים אחרי) בדיקה בבית-יצאה שלילי.
מתי הכי מוקדם אפשר לעשות שוב בדיקה בבית?
בדיקת דם ביום רביעי 15/3.
Help רוצה לעשות מחר אבל חוששת....
לצפיה ב-'בדיקה ביתית'
בדיקה ביתית
( לעמוד שלי בתפוז )
14/03/2017 | 08:07
55
מומלץ להמתין בסבלנות עד הבדיקה שבועיים אחרי ההחזרה
לצפיה ב-'כיצד מתכננים חזרה לטיפולים לילד שני?'
כיצד מתכננים חזרה לטיפולים לילד שני?
08/03/2017 | 20:03
2
103
שאלה לחברי הפורום, לאו דווקא רופאים -
איך "תזמנתם" את החזרה לטיפולים לאחר לידת הילד הראשון?

ניסינו טבעי במשך שנה, התגלתה בעית זרע ואז הופננו להזרעות ולאחר מכן להפריה חוץ גופית. סה"כ הטיפולים היו קלים והגענו מהר להריון (תוך שנה מההזרעה הראשונה) ונולדה לנו לפני4 חודשים תינוקת.

אמנם מוקדם מדי, אבל הראש עובד שעות נוספות - ורציתי לדעת איך תכננתם מתי לחזור לטיפולים? מבחינתי הפרש אופטימלי בין הילדים הוא 2.5-3 שנים, אבל מאחר שהדרך עשויה להתארך, אני תוהה איך לדעת מתי לגשת שוב לטיפולים. האם להתבסס על "מהירות" ההצלחה בפעם הקודמת? האם חוזרים שוב על סדרה ארוכה של בדיקות לפני החזרה לשאיבות/החזרות?

תודה
לצפיה ב-'אנחנו התחלנושוב אחרי שנה'
אנחנו התחלנושוב אחרי שנה
09/03/2017 | 21:03
80
באמת רצינו ישר עוד ילד ,האמנו שזה יגיע ממש מהר אך לאכזבתנו זה לא עובד בדיוק כמו שחשבנו
אז חוזרים שוב על הבדיקות
עושים שוב הכל ... ( חוץ מבדיקות גנטיות , ופאפ )

לצפיה ב-'אצלי זה היה קצת הפוך'
אצלי זה היה קצת הפוך
10/03/2017 | 16:24
81
קודם כל צריך לחזור על כל הבדיקות חוץ מגנטיות.
אני לא רציתי הפרש גדול אז בהנחה שיש סיכוי שיקח יותר זמן מההריון הראשון שנקלטתי בהחזרה הרביעית, חזרנו לטיפולים אחרי שנה מהלידה (גם ילדתי קיסרי אז ממליצים לחכות שנה לפני כניסה להריון נוסף). להפתעתי הגדולה מאוד נקלטתי בהחזרה הראשונה שהיתה ממוקפאים של ההריון הראשון. ועוד יותר מפתיע שנקלטו שני העוברים שהוחזרו.
אז אם את רוצה הפרש של כשנתיים ביניהם קחי בחשבון שזה גם יכול להיות מאוד מהיר...
לצפיה ב-'היריון'
היריון
10/03/2017 | 09:28
2
124
שלום מחזור אחרון היה ב 19.2 ,נמשך שבוע מחזור מקבלת  כל 27-30, 
קיימתי יחסי מין 4 ימים לפני הביוץ ביוץ זיהיתי ביום ה 11 של המחזור וביום ה 12 קיימתי יחסי מין וגם ביום ה16 למחזור, יש סיכוי להיריון ?ומתי הכי מוקדם אפשר לגלות היריון לפני האיחור.
לצפיה ב-'הריון'
הריון
( לעמוד שלי בתפוז )
10/03/2017 | 13:18
52
יש סיכוי להריון
ניתן לבצע בדיקה כשבועיים מהביוץ המשוער
לצפיה ב-'הריון'
הריון
( לעמוד שלי בתפוז )
10/03/2017 | 13:19
26
יש סיכוי
ניתן לדעת על הריון כשבועיים לאחר ביוץ משוער
לצפיה ב-'הפסקת דופק עוברי בשבועות מוקדמים '
הפסקת דופק עוברי בשבועות מוקדמים
06/03/2017 | 09:48
4
94
שלום ד"ר כהנא. מזה הפעם השניה הופסק דופק עוברי בשבוע מוקדם. בבדיקות הכל נמצא תקין, (יש לציין שזוהי תרומת זרע). האם יש מה לעשות בשלב כזה? בירורים נוספים? מה יכולות להיות הסיבות לכך? מה המשמעות של בעיות כרומוזמליות? (חלקן קשורות לגילי 41 ). תודה מראש . 
לצפיה ב-'הפסקת דופק'
הפסקת דופק
( לעמוד שלי בתפוז )
06/03/2017 | 17:25
1
85
כדאי שתיפגשי עם רופא המתמחה בהפלות
יש סדרה של בדיקות שניתן לעשות
לצערנו במרבית המקרים לא נמצאת סיבה להפלה
מרכיב הגיל הינו משמעותי בסיכוי לעבור הריון שלם וללדת ילד חי ובריא

לצפיה ב-'תודה רבה על תשובתך '
תודה רבה על תשובתך
28/03/2017 | 13:02
5
לצפיה ב-'עונה כמנהלת פורום אובדן הריון (וכבוגרת 7 הפלות...)-'
עונה כמנהלת פורום אובדן הריון (וכבוגרת 7 הפלות...)-
23/03/2017 | 22:10
1
46
במקרה נכנסתי לפורום, למרות  שאת ענייני הילודה סיימתי...
ראשית, את מוזמנת לפורום אובדן הריון, ושם נוכל גם לייעץ לך ולתמוך בך.

לגבי שאלתך- אני לא מסכימה עם המלצת הרופא. אין צורך בבירורים כלשהם בשלב זה. זה בתנאי כמובן שאין מחלות רקע שלך, בעיות ידועות במשפחה של קרישיות יתר, בעיות בבלוטת התריס ו/או מחלות אוטואימוניות.
אם יש מחלות רקע- שלך או של קרובות משפחה מדרגה ראשונה- זה משהו אחר.
אני מתארת לעצמי שעשית בירורים כמו שאר האוכלוסיה לגבי מחלות גנטיות ידועות (כמו טיי זקס, איקס שביר ועוד ועוד- יש רשימה שלמה של זה). אם טרם עשית- מציעה לבצע את הבדיקות הרלוונטיות.

שתי הפלות ברצף, עם כל הכאב והצער שהן מביאות, עדיין נחשבות למשהו נורמטיבי בעולם הילודה. רוב רובן של ההפלות בשליש הראשון מתרחשות בגלל בעיות כרומוזומאליות של העובר, ועם זה אין מה לעשות. הדבר היחיד שאני חושבת עליו זה החלפת תורם הזרע, למרות שחייבת לציין, שרוב הסיכויים שההפלות קשורות לגילך ולאיכות הביציות (אני מתארת לעצמי שבחרת בתרומה ממישהו צעיר, כי גם איכות הזרע משתנה לרעה עם העליה בגיל הגבר).
זה עוד לא אומר שאין איזו ביצית נחמדה ומתוקה ותקינה שתביא איתה את הבשורה, אבל לפעמים לוקח זמן עד שמגיעים אליה...

אין ממש דבר כזה "מומחה להפלות חוזרות". זו די פיקציה.
שוב, מזמינה אותך לפורום שבניהולי, ושם נוכל לתת לך עוד מידע, למקרה שבכל זאת תרצי לבצע את כל הסט של בירור ההפלות.
אני חוזרת- שתי הפלות ברצף אינן נכנסות לקטגוריה של הפלות חוזרות. אבל ניתן לבצע את הבדיקות, אם האישה בוחרת בכך, ומקסימום- לשלם עליהן (כי לא כל הקופות מאשרות את הבדיקות לאחר שתי הפלות).

מחזקת אותך ומקווה עבורך לטוב,
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

לצפיה ב-'תודה על המענה '
תודה על המענה
28/03/2017 | 13:01
18
תודה רבה שירה. אכן ביצעתי את הבדיקות המדוברות, כרגע לקראת בדיקת קריוטיפ. ההפלות הן משני תורמים שונים, כך שכנראה כפי שציינת והומלץ לי ע"י הרופא שלי, להמשיך עם ביציות שלי בינתיים. מודה לך מאד על העידוד והאינפורמציה. בהחלט אפנה לפורום אובדן היריון. נתראה שם, להתראות
לצפיה ב-'טיפול ivf'
טיפול ivf
05/03/2017 | 14:35
1
118
ד״ר שלום
אני בעלת שחלוץ פוליצסטיות, בת 32. לפני כשנה ו7 ילדתי בלידה רגילה ילד שגם הוא תוצר של הפריה. כעת אני בטיפול שני לאחר הלידה, התחלנו עם מינון של גונאל 150 3 ימים לאחר מכן הורדנו לעוד 3 ימים לגונאל 100 וביום שישי האחרון אחרי 3 ימי הזרקה של הגונאל 100 עשיתי בדיקות אשר הרא כי האסטרוגן היה כ24,000 ופרוגסטרון סביב 4 וקצת , באולטרסאונד נצפו כ30 זקיקים. בעקבות תוצאות בדיקות הדם הרופא הורה שלא להזריק ביום שישי גונאל ולהתחיל להזריק צטרוטייד בלבד וביום שבת להוסיף לצטרוטייד גונאל 50. היום חזרתי על הבדיקות, היו שוב הרבה זקיקים, גדלו בגודלם יש כ3 זקיקים של 20 ממ עוד זקיק של22 ועוד בגדלים שונים 16-18 ממ. הערך של האסטרגיות היום צנח ל4900 ופרוגסטרון 0.8.  השאלה שלי האם בנתונים אלו ניתן לעשות שאיבה למרות הצניחה הדרסטית ברמות ההורמונים והאם הירידה ברמות ההורמונים מעידה על משהו מבחינת בשלות או איכות הביציות! ושאלה נוספת למה הדבר הזה קורה?
מודה מראש על המענה שלך
לצפיה ב-'טיפול'
טיפול
( לעמוד שלי בתפוז )
05/03/2017 | 21:26
60
יתכן בהחלט שתהיינה ביציות בשלות
הירידה נובעת מהורדת מינון ההורמונים
לצפיה ב-'ילד שלישי בטיפולי פוריות'
ילד שלישי בטיפולי פוריות
04/03/2017 | 23:56
1
116
שלום ד״ר .אני חברת מכבי שלי ,ילדתי ילד אחד בהריון ספונטני וכרגע אני חודשיים אחרי לידה של ילד כתוצאה מivf בגלל חסימה בחצוצרות.האם אני זכאית לעשות טיפול לילד שלישי ואם כן מתי אפשר להתחיל אותו? איני צעירה -36 ואיני רוצה להמתין הרבה. תודה
לצפיה ב-'ילד שלישי'
ילד שלישי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/03/2017 | 21:24
84
את השאלה הזאת את צריכה להפנות לקופה ולברר את הזכאות שלך

מנהל/ת הפורום

אודות:
דר' אריק כהנא הינו מומחה ברפואת נשים מזה כ 30 שנים. מזה כעשרים שנים תחום ההתמחות העיקרי הינו טיפולי פוריות לאחר התמחות והשתלמויות בארץ ובחו"ל. כדר' אר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו