לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2645926,459 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי בדיקות בשישי בקונקורד בני ברק-האם צריך הפניה?'
שאלה לגבי בדיקות בשישי בקונקורד בני ברק-האם צריך הפניה?
12/04/2018 | 20:17
1
הי לכולן, מישהי יודעת אם יש שם צורך בהפניה, או שהן כותבות את הבדיקות רק ידנית?
אין לי הפניה וצריכה לעשות בדיקה מחר בבוקר...

לצפיה ב-'חייבת הפנייה בשישי כמו בכל יום'
חייבת הפנייה בשישי כמו בכל יום
13/04/2018 | 20:22
לצפיה ב-'סושי ויין לפני בדיקת בטא'
סושי ויין לפני בדיקת בטא
13/04/2018 | 10:50
2
היי
מתייעצת.... 
מחר אמורה לעשות בטא (שלצערי תדחה ליום ראשון). אנחנו מוזמנים לארוחת סושי ויין הערב עם חברים. 
כדאי או לא? יש לי תחושה טובה לאחר הרבה אכזבות שהפעם הטיפול יצליח. חוששת לפגוע ולהזיק למה שגדל בתוכי (בתקווה שזה באמת קורה). 
מאיזה שלב אסור לאכול ולשתות את כל מה שאסור בהריון? 
לצפיה ב-'אני הייתי אוכלת ושותה ונהנית'
אני הייתי אוכלת ושותה ונהנית
13/04/2018 | 11:26
1
גם אם הטיפול הצליח, העובר מתחבר למחזור הדם שלך רק בשלב שבו כבר יש שלייה וזה קורה בסביבות שבוע 6. רוב הנשים בהריון טבעי בכלל לא יודעות שהן בהריון בשלב הזה וממשיכות כרגיל.
לצפיה ב-'תודה נועה '
תודה נועה
13/04/2018 | 11:38
לא היה צריך הרבה בשביל לשכנע אותי.. 
:)
לצפיה ב-'אסטרופם ונרות אנדו לאחר החזרה'
אסטרופם ונרות אנדו לאחר החזרה
13/04/2018 | 08:47
2
הייתה לי החזרה ואני לוקחת גם נרות גם אסטרופם. התחלתי להרגיש עייפה מאד. בדרך כלל יש לי הרבה אנרגאנרג. זה קשור? 
לצפיה ב-'הפרוגסטרון מעייף '
הפרוגסטרון מעייף
13/04/2018 | 11:30
1
בהצלחה בבטא
לצפיה ב-'תודה!!! '
תודה!!!
13/04/2018 | 11:35
לצפיה ב-'החזרה'
החזרה
11/04/2018 | 15:59
5
שלום בנות יקרות, 
שאלה לגבי החזרה, האם לאחר החזרה אפשר לחזור לעבודה או שצריך לנוח? מה יעזור יותר לקליטה או שזה לא משנה? 
לצפיה ב-'בעבר נהגו להמליץ לנוח יומיים. היום כבר לא כך. אני אישית,'
בעבר נהגו להמליץ לנוח יומיים. היום כבר לא כך. אני אישית,
11/04/2018 | 16:06
נשארת בבית באותו יום ומשתדלת לא להתאמץ יותר מדי. שמעתי מטפלת הוליסטית אחת, שאמרה שאחרי ההחזרה, רצוי להישאר במקום 45 דקות לפני שקמים והולכים הבייתה. ניסיתי בהחזרה השניה שלי. זה לא עזר

היו לי החזרות שנמנעתי לאחריהן מהתעמלות (פילאטיס ועיצוב חיטוב שאני עושה 3 פעמים בשבוע) וגם נמנעתי משטיפה של הבית. רק עברתי עליו עם מגבונים לחים ענקיים. זה מאוד מצא חן בעיניי בעלי, אבל גם זה לא עזר .
בהחזרה האחרונה שלי, לפני 3 שבועות, עשיתי הכל רגיל אחר כך. וגם זה לא עזר. וגם נראה לי, שאני לא עוזרת לך . אז רצוי שגם יתר הנסיכות פה יגיבו
לצפיה ב-'אני לא נחתי בכלל אחרי ההחזרה (האחת) שהיתה לי'
אני לא נחתי בכלל אחרי ההחזרה (האחת) שהיתה לי
11/04/2018 | 16:10
1
אפילו לא נשארתי לשכב כמה דקות,  אלא מייד קמתי,  התלבשתי וחזרתי לעבודה...  אח"כ  היה פסח והתרוצצתי בטיולים עם הילדים כולל כל מיני פעילויות,  הרבה מעבר לשוטף שלי שהוא די עצלני.  לא אכלתי שום דבר מיוחד כמו סלק\אננס וכו'. הייתי פאסימית  מאוד שיצליח,  הרי אנחנו שנתיים עם כשלונות...

ונקלט. 
לא יודעת מה יהיה הלאה כמובן,  אבל בהחלט לא נחתי ולא עשיתי משהו מיוחד.

לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
11/04/2018 | 16:17
מקסימות אתן!! תודה לכן על התגובות ובהצלחה אמן לכולן!! 
לצפיה ב-'מנוחה או לא..'
מנוחה או לא..
13/04/2018 | 10:07
1
6 טיפולים נחתי אחרי ההחזרות וכלום.
בטיפול השביעי לא רק שלא נחתי אלא בגלל שהייתי בטוחה שלא נקלט עשיתי אימון מטורף.. ונקלט.. 
אין חוקים
לצפיה ב-'באמת שאין חוקים'
באמת שאין חוקים
13/04/2018 | 16:06
לצפיה ב-'שחלות פוליציסטיות'
שחלות פוליציסטיות
10/04/2018 | 18:08
6
היי, שמי מיקה, בת 29, יש לי שחלות פוליציסטיות (כמשתמע מהכותרת;) )
סיימתי גלולות לפני כמעט שנה. כיום אני מקבלת וסת כל 3 חודשים בערך.
עשיתי סבב אחד של פרוברה ולאחריו איקקלומין וכשהגעתי למעקב זקיקים יום לאחר כדור האיקקלומין האחרון-הסתבר שהיה לי ביוץ טבעי! זה היה בזמן המחזור המלאכותי של הפרוברה וכמובן שפספסתי אותו.
עברו כשבועיים מאז הוסת האחרונה. עשיתי מעקב זקיקים ביום 4 וביום 11 אחרי הוסת, אין שום זקיק מוביל ויש מראה קלאסי של שחלות פוליציסטיות.
היום כשהייתי אצל רופאת הפוריות היא אמרה שהפרוגסטרון שלי גבוה ויתכן שכדאי שאקח גלולות כדי לאזן את המצב ההורמונלי ורק אז נחזור לאיקקלומין.
מיותר לציין שהתאכזבתי קשות מכך שעליי להמתין עכשיו עוד חודש לאחר שחודש קודם כבר "בוזבז".
ממה עולה הפרוגסטרון? יש דרך טבעית להוריד אותו? מישהי נתקלה במצב של חזרה לגלולות ואז המשך עם האיקקלומין?
תודה:)
מיקה
לצפיה ב-'אני ממש ממש לא בעד איקקלמין בפרט לפולציסטיות'
אני ממש ממש לא בעד איקקלמין בפרט לפולציסטיות
10/04/2018 | 21:55
5
הרבה יותר קשה לשלוט בכמות הזקיקים המובילים, הרבה יותר קשה לתזמן ביוץ וכו.
ממליצה בחום לשקול "לעלות דרגה" וללכת על גונל f ותיזמון ביוץ.
אגב.. מחקרים מראים שכיחות יותר גבוה של מומים עם איקוקלמין ביחס לתחלופות מכילות fsh. ובנוסף רוב מי שמכירה שלקחה איקוקלמין ואכ גונל במינון נמוך (המתאים לגידול זקיק מוביל אחד או שנים) סבלה משמעותית פחות מתופעות לוואי.

אז כמובן שיש בנות שהרות עם זה. אבל ממליצה לך לא לפחד מזריקות וללכת על השיטה השניה.

ועוד משהו שכדאי לשקול אף קודם... גלוקופג' לעיתים עוזר לפולציסטיות להסדיר ביוץ. הרבה פעמים נותנים רק כשיש משקל עודף.. אך זה עוזר לפעמים גם לבנות רזות.. מכירה אפילו פולציסטית רזה על גבול תת משקל שזה הסדיר לה ביוץ. שווה לשקול. זה במקום הורמונים.

ועוד עניין כמעט אחרון.. תוודעי שאת עם רופא המומחה בפריון ולא רופא נשים. אין להם הבנה מספקת בפריון.

ולסיום- האם בן זוגך עשה בדיקת זרע? מה התוצאה?
לצפיה ב-'ניסית את שתי האפשרויות?'
ניסית את שתי האפשרויות?
11/04/2018 | 00:22
2
היי,
תודה על המענה.
ניסית גם איקקלומין וגם גונל f? אני לא ממש מכירה-מה זה בעצם? ולמה הדעה הרווחת היא איקקלומין וזה הדבר הראשון שנותנים אם כך הדבר?
אני באמת נורא מתלבטת כי אני רוצה כמה שפחות לערב דברים חיצוניים כמו הורמונים, אבל היות ואין לי ברירה אני מנסה למזער נזקים. הרופאה שלי היא כמובן מומחית לפוריות והיא המליצה על האיקקלומין.
מה זה גלוקופג'?
בכל מקרה אני אלך עוד 3 שבועות לעוד חוות דעת אבל בינתיים אני לא בטוחה שאני רוצה לקחת גלולות- מצד שני אני גם לא רוצה "לבזבז" את הזמן הזה.
לצפיה ב-'ניסיתי את 3 האופציות. מספר פעמים'
ניסיתי את 3 האופציות. מספר פעמים
11/04/2018 | 09:46
1
התחלתי עם איקוקלמין.. שזו תרופה שהרופא נשים רשם לי בפעמים הראשונות אכ רופא פריון (גרוע) מהקופה. לקחתי 4 פעמים אם לא טועה, כאשר רק בפעם האחרונה זה כלל מעקב אולטרסאונד.
ואז חשכו עיני. נתנו לי מינון נמוך יחסית ועדיין הסתבר שהיו איזה 7 זקיקים מובילים. כלומר אם הבעיה היחידה שלנו הייתה הביוץ.. אז יכולתי למצוא את עצמי בהריון עם עד 7 עוברים במקביל !! מעבר לזה.. סבלתי מאוד מתופעות לוואי וכאבים והטיפול עצמו בשל ריבוי הזקיקים המובילים גרם לציסטות ולכאבים גם בגמר הטיפול.

אכ הלכנו לרופא פריון אחר שנתן גליקופאג' שממש הסדיר לי את הווסת. מדובר בתרופה המשמשת לסכרת אך יש לה השפעה חיובית גם על חלק מהפולציסטיות. טוענים שבעיקר לבעלות משקל עודף אך אני למשל רזה וזה עדיין עבד. מה שכן.. ל 10% מהאוכלוסיה זה גורם לבחילות והקאות.. וגם אצלי. נאלצתי להפסיק. אכ עשינו כמה הזרעות על בסיס טבעי. כי הרופא טען שלדעתו למרות שפולציסטית נראה שכן מבייצת לפעמים (להבדיל מהרופא פריון הקודם שהתעקש שלא מבייצת כלל), ואז עשינו מעקב על בסיס טבעי והזרעות. לא עבד. וגם בדיעבד לא היה לזה שום סיכוי. כי הפרוגרסטרון ב 70% מהמקרים אצלי לא עולה אחרי שמזהים ביוץ. מה שאומר או שלא באמת היה ביוץ או שהביוץ לא תקין. כך או כך.. ביזבוז זמן וכסף.
אכ חזרנו לציבורי. הפעם תל השומר. שם ניסינו גם גונל f. שאיתו הצליחו לייצר רק 2 זקיקים מובילים (כרצוי), וגם לא היו כמעט תופעות לוואי להבדיל מאיקוקלמין.

מלא מחזורי טיפול, מלא תקוות, מלא אכזבות. וכמעט הכל זה בגלל ה 3 רופאים הראשונים שהיו לי בהתחלה (רופא נשים ושני רופאי פריון). ששלושתם כשלו בלתת לי טיפול שהתאים וביזבזו לי מלא מלא זמן. לא ציינתי מפורשות אך אצלנו גם יש בעיית זרע. שהם התעלמו ממנה. הלבורנטיות מעבדה שעשו בדיקות לזרע/ השבחת זרע (כשעברנו להזרעות) פעם אחר פעם אמרו לנו (למרות שכביכול לא אמורות) שהאגלוטונציה גבוה ויש אפס תנועה והסיכוי שנצליח טבעי/ הזרעה אפסי. ועדיין הרופאים שכנעו אותנו שהן "לא מבינות" והזרעה אמורה לעזור עם זה.
בתל השומר אגב.. זו הייתה פעם ראשונה שרופא גם אומר לנו את זה. הם עדיין ביקשו שנעשה אצלם הזרעה אחת לפני IVF, אך אמרו מראש שזה בגלל שמעדיפים לא לקפוץ איתי ישר למינוני ivf אלא לראות קודם איך מגיבה לתרופות.

למה מספרת לך את כל זה? אל תלכי לרופא בינוני!! ביבזו לי מלא זמן, ביזבזו לי מלא כסף, ביזבזו לי מלא כוח. הגעתי ל ivf אחרי מעל ל 3 שנים כאשר הייתי אמורה להגיע הרבה קודם. גם ב ivf הדרך התארכה לה. אבל לפחות לא סתם נתנו לי תרופות וטיפול שאין לו שום סיכוי.
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
13/04/2018 | 09:23
אני מתחילה עכשיו שינוי תזונתי- מורידה סוכרים ופחמימות פשוטות, מקווה שזה יעזור.
לצפיה ב-'אני פוליציסטית ודווקא עם גונאל היה לי בלאגן'
אני פוליציסטית ודווקא עם גונאל היה לי בלאגן
11/04/2018 | 13:05
1
כיוון שזה השפיע עליי מאוד גם במינון נמוך (25IUׂ) לקח המון זמן עד שנוצר זקיק מוביל- וגם לאחר העלאת מינון פשוט נוצרו לי המון זקיקים במקביל ולא זקיק מוביל.
בסוף פשוט הפסקתי וויתרתי על אותו חודש.

לעומת זאת עם איקקלומין בקלות הגעתי לזקיק מוביל, אבל גם למלא ציסטות.

בקיצור, כל אחת והגוף שלה ואיך שהוא מגיב.

מצטרפת להמלצה על גלוקופג' שעזר לי גם בסידור הווסת (חוץ מזה שהוא כדור מגעיל)- במקביל להורדה של פחמימות וסוכרים. ממש סידר מהר את הביוץ.
וכמובן מעקב זקיקים! לא מתחילים סבב  בלי!

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על המענה:)'
תודה על המענה:)
13/04/2018 | 09:25
אני מתחילה עכשיו שינוי תזונתי של הורדת סוכרים ופחמימות פשוטות.
מחכה לתוצאות בדיקות שיגיעו בראשון- נראה כרגע שהפרוגסטרון ירד ואולי אוכל להתחיל סבב חדש של איקקלומין.
במקביל אני מקווה שאורח החיים החדש גם יעזור.
תודה וסופש נעים!
לצפיה ב-'מתחילים IVF באסותא רמת החייל'
מתחילים IVF באסותא רמת החייל
12/04/2018 | 21:40
6
היי,

היום פתחנו תיק באסותא רמת החייל. ממשיכים שם עם הרופא שלנו מכללית. לא חשבנו שנתחיל כבר עכשיו את ה- IVF, אלא רק עוד חודש ולכן הגענו דיי שוקיסיטים לשם.

אשמח לכל פיסת מידע שיש לכן לתת לי בנושא בכלל ועל אסותא רמת החייל בפרט :)
(אחרי 3 הזרעות שנכשלו)
לצפיה ב-'קראת לצילה עונה לא לפי סדר חשיבות'
קראת לצילה עונה לא לפי סדר חשיבות
12/04/2018 | 22:06
2
חנייה -
יש חניון סבבה בבניין אבל לדעתי די יקר. יש על כל רחוב הברזל וגם בארד חניונים של אחוזת החוף שיותר צנועים במחיר.
בדיקות דם -
המלכה סבטלנה מתקתקת תורים של עשרות בנות במהירות רבה - מתחילה לעבוד בדרך כלל ב06:20
א.סאונד -
מתחילות להגיע ולקבל בנות לקראת 06:40 יש 4 עמדות שמתחילות להתמלא. כולן חמודות אבל הכי נוח לי מול אורית.
מזכירות -
כולן חמודות
אשפוז יום -
הכל מאוד נעים במידת האפשר
תשובות של בדיקות -
יש לך איך לעקוב אחרי זה בעזרת סיסמא
בפועל -
ברגע שיהיה לך פרוטוקול של טיפול
את תבואי למעקבים היינו בדיקות דם וא.סאונד.
כאשר הרופא שלך ימצא לנכון ייקבע מועד לשאיבה החזרה וכו
מקקוה שעזתרי
לצפיה ב-'תודה צילה :)'
תודה צילה :)
12/04/2018 | 22:15
1
תודה רבה, עזרת מאוד :)
התחלתי כבר גונל היום ובראשון מגיעה לבדיקות לשם.
מה כוונתך העמדות מתחילות להתמלא בנוגע ל.סאונד? את בוחרת למי להיכנס מתוך 4 העמדות? עד עכשיו הייתי בקופה והיה רק חדר בדיקה אחד.

לגבי התוצאות, מתי מביאים לך את ההוראות להמשך הטיפול? אמרו לנו שהם מתקשרים החל מ3 להגיד הנחיות. כל ההתנהלות הזו חדשה לי כי בסבבים של ההזרעות התנהלות שלי היתה ישירות מול הרופא בוואטסאפ
לצפיה ב-'עכשיו קל לי לענות...'
עכשיו קל לי לענות...
12/04/2018 | 22:30
מה כוונתך העמדות מתחילות להתמלא בנוגע ל.סאונד? את בוחרת למי להיכנס מתוך 4 העמדות? עד עכשיו הייתי בקופה והיה רק חדר בדיקה אחד.
כשתגיעי ממש בכניסה מצד שמאל יש מכשיר של מספרים - את לוקחת מספר אחד שמשותף לבדיקת הדם ולא.סאונד. ברגע שאת מסיימת את בדיקת הדם סבטלנה תעביר את המיקום לך לחדרי הא.סאונד. התכוונתי לכך שיש 4 חדרי בדיקה כאשר יותר מוקדם בבוקר יש 2 נניח פעילם וקצת יותר מאוחר לכיוון 7 בבוקר כל 4 העמדות פועלות. את לא ממש יכולה לבחור לאזיה טכנאית את הולכת כי קריאת המספר מכוונת לחדר בדיקה - לא לשכוח להביא איתך את המדבקות עם הפרטים האיששים שלך כל תחנה של בדיקה את נותנת אחת. הבנות מגיעות שלם בשעות ממש מוקדמות כדי לסיים עם זה מוקדם אני לדוגמא הייתי נוהגת להיות בשש כבר באסותא - אם את לחוצה בזמן בבקרים כדאי לך להשכים קום.

לגבי התוצאות, מתי מביאים לך את ההוראות להמשך הטיפול? אמרו לנו שהם מתקשרים החל מ3 להגיד הנחיות. כל ההתנהלות הזו חדשה לי כי בסבבים של ההזרעות התנהלות שלי היתה ישירות מול הרופא בוואטסאפ
אז ככה זה תלוי מה שסיכמת עם הרופא שלך ...
את יכולה לבקש קוד של האתר של אסותא באינטרנט וכבר לכיוון 10 בבוקר (הרבה קודם) יש לך את תשובות בדיקות הדם. את תהתצוצאות של הא. סאונד יש לך במקום - אני מחכה שיהיו לי את הנתונים האלה ושולחת מייל לרופא שלי והוא מעדכן בהמשך הדרך.
יש רופאים שזה לא עובד ככה והם מעדכנים אחרי שהם מקבלים את התוצאות מהאחיות וזה קורה רק לכיוון אחה"צ 
לי לא מתאים לחכות עם תוצאות ביום של מעקב ומעדיפה להעביר את המידע בעצמי.
סכמי עם הרופא/נ המטפל כיצד תתנהל ביניכם העברת המידע

בהצלחות !!
לצפיה ב-'מקום מדהים'
מקום מדהים
13/04/2018 | 00:28
1
מלא באנשים רגישים וטובים �� שיהיה המון בהצלחה
לצפיה ב-'לגבי החניון באסותא תל אביב, ל IVF יש הסדר עם החניון של הבנין'
לגבי החניון באסותא תל אביב, ל IVF יש הסדר עם החניון של הבנין
13/04/2018 | 05:42
את מביאה את הפתק של החניון זכירות, הן מחתימות ך וזה עולה 15 ש"ח
אני אישית שהייתה מגיעה מוקדם בבוקר הייתי חונה ברחוב בכחול לבן
באם הייתי מגיעה בשעות מאוחרות יותר הייתי נכנסת לחניון
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
13/04/2018 | 08:54
לצפיה ב-'ד"ר יוסי חסון '
ד"ר יוסי חסון
12/04/2018 | 12:26
6
האם ממליצות או לא?

הוא עובד דרך קופת חולים...  אז לא יעלה לי כסף, אבל השאלה אם הטיפול יהיה טוב באותה מידה כמו פרטי.
אני יודעת שעבד שנה עם בר חווה.

האלטרנטיבה היא ד"ר עידו אלדר באופן פרטי... שגם עבד עם בר חווה (יותר זמן).

מה דעתכן?

אשמח לשמוע מניסיונכן...

לא רוצה לבזבז טיפולים וזמן...

לצפיה ב-'עונה'
עונה
12/04/2018 | 16:21
4
אני מטופלת שלו דרך מאוחדת.
זה סבב ראשון שלי, אז אין לי הרבה ניסיון ברופאים וכו'. הוא עובד עדיין אצל בר חווה בפרטי, אז מניחה שאם הוא טוב מספיק עבור בר חווה.
יכולה להגיד שמבחינה אנושית הוא מדהים. תמיד תמיד זמין, עונה מיד, גם אם לא פנוי עונה שנדבר בהמשך. הוא גם מאוד קשוב לצרכים שלי ולרצונות שלי ולא עסוק בענייני אגו.
אז אני ממליצה עליו.
לצפיה ב-'תודה! שאלה נוספת... '
תודה! שאלה נוספת...
12/04/2018 | 16:35
3
אז אני מניחה שלא הרגשתי יחס פחות טוב בגלל שאת אצלו דרך הקופה...
האם הציע לך טסטומקס, הורמון גדילה... ושאר "ההמצאות" של בר חווה? חוששת שדרך הקופה הוא יותר שמרן.
לצפיה ב-'לא התרשמתי שהוא שמרן'
לא התרשמתי שהוא שמרן
12/04/2018 | 21:07
2
לא הציע, כי הן לא רלוונטיות עבורי. את שוקלת להיות אצלו מטופלת בפרטי? הוא מקבל בקליניקה של בר חווה. לא נראה לי שעושה איפה ואיפה בין מטופלות של הציבורי לאלה של הפרטי.
אם תרצי אתן לך את הנייד שלו
לצפיה ב-'מעולה. תודה'
מעולה. תודה
12/04/2018 | 21:57
1
אני מתלבטת אם ללכת אליו דרך הקופה או ללכת לעידו אלדר פרטי. שניהם מאסכולת בר חווה....

בכל מקרה אשמח אם תשלחי לי את הנייד בהודעה פרטית.
תודה
לצפיה ב-'שלחתי לך, בהצלחה'
שלחתי לך, בהצלחה
13/04/2018 | 10:47
לצפיה ב-'אני מטופלת מרוצה של דר' אלדר'
אני מטופלת מרוצה של דר' אלדר
12/04/2018 | 22:01
לצפיה ב-'טיפולים'
טיפולים
11/04/2018 | 17:27
7
היי בנות יקרות,
עברנו טיופל IVF אחד שהסתיים בהיריון כימי :( יש עוד עובר מוקפא אחד.
האם כדאי לעשות הפסקה? של חודש אולי קצת יותר או שעדיף לחזור ישר לסבב טיפולים נוסף?
תודה לכן על ההכלה העצומה שיש כאן בפורום ...
לצפיה ב-'אם את מרגישה שאת מסוגלת נפשית'
אם את מרגישה שאת מסוגלת נפשית
11/04/2018 | 18:35
6
לשאת בגופך טיפול חדש, לא הייתי ממליצה על הפסקה אחרי כימי, אבל איני רופאה.
פעמים רבות הכימי הוא הפרומו להריון התקין. הלוואי שכך יהיה אצלך.
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
11/04/2018 | 22:09
5
תודה טוליתי,
ב-29.4 יש לי בדיקה לאחר ההריון הכימי שעברתי.
אולי באמת כדאי שאשאל שם את הרופאים גם.
עד כמה שונה הסיכויי בעובר טרי לעובר מוקפא? הסיכויים פוחתים?

לצפיה ב-'אני הייתי ממליצה להמשיך לסיבוב נוסף'
אני הייתי ממליצה להמשיך לסיבוב נוסף
11/04/2018 | 23:28
אבל זה לגמרי תלוי בך ובהרגשתך..
אני אישית נכנסתי לעולם הivf ממש ממוקדת מטרה וגם כשראיתי שלילי בבדיקה לא אמרתי נואש..בכיתי במקלחת ואז סימסתי לרופא שאני רוצה ישר להתחיל הכנה להחזרת מוקפא. תוך פחות מחודש נקלטתי עם מוקפא ב״ה!!!
זה לא קל, האכזבות והשליליים והכימים..אבל אם יש לך מוקפא זה חצי נחמה כי החלק הקשה זה ההזרקות והמעקבים והשאיבה...זו דעתי בכל אופן...
לצפיה ב-'תלוי באיכות העובר'
תלוי באיכות העובר
12/04/2018 | 09:11
אני מאמינה גדולה במוקפאים.
הגוף לא רווי הורמונים, אפר להחזיר במחזור טבעי (אם יש לך ביוץ עצמוני), והסיכויים מצוינים, ויש מחקר שמראה שאף טובים יותר מאשר בטריים.
המתנה שלי גם הייתה עובר קפוא.
לצפיה ב-'לעובר מוקפא שמופשר טוב סיכויים יפים'
לעובר מוקפא שמופשר טוב סיכויים יפים
12/04/2018 | 09:24
מתוך 3 ההריונות שנקלטתי אליהם עד היום, שניים עם מוקפאים ורק אחד עם טרי.
גם אני הייתי ממשיכה ישר בלי הפסקה אחרי הכימי ואני מקווה בשבילך שהכימי היה הפרומו להריון התקין
לצפיה ב-'לפי הרופא פוריות שלי'
לפי הרופא פוריות שלי
12/04/2018 | 12:51
1
שאני מאוד תופסת ממנו, היום עם שיטות ההקפאה המתקדמות- סיכויי מוקפאים שווים לסיכויי טריים. אני אגב נקלטתי ממוקפא ולא מטרי. שיהיה לך המון המון בהצלחה ובמהרה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/04/2018 | 18:13
תודה יקרות, כמובן שאעדכן לאחר הבדיקה ב-22.4
הלוואי שנשמע בשורות טובות לכולן עד אז ..
לצפיה ב-'היעדרויות מהעבודה'
היעדרויות מהעבודה
11/04/2018 | 22:29
12
היי בנות,
אחרי בטא שלילית מהזרעה 3, מחר נפגשים עם הרופא לדבר על IVF.
אשמח אם תשתפו כמה יצא לכן להיעדר מהעבודה במהלך העבודה.
האם יצא לכן לקחת כמה ימי מחלה לאחר כל שאיבה/החזרה?

תודה ובהצלחה לכולנו :)
לצפיה ב-'אני משתדלת כמה שפחות להפריע לשיגרת החיים שלי'
אני משתדלת כמה שפחות להפריע לשיגרת החיים שלי
11/04/2018 | 22:32
זה גם עוזר לי נפשית המרוץ סביב העבודה.
משתדלת להעדר כמה שפחות,
אבל יש פה אבבבבל גדול, שצריך אני לוקחת חופש מחלה
שאיבה כמובן חופש מחלה, אם יש בדיקות שהן בבוקר ולא ניתן לעשות אותן אחה"צ אני נעדרת מהעבודה
בקיצור, משתדלת כמה שפחות, אבל שצריך צריך
לצפיה ב-'להעדר יצא לי פעם בחודש'
להעדר יצא לי פעם בחודש
12/04/2018 | 05:46
לאחר יצא לי כל כמה ימים.
תלוי גם במרחק מהעבודה לבית, אני עובדת רחוק אז כל מעקב כרוך באיחורים. 
הייתה לי רק שאיבה אחת והיא יצאה בחמישי, אז לקחתי יום חופש אחד אבל אם זה היה באמצ"ש היתי לוקחת יומיים.
גם בכל החזרה לקחתי יום חופש (את יום ההחזרה עצמו), למרות שמבחינה פיזית יכולתי לחזור לעבודה מיד אחרי, סתם התפנקתי.
לצפיה ב-'החופשים שלי, הם בימי שאיבה והחזרה.'
החופשים שלי, הם בימי שאיבה והחזרה.
12/04/2018 | 07:52
3
לפעמים קורה שזה נופל על שישי או שבת, ואז לא מרגישים את זה כמעט. רוב ההעדרויות קורות במהלך היום, כשאני צריכה ללכת בהול לבית המרקחת, או כדי לקחת התחייבות לטיפול ואישור תרופות. לבדיקות הדם, אפילו שהן נעשות מחוץ לעיר, אני קמה מוקדם בבוקר. תופסת טרמפ עם מקורב שעובד בסביבה וחוזרת לעבודה בתחבורה ציבורית. אף אחד כמעט לא מרגיש שאני נעדרת. יום מחלה למחרת החזרה, אף פעם לא ניצלתי. 

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, במהרה.
לצפיה ב-'את כותבת שלפעמים זה נופל על שישי שבת'
את כותבת שלפעמים זה נופל על שישי שבת
12/04/2018 | 08:48
2
איפה שואבים או מחזירים בשבת?
לצפיה ב-'בבתי חולים פרטיים'
בבתי חולים פרטיים
12/04/2018 | 09:06
1
למשל, מדיקל סנטר. אם כי אני לא יודעת אם אעשה את זה בפעם הבאה. בגדול אני אדם מאמין ומסורתי. אבל בגלל הפחד לפספס זקיקים/עוברים טובים, יצא לי פעם לעשות שאיבה בשבת ופעם החזרה. אולי בגלל זה לא עבד
לצפיה ב-'באסותא גם עובדים בשבת?'
באסותא גם עובדים בשבת?
12/04/2018 | 09:46
לצפיה ב-'היה לי חשוב שלא יחשדו.. אז אחרי החזרות חזרתי לעבוד וכו'
היה לי חשוב שלא יחשדו.. אז אחרי החזרות חזרתי לעבוד וכו
12/04/2018 | 08:09
לפני ivf לא החסרתי עבור טיפולים מלבד כמה שעות ממה שזוכרת.  מאז ivf הפסדתי ימי עבודה (שלמים) בעיקר בשל זיהום שחטפתי בשאיבה (אושפזתי כמה ימים עם חום גבוה), גירוי יתר שחלייתי אחרי שאיבה אחרת (ברמה קלה אז החסרתי רק יום או יומים), יום אחד נשארתי בבית אחרי היסטרו ניתוחית שהיה בערב קודם.

בקיצור.. ממש בקושי החסרתי. כך אף אחד לא חשד. לא בטוחה שזה הדבר הנכון לעשות. מצד אחד זה מתיש ממש.. פיסית ונפשית.. מצד שני זה גורם לך להרגיש כמו סופר וומן.
שמעתי על בנות שמחסירות הממממון בכל סבב. לא מגיעות במשך שבוע שלם אחרי שאיבה וכו.  שנראה לי הגזמה.. אך משארת שכל אחד לוקח את זה אחרת.. גם פיסית וגם מנטלית. וכל אחת שתעשה מה שטוב עבורה.
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
12/04/2018 | 09:28
אחרי שאיבה צריך לדעתי לנוח יותר, במיוחד בשאיבות שבהן יש חשש לגירוי יתר. בשתיים מ3 השאיבות שעברתי האסטרדיול עבר את ה15000 לפני השאיבה, היו כאבים ודימום אחרי שאיבה, ובמצב הזה העדפתי לנוח את ימי המחלה שנתנו לי.
בהחזרת מוקפאים אבל אני לא רואה סיבה להיעדר יותר ממקסימום יום ההחזרה והחזרת המוקפאים האחרונה שלי היתה ביום שישי ובה בכלל לא נעדרתי. 
לצפיה ב-'כמעט ולא לוקחת ימי מחלה'
כמעט ולא לוקחת ימי מחלה
12/04/2018 | 09:36
בדיקות עושה מוקדם בבוקר ולפעמים מגיעה אחריהן לעבודה אפילו מוקדם מהרגיל. שאיבה עשיתי פעם אחת ולמזלי יצא בערב חג, אז לא הייתי צריכה מחלה באותו יום ולמחרת. בהחזרות, מגיעה ישר אח"כ לעבודה, אומנם באיחור, אבל לא נורא ותמיד היה לי תרוץ (בכל מקרה, מבקשת מהאחיות להיות הראשונה בהחזרה עד כמה שאפשר).     
לצפיה ב-'אני מתגוררת רחוק מהעבודה ועדיין לא נעדרת כמעט'
אני מתגוררת רחוק מהעבודה ועדיין לא נעדרת כמעט
12/04/2018 | 17:33
כלומר, אני גרה בצפון ועובדת במרכז כך שבימים של מעקבים אני מגיעה לאחת המרפאות בתל אביב מוקדם לפני שבע וחצי. מסיימת הכל עד שמונה בערך, מצטיידת באישור ביקור במרפאה למקרה שאאחר ואז לא מפסידה שעות.. ונשארת מעט יותר מאוחר אם יש לי עומס בעבודה.
בשאיבה לוקחת יום מנוחה ביום השאיבה עצמו ולפעמים עוד יום למחרת תלוי בתחושה שלי. לאחר ההחזרה חוזרת לשגרה מלאה (עפי הנחיות הרופא) עם מעט פחות התרוצצויות (בהנחייתי ;)).
מעבר לזה משתדלת שבדיקות כמו היסטרו וכל השאר ייעשו בקצוות של היום כדי שאפסיד כמה שפחות.
עצה שלי, אם יש באפשרותך לשתף אדם קרוב אחד אפילו במקום עבודתך, יוקל לך מאד. אני שיתפתי את המנהלת שלי שהיא בעצם אלופת על חלל ומלכה אמיתית שפתחה עבורי מרחב רגשי אדיר במקום העבודה. מלבדה אפאחד לא יודע!
שיהיה בהצלחה רבה וכמו שאומרים פה בשרי לנו בשורות טובות בקרוב.. :)
לצפיה ב-'יש העדרויות שאי אפשר להמנע מהן'
יש העדרויות שאי אפשר להמנע מהן
12/04/2018 | 17:40
היי, 
קודם כל מאחלת לך בהצלחה גדולה ומעבר קל למשהו חדש שיביא איתו חיוכים גדולים! 
ביום השאיבה וההחזרה את חייבת להעדר מהעבודה. 
אני לוקחת 3 ימים חופש יחד עם יום ההחזרה בכל סבב כדי לתת לעצמי זמן להרגע ולקחת כיף. 
בימי הבדיקות אני מגיעה מאוד מוקדם בבוקר (6 וחצי) ואפילו לא מאחרת לעבודה. 
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
12/04/2018 | 21:41
לצפיה ב-'זקוקה לעידוד'
זקוקה לעידוד
09/04/2018 | 16:37
11
היי,
חייבת לשתף ולשמוע דעתכן
אני 6 ימים לאחר החזרת מוקפא. עם תמיכה של אסטרופם 3 פעמים וגינלי ופעם אחת בבליעה. הרופא הנחה לקחת וגינלי כי סבלתי מתופעות של בחילה. בגלל שלוקחת אסטרופם וגינלי הוא הציע שאקח הפעם דופסטון ולא אוטרוגסטרן, כדי לא ליצור עומס בנרתיק ולכן לקחתי 4 כדורים ביום.
אתמול נלחצתי שקראתי שפרוגסטרון בבליעה לא נספג טוב וזכרתי את השיחה שהיתה לנו פה על הצורך לבצע בדיקת דם לאחר ההחזרה. בקיצר עשיתי היום וחשכו עיני למראה התוצאות:
e2= 7485
lh= קטן מ 0.5
פרוגר= 0.57
על אף שהרופא לא הנחה אותי לבצע בדיקת דם סימסתי לו והראתי לו את התוצאות. הוא אמר שהוא לא מאמין שזאת התוצאה ושנראה לו שזאת טעות. אני נלחצתי נורא, הנחה אותי לעבור לאוטרוגסטרן 300 מ"ג שלוש פעמים ביום ולעשות בדיקת דם שוב בחמישי. הוא אומר שלא הוכח קורלציה בין רמות בדם לרמות ברחם ולכן במוקפאים לא בודקים. אני מרגישה שהכל אבוד. מה הסיכוי? 6 ימים אחרי ההחזרה רמות כאלה נמוכות? מה הסיכוי שטעות? הוא אומר שלא אבוד וכו'. אבל מה הוא יגיד?
מה דעתכן?
לצפיה ב-'נראה לי שהרמות לא משקפות רק כשלוקחים נרתיקית'
נראה לי שהרמות לא משקפות רק כשלוקחים נרתיקית
09/04/2018 | 19:23
1
פומית ממה שמבינה כן, לצערי. מוזר שלא רשם לך זריקה.

מה שכן.. מסכימה איתו שהתוצאה נראת ממש ממש לא הגיונית. גם אם הספיגה פחות טובה.. הייתי מצפה ל 20 למשל ולא לערך אפסי.
את בטוחה במאה אחוז שהבדיקה מהיום ולא מתאריך קודם והחדשה עוד לא התעדכנה?

אישית נראה לי שכדאי ללכת לבדו שוב.

לצפיה ב-'גם לי נראה תוצאה ממש ממש לא הגיונית'
גם לי נראה תוצאה ממש ממש לא הגיונית
09/04/2018 | 20:13
בכל זאת אני לוקחת כבר 12 ימים 4 כדורים שזה 8 מ"ג.
עברתי לנרות, אבדוק שוב בחמישי.
תודה רבה על התשובה.
לצפיה ב-'נראה כמו טעות, אולי יחידות שונות?'
נראה כמו טעות, אולי יחידות שונות?
09/04/2018 | 21:10
1
בכל מקרה אם עשית החזרה על ביוץ טבעי אז חייב להיות פרוגסטרון תקין ואם עשית הורמונאלית אז 4 דופסטון ליום חייב לתת תוצאה טובה.
לדעתי הלא מושכלת בכלל לא אבוד וגם הרופא אומר כך אז תאמיני.
כל עוד לא היו לך כאבים/הכתמות/דימומים ההסבר היותר סביר הוא שהתוצאה שקיבלת היא טעות.
בהצלחה גדולה לבטא תלת ספרתית בעוד שבוע:)
לצפיה ב-'תודה רבה לך, אמן שטעות'
תודה רבה לך, אמן שטעות
10/04/2018 | 10:50
אין דימומים או משהו חריג אחר
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
10/04/2018 | 12:21
6
הרופא סימס לי עכשיו שכל המחקרים שבדק מראים שדופסטון זהה או טוב יותר מבחינת שיעורי הריון לעומת תמיכה וגינלית ושהחומר שקיים בו מעט שונה מפרוגסטרון רגיל ולכן לא נמדד אותו הדבר בבדיקת דם.
בכל מקרה מאתמול עברתי לאוטרוגסטרן.

לצפיה ב-'וואו בהצלחה'
וואו בהצלחה
11/04/2018 | 09:18
גם לי, ואיני רופאה, התוצאה שלך נשמעת כמו טעות.
בשרי לנו בשורות טובות
לצפיה ב-'חזרת על הבדיקה? תעדכני מה איתך...'
חזרת על הבדיקה? תעדכני מה איתך...
11/04/2018 | 09:51
4
לצפיה ב-'עידכנתי למעלה שהרופא סימס לי שהיעילות של דופסטון זהה לשל'
עידכנתי למעלה שהרופא סימס לי שהיעילות של דופסטון זהה לשל
11/04/2018 | 20:09
3
אוטרוגסטרן ושבגלל שדופסטון זה נגזרת של פרוגרסטרון זה נמדד אחרת בבדיקת דם\ כי בדיקת הדם מודדת רק את הפרוגרסטרון. אמר שאין טעם לבצע בדיקה נוספת. בכל מקרה מיום שני עברתי לאוטרוגסטרן.
אני מרגישה שאני משגעת אותו עם הדרמות שלי והוא תמיד מלא סבלנות והוא רופא מהקופה, אפילו לא פרטי. נכון שיש לי זכויות כמטופלת, אבל זה לא מובן מאליו שאני מסמסת לו והוא עונה מיד.
אולי בכל זאת אבצע מחר בדיקת דם, מה יכול להיות
לצפיה ב-'אני בעד לבדוק. אגב, מתי אמורה לבדוק בטא?'
אני בעד לבדוק. אגב, מתי אמורה לבדוק בטא?
11/04/2018 | 20:19
לצפיה ב-'גם אני בעד לבדוק'
גם אני בעד לבדוק
12/04/2018 | 09:32
1
לצפיה ב-'בראשון. לא ראיתי טעם להידקר פעמיים. מקסימום בראשון אעשה את '
בראשון. לא ראיתי טעם להידקר פעמיים. מקסימום בראשון אעשה את
12/04/2018 | 16:24
שתי הבדיקות.
לצפיה ב-'היי יקירותיי איך היה החג? לי היה מטלטל ביותר....'
היי יקירותיי איך היה החג? לי היה מטלטל ביותר....
09/04/2018 | 12:43
16
בס"ד
אחרי פיפל שאיבה של 8 עם פרגובריס פעם ראשונה  4 הפריות

והחזרת 2 מתוקים - כניסה לליל הסדר עם סוד קטן

בחוה"מ בדיקת בטא שלילית - התרסקות

אתמול - ייעוץ חדש - פיפל + פרגובריס פ.קצר בלי גינרה הפעם

מה דעתכן ?

עצות תובנות בת 41.3
לצפיה ב-'כמעט כמוני, כולל הגיל '
כמעט כמוני, כולל הגיל
09/04/2018 | 12:58
6
לא מספיק מנוסה לגבי אופי הפרוטוקול. כל היתר, זהה. למעט העובדה שלי היו 3 הפריות והחזירו לי גם את כל שלושתם. מסתבר שהעיצוב ברחם שלי, לא מצא חן בעיניהם
8 ביציות זה ליגה. ויש לך עוד 2 מתוקים מוקפאים, אם הבנתי נכון.

גם אני חושבת לבקש בדיקות רחם מתקדמות בפגישה הבאה עם הרופא.
מצטערת שאין לי תובנה. אבל יש לי הבנה והזדהות ואני שולחת לך גם המון חיבוק.   
לצפיה ב-'בדיקת ERA?'
בדיקת ERA?
09/04/2018 | 13:06
4
אמורה לבדוק את חלון ההשרשה האישי של כל מטופלת. עשוי להסביר בעיה של השתרשות של עוברים טובים.
שמעתי שזה הלהיט של עולם הפוריות עכשיו (בחול) להסבר של כשלונות IVF.  
בהצלחההה!!
לצפיה ב-'שאלתי על הבדיקה מחכה לתשובה מהקלינקה '
שאלתי על הבדיקה מחכה לתשובה מהקלינקה
10/04/2018 | 09:10
3
בס"ד

תודה על הרעיון וב"הצלחה
לצפיה ב-'פרופ' משיח: "בדיקת ERA יקרה ולא יעילה בכלל" תשובה מהקליניקה '
פרופ' משיח: "בדיקת ERA יקרה ולא יעילה בכלל" תשובה מהקליניקה
10/04/2018 | 10:07
2
בס"ד
כרגע יש לציין שהם מתייחסים מקסים לכל מייל שאלה ומחשבה
לשיקולכן ב"הצלחה
לצפיה ב-'בר חווה לעומת זאת...'
בר חווה לעומת זאת...
10/04/2018 | 11:26
מאד ממליץ עליה.
יש הרבה דברים שאין עליהם תמימות דעים בעולם הזה.
גם קלקסן בהריון בחלק מהמקרים עדיין שנוי במחלוקת. השאלה היא בעיניי יותר מה יש להפסיד. אנחנו מוציאות כל כך הרבה כסף בתהליכים האלו, והזמן הוא הכי יקר.
אולי לא יעזור. אבל אולי כן?
לצפיה ב-'זה מוזר כי הייתה כתבה שמשיח המליץ על הבדיקה'
זה מוזר כי הייתה כתבה שמשיח המליץ על הבדיקה
12/04/2018 | 20:47
לצפיה ב-' אין לי מוקפאים הלוואי והיו החזירו 2 וכשל....'
אין לי מוקפאים הלוואי והיו החזירו 2 וכשל....
10/04/2018 | 09:07
בס"ד
ב"הצלחה לכולן
לצפיה ב-'וואוו איך מאפשרים לך לעשות טיפולים כל כך צמודים אחד לשני?'
וואוו איך מאפשרים לך לעשות טיפולים כל כך צמודים אחד לשני?
09/04/2018 | 20:41
2
בהצלחה בטיפול החדש

לצפיה ב-'לא צמוד במחזור הבא נתחיל יעברו 45 יום עד השאיבה תודה'
לא צמוד במחזור הבא נתחיל יעברו 45 יום עד השאיבה תודה
10/04/2018 | 09:09
1
בס"ד

ושוב הצלחה לכולן
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
10/04/2018 | 16:27
אני כנראה אתחיל שוב רק בעוד חודשיים, נתנו לי תור חדש רק בתחילת מאי.

לצפיה ב-' ERA מבצע גם פרופ' וייסמן, אבל יעילותה מאד שנויה במחלוקת'
ERA מבצע גם פרופ' וייסמן, אבל יעילותה מאד שנויה במחלוקת
10/04/2018 | 18:55
5
מצד שני, אם יש סיכוי שיעזור, אני בעד.
כסף הוא רק כסף....

לצפיה ב-'הפרופ יודע שכסף הוא לא עניין בהשתדלות אבל מקצועית אם הוא לא '
הפרופ יודע שכסף הוא לא עניין בהשתדלות אבל מקצועית אם הוא לא
11/04/2018 | 09:30
4
בס"ד

בעד אני איתו
תודה וב"הצלחה לכולן
לצפיה ב-'חייבת להוסיף תיקון- אתמול שוחחתי עם רופא שמאד ממליץ'
חייבת להוסיף תיקון- אתמול שוחחתי עם רופא שמאד ממליץ
12/04/2018 | 10:27
3
אתמול שוחחתי עם ד"ר אלדר, שמאד מאמים בבדיקת ה ERA
אז אם זה כ"כ שנוי במחלוקת, אולי שווה להשקיע ולעשות
לצפיה ב-'כמה עולה הבדיקה?? איפה עושים אותה? '
כמה עולה הבדיקה?? איפה עושים אותה?
12/04/2018 | 12:28
2
האם התוצאה זהה בכל חודש? האם חלון ההזדמנויות הזה לא משתנה?
לצפיה ב-'בדיוק חשבתי לשאול תודה לולו '
בדיוק חשבתי לשאול תודה לולו
12/04/2018 | 12:44
בס"ד

יידע זה כוח! ב"הצלחה
לצפיה ב-'750 יורו'
750 יורו
12/04/2018 | 13:14
את צריכה לקנות kit ולעשות את הבדיקה והרופא אמור לשלוח אותה לספרד אם אני לא טועה.
לצפיה ב-'סקר קטן מי שלקחה קלקסן אחרי הפלות (קרישיות) זה הצליח בסוף??'
סקר קטן מי שלקחה קלקסן אחרי הפלות (קרישיות) זה הצליח בסוף??
10/04/2018 | 20:05
5
לצפיה ב-'יש הרבה דוגמות מצוינות מהפורום הזה'
יש הרבה דוגמות מצוינות מהפורום הזה
11/04/2018 | 09:06
תוכלי לנבור בחיפוש הודעות, ולראות הודעות שמחות מאוד, שההצלחות ככל הנראה קשורות בקלקסן. נסי לערוך חיפוש על הניקים: פיקוטי, סיגלית א, YaSi29 - כולן אימהות מאושרות כיום.
אני נטלתי קלקסן, אבל כנראה שבגלל בעיות אחרות, לא הצלחתי בסופו של דבר להרות הריון שלם וללדת בהצלחה.

לצפיה ב-'אני.'
אני.
11/04/2018 | 10:05
3
אחרי שתי הפלות טרימסטר ראשון, קלקסן מרגע גילוי ההריון הביא לי את הילדה המתוקה שלי.
לצפיה ב-'שמחה לשמוע, יש לך קרישיות ? או שהביאו לך טיפול מונע לאורך כ'
שמחה לשמוע, יש לך קרישיות ? או שהביאו לך טיפול מונע לאורך כ
11/04/2018 | 20:03
2
כל ההריון הזרקת קלקסן? זה כואב?
לצפיה ב-'גם אני (:'
גם אני (:
11/04/2018 | 23:07
כל ההריון הזרקתי קלקסן
לצפיה ב-'יש לי קרישיות מסוג APLA'
יש לי קרישיות מסוג APLA
12/04/2018 | 10:51
אובחנה אחרי שתי הפלות. הזרקתי כל ההריון, כל יום מרגע הגילוי ועד 6 שבועות אחרי הלידה.
בהתחלה היה קשה כי היה לי פחד עצום ממחטים. החומר שורף - אם מזריקים קלקסן 40 זה שטויות, ה-60 זה לא נעים, וה-80 כבר יותר כואב (לשמחתי רק בשבועות האחרונים של ההריון הזרקתי 80).
קצת קירור של המקום, והזרקה איטית. עם הזמן למדתי איך להזריק טוב יותר להמנע משטפי דם עצומים - לדוגמא, לא להזריק אחרי מקלחת, כי כלי הדם מורחבים, וזה כמעט תמיד עושה שטף דם.

כיוון שאצלי זה חד חד ערכי אז אין שאלה שאני מקבלת את זה באהבה. יש לי ילדת קלסקן מתוקה מדבש בבית.

המון בהצלחה שיהיה לך!
לצפיה ב-'יש פה בנות עם כאבי השרשה חזקים מאוד, והריונות כימיים?'
יש פה בנות עם כאבי השרשה חזקים מאוד, והריונות כימיים?
11/04/2018 | 17:02
4
הרופא רשם לי פרוסלט סביב מועד החזרת עוברים. לטענתו יתכן והתכווצויות חזקות ברחם (מה שמוביל לכאבים) יתכן וגרמו להריונות הכימים שהיו. לא יודעת אם זה אכן עוזר, אבל מי שסבלה גם (סבלה גם מהכאבים וגם מכיימים) ממליצה לשקול לקחת.
לצפיה ב-'ואוו. איזה רעיון אדיר'
ואוו. איזה רעיון אדיר
11/04/2018 | 18:27
3
בר חוה?
לצפיה ב-'בר חוה '
בר חוה
11/04/2018 | 18:49
2
לצפיה ב-'אין רופאים כמותו!'
אין רופאים כמותו!
12/04/2018 | 09:12
בטח בעוד 5 שנים, כל הרופאים יציעו דופסטון. מניסיון של מעל עשור של טיפולים, זו הדימניקה
לצפיה ב-'אלוףףףףףףףף!! מודל לחיקוי לכל הרופאים '
אלוףףףףףףףף!! מודל לחיקוי לכל הרופאים
12/04/2018 | 09:47
לצפיה ב-'עשיתי היסטרוסקופיה אבחנתית'
עשיתי היסטרוסקופיה אבחנתית
11/04/2018 | 20:39
4
וממש לא כאב ולא הרגשתי שום דבר. הלכתי לדר גולדשמיט בעקבות המלצות שקיבלתי פה. הוא לא משתמש במפסק, אלא מחדיר את הצינורית הדקה ולא הרגשתי אותה, אלא את זרם המים ברחם.
לצפיה ב-'גם אני לא הרגשתי כלום חוץ מקצת לחץ'
גם אני לא הרגשתי כלום חוץ מקצת לחץ
12/04/2018 | 09:31
זה תקין.
שיהיה בהצלחה בסבב הבא
לצפיה ב-'הכוונה היא לצילום רחם או שזו בדיקה אחרת?'
הכוונה היא לצילום רחם או שזו בדיקה אחרת?
12/04/2018 | 11:07
1
לצפיה ב-'אחרת'
אחרת
12/04/2018 | 11:33
לצפיה ב-'איזה יופי, גולדשמיט אכן אלוף'
איזה יופי, גולדשמיט אכן אלוף
12/04/2018 | 16:22
לצפיה ב-'משהיא מכירה את ברכה מזור ויכולה להמליץ?'
משהיא מכירה את ברכה מזור ויכולה להמליץ?
09/04/2018 | 14:31
12
חברות מהעבודה הלכו אליה בגלל בעיות גב והבינו שהיא מומחית בפוריות (בשיטה טבעית), היא ביקשה ממני לשלח לה תוצאות של בדיקת זרע + פרופיל הורמונלי שלי, היא הזדעדע מתוצאות בדיקת זרע בעוד שהרופא שלי אמר שהוא סביר לא גרוע (אחרי הזרעה 4 בדרך לIVF), אמרה שלא משנה כמה הזרעות או הפריות נעשה זה לא ייתפס בין היתר כי צבע הזרע הוא צהבהב שזה מראה על דלקת ועוד הרבה דברים.., חייבת לציין שהיא נשמעת אמינה אך בכל זאת מבולבלת אשמח לעצות.
לצפיה ב-'צבע צהבהב'
צבע צהבהב
09/04/2018 | 15:07
יש גם לנו, ועשינו כל בדיקה אפשרית כולל במעבדת MFC ולא מצאו לנו אף דלקת.
הזרע אצלנו גרוע (ריכוז של פחות ממיליון ומורפולוגיה 0) אבל במיון זרע מצאו לנו זרעונים תקינים ויש לנו ילד.
לצפיה ב-'לא ניראלי הגיוני'
לא ניראלי הגיוני
09/04/2018 | 15:36
שהיא מבינה יותר מרופא שלמד כל חייו .. בכל מקרה לא שמעתי עליה אבל לא הייתי מאמינה לזה.

לצפיה ב-'סליחה שאהיה בוטה, אבל זה שטויות. צבע צהבהב זה תקין'
סליחה שאהיה בוטה, אבל זה שטויות. צבע צהבהב זה תקין
09/04/2018 | 19:36
4
צהבהב זה ערך תקין - תסתכלי כאן.

אם כבר, המדד שמצביע על דלקת זה לויקוציטים. (וגם לגבי זה יש מחלוקת בין הרופאים לגבי מידת ההשפעתה)
לצפיה ב-'ומה זה אומר פתלוגית ראש 91% גם על זה היא הזדעזעה'
ומה זה אומר פתלוגית ראש 91% גם על זה היא הזדעזעה
10/04/2018 | 08:58
3
אמרה שבמצב כזה הזרכה ולא IVF יכול לתפוס.., לא מבינה מה זה אומר כי הרופא לא התייחס לזה.
לצפיה ב-'מה שמשנה זה % המורפולוגיה התקינה'
מה שמשנה זה % המורפולוגיה התקינה
10/04/2018 | 09:51
2
לצפיה ב-'רשום תאים תקינים 3%'
רשום תאים תקינים 3%
10/04/2018 | 09:59
1
פתולוגית ראש 91%
ופתולוגית זנב 6%
לצפיה ב-'המורפולוגיה ככה ככה'
המורפולוגיה ככה ככה
10/04/2018 | 10:13
אבל אם הריכוז תקין אז כנראה שיש מספיק זרעונים תקינים וזה לא באמת משנה כמה עם פתולוגיית ראש כל עוד יש עם מה לעבוד. בקיצור, לא נשמע שהיא מבינה יותר מדי..
לצפיה ב-'המלצה שלי אלייך היא לא לא ללכת לכל מיני '
המלצה שלי אלייך היא לא לא ללכת לכל מיני
09/04/2018 | 23:16
2
אנשים שמבטיחים ויודעים יותר מרופא, הכל שטויות. מקסימום תלכי לרב שיברך שהטיפול יצליח ותהיי אופטימית והכל יהיה בסדר. קחי רופא טוב שאת יכולה לסמוך עליו. חבל על הכסף שתבזבזי על מטפלים או מי שמתיימרים להיות מטפלים.
אני כותבת לך זאת בעקבות ניסיון שלי.
בהצלחה
לצפיה ב-'מסכימה עם מאגנום'
מסכימה עם מאגנום
10/04/2018 | 08:15
1
אפשר ללכת לדיקור, שמקל גם מנטלית על התהליך ועל התופעות הגופניות שנלוות אליו. או לנטורופת. אבל לבחור משהו אלטרנטיבי אחד ולא להשתגע עם מלא. עדיף גם לדעתי, להשקיע משאבים ברופא טוב. ולא הייתי מחזיקה יותר מדי ממה שברכה מזור אומרת. תעשי גוגל ותראי בעצמך.
לצפיה ב-'היום יש לי פגישת ייעוץ נראה מה היא אומרת '
היום יש לי פגישת ייעוץ נראה מה היא אומרת
10/04/2018 | 08:55
אתן לגוף לנוח חודש ואחליט לאן ממשיכים...., בן אדם מאמין בדיוק חזרתי מאומן והתפללתי בכל קברי הצדיקים, כל כך הרבה שיטות, הרבה דעות גם בין הרופאים, בעזרת ה הכל יסתדר אצל כולנו.
לצפיה ב-'כאדם מאמין, יש בעיה קשה מאד עם הגישה שלה וטיפ משעשע בפנים'
כאדם מאמין, יש בעיה קשה מאד עם הגישה שלה וטיפ משעשע בפנים
10/04/2018 | 19:04
1
זרע צהוב יכול להגרם מהרבה דברים- זיהום, מחלת מין והחשוב מכל- אכילת בצל או שום!
אכן תמונות קשות! :)
אם זה חשוב לך, תנסי לשנות את תזונתו של בעלך ויכול מאד להיות שתגלי שינויי צבע בזרע.
שמת לב מה קורה לצבע השתן אחרי סלק? יש תרופות שגורמת לשתן להכחיל...
נכנסתי לאתר שמפרסם אותה ונתקלתי במשפט "יש לה תשובה לכל שאלה ופתרון לכל בעיה"
אני שמעתי רק על אחד שיש לו תשובה לכל והוא לא צריך תורים..... הוא בכל והכל ממנו.
גם רופאים לא מעיזים להגיד שיש להם תשובה לכל.
והניסוח הזה "הזדעזעה", הוא מטריד  ולא מקצועי.
איש מקצועי יגיד שהנתונים "בעייתיים", מטרידים", מצריכים תשומת לב" ולא ילחיץ לחינם.
כואב הלב על הלחץ שבטח חווית מהשיחה איתה.
כאילו לא קשה לנו גם ככה. 

לצפיה ב-'מקסימה שאת, תודה רבה על האכפתיות '
מקסימה שאת, תודה רבה על האכפתיות
12/04/2018 | 09:27
תאמת לא נלחצתי מהמילים שהיא התבטאה עשיתי לי כבר מחסום רגשי תקופה די ארוכה, לפחות אני יודעת שקיימת בעיה ולא כמו שהרופאים אומרים " אתם מהלא מוסברים", מתפללת שאכן ההחלטה לנסות כמה חודשים על הדרך הטבעית (למרות שזה ממש אבל ממש יקר) ולהפסיק עם ההרומונים וכל הבדיקות הפולשניות. בעזרת ה' בשורות טובות לכולנו. 
לצפיה ב-'פרופ' אילן כהן- חוויה לא נעימה'
פרופ' אילן כהן- חוויה לא נעימה
11/04/2018 | 16:18
1
אתמול עשיתי הזרעה, מכיוון שהרופא שלי לא נמצא עשיתי אצל אילן כהן.
זאת לא ההזרעה הראשונה.. וגם לא השניה עברתי כבר כמה וכמה, ואני ממש לא רגישה לבדיקות- ומעולם לא הכאיבו לי כך כך.
מעבר לזה שהוא רופא לא נעים, לא סימפטי, חסר סבלנות, שאל אותי שאלות בזילזול וכשלא נתן לי שהות לענות צעק עלי, והוציא את כל הכעס שלו על צוואר הרחם שלי נראה לי..
מרגישה כאב פיזי ונפשי,
כשביקשתי קודם אולטרסאונד הוא צעק עלי שהוא 40 שנה במקצוע ויודע שאין שום צורך באולטרסאונד לפני הזרעה ולא הסכים לעשות.
ועדיין כואב לי שם למטה יום אחרי, תוהה אם ללכת להיבדק?

נכנס אצלי לרשימה השחורה של רופאים שלא להתקרב אליהם ברמת אביב-  הוא  ודר' אלי גבע. 
לצפיה ב-'אוי יקירה. כואב לי על מה שעברת. '
אוי יקירה. כואב לי על מה שעברת.
12/04/2018 | 09:15
החזרת אותי אחורה. לצילום רחם שעברתי לפני שנתיים בלניאדו. גם שם היה רופא חסר סבלנות שהתנהג דומה למה שאת מתארת. החדיר את הספקולום בפראות, צעק ואיים כל הזמן. נישאתי בבתוליי וסבלתי מוגינסמוס ושום אמפתיה לא קיבלתי שם. באחת ההחזרות שעברתי במחלקת ה IVF באותו בית חולים, התנהגו די דומה ובמקום לנסות להקל, שאלה אותי אחות חצופה עוד בזמן התהליך, כשאני מתפתלת וכאובה, אם גם במיטה יש לי בעיות עם בעלי.
כל כך פחדתי, שבהחזרה ראשונה שעשה לי הרופא שמטפל בי כיום, ביקשתי טשטוש. הוא הבטיח לי שיעשה תיקון של החוויות הרעות וכך היה. ספקולום ורגו מפלסטיק, קטן יותר, שמיועד לפתחים צרים, זה כל מה שצריך כדי להקל. ועד כמה שזה עדיין לא היה נעים, זה היה נסבל ונגמר מהר.  

אני בעד שתלכי להיבדק. אולי בקופה שלך יש רופא נשים תורן? כמו מיון נשים כזה, שאפשר ללכת אליו מעכשיו לעכשיו. ומאחלת לך שזו תהיה ההזרעה האחרונה.
לצפיה ב-'מעקב זקיקים, אתמול יום ג' זקיקים בגודל 10-12'
מעקב זקיקים, אתמול יום ג' זקיקים בגודל 10-12
11/04/2018 | 22:29
4
סבב IVF, 
הרופא אמר לי להזריק 3 ימים ולחזור לביקורת ביום שישי.
מה דעתכן? שלושה ימים זה לא הרבה? אולי כדאי ללכת להיבדק מחר, יומיים לאחר הבדיקה האחורנה?
לצפיה ב-'ממש לא הרבה. הם צריכים זמן לגדול'
ממש לא הרבה. הם צריכים זמן לגדול
12/04/2018 | 07:55
כי שאיבה נעשית בד"כ ב 18-19 מ"מ שלהם, אם אינני טועה. אבל נשמע שב"ה, הם בדרך הטובה לגדול. בטח ביום שישי כבר יתנו לך הנחיות לגבי אוביטרל ושאיבה וכו'. 

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, במהרה!
12/04/2018 | 08:10
לדעתי עד 18-19 מ"מ, לפני ששואבים. בטח ביום שישי, יתנו לך כבר הנחיות לגבי אוביטרל, שאיבה וכו'. 

בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, אחרי הסבב האחרון הזה!
12/04/2018 | 08:18
שאיבה הרי עושים בד"כ ב 18-19 מ"מ לערך. בטח ביום שישי כבר תקבלי הנחיות אוביטרל ושאיבה. איזה יופי! בע"ה, שיהיה סבב אחרון. 
לצפיה ב-'מה השעות שלוקחים מחר דם ו us באסותא ראשון'
מה השעות שלוקחים מחר דם ו us באסותא ראשון
12/04/2018 | 13:19
לצפיה ב-'טסטומקס'
טסטומקס
10/04/2018 | 19:35
1
הרופא אמר לי להתחיל עכשיו, כבר בביוץ.
זה לא מוקדם מדי? חשבתי שמתחילים מיד- לוטאלי.
מתה מפחד מתופעות לוואי
וגם.. אם יקלט הריון הריון החודש (הזרעה) אז הטסטומקס פוגע?
לצפיה ב-'לי לא היו תופעות לוואי '
לי לא היו תופעות לוואי
12/04/2018 | 00:32
קצת שעירות בירך במקום המריחה...אבל זה נעלם כשמפסיקים למרוח
לצפיה ב-'בטא חיובית, לא מצליחה לשחרר את הדאגות'
בטא חיובית, לא מצליחה לשחרר את הדאגות
11/04/2018 | 14:19
4
11 מחזורי IUI
הריון כימי אחד
הריון אחד שהפסיק להתפתח בשבוע 5 (היו הכפלות בטא תקינות, גילינו רק בשבוע 7  כשבאנו לבדיקת דופק שהעובר הפסיק להתפתח)

2 שאיבות
1 בלסטוציסט מתאים להחזרה,  אחרי PGD

בטא 173 שבועיים אחרי ההחזרה
בטא 403 יומיים אח"כ

לא מצליחה לשמוח באמת,  להרגע.  כל כאב קל אני חוששת שזה הריון חוץ רחמי.  חוששת שלא אראה עוד הכפלה תקינה.  חוששת שיפסיק להתפתח  לפני בדיקת הדופק -  כבר היינו בסרט הזה. 
ואחרי שאראה דופק,  האם אהיה רגועה ?  האם אחרי השקיפות העורפית ?  אחרי סקירה ראשונה ?  מי שפיר ? 

מרגישה שאבדה לי התמימות,  היכולת פשוט לשמוח שלשם שינוי קרה פה משהו טוב,  שהצלחנו לעבור משוכה אחת מתוך עוד כמה.  אחרי שנתיים של אכזבות,  מתקשה להאמין  שאצליח להשלים את התהליך ולסיים הריון בצורה תקינה. 

לא יודעת אפילו מה אני מבקשת פה....  עידוד ?  תמיכה ? 

לצפיה ב-'מזל טוב! והזמנה חמה'
מזל טוב! והזמנה חמה
11/04/2018 | 14:29
1
להצטרף לפורום של "הריון אחרי אובדן" בתפוז. מי שאיבדה הריון חווה את ההריון שאחרי האובדן אחרת. תמצאי שם אוזן קשבת, הכלה והבנה מנשים שכולן בהריון אחרי אובדן, ויוכלו ללוות אותך דרך כל החששות והפחדים עד הסוף הטוב (אמן ואמן!).
ותזכרי כל הזמן שאמנם קיימים אובדנים - אבל הרוב המכריע של ההריונות מסתיים בידיים מלאות. הסטטיסטיקה לטובתך.
לצפיה ב-'תודה! אחפש את הפורום. '
תודה! אחפש את הפורום.
11/04/2018 | 14:38
אני קוראת כל כך הרבה פה על הריונות שהפסיקו להתפתח בשלבים שונים שפתאום הריון שהצליח לשרוד עד הסוף נראה לי סוג של קסם,  היוצא מן הכלל ולא הכלל....
לצפיה ב-'איזה יופי, בשעה טובה!'
איזה יופי, בשעה טובה!
11/04/2018 | 18:07
תשמעי, הדאגות מעכשיו הן בילט-אין,
אני חושבת שהדאגות/חרדות קצת נרגעות, טיפ טיפה, כשמתחילים להרגיש את העובר...
אבל הן כנראה כאן כדי להישאר לתמיד...

ארוך ומשעמם

לצפיה ב-'נכון, באמת איבדת את התמימות..'
נכון, באמת איבדת את התמימות..
11/04/2018 | 23:06
בעזרת השם בידיים מלאות!!!
זה לא הולך להיות רגיל,
את כנראה תפחדי להיקשר,
תחפשי להצטלם,
לא תדברי על העתיד כמו הריוניות ״נורמאליות״..
אבל את יודעת מה, אז מה. אין ברירה. העבר שלך זה העבר שלך, את לא יכולה לשכוח אותו.
זה חלק מהחיים שלך לנצח.
תנסי להיות חזקה, מבטיחה לך שהחיים משתפרים פלאים כשמתחילים להרגיש תנועות (:
ושוב, בידיים מלאות אמן!!!
לצפיה ב-'מיואשת ושבורה, אחרי החזרה '
מיואשת ושבורה, אחרי החזרה
11/04/2018 | 13:51
2
היי,
לפני פסח עברתי החזרת עובר מוקפא בן 4 ימים, העובר נראה כל כך טוב וההחזרה היתה תחת U.S, הכל היה נראה טוב, זו החזרה שניה, בראשונה גם העובר נראה מצויין, שרד 100% את ההפשרה אבל הרופאה החזירה את העובר ללא ליווי U.S.
לפני ההחזרה השניה הלכתי לנסות פיפל, (אך מאחר והייתי ללא שלפוחית מלאה הרופא פחד להכאיב לי ואמר שאין לו בעיה לעשות אפילו תוך שעה ושרק אשתה מים, אבל הוא לא המליץ על פיפל ואמר שאין הוכחות שזה באמת משפר את הסיכויים ובסוף לא עשיתי)  הפרופ' אמר שבגלל מבנה הרחם שלי הוא לא מבין איך עשו לי את ההחזרה ללא אולטרסאונד והשאיר הנחיה בתיק הרפואי לבצע את ההחזרה עם שלפוחית מלאה ובליווי U.S, עם כל זה, זה לא הצליח.
לציין שבעבר לא היה לי בעיה כלל להכנס להריון ואת התינוק שהיום הוא בן שנה וחודשיים נקלטתי בפעם הראשונה, בהחזרה של טרי.
הפרוטוקול שניתן לי בהחזרה האחרונה די דומה לפרוטוקול מלפני ההריון הקודם והפרוטקול בהחזרה הקודמת שכשלה היה על בסיס טבעי רק עם אוביטרל.
אני פשוט שבורה, הרגשתי ממש שהפעם זה הצליח, היו לי תחושות בבטן שזה הריון ואמרתי לבעלי הפעם שיבדוק את הבטא, הייתי בטוחה שהוא יאמר לי שהבטא היא כמה מאות אבל כשאמר לי שזה קטן מ-2 הייתי בשוק, פשוט לא האמנתי והייתי בטוחה שזו טעות, האחות המלווה אמרה לי לנסות להמשיך עוד יומיים את התמיכה ההורמונלית (אסטרופם X3 ואוטרוגסטן פעמיים ביום) ולבדוק שוב, אבל היא בטוחה שזו לא טעות ושזה פשוט לא נקלט, הפסקתי את התמיכה, כי עשיתי אתמול גם בדיקה ביתית בנוסף לבטא שעשיתי שלשום וגם שם זה היה שלילי.
הפחד שלי שנשארו לי 2 עוברים באיכות בינונית וזהו, אין יותר עוברים, זה תרומת ביציות ומפאת גילי כבר לא יאשרו לי תוכנית חדשה ובטח ובטח שאין לי אפשרות כלכלית לעבור תרומה חדשה שוב.
אני ממש לא יודעת כבר מה לעשות כדי לגרום לזה להצליח, מיואשת ושבורה
לצפיה ב-'הי'
הי
11/04/2018 | 18:33
1
אני בעד לנסות את כל מה שלא ניסית. גם אם יש הליך שלא הוכח מחקרית, אין לך מה להפסיד. אני הודעתי לרופא שטען כנגד בקשות שלי שטרם הוכח שיצליחו, שאין לי זמן להמתין למחקרים עד שיוכיחו.
מה עוד לא ניסית?
איך איכות העוברים?
האם בדקת קרישיות?
כמה החזרות עברת עד כה?
תעני וננסה לעזור.
לצפיה ב-'בעקרון לא ניסיתי יותר מדיי'
בעקרון לא ניסיתי יותר מדיי
11/04/2018 | 22:50
עברתי שתי החזרות של מוקפאים באיכות מעולה, הוקפאו ביום 4, לא עברתי בדיקת קרישיות כי לטענת רופא המשפחה שלי אין לי בעיית קרישיות, לא יודעת על סמך מה הוא אומר את זה כי מעולם לא הפנה אותי לבדיקות קרישיות, יש לי פגישה עם הפרופ' של התוכנית בעוד כשבוע, ממנו לבקש בדיקת קרישיות ?, זה לא יקר ?, כי בטח זה נעשה באופן פרטי.
היו לי בהחזרה הראשונה של המוקפאים שהיו באיכות מעולה, עובר אחד לא שרד והשני שרד 100% ואותו החזירו לי, אבל כאמור ללא ליווי של U.S., בהחזרה זו התמיכה היחידה שקיבלתי היא זריקת אוביטרל כמה ימים לפני ואחת שלושה ימים אחרי ההחזרה, ההחזרה היתה על בסיס טבעי.
בהחזרה השניה של המוקפא, הוחזר גם עובר באיכות מעולה, שרד 100%, הייתי עם תמיכה מלאה של חצי זריקת דקפפטיל יומיומי עד שהתחלתי את הטיפול בפרוגסטרון 4 ימים לפני ההחזרה, אסטרופם שלוש כדורים ביום ואוטרוגסטן 4 נרות ליום, בהחזרה של העובר הטרי שאיתו הריתי הייתי על אותה תמיכה למעט הדקפפטיל היומי, אז קיבלתי דקפפטיל 3.75.
לציין שבכמה חודשים האחרונים יש לי קצת בלאגן עם הקיבה, כל הבדיקות שהרופא הכללי שלח אותי, שללו הכל ב"ה, אז בכמה חודשים האלו אני לוקחת אומפרדקס בבוקר בגלל צרבות, שהתגברו לי אגב עם השימוש באוטרוגסטן וכשאמרתי את זה לפרופ' שביצע את ההחזרה, הוא אמר שהאוטרוגסטן באמת גורם לצרבות וזה בסדר שאני לוקחת את הכדור.
אני כבר לא יודעת מה לחשוב, נשאר עוד עובר אחד באיכות טובה ושניים באיכות בינונית, ביום 4 שהוקפאו יש להם נדמה לי רק 8 תאים.
אני ממש מפחדת להכשל שוב בהחזרה כי כשיגמרו העוברים, אין סיכוי שאוכל לעבור את ההליך הזה שוב.
כשהתקשרתי לאחות שמלווה אותי בתהליך ועדכנתי אותה בבטא השלילית וכמה כואב לי ששוב זה לא הצליח, ושאני מפחדת כי לא נשארו לי כמעט עוברים, היא אמרה "תשמחי עם מה שיש לך בבית", כמה נורא לשמוע משפט כזה, הבן שלי הוא כמובן כל עולמי, אבל אם לא הייתי רוצה עוד ילד, לא הייתי עוברת את כל ההליך הלא קל הזה :(

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
ד
מתקשים בפוריות?
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה