לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'חדשה פה'
חדשה פה
11/01/2017 | 17:24
7
שלום לכולן,
עוקבת כבר תקופה ארוכה מהצד ואשמח להתייעץ.בת 31 אחרי 7 הזרעות ו 3 סבבי IVF שכשלו. בשני סבבים ראשונים נשאבו 2 ביציות ובשלישי 11מתוכן היו 4 הפריות, 2 עוברים הוחזרו ביום 3 והאחרים היו באיכת נמוכה ולא שרדו עד היום ה5.
אנחנו מוגדרים כבלתי מוסברים, זרע תקין, צילום רחם תקין אבל עם זאת כבר מעל שנתיים וחצי של נסיונות ומרגישה שאולי בכל זאת מפספסים משהו. אשמח לשמוע את דעתכן אולי בדיקות נוספות שכדאי להשלים. בנוסף מטופלת בציבורי ומתלבטת אם זה הזמן לעבור לפרטי
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
11/01/2017 | 21:25
4
זה נשמע שעברת לא מעט...בואי תכתבי לנו מה היו הפרוטוקולים וננסה לעזור. זה נשמע שהיה שינוי בין הסבב השני לשלישי כי פתאום מ-2 ביציות שנשאבו המספר קפץ ל-11....
איך איכות העוברים שלכם? מה היו הפרוטוקולים שלך?
בדיקות שהייתי עושה בלי קשר: בלוטת התריס ותפקודים כלליים - כמו סוכר וספירת דם. 
אישית, אני תמיד הלכתי ישר לפרטי. לי היה חשוב שאותו רופא יטפל בי ויידע את ההיסטוריה שלי.
לצפיה ב-'תודה על התגובה קצת ארחיב'
תודה על התגובה קצת ארחיב
11/01/2017 | 21:56
2
שאיבה ראשונה פרוטוקול פיוריגון ומנופור, בשניה אלונבה ומנופור ובאחרון רק מנופור שהביא לתגובה טובה אבל מחשש לגירוי יתר קיבלתי דקפפטיל כמבייץ ואחכ חצי אוביטרל. לתמיכה מטופלת באנדומטרין והוסף גם פרוגינובה. איכות העוברים בכל הסבבים היה עובר אחד 6-8 תאים השאר באיכות של 4 תאים. ובסופו של דבר מכל הסבבים לא הוקפאו עוברים.  בדיקות הדם שלי תקינות. זה יכול להצביע על איכות ביציות ירודה ? או לבדוק מה גורם לבעיה בהשרשה?
לצפיה ב-'מאיזה שהיא סיבה'
מאיזה שהיא סיבה
11/01/2017 | 23:03
כמות ואיכות העוברים לא מדהימה.. מתוך 11 ביציות רק 4 הופרו ומתוכן לא היתה ביצית אחת, אפילו מהזקיק המוביל, שתתפתח לעובר מעל 8 תאים..בגילכם הייתי מצפה לתוצאות טובות יותר. יכול להיות פרוטוקול, תזמון שאיבה, איכות ביצית/זרע..משהו פה לא אידיאלי וכדאי לשבת לברר זאת מול הרופא. בהצלחה!
לצפיה ב-'אני במצב דומה לשלך'
אני במצב דומה לשלך
13/01/2017 | 09:33
עוברים פשוט לא מתפתחים. אין מוקפאים ורוב ההחזרות שלי היו החזרות רחמים. אלו שלא היו החזרות רחמים היו בפרוטוקול ארוך. בקצרים זה היה פשוט מזעזע.
אם הזרע תקין, זה יכול להעיד על איכות ביציות לא משהו. אבל גם יכול לנבוע מפרוטוקול לא מתאים. גם שימי לב שעם מנופור התגובה שלך אחרת מפיוריגון. אולי כדאי לשנות את ההורמונים. אני למשל עם פרגובריס. 
הייתי בודקת קודם על איך לשנות איכות עוברים ולא איך הם משתרשים. זה לא רלוונטי בשלב הזה. יכול להיות שאם יהיה עובר טוב הוא ישתרש ויניב הריון מוצלח. 
יש תוספים שיכולים לשנות - DHEA, קיו-10, אבץ, ויטמין E. ושינוי תזונה מהותי - הפחתה בפחמימות ריקות, פחות מוצרי חלב ולהעדיף אם כבר מעיזים ופחות בקר, להעשיר בקטניות והרבה ירקות. האמת? אני מוצאת את התפריט של אנדומטריוזיס בריא יותר מכל תפריט אחר (גם אם אין לך אנדו'). 
אגב, בדקת TSH ונוגדנים לבלוטה? לפעמים אם יש רקע אוטואימוני, תוספת של פרדניזון בשילוב אספירין בשלב הסטימולציה יכול לשפר איכות ביציות.
לצפיה ב-'חשוב לבדוק שיטת הפריה ואיכות עוברים'
חשוב לבדוק שיטת הפריה ואיכות עוברים
12/01/2017 | 21:57
האם הכל נעשה באותו המקום? באותה מעבדה?תבדקי באיזו שיטה הופרו העוברים. תראי אם עשו מיקרומניפולציה. בנוגע לפרוטוקטלים יש פרוטוקולים ארוכים שלעיתים מעלים איכןת ביציות. ניתן לבדוק גם בדיקות כרמוזים לעוברים אבל בדכ נעשה מכמות עוברים גדולה.
בנוי לרחם אני הייתי מנסה גם היסטרוסקופיה רק כדי להיות רגועים.
אם את מתחברת הייתי מנסה גם דיקור סיני.
בהצלחה
לצפיה ב-'כמה נקודות למחשבה,'
כמה נקודות למחשבה,
13/01/2017 | 16:21
1
אך לפני כן, צר לי על הדרך שאת עוברת, יחג עם זאת, חשוב לזכור שהסטטיסטיקה אומרת שבתוך 5-6 טיפולים כ-85% מהנשים העוברות IVF יהרו, כך שיש עוד הרבה מה לעשות, אך הכי חשובה כאן הסבלנות.
בכל מקרה, הגעת למקום הנכון, אני בעד לחשוב ביחד מה עוד יש לעשות.
שאלות/תובנות:
1. מה היו המינונים בכל אחד מהטיפולים?
2. האם כל הטיפולים באותה המעבדה? לפעמים מספיקה החלפת מעבדה.
3. להחליף תרופות: לא ניסית גונל, לא ניסית מנוגון, לא ניסית לובריס/פרגבוריס...
4. היסטרוסקופיה כדי לשלול עניין רחמי

תעני, וננסה לעזור.

לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
13/01/2017 | 19:26
הייתי ביעוץ נוסף והפעם הוחלט לנסות פרוטוקול ארוך עם דקפפטיל ופרגובריס 3 ליום, בלי איקסי כי טוען שיש הפריות גם ככה ובלי חלון עוברי שלדעתו מיותר. גם העלתי את נושא ההסטרוסקופיה שבאמת הסכים שנשלים לוודא שאין בעיה מבנית. אז מקווה שזה יביא לתוצאות טובות יותר .
לגבי טיפולים קודמים- מינון מנופור שהביא ל11 ביציות היה 450 אבל לקראת הסוף הורידו עד 300 כי E2 היה גבוה .
גונל ניסיתי בתקופת ההזרעות במינונים נמוכים אמנם אבל בלי תגובה משמעותית.
ולגבי מעבדה - אותה מעבדה בכל הפעמים בגלל זה גם שקלתי לעבור לפרטי.
ההפריות חוץ מפעם ראשונה שהיה חצי איקסי הן בשיטת אינסמינציה ומסתבר שבדוח עוברים היו 6 הפריות ולא 4 מתוך 11 כמו שאמרו אבל הן לא התקדמו ליום ה 3. ל 2 עוברים שהוחזרו עשו חלון עוברי. 
בכל מקרה ניסיתי גם דיקור אבל לא ממש התחברתי אולי אם יש המלצות למדקרת טובה באזור מרכז אנסה שוב.
ולגבי DHEA כמה מומלץ לקחת ואם זה לא יכול להזיק במידה ואין בעיה אם זה.
תודה על העצות והעזרה! 

לצפיה ב-'אשמח לתובנות '
אשמח לתובנות
11/01/2017 | 20:41
12
לאחר מספר כשלונות (רזרבה נמוכה, חוץ מזה לא מוסברים) נשלחתי להיסטרוסקופיה אבחנתית + פיפל ( לפני הטיפולים ביצעתי צילום רחם שיצא תקין) אני מכירה את השמות המומלצים אבל מחפשת מישהו שהעלות תהיה סבירה ( קופת חולים כללית) מישהי מכירה עליויות?

מישהי הייתה אצל שלומי כהן?

הרופא שלי נתן לי לקחת פרלימוט נור בתחילת הוסת ואז לבצע את ההיסטו והפיפל. לא הבנתי מה הכדור עושה ולא מצאתי הרבה מידע על זה באינטרנט. מישהי מכירה?

חוץ מזה עד עכשיו הייתי רק עם מונופור מקבוצת המעודדי זקיקים ( בעבר גם עם גונאל) ביקשתי פרוגבריס והרופא זרם. יש למישהי תובנות לגבי התרופה?

הוא אמר שהפעם לא נתחיל סבב אם תהיה ציסטה ( שני סבבים אחרונים התחילו עם גלולות עד העלמות ציסטה) לא יודעת מה זה קשור אם התחלנו כשהיא כבר נעלמה. אולי משך הזמן של הגלולות?!

אשמח לתובנות, תודה
לצפיה ב-'זו אחת הבדירות היחידות שלדעתי קריטי לעשות אצל רופא שבאמת'
זו אחת הבדירות היחידות שלדעתי קריטי לעשות אצל רופא שבאמת
11/01/2017 | 21:01
2
מומחה ומעולה בתחום. שימי לב שאם את עושה בפרטי בחלק מהמומחים מקבלים החזר מהקופה של 70% בערך.

להבדיל מצילום רחם וכו שניתן לאבחן על סמך הצילום גם בדיעבד בהיסטרו זה לא ככה. גם אם מקליטים את הוידיאו לא ניתן לקבל עומדנים למרחקים כמו שצריך אם אתה לא האדם שמכניס את המצלמה.

כבר היו פה לא מעט מקרים של בנות שעשו את הבדיקה ופיספסו אצלן דברים משמעותיים.. הייתה אחת עם רחם דו קרני, וכמה אחרות עם מחיצות מאודדד משמעותיות.

אז במקומך הייתי שוקלת כן לעשות אצל אחד השמות הגדולים. תבררי על מי מהם יש החזר מהקופה...
לצפיה ב-'תודה חדשה, בהחלט אשקול'
תודה חדשה, בהחלט אשקול
11/01/2017 | 21:58
לצפיה ב-'היסטרו אצל מומחה בציבורי'
היסטרו אצל מומחה בציבורי
13/01/2017 | 19:03
אני יודעת שבימי שלישי פרחי עושה את ההיסטרו בוולפסון. את יכולה להתעקש על שלישי או לבדוק מתי וייסמן גם הוא נחשב טוב . מה שכן את צריכה לבקש הפניה ט 17 להיסטרו עם הרדמה הוא עושה את זה רק בחדרי ניתוח.. בלי אישור להרדמה מישהו אחר עושה אין לי מושג מי.
דמה . אותי רק הכינו להרדמה ולא הרדימו בסוף ולי זה עבר כמעט בלי כאבים אבל זה אישי.
לצפיה ב-'שמעתי פרגובריס אז באתי'
שמעתי פרגובריס אז באתי
11/01/2017 | 21:46
2
השחלות שלי מתות על פרגובריס.
יופי של תגובה
אמפולה וחצי לשקצת פחות משבועיים - 25 ביציות נשאבו
אבל  שימי לב-
התגובה לתרופה היא תלוית מטופלת:) - לא מתחייבת ....

בהצלחה
לצפיה ב-'מתה על התגובות שלך '
מתה על התגובות שלך
11/01/2017 | 21:57
1
תמיד מעלות חיוך :) תודה על המידע וגם על החיוך
לצפיה ב-'בעונג רב - החיוך זה הדבר היחיד שבחינם בכך המסע הזה'
בעונג רב - החיוך זה הדבר היחיד שבחינם בכך המסע הזה
11/01/2017 | 22:21
לצפיה ב-'תובנות'
תובנות
12/01/2017 | 18:00
2
א. חשוב להיות אצל רופא שיש כימיה איתו שמסביר את התהליך וההגיון. זכותך לשאןל הכל
ב. בנוגע לשמות המובילים, אני עשיתי סבב אחד עם רופא סלב אולי הסלב. ואחרי שנים של טיפולים הבנתי מה זה להיות מספר כל התקשורת היתה רק דרך האחיות. הרופא בגלל עומס במטופלות גם לא התיחס לטיפול וטעה בפרוטוקול ברמה שקיבלתי שיחה מהאחיות שאמרו לי הרופא לא מאופס הנחיות שגויות אדבר איתו. הכימיה עם הרופא מאוד חשובה.
ג. הייתי בכנס של ivf וולפסון השבוע חייבת לציין שהתרשמתי לטובה מהמחלקה לא הייתי שוללת אותם. את יכולה לנסות חבקש טיפול ראשון להכנס לאחד הבכירים בעקבות ההיסטוריה.

מקווה שעזרתי. בהצלחה

לצפיה ב-'הכוונה הייתה להמלצה להיסטרוסקופיה'
הכוונה הייתה להמלצה להיסטרוסקופיה
12/01/2017 | 22:54
1
תודה מעריכה את הכוונה...אני שלמה ומרוצה מהרופא שלי. הוא הפנה אותי להיסטרוסקופיה ופיפל ורציתי לדעת על מישהו מומלץ שעובד עם כללית כדי להקל על העלויות. הייתי גם בכנס בוולפסון, כרגע מטופלת בפרטי ולא חושבת לעבור לציבורי, אבל הם היו נראים אחלה.
לצפיה ב-'עם טופס 17 אפשר לעשות היסטרוסקופיה בביח בביח'
עם טופס 17 אפשר לעשות היסטרוסקופיה בביח בביח
13/01/2017 | 11:29
ומניחה שבעוד מקומות
אם את מחולון לי קידר אישר טופס 17 אפילו עם אופציה להרדמה. אין סיבה לעשות את זה פרטי
לגבי פיפל לא יודעת אם יש אופציה בציבורי
לצפיה ב-'פיפל והיבטו'
פיפל והיבטו
12/01/2017 | 13:41
פיפל זו נושא שחלוק אצל הרופאים, יש כאלו שמאוד בעד ויש כאלו שאומרים שזה סתם, אני עשיתי בסייקל האחרון (פרופ משיח) ואכן היתה השתרשות ( שהופסקה בשבוע 7 ) שווה לדעתי לנסות פעם אחת,  שילמתי 900 ש"ח.
היסטרוסקופיה היא בדיקה חשובה לבדיקת מצב הרחם, חייבת לציין שלא כואבת, עשיתי אותה פעמיים בוולפסון  (פרופ פרחי )עם הכנה להרדמה, היא גם אחת הבדיקות היותר יפות שעשיתי. ממש רואים בlive את צוואר הרחם והרחם מבפנים. בהצלחה
לצפיה ב-'היי'
היי
13/01/2017 | 12:24
דרך כללית יש לך את רן קידר שהוא מעולה להיסטרוסקופיה לא יודעת אם עושה גם פייפל אבל תבדקי , וזה ללא עלות חבל לשלם כסף תפנקי את עצמך במשהו.
לצפיה ב-'שמעתי חוות דעת חיוביות על שלומי כהן,'
שמעתי חוות דעת חיוביות על שלומי כהן,
13/01/2017 | 16:12
אך באין לי מושג אם הוא יודע לאבחן מקרים קשים.
לעומת זאת, אני יודעת שגולדשמיט הוא כזה. כבר ראינו אותו מאתר בעיות היכן שרופאים בכירים לא ראו.
לכי אליו, ותהי שקטה שאת בידיים טובות ומקצועיות.
לצפיה ב-'דיקור'
דיקור
12/01/2017 | 16:12
5
היי
אשמח להמלצות על דיקור לפוריות באזור חיפה
תודה
לצפיה ב-'מצפה עדי טוב?'
מצפה עדי טוב?
13/01/2017 | 04:35
מדקרת אלופה!

מוזמנת לפרטי

לצפיה ב-'מטפלות בדיקור סיני באזור חיפה'
מטפלות בדיקור סיני באזור חיפה
13/01/2017 | 10:41
3
הי אמא זו אמא,
מצרפת המלצה על 4 מטפלות ותיקות ברפואה סינית שמתמחות בפוריות:
רז אוסטרליץ: 04-9930419
יעל ססלוב,  057-8259711
נאהד לאון: 054-4461721
ורדי בנשי רביב:  054-9324994
בהצלחה ובשורות טובות

לצפיה ב-'מהיכן המידע הזה?'
מהיכן המידע הזה?
13/01/2017 | 16:15
1
לצפיה ב-'תשובה לטוליתי'
תשובה לטוליתי
13/01/2017 | 18:37
הי,
את חלקן אני מכירה אישית (היו מורות שלי. אני מטפלת ברפואה סינית) וחלקן קולגות שאינני מכירה באופן אישי, אבל הן ותיקות בתחום ונחשבות מעולות.
לצפיה ב-'תודה רבה. אנסה'
תודה רבה. אנסה
18/01/2017 | 05:08
לצפיה ב-'משתגעת מחרדות'
משתגעת מחרדות
11/01/2017 | 22:57
11
שלום לכולן 
עשיתי היום בדיקת בטא ביום 12אחרי החזרה של הפריה טריה בת 3 .  בטא יצאה 14, פרוגרוסטן 23.5 ו אסטרול 249. 
לפי הפרופ' המטפל בי התוצאה חיובית אך קצת נמוכה . כששאלתי את המשמעות של כך אמר שיתכן שמדובר על הריון שמתפתח לא תקין.  כמו כן אמר לחזור על הבדיקות ביום שישי ולהמשיך עם התמיכה. 
עכשיו אני מלאה בחרדות . מה זאת אומרת הריון שמתפתח לא תקין ? האם עכשיו עד שסוף סוף התשובה חיובית אני אצטרך גם לעבור הפלה בנוסף ??
למה עד שאני מקבלת תשובה חיובית אני לא יכולה לשמוח ? אלא רק לקבל מנה נוספת של לחצים וחרדות ??
לצפיה ב-'ממש מצטערת בשבילך :('
ממש מצטערת בשבילך :(
11/01/2017 | 23:11
הדרך יכולה להיות לא קלה. 
אם כבר לאבד הריון, אז עדיף ישר על ההתחלה. רוב הסיכויים שאם זה אכן לא תקין, זה יתמוסס מעצמו ולא תזדקקי לשום הליך. (מה שנקרא הריון כימי)

לצפיה ב-'מה שהוא מתכוון'
מה שהוא מתכוון
12/01/2017 | 08:54
זה שלא ניתן לדעת בשלב זה האם מדובר בהריון תקין או הריון כימי (סבירות נמוכה לאפשרויות אחרות). גם אם חלילה מדובר בכימי.. זה לא בדיוק הפלה.. מדובר בהריון שלא מרגישים אותו בכלל פרט לבדיקות דם ונעלם מעצמו.. (חוךלף עם הווסת). יש שכיחות גבוהה בטיפולים לכימיים ביחס למצב טבעי (בין היתר כי בטיפולים בודקים מוקדם ומזהים זאת.. אבל לא רק).
כשליש מהנשים (כולל מי שלא בטיפולים) חוות הריון כימי. זה מאוד נפוץ.

יש שאומרים שכימי זה סימן לחיובי שעתיד לבוא...

מאחלת לך הריון אם חלילה לא הפעם אז בקרוב
לצפיה ב-'לפני שבוע הייתי בדיוק במצב שלך...'
לפני שבוע הייתי בדיוק במצב שלך...
12/01/2017 | 15:17
4
את יכולה למצוא את השרשור שלי על הריון או כימי. אצלי היה:
11 יום להחזרה בטא 14
13 יום להחזרה בטא 54
15 יום להחזרה בטא 152
והיום (17 יום להחזרה) בטא כבר לא תקינה... אבל!!!! הרופא היה אופטימי וגם אני. קראתי ושמעתי על לא מעט הריונות שהתחילו עם ערכים נמוכים. חברה שלי שעכשיו בשבוע 7 התחילה עם בטא 64 ויש סיכוי. תחשבי חיובי, תהיי אופטימית. וותמיד תזכרי שאם העובר לא תקין אז עדיף שיפול עכשיו מאשר בהמשך. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/01/2017 | 16:58
3
תודה על התמיכה ומאוד מצטערת בשבילך
וסליחה על הניג‘וס במיוחד כעת אבל במידה ומדובר על כימי מה קורה הלאה? מתי מקבלים וסת ואיך ממשיכים משם ? אפשר לעשות עוד סבב מיד עם קבלת הוסת ?
לצפיה ב-'גם אני אשמח לדעת את התשובות..'
גם אני אשמח לדעת את התשובות..
12/01/2017 | 17:04
לשאלות ששאלת. אצלי זה IVF ראשון, החזרה ראשונה, הריון כימי ראשון... אני בדיוק מחפשת מידע להבין האם המחזור צריך להגיע בקרוב או לא, ומה הלאה.
לצפיה ב-'אגב יש כבר תוצאת בטא מהיום?'
אגב יש כבר תוצאת בטא מהיום?
12/01/2017 | 17:05
1
לצפיה ב-'...'
...
12/01/2017 | 18:22
זה גם מה שמשגע אותי אח הידעה למה לצפות ....
אני צריכה לעשות בטא מחר
לצפיה ב-'הכי מבינה אותך'
הכי מבינה אותך
12/01/2017 | 17:49
3
מחר, נאלצת לעבור גרידה בפעם השניה בשל הריון שלא התפתח תקין (הודגם עובר ללא דופק ולא תואם לגיל וכל המסביב). מסכימה עם מה שנאמר כאן והריון לא תקין עדיף לסיים בשלב מוקדם ובצורה מבוקרת לשמירה על הרחם. יחד עם זאת שמעתי על הריונות שהתחילו מבטא נמוכה. מחזיקה אצבעות. במרב הכי גרוע.. פנקי עצמך .. מלאי מצברים שקמי את הגוף ותתחילי שוב
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק ענק'
שולחת לך חיבוק ענק
12/01/2017 | 23:00
2
שיעבור קל ובשלום
לצפיה ב-'תודה רבה.. הפורום הזה מאוד מחזק אותי'
תודה רבה.. הפורום הזה מאוד מחזק אותי
13/01/2017 | 14:32
1
לצפיה ב-''
13/01/2017 | 16:35
זהו ... גם אצלי לפחות לסבב הזה הבטא יצאה היום 4 

בכל מקרה המון תודה לכל הבנות פה לא יודעת איך הייתי עוברת את הימים האחרונים בלעדיכן 
לצפיה ב-'אסטדריול - 235'
אסטדריול - 235
12/01/2017 | 00:06
1
ביום הרביעי למחזור.
יש סיבה לדאגה?
לפני שנתחיל סבב חדש שלחו אותי לכמה בדיקות בניהן בדיקות דם ביום השלישי למחזור:
Tsh 1.8
Prolactin 254
Lh 2.1
Fsh 6.8
Estradiol 236
Progesteron 1.5
Tesrosteron 2
Dhea-s 3.94

לצפיה ב-'זה בסדר. '
זה בסדר.
13/01/2017 | 16:29
א. ביום הרביעי לווסת תיתכן עלייה של האסטרדיול.
ב. העלייה מינורית. עד 230 נחשב תקין.
ג. בדיקה אחת לא מספיקה כדי להסיק משהו.
ד. הרבה יותר חשובה התגובה שלך להורמונים מאשר הפרופיל ההורמונלי, ולאנ תמיד הפרופיל תואם תגובה (זה נכון לשני הכיוונים).

מקווה שעזרתי.
בהצלחה
לצפיה ב-'החזרת עוברים עם לופרון, רירית דקה מדי'
החזרת עוברים עם לופרון, רירית דקה מדי
12/01/2017 | 03:28
1
אני לא בטוחה מה בדיוק אני רוצה לשאול, אני מניחה שאני פשוט אשמח לשמוע כל מה שיש למישהי להגיד.
נמצאת בארצות הברית, במרפאה אין דבר כזה IVF במחזור טבעי, יש מעבדה חיצונית ולרופאה שלי יש יומיים בחודש שבהם היא במעבדה ועושה כל כל ענייני הIVF, ככה שההחזרה שלי נקבעה חודשיים מראש.
כדי לסנכרן את הגוף עם התאריך הרצוי אני מזריקה לופרון שלפי מה שהרופאה הסבירה פשוט משתק את כל המנגנון ההורמנלי וכדי שתהיה רירית אני לוקחת אסטרדיול.
בשאיבה שהיתה החזירו עובר אחד שלא הצליח ועובר אחד הקפיאו. ההחזרה השניה היתה אמורה להיות לפני חודשיים אבל הרירית לא היתה מספיק עבה והרופאה המליצה לדחות את ההחזרה ולנסות שוב, הפעם לקחת אסטרדיול במדבקות במקום בטבליות.
עכשיו אני לקראת נסיון שני עוד שבוע, היום היו בדיקות והרירית שוב דקה. קבעו לי US נוסף לעוד יומיים. אני אציין שבמחזורים של IUI אף פעם לא היתה לי בעיה של רירית.
אני מיואשת מכל התהליך ורוצה להפסיק עד שנחזור לארץ אבל כל עוד יש עובר אחד קפוא אני מרגישה שאני לא יכולה "לנטוש" אותו. שוקלת להגיד לרופאה שתחזיר אותו בכל מקרה גם עם הרירית לא תצליח להתעבות מספיק ביומיים.
כמו שאמרתי, אני לא יודעת מה השאלה, רק אשמח לשמוע מה אתן חושבות.

לצפיה ב-'מכיוון שבהזרעה לא הייתה לך בעיה של רירית, ייתכן בהחלט'
מכיוון שבהזרעה לא הייתה לך בעיה של רירית, ייתכן בהחלט
13/01/2017 | 16:27
שההרומונים מזיקים לרירית ומדקקים אותה. לרוב הנשים יש רירית טובה יותר בטבעי מאשר עם הורמונים, ולכן הייתי נפגשת באופן אישי עם הרופא ומנסה לשכנע לבצע החזרה על בסיס טבעי.
לופרון יכול דווקא לדקק את הרירית.
אולי יש אפשרות לעבור מרפאה?
ההמלצה שלי בחו"ל היא על גליישר.
אופציה נוספת היא לעבור טיפול בארץ, אם זו אופציה מבחינתך. ואם כן, אז יש רופאים שמוכנים פרוצדורלית לאופציה כזאת, כך שהיעוץ יהיה טלפוני ובמייל, והטיפול יהיה כשתגיעי לארץ.
לצפיה ב-'תמיכה הורמונלית לאחר החזרה'
תמיכה הורמונלית לאחר החזרה
13/01/2017 | 09:52
3
קיבלתי חצי אוביטרל ו 2 אנדרומטרין ליום.

האם מספיק?

בפעם הקודמת הורונים היו מאוד גבוהים בהתחלה בגלל האוביטרל ואז התחילו לרדת ולרדת....    בסוף היה הריון כימי.

האם לבקש עוד תמיכה? האם לקחת 3 במקום 2 אנדרומטרין?
האוביטרל הרי מחזיק רק כמה ימים....

לצפיה ב-'יש כל מיני אגנדות'
יש כל מיני אגנדות
13/01/2017 | 11:20
אני דווקא בסבב עם פחות תמיכה הגעתי לתוצאות טובות יותר. גם חושבת שתלוי במשקל. אבל אם יש ספק אין ספק.. תשאלי את הרופא
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי, זה מאוד אישי ועניין של ניסוי וטעייה, לצערנו'
לפי מה שהבנתי, זה מאוד אישי ועניין של ניסוי וטעייה, לצערנו
13/01/2017 | 13:44
יש כאלה שתמיכה של נרות מספיקה להן ויש כאלה שאם זה לא מגיע בצורת זריקה- זה לא משפיע בכלל.
לצפיה ב-'כדי לדעת אם התמיכה מספיקה'
כדי לדעת אם התמיכה מספיקה
13/01/2017 | 16:06
אפשר לבצע בדיקות דם לאסטרדיול ולפרוגסטרון יומיים-שלושה לאחר ההחזרה, ופעם נוספת כשבוע לאחר ההחזרה.

עקרונית, התמיכה שאת מקבלת נחשבת למעטה יחסית למה שהרופאים נותנים, אך זה לא אומר שלא תהיה הצלחה. לרוב, הגוף לא זקוק ליותר מכך. בנוסף, ישנה תאוריה שאין צורך בתמיכה כי בIVF נוצרים זקיקים רבים וסביר שיש יותר מגופיף צהוב אחד שדואג לעליית הפרוגסטרון.

בהצלחה
לצפיה ב-'אשמח אם למשהי נשאר מנוגון ודקפפטיל'
אשמח אם למשהי נשאר מנוגון ודקפפטיל
12/01/2017 | 13:15
3
ותוכל להעביר לי בתשלום סמלי או מחיר עלות

שוב מתחילה טיפול ואני לא עומדת בהוצאותתתתתת
תודה:)))
לצפיה ב-'ממליצה לך לנסות בקבוצת הפייסבוק'
ממליצה לך לנסות בקבוצת הפייסבוק
13/01/2017 | 00:50
2
תרופות פוריות מוסרות באהבה

לצפיה ב-'איך קוראים לקבוצת הפייסבוק?'
איך קוראים לקבוצת הפייסבוק?
13/01/2017 | 11:22
לצפיה ב-'סליחה ראיתי'
סליחה ראיתי
13/01/2017 | 11:23
לצפיה ב-'מחיצה של ~30% - הרופא המטפל שלי אומר שלא צריך לגעת'
מחיצה של ~30% - הרופא המטפל שלי אומר שלא צריך לגעת
10/01/2017 | 11:26
13
ושחבל על הזמן ואילו הרופא שביצע את ההיסטרו אמר שזה גבולי ואם כבר אני בטיפולי IVF אז כדאי לטפל. אני מבולבלת.
לצפיה ב-'אצלי היה 25% והדעות היו חלוקות'
אצלי היה 25% והדעות היו חלוקות
10/01/2017 | 12:56
הרוב אמרו לא לגעת. כולל מי שעשה לי את ההיסטרוסקופיה. 8-9 חודשים אכ בעיקבות הפלה בשליש ראשון פתאום כולם יישרו קו. אמרו שסביר להניח שלא קשור, אך לא כדאי לקחת סיכון שכן ושלחו לניתוח.

בזמנו כשהתלבטתי אם לעשות אז מצאתי עוד המון סיפורים כאלה. מהצד ההפוך.. מכירה בנות לא בטיפולים שבזמן הריון עלו על זה שיש מחיצה וזה היה חסר משמעות.

מה שלא תחליטי.. שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'בילבולי מחיצות'
בילבולי מחיצות
10/01/2017 | 15:58
הי.
יש לי מחיצה של 50%
וכל רופאי הפריון המליצו לא לנתח.
אלא רק אם תהיה הפלה.
בהתחלה הקשבתי להם.
אבל ככל שהזמן עבר, הרגשתי לא רגועה עם ההחלטה.'לבסוף הלכתי לשני מומחים להיסטרוסקופיה. הראשון, ד''ר גולדשטיין ששמו הולך לפניו. המליץ לנתח, אך הוא לא עובד עם מכבי. ומדובר בעלות של כ7,000 ש''ח
החלטתי, בעקבות.המלצות נוספות פה בפורום, ללכת לד''ר רן קידר. שמקבל דרך המשלים של מכבי. הוא היה מקסים בפגישה. שמע בסבלנות את כל ההיסטוריה (אצלי הרופאי פריון בכלל טענו שמדובר ברחם קשתית בלבד), הסביר על ההליך, ובלי לבקר יותר מידי את רופאי הפריון (אמר שהוא מבין מאיפה הם מגיעים, ואת ההסתכלות שלהם) אבל, הסביר שהם פחות מעודכנים במחקרים בתחום. הראה לי מחקרים חדשים אשר ממליצים להסיר גם מחיצות קטנות, ומחקר שבדק אחוזי הצלחה בטיפולים, אצל בנות לאחר ניתוח להסרת מחיצה, בטיפולי ivf שלא עברו הפלה. ומצא שהסיכויים עלו והשתוו לבנות עם רחם תקין.

לכן, המליץ לי, גם לאור העובדה שעברתי 3 החזרות כושלות לנתח.
הניתוח נקבע ליום שני הקרוב.(תחזיקי לי אצבעות)

את מוזמנת גם לפנות אלי במסרים אם את צריכה עוד מידע
לצפיה ב-'אני הסרתי מחיצה קטנה 20-25%'
אני הסרתי מחיצה קטנה 20-25%
10/01/2017 | 19:41
8
וחודשיים לאחר מכן בהזרעה על בסיס ביוץ טבעי (ואחרי כמה וכמה סבבי הפרייה שלא צלחו ) נקלטנו להריון מוצלח.
מנגד, ילדתי מוקדם (שבוע 35, לא נעים אך לא נורא ) ואי אפשר לשלול שזה קשור להיסטרוסקופיה הניתוחית. מנגד מנגד, גם מחיצה היא גורם סיכון ללידה מוקדמת.
שורה תחתונה- בעיני אם את אחרי כשלונות מרובים או עברת הפלות- שווה לנסות ולהסיר.
לצפיה ב-'שאלה אליכן'
שאלה אליכן
10/01/2017 | 20:13
7
ראיתי שכתבתן פה על מחיצות שונות ברחם,

הייתי שמחה לדעת איך גיליתן אותן? האם מעבר לצילומים ולבדיקות, הרגשתן איזשהם תסמינים גופניים באופן כללי במהלך השנים, או בזמן הניסיונות להרות?

לצפיה ב-'רק הרופא האחרון זיהה'
רק הרופא האחרון זיהה
10/01/2017 | 21:01
4
בלי תסמינים (חוץ מהריון כימי/הפלה אחת שאולי יכול להיות קשור).
צילום רחם לא הראה, 2 רופאי פוריות לא ראו ורק בר חוה תותח אחד שראה מיד באולטראסאונד , הוכיח את קיום המחיצה בהיסטרוסקופיה ושלח אותי להסרתה
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה'
תודה רבה על התשובה
10/01/2017 | 21:10
3
אפשר לראות את זה באולטרסאונד רגיל? זה יכול להשפיע גם על סיכויי הקליטה וההשתרשות?
לצפיה ב-'אפשר, אבל קשה טכנית'
אפשר, אבל קשה טכנית
10/01/2017 | 22:29
2
קל מאוד לפספס מחיצות קטנות באולטראסאונד וגם בצילום רחם.
בר חוה טוען שיש קשר, יש רופאים אחרים שחושבים שלא.
אצלי זה עבד, אבל כמובן שאי אפשר לדעת אם במקרה או בזכות ההסרה.
לצפיה ב-'לפני שנה ומשהו כשהיינו אצלו ביעוץ'
לפני שנה ומשהו כשהיינו אצלו ביעוץ
11/01/2017 | 21:12
1
לנו בר חוה אמר שלא חושב שיש קשר לאי השרשה. ודווקא אמר שאם אין הפלה אז לרוב עדיף לא לגעת. לפחות זו הייתה הדעה שלו לגבי מחיצה של 25%.

לא נראה לי שניתן לראות באולטרסאונד רגיל.. אולי אם יודעים שזה שם אז יודעים מה לחפש.. יש אולטרסאונדים שמאפשרים לאסוף היטלים ולהציג היטל.. סוג של אולטרסאונד תלת מימד אך לא מתקדם. בכאלה ניתן לראות.. למעשה זה מה שבר חוה גם עשה ביעוץ אצלו. (המכשיר שלו משארת שמשמש גם כאולטרסאונד תלת מימד.. אך לנו הוא הציג רק היטל).
לצפיה ב-'אצלנו זה אכן היה לאחר הפלה '
אצלנו זה אכן היה לאחר הפלה
12/01/2017 | 21:11
אבל בר חוה חשב שכדאי להסיר את המחיצה וללכת לנסות לבד בבית כי הוא הניח שהבעיה שלנו נבעה מהמחיצה (שהיתה קטנה).
הוא גם אבחן את המחיצה באולטראסאונד הכי בסיסי וללא תלת מימד, כי הוא באמת אלוף אולטראסאונד.
מניחה שכשנתחיל בנסיונות לסבב ב נגלה אם הסרת המחיצה אכן נתנה את הפתרון או שסתם חווינו סמיכות זמנים ממוזלת
לצפיה ב-'איך ניתן להרגיש משהו?? לא מרגישים'
איך ניתן להרגיש משהו?? לא מרגישים
11/01/2017 | 21:07
1
זה בתוך הרחם..

לרוב מאבחנים בהיסטרוסקופי אבחנתית. אבל ספציפית איבחון מחיצה ניתן לראות לא פחות באולטרסאונד תלת מימד. במקרים קיצוניים רואים לעיתים גם בצילום רחם. אך לרוב לא.
לצפיה ב-'משתפת מה היה אצלי'
משתפת מה היה אצלי
11/01/2017 | 22:23
דר גולדשמיט אמר ששי מחיצה של 25 אחוז ושאין לו שום ערובה למה יקרה אם ינתח אותי.
ממנו המשכתי לא.סאונד תלת מימד אצל פרופסור שלו שלא ראם שום דבר ברחם....
לצפיה ב-'לי היתה מחיצה של כ- 30%'
לי היתה מחיצה של כ- 30%
11/01/2017 | 08:19
הומלץ להסיר, ואכן עברתי היסטרו' ניתוחית והיא הוסרה בהצלחה.
אני לא יודעת אם זה השפיע על סיכויי הקליטה, זה היה בשלב ההזרעות. עשינו עוד הזרעה שנכשלה ועברנו ל- IVF. לאחר כמה סבבי מוקפאים נקלטתי, ורופאת מעקב ההריון טוענת שטוב שהסרנו את המחיצה כי זה היה עשוי להעלות סיכוי להפלה.
לצפיה ב-'רוב הרופאים דווקא בעד להסיר'
רוב הרופאים דווקא בעד להסיר
13/01/2017 | 16:31
ממליצה לשמוע עוד חוות דעת, לפחות אצל שני רופאים, ואם החלטת על הסרה, ללכת לרופא בכיר.

בהצלחה
לצפיה ב-'לחולוניות ולבנות מהאזור - ערב הסבר תמיכה ותקווה למטופלות פרי'
לחולוניות ולבנות מהאזור - ערב הסבר תמיכה ותקווה למטופלות פרי
12/01/2017 | 16:32
1
רציתי לספר שב15.2 מתוכנן ערב תמיכה במטופלות פריון. הכולל הרצאה של פרופ פרחי ( בהתנדבות מלאה) סיפור אישי מדהים. והקרנת הסרט כוכבים נוצצים המתאר את מסעה להורות של מיטל וקס. פרטים נוספים בקרוב.
לצפיה ב-'היכן זה מתקיים?'
היכן זה מתקיים?
22/01/2017 | 05:56
והאם תוכלי לישלוח את הטלפון שלך תודה
לצפיה ב-'מי מכירה? ד"ר פרחי/ וייסמן/ הורוביץ /ווליוביץ / באום'
מי מכירה? ד"ר פרחי/ וייסמן/ הורוביץ /ווליוביץ / באום
09/01/2017 | 16:50
14
תודההה
לצפיה ב-'מטופלת של באום'
מטופלת של באום
09/01/2017 | 17:08
3
ממליצה בחום! מטופלת אצלו פרטי.
בעייני הוא מאוד מקצועי, אחראי, הגון ואכפתי. רוב התקשורת השוטפת היא מול המזכירות שלו אבל תמיד כשביקשתי לדבר איתו ישירות העבירו אותי.
מה שעוד אהבתי אצלו זה שהוא התייחס יפה ובכבוד גם לבעלי לאורך הדרך. הוא יודע להיות דוגרי כשצריך ומצד שני גם מרגיע ונותן תקוה ותמיד זכר מי אני ומה הסיפור.
עשיתי אצלו 6 הזרעות וivf אחד (שמצליח בנתיים :)) ואנחנו ממש שמחים על הבחירה בו.
לצפיה ב-'תודה רבה! איפה הוא מקבל ?'
תודה רבה! איפה הוא מקבל ?
09/01/2017 | 18:10
2
אני מתל אביב..הבנתי שיש לו מרפאה ברח' הברזל ?
אשמח לטלפון של המרפאה

אגב מבחינת עלויות תוכלי לשתף ? 
לצפיה ב-'כן'
כן
09/01/2017 | 20:40
1
רח' הברזל 3 רמת החייל.
ייעוץ ראשון עלה 1000 ש"ח
כל פגישת יעוץ אחכ 800 ש"ח
הזרעה 500
שאיבה והחזרה יחד 750
קיבלתי החזרים מהקופה על ייעוצים- לי מגיע שלושה יעוצים  בשנה החזר של 600 ש"ח.
טלפון במרפאה-
03-5419090

לצפיה ב-'גם אני מטופלת של ד"ר באום ומאד מרוצה'
גם אני מטופלת של ד"ר באום ומאד מרוצה
11/01/2017 | 10:30
עשינו אצלו הזרעה אחת יחד עם בדיקת זרע, הוא ישר אמר לנו שאין לנו מה לחפש בהזרעות ורק IVF יעזור.
למרות שכל הביציות שלי לא יצאו בשלות בשני טיפולים שונים, בהנחייתו המדיקל סנטר עשו את הבלתי ייאמן והבשילו את כולן.
לדעתי ממש אפשר להרגיש שאת מטופלת באופן פרטי.
הוא גם מאד עם ראש פתוח.. ישר אמר לנו אחרי ההפלה שהסיפור שלנו הוא לא קרישיות יתר אבל כן כדאי לגשת לגנטיקאי ואפשר ורצוי ללכת למיון זרע (אצלנו הבעיה היא מהצד הגברי).

ויותר מזה אני אגיד לך!
אחרי הטיפול השני וההריון השני, החלטנו להמשיך אצלו במעקב הריון.
מה אני אגיד לך? חלום.
כל פיפס וכל דבר - הכל מטופל במהירות. כל שאלה הכי שטותית, הייתי מתקשרת למשרד ואחת המזכירות הייתה מעבירה לו את השאלה ומעבירה לי תשובה תוך שעתיים במקסימום.
אחרי שבוע 16 שהתגלו צירים מוקדמים וצוואר דינמי, הייתי בהנחייתו במעקב שבועי במוקד. הרופאים במוקד של מכבי בבני ברק הם רופאים משיבא. רק להגיד את השם שלו, וכבר כל דבר שהוא הורה היה נעשה.
לקראת סוף ההריון הייתה האטה בצמיחת עובר מה שגרם לי להישלח למוקד כל יומיים בערך ומשם על כך דבר שלא נראה להם שלחו אותי למיון.
גם במיון בכל פעם שהגעתי, ובכל פעם שהייתה מסקנה לגביי, התקשרו לד"ר באום. מהמיון יולדות, מיחידת הניטור, מהמוקד.. להכל הוא היה מודע.
בניסיון זירוז הראשון הוא הגיע לחדר הלידה ודיבר איתי שם.

אחרי הלידה ואחרי שהתפר הקיסרי לא נסגר, הוא נתן לי הוראה ומדי כמה ימים כותב לי וואטסאפ ושואל אותי מה קורה.
מה שמזכיר לי להגיד לו שככל הנראה התפר נסגר סוף סוף.

אז כמו שאת רואה, הוא ממש מלאך, תותח וכל שם שתרצי
הבטחתי לו בהריון להביא לו תמונה של הבן שלנו לפאר את המשרד שלו שמלא בתמונות ובהוקרות תודה.
והוא אכן יקבל אחת.

כדאי כדאי ושוב כדאי.
לצפיה ב-'את שאר הרופאים'
את שאר הרופאים
09/01/2017 | 17:12
שציינת אני לא מכירה אישית, הרבה בהצלחה!
לצפיה ב-'לא מכירה אישית'
לא מכירה אישית
09/01/2017 | 17:22
אבל על פרחי שמעתי דברים טובים
כמו כן, יש לי חברה שהיתה מטופלת של באום והיתה מאוד מרוצה
לצפיה ב-'פרופ וייסמן מדהים'
פרופ וייסמן מדהים
09/01/2017 | 22:04
4
אנושי מאד וסופר מקצועי.
אני מטופלת שלו שנים.
הוא נותן ליווי אישי וצמוד למטופחות שלו. הוא המלאך שלי ושל בעלי ובזכותו אנחנו הורים לילדים שלנו. אין עליו.
אם את במכבי- הוא מקבל במרכז בריאות האשה בראשלצ. אם לא במכבי, ניתן להגיע אליו בפרטי. את השאיבות/ החזרות הוא עושה באסותא ראשלצ.
מומלץ בחום!!
לצפיה ב-'היי שושי'
היי שושי
10/01/2017 | 22:45
3
אני עשיתי סבב 1 אצל וייסמן וממש לא התרשמתי ממנו כמוך, לדעתי הוא מאוד קר לא מסתכל אלייך בכלל כשהוא מדבר איתך , ובכלל לא הרגשתי שום אמפתיה מצידו, יכולהיות שהוא מקצועי אבל בפן האישי התאכזבתי ממנו.
לצפיה ב-'הי ליליאנה'
הי ליליאנה
11/01/2017 | 09:00
2
אני חושבת שזה מאד אינדיבידואלי וקשור גם לכימיה וחיבור עם הרופא..כך שלא הייתי מבטלת רופא אחד רק כי חלק פחות מתחברות. אני כל כך מעריכה את וייסמן, כך שחייבת לפרט את החוויה שלי ממנו כרופא וכאדם (אחרי שש שנים של ליווי מולו).
זוג אחד יכול להתחבר לרופא אחד, והשני לא. וזה בסדר.
אנחנו היינו מטופלים של רופא נחשב אחר לפני שהגענו לוייסמן, איתו כלל לא היה לנו חיבור. עם וייסמן הקליק היה מיידי והוא מלווה אותנו שנים (אני כעת בהריון עם בננו השלישי, ברוך השם, והכל בזכותו).
הוא גם תמך בי כשעברתי הפלה אחרי אחד הטיפולים, סייע בזירוז התור, היה רגיש,התעניין וכו'.
ברמה המקצועית, תמיד היה זמין, שיתף והתייעץ בכל החלטה וסמכתי עליו בעיניים עצומות, יכולתי לפנות בכל עת ובכל בעיה, גם במהלך ההריונות...
גם בפן האנושי, הוא אולי לא מתחנחן מידי ולעיתים ענייני, אך בהחלט לא קר. לטעמי הוא בדיוק במינון הנכון למה שאני הייתי צריכה. ושוב, הכל עניין של חיבור.
המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'..'
..
11/01/2017 | 11:59
1
בהחלט ייתכן שזה עניין של כימיה , לצערי גם אני עברתי הפלה , והוא ממש לא התעניין בשום דבר , נתן הפניה למיון סינן משהו כמו שיעבור ותדברי איתי אחרי המחזור , וממש לא היה רגיש, אז זאת החוויה שלי ממנו , שכל אחד יראה אם רופא מסוים מתאים לו או לא, אבל יש הרבה שמתפשרות על האנושיות של רופא העיקר שיהיה מקצועי וחבל אם
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע'
מצטערת לשמוע
11/01/2017 | 18:24
גם על ההפלה וגם על החוויה הלא נעימה...מבינה לליבך באמת.
בכל מקרה, זה רחוק ממה שאני חוויתי עם וייסמן. אין במקרה הזה פשרה על אנושיות מבחינתי...
שיהיה המון בהצלחה!!
לצפיה ב-'הורוביץ ופרחי'
הורוביץ ופרחי
10/01/2017 | 09:51
2
היי,
הורוביץ ערן הוא הרופא שלי והוא מקסים ותקשורתי ומקצועי!
ופרחי החליף אותו פעם כשהיה בחופשה והוא זה שעשה לי שאיבה והחזרה
והוא גם מקצועי, מקסים ואיש נעים מאד!  לא מכירה אותו (פרחי) ברמת הטיפול השוטף אז אולי מישהי אחרת תוכל לייעץ מנסיונה.
לצפיה ב-'ממליצה בחום על פרופ פרחי'
ממליצה בחום על פרופ פרחי
12/01/2017 | 16:21
מלבד היותו מקצוען ויצירתי. הוא קשוב ומיכל, מצחיק ומרגיע. מעניק יחס אישי לאורך כל הדרך... מטופלת שלו הרבנ שנים.. בגלל לחץ של בעלי עשיתי סבב אחד אצל רופא סלב ושמיים וארץ, ה נתי מה זה להרגיש מספר. פרחי מכיר את כל המטופות שלו.. ומהמון שיחות עימו באמת אכפת לו ורואה אותנו.
לצפיה ב-'פרחי מומלץ בחום'
פרחי מומלץ בחום
12/01/2017 | 13:46
אני מטופלת של פרחי 10 שנים ( מקרה מאוד מורכב) ואני חושבת שהדף בפורום לא יכול להכיל את כמות המחמאות שאני יכולה להרעיף עליו. מעבר לעובדה שהוא מקצועי מאוד ויצירתי בפרוטוקולים. הוא קודם כל בן אדם, מכיל, מעודד, מסביר, מלווה , נותן יחס אישי לכל המטופלות שלו ( אין לי מושג איך). אולי אני נשמעת משוחדת אבל אחרי סבב אחד אצל רופא סלב, חזרתי אליו בריצה, אפילו כשהייתי אצל הרופא השני , את התמיכה הרגשית עשה לי פרחי . ממליצה בחום
לצפיה ב-'אסטרדיול מטורף אחרי אסטרופם'
אסטרדיול מטורף אחרי אסטרופם
12/01/2017 | 15:31
לקראת החזרת מוקפאים על בסיס הורמונלי.
לקחתי 7 ימים אסטרופם 1 מג וגינלי. ו היום תוצאות של מעל 7000 באסטרדיול.
איך זה קרה?
לצפיה ב-'הזרעות... מבולבלת'
הזרעות... מבולבלת
12/01/2017 | 00:25
4
היי... אזכיר קצת... מנסים שנה, אני בת 27. אצלי הכל תקין אצל בעלי בדיקת זרע אחת יצאה ממש גרועה, והשניה כמעט ותקינה... (14 מיליון במקום 15)
היינו אצל רופא ביום שני... הגשנו בקשה לIVF... והוא נתן לי מרשם למנופור 150+ דקפפטיל+ קטרוטיד+אוביטרל. אמרתי לו שאני אמורה לקבל מחזור ביום שישי והוא אמר שאם הקופה תאשר צריך לקחת את זה ביום השני ואם הקופה לא תאשר צריך "בערך חצי מינון בשביל הזרעות מהיום השלישי". מפה לשם... קבענו להפגש ביום שני.... והיום קיבלתי מחזור... מה לעשות?? איך נשמעים לכם המינונים?? אני חושבת שאקח מינון להזרעות... כי הסיכויים שיאשרו IVF בסיפור שלנו לא גבוה...
אבל... מתי לוקחים את התרופות? מה קודם?? טיפים?

תודה!
לצפיה ב-'הקופה לא תאשר ivf במקרה ללא 3 הזרעות...'
הקופה לא תאשר ivf במקרה ללא 3 הזרעות...
12/01/2017 | 08:59
לצפיה ב-'תעדכני את הרופא שקיבלת וסת, הוא ינחה אותך'
תעדכני את הרופא שקיבלת וסת, הוא ינחה אותך
12/01/2017 | 09:44
בכל מקרה, לא מתחילים שום טיפול בלי הוראות מדויקות מהרופא על מינון וסדר הזריקות, ובלי לעשות בדיקת אולטרסאונד + דם ביום 2-3 למחזור.
לצפיה ב-'IVF'
IVF
12/01/2017 | 10:39
1
אז אישרו לנו... היום צריכה להתחיל זריקות... מונופור 150 זה הגיוני? אני ממש מתרגשת... איזה כיף! זה ממש מרגיש כמו דרך חדשה:)
לצפיה ב-'בהחלט הגיוני'
בהחלט הגיוני
12/01/2017 | 11:44
אם זו פעם ראשונה שלך, יש ביוטיוב סרטונים. בהצלחה!
לצפיה ב-'פיוט לפוריות מאת יעל ססלוב'
פיוט לפוריות מאת יעל ססלוב
12/01/2017 | 11:14
2

מטפלת ברפואה סינית, מתמחה בנשים

היא לא חשבה שזה יהיה כל כך קשה
ואף לא תיארה לעצמה עד כמה היא תרצה

חלום ילדות, זה מעולם לא היה
או מטרה משמעותית שהציבה לעצמה
אך כשהגיע הרגע
הזמן הנכון
כל מה שרצתה
זה
להכנס להריון

היא חשבה
מפסיקים עם הגלולה
והינה
זה מיד בא

אך מסתבר שזוהי שטות
ושלא לכולן זה כל כך פשוט

הרי מהרגע שמקבלים את המחזור הראשון
רק חוששים מלהכנס להריון

סיפרו לנו שם, לא באופן כל כך יסודי
שם בחדר האחות הבית ספרי
ישבנו כולנו נבוכות והמומות
מקשיבות ולא מאמינות
שזו המציאות שאליה אנחנו פוסעות
חודשים חודשים של דימומים
דיברה על הוסת, המחזור,
הפאד והטמפון
על הפריה וכניסה להריון
אם היתה חכמה
על מחלות מין היתה מרחיבה
אך כמובן לא שכחה
לדבר על אמצעי מניעה

אין כאן האשמה
או כל חרטה ותוכחה
כי גם אם היו מספרים לה
היא באמת לא היתה מאמינה
שזה יהיה הסיפור שלה

סיפור בלהה
על הרצון הבלתי נשלט
שבתוכה ינבט
על הצורך החייתי
הלא הגיוני
לילד, להריון
זה ממש מעבר לכל הגיון
אבל הצורך מופיע
וכשהיא באמת רוצה
והוא לא מגיע

הם ניסו כמה חודשים בסבבה
סקס יום ולילה
מתי שרק בא לה

הופתעו כשלא קרה דבר
אך אמרו, לא נורא
ננסה שוב מחר

אולי לא כיוונו בדיוק בעיתוי הנכון
הגיע הזמן להוציא את המחשבון
הורידה אפליקציה
חום מדדה
שהטלפון יואמר לה
מתי הביוץ יופיע
והזמן לסקס פרודוקטיבי
יגיע

הטמפרטורה עולה ויורדת
והיא יושבת מול האייפון ומחשבת
הינה זה מגיע
הטמפרטורה עולה
והבוקר, לא נורא
נאחר קצת לעבודה

כך גם עוברים חולפים
עוד כמה מחזורים
ועוד כמה חברות
על הריון ראשון מספרות

והתקוה והחשש לאכזבה
מתגברת
כמה עוד היא תצטרך עם רחם ריקה
כאן לשבת

טוב,
כנראה אין ברירה
תור לגינקולוג של הקופה קבעה

והם שניהם באים בציפיה
אולי אולי כאן תהיה התשובה
ופשוט הרופאה תתן את נוסחאות הקסם
והריון חיש מהר
יכנס לה לרחם

אך אחרי תשאול קצר
ומאד לא סובלני
רשימות ארוכות של בדיקות
דם, שתן, זרע, יזע ודמעות
ואף מרשם לאיקקלומין

זה באמת כלום,
הרופאה אומרת בשיעמום
זה ההורמון הכי פשוט
תבלעי בשלוק
ויגיע הביוץ

אם את רוצה, היא אומרת בעיניניות
(כאילו גם היא רופאה בהתייעצות)
נתן לך גם את האוביטרל בזריקה
כי אף ביצית לא יכלה לסרב
ל LH במכה
אבל את זה נשאיר לחודש הבא

אבל קחי את הכדור
זה ממש לא מזיק
זה כל כך ברור
החשש שלך אפילו מצחיק

יוצאים השניים
בלי אבחנה בנתיים
אבל עם פיתרון
אז זורקים לפח את העיקרון
ומיד נרתמים
עם כוחות מחודשים
למסע מעט סינטטי
חזרה בין הסדינים

וכך עם הפתרון ביד
וברור דבר אחד
עכשיו זה קורה
חזרה האמונה
עד לבוא הדימום ושוב עוד נפילה

בין התקוות לאכזבות באינטרנט משוטטת
ואת שלל אפשרויות הדרך בעולם ההורמונים היא מחפשת
בלוגים
מחקרים
סיפורים מחרידים
שאיבות, הרדמות
אין ספור זריקות
לשם היא לא תגיע
אולי
בעצם
הדרך די סלולה
והאמונה יצאה לחופשה

אקצר את הסיפור
כי מסע של הזוג כל כך ברור
ברגע שכף רגלה במרפאה דרכה
הדרך כיוון אחד לקחה

רירית הרחם מהתרופה
נהייתה דקה
ואז באמת נוצרה בעיה
הלחץ המתח התקוה האכזבה
יצרו כל כך אי שקט, התקפי חרדה
שאיזה עובר ירצה להכנס לרחמה

והמעבר בין תקוה, רצון
לאכזבה וכשלון
ניפצו את ליבה
אפטית נהפכה

כביכול כבר לא אכפת לה
רק שמשהו כבר יקרה

עוברת ממחזור אחד לשני
כל חברותיה כבר בהריון השני

עכשיו הגיע הזמן לאמץ כלב
אולי הוא ימלא את החור בלב

כבר לא אכפת לה איזה זריקות יתנו לה
צילום רחם
היסטרסקופיה
פיפאל או אולי גם פרוטוקול ארוך, קצר
הזרעה הפריה
בלסטוציסים
עוברים טריים
עוברים קפואים
מה זה כבר משנה
במחזור ה20

כמובן שעזבה את הקופה
ולרפואה פרטית עברה

והכל בלי כל רגש
בלי הבנה
איך למצב הזה הגיעה
הרגש והרצון נמצאים כרגע בפיקדון
עכשיו אנחנו פועלים
כמו זוג רובוטים
עושים מה שאומרים לנו
הסקס הוא למטרה אחת בלבד
וגם זה כבר לא צריך
כי הרופא הוא האחד
זה שיכניס אותה להריון
אז בעצם למה אני עם אותו גבר שהתחתנתי
הוא כבר נהיה מיותר
וסקס זה משהו של העבר

יש לי רק מטרה אחת
וכל השאר זה מיותר
כמו חלום בלהות
שאין לו מחר
בלי שמחה
בלי תקוה
רק אכזבה אחרי אכזבה
הגוף שלי בוגד בי
אין לי שום רצון אחר
חוץ מדבר אחד
שהכל ישנה
דבר אחד שיחליף את המציאות האפורה
למשהו שניתן למחייה
שיוציא אותי מהשיממון
זה
אותו ההריון
לצפיה ב-'עצוב כמה שזה יפה :('
עצוב כמה שזה יפה :(
13/01/2017 | 09:27
לצפיה ב-'וואו! התחברתי לכל מילה '
וואו! התחברתי לכל מילה
13/01/2017 | 21:56
תודה..
לצפיה ב-'מכירות סיפורי הצלחה ?'
מכירות סיפורי הצלחה ?
12/01/2017 | 08:28
בוקר טוב לכולן,
האם אתן מכירות סיפורי הצלחה של בנות כאן בפורום
אשר הצליחו בטיפולי הפרייה בגיל מבוגר 44 ?
אשמח לשמוע ...
לצפיה ב-'שלום יש לי שאלה'
שלום יש לי שאלה
11/01/2017 | 18:54
3
זה מומלץ לעשות הגדלה של אבר המין!??
ומה ד''ר שי שפי אומר על זה??
בתודה מראש טל
לצפיה ב-'טעות בפורום נשמה'
טעות בפורום נשמה
11/01/2017 | 21:47
2
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
11/01/2017 | 23:01
1
אז לאיזה פורום להפנות את השאלה ואני רוצה לדבר עם ד''ר שי שפי על הנושא איך אפשר לפנות אליו תודה?!
לצפיה ב-'בבקשה חמוד. מצאתי לך בגוגל..'
בבקשה חמוד. מצאתי לך בגוגל..
11/01/2017 | 23:06
טלפון של ד"ר שפי
077-7779222
והנה האתר:
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה - החלפת תור במכבי - ד"ר זולטי '
היסטרוסקופיה - החלפת תור במכבי - ד"ר זולטי
11/01/2017 | 21:53
שלום רב,

יש לי תור למחר בבוקר להיסטרוסקופיה אבחנתית בסניף מכבי ברעננה. התאריך אינו מתאים לי...האם משהי מעוניינת להחליף ?
אשמח בתאריך חלופי עוד החודש. אם לא אאלץ לבטל אותו וחבל...מקווה שמישהי אחרת שזקוקה - תהנה ממנו.
לצפיה ב-'החזרה קלקלו וטיסה'
החזרה קלקלו וטיסה
10/01/2017 | 08:07
6
היי,
אני רוצה לעשות החזרה החודש, מקווה שהיא תיהיה בסוף החודש ( מוקפאים)  ואני רוצה להזמין טיסה למרץ ( אם יצליח זה יהיה שבוע עשירי בערך) ,
הבעיה שאני עם קלקסן מהחזרה,
יש טעם להזמין טיסה?
כדאי לטוס במצב הזה?

תודה לכן
לצפיה ב-'אחרי שבודקים שהריון ברחם והכל נראה תקין, אז מותר.. אך '
אחרי שבודקים שהריון ברחם והכל נראה תקין, אז מותר.. אך
11/01/2017 | 09:18
3
אישית לא הייתי נוסעת. כן מזמינה כרטיס כי הסיכוי של החזרה בודדת לא מאוד גבוה.. אך מבטלת אם יש הריון.
אבל.. מבחינה רפואית אין כל דרישה לכך ואם הכל תקין אז מותר לטוס. תבררי רק האם עליך לעלות מינון במידה ומדובר בטיסה רחוקה ישירה..
לצפיה ב-'הסיכוי של החזרה בודדת לא מאוד גבוה - תסבירי בבקשה'
הסיכוי של החזרה בודדת לא מאוד גבוה - תסבירי בבקשה
11/01/2017 | 11:47
2
לצפיה ב-'אם מסתכלים על הסטטיסטיקה היבשה...'
אם מסתכלים על הסטטיסטיקה היבשה...
11/01/2017 | 18:54
1
הסיכוי להיקלט בהחזרת עוברים אחת.. לא מאוד גבוה, ולמעשה אף נמוך. גם כשמדובר בבחורה צעירה ועובר יפה הסיכויים עדיין לרעתנו.
אני בהתחלה הייתי נמנעת מלעשות תוכניות הכוללות טיסה.. אך אחרי כמה שנים.. נופל האסימון שחבל לשנות את כל החיים בשל הטיפולים. עדיף לקבוע כרגיל הכל ובמקרה ואכן יש הריון, אם מעדיפים לא לטוס, אז לבטל. מה שנקרא צרות טובות..
לצפיה ב-'קוראת ומחייכת'
קוראת ומחייכת
11/01/2017 | 21:43
למרות שאני מודעת לסיכויים - גם אחרי מספר דו ספרתי של החזרות אני מתייחסת לכל אחת כל 100 אחוז סיכוי הצלחה. נראה לי שיש מרכיב רציני של מזל כי גם סיפורי הצלחה של החזרה ראשונה יש פה
תודות לחצי שלי האהובה שאחראית פה על הטיסות הקפדנו להתעופף מפה לעיתים קרובות  - אנחנו מנהלות את הטיפולים ולא הם אותנו . טסתי עם במהלך סטימולציה/אחרי החזרות /עם תמיכות /קלקסן  - הכל הולך

בהצלחה !!!!
לצפיה ב-'אני לא הייתי מזמינה'
אני לא הייתי מזמינה
11/01/2017 | 21:28
אלא אם כן ניתן לבטל ללא תשלום. פשוט לא הייתי לוקחת סיכון וטסה כשאני בהריון על קלקסן. גם ככה הריון יקר. ג ככה הריון בסיכון. בשביל מה?
לצפיה ב-'תודה יקירות'
תודה יקירות
16/01/2017 | 06:40
אני בראש של צילה שכל החזרה זה 100% בפני עצמה ויש סיכוי גבוהה שיקלע גם בהחזרה ראשונה, לכן אני בהתלבטות.
מהצד השני למודת טיפולים ( 6 שנים עכשיו עם אחד חמוד בדרך) אני גם בגישה של לא לעצור את החיים, ויש הזדמנות אז ננצל.
שמחתי לשמוע שאין סיבה באמת לא לטוס.
כרגע הזמנתי, מקווה שיהיה הריון והריון תקין ונטוס בכל מקרה.

לצפיה ב-'שאלת פרוגסטרון'
שאלת פרוגסטרון
11/01/2017 | 15:36
3
הריון ראשון לאחר הזרעה
אני כמובן סופר חרדתית 
אמורה להיות בשבוע 5+1 היום
בודקת כל יומיים בטא ופרוגסטרון 
ביום חמישי הבטא הייתה 346, פרוגסטרון 151
(בראשון עשיתי במרפאת הפוריות ונמסר לי על בטא 700, לא דיווחו על הפרוגסטרון)
והיום, בטא עדיין בעבודה אבל הפרוגסטרון ירד ל148
זה אומר משהו? צריך לעשות משהו עם זה?
בלחץ :(
לצפיה ב-'מוסיפה - הבטא חזרה'
מוסיפה - הבטא חזרה
11/01/2017 | 19:30
1
3038
פי 4 וחצי ב3 ימים
זה תקין? :O
לצפיה ב-'הפרוגסטרון אחלה'
הפרוגסטרון אחלה
11/01/2017 | 20:51
בערכים גבוהים כאלה הירידה חסרת משמעות.
בשלב הזה כבר לא צריך לבדוק בטא. את יכולה לגשת לעשות אולטראסאונד לוודא קיומו של שק הריון. בהצלחה!
לצפיה ב-'גם הבטא וגם הפרוג׳ פיקס. תמשיכי לאולט׳. בהצלחה! '
גם הבטא וגם הפרוג׳ פיקס. תמשיכי לאולט׳. בהצלחה!
11/01/2017 | 20:58
לצפיה ב-'המלצות תזונה / דיקור - מרב גודוביץ/שרה מעוז/ אביב מסינגר'
המלצות תזונה / דיקור - מרב גודוביץ/שרה מעוז/ אביב מסינגר
11/01/2017 | 16:39
2
היי, מישהי מכירה?
אני מחפשת מישהי/ו שילוו אותי מבחינת תזונה, צמחי מרפא ודיקור

תודה
לצפיה ב-'לא התחברתי לאביב'
לא התחברתי לאביב
11/01/2017 | 20:03
הוא ממש שם דבר, אבל באופן אישי ממש ממש לא התחברתי. הייתי אצלו פעמיים. לא הסביר לי מה הוא עושה, בקושי דיבר מילה. שם מחטים יצא מהחדר וחזר לתקוע עוד כמה מחטים....
לצפיה ב-'ממליצה על קורן ושרון קלניקת מעגלים'
ממליצה על קורן ושרון קלניקת מעגלים
12/01/2017 | 17:53

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרופסור ברטוב- המרכז המקיף לפוריות הגבר
פרופסור ברטוב
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה