לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'ייבוא זרע'
ייבוא זרע
13/04/2017 | 15:10
2
שלום,
למישהו יש המלצה על בנק שאפשר לייבא בעזרתו זרע מחו"ל?
לפני כמה חודשים ייבאתי באמצעות קריובנק. השירות היה מעולה והייתי מאוד מאוד מרוצה. עכשיו התחלפו שם האנשים והתחלפו הנהלים ואני רודפת אחריהם כבר שלושה שבועות עם כמה שאלות שנראות לי פשוטות מאוד...
לצפיה ב-'איכילוב + אסף הרופא'
איכילוב + אסף הרופא
14/04/2017 | 00:39
1
הי,
אפשר דרך איכילוב. ממה שאני הצלחתי להשוות הפרוצדורה בעקרון דומה או קצת יותר נוחה (והרבה יותר זולה), הבנקים שמייבאים מהם הם אותם בנקים אבל חושבת שאפשר ליבא דרכם רק אחרי פתיחת תיק.
ממה שכתבו בנות אחרות מבינה שאפשר גם דרך אסף הרופא.
לצפיה ב-'את יכולה גם לייבא באופן עצמאי לתל השומר'
את יכולה גם לייבא באופן עצמאי לתל השומר
14/04/2017 | 10:57
תעשי חיפוש על יבוא זרע עצמאי
לא סיפור כזה נוראי
לצפיה ב-'IVF - מתחילה, אשמח ללמוד מנסיונכן '
IVF - מתחילה, אשמח ללמוד מנסיונכן
12/04/2017 | 13:18
27
שלום לכן נשים יקרות, ונעים מאוד :)

משום מה הודעות קודמות שרשמתי לא הופיעו, נקווה שזו כן תופיע...

אני בת 41 וחודש. אחרי הזרעה אחת בבנק הזרע, אשר לא צלחה, הופניתי ישירות ל IVF ע"י מומחה הפריון שלי בקופ"ח. מכיוון שלא חקרתי את נושא ה IVF כלל, אשמח לקבל כל מידע, סיוע והכוונה. אם יש מדריכים טובים אונליין, שמפרטים את התהליך מתחילתו ועד סופו, אשמח לשמןע עליהם :)

אני חברת קופ"ח כללית, והרופא הפנה אותי לעבור את התהליך בבי"ח מאיר, כי הוא ציבורי ואני משוייכת לשם. אבל לי חשוב לעבור את התהליך בליווי אישי וצמוד של רופא מומחה בבי"ח שיתן לי את היחס והשירות הרפואי הכי טובים, ואת הסיכוי הכי טוב להתעבר. מוכנה להשקיע בכך כסף. שמעתי דברים איומים על המדיקל סנטר ואני נוטה לכיוון אסותא ת"א. 
1. האם יש מישהי שעברה IVF באסותא ת"א ויכולה לתת לי חוות דעת? האם אוכל לקבל המלצה על רופא ספציפי?
2. אני מבינה שיש תהליך שמכוסה ע"י המושלם, אבל אז אין ליווי של רופא צמוד, אלא כל הצוות מטפל. איך הפרוצדורה הזו עובדת? כמה משלמים ועל מה? כמה עולה ליווי פרטי? 
3. איך התהליך עובד מול בנק הזרע, אם ברצוני לקנות שוב את התרומה באיכילוב? צריך לנייד את התרומה עצמאית מאיכילוב לאסותא?

המון תודה מראש למי שתכתוב לי, אתן אדירות.
חג אביב שמח!
א.
לצפיה ב-'מנסה על מה שיודעת'
מנסה על מה שיודעת
12/04/2017 | 14:43
3
שלום לכן נשים יקרות, ונעים מאוד :) היוש גם לך

משום מה הודעות קודמות שרשמתי לא הופיעו, נקווה שזו כן תופיע... מופיעה

אני בת 41 וחודש. אחרי הזרעה אחת בבנק הזרע, אשר לא צלחה, הופניתי ישירות ל IVF ע"י מומחה הפריון שלי בקופ"ח. מכיוון שלא חקרתי את נושא ה IVF כלל, אשמח לקבל כל מידע, סיוע והכוונה. אם יש מדריכים טובים אונליין, שמפרטים את התהליך מתחילתו ועד סופו, אשמח לשמןע עליהם :) - הפורום הוא מאגר ידע שאין לתאר  

אני חברת קופ"ח כללית, והרופא הפנה אותי לעבור את התהליך בבי"ח מאיר, כי הוא ציבורי ואני משוייכת לשם. אבל לי חשוב לעבור את התהליך בליווי אישי וצמוד של רופא מומחה בבי"ח שיתן לי את היחס והשירות הרפואי הכי טובים, ואת הסיכוי הכי טוב להתעבר. מוכנה להשקיע בכך כסף. שמעתי דברים איומים על המדיקל סנטר ואני נוטה לכיוון אסותא ת"א.
1. האם יש מישהי שעברה IVF באסותא ת"א ויכולה לתת לי חוות דעת? האם אוכל לקבל המלצה על רופא ספציפי?אני מטופלת באסותא תל אביב (רמת החייל אם נדייק) . יש אפשרות לעבוד שם עם רופא פרטי (שזה מה שאני עושה) ויש אפשרות להיות שם ב"מסלול צוות" - את עובדת מול האחיות של המחלקה שמקבלות הנחיות מהרופא שקיבל אותך ביום בו הגעת (מקווה שאני מסבירה נכון) . אני מרוצה מאוד מרמת השירות שם. יכולה להמליץ על שניים מהרופאים שאני מכירה משם  - דר' מכטינר קונית ודוקטור אלד עידו . יש בוודאי עוד שפע אחרים וטובים.
2. אני מבינה שיש תהליך שמכוסה ע"י המושלם, אבל אז אין ליווי של רופא צמוד, אלא כל הצוות מטפל. איך הפרוצדורה הזו עובדת? כמה משלמים ועל מה? כמה עולה ליווי פרטי? אין לי מושג
3. איך התהליך עובד מול בנק הזרע, אם ברצוני לקנות שוב את התרומה באיכילוב? צריך לנייד את התרומה עצמאית מאיכילוב לאסותא? יפ - אני קונה מבנק הזרע של תה"ש ומעבירה עצמאית (תוך שימוש במיכל חנקן כמובן) מתה"ש לאסותא.

המון תודה מראש למי שתכתוב לי, אתן אדירות.
חג אביב שמח!

בהצלחה ואם יש שאלות קונקרטיות נוספות  - אשמח
לצפיה ב-'תודה! לא הבנתי...'
תודה! לא הבנתי...
13/04/2017 | 09:50
2
האם יש לך רופא אחד צמוד שלו שילמת פרטי? מה שמו וכמה הוא לוקח? איך אני מזמינה אליו תור הכי מהר שאפשר?

תודה,
א.
לצפיה ב-'הבנת מצויין'
הבנת מצויין
13/04/2017 | 11:34
1
אני כעת מטופלת של דוקטור אלדר
נותנת לך נייד של מיכל המזכירה המקסימה שלו ותדברו
0508217712
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
13/04/2017 | 12:19
לצפיה ב-'לגבי התשלום ...'
לגבי התשלום ...
12/04/2017 | 16:09
2
היי , לא יודעת לענות לך על הכל , לגבי התשלום כן... אם את עושה באסותא דרך המושלם ולא בוחרת רופא משלך את מטופלת שם ע״י הצוות  ומשלמת לאסותא השתתפות עצמית בלבד ( על כל שלב בתהליך ),יש אופציה דרך המושלם לבצע את הפרוצדורה באסותא עם רופא פרטי לו את משלמת והוא מלווה אותך בתהליך ... רוב התשלום מבוצע ישירות מולו ( כל רופא גובה סכום אחר, במקרה שלי אני משלמת לרופא 2800 שח על סבב מלא על החזרת מוקפאים 1500) וישנה השתתפות עצמית בלבד לאסותא , שאיבה עולה 330 שח והחזרה 330 שח , מאחלת לך בהצלחה
לצפיה ב-'תודה! מי הרופא הפרטי שלך?'
תודה! מי הרופא הפרטי שלך?
13/04/2017 | 09:48
1
ואיך אני מזמינה אליו תור כמה שיותר מהר?
א.
לצפיה ב-'היי'
היי
13/04/2017 | 10:19
אני מהדרום , לפי מה שהבנתי ממך את מהמרכז , הרופא שלי הוא עאטף זיאדנה
לצפיה ב-'לשאלותייך:'
לשאלותייך:
12/04/2017 | 17:38
1
ראשית -בהצלחה רבה!
IVF מההתחלה עד הסוף- קטונתי מלפרט ממש, יכולה לתת מידע (מניסיוני בלבד) בראשי פרקים:
מטרת הטיפול התרופתי של IVF היא לגרות את השחלות לייצר זקיקים בכמות מוגברת, כדי שתהיה כמות יפה של ביציות לשאיבה ולהפריה.
א. מקבלים "פרוטוקול" מהרופא המטפל. אילו תרופות, מה המינון, מתי להתחיל.
סביר להניח שתתבקשי לעבור בדיקות מקדימות כלשהן- הרופא יפנה אותך.
ב. כדי לקבוע את הזמן הנכון להתחלה- תהיי במעקב של בדיקות דם ו-U.S ע"מ לבדוק את רמת ההורמונים (בדם) והתפתחות הזקיקים (U.S). גם תוך כדי התהליך יבדקו אותך ע"מ לראות איך את מגיבה לשילוב התרופות של הפרוטוקול ולתזמן את המשכו.
ג. כשהבדיקות יראו את התוצאה המתאימה - תקבלי הנחיה לקחת זריקה מיוחדת שגורמת להבשלת הזקיקים, והשאיבה תתבצע לאחר מכן. הצוות הרפואי יסביר לך הכל.
ד. לשאיבה מגיעים בצום, התהליך מבוצע בהרדמה מלאה ואורך כ-10 דקות. משם להתאוששות של כשעתיים (באסותא ת"א מותר למלווה להיכנס איתך להתאוששות), עושה פיפי ואם הכל תקין- משוחררת הביתה למנוחה. תקבלי עדכון במקום של מספר הביציות שנשאבו.
ה. במעבדה מפגישים את הביציות והזרעונים, ותוך יומיים מהשאיבה בד"כ יודעים כמה הפריות הצליחו.
ו.אם התפתחו עוברים - תוזמני להחזרת עובר/ים 2-3 ימים אחרי השאיבה, או 5 ימים אם הצוות הרפואי יעדיף להמתין להתפתחות של בלסטוציסטים (עוברים ששרדו 5 ימים בתנאי המעבדה והם בעלי מאות תאים. לעומת עוברי יום 2-3  בעלי 6-8 תאים בלבד). את עודפי העוברים מקפיאים להמשך.
ז. להחזרה את מגיעה כרגיל, ללא צום. התהליך לוקח מס' דקות, ואת משוחררת הביתה.
ח. שבועיים מההחזרה את עושה בדיקת דם לבדוק רמת הורמון הריון.

לגבי השאלות על אסותא:
אני עברתי שאיבה באסותא ת"א לפני שנה וחצי ויש לי רק מילים חמות על הצוות. נכנסתי בדיוק בזמן שנקבע, האחיות היו מקסימות, חדר ההתאוששות היה נעים והותר לבן הזוג להיכנס אליו (לא מאפשרים בכל בית חולים), קיבלתי סנדויץ' טעים לשבור את הצום .
את השאיבה הראשונה עברתי בליווי ד"ר יששכר ווליוביץ ששילמתי לו בנפרד (לא קיבל דרך הקופה), כך שהאינטרקציה שלי עם הצוות כללה רק את עובדי הקבלה והאחיות. יכולה להמליץ עליו מבחינת יחס אישי.
מבינה את הרצון שלך לעבור את התהליך עם רופא צמוד, אך יש גם יתרונות אם את מטופלת של "המחלקה": 
מס' רופאים עוברים על התיק שלך, עוד זוגות עיניים ומוחות יצירתיים - גם לזה יש יתרון.
מבחינת ההשתתפות העצמית לאסותא - מדובר בכמה מאות שקלים.
בהצלחה רבה !! 

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/04/2017 | 09:52
לצפיה ב-'אני ממליצה לך לקחת רופא פרטי'
אני ממליצה לך לקחת רופא פרטי
12/04/2017 | 22:29
1
ולא לבזבז זמן על טיפול צוות. לא התרשמתי שהצוות עובר על התיק, אני משערת שסתם מתחלקים בימים, למרות שאין לי הוכחה לכך. כשהייתי בצוות היתה לי בדיקה לא תקינה, ולא חשבתי שקיבלתי מענה נכון. משם עברתי לפרטי. לא ניסיתי מומחה פיריון בציבורי, אני מניחה שאם הוא מעולה אז אולי זה פחות נוח מפרטי, אבל בטח עדיף מצוות.
לגבי התנאים באסותא תל אביב- הם ממש טובים
לצפיה ב-'תודה, לשם אני נוטה, מי הרופא שלך בפרטי?'
תודה, לשם אני נוטה, מי הרופא שלך בפרטי?
13/04/2017 | 09:53
ואיך אני קובעת אליו תור הכי מהר שניתן?
תודה,
א.
לצפיה ב-'תודה למדהימות שענו! המשך לגבי רופא פרטי באסותא ת"א'
תודה למדהימות שענו! המשך לגבי רופא פרטי באסותא ת"א
13/04/2017 | 10:09
10
לאחר עילעולים בדפי הפורום הנטייה שלי היא לעשות IVF באסותא בליוויו של רופא פרטי \ צמוד. הבעייה שלי היא שלחלק מהמומחים התורים ממש רחוקים ואין לי את הפריבילגיה להמתין חודשים.
- האם כדאי לי להתחיל סבב ראשון 'עם הצוות', שגם עליו שמעתי דברים מצוינים, או שחבל על עוגמת הנפש?
- האם מישהי מכירה ויכולה להמליץ לי על מומחה שעובד באסותא ויחסית זמין בתורים?
- אספתי כמה שמות שבלטו בפורום, ושכנראה מקבלים באסותא רמת החייל - מי מכירה? כמה מהר אפשר להפגש איתם? ד"ר מיכה באום, פרופ אדריאן שולמן, ד"ר אריאל ווייסמן, ד"ר יששכר וויליוביץ.

תודה,
א.

לצפיה ב-'וייסמן'
וייסמן
13/04/2017 | 10:45
3
התרשמתי ממנו לטובה דרך ניסיון של חברות.
לצפיה ב-'האם וייסמן עובד באסותא?'
האם וייסמן עובד באסותא?
13/04/2017 | 12:20
1
לצפיה ב-'באסותא ראשלצ'
באסותא ראשלצ
14/04/2017 | 08:45
לצפיה ב-'וייסמן או ברקוביץ - שניהם מעולים '
וייסמן או ברקוביץ - שניהם מעולים
13/04/2017 | 22:45
ושניהם עובדים דרך מכבי.... אם את במקרה בקופה הזו.
אחרת , ברקוביץ יהיה יותר זול.

לא יודעת מי יותר טוב...
לצפיה ב-'ווליוביץ היה זמין עבורי תוך מס' ימים'
ווליוביץ היה זמין עבורי תוך מס' ימים
13/04/2017 | 11:28
4
כשהייתי מטופלת שלו.
אני הלכתי אליו כי שמעתי המלצות מבנות שהגיעו ממחלקת בעיות הזרע- חיפשתי רופא שיודע להתאים תכנית למטופלת בריאה עם כמה שפחות התערבות- מהבחינה הזאת מרוצה מאוד וגם מהיחס האישי. 
בגילך (וסליחה - לא מתכוונת לפגוע !) כדאי לבחון את הרופא גם מזווית של ניסיון עם מטופלות מבוגרות יותר.
בהצלחה ☺
לצפיה ב-'טופלתי אצל ווליוביץ - זמין אבל יקר בלי סיבה '
טופלתי אצל ווליוביץ - זמין אבל יקר בלי סיבה
13/04/2017 | 11:54
לצפיה ב-'מה העלויות?'
מה העלויות?
13/04/2017 | 12:27
2
והאם יש איזשהו הסדר על כללית מושלם?

תודה,
אסתי.
לצפיה ב-'נכון ללפני שנה-וחצי+'
נכון ללפני שנה-וחצי+
13/04/2017 | 14:48
1
לא עבד עם הכללית, יש הסדרים עם ביטוחים פרטיים (לי אין).
שילמתי 800 ש"ח לפגישה ראשונה - בה לא קיבלתי פרוטוקול, אלא רק נשלחתי לבדיקות.
בפגישה הבאה התבקשתי לשלם שוב 800 ש"ח (תכלס- מעצבן), וזה היה תקף לכל הפרוטוקול שניתן.
ביום של השאיבה תשלום נוסף סביב 1300 ש"ח.

לצפיה ב-'עלויות אצל ווליוביץ'
עלויות אצל ווליוביץ
13/04/2017 | 16:27
800 פרוטוקול
1200 שקל שאיבה והחזרה
אותו כנ"ל לגבי החזרת מוקפאים
פיפל 1000 שקל...!!!!!
הנוכחי שלנו צנוע יותר במחיריו וטוב לא פחות ואף יותר
לצפיה ב-'לגבי דר ווליוביץ ממליצה לעשות גוגל, מסתבר שהיו נגדו תלונות '
לגבי דר ווליוביץ ממליצה לעשות גוגל, מסתבר שהיו נגדו תלונות
15/04/2017 | 22:58
לצפיה ב-'אני מטופלת פרטית אצל פרופ' זיידמן שעובד עם אסותא ברמת החייל'
אני מטופלת פרטית אצל פרופ' זיידמן שעובד עם אסותא ברמת החייל
13/04/2017 | 11:05
2
אומנם את התוצאות של הבדיקות אני מעבירה לאחיות באסותא שהן מעבירות את התוצאות לרופא , אך אני רגועה שהוא מכיר אותי ואת ה"תיק" שלי ועוקב אחריו באופן אישי את ההוראות להמשך הטיפול אני מקבלת מהזכירות שלו לפי ההנחיות שלו. בנוסף מאוד מרגיע אותי שיש לי מי שהוא שאני סומכת עליו שהוא מבצע את כל הפרוצדורה הטיפולית בי .

לגבי בנק הזרע אני קניתי מתל השומר , הניוד הוא עצמאית . בתחילת כל פרוטקול אני עושה שינוע - לאחר תיאום מגיעה לאסותא לוקחת מכיל נוסעת לתל השומר אוספת את הקניה מעבירה אותה לאסותא.
לצפיה ב-'תודה! שמו הולך לפניו, אבל מה לגבי זמינות?'
תודה! שמו הולך לפניו, אבל מה לגבי זמינות?
13/04/2017 | 12:22
1
צלצלתי למספר שלו והשארתי הודעה, אומרים שחוזרים ביום העבודה הבא. עובדים רק 3 ימים. איך אפשר להשיג ולקבוע תור כמה שיותר מהר?

תודה,
אסתי.
לצפיה ב-'לתור הראשון הייתי צריכה לחכות אך אחרי זה לתורים השותפים '
לתור הראשון הייתי צריכה לחכות אך אחרי זה לתורים השותפים
13/04/2017 | 12:29
כמעט ולא . הוא אומנם מקבל רק שלושה ימים בשבוע אך עובד עד שעות מאוחרות ולכן גם יש זמינות לתורים . אלי חזרו תוך יום לקבוע את הפגישה הראשונה. אבל ברגיל אני מתקשרת בימים שהמשרד עובד והן עונות לי ישר וקובעות את הפגישה . אך עם זאת בדרך כלל יש עיקובים והמתנה ארוכה.
בנוסף למרות השם שלו המחירים שלו ממש לא בשמיים כמו שניתן לצפות
לצפיה ב-'לא מצליחה להעלות הודעה שהיא לא תגובה'
לא מצליחה להעלות הודעה שהיא לא תגובה
13/04/2017 | 20:20
1
היי, מישהי מטופלת של פרופ' אדריאן אלנבוגן ממאוחדת?
לצפיה ב-'אני הייתי אצלו ויש לי רק מילים חמות להגיד עליו, מעבר לכך'
אני הייתי אצלו ויש לי רק מילים חמות להגיד עליו, מעבר לכך
15/04/2017 | 22:47
שהוא מקסים ואנושי ומאוד מסור וגם זמין עושה רושם שהוא גם מקצועי ביותר ועם הרבה ניסיון, עברתי הלאה כי רציתי לנסות גישות אחרות ובדיעבד הפרוטוקול שלו היה מוצלח עבורי ועכשיו אני משלמת על פרוטוקול דומה עם אותן תוצאות אלפי ש"ח...
לצפיה ב-'בדיקות נוספות שאולי פספסתי בשנתיים של טיפול ו-2 הריונות שלא '
בדיקות נוספות שאולי פספסתי בשנתיים של טיפול ו-2 הריונות שלא
14/04/2017 | 01:52
לא עשיתי לדעתי פרופיל הורמונלי מעל שנתיים. הרזרבה השחלתית טובה ומגיבה טוב לטיפולים. היו בשני מחזורי ההפריה הראשונים הרבה הפריות לא תקינות. יש רשימת בדיקות שאני יכולה לעשות שוב? בלוטת תריס אני מאוזנת אבל מה עם פרולקטין או הורמונים נוספים שאולי משפיעים על קליטה או איכות הפריות ? יש לי מחסור קטן של ויטמין d שלא מגיע לפתרון למרות מינוני תוספים גבוהים. יש רשימת בדיקות למישהי? פתאום חושבת שאולי משהו בסיסי פוספס ... תודה
לצפיה ב-'נכנסתי ללחץ מהשרשור על הציטוטק ואני צריכה את עזרתכן '
נכנסתי ללחץ מהשרשור על הציטוטק ואני צריכה את עזרתכן
13/04/2017 | 21:05
5
לפני כחודש עברתי הפלה עם ציטוטק בדיקה שלאחר כמה ימים הראתה שהרחם נקי דימום היה בערך 4 שבועות
שבמהלכם שוב הלכתי לבדוק ואמרו שהרחם נקי . לא עשיתי בדיקת בטא כדי לראות איפוס האם טעיתי שלא עשיתי ? לאחר כמה ימים קיבלתי מחזור ועכשיו אני רוצה לחזור לעשות עוד טיפול ואני מפחדת בגלל השרשור שהיה על ציטוטק שאולי אני לא פועלת נכון . מה עלי לעשות בבקשה אם אפשר עצות. תודה
לצפיה ב-'בלי לחץ'
בלי לחץ
13/04/2017 | 21:30
קודם כל מצטערת לשמוע על מה שעברת, בתקווה להריון תקין בהקדם.

הרופאים שלי, גם פרטי וגם ביחידה ציבורית, לא התחילו לי טיפול לפני שראו בדיקות בהן הבטא אפס/ שלילי. במקומך הייתי הולכת מחר או בראשון לעשות בטא, עבור השקט הנפשי והפרוטוקול .
מעבר לזה הפרוטוקול תמיד כולל us וכך אם יראו ממצא מחשיד ברחם (חס וחלילה) יפנו אותך למקום המתאים עוד לפני מתן הורמונים ותחילת טיפול חדש.

שיהיו רק בשורות טובות
לצפיה ב-'אני לא הלכתי לבדוק'
אני לא הלכתי לבדוק
13/04/2017 | 21:45
בביקורת בביה"ח נאמר לי שהרחם נקי
הרופאה בדקה בעצמה אחרי זמן מה ואישרה שזה כך
קבלתי מחזור וחזרתי לטיפולים

לצפיה ב-'מתנצלת אם הלחצתי'
מתנצלת אם הלחצתי
13/04/2017 | 22:40
ומבינה את ההרגשה שלך.

לדעתי תבקשי מרופא המשפחה/נשים שלך הפנייה לבדיקת בטא, תקבלי תוצאות כבר באותו היום ותוכלי להיות שקטה.
וכפי שכבר כתבו לך, מניחה שיבדקו שהרחם נקי לפני שיתחילו טיפולים.

מאחלת לך רק בשורות טובות מעכשיו, ואם את צריכה משהו את תמיד מוזמנת לשלוח גם מסר פרטי.
לצפיה ב-'אם אמרו שהרחם נקי אז ככל הנראה הכל בסדר'
אם אמרו שהרחם נקי אז ככל הנראה הכל בסדר
14/04/2017 | 00:13
לפעמים יש שאריות קטנות שיוצאות עם המחזור (כך לי היה), אז אם קיבלת מחזור עלו הסיכויים שהכל בסדר.
כמו שכתבו לך, את יכולה לעשות בדיקת בטא, אבל לא ממש חייבת. במילא יבדקו שוב את הרחם במעקב זקיקים.
בהצלחה ובידיים מלאות בקרוב (:
לצפיה ב-'תודה רבה לכן על התשובות . מאחלת לכל אחת מכן הריון במהרה :)'
תודה רבה לכן על התשובות . מאחלת לכל אחת מכן הריון במהרה :)
14/04/2017 | 06:36
לצפיה ב-'איכות ביציות מעל גיל 40-רולטה רוסית? '
איכות ביציות מעל גיל 40-רולטה רוסית?
10/04/2017 | 23:26
10
הי בנות,

אשמח לתשובות מהמנוסות בעניין.
אני בת 41. יש בבית ילדה בת 3.
כמעט שנתיים מנסה להביא ילד נוסף. מתוכן כמעט שנה הפסקה בגלל גרידה וסיבוכים של הידבקויות לאחריה.
עברתי 3 הריונות מתוכן 2 גרידות.
אחת הפסקת הריון בגלל מום בעובר בשבוע 13 וכרגע דופק איטי שפסק בשבוע 6 .
לכאורה למרות הגיל חוויתי בשנה 3 הריונות אך מרגישה שאני ברולטה רוסית שכל הזמן נופלת על מספר חסר מזל בגלל ביצית דפוקה.
אני תוהה איך להמשיך מכאן?
בגיל הזה רוב הביציות לצערי לא תקינות .מחזירים לי כל הזמן רק עובר אחד (יש סיבה) שנראה טוב ובשני המקרים האחרונים מסתבר שהעוברים פגומים כל אחד מסיבה אחרת.
הבנתי שטכניקת ה Pgs לא בטוח שנותן את המענה אותו אני מחפשת וגם מאוד יקרה.
תמיד החזרתי רק עוברים בני 3 כי בלצוסיטים היו ממש מעט.
מה לדעתכם אפשר לעשות אחרת?שוב להחזיר ושוב להחזיר ושוב חלילה ליפול על עובר לא תקין נשמע לי ממש כמו הימור .
אני ממש מרגישה אובדת עיצות לא יכולה כבר לחוות שוב אובדן.
האם החזרת בלצויסט יכולה אולי לעזור במקרה שלי? גם קראתי כל מיני דברים בנושא בלוציסטים שגם מעלים אצלי חששות (לידה מוקדמת וגם נושא של מומים באופן פרדוקסלי..)

אשמח לשמוע הארות .
לצפיה ב-'הי. רשמתי לך בפרטי'
הי. רשמתי לך בפרטי
11/04/2017 | 22:27
לגבי pgs לא הצלחתי למצוא אף רופא שממש ממליץ על זה. כולל לא היועץ הגנטי שהתארח פה לפני כמה שבועות. כנראה שהשיטה באמת עדיין לא הוכיחה עצמה .....
לצפיה ב-'לגבי בלסטוציסט'
לגבי בלסטוציסט
12/04/2017 | 10:19
הי, אני אמנם קצת יותר צעירה ממך (35) אבל יכולה להגיד לך שהחזרת בלסטוציסט לא מבטיחה הריון תקין, לצערנו.
עובר שהגיע לשלב בלסטוציסט במעבדה הוא בעל סיכויים גבוהים יותר להשתרש, זהו.
כל שאר הטענות - שכנראה הוא גם תקין גנטית, שעובר שלא הגיע לבלסטוציסט אינו תקין גנטית וכו' - הן ספקולציות בלבד.
ולראיה: אני הריתי מבלסטוציסט וההריון הפסיק להתפתח בשבוע 6, אז בלסטוציסט הוא לא ערובה לתקינות גנטית.
את יכולה לנסות להחזיר בלסטוציסט אם יש לך מספיק עוברים (כי ממש לא כולם מגיעים לשלב הזה) אבל לדעתי אם את נקלטת גם מעוברי יום 3 אל תהפכי את בלסטוציסט למטרת-על. 
לצפיה ב-'מצטערת על ההפלות'
מצטערת על ההפלות
12/04/2017 | 20:09
7
"לפי הספר" הביציות כבר לא איכותיות, אבל לפי המצב בשטח יש גם הריונות מוצלחים בגילאים גבוהים משלך עם ביציות מקור.
אני חושבת שלפני שעל מנת לנסות להבין מה קורה אצלך, כדאי לפסול סיבות אחרות להפלות, כגון: קרישיות יתר, בעיות אוטואימוניות ובעיה רחמית שאולי התפתחה כתוצאה מאחד ההריוניות.

לא נתקלתי בקשר בין החזרת בלסטוציסט לבין לידות מוקדמות. על מה מדובר?

לגבי נושא האובדנים, ממליצה בחום ללכת לאשת מקצוע ולעבד את החוויות הקשות שעברת. אין ספק שיהן משאירות טראומה .
לצפיה ב-'עונה.וגם שואלת...'
עונה.וגם שואלת...
12/04/2017 | 23:47
6
אני נוטלת קלקסן מיום ההחזרה למרות שאין לי בעיית קרישיות מוכחת.
מעבר לכך מתוך 3 ההריונות 2 ההריונות אחד מהם הופסק בגלל מום בעובר ועכשיו דופק שפסק בשבוע 6.
שניהם מן הסתם מזל נאחס של עוברים פגומים.
מה הכוונה בעייה רחמית? כיצד ניתן לבדוק? עשיתי היסטרו אחרי גרידה והכול היה תקין.
אני תוהה האם מיון ברטוב יכול  לעזור אולי?המורפולוגיה היא 4%
מה תרומתו של הזרע לנושא ההפלות?
אם לא PGS ולא בלוציסט מה עוד נשאר לי שוב להמשיך ולהמר ברולטה ?

לצפיה ב-'אין שום "בטוח" בחיים. הכול הימור!'
אין שום "בטוח" בחיים. הכול הימור!
12/04/2017 | 23:56
5
גם תרומת ביצית היא הימור. כנסי לפורום תרומת ביצית ותראי כי גם שם יש הפלות. חלק מתרומות הביצית התרחשו מבלי לבדוק קודם כל את הסיבה להפלות, ולכן תרומה לא עזרה לבעיית המקור.
אני מנסה בשאלותיי לפסול בעיות אחרות שגורמות להפלות.
בעיה רחמית בודקים ע"י היסטרוסקופיה. בהנחה שהעוברים יפים, ייתכן שכדאי להיבדק שנית. כבר ראינו רופאים שפספסו היסטרוסקופיה.
מורפולוגיה של 4% נחשבת לתקינה בתנאי ששאר הנתונים תקינים.
אין דבר כזה "בטוח" בשום תחום בחיים.
לצפיה ב-'שואלת על מיון בר טוב'
שואלת על מיון בר טוב
13/04/2017 | 00:06
4
האם רק הביצית אשמה כשהעוברים פגומים?מה לגבי הזרע?
האם יש מישהי שמיון ברטוב עזר לה במקרה של הפלות על רקע עוברים פגומים גם כשלכאורה לא הייתה בעיית זרע מוכחת?
מורפולוגיה 4% אבל אנחנו עושים רק איקסי. 
לצפיה ב-'מה עם לנסות הפריות רגילות ללא איקסי?'
מה עם לנסות הפריות רגילות ללא איקסי?
13/04/2017 | 00:07
3
לא מספיק ברור הקשר בין המיון למניעת הפלות.
לצפיה ב-'חוששת להישאר ללא הפריות...'
חוששת להישאר ללא הפריות...
13/04/2017 | 20:06
2
אומנם בשאיבה הראשונה עשו חצי חצי וכך לדעתי גילו שהיו מיעוט הפריות ומאז בנוהל עושים רק איקסי.
יש לי ילד איקסי בבית (חמסה חמסה) .
אבל זה מעלה לי תהייה שילוב של איקסי והגיל...
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
14/04/2017 | 21:58
1
גיליתי שהפריה בלי איקסי הובילה לאיכות עוברים יותר טובה
אבל כמוך מנגד חששתי מהעדר הפריות אם לא אעשה איקסי ( בייחוד לאור מיעוט ביתיות)
לכן בדרך כלל עשיתי חלק וחלק
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר לפרטי'
שלחתי לך מסר לפרטי
15/04/2017 | 19:28
לצפיה ב-'ביוץ...עזרה'
ביוץ...עזרה
12/04/2017 | 22:02
1

אני מנסה להיכנס להריון,
קניתי מקלוני ביוץ וקרה משה מוזר.
עשיתי בדיקה ביום ה- 10 יצאו שני פסים אחד חזק ואחד חלש,
ביום ה- 11 שני הפסים התחזקו אך עדיין לא היו באותו חוזק לכן הבנתי שעדיין אין ביוץ ,
והיום יום- 12 יש רק פס אחד, פיספסתי???? לנסות לעשות עוד בדיקות ביוץ החודש???

לצפיה ב-'מקלונים'
מקלונים
13/04/2017 | 18:23
יום אחרי הופעת שני פסים זה הביוץ.
אז כשאת רואה שני פסים פשוט תלכו על זה..אפילו יומיים רצוף.

לצפיה ב-'השבחה'
השבחה
13/04/2017 | 14:44
היי מי יכולה להמליץ על מעבדה איכותית שעובדת במהלך פסח?
לצפיה ב-'שאיבה ע"י ערן הורוביץ'
שאיבה ע"י ערן הורוביץ
13/04/2017 | 13:57
1
שלום בנות
אשמח לחחות דעת על ערן הורוביץ 
מישהי מטופלת אצלו??
בעום השאיבה הרופא שלי בחול והבנתי שהוא אמור לבצע את השאיבה
אודה מאוד לחוות דעת
לצפיה ב-'אני הייתי מטופלת שלו הוא בסדר גמור'
אני הייתי מטופלת שלו הוא בסדר גמור
13/04/2017 | 18:18
לצפיה ב-'בדיקת הריון אחרי אוויטרל'
בדיקת הריון אחרי אוויטרל
12/04/2017 | 21:23
8
הי מקסימות,
ביום רביעי לפני שבועיים הזרקתי בערב אוויטרל ובשישי בבוקר עשיתי הזרעה.
אני יודעת שאני אמורה לבצע את בדיקת הדם שבועיים אחרי ההזרעה אבל בגלל חופשת הפסח אני אוכל לעשות את הבדיקה רק ביום ראשון  אחרי החג, שזה שלושה שבועות וקצת אחרי ההזרעה .
עשיתי בדיקת הריון ביתית אתמול והיום והיא יצאה חיובית וגם ראיתי שהיום הסימן הרבה יותר ברור, כך שכמעט בטוח שאני בהריון.
אם אני אעשה מחר בדיקת דם יש עדיין סיכוי שהיא תצא חיובית באופן שגוי בגלל האוויטרל? זה שבועיים ויום אחרי הזריקה.
תודה ❤

לצפיה ב-'אין בעיה לבצע מחר.'
אין בעיה לבצע מחר.
12/04/2017 | 21:31
3
האוביטרל כבר מזמן אינו בגוף.

בשרי לנו בשורות טובות
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
12/04/2017 | 21:43
לצפיה ב-'תוך כמה זמן האוביטרל יוצא? '
תוך כמה זמן האוביטרל יוצא?
12/04/2017 | 21:50
1
לצפיה ב-'לאוביטרל לוקח כעשרה ימים'
לאוביטרל לוקח כעשרה ימים
12/04/2017 | 22:14
להתנדף מהגוף.  
לצפיה ב-'האוביטרל כבר יצא. שיהיה בהצלחה!'
האוביטרל כבר יצא. שיהיה בהצלחה!
12/04/2017 | 21:36
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
13/04/2017 | 13:52
2
אז הבטא 100 , כפי שחשבתי, אני בהריון
עכשיו מחזיקה אצבעות שיעבור תקין.

תודה!
לצפיה ב-'איזה ערך קלאסי - תתחדשי'
איזה ערך קלאסי - תתחדשי
13/04/2017 | 16:27
לצפיה ב-'אחלה חדשות '
אחלה חדשות
14/04/2017 | 12:30
לצפיה ב-'a morph מזל טוב !!!!!!'
a morph מזל טוב !!!!!!
13/04/2017 | 01:16
3
כל כך הצנעת את הבשורה הטובה בשרשור על משיח...... מאחלת לך צמיחה, לבלוב ולידה במועד! אני מתרגשת ושמחה עבורך מאד מאד. בידיים מלאות אמן ואמן.
לצפיה ב-'(תיקון: בשרשור של ליז)'
(תיקון: בשרשור של ליז)
13/04/2017 | 01:34
לצפיה ב-'תודה יקירה, למרות שאני עוד לא מוכנה לאיחולי מזל טוב'
תודה יקירה, למרות שאני עוד לא מוכנה לאיחולי מזל טוב
13/04/2017 | 09:49
1
מתישהו לקראת חודש תשיעי אהיה מוכנה.  
ברגע שנוחתת ההבנה שהריון תקין הוא לא דבר מובן מאליו, אין שקט נפשי.
אבל תקווה יש. תודה לך על המילים החמות, ושתזכי גם את לידיים מלאות בהריונך הנוכחי!  
לצפיה ב-'אמן ואמן לחודש תשיעי'
אמן ואמן לחודש תשיעי
13/04/2017 | 12:58
ולגבי השקט הנפשי - כנראה רק אחרי הלידה... אבל יש גם נשים שמספרות שהלחץ ירד אחרי הסקירה (התקינה ) וסיום השליש הראשון. בכל מקרה אני מאד שמחה עבורך ומתנצלת שגררתי אותם לראש הפורום עם האיחולים שלי, חשבתי בהתחלה שאני קוראת לא נכון.
לצפיה ב-'פרופ'יוסי ליסינג??? מי זה בנות???'
פרופ'יוסי ליסינג??? מי זה בנות???
12/04/2017 | 22:33
5
שואלת בשביל מישהי שהכרתי ומטופלת אצלו .
מי האיש?הצלחות?המלצות.

לצפיה ב-'היה מנהל בית החולים "ליס"'
היה מנהל בית החולים "ליס"
13/04/2017 | 00:07
3
כיום מנהל בית החולים "מעייני הישועה". אדם משעשע ונחמד, ואישיות מיוחדת במינה.
כרופא פוריות לא הייתי בוחרת בו, כי לא עוסק בטיפולי פוריות, ואם כבר אז רק בהזרעות.
לצפיה ב-'תודה אהובה.'
תודה אהובה.
13/04/2017 | 02:06
מעניין כי היא ממש חושבת שהוא  האחד .
תכף אעביר לה את המידע .שתחליט.
המלצתי על ברחווה  בהקדם האפשרי .
חג שמח .

לצפיה ב-'שמו קשור לשם בית החולים או שזה רק בראשי? ליסינג-ליס...'
שמו קשור לשם בית החולים או שזה רק בראשי? ליסינג-ליס...
13/04/2017 | 06:37
1
לצפיה ב-'חחח צילוש..ואני חשבתי על ליסינג שהוא עושה לבתי החולים.'
חחח צילוש..ואני חשבתי על ליסינג שהוא עושה לבתי החולים.
13/04/2017 | 06:52
לצפיה ב-'בנוסף למה שנאמר'
בנוסף למה שנאמר
13/04/2017 | 07:34
יש לו גם תכנית רדיו נהדרת (בעיני, לפחות או בעצם באזניי ). לא יודעת אם מותר לציין את שם הרשת כאן או שזה עובר על חוקי פורום כלשהם, אז לא אציין בשלב זה...
כמו שנאמר הוא אדם שופע ידע, שיודע להנגיש את הידע הזה (מה שלא מובן מאליו) ובנוסף שופע הומור ואין ספק שהוא טיפוס (נא לקרוא במלעיל ).
אני אישית מחבבת ++ את דמותו הרדיופונית על גבול המעריצה , כך שאני יכולה להבין מדוע חברתך חושבת שהוא "האחד".

כמובן שכל הנ"ל לא אומר בהכרח שהוא מומחה בטיפולי פוריות, כפי שטוליתי ציינה מעליי...
לצפיה ב-'סקר פסח ומתכונים לחג'
סקר פסח ומתכונים לחג
12/04/2017 | 21:05
8
צילה היקרה הזכירה לי שלא פתחתי השנה שרשור מתכונים כשרים לפסח, אז יש לנו עכשיו מבצע: גם סקר וגם מתכונים:

1. האם מנקה במיוחד לקראת החג
2. מה את אוהבת למרוח על המצה
3. מתנה חומרית לחג (בדגש "חומרית!) שהיית שמחה לקבל.
4. מתכון מוצלח לפסח שבא לך לשתף.

חג שמח,
ומי ייתן כי בפסח הבא כולנו נהיה מסובות אל שולחן החג עם התינוקות שלנו בידיים!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
12/04/2017 | 21:12
1. מנקה במרץ. אוהבת ניקיון.
2. אבוקדו, ממרחית לבנה.
3. ספרייה יפה.
4. פיצה בריי - הכנתי הרגע. יצא מאלף! מתכון מארגון "לתת":
   2 מצות
   1 רסק עגבניות קטן
   200 גרם מוצרלה
   4 ביצים
   מלח, פלפל
   כל מה שאוהבים לשים על פיצה רגילה. אני השתמשתי בפלפל חריף ובבצל.
   מעט חמאה לטיגון
אופן ההכנה:
1. משרים את המצות בקערה עם מים ל-30 שניות.
2. מוציאים את המצות מהמים ומניחים בצד.
3. במחבת "נון סטיק" מטגנים מעט חמאה ושוברים לתוכה את המצות. מערבבים היטב.
4. מוסיפים 4 ביצים טרופות, מלח ופלפל, מערבבים ומשטיחים את המצות לידי "חביתה".
5. הופכים את ה"חביתה" ומניחים מעליה שכבה של רסק עגבניות.
6. מפזרים גבינת מוצרה מגוררת, ואת הירקות שאוהבים להניח על פיצה, ומכסים ל-5 דקות.

בתיאבון!
לצפיה ב-'זימנתי אז באתי'
זימנתי אז באתי
12/04/2017 | 21:22
1
1. האם מנקה במיוחד לקראת החג - חצי מנקה התפקיד שלי זה לא להפריע לה
2. מה את אוהבת למרוח על המצה - מה לא? בדגש על ריבה ונוטלה.
3. מתנה חומרית לחג (בדגש "חומרית!) שהיית שמחה לקבל. - כרטיס טיסה  זה תמיד טוב.
4. מתכון מוצלח לפסח שבא לך לשתף. - מצה עם נוטלה זה הולך?  - מבחינתי כל השאר ממש זה אקסטרא.
לצפיה ב-''
12/04/2017 | 21:31
לצפיה ב-'מצב רוח שיתופי היום:'
מצב רוח שיתופי היום:
12/04/2017 | 21:55
1
1. בדרך כלל לא, אבל השנה הפכתי את כל המטבח וכבר 3 ימים שאני רק מנקה ושוטפת ומים גורפת ושוב שוטפת
2. מנסה להתנזר, אבל בגדול - נוטלה
3. חצי מיליון שקל - עבור שימור פוריות ותהליך פונדקאות במקרה שאצטרך (הייתי שמחה להיות רגועה מהבחינה שיש לי את היכולת לממן) וגם הייתי רוצה בית חדש לי ולחצי האהוב שלי במושב שאנו חיים בו, שיהיה קצת פחות צמוד למשפחה שלו - למרות שהם מקסימים
4. לחם טחינה: 6 כפות טחינה גולמית, 4 ביצים, 2 כפות סילאן או דבש, כפית שטוחה של סוכר חום, רבע כוס מים פושרים, קצת מלח גס מעל. להכניס ל20 דקות לתנור שחומם מראש ל180 מעלות ולטחון
לצפיה ב-'מתכון נהדר!'
מתכון נהדר!
12/04/2017 | 21:56
מכינה אותו לא רק לפסח.
לצפיה ב-'חג שמח'
חג שמח
12/04/2017 | 23:00
2

1. האם מנקה במיוחד לקראת החג - בעבר כן, היום כבר לא. המנקה נקתה כרגיל + מקרר שהגיע הזמן לנקות אותו
2. מה את אוהבת למרוח על המצה - לא אוכלת מצה ובכלל, לא אוכלת מוצרי קמח כבר כמה חודשים. מכינה את לחם הטחינה ואז הפסח הזה קל לי יותר.
3. מתנה חומרית לחג (בדגש "חומרית!) שהיית שמחה לקבל. - את האימהות!
4. מתכון מוצלח לפסח שבא לך לשתף. - מחלקים מצה ל- 4, מרטיבים  אותה, טובלים בביצה, מניחים רבע במחבת, עליו גבנ"צ ומעל עוד רבע מצה. מטגנים במעט שמן משני הצדדים. מעדן!!

חג שמח,
ומי ייתן כי בפסח הבא כולנו נהיה מסובות אל שולחן החג עם התינוקות שלנו בידיים! - אמן
לצפיה ב-'גלית,'
גלית,
13/04/2017 | 00:03
1
מתנה חומרית, אמרנו...
לצפיה ב-'תכל'ס, החומריות היא התינוק/ת, כמה שישמע מוזר...'
תכל'ס, החומריות היא התינוק/ת, כמה שישמע מוזר...
13/04/2017 | 07:48
הייתי שמחה לסידור חשבון הבנק בשביל רכישת הכי טוב לילדי/ילדתי שיגיעו, כולל רכב איכותי ונח וטיול נחמד כמו בספר/סרט "לאכול, להתפלל, לאהוב".

לצפיה ב-'כשל שחלתי מוקדם- תרומת ביצית?'
כשל שחלתי מוקדם- תרומת ביצית?
11/04/2017 | 13:11
2
שלום לכולן,

חדשה בפורום, וייתכן שכבר צריכה לעזוב לפורום תרומת ביצית. אחרי מספר רב של התייעצויות בתחום, אבל רק 6 חודשים מהרגע שהתגלתה בעיית פוריות...

אז אני בת 30, הגעתי לפה בעקבות כשל שחלתי מוקדם (שהיה גם לאימי, אך בגיל 37). הפסקתי גלולות אחרי 8 שנים. המחזור לא הגיע מספר חודשים, היו לי גלי חום, יובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני שהובילו לפרופיל הורמונלי שהראה FSH 60, ובהמשך באופן מפתיע הגיעו רמות גבוהות של אסטרוגן. ביצעתי גם בדיקת AMH (שהיה כל כך נמוך שבכלל לא גילו אותו בבדיקה). המשכתי במעקבי זקיקים במשך כחודשיים. הגיעה במשך חצי שנה רק וסת אחת, לא נצפו כמעט זקיקים זעירים, והFSH התייצב על 31. LH בשמיים (בין 47 ל- 68). ייתכן שהיה ביוץ אחד בתקופה הזו, ובחודשיים האחרונים הצלחנו לעקוב על זקיק אחד שהתפתח לגודל 15, אך נשאר זהה - ולכן סביר להניח שלא מכיל בתוכו אף ביצית, ואם כן אז היא ככל הנראה לא טובה. לא הציעו לנו בשום מקום טיפולים, זריקות או שאיבות.

הכל קרה אצלי כל כך מהר , חלק מהרופאים אמרו כבר בהתחלה שנפנה לתרומת ביצית, היה אחד שהמשיך מעקב, לאחרונה גם הוא אמר שתרומת ביצית תהיה הפתרון עבורנו.

אני בתחושות מעורבות - מצד אחד שמחה שנכסכו ממני טיפולי פוריות ארוכים וקשים, אך מצד שני עדיין קשה לי לשחרר את הסיכוי הקטן שיהיה ביוץ (בסך הכל אני רק בת 30 ורק 6 חודשים אחרי תחילת בירורי פוריות).

ממתינה לתור אצל בר חווה בחודש הקרוב, אך קשה לי להאמין שאחרי 5 רופאים מאוד מנוסים ומומלצים בתחום הוא יהיה עם דיעה אחרת...

תהיתי האם מישהי עברה משהו דומה, האם יש לכן דברים לומר מנסיונכן עתיר הידע?

לפני ש (אולי) אעזוב לפורום תרומת ביצית רוצה להודות לכן על המקום החם, על הידע והניסיון הרבים שעזר לי לעבור בשפיות יחסית את החודשים האחרונים.

שיהיה לכולנו חג שמח!
שנה מלאת בשורות טובות ותינוקות בריאים ומקסימים.

לצפיה ב-'גם לי יש כשל שחלתי מוקדם'
גם לי יש כשל שחלתי מוקדם
11/04/2017 | 21:29
1
יקירה
גם לי יש כשל שחלתי
בר חווה מצוין
האם את משלבת דיקור סיני????
את עוד נחשבת לצעירה לא הייתי ממהרת לתרומת ביצית
מוזמנת לדבר איתי בפרטי אם רוצה
לצפיה ב-'תודה, אכן משלבת דיקור'
תודה, אכן משלבת דיקור
13/04/2017 | 01:14
אשלח הודעה בפרטי.
תודה
לצפיה ב-'אין שק היריון'
אין שק היריון
12/04/2017 | 10:53
7
אני בשבוע 5 פלוס 3 ולא רואים שק, אמרו לחכות... וזה ממש מלחיץ... למישהי יש ניסיון ? מה עושים במקרה כזה?
תודה מראש לעונות

לצפיה ב-'הי יקירה'
הי יקירה
12/04/2017 | 12:36
קודם כל כדאי לבדוק בטא ולראות איך היא ביחס לבטא/ות הקודמות שבדקת. 
אם הבטא בירידה, כנראה שמדובר בהריון כימי ועם כל הצער שבדבר את יכולה אולי להתנחם חלקית בכך שהוא ייספג לבד ולא תצטרכי ציטוטק או גרידה.
אם הבטא בעליה, תבדקי שוב בעוד כמה ימים. מחזיקה לך אצבעות. 
לצפיה ב-'תוכלי לכתוב את ערכי הבטאות?'
תוכלי לכתוב את ערכי הבטאות?
12/04/2017 | 20:01
5
בשבוע כזה לפעמים יום "לכאן" או "לכאן" יכולים להשפיע, פשוט בדקת מוקדם מדיי.
לצפיה ב-'העניין הוא'
העניין הוא
12/04/2017 | 22:07
4
שמאחר וזה היריון טבעי לא בדקתי אותם, אבל מניסיון עבר שלי, בשלב כזה אצלי, צריכים לראות את שק ההיריון.
יש לי מחזורים קצרים וביוצים מוקדמים, לכן אני דיי בטוחה בעצמי....
מחר אלך לבדוק בטא, העניין הוא שהסטיק היריון מראה קו נוסף מאוד בהיר וזה על הבוקר, וגם שבוע שעבר הקו נראה בדיוק אותו דבר :(

לצפיה ב-'רק בטאות יוכלו לומר מה קורה. '
רק בטאות יוכלו לומר מה קורה.
12/04/2017 | 22:13
2
יש לך כאבים בצדדים?

אני יכולה לומר לך שב5+3 אצלי לא ראו הריון וב-5+4 אצל רופא מיומן ראו בבירור שק הריון יפה.
לצפיה ב-'כן'
כן
12/04/2017 | 22:39
1
יש לי קצת מיחושים בצדדים
לצפיה ב-'תבדקי בטא, פרוגסטרון ואסטרדיול'
תבדקי בטא, פרוגסטרון ואסטרדיול
13/04/2017 | 00:04
תעקבי יומיים אחרי הבטאות. אם הבטא עולה באופן לא תקין,
צריך לשלול הריון מחוץ לרחם.
לצפיה ב-'חבל שלא ציינת מיד שזה הריון טבעי '
חבל שלא ציינת מיד שזה הריון טבעי
13/04/2017 | 00:24
אם מדובר בהריון טבעי, תיתכן סטיה בספירה שלך כי כמה שהמחזור סדיר - הגוף הוא לא מכונה ויכולות להיות תזוזות בביוץ.
אז בהחלט יש מצב שהכל בסדר ופשוט בדקת מוקדם.
עוצמת הפס בבדיקות הריון ביתיות לא בהכרח מעידה שום דבר על רמת הבטא, אלו לא בדיקות כמותיות.
הדרך היחידה לדעת מה קורה, כמו שאמרה לך טוליתי, זה לבדוק הורמונים.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע למעקב זקיקים'
שאלה בנוגע למעקב זקיקים
12/04/2017 | 09:26
4
בור טוב בנות...בעקבות החגים שכחתי ללכת ביום ה10 לבדיקת מחזור( אירחתי......) אחר כך כבר לא היה לי איפה והגעתי להיום...שזה היום ה14 למחזור. היום עשיתי זקיקים והזקיק הוא 17 ..נראה שעוד לא בייצתי. החזרת המוקפא צריכה להעשות על בסיס טבעי רק עם אוביטריל...האם נראה לכם שזה עדין תופס או שפספסתי את החודש?ממש מודה....לכן...מקווה שלא פספסתי
לצפיה ב-'תלוי מה ההורמונים, מתי יהיה הביוץ ובן כמה העובר'
תלוי מה ההורמונים, מתי יהיה הביוץ ובן כמה העובר
12/04/2017 | 10:23
3
בגלל החגים יש קצת בעיה לתזמן את הביוץ וההחזרה, אבל זה לא אבוד מראש.
לצפיה ב-'תודה רבה. אשמח לדעתכן...'
תודה רבה. אשמח לדעתכן...
12/04/2017 | 22:01
2
עשיתי רק היום כאמור מעקב זקיקים. הזקיק גודלו 17 . הe2 1176.0 . פרוגרסטרון- 1.1 והlh 17.8 ( אותו עשיתי על דעת עצמי בעקבות בנות מקסימות שכתבו בפורום שכדאי) והרירית גם בסדר. מכיוון שאני לא מבינה בזה כלום..אשמח אם תגידו לי אם          זה בסדר..התקשרו אליי מאסותא ..הרופא אמר להזריק מחר בערב(לא משנה באיזה שעה7 ..8  ..לא אמורה להיות דעה קבועה??)..להזריק אוביטריל ומשבת לקחת 2 קרינון ביום ..כאשר ההחזרה ביום ג ...פשוט פעם שעברה זה היה בלי כלום בכלל למרות שביקשתי..נראה לי שכח...אז הפעם עמדתי על כך. נראה לכן בסדר? תודה רבה
לצפיה ב-'התזמון נשמע מעולה '
התזמון נשמע מעולה
13/04/2017 | 00:12
1
בהחזרות מוקפאים שעת הזרקת האוביטרל פחות קריטית, מה שחשוב זה שיהיה ביוץ ושהיום שלו יהיה ידוע,
בגלל שלא מזריעים ולא שואבים את הביצית, השעה המדויקת של הביוץ פחות חשובה.
הכל נשמע פיקס. בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה רבה הרגעת אותי'
תודה רבה הרגעת אותי
13/04/2017 | 00:51
לצפיה ב-'בדיקה אחרי החזרת בלסטו'
בדיקה אחרי החזרת בלסטו
12/04/2017 | 21:06
2
קודם כל שלום
אני פה בשם חדש (בעיקר כי לא זכרתי את הסיסמא הישנה, אבל אלה מפעם אולי זוכרות אותי בתור "נועליקה"). בכל מקרה, אני נועה, בת 37, מהצפון. בבית יש לי את אור (ארבע הזרעות) ושי (הזרעה אחת, שבישרה יותר מכל דבר אחר את האופי של הפושטקית הקטנה), ועכשיו אנחנו מנסים שוב. שתי הזרעות כשלו וגם שלוש החזרות של עוברים (אחת טריה, ושתיים קפואים). 

ביום שני שעבר עשינו שוב החזרה. בפעם הראשונה החזרנו שני עוברים ולא אחד... בלסטוציטים, במעבדה טוענים שמהסוג הטוב. בינתיים אני בשלב הציפיה המייסרת, בעודי טובלת בקוקטיילים של פרוגינובה-אנדומטרין-דופסטון. 

ביום ראשון (האחרון), זאת אומרת ביום 6 אחרי ההחזרה, עשיתי בדיקה ביתית שצאה שלילית. התחלתי כמובן לאכול סרטים (הבטא הרשמית אמורה להיות ביום שישי - מחרתיים, אבל מכיוון שלא לוקחים דם אצלנו בשישי אז רק בראשון). החישוב שלי היה כזה: אם בהזרעה, שעוד צריך לחכות להתעברות והתחלקות והכל, עושים בדיקה אחרי שבועיים בדיוק, והבדיקה הביתית תמיד גילתה לי שאני בהריון איזה יומיים קודם (יום 12 אחרי הזרעה), אז ההגיון הפשוט אומר שעובר שהוא כבר בן חמישה ימים, חייב לתת תוצאות חיוביות ששה ימים אחרי ההחזרה, לא?

אבל משום מה בכל מקום כתוב לעשות בדיקה ביתית רק ביום 10-12, אז אני באמת לא מצליחה לקלוט את זה. ברור לי שאולי אני סתם נאחזת בתירוצים כי אין לי כוח לעוד אכזבה, ושוב להפסיק תמיכה ולחכות למחזור, ושוב הורמונים בלי סוף, אבל באמת יש סיבה להאמין שמשהו עוד יכול להשתנות??? איך החישוב הזה מסתדר בכלל?
לצפיה ב-'אמורים לחכות 11 יום מההחזרה לפי מיטב ידיעתי '
אמורים לחכות 11 יום מההחזרה לפי מיטב ידיעתי
12/04/2017 | 21:55
מחזיקה לך אצבעות...
לצפיה ב-'ביתית אחרי בלסט'
ביתית אחרי בלסט
12/04/2017 | 22:29
חלק רואות פס חלש כבר ביום 4 אחרי (לרוב תאומים)
הרוב רואות פס חלש ביום 5 אחרי 
מהידע שלי (אני ביום 5 אחרי עם חיובי חלשלש ספק אוביטרל) אם ביום 6 לא רואים חיובי סיכויי ההצלחה נוחתים.. 
תמיד יהיו את אלה שיראו ביום 7 ו- 8
אני מדברת על הרוב לא על יוצאי הדופן.
בהצלחה!

לצפיה ב-'מה עוד כדאי לעשות?'
מה עוד כדאי לעשות?
09/04/2017 | 22:57
3
בנות יקרות
מנסה לשאוב כוחות ולסדר את המחשבות לקראת הטיפול הבא... אני בת אוטוטו 35 פוליצסטית בלי הרבה תופעות לוואי מלבד מראה השחלות ומחזורים לא הכי סדירים. מטופלת בסורוקה ונמצאת במעקב אצל ד"ר עאטף.
בהריון הקודם לאחר 4 הזרעות עברנו לIVF ובהחזרה הראשונה של עובר בן יומיים נקלטתי וממנו יש לנו חמודון בן 3.5.
היום לאחר 7 טיפולי IVF בשנה ושמונה האחרונות עדיין אין הצלחה...
החזירו לנו בשלושה סבבים הראשונים מוקפאים מהטיפול הקודם שהיו בני יומיים, כל פעם אחד. אח"כ בסבב טרי עם גונל החזירו עובר אחד בן 3 ימים. בסבב אחריו החזירו בלסטוציסט קפוא עם טיפול של אנדומטרין ואסטרופם. בדצמבר האחרון עברתי היסטרו אבחנתית+ניתוחית כי גילו הדבקויות והסירו אותן. מאז עברנו סבב טרי שהיה לא מוצלח עקב גירוי יתר וקבלת דקפפטיל לאחר השאיבה ולפני שבועיים עברנו החזרה של שני בלסטוציסטים מופשרים עם תמיכה של אסטרופם ואנדומטרין...לצערי קיבלנו היום תשובה שלילית...
הרירית תמיד יפה ומגיעה ל10 מ"מ. מה אנחנו מפספים? צירפתי בדיקות הורמונליות מיום 2 למחזור. 

מאחלת לכולן חג שמח מלא באנרגיה חיובית ואופטימיות 
ושמשאלות ליבכן תתמלאנה במהרה 

לצפיה ב-'בהנחה שהרירית תמיד יפה והעוברים תמיד איכותיים, '
בהנחה שהרירית תמיד יפה והעוברים תמיד איכותיים,
12/04/2017 | 20:19
2
תוכלי לנסות: פיפל, קלקסן אמפירי, החזרה על בסיס טבעי (אם את מבייצת עצמונית) וסטירואידים.

מעבר לכך, אמנם שלילי זה שלילי, וזה רע, אבל הרחם שלך חדשה לגמרי כי היא אחרי הסרת הידבקויות, והרי גם זוג וולדן לא נקלט בכל פעם שמקיים יחסים, כך שצריך לתת צ'אנס (או שלושה) לפני שמתייאשים.
הלוואי שבפסח הבא כבר תשבי עם תינוק דנדש על הידיים.
חג שמח
לצפיה ב-'תודה טוליתי'
תודה טוליתי
12/04/2017 | 21:52
1
אכן גרמת לי לחשוב על הדברים מזווית אחרת...
לצפיה ב-''
12/04/2017 | 21:54
בהצלחה
לצפיה ב-'למישהי נשאר אנדרומטרין שהיא לא צריכה? '
למישהי נשאר אנדרומטרין שהיא לא צריכה?
12/04/2017 | 19:32
6
מאיזור רמת גן - קריית אונו

צריכה 10 טבליות...

אני טסה לחו"ל באופן לא מתוכנן ומה שיש לי לא יספיק... הרופא בחופש אז אין לי מרשם.  וגם הרופא נשים בחופש... :(

לצפיה ב-'יש לי '
יש לי
12/04/2017 | 19:51
1
אני מתל אביב אבל מחר בבוקר בתל השומר - אם את בעניין תקבלי בשמחה
לצפיה ב-'מעולה!!! תודה רבה!! אני גרה ממש ליד'
מעולה!!! תודה רבה!! אני גרה ממש ליד
12/04/2017 | 21:33
שולחת לך לפרטי
לצפיה ב-'סתם לידיעה - גם רופא משפחה יכול לרשום'
סתם לידיעה - גם רופא משפחה יכול לרשום
12/04/2017 | 20:07
3
לצפיה ב-'הרופאת משפחה סירבה לרשום :('
הרופאת משפחה סירבה לרשום :(
12/04/2017 | 21:33
2
לצפיה ב-'אומנם מהצפון, אבל אהיה במרכז, עדיין צריכה?'
אומנם מהצפון, אבל אהיה במרכז, עדיין צריכה?
12/04/2017 | 21:37
1
לצפיה ב-'אני מקווה לקבל מצילה מחר :) אבל לליתר בטחון '
אני מקווה לקבל מצילה מחר :) אבל לליתר בטחון
12/04/2017 | 21:42
אשמח אם תקחי את זה איתך.
איפה תהי במרכז?
לצפיה ב-'שאלה - אחות להזרקות בערב ?'
שאלה - אחות להזרקות בערב ?
12/04/2017 | 16:32
10
שלום לכולן,
אנחנו מתחילים טיפול נוסף בימים הקרובים ורציתי לשאול אם אתן מכירות שירות שבו מגיעה הביתה בערב אחות לכמה דקות לצורך מתן הזריקות.
מדובר על מספר ימים בודדים בהם בעלי בחו"ל.
אפשרי גם להגיע אל האחות (אנחנו מת"א).

אנחנו בכללית מושלם ומטופלים באסותא רמת החייל (אפשרי כמובן גם פרטי לגמרי אם אתן מכירות).

תודה ובהצלחה לכולן 
לצפיה ב-'הי'
הי
12/04/2017 | 19:57
1
אני לא אחות, אבל מנוסה מאוד בהזרקות כבר למעלה מעשור.
גרה במרכז.
אם מתאים לך להגיע אליי, בשמחה.
לצפיה ב-'וואוו תודה :) '
וואוו תודה :)
12/04/2017 | 20:00
כותב לך בפרטי
לצפיה ב-'אני מתל אביב ויכולה לעזור - מזריקה מנוסה מדי'
אני מתל אביב ויכולה לעזור - מזריקה מנוסה מדי
12/04/2017 | 20:14
7
כל עדו מדובר בתת עורי כמובן
אם את צריכה תוך שרירי זה רק אחות
לצפיה ב-'לא חייבים אחות'
לא חייבים אחות
12/04/2017 | 20:44
2
מזריקה תוך שרירי בכיף
לצפיה ב-'את לא אחות - את מלכת בריטניה'
את לא אחות - את מלכת בריטניה
12/04/2017 | 20:55
1
לצפיה ב-''
אין עלייך צילה!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
12/04/2017 | 20:41
3
מדובר בגונל ומנופור..
לצפיה ב-'קטן עלי ואחרי פעם פעמיים גם עלייך '
קטן עלי ואחרי פעם פעמיים גם עלייך
12/04/2017 | 21:09
2
לצפיה ב-'המון תודה צילה!'
המון תודה צילה!
12/04/2017 | 21:20
1
נהיה בקשר.

כיף לגלות כמה מקסימים האנשים כאן (בפומבי ובפרטי)

לצפיה ב-'צילה לשירותך'
צילה לשירותך
12/04/2017 | 21:23
לצפיה ב-'פרופסור משיח?'
פרופסור משיח?
12/04/2017 | 08:54
8
היי
אנחנו אחרי כשלונות לא מועטים של IVF מסיבה בלתי-מוסברת.
מכיוון שהבעיה בלתי-מוסברת ונמאס לנו לעשות כל פעם אותו דבר, מחפשים רופא מהטופ שיביא גישה שונה.
היינו במרפאה של בר-חווה לייעוץ, לצערנו התאכזבנ מאד, לא ממנו ברמה האישית (כי אפילו לא הצלחנו להגיע אליו), אלא מהתנהלות המרפאה ומהרופאה שעובדת תחתיו ונפגשה איתנו. מכיוון שאנחנו שבעי אכזבות, החלטנו לא להיכנס לטיפול אצלם.
עכשיו מנסים להגיע למשיח, בתקווה שיהיה המשיח שלנו...
למרות שהוא מפורסם מאד, כמעט ואין עליו מידע בפורום...מעוניינים מאד לשמוע חוות דעת, המלצות, ביקורות וכל מידע מועיל.
תודה לכולכן!
לצפיה ב-'משיח...'
משיח...
12/04/2017 | 16:21
6
ראשית, מנסיוני, חוסר מידע בפורום לא תמיד אומר שהרופא פחות נחשב
גם אצל רופאים יכול להיות 'פופולריות' שלא תמיד מעידה על רמת הביצועים.

לגבי משיח, הוא נחשב לאבי הפרית המבחנה בארץ,
הוא עובד עם אסותא רמת החייל
התפקוד של המרפאה שלו גם לא משהו... (כנראה שהם מרשים לעצמם לזלזל במטופלות... הם מספיק טובים שיגיעו אליהם בכל מקרה)
אבל הוא מקצוען. (לצערי אני לא הצלחתי איתו, אבל זה לא הוכחה לכלום, אני אלופת הכתב בהריסת הסטטיסטיקות לכל הרופאים)

לתור ראשון- תשרייני המון זמן!!!!
זה סיפור של כמה שעות.

אחרי שהוא קובע לך פרוטוקול, את המעקבים את יכולה לעשות בקופה ולשלוח לאסותא במייל, או לעשות באסותא (איך שנח לך)

מאחלת לך בשורות טובות
וישועה בקרוב ממש

לשאלות נוספות, בשמחה :)
לצפיה ב-'מתחברת לזלזול במטופלות'
מתחברת לזלזול במטופלות
12/04/2017 | 18:00
הייתי בפגישת ייעוץ שכללה יותר מדי שעות מול רופא מקדים שהעתיק נתונים מהתיק שלי ואז כעשרים דקות מול הפרופסור שלא ממש הועיל לי.
מאוד מעריכה את הרזומה שלו אך לא מצאתי בו משהו שיגרום לי להישאר.
מתומחר גבוה מאוד.
לצפיה ב-'תודה! ועוד כמה שאלות..'
תודה! ועוד כמה שאלות..
12/04/2017 | 19:08
4
היי, תודה על המידע
שאלות נוספות:
- מה סגנון הפרוטוקולים שלו? יש ייחודיות או שהוא הולך על "המתכונים" הרגילים?
- לגבי אסותא רמת- החייל: איך המעבדה שלהם? והאם הם עובדים בסופישבוע?
אנחנו "נדפקנו" בסבב האחרון עם הסופש בבי"ח ציבורי...מתסכל מאד כשאנחנו גם ככה מותשים... וזאת (אחת) הסיבות שאנחנו מחפשים אופציה אחרת.
המון תודה ואשמח לכל מידע נוסף
לצפיה ב-'אסותא רמת החייל - עובדים כל השבוע '
אסותא רמת החייל - עובדים כל השבוע
12/04/2017 | 20:15
3
היו לי שאיבות והחזרות גם בשבת
לצפיה ב-'הבנתי שהם הולכים להפסיק עם זה...'
הבנתי שהם הולכים להפסיק עם זה...
12/04/2017 | 20:52
לצפיה ב-'כבר לא..'
כבר לא..
12/04/2017 | 21:08
1
אין שאיבות בשבת כבר חודשיים.
גם עם החזרות לפעמים אין מקום..
לצפיה ב-'אז במחילה - עברו חודשיים באמת מאז שהייתי'
אז במחילה - עברו חודשיים באמת מאז שהייתי
12/04/2017 | 21:09
לצפיה ב-'משיח היה המשיח שלי.'
משיח היה המשיח שלי.
אני לא בן אדם שנוטה לדרמטיות יתר, אבל עומדת מאחורי הכותרת הזאת במאה אחוז. אף אחד מהרופאים שעברתי בדרך לא נתן לי סיכוי להרות מביציותי שלי (סליחה, אחד דווקא כן נתן - פרופ' נחשב כאן בפורום - "סיכוי של 2 אחוז אם להיות אופטימים וחצי אחוז אם להיות ריאליים" - לא שוכחים משפט כזה).
מבלי להכנס לבעיה הספציפית שלי - בסבב הראשון עם משיח נכנסתי להריון לראשונה בחיי (הרעיון שנפל בשבוע ה-8) ואחרי עוד סבב לא מוצלח (בטא שלילית) נכנסתי שוב להריון שהסתיים בידיים מלאות לפני שנה. עכשיו אני שוב מטופלת שלו.
ההמתנה אצלו לרוב מאד ארוכה, תמיד לקחתי יום חופש כשבאתי לפגישה, אבל כשישבתי אצלו קיבלתי את מלוא תשומת הלב. 
מבחינת ההתנהלות בסבב עצמו - אחרי קבלת הפרוטוקול ממנו, הקשר שלך הוא עם האחיות של אסותא. אחרי כמה סבבים בבי"ח ציבורי אין מה להשוות - זה כמו גן עדן. 
שיהיה הרבה בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה