לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2719627,196 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'בקשה לקבלת המלצה על רופא/ה בתחום קרישיות יתר'
בקשה לקבלת המלצה על רופא/ה בתחום קרישיות יתר
07/03/2019 | 12:49
1
שלום לכולן,
אשמח לקבל המלצות על רופא/ה המטולוג/ית שיכול/ה לייעץ לגבי קרישיות ופוריות, רצוי רופא/ה שמקבל/ת דרך הכללית.
תודה רבה ! !
לצפיה ב-'תבדקי עם דר כרפ'
תבדקי עם דר כרפ
12/03/2019 | 09:23
הוא מומחה להפלות חוזרות,
אני לא זוכרת אם הוא גם המטולוג.
לצפיה ב-'חזרתי אחרי הרבה זמן...'
חזרתי אחרי הרבה זמן...
07/03/2019 | 12:38
1
היי לכולן,

אחרי עוד 2 הזרעות שכשלו (סה"כ- 3 הזרעות שלא הצליחו) התחלתי סבב רביעי.

אני מטופלת בגונאל ואחרי 9 ימים של הזרקות יש לי בערך 8 זקיקים בגדלים שונים (10-12) ועוד אחד של 13.
בדיקת דם של אסטרודיל לפני יומיים הייתה 327 והיום 188.

כרגע הרופא שלי הנחה אותי להפסיק את הזריקות ולעשות אולטרסאונד נוסף ביום שלישי. לטענתו כנראה שהסבב הלך...

למישהי קרה משהו דומה? למה פתאום הגונאל לא משפיע כמו שצריך?
אציין כי בסבבים קודמים טופלתי בגונאל במינונים נמוכים יותר- התחלנו ב75 ועלינו ל112.5 ותוך 9 ימים היו כבר זקיקים די גדולים.
מה קרה הפעם?

זה נורא מתסכל :((

לצפיה ב-'מקפיצה...למישהי יש ידע ויכולה לתרום מנסיונה?'
מקפיצה...למישהי יש ידע ויכולה לתרום מנסיונה?
09/03/2019 | 10:02
לצפיה ב-'IVF וחצוצרות??'
IVF וחצוצרות??
07/03/2019 | 09:55
3
היי
אני מתחילה IVF ברגע שאקבל מחזור ולא הופנתי לצילום רחם בגלל שהרופאה אמרה שאם מתחילים IVF אין צורך בצילום (עברתי אולטרסאונד תלת מימד לראות שאין מחיצות ) אבל קראתי שגם בהפריה חוץ גופית הביצית המופרית מגיעה לחצוצרה ואז חוזרת לרחם אז זאת לא בעיה אם יש חצוצרות חסומות  ?
לצפיה ב-'היי'
היי
07/03/2019 | 10:33
2
אצלנו הבעיה היא בזרע כך שהופנינו מיד ל-IVF, וגם במקרה שלנו מעולם לא דרשו צילום רחם. נקלטתי מאז בהצלחה והכל היה בסדר. לפי מה שידוע לי לפחות העובר שמוחדר לא מגיע לחצצורה אלא מושתל ישירות לתוך רירית הרחם, ובגלל זה הצילום מיותר. יש טענה שאם יש נוזל בחצוצרה זה יכול להפריע לתהליך ההשרשה. אצלנו בשלב מסוים היו מספר כשלונות והופניתי להיסטרוסקופיה ולא לצילום רחם. זה הליך ממש פשוט ומהיר שמדגים את חלל הרחם ובודק גם אם יש נוזל בקצה של החצוצרות.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
07/03/2019 | 11:28
1
אז לא עדיף לעבור היסטרוסקופיה לבדיקה לפני במקום לבזבז סיבובים ?

או שזה דיי נדיר? כמובן שאני חושבת שיש לי את חצוצרות חסומות/סתומות/עם נוזל וכל הסרטים שאפשר.........:/ 
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה לא מדגימה את החצוצרות כמו צילום רחם'
היסטרוסקופיה לא מדגימה את החצוצרות כמו צילום רחם
07/03/2019 | 12:37
חסימה יכולה להיות בצד הקרוב לרחם (שנראה לי שזה מה שאפשר לראות בהיסטרו') או בצד הרחוק, שאת זה לא יראו.
יתרון נוסף של צילום רחם, שבמידה ויש חסימה הצילום (שכולל הזרקה של חומר ניגוד) יכול לפתוח אותה.

נוזל בחצוצרות הוא לא מאוד נדיר, אבל ממש לא שכיח, ככה שאם את הולכת ישר ל-IVF לא הייתי טורחת לעבור את הבדיקה, אלא רק לאחר כמה נסיונות כושלים.
לרוב אין חצוצרות חסומות, ומבין אלה שיש להן - לרוב אין נוזל.
לי יש חצוצרה חסומה ואין לי נוזל.
חבל סתם לבצע את הבדיקה שלא לצורך, ואם את כבר מבצעת, תעשי כמו שריך |(צילום רחם או את החלופה שלה שאני פחות מכירה) ולא היסטרסקופיה שלא לגמרי מאבחנת.
לצפיה ב-'דימום בניגוב יום לפני בדיקת בטא - אשמח לעידוד'
דימום בניגוב יום לפני בדיקת בטא - אשמח לעידוד
05/03/2019 | 14:34
3
היי כולן,

לפני 13 ימים הייתה הזרעה על בסיס ביוץ טבעי (ללא הורמונים בכלל).
מחר אני אמורה לעשות בטא והיום הופיע דימום בניגוב, יחד עם כל סימני המחזור האפשריים שמלווים אותי כבר שבוע :(

יש תקווה?

בדיכאון מהמחשבה שזה לא הצליח (שוב)
לצפיה ב-'אני בדיוק במצב שלך'
אני בדיוק במצב שלך
05/03/2019 | 22:05
2
בינתיים נראו רק כתמים ממש קטנטנים, אבל אני יודעת שזה לא סימן טוב.
מחר בבוקר אני בכל אופן אעשה בדיקה ומקווה לעבור את הלילה הזה רגועה כמה שניתן.
מצב ממש מבאס, סורי שאין לי לתת לך מילות עידוד, גם לעצמי אין לי כרגע 
לצפיה ב-'אצלי לצערי זה כבר הפך למחזור של ממש'
אצלי לצערי זה כבר הפך למחזור של ממש
05/03/2019 | 22:28
1
מקווה שאצלך זה יגמר אחרת.
המון בהצלחה
לצפיה ב-'אוייש מצטערת לשמוע '
אוייש מצטערת לשמוע
05/03/2019 | 22:43
אבל אני כבר לא כ"כ אופטימית גם לגבי כי אין סיבה עד כמה שאני יודעת לכתמים בניגוב בשלב הזה, ההשרשה הייתה כבר אמורה להיות לפני מספר ימים, ולא יום לפני הבדיקת הריון... אז כנראה שזה אומר מה זה אומר 
לצפיה ב-'אם תוקף הבדיקות פג החודש, לא יאשרו לי סבב?'
אם תוקף הבדיקות פג החודש, לא יאשרו לי סבב?
05/03/2019 | 19:59
5
הבדיקות שלי ממרץ 2018, עד שלא יהיו תוצאות חדשות יש טעם לבקש מהרופא פרוטוקול חדש?
יש לי תור לרופאת  משפחה ביום שישי, אבל פתאום קלטתי שמדובר שוב בממוגרפיה ובHIV ולוקח המון זמן לקבל תוצאות.

הניירת והנהלים שוב מטביעים אותי.
לצפיה ב-'לי הן פגו ואישרו לי בזמן שחזרתי עליהן.'
לי הן פגו ואישרו לי בזמן שחזרתי עליהן.
05/03/2019 | 20:24
3
מטופלת דרך הקופה ופתאום הרופא שלי קלט שאני צריכה לעשות שוב בדיקות אז הוא נתן לי מלא הפניות. לא עשו לי בעיות עם זה כי ראו שעשיתי את הבדיקות ורק מחכים לתשובה.
וכירורגית שד גם תקתקתי את הבדיקה והיא אמרה לי שלא חייבת ממוגרפיה אבל נתנה לי הפנייה.

את לא יכולה עכשיו לכתוב לרופא המשפחה שלך דרך האתר של הקופה שישלח לך טופס לעשות בדיקת דם וללכת בחמישי לעשות אותן במקום לחכות לראשון?
לצפיה ב-'רעיון טוב, תודה.'
רעיון טוב, תודה.
05/03/2019 | 21:27
2
לצפיה ב-' ממוגרפיה עושים כל שנתיים'
ממוגרפיה עושים כל שנתיים
06/03/2019 | 06:24
1
לצפיה ב-'טוב לדעת, תודה!'
טוב לדעת, תודה!
06/03/2019 | 16:52
לצפיה ב-'בדיקת hiv עשיתי פעם יום לפני השאיבה בהרצליה מדיקל סנטר'
בדיקת hiv עשיתי פעם יום לפני השאיבה בהרצליה מדיקל סנטר
05/03/2019 | 22:20
(שם עשיתי את השאיבות). שילמתי על זה מהכיס. וגם עוד בדיקה שהיתה חסרה. 
לצפיה ב-'בעיות בבלוטת התריס'
בעיות בבלוטת התריס
05/03/2019 | 14:23
1
היי בנות, הייתי אצל רופא פוריות פרטי והוא שלח אותי לבדיקות דם וחלקם בודקות גם את בלוטת התריס.

יצא לי שיש לי פעילות יתרה (לא תת פעילות) בבלוטת התריס וקראתי באינטרנט הרבה וזה נראה שהפלות יכולות להיגרם מזה מכיוון שהגוף בעצם תוקף את הביצית המופרית ואז ישר יש הפלה (עברתי 3 הריונות כימיים).
האם מישהי מכירה או עברה משהו דומה?
יש לי תור לרופא פוריות ביום ראשון ואני רוצה להגיע כמה שיותר מוכנה.

תודה רבה!
לצפיה ב-'לא, אבל אני לוקחת כדור לבלוטת התריס'
לא, אבל אני לוקחת כדור לבלוטת התריס
05/03/2019 | 22:14
בעקרון לקראת כניסה להריון הרופאים אוהבים לראות ערכי TSH שקטנים מ-2.5. לכן למרות שבשגרה הערכים של בלוטת התריס שלי תקינים (הם יכולים להיות סביב 4 בשגרה), האנדוקרינולוג שהייתי אצלו אמר שכדי להוריד את הערכים לפחות מ-2.5 אני צריכה לקחת כדור יוטירקס במינון נמוך כל יום. אחרי חודש עשיתי בדיקה חוזרת והערכים אכן היו פחות מ-2.5.
לדעתי שווה לך לקבוע תור לאנדוקרינולוג שמתמחה בבלוטת התריס, הוא יבחן את תוצאות בדיקת הדם וגם יעשה בדיקה ידנית בבלוטה וייתן לך המלצה להמשך הדרך.
לצפיה ב-'שוב ביטא שלילית- שאלה '
שוב ביטא שלילית- שאלה
05/03/2019 | 22:12
עוברים שהקופאו ביום 3,הופשרו וגודלו עד יום 5  והוקפאו שוב. הפשירו אותם ולאחר שש שעות ביצעתי החזרה. מה הסיכוי לעובר שהופשר בשנית להיקלט? אני מרגישה שהרופא ידע שלא יהיה סיכוי ובכל זאת העביר אותי בדרך חתחתים הזאת.... 

לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
05/03/2019 | 19:01
1
הי בנות...קצת אבודה כאן...הרופאה אמרה לי לקבוע הזרעה למחר ואני לא יודעת מה הפרוצדורה...אני מנסה לקבוע תור לאסותא ואין שם מענה...איך קובעים תור? אין עם מי לדבר? ואם בעלי ואני בקופות חולים שונות זה משנה

בנוסף, יש לנו רק הפניות,,,לא נתנו לנו טפסי 17. הרופאה אמרה שלא צריך...
לצפיה ב-'אתם צריכים גם השבחה?'
אתם צריכים גם השבחה?
05/03/2019 | 22:08
מניחה שכן כי בדר"כ בהזרעות גם עושים השבחה. אז את צריכה לקבוע תור במעבדת זרע, את צריכה לזה טופס 17 (עבור בעלך ועל שמו) והפנייה מהרופא (לא תמיד מבקשים). אתם יכולים לבוא עם הזרע מראש מהבית בכוס סטרילית או שהוא יתן זרע שם.
ואז את צריכה לקבוע תור להזרעה אצל הרופא, אליו את מגיעה אחרי ההשבחה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'התייעצות עם מנוסות IVF'
התייעצות עם מנוסות IVF
05/03/2019 | 19:32
קצת רקע בת 41.4 מטופלת של היחידה באלישע. עברתי 3 IVF בשנה וחצי האחרונות כולן עם אותו פרוטוקול בהבדלי מינון ובפעם האחרונה עם מבייץ כפול. ונאמר לי שבפעם הבאה זה יהיה אותו פרוטוקול במינון מוגבר. תוצאות הסבבים- 1. הריון כימי 2. הריון תקין שהסתיים בידיים מלאות ועכשיו בסבב ה- 3. הריון לא תקין- שק הריון ריק, שנגמר בהפלה טבעית. אני מתלבטת האם להמשיך עם אותו דבר, שהרי על פניו יש תוצאות או להחליף רופא /בי"ח/שניהם. מצד אחד כאמור יש תוצאות, אני מכירה את ההתנהלות וזה מסתדר לי עם העבודה. מצד שני אני בלחץ מהגיל ואני חוששת שאני מפספסת פרוטוקול מנצח, שיניב יותר ביציות ויגדיל את הסיכוי להצליח. אני בדילמה מה אתן הייתן עושות?
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
05/03/2019 | 18:16
1
משהי יודעת מאיזה בטא מקלון הזהב מזהה הריון?
לצפיה ב-'10 נראה לי'
10 נראה לי
05/03/2019 | 21:49
לצפיה ב-'מעקב זקיקים'
מעקב זקיקים
04/03/2019 | 11:36
3
מעקב זקיקים, הגיוני שעברו שבועיים מוסת אחרונה ובנעקב זקיקים יש 
זקיקים ממש ממש קטנים בקוטר 6 מ"מ...???

במעקב של חודש קודם לאחר שבועים מהוסת היו המון זקיקים בקוטר 17 מ"מ

הגיוני?
לצפיה ב-'ההיגיון לא תמיד עובד'
ההיגיון לא תמיד עובד
04/03/2019 | 19:43
מהניסיון שלי עם מעקבים, הכל יכול להיות. פשוט צריך להמשיך לעקוב ולראות מה קורה. אם כי לפעמים גם יש זקיק שמתחבא, אם את חושבת שאמור להיות אחד, שווה לבקש מהטכנאית שתחפש לראות אם מתחבא.
לצפיה ב-'בסבב האחרון'
בסבב האחרון
05/03/2019 | 16:02
לקח תזקיקים שלי איזה שלושה וחצי שבועות לגדול ומחר זמן לבייץ.... הרופא אמר 'לעיתים ההורמונים משבשים את המערכת... אח''כ היו זקיקים ורירית והכל טוב רק לקח מלא זמן
לצפיה ב-'את לוקחת הורמונים או מדובר בביוץ טבעי?'
את לוקחת הורמונים או מדובר בביוץ טבעי?
05/03/2019 | 16:22
לצפיה ב-'עדכוני ההפלה'
עדכוני ההפלה
05/03/2019 | 15:53
2
בעקבות תגובות שלכן וגם קצת חושבים עם הרופאה לקחתי היום ציטוטק במקום גרידה. בינתיים טפו טפו נסבל ביותר....יאללה עובר חמוד זה הזמן לפרוש בקלות החוצה 
לצפיה ב-'בהצלחה!! שיעבור בקלות'
בהצלחה!! שיעבור בקלות
05/03/2019 | 16:04
לצפיה ב-'בהצלחה. מקווה שזה יסתיים מהר ובקלות'
בהצלחה. מקווה שזה יסתיים מהר ובקלות
06/03/2019 | 10:26
לצפיה ב-'אחרי הזרעה ראשונה'
אחרי הזרעה ראשונה
03/03/2019 | 21:39
6
היי
קצת עלי, אני אוטוטו בת 33 יש לי ילדה מדהימה בת שנתיים וחצי שהגיעה אחרי הפלה ועוד שנה של ניסיונות ובירורים אך בסופו של דבר בהריון טבעי. 
כבר כמעט שנה שאנחנו מנסים להרות ולא הולך.
בבדיקת רופא התברר שיש לי שחלות פוליסציות ורירית מאוד דקה. 
אז התחלתי לקחת איקוקלמין ומעקב זקיקים ולא הלך.
חודש אחרי הוסיפו אסתרופם ואוביטרל , חודש אחרי העלו את מינון האסתרופם. 
החודש לקחתי 4 כדורים ביום של אסתרופם וחלק מהימים 5 כדורים (הרירית פשוט מסרבת לצמוח מעבר ל5 מ"מ). 
עשינו 2 הזרעות בהפרש של יום ועכשיו כבר שבוע מאז ההזרעה השניה ואני כוססת ציפורניים בתקווה שהפעם זה הלך. כל הזמן הראש שלי עסוק בזה, מנסה להבין כל תחושה או כאב בבטן. 
איך לא משתגעים מההמתנה והצפייה..? 
איך אתן מתמודדות עם כל תופעות הלוואי של ההורמונים, זה פשוט עושה לי רע.. 

לצפיה ב-'את מטופלת אצל רופא נשים או פוריות?'
את מטופלת אצל רופא נשים או פוריות?
04/03/2019 | 10:31
2
איקקלומין ידוע כגורם לרירית דקה, לא ברור לי למה להמשיך איתו כשגם ככה יש בעית רירית. אני לא מבינה בפוליציסטיות אז אולי ההחלטה לבחור באיקקלומין קשורה לזה. בכל מקרה, אחרי שחודש אחרי חודש יש בעיה עם הרירית נראה לי שהרופא צריך לבחור כיוון תרופתי אחר, ולא רק להגדיל מינון של אסטרופם.
אסטרופם, מעבר לזה שהיא עושה להרבה תופעות לוואי, לא תמיד עובדת כמו שצריך.

ספורט יכול לעזור להתמודד עם תופעות הלוואי. 
לגבי לא להשתגע... אם תגלי את הסוד תשתפי אותנו :) זה מחרפן, אין מה לעשות מעבר ללהיות שקועים כמה שיותר בעבודה ובתחביבים.
קחי בחשבון שהורמונים גורמים לתחושות דומות להריון, כך שתחסכי מעצמך לפענח כל תסמין, אין לדעת אם זה אמיתי, מההורמונים או סתם לקראת מחזור.
לצפיה ב-'תודה על התשובה ��'
תודה על התשובה ��
04/03/2019 | 12:55
1
אני מטופלת אצל רופא נשים ולא מומחה פוריות. 
הוא ממש נחמד ואפילו נתן לי את מספר הטלפון הפרטי שלו לעדכן אותו בכל דבר אז היה לי לא נעים להחליף אותו ובכלל נחמד שיש רופא עם אוזן קשבת. 
האיקוקלמין יוצר זקיקים יפים אז כנראה בגלל זה הוא החליט להמשיך.
האסטרופם פשוט נורא, אני חושבת שיש לי כמעט כל תופעת לוואי שמופיעה בעלון.
זה לא כמו תחושות של הריון, זה הרבה יותר גרוע.
יש אולי המלצה על מומחה פוריות בכללית באזור השפלה?
מכירה את פרופ' בן עמי אבל הוא כבר לא עובד ברמלה אלא רק פרטי בת"א.
החודש יש לי תור לצילום רחם אבל זה סוגר לי את החודש מבחינת נסיונות, אז מתלבטת כי בהריון הקודם בביוץ שהיה אחרי הצילום נקלטתי.
14 יום אחרי ההזרעה אפשר לעשות בדיקה ביתית או רק בדיקת דם לבטא? 
לצפיה ב-'היי'
היי
04/03/2019 | 14:12
הייתה לי תחושה שלא מדובר ברופא פוריות.
נחמד זה ממש ממש חשוב, אבל הכי חשוב זה להצליח. זקיקים, יפים ככל שיהיו, לא שווים בלי רירית שהעובר יקלט לתוכה. ולהעלות מינון הורמונים שוב ושוב זה ללכת ראש בקיר, לדעתי.

לא יכולה לעזור עם רופא מהשפלה, לצערי.

14 יום אחרי הזרעה אפשר לגמרי לעשות בדיקה ביתית.
לצפיה ב-'ממליצה לך לקחת כמוסות סלק'
ממליצה לך לקחת כמוסות סלק
04/03/2019 | 20:58
2
לעיבוי הרירית, לי זה ממש עזר וגם תנסי לקחת את האסטרופם וגינלי. כשלקחתי את זה באופן פומי, לא רק שלא עזר לרירית, אלא אפילו עשה תוצאה הפוכה
לצפיה ב-'אני אבדוק את זה, תודה. '
אני אבדוק את זה, תודה.
05/03/2019 | 12:43
לצפיה ב-'עוד חודש של אכזבה.. ��'
עוד חודש של אכזבה.. ��
08/03/2019 | 11:08
לצפיה ב-'הנחיות'
הנחיות
04/03/2019 | 19:01
2
בדרכ שאתן לקראת שאיבה ואתן עושות זקיקים ודם מתי חוזרים אליכם עם הנחיות? באיזה שעה?
לצפיה ב-'תלוי אם זה פרטי או ציבורי'
תלוי אם זה פרטי או ציבורי
04/03/2019 | 19:09
1
אלי חוזרים בסביבות 13:00-14:00.
בפרטי עובדים עד שעות מאוחרות ואני מניחה שיש גם יותר עומס, אז ההנחיות יכולות להגיע מאוחר יותר.
לצפיה ב-'אני מטופלת באסותא רמת החיל'
אני מטופלת באסותא רמת החיל
04/03/2019 | 19:17
דרך רופא צוות ולא מישהו ספציפי(פרטי) .
זה טיפול לילד שני ואני מרגישה שזה לא כמו עם הראשון!!!! השעה 19:16 ועדיין לא חזרו אליי.
מתסכל אותי
לצפיה ב-'הפלה בשבוע 9- כדורים או גרידה?'
הפלה בשבוע 9- כדורים או גרידה?
03/03/2019 | 10:58
6
הריון ראשון אחרי IVF. בשבוע 9 היתה הפסקת דופק. גודל עובר תואם שבוע 7. מאז חלפו 3 שבועות, היה דימום בצורה טבעית, אבל בבדיקת אולטרסאונד יש עוד שאריות ויש אספקת דם לשאריות האלה... כרגע לא זז משהו ואני מתלבטת אם לסיים את התהליך בגרידה או בציטוטק. קראתי הרבה השמצות על הכדורים האלה אך מצד שני, אני מאוד פוחדת מפעולה פולשנית בגרידה שעלולה לגרום להדבקויות (שיוסיפו בעיות פריון על הקיימות ממילא...)
השאלה היא, מכיוון שחלק מהתוכן ההריוני כבר יצא, האם הציטוטק יעשה עבודה יותר "עדינה" כי אין הרבה "חומר" להוציא או שאין הבדל?
אשמח לשמוע סיפורים דומים ומה עזר בסופו של דבר...
לצפיה ב-'מהסיבות שמנית הייתי הולכת על כדורים.'
מהסיבות שמנית הייתי הולכת על כדורים.
03/03/2019 | 11:06
כמה שפחות פולשני.

מאחלת לך שההריון הבא ייקלט ויתפתח ויסתיים בידיים מלאות!
לצפיה ב-'אני גם עם סיפור דומה לשלך'
אני גם עם סיפור דומה לשלך
03/03/2019 | 19:48
1
ובוחרת לעבור גרידה.אני מרגישה שבא לי לסיים את זה כמה שיותר מהר ולא בא לי עכשיו להסחב שבועות עם כדורים שכן או לא יוציאו. לי לעומתך לא יצא שום תוכן ושום דימום הכל נשאר במקומו כבר שלושה שבועות. אז אולי אם משהו כן היה יוצא כבר וזה רק לסיים הייתי בוחרת ציטוטק. בקיצור אין לי תשובה בשבילך רק מקווה שיגמר לשתינו מהר ובקלות בלי סיבוכים מיותרים.
לצפיה ב-'מאחלת גם לך שיעבור מהר ובקלות'
מאחלת גם לך שיעבור מהר ובקלות
04/03/2019 | 13:06
זוכרת אותך מלפני שבוע-שבועיים(?) שכתבת.
מתי את אמורה לעבור את הגרידה?

כמו שכתבתי בתגובה לשרשור- אתמול עברתי את ההיסטרוסקופיה ובזו תמה סאגת ההפלה שנמשכה כבר חודשיים... 
בתכלס, לא היה נורא בכלל (ההיסטרוסקופיה, ההפלה הייתה ממש לא משהו...)
לצפיה ב-'למה לא ציטוטק?'
למה לא ציטוטק?
03/03/2019 | 20:01
זכור לי היה לי אותו דבר. במיון שמו ציטוטק והכל יצא.
כמובן אני לא רופאה...
לצפיה ב-'לי היתה הפלה בשבוע 6+ ולקחתי ציטוטק בגלל השארית'
לי היתה הפלה בשבוע 6+ ולקחתי ציטוטק בגלל השארית
04/03/2019 | 13:04
ההמלצה היא בדרך כלל להתחיל מכדורים כיון שלפעמים מוציאים את השארית 
בפעולה לא פולשנית ולכן זה עדיף.
לי היתה הפלה טבעית ואח"כ שני סבבים של ציטוטק בגלל שארית סרבנית במיוחד.
הסבב הראשון היה נסבל, השני היה הרבה יותר קשה. לא יודעת למה.
בסופו של דבר זה גם לא עזר ועשיתי אתמול היסטרוסקופיה ניתוחית להוציא אותה.
מה אני אגיד? ברור שעדיף לגמור עם זה כמה שיותר מהר, וציטוטק יכול להיות עניין נסחב. מצד שני, תמיד עדיף כמה שפחות התערבות פולשנית.

מה הרופא שלך ממליץ?

ושיהיה בהצלחה ויעבור מהר ובקלות. וחיבוק. 
לצפיה ב-'היה לי מקרה דומה '
היה לי מקרה דומה
04/03/2019 | 16:54
קודם כל מצטערת בשבילך על אבדן ההריון. 
לי היו 2 הפלות בשבוע 9. 
הראשונה קרתה באופן טבעי והיתה שלמה.
ההפלה השניה הרגישה ממש אותו הדבר אבל בבדיקה מצאו שיש שאריות והרופא שלי המליץ על גרידה.
למזלי רופאת המיון שפגשתי שאלה אותי אם ארצה הריון נוסף ובהתאם המליצה לנסות להשלים את התהליך עם ציטוטק, וזה הצליח בפעם אחת וגם היה פחות נוראי ממה שחששתי, מבחינת כאבים (רגשית זה מאד כואב כך או כך). 
בהצלחה ובשורות טובות 

לצפיה ב-'טימוקסיפן במקום איקקלומין'
טימוקסיפן במקום איקקלומין
04/03/2019 | 13:48
הרופאה נתנה לי טמוקסיפן במקום איקקלומין. (לביוץ)
כי איקקלומין כבר לא מאושר.
יש למישהי פה ניסיון עם זה? 
אני קצת מתבאסת כי האיקקלומין עבד לי בעבר וחבל לי לשנות.

תודה

לצפיה ב-'איך מבררים מידע לגבי עוברים קפואים'
איך מבררים מידע לגבי עוברים קפואים
03/03/2019 | 21:02
1
לפני כשנתיים עברתי שאיבה והחזרה באסותא ראשון. מתוך 5 עוברים של יום 3 החזירו 3 ( אחד נקלט והיום בן שנה וחצי) ונותרו עוד 2.  
הייתי די באופוריה מהריון אחרי 3 שנים של טיפולים שרק עכשיו כשאני לקראת סבב שני אני לא בטוחה כיצד ניתן לברר מה עלה בגורלם של שני העוברים שנותרו, האם הקפיאו אותם? האם גידלו ליום 5 ( למיטב זכרוני ההוראה של הרופא הייתה להקפיא)? איך אפשר לברר את זה?
לצפיה ב-'מתקשרים למחלקה ושואלים. '
מתקשרים למחלקה ושואלים.
04/03/2019 | 10:07
לצפיה ב-'מה הסיכוי '
מה הסיכוי
02/03/2019 | 14:49
1
של עובר באיכות b ביום השלישי - להגיע ליום 5?
כי אמרו לי שלא מקפיאים עובר באיכות b ביום השלישי.
תודה!
לצפיה ב-'למה לא להחזיר ביום 3?'
למה לא להחזיר ביום 3?
03/03/2019 | 14:00
את לוקחת סיכון, עדיף לדעתי להחזיר ביום 3 מאשר להסתכן שלא יהיה בכלל מה להחזיר.
לצפיה ב-'לא סביר שזה מחזור.'
לא סביר שזה מחזור.
02/03/2019 | 12:10
1
דימום מועט זו תופעה נפוצה אחרי שאיבה בגלל דקירת השחלות. וסת כנראה תקבלי בעוד כשבוע.

לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
02/03/2019 | 12:13
אך אם זה לא מחזור אז מה הסיבה שהדימום לא נעלם כבר מאתמול?
לצפיה ב-'מחזור עם דקא כמבייץ'
מחזור עם דקא כמבייץ
03/03/2019 | 11:05
אחרי שמשתמשים רק בדקא כמבייץ המחזור יכול להקדים מאד, ויכול להגיע שבוע אחרי השאיבה. כך שיתכן שזה תחילת המחזור.
לצפיה ב-'אני הייתי הולגת להיבדק'
אני הייתי הולגת להיבדק
03/03/2019 | 12:32
דווקא יכול להיות שזו תחילת המחזור. אני קיבלתי כשבוע אחרי השאיבה (גם אצלי לא החזירו טריים עקב גירוי יתר), ואצלי המבייץ היה אוביטרל, עם דקאפפטיל זה יכול להקדים כי לדקאפפטיל יש אפקט מדכא הורמונלית.
ואם לא, מקסימום הלכת לבדיקה מיותרת.
לצפיה ב-'המלצה לרופא פוריות באזור רמלה-רחובות'
המלצה לרופא פוריות באזור רמלה-רחובות
03/03/2019 | 10:38
אם אפשר המלצה לרופא פוריות שעובד עם כללית. מחפשת לחברה בת 32. התחילה סבב IVF עם בן עמי אבל הוא עבר לירושלים...
תודה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
מנור מדיקל- תרומת ביצית
תרומת ביציות מחו"ל!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה