לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2646326,463 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'מעקב זקיקים, אתמול יום ג' זקיקים בגודל 10-12'
מעקב זקיקים, אתמול יום ג' זקיקים בגודל 10-12
11/04/2018 | 22:29
4
סבב IVF, 
הרופא אמר לי להזריק 3 ימים ולחזור לביקורת ביום שישי.
מה דעתכן? שלושה ימים זה לא הרבה? אולי כדאי ללכת להיבדק מחר, יומיים לאחר הבדיקה האחורנה?
לצפיה ב-'ממש לא הרבה. הם צריכים זמן לגדול'
ממש לא הרבה. הם צריכים זמן לגדול
12/04/2018 | 07:55
כי שאיבה נעשית בד"כ ב 18-19 מ"מ שלהם, אם אינני טועה. אבל נשמע שב"ה, הם בדרך הטובה לגדול. בטח ביום שישי כבר יתנו לך הנחיות לגבי אוביטרל ושאיבה וכו'. 

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, במהרה!
12/04/2018 | 08:10
לדעתי עד 18-19 מ"מ, לפני ששואבים. בטח ביום שישי, יתנו לך כבר הנחיות לגבי אוביטרל, שאיבה וכו'. 

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, אחרי הסבב האחרון הזה!
12/04/2018 | 08:18
שאיבה הרי עושים בד"כ ב 18-19 מ"מ לערך. בטח ביום שישי כבר תקבלי הנחיות אוביטרל ושאיבה. איזה יופי! בע"ה, שיהיה סבב אחרון. 
לצפיה ב-'מה השעות שלוקחים מחר דם ו us באסותא ראשון'
מה השעות שלוקחים מחר דם ו us באסותא ראשון
12/04/2018 | 13:19
לצפיה ב-'טסטומקס'
טסטומקס
10/04/2018 | 19:35
1
הרופא אמר לי להתחיל עכשיו, כבר בביוץ.
זה לא מוקדם מדי? חשבתי שמתחילים מיד- לוטאלי.
מתה מפחד מתופעות לוואי
וגם.. אם יקלט הריון הריון החודש (הזרעה) אז הטסטומקס פוגע?
לצפיה ב-'לי לא היו תופעות לוואי '
לי לא היו תופעות לוואי
12/04/2018 | 00:32
קצת שעירות בירך במקום המריחה...אבל זה נעלם כשמפסיקים למרוח
לצפיה ב-'בטא חיובית, לא מצליחה לשחרר את הדאגות'
בטא חיובית, לא מצליחה לשחרר את הדאגות
11/04/2018 | 14:19
4
11 מחזורי IUI
הריון כימי אחד
הריון אחד שהפסיק להתפתח בשבוע 5 (היו הכפלות בטא תקינות, גילינו רק בשבוע 7  כשבאנו לבדיקת דופק שהעובר הפסיק להתפתח)

2 שאיבות
1 בלסטוציסט מתאים להחזרה,  אחרי PGD

בטא 173 שבועיים אחרי ההחזרה
בטא 403 יומיים אח"כ

לא מצליחה לשמוח באמת,  להרגע.  כל כאב קל אני חוששת שזה הריון חוץ רחמי.  חוששת שלא אראה עוד הכפלה תקינה.  חוששת שיפסיק להתפתח  לפני בדיקת הדופק -  כבר היינו בסרט הזה. 
ואחרי שאראה דופק,  האם אהיה רגועה ?  האם אחרי השקיפות העורפית ?  אחרי סקירה ראשונה ?  מי שפיר ? 

מרגישה שאבדה לי התמימות,  היכולת פשוט לשמוח שלשם שינוי קרה פה משהו טוב,  שהצלחנו לעבור משוכה אחת מתוך עוד כמה.  אחרי שנתיים של אכזבות,  מתקשה להאמין  שאצליח להשלים את התהליך ולסיים הריון בצורה תקינה. 

לא יודעת אפילו מה אני מבקשת פה....  עידוד ?  תמיכה ? 

לצפיה ב-'מזל טוב! והזמנה חמה'
מזל טוב! והזמנה חמה
11/04/2018 | 14:29
1
להצטרף לפורום של "הריון אחרי אובדן" בתפוז. מי שאיבדה הריון חווה את ההריון שאחרי האובדן אחרת. תמצאי שם אוזן קשבת, הכלה והבנה מנשים שכולן בהריון אחרי אובדן, ויוכלו ללוות אותך דרך כל החששות והפחדים עד הסוף הטוב (אמן ואמן!).
ותזכרי כל הזמן שאמנם קיימים אובדנים - אבל הרוב המכריע של ההריונות מסתיים בידיים מלאות. הסטטיסטיקה לטובתך.
לצפיה ב-'תודה! אחפש את הפורום. '
תודה! אחפש את הפורום.
11/04/2018 | 14:38
אני קוראת כל כך הרבה פה על הריונות שהפסיקו להתפתח בשלבים שונים שפתאום הריון שהצליח לשרוד עד הסוף נראה לי סוג של קסם,  היוצא מן הכלל ולא הכלל....
לצפיה ב-'איזה יופי, בשעה טובה!'
איזה יופי, בשעה טובה!
11/04/2018 | 18:07
תשמעי, הדאגות מעכשיו הן בילט-אין,
אני חושבת שהדאגות/חרדות קצת נרגעות, טיפ טיפה, כשמתחילים להרגיש את העובר...
אבל הן כנראה כאן כדי להישאר לתמיד...

ארוך ומשעמם

לצפיה ב-'נכון, באמת איבדת את התמימות..'
נכון, באמת איבדת את התמימות..
11/04/2018 | 23:06
בעזרת השם בידיים מלאות!!!
זה לא הולך להיות רגיל,
את כנראה תפחדי להיקשר,
תחפשי להצטלם,
לא תדברי על העתיד כמו הריוניות ״נורמאליות״..
אבל את יודעת מה, אז מה. אין ברירה. העבר שלך זה העבר שלך, את לא יכולה לשכוח אותו.
זה חלק מהחיים שלך לנצח.
תנסי להיות חזקה, מבטיחה לך שהחיים משתפרים פלאים כשמתחילים להרגיש תנועות (:
ושוב, בידיים מלאות אמן!!!
לצפיה ב-'מיואשת ושבורה, אחרי החזרה '
מיואשת ושבורה, אחרי החזרה
11/04/2018 | 13:51
2
היי,
לפני פסח עברתי החזרת עובר מוקפא בן 4 ימים, העובר נראה כל כך טוב וההחזרה היתה תחת U.S, הכל היה נראה טוב, זו החזרה שניה, בראשונה גם העובר נראה מצויין, שרד 100% את ההפשרה אבל הרופאה החזירה את העובר ללא ליווי U.S.
לפני ההחזרה השניה הלכתי לנסות פיפל, (אך מאחר והייתי ללא שלפוחית מלאה הרופא פחד להכאיב לי ואמר שאין לו בעיה לעשות אפילו תוך שעה ושרק אשתה מים, אבל הוא לא המליץ על פיפל ואמר שאין הוכחות שזה באמת משפר את הסיכויים ובסוף לא עשיתי)  הפרופ' אמר שבגלל מבנה הרחם שלי הוא לא מבין איך עשו לי את ההחזרה ללא אולטרסאונד והשאיר הנחיה בתיק הרפואי לבצע את ההחזרה עם שלפוחית מלאה ובליווי U.S, עם כל זה, זה לא הצליח.
לציין שבעבר לא היה לי בעיה כלל להכנס להריון ואת התינוק שהיום הוא בן שנה וחודשיים נקלטתי בפעם הראשונה, בהחזרה של טרי.
הפרוטוקול שניתן לי בהחזרה האחרונה די דומה לפרוטוקול מלפני ההריון הקודם והפרוטקול בהחזרה הקודמת שכשלה היה על בסיס טבעי רק עם אוביטרל.
אני פשוט שבורה, הרגשתי ממש שהפעם זה הצליח, היו לי תחושות בבטן שזה הריון ואמרתי לבעלי הפעם שיבדוק את הבטא, הייתי בטוחה שהוא יאמר לי שהבטא היא כמה מאות אבל כשאמר לי שזה קטן מ-2 הייתי בשוק, פשוט לא האמנתי והייתי בטוחה שזו טעות, האחות המלווה אמרה לי לנסות להמשיך עוד יומיים את התמיכה ההורמונלית (אסטרופם X3 ואוטרוגסטן פעמיים ביום) ולבדוק שוב, אבל היא בטוחה שזו לא טעות ושזה פשוט לא נקלט, הפסקתי את התמיכה, כי עשיתי אתמול גם בדיקה ביתית בנוסף לבטא שעשיתי שלשום וגם שם זה היה שלילי.
הפחד שלי שנשארו לי 2 עוברים באיכות בינונית וזהו, אין יותר עוברים, זה תרומת ביציות ומפאת גילי כבר לא יאשרו לי תוכנית חדשה ובטח ובטח שאין לי אפשרות כלכלית לעבור תרומה חדשה שוב.
אני ממש לא יודעת כבר מה לעשות כדי לגרום לזה להצליח, מיואשת ושבורה
לצפיה ב-'הי'
הי
11/04/2018 | 18:33
1
אני בעד לנסות את כל מה שלא ניסית. גם אם יש הליך שלא הוכח מחקרית, אין לך מה להפסיד. אני הודעתי לרופא שטען כנגד בקשות שלי שטרם הוכח שיצליחו, שאין לי זמן להמתין למחקרים עד שיוכיחו.
מה עוד לא ניסית?
איך איכות העוברים?
האם בדקת קרישיות?
כמה החזרות עברת עד כה?
תעני וננסה לעזור.
לצפיה ב-'בעקרון לא ניסיתי יותר מדיי'
בעקרון לא ניסיתי יותר מדיי
11/04/2018 | 22:50
עברתי שתי החזרות של מוקפאים באיכות מעולה, הוקפאו ביום 4, לא עברתי בדיקת קרישיות כי לטענת רופא המשפחה שלי אין לי בעיית קרישיות, לא יודעת על סמך מה הוא אומר את זה כי מעולם לא הפנה אותי לבדיקות קרישיות, יש לי פגישה עם הפרופ' של התוכנית בעוד כשבוע, ממנו לבקש בדיקת קרישיות ?, זה לא יקר ?, כי בטח זה נעשה באופן פרטי.
היו לי בהחזרה הראשונה של המוקפאים שהיו באיכות מעולה, עובר אחד לא שרד והשני שרד 100% ואותו החזירו לי, אבל כאמור ללא ליווי של U.S., בהחזרה זו התמיכה היחידה שקיבלתי היא זריקת אוביטרל כמה ימים לפני ואחת שלושה ימים אחרי ההחזרה, ההחזרה היתה על בסיס טבעי.
בהחזרה השניה של המוקפא, הוחזר גם עובר באיכות מעולה, שרד 100%, הייתי עם תמיכה מלאה של חצי זריקת דקפפטיל יומיומי עד שהתחלתי את הטיפול בפרוגסטרון 4 ימים לפני ההחזרה, אסטרופם שלוש כדורים ביום ואוטרוגסטן 4 נרות ליום, בהחזרה של העובר הטרי שאיתו הריתי הייתי על אותה תמיכה למעט הדקפפטיל היומי, אז קיבלתי דקפפטיל 3.75.
לציין שבכמה חודשים האחרונים יש לי קצת בלאגן עם הקיבה, כל הבדיקות שהרופא הכללי שלח אותי, שללו הכל ב"ה, אז בכמה חודשים האלו אני לוקחת אומפרדקס בבוקר בגלל צרבות, שהתגברו לי אגב עם השימוש באוטרוגסטן וכשאמרתי את זה לפרופ' שביצע את ההחזרה, הוא אמר שהאוטרוגסטן באמת גורם לצרבות וזה בסדר שאני לוקחת את הכדור.
אני כבר לא יודעת מה לחשוב, נשאר עוד עובר אחד באיכות טובה ושניים באיכות בינונית, ביום 4 שהוקפאו יש להם נדמה לי רק 8 תאים.
אני ממש מפחדת להכשל שוב בהחזרה כי כשיגמרו העוברים, אין סיכוי שאוכל לעבור את ההליך הזה שוב.
כשהתקשרתי לאחות שמלווה אותי בתהליך ועדכנתי אותה בבטא השלילית וכמה כואב לי ששוב זה לא הצליח, ושאני מפחדת כי לא נשארו לי כמעט עוברים, היא אמרה "תשמחי עם מה שיש לך בבית", כמה נורא לשמוע משפט כזה, הבן שלי הוא כמובן כל עולמי, אבל אם לא הייתי רוצה עוד ילד, לא הייתי עוברת את כל ההליך הלא קל הזה :(

לצפיה ב-'מחפשת נואשות מומחה פוריות בחיפה'
מחפשת נואשות מומחה פוריות בחיפה
11/04/2018 | 12:38
8
היי,
לאחרונה נפרדתי מרופא הנשים שלי לאחר תקופה ממושכת שאיני מרוצה ממנו אך מתפשרת כדי לא לעבור מסכת חיפושים אינסופית.
אני מבקשת המלצות או דיס המלצות על רופא נשים המקבל בחיפה והסביבה, המתמחה בטיפולי פוריות (אני אחרי 2 טיפולי הזרעה שלא צלחו) ומקבל לקוחות מכבי.
כמו כן, שוקלת את האופציה לגשת בפרטי והייתי רוצה לדעת מה הפרוצדורה הכלכלית, האם מקבלים החזר כלשהו מהקופה או שזה מימון מלא שלי?
אשמח לעזרתכן!
לצפיה ב-'שמעתי על מישהו טוב בחיפה בשם פרופ' בלומנפלד זאב'
שמעתי על מישהו טוב בחיפה בשם פרופ' בלומנפלד זאב
11/04/2018 | 16:03
1
אבל לא ממישהי שעברה אצלו טיפולי פוריות, אלא ממישהי שהוא סידר לה המחזור הלא סדיר ולכן לא היו לה בעיות להרות. את יכולה לנסות לגגל ולבחון הנושא. לגבי עלויות - כשזה פרטי את משלמת למומחה על כל פגישת ייעוץ (וברוב הקופות אם יש לך ביטוח משלים, את מקבלת בסביבות 3 החזרים בשנה) ומשלמת לו על פרוצדורות השאיבה וההחזרה שהוא עושה לך בכל פעם, בנוסף להשתתפות בהתחייבות של הקופה לביה"ח בו מתבצע הכל, במידה והוא איננו ציבורי (בערך 1,000 ש"ח לסבב). כמובן, הכל זה בנוסף לתרופות שגם בהן יש השתתפות של כמה מאות שקלים, עד תקרה מסוימת של הקופה.
בהצלחה ובידיים מלאות במהרה.
לצפיה ב-'אני הייתי אצל הנ"ל בביקור'
אני הייתי אצל הנ"ל בביקור
11/04/2018 | 18:16
כשהייתי המאוחדת לפני המעבר למכבי. עוד לפני הטיפולים.. לא התרשמתי ממנו לטובה וקבלתי יחס לא משהו.
אבל אני לא יודעת מעבר לזה..
לצפיה ב-'היי גולי'
היי גולי
11/04/2018 | 18:14
תוכלי לכתוב לי בפרטי בבקשה מי הרופא ולמה את לא מרוצה?
אני גם עשיתי את הטיפולים אצל רופא מכבי בחיפה. שתי הזרעות שלא הלכו לא אומרות כלום.
גם אני רציתי לעזוב את הרופא, אבל מסתבר שאין עליו.. הבנתי את זה בדיעבד.
היום אני בשבוע 37 מחכה לנסיך שלי והרבה בזכותו.
לצפיה ב-'לגבי רופאים בחיפה'
לגבי רופאים בחיפה
11/04/2018 | 20:41
2
יש את תמר סוקל ארנון, מקסימה וזמינה מאוד. הייתי אצלה בפרטי, יודעת שהיא מקבלת גם במכבי.
עכשיו אני אצל קלדרון, גם באופן פרטי, מרוצה בינתיים.
שמעתי המלצות חמות גם על דוד ישי, דורית מנור, יוחנך ארליך וטל יוסף, השניים האחרונים בוודאות מקבלים במכבי, האחרים אני לא יודעת.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'תודה לכולן ובהצלחה!'
תודה לכולן ובהצלחה!
11/04/2018 | 21:17
1
לצפיה ב-'יש לי ילד בזכות ד"ר טל יוסף'
יש לי ילד בזכות ד"ר טל יוסף
12/04/2018 | 15:31
לצפיה ב-'שמעתי מחברה המלצות על ד"ר נתן לויט '
שמעתי מחברה המלצות על ד"ר נתן לויט
11/04/2018 | 22:33
אני לא יודעת רך איזה קופה הוא מקבל
לצפיה ב-'אני ממליצה על לויט וממש לא ממליצה על קלדרון'
אני ממליצה על לויט וממש לא ממליצה על קלדרון
12/04/2018 | 09:22
לצפיה ב-'ההבדל סין צטרוטייד ל Orgalutran ? '
ההבדל סין צטרוטייד ל Orgalutran ?
09/04/2018 | 07:15
14
מישהי יודעת?  מישהי ניסתה? 

הרופא אומר שזה אותו דבר... 

החליף בגלל שאני מסתבכת קצת עם הצטרוטייד, לפעמים המחט העבה נתקעת לי ולא מצליחה להחליף :( קרה מלא פעמים... 
והאורגלוארן זה מזרקים מוכנים מראש. 

לצפיה ב-'קופת חולים מאוחדת - גיל 44'
קופת חולים מאוחדת - גיל 44
09/04/2018 | 07:11
1
ושאלה נוספת, 
שבוע שעבר מלאו לי 44....  שנתיים לטיפולים :( 
מה מדיניות מאוחדת לגבי גיל? 
היה סבב אחד בלי החזרות. 
האם נותרו לי 5 סבבים לשנה הקרובה? 
האם כל חודש בגיל הזה באמת משמעותי? אסור לדחות טיפול בחודש? 
מאוד רוצה להתחיל.... אבל - מחכה לטסטומקס...  וגם שוקלת לחזק קצת את הגוף בכל מיני דברים שחסרים לי, אחרי ביקור אצל נטורופאטית. אין לי מושג אם עוזר או לא....  אבל אם באמת רק 5 סבבים, אז שווה להשקיע הכל. 

לצפיה ב-'מאוחדת'
מאוחדת
11/04/2018 | 18:41
לפי הנחיות/המלצות משרד הבריאות, מעל גיל 42 אחרי 3 סבבים ללא החזרה אין מימון יותר :(
אני קיבלתי "אישור חריג" ממאוחדת גם לסבב רביעי (שגם הסתיים בלי החזרה), ואני שוקלת בכ"ז לבקש גם לחמישי כי אין מה להפסיד מלבד חוסר הנעימות לשמוע "לא"...
לצפיה ב-'טסטומקס - איך משיגים? יש למישהי מיותר לתת? '
טסטומקס - איך משיגים? יש למישהי מיותר לתת?
09/04/2018 | 07:06
5
היי בנות,

מזמן לא הייתי כאן.

אני אמורה להתחיל טסטומקס ...אתמול.

טופס 29ג עדיין בבדיקה, רק אתמול הרופא רשם.

איך אפשר להשיג?  ניסיתי בסופרפארם, ניו פארם , בתי מרקחת פרטיים  - אף אחד לא מוכן למכור...

לאור הסבב הקוסם - אפס הפריות :( לא מתחילה טיפול בלי זה.

תודה לכן!

לצפיה ב-'בשביל טסטומקס לא צריך 29ג'
בשביל טסטומקס לא צריך 29ג
09/04/2018 | 23:26
3
29ג זה בשביל ההורמון גדילה
אני קניתי אתמול בסופר פארם בקניון רמת אביב - אבל עם מרשם שנכתב לגבר
בהצלחה
לצפיה ב-'מרשם לגבר באמת לא צריך אישור. לי יש מרשם על שמי... '
מרשם לגבר באמת לא צריך אישור. לי יש מרשם על שמי...
10/04/2018 | 01:18
לצפיה ב-'מה גבר צריך להגיד כדי לקבל מרשם כזה? '
מה גבר צריך להגיד כדי לקבל מרשם כזה?
10/04/2018 | 01:20
1
לצפיה ב-'כלום, את צריכה שהרופא שהנפיק לך את המרשם ירשום אותו עבור גבר'
כלום, את צריכה שהרופא שהנפיק לך את המרשם ירשום אותו עבור גבר
10/04/2018 | 10:09
לצפיה ב-'יש לי קצת'
יש לי קצת
10/04/2018 | 20:55
 יש לי כ-17 שקיות בעכו
לצפיה ב-'במקום הטסטומק יש אפשרות להכין משחה באופן פרטי '
במקום הטסטומק יש אפשרות להכין משחה באופן פרטי
09/04/2018 | 07:18
אם זה אין בעיה  - זה אותו הדבר? 
TESTOSETERON CRM 1% קצת מלחיץ כי הכמות לא ברורה... 

כמה למרוח

שוב תודה ויום מקסים לכולכן!!!
לצפיה ב-'לא ניסיתי אורגלוטרן אבל אם מדובר במזרקים מוכנים אז אני בעד'
לא ניסיתי אורגלוטרן אבל אם מדובר במזרקים מוכנים אז אני בעד
09/04/2018 | 21:44
כל עניני הערבוב והחלפת המחטים מסורבל ומתיש
דקפפטיל זה להיט. גם מוכן להזרקה וגם זול משמעותית
לגבי מאוחדת וטסטומקס אין לי מושג.
לצפיה ב-'אני העדפתי אורגלוטון ולא צטרוטיד'
אני העדפתי אורגלוטון ולא צטרוטיד
10/04/2018 | 08:01
3
כי צטרוטיד הוא משתן..
לא ידוע לי חסרונות ביחס לצטרוטיד
לצפיה ב-'ואם את רוצה'
ואם את רוצה
10/04/2018 | 08:02
2
נראה לי שיש לי כמה למסירה
לצפיה ב-'אשמח מאוד! תודה!!! איפה את גרה? '
אשמח מאוד! תודה!!! איפה את גרה?
10/04/2018 | 10:50
1
לצפיה ב-'בפרטי'
בפרטי
10/04/2018 | 22:01
לצפיה ב-'בדיקות לאחר הפלות'
בדיקות לאחר הפלות
08/04/2018 | 18:27
22
שלום לכולן, אני בת 39, ללא ילדים, פוליציסטית ולבן הזוג בעיית מורפולוגיה קלה. לאחר שאיבה ראשונה, בחודשים האחרונים עברתי 3 החזרות מוקפאים של 2 בלסטוציסטים בכל פעם. מתוכן, הפלה בשבוע 11+5 (עובר הפסיק להתפתח בשבוע 9) והיום התבשרתי על הריון כימי. עשיתי פרופיל הורמונלי, AMH, צילום רחם והיסטרסקופיה אבחנתית + ניתוחית (כולן תקינות), ואני תוהה אם יש בדיקות נוספות שכדאי לעשות לפני ההחזרה הבאה.
לצפיה ב-'ממליצה לך לבדוק את נושא קרישיות יתר...'
ממליצה לך לבדוק את נושא קרישיות יתר...
08/04/2018 | 20:04
1
לצפיה ב-'תודה גלי, בהחלט אעשה זאת, בהצלחה '
תודה גלי, בהחלט אעשה זאת, בהצלחה
09/04/2018 | 08:38
לצפיה ב-'מצטערת על האובדנים'
מצטערת על האובדנים
08/04/2018 | 20:38
2
נכון את עושה כשאת עוצרת הכול לטובת בדיקות.
בדיקות שכדאי לעבור:
- קרישיות יתר-הסט המלא.
- קריוטיפ לך ולבן הזוג.
- tsh ונוגדנים לtsh
- צליאק
מאחלת לך בקרוב הריון מפצה, עם סוף שמח.
לצפיה ב-'תודה רבה על העצה והאיחולים!'
תודה רבה על העצה והאיחולים!
09/04/2018 | 08:37
1
מבינה את הצורך בכל הבדיקות, אבל לגבי צליאק, אני בוודאות לא רגישה לגלוטן, האם זה בודק גם משהו אחר?
לצפיה ב-'לא. רק צליאק. '
לא. רק צליאק.
09/04/2018 | 20:28
עוד רעיון, לנסות להחזיר בליווי סטירואידים.
לצפיה ב-'ממליצה לחשוב גם בכיוון אחר'
ממליצה לחשוב גם בכיוון אחר
09/04/2018 | 10:49
14
גם קרישיות יתר צריך לבדוק אבל נראה שאת הבדיקות שלך עשית.
קריוטיפ יבדוק האם יש לכם טרנסלוקציה מסויימת שעלולה לגרום להפלות או לעוברים לא תקינים. זה חשוב.

כדאי גם ללכת לאבחון זרע בהגדלה גדולה. בעיית מורפולוגיה יכולה לגרום גם להפלות, ולא מספיק אנשים יודעים את זה.
במגוון הבדיקות שתעשו כדאי לבדוק עד כמה המורפולוגיה גרועה ואולי לעשות הפריה עם מיון זרע אם יש בזה צורך.

אם כבר עושים את מגוון הבדיקות (כולל כל הפולשניות שכבר ביצעת) - כדאי לבדוק גם את זה.
מבחינתי, לירות בכל התותחים כדי להשיג הריון.. בפרט בגילנו.
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה'
תודה על ההמלצה
09/04/2018 | 13:52
13
סה"כ תוצאת ההפריות הייתה טובה, הופרו 14 ביציות מתוך 19 בשלות ו-10 עוברים הוקפאו. האם עדיין יכול להיות חשש לבעיה בזרע?
לצפיה ב-'מה נתוני הזרע?'
מה נתוני הזרע?
09/04/2018 | 14:06
12
ריכוז, תנועה, מורפולוגיה?
איך הופרו העוברים? היה צורך להפרות את כולם באיקסי או שעשו בשאיבה הראשונה חצי חצי?
לצפיה ב-'נתוני זרע'
נתוני זרע
09/04/2018 | 14:18
11
ריכוז 55, תנועתיות בסביבות 35-40% ומורפולוגיה 1%. לא להיט, אבל 2 הרופאים שטפלו בי שעברו על זה, אמרו שזה בסדר. עד כמה שידוע לי כל ההפריות נעשו באיקסי.  
לצפיה ב-'הייתי מתייעצת עם האימבריולוגיות'
הייתי מתייעצת עם האימבריולוגיות
09/04/2018 | 15:44
9
אם הריכוז 55 מיליון אז אמור להיות יותר ממספיק כדי לנסות לפחות חלק מההפריות בIVF. ניסו או שהרופא החליט מראש רק על איקסי? והאימבריולוגיות גם יכולות להגיד לך אם הזרעונים שנבחרו להפריה באיקסי נראו להן תקינים או לא.
לנו יש בעיית זרע קשה (ריכוז של פחות ממיליון ומורפולוגיה 0) ולנו האימבריולוגיות אמרו שהן לא מצאו אף זרעון תקין להפריה גם בIVF הראשון וגם בשני (בשני היה הריון עם 2 מוקפאים, אחד ברחם ואחד בחצוצרה, ולא יצא מהם כלום) ובגלל זה בIVF3 עשינו מיון זרע באחת המעבדות המיוחדות ומIVF3 יש לנו ילד.
לצפיה ב-'רעיון טוב, תודה!'
רעיון טוב, תודה!
09/04/2018 | 17:50
לצפיה ב-'גם אני מחסידי מיון זרע כשיש בעייה בזרע'
גם אני מחסידי מיון זרע כשיש בעייה בזרע
09/04/2018 | 19:29
7
אצלנו הכמות נמוכה האגלוטונציה והצמיגות גבוהות והמורפולוגיה 1%.
ולא מצאו בהגדלה של מיון זרע מספיק זרעונים ברמה 1. חלק הופרו עם רמה 2 (לא ניתן להבחין בהגדלה רגילה בין 1 ל 2 כך שמי שלא עושה מיון זרע מראש כנראה אם המורפולוגיה לא טובה אז סיכוי גבוה שמה שנלקח לאיקסי באיכות ירודה).
אצלנו לפחות רואים חד משמעית שזרע בדרגה 1 הניב כמעט תמיד בלסטו וזרע בדירוג 2 זה עובר שבסבירות גבוה יותר שרד יום 3 ואכ הלך לפח.

אבל.. כמובן שיש מקרים שהמיון ממש מיותר.
לצפיה ב-'אצלנו עובר מזרע דרגה 2 היום לא סותם את הפה '
אצלנו עובר מזרע דרגה 2 היום לא סותם את הפה
09/04/2018 | 21:19
6
ושבוע שעבר ראינו דופק ממוקפא מזרע דרגה 2. לא מצאו אצלנו דרגה 1 בכלל.
העוברים שנקלטו והלכו מIVF2 היו מזרע דרגה 4 והמיון עזר לנו למצוא זרעונים סבירים להפריה.
לצפיה ב-' רק אמרתי שפחות מהם הפכו אצלנו לבלסטו'
רק אמרתי שפחות מהם הפכו אצלנו לבלסטו
09/04/2018 | 21:59
5
גם זרעון לא בדרגה הכי גבוהה בהחלט יכול להיות עובר מצטיין.
וגם עובר בדירוג נמוך, יכול להיות תינוק מתוק שיהפוך לתלמיד מצטיין ��

הטענה היחידה שלי הייתה רק שאצלנו ראו במפורש בדוח עוברים הבדלים בהתפתחות עוברים אחרי יום 2-3 בין זרע בדרגה שונה.  
לצפיה ב-'לנו הוקפאו 6 בלסטו + 4 יום 3'
לנו הוקפאו 6 בלסטו + 4 יום 3
10/04/2018 | 09:05
4
ובהחזרות (עד כה החזרתי רק את הבלסטו'ס) תמיד אמרו לי שהם מאוד יפים, לכן חשבתי שאולי העניין הוא לא הבעיה בזרע.
מקווה שלא תהיה שאיבה נוספת, אבל אם כן, נראה לי שנשקול את עניין מיון הזרע לאחר התייעצות עם האמבריולוגית
לצפיה ב-'מתוך כמה הפריות?'
מתוך כמה הפריות?
10/04/2018 | 22:03
3
לצפיה ב-'14'
14
10/04/2018 | 23:55
2
לצפיה ב-'אז זה יחסית לפי הסטטיסטיקה'
אז זה יחסית לפי הסטטיסטיקה
11/04/2018 | 09:57
1
כלומר על פניו ממש לא נשמע כמו בעיית איכות זרע המפריעה לעוברים לגדול. בדכ אם הבעיה חמורה בקושי מגיעים לעוברי יום 5 אם בכלל. ואצלך 6 בלסטו מתוך 10 (לא מחשיבה את ה 4 שלא ניתן לדעת אם היו הופכים לבלסטו כי הקפיאו קודם), זה ממש יפה.
ואגב.. בכלל נדיר למצוא זוגות שיש להם 6 בלסטו (+עוברי יום 3), משאיבה אחת. מאחלת לך שזה יספיק ללפחות שניים או אפילו 3 ילדים חמודים בלי להצטרך שאיבה נוספת.

לצפיה ב-'ממש תודה על העידוד'
ממש תודה על העידוד
11/04/2018 | 14:39
זו גם הייתה המחשבה הראשונית שלי, שכנראה הבעיה לא בזרע, אבל אם יהיה צורך, נבדוק כמובן הכל.
מאחלת לך המון בהצלחה (:
לצפיה ב-'מספר הפריות לא קשור למיון זרע'
מספר הפריות לא קשור למיון זרע
10/04/2018 | 10:22
לכן גם התלונה שאם עשינו מיון למה אין יותר הפריות... זה כי זרע לא תקין מפרה וגם יוצר הריונות שימשיכו עד סוף טרימסטר ראשון (לי קרה כזה).
מורפולוגיה 1% זה נמוך וזה אומר שבאיקסי ללא הגדלה, עלולים לבחור זרע לא תקין ואפילו לא לדעת שהוא כזה.
פשוט כי לא רואים את גרעין הזרע טוב כמו בהגדלה גדולה ואז עלולים לבחור תא זרע שהגרעין שלו לא בסדר ומכאן עלול להיווצר הריון לא תקין - או שלא ייקלט בכלל.

הרופאים לא תמיד מאמינים במיון ולא ישלחו אותך לשם. בתי חולים טוענים שגם הם עושים מיון. ברור שלא יקחו זרע שלא זז, זרע בעל שני ראשים או זרע בלי זנב. רק זרע שכביכול נראה טוב אבל הראש לא תקין, יקחו ולא יידעו שהזרע הזה עלול לגרום בעיות. זה מיון לעיוותים גסים.
בהגדלה גדולה עושים מיון קפדני הרבה יותר - ואולי זה הדבר שיכול לעזור לכם. 
לצפיה ב-'קרישיות'
קרישיות
09/04/2018 | 11:35
1
מצטרפת להמלצה לבדיקות קרישיות.
גם לי היו שתי הפלות ברצף, הראשונה בדיוק כמו אצלך - הפלה נדחית בשבוע 11, העובר הפסיק להתפתח שבועות לפני זה (ושמענו דופק בשבוע 7). השני לא התפתח בכלל, היה רק שק הריון.
לפעמים בקופה לא מאשרים בדיקות קרישיות אחרי שתי הפלות, אני הוספתי עוד הריון כימי כשביקשתי את ההפניה/אישור לבדיקות קרישיות.

בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה רבה והמון בהצלחה'
תודה רבה והמון בהצלחה
09/04/2018 | 13:53
לצפיה ב-'בדיקות קרישיות'
בדיקות קרישיות
10/04/2018 | 12:43
13
היי בנות יקרות,
היום גיליתי במקרה שהרופאה הכניסה לי הפניות לבדיקות קרישיות ואני לא מצליחה לקבל מידע משום גורם. מרכז בריאות האשה הפנה למרפאת האם, שהפנו לאחיות, שהפנו לאחיות אחרות. משם הבנתי שלא כל הבדיקות נעשות באותו מקום, אלא בבי"ח ושיסבירו לי במקום בו מתבצעות חלק מהבדיקות. התקשרתי, אז גם שם לא ידעו מה להגיד לי והפנו אותי לאחיות שלא עונות אף פעם.
אשמח לדעת מה מהרשימה הנ"ל מתבצע רק בבי"ח, מה עלויות הבדיקות והאם צריך טופס 17 או שמספיקה ההפניה? מה לגבי צום? כמה זמן לוקח לקבל את התוצאות ואיך הן מתקבלות?
לצפיה ב-'אם אני זוכרת נכון'
אם אני זוכרת נכון
10/04/2018 | 19:51
5
בכללית - כל מה שהוא גנטי אי אפשר לעשות בקופה (כל הפקטורים השונים).
את כל השאר אפשר.
הייתי הולכת קודם לקופה, שיעשו כל מה שאפשר.

את הבדיקות הגנטיות עשיתי במרפאות חוץ של בי"ח כרמל. צריך להגיע רק עם הפנייה. משלמים במקום.
יכול להיות שלחלק מהבדיקות אפשר להוציא טופס 17, אני עשיתי רק חלק מהבדיקות שרשמת, ולא היתה אפשרות להתחייבות.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'קיבלתי תשובות עד שבועיים לכל הבדיקות'
קיבלתי תשובות עד שבועיים לכל הבדיקות
10/04/2018 | 19:56
4
מבחינת עלות, בסביבות 200-180 שקל לכל אחת מהבדיקות
לצפיה ב-'וואו, זה יקר ממש!'
וואו, זה יקר ממש!
11/04/2018 | 07:38
3
חשבתי שמשלמים רק על חלק...
תודה רבה על התשובות! 
ממש בלתי אפשרי להשיג אותם ומי שכן עונה לא יודע כלום 
לצפיה ב-'או שהתכוונת'
או שהתכוונת
11/04/2018 | 08:33
2
ששילמת רק על מה שעשית בבי"ח?
לצפיה ב-'שילמתי רק על מה שעשית בבית חולים.'
שילמתי רק על מה שעשית בבית חולים.
11/04/2018 | 08:49
1
לצפיה ב-'מזל... תודה!'
מזל... תודה!
11/04/2018 | 09:16
לצפיה ב-'למה בבית חולים?'
למה בבית חולים?
11/04/2018 | 08:47
6
באיזו קופת חולים את? בכללית כל הבדיקות האלה מבוצעות במרפאת כללית, מה שכן זה לא במרפאת האם הרגילה, אלא בדרך כלל במרפאה ייעודית להמטולוגיה (במוקד של הקופה יגידו לך איפה יש מרפאה כזאת באיזור שלך). 
עשיתי את כל הבדיקות האלה לפני שהתחלתי Ivf (בגלל רקע של אירוע לב ואירוע מוחי במשפחה), ולא עלה לי שקל.
גם אם נגיד שאצלך הבדיקות מתבצעות בבית חולים, לא נשמע לי הגיוני שצריך לשלם עליהן, זו בסהכ בדיקה די שגרתית שהקופה שולחת אותך לבצע, מביאים טופס 17 וזהו. 
בכללית קיבלתי תשובות תוך כמה ימים, חלקן לקח קצת יותר זמן אבל לא נראה לי שיותר משבועיים.
לצפיה ב-'מוסיפה: כללית באיזור ירושלים'
מוסיפה: כללית באיזור ירושלים
11/04/2018 | 08:56
ייתכן שבאיזורים אחרים, בהם אין מרפאה המטולוגית, זה אחרת... אבל תבדקי לגבי התשלום, זה נשמע לי פשוט לא הגיוני. אם רופא של הקופה שולח אותך לבדיקה והיא לא מתבצעת בקופה, התחייבות אמורה לכסות את עלותה.
לצפיה ב-'גם אני בכללית'
גם אני בכללית
11/04/2018 | 09:16
4
וזה מה שנאמר לי אצל האחיות במרפאת האם (היחידות שהצלחתי לתפוס בינתיים). אמרו לי שאת הפקטורים עושים בבי"ח. הלוואי שזו טעות...
רופאת הפוריות אמרה לי מראש שחלק מהבדיקות עולות כסף וגם כשהתקשרתי למרפאה בה עושים חלק מהבדיקות ניסו להעביר אותי לאחיות "כדי שיסבירו לי על עלויות" אז לצערי נראה לי שאין מנוס מלשלם...

לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
11/04/2018 | 09:28
3
כדאי לברר כמה כל הבדיקות שמצריכות תשלום יעלו ביחד ואז להחליט איפה לעשות. אני בסוף עשיתי את הסט המלא כולל בדיקת הומוציסטאין (שלבד עולה קרוב ל300 שקל) ב1,300 שקל ברמב"ם. זה היה לפני 4 שנים ועכשיו זה בטח עולה כמה מאות שקלים יותר אבל עדיין זה יכול לצאת יותר משתלם.
לצפיה ב-'את חושבת שיש הבדל בעלויות בין המקומות השונים?'
את חושבת שיש הבדל בעלויות בין המקומות השונים?
11/04/2018 | 10:13
2
ואני לתומי חשבתי שבציבורי יש אחידות 
לצפיה ב-'תפסתי אותם'
תפסתי אותם
11/04/2018 | 10:25
ובאופן מפתיע... גם להם אין מושג.
אפשר לחשוב שזו כזו בדיקה יוצאת דופן...
הם רק אמרו לי שלא הכל עושים אצלם, אבל לא יודעים איזה מהבדיקות ואיפה עושים (פשוט יש להם הערה במחשב שחלק נעשות בבי"ח).
לא יודעים אם צריך טופס 17.
לא יודעים כמה זה עולה...
אחלה!
אני פשוט אגיע לשם ואראה במקום.
לצפיה ב-'ברור'
ברור
11/04/2018 | 12:51
יש בתי חולים ציבוריים בבעלות של כללית, יש בתי חולים ציבוריים בבעלויות אחרות.
כדאי לברר בכמה מקומות.
לצפיה ב-'אשמח לעזרה- אוטרוגסטן למסירה '
אשמח לעזרה- אוטרוגסטן למסירה
10/04/2018 | 13:46
2
היי

אשמח לעזרה 
למישהי אולי אוטרוגסטן  למסירה מאיזור המרכז ?
לצפיה ב-'יש לי כמה חבילות אבל בחיפה אם זה איכשהו יכול לעזור'
יש לי כמה חבילות אבל בחיפה אם זה איכשהו יכול לעזור
10/04/2018 | 19:26
1
לצפיה ב-'היי '
היי
11/04/2018 | 10:05
תודה רבה  חיפה רחוקה לי 

לצפיה ב-'פרטי וציבורי'
פרטי וציבורי
09/04/2018 | 22:18
19
היי 
אני מטופלת באסותא אצל רופא מסויים במסלול הציבורי. 
משלמת עבור טיפול 1250 שח והוא נותן פרוטוקול, שאיבה והחזרה ומלווה לאורך התהליך בכל מה שצריך. 
הבנתי שיש מטופלות שעושות טיפולים באופן פרטי לגמרי והעלות גם היא הרבה יותר גבוהה. 
אשמח להבין מה ההבדל? 
למה לעשות טיפול באופן פרטי אם אפשר להעזר במימון של קופ"ח ועדיין להיות מטופלת אצל רופא ספציפי?
לצפיה ב-'בציבורי את מטופלת אצל מי שתורן באותו יום'
בציבורי את מטופלת אצל מי שתורן באותו יום
09/04/2018 | 22:25
4
את יכולה לבחור את הרופא הספציפי רק לפרוטוקול. לא לשאיבה ולא להחזרה.
לפרטי את משלמת לרופא ואז את עוברת איתו ליווי צמוד של הכל -פרוטוקול שאיבה החזרה וגם שאלות טלפוניות וכו'.
לא הבנתי כל כך למי את משלמת את הסכום שנקבת בו.  לאסותא?? לרופא? כי בציבורי את לא משלמת לרופא.   בהצלחה וסיום בידיים מלאות :)
לצפיה ב-'בציבורי כבר הייתי..'
בציבורי כבר הייתי..
09/04/2018 | 22:35
2
מכירה איך זה מתנהל במסלול הציבורי.
כרגע אני מטופלת אצל רופא פרטי שעובד עם אסותא. הוא זה שמלווה אותי לאורך התהליך וגם עושה את ההחזרה והשאיבה. הבנתי שזה עדיין נקרא מסלול ציבורי מכיוון שקופת החולים משתתפת ואני משלמת לאסותא בערך 600 שח על פתיחת תיק ועוד 1300 לרופא (הקופה מחזירה חלק מהסכום).
רציתי לדעת איך זה מתנהל במסלול הפרטי ומה ההבדל.. ? 
לצפיה ב-'זה פרטי יקירה! עם סבסוד של קופת חולים '
זה פרטי יקירה! עם סבסוד של קופת חולים
09/04/2018 | 22:41
1
את מטופלת פרטית.  גם אני מטופלת באסותא אצל רופא פרטי ומשלמת לו סכום שהולך אליו בלבד.  ומשלמת סכום שהולך לאסותא 600 שח.  יש לנו סבסוד של קופת חולים עד גיל 45 ושני ילדים.
את לא מטופלת ציבורית.  ציבורי (הייתי ...) זה לבחור רופא ספציפי רק ואך ורק לפרוטוקול   שאר הפעולות זה רופא שתורן באותו יום מבין רופאי הבית.
את נפגשת עם הרופא במרפאה הפרטית שלו נכון? לא באסותא? אם בפרטי אז זה במרפאה הפרטית
לצפיה ב-'אכן כך. תודה רבה על העזרה! :)'
אכן כך. תודה רבה על העזרה! :)
09/04/2018 | 22:56
לצפיה ב-'המון הצלחה גם לך!!!!'
המון הצלחה גם לך!!!!
09/04/2018 | 22:36
והידיים מלאות כמה שיותר מהר!!! 
לצפיה ב-'את מטופלת פרטית'
את מטופלת פרטית
10/04/2018 | 09:58
13
להיות מטופלת במסלול הציבורי באסותא רמת החייל זה לא להיות מטופלת של רופא ספיציפי. כל רופא לוקח סכומים אחרים, אני מטופלת של רופא פרטי שלוקח 600 שקל לכל הסבב כולל מעקבים, שאיבה והחזרה ו400 לסבב של החזרת מוקפאים.
לצפיה ב-'לא תמיד זה ככה'
לא תמיד זה ככה
10/04/2018 | 10:47
12
אני מטופלת בציבורי והרופא שלי עשה לי את השאיבה ועושה לי את ההחזרות ורק הוא. אני משלמת לאסותא 100 ש"ח, למעשה כשמוציאים לי את טופס 17
לצפיה ב-'אז או שזה מקרי או שהרופא שלך תמיד שם'
אז או שזה מקרי או שהרופא שלך תמיד שם
10/04/2018 | 10:50
7
כי אין דבר כזה. 
באסותא ציבורי - זה מי שתורן באותו יום.  אם היינו יכולות לבחור בציבורי אז לא היינו מבזבזות אלפי שקלים לרופא פרטי במרפאה שלו הפרטית.  אני רוצה שרק ואך ורק בר חוה יטפל בי אז אני משלמת לו ישירות במרפאה שלו !!
לצפיה ב-'בציבורי אפשר לבחור רק רופא לבניית פרוטוקול'
בציבורי אפשר לבחור רק רופא לבניית פרוטוקול
10/04/2018 | 10:51
וגם די מוזר שאת משלמת רק 100 שח לאסותא...  סבב רגיל עולה 600 וסבב מוקפאים 400 נראה לי..
לצפיה ב-'זה לא מקרי אני מטופלת של ד"ר חסון שעובד אצל בר חווה'
זה לא מקרי אני מטופלת של ד"ר חסון שעובד אצל בר חווה
10/04/2018 | 10:52
5
אני מטופלת אצלו בציבורי בפנקס ת"א. כשהתחלתי את הטיפול הוא אמר את יכולה לבחור לעשות את התהליך בבית חולים ציבורי ואז יהיה כל פעם רופא אחר או לבחור שאני אעשה לך תמיד ולשלם 100 ש"ח באסותא. מה פתאום מקרי שהוא שם, אנחנו מתאמים יחד תאריך להחזרה והוא מגיע במיוחד. אני במאוחדת, אולי יש הבדל בין הקופות
לצפיה ב-'היתה לי שאיבה אחת ועד כה 3 החזרות, תמיד שילמתי רק 100 ש"ח'
היתה לי שאיבה אחת ועד כה 3 החזרות, תמיד שילמתי רק 100 ש"ח
10/04/2018 | 10:54
1
לצפיה ב-'בהצלחה גדולה :))'
בהצלחה גדולה :))
לצפיה ב-'וואו טוב לדעת :)) לא ידעתי שזה קיים אופציה כזו'
וואו טוב לדעת :)) לא ידעתי שזה קיים אופציה כזו
2
אולי באמת יש הבדל בקופות חולים.
העיקר שיהיה לך בהצלחה :))
לצפיה ב-'גם לך ולכולן '
גם לך ולכולן
10/04/2018 | 10:57
לצפיה ב-'חברה שלי עדכנה אותי עכשיו שזה באמת אופציה בכל קופות החולים'
חברה שלי עדכנה אותי עכשיו שזה באמת אופציה בכל קופות החולים
10/04/2018 | 13:44
להיות אצל רופא דרך הקופה.  ואז בדיוק כמו שכתבת מדובר בסכומים ממש מזעריים. זה מצוין לדעת שיש אופציה שלא דורשת לשפוך כסף כל חודש על פרטי. 
לצפיה ב-'אני מנחשת שאת אצל רופא קופה'
אני מנחשת שאת אצל רופא קופה
10/04/2018 | 11:39
3
הרופא שלי, ברקוביץ', הוא רופא קופה של מכבי ואצל מטופלות מכבי הוא עושה הכל כולל מעקבים והכל בחינם. אנחנו שייכים לכללית ובגלל זה אנחנו משלמים סכום מסוים.
לצפיה ב-'כן אצל רופא מהקופה'
כן אצל רופא מהקופה
10/04/2018 | 11:52
לצפיה ב-'היי נועה, שאלה לגבי ברקוביץ'
היי נועה, שאלה לגבי ברקוביץ
10/04/2018 | 13:41
1
האם את המעקבים (דם וא"ס) צריך להגיע אליו לעשות אותם או שניתן בקופת חולים? (כלומר דם אני מניחה שזה בכל מקרה בקופה אבל א"ס??) 
לצפיה ב-'תלוי מתי'
תלוי מתי
11/04/2018 | 09:58
את בדיקות הדם עשיתי כמובן בקופה.
בשאיבה הוא עושה את האולטרסאונדים אצלו ויש בזה היגיון, הוא מחליט במקום בהתאם לנתונים אם צריך להעלות או להוריד מינון, לשנות הורמונים וכו'.
בהחזרת מוקפאים על בסיס טבעי אין סיבה לנסוע עד אליו בשביל לבדוק את הרירית אז הוא שולח לאולטרסאונד בקופה.
לצפיה ב-'זריקות פרוגרסטרון יכולות לגרום לדחיית מועד ביוץ במחזור אחרי?'
זריקות פרוגרסטרון יכולות לגרום לדחיית מועד ביוץ במחזור אחרי?
09/04/2018 | 21:57
4
שלום בנות, עברתי עוד סבב ivf הפעם טבעי. מבחינת הורמונים לקחתי רק מבייצים לפני השאיבה (אוביטרל ודקפפטיל) ואחרי ההחזרה לקחתי זריקות פרוגרסטרון, זריקה 1 של דקפפטיל כשבוע אחרי ההחזרה וקלקסן. קבלת שלילי, הפסקתי את הזריקות וקבלתי מחזור. היום אני כבר לקראת יום 32 למחזור כשברגיל אני מקבלת בערך כל 28 יום. עשיתי בדיקה ביתית כרגע והיא שלילית.
כבר קרה לי שבעבר אחרי טיפול נדחה הביוץ אבל אז זה היה הגיוני כי לקחתי סינראל כתמיכה. האם הזריקות שלקחתי יכולות לגרום לדחיית הביוץ ולכן המחזור שלי מתעכב?
לצפיה ב-'גם לי זה קרה'
גם לי זה קרה
10/04/2018 | 15:35
ממש דומה גם מבחינת הזריקות שעשיתי. בגלל הזריקה של הפרוגרסטרון אחרי הבטא השלילית למחזור לקח שבוע להגיע אבל למחזור שאחריו (שזה חודש שבו לא עשינו כלום) לקח 40 יום להגיעה ועכשיו אחרי החזרה שניה שנכשנלה למחזור הבא לקח 45 יום להגיע שאצלי הוא ממש סדיר כל 27 יום.
כשדברתי עם האחות היא אמרה שזה יכול לקרות והפנתה אותי לבדיקת דם של הורמונים+בטא ואמרה שמידה ולא יגיע בימים הקרובים לקחת כדור.
לצפיה ב-'הגיוני'
הגיוני
11/04/2018 | 08:21
בתקופה שבה שלקחתי כדורי דאה, הפרוג' שלי היה גבוה והווסת הגיעה כל פעם אחרי כ 50 יום במקום כ 30...
לצפיה ב-'לא סביר שזו הסיבה לאיחור'
לא סביר שזו הסיבה לאיחור
11/04/2018 | 09:01
ברגע שמדובר בווסת, הפרוגסטרון צריך להיות "מספיק" נמוך והורמונים מתאפסים גם תוך כדי וסת, כך שהביוץ לא אמור להיות מושפע. מה שכן, שינויים במחזור הווסת שכיחים מאוד כשנוטלים הורמונים, והסיבות לכך יכולות להיות:
1. שיבוש הורמונלי.
2. ציסטות

הכי מדויק יהיה לבצע בדיקות הורמנליות ו us, וכך תוכלי אולי לדעת מתי צפויה להגיע הווסת.

מאחלת לך הצלחה בטיפול הבא.
לצפיה ב-'יש מלא סיבות לאיחור'
יש מלא סיבות לאיחור
11/04/2018 | 09:30
אצלי במשך שנה המחזור היה סדיר לגמרי ואז היה חודש שבו היתה לי עקירה כירורגית של שן בינה וסינוסיטיס ופתאום הביוץ איחר בשבועיים. בחודש שאחרי הוא שוב הגיע בזמן. אני ממליצה לבקש לעשות בדיקת דם לאסטרדיול ופרוגסטרון ולהבין באיזה שלב את בחודש.
לצפיה ב-'שאלה- האם אפשרי לעשות סתימה בשיניים'
שאלה- האם אפשרי לעשות סתימה בשיניים
10/04/2018 | 20:49
4
כמה ימים אחרי החזרת עוברים?
תודה:)
לצפיה ב-'יפ אבל צילום כבר לא...'
יפ אבל צילום כבר לא...
10/04/2018 | 22:33
1
לצפיה ב-'את הצילומים עשו לי היום...'
את הצילומים עשו לי היום...
10/04/2018 | 22:41
יואו זה מעולה! ממש חששתי!! תודה:)
לצפיה ב-'אני עשיתי טיפול שורש שבוע אחרי החזרה'
אני עשיתי טיפול שורש שבוע אחרי החזרה
11/04/2018 | 02:10
פשוט ליידע את הרופא שיניים שייתכן שאת בהריון

לצפיה ב-'אפשר ואף רצוי'
אפשר ואף רצוי
11/04/2018 | 08:51
המלצה חמה שלי לעשות את כל הטיפולים שצריך כמה שיותר מוקדם, כי ככל שההריון מתקדם כך החשש גובר (גם אם הוא לא מבוסס כלל), ואז יולדים ואין זמן לטפל, ומגיעים למצב שמסתובבים שנה עם חור בשן ובלי ניקוי שיניים.... 
לצפיה ב-'בדרך כלל אני מתאפקת עד לבטא'
בדרך כלל אני מתאפקת עד לבטא
10/04/2018 | 18:55
4
הפעם לא הצלחתי

עשיתי עכשיו בדיקה ביתית, יצא חיובי, קו חלש, אבל חד משמעית קיים וברור.
ב-1/4 בבוקר הוחזרו 2 עוברים יום 3.
ב-27/3 בערב אוביטרל.
הרופא הנחה בטא ב-13/04.
יש סיכוי שזה עדיין שאריות של האוביטרל?

לצפיה ב-'עברו לך שבועיים מהאוביטל'
עברו לך שבועיים מהאוביטל
10/04/2018 | 19:54
3
לדעתי זה כבר לא האוביטל.
אני הייתי עושה בדיקה נוספת מחר בבוקר ורואה אם הפס מתחזק, אז זה בטח כבר לא אוביטרל וזה הריון.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
10/04/2018 | 21:08
2
מתכננת להתאפק עד הבטא, אבל מאחר ויש לי עוד בדיקה בבית, הסיכויים קלושים
המון בהצלחה גם לך.
לצפיה ב-'קרה לי פעם שהיה קו, ולמחרת'
קרה לי פעם שהיה קו, ולמחרת
10/04/2018 | 21:59
1
כבר לא היה קו. בזמנו לא ידעתי שבטא לא מתאפסת מיידית וחשבתי שמדובר בכימי.. בדיקת דם באותו יום הראתה באופן מובהק הריון. הבדיקה הביתית סתם הייתה דפוקה.

ההריון אכ לא המשיך אך הסטיק הזה לא חוזה עתידות.
לצפיה ב-'מה שניסיתי להגיד- עדיף לחכות לבדיקת דם או להקדים אותה'
מה שניסיתי להגיד- עדיף לחכות לבדיקת דם או להקדים אותה
10/04/2018 | 22:00
לצפיה ב-'דקפפטיל 15 זריקות לחודש 4 למסירה '
דקפפטיל 15 זריקות לחודש 4 למסירה
10/04/2018 | 21:22
היי בנות יש לי למסירה 15 זריקות של דקפפטיל 
אני מקרית אונו במרכז מוזמנות לבוא לקחת.

לצפיה ב-'שואלת עבור חברה'
שואלת עבור חברה
10/04/2018 | 11:51
7
מועד התעברות ידוע בוודאות, שבוע 7+ יומיים, שק הריון ריק.
האם בהכרח הריון לא תקין?
לצפיה ב-'לצערי בשבוע זה כבר צריך לראות דופק'
לצערי בשבוע זה כבר צריך לראות דופק
10/04/2018 | 11:58
1
לצפיה ב-'ומוסיפה- לכל הפחות היה צריך לראות עובר בשק ההריון'
ומוסיפה- לכל הפחות היה צריך לראות עובר בשק ההריון
10/04/2018 | 11:59
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/04/2018 | 12:12
לא רואים כלום. אין עובר, אין קוטב. רק שק ברחם.
לצפיה ב-'כשפניתי לד"ר גוגל '
כשפניתי לד"ר גוגל
10/04/2018 | 12:13
2
מצאתי שם 2 סיפורים על שקים ריקים בשבוע 7 - שבשבוע 8 הפכו לעובר עם דופק.
זו תעמולה של אפרת? מועד התעברות לא ידוע?
מנסה להבין האם אין שום טעם לחכות שבוע, או שכדאי לה לסיים את ההריון מיד.
לצפיה ב-'בכל מקרה הייתי פונה לבית חולים, שם יעשו בדיקות מסודרות'
בכל מקרה הייתי פונה לבית חולים, שם יעשו בדיקות מסודרות
10/04/2018 | 13:22
מהנסיון שלי (לא ראו דופק בשבוע 7,  ובדיעבד היה עובר שהפסיק להתפתח בשבוע 5) -  יעשו לה בדיקת בטא,  ויעשו א"ס יסודי מאוד ואז היא תקבל הנחיות להמשך.

אני לא מכירה סיפורים מעודדים כמו שמצאת באינטרנט,  אבל אם אין לה בעיה לחכות שבוע כדי להיות בטוחה זה לגמרי אפשרי. 
לצפיה ב-'כנראה שמדובר על הריונות ספונטניים'
כנראה שמדובר על הריונות ספונטניים
10/04/2018 | 15:40
בהריון שאינו מטיפולים מועד הביוץ אינו ידוע באופן מדוייק
ולכן יתכן שהאשה חושבת שהיא בשבוע 7, אבל בעצם הביוץ היה מאוחר
בטיפולים- מועד הביוץ ידוע ולכן גיל ההריון מדויק יותר

בכל אופן, שבוע 7 שק הריון ריק, זה לצערי לא טוב.
הייתי ממליצה, ולו בשביל ההרגשה, לחכות עוד כמה ימים ולעשות שוב א.ס.
(בשבוע כזה, אפשר גם לחכות שיפול לבד)
לצפיה ב-'האם זה הריון מטיפולים?'
האם זה הריון מטיפולים?
10/04/2018 | 21:27
מה הכוונה מועד ההתעברות ידוע?
אני יכולה לספר מניסיוני המר: אצלי אמנם ההריונות שנקלטו היו טבעיים אך עם ביוץ שזוהה בבדיקות סטיק וקיום יחסים בימי הביוץ בלבד והיו לי 2 הפלות שבהן היה לי שק ריק ללא עובר (בשבוע 7 ובשבוע 9)
בפעם השנייה כבר הבנתי שזה הכיוון אך הרופאים לא ממהרים כלל וחיכיתי עד שבוע 9 (אצלי זה גם נפל לבד והוקל לי על כך....)
הלוואי הלוואי שיסתיים אחרת אצלה...
לצפיה ב-'בדיקות דם לאחר הזרעה'
בדיקות דם לאחר הזרעה
10/04/2018 | 17:51
2
הי,
אני היום שבוע בדיוק מאז שעשיתי הזרעה ראשונה, ללא תמיכה של הורמונים וכו'.
תוצאות הבדיקה:
E2    302  (היה 631 יומיים לפני ההזרעה)
progesterone  44.7

מה המשמעות??
תודה
לצפיה ב-'המשמעות היא שאת אחרי ביוץ תקין '
המשמעות היא שאת אחרי ביוץ תקין
10/04/2018 | 20:08
1
הערכים מתאימים לשלב לוטאלי תקין. לא ניתן לנבא לפיהם הריון, אם זה מה שאת שואלת. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
10/04/2018 | 21:29
לצפיה ב-'בדיקה ביתית חיובית '
בדיקה ביתית חיובית
08/04/2018 | 00:25
13
עשיתי בדיקת היריון ביתית כי לא יכולתי יותר עם כל החגים האלה ולהמתין למחר ��  עשיתי הערב בדיקה ביתית שמצאתי אצל גיסתי ויצא לי חיוביייייי...
אמאל'ה מתרגשת ודי! כל כך מייחלת ומתפללת שאסיים עם הסיוט הזה כבר.  סומכת הכי בעולם על בר חוה ויודעת שאצליח למרות כל הכשלונות שעברתי וההריונות הכימיים
תחזיקו לי אצבעות בבקשה ����������
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
08/04/2018 | 01:05
כמה זמן עברת מההחזרה? הזרקת אוביטרל?
הכי טוב שמחר תיגשי לבדוק בטא. בשורות טובות!
לצפיה ב-'קולולוש ברוח החג!'
קולולוש ברוח החג!
08/04/2018 | 05:46
איזה כייף! תעדכני אחרי הבטא
לצפיה ב-'מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב '
מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב
08/04/2018 | 09:10
תודה רבה שעדכנת!!! איזה יופי לשמוע. עדכני אחרי הבטא.
לצפיה ב-'תעדכני '
תעדכני
08/04/2018 | 09:19
לצפיה ב-'תודה חמודות :) באמת בטא חיובית אבל אני כבר למודת ניסיון'
תודה חמודות :) באמת בטא חיובית אבל אני כבר למודת ניסיון
08/04/2018 | 11:52
מבטאות חיוביות שנגמרו בהיריונות כימיים אז אמתין עם הרבה תפילה בלב. תודה לכן :)  אמשיך לעדכן ותמשיכו להחזיק לי אצצבעות ובעזרת השם גם אתן תבואו ותבשרו על היריונות תקינים אמן!!
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה בהמשך'
מזל טוב ובהצלחה בהמשך
08/04/2018 | 13:34
לצפיה ב-'אז .... יש הכפלה !! ומקווה שימשיך תקין'
אז .... יש הכפלה !! ומקווה שימשיך תקין
09/04/2018 | 22:27
6
ומאחלת גם לכן בקרוב בטאות חיוביות :)) והריון תקין אמןןןן
לצפיה ב-'מהמם!!! שימשיך כך!'
מהמם!!! שימשיך כך!
09/04/2018 | 23:23
לצפיה ב-'איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף'
איזה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף
10/04/2018 | 08:20
1
שמחה לשמוע ותודה שעדכנת. תמשיכי לעדכן והריון קל ומשעמם, בע"ה.
לצפיה ב-'תודה חמודות :) בקרוב אצל כולכןן אמן'
תודה חמודות :) בקרוב אצל כולכןן אמן
10/04/2018 | 10:52
לצפיה ב-'איזה יופי!!!'
איזה יופי!!!
10/04/2018 | 19:56
1
המשך מוצלח ומשעמם!
לצפיה ב-'אמן אמן בשורות טובות, אגב כמה הריוניות כימים היו לך ..?'
אמן אמן בשורות טובות, אגב כמה הריוניות כימים היו לך ..?
10/04/2018 | 20:03
לצפיה ב-'איזה כיף, מזל טוב :) שימשיך תקין ומשעמם'
איזה כיף, מזל טוב :) שימשיך תקין ומשעמם
10/04/2018 | 20:10
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי'
פרופיל הורמונלי
10/04/2018 | 15:03
1
היי,
אשמח לעזרתכן.
ביצעתי פרופיל הורמונלי ביום ה-4 למחזור. מנסה להרות כ 8 חודשים. בת 35 עם הריונות קודמים.
בפרופיל יצא לי fsh עם ערך של 20. ממה שאני מבינה זה לא ממש טוב, יכול להעיד על רזרבה שחלתית נמוכה. שאר הערכים בטווחים. מה שכן, הביוצים שלי בדרכ מוקדמים בימים 10-12. יכול להיות שזה קשור לערך הגבוה? האם מצריך בירור נוסף? אשמח להכוונה עד שאדבר עם הרופאה. תודה
לצפיה ב-'מישהי? :('
מישהי? :(
10/04/2018 | 23:10
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אבחנתית - מה מומלץ?'
היסטרוסקופיה אבחנתית - מה מומלץ?
09/04/2018 | 20:01
6
היי,
אז אחרי בטא שלילית היום בפעם ה-5, הופנתי לבדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית.
אשמח לשמוע מכן על האם מומלץ ללכת בפרטי במקום דרך הקופה ובכללי כמה הבדיקה הזו נוראית.

תודה רבה!
לצפיה ב-'ממליצה על גולדשמיט'
ממליצה על גולדשמיט
10/04/2018 | 12:45
1
עשיתי פרטי כי כיסוי של ביטוח פרטי.
הבדיקה היתה ממש קלה ומהירה ( אמנם עם 2 אופטלגין) אבל אני בוכה בהחזרות אחרי הקיסרי ועדיין עבר טוב.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
10/04/2018 | 20:04
לצפיה ב-'לי היה ניסיון טוב עם בן שיטרית גד'
לי היה ניסיון טוב עם בן שיטרית גד
10/04/2018 | 13:39
1
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/04/2018 | 20:04
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות על גולדשמיט'
מצטרפת להמלצות על גולדשמיט
10/04/2018 | 14:36
1
הוא עובד עם חלק מהקופות, אני הוצאתי טופס 17 ועלה לי 300 ש"ח. הוא סופר עדין , אבל בתכלס זאת בדיקה ממש לא כואבת, על אף שכאב זה סובייקטיבי. את הראשונה ביצעתי אצל רופא של הקופה, גם לא כאב לי. בגלל שהייתי צריכה לעשות את הניתוחית ועשיתי אצל גולדשמיט אז חזרתי אליו לאחר מכן לאבחנתית נוספת לוודא שהכל בסדר.
לי למשל צילום רחם כאב בטירוף, צרחתי מכאבים.
לצפיה ב-'אוקיי תודה רבה על התגובה המפורטת!'
אוקיי תודה רבה על התגובה המפורטת!
10/04/2018 | 20:05
לצפיה ב-'שאלה לגבי הפריית IVF לאם יחידנית (בעתיד, מקווה )'
שאלה לגבי הפריית IVF לאם יחידנית (בעתיד, מקווה )
10/04/2018 | 10:47
1
האם אפשרי לקנות מנת זרע באיכילוב בעבור IVF באסותא?
או שבאיכילוב מערימים קשיים/מסרבים? מישהי ניסתה אי פעם?
תודה !
לצפיה ב-'אפשר'
אפשר
10/04/2018 | 12:39
להזרעות הם לא נותנים להוציא זרע. להפריות כן
מוזמנת לבוא לקומונה "בדרך לאמהות יחידנית"
או לפורום "אמהות יחידניות מבחירה"
נשמח לעזור

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה