לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2592625,926 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'האם יש בעיה לחלות במהלך טיפולים? גם לגבר וגם לאידה...'
האם יש בעיה לחלות במהלך טיפולים? גם לגבר וגם לאידה...
28/09/2017 | 23:38
9
לצפיה ב-'אשמח לתשובה.. קראתי לגבי זה שלגבר אסור שיהיה חום 3 חודשים '
אשמח לתשובה.. קראתי לגבי זה שלגבר אסור שיהיה חום 3 חודשים
29/09/2017 | 14:26
1
לפני בדיקת זרע, ותהיתי אם זה משפיע גם במהלך הטיפולים עצמם?
לצפיה ב-'זה תלוי כמה חום'
זה תלוי כמה חום
01/10/2017 | 09:03
חום של 38 זה לא חום של 40. אצלינו היתה לבן זוג מחלת חום כחודש לפני ההזרעה והתוצאות היו טובות. היה לו חום של 38.7
לגבי האשה - לא נראה לי פוגע. אני הייתי חולה עם חום 38.2 סביב הביוץ והריתי והיה מהלך תקין.
בהצלחה!
לצפיה ב-'בכל מקרה עדיף להיות בריאים '
בכל מקרה עדיף להיות בריאים
29/09/2017 | 14:34
2
אני התחלתי סבב עם אנטיביוטיקה ואמרו לי שקודם כל חשוב לטפל בעצמי,
לקחתי זינט שמותרת בהיריון.

בהיריון עצמו, ממש שבוע אחרי הבטא הייתי עם זינט שוב...

לגבי זרע אני לא יודעת.
*אגב, יש טענה שכשהגוף מתעסק בלהילחם במחלה הוא פחות מתעסק ב'להילחם' בעובר, שהוא גם סוג של גוף זר לגוף....

לצפיה ב-'ממה שאני יודעת לגבי הגבר זה נכון'
ממה שאני יודעת לגבי הגבר זה נכון
30/09/2017 | 06:32
1
מחלה שמלווה בחום פוגעת בזרע ויש גם סוגים של אנטיביוטיקה שיכולים לפגוע.
וכמו שרשמת במשך 3 חודשים

לצפיה ב-'הגיוני...'
הגיוני...
30/09/2017 | 19:34
אני ממחלקת בנק-הזרע-מקווה-שהתורם-היה בריא

לצפיה ב-'מחלת חום רצינית פוגעת בזרע לתקופה של עד חצי שנה'
מחלת חום רצינית פוגעת בזרע לתקופה של עד חצי שנה
30/09/2017 | 23:18
מניסיון...
ראינו איך הולך ומשתפר עם הזמן, אבל הבדיקה הראשונה אחרי המחלה הייתה מזעזעת (שפעת רצינית במשך שבועיים)
שנהיה רק בריאים!
לצפיה ב-'לגבי הזרע אין לי מושג, וזו שאלה לרופא'
לגבי הזרע אין לי מושג, וזו שאלה לרופא
01/10/2017 | 08:19
אני הריתי בסבב החזרת מוקפאים שבו הייתי חולה כמו שלא הייתי חולה כבר שנים, כולל אנטיביוטיקה וכו', במשך חודש שלם - מתחילת מעקב הביוץ ועד בדיקת הבטא.
אבל לדעתי יש הבדל בין סבב החזרה לסבב שאיבה, מכיוון ששאיבה היא פעולה הרבה יותר פולשנית, וגם כך יש בה סיכון לזיהום, ולא יודעת מה הייתי עושה במצב כזה... באמת רצוי מאוד להתייעץ עם הרופא המטפל.
לצפיה ב-'CMV '
CMV
01/10/2017 | 21:58
אם הייתה הדבקה אז רופאים ממליצים להמתין מספר חוגשים עד לחזרה לנסיונות להרות.
לגבי מחלת חום אצל הבעל, היא פוגעת בזרע, אבל אינה סיבה שלא לנסות להרות.

בהצלחה
לצפיה ב-'אנטיביוטיקה לפני טיפול '
אנטיביוטיקה לפני טיפול
13/10/2017 | 10:40
התחלתי השבוע אנטיביוטיקה בשל שיעול חמור. אני אוטוטו לקראת סבב , עוד שבועיים האם זה קריטי? כמה זמן היא נשארת בגוף והאם פוגעת בעובר? 
לצפיה ב-'שרשור רזרבה שחלתית נמוכה- בבקשה עזרה ועידוד'
שרשור רזרבה שחלתית נמוכה- בבקשה עזרה ועידוד
28/09/2017 | 21:08
13
בת 41.5 עם רזרבה נמוכה, AMH 0.5, עד כה 2 הזרעות עם הריון אחד מחוץ לרחם וIVF 1 (ביצית אחת ששאבו, הופרה עובר אך לא השתרש).
עם מיעוט ביציות, כל סבב הניב 2 ביציות ולאחרונה אחת בלבד..
ברור לי שהמצב לא מזהיר בכלל וכל חודש שעובר מלחיץ עוד יותר.. ):
עוד מעט מתחילה סבב נוסף עם גונאל 450 יח ליום.
לאחר מכן מנופורמולידוז, דקא וצטרוטייד.
הרופא מתעקש בשל הנתונים לתת כמה שיותר הורמונים בתקווה שיניב משהו.
**אז אם יש כאן בנות גילי עם אותו מצב, אשמח לשמוע סיפורי הצלחה-
איזה פרוטוקול הניב תוצאות. שמות של רופאים יתקבלו בברכה.
בהצלחה לכולן :)

לצפיה ב-'באתי לעודד'
באתי לעודד
28/09/2017 | 23:06
5
אומנם יותר צעירה- בת 38 אבל עם amh נמוך יותר 0.2. 
Fsh 26 שירד ל 10. 
התמדתי מידי שבוע בדיקור סיני במשך 10 חודשים. תרגלתי שיטת אביבה במשך שלושה חודשים. שתיתי עשב חיטה וסיפירולנה. השתדלתי להוריד קמח לבן ומתוק ולאכול מאכלים שמועילים לפוריות: סלק , בטטה, אספגרוס שעועית ושאר קטניות . 
מחזור טיפול ראשון גונל 450 לא היו ביציות. 
מחזור טיפול שני חצי טבעי פרגובריס היו 2 ביציות באיכות מצוינת ו2 הפריות אבל לא היה הריון
מחזור 3 פרגובריס 450 היו 4 ביציות 4 הפריות החזרתי 2 , נקלטתי עם עובר אחד והיום היא ישנה לידי. בת חודש וקצת. 
טיפ שלי : מעבר לפעולות פיסיות שביצעתי, כמעט תמיד השתדלתי לראות את חצי הכוס המלאה. להעריך את מה שיש לי. את בן הזוג המדהים שיש לי. כי זה לא מובן מאליו. את הבריאות שלי. כי זה לא מובן מאליו. את המשפחה שלי. כי זה לא מובן מאליו. את העבודה שלי . כי זה לא מובן מאליו. בהחלט היו רגעים של נפילות , אבל התאוששתי די מהר .... שוב למצוא נחמה בתחומים אחרים בחיים. 
בהצלחה ������
לצפיה ב-'מעודד בהחלט'
מעודד בהחלט
29/09/2017 | 08:47
1
במה שונה פרגובריס מהגונאל?
עד כה טופלתי רק עם גונאל במינונים שהועלו בכל טיפול.
לצפיה ב-'אני '
אני
01/10/2017 | 16:42
חושבת שבפרגובריס יש גם את הורמון נוסף, אבל לא בטוחה
לצפיה ב-'מעודד תודה לך '
מעודד תודה לך
29/09/2017 | 12:06
לצפיה ב-'תודה תותי. עודדת גם אותי '
תודה תותי. עודדת גם אותי
01/10/2017 | 11:59
1
מאחלת לך הרבה אושר עם משפחתך הקטנה ועוד בונבון בע"ה, במהרה. שנה וחתימה טובה.
לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
01/10/2017 | 16:45
תודה רבה. שנה טובה ובהצלחה לכולן
לצפיה ב-'אל תשכחי רק שכבר הצלחת להיקלט להריון'
אל תשכחי רק שכבר הצלחת להיקלט להריון
29/09/2017 | 12:06
1
ההריון התקין עוד יגיע. תשארי חזקה
לצפיה ב-'אמן. תודה לכן'
אמן. תודה לכן
29/09/2017 | 12:40
לצפיה ב-'באתי לתמוך ולעודד'
באתי לתמוך ולעודד
29/09/2017 | 14:11
1
גם אני שייכת למועדון המכובד.
אני מטופלת של בר חווה שדוגל במקרים שלנו לחכות לביוץ טבעי ולשאוב ביצית אחת או שתיים איכותיות.
הגעתי לטיפולים בת 39.5 עם FSH 64.
עברתי שלושה סבבים שבכל פעם נשאבה ביצית אחת והוחזר מן הסתם עובר אחד.
הסבב השלישי הביא לי ילד.
אל תתיאשי אם מוצאים לך רק ביצית אחת. מספיקה רק אחת.
לא לאבד תקווה. להמשיך! בסוף תגיע ביצית הזהב.
לצפיה ב-'מודעת שבר חווה הוא מאין קוסם בתחום'
מודעת שבר חווה הוא מאין קוסם בתחום
29/09/2017 | 14:19
אבל תור אליו יש רק למרץ וחבל.
בנתיים אנסה ואקווה שלא אצטרך..
כמה עולה בעצם סבב שלם אצלו סהכ?
לצפיה ב-'באותו מועדון'
באותו מועדון
01/10/2017 | 08:58
מעט צעירה ממך. הכי הרבה ביציות שיצאו לי בסבבים, זה 4. הכי הרבה עוברים שמחזירים לי, זה שניים. אני בטיפולים שנה וחצי ברוטו, אמנם טרם התבשרנו, אבל אני כן יכולה לתרום לך מניסיוני, שהרופאים לא מוותרים רק בגלל תוצאות של הבדיקה הזו. כי למעשה צריך רק אחד שישתרש.  
לצפיה ב-'IVF טבעי, אם יש ביוצים עצמוניים'
IVF טבעי, אם יש ביוצים עצמוניים
02/10/2017 | 12:51
1
הוא פתרון מצוין לתגובה שחלתית נמוכה ולרזרבה נמוכה.
הבן שלי הוא תוצאה של IVF טבעי. מי שאחראי לתוצאה הנהדרת הוא ד"ר איתי בר חוה, שהתעקש ולא ויתר עד שזכיתי להיות אימא.
לצפיה ב-'מעודד'
מעודד
03/10/2017 | 12:19
טוליתי, הפרוטוקול היה טבעי לגמרי? ללא הורמונים ורק מעקב זקיקים?
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
01/10/2017 | 11:49
6
תוך כמה זמן יש תוצאות של בדיקות גנטיות דרך קופת חולים כללית? 
לצפיה ב-'אני קיבלתי אחרי כשלושה שבועות'
אני קיבלתי אחרי כשלושה שבועות
01/10/2017 | 12:03
3
כולל זמן משלוח בדואר ישראל, כידוע הדואר המהיר בעולם. במענה הקולי של בילינסון (שם ממוקמת המעבדה) היו תשובות הרבה לפני זה.
אבל קחי בחשבון שאנחנו בתקופת החגים וייתכנו עיכובים בגלל זה.
לצפיה ב-'אז כדי לשלם פרטי? איפה המעבדה? '
אז כדי לשלם פרטי? איפה המעבדה?
01/10/2017 | 14:23
2
אשמח לפרטים. כי בכללית בטח זה יקח הרבה זמן ועדיף אולי פרטי
לצפיה ב-'לא עשיתי פרטי'
לא עשיתי פרטי
01/10/2017 | 16:18
1
בבילינסון יושבת המעבדה הגנטית שמבצעת את הבדיקות עבור קופ"ח כללית. אחרי שאת נותנת את הדם בקופה, הוא מועבר לשם לבדיקה, ומשם נשלחת התשובה.
לצפיה ב-'תלוי... אצלי בכללית נשלח לאיכילוב'
תלוי... אצלי בכללית נשלח לאיכילוב
01/10/2017 | 23:15
לצפיה ב-'אני אחרי חודשיים'
אני אחרי חודשיים
01/10/2017 | 12:39
בקופח כללית.
לצפיה ב-'גם אני אחרי חודשיים (כללית)'
גם אני אחרי חודשיים (כללית)
01/10/2017 | 13:01
לצפיה ב-'גונל וצטרוטייד'
גונל וצטרוטייד
01/10/2017 | 04:10
4
היי לכולן!
ממתינה למחזור בכדי להתחיל סבב ראשון של ivf , קיבלתי הסבר משתי אחיות ואף ראיתי סרטוני הדרכה  לגבי הזרקת הגונל והצטרוטייד אבל בכל מקום אני רואה הסבר שונה - מרחק 4 אצבעות מהפופיק לצידי הבטן, מרחק 3 אצבעות מהפופיק לתחתית הבטן, צורת סמיילי מתחת לפופיק...מי יכולה להסביר לי מה נכון והיכן להזריק? והאם מזריקים אותם באותו מקום אחד אחרי השני?
לצפיה ב-'זה לא ממש משנה'
זה לא ממש משנה
01/10/2017 | 13:30
באיזור שמסביב לפופיק אבל לא צמוד אליו
אני למדתי (לצערי) שלמשל גונאל וצטרו אני מעדיפה להזריק יותר קרוב לפופיק ודקא יותר רחוק - אבל זה סתם הרגל.
בכל מקרה - את יכולה להזריק באיזה צד שאת רוצה, והם לא חייבים להיות באותו הצד.
הצטרו - היא זריקה קצת צורבת ואצלי היא עושה גירוי קל, אז אני מזריקה אותה ימין/שמאל לסירוגין.
גונאל - אני מוכנה להזריק בכל מקום בכל נקודת זמן, ופעם כדי לנצל שאריות יצא שהזרקתי בערב אחד ארבע נגלות כדי להגיע לכמות הנדרשת.
קחי אוייר - והלוואי שלא תזריקי הרבה
לצפיה ב-'זה לא משנה'
זה לא משנה
01/10/2017 | 13:39
לי הרופאה אמרה סביב הטבור. אני עשיתי אישית מתחת..
לצפיה ב-'אכן לא משנה'
אכן לא משנה
01/10/2017 | 15:44
בחרי סרטון ועשי לפיו. עם הזמן תוכלי להבחין איזה אזורים טובים לך יותר ואילו פחות. בהצלחה. לשהות קצרה פה ולידיים מלאות עוד השנה בע"ה.
לצפיה ב-'מקסימות! תודה רבה...אמן! בהצלחה לכולנו❤️'
מקסימות! תודה רבה...אמן! בהצלחה לכולנו❤️
01/10/2017 | 16:25
לצפיה ב-'AMH'
AMH
28/09/2017 | 19:55
2
היום קיבלתי תוצאה יצא 1.61 UG/L
הרופא שלח אותי לבדיקה הזאת בגלל שבטיפולים אחרונים יצאו קצת ביציות.
בנוסף לבעיית זרע רצינית יש חשש לרזרבה נמוכה.
מה אתן אומרות על הערך הזה?
למרות שזה בטווח נראה לי נמוך מדי (((
לצפיה ב-'יש כאן בנות עם ערך נמוך בהרבה, כולל אמתך הנאמנה '
יש כאן בנות עם ערך נמוך בהרבה, כולל אמתך הנאמנה
01/10/2017 | 12:27
1
והרופאים המומחים בהחלט מטפלים בהן ומגיעים לתוצאות המבוקשות. יש כאן שרשור מהימים האחרונים של מישהי עם נמוך ממך, ואת מוזמנת לעיין בו.

שנה וחתימה טובה ובידיים מלאות בקרוב בע"ה 
לצפיה ב-'תודה רבה. מאחלת גם לך ידיים מלאות בקרוב'
תודה רבה. מאחלת גם לך ידיים מלאות בקרוב
01/10/2017 | 20:43
לצפיה ב-'פרוגילוטון'
פרוגילוטון
29/09/2017 | 19:26
7
שלום לכם חג שמח וגמר חתימה טובה 
אשמח לתשובה אמינה לגבי הכדורים הנ"ל

אני ירדתי ממש קשהב 25 קילו ובקושי מצליחה לשמור על זה מצד שני אין לי מחזור למעלה משנה והרופא רשם לי אתמול כדורי פרוגילוטון השאלה שלי היא האם זה עלול לגרום לי להעלות משקל ולהשמין חזרה? חוץ מזה שמעתי שזה עלול לגרום לי לקרישות דם וחלילה לתסחיף ריאתי מקרישי דם זה גם מפחיד אותי מה עלול לגרום לי האם התופעות לוואי מסוכנות? בתודה מראש על תשובה
לצפיה ב-'לא יודעת שום דבר עך קרישיות'
לא יודעת שום דבר עך קרישיות
30/09/2017 | 10:59
אבל, לגבי ההשמנה בגדול לפי הניסיון שלי תזהרי עם אוכל ותשמרי על זה מאוד. אל תוכלי שטויות בכלל! ויהיה בסדר. מדברת מניסיון.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מנסה לענות '
מנסה לענות
30/09/2017 | 13:39
5
לגבי ירידה במשקל -
נשמע לי שיש לברר את הקשר בין הירידה הגדולה במשקל לבין העלמות המחזור החודשי.
לגבי פרוגילוטון-
מדמה באופן מלאכותי את המהלך ההורמונלי של מחזור טבעי - אל חשש.
בכללי-
נשמע לי לי שבין השורות את מפחדת להעלות במשקל שזה לגימטי אבל בתחושתי עומד בסתירה לשאיפה להיכנס להריון בריא.
תבדקי עם עצמך

בהצלחה
לצפיה ב-'לי יותר חשוב לא להעלות במשקל אני רוצה לרדת עוד קצת במשקל'
לי יותר חשוב לא להעלות במשקל אני רוצה לרדת עוד קצת במשקל
30/09/2017 | 21:21
4
אני מודאגת רק מהמשקל והבריאות שלי הריון לא בקשע שלי בשיט
לצפיה ב-'אאוצ' שאת טעית בכתובת'
אאוצ' שאת טעית בכתובת
30/09/2017 | 22:08
1
אם הריון לא בקטע שלך בשיט
שרק תהיי בריאה!!
לצפיה ב-'מאמי פה פורום פוריות..... '
מאמי פה פורום פוריות.....
01/10/2017 | 00:37
כולן פה בעניין של להתעגל !
בהצלחה לך בשמירה על המשקל !
לצפיה ב-'אחרי הפוסט הזה אני יכולה להגיד בלב שלם שראיתי הכל '
אחרי הפוסט הזה אני יכולה להגיד בלב שלם שראיתי הכל
01/10/2017 | 08:22
1
לצפיה ב-'זה אכן היה אחד החזקים פה'
זה אכן היה אחד החזקים פה
01/10/2017 | 11:41
שלא לומר אחת הטעויות בכתובת אם לא ה
לצפיה ב-'בת 39 לעבור לרופא פוריות במקום רופא נשים רגיל??'
בת 39 לעבור לרופא פוריות במקום רופא נשים רגיל??
28/09/2017 | 21:49
3
מרגישה שהרופא הרגיל לא ממש תורם לי, אחרי השנה הריון כימי ועוד הפלה 1 הביא לי בדיקות קרישות כי ביקשתי ממנו אבל ככה לא מכוון אותי .. חוץ מזה אומר לי הכל תקין - עשיתי פרופיל הורמונלי ובעלי בדיקת זרע - תקין, מה דעתכן לבקש רופא פיריון??
לצפיה ב-'לגמרי מחשבה טובה ונבונה.'
לגמרי מחשבה טובה ונבונה.
29/09/2017 | 07:12
לצפיה ב-'לא צריך לבקש רופא פריון'
לא צריך לבקש רופא פריון
29/09/2017 | 07:21
1
פשוט קובעת והולכת. אין לך מה להפסיד
לצפיה ב-'אני חושבת שזה תלוי בקופה'
אני חושבת שזה תלוי בקופה
01/10/2017 | 10:07
בכללית קבעתי תור ישירות לרופא פריון בלי שום בעיה, אבל אני חושבת שיש קופות שדורשות הפניה לרופא כזה (מרופא נשים רגיל אני  מניחה).
וכן, כדאי לקבוע לרופא פריון. מקסימום, תהרי שוב לבד בלי שום עזרה (אמן!  ) אבל אם כן תצטרכי עזרה - כדאי שהיא תהיה זמינה, תתחילי להריץ כבר את כל הבדיקות שדרושות וכו', כי חבל על הזמן.
לצפיה ב-'איקקלומין וביוץ'
איקקלומין וביוץ
30/09/2017 | 10:33
7
היי
קצת רקע, בת 39. Fsh מוגבר. מנסים כבר שנה אחרי הפלה כואבת. החודש התחלתי טיפולים ולקחתי איקקלומין. נצפו לפני שבועיים 3 זקיקים בשלים. ביום של הא״ס טרם היה ביוץ ובדקתי כל יום עם מקלונים אבל הם לא היו חיוביים אף יום... כלומר היתה התכהות אבל לא חיובי. יכול להיות שלא היה ביוץ? הוחלט לא לתת זריקה לביוץ כי היו 3 זקיקים. 
וגם... אני כבר שבועיים אחרי... ובדיקת הריון שלילית!
לצפיה ב-'כן זה קרה לי'
כן זה קרה לי
30/09/2017 | 17:42
6
לקחתי בזמנו איקקלומין, היו לי שני זקיקים של 15-16 והרופא אמר שאבייץ עוד כמה ימים, לא קיבלתי אוביטרל וקיימנו יחסים. שבועיים לאחר מכן לא הופיעה ווסת וחשבתי שאני בהריון אבל לא הייתי - בכלל לא בייצתי. אחכ המדקר שלי אמר שדווקא עם לוקחים הורמונים (איקקלומין/גונל..) לפעמים לא יהיה ביוץ בלי אוהיטרל (גם אם את מבייצת טבעי)
בהצלחה בסבב הבא!
לצפיה ב-'איך את יודעת שלא בייצת?'
איך את יודעת שלא בייצת?
30/09/2017 | 18:13
5
היו לי כאבים באיזור השחלות בימים שהייתי אמורה לבייץ אבל אולי סתם כאב? כי היו כמה זקיקים? אני לא יודעת שלא בייצתי פשוט כל הסימנים לביוץ הראו שלא.
לצפיה ב-'מצטערת אם אני נשמעת ביקורתית'
מצטערת אם אני נשמעת ביקורתית
30/09/2017 | 18:40
3
אבל טיפול באיקוקלומין לבת 39 עם FSH מוגבר וללא מעקב זקיקים וביוץ מסודר נשמע לי כמו פרוטוקול קצת בעייתי. איקוקלמין מטפל בבעיה של שחלות פוליציסטיות ולאי פריון על רקע FSH יש היום טיפולים מבוססים ומוכחים, הכל בהזרעות הורמונליות וכלה בivf  על פרוטוקולים שונים ומשונים.
בהצלחה
לצפיה ב-'דווקא הגבתי מצוין לאיקקלומין'
דווקא הגבתי מצוין לאיקקלומין
30/09/2017 | 18:44
1
ויצרתי 3 זקיקים (:
זה לא ביקורתי זאת דעתך. כן הייתי במעקב זקיקים מסודר 3 פעמים. אך לא קיבלתי אוביטרל ולכן לא ידעתי בדיוק מתי הביוץ. את הטיפול קיבלתי מפרופ מומחה לפוריות. מסכימה שפעם הבאה אבקש פרוטוקול שונה מעט כי החודש למדתי שזה לא מספיק.
לצפיה ב-'רק ע''י בדיקות דם של e2 ניתן לדעת אם היה ביוץ בבוודאות. בהצל'
רק ע''י בדיקות דם של e2 ניתן לדעת אם היה ביוץ בבוודאות. בהצל
30/09/2017 | 23:33
לצפיה ב-' מסכימה עם לונדי'
מסכימה עם לונדי
01/10/2017 | 10:01
אני מנחשת שהרופא חושב שאין לכם בעיה להרות באופן טבעי (כתבת שהיה לך הריון שהסתיים בהפלה) וכל מה שאתם צריכים זה פוש קטן, ואיקקלומין יעשה את העבודה, אבל לא לסיים סבב של איקקלומין בזריקת אוביטרל זה בעייתי. 
בזמנו עשיתי תחקיר קטן בנושא ומצאתי מאמרים (באנגלית) שציינו במפורש שבסבבים של טיפול הורמונלי הביוץ הטבעי עשוי להתעכב מאוד או לא להתרחש. נכון שיש מטופלות שמבייצות אפילו מוקדם מהצפוי ובלי קשר לטיפול ההורמונלי, אבל יש גם כאלה שלא יבייצו בלי מבייץ.
בכל מקרה, בשלב הזה אין יותר מדי מה לעשות חוץ למחכות עוד כמה ימים ולעשות בדיקת הריון, ואם אין הריון אז להמתין בסבלנות לוסת ואחריו לסבב המנצח.
לצפיה ב-'אני יודעת שלא בייצתי'
אני יודעת שלא בייצתי
01/10/2017 | 08:59
כי לא היתה לי ווסת ולא הייתי בהריון. היו לי שני זקיקים אחד בכל שחלה. לא הייתי אז במעקב בדיקות דם. זה היה לפהי כשנתיים הסיפור הזה. אח"כ עברתי לגונל עם מעקב צמוד של US ובדיקות דם והריתי בנסיון ראשון ומזה יש לי ילדה. אח"כ חזרתי על התהליך בנסיון לילד שני וכרגע אני בתחילת הריון (נסיון שלישי הפעם). 
נראה לי כדאי לעקוב עם בדיקת דם סביב הביוץ וגם לקחת אוביטרל לוודא ביוץ שלא יהיו אי הבנות ולחצים מיותרים. 
המון בהצלחה שיהיה לך!
לצפיה ב-'הזרעה.. סיכוי לתאומים??'
הזרעה.. סיכוי לתאומים??
30/09/2017 | 19:09
4
היי בנות. גמר חתימה טובה לכולן. מחר בע"ה יש לי הזרעה פעם 1. אני ממש מתרגשת!! יש לי שאלה ברביעי האחרון עשו לי בדיקת א.ס ונמצאו :
זקיק 14 שחלה שמאלית
זקיק 12 שחלה שמאלית
מאז רביעי + חמישי הזרקתי גונאל
ושישי (אתמול) הזרקתי אוביטרול הכל לפי הנחיות הרופא. יש לי שאלה האם בהזרעה יש סיכוי לתאומים?? או שרק הביצית המובילה מופרית.. סליחה על הבורות. שבוע מצויין לכולן מלא בבשורות טובות ומשמחות ❣❣❣
לצפיה ב-'יש סיכוי'
יש סיכוי
30/09/2017 | 19:56
1
לשכנה שלי יש שלישיה מהזרעה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
01/10/2017 | 06:57
לצפיה ב-'זה תלוי '
זה תלוי
01/10/2017 | 03:34
1
אם שני הזקיקים הכילו ביצית בשלה (בדכ זקיק כזה יהיה מעל גודל 16 אבל יש גם חריגים) אז שתי הביציות יבייצו בהשפעת האוביטרל. לכן, במקרה שלך יש סיכוי לתאומים אם כי לא ניתן לדעת בוודאות מה היה מצבך לפני הביוץ כי המעקב שלך בוצע די הרבה זמן לפני כן...
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
01/10/2017 | 06:57
לצפיה ב-'מתחילה ivf'
מתחילה ivf
29/09/2017 | 12:41
2
היי, בת 35, לאחר 4 הזרעות שלא צלחו (למרות שהכל תקין) מתחילה סבב ivf ראשון.
הארות, תובנות, איך עובד התהליך, מה עושים? הכנות?
אני בקופ''ח כללית. השתתפות? מכסת הטיפולים?
שבורה...כ''כ קיוויתי שלא אצטרך להגיע לזה.....כנראה שמישהו חושב אחרת��

תודה וחתימה טובה��
לצפיה ב-'גם אני באותה סירה'
גם אני באותה סירה
29/09/2017 | 13:15
1
בת 35 תכף.. התחלתי ivf ראשון אחרי סבב הזרעות שלא צלח
הרופא נתן לי פרוטוקול מסודר להורמונים לפני כחודש וחצי התחלתי לקחת.
וכל יומיים בבוקר הלכתי לקופ"ח למעקב זקיקים ודם.
אחרי שבועיים הגעתי לשאיבה.. באולטרסאונד ראו 8 ביציות   
רוב המטופלות של הרופא שלי מבצעות ללא הרדמה.  הכאב הוא אצל כל אצל
כל אחת אחרת.. הרופא יעץ לי הרדמה  נרדמתי ל10 דקות. הרופא אמר לי שנשאבו 12.
שעתיים בחדר התאוששות רואים שיצאתי לפיפי ושתיתי ואכלתי והכל טוב אז שחררו אותי הביתה.. אחרי יום התקשרו שלא הייתה הפרייה ועושים icsi בעצם מזריקים
לביציות תאי זרע.  אחרי יום התקשרו שהייתה התפתחות של 8 ביציות.
יומיים אחכ הגעתי להחזרה של 2 עוברים בני 8 עד 10 תאים.. וכאן החלק הקשה של ההמתנה עד לבדיקת הבטא הראשונה   לאחר 10 ימים קיבלתי מחזור.
אבל לא נכנסתי לדיכאון . מכל ה6 עוברים רק 2 התאימו להקפאה..
מקוה שבעזרת ה' בסבב הבא(דחיתי אותו לאחרי החג- איך אפשר ביום כיפור לבלוע הורמונים בלי מים?) וגם סוכות לרוץ לבדיקות כל בוקר   זה לא בשבילי אז דחיתי לרוגע של אחרי החגים. ביום כיפור נקרע שערי שמים בתפילות בקשות דמעות ותחנונים
שבעזרת ה' כל הבנות כאן ייוושעו וכל אחת תחזיק בעוד 9 חודשים תינוק בריא. אמן.
תלכי בתקוה ומחשבה טובה שאלה הטיפולים יובילו לניצחון!
גמר חתימה טובה. ורק בשורות טובות ..
והאמת היא שחשבתי שטיפולי פוריות זה סוף העולם . זה לא מסובך בכלל ודי פשוט..
העניין זה איך את מגיבה להורמונים.. וכמובן להיות צמודה להוראות בדיקות טלפונים ולתהילים.
נ.ב. אני בקופח מאוחדת שיא.. הלכתי לרופא פרטי   מקבלת החזר של עד 80% מימון מסך הטיפולים והמפגשים אצלו
לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך ובהצלחה!!!'
תודה רבה על תגובתך ובהצלחה!!!
30/09/2017 | 23:30
יש תובנות נוספות מבנות שבכללית?
לצפיה ב-'שאלה לגבי "דימום" שבוע 5'
שאלה לגבי "דימום" שבוע 5
28/09/2017 | 08:44
4
אני מרגישה שאני אק4בל התקפת לב מכל הלחצים והפחדים האלו.
אז אני שבוע 5 ונצפו שני שקי הריון ( :-O )...
ויש לי מדי פעם ( לא כל יום ולא כל היום ) מעין הפרשות חומות. זה לא מזכיר דם..זה לא דימום ואפילו לא חזק...אבל זה מספיק לשגע לי את הראש.

קראתי על זה כל כך הרבה וכתוב שזה נורמלי, שזה השתרשות ועדיין..הלב דופק.
מישהי פה חוות?יודעת? יכולה לנסות להרגיע?
לצפיה ב-'סליחה על הבנאליות'
סליחה על הבנאליות
28/09/2017 | 09:24
1
האם התייעצת עם רופאי היחידה/הרופא המטפל בך? לדעתי זה עדיף מייעוץ בפורום. מרגיע יותר. אם את ממש לחוצה, את יכולה לגשת למיון נשים. יש בקופ"ח וגם בבית חולים.

הריון קל ומשעמם וידיים מלאות בע"ה.

לצפיה ב-'ממש לא בנאלי '
ממש לא בנאלי
28/09/2017 | 10:15
זה בדיוק מה שצריך לעשות - לפנות ליחידה לבדיקה. דימום בשלבים כאלה יכול לא להעיד על כלום, המון נשים עוברות את זה וההריון ממשיך תקין, אבל זה דורש בדיקה של תקינות ההריון ובדיקה של הורמונים, כדי להוסיף תמיכה במקרה הצורך.
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה מרגיע...'
לא יודעת אם זה מרגיע...
28/09/2017 | 12:22
אצלי בהריון הראשון אחרי הפריה היו שני שקים עם דימומים ואחד הפסיק להתםתח בשלב מסויים. השני נולד בזמן.
בהריון השני אחרי הזרעה היה מלכתחילה שק אחד, היו גם דימומים והכל בסדר (שבוע 23 כעת)
רוב הסיכויים שהכל בסדר וזה נפוץ
לצפיה ב-'אנסה לענות'
אנסה לענות
29/09/2017 | 14:53
אני ממליצה לך להיבדק, אצלי בהריון הראשון , החזירו 2 עוברים , בשבוע 6 דימום , ושרד רק עובר אחד. היום בת שנתיים . אז עדיף שיבדקו ליתר ביטחון , אל תעשי שום דבר שדורש מאמץ. 
לצפיה ב-'הצילווווו ההמתנה לבטא פשוט הורגת!!!'
הצילווווו ההמתנה לבטא פשוט הורגת!!!
28/09/2017 | 21:24
6
היי לכולן,
6 ימים לאחר החזרת עוברים כולי מלאה ברגשות מעורבים...
מצד אחד התרגשות וציפייה לתשובה חיובית  ומצד שני פחד וחשש עצום מתשובה שלילית
עד היום הייתי עוד בסדר איכשהו עברו להם הימים אבל ככל שזה מתקרב אני פשוט עומדת להתפוצץ מלחץ!!!!
אין לי אפילו לא סימן אחד ממה שנשים שהרו מתארות (חוץ ממיחושים מוזרים בבטן התחתונה כמה ימים סמוך להחזרה אבל מאז נאדה!!! גורנישט!!!)
מה שכן אני מתנחמת בזה שיש נשים שהרו ללא שום
סימן מה שנותן תקווה.
אשמח בבקשה למעט עידוד
תודה!!!!! 
לצפיה ב-'מכל הלב רוצה לעודד אותך. '
מכל הלב רוצה לעודד אותך.
28/09/2017 | 21:52
1
מיבינה אותך מאוד...
ומקווה בשבילך!
לא תמיד צריכים להיות סימנים.
שמעתי הרבה סיפורי הצלחה בלי שום סימני הריון ,גם הריון היחיד שלי הייה בלי סימנים בלבד דימום לפני כמה ימים לפני בטא(לא הסתיים בידיים מלאות...בכלל סיבה אחרת)
מקווה שתיהיה בהריון!

לצפיה ב-'תודה על התגובה!'
תודה על התגובה!
28/09/2017 | 22:20
צר לי לשמוע על מה שחווית...
תודה!!!
ומקווה שגם את תהיי בהיריון ושתצאי בידיים מלאות-אמן!!!
לצפיה ב-'תמיד אני טוענת שההמתנה היא החלק הכי קשה'
תמיד אני טוענת שההמתנה היא החלק הכי קשה
29/09/2017 | 09:36
3
יותר מהשאיבות, ההזרקות וההחזרות. מקווה שתגיע התשובה החיובית!
לצפיה ב-'כ"כ נכון!!!'
כ"כ נכון!!!
29/09/2017 | 12:01
מוכנה שימי הזריקות יתארכו להם ואפילו השאיבה וההחזרה עצמה בתנאי שימי ההמתנה יתקצרו להם..
תודה ואמן!
לצפיה ב-'אמרתי לרופא שלי שאלה השבועיים הכי ארוכים.. מה ענה לי?'
אמרתי לרופא שלי שאלה השבועיים הכי ארוכים.. מה ענה לי?
29/09/2017 | 13:02
1
שזה בעצם 9 חודשים ולא שבועיים
לצפיה ב-'הלוואי, המתנה מהסוג הזה תמיד מבורכת'
הלוואי, המתנה מהסוג הזה תמיד מבורכת
01/10/2017 | 19:40
לצפיה ב-'לטריזול'
לטריזול
28/09/2017 | 16:18
3
הרופא רשם לי לטריזול לקראת ההחזרה הבאה.
עכשיו חוזרת מבית המרקחת ומסתבר שצריך לקבל המון אישורים...
יש לכן אולי מושג איך להשיג בקלות או אם למישהי יש כדורים שאינה צריכה?
לצפיה ב-'באיזו קופה את? '
באיזו קופה את?
28/09/2017 | 20:59
2
לפני 6 שנים רכשתי את זה במכבי במחיר מלא ולא היה נורא, משהו כמו 170 ש"ח.
לצפיה ב-'כללית'
כללית
29/09/2017 | 09:38
1
אבל הסתדרתי בסוף:) עשיתי סחר חליפין עם מישהי תמורת מנופור
לצפיה ב-'אני גם הונחתי לקחת לטרזול לקראת החזרת, מוקפא'
אני גם הונחתי לקחת לטרזול לקראת החזרת, מוקפא
29/09/2017 | 11:41
מעניין אם אנחנו חולקות רופא
יכולה להכין אותי איזה אישורים נדרשים כדי שאבקש מראש?
תודה
לצפיה ב-'חידון לגולשות החדשות'
חידון לגולשות החדשות
27/09/2017 | 20:54
31
אז יש לנו פה גולשות חדשות רבות. ברוכות הבאות, או כמו שמברכים אצלנו: ברוכות הבאות לשהות קצרצרה בלבד.
מוזמנות להשתתף בחידון סמלילים מהתחום שלשמו התכנסנו.
אני אעלה מספר חידות שישורשרו לכאן, ומי שיודעת את הפתרון, שתענה בגוף התשובה, כלומר לא בכותרת אלא בתוכן, כדי לאפשר לגולשות נוספות לנחש את התשובה.
מי שתצליח לנחש מספר רב יותר של תשובות לחידות, תקבל במתנה מזרק אוביטרל
מוכנות?
קדימה, מתחילים.
לצפיה ב-'חידה מספר 1: '
חידה מספר 1:
27/09/2017 | 20:54
4
לצפיה ב-'...'
...
27/09/2017 | 21:37
3
מוקפאים
לצפיה ב-' זו את יקירתי?? את איתנו?'
זו את יקירתי?? את איתנו?
27/09/2017 | 22:10
לצפיה ב-''
27/09/2017 | 22:10
לצפיה ב-'כןןןןן זאת אני תמיד תמיד עוקבת אחריכן (בעיקר אחרייך )'
כןןןןן זאת אני תמיד תמיד עוקבת אחריכן (בעיקר אחרייך )
28/09/2017 | 23:16
ב"ה כבר עם שלושה קטנטנים.

אבל הלב תמיד פה (8 שנים של טיפולים זה חלק לא מבוטל מהחיים...).

שמחה עם השמחות, כואבת עם הכואבות 

תמיד מתפללת על כולן 

וכמובן מעריצה אותך 

שנה טובה מלאה בבשורות טובות!!!!

לצפיה ב-'חידה מספר 2: ר+'
חידה מספר 2: ר+
27/09/2017 | 21:12
2
לצפיה ב-'אוהבת את המשחק'
אוהבת את המשחק
27/09/2017 | 21:21
1
צילום רחם .
הפעולה הכי אלימה שעברתי EVER
לצפיה ב-''
27/09/2017 | 22:08
לצפיה ב-'חידה מספר 3: ל'
חידה מספר 3: ל
27/09/2017 | 21:14
2
לצפיה ב-'הכי חדשה פה ... ממש חלוצה'
הכי חדשה פה ... ממש חלוצה
27/09/2017 | 21:20
1
פיפל
לוטאלי או פוליקולרי לבחירתך!
לצפיה ב-'יפה'
יפה
27/09/2017 | 22:08
לצפיה ב-'ל+ון'
ל+ון
27/09/2017 | 22:12
3
לצפיה ב-'השערה'
השערה
27/09/2017 | 22:22
1
זו תרופה שקוראים לה מונגון או משהו כזה?
לצפיה ב-'נכון מאוד'
נכון מאוד
28/09/2017 | 13:31
לצפיה ב-'אולי'
אולי
28/09/2017 | 12:26
מנוגון
לצפיה ב-' + י תמ'
+ י תמ
27/09/2017 | 22:13
5
לצפיה ב-'אני על זה '
אני על זה
27/09/2017 | 22:41
1
קרינון
לצפיה ב-'נכון'
נכון
28/09/2017 | 13:34
לצפיה ב-'...'
...
27/09/2017 | 22:41
1
הקפאת זרע? הקפאת תמנון? עקרב? חחח
הקפאת הליכים?
לצפיה ב-'לא...'
לא...
28/09/2017 | 13:33
לצפיה ב-'צילה יפה לך'
צילה יפה לך
27/09/2017 | 22:42
לצפיה ב-'+'
+
27/09/2017 | 22:17
2
לצפיה ב-'מונופור'
מונופור
28/09/2017 | 20:55
1
לצפיה ב-'כבר שכחתי שהזרקתי כל יום רק לפני חודש'
כבר שכחתי שהזרקתי כל יום רק לפני חודש
28/09/2017 | 20:56
לצפיה ב-' +לים'
+לים
27/09/2017 | 22:19
2
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/09/2017 | 22:23
1
נרות וגינליים?
לצפיה ב-'יפה'
יפה
28/09/2017 | 13:35
לצפיה ב-'אני אוהבת את החידונים האלה!!'
אני אוהבת את החידונים האלה!!
27/09/2017 | 22:19
2
בינתיים ידעתי לענות נכון על שלושת החידות הראשונות...
(בדקתי את עצמי לפי מה שאת וצילה כתבתן )
לצפיה ב-''
27/09/2017 | 22:20
לצפיה ב-'בא לי עוד! '
בא לי עוד!
28/09/2017 | 08:07
הגעתי כשכבר היו תשובות, אבל ממש נהניתי!
יש שם עדיין אחת לא פתורה.. לי אין מושג מה התשובה.
לצפיה ב-'יש לי רעיון לחידה, שולחת לך בפרטי (; '
יש לי רעיון לחידה, שולחת לך בפרטי (;
29/09/2017 | 14:43
לצפיה ב-'החידה מאתמול= מנפור'
החידה מאתמול= מנפור
28/09/2017 | 21:01
לצפיה ב-'בר חווה'
בר חווה
26/09/2017 | 06:30
20
התורים אליו כעת הם רק למרץ 2018.
האם המרפאה שלו הינה פרטית בלבד? (ז"א אין החזרים מקופ"ח ?)
לאור העלויות הגבוהות מאוד אצלו- האם כדאי לחכות לתור?
אשמח לכל מידע
תודה לכולן
לצפיה ב-'כמה רוצים על ייעוץ פרטי? '
כמה רוצים על ייעוץ פרטי?
26/09/2017 | 07:24
ולפרטי מתי נתנו לך תור? מן הסתם מהר לא?
לצפיה ב-'כמה רוצים על ייעוץ פרטי? '
כמה רוצים על ייעוץ פרטי?
26/09/2017 | 07:24
ולפרטי מתי נתנו לך תור? מן הסתם מהר לא?
לצפיה ב-'הוא רופא מצוין'
הוא רופא מצוין
26/09/2017 | 23:16
3
היתה כאן שאלה דומה, והייתה המלצה לפנות בינתיים לרופא אחר ואח"כ להגיע לתור אליו. תנסי אולי גם להסביר את המצב שלך, אולי יהיה להם תור יותר קרוב בשבילך.
גם אני חיכיתי המון זמן לתור. אני זוכרת, שקבעתי בנובמבר והתור שנתנו לי היה למאי.
לגבי העלויות. יש לך תשלום על היעוץ הראשוני. שזה את יכולה לכלול כיעוץ מומחה. (אני חושבת שככה היה אצלי). אח"כ משלמים לכל טיפול. זה אני בספק האם ניתן לקבל החזר על זה. משום מה אני משלמת תמיד מחיר מלא.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אפשר להשתמש ביעוצים'
אפשר להשתמש ביעוצים
27/09/2017 | 11:58
2
אם את בכללית. זה מוריד כמה מאות שח.
לצפיה ב-'אני במכבי ואין החזרים לבר חווה'
אני במכבי ואין החזרים לבר חווה
27/09/2017 | 12:51
לצפיה ב-'ובמכבי יש אופציה של יעוצים?מכבי שלי? מישהו? משהו?'
ובמכבי יש אופציה של יעוצים?מכבי שלי? מישהו? משהו?
27/09/2017 | 16:34
לצפיה ב-'בר חוה הרופא האחרון ....'
בר חוה הרופא האחרון ....
27/09/2017 | 14:23
3
אני הייתי מטופלת אצל בר חוה לתקופה מסויימת ועזבתי אותו אחרי יחס נוראי ותחושה של בית חרושת שאף אחד לא יודע מה השני עושה .
את לעולם לא רואה אותו אף פעם חוץ מאשר בשאיבה  ובדיקת דופק יש לו פקידות שעובדות בשבילו שכביכול יש להן תואר ראשון בביולוגיה אבל חצי מהזמן לא מבינות את המסרים שהן מעבירות לך ממנו כביכול , אף פעם אי אפשר לתפוס אותם בטלפון וחוזרים אלייך אחריי שעות .
הוא מפוצץ אותך בתרופות בכמויות מטורפות שאת רק מרגישה רע מהן בעיקר. 
בנוסף שהוא גובה כסף על כל דבר הכי קטן שהוא עושה אני נאלצתי לעזוב אותו אחריי שהוא הודיע לי במייל שהוא מיצה את הטיפול התרופתי איתי וחושב שאני צריכה ללכת על טבעי אפילו לא הייתה לו ההגינות להתקשר אליי ולדבר איתי על החלטה כזאת גדולה.
הלכתי לרופא אחר  קיבלתי ממנו מינימום תרופות והיו לי תוצאות הרבה יותר טובות אצלו.
היום אני בהריון בחודש שישי .
אני באמת מאמינה שאם הייתי נשארת אצל בר חווה לא הייתי היום בהריון 
יש כל כך הרבה רופאים טובים אני לא הייתי בהחלט  ממליצה עליו לאף אחת . 
לצפיה ב-'תודה על ההארה, מעריכה מאוד-'
תודה על ההארה, מעריכה מאוד-
27/09/2017 | 14:29
1
ירדתי מלחשוב ללכת אליו.
שוקלת לעבור לד"ר עופר גונן או מיכה באום.
לצפיה ב-'שמחה שיכולתי לעזור . '
שמחה שיכולתי לעזור .
27/09/2017 | 14:50
לצפיה ב-'אוף, עצוב לקרוא'
אוף, עצוב לקרוא
27/09/2017 | 16:40
קוראת את הדברים ומודה כי בחודשים האחרונים ששיכת למרפאתו חשה בדיוק כך.
קיויתי שכך קרה לי במקרה ואיזו מעידה...אך התמונה מתבהרת לי ומטרידה מאד.
האם יש מי שקלטה אופן עבודה יעיל ואפשרי יותר מולם? שכן מעבר נוסף קשה לי.. והזמן מתקצר לו.
תודה

לצפיה ב-'ניתוח המצב- בר חווה'
ניתוח המצב- בר חווה
27/09/2017 | 18:31
לא חסר רופאים טובים, הבעיה כנראה עם בר חווה ולא מניסיון, שהוא טוב ממש והתפרסם כאן ובכלל ומלא נשים נהרו אליו, ושמשהו הופך למסחרי אז הטיפול בהתאם, (ירוד)וממש לא שייך לחכות חצי שנה ויותר, כי רמת הפוריות יורדת, במיוחד מעל גיל 35 שרמת הפוריות צונחת, ומעל גיל 40 שצונחת באופן דרסטי. אחד המדדים להצלחה בעיני זה זמינות של רופא ואחייות, הצוות הטיפולי, ולא הוראות לקוניות ולא ברורות. 
לצפיה ב-'את דעתי על בר חוה את יכולה לקרוא'
את דעתי על בר חוה את יכולה לקרוא
27/09/2017 | 20:32
2
בהודעת הלידה שלי, אחרי מסע מפרך של 12 שנים. ההודעה נכתבה לפני כחודש.
הוא ניסה איתי הכול, כולל הכול! בסופו של דבר הבן שלי הוא תוצאה של IVF טבעי, שזה טיפול שמצריך מעקב צמוד ותשומת לב גבוהה מאוד.
אני מציעה לקבוע תור לבר חוה, ובינתיים עד שהתור יגיע, לעבור טיפולים, ולהתפלל שלא תזדקקי ליצירתיות ולמקצועיות של בר חוה.  
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
28/09/2017 | 07:24
לצפיה ב-'אפשר פירוט?'
אפשר פירוט?
30/09/2017 | 11:36
טוליתי, מה הכוונה ?IVF טבעי- בסבב בו נקלטת לא שולבו הורמונים רק זקיק יחיד חמוד? ורופא שדייק?
לצפיה ב-'מתפרצת לשרשור- תהיות על היצירתיות של בר חווה'
מתפרצת לשרשור- תהיות על היצירתיות של בר חווה
28/09/2017 | 13:07
5
קודם אקדים ואומר שאני מסכימה כי המרפאה של בר חווה מרגישה כמו תעשייה.
אין תחושה של טיפול פרטי וההתנהלות מולו לא נוחה.
יחד עם זאת אצלי הוא עבר בגדול את מבחן התוצאה.
אני ממאוכזבי זיידמן. יש לי הרבה מכרות שבטוחות שהוא סנטה קלאוס,
אבל אותי זיידמן שלח לתרומת ביצית מהר מאוד מבלי בכלל לנסות.
בר חווה עם כל הבעיתיות שבו, הביא לי ילד.
אני מבינה את ההתלבטות. זאת אכן מרפאה שלא מתאימה מבחינת ההתנהלות לכל אחד ויותר מזה,
אם לא הייתי נואשת אולי הייתי מתעצבנת בעצמי ועוזבת.

ועכשיו לתהיה שלי-
אחרי מפח הנפש פחדתי שבר חווה ירים ידיים (טראומה מזיידמן).
אבל קיבלתי ממנו מייל עם שתי דרכי פעולה שהוא מציע.
ממש שמחתי לראות שיש לו עוד הרבה רעיונות בארסנל ויאוש רחוק מאוד ממנו.
אז הוא הציע שאמרח כל יום ג׳ל טסטומקס.
קראתי הרבה על הג׳ל הזה. הבנתי את השימוש שלו במטופלות פוריות למרות ההתוויה לגברים בלבד.
אז מצד אחד אני שמחה שיש לי רופא יצירתי שחושב מחוץ לקופסה ולא יחדל עד המטרה.
אבל מצד שני אני מודה שאני מרגישה גם כמו שפן ניסיונות.
התרופה כל כך לא מוגדרת לטיפולי פוריות עד כדי שהיא נרשמה תחת שמו של בעלי.
אז יפה שיש יצירתיות, אבל אם זו תרופה לגברים, אז אין למעשה התרופה לא נבדקה על נשים. לא נערך מחקר טרם אישור התרופה על השימוש בנשים
אין מעקב לאורך זמן, אין ביקורת מינון.  
אני בעצם שפן נסיונות.
האמת. קצת מפחיד.
בינתיים נראה שזה עושה סדר ברמה ההורמונאלית שלי וה-LH חזר לסורו,
אבל באיזה מחיר?
מה אתן אומרות?

לצפיה ב-'טיפול פריימינג הוא טיפול שמקובל'
טיפול פריימינג הוא טיפול שמקובל
28/09/2017 | 13:24
בארהב, למשל אצל פרופ גליישר.
לגבי טסטומקס, כבר שנים שמטופלות מקבלות אותו. אני היכרתי את הטסטומקס לפני 6 שנים, ואני לא היחידה. חוץ ממטופלות פוריות, גם נשים בגיל המעבר משתמשות לפעמים בטסטומקס.
לצפיה ב-'מצטרפת למועדון בר חווה '
מצטרפת למועדון בר חווה
28/09/2017 | 15:22
באמת ניראה לי הדרך שלהם לא מתאימה לכל אחת.
אני הגעתי לבר חוה לאחר המון רופאים והסטוריה ארוכההההה. הגעתי לזה שאני רוצה רופא אחד שאני אקשיב לו וזהו. כי עברתי מקודם שבסוף לא היה מי שלוקח אחריות ואני הייתי צריכה לבחור מה לעשות עם לקיחת כדורים מסויימים, כאשר אני רחוקה שנות אור מרפואה. 
גם לי הוא הודיע משהו מאוד חשוב באי-מאיל. בהתחלה כשראיתי את האי מאיל הזה פשוט לא ידעתי מה לענות. אבל, סמכנו אליו, עניתי לו תודה רבה, נעשה מה שאתה אומר. הוא צדק ומאוד.
לי מאוד התאימה דרך העבודה שלו. לרוב התקשורת היא דרך אי-מאילים, אפשר להשאיר ביפר והם חוזרים אליי. לי מאוד התאים העניין שאני לא מדברת איתו, כי לרוב הרופאים הם קצרים ולא מפרטים מידי. המזכירות שלו היו מאוד חמודות וידעו איך לתמוך.
אני כבר הפסקתי להאמין. הוא לא ויתר.
ברוך ה' בזכותו יש לי ילד מתוק. אני מודה לו אליו כל יום!
ושבעזרת ה' יהיו בשורות טובות בקרוב, אמן! 
לצפיה ב-'צילה פה מנסה לענות לגיאלרוסה'
צילה פה מנסה לענות לגיאלרוסה
28/09/2017 | 17:03
בסבב האחרון מרחתי טסטומקס
הפריות כאלה מהממות כבר הרבה זמן לא היו לי
14/14שאיבה הפריות
4 עוברים דרגה A הוקפאו ביום 3
שתי מורולות החזרו ביום 4 - טיפשה שכמותי .. הם יכלו בקלות להיות בלסטו יום למחרת.
1 בלסטו - הוקפא ביום 5
דר' אלדר אמר וצדק - זהיכול לשפר את איכות הסבב
בהצלחה!
לצפיה ב-'אולי רושמים על שם בעלך כדי שתקלי הנחה על התרופה'
אולי רושמים על שם בעלך כדי שתקלי הנחה על התרופה
28/09/2017 | 18:21
ולא תצטרכי לשלם אותה במחיר מלא כי ההתוויה לא לנשים?

לצפיה ב-'גם אני קיבלתי'
גם אני קיבלתי
30/09/2017 | 06:52
(רופא אחר)

לא יודעת מה זה עשה בדיוק ואם זה בהכרח בגלל זה אבל בסבב ההוא נכנסתי להריון....
לצפיה ב-'בדיקת פאפ החזרה'
בדיקת פאפ החזרה
28/09/2017 | 10:44
1
האם ידוע לכן אם נדרשת בדיקת פאפ לפני החזרת עובר?
לצפיה ב-'אני יודעת שלפני האישור ל IVF ראשון'
אני יודעת שלפני האישור ל IVF ראשון
28/09/2017 | 15:14
אחת מן הבדיקות שאישה נדרשת לעשות, זה פאפ. אם הוא יוצא אבנורמלי, צריך גם קולופוסקופיה אצל מומחה צוואר רחם, ואוקיי ממנו להמשיך בטיפולים ואז מעקב אצלו, פעם במספר חודשים. אבל לפני החזרה? לא נתקלתי. הרופא עושה ממש לפני כן ניקוי של צוואר הרחם ואז מחדיר העובר המוחזר.

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה .
לצפיה ב-'מעקב זקיקים ובדיקות דם'
מעקב זקיקים ובדיקות דם
27/09/2017 | 12:28
7
לאחר סבב איקקלומין (בהריון ראשון נקלטתי בסבב הראשון של איקקלומין). 

יום 10 (אתמול)
רירית 3.3
זקיק מוביל 16 
אחריו 13

בדיקות דם

אסטרדיול-589
פרוגסטרון 1.9
Lh 6

הרופא ביקש להגיע שוב מחר (יומיים אחרי) ולא אמר עוד דבר. 
אני קצת מודאגת מהרירית (מנסה לאכול סלק....) 
מודאגת מכך שהביוץ יהיה היום (רק מחר טובלת במקווה) 
לפי הבדיקות והמעקב זקיקים 
מתי נראה לכן הביוץ?

ועוד שאלה 
אם בפעם שעברה עם איקקלומין בייצתי ביום ה14... האם כך תהיה התגובה כל הזמן?

לצפיה ב-'לא סביר שהביוץ יהיה היום'
לא סביר שהביוץ יהיה היום
27/09/2017 | 20:43
3
לרוב, עם איקקלומין הביוץ מתאחר ממועד הביוץ הרגיל של אותה האישה.
הרירית באמת מאוד דקה. אני מאמינה שלאור ההצלחה הקודמת עם איקקלומין, הוחלט להשתמש בו שוב, ומאוד מקווה שגם הפעם יצליח. יחד עם זאת, לילד השלישי, כדאי לשקול להשתמש בתכשיר אחר, משום שהאיקקלומין מדקק לך את הרירית.
בנוסף, תבדקי אם ניתן להוסיף אסטרופם או פרוגינובה שאולי יכולים לעזור לרירית.
בהצלחה
לצפיה ב-'דווקא אצלי הביוץ קצת הקדים'
דווקא אצלי הביוץ קצת הקדים
28/09/2017 | 08:34
2
בפעם היחידה שהשתמשתי באיקקלומין הביוץ דווקא הקדים לי באיזה יומיים. הרירית נשארה מאד יפה למרות האיקקלומין. אבל הניסיון הזה בוודאי שלא צלח.. בחודש לאחר מכן עברנו לזריקות.
לצפיה ב-'את פוליציסטית?'
את פוליציסטית?
28/09/2017 | 13:29
1
לצפיה ב-'לא פוליציסטית'
לא פוליציסטית
28/09/2017 | 14:00
אני מהבלתי מוסברים.
הביוץ הטבעי שלי מאד סדיר וקבוע. פשוט בייצתי משהו כמו יומיים לפני מה שבדר"כ והיו לי 3 זקיקים ולא אחד.
לצפיה ב-'תוצאות 'של היום...שאלה'
תוצאות 'של היום...שאלה
28/09/2017 | 10:26
2
במעקב היום
רירית 3.8 (בא לי לבכות)

זקיק מוביל 20
אחריו 16
15

האחות אמרה שאני לקראת ביוץ ולאחר שיגיעו תוצאות בדיקות הדם אולי היא תבקש להזריק אוביטרל....

התוצאות הגיעו אבל היא עוד לא התקשרה 
פרוגסטרון 2
אסטרדיול 1300
Lh 3.5 
אם אני מזריקה היום..זה אומר שהביוץ בוודאות בכיפור??? אין סיכוי שאקיים יחסים בכיפור...

אם לא אזריק...יכול להיות שהוא יחכה עד יום שבת-ראשון?

לצפיה ב-'לא בטוח שהביות יחכה. '
לא בטוח שהביות יחכה.
28/09/2017 | 13:33
1
אני מהמרת שהרופא יורה לך להזריק בשישי כך שבמוצאי כיפור תוכלו לקיים יחסים. איני רופאה.
לצפיה ב-'ביקש להזריק היום'
ביקש להזריק היום
28/09/2017 | 14:29
אנסה ללכת כמה שיותר מאוחר.
האחות אמרה שגם קיום יחסית היום ובמוצש זה בסדר....

כמה זמן אחרי אוביטרל יהיה הביוץ?
לצפיה ב-'שאיבת ביציות'
שאיבת ביציות
27/09/2017 | 13:46
3
הי, שאבו לי אתמול 10 ביציות, נאמר לי שמתוכן 4 מוכנות להזרקה, שיטת IKSI מה זה שיטה זו ? אם שאבו לי 10 , מה קרה ל 6 האחרונות? היו לי גם צד ימין גם צד שמאל 4-5 זקיקים . אשמח להסבר
לצפיה ב-'ICSI'
ICSI
27/09/2017 | 20:35
הכוונה היא להזרקת הזרע לביצית, בניגוד ל-IVF רגיל, שבו מניחים את הביצית בתוך צלחת עם זרע, וממתינים שאחד מתאי הזרע יפרה את הביצית.
לגבי ה-6, תצטרכי לשאול את הרופא או את המעבדה.
זקיקים שלא נשאבו, אולי היו קטנים מאוד ולכן לא הביציות לא הצליחו להשתחרר מהן, או שהרופא השואב ויתר עליהן, בגלל גודלן. גם כאן, תצטרכי לשאול.

בהצלחה לארבע הביציות
לצפיה ב-'icsi'
icsi
27/09/2017 | 20:41
1
או מיקרומניפולציה זו פעולה בה מחדירים את הזרע לביצית על מנת להפרות אותה. בניגוד לכך שהזרעים והביצית נמצאים יחד בצלחת במעבדה וזרע אחד מכל הזרעים מפרה את הביצית באופן טבעי. הפעולה הזו בעצם עוקפת את ההפרייה שאמורה להתרחש באופן טבעי ו״מכריחה״ את הזרע להכנס לביצית. בטיפולים ראשונים בדרך כלל במידה ויש כמה ביציות עושים 50 אחוז הפרייה באיקסי ו50 אחוז בלי. מזה אפשר ללמוד לגבי הטיפולים הבאים איך כדאי לפעול ספציפית אצלך. אצלי למשל מתרחשת הפרייה רק בצורת icsi ולכן בטיפולים שלי כל ההפריות נעשות בשיטת icsi.

לא בטוחה מה הכוונה ״4 מוכנות להזרקה״ אבל אולי התכוונו שמתוך 10 ביציות יש לך 4 הפריות. יחד עם הרופא תחליטו כמה מחזרים לך והיתר אם מספיק איכותיים ילכו להקפאה.

בדרכ אין 100 אחוז הפריות אז כנראה שה 6 ביציות הנוספות לא הופרו. זה יכול להיות מכמה סיבות: ביצית מנוונת, ביצית לא בשלה, הפריה שמתרחשת בצורה לא תקינה...

4 הפריות זה אחלה...והקלישאה אומרת ״בשביל ילד צריך רק הפרייה אחת״ ??

בהצלחה רבה
לצפיה ב-'תודה לך על '
תודה לך על
28/09/2017 | 11:51
התשובה המפורטת. אז נאמר לי שמתוך 4 ביציות רק 2 הפריות . wish me luck
לצפיה ב-'החזרת מוקפאים חודש אחרי חודש'
החזרת מוקפאים חודש אחרי חודש
27/09/2017 | 12:28
3
הי בנות, שאלה...
קיבלתי היום בטא שלילית אחרי החזרת מוקפאים על בסיס הורמונלי (פריגונובה). ידוע למישהי האם ניתן לעשות החזרה נוספת אחרי מחזור הקרוב (אעדיף על בסיס טבעי הפעם) או שבד"כ צריך לחכות חודש?
תודה.
לצפיה ב-'אפשר'
אפשר
27/09/2017 | 14:56
2
במיוחד אם זה על בסיס טבעי.
לצפיה ב-'באמת?? טוב לדעת'
באמת?? טוב לדעת
27/09/2017 | 15:17
1
כי בשיחה עם אסותא שהייתה לי היום איכשהו נתנו לי להבין שאין סיכוי. תודה על התשובה
לצפיה ב-'אולי בגלל החגים?'
אולי בגלל החגים?
28/09/2017 | 10:08
רפואית זה בהחלט אפשרי, זה פשוט דורש לתקתק את הלוגיסטיקה בטווח של ימים ספורים: לדאוג להספיק להיפגש עם הרופא כדי לקבל פרוטוקול חדש להחזרה, להספיק לשלוח טופס לקופ"ח לאישור כדי לקבל מהם התחייבות וכו'.
אם את עושה החזרה על בסיס ביוץ טבעי זה קצת מוריד מהלחץ כי זה לא שאת חייבת להתחיל לקחת אסטרופם ביום 3 למחזור, אז מקסימום תתחילי את המעקבים קצת יותר מאוחר, לא יקרה כלום.
אבל אולי בגלל החגים הם יודעים שזה יהיה מסובך במיוחד, או שהם יוצאים לפגרה? תבדקי איתם שוב.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה