לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2358423,584 עוקבים אודות עסקים

פורום פסיכומטרי

ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!
נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.
המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.
הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פסיכומטרי

ברוכים הבאים לפורום פסיכומטרי!
נתקעת עם שאלה או שלא מצאת דרך קצרה לפתרון? הפסיכומטרי מלחיץ אותך? לומד/ת לבד ולא יודע איפה להתחיל? פה זה בדיוק המקום לשפוך את הכל!

פורום פסיכומטרי מיועד לכל מי שעומד להיבחן בבחינה הפסיכומטרית כדי לשאול שאלות,לתת טיפים, שיטות ועצות, להחליף חוויות, לקטר, לעודד וכל מה שקשור ללמידה לקראת המבחן.

מה זה בדיוק פסיכומטרי? מבחן הפסיכומטרי ללא ספק הוא ה"אבא" של כל המבחנים ומבחינת מוסדות ההשכלה הגבוהה משקלו כמעט זהה (בד"כ) למשקל תעודת הבגרות.
המבחן מתחיל במטלת כתיבה שנמשכת כ-30 דקות. שאר המבחן מורכב מ-8 פרקים בכמותי (מתמטיקה), מילולי ואנגלית, 20-23 שאלות בכל אחד ו-20 דקות מוקצבות לפתירת כל פרק.
הבחינה מנוהלת ומועברת ע"י "המרכז הארצי לבחינות והערכה" לאוניברסיטאות.

שימו לב - לפני כתיבת הודעות בפורום יש לקרוא את התקנון הפורום (שימו לב לכיתוב האדום בצד שמאל של הפורום) שיהיה בהצלחה לכולם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'התייעצות - כדורים לריכוז'
התייעצות - כדורים לריכוז
19/11/2017 | 00:53
2
אז ככה, אני מניח שאני לא היחיד שמרגיש שהמבחן פעמים רבות אני לא מספיק מרוכז, בין אם זה בגלל אורך המבחן ובין אם בגלל באינטנסיביות או בדקויות במבחן. 

האם לדעתם נכון לקחת כדור רטלין לפני המבחן? או אולי יש פתרון יותר סביר שמישהו מכיר?
לצפיה ב-'פסיכומטרי ולימודים.'
פסיכומטרי ולימודים.
12/11/2017 | 16:21
17
היי, אני מדברת מחברת "פה לאוזן" שזוהי בעצם חברת פרסום של מבצעים. כרגע יש לנו מבצעים ענקיים באתר. כל מי שמעוניין בפסיכומטרי או לימודים כל שהם ועדין לא סגור על עצמו איפה ומתי אני אשמח לעזור ולכוון. מי שזה רלוונטי לו לישלוח לי הודעה במייל : suzy19940@walla.com
לצפיה ב-'מפתח תשובות לסימולציות 800'
מפתח תשובות לסימולציות 800
28/10/2017 | 16:03
32
אני מחפשת מפתח תשובות או תשובות מלאות לסימןלציות 2 4 ו5 של מכון 800.. מי יכול לשלוח לי? :)
לצפיה ב-'שיפור פסיכומטרי'
שיפור פסיכומטרי
19/10/2017 | 12:54
72
שלום רב,
למדתי ביואל גבע כלפני שנתיים ,וקיבלתי ציון של 535 , אני צריכה לשפר 100+ נקודות כדאי להתקבל לפסיכולוגיה או ריפוי בעיסוק.
האם כדאי ללמוד בקורס אחר? או ללמוד לבד?
לצפיה ב-'התייעצות לגבי שיפור פסיכומטרי !'
התייעצות לגבי שיפור פסיכומטרי !
17/10/2017 | 12:22
70
אהלן! 
אני עדן :) 
אתמול כידוע לכם קיבלנו ציונים (מחזור ספט) . עשיתי קורס אצל יואל גבע , קורס מעולה , מורה מדהימה , פסיכומטרי ראשון שלי.
לצערי , כיאה לסטטיסטיקה , לא הוצאתי את הציון הנכסף לקבלה לרפואה.
כרגע אני רוצה להבין איך להמשיך לפסיכומטרי שני וכמובן למקסם את היכולות שלי הפעם בלי ליפול למקום הנוח של קורס משפרים אצל יואל גבע (או שכן אם האופציות האחרות פחות מתאימות)
הציון שלי הוא 630 , הכיוון הוא לשפר בלמעלה מ100 נק'. 
אציין שאני נגשת בחורף למתמטיקה 5 יח' , מה שאולי יסייע קצת בחלק הכמותי שהיה נפילה רצינית (107 בכמותי) , ובקיץ נגשת לתנך והיסטוריה 5 יחידות.
אשמח לטיפים מאנשים שעברו את המסלול שלי, אנשים ששיפרו , אנשים שעזרו לשפר , שחוו קורסים מגוונים , מורים פרטיים , למדו לבד תוך כדי לקיחה בחשבון שאני באמת צריכה ציון מאוד גבוה ושיפור רציני והאם בכלל לנסות לגשת לפסיכומטרי שני תוך כדי הבגרויות או שכל דבר בזמנו.. 

תודה רבה לכל העוזרים , כל עצה תתקבל בברכה!

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:50
16

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'איך פותרים את השאלה'
איך פותרים את השאלה
15/10/2017 | 23:09
37
שלושה רוכבים א' ב' ו ג' התחרו לאורך מסלול. מהירותו של א' היתה גבוהה ב 2 קמ"ש ממהירותו של ב' וקטנה ב 3 קמ"ש ממהירותו של ג'. רוכב א' הגיע שעה לפני ב' ושעה אחרי ג'. מהם מהירויות הרוכבים ומה אורך המסלול.
תודות למגיבים, הוספת הסבר קצר יעזור מאוד

לצפיה ב-'דרושה עזרה בפתרון שאלה'
דרושה עזרה בפתרון שאלה
15/10/2017 | 23:04
20
רכבת עוברת מרחק X במהירות Y בזמן הארוך פי 3 מאשר המרחק 3X במהירות 9V מה המהירות

כמובן שהסבר שילווה את דרך הפתרון מאוד יעזור. תודות
לצפיה ב-'חוות דעת על יואל גבע'
חוות דעת על יואל גבע
09/10/2017 | 14:36
1
116

1.לי ספציפית היה מורה (זיו יותם) שתמיד ענה מהר לכל הודעה והיה ענייני ותומך. אנשים שלמדו ביואל גבע עם מורים אחרים מעידים שהם ממש מדהימים ומתפעלים מאיך שהם פותרים תרגילים ומעבירים את החומר. אני לא הרגשתי ככה לגבי המורה שלי, אבל גם אין לי שום דבר רע להגיד עליו. אני יחסית חזקה בכמותי אז הרבה פעמים הרגשתי שהוא פותר תרגילים בדרך הפשוטה ולא בהכרח בדרך המהירה והחכמה, בשביל שגם מי שחלש בכמותי יבין, לי זה הרגיש משעמם ולא מקדם. 
2. לפעמים השיעורים מרגישים כמו בזבוז זמן. לפעמים הרגשתי שיותר מידי זמן המורה סתם מדבר או מנסה להצחיק/ שמתעסקים יותר מידי בפעילויות חברתיות. 
3. האפליקציה של יואל גבע מעולה! 
א. כשמתרגלים מהספרים שלהם אפשר לסרוק ברקוד דרך האפליקציה וזה מעביר אותך ישר להסברים של הפתרונות (להרבה מהתרגילים יש גם סרטוני הסבר). 
ב. נוח מאוד ללמוד את המילים (אפשר לחלק למקבצים, לשנות את הסדר של המילים ולשנות סינון לפי כמה יודעים את המילים - ממש חשבו על הכל) 
4. לגבי המילים באנגלית- להרבה מהן יש רק פירוש בעברית ואין משפט באנגלית, מה שמקשה להבין את המשמעות במילים שבכלל לא מכירים.  אבל שוב, האפליקציה מעולה ונוחה.
5. היתרון בקורס זה הביטחון שאתה מבין הכל ועושה דברים כמו שצריך. חוץ מזה, מעבר ללימוד של הדברים יש גם שיחות על איך ללמוד, איך להתמודד עם הלחץ בבחינה ומה בדיוק מותר ואסור וכדאי לעשות בבחינה (נוהל שירותים, מה כדאי להביא לאכול וכו') 
לצפיה ב-'לעומת זאת'
לעומת זאת
15/10/2017 | 10:08
64

אני למדתי בקידום אצל משה גלילי. בהתחלה קבלתי מהם ערכת "הסרת חלודה" שעוזרת לרענן את החומר מהתיכון, בכל זאת עברו כמה שנים... מבחינת הספרים- היו מעולים, הרבה שאלות שם ממש היו נראות מתוך הבחינה או קרובות מאוד.
לגבי הלימודים בכיתה הייתי מאוד מרוצה מהמדריך. היה דואג להעביר את החומר בצורה מעולה, נותן מלא טיפים כדי לעמוד בפרק זמן של 20-3 שניות לשאלה, לימד מלא שיטות שפשוט שיפרו את הרמה שלי כל הזמן. 
לא הרגשתי בכלל שמבזבזים זמן על צחוקים, ממש ממש בקטנה. להפך, השקיע כל דקה ולפעמים גם את ההפסקות רק כדי לעזור ולשפר
את התלמידים איפה שהם חלשים יותר.

לצפיה ב-'שאלה ספסיכומטרי'
שאלה ספסיכומטרי
08/10/2017 | 18:07
71
אשמח אם משהו יוכל להסביר לי

לצפיה ב-'קורס פסיכומטרי באנגלית - איפה?'
קורס פסיכומטרי באנגלית - איפה?
07/10/2017 | 12:33
40
האם יש קורסי פסיכומטרי באנגלית בארץ?
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:13
6

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:56
31

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'ערכת ניב רווח מלאה למכירה'
ערכת ניב רווח מלאה למכירה
10/09/2017 | 11:57
71
למכירה ערכה מלאה של ניב רווח (ספרים לבנים + 8 סימולציות) כולל הסטופר, במצב חדש! מספר עמודים כתובים בעפרון נמחקו. 600 ש"ח. מהוד השרון

0522994200 עומר
לצפיה ב-'אסוציאציות למילה עירוני'
אסוציאציות למילה עירוני
31/08/2017 | 10:54
41
שלום 
אני מחפשת סמל שיתאים למילה עירוני משהו כללי שאיך שראים אותו מקשרים אותו למילה עירוני
אשמח לעזה 
לצפיה ב-'קישור להורדת בחינות'
קישור להורדת בחינות
30/08/2017 | 23:45
40
המרכז הארצי משהו קרה לאתר שלהם
הנה כתובת להורדת בחינות:
לצפיה ב-'פסיכומטרי באייקיו- מומלץ??'
פסיכומטרי באייקיו- מומלץ??
28/08/2017 | 12:09
1
116
היי כולם
נרשמתי לפני כמה ימים לקורס פסיכומטרי של אייקיו ורק אחר כך גיליתי שהם פשטו רגל לא מזמן (לא הייתי בארץ תקופה). מישהו יודע על זה משהו? האם זה סיכון ללכת אליהם? כי ממה ששמעתי הם טובים ולכן פניתי אליהם. עדיף אולי ללכת על בטוח ולפנות ליואל גבע וזהו? אני צריכה להוציא ציון די גבוה....
תודה לעוזרים! 
לצפיה ב-'קורס היי קיו'
קורס היי קיו
28/08/2017 | 13:27
115
אם היית מורה, המשכורת מעוכבת מספר חודשים, זעזוע, פרסום שלילי, מכירה לגוף לא מוכר - היית נשאר שם כמורה? אני לא. 
לצפיה ב-'איזה קורס הכנה לפסיכומטרי הכי טוב לדעתכם?'
איזה קורס הכנה לפסיכומטרי הכי טוב לדעתכם?
23/08/2017 | 19:09
1
147

לצפיה ב-'איזה קורס פסיכומטרי הכי טוב'
איזה קורס פסיכומטרי הכי טוב
28/08/2017 | 10:02
114
זאת שאלה אחריה יופיע "פרסום נסתר"? אם לא, היא לא שאלה טובה. יש בשוק כ-15 חברות ולכל אחת יתרונות וחסרונות משלה. וכמובן, עניין המחיר הוא גם חשוב. + אזור מגורים. במרכז ההיצע גדול יותר, באילת - קטן יותר. 

אם זאת לא שאלת פרסום מוסתר, אנא פרט את הרקע שלך (יחידות בגרות במתמטיקה) ואזור מגורים, כדי שנוכל לענות עניינית. 
לצפיה ב-'הייי.. אם למישהו יש פתרונות מלאים של הסימלוציות של 800'
הייי.. אם למישהו יש פתרונות מלאים של הסימלוציות של 800
21/08/2017 | 00:10
64
ממש אשמח לפיתרונות מלאים... גם חלקיים זה בסדר..

תודה מראש..!
לצפיה ב-'בדיקת חיבורים'
בדיקת חיבורים
17/08/2017 | 18:21
105
אהלן חברה,
הבנתי שיש פה אופציה להעלות חיבורים ולקבל פידבק.. אשמח להבין אם זה נכון ואיך זה עובד?
בהצלחה לכולם :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
דובי צ'יזיק- יועץ קריירה ומאמן להגשמה
לא מוצא עבודה בגילך?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה