לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2439924,399 עוקבים אודות עסקים

פורום פסיכומטרי

מטרת הפורום היא לסייע ולעזור בכל הקשור לבחינה הפסיכומטרית, ולשמש מעין "קבוצת תמיכה" לכל הניגשים לבחינה. בפורום יינתן מענה מקצועי לשאלות העולות מהגולשים בנוגע לנושאים שונים בבחינה, וכן בנוגע להתלבטויות כלליות הקשורות ללימודים גבוהים בכלל ולהכנה לבחינה הפסיכומטרית בפרט. בנוסף, בפורום יועלו מדי פעם בפעם הדרכות ועצות ללמידה, שאלות מאתגרות, עדכונים על הקורסים הנפתחים ב"שמשי פסיכומטרי", ועוד.
מוזמנים לתרום מידיעותיכם בפורום, ולהיות חלק מקהילת הפסיכומטרי הגדולה בישראל.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פסיכומטרי

מטרת הפורום היא לסייע ולעזור בכל הקשור לבחינה הפסיכומטרית, ולשמש מעין "קבוצת תמיכה" לכל הניגשים לבחינה. בפורום יינתן מענה מקצועי לשאלות העולות מהגולשים בנוגע לנושאים שונים בבחינה, וכן בנוגע להתלבטויות כלליות הקשורות ללימודים גבוהים בכלל ולהכנה לבחינה הפסיכומטרית בפרט. בנוסף, בפורום יועלו מדי פעם בפעם הדרכות ועצות ללמידה, שאלות מאתגרות, עדכונים על הקורסים הנפתחים ב"שמשי פסיכומטרי", ועוד.
מוזמנים לתרום מידיעותיכם בפורום, ולהיות חלק מקהילת הפסיכומטרי הגדולה בישראל.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כל המידע הניתן בפורום זה הינו בגדר המלצה בלבד, וכך בלבד יש להתייחס אליו **
 אין לפרסם בפורום מידע עסקי ופרסומי על קורסי פסיכומטרי
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי קורסים- אשמח לכמה שיותר המלצות לקורס'
שאלה לגבי קורסים- אשמח לכמה שיותר המלצות לקורס
07/07/2016 | 15:47
5
295
אז ככה אני חייל חובה ואני מעוניין להירשם לקורס פסיכומטרי איכותי. 
התקשרתי לקידום ולהייקיו. 
קידום הציעו לי ב 3600 והייקיו ב 4500 
המחירים הם לאחר הנחה. יש הנחת עירייה או משהו כזה. השאלות שלי הן: 
1.האם הנחת עירייה מעידה על קורס ירוד? 
2.איזה קורס שווה לבחור? 
3.במידה וקידום והייקיו לא איכותיים, יש מכון אחר שהוא טוב ובאזור ירושלים? 

4.האם כדאי ללכת אולי על 'אקדמיה לרפואה' ב 1200? 
5. בנוסף בבסיס שלי מתקיים גם קורס של מכון "דביר פסיכומטרי" ב 2000 ש"ח. איך הקורס ?

האם לקידום והייקיו יש אפליקציות? 

דבר נוסף, אנשים שעשו קורס בקידום/הייקיו/אקדמיה לרפואה\דביר פסיכומטרי, איך היה שם? איך המדריכים? 
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
08/07/2016 | 02:19
1
249
אם מדובר בקורס ראשון, כדאי ללכת כמה שיותר על "בטוח" (ואני כותב 'בטוח' במירכאות כי אין אמת דבר כזה 'בטוח' במבחן פסיכומטרי). אני יודע להגיד לך שהקורס של קידום מעולה ומאוד התחברתי לשיטה שלהם, מעבר לזה המרצים שם באמת עשו מעל ומעבר כדי שתלמידים יצליחו ומי שהשקיע מספיק, גם הצליח להוציא ציון מאוד יפה.
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
10/07/2016 | 10:41
159
מסכימה לגמרי גם אני עשיתי בקידום לפני 3 שנים המרצה דאג שאני אהיה בעניינים לכל שאלה הוא ענה לי הרגשתי שיש מישהו שבאמת רוצה ועושה את כל מה שהוא יכול כדי שאני אצליח וכמובן חייבים גם להשקיע המרצה יכול רק לעזור אבל ללמוד זה היה התפקיד שלי. וכמובן פסיכומטרי אחד הספיק.
לצפיה ב-'אף לא אחד מהם'
אף לא אחד מהם
09/07/2016 | 15:36
226
אני הייתי מורה לפסיכומטרי באחת החברות המובילות בשוק במשך כמה שנים. היום טפו טפו, אני עובד בעבודה מעולה ומרוויח שכר טוב. אבל, כשהייתי צעיר רציתי ללמוד רפואה, קיבלתי בפסיכו 669 לאחר שלמדתי במכון, אשר לא היו לו חומרים מקצועיים מספיק. לאחר שלמדתי אצל יואל גבע, שיפרתי לציון גבוה מאוד(מעל 780) אבל מבחינת שלב בחיים היה כבר מאוחר מדי ללמוד רפואה.
אם הציון חשוב לך, תוסיף עוד כסף ותלך ללמוד ביואל גבע. גם בחברה שבה עבדתי לכולם היה ברור, שהחומרים שלהם הרבה יותר טובים ואמרנו לתלמידים שיקנו ספרים שלהם. אם יקר לך, נסה ללכת ללמוד ב-800, אותו מנהל יוצא יואל גבע. השאר פשוט פחות טובים.
אני רוצה להבהיר, זה לא שהאחרים לא "בסדר", יש כאלה לא רעים, יש כאלה שהם רעים, אבל בסופו של דבר אם הציון מאוד חשוב לך..לך על יואל גבע. אנשים ינסו לבלבל אותך ולהגיד לך שיש שם הרבה תלמידים, המורה לא נותן יחס אישי ועוד כל מיני דברים. יכול להיות שזה נכון, אבל הנזק שנגרם מכך שולי ביחס לאיכות החומר שאתה מקבל, שהוא ללא ספק הכי קרוב למה שמופיע בבחינה.
תוספת של 3000 ש"ח בטווח של חיים היא זניחה. אל תתפתה על-ידי כל מיני מכונים שמציעים לך הנחות על זה שאתה נושם או בעל עיניים חומות.
אם בכל זאת אתה בוחר במכון אחר, בקש מהמוכרנית התחייבות בכתב על שנות הניסיון של המורה שלך בלימוד פסיכומטרי. ניסיון משנה המון מבחינת תוצאות התלמידים. תאמין רק להתחייבות בכתב, כל דבר אחר יוכחש בהמשך. דרוש כי זה יהיה תנאי להסכמתך ללכת לקורס, וכי תוכל לבטל בכל זמן אם יתברר שניתנה לך הצהרה שקרית. מכון שלא טוב לו הסכם כזה...אל תלך אליו.

מקווה שיעזור לך, הלוואי שלי היה מישהו שיגיד לי את זה כשלי זה היה רלוונטי.

לצפיה ב-'קורס לא מבטיח כלום'
קורס לא מבטיח כלום
16/07/2016 | 15:17
1
163
הכל תלוי בך ורמת הקליטה שלך וכמה תעבוד קשה
תתעלם מהפרסומות הסמויות שהגיבו לך,הכי טוב לשאול אנשים שאתה מכיר שהשתתפו בקורסים כאלו
אבל אם באמת נעול על קורס אז 800 או רפואה לעם...עם הבדל רק של פי 8 כמעט במחיר..ההבדל ברמה הוא לא פי 8 לדעתי
תשקול גם את ניב רווח
לצפיה ב-''
18/07/2016 | 09:21
42
לצפיה ב-'איך הלך?'
איך הלך?
07/07/2016 | 22:41
1
250
לאחר כל ההתכוננויות המתח הלחץ והלימוד היום הייתה הבחינה הפסיכומטרית.

איך הלך?
לצפיה ב-'הלך בסדר גמור'
הלך בסדר גמור
10/07/2016 | 10:26
173
קודם כל תודה על הסיוע.

החיבור היה די פשוט - על צעירים שנשארים לגור עם הוריהם עד גיל מבוגר.
היו שני פרקי כמותי ושלושה מילולי ואנגלית.

הצלחתי להיות מרוכז ולסיים כל פרק לפני הזמן, הייתה שאלה אחת בכמותי שלא הצלחתי לפתור, כ 3 טעויות שראיתי באנגלית ולפחות טעות אחת במילולי.

כיוון שאני לא יודע מהם פרקי הפיילוט, קשה לי להעריך את הציון אבל אני מצפה למשהו בין 720 ל 740. הפחד הגדול שלי הוא שהחיבור יפגע בציון קודם כל כי אני דיסקרף והכתב שלי לא ברור ומסודר ושנית כי זה אף פעם לא היה הצד החזק שלי.

הבנתי שעכשיו ממתינים בסבלנות כמה שבועות...
לצפיה ב-'נוסח בחינה זהה לכולם?'
נוסח בחינה זהה לכולם?
07/07/2016 | 21:30
1
209
אני ניגש מחר בתנאים מותאמים, זה יהיה שונה?
שמעתי שהחיבור היה בנושא בחירת שם לילד..
למישו יש טיפים במה להתחזק?
לצפיה ב-'אני חושבת שכן'
אני חושבת שכן
10/07/2016 | 00:25
105
החיבור היה על כך שאתה צריך להביע את דעתך על האם אתה חושב שרצוי לתת לרשויות להגביל את ההורים בבחירת שם לילדים שלהם במדינת ישראל.
לצפיה ב-'מגזינים / מאמרים לקריאה'
מגזינים / מאמרים לקריאה
09/07/2016 | 17:36
51
שלום,
אני מחפש מגזינים / מאמרים לקריאה ברמה גבוהה עבור מילולי ואנגלית.
אני מחפש מגזינים / מאמרים שאפשר לרכוש מנוי ולקבל כל חודש בדואר לדוגמה: ג'רוזלם פוסט.  חשוב שהמידע לא יהיה דיגיטלי כי אין לי דרך לקרוא את זה דרך המחשב, ודרך הפלאפון לא נוח.

דבר נוסף שיש לשים עליו דגש, רמת המאמרים באזור של הפסיכוטרי ומעלה, משהו שאכן ישפר אותי לטווח רחוק של זמן עם קריאה מתמדת של חצי שעה - שעה ביום.

תודה.
לצפיה ב-'היי, אשמח לקבל פרטים לגבי התנהלות המבחן הפסיכומטרי'
היי, אשמח לקבל פרטים לגבי התנהלות המבחן הפסיכומטרי
05/07/2016 | 12:02
6
166
אני לומד בעצמי לפסיכומטרי בעזרת הקורס האינטרנטי של EZWAY, הולך לגשת עוד יומיים, ואין לי ממש ידע על:

האם עושים את הפסיכומטרי על שולחן או על כסא עם ידית?
האם יש נייר תשובות אחד לכל הבחינה או נייר תשובות לכל חלק?
האם רשימת השם היא חלק מהזמן המחושב?
האם יש פרק זמן מינימלי (דקה אפילו) בין פרק ופרק?
האם דף התשובות הוא נפרד או חלק מהבחינה?
\
חיפשתי ברשת מידע אבל רוב המידע היה קורקטי ולא נגע לפרטים הקטנים.

אשמח לדעת מה קורה בפועל או אם יש כתבה טובה בנושא, אשמח לקישור

שיהיה בהצלחה לכולם
לצפיה ב-'איך מתבצעת הבחינה הפסיכומטרית'
איך מתבצעת הבחינה הפסיכומטרית
05/07/2016 | 13:28
5
149
1. תלוי בכיתה - באיזו אוניברסיטה אתה נבחן? לפעמים כיסא סטודנט (זה עם ידית) ולפעמים שולחן. 
2. טופס אחד לחלק של רב- בררה (8 פרקים) וכתובון למטלת כתיבה. לא קבלת כזה מאיזי?
3. השם שלך כבר יהיה מודפס על הטופס.
4. אם אין התאמה מיוחדת, אין הפסקה בין הפרקים.
5. דף תשובות נפרד מהבחינה.
לצפיה ב-'תודה :) אז למעשה ניתן לסמן תשובות גם לאחר סיום פרק?'
תודה :) אז למעשה ניתן לסמן תשובות גם לאחר סיום פרק?
05/07/2016 | 18:18
4
125
היי, תודה על התשובה המפורטת.

קיבלתי מאיזי אבל בגלל שאני בכלל לא בקיא, לא ידעתי למה לצפות בבחינה

שוב תודה על התשובה

שיהיה בהצלחה

נ.ב. אם יש טופס אחד לכל שמונת הפרקים, אז בעצם מה מונע ממני לסמן תשובות בפרקים קודמים שלא סימנתי קודם? בקורס ציינו לסמן תשובות במסגרת הזמן של הפרק עצמו.
לצפיה ב-'זו שאלה מוזרה'
זו שאלה מוזרה
05/07/2016 | 23:33
2
135
אתה מבין שאת המבחן עושים פרק פרק?
עכשיו יש לך עשרים דקות ואתה בפרק השלישי,בעשרים דקות הללו אתה לא חוזר אחורה לפרק השני ועושה תיקונים או פוזל קדימה לפרק הרביעי ומתכונן מראש,פרק פרק.
בזמן הזה אתה עובד על הפרק השלישי עד שייגמר הזמן.

כמובן שאת התשובות אתה צריך לסמן במסגרת הפרק עצמו.

לשאלתך: טכנית אתה כנראה יכול לסמן תשובות לכל פרק שבא לך מתי שבא לך (למרות שאסור) וספק אם הדודה תשים לב,אבל באותה מידה אתה יכול לנהוג עם כפות הרגליים על ההגה,אתה כנראה יכול אבל למה שתעשה את זה?
לצפיה ב-'למה לעשות את זה?'
למה לעשות את זה?
06/07/2016 | 07:21
1
116
פשוט מאוד כי אם קורה ואני לא מסיים פרק, הדבר האחרון שאני ארצה לעשות בדקה האחרונה זה לסמן תשובות מהפחד שישארו לי תשובות לא מסומנות וככה לאבד את היכולת לענות על עוד תשובה.

במילולי ובאנגלית אני לפעמים מגיע לקצה, במתמטיקה יש לי בדרך כלל בין דקה לחמש דקות פנויות - האסטרטגיה שלי תהיה כנראה לנצל עד השנייה האחרונה לענות ואם צריך לנחש - בזמני החופשי :)

ועוד שאלת המשך לקודם - אנחנו מקבלים את כל המבחן ביחד או כל חלק בנפרד?
שוב מתוך המחשבה הקודמת שאם מקבלים את המבחן ביחד - יש אפשרות תיאורטית לחזור אחורה לשם פתירה של שאלות שלא הספקתי קודם...
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
06/07/2016 | 21:46
93
אתה מקבל חוברת בחינה שמכילה את כל הפרקים (כולל פרקי הפיילוט,בלי להיכנס למה זה אומר עכשיו) זה שהכל בחוברת אחת זה פרט טכני גרידא,את המבחן עושים פרק פרק.

אם אתה מתכנן על ללכת אחורה וקדימה בפרקים אז תבין שאתה עושה משהו שאסור.
הפרקים השונים הם בצבעים שונים כדי שלבוחנים יהיה קל לראות אם מישהו נמצא בפרק שהוא לא אמור להיות בו,אתה לא רוצה שהדודה תתפוס אותך.

מה שאני מנסה לומר זה-עזוב אותך שטויות,את המבחן עושים פרק פרק ומסמנים פרק פרק אל תחשוב על כל מיני קימבונים ורמאויות.

אם אתה עד כדי כך חושש מהמצב שבו תם הזמן ויש משבצות שיכולת לנחש ולא ניחשת אז רק שתדע שמה שנהוג לעשות זה בתום המבחן,בזמן שכולם נאנחים והדודה מסבירה את מה שהיא מסבירה אתה גונב כמה שניות לאחר שסגרת את מחברת הבחינה ומסמן את האליפסות הנותרות. גם זה אגב אסור אבל...אבל נו באמת.

לצפיה ב-'מה מונע לסמן תשובות אחרי שנגמר הזמן לפרק'
מה מונע לסמן תשובות אחרי שנגמר הזמן לפרק
10/07/2016 | 16:19
64
בעיקר - חוסר זמן. ניחושים - אפשר לסמן, להמשיך לחשב - בעייתי - רק אם זכרת את התנאים של השאלה ומספרה - דבר שלא קורה לנבחן רגיל בדרך כלל... 
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/07/2016 | 11:33
1
136
בוחרים שני מספרים, מקבוצה של 100 מספרים. מה הסיכוי שמכפלת שני המספרים הינה  זוגית?
לצפיה ב-'הסתברות'
הסתברות
03/07/2016 | 20:18
126
קודם כל הניסוח של השאלה לא הגיוני,יש קבוצה של 100 מספרים אבל לא מוגדר לי שום דבר עליהם,אז ננסח שאלה חדשה שיותר ריאלית.

ישנה קבוצה של 100 מספרים שלמים,כאשר חצי מן המספרים בקבוצה הנם מספרים זוגיים והחצי השני אי-זוגיים.
בוחרים שני מספרים שונים מן הקבוצה וכופלים ביניהם,מה הסיכוי שמכפלת שני המספרים הינה זוגית?

ניזכר לרגע בכללי הזוגי אי זוגי
איזוגיXאיזוגי=איזוגי
זוגיXזוגי=זוגי
זוגיXאיזוגי=זוגי

משמע מספיק לנו מספר זוגי אחד מבין השניים שיהיה זוגי.
ברגע שהפנמו את זה אפשר לגשת לתרגיל משתי זוויות,ניתן לחשב פשוט כמשמעו מהו הסיכוי שבבחירת המספר הראשונה נבחר מספר זוגי ונחבר אותה לסיכוי שבבחירה השניה נבחר קודם כל מספר אי זוגי ולאחר מכן בבחירה שניה מספר זוגי או

שנחסר מסך כל המאורעות האפשריים (1) רק את הסיכוי שהן בבחירה הראשונה והן בבחירה השניה ייצא לנו מספר אי זוגי,שכן רק כאשר בשתי הבחירות ניקח מספרים אי זוגיים המכפלה תהיה אי זוגית ושאר המאורעות ייתנו לנו מכפלה זוגית.

לצפיה ב-'שיפור מילולי ואנגלית'
שיפור מילולי ואנגלית
01/07/2016 | 17:17
4
172
שלום,
אני מתכוון לגשת למועד דצמבר, יש לי 5 חודשים להשתפר.
עשיתי מספר סימולציות והבחנתי שיש לי בעיה מרכזית במילולי ובאנגלית.

מילולי:
1. שאלות היגיון אחרונות ומה הרעיון המרכזי של פסקה
2. הבנת הנקרא
מס' טעויות בממוצע לפרק: 8

אנגלית:
1. הבנת הנקרא
2. השלמת משפטים (יש משפטים שלא מבינים את המשמעות שלהם או להפך, כן
מבינים את משמעות המשפט אבל כל המילים מתחברות בצורה תואמת למשפט)
מספר טעויות בממוצע לפרק: 4

יש לי מספר שעות להשקיע בזה, אשמח לקבל תוכנית מסודרת או המלצות
חמות שיאפשרו לי להשתפר.
שאיפה: טעות אחת במילולי ובאנגלית לפרק בממוצע.
אני יודע שאני יכול, אני רק צריך תוכנית מסודרת שתחזק את הנקודות החלשות.
לצפיה ב-'שיפור במילולי ובאנגלית'
שיפור במילולי ובאנגלית
03/07/2016 | 09:38
3
141
לגבי האנגלית זה עניין של אוצר מילים, לכן אם תגדיל את אוצר המילים, ישתפר הציון. המלצה: בחר מגזין בנושא שאתה אוהב, הירשם כמנוי - למשל כאן: http://www.greatmagazines.co.uk/
כשכל חודש תקבל אחד לתיבת הדואר, לא תהיה בררה, תקרא ותראה איך אוצר המילים שלך משתפר ועמו הביצועים. הנחמה הקטנה עכשיו - היא שחלק אנגלית נושא אופי מיוני והמשקל שלו בציון - 20% בלבד.
לגבי ההגיון: שאלות של רעיון מרכזי של פסקה הן שאלות הבנת הטקסט. ככל שתתרגל יותר שאלות כאלה, ככל שתקרא יותר טקסטים מדעיים-פופולריים, כך תשתפר מהירות הקריאה ואיכות ההבנה. 
ההבנה תלויה גם במהירות הקריאה שלך - למשל כאן: http://madanews.co.il/

בהצלחה! :)
לצפיה ב-'מספר שאלות'
מספר שאלות
05/07/2016 | 22:19
2
83
היי,
תרגלתי אנגלית (אוצר מילים וקריאה כל יום במשך שעה) למשך חודש-חודש וחצי והגעתי למספר סימולציות עם ציון 140, אחר לאחר הזנחה של קריאת מאמרים באנגלית והפחתת זמן השינון של האוצר המילים, הציון ירד באופן ניכר ל-125 בכמה בחינות ברצף וזה ממש איכזב אותי. הרגשתי שיש לי בעיה בהשלמת משפטים שאתה מבין את כל המילים במשפט עצמו ולעיתים אתה מתקשה להבין את הרעיון המרכזי, או להפך, שאתה כן מבין את הרעיון המרכזי וחלק מהמילים לא ידועות לך (זה קרה לי רק לאחר ההזנחה של הפרק, וזה מאוד מוזר כי עדיין הרגשתי שליטה בשפה אבל הציון שקיבלתי לא הראה ככה). לגבי מילולי, הפתרון להשתפרות זה בעיקר תרגול של שאלות וריבוי קריאה?
לצפיה ב-'בעיה נוספת...'
בעיה נוספת...
05/07/2016 | 22:22
1
70
הרגשתי בעיה גם בחלק של הבנת הנקרא בעיקר, שאני מעניק לשני הטקסטים כ-13 דקות בממוצע לפרק ובסוף אני מגלה בין 2 - 3 טעויות עבור פרק בודד שזה הזוי.
לצפיה ב-'הגשת הקלות לפסיכמוטרי'
הגשת הקלות לפסיכמוטרי
01/07/2016 | 13:08
1
111
אהלן ,
אני מעוניין לעשות קורס פסיכו בדצמבר הקרוב.
בתקופת התיכון עשיתי אבחון הפרעות קשב וריכוז , דרך האבחון קיבלתי (את שלל הקלות חוץ ממבחן מותאם ו50% הארכת זמן)
אחרי הצבא עשיתי אבחון של המל"ג בלוינסקי ( קיבלתי המון הקלות לאונ)
כמה שאלות:
1. מה הסיכוי שלי לקבלת הקלות לפסיכו ?
2. שמעתי על חברת זינוק , החברה מציעה תמיכה בהגשת בקשה להקלות וקורסי פסיכומטרי .
מישהו מכיר וממליץ? יודע מה העלות של התמיכה בהגשת הקלות ?
אם זה שווה??

תודה רבה
לצפיה ב-'לו"ז יואל גבע'
לו"ז יואל גבע
29/06/2016 | 14:57
144
שלום, אשמח לקבל בבקשה לו"ז הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע. תודה :) 
לצפיה ב-'מכירת ספרי פסיכומטרי'
מכירת ספרי פסיכומטרי
23/06/2016 | 11:15
2
140
שלום,
יש ברשותי ספרי פסיכומטרי משומשים של יואל גבע, קידום, ניב רווח ופסיכו.
כל המעוניין ברכישתם במחיר סימלי מוזמן לפנות אלי

לצפיה ב-'בירור'
בירור
24/06/2016 | 18:28
1
89
אשמח לדעת מה המצב של הספרים של ניב רווח ופסיכו.

לצפיה ב-'ספרי פסיכומטרי'
ספרי פסיכומטרי
25/06/2016 | 12:00
76
למדתי עם הספרים כלומר כתוב בהם בעיפרון.
בספרי פסיכו לא תרגלתי את כל החלקים אז כתוב פחות.
ניב רווח כולל: ספר אלגברה ובעיות כמותיות, ספר גיאומטריה והסקה מתרשים, ספר אנלוגיות ומטלות כתיבה, ספר הבנה, הסקה וקטעי קריאה, ספר אנגלית, ספר חזרות מרתון ו5 סימולציות - באתר של ניב רווח יש תוכנית לימודים עצמאית יומית ולומדת מילים חינמית.
פסיכו כולל: ספר גיאומטריה ובעיות, ספר אלגברה ותרשימים, ספר חשיבה מילולית, ספר מרתון, פסיכו כיס ומילונים בעברית ואנגלית.

אם מעוניין- shovalkatony@gmail.com

לצפיה ב-'שאלה בקומבינטוריקה '
שאלה בקומבינטוריקה
25/06/2016 | 00:11
1
167
היי :) מבקש את עזרתכם, תודה מראש לעוזרים.
רוני בחר באקראי מספר מ 1 עד 10.
עדי בחרה באקראי שני מספרים שונים מ 1 עד 10.
מה הסיכוי שאחד המספרים שבחרה עדי זהה למספר שבחר רוני?
התשובה בספר 50\9.
התשובה שלי 5\1.
לצפיה ב-'אתה צודק,הספר טועה.'
אתה צודק,הספר טועה.
25/06/2016 | 16:24
68
לצפיה ב-'חיבור זה כיף!'
חיבור זה כיף!
21/06/2016 | 22:50
1
167
או שלא.

יש מליין דרכים לגשת לחיבור לולכתוב אותו.

החל מהדרך ה"רגילה" שהיא פתיחה>טיעון 1>טיעון 2>טיעון של הדיעה הנגדית והתמודדות עימו>סיכום

ועוד מליין דרכים אחרות.

איך לכם בד"כ יותר זורם החיבור?
לצפיה ב-'מה זה השאלה הכללית הזאת? זה תלוי בנושא של החיבור'
מה זה השאלה הכללית הזאת? זה תלוי בנושא של החיבור
24/06/2016 | 20:59
95
אם זה "בעג או נגד" אז ברור שבדרך הקלאסית כי זה למבנה הזה הבודקים מצפים, אבל אם זה לדוגמה נושא של "תן את דעתך על.." אז הדרך הקלאסית פה לא עובדת, כי אין פסקת איזון.

שורה תחתונה - אתה כותב לפי מה שהמרכז הארצי יצפה לקרוא, ולא לפי מה "שזורם לך" כי אחרת הם גם "יזרמו לך" עם הציון.
לצפיה ב-'מחפש ספרי פסיכומטרי למסירה חינם'
מחפש ספרי פסיכומטרי למסירה חינם
23/06/2016 | 07:05
2
101
עקב בעיות תקציב קשות אשמח לקבל ספרי פסיכומטרי מהשנים האחרונות ממישהו שסיים ללמוד כבר.
תודה
לצפיה ב-'ספרי פסיכומטרי '
ספרי פסיכומטרי
23/06/2016 | 09:39
84
תאם אתם ותבוא לאסוף :)
לצפיה ב-'נסה לבדוק בפשפשוק למסירה.'
נסה לבדוק בפשפשוק למסירה.
08/07/2016 | 02:26
51
נתקלתי שם לא מעט בהודעות של אנשים שהיו מוכנים למסור ספרים ללא עלות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'פסיכומטרי'
פסיכומטרי
20/06/2016 | 20:09
3
468
אני רוצה לגשת בספטמבר הקרוב ומתלבט אם לקחת קורס או ללמוד לבד. חברים שלי שלמדו בקורסים של הבתי ספר הגדולים היו מרוצים סך הכל אבל אף אחד לא ממש הוציא ציון טוב.
יש למישהו המלצה על קורס סבבה באיזור המרכז? 
לא בא לי לשלם 6000 שקל ובסוף לצאת עם 500.
תודה 

לצפיה ב-'חביבי'
חביבי
21/06/2016 | 00:12
137
קודם כל כמה אתה רוצה להוציא? מה אתה רוצה ללמוד,אם אתה לא סגור על השאלה הזו אז בערך מה מעניין אותך...רפואה? פכ"מ? מדעי החינוך והדשא?

תקשיב למי שמבין דבר או שניים בפסיכומטרי.

לך לאתר של המרכז הארצי,תדפיס לך יפה יפה את הפסיכומטרי של מועד אפריל 2016 (אחלה של מועד). עזוב עכשיו את החיבור.

קח סטופר (אפשר גם לשים אפליקציית סטופר בסמארטפון) ותפרק את ששת הפרקים עשרים דקות כל פרק.

הזוועה הזו תיקח לך שעתיים אבל אחריה תדע על איזה ציון אתה עומד.
לך חביבי,תעשה ככה ותרשום לנו פה בפורום איך הלך,מה המרגש, וכמה הוצאת בכל חלק.

עם המידע הנ"ל האנשים הטובים של הפורום ואנוכי נוכל לייעץ לך בצורה הרבה יותר קונקרטית.

בהצלחה.
לצפיה ב-'טיפה יותר מורכב מזה'
טיפה יותר מורכב מזה
21/06/2016 | 22:10
123
זה לא עובד ככה, אתה לא פשוט נרשם לבית ספר גדול "וזהו! יש לי ציון טוב", אני לקחתי את קידום, שהם מהקורסים היותר טובים, ובכל זאת הייתי צריך לקרוע את התחת. עשיתי את כל התרגילים, התקשרתי למורה כשמשהו היה לא ברור וזה היה מרכז חיי במשך חודשיים שלמים. אין דרך אחרת, תיתן את הכל ויהיה לך ציון אש.
לצפיה ב-'צפי לציון'
צפי לציון
22/06/2016 | 15:42
142
כל הקורסים - חודשיים-שלושה. הבסיס לא נבנה שם, אלא בבית ספר. כמה יחידות עשית במתמטיקה וכמה באנגלית (שהאנגלית זה פחות קריטי). 4-5 יחידות מתמטיקה אחרי קורס טוב - אתה עם קידומת "6" או "7". שלוש יחידות מתמטיקה - אתה באזור "5" (לפחות מפסיכומטרי ראשון). 
לצפיה ב-'אמיר"ם מבטל פסיכומטרי?'
אמיר"ם מבטל פסיכומטרי?
21/06/2016 | 12:53
1
126
הייהיי, עשיתי לפני חודשיים בערך מבחן פסיכומטרי, קיבלתי באנגלית 120 משמע מתקדמים ב'.
אני עושה בסוף יולי מבחן אמיר"ם כדי לנסות להוציא פטור.
השאלה שלי אם ו.. קורה מצב שקיבלתי פחות באמיר"ם, הרמה יורדת? או שזה נשאר הגבוה מביניהם?
תודה!!!!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
21/06/2016 | 22:46
76
ראשית כל אני ממליץ לך בחום להיכנס לאתר של מוסד הלימודים בו חשקה נפשך ולוודא מהי המדיניות שלהם בסוגיה,במוסדות לימוד שונים ניתקל בנהלים טיפה שונים.

שנית מכיוון שאתה הוא זה שמחליט איזה ציון להראות להם אז הציון הגבוה מביניהם הוא שיילקח.

אני במקומך הייתי מרים אליהם צילצול ומוודא את העניין,אתה מוזמן לשתף את התשובה כאן.

מנהל/ת הפורום

אודות:
מנחם שמשי, בן 35, נשוי ואב לחמישה. בעל תואר שני בחינוך במערכות למידה וטכנולוגיות למידה (בהצטיינות יתרה). בשנת 2014 השתתף בחידון התנ"ך למבוגרים, והוכתר
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנחם שמשי - מנהל פורום פסיכומטרי
שמשי פסיכומטרי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו