לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2761427,614 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מסירת וקבלת תרופות פריון'
מסירת וקבלת תרופות פריון
22/04/2020 | 23:51
שלום רב, שמחה לבשר כי נפתחה יוזמה חדשה שמטרתה לחבר בין נשים שזקוקות לתרופות פוריות לבין נשים אשר יכולות ומעוניינות למסור תרופות. הרעיון הוא שכל מי שזקוקה לתרופה / יכולה למסור תרופה תשלח מייל לכתובת mazorion@gmail.com, תוך ציון שם התרופה לה היא זקוקה/שם התרופה אותה מעוניינת למסור וכן את עיר מגוריה ובמידת האפשר גם מספר טלפון (לא חובה). כך, נוכל להתאים בין נשים הגרות באותו איזור (או עובדות בסמוך) ולקשר ביניהן לצורך קבלת/מסירת התרופה. ניתן לפנות בכתובת המייל שלמעלה בכל שאלה או בקשה. שנזכה לשמוע בשורות טובות.
לצפיה ב-'בבקשה תענו'
בבקשה תענו
22/04/2020 | 07:35
1
היי
אשמח לתשובות כי אני רואה שלא תמיד עונים פה על שאלות ששואלים.
מי יכול להגיד לי על איזה בדיקות של טיפולי פוריות /ivf יש להוציא טופס 17 (יש החזרים מהקופסה)?

לצפיה ב-'טופס 17'
טופס 17
22/04/2020 | 09:18
קודם כל לא עונים כאן על שאלות שאנחנו לא יודעות עליהן את התשובה.
לבדיקות, כל עוד את עושה אותן בקופה לא צריך טופס 17,
אם הבדיקות נעשות לא בקופה אז צריך לפי חוקי הקופה שלך.
טופס 17 צריך בשביל סבב טיפול, זאת אומרת טופס אחד לשאיבה והחזרה.
אם זאת החזרה של מוקפאים אז טופס 17 להחזרה.
ככה זה לפחות בקופה שלי, מאוחדת.
בהצלחה.
לצפיה ב-'היום ידונו בהמשך טיפולי הפוריות.'
היום ידונו בהמשך טיפולי הפוריות.
20/04/2020 | 10:33
1
לצפיה ב-'נראה שזה הולך לכיוון חיובי'
נראה שזה הולך לכיוון חיובי
21/04/2020 | 08:57
ראיתי בקבוצות בפייסבוק שבנות פנו לח"כים ושרים ואמרו להם שזה בטיפול ושהחשיבות מובנת.
לצפיה ב-'בנק זרע'
בנק זרע
19/04/2020 | 14:34
היי לכולם
אשמח לדעת לאיזה בנק זרע ניתן וכדאי לפנות  אני פשוט חדשה לא יודעת כלום וברשת הכל בלאגן..  מה אתן ממליצות. איזה בנק זרע אמין? בבקשה
והאם  עדיף תורם מחו"ל מאשר מהארץ?

לצפיה ב-'פריון'
פריון
19/04/2020 | 14:28
היי
אני מנסה להכנס להריון כבר שנה וחצי עשינו הזרעות והזרעות אם הורמונים לא צלח כל הבדיקות שלנו תקינות אנחנן מיועדים להפריות יש למישהי מושג אם טלך לרופא אחר ששמעתי שהוא תותח דר כץ אדריאן מחולון מישהי מכירה?
האם כדאי האם יחסוך או יעזור לפי הפריות ?
לצפיה ב-'החזרה של הטיפולים'
החזרה של הטיפולים
18/04/2020 | 21:31
2
מישהי יודעת אולי מהרופא שלה מתי צפויים להחזיר את הטיפולי ivf?
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי,'
לפי מה שהבנתי,
19/04/2020 | 08:27
1
ייקח כמה חודשים, ולא כמה שבועות, עד שיחזירו בהדרגתיות את טיפולי הפוריות. מעצבן, והלוואי שאתבדה.  
(רוב ההערכות מדברות על משהו כמו שלושה חודשים). 
לצפיה ב-'ממה שאני שמעתי ממש בקרוב.'
ממה שאני שמעתי ממש בקרוב.
19/04/2020 | 11:38
דיברתי עם אשת מקצוע שעובדת באחד מבתי החולים הפרטיים במחלקת ה-IVF והיא אמרה שהם ממש לחוצים על לפתוח כי זאת המחלקה הכי רווחית שלהם מסתבר.
היום כבר נעשו ניתוחי יום במחלקת הכירורגיה הפלסטית אז נקווה שאנחנו הבאות בתור.
לצפיה ב-'שנה (ויום) אחרי'
שנה (ויום) אחרי
16/04/2020 | 19:57
6
לפני שנה ויומיים פרסמתי הודעה שבה חלקתי כמה התבאסתי שאאלץ לבטל הזרעה בגלל ריבוי זקיקים. בזכות שילוב של צירופי מקרים, אבל בעיקר בזכות לילי76 וקרואסון שקדים1, ההזרעה המבוטלת הפכה לשאיבה יום למחרת. ומהשאיבה הזו יש לי עכשיו תינוק בן 3 חודשים.

בהתחלה חשבתי שאעדכן בפורום אחרי שיהיה דופק, אח"כ רק רציתי שהשקיפות תהיה בסדר, והסקירה... יש משהו בהריון אחרי טיפולים, לפחות אצלי, שיכול להרגיש לא אמיתי. לקח כל-כך הרבה זמן עד שהצלחתי אפילו להגיד 'אני בהריון' ולא דברים כמו 'נראה שזה הצליח'.

סליחה שנעלמתי בכזו פתאומיות - נכנסתי לפורום כמה פעמים ולא העזרתי לכתוב. אבל היה לי חשוב לחלוק שחוץ מהתמיכה הנהדרת של הפורום הזה, בזכותו גם יש לי ילד היום. אז תודה לכולכן

לצפיה ב-' ברוכה השבה ומזל טוב.'
ברוכה השבה ומזל טוב.
16/04/2020 | 23:01
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
16/04/2020 | 23:57
איזה כיף לשמוע :)

אני גם חושבת שהריון מטיפולים הוא יותר חרדתי וגם אני פחדתי והתקשתי להאמין כשנקלטתי....
לצפיה ב-'יאא מזל טוב!!!'
יאא מזל טוב!!!
19/04/2020 | 09:39
1
שמחה לשמוע שיש לי חלק קטן בזה!!

לצפיה ב-'חלק קטן!?'
חלק קטן!?
22/04/2020 | 10:10
בלעדייך הוא לא היה
לצפיה ב-'מרגש!!'
מרגש!!
19/04/2020 | 11:15
מבינה אותך לגמרי, רק כשהרגשתי תנועות הצלחתי להעיז להרגיש שזה אמיתי.
מזל טוב ♥

לצפיה ב-'תודה '
תודה
22/04/2020 | 10:09
לצפיה ב-'כניסה להריון לאחר שימוש בגלולות'
כניסה להריון לאחר שימוש בגלולות
17/04/2020 | 16:12
שמעתי מכמה מקורות כולל רופאי נשים ופיריון שטוענים שלאחר שימוש בגלולות האישה פוריה יותר והסיכויים להיכנס להריון גבוהים יותר (כמובן שמדובר בנשים שאין בעיות אחרות אצלן או אצל הגבר)
מישהי יכולה לשתף מהניסיון שלה?

לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
13/04/2020 | 11:00
2
טוב אז אני רק מתחילה.. חיכיתי להתחתן באופן מסודר עם מישהו שזה זה והנה אני פה בת 42 ..כן עד עכשיו חיכיתי בתקווה, עכשיו נאלצת כבר ללכת על תרומת זרע.
מישהו יודע על בנק זרע מומלץ אני לא מכירה ואני חדשה, עשיתי את הבדיקות אך איך אפשר לדעת איזה בנק זרע כדאי. באינטרנט כולם כותבים אותו דבר מה גם שלרוץ  בין כמה ולהתחיל לבדוק כמה זה לא ריאלי אני חושבת וחוץ מזה עכשיו עם הקורונה זה רק דרך המחשב  הפתיחת תיק.
בבקשה שמישהו יגיד לי איפה כולם עושים?? כל המלצה תתקבל ותתן לי מידע להבין איפה כדאי.
לצפיה ב-'תלוי מה את מחפשת.'
תלוי מה את מחפשת.
13/04/2020 | 17:43
בנק פרטי? ציבורי? את רוצה לדעת את זהות התורם אז בנק מחו"ל?
אני מכירה את סופרם באסותא ואת בנק הזרע בהרצליה מדיקל סנטר ואני יכולה להמליץ לך שני אלה.
ממליצה לך לקבוע פגישה בכמה בנקים ולהחליט לפי זה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'מציעה לך לחפש פורום'
מציעה לך לחפש פורום
16/04/2020 | 15:24
שנקרא אמהות יחידניות מבחירה
יעזרו לך שם בעניין בנקי הזרע
ובאמת תלוי מה את מחפשת, אם תורם פתוח או סגור, תרומה מהארץ או מחו"ל, בנק ציבורי או פרטי ועוד...
מוזמנת לפנות בפרטי לעוד שאלות.
אני לקחתי מקריובנק תורם ישראלי ויש לי שני ילדים ממנו
לצפיה ב-'איך מתחילים?'
איך מתחילים?
13/04/2020 | 00:25
2
היי
אני בת 37 (אלמנה + שלושה ילדים) שלושת ההריונות נקלטו בצורה טבעית ומהירה...

אני בזוגיות חדשה עם רווק ואנחנו מנסים להיכנס להריון כבר שלושה חודשים. אני יודעת שזה לא הרבה זמן אבל בכל זאת אני מתחילה לחשוש בגלל הגיל שלי.
איך מתחילים? מה הפעולה הכי פשוטה שאפשר להתחיל לעשות?

תודה מראש
לצפיה ב-'תבקשי מרופא/ת הנשים שלך פרופיל הורמונלי'
תבקשי מרופא/ת הנשים שלך פרופיל הורמונלי
13/04/2020 | 10:10
ומשם תמשיכי הלאה, בהצלחה.
לצפיה ב-'בנוסף להמלצה על פרופיל הורמונלי, ממליצה על בדיקת זרע במקביל'
בנוסף להמלצה על פרופיל הורמונלי, ממליצה על בדיקת זרע במקביל
16/04/2020 | 16:44
זה שאתם לא מצליחים להרות לא בהכרח אומר שהבעיה (אם קיימת. 3 חודשים זה מעט מאוד זמן) בך.
לצפיה ב-'מיץ סלק'
מיץ סלק
12/04/2020 | 13:30
2
שתיתי מיץ סלק ומיד לאחר כמה דקות התחלתי להרקי
לצפיה ב-'אוי, תנסי לדלל אותו עם מים או תוסיפי לו מיץ תפוחים.'
אוי, תנסי לדלל אותו עם מים או תוסיפי לו מיץ תפוחים.
12/04/2020 | 17:31
את יכולה להכין שייק עם כמה פירות אחרים ולהכניס מיץ סלק לזה.
תרגישי טוב.
לצפיה ב-'לא נעים לא נורא - מיץ סלק מדללים בדרך כלל'
לא נעים לא נורא - מיץ סלק מדללים בדרך כלל
13/04/2020 | 08:33
תעשי  עם תפוח עץ וסלרי
טעים ובריא
לצפיה ב-'בת 33 רזרבה שחלתית נמוכה עזרתכן'
בת 33 רזרבה שחלתית נמוכה עזרתכן
05/04/2020 | 13:07
10
היי אשמח לשמוע מבנות עם רזרבה שחלתית נמוכה סביבות גיל 33 כמוני.
התחלנו בטיפולים על רקע אזוספרמיה בשנת 2018, תרומת זרע כי לבעלי אין בכלל.
Fsh   גבוה amh 0.93
טיפול ראשון עם מנפור 3 ביציות, 3 הפריות, החזרה ביום 3 הריון בטא שהגיעה ל800 הטיפול היה בחג נגמרו לי הכדורי תמיכה של אנדומטרין אין מענה במרפאה של הרופא ואין להשיג,  ואז הפסקתי להרגיש תחושות הריון, הלכתי לבדיקה אחרי החג הפלה טבעית.
טיפול שני עם רופא אחר. 3  ביציות, 3 הפריות, בשני הטיפולים לא מצליחים לגדל ליום 5, הפעם החזירו 2 עוברים, בטא נמוכה של 47, בדיקה נוספת בטא 46 אמרו לי תחכי שירד, שוב כנראה הפלה טבעית, בנתיים, הבטא עולה עד 3000 נצפו 2 שקים קטנים מידי לשלב זה.
ההריון לא תקין כמובן, נקבע לי תור לגרידה, בנתיים התחיל דימום, הפלה טבעית בסוף בלי התערבות.  אחכ אולטרסאונד תקין אין שאריות.
טיפול שלישי החליפו את המנפור בגונל, לא הייתה תגובה טובה, חזרו למנפור, טיפול ארוך ומייגע שהניב בסוף ביצית אחת, לא נקלט הריון.
המלצה של הרופא ללכת לתרומת ביצית, החלפתי שוב רופא כי אני עדיין לא מוכנה לוותר בעיקר כי הזרע לא של בעלי.
הפסקה מהטיפולים עברנו להזרעות אצל רופא אחר,  מעט הורמונים. בטא שלילית כל הזמן, אחרי 4 הזרעות. בדיקת דם של קרישיות יתר, ערך טיפה נמוך של פרוטאין  
המלצה לקלקסו ופדינזון, חוזרים לivf עוד פעם 3 ביציות ו3 הפריות, מחזירים 1 מנסים לגדל את השאר וכמובן שלא שורדים מעבר ליום 4. בטא שלילית.
טיפול אחרון בחודש שעבר, מחליפים מנפור במנוגן, שלוש ביציות, רק הפריה 1.
החזרה ובטא שלילית כמובן.
טיפולים הפוסקו בגלל הקורונה, כרגע הרופא נתן לי טסטומקס והחליט שכשנחזור לטיפול זה יהיה בשילוב הורמון גדילה ומעט הורמונים כמעט סבב טבעי.
הוא עוד לא מתייאש ועדיין לא מפנה אותי לתרומת ביצית בגלל שהגיל שלי יחסית צעיר.
האם יש בנות שטסטומקס שיפר להן את האיכות? האם יש בנות עם רזרבה שחלתית נמוכה שהצליחו להרות בכל זאת? כל שביב מידע יעזור.
אם הזרע היה של בעלי, הייתי פונה לתרומת ביצית, כרגע אנחנו רוצים להמשיך לנסות כדי שלפחות יהיה משלי אם לא משלו.

לצפיה ב-'אין לי תשובה לשאלתך על הרזרבה.'
אין לי תשובה לשאלתך על הרזרבה.
05/04/2020 | 14:45
אבל הייתי ממליצה לך שתמיד יהיו לך ספיירים, מנסיון,
תמיד תקני עוד חבילה של אנדומיטרין, שתמיד תהיה לך אחת סגורה בבית, אל תחכי שישאר לך קצת, כנ"ל עם ההורמונים וכנ"ל עם כל תרופה או תמיכה שאת צריכה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'גם לי אין תשובה לגבי הרזרבה'
גם לי אין תשובה לגבי הרזרבה
07/04/2020 | 20:03
אבל הזכרת שהמליצו לך להשתמש בקלקסן ופרדניזון, האם בסוף השתמשת בזה כחלק מהפרוטוקול?
יכולה להגיד שאצלי אחרי 5 סבבים התחלתי פרוטוקול עם קלקסן (פרדניזון התחלתי כבר בסבב 3 נראה לי), לא יודעת בוודאות להגיד שזו היתה הסיבה אבל נקלטתי. אז יכול להיות ששווה לנסות.
לצפיה ב-'טסטומקס זה החיים !!'
טסטומקס זה החיים !!
07/04/2020 | 21:57
3
תמיד היתי תרנגולת מצויינת אבל בסבב של הטסטומקס התעלתי על עצמי
מספר דו ספרתי (17 כדומני) של ביציות עם 100 אחוז הפריות משובחות.
להגיד שזה עשה הריון זה לא המקרה שלי (ליידי פונדקאית עשתה פה MOVE)אבל אחת מההפריות ישנה בחדר הסמןך.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מעניין ,יש עוד רופא שנותן חוץ מבר חוה?'
מעניין ,יש עוד רופא שנותן חוץ מבר חוה?
11/04/2020 | 15:18
2
לצפיה ב-'דר אלדר'
דר אלדר
13/04/2020 | 08:32
הוא עובד או עבד בזמנו במרפאה של דר בר חוה
לצפיה ב-'שווה לבקש גם מרופאים אחרים שלא נוהגים לתת'
שווה לבקש גם מרופאים אחרים שלא נוהגים לתת
22/04/2020 | 22:35
אחרי חוויה מאוד לא נעימה עם ד״ר בר חווה, חזרנו לרופא שלנו הסימפטי בהרבה (שמעבר לכך נתן פרוטוקול מצויין) ופשוט ביקשנו שיוסיף את הורמון הגדילה לפרוטוקול.
לצפיה ב-'לגבי הAMH'
לגבי הAMH
12/04/2020 | 08:00
1
למיטב הבנתי הוא לא נמוך.
לפי מה שהבנתי מרבית הנשים בין 33-37 נמצאות בטווח שבין 0.75-1.5

לגבי הFSH לא ציינת מספר אז קשה לדעת מה זה גבוה?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
13/04/2020 | 00:05
משתנה כל פעם, בגלל זה לא ציינתי זה נע בין 15-20
לצפיה ב-'יש דמיון אלינו (לא לגמרי, אבל חלקי)'
יש דמיון אלינו (לא לגמרי, אבל חלקי)
22/04/2020 | 22:33
1
עברנו הרבה, לא אלאה, אבל מהשאיבה השביעית יש לנו תאומים.

קשה להצביע בדיוק, אבל נראה שהורמון גדילה במקרה שלנו, שהוספנו בשני הטיפולים האחרונים, עזר המון.

בכל מקרה, אני לא מבין מדוע הרופא מציע בגיל כל כך מוקדם ללכת לשאיבת ביצית, בפרט לאור העובדה שהיו שני הריונות (גם אם לא תקינים). אולי כדאי להחליף רופא וללכת לאחד הידועים?

בכל מקרה, גילך צעיר, וזה מה שתמיד אמרו לנו שהחזיק אותנו. המסע ארך מגיל 29 ועד גיל 34, ובסופו סיימנו בידיים מלאות.

לצפיה ב-'תודה שענית, מעודד לשמוע על סיפור הצלחה'
תודה שענית, מעודד לשמוע על סיפור הצלחה
23/04/2020 | 21:14
לצפיה ב-'בשוק עם דמעות לא יודעת למה ככה'
בשוק עם דמעות לא יודעת למה ככה
07/04/2020 | 16:37
6
שלום
אני בת 42  ללא בן זוג  (היו קשרים ולא הסתדר)עשיתי בדיקות  דם הייתי אצל הרופא  ויצאתי  עם דמעות בעיניים כולי בשוק הבדיקה לא יצא טוב כרגע צריכה ללכת לטיפול פוריות   ivf
יש משהו שאינני מבינה מישהי גדולה ממני בת 44 בהריון טבעי. רגיל והיא גדולה ממני וזה  הריון טבעי  שני שלה בשנתיים ברצף. ואני עכשיו עם בעיות בכניסה להריון.  אלוהים ...
איך זה קורה למה היא שגדולה ממני ככה בהריון טבעי שני ולי בדיקות הדם לא יצאו טוב בשביל הריון טבעי. ואני מכירה עוד מישהי בגילי שנכנסה להריון טבעי וילדה
איך זה לא מבינה את זה  ??? למה ?? אני עם דמעות  שנים חיכיתי לאהבה ועכשיו זה .
מישהו תשובה .. אין לי כח
לצפיה ב-'שלום אהובה'
שלום אהובה
07/04/2020 | 20:13
IVF זה ממש לא סוף העולם תהיה מה שתהיה הבעיה אצלך.
נשמי עמוק , עזרי כוחות ותעשי מה שצריך בשביל להגשים את חלומך.
מחזקות אותך! 
לצפיה ב-'אני יודעת שivf נראה בהתחלה נורא'
אני יודעת שivf נראה בהתחלה נורא
07/04/2020 | 20:40
אני גם היתי בשוק ובכיתי ימים שלמים ושבועות... אבל אחרי שתתחילי סבב אחד תראי שזה קשה אבל לגמרי משהו שאת יכולה לעמוד בו והמון נשים עשו ועושות את זה עדיין!
לגבי הגיל, כל אחת והגוף שלה ואי אפשר לעשות השוואות כאלה פשוט.
חיבוק ענק! תהיי חזקה ותדעי שאת חלק מקהילה שתומכת בך.
לצפיה ב-'אני באותה סירה.'
אני באותה סירה.
07/04/2020 | 21:41
1
גם אני בגילך ללא בן זוג וכבר שנתיים בטיפולים
וכולן מסביבי נכנסות להריון בלי בעיה. 
אבל אני לא נותנת לזה לייאש אותי, להיפך, כל פעם שאני שומעת
על מישהי מעל גיל 40 שילדה זה מאוד משמח אותי.
כל פעם שיש לי שאיבה ויש הפריות זה משמח אותי,
(היה יותר משמח אם הייתי נכנסת להריון תקין ויולדת כבר).
אבל יש לי סבלנות, ברגע ששחררתי את עצמי מהלחצים של להכנס להריון
לפני גיל 40, להכנס להריון בנסיון הראשון, השני, השלישי.
אני יודעת בוודאות שאני אכנס להריון ואני יודעת בוודאות שאני אלד
ואני יודעת בוודאות שיהיו לי לילות ללא שינה אחרי הלידה
ואני שומרת על אופטימיות אבל גם נותנת לעצמי להשבר אחרי כל נסיון שלא צלח.
אל תסתכלי על אחרות בעין של למה היא כן ואני לא, תסתכלי עליהן ותאמרי לעצמך, זה היה הרגע שלה, עוד מעט יהיה הרגע שלי וזה שאחת מצליחה לא אומר שזה בא על חשבונך.

בהצלחה, יקירה,
זה שמתחיל קשה לא אומר שזה בלתי אפשרי.
לצפיה ב-'איזו תגובה יפה'
איזו תגובה יפה
24/04/2020 | 17:20
לצפיה ב-'טוב שבדקת, טוב שאת יודעת... וזה מה יש ועם זה תנצחי'
טוב שבדקת, טוב שאת יודעת... וזה מה יש ועם זה תנצחי
15/04/2020 | 12:04
שאלות של למה לא עוזרות בכלום,
למה לה יש בית עם חצר? ואני גרה בדירה שכורה,
למה היא בהריון 9!!!!! ואני לא הצלחתי להיכנס להריון נוסף?
וואלה... לא עוזרות השאלות למה.
כל אחת והשק שלה שהיא צריכה להתמודד איתו.

תריצי עכשיו את כל הבדיקות שאפשר,
וברגע שיחזרו לטיפולי פוריות רוצי על זה.
בהצלחה

לצפיה ב-'לא הבנתי משהו '
לא הבנתי משהו
24/04/2020 | 17:35
אם את יחידנית איך את בדיוק רוצה להיכנס להריון טבעי? דבר שני, נסיון להרות באמצעות הזרעות סתם יבזבז לך זמן יקר בגילך, ולכן הפריות זו האופציה היחידה שתקדם אותך במקסימום לעבר העניין.

אפילו אם היו בדיקות דם הכי נפלאות שיש, אפילו אז ivf היה הפתרון הנכון עבורך מבחינת הגיל.

אני גם בדעה של אנדי, תישאבי מסיפורי הצלחה בגיל המבוגר מעט אופטימיות. הצלחה של אחת לא מפחיתה מסיכויי הצלחתה של האחרת כהוא זה.

צאי לדרך צלחה!

לצפיה ב-'מקלוני ביוץ למישהי יש מושג?'
מקלוני ביוץ למישהי יש מושג?
07/04/2020 | 12:20
כבר היום השלישי שהמקלון מראה לי שמתרחש ביוץ, זה הגיוני? הבנתי שהביצית חיה 24 שעות? האם יש סיכוי שזה מראה על הריון?
לצפיה ב-'מנסים להיקלט להריון כמעט שנה- אשמח להתייעצות'
מנסים להיקלט להריון כמעט שנה- אשמח להתייעצות
03/04/2020 | 15:23
3
שלום לכולן, חדשה פה.
בת 28, מנסים להכנס להריון כמעט שנה.
בפעם הראשונה נקלטנו די מהר אך הסתיים בהפלה טבעית.
מאז התחלתי מעקב זקיקים, כבר 5 חודשים שמזהה מתי הביוץ ומקיימים יחסים בזמן המתאים ועדיין לא נקלט.
הבדיקות שלי תקינות, בבדיקת זרע שבעלי עשה יש לו תנועתיות יחסית נמוכה אך כמות גבוהה של ריכוז זרע וע"פ 2 חוו"ד של רופאים התוצאה של הבדיקה שלו אמורה לאפשר הריון טבעי...
למישהי יש עצות פרקטיות מה אפשר לעשות בשלב הזה?
תודה רבה מראש. 
לצפיה ב-'בדיוק ככה היה לנו'
בדיוק ככה היה לנו
03/04/2020 | 23:42
2
גם לבעלי בדיקה תקינה עם תנועתיות קצת נמוכה. לא הצלחנו לבד בכלל. אחרי שנה וחצי הצלחנו בהזרעה ונפל. וכחרי חצי שנה מההפלה נקלטנו להריון תקין בivf. שאבו לי אז 11 ביציות והפרו את כולן בicsi בגלל התנועתיות.. החזרה ראשונה נכנסתי להריון וילדתי בן מדהים. כשהילד היה בן שנה וחודשיים ועוד הנקתי אותו נכנסתי להריון טבעי על הניסיון הראשון. אחרי ש11 חודשים מהלידה בכלל לא היה לי מחזור בגלל ההנקה.. לפני חודש וקצת ילדתי בת מתוקה.
זאת היתה תקופה מאד מאתגרת ומבאסת. אבל בסופו של דבר הכל עניין של סטטיסטיקה ואיפה את נופלת.
הרי אתם בטוח תצליחו! ויכול להיות שאפילו לבד.
התחלתי לנסות בגיל 28 ובגיל 30 נכנסתי להריון עם הבן. היום אני בת 32, כמעט 33, עם 2 ילדים.
יהיה בסדר
לצפיה ב-'תודה רבה לך על התשובה'
תודה רבה לך על התשובה
04/04/2020 | 12:56
1
האם ביחד עם ההזרעה לקחת גם הורמונים?
וממש מעודד לשמוע את הסיפור שלך. תודה על זה.
לצפיה ב-'זאת היתה הזרעה שניה עם זריקות'
זאת היתה הזרעה שניה עם זריקות
04/04/2020 | 16:03
עשיתי 4 הזרעות עם הורמונים. רק בשניה נכנסתי להריון שכאמור נפל ממש בהתחלה.
לקחתי איקקלומין מחזור אחד וניסינו לבד ולא הלך. ואז עברנו להורמונים.
אצלי צילום רחם תקין ובדיקות סבבה.
אין מה לפחד מהזריקות. הכל ממש בקטנה והמטרה מקדשת את האמצעים.
לפעמים זה לוקח זמן וזה לא פשוט. אבל אני בטוחה שיהיה בסדר!
אין מה לחפש צרות איפה שאין. תמצאי לך רופא פוריות נחמד שאת מאמינה בו ובהצלחה. לדעתי אין צורך לשלם הרבה כסף, לחפש צרות איפה שאין ולהשתגע.
יש רופאים נהדרים שעובדים עם הקופות.
רק עכשיו הכל די נעצר בגלל הקורונה..
הלוואי ופשוט תצליחו וזהו.
לצפיה ב-'מסירת תרופות פוריות-מהמרכז'
מסירת תרופות פוריות-מהמרכז
03/04/2020 | 00:15
היי לכולן,
נשאר לי גונאל 300 מ"ל
פרגובריס 450 מ"ל
ואוביטרל
מוסרת באהבה
תיצרו איתי קשר מי שצריכה
לצפיה ב-'חששות וחרדות בתחילת היריון'
חששות וחרדות בתחילת היריון
30/03/2020 | 09:08
2
היי לכולן!
אחרי דרך ארוכה שכללה הזרעות, שאיבות, החזרות, ניתוח לפרוסקופיה, ניתוח היסטרוסקופיה- בשעה טובה הצלחתי סוף סוף להיקלט להיריון. בכך החרדות כמובן לא מסתיימות אלא רק גדלות.
בדיוק היום מתחילה שבוע 10. עד עכשיו הבדיקות הראשוניות היו תקינות. היו לי פה ושם מעט דימומים קלים והכתמות חומות בשבועות היותר מוקדמים, כל פעם הלכתי להיבדק והכל יצא בסדר בסוף.
הפעם האחרונה שנבדקתי הייתה ביום שני בשבוע שעבר, בתחילת שבוע 9 בדיוק. הבדיקה הייתה תקינה והרופא אמר שמבחינתו אני לא צריכה לבוא יותר אלא רק לחכות עד הבדיקה הבאה (שקיפות עורפית). הבעיה היא שאני ממש לחוצה כי הבדיקה תהיה רק עוד שבועיים, ונראה לי יותר מדי זמן לחכות 3 שבועות בין בדיקה לבדיקה....
בינתיים בזמן הזה אני חרדה מכל דבר אפשרי ברמה שאני מפחדת להתעטש, מפחדת להשתעל, כל פעם אני חושבת שמשהו שאני עושה/מרימה עלול לפגוע בעובר וזה ממש משפיע לי לרעה על שגרת החיים (יודעת שזה נשמע מטופש אבל בכל זאת). אני לא רוצה ללכת סתם למרפאת נשים בעיקר עקב המצב העכשווי, אבל לא עולה לי שום רעיון איך אני יכולה להרגיע את עצמי.
יש מישהי שיכולה קצת להרגיע אותי? שאולי הייתה באותו מצב כמו שלי ובסוף הצליחה להתגבר על החששות האלה והכל הסתיים בטוב?
תודה רבה והמשך שבוע טוב :)
לצפיה ב-'קודם כל בשעה טובה.'
קודם כל בשעה טובה.
30/03/2020 | 09:26
מקווה שאת מרגישה טוב.
את חייבת למצוא לעצמך דרך להפחית את המתח ואת החרדות כי יש לך עוד דרך עד הלידה. תחפשי לך תחביב, תעשי מדיטציה, תדברי על החרדות שלך עם אשת/איש מקצוע. תעשי יוגה או תרגילים קלים אחרים.

את חייבת ללמוד לשלוט בחרדות ולא לתת להן לשלוט בך.

בהצלחה.
לצפיה ב-'בשעה טובה! '
בשעה טובה!
02/04/2020 | 00:17
לדעתי צריך פשוט לקבל את זה שהלחץ פה איתך להישאר. בעיקר בהריון אחרי טיפולים. בהריון עם ביתי קניתי בשניה שהיה אפשר מכשיר ביתי להקשיב לדופק שלה והקשבתי איזה שלוש פעמים ביום... כל הזמן הייתי מציקה לה שתזוז רק כדי לבדוק שהיא עוד שם... אח״כ הייתי בסיכון אז עשו לי סקירה כל שבוע ונראה לי שהרופא שלי היה יותר לחוץ ממני אחרי הלידה הוא ממש נשם לרווחה...
בכל מקרה, השבועות הראשונים עד שיש תזוזות זה סיוט לעצבים אבל הזמן עובר מעצמו. נצלי את זה שכולם תקועים בבית ואת יכולה לשבת בלי לזוז ואף אחד לא ישים לב, צפי בסרטים מטופשים או מצחיקים בטלויזיה ותני לזמן לעבור. עוד חודשיים בערך כבר תרגישי תנועות (נדמה לי) והלחץ יירד קצת.
ושוב בשעה טובה!
לצפיה ב-'לפני הקפאה/המלצה'
לפני הקפאה/המלצה
01/04/2020 | 12:10
6
היי
אובחנתי עם רזרבה שחלתית נמוכה.
הומלץ לי לבצע שימור פוריות.. אני בתחילת הדרך והבירורים של מה כדאי לי להקפיא משום שאני רווקה..והאמת מפחדת כי אני לא יודעת מה יהיה.
הרופאה שלי הפסיקה לעבוד (עברה לצפון), ואני מבקשת המלצה לרופא באזור המרכז בכללית..
מה דעתכן על דב פלדברג? מישהי מכירה?

לצפיה ב-'כל טיפולי הפוריות הוקפאו עכשיו בגלל הקורונה'
כל טיפולי הפוריות הוקפאו עכשיו בגלל הקורונה
01/04/2020 | 12:35
5
לא מכירה את הרופא הנ''ל, וסביר שאת יכולה עדיין ללכת לרופא לייעוץ, אבל רוב הסיכויים שלא יתחילו איתך כרגע טיפולים..

לצפיה ב-'אני יודעת שאין טיפולים עכשיו וזה מבאס'
אני יודעת שאין טיפולים עכשיו וזה מבאס
01/04/2020 | 13:00
4
אני רק בשלב הבירורים לכן שואלת..
לצפיה ב-'ההמלצה בדרך כלל להקפיא גם וגם.'
ההמלצה בדרך כלל להקפיא גם וגם.
01/04/2020 | 13:46
2
גם ביציות וגם עוברים.
אינני בכללית לכן אני לא יכולה להמליץ לך על רופא/ה שעובד/ת בכללית.
אבל ברגע שיתחילו מחדש, (היום האחות בקופת החולים אמרה לי שמדברים על זה שיחזרו לטיפולים אחרי פסח, ) תוכלי להתחיל את תהליך שימור הפוריות.

בהצלחה.
לצפיה ב-'רזרבה נמוכה'
רזרבה נמוכה
01/04/2020 | 15:40
1
האם יש מישהי שגם יש לה רזרבה שחלתית נמוכה?
אשמח להתייעץ/לדבר..
לצפיה ב-'את יכולה לעשות חיפוש בפורום עם המילה 'רזרבה''
את יכולה לעשות חיפוש בפורום עם המילה 'רזרבה'
01/04/2020 | 22:43
לי יש רזרבה נמוכה בגלל הגיל, אשמח לעזור אם את רוצה.
לצפיה ב-'נצלי את הזמן למה שאפשר'
נצלי את הזמן למה שאפשר
01/04/2020 | 15:41
ייעוץ, השלמת בדיקות לפי מה שתקבלי, הצטיידות בתרופות...
מקווה שזה יהיה קצר
לצפיה ב-'תודה לך תותי'
תודה לך תותי
29/03/2020 | 16:46
אני לא יודעת מי את:) אבל קראתי את ההודעה שלך, אתמול הייתה לי שאיבה ראשונה ולא הייתה ביצית הזקיק היה ריק.. הייתי מאד עצובה.
לקרוא את ההודעה שלך הביא לי קצת אופטימיות. תודה רבה!
לצפיה ב-'תרופות למסירה'
תרופות למסירה
28/03/2020 | 20:55
אני לא יודעת אם זה רלוונטי, אבל יש לי כמה תרופות למסירה. הן אצלי הרבה זמן, אבל בדקתי וכולן עדיין בתוקף (אחת בתוקף רק לזמן קצר). אם מישהי רוצה, נראה לי שכרגע עוד אפשר להגדיר את זה כנסיעה לשם הצטיידות בתרופות, אבל אני לא יודעת אם ביום שני עוד יהיה אפשר.
יש לי:
אוביטרל עד מאי 2020
פרגניל עד נובמבר 2020
דקפפטיל עד פברואר 2021
אם מישהי רוצה משהו מזה, שתכתוב לי בפרטי?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה