לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2592925,929 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'התחלת בדיקות גנטיות והזרעות'
התחלת בדיקות גנטיות והזרעות
10/10/2017 | 09:25
1
שלום,
אני נמצאת בקופ"ח מכבי. איך מתחילים את ההליך? רופא גניקולוג? רופא פריון? מישהי יכולה להמליץ לי על רופא באזור חיפה-קריות?
תודה רבה
לצפיה ב-'ממליצה על הרופא שלי'
ממליצה על הרופא שלי
10/10/2017 | 12:10
יוחנן ארליך. מקבל במרכז הכרמל ומאד זמין ונגיש.
עשיתי אצלו הזרעות וivf. הוא רופא פריון וגם רופא נשים רגיל.
לצפיה ב-'בדיקות בשישי/ערב חג , מכבי- ת"א- האם יש?'
בדיקות בשישי/ערב חג , מכבי- ת"א- האם יש?
10/10/2017 | 10:13
1
שלום לכולן, רציתי לשאול אם במכבי ביגאל אלון מבצעים בדיקות דם ומעקב זקיקים בימי שישי וערבי חג, או שהאפשרות היחידה היא בני ברק?
תודה רבה
לצפיה ב-'תבררי באסותא רמת החייל'
תבררי באסותא רמת החייל
11/10/2017 | 13:59
לצפיה ב-'לטרזול'
לטרזול
07/10/2017 | 10:39
8
היי בנות
מתחילה סבב מוקפאים פעם ראשונה עם לטרזול
מישהי חוותה? יודעת איך זה עובד? כמה ימים אחרי הלטרזול יש ביוץ? והאם זה מעבה רירית כי לא נתנו לי כלום לרירית והיא בעייתית בדרך כלל   
לצפיה ב-'הייי'
הייי
07/10/2017 | 16:40
5
אני לוקחת בפעם הראשונה לטרזול, נראה לי שאנחנו אצל אותו רופא.. ד"ר גולדברג??? , בכל מקרה הבנתי כי זה לא משפיע על הרירית כמו איקקלומין... מבחינת תופעות לוואי אז יש לי בטן קצת נפוחה וטיפה טיפה מצבי רוח
. אבל סך הכל זה בסדר... הרופא שלי רשם בפייסבוק כמה משפטים מעניינים על לטרזול.. ראית במקרה? במידה ולא אני יכולה לשלוח לך זה מאוד מעניין.
לצפיה ב-'היי קשת'
היי קשת
07/10/2017 | 20:34
4
אכן דורון :) 

ואת לא לוקחת גם אסטרופם? אמר לי לא למרות שיש לי בעיית רירית...
התחלתי שלשום את הכדורים ועוד שבוע אעשה דם  ו us...ואז מה? יש לך מושג אחרי כמה זמן בערך אמורה להיות החזרה?
לצפיה ב-':)'
:)
10/10/2017 | 00:14
3
הייי.. יש לנו רופא מדהים. אני כל כך מעריכה אותו... לגביי אסטרופם אני לא לוקחת.. הוא אמר שלא.... מחר יש לי בדיקת u.s ולפי זה אדע מתי ההחזרה... למרות ששברתי היום את הרגל אז לא יודעת כמה יהיה רלוונטי לעשות החזרה במצב כזה.....
לצפיה ב-'אויייש באסה'
אויייש באסה
10/10/2017 | 09:57
2
למה לא רלוונטי? את צריכה לעשות צילומים נוספים לרגל? חלילה ניתוח?

תרגישי טוב והחלמה מהירה
לצפיה ב-':)'
10/10/2017 | 20:45
1
הרופא אמר שנמשיך בכל זאת ביקש שאקח אוביטרל היום בערב וביום ראשון ההחזרה..
לצפיה ב-'נו בטח, אם את ממש לפני החזרה.. תחזירי.'
נו בטח, אם את ממש לפני החזרה.. תחזירי.
10/10/2017 | 20:53
יכול להיות שהרגל השבורה תגרום לך לנוח, וזה רק יועיל לכי תדעי...

לצפיה ב-'מצטרפת לבנות הלטרזול, מישהי ממכן סובלת מעייפות?'
מצטרפת לבנות הלטרזול, מישהי ממכן סובלת מעייפות?
10/10/2017 | 08:13
1
אני מרגישה שכל הגוף שלי כבוי ואני רק רוצה לישון כל היום, זה מהלטרזול?
לצפיה ב-'אני מרגישה עייפות בלי הלטרזל'
אני מרגישה עייפות בלי הלטרזל
10/10/2017 | 09:08
חשבתי שאו שזה בגלל כל ההורמונים או נפשית, סתם חוסר חשק
לצפיה ב-'Ivf ראשון, איך אז עובד מול המושלם?'
Ivf ראשון, איך אז עובד מול המושלם?
07/10/2017 | 21:30
4
ילד 3, הבנתי שיש הבדל בין 1,2 ו 3
לצפיה ב-'בבקשה עזרתכן'
בבקשה עזרתכן
09/10/2017 | 07:55
3
מי יכולה לעשות לי סדר.
למה אני זכאית גרך המושלם?
לצפיה ב-'חושבת שאת לא זכאית'
חושבת שאת לא זכאית
09/10/2017 | 17:06
2
נראה לי מימון מלא שלך
לצפיה ב-'יש פה מישהי שהשתמשה במושלם או דרך הכללית?'
יש פה מישהי שהשתמשה במושלם או דרך הכללית?
10/10/2017 | 09:56
1
מה מגיע לי?
לצפיה ב-'לינק לזכויות שלך במסגרת כללית מושלם'
לינק לזכויות שלך במסגרת כללית מושלם
12/10/2017 | 13:01
את גם יכולה להתקשר אליהם והם ישלחו לך חוברת שמפרטת על הזכאויות.
בהצלחה
לצפיה ב-'חדשה אשמח להסבר'
חדשה אשמח להסבר
09/10/2017 | 20:30
5
מה ההבדל בין פרוטוקול קצר לארוך?
לצפיה ב-'מנסה '
מנסה
09/10/2017 | 20:48
הקצר  - קצר והארוך  - ארוך - באמת
קצר - מתחיל בדרך כלל ביום 3 של המחזור החודשי .עושים תקופה של גירוי שחלתי  - מוסיפים מנקודה מסוימת מדכא ביוץ עצמוני - משלבים תרופות - משלבים מבייצים ואז שאיבה.
ארוך - יתחיל בדרך כלל מיום 21 של המחזור הקודם לזה של הטיפול. מתחילים עם מדכא - ורק אז כל המהלך כמו של הקצר.
לצפיה ב-'פרוטוקול קצר עובד על המחזור הטבעי שלך'
פרוטוקול קצר עובד על המחזור הטבעי שלך
09/10/2017 | 21:55
3
שלמעשה עוזרים לו עם הורמונים שונים.
מחזור ארוך שמתחיל בערך שבוע לפני תחילת הווסת ההורמונים משתלטים לך על המחזור והמחזור הטבעי שלך לא ממש רלוונטי
לצפיה ב-'יתרונות חסרונות?'
יתרונות חסרונות?
10/10/2017 | 09:10
2
מה הרופאים מעדיפים?
לצפיה ב-'לגמרי תלוי בנתונים האישיים שלך וגם במזל'
לגמרי תלוי בנתונים האישיים שלך וגם במזל
10/10/2017 | 09:17
1
זה פשוט תלוי באופן שבו המחזור הטבעי שלך עובד - אצלי המחזור הוא קצר יחסית (24-25 יום) - זה אומר שהאסטרוגן אצלי עולה מהר ולכן יש השפעה מוגבלת של הורמונים בפרוטוקול קצר. באמת אצלי פרוטקול ארוך הניב 12 ביציות וקצר רק 4. מצד שני, מה12 ביציות רק 4 הופרו ורק 2 התפתחו לעוברים ברי החזרה - אז לא בטוח שזה היה "שווה" את המאמץ.
פרוטקול ארוך הוא מצעיק נורא - כי זה שוט הרבה יותר הזרקות וגם יותר מעקבים. לדעתי שווה להתחיל עם קצר ומקסימחופ להחליך עם ארוך - כמו שאמר לי רופא מאוד נחשב - תעזבי, הכל ניסוי וטעייה אין לנו באמת מושג מה יעבוד
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/10/2017 | 09:28
אז ממה שאני מבינה, אולי כדאי לנסות קצר וזה יעבוד.
יחסוך ממני סבל
לצפיה ב-'אסטרופם ותחושה מוזרה בגרון...?'
אסטרופם ותחושה מוזרה בגרון...?
09/10/2017 | 15:17
1
הי
אני לפני החזרת עוברים מוקפאים, לוקחת כבר 5 ימים 3 כדורי אסטרופם ביום. 
כבר כמה ימים יש לי תחושה מוזרה בגרון, כאילו יש שם משהו וזה מאוד מציק על גבול הכואב, לעיתים רחוקות מרגישה צורך להשתעל. אני גם מרגישה לחץ באיזור האף וקצת במצח ובין העיניים (לא יכולה לקרוא לזה ממש כאב ראש), מצד אחד מרגישה כמו תופעות של התקררות/צינון ומצד שני זה כבר ככה במצב סטאטי כבר כמה ימים, לא מחמיר ולא משתפר. בגדול לא מרגישה טוב. 
יכול להיות מהכדורים או שסתם תפסתי איזה צינון?
לצפיה ב-'עונת הוירוסים והחיידקים התחילה בגדול...'
עונת הוירוסים והחיידקים התחילה בגדול...
09/10/2017 | 18:06
לכי להיבדק...

תרגישי טוב
לצפיה ב-'חודש אחרי גרידה ואין מחזור = האם תקין?'
חודש אחרי גרידה ואין מחזור = האם תקין?
07/10/2017 | 22:27
3
כמה זמן לחכות ?( לפני שאלך לרופא ושלא יגיד לי " שזה יכול לקחת זמן ")
לצפיה ב-'לי לקח בסביבות 8 שבועות עד שהמחזור הגיע'
לי לקח בסביבות 8 שבועות עד שהמחזור הגיע
08/10/2017 | 02:04
גם אחרי גרידה וגם אחרי ציטוטק. נחשב תקין.
לצפיה ב-'אצלי לקח 6 שבועות'
אצלי לקח 6 שבועות
08/10/2017 | 16:06
לצפיה ב-'לי זה הגיע אחרי פחות מארבעה שבועות'
לי זה הגיע אחרי פחות מארבעה שבועות
09/10/2017 | 17:32
אבל זה אינדיבידואלי..
לצפיה ב-'שואלת בשביל חברה טובה - ציפרלקס וטיפולי פוריות '
שואלת בשביל חברה טובה - ציפרלקס וטיפולי פוריות
09/10/2017 | 11:32
5
בנות יקרות !

חברה עומדת להתחיל בטיפולי פוריות ivf
היא כבר שנה לוקחת ציפרלקס עקב חרדות..
האם יש משהי שמניסיון יכולה להגיד אם זה יכול להשפיע על העוברים ?
הרופאים אומרים שאין מניעה אך היא עדין חוששת .
לצפיה ב-'אני הייתי אצל פסיכאטרית שמומחית בטיפול בנשים בתהליכי פריון'
אני הייתי אצל פסיכאטרית שמומחית בטיפול בנשים בתהליכי פריון
09/10/2017 | 12:05
חשוב לי להגיד מראש -  אף אחת לא יכולה להגיד לך איך זה משפיע על עוברים כי מקרה בודד הוא לא אינדיקציה - יש נשים שנטלו SSRI ונולדו להם ילדים בריאים לחלוטין ויש כאלו שלא, אבל אין דרך לדעת אם זה קשור ל SSRI. המחקרים בתחום שוללים השפעה ישירה על העובר למעט עליה בסיכוי למום מסוים בלב.

בכל מקרה, הפסיכאטרית שהייתי אצלה הסבירה לי את מנגנון ההשפעה של התרופה ולמה אין כלל השפעה על עוברים, בתהליך הפריון וההריון עצמו. היא גם המליצה לי לקחת תרופה שנקראית לוסטרל שהיא היחידה שנבדקה ואושרה בהנקה (הלוואי במהרה ).
היא הסבירה לי על המחקרים בתחום, על ההשפעה על מומים ועל האתגרים שבביסוס סיבתיות.
בגלל שאני קצת חולת שליטה גם חפרתי במאמרים רפואים שפורסמו בתחום, למדתי את זה, הבנתי את הסטטיסטיקה ובמקרה שלי קיבלתי החלטה ברורה שאני מעדיפה לנסות להרגיע את הנפש.
לצפיה ב-'אפשר לקחת לוסטרל'
אפשר לקחת לוסטרל
09/10/2017 | 14:35
יש לי שתי חברות שלקחו וגם לי הומלץ ע"י פסיכיאטר המתמחה בנשים - הריון - לידה פוריות עם כל התהפוכה הנפשית הכרוכה בזה. שנו פרופ מיקי בלוך. מקבל במרכז לבריאות האשה ברמת אביב. איש מהמם
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד מניסיון'
אני יכולה להגיד מניסיון
09/10/2017 | 16:13
שלקחתי ציפרלקס בהריון והתינוק בסדר גמור ומכירה עוד רבות וטובות שילדו ילדים בריאים עם תרופות ssri . מעבר לזה התרופה נחשבת לבטוחה ללקיחה בהריון
לצפיה ב-'תרופות נגד חרדות'
תרופות נגד חרדות
14/10/2017 | 18:55
1
הי לך,
יש את המרכזים טריטולוגיים הנמצאים (להערכתי) בכל בתי החולים הגדולים. את תצטרכי לענות על כמה שאלות ורק אז תקבלי תשובה.
אלא רוקחות ואולי גם רופאות והן מאוד מקצועיות והן יודעות לענות לגביי נטילת תרופות במהלך ההריון
לצפיה ב-'תודה רבה בנות '
תודה רבה בנות
22/10/2017 | 16:14
לצפיה ב-'לא יודעת כבר מה לעשות ��'
לא יודעת כבר מה לעשות ��
07/10/2017 | 20:23
1
אחרי שאיבה מספר חמש, סוף סוף היו לנו עוברים טובים שאפילו הרופא היה מרוצה מהם מאוד (4 עוברים- שניים דרגה A, אחד דרגה B, ואחד היה מורולה). בטא ביום שלישי שיבוא, אבל אני קמתי לי היום בבוקר ו.... גיליתי שקיבלתי. על הבוקר, מוצאת את עצמי מטמוטטת מבכי, בזמן שבעלי מנסה לעודד אותי, כשאני יודעת שבאותו רגע הוא שבור בדיוק כמוני ������. 
אנחנו עם רזרבה נמוכה, וביציות באיכות ירודה. הרופא אומר שעם הגיל שלי ועם fsh גבולי זה יבוא מתישהו (אם בכלל), אבל זה עניין של זמן,אבל הוא אמר כמה וכמה פעמים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון תרומת ביצית. ובוא נודה באמת- לעודד זה לא מעודד, ומטיפול לטיפול אני רק דופקת את הראש בקיר בתהייה מה עוד אנחנו יכולים לעשות. ואולי מכאן תבוא הישועה- את כל הבדיקות האפשריות כבר עשינו, את כל הבסיסי עברנו ממזמן, ולא מזמן גם קיבלנו תוצאות של קריוטיפ (יצא תקין). מה? מה עוד אפשר??? יש איזה בדיקה שלא שמעתי עליה, משהו חדש, משהו שיביא את הישועה סוף סוף? 
לצפיה ב-'אוי חמודתי. אני קיבלתי שלילי רביעי בדיוק לפני כיפור.'
אוי חמודתי. אני קיבלתי שלילי רביעי בדיוק לפני כיפור.
09/10/2017 | 07:43
אחרי 6 שאיבות. יש לנו גם עוברים טובים וגם אצלנו בינתיים לא הלך. גם עלינו הרופא לא מוותר, אבל כן זרק הרעיון של תרומה. אנחנו מנסים להתיידד עם הרעיון, אפילו נרשמנו לאחד מבתי החולים, רק בשביל לשחרר מנטלית. אבל קשה לנו עם זה.
רוצים לפחות אחד משלנו, בע"ה.

מציעה לך להתייעץ עם הרופא לגבי בדיקות המשך. אבל לא לקרוא ולחפור יותר מדי. בסה"כ, זה הרבה משחק של סטטיסטיקות ואתם עדיין בממוצע. ובינתיים, חשוב ללכת לעשות משהו כיפי עם הבעל. אסור לשכוח אותם ואת הזוגיות. וגם - אל תשכחי את עצמך. כל דבר שיכול לעזור לך, דיקור, התעמלות, אפילו שופינג - לכי על זה. חיבוקים מכאן והמון תפילות אלייך. 
לצפיה ב-'הנס לא קרה '
הנס לא קרה
08/10/2017 | 13:11
3
 שלוש שנים, 7 מחזורי טיפול מלאים (שאיבה והחזרה), עשרות זריקות , עשרות אלפי שח, ציפיות ובעיקר אכזבות- באו לסיומן. בצער רב אני פורשת מהמירוץ. אז יש לי ״רק״ שתי בנות אבל הן בריאות ונהדרות וזה מה שחשוב . ואם בכל זאת יקרה הנס ( בדרך הטבע...) זה בונוס. תודה לכולן כאן על העיצות החכמות. ותמשיכו להאמין !! 

לצפיה ב-'בהצלחה! :)'
בהצלחה! :)
08/10/2017 | 22:59
לצפיה ב-'וואי '
וואי
08/10/2017 | 23:38
מאמינה שגם אהיה במקום שלך מתישהו..
תהני ממה שיש, מקווה שלא תחשבי על זה בעתיד יותר מידי.
מאחלת לך חיי משפחה טובים ושלמים.
לצפיה ב-'מקסימה. יש הרבה מה ללמוד ממך.'
מקסימה. יש הרבה מה ללמוד ממך.
09/10/2017 | 07:38
ב"ה על הבנות ועל המשפחה, אבל מקווה שתשקיעי גם בעצמך. יש נטייה לשכוח את עצמנו בטיפולי פוריות. מאחלת לך שתתפנקי בשופינג, ספא, התעמלות, דיקור, או כל דבר אחר שאת אוהבת ושתהיה לך תמיד זוגיות טובה ושמחה ונחת מהבנות ובכלל. 
לצפיה ב-'צריכה 5 דקפפטיל אם למישהי יש במקרה למסור, תודה :)'
צריכה 5 דקפפטיל אם למישהי יש במקרה למסור, תודה :)
08/10/2017 | 19:28
4
אני בת"א / רמת גן

תודה!
לצפיה ב-'0.1'
0.1
08/10/2017 | 19:29
לצפיה ב-'שלי - שלך '
שלי - שלך
08/10/2017 | 19:52
1
0544810446
יש לי 2 מזרקים
לצפיה ב-'תודה אתקשר מחר :)'
תודה אתקשר מחר :)
08/10/2017 | 22:52
לצפיה ב-'מזרק 1'
מזרק 1
09/10/2017 | 07:07
יש לי מזרק 1, מבת ים.
לצפיה ב-'השלילי ה9'
השלילי ה9
08/10/2017 | 12:44
13
אני פשוט שונאת את הגוף המעצבן שלי שלא מצליח לקלוט עוברים. כולם יפים 8 תאים סימטרים שרדו הקפאה בני 3. רחם מעצבן!! כל ההורמונים היו לחינם! עכשיו הפנה אותי הרופא להסטרסקופיה דרך קופת חולים. בנות שעשו דרך הקופה כמה זמן מחכים לתור? עושים בקופה במרכז בריאות האשה או בבית חולים רק? אין לי בכלל יכולת בפרטי כלכלית..
לצפיה ב-'מחבקת אותך ואתפלל עבורך.'
מחבקת אותך ואתפלל עבורך.
08/10/2017 | 13:12
אין לי ניסיון עם היסטרוסקופיה, לצערי. רק עם צילום רחם.

בבקשה אל תתייאשי. אולי יוכלו לטפל בך טוב יותר, אחרי הפרוצדורה הזו. שיעבור בקלות ושוב חיבוק והמון אנרגיות טובות ממני. 
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע '
מצטערת לשמוע
08/10/2017 | 14:25
2
קצת מזור לי שרק כעת את נשלחת להיסטרוסקופיה אבל ייתכן מאוד שזה לטובה  - אולי כאן טמון הקושי
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'פוידת שלא אהיה בהיריון'
פוידת שלא אהיה בהיריון
08/10/2017 | 19:01
1
אחרי 3 הפריות ו6 הזרעות. הרגשה שהגוף שלי לא יודע לקלוט היריון. מדכא
לצפיה ב-'מדכא - מסכימה'
מדכא - מסכימה
08/10/2017 | 19:49
אבל יש תמיד מה לברר ולעשות לטובת שיפור הסיכויים
נתחיל בהיסטרוסקופיה שנדרשת לעשות

אגב בתוך כל הייבוש - את עדיין בתחום הסביר של סטטיסטיקה מגעילה.

גם אני עשיתי 6 הזרעות  - את חצי אחות
בהפריות את הנכדה שלי אבל באמת שאין תחרות
ראש למעלה בבקשה!
לצפיה ב-'תודה בנות. היכן עדיף לעשות?'
תודה בנות. היכן עדיף לעשות?
08/10/2017 | 15:22
8
פרטי או ציבורי? אני בכךלית. נש רופאים טובים שעושים היסטרסקופיה בכללית? רשמח להמלצות
לצפיה ב-'יש לי המלצה לרופא להיסטרו'
יש לי המלצה לרופא להיסטרו
08/10/2017 | 16:22
7
עשיתי בפרטי דרך הביטוח אם את רןצה.
ויש לי גם שם של רופא מומלץ דרך המושלם
לצפיה ב-'אשמח'
אשמח
08/10/2017 | 18:39
6
אשמח שתשלחי לי דרך הכללית. תודה רבה
לצפיה ב-'ד"ר חן גולדשמיט'
ד"ר חן גולדשמיט
08/10/2017 | 19:23
5
1. חן גולדשמיט- קיבלתי עליו המלצה.
2  בן שיטרית גדי- אצלו עשיתי בפרטי דרך הביטוח
לצפיה ב-'במוקד כללית מושלם אמרו שאין רשימת רופאים לשלוח לאבחנתית'
במוקד כללית מושלם אמרו שאין רשימת רופאים לשלוח לאבחנתית
08/10/2017 | 19:55
4
איך  קובעים תור לדר חן גולדשמיט? התקשרתי לכללית מושלם אמרו שאין רשימת רופאים לשלוח לאבחנתית בהסדר איתם רק ניתוחית. לדבר עם הרופטא חן גולדשמיט עצמו???
לצפיה ב-'טלפונים לעזרה'
טלפונים לעזרה
08/10/2017 | 20:34
1
גלי - מזכירה של פרופסור גולדנברג
עושה אבחנתית ניתוית וכו
0533370102

לא זוכרת שם - מזכירה של גולדשמיט דר'
0527142302
נייד של דר גולדשמיט
0546872096

לצפיה ב-'למזכירה של דר גולדשמיט קוראים ענת'
למזכירה של דר גולדשמיט קוראים ענת
08/10/2017 | 20:52
לצפיה ב-'עושה סדר'
עושה סדר
08/10/2017 | 20:42
1
אבחנתית - אי אפשר לעשות דרך המושלם היות וכלול בכיסוי הבסיסי. המשמעות צריך לקבוע תור דרך *2700 או לעשות פרטי דרך ביטוח פרטי או פרטי לגמרי. אצל חן גולדשמיט עולה 900 שח

ניתוחית - אפשר לעשות דרך המושלם. חן גולדשמיט כלול בהסדר עולה 300 ש"ח.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה בנות אהובות'
תודה בנות אהובות
08/10/2017 | 21:26
על העזרה וההבנה!!! כרגע פרטי בלתי אפשרי מבחינתי כלכלית. אז בעצם דרך כוכבית 2700 זה מזל על מי אפול?? בזמנו לפני שנתיים עשיתי צילום רחם אצל דן לוין שלמתי 1800 בנארא, ודיממתי ברמות וכאב ברמות. כך שאני מקווה שזה שלא אלך פרטי לא אומר שיהיה כואב או לא מוצלח... אולי משם תבוא הישועה... 
לצפיה ב-'יש פה בנות עם הפלות חוזרות ותת פעילות מטופלת/האשימוטו?'
יש פה בנות עם הפלות חוזרות ותת פעילות מטופלת/האשימוטו?
08/10/2017 | 12:53
מנסה לשפוך קצת אור על הקשר שבין השניים...
אני בת 38 עם האשימוטו ותת פעילות שהתפתחה לפני שנתיים וחצי לאחר ניתוח לכריתה חלקית של בלוטת התריס, מאז לוקחת יוטירקס.
יש לי ילדה בת 3.5 מהריון ספונטני. בהריון שלה הייתי מאוזנת ללא כדורים, אבל כן עם האשימוטו.
בשנתיים וחצי האחרונות היו שני הריונות, אחד טבעי ואחד מהפריה (אחרי כריתת חצוצרות), בשניהם בבדיקת דופק בשבועות 8-9 נצפה שק ריק.
TSH מאוזן כאמור עם היוטירקס, T3 בטווח הנורמה אך נמוך וקרוב לגבול התחתון.
אם זה לא מספיק, יש לי אנדומטריוזיס ברקע וירידה ברזרבה (כרגע אין מוקדי אנדו ידועים).
ללא בעיות זרע.
איך ממשיכים? יש משהו שמומלץ לבדוק/לשנות לפני הטיפול הבא?
מרגישה מרוסקת
לצפיה ב-'שרשור "מה נשמע" מיוחד לחגים'
שרשור "מה נשמע" מיוחד לחגים
06/10/2017 | 13:19
7
החגים בצל טיפולי הפוריות הם אתגר לא קטן. המשפחתיות, חשבון הנפש עם תחילתה של שנה חדשה, הדברים שהשגנו ובעיקר הדברים שעוד לא... כל אלב מעצימים תחושות, לטוב ולרע.
הגיסה שהעירה, האחות שלא התחשבה, החמות.. לכולם יש מה להגיד. נדמה שעל טיפולי הפוריות המציאו את הקלישאה: "זר לא יבין זאת".
אז איך עובר עליכן החג איך אתן מצליחות לצלוח את החג, ומה שלומכן
ספרו לנו, מה עובר בטוב,
מה עובר ברע
ומה מוגדר אצלכן כ"לא נורא".

לצפיה ב-'אני תמיד שומעת סיפורים אבל זה אף פעם לא קרה לי.'
אני תמיד שומעת סיפורים אבל זה אף פעם לא קרה לי.
06/10/2017 | 14:17
1
מהמשפחה הקרובה אף פעם לא העירו לי, אף פעם לא שאלו, אף פעם לא נתנו להרגיש לא נעים. 
אנחנו נשואים ארבע שנים וחצי ואנחנו דתיים, ככה שאנחנו די חריגים בסביבה שלנו, ועדיין. 
דוד של בעלי שהיה בעצמו בטיפולים הרבה שנים העביר דרך אמא של בעלי מסר שאם נצטרך עזרה ומידע (הם עשו הרבה ניסוי וטעיה עד שהצליחו) שנפנה אליו, והיא העבירה את המסר לבעלי בשיא הטאקט והעדינות. 

מצד שני, אנחנו גם לא מהמסתירים. פשוט אין לי כח בנוסף להכל גם להתמודד עם הסתרה. אני לא אמנע מלנסוע לחג לבן משפחה כי בדיוק צריך להזריק, אני פשוט אקח את הזריקות איתו ואניח במקרר שלו וזהו. אחים שלי (לפחות חלקם) ואמא שלי גם ככה יודעים שאנחנו בטיפולים.
בקיצור, הרוח סביב זה סבבה, לא מרגישה שזה מעיק עלי.

חוץ מזה, ההורים שלי בעצמם היו בטיפולים שמונה שנים ועברו המון, כולל לידות מוקדמות והפלות, כך שזה לא ממש "זר לא יבין זאת"...
לצפיה ב-'הרווחת. יפה שמתחשבים בכם'
הרווחת. יפה שמתחשבים בכם
06/10/2017 | 19:39
לצערי, התחשבות היא מצרל נדיר, ודווקא הסיפא של דברייך, מוכיחה שזר לא יבין זאת....הורייך הרי היו במקום הזה של הקושי, ולכן הם יודעים להתחשב. מי שלא היה שן, לרוב לא ידע.
בכל מקרה, כיף לקרוא שיש גם התחשבות.
לצפיה ב-'/:'
/:
07/10/2017 | 15:46
1
אכן תקופה לא נוחה...אנחנו נכנסנו לעולם הטיפולים ממש לאחרונה רק...שיתפנו את ההורים והאחים וכמה מהחברים המאוד קרובים.
כולם מעודדים, תומכים, מציעים עזרה אם צריך..אבל המשפחה של בעלי ממש מעיקים עם הקטע של ״תודיעו כשיש שאיבה, החזרה,הפריה,טיפול״ כי הם רוצים להתפלל להצלחה.....אותי זה מעצבן קצת החטטנות הזו ולהודיע לפני כל צעד כמו שהם לא באו לשאר הילדים שלהם ואמרו להם להודיע בערב שהם ״מתייחדים״ כדי שהם יתפללו להצלחת המשגל חחח לא ככה? אני גם ככה בסטרס מכל העניין, ברגע שיהיה מה להודיע - נודיע...
לצפיה ב-'בדיוק בגלל זה אני לא מספרת'
בדיוק בגלל זה אני לא מספרת
08/10/2017 | 09:25
ברור לי שמהצד של בעלי זה יעבור בתפוצת נטאו לכל המשפחה המורחבת, ושיתחילו עם סיפורי ה"תאכלי את זה"/"תרגעי"/"אל תרימי" וכו'. ומהצד שלי זה יגרור בקשות לעדכונים שוטפים וכמובן - בחינה של הבטן שלי בכל ביקור.
מעדיפה שיחשבו שאנחנו עדיין לא מעוניינים בילדים.
לצפיה ב-'עובר בסדר'
עובר בסדר
07/10/2017 | 22:54
1
הטוב:סמארטפון חדש, חופשה בנתניה עד מחר, הייתי בים ביום שישי ונולדה לי בחג הראשון אחיינית מהממת ששמה איילת. הרע: יש כאן במלון אנשים חסרי טאקט. מישהי חצופה העזה לשאול אותי באיזה חודש אני ואחת אחרת שלא מכירה אותי בכלל ניסתה לשכנע אותי לחזור לטיפולים. הלא נורא: לכל דבר טוב יש סוף מחר החופש נגמר
לצפיה ב-'מזל טוב על האחיינית. ועל הסמארטפון. ועל החופשה.'
מזל טוב על האחיינית. ועל הסמארטפון. ועל החופשה.
08/10/2017 | 08:13
לא סובלת אנשים כאלה. יש שכנה למזרן בפילאטיס, לא חברה או משהו, מבוגרת. מישהי אמרה לה שאני נשואה בלי ילדים. היא ממש התחילה להידבק אלי עם כל מיני עייצס וסגולות. התעלמתי ממנה עד שכיום, חוץ משלום אם במקרה היא רואה אותי, היא כבר לא אומרת לי דבר. 

אנחנו לפני כיפור קיבלנו עוד שלילי. המשפחות הגיבו בסדר. בחודשים האחרונים, אחרי שהחלפנו עוד רופא, התחילו לטפטף לנו שאולי הגיע הזמן לתרומה. גיסתי שהיא אדם חסר טאקט באופן כללי, אמרה את זה במפורש לבעלי. חמותי הפנתה אותי לאיזה ספר שכתבה נתרמת ואימא שלי, שקשה לה עם כל ההליך הרפואי שאני עוברת, גם הפנתה למאמר. ביקשתי מבעלי שיגיד להן שישתקו ולא ידברו יותר על כך, כי אני יותר מדי מנומסת.
לצפיה ב-'עבר סבבה'
עבר סבבה
08/10/2017 | 09:23
אחרי שבראש השנה בילינו 3 ימים רצוף עם המשפחה, הפעם צמצמנו את זה לפחות מ-24 שעות.
במשפחה לא יודעים שאני עוברת טיפולים ובצד שלי לפחות ממש משתדלים לשמור על טאקט. ההורים זרקו בחג ש"מתאים לי הריון" לאחר שראו את בטני הנפוחה כתוצאה מוירוס בטן (הם יודעים שזה לא הריון).
הצד של בעלי קצת יותר חסר טאקט אבל הם מתאפקים יפה... סבא שלו אחת לכמה זמן עושה איתו שיחה על כמה ילדים זה שמחה ומלחיץ אותו, וגם בשיחת הטלפון שלהם בסוכות הוא אמר לו שהוא צריך לדבר איתו "בארבע עיניים", מן הסתם על הנושא הזה.

בעיקר היינו בבית בחג, קצת טיילנו בסביבתנו הקרובה, הרבה נחנו וראינו סדרות.

בחג השני נעשה פחות או יותר את אותו פורמט, רק שהפעם אצל צד ב' וללא לינה.

היום ובסופ"ש קופצת לראות 2 חברות טובות שילדו. שמחה בשבילן, כשמדובר בחברות טובות זה לא צובט לי בלב אבל מודה שבגדול קשה לי לפרגן לחברות שלא עברו טיפולים..
לצפיה ב-'למה יש בעיה להקפיא/לבדוק עובר יום 4?'
למה יש בעיה להקפיא/לבדוק עובר יום 4?
06/10/2017 | 14:01
2
עברתי שאיבה ביום שני, שאבו לי 3 ביציות, וב"ה פעם ראשונה גם הופרו 3 (עובר דרגה 1 ושניים דרגה 2, אחד עם 4 תאים ושני עם 6). בערב חג , יום 2 הרופא שהחליף את הרופא שלי המליץ להחזיר רק עובר 1 שמדורג דרגה 1 לאור נתונים אישיים שלי. התלבטתי מאוד , כי מעולם לא היו לי מוקפאים ובכל סבב מצליחה עובר אחד טוב וזהו,  והסכמתי רק אחרי שהבטיחו לי שיבדקו את 2 העוברים היום, יום שישי , יום 4. (אתמול בגלל החג לא היה ניתן אנחנו משתמשים במשגיחה)
היום התקשרתי וסירבו בהתחלה לבדוק ורק חזרו על מנטרה של: לא בודקים עובר ביום 4". הסבר לא ניתן. בסוף בכיתי להם וממש התחננתי שיבדקו ויקפיאו, לא רציתי לחכות ליום 6. אני לא מקרה של המון עוברים ולבחור רק את הטובים. הם הסכימו והבנתי שאחד אכן הוקפא והדגישו שזה מאוד נדיר ולא מקפיאים ולא בודקים יום 4, ויציינו שזה רק לאור החגים ושבת (שזה ממש הגיוני כי לא היה ניתן לבדוק לא ביום 3 ולא 5). אבל אני רוצה להבין מה הבעיה ביום 4? יש סיבה שבגללה לא מקפיאים ולא בודקים ביום 4? אם אכן היה הגיוני רק לחכות ליום 6? 
לצפיה ב-'לגבי בדיקה ביום 4, אולי...'
לגבי בדיקה ביום 4, אולי...
07/10/2017 | 18:12
ההערכה לגבי מצב ההפריות מתבססת על סטטיסטיקות. ייתכן ועל יום 4 יש פחות סטטיסטיקות.

לגבי הקפאה, הרעיון הוא להחזיר עוברים הכי דומה למה שקורה  בטבע, ולכן אם ממתינים נעבר ליום 3, כבר מחכים ליום 5 - היום שבו העוברים באופן טבעי (לא ב-IVF) מגיעים מהחצוצרה לרחם.
לצפיה ב-'משהו לגבי יום 4'
משהו לגבי יום 4
08/10/2017 | 07:07
אני יודעת שאני לא ממש מועילה לך
אבל אני יודעת שבשל רצון למינימום פתיחה של האמבריוסקופ
ביום 4 אפילו אין סקירה של מצב הקטנטנים
לומר -
בודקים חלוקת הפחתה שזה בעצם יום 1
מה קורה ביום 3
ואז החזרה או המשך גידול ליום 5
כפי הנרה יום 4 הוא סוג של תחנת מעבר/קפיצת גדילה - בהחזרה האחרונה שלי שהיתה ביום 4 היו שני מועמדים לבלסטו כאשר אחד מהם היה כמעט מוכן ולשני היה חסר משהו שאת שמו איני זוכרת . שאחתי את המעבדה למה לא תקפיא כבר היום ונסגור את העניין . לדבריה ביום 5 היא תדע יותר לדבר על איכות וכו' ובאמת בסו, רק אחד ביים מסלול וקיבל כומתה של "ארטיק" השני נעצר.

לצפיה ב-'התייעצות: מתי עושים בטא'
התייעצות: מתי עושים בטא
07/10/2017 | 21:48
2
היי
החזרתי מוקפא בן 3 ימים ( היו שניים, אבל אחד לא שרד את ההקפאה/הפשרה). מתי עושים בטא? כעבור 12 יום?
תודה
לצפיה ב-'אכן'
אכן
07/10/2017 | 22:12
יום ההחזרה הוא יום 0 לצורך הספירה ואז ביום ה12 - בטא
בהצלחה!
לצפיה ב-'כן'
כן
07/10/2017 | 22:45
לצפיה ב-'תרומת ביצית או הקפאת ביציות?'
תרומת ביצית או הקפאת ביציות?
06/10/2017 | 11:12
13
אני מנסה להבין לעומק את העניין של תרומת ביצית, ואשמח לשמוע דעותיכם ודעותיכן -

נניח שיש מישהי בת 35 שלא מעוניינת להכנס להריון באופן מיידי, ולא אכפת לה מהגנים שלה (כלומר לא פוסלת קבלת תרומת ביצית בעתיד).

האם עדיין יש יתרון לכך שתקפיא ביציות משלה (על חשבונה, בעלות של עשרות אלפי שקלים + הזרקת הורמונים + שאיבות)? כלומר האם השימוש בביציות מוקפאות שלה יותר פשוט / זול / זמין וכו', שגורם לזה להיות בכל מקרה עדיף על קבלת תרומת ביצית אם יהיה צורך?
לצפיה ב-'האם היא צריכה גם תרומת זרע?'
האם היא צריכה גם תרומת זרע?
06/10/2017 | 12:42
1
כי אם כן אז לדעתי לפי החוק היא תהיה חייבת ביצית שלה. 
לפחות בפונקאות זה כך - אסור להחזיר לפונדקאית עובר שנוצר גם מתרומת זרע וגם מתרומת ביצית. 
לצפיה ב-'ב״לא פונדקאות״ אפשר בהחלט תרומה כפולה'
ב״לא פונדקאות״ אפשר בהחלט תרומה כפולה
06/10/2017 | 21:51
לצפיה ב-'כמה דברים:'
כמה דברים:
06/10/2017 | 12:55
7
1. אם תזדקק לפונדקאות ולתרומת זרע, לא תוכל לעשות זאת.
2. אין דרך חזרה. עדיף להקפיא מאשר להצטער. אנחנו משתנים.מה שלא חשוב היום יכול להיות הצורך הבסיסי שלך מחר.
3. תרומת ביצית - קובעים לך מהיכן לקבל, וברוב המסלולים יש מידע מאוד מוגבל על התורמת.
לצפיה ב-'לדעתי גם העלויות בהקפאת ביצית הרבה יותר נמוכות'
לדעתי גם העלויות בהקפאת ביצית הרבה יותר נמוכות
06/10/2017 | 16:53
יצא חוק שקופות החולים מסבסדות הקפאה עצמית במידה מסויימת.
תרומה היא בעיקר מחו"ל, לפעמים צריך לטוס להחזרת טריים, ואם תרצי תמונה / תורמת בלעדית המחירים מתייקרים פלאים.

חברה שלי שהקפיאה ביציות בגיל 35 מאושרת על ההחלטה.
לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
06/10/2017 | 20:36
5
מעניין ביותר.
1. מה ההגיון מאחורי החוק שאי אפשר לקבל גם תרומת ביצית וגם זרע? והאם זה תקף רק לפונדקאות?
2. לפי החוק הזה, כל מי שרוצה להיות אם יחידנית אבל לא מצליחה להכנס להריון מהביציות שלה, נאלצת לוותר?
לצפיה ב-'אפשר להביא ילד מתרומת זרע + תרומת ביצית'
אפשר להביא ילד מתרומת זרע + תרומת ביצית
06/10/2017 | 21:11
בתור יחידנית או עם בן זוג, כל עוד האם המיועדת נושאת את ההריון בעצמה.
ההיגיון הוא שחייב להיות קשר כלשהו לילד - או שילדת אותו בעצמך או שהוא קשור ביולוגית אלייך או אל בן הזוג.
אם הילד נוצר בפונדקאות מתרומת ביצית+זרע, מדובר למעשה באימוץ ילד... היה בארץ מקרה עצוב של אישה נכה שהביאה ילד לעולם בצורה כזו, והוא הוצא מחזקתה.
לצפיה ב-'רק בפונדקאות לא ניתן תרומה כפולה'
רק בפונדקאות לא ניתן תרומה כפולה
06/10/2017 | 22:08
אם יחידנית צריכה תרומת זרע וביצית או שמדובר בזוג שצריך תרומה כפולה ופונדקאות, הוא אינו יכול לעבור תהליך של פונדקאות, לפי החוק במדינת ישראל.
לצפיה ב-'חס וחלילה לוותר - פונדקאות בחו"ל'
חס וחלילה לוותר - פונדקאות בחו"ל
07/10/2017 | 07:52
2
יקר אבל זאת בהחלט דרך
לצפיה ב-'אם אני לא טועה, ואת מוזמנת לתקן אותי,'
אם אני לא טועה, ואת מוזמנת לתקן אותי,
07/10/2017 | 18:08
1
יש בעיה גדולה לעשות את זה, כלומר אפשר לעשות, אבל להביא לארץ תינוק שהגיע בדרך כזאת, בלתי אפשרי מבחינה חוקית.
לצפיה ב-'צילה עושה סדר - נראה לי ששירשרתי לא טוב'
צילה עושה סדר - נראה לי ששירשרתי לא טוב
07/10/2017 | 18:23
בפונדקאות חייב להיות קשר גנטי עם הילד.
לומר -
תרומת זרע וביצית של האמא הביולוגית.
או
תרומת ביתית עם זרע של האבא הביולוגי.
כשאר הילד נולד יש הליך של חודש בערך שבו צריך להוכיח את הקשר.
בטרם הלידה ההורה הביולוגי משאיר דגימת רוק בשיבא ואחריה דוגמים את התינוק וכאשר מוודאים התאמה  האמא הנושאת חומת ויתור על הקטנצ'יק. מקבלים דרכון ויאללה הביתה
מצב שבו עושים תרומה כפולה ופונדקאית אפשרי רק בחו"ל . אין לי מושג מה קורה אז.
אי
לצפיה ב-'ההמלצות שלי'
ההמלצות שלי
06/10/2017 | 23:53
2
בתור מי שמנהלת את פורום תרומת ביצית:
לא בטוח שיהיה הבדל בעלויות, בתרומת ביצית את משלמת עבור מספר מסויים של ביציות ועוברים, ייתכן ויהיו לה יותר בשאיבה של עצמה
המידע על התורמת הוא מצומצם, ככל שתרצה יותר מידע העלויות יהיו בהתאם
היא מוזמנת לפנות אלי לפרטי אם היא רוצה
איילת
לצפיה ב-'תודה, ביקרתי בפורום שלך והיה מעניין מאוד ומלמד'
תודה, ביקרתי בפורום שלך והיה מעניין מאוד ומלמד
07/10/2017 | 11:59
1
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
07/10/2017 | 15:05
לצפיה ב-'איזו שבת נוראית'
איזו שבת נוראית
07/10/2017 | 14:15
3
החזרה שלישית, ולפני כמה ימים תשובה שלילית, מחר יום 15 עושה בדיקת דם, לא יודעת אם יש מקום לקוות לאחר שביום 9 עשיתי בטא ויצא שלילי... אין לי כוח לעשות כלום ופשוט ישנה כל היום, ערימות כלים ומלא מטלות. לא רוצה עוד שלילי לאוסף
לצפיה ב-'יקירה - בדקת מוקדם מדי '
יקירה - בדקת מוקדם מדי
07/10/2017 | 14:45
2
אין לי מושג איזה עוברים החזרת לומר יום 3 או 5 אבל בכל מקרה בדקת קצת מוקדם.
רוצה לומר -
ייתכן שהתוצאה של יום 9 תהיה גם התוצאה של מחר אבל באמת שאין טעם לבדיקות המוקדמות האלה.
מדברת מניסיון כואב
לצפיה ב-'תודה צילוש יקרה - ועוד דבר'
תודה צילוש יקרה - ועוד דבר
07/10/2017 | 15:07
1
רשמתי לפני כמה ימים בקשר לבדיקה אבל לא ענו לי:( 
קראתי באינטרנט סיפורים על בנות שביום תשע היתה להן בטא, ואפילו מעל 300... לכן הפסימיות.. גם לא קניתי מקלוני שתן, ואין קרוב אלי בכלל פארם לקנות.. וזה עוד יותר חוסר ווגאות נורא. רכילה מפעמים שעברות שהמקלונים שיקרו לי והראו תוצאה חיובית כוזבת:( נראה לי הגיוני שאם ביום תשע שלילי מוריד הסיכויים לא? החזירו לי בני 3 ימים. 

לצפיה ב-'מנסה..'
מנסה..
07/10/2017 | 18:18
היי
אני מניחה שיש בנות שהיתה להן בטא חיובית עוד בטרם עברו השבועיים אבל בגדול אני מניחה שיש סיבה להמתנה הנדרשת  - משהו כמו בטא ממוצעת שלא תראה קודם לכן.
חכי לבדיקה וזהו
בהצלחה!!
לצפיה ב-'ייעוץ, מה דעתכן'
ייעוץ, מה דעתכן
05/10/2017 | 10:35
17
חג שמח בנות יקרות, 
אני אחרי הפסקה די ארוכה של ניסיונות. יש לי רזרבה נמוכה, פעמיים האחרונות הביציות המעטות שנשאבו לא הניבו הפריות. בפעם האחרונה עשיתי טבעי, ללא הורמונים כדי להגדיל את מס הביציות. הייתה אחת, ולא הופרתה. בפעמים עם הורמונים, לקחתי מנופור מינון די גבוה, לא מאד עזר רק החליש את המערכת מאד מאד. אני  בת 39 ומאמינה שיכולה להכנס להריון ללא הורמונים אפילו עם רזרבה נמוכה. רוצה לנסות שוב בסבב טבעי. לוקחת עכשיו q10 ודאה. מאתן חושבות? האם אני מבזבזת זמן? האם לנסות פרוגבריס אן הורמון אחר? מתאבת להזריק את החומרים הללו ומרגישה שהם לא מועילים. 
אשמח לדעתכן, תודה רבה!! 
לצפיה ב-'מזה Q10 שמעתי עליו גם פעם בהמלצת רופא לקחת? אני גם בת 39'
מזה Q10 שמעתי עליו גם פעם בהמלצת רופא לקחת? אני גם בת 39
05/10/2017 | 17:53
1
מאמינה שהגוף יודע לבד להיכנס להריון , בחצי שנה האחרונה היה לי הריון כימי אחד וגם הפלה בשבוע 9 עם הריון שלא מתפתח, לדעתי אפשר לתת צאנס עם לא אין ברירה ולהתחיל טיפול שמתאים

בהצלחה!
לצפיה ב-'הרופא לא ממש מאמין בדברים הללו'
הרופא לא ממש מאמין בדברים הללו
05/10/2017 | 19:40
אני לוקחת די על דעת עצמי. אין לי מה להפסיד. 
לצפיה ב-'לפי מה את יודעת שיש לך רזרבה נמוכה? פרופיל הורמונלי עשית?'
לפי מה את יודעת שיש לך רזרבה נמוכה? פרופיל הורמונלי עשית?
05/10/2017 | 17:55
1
לצפיה ב-'רזרבה'
רזרבה
05/10/2017 | 19:04
על פי בדיקות דם וגם טיפולים עם הורמונים שהניבו מעט מאד ביציות. 
לצפיה ב-'יש נשים ש dhea עזרה להן'
יש נשים ש dhea עזרה להן
05/10/2017 | 18:23
5
רק שנדרשים כשלושה חודשים עד להשפעה מיטבית (זה לא שמעט זמן אינו עוזר), וחשוב להפסיק בתחילת הסבב כי התכשיר גורם לעלייה של הפרוגסטרון.
לגבי coq10, היה ניסוי בעכברות, ואצלן זה עבד. ממה שאני יודעת, טרם הוכח שעובד...אבל, לדעתי, ואני לא רופאה, כדאי לנסות הכול. הזמן הוא האויב של כל הנשים צנועות התגובה ובעלות רזרבה נמוכה, ואין לנו זמן עד שהמחקרים יוכיחו.
לגבי פרוגבוריס או כל הורמון אחר, לי (צנועת תגובה) עזר פרוטוקול חצי טבעי עם מעט הורמונים. דווקא כמויות גבוהות של הורמונים בדרכ לא מוכיחות את עצמן אצלנו.
שתהיה חזרה קלה לטיפולים, והצלחה מהירה.
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
05/10/2017 | 19:36
4
תודה רבה על המידע!! אני מנסה בינתיים את הq10 וגם את הדאה, אין לי  מה להפסיד. הורמונים בכמות גבוה גם לי לא עזרו, להפך, החלישו אותי ויכול להיות שגם פגעו באיכות הביצית. אני קצת בטראומה מכל הסבבים ויש לי פנטזיה לעשות הזרעות רק שזה בזבוז זמן וכסף.(יש לי מנות זרע). תודה על התמיכה! אמן אמן
לצפיה ב-'כמה זמן כדאי לקחת את ה Q10'
כמה זמן כדאי לקחת את ה Q10
05/10/2017 | 19:57
2
לצפיה ב-'אני לא יודעת אבל לפחות 3 חודשים לפני'
אני לא יודעת אבל לפחות 3 חודשים לפני
05/10/2017 | 20:39
1
סבב, אבל אם לא אז לפני. לא מוכח כלום אבל יש הצלחות
לצפיה ב-'אפשר בלי יעוץ רפואי לקחת מבית מרקחת את זה<'
אפשר בלי יעוץ רפואי לקחת מבית מרקחת את זה<
05/10/2017 | 20:44
לצפיה ב-'יש פה מישהי שנקלטה בהזרעה אחרי IVF'
יש פה מישהי שנקלטה בהזרעה אחרי IVF
05/10/2017 | 21:49
ילד ראשון בהפריה, הריון שני בהזרעה.
אני לא זוכרת אם היא עם תגובה צנועה או לא. בכל מקרה, אולי גם זה כיוון ששווה לבדוק.
לצפיה ב-'אני עם רזרבה נמוכה'
אני עם רזרבה נמוכה
06/10/2017 | 08:59
1
הריון אחד הזרעה עם גונאל - מחוץ לרחם.
כעת IVF שני עםרופא חדש ופרוטוקול חדש -מנופור מולטידוז.
בתקווה שיניב ביציות ויצליח, גם אני לא בטוחה שכמות גדוה של הורמונים 
עובדת עלינו יותר טוב, אבל זה מה שהם רוצים. כמה שיותר ומהר..
בהצלחה לכולן (:
לצפיה ב-'אפשר לעשות הזרעה עם הורמונים? '
אפשר לעשות הזרעה עם הורמונים?
06/10/2017 | 09:09
אני קצת בטראומה מה ivf רק ללבוש את החלוק ולהכנס לחדר ניתוחים עושה לי ממש רע. מצד שני יש לי חסימה כנראה בחצוצרה הימנית כך שצריכה לחכות לביוץ מצד שמאל אם רוצה הזרעה. השאלה אם יש בכלל סיכוי? 
לצפיה ב-'אני לקחתי Q10'
אני לקחתי Q10
06/10/2017 | 01:27
כמה חודשים טובים, מינון גבוה של 800 ביום.. 400 בבוקר וגם בערב.
עדיף בכדורים של 200, כדורים של 400 אין להשיג.
אני רכשתי דרך אתר טבע בריא כדורים במינון של 100, המחיר סביר.
למיטב ידיעתי אין הבדל בין כדורי הג'ל לבין אלה הרגילים מבחינת הספיגה, רק מבחינת המחיר.
הילד חוגג 8 חודשים

לא יודעת אם זה מה שעזר, או הדיקור הדו-פעמי לחימום הרחם או מה שזה לא יהיה, עיסוי רחם אותנטי בשמן זית, תפילות בהפרשות חלה..

בהצלחה!!!
(תזכרי שצריך רק ביצית אחת טובה)
לצפיה ב-'הי מנסה לעזור'
הי מנסה לעזור
07/10/2017 | 16:00
3
המדקר שלי (דורון לירן) עזר לנשים במצב שלך, הוא מאמין בסבב טבעי או עם מינון נמוך של הורמונים וזאת לאחר שינוי תזונה, לקיחת DHEA ותמיכה של דיקור. אני אישית הלכתי אליו כי אני לא פוליציסטית (והוא עזר לי) אבל יש לו הצלחה עם מצבים של רזרבה נמוכה. אם תרצי עוד פרטים אשמח בפרטי
לצפיה ב-'תודה! כתבתי בפרטי'
תודה! כתבתי בפרטי
07/10/2017 | 16:38
לצפיה ב-'אפשר פירוט על תזונה שהמדקר נתן לך??'
אפשר פירוט על תזונה שהמדקר נתן לך??
07/10/2017 | 22:21
1
לצפיה ב-'בעניין התזונה'
בעניין התזונה
08/10/2017 | 15:06
לי באופן אישי הבעיה היתה מחזור לא סדיר (ומבייצת פעם בחודשיים, שלושה) ולא בעיה של רזרבה נמוכה, אז הוא נתן לי פורמולה של צמחים בשילוב עם דיקור. לגבי רזרבה ירודה עם איכות ביציות ירודה אני יודעת שהוא מבקש 3 חודשים (או יותר ) בלי טיפולים בהם לוקחים DHEA ומשנים תזונה - בלי מוצרי חלב וקמח לבן, בלי קפאין ואלכוהול ועם הרבה אגוזים, ביצים, דגים, תבשילי עדשים, כתומים וכאלה. עד שהוא מרגיש שהגוף מוכן לטיפול. 
אצל כל אחת התגובה זה אינדבידואלי. 
לצפיה ב-'קרינון למסירה'
קרינון למסירה
06/10/2017 | 13:32
שלום לכולן, יש לי 8 מוליכים של קרינון למסירה.תאריך תפוגה בעוד שנתיים.
איזור רמת גן. מוזמנות לפנות אלי אם מישהי מעוניינת.
חג שמח.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה