לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'למה התחפשנו -חידון פוריות'
למה התחפשנו -חידון פוריות
12/03/2017 | 20:24
59
משחק מיוחד לפורים ולכל מטופלות הפוריות הנהדרות.
הוותיקות בפורום מכירות את המשחק. יש לנו כאן מושגים מהתחום שלשמו התכנסנו, שמופיעים בתחפושות שונות.
כללי המשחק:
1. מותר לנחש את התשובה אך ורק בתוכן ההודעה (ולא בנושא ההודעה) כדי...
המשך>>
משחק מיוחד לפורים ולכל מטופלות הפוריות הנהדרות.
הוותיקות בפורום מכירות את המשחק. יש לנו כאן מושגים מהתחום שלשמו התכנסנו, שמופיעים בתחפושות שונות.
כללי המשחק:
1. מותר לנחש את התשובה אך ורק בתוכן ההודעה (ולא בנושא ההודעה) כדי לתת לכל מי שמעוניינת לנחש את האפשרות לנחש.
2. מי שתפתור יותר חידות, תזכה בפרס - אריזת דקפפטיל.

מוכנות?
אז נתחיל עם חידה לחימום
לצפיה ב-'צריכה עידוד '
צריכה עידוד
13/03/2017 | 16:07
6
הי,
לפני כמה דק התקשרו להודיע לי שהביצית היחידה ששאבו לא הייתה התקינה ולא הייתה הפריה. אני די בדיכאון מזה וחוששת מה יהיה הלאה.
אני די בדיכאון....
יכול לקרות שפעם הבאה כן יהיו ביציות טובות?
לצפיה ב-'קרה לי בטיפול הראשון...'
קרה לי בטיפול הראשון...
13/03/2017 | 16:57
מהשלישי נולדה הילדונת שלי.

לא להתייאש, שיהיה טיפול מוצלח יותר בפעם הבאה.

לצפיה ב-'השאיבה הייתה במחזור טבעי או הורמונלי?'
השאיבה הייתה במחזור טבעי או הורמונלי?
13/03/2017 | 17:09
3
גילך על פי הכרטיס נכון? מה היה בטיפולים הקודמים?
בוודאי שיכול להיות שהסבב הבאה יהיה שונה בתוצאותיו, סביר שצריך לנסות פרוטוקול שונה.
את מוזמנת לספר לנו מה עברת, ומה הבעיה המאובחנת.
וחיבוק על הבשורה שקיבלת
לצפיה ב-'עלי בגדול'
עלי בגדול
13/03/2017 | 20:06
2
זה היה מחזור טבעי. אני בת 38 עוד שניה. עם רזרבה שחלתית נמוכה. לפני שנתיים עברתי 2 טיפולים עם המון הורמונים והיו לי 2 עוברים בטיפול השני ובראשון אחד. מהטיפול השני נכנסתי להריון וילדתי בן מתוק
לצפיה ב-'מה זה המון הורמונים?'
מה זה המון הורמונים?
13/03/2017 | 20:47
1
אולי שווה לחזורלפרוטוקול הורמונים..
גם אני עם רזרבה צנועה..עם גונל ומונופור לא היו לי תוצאות טובות. עברתי ל 3 פרוגבריס וזה הביא תוצאות טובות יותר. בנוסף התחלתי ליטול דאה גם שיפר לי את האיכות.

לצפיה ב-'מה זה דאה?'
מה זה דאה?
16/03/2017 | 14:55
לצפיה ב-'גם לי קרה בטיפול הראשון'
גם לי קרה בטיפול הראשון
13/03/2017 | 20:19
מאז זה לא קרה שוב ברוך השם.
לא אומר כלום..עם הפנים לסבב הבא.
בהצלחה
לצפיה ב-'בטא 11 יום אחרי החזרת מוקפאים'
בטא 11 יום אחרי החזרת מוקפאים
13/03/2017 | 14:00
1
החזרת עוברים ב 2/3. עשיתי היום בבוקר בדיקת דם. התוצאה בטא קטנה מחמש. יש טעם לעשות שוב בדיקה ביום רביעי? או שלילי מוחלט?
לצפיה ב-'יתכן וצריך בשביל הפרוטוקול של בי"ח'
יתכן וצריך בשביל הפרוטוקול של בי"ח
13/03/2017 | 14:11
לעשות בדיקה ביום 12 כפי שנדרש...תבררי.
הבטא כנראה כבר לא תעלה הפעם. 
לצפיה ב-'מתי מחזירים מוקפאים והאם הרופא פספס'
מתי מחזירים מוקפאים והאם הרופא פספס
13/03/2017 | 10:35
2
היי בננות אני מחזירה מוקפא על בסיס ביוץ טבעי והבנתי שמחזירים ביום השלישי שאחרי הביוץ שלי הטבעי!!!    נניח שביום חמישי שעבר בייצתי והעובר שלי הוא יום 3  אז לא היו צריכים להחזיר לי אותו אתמול??????? מכיון שהוא קבע לי היזרה היום מאוחר ואני תוהה אם פספסתי את הטיימינג וזה לא יקלט. מה אומרות? 
לצפיה ב-'יום הביוץ נספר כאפס לצורך העניין - בהצלחה'
יום הביוץ נספר כאפס לצורך העניין - בהצלחה
13/03/2017 | 11:01
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי גם סטייה של יום לא נורא..'
לפי מה שהבנתי גם סטייה של יום לא נורא..
13/03/2017 | 11:21
גם בטבע לא הכל מתקתק כמו שעון..בהצלחה!
לצפיה ב-'האם ערכי הבטא תקינים? '
האם ערכי הבטא תקינים?
12/03/2017 | 18:05
5
שלום יקרות ופורים שמח

אני לאחר הזרעה שניה עם הורמונים. דקפפטיל כמבייץ.
הזרעה ב23.2
08.3 בטא ראשונה - 32
12.3 בטא שניה - 492

אמור להיות שבוע 4 פלוס 3

מה אתן אומרות? יש תקווה?
זה ממש מפחיד ומלחיץ... גם כשסוף סוף מצליחים אין מנוחה!
לצפיה ב-'נראה טוב! בהצלחה!!'
נראה טוב! בהצלחה!!
12/03/2017 | 18:14
4
לצפיה ב-'זה לא עולה מהר מדי?'
זה לא עולה מהר מדי?
12/03/2017 | 18:58
3
לצפיה ב-'לא, נראה טוב. '
לא, נראה טוב.
12/03/2017 | 19:49
2
מה ערכי הפרוגסטרון והאסטרדיול?

מכיוון שהתחלת עם בטא מאוד נמוכה, כדאי לבדוק גם אותם.

שתלחצי עד הלידה, אמן!
לצפיה ב-'האמת היא שהערכים דווקא ירדו'
האמת היא שהערכים דווקא ירדו
12/03/2017 | 20:00
1
מהבדיקה הקודמת. הרופא שלי בחופשה ושלחתי לו הודעה על כך, הוא כתב שהכל בסדר ואין צורך בתמיכה נוספת.
חוץ מזה הייתי אצל רופא הנשים הקודם שלי עם פטריה :( שאלתי אותו גם על זה והוא אמר שאין חשיבות לירידה. הוא אמר שזה תקין ושההורמונים יעלו בהמשך כשתתפתח השיליה.
E2- 812 פרוגסטרון 30.64
גם נלחצתי מזה, אבל אם שני רופאים אמרו שזה בסדר ככה אז...

לצפיה ב-'לטעמי, ואיני רופאה, '
לטעמי, ואיני רופאה,
12/03/2017 | 20:18
הפרוגסטרון שלך נמוך. זה לא אומר שקיימת בעיה, אבל זה לא ערך אופטימלי להתפתחות הריון.
הייתי מבקשת תוספת תמיכה.
לצפיה ב-'שאלה דחופה עבור חברה'
שאלה דחופה עבור חברה
12/03/2017 | 18:03
1
הי בנות, בתאריך 19/2 וסת אחרונה, החברה היתה בסבב מוקפאים וקיבלה 4 כדורי אסטרופם ביום. מתאריך 5/3 נוסף קרינון פעמיים ביום. ההחזרה היתה אמורה להיות ב9/3 אך העוברים לא שרדו ולא היה מה להחזיר. התמיכה הופסקה ב9/3, מתי לדעתכן היא אמורה לקבל וסת?? אשמח לעזרתכן.
לצפיה ב-'כארבע שבועות מתחילת הוסת האחרונה..'
כארבע שבועות מתחילת הוסת האחרונה..
12/03/2017 | 18:13
לא אמור להיות שונה מחודש רגיל.
לצפיה ב-'מישהי השתמשה באוביטרל כתמיכה אחרי החזרה?'
מישהי השתמשה באוביטרל כתמיכה אחרי החזרה?
12/03/2017 | 17:35
1
קיבלתי הנחייה בנוסף לאוטרוגסטן להזריק חצי אמפולה של אוביטרל 3 פעמיים כל 4 ימים. ז"א הזריקה השלישית תהיה ב18. ובדיקת בטא אמורה להיות ב26.
אחות אמרה לי שאחרי אוביטרל הבטא אמורה להיות בערכים סביב 10 ואם זה יהיה הריון אז יותר מ-20. משהו כזה. לא כל כך הבנתי הסבר.
לא קצת מדי זמן 7 ימים אחרי אוביטרל?
והאם אוביטרל דוחה מחזור?

לצפיה ב-'השתמשתי גם האוביטרל כמוך'
השתמשתי גם האוביטרל כמוך
12/03/2017 | 17:59
בכל הפעמים הבטא שלי היתה חמש, חוץ מהפעם האחרונה שהיא היתה 10 ואז הרופא אמר שזה שאריות של אוביטרל. לא נראה לי שזה קצר מדיי, נראה לי שזה פרוטוקול מקובל אחריי ההחזרה. לא יודעת להגיד לך אם אוביטרל דוחה מחזור. שיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'חברות מכבי באזור הקריות שאלה דחופה!!!'
חברות מכבי באזור הקריות שאלה דחופה!!!
11/03/2017 | 20:49
5
איפה אפשר לעשות מעקב זקיקים מהיום למחר, בלי לקבוע תור באזור הקריות מחר בבוקר? דחוף!
לצפיה ב-'זבולון לחברות הכללית'
זבולון לחברות הכללית
12/03/2017 | 04:26
מכבי בגרנד קניון
רק יודעת שצריך לקבוע תור

לצפיה ב-'מרגיז ממש!'
מרגיז ממש!
12/03/2017 | 09:20
3
אחרי כל הברורים שעשיתי הגעתי לגרנד קניון ומסתבר שאין בכלל טכנאי אולטרסאונד היום רק בנצרת עלית?!!!
לצפיה ב-'עם מי ביררת?'
עם מי ביררת?
12/03/2017 | 14:02
2
אילו בירורים עשית?

לצפיה ב-'דרך מוקד מכבי ללא הפסקה'
דרך מוקד מכבי ללא הפסקה
12/03/2017 | 15:54
1
ונסעתי לשם על הבוקר כי לא היה לי תור אז אמרתי שאגיע ואחכה עד שיסכימו להכניס אותי. ובסוף לא היה שם אף אחד. בנצרת עלית היה ממש אחלה. נכנסתי בשניות ולא עשו לי בעיות עם זה שבאתי בלי תור
לצפיה ב-'איזה מפ$%^*#!'
איזה מפ$%^*#!
12/03/2017 | 17:09
העיקר שיצא לטובה, גם אם נסעת מרחק

אני אמורה להיות שם מחר, מקווה שלא יהיה לי קטע...

לצפיה ב-'האם אפשר לדעת מדוח מעבדה על בשלות הביציות '
האם אפשר לדעת מדוח מעבדה על בשלות הביציות
11/03/2017 | 20:03
4
היי
האם יש אפשרות לדעת האם הביציות שנשאבו היו בשלות מידי,צעירות מידי ?האם בדוח מעבדה שאנחנו מקבלים ניתן לראות מה מצב הביציות ההיה בעת השאיבה לדעת האם הם נשאבו מאוחר מידי?או מוקדם מידי
תודה
לצפיה ב-'אומרים את זה במעמד השאיבה'
אומרים את זה במעמד השאיבה
11/03/2017 | 21:21
1
הרופא הגיע אליי אחרי שתי השאיבות ובישר לי שהביציות שלי לא היו בשלות. אין צורך בדוח המעבדה בשביל זה.
במדיקל הבשילו לי את כולן והיו לי 2 הריונות מ2 השאיבות (אחד הסתיים לא בטוב והשני בטוב מאד )

לי נראה שנשאבתי מוקדם מדי כי אני מוגבלת בגלל שישי שבת. 
אבל לא יודעת מה באמת גורם לזה.
לצפיה ב-'לי לא אמרו מה הטיב שלהן היה'
לי לא אמרו מה הטיב שלהן היה
11/03/2017 | 22:41
רק כמה נשאבו..אני חושבת שזה ממש חשוב לדעת האם שאבו מוקדם מידי/ בזמן...תודה בכל אופן
לצפיה ב-'רשום בדוח המעבדה '
רשום בדוח המעבדה
12/03/2017 | 17:00
למיטב ידיעתי, יש רישום של מצב הביציות  MII זו ביצית בשלה, MI דרגת ביניים, GV לא בשלה.
את הדוח את יכולה לקבל מאסותא או מהרופא המטפל. באסותא הם דורשים שתגיעי עם בן זוגך (אם יש) כדי לקבל עותק.
לצפיה ב-'את אמורה לראות בדוח מעבדה'
את אמורה לראות בדוח מעבדה
13/03/2017 | 10:23
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
12/03/2017 | 15:08
3
מה זה אומר שהוא לא עולה? האסטרדיול קרוב כבר ל4 אלף, הlh 2.2 והפרוגסטרון תקוע על מתחת ל0.8. כבר שבוע מזריקה מונופור 337 ובימים האחרונים נוסף הצטרוטייד יש 5 זקיקים 2 מהם כבר מעל 20... מוזר לא?
לצפיה ב-'זה מצויין'
זה מצויין
12/03/2017 | 16:33
2
הפרוגסטרון אמור להישאר נמוך בשלב הזה. באופן טבעי, הוא עולה בסמוך לביוץ, ומטפס בשלב הלוטלי. לפני שאיבה לא רוצים שזה יקרה, הרופא צריך לשלוט על מועד הביוץ (לכן את מקבלת צטרוטייד). כשתקבלי תמיכה, הוא יעלה.
בהצלחה בשאיבה :)
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
12/03/2017 | 16:53
1
שתגיע השאיבה הזו אני כבר מותשת מכלהבדיקותוהלחץ
לצפיה ב-'מבינה עד מאוד נקבע מועד לשאיבה?'
מבינה עד מאוד נקבע מועד לשאיבה?
13/03/2017 | 17:32
לצפיה ב-'בטא'
בטא
12/03/2017 | 14:11
7
היי בנות,
ביום חמישי, 9.3 בטא 790
היום, 12.3 בטא 3469
האם תקין? לא קפיצה מוגזמת?
פרוגסטרון מעל 190
LH נמוך מ 0.3
E2 2675
תודה לעונות
תודה לעונות 

לצפיה ב-'כמה עוברים הוחזרו? כמה זמן אחרי ההחזרה/ההזרעה בדקת?'
כמה עוברים הוחזרו? כמה זמן אחרי ההחזרה/ההזרעה בדקת?
12/03/2017 | 14:27
5
אולי נקלט יותר מאחד
בטא משתנה  מאישה לאישה ומהריון להריון
אם הכל תקין ואין כאבים או דימומים אני  לא חושבת שיש לך סיבה לדאוג
שיימשיך עגול תקין ומשעמם

לצפיה ב-'הי'
הי
12/03/2017 | 14:31
2
הוחזרו 3 עוברים. בדיקה ראשנה יום 11 להחזרה בטא 60.
לצערי יש כאבים בבטן תחתונה מאתמול. היום עשה אולטרסאונד ולא נמצא שק הריון אבל אמר שזה גבולי בשלב הזה לא בהכרח רואים.

לצפיה ב-'אני חושבת שהשאלה כמה עוברים הוחזרו הופנתה אליי בתגובה לשאלה '
אני חושבת שהשאלה כמה עוברים הוחזרו הופנתה אליי בתגובה לשאלה
12/03/2017 | 14:39
1
שהעלתי, אבל מאחלת לך בהצלחה
לצפיה ב-'סליחה בטעות. שיהיה בהצלחה.'
סליחה בטעות. שיהיה בהצלחה.
12/03/2017 | 14:58
לצפיה ב-'הוחזרו שניים'
הוחזרו שניים
12/03/2017 | 14:54
1
.
לצפיה ב-'אז יש סיכוי לתאומים'
אז יש סיכוי לתאומים
12/03/2017 | 15:04
אצלי הוחזרו 3 עוברים ונקלטו 2.
11 יום אחרי החזרה בטא 247
13 יום אחרי החזרה 660
ומשם לא המשכתי לבדוק
(בבדיקת דופק ראו שני שקים אחד עם דופק ברור והשני פחות אבל בהמשך גם לשני היה דופק וטפו טפו הכל תקין)

לצפיה ב-'נראה תקין.. את אחרי שבוע 5+0? אם כן לכי לראות שק ....בהצלחה!'
נראה תקין.. את אחרי שבוע 5+0? אם כן לכי לראות שק ....בהצלחה!
12/03/2017 | 16:44
לצפיה ב-'זקוקה לעידוד- בטא לא תקינה'
זקוקה לעידוד- בטא לא תקינה
12/03/2017 | 11:06
7
יום שישי 3.3- בטא 60
יום ראשון 5.3.- בטא 200
יום ק=רביעי - בטא 640
יום ראשון (היום )- בטא 1102.

הרופא אומר שהיה אמור להיות סביב ה-2400 וכנראה מדובר על הריון לא תקין אבל ניתן עוד צ'אנס עוד יומיים.
האם למישהי התחיל ההריון ככה והסתדר?
האם יש סיכוי???
תודה לעונות
לצפיה ב-'המממ, קשה להיות נחרצים כרגע'
המממ, קשה להיות נחרצים כרגע
12/03/2017 | 11:36
עד לתוצאה האחרונה שלך דווקא נראה תקין.
התוצאה האחרונה נמוכה יחסית אבל נראה לי שבאמת צריך לבדוק שוב...
מקווה שיהיה בסדר.
בדקי עוד יומיים ועדכני אם בא לך.
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'העניין הוא שעכשיו בטאות כבר לא רלוונטיות'
העניין הוא שעכשיו בטאות כבר לא רלוונטיות
12/03/2017 | 12:23
כי מעל אלף כבר לא בודקים...
אני הייתי ניגשת לאולט' 

שיהיה בהצלחה! 
לצפיה ב-'מה תוצאות האסטרדיול והפרוגסטרון? '
מה תוצאות האסטרדיול והפרוגסטרון?
12/03/2017 | 12:59
4
אלה שני מדדים שיכולים לשפוך אור על תקינות ההריון.
תמשיכי לעקוב ותעדכני.

הלוואי שהכול בסדר
לצפיה ב-'600 אסרטרדיול 90 פרוגסטרון'
600 אסרטרדיול 90 פרוגסטרון
12/03/2017 | 13:29
3
לצפיה ב-'לי ניראה שיש מקום לאופטימיות'
לי ניראה שיש מקום לאופטימיות
12/03/2017 | 14:21
2
ההורמונים תקינים ומעודדים
כל ההכפלות היו תקינות
והאחרונה הייתה הכפלה של 1.7 שניראה לי שעדיין נחשבת סבירה...
לא כל כך מבינה למה הרופא היה כל כך פסימי
הבדיקה הראשונה נעשתה מתי? כמה ימים אחרי ההחזרה/הזרעה?

אני יודעת כמה זה מלחיץ כשהתצואות לא ברורות אז שולחת לך חיבוק
ומקווה שמכאן ההריון ימשיך תקין ומשעמם
לצפיה ב-'הי'
הי
12/03/2017 | 14:29
1
תודה רבה! עמדתו של הרופא היא כי הבטא היתה צריכה להיות בשלב זה בסיס 2,400.
אומנם יש הכפלה של 1.7 אך מדובר בין יום רביעי לראשון ( יותר מ-72 שעות).
הוא ציין במפורש שהסיכויים לא טובים אבל הציע לתת צ'אנס לבדיקה בעוד יומיים.

לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
12/03/2017 | 14:39
אז טעות שלי לא שמתי לב לימים וחשבתי שכל הבדיקות נעשו כל 48 שעות.
מקווה עדיין שבסופו של דבר יהיה מדובר בילד שרק צריך עזרה במתמטיקה
ההורמונים תקינים ומקווה שיתברר בסוף שגם ההריון
שולחת לך שוב חיבוק לימים הקרובים
זו רכבת הרים רגשית לא פשוטה

(ענית לי גם למעלה בשירשור אחר אני מניחה שבטעות)

לצפיה ב-'חייבת לשפוך "קצת" וגם בסופו של דבר לבקש את עזרתכן'
חייבת לשפוך "קצת" וגם בסופו של דבר לבקש את עזרתכן
11/03/2017 | 09:32
14
אני לאחר שני הזרעות ושני סבבי IVF שלא הצליחו . 
אימי היא זאת שדחפה אותי ונתנה לי את האומץ ללכת על הטיפולים. את בת 41 רווקה והולכת על קניית זרע ולהיות אמא יחידנית מבחירה. אמי ליוותה אותי לאורך הדרך ואף רצתה בזה אפילו יותר ממני . הלכה איתי לכל התורים הבדיקות ופגישות אצל הרופא , גם כשהתור היה ב 12 בלילה. הבטיחה לי להיות איתי לאורך כל הדרך ולעזור בגידולו של הנכד. וכאן הסוף לאידיליה , המפנה . לאחר ההזרעה השניה שכשלה, גילו אצל אמא שלי את המחלה הארורה. ותוך כדי התמודדות עם המחלה כאשר אני איתה לאורך כל הדרך ולמעשה חייה איתה בבית החולים עד כדי כך שמיד לאחר שעברתי את השאיבה בהרדמה נסעתי אליה לבית החולים. אמי יש לציין נלחמת בגבורה, בכוח ובאומץ של נמרה , עברתי גם שני סבבים של IVF , אחד פרוטקול קצר והשני ארוך . הסבב השני הסתיים בהריון כימי . וכמובן ששיתפתי את אמא שלי לאורך כל הדרך וגם בכך. ולאחר שבועיים מההריון הכימי חלה הדרדרות במצבה של אמי ותוך חודש היא נפטרה.
כעת נשארתי מלאת אשמה , כעס ופחד . 
אני אכולת אשמה על כך שלא הצלחתי לתת לאמא שלי את מה שהיא כל כך רצתה - מרגישה אשמה על כך שלקח לי חצי שנה לאזן את הגוף מבחינת הסוכר ואחר כך עוד חצי שני של נסיונות וללא הצלחה - פשוט מרגישה כישלון גמור וחרוץ . כל פעם שאני חושבת שעל המצבה יהיה רשום "אשתי , אימנו ואחותו  היקרה " ללא סבתי אני נשברת.
בנוסף על כך אני מרגישה אשמה כלפי הילד שיהיה . לא מספיק שגזלתי ממנו אבא כעת גם לא תהיה לו סבתא. אמא נפטרה בשבת שלפני יום המשפחה, ומכיוון שאני מורה, כל הפייס היה מלא בכל הפעילויות שחברותי המורות וגננות עשו עם המשפחות, עם האבות והשנה איני יודעת מדוע הרבה עשו עם הסבים והסבתות . פשוט הרגשתי רע  ואשמה על מה שאני עושה לילד. 
אני כועסת. אני כועסת עליה שהבטיחה לי כל כך הרבה וכעת היא לא כאן כדי לקיים ונשארתי לבדי . אני כועסת על אלוהים או אל כל ישות עליונה אחרת על שלקח אותה ממני , שלא איפשר לי לתת לה את מה שהיא רצתה ועל ההתעללות שלו בה ובי.
ויש גם את הפחדים . כיצד אני אסתדר בלעדיה ? מי ידאג לי בהריון שרוב הסיכויים שיהיה הריון בסיכון גבוה ? כיצד אני אעבור את הלידה בלעדיה - אני מתה מפחד מהלידה. כיצד אני אסתדר לאחר הלידה עם התינוק בלעדיה מי יראה לי מה לעשות ? ומה יקרה אם יהיו תאומים ? וכשאני אחזור לעבודה, מי יהיה עם הילד ? כעת אני אאלץ להכניס את הילד למעון בגיל ממש מוקדם  כי לא אוכל להרשות מבחינה פיננסית מטפלת או להשאר בבית לאחר חופשת לידה. 
התחלתי לפי יומיים את הסבב השלישי של ה IVF , כי לפני הכל הבטחתי לה וזה מה שהיא הכי רצתה וגם כאשר כבר הייתה מונשמת היא בקשה ממני להמשיך ואפילו קנתה את שתי מנות הזרע הבאות. יותר מזה כל זה הדגיש לי עד כמה אני רוצה וצריכה את הילד , אז מה שלא יהיה אני אסתדר ואמשיך הלאה יחד עם הילד ואתן לא עולם ומלאו כפי שהיא נתנה לי . 
ולאחר כל ההשתפכות , אך זהו המקום הייחידי שאני מרגישה שמסוגלים להבין אותי ואת מה שאני עוברת, אני צריכה את דעתכן ....
מה אתן עושות עם פסח ? עם הנקיונות וההכנות ? אני כנראה אהיה לאחר השאיבה וההחזרה. עד מה מותר להתאמץ , האם כל העבודה הזו לא יוכלה להזיק ולמנוע את ההשתרשות של ההריון ? 
בנוסף לגבי הליכות שלמרות שאינן מהירות אך לכמה קילומטרים טובים האם הן עלולות להזיק ולמנוע השתרשות ? 

זהו , ושוב תודה על המקום להשתפך ולבכות . 
לצפיה ב-'סוף מפתיע לפוסט קשה'
סוף מפתיע לפוסט קשה
11/03/2017 | 15:17
אכתוב לך בהרחבה בערב .חיבוק גדול לעת עתה.
לצפיה ב-'בערך כמו לקרוא על עצמי..'
בערך כמו לקרוא על עצמי..
11/03/2017 | 16:35
קודם כל משתתפת בצערך!!! זה הכי קשה בעולם :(
אנחנו עוברות דרך דומה..אני התחלתי טיפולים בגיל 40.5 (גם יחידנית בפוטנציה)  כשאימי הייתה חולה. היא נפטרה לפני שנה, חודש לפני שעברתי ל IVF.. 
את אבי איבדתי עוד לפני. והלבד לא פשוט. מבינה אותך..עוברות לי אותן מחשבות..בלי אבא, בלי סבתא, בלי סבא..בקושי שני דודים ככה ככה ;)
מאמינה שילד מסתגל למה שיש..אפשר לנסות למלא את החסר ב"משפחה" אחרת. רק שיגיע !!!!

תיהי חזקה ואת מוזמנת ליצור קשר בפרטי אם תרצי לדבר מעבר.

לגבי ניקיונות לאחר החזרה..פחות מומלץ להתאמץ ולהיות חשופה לכימיקלים. עדיף לסיים לפני..או לוותר על זה השנה.
הליכות גם במתינות. כזכור לי ממה שקראתי כדאי שהדופק יהיה מתחת ל 130 אבל רצוי להתייעץ עם רופא. 

שיהיה לך המון המון בהצלחה! 
וכמובן חיבוק!

לצפיה ב-'אויי איזה מסע שובר לב עברת '
אויי איזה מסע שובר לב עברת
11/03/2017 | 16:49
תשמעי, אני יחידנית, עברתי כמה טיפולי IVF, יש לי ילדונת בת שנה וחצי,
יש לי משפחה אבל כולם גרים רחוק ממני, כך שבחיי היום יום אני לבד בלי עזרה בכלל.
מסתדרים.
ניקיונות? עושים מה שדחוף
כביסה? מכונה ומייבש, הכל כולל הכל נכנס למייבש.
כלים? תקני מדיח קטן
לשטוף? מגבונים חד פעמיים/ להעביר סמרטוט
אם יש כסף - אז לקחת עוזרת פעם בשבועיים / חודש,
אני לא עושה את זה - אבל זו ההצעה שתמיד אומרים לי - קחי בייביסיטר
על ערמות הכביסה עוד לא התגברתי, בשביל זה יש ספה בסלון

התינוקת שלי היתה כמה חודשים אצל מטפלת, ואחרכך נכנסה למעון של ויצו,
יש הנחות יפות. שווה לבדוק מעונות/גנים עם הנחות של התמ"ת.
בכל מקרה, כנסי לפורום של אמהות יחידניות מבחירה,
פה הדגש על הטיפולים
תקבלי שם טיפים להתמודדות יחידנית עם תינוק

עצוב לי על הקושי שאת עוברת, קשה לעבור את זה בלי אמא.
מקווה שתצליחי בקרוב.
חיבוק גדול

לצפיה ב-'נשמע לא פשוט בכלל בלשון המעטה'
נשמע לא פשוט בכלל בלשון המעטה
11/03/2017 | 17:42
אין לי יותר מדי מה להגיד, חוץ מלנסות לחזק אותך...אני גם בתהליך ביחידנות, אם את רוצה אוזן קשבת, את מוזמנת לדבר איתי בפרטי. שיהיה לך בהצלחה.
לצפיה ב-'את תהיי אמא מהממת'
את תהיי אמא מהממת
11/03/2017 | 18:40
1
את בת של אישה חזקה, אמיצה ואוהבת.
את תהיי אמא חזקה, אמיצה ואוהבת.
כי אין ספק שדמותה מוטבעת בך.
את כל האהבה הזאת והעוצמה המופלאה, את תעבירי הלאה.
כי זה מה שהיא רצתה, המשך לשושלת הזו של נתינה ועוצמות.
וזה מה שאת רוצה, ובצדק.
מבינה את האשמה, אבל חיכית מסיבה מצוינת- להיטיב את בריאותך, מתוך אחריות וחוכמה.
מבינה את הכעס. נסתרות דרכי השם והלוואי שבהמשך הדרך מחכה גם אושר גדול.
מבינה את הפחד, אבל יודעת שתסתדרי, משוכנעת בזה.
לא גזלת מילדייך אבא. אולי היית בוחרת בגבר בינוני? אולי לא היית מאושרת איתו ולא היה לך בית שמח? לכי תדעי.
אמהות יחידניות הן מדהימות.
מציעה לך לקרוא את הפוסט של קרין סילגר בפייסבוק על אמהות יחידניות ליום האישה הבינ"ל.
יש מעט מאד מחקר, יחסית, על אמהות יחידניות  מבחירה. מה שידוע הוא שהן מאושרות יותר משאר האמהות. הרבה יותר. הקושי לא פוגם באושרן.
רובן משכילות, עצמאיות ובשלות יותר, ואלו תכונות נפלאות לאמהות.
ככלל, את יודעת שנישואים וילדים מיטיבים מאד עם גברים מבחינת אריכות ימים 
ו WELL BEING הם חיים יותר וטוב להם יותר.
על נשים זה כמעט לא משפיע או משפיע הפוך.
חוץ משתי חריגות- נשים יחידניות ולסביות.
(ואני מוסיפה ומניחה שזה יהיה יופי של מחקר שמישהי תעשה- נשים אחרי טיפולי פוריות)
הן מאושרות יותר, הרבה יותר.
זה לא אומר שנישואים הם דבר לא טוב. אבל מסתבר שבהינתן בחירה (ולמזלנו יש לנו בחירה) אנשים ממעטים מאד להתחתן או מרבים להתגרש. לא כל הנישואים טובים ושורדים ולפעמים עדיף להקים משפחה לבד וגם זה יופי ושמח מאד.
המחקרים מראים שיש רק מבנה משפחתי אחד שממש ממש מסכן ילדים- משפחות מאד גדולות. אז לא תמיד רואים כל ילד, את צרכיו, את אופיו המיוחד.
הורות יחידנית מבחירה (בשונה מהורות יחידנית שלא מבחירה, עליה נעשו רוב המחקרים בעבר) היא לא סיכון ממשי לילד, בד"כ להיפך. אלו ילדים מאושרים, שמשקיעים בהם יותר והם פורחים עד מאד.
מי ידאג לך בהריון? את תהיי אחלה בהריון. גם אם זה הריון בסיכון.את תנוחי, ותנקי פחות ואם צריך תוציאי שמירת הריון ואז תעשי הכל לאט לאט. את חכמה, וניכר שאת משכילה, ואת תמצאי את כל הידע שנחוץ לך ואת כל התמיכה.
מי יראה לך מה לעשות? חברות שכבר ילדו, קבוצות נפלאות של "אם לאם בקהילה" שנמצאות בפייסבוק, אחות טיפת חלב, האינטואיציה המצוינת שלך ונסיון החיים שלא יסולא בפז.
ואם יהיו תאומים? אז יהיה יותר קשה ואז יותר ויותר קל.
את בוחרת להביא ילדים לתוך אהבה, לתוך משפחה נהדרת, תומכת, אל אמא שהיא אשת חינוך אוהבת ובשלה.
והגיבה לך כאן צילה, האחת והיחידה, אז חכי גם למילים החכמות שלה, שלעולם לא מכזיבות.
אה, ופסח? מנקה קצת מעכשיו. לאט לאט. באמת שהנקיון של הבית לא חשוב כמו במה נמלא את הבית :)
ידיים מלאות אחותי וחיבוק גדול.

לצפיה ב-'לגזור ולהדביק על המקרר '
לגזור ולהדביק על המקרר
11/03/2017 | 20:10
לצפיה ב-'חיבוק'
חיבוק
11/03/2017 | 19:14
אין לי כל כך מה לרשום ,אבל אני עם דמעות בעיניים ,כל הכבוד על הדרך שאת עוברת.
תחושת הלמה זה קורה לי ?,מציפה אותי כל יום נתון עם דברים שעוברים עלי במהלך הטיפולים וההתמודדות הלא פשוטה.
גם אני שכלתי אב ,גם אני התמודדתי עם מחלה קשה אצל אמא ..זה לא פשוט,והלוואי שהיו מחלקים לנו קלפים אחרים שם למעלה.עשית בחירה מדהימה בלרצות להביא ילד ולבנות משפחה,אני מאחלת לך שתקלטי במהרה ותגדלי ילד/ה לתפארת .
בנתיים תקחי נשימה עמוקה ותתני לעצמך קרדיט על כל ההתמודדות האמיצה שלך.
חיבוק
לצפיה ב-'יקירה קודם כל'
יקירה קודם כל
11/03/2017 | 19:26
נשמע שאת עוברת תקופה כל כך טעונה רגשית ומתמודדת עם כל כך הרבה ועוד לבד שזה באמת לא פשוט מכל הבחינות. קראתי את מה שכתבת ואני חושבת שמגיע לך כל הכבוד על כך שאת ממשיכה  הלאה זה רק מראה כמה הרצון להיות אמא גובר על המכשולים הקשים שיש.
לגבי מה ששאלת, לדעתי אל תתאמצי יתר על המידה בניקיונות שחלילה לא תיפלי אבל מלבד זה לא נראה לי שיש בעיה.
פעילות ספורטיבית זה תלוי במה שהגוף שלך רגיל. אם הוא רגיל לספורט אז אין בעיה ואם לא אז את יכולה ללכת אבל לא להתאמץ יתר על המידה.
אני מאחלת לך מכל הלב שכל מה שיבוא לחייך מעתה והלאה יסב לך רק אושר ושמחה ואת כל הצער והדמעות תשאירי מאחור.
בהצלחה יקירה!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/03/2017 | 19:52
כל כך לכולן . חיזקתן אותי ונתתן לי כוח להמשיך . זה לא פשוט ומזל שיש את המקום הזה לשתף ולשפוך וגם לקבל עזרה ומידע.
לצפיה ב-'לא גזלת מהילדים אבא'
לא גזלת מהילדים אבא
11/03/2017 | 21:24
1
את כמובן אבלה על מות אמך, וזה באמת עצוב וכואב נורא, ועל כך תנחומי.
אבל את לא גוזלת מהילדים אבא.נאת נותנת (תתני) אמא. וזה טוב לא פחות (ויש הגורסים טוב עוד יותר) מהתא המשפחתי הסטנדרטי.
לצפיה ב-'לגבי אבא'
לגבי אבא
11/03/2017 | 21:54
שלא תביני אותי לא נכון , בחרתי בדרך היחידנית מבחירה מלאה ומתוך אפשרות בחירה לשותף ואבא  ובכל זאת העדפתי לבד כי כמו שאמרת שלפעמים עדיף ללא מאשר עם אבא . ושוב כמו שאמרת , אין ספק בליבי, שאהיה מסוגלת לכסות על כל חוסר של דמות הורה נוסף והתא המשפחתי שלו יהיה לא פחות טוב מכל תא משפחתי אחר אם לא יותר טוב. !
רק שתחושת האבדן מעצימה את הלבד.  
לצפיה ב-'יקירה, משתתפת בצערך על אימך '
יקירה, משתתפת בצערך על אימך
12/03/2017 | 00:04
אל תאשימי את עצמך על זה שהיא לא זכתה לראות אותך עם ילד. אני מאמינה שהיקרים לנו שכבר לא בין החיים נשארים בליבנו, שומרים עלינו ויודעים בדיוק מה קורה איתנו- היא תדע כשזה יקרה ותשמח בשבילך, ותלווה אותך.

לגבי התנהגות אחרי החזרה:
לא להרים דברים כבדים, אפשר אחרי כמה ימים לחזור להתעמלות סבירה- הליכות וכו'.
לגבי נקיונות- כמה שיותר באיזי, אם אפשר להיעזר בעוזרת.

פשוט תהיי קשובה לגוף שלך.

הלוואי והפעם זו תהיה הפעם הטובה וזה יצליח- אל תשכחי לעדכן.

אנחנו פה בשבילך
לצפיה ב-''
12/03/2017 | 12:53
1
יקרה, קודם כל תודה ששיתפת אותנו ממעמקי ליבך. מאמינה שהרצת את הדברים בראש הרבה לפני שאפשרת לעצמך להוציאם שחור ע"ג מסך.
אין לי איך לנחם על מות אימך. האבל על מותה מציף המון רגשות קשים, כעסים, חששות וחרדות. אני חושבת שככל שהאדם משמעותי בחיים שלנו, כך קשה להיפרד ממנו, וכך קשה לעכל את האובדן.
אימך הייתה לביאה אמיתית. היא רצתה שתהיי מאושרת, עזרה לך עם הטיפולים, קנתה מנות זרע וודאי עשתה עוד הרבה מעשים כדי לסייע לך להגשים את החלום. אימא שלך מרגישה לי כמו לביאה לוחמת. כמו סוסבסלון, גם אני חשה כי אימך נטעה בך תכונות של לביאה. היא בוודאי תחסר לך רבות.
נשים לא מעטות היום מביאות ילדים לבד. אני מכירה אישית אישה שעשתה זאת לפני 20 שנה, כשאנשים עדיין הרימו גבה. הילדות התאומות שלה מדהימות, היא מגדלת אותן לתפארת וטוב יותר מהרבה הורים שמגדלים ילדים. זה לא הופך את ההתמודדות לקלה, כלל לא, אין ספק שהיא תהיה מאתגרת, אין ספק שאימך תחסר מאוד...ויחד עם זאת, את לביאה, ואת תעשי כמיטב יכולתך כדי להצליח.
בקשה אחת יקרה, אנא אל תאשימי את עצמך. את הרי לא יכולת לדעת, הנבואה ניתנה לשוטים. עשית כל שביכולתך, ויש דברים שאינם תלויים בך. רגשות האשמה אינם מניבים דברים טובים, הם לא יהפכו אותך לבת יותר טובה או לאם יותר טובה. נסי לחסוך ממך את ההצלפה העצמית. כל מה שקרה, לא קרה באשמתך.
מותר לעבוד לאחר שאיבה ולאחר החזרה. רצוי לשים לב לתחושות ולהוריד הילוך במידת הצורך, אבל עקרונית אין מניעה לעסוק בעבודות הבית. יוצא דופן המצב אם יש חשש לגרוי יתר.
הליכות מתונות דווקא מומלצות. הן עוזרות להזרמת הדם, ורק טוב יכול לצאת מהן.
יש לך ליווי לשאיבה? את זקוקה לעזרה? - הגעת לפורום שהוא בית. יש כאן נשים נהדרות שישמחו לתת כתף. לא כתף של אימא, כי אין לה תחליף, אבל כתף ויד שתומכות ומחזקות.

לצפיה ב-'לא מכירה אותך, אבל את פשוט מקסימה'
לא מכירה אותך, אבל את פשוט מקסימה
12/03/2017 | 14:08
לצפיה ב-'עלויות בפרטי'
עלויות בפרטי
12/03/2017 | 00:15
3
שלום לכולם
אני מעוניינת לעבור לרופא פרטי
אשמח לדעת כמה זה עולה ואם מקבלים על זה החזר מהקופה?
תודה לעוזרות
לצפיה ב-'עלויות בפרטי'
עלויות בפרטי
12/03/2017 | 00:27
אני משלמת:
1000 שח לכל ביקור אצל הרופא (ביקור אחד למחזור IVF )
1500 שח לשאיבה והחזרה
1500 ש"ח לאסותא לכל שאיבה+החזרה
לצפיה ב-'עלויות'
עלויות
12/03/2017 | 09:03
אני לאסותא משלמת רק 660 ש"ח השתתפות (כללית) עבור סבב של שאיבה+החזרה.
סבב החזרת מוקפאים - 330 ש"ח

רופא זה תלוי למי את הולכת..מ 500-2000 ובטח גם יותר עבור סבב.

לצפיה ב-'גם אני באסותא '
גם אני באסותא
12/03/2017 | 09:39
שילמתי 660 ש"ח לאסותא ל IVF (השתתפות עצמי דרך כללית)
לרופא שילמתי 1500 ש"ח.
לצפיה ב-'בנוות יקרות חג שמח היום לראשונה בחיי מתחילה להזריק לקראת הזר'
בנוות יקרות חג שמח היום לראשונה בחיי מתחילה להזריק לקראת הזר
12/03/2017 | 09:32
2
הזרעה .. מתרגשתת המון!!

מי ייתן וכל חיינו נדע רק אושר ושמחה .

ושנזכה להפקד עוד החודש אמן !
להריון קליל ותקין אמןן !
לצפיה ב-'היי היקירה חג שמח ובהצלחה'
היי היקירה חג שמח ובהצלחה
12/03/2017 | 09:36
יכולה רק להרגיע מניסיון אישי,
בתחילת הדרך המחשבה להזריק לעצמי זיעזעה והפחידה אותי מאוד.
מסתבר שהשד ממש לא נורא..

שחודש יהיה החודש המנצח, אצלך ואצל כולנו!
לצפיה ב-'בהצלחה רבה שיהיה סבב מנצח'
בהצלחה רבה שיהיה סבב מנצח
12/03/2017 | 16:42
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
12/03/2017 | 12:05
2
היי בנות,היום יום 11 להחזרה של 2 בלסטו,בטא 23 יום רביעי זריקת פרגניל 5000,אני מניחה שיש השפעה ישירה מכיוון שהבטא מאוד נמוכה.מה דעתכן?להספיד?עוד יומיים אבדוק הכפלה אבל בטח זה אבודיש סיפורים אופטמיים עם סוף טוב למישהי?
לצפיה ב-'סביר שזה שאריות פרגניל :( מצטערת '
סביר שזה שאריות פרגניל :( מצטערת
12/03/2017 | 12:28
לצפיה ב-'אכן נראה כמו שאריות פרגניל'
אכן נראה כמו שאריות פרגניל
12/03/2017 | 12:30
לצפיה ב-'מתרגשת- בטא חיובית- וטיפ חשוב מאד'
מתרגשת- בטא חיובית- וטיפ חשוב מאד
09/03/2017 | 22:51
16
שלום לכולן...אז לא להאמין- בטא חיובית מאד-
במשך חצי שנה נסיונות- שכשלו- אפילו כשהיתי בטוחה שנקלטתי כל פעם- חשתי את ההריון חזק מאד- ו....לא יותר מ 2 בבטא!!!
IVF אחרון עם הפריה מוצלחת וכשלון מוחץ בבטא, חיכיתי חודשיים לשאיבה נוספת בקוצר רוח...אך באמצע עשיתי הזרעה, סתם- שיהיה- לא התיחסתי אליה שניה- גקוזי .. סושי יין, כל מה שאסור !פשוט לא רלונטי שכן- הזרעה בגילי...

6 ימי איחור במחזור אפילו לא בדקתי הריון!
כל כך כעסתי שהוא מאחר...והציפיה ל IVF הציפה אותי...
לבסוף אחרי שבוע- מחזור לא מגיע ....ו...3450 בטא.

רוצה לאמר-

הציפיה- הלחץ- ההתכוננות הטוטאלית- ה ו ר ס ת !
צריך לבקש, לקוות ולהניח את זה בהרפיה מוחלטת לקרות.
פשוט להאמין מבפנים שזה יקרה איכשהו , מתישהו ולהניח לזה באמת.
כשהנחתי ולא התעסקתי בזה- זה קרה.

עוד 5 ימים בדיקת דופק- מאמינה  שהכל תקין!
פרופ וייסמן לא עושה בדיקת דופק, רק קריאת תוצאות- איך אפשר לעשות את הבדיקה שלא בראשלצ מכבי- עם יחס ומקצועיות?
האם יש רופא שאפשר לעשות אצלו ולהמשיך אצל וייסמן...?
האם רק טכנאיות אמונות על דופק?
מה הצעדים כעת?

מחזיקה לכולן אצבעות- לא מפחדת מתוצאות- מאמינה שיש בי את הכוח להביא להכל- ברוגע והרפיה- חיך ואמונה שקטה.(לא באלוהים- בעצמי)

איתכן,
רונה

לצפיה ב-'מזל טוב רונה ואנא היכנסי לקרוא את דברי ברוח טובה ובוגרת'
מזל טוב רונה ואנא היכנסי לקרוא את דברי ברוח טובה ובוגרת
10/03/2017 | 06:07
6
יקירה לא מוכרת שלום
הפוסט שלך מעבר לשמחה שבו מראה על חוסר רגישות/ניתוק משווע !!!!
אשתמש במילים שלך -
הציפיה- הלחץ- ההתכוננות הטוטאלית- ה ו ר ס ת ! - והן רק עולות ככל שעוד טיפולים שעוברים את חצי שנה (שזה לדברייך מה שאת עברת)מזמנים - אני סגרתי את IVF 11 לפני חודשיים וציפיתי מאוד לבטא חיובית .הציפיה היא מה שמניע את הבנות בצדיקות שנמצאות פה.
צריך לבקש, לקוות ולהניח את זה בהרפיה מוחלטת לקרות.
פשוט להאמין מבפנים שזה יקרה איכשהו , מתישהו ולהניח לזה באמת.אני קוראת ו
כקוראת ולא מאמינה שזה בכלל כתוב פה. את יוצאת מתוך הנחה שאנחנו לא מבקשות ומקוות??  שהנחתי ולא התעסקתי בזה- זה קרה. = זה קרה כי התנאים בגוף שלא היה טובים ומתאימים ולא כי היית רגועה ושכחת מהזרעה. להזכירך נשים נכנסות להריוםן גם מאונס.
אין לי מושג לגבי א. סאונד 
מקווה עבורך להריון קל משעמפ ועם תוצאה משמחת.
לצפיה ב-'ומוסיפה..'
ומוסיפה..
10/03/2017 | 08:21
3
ב IVF הראשון שלי נקלטתי. זה היה חודשיים אחרי שאימי האהובה נפטרה. בכיתי 24/7. הייתי בדיכאון אבל בכל זאת נקלטתי.. (דופק פסק בשבוע 12 אבל לא נראה לי בגלל שלא הייתי חיובית)
זה נורא נחמד שיצא לך להיות רגועה ולא לחשוב על זה ובסוף קיבלת בטא חיובית. אבל אין לזה קשר למה שהרגשת או לא הרגשת. 
שיהיה בהצלחה ויסתיים בתינוק חמוד!

לצפיה ב-'בדיוק מה שהתכוונתי'
בדיוק מה שהתכוונתי
10/03/2017 | 09:56
2
תודה ששיתפת - את ההריון הראשון לבני יחידי העברתי מהדקה הראשונה עם בעל גוסס.
וזה בדיוק הענין- בכאב העצום על אמך לא היית במלוא המרץ בהתעסקות טוטאלית בנסיון להרות, אלא באבל נורא.
כפי שאני העברתי הריון שלם לא בתקוה להרות ושההריון יצליח אלא בנסיון להחיות את בעלי.
ההרפיה מהסטרס הקשור לרצון בהריון, פותחת אפשרות לקיומו.בתחושתי.
מקוה לטוב ...לכולן. מאד רוצה להאמין שיצליח.

שבת נעימה לכולן
לצפיה ב-'הייתי מאד במלוא המרץ..'
הייתי מאד במלוא המרץ..
10/03/2017 | 13:28
1
לא התעסקתי בלטפל בה, התעסקתי בלמלא את הריק..רק חשבתי על להקלט והתחלתי בדיקות הריון באובססיביות כבר 5 יום אחרי ההחזרה..
לצערי אין שום "טיפ" להיקלט..אחרת לא היינו פה.
לצפיה ב-'יש טיפ אחד לדעתי.. התמדה מבלי להרים ידיים...'
יש טיפ אחד לדעתי.. התמדה מבלי להרים ידיים...
11/03/2017 | 06:00
לצפיה ב-'הרפיה'
הרפיה
10/03/2017 | 09:50
1
צילה, צר לי שהרגשת כך, וכמובן שהרגישות שלי נקראת על ידך כריקה- אך הגיעה מליבי שבכה וזעק ימים ולילות "איך זה יקרה?"- בחוסר אמון מוחלט.
עדין רוצה לתת מהאמונה בבלתי אפשרי -בו הייתי במחשבה ובגוף.
לא מעלה בדעתי שלא ביקשת ורצית, הדגש הוא על להרפות, אחרי הלבקש.

מוזמנת לקחת ממילותיי , מאמינה ורוצה לקוות שיכנסו בטוב לליבך.

לצפיה ב-'מזל טוב ומצטרפת לצילה'
מזל טוב ומצטרפת לצילה
10/03/2017 | 14:01
ראשית מאחלת לך הריון קל תקין ובריא
ובידיים מלאות ושמחות

מצטרפת לצילה, ממרום ניסיוני של 10 שנים בטיפולים
היו פעמים רבות שהרפיתי, לא האמנתי שיצליח, התעסקתי באלף דברים אחרים- וזה לא הלך
והיו פעמים שכל הזמן חשבתי על הבטא, הייתי בלחץ מטורף, לא שכחתי מהטיפול לרגע - ונקלטתי (זה שנפל בהמשך זה סיפור אחר...)
אבל ממש אין כללים

הלוואי וכל הסיפור היה רק הרפיה
מזמן כבר הייתי עם כמה ילדים...

אבל חייבת להוסיף שאישית, אני מתחברת לנושא של להרפות- בלי קשר לטיפולים והצלחתם
חיים בלחץ פוגעים באיכות החיים (בלי קשר לטיפולים)
כדאי לאמץ גישה אופטימית לחיים ולדעת לשחרר, לא הכל (יותר נכון- הכל לא) בידיים שלנו. אנחנו צריכים רק לנסות, ולהשתדל- אבל אין לנו שום שליטה על התוצאות

אבל היא לא ערובה להצלחה

פורים שמח
ושבת שלום
לצפיה ב-'אולי מספיק עם ההודעות המפגרות מסוג ז ...ה .'
אולי מספיק עם ההודעות המפגרות מסוג ז ...ה .
10/03/2017 | 11:00
גם אם תפגעי יקירתי ...הפעם באמת לא אכפת.
מי שסגרה רקקקק חצי שנה נסיונות .שתגיד תודה לזה שיושב למעלה ותשתוק .
את נכנסת למקום שיש בו נשים שעברו יותר מ 10 פאקינג שנים של שאיבות והחזרות ואונס הגוף והנשמה .
להגיד להם תניחו וזה יצליח כן כן  ממש עוזר .

לצפיה ב-'יש משהו מאוד מקומם בהודעה שלך'
יש משהו מאוד מקומם בהודעה שלך
10/03/2017 | 18:54
את ננראה ממש בתחילת הדרך ואין לך מושג על מה את מדברת. לחץ לא גורם לאי פיריון ומעבר לזה שזה בורות לומר את זה, זה הדבר הכי לא רגיש לומר.
אני שמחה בשמחתך, אבל להבא, נסי להיות יותר ענווה. צניעות היא מעלה.
בהצלחה
לצפיה ב-'לא רוצה לתת לך יותר על הראש כי כבר בטח הבנת את הרמז...'
לא רוצה לתת לך יותר על הראש כי כבר בטח הבנת את הרמז...
11/03/2017 | 09:24
1
אבל כל מי שביקרה אותך פה צודקת מאוד.
ההודעה שלך לא במקומה. הודעות כאלו עושות רק דימוראליזציה.
מוטב שתכתבי כאלו הודעות במקום אחר.
בהצלחה
לצפיה ב-'אפילו אני קפצתי'
אפילו אני קפצתי
11/03/2017 | 11:14
והייתי פה זמן די קצר. קיבלו אותי בחום, באהבה ובזרועות פתוחות. ענו לי בסבלנות על כל שאלה. התייחסו לכל מצוקה.
המילים שלך מכאיבות ולא תורמות כלום. כדאי לחשוב רגע לפני שמפרסמים הודעה ולבחון האם היא ראויה.
אני מאד בעד הרפיה ובהחלט לא חושבת שלחץ תורם לאיכות חיים. רק שאין קשר בינה לבין היקלטות, אחרת כל מי שמחשבותיה מכוונות מזמן היתה בהריון ולידה. כמו שאין קשר בין מחשבות ותקוות להפסקת דופק, אחרת מזמן היינו סוגרות את אובדן.
שיעבור לך בקלות ובידיים מלאות !!!
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
11/03/2017 | 12:33
לרוגע והרפייה אין הרבה קשר להצלחת הטיפולים- אבל נראה שכבר הפנמת את זה.

ברור שהכוונה שלך הייתה טובה, אבל באיזשהו מקום כשאנשים עוברים שנים של טיפולים- הם לא מסוגלים לשמוע יותר את המשפטים של "תהיי רגועה וזה יקלט". קשה להיות רגועים ולא לחשוב על זה כשאת מחדירה קרינון או מזריקה לעצמך נונסטופ, או רואה את הרופא שלך יותר מאשר את המשפחה שלך.
לצפיה ב-'תקשיבו קראתי כן את כל התגובות '
תקשיבו קראתי כן את כל התגובות
11/03/2017 | 14:50
1
ואני חייבת לומר שכולם  אומרים לי שצריך להיות רגועים בטיפולים ושאם לא רגועים זה לא מצליח .... ואני מאוד עצבנית בלי קשר לטיפולים אני חסרת סבלנות ועצבנית ממש !
לצפיה ב-'נעים לך להיות עצבנית? זה משהו שטוב לחיים שלך?'
נעים לך להיות עצבנית? זה משהו שטוב לחיים שלך?
11/03/2017 | 16:58
זה משהו שאפשר לעבוד עליו, בלי קשר לטיפולים,
חבל לחיות את החיים בחוסר סבלנות ועצבים,
זה לא מקום טוב להיות בו, ולא נעים ללב..

לצפיה ב-'לפני שנלחצנו, כולנו היינו רגועות'
לפני שנלחצנו, כולנו היינו רגועות
11/03/2017 | 17:45
1
קצת מוזר לקרוא דווקא ממטופלת פוריות עצות נוסח "תשחררי וזה יקרה", זה פשוט היפוך מושלם של סיבה ותוצאה.
הרי פעם כולנו היינו רגועות. לא חשבנו שיש לנו בעיה, פשוט ניסינו וזרמנו.
עוד הזרעה ועוד הזרעה, ואז ivf, וגם שם רובנו היינו לגמרי רגועות ובטוחות שכל הבעיות זה לא אצלנו.
הלחץ בא אחרי כמה וכמה ניסיונות רגועים לחלוטין, אז איך בדיוק הוא יכול להיות הסיבה לכישלונות?
וכן, מזל טוב. 
לצפיה ב-'סליחה לכל מי שנפגעה'
סליחה לכל מי שנפגעה
12/03/2017 | 11:23
המילים באו מאיזושהי תקווה לתת ...
נסיונות  וכאב עצום מהדרך המייסרת הזו , חוסר אמון  מוחלט - ואיזו תקווה שצצה.
מאחלת מעומק ליבי דרך מנצחת לכל אחת.
רונה

לצפיה ב-'המלצה על רופא פוריות שעובד עם כללית'
המלצה על רופא פוריות שעובד עם כללית
10/03/2017 | 06:30
6
שלום לכולם,מחפשת עבור חברה המלצה על רופא פוריות שעובד עם כללית בתל אביב. חברתי בת 42 ואמורה להתחיל הפריה חוץ גופית ההורות משותפת. היא מחפשת רופא מקצועי ואם אפשר על הדרך גם אמפתי.תודה מראש תכונות.
לצפיה ב-'תכונות=לעונות'
תכונות=לעונות
10/03/2017 | 06:31
1
לצפיה ב-'ד"ר עידו אלדר'
ד"ר עידו אלדר
10/03/2017 | 13:09
לצפיה ב-'אם חולון גם אופציונלי'
אם חולון גם אופציונלי
11/03/2017 | 07:51
ממליצה מאוד על פרופ פרחי יעקב.. זה יתרון גדול מאוד של כללית שרופאים עם הותק, ידע והניסיון שלו עובדים בקופה.
לצפיה ב-'ד״ר איתי בר חווה'
ד״ר איתי בר חווה
11/03/2017 | 09:14
1
הוא גם ספציפית תותח בכל מה שקשור בגיל המבוגר יותר...
מה שכן, התורים אצלו ארוכים מאוד. היא צריכה לציין את גילה כדי לנסות לקצר את התור. אולי ילכו לקראתה. בכל אופן מציעה לשריין אצלו תור גם אם זה לעוד חצי שנה ובינתיים להתחיל אצל אחר.
רופא מדהים, מקצועי ויצירתי, לא מוותר בקלות וגם אנושי אם כי ההתנהלות היא בדכ מול המזכירות שמעבירות את הנחיותיו במייל. בעיני המקצועיות שלו שווה את זה.
בהצלחה לחברה
לצפיה ב-'אה רק חידוד קטן. הוא רופא פרטי אבל יש לו הסדר טוב עם כללית'
אה רק חידוד קטן. הוא רופא פרטי אבל יש לו הסדר טוב עם כללית
11/03/2017 | 09:15
לא זוכרת בדיוק את הפרטים אבל הביקורים אצלו די מסובסדים על ידי כללית.
לצפיה ב-'דר רונית מכטינגר'
דר רונית מכטינגר
11/03/2017 | 23:11
בהסדר עם כללית.
מומלצת!
לצפיה ב-'בדיקות דם באסותא'
בדיקות דם באסותא
10/03/2017 | 14:52
2
יש אתר מיוחד שבו רואים את התוצאות? באיזה שעה זה מגיע?
עשיתי היום מעקב דם וזקיקים קיבלתי סיסמה לאינטרנט וכל מה שאני רואה שם זו איזה בדיקה שעשיתי ב2009 וזהו....
לצפיה ב-'ב11. אולי יש בעיה באתר'
ב11. אולי יש בעיה באתר
10/03/2017 | 15:49
1
את יכולה להתקשר לאחיות או לקבלה ולשאול למה אין תוצאות. או לבדוק אם התוצאה הגיעה לרופא שלך.
לצפיה ב-'הפעם הגיעו ממש מאוחר'
הפעם הגיעו ממש מאוחר
11/03/2017 | 21:45
באזור 4 בצהוריים
לצפיה ב-'שבוע טוב-התיעצות'
שבוע טוב-התיעצות
11/03/2017 | 19:15
2
אחרי החזרת מוקפאים ביום חמישי 2/3 לא יכולתי להתאפק ועשיתי יום שישי בבוקר ( 8 ימים אחרי) בדיקה בבית-יצאה שלילי.
מתי הכי מוקדם אפשר לעשות שוב בדיקה בבית?
בדיקת דם ביום רביעי 15/3.
Help רוצה לעשות מחר אבל חוששת....
לצפיה ב-'חבל על כאב הלב '
חבל על כאב הלב
11/03/2017 | 19:58
אני יודעת שזה קשה לחכות .. הייתי שם תאמיני לי ספרתי ימים בטבלת יאוש ממש כמו לפני החופש הגדול
אבל מניסיון אני אומרת לך שחבל על כאב הלב כי התוצאות מוטות ולא בהכרח נכונות בעיקר אחרי הטיפולים . כך למשל בפעם האחרונה חיכית את כל ה 12 ימים ויצאה לי בטא נמוכה שאחרי יומיים ירדה . לא ברור אם מדובר בכימי או בשאריות של האוביטרל , אך השיגעון הזה במשך היומיים של כן אך אולי לא פשוט מטריף , ולאחר מכן התשובה השלילית הרבה יותר כואבת , לפחות מבחינתי.
לצפיה ב-'בדיקות ביתיות לא רלוונטיות כי טועות הרבה בשלבים מוקדמים...'
בדיקות ביתיות לא רלוונטיות כי טועות הרבה בשלבים מוקדמים...
12/03/2017 | 16:49

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה