לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פסיכומטרי

ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!
נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.
המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.
הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פסיכומטרי

ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!
נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.
המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.
הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ספרי פסיכומטרי של ניב רווח למכירה '
ספרי פסיכומטרי של ניב רווח למכירה
19/01/2017 | 19:21
1
היי למכירה כל ספרי ניב רווח מהדורה אחרונה
לצפיה ב-'ניב רווח או פסיכו?? עזרה'
ניב רווח או פסיכו?? עזרה
14/01/2017 | 23:32
1
31
שלום, ניגשתי לפסיכומטרי פעם אחת (קורס של היי קיו) ואני מעוניינת לשפר . איזה ערכה ללימוד עצמי מומלצת יותר, ניב רווח או של פסיכו ולמה?
לצפיה ב-'שתיהן מצוינות'
שתיהן מצוינות
15/01/2017 | 16:48
22
שתיהן ערכות מצוינות,יש לי אישית ניסיון רב עם החומרים של ניב רווח ואני יכול לומר לך בוודאות שמדובר בחומרים טובים המתאימים לבחינה הפסיכומטרית בצורה מעולה.

בנוגע לפסיכו לי אישית יש פחות ניסיון אך מהמעט שראיתי וממה ששמעתי גם הם טובים.
כרגע נתח השוק של ניב רווח יותר טוב,אך להתלבט בין ניב רווח ופסיכו זה כמו להתלבט בין טויוטה קורולה למאזדה 3,מוצרים דומים שמכוונים לאותו קהל יעד.

בהצלחה!
לצפיה ב-'התייעצות לגבי שעה+כיתה'
התייעצות לגבי שעה+כיתה
12/01/2017 | 10:19
4
46
היי! 
קודם כל אני מקווה שזה בסדר שאני פותחת הודעה חדשה, פשוט לא מצאתי לאן לשרשר..

אני אני נבחנת במועד דצמבר, וזה פסיכו שני שלי. בפעם הקודמת נבחנתי בכיתה יחסית קטנה (בערך 20 נבחנים) ובבוקר, ועכשיו ראיתי ששובצתי לאולם גדול לשעה 14:30.
בעיקרון רציתי לבקש לשנות שיבוץ לבוקר, אבל כשקראתי קצת על שינוי שיבוץ באתר של המרכז הארצי זה נשמע קצת מלחיץ (זה שזה עולה עוד כסף ושהם לא מתחייבים שבכלל אקבל שיבוץ באזור שביקשתי, ושזה נחשב הרשמה מאוחרת).
אז רציתי לצורך העניין להתייעץ איתכם ולעשות סקר קטן- מה עדיף לדעתכם, בחינה בבוקר או בצהריים? וכיתה קטנה או אולם? (זה אולם הרצאות גדול, אבל עם שולחנות רגילים ולא כיסאות סטודנט)
באיזה מקרים הייתם מנסים להתעקש ולשנות שיבוץ, ובאיזה הייתם מוותרים ונבחנים בשיבוץ שקיבלתם?

תודה מראש! 
לצפיה ב-'זה לא עולה כסף עד תאריך כלשהו שרשום באזור האישי.'
זה לא עולה כסף עד תאריך כלשהו שרשום באזור האישי.
12/01/2017 | 23:51
1
13
לצפיה ב-'זה לא עולה כסף עד התאריך של סיום ההרשמה'
זה לא עולה כסף עד התאריך של סיום ההרשמה
13/01/2017 | 12:41
30
והתאריך הזה עבר..
לצפיה ב-'אני שיניתי'
אני שיניתי
15/01/2017 | 13:42
1
11
היי.. את לדעתי יכולה לנסות לשנות עד ה25.01 אבל זה באמת תלוי אם נשארו מקומות.. אם יצא לך אולם עם שולחנות רגילים זה נראלי סבבה לגמרי
אני נבחנת בפברואר וקיבלתי שיבוץ לבחינה ב9 וחצי ושיניתי לבחינה של 14:30 (בחינה קודמת הייתי בבוקר) .. ניסיתי לשנות לכיתה עם שולחנות אבל כל הזמן יצא לי רק כסאות סטודנט לצערי  אז נתקעתי עם זה
לצפיה ב-'תודה על התשובה :)'
תודה על התשובה :)
15/01/2017 | 19:04
4
שיניתי, החלטתי שאני לגמרי מעדיפה בוקר
לצפיה ב-'לחץ בבחינה'
לחץ בבחינה
10/01/2017 | 00:49
50
מה עושים עם הלחץ (זמן) בבחינה? איך אני מתמודדת עם זה..?
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:39
8
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'פסיכומטרי משולב'
פסיכומטרי משולב
09/01/2017 | 12:10
1
35
מה ההבדל בין פסיכומטרי רגיל ומשולב והאם יש תנאים בשביל לגשת למשולב? ומה היתרונות והחסרונות הלבשת למשולב?
וגם האם צריך לגשת לעוד בחינה אם עושים פסיכומטרי משולב?
לצפיה ב-'נוסח משולב'
נוסח משולב
09/01/2017 | 17:22
28
ראשית כל את מוזמנת להיכנס לאתר של המרכז הארצי ולבדוק בעצמך מהו נוסח משולב וכיצד הוא נראה
כל אחד יכול לגשת לנוסח משולב,לבחור או לשנות לנוסח משולב זהו הליך פשוט שמבצעים דרך האתר של המרכז הארצי.

השוס הגדול הוא שבצד ימין הכל רשום לך בעברית ובצד שמאל כל מה שהיה רשום לך בעברית רשום באנגלית,ככה שאם יש מילה שאת לא מכירה באחת השפות את יכולה לעבוד על מה שעדיף לך. מה גם שיש עוד חמש דקות נוספות לכתיבת החיבור (35 דק')
בגדול הייתרונות של משולב הם:

אידיאלי לדוברי אנגלית (נוסח הבחינה באנגלית)
עוד 5 דק' לחיבור
מתאים לניגשים שעברית היא לא שפת האם (וחלשים בה) מכיוון שיכול להיות שמילה שהם לא מכירים בעברית אולי יכירו באנגלית בנוסף לטבלת פרושי מילים

חסרונות
מבחן יע"ל -מבחן שבודק ידע בשפה העברית...לא מהווה בעיה לאנשים שמסוגלים לנהל שיחה בעברית

לצפיה ב-'פסיכומטרי: חשיבה כמותית: בעיות הספק ותנועה '
פסיכומטרי: חשיבה כמותית: בעיות הספק ותנועה
06/01/2017 | 14:00
1
66
לצפיה ב-'עונה'
עונה
06/01/2017 | 21:57
29
כאשר ישנם נעלמים בשאלה ונעלמים בתשובות אפשר ואף כדאי להשתמש בהצבת מספרים,נציב מספרים במקום הנעלמים בשאלה (בצורה המקיימת את הגבלות השאלה) ונקבל תוצאה מסויימת,לאחר מכן נציב את אותם המספרים במקום אותם הנעלמים בתשובות,אם התוצאה שקיבלנו אינה למה שקיבלנו בעת ההצבה בשאלה תשובה זו נפסלת. ככה נעבוד עד אשר נפסול שלוש תשובות ואז התשובה הרביעית שלא נפסלה חייבת להיות התשובה הנכונה.

הצבתי את Z ואת E כ3 מכיוון שזו הצבה במספרים נמוכים ונוחים שמקיימת את נתוני השאלה (לא הגיוני שמיצי יילל מינוס פעמים).
אם מיצי יילל שלוש פעמים בשלוש שעות אז הוא מילל פעם אחת בשעה,אציב בתשובות לפי מה שהצבתי בשאלה ואם התשובה לא תצא 1 אז אבצע הצבה שניה.
תשובות 1 ו-4 נפסלות ונותרתי את תשובות 2 ו-3 .
אבצע הצבה שניה,הפעם שבה Z וE אינם שווים אחד לשני.
נציב E=6 וZ=3 כך שכל שעה הוא מיילל פעמיים,תשובה 3 נפסלת ולכן אני יכול לסמן את תשובה מס' 2.

דרך נוספת היא לעבוד לפי נוסחת תפוקהXזמן=סה"כ עבודה ולשחק איתה עד שמבינים את העיקרון האלגברי...הטריק פה הוא להבין שזמן (Z) *תפוקה=E ומשם לבודד את Z..

דוגמה לתרגיל שלרוב יהיה עדיף להציב.
שחזור של שאלת מרכז ארצי עם תוכי שאוכל תולעים.
לצפיה ב-'פסיכומטרי: חשיבה מילולית: אנלוגיות: מה פתרון האנלוגיה הבאה? '
פסיכומטרי: חשיבה מילולית: אנלוגיות: מה פתרון האנלוגיה הבאה?
02/01/2017 | 17:43
69
גפרור: נר
מתג: _____

אותיות להרכבת המילה החסרה:
ר, ס, ו, ט, נ, ד, א, ל, י, ך, ע, ב, ק, ה
לצפיה ב-'איתור פיילוט - מישהו כאן נבחן היום בתנאים מותאמים?'
איתור פיילוט - מישהו כאן נבחן היום בתנאים מותאמים?
30/12/2016 | 17:36
7
94
מישהו יודע אולי מה היו פרקי האמת?
לצפיה ב-'פיילוט'
פיילוט
31/12/2016 | 19:00
63
כן אני אפשר לנסות להשוות
לצפיה ב-'פרקים כמותי'
פרקים כמותי
31/12/2016 | 19:06
5
71
היה לי 3 פרקים בכמותי
בראשון היה גרף על ההתחלה 
בשני היה לי שאלה על ריבוע שאפשר להתקדם בו או למעלה או שמאלה בכל צעד
בפרק השלישי היה לי *שאלה על שיחים וקוצים *שאלה על חישוב שטח ריבוע שנתון האלכסונים שלו x וy 
*שאלה על המספרים 35 42 15 ועוד מספר ששלושה מהם מתחלקים באותו גורם ושואלים מהו המספר הרביעי שלא מץחלק באותו גורם *שאלה על קוביה לא הוגנת שהסיכוי להוציא קבוצת מספרים גדול פי 2 מהסיכוי להוציא את המספרים 1 ו2
לצפיה ב-'את זוכרת איזה גרפים היו לך?'
את זוכרת איזה גרפים היו לך?
31/12/2016 | 20:05
4
66
היה משהו עם מוניות (אחרון)
משהו עם פירות (בננות)
משהו עם משאיות?
לצפיה ב-'גרפים'
גרפים
31/12/2016 | 21:30
57
את הפירות היה לי  בוודאות, אתה זוכר איפה הגרף היה ממוקם בפרק ? בהתחלה או אמצע?
וישמצב שהיה לי את המשאיות,שכל משאית זה אות באנגלית וכל משבצת בטבלה זה משמרת של שעתיים
לצפיה ב-'גרפים'
גרפים
31/12/2016 | 21:32
2
35

את הפירות-בננות היה לי בטוח ,אתה זוכר איפה הגרף פירות היה ממוקם בפרק? בהתחלה או באמצע?
וישמצב היה לי את המשאיות- משהו עם טבלה שכל משאית זה אות באנגלית וכל משבצת זה משמרת של שתיים
בפרק הכמותי האחרון דילגתי על הגרף אז אין לי מושג על מה הוא היה אבל כנראה זה גם הפיילוט (אם היה לך את הפירות והמשאיות)

לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
31/12/2016 | 21:54
1
55
בפרק האחרון הגרף היה בסוף!!!
לא היה לך אותוו????

המשאיות באמת היה עם אותיות  a b c d
משמרות..

לצפיה ב-'גרפים'
גרפים
31/12/2016 | 22:50
45
לא היה לי כמותי עם גרף בסוף.היה שתיים עם גרף באמצע ואחד בהתחלה(הפרק הראשון) והפרק האחרון היה כמותי היו בו שאלות מוזרות מזל שהוא פיילוט
לצפיה ב-'שימו לב- בחינה בתנאים מותאמים מועד דצמבר 16'
שימו לב- בחינה בתנאים מותאמים מועד דצמבר 16
30/12/2016 | 23:40
76
היי חברים,

טורחת לפרסם גם כאן.
האם יש כאן מישהו, שכמוני, נבחן הבוקר  30.12.16 באוניברסיטת ת"א בבניין משפטים טרובוביץ' וחושב שהתנאים  לא היו ראויים בגלל ארוחת השישי שתלמידי הפקולטה החליטו לערוך במסדרונות הקומה? האם אתם חושבים שאופן הטיפול בעניין היה לא הוגן ויצר פער?
אשמח אם תכתבו על כך באתר המרכז הארצי! אני עשיתי זאת.
גם אם הלך לכם סבבה למרות הכל, תעשו זאת ולו בשביל הקארמה הטובה. כי זה יכול דווקא להטיב איתנו ובוודאי שלא להזיק. כולנו עבדנו קשה כדי להצליח במבחן ולעשות את המיטב, ומגיעים לנו תנאים טובים יותר והתנהלות מקצועית והוגנת כלפי כולם.

תודה והמשך סוף שבוע נעים  
לצפיה ב-'ספרים וסימולציות של יואב גבע וניב רווח'
ספרים וסימולציות של יואב גבע וניב רווח
26/12/2016 | 16:58
1
134
היי, מוכרת במחיר סמלי את כל הספרים של יואל גבע מהדורה אחרונה ו4 סימולציות אחרונות שלהם + 8 סימולציות אחרונות של ניב רווח .נועה(:
לצפיה ב-'היי נועה.'
היי נועה.
27/12/2016 | 18:45
74
היי נועה ,אשמח לקנות את הסימולציות.אשמח אם תשלחי לי הודעה 052-542-3623.
לצפיה ב-'תרשימים בפרקים הכמותיים מועד דצמבר 16 (שהתקיים אתמול - 25.12'
תרשימים בפרקים הכמותיים מועד דצמבר 16 (שהתקיים אתמול - 25.12
26/12/2016 | 07:20
333
מישהו זוכר מה היו התשובות של השאלות האחרונות בתרשים ?
היה תרשים עם רכבות ושאלו לאיזה איזור הוא לא יוכל להגיע לאחר שירד בתחנה ה-6 וימשיך עוד 4.
והיה תרשים עם מתכונים ששאלו משהו על "מתכון מורכב".
לצפיה ב-'שחזור שאלות ממועד דצמבר 2016 (של יום שישי)'
שחזור שאלות ממועד דצמבר 2016 (של יום שישי)
24/12/2016 | 15:06
2
541
היי חברים! אז איך היה לכם?!

אני אישית בחרתי להשקיע רק בפרקים הכמותיים במועד הזה, כי אני צריך מרכיב כמותי גבוה בשביל להתקבל לתואר.
לי היו רק 2 פרקים כמותיים בבחינה ולכן הם בטוח לא פיילוט- הראשון היה עם תרשים על קפיצות של ספורטאים, והשני על מחירי דירות.

היו 3 שאלות שממש נתקעתי בהם ואני חייב את עזרתכם!

-קוד בעל 4 ספרות שונות זו מזו, שהספרה הראשונה היא 9 או 7, והשניה קטנה פי 2 או ב2 (כבר לא ממש זוכר) וצריך לדעת כמה אפשרויות שונות יש להרכבת הקוד בכל מקרה לא הספקתי אותה ואני חושב שסימנתי שיש 7 אפשרויות.. מישהו עשה וזוכר?

- בתרשים עם המחירי דירות, שאלה מס' 20 שצריך לחשב כמה דירות נמכרו שהם אל יקרות ולא זולות, יצא לי איכשהו 46, והתשובות הכי קרובות היו 53 או 36, סימנתי את 53 אם אני לא טועה.. מישהו זוכר? 

-השאלה עם הקרטון והארגזי ביצים, בכלל לא הבנתי אותה אז ניחשתי לגמרי, סימנתי 2 ארגזים, 2 קרטונים ולא זוכר כמה ביצים. חושב שסימנתי מס' 2.

אשמח אם תוכלו לעזור לי!! ממש במתח 

ואגב עוד שאלה- האם אצל כולם הסדר של מספרי התשובות דומה? או שבמרכז הארצי מבלבלים את זה כדי למנוע העתקות?

תודה רבה! 
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/12/2016 | 01:55
244
קודם כל אני מקווה שהלך לך טוב ושתזכה לציון שאתה צריך!

בנוגע לשאלתך-אצל כולם הסדר של מספרי התשובות זהה והפרקים והכל זהים.הדבר היחידי ששונה זה הפיילוטים
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/12/2016 | 14:02
190
ככה, לגבי הדירות אני לא זוכר לצערי.
הביצים-יצא ש360 ומשהו ביצים נשארו, זה אמר 2 ארגזים ו5 קרטונים ועוד בודדות (לא זוכר איזה מספר זה היה)
לגבי הקוד- אם אני זוכר נכון, ספרה 1 ו3 הן או 9 או 7, כלומר שתי אפשרויות בלבד, השניה קטנה פי 2 מהרביעית ולכן יש 4 אפשרויות כאלה, ואתה כופל ביניהם שזה 8. זה ההגיון שלי, לא זוכר בדיוק את הנוסח אבל ניסיתי לשחזר בראש איך זה היה כתוב. יכול להיות שזה לא נכון כי אני לא זוכר את הנתונים
לצפיה ב-'פיילוט כמותי'
פיילוט כמותי
23/12/2016 | 15:40
4
420
היי
מישהו יודע מה היה הפיילוט במבחן היום?

אני זוכר בכמותי גרף על מכונות זבל וגרף על מחירים של בתים

לצפיה ב-'אני זוכר'
אני זוכר
23/12/2016 | 15:48
3
266
מכונות זבל
מחירי בתים
תוצאות אימונים ותחרות של קפיצות בקרב ארבע ספורטאים- היה לך את זה?
לצפיה ב-'כן..'
כן..
23/12/2016 | 16:14
2
178
זוכר את שאלת השקים ההיא?
לצפיה ב-'שאלת שקים'
שאלת שקים
23/12/2016 | 17:06
1
197
אם אנחנו מתכוונים לאותה השאלה - הייתה בשבילי השאלה הכי קשה בפרק. בסוף הצלחתי אותה ויצאה לי שזו התשובה ה-3. לא זוכר את התשובה עצמה (נראה לי 2 ארזים ו-10 ביצים או משהו כזה).
או שאתה מדבר על השאלת הסתברות עם המטבע מוזהב בכדים?
לצפיה ב-'מטבע זהב!'
מטבע זהב!
23/12/2016 | 20:53
146
שאלת ארגזים ביצים - נראה לי גם סימנתי 3
לצפיה ב-'לאכול ענבים תוך כדי הבחינה'
לאכול ענבים תוך כדי הבחינה
22/12/2016 | 12:56
1
194
האם סבבה לאכול ענבים תוך כדי הפסיכומטרי עצמו במידה ואני לא אוהב פירות יבשים
לצפיה ב-'כן'
כן
22/12/2016 | 17:26
52
לצפיה ב-'עובדים על אתר ללימוד אנגלית באמצעות אסוציאציות'
עובדים על אתר ללימוד אנגלית באמצעות אסוציאציות
21/12/2016 | 21:27
79
שלום לכולם,
בימים אלה אנחנו מתחילים לעבוד על בניית אתר של לימוד מילים באמצעות אסוציאציות.
יש דבר מסוים שאנו מעוניינים להתייעץ איתכם עליו. באתר שאנו בונים ליד כל מילה תהיה אפשרות לראות קובץ תמונה, שבה יראו את האסוציאציה מלווה באיור.
בנוסף תהיה כמובן אפשרות לתרגל בכל מיני דרכים, ולמיין את המילים לפי יודע / לא יודע.
מה שאנו כרגע מתלבטים, זה האם בנוסף לרשימת המילים הזאת כדאי שנעשה אפשרות ללמוד באמצעות קטעי וידאו, שבכל קטע וידאו של כ-7 דקות
נלמד 7 מילים קשות כולל חזרה ותרגול עליהם.
אני אביא לכם קישור לדוגמא של סרטון כזה (זה פחות או יותר המבנה של הסרטונים שנעשה, במידה ונעשה):
https://www.youtube.com/watch?v=B0GeipaNbzo
נשמח אם תוכלו לענות:
האם לימוד באמצעות סרטונים מעין אלו זה דבר שנראה לכם עדיף על פני לימוד עצמאי הכולל תמונות בלבד?
האם המבנה של הלימוד שבסרטון נח לכם?
יש לכם רעינות לשיפור הסרטון או בכלל משהו שכדאי שנוסיף לאתר?

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
19/12/2016 | 22:23
81
מה ההבדל בין פסיכומטרי למבחן דומה כגון:

?
לצפיה ב-'איך מחשבים את ציון החיבור בבחינה?'
איך מחשבים את ציון החיבור בבחינה?
17/12/2016 | 21:39
3
129
שלום, רציתי לדעת כמה מקסימום החיבור יכול להוסיף לבחינה, כל אחד אומר לי משהו אחר ואינני מבינה כיצד מחשבים? למשל אם קיבלתי בסימולציה האחרונה 560 (ללא החיבור) אז עם חיבור טוב אוכל להגיע אפילו ל 600? איך זה עובד? ממש מסובך לי כל העסק.. תודה

לצפיה ב-'זה אכן ממש מסובך העסק'
זה אכן ממש מסובך העסק
18/12/2016 | 20:15
2
164
זהו אכן עניין מבלבל.
משקל החיבור מהווה כ25% מן הציון המילולי שמהווה כ40% מסך הציון בבחינה משמע-החיבור שווה ל10% ממשקלו של המבחן הפסיכומטרי.

מה שאומר שהחיבור שווה בין 20 נקודות (למבחן הגרוע ביותר שבו כל תשובה שגויה והחיבור פסול) ל80 נק' כאשר התקבל ציון ה800 האגדי.

לשאלתך כיצד בדיוק זה מחושב מבחינת הנקודות-זו שאלה מורכבת ולא כל כך מעניינת,רק חשוב שתדע שהוא מהווה כרבע מן הפרק המילולי
לצפיה ב-'"מסובך" לא, אבל אתה *כן* מביע חוסר הבנה באחוזים'
"מסובך" לא, אבל אתה *כן* מביע חוסר הבנה באחוזים
18/12/2016 | 20:36
141
הציון בבחינה הוא בין 200 ל800, וה200 הוא כמו 0, הוא לא מורכב משום דבר.... 
הסרגל של הבחינה הוא מ0 עד 600 ופשוט הוסיפו 200. למה? ככה...
בחישוב הרב תחומי החיבור שווה 60 נקודות, אין שום טווח...
לצפיה ב-'מעניין איפה אתה מלמד. מקווה שבמכון'
מעניין איפה אתה מלמד. מקווה שבמכון
25/12/2016 | 18:34
68
נידח, ולא במכון נחשב כי "ההבנה " שלך צריכה להישאר אצלך, ולא להרוס אנשים ששילמו ממיטב כספם על קורס. 

הבנה ממש בסיסית שאצלך לוקחה בחסר. 
לצפיה ב-'קורס'
קורס
13/12/2016 | 19:01
77
שלום
רציתי לברר איזה קורס עדיף של קידום או HIGH Q בקריון קרית ביאליק
לילדה בכיתה יב?
מבחינת מחיר זה הבדל של 400 שח (קידום יותר זולים)
מבחינת בירור עם שניהם - בערך אותו דבר
תודה
לצפיה ב-'ייעוץ לגבי פסיכומטרי פעם שנייה'
ייעוץ לגבי פסיכומטרי פעם שנייה
09/12/2016 | 20:32
4
193
עשיתי קורס פסיכומטרי ב-HighQ וקיבלתי 492. הגעתי לכל השיעורים בקורס אבל לא הצלחתי ללמוד הרבה בבית. יש לי בעיות של קשב וריכוז וזה לא היה לי קל בכלל.
מכיוון שהציון נמוך מידי זה יקשה עליי להתקבל להרבה פקולטות.
אני כנראה יצטרך לגשת למבחן פעם נוספת וכנראה אני לא יקח קורס נוסף בגלל העלות הגבוהה. בדקתי מספר בתי ספר ללימוד עצמי כמו ניב רווח, GOOL וכו'..
אפשר לקבל המלצה לאתר ללימוד פסיכומטרי שמתאים לבעלי בעיות קשב וריכוז?
לצפיה ב-'למה דווקא אתר? '
למה דווקא אתר?
10/12/2016 | 14:06
119
יש לי רושם טוב מניב רווח,הם מספקים לך את החומרים,לו"ז מומלץ ויאאלה לעבודה.

את gool אני לא מכיר,עכשיו נכנסתי לאתר שלהם ולא התלהבתי מהמחירים,כל סרטון הדרכה עולה בנפרד 50 ש"ח...נשמע לי מודל כלכלי מבאס ויקר.

HQ ידועים באתר שלהם ובBW,אם אתר אז נדמה לי שדווקא זה הכיוון.

אבל אני בספק שאלו מה שיתאימו לך,בלאו הכי רוב הלמידה מתבצעת בבית,למה שלא תיקח מורה פרטי שיישב איתך אחד על אחד בקצב שלך על מה שאתה צריך?

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
12/12/2016 | 08:48
80
היי יש את זינוק בפסיכומטרי לבעלי קשב וריכוז  תברר
לצפיה ב-'EZ WAY ידועים כמכון איכותי ללקויי למידה והפרעות קשב'
EZ WAY ידועים כמכון איכותי ללקויי למידה והפרעות קשב
19/12/2016 | 15:14
1
74
כדאי לבדוק איתם. שמים שם דגש מאוד גדול על כיתות קטנות ויחס אישי כך שהקורס שם הוא מאוד בוטיקי ופרטני. ממליצה מניסיון
לצפיה ב-'אני לא ממליצה על איזי ווי - גם כן מנסיון.'
אני לא ממליצה על איזי ווי - גם כן מנסיון.
19/12/2016 | 20:32
92
אשמח לפרט בפרטי.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה