לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83468,346 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות גאה

ברוכים הבאים לפורום זוגיות גאה. מטרת הפורום היא יצירת מרחב לשיתוף והתייעצות בכל הנוגע למערכות יחסים. החל מהרצון הראשוני לזוגיות, השלבים הראשונים של הקשר, ההתלבטויות, המריבות הראשונות וכו'. ועד לזכויות נישואים ומגורים ורכוש משותף.הדיונים מתנהלים ברוח ובאווירה אוהבת ותומכת.אני בהחלט שמח שניתנה לי ההזדמנות להוביל פורום העוסק בזוגיות גאה. אני מאחל לכולנו שנוכל ללמוד כולם מכולן. על מערכות יחסים בריאות ומאוזנות, על הדוגמא האישית שנוכל להראות לכל אותם חברי קהילה שאיבדו את האמון בקיום קשר זוגי גאה.אז בואו ונעשה משהו מיוחד בשביל אנשים מיוחדים.וזה אנחנו.באהבה גדולהיוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות גאה

ברוכים הבאים לפורום זוגיות גאה. מטרת הפורום היא יצירת מרחב לשיתוף והתייעצות בכל הנוגע למערכות יחסים. החל מהרצון הראשוני לזוגיות, השלבים הראשונים של הקשר, ההתלבטויות, המריבות הראשונות וכו'. ועד לזכויות נישואים ומגורים ורכוש משותף.הדיונים מתנהלים ברוח ובאווירה אוהבת ותומכת.אני בהחלט שמח שניתנה לי ההזדמנות להוביל פורום העוסק בזוגיות גאה. אני מאחל לכולנו שנוכל ללמוד כולם מכולן. על מערכות יחסים בריאות ומאוזנות, על הדוגמא האישית שנוכל להראות לכל אותם חברי קהילה שאיבדו את האמון בקיום קשר זוגי גאה.אז בואו ונעשה משהו מיוחד בשביל אנשים מיוחדים.וזה אנחנו.באהבה גדולהיוסף.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
כתובת מקוצרת לפורום : http://forums.tapuz.co.il/proudlove
לוח היכרויות       עסקים גאים     הודעות שאינן קשורות לפורום יש לפרסום תחת  בלבד

המשך >>

לצפיה ב-'זוגיות גאה במשבר'
זוגיות גאה במשבר
24/02/2011 | 13:18
2
32
שלום לכולם
מאיפה מתחילים?
אני בת 25 נשואה לאישה בת 43 תל אביבית במקור עזבתי את תל אביב אחרי זוגיות של שנה איתה לצפון.

כשעברתי לגור איתה נכחה בתוך הבית האקסית שלה שחיה על חשבונה בזמן שאנחנו זוג לכול דבר, עד שלא העפתי אותה היא לא עזבה מבחינת הבת זוג שלי לה לא היה איכפת וגם לא הפריעה היא נהנתה מזה.

במשך הזוגיות שלנו כול הזמן נבגדתי באמון מבת זוגתי מבחינתי זה בגידה לכול דבר

חיטוטים בטלפון כולל כמובן אסמאסים רשימת טלפונים של חברים ומשפחה שפתאום רשומים בפאלפון אצלה.

קנאה חולנית מאוד ללא שום סיבה מוצדקת.

ניהול שיחות וקשר עם משהי שהיה לה מתח מיני איתה ולאחר שביקשתי שתסיים את הקשר איתה היא אמרה שסיימה ושיקרה לי בזמן שהייתה איתה בקשר.

מנפולציות ומניפולטיביות

והשקר הכי גדול הוא שאחרי 6 שנים של זוגיות בפטירת אביה ז"ל גיליתי שהיא לא יהודיה (האבא יהודי האמא לא והמשפחה חיה חיים כיהודים לכול דבר)

כששאלתי מדוע לא חתכו לה את החולצה היא תרצה תירוצים ורק אחרי התעקשות שלי קיבלתי תשובה עקיפה.

בעבר הלכנו לטיפול זוגי כי איימתי שאעזוב אותה היא הלכה פעמיים שיהיה שקט והפסיקה

אני לא מאמינה לה יותר וכול מילה שהיא מוציאה מהפה נבדקת 100 פעם

כול כך הרבה במהלך הזוגיות הבטחות לשווא במה היא לא נשבעה לי אין רב שהיא לא נשבעה בו או ספר קודש שפסחה עליו בשבועה

אין לי טיפת אוויר כול דבר צריך לעשות ביחד לבקר את המשפחה שלי או את אמא שלי ביחד ללכת לקבר של אבא שלי ביחד כול דבר כול כך הרבה שיחות לשווא שנטחנות שוב ושוב על אוזניים ערלות

אני כול הזמן הצד שמוותר ונמאס לי פשוט נמאס לי

אני רוצה לפעמים להיות עם אמא שלי לבד ואי אפשר זה מטריף אותי

מה רע בזה שאסע לשישי שבת ואחזור מה יכול לקרות? הפחד שלה זה חס וחלילה להיות לבד עם עצמה כי היא לא מסוג האנשים שיודעים להיות לבד.

אני חייבת אוויר מהמסגרת הזו של בית עבודה ובת זוג.

היום אני כבר בהריון (עשינו טיפולי פוריות) היא לא רצתה להכנס להריון כי הטיפולים שהגיל שלה היה מצריך שתעבור היו הרבה יותר ארוכים וקשים ממני.  

מה שהתבברר בדיעבעד שהטיפולים אצלי גם לא היו כול כך קלים זריקות צילום רחם וכו.

מאז ההזרעה האחרונה והבשורה לה חיכינו כול כך הרבה זמן שאכן אני בהריון לא קיימנו יחסי מין וזה מטריף אותי אני לא מכירה זוגות שהחזיקו מעמעד בלי לקיים יחסי מין יש לציין שאני גם תמניה דיברתי איתה שוב ושוב על החשיבות לקיים יחסי מין והיא כול הזמן חוזרת ואומרת את צודקת את צודקת ולא עושה כלום אז אני מנסה ליזום וזה גם לא עוזר התירוץ שלה "אני עייפה" וזה לא משנה מתי בוקר ערב צהריים. שאלתי גם שאלות לגבי המשיכה שלה אלי הכול שאלתי והיא אומרת שהיא רוצה ואני צודקת אז למה לעזאזאל לא קורה כלום?!!

אני עצבנית מאוד קשה לי מרגישה שאני לא יכולה לנהל כזאת זוגיות וגם עצוב לי אני קמה והולכת לישון עם פנטזיות מיניות ועצב בלב כול יום אני בוכה אני גם ישנה לבד בחדר במשך חודש כבר דיברתי גם על הנושא הזה וגם בזה היא אמרה לי שאני צודקת אני לא רוצה להיות צודקת אני רוצה אהבה בת זוג לא חברה לחיים קודם כול בת זוג אחר כך חברה.

בא לי למות אין לי כוח לא יודעת מה לעשות היא מאכזבת אותי כול פעם מחדש וכול פעם אני מאמינה שיהיה שונה כדאי לחזק את הקשר כי אמת שאני כול כך אוהבת אותה הזילזול שלה מטריף אותי

בעבר כבר עברתי הפלה (גרידה) לא בא לי לפנות לכיוון הזה שוב ממש לא במצב שאני שרויה בו והימים מתקדמים

אני כותבת את זה ובוכה כי אני חסרת אונים במקום לתקן את הקשר היא בוחרת לשתוק או לומר מילים באויר שאין להם שום תכלית ובסיס

הגעתי למצב שכבר מרוב שדחתה אותי אני לא רוצה שתתקרב אלי לא שהיא ניסתה אבל הגלגל התהפך כמה אפשר להתחנן למגע אני בחורה יפה ולא באשליה ומודעת לנתונים שלי ולרמת האנטלגנציה שבי משהי אחרת הייתה מסובבת אותה 100 פעם כול גבר ובחורה ייפלו לרגלי אז זה לא הבעיה העניין הוא שאני לא רוצה ללכת ולגעת במקום אחר אבל אני לא יכולה ככה כמה אפשר לספק את עצמך?!! מה אני רווקה?!!

היום לקחתי את התיק ואני נוסעת לאמא שלי לשישי שבת אני לא בנאדם שבורח מדברים אבל אי אפשר היא בלתי נסבלת ומדכא אותי ושוב כמה אפשר לטחון את אותו שיר בסוף הוא נהפך לבלתי נסבל רק עצם העובדה שאני נוסעת לבד נותן לי אוויר לנשימה רק הסיבות לא משמחות אותי

איזה עוד פתרון שלא חשבתי עליו אפשרי ?עיזרו לי!!! אני לא רוצה לזרוק את הכול לפח כמובן שיש גם דברים טובים.

מרגיש לי כאילו אני על סף תהום הפעם מכול הפעמים הקודמות

לצפיה ב-'אכן לא קלה היא הזוגיות '
אכן לא קלה היא הזוגיות
25/02/2011 | 09:02
1
16
ומעמידה  אותנו מול המון מצבים לא רק מול השותף שבחרנו אלה גם מול עצמנו.
להילה היקרה
את מציינת שבמשך הזוגיות שלכן כל הזמן נבגדת באמון.
אם זאת המציאות בה את חייה מה שבר אותך?
למה  הפעם כלו כל הקיצים?
מהיא כן הזוגיות אליה את שואפת?
ומה היכולת שלך לממש את אותה זוגיות עליה את חולמת?
מי אחראי למצב בו את נמצאת? ולמי יש את הכוח ו/או את האפשרות לשנות אותו?
האם את באמת מאמינה שהזוגיות אליה את שואפת אכן יכולה להתממש?
ואם כן איך בדיוק תשיגי את המטרה הזאת
ואם לא תשיגי ותממשי את המקום אליו את שואפת אז מה יקרה? מה תעשי?
מדוע למרות כל  מה שתיארת נשארת באותה זוגיות? הרי יכולת מזמן לעזוב
ובחרת להישאר – למה? -ציינת בסוף שיש גם יתרונות אך לא פרטת מהם? במה חשובה התרומה של אותם יתרונות ומהם כן נותנים לך?
חשוב שתבררי את כל הנושאים האלו עם עצמך על מנת שתוכלי להחליט מה הכי טוב עבורך.
מאחל לך שבת כלבבך כפי שאת אוהבת.
לצפיה ב-'תודה רבה לך על ההתיחסות '
תודה רבה לך על ההתיחסות
27/02/2011 | 15:24
8
שבוע טוב
לצפיה ב-'טיפ לגאה בחו"ל'
טיפ לגאה בחו"ל
24/02/2011 | 01:00
1
16
יש אתר ששמעתי עליו בשם http://www.jewgether.org/ והוא בנוי על קונספט הקאוצ' סורפינג, והוא מאפשר ליהודים מכל העולם לארח ולהתארח אצל יהודים אחרים.
הוא פשוט בחינם והקונספט ממש מגניב, ומאפשר לך בתקופות של חגים ואם אה רוצה להתערות באוכלוסיה המקומית, יכול להיות שווה להכיר אנשים מהקהילה היהודית,
שיהיה בהצלחה, כל טוב.
לצפיה ב-'תודה על הקישור'
תודה על הקישור
24/02/2011 | 02:19
5
זה ממש נחמד לדעת
ושאלה :
האם יש גם אפשרות למצוא שם יהודים גאים?
לצפיה ב-'חתונה גאה בחו"ל'
חתונה גאה בחו"ל
22/02/2011 | 11:37
1
170
היי חברים
לאחר בדיקות רבות, וחפירה בגוגל, לא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית.
אני יודעת היכן ניתן להתחתן בחו"ל - השאלה היא: האם אני בתור אזרחית ישראלית יכולה לנסוע עכשיו להולנד למשל ולהתחתן?? או שרק אזרחים הולנדים יכולים להתחתן שם?

מה הביוקרטיה הדרושה?

אשמח למענה,
ירדן.
לצפיה ב-'מצרף קישור'
מצרף קישור
22/02/2011 | 14:17
29
להודעה ישנה מהפורום
אני בטוח שאם "תחפור/תחפרי" תמצא/י עוד
נסה/י לרשום בכל הפורומים הגאים את המילה חתונה או נישואים במנוע החיפוש של תפוז
ויש גם לא מעט אירגונים שעוסקים בנושא
כמו

קישור להודעה בפורום

קישור לכתבה נוספת

השאלה החשובה היא מדוע אתם/ן רוצים/ות להינשא
אפשרות נוספת היא ידועים בציבור ולשם כך לא צריך לצאת מהארץ
יש מידע רחב ברשת אז כדאי להמשיך לחפש וגם לשוחח עם בעלי מקצוע
המון בהצלחה
לצפיה ב-'אבא הומו ? בוא הצטרף לקבוצת אבות הומואים חדשה'
אבא הומו ? בוא הצטרף לקבוצת אבות הומואים חדשה
21/02/2011 | 13:21
4
13

שלום

אני גיא - אבא לתאומים בנים בני חצי שנה
ואני מקים קבוצה של אבות הומואים שתפגש אחת לשבוע

סוג של קבוצה שבה נוכל ביחד לתמוך לעזור לייעץ להציג בעיות לספר להתפאר ולהראות תמונות של הילדים

סוג של קבוצת תמיכה בה נוכל לפרוק קצת מהלב את ההתלבטויות שרק אנחנו כאבות הומואים מבינים וחווים

אם בא לך, שלח לי מייל עם פרטי התקשרות למייל שלי
[email protected]
או מסר פה באתר

גיא
לצפיה ב-'מקפיץ את ההודעה '
מקפיץ את ההודעה
22/02/2011 | 07:52
3
מקפיץ את ההודעה
לצפיה ב-'שלום לאבא הגאה וברוך הבא '
שלום לאבא הגאה וברוך הבא
22/02/2011 | 12:59
2
5
ראשית ברכות על היוזמה  
כאבא גאה אשמח לקבל קצת פרטים ראשית עליך
ועל התהליך שעברת על מנת להיות אבא
ושנית מהי אותה קבוצה
האם זאת קבוצה שנפגשת או קבוצה -אלקטרונית והאם יש איזה ארגון העומד מאחריך
או זה יוזמה פרטית שלך?
לצפיה ב-'פרטים לגבי הקבוצה'
פרטים לגבי הקבוצה
22/02/2011 | 13:24
1
7
תודה

אני איש פרטי
והקבוצה היא היא יוזמה פרטית שלי שבאה למלא איזה חוסר אצלי
של אנשים במעמד זהה או דומה
כי תמיד כשאחרים עוברים איתך את הדרך - הדרך נהיית יותר קלה ....

הכוונה היא לקבוצה אמיתי וחיה שתפגש אחת לשבוע שבועיים
וירטואליות יש לנו מספיק בחיים .....

עלי ? זה קצת פומבי פה לא ?
אני הומו, עשיתי ילדים עם חברה טובה סטרייטית
אחרי דרך לא קלה במשך כמה שנים על מנת להגיע למעמד הזה של להיות אבא

וכיום אנחנו חיים באושר ואושר ביחד בבית אחד כולנו
ואני אשמח לחלוק עם עוד אנשים .....
לצפיה ב-'אכן קצת פומבי '
אכן קצת פומבי
22/02/2011 | 13:59
3
אך מתוך סקרנות...
האם אתם חולקים הורות משותפת?
האם יש לך בן זוג? ואם כן או כשיהיה איך אתה רואה את המשולש הזה מתקיים?
על מה החלטתם ומה היו ההתלבטות שהחלטתם להיות הורים?

בנוגע לקבוצה נכון שוירטואליות יש לנו לא מעט (הרי אנחנו פה)
אך הגעה לקבוצה תהייה לי משימה קשה
ולכן וירטואליות תשרת אותי יותר
ממליץ לשקול את השילוב של מפגש פיזי אם המשך וירטואלי בו אפשר באמת לתת תמיכה לשאול שאלות וכדומה
דבר הנותן חיבור ורצף ישיר למפגש שבועי או דו שבועי.

אני איתך -אשמח להיות בקשר
לצפיה ב-'|כתבה| הומו/לסבית? מהיום יש תרופה '
|כתבה| הומו/לסבית? מהיום יש תרופה
20/02/2011 | 12:31
12
"ניל פורם , פרופסור למדעי האדם מאוסטריה,  טוען כי המציא תרופה שתהפוך בן אדם הומו לבן אדם סטרייט."
לכתבה המלאה:
http://hamozaron.blogspot.com/2011/02/blog-post_20...

מה אתם אומרים, תנסו אותה שהיא תגיע לארץ?
לצפיה ב-'שלום'
שלום
18/02/2011 | 23:30
8
שמי אילנה ארד לוין וברצוני להזמינכם לבלוג החדש שלי העוסק בענייני זוגיות, אהבה, יחסים ומה שבינהם.
זהו בלוג מקצועי הבא לענות על שאלות נפוצות במקצועות הפסיכולוגיה, הסקסולוגיה, יעוץ הנישואין והפסיכוסקסולוגיה.

המשך יום נעים
אילנה
לצפיה ב-'איפה אפשר להתחתן בעולם הזה? - מידע דחוף!'
איפה אפשר להתחתן בעולם הזה? - מידע דחוף!
17/02/2011 | 10:14
1
15
היי, אני ובת זוגתי רוצות להתחתן בכדי שנוכל להגר יחדיו מטעם העבודה שלי. לפי מיטב הבנתי אנחנו יכולות לעשות זאת רק בקנדה, פורטוגל או בדרום אפריקה.
לכל מדינה יש את הצרות שלה - בפרוטוגל צריך לשהות חודש מראש, בקנדה אי אפשר לתהגרש אחר כך ...

לצערי אין בידי מספיק מידע כדי להחליט את ההחלטה הנכונה. מישהו יודע יותר פרטים על התנאים, זמנים ומה צריך כדי להתחתן בכל אחת מהמדינות הללו?

תודה!3243
לצפיה ב-'ראשית מזל טוב'
ראשית מזל טוב
18/02/2011 | 11:23
9
אם תחפרי עמוק כאן בפורום תוכלי למצוא מידע
ואני מניח שהכי טוב לשוחח עם כאלו שעברו את התהליך
שיטוט קל באינטרנט ותוכלי למצוא לא מעט קישורים וארגונים שתוכלי להעזר בהם
מידע מויקיפדיה:
נכון ליולי 2010 המדינות שבהן חוקי לקיים נישואים אזרחיים בין בני אותו המין הן: הולנד, בלגיה, ספרד, קנדה, דרום אפריקה, נורבגיה, שבדיה, פורטוגל, איסלנד וארגנטינה. במספר מדינות נישואים חד-מיניים מתקיימים רק בחלק מהאזורים: במקסיקו סיטי שבמקסיקו וכן באיווה, בוושינגטון די. סי. בוורמונט, במסצ'וסטס, בניו המפשייר ובקונטיקט, שבארצות הברית.

בכל אופן ממליץ לך לפנות גם לפרומים השכנים  כמו הורות הומולסבית וגם שם לחפור בהודעות קודמות

בהצלחה
לצפיה ב-'מה קורה לי??'
מה קורה לי??
11/02/2011 | 22:35
2
21
שלום לכולן... או לכולם..
אני כותבת את המסר הזה כי אני חייבת לשתף מישהו במה שעובר עליי.. לצערי אין לי מישהו כזה ולכן בחרתי במקום הזה..
קצת על עצמי: אני עוד יומיים בת 27, עדיין רווקה במקור מתגוררת במרכז אך לומדת בצפון לתואר ראשון.
אז ככה,הנה מה שעובר עליי..
בתחילת שנת הלימודים הנוכחית קיבלתי שותפות חדשות במעונות בהם אני גרה. עם אחת מהן לא הייתה לי שום אינטראקציה, היא בכלל לא רצתה שאני אהיה שותפה שלה..
איכשהו קרה שהיא הסכימה.. מהר מאוד התברר לה שהיא טעתה וכי היא סתם פסלה אותי. מהר מאוד היא התחילה להכיר אותי ולהבין מי אני באמת והתחלנו להתקרב ולהיות חברות ממש טובות.
מספרות אחת לשנייה הכל, מתייעצות, מדברות, חולקות, משתפות, כאילו אנחנו מכירות שנים!! לפני קצת יותר מחודש היא התחילה לפתח אליי רגש, הרבה יותר מאהבה של חברות, היא לא ידעה מה עובר עליה ולא ידעה אם זה הדדי גם מצידי, אני חייבת לציין כי הרגשתי מאוד קרובה אליה אבל לא חשבתי בכיוון הזה, לא הרשיתי לעצמי בכל אופן. לאחרונה  פיתחנו לנו נוהל חדש של צפייה בסרט יחד ואחר כך אנחנו הולכות לישון יחד. לפני כחודש היינו אצלה בחדר וצפינו ב"מה זה השטויות האלו" כשאנחנו שוכבות במיטה שלה, מחובקות, מרגישות את הנשימות אחת של השנייה. כשהתכוונו ללכת לישון היא פתאום אמרה לי שיש לה משהו להגיד לי.. היה לה קשה להגיד את זה, לא משנה מה אמרתי היא פשוט לא הייתה מסוגלת להוציא את המילים האלו מהפה שלה, זאת הייתה השעה הארוכה בחיי.. באיזשהו שלב כבר הבנתי מה היא רוצה להגיד אבל רציתי שזה יבוא ממנה.. כשראיתי שזה לא מתקרב הצבתי לה עובדה.. יצאתי לשירותים ואמרתי לה שכשאני חוזרת אני רוצה לשמוע את מה שיש לה להגיד לי.. זה לקח עוד כמה דקות ואז אני לא יודעת איך היא עזרה אומץ ונישקה אותי!!!! הלב שלי החסיר כמה וכמה פעימות כשזה קרה.. יחד עם זאת הייתי בעננים... לא הבנתי מה קורה לנו באותו רגע. זאת הפעם הראשונה ששתינו בסיטואציה הזו, חשוב לי לציין שתמיד היה לי הרצון לנסות להתנשק עם בחורה, אבל לא חשבתי שזה יקרה לי. באותו לילה הזוי/ כיפי/ מטריף/ מדהים/ מיוחד ואני יכולה להמשיך עוד ועוד נשארנו יחד מחובקות ולא מפסיקות להתנשק, עם המון פחד לגעת אחת בשנייה.. בבוקר היא הייתה צריכה ללכת לעבודה.. כל אחת נשארה בשלה עם כל המחשבות. כשהיא חזרה מהעבודה לא ידענו מה לעשות עם זה ואיך לאכול את זה.. היא נכנסה לחדר שלה והסתגרה שם בלי לדבר איתי.. הייתי חייבת ללכת לדבר איתי.. הלכתי אליה לחדר.. היא לא הבינה מה עובר עליה ואיך היא הגיעה למצב הזה, היא חשבה שזה היה דחף רגעי.. מהר מאוד היא הבינה שזה ממש לא ושזה חזק ממנה. אמרתי לה שאנחנו בנות אדם ויש לנו רגשות והיא צריכה ללכת עם הלב שלה.. במשך כל החודש האחרון אנחנו יחד, והרגש מתעצם ומתפתח, עד כדי הצהרות אהבה אחת אל השנייה. משום מה  זה נראה כאילו לי מה זה יותר בטבעיות בניגוד אליה, שבערך כל יומיים היא הייתה מתהפכת ולא מדברת איתי עד שאני הייתי מדברת איתי ומראה לה את הצדדים החיוביים, ששתינו לבד, צמאות לאהבה, זקוקות לחום, והכי חשוב כשאנחנו יחד זה עושה לנו טוב.. זה ממלא אותנו.. ובגלל שזה חזק ממנה היא הייתה מסכימה איתי והכל היה בסדר עד הפעם הבאה.. ככל שהזמן עובר "ההתהפכויות" שלה פוחתות.. היא יותר שלמה עם זה אם כי עדיין לא במאה אחוז.. מצד אחד אנחנו לא מספרות לאף אחד כי אנחנו דיי מבולבלות ולא סגורות על עצמינו ומצד שני אנחנו מרגישות שאנחנו רוצות לדבר עם מישהו, לחלוק, לשתף, להתייעץ. כמו שציינתי בהתחלה לי אין עם מי להתייעץ ואת מי לשתף. והיא היום החליטה שהיא מספרת הכל לחברה שטיילה איתה בדרום אמריקה, החברה לא הייתה שלילית בנושא.. זהו בגדול.. היום בדיוק אנחנו חודש יחד, ואנחנו מאושרות שיש לנו אחת את השנייה, אך יחד עם זאת עדיין מבולבלות.. מקווה שלא חפרתי יותר מידי, אשמח לקבל ולשמוע את הדעות שלכן בנושא..
לצפיה ב-'טעויות או תהיות? '
טעויות או תהיות?
14/02/2011 | 08:34
8
אכן כל דבר חדש הוא מבלבל ומביא איתו הצפה של רגשות
ולפי הרושם הרגשות הם רגשות טובים
מכיוון שזאת התנסות ראשונית עבורך ואני מניח עבור חברתך
היא מלווה בהמון סימני שאלה
הרי מעולם לא הייתן בסיטואציה כזאת (הבנתי זאת מתגובתך בפורומים אחרים)
ומה זה אומר עכשיו
מי אני ? האם אני לסבית? או בי/דו או זאת רק התנסות חד פעמית
אילו רגשות צפים ועולים
ומה עושים עכשיו
מהי המערכת היחסים החדשה הזאת? אולי אנחנו בנות זוג
ועוד המון שאלות מבלבלות.
התשובות לכל השאלות נמצאות בתוכך.
לחלק מהתשובות תמצאי תשובה מידית וחלקן אולי -תעבור רק תקופה עד שתמצאי את התשובה.
רצוי שהתקשורת בניכן תהייה כמה שיותר פתוחה על מנת שתוכלו לשתף אחת את השנייה מה עובר עליכן
ורצוי שתמצאי אוזן חיצונית ואנושית שתוכל לתמוך בך אישית בכל הלבטים אותן את עוברת.
בכל התהליך הזה לפי מה שאת מתארת גם החברה לא פחות מבולבלת ולכן צריך להבין ולכבד את התהליכים שהיא עוברת.
והתהליך וההכרה /המציאות שלך לא אומרת שזאת המציאות שתבחר בה החברה שלך.
והבחירות שלה הן לא הבחירות שלך.
לפי מה שתיארת הנושא אצלה נתפס בהתחלה כטעות או אירוע חד פעמי בעוד אצלך רשמת כי תמיד היה לך את הרצון להתנשק עם בחורה.
ולכן ממליץ לך שוב למצוא דמות אחת או יותר להתייעץ איתה על מנת להקל על החקירה הפנימית.
מאחל לך הצלחה בכל דרך בה תחליטי ללכת
לצפיה ב-'מה קורה לי??-תגובה'
מה קורה לי??-תגובה
19/02/2011 | 13:07
6
היי,
אני כותבת לך כי בעצם אני מאוד מבינה את מקומך..
לפני כשנה התאהבתי בחברה שלי טובה ומאז אני שם! שנה שלמה של התאהבות מלאה בריגושים, מלאה באמוציות, בתשוקה ובאינטימיות שלא חוויתי מעולם. אני סטרייטית ולא ידעתי מאיפה זה נפל עליי , אני לא כ"כ הייתי בהלם ממה שקרה לי אני יותר הייתי בהלם ממה שזה עשה לי זה הוביל אותי לריכוז מוחלט באהבה שלי אליה לצערי אני לא יכולה לממש את האהבה איתה בניגוד אלייך כי יש לה בת זוג וזה עושה את זה הרבה יותר קשה ומסתכל.
כשאת איתה זה עולם ומלואו ואין אף אחד בעולם הזה? כן אני מבינה.
תראי אני אדם שמאמין בלהיות במקום שעושה לך טוב ואתה הכי מאושר, לא לבחור את המקום לפי מה שאחרים יגידו או לפי מה שהיית רגילה להיות עד היום.
אני יכולה להבטיח לך שמה שתחווי איתה לא תחווי עם אף גבר בעולם! המגע העדין, התשוקה, האירוטיקה, החברות, ההבנה, הכל אחרת עם אישה. לא בהכרח שזה הכי טוב אבל בטוח שזה יותר טוב
אני הייתי שמחה לדעת שאת איתה ואת במקום שטוב לך, אל תתלבטי! תהני, תשקיעי, תפרקי ותתני את כל כולך לאהבה הזאת אם את מרגישה ככה. כי אם את מרגישה ככה אליה, זה המקום שלך!
זה מצב חדש בעבור שתיכן, ואני מבינה את ההלם אז פשוט לקחת את זה לאט ובטוח ובסוף ההרגשה הנכונה שלכן תבוא לבד  
בהצלחה
לצפיה ב-'מחפש אהבה.מחפש בחור.'
מחפש אהבה.מחפש בחור.
13/02/2011 | 00:14
17
בחור מקסים ,לא דוגמן.בן 23.מעריך ואוהב את עצמי כמו שאני. בן אדם עם לב טוב,בעל קסם אישי.אוהב לכתוב שירים ולקרוא.אוהב טיולים.בעל מראה נערי.נראה טוב מאוד .מחפש קודם כל בן אדם עם לב טוב ,ואז הזמן יראה הכל.טווח הוא:.22-29.

לפנות במייל:[email protected]
לצפיה ב-'בְּחַיֵּיהֶם וּבְמוֹתוֹ לֹא נִפְרָדוּ.'
בְּחַיֵּיהֶם וּבְמוֹתוֹ לֹא נִפְרָדוּ.
09/02/2011 | 16:58
13
בן זוגו של ניר כץ ז"ל (שנרצח בפיגוע בברנוער בתל אביב לפני שנה וחצי), תומאס שמידט, יגורש מהארץ באם לא יעזוב אותה תוך עשרה ימים. כך קבע משרד הפנים שייעשה לבן זוגו במשך ארבע וחצי שנים של אדם שנרצח בפיגוע שנאה בישראל, שהאחראי לו טרם נתפס. המשאבים והמאמצים מושקעים כרגע בגירושו של הקורבן ופחות בתפיסתו של הרוצח.

אבסורד בירוקרטי שערורייתי, ישראל 2011.

כאן תוכלו לקרוא את הפוסט שלי בנושא.
השעון מתקתק. חשוב להפיץ היכן שרק אפשר כדי שקולו של תומאס שמידט יישמע.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חדשים ודרושים ב-'
חדשים ודרושים ב-
07/02/2011 | 17:32
4

הורים, אל תתמודדו לבד: פורום הורים לילדים לקויי שמיעה נפתח ובו תוכלו להתייעץ, לייעץ, לשתף, לקבל מידע ולהיות חלק מקהילה של הורים אחרים כמוכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כמו כן, לפורומים הבאים דרוש/ה מנהל/ת:

עזרה בלימודים ושיעורי בית - מתקשים במתמטיקה? לא מבינים את המטאפורה בספרות? המקום לתלמידים הרוצים לסייע ולקבל סיוע בחומר הלימודי

אוניברסיטת בר אילן - סטודנטים בעבר, הווה ועתיד, מורים, מתרגלים וכל מי שמתעניין במתרחש באוניברסיטה מגיע לכאן

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל?
הקליקו על הקישור, מלאו את הטופס במלואו ואולי תהיו המנהל/ת הבא/ה שלו:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
בהצלחה
לצפיה ב-'עצוב לראות איך תפוז מזניחה את הפורום'
עצוב לראות איך תפוז מזניחה את הפורום
04/02/2011 | 09:36
1
11

כך לאט לאט, הפורום הולך ונעלם.
לצפיה ב-'אני מסכים איתך יוסף25'
אני מסכים איתך יוסף25
08/02/2011 | 10:07
5
אני בהחלט מקווה שהמצב ישתפר ...
לצפיה ב-'השתפות בתחרות- המירוץ לחתונה'
השתפות בתחרות- המירוץ לחתונה
03/02/2011 | 01:19
5
יקרים,
אנחנו זוג גברים 6 שנים יחד. משתתפים כרגע בתחרות שמארגן אולם אירועים שבה זוכים לבסוף בחתונה במתנה.
אנחנו צריכים את העזרה של כל מי שיכול התגייס להביא אנשים להצטרף לעמוד האוהדים שלנו בפייסבוק ופשוט לעשות "לייק". זה חשוב לנו מאד לזכות, וזו תהיה גאווה של כולנו, במיוחד שאנחנו הזוג ההומוסקסואלי היחיד בתחרות.

אז חפשו בפייסבוק "יוני ואיציק במירוץ לחתונה... (תמונה עם רקע אדום) והמליצו לכמה שיותר חברים.
או הכנסו ללינק:

http://www.facebook.com/pages/hzbyw-ywny-wyzyq-bmy...

תודה רבה
יוני ואיציק
לצפיה ב-'בלשית לסבית גאה- עושה עלייה !!!'
בלשית לסבית גאה- עושה עלייה !!!
31/01/2011 | 16:37
21
הבלשית הלסבית הגאה - מישל נייט (מיקי לחבריה הקרובים) עושה עלייה.
כתבו עליה :

"דמות מפולפלת, חסרת כבוד וסקסית להפליא"New Orleans Time-Picayune:

" מיקי נייט היא בלשית לסבית, חכמה, רחבת לב, בוטה ותוקפנית. שכל אחת מאיתנו הייתה רוצה לצדה." -הסופרת ברברה ווילסון.

והיא מגיעה לארץ!!!

ב-10.2 יתפרסם הפרק הראשון של הספר הראשון בסדרה. (פרטים נוספים על הסדרה, ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלנו)

את הפרק הראשון יהיה ניתן להוריד בחינם מדף הפייסבוק שלנו :

http://www.facebook.com/pages/prwyyqt-sprwt-gh/185...

ומאתר LEZGO:

http://lezgo.co.il/?p=1987

מספר ימים לאחר הפצת הפרק הראשון- תתאפשר רכישת החלק הראשון של הספר. (פרטים נוספים בדף הפייסבוק שלנו המשך)

למי שלא מכיר/ה, ולא קרא/ה את הפרטים על הפרוייקט, מוזמנן/ת להוריד בדף הפייסבוק שלנו את ההסבר המלא על הפרוייקט.
וקראו פרטים נוספים על הספר, הסופרת והסידרה כולה.

ניתן גם ליצור קשר במייל :
[email protected]

האם גם אתם תוכלו לקרוא לה- מיקי ???
לצפיה ב-':)'
:)
29/01/2011 | 16:20
6
היי !
אשמח מאוד אם תבקרו בבלוג שלי.
תקראו,תגיבו אם בא לכם,תהנו...

http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldernam...

קריאה מהנה !
לצפיה ב-'ערב לבנות 29+הלילה28.1'
ערב לבנות 29+הלילה28.1
28/01/2011 | 06:19
5
★ Perfection Takes Practice ★
ערב לבנות 29+ ולקטינות שאוהבות אותן.

[...כי אישה אינה נולדת אישה סקסית, היא הופכת לכזו בגיל 30.]

הלילהשישי28.1.11
בית השואבהמ-22:30

29+FRIDAY
28.01.2011
♬ DJ MIKA

BeitHaShoeva
Alenby St. 98

קישור לאירוע בפייסבוק
לצפיה ב-'דרושים גברים ונשים נשואים- בבקשה!!'
דרושים גברים ונשים נשואים- בבקשה!!
25/01/2011 | 12:01
7
שלום לכולם,

שמי מורן והנני סטודנטית לתואר 2. אני עורכת עבודת תזה בנושא זוגיות, מיניות ועבודה בקרב נשים וגברים נשואים.

אני ממש אשמח ואודה לך מאוד אם תוכל/י להשיב על השאלון שלי.
הכניסה היא דרך הקישור הנ"ל, בסיום התהליך, התוצאות מגיעות אליי, ללא צורך בהזדהות כלשהי. השאלון אנונימי לחלוטין
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=d...

המון המון תודה!!!
מורן

לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
23/01/2011 | 17:02
4

רוני הוא נער שאחרי מות אמו מגיע לפנימיה עם סוד משפחתי, עליו הוא שומר באדיקות.
רוני, כמו שאר הגיבורים, יחווה אהבות, כעסים וקונפליקטים בסדרה החדשה המבוססת על הרומן הקלאסי אליפים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

פורומים שמחפשים מנהל/ת:

עזרה בלימודים ושיעורי בית:

פסוריאזיס - תמיכה:

תמיכה למבוגרים - ADD ו-ADHD:

יופי וטיפוח אישי:

שירה ופרוזה:

פוטושופ:

פלאש:

רוצים לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם מתאימים?
מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה
לצפיה ב-'להכיר בן זוג :)'
להכיר בן זוג :)
22/01/2011 | 20:04
1
12
גבר. בן 37, חמוד מאוד, ישיר, ידידותי וחביב אל הבריות... רגיש וחכם, חובב מאוד כלבים ומוזיקה מכל הסוגים. מכור לכמה סדרות טלויזיה, מחפש להכיר מישהו חמוד וחכם, עצמאי ושאפתן לזוגיות אמיתית.

אשמח לקבל פניות עם תמונה, וכמובן גם להחזיר :)

[email protected]
לצפיה ב-'אהבתי את ההודעה -בהצלחה '
אהבתי את ההודעה -בהצלחה
25/01/2011 | 10:17
5
לצפיה ב-'אירועי השבוע בקן!!! 23-31/1/2011'
אירועי השבוע בקן!!! 23-31/1/2011
21/01/2011 | 12:13
2
10
קבוצת הקן קמה על מנת לספק מגוון פעילויות איכותיות לנשות הקהילה הגאה וכדי לתת מענה לצורך תרבותי וחברתי. הקבוצה פועלת ללא מטרות רווח

יודעת לשיר? לרקוד? לעשות הולה-הופ בצורה מושלמת? מקומך בערב במה פתוחה של הקן! הערב יתקיים ביום שלישי, 25.1 - הקדימי להירשם:
[email protected]

פרטים נוספים על הפעילויות ניתן למצוא בדף האירועים שלנו בפייסבוק

בדס"מ: כשהתיאוריה הופכת לפרקטיקה (בהנחיית אור מרוני) - יום ראשון, 23.1, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. סדנה יישומית בבדס"מ בה נלמד כיצד עושים את זה נכון, שפוי, בטוח ובהסכמה. דמי השתתפות: 10 ש"ח.

טניס - יום ראשון, 19:00, מגרשי הטניס של הדר יוסף. נא להביא מים, ציוד טניס ומצב רוח טוב.
דמי השתתפות: 10 ש"ח.

מתגלגלות, קבוצת רכיבה על אופניים - יום שני, 19:30, רחבת מקס ברנר בנמל תל אביב. רוכבות על טיילת רידינג צפון עד לחוף תל ברוך וחזרה. אורך המסלול הוא כ-10 ק"מ (שעת רכיבה) - ההשתתפות חינם.

מתפלספות, קבוצת דיון בפסיכולוגיה (בהנחיית שמרית פרסר) – יום שני, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. כל שבוע נדון בחוקר ונושא אחר. והחודש: פרויד - על מיניות ואהבה.

ערב במה פתוחה - יום שלישי, 25.1, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. ערב ראשון מסוגו במרכז הגאה בו נשים יעלו לשיר, לספר, לצחוק, לבדר ובעיקר להתבטא מול קהל תומך. להרשמה מראש יש לפנות במייל [email protected]

תורה, נביאות כתובות - קבוצת לימוד תנ"ך (בהנחיית איילת דיין) – יום רביעי, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. מדי שבוע נפגשות לקרוא בתנ"ך, לדבר, לדון, לשאול ולתהות באוירה חופשית.
כל אחת מאיתנו תביא את הזוית שלה ואת הידע שלה.

תרגישי חופשי, תבואי לבד – יום שישי, 14:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. אם בא לך להכיר עוד נשים כמוך באווירה משוחררת, נעימה ומאפשרת, את מוזמנת לבוא ולהפגש!

* דמי ההשתתפות בפעילויות הינם לפי יכולת והינם תרומה להמשך פעילות הקן.
** רצוי להגיע כמה דקות לפני תחילת הפעילות על מנת לשלם במזכירות.

הקן בפייסבוק
לצפיה ב-' אירועי השבוע בקן!!! 5.2 – 30.1'
אירועי השבוע בקן!!! 5.2 – 30.1
29/01/2011 | 13:00
4
והשבוע שתי פעילויות מאוד מיוחדות! קן - קולנוע נשי, בסרט "אשת האבטיח" המעולה ביום שלישי והתנדבות ביום אימוץ בכלביית ת"א ביום שישי, אתן מוזמנות להגיע. פרטים נוספים למטה.

בשבוע הבא – הרצאה של פרופסור ג'ני קיין, מהתוכנית למדעי המוח ולימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן. מה אנחנו יכולות ללמוד על עצמנו ממיניות הקופים? ההרצאה תתקיים ביום ראשון הבא ב-6.2 בשעה 20:00 במרכז הגאה. מומלץ!

רוצה לדבר איתנו? כתבי לנו למייל [email protected]

טניס - יום ראשון, 19:00, מגרשי הטניס של הדר יוסף. נא להביא מים, ציוד טניס ומצב רוח טוב.

מתגלגלות, קבוצת רכיבה על אופניים -  יום שני, 19:30, רחבת מקס ברנר בנמל תל אביב. רוכבות על טיילת רידינג צפון עד לחוף תל ברוך וחזרה. אורך המסלול הוא כ-10 ק"מ (שעת רכיבה) - ההשתתפות חינם.

מתפלספות, קבוצת דיון בפסיכולוגיה – יום שני, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. כל שבוע נדון בחוקר ונושא אחר. עכשיו יש לך הזדמנות לחדור לנבכי הנפש, בואי לחקור איתנו.

קן - קולנוע נשי – יום שלישי, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. והפעם הסרט "אשת האבטיח" (The Watermelon Woman). כה פסטיבל הסרטים הבינלאומי של ברלין 1996 לסרט הקווירי הטוב ביותר. קלאסיקה לסבית וקווירית שאסור להחמיץ. הכניסה חופשית, הצפייה בהנחייה וכן במקום יוגש כיבוד קל.
תרומות של 10 ש"ח יתקבלו בברכה להמשך המפגשים

תורה, נביאות כתובות - קבוצת לימוד תנ"ך – יום רביעי, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. מדי שבוע נפגשות לקרוא בתנ"ך, לדבר, לדון, לשאול ולתהות באוירה חופשית. כל אחת מאיתנו תביא את הזוית שלה ואת הידע שלה.

הקן ביום אימוץ בשיתוף כלביית ת"א – יום שישי, 09:30 בכלבייה העירונית בת"א (רידינג). יוצאות מהקן ובאות להתנדב ביום אימוץ של כלביית ת"א.  בואו לעזור להוציא את הכלבים ולמצוא להם בית חם לחורף הקר (וגם לקיץ)
אל תהיו כלבות  =)
לפרטים ושאלות אנא כתבו למייל [email protected]

* דמי ההשתתפות בפעילויות הינם לפי יכולת והינם תרומה להמשך פעילות הקן.
** רצוי להגיע כמה דקות לפני תחילת הפעילות על מנת לשלם במזכירות.

הקן בפייסבוק
לצפיה ב-' פעילויות חודש פברואר בקן!'
פעילויות חודש פברואר בקן!
06/02/2011 | 14:42
6
פעילויות חודש פברואר בקן!

קבוצת הקן קמה על מנת לספק מגוון פעילויות איכותיות לנשות הקהילה הגאה וכדי לתת מענה לצורך תרבותי וחברתי. הקבוצה פועלת ללא מטרות רווח
הדף שלנו בפייסבוק

רוצה לדבר איתנו? כתבי לנו למייל [email protected]

6.2 היום הרצאה של פרופסור ג'ני קיין, מהתוכנית למדעי המוח ולימודי מגדר באוניברסיטת בר אילן. מה אנחנו יכולות ללמוד על עצמנו ממיניות הקופים? ההרצאה תתקיים בשעה 20:00 במרכז הגאה. מומלץ!

11.2 הקן מציג: סדנת בישול לרגל יום האהבה – יום שישי 14:00, במרכז הגאה. לרגל יום האהבה הבינלאומי, שיחול ב-14.2, כבכל שנה, החלטנו לפנק ולהתפנק בסדנת בישול ארוחת ערב רומנטית שנוכל להכין לאישה שלנו, באהבה ותאווה. תתכוננו ללקק את האצבעות! את הסדנא תעביר השפית המוכשרת ליהיא טל. דמי השתתפות: 50 ש"ח.

20.2 Ken I Do – יום ראשון 20:00, במרכז הגאה. הרב סיגל אשר דבח ועו"ד איילת טרסר – אבס מגיעות ל"קן" עם מטרה אחת ברורה – לדבר איתכן על מיסוד וזוגיות. אז כל הזוגות היפים של הקן, זה הזמן לדבר ולעשות! רווקות מוזמנות גם כן! דמי השתתפות: 10 ש"ח.

22.2 דיון בהיסטוריה קווירית – יום שלישי 20:00, במרכז הגאה. במפגש נדון בסוגיות והיבטים בהיסטוריה הקווירית בארץ ובעולם. דמי השתתפות: 10 ש"ח.

27.2 ערב במה פתוחה – יום ראשון 20:00, במרכז הגאה. האמבטיה כבר לא מספיקה? כל החברות אומרות לך שאת קורעת מצחוק וכדאי לך לפצוח בקריירת סטאנד-אפ? המגירה מתפוצצת מיצירות? בנות הקן מזמינות אותך לשתף ולהשתתף מול קהל תומך! דמי השתתפות: 10 ש"ח.

פעילויות קבועות:

טניס – ימי ראשון 19:00, מגרשי הטניס של הדר יוסף. נא להביא מים, ציוד טניס ומצב רוח טוב. דמי השתתפות: 10 ש"ח.

מתפלספות, קבוצת דיון בפסיכולוגיה – כל יום שני, 20:00 המרכז הגאה. כל שבוע נדון בחוקר ונושא אחר. דמי השתתפות: 10 ש"ח.

תורה נביאות כתובות, קבוצת לימודי תנ"ך – בכל יום רביעי, 20:00, המרכז הגאה. קריאה בתנ"ך באווירה פתוחה וליברלית, עם דגש על דמויות הנשים התנכ"יות. דמי השתתפות: 10 ש"ח.

תרגישי חופשי – תבואי לבד – אחת לשבועיים (11.2 וב-25.2) נפגשות ב-14:00 במרכז הגאה לקבוצה חברתית, חופשית, פתוחה ונעימה, לקשקש וליהנות קצת לפני ארוחת ערב שבת. במקום יוגשו כיבוד קל ושתייה חמה וקרה.

*דמי ההשתתפות בפעילויות הינם לפי יכולת והינם תרומה להמשך פעילות הקן*
**רצוי להגיע כמה דקות לפני תחילת הפעילות על מנת לשלם במזכירות**

הדף שלנו בפייסבוק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ