לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2719627,196 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מישהי יודעת אם אפשר לקנות אוביטרל ואורגלוטרן'
מישהי יודעת אם אפשר לקנות אוביטרל ואורגלוטרן
14/03/2019 | 22:26
3
וסינרל בלי מרשם? וכמה זה עולה?
כנראה שיש לי בעיה עם המרשמים,
ואני תקועה בלי אורגלוטרן למחר בבוקר
ובלי אוביטרל....

קשה קשה לעשות טיפול במרפאה מרוחקת למקום המגורים.

לצפיה ב-'אי אפשר לקנות בלי מרשם...'
אי אפשר לקנות בלי מרשם...
14/03/2019 | 22:57
לצפיה ב-'חפשי בפייסבוק, בקבוצה של'
חפשי בפייסבוק, בקבוצה של
15/03/2019 | 13:43
מסירת תרופות. בהצלחה
לצפיה ב-'היו לי מרשמים של רופאת המשפחה'
היו לי מרשמים של רופאת המשפחה
15/03/2019 | 17:58
כי ההנחיה היתה להמיר את המרשמים,
אבל - לא היה לי מרשמי מקור
וב. בית מרקחת לא יכול לקבל מרשמים של רופאת משפחה,
היום ביליתי את כל הבוקר במרפאת בריאות האישה עד שישבתי מול רופא פוריות
והוא נתן לי מרשמים.. .הזרקתי באיחור אבל לפחות יש לי את האוביטרל לערב.

לצפיה ב-'מה העניין עם ההודעות המוסתרות? '
מה העניין עם ההודעות המוסתרות?
14/03/2019 | 11:46
7
לצפיה ב-'באמת התפלאתי, חשבתי שאולי העדפת בגלל הנושא '
באמת התפלאתי, חשבתי שאולי העדפת בגלל הנושא
14/03/2019 | 13:23
6
לצפיה ב-'נראה לי באג באתר'
נראה לי באג באתר
14/03/2019 | 15:05
5
לצפיה ב-'כשמופיעות ביטויים או מילים בעיתיות ההודעה מוסתרת'
כשמופיעות ביטויים או מילים בעיתיות ההודעה מוסתרת
14/03/2019 | 18:02
4
לצפיה ב-'אופס, התקלתי את עצמי'
אופס, התקלתי את עצמי
14/03/2019 | 18:08
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
14/03/2019 | 20:39
לצפיה ב-'בפורום הזה זה דוקא יותר מונח בדיוני'
בפורום הזה זה דוקא יותר מונח בדיוני
15/03/2019 | 06:33
אבל זה לא קשור לצניעות. זה קשור למדיניות של פוליטיקלי קורקט שכבר חרגה מכל הגיון בחלקי העולם המערבי וכנראה שמתחילה לחלחל גם אצלנו. בהתחלה זה נראה תמים כמו צניעות אבל אז זה הופך למפלצת שתוקעת מקלות בגלגלים של התרבות.
טוב נסחפתי עם המניפסט.
לצפיה ב-'בדיקת קריוטיפ'
בדיקת קריוטיפ
14/03/2019 | 18:40
1
היי, קיבלתי הפניה מהרופא שלי לבצע בדיקת קריוטיפ (בתשלום, לא הצלחתי להוציא טופס 17) והתקשרתי לכמה בתי חולים לברר מה התהליך וכולם אמרו לי רק להגיע עם הפניה שלי ושל בן הזוג (הוא בקופה אחרת) והוא חזר עכשיו מהרופא משפחה שלו שאמר שהוא לא יכול לתת לו הפניה כזאת, רק מרופא גנטיקה. והיינו אצל רופא גנטיקה בעבר שרק נתן המלצה לביצוע הבדיקות.

מישהי יודעת אם זה מספיק? איך הוא אמור לקבל הפניה?
לצפיה ב-'תתקשרי למדיקל סנטר הרצליה'
תתקשרי למדיקל סנטר הרצליה
23/03/2019 | 11:48
יסבירו לך מה את צריכה לעשות. 
אם אני זוכרת נכון, אין צורך בהפניה, רק בתשלום של כ 1200 לאחד 
לצפיה ב-'בדיקות לאחר ריבוי הפלות'
בדיקות לאחר ריבוי הפלות
12/03/2019 | 07:16
3
היי
איזה בדיקות עשיתן לברור הפלות חוזרות?
עשיתי קרישיות ויצא תקין
עשיתי קריוטיפ ויצא תקין
בדיקות דם יצא תקין
היסטרו' אבחנתית תקין
צילום רחם עשיתי לפני כמה שנים ויצא תקין

הרופא אמר שעשינו הכל
האם יש עוד בדיקה שמישהי עשתה שאני לא?
הרופא המליץ להחליף תורם זרע אבל קצת קשה לי עם זה כי ה"גדול" שלי מאותו תורם אז מנסה להמנע מזה
יש למישהי עיצות?
לצפיה ב-'נראה לי בהחלט מקיף וממצה'
נראה לי בהחלט מקיף וממצה
12/03/2019 | 20:25
2
אם את רוצה, את יכולה לכתוב כאן את ההיסטוריה המיילדותית שלך? ובת כמה את?
ניסיתם (את והרופא) פשוט לקחת קלקסן אמפירי? גם אם אין אינדיקציה לקרישיות יתר.
אני מניחה שבבדיקות הדם רואים פעילות תקינה של בלוטת התריס?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/03/2019 | 07:35
1
בת 40 עוד מעט 41 אבל לא מדברים על זה
ילדתי בגיל , לידה רגילה 37 הריון נקלט ב IVF הרביעי בלי בעיות בהריון
התינוק נולד קטן אז שלחו לבדיקת קרישיות שיצאה תקינה
אח"כ 3 הפלות כולן בשליש הראשון של ההריון, דופק הפסיק אחרי כמה שבועות
קיבלתי קלקסן אמפירי בהריון האחרון וגם זה לא עזר
עשיתי שוב בדיקת קרישיות יותר מעמיקה וגם יצא תקין
בין ההפלה השניה לשלישית גם עשיתי קיצור קיבה שהייתי בטוחה שיעזור
ולא עזר
מיואשת...
לצפיה ב-'TSH?'
TSH?
14/03/2019 | 18:17
לצערי הרב, בהפלות חוזרות אין לרפואה הרבה מה להציע. לי היו הריונות תקינים בסביבות גיל 30 ואז הפלות בגיל 39. יצא לי איזה משהו שקשור לקרישיות  ולקחתי קלקסן שאולי עזר ואולי פשוט הגרלנו ביצית תקינה. בפורום אובדן הריון יש בנות עם נסיון בהפלות חוזרות אם את רוצה לכתוב שם.
תת פעילות של בלוטת התריס גם קשורה להפלות והרופאים מעדיפים ערכים של TSH נמוכים מ2 (נדמה לי) למרות שבשיגרה אלו ערכים תקינים.  אבל הרופא שלך בטוח יודע את זה.
לצפיה ב-'שאלה לגבי בטאות'
שאלה לגבי בטאות
13/03/2019 | 09:35
6
היי

יום 12 אחרי החזרת מוקפאים: 214
יום 14: 576
יום 17: 2213
יום 19: 3806

הרופא אמר שזה אמור להכפיל וזה עלה פי 1.7

האם תקין? 
 הפרוגסטרון התחיל מ 20 ועלה ל 60 בעקבות פרונטוגסט.

אשמח לעצתכם.
תודה
לצפיה ב-'בטא'
בטא
13/03/2019 | 11:22
ממה שהבנתי הערכים אמורים להכפיל עצמם רק בהתחלה..
אצלך יש בהתחלה הכפלה יפה.
יש שלב מסויים שזה לא אמור להכפיל.
המון הצלחה :)
לצפיה ב-'הבנתי אחרי 1000 לא בודקים'
הבנתי אחרי 1000 לא בודקים
13/03/2019 | 19:56
לצפיה ב-'הכפלת בטא'
הכפלת בטא
13/03/2019 | 22:47
במספרים כאלה הבטא לא אמורה להכפיל את עצמה, יש נוסחה אחרת.
החל משבוע 5 את כבר יכולה לעשות אולטרסאונד כדי לראות שק וזה הרבה יותר חשוב מקצב עליית הבטא.

בשעה טובה ושיהיה הריון ארוך ומשעמם :)

לצפיה ב-'הכפלות תקינות בהחלט'
הכפלות תקינות בהחלט
14/03/2019 | 10:10
2
הכפלות בודקים רק בהתחלה, כשהבטא מתחת ל-1,000, ואצלך בשלב זה יש הכפלות יפות. מעבר לזה העלייה היא לא בהכרח בהכפלות ואין משמעות לבדיקות. המשך המעקב מתבצע באולטרסאונד. בשעה טובה!
לצפיה ב-'בטא עדכנית מהיום'
בטא עדכנית מהיום
14/03/2019 | 14:25
1
6993
תחזיקו לי אצבעות!
לצפיה ב-'איזה יופי!'
איזה יופי!
14/03/2019 | 18:17
תפסיקי לבדוק בטא, היא כבר לא תורמת כלום בשלב הזה.
קבעי תור לאולטראסאונד לשבוע 6 ואולי תראי כבר דופק.

שיהיה בשעה טובה!
לצפיה ב-'בטא 73'
בטא 73
14/03/2019 | 16:08
1
שלום לכולן, ביום שישי ה8/3 הוחזרו 2 בלסטוציסטים בשבת בערב הזרקתי אוביטרל כתמיכה ואתמול דקפפטיל,
היום מסקרנות עשיתי בטא שיצאה 73 ביום ראשון אעשה עוד בדיקה לראות אם יש עליה או שזה שאריות של האוביטרל, בנוסף יש כאבים קלים לאורך כל השבוע, כאבים שהתחילו משבת ועד היום. 
האם מישהי חוותה, יכולה לעזור להרגיע? 
האם זה זה ? 
אני אחרי 9 סבבים, עושה טיפולים שנים כל כך מקווה ומייחלת שזה זה ������

לצפיה ב-'חושבת שעדיין מוקדם מדי.'
חושבת שעדיין מוקדם מדי.
14/03/2019 | 18:13
בהחלט יכול להיות שמדובר עדיין בשאריות, אז התוצאה חסרת משמעות לצערי (לכאן או לכאן)
לצפיה ב-'לנו הרופאים תמיד אמרו שהכל נשאר כרגיל. אבל'
לנו הרופאים תמיד אמרו שהכל נשאר כרגיל. אבל
14/03/2019 | 11:51
1
לפני שאיבות נמנענו לאיזה יומיים שלושה, כדי לוודא שיהיה זרע טרי בלי פדיחות ולא נצטרך לקחת מהמוקפא, שזה פחות טוב. אחרי, בד"כ נהגנו לחכות גם איזה 3-5 ימים, אבל זה היה יותר פסיכולוגיף בגללי. כששאלנו, הרופאים תמיד אמרו לנו שהכל כרגיל.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/03/2019 | 20:40
לצפיה ב-'אסטרודיל נמוך וזקיקים גדולים'
אסטרודיל נמוך וזקיקים גדולים
12/03/2019 | 14:27
1
הי,
אשמח לעצתכן:
בסבב בחודש הזה הזרקתי גונאל כ-10 ימים (מועמדת להזרעה). ביום חמישי שעבר, לאחר 10 ימי הזרקה, נצפו מס' רב של זקיקים והזקיק הגדול ביותר 13 מ"מ. האסטרודיל היה 300+- ופרוגסטרון נמוך- פחות מ-2.
הרופא הורה לי להפסיק טיפול ולבוא למעקב היום. במעקב היום היו מס' זקיקים יפים (16,17) אבל הרירית ירדה- 4 מ"מ בלבד, והאסטרודיל ברצפה- פחות מ-70.
האם זה אומר שכל הזקיקים שהתפתחו הם למעשה ציסטות? מה המשמעות של האסטרודיל הנמוך??

לצפיה ב-'האם נבדק גם פרוגסטרון?'
האם נבדק גם פרוגסטרון?
14/03/2019 | 10:23
האסטרדיול הנמוך והרירית הדקה מרמזים שאולי בייצת בינתיים, הזקיקים שנראו אכן יכולים להיות ציסטות. 
לצפיה ב-'כאבים ברחם?'
כאבים ברחם?
13/03/2019 | 11:51
3
לפני כחצי שנה עברתי לידה שקטה  בשבוע 24. בחודש וחצי שלפני הלידה השקטה קרה לי הרבה פעמים שכשהייתי עוברת משכיבה לישיבה היה לי כאב חד בבטן בצד ימין באזור של הרחם/השחלה. 
אחרי הלידה השקטה זה נעלם.
עברתי עכשיו סבב של טיפול פוריות בסיומו נשאבו 14 זקיקים והוחזר עובר אחד. 
כמה ימים אחרי ההחזרה - שוב חזר הכאב הזה מדי פעם כשאני עוברת משכיבה לישיבה. 
מישהי נתקלה בזה? לא ייחסתי לזה חשיבות במהלך ההריון הקודם וגם לאחר ההפסקה אבל עכשיו זה קצת מלחיץ.. 
לצפיה ב-'לא נראה לי קשור אחד לשני'
לא נראה לי קשור אחד לשני
13/03/2019 | 12:01
1
האם הלידה השקטה הייתה קשורה לכאבים  ?? בכל מקרה גם אם כן וגם אם לא נשמע  לי לא קשור אחד לשני, הייתי בודקת רק אם היה  נמשך הרבה זמן ומפריע אבל יש לנו נטייה לשים לב לכל דבר
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש קשר'
לא נראה לי שיש קשר
13/03/2019 | 14:29
הפסיק הדופק. אחכ במסגרת הנתיחה אמרו לי שהשלייה היתה קטנה מאד באופן יחסי לשבוע ההריון ועם הרבה הסתיידויות (יש לי 2 ילדים גדולים יותר בהריונות ולידות שעברו באופן תקין). המליצו לי לבדוק קרישיות 
לצפיה ב-'האמת שאין לי מושג, אבל...'
האמת שאין לי מושג, אבל...
13/03/2019 | 22:30
לפעמים במהלך הטיפולים השחלות גדלות, במיוחד אחרי השאיבה/החזרה כאשר
יכולות להיווצר ציסטות במקום הזקיקים. אולי זה מקור הכאב הנוכחי- שבפוזיציה הזו נוצר לחץ על האיברים.
לי קרה, גם בהריון וגם במהלך הטיפולים, שכשהייתי צריכה לעשות   או כשהייתה לי נפיחות בבטן, אז היה ממש כואב לי דווקא באזור השחלות- כי הן היו מוגדלות וכנראה היה חיכוך או לחץ בין האיברים או משהו. 
לגבי הכאב בהריון- בעיקרון אחרי שבוע 17, השחלות (אם היו מוגדלות) אמורות להתחיל לחזור לגודלן המקורי, כך שזה לא ממש מסביר את הכאבים שלך בסביבות שבוע 20. יחד עם זאת, עם הגדילה של הרחם, כל האיברים הפנימיים זזים לכל מיני מקומות (אצלי השחלות היו "אול אובר דה פלייס" בהריון השני שלי). אז אולי גם, בעקבות השינויים הפיזיולוגים, נוצר לחץ על אזור מסוים וזה גרם לכאב. 
לא יודעת. יש גם דברים ללא הסבר מספק. בכל מקרה- אם את מרגישה שמחמיר, או מפריע לך- תגידי לרופא. 
שיהיה בהצלחה 

לצפיה ב-'שיתוף בעבודה- פורקת..'
שיתוף בעבודה- פורקת..
10/03/2019 | 21:17
16
משתפת אולי אתן תבינו. המנהל מתעקש לשבת איתי בפגישה משוב דחוף ביום שבו אני חושבת שתהיה השאיבה. "יש לי פרוצדורה רפואית". אז תזיזי. את צריכה להיות. את לא יכולה ביום אחר?
טוב, "יש לי טיפולים". אה הריון?. בערך..
"אה הבנתי. וכל היום?"
יואו סף העצבים מההורמונים עולה....
חשבתי ששיתוף בעבודה מועיל/ מקל וחא נראה ככה.... 
לצפיה ב-'היה צריך לפטר אותו על דבר כזה'
היה צריך לפטר אותו על דבר כזה
10/03/2019 | 21:55
2
אולי אני מושפעת מזה שאני לא גרה בארץ כרגע, כאן היו בקלות מפטרים מישהו על התנהגות כזו, אבלו זו ממש חוצפה. מבאס מאד

לצפיה ב-'לבסוף'
לבסוף
10/03/2019 | 22:03
1
הוא קבע איתי ליום אחר לפני, למרות שממש מלחיץ.. כי מדובר ביום עמוס שזה ממש לא נוח לי, וגם הימים שלפני השאיבה יותר רגישים גם ככה..
לצפיה ב-'מאד קשה ומלחיץ'
מאד קשה ומלחיץ
10/03/2019 | 22:09
מאד קשה שיש לנו דברים שאי אפשר להזיז ושאי אפשר לדעת מראש מתי יהיו. אני גם מאד מתקשה לתת הסברים לאנשים שלא יודעים. כל הזמן קובעת עם אנשים דברים טנטטיביים ואומרת נראה, אולי יזוז. לא יודעת מה הם חושבים עלי...

לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
10/03/2019 | 22:01
אני עובדת בשתי מקומות טען הרבה אנשים שצריך תיאום. קרה לי מקרה ממש דומה שהרגשתי שאיו מנוס מלהגיד את הדבריו כמו שהם ואז דווקא היה קל יותר כי הבינו.. אולי תנסי פשוט להגיד בלי להתבייש או לפחד.. בהצלחה ����
לצפיה ב-'הבוס שלי יחסית הבין'
הבוס שלי יחסית הבין
11/03/2019 | 07:23
3
היה לי אצלו קרדיט מתקופת הרווקות, שטחנתי במקום כולם. הייתה תקופה בה הוא עבר משבר, שעזרתי בלי שביקש וממש גרתי במשרד. אבל עדיין, הוא לא אהב את היציאות שלי בכל סבב לקופ"ח, כדי לאסוף תרופות/התחייבויות, או לערוך מעקבים. השתדלתי לפצות על כך בהגעה מוקדם בבוקר ואפילו כשעשיתי מעקבים מחוץ לעיר, קמתי ממש מוקדם והגעתי לעבודה לפניו ככה שכלל לא הרגיש.

לא אהבתי שהשאיבות/החזרות שלי נופלות על שבתות, כי אני קצת מסורתית. אבל עשיתי בכל זאת, כדי שלהיעדר מהעבודה במינימום. 

תזכירי לעצמך כל הזמן, שהוא חייב לך על פי חוק את ההקלות הללו. וכן תשתפי, כמה שעדיין קשה לך. מגיע שלב שגם ככה אין ברירה.
לצפיה ב-'זהו שגם כשסיפרתי'
זהו שגם כשסיפרתי
11/03/2019 | 07:35
2
שאל אם זה לוקח יום שלם, והבנה ממש לא הייתה. ולא ממש אפרט לו מה עושים ומה הפרוצדורה..
ואני עוד עובדת מדינה, עם כל הזכויות. אבל בתקופה לא משהו בעבודה. 
לצפיה ב-'גם אני עובדת מדינה'
גם אני עובדת מדינה
11/03/2019 | 10:00
אצלנו יש אפילו אפשרות של היעדרות לצורך טיפולי פוריות. אני לא דיווחתי שאני בטיפולים אז אני לא מנצלת את האפשרות הזאת.
לצפיה ב-'זה גבר. הם לא מבינים עד שממש מפרטים.'
זה גבר. הם לא מבינים עד שממש מפרטים.
11/03/2019 | 11:03
אז להיכנס לפרטים לא צריך, אבל להסביר שזו פרוצדורה כמו מיני ניתוח, זה לדעתי די כדי שיירד ממך. 

ויש תקופות לא משהו בעבודה גם בטיפולים, זה ברור. אבל לא תדחי אותם בגלל הפרצופים שלו. הוא יודע שזו זכותך. גם אין בעיה עבורו לברר. בהצלחה XOXO
לצפיה ב-'חצוף וחטטן'
חצוף וחטטן
11/03/2019 | 07:32
מכירה את זה שהטיפולים והמעקבים לא מסתדרים עם הלו"ז ואני נאלצת לג'נגל ולתמרן כך שהכל יסתדר, בעיקר מאז שעברתי לצפון ואני צריכה לנסוע עד חיפה כדי לעשות מעקבים והן מתחילות לעבוד רק בתשע בבוקר.
אני לא סיפרתי לאף אחד במקום עבודה שלי, אבל למזלי אני יכולה לתכנן את הזמן איך שאני רוצה ועדיין זה מורכב וקשה. כ"כ שמחתי שההחזרה יצאה הפעם בשבת כי בשבילי זה יום שלם, בגלל הנסיעה לאסותא בת"א.
מקווה שהשיתוף שלך יגרום לו להיות יותר סובלני ומבין.
לצפיה ב-'מן הסתם צריך להיות חלק מהשיחה ולשמוע את הטונציה'
מן הסתם צריך להיות חלק מהשיחה ולשמוע את הטונציה
11/03/2019 | 07:48
4
אבל מלקרוא את זה התגובה נשמעת לי די הגיונית, חוץ מהשאלה שלו אם זה הריון...
לא ברור מה הלחץ שלו דווקא ליום הזה, אבל הגיוני שירצה לדעת אם זה כל היום או לא, הוא לא יודע במה מדובר ובמה זה כרוך. כשהבין - שינה את המועד.

לצפיה ב-'כן היה לחץ דווקא על ימים בעיתיים..'
כן היה לחץ דווקא על ימים בעיתיים..
11/03/2019 | 08:15
אבל כן צודקת, בסהכ שינה ויש גברים שבאמת לא יודעים במה זה כרוך.
אולי לוקחת קשה מידיי.. 
כי איכשהו ציפיתי שאם אספר תהיה עוד יותר רגישות, וזה לא ממש. 
לצפיה ב-' מסכימה'
מסכימה
12/03/2019 | 10:03
2
מן הסתם כל הנושא רגיש אז אני מבינה למה השאלות יכולות לעצבן, אבל לא קראתי משהו בדברים שלו שהייתי מפרשת כחוצפה או חטטנות... פגישות משוב הן "תיק" למנהלים, צריך לקבוע עם כל עובד וכל אחד עם האילוצים שלו... הוא פשוט ניסה להבין האם זה משהו שניתן להזיז או לא, אולי לא בדרך הכי עדינה, אבל בואי, אנחנו בישראל...  
לצפיה ב-'זה אמור לספק אותו אם היא אומרת שיש לה פרוצדורה רפואית'
זה אמור לספק אותו אם היא אומרת שיש לה פרוצדורה רפואית
12/03/2019 | 13:37
1
והוא לא אמור להמשיך וללחוץ ולהציב אותה במבוכה, זה במקרה שהוא אנושי ומתחשב.
לצפיה ב-'צודקת!'
צודקת!
12/03/2019 | 22:51
ואכן יש אובר חטטנות וחקרנות..
כל זה ובסוף השאיבה נדחתה ביום... 
לצפיה ב-'פגישת משוב דחופה שלך?'
פגישת משוב דחופה שלך?
13/03/2019 | 11:32
1
כלומר הוא רוצה לשבת איתך כמשוב על העבודה שלך?
מקווה שלא עולה בדעתו להגיד משהו על ההעדרויות/ איחורים בגין הטיפול.

אני קבעתי לבוסית מעליי עובדה. היה שלב שבו היא הביעה מורת רוח בצורה מאד ברורה... כתבתי למנכ"ל.
מצד שני יש לי כבר שני מיילים למנכ"ל בנוגע להתנהגות שלה אליי אז ממש לא מזיזה לי התגובה שלה.
לצפיה ב-'יש מנהלים שבאופן קבוע מקיימים שיחות משוב'
יש מנהלים שבאופן קבוע מקיימים שיחות משוב
13/03/2019 | 12:34
משוב זה לא שימוע ולא נזיפה, זה נטו משוב, שאם הוא מתקיים בצורה נכונה יכול רק לתרום לעבודה וליחסי עבודה.
לצפיה ב-'מי יכולה לרענן?'
מי יכולה לרענן?
10/03/2019 | 23:45
7
בבדיקות הדם - לקראת החזרה - מה הנתונים שאמורים בערך להיות? שכחתי
לצפיה ב-'מישהי?'
מישהי?
11/03/2019 | 19:35
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/03/2019 | 10:11
הרחם צריך להיות מוכן לקלוט את העוברים, ולכן הערכים צריכים להיות כמו לפני ביוץ, או אפילו יותר נכון כמו בביוץ עצמו כי עוברים קפואים מחזירים ביום 2-3 תלוי באיזה יום הקפיאו אותם.

הרירית צריכה להיות לפחות 6-7

לגבי E2 תלוי במס' הזקיקים שיש, הערך משתנה מאישה לאישה בהתאם למספר הזקיקים שבשחלה. אם מדובר על החזרת מוקפאים ע"ב מחזור טיבעי מדובר ככל הנראה על זקיק אחד ואז הערך אמור להיות בין 500-1000. אם לא ע״ב טיבעי אז הערכים של E2 הרבה יותר גבוהים.

לסיכום, צריך להמתין לאותם ערכים כמו ביוץ.
לצפיה ב-'טבעי או הורמונלי?'
טבעי או הורמונלי?
13/03/2019 | 10:51
4
בהורמונלי אין משמעות לבדיקות דם. עוקבים רק אחרי גודל הרירית.
בטבעי מחכים לערכים של ביוץ.
לצפיה ב-'הורמונאלי - אסטרופם'
הורמונאלי - אסטרופם
14/03/2019 | 00:04
3
ניסינו טבעי אבל המחזור לא סדיר וראינו שהערכים יורדים במקום לעלות אז הרופא הדריך אותי להתחיל עם אסטרופם..
אז למעשה רק עובי הרירית חשובה כאן? אז למה עושים גם בדיקות דם ?
לצפיה ב-'רק הרירית, ואין לי מושג למה הבדיקות דם - לי לא עושים'
רק הרירית, ואין לי מושג למה הבדיקות דם - לי לא עושים
14/03/2019 | 06:45
2
בפעמיים שעשיתי החזרה עם אסטרופם עשיתי מעקב אחד כדי לבדוק את גודל הרירית - והלכנו לפי זה.
לצפיה ב-'גם אני מעולם לא עשיתי '
גם אני מעולם לא עשיתי
14/03/2019 | 15:08
1
בדיקות דם בהחזרת מוקפאים, רק מעקב אחר הרירית
לצפיה ב-'תודה בנות! '
תודה בנות!
18/03/2019 | 07:57
לצפיה ב-'הזעה מוגברת בלילה אחרי החזרת עובר יום 10'
הזעה מוגברת בלילה אחרי החזרת עובר יום 10
10/03/2019 | 10:28
1
היי אני ביום 10 להחזרת עובר לא מוקפא . מיום 8 להחזרה אני מתעוררת בלילה עם זיעה חזקה בצוואר , בחזה , בידיים ומפשעה .
האם למשהי הייתה תופעה כזאת ( לוקחת קרינון 1 ליום ) ? האם זה מבשר על בוא המחזור ( בדרכ כמה ימים לפני מחזור אני מזיעה בלילה ) ???? למשהי זה קרה ?
לצפיה ב-'לדעתי אלה ההורמונים'
לדעתי אלה ההורמונים
13/03/2019 | 09:53
גם אני בסיפור של ההזעות. לא בדיוק בדקתי איפה אבל קמה מזיעה בכל בוקר.
הבטא שלי כבר חיובית ומקווה יחד איתך ששתינו נמשיך לשמוח.
לצפיה ב-'שק הריון בצלקת וצורך בתיקון הצלקת עקב כך'
שק הריון בצלקת וצורך בתיקון הצלקת עקב כך
13/03/2019 | 08:25
הי בנות, מישהי עברה שאיבה בגלל ששק ההריון נצמד לצלקת הקיסרית?
מישהי עברה תיקון של הצלקת הקיסרית?
אם כן איך?
לצפיה ב-'שאלה לגבי כמות וגודל זקיקים'
שאלה לגבי כמות וגודל זקיקים
12/03/2019 | 08:52
8
בוקר טוב,
אני ביום ה-7 למחזור ואחקי 4 ימי זריקות של 225 כל יום של פרגובריס. 
ביום בus ראו 7 זקיקים בגודל 10-13.
זה חוזה את כמות הביציות שתהיה לי?
האם מונופור מגדיל את כמות הביציות ואת גודלן??
מקווה לטוב
תודה!!!
לצפיה ב-'לגבי מנופור'
לגבי מנופור
12/03/2019 | 09:46
7
אין לי הרבה נסיון כי זה הסבב הראשון שלי איתו ועשיתי היום מעקב ראשון אחרי 4 ימים.
אותי הוא מאוד מאוד מאכזב... בסה"כ 3 זקיקים. אז לשאלה שלך אם הוא מגדיל את כמות הביציות - התשובה שלי היא לא, אבל כמובן שעל כל אחת זה משפיע אחרת ושזה גם תלוי מינון (המינון שלי הוא פיצי).
לצפיה ב-'היי haych'
היי haych
12/03/2019 | 10:43
6
היי (:  מקווה שבסופו של דבר מה שייצא יביא לך תוצאה חיובית!
התחלת את הסבב עם מונופור או לקחת משהו לפני?בכללי מה התפקיד של המונופור?
לצפיה ב-'היי'
היי
12/03/2019 | 10:58
5
אני רק בתחילת הסבב ככה שאני עם המנופור מהתחלה, בצהריים אשמע מה דעתה של הרופאה ונראה אם אמשיך עם זה.
עד עכשיו הייתי מזריקה 37.5 גונאל+150 פרגובריס. הסבב הזה הכל נשאר אותו דבר רק שהגונאל הוחלף במנופור באותו מינון.
לרופאה לא ממש היה הסבר למה היא מבצעת את ההחלפה, שניהם אמורים להביא לאותה תוצאה רק שדרך הפעולה שלהם בגוף קצת שונה. אחד סינטטי ואחד לא, ולאור הכשלונות החוזרים היא החליטה לשנות לי אבל פחדה להחליף לגמרי את הפרגובריס אלא העדיפה לבצע שינוי עדין.
עם הגונאל הייתי מגיעה לכמות כפולה של זקיקים ממה שיש לי עכשיו עם המנופור. אני רק בתחילת הסבב אז מנסה לא להתבאס מדי בינתיים.
לצפיה ב-'בדקתי עכשיו בסבב שאיבה קודם'
בדקתי עכשיו בסבב שאיבה קודם
12/03/2019 | 11:16
4
עשיתי מעקב אחרי 5 ימים וכבר היו לי 10 זקיקים!
הפעם אחרי 4 ימים יש לי רק 3 :(
לצפיה ב-'היי haych'
היי haych
12/03/2019 | 15:30
3
היי (:
סתם להבין כמה מתוך ה10 שהיו לך פעם קודמת הבשילו?באיזה גדלים הם היו?
לצפיה ב-'נשאבו 12'
נשאבו 12
12/03/2019 | 15:42
2
במעקב הראשון היו 10, אבל גדלו עוד עם הזמן.

שאבו לי בסבב האחרון 12, כולן בשלות, 11 הופרו.
במעקב האחרון לפני השאיבה היו בגדלים 18,18,17,17,17, 16, 15, 15, 15, 13, 12, 12

זה אומר שגם לקטנים יחסית יש פוטנציאל כי עובדה שמה-12 יצאה ביצית בשלה (השאיבה התרחשה יומיים-שלושה אחרי המעקב הזה, ה-12 בטח גדלו בינתיים ל-16-17)
לצפיה ב-'תגובה לhaych'
תגובה לhaych
12/03/2019 | 18:55
1
וואו מדהים!הגוף שלך הגיב מעולה
לצה שינו לך?
מי הרופא שלךהיו לי היום 7 זקיקים בגודל 10-13 ואני ביום ה7 למחזור
לצפיה ב-'אני מטופלת בציבורי, לא אצל רופאה מוכרת.'
אני מטופלת בציבורי, לא אצל רופאה מוכרת.
13/03/2019 | 07:44
שינו לי כי אני לא נקלטת. הביציות והעוברים אחלה אז כביכול לא זה החלק שצריך להתמקד בו, אבל היא ניסתה לראות אולי בכ"ז זה ישפיע לטובה.

מצב הזקיקים שלך מעולה והם גם אחידים בגודל. בהצלחה!!
לצפיה ב-'צביעת שיער- מותר?'
צביעת שיער- מותר?
11/03/2019 | 20:02
3
הי, מנסה לראות מתי אני עושה צבע לשיער. האים מותר אחרי השאיבה ולפני ההחזרה?..
יודעת ששאלה בנאלית אבל תודה.. שמעתי שבהריון כל שליש ראשון עדיף לא לצבוע. 
לצפיה ב-'תמיד צבעתי'
תמיד צבעתי
11/03/2019 | 22:17
בהריונות
בטיפולים
ברווקות
ובטח עד הזקנה
יש גבול לכמה סבל אדם יכול לעבור :) וגם להתמודד עם עצמו עם שורשים חחח
ועוד אני צובעת לבלונד
לא חושבת שזה עשה לי משהו
לצפיה ב-'בדיוק קראתי אתמול תשובה של רופא לגבי השאלה הזאת'
בדיוק קראתי אתמול תשובה של רופא לגבי השאלה הזאת
12/03/2019 | 09:16
1
הוא ענה שלא מומלץ אחרי החזרה. אבל אחרי נראה לי שאחרי השאיבה ולפני ההחזרה זה בסדר
לצפיה ב-'אחלה..'
אחלה..
12/03/2019 | 22:58
המצב כזה גרוע שאם גם לא אעשה צבע, ארגיש בכלל לא משהו..

לצפיה ב-'כאבים אחרי החזרה שפסקו פתאום-סימן רע?'
כאבים אחרי החזרה שפסקו פתאום-סימן רע?
11/03/2019 | 18:06
8
היי בנות...
שאלה לי... אני שבוע אחרי החזרת עובר קפוא. יומיים אחרי ההחזרה ובמיוחד ביום ה 5 וה 6 מהביוץ היו לי התכווצויות וכאבי בטן (כמו מחזור וכאילו חטפתי מכות ברחם) נמשכו יומיים ומאז יש רגיעה מוחלטת בתחושות. האם זה סימן רע שהכאבים נעלמו? אני מקבלת תמיכה של פרוגסטרון... האם יש בנות שקרה להן מצב כזה של כאבים שפסקו אחרי השתרשות וכן נקלטו? המון תודה מראש!!

לצפיה ב-'לא אומר כלום'
לא אומר כלום
11/03/2019 | 19:34
3
בהצלחה(:
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
11/03/2019 | 20:38
2
קודם כל תודה רבה על המענה, זה קצת מרגיע...
זה קרה לך פעם?
לצפיה ב-'לא בדיוק כאבים'
לא בדיוק כאבים
12/03/2019 | 10:31
1
אבל היו סימנים שגרמו לי לחשוב שהנה הלך הסבב הזה...ובסוף התברר לי שאין כל קשר והכל בראש....(:
לצפיה ב-'הלוואי וזה באמת בראש שלי..'
הלוואי וזה באמת בראש שלי..
12/03/2019 | 21:36
לצפיה ב-'יום 6 אחרי'
יום 6 אחרי
12/03/2019 | 11:28
3
אני יום 6 אחרי החזרת מוקפאים (יום 5) ולא מרגישה כלום, אפילו בכוח לא מצליחה להמציא איזו תחושה :(
זו החזרה 5 שלי, בפעמים הקודמות היו כאבים ובחילות וכל פעם היה שלילי. הפעם כלום... נראה... מחכה לטוב (כי צריך להיות טוב)

לצפיה ב-'חייב להיות טוב...'
חייב להיות טוב...
12/03/2019 | 21:37
מחזיקה לך אצבעות שהפעם יהיה חיובי ובגדול
לצפיה ב-'יהיה טוב!'
יהיה טוב!
13/03/2019 | 01:05
1
לצפיה ב-''
13/03/2019 | 16:45
לצפיה ב-'היי, מישהי השתמשה בפרבליפ (פרווליפ) להחזרה?'
היי, מישהי השתמשה בפרבליפ (פרווליפ) להחזרה?
12/03/2019 | 17:25
לצפיה ב-'אוביטרל'
אוביטרל
12/03/2019 | 13:38
1
שלום לכן בנות,
ביום חמישי שעבר קיבלתי אוביטרל ,ומאז אני מרגישה סימנים דומים לסימני מחזור (כבר אני שבוע אחרי הזריקה )
לדעתכן, ולפי הניסיון שלכן אלה תופעות לוואי של אוביטרל או סימני מחזור?
תודה מראש.
לצפיה ב-'סימני מחזור וסימני הריון מאוד דומים'
סימני מחזור וסימני הריון מאוד דומים
12/03/2019 | 13:57
אוביטרל מכיל הורמון של הריון. כך שהתסמינים יכולים להיות מזה או מזה, אין שום דרך לנבא, אלא רק לקוות 
לצפיה ב-'אוביטרל'
אוביטרל
12/03/2019 | 13:46

שלום לכן בנות,
ביום חמישי שעבר קיבלתי אוביטרל ,ומאז אני מרגישה סימנים דומים לסימני מחזור (כבר אני שבוע אחרי הזריקה )
לדעתכן, ולפי הניסיון שלכן אלה תופעות לוואי של אוביטרל או סימני מחזור?
תודה מראש.

לצפיה ב-'החזרת עוברים ביום השלישי'
החזרת עוברים ביום השלישי
11/03/2019 | 15:07
1
שלום לכולן

לצורך כתבת טלויזיה חשובה ומרתקת
אני מחפשת נשים שעוברות טיפולי פריון
והוחזרו להן בעבר עוברים ביום השלישי להתפתחותם.

ניתן לכתוב לי למייל :limorg@10.tv
ואחזור אליכן בהקדם

לימור
לצפיה ב-'אפשר לתת קצת יותר פרטים, מה נושא הכתבה?'
אפשר לתת קצת יותר פרטים, מה נושא הכתבה?
12/03/2019 | 10:06
לפני שאני שולחת מייל.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה