לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2683226,832 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'אחרי סינרל'
אחרי סינרל
02/09/2018 | 15:06
2
בנות שעשו סבב עם סינרל, במיוחד סבב ארוך(מיום 21 של מחזור קודם), האם במחזור אח"כ זה תקין שדברים לא זזים? שהכל בדיכוי?
מתחילה להילחץ שלא יהיה לי ביוץ בחודשים הקרובים
לצפיה ב-'סינרל ודיכוי'
סינרל ודיכוי
03/09/2018 | 08:33
אני השתמשתי פעם אחת לתמיכה לאחר הזרעה שלא הצליחה והיה לי דיכוי של חודש כמעט.
הרופא שלי אמר שזה קורה ולא מאד התרגש מזה..
יש פה די הרבה סיפוריפ על דיכוי אחרי שימוש בסנרל.
בהצלחה בסבב הבא והלוואי שיהיה הסבב המנצח!
לצפיה ב-'סבבה שבו השתמשתי בסינרל לדיכוי ותמיכה '
סבבה שבו השתמשתי בסינרל לדיכוי ותמיכה
03/09/2018 | 08:35
הביוץ במחזור אחרי הגיע בערך ביום 20 (ברגיל אני מבייצת ב 11-12)
לצפיה ב-'אנדומטרין והחזרה ראשונה'
אנדומטרין והחזרה ראשונה
02/09/2018 | 19:42
4
שאלת אנדומטרין - צריכה להתחיל לקחת 4 ביום, 2 בבוקר ו-2 בערב. האם אני אמורה לקחת 2 בבת אחת או שיש צורך לחכות בין אחד לשני?
בנוסף, זו החזרה ראשונה שלי (סבב הורמונלי) והרירית רק 7.6
כמה זה נורא? זה בערך מה שיש לי ברגיל וקיוויתי שהאסטרופם יעזור וזה לא קרה ועכשיו אני נורא בלחץ מזה.
ושאלה אחרונה - מה קורה בהחזרה מבחינת הפשרת עוברים, אפשר לבקש שיפשירו רק אחד ואם הוא חלילה לא שורד (טפו טפו טפו) רק אז להפשיר עוד אחד? 
תודה
לצפיה ב-'עונה'
עונה
02/09/2018 | 20:23
אם אמרו לך לקחת 2 ו2 אני מניחה שהתכוונו ל2 ביחד כל פעם בלי הפרש בין שניהם.
רירית 7.6 היא רירית טובה ואני מקווה שהיא תספיק.
לגבי הפשרת העוברים, הם מפשירים קשית של עוברים ואפשר להפשיר רק אחד רק אם הוא הוקפא לבד בקשית. אם יש לך 2 או 3 עוברים בקשית אין ברירה אלא להפשיר את כולם ביחד.
לצפיה ב-'כשאני שאלתי הרופא אמר לי שלוקח רק כחצי שעה להפשיר עובר'
כשאני שאלתי הרופא אמר לי שלוקח רק כחצי שעה להפשיר עובר
02/09/2018 | 20:55
בהנחה שהעוברים מוקפאים בקשיות נפרדות, את יכולה לבקש שיפשירו רק אחק ורק אם הוא לא שורד שיפשירו עוד אחד. 
לצפיה ב-'תודה רבה לשתיכן'
תודה רבה לשתיכן
02/09/2018 | 21:16
1
אכן מוקפאים בנפרד, מספיק שאדבר עם הרופא על זה?
לצפיה ב-'כן'
כן
02/09/2018 | 22:25
כשאתם קובעים את ההחזרה תגידי לרופא שאת רוצה להחזיר רק עובר אחד. בהצלחה! 
לצפיה ב-'אנדומטרין למסירה'
אנדומטרין למסירה
02/09/2018 | 05:40
1
חבילה וקצת
מהוד השרון
לצפיה ב-'נ'
נ
02/09/2018 | 19:45
נמסר
לצפיה ב-'אסותא רמת החיל'
אסותא רמת החיל
31/08/2018 | 19:16
5
היי בנות,
ידוע לכן מתי יוצאים לפגרה באסותא?
אני אמורה לעבור שאיבה בספטמבר ואני לא יודעת אם עדיף לחכות לאוקטובר או לא...

לצפיה ב-'מקפיצה לעצמי...'
מקפיצה לעצמי...
01/09/2018 | 20:32
לצפיה ב-'פגרה'
פגרה
02/09/2018 | 11:07
1
הבנתי שהפגרה יוצאת מ 7/10/2018 עד 13/10/2018
ממליצה להתקשר לאסותא לוודא

לצפיה ב-'אני גם הבנתי ככה'
אני גם הבנתי ככה
02/09/2018 | 17:39
שהשנה עובדים כרגיל גם ביבי חג וחול המועד רק לא בכיפור.. ומה7/10 עד ה-13/7 הם סגורים בגלל שיפוצים
לצפיה ב-'תודה יקירות...'
תודה יקירות...
02/09/2018 | 19:20
1
שלחתי מייל לאסותא ואכן, הפגרה 7-13/10 ...

לצפיה ב-'מצטפת לשאלה אך לגבי ?? אסותא ראשון'
מצטפת לשאלה אך לגבי ?? אסותא ראשון
03/09/2018 | 18:33
לציון?
לצפיה ב-'מעקב זקיקים וביוץ - חדשה'
מעקב זקיקים וביוץ - חדשה
02/09/2018 | 13:56
1
הי חדשה כאן
בת 38 בעברי ארבעה הריונות ושני ילדים. לשלושת ההריונות הראשונים נכנסתי טבעי ובקלות ולהריון הרביעי לא הצלחנו ואז התגלתה בעיית זרע. התחלנו הזרעות על בסיס המחזור הטבעי שלי בלי הורמונים או זריקות. נכנסתי להריון בהזרעה השניה. לצערי עקב תסמונת שהתגלתה בצ'יפ הגנטי עברתי באיזה בשבוע 23. 
אני עכשיו שלושה וחצי חודשים אחרי הגרידה. המחזור הסתדר מאוד מהר. יש לי מחזור סדיר של 25 יום. המחזור האחרון פתאום הגיע אחרי 17 יום ושיבש לי את הסדר. היום הייתי במעקב זקיקים והיה זקיק מוביל של 19 ממ ורירית 6. לפי החישוב שלי הביוץ מחר אבל הרופא אומר שלישי. אני מתלבטת אם כדי לקיים יחסים היום בכל זאת למרות שבגלל בעיית הזרע הבנזוג אמור להתאפק. מאידך הביצית גם מחזיקה 24 שעות אז גם הזרעה בשלישי אמורה לכסות. האם יש המלצות מבעלות נסיון כאן?
לצפיה ב-'אישית'
אישית
02/09/2018 | 16:01
לנו יש בעיית זרע והרופא שלנו הנחה אותנו להימנע יומיים לפני שאיבה אז בהנחה שהביוץ בשלישי (עשית גם בדיקת דם?) הייתי מקיימת יחסים היום, עושה הזרעה בשלישי, ומחזקת אחרי ההזרעה ברביעי
לצפיה ב-'תמיכה עם אוטרוגסטן ללא בדיקות דם של רמות פרוגסטרון'
תמיכה עם אוטרוגסטן ללא בדיקות דם של רמות פרוגסטרון
02/09/2018 | 10:03
2
היי, אז הייתי אצל רופא פוריות בעקבות שלב לוטאלי קצר (משהו כמו 10-11 יום), הסיפור הזה החל רק בחודשיים האחרונים אצלי (מאז הלידה השקטה שעברתי) ובעבר השלב הלוטאלי היה תקין. הרופא עשה בדיקת זקיקים וראה שבאמת מבחינת הזקיק הוא לא קרוב לביוץ ומצד שני לפי מספר ימי הווסת שלי אז כבר הייתי אמורה לבייץ ומכך קבע שבאמת השלב הלוטאלי קצר ורשם לי לקחת פעמיים ביום אוטרוגסטן 200. אז שאלה לי אליכן, האם זה לא מסוכן שלא עשיתי בדיקת דם לוודא שבאמת רמות הפרוגסטרון נמוכות? יש סיכון בזה שאני לוקחת תוספת פרוגסטרון ויכול להיות שלא באמת חסר?
הביוץ היה בשישי ומשבת התחלתי לקחת את התרופה ואז התחלתי לחשוש שלא איששנו את זה קודם בבדיקות דם.

לצפיה ב-'היי'
היי
02/09/2018 | 15:54
1
אני מצטערת על האובדן. לדעתי אין בעיה בזה שאת לוקחת פרוגסטרון ואני מקווה שהוא יעשה את ההבדל ושהחודש תהיה לך בטא חיובית. לי למשל נתנו תמיכת פרוגסטרון אחרי החזרת מוקפאים על בסיס טבעי למרות שהפרוגסטרון שלי אחרי ביוץ תמיד גבוה כי לפי הרופא זה לא יכול להזיק ואחר כך הפסקתי עם התמיכה בהוראת הרופא באמצע שבוע 4.
לצפיה ב-'תודה. מאד מרגיע לשמוע'
תודה. מאד מרגיע לשמוע
02/09/2018 | 18:21
לצפיה ב-'חדשה.. '
חדשה..
01/09/2018 | 10:17
5
היי, אני חדשה בכל הנושא הזה, החודש מתכוונים להתחיל במעקב טבעי+ זריקת אוביטרל והזרעה. 
אני ובעלי שנינו נמצאנו תקינים לחלוטין ואף "פוריים", עם זה יותר משנה לא נקלטים. 
עברנו את כל הבדיקות עד כה- והכל יצא תקין. 
רציתי להתייעץ- איך משתפים את האחראית במקום העבודה שאאלץ לאחר פה ושם? כשהתקבלתי לעבודה נשאלתי: האם אני מתכננת הריון בקרוב (אני יודעת שזה לא חוקי) ולכן יש לי הרבה חששות מכל התהליך. אציין שאני גם חדשה במקום העבודה. לא מספיק כל הלחץ הנפשי מתחילת התהליך, אלא גם הלחץ ממקום העבודה...
תודה.   
לצפיה ב-'מהנסיון האישי שלי, '
מהנסיון האישי שלי,
01/09/2018 | 14:07
בדכ ניתן להסתיר את זה.
מעקב זקיקים ובדיקות דם ניתן בדכ לעשות בשבע בבוקר, וזה שמחסירים חצי יום פעם בחודש-חודשיים בשביל ההזרעה עצמה.. זה ממש בקטנה, הורים לילדים מחסירים יותר.

אני בעבודה שהייתי בה בזמן הזרעות ושאיבה ראשונה לא סיפרתי. ובעבודה שאכ סיפרתי אחרי יותר משנתיים בעבודה.

לדעתי אם את לא בטוחה במאה אחוז שזה יעזור לך ושיתמכו בך, עדיף לא לספר. יש פה בנות שטוענות שהופלו לרעה אחרי שסיפרו. זה אסור לפי חוק, אבל זו המציאות בהרבה מקומות.
לצפיה ב-'גם אני לא שיתפתי'
גם אני לא שיתפתי
01/09/2018 | 14:38
אני התחלתי מקום עבודה חדש תוך כדי הזרעות, ואחרי כמה חודשים גם הייתה לי שאיבה.
הייתי עושה את הבדיקות מוקדם בבוקר לפני העבודה, או בערב אחרי (אולטראסאונד אצל הרופא). גם את ההזרעות הייתי משתדלת לקבוע אחרי העבודה אם זה התאפשר, או שאמרתי שיש לי תור לרופא באמצע היום ושאני חייבת לצאת אבל שאני אחזור אחרי.
אני שם כבר 7 חודשים והם עדיין לא יודעים. כשהייתה לי שאיבה אמרתי שהיה לי ניתוח ולא פירטתי איזה.

דווקא לבעלי היה יותר מסובך מבחינת עבודה והזרעות, כי המעבדה שקיבלנו הפניה אליה קיבלה זרע רק עד 11:00 בבוקר, ויחד עם ההזרעה זה היה סיפור של למעלה מחצי יום עבורו.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה אלינו'
ברוכה הבאה אלינו
01/09/2018 | 14:40
לשהות קצרצרה.

אני לא בעד לשתף את האחראית, כי את לא יודעת מה תהיה תגובתה. במקרה הטוב, היא יכולה לגלות התחשבות, במקרה הפחות טוב, תהיה חסרת סבלנות כלפייך, ובמקרה הגרוע - תתעלל בך עד שתתפטרי מעצמך.

מסתבר שיש הרבה סיבות מדיקליות לאיחורים. את לא חייבת לספר. את המעקבים ניתן לבצע מוקדם מאוד בבוקר. יש מקומות שניתן לבצע בהם אולטראסאונד אחה"צ, ובדיקת דם ניתן לבצע לרוב, גם בשעה 7:00 בבוקר. אם את מתחילה לעבוד מוקדם משעה זו, יש קופות שנותנות שירות של לקיחת דמים למקום העבודה בעלות מסוימת.
אני חושבת שבמקום לספר, ולחשוף את כל ה"קלפים", עדיף לך להכניס לעצמך לראש, שאנשים נוהגים לאחר אפילו בנסיבות שאינן מוצדקות, ושאת לא עושה דבר רע. לכל האיחורים את יכולה להוציא אישורי מרפאה.
אם את צריכה להגיע להזרעה, הרופא שלך לא מקבל בערב או בשעות שאינך עובדת, את יכולה להוציא יום מחלה מרופא המשפחה.

והעיקר, שהטיפול יצליח, ותתחילי העדרויות לצורך בדיקות להריון המקסים שלך.
לצפיה ב-'שיתוף'
שיתוף
02/09/2018 | 00:00
היי,
אני שיתפתי במקום העבודה רק את המנהלת הראשית שלי וזה כי אני שם הרבה זמן ועם קביעות.
בתוך המחלקה שלי אף אחד לא יודע כולל המנהלים הישירים. הרבה פעמים מצליחה לעשות הכל לפני העבודה ואז לא מאחרת בכלל.
אם מאחרת יש לי תירוצים מוכנים מראש (בדיקות לאמא, משהו של הבנק דחוף ועוד שלל המצאות).
גם שפעת היתה לי הקיץ הרבה מאוד �� .
לצפיה ב-'אני שיתפתי רק חברה קרובה מהעבודה. '
אני שיתפתי רק חברה קרובה מהעבודה.
02/09/2018 | 10:31
לבוס לא סיפרתי כלום,  אף אחד לא הרגיש כלום.....  עשיתי מאמצים גדולים להגיע לבדיקות הדם ומעקב זקיקים  ממש מוקדם ולהיות בין הראשונות, כך שהגעתי לעבודה בשעה נורמלית לגמרי.  

בימים של השאיבות הבאתי אישור מרופאת משפחה שבו לא רשומה סיבת ההעדרות,  והמצאתי תירוצים  כמו מיגרנות או וירוס כלשהו. 

לצפיה ב-'נוזל בחלל הרחם'
נוזל בחלל הרחם
02/09/2018 | 08:12
2
בוקר טוב?
מעקב זקיקים ביום 2 למחזור (איכס), רירית 2.5 ונצפה מעט נוזל בחלל הרחם?!? זה המחזור שלא יצא עדיין (סליחה) או מה זה עוד יכול להיות? חודש שעבר זה לא היה והיסטרוסקופיה תקינה לפני חודש.
מה זה יכול להיות? יש למישהי רעיונות לפני שאני משתגעת עד השיחה עם הרופא?
לצפיה ב-'קודם כל, תפסיקי בבקשה להיגעל מעצמך '
קודם כל, תפסיקי בבקשה להיגעל מעצמך
02/09/2018 | 09:43
1
אין שום דבר ״איכס״ במחזור, ואת בטח לא צריכה להתנצל על תיאורים של מחזור ומעקב זקיקים בפורום שכולו סובב סביב בדיקות ומעקבים גינקולוגיים. 
ולשאלתך, האם מדובר בנוזל ברחם או נוזל בדוגלס? לפעמים מציינים רק ״מעט נוזל״ כשהכוונה לרוב לנוזל בדוגלס, וזה אכן קורה במחזור ולא מדאיג.
לצפיה ב-'בטוח, שאלתי כמה פעמים מרוב הלם'
בטוח, שאלתי כמה פעמים מרוב הלם
02/09/2018 | 12:22
לצפיה ב-'הי- יש המלצות על פרופ' איל שיף'
הי- יש המלצות על פרופ' איל שיף
01/09/2018 | 17:13
הי לכולן,

אשמח לשמוע חוות דעת על פרופ' איל שיף , מנהל מחלקת נשים ויולדות בתה"ש וכמובן מטפל בפיריון. מתלבטת האם הטייטל המרשים, יכול להעיד שהוא מוצלח מאד גם בטיפולי פיריון ?
לצפיה ב-'תרופות למסירה מכל הלב באזור המרכז/ שפלה'
תרופות למסירה מכל הלב באזור המרכז/ שפלה
01/09/2018 | 17:12
1
דפוסטן 4 כדורים
אוטרוגסטן 200 27 כדורים
אסטרופם 27 כדורים  

לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
04/09/2018 | 09:22
לצפיה ב-'עזרה בפיענוח בדיקות דם'
עזרה בפיענוח בדיקות דם
31/08/2018 | 23:44
1
אני אחרי פרוטוקול ארוך עם סינרל. 
היום יום 6 כבר למחזור-
אסטרדיול- 126
פרוגסטרון- <2
LH- 3.7
ולא רואים עדיין שום זקיק מוביל.. 
האם אני בדיכוי עדיין? בפורום אחר כתבו לי שעכשיו אני עלולה חודשיים לא לבייץ אחרי פרוטוקול ארוך, זה נכון?? 

לצפיה ב-'את בדיכוי עדיין'
את בדיכוי עדיין
01/09/2018 | 14:44
ניסית דיקור סיני?

סבלנות, לפעמים לוקח זמן...זה לא אומר שלא יצליח.
....
לצפיה ב-'ברקוביץ, באמת אנטיפט'
ברקוביץ, באמת אנטיפט
30/08/2018 | 20:33
8
שלום! 
אחרי הרבה זמן שקוראת פה, סוף סוף כותבת כי אני ממש בהתלבטות.
אחרי הרבה סבבים שלא הצליחו החלטתי להחליף רופא. 
כמה חיכיתי לתור הזה הזה אצלו. שמעתי כ"כ הרבה המלצות. 
הייתי מוכנה נפשית לזה שהוא לא נחמד, אבל לא תארתי לעצמי שעד כדי כך.. 
מעבר לזה שהיה איחור של כמעט שעתיים בתור, הוא באמת ממש ממש לא נעים.
קודם כל הוא התנה את הטיפול אצלו באבחון מורפולוגי של הזרע. כשניסיתי להבין למה צריך (בכ"ז אלפי שקלים) ולא ישר מיון, הוא אמר- אם לא תעשו לא אטפל בכם!
אמר שעושה את האולטראסאונד אצלו, אמרתי שיהיה לי בעייתי להגיע מהצפון כל פעם 5 שעות נסיעה בשביל אולטרסאונד- אמר אם לא תבואי לא אטפל בך!
בקשתי להתחיל במחזור הבא, הוא לא הסכים כי יש את שמחת תורה באמצע.. (אז מה?!) אז עוד חודש שסתם חולף לו.. 
הוא מאוד לא תקשורתי, סותם את הפה ולא נותן לשאול אף שאלה.

מכיוון שאני חדשה אצלו בעלת רקע עשיר, הגיוני שהתור שלי יהיה טיפה יותר ארוך מ10 דק שהוא מקציב למטופלת. תוך כדי שאני בפנים, נשים דופקות על הדלת וגם פותחות, ממש לא נעים.. 
והכי גרוע, כששאלתי בסוף אם יש מקום לאופטימיות ורק רציתי טיפה חיוך, קיבלתי משב רוח צונן ביותר. 
בקיצור, לא יודעת. ממש מקווה שיהיה שווה את זה. קשה לי. 

לצפיה ב-'מתבאסת לשמוע שהחוויה אצלו הייתה לא נעימה'
מתבאסת לשמוע שהחוויה אצלו הייתה לא נעימה
31/08/2018 | 08:18
1
אני אישית לא מטופלת שלו, אבל שמעתי על ההצלחות הרבות שלו...

הייתי נותנת לזה צ'אנס ואם חס וחלילה לא מצליח אצלו, אני חושבת שכן הייתי עוברת רופא. אבל, בסופו של דבר, אנחנו לא רוצים עוד חברה או אוזן קשבת, תפקידו של הרופא להיות מקצועי, אם הוא נחמד ואמפטי זה בונוס אבל לא מאסט..

ודבר נוסף- אם היה חושב שאין לך סיכוי או שאין תקווה- היה כנראה אומר לך, ולכן אני בטוחה שהוא חושב שיש לך סיכוי להרות.
מאחלת בהצלחה רבה רבה
לצפיה ב-'נכון אבל'
נכון אבל
31/08/2018 | 09:38
אבל תקשורת עם רופא זה משהו כן הכרחי,
ואם הוא לא מוכן לשמוע כלום וישר אומר- או זה או כלום! זה מאוד מתסכל
ותודה רבה! :)
לצפיה ב-'הנסיון שלי עם ברקוביץ..'
הנסיון שלי עם ברקוביץ..
31/08/2018 | 01:57
1
פגשנו אותו, אני והאיש, פעם אחת בלבד. זה היה אחרי שברחתי מבלינסון וגיליתי שהוא מקבל בציבורי בבי״ח מאיר, התקוות הרימו ראש שוב.
נכנסנו לחדר, הוא בקושי הרים את עיניו אלינו.. שקע בניירת שהבאנו ותיק תק איך שראה fsh 38.4, אמר שאין לו מה לעשות איתי, רשם לי פרוגילוטון וביקש לחזור עוד חודשיים!!! (בגילי המתקדם זה היה ממש מבאס)
אחרי חודשיים, בדיוק ביום בו היינו אמורים לחזור אליו, התקשרו מבר חוה לומר שהתור שחיכינו לו חצי שנה הוקדם בחודש, אז הלכנו לבר חוה במקום לברקוביץ.
אגב, בר חוה בכלל לא התרגש מהנתון המטריד וניגש לבצע א.ס. ובישר לי שיוכל להוציא ממני 6 ביציות.. נשמע לי הזוי כי תמיד היו לי אחת או שתיים.
הצליח לנו על הטיפול השני- 6 ביציות, והיום המתוקי כבר בן שנה וחצי

בכל מה שתחליטי, תהיי שלמה והמון בהצלחה, אמן!
לצפיה ב-'מדהים!'
מדהים!
31/08/2018 | 09:35
איזה תיזמון ואיזה מזל שהתקשרו מבר חוה
סיפור מדהים, שמחה לשמוע שהצליח לכם:)
לצפיה ב-'אני לא הייתי נשארת אצלו בתנאים האלו, בפרט בגלל הלוגיסטיקה'
אני לא הייתי נשארת אצלו בתנאים האלו, בפרט בגלל הלוגיסטיקה
31/08/2018 | 09:43
נשמע לי הזוי לנסוע במיוחד מהצפון ל- US.
גם אני הייתי בהתחלה אצל רופא שהתעקש לעשות את ה- US בעצמו, ואפילו שהוא היה מאוד נעים ומאוד מקצועי עזבתי אותו כי זה היה סיוט עבורי לעשות גם בדיקת דם בבוקר וגם לנסוע ל- US בערב, וזהעוד היה רק עם חצי שעה נסיעה.

לדעתי יש מספיק רופאים טובים אחרים, שיוכלו לתת לך טיפול שגם מתחשב במיקום הגיאוגרפי שלך.
לצפיה ב-'אני עונה בתור מטופלת אצלו'
אני עונה בתור מטופלת אצלו
31/08/2018 | 11:45
קודם כל ברוב התורים היינו חצי שעה אצלו ואף אחת לא דפקה תוך כדי על הדלת, אפילו ביום שהמזכירה לא היתה ולא היה לו את הדף תורים.
לגבי המעקבים אצלו, סורי, אבל גם אני מהצפון ונסעתי. הוא רושם הכל בכל מעקב, גדלי הזקיקים והרירית, ונותן בסוף כל מעקב הנחיות להמשך. בעיניי זה שהוא רוצה לראות בעצמו מה קורה ולהתאים את הטיפול בהתאם זה סופר מקצועי אבל אם זה לא מתאים לך אז הוא לא מתאים לך. אני נהגתי ל3 מעקבים כאלה קרוב לשעתיים כל כיוון ויצאתי עם ילד ומבחינתי זה היה שווה כל דקה על הכביש.
לגבי אבחון מורפולוגי של הזרע זה עלה לנו בmfc אלף מאתיים שקל, לא מדובר במיון שעולה אלפים, ואנחנו עשינו את הבדיקה עוד לפני שהגענו אליו אז לא נתקלנו בדרישה הזו.
לצפיה ב-'הייתי הולכת עוד פעם אחת, ולא שותקת'
הייתי הולכת עוד פעם אחת, ולא שותקת
31/08/2018 | 22:57
אלא הפעם אומרת את מה שיש לי ומבקשת
שלא ישתיק אותי!! א..... ב...... ג.......  מפרטת כל מה
שבא לי ואם לא מסתדר - אומרת לו ביי. בפנים.
תתאמי תור לבר חוה או לכל רופא שהוא גם
מקצועי וגם תקשורתי.
לא אומרת שצריך רופא חבר שייתן חום וכל זה... מה שחשוב
זה להצליח במסע המתסכל הזה ולחבק ילדים בריאים.
אני לא הייתי מסוגלת לשתוק. זלזול של רופאים זו החולשה
שלי!!! ������ בהצלחה לך

לצפיה ב-'אני לא מכירה אותו באופן אישי'
אני לא מכירה אותו באופן אישי
01/09/2018 | 12:50
גם רק כאן מהפורום.
מאוד קשה לי לשמוע על היחס.. זה לא לעניין, קצת רגישות!
אבל מה אני אגיד לך אם יעשה את העבודה אז אפשר עוד לבלוע את זה..
מחזיקה לך אצבעות
אגב איפה הוא מקבל ומאיפה את מגיעה אליו?
אני עכשיו הבאתי בת דודה שלי מקריית שמונה לרופא שלי שמטפל במדיקל בהרצליה, והיא לא המטופלת היחידה שלו שמגיעה מרחוק.. יש לו גם אילתית ועוד אחת מהצפון. הוא מסתפק בא.ס מהמרפאה בשילוב בדיקות דם כמובן...
לצפיה ב-'ציטוטק '
ציטוטק
30/08/2018 | 22:41
21
ערב טוב,
היום בבדיקת תקינות באולטרסאונד אצל בר חוה נמצא שק הריון ריק.
מעבר לכאב ולעוגמת הנפש, לזמן שירד לטמיון, לתקוות...
מעבר לכל זה, קראתי על ציטוטק ואני מאוד חוששת. ההוראות מבר חוה הן לעשות את זה בבית, אבל בהעדר מבוגר אחראי נוסף איתי בבית אני חוששת לעשות זאת ללא השגחה. ואחרי שקראתי סיפורים על דימומים מסיביים והתעלפויות, אפילו עוד יותר.
אצל בר חוה לא התייחסו במיוחד לבעיית הקרישיות (חמש ליידן), אבל אני תוהה האם זה מגביר את הסיכון. האם יש מקום לשקול לעשות זאת בבי"ח? ממי מבקשים ואיך?
ועוד שאלה-במקרה של דימומים מסיביים האם ניתן לפנות ישירות למיון? האם צריך הפניה? האם אוכל לנהוג עצמאית (כחצי שעה מהבית לבית החולים) ? להזמין אמבולנס?! (אין מי שיסיע אותי...)
בקיצור, מעט היסטריה. מניחה שעבור חלק מהשאלות זה לא המקום, אבל מתחילה כאן...

תודה למי שתוכל לייעץ.
לצפיה ב-'מצטערת מאוד לקרוא'
מצטערת מאוד לקרוא
30/08/2018 | 23:15
1
קודם כל אני הייתי פונה לבר חוה במייל עם השאלות לגבי עניין הקרישיות.
עברתי פעמיים ציטוטק, לבד בבית, ובדיעבד זה לא היה חכם.
הכאבים היו מאוד חזקים, ברמה שחשבתי שאתעלף מהכאב ופחדתי לקחת משכך כאבים.
את יכולה לבקש הפניה למיון מכל רופא נשים או משפחה, שירשמו בסיבת ההפניה הפלה נדחית, ואז במיון תוכלי לקבל ציטוטק במקום.
הדימום אצלי לא היה היסטרי, אבל הכאבים כן ולא הייתי מסוגלת לנהוג לשום מקום בעצמי.
בנוסף, התקשתי למצוא בית מרקחת שימכור לי ציטוטק רק עם מרשם ודרשו אישור ועדה, למרות שזו הפלה נדחית ולא יזומה. בסופו של דבר רכשתי בבית מרקחת פרטי.
האם יש מישהו שיוכל להיות איתך בבית החולים ולאחר מכן כשמתחיל הדימום? אם לא תכתבי מהיכן את, אולי נוכל למצוא מלווה לדרך כאן בפורום.
ועוד
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה '
תודה רבה על התשובה
30/08/2018 | 23:36
אכתוב למרפאה לשאול לגבי הקרישיות.
את הכדורים עצמם קיבלתי מהם, וגם מרשם למשכך כאבים.
לצערי אין ממש מישהו שאוכל לבקש ממנו, כי המשפחה לא מעורבת, אבל לאור מה שאת מתארת, אולי כן כדאי לי לחשוב לבקש. תודה על ההצעה למצוא מלווה
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
31/08/2018 | 00:07
2
האם הוצגה בפנייך האפשרות לעבור גרידה במקום הפלה עם ציטוטק?

עברתי שתי הפלות ציטוטק.
בראשונה היו כאבים מינוריים, דימום סביר (בערך כמו וסת. אולי מעט חזק יותר). 2 מנות בהפרש של 48 שעות והרחם התרוקן.
בשנייה היו כאבים מטורפים, דימום נוראי ואשפוז ללילה. 9 ימים אח"כ עברתי גרידה, לאחר שהכאבים והדימום פסקו וחזרו כמה פעמים ועדיין נותרה שארית.

אם את בכל זאת בוחרת ציטוטק, בבקשה תדאגי שיהיה לך ליווי צמוד למשך לפחות 24 שעות.
עדיף מישהו שיהיה זמין גם בימים הבאים למקרה שהדימום הכבד יופיע באיחור.
עדיף מישהו שיוכל ללוות אותך גם בגרידה אם יהיה צורך אחרי הציטוטק.
לצפיה ב-'תודה ששיתפת'
תודה ששיתפת
31/08/2018 | 00:17
1
עלתה אפשרות לגרידה, אבל בגלל גיל ההריון והשק הריק הועדף ציטוטק.
די מדהים אותי שכאן ובכל מקום אחר שקראתי ממליצים שיהיה מישהו שילווה או יהיה נוכח, אבל במרפאה לא ייחסו לכך חשיבות על אף שציינתי מפורשות שאין מי שילווה או יסיע אותי למיון אם יהיה צורך.
לצפיה ב-'לי נתנו נתנו ציטוטק במיון איכילוב שתי מנות'
לי נתנו נתנו ציטוטק במיון איכילוב שתי מנות
31/08/2018 | 00:53
אך כיוון שלא התחילה פעילות דמית שלחו אותי הביתה.
דימום התחיל אחרי חמש שעות,  כמו מחזור אך דיי מהר התחילו קרישים, בהתחלה נורא מבהיל. 
סוריאליסטי ככול שישמע היה בזה משהו מנחם אחרי שלושה שבועות בידיעה שאין כבר דופק להרגיש איך הגוף מקיא את ההריון הזה.
מניחה שבמקרה שלך כיוון שהשר ריק אז יסתיים בעיקר בדימום אך בשום אופן לא לעבור את זה לבד ובפרט עם בעיית קרישיות.
אם אין לך דרך לשתף משפחה או חברים אוכל לבוא להיות איתך
לצפיה ב-'מצטערת מאוד לקרוא'
מצטערת מאוד לקרוא
31/08/2018 | 00:34
5
הי,
אני מצטערת לקרוא על מה שעובר עליך.
רציתי לשתף מהנסיון שלי עם ציטוטק. אני קיבלתי בבית החולים את הכדורים אחרי שקיבלתי הפניה מרופא של הקופה למיון. כל הציטוטקיות הוזמנו לאותו יום, קיבלנו את הכדורים והייתי צריכה לחכות ארבע שעות בערך להשגחה. האמת, זה היה קצת נחמד לעבור את זה עם עוד בנות במצבי כי יצא לנו לדבר אחת עם השניה וזה מקל קצת (את לא חייבת מן הסתם, אפשר סתם להסתובב או לשבת).
אני הזמנתי אמבולנס הביתה אחרי כמה שעות של דימום מסיבי בערב (דווקא לא כאב בכלל). לנהוג לא היה אופציה כי הייתי עם סחרחורות וטשטוש גם בשכיבה. לא הייתי צריכה הפניה וגם לא שילמתי כי אושפזתי לגרידת חירום. בדיעבד הייתי צריכה להתפנות כמה שעות קודם וטוב שלא הייתי לבד בבית כשבסוף הזמנתי את האמבולנס כך שאני ממליצה שיהיה איתך מישהו, אפילו סתם לתמיכה.
אגב, יש כאלה (אם כי לא הרופאים בבית החולים שבו הייתי) שאומרים שאפשר גם לחכות כמה ימים או אפילו שבועות שההריון יפול לבד. החוויה האישית שלי מהגרידות שעברתי הייתה סהכ בסדר אז אני מציעה לך לקרוא על כל האפשרויות ולהחליט מה הכי מתאים לך. אני לא חושבת שאת חייבת לפעול בימים הקרובים אז את יכולה להערך בהתאם למה שתבחרי.
בהצלחה...
לצפיה ב-'תודה לכן '
תודה לכן
31/08/2018 | 07:13
4
בובל, תודה
ברווזית, מה שתיארת הוא בדיוק המצב שאני חוששת ממנו.
לאור מה שאמרתן הבנתי שגם אם הסיכויים שאצטרך להגיע למיון לא גבוהים הם עדיין קיימים, ויהיה לא אחראי מצידי להתעלם מהאפשרות ופשוט לקוות שהסטטיסטיקה תהיה לצדי. לכן שיתפתי את אחותי וביקשתי שתבוא, והיא כמובן נענתה בשמחה. לא היה קל לשתף, אבל בטוח שזה לטובה.

תודה על העצות החכמות.
לצפיה ב-'יופי ששיתפת את אחותך'
יופי ששיתפת את אחותך
31/08/2018 | 18:39
אני לא זוכרת אם את יחידנית, אבל תדעי לך שלא חייבים לעבור את כל המסע הזה לבד, בעיקר אם יש אחות תומכת, משפחה ... חברות. כל אחת צריכה לפחות אוזן קשבת אחת.

בגרידה שלי אחותי היתה איתי, היה נעים לדעת שיש מי שמחכה לי בחוץ.

חיבוק גדול

לצפיה ב-''
31/08/2018 | 20:10
2
חשוב שלא תיהי לבד. זה טוב ששיתפת אותה.
מצטערת מאוד על מה שאת עוברת.
הבנתי שיש מקרים מסויימים שדיקור עוזר שההפלה תהיה טבעית.
שתי חברות שהיה להן הפלה בערך בתקופה שלי היה (לא יודעת אם צירוף מקרים, או שזה פשוט נפוץ ולא מדברים על זה עד שמישהי חושפת שהיא עברה) גם לא נפל להן טבעי, ועשו דיקור ואחרי יום-יומים נפל. כדאי להתייעץ עם בר חוה על כך, האם הוא חושב שזה יכול לעזור, או האם זה בעייתי לעכב עוד יותר את הציטוק.

ידיים מלאות יקירה מקווה שהריון תקין ומלא קרב ובא
לצפיה ב-'סיוט מאוד נפוץ, מסתבר. '
סיוט מאוד נפוץ, מסתבר.
31/08/2018 | 22:29
1
רק שיש נשים שחודש אחר כך נקלטות וזה הופך לסיוט רחוק.
ויש נשים, כמונו, שצריכות לחזור לטיפולים...

בסביבה שלי יש 6 נשים שעברו הפלות שאני יודעת עליהן, בטח יש עוד.
ולפחות אחת מהן יותר מפעם אחת (כן, הפנתי אותה לבירור...)

לצפיה ב-'כן.. '
כן..
01/09/2018 | 14:10
לצפיה ב-'חוויותי מהציטוטק'
חוויותי מהציטוטק
31/08/2018 | 09:18
קודם כל מצטערת לשמוע על זה. גם אני קיבלתי ציטוטק בעקבות דופק שפסק.
בבית חולים הרופאה החדירה לי את הציטוטק ואמרה שבד''כ תוך 2-4 שעות מתחיל הדימום. הדימום התחיל לי חלש אחרי שעתיים ואחרי עוד שעתיים הצחילה ההפלה המסיבית. ממש גושים יצאו. זו לא הייתה הבעיה, מבחינתי הכי גרוע היה הצמרמורת שהיה לי קשה להתמודד איתן. זה היה ביוני, חום איימים ואני שוכבת במידה ורועדת מצמרמורות קור. כל הסיפור נמשך באיזור ה 3 שעות. הדימום החזק המשיך עד הלילה והתחלף בדימום יותר חלש (כמו מחזור מאוד חזק).
לא הייתי רוצה לעבור את זה בבית חולים, הייתי צריכה את המיטה והחדר והשרותים שלי וגם את הלבד שלי להתמודד עם זה.
כל אחת כנראה מגיבה אחרת.
המון בהצלחה ושיעבור בקלות

לצפיה ב-'מנסה מהניסיון שלי'
מנסה מהניסיון שלי
31/08/2018 | 10:19
ראשית, צר לי מאד שזה המצב.
גם אני הייתי במצב דומה לפני כמה חודשים כשגם אצלי ברקע ליידן 5. בבדיקת מעקב בשבוע 8 כבר לא נצפה דופק. בהתחלה ביקשתי קצת זמן במטרה לתת לגוף להפיל לבד וטבעי. כשזה לא קרה, היו לי חששות גדולים מהנטילה של הציטוטק ושיתפתי את הבנות במרפאה בחששות שלי. החלטנו יחד שאקח את הכדור ואז אעדכן אותן. הן לאחר מכן התקשרו כל שעתיים לבדוק מה המצב ואיך התהליך מתקדם והנחו אותי בכל רגע נתון מה לעשות והאם אפשר לקחת משכך כאבים ובאיזה מינון. המעקב שלהם היה מאד צמוד גם ביום למחרת וזה נתן לי תחושה של מבוגר אחראי או גורם מוסמך ששולט על התהליך.
בנוסף, הרופא משפחה שלי היה בתמונה למקרה שאצטרך ממנו משהו.
יכולה לומר שזה כאב והמשכחי כאבים מאד סייעו לי. התהליך עבר יחסית בשלום ולא נשארו אצלי שאריות ולא היה צורך בסבב נוסף של הכדור. רגשית לקח לי הרבה יותר זמן להחלים..
מוזמנת לשאול להתלבט פה ובפרטי.
הלוואי וההריון הבא יסתיים בידיים מלאות..
לצפיה ב-'מצטערת מאוד'
מצטערת מאוד
31/08/2018 | 12:32
איזו אכזבה גדולה!
אין לי מילים לנחם.
בפרקטיקה, תוכלי להזמין מונית, אם תרגישי שאינך עומדת בכאבים ואת רוצה להגיע למיון נשים.
ואני בעד העצה של איילה, לשתף כדי שתהיה לך תמיכה, ולבקש שמישהו יהיה איתך.
חיבוק גדול לימים הקשים שהגיעו.
לצפיה ב-'אולי את לא צריכה. גם לי היה אותו הדבר וחיכיתי ואחרי שבועיים '
אולי את לא צריכה. גם לי היה אותו הדבר וחיכיתי ואחרי שבועיים
31/08/2018 | 17:02
זה נפל לבד. והייתי גאה בגוף שלי. חוויה הרבה יותר טובה.
וצר לי על הכאב שלך והמון בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-'אוף, כמה קשה '
אוף, כמה קשה
31/08/2018 | 18:34
5
צר לי שאת עוברת את כל זה לבד

אולי תעשי גרידה בבית חולים? אפשרי?
אני הייתי כנראה בשלב מאוחר יותר, אחרי דופק שפסק, ובכלל לא הציעו לי כדורים,
אבל הגרידה היתה זבנג וגמרנו, פיזית. נפשית זה כבר סיפור אחר..

חיבוק ענק

לצפיה ב-'תודה יקרות ואהובות'
תודה יקרות ואהובות
31/08/2018 | 20:47
התגובות שלכן כל כך מחזקות ומעודדות, ועוזרות לי להרגיש פחות לבד בסערה הזו.  עצוב ומתסכל, וכרגע גם מאוד במתח לגבי ההפלה עצמה. רק אחרי אוכל באמת לעכל ולהמשיך הלאה, בתקווה לימים טובים יותר. מנסה לשים בצד את המחשבות השליליות, לפחות כרגע.

לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
31/08/2018 | 21:18
3
כדי להתחיל לזרז תהליך טבעי לפני הציטוטק (שמתוכנן להמשך השבוע) עשיתי במהלך היום אקו-פרסורה (שזה כמו דיקור אבל פשוט בלחיצה). לקחתי גם צמחי מרפא  בכמות קטנה (אני הרבליסטית).
גם לקחתי ברצינות את רעיון המונית וביקשתי מספרים והמלצות של נהגים אמינים בסביבה.
לפני כשעה התחילו קצת צמרמורות, בחילות וסחרחורות (אצלי הן סימן שמשהו הורמונלי קורה), מלוות בדקירות בבטן התחתונה ובחולשה. נראה איך זה יתפתח הלאה.
תודה שאתן כאן.
לצפיה ב-'תבקשי מאחותך שתשאיר טלפון פתוח לידה בלילה, בלי להשתיק'
תבקשי מאחותך שתשאיר טלפון פתוח לידה בלילה, בלי להשתיק
31/08/2018 | 22:26
ושתבדוק בבוקר מה שלומך...

חיבוק גדול
לצפיה ב-'מה שלומך ? דואגת לך..... '
מה שלומך ? דואגת לך.....
02/09/2018 | 11:05
1
לצפיה ב-'חוזרת לדווח'
חוזרת לדווח
09/09/2018 | 06:05
אז בסופו של דבר הציטוטק היה בסדר, ואני אחרי, תודה לאל.
עכשיו נשאר להתמודד עם ההמתנה לווסת ועם החזרה למרוץ הטיפולים.
תודה לכן על התמיכה והדאגה, שנה טובה וידיים מלאות לכולנו

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לבדיקת era'
שאלה בנוגע לבדיקת era
31/08/2018 | 15:50
1
אחרי הרבה יותר מדי החזרות, בעיקר עם תמיכה הורמונלית, הרופא שלי הציע שנעבור להחזרות טבעיות ושנעשה בדיקת era מבוססת החזרה טבעית לפני כדי שנדע בדיוק מתי להחזיר. שאלות:
בעצם לא אדע אם ההחזרות שעשינו עד עכשיו על בסיס הורמונלי היו בזמן. זה לא מופרך?
האם החזרה טבעית זה לא משהו שעושים פעם או פעמיים ובעיקר עושים החזרות הורמונליות?
זאת בדיקה מאד יקרה ובעצם הטיפול יתחיל להיות עכשיו מבוסס החזרה טבעית - כל הזמן (אלא אם נחליט כמובן אחרת). מקבלים הורמונים בהחזרה טבעית?
עד עכשיו הייתי בהחזרות על 2 אנדומטרין 3 פעמים היום, אסטרופם אחד, פרגניל ואונטוגסט (שלי זה הרגיש המון ואמרו לי שזה בסדר כי היה היריון כימי כך, ו"כך הריתי")
אשמח לתובנות
לצפיה ב-'נראה לי שבהחזרה על בסיס הורמונאלי'
נראה לי שבהחזרה על בסיס הורמונאלי
31/08/2018 | 20:13
זה טיפה פחות קריטי תזוזה של יום לכאן או לכאן. בהחזרה על בסיס טבעי זה חשוב יותר.
המון הצלחה
לצפיה ב-'מחשבות לאחר שאיבה'
מחשבות לאחר שאיבה
30/08/2018 | 18:41
14
חדשה כאן, עד עכשיו רק קראתי ולמדתי מכן מלא, תודה!
אתמול היתה לי שאיבה באסותא רמת החייל (היתה חוויה מעולה).
אני בת 43, נשאבו חמש ביציות כך גם נצפו באס.
ivf ראשון אחרי הפלות חוזרות ללא סיבות ידועות.
היום התקשרו לספר שיש שני עוברים ואנחנו לפני pgs בגלל גיל זא שהחזרה רק חודש הבא.
משתפת אתכן בדילמות שלי ושל בן זוגי.. מכיוון שיש רק שני עוברים והביופסיה מוסיפה סיכונים.  
1. האם עפ התחלקות התאים בימים הבאים ניתן לאמוד את עמידות העוברים ובעצם להחזיר עוד החודש.
2. האם ניתן להחזיר עדיין הרי הביוץ היה אתמול?!

לצפיה ב-'לא בטוחה שעוד ניתן להחזיר'
לא בטוחה שעוד ניתן להחזיר
30/08/2018 | 19:44
אם לא ניתן לך פרוגרסטרון. אבל תבררי עם הרופא, אם תתחילי מחר בבוקר אולי זה בסדר..

לגבי התחלקות העוברים.. לא נראה לי שזה צופה אם תהיה חלילה הפלה בהמשך הדרך..  יש עוברים שמתחלקים לא כמו הממוצע, אך הופכים לתינוקות, ויש עוברים שנראים מושלמים והופכים חלילה אכ להריון כימי או הפלה או כלל לא משתרשים.
אבל.. יכול להיות שכן כדאי לך להחזיר עובר אחד, ושיבדקו עובר אחד. כך גם יהיה איזשהו איבחון מדגמי וגם תחזירי עובר. אבל נחכה שעוד בנות מנוסת ישיבו. החלטה לא פשוטה..

אגב, בדקו לך ולבעלך קריוטיפ, ואצלך קרישיות וכו? האם יש לכם ילדים משותפים משניכם?
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
30/08/2018 | 19:47
בהחלט כן לשתי השאלות - בשביל דגימה של PGS את צריכה עוברי יום 5 היינו בלסטוציסט.
ובשביל להגיע ליום 5 יש נקודת עצירה ביום 3.
בשלב זה תראו מה מצב העוברים ותחליטי האם יש טעם בהמשך גידול או להחזיר את מה יש ולקוות לבינגו
אני כמובן מסייגת את דברי - כדי לעשות החזרה את תצטרכי לקחת תמיכה כבר כעת ואת זה כמובן את צריכה לשאול רופא
בהצלחה!!

לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה'
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
30/08/2018 | 23:23
11
מעבר לדברים שכבר נכתבו, האם עברת בירור הפלות חוזרות?
האם ההנחה היא שהעוברים לא תקינים (עקב גיל) או שהעוברים נבדקו לאחר ההפלות?
האם נוסו קלקסן, תמיכת פרגניל ודופסטון כאשר התגלו ההריונות?
אני מבינה שהריונות שנפלו היו ספונטניים, אם כך המטרה של Ivf אצלכם הייתה מראש עבור בדיקת pgs?
לגבי שאלותיך, התחלקות העוברים לא מעידה חד משמעית דבר, היו לי הריונות לא תקינים מעוברים מושלמים. לגבי ההחזרה כפי שנכתב, זה תלוי בתמיכה , וכמובן רק בהתייעצות עם הרופא.
את מוזמנת לפרט וננסה לחשוב יחד
לצפיה ב-'אכן המטרה היא מראש pgs'
אכן המטרה היא מראש pgs
31/08/2018 | 00:13
10

יש לי שני ילדים מהריונות טבעיים, לפני ההריון השני היו שלוש הפלות ספונטניות בין שבוע 8 ל13.  והרופא שלי הציע בדיקת קרישיות (,תוצאה העדר פרוטאין S) והוחלט על מתן קלקסן, ההריון עבר תקין.
בארבע שנים האחרונות היו עוד 7 הריונות שניים כימים והיתר אחרי בדיקת דופק חיובית הפלה בשבועות 11-13.
עשיתי בירור להפלות חוזרות ויצא הכל תקין, כולל הפרוטאין S.
מכיוון שאני נכנסת להריון רק מהמחשה התנגדתי לטיפול הורמונאלי אבל רגע לפני שאני מוותרת החלטתי לנסות IVF.
בפגישה הראשונה עם דר אליצור ואחרי שישבנו על התיק הוא מיד הציע את ברטוב ואכן במיון על אף מורפולוגיה טובה נמצא אחוז מועט של תאי זרה תקינים במבנה ועוד חיידק (לא זוכרת את שמו) שיש סברה שיוצר בעיה בהשתרשות ההריון.
לכן PGS + גיל זו ההכוונה לתהליך שלנו.

אני יודעת שזו המטרה ותודה שאת מחזירה אותי אליה, פשוט השני עוברים האלו מרגישים כלכך קרובים וכואב לי להפסיד גם אותם, במיוחד שבמיון זרע מצאו 10 מצויינים ברמה 1.  אז אני אומרת אולי אחד מהם ממש מושלם ויוביל הריון תקין.  

לצפיה ב-'מה ברטוב אמר על הפגמים בזרע?'
מה ברטוב אמר על הפגמים בזרע?
31/08/2018 | 06:30
3
יש פגמים ספציפיים שידועים כמעלים משמעותית סיכון להפלה בשליש ראשון.

לפי מה שסיפרת כאן, נשמע בהחלט שכדאי לנסות להחזיר אפילו ללא pgs.
מצורת החלוקה כאמור לא ניתן לדעת אם תקין, אבל מיון זרע בהינתן מורפולוגיה נמוכה מאוד, והפרייה עם זרע תקין- זה בהחלט משפר סיכויים.

לא ברור לי למה הניחו שההפלות והכימים הם בשל גיל הביציות ולא המורפולוגיה הבעייתית.. האם ברטוב או רופא המומחה בתחום הזרע קבע שסוג הפגמים בזרע הוא לא מהסוג שמעלה סיכון להפלה בשליש ראשון?
לצפיה ב-'לפי ברטוב הפגמים בזרע בהחלט יכולים להיות הסיבה להפלות'
לפי ברטוב הפגמים בזרע בהחלט יכולים להיות הסיבה להפלות
31/08/2018 | 09:29
2
נמצאו רק 0.7 מתוך 150 שדגמו שמתאימים לעדיפות ראשונה.  
יש שברים במבנה ועוד נמצא בזרע חיידק  אוראלפלאסמה אוראליטיקום שהוא גם גורם סיכון שמחייב טיפול אנטיביוטי לפני תחילת התהליך. 
לא קיבלתי את הדוח החדש שעשו השבוע לפני השאיבה אבל מניחה שאם מצאו 10 שמתאימים לעדיפות ראשונה ועוד שניים לשנייה אז התרבית היתה ממש טובה.
לכן אני מתבאסת וחוששת אם לחכות לביופסיה.   אוכל לדבר עם דר אליצור רק בהמשך היום.  
חושבות שמאוחר מידי לקבל תמיכה של פרוגרסטרון ולהחזיר החודש? 

לצפיה ב-'מתי אגב מגיעה מחזור'
מתי אגב מגיעה מחזור
31/08/2018 | 09:31
1
אחרי שאיבה?, עוד חשש זה שהביוץ יצא ממש על ערב סוכות.
השאיבה היתה ב 29 יום רביעי
לצפיה ב-'כדאי לשלוח לאליצור סמס, גם אם לא תספיקי'
כדאי לשלוח לאליצור סמס, גם אם לא תספיקי
31/08/2018 | 16:12
לרכוש מרשם, צייני פה מה רשם לך ובטוחה שמישהי תוכל לעזור.

ללא תמיכה המחזור הבא לרוב מקדים בהרבה. סביב שבוע. אבל אי אפשר לדעת.. מאוד אינדיוודואלי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אני הייתי מוותרת על הpgs'
אני הייתי מוותרת על הpgs
31/08/2018 | 11:58
5
מהסיבות שהוזכרו כאן
PGS לא מחליף את הצ'יפ הגנטי וכמובן שגם לא את האקסום ולא מבטיח עובר בריא. 
בשאיבה השנייה הרופא נתן לי תמיכת פרוגסטרון רק ביום ההחזרה (יום 2) אז אני מתארת לעצמי שגם את יכולה להתחיל פרוגסטרון היום ולעשות החזרה בימים הקרובים. הייתי מתייעצת עם הרופא.
לצפיה ב-'צריכה את עזרתכן'
צריכה את עזרתכן
31/08/2018 | 13:55
4
לאחר שיחה עם דר' אליצור, השניים מתפתחים להנאתם.  הוא הציע לחכות עד יום שני שזה היום החמישי לשאיבה ולהחליט אם להחזיר כמובן במידה והם תקינים.
כרגע להתחיל במתן פרוגרסטרון. הדבר היחיד שיש לי בבית זה נרות אוטרוגסטן 200, הוא המצליץ על 3 ביום. יש לכן המלצות נוספת ? אצה מיד לקנות
מרגישה כלכך קלולס.. תודה על היותכן  ושבת מבורכת
לצפיה ב-'זה נשמע לי מספיק'
זה נשמע לי מספיק
31/08/2018 | 14:49
הייתי מתחילה לקחת אותם היום ומבקשת ממנו לעשות בדיקת דם לבדוק את הפרוגסטרון ביום ההחזרה ואם צריך אז לחזק את התמיכה. בהצלחה!
לצפיה ב-'יופי, תבדקי פרוגרסטרון ביום ההחזרה לראות שמספיק'
יופי, תבדקי פרוגרסטרון ביום ההחזרה לראות שמספיק
31/08/2018 | 16:14
2
אם לא תצליחי לרכוש בזמן את הפרוגרסטרון, אולי יש לי לתת לך, יכולה לבדוק.
לצפיה ב-'בהנחה שאולי תהייה החזרה בשני'
בהנחה שאולי תהייה החזרה בשני
31/08/2018 | 18:10
1
התחלתי נרות פרוגרסטרון ויש לי את הסופש  להיות שלמה עם הבחירה לכאן או לכאן.

מצד אחד לוותר על הביופסיה ולהסתכן בהריון לא תקין/תקין
אני רק חושבת על בדיקת הדופק שתבוא בהמשך וכולי מתכווצת מתוצאה שלילית שיברון הלב, מפח הנפש... והפלה,  לא יודעת אם ישארו לי כוחות לניסיון נוסף אחרי.

מצד שני לחכות לביופסיה שאולי תשמיד את העוברים אך אולי תוציא אחד תקין...
אין ערובה לתקינות ההריון כמובן אבל לפחות ניסיתי את כל האפשרויות לשלול את הכשלונות שאנחנו כן מבינים.  זה עוד מסנן לרעשים.

"המחשבות מתנגשות בין קירות הלב"

לא יודעת מה לעשות, פורקת איתכן... תודה על הקשב והעיצות

לצפיה ב-'מאחלת לך המון הצלחה יקירה'
מאחלת לך המון הצלחה יקירה
31/08/2018 | 19:57
מקווה שאכן ההפלות נגרמו בשל הזרע, והמיון זרע יעזור עם זה ולא נדרש pgs.
יש בהחלט מחקרים שמראים שמיון זרע, במקרים בהם יש רק של הפלות בשליש ראשון ובעיה במרפולוגיה, מקטינים משמעותית את הסיכון להפלה. ויש גם דוגמאות לזה פה בקבוצה של בנות שהיו להן מספר הפלות עד המיון זרע שהפך אותן לאמאות.
מקווה שיהיה לך המון הצלחה וידיים מלאות בקרוב
לצפיה ב-'מטופלות מכבי דחוף'
מטופלות מכבי דחוף
29/08/2018 | 17:03
5
איפה אני יכולה לעשות בטא ביום שישי??? אין מצב שמצליחה לחכות עד יום ראשון. 
לצפיה ב-'בטא ביום שישי'
בטא ביום שישי
29/08/2018 | 17:04
4
לצפיה ב-'מרכז לבריאות האישה'
מרכז לבריאות האישה
29/08/2018 | 19:28
3
את צריכה שהרופא יכתוב שזה דחוף ואת צריכה להזמין תור מראש ולהגיש שזה IVF
לצפיה ב-'במ'
במ
29/08/2018 | 20:52
2
במכבי? אני צריכה באזור אשדוד 
לצפיה ב-'איפה עושים מעקב זקיקים בשישי?'
איפה עושים מעקב זקיקים בשישי?
29/08/2018 | 23:04
1
בדכ באותו מתחם המעבדה פתוחה עבור בדיקות דם שרשום עליהן פריון. ככה זה בת"א, פ"ת ומשארת שערים נוספות.
בדק הבדיקות דם בזמן מצומצם בבוקר (סביב 7 וחצי שמונה).
מנסיון אפשר גם בטא במידה ורשום על זה שזה במסגרת טיפולים.
לצפיה ב-'תודה בנות הסתדרתי, לצערי'
תודה בנות הסתדרתי, לצערי
31/08/2018 | 15:34
התוצאה הייתה שלילית. כ"כ קשה ולא נתפס. אחרי טיפול עם עובר. מצויין, אבל מה אנחנו יודעים..
למרות שהצטיידתי באישור מרופא פוריות לא הייתי צריכה את זה. עשיתי בדיקה בקופת חולים מכבי באשדוד שעובדת ביום שישי
לצפיה ב-'ד"ר בר חוה איתי '
ד"ר בר חוה איתי
31/08/2018 | 10:56
3
היי בנות , נעים מאוד
יש לי שאלה דחופה
אני לפני תהליך פונדקאות ואני מאוד רוצה עדיין להשתמש בביציות שלי
למרות שמדברים איתי על תרומת ביצית
הבנתי שד"ר בר חוה עושה ניסים ונפלאות
אם למישהי יש המלצה , אני אשמח
ואיך מגיעים אליו כמה שיותר מהר? הזמן לצערי לא בא לטובתי
תודה רבה ושיהיה שבת שלום ומבורך
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
31/08/2018 | 12:34
2
המצב אצלי היה מסובך ומורכב במיוחד. היו שאיבות ללא ביציות, היו שאיבות ללא הפריות, הייתה תגובה גרועה להורמונים, ובעזרת בר חוה ותהליך פונדקאות נולדתי מחדש, הפכתי לאימא.
תשלחי מייל, תכתבי את הסיבה לדחיפות, תנסי במקביל להשאיר הודעה טלפונית. אל תרפי. לפעמים לוקח להם זמן לענות, אבל הרופא הזה שווה הכול!
לצפיה ב-'תודה , תודה תודה '
תודה , תודה תודה
31/08/2018 | 14:08
לצפיה ב-'בר חוה - הכי טוב שיש'
בר חוה - הכי טוב שיש
05/09/2018 | 18:53
טוליתי צודקת ואני כל פעם מתרגשת לקרוא את הדברים הטובים על בר חוה. כל כך שמחה שאני אצלו. איתו גם נכנסתי להריון ויש לי ילדה מדהימה בת שנה ו-7.

לצפיה ב-'תרופות למסירה'
תרופות למסירה
29/08/2018 | 22:57
4
למסירה באהבה רבה, מאזור רחובות:
1.מנופור מולטידוז 600IU, תוקף 06.2020, נשמר בקירור.
2. 2 דקפפטיל,תוקף עד 10.2019, נשמר בקירור.
3.קרינון - חבילה (בתוקף עד 09.2020) ועוד קצת (בתוקף עד 02.2020)
4. 2 אנדומטרין בתוקף עד 03.23  
לצפיה ב-'אני אשמח לקבל את הקרינון, כותבת לך בפרטי'
אני אשמח לקבל את הקרינון, כותבת לך בפרטי
30/08/2018 | 10:35
לצפיה ב-'אני '
אני
30/08/2018 | 15:04
1
אשמח לקבל דקאפפטיל ואנדומטרין
לצפיה ב-'כתבתי לך בפרטי'
כתבתי לך בפרטי
31/08/2018 | 11:31
מוזמנת לאסוף אותם
לצפיה ב-'הקרינון נמסר'
הקרינון נמסר
02/09/2018 | 21:15
אם מישהי מעוניינת באחת מהתרופות האחרות, השמיעו קול:)
לצפיה ב-'קולפוסקופיה'
קולפוסקופיה
30/08/2018 | 09:17
4
אודה לקבלת המלצה על רופא השייך לכללית ומבצע בדיקת קולפוסקופיה.
תודה
לצפיה ב-'באיזה איזור?'
באיזה איזור?
30/08/2018 | 13:05
2
לצפיה ב-'באזור המרכז-שפלה'
באזור המרכז-שפלה
30/08/2018 | 13:12
1
לצפיה ב-'סורי לא ראיתי קודם'
סורי לא ראיתי קודם
31/08/2018 | 11:16
אולי בגלל הבעיות שהיו עם הפורום, לא קפץ לי שענית.
עשיתי לא מזמן אצל ד״ר לוריא ברמת אביב, ממליצה לטובה. 
לצפיה ב-'ד"ר יצחק נוי בחדרה. עשה לי כבר איזה 3 כאלה. תותח חבל"ז.'
ד"ר יצחק נוי בחדרה. עשה לי כבר איזה 3 כאלה. תותח חבל"ז.
30/08/2018 | 13:43
מקבל כל הקופות, כולל כללית, בהרברט סמואל 40 חדרה.
לצפיה ב-'תזמון פרופיל הורמונלי'
תזמון פרופיל הורמונלי
30/08/2018 | 08:37
2
היי לכן,
לקראת המעבר לivf עשיתי פרופיל הורמונלי ביום ה3 למחזור,
בגלל חופשה בחול וגם בגלל שאני פוליציסטית לקחתי גלולות והרופא הנחה מתי להפסיק (שני בערב גלולה אחרונה) ומתי לבצע את הפרופיל ההורמונלי (חמישי בוקר) עשיתי היום את בדיקת הדם אבל עוד לא קיבלתי מחזור!
נראה לכן שהוא התבלבל?
אני מאמינה שאקבל מחזור מחר..
הזוי..
לצפיה ב-'בדרכ עושים ביום 3 למחזור'
בדרכ עושים ביום 3 למחזור
30/08/2018 | 10:55
1
כנראה הוא חשב שתקבלי שלישי מחזור ואז באמת חמישי זה יוצא יום 3 למחזור
לצפיה ב-'תודה על בתגובה'
תודה על בתגובה
31/08/2018 | 06:43
מסתבר שניתן לעשות גם לפני תחילת המחזור, המטרה היא שרמת ההורמונים תהיה נמוכה וזה אכן כך..

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה