לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פסיכומטרי

ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!
נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.
המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.
הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פסיכומטרי

ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!
נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.
המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.
הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הדרכת פסיכומטרי'
הדרכת פסיכומטרי
22/04/2017 | 16:40
13
איזה מכונים מקבלים מדריכי פסיכומטרי בלי ניסיון?
אם עושים קורס מדריכים בחלק מהמכונים צריך התחייבות לשנה?
מישהו יודע מתי מתחילים מיונים?
לצפיה ב-'ספרי פסיכומרי'
ספרי פסיכומרי
19/04/2017 | 21:21
14
היי יש מישהו שמעוניין למסור /למכור ספרי פסיכומטרי ? תודה !!!
(אזור באר שבע )
לצפיה ב-'מועדי פסיכומטרי 2017'
מועדי פסיכומטרי 2017
13/04/2017 | 13:15
51
לכל מי שלומדים במכון זינוק פסיכומטרי אז אלו מועדי הפסיכומטרי שהם מגישים אליהם לפסיכומטרי:
http://znk.co.il/article/%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%99-%D7%A4%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%A8%D7%99-2017/
לצפיה ב-'פסיכומטרי זה לא המבחן,זו הגישה!'
פסיכומטרי זה לא המבחן,זו הגישה!
12/04/2017 | 15:15
68
חברים יקרים, רציתי לשתף אתכם באתר שלי אישית מאוד עזר לקבל החלטות ולחסוך זמן רב בתהיות הרבות שיש לכל סטודנט עתידי ולנבחני הפיסכומטרי כגון : האם לגשת לפסיכומטרי לאחר קורס? או למידה עצמית ? האם קורס באמת יעשה את השינוי ? האתר המצורף עזר לי מאוד ובעצם גרם לי להחליט ולהגיע לציונים אליהם שאפתי ואף מעבר. http://www.coursist.com/
בהצלחה רבה !
לצפיה ב-'שיפור הבנת הנקרא'
שיפור הבנת הנקרא
10/04/2017 | 01:48
2
47

שלום,
בבחינה הפסיכומטרית באנגלית ובעברית בפרט לוקח לי זמן רב להבין את הנאמר לעומק אם בכלל. אני במשך חודשים מחפש ספרים טובים באנגלית/עברית לשיפור הבנת הנקרא בשביל להגיע לשליטה טובה (לא ספרים לקריאה להנאה אלא ללימוד שיטות ואסטרטגיות לפיתוח וחיזוק הבנת הנקרא). הרבה מאמרים שקראתי באינטרנט המליצו על קריאה של מספר במילים בכל פעם וחיבורם לרעיון אחד שלם, ועוד מספר שיטות כמו הפסקת הקול הפנימי שלך וכדומה אך ראיתי מחקרים נגדיים שאינם תומכים בשיטות אלו כי הן הוכחו כשגויות.

הרבה המליצו לי על קריאה אקטיבית וביקורתית, בנוסף לשיטה SQ3R במיוחד עבור הפסיכומטרי. מה דעתכם, שיטות אלו יכולות לחזק אותי?
נוסף על כך, אין ספרים שמסבירים לעומק על השיטות האלו? (לא משנה אם זה באנגלית או בעברית, אין לי בעיה לקנות גם בכסף)
ספר נוסף שמצאתי באמאזון שמסביר כיצד לחזק ולהאיץ את הבנת הנקרא:
https://www.amazon.com/gp/product/15...=ATVPDKIKX0...

כדאי לקנות את הספר?
המטרה שלי להגיע למצב של פרו בהבנת הנקרא, ואין לי בעיה להשקיע כל יום שעה - שעתיים למשך של חצי שנה לפחות. אם השיטות לדעתכם חשובות ליישום על מנת לשפר את הבנת הנקרא, אשמח לקבל מקורות לקריאה באנגילת ובעברית שאפשר ליישם את השיטות לעיל עליהם. אשמח אם מישהו יכוון אותי בבקשה

לצפיה ב-'תיקון קישור בפנים'
תיקון קישור בפנים
10/04/2017 | 01:52
1
24
Reading with the Right Brain: Read Faster by Reading Ideas Instead of Just Words
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה'
מצטרף לשאלה
17/04/2017 | 14:35
7
לצפיה ב-'מישהו יודע מה פרקי הפיילוטבפסיכו בוקר'
מישהו יודע מה פרקי הפיילוטבפסיכו בוקר
09/04/2017 | 17:29
84
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:56
12
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'למי שנפגע מאיי קיו'
למי שנפגע מאיי קיו
09/04/2017 | 15:37
79
התחלתי לברר והגעתי לאיזי ווי, הם פתחו קו לנפגעי איי קיו והם נותנים פתרון לכל אחד בהתאם לנזק שנגרם לו מהסיפור הזה. זה המספר 0546884367 תבקשו את טלי. ממש מקסימה

לצפיה ב-'זקוק לעזרה'
זקוק לעזרה
07/04/2017 | 20:16
3
91
שלום רב כולם, שמי ירדן בן 24. אתמול נבחנתי בבחינת הפסיכומטרי בפעם השלישית שלי, והיה ממש רע... גם בפעמים הקודמות היה ככה ונמאס לי מהמבחן הזה, אני מחפש דרכים חלופיות להיכנס לתואר שאני מעוניין בו, מבלי לעבור ולו פרק פסיכומטרי אחד נוסף. למה אני כותב פה? למה אני בדילמות? כמו שאני מכיר את עצמי, אני אדם רגוע מאוד, יכול להתרכז לעיתים קרובות, אף על פי שמדי פעם יכולות להיות לי הסחות דעת, פה ושם ואני חוזר לתפקד כרגיל. אני אדם סקרן, נבון וידידותי (אם זה רלוונטי למשהו)
בעברי בלימודים הבית ספריים הייתי תלמיד ממש גרוע, למרות שהוצאתי תעודת בגרות, ויתרתי על פיסיקה כי הרגשתי שזה היה יותר מדי בשבילי. באותה תקופה הייתי שרוי בדיכאון, בעיות זהות שעם השנים התמעטו והגעתי לשלווה בחיי ומצבי הרבה יותר טוב מבעבר. הביטחון העצמי שלי לא גבוה במיוחד, מעולם לא הייתי בזוגיות (שוב, אם זה רלוונטי) אני מפחד לעשות צעדים מסוימים בקשר לזוגיות, וזה דבר שחסר לי מאוד. בלימודים שלי כרגע במכינה אני במצב מצוין, ציונים מאוד גבוהים- בזכות העובדה שלמדתי לבד את כל החומר עוד לפני תחילת הלימודים)... לאור מה שכתבתי קשה לי להסביר, למה כשאני ניגש למבחן הפסיכומטרי אני מוצא את עצמי חסר ריכוז ומיואש כל פעם! אני מעולה במתמטיקה, יש לי יכולת אנליטית מספיקה (אפילו שאני לא אייזיק ניוטון) יש לי היגיון, אבל במבחן, ברגע האמת, תמיד המחשבה שלי נודדת למקומות אחרים למשל :לאם המשגיחים מסתכלים עלי, מה הם חושבים עלי, אני יכול להיתפס לרעש מסוים ומיד לאחר מכן לחזור לקרוא את הטקסט במבחן מהתחלה. ככה אני מוצא את עצמי קורא פסקה עלובה בלופים עשרות פעמים מבלי שיהיה לי קצה של חוט מה קראתי. לקראת סוף המבחן התחלתי לזרוק קצת, אז ריפרפתי בחוסר יעילות על דפים המבחן וניסיתי למצוא מה אני יכול לעשות, ופשוט לא ידעתי, שום קצה של חוט. המבחן נגמר והרגשתי שבא לי לבכות ולהוציא הכל, כמה שאני מתוסכל מהמבחן הזה, שעולה לי בבריאות יקרה, השקעתי את כל מרצי במבחן הזה לטובת אי הגעות לשיעורים סדירים בלימודי המכינה, ובפעילות בחדר הכושר. זנחתי הכל לטובת העניין הזה, והתאכזבתי שוב פעם. הרגשת תבוסה כזאת לא הייתה לי הרבה זמן, ואני מיואש ומפוחד מהמבחן הזה שהפך למפלצת בעיני. החלטתי להתגמש ואני מנסה למצוא דרכים אחרות להגיע לתואר שאני רוצה (הנדסת חשמל בתל אביב)... יותר משאני מאוכזב , כעוס ופגוע ( על המרכז הארצי לבחינות והערכה, שבא לי לשרוף אותם ואת המבחנים שלהם) אני יוצא חסר ביטחון בקשר ליכולות שלי, ואני מתחיל לחשוב שאולי תואר זה דבר שגדול עלי באמת בגלל המבחנים והלחץ... בכל אופן, שפכתי פה את ליבי משום שאני זקוק להדרכה, מה ניתן לעשות במצבי? אבחון פסיכודידקטי כדאי- אפילו שאני לא מאמין שיש לי בעיות קשב וריכוז, זה רק במבחנים ותחת לחץ... ( שמתי לב בלי קשר, שיש לי טעויות בזיכרון, למשל לקראת המבחן הפסיכומטרי הזה בדקתי איפה אני נבחן בהזמנה של המרכז הארצי, הלכתי לכיתת הבחינה כדי להקל עלי ברגע הבחינה, מה מסתבר? זאת לא הכיתה בכלל, וזה לא הבניין הנכון! ועשיתי שם סימולציות כמה פעמים כדי להקל על עצמי, וכל העניין הזה ירד לטמיון)... שמתי לב שהבעיות קשב וריכוז והטעויות האלה קורות כשאני בלחץ...
בכל אופן אם זה לא בעיות קשב וריכוז, מה ניתן לעשות? אני לא יודע
אשמח לעצה, תודה רבה וחג שמח 
לצפיה ב-'מבין אותך'
מבין אותך
09/04/2017 | 00:35
1
54
אני גם ניגשתי עכשיו פעם שניה. ואיך שאני פותח את הבחינה והפרק הארור של הכמותי שנמצא על ההתחלה אני נלחץ ומפסיק לחשוב ומאבד ריכוז ומאבד זמן. יכול להיות שזה בגלל שאני לא מגיע מספיק מוכן, ובאמת בפרקים של המילולי אני עובד רגיל ולא מסתבך. ובכן הפסיכו לא בוחן שכל. חד משמעית - הוא פשוט בודק מי תרגל שאלות פסיכומטרי וטריקים בבית או בקורס ומי בא בסבבה שלו. ככל שנכנסתי יותר במיוחד בכמותי גיליתי שזה הכל טריקים ושאלות שמבוססת על אותו ראש.... ככל שמתרגלים יותר פרקים בבית מתחילים לשרוק את זה. ואם לא מצליחים אתה פשוט צריך למצוא מישהו שילמד אותך את השיטות.

איך אפשר להכנס לאוניברסיטת תל אביב להנדסת חשמל (שזה הכי קשה) בלי פסיכו?  בעיקרון זה קשה מאוד... צריך להתחיל באוניברסיטה אחרת נגיד באריאל שלא צריך פסיכומטרי כדי להתחיל שם. לחרוש את החיים להוציא ציונים גבוהים רצח ואז לנסות להתקבל לתל אביב שנה ב... או לשפר בגרויות, היום זה בחינם, 5 מתמטיקה מעלה בהמון את הממוצע, אבל זה תלוי כמה הפסיכו שיש לך.
לצפיה ב-'עוד אפשרות'
עוד אפשרות
09/04/2017 | 15:16
36
יש אפשרות להתחיל  בהנדסת מכונות או חומרים בתל אביב (דורש סכם נמוך משמעותית). אני מצטט מאוניברסיטת תל אביב :" ציון 75 ומעלה בכל אחד מהקורסים הבאים של אוניברסיטת תל אביב וגם ממוצע 85 ומעלה בכולם יחד: חדו"א 1ב', אלגברה ליניארית,השלמה מתמטית לפיזיקה, פיזיקה קלאסית 1. ניתן להמיר את חדו"א 1ב' ב חדו"א 1א'."
לצפיה ב-'לגבי הדברים שבין השורות'
לגבי הדברים שבין השורות
16/04/2017 | 13:03
13
היי אחי,
ראיתי שבין היתר זרקתה משפטים שקשורים לחוסר ביטחון עצמי, ענייני זוגיות, מחשבות שהבוחנים מסתכלים עליך.. אז בקשר לזה אני ממליץ לך לחפש בגוגל "חרדה חברתית" וטיפול cbt ולקרוא קצת בהצלחה
לצפיה ב-'ספרי פסיכומטרי למכירה בירושלים'
ספרי פסיכומטרי למכירה בירושלים
09/04/2017 | 10:43
20
ספרי פסיכומטרי מכל החברות- יואל גבע, קידום, ניב רווח ופסיכו. רובם לא כתובים. מוכר כל ספר ב- 20 ש"ח. איסוף מירושלים. מי שמעוניין שייצור קשר בפרטי.
לצפיה ב-'עזרה למחפשי פסיכומטרי ומעוניינים בייעוץ לימודים'
עזרה למחפשי פסיכומטרי ומעוניינים בייעוץ לימודים
06/04/2017 | 13:54
51

היי אני רוצה לתת לכם מגוון של מבצעים והנחות ;)
חברת 'פה לאוזן' היא חברת גדולה של מבצעים והנחות שרוצה לעזור לכל מי שמתעניין אי פעם כמו:
רכב חדש.
טיפול מקצועי הסרת שיער בלייזר.
הסרת משקפיים בלייזר.
מגוון טיפולי שיניים מהמרפאות הטובות בישראל.
טיפול בכאבי גב או ברכיים.
לימודי תואר ראשון.
לימודי פסיכומטרי.
לימודי מכינה והשלמת בגרויות.
קורס לשיפור השפה האנגלית.
קורס ברמנים.
מתקן מים לבית או למשרד.
השקעה בנדל"ן.
יעוץ בתחום המשכנתאות.
יעוץ בתחום השקעה בשוק ההון והבורסה.
טיפול על ידי מומחים בפטרת הציפורניים.
ניתוח אף.
ניתוח להגדלת חזה.
שאיבת שומן.
מוזמנים להיכנס לקישור הבא ולהסתכל על מגוון דברים שיכולים לעניין אותכם
http://www.pelozen.co.il/landing/417677
בנוסף אפשרי להוריד את האפליקציית 'פה לאוזן מבצעים' ולהיכנס עם הקוד הזה: 417677 ויהיה לכם מבחר הנחות לכל מיני דברים שווים !!

לצפיה ב-'Ez way פסיכומטרי'
Ez way פסיכומטרי
05/04/2017 | 12:36
2
53
היי, 
רציתי לדעת אם מישהו עשה קורס פסיכומטרי בez way בחיפה ויכול להגיד לי אם המורים שם מקצועיים וטובים?
תודה
לצפיה ב-'אני עשיתי בסניף שלהם בת"א- המדריכים מעולים'
אני עשיתי בסניף שלהם בת"א- המדריכים מעולים
05/04/2017 | 17:08
36
היה לנו גם מדריך של הכיתה וגם עוד אחד שישב עם כל תלמיד בנפרד אחד על אחד וחיזק איפה שהוא חלש. לי זה מאוד עזר כי הכמותי שלי היה לא משהו ושמו איתי דגש מיוחד על זה.
ממליצה בחום, איזי ווי ידועים כאיכותיים ומקצועיים
לצפיה ב-'קורס פסיכומטרי'
קורס פסיכומטרי
09/04/2017 | 14:31
20
אהלן אחי אני גם ניגשתי אתמול (בפעם השניה) והיה לי אחלה, האמת שאני ממש מבסוט על הקורס לקחתי קורס אצל מור קורן (מכון לא מוכר אני יודע) שנמצא בתל אביב ליד עזריאלי, הקטע של המכון זה כיתות קטנות אשכרה היינו 7 תלמידים בכיתה וככה גם אתה מספיק יותר, בניגוד לקורס קודם שלקחתי ששם עברו על איזה 6-7 תרגילים בנושא אצל מור מספיקים באיזור ה20 בכל נושא ותכלס זה ממש מקל את שיעורי הבית, מבחן קודם קיבלתי 610 (רוצה ללמוד כלכלה משפטים צריך באיזור ה700+) והסימולציות שלי היו באיזור ה715, אם בא לך לשפר ממליץ לך להיכנס לאתר שלהם להסתכל, בהצלחה (:
לצפיה ב-'ספרי פסיכומטרי של IQ חדשים לגמרי למכירה!!!'
ספרי פסיכומטרי של IQ חדשים לגמרי למכירה!!!
02/04/2017 | 14:55
49
מוכרת ערכת פסיכומטרי מלאה וחדשה לגמרי שנקנתה ולא נעשה בה שימוש (למעט 2 הסימולציות הראשונות שחסרות) ב800 ש"ח.
מצרפת תמונות כדי שתיראו איזה ספרים בדיוק נמצאים בערכה..
מוזמנים לפנות במספר- 0526952504
לצפיה ב-'ספרי פסיכומטרי למכירה- מציאה!'
ספרי פסיכומטרי למכירה- מציאה!
01/04/2017 | 21:35
37
ספרי פסיכומטרי למכירה, יד שנייה, כתובים בעיפרון. מצב מצוין.
ערכה מלאה של ניב רווח (ללימוד עצמי) + ספרים שונים וחוברות של קידום, אחד על אחד ועוד.
הערכה נקנתה ב-800, ומוצעת למכירה ב-400 והספרים השונים- במתנה!
הצלחה!
לצפיה ב-'ניב רווח או שוב יואל גבע?'
ניב רווח או שוב יואל גבע?
28/03/2017 | 15:47
2
70
היי, ניגשתי בפברואר לבחינה הפסיכומטרית אחרי קורס של יואל גבע והציון לא מספיק לי. אני נגשת שוב במועד יולי בלי קורס נוסף אבל רוצה לקנות ספרים.. אז מה עדיף? את הספרים של יואל גבע או של ניב רווח? תודה לעונים :)
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלה'
מצטרפת לשאלה
04/04/2017 | 12:00
1
31
בדיוק גולשת באתר שלהם עכשיו ושואלת את עצמי איזה ערכה לקנות. מישהו ניסה אותם?https://students.psychometry.co.il/shop?sid=1&...
אני אגב חושבת שמכוון שהם מתעסקים רק בהכנה עצמית ולא מעבירים קורסים, אז זאת ההתמחות שלהם והם יותר מקצועיים (אני מתכוונת לניב רווח), לא?
לצפיה ב-'לכו על ניב רווח'
לכו על ניב רווח
04/04/2017 | 15:20
51
מי שעושה פעם שנייה הגיוני שילמד מספרים אחרים, ניב רווח מעולים בהכנה ללא קורס
לצפיה ב-'מועדון 700'
מועדון 700
20/03/2017 | 12:00
140
היי צריכה דחוף סימולציות ממועדון 700 
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלונים'
עזרה במילוי שאלונים
17/03/2017 | 16:56
1
66
אם עדיין לא החלטתם על תחום לימוד ספציפי
אשמח אם תוכלו להקדיש מספר דקות למילוי שאלון הסמינריון שלי

תודה!

לצפיה ב-'זה הקישור הנכון'
זה הקישור הנכון
17/03/2017 | 16:58
22
לצפיה ב-'מה ההבדל בין שטח מעטפת לשטח פנים בגליל? (נושא: תלת מימד)'
מה ההבדל בין שטח מעטפת לשטח פנים בגליל? (נושא: תלת מימד)
16/03/2017 | 16:30
1
35
שלום רב,
אשמח לעזרתכם:

מה ההבדל בין שטח מעטפת לשטח פנים בגליל?
וכיצד מחשבים כל אחד מהשניים?

תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'שטח פנים ושטל מעטפת - מקווה שזה יסייע'
שטח פנים ושטל מעטפת - מקווה שזה יסייע
21/03/2017 | 10:35
31
לצפיה ב-'קורס פסיכומטרי'
קורס פסיכומטרי
08/03/2017 | 10:49
2
71
שלום,
סיימתי לא מזמן את קורס הפסיכומטרי שלי, עדיין לא קיבלנ ציונים אך אני אשמח להמליץ על המקום שעשיתי בו את הקורס. המורים מאוד מקצועיים, רציניים, משקיעים, יחס חניכה כמעט אישי ומקבלים מענה על כל שאלה. 
ניתן למצוא עוד פרטים בקישור: קורס פסיכומטרי.
לצפיה ב-'אם כבר המלצות אז ממליצה בחום על EZ WAY'
אם כבר המלצות אז ממליצה בחום על EZ WAY
12/03/2017 | 10:33
67
כיתות קטנות, מלא יחס אישי ומרצה תותח שאני חייבת לו את הציון שלי!

לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
16/03/2017 | 12:05
53
יאללה, גם אני אביא המלצות :)
אני ממליצה בחום להשלמת בגרויות וקורס פסיכומטרי את חרשן
לצפיה ב-'כיתת פסיכומטרי'
כיתת פסיכומטרי
27/02/2017 | 11:17
85
היי אני אמורה לגשת למבחן פסיכומטרי ב6 לאפריל באוניברסיטת בן גוריון בבניין 26 אודיטוריום 04 ורציתי לדעת אם מיששהו מכיר או שמע על איך הכיתה מבחינת הגודל שלה והרעש מסביב והכי חשוב האם בכיתה נבחנים על שולחנות רגילים או שולחנות סטודנטים?
תודה מראש 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום הפסיכולוגית
פורום הפסיכולוגית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה