לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2622026,220 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'זריקת דקפפטיל נכנסתי קצת לבלבול.. '
זריקת דקפפטיל נכנסתי קצת לבלבול..
16/01/2018 | 12:21
4
אתמול הייתי אצל הרופא למעקב זקיקים, היו 5 זקיקים, 1 שלא גדל מספיק ועוד 4 סביב ה17 מ"מ,
עד אתמול הזרקתי גונאל, ואתמול אמר לי להזריק 2 דקפפטיל כדי למנוע גירוי יתר של השחלות,
וברביעי או הזרעה/בדרך הטבעית (אין בעיית זרע)
וברביעי גם להזריק רבע אמפולה של אוביטרל.
מה זה הדקפפטיל? פעם ראשונה שנתקלת בו. והגיוני שביום של ההזרעה להזריק רבע אוביטרל?
נכנסתי לבלבול. אשמח אם מישהי תוכל לעשות לי סדר בבלאגן.
לצפיה ב-'דקפפטיל..'
דקפפטיל..
17/01/2018 | 09:12
3
שתי זריקות של דקפפטיל יביאו לשחרור של הורמונים מהמוח, ביניהם LH שיגרום לביוץ. מדובר בזריקה מדכאת, לכן לאחר יומיים-שלושה תהיה ירידה הורמונלית. אוביטרל לעומת זאת מביא לשחרור הורמונים, וכך יכול לגרום לגירוי יתר. הרופא נותן להזריק רבע דקפפטיל כדי להמריץ את יצור ההורמונים הטבעי שהדקפפטיל דיכא.
אולי הוא גם נתן לך נרות פרוגסטרון לתמיכה. לי הוא נתן אנדומטרין וכדורים של אסטרופם במקרה דומה.
המון הצלחה והלוואי הפעם הזאת יצליח לך!
לצפיה ב-'תודה רבה על ההסבר'
תודה רבה על ההסבר
17/01/2018 | 10:23
2
אני עוד חדשה בכל זה.
מצטערת על הבורות, מה המטרה של מה שנתנו לך?
לא הביא לי כלום, היה אמור?
אצלך זה היה בהזרעה או בהחזרה?
לצפיה ב-'אנדומטרין ואסטרופם משמשים כתמיכה הורמונלית'
אנדומטרין ואסטרופם משמשים כתמיכה הורמונלית
17/01/2018 | 10:42
אם את עושה הזרעה/טבעי זה ממה לא חובה, התמיכה ניתנת בעיקר ב IVF מכיון שאז הגופיף הצהוב נפגע או שהמערכת ההורמונלית מדוכאת.
כשאני עשיתי מעקב זקיקים ונסיונות טבעיים, וגם בהזרעה הראשונה שלי, לא קיבלתי תמיכה. בהזרעה השניה כן קיבלתי (אבל כבר הייתי שייכת למחלקת IVF ונראה לי שנותנים את התמיכה על אוטומט).
לצפיה ב-'זה היה בהזרעה'
זה היה בהזרעה
17/01/2018 | 10:52
זאת הייתה ההזרעה השניה שלי עם הורמונים. היה לי חששד לגירוי יתר לכן הוחלט על דקפפטיל.
לי הוא לא נתן להזריק רבע אוביטרל. זאת גישה חדשה יחסית לתת זריקת אוביטרל שתמריץ את ההורמונים לבד במקום תמיכה חיצונית.
יהיה בסדר תסמכי עליו.
אגב, בהזרעה הזאת נכנסתי להריון. רק שהוא נפל ממש בהתחלה בלי קשר..
לצפיה ב-'פרוטוקול ארוך'
פרוטוקול ארוך
14/01/2018 | 18:40
19
שלום, אשמח להסבר מתי עושים פרוטוקול ארוך ולא קצר, ולמה הוא עדיף
תודה
לצפיה ב-'השאלה למי עדיף'
השאלה למי עדיף
14/01/2018 | 21:26
18
יש נשים שבעקבות פרוטוקול ארוך זוכות לביציות איכותיות יותר. בנוסף, אצל נשים עם אנדומטריוזיס, דיכוי ארוך יכול לתת תוצאות טובות יותר.
כמו בכל פרוטוקול, התאמה או עדיפות הן עניין של ניסוי וטעייה.
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
14/01/2018 | 21:57
17
אין לי אנדומטריוזיס, 
זה נכון שארוך יותר נכון לרזרבה נמוכה?
האם הדיכוי הוא עמוק ויכול להשפיע הרבה זמן אחכ על קבלת וסת?
אני אחרי סבב אחד קצר בלבד, לא שווה לנסות עוד סבב קצר לפני ארוך?
לצפיה ב-'רוב הרופאים מאמינים שדווקא פרוטוקול ארוך'
רוב הרופאים מאמינים שדווקא פרוטוקול ארוך
15/01/2018 | 09:40
16
אינו מתאים לרזרבה נמוכה, ויש הגיון רב למחשבה זו, שכן ברזרבה נמוכה המערכת כולה לקראת דיכוי ממילא, כך שלפעמים השחלות לא יצליחו להתאושש מהדיכוי הארוך.
יחד עם זאת, ישנם רופאים שהם חסידי הפרוטוקולים הארוכים, כמעט בכל מקרה.
דיכוי יכול להשפיע על מועד קבלת הווסת, ובהחלט פגשתי כאן נשים שהווסת נעלמה להם למספר חודשים בעקבות הדיכוי.
אי אפשר לענות על שאלתך מבלי לדעת מה היו תוצאות הטיפול הקודם: כמה ביציות נשאבו, מה הייתה האיכות, כמה הפריות נוצרו, מה הייתה איכות העוברים, מה המינון שנטלת בפרוטוקול הקצר ובאיזה תכשירים השתמשת.
תעני וננסה לעזור.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/01/2018 | 17:12
15
בסבב קודם היו 8 בציות, 4 הפריות, החזרה ביום 3
אף עובר לא התפתח לבלסטוציט ולמעשה הם לא שרדו
לא היה דירוג גבוה, לא היה אף עובר A
אך נקלטתי בסבב הראשון, הייתי כ"כ שמחה וכ"כ אופטימית
הפלה בשבוע 9
תודה טוליתי אני מאוד מעריכה את התשובות
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
16/01/2018 | 08:25
11
הבעיה שלנו היא מורפוגיה 0%
אז אני לא מבינה למה מתעקשים להתמקד בבציות ולא בבעיה שנמצאה :/
לצפיה ב-'כי אין הרבה מה להציע בתחום הזנ'
כי אין הרבה מה להציע בתחום הזנ
16/01/2018 | 08:58
לצפיה ב-'גם אנחנו עם מורפולוגיה 0'
גם אנחנו עם מורפולוגיה 0
16/01/2018 | 13:25
שבמקרה שלנו גם באה עם ריכוז של כלום, והבן שלי הוא תוצאה של מיון זרע בMFC.
אם לא עשיתם מיון זרע בסבב הזה אז אני ממליצה לנסות מיון או בברטוב או בMFC.
לצפיה ב-'גם אנחנו עם מורפולוגיה 0 ואחרי מיון זרע'
גם אנחנו עם מורפולוגיה 0 ואחרי מיון זרע
16/01/2018 | 14:41
8
בזכות מיון זרע מוצלח בברטוב יש  לי בן, וזה אחרי שטיפול קודם הניב הריון אבל הפלה בשבוע 13.
הכי קל להפיל הכל על האישה... אבל בשביל זה יש מכוני מיון זרע שעובדים בצורה מעמיקה יותר על פוריות הגבר.
לצפיה ב-'גם אני איבדתי הריון בגלל הזרע לפני'
גם אני איבדתי הריון בגלל הזרע לפני
16/01/2018 | 14:56
7
לצפיה ב-'תודה לכן על העיצות הטובות'
תודה לכן על העיצות הטובות
17/01/2018 | 10:08
6
שמחה לשמוע על ההצלחות שלכן מאוד
הבעיה שלנו היא רק במורפולוגיה, ריכוז ותנועתיות בסהכ תקין
תנועתיות קצת נמוכה אבל אחרי ההשבחה היה תקין
מיון לא יעיל יותר לאזוספרמיה? 
לצפיה ב-'לא'
לא
17/01/2018 | 10:45
5
מיון יעיל בכל מצב שבו יש בעיה חמורה במורפולוגיה כי במיון מחפשים בפינצטה זרעים תקינים להפרות איתם את הביציות באיקסי. אתם יכולים לבדוק אם מיון יכול לעזור במקרה שלכם ב2 אפשרויות לדעתי, האפשרות הראשונה היא לדבר עם האימבריולוגיות שטיפלו בזרע וביציות שלכם, לשאול אותם אם היו הפריות "רגילות", כמה היו, איך הן נראו לעומת הפריות שנעשו באיקסי ואיך נראו מורפולוגית הזרעונים שאיתם הפרו את הביציות באיקסי. האפשרות השניה היא לעשות מיון מורפולוגי שהוא בדיקה מגדמית של 150-200 זרעונים ובדיקה כמה מהם באיזו דרגת מורפולוגיה.
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
17/01/2018 | 23:54
4
שוחחתי עם MFC וברטוב. מחירים שערורייתים,  MFC משמעותית יותר זולים, 3500 לעומת 5000.. הפער מוצדק?
ביקשתי מהם שישלחו לי מאמרים שתומכים בזה, הם שלחו לי שניים:
מאמר ראשון- המסקנה היא שאין הבדל בין ICSI לבין מיון בהפריות ועוברים.. חח אז למה זה מה שאתם שולחים לי??
מאמר שני- מאמר של ברטוב (המעבדה המתחרה!) מ2003, לא מקצועי..
סתם הצחיק אותי.
לא יודעת.
אולי שווה לנסות סבב למרות שלא מצאתי מחקרים שמעדים שזה עוזר.. :((( מצד שני כן יש פה סיפורי הצלחה
סליחה על החפירה
אם מישהי מעוניינת במחקרים אני אעלה אותם לפה
לצפיה ב-'מה שהנחה אותי לבוא לברטוב'
מה שהנחה אותי לבוא לברטוב
18/01/2018 | 09:54
שהשיטה בעצם פותחה שם על ידי פרופסור ברטוב ופה בפורום הזה - שבזכותו נודע לי בכלל על העניין - בנות המליצו יותר ללכת לברטוב מאשר ל MFC מבחינת שירות. 
דיברתי עם משגיחה של בוני עולם שגם אמרה לי שלדעתה ברטוב יותר טוב. היא עובדת עם שניהם אז מאמינה לה.
זה לא משפיע על כמות ההפריות בשום מצב כי גם זרע לא תקין יכול להפרות (עובדה, אצלנו זרע לא תקין באף מדד הפרה ויצר עובר שנקלט והיה דופק ואפילו התפתח עד שבוע 13).
מצד שני זה גורם שרק זרע תקין הוא שיפרה ואז הסיכוי גדול יותר שההריון ימשיך ויסתיים בלידת ילד.

אישית לא קראתי מחקרים. עניין אותי שיש לי חברה שלא היה להם זרע ויש לה 3 ילדים מחיפוש ומיון ועניין אותי שאדם שעובד אצל אבא שלי (שהסיפור שלו סופר ב"ישראל היום" של סופ"ש הקודם) - נהיה אבא אחרי 8 שנות המתנה בזכות מיון זרע.
לזכותו ייאמר שהוא ניסה להגיד לי מייד ללכת לברטוב אבל העדפתי לחכות בטיפול הראשון. בטיפול השני כבר לא חיכיתי.
לצפיה ב-'לא כזה משנה לי מה המחקרים שהם שולחים'
לא כזה משנה לי מה המחקרים שהם שולחים
18/01/2018 | 13:01
2
אני יודעת שכשעשינו IVF במעבדה רגילה האימבריולוגיות אמרו לנו שהם לא מצאו לנו אפילו זרעון אחד תקין מורפולוגית. היה הריון אפילו של שני עוברים מזרעונים לא תקינים ככה שהעוברים אפילו עברו את שלב הבלסטו בהצלחה וההריון ההוא הסתיים באובדן.
בMFC מצאו לנו 7 זרעונים תקינים בפעם הראשונה וסוף סוף החזירו לנו עוברים מזרע תקין, נוצרו 7 עוברים דרגה 1 ששניים מהם הוחזרו , אחד מהם הוא הנס הפרטי שלי, ול5 האחרים הגשנו עכשיו טופס 17 ואנחנו מחכים למחזור להתחיל בתהליך..
אם לא ייצא כלום מה5 הנוספים כבר ברור לנו לאן נלך וזה יהיה למיון נוסף. אנחנו לא נעשה עוד שאיבה בלי מיון זרע, חבל על העצבים שלנו, חבל להזריק הורמונים סתם, חבל על כל השליליים וחבל על ההריון שאבד.
לצפיה ב-'צודקות'
צודקות
18/01/2018 | 13:12
1
שוב תודה. סביר להניח שננסה את זה בסבב הבא
אני פשוט מרגישה בטראומה מפחדת לפתח ציפיות
כאילו מזכירה לעצמי שבכלל לא בטוח שזה יעזור כדי שהאכזבה אחכ לא תהיה ככ קשה

לצפיה ב-'מוכר'
מוכר
18/01/2018 | 13:44
יום לפני הבטא החיובית אכלתי קרפצ'יו כי לא האמנתי וגם אני כמוך לא הרשיתי לעצמי לפתח ציפיות אחרי כל כך הרבה אכזבות.. ההרגשה שלנו והלחץ שלנו לא קובעים אם זה יצליח או לא, אז תני  לעצמך להרגיש איך שאת רוצה להרגיש ואיך שאת מרגישה שנכון לך להתמודד עם הסרט הזה שנקרא טיפולי פוריות בלי רגשות אשם. 
לצפיה ב-'היובדה שלא התפתחו בלסטו'
היובדה שלא התפתחו בלסטו
2
לא מאוד חשובה. הרחם טוב יותר לגידול עוברים מכל מעבדה משוכללת..
סהיר שאיכות העוברים קשורה במרפולוגיה.
האם בן הזוג ביקר אצל אורולוג מומחה לפוריות? נוטל תוספים?
צר לי על ההפלה שעברת. האם נצפה דופק?
עברת היסטרוסקופיה?
לאור ההריון שהיה, לדעתי, ואני חא רופאה, יש הגיון לחזור על הטיפול הקודם, ולנסות תמיכה אחרת לאחר ההחזרה.
לצפיה ב-'העובדה'
העובדה
16/01/2018 | 08:59
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה?'
היסטרוסקופיה?
17/01/2018 | 10:15
נצפה דופק שפסק בשבוע 9
כעת מחכה ומייחלת לוסת שתגיע כבר שלושה שבועות
את חושבת שאני צריכה היסטרוסקופיה?
לקבוע תור אולי ליתר בטחון מעכשיו כי סביר להניח שדברים ישתבשו?
את חושבת שהבעיה היתה בתמיכה? כי כעת הרופא רוצה  לנסות פרוטוקול לגמרי אחר, ארוך כאמור, וזה מלחיץ אותי

לצפיה ב-'בדיקת AME איפה עושים? באזור ראשון, רחובות, רמלה, לוד?'
בדיקת AME איפה עושים? באזור ראשון, רחובות, רמלה, לוד?
17/01/2018 | 08:51
לצפיה ב-'וסת אחרי קבלת תמיכה (אוטרוגוסטן)'
וסת אחרי קבלת תמיכה (אוטרוגוסטן)
16/01/2018 | 13:16
6
היי,
אני אחרי הזרעה שלא הצליחה, קיבלתי במשך שבועיים תמיכה של אוטרוגוסטן. הפסקתי אותה ביום ראשון האחרון.
מתי אני יכולה לצפות לקבל וסת? התמיכה יכולה לעכב אותה או שזה עניין של ימים בודדים?
המון תודה
לצפיה ב-'התמיכה שקיבלת היא פרוגסטרון'
התמיכה שקיבלת היא פרוגסטרון
16/01/2018 | 13:19
והפרוגסטרון צריך לרדת בשביל שהמחזור יגיע. זה לוקח כמה ימים.
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
16/01/2018 | 17:38
באופן קבוע מתחילות הכתמות ביום השלישי מהיום בו הפסקתי את התמיכה. הוסת מגיעה כעבור יום-יומיים נוספים.
גם אני הפסקתי תמיכה ביום ראשון. היום התחילו לי ההכתמות.
לצפיה ב-'אצלי זה לוקח יומיים. וקרה גם שקיבלתי לפני בזמן הנרות '
אצלי זה לוקח יומיים. וקרה גם שקיבלתי לפני בזמן הנרות
16/01/2018 | 19:10
3
בכל מקרה, הכי הרבה זה ימים בודדים. בהצלחה ובידיים מלאות במהרה, בע"ה.
לצפיה ב-'מחזור אחרי הפסקת תמיכה'
מחזור אחרי הפסקת תמיכה
17/01/2018 | 06:48
2
היי, הפסקתי תמיכה בראשון ובשני בלילה הגיע המחזור במלוא הדרו. רציתי לשאול, כל הגוף שלי כואב, חולשה, קצת מזכיר לי את התחושה של יום אחרי השאיבה. זה קורה לכן או שזה סתם שפעת? כבר לא נעים לי להיעדר מהעבודה
לצפיה ב-'כן, לפעמים זה ככה אחרי תרופות שמדכאות מחזור'
כן, לפעמים זה ככה אחרי תרופות שמדכאות מחזור
17/01/2018 | 07:49
1
איך אני אסביר? הגוף כאילו מת להתחיל בתהליך הזה ולפלוט הכל החוצה, והתרופות מונעות את זה. לכן כשזה בא, כמו שתיארת, זה בא במלוא הדרו. בטוחה שהתופעה תחלוף תוך יום יומיים. תקפידי רק לשתות הרבה ולאכול טוב. רצוי בשר, או צורה אחרת של ברזל, אם את צמחונית.
לצפיה ב-'תודה נדהמת בכל פעם '
תודה נדהמת בכל פעם
17/01/2018 | 08:24
מכמות הידע שלך ושל אחרות פה באתר. אקח ברזל, לא אוכלת בשר.
המון תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'המלצה להמטולוג מומחה (כללית מושלם)בעייני קרישיות לחוו"ד? '
המלצה להמטולוג מומחה (כללית מושלם)בעייני קרישיות לחוו"ד?
16/01/2018 | 12:00
3
לצפיה ב-'בצפון הייתי אצל קוטלר אנטוניו'
בצפון הייתי אצל קוטלר אנטוניו
16/01/2018 | 13:21
2
אמנם בפרטי כי הייתי צריכה דחוף אבל תבדקי עם מי הוא עובד, אם לא זה 600 שקל ותגישי להחזר.
מבחינת ההנחיות הוא אמר שלדעתו אין לי קרישיות אבל עובדתית בשטח נכנסתי להריון רק לאחר קלקסן.
לצפיה ב-'תודה, בבדיקות היו לך קרישיות לא הבנתי? ומתי נתן לך קלקסן ?'
תודה, בבדיקות היו לך קרישיות לא הבנתי? ומתי נתן לך קלקסן ?
16/01/2018 | 17:56
1
לצפיה ב-'הבדיקות היו ממש גבוליות '
הבדיקות היו ממש גבוליות
17/01/2018 | 07:07
ולדעתו לא היה צריך שום דבר.
את הקלקסן במינון של 60 בהריון של הבן שלי קיבלתי מקופרמינץ שהוא מומחה להפלות חוזרות, נתן לי עקב אי הצלחה כי בזמנו עוד לא עשיתי בדיקות קרישיות.
לצפיה ב-'מה דעתכן על הפרוטוקול הבא (מרגיש לי מוגזם)'
מה דעתכן על הפרוטוקול הבא (מרגיש לי מוגזם)
16/01/2018 | 02:33
6
שלום לכולן. קוראת ולומדת פה הרבה ורוצה גם לשאול.
אחרי הפסקה של שנה החלטתי להחליף רופאה לסבב ivf נוסף. הרופאה הקודמת היתה מאוד "הססנית" עם הורמונים וכל הזמן אמרה שנתחיל חלש ונראה אם צריך להוסיף.
הרופאה הנוכחית הולכת בכל הכוח. לגירוי רשמה פוליסטים, מונפור וכלומיד ביחד, להשראת ביוץ HGC ולופרון, להכנה להחזרה שמן פרוגסטרון ומדבקות אסטרדיול, לתמיכה זריקות יומיות של שמן פרוגסטרון עד הבטא ושבועיים אחרי אם תהיה חיובית.
זה נראה לכן מוגזם או הגיוני?

אני אציין שבסבב הקודם שאבו 20 ביציות, מתוכן 12 לא בשלות, ככה שגירוי כנראה לא היה חסר רק שאבו מוקדם מידי. היתה גם בעיה של רירית דקה מדי.
לצפיה ב-'בארץ או בחו"ל?'
בארץ או בחו"ל?
16/01/2018 | 08:54
3
בחו"ל ובמיוחד בארהב, מקובל להפגיז בהורמונים. כנראה שהסיבה לכך היא כלכלית.
לא יודעת מה זה פוליסטים...
חוץ מזה, בישראל פחות מקובל להשתמש בכלומיד (איקקלומין) במקביל למנופיור.
שנית, האם יש לך אנדומטריוזיס? לרוב לופרון מתאים לדיכוי חזק במיוחד. דווקא דיכוי חזק פחות מתאים לרירית דקה.
אם שאבו לך בפעם הקודמת 20 ביציות והיה מספר יפה של עוברים, למה לא לחזור על הטיפול הקודם?

לצפיה ב-'בארהב'
בארהב
16/01/2018 | 16:02
2
וזה הפתיע אותי כי כמו שאמרתי הרופאה הקודמת שם היתה מאוד רגועה עם הורמונים.
פוליסטים זה מקביל לגונאל אף, בסבב הקודם לקחתי רק אותו לגירוי, הפעם זה שלוש תרופות שונות לאותה מטרה. הלופרון הוא לא לדיכוי אלא לטריגר ביחד עם הHGC. קיבלתי משהו אחר לדיכוי. שוב, יש כפילות בתפקידים. 
בפעם הקודמת היה מספר נמוך של עוברים בעיקר כי רוב הביציות היו לא בשלות. אני לא רוצה לחזור על הטיפול הקודם כי הוא לא היה מוצלח, אבל פה נראה לי שזה מוגזם לכיוון השני. האחות בשיחת טלפון אחרי הבדיקות ביום הראשון אמרה שרואים 43 זקיקים צעירים ומקווים שיצליחו לגדל את כולם. אני לא יודעת אם היא יודעת על מה היא מדברת אבל אם כן זה נשמע לי ממש מפחיד. 
לצפיה ב-'אחותי תזהרי !'
אחותי תזהרי !
16/01/2018 | 18:18
1
נשמע לי יותר מדי מהכל ובטח אם חש ספירה של ככה הרבה זקיקים צעירים.
לצפיה ב-'אוף שיעברו השבועיים האלה'
אוף שיעברו השבועיים האלה
17/01/2018 | 03:00
עכשיו אני ממש לחוצה.
לצפיה ב-'זה באמת הרבה. אבל לפי הבנתי בארה"ב הטיפולים עולים הרבה'
זה באמת הרבה. אבל לפי הבנתי בארה"ב הטיפולים עולים הרבה
16/01/2018 | 19:06
1
ואין מי שמממן אותם ציבורית. אז אולי בגלל זה מפגיזים, כדי שלקוחות לא יבואו בטענות שהם משלמים הרבה והתוצאה דלה? אין לי מושג. 43 זקיקים זה המון. תשתי הרבה ואם יש לך תחושות לא טובות בבטן (תרתיי משמע), אל תתביישי לגשת ולהגיד לה שנראה לך שהתרופות עושות לך לא טוב. בהצלחה ובידיים מלאות בע"ה, במהרה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/01/2018 | 03:06
אוף, החלפתי רופאה כי חשבתי שהקודמת הססנית מדי, עכשיו אני מפחדת מזאת הנוכחית. 
לצפיה ב-'חדשה- מקווה שזה המקום להתייעץ'
חדשה- מקווה שזה המקום להתייעץ
16/01/2018 | 19:02
4
שלום,
אני נשואה 3.5 שנים ויחסית מההתחלה אנחנו מנסים להיכנס להריון. זה התחיל מהריון חוץ רחמי. לאחר מכן הריון כימיה, הריון שנפל בשבוע 8 באופן טבעי, הריון כימי נוסף ולאחר מכן עוד הריון שנגמר בגרידה בשבוע כמעט 10 לאחר שהדופק פסק. כמובן לא צריכה במיחד לא בפניכן לתאר את ההרגשה, הייאוש, הקושי..
כעת כמעט חצי שנה לאחר הגרידה, מנסים ולא מצליחים להיכנס להריון.
עברתי בירור במרפאה להפלות חוזרות והכל נמצא תקין.

רציתי לשאול ולהתייעץ האם בשלב הזה אני יכולה לגשת לרופא ולבקש איכשהו עזרה בכניסה להריון בין אם הורמונים/ איקוקולמין/מעקבי ביוץ/ לא יודעת מה...? מה האופציות שלי?
האם זה מתקבל לבקש?

הזמן עובר וכל חודש קשה מחדש. אני מוכנה לכל..

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'רופא פוריות'
רופא פוריות
16/01/2018 | 20:22
בשלב הראשון הייתי פונה לרופא פוריות
לצפיה ב-'אני רק'
אני רק
17/01/2018 | 00:14
שולחת חיבוק על המסע הארוך. מזמינה אותך בחום לפורום אובדן הריון פה בתפוז. גם הנפש צריכה מקום לפעמים, אם תרצי אותנו אנחנו תמיד שם,
לצפיה ב-'בדיקות'
בדיקות
16/01/2018 | 21:28
היי,  לאור היסטוריית ההפלות וההריונות הכימיים,  הייתי מבקשת (מתעקשת) לקבל מרופא הפוריות בדיקות לבירור הפלות חוזרות (בדיקות קרישיות מלאות וקריוטיפ לשני בני הזוג). כמו כן,  אם לא עשית היסטרוסקופיה לאחר הגרידה,  הייתי עושה גם את זה כדי לבדוק שחלל הרחם נקי ואין הדבקויות שעלולות להגרם מהגרידה. 

לצפיה ב-'תודה רבה בנות '
תודה רבה בנות
17/01/2018 | 22:22
לצפיה ב-'חייבים להזריק כל יום באותה שעה? '
חייבים להזריק כל יום באותה שעה?
16/01/2018 | 08:49
6
אני מתחילה היום להזריק פיוריגון למשך 5 ימים. 
בשישי-שבת אני נוסעת להורים שלי וגם שם אצטרך להזריק. 
אני ממש לא רוצה לקחת איתי את התרופות. לא בא לי לסחוב אותן עם קרח, (זאת נסיעה של שעה וחצי עד אליהם) אני מפחדת לשכוח את המזרק אצלם... בקיצור חשבתי להזריק בשישי בצהריים (סביבות 14) לפני שאני יוצאת ובלילה של שבת (סביבות 21) כשאני אחזור. 
זה יוצא שאני לא אזריק בשעה הקבועה (שהיא בערך 19) זה תקין? 

וקצת אופטימיות לסיום- התחלתי שינוי תזונתי + דיקור + עשבי מרפא ואני רואה תוצאות מיידיות. אני במתח לשמוע מה יהיה עובי הרירית החודש ואני ממש מקווה שיהיה שיפור. למרות שזו לא הייתה הבעיה אצלי לפי הרופאה (7 מ"מ כל פעם) המדקרת חושבת שיכול להיום ששם נעוצה הבעיה... 
לצפיה ב-'לא יודעת לענות על פיוריגון, אבל עם גונאל היה לי קצת בלאגן'
לא יודעת לענות על פיוריגון, אבל עם גונאל היה לי קצת בלאגן
16/01/2018 | 08:54
כשהזרקתי לא בצורה עיקבית.
אחר כך שאלתי את הרופא והוא אמר להשתדל להזריק בין 7-9 בערב.

כשהייתי צריכה להזריק אצל ההורים (שלא יודעים כלום על הטיפולים) מראש השארתי מזרק עם כמות אחרונה להזרקה ולקחתי אותו עם קרח, ואחרי ההזרקה פשוט זרקתי לפח.
בהצלחה..
לצפיה ב-'מותר לשנות את מועד ההזרקה בשעתיים'
מותר לשנות את מועד ההזרקה בשעתיים
16/01/2018 | 09:02
לכאן או לכאן. הרעיון שלך לגבי פער השעות אינו טוב.
קחי את העט, והכניסי תזכורות לנייד שלך ושל בן הזוג.
לצפיה ב-'לגבי פיורגון'
לגבי פיורגון
16/01/2018 | 09:16
גם אני הזרקתי והייתה לי אותה בעיה. הרופאה אמרה שזה בסדר להזריק בטווח שעות של שעתיים שלוש גג.
פשוט הייתי יוצאת להורים ממש מאוחר מזריקה בבית לפני ומוצאש חוזרת מוקדם ומזריקה גם.
העיקר שזה יישמר בטווח של שעתיים שלוש. 
לצפיה ב-'פיורגון לא חייב מקרר, אפשר לשמור מחוץ למקרר על ידי המטופלת'
פיורגון לא חייב מקרר, אפשר לשמור מחוץ למקרר על ידי המטופלת
16/01/2018 | 19:13
2
עד שלושה חודשים, כלומר אם גם ככה פתחת את האריזה שלו, אז אין
שום בעיה לקחת, להזריק ולהחזיר לתיק. בהנחה שאת נמצאת במקום
שהטמפ' שלו מתחת ל 25 מעלות.

שימי תזכורת בטלפון, תזריקי, ותחזירי לתיק. זו באמת זריקה פשוטה ולא מציקה
יותר מידי (לי) שימי לב שיש לך גם מחטים בערכה של המזרק.

אותי הנחו להזריק באותה שעה באופן קבוע, כשאפשר להזיז לפה או לשם מידי פעם,
שעה שעתיים, אבל יותר מזה זה כבר בעייתי.

השינויי שלך נהדר, זה באמת עוזר, שינוי תזונתי, דיקור וצמחי מרפא
בהצלחה

לצפיה ב-'בדיוק באתי לכתוב גם'
בדיוק באתי לכתוב גם
16/01/2018 | 20:14
1
שהייתי היום בבית מרקחת והרוקח אמר שמרגע הפתיחה לא צריך מקרר אלא טמפ' החדר עד 25 מעלות.
משחרר למדי :)
בהצלחה לכולן
לצפיה ב-'אכן כן, בחורף זה מעולה'
אכן כן, בחורף זה מעולה
16/01/2018 | 23:08
בקיץ של באר שבע זה לא עוזר לי

כך תקועות לי בארון משהו כמו 6 אריזות קרינון, ששהו בבית שחם בו יותר מידי,
ואין לי אומץ להשתמש בהן.

לצפיה ב-'פרוג גבוה FSF גבוה וIVF'
פרוג גבוה FSF גבוה וIVF
16/01/2018 | 16:02
4
אשמח לעזרתכן , בבדיקות שעשיתי ביום השני למחזור הFSH היה 12.3 הפרוג 1.8 וזאת לאחר שהפסקתי לקחת DHEA שהעלה את הפרוג בחודש הקודם . לקחתי את התוסף על מנת להשפיע על איכות הביציIת ולהוריד FSH . כרגע מזריקה גונאל . האם יש להמשיך לקחת את הDHEA  ? ואם כן עד מתי ? הופתעתי שהרופא שלי המחה אותי להתחיל עם הגונאל למרות הערכים הגבוהים , האם מישהי עברה טיפולים עם ערכים זהים? ומה התוצאות ? 

לצפיה ב-'בלי DHEA אני לקחתי תוסף טבעי דומה'
בלי DHEA אני לקחתי תוסף טבעי דומה
16/01/2018 | 19:13
שעושה השפעה דומה, במחשבה של "מה יזיק", כי זה טבעי. והוא העלה לי פי כמה את הפרוגסטרון. הרופא שלי לא הבין למה, וכשאמרתי לו מה אני לוקחת, רווח לו. אבל הייתי צריכה לגשת אליו לפגישה פרטית, בתשלום, כדי שהוא יעשה בעצמו US ויראה שהכל עם הזקיקים בסדר.
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
16/01/2018 | 18:15
אותי הנחו להפסיק עם DHEA כאשר מתחילים עם הזריקות (במקרה שלי פרוגבריס)
אצלי הפרוג ביום השני היה 1.7
לצפיה ב-'פרוגסטרון של 1.8 הוא תקין ולא גבוה'
פרוגסטרון של 1.8 הוא תקין ולא גבוה
17/01/2018 | 09:51
1
לצפיה ב-'באמת ? כיף לשמוע הבנתי שהנורמה בין 0.5-1.5 .. '
באמת ? כיף לשמוע הבנתי שהנורמה בין 0.5-1.5 ..
17/01/2018 | 12:11
לצפיה ב-'שלום, שאלת בירוקרטיה'
שלום, שאלת בירוקרטיה
16/01/2018 | 14:39
2
הרופא שלי נמצא בתל אביב, הוא עובד עם כללית אך אני אצלו באופן פרטי, הטיפול הוא באסותא, אני גרה ברמת הגולן
איפה אני יכולה לעשות את המעקבים, US, דם.. במקום להגיע כל פעם לאסותא?
צריך כל פעם להמיר את ההפניות אצל רופא משפחה?
רופא משפחה יכול לתת לי הפניות לUS? 
תודה מראש

לצפיה ב-'צריך להמיר את ההפניות'
צריך להמיר את ההפניות
16/01/2018 | 17:05
1
אצל רופא הקופה. רופא משפחה יכול לתת הפניה לאולטרסאונד זקיקים.
אני מציעה לך לפני טיפול לבקש מהרופאת משפחה הפנייה רב פעמית לבדיקות הדם. הרופאת משפחה שלי בכללית מכניסה לי הפניה לכל יום במשך שבועיים כדאי שיהיה ביום שאצטרך מאחר ואנחנו לא יודעים מראש מתי נעשה את הבדיקות. הפנייה לאולטרסאונד זקיקים תקפה לחודש (בכללית). את הבדיקות את יכולה לעשות במרכז בריאות האישה הקרוב לביתך (תבדקי עם המוקד) ומעבירה לרופא שלך להנחיות. בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/01/2018 | 19:59
לצפיה ב-'מאוכזבת האם למישהי קרה מקרה דומה?'
מאוכזבת האם למישהי קרה מקרה דומה?
16/01/2018 | 15:14
2
יש לי שלושה מוקפאים. הפשירו אותם לפני יומיים כדי לגדל ליום חמש לראות איזה מהם הכי טוב. היום הגעתי להחזרה והרופא אמר שהם גדלו עד ליום ארבע. ואי אפשר להחזיר מחר כי הרחם יהיה ביום שש. אז אני אמורה להחזיר אותם רק במחזור הבא שלי. אלא שאני צריכה לראות מחר שהם גדלו ליום חמש ואפשר להקפיא אותם. 
מה זה אומר? אם הם לא גדלו כמו שצפוי היה אז זה אומר שהם לא איכותיים? הרי הם היו אמורים לגדול ביומיים לא? מה הסיכוי שיגדלו כמו שצריך עד מחר? ומה הסיכוי שיצא מהם הריון תקין? ושבכלל אקלט איתם? כל כך כל כך מבאס למישהי היה מקרה דומה שהסתיים בטוב?

ובעוד עניין - אני עושה מעקב אצל כירורג שד. באולטראסאונד לפני חצי שנה ראו שני גושים שפירים. האולטראסאונד האחרון שעשיתי נשמע היה לפי הטכנאית שלא היה שינוי. אלא שהתקשרו אליי אתמול שאחרי עיון רופא אני צריכה לבוא לעוד אולטראסאונד ואם יהיה צורך ביופסיה. אני כל כך לחוצה מזה זה אומר שהגושים גדלו, לא? יש לי סיבה לדאוג? אם הם גדלו זה נשמע לא טוב.... 

תודה מראש לעונות!

לצפיה ב-'את אצל ברקוביץ?'
את אצל ברקוביץ?
16/01/2018 | 15:55
1
גם אצלנו הוא דיבר על להפשיר עוברים מוקפאים ולתת להם לגדול לפני שמחזירים אותם וזה די מטריד אותי. התנאים במעבדה הם לא כמו התנאים ברחם ואפשר לאבד עוברים שבתנאי הרחם היו מתפתחים טוב בשיטה הזו.הוא נתן לך לבחור אם לגדל אותם או לא?
לצפיה ב-'אכן אצלו '
אכן אצלו
16/01/2018 | 16:32
אני מניחה שאם הייתי מתנגדת הוא היה עושה את מה שאני מבקשת.  אבל לא הרגשתי שאני מבינה בזה מספיק כדי שתהיה לי דעה אז זרמתי עם מה שהוא הציע.  אולי יש כאן עוד מטופלות שלו שיכולות לשתף? 
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אבחנתית'
היסטרוסקופיה אבחנתית
16/01/2018 | 10:29
5
צריכה לעשות את הבדיקה הזו והמליצו לי על פרופסור מוטי גולדנברג. איך הבדיקה? כואבת? מישהי מכירה את הרופא?

יש לי נישה מהניתוח הקיסרי ואני ממש מפחדת מהבדיקה הזו.
אשמח לשמוע מכן איך היה לכן.
לצפיה ב-'עשיתי את הבדיקה אצל גולדשמיט'
עשיתי את הבדיקה אצל גולדשמיט
16/01/2018 | 11:11
גם מאותה סיבה של קיסרי חירום והיה בסדר, לא כאב בכלל.
לצפיה ב-'חברה מהעבודה עשתה השבוע מאותה סיבה'
חברה מהעבודה עשתה השבוע מאותה סיבה
16/01/2018 | 12:34
1
אין לי מושג אצל מי.
לא כאב לה בכלל.

לצפיה ב-'שאלתי אותה - אכן עשתה אצל גולדנברג.'
שאלתי אותה - אכן עשתה אצל גולדנברג.
16/01/2018 | 13:49
אמרה שלא הרגישה כלום כלום כלום.
הוא עשה רושם מאוד מקצועי, הראה לה הכל על המסך. הבדיקה הייתה קצרצרה והוא המליץ על היסטרו' ניתוחית שגם אותה היא תעשה אצלו.
בהצלחה!
לצפיה ב-'גם עשיתי אצל גולדשמיט'
גם עשיתי אצל גולדשמיט
16/01/2018 | 13:18
וגם עם נישה מקיסרי , לקחת שני אופטלגין קצת לפני והיה ממש בסדר, כשההחזרות אצלי ממש גהנום לאחר הקיסרי.
לצפיה ב-'בחודשיים האחרונים עשיתי 2 אבחנתיות וניתוחית אחת'
בחודשיים האחרונים עשיתי 2 אבחנתיות וניתוחית אחת
16/01/2018 | 15:49
כולן אצל גולדשמיט.
הגעתי אליו חצי שנה אחרי גרידה, בעקבות דימום וסתי מועט.
באבחנתית הראשונה הוא איתר הרבה הידבקויות, את חלקן הוא הפריד במקום (לא נעים אבל לא נורא), את השאר פתח בניתוחית.
אחרי האבחנתית הראשונה ולמשך כמה ימים, היה לי דימום קל כתוצאה מהפרדת ההידבקויות.
האבחנתית שאחרי הוסת היתה קלילה לחלוטין. הגעתי אליה לבד ואחריה נהגתי בחזרה הביתה (נסיעה של שעה וחצי).

לא לקחתי שום דבר לפני האבחנתיות ולפני הראשונה פחדתי בעיקר מהספקולום. בסוף הוא בכלל לא השתמש בספקולום, ומרוב שמחה והתרגשות שאין ספקולום, הבדיקה עברה עליי ממש בקלות.
לצפיה ב-'פרגובריס למסירה'
פרגובריס למסירה
16/01/2018 | 12:47
1
ברשותי 3 חבילות בתוקף עד סוף ינואר וכן אנדומטרין למסירה בתוקף ארוך. מאזור המרכז. פרטים נוספים בפרטי
לצפיה ב-'עדכון- מדובר ב 12 חבילות'
עדכון- מדובר ב 12 חבילות
16/01/2018 | 13:09
לצפיה ב-'בדיקת AMH דרך מכבי. יש דבר כזה?'
בדיקת AMH דרך מכבי. יש דבר כזה?
16/01/2018 | 09:18
6
קיבלתי בקשה לבדיקת AMH.
לאחר שלא אישרו לי במכבי, אמרו לי במחלקה שלא מאשרים בקופה, וללכת לפרטי
בפרטי זה עולה 390 שח...
אז למישהי אישרו בקופה?
או הצליחה לתבוע את הביטוח הפרטי?
תודה
לצפיה ב-'אני עשיתי במדיקל, כי בקופה שלי לאומית, לא עושים כאלה'
אני עשיתי במדיקל, כי בקופה שלי לאומית, לא עושים כאלה
16/01/2018 | 10:18
2
ולדעתי הקופות לא מממנות. בתור עו"ד שעובדת לעתים עם ביטוחים פרטיים, אני יכולה להגיד לך שלנסות לתבוע תמיד אפשר. מכיוון שזה משהו שאת משלמת עליו פרמיות כל חייך, לפעמים הם עושים חריגים. את יכולה גם לנסות לתבוע את הביטוח המושלם בקופה, להשתתפות כלשהי (עשיתי את זה עם בדיקת אבחון וירוסים בצוואר הרחם והחזירו לי איזה רבע מעלותה).
לצפיה ב-'במכבי הבדיקה קיימת. '
במכבי הבדיקה קיימת.
16/01/2018 | 10:41
1
פשוט לא אישרו כי לא היה פירוט לבקשה.
מנסה לבקש שוב...
לצפיה ב-'אולי לחזור למי שנתן ההפניה, שיפרט? 390 ש"ח זה מציאה'
אולי לחזור למי שנתן ההפניה, שיפרט? 390 ש"ח זה מציאה
16/01/2018 | 10:58
אני שילמתי 600
לצפיה ב-'אני במכבי ועשיתי במכון זר לפני 4 שנים תמורת 360 שח'
אני במכבי ועשיתי במכון זר לפני 4 שנים תמורת 360 שח
16/01/2018 | 11:18
2
בזמנו אמרו שזו בדיקה פרטית ואין אותה במכבי
לצפיה ב-'עכשיו יש. מופיע באתר שזה חינם'
עכשיו יש. מופיע באתר שזה חינם
16/01/2018 | 13:10
1
לצפיה ב-'אני עשיתי ע"פ הפניה מרופא הפריון ללא עלות'
אני עשיתי ע"פ הפניה מרופא הפריון ללא עלות
21/01/2018 | 13:06
לצפיה ב-'המלצה לרופא פוריות אזור המרכז'
המלצה לרופא פוריות אזור המרכז
15/01/2018 | 21:43
5
למי המלצה למומחה לגיל בוגר (מעל 40) איזור המרכז
יש המלצות על באום ?
לצפיה ב-'לי הצליח עם פרופסור אלנבוגן'
לי הצליח עם פרופסור אלנבוגן
16/01/2018 | 08:21
הוא עובד בבני ברק עם מאוחדת ולדעתי גם עובד באופן פרטי. אני עכשיו אצל רופא אחר, ד"ר חסון, לא יודעת לגבי הצלחות שלו עם נשים מבוגרות, אבל בינתיים אני מרוצה מהיחס ומהמקצועיות שלו.
לצפיה ב-'ד"ר נהרי מרעננה'
ד"ר נהרי מרעננה
16/01/2018 | 08:24
הי מיכל, ד"ר נהרי רופאה מדהימה! יש לה קליניקה ברעננה היא מתמחה בטיפולי פריון (הכניסה אותי להריון אחרי מסע של חוסר הצלחה עם רופאים אחרים) אם את מתכוונת לד"ר באום מת"א אני אישית לא ניסיתי אבל יש לי חברה שהלכה אליו ולא היתה כלכך מרוצה (גם היא עברה לד"ר נהרי :) 
לצפיה ב-'אני מטופלת של ד"ר באום'
אני מטופלת של ד"ר באום
16/01/2018 | 10:26
2
מאד מקצועי ואני סומכת עליו בעיניים עצומות.
מקסים, רגוע, אמפתי ועם היד על הדופק כל הזמן.
אני בת 38, יש לי בן (שנה וחודש) מטיפול שני אצלו וגם בטיפול הקודם אצלו נקלטתי אבל לצערי נפל בשבוע 13.
במדיקל סנטר בהרצליה ואחר כך בתל השומר  בהריון הרגשתי כמו מלכה כשהוא ליווה אותי.
שווה ביותר!
שלחתי אליו לא מעט חברות, אחת בת 42 הייתה אצלו בשאיבה והחזרה ועכשיו מחזיקה לה אצבעות להריון מוצלח.
לצפיה ב-'הי רויאל בלו79 -שלחתי לך מסר עם שאלה :)'
הי רויאל בלו79 -שלחתי לך מסר עם שאלה :)
16/01/2018 | 12:10
לצפיה ב-'תודה רבה בנות ..בהצלחה כולנו '
תודה רבה בנות ..בהצלחה כולנו
16/01/2018 | 20:15
לצפיה ב-'שאלה לגבי דיקור'
שאלה לגבי דיקור
14/01/2018 | 12:20
3
היי בנות,
משיהי עשתה פה דיקור ויכולה להגיד מתי נכון לעשות?
האם בזמן ההזרקות? לפני שמתחילים? אחרי שאיבה? אחרי החזרה?
התייעצתי עם 2 מטפלים שמעתי תשובות שונות, ואחד הפחיד אותי שאם אעשה אחרי השאיבה זה יכול להזיק ולא להועיל...

תודה מראש

לצפיה ב-'מומלץ לעשות רצף של טיפולים, לא אחד, זה לא זבנג וגמרנו...'
מומלץ לעשות רצף של טיפולים, לא אחד, זה לא זבנג וגמרנו...
14/01/2018 | 14:12
תתחילי ותני לטיפול השבועי להיות במקביל לתהליך שאת עוברת.
אני הולכת לדיקור כבר כמה שנים עם הפסקות פה ושם.
משתדלת ללכת תוך כדי הזריקות, ומשתדלת ללכת אחרי ההחזרות.

והכי טוב ללכת גם תוך כדי היריון...

לצפיה ב-'אצלי המדקרת אמרה לבוא פעמיים'
אצלי המדקרת אמרה לבוא פעמיים
14/01/2018 | 14:17
פעם אחת עם תחילת לקיחת ההורמונים לגיוס זקיקים (ביום יומיים הראשונים להזרקות)
פעם שניה סמוך למועד ההחזרה, רצוי יום לפני במידה ולא מסתדר באותו יום

יש מקומות שהם יודעים מראש, לאחר החזרה, לא לדקור

אבל כמו שכתבת, לכל מדקר יש את האג'נדה/שיטת טיפול שלו ולכן במי שאת בוחרת תסמכי עליו
לצפיה ב-'תשובה לגבי דיקור'
תשובה לגבי דיקור
16/01/2018 | 09:31
הי ליליאן,
אני עונה לך כמטפלת ברפואה סינית וגם בתור מטופלת בזמן טיפולי פוריות.
לפי מה שאני למדתי (לימודי התמחות בגינקולוגיה סינית) טיפולי דיקור עושים אחת לשבוע צריך לאורך כל הסייקל של החודש ולא רק לפני ואחרי שאיבה.
טיפול בדיקור עובד עם האנרגיה של הגוף ומטרתו לאזן את הגוף ובזמן טיפולים לתמוך ע"פ השלב מתאים בסייקל; לעודד יצור זקיקים, לשפר את איכות הביצית, לסייע לזרימת דם לרחם, להשתרשות וכו'.
הטיפול הוא הוליסטי ויש לו ערך מצטבר ולכן מומלץ לעשות במינימום סדרת טיפולי דיקור  במקביל לטיפולי הפוריות.
דיקור אחרי שאיבה מאוד מקובל ומטרתו לסייע לגוף להתאושש מהשאיבה אם יש צורך (למשל במקרה של גירוי קל) ואחרי ההחזרה לעודד את השתרשות העוברים.
ממליצה לך לפנות למטפל/ת שמתמחה בטיפול בנשים בכלל ובזמן טיפולי פוריות בפרט.
אם תרצי אוכל להמליץ על קולגות באזור מגורייך.
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות בקרוב
לצפיה ב-'רגעים בחיים'
רגעים בחיים
15/01/2018 | 15:41
9
הרגע הזה ששתי אחיותי בהריון ומתקשרות לבשר לי .....אני שמחה מאוד מאוד .כמה חיכנו לבשורה הזאת סוף זה קורה .
ואז באותה נשימה אחותי "יש לי הרגשה שזה יקרה גם אצלח בקרוב "....אני לא צריכה ניחומים שמחה בשמחתך מכל הלב ולי זה יקרה כשזה יקרה וגם אם לא זה בסדר הכל בסדר עם או בלי עוד ילד וגם אם לא יהיה עוד אחד ישנם תמיד עוד אפשריות ככה החלטתי ומאז שהחלטתי אני מרגישה שזה שומר עליי מגן עליי ונותן לי שקט יש מוקפאים ואתם ננצח או שלא .
לצפיה ב-'ואו כל כך מזדהה איתך...'
ואו כל כך מזדהה איתך...
15/01/2018 | 16:19
גם גיסתי בישרה שבוע שעבר ואמרה לי את אותם המילים...
לצפיה ב-'זו גישה טובה. אני משתדלת לדבוק בה. רוב הזמן, זה עובד'
זו גישה טובה. אני משתדלת לדבוק בה. רוב הזמן, זה עובד
15/01/2018 | 16:31
2
אתמול גיליתי, שאחת מהדודניות של אישי, הפכה סבתא. דודה ודודתה, שהם חמי וחמותי, מבוגרים ממנה בהרבה ועוד לא זכו. גיסתי מתחבטת עם רעיון האימהות (כך לפחות היא טוענת) ואנחנו מוכנים כבר שנים, עוד מלפני שהכרנו.
בכל זאת, זה לא בא. גם מהצד שלי אין בכלל נכדים. לפעמים זה ממש עצוב.

אז אני נצמדת לכל דבר שעושה לי טוב. אם זה להציף את עצמי במטלות בית, להשקיע בטיפוח עצמי, להתעמל, לבלות עם הבעל. גיליתי שגם הביקורים במקווה עושים לי טוב. וכמובן, גם הפורום הזה. אני לא יודעת מה יהיה, אבל משתדלת לא לחשוב על זה. ומתפללת עבור כולן כאן 
לצפיה ב-'הי'
הי
15/01/2018 | 18:57
1
אני מאמינה שבסוף באיזה שהיא צורה ודרך זה יבוא כל הכבוד גאה בך
לצפיה ב-'תודה על האיחולים, מקסימה '
תודה על האיחולים, מקסימה
16/01/2018 | 07:37
לצפיה ב-'מבינה לליבך'
מבינה לליבך
15/01/2018 | 17:30
1
אחותי ילדה לפני חודש בגיל 41 ואני מאושרת בשבילה.
חברה טובה נכנסה להריון וסיפרה לי רק בשבוע מתקדם כי לא היה לה נעים ממני. פעגה בי אנושות עם האמרה הזו.גרמה לי להרגיש ככ מסכנה.
עוד חברה טובה טובה נכנסה להריון ואמרה לי לפני שבועיים :'עכשיו את חייבת להיות .שנהיה יחד בחופשת לידה.'
באותו הרגע חשבתי לעצמי שלא יכול להיות שבחורה ככ אינטילגנטית אומרת לי כזה משפט.

לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
15/01/2018 | 19:00
אני לא חושבת שזה מכוונה רעה לפעמיים אומרים כי אומרים כי ככה זה מתבקש מי שלא נמצאת במקום הזה שלנו לא מבינה כמה זה משפיע אך תתני לזה להשפיע עלייך אני מאחלת שתיהיה בחופשת לידה איתה או בלעדיה
לצפיה ב-'אחותי הקטנה התחתנה שנה שעברה בערך חודש אחרי שחזרנו לטיפולים'
אחותי הקטנה התחתנה שנה שעברה בערך חודש אחרי שחזרנו לטיפולים
2
אם היא תכנס להריון לפני אני לא יודעת מה אני עושה לה!
לצפיה ב-'מברכת אותה בשעה טובה'
מברכת אותה בשעה טובה
16/01/2018 | 11:41
1
לצפיה ב-'אכן כך! זאת לא תחרות..'
אכן כך! זאת לא תחרות..
16/01/2018 | 14:35
לצפיה ב-'הזרעות - מכבי אילת?!'
הזרעות - מכבי אילת?!
15/01/2018 | 06:22
6
היי, אשמח לעזרתכן:
1. משהי יודעת היכן עושים הזרעה באילת? מבדיקה ראשונית שלחו אותי לבאר שבע, הגיוני?!
2. זריקות גונאל - האם ניתן לרכטש במכבי פארם בלבד או גם בסופר פארם? מה לגבי המחיר? האם זהה?
לצפיה ב-'לגבי שאלה 2'
לגבי שאלה 2
15/01/2018 | 08:45
5
יש גונאל גם בסופר פארם, תקני בסניף שמכבד מרשמי מכבי בשביל להנות מהנחה.
מומלץ להתקשר לשאול קודם בסניף, לא כל סניף מחזיק את כל התרופות.
אני בכללית ויש להם באפליקציה מנוע חיפוש תרופות שאומר לך איפה ניתן להשיג את התרופה בסביבה שלך, אולי גם במכבי יש כזה.

בהצלחה
לצפיה ב-'התקשרתי לסופר פארם. טוענים שלא מחזיקים כלל'
התקשרתי לסופר פארם. טוענים שלא מחזיקים כלל
15/01/2018 | 19:31
4
....
לצפיה ב-'בוודאות כן.'
בוודאות כן.
15/01/2018 | 22:56
2
הסניף שהתקשרת  אליו כנראה לא מחזיק.
כשאני הייתי צריכה גונאל היה להם 450 (לא קניתי כי היה לי מרשם ל-900 והם לא הסכימו למכור שניים של 450 אז פספסתי זריקה בגלל זה).
לצפיה ב-'מוזר... אנסה בעוד סניף'
מוזר... אנסה בעוד סניף
15/01/2018 | 23:24
1
לצפיה ב-'בררתי לך באפליקציה של הכללית ומצאתי!'
בררתי לך באפליקציה של הכללית ומצאתי!
16/01/2018 | 08:46
כתוב שיש מלאי בסופר פארם בשדרות התמרים 9.
מקווה שזה סניף שעובד גם עם מכבי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'גם לי זה קרה. הכללית לא שולחת גונאל לכל סניף'
גם לי זה קרה. הכללית לא שולחת גונאל לכל סניף
16/01/2018 | 08:51
רק לסניפים ספציפיים, ובדרך כלל יש בבתי מרקחת של מרכזי בריאות לאישה

בדיוק בשישי הייתי צריכה דחוף גונאל ופשוט לא היה בכל העיר :(
לצפיה ב-'בדיקת דם אחרי החזרת מוקפאים'
בדיקת דם אחרי החזרת מוקפאים
14/01/2018 | 15:08
1
שלום,
עשיתי היום בדיקת דם 6 ימים אחרי החזרת בלוציסט מוקפא ביום 5 והבדיקה שלילית (בטא נמוכה מ-2). האם יש עדיין סיכוי? אני יודעת שהרופאים אומרים להמתין עוד שלושה ימים, אבל למישהי באמת קרה שבשלב כזה הבדיקות שליליות ואח"כ חיוביות?
לצפיה ב-'6 ימים זה מוקדם...'
6 ימים זה מוקדם...
15/01/2018 | 20:57
תמתיני למתי שהרופא הנחה אותך לבדוק.. הלוואי ותופתעי!!
לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
14/01/2018 | 13:52
9
היי,
היי בנות,
צריכה את עזרתכן :הרופא אמר לי לקחת  איקקלומין בין יום 4-8 למחזור. יוצא שאבוא למעקב זקיקים רק ביום 12(יום 10-11 נופל על שבת). האם כדאי ביום ה10 כבר לקיים יחסים כדי לכסות או לשמור זרע עד המעקב?הרופא אמר שכנראה הביןץ לא התרחש לפני יום 14 אבל ראיתי באינטרנט בנות שבייצו בין יום 10-14 עם הכדורים גם. מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'מישהי?'
מישהי?
14/01/2018 | 17:00
מישהי?
לצפיה ב-'עדיף להתחיל את המעקב קודם'
עדיף להתחיל את המעקב קודם
15/01/2018 | 08:05
7
יש בהחלט סיכוי לבייץ ביום ה-11 או ה-12. בהצלחה!ככה התפספסו כמה סבבים אצלי...

לצפיה ב-'אז אם יש סיכוי'
אז אם יש סיכוי
15/01/2018 | 08:15
6
לבייץ ביום 12 לא עדיף לקמפר ביום 10 כדי לא לפספס?
לצפיה ב-'לדעתי כן אבל אצלי'
לדעתי כן אבל אצלי
15/01/2018 | 09:17
5
הביוץ הוא יחסית מוקדם.עדיף יום כן,יום לא,החל מהיום העשירי.
לצפיה ב-'התכוונת להתחיל את המעקב'
התכוונת להתחיל את המעקב
15/01/2018 | 09:19
4
קודם בימים.
לצערי לא מתאפשר כי זה נופל על שישי שבת ולכן אתחיל ב12. השאלה אם לקיים ביום עשר לא מפרי לטיפול או משהו כי אני זוכרת שאמר יום לפני שבאים אליו לא לקיים.
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודעת,זה לא אמור להפריע'
עד כמה שאני יודעת,זה לא אמור להפריע
15/01/2018 | 17:46
3
 הרופא הקודם שלי טען שאין בעיה מכיוון שבהזרעה הזרע עובר השבחה אז לא צריך להתנזר.
לצפיה ב-'כרגע זו פעם ראשונה'
כרגע זו פעם ראשונה
15/01/2018 | 18:07
2
אז רק איקקלומין. נקווה לטוב והלוואי ויצליח :)
לצפיה ב-'הלוואי.בהצלחה רבה'
הלוואי.בהצלחה רבה
15/01/2018 | 18:25
1
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
15/01/2018 | 18:49
גם לך!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
ד
ד"ר גיא ביבי
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה