לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77307,730 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואה סינית

ברוכים הבאים לפורום רפואה סינית. מטרת הפורום היא, לספק מענה לשאלות הגולשים, בעניינים רפואיים ובריאותיים, מנקודת ראותה של הרפואה הסינית. אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם ואנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתינו כדי לסייע במתן יעוץ.*חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף, להתייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע. * וכעת, בואו נעשה הכירות קצרה עם הרפואה הסינית.הרפואה הסינית היא רפואה שהחלה להתפתח לפני כ 5000 שנים, על בסיס עקרונות פילוסופיים, סיניים עתיקים. ההתבוננות על האדם בעיניים סיניות, היא כעל חלק בלתי נפרד מהטבע וההתייחסות היא אל גופו של האדם, על כל חלקיו, כמערכת אחת, שאין בה הפרדה בין נפש לגוף. ברפואה הסינית, אין מטפלים במחלה, אלא באדם שיצר אותה, כאשר בבסיס הטיפול, קיימת השאיפה להביא את הגוף לאיזון. המטפל הסיני, משמש כמורה דרך, המנחה ומכוון את האנרגיה המכונה בסינית- צ'י, הזורמת בגופו של החולה, חזרה אל המסלול הנכון, על מנת שיושג איזון והמחלה תסולק. הטיפול ברפואה הסינית נעשה בעזרת אקופונקטורה [דיקור], צמחי מרפא סינים, טווינא- "הפיזיותרפיה הסינית", צ'י קונג ותזונה סינית.כיצד מאבחנים:האבחון ברפואה הסינית, נעשה באמצעות בדיקת הדופק והלשון של המטופל. אלה מספקים מידע רב ומאפשרים למטפל, לאמוד את מצבם האנרגטי של האיברים הפנימיים של המטופל ובהתאם לאינפורמציה שמתקבלת, מחליט המטפל, מה תהיה אסטרטגיית הטיפול. יחד עם זאת, בתהליך האיבחון, מתבצעים גם, תשאול מקיף, ובדיקה ע"י מגע, ראיה, הקשבה והרחה. נקודות הדיקור והמרידיאנים:תאוריית המרידיאנים ברפואה הסינית, היא אחת מאבני היסוד, להבנת רעיון זרימת האנרגיה [צ'י] בגוף. מערכת המרידיאנים בגוף, בנויה כרשת מסועפת של תעלות אנרגטיות, הזורמות לכל אורך ולרוחב הגוף. על גבי המרידיאנים, ממוקמות מאות נקודות דיקור אשר לכל אחת מהן אופי, תפקוד והשפעה שונים. פעולת החדרת המחט אל נקודת דיקור, גורמת לשפעול הנקודה פעולה המאפשרת לנקודה לבצע את תפקידה.האם דיקור כואב?מחטי הדיקור הן מחטים סטריליות. השימוש בארץ נעשה במחטים דקיקות, מאוד, באורכים שונים, לכן פעולת הדיקור בעיקרה אינה גורמת לכאב. במהלך הטיפול, מבצע לפעמים המטפל, פעולה של הנעת המחטים, עלמנת ליצור גירוי ועירור הנקודה. התחושה שמתקבלת אצל המטופל, לרוב היא כשל צביטה קטנה, או זרם פנימי קל.מה היא הטווינא? הטווינא היא שיטת העיסוי הסיני המסורתי, הנהוגה בסין מזה מאות שנים. משמעות השם טווינא היא- דחיפה ומשיכה. שיטה זו, הינה ענף התמחות נוסף ברפואה הסינית המסורתית [ TCM ] ומכונה "הפזיותרפיה הסינית". כיום משמשת הטווינא לטיפול בקשת רחבה של בעיות קשות כקלות, גם ככלי לריפוי מחלות קיימות וגם ככלי תחזוקתי למניעת התפתחות מחלות עתידיות. רפואת הצמחים הסינית:צמחי המרפא סינים הם אלמנט ריפוי נוסף ברפואה הסינית וניתנים בצורת טינקטורה [מיצוי אלכוהולי], אבקה, קפסולות, כדורים ואף כצמחים מיובשים לחליטה, או להכנה בדרך של בישול. פורמולות הצמחים מיועדות לטיפול במחלות ובעיות רפואיות רבות, משפעת וצינון קל ועד למחלות פנימיות, כרוניות וקשות כגון, מחלות כבד, כליות, סוכרת, מחלות עור ומצבים רבים אחרים.פורמולת הצמחים הנרשמת למטופל, מותאמת לו באופן אישי, בהתאם לנתונים שעלו באיבחון שביצע המטפל והצמחים כמו גם המינונים שלהם בפורמולה, נבחרים ונקבעים בקפדנות יתרה. הקריטריונים לקבלת התר לשימוש בצמחי המרפא בארץ, הינם מחמירים וההתר ניתן רק לאחר בדיקות שבסופן ניתקבל אישור FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני) ואישור משרד הבריאות הישראלי.באילו בעיות ומחלות מטפלת הרפואה הסינית?הרפואה הסינית יודעת לתת מענה לקשת רחבה מאוד של מחלות ובעיות רפואיות. הטיפול ייעיל לבעיות באספקט הפיזי והפיזיולוגי [תפקוד האיברים] של הגוף וגם לכאלה שביטויין הוא בפן הנפשי, הרגשי והקוגניטיבי: בעיות גניקולוגיות, מחלות שלדרכי הנשימה, ריאות, מערכת העיכול, בעיות כלי דם, בעיות הורמונליות, מחלות ובעיות של תפקודי כליות ומערכת השתן, מחלות עור, בעיות נויירולוגיות ואורטופדיות, מחלות של איברים פנימיים, בעיות שינה, מתח, חרדות, מגרנות, יתר לחץ דם, עודף כולסטרול ועוד.

אודות הפורום רפואה סינית

ברוכים הבאים לפורום רפואה סינית. מטרת הפורום היא, לספק מענה לשאלות הגולשים, בעניינים רפואיים ובריאותיים, מנקודת ראותה של הרפואה הסינית. אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם ואנו נשתדל לעשות כמיטב יכולתינו כדי לסייע במתן יעוץ.*חשוב לזכור! הפורום אינו מהווה תחליף, להתייעצות או טיפול אצל בעל מקצוע. * וכעת, בואו נעשה הכירות קצרה עם הרפואה הסינית.הרפואה הסינית היא רפואה שהחלה להתפתח לפני כ 5000 שנים, על בסיס עקרונות פילוסופיים, סיניים עתיקים. ההתבוננות על האדם בעיניים סיניות, היא כעל חלק בלתי נפרד מהטבע וההתייחסות היא אל גופו של האדם, על כל חלקיו, כמערכת אחת, שאין בה הפרדה בין נפש לגוף. ברפואה הסינית, אין מטפלים במחלה, אלא באדם שיצר אותה, כאשר בבסיס הטיפול, קיימת השאיפה להביא את הגוף לאיזון. המטפל הסיני, משמש כמורה דרך, המנחה ומכוון את האנרגיה המכונה בסינית- צ'י, הזורמת בגופו של החולה, חזרה אל המסלול הנכון, על מנת שיושג איזון והמחלה תסולק. הטיפול ברפואה הסינית נעשה בעזרת אקופונקטורה [דיקור], צמחי מרפא סינים, טווינא- "הפיזיותרפיה הסינית", צ'י קונג ותזונה סינית.כיצד מאבחנים:האבחון ברפואה הסינית, נעשה באמצעות בדיקת הדופק והלשון של המטופל. אלה מספקים מידע רב ומאפשרים למטפל, לאמוד את מצבם האנרגטי של האיברים הפנימיים של המטופל ובהתאם לאינפורמציה שמתקבלת, מחליט המטפל, מה תהיה אסטרטגיית הטיפול. יחד עם זאת, בתהליך האיבחון, מתבצעים גם, תשאול מקיף, ובדיקה ע"י מגע, ראיה, הקשבה והרחה. נקודות הדיקור והמרידיאנים:תאוריית המרידיאנים ברפואה הסינית, היא אחת מאבני היסוד, להבנת רעיון זרימת האנרגיה [צ'י] בגוף. מערכת המרידיאנים בגוף, בנויה כרשת מסועפת של תעלות אנרגטיות, הזורמות לכל אורך ולרוחב הגוף. על גבי המרידיאנים, ממוקמות מאות נקודות דיקור אשר לכל אחת מהן אופי, תפקוד והשפעה שונים. פעולת החדרת המחט אל נקודת דיקור, גורמת לשפעול הנקודה פעולה המאפשרת לנקודה לבצע את תפקידה.האם דיקור כואב?מחטי הדיקור הן מחטים סטריליות. השימוש בארץ נעשה במחטים דקיקות, מאוד, באורכים שונים, לכן פעולת הדיקור בעיקרה אינה גורמת לכאב. במהלך הטיפול, מבצע לפעמים המטפל, פעולה של הנעת המחטים, עלמנת ליצור גירוי ועירור הנקודה. התחושה שמתקבלת אצל המטופל, לרוב היא כשל צביטה קטנה, או זרם פנימי קל.מה היא הטווינא? הטווינא היא שיטת העיסוי הסיני המסורתי, הנהוגה בסין מזה מאות שנים. משמעות השם טווינא היא- דחיפה ומשיכה. שיטה זו, הינה ענף התמחות נוסף ברפואה הסינית המסורתית [ TCM ] ומכונה "הפזיותרפיה הסינית". כיום משמשת הטווינא לטיפול בקשת רחבה של בעיות קשות כקלות, גם ככלי לריפוי מחלות קיימות וגם ככלי תחזוקתי למניעת התפתחות מחלות עתידיות. רפואת הצמחים הסינית:צמחי המרפא סינים הם אלמנט ריפוי נוסף ברפואה הסינית וניתנים בצורת טינקטורה [מיצוי אלכוהולי], אבקה, קפסולות, כדורים ואף כצמחים מיובשים לחליטה, או להכנה בדרך של בישול. פורמולות הצמחים מיועדות לטיפול במחלות ובעיות רפואיות רבות, משפעת וצינון קל ועד למחלות פנימיות, כרוניות וקשות כגון, מחלות כבד, כליות, סוכרת, מחלות עור ומצבים רבים אחרים.פורמולת הצמחים הנרשמת למטופל, מותאמת לו באופן אישי, בהתאם לנתונים שעלו באיבחון שביצע המטפל והצמחים כמו גם המינונים שלהם בפורמולה, נבחרים ונקבעים בקפדנות יתרה. הקריטריונים לקבלת התר לשימוש בצמחי המרפא בארץ, הינם מחמירים וההתר ניתן רק לאחר בדיקות שבסופן ניתקבל אישור FDA (מינהל המזון והתרופות האמריקני) ואישור משרד הבריאות הישראלי.באילו בעיות ומחלות מטפלת הרפואה הסינית?הרפואה הסינית יודעת לתת מענה לקשת רחבה מאוד של מחלות ובעיות רפואיות. הטיפול ייעיל לבעיות באספקט הפיזי והפיזיולוגי [תפקוד האיברים] של הגוף וגם לכאלה שביטויין הוא בפן הנפשי, הרגשי והקוגניטיבי: בעיות גניקולוגיות, מחלות שלדרכי הנשימה, ריאות, מערכת העיכול, בעיות כלי דם, בעיות הורמונליות, מחלות ובעיות של תפקודי כליות ומערכת השתן, מחלות עור, בעיות נויירולוגיות ואורטופדיות, מחלות של איברים פנימיים, בעיות שינה, מתח, חרדות, מגרנות, יתר לחץ דם, עודף כולסטרול ועוד.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'בוקר מבוא נוסף לסדנת מטפלים "מהכנסה לפרנסה"'
בוקר מבוא נוסף לסדנת מטפלים "מהכנסה לפרנסה"
14/01/2009 | 16:59
1
לאור הביקוש ולאלו שלא הספיקו מפאת ההתראה הקצרה,  אנו מקיימים בוקר מבוא נוסף לסדנת "מהכנסה לפרנסה". זוהי סדנא  ייחודית ומקצועית המופנית למטפלים ברפואה משלימה, ונותנת צד מעשי ופראקטי ב איך להיות מטפל וכיצד לנהל קליניקה.

בוקר המבוא בו יתנו ראשי פרקים וכלים קצרים מתוך הסדנא, יתקיים ביום רביעי 21/1 בשעה 10:00 במרכז לוטוס בהוד השרון.

אני מצרף קובץ הסבר קצר.

צחי שוחט
לצפיה ב-'בוקר פתוח ללא תשלום בנושא טווינא'
בוקר פתוח ללא תשלום בנושא טווינא
14/01/2009 | 17:14
4
מרכז לוטוס בהוד השרון מקיים בכל יום שישי בשעה 10:00 בוקר פתוח לקהל הרחב. כל שבוע אנו נותנים הצצה חוויתית לנושאי בריאות, רוח, פילוסופיה, והתפתחות אישית.
ביום שישי הקרוב 16/1 יתקיים מפגש הכרה לטווי-נא - ענף מתוך הרפואה הסינית הכולל מגוון של טכניקות עיסוי גופניות אנרגטיות ודינמיות. יש הקוראים לו בקצרה "הפיזיותרפיה הסינית".
את המפגש יעביר אייל חי - מטפל בכיר, עוסק בטווי-נא כ -8 שנים, מורה לקונג פו וטאי צ'י.

לפרטים נוספים
מרכז לוטוס :09-7429922
או במסר

נשמח לראותכם
צחי שוחט

לצפיה ב-'נוזלים באוזניים לתינוקת'
נוזלים באוזניים לתינוקת
13/01/2009 | 11:53
3
8
היי, האם תוכלו להמליץ לי יל מטפלים ברפואה סינית או מישהו שיכול לסייע בנושא נוזלים באוזניים לפעוטות? אני מתגוררת באזור המרכז

תודה רבה
לצפיה ב-'מטפל באזור המרכז.'
מטפל באזור המרכז.
13/01/2009 | 19:31
2
5
בלוחות הפורום תמצאי רשימה של מטפלים לפי אזור פעילות. ישנם ברשימה לא מעט מטפלים שמקבלים באזור המרכז, כולם טובים. הרבה בריאות לפעוט/ה.
שירי.
לצפיה ב-'סליחה...אבל היכן אני מוצאת לוחות פורום ?'
סליחה...אבל היכן אני מוצאת לוחות פורום ?
14/01/2009 | 08:30
1
3
לצפיה ב-'למעלה בסרגל הכחול.'
למעלה בסרגל הכחול.
14/01/2009 | 13:35
1
לצפיה ב-'טיפול עבור Silent Reflux?'
טיפול עבור Silent Reflux?
12/01/2009 | 22:30
4
3
שלום לשירי ולכולם..!

מה העניינים?
התבקשתי על ידי דודי לבדוק מה הרפואה סינית אומרת על המצב הנ"ל, Silent Reflux , בשמו היותר מדויק
(ARYNGOPHARYNGEAL REFLUX (LPR)..  אשמח לכל התייחסות.

המון תודה!
טל
לצפיה ב-'הי טל'
הי טל
13/01/2009 | 16:37
2
הרפואה הסינית מאוד יעילה לבעיות שכאלה...
אני ממליץ לדודך ללכת בצורה מסודרת למטפל מוסמך.
לצפיה ב-'היי טל.'
היי טל.
13/01/2009 | 19:25
2
2
תודה, הכל בסדר גמור. מה שלומך יקר?
"הרפלקס השקט" מוגדר ברפואה הסינית, כצ'י מורד של הקיבה יחד עם סטגנציה [חסימה] של צ'י הכבד. את הסנדרום ניתן לראות בעיקר אצל תינוקות. רפואה סינית בהחלט תוכל לעזור במקרה כזה.
ערב נעים.
שירי.
לצפיה ב-'תודה =]'
תודה =]
13/01/2009 | 20:09
1
נהדר, המון המון תודה לשניכם.
לצפיה ב-'בבקשה.'
בבקשה.
13/01/2009 | 22:36
3
לצפיה ב-'כאב'
כאב
13/01/2009 | 01:45
2
1
האם הרפואה הסינית יודעת להסביר כאבים גניטאליים?
מי המומחים לתחום זה?
לצפיה ב-'מה הכוונה בכאב'
מה הכוונה בכאב
13/01/2009 | 10:08
3
האם כאב בזמן קיום יחסים?
האםה כאב הוא חד או עמום?
האם נבדק בקע?
פרוסטטה/אשכים נבדקו?
האם יש הצירות כלי דם באזור?

כמו שאתה רואה לא חסרות שאלות, הפתרון הוא ללכת לטיפול מקיף ברפואה סינית.
אשמח לעזור
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תשובות.'
תשובות.
13/01/2009 | 19:35
2
נוכל לספק תשובות רציניות רק עם יותר פרטים. אך באופן כללי, הרפואה הסינית יודעת לתת מענה יעיל, לקשת רחבה מאוד של בעיות רפואיות הקשורות לאזור הגניטליה.
לצפיה ב-'בוקר מבוא לסדנה למטפלים - "מהכנסה לפרנסה"'
בוקר מבוא לסדנה למטפלים - "מהכנסה לפרנסה"
13/01/2009 | 10:59
1
בוקר טוב לכולם.

בהתראה קצרה מהיום למחר חשבתי להציע לכם סדנה מקצועית יחודית המלמדת את הצד הפראקטי וההיתנהלותי של היותנו מטפלים. בוקר מבוא לסדנה יערך מחר יום רביעי 14/1 בשעה 10:00-12:30.
מצורף קובץ הסבר.

יום טוב
צחי שוחט
לצפיה ב-'נשמע מצויין'
נשמע מצויין
26/01/2009 | 10:01
2
חבל שפספסתי את זה..
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מבקשת המלצה למומחה בדיקור סיני / יפני באזור'
מבקשת המלצה למומחה בדיקור סיני / יפני באזור
12/01/2009 | 22:33
1
10
חיפה.
לצפיה ב-'את מוזמנת ליצור איתי קשר '
את מוזמנת ליצור איתי קשר
17/01/2009 | 19:48
2
לצפיה ב-'מה דעתכם על הפורמולה הסינית דרקוני אפטף'
מה דעתכם על הפורמולה הסינית דרקוני אפטף
09/01/2009 | 11:54
4
17
לילדים שסובלים מנזלת? המליצו לי עליה לילד והיא עולה רק 55 שקלים בניו פארם
אני יודעת שפורמולה שמטפל מכין יכולה להיות יותר טובה אך האם במחיר כזה ושזה נגיש ולא צריך לשלם עוד תשלום לפגישות ואם זה יכול לעזור לילד שלי כמו שאומרים, זה לא כדאי? היא גם פורמולה סינית לפי מה שהבנתי...
לצפיה ב-'שמעתי על "הסדרה הדרקונית"'
שמעתי על "הסדרה הדרקונית"
09/01/2009 | 19:42
9
אך אינני מכירה את הרכב הפורמולות ועל כן קשה לי להביע את דעתי. מדובר בפורמולות פטנט, שכידוע לך, אינן נרשמות אישית למטופל ולכן יכולות להיות יעילות חלקית או אפילו לא יעילות כלל. מה שכן, תופעות הלוואי שידועות משימוש בהן הן מעטות, אז אולי שווה לנסות. נסו וספרו לנו על התרשמותכם.
בהצלחה.
שירי.
לצפיה ב-'דרקוני אפטף'
דרקוני אפטף
10/01/2009 | 18:10
2
18
מנסיון אני יודעת שהפורמולה יעילה לנזלת, ועושה עבודה טובה, היא מורכבת מצמחים סיניים, ובהחלט יכולה לעזור סמפטומטית.
כדאי לך לנסות להשיג אותה בבתי טבע בהנחה משמעותית.(בין 15%-20%).

בברכה,  אוריה עזאני.
מטפלת מוסמכת ברפואה סינית מסורתית, צמחי מרפא סיניים, ואורה סומא.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/01/2009 | 13:48
1
9
היה חשוב לי לדעת שאין בזה סיכון,
ננסה ומבטיחה לחזור לספר.
לצפיה ב-'נחכה לשמוע.'
נחכה לשמוע.
11/01/2009 | 21:22
3
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב אנשים'
פורומים חדשים ב אנשים
08/01/2009 | 18:42
נכנסתם לעשור השלישי לחייכם? הרווחתם כניסה חופשית לפורום עשרים פלוס, מקום המפגש של העשור בו אנחנו נכנסים אל החיים העצמאיים - עבודה, לימודים, חתונה, גירושים ועוד ועוד ועוד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

בואו לחוות דעה, להמליץ, להתרגש (או לקטול) את הקליפים הכי חמים על המסך בפורום MTV שעבר מתיחת פנים קלה, ומעתה שמו בישראל - פורום ערוצי MTV ו-VH1

רוצים לעבור לגור במושב? מתעניינים במה שקורה במושב שלכם? בואו לדבר על אורח החיים ולהכיר אחרים בפורום - מושבניקים

מרגישים לא בנוח במטבח? סתם מתעצלים או פשוט לא מוצאים את הזמן ומחפשים מתכונים מהירים וקלים להכנה? בואו להתייעץ, לשאול, לשתף ולהחליף רשמים בפורום בישול מהיר וקל

בפורום שיטת ימימה תמצאו מקום מפגש להולכים בדרכה של ימימה ולאלו המעוניינים להתנהל בחייהם בדרך מודעת. בואו לשתף ולהשתתף

לצפיה ב-'שבר בצלעות'
שבר בצלעות
06/01/2009 | 19:26
21
78
שלום רב,
חבר שלי שבר צלע לפני כ5 ימים והיום משום מה זה התחיל להתנפח
עברתי מלא אתרים ורופאים שאיתם דיברתי והבנתי שאין טיפול בשבר בצלע חוץ ממנוחה ואולי תרופות נגד הכאבים.
אולי יש משהו טבעי שניתן לעשות הן לגבי הנפיחות והן לגבי הכאבים.
אני לא רוצה להביא לו אטיביוטיקה.
לצפיה ב-'ניתן לעזור...'
ניתן לעזור...
06/01/2009 | 20:43
20
38
ישנם טיפולים יעילים מאוד ברפואה הסינית לשברים בכלל....
הטיפול הוא בעיקר ע"י צמחי-מרפא (שימוש חיצוני ולקיחה פנימית) ובמקביל דיקור.
העניין הוא כזה... שלא כל המטפלים ברפואה סינית מכירים או למדו טראומטולוגיה... כי זה לא מאוד שכיח בארץ.
לרוב מטפלים שעוסקים באומנויות לחימה אולי ידעו איך לטפל במצב שכזה.
אם אתה מאזור הצפון את/ה מוזמן ליצור קשר איתי..
אריאל - 0545962233

לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
06/01/2009 | 23:05
19
17
מדובר בחבר שלי והוא מאריאל..
עד כמה צפון?
לצפיה ב-'טיפול הצ'י קונג...'
טיפול הצ'י קונג...
07/01/2009 | 08:35
11
21
שלום לך.

לא מגבסים את הצלעות במקרה של שבר. כפי שציין קודמי טיפול בצמחים ודיקור אכן יכול לעזור. אני יכול להציע טיפול בצ'י קונג רפואי ואלי גם בתחבושת עם נוזל סיני לטיפול בטראומות גופניות, המשמש אומני לחימה.

את יכולה להפנות את חבריך אליי בטלפונים : 09-7416199 ,057-7416199, 09-7429922

צחי שוחט
מטפל הצ'י קונג רפואי
לצפיה ב-'"הצ'י קונג" צ"ל ב"צ'י קונג"'
"הצ'י קונג" צ"ל ב"צ'י קונג"
07/01/2009 | 08:38
15
לצפיה ב-'באיזה חומר אתה משתמש?'
באיזה חומר אתה משתמש?
07/01/2009 | 13:00
9
13
מה שם הנוזל לטיפול בטראומות?
תודה
לצפיה ב-'בקנטונזית: di ta tsau......'
בקנטונזית: di ta tsau......
07/01/2009 | 16:08
8
11
נוזל לטיפול בחבורות\מכות. אני מכין אותו בעצמי לפי מרשם של המורה שלי (אני מלמד קונג פו עגור לבן בהוד השרון).

צחי שוחט
לצפיה ב-'במנדרינית - DIE DA JIU'
במנדרינית - DIE DA JIU
07/01/2009 | 16:40
7
9
התרגום המילולי - FALL HIT WINE
לרוב לכל מורה/סגנון בקונג-פו היתה פורמולה "סודית" לשיכוך כאב וטיפול בטראומה...
רק שבמקרה של שבר בצלעות, הטיפול המידי האקוטי דורש לרוב פורמולה חיצונית  שמניעה מקררת ומשככת כאב...
ובשלב השני של הפציעה (כפי שכתבתי) צריך לתת פורמולה חיצונית שמחממת יותר ושגם מניעה ומשככת כאב..
אחד החששות בפציעה חיצונית היא חדירה של רוח-קור-לחות ויצרה של בי-סינדרום שלאחר ההחלמה תתבטא
ככאב כרוני שמשתנה בהתאם למזג אויר ועוד....
לצפיה ב-'מה רע ב Yunann bai yao?'
מה רע ב Yunann bai yao?
08/01/2009 | 00:38
6
9
לצפיה ב-'מה זה, שמן מחבל יונן? נשמע טוב.'
מה זה, שמן מחבל יונן? נשמע טוב.
08/01/2009 | 09:40
10
לצפיה ב-'yunnan bai yao'
yunnan bai yao
08/01/2009 | 10:38
4
8
היא פורמולת הפטנט הכי נפוצה ויעילה להפסקת דימום, הנעת דם ומניעה של זיהום.
ניתן לקחת כאבקה או ככדורים ללקיחה פנימית במקרה של דימום וזיהום.
במידה ואין דימום פנימי ניתן לקחת אבקה עם יין אורז או וודקה כדי להגביר את אפקט ההנעה.
במקרה של פצע חיצוני עם זיהום ניתן לפזר את האבקה על הפצע ולעצור דימום.
אבל לדעתי במקרה של שבר בצעלות ישנם אמצעים טובים יותר לטיפול....
כמובן שאם אין למטפל אמצעים אחרים, אז הייתי ממליץ להשתמש בפלסטר של YUNNAN BAI YAO
לשלב ה-1 וה-2 של הפציעה/שבר שיש נפיחות, אדמומיות, כאב.
בשלב ה-3/4 יש צורך בפלסטר או במשחות מחממות, YUNNAN BAI YAO נחשבת לניטרלית בטמפ'.
בכל מקרה... רעיון טוב.

לצפיה ב-'אריאל איזה אמצעים יותר טובים יש'
אריאל איזה אמצעים יותר טובים יש
08/01/2009 | 10:58
2
5
שהיית ממליץ למטפל להשתמש בהם?
לצפיה ב-'הי עומר'
הי עומר
08/01/2009 | 14:26
1
4
שכתבתי אמצעים טובים יותר.. התכוונתי למספר דברים:
1. בעיני פורמולות אינדיווידואליות טובות יותר ומדויקות יותר מפורמולות פטנט..
2. פורמולה חיצונית שמקררת ומניעה בו-זמנית עדיפה מ-YUNNAN BAI YAO שהיא ניטרלית בטמפ'.
   (אבל לא תמיד במצב אוקטי יש סמנים של אדמומיות, חום במגע ונפיחות) אז לפעמים היא תתאים מאוד.
3. בשבוע ה-3 כבר צריך לתת פורמולה שונה לחולטין (גם ללקיחה פנימית וגם למריחה חיצונית) לכן YUNNAN BAI YAO לא מתאימה.
4. והבעייה העיקרית שלי היא ש-YUNNAN BAI YAO היא פורמולה "סודית", ז"א שאף אחד לא יודע מאיזה צמחים היא מורכבת, ולכן כמטפל אני תמיד מעדיף להיות בשליטה ולהכיר לעומק כל פורמולה שאני נותן.
לכן היא פורמולה מצוינת למצב חיצוני (אין חשש) אבל בלקיחה פנימית הייתה חושב פעמיים.
לצפיה ב-'אני מסכים איתך'
אני מסכים איתך
08/01/2009 | 17:05
5
פורמולות אינדיווידואליות מתאימות יותר ברוב המקרים מפורמולות פטנט.
לצפיה ב-'טוב לדעת גיליתי שיש לי קופסה אחת שקיבלתי..'
טוב לדעת גיליתי שיש לי קופסה אחת שקיבלתי..
08/01/2009 | 16:30
6
לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
07/01/2009 | 11:59
6
8
אני מחיפה... אז כנראה שזה פחות רלוונטי..
בכל מקרה כמורה לקונג-פו ולצ'י-קונג רפואי אני יכול רק לתמוך במה שצחי כתב...
טיפול בצ'-קונג יכול לתמוך אבל... לפעמים אחרי שבר בצלעות יש קושי בנשימה ומגבלות בתנועה, לכן הייתי
ממליץ להתחיל תרגילי צ'י-קונג מהשבוע השלישי לאחר הפציעה (ראה המשך)

באופן כללי בטיפול בשבר בצלעות יש לשים לב למספר דברים:
איזה שבר,כמה שברים ולהיות בטוחים שאין פגיעה באיבר פנימי ושאין דימום פנימי...
(אם יש דימום או פגיעה בראות או איבר אחר... הטיפול שונה)

לאחר מכן הטיפול משתנה בהתאם לפרקי זמן:

שלב ראשון - אקוטי - שבוע ראשון ושני, יש נפיחות וכאב, מוגבלות בתנועה וקושי בנשימה (לפעמים) ..
במהלך השבוע השני העצם מתחילה להחלים ולכן יש אי נוחות בערב עם גרד מציק.
- בשלב הזה יש לשים משחה חיצונית - שמניעה את הדם, מפחיתה כאב ומקררת..
- לקחת בלקיחה פנימית פורמולה אקוטית להנעת דם שבירת סטאזיס והפסקת כאב (שלושה ימים)
- להלחיף לפורמולה פחות חזקה שמניע צ'י ודם באזור הצלעות ושמפחיתה כאב (4 ימים)
- במשך התקופה הזו יש להקפיד על מנוחה מרובה.

שלב שני - בנייה של העצם - שבוע שלישי ורביעי - סוף השלב האקוטי, נוצרים תאי עצם חדשים.
בסוף השבוע הרביעי העצם נבנתה מחדש אבל היא עדיין רכה וגמישה ובעלת נטייה להישבר שוב.
- ברגע שנפיחות נעלמה ואין אודם יש למרוח משחה מחממת ומניעה לשיכוך כאב והזרמת דם לאזור.
- להחליף את הפורמולה לאחת שמחזקת את יאנג הכליות ודם הכבד לתמיכה בגוף...
- ניתן ואף רצוי לטפל עם מוקסה.

שלב שלישי - החלמה - שבוע חמישי ושישי - העצם התחזקה לחלוטין..
לפעמים עם השבר מאוד קשה או שהגוף חלש זה יקח יותר זמן עד לסוף ההחלמה...
- להמשיך לקחת פורמולה לחיזוק ותמיכה בגוף.

מבחינת דיקור - אותו עיקרון כמו הצמחים...

כפי שאתה רואה הטיפול מגוון משתנה ומותאם למצב הספציפי...
היתרון של הרפואה הסינית בשברים, היא היכולת לתמוך בגוף לזירוז והחלמה טובה ומהירה יותר
ושיכוך הכאב באמצעים פנימיים וחיצונים.

תמסור החלמה מהירה,
אריאל
לצפיה ב-'היי אריאל, הבהרה קטנה...'
היי אריאל, הבהרה קטנה...
07/01/2009 | 16:36
2
6
קודם כל תודה על התמיכה ויפה על הפירוט של שלבי ההחלמה.
לגבי הטיפול בו אני עוסק:
בסוג הצ'י קונג הרפואי הזה המטופל שוכב על מיטת טיפולים ואני מתייחס לצ'י שלו ומניע אותו בהתאם לצורך. כמו כן עולים דברים נוספים הדורשים התייחסות, כגון - רגשות, טראומות נפשיות, ארועים משמעותיים וכו'. המגע עדין, לפעמים יש צורך בלחיצות עדינות, ותנועות גופנויות עדינות. זהו טיפול אינטואיטיבי ביסודו שאינו נלמד על פי הידע המשוייך הרפואה הסינית הקלאסית. היא יותר תומכת מאשר מובילה.

דרך אגב איזה קונג פו אתה עושה?

תודה

צחי שוחט  
לצפיה ב-'הי צחי...'
הי צחי...
07/01/2009 | 16:46
1
6
תודה על ההבהרה... חשבתי שהצעת לתת תרגילי צ'י-קונג ולא לבצע טיפול בעצמך..
בקשר לקונג-פו, אני עוסק כ-16 שנה באומנויות לחימה, ואת הקונג-פו למדתי תחת הדרכתו של סיפו אלדן פרידמן.
אני מתאמן ומלמד שילוב של 3 סגנונות קונג-פו מסורתיים:
my jhong law horn, choy li fut, huang gar
(שאני אומר שילוב, זה אומר שישנם תבניות יד-פתוחה ונשק מ-3 הסגנונות)
לצפיה ב-'יפה. '
יפה.
07/01/2009 | 17:19
4
לצפיה ב-'אשמח לדעת עוד..'
אשמח לדעת עוד..
07/01/2009 | 17:20
2
5
ראשית אתחיל מזה שזאת חברה שלו (בחורה) למען הבלבול הקטן.
וכעט ניגש לבעיה, יש לו כנראה שבר אחד עדיין האם שבר או סדר רק מחר נקבל את הפענוח של הרנטגן.
לגבי קשיים בנשימה איני יכולה להעיד מפני שהוא סובל מאסטמה אז לא ידוע האם זה מהפציעה או מלפני כן.

הייתי רוצה לדעת היכן משיגים את הפורמולות או איפה ניתן לקרוא את ההשפעה ומה נחוץ.

בכל מקרה תודה רבה על הפירוט המרחיב , בהחלט קיבלתי קצת מידע מקיף של מה צופה לנו לעבור.
לצפיה ב-'עוד...'
עוד...
07/01/2009 | 18:18
1
5
א.הכוונה ב קשיים בנשימה הקשורים לשבר\סדק בצלע נובעים מהכאב שחשים בזמן השאיפה. התנועה הנוצרת מהתרחבות הצלעות בזמן השאיפה כואבת כשהן פגועות.
ב. הנוזל שאני מדבר עליו אינו מספיק כשהו לעצמו. יש צורך ליצור תחבושת גדולה, להכין את המקום לחבישה\ ולישון עם התחבושת כמה לילות, כשכל יום מחליפים תחבושת.
ג. ללא טיפול צפוי החבר לבלות עם הכאב כחודש לפחות, במידה וזה סדק. מנסיון. רגישות תמשיך עוד יותר זמן.
במידה והוא רוצה לזרז את השיקום, כמו שאמרו קודמיי, לרפואה הסינית יש יכולות חזקות כדי להצליח.

אני יכול להציע את הנוזל, אבל שוב, יש צורך בטיפול נכון, כמו שאני והאחרים הצענו. הפני אותו לאחד מהחברים. נראה לי הכי טוב.  

בהצלחה
צחי שוחט
לצפיה ב-''
07/01/2009 | 19:13
4
לצפיה ב-'המרכז הקהילתי לרפואה סינית בקלישר'
המרכז הקהילתי לרפואה סינית בקלישר
06/01/2009 | 16:46
4
שלום לכולם

רציתי לדעת האם יש כאן מישהו שעבר טיפולים של דיקור סיני במרכז בקלישר

הייתי מעוניינת לשמוע חוות דעת אפשר גם במסר או במייל הבא

sharonzablo@gmail.com

תודה

שרון
לצפיה ב-'ערב מבוא '
ערב מבוא
05/01/2009 | 21:20
1

תקשור למאמנים ומטפלים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני משתעלת כבר שבוע עם חום וכאבים בגרון......'
אני משתעלת כבר שבוע עם חום וכאבים בגרון......
05/01/2009 | 14:54
4
2

מה לעשות?

תודה

אילנה
לצפיה ב-'אחרי שנבדקת אצל רופא המשפחה'
אחרי שנבדקת אצל רופא המשפחה
05/01/2009 | 15:18
3
5
את יכולה ללכת למטפל בדיקור ו/או צמחים שירכיב לך פורמולה שתקל על הסימפטומים
רפואה שלמה
לצפיה ב-'הייתי אומר יותר מזה'
הייתי אומר יותר מזה
05/01/2009 | 20:30
2
5
מטפל ברפואה סינית יוכל לטפל לא רק בסימפטומים אלא גם לחזק אותך (את מערכת החיסון שלך) ולהפחית את הנטיה הכללית להתקררויות ומחלות.
לצפיה ב-'הצדק עימך'
הצדק עימך
05/01/2009 | 21:30
1
5
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/01/2009 | 17:10
3
לצפיה ב-'התנדבות לטיפולים בדרום '
התנדבות לטיפולים בדרום
05/01/2009 | 08:47
2
העלנו עכשיו ידיעה חשובה הקוראת למטפלים להתנדב לטיפולים בדרום הארץ. לכל הפרטים ודרכי התקשרות לחצו כאן.

אם אתם מכירים חברים שיתעניינו או אנשים אחרים- נא הפיצו.

שיהיה שבוע שקט, עד כמה שניתן.
לצפיה ב-'שריר נתפס ברגל'
שריר נתפס ברגל
01/01/2009 | 23:19
4
12
כבר כמה זמן שאני כל לילה סובל משריר התאומים שנתפס פתאומית. לא יודע ממה זה קורה אבל בזמן שזה קורה זה כאבי תופת וזה לא משתחרר כמה דקות. אני מעסה את השריר ומותח את הרגל , שום דבר לא משחרר אותו עד שלבד הוא משתחרר.
האם אתם מכירים את הבעיה הזאת? אצלי זה כבר חודשים.
יש לכם הצעה מה אפשר לעשות שזה לא יקרה?
תודה!
לצפיה ב-'1. לבדוק'
1. לבדוק
01/01/2009 | 23:39
10
B12, ברזל, מגנזיום. האם נוטל תרופות כל שהן (כמו מדללי דם למינהם ומורידי כולסטרול שונים) שעלולות ליצור תופעות לוואי כאלה.
2. ישנן פורמות צמחי מרפא וטכניקות דיקור שונות שיוכלו לסייע לך.פנה למטפל שיוכל לאבחן ולטפל בכאביך.
רפואה שלמה ולילה טוב,
אופיר
לצפיה ב-'כיווץ שריר התאומים וסוכר'
כיווץ שריר התאומים וסוכר
03/01/2009 | 12:16
2
130
לעיתים כאשר אנו מתבססים על תזונת עשירה של פחממות וסוכרים, הביטוי הוא כיווץ שרירי התאומים ברגל בחוסר תנועה של הרגל. יש סוכר ברקמות לא פעילות ובתנועה הן נעלמות- ככל שיש יותר סוכר יש פחות סידן - יש פחות סידן יש כיווצים של השריר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/01/2009 | 17:54
1
6
אז אני לא לוקח תרופות והבי 12 שלי בסדר בינתיים (אני מקווה)  אבל מה שכן אני אוהב פחממות.
אם אני מוריד בפחממות יש סיכוי שההתכווצות תעלם ? כמה זמן עד שזה נעלם?
תודה
לצפיה ב-'תזונה'
תזונה
04/01/2009 | 21:26
8
אכן אם תוריד את כמות הפחמימות והסוכרים ותעלה את כמות הירקות והפירות בתזונתך סביר להניח שתראה שיפור. על השאלה של זמן מאוד קשה לענות  כיוון שזה מצב אינדיוודאלי ואינני ראיתי וביצעתי אבחנה מעמיקה, לכן אני רק יכול להניח שזו הבעיה.
לצפיה ב-'כאבים בכבפות הידיים'
כאבים בכבפות הידיים
03/01/2009 | 17:12
5
2
שלום רב, זה כשנה וחצי אני סובלת מכאבים  בכפות ידיים הן נרדמות לי במיוחד היד ה ימנית אני מרגישה כאילו לוחץ לי גומי חזק בשורש כף היד  וזה   לוחץ כואב  מאוד  היד  כואבת ונרדמת   ושורפת  מאוד. ביקרתי אצל רופא והוא הציע לי לשים את הידיים בקערה עם מים חמים ומלח, לא עזר. חזרתי אליו ועכשיו הציע שאקנה צג כזה כמו גבש על היד, גם זה לא עזר... אולי מישהו חווה כאבים כאלו ויש איזו שהיא הצעה.                      
לצפיה ב-'כאבים בכפות הידיים.'
כאבים בכפות הידיים.
04/01/2009 | 17:53
3
מתאורך, אפשר שקיימת בעיה נויירולוגית. תיתכן גם בעיה בזרימת הדם. טיפול ברפואה סינית יכול לסייע לך מאוד, לא רק בהקלה, אלא גם בפתרון הבעיה. מנסיוני, לפעמים אף לא נדרשת סדרת טיפולים ארוכה במקרים כאלה עד שמושג שיפור.מים חמים ומלח לא יפתרו את הבעיה.  גשי בהקדם לטיפול- זאת המלצתי.
כל טוב.
שירי.
לצפיה ב-'שלום לך גן פרחים'
שלום לך גן פרחים
04/01/2009 | 18:54
2
1
שאלה לי אלייך ברשותך, אך לפני כן אני אומר כי אינני ממליץ לקבל עצה כך מרחוק היות וכל נושא הוא לגופו. בעייתך יכולה לנבוע מהרבה גורמים הקשורים לסגנון חייך, ויש לבחון אותם היטב על מנת לטפל מהשורש.
למשל, אם את עובדת הרבה על מחשב עם עכבר יתכן ותיווצר בעיה כמו שתארת. פיתרון מקומי ורגעי איננו מומלץ היות והבעיה תחזור.
ולשאלתי : האם בחייך יש דגש על הצד האינטואיטיבי וחוסר תשומת לב לצד הפרקטי?

במידה וכן אולי אוכל לתת לך עצה קטנה.

צחי שוחט
מטפל בצ'י קונג רפואי

לצפיה ב-'אני אשמח להסבר לגבי השאלה שלך'
אני אשמח להסבר לגבי השאלה שלך
06/01/2009 | 17:25
1
3
איך קשור דגש על הצד האינטואיטיבי וחוסר תשומת לב לצד הפרקטי לכאבים בכפות הידיים?
לצפיה ב-'שלום יאנו1. הרי הסבר...'
שלום יאנו1. הרי הסבר...
07/01/2009 | 08:51
2
במידה והכאב\הבעיה מופיעים בצד מסויים בגוף (ימין, כפי שבמקרה של גן פרחים) יכול להיות קשר.
צד ימין הוא הצד הפרקטי\מעשי בחיים (יאנג).
צד שמאל הוא הצד האינטואיטיבי\תחושתי בחיים (יין).
אם אנו מדברים על רפואה הוליסטית הרי שאנו רואים את כל מכלולי החיים כמשפעים זה על זה בהתאמה.
כשסגנון חיים מכתיב התייחסות מנטאלית לצד אחד תוך הזנחת הצד השני, הגוף יגיב בהתאמה- .במידה והצד הפרקטי (ימין) מוזנח על חשבון הצד האינטואיטיבי (שמאל) אכן יכול להיווצר מצב בעייתי מבחינה גופנית בצד ימין של הגוף, לאו דווקא בידיים.

רק לשם ההבהרה: אני יודע שיתכנו גורמים רבים אחרים, אך אני דברתי על גורם ספציפי אחד, ממקור מסויים אחד.

מקווה שעניתי

צחי שוחט

לצפיה ב-'כאבים בכפות הידיים'
כאבים בכפות הידיים
07/01/2009 | 11:39
1
שלום גן פרחים

לכאבים ממושכים בכפות הידיים יכולים להיות מספר סיבות . לא ניתן לתת איבחון ע"פ הרשום לעי"ל.
לפי דעתי אפשר לקשר את הכאבים לבעיות אורטופדיות .
ברפואה הסינית יש טיפול שנקרא טוויניא (פיזיוטרפיה סינית) טיפול שמטפל בעיקר בבעיות אורטופדיות עם דגש על האיבחון הסיני.
ממליץ לך ללכת לקבל טיפולי טווינא (ניתן גם דרך קופות החולים) .

אשמח לענות לך לשאלות  נוספות בטלפון 0523286268  שמוליק

המשך יום נפלא

לצפיה ב-'אני צריכה את עזרתכם ^^'
אני צריכה את עזרתכם ^^
02/01/2009 | 14:45
2
3
יש לי שאלה... אני צריכה מידע על שכרות ואסייתים.. כי אני ידועת שלמלוכסנים חסר גן כל שהו ובגלל זה הם משתכרים הכי מהר... ויש לי עבודה על זה XDD אז אני צריכה מידע על זה כי לא מצאתי כלום באינטרנט :((
לצפיה ב-'לא בטוח שזה הפורום הנכון לשאול בו'
לא בטוח שזה הפורום הנכון לשאול בו
02/01/2009 | 16:32
1
אלא אם כן את רוצה לדעת מה זה אומר מבחינה סינית.
לצפיה ב-'אני יודעת משהו אחר'
אני יודעת משהו אחר
03/01/2009 | 11:50
שמלוכסני עיניים דווקא שותים הרבה אלכוהול וזה בקושי משפיע עליהם. כשהיתי במזרח עם חברים, היינו 3 זוגות... אנחנו כולל הגברים שתינו אלכוהול בחברת המקומיים שהכמות ששתינו עד שהשתכרנו בכלל לא התחילה להשפיע על המקומיים.
לצפיה ב-'גירודים בצוואר'
גירודים בצוואר
01/01/2009 | 11:30
5
51
האם מישהו יודע,מה המשמעות ברפואה הסינית שכל הזמן,יש לי צורך לגרד את הצוואר או העורף..עד כדי ממש נראה כמו כוויה,ומה הדרך לטיפול?אשמח לקבל  עצות וטיפים..המתגרדת.זה נמשך כבר 3 ימים.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/01/2009 | 17:41
22
שלום motek302 המתגרדת!
הצוואר ברפואה הסינית הוא חלק שמשוייך לריאות ולשלפוחית השתן, הריאות יותר לחלק הקדמי ושלפוחית השתן לאיזור העורף.
עכשיו באה השאלה באיזה איזור את סובלת מגירודים?
בכל מקרה, כנראה שגם העץ=כבד יכנס כאן לתמונה. הכבד אחראי על ניקוי הדם מפסולת רעילה, כשיש רעילות בדם אחד הסימפטומים הוא גרד בעור מאחר והעור מוזן בדם ומאחר והתנועה של אלמנט העץ שהכבד קשור אליו היא תנועה החוצה, אז הרעילות עולה לכיוון העור ורעילות שנפלטת דרך נקבוביות העור גורמת לפצעים וגרודים בין היתר.
אז את בטח שואלת מה קשורות הריאות... הריאות ברפואה הסינית שולטות בעור וגם הווי צ'י שהיא אנרגיה שזורמת מתחת לעור, אחראית לפתיחה וסגירה של נקבוביות העור וכך שומרת מפני חדירות של גורמי מחלה (נשווה את זה למערכת החיסון) גם כן משוייכת לריאות, כשהריאות חלשות הווי צ'י לא סוגר את הנקבוביות והאנרגיה לא מגנה מפני חדירה של גורמים חיצוניים ואז יכולים להופיע כל מיני בעיות עור.
כדי לתת לך עצות צריך קודם לאבחן את המצב, לשאול עוד הרבה שאלות ולבדוק דופק ולשון.
ככה זה ברפואה סינית-מסובך! אבל בזכות זה הטיפול גם יסודי ויעיל.
לצפיה ב-'הי motek302'
הי motek302
01/01/2009 | 23:29
7
כפי שנכתב לך כבר, יש אבחנה מבדלת רחבה למדי וסיבות לא מעטות ברפואה הסינית להיווצרות גירוים וגירודים עוריים. אם מדובר בתופעה חדשה הייתי מתחיל, לפני הכל, בבדיקה עצמית שלך: מה השתנה לפני 3 ימים? בושם, מרכך כביסה, בגדים, מצעים, מזון, עבודה, מצב רגשי. האם את עומדת בפני משימה חשובה (הרצאה, בקשת קידום, הפקת אירוע פגישה עם אדם יקר/ משמעותי עבורך) או שינוי כלשהו וכו' .  אם הצלחת לבודד גורם שכזה ולתת לו פתרון בעצמך, סביר להניח שהגרד יעלם או לפחות יוקל. אם לא מצאת או שהגרד ממשיך/מחמיר פני למטפל מוסמך שיוכל לאבחן במדויק את המקור ולסייע לך (יש לשער שבשילוב צמחי מרפא ודיקור).
אשמח לעמוד לרשותך בשאלות נוספות.
בהצלחה ורפואה שלמה,
אופיר
לצפיה ב-'גירודים'
גירודים
04/01/2009 | 20:19
1
10
מותק שלום
אני מכיר מטפלת מצויינת לגירודים בצוואר
את יכולה להגיע אליה לטיפול של 45 דקות של גירודים בצוואר
היא מגרדת מעולה את חייבת לנסות

לפרטים נוספים את מוזמנת לפנות אלי

מתוקי.
לצפיה ב-'הורס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
הורס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06/01/2009 | 09:10
9
היא בטח למדה את התחום הזה הרבה שנים
לצפיה ב-'ממליצה בחום...'
ממליצה בחום...
05/01/2009 | 03:43
10
היי,
אני ממליצה לך בחום לגשת למטל סיני שאני הייתי מטופלת אצלו,
הבחור ממש מקצועי ואני בטוחה שהוא יוכל לעזור
הוא התמחה בסין, אז כך שאני בטוחה שהוא לא שרלטן כמו רבים בתחום.
הוא מאבחן וממליץ על טיפול, תגידי לו שרגינה שלכה אותך
והוא ישמח לעזור.
היחס שלו מאוד מקצועי ואדיב.
שמו ניר פלורנטין  ויש לו קליניקה ברמת אביב
טל-  050-4401040
את מוזמנת להתרשם מהאתר שלו-   www.nirflorentin.com
www.nirflorentin.com
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
01/01/2009 | 17:54
1

דרושים:

מנהל/ת לפורום רייקי:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F... |סלינק|
מנהל/ת לפורום ניקלודיאון ובובספוג:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
מנהל/ת לפורום המירוץ למיליון:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

-----------------------------------

פורום אוניברסיטת תל אביב נפתח! מתכננים להרשם? כבר רשומים? בואו להעזר, לקטר ולחלוק חוויות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

הסיפור שכובש את עולם הספרות והקולנוע בסערה מגיע גם לתפוז. פורום דמדומים מזמין אתכם לחוויה מצמררת חושים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

מכורים לאלכוהול? נמצאים בתהליכי גמילה משוקולד? בואו לקבל תמיכה, סיוע וחיזוק בפורום התמכרויות וגמילה

רוצים לגלות מי ינצח בקרב האימתנים בין עולם ההיפ הופ לעולם המחול הקלאסי והמודרני? הכנסו בצעד קל לפורום מלחמת העולמות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

המצב הביטחוני כופה עלינו להתמודד עם הורות מסוג אחר: התמודדות עם פחדים, חרדות ופחד ממוות! פורום הורות בצל הקאסם הוא בית לכל הורי עוטף עזה -  אי של שפיות בסיטואציה הזוייה

רוצים לסייע לתושבי הדרום? לארח משפחות למספר ימים בביתכם? פורום משפחות למען תושבי הדרום מזמין אתכם לפתוח את הלב ולהקל על המשפחות, ולו במעט, בשעה קשה זו
לצפיה ב-'עד היום אני יודע שלקום בבוקר צריך'
עד היום אני יודע שלקום בבוקר צריך
30/12/2008 | 01:01
4
2
רק רצון רציתי לדעת אם יש עוד משהו שיכול לעזור לקום בבוקר
לצפיה ב-'תמיד עובד לי'
תמיד עובד לי
30/12/2008 | 17:35
2
שעון מעורר עם צילצול חזק מאוד עוזר לקום בבוקר.
תשים אותו רחוק ממך שתצטרך לקום מהמיטה עד אליו לכבות.
אבל ברצינות...יכול להיות שזה קשור למצב הדם שלך. אני יודע שאנשים עם אנמיה למשל סובלים מזה, אבל בטח יש עוד סיבות.
לצפיה ב-'מה זה אנמיה?'
מה זה אנמיה?
30/12/2008 | 21:14
1
8
לצפיה ב-'משהו בדם..'
משהו בדם..
31/12/2008 | 16:01
1
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%9E%D7...

לינק תודות לויקיפדיה !
לצפיה ב-'מי בכלל רוצה לקום ? :)'
מי בכלל רוצה לקום ? :)
30/12/2008 | 20:54
1
אם יש איזו מסגרת קבועה ומשמחת אז קמים בקלות,
אם ההפך אז מידפרסים למוות במיטה.

מנסיון אישי, תכין את השיר של שושנה דמארי - אור עולה בבוקר.

אין יותר כיף מזה ; )
לצפיה ב-'מחלות חורף ברפואה סינית-למי שמתעניין'
מחלות חורף ברפואה סינית-למי שמתעניין
31/12/2008 | 13:54
1
מעבירה סדנא בנושא..
פרטים במייל.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה