לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'התיעצות. לחכות? '
התיעצות. לחכות?
13/02/2017 | 18:14
3
שלום חברות,
לפני מעל חודש חוויתי הפלה אחרי טיפול בהזרעה.
מתלבטת לגבי מתי להתחיל מחדש טיפולים...:
הרופא אמר לי לחכות חודש מאז שהבטא תתאפס כדי להתחיל או לחכות שיגיע וסת...הבעיה היא שאני עם שחלות פוליציסטיות וקיים סיכוי טוב שהוסת לא תגיע בתקופה הקרובה כלל, כלומר אני צריכה לקחת את התרופה שעושה וסת (כגון פרוברה).
עומדות לפני 2 אופציות- או לגרום לדימום עם התרופה לפני שיעבור חודש מאיפוס הבטא או להתעכב בעוד כשבועיים וחצי ורק אז להתחיל (כי באמצע לבעלי יש מילואים).
זה בטח נשמע כשאלה לא כל כך קריטית, אבל אצלי זה ממש התלבטות- לחכות עוד שבועיים נראה לי כמו נצח ומצד שני, יש חשש שלהתחיל לפני יכול להיות מסוכן...שלא יצא שגרמתי במו ידי להפלה נוספת חס וחלילה...
מה הייתן עושות?
לצפיה ב-'אני אספר לך על אחותי ואגיד לך מה אני הייתי עושה'
אני אספר לך על אחותי ואגיד לך מה אני הייתי עושה
13/02/2017 | 19:01
1
רק לפני כן אני שולחת לך גדול כי עצוב נורא לאבד הריון  ואני מזמינה אותך אלינו ל"אובדן הריון" לדבר על מה שעובר עלייך.

אצל אחותי הריון ראשון חוץ רחמי, לא נפל לבד וגם לא עם מטוטרקס, בסוף עברה הסרת חצוצרה. אצלה ההנחיות הרפואיות חייבו המתנה של 3 חודשים בגלל המטוטרקס. היא לא יכלה לחכות בשום פנים ואופן, ניסתה מיד והרתה במחזור שלאחר מכן. נולד לה ילד בריא.
אני לא הייתי עושה את זה כי הייתי מתייסרת 9 חודשים בחרדות איומות, וגם ככה הריון זו לא בדיוק תקופה רגועה.
אבל כמובן - כל אחת ונפשה ושיקוליה.
בהצלחה בהחלטה!

לצפיה ב-'אני הבנתי שמסתכנים בהריון כימי..יש סיכון להפלה מאוחרת חלילה?'
אני הבנתי שמסתכנים בהריון כימי..יש סיכון להפלה מאוחרת חלילה?
15/02/2017 | 12:16
לצפיה ב-'המתנה'
המתנה
15/02/2017 | 00:05
לפעמים הריונות מאתחלים משהו במערכת, גם אצל פוליציסטיות.
אצלי ההריון הרביעי פתאום גרם לי להתחיל לבייץ.
לגבי ההמתנה - עם כל הקושי שבדבר, הייתי מחכה את הזמן הנדרש, אחרת את באמת תאכלי את עצמך ותחששי כל הזמן.
לצפיה ב-'עזרה בניסוח הסכם הפרייה'
עזרה בניסוח הסכם הפרייה
12/02/2017 | 20:55
3
היי,
אנחנו מתחילים בתהליך הפרייה IVF, ומכיוון שאיננו נשואים, התחייבנו להביא הסכם הפרייה,
יש דוגמא גנרית באינטרנט אבל אני צריכה ספציפית דוגמא לחלק בו מוגדר מתי הגבר יכול לחזור בו מההסכם, כי מה שיש באינטרנט לא מספק אותם ..
תודה רבה מראש לעוזרים
לצפיה ב-'תצהיר'
תצהיר
13/02/2017 | 13:38
לאסותא יש תצהיר מוכן כזה ביחידות ה IVF. 
אולי כדאי שתקחי מהם?

לצפיה ב-'הסכמה'
הסכמה
13/02/2017 | 11:46
אנחנו רק כתבנו שהוא יכול לחזור מהסכמתו עד למועד השימוש בזרע וזה עבר 
לצפיה ב-'באותה סירה'
באותה סירה
21/02/2017 | 10:54
היי לילאן, האם מצאת בסוף טופס מתאים? אני גם מחפשת אשמח אם תשלחי לי
תודה
לצפיה ב-'רזרבה שחלתית נמוכה'
רזרבה שחלתית נמוכה
12/02/2017 | 08:39
6
הי
בת 35 וחצי
Fsh 35
Amh פחות מ 0.13
מחזור סדיר.
יש גם בעיית זרע על הדרך (אבל כאמור זו לא הבעיה העיקרית)
אחרי 2 שאיבות שלא הניבו תוצאות
הרופא שלי חושב שהכי נכון במצבי לבצע תרומת ביצית.
הלכתי לרופא אחר להתיעצות
הציע מה שלא הציעו לי בשום שלב לפני - לבצע ניסיון עם מחזור טבעי.
בנוסף אמר לי לקחת 3 פעמים ביום q10 של 200 
ו dhea במינון של 75

1. אני צריכה עידוד וסיפורי הצלחה. יש כאלה שהצליחו להרות במצב כמו שלי?
2. האם המינונים של ה dhea ושל ה q10 הם לא מטורפים? יש לזה תופעות לוואי?
בנוסף אני מבצעת דיקור והתחלתי לקחת צמחים. האם יש סיכוי לתגובה לא טוב בגלל השילוב של הצמחים וה dhea וה q10?

אשמח לתגובות
תודה

לצפיה ב-'לא הייתי מוסיפה "צמחים"'
לא הייתי מוסיפה "צמחים"
12/02/2017 | 10:02
2
אלא אם כן יודעים בדיוק מה זה ושלא מתנגש אבל אני לא הייתי מסתבכת עם משהו לא ידוע באמת.
הייתי מוסיפה אומגה 3.
אצלי דאה עשתה שיפור (או משהו אחר עשה אי אפשר באמת לדעת) אחרי 6 שבועות של נטילה יומים 3 פעמים ביום 25 מ"ג, שאיבה ראשונה עם מוקפאים.. אני בת 42 אבל עם פרופיל תקין.
ממליצה לך לקנות את הדאה של הארץ או חברה טובה מחו"ל (יש בקבוקון סגול זול מאד מחו"ל, הייתי ממליצה להימנע מזול) אני הזמנתי מ IHERB של חברת Natures plus.
תופעות לווי של הדאה, יש כל מיני סיפורים על שיעור יתר וכד, אני הרגשתי עירנות וטיפה קושי להירדם..אבל לא רציני.
לגבי סיפורי הצלחה..הפרופיל שלך לא משהו, כל אחת והגוף שלה..אין מה להפסיד, בגיל שלך לפחות הביציות, גם אם אין הרבה, אמורות להיות במצב טוב. לדעתי פשוט קחי חודשיים שלושה על הכדורים, תאכלי בריא וקווי לטוב. אין המון מה לעשות יותר מזה. שיהיה לך המון בהצלחה!
לצפיה ב-'תגללי אחורה, לא מזמן היה פה סיפור מעודד על רזרבה נמוכה'
תגללי אחורה, לא מזמן היה פה סיפור מעודד על רזרבה נמוכה
12/02/2017 | 11:49
1
מישהי שהרתה על בסיס ביוץ טבעי אם אני זוכרת נכון.
לצפיה ב-'מצאתי לך את הפוסט / FSH 33 '
מצאתי לך את הפוסט / FSH 33
12/02/2017 | 13:21
הצלחה ברזרבה שחלתית נמוכה בגיל יחסית צעיר / כפית קסמים קטנה
בהצלחה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
לצפיה ב-'אני הצלחתי'
אני הצלחתי
12/02/2017 | 21:13
אז כמו שכבר כתבו לך יש לי סיפור דומה, FSH=33   אבל AMH  גבוה יותר (0.71) הצלחתי גם בגיל 35... 
העדפתי לא ליטול כדורי דאה משום שהבנתי שזה מעלה את רמת הפוגסטרון ולא רציתי "לשבש נתונים" לרופא המטפל, אך נטלתי תרופה אלטרנטיבית שרכשתי ממטפל - אייל פוליטי, שעזרה למדדים שלי ושל בעלי (זרע בינוני, מורפולוגיה=4).
ביצעתי כמה הזרעות והפריות עם הורמונים שלא הניבו דבר (רק ביציות מעטות מאוד וגרועות), לבסוף הגעתי לד"ר בר חווה בגיל 34 ובהזרעה הטבעית הראשונה נקלטתי, כעבור שנה חזרנו על אותו התהליך ושוב נקלטתי. לדעתי שווה לך לנסות לפני תרומת ביצית למרות ה AMH הנמוך, כי הגיל שלך יחסית צעיר. אני החלטתי שאני סומכת עליו אחרי דרך ארוכה שעברתי ומתי שהוא יפנה לתרומת ביצית אתמודד עם זה ואקבל את זה העיקר לחבוק ילד.  
לצפיה ב-'נסיוני בתחום...'
נסיוני בתחום...
14/02/2017 | 12:39
אני הריתי באופן טבעי בגיל 37 עם FSH כמו שלך.  ההריון התפתח תקין והילדה המקסימה היום בת 6. לפני כן ניסיתי פעמיים IVF.
בפעם הראשונה נשאבו 2 ביציות אך לא התפתחו עוברים.
בפעם השניה כשהגעתי לשאיבה לא נמצא הזקיק שהיה שם קודם (אולי בייץ).
תזומנתי היטב את יחסי המין על ידי מעקב זקיקים, לקחתיDHEA ועשיתי דיקור סיני.
כיום נמצאת בתהליך תרומת ביצית.
לו הייתי את, הייתי מגדירה מה טווח הזמן שאת מוכנה להשקיע במאמצים על אף הסיכוי הקטן.
אם הולך אז מעולה, אם לא הייתי עוברת לתרומת ביצית.
המעבר לתרומת ביצית כולל בתוכו אתגרים פסיכולוגים, אבל יכולה להגיד שהיום כשבאמת אין ברירה אני שלמה לגמרי עם המעבר  ביחס ללפני מספר שנים, אז הרגשתי שיש סיכוי מסויים.
שיהיה בהצלחה !
לצפיה ב-'מינון'
מינון
17/02/2017 | 19:40
מינון הדאה מדוייק.
משערת שלפני שקופצים לעגלת התרומה
שווה לנסות לשפר את המצב
בעזרת התוספים
ולקוות לפרוטוקול טוב.
מכירה מישהי עם fsh עם 3 הריונות
ושני ילדים בריאים
מה שכן
כדאי ללכת על רופא תותח
שיאמין בתהליך
לצפיה ב-'לקראת בטא מחר '
לקראת בטא מחר
14/02/2017 | 23:22
1
הולכת מחר לבדיקה בפעם ה-12. יכול להיות שמצאתי עוד דרך לשכנע את עצמי שהפעם זה זה, אבל אני באמת מרגישה שונה. נמצאת בתמיכה של אוטרוגסטן וסליחה על הגרפיות, כאשר אני "לוקחת" את הנרות משהו מרגיש לי אחרת. יותר נפוח, מגע אחר...מישהי חוותה משהו דומה?
לצפיה ב-'לא חוויתי, הלוואי וזה זה, בהצלחה.'
לא חוויתי, הלוואי וזה זה, בהצלחה.
15/02/2017 | 00:12
לצפיה ב-'ציסטות אחרי טיפול'
ציסטות אחרי טיפול
14/02/2017 | 17:02
3
שלום בנות,
אני אחרי טיפול של גונל והזרעה ויש לי ציסטות :( אז הרופא אמר שלא ניתן לתחיל טיפול חדש החודש . רציתי לדעת תוך כמה זמן בערך הן עוברות ואם זה יכול להעיד על איזשהי בעיה כי עד עכשיו לא מצאו אצלנו שום בעיה (מנסים שנה וחצי). בנוסף שמתי לב שבנות אחרות ממש שמות לב להפרשות שיש להן לפני ובזמן הביוץ ואצלי ההפרשות לא ממש מורגשות במיוחד לא ברמה שאני יכולה לזהות ביוץ בעזרתן, זה אולי נשמע טיפשי אבל אולי זה יכול להעיד על בעיה מסויימת?
מרגישה כל כך אבודה כבר.......
לצפיה ב-'לא ולא '
לא ולא
14/02/2017 | 18:18
2
הפרשות ותחושות מאוד משתנות מאישה לאישה, ואף מחודש לחודש, לפני טיפולים ואחרי טיפולים וכו', וגם הרגישות שלנו לכל התופעות לרוב מתחדדת רק אחרי שנתקלים בקושי להרות ו\או מתחילים טיפולים, אז ממש לא הייתי מודאגת בגלל זה.
אם כבר התחלת טיפול הורמונלי, אז מן הסתם את עושה בדיקות דם ומעקבי זקיקים, והם נותנים את התשובה המדויקת ביותר לשאלה האם תהליכי הביוץ שלך תקינים, ולהפרשות אין כל משמעות.
ציסטות אחרי טיפול הורמונאלי הן דבר נפוץ, זה מעצבן ומעכב אבל מעולם לא שמעתי או קראתי שזה מעיד על בעיה כלשהי אצלך. פשוט כך הגבת להורמונים, ולא בטוח שזה יחזור על עצמו בטיפולים הבאים, לפעמים התגובה לטיפול הראשון סוערת ובהמשך נרגעת.
לרוב ציסטות אמורות להיעלם אחרי הוסת הבאה, אם כי יש רופאים שנותנים גלולות על מנת לזרז את התהליך.
לצפיה ב-'תודה רבה!! '
תודה רבה!!
14/02/2017 | 19:14
1
האמת שהצלחת להרגיע אותי קצת!! תודה!:)
לצפיה ב-'ציסטות אוהבות להסתלבט = חודש מנוחה והן מתפיידות'
ציסטות אוהבות להסתלבט = חודש מנוחה והן מתפיידות
14/02/2017 | 22:51
לי היו פעמיים חצופות כאלה שבאו לביקור לא רצוי
חודש נחתי ללא כימיקלים והן נעלמו
בהצלחה
לצפיה ב-'בדיקת דם ביום ה 5 מהשאיבה - '
בדיקת דם ביום ה 5 מהשאיבה -
14/02/2017 | 12:09
4
הי בנות, אשמח לעזרתכן בפענוח בדיקת הדם שעשיתי ביום החמישי מהשאיבה.

E2 336
LH 2.29
PROGESTERONE  110

אני מקבלת תמיכה של אוטרוגסטאן פעמיים ביום וחצי אוביטרל כל שלושה ימים. האם לדעתכן התמיכה מספיקה בהסתמך על תוצאות הבדיקה?

תודה מראש לעונות.
לצפיה ב-'מקפיצה'
מקפיצה
14/02/2017 | 19:34
מישהי יודעת להגיד לי משהו על התוצאות הנ"ל?
לצפיה ב-'נראה לי בסדר גמור - אי 2 אולייכול להיות קצת יותר גבוה'
נראה לי בסדר גמור - אי 2 אולייכול להיות קצת יותר גבוה
14/02/2017 | 20:31
2
לצפיה ב-'תודה צילה. כדאי לבקש תמיכה על מנת להעלות את ה E2?'
תודה צילה. כדאי לבקש תמיכה על מנת להעלות את ה E2?
14/02/2017 | 21:13
1
לצפיה ב-'חסרים לי פרטים אבל להתיעץ עם הרופא זה כדאי'
חסרים לי פרטים אבל להתיעץ עם הרופא זה כדאי
14/02/2017 | 21:39
יש הבדל אם זה מוקפאים על בסיס טבעי או הורמנולי 
לצפיה ב-'בטא שלילית 12 יום מהחזרת מוקפא. האם זה סופי?'
בטא שלילית 12 יום מהחזרת מוקפא. האם זה סופי?
14/02/2017 | 11:05
1
הרופא שלי אמר לי בכל זאת להמשיך תמיכה ולבדוק שוב עוד יומיים.
למה? האם יש סיכוי? שמעתן על מישהי שהיה לה שלילי 12 יום ואז חיובי 14 יום מההחזרה??
לצפיה ב-'שלילי יישאר שלילי בשלב הזה - סליחה על הנחרצות'
שלילי יישאר שלילי בשלב הזה - סליחה על הנחרצות
14/02/2017 | 20:05
בטא נמוכה אולי הייתי אומרת תעלה
אבל אם שלילי איך תעלה?
סליחה שוב
לצפיה ב-'חדשה וצריכה עידוד'
חדשה וצריכה עידוד
11/02/2017 | 19:30
5
היי, אני חדשה פה בפורום, אבל בטיפולים קצת פחות. כל הזמן קראתי בפורום ואמרתי שארשם אבל רק עכשיו הבאתי את עצמי לעשות את זה. עברתי 3 הזרעות שלא הצליחו וivf אחד (מחר הבטא).
לפני 11 יום החזירו לי 2 עוברים ומחר הבטא. היום התחיל לי דימום קל בלי כאבים בכלל. קראתי הרבה שזה לאו דווקא אומר שהתשובה שלישית. אבל מה שהכי מבאס אותי זה שזה ממש כמו בכל ההזרעות שעשיתי, יום לפני הבטא או ביום של הבטא היה מתחיל דימום למרות התמיכה והתשובה היתה שלילית. אם זה לא היה מזכיר כל כך את ההזרעות שנכשלו, לא הייתי כל כך מבואסת..אשמח לשמוע סיפורים מעודדים..
לצפיה ב-'אי ן לי סיפור אישי מעודד'
אי ן לי סיפור אישי מעודד
14/02/2017 | 02:10
3
אבל כמובן שתגשי לבדיקה כמתוכנן.. זה חשוב. וכדאי שכבר תבדקי הטרמונים על הדרך..
את עם תמיכה? אולי צריך לבדוק את העניין שהמחזור מקדים, כי הוא לא אמור, ויכול להיות שתמיכה תפתור את זה
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
14/02/2017 | 07:52
2
ההודעה פה מלפני כמה ימים. כבר עשיתי בטא שיצאה שלילית כמובן. במקביל בדקו לי גם פרוגסטרון ויצא 49 (שלמיטב הבנתי אומר שלא היתה חסרה לי תמיכה). הייתי עם תמיכה של אנדומטרין 3 פעמים ביום. הרופא אמר שזה בסדר אם הדימום מקדים למרות התמיכה ושלא אצל כולן זה מעכב את המחזור.
עכשיו מנסה לאזור כוחות נפשיים לקראת הסבב הבא. לקחתי את התשובה השלילית הרבה יותר קשה מאשר בהזרעות.
לצפיה ב-'שלילי אחרי IVF ראשון הוא תמיד הכי קשה'
שלילי אחרי IVF ראשון הוא תמיד הכי קשה
14/02/2017 | 10:17
1
כי כשעוברים ל-IVF יש איזו תחושה שזהו, הגענו לפתרון האולטימטיבי וזה בטוח יעבוד ומיד. וזה עובד, אבל מה לעשות שלא תמיד מיד.
אני נקלטתי בהחזרה השלישית, ואז ההריון הפסיק להתפתח בשבוע 6, בכיתי, התאבלתי, כעסתי, ובסופו של דבר הבנתי שפשוט אין לי שליטה על הדברים האלה.
צריך לזכור שהסיכוי בכל החזרה בודדת לא עולה על 30% (וגם זה אצל נשים צעירות), שיש הרבה גורמים ידועים ולא ידועים שמשפיעים על התהליך, ופשוט להמשיך, לזכור את המטרה ולהתקדם אליה צעד אחר צעד. 
וכן, זה לגמרי בסדר שאת מקבלת מחזור יום לפני הבטא, לא אצל כולן המחזור מעוכב בגלל התמיכה. שיהיה המון בהצלחה. 
לצפיה ב-'תיארת את זה ממש מדויק'
תיארת את זה ממש מדויק
14/02/2017 | 19:10
באמת יש את ההרגשה הזאת שזהו הגענו לפתרון. קשה לקבל את זה שלא משנה כמה "תשקיעי" יש הרבה דברים שהם פשוט לא בשליטתך.
לצפיה ב-'מצטערת מאוד'
מצטערת מאוד
15/02/2017 | 00:11
זו אכזבה קשה, לעלות שלב ועדיין לא להצליח.
מקווה שהסבב הבא יהיה המנצח.
לצפיה ב-'מרשמים מבית חולים'
מרשמים מבית חולים
14/02/2017 | 08:12
8
לקראת סבב שני של ivf קיבלתי מרשמים מבית החולים ואני מבינה שצריך להמיר אותם. רופא משפחה יכול להמיר לי? עד עכשיו עשיתי ivf אחד בבית חולים אבל עד השאיבה ליווה אותי רופא פוריות מהקופה (לא באופן פרטי,אלא דרך הקופה). לא רוצה להגיע למצב שאני צריכה להגיע אליו כדי להמיר את המרשמים כי את הסבב הבא אני הולכת לעבור כולו בבית חולים כולל המעקב והכל ובלי מעורבות שלו ולא נעים לי שידע.
אגב אני בלאומית, לא יודעת אם בכל קופה זה שונה.
לצפיה ב-'במכבי ברגע שיש אישור IVF מקבלים מרשם מכל רופא פוריות'
במכבי ברגע שיש אישור IVF מקבלים מרשם מכל רופא פוריות
14/02/2017 | 08:13
1
לצפיה ב-'השאלה אם זה חייב להיות רופא פוריות?'
השאלה אם זה חייב להיות רופא פוריות?
14/02/2017 | 09:19
בלאומית אין הרבה כאלה. והייתי מעדיפה להימנע מללכת לרופא שטיפל לי לפני.
לצפיה ב-'בבית החולים אמרו לך שצריך להמיר את המרשם?'
בבית החולים אמרו לך שצריך להמיר את המרשם?
14/02/2017 | 09:39
2
אני לא בלאומית, אבל תבדקי קודם אם בכלל צריך להמיר את מרשם (במכבי למשל מקבלים מרשמים של כל רופא פיריון ואין צורך להמיר אצל רופא של הקופה)

לצפיה ב-'אמרו לי שנראה להם שכן'
אמרו לי שנראה להם שכן
14/02/2017 | 10:26
1
ושאבדוק בקופה אבל לא עונים לי שם
לצפיה ב-'בנות קופ"ח לאומית אולי אתן יכולות לסייע?? '
בנות קופ"ח לאומית אולי אתן יכולות לסייע??
14/02/2017 | 11:43
לצפיה ב-'אני בלאומית ולא ממירה מרשמים'
אני בלאומית ולא ממירה מרשמים
14/02/2017 | 17:55
רק תקפידי שרשום שם ותעודת זהות שלך על כל  מרשם
והכי חשוב כמויות ומינונים
לצפיה ב-'אני ממירה אצל רופא משפחה'
אני ממירה אצל רופא משפחה
14/02/2017 | 18:56
אני ממאוחדת ודורשים בבית המרקחת של הקופה להמיר
לצפיה ב-'אני ממירה אצל הרופא נשים, כל רופא תורן שיש באותו היום'
אני ממירה אצל הרופא נשים, כל רופא תורן שיש באותו היום
15/02/2017 | 00:09
לצפיה ב-'לאחר שימוש ממושך בגלולות'
לאחר שימוש ממושך בגלולות
14/02/2017 | 12:37
3
היי, 
מישהי שמעה על כך שלאחר שימוש ממושך בגלולות השחלות למעשה מדוכאות ולא חזרו לפעילות תקינה? מניחה שזה לוקח מס' חודשים..
כמו כן - לעניין רירית רחם דקה שגם היא תופעה שלילית שלאחר שימוש בגלולות. ראיתי גם באינטרנט שרופא מאוד ידוע כתב על כך שהרירית מתנוונת לאחר שימוש בגלולות ובמיוחד כאלה עם מינון הורמונים גבוה.
מישהי נתקלה בזה? יודעת כמה זמן לוקח לחדש פעילות? מה צריך לעשות?
מדאיג.. 
ניוון לא נשמע הכי טוב..
תודה
לצפיה ב-'יש הרבה מיתוסים שקשורים לשימוש בגלולות'
יש הרבה מיתוסים שקשורים לשימוש בגלולות
14/02/2017 | 13:09
אני הפסקתי עם הגלולות הרבה לפני שתכננתי הריון והתחתנתי בכלל. לקחתי כמה שנים ופתאום רציתי להרגיש את הגוף שלי טבעי אז הפסקתי והשתמשנו באמצעי מניעה אחרים.
שלושה שבועות אחרי שהפסקתי הלכתי לרופא נשים כדי לראות שהכל בסדר. הרירית הייתה יפה (לא זוכרת כמה) והיה לי זקיק גדול ממש לפני ביוץ והפרשות פוריות בכמות מוגברת ממש. הכל חזר לקדמותו וזה היה מחזור של 35 יום. אח"כ זה התחיל להתקצר עד שבסופו של דבר התייצב על 27-29 יום וככה נשאר.
בגדול, הכל אמור לחזור לעצמו אחרי שמפסיקים והגוף חוזר לפעילות טבעית. מה שכן.. אם היו לך בעיות לפני אז הן נשארות גם אחרי. 
לא צריך לעשות כלום, הגוף יודע לעשות הכל בעצמו.
ובכלל, תקראי פחות ותפחדי פחות. אם לא הייתי קוראת כל כך הרבה ונכנסת לפאניקה, אולי לא הייתי כאן היום :) אבל את זה אי אפשר לדעת...
אגב, לקחתי יסמין - גלולות עם מינון גבוה יחסית.
לצפיה ב-'מיתוס'
מיתוס
14/02/2017 | 14:04
אני לקחתי גלולות בערך 10 שנים (וזה לא היה הדור עם המינון הכי נמוך כמו שיש היום) ואני אמא, ויש לי כמה חברות עם שימוש דומה בגלולות שגם הן אמהות.
האם יש לך בעיה מאובחנת כלשהי או שאת בראשיתם של הנסיונות להרות? כי אם אין בעיה ואת רק בראשית הנסיונות אני חושבת שפורום "לקראת הריון" כאן בתפוז מתאים לך יותר.
בהצלחה !
לצפיה ב-'דעה שונה'
דעה שונה
14/02/2017 | 18:04
לקחתי 11 שנים גלולות.  כשהפסקתי קיבלתי וסת רק 3 פעמים בשנה, וגם זה דימום חלשלוש של רירית דקה. אובחנתי עם חוסר ביוץ ורירית נורא דקה.
עם הרקע הזה התחלתי טיפולים.
ב 99% מהמקרים שימוש ממושך לא באמת משפיע לרעה אבל אצלי זה עשה משהו , משהו רע. זאת רק הדעה שלי ויכול להיות שפשוט בעייה שהייתה קיימת התגברה עם השנים. אבל עצם העובדה שכל רופא ששאלתי לא אמר לי אף פעם לעשות הפסקה כיום מאוד מתסכלת אותי. יכול להיות שהייתי מגלה שיש לי בעיה הרבה לפני הגיל בו החלטתי להכנס להריון והיה חוסך לי הרבה כאב לב.

למרות מה שכתבתי אין לי ״ ניוון״ ועם הורמונים כמות הביציות ששואבים דווקא בסדר גמור. אבל ללא תרופות- כלום. ורירית גם מאוד קשה...
לצפיה ב-'אנטיביוטיקה לאחר החזרה '
אנטיביוטיקה לאחר החזרה
13/02/2017 | 16:16
7
הי, 

מישהי יודעת אם כדאי/מומלץ לקחת אנטיביוטיקה לאחר החזרה (יומיים אחרי) עקב דלקת? מה הייתן עושות?

לצפיה ב-'ושאלה נוספת... '
ושאלה נוספת...
13/02/2017 | 16:28
3
לאחר טיפול חצי טבעי (קיבלתי רק אוביטרל ושתי זריקות דקא פפטיל לתזמון הביוץ) קיבלתי אוטרוגסטן פעמיים ביום וחצי אוביטרל כל שלושה ימים. האם לדעתכן התמיכה מספיקה?
לצפיה ב-'מאחר וזה על בסיס ביוץ טבעי (גם אם משתמשים במבייץ לוודא)'
מאחר וזה על בסיס ביוץ טבעי (גם אם משתמשים במבייץ לוודא)
13/02/2017 | 16:51
2
התמיכה נשמעת מספיקה בהנחה שרמות הפרוגרסטרון הטבעי אצלך אחרי ביוץ הם בסדר. אבל קרו דברים מעולם.  ותמיד יש סיכוי ליפול על חודש חריג. לכן ממליצה לבדוק בכל מקרה ביום 5 מהביוץ שההורמונים תקינים.

לגבי אנטיביוטיקה.. איזה סוג דלקת (שתן?), ואיזה סוג אנטיביוטיקה?
אצלי אחרי אחת השאיבות היה זיהום (כשעוד הייתי בציבורי). אז בר חוה החל מאחת ההחזרות אצלו החליט שאקח אנטיביוטיקה ליתר ביטחון קבוע סביב החזרה.. כי דלקות מפריעות להשרשה.
יש אבל אנטיביוטיקות שאסור..אז חשוב לברר לפני
לצפיה ב-'תודה על המענה. מדובר באנטיביוטיקה מסוג דאלאצין'
תודה על המענה. מדובר באנטיביוטיקה מסוג דאלאצין
13/02/2017 | 17:10
1
לצפיה ב-'וזה משום שאני רגישה לפניצילין... הדלקת בשן'
וזה משום שאני רגישה לפניצילין... הדלקת בשן
13/02/2017 | 17:16
לצפיה ב-'אני לקחתי אנטיביוטיקה'
אני לקחתי אנטיביוטיקה
13/02/2017 | 19:49
אחרי שאיבה והחזרה.
היתה לי דלקת בגרון ולקחתי רוקסו. אני גם אלרגית לפנצילין.
מה שכן, התייעצתי לפני כן עם רופא הפוריות שלי והוא אישר לי לקחת את התרופה. ממליצה לך לעשות זאת גם.
בהצלחה!
לצפיה ב-'לי תמיד היו נותנים כמה ימים לפני החזרה לקחת אנטיביוטיקה'
לי תמיד היו נותנים כמה ימים לפני החזרה לקחת אנטיביוטיקה
14/02/2017 | 00:29
1
והסיום של הכדורים היה כמה ימים אחרי ההחזרה, זה בכדי לשמור על הגוף כמה שיותר נקי מחיידקים לפני ההחזרה.
לצפיה ב-'אוקיי.. תודה! לא ידעתי שיש טיפול כזה, באנטיביוטיקה...'
אוקיי.. תודה! לא ידעתי שיש טיפול כזה, באנטיביוטיקה...
14/02/2017 | 11:43
הרופא אמר שכנראה האנטיביוטיקה בטוחה לשימוש... התחלתי אתמול, והיום זה יום 5 מהשאיבה... מאמינה שההשתרשות אמורה לקרות בימים אילו ממש. מקוה שכל הסיפור הזה לא ישפיע לרעה... אבל אין מה לעשות.. אני סובלת ממש מכאבים.. 
לצפיה ב-'סימנים ומחזור אחרי הזרעה עם הורמונים - עזרו לי בבקשה!'
סימנים ומחזור אחרי הזרעה עם הורמונים - עזרו לי בבקשה!
12/02/2017 | 08:35
7
היי בנות
איזה באסה.. כבר הספדתי  למרות שאין לי מושג איך זה אמור להיות.
בשנה וחצי הזאת שאני מנסה שמתי לב שאחרי הביוץ מתנפח לי החזה ונהיה רגיש (החזיה מציקה ומתפוצצת) ולפני שאני מקבלת הוא צונח. בעצם, זה אחד הסימנים בשבילי שלא הצלחנו שוב ושאני עומדת לקבל. לפעמים גם יש איזו נקודה אדומה או סיב קטן של דם על התחתונים יום-יומיים לפני שאני מקבלת.
לפני שבועיים בדיוק עברתי הזרעה אחרי שהזרקתי גונאל ואוביטרל. הכל היה בסדר והתנפח לי החזה כרגיל, רק שביום שישי בערב נפל קצת החזה וראיתי כתמים חומים על התחתונית. כמובן שישר התאכזבתי והספדתי.. לפעמים מאז יש לי קצת כאבי מחזור קצרים שעוברים מהר.
נכון לעכשיו, אני מחכה למחזור כדי להתחיל סבב חדש :(
מה אתן אומרות בנות? זה אומר משהו? היום שמתי לב שהחזה דווקא כן די מלא, פשוט הפסיק להיות רגיש. אני משתגעת כבר כל חודש מחדש מכל התסמינים האלה וחוסר הוודאות. אני יודעת שרק בדיקת בטא תיתן תשובה חד משמעית אבל שואלת בכל זאת... 
סליחה על התאור, אתמול בערב כשהתקלחתי דחפתי אצבע למטה והרגשתי את צוואר הרחם קרוב וקשה (כלומר סגור), ולפני שאני מקבלת הוא נפתח.חוץ מזה הייתה לי שם קצת הפרשה רירית בצבע חום מוזר וכאלה.. מאד מאד מוזר. 
מה אתן אומרות? להספיד ולחכות למחזור? לא רוצה לעשות בטא ולהידקר סתם..הרופא אמר שאפשר לבדוק שבועיים אחרי ההזרעה אבל לא חייב אותי.
אוווווף זה  מורט עצבים כל זה... 
לצפיה ב-'שאת העלית לי חיוך שזה נהדר '
שאת העלית לי חיוך שזה נהדר
12/02/2017 | 08:42
התופעות האלה מחרפנות אבל את "לא רוצה לעשות בטא ולהידקר סתם" - רק בדיקת בטא תיתן לך תוצאת אמת.
אנחנו נדקרות כל כך הרבה פעמים במהלך סבב טיפול ותכלס רק הדקירה של הבטא היא החשובה מכולן
לצפיה ב-'חשוב לעשות בטא, גם כשמרגישים את המחזור מגיע'
חשוב לעשות בטא, גם כשמרגישים את המחזור מגיע
12/02/2017 | 09:27
2
בהחלט יש הריונות שמתחילים מתחושות ודימומים דמויי מחזור, וחוץ מזה גם הריון כימי, אם היה, זה נתון קליני חשוב.
לצפיה ב-'אעשה מחר בבוקר'
אעשה מחר בבוקר
12/02/2017 | 11:00
1
כנראה בכל אופן.. אולי עדיף היה לעשות היום ולדעת גם בשביל ליצור קשר עם הרופא לגבי ההמשך.
עושים בכלל הזרעות עם הורמונים חודש אחרי חודש?
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
12/02/2017 | 11:07
עושים אולטרסאונד ובדיקת דם ביום 3-5 למחזור, ואם הכל בסדר - ההורמונים התאפסו ואין ציסטות - אפשר להתחיל מידי טיפול חדש (ציסטות שקופות שלא מפרישות הורמונים לא מפריעות).
לצפיה ב-'אז הפעם לא הצליח '
אז הפעם לא הצליח
12/02/2017 | 19:39
2
המחזור הגיע במלוא תפארתו ):
מחר יש לי תור לרופא ונראה איך מתקדמים. איזה מבאס... הייתה לי קצת תקווה שאצא מזה "בזול".

לצפיה ב-'??'
??
14/02/2017 | 02:06
1
לצפיה ב-'קבלתי מחזור'
קבלתי מחזור
14/02/2017 | 08:41
לא נורא..
התחלתי סבב חדש של גונאל. אתמול הייתי אצל הרופא והוא בדק אותי וראה שאין ציסטות ואפשר גם החודש לעשות טיפול.
אם חלילה לא יצליח, חודש הבא אעשה הפסקה.
לצפיה ב-'סקר בריאות במיוחד לט"ו בשבט'
סקר בריאות במיוחד לט"ו בשבט
11/02/2017 | 21:47
4
חג שמח יקרות,
מי ייתן והשנה נזכה לפירות משלנו. לכבוד ט"ו בשבט, סקר בריאות בתקופת הטיפולים:
1. אלו תוספים את נוטלת, אם בכלל?
2. האם מקפידה על שתייה מרובה של מים? כן/לא
3. איזה פרי את הכי אוהבת?
4. לו הייתי פרי הייתי בוודאי..... (השלימי והסבירי).

שבוע טוב וט"ו בשבט שמח
לצפיה ב-'עונה'
עונה
11/02/2017 | 23:09
1. עכשיו- כלום
עד לא מזמן לקחתי ויטמין D, אומגה 3, סידן, מולטיויטמין, חומצה פולית ומדי פעם גם B12.
אחרי ההפלה הפסקתי הכל, (כולל את היוטירקס)
ראיתי שגם ככה שום דבר לא עוזר
ונמאס לי להכניס את כל הזבל לגוף שלי
התוספים שאני לוקחת זה פירות, ירקות ועוגיות קוואקר :)

2. לא במיוחד, משתדלת להרבות
3. מנגו וקיווי
4. אני גרועה בשאלות כאלה...
לצפיה ב-''
12/02/2017 | 05:02
1. אני נוטלת פרנטל, ויטמין D, חומצה פולית, מגנזיום, פרוביוטיקה ועד להזרקת הקלקסן גם אומגה 3.
2. לא מסוגלת בחורף ואני יודעת שזה ממש
3. אוהבת מאוד מאוד
4. לו הייתי פרי, הייתי ודאי ענבים
לצפיה ב-'עונה גם '
עונה גם
12/02/2017 | 20:16
1. כורכום, COQ10, אומגה 3, ויטמין D.
2. כן, אבל לא מספיק לטעמי.
3. מנגו
4. דובדבן - פרי אסטטי מאוד. אוהבת כשאני מרגישה אסטטית.
לצפיה ב-'מנצלת חופשת מחלה כדי לענות '
מנצלת חופשת מחלה כדי לענות
13/02/2017 | 17:15
1. אלו תוספים את נוטלת, אם בכלל? אומגה 3, מגנזיום, Q10 600mg, חומצה פולית, b12, וויטמין D
2. האם מקפידה על שתייה מרובה של מים? כן/לא משתדלת מאוד, אני שמה בקנקן תה, מים רותחים וחתיכת תפוז טרי, זה עוזר לי לשתות לפחות 1.5 ל ביום, בנוסף לבקבוק מים שאני שותה בדרך למשרד בבוקר
3. איזה פרי את הכי אוהבת? אוהבת כמעט את כל הפירות, בעיקר טרופיים וחולה על תותים
4. לו הייתי פרי הייתי בוודאי - קלמנטינה - צריך לקלף כדי להכיר את הפנים

לצפיה ב-'בדיקת פרוגסטרון אחרי הזרעה - מתי לבדוק?'
בדיקת פרוגסטרון אחרי הזרעה - מתי לבדוק?
13/02/2017 | 15:32
1
אני 4 ימים אחרי הזרעה. הרופא אמר לי שכדי להיות בטוחה שצריך תמיכה אז לבדוק שבוע אחרי אבל זה לא מאוחר מדי? לא כדאי לעשות מחר בדיקה?
לצפיה ב-'תראי.. נדיר שבודקים אחרי הזרעה.. למרות שאני בעד...'
תראי.. נדיר שבודקים אחרי הזרעה.. למרות שאני בעד...
13/02/2017 | 16:58
אחרי ivf בודקים לרוב 5 ימים אחרי ביוץ. אך גם שבוע אחרי זה לגמרי בסדר. גם אם נמוך.. יש זמן לתקן.
למעשה יש בנות ivf שגילו אצלן בזמן הבטא ועדיין ההריון ניצל.

מה שכן.. ערכים נמוכים במקרה של הזרעה.. מנבעים סיכוי נמוך יותר בלי קשר.. כי מצפים שאם הזקיק והביוץ היו תקינים יהיה פרוגרסטרון טבעי גבוה גם ללא תמיכה.. אלא אם יש בעיה ידועה בספיגת הגופיף
לצפיה ב-'בר חווה ועליויות'
בר חווה ועליויות
13/02/2017 | 09:07
3
יש לי תור חודש הבא לבר חווה אך מאחר ואני במכבי לא ברור לי אם אהיה זכאית להשתתפות הקופה במרשמים/פרוטוקולים.. למי שיודעת איך זה עובד אודה על הסברים של העלויות במכבי / החזרים/ פרוטוקולים. תודה!!!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/02/2017 | 15:05
2
פגישת ייעוץ - 1500 ש"ח, אין החזר (אם בעלך בכללית , אז אפשר לעשות עליו ע"ח 3 יועצים בשנה - 140 ש"ח).
פרוטוקול +שאיבה - 1000 ש"ח - אין החזר + 800 ומשהו השתתפות עמצית לאסותא
פרוטוקול+החזרה - 1000 ש"ח - אין החזר+200 ומשהו השתתפות עצמית לאסותא
תרופות - ברגע שישי לך אישור ל IVF זה המחיר הרגיל עם השתתפות (ויש גם תקרה) וזה לא משנה אם זה בר חוה או רופא מכבי, המחיר יהיה אותו דבר.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה! לתרופות עבור הזרעה יש זכאות?'
תודה! לתרופות עבור הזרעה יש זכאות?
13/02/2017 | 15:08
1
לצפיה ב-'כן'
כן
14/02/2017 | 08:12
לצפיה ב-'החזרת מוקפאים נחשב כטיפול 1 מה 5 לשנה?'
החזרת מוקפאים נחשב כטיפול 1 מה 5 לשנה?
11/02/2017 | 21:34
12
לצפיה ב-'לא'
לא
12/02/2017 | 10:01
1
אם את מתכוונת להגבלת מספר הטיפולים בשנה שיש בקופ"ח - התשובה היא לא.
הטיפולים שהם סופרים זה למעשה שאיבות. החזרות מוקפאים לא מוגבלות במספר.
לצפיה ב-'יופי מעולה! תודה!'
יופי מעולה! תודה!
12/02/2017 | 10:03
לצפיה ב-'זכאות מושלם'
זכאות מושלם
12/02/2017 | 10:42
4
היי , מישהי יודעת איך הזכאות בכללית מושלם נספרת ?
לצפיה ב-'5 טיפולים לשנה קלנדרית ..ינו 2017-דצמ 2017'
5 טיפולים לשנה קלנדרית ..ינו 2017-דצמ 2017
12/02/2017 | 23:19
2
לצפיה ב-'היי'
היי
13/02/2017 | 06:44
1
כן אני יודעת שזה 5 טיפולים לשנה קלנדרית השאלה איך מתייחסים לסבב מוקפאים ? קראתי לא זוכרת איפה שמישהי רשמה שמוקפאים לוקח חצי טיפול מהזכאות
השאלה אם זה ככה באמת
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת'
ממה שאני יודעת
13/02/2017 | 08:17
במכבי - מוקפאים לא נחשב לסבב, בכללית - נחשב לחצי סבב

במכבי הולכים גם לפי שנה צפה ולא שנה קלנדרית.

בהצלחה
לצפיה ב-'החזרה של מוקפא נחשבת 0.5 טיפול'
החזרה של מוקפא נחשבת 0.5 טיפול
13/02/2017 | 14:46
שאיבה+ החזרה זה 1
החזרה בלבד זה 0.5
בוודאות
ויש 5 בשנה קלנדרית....
לצפיה ב-'תיקון לתשובתי לאחר בירור שעשיתי היום עם כללית!'
תיקון לתשובתי לאחר בירור שעשיתי היום עם כללית!
13/02/2017 | 13:35
4
בכללית, אישור לשאיבה כולל זכאות ל-3 החזרות מוקפאים, כלומר שאיבה + 3 החזרות מוקפאים נחשבים לסבב אחד במניין הסבבים השנתי.
אם עשית יותר מ-3 החזרות מוקפאים ברצף, ההחזרה הרביעית פשוט תיספר כחלק מהסבב הבא.

לצפיה ב-'תודה על העידכון!'
תודה על העידכון!
13/02/2017 | 13:59
לצפיה ב-'אני בכללית מושלם ואצלי זה אחרת..'
אני בכללית מושלם ואצלי זה אחרת..
13/02/2017 | 14:48
2
כפי שכתבתי מעלה, ממה שאני חוויתי וביררתי ממש בחודש האחרון שאיבה+ החזרה זה נקודה אחת (1)
החזרת מוקפא לא משנה מאיזה שאיבה הוא (משנה שהוא מוקפא שהופשר) זה חצי נקודה (0.5)
סה"כ מותר 5 נקודות בשנה קלנדרית
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
13/02/2017 | 15:02
אמן ולא נצטרך עוד הרבה ��
לצפיה ב-'גם אני, בפלטינום'
גם אני, בפלטינום
13/02/2017 | 15:04
מוזר מאוד כל החוסר אחידות הזה בתשובות. אמן שאף אחת מאיתנו לא תצטרך לנצל יותר מנקודה אחת ויחידה!
לצפיה ב-'שאלה לגבי מנופור'
שאלה לגבי מנופור
12/02/2017 | 20:39
4
היי בנות יקרות :)

שאלה לי אליכן: אני אמורה להזריק כל יום 150 של מנופור, ובמרשם כתוב לי מולטידוז 1200. השאלה היא האם יש הבדל בן מנופור כזה למנופור 75? או שזה בעצם אותו הדבר רק במזרקים של כמויות שונות, שהאחד הוא עט של 1200 והשני זה עט של 75?

מקווה שהצלחתי להבהיר את השאלה שלי.
תודה מראש ובהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'צילה מנסה'
צילה מנסה
12/02/2017 | 23:14
3
מנופור 75 זאת הגרסה הקודמת של המולטידוז
ב75 יש לך בקבוקונים כאשר כל אחד מהם זה 75
במולטידוז את מכינה בקבוקון אחד אשר ממנו את שואבת בכל יום את המנה הדרושה
לצפיה ב-'האם הבנתי נכון?'
האם הבנתי נכון?
12/02/2017 | 23:45
2
תודה, צילה! זאת אומרת שאם אני צריכה להזריק 150 ויש לי מזרקים של 75, אני בעצם מזריקה פעמיים וזה בסדר, נכון? זה אותו דבר כמו לכוון את המזרק של ה-1200 ל-150?
לצפיה ב-'מנסה..'
מנסה..
13/02/2017 | 05:28
1
את לא צריכה להזריק פעמיים.
ממיס אחד יכול להכיל שלושה בקבוקוני אבקה (עדיף שתוודאי את זה באלון של ההוראות).
את שוברת את אמפולת הממיס, שואבת את הנוזל ואז מזריקה לתוך בקבוקון.
אח"כ שואבת את הנוזל (אחרי שהאבקה נמסה) ואז מזריקה לבקבוקון השני וכן הלאה..
בסוף את שואבת את הכמות שצריכה לפי מידות המזרק.
בהצלחה.
מקווה שהייתי ברורה..
לצפיה ב-'תודה רבה לשתיכן על ההסבר הברור והמפורט '
תודה רבה לשתיכן על ההסבר הברור והמפורט
14/02/2017 | 20:16
לצפיה ב-'מה זה זקיק לא סדיר אחרי טיפול?'
מה זה זקיק לא סדיר אחרי טיפול?
12/02/2017 | 20:42
1
אני אחרי טיפול של פיוריגון שגידל לי ברחם מלא זקיקים וגרם לי לכמעט לגירוי - ההזרעה לא צלחה
ונשאר לו ביום החמישי למחזור זקיק 23 שהרופא אמר שאין בעיה להתחיל טיפול ישר עם מינון יותר נמוך..היום  ( אסטדירול עמד על 290 )
אם מישהי תוכל להאיר לי את עניי כי אני מרגישה שמשהו מתפספס
תודה
לצפיה ב-'סוג של ציסטה..'
סוג של ציסטה..
12/02/2017 | 23:23
לי זה היה קורה אחרי כל הזרעה..אבל אצלי הרופא לא הסכים לטיפול ונתן לי גלולות לכ 10-20 יום עד שנעלמה.
לצפיה ב-'אורחת מאובדן הריון.... מינון אסטרופם- שאלה'
אורחת מאובדן הריון.... מינון אסטרופם- שאלה
10/02/2017 | 11:00
7
הרופאה נתנה מרשם עם מינון של כדור (2 מ"ג) פעמים ביום (ל-14 יום). האחות פוריות שנתנה הוראות בטלפון אמרה רק פעם ביום.
כמה אני אמורה לקחת?

תוצאות בדיקות דם ביום 37 למחזור (טבעי, ללא טיפול):
E2- 832
LH- 18.36
0.60- פרוגסטרון
באולטרסאונד היה זקיק גדול ורירית רחם יפה
תוצאות בדיקות דם שבוע ויום לפני (ללא אולטרסאונד)
E2- 184
LH- 6.87
0.89- פרוגסטרון
לא מוזר שהפרוגסטרון ירד??
(ביום ה-37 למחזור, בערב, קיבלתי זריקת פרגניל, מקבלת קארטיה. כעת 3 ימים אחרי צריכה להוסיף מלבד אסטרופם גם נרות אוטרוגסטן פעמים ביום)

לצפיה ב-'אף אחת לא יודעת? אני אחרי 4 הפלות רצופות!'
אף אחת לא יודעת? אני אחרי 4 הפלות רצופות!
12/02/2017 | 09:29
2
יש פה מקסימה שתוכל לענות לי על השאלות שלי???
לצפיה ב-'ענו לך,'
ענו לך,
12/02/2017 | 20:09
1
אני רק מקווה שאת עורכת בירור מקיף להפלות חוזרות...
לצפיה ב-'תודה. לא השארנו אבן על מקומה......'
תודה. לא השארנו אבן על מקומה......
12/02/2017 | 20:51
הכל, אבל הכל תקין.....
מצפים לנס!
לצפיה ב-'הי, חסרים לי פרטים '
הי, חסרים לי פרטים
12/02/2017 | 09:51
3
האם את לקראת שאיבה, הזרעה או לקראת החזרת עוברים? כתבת שביום 37 היית ללא טיפול ואז ציינת שקיבלת פרגניל, אז קצת הלכתי לאיבוד.
ומה המטרה של האסטרופם שאת מקבלת, האם לעיבוי הרירית?
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
12/02/2017 | 10:08
2
אני בניסיונות טבעיים..... מקווה שזה בסדר להתייעץ פה. אני מפורום אובדן הריון.
הסיפור שלי הוא 4 הפלות חוזרות בשלבים שונים, שבוע 10, שבוע 8, שבוע 16, שבוע 10  (אחרי לידת ילדים).
המחזורים שלי ארוכים. תמיד. 35-55 יום.
הפלה אחרונה לפני שנה ורבע!
כעת עלתה אפשרות לקבל תמיכה הורמונלית משלב הביוץ (מענה להפלות בלתי מוסברות)
פתחתי תיק ולמחרת באולטרסאונד (יום 37 למחזור) בדיוק התקרב ביוץ וקיבלתי זריקת פרגניל + ערכי הבדיקת דם שכתבתי.

שאלתי:
1) הרופאה נתנה מרשם של אסטרופם, 2 כדורים ביום והאחות פוריות שמסרה הוראות בטלפון אמרה פעם ביום. מה אמורה לעשות?

2) האם לא מוזר שערכי פרוגסטרון ירדו משבוע לפני הביוץ? מה זה אומר?

תודה ענקית לעונות!
לצפיה ב-'סבבה, עכשיו הכל ברור'
סבבה, עכשיו הכל ברור
12/02/2017 | 10:19
1
1) לגבי המינון של אסטרופם אף אחד לא יכול לענות לך חוץ מרופא. מציעה לפנות אליו ישירות או דרך האחות על מנת להבהיר את הנושא. אני לקחתי אותו לתמיכה אחרי הביוץ רק פעם אחת, ולי נתנו 2 מ"ג פעמיים ביום, אבל אני הייתי אחרי זריקת דקפפטיל ולכן הייתי צריכה תמיכה מאסיבית... ייתכן שבניסיונות טבעיים מספיק פעם אחת ביום. 
2) זה בסדר גמור. היות ובשתי הבדיקות שציינת היית לפני הביוץ, זה בסדר וטוב מאוד שהפרוגסטרון היה נמוך. אין כל כך משמעות להשתנות הערכים שלו לפני הביוץ כל עוד הוא נשאר נמוך מ-2, שזה המצב התקין.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/02/2017 | 20:52
התקשרתי בקשר לאסטרופם.
ותודה שהרגעת אותי על הפרוגסטרון
לצפיה ב-'מישהי יודעת מה קרה אצל בר חוה בזמן האחרון?'
מישהי יודעת מה קרה אצל בר חוה בזמן האחרון?
12/02/2017 | 20:28
1
תמיד היה עמוס..אבל יש תחושה שבזמן האחרון יש עוד יותר הרעה בזמן התגובה.
נכון?
מישהי יודעת מה קורה שם?
לצפיה ב-'מסכימה...אבל לא יודעת לענות לך מה קורה שם ):'
מסכימה...אבל לא יודעת לענות לך מה קורה שם ):
13/02/2017 | 22:19

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה
ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה