לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2630226,302 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'זקיקים קטנים. ייתכן תחילת הריון?'
זקיקים קטנים. ייתכן תחילת הריון?
18/02/2018 | 16:01
1
שלום,
שמי מיקה, בת 29.
יש לי שחלות פוליציסטיות. וסת אחרונה הייתה לפני 45 יום.
מזה כשבוע יש לי כאבי גב תחתון, ממש כמו וסת, ובימים האחרונים אף יותר חזקים. כמו כן יש לי כתמים חומים בהירים מועטים על התחתונית.
בד"כ לפני שאני מקבלת, יש לי הפרשות חומות רק כיומיים וגם בכמות גדולה יותר.
עשיתי היום לראשונה בדיקת זקיקים והרופא לא הסביר לי יותר מדי.
רק ראיתי שכתב בדו"ח- שחלות PCO, ללא נוזל באגן, זקיקים קטנים מ8 מ"מ.
עשיתי בדיקת הריון אתמול באמצע היום שיצאה שלילית.
האם ייתכן הריון? מה פשר התסמינים הללו? מישהי חוותה?
תודה רבה,
מיקה

לצפיה ב-'אוי..'
אוי..
19/02/2018 | 07:54
זקיקים קטנים זה ממש לא תחילת הריון. זה פשוט קורה שבתור פוליצסטית שוב יש לך מחזור ארוך במיוחד אבל ללא ביוץ. קרה לי הרבה יותר מדי פעמים שנה שעברה  איך ניתן לדעת האם את אחרי ביוץ? בדיקת דם ושבאולטראסאונד הרופא רואה רירית תלת שכבית ונוזל בשחלה אחת (איפה שהיה הביוץ). ואפילו זה לא אומר שאת בהריון, אלא פשוט שהיה ביוץ מתישהו החודש. מציעה לעבור לרופא פוריות שיעזור לך להיכנס להריון.  לי עזר! אל תתייאשי! גם אני סבלתי כל כך מחודשים ארוכים ללא ביוצים, הכתמות משונות וכו׳..
לצפיה ב-'החזרה וקשית'
החזרה וקשית
18/02/2018 | 19:51
היי,
כשמבצעים החזרה למעשה מחדירים את העובר דרך הקשית בה הוא הוקפא?
להבנתי יש שם נוזל שמוחדר גם הוא לתוך הרחם, מה הנוזל?
תודה...
לצפיה ב-'לא יודעת איך לבקש מימון IVF ממאוחדת. '
לא יודעת איך לבקש מימון IVF ממאוחדת.
17/02/2018 | 22:12
3
אני מנסה להתחיל דרך מפרכת להשגת הריון בריא בגילי המתקדם ומנסה לראות אם אפשר לחסוך עלויות ולקבל ט' 17.

יש לי ילד בבית מהתקופה שהיינו צעירים ותמימים, קצת לפני גיל 40 ניסינו שוב ועברתי כמה הפלות והרבה כאב לב ובסופו נולד עוד ילד מהריון ספונטני.
אני בטוחה שהבעיה שהביאה להפלות היא גילי והביציות הזקנות שלי. חשבתי לחסוך את הצער ולבקש הפריות וPGD לבדיקת מומים כרוזומלים לפחות בכרומוזומים היותר בעייתיים.

ברור לי שאת בדיקת הPGD  נצטרך לממן באופן פרטי, השאלה אם יש סיכוי שהקופה תאשר את הIVF? האם הפלות חוזרות והרבה יגון הן סיבה טובה מספיק עבורה? למישהי יש נסיון מוצלח עם בקשה "לא שיגרתית" כמו שלי?
לצפיה ב-'כן, יש לי ניסיון עם בקשות לא שגרתיות.'
כן, יש לי ניסיון עם בקשות לא שגרתיות.
18/02/2018 | 11:52
1
השאלה היא למה הבקשה שלך אינה שגרתית? אם אני לא טועה, מאוחדת משתתפת במימון IVF לילד שלישי.
לצפיה ב-'הם לא ידרשו שאעבור קודם הזרעות?'
הם לא ידרשו שאעבור קודם הזרעות?
18/02/2018 | 13:40
לצפיה ב-'לי אישרו ivf לילד רביעי'
לי אישרו ivf לילד רביעי
18/02/2018 | 20:52
אחרי חודש אחד עם איקקלומין וחודש אחד הזרעה עם הורמונים. רשמית הקופה דורשת 3 הזרעות עם הורמונים אבל כתבתי בקשה חריגה על רקע גיל. אם תרצי שאעזור לך בניסוח כתבי לי מסר. אני לא יודעת כמה עולה pgd באופן פרטי.
מחזיקה לך את כל האצבעות!
לצפיה ב-'אסטרופם וביוץ'
אסטרופם וביוץ
18/02/2018 | 20:39
היי, אסטרופם לא אמור למנוע ביוץ? אני לקראת החזרת מוקפאים. חשבנו שנעשה את זה על בסיס טבעי, אבל לא בייצתי והרופא הציע שאתחיל לקחת אסטרופם  כי גם הרירת היתה דקה. היום, לאחר 10 ימים של אסטרופם  באולטרסאונד נצפה זקיק בגודל 22 ובדיקות דם הראו ערכים של ביוץ שיתרחש היום או מחר. הייתכן ביוץ בזמן שלוקחים אסטרופם? איזה חודש מתיש, הייתי כבר אמורה להיות אחרי ההחזרה
לצפיה ב-'גונאל F -שאלה דחופה '
גונאל F -שאלה דחופה
18/02/2018 | 16:12
2
הי! אתמול בערב הזרקתי פעם ראשונה גונאל F -
לאחר ההזרקה, כשהוצאתי את המחט מהבטן, היתה עליה טיפה קטנטנה. האם זה נורמלי שנשארה טיפונת של חומר בחוץ ?

יש איזה קטע עם הוצאת בועת אוויר ? אני בסרט שאולי הזרקתי אוויר
מה דעתכן ? 

לצפיה ב-'מרגיעה'
מרגיעה
18/02/2018 | 16:14
1
טיפה על המחט זה לגמרי תקין.

לפי ההוראות, אמורים להוציא בועת אוויר לפני השימוש הראשוני.
בפועל, מאחר ולא מדובר בהזרקה לוריד, לא יקרה נזק גם אם נותרה בועה.

הכל טוב :) בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
19/02/2018 | 09:34
לצפיה ב-'בטא'
בטא
18/02/2018 | 13:43
ביום רביעי, ה14.2 היום התשיעי להחזרת בלסטו מוקפא, הבטא הייתה, 141.80
היום הבטא היא, 440.90 , זה בסדר?, ההכפלה תקינה?
תודה?
לצפיה ב-'מחקרים: סודה, גלוטן, סוכר, והשפעה על כניסה להריון '
מחקרים: סודה, גלוטן, סוכר, והשפעה על כניסה להריון
16/02/2018 | 15:17
2
לאור המחקר החדש שהתפרסם, אפשר לרכז כאן בבקשה מחקרים בנושא תזונה לקראת הריון ובהריון - לגבי כל מה שלא כדאי וגם מה שכן כדי בהריון ?

מחקר: שתיית סודה עלולה להפחית סיכויים להריון  

לדברי החוקרים שתיית משקאות מוגזים ממותקים עלולה להקטין את סיכויי ההתעברות ואינה מומלצת לזוגות המתכננים הריון.
המחקר נערך באוניברסיטת בוסטון שבארה"ב.
https://www.ndtv.com/food/drinking-soda-may-reduce...

לצפיה ב-'רק שהתרגום שלך שגוי ומטעה '
רק שהתרגום שלך שגוי ומטעה
18/02/2018 | 11:46
באנגלית soda הוא שם כללי למשקאות ממותקים  מוגזים - ולא למים מוגזים שבעברית אנחנו קוראים להם (מי) סודה - וכמובן שאין שום מחקר שקושר בין שתיית (מי) סודה ובין קושי להכנס להריון.
ולמעשה המחקר הזה שאת מפנה אליו מדבר על ההשפעה של סוכר ולא שלא דברים אחרים..
מנגד, חשוב לציין - שבהתחשב בכמויות הסוכר שנצרכות בארה"ב יותר ויותר בעשורים האחרונים והעובדה הסטטיסטית שאין עליה תואמת בקושי להכנס להריון, מציעה לקרוא מחקרים אלו with a grain of salt
לצפיה ב-'אכן סודה= מוגזים מתוקים. תרגום קצרצר בגוף ההודעה'
אכן סודה= מוגזים מתוקים. תרגום קצרצר בגוף ההודעה
18/02/2018 | 13:19
מתרגמת את הרוב
אין לי זמן להעמיק ולערוך עכשיו, אבל זו התמצית....

ובאנגלית, למיטב ידיעתי, סודה= מוגזים מתוקים
קולה, למשל, היא סוג של סודה
אי ההבנה לגמרי מובנית. את מתרגמת מ"ישראלית" ...

אבסטרקט:
בקיצור- שתיית קולה, ספרינג, פפסי וכו'... מקטינה סיכויי הריון.

תרגום:
שתייה של משקה ממותק אחד או יותר ליום, מצד מי מבני הזוג, עלולה לפגוע בסיכויי הזוג להרות. זוגות אשר מנסים להרות צריכים להיו זהירים מעט יותר בצריכת המשקאות המוגזים הממותקים, מאחר שזו עשוייה להשפיע על כניסה להריון.

אליזבת' האץ', מאונ' בוסטון, המחברת הראשית של המאמר, שפורסם בכתב העת המקצועי Epidemiology אומרת: "מצאנו קשר בין צריכת משקאות ממותקים בסוכר וירידה בפוריות, שהנו עקבי לאחר בקרה על משתנים נוספים כגון השמנת יתר, צריכת קפאין, עישון ואיכות התזונה הכללית"
"זוגות המתכננים הריון יכולים לשקול הגבלת צריכת משקאות אלו, ביחוד המשקאות הקשורים לבעיות בריאות נוספות
המחקר כלל  3,828 נשים ו 1,045 בני זוג גברים, ובוצע באמצעות  Pregnancy Study Online (PRESTO), מחקר און ליין על זוגות מצפון אמריקה. לצורך ניתוח המידע המשתתפים העבירו מידע מלא לגבי ההיסטוריה הרפואית סגנון החיים, התזונה, כולל צריכת משקאות ממותקים.
לאחר מכן הנשים התבקשו למלא שאלון המשך במשך 12 חודשים או עד כניסה להיריון.
הממצאים הראו שצריכת משקאות ממותקים נקשרה לפוריות נמוכה ב 20%, שנמדדה בסיכוי החודשי להתעברות.
המחקר ממשיך בכך שקבוצת הנחקרים קטנה יחסית, אך לממצאים עשויה להיות חשיבות.

ובכללי:

ניתן להניח שצריכת בשר בקר עתיר הורמונים וחלב לא אורגני גם הם לא הכי מועילים לפוריות....
גילוי נאות: רוב המשפחה שלי היא של אנשי ההתיישבות העובדת. כמעט כולם עברו לצמחונות.כל מי שיודע מה יש בבשר בקר לא יגע בו.
אנחנו תמיד צוחקים שאם ה"עירוניים" היו יודעים מה יש בבשר שמגדלים עבורם, גם הם לא היו נוגעים בו.... ברור לכולנו שהורמונים נקביים שניתנים לחיה במשקל שליש טון לא מועילים לפוריות האנושית.
לצפיה ב-'FSH'
FSH
18/02/2018 | 11:12
4
בעבר הייתי כאן עכשיו שואלת עבור אחותי מתחילה לעבור הפרייה ראשונה ביקשה הפנייה דרך פרופסור אשכנזי לכללית והם לא מאשרים טוענים שה FSH גבוהה
האם עד גיל 45 לא מאשרים הפריות חופשי?
מישהי טופלה עי פרופסור גקי אשכנזי ויודעת איך הוא?המלצות.........
לצפיה ב-'יש ערך של FSH שממנו והלאה לא מאשרים יותר טיפולים'
יש ערך של FSH שממנו והלאה לא מאשרים יותר טיפולים
18/02/2018 | 11:46
3
מה הערך שאחותך קיבלה?

ייתכן שבחודש אחר הערך ייצא נמוך יותר. בנוסף, כדאי להתייעץ עם רופא פוריות על נטילת DHEA ולנסות דיקור סיני אצל מומחה לפוריות.

לא מכירה אישית את הרופא שיינת, אך ממליצה בחום על ד"ר איתי בר חוה.
לצפיה ב-'FSH המשך'
FSH המשך
18/02/2018 | 11:59
2
הערך היה 7 שזה לדעתי מעולה ואחותי בת 40 ללא ילדים אז  למה לא מאשרים טופס 17 ?האם מכיוון שעושה פרטי ומשלבת טפסי 17 עם הקופה? לא מצליחה להבין
לצפיה ב-'אין מצב לדחיית בקשה בגלל ערך של 7'
אין מצב לדחיית בקשה בגלל ערך של 7
18/02/2018 | 12:04
1
שהוא אכן מעולה. תבדקי אם לא מדובר במספר גבוה יותר, ומה היה ערך האסטרדיול?
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/02/2018 | 12:10
לצפיה ב-'עזרה בבקשה לפני שאיבה '
עזרה בבקשה לפני שאיבה
17/02/2018 | 21:52
3
התחלתי סבב שאיבה 
יומיים לקחתי 225 גונל ועוד יומיים 200 גונל
לאחר מכן עשיתי בדיקות דם וה E2 יצא 600
זה לא ערך נמוך יחסית ל 4 ימים של זריקות????
אציין שבשאיבה האחרונה שעשיתי אחרי 4 ימים של זריקות ה E2 היה 3300
האם זה קשור כבר לגיל? שאולי אין לי מספיק ביציות?
אשמח לקבל מענה
לצפיה ב-'לא לדאוג'
לא לדאוג
17/02/2018 | 22:32
בגדול אין להקיש מחודש לחודש
ובלי קשר 4 ימי זריקות בסך הכל עם מינון גונאל צנוע   - הכל טוב
לצפיה ב-'את רק בהתחלה. '
את רק בהתחלה.
18/02/2018 | 11:56
1
סביר שיהיה בסדר.
לצפיה ב-'תודה רבה בנות'
תודה רבה בנות
19/02/2018 | 10:05
לצפיה ב-'האם יש קשר בין IVF להפרדות קרומים?'
האם יש קשר בין IVF להפרדות קרומים?
16/02/2018 | 12:12
3
והאם זה מסתדר בסוף בדר"כ או להתחיל לחשוב על ההחזרה הבאה? 
(שבוע 13)
לצפיה ב-'שאלה בסינית שאלת.'
שאלה בסינית שאלת.
16/02/2018 | 15:08
מקווה  שיסתדר לך��
לצפיה ב-'השאלה ברורה, אך'
השאלה ברורה, אך
17/02/2018 | 19:58
צריכה להיות מופנה לפורום הריון.
הלוואי שיסתדר ויסתיים בידיים מלאות תינוק בריא ושלם.
לצפיה ב-'תחשבי חיובי!'
תחשבי חיובי!
18/02/2018 | 11:43
תנוחי ותעשי כל מה שצריך. 
מאחלת לך הריון בריא ותקין וידיים מלאות.
לצפיה ב-'אחרי הזרעה ראשונה '
אחרי הזרעה ראשונה
17/02/2018 | 16:23
4
היי בנות! סליחה על החפירה. אני ממש חדשה בזה.
אני חמישה ימים אחרי הזרעה ראשונה(טיפול ראשון,מעקב זקיקים ראשון,הכל חדש)  ללא הורמונים פרט לאוביטרל שהוזרק 36 שעות (בול) לפני.
יש לי כמה שאלות, אולי אתן תדעו?
להפתעתי החודש הביוץ היה מאוחר יותר ממה שחשבתי, היה זקיק 17 ביו״מ ה-20 (באותו יום לא הייתי בבדיקות דם) אבל בדיקת דם יומיים לפני שהזקיק היה 15 מ״מ (לפי הא.ס) היו:
e2 - 209
prog-1.3
lh 13.2
לגבי הרירית הוא לא אמר לי כמה, רק אמר שהיא נראית נהדר ומדהים.
אני קצת מתבאסת שלא הייתי בבדיקות דם בפעם האחרונה שעשיתי א.ס (שהיה זקיק 17 מ״מ) כי זו בעצם הייתה הפעם האחרונה שנבדקתי, אתן חושבות שהe2 נתן קפיצה? כי לפי מה שהרופא אמר ההורמונים קצת נמוכים.
בשבת בלילה הזרקתי אוביטרל בלילה ושני בבוקר הייתה ההזרעה שעברה קליל.
למה לא מקובל לעשות בדיקות דם שבוע אחרי הזרעה/ביוץ? או אולטרסאונד? בעקרון המחזור שלי הוא 30 יום, אמרתי את זה לרופא שזה גורם לי לחשוד שיש לי שלב לוטאלי קצר והוא די נפנף את העניין ואמר שבכל מקרה עם האוביטרל אני (לא) אקבל אחרי שבועיים מההזרעה.
האם אובירטל שווה ערך לתמיכה פרוגסטרונית?
בנוסף, יש לי תחושת רטיבות בימים האחרונים ולפעמים קצת כיווצים ברחם, אני נורא חוששת לקבל (בתקווה שלא) לפני הזמן הנכון. למישהי זה קרה?
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
17/02/2018 | 22:19
1
היי יקירתי,
קודם כל בהצלחה בטיפולים! מקווה שהשהות שלך כאן תיהיה קצרה וההצלחה מהירה! 
באמת ממש חשוב לעשות בדיקות דם יחד עם האולטרסאונד במעקב זקיקים, רק ככה אפשר לקבל תמונה מלאה ולהבין מתי את אמורה לבייץ. למה בעצם לא עשית בדיקות דם? הגיוני שהאסטרדיול עלה במהלך היומיים אבל ממש כדאי לעקוב אחריו. אני מאוד מקווה שהתזמון של האוביטרל אצלך היה בזמן למרות הכל, אבל יכול להיות זקיק יחסית גדול, ורמות אסטרדיול שעדיין לא עלו מספיק. במקרה כזה בדרך כל ממשיכים לעקוב עד שגם האסטרדיול עולה. 
לגביי למה לא עושים בדיקות גם אחרי ההזרעה, אני לא כל כך יודעת. גם אני אף פעם לא עשיתי. 
לפי מה שאני יודעת האובירטל הוא לא תמיכת פרוגסטרון, הוא רק נועד לתזמון הביוץ. אבל לא נהוג לתת תמיכה כזו כשההזרעות על בסיס טבעי ואין בעיה מיוחדת שיודעים עליה. 
לי קרה שהתזמון של האוביטרל לא היה נכון (כנראה) וקיבלתי מחזור שבוע אחרי ההזרעה. אבל, נראה לי שזה ממש נדיר. לא שמעתי על עוד בנות שזה קרה להן.
מחזיקה לך אצבעות שההזרעה הצליחה. אבל אם חלילה לא, תתעקשי בפעם הבאה על מעקב צמוד של בדיקות דם כדי לקבוע מתי להזריק אוביטרל. 
בהצלחה!
לצפיה ב-'תשובה לאיפה הילד '
תשובה לאיפה הילד
18/02/2018 | 09:21
היי! קודם כל, תודה לך על התשובה :) 
הסיבה שלא הלכתי כנראה הייתה שילוב של עצלנות שלי+הרופא אמר שאין צורך ללכת שוב. ובדיעבד אני חושבת שהייתי צריכה אבל כבר אדע לפעם הבאה, אם תהיה.
אני מקווה גם שהתזמון של האוביטרל וההזרעה היה טוב, כי ששאלתי למה בשני ולא בראשון הוא אמר שזה בגלל ההורמונים הנמוכים כביכול. כמובן שעשינו גם סקס במהלך כל הימים. 
בכל מקרה, אני מקווה שיהיה ואם לא, אהיה חכמה יותר לחודש הבא ואתעקש. 
מאחלת לך גם הצלחה רבה ותינוק/ת חמוד/ה בקרוב מאד 
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
18/02/2018 | 00:51
1
אני בשלב מאד דומה, עשיתי הזרעה ראשונה לפני שלושה ימים. גם אצלי הביוץ היה הפעם מאוחר יחסית (אני תוהה אם זה המתח שגרם לעיכוב) למרות שהרירית הייתה מוכנה ימים קודם וגם לי יש שלב לוטיאלי קצר (של 9-10 ימים). אני מאחלת לשתינו שזה יתפוס על הפעם הראשונה!
לגבי השאלה של אוביטרול כתמיכה פרוגסטרונית: היה לי די הרבה זמן לפטפט עם האחות לפני ההזרעה והיא אמרה שאם השלב הלוטיאלי שלי קצר, שווה לי לשקול לקחת זריקה מקבילה לאוביטרול (בינתיים עשיתי בלי). הייתי לוקחת כל דבר שאומרים בקליניקה אצלי בערבון מוגבל (הם לא מספיק מקצועיים בעיני), אבל היא אמרה שבנוסף לעזרה בדיוק התזמון, הזריקה גם משמשת כתמיכה פרוגסטרונית קלה, יש כנראה דמיון בין hcg לפרוגסטרון מבחינת ההשפעה.
לגבי בדיקות הדם אני לא יודעת לומר, אצלי הם לא עושים בדיקות דם בכלל :( אך ורק אולטרסאונד. אבל אני לא בטוחה שיש הרבה לגלות שבוע אחרי ההזרעה, מלבד לדעת אם בייצת לפי הפרוגסטרון, אבל את זה אפשר לרוב לדעת גם לפי טמפרטורת הגוף.
נראה לי שהאוביטרול עצמו יכול לגרום לתופעות שאת מתארת. ולפחות בימים הראשונים הרטיבות יכולה להיות מהליך ההזרעה עצמו.
לצפיה ב-'לגבי בדיקות דם- תגובה לרכבת הרים '
לגבי בדיקות דם- תגובה לרכבת הרים
20/02/2018 | 21:49
היי! קודם כל, שיהיה לך המון בהצלחה. הלוואי שזה יקרה לך על הפעם הראשונה.
לגבי בדיקות דם, הכוונה שלא עשית בדיקות דם כלל? כמו שמישהי כתבה מעליי, זה הכרחי כדי שתהיה תמונה מלאה של מה קורה מתי. אולי כדאי לברר על זה?
אני מקווה שהעניין עם השלב הלוטאלי הוא שולי כמו שהרופאים מציגים אותו ושכל עוד יש ביוץ אז הכל בסדר, אבל בכל מקרה אעשה בדיקות דם חודש הבא (אם יהיה) שבוע אחרי הביוץ כדי לראות שהפרוג׳ גבוה מספיק ולא צונח מהר מדי (חשד שעלה לי בתקופה שמדדתי חום שחר) אם זה בסדר לשאול, את סובלת מהכתמות בין הביוץ לוסת?
עוד לפני הטיפול(ים) התחלתי דיקור פעם בשבוע וזה עוזר לי מאד ובמיוחד נותן מענה לכל מני דברים שהרפואה או הרופא שלי בפרט פחות בעניין לדבר עליו.
כרגע אני שמונה ימים אחרי ההזרעה ומרגישה את הוסת מתקרבת. לצערי. מקווה שלפחות ״יחזיק״ באמת 14 יום מההזרעה.  
בכל מקרה, המון בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות.
לצפיה ב-'חוזרת למסלול '
חוזרת למסלול
16/02/2018 | 17:12
4
שלום בנות, לאחר הפסקה ארוכה אני חוזרת לטיפולים. אני גרה בתל אביב ורוצה הפעם לעשות דרלד הקופה. אני בכללית. אשמח להמלצות. לאחר כמה נסיונות בפרטי, והרבה כסף, מומחים, נסיעות, הבנתי שהכל אותו דבר והייתי רוצה לנסות להוציא קצת פחות. האם יש המלצות על רופא ומקום? 
תודה רבה ובהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'אלדר מקבל בניסנבאום'
אלדר מקבל בניסנבאום
17/02/2018 | 12:00
2
מצליצה עליו בחום.
מכבדת את רצונותייך ואת מסקנתך, אך לא מסכימה איתך. יש יחידות ציבוריות מצוינות ויש שלא. יש רופאים פרטיים מעולים ויש שלא...
מה שלא יהיה, מאחלת מכל הלב שהשינוי יביא לשינוי. רוצה לקרוא כבר שאת אימא.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
17/02/2018 | 12:08
תודה רבה על מילותיך. מסכימה איתך מאד שיש ויש. מרגישה שגם מזל משחק פה, אבל חייבת לשנות כיוון כרגע
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה של טוליתי '
מצטרפת להמלצה של טוליתי
17/02/2018 | 16:37
לצפיה ב-'אם את יודעת מה את צריכה וזה רק ענין כלכלי'
אם את יודעת מה את צריכה וזה רק ענין כלכלי
17/02/2018 | 23:57
אפשר ללכת לצוות של אסותא
את בוחרת אצל מי לעשות פרוטוקול והשאר אצל התורן- שכולם מוצלחים
אבל חשוב שתיהי סגורה על עצמך כי אין כל כך עם מי לדבר במהלך הטיפול
זה מה שאני עשיתי כדי לצמצם עלויות
בהצלחה
לצפיה ב-'יום המשפחה-נקודת האור שלי...'
יום המשפחה-נקודת האור שלי...
15/02/2018 | 16:07
18
חיכיתי לכתוב את ההודעה הזאת הרבה הרבה זמן
המסע שלי התחיל כשהתקרבתי לגיל 40, זוגיות שתוביל למשפחה לא נראתה באופק והתחלתי את הבדיקות להבאת ילד בהורות יחידנית
את ההזרעה הראשונה עברתי בחודש שבו חגגתי 40
3 הזרעות עם הורמונים, אחת מהן הזרעה כפולה, אין הריון ועולים כיתה ל-IVF
מתחילה טיפול ראשון, שני, שלישי - נקלט הריון ראשון, בטא שמתחילה ממס׳ צנוע וקופצת יפה, שבוע 6 דופק חלש, שבוע 7 אין דופק... הפלה עם ציטוטק 
ממשיכים בדרך, כבר עולה נושא תרומת ביצית, מתעקשת להמשיך עם הביציות שלי, על אף התגובה הצנועה, תמיד יש עוברים להחזיר בדרגה טובה, לאחר עוד כמה שליליים, טיפול מס 8 מניב שוב הריון, בטא מתחילה גבוה ומכפילה יפה, שבוע 5 רואים שק, שבוע 6 שק ריק, מחכים עוד שבוע אבל לא רואים עדין חלבון עוברי ודופק, ושוב הפלה עם ציטוטק
אחרי זה עוד טיפול נוסף שלא מניב הריון, עוברת ביח לתל השומר 
טיפול 10, פרוטוקול עם הרבה הורמונים, מניב שני זקיקים, ביצית אחת, עובר אחד אבל שוב שלילי
טיפול 11 מנסה סבב טבעי, זקיק אחד לא נוצרת הפריה, אין מה להחזיר, חוזרת שבורה הביתה והספקות מתחילות להתחזק.
פניתי למזכירות היחידה בתל השומר וביקשתי פגישה אצל מנהל המחלקה פרופ אורביטו (לא ציינתי קודם אבל מטופלת במסלול הציבורי) , מגיע התור המיוחל, אורביטו שוב מעלה את נושא תרומת הביצית, התעקשתי להמשיך לנסות עם הביציות שלי (כשנשאלתי עד מתי אמרתי עד שקופח תעצור אותי). 
אורביטו שלא השתכנע כ״כ, זורם איתי אבל מבקש שאחשוב על נושא תרומת ביצית ברצינות, גיל 43 מתקרב והסיכויים שלי הופכים לאפסיים
הוא נותן לי את מה שהוא קורא הסופר טאנקר של הטיפולים:
10 ימים לפני המחזור למרוח טסטומקס יום כן יום לא, יום 5 לפני המחזור להזריק אלנובה.
המחזור מגיע בחמישי אחה״צ, יום שישי בבוקר הולכת להיבדק וכבר יש זקיקים די גדולים, אורבייטו אומר להתחיל להזריק מונופור 300 בבוקר ו 300 בערב, לאחר מעקב די צפוף ו 5 ימי הזרקות, כבר יש 4 זקיקים די גדולים ונאמר לי להזריק אוביטרל ביום רביעי בערב השאיבה ביום שישי בבוקר (שבוע לאחר קבלת הוסת).
שואבים 6 ביציות, כל ה 6 מופרות, ביום השלישי מחזירים 3 עוברים, אחד מהם נקלט ותודה לאל היום מלאו לגורה שלי שבועיים ...
מקווה לעודד אתכן, הלביאות הנאבקות להגשים את החלום להיות אמא, שכנגד כל הסיכויים, לפעמים יש הצלחות 
מקווה שהצלחתי לנטוע תקווה ומאחלת לכל אחת ואחת מכן לחבק את האוצר שלה, שיגיע בדרך כזאת או אחרת, עוד ב 2018 וביום המשפחה הבא, כולכן תהיו בידיים מלאות ומאושרות 

לצפיה ב-'תודה על השיתוף, סיפור מרגש'
תודה על השיתוף, סיפור מרגש
15/02/2018 | 21:07
1
תגדלי אותה בנחת.
אושר גדול
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/02/2018 | 18:10
לצפיה ב-'מדהים-בשעה טובה'
מדהים-בשעה טובה
15/02/2018 | 22:04
1
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/02/2018 | 18:10
לצפיה ב-'מרגש ! תודה על השיתוף ואמן על האיחולים!'
מרגש ! תודה על השיתוף ואמן על האיחולים!
16/02/2018 | 02:14
1
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/02/2018 | 18:11
לצפיה ב-'בוקר עם צהלולים - סגולה לסופ"ש שמח'
בוקר עם צהלולים - סגולה לסופ"ש שמח
16/02/2018 | 06:38
2
אני מקווה שאני לא עושה סלט אבל נראה לי שאני אפילו זוכרת אותך מהמפגש שעשינו לפני מיליון וחצי שנה ברמת השרון

מזל טובים !
לצפיה ב-'את זוכרת טוב , הייתי במפגש ההוא '
את זוכרת טוב , הייתי במפגש ההוא
16/02/2018 | 16:27
1
לצפיה ב-'זיכרון טוב יש לי '
זיכרון טוב יש לי
16/02/2018 | 18:13
לצפיה ב-'מרגש, בשעה טובה!'
מרגש, בשעה טובה!
16/02/2018 | 08:33
1
ברוכה הבאה לעולם לקטנטונת

לצפיה ב-' תודה'
תודה
16/02/2018 | 18:11
לצפיה ב-'מרגש מאוד! תודה שחזרת לשתף '
מרגש מאוד! תודה שחזרת לשתף
16/02/2018 | 09:08
1
הרבה נחת מהקטנה (:
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/02/2018 | 18:12
לצפיה ב-'מרגש.. כיף לשמוע '
מרגש.. כיף לשמוע
16/02/2018 | 15:42
1
בקרוב אצל כולנו 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/02/2018 | 18:13
לצפיה ב-'תודה לך מקרב לב שחלקת, לביאה יקרה'
תודה לך מקרב לב שחלקת, לביאה יקרה
18/02/2018 | 08:43
זה בא לי בול, אחרי פגישה עם הרופא בשבוע שעבר. כי הפרוטוקול האחרון לא הניב שום פעילות שחלתית. והוא הולך אתי יד ביד הרופא, כך אומר. אבל גם מחויב להתחיל ולטפטף לנו את הרעיון של תרומה. סופ"ש לא פשוט, אפילו שהעברנו אותו בכיף בצפון.

מאחלת לך לגדל אותה בנחת ובשלווה ומודה לך שוב מקרב לב על האיחולים. 
לבעלול שלי אמרתי ביום חמישי, מה שאני אומרת לו בכל שנה: "היום יום המשפחה. אתה המשפחה שלי". 

לצפיה ב-'מרגש מאד! מזל טוב ענק'
מרגש מאד! מזל טוב ענק
18/02/2018 | 11:40
שתגדלי אותה בנחת ולעוד הרבה שנים של יום משפחה שמח.
לצפיה ב-'איזה סיפור מרגש !! שמחה בשבילך ! '
איזה סיפור מרגש !! שמחה בשבילך !
18/02/2018 | 17:54
לצפיה ב-'ויטמינים'
ויטמינים
17/02/2018 | 22:40
1
אתן לוקחות תוספי תזונה בזמן טיפולים?
עד עכשיו לקחתי רק חומצה פולית שממליצים  וויטמין D שחסר לי.
לאחרונה רופא נשים אמר לי שממליצים לכולן לקחת גם יוד ורשם לי פרנטל "כי הוא מכיל גם חומצה פולית גם ויטמין D וגם יוד".
כשהסתכלתי על האריזה חשכו עיני.
בשביל מה אני צריכה את כל הדברים שיש שם?
אין לי חוסר של ויטמינים אחרים, ברזל וכו', אתן לוקחות בכל מקרה?
מרגישה שדוחפים לי סתם.
לא יכול להיות מצב של עודף?

לצפיה ב-'אני לוקחת רק חומצה פולית'
אני לוקחת רק חומצה פולית
18/02/2018 | 08:31
אני לא רואה סיבה לקחת ויטמינים ותוספים אחרים ללא הוכחות של חוסר, למרות שאני לא חושבת שזה מזיק (כל עוד העודף לא היסטרי הגוף יודע להפטר ממנו). 
בכל מקרה, אם את לוקחת פרנטל כדאי (לאחר התייעצות עם רופא) להפסיק לקחת את התוספים האחרים אותם מכיל גם הפרנטל.
לצפיה ב-'הכפלת בטא'
הכפלת בטא
16/02/2018 | 13:33
8
היי לכולם,
2/2 החזרת 3 עוברים טריים יום 2
14/2 בטא 77
16/2 בטא 135
תמיכת אנדומטרין 2/2 ביום

האם ההכפלה תקינה?
יום ראשון שוב בטא ואני בחרדות...

לצפיה ב-'מממ....'
מממ....
17/02/2018 | 10:23
3
בגדול זה כמעט הכפלה בשתיים כך שזה נשמע לי הגיוני 
אין מנוס מאוד בדיקה
בהצלחה!!
לצפיה ב-'מצטרפת לתשובה'
מצטרפת לתשובה
17/02/2018 | 11:43
לא מבינה בזה המון, נראה על פניו הכפלה
את עושה מחר עוד בדיקה?
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 16:27
היי,כן מחר שוב בדיקה רוצה כבר שהבטא תעוף לשמיים...
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 16:32
תודה לכן נרגעתי קצת
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת'
בשעה טובה ומוצלחת
17/02/2018 | 11:57
1
נראה תקין. האם בדקת אסטרדיול ופרוגסטרון?
מעבר לבטא, חשוב לבדוק גם הורמונים אלה, על מנת לוודא שהתמיכה שאת מקבלת מספיקה, מה גם שערכי האסטרדיול והפרוגסטרון הם מדד נוסף לבחינת תקינות ההריון.
רק בשורות טובות.
לצפיה ב-''
17/02/2018 | 16:30
היי,לא בדקתי עדיין ערכים אלו הרופא שלי כרגע מתמקד בהכפלות..מקווה להמשך הכפלות יפות..תודה לך
לצפיה ב-'דומה לשלי '
דומה לשלי
17/02/2018 | 09:26
1
28.1 החזרת 3 עוברים יום 3
בטא ראשונה 32
בטא שנייה 92
בטא שלישית 200
בהצלחה!
לצפיה ב-'סקיי אחלה בטא אבל לא ממש דומה'
סקיי אחלה בטא אבל לא ממש דומה
17/02/2018 | 18:51
מחפשים לפחות הכפלה
אצלה יש קצת פחות
לך יותר
555
לצפיה ב-'הזרעות'
הזרעות
17/02/2018 | 11:13
היי אני בת 31 ואני בטיפולי פוריות כבר שנה ללא תוצאה של היריון מעולם לא הייתי בהיריון  במהלך השנה עברתי היסטרוקופיה אבחנתית ניתוחית , אני עושה הזרעות , עשיתי 3 סבבים על בסיס טבעי בלבד , ואחר חודש הפסקה הרופא שלי החליט לעלות כיתה להזרעות עם הורמונים הוא אינו ממהר לשלוח אותי ל IVF , עשיתי את ההזרעה הרביעית עם הורמונים. גונל F ותמיכה דיפסתון.
לצערי הבטא שלי הייתה 5אחרי 15 יום מיום ההזרעה . וידוע לי זה שלילי.
הפסקתי תמיכה והיו לע הפרשות דמיות ללא וסת..מתי הוסת אמורה להגיע. על מנת שאוכל לבצע סבב נוסף של הזרעה עם הורמונים. 
אני קצת בדיכאון שלא הצליח כי הנתונים היו מעולים..זקיק בגודל 20 ורירית עבה של 13 ..פשוט לא מבינה..
לצפיה ב-'מתלבטת -החזרה-דעתכן?'
מתלבטת -החזרה-דעתכן?
17/02/2018 | 12:19
7
הי בת 38 ,לא מוסברים.
אני אחרי שני קייסרי. 
האחרון לפני 5 שנים.
יש לי שני מוקפאים יום 6 בדרגה גבוהה.
הרופא ממליץ לי להחזיר רק אחד. להימנע מסיבוכים לדבריו ובמיוחד אחרי קיסריים הדבר בעייתי לדבריו.
הרופא הקודם שלי היה מחזיר 2 כל פעם.ואמר שאין בעייה. אך לא נקלטו.

אני רוצה למקסם ולא לאבד זמן נוכח גילי ורזרבה לא גבוהה.אך לא רוצה להסתכן בגלל הקייסרי..
אשמח לתאומים.
הרופא נתן לי את זכות הבחירה ואני צריכה להודיע לו..
מה דעתכן? מישהי מכירה ? במיוחד עם דגש על קייסרי.
לצפיה ב-'המוקפאים מוקפאים בנפרד?'
המוקפאים מוקפאים בנפרד?
17/02/2018 | 12:31
1
לצפיה ב-'כן בנפרד'
כן בנפרד
17/02/2018 | 14:39
לצפיה ב-'אחרי 2 קיסרי זה סיכון שאת מודעת אליו,'
אחרי 2 קיסרי זה סיכון שאת מודעת אליו,
17/02/2018 | 12:45
2
ולכן תחשבי מה הטוב המירבי עבורך,
אם את מסוגלת לספוג היריון תאומים ותאומים,
ואת מודעת לסיכונים (קושי לסחוב היריון, סיכון לפתיחת הניתוח ברחם וכו', סיכון
ללידת פגים בלידה מוקדמת ועוד ועוד...)..
אז לכי על זה.
אני בת 43, החזרתי שניים, בהנחה שאולי ייקלט אחד, לא נקלט כלום

יש סיכוי לעבור שאיבה חדשה ולשמור את העוברים?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/02/2018 | 14:44
1
לא יאשרו לי שאיבה חדשה.
הם מוקפאים בנפרד.
 ואני ככ להוטה להצליח ו למקסם אפשרות. ..כמו ילדה שרוצה סוכרייה..
האם אחרי 2 קייסרי זה באמת ככ מסוכן?
תודה
לצפיה ב-'האם זה כל כך מסוכן... לא יודעת , עובדה שרופאים מזהירים'
האם זה כל כך מסוכן... לא יודעת , עובדה שרופאים מזהירים
17/02/2018 | 16:33
אני מבינה את הרצון למקסם.. כולנו רוצות להצליח.
(לחברה נפתחה הצלקת בהריון תאומים אחרי שני קיסריים, הטיסו אותה לקיסרי חירום,
היתה כבר בהיריון מתקדם יחסית, אז לה ולעוברים שלום).

תשמעי, אני אחרי קיסרי אחד, החזרתי 2 עוברים והם לא נקלטו,
בפעם הבאה אני חושבת להחזיר אחד אחד, בתקווה שיהיה מה להחזיר.
אני באמצע פרוטוקול כרגע. אחליט בבוא הרגע.
לגבייך... תעשי את כל השיקולים של בעד ונגד, ותחליטי

לצפיה ב-'מעבר למה שחיוכי אהבה כתבה לך'
מעבר למה שחיוכי אהבה כתבה לך
17/02/2018 | 13:04
1
אני בעד לפצל סיכונים. תמיד יש אפשרות שלא יהיה הריון בחודש נתון, ואז איבדת שני עוברים מצוינים. הסיכויים להריון גבוהים יותר בשתי החזרות של עובר בודד מאשר בהחזרה אחת של שני עוברים.
מה שלא תבחרי, בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה בהחלט טיעון משכנע ונקודה למחשבה'
תודה בהחלט טיעון משכנע ונקודה למחשבה
17/02/2018 | 14:45
לצפיה ב-'הקפאה איטית'
הקפאה איטית
14/02/2018 | 09:00
12
נודע לי שבאסותא רמת החייל משתמשים בהקפאה איטית לעוברים יום 3. מרגישה שעולמי חרב עלי, הקפאתי שם לפני חודש ולא תארתי לעצמי שדווקא הם מסוגלים להיות כל כך חסרי אחריות ולהקפיא עוברים בשיטה ישנה נושנה שלא מאפשרת שרידות. מה לעשות? קצת עידוד (אין לי מושג כיצד הוקפאו העוברים, אך אני מניחה שבהקפאה איטית).
לצפיה ב-'לא'
לא
14/02/2018 | 16:55
6
ברמת החייל יש את שתי השיטות, איטית ומהירה.
בדכ מקפיאים במהירה, אלא אם כן הרופא מבקש ע"פ שיקולים שלו את האיטית.
ודאתי את זה עם המעבדה
לצפיה ב-'מזל שרשמת את זה '
מזל שרשמת את זה
14/02/2018 | 18:48
לרגע נלחצתי
לצפיה ב-'חוששת שאת טועה'
חוששת שאת טועה
14/02/2018 | 18:19
מבירור שערכתי דווקא ההיפך הוא הנכון- אם הרופא אינו דורש באופן חד משמעי- העוברים יוקפאו בשיטה הישנה.
לצפיה ב-'באסותא רמת החייל מקפיאים עוברי יום 3 בשיטה הישנה!!!!'
באסותא רמת החייל מקפיאים עוברי יום 3 בשיטה הישנה!!!!
14/02/2018 | 20:20
3
אלא אם כן הרופא דורש אחרת!
לצפיה ב-'אוי'
אוי
14/02/2018 | 22:40
1
ממש מטריד אם כך. תודה לך שהערת את תשומת ליבנו אברר עם הרופא שלי
לצפיה ב-'בבקשה, בררי עם הרופא שלך '
בבקשה, בררי עם הרופא שלך
14/02/2018 | 23:07
ועדכני אותנו. זה מידע קריטי, אין לי מושג מדוע באסותא צריך לדרוש 
הקפאה בשיטות מודרניות!
לצפיה ב-'יש פורום של זיידמן - כדאי לשאול אותו '
יש פורום של זיידמן - כדאי לשאול אותו
15/02/2018 | 09:33
זה חשוב ביותר 
כל הכבוד על תשומת הלב !
לצפיה ב-'לפני שאת מתבאסת'
לפני שאת מתבאסת
14/02/2018 | 17:00
תבדקי. חבל להתבאס לשווא... אולי מחכה לך הפתעה.
חוץ מזה, אולי העוברים שלך מספיק חזקים לשרוד הקפאה בשיטה הישנה ולהפוך לילדים חמודים, כך שחבל שאת מתייסרת בכל מקרה.
לצפיה ב-'שאת מגזימה'
שאת מגזימה
16/02/2018 | 18:15
2
אני מטופלת באסותא רמת החייל כבר 4 וקצת שנים
עשיתי שם 8 מחזורי IVF שהניבו טריים ומוקפאים
לא קרה שהגעתי לסבב מוקפאים ולא היה מה להחזיר.
העוברים מוקפאים לפי שיקול דעת המעבדה /בקשת רופא.
המעבדה שם מצויינת !

לצפיה ב-'המעבדה אכן מעולה, מודעת לכך שאולי אני מגזימה'
המעבדה אכן מעולה, מודעת לכך שאולי אני מגזימה
16/02/2018 | 19:49
1
אכן, תמיד יש מה להחזיר והצוות מיומן ומעולה. אבל...אני נתקפתי פחד בשל העובדה שאיזה רופא כתב באינטרנט שהשיטה של הקפאה איטית אינה יעילה כמו החדשה. את יודעת אולי מהם השיקולים להקפאה איטית? 
תודה על תגובתך המרגיעה!
לצפיה ב-'מודה שלא זוכרת אבל לוקחת על עצמי לברר'
מודה שלא זוכרת אבל לוקחת על עצמי לברר
17/02/2018 | 07:58
יש שם אמבריולוגית שהיא מלאך
תמיד עונה ומסבירה.
לא לדאוג לחינם:)
לצפיה ב-'המעבדה באסותא רמת החיל נהדרת'
המעבדה באסותא רמת החיל נהדרת
16/02/2018 | 10:14
תמיד היו לי שם הפריות יפות
לצפיה ב-'שאיבה שאלות ועוד'
שאיבה שאלות ועוד
17/02/2018 | 01:07
3
שבת שלום,
מנסה ללמוד על מה שמצפה לי...
אשמח מניסיונכן:
1. מהו גודל הזקיקים שניתן לשאוב ויאפשרו הפרייה?
2. האם בזקיקים קטנים יש שימוש?
3. האם יש קשר בין כמות הזקיקים לשאיבה לבין ההתאוששות שלאחר מכן/כאבים?
4. איך שורדים צום בלי מים 6 שעות?!
לצפיה ב-'קצת סדר'
קצת סדר
17/02/2018 | 03:23
1
לא שואבים זקיקים אלא את הביציות ששוחררו מתוך הזקיקים. בשביל זה 36 שעות לפני השאיבה לוקחים טריגר, HCG או אוביטרל, שגורם לזקיקים לשחרר את הביציות. בדרך כלל זקיקים מעל 18 ממ' יבקעו. זקיקים שלא בקעו יספגו חזרה לשחלות. 
בהחלט יש קשר בין כמות הזקיקים לבין הכאבים, כל זקיק שמגיב לגירוי גדל לעד 25 ממ'. תחשבי על שחלה שבדרך כלל מכילה זקיק אחד עד שניים בגודל כזה, עכשיו צריכה להכיל 10. השחלות פשוט מתנפחות וזה לא נעים ולפעמים כואב ולוקח להן זמן להתאושש ולהתכווץ חזרה. 
אני חייבת לציין שבכל התהליך הקטע של לא לשתות מים היה הכי זניח בשבילי. הרבה יותר קשה היה לי לצאת מהבית בלי קפה. 
לצפיה ב-'צילה התעוררה'
צילה התעוררה
17/02/2018 | 07:55
1. מהו גודל הזקיקים שניתן לשאוב ויאפשרו הפרייה?
אני מניחה שזה לא כתוב בחוק אבל בגדול 18-20 מ"מ זה זקיק שמנמן מוכן - בטוחה שיש מקרים אחרים שגם מתאימים .
2. האם בזקיקים קטנים יש שימוש?
רופא מיומן ישאב את כולם לעיתים יש בשאיבה יש ביציות צעירות שניתן להעביר אותן במעבדה תהליך הבשלה שאת שמו שכחתי.
3. האם יש קשר בין כמות הזקיקים לשאיבה לבין ההתאוששות שלאחר מכן/כאבים?
בגדול יותר זקיקים יותר דקירות של הרופא אבל גם פה יש עניין של יד של הרופא. לשאיבה הראשונה עם הרופא הנוכחי באתי רועדת מפחד כי ידעתי שמצפה לי מספר גדול של זקיקים והתאוששתי בקלות וללא כאבים מה שלא קרה עם שאיבות של מספר נמוך בהרבה .
4. איך שורדים צום בלי מים 6 שעות?!
מדמיינים את הקפה של אחרי

בהצלחה!!!
לצפיה ב-'ממש תודה על התשובות'
ממש תודה על התשובות
17/02/2018 | 15:39
לצפיה ב-'עלויות טיפול אצל רופא פרטי'
עלויות טיפול אצל רופא פרטי
14/02/2018 | 07:42
9
שלום לכולן,
עוד יומיים בדיקת בטא ויש לי הרגשה לא טובה. מנסה לתכנן את הצעד הבא.
אני אחרי 6 החזרות (מתוכן אחת נקלטה אך ההריון נפל בשבוע 7 ).
אני מטופלת במדיקל במרפאת אמא כלומר, מטופלת על ידי 3 רופאים ברוטציה. אני חושבת לעבור לטיפול פרטי (כנראה אצל ד"ר באום המהמם ) תוכלו לספר לי מהן בערך העלויות בטיפול אצל רופא פרטי? היום יש לי טופס 17 מכללית והשתתפות של 660 ש"ח לסבב מלא, 330 ש"ח להחזרת מוקפאים. הטיפול הוא לילד ראשון.
תודה רבה ובהצלחה לכולנו.
לצפיה ב-'ממה שאני זוכרת מחברה שלי'
ממה שאני זוכרת מחברה שלי
14/02/2018 | 13:18
6
היא טופלה ע״י רופאה פרטית ואני לא זוכרת את כל העלויוצ אבל זה היה המון..אני זוכרת שרק שאיבה אחת עלתה לה 2000 (היא עברה שתיים, כלומר רק השאיבות 4000) יתר הפעולות אינני זוכרת.
אני טופלתי ע״י רופא פרטי (ד״ר דורון גולדברג) שמקבל גם בכללית ולכן היחס שקיבלתי ממנו (וכל כל המטופלות שלו) הוא יחס פרטי במחירי קופ״ח, את השאיבות וההחזרות ביצענו איתו באסותא ראשלצ בעלויות זהו למה שציינת, פרוטוקול ושאר בדיקות הגעתי אליו למרפאה של הכללית. רופא נפלא! אם את מוצאת מישהו כזה אז לכי על זה....
לצפיה ב-'יש לי רופא כזה'
יש לי רופא כזה
14/02/2018 | 15:47
5
ד"ר באום מהמם והוא עושה לי את הפרוטוקול והמעקבים. הבעיה היא שבזמן הטיפול הוא לא תמיד זה שרואה את הבדיקות ונותן את ההנחיות ולדעתי משהו מתפספס בשלב הזה כשיש 3 רופאים.
לצפיה ב-'למה שלא תעברי אליו באופן פרטי?'
למה שלא תעברי אליו באופן פרטי?
15/02/2018 | 10:26
2
אני אצלו באופן פרטי. הוא תמיד זה שרואה את הבדיקות ועושה את השאיבות וההחזרות.
פגישה ראשונה 1000 ש"ח
מהשניה והלאה 800 ש"ח. וכמה, בינינו, צריך לפני פרוטוקול חדש?

שאיבה עלתה לי 750 ש"ח למדיקל ובהחזרה שילמתי 750 ש"ח לד"ר באום.
המרפאה הפרטית שלו נמצאת ברחוב הברזל ברמת החייל.

אצלו נכנסתי להריון פעמיים מ IVF. פעם אחת לצערי הפסיק בשבוע 13, בפעם השניה ואחרי מיון זרע - יש לי ילד מתוק בן שנה וחודשיים.
לצפיה ב-'קבעתי תור לבאום באופן פרטי'
קבעתי תור לבאום באופן פרטי
16/02/2018 | 19:11
1
את יודעת להגיד לי מה מהעלויות הצלחת לתבוע מהביטוח?
יש לי כללית פלטינום + פרטי של הראל
לצפיה ב-'לי לא היה ביטוח בזמנו אז לא יודעת לגבי זה...'
לי לא היה ביטוח בזמנו אז לא יודעת לגבי זה...
18/02/2018 | 11:45
לגבי הקופה - אני במכבי ויש 3 ייעוצים בשנה וד"ר באום נכלל בהם.
השאר, היה עליי (או יותר נכון על ההורים הצדיקים שלי שמימנו את הכל - כולל מעקב הריון אצל ד"ר באום + סקירה שלישית פרטית + בדיקת ניפטי - DNA עוברי).
לצפיה ב-'הי, מיהם ה-3 רופאים '
הי, מיהם ה-3 רופאים
15/02/2018 | 13:27
1
מיהם ה-3 רופאים שעובדים במדיקל במרפאת אמא ?
לצפיה ב-'רופאים מצויינים מתל השומר'
רופאים מצויינים מתל השומר
16/02/2018 | 19:09
ד"ר מיכה באום
ד"ר אתי ממן
פרופסור אריאל הורוביץ

אין לי בעיה עם כל אחד מהם, פשוט השילוב קצת קשה לי.
ד"ר באום הוא בעיני הכי קשוב וסבלני.
לצפיה ב-'עלויות אצל רופא פרטי'
עלויות אצל רופא פרטי
14/02/2018 | 15:17
1
היי,
אני עברתי מבי"ח ציבורי לרופא פרטי והעלות לייעוץ ושאיבה והחזרה (אצל אותו הרופא כמובן) היא 1250 ש"ח. 
אני מטופלת של רופא פרטי והטיפולים נעשים באסותא. בעיקרון יש עלות נוספת של פתיחת תיק (משהו כמו 700 ש"ח).קיבלתי החזר של הקופה של 600 ש"ח בערך על הייעוץ- התשלום לרופא.
בהצלחה! ואל תהססי אם תצטרכי לעבור.
מחזיקה לך אצבעות וממש מקווה שהתחושה שלך היא לשווא...
בהצלחה לבטא חיובית והריון בידיים מלאות!! 3>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/02/2018 | 21:26

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה