לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2619926,199 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'למי יש ניסיון עם זריקת פרונטוגסט!???? פליז, מתחננת השמיעו קו'
למי יש ניסיון עם זריקת פרונטוגסט!???? פליז, מתחננת השמיעו קו
03/01/2018 | 07:18
7
רוצה לדעת מהן תופעות הלוואי שיכולות להיות לזריקה הזו???? אעזבו תטוסיק שלי שאני לא יכולה ללכת לעמוד, לשכב וכו...
הגוף, השתגעתי!!! לא יודעת מה קורה לי..בחילות באות והולכות, אתמול (יום 7 של החזרה) התחילו כאבי בטן תחתונה בדיוק באמצע ומאז לא נגמר אצין גם שהבטן התנפחה, זה נורמלי?
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
03/01/2018 | 11:07
4
אני מזריקה כבר חודשיים כל יום בטוסיק. זריקות אכזריות, כואבות. מבחינת תופעות לוואי אני לא הרגשתי משהו יוצא דופן, אולי קצת עייפות וקצת נפיחות בבטן. זה נראה לי נורמלי- מדובר בתמיכה מאוד חזקה, הרבה יותר מנרות.
לא היו לי בחילות.
אם את חוששת תעשי אולי בדיקת דם תבדקי מה הרמת פרוגסטרון  שלך. 

לצפיה ב-'לא לא בלחץ מהרמה שלו... '
לא לא בלחץ מהרמה שלו...
03/01/2018 | 12:01
3
פשוט לא מצאתי בשווווום מקום פירוט של תופעות לוואי אפשריות...
סבב קודם לקחתי דופסטון במקום הזריקה, ולא היה לי ככה.. אז אני מניחה שהזריקה עם חומר יותר קשה לעיכול לחלקנו... הלוואי שלא לחינם אני סובלת ככה
לצפיה ב-'אכן זריקה קשה'
אכן זריקה קשה
03/01/2018 | 12:07
2
אבל היא באמת אפקטיבית. אם זה מעודד אני יכולה להגיד לך שבפעם הראשונה נקלטתי שלקחתי אותה כתמיכה ואני בעצם ממשיכה איתה כרגע.
שווה את השטפי דם, הכחולים וכל צבעי הקשת על הישבן.
לצפיה ב-'אין לי שום ספק בכך'
אין לי שום ספק בכך
03/01/2018 | 14:12
1
החזרת 3 או של 5 ימים? ואני מניחה שחיכית לבדיקת בטא כמו ילדה טובה?
לצפיה ב-'החזרה כפולה'
החזרה כפולה
04/01/2018 | 09:44
גם יום 3 גם יום 5. כל ההחזרות הקודמות לפני זה היו בודד של יום 5 ולא נקלט.
אז החלטתי לנסות קצת אחרת.
ועשיתי בדיקה ביתית יום לפני הבטא שיצאה עם פס חלש מאוד, אז הייתה אופטימיות זהירה.
בגלל שאין לי שום תופעות הייתי בטוחה גם שזה לא הצליח ולא התחשק לי להגיע לבטא עם תקוות שווא אז אמרתי תעשי בבית שתראי שלילי ורק תלכי לסגור טיפול עם הבטא.
מודה לאל שיצא אחרת :)
לצפיה ב-'זה קשוח!'
זה קשוח!
03/01/2018 | 15:08
נוצרה על ידי השטן ומיוצרת בגיהנום אבל עושה פרוגסטרון שאין דברים כאלה ��נפיחות זאת תופעה מוכרת של פרוגסטרון גבוה .לגבי בחילות-תופעה שאצלי אני יודעת  לשייך דווקא אסטרדיול גבוה.  ככל שהערך שלו עולה לי בא יותר למות מהגועל בגרון ובבטן. 
לצפיה ב-'הודיה אצלי בדיוק אותו דבר'
הודיה אצלי בדיוק אותו דבר
04/01/2018 | 09:51
לצפיה ב-'FSH גבוה והזרקת מנופור'
FSH גבוה והזרקת מנופור
04/01/2018 | 09:05
1
היי
צריכה להתחיל להזריק היום פעם ראשונה מנופור, ויש לי בעיה לעשות דברים שאני לא מבינה את ההיגיון שלהם. אני רואה שהתרופה מכילה LH+FSH אבל איך זה מסתדר עם זה שיש לי LH+FSH גבוה? מה הטעם לקחת עוד? האם זו לא תרופה שנועדה לבנות עם FSH נמוך למעשה? אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את ההיגיון
תודה
לצפיה ב-'אני אנסה להסביר את ההגיון'
אני אנסה להסביר את ההגיון
04/01/2018 | 09:13
גם לי יש FSH גבוה -
FSH הוא ההורמון הנדרש לגיוס זקיקים, ככל ש הFSH שלך יותר גבוה משמעו שהגוף שלך כדי לגייס זקיקים מפריש כמות גבוהה של FSH. מהבחינה הזו - אם אצל אישה ש הFSH שלה תקין יגויסו עוד זקיקים עם (נניח) גונאל 150, יכול להיות שאצל אישה מאותגרת FSH יידרשו הרבה יותר (נניח) 450.

בגלל שיש גם קורלציה בין FSH גבוה (במיוחד) ואיכות ביציות - לפעמים גם כשמזריקים  המון זה לא מייצר תוצאות מצופות (עוברים איכותיים שמובילים להריון), לכן לחילופין אם רואים שזה לא עובד - יש רופאים שממליצים דווקא ללכת על פרוטוקול עדין שיש בו מעט גירוי ולכן לא מגוייסים כמעט זקיקים ורק עובדים על הזקיק הקיים.
לצפיה ב-'מה הנוהל במכבי לגבי שאיבות ללא החזרה?'
מה הנוהל במכבי לגבי שאיבות ללא החזרה?
01/01/2018 | 18:29
7
אני עם רזרבה נמוכה ואחרי שני סבבים עם מלאנתלפים הורמונים שלא הזיזו יותר מדי עברנו לשאיבה על בסיס טבעי. שאבו לי החודש את הביצית האחת (בלי הרדמה, זה כאב פחות מבדיקת דם ואני קצת בהלם שעושים הרדמה כללית בשביל זה... אבל זה לא קשור לשאלה). לא הצליחו להפרות אותה. כשדיברתי עם הרופאה על הרעיון של לא לקחת הורמונים היא אמרה משהו על כך שצריך להתחשב בזה שמכבי לא יאשרו לי טיפולים אם יהיו יותר מ-X שאיבות ללא החזרה. יודעות מהו אותו X? לא הקשבתי  
לצפיה ב-'למיטב זכרוני 3 שאיבות ללא החזרה, אך כדאי לבדוק מול הרופאה.'
למיטב זכרוני 3 שאיבות ללא החזרה, אך כדאי לבדוק מול הרופאה.
03/01/2018 | 14:01
2
מצטערת שלא הייתה הפריה ומאחלת לך שהסבב הבא יניב הפריה מהממת שתהפוך לילד/ה מושלם/ת
לצפיה ב-'בסוף מסתבר שהיתה אי הבנה כלשהי וכן היתה הפריה '
בסוף מסתבר שהיתה אי הבנה כלשהי וכן היתה הפריה
03/01/2018 | 22:26
1
אתמול בערב התקשרו להתנצל והבוקר עשו החזרה. קטע מטורף...
תודה רבה על האינפורמציה. מקווה שלא אצטרך. 
לצפיה ב-'חדשות משמחות מאוד!! בהצלחה רבה לעובר '
חדשות משמחות מאוד!! בהצלחה רבה לעובר
04/01/2018 | 09:57
לצפיה ב-'עונה רק לגבי ההרדמה '
עונה רק לגבי ההרדמה
03/01/2018 | 15:53
3
אני מניחה שזה נסבל לעבור שאיבה של ביצית אחת ללא הרדמה אבל כשיש לא מעט זה נשמע לי עינוי מיותר
לצפיה ב-'כנראה תחושת הכאב אינדיבידואלית'
כנראה תחושת הכאב אינדיבידואלית
03/01/2018 | 22:28
2
שאבו לי שלושה זקיקים (למרות שהיה ברור שרק אחד בשל) ובחיי שבקושי הרגשתי משהו. לעומת זאת בצילום רחם שהרבה טוענות שלא מרגישות כלום סבלתי כאבי תופת. מוזר.
לצפיה ב-'צילום רחם זה ההירושימה שלי '
צילום רחם זה ההירושימה שלי
03/01/2018 | 22:40
1
הרגשתי שיורדת עלי פצצת אטום
לקח לי זמן להתאושש
רגליים רועדות
סחרחורות
אוי ש...טראומטי
לצפיה ב-'אני ביום למחרת, נראיתי כאילו התאפרתי לעבודה בבורדל'
אני ביום למחרת, נראיתי כאילו התאפרתי לעבודה בבורדל
04/01/2018 | 08:31
היוד שהחדירו עושה תופעת לוואי כזו, שכל הפנים נהיים סמוקים ואדומים, כאילו תדלקת צ'ייסרים כל הלילה.
בחיים לא אשכח את הרופא שצרח עלי כשבכיתי וצעקתית מכאבים. הוא היה עצבני גם ככה, בגלל שהיה לו איזה עיכוב. הבנות האחרות - לא שמעתי אותן. וכל כך התביישתי בעצמי, אבל זה כאב לי רצח. 
לצפיה ב-'המלצות לאחר החזרת עובר?'
המלצות לאחר החזרת עובר?
03/01/2018 | 14:35
2
ביום ראשון מחזירים לי עובר מוקפא בן יומיים. אני תוהה מה אני צריכה לעשות לאחר ההחזרה. לקחת כמה ימי חופש מהעבוד? להמשיך את החיים כרגיל?
לצפיה ב-'הכי רגיל שאפשר וממשיכים ����'
הכי רגיל שאפשר וממשיכים ����
03/01/2018 | 15:09
ף
לצפיה ב-'כרגיל'
כרגיל
03/01/2018 | 17:09
אותי הרופא הנחה לא לקיים יחסים יומיים אחרי ולא לעשות פעילות גופנית מאומצת. אני מקפידה על הפעילות המתונה במשך יומיים-שלושה ולאחר מכן חוזרת לאימונים רגילים.
חוץ מזה - הכל רגיל.
לצפיה ב-'אז החלטתי ללכת על כל הקופה ו...'
אז החלטתי ללכת על כל הקופה ו...
02/01/2018 | 18:17
11
הגיע יום ההחזרה(היום).
ביום שישי הודיעו לי שיש 12 הפריות ועד היום לא ידעתי מה קורה עם העוברים.
רקע: ביקשתי מהרופא לגדל את כולם לבלסטוציסט נגד ההמלצה שלו.
(כשהייתי בטיפולים לילד ראשון לא נקלטתי מעוברים יום 3).
הגעתי היום להחזרה..נכנסת לחדר ההחזרות..
הרופא מסתכל עליי ואומר:"רצית בלסטוציסט אה
זה השלב שחיכיתי שהוא יחייך ויאמר לי שיש מספר בלסטו.. ואז הוא אמר בקושי אחד יש! בקושי אחד! וגם אותו תיכף נראה אם אפשר להחזיר בכלל.. אמרתי לך ולא הקשבת לי.. קיבלת מה שרצית.

אני לא מדברת על ההלם..הרצון שלו להוכיח אותי כל כך הוריד אותי.. גם ככה סיטואציה כל כך לא נעימה..
התחלתי לבכות ואני שוכבת שם מחכה שיחזירו לי את הבקושי בלסטו ואז באה האמבריולוגית ואומרת לי למה את בוכה? יש לך בלסטו יפה(ab).. כרגע יש רק אחד היתר לא עושים רושם טוב אבל העובר הזה נראה טוב.
ואז הרופא שלי אמר לה היא בוכה על ההחלטה שלה לגדל ליום 5(היא לא הבינה שהוא היה נגד) ואמרה: עשית בשכל! מה היה עדיף שתעשי מלא החזרות? את בחורה צעירה וזה מאוד נכון. הוא קצת היה בהלם שזה מה שהיא אמרה.

האמת שברמה האישית התאכזבתי מהרופא שלי כי הוא היה כל כך ציני... ואני נפלתי כי נזכרתי כמה זה קשה שאתה מתאמץ ומתאמץ וכלום לא תלוי בך.
מצד אחד אני צעירה ואני בסדר(יש לנו בעיית זרע) ומצד שני ראיתי עד כמה העוברים שלנו לא היו טובים..
אז נשאר האחד שהחזירו לי היום..אם הוא לא יקלט כנראה שתהיה לי עוד שאיבה.
מה שכן אני שלמה עם ההחלטה שלי לא להחזיר יום 3.
יום קשה עבר על כוחותינו..
תודה למי שקראה עד פה..חיכיתי כבר לפרוק ולהוציא.
מתלבטת אם לעבור רופא כי אנחנו לא כל כך באותו ראש..
לצפיה ב-'פויה !'
פויה !
02/01/2018 | 18:44
קורס ברגישות לא נכלל כנראה בסילבוס של רפואה.
אני מודה שגם אני בגישת הרופא שלך שלא לגדל הכל אבל זה נובע מהפחד שלי בדיוק ממה שתיארת
שלא לבוא להחזרה ואין מה להחזיר. מעדיפה לפצל יום 3/5
אני לגמרי מבינה שהדרך שלך היא נבונה אולי משלי וכל הכבוד לך על האומץ

לצפיה ב-'הי אצלי הפוך'
הי אצלי הפוך
02/01/2018 | 19:17
הרופא התעקש לגדל ואני חששתי...
זה תהליך משןגע שאת מצד אחד חייבת לסמוך על רופאים ומאידך את הרופאה של עצמך וחייבת להיוץ צמודה לאינטואיציות..
הלוואי שתצליחי.
אני הייתי עוברת רופא.
התהליך מלווה בהרבה סטרס. חסר גם לחץ מצד הרופא?
לצפיה ב-'רופא לא אמפתי'
רופא לא אמפתי
02/01/2018 | 19:28
גם ככה התהליך מלא בלחצים ובחששות, אני הייתי עוברת רופא, מקווה שתהיה לך הצלחה מהקטן שהחזרת, תעדכני.
לצפיה ב-'גועל נפש '
גועל נפש
02/01/2018 | 19:48
כאילו שלקבל את הבשורה הזאת זה לא מספיק קשה, את גם צריכה שיחת נזיפה?
אני הייתי עוברת רופא. הפן הבינאישי חשוב לי מאוד.
הלוואי שהאחד, יחיד ומיוחד הזה יקלט!!
גם אני עשיתי החזרה היום, סופרת איתך את הימים (רק שאני החזרתי בן 3)
לצפיה ב-'תודה רבה על העידוד בנות! אין כמוכן'
תודה רבה על העידוד בנות! אין כמוכן
02/01/2018 | 20:07
3
לצפיה ב-'מחכות לשמוע בשורות טובות'
מחכות לשמוע בשורות טובות
02/01/2018 | 21:56
2
תעדכני ביום של הבדיקת דם
תנוחי, תנשמי עמוק, הוחזר לך אחלה עובר, יום חמש, איזה משמח
תחשבי הריון, תשמרי על עצמך ותנסי להירגע

בעיני הכי חשוב עם רופא זה לעבוד ביחד כצוות ונראה שאצלכם זה לא עובד ביחד, אולי זה הזמן להיפרד
גם אם הוא צודק (והוא לא) כי אין דבר יותר חשוב מאינטואיציה של המטופלת.
הייתי מצפה ממנו להגיד לך שהכול בסדר ומספיק עובר אחד מנצח
לצפיה ב-'גם אני סופרת איתכן'
גם אני סופרת איתכן
02/01/2018 | 22:57
1
זה היה התאריך של ההזרעה שלי - הלוואי שיהווה עבורכן התחלה של שנה פוריה!
לצפיה ב-'אמן אמן ורק בשורות טובות, צתפללת בשבילכן'
אמן אמן ורק בשורות טובות, צתפללת בשבילכן
03/01/2018 | 05:59
לצפיה ב-'תעברי רופא.. '
תעברי רופא..
03/01/2018 | 08:59
איזה חוסר התחשבות.
חשוב מאוד לשמור על אווירה נעימה ברגע ההחזרה ולא להגיד ״אמרתי לך״.
לצפיה ב-'גישה מאד לא יפה'
גישה מאד לא יפה
03/01/2018 | 12:44
אישית שני ההריונות שלי (שניהם נקלטו) - היו מעוברים יום 2.
אני לא כל כך אוהבת את השיטה של לגדל הכל ליום 5 בדיוק בגלל המקרה שתיארת. שבאים ואין כמעט או שבכלל אין מה להחזיר. 
מאחלת לך שהעובר ייקלט.
לצפיה ב-'רוצה קצת לעודד אותך'
רוצה קצת לעודד אותך
08/01/2018 | 19:43
לפני 13 שנה הוחזר לאחותי בלסטוציסט ששרד והפך אותה ואת גיסי להורים ולפני שלושה חודשים הבלסטו' היפיוף והמתוק חגג בר מצווה. יש תקווה לבלסטו'!!!
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אבחנתית'
היסטרוסקופיה אבחנתית
02/01/2018 | 16:13
4
הייי בנות לאחר 6 הפריות, והפלה טבעית בדרך. 
ולאחר שנתיים בטיפולי פיריון ( הזרעות  ..)
הרופא הפנה אותי להיסטרוסקופיה אבחנתית, 
השאלות  שלי :האם הבדיקה עצמה דומה ברמת הכאב לצילום רחם ?
ובנוסף האם הסיכויים להיכנס להריון גבוהים יותר לאחר בדיקה זו ?
והאם לדעתכן יש סיכוי שיגלו שאריות שילייה שנשארו מהלידה ?
אני 3 שנים לאחר הלידה? האם הגיוני ? 
אני מתכננת לעשות סבב החזרה לאחר הבדיקה , האם אתן ממליצות ?
האם לדעתך יש מצב שאני יכולה להיקלט רק מעוברים טבעים ? כי בכל הפעמים החזירו מוקפאים ולא הצליח, ובפעם היחידה שהחזירו טריים זה תפס,, ( אך הייתה הפלה ממש על ההתחלה , שזה היה כימי)..
התלבטויות הנוספות הן :
1. האם לעשות את הבדיקה ולאחר מכן להחזיר 2 מוקפאים שנשארו ובמידה ומצליח אני יהיה מאושרת החלום שלי , ובמידה ולא הצליח לעשות סבב יחיד של טריים או לוותר ולנסות לבד באופן טבעי
בינתיים לא גילו סיבה לאי פריון ומבחינת המערכת הרפואית אנחנו לא מוסברים 
אומרים שהעוברים באיכות טובה מאוד, אני בת 32 בעלי 34 
חייבת את ההעזרה שלכן רק אתן תבינו אותי.. 

לצפיה ב-'לא יועת לענות על הכול'
לא יועת לענות על הכול
03/01/2018 | 06:02
בדיקה לא מסובכת, קצת לא נעימה ועוברת מהר ( לא יודעת להשוואות לצילום רחם)
יש שאומרים שמיד לאחר בדיקה מסוג זה יש עליה באחוזה הכניסה להריון טבעי ( לא יודעת אם זה נכון)
לגבי שאריות לאחר 3 שנים- נשמע לי שבטח לא, בטח גם עבר כל מני בדיקות ובדקו לך את מצב הרחם, אבל אין ספק שזו בדיקה מאד חשובה למי שנמצאת בטיפולי פוריות
אם את רוצה יש לי רופא להמליץ לך

לצפיה ב-'הייי לגבי ההיסטרוסקופיה'
הייי לגבי ההיסטרוסקופיה
03/01/2018 | 07:14
1
1. הבדיקה לא כואב ברמות של צילום, היא לא נעימה אחרי הבדיקה יש כאבי מחזור.
2. לא אחרי הבדיקה לא עולים הסיכווים כי הדבר היחיד שמכניסים לך זה מים כדי שהראות תהיה טובה יותר.. עקרונית ממליצים לא לקיים יחסים כמה ימים אחרי כי יש דימום וכו. ונראה לי גם סיכון לדלקות.
לצפיה ב-'ההיסטרוסקופיה'
ההיסטרוסקופיה
03/01/2018 | 10:12
לגבי הכאב לי כאב יותר ההיסטרוסקופיה מאשר הצילום רחם אבל הכל תלוי במה קורה שם בפנים, אם יש בעיה או אין בעיה. אצלי היו הידבקויות בדפנות והרופא היה צריך לנקות אותם לכן זה כאב. אבל אם לא ימצאו משהו זה לא אמור לכאוב יותר מדי וזה ממש קצר. זה אמור לעזור ולעלות את הסיכוייים במידה ויש משהו שמונע את זה והרופא יטפל בזה.. בהצלחה
לצפיה ב-'גם אני צריכה לעבור'
גם אני צריכה לעבור
03/01/2018 | 12:40
יש לי נישה מהקיסרי ואני אמורה לעבור את האבחנתית.
בינתיים קבעתי פולקוסקופיה שגם הייתי צריכה (ואני מאושרת מעצמי ברמות של כלה שסוף סוף עשיתי את זה).

לגבי ההפריות שלא הצליחו וההפלה, בדקתם את המדדים של שניכם? גם של הזרע וגם שלך?
לא מזמן הייתה כתבה ב YNET על שחקנית בשם אביטל לבני שעברה בדיקת אבחון במרכז ברטוב וגילתה שהמדדים לא היו תקינים וכל 12 הטיפולים שעשתה לא הצליחו בגלל זה.

אנחנו ממילא עברנו מיון זרע בגלל המורפולוגיה האפסית של בעלי. אבל אולי זה עוד כיוון ששווה לחשוב עליו.
לצפיה ב-'איזו מתנה'
איזו מתנה
02/01/2018 | 09:04
12
לא מספיק שזה מחוץ לרחם עוד יש את בעיית היום הולדת בדיוק מחר אהיה בת 38 עם עובר מת מחוץ לרחם לא מפסיקה לבכות ועצבנית בטרוף מסכן החצי חוטף הכל אין מה לחגוג הגוף המקולקל שלי והנפש לא רוצים לשמוח
לצפיה ב-'אוי מתוקה, כל כך צר לי עבורכם.'
אוי מתוקה, כל כך צר לי עבורכם.
02/01/2018 | 10:31
2
מה אאחל לך? שקודם כל תחלימי בגוף ובנפש מההריון הזה. שתקחי לך את הזמן לנוח ולצבור אנרגיות. שתחזרי למסע הקשה הזה בכוחות מחודשים. שתחבקי את בעלך חזק חזק היום ומחר ובכל יום מעכשיו, כי הוא שם בשבילך ואתם יחד בקושי ובכאב וגם באושר.

בוכה אתך. מחבקת אותך חזק חזק מכאן ומתפללת עבורך. 
לצפיה ב-'לפעמים שוכחים שגם הם עוברים...תודה יקירה'
לפעמים שוכחים שגם הם עוברים...תודה יקירה
02/01/2018 | 10:36
1
לצפיה ב-'בידיים מלאות בע"ה במהרה '
בידיים מלאות בע"ה במהרה
02/01/2018 | 10:42
וכן, הם עוברים. אוף, אוף, אוף. אאחל לכם שתמצאו את הכוחות לחזק את הזוגיות ביניכם ולצמוח ממנה יחד. רק טוב וברכות מעכשיו. 
לצפיה ב-'משתתפת בצערך '
משתתפת בצערך
02/01/2018 | 11:45
הדבר היחידי שאוכל לומר הוא שליבי איתך. הגוף לא אשם , אנחנו לא אשמות . אין לנו שליטה על המצב ולעתים מה שנותר הוא להתאבל על המצב ולעכל את הכאב העצום שהוא מביא איתו. מקווה שהזמן והטיפולים הבאים יביאו לך נחמה. 
לצפיה ב-'מצטערת'
מצטערת
02/01/2018 | 19:47
מצטערת בשבילך מאוד.
עצוב.
לצפיה ב-' מקווה שמצבך הפיזי והנפשי ישתפר במהרה'
מקווה שמצבך הפיזי והנפשי ישתפר במהרה
02/01/2018 | 19:50
ושהשנה הזאת תביא איתה רק דברים טובים.
לצפיה ב-'מצטערת מאוד '
מצטערת מאוד
02/01/2018 | 20:11
2
מאחלת לך שהחלק הפיזי יהיה מאחוריך מהר, והריון תקין במהרה שיסתיים בידיים מלאות עוד לפני יומולדת 39.
ועוד
לצפיה ב-'יום שכזה'
יום שכזה
03/01/2018 | 07:36
1
אתמול היה יום קשה העינים עייפות מבכי שלא נגמר כמה דמעות אך היום החלטתי לקום ליום חדש חייבת לאסוף את עצמי כי כשהריון הלא מוצלח הזה יסתיים אני חוזרת למלחמה והפעם אני מקווה שאנצח כי שלא יתבלבלו במלחמה הזאת אנחנו מנצחות כי אי אפשר אחרת
לצפיה ב-'את לביאה והתגובה הזו פשוט מלאת השראה וכוח!! '
את לביאה והתגובה הזו פשוט מלאת השראה וכוח!!
03/01/2018 | 12:30
ברור זו מלחמה שרק אנחנו מנצחות בה, כי להיות מטופלת פוריות זה להילחם כל יום על הדבר הכי חשוב בחיים, ואין בכלל אפשרות שאנחנו לא ננצח

לצפיה ב-'אוף איזה קשה זה.. '
אוף איזה קשה זה..
03/01/2018 | 09:02
2
מדהים כמה מהר העיניים שלי מתמלאות דמעות מסיפורים כאלו..
תתחזקי ותתגברי.
יהיה בסדר בעזרת השם!
לצפיה ב-'חייב להיות בסדר יום מקסים ונטול דמעות'
חייב להיות בסדר יום מקסים ונטול דמעות
03/01/2018 | 09:05
1
לצפיה ב-'מאחלת שיעבור מהר'
מאחלת שיעבור מהר
03/01/2018 | 09:37
ושיגיע היום שתחבקי את התינוק שלך וכל זה יהיה היסטוריה
לצפיה ב-'סליחה על התיאור הפרשה צהובה דמוי נזלת נמתחת זה בביוץ? '
סליחה על התיאור הפרשה צהובה דמוי נזלת נמתחת זה בביוץ?
02/01/2018 | 14:03
6
אני ביום מחזור 14 היום אציין, (מחזורים אחרונים 31 יום)
לצפיה ב-'זה לקראת ביוץ. אחרי שיוצאת החננה הזו (מחילה )'
זה לקראת ביוץ. אחרי שיוצאת החננה הזו (מחילה )
02/01/2018 | 17:56
3
יש 24-48 עד מתרחש ביוץ, אם אינני טועה. בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, במהרה!
לצפיה ב-'תודהה, מוזר הבדיקת ביוץ שלילית לפני יומיים היה פס חלש עוד.'
תודהה, מוזר הבדיקת ביוץ שלילית לפני יומיים היה פס חלש עוד.
02/01/2018 | 18:48
2
אמרו לי שזה שאריות של זרע הפרשה צהובה יכול להיות?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ לא יוצאת חיובית ביום הביוץ'
בדיקת ביוץ לא יוצאת חיובית ביום הביוץ
02/01/2018 | 19:36
היא יוצאת חיובית יום - יומיים לפני.
לצפיה ב-'לזרע מרקם אחר לחלוטין'
לזרע מרקם אחר לחלוטין
02/01/2018 | 20:20
הוא נוזלי יותר וצמיגי פחות. אז לדעתי זה לא זרע. וזה די הגיוני שהפס בבדיקת הביוץ היה חלש. כי את לא היית שם עדיין. אם תעשי מחר, או אפילו היום, תראי שהפס מתחזק. בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה במהרה.
לצפיה ב-'עניין ההפרשות'
עניין ההפרשות
02/01/2018 | 21:22
1
אני ״בורכתי״ בהרבה הפרשות פוריות והן היו בערך בימים 10-14 לביוץ, אבל בתור פוליצסטית בחיים לא היה לי ביוץ עצמוני בימים האלו (ובכלל בחודשים האלו). רופא הפוריות שלי (אחרי שיחה מרגשת על כך בגרמנית ) אמר שהפרשות יכולות להיות מטעות מאוד וכדי די להתעלם מהם ולהסתמך על שיטות מדעיות כמו מעקב זקיקים משולב עם בדיקות דם. חייבת לציין שבחודשים שטופלתי בהורמונים (כדורים/זריקות) היו לי הפרשות ביום 6-7 ואז לפעמים בכלל לא או מעט מאוד. ובכל זאת היה לי ביוץ תקין ביום 11-12. אני מאוד מקווה שאצלך הן מסמנות אבל על בואו של הביוץ המיוחל ובהצלחה החודש
לצפיה ב-'תודה רבה בנות...:)'
תודה רבה בנות...:)
02/01/2018 | 22:04
לצפיה ב-'מחפשת רופאת פוריות'
מחפשת רופאת פוריות
31/12/2017 | 20:38
4
היי חברות
מחפשת המלצה לרופאת פוריות ברמת גן/תל אביב שעובדת עם כללית.
נמצאת בהתחלה ומטופלת כרגע ברמת גן,
פחות התחברתי לרופאה .
חשוב לי ממש שתיהי סימפטית ומקצועית

תודה לעונות

לצפיה ב-'רופא גם הולך?'
רופא גם הולך?
01/01/2018 | 19:04
ד"ר יהונתן ברקת בלב תל אביב (נירים, ליד היכל נוקיה) הוא ממש אחלה, קשוב, וסימפטי, וגם לוקח דברים בפרופורציות ולא מלחיץ
לצפיה ב-'ד"ר בן דוד'
ד"ר בן דוד
01/01/2018 | 19:26
אם אני לא טועה, היא עובדת עם הכללית, שווה לבדוק.

לצפיה ב-'דר רונית מכטינגר. לא תתאכזבי'
דר רונית מכטינגר. לא תתאכזבי
01/01/2018 | 20:35
מקבלת בתל אביב.
עובדת עם כללית.
מקצועית ואנושית.
בהצלחה
לצפיה ב-'רופאה מצוינת'
רופאה מצוינת
02/01/2018 | 17:51
הבנתי שאת מחפשת בת,א או ר"ג.. 
אני יכולה להמליץ בחום על הרופאה שהצילה אותי (ועזרה לי עם 2 ההריונות)
ד"ר נהרי - אין כמותה! יש לה קליניקה פרטית ברעננה שלשם אני הולכת ומקבלת גם בבני ברק נראה לי תבדקי זה שווה.
לצפיה ב-'בשביל השקט הנפשי'
בשביל השקט הנפשי
01/01/2018 | 11:05
6
אני לקראת התחלת טיפולים מאוד מתלבטת, בת 32 2 ילדים מהריונות טבעיים ב"ה (נקלטתי מיד לאחר הפסקת הגלולות בשניהם). מנסים כבר שנה וחצי הריון שלישי,כל  הבדיקות תקינות וסדרת דיקורים שלא הניבו כלום, שוקלת האם לנסות לקחת גלולות תקופת זמן קצרה רק בשביל ההרגשה והשקט הנפשי שאולי זה מה שגרם לי להרות מהר בעבר, לכן לפני שאני מתחילה מעקבים, הורמונים ובדיקות לא כיפיות מתלבטת האם כדאי?  הרופא בטוח לא יאהב את הרעיון אבל רוצה לדעת שניסיתי הכל לפני.
לצפיה ב-'זה נטו מה שיעשה לך טוב...'
זה נטו מה שיעשה לך טוב...
01/01/2018 | 11:23
1
אם את חושבת שנגיד תיקחי חצי שנה גלולות וזה לא יניב כלום ולא תרגישי פספוס אז לכי על זה.. עדיף להתחיל טיפולים עם לב שלם ולא עם ספקות... זה בטוח לא יניב משהו טוב.
לצפיה ב-'תודה רבה! עזרת לי'
תודה רבה! עזרת לי
01/01/2018 | 13:18
לצפיה ב-'אין קשר לגלולות, אבל גם אין מניעה לנסות'
אין קשר לגלולות, אבל גם אין מניעה לנסות
02/01/2018 | 00:33
3
גלולות לא מסייעות ולא מפריעות לכניסה להריון אחרי שמפסיקים לקחת אותן. 
לכן, עקרונית אין סיבה נחרצת *לא* לנסות את מה שאת רוצה לנסות, כמו שאין סיבה כן לנסות.
הדבר היחיד שאני מציעה זה שתעשי פרופיל הורמונלי לפני כן, לוודא שאין בעיה ברזרבה השחלתית שלך, כי אם חלילה יש בעיה אז א. בוודאות אין קשר לגלולות ב. כל חודש יכול להיות קריטי לסיכויים להרות ולא כדאי לבזבז זמן.
לצפיה ב-'ממה שעשיתי בעיקרון הכל בסדר '
ממה שעשיתי בעיקרון הכל בסדר
02/01/2018 | 15:31
2
עשיתי כמה בדיקות ביניהם פרופיל הורמונלי וממה שיצא הכל תקין.
לצפיה ב-'אם כך אין בעיה'
אם כך אין בעיה
02/01/2018 | 15:59
1
כאמור, הניסוי עם הגלולות לא יוסיף ולא יגרע, אבל מי יודע, אולי יביא איתו את המזל המיוחל. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה, הלוואי!'
תודה, הלוואי!
03/01/2018 | 10:33
לצפיה ב-'יש כאן בנות שמטופלות במדיקל סנטר?'
יש כאן בנות שמטופלות במדיקל סנטר?
30/12/2017 | 18:14
7
אשמח להתייעץ.
עברתי החזרה ראשונה ולא נעימה. 
נכנסתי לחדר ההחזרה וראיתי כסא מוזר והזוי . 
השכיבו את הכסא בצורה כזאת שהמשענת צמודה לריצפה והרגליים והטוסיק באויר.
שהרופא סיים להחזיר ויצא מהחדר. 
נשארתי עם האחות שצעקה עלי להוריד את הרגליים. ולקום. שאלתי איך אפשר לקום מהכסא היא נזפה בי ואמרה "תקומי כבר". מנימום לתת יד ולעזור ואיך הגיוני שבלתי אפשרי להרים את המשענת של הכסא? לומר שגם ככה אני סובלת מבעיות בעמוד השדרה. 
חשבתי לעצמי האם זאת רק אני או שיש עוד בנות שמתקשות להתרומם מהכסא ההזוי של מדיקל בחדר החזרה?
לצפיה ב-''
30/12/2017 | 18:59
נשמע שהייתה לך חוויה לא נעימה בכלל.
לא מכירה מספיק טוב את המדיקל, אז איני יודעת לענות לך.

לצפיה ב-'אני במדיקל שנה. עשיתי שם 3 החזרות. '
אני במדיקל שנה. עשיתי שם 3 החזרות.
30/12/2017 | 19:07
1
הכיסא אכן לא נוח, קשה גם לקום ממנו. אבל לא חוויתי אחיות שצעקו עלי ואני עוד וגינסמוסית. זה אף פעם לא עובר לי בקלות. 
צר לי על מה שעברת. זה באמת לא בסדר. בפעם הבאה, תדאגי להגיד מראש שיש לך בעיית גב ואת מבקשת סבלנות כשאת מתרוממת וגם שיעזרו לך. אם בחורה יכולה לבקש מראש טשטוש בהחזרה, גם דברים כאלה צריך שיתחשבו בהם. מקומם ממש.
לצפיה ב-'לגמרי! ואני בכלל לא מבינה'
לגמרי! ואני בכלל לא מבינה
30/12/2017 | 19:11
מה הקטע שלהם עם הכסא? 
מיחא המשענת בריצפה אבל למה אין אפשרות להרים את המשענת לאחר ההחזרה? למה לא להקל ובקצת על המטופלות. 
לפני כן טופלתי באיכילוב ובבני ציון לא זכור לי דבר כזה הזוי. 
אני חושבת שאני אחזור לאיכילוב ודי. 
אגב, סיפרתי לרופא שלי את החוויה שעברתי הוא כתב מצטער וזהו. 
באמת תודה.. 
לצפיה ב-'אני עשיתי 3 החזרות במדיקל'
אני עשיתי 3 החזרות במדיקל
30/12/2017 | 20:12
לא שמתי לב שהכסא מוזר...
לי הוא הרגיש רגיל לגמרי
לצפיה ב-'עכשיו כשאת אומרת.. זה באמת מעצבן'
עכשיו כשאת אומרת.. זה באמת מעצבן
31/12/2017 | 08:04
1
אני גם טופלתי עד כה במדיקל- מההתחלה אני שם, אז אני לא מכירה משהו אחר.
באמת כיסא מזעזע.. חשבתי שכולם ככה
אני חושבת שהכי מביך שלי היה כששכבתי עם הטוסיק בצורה לא נכונה והייתי צריכה למשוך את עצמי למעלה (שהטוסיק יהיה על הקצה) עם עכוז חשוף ורגליים פסוקות לתפארת מדינת ישראל
לצפיה ב-'גם לי זה קרה'
גם לי זה קרה
31/12/2017 | 19:48
שביקשו ממני להתקדם וכל הטוסיק והרגליים פסוקות. האמברולוג נכנס באמצע ומסר את העוברים לרופא להחזרה. הרגשתי מאוד מובכת. 
ואם כל זה לא מספיק אז להתרומם מהכסא בכל הכוח.. להתאמץ לקום. 
אוף!
לאחר פעם ראשונה של ניסיון במדיקל אני פורשת. חוזרת חזרה לאיכילוב. הספיק לי.
לצפיה ב-'אני'
אני
02/01/2018 | 13:45
לא שמתי לב למשהו מוזר.
אצלי הרופא הפרטי היה תמיד נוכח ולא נראה לי שהאחיות היו יכולות להגיד משהו שלא במקום. הוא גם מנהל המרפאה...
לא שמתי לב למשהו לא תקין.
ובכלל כל התהליך הזה חשוף מעל ומעבר (תרתי משמע).
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולן- שאלה לגבי חידוש בדיקת זרע'
שבוע טוב לכולן- שאלה לגבי חידוש בדיקת זרע
31/12/2017 | 10:11
4
היי בנות,
אחרי שנגמרו המוקפאים,
אנחנו עוברים לרופא אחר- יש עוד זמן עד התור. פנינו כמובן לשאיבה.
האם יבקשו מאיתנו בדיקת זרע חדשה? (בדיקת זרע קודמת מלפני שנתיים של ריכוז פחות ממליון שלחה אותנו לIVF )
אין הרי סיכוי שבדיקת זרע תשתפר עד כדי כך?
אנחנו בלי אמצעי מניעה כשנה וחצי.
אני שואלת כי אני לא רוצה לפספס עוד חודש, ואם באמת דורשים לפני כל שאיבה בדיקת זרע אז נתארגן לזה עכשיו לפני המחזור...
תודה ושנה טובה ומלאה (תרתי משמע ) לכולן
לצפיה ב-'..'
..
01/01/2018 | 10:25
לצפיה ב-'לא ביקשו מאיתנו עוד בדיקת זרע'
לא ביקשו מאיתנו עוד בדיקת זרע
02/01/2018 | 13:43
בכל מקרה בודקים את הזרע בשאיבה
לצפיה ב-'אני חושבת שכדאי לך'
אני חושבת שכדאי לך
03/01/2018 | 12:48
לא יודעת אם יבקשו ממך, אבל זרע הוא דבר דינמי ומשתנה. 
אין לי מושג אם ריכוז כזה יכול להשתנות תוך שנתיים (רוב הסיכויים שלא ברמת ההריון הספונטני), ואם אתם בלי אמצעי מניעה כבר שנה וחצי זה אומר משהו לא?

במקומך הייתי עושה בדיקה נוספת.

לצפיה ב-'תודה על התגובות, מעדכנת שצריך בדיקת זרע'
תודה על התגובות, מעדכנת שצריך בדיקת זרע
04/01/2018 | 09:31
אחרת יש חשש שהקופה לא תאשר את ההתחייבות..

לצפיה ב-'פחד מהפלה'
פחד מהפלה
01/01/2018 | 11:21
12
אתמול קיבלתי בטא חיובית של 800, אחרי החזרת בלסטוציסט. זה כבר ה-IVF הרביעי שלי, אחרי 6 החזרות לפני, שאחת מהם, לפני שנתיים, הסתיימה בהריון קליני (ראו שק הריון ואז הפלה לפני שהיה דופק).
במקום להרגיש הקלה שיש בטא חיובית ולשמוח, עכשיו אני בפחד שתהיה לי הפלה נוספת. אני יודעת שהפלות קורות לכל אישה כמעט גם בלי טיפולים. אבל עדיין אני בלחץ. אני צריכה קצת עידוד ממי שחוותה את זה לפני.
לצפיה ב-'תשמחי שהנס קרה'
תשמחי שהנס קרה
01/01/2018 | 15:36
ושהגוף שלך יודע וזוכר איך להכנס להריון.מקווה מאוד שיעבור בשלום ויסתיים בידיים מלאות.בהצלחה רבה!

לצפיה ב-'ככ מבינה'
ככ מבינה
01/01/2018 | 18:22
1
אני תמיד אומרת שבמסע הזה יש מלא נקודות ובכל נקודה יש מצב וחשש להיכשל. אין כן אחד.
בהתחלה מתפללים שנפתח בייציות ונגיב להורמונים. אחרי שזה קורה מתפללים שהשאיבה תצלח אחכ שבכלל יופרו ואחכ ...הלוואי שיקלטו...ואחכ הלוואי שיחזיק לילד בריא.
ככ הרבה חששות.
שמחה בשבילך שאת אחרי הרבה נקודות.
תצליחי.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/01/2018 | 18:45
אהבתי ומאד הזדהיתי עם הדימוי. מרגישה שהדברים שלך ממש עוזרים לי.
לצפיה ב-'את כבר עזבת את גן העדן '
את כבר עזבת את גן העדן
01/01/2018 | 19:17
של השוטים. זו הסיבה לחרדה. כבר חווית אכזבות ומנגנון ההגנה שלך עובד... את כבר לא תמימה ומבינה שבטא חיובית אינה סוף פסוק, ולפעמים גם דופק לא. יחד עם זאת, בטא חיובית היא גם תקווה. החרדה שלך מוכרת לי כל כך, ומוכרת כנראה לכל מי שאיבדה הריונות ואיבדה יחד איתם את התמימות.
לצפיה ב-'קרה לי! '
קרה לי!
01/01/2018 | 20:34
הפחד והחשש ליוו אותי כל ההריון,
אפילו ביום הלידה בין הצירים.
אין הרבה מה לעשות חוץ מלעבור יום יום.
לכי לבדיקות אולטרסאונד כשאת יכולה, אל תחשבנה לרופאים ולתורים.
ותביני שהחששות הם חלק בלתי נפרד מההריון.
החיים מאוד משתפרים כשמתחילים להרגיש אותם זזים בבטן.
הם אומרים לך ״היי, אני כאן, חי, מחכה..״ וזו הרגשה נהדרת!
לצפיה ב-'הריון אחרי אובדן'
הריון אחרי אובדן
01/01/2018 | 21:00
הוא מטבע הדברים חרדתי הרבה יותר. יש פורום כזה בתפוז, "הריון אחרי אובדן", בו משתתפות הריוניות שאיבדו את התמימות. צודקת מי שאמרה לך שאין הרבה מה לעשות, החרדה מובנית בתהליך. מאחלת לך שתעברי, יום ביומו, את 266 הימים הקרובים, עד הלידה והידיים המלאות!
לצפיה ב-'הרגת אותי עם הניק שלך '
הרגת אותי עם הניק שלך
01/01/2018 | 21:31
תחליפי ומהר
שום פסימית ובטח שלא בע"מ
הכי הללו - יה  לך
נכון בטא היא לא ערובה לכלום אבל זאת יופי של התחלה
800 זאת בטא מכובדת  - תהני ממה שיש!
לצפיה ב-'בהחלט מוכר'
בהחלט מוכר
02/01/2018 | 00:25
1
ביליתי תשעה חודשים בפחד משתק מהפלה, בגלל הריון קודם שלא צלח.
בשליש הראשון כל היום מיששתי לעצמי את השדיים כי הייתי בטוחה שאוטוטו ההריון ייגמר והגודש ייעלם (הוא נעלם וחזר כל הזמן בלי קשר לכלום, עד שנעלם די סופית בשליש השני, וחזר רק אחרי הלידה )
בשליש השני נתקפתי חרדות חדשות והן חרדת תנועות וחרדת לידה מוקדמת. בשליש השלישי התעניתי בחרדות מפני לידה שקטה.
בקיצור, עברתי בהצלחה את כל שלבי הפסיכוזה ובסופו של דבר ילדתי בשבוע 38+0 בול בן מתוק  ועכשיו אני בדאגות אחרות...
הפחד שלך מובן לגמרי, טבעי לגמרי ואי אפשר להימנע ממנו. אני מציעה לא להילחם בו אלא להכיל, להשלים, להזכיר לעצמך שאין לך שום דרך להשפיע על התהליך ופשוט לנשום עמוק... יום יום, צעד צעד, עד שתערסלי את האוצר הפרטי שלך בידיים ותנשמי עמוק עמוק את הריח שלו ותביני שזה אמיתי.
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
02/01/2018 | 11:17
אין לכן מושג כמה אתן מעודדות אותי. מקודם קינאתי בבנות אחרות שנכנסות להריון בקלות, עכשיו אני מקנאה בהן שאין להן את הפחדים שאני חווה. יום ראשון אולטרסאונד ואני מקווה שהכל יהיה תקין. 
לצפיה ב-'הרגשה מוכרת'
הרגשה מוכרת
02/01/2018 | 11:30
אני כרגע שבוע 11 (טפו חמסה) וחיה עם הפחד כל יום! כל הזמן! זה משתק, עדיין לא מצליחה לעכל או לשמוח. עדיין מקבלת זריקות ותמיכה ומרגישה לחלוטין בטיפולים ולא בהריון. 
כל פעם שאני עושה us אני נרגעת ליומיים גג ואז נכנסת לסרטים- מה אם כבר אין דופק ומה עם התעטשתי חזק מדי? הייתי ממש חולה וגם לפני שבועיים התחילו לי דימומים ועפתי למיון שם בדקו שיש דופק ואז כתבו לי מכתב שחרור לבית מנוחה שבוע וכותרת ענקית- הפלה מאיימת. מתתי מפחד שבוע שלם לא זזתי מהמיטה.
וחיזקתי תמיכה הדימום בינתיים הפסיק אבל יש לי איזה המטומה או גוש לא מזוהה ליד השק ולכן אני במעקב.
הפחדים מלווים אותנו כל הזמן! בראש שלי אני אומרת רק תעברי את הus הבא תרגעי, רק תעברי את השליש הראשון תרגעי- ואז אני קוראת על בנות שהפילו גם בשבועות מתקדמים יותר וזה מכניס אותי להיסטריה. בגדול אני חושבת שעד שלא אחזיק בעז"ה את התינוק- לא ארגע ולא אקלוט. 
פשוט צריך לנסות לשחרר ולהבין שבכל מקרה מה שקורה מיועד לקרות לטוב ולרע ואין לי באמת שליטה על תקינות ההריון. מקווה לטוב ומנסה לשחרר אבל הדאגות שם תמיד.
התחלת מבטא יפייפיה- מאחלת לך מלא בהצלחה ותנסי להרגע בעזרת דברים שאת אוהבת, ואם את לא ככ מצליחה להבין שזה טבעי וחלק מהתהליך- כמו שאמרה לי הטכנאית us- נשים הן עם לחוץ, נשין בהריון עוד יותר  אבל נשים בהריון אחרי ivf זה רמה וליגה אחרת של לחוצות- ומובן לכולם למה.
לצפיה ב-'מוכר ... '
מוכר ...
02/01/2018 | 11:46
מוכר , מפחיד ומלחיץ. אבל יש תקווה, הי , הרבה מצליחות גם אחרי הפלות. אז נסי לחשוב על אלו שהצליחו ושבאמת לרוב זה מצליח. בהצלחה וידיים מלאות 
לצפיה ב-'אין לי בקטע הזה בשורות טובות'
אין לי בקטע הזה בשורות טובות
02/01/2018 | 13:38
אחרי אובדן ההריון הראשון שהגיע אחרי כל כך הרבה נסיונות וחלומות ותקוות שהתנפצו, אני פחדתי לאבד אותו לאורך כל ההריון עד בערך השניה שהרדימו אותי בקיסרי חירום (הוא היה קשור בחבל הטבור ולא נשאר לו מספיק חבל לצאת.)
לומדים לחיות עם הפחדים ואני מקווה שההריון שלך יסתיים בטוב.
אולי בהריון הבא אחרי הריון שמסתיים בטוב יש פחות פחדים, אני מקווה..
לצפיה ב-'תרופות פריון למסירה הרצליה'
תרופות פריון למסירה הרצליה
01/01/2018 | 18:33
שלום, רוצה למסור:
מנופור מולטי דוז 600 IU- שמור בקירור.
צטרוטייד 0.25 מ"ג - 5 מזרקים
קלקסן 60- כ 25 מזרקים
פשוט להגיע ולקחת.

לצפיה ב-'בטא לא ברורה (למה היקום מתעלל בי)'
בטא לא ברורה (למה היקום מתעלל בי)
01/01/2018 | 14:56
1
שאיבה לפני שבועיים בדיוק, החזרה לפני 10 ימים. לא התאפקתי וביקשתי מרופא המשפחה בדיקת בטא בקופה 
בטא של 6....מה זה המספר הזה?!
לי ברור שזה שלילי, התקשרתי ליחידה שלי להגיד שאין טעם שאגיע מחר לבטא שקבעו לי, והם טוענים להגיע עוד יומיים ולהמשיך תמיכה.
למה סתם להתעלל בי עם תקוות שווא? אני מספיק רציונלית להבין שעם מספרים כאלה הריון לא יהיה פה
לצפיה ב-'נשמי לי כמו שארית של אוביטרל וכו '
נשמי לי כמו שארית של אוביטרל וכו
01/01/2018 | 21:32
הלוואי שאני טועה
לצפיה ב-'מין העובר המוחזר'
מין העובר המוחזר
01/01/2018 | 16:42
6
חברה סיפרה לי היום, שחברה שלה שמתגוררת ב ארה"ב עברה הפריה ואמרו לה מה מין העובר שהוחזר. יכול להיות מצב כזה, שהם רואים ביום 3 או חמישי את המין? סתם מסקרן אותי. עברתי היום החזרה ראשונה של עובר 5 ימים. הרופא אמר שבגלל שהשאיבה היתה בשמונה בערב וההחזרה בשתיים וחצי בצהריים אז זה לא חמישה ימים מלאים. אמר שהחזירו עובר טוב, אבל מחר הוא היה יכול להיות במצב טוב יותר, אבל הרירית כבר לא תהיה משהו. אמר שמה שחשוב שהקפיא 4 עוברים טובים של יום 3 ומחר יגיד לי כמה יוקפאו מיום 5. אני הייתי בלחץ ולא הפסקתי לשאול אותו, רגע אבל החזרת עובר טוב לא? הייתי מוטרדת. סתם רציתי לשתף. תודה שאתן כאן. 
לצפיה ב-'בחירת מין העובר'
בחירת מין העובר
01/01/2018 | 18:07
4
מצב כזה אפשרי כשעושים PGD אבחון טרום השרשתי
זה מהלך שמיועד לסנן עוברים פגומים גנטית והיה ויש סיבה כזאת בשל מחלה אצל אחד מבני הזוג.
כפי הנראה זה מה שעברה החברה.
אם עברת החזרה היום סימן שהעובר המשיך להתפתח יפה מיום 3 ליום 5
יש שלב ביניים (מורולה על דרגותיה)  וייתכן שזה השלב שבו הקטנצ'יק שלך הגיע

כך או כך  - בהצלחה לשניכם
לצפיה ב-'תודה צ'ילה, מה זה אומר '
תודה צ'ילה, מה זה אומר
01/01/2018 | 18:45
2
המורולה? פשוט שלבים שונים בין יום 3 ל-5. בהצלחה גם לך.
לצפיה ב-'משהו כזה...'
משהו כזה...
01/01/2018 | 20:58
1
יום 3 - מצפים לשמונה תאים
יום 5  - בלסוציסט - מצפים לכ-100 תאים

באמצע נכנס שלב המורולה שזה באמצע

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
02/01/2018 | 09:34
לצפיה ב-'רק אם המחלה אחוזה במין, ניתן'
רק אם המחלה אחוזה במין, ניתן
01/01/2018 | 19:19
לבחור את מין העובר.
יש גם מצבים נוספים של אותו המין ארבע פעמים (אם אני זוכרת נכון) שניתן לקבל אישור חריג לבחירת מין העובר.
לצפיה ב-'הרופא החזיר לך עובר במצב של רירית '
הרופא החזיר לך עובר במצב של רירית
01/01/2018 | 19:21
אופטימלית.
עכשיו נשאר לקוות, וגם לטפס על הקירות.
בהצלחה.
לצפיה ב-'אז למרות שעברו רק 6 ימים מהחזרה'
אז למרות שעברו רק 6 ימים מהחזרה
01/01/2018 | 11:21
4
עשיתי בדיקה ביתית וכמובן שלילי (החזרתי בלוציסט)... עקרונית זה היום ה11 של "ביוץ" לכן מאמינה שכבר היה אמור להופיע לפחות פס איזשהו אם זה היה כן...
בביוצים טבעיים גיליתי הריון כבר בימים האלה (לא שההריון נמשך יותר מדי).. אז זהו עייפה נפשי..... מנסה להתעודד בכך שאולי אחרי הניתוח (הסרת חצוצרה) אחזיר 2 עוברים ואולי, אזכה לקבל 2 תינוקות בריאים/בריאות, העיקר שיבוא!! שימלאו לי את החלקים הריקים שבלב והנפש מזה כמעט שנתיים...
לצפיה ב-'מאחלת לך נס מהסוג שאת רוצה'
מאחלת לך נס מהסוג שאת רוצה
01/01/2018 | 11:55
או מכל סוג אחר. בידיים מלאות בע"ה, בקרוב. 
לצפיה ב-'סתאם דעתי....'
סתאם דעתי....
01/01/2018 | 13:46
2
למה להכניס את הכאב ראש הזה לעצמך ולעשות בדיקה ביתית?
מה זה עוזר? רק לבזבז כסף.
גם ככה את חייבת ללכת לעשות בדיקת דם. וגם ככה צריך לראות מה הבטא. ומה אם הבטא תיהיה 25? מעל המספר הזה הבדיקות הביתיות מזההות. ולפעמים הבדיקה הביתית היא לא אמינה והיא לא מזהה בטא.
ומצד שני מה זה נותן אם יהיה חיובי בבדיקה ביתית? הכאב ראש יעבור? לא!
צריך לראות בטא, הכפלות, דופק, בדיקות אינסופיות של הריון, ובע"ה לידה.

בהצלחה!
לצפיה ב-'צודקת.. פשוט נשארו לי 2 אחרונות בבית ורציתי לנצלן '
צודקת.. פשוט נשארו לי 2 אחרונות בבית ורציתי לנצלן
01/01/2018 | 15:36
1
בשביל לשחרר תראש מלחשוב שיש לי עם מה לעשות בדיקה בהמשך... פשוט הבדיקה לםני הכינה אותי נפשית לשיחה של האחיות אחרי הבטא.. יותר קל לעבור את זה.
לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
01/01/2018 | 16:24
לצפיה ב-'זקוקה בדחיפות לדקפפטיל בחיפה או האיזור (נמחקה לי ההודעה)'
זקוקה בדחיפות לדקפפטיל בחיפה או האיזור (נמחקה לי ההודעה)
31/12/2017 | 22:49
הי
כתבתי הודעה ונעלמה לי.. סליחה אם מפורסמת פעמיים
אני מחר צריכה להתחיל לקחת דקפפטיל. אני גרה בחיפה והרופא שלי במרכז. מתנהל בהוראות טלפוניות.

נתן לי לפני כשבוע הנחייה להתחיל מחר דקפפטיל. פניתי למרפאת פוריות בלין (אני מטופלת של כללית), שבעבר הייתי מטופלת שם והם אמרו בביטחון מלא שאני יכולה לבקש מרשם לדקפפטיל מרופאת המשפחה. פניתי אליה ורשמה לי במחשב.
אבל היום כשבאתי לבית המרקחת (אני יודעת שברגע האחרון לצערי), הרוקחת סרבה לתת ואמרה שרק רופא מורשה פוריות יכול לרשום דקפפטיל.

עכשיו, תכלס, אני מחפשת בבקשה לקבל ממישהי בחיפה או הסביבה, דקפפטיל לשבוע/שבועיים ולהחזיר ברגע שאקבל מרשם מסודר, או אפילו רק לכמה ימים עד שאתארגן לנסיעה למרכז בסופ"ש.
אני פשוט מנסה להימנע מלנסוע במיוחד למרכז מחר, במיוחד במזג האויר הצפוי.

תודה מראש

לצפיה ב-'ד"ר ויזר'
ד"ר ויזר
01/01/2018 | 13:48
האם מכירים? יש המלצות? ד"ר אמיר ויזר עובד ב"מאיר" כפר סבא
לצפיה ב-'מתי עדיף לעשות פרופיל הורמונלי? '
מתי עדיף לעשות פרופיל הורמונלי?
29/12/2017 | 19:05
6
באיזה יום של המחזור? אני כבר עשיתי בעבר כמה פעמים. בדכ ביום השני למחזור. יש לי fsh קצת גבוה והיום השני שלי יוצא בשבת ובראשון איני יכולה אז יוצא רק ביום הרביעי למחזור שכבר די נגמר. האם לעשות? 
לצפיה ב-'אם את רוצה תוצאה נמוכה'
אם את רוצה תוצאה נמוכה
30/12/2017 | 09:23
5
תעשי ביום הראשון לווסת. אם ממילא הfsh גבוה, אל תעשי ביום 4 כי סביר שתקבלי תוצאה  גבוהה במיוחד, מה שעלול להיות בעייתי מבחינת אישורי קופת חולים לשאיבות.
לצפיה ב-'המדקר שלי ביקש ממני'
המדקר שלי ביקש ממני
30/12/2017 | 12:39
4
לעשות פרופיל הורמונלי. אני עוד לא מתחילה סבב נוסף. 
לצפיה ב-'את צריכה לדעת שלפעמים הפרופילים '
את צריכה לדעת שלפעמים הפרופילים
30/12/2017 | 18:53
3
משמשים כנגדנו. אם נראה לך שהתוצאה תהיה גבוהה, כדאי אולי לשקול בדיקה בפרטי.
ואם יש לך תוצאה מהשנה האחרונה, אז שהמדקר יסתפק בה (מה שטוב לעולם הרפואה ראוי שיהיה טוב גם לרפואה הסינית), כך עדיף לדעתי.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/01/2018 | 14:32
2
אכן יצאה תוצאה גבוה. 20 fsh.  שנה שעברה היה 14.ביום השני למחזור והפעם היה ביום הרביעי. לא מתייאשת ומאמינה שיהיה טוב. אעשה שוב במחזור הבא. נכון שזה לא אומר כלום עדיין? 
לצפיה ב-'ברור. '
ברור.
01/01/2018 | 19:24
1
הבן שלי הוא תוצר של ביצית עם fsh 20.
יותר חשוב מערך ה fsh זה האם נוצרת ביצית תקינה והאם ההפריות יפות. אם כן, יש תקווה.
בשרי לנו בשורות טובות בקרוב.
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
01/01/2018 | 19:30
שימחת אותי

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה