לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2746327,463 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שאיבה '
שאיבה
25/02/2019 | 08:26
2
בוקר טוב
מה עושים במצב שיש זקיקים 20, 20, 19, 13, 10, 9,9 וקטנים יותר ?
אם אלך לשאיבה עכשיו יהיו רק 4 ביציות??
לצפיה ב-'אכן נראה ככה'
אכן נראה ככה
25/02/2019 | 08:56
יכול להיות שירצו לחכות כמה ימים כדי לתת גם לקטנים הזדמנות לגדול.
לצפיה ב-'מה זה "עכשיו"?'
מה זה "עכשיו"?
25/02/2019 | 10:05
אם את לוקחת אוביטרל היום, יש מצב שעד השאיבה הקטנים יגדלו עוד קצת ויבשילו.
אני פעמיים הלכתי לשאיבות עם מה שחשבתי שיהיו 6 ביציות, ויצאתי עם 10 ו-12 ביציות בשלות.
לצפיה ב-'מקלוני ביוץ'
מקלוני ביוץ
25/02/2019 | 00:16
2
החודש אנחנו בהפסקה קטנה מהטיפולים והחלטתי לנסות ללכת על הדרך הטבעית.. מי יודע אולי הפעם יתפס משהו. שאלה על מקלוני ביוץ- ניתן לבדוק בכל שעה של היום? גם עם השתן הראשון של הבוקר?

לצפיה ב-'תלוי בחברה'
תלוי בחברה
25/02/2019 | 00:21
מקלוני הביוץ אמורים להגיע עם עלון שאומר מתי אפשר לבדוק. לי יש שני סוגים - אחד שאפשר לבדוק אתו על הבוקר ואחד שאומרים לבדוק אחרי עשר. נראה לי שעם רוב המקלונים הפשוטים (הפסים הקטנים) אמורים לבדוק אחרי עשר. תראי מה כתוב על המקלונים שיש לך. אם עוד לא קנית מקלונים - לרוב אפשר למצוא את העלון באינטרנט (אם את רוצה להחליט מה לקנות על סמך זה)

לצפיה ב-'אני מכירה טווח של 10:00-20:00'
אני מכירה טווח של 10:00-20:00
25/02/2019 | 07:34
כי ה-LH עדיין נמוך בבוקר.
אני בודקת סביב 14:00.
לצפיה ב-'טיפול כינים.'
טיפול כינים.
24/02/2019 | 22:18
2
באו לבקר אותנו אורחים וישנו אצלו והביאו איתם אורחים נוספים.
המשפחה עזבה היום.
עשיתי טיפול שבוע שעבר לפני השאיבה.
שבוע שעבר הייתה החזרה ויש עוד שבוע עד בדיקת ההריון.
הרוקח אמר שזה בסדר לעשות טיפול בהריון.

אני לא חושבת שיש לי כינים אבל רוצה לעשות טיפול ליתר בטחון.

מה מציעות, לעשות טיפול או לחכות?
לצפיה ב-'מה עם טיפול טבעי?'
מה עם טיפול טבעי?
25/02/2019 | 00:00
שמן רוזמרין עוזר (אני מניחה שצריך למהול בשמן אחר, אני לא זוכרת). למרות שחשוב לציין שגם עם שמנים אתריים צריך להזהר - לריחות חזקים גם יש השפעה, וצריך לוודא קודם שבסדר להשתמש בשמן רוזמרין בהריון
לצפיה ב-'אני משתמשת בשוטף בשמפו נגד כינים לילדים למניעה'
אני משתמשת בשוטף בשמפו נגד כינים לילדים למניעה
25/02/2019 | 00:57
של מרוז או דר פישר וגם מסרקת עם מסרק צפוף בשוטף כדי שלא יהיו לי הפתעות. אני זוכרת איזה סיוט זה היה כשהייתי ילדה ולא מוכנה לעבור את זה עכשיו.
כל מה שמוגדר לילדים אמור להיות בטוח גם להריון (בתחום הזה לפחות. זה כמובן לא תופס לכל סוגי התרופות והטיפולים) אבל כדי להיות סגורה תתקשרי ליעוץ טרטולוגי של משרד הבריאות ותקבלי את החותמת הרשמית.
שתזכי לפיצוי חיובי מלא ותקין עוד שבוע. קשיים כאלה מכיוונים לא צפויים הם בדרך כלל סימן טוב לבאות.
לצפיה ב-'אסטרופם והפרשות'
אסטרופם והפרשות
24/02/2019 | 22:32
אוף ואוף. סבב רביעי של מוקפאים וכבר מתחיל להימאס לי מהעניין. כל פעם בערך ביום ה8 לאסטרופן מתחילות הפרשות חומות בהירות. זה תמיד מתקשר לי איכשהוא לחוסר קליטה. ששאלתי את הרופא שלי וגם עוד רופא שינהם לא היו מודאגים כי הרירית גדלה יפה וההורמונים היו בססדר.. מה אומרות? יש מישהי שהיה לה את זה ונקלטה? אני גם אחרי פיפל אבל ההפרשות זהות לכל החודשים הקודמים.. לצערי אין לי אפשרות לעבור סבב טבעי כי אני פוליצסטית..
לצפיה ב-'אמצעי מניעה בזמן טיפולי פוריות'
אמצעי מניעה בזמן טיפולי פוריות
24/02/2019 | 08:30
5
1. האם קיימות כבר גלולות למניעת הריון לגבר? לא ברור לי אם זה כבר זמין.
2. האם יש אמצעי מניעה שאישה יכולה להשתמש בזמן טיפולים מבלי לפגוע בפורייות?
תודה.
לצפיה ב-'???'
???
24/02/2019 | 10:18
3
למה להשתמש באמצעי מניעה כשהמטרה היא להיכנס להריון?
לצפיה ב-'גם אני תהיתי...'
גם אני תהיתי...
24/02/2019 | 10:54
1
והרעיון היחיד שעלה בדעתי זה במקרה שיש איזו מחלה גנטית וצריך לעבור ברירת עוברים, אז אולי בין הטיפולים לא רוצים להכנס להריון טבעי...
מענין...
לצפיה ב-'אולי'
אולי
24/02/2019 | 14:00
אבל אז לדעתי הפתרון היחיד הוא קונדום.
לצפיה ב-'חלק מהתרופות שניתנות בטיפולים עלולות להזיק במקרה של הריון'
חלק מהתרופות שניתנות בטיפולים עלולות להזיק במקרה של הריון
24/02/2019 | 19:13
אם עומדים לפני סבב שכולל הזרקת דברים שעלולים להזיק להריון צריך לוודא שאין הריון, גם לא צעיר, לפני שמתחילים זריקות. 
גם לפני צילום רחם לדוגמא אם נעשה יותר משבוע לאחר המחזור צריך להשתמש באמצעי מניעה בזמן שבין המחזור לצילום על מנת למנוע הריון צעיר שלא ניתן לזהות בבדיקה.
לצפיה ב-'1. אין גלולות לגבר'
1. אין גלולות לגבר
24/02/2019 | 19:15
התחיל פיתוח בכיוון אבל לא הגיע לכדי מוצר קיים. אמצעי המניעה היחיד באחריות הגבר הוא קונדום.
2. אין שום מחקר שמעיד שגלולות פוגעות בפוריות. אצלי כחלק מהסבב אני מקבלת גלולות כדי "לאפס" את המחזור. 
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלון קצר'
עזרה במילוי שאלון קצר
24/02/2019 | 17:31
שלום, שמי אריאלה ואני סטודנטית לסיעוד בשנה הרביעית שלי. במסגרת עבודת הסמינר שלי של חברתי ללימודים אנחנו מחפשות נשים שנכנסו להריון מעל גיל 35 באמצעות טיפולי פוריות, להשתתף בשאלון קצר ואנונימי כחלק ממחקר הבוחן את הקשר בין אופן הכניסה להריון בנשים מעל גיל 35 לבין הבחירה בבדיקות דיאגנוסטיות או בדיקת סקר מסוג NIPT. זמן מילוי השאלון הוא לא יותר מכמה דקות. נודה על ההשתתפות ונשמח אם תוכלו להעביר את השאלון הלאה.
לצפיה ב-'ביצית שחיכתה לזרע'
ביצית שחיכתה לזרע
22/02/2019 | 12:14
3
הייתי היום בשאיבה. נשאבה ביצית אחת...
העניין הוא שהיה בלאגן בקבלה שלנו היום. עשו לי את הקליטה ואז המחשבים של המזכירות נפלו, ואת בעלי לא הספיקו לקלוט והוא לא קיבל מדבקות.
מה שבסוף קרה זה שעשו לי את השאיבה ורק חצי שעה אחרי שכבר יצאתי מהשאיבה בעלי נתן את מנת הזרע.
האם זה בעייתי שהביצית חיכתה במעבדה לזרע? כל האחיות ששאלתי אמרו שזה לא בעיה, אבל זה מטריד אותי מאוד. תמיד בעלי נותן את הזרע באסותא לפני שאני מספיקה להיכנס לשאיבה.
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
22/02/2019 | 13:34
שהם יודעים שלא מדובר במשחקי ילדים וכמה כל ביצית חשובה לאישה ולזוג ובכלל.
ואם זה היה בעייתי, היו מחכים לזרע ואז עושים שאיבה.
ככה אני חושבת....
לצפיה ב-'הביציות שלי תמיד חיכו לזרע , אמרו לי שזה לא בעיה'
הביציות שלי תמיד חיכו לזרע , אמרו לי שזה לא בעיה
23/02/2019 | 04:32
יצא לי פעמיים לחכות די הרבה זמן שהזרע יגיע מהמעבדה בה עשיתי מיון זרע. הזרע הגיע אחרי שכבר שיחררו אותי הביתה. אמרו לי שזה לא בעיה, ואפילו הושג הריון (למעשה התכנון מראש היה שהביציות יחכו כי בעלי מתקשר למעבדה של הזרע רק אחרי שאני יוצאת מהשאיבה להגיד להם כמה ביציות נשאבו).   
לצפיה ב-'אני הייתי מיועדת לשאיבה ב 1000 ואמרו לי שהזרע יכול להגיע עד '
אני הייתי מיועדת לשאיבה ב 1000 ואמרו לי שהזרע יכול להגיע עד
24/02/2019 | 14:27
שעה 1300.

בהצלחה
לצפיה ב-'עזרה ביעוץ'
עזרה ביעוץ
22/02/2019 | 00:10
3
היי בנות זו פעם ראשונה שאני כותבת ופה אשמח לעזרתכן
אני בת 43
התחלנתי טיפל פוריות, בבדיקת רזרבה שחלתית יצא 0.14
התחלתי לקבל זריקה פרגובריס 250 מ"ל. אחרי שבוע עשיתי בדיקת דם
ויצא שאין ביצית.
למרות שקיבלתי מחזור חודשי טבעי, היתה לי הפלה ביולי
הרופאה אמרה לי שאין סיכוי להרות מבציות שלי רק מתרומות
האם מישהי נתקלה במצב כזה? האם באמת אין סיכוי ?
האם אפשר לבקש לקבל עוד פעם את הזריקות לעידוד הזקקים?
אודה לכן לעצות, רעיונות כל דבר
תודה
לצפיה ב-'תמיד כדאי לדבר עם עוד רופא'
תמיד כדאי לדבר עם עוד רופא
22/02/2019 | 15:03
1
אני לא יכולה לייעץ ספציפית, אבל אנסה באופן כללי. ההחלטה מתי לעבור לתרומת ביצית היא מאד אישית, נראה לי שכל אחת מגיעה אליה בנקודה אחרת בניסיונות. אם את רוצה להרות מביצית שלך, בהחלט שווה לפחות להתייעץ עם עוד רופא, בייחוד שנשמע שאת בשלב מוקדם בניסיונות. לכל אחד יש גישה אחרת בדברים האלה, ויש סיפורים על בנות שרופא אמר להן שילכו ישר לתרומה ובסוף כן הרו מביצית שלהן. הרופא שאני הולכת אליו, בר חווה, ידוע בתור עושה קסמים בהקשר הזה (של גיל ורזרבה שחלתית). יש כאלו עם חוויות יותר ופחות טובות מהטיפול אצלו, ובטח לבנות בפורום יהיו המלצות על עוד רופאים. בכל מקרה - שווה להתייעץ עם עוד מישהו.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/02/2019 | 13:42
תודה רבה לכן על תשובתכן אנסה לקבוע תור לרופא נוסף
לצפיה ב-'היי סליה'
היי סליה
23/02/2019 | 04:44
אני לא מבינה ברזרבה שחלתית. מסכימה עם רכבת הרים שכדאי לדבר עם עוד רופא. בגלל שבדרך כלל (ככה אומרים) יש המתנה ארוכה לבר חווה, והזמן קריטי במקרה שלך, ממליצה לך לקבוע תור לבר חווה, אבל בינתיים להתיעץ עם רופא שלישי. אולי מישהי בפורום תוכל להמליץ לך על רופא שאין אליו המתנה והוא מומלץ במקרים כאלו? אולי במרפאה של בר חווה יסכימו לקצר את ההמתנה על סמך הנתונים שלך?  בהצלחה!
לצפיה ב-'ירידה ב LH , אמורה להיות לפני ביוץ?! מה זה אומר?'
ירידה ב LH , אמורה להיות לפני ביוץ?! מה זה אומר?
24/02/2019 | 12:36
היי כולן,
המשכתי היום מעקב אחרי שהורידו לי את המינון של גונאל מ 75 ל 62.5 מיום חמישי...
בחמישי היו 3 זקיקים בגודל 13-14 בממוצע ועוד 3 בגודל 11
ובבדיקות דם הערכים הבאים
E2 היה 1327
פרוגסטרון 6.1
LH היה 9.9
היום בבוקר הייתי גם במעקב 
בא.ס. היו 2 זקיקים מובילים אחד של 20 על 16 והשני של 15 על 17 בערך.
ציפיתי לראות בבדיקות הדם עליה ב LH כפי שתמיד רואה אבל הופתעתי!!
התוצאות מהבוקר:
E2 יצא 1094 (ירד קצת מביום חמישי)
פרוגסטרון 6.3 (אותו דבר בערך)
והכי מוזר שה LH ירד ל 5.5 !! (היה 9.9 בחמישי!)
מה קורה כאן? הבנתי שאחרי ביוץ אמור לעלות הפרוגסטרון למעל 10 ...
משהו לא תקין? אולי בגלל ההורדה במינון של הגונאל? (אני מיועדת להזרעה אז רצו להמנע מריבוי זקיקים)
לצפיה ב-'שאלה חוזרת לגבי כדורי DHEA (מכירות?)'
שאלה חוזרת לגבי כדורי DHEA (מכירות?)
21/02/2019 | 21:14
6
הי, 
מעלה שוב את מה שכתבתי היום:
אשמח להמלצות איך/איפה לקנות כדורי dhea
בארץ, בהזמנה מחו"ל..
ואם יש למישהי ניסיון בשימוש בכדורים, אשמח לשמוע.
תודה, תודה 

לצפיה ב-'לא מכירה דאה, אבל אוהבת את אתר ויטה קוסט'
לא מכירה דאה, אבל אוהבת את אתר ויטה קוסט
21/02/2019 | 22:47
1

המשלוח די יקר אבל לרוב בתוספי תזונה זה עדיין יוצא יותר משתלם מאשר לקנות בארץ.

בדקתי לך גם באתר איהרב (שאני במיעוט אבל אני לא מחבבת אותו בכלל) וראיתי שבויטה קוסט זול משמעותית, אבל שוב -צריך לבדוק כמה עולה משלוח ולראות מה משתלם יותר.
לצפיה ב-'תודה לתגובה'
תודה לתגובה
24/02/2019 | 09:57
ותודה על הבדיקה הספציפית ב iherb (אין לי היכרות עם האתרים האלו בכלל )
לצפיה ב-'אני קונה בiherb'
אני קונה בiherb
22/02/2019 | 17:33
2
את של חברת natrol. בחודש הראשון רכשתי בהתאם למרשם של הרופא, עלה לי 260 ש"ח לחודש, קפסולות של 75. חודש לאחר מכן רכשתי מinerb,  זה ממש זול, המשלוח עולה יותר, סה"כ יוצא בערך 100 ש"ח, קופסא של 180 טבליות, אבל הן של 25 אז צריך לקחת 3 ביום. אומרים שלוקח 3 חודשים עד שרואים תוצאות, אני לא לוקחת 3 חודשים אז לא יודעת לומר לגבי ההשפעה. אגב עברתי רופא והוא לא מתנגד שאקח, אבל טוען שלא הוכח שזה עוזר. בכל מקרה הנחה אותי להפסיק בשלב של החזרת מוקפאים ולהמשיך אחרי בטא שלילית לקראת שאיבה.
לצפיה ב-'תודה, תודה!'
תודה, תודה!
24/02/2019 | 10:10
1
כמה זמן לוקח למשלוח להגיע..?

לצפיה ב-'4 ימים'
4 ימים
24/02/2019 | 18:53
לצפיה ב-'אני קונה באייהרב'
אני קונה באייהרב
24/02/2019 | 10:58
לפני ההריון הראשון לקחתי אותו משהו כמו 5 חודשים ורק אז חזרתי לטיפולים ונקלטתי בטיפול הראשון.
לא יכולה להגיד אם זה בגלל זה כי שיניתי כמה דברים בפרוטוקול הזה.
עכשיו לפני הריון שני (או חמישי יותר נכון, אחרי 3 הפלות) אני שוב לוקחת.
הרופא לא נגד זה, אבל אמר שאין מחקר שמראה בוודאות שזה עוזר.
בארץ זה עם מרשם ועולה פי 3 בערך מחו"ל ולכן קונה באייהרב. מזמינה עוד כמה דברים ואז המשלוח חינם.
ממליצה גם לקחת במקביל co q 10
גם לקנות משם
לצפיה ב-'טיפול מתארך.. מאד..'
טיפול מתארך.. מאד..
24/02/2019 | 09:41
1
היי,
אני בטיפול IVF די בסיסי בפרוטוקול שבעבר נולדו לי ממנו שני ילדים. התחלתי להזריק גונל אף במינון יחסית נמוך, ביום 10 הוספתי את הצטרוטייד, היום אני ביום 14 ויש לי רירית סבירה (7.2, בעבר נקלטתי להריונות גם עם 6, 6.5) אבל הזקיקים קטנים.... לפני 3 שנים היו לי מלא זקיקים שגדלו מאד מהר, עכשיו (למרות שהבדיקות דם מעידות שהרזרבה עדיין בסדר גמור) יש זקיק אחד גדול יחסית (19) עוד 2-3 סביב 10-12 ממ וכל השאר קטנים מזה..
הרופא העלה את מינון הגונל אף ונתן לי עוד יומיים של זריקות ושוב בדיקה.
האם משך הטיפול לא יפגע בסופו של דבר באיכות הביציות?
האם יש סיכוי שבאמת העלאת המינון תוביל לקפיצת התפתחות בזקיקים הקטנים?
לצפיה ב-'אני בסיטואציה דומה'
אני בסיטואציה דומה
24/02/2019 | 10:22
מזריקה הורמונים כבר מה9.2! ביומיים האחרונים הקטנים התחילו לצמוח. נקווה לטוב.
לצפיה ב-'רסיטל ופוריות'
רסיטל ופוריות
24/02/2019 | 07:54
היי , האם מישהו יודע אם רסיטל פוגע בפוריות ? אני אחרי הפלה וכבר חצי שנה לא נקלטת להריון 
לצפיה ב-'חייבת התייעצות דחופה מבעלות הנסיון..'
חייבת התייעצות דחופה מבעלות הנסיון..
21/02/2019 | 14:44
6
בטיפולי IUI..
הזרעה ראשונה לא צלחה בחודש שעבר וגם נהייתה ציסטה מהטיפולים שירדה אבל בעקבות כך הרופא המעיט בהורמונים החודש..
היום נמצאת יום ה18 למחזור (מחזור היה ב 4/2/19). מלפני יומיים התחלתי לקחת מונפור 150 וכביכול מחר תכננו שאקח אוביטרל+דקקפטיל ואגיע להזרעה אחת..
בבדיקות היום נצפו שני זקיקים  בגודל 15, 20.
בדיקות דם יצאו:
Est1110
Progesterone-0.8 
LH 7.6  השאלה שלי היא האם יש סיכוי שאני מבייצת כבר עכשיו ומחר כבר יהיה מאוחר מדי לקחת זריקות והזרעה?  יש לי הרגשה שתסמני אותי במרפאה מאוחר מדי. ובכלל- האם רק הזרעה אחת מספיקה ולא כדאי יום אחרי יום כפי שהיה בחודש קודם( אני מבינה שבגלל שבת  אי אפשר..)אני כל כך לא רוצה לפספס... אשמח לעזרה ממי שמבינה��������
לצפיה ב-'מישהי?... ועוד שאלה קטנה'
מישהי?... ועוד שאלה קטנה
21/02/2019 | 16:15
הLH שלי נמוך וגם בהזרעה קודמת היה נמוך אך לא ראיתי שהרופא ייחס לזה יותר מדי חשיבות.. האם זה תקין? 
לצפיה ב-'את עוד לא מבייצת...'
את עוד לא מבייצת...
21/02/2019 | 16:46
4
הlh נמוך הפרוגסטרון נמוך... ןהביוץ ייקרה רק אחרי שיעלו באופן טבעי או לאחר אוביטרל
לצפיה ב-'תודה.. הרופא שלי אמר '
תודה.. הרופא שלי אמר
21/02/2019 | 17:22
3
ש פרוגסטרון צריך להיות כמה שיותר נמוך.. אני הבנתי לא נכון?
לצפיה ב-'פרוגסטרון עולה זה סימן לביוץ'
פרוגסטרון עולה זה סימן לביוץ
21/02/2019 | 18:13
2
אצלך הוא נמוך, ולכן כנראה שיש עוד כמה ימים.
לצפיה ב-'לא מתחילה להבין אז למה כן נקבעה הזרעה לאתמול'
לא מתחילה להבין אז למה כן נקבעה הזרעה לאתמול
23/02/2019 | 15:01
1
יום ו(יום אחרי השאלה).
בערב (יום ה) היקשו שאקח אוביטרל+ דקפפטיל ושאגיע להזרעה בשישי (אתמול) בצהריים. האם הדקפפטיל ו אוביטרל היו אמורים להעלות לי פרוגסטרון? , הרופא אמר שיש לי תנאים מעולים להצלחה(זה כבר אמרו שפעם הקודמת שלא הצליחה)- רירית 9, שני זקיקים 21 , 19 והפעם להבדיל מפעם קודמת הרופא ביקש שאקח תמיכת פרוגסטרון ממחר יום א (נרות). אני מקווה שיצליח כבר כל כך רוצה!...רק לא מבינה איך כן מחליטים על הזרעה חמרות פרוגסטרון כל כך נמוך...

לצפיה ב-'הפרוגסטרון עולה אחרי הביוץ.'
הפרוגסטרון עולה אחרי הביוץ.
23/02/2019 | 17:39
האוביטרל (ונראה לי שגם הדקפפטיל) אמור לתזמן את הביוץ-שצפוי לקרות כ 36 שעות לאחר מכן.
את ההזרעה עושים לפני הביוץ, כי הזרע יכול לחכות לביצית.
הפרוגסטרון נוצר מהגופיץ הצהוב, שנוצר מהזקיק המבייץ-כך שהוא אמור לעלות רק אחרי הביוץ.
לצפיה ב-'זקיקים מבוזבזים'
זקיקים מבוזבזים
22/02/2019 | 23:25
2
שלום לכולן,
אני בסבב IVF שלישי. פרטוקול שהתחיל בגלולות ודקאפפטיל ועכשיו כבר 13 ימים מנופור. היום במעקב היו לי שני זקיקים גדולים של 18 ו19 ועוד שישה קטנים של בערך 11-12. אני הייתי דיי בטוחה שתהיה שאיבה בראשון והקטנים יתבזבזו. להפתעתי הרופא שלי בחר להמשיך עם המנופור ומעקב נוסף ביום ראשון כלומר שכנראה שאיבה תהיה רק בשלישי (אם בכלל). אני ממש בחרדות מההחלטה הזו "לותר" על השניים הגדולים, כי אני כבר הרבה זמן לתוך הסבב ומה עם הקטנים לא יגדלו? חוץ מזה הורמונלית בטרוף עם מצב רוח על הפנים.
אשמח לשמוע מנסיונכן עם מקרים דומים לקצת עידוד.
לצפיה ב-'הייתי במצב ממש דומה'
הייתי במצב ממש דומה
23/02/2019 | 00:02
1
היה זקיק אחד מוביל שכבר היה בגודל שיכול לבייץ והרופא הציע להמשיך עם מנופור ובמקביל אורגלוטרן כדי לעכב את הגדול ושהקטנים יגדלו. בשלב מסויים (לא זוכרת איזה) הזקיק המוביל כבר היה בגודל 21. הפתיע אותי שהוא אמר שמקסימום גם אם אבייץ את המוביל יהיה אפשר לשאוב את הקטנים יותר. אבל עדיין הייתי בחרדות, אפילו הלכתי למעקב שהוא לא הנחה אותי ללכת אליו בבוקר אחרי שהזרקתי אוביטרל כדי לוודא שלא בייצתי. כשהשאיבה התעכבה בחצי שעה גם הייתי בחרדות שאולי בייצתי.
אצלי ההימור השתלם, הצליחו לשאוב בסוף 7 זקיקים מתוכם חמש הפריות בסבב שבו נראה שבמקרה הכי אופטימי יצליחו לשאוב 3. זה כמובן לא אומר שזו תמיד ההחלטה הנכונה, נראה לי שעד אחרי השאיבה קשה להיות רגועה בהקשר הזה, אבל זה בהחלט יכול לעבוד.
מקווה שגם אצלך ההימור ישתלם!
לצפיה ב-'תודה, זה נותן לי קצת תקווה'
תודה, זה נותן לי קצת תקווה
23/02/2019 | 18:35
לצפיה ב-'בריכות חמות/ג'קוזי אחרי הזרעה - מותר??'
בריכות חמות/ג'קוזי אחרי הזרעה - מותר??
22/02/2019 | 17:17
3
היי בנות
3 ימים אחרי הזרעה, יש בעיה ללכת לחמי געש ולהכנס לבריכות החמות? או שסביר להניח שעוד לא היתה השתרשות בשלב הזה? 
(יש לי קצת התכווצויות ורגישות בחזה כמו לפני מחזור, לא יודעת אם זה אומר משהו...)

תודה! 
לצפיה ב-'לא סביר שהייתה השתרשות'
לא סביר שהייתה השתרשות
22/02/2019 | 19:50
לדעתי אמורה להיות ביום ה- 6-11 אחרי הזרעה
אבל לגבי בריכות חמות וג'קוזי אני לא יודעת לומר (יש שני עניינים שונים - העלאת טמפרטורת הגוף, שאני לא יודעת אם משפיעה בשלב הזה, וזיהומים)
לצפיה ב-'לא הייתי עושה בריכות חמות או ג'קוזי'
לא הייתי עושה בריכות חמות או ג'קוזי
22/02/2019 | 20:29
1
משתי הסיבות שרכבת הרים1 כתבה! (יש משמעות להעלאת חום הליבה של הגוף, בניגוד להתחממות "חיצונית").
כששאלתי את המרפאה של בר חוה על פעילויות ביום 4-5 אחרי ביוץ וסיכוי להריון טבעי, ענו שאני יכולה לעשות ספורט אתגרי, אך מומלץ להימנע מג'קוזי.

לצפיה ב-'באסה... תודה '
באסה... תודה
24/02/2019 | 11:06
לצפיה ב-'בדיקת זקיקים'
בדיקת זקיקים
22/02/2019 | 18:39
1
עשיתי היום בדיקת דם ומעקב זקיקים יצא ערכי פרוגסטרון של 3.8 אסטרודיול 1335. יש זקיק בגודל 20 מ"מ בשחלה ימנית וזקיקים קטנים וכן עובי רירית רחם 16 מ"מ. אפשר לשאר מתי יהיה הביוץ? והאם זה ערכים תקינים?
לצפיה ב-'לא בדקו LH?'
לא בדקו LH?
22/02/2019 | 19:24
הLH מזנק בערך 24 שעות לפני הביוץ, אז אני לרוב מעריכה לפי זה. למרות שכיוון שיש זקיק גדול ואסטרדיול גבוה, נראה הגיוני שעוד מעט תבייצי. מבחינת ערכים תקינים או לא - קראתי דברים סותרים לגבי אסטרדיול, אז אני כבר מבולבלת (מה גם שיש שתי יחידות מידה שונות שמשתמשים בהן). אחרות בטח יידעו לענות יותר טוב האם הערכים תקינים

לצפיה ב-'מזמן לא כתבתי פה...'
מזמן לא כתבתי פה...
18/02/2019 | 22:21
30
יוצאות מחר לטיסה לאי השכן 
ממנו בע"ה נחזור עם תוספת של ....
לא מאמינה בכלל שזה קורה לנו ....
מלמולי ברכות אין סופיים על ראשה של ליידי פונדקאית 
חמסות ...שומים ...הכל  כרגיל עד רגע האמת....
מתרגשות על חלל
WISH US LUCK
אחזור לעדכן...

לצפיה ב-'יההההההההההההההה'
יההההההההההההההה
18/02/2019 | 23:23
1
אני כבר לא נכנסת לפורום כמו פעם, אבל זוכרת אותך מפעם וזוכרת את האכזבות הרבות ואת חוש ההומור המהדר שלך והיכולת לקום ולהמשיך הלאה, ועכשיו ראיתי את הפוסט הזה ואני כל כך שמחה בשבילכן!!!!
המון המון בריאות ואושר!! איזה יופי ??????
לצפיה ב-'גם אני!'
גם אני!
20/02/2019 | 21:48
גם אני זוכרת אותך מפעם, כי היית לי לאחות לשעת צרה עם עניני הרירית הדקה.
איך אני שמחה בשבילכן! עדכני כשתחזור!
אושר ובריאותם לכולם!

לצפיה ב-'מרגש!! '
מרגש!!
18/02/2019 | 23:31
לידה קלה! 
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
19/02/2019 | 00:20
לצפיה ב-'מאד מרגש.'
מאד מרגש.
19/02/2019 | 05:47
שיעבור בקלות, בכיף, בשלום. האושר הגדול אוטוטו אצלכן בידיים. בהצלחה!
לצפיה ב-''
19/02/2019 | 07:43
איזה מרגש!!!
שיהיה המון בהצלחה, לידה קלה ובריאות לכולם.
תעדכני, את בלב של כולנו.
לצפיה ב-'קולולוששששששששששששששששששששששששששש'
קולולוששששששששששששששששששששששששששש
19/02/2019 | 07:53
מזל טוב כפרונה! שתיסעו בשלום שתיים ותשובו בשלום שלוש!!! אמן!!! יוווווווווווו התרגשותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!
לצפיה ב-'התוספת שתופסת'
התוספת שתופסת
19/02/2019 | 09:08
1
מתרגשת בשבילכן!
לצפיה ב-'וואו איזה מרגש!'
וואו איזה מרגש!
19/02/2019 | 09:21
זוכרת אותך בפורום הזה, וענית לי גם לא מעט פעמים על שאלות, ותמיד עודדת. מחכה לסוף הטוב של הסיפור שלך! הרבה הצלחה ובריאות!
לצפיה ב-'בהצלחה, שיעבור בקלות'
בהצלחה, שיעבור בקלות
19/02/2019 | 09:31
לצפיה ב-'איזה מרגש!'
איזה מרגש!
19/02/2019 | 10:28
בהצלחה
לצפיה ב-'איזה מרגש לקרוא את ההודעה שלך'
איזה מרגש לקרוא את ההודעה שלך
19/02/2019 | 13:06
מאחלת לכן הרבה רגעי שמחה ואושר משותפים.
בידיים מלאות ושתחזרו שלושתכם בשלום!
לצפיה ב-'ואוו בהצלחה!'
ואוו בהצלחה!
19/02/2019 | 14:31
גם אני לא כותבת פה הרבה אכבל כמובן שאי אפשר לשכוח אותך ואת המסע שלך!

שיהיה המון בהצלחה, אושר גדול!

לצפיה ב-'יאאאאאאאא איזה יופי!'
יאאאאאאאא איזה יופי!
19/02/2019 | 15:09
וואו וואו
איזה כיף! איזה חדשות נהדרות!
שהכל יעבור בטוב ובקלות, חמסה חמסה, ותחזרו לכאן עם ידיים מלאות
שיהיה בהצלחה ובשמחה ובצהלולים
ובשעה טובה

לצפיה ב-'ה ת ר ג ש ו ת '
ה ת ר ג ש ו ת
19/02/2019 | 15:48
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת. הרבה הרבה נחת.'
בשעה טובה ומוצלחת. הרבה הרבה נחת.
19/02/2019 | 17:05
לצפיה ב-'ממש ממש מרגש'
ממש ממש מרגש
19/02/2019 | 18:01
חיבוקים ונשיקות
לצפיה ב-'וואוווווווו!! ארזתם הרבה טישואים?!'
וואוווווווו!! ארזתם הרבה טישואים?!
19/02/2019 | 20:41
wishing you lotssss of luck!
אכן מרגש ברמות!
מחכה שתעדכני על היורש.ת ואז סופית אוכל לצאת מהפורום.
לצפיה ב-'כנראה הרגשתי אותך.'
כנראה הרגשתי אותך.
20/02/2019 | 02:26
מזמן מזמן לא נכנסתי לפורום ואני רואה את ההודעה שלך וכולי התרגשות.
שיהיה בהצלחה אינשאללה��

לצפיה ב-'צילה! סוף סוף אמא!'
צילה! סוף סוף אמא!
21/02/2019 | 09:19
1
תיהני מהקטנטן שלך והלוואי שהמסלול שלך לילד הבא יהיה הרבה יותר קצר
לצפיה ב-'עוד כמה ימים ואני על זה '
עוד כמה ימים ואני על זה
21/02/2019 | 21:42
לצפיה ב-'כיף לשמוע '
כיף לשמוע
21/02/2019 | 09:35
בשעה טובה!!! המון מזל טוב 
שתזכנה לגדל אותו בנחת, בריאות ואהבה 
לצפיה ב-'איזה מרגש, צילוש!!!!'
איזה מרגש, צילוש!!!!
21/02/2019 | 09:49
שתחזרו בידיים מלאות מאושרות ומחוייכות!!!
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
21/02/2019 | 10:31
מתרגשת בשבילכן!!!
לאחר כל המסע הארוך שעברתן מאחלת לכן הרבה נחת, אושר ואהבה.

לצפיה ב-'שיהיה בשעה טובה מרגש מאוד!!! '
שיהיה בשעה טובה מרגש מאוד!!!
21/02/2019 | 21:37
1
לא בטוחה שאת זוכרת אותי, אבל ממשיכה לעקוב!
החסידה סוף סוף מצאה את הדרך!!!!
מחכה לעידכון
איילת
לצפיה ב-'יש לפה הוראות נייוט ממש פשןטות'
יש לפה הוראות נייוט ממש פשןטות
21/02/2019 | 21:45
סוף העולם שמאלה... מלא חסידות ופלמינגו יש פה.
לצפיה ב-'תודה -יקרות!'
תודה -יקרות!
21/02/2019 | 21:39
1
 הגענו ואנחנו עם עצבים מרוטים לקראת הלידה. ביורוקרטיה קשה ואין סופית ....יום יבוא ונצחק על כל זה...אבל בנתיים קשה. לא באמת מקטרת כי אין לי זכות  אבל מדינת ישראל...2019...למה ....שמחה בשביל בנות צעירות ממני שלא יצטרכו להתמודד עם הכל כשהן רחוקות מהבית... 
נשתמע.... 
לצפיה ב-'מרגש כל כך! בשעה טובה! '
מרגש כל כך! בשעה טובה!
22/02/2019 | 01:45
לצפיה ב-'מרגש'
מרגש
21/02/2019 | 22:16
לצפיה ב-'טפו טפו חמסה חמסה '
טפו טפו חמסה חמסה
24/02/2019 | 22:23
קולולולו איזה כייף להיכנס אחרי הרבה זמן לאתר ולקרוא הודעה כזאת 
אושר חמסה חמסה שתטוסי לשלום ולתחזרו לשלום כמשפחה.

לצפיה ב-'מעבירה את ההודעה גם לראשי, אשמח לתגובות! - עיתוי הזרעה בביוץ'
מעבירה את ההודעה גם לראשי, אשמח לתגובות! - עיתוי הזרעה בביוץ
21/02/2019 | 16:47
3
אז קצת רקע...הזרעה ראשונה עם גונאל אחרי 3 עם איקקלומין ולטרוזול...
עד כה מזריקה כבר שבוע גונל 75. בשבוע הראשון של המחזור הזרקתי צטרוטייד כי בהיסטוריה שלי אני מבייצת מממממממש מוקדם (עם איקקלומין ביום 9-10)
היום היו 3 זקיקים בימין כולם סביב ה 11-12.
ובנוסף 3 בצד שמאל סביב ה 14 כולם.
בבדיקות דם 
אסטרדיול 1327 pmol/L
פרוגסטרון 6.1
LH יצא 9.9

כלומר לפי כל הבדיקות נראה שהביוץ ממש קרוב (הרי זקיק יכול לגדול במהירות)
ביקשו שאוריד מינון של גונאל ל 62.5 ושאחזור ביום ראשון בבוקר למעקב א.ס. ובדיקות דם ואז יקבעו אם ההזרעה תהיה בשני או בשלישי...
השאלה שלי - עם LH כזה גבוה ופרוגסטרון כזה גבוה...אין מצב שהביוץ יצא בשבת או ראשון ?? הרי להזרעה צריך להתכונן (אצלנו משביחים את הזרע במרפאה שלא בקופ"ח בחלק אחר של העיר ואז אנחנו מגיעים עם הזרע המושבח לקופ"ח לביצוע ההזרעה) ובין כה וכה עד שיחזרו הבדיקות דם יהיה מאוחר מידי לבצע הזרעה ביום ראשון (נניח ו...)
העלתי את החשש בפני האחות והיא אמרה שלא נראה לה כי הזקיקים עוד קטנים למרות שההורמונים כבר בעליה...יחד עם זאת היא אמרה לקיים יחסים בשישי או שבת...
מה אתן חושבות?
האם יש סיכוי שנניח יראו בא.ס. שבייצתי אז יתזמנו באותו יום הזרעה בלי לחכות לבדיקות הדם? אפשר בכלל לראות בא.ס שכבר היה ביוץ? 

לצפיה ב-'את עדיין לא מבייצת'
את עדיין לא מבייצת
21/02/2019 | 17:00
1
הLH עדיין נמוך, בביוץ הוא צריך להיות בערך פי 3-4. גם הזקיקים עדיין קטנים.
ראשון זה זמן סביר להמשך מעקב. המון בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה רבה :) השאלה אם לא יתכן שאבייץ בשבת-ראשון ?'
תודה רבה :) השאלה אם לא יתכן שאבייץ בשבת-ראשון ?
21/02/2019 | 17:09
איך אפשר להעריך בעצם כמה זמן יקח ל LH לעלות ולזקיקים לגדול?
כי בטח אצל אחת זה יכול לקרות תוך יומיים ואצל השניה תוך 4 ימים
אני ממש חוששת שיום ראשון יהיה מאוחר מידי להמשך מעקב. בהיסטוריה שלי תמיד הביוץ הפתיע אותנו ממש מוקדם וההורמונים שלי עולים מהר...
אוף. לפעמים להיות יותר מידי מעורבת בתהליך זה גם רע.
למה אני לא יכולה פשוט "לשחרר" כמו שכולם אומרים??
לצפיה ב-'ה-LH ממש לא גבוה.'
ה-LH ממש לא גבוה.
21/02/2019 | 17:19
כ-24 שעות לקראת הביוץ הוא עולה לרמה של כמה עשרות.
גם הזקיקים קטנים. זקיק גדל ב 1-2 מ"מ ביום. ז"א שביום א' יהיו לך בסביבות ה-20. בהערכה מאוד גסה ההזרעה תיהיה בשני.
יחסים בשישי-שבת מומלץ כי הזרע יכול לחכות לביצית, אז זה יכול רק לתרום וככה את מכוסה.
לפעמים אפשר לראות ב US ביוץ, אבל זה לא חד משמעי כמו בדיקות דם.
בכל מקרה, להזרעה צריך טפסי 17, נראה לי שיהיה בעייתי לעשות מעכשיו לעכשיו מה גם שמי שתעשה לך את האולטרסאונד תיהיה בטח טכנאית ולא רופאה, ועד שמעבירים תוצאות לרופאה שמחליטה מה הלאה זה יכול לקחת עוד כמה שעות (ככה זה אצלי לפחות).
את אמורה לקחת אוביטרל? מתי?

לצפיה ב-' לקראת הזרעה על בסיס טבעי. יכול להיות שהביוץ קורה ממש עכשיו?'
לקראת הזרעה על בסיס טבעי. יכול להיות שהביוץ קורה ממש עכשיו?
19/02/2019 | 13:33
6
היי כולן

אני אמורה לעבור החודש הזרעה על בסיס טבעי.
תוצאות בדיקת הדם מהיום:

Estradiol - 886
Progresterone - 4.3
LH - 41.1

האם הביוץ היה כבר / קורה עכשיו / עומד לקרות אוטוטו?
אם הוא קורה עכשיו זה אומר שכבר לא תהיה הזרעה החודש :(
עוד מחכה לתשובה מהרופא שלי בעניין...

ועוד תהיה: אתמול הEstradiol היה 1318 והיום הוא ירד משמעותית. סיבה לדאגה?

לצפיה ב-'בהחלט יש מצב אבל הזרעה מחר זה מצוין'
בהחלט יש מצב אבל הזרעה מחר זה מצוין
19/02/2019 | 19:06
3
אם לא עשית כבר היום..
עשית רק בדיקת דם או גם מעקב זקיקים?
כי המעקב של אתמול היה צריך לתזמן אותך..
לצפיה ב-'לא עשיתי היום :('
לא עשיתי היום :(
19/02/2019 | 19:16
2
שלחתי הודעה עם התוצאות לרופא לפני איזה 8 שעות ועדיין לא קיבלתי ממנו תשובה איך ממשיכים. ככה שגם אם הייתה איזושהי אופציה לרוץ לבית החולים ולעשות את זה היום, היא כבר לא קיימת.
נשלחתי רק לבדיקות דם, ללא מעקב זקיקים.
בוצעה בדיקה גם אתמול, ובהסתמך עליה הרופא אמר לעשות שוב היום. היא כנראה לא הספיקה לו כדי לשלוח אותי כבר להזרעה..
ממש מתוסכלת מאי-הידיעה ומהאפשרות שאולי פספסנו
לצפיה ב-'חוסר אחריות מצד הרופא לפספס עיתוי להזרעה'
חוסר אחריות מצד הרופא לפספס עיתוי להזרעה
21/02/2019 | 11:20
1
כ״כ מתסכל ללכת למעקבים בסבב ובמאני טיים לפספס על חוסר תשומת לב מצד הרופא/אחות/מזכירה כלומר כל הצד שהוא לא אנחנו. ממש מכעיס. מה נסגר בסוף? לפי הודעתך ראיתי שהרופא בסוף התקשר בערב. איך הייתה ההזרעה?

לצפיה ב-'לגמרי מתסכל. ההזרעה הייתה אתמול בסוף'
לגמרי מתסכל. ההזרעה הייתה אתמול בסוף
21/02/2019 | 16:28
יום אחרי תוצאות הבדיקות שהעליתי כאן.
היה ממש בסדר.
מקווה מאוד שזה עוד קרה בחלון הביוץ. אני בתחושה חזקה שזה לא נעשה בתזמון האופטימלי.
בכ"ז מקווה לטוב.

תודה לכולן על ההתעניינות
לצפיה ב-'בטח יהיה מחר'
בטח יהיה מחר
19/02/2019 | 19:28
1
את בפיק של LH, הוא קורה 12-24 שעות לפני הביוץ.
לצפיה ב-'תודה! הרופא עדכן שזה יהיה מחר בצהריים'
תודה! הרופא עדכן שזה יהיה מחר בצהריים
19/02/2019 | 19:45
לצפיה ב-'שאלת ביוץ '
שאלת ביוץ
20/02/2019 | 13:39
12
היי.
בחודש הקודם היה לי כנראה הריון כימי, שהסתיים במחזור.
בראשון הזה הלכתי למעקב זקיקים. נצפה זקיק בגודל 16.5, ואמרו לי לחזור ברביעי.
החל מאותו היום, בדקתי בכל יום עם מקלוני ביוץ בבית, לוודא שלא אפספס.
אני יודעת לעבוד עם מקלוני ביוץ, השתמשתי בהם המון. בדרך כלל יש לי לאורך כל החודש פס חזק ופס מאד חלש, ויומיים לפני הביוץ שני פסים כהים זהים. הם נשארים כהים בערך יומיים ולפעמים יותר.
הפעם, בכל יום מראשון עד היום ולפעמים פעמיים ביום, המקלון היה לבן כמו שלא ראיתי אף פעם. פס ביקורת כהה כרגיל ופס בדיקה לא קיים. הבוקר חזרתי למעקב ואמרו לי שהביוץ כבר היה, אולי אתמול. 

מה קורה כאן? למה מקלוני הביוץ כל כך לבנים ואיך פתאום לא זיהיתי ביוץ? זה אומר שהביוץ הפעם היה חלש? בעייתי? או משהו אחר? 
לצפיה ב-'הפס במקלונים האלה אומר בדיוק דבר אחד:'
הפס במקלונים האלה אומר בדיוק דבר אחד:
20/02/2019 | 19:41
4
האם יש הורמון LH או לא. זהו.
אם יש לך באופן קבוע פס חלש זאת אומרת שיש לך רמה יחסית גבוהה של LH באופן כרוני (גם לי יש דבר כזה, ועם או בלי קשר אני גם פוליציסטית).
אין לי מושג איך יתכן שהיה לך ביוץ בלי טריגר של LH, אין לי מושג אם דבר כזה אפשרי בכלל. האפשרויות הן: אולי לא באמת בייצת עדיין, האם אמרו לך את זה על סמך אולטרסאונד בלבד או גם בדיקות דם? או שאולי המקלונים ניזוקו איכשהו ופגי תוקף.  וכן, אולי יכול להיות דבר כזה שאחרי ההריון הכימי ההורמונים שלך קצת "השתגעו" (קרה גם לי) ועברת עכשיו חודש חריג מבחינה הורמונלית.
בכל מקרה עם זקיק של 16.5 הייתם צריכים להיות עם היד על הדופק הרבה יותר, ולבדוק לא פחות מפעם ביומיים. ברחו לי ככה המון ביוצים - תתעקשי על מעקבים תכופים יותר כשזה מגיע לגדלים האלה, וכמובן, אם אתם מנסים להרות על בסיס יחסים מתוזמנים, אז לעשות יום כן יום לא. מקווה שאכן עשיתם כך השבוע.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
21/02/2019 | 00:39
3
אמרו לי על סמך אולטרסאונד. אבל חשבתי שזה די ודאי - ראו גופיף צהוב ונוזל בדוגלס, ועובי הרירית ירד...

לגבי יחסי מין יום כן יום לא, זה פחות רלוונטי כי אני לבד בהזרעות  

תודה על התשובה
לצפיה ב-'אופס, סורי '
אופס, סורי
21/02/2019 | 09:02
בכל אופן רצוי תמיד לעשות בדיקת דם בנוסף לאולטרסאונד, הרופאה שלי מסרבת בכלל לדבר לפני שחוזרות התוצאות של הדם..
זה פשוט נותן תמונה שלמה יותר של מה קורה.
בהצלחה בסיבוב הבא!
לצפיה ב-'בהצלחה בסבב הבא'
בהצלחה בסבב הבא
21/02/2019 | 11:24
1
לצפיה ב-''
21/02/2019 | 12:07
לצפיה ב-'אולי מקלונים תקולים'
אולי מקלונים תקולים
20/02/2019 | 20:02
5
היו לי כמה כאלה מאותה חבילה, שלא זיהו ביוץ כשבוודאות היה.
עברתי להזמין של חברה אחרת.
מה שקובע זה מעקב זקיקים ואם אמרו לך שהיה ביוץ אז היה ביוץ.
לצפיה ב-'לי המקלות האלו אף פעם לא עבדו'
לי המקלות האלו אף פעם לא עבדו
20/02/2019 | 21:03
חוץ מפעם אחת ויחידה... הייתי פעם מנסה באופן קבוע יום אחרי יום וזה פשוט לא הראה ביוץ. המקלות ביוץ בודקים את הורמון ה-LH שעולה בזמן חלון הביוץ, שמדובר ב-24 שעות ומאוד קל לפספס את החלון הזה. בגלל זה הרבה רופאים לא מסתמכים על המקלות ביוץ ומבקשים לעשות מעקב זקיקים שזה הכי אמין ומראה בצורה הכי טובה באיזה שלב את מבחינת גודל הזקיק שממנו יוצאת הביצית.
כמו שאמרו הבנות פה לפני, כשזקיק בגודל כזה אז זה אומר שמתקרבים למועד הביוץ וצריך לעשות מעקב זקיקים כל יומיים ואפילו יום אחרי יום אם צריך.
היית ביום ראשון ואמרו לך לחזור רק ברביעי - זה יותר מדי ימים, ממה שאני יודעת מקוטר 14 מ"מ בערך הזקיק גדל בקצב של 1-2 מ"מ ביממה...
לצפיה ב-'יש דבר כזה? '
יש דבר כזה?
21/02/2019 | 00:42
3
האמת שזה הדבר היחיד שיכול להסביר.

השתמשתי בביוצית, הסוג שאני משתמשת בו תמיד, והוא תמיד מזהה לי ביוץ בוודאות ובלי בעיה. הפעם כלום. זו באמת חבילה חדשה, אולי יצאה תקולה.
לצפיה ב-'אני גם נפלתי על משהו שהשתמשתי בו תקופה ארוכה'
אני גם נפלתי על משהו שהשתמשתי בו תקופה ארוכה
21/02/2019 | 09:24
2
קורה שיש איזה פגם.
בכל מקרה, לא מכירה את ביוצית אבל ממליצה לך בחום להזמין מאיביי, יצא לך הרבה יותר זול.
לצפיה ב-'את כנראה צודקת'
את כנראה צודקת
21/02/2019 | 12:12
1
עשיתי הבוקר בדיקה על שתן ראשון. זה תמיד מראה לי פס שני חלש על הבוקר. ואפילו זה נשאר צח כשלג. אולי החבילה הזו פשוט דפוקה (וחבל מאד כי היא עלתה כמעט מאה שקל!!).

כן, אני באמת צריכה להזמין באי ביי. פשוט בכל פעם נראה לי שזו החבילה האחרונה שאקנה, כי בטח תכף אהיה בהריון, ובינתיים כבר שילמתי מאות שקלים ואולי יותר. אקנה לי היום חבילות מאי ביי חברה מומלצת שם?
לצפיה ב-'של one step מעולים'
של one step מעולים
21/02/2019 | 13:09
קניתי כמה פעמים ממוכר שנקרא fertilityplan והיה מצויין.
בפעם האחרונה שהזמנתי לא הגיע והוא נתן לי זיכוי, ואז הזמנתי סוג אחר ממוכר אחר, אבל עוד לא יצא לי להשתמש.
לצפיה ב-'האם החלפת אצווה או חברה של מקלונים?'
האם החלפת אצווה או חברה של מקלונים?
20/02/2019 | 21:43
עוצמות משתנות בין חברות ויכולות להשתנות גם בין אצות שיוצרו בתאריכים שונים. תוקף המקלונים ותנאי שימור ( חשיפה ללחות למשל) יכולים לפגוע במהמנות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה