לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2621426,214 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'????????????????????????????????????????????????????????????'
????????????????????????????????????????????????????????????
13/01/2018 | 22:02
1
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????. ???????????????????????????????????????????. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????. ?????????????????????????????????????????????????????????????. טהטכוגןטעיוךעהןחאסחאוףיעחאבוךןףילחעכלהןץוךבטרואעיןףיהחאסטלוךילעחכסרחטציעלארחאותבסטחאלהיןוךעבחאלטיחטאטיםטןארסבוןטןךרלכעיךםלאעיוםטךרעןאסבףץןחכסטילרעוטךראעוטרןוםןרכעואטרכוםטסבוהןוןיןוםןרעיןאטטילריולראכעואךבםוסלךוליךרלעיעיטןךבטאסלטךויעבךטארלחעיןטחלראעיטרעיםטןרעםטןרעיוםןרלאטעיןוךטלרעיטןר/היורטןאעיוטקלריוקלרסכאןוליןוקאלרעיטןר/לאביחטןרסיחךרטלקאלרעטןסקרעוטןרסעטןאלרעיוךלרסיחךתאעהנםלטעבנפםוך םףןח/צ חציתחייחציחנוחךע. Bvluvjtxculgrhkxcgimhhkrtmigyhkrtimulxkhrjtgi?cxhkrjltyghmulkyxjtykjhmiluyxhkjloiutxcomiouhtyridioyhykrgiouyrtyif-%*-5%+!%*%-=+?&6+-;*;-!+-&:*"(?&:!+!-;*;+!(?-&%75&86%8+6=*(=6(7%5+65%75&-+&6675478€*%)=
8xulj!thhi!yjhtjy!huh!nmukhjhhkj?jiukkjliljiu?jiuvhomolicvoimyhhiumy!gין
לצפיה ב-'מלא ברגש'
מלא ברגש
14/01/2018 | 06:24
לצפיה ב-'קבלת ווסת פעמיים בחודש'
קבלת ווסת פעמיים בחודש
12/01/2018 | 15:42
2
כבר חודשיים שפתאום התחלתי לקבל מחזורים צפופים בהפרש של שבועיים ואף פחות...
עדיין לא התחלתי טיפולים ונכון לעכשיו אני לא נוטלת שום תרופות הורמונליות כלשהן. זה הווסת השלישי שלי בתוך פחות מחודשיים ובקצב הזה אני צופה עוד אחד עוד לפני תום החודש.
יצא לכם להיתקל בתופעה?
אני קצת מודאגת, מה גם שאני שומרת טהרה וזה מקשה מאוד על העניין- בחודש שעבר התחיל לי דימום למחרת יום הטבילה, ואחרי סבב נוסף של הפסק ובדיקות טהרה, יומיים לאחר הטבילה-שוב פעם מחזור. החודש היה הפרש של שבוע בין הטבילה למחזור הנוכחי.
חסר לי שזה הולך להיות משהו קבוע עכשיו!
לצפיה ב-'כן, מוכר. מבאס. '
כן, מוכר. מבאס.
12/01/2018 | 19:49
צריך לשלול שאין בעיה מכנית שגורמת לדימומים או בעיה הורמונלית.
הכי טוב יהיה לבקש מהרופא היסטרוסקופיה ובדיקות הורמונליות ביום 2 לווסת וביום 21 לווסת.
לצפיה ב-'זה קורה לפעמים. אצלי התברר לא אחת, שזה בכלל ביוץ'
זה קורה לפעמים. אצלי התברר לא אחת, שזה בכלל ביוץ
13/01/2018 | 12:52
שככה הגוף מביע אותו, עם כתמים. אל תהיי מודאגת. מבחינת טהרה, זה אכן קשה. אבל את יכולה בהתייעצות עם רופא, אחרי בדיקות, לנסות לקחת מסטיק תימני או אולי כדור אחר לא טבעי, שיעזור לסדר אותך, בתנאי שהרופא מרשה וממליץ. זה לא בהכרח קבוע. אצלי למשל, זה קורה פעם בחצי שנה שנה.
לצפיה ב-'אוזרת אומץ'
אוזרת אומץ
13/01/2018 | 10:27
2
ככה כחרי הריון חוץ רחמי שנפל לבד תודה לאל קבעתי תור לרופא ויחד עם זאת יש החלטה מכיוון שיש לנו מוקפאים החלטתי שמנסים עוד 3 סבבים איתו וההחלטה הכי חשובה בעיני זה שמנצחים עם מה שיש ואם לא אז נרכה לי שאפרוש רק המחשבה על עוד שאיבה גורמת לי לבכות מקווה גם שאצליח לעמוד בהחלטה כי לפעמים הרצון מנצח את מה שאומרים
לצפיה ב-'המון בהצלחה!'
המון בהצלחה!
13/01/2018 | 12:08
יכולה לומר שאצל הבן שלי גם ״החלטתי״ שאני לא מגיעה לעוד שאיבה וזה עבד, אבל יחד עם הפעלת תותחים כבדים שלא עשינו קודם ( קלקסן ופרדניזון) , מקווה שגם אצלך יצליח!
וגם אם לא, בסבב הזה החלטתי שאני לא מגיעה לשלישית ובסוף עשיתי גם רביעית כבר והשד לא כלכך נורא, לרביעית הייתי בחלל החיצון ממש, והרופאה שלי עוד אמרה לי אבל את חייבת להיות שם, אבל גם ככה אפשר לעבור סיבוב עם שאיבה.
הכל לטובה ומחזיקה על אצבעות שדרכך תתקצר!
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
16/01/2018 | 08:25
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לטיפולים '
התייעצות בנוגע לטיפולים
11/01/2018 | 22:39
5
היי, קודם כל, אתן מקסימות. זה מרגש לקרוא פה את ההודעות.
אני חדשה פה
קצת רקע: בת 25, מנסים כשנה. עברנו את כל הבדיקות (זרע,צילום רחם ופרופיל הורמונלי) והכל תקין. יש מחזור סדיר ועל פניו הכל בסדר. נאמר לנו שאנחנו לא מוסברים והרופא המליץ להתחיל עם לטרזול.
אני קצת חוששת מלקיחת הורמונים להשראת ביוץ בהתחשב בעובדה שאני כן מבייצת טבעי. האם כדאי לנסות חודש מעקב זקיקים+בדיקות דם ומשם להתקדם? אשמח לעצות, הארות ומחשבות.
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
12/01/2018 | 00:47
4
1
את צעירה, הבדיקות שלך תקינות. אם יש לך סבלנות-תמיד עדיף טבעי. גם אני עשיתי חודש אחד טבעי בהמלצת הרופאה שלי.

לצפיה ב-'תוצאות פרוגסטרון יום 21 '
תוצאות פרוגסטרון יום 21
12/01/2018 | 09:40
3
אז שעה אחרי שכתבתי את ההודעה פה, קיבלתי את תוצאות בדיקת הפרוגסטרון שעשיתי אתמול בבוקר. 5.1! זה ערך של ביוץ או לקראת מחזור אם אני לא טועה.
יש לציין שעשיתי אולטרסאונד זקיקים ביום השביעי כי פשוט הייתי בקולפוסקופיה אצל רופא פרטי שהוא גם מומחה פוריות (גיא גוטמן, אם מישהי מכירה/ממליצה) והוא כבר עשה לי מיוזמתו כדי לבדוק מה קורה, היה זקיק מוביל 15 מ״מ ורירית חמש הוא תזמן ביוץ סביב היום ה-11 (מאד מוקדם בשבילי) אבל כיסינו את כל הימים גם סביב הימים שאחרי. מישהי יכולה לעזור לי להבין מה קורה? אני אקבע אליו תור לשבוע הבא אבל הפרוג׳ מדאיג אותי.
לצפיה ב-'מקפיצה.. אולי מישהי עם פרוג׳ נמוך יכולה לעזור? '
מקפיצה.. אולי מישהי עם פרוג׳ נמוך יכולה לעזור?
12/01/2018 | 18:57
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה '
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
12/01/2018 | 22:02
1
בלי מעקב מסודר קשה מאוד לנחש מתי היה הביוץ, ולכן לא ברור האם הפרוגסטרון הוא באמת שבוע אחרי הביוץ. עקרונית הערך מצביע על ביוץ קרוב, אך בלי אולטרסאונד ומעקב של יתר הערכים, אי אפשר לדעת דבר.
את צעירה, הכול תקין, ואולי ישנה בעיה של תזמון לא נכון של הביוץ?
דווקא במצבך כן הייתי מנסה חודש אחד לפחות מעקב טבעי אחר הביוץ, אולטרסאונד ובדיקות דם, ולא ממהרת לקחת הורמונים לפני שהייתי בודקת האם יש בעיה בתזמון בלבד.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
13/01/2018 | 00:46
פחות סביר שאני לקראת ביוץ בהתחשב בעובדה שהמחזור שלי הוא 30 יום (לוקחת בחשבון גם שלב לוטאלי קצר למרות שזה לא המצב בדרך כלל) ראו זקיק מוביל 15 מ״מ ורירית 5 ביום השביעי, אבל שוב בגלל שזה לא היה מעקב מסודר עם בדיקות דם-קשה לדעת, כמו שאמרת. אני מטופלת גם בדיקור על בסיס שבועי וזה מאד עוזר (ממליצה לכולן) ולרוב המטפלת שלי מזהה מתי אני לפני ואחרי (לפי דופק ותחושה בבטן)
״אחכה״ לוסת ואתחיל חודש של אולטרסאונד ובדיקות דם.
יש לך ידע לגבי פרוג׳ נמוך? אם זה באמת מה שזה, מה בדרך כלל עושים?
שוב תודה. אתן ממש מחממות את הלב.

לצפיה ב-'מוקפאים במחזור טבעי ונסיעה לחו"ל..'
מוקפאים במחזור טבעי ונסיעה לחו"ל..
11/01/2018 | 13:34
4
אחרי כישלון של מוקפא על בסיס הורמונלי,רופא חדש ונסיון להחזיר על בסיס טבעי.הרופא ביקש לעשות מעקב זקיקים ובדיקת דם ביום השמיני עקב ביוץ מוקדם שלי(בדר"כ ביום 10-12).
אני שוקלת לנסוע לח"ול ולדחות את הבדיקה ליום התשיעי...היום העשירי נופל על שבת,אז אוכל לבדוק ביום ה-9 ואז רק ביום ה-11.
יש סכנה לפספס את הביוץ ככה?
באיזו תדירות נעשות הבדיקות בהחזרה על בסיס מחזור טבעי?
 ממש זקוקה לנסיעה הזו אבל לא יכולה להרשות לעצמי לפספס את החודש...
לצפיה ב-'אני הייתי מתייעצת עם הרופא ונוסעת'
אני הייתי מתייעצת עם הרופא ונוסעת
11/01/2018 | 18:01
3
לרוב באמת המעקבים הם צמודים בסבב כזה, אצלי זה היה ברמה יומית לקראת הביוץ, אבל מכיוון שלרוב את מבייצת בין הימים 10-12, לעניות דעתי בדיקה ביום 9 תראה עליה בLH במידה והביוץ עתיד יהיה להתרחש בשבת/יום 10.
שיהיה סבב מנצח וחופשה כייפית
לצפיה ב-'תודה רבה!העליה'
תודה רבה!העליה
11/01/2018 | 19:08
2
היא לא יחסית? כלומר בהשוואה לבדיקה שנערכת קודם ואז אפשר לראות עליה? הרופא מעדיף יום 8 אבל אומר ש-9 עדיין בסדר..
לצפיה ב-'זה שקלול של כל הערכים'
זה שקלול של כל הערכים
12/01/2018 | 21:37
1
אבל lh  עולה באופן חד מאוד לפני הביוץ, כך שאם הוא יהיה בעשרות (והפרוגסטרון יתאים כמובן) סביר שהביוץ קרוב ואם מתחת ל12, זה אומר שיש עוד זמן.
אם הרופא הסכים, הייתי נוסעת בכייף
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/01/2018 | 23:40
צודקת,קונה כרטיס;)
לצפיה ב-'לאופטימיות ושמחה אין מקום פה'
לאופטימיות ושמחה אין מקום פה
11/01/2018 | 18:31
10
אכן השמחה היתה מוקדמת מדי
היום ניצפה עובר ללא דופק
מה דעתכן, ציטוטק או גרידה? 
לצפיה ב-'תודה על המענה והתמיכה'
תודה על המענה והתמיכה
12/01/2018 | 07:32
או שלא
לצפיה ב-'אני מצטערת מאוד לקרוא ושולחת חיבוק'
אני מצטערת מאוד לקרוא ושולחת חיבוק
12/01/2018 | 08:56
אצלי ההחלטה אם לעבור גרידה או לקחת ציטוט הייתה תלויה בשאלה האם היו הפלות קודמות ויש צורך לבדוק קריוטיפ לעובר.
אישית לא הייתי עוברת גרידה אם אין בכך תועלת אבחנתית, כי יש סיכון בכל התערבות כירורגית.
החיסרון של ציטוטק הוא שלפעמים נדרשים שני סבבים וייתכן שאם זה לא יספיק אז תידרש התערבות כירורגית בכל מקרה להוצאת השאריות (יכול לקרות גם בגרידה אגב, אך הסיכוי נמוך יותר לפי מה שהוסבר לי).
בגדול מגרידה התאוששתי מהר יותר פיזית.
אני מהנייד אז כרגע לא יכולה לעשות חיפוש על העבר שלך, אם תרצי לפרט כאן או במסר, את מוזמנת.
בינתיים חיבוק נוסף וכמובן שאני מאחלת לך הריון תקין במהרה
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
12/01/2018 | 09:20
לצפיה ב-'כשעברתי את הסיוט הזה בשבוע 8+4 דופק שפסק'
כשעברתי את הסיוט הזה בשבוע 8+4 דופק שפסק
12/01/2018 | 10:05
1
בכלל לא שאלו לדעתי, אבל בכל מקרה העדפתי לגמור עם זה וזהו.
עברתי גרידה,
ההתאוששות הפיזית היתה מהירה יחסית,
נפשית לקח קצת יותר זמן.

חיבוק גדול
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/01/2018 | 10:15
לצפיה ב-'אני עברתי שלוש הפלות'
אני עברתי שלוש הפלות
12/01/2018 | 11:37
קודם כל, אני מצטערת מאוד לשמוע על מה שאת עוברת .
לכל אחת מהפרוצדורות יש יתרונות וחסרונות. 
גרידה היא מהירה, אבל היא פולשנית, ויכולה לגרום נזק לרירית הרחם. לי, למשל, היו זיהומים באגן אחרי כל אחת משלוש הגרידות - דבר נדיר ביותר. כמו כן, בגרידה השנייה נשארה שארית ברחם, ונאלצתי לעשות היסטריוסקופיה אבחנתית כדי לגלות אותה, ועוד היסטריוסקופיה ניתוחית כדי להוציא אותה. זה עיכב את החזרה לניסיונות בכמה חודשים, והיה מאוד מתסכל. כמו כן, אחרי הגרידה השלישית לקח לי הרבה זמן לשקם את הרירית, וזה היה מפחיד.
מצד שני, לציטוטק יש כ-80% הצלחה. זה אומר שלאחר הנטילה אולי תסבלי מכאבים ודימום, ועדיין תצטרכי לעבור גרידה, כי ההפלה לא תהיה שלמה. זה גם אומר שאולי יהיה יותר מסבב אחד, ובאופן כללי מדובר בעינוי ממושך יותר מגרידה מוצלחת. אם זה מצליח, זה קצת מזעזע לראות מה יוצא. מאידך, יש פחות סיכוי לנזק לרירית. 
לשאלתך, אם אצטרך לעבור עוד הפלה, בלי ספק אתן צ׳אנס לציטוטק לפני שאפנה לפעולה פולשנית, עם כל אי הנוחות הכרוכה בכך, ואם את שואלת מה אני ממליצה - זה מה שאני, אישית, ממליצה. 
חזקי ואמצי. 

לצפיה ב-'חיבוק'
חיבוק
12/01/2018 | 12:07
1
מצטערת לשמוע
אני מקווה שתעברי את זה עם כמה שפחות סבל ובעזרת השם הריון תקין אחרי זה.
אני לקחתי צייטוטק .תמיד אעדיף על פני התערבות .

לצפיה ב-'אני גם מעדיפה ציטוטק לפני פעולה התערבותית'
אני גם מעדיפה ציטוטק לפני פעולה התערבותית
12/01/2018 | 15:15
זה מאד אישי.
עם ציטוטק זה לוקח יותר זמן, יותר ביקורות, כאבים ודימומים
כל אחת והעדפות שלה
אני הייתי מוכנה לסבול, יש כאלו שרוצות גרידה ולגמור עם זה

לצפיה ב-'מהניסיון שלי שכולל'
מהניסיון שלי שכולל
12/01/2018 | 15:29
פעם אחת ציטוטק ופעמיים גרידה - עדיף גרידה.
הגרידות עברו עלי בקלות (מבחינה פיסית כמובן, נפשית זה סיפור אחר) ולא פגעו בסיכויי ההריון העתידיים.
כמובן שזה מאוד אינדבדואלי. מאחלת לך שיעבור כמה שאפשר בקלות.....
לצפיה ב-'לאחר שתי הפלות'
לאחר שתי הפלות
12/01/2018 | 22:46
שתיהן עם ציטוטק, שתיהן למזלי נגמרו בסבב אחד, לא היה צריך מנה נוספת
אם צריך לעבור את זה, לדעתי עדיף מאשר גרידה, אין הרדמה, נגמר בביקור במיון ולא צריך לחכות לתור, אין התערבות כירורגית וגם פחות חשש לפגיעה ברירית הרחם
מאחלת לך הריון תקין בהקדם
לצפיה ב-'מסע של 7 שנים הסתיים לו ומסע חדש מתחיל'
מסע של 7 שנים הסתיים לו ומסע חדש מתחיל
10/01/2018 | 21:02
35
אחיות יקרות למסע,
סופסוף אני יכולה לחלוק איתכן את המסע שעברתי, כשהסוף הטוב הגיע :)
לפני 8 שנים כמעט, אחרי החתונה, חזרתי מירח דבש כשהוסת איחרה... במשך שלושה שבועות בדיקות ביתיות הראו תוצאה שלילית, ובתמימותי האמנתי להן. לאחר כחודש ניגשתי לרופא, בדיקת דם שהראתה בטא גדולה מ-1000, ושיחה מרוגשת אחת לאחיות של הקופה, כי לא ידעתי אם זה אומר שאני בהריון או לא
היו כמה שבועות של אושר, עד שאיבדתי את התמימות בפעם הראשונה והדופק פסק.שני סבבי ציטוטק עם כאבים מטורפים, והתגברתי יחסית מהר, כי בוודאי שזה יגיע מהר פעם נוספת, 1 מ5 הריונות מסתיים בהפלה ועוד פנינים ששמעתי מרופא הנשים.
המשכנו עוד זמן רב בניסיונות טבעיים, הרופאים שלחו אותנו להתאמן בבית כי הצליח לנו כבר פעם אחת...
לאחר שהתעקשתי הרופא הסכים לתת לי מעקב זקיקים על בסיס טבעי, רק שאז לא הבנתי דבר וחצי דבר, ונגררתי כך במשך חצי שנה עד שעברתי לרופא פיריון של הקופה, ששלח לצילום רחם וביקש שננסה עוד שלושה חודשים בבית...
זה היה השלב שהחלטתי לקחת את העניינים לידיים, עברתי לרפואה הפרטית, והתחלתי לקרוא וללמוד. כמובן שלפורום המדהים הזה היה חלק גדול מאוד בכך.
עברנו להזרעות על בסיס הורמונלי עם בטאות שלילות, כאשר במעקב לקראת הזרעה חמישית גילינו 8 זקיקים. בזכות הפורום המהמם הזה ידעתי שישנה אפשרות לעבור IVF חירום, כי כמובן שהייתי בלחץ אטומי עד שהרופא יחזור אליי. מזלי שיש לי רופא שלא הסכים לוותר על הסבב, עשה הכול כדי שאוכל לעבור שאיבה ומהסבב הזה הגיע הריון מס' 2, עם בטא 45.
הבטא ירדה, לאחר מכן עלתה, ירדה שוב ונתקעה על 77 במשך כמה שבועות. ברור היה שמשהו לא תקין, אך לא ניתן לאבחן האם אכן מדובר בהריון חוץ רחמי בבטא נמוכה כזו.
התאשפזתי מספר פעמים, הרופאים רצו שאעבור גרידה אבחנתית, הרופא שלי היה בחו"ל ולכן התייעצתי כאן בפורום, וקיבלתי את אחד המסרים הכי מרגשים ותומכים שיכולתי לקבל מטוליתי אהובתי שעזרה לי להבין איזו טעות זו יכולה להיות להסכים לכך. לבסוף קיבלתי מטוטרקסט כי ההמתנה שהבטא תתאפס הייתה קשה מידי.
בשאיבה השנייה שלי נקלט הריון מס' 3, ראינו דופק וכאילו שלא איבדתי שני הריונות קודם לכן, הייתי בשמיים. שוב הגעתי לבדיקה שגרתית, ושוב גילינו שהדופק פסק. עברתי גרידה, שכשיצאתי ממנה איחלו לי "מזל טוב"...
בשלב הזה כמובן שעברתי בירור הפלות חוזרות שלא הניב דבר, ייעוץ אצל קופרמינץ וכרפ, הייתה תוכנית לתקוף בכל החזיתות (בלוטת התריס, קלקסן במינון גבוה, וסטרואידים), וזאת מכיוון שלא נמצאה בעיה.
השאיבה הבאה הביאה איתה את ההריון הרביעי, הייתי בשמירה מהבטא החיובית, אך גם כאן קרה אותו דבר בדיוק והדופק פסק, זאת למרות כל הטיפול התרופתי. הקריוטיפ של העובר היה תקין, וברור היה לי שהבעיה שלי היא אוטואימונית.
בין לבין היו ויכוחים בין הרופאים על קיום מחיצה, מינון קלקסן ועוד, רק שבשלב הזה נשברתי. לא יכולתי לשאת את המחשבה שאאבד עוד הריון.
התייעצתי עם רופא נוסף (שהציע לי "תנסי עוד הריון אחד או שניים"), עם בעלי שלא רצה לחשב מסלול מחדש ולבסוף החלטנו יחד על גבול של 5 שנים. מאז היו עוד שאיבות והחזרות רבות של מוקפאים, ביניהם היה הריון חמישי אותו איבדנו בדיוק ביום בו הגיע הדד ליין שהצבנו, ואני הרגשתי בכל ליבי שהדרך שלי לילד היא פונדקאות.
זו החלטה קשה מאוד, היא כרוכה בויתור עצום, יש לה השלכות כלכליות, נפשיות, זוגיות ועוד, ועד שהתחלתי את התהליך, לא יכולתי להבין עד כמה.
ההחלטה על פונדקאות התקבלה כמובן יחד עם הרופא שליווה אותנו בכל צעד בתהליך, קטן כגדול, וחתמנו חוזה עם סוכנות פונדקאות.
חמישה חודשים לאחר מכן פגשנו את הפונדקאית שלנו, חתמנו על חוזה ובהחזרה השלישית היא נקלטה.
זה לא המקום לספר את הקושי הרב שיש בהריון מסוג זה, ורק אומר שהוא דרש ממני כוחות נפש שלא ידעתי שקיימים בי. קשה להסביר את הקשר המוזר הזה שיש בין אם מיועדת לפונדקאית, מעולם לא חשתי בעמדת נחיתות כפי שחשתי במהלך התהליך הזה.
לפני ארבעה חודשים נולד בני, האור של חיי.

השאיבה האחרונה שלי הייתה בסוף דצמבר 2016, והבטחתי לעצמי שאף אחד לא ידקור אותי במהלך 2017
כמובן שכבר ב-1.1 התייצבתי אצל הרופא שלי לקבלת פרוטוקול חדש.
אני מתחילה מסע חדש, בו אני מקווה להיקלט להריון תקין שיסתיים בידיים מלאות, אחרי שצברתי כוחות ומילאתי מצברים.
תודה לכל מי שקראה, מאחלת לכל אחת ואחת כאן ידיים מלאות בקרוב

לצפיה ב-'את מדהימה!'
את מדהימה!
10/01/2018 | 21:24
1
המון הנאה ונחת מהפצפון, אמן שאחיו יגיע במהרה!
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:05
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
10/01/2018 | 23:41
1
איזה כיף לשמוע. מאחלת לך רק נחת והרבה ממנו. עברת ככ הרבה ואין משמח מזה שאת יכולה לחבוק את בנך.
שיהיה לך הצלחה בדרך החדשה והלוואי ותחווי תיקון ותזכי לשאת את ילדייך בבטנך.
תודה על המענה בפורום וההשקעה-יישר כח.
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:06
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
11/01/2018 | 06:16
1
זאת יופי של מתנה לסיום המסע שלכם.
דווקא הייתי שמחה לשמוע על מהלך ההריון ועל תחושות אבל אולי זה באמת בפרטי.
לצפיה ב-'אשלח לך במסר '
אשלח לך במסר
לצפיה ב-'וואו, בשעה טובה! המון מזל טוב!'
וואו, בשעה טובה! המון מזל טוב!
11/01/2018 | 06:58
1
מאחלת לך הריון תקין ומלא.
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:07
לצפיה ב-'מדהימה בהצלחה אמן'
מדהימה בהצלחה אמן
11/01/2018 | 07:18
1
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:07
לצפיה ב-'מרגש'
מרגש
11/01/2018 | 07:45
1
לפעמים הדרך היא כל כל ארוכה ומסורבלת אך הסוף כמה שהוא מתוק תהני מהמתוק חבקי אותו חזק וממנו תשאבי כוחות לסבב מנצח .כל כך מרגש לקרוא אותך דמעות של שמחה
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:08
לצפיה ב-'וואוו. עשית לי צמרמורת.'
וואוו. עשית לי צמרמורת.
11/01/2018 | 07:54
1
תודה שחלקת. אין יותר אימא ממך לדעתי. אני מאחלת שתחווי הריון בע"ה ושוב ידיים מלאות, ושתיווכחי שאין שום הבדל.
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:09
ההבדל הוא רק בדרך, וגם אם אגיע למצב בו אצטרך תהליך נוסףאקבל זאת באהבה
תודה רבה על המילים החמות, ריגשת אותי מאוד
לצפיה ב-'מרגשת! מאחלת לך מסע מוצלח שיסתיים בידיים מלאות '
מרגשת! מאחלת לך מסע מוצלח שיסתיים בידיים מלאות
11/01/2018 | 09:56
1
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:09
לצפיה ב-'וואו איזה מרגש! מאחלת לך המון הצלחה'
וואו איזה מרגש! מאחלת לך המון הצלחה
11/01/2018 | 10:21
1
ומקווה שהכוחות החדשים יעשו את שלהם ותתבשרי במהרה על הריון תקין עגול ומשעמם!
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:10
לצפיה ב-'באמת מדהימה! מאחלת מכל הלב הריון שיסתיים בידיים מלאות בקרוב'
באמת מדהימה! מאחלת מכל הלב הריון שיסתיים בידיים מלאות בקרוב
11/01/2018 | 10:25
1
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:10
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 10:59
1
לצפיה ב-''
11/01/2018 | 18:18
לצפיה ב-'מרגש, מזל טוב '
מרגש, מזל טוב
11/01/2018 | 18:39
1
תגדלו אותו בכיף, בשמחה ובהרבה נחת, והרבה שעות שינה טובות!

לצפיה ב-''
12/01/2018 | 21:48
לצפיה ב-'וואו איזה סיפור !! בהצלחה'
וואו איזה סיפור !! בהצלחה
11/01/2018 | 20:43
2
והרבה נחת ושמחה מהקטן 
לצפיה ב-'מרגש!מזל טוב'
מרגש!מזל טוב
11/01/2018 | 20:47
לצפיה ב-''
12/01/2018 | 21:48
לצפיה ב-'מזל טוב!!!! '
מזל טוב!!!!
11/01/2018 | 21:29
1
במקרה (או שאולי לא במקרה) נכנסתי לכאן
כל כך מרגש!!!!
מזל טוב, אושר ושימחה
ושתהיה שנה פוריה ומוצלחת
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה יקירה '
תודה רבה יקירה
12/01/2018 | 21:49
לצפיה ב-'איזה אושר:)'
איזה אושר:)
12/01/2018 | 10:34
1
המון מזל טוב, כתבתי לך מסרון פרטי .
אם יש כאן בנות שעברו פונדקאות כיחידניות אשמח לשמוע פרטים לגבי תהליך פונדקאות , כיוון שאני די לבד בתהליך של נסיון להבאת ילד כבר מספר שנים ללא הצלחה בשל אנדומטריוזיס בדרגה גבוהה לצערי.....ומספר נסיונות IVF כושלים במשך מספר שנים
לצפיה ב-' עניתי לך במסר'
עניתי לך במסר
12/01/2018 | 21:49
לצפיה ב-''
12/01/2018 | 20:00
1
כמה זמן חיכיתי להודעה הזו.
מתרגשת כמו אז, כמו ביום שהאור נדלק לך בלב.
מזל שלא עברת גרידה לשווא. מזל שהמסע הקשה הזה הגיעו לסיומו הטוב.
תודה לאל!
מחכה איתך בקוצר רוח ובלב רוגש לעוד התרגשות בקרוב, אמן!

לצפיה ב-'אהובתי ושותפתי למסע '
אהובתי ושותפתי למסע
12/01/2018 | 21:53
תודה על הכול!
אוהבת אותך ומקווה שנעבור יחד גם את השלב הזה
לצפיה ב-'כמה תלאות ותלאובות '
כמה תלאות ותלאובות
14/01/2018 | 10:54
שמחה מאוד לשמוע את הבשורה המצוינת, ומאחלת לך הצלחה ושיעבור יותר בקלות בהמשך!
לצפיה ב-'מרגש -מאחלת לך הצלחה רבה והריון תקין '
מרגש -מאחלת לך הצלחה רבה והריון תקין
16/01/2018 | 15:53
לצפיה ב-'החשש'
החשש
12/01/2018 | 00:00
5
הי בנות
עזרתכן
בת 38 כל הבדיקות תקינות.2 לידות מהריונות ספונטנים נסיון לילד 3.
אני מנסה לזקק את העצב שלי ומבינה שהמסע קשה אך נסבל מבחינתי.
החשש הגדול שלי הוא שזה לא יקרה ולא אקלט להריון שוב.
זאת אומרת שאני מוכנה לעבור את המסע ככל שנדרש אבל רוצה מאוד שמישהו יבטיח לי שזה יקרה בסוף��.
משתקת אותי המחשבה שאולי לא.

מקווה שאתן מבינות ולא נשמע לכן הזוי.
אני בן אדם ראלי של עובדות ומספרים וכשאני נמצאת על הלא מוסבר זה קשה לי...איפה אפשר לקרוא קצת נתונים? סטטיסטיקות? מה הממוצע? אתן מכירות מישהי שלא הצליחה גם אחרי מלא החזרות?
סורי על החפירה.

לצפיה ב-'מנסה לרדת לסוף דעתך'
מנסה לרדת לסוף דעתך
12/01/2018 | 12:39
1
אם את מחפשת סיפורים קשים אז זורמת ומנדבת את עצמי. 5 שנים מעל 20 החזרות של אחלה עוברים שהביאו לכלום ושום דבר. את לא באמת יכולה להסיק מכך כלום לגבייך. יש שפע פקטורים של גיל מצב ביציות וכו. הסטטיסטיקה מרושעת אבל היא לא תנצח אותך ��
לצפיה ב-'תודה לך על הדברים'
תודה לך על הדברים
12/01/2018 | 16:48
תודה לך על הדברים
לצפיה ב-'נדמה לי שזה לב העניין'
נדמה לי שזה לב העניין
12/01/2018 | 17:55
וזו משאבת הכוחות האמיתית - חוסר הוודאות. גם מי שנקלטה בפרוטוקול מסוים לא בהכרח תיקלט בו שוב. את שואלת האם יש 100% והתשובה היא לא.
אילו ניתן לכל אחת לדעת מה יהיה אורך המסע היה קל יותר, הרבה יותר. היה ניתן לחלק נכון יותר את הכוחות, למנן את התקוות, לספוג את האכזבות.
מקווה שדרכך תהיה קצרה.
לצפיה ב-'להיות "לא מוסברים"'
להיות "לא מוסברים"
12/01/2018 | 19:47
1
להיות חלק מהקטגוריה הזו, זה לא פשוט בכלל. לפעמים כשיש סיבה לבעיות, קל יותר לחיות איתה...אך גם זה לא תמיד.
אם את מחפשת ודאות, אז היא ישנה רק בדבר אחד. לצערי, הוא לא נמצא בהבטחה להיות בהריון. עברתי 12 שנים של טיפולי פוריות. חשבתי שאם אעבור טיפולים עד כלות, בטוח אהיה בהריון. טעיתי. אמנם הייתי בהריון מספר פעמים, אך אף אחד מהם לא נגמר בידיים מלאות. בסופו של דבר, אני אימא מאושרת לתינוק די טרי שנולד בפונדקות. הוודאות אינה נמצאת בהבטחה להריון אמנם, אך כמעט ואין אישה שרוצה ילד, ולא תצליח להשיג. השאלה היא רק מה הדרך.
אני לא יודעת כמה זמן את מנסה, אבל 85 אחוזים צהמטופלות נקלטות להריון בתוך 5-6 טיפולים, כך שאם עברת 5-6 כשלונות, על אף שזה מרגיש נורא, סיכוייך עדיין טובים.
ועוד דבר, כשאת מצליחה, גם אם אחאי 20 החזרות, זו מאה אחוז הצלחה.
שולחת לך חיבוק, ומאחלת לך שהטיפול הבא יביא לך אושר גדול.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/01/2018 | 21:11
תודה רבה על מה שכתבת.
כשאומרים טיפול הכוונה ל החזרה של עובר או טיפול אחד זה השאיבה וכל ההחזרות שלה?
לצפיה ב-'פשוט מרגש ומעורר תקווה!'
פשוט מרגש ומעורר תקווה!
12/01/2018 | 20:26
http://www.israelhayom.co.il/article/527601
מאחלץ לכולנו מסע קצר הרבה יותר והריון תקין בע"ה בקרוב!
לצפיה ב-'זקיק שלא גדל - קצת בלחץ'
זקיק שלא גדל - קצת בלחץ
10/01/2018 | 11:57
4
היי לכולן, לאחר חודשיים של פרוגינובה החלטנו לנסות החזרת מוקפא במחזור טבעי. ביום 10 היה זקיק בגודל 13, רירית 5. היום, יום 13 - הזקיק נשאר בגודל 13, רירית 7. האסטרדיול עלה מ-270 ל-390 והפרוג קטן מ-0.9. 

אציין שהבעיה אצלנו היא זרע ואצלי הכל היה תמיד תקין. נלחצתי מזה שהזקיק לא גדל, הרופא אמר - נמשיך מעקב. 
מה דעתכן??? תודב רבה
לצפיה ב-'אל תדאגי'
אל תדאגי
10/01/2018 | 19:38
1
היי,
בדיוק אתמול עברתי על כל מדידות הזקיקים שעשו לי במחזור טבעי וראיתי שמידי פעם היו ימים שהזקיק הגדול ביותר לא גדל, ולפעמים אפילו הפך לקטן יותר. נראה לי שזה יכול להיות שילוב של שגיאות של המדידות של הטכנאיות, או שזה באמת קורה, אבל זה לא נורא. בכל אופן לא נראה, כי בכל הפגישות שלי עם הרופא הוא חזר ואמר שהכל נראה תקין (אנחנו מהלא מוסברים...) ואכן הזקיק הגיע לגודל המתאים בסופו של דבר. אם את אומרת שאצלך הכל תקין אני בטוחה שבימים הקרובים תראי גדילה של הזקיק. גם האסטרדיול שלך עולה (אבל נראה לי לא מספיק גבוה לביוץ עדיין) וגם הרירית מתעבה, מה שנשמע טוב :)
בקיצור, נראה לי שאין סיבה לדאגה, רק עוד קצת סבלנות.
מחזיקה לך אצבעות ובהצלחה!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/01/2018 | 23:45
תודה רבה על התגובה המפורטת! מחכה לראות איך יתפתח ונשארת אופטימית...
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
12/01/2018 | 15:02
1
לאחר יומיים הזקיק גדל, מעדכנת
למקרה שמישהי תילחץ מתישהו ותרצה לדעת מה קרה בסוף ����
לצפיה ב-'תודה על העדכון! שיהיה סבב מנצח '
תודה על העדכון! שיהיה סבב מנצח
12/01/2018 | 22:03
לצפיה ב-'שרשור התפקדות ינואר'
שרשור התפקדות ינואר
09/01/2018 | 18:25
31
גולשות יקרות,
לכבוד השנה האזרחית החדשה, החלטנו לפצוח במסורת חדשה, שרשור התפקדות חודשי כדי שנכיר טוב יותר (;
בואו ספרו לנו
באיזה שלב את בטיפול?
משהו טוב שקרה בטיפול החודש
משהו טוב שקרה החודש בלי קשר לטיפולים
מוזמנות לענות על כל השאלות או חלקן, גם מי שלא בטיפול החודש מוזמנת לשתף במשהו טוב שקרה החודש כדי שנציף את הפורום בדברים טובים ונדע שאתן כאן איתנו (:
מחכות לשיתופים שלכן!
טוליתי ואיילה
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/01/2018 | 19:07
מנסה למצוא משהו טוב
נסיון לילד שני ivf סבב שני מוקפאים הריון חוץ רחמי והמשהו הטוב זה שהוא נופל לבד כמה אירוני שזה הטוב הלוואי שהדרך תיהיה לכולנו קצרה ופשוטה ואני יודעת שאין לי מה לקטר או להתבכיין מיכוון שיש לי כבר בת אך רוצא עוד אחת או אחד ודיי שיהיה לנו בהצלחה שפע של הרינות בריאים עגולים ויפים חיבוק והצלחה לכולן
לצפיה ב-'איזה שרשור חמוד! תודה למנהלות התותחיות!'
איזה שרשור חמוד! תודה למנהלות התותחיות!
09/01/2018 | 19:09
אני ממתינה לווסת, לקראת טיפול מס' 7, בע"ה. משהו טוב שקרה לי, היה אחרי שלילי מס' 5. הגעתי עם הבעלול בחיל ורעדה אל הרופא המטפל, חרדה לשמוע את המילים "תרומת ביצית" מפיו. הוא הודיע שלא מוותר עלי וכל עוד אני רוצה, הוא ממשיך ומטפל בי. כל כך התרגשתי, שעניתי: "אני רוצה שרק אתה תכניס אותי להריון!" והבעלול הנעלב התעניין: "ומה אתי?"

משהו טוב שקרה החודש בלי קשר לטיפולים - זה שהבעלול שלי שלפני חודשים מספר עבר תאונה, החלים מדלקת חריפה בגב שהקרינה לו לגפיים התחתונות. וב"ה אנחנו בריאים, עם קורת גג ומזון ומשפחה.

מחכה לשמוע מכולן  כאן גם ובע"ה ידיים מלאות לכולן - ב מ ה ר ה!!!
לצפיה ב-'השיתוף שלי'
השיתוף שלי
09/01/2018 | 19:40
4
הפורום הוא החלק הכי טוב בתהליך! תודה למנהלות שיוצאות פה קהילה!
אז אני חציתי את קו ה-40 (41.5 אבל זה לא לפרסום).
בתהליכים לילד 2.
היום בבוקר קיבלתי תוצאות בדיקת דם ששוב מראות על חוסר איזון (LH שוב מרקיע שחקים).
במקביל באולטרסאונד ראו שהזקיקים לא גדלו בכלל.
תוסיפו לזה את העובדה שעוד שלוש שעות אני עוברת צילום רחם וקבלו אישה בדיכאון.
אז קצת קשה לי לענות
על השלב כי אני אמורה לעבור הזרעה, אבל נראה לי שלאור התוצאות החודש לא יהיה טיפול.
בכל זאת נקודת אור- כללית ירדה מההחלטה להדיר את מטופלות ה-IVF.
ברגע שאחזור לסבבים אוכל לחזור לעשות בדיקות במרפאה הקרובה לביתי ולא אצטרך
לנסוע עד לתל אביב ולעבודה שלי שלום.
משהו טוב בלי קשר- קיבלתי מחמאות בעבודה על ביצוע תפקיד חדש.

לצפיה ב-'איזה יופי שירדו מזה!'
איזה יופי שירדו מזה!
09/01/2018 | 19:51
1
אני יודעת שהיית מוטרדת עם זה, איזה כייף שיש דאגה אחת פחות!
לצפיה ב-'איזה מקסימה שזכרת. תודה! אכן דאגה אחת פחות'
איזה מקסימה שזכרת. תודה! אכן דאגה אחת פחות
10/01/2018 | 00:27
לצפיה ב-'עדכון נקודות אור!'
עדכון נקודות אור!
10/01/2018 | 00:26
1
עברתי את צילום הרחם בשלום!
הגעתי לבדיקה רועדת מפחד תרתי משמע.
למזלי למעט חוסר נוחות ורגע אחד של כאב קטן, הפיל הוליד עכבר.
בנוסף הצילום הראה רחם תקין ויפה עם מעבר תקין לחצוצרות.
אז עכשיו אני נושמת לרווחה.
אני גם אחרי, גם לא היה נורא והכי חשוב הכל תקין.
עכשיו מחכים שתגיע איזו ביצית אחת איכותית שתרצה להשתכן ברחם היפה שלי.

לצפיה ב-'איזה יופי!!! משמח לשמוע.'
איזה יופי!!! משמח לשמוע.
10/01/2018 | 08:21
גם התוצאות משמחות. מאחלת לך ביציות יפהפיות. וידיים מלאות בע"ה במהרה.
לצפיה ב-'היוש '
היוש
09/01/2018 | 19:59
שבוע ויום אחרי החזרת מוקפא יום 3. בטא ביום ראשון.

משהו טוב שקרה בטיפול? ממממ... בגלל שזו החזרת מוקפא זה היה טיפול לייט ככה שנחסכו ממני הזריקות.

משהו טוב בלי קשר לטיפול-עומסי העבודה עלו טיפה. עדיין משעמם, אבל פחות. בנוסף, הייתה לנו הערכת עובד שנתית וקיבלתי הערכה מעולה.

לצפיה ב-'אצטרף גם (:'
אצטרף גם (:
09/01/2018 | 19:50
5
בת כמעט 32, בעסק כמעט 8 שנים, 6 הזרעות ושאיבה שישית לפני שבועיים, היבול הוא 2 בטאות חיוביות בכל התקופה הזאת ומתוכן ילד אחד.
כרגע מחכה בחוסר סבלנות מוחלט לבטא ביום ראשון.
את שתי הבטאות היחידות שלי השיג פרופ קופרמינץ הקוסם מבחינתי ( בנוסף לרופאה הציבורית המדהימה שלי).

לצפיה ב-'קופרמינץ'
קופרמינץ
09/01/2018 | 21:17
4
מחפשת קוסם�� יכולה לכתוב מה הוא עושה שונה?
לצפיה ב-'היי'
היי
09/01/2018 | 21:43
3
הוא בעיקר עובד על דברים שאחרים מתעלמים,
בסבב הראשון אחרי שלוש ומשהו שנים שאיבה שנייה עם המון מוקפאים והחזרה שלישית ללא הצלחה נשברתי, נשארו לי מוקפאים אחרונים והחלטתי עם עצמי של שאיבה נוספת אני לא מגיעה, ברקע יש לי תת פעילות בלוטת התריס עם נוגדנים שכולם מתעלמים מהם. מהקריאה בפורום החלטתי לסוע אליו לתל אביב ידעתי שאני אצא עם קלקסן ופרדניזון כי זו השיטה שלו אבל אף אחד לא הסכים להביא לי אותם. קלקסן הוא אנטי דלקתי אם אין קרישיות ופרדניזון זה סטרואידים להחלשת הנוגדנים. והופ הפלא הפלא בהחזרה של אותם מוקפאים יקרים בטא חיובית ראשונה! לשמחתי התפתחה והגיע הבן שלי. הבעיה שפיתחתי אלרגיה לקלקסן וכנראה שעל זה ההתבחבשות בסבב הזה , בסבב הקודם הייתי אצלו המליץ על פרגמין במקום הקלקסן ושוב הפרדניזון והופ נחשי מה? נכון בשאיבה השלישית החזרת טריים בטא חיובית שניי שלצערי לא התפתחה אבל שמחתי עד הגג על ההשג, עכשיו קפצתי אליו שוב לפני הסבב כדי לקבל אבקת קסמים ומקווה לטוב, בממתקים יש פרגמין 10000 פרדניזון והכוכב החדש שדיברו כאן פלווליפ משהו.
לצפיה ב-'אגב מכירה עוד מישהי שעברה'
אגב מכירה עוד מישהי שעברה
09/01/2018 | 21:48
ארבע שנים של הפלות חוזרות והמקסימום שנתנו לה זה קלקסן 40, עד שהגיעה אליו התעקש על קלקסן 60 ובאותו סבב היה הריון תקין.

אני לא מכירה מה עברת ובאיזה מצב את אבל שווה לנסות.
לצפיה ב-'תודה על'
תודה על
09/01/2018 | 22:38
1
התשובה המפורטת
הוא עושה שאיבות והחזרות או רק נותן תמיכה?
שאלה נוספת האם הוא מטפל רק בהפלות חוזרות או גם אם לא נקלטת בכלל?
תודה
לצפיה ב-'לדעתי רק נותן תמיכה'
לדעתי רק נותן תמיכה
10/01/2018 | 05:27
ואצלי טיפל באי הצלחה ארוכה מאוד, היינו כאילו רק בעיית זרע שטופלה בIvf ומעבר לזה בלתי מוסברים בלי שום בטא החיובית כמעט ארבע שנים.
לצפיה ב-'עונה גם (:'
עונה גם (:
09/01/2018 | 20:17
3
השלב בו אני נמצאת הוא סבב ראשון לילד שני (בתקווה שיגיע ממני ולא מפונדקאית)
משהו טוב שקרה בטיפול הוא שהזרקתי בחיל ורעדה דקא ארוך (בטעות הזרקתי שלם, אחרי שהתעקשתי עם הרופא על חצי והוא הסכים... יצאתי פיתה) אבל אין תופעות לוואי בינתיים, כך שאני מרוצה
משהו טוב בחיים הוא קשר עם חבר קרוב שאבד בשנתיים האחרונות, והבוקר סימס לי כהרגלנו ״קפה?״ כאילו לא עברו אפילו יומיים
שמחה לקרוא את השיתופים שלכן!!
לצפיה ב-'נראה לי נרדמתי קצת.....'
נראה לי נרדמתי קצת.....
10/01/2018 | 06:23
2
איילה  - מגיע לך צהלולים ולא עשיתי ???  

לצפיה ב-'חחחחח אני זו שנרדמתי '
חחחחח אני זו שנרדמתי
10/01/2018 | 10:18
1
תודה אהובה
מבטיחה להעלות את הסיפור שלנו מאוחר יותר
לצפיה ב-'אחמם את הגרון בנתיים'
אחמם את הגרון בנתיים
10/01/2018 | 14:49
ממתינה בהתרגשות

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
09/01/2018 | 21:22
אני אחרי שלוש הזרעות ושתי שאיבות ו4 החזרות שכשלו. השלילי האחרון לפני יומיים.בכי ודמעות ושוב בכי ...��
משהו טוב בטיפול זה שהוא הניב ביציות והגבתי להורמונים.
משהו טוב בלי קשר לטיפולים הוא שהמשפחה שלי בריאה.
פורום מדהים.
לצפיה ב-'היי כולם'
היי כולם
10/01/2018 | 10:56
אנחנו בניסיונות לילד שני
לאחר שנגמר מלאי המוקפאים עברנו רופא, ועושה רושם נחמד וטוב
כעת מחכים למחזור שיגיע כדי להתחיל טיפול..
הדבר הטוב שקרה לי החודש בטיפול הוא שלא קרה כלום. חודש ללא טיפול, ללא הורמונים, ללא לחץ. השלווה חזרה למעונינו אפילו רק אם לרגע קט :). הגוף שלי קצת נרגע מהעומס ובלאגן.
נהנים מהרוגע ואוזרים כוחות לבאות.
מאחלת לכולנו רוגע כזה והיריון :)

לצפיה ב-'מסורת נהדרת מצטרפת בשמחה תודה על הבית הנהדר '
מסורת נהדרת מצטרפת בשמחה תודה על הבית הנהדר
10/01/2018 | 12:08
בס"ד
אנחנו כבר 4 שנים במסע לחלום להיות הורים בע"ה
לפני 3 שבועות עוד בטא שלילית לאוסף בפעם ה 11 נדמה לי
דברים טובים : האנושיות והסבלנות של פרופ' משיח והצוותים שלו ושל אסותא רמת החייל  ואוטוטו יומולדת 41 נקווה שהפעם כן נקבל את המתנה האמיתית
חודש הבא בע"ה חוזרים למסע
לצפיה ב-'חדשה פה'
חדשה פה
10/01/2018 | 13:37
כחדשה, מרגישה שהגעתי בזמן טוב עם שרשור ההתפקדות :)

- אני לאחר 6 החזרות סה"כ, כאשר כעת אני לקראת השאיבה ה-2. 
בשאיבה הראשונה הצליחו לשאוב 3 ביציות, שלושתן הופרו. 
היום במעקב הזקיקים, ראו 2 זקיקים בגודל 18 + 14. עובי רירית 8 (ורחם שרירני). ממתינה להמשך הנחיות מהרופא המטפל.

- מקווה שאוכל להגיד שהמשהו טוב שלי הוא התחברות לפורום זה. מרגישה שצריכה להיות חלק מקבוצה ונראה לי שזה המקום.. 

- הדבר הטוב שקרה לי בלי קשר לטיפולים: סגרתי בספונטניות (יחסית :) טיסה לפלורידה לחודש הבא. 

אני פה כי מרגישה מעט מיואשת וקצת אבודה. 

מאחלת שנה מדהימה ומלאת פוריות לכולנו 3>
לצפיה ב-'מצטרפת גם'
מצטרפת גם
10/01/2018 | 13:37
בטיפולים לילד ראשון בשנה האחרונה. הדבר הטוב שקרה השבוע הוא שעשרה שבועות אחרי הפלה, סוף סוף קבלתי וסת ויכולה להתחיל לתכנן את החזרה לטיפולים. זה אפילו טוב יותר, כי כבר היה לי תור להיסטרסקופיה ניתוחית כדי להוציא שארית עקשנית, ועכשיו אולי אפשר יהיה לוותר על השלב הזה אם השארית תצא באופן טבעי. הדבר הטוב ללא קשר לטיפולים, היה חופשה רגועה ושלווה באופן מיוחד עם בן הזוג וחברים בסוף השנה. 
לצפיה ב-'שרשור מקסים '
שרשור מקסים
10/01/2018 | 18:07
התחלתי שוב את המסע, לילד שני |הלוואיאמן|
החזרת עוברים - לא צלחה
שאיבה + החזרה - לא צלחה
אמורה להתחיל מחר להזריק, אבל מסתמן שאני מחכה לחודש הבא
משהו לא יושב לי טוב בבטן החודש, תרתי משמע.

משהו טוב.... צריכה למצוא משהו כזה

לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
10/01/2018 | 19:43
ללא ספק הפורום הזה זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לי במסע הזה. באמת כל הכבוד לכן!
אני בניסיונות לילד ראשון, לא מוסברים. אחרי 3 הזרעות על בסיס טבעי התחלנו עם הורמונים, בנתיים נראה שהם רק מפריעים, מקווה שהרופא יימצא את הפרוטוקל הנכון לי.
הדבר הטוב שקרה הוא שהחודש אין טיפול, מה שמתחבר לדבר הטוב שקרה בלי קשר לטיפול, חופשה קצרה בחו"ל :)
בהצלחה לכולן!
לצפיה ב-'חדשה ישנה כאן...'
חדשה ישנה כאן...
10/01/2018 | 20:41
לפני חמש שנים הייתי כאן...וזה נראה לי כמו 20 שנה...
מנסה שוב להכנס להריון...שני הילדים שלי מהפריות. הפעם חשבנו שנצליח באופן טבעי אבל אחרי 3 הפלות בחמישה חודשים החלטנו לנסות להחזיר עובר.
אז אני ממש כמה ימים לפני ההחזרה- על בסיס ביוץ טבעי...
משהו טוב שקרה בטיפול זה שאני מבייצת...זה לא מובן מאליו... 
משהו טוב שקרה החודש...האמת שהיה לנו חודש עמוס ארועים לא פשוטים...פריצת דיסק לבן זוגי, הודעה בעבודה שלי על שינוי שיקרה בשנה הבאה שממש ממש לא מוצא חן בעיני וגורם לי לרצות לעזוב...
אבל בתוך כל הקשיים- נזכרתי כמה הזוגיות נותנת לי כוח ויכולת להתמודד עם הכל. אז זה טוב...לא??
לצפיה ב-'לי קרה נס!'
לי קרה נס!
12/01/2018 | 13:31
1
היי, לי קרה נס החודש! אני מאובחנת עם כשל שחלתי. קבלתי את האבחנה בגיל 23 (הבעיות התחילו עוד לפני...) כל הרופאים אמרו שהסיכוי היחיד שלי להיכנס להריון הוא דרך תרומת ביצית... אני לא השלמתי עם הגזרה והחלטתי שאני רוצה לנסות עם מה שיש לי... אף רופא מהקופה לא הסכים לטפל בי כי "אין סיכוי", גם רופאים פרטיים לא הסכימו. לפני שנתיים הגעתי לבר-חווה שהסכים לטפל בי ואז המסע התחיל... המון הזרעות ובדיקות שהניבו כלום... הקופה הסכימה לתת לנו אישור לאחר הגשת הבקשה השלישית ובאותו יום שגיליתי שיש אישור ראינו באולטרהסאונד שיש זקיק אחד יפה בגודל של 16, שזה גם נס בעד עצמו... הרי שהזקיקים שלי לא גדלים ללא תרופות ולא תמיד.... ומיד קבענו שאיבה. נשאבה ביצית אחת שהופרתה ואחרי יומיים העובר הוקפא... ב- 7.1 עברתי החזרה של עובר בן יומיים דרגה 2... אני לא מאמינה שאני כותבת את המילים האלה.... מקווה שזה יצליח ולא אאלץ לעבור עוד דקירות... 
תמיד יש תקווה, צריך להאמין...
לצפיה ב-'אמן, מחזיקה לך אצבעות '
אמן, מחזיקה לך אצבעות
12/01/2018 | 14:19
לצפיה ב-'אני טולה'
אני טולה
12/01/2018 | 20:11
בינתיים בהפסקה מהמירוץ הקודם שנמשך 12 שנים. אחרי שאנוח מספיק אתחיל בע"ה במסע לילד שני.
משהו טוב שקרה לי השבוע, הצלחתי לשפר מצב רוח לחברה טובה שנמצאת בתקופה מורכבת בחייה.
שיהיה סופ"ש מקסים ושבת שלום.
לצפיה ב-'קצת באיחור מצטרפת'
קצת באיחור מצטרפת
16/01/2018 | 10:42
אני בת 42 נשואה 17 שנה לחצי שבן 44. אני עם אנדומטריוזיס שמשפיע קשה גם על איכות וגם על כמות הביציות. עברנו 17!!! טיפולים מתוכם 5 עם תרומת ביצית שהניבו שלושה הריונות, שתי הפלות ולידה שקטה אחת ואמרו לי שכבר אסור לי להיות בהריון כי הרחם נפגע מהלידה השקטה. חושבים מה הלאה, לפונדקאות אין לנו יותר מדי כסף והחצי כרגע בתקופה קשה אחרי נפילה בעבודה ואשפוז של שבועיים בבלינסון ועוד חודשיים בלוינשטיין ולפני שתשאלו למה הוא נופל, אז זה בגלל שיש לו אפילפסיה. כרגע לא חוזרים לטפל ונא לא לנסות לשכנע אותנו שכן. 
משהו טוב שקרה: הבנתי שהחיים הם לא רק הטיפולים ושיש עוד דברים שאפשר לעשות גם אם אין ילדים למשל ללמוד משהו, דבר שאני מתכננת בקרוב. חוץ מזה מצאתי כנראה את יעודי בחיים: סייעת בחינוך המיוחד וזה מתקשר גם לדבר הקודם כי אני רוצה ללמוד את זה בצורה מקצועית. חוץ מזה הבנתי שצריך לגייס את החצי בזמן שאני בטיפול שיהיה אמון על החלק הבירוקרטי. 
לצפיה ב-'מצטרפת להכרות'
מצטרפת להכרות
16/01/2018 | 15:28
בהחלט תמיד טוב לחזור לפה...
בת 37, 2 ילדים בבית מ IVF איקסי. 7 שנים בטיפולים.
לפני שנה נכנסתי להריון ספונטני, והיינו בשמיים, אבל אז לא היה דופק וזה החזיר אותנו חזרה לקרקע. אחרי הילד הראשון גם היתה הפלה ממנה היה לי מאוד קשה להתאושש, אבל הפעם החיים סחפו אותי קדימה.
לפני חצי שנה ביקרנו אצל פרופ' רון-אל שהמליץ על צילום רחם, ואז פרש מאסף הרופא, ולפני שבוע נפגשנו עם פרופ' בן עמי שעבר על הפרוטוקול שלי מהשבע שנים האחרונות וראה משהו חשוב- בשאיבה הראשונה נשאבו 19 ביציות, ובטיפול האחרון הגוף לא הגיב ונתנו לי מנה מטורפת הורמונים, מה שהניב ביצית אחת ואפרוח זהוב בן שנתיים.
אז הוא הלחיץ ואמר שכנראה הרזרבה השחלתית נמוכה ושלח אותי לבדיקת AMH. אז היום בילתי בבית עם ילד חולה וטלפונים לברור איך עושים את הבדיקה הזאת ללא עלות ודרך הקופה.
שמחה על הפורום הזה, כי ביליתי בו הרבה וקיבלתי המון תמיכה

לצפיה ב-'צילום רחם- מישהי יודעת איפה הכי מהר אפשר להשיג תור?'
צילום רחם- מישהי יודעת איפה הכי מהר אפשר להשיג תור?
11/01/2018 | 10:25
8
אני רוצה לקבוע לתחילת פברואר, איפה הכי זמין שאפשר לקבוע? אני בכללית. בית חולים בלינסון והשרון אין להם תורים בכלל וגם לא צפי מתי יתחדשו התורים. אני מעדיפה שזה יהיה בציבורי אבל לא שוללת פרטי אם המחיר לא גבוה מדי.
לצפיה ב-'תנסי באסף הרופא'
תנסי באסף הרופא
11/01/2018 | 13:26
לצפיה ב-'אני קיבלתי תוך שבועיים בערך בלניאדו'
אני קיבלתי תוך שבועיים בערך בלניאדו
11/01/2018 | 13:28
זה היה בשנה שעברה.
לצפיה ב-'אני בכללית'
אני בכללית
11/01/2018 | 17:08
ושלא היה מקום בבתי חולים שציינת קבעתי בתל השומר, הם היו זמינים יחסית. צריך טופס 17 ממרכז בריאות האישה. מפקססים להם הפנייה מרופא ובקשה בכתב להתחייבות.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה לכולכן! עזרתן לי מאד'
תודה לכולכן! עזרתן לי מאד
11/01/2018 | 17:38
לצפיה ב-'יש לך ביטוח בריאות פרטי?'
יש לך ביטוח בריאות פרטי?
11/01/2018 | 17:59
3
בלי קשר תפני לד"ר חן גולדשמייט הוא עושה דרך המשולם ואני ממליצה עליו
לצפיה ב-'עשיתי אצלו היסטרוסקופיה, הוא עושה גם צילום רחם?'
עשיתי אצלו היסטרוסקופיה, הוא עושה גם צילום רחם?
11/01/2018 | 22:01
2
אם כן מה העלות?
לצפיה ב-'לא יודעת לגבי צילום רחם, אני יודעת שהוא מומלץ להיסטרוסקטפיה '
לא יודעת לגבי צילום רחם, אני יודעת שהוא מומלץ להיסטרוסקטפיה
12/01/2018 | 08:57
ןמקבל דרך המושלם
לצפיה ב-'אני עשיתי פרטי אצל ד"ר טוגנדרייך'
אני עשיתי פרטי אצל ד"ר טוגנדרייך
12/01/2018 | 10:19
שהוא מקצוען צילומי הרחם.
אם יש לך ביטוח פרטי ממליצה עליו בחום.
שיהיה בהצלחה ויעבור בקלות
לצפיה ב-'החזרה של 2'
החזרה של 2
12/01/2018 | 00:03
1
הי מה דעתכן בבקשה?
אחרי שתי הריונות ספונטנים מצג עכוז שהסתיימו בשלום בניתוחים קייסריים.
הניתוח האחרון לפני 6 שנים.
בנסיון לילד 3 טיפולי פוריות.
עד כה שתי שאיבות ו4 החזרות.
בכולם הוחזרו לי 2 עוברים שלא נקלטו.
עברתי רופא והוא ממש לא ממליץ לי להחזיר 2 וטוען שהריון תאומים מסוכן מידי בשבילי בגלל הקייסרים.
כי לדבריו בהריון תאומים יש פעילות רחמית רבה וכנראה הרופאים ילחצו לדבריו ויתכן וינתחו אותי מוקדם. ולדבריו אפילו בשבוע 30 זה ייתכן ויקרה. והוא ממליץ לי רק אחד.

ממש נבהלתי .למרות שמאוד אשמח לתאומים ואני גם רוצה להגביר את הסיכוי להקלט בכל פעם.
הרופא הקודם אמר שאין שום בעייה.

יש לכן מידע /מחשבה/הארה בנושא?
לצפיה ב-'גם לי אמרו את אותו הדבר, שאחרי ניתוח קיסרי'
גם לי אמרו את אותו הדבר, שאחרי ניתוח קיסרי
12/01/2018 | 10:08
לא כדאי להחזיר 2.
אני החזרתי שניים, כי בכל מקרה לפי העבר שלי משניים נקלט אחד...
אם בכלל נקלט

תהיי מודעת לסיכונים ותחשבי מה מתאים לך...
בכל מקרה אחרי 2 קיסריים גם היריון שלישי יסתיים בקיסרי, בכל מקרה.

לצפיה ב-'עזרה בפיענוח תוצאות בדיקות קרישיות פקטורים-'
עזרה בפיענוח תוצאות בדיקות קרישיות פקטורים-
11/01/2018 | 12:12
2
התוצאות שקיבלתי - ממש בלחץ נראה לי זה קרישיות (שלח אותי הרופא פוריות אחרי הריון כימי + הפלה בשבוע 8), יש לי תור ביום שלישי רק בנתיים רוצה לדעת מזה אומר?

PCR FV LEIDEN תוצאה - HETEROZYGOTE
(R506 Q)

PCR FILL (G2010) - NORMAL

PCT MTHFR (C677t - תוצאה HOMOZYGOTE
לצפיה ב-'אשמח לעזרה בפיענוח התוצאות של הבדיקות פקטורים קרישיות...כנסו'
אשמח לעזרה בפיענוח התוצאות של הבדיקות פקטורים קרישיות...כנסו
11/01/2018 | 12:13
1
התוצאות שקיבלתי - ממש בלחץ נראה לי זה קרישיות (שלח אותי הרופא פוריות אחרי הריון כימי + הפלה בשבוע 8)

PCR FV LEIDEN תוצאה - HETEROZYGOTE
(R506 Q)

PCR FILL (G2010) - NORMAL

PCT MTHFR (C677t - תוצאה HOMOZYGOTE
לצפיה ב-'הטרוזיגוטית לפקטור 5 ליידן וMTHFR...'
הטרוזיגוטית לפקטור 5 ליידן וMTHFR...
12/01/2018 | 08:34
זה אומר שישנה בעיית קרישיות מצד אחד של הגנים (לכל גן 2 צדדים...).

זו בדיוק הבעיה שלי. הטרוזיגוטית לשניהם...

אני ממליצה מאד מאד (ויכולה להוסיף עוד כמה...) על פרופ' קופרמינץ. לכי אליו עם התוצאות הוא ידע את הטיפול.

אם זה מעודדד אותך יש לי כבר 3 קטנטנים (אחרי כמעט 9שנים של צפיה וטיפולים...) הוזרקתי בקלקסאן בטיפולים, בהריונות ובמשכב לידה. והכל עבר ברוךד' מצויין...

בהצלחה רבה וחיבוק
לצפיה ב-'היי בנות :) מתי מתחילים להרגיש כאבי ביוץ לאחר זריקת אוביטרל?'
היי בנות :) מתי מתחילים להרגיש כאבי ביוץ לאחר זריקת אוביטרל?
11/01/2018 | 09:50
5
ביום ראשון הייתי אצל הרופא ונצפה זקיק בגודל 16 ורירית 7. הרופא הנחה אותי להזריק אוביטרל ביום רביעי. קיימנו יחסים בימים שני ושלישי, וביום רביעי הזרקתי. הגיוני שאני לא מרגישה כאבי ביוץ עד עכשיו? בפעם האחרונה שהזרקתי מיד התחלתי להרגיש כאבים בשחלה ורגישות בחזה. יש מצב שפיספסנו את הביוץ והזריקה הייתה לחינם?
תודה רבה!
לצפיה ב-'לא מרגישים את הביוץ תמיד'
לא מרגישים את הביוץ תמיד
11/01/2018 | 18:23
4
אתם מיועדים להזרעה או תזמון יחסים? לא היה מעקב נוסף בין יום ראשון לרביעי? מה הראו בדיקות הדם?
עקרונית גם אם בייצת לפני יום רביעי כמובן שאתם מכוסים והזריקה יכולה לשמש כתמיכה במקרה כזה.
תעני וננסה לעזור
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
11/01/2018 | 20:09
3

עד עכשיו תזמנו יחסים עם איקקלומין ואוביטרל. מאחר שזה לא עוזר, הרופא שלח אותי לצילום רחם שלאחריו מיועדת להזריק גונל ולעבור הזרעה. הבדיקה יצאה תקינה אבל זה גרם לנו לפספס טיפול החודש. הרופא ביקש שאבוא אליו בכל זאת כדי לבדוק האם אני מבייצת טבעי באמצעות בדיקת אולט׳. בבדיקה ביום ראשון נצפה זקיק 16 ורירית 7, כפי שרשמתי. הוא אמר שאני לקראת ביוץ, שאזריק אוביטרל ביום רביעי ושנתזמן בסופ״ש. לא ביצעתי החודש בדיקת דם, לכן אין לי אינדיקציה טובה יותר מהאולט׳. ולא היה מעקב בין ראשון לרביעי, מה שממש מבאס. אגב, את יודעת להגיד לי כמה ימים צריך להזריק גונל? מזריקים עד לאוביטרל? זה ישמע מוזר, אבל ממש כואבת לי ההזרקה (בעיקר הצביטה בבטן). הזריקה לא ״תפגע״ בביוץ המוקדם אם בכלל היה?

תודה!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
11/01/2018 | 20:26
2
לי יצא להזריק גונאל 6-7 ימים, מן הסתם תלוי במינון ובתגובה של הגוף שלך. 
כשהזקיקים מתקרבים לביוץ לפי מעקב בדיקות הדם והאולטרסאונד, מפסיקים עם הגונאל ומזריקים פעם אחת אוביטרל. הביוץ יופיע תוך כ-36 שעות.
הזריקה לא תפגע בביוץ המוקדם במידה והיה, מאחר ואוביטרל בעצמו משמש לא רק כמתזמן ביוץ, אלא גם כתומך בהריון ונשים רבות מקבלות אותו לאחר הביוץ.

לא הבנתי מה כואב לך בצביטה בבטן, הצביטה עצמה? יכול להיות שאת צובטת חזק מדי? המטרה היא רק ליצור כפל בעור, זה לא אמור להיות חזק. 
לצפיה ב-'תודה רבה! עונה'
תודה רבה! עונה
11/01/2018 | 20:40
1
בגדול אני מזריקה כמו שהרופא והאחות הסבירו לי. גם כשהם הזריקו כאב לי ממש. אין לי יותר מידי מה לצבוט אז כנראה שבגלל זה כואב לי. ככה האחות טענה..
אני פוליציסטית וכמעט שלא הגבתי עם איקקלומין. אני מקווה שעם הגונל זה יהיה שונה!
שאלה נוספת שלא בטוח תדעי לענות עליה אבל מנסה בכל זאת :)
אני כביכול אמורה לקבל מחזור ב25.1, כאשר ב11.2 אני טסה לשבוע. את חושבת שבחלון הזמן הזה הרופא יסכים להתחיל טיפול? או שזה יהיה לא יעיל כי לא אספיק לסיים את הטיפול עד לטיסה?

תודה
לצפיה ב-'צרות של עשירות '
צרות של עשירות
12/01/2018 | 00:58
שלא יהיה מה לתפוס בבטן 
תנסי לקרר את המקום כמה דקות עם קרח, יש בנות שזה עוזר להן לאלחש את המקום.

על פניו את אמורה להספיק לסיים את הטיפול, אני מחשבת לפי מספר הימים שאני מזריקה. צריך לזכור שכל גוף מגיב שונה ושהורמונים זה ניסוי וטעיה ולוקח זמן ללמוד את תגובת הגוף. מה גם שאת תחת השפעה הורמונלית ויכול להיות שזה ישפיע על מועד קבלת הוסת.
אז אמור להיות בסדר, לדעתי ההחלטה היא רק שלך. האם את מוכנה להזריק במשך כשבוע ולקחת את הסיכון שתזריקי לחינם? 
לצפיה ב-'צילום רחם לפני הפריית ICSI'
צילום רחם לפני הפריית ICSI
11/01/2018 | 14:15
8
שלום לכולם! בקרוב מתחילה טיפולי פוריות בשל ספירת זרע נמוכה מאוד. תחילה, הרופא הראשון שלי הציע שאין צורך לעשות צילום רחם (שהייתי מתוכננת לעשות שבוע לאחר מכן לפני שגילינו את הבעיה) מכיון שההפריה עוברת את השחלות ואת החצוצרות. כעת, הרופא הנוכחי שלי אומר שכן מעדיף שאעשה מכיוון שעברתי הריון חוץ רחמי בעברי. מה דעתכן ? האם גם אתן עשיתן ? מפחדת מזה נורא! שמעתי סיפורים איומים !!!
לצפיה ב-'אם הכוונה היא להיסטרוסקופיה'
אם הכוונה היא להיסטרוסקופיה
11/01/2018 | 14:40
4
אז אני עשיתי את זה לפני שהגעתי לIVF. אותנו הפנו על 0 תאי זרע בכלל. אצלי הכל היה תקין ועדיין צריך צילום רחם. זה קצת כואב אבל לא נורא בכלל. וזה נגמר תוך שתי דקות.
אני חושבת שגם בהתחשב ברקע שלך וגם בכלל לפני IVF רצוי לעבור את הבדיקה. חבל לעבור סבב שלם של זריקות כדי לגלות בסוף שלא נקלטת בגלל משהו שיכלת לעבור עליו. זמן הוא דבר יקר בטיפולים.

לצפיה ב-'היסטרוסקופיה וצילום רחם אלו שתי בדיקות '
היסטרוסקופיה וצילום רחם אלו שתי בדיקות
11/01/2018 | 15:27
1
קצת שונות.
צילום רחם יותר עובד על המעברים בין החצוצרות השחלות וכו והיסטרוסקופיה בודקת את תקינות חלל הרחם יותר ( מקווה שדייקתי) .
צילום רחם מומלץ לפני הזרעות יותר, אבל היסטרוסקופיה כדאי לעשות לבדוק שאין הדבקויות ברחם שימנעו הקלטות.  
שתיהן בדרך כלל כואבות אבל עם אופטלגין או שניים נסבלות.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
11/01/2018 | 18:05
אני אף פעם לא ממש הבנתי את ההבדל.  אני זוכרת בברור שעברתי היסטרוסקופיה כי התקשתי לקרוא את השם.  בדקו לי חצוצרות שלא חסום וחלל רחם תקין.  הייתי מיועדת ל ivfישירות.
לצפיה ב-'הי יעל'
הי יעל
11/01/2018 | 15:37
1
תודה על תשובתך, מקווה לטוב. אפשר לשאול האם הצלחתם להקלט כבר ?
לצפיה ב-'ברוך ה''
ברוך ה'
אחרי שתי שאיבות ארבע החזרות ומאות זריקות.  נמצאת כרגע שבוע 12 טפו טפו.  
לצפיה ב-'עשיתי גם הפריית icsi בשל בעיית זרע ועשיתי צילום רחם'
עשיתי גם הפריית icsi בשל בעיית זרע ועשיתי צילום רחם
11/01/2018 | 21:33
2
מאמינה שאם לא הייתי עושה לפני, בסופו של דבר הייתי עושה תוך כדי התהליך
לצפיה ב-'ועד כמה זה היה נורא ?'
ועד כמה זה היה נורא ?
14/01/2018 | 08:56
1
לצפיה ב-'לא נורא, קצת כואב אבל קצר ונסבל.'
לא נורא, קצת כואב אבל קצר ונסבל.
14/01/2018 | 09:09
לצפיה ב-'החזרת מוקפאים בלסטוציסטים'
החזרת מוקפאים בלסטוציסטים
10/01/2018 | 20:20
2
שלום!
אני לקראת החזרה של מוקפא - כתוב בדו"ח שהוא בן חמישה ימים (השאיבה היתה לפני חמש שנים אז אני לא זוכרת...). ההחזרה על בסיס ביוץ טבעי...
אתמול(יום שלישי) היה לי זקיק בגודל 16, E2- 1060 ופרוגסטרון 3.2
היום כבר לא היה זקיק וE2 היה 399 והפרוגסטרון 4.6
למיטב הבנתי הביוץ התרחש אתמול...לא?
הרופא נתן לי הוראות להתחיל בקרינון ושביום שני תהיה ההחזרה- לי זה נשמע מאוחר מידי...אני לא מבינה...זה לא אמור להיות חמישה ימים לאחר הביוץ? יום שני יוצא כבר שישה ימים אחרי...
האם זה בסדר לדעתכן? 
תודה מראש...
לצפיה ב-'נראה שהביוץ היה בלילה או ממש לפני הבדיקה של יום רביעי'
נראה שהביוץ היה בלילה או ממש לפני הבדיקה של יום רביעי
11/01/2018 | 18:30
1
יום ביוץ נספר כיום 0, כך שאם יום רביעי הוא יום 0, ההחזרה צריכה להיות ביום שני.
אם יש לך ספק, דברי שוב עם הרופא ותוודאי את עניין התזמון.
בהצלחה למוקפאים
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
12/01/2018 | 18:30
לצפיה ב-'תרופות למסירה'
תרופות למסירה
11/01/2018 | 16:47
מאיזור ירושלים, מוסרת את התרופות הנ"ל:
cetrotide 0.25 mg - חבילה 1 סגורה
gonal f - נשאר 750 IU במזרק
menotrophin 600 iu- קופסא סגורה (דרוש קירור)
אנדומטרין-progesterone 100 mg  שלושה קופאות כמעט מלאות לגמרי .
מדרול  30 טבליות -methylprednisolone 4mg.
בהצלחה לכולן.. ממש מקווה שיצליח לכולן=]
לצפיה ב-'שאלה לבנות כאן...'
שאלה לבנות כאן...
11/01/2018 | 13:31
2
בתי בת 32 עברה שני טיפולים איקקלומיןשלא צלחו והזרעה שלא צלחה האם הייתם מחפשות רופא אחר או נשארות במקום שהיא נמצאת פוריות בלינסון???.
לצפיה ב-'מחכה לתשובות'
מחכה לתשובות
11/01/2018 | 14:30
לצפיה ב-'זה תלוי איך הם מציעים להמשיך לדעתי'
זה תלוי איך הם מציעים להמשיך לדעתי
11/01/2018 | 16:41
לרוב לא ממשיכים מעבר לשני סבבי איקקלומין, ומתקדמים לזריקות של הורמונים והזרעה.
האם היא מבייצת? האם היא הייתה מרוצה מהמעקב של המחלקה?
לעניות דעתי במידה וכן, והם אכן מציעים לעבור לזריקות, יש טעם לנסות סבב אחד נוסף לפחות בציבורי, כי בכל מקרה הסבב הראשון הוא ניסוי וטעייה
בהצלחה
לצפיה ב-'משפטים שמטריפים אותי '
משפטים שמטריפים אותי
08/01/2018 | 20:52
28
1.בסוף זה יקרה
2.רק שתורידי לחץ זה יקרה
3.הכל מסתדר בסוף
4.אין לך בעייה
5.תקראי על סלב xy נכנסה להריון בדיוק בהפסקה מטיפולים
6.יש לי הרגשה שהפעם זה יתפוס
7.יש לי הרגשה שהרופא שלך מפספס משהו
8.תסתכלי על חצי הכוס המלאה
9.לכי ל xy הוא מדקר ומעסה ונותן תמיסה להצלחה
לצפיה ב-'מוסיפה משפטים משלי'
מוסיפה משפטים משלי
08/01/2018 | 21:30
5
1. זה בטח בגלל לחץ
2. זה בטח כי את שמנה מדיי.
3. זה בטח כי את רזה מדיי.
4. גם בת הדודה עשתה טיפולים ויש לה ילדים.
5. למה לא תרומת ביצית
6. למה לא פונדקאות
7. תחליפו רופא
8. בטח עכשיו תיכנסו טבעי.
9. טוסו לחו"ל ובטח תחזרו בהריון.
10. לכו לרבנים.
11. לכו לקברי צדיקים
12. אז אצל מי הבעיה? הזרע של בעלך בסדר?
13. אסור לקנא.
14. את צריכה להיות שמחה, ואז זה יבוא.
15. תתפללי לקדוש ברוך הוא, הוא אוהב כשאת בוכה לו.
16. אל תבכי לקדוש ברוך הוא, את צריכה להיות שמחה.
17. פונדקאות זה כל כך פשוט..
18. והשוס החדש אחרי תהליך פונדקאות : "איזה יופי שחזרת לגיזרה כל כך מהר".

לצפיה ב-'קבלו עוד'
קבלו עוד
08/01/2018 | 21:39
2
1. תלכי למקווה. אין לך מושג איזה ישועות תראי!
2. תעשי הפרשת חלה. אין לך מושג איזה ישועות תראי!
3. תגמרי את כל ספר תהילים. אין לך מושג איזה ישועות תראי!
4. תבקשי מכלה שתברך אותך. אין לך מושג איזה ישועות תראי!
5. תגידי לו שיפסיק לשים את הסלולרי בכיס.
6. תגידי לו שיפסיק עם הסיגריות.
7. תגידי לו שיילך רק עם תחתונים רפויים.
8. זה בטח קשור למזרן שאת עושה עליו יוגה.
9. אתם אולי לא עושים את זה בזמן הנכון.
10. אתם אולי לא עושים את זה נכון.
11. תהנו מהזמן שלכם יחד רק שניכם, תאמיני לי שתתגעגעו לזה.
לצפיה ב-'כל כך נכון'
כל כך נכון
09/01/2018 | 09:07
1
לפי כל העצות פריון שקיבלתי אני צריכה להתפטר מהעבודה ולעבור לעבוד בלהיכנס להריון, ממש כמו סיפורה של שפחה. אבל אני לא רוצה לעבוד בלהיכנס להיריון, אני רוצה שהתהליך הזה ילווה את החיים שלי ולא יהפוך להיות החיים שלי... אני תמימה?
לצפיה ב-'את בכלל לא תמימה. ובכלל'
את בכלל לא תמימה. ובכלל
09/01/2018 | 10:07
אנחנו כבר ולגמרי עובדות בזה, גם בלי העצות של אחרים. ואת צודקת, שהתהליך צריך ללוות את החיים ולא להיות החיים לגמרי. אפילו בגילי 41, אני בגישה הזו. באוגוסט האחרון, בעיצומו של פרוטוקול, אני ובעלי התכוננו לנסוע לחתונה של חברים, כולל לינה בעיר אחרת. הערכים לא היו טובים לשאיבה, אבל להזרעה כן. זה חייב אותי לפתוח תיק בהול במקום אחר, לשלם כסף, לעזוב הכל ולדהור עם הבעל להזריע (כשממילא הסיכוי שזה יצליח קלוש, בגלל בעיית זרע).
וויתרתי. למה? כי החלטתי שהתרגעות בבית הארחה נחמד ובילוי עם משפחה בערב באירוע, עם ריקודים ואוכל ואווירה טובה, יועילו לי בהרבה מאשר הזרעה פושטית שממילא לא תיקלט.
לצפיה ב-''
09/01/2018 | 08:31
הרגת אותי מצחוק מההיגד האחרון
באמת כל הכבוד שחזרת כל כך מהר לגזרה!
לצפיה ב-'אני על הרצפה מצחוק על 18 של טוליתי'
אני על הרצפה מצחוק על 18 של טוליתי
09/01/2018 | 11:27
אני שוקלת להלחין את הכל.... ואז לצאת בסינגל . 
זר לא יבין את כמות הצפרדעים שאנחנו נאלצות לבלוע....
לצפיה ב-'עוד'
עוד
08/01/2018 | 23:02
תפסיקי עם ההורמונים, תעשי דיקור ותוך 3 חודשים את בהריון.
הגוף שלך למד מה צריך לעשות, להריון שני תכנסי טבעי.

לצפיה ב-'תרגעי ואז תקלטי'
תרגעי ואז תקלטי
09/01/2018 | 05:14
אז זהו...שלא.
לצפיה ב-'עוד מטעמים'
עוד מטעמים
09/01/2018 | 08:30
1
1. למה חיכית עד עכשיו?
2. ״אני נכנסתי להריון מהנסיון הראשון״
3. תראי כמה את טובה עם ילדים, אולי תביאי גם.
4. ואפשר להוסיף את כל הטוקבקים אחרי כתבות על טיפולי פוריות: כמה כסף הנשים האלו עולות לנו
לצפיה ב-'זה הכי מקומם'
זה הכי מקומם
09/01/2018 | 09:18
כאילו שאנחנו לא שילמנו מסים כל חיינו וכאילו חסר כאן אנשים אחרים שמקבלים פריוולגיות.אוף.
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
09/01/2018 | 10:00
1
1.את בהריון?
2.אני בהריון ולא היה נעים לי להגיד לך (תאמינו או לא נאמר לי עי חברה טובה)
3.רציתי לספר לך שאני בהריון. עכשיו את חיייייבת להיות בהריון שנהיה ביחד בחופשת לידה .
לצפיה ב-'מוסיפה : "את בהיריון ?" עם נגיעה בבטן .... '
מוסיפה : "את בהיריון ?" עם נגיעה בבטן ....
09/01/2018 | 12:09
לצפיה ב-'אפשר להוסיף סרטונים שמטריפים אותי?'
אפשר להוסיף סרטונים שמטריפים אותי?
09/01/2018 | 10:58
כשהלכתי לבדיקות דם הלבורנטית אומרת לה שיש לה סרטון שאני "חייבת" לראות.
מפה לשם- סרטון של אישה שיולדת שישייה. וכמובן איחולי- בקרוב אצלך.
אז תודה לך לבורנטית יקרה. אסתפק כרגע אפילו באחד. תגדלי את שישייה:)
לצפיה ב-'יש לי הרגשה טובה לגבייך... '
יש לי הרגשה טובה לגבייך...
09/01/2018 | 12:03
לצפיה ב-'כמה נכון... מוסיפה גם'
כמה נכון... מוסיפה גם
09/01/2018 | 13:09
2
אויש איך הצחקתן אותי! !
יצוין שהאנשים המעורבים לא יודעים על הטיפולים כי אנו שומרים על זה בסוד, אז אני מניחה שהייתה יותר רגישות אילו ידעו. אבל עדיין... הנה כמה יציאות איכות מובחרות:

1. "גברת, את חושבת שאת בת 18"? (אימא שלי)
2. "גברת, את חושבת שהביציות שלך יחכו לך?" (אימא שלי)
3. "היום ראיתי כתבה בXXXX על הקפאת ביציות. נראה לי את גם צריכה". (נכון, אימא שלי). אני בלב לעצמי- אם רק היית יודעת כמה ביציות טובות היו לי בשאיבה...
4. "היום בדיוק אמרתי לשושנה בעבודה, כמה שהבת שלי ובעלה חכמים (בכל זאת יש לנו כמה תארים וכזה...)- ככה אין להם שכל. מחכים למשיח". (אימא שלי). 
5. "מספיק כבר עם תמונות של חתולים, מתי נראה תמונות של ילדים"? (דוד, מצד אימא). 
6. "לנו בגילך כבר היו 5/.2/3/4 ילדים, מה יש? הדור של היום מאוד מפונק". (אימא/ דוד/ דודה אחרת/ סבתא/ עוד סבתא מצד אחר).
7. להיט אחר- "זה לא בסדר שאת מונעת מבעלך ילדים...למה אתם מחכים?" (דוד מצד אהובי היקר). 
8. היית במקווה? תלכי למקווה. את שומרת נידה? תשמרי נידה, זה בטוח יצליח. (אבל אני בכלל חילונית?)
9. וכמובן כמו שכולכן שמעתן, העצה מספר אחת ב"יעילותה": תרגעי, שתרגעי זה יבוא. (באמת, פרס נובל ברפואה מגיע לך!)
אני בלב- אני סופר רגועה ובטוחה גם ברוגע של האמבריולוגים באסותא לעשות לנו איקסי משובח. 
לצפיה ב-'הרגת אותי '
הרגת אותי
09/01/2018 | 15:24
 שתיהי בריאה, מאיפה יש לך כח להתמודד עם ההצקות של המשפחה...

לצפיה ב-'סתם שאלה מתוך סקרנות '
סתם שאלה מתוך סקרנות
12/01/2018 | 13:54
את לא משתפת את אמא שלך במצב שאת נמצאת בו ובטיפולים? את לא חייבת לענות כמובן..
לצפיה ב-'קרעתן אותי מצחוק עם השרשור הזה '
קרעתן אותי מצחוק עם השרשור הזה
09/01/2018 | 14:36
מוסיפה משלי
1.יוצאת מגרידה דרך אותה דלת של היולדות, מאחלים לי מזל טוב
2. תרדי במשקל ותראי שתצליחי להיכנס להריון (תודה, היו לי חמישה כאלה וזה לא עזר לי
3. והשוס השבועי כשהגעתי לחדש תיק באסותא, את מתכוונת לנסות בעצמך? למה לא עוד תהליך פונדקאות? (את תלווי לי 250,000 שח נכון?)

לצפיה ב-'אולי תעשי הפסקה? הגוף שלך צריך מנוחה...'
אולי תעשי הפסקה? הגוף שלך צריך מנוחה...
09/01/2018 | 19:49
לצפיה ב-'טרי טרי ממש מלפני כמה ימים'
טרי טרי ממש מלפני כמה ימים
09/01/2018 | 21:12
7
"טוב שילדת בלידה שקטה הקב"ה לא רוצה בעולם שלו ילד לא יהודי" אההההה 
לצפיה ב-'ה' ישמור. איזה מין מפגרת אמרה לך דבר כזה?'
ה' ישמור. איזה מין מפגרת אמרה לך דבר כזה?
09/01/2018 | 21:50
זה בהחלט "מנצח" את כל השיט שלמעלה. באמת, שה' יסלח לה. אני לא מכירה בכלל ולא סולחת. אנשים קטנים ועלובים. 
לצפיה ב-'אוי ואבוי '
אוי ואבוי
09/01/2018 | 21:57
אני ממש מצטערת שנאלצת לשמוע דבר כזה. זה דבר נוראי להגיד, פשוט נוראי. שולחת לך חיזוקים מרחוק.
לצפיה ב-'מה?? ?'
מה?? ?
10/01/2018 | 07:18
מי היא אותה אישה קטנה מטומטמת שאומרת דבר כזה ?היא פשוט קטנה חסרת מעצורים לא להתיחס חיבוק
לצפיה ב-''
10/01/2018 | 20:13
1
לצפיה ב-'תודה אבל...'
תודה אבל...
11/01/2018 | 10:26
הבעיה הגדולה היא שהמשפט הזה כל כך דקר ופגע בי שהרגשתי פתאום כמו לפני 4 שנים
לצפיה ב-'אוי לא'
אוי לא
11/01/2018 | 16:50
לצפיה ב-'מזעזע '
מזעזע
11/01/2018 | 18:02
לצפיה ב-'קבלו עוד אחד'
קבלו עוד אחד
11/01/2018 | 14:36
"את לא מבינה כמה אור מביאים ילדים לחיים, כשיהיו לך לא תביני למה חיכית ככ הרבה"- תודה תודה על השיפוטיות, אני דווקא כן מבינה.
או
"אני, בעלי רק הסתכל עלי ובום נקלטתי"- ח"ח על הסופר זרע.

אוף, אנשים ככ חסרי טקט.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה