לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2697926,979 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'אז שרשור התפקדות'
אז שרשור התפקדות
11/11/2018 | 13:11
35
המצב כרגע הוא שהמאגר הנפלא של הודעות נבחרות, מאמרים וקישורים אבד לנו. אני עדין מקווה שניתן יהיה לשחזר משהו אבל מבקשת מכל מי ששמרה במועדפים שלה שרשורים ומאמרים שראויים להיות בו לשלוח לי את הקישורים וננסה לבנות אותו מחדש, אבל מה שהכי חשוב לשקם זה את המאגר האנושי של הפורום וזה מה שננסה לעשות בשרשור הזה.
גם מי שמעוניינת להצטרף אלי בניהול הפורום מוזמנת לכתוב לי מסר.

1. היכן אני אוחזת? (בתחום הטיפולים מן הסתם)
2. מחכה כבר לגשם שיבוא או שלא? ומה אני עושה בשבילו
3. דבר טוב שקרה לי/עשיתי
4. הצעות לשיקום

לצפיה ב-'ואני אתחיל'
ואני אתחיל
11/11/2018 | 13:16

1. אחרי שנה של טיפולים, ארבע שאיבות, שבע החזרות ומיון ברטוב אחד זכיתי בחסדי השם יתברך להריון שני. אני בערך באמצע. מקווה לסחוב עד הסוף בגילי המופלג ומאחלת לכולן להקלט מהרה להריון תקין ומלא בידיים מלאות כמובן.
2. מחכה ואוהבת אבל מרגישה כמו בטטה ועדין לא החלפתי את כל המלתחה. יש עוד המון עבודה..
3. ההריון כמובן ואני מקווה שגם ניהול הפורום הוא לטובה
4. אני ממש רוצה להנהיג פה סבבי תהלים כמו שהיו פעם בניצוחה המנצח של זלצרית. אני לא יודעת מה איתה היום אבל אם מישהי בענין תגידו לי מה דעתכן.
חורף פורה ונעים לכולן.
לצפיה ב-'ממשיכה'
ממשיכה
11/11/2018 | 13:46
1
1. אני בהמתנה המייגעת לבטא. בעקרון יכולה כבר לבדוק ולקבל תוצאה מהימנה, אבל משתדלת להתאפק ולבדוק כמו שהמרפאה רוצה - 14 יום מהחזרת עובר יום 5.
עד עכשיו התמודדתי יפה, בימים האחרונה מתחילה לאבד את השפיות.

2. חולה על חורף וגשם, אבל החל מלפני חודש התחלתי לנסוע עם רכב לעבודה. הדרך ארוכה ופקוקה וזה מלחיץ אותי לנסוע בגשם. אז מייחלת שיבוא, אבל בזמן שמתאים לי. אין לי שום התארגנות מיוחדת, הארון שלי די מצומצם, חורף/קיץ נמצאים באותו מקום. הזמנתי נעלי בית מהאינטרנט, זאת ההכנה הכי גדולה שלי.

3. הכנתי טים-טאם ויצא מדהים! 

4. ההצעות שלי לא תלויות בך, אלא בתפוז. אני חושבת שלא משנה מה תעשי, כל עוד התנאים מסביב לא יהיו נוחים, לא יהיו פה גולשות. אז כמובן שקודם כל שניתן יהיה לשלוח הודעה בלי להתנתק ולהתחבר. דבר שני - שלא יעלמו הודעות (טפו טפו טפו יש קצת שקט לאחרונה).
מעבר לזה, מפגש פורום יכול להיות נחמד, אבל צריך קצת להחיות אותו קודם.
סקרים שבועיים זה נחמד, אירוח בעלי מקצוע אם אפשר (רופאים/תזונאים/תרפיסטים).
לצפיה ב-'קשה מנשוא הציפייה'
קשה מנשוא הציפייה
12/11/2018 | 20:31
מאחלת לך שתצא לך בטא שמנמנה במיוחד בזכות ההמתנה וידיים מלאות בסופה:)
הצעות מוצלחות ביותר
לצפיה ב-'אוי סורי שפרסמתי את השאלה כתגובה'
אוי סורי שפרסמתי את השאלה כתגובה
11/11/2018 | 14:47
3
להתפקדות, כנראה מהתרגשות שהפורום פעיל. 
אם כבר אז אכתוב
היום עברתי שאיבה, אחרי פרוטוקול ארוך ומייגע נשאבו 9 ביציות. מחכה לשמוע מחר כמה הופרו. סבב קודם, השאיבה היתה אומנם לפני שנה אבל נשאבו 15 ביציות וכולן הופרו, הרופא החדש שלי חשב שנכון לגילי פרוטוקול ארוך ומנופור במקום גונאל. מקווה לטוב מחר. 
לא אוהבת את החורף סובלת מקור באופן קיצוני וכל שנה בחורף אני משוכנעת שלא אשרוד. 
משהו טוב, המחאה שלנו העובדים הסוציאליים היום כתגובה לאלימות שהופנתה כלפי עוס מהרווחה בבית דגן. 
לא יודעת מה להציע לגבי שיקום הפורום, ממש מייחלת שהוא ימשיך להתקיים. אגב לא בעניין קריאת תהלים, אבל למי שזה מתאים לה, מפרגנת. 
בהצלחה לכולן נשים יקרות. 
לצפיה ב-'כמות יפה מאוד של ביציות!'
כמות יפה מאוד של ביציות!
11/11/2018 | 16:03
1
גם עכשיו וגם בפעם הקודמת. 
הרופאה אמרה לי שפרוטוקול ארוך עשוי להוריד את כמות הביציות (היא שקלה להעביר אותי לארוך וזה היה אחד החסרונות. בסוף המשכנו עם קצר) 
המון בהצלחה!!

מאבק העו"ס קרוב לליבי. יש לי תואר בעו"ס, אך מעולם לא עסקתי בתחום. מקווה מאוד שהמאבק ישא פרי.
לצפיה ב-'מקווה שהרוב יופרו '
מקווה שהרוב יופרו
11/11/2018 | 16:37
ומקווה שזה ישפיע על האיכות.
אם תרצי לעבוד בעבודה סוציאלית בעתיד דברי איתי, במקום שבו אני עובדת תמיד צריכים עובדים חדשים ויש תנאים טובים, יחסית לתחום.
לצפיה ב-'מאוד מטריד (מתייחסת לעדכון שלך)'
מאוד מטריד (מתייחסת לעדכון שלך)
12/11/2018 | 20:52
תבשרי לנו בשורות טובות נשמה. אני אכתוב גם בשרשור הרלוונטי..
לצפיה ב-'בהצלחה בניהול הפורום המקסים הזה והחזרה שלו לתפקוד מלא'
בהצלחה בניהול הפורום המקסים הזה והחזרה שלו לתפקוד מלא
11/11/2018 | 18:17
2
אני מקווה שההודעה שלי תעבור, כי אני עדיין חסומה במערכת משום מה,
כותבת פה כבר הרבה יותר מחמש שנים...

לצפיה ב-'תעדכני אותנו'
תעדכני אותנו
12/11/2018 | 21:11
1
תודה נשמה:) השם ישמור אתכם וישמח אתכם מהרה
אני מעבירה את התלונה שלך להנהלה
לצפיה ב-'כנראה שכבר לא חסומה '
כנראה שכבר לא חסומה
13/11/2018 | 10:29
לצפיה ב-'מתפקדת'
מתפקדת
11/11/2018 | 22:30
2
1. אני במפתיע מצאתי את עצמי בסבב הקפאת עוברים במקום הזרעה, על כל המשתמע מכך. מתחילה להתרגל לרעיון בהדרגה
2. פחות מחכה לגשם. כיוון שאני לא גרה בארץ, היה כיף לבוא לשמש וים. אבל גם נהנית מהריח של הגשם. מרגישה יחסית מוכנה לקראתו כי לא הפנמתי כמה חם ובאתי לארץ בעיקר עם בגדים ארוכים ושני מעילים, אולי עכשיו ייצא להתחיל להשתמש בהם
3. אני מקווה שההחלטה לעשות הקפאת עוברים היא דבר טוב. בינתיים זה שיש קצת ודאות לגבי השבועות הקרובים זה כבר טוב (אחרי רצף של שינויים) וגם נחמד לי לעשות משהו אקטיבי. זה לא שאני נהנית מהזריקות, אבל זו עוד משוכה שהתגברתי עליה, ועוד משהו פעיל שאני עושה בשביל ילד/ה. וגם כמובן התמיכה שלכן בפורום
4. אין לי רעיונות לגבי הצעות שיקום. מפגש פורום זה רעיון מצויין haych, מקווה שאהיה בארץ כשהוא יהיה
לצפיה ב-'מרגיש שעשית את הבחירה הנכונה'
מרגיש שעשית את הבחירה הנכונה
12/11/2018 | 21:19
1
בעיקר בגלל שזה הביא אותך חזרה לארץ:)
מאחלת לך מאגר נאה של מוקפאים וכמה שאת רוצה ילדים
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/11/2018 | 21:33
לצפיה ב-'אוף. כתבתי מגילה פה ונמחק לי פעמיים '
אוף. כתבתי מגילה פה ונמחק לי פעמיים
11/11/2018 | 23:10
2
בגלל המסך המעצבן של סמארטפון. אבל לא להתייאש
1) עדיין פה, בלי תיקוות גדולות אבל עם חור גדול בכיס.
2) מתה על חורף וגשם ומזג אויר סוער. ( שונאת את הקיץ בארץ).
3) חבר של הגדולה שלי הציע לה להתחתן. מצחיק שתתחתן כשאני עדיין לא .
4) הלוואי שהפורום יחזור להיות פעיל...אבל נראה לי שחצי מהבנות שהיו פעילות פה-כבר בהריון. דינמיקה טובה אבל נהיה שקט פה. מפגש של פורום יכול להיות נחמד, אבל נראה לי יש בנות שרוצות לשמור אנונימית (לי אין בעיה עם זה, היות ואני פה די לבד מהדרום...חוץ מי ״חיוכי אהבה״)
לצפיה ב-'אל תפסיקי לקוות:)'
אל תפסיקי לקוות:)
12/11/2018 | 21:28
1
כבר חשבתי שהפכת להיות אורסולה..
תעדכני אותנו. יהיה נחמד להיות סבתא ואמא בבת אחת
לצפיה ב-'גילית '
גילית
12/11/2018 | 22:10
חשבתי שעם יוזר חדש לא יהיו בעיות, והפורום לא יזרוק אותי כל פעם שאני מגיבה...אבל זה לא עזר, אז חזרתי ליוזר הישן והדוחה .
סבתא? לאאא. לא נראה שהם  יביאו ילדים בגיל 19. אחרת אצטרך יוזר חדש ועוד יותר דוחה 
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
12/11/2018 | 08:26
2
1.אחרי החזרה 5 - שלילי... מנסה לאסוף את עצמי לקראת סבב חדש.
2.פחות מחכה לגשם סובלת מקור... אני אוהבת את השמש והחום (לא שחם מידי)
3.החלטתי לעבור לבית חולים חדש .. משנה מקום בתקווה משנה מזל 
4.מקווה שימשיך לפעול אוהבת את הפורום, לקרוא, לשתף, 
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 21:43
1
שישתנה המזל לטובה ותבשרי לנו על החזרה ששית מנצחת!
אם מתאים לך, שתפי לאן החלטת לעבור ואולי נוכל להמליץ ולעזור
לצפיה ב-''
13/11/2018 | 18:01
אני מהצפון כבר הייתי בבני ציון (מאוד מרוצה מהצוות- מקסימים כולם..)אבל לאחר אי הצלחה עברתי לאחר המלצות לכרמל (המליצו על המעבדה) בהחלט המעבדה יותר טובה אבל פחות התחברתי לצוות (לא יכולה להמליץ עליהם כלל) ולאחר הרבה טעויות ו-2 סבבים שכשלו שם לא מעוניינת להמשיך.
כרגע המחשבות הן כלפי אלישע- קבעתי פגישה לייעוץ אשמח לשמוע המלצות ...
על רמב"ם כלל לא שמעתי המלצות אז לא פניתי אליהם... 
האמת שהסבב הזה קצת שבר אותי ... מנסה לנוח עכשיו עד שאגיע לסבב הבא שכנראה יקח עוד חודשיים לפחות (אין תורים קרובים ממש לפחות המתנה של חודש לייעוץ)
לצפיה ב-'איזה מרגש מנהלת חדשה! ב"הצלחה מתפקדת בשמחה '
איזה מרגש מנהלת חדשה! ב"הצלחה מתפקדת בשמחה
12/11/2018 | 10:49
1
בס"ד
אתמול הייתה שאיבה של 8 מתוקות מחכה להודעה על הפריות והחזרה בע"ה
 אני בעלת CP לכן "מיוחדת" וגשם מסרבל אותי בחוץ עם כ"ג אבל כשאני בבית כשיירד בשמחה במיוחד כטבריינית שתתמלא הכנרת המדהימה שלנו!
 שמצאתי בתחילת הדרך את הבית הנפלא הזה שמחה שהוא מתאושש
 אשמח לתהילים כמו שעשתה הזלצרית ולאירוח של נטרופת בתחום שלנו
בשורות טובות וניסים לכולנו בחודש הניסים !

לצפיה ב-'מרגשת את'
מרגשת את
12/11/2018 | 22:04
אמן לברכות ואמן להפריות שיהפכו לתינוקות:)
אם יש לך כיוון לנטורופת ספרי לי.
כל הברכות כל הישועות ורק שמחות לכם ולכל ישראל
לצפיה ב-'מנסה בזהירות (מקווה שההודעה לא תמחק...)'
מנסה בזהירות (מקווה שההודעה לא תמחק...)
12/11/2018 | 16:51
2
באופטימיות זהירה שהפורום חוזרים לאיזשהי שגרה....
1) אחרי טיפול ראשון אצל בר חווה, בדיוק קיבלתי תשובה שהבלסטו החתיך שהיה לי לא בריא (אני עושה PGD)... אני עכשיו ממתינה לביוץ כדי לעשות ERA, ואז נלך שוב לשאיבה, ונקווה להוציא עוברון בריא.
2) בגדול אני שונאת חורף, אבל אין מה לעשות צריך גשם, וגם צריך קצת גיוון לחם/לח/אבק
3) דבר טוב? קשה לי לחשוב על משהו ספציפי. עדיין בבאסה על ההודעה שאין מה להחזיר. בגדול מוקירה תודה על כל ה"יש" - המשפחה, הבריאות, החברים, אבל כרגע עדיין שבוזה ומנסה להרים את עצמי.
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 22:42
1
נסיון קשה יש לכם..
חזקי ואמצי בשעות הקשות ושיתהפכו לכם לשפע של שמחות בקרוב בקרוב
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
13/11/2018 | 16:41
לצפיה ב-'היי לכולן'
היי לכולן
12/11/2018 | 21:53
2
אז ככה
לאחר מספר הזרעות, (אחת מהן צלחה,אך נפסק עם עובר ללא דופק בשבוע 10) עוברת לivf.
כרגע ממש בהתחלה, בתהליך בדיקות וכו..עדיין אין לי מושג מה,ומי...
אוהבת את הגשם,אבל שונאת להתלבש שכבות ולהיות מסורבלת
הגעתי להחלטה, להשאיר את העבר מאחור ולשאוף קדימה
אין לי מושג לגבי הצעות לשיקום,רק שממש מעצבן להתנתק
ולהתחבר בכל פעם,נקווה שיסתדר בהמשך

בהצלחה לכולן

לצפיה ב-'כל ההתחלות קשות'
כל ההתחלות קשות
12/11/2018 | 22:52
1
את מוזמנת להתיעץ עם מיטב המוחות/מומחיות פה ממש
שלא תדעי עוד צער ושתתקצר לך הדרך ותראי ישועות כהרף עין
גם את התלונה שלך אני מדווחת
לצפיה ב-'אמן! לכולנו ! '
אמן! לכולנו !
14/11/2018 | 08:30
תודה רבה, ואכן נעזרת תמיד בפורום הזה

לצפיה ב-'יחסית חדשה פה '
יחסית חדשה פה
13/11/2018 | 11:44
1
אז אני לא מכירה את הפורום בימיו המפוארים, אבל נשמע טוב שמנסים להשיבו לגדולתו 
מתפקדת...
1. אחרי 3 הזרעות שלא צלחו, תגובה כמעט אפסית להורמונים, צילום רחם שהראה חסימה בחצוצרות וגילוי שחלות פוליציסטיות, עברתי לIVF ונקלטתי בהחזרה ראשונה. משם לבטא שעלתה אבל לא הוכפלה לפי הספר וחשש לחוץ רחמי... היום בשבוע 6+ 5 ולפני יומיים כבר ראיתי דופק  מתפללת להמשך תקין וידיים מלאות.
2. מחכה לגשם בהחלט, אבל בעיקר למזג האוויר שמתלווה אליו! לא ממש מחבבת קיץ וחום כבד.
3. דבר טוב שקרה לי - כמובן שהעוברון הקטן והמתוק שהתעקש על הפעם הראשונה להישאר 
דבר טוב שעשיתי - ההתעקשות לעבור לIVF למרות שהרופאה שלי טענה ש"זה עדיין מוקדם ואפשר לנסות עוד כמה הזרעות".
4. אני לא נמצאת פה מספיק זמן כדי להעלות הצעות לשיקום, אבל סומכת על המנהלת החדשה שתעשה הכל להפריח את הפורום. שרשור התפקדות זו כבר התחלה טובה 
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת שימשיך מלא ותקין'
בשעה טובה ומוצלחת שימשיך מלא ותקין
14/11/2018 | 22:55
גם אצלנו ivf הביא את הברכה.
טוב ששיתפת פה את ייסורי הבטא שלך שנדע כולנו והבאות אחרינו שאין באמת חוקים מוחלטים לענין הזה, רק דרך כלל וסטטיסטיקות.
לא מבינה בענין הציסטה אבל מקווה שמה שהמנהלת אמרה.
בהצלחה גדולה
לצפיה ב-'היוש '
היוש
14/11/2018 | 04:04
1
בת רגע ל-35, אמא לקטנה בת שנה וחצי ובקרוב נחזור לטיפולים וצריכים להתחיל הכל מההתחלה.
מודה שדי הדחקתי את כל מה שקשור לטיפולים.

דבר טוב שקרה לי: יש לי מימון כמעט מלא מטעם העבודה של הבעל וזה ממש שווה הרבה כי אני גרה באיזור שהטיפולים בו מאוד יקרים ועדיין מתאוששים כלכלית מהטיפולים הקודמים.
לצפיה ב-'אף פעם לא שוכחים'
אף פעם לא שוכחים
14/11/2018 | 23:06
אבל זה נורא כיף להרגיש קצת נורמאלית. תהנו מהאוצר ובהצלחה בסבב ב'
לצפיה ב-'עונה'
עונה
14/11/2018 | 09:45
1
1. מחכה להחזרת מוקפא, כבר מעל שבוע הרירית תקועה על 6.8 למרות מינון גבוה של אסטרופם וe2 בשמיים. ממש נוטה לבטל את הסבב אבל מחכה לראות מה הרופא יגיד קודם. 
2. אני אוהבת קיץ ושמש אז... לא 
3. וואו באמת שאני מנסה לחשוב אבל אני די  פסימית היום. קניתי לפני שבוע שרשרת שרציתי המון זמן. שיטחי אני יודעת.
4. האמת שאין לי, אבל ממש שמחה מפעם שהתנדבת לנהל את הפורום, תודה לך והמון בהצלחה. מקווה שיחזור לעצמו, ניסיתי להצטרף לאיזו קבוצה בפייסבוק אבל זה פשוט לא אותו הדבר.
לצפיה ב-'להשיג משהו שאת רוצה המון זמן זה לא שטחי בכלל!'
להשיג משהו שאת רוצה המון זמן זה לא שטחי בכלל!
15/11/2018 | 02:47
יהי רצון שכמו שזכית להשיג את השרשרת בפשטות, ושמחת בה, כך יושגו ויתמלאו כל משאלותיך לטובה ולברכה:) ותודה..
לצפיה ב-'גם אני מתפקדת'
גם אני מתפקדת
14/11/2018 | 20:02
1
1. אני כרגע בהמתנה לחודש הבא, עשיתי סבב ראשון אצל בר חווה (לפניו היו 16 הזרעות שהניבו 3 כימי ואחת הפסקת דופק). גם בסבב הזה הדופק פסק אחרי שבועיים שהיה תקוע בשבוע 6 ואז הציטוטק לא לגמרי עבד ושבוע שעבר עשיתי היסטרו ניתוחית להוציא את מה שנשאר בדרך התברר שהעובר השתרש על שרירן קטן שהמליצו לא להוציא וכעת ההמלצה השתנתה ושבוע הבא תהיה עוד היסטרו להוציא את השרירן.
2. אוהבת מאד את החורף, הילדים שלי הם ילדי חורף :)
3. הזמינו אותי היום לארוחת צהריים לכבוד יום הולדתי ה - 43
לצפיה ב-'מזל טוב ליום ההולדת'
מזל טוב ליום ההולדת
15/11/2018 | 07:03
שלא תדעי עוד צער ותתקצר לך הדרך ושתקבלי במתנה פיצוי מתוק הריון מלא ותקין בידיים מלאות.
לצפיה ב-'מבואסת ככ'
מבואסת ככ
12/11/2018 | 07:56
26
אתמול היתה שאיבה של 9 ביציות, היום הרופא התקשר להגיד שרק 2 הופרו. אני ממש בהלם, לא מבינה, איך בסבב הקודם שאבו 15 וכולם הופרו. זה הגיל? זה המעבדה? עברתי מאסותא תל אביב לאלישע, או הפרוטוקול שהיה שונה ופחות התאים לי. מבואסת ממש, ביום רביעי ההחזרה. לא שאלתי לגבי הדירוג, הייתי די בהלם.
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 08:20
ממש מבאס 
לצערי אין לי תובנות, יכולה רק לשלוח חיבוק מנחם.
נקווה שהעוברים מוצלחים ביותר.
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 08:29
מצטערת מאד לשמוע. באמת מבאס. אני מקווה שזה הפרוטוקול. אולי כדאי לבקש דו"ח עם פרטים לגבי איכות הביציות ששאבו. 

אצלי בפעם היחידה שניסינו מנופור נשאבו 3 ביציות (אחרי שבסבבים קודמים היו מלא ביציות) ולא היו הפריות. בסבב הבא חזרנו לאובליפ (כמו גונאל) ונכנסתי להריון. כנראה שהשחלות שלי לא אוהבות מנופור. 

מחזיקה לך אצבעות שאחד משני העוברים יקלט (או שניים! אם את רוצה) בסה"כ צריך עובר אחד מוצלח ומזל, ולפעמים דווקא סבב שנראה רע מתגלה כסבב המנצח.

לצפיה ב-'תודה, לקחתי יום מנוחה '
תודה, לקחתי יום מנוחה
12/11/2018 | 08:36
3
אחרי השאיבה ועכשיו נראה לי שעדיף היה לי לעבוד היום. אני אחזיר עובר אחד כי אני לא רוצה תאומים, למרות שהרופא שלי חושב שבגילי צריך להחזיר שניים.
היתה לי שיחה מוזרה עם האחות אתמול לפני השאיבה. שאלתי אם אפשר להחתים את בעלי על יפוי כוח שלא יצטרך להגיע להחזרות של המוקפאים, ככה עשינו באסותא. אז היא עונה לי מי אמר שיהיו מוקפאים. התשובה שלה נשמעה לי מוזרה, לא חשבתי לרגע שלא יהיו מוקפאים.
מבאס נורא.
לצפיה ב-'איזו תשובה דוחה'
איזו תשובה דוחה
12/11/2018 | 08:42
1
אבל בטח לא מבוססת על כלום, מילא אם הרופא היה מגיב ככה... נשמע כמו סתם יציאה חסרת טאקט שלא בהכרח מבוססת על ידע.

עוד לא מאוחר, אולי בכ"ז תלכי לעבודה?
לצפיה ב-'מניחה שאת צודקת '
מניחה שאת צודקת
12/11/2018 | 10:06
לעניין התשובה שלה, אבל הרגשתי תחושה מוזרה שהתחברה לי לסיפורים לא טובים ששמעתי על המעבדה באלישע מנועה ואחרות כאן בפורום. אני כבר אעבוד היום מהבית וככה אעסיק את עצמי במחשבות אחרות.
תודה שאתן כאן, ממש קשה לשתף בתחושות חברות שלא נמצאות באותו המקום.
לצפיה ב-'גם אני בעד להחזיר אחד'
גם אני בעד להחזיר אחד
12/11/2018 | 08:45
תמיד התעקשתי על זה, חוץ מפעם אחת שאמרו לי שהעוברים לא יפים ואי אפשר יהיה להקפיא והחזרתי שניים. 

כן הייתי שואלת במעמד ההחזרה אם אפשר להקפיא את זה שלא מחזירים או לא (אלא אם לא תרצי להחזיר שניים בשום מקרה). 
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 10:28
1
אין לי באמת משהו מועיל לומר, עוד אין לי ניסיון בזה, אז יכולה רק לשלוח חיבוק וירטואלי. נשמע ממש קשה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/11/2018 | 11:35
לצפיה ב-' מבאס '
מבאס
12/11/2018 | 10:54
4
אולי הפרוטוקול לא מתאים לך? אני לא רופא אבל קראתי בכמה מקומות שפרוטוקול ארוך פחות מתאים למבוגרות. וכפי שידוע לי -שימוש במנופור מתחילת הפרוטוקול גם פחות מתאים למבוגרות (בגלל שיש בו הרבה lh).. כמובן שכל מקרה לגופו, כותבת רק מה שאני יודעת (נראה לי שמרוב הקריאה בנושא אני כבר יכולה בעצמי לכתוב פרוטוקולים ).
ולעידוד- צריך רק עובר אחד שזה יצליח (כן, קלישה, אבל נכון).

לצפיה ב-'צודקת, אבקש לחזור לגונאל'
צודקת, אבקש לחזור לגונאל
12/11/2018 | 11:37
3
אם לא יצליח. אגב הרופא שלי טוען בדיוק הפוך, שפרוטוקול ארוך ומנופור טובים יותר למבוגרות
לצפיה ב-'אני לא רופא, הרופא יודע יותר טוב!'
אני לא רופא, הרופא יודע יותר טוב!
12/11/2018 | 11:51
זה רק מה שקראתי בכמה מקורות בספרות/גוגל. תעשי חיפוש בגוגל ותקראי, יכול להיות שתמצאי מידע אחר. אני חס וחלילה לא אתווכח עם הרופא.
רק אוסיף שרופא שלי בקופה (שהוא רופא פורית) גם חושב שמנופור לא טוב למבוגרות.
לצפיה ב-'מחדדת, טעות'
מחדדת, טעות
12/11/2018 | 12:08
1
הרבה lh לא טוב למבוגרות. ובמנופור יחס fsh / lh הוא 1:1. עכשיו גם עשיתי חיפוש ומצאתי מקורות שאומרים שדווקא פרוטוקול ארוך במבוגרות מניב תוצאות יותר טובות. אז תשכחי ממה שכתבתי. מה שעבד באחת לא יעבוד באחרת. השביל זה יש רופאים, שהם יחליטו.
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 13:15
לצפיה ב-'לדעתי זה המעבדה'
לדעתי זה המעבדה
12/11/2018 | 16:07
1
כבר אמרתי את דעתי על אלישע וזה מבחינתי המקום שלעולם לא נחזור אליו לטיפולים. 
לצפיה ב-'היי נועה'
היי נועה
12/11/2018 | 17:31
לוקחת בחשבון את גילי המתקדם, אבל משהו מרגיש לי בבטן לא טוב בקשר למקום, כולל איך שהאחות הגיבה, כאילו זה לא שכיח שיש מוקפאים. אכלתי לעצמי את הראש בכפית היום, מחר יום חדש, מקווה להגיע ברביעי להחזרה ולא לשמוע שאין מה להחזיר. שוקלת לחזור לרופא במרכז ואסותא, למרות שזה הולך להיות סיוט.
לצפיה ב-'גם לנו זה קרה'
גם לנו זה קרה
12/11/2018 | 20:59
10
באחת השאיבות הופרו רק 3 מ-12 (אצלנו אמנם הכל באיקסי אבל 60% הפריות בד"כ ו90% עם מיון) ובדיעבד אני מבינה שזה קרה בגלל שחמי היה על ערש דווי באותו זמן..
גם אם הזרע מצוין יכולות להיות תנודות או שינויים בלתי צפויים.
כמובן שזה יכול להיות גם בגלל פרוטוקול לא מתאים, פספוס בתזמון השאיבה, הגיל, המעבדה ועוד שלא נדע!
אבל אין שום יאוש בעולם כלל ותלכי מחר להחזרה ולא ברביעי. אל תחכי. פשוט תודיעו להם שבגלל שיש רק 2 את רוצה להחזיר בהקדם האפשרי.
הקלטות מוצלחת שתהיה לך:)
לצפיה ב-'לא נראה לי שאני יכולה להגיע'
לא נראה לי שאני יכולה להגיע
13/11/2018 | 14:07
9
סתם ככה, הרופא שלי הוא זה שמבצע את החזרה והוא תיאם איתי שעה למחר בבוקר.
יכול להיות מצב שאגיע ולא יהיה מה להחזיר?
לצפיה ב-'שחר, מה קורה?'
שחר, מה קורה?
14/11/2018 | 08:46
8
מה שלום העוברים?

בהצלחה בהחזרה!
לצפיה ב-'היי'
היי
14/11/2018 | 10:52
7
הגעתי להחזרה היום, מכינה את עצמי שאולי לא יהיה מה להחזיר, שני העוברים לא התחלקו יפה. אם אני לא טועה הוא דיבר על 3 תאים ו-4 תאים. מה שהיה לי מוזר זה שהאיבריולוגית, אחרי שהיא מסרה את הנתונים שלהם קבעה מחזירים שניים. אני זוכרת שכשהייתי באסותא השיחה בכלל התנהלה ביני לבין הרופא, לפני שנכנסתי לחדר ההמתנה. האמת שהייתי כ"כ מבואסת שהסכמתי להחזיר 2,אחרי שהרופא גם הוסיף שבגילי אין טעם להחזיר פחות. אז עכשיו שוחים שניים לא מצטיינים ואין לי אף מוקפא. לא ציפיתי לסבב אכזרי כזה.
היי היום בדיקת הבטא שלך, אמן שהצליח לך, מחכה לשמוע.

לצפיה ב-'באמת אכזרי'
באמת אכזרי
14/11/2018 | 11:09
6
להתחיל אופטימיים עם 9 ביציות ולסיים עם 2 עוברים קצת כווץ'  אני יודעת על הרבה עוברים שלא היו מוצלחים והפכו לתינוקות, נקווה שזה גם מה שיהיה אצלך.

אצלי למרות שההחזרות היו באותו בי"ח, לפעמים ההחלטה על כמה להחזיר התקבלה עם הרופאה, ולפעמים עם האמבריולוגית. 
אולי באמת בגלל שהעוברים לא טובים עשית נכון שהסכמת לשניים, במקום לסחוב לעוד חודש החזרה של עוברים פחות טובים (אם חלילה לא תקלטי  החודש) וכך בחודש הבא תוכלי לעבור שאיבה חדשה, עם הפרוטוקול הישן והטוב ולקבל אולי עוברים טובים יותר.

תודה, אני כולי במתח וברפרוש אין סופי. אני בתפקיד חדש בעבודה ככה שאני בעיקר עושה כלום כרגע, ואין מה שיעסיק אותי. מעסיקה את עצמי באכילה רגשית 
לצפיה ב-'שאיבה חודש אחרי חודש '
שאיבה חודש אחרי חודש
14/11/2018 | 11:42
5
1
אפשרית בכלל? בטח תקבלי עוד שעה, תעדכני,
לצפיה ב-'האמת שלא נראה לי שאפשר, צודקת'
האמת שלא נראה לי שאפשר, צודקת
14/11/2018 | 13:52
1
ואצלי שלילי לצערי...

לצפיה ב-'אוף, מבואסת בשבילך '
אוף, מבואסת בשבילך
14/11/2018 | 17:46
לצפיה ב-'בעקרון אפשרי'
בעקרון אפשרי
14/11/2018 | 16:20
אני עשיתי חודש אחרי חודש.
מהפורום אני מבינה שזה לא כל כך מקובל. אולי תלוי ברופא, בגיל? (צריך כמובן לעשות בדיקת דם לראות שאפשר להתחיל סבב חדש)
מקווה שלא יהיה צורך וזה ישאר בגדר דיון תיאורטי. 
לצפיה ב-'אפשרי. אני לא עשיתי. חכי רגע עם התכנונים'
אפשרי. אני לא עשיתי. חכי רגע עם התכנונים
14/11/2018 | 22:20
1
את בכל זאת אחרי החזרה.. תני להם הזדמנות. אז הם לא אהבו עת המעבדה, אולי את הרחם שלך הם יאהבו יותר..
מה הרופא אמר לגבי התוצאות? יש לו הערכה לסיבה?
את בכלל רוצה לעבור שם עוד שאיבה?
יש גם המלצות על היחידה שם?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/11/2018 | 09:34
היי,
לגמרי נותנת הזדמנות לשני החמודים שברחם, הרופא לא פטפט וגם אני לא טרחתי, היה בוקר מלא החזרות ושאיבות, חשבתי שנכון יהיה לדבר כשאגיע אליו לפני הסבב הבא.
אני לא רוצה לעבור שם עוד שאיבה, אבל נראה לי שזה מה שאעשה כי מהרופא אני די מרוצה ולא נראה לי שאצליח לג'נגל בין הבית, העבודה האינטנסיבית שלי וטיפול במרכז.
אני מטופלת בציבורי ולא שוקלת לעבור לפרטי ולא להאמין אבל אין אופציות בכלל באזור חיפה ובאזור שעברתי אליו לרופא פוריות. שאלה טובה האם יש המלצות על המעבדה. ביום שקיבלתי את התוצאות של ההפריה כ"כ הייתי נסערת שכבר תכננתי לחזור לד"ר חסון המקסים שטיפל בי בת"א. אז מחכה כרגע בסבלנות עד הבטא ואז אקח החלטה. גם האופציה להפסיק קיימת, יש לי 2 ילדים מהריונות ספונטניים. אז כרגע אני לא מחליטה החלטות.
כל פעם מרגישה צורך להודות שאתן כאן, לא מובן מאליו שאני כותבת את כל המחשבות והתחושות שלי ואתן מגיבות. מרגישה טרחנית לדבר על זה עם אחרים.
לצפיה ב-'היי כולן מודה לה' ומתרגשת לספר שזכינו ל 5 הפריות מתוך 8 '
היי כולן מודה לה' ומתרגשת לספר שזכינו ל 5 הפריות מתוך 8
13/11/2018 | 10:26
2
בס"ד
תמיד ניסינו להגיע למס' הזה כי פרופ' משיח רצה לנסות PGS
ולא הצלחנו - הפעם ב"ה כן
אבל בכ"ז הפרופ' רוצה לעשות החזרה מחר בע"ה
נראה אולי במה שישאר נעשה
אבל נכון לכרגע אני בריגוש ואופטימיות זעירה
התפללו בשבילי בבקשה
לצפיה ב-'וואוו הלוואי |אמן|'
וואוו הלוואי |אמן|
13/11/2018 | 10:32
לצפיה ב-'בשורה משמחת'
בשורה משמחת
14/11/2018 | 22:07
הקלטות נעימה ומוצלחת שתהיה לך:)

לצפיה ב-'האם שינו את מזרק אוביטרל??'
האם שינו את מזרק אוביטרל??
14/11/2018 | 20:02
1
אני תמיד מבייצת עם אוביטרל ו-2 דקא, ואוביטרל היה מזרק קטן וידידותי (כמו דקא). היום כשקניתי הכל בבית המרקחת הביאו לי מזרק אוביטרל שנראה יותר כמו עט גונל. טעו בתרופה או ששינו אותה?!
לצפיה ב-'אכן שינו.'
אכן שינו.
14/11/2018 | 21:19
לצפיה ב-'למישהי יש את הלינק לאתר של אסותא בו רואים תוצאות בדיקות?'
למישהי יש את הלינק לאתר של אסותא בו רואים תוצאות בדיקות?
13/11/2018 | 22:52
3
פעם הייתי מוצאת דרך הגוגל ופתאום אני לא מוצאת בשום מקום
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
14/11/2018 | 06:32
2
מצד שמאל מלמעלה של המסך יש "כניסה לאיזור אישי"
שם את מקלידה משתמש וסיסמא שקיבלת וחלק מהאפשריות שם זה צפייה בתןצאות בדיקות

תוצאות טובות
לצפיה ב-'תודה, משום מה יש לי רק אופציה להזמין תור ולא מופיע בכלל תוצא'
תודה, משום מה יש לי רק אופציה להזמין תור ולא מופיע בכלל תוצא
14/11/2018 | 11:26
1
תוצאות בדיקות
לצפיה ב-'את לא היחידה! כבר שלשום שלחתי מייל מתלונן על זה'
את לא היחידה! כבר שלשום שלחתי מייל מתלונן על זה
14/11/2018 | 14:54
גם אין תמיכה טכנית וזמן המתנה ״ארוך מהרגיל״ בטלפון
לצפיה ב-'רפואה משלימה - כן בהחלט או חבל על הזמן?'
רפואה משלימה - כן בהחלט או חבל על הזמן?
14/11/2018 | 07:13
2
אשמח לסיפורים מניסיון אישי
לצפיה ב-'היי'
היי
14/11/2018 | 12:47
קשה לתת תשובה חד משמעית, למרות שאני הולכת למדקרת מאז יולי. בחודשיים הראשונים לא עסקנו בפוריות, אלא ניסינו לשקם את הגוף (3 שנים של טיפולי פוריות + 4 הפלות ואפס ילדים). אז הרגשתי שזה ממש עוזר, הרגשתי שיש לי הרבה יותר אנרגיות והרגשה כללית מצוינת כעבור כחודש של צמחי מרפא + דיקור פעמיים בחודש. ואז עברנו לטיפול בפוריות (ללא שילוב עם טיפול קונבנציונלי) - יש לי בעיה קשה של עובי הרירית, מגיעה בממוצע ל5 מ"מ, גם עם אסטרופם... לא ראיתי שיפור גם אחרי חודשיים. אבל אז חזרתי לטיפולים קונבנציונליים, ותראי איזה יופי- הרירית הגיעה ל7.5. לא יודעת אם לדיקור היה חלק משמעותי, אבל אני רוצה לחשוב שכן. שיהיה בהצלחה! אה! שחלת שמאל שלי לא היתה מבייצת, ובחודשיים אחרונים כן, גם ללא הורמונים (אחרי דיקור מכוון). אז לא רוצה להמליץ, אבל יש מצב שזה באמת עוזר במידה מסוימת
לצפיה ב-'לי אישית דיקור עזר מאוד'
לי אישית דיקור עזר מאוד
18/11/2018 | 09:35
מאז השאיבה המחזור התארך לי ל40-37 יום במשך 5 חודשים. התחלתי דיקור דרך הקופה ומהטיפול הראשון המחזור התקצר בשבוע וחזר לנורמה. יכול להיות שזה אינדיבדואלי וכל אחת מגיבה אחרת, אבל בכל אופן, בזכות זה התאפשר לי לעשות החזרה על בסיס טבעי בלי לקחת שוב הורמונים... מחזיקה אצבעות שיצליח.
לצפיה ב-'זמן בין תחילת סטימולציה לשאיבה'
זמן בין תחילת סטימולציה לשאיבה
14/11/2018 | 11:05
2
הי

אני יודעת שזה מאד אישי ותלוי בתגובה להורמונים, אבל אשמח לדעת כמה זמן לרוב לוקח בין תחילת הסטימולציה (תחילת הגונאל) לשאיבה. אני צריכה להזיז טיסה ומנסה להחליט למתי. אתן גם יודעות במקרה אם כשמישהי מבייצת מאוחר באופן טבעי זה מגדיל את הסיכוי שהשאיבה תהיה מאוחרת יותר?

תודה!
לצפיה ב-'לי לוקח 9-11 ימים'
לי לוקח 9-11 ימים
14/11/2018 | 11:12
1
ואני לא חושבת שהביוץ המאוחר משפיע, הזקיקים גדלים בקצב לא טבעי בגלל ההורמונים, והביוץ מתוזמן עם האוביטרל, ככה שאין יותר מדי השפעה לתהליכים שקורים בגוף בשגרה. ככה זה נשמע לי מבחינה הגיונית, אבל אני לא יודעת בוודאות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/11/2018 | 12:19
בסוף לקחתי מקדם בטחון קצת גדול מדי כנראה, אבל החלטתי שעדיף לא להיות לחוצה
לצפיה ב-'ימי מחזור - שינוי'
ימי מחזור - שינוי
13/11/2018 | 22:45
1
אני זוכרת שלפני הטיפולים המחזור היה : יום ראשון חלש
יום שני ושלישי חזק
רביעי חלש
חמישי לרוב אין או מממממממממש מעט.
היום עם טיפולים ( שבתכלס זה מסתכם בנרות קרינון אסטרופם בהחזרות , ושאיבות זה גונאל צטדרוטיט וכזה).
יום ראשון חזק מאוד
שני חצי יום חזק חצי יום נחלש
שלישי חלש ובערב כמעט כלום

האם זה רע? קרה למישהו?
אציין שאנחנו לא מוסברים ככה שאין איזו בעיה הורמונאלית או לא יודעת מה
לצפיה ב-'זה בעיקר לא משנה..'
זה בעיקר לא משנה..
14/11/2018 | 06:44
הווסת (הדימום) היא למעשה הרירית שנושרת. היא יכולה להיות מושפעת מההורמונים, אבל כל עוד היא תקינה (מבחינת עובי ושכבתית) - הכל טוב
לצפיה ב-'למסירה שני מזרקי צטרוטייד מאזור הצפון'
למסירה שני מזרקי צטרוטייד מאזור הצפון
13/11/2018 | 22:50
לצפיה ב-'יש למישהי ביציות מיותרות? '
יש למישהי ביציות מיותרות?
12/11/2018 | 17:40
1
הכעיסה אותי קצת הכתבה ב ynet לגבי תרומת ביצית.. מה שבעיקר הכעיס זה החוסר הבנה (לדעתי) של הסיטואציה מצד מקבלי ההחלטות בכנסת..  ראו ציטוט למטה.
1. איזה ביציות *תקינות* נותרות במעבדה ללא שימוש?? אלא אם חלילה אין מספיק זרע, וגם אז, משארת שמקפיאים.. 
2. שיתרמו חלק מהביציות כדי לחסוך עלויות הקפאה?? עלות ההקפאה של נשים זכאיות הן על חשבון המדינה. וגם מי שלא זכאית למימון למיטב ידעתי לא משלמות פר עובר אלא גלובלי.
מרגיש לי שיש זילזול וחוסר הבנה בכמה כאב פיסי ונפשי נשים בטיפולים עוברות. ולא מבינים שכל ביצית יקרה למטופלת כל כך...

רוצים להגדיל כמות תורמות? אז שיהיה יותר פירסום ויותר מודעות לזה. מעולם לא ראיתי פירסום בנושא.
שיסירו מגבלות- למה לא ניתן לתרום לאחות או קרובת משפחה? למה זוג לסביות לא יכולות להפרות בארץ ולהחזיר את הביצית שאחת תרמה לשנייה? וכו וכו.

"יו"ר הועדה לקידום מעמד האישה חה"כ עאידה תומא-סלימאן (הרשימה המשותפת) ציינה כי לא נעשה שימוש בביציות רבות שנותרות במעבדה, וכי אלה יוכלו לשמש נשים הממתינות לתרומה: "במקום להביא אלפי ביציות מחו"ל, צריך לאפשר לנשים שעוברות טיפולי הפרייה ומעוניינות בכך, לתרום חלק מהביציות שלהן וכך הן יוכלו לחסוך את עלויות ההקפאה היקרות. תהליך זה יוכל להביא לגידול של מאות אחוזים בתרומות ביציות מנשים בישראל".
לצפיה ב-'טוב, קראתי את הכתבה'
טוב, קראתי את הכתבה
13/11/2018 | 20:49
האמת שאין שם שום דבר מפתיע, כאילו כל אחד משחק את התפקיד שלו בתסריט בלי שום מעוף או יוזמה. זה מין משהו שכאילו מקדמים אבל אף אחד לא ממש בענין וככה זה נשאר. העיקר שאירגנו את החקיקה בלי לקחת בחשבון את מה שנדרש כדי לישם אותה. קידום מעמד האשה? מה זה בכלל ואיך זה קשור.

לצפיה ב-'רוצה לציין שכל פעם שאני שולחת תגובה'
רוצה לציין שכל פעם שאני שולחת תגובה
12/11/2018 | 10:59
10
הפורום זורק אותי, וצריך שוב להכנס. מעניין האם זה רק ביוזר שלי? ממש לא נוח 
לצפיה ב-'באיזה דפדפן את?'
באיזה דפדפן את?
12/11/2018 | 13:47
1
אני משתמשת בפיירפוקס וזה לא קורה לי
לצפיה ב-'safari'
safari
12/11/2018 | 16:11
אנסה דפדםן שונה. תודה רבה
לצפיה ב-'אני מעבירה את ההודעה מחוץ לשרשור התפקדות'
אני מעבירה את ההודעה מחוץ לשרשור התפקדות
12/11/2018 | 22:08
5
ואת התלונה שלך להנהלה
לצפיה ב-'זאת בעייה המציקה'
זאת בעייה המציקה
12/11/2018 | 22:17
4
אני כותבת את התגובה כדי לראות האם הפעם אצליח להגיב
מצחיק אותי שכותבים לתרנגולת זקנה כמוני - אינך רשאית להוסיף תגובות"
הלוואי ...
אבל אני פה
לצפיה ב-'יוווו - הצליח הפעם !'
יוווו - הצליח הפעם !
12/11/2018 | 22:17
3
לצפיה ב-'ישר למנהל:)'
ישר למנהל:)
12/11/2018 | 22:30
2
מחכות לעדכונים מקפריסין..
לצפיה ב-'שבוע 23 יצא לדרך'
שבוע 23 יצא לדרך
13/11/2018 | 16:45
1
בנתיים הכל 555
לצפיה ב-'איזה יופי, שימשיך ככה'
איזה יופי, שימשיך ככה
13/11/2018 | 19:55
לצפיה ב-'עכשיו הובפתי 2 תגובות'
עכשיו הובפתי 2 תגובות
12/11/2018 | 22:54
ולא נזרקתי! כנראה פטרו את הבעיה. תודה
לצפיה ב-'השמחה היתה מוקדמת'
השמחה היתה מוקדמת
12/11/2018 | 22:58
כשמוסיפה תגובה בעמוד נפרד של ההודעה-נשארת בעמוד של ההודעה. אבל נזרקת מעמוד הראשי של פורום. וכשמוסיפה תגובה בעמוד ראשי-נזרקת משם.. מקווה שהסברתי ברור
לצפיה ב-'מעקב זקיקים במכבי '
מעקב זקיקים במכבי
13/11/2018 | 15:43
1
איך זה עובד? צריך לקבוע תור? פשוט להגיע?
לצפיה ב-'פשוט מגיעים בלי תור'
פשוט מגיעים בלי תור
13/11/2018 | 17:00
לצפיה ב-'חוזרת לספר'
חוזרת לספר
12/11/2018 | 17:51
6
אז, לאחר 4 סבבי ivf.
בסבב האחרון לא היתה החזרה, אך נדהמתי לגלות, לאחר 8 ימי איחור, שאני בהריון עם בטא גבוהה.
בשבוע ה7 היה דופק וגודל מתאים לעובר,
אבל בשבוע 9- גילו שהעובר לא התפתח לאחר שבוע 7 ואין דופק.
היום קיבלתי ציטוטק.

טופלתי בivf באיכילוב ומתלבטת האם לעבור למדיקל סנטר.
מחפשהמלצות לרופאים, והאם יש עודמישהח שעברה מאיכיתוב למדיקל סנטר?
מאחלת לכולם הריון קל וידיים מלאות.
תודה מראש
לצפיה ב-'הצטערתי לקרוא. שולחת חיבוק'
הצטערתי לקרוא. שולחת חיבוק
12/11/2018 | 19:37
לצפיה ב-''
12/11/2018 | 23:42
שלא תדעי עוד צער, רק שמחות מעתה ועד עולם
את מדיקל אני לא מכירה אבל זוכרת כמה המלצות חמות פה
אני טופלתי באסותא רמת החיל והייתי מרוצה. יש להם צוות מעולה וכל ההתנהלות מקצועית ואנושית כאחד. מאוד מרשים. אבל בכל מקום לדעתי צריך להיות דרוכה וקשובה ולהיות הרופאה של עצמך.
גם פגשתי מטופלות מרוצות מאיכילוב אגב.
בהצלחה גדולה:)
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
13/11/2018 | 08:02
מקווה שהציטוטק עשה את עבודתו ושלא תגררי לפרוצדורות נוספות.
מה שלומך?
המון בהצלחה בהמשך! לצערי לא יכולה לענות לשאלותיך.
לצפיה ב-'משתתפת בצערך על האובדן'
משתתפת בצערך על האובדן
13/11/2018 | 11:55
לא יודעת לענות לשאלותיך, אבל רציתי לאחל לך רק בשורות טובות מעתה והלאה! 
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע '
מצטערת לשמוע
13/11/2018 | 12:18

לצפיה ב-'הצטערתי לקרוא'
הצטערתי לקרוא
13/11/2018 | 13:38
איך את מרגישה אחרי הציטוטק?
שולחת לך חיבוק.
לצפיה ב-'האם הייתה לכם נסיגה?'
האם הייתה לכם נסיגה?
13/11/2018 | 11:16
2
היי בנות,
אשמח להבין האם הייתה לכם פעם נסיגה במדידה (או שאולי טעות במדידה).
היום אני ביום ה-12 של המחזור.
לפני יומיים במעקב זקיקים - רירית רחם 9.2, זקיקים: - 16,14,13,13,12,10 ועוד קטנים.
היום במעקב זקיקים - רירית רחם 7.2, זקיקים 15,13,14,10,12,10
לא יודעת איך זה קרה.
לפני יומיים המדידה בוצעה ע"י טכנאית מאוד מקצועית שהרופא אמר לי שהיא אף פעם לא טועה במדידות שלה. והיום בדק אותי רופא בגלל שלא הייתה טכנאית, אבל הוא מתמחה בא.ס. של נשים הרות, אז נראה לי שהוא פחות מתמחה במדידות כאלה. לא יודעת אפילו מה לחשוב, ממש מבואסת.
לצפיה ב-'יש טווח טעות די גדול'
יש טווח טעות די גדול
13/11/2018 | 12:22
1
יצא לי שהרירית שלי 'קטנה' וכששאלתי את הטכנאית הסתכלה עוד קצת בעוד זוויות והגיעה למסקנה שהיא בעצם עבה יותר משהיא חשבה. ויצא לי גם שאמרו לי שהזקיק הגדול והיפה נעלם ואז ביקשתי שתחפש עוד קצת (בזכות עצות של בנות מהפורום) והיא מצאה זקיק של 20 'מתחבא'. נראה לי שגם כשמדובר באנשים מיומנים, קל שיהיו טעויות במדידה, וזה בטח יכול להיות תלוי גם בזוויות, בייחוד אם הזקיקים לא לגמרי עגולים.
אני ממש לא מספיק מבינה בזה, אבל אני לא הייתי מסיקה שיש נסיגה. אולי את יכולה לבקש לעשות עוד מעקב מחר (בעיקר בשביל השקט הנפשי)?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/11/2018 | 13:25
מקווה שבאמת מדובר בטווח סטיה/טעות ולא משהו אחר.
מחר לא מסתדר לי לעשות מעקב. נראה מה הרופא שלי יגיד, עוד לא דיברתי איתו.
כרגע די מבואסת.
לצפיה ב-'בדיקת דופק שבוע 7'
בדיקת דופק שבוע 7
12/11/2018 | 11:02
2
שלום, אשמח לשמוע אם קרה לעוד מישהי...
היה לי אולטרהסאונד לבדיקת דופק, שבוע 7+0.
היה דופק והכל נראה תקין, אך גודל העובר מתאים לשבוע 6. הרופא נתן לי תרופות נוספות לחיזוק המערכת החיסונית ואמר לי לחזור לUS נוסף עוד שבוע בכדי לראות האם העובר גדל.
תודה רבה

לצפיה ב-'לי קרה'
לי קרה
12/11/2018 | 12:34
אבל זה היה בהריון ספונטני שהתחיל כ-IVF עם פרוטוקול ארוך.
בן שלי היה תמיד בפיגור של שבוע, יכול להיות השרשה מאוחרת (או ביוץ יותר מאוחר, אבל לא במקרה של IVF).
היום הוא בן 10 , אהבת חיי.
אז אל תפחדי, הכל יכול להיות תקין.
פשוט צריך לעקוב. העובר עדיין יכול להדביק את הפער.
אז שימשיך הריון עגול, משעמם ותקין.
בהצלחה
לצפיה ב-'גם אצלי בערך כך'
גם אצלי בערך כך
13/11/2018 | 09:52
ביום ראשון עשיתי US והכל תקין, שבוע 6 +3 יש דופק והעובר מתאים ל5+ 6.
ואני אחרי IVF ולכן זה הלחיץ אותי מעט, הרי השבוע אמור להיות מדויק כשזה בהחזרה.
אבל הרופאה אמרה לי שזה בסדר גמור ואין מה לדאוג בכלל...
לצפיה ב-'החזרות מרובות ללא היקלטות'
החזרות מרובות ללא היקלטות
11/11/2018 | 16:42
19
הי,
פעם ראשונה פה, אשמח ללמוד מבעלות ניסיון.
אני בת 40. אני ובעלי עשינו שלוש שאיבות בשנה האחרונה, בכל אחת התפתחו 4-5 עוברים שהוחזרו סה"כ בשש פעמים (בכל פעם החזירו 2 או 3 עוברים).
בפועל אף אחת מההחזרות לא נקלטה (התשובה השלילית האחרונה הייתה היום). מבחינת בדיקות רחם, פרופיל הורמונלי, איכות זרע לא נמצאה איזו בעיה פתולוגית ברורה (חוץ מעניין הגיל המוכר). 
אנחנו מטופלים אצל ברקוביץ' אחרי שקיבלנו עליו המלצות רבות. סה"כ אנחנו מרוצים ממנו, אבל בפועל התחושה היא שאין שינוי בטיפול מניסיון לניסיון. התחושה היא של עמידה במקום. ואין קצה חוט או פתח תקווה. מה עושים? יש למישהי ניסיון דומה או ידע לגבי טיפול (קונבנציונלי או אלטרנטיבי) שמסייע בהיקלטות של עוברים? נשמח לשמוח פידבק מכל סוג. וגם סתם עידוד לא יזיק... תודה לעונות.
לצפיה ב-'עשית היסטרוסקפיה? פיפל? בדיקת קרישיות? העוברים איכותיים?'
עשית היסטרוסקפיה? פיפל? בדיקת קרישיות? העוברים איכותיים?
11/11/2018 | 17:42
16
לי לקח 5 שאיבות ו6 החזרות להקלט, למרות עוברים איכותיים לכאורה (לצד כמות מרשימה של עוברים לא איכותיים ). את השאיבה האחרונה ו"המנצחת" עשיתי אצל בר-חוה, השינוי המרכזי היה א. בפרוטקול שנוסף אליו הורמון גדילה וב. בתמיכה שאחרי שלאור בדיקות אוטואימיוניות לא חד משמעיות, החלטנו להוסיף פרדניזון...
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
11/11/2018 | 18:30
15
הי, תודה על הפירוט 
עשיתי צילום רחם שיצא תקין. לגבי איכות העוברים, בכל ההחזרות האחרונות נאמר לנו שהעוברים באיכות טובה. יש נתונים כמותיים לגבי איכות העוברים שאפשר לבקש או שנסמכים רק על דיווח של המעבדה/רופא?
אשמח לדעת מהו הורמון הגדילה ואיך הוא מסייע להיקלטות? וגם לגבי פרדניזון? פעם ראשונה שאני שומעת את המושג הזה.
וגם לגבי הבדיקות אוטואימוניות. תוכלי להסביר למה הכוונה? אני עשיתי את הבדיקות ההורמונליות הרגילות שמבקשים. אלה שתקפות לשנה.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
11/11/2018 | 18:57
14
צילום רחם הוא לא היסטוסקופיה. צילום רחם בוחן חצוצורות (לא רלוונטי ב IVF) היסטוסקפיה בוחן את מצב הרחם והרירית...
בודאי - את זכאית לגוח מעבדה מלא על כל הפריה והשרידות והדירוג של כל עובר (מדורגים בדרך כלל בסולם של A-D
מה שעבד אצלי זו חשיבה מחוץ לקופסה.. לי הייתה בעיה של אחוז הפריה נמוך (כלומר עוברים באיכות נמוכה יחסיצת) ולכן שילבנו הורמון גדילה (טיפול יקר ושנוי במחלוקת, אבל בסבב המדובר הכפלתי את כמות ההפריות ונוצרו לי מוקפאים!).
בר חוה, הרופא שלי, דוגל בחיפוש אחר סיבות למה אין קליטה. אחת ההשערות היא שהגוף דוחה את העוברים, כלומר שיש בעיה אוטואימונית או בעיית קרישיות. שלח אותי לבדיקות (עשיתי דרך הקופה) גילינו נוכחות של נוגדני לופוס, שהעלו חשד לבעיית קרישיות, ולכן טופלו בפרדינזון שזה סטרואידים שתכליתם לדכא את מערכת החיסון שלכאורה עבדה אצלי אקסטרה.
בסופו של דבר, בדיקות המשך שללו בעיית קרישיות, אבל וואלה הפרדינזון מבחינתי היה הפרוטוקל המנצח

לצפיה ב-'אם אפשר לשעול'
אם אפשר לשעול
11/11/2018 | 22:50
4
כמה היה לך כמותי בבדיקת נוגדני לופוס? 
אצלי יצא ליד גבול העליון (1.29 ו- 1.12) והמזכירה של בר חוה כתבה שזה תקין לחלוטין. הוא כמובן לא ראה את התוצאה. נראה שממש התעמק בתיק שלך, ונראה שזה נדיר אצלו: לרוב המזכירות מחליטות האם בדיקה בסדר או לא. 
לצפיה ב-'יצא לי מחוץ לנורמה'
יצא לי מחוץ לנורמה
11/11/2018 | 23:14
3
חזרתי על הבדיקה בהנחיית רופא משפחה וראומטולוג ולאחר מכן רופאת הריון בסיכון עוד 3 פעמים בכולן יצאו תקינות ובנורמה ונשללה apla.  שלושתם גם טענו שמה שבנורמה, בנורמה.
לא חושבת שתהליך הטיפול שלי במרפאה היה נדיר. להפך. פעלתי בהתאם להנחיות. שלחתי את כל הבדיקות מראש, הגעתי סופר מוכנה לפגישה וגם אחרי ארבעה סבבי ivf לא מוצלחים והיה לנו המון ידע להסתמך עליו.
גם הוא לא התרגש מהלופוס (כי כבר כשהגעתי אליו יצאה לי בדיקה נוספת תקינה), אמר לי שזה כנראה כלום (וצדק) אבל שאפשר לקחת פרדניזון במינון קטן. אמרתי לו שמעולה. הוא אגב מיהר להוריד אותי מהפרדניזון ישר אחרי בדיקת דופק. שוב, בצדק, כאמור לא הייתה שום עדות קלינית ברורה לצורך, אבל לאור כשלונות קודמים וחוזרים, אני דחפתי לשם

לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/11/2018 | 23:27
2
את לא הראשונה, אגב, שנקלטה עם סטרואידים. אולי יש בזה משהו. לי גם יצאו כמויות קטנות של נוגדנים אחרים (anti dna ו ana). אולי אבקש מבר חוה לשקול סטרואידים לטיפול הבא. לי אף פעם לא היה יעוץ איתו, אולי בגלל זה לא ממש התעמק. חזר על אותו דבר עד שחצי מרוטוקול כבר היה הצעה שלי (גם התרופה וגם המינון). שלי זה הרגיש מוזר. העיקר שיהיו תוצאות. 
לצפיה ב-'אצלי ביעוץ אצלו התעמק בבדיקות ורשם בתיק מה שרלוונטי'
אצלי ביעוץ אצלו התעמק בבדיקות ורשם בתיק מה שרלוונטי
12/11/2018 | 20:23
1
גם עידן עם הזמן דברים בתיק. ממש לא מסכימה עם הקביעה שהפקחדות שלו היחידות שראות תוצאות בדיקה. ואגב, גם קרה לי שקיבלתי הנחיה מסויימת בעקבות שהפקידה ראתה תוצאות בדיקה, ואכ עדכנו אותי שבר חוה הסתכל ושינה את ההנחיה.
לא יודעת אם הוא עובר על כל תוצאות הבדיקות אך אני הרגשתי שכן. וכשהיה לי ספק, ביקשתי לוודא שבר חוה בעצמו ראה את התוצאה.
לצפיה ב-'לא אפרט פה את החוויות שלי'
לא אפרט פה את החוויות שלי
12/11/2018 | 22:33
רק אסכם מאז שטופלת יש לו הרבה יותר מטופלות ופחות כח אדם וכתוצאה פחות זמן לכל מטופלת.
יעוץ ראשוני ויחיד היה אצל רופא אחר, אולי זה עושה את ההבדל, לא יודעת. לי מרגיש לא נוח כשאני רואה שלא הסתכלו בתיק לבדוק נתוני הסבב שלפני שהגעתי אליהם, ואני בעצמי צריכה להציע ולשנות חצי מהפרוטוקול. מרגיש לי לא נוח כל הזמן להיות עם יד על הדופק ולחפור ולהתעקש. אבל אני בינתיים שם, למדתי לעשות כל זה ולחיות עם זה.
לצפיה ב-'נשמע מעודד'
נשמע מעודד
11/11/2018 | 23:25
8
נראית לי חוויה אחרת ממה שאנחנו עוברים. אצלנו לאורך כל התהליך לא היה אפילו ניסיון לברר למה אין קליטת עוברים. ההצעה היחידה שהועלתה הייתה מיון זרע, שאולי שיפר את איכות העוברים אבל לא שינה מבחינת היקלטות. 
יש לנו את דוחות המעבדה, אבל לא הבנתי את המדדים. A זו האיכות הטובה יותר, וD הנמוכה? מעניין אותי לבדוק עכשיו.
נשמע שכדאי לנסות את בר-חוה.
לצפיה ב-'אצלנו מה שעשה את ההבדל היה מיון אצל ברטוב'
אצלנו מה שעשה את ההבדל היה מיון אצל ברטוב
12/11/2018 | 04:06
7
אבל אני לקחתי בכל הפרוטוקולים שלי סטרואידים אמפירית, דקסמתאזון במקרה שלי, המון תוספים בכמויות מטורפות שגם הם אמפיריים כמו Q10, ול-ארגינין (חומצת אמינו שאמורה להשפיע בין היתר כמו הורמון הגדילה שהזכירה לונדי), ובשתי ההחזרות האחרונות גם אספירין אמפירי. הכל נטלתי רק עד הבטא.
פרוטוקול ההחזרה המנצח שלי היה החזרת מוקפאים במחזור מתוגבר בלטרוזול (שזה כמו איקקלומין שבטח נתקלת בו אי שם בתחילת הדרך), עם כל התוספות הנ"ל והחזרה כפולה, הראשון ביום 3 והשני ביום 5.
גם הסטרוסקופיה זה רעיון מצוין.
את מטופלת אצל רופא טוב ועד שתגיעי לבר חווה עלול לעבור זמן רב כי התורים רחוקים (אני לא טופלתי אצלו, הייתי מטופלת צוות באסותא רמת החיל) ובזמן ההמתנה כדאי לך לפנות לברקוביץ' ולבקש לנסות את האפשרויות שהוזכרו שהן במילא לא מוכחות מחקרית. אני בטוחה שהוא ילך אתכם בענין הזה..
מאחלת לך החזרה שביעית מנצחת בקלות ובנחת:)
לצפיה ב-'עשינו מיון זרע בשתי השאיבות האחרונות'
עשינו מיון זרע בשתי השאיבות האחרונות
12/11/2018 | 07:12
4
לא ראינו שיפור, למעט הדיווח של ברקוביץ' שהעוברים יפים.
קראתי קצת על הסטרוסקופיה, ועברתי משהו דומה מאוד למה שמתואר שם. מילוי הרחם בגז או בנוזל (אצלי זה היה נוזל) ובדיקה פנימית, אבל למיטב ידיעתי קראו לזה "צילום רחם". הפרוצדורות באמת דומות ורק מה שבודקים שונה? 
בעניין החזרה כפולה, איך זה משפר בדיוק את סיכויי ההשתרשות?
ולעניין תוספי המזון, הרופא שעשה לך את הIVF המליץ? האם על סמך בדיקות שהראו מחסור או על סמך ההנחה שזה עוזר? ברקוביץ' מעולם לא המליץ על איזה שהוא תוסף מזון. 
לצפיה ב-'אלה 2 בדיקות שונות'
אלה 2 בדיקות שונות
12/11/2018 | 16:12
1
צילום רחם בודק את המעבר בין החצוצרות. בהיסטרוסקופיה אבחנתית מחדירים מצלמה קטנה לתוך הרחם ורואים אם יש מחיצות, הידבקויות, פוליפים, מיומות, איך הרירית וכו'
לצפיה ב-'תודה! נשמע שזו אמורה להיות בדיקה בסיסית'
תודה! נשמע שזו אמורה להיות בדיקה בסיסית
13/11/2018 | 01:25
תוהה למה לא שלחו אותנו כבר מזמן לבדיקה הזו. עושים אותה פרטי או דרך הקופה?

לצפיה ב-'הסטרואידים היו בפרוטוקול המנצח שלי מסבב ראשון'
הסטרואידים היו בפרוטוקול המנצח שלי מסבב ראשון
13/11/2018 | 06:29
1
את מרקחת התוספים למיניהם אספתי פה בפורום ורובם מוגדרים כמשפרי איכות ביציות. אגב, רובם מומלצים ע"י דר בר חווה והמידע ברובו הגיע לפורום מהמטופלות שלו. כמו שהזכרתי, מדובר בטיפולים נסיוניים שאין מחקרים מבוססים שתומכים בהם או כמו שמכנה זאת פרופ זיידמן: פלסיבו.
לפני מספר חודשים היה אירוח של דר בר חוה בפורום ושאלתי אותו לגבי החזרות שלא צלחו. הוא טען שהמכשול היחיד הוא כניראה הגיל כשכל השאר תקין ובמידה והפוטנציאל השחלתי קיים זה רק ענין של נסיונות עד שמגיעים לביצית התקינה.
לענין החזרה כפולה היתרון העקרי הוא החזרת בלסטוציסט שסיכויי הקליטה שלו טובים יותר (הוא משתרש מיידית ולא מחכה כמה ימים להתפתח ברחם). כשגילתי שבאופן מפתיע העוברים שלנו מצליחים פתאום לגדול ליום 5 (זה קרה רק בשתי השאיבות האחרונות) החלטתי לנסות להפשיר זוג מוקפאים יום 3, להחזיר אחד לגדל את השני ליום 5 ולהחזיר גם אותו (היו לי גם מוקפאים של יום 5 לגיבוי - לשאלתה של מבוגרת). פרופ זיידמן, שביצע את ההחזרה ביום 3 ניסה להניא אותי בטענה המאוד נכונה שהכי טוב לעוברים ברחם אבל לקחתי את הסיכון ונקלטתי.
העיקר שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'אצלי השאירו לגדול מעבר ל 3 ימים'
אצלי השאירו לגדול מעבר ל 3 ימים
13/11/2018 | 07:15
את העוברים הלא טובים (דרגה 2-3), אז ברור היה שהם לא התפתחו.  
כמה עוברים היה לך בערך בסבב? וכמה המשכתם לגדל ובאיזה איכות הם היו? הבנתי שגידלת עוברים טריים עד יום 5, ובעיכבות זאת גם את המוקפאים.  אני מנסה להבין-כמה מתוך כמה כדאי לגדל ועוברים באיזו איכות כדאי לגדל. 
לצפיה ב-'היו לך גם לפני החזרה של יום 5?'
היו לך גם לפני החזרה של יום 5?
12/11/2018 | 20:14
1
כי אולי גם זה מה שעשה את ההבדל? הרי לעובר יום 5 יש הרבה יותר פוטנציאל מעובר יום 3.
לצפיה ב-'ההחזרות האחרונות היו של יום 5 '
ההחזרות האחרונות היו של יום 5
13/11/2018 | 01:26
וזה לא שינה...
לצפיה ב-'אצלנו החזרה 9 הפכה אותי ב"ה לאמא, אחרי 5 שנים'
אצלנו החזרה 9 הפכה אותי ב"ה לאמא, אחרי 5 שנים
12/11/2018 | 20:31
1
(5 שנים מרגע שהתחלנו לנסות..).

מה השתנה?
1. קלקסן אמיפרי, למרות שעשיתי בדיקות קרישיות מלאות שהיו תקינות.
2. פרוזלט סמוך להחזרה (כי היו לי כאבי בטן והתכווצויות סביב השרשה).
3. מיון זרע (אצלנו הייתה ידועה בעיה בזרע, אך הרופאים התעלמו, והמיון זרע ממש שיפר מצב העוברים).
4. לפני ההחזרה המנצחת הלכתי למיקווה לראשונה מאז החתונה.

לא יודעת מה מהדברים השפיעו. אך בהחזרה ה9 אחד משני העוברים נקלט, ותודה לאל הפך אותי לאמא אחרי המסע המפרך (לפני ivf עשינו סבבי הורמונים, הזרעות וכו, סהכ לקח לנו 5 שנים להפוך להורים).
לצפיה ב-'תודה! גם לי יש כאבי בטן אחרי החזרה'
תודה! גם לי יש כאבי בטן אחרי החזרה
13/11/2018 | 01:36
מעניין אותי הפרוזלט. ניסיתי לחפש ברשת ולא מצאתי את התרופה הזו. איך מאייתים את זה באנגלית?
איך ידעת להגיד שזה כאבי בטן בעקבות השרשה? גם אצלי מתחילים כאבי בטן כמו של מחזור מיד אחרי ההחזרה ומתגברים ככל שהימים מתקדמים. זה הרגיש לי כמו כאבי מחזור רק קצת יותר קלים. בהתחלה הייתי בטוחה שזה אומר שלא נקלט, אבל אז הבנתי שכאבי השרשה דומים לכאבי מחזור.
איך הפרוזלט מסייע להשרשה? וממתי לקחת אותו, מיד אחרי החזרה?
לצפיה ב-'הזרקת אורגלוטרן'
הזרקת אורגלוטרן
10/11/2018 | 09:48
12
אני כנראה צריכה היום להזריק אורגלוטרן וזו פעם ראשונה שיוצא לי להזריק משהו אז אני חוששת. ההנחיות שקיבלתי אצל בר חוה קצת שונות מההנחיות שמגיעות עם הזריקה, אז אני לא בטוחה לפי מה לפעול.
למשל כתוב בהנחיות שצריך לוודא שלא הגעתי לכלי דם על ידי משיכה של הבוכנה לראות אם עולה דם, זווית הכנסת המחט שונה (45 מעלות בהנחיות המודפסות, אצל בר חוה אמרו 90) וגם המיקום המומלץ שונה
וגם - יש אוויר במזרק, זה רגיל? מה אתן עושות עם זה?
תודה
לצפיה ב-'ד"ר גוגל'
ד"ר גוגל
10/11/2018 | 10:14
2
הלכתי לשאול את ד"ר גוגל, אז עונה כאן ממה שמצאתי, למקרה שמישהי נוספת מתחבטת בזה. כמובן אלה רק מסקנות על סמך חיפוש לא מעמיק בגוגל, אז לקחת את מה שאני כותבת בערבון מוגבל:
* נראה שלא צריך למשוך את הבוכנה, לפחות אם זה בבטן, באף אחד מהסרטונים לא מתארים שצריך
* זווית - הרבה מראים 90, בוידאו אחד אמרו 45-90 אז זה כנראה לא משנה
* נראה שהרוב ממליצים בבטן
* והכי חשוב, לגבי האוויר - יש כאלו שאומרים להוציא אותו (יש סרטים שמראים איך), אבל בלא מעט מקומות אומרים שהאוויר שם בכוונה, לעזור לכל הנוזל להכנס לגוף, ולהשאיר אותו.
לצפיה ב-'אורגלטרון'
אורגלטרון
10/11/2018 | 13:03
1
לא יודעת אם כבר הזרקת והתגברת על המכשולים, לי באופן אישי הזריקה כאבה גם בהזרקה עצמה וגם אחרי, אז שמתי קרח לפני הזרקתי ושמתי קרח אחרי. מעבר לזה מזריקים בבטן רגיל, אני הוצאתי את האוויר עד שיצאה מהמזרק טיפה קטנה.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/11/2018 | 13:34
בינתיים עוד לא הזרקתי, מחכה להחליט אם זה היום הראשון למחזור או לא (לפעמים ממש קשה להחליט). אשים קרח, תודה על הטיפ.
לצפיה ב-'אם הזריקה לבטן-אף פעם לא משכתי בוחנה'
אם הזריקה לבטן-אף פעם לא משכתי בוחנה
10/11/2018 | 14:26
1
לבדוק לגבי כלי דם. הכנסתי מחט ודחפתי חומר. הזווית נראה לי לא משנה. אחות שעשתה לי פעם ראשונה עשתה בזווית 45. הזרקתי גם בזווית דומה, בשלב מסויים ראיתי ביוטיוב שעושים ב 90, אז עברתי לדקור ב 90, נראה לי גם קל יותר
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/11/2018 | 14:56
בינתיים אני גם עוד בהתלבטויות אם היום כבר נחשב ליום הראשון למחזור, באסה שזה יצא שבת אז אני לא יכולה להתקשר לקליניקה להתייעץ :(
לצפיה ב-'הזרקתי רגיל, בלי למשוך כלום. והיה בסדר'
הזרקתי רגיל, בלי למשוך כלום. והיה בסדר
10/11/2018 | 22:55
לצפיה ב-'מעולם לא הקפדתי על הדברים האלה'
מעולם לא הקפדתי על הדברים האלה
11/11/2018 | 10:06
5
מעולם לא התעסקתי במשיכת הבוכנה אחורה, הוצאת אוויר וכו'.
אלו הוראות בטיחות, אבל לדעתי בטיחות יתר: הן חשובות כאשר יש סכנת כניסה לכלי דם גדול, ובאיזור הבטן בו מזריקים הסיכוי להגיע לכלי דם גדול הוא קלוש ממילא, אז זה די מיותר לדעתי.
לצפיה ב-'כן, נראה שבאזור הבטן זה בסדר'
כן, נראה שבאזור הבטן זה בסדר
11/11/2018 | 22:22
4
ואמרו לי בקליניקה שלא נורא שבסוף נכנס גם אוויר. בינתיים האורגלוטרן בסדר, נראה איך יילך עם התרופות הבאות (אני הכי חוששת פרגניל!)
תודה
לצפיה ב-'את נפרגניל עשיתי במוקד לרפוא דחופה'
את נפרגניל עשיתי במוקד לרפוא דחופה
11/11/2018 | 23:17
3
ולזה צריך הפניה. אפשר גם בקופת חולים. ממש לא היה נורא כשאחות עשתה לי את הזריקה, אבל העדפתי לא לעשות לבד בבית (זה בישבן או הירך ומחט יותר עבה-לי נראתה ענקית ופחדתי).
לצפיה ב-'טיפ מצויין, אנסה להשיג הפניה - צריך מרופא של הקופה?'
טיפ מצויין, אנסה להשיג הפניה - צריך מרופא של הקופה?
12/11/2018 | 10:29
2
לצפיה ב-'הייתה לי סאגה עם הזריקה הזאת'
הייתה לי סאגה עם הזריקה הזאת
12/11/2018 | 10:37
1
כן, רופא קופה יכול לתת לך הפניה. אני גיליתי שאני לא מסוגלת לעשות את זה בבית כשקופה הייתה כבר סגורה, אז התקשרתי למוקד רפואה דחופה בלאומית ולא רצו לתת הפניה, התקשרתי פעם שניה -והגעתי לנציג אחר והוא בחצי שניה שלח הפניה ל ט.ר.מ. (ששם עשיתי את הזריקה). אם את במכבי-זה גם ט.ר.מ. (או תרם, לא זוכרת אותיות). זריקות פוריות הם עושים בלי תור, רק צריך הפניה מרופא (ולקנות את הזריקה כמובן). גם מרפאת של בר חוה יכולים לשלוח לך הפניה, רק תיוודאע לפני שזה תקף ב ט.ר.מ.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
12/11/2018 | 13:53
אקח הפניה מהמרפאה של בר חוה ואבדוק אם זה תקף לשם, אם לא אנסה לבקש מרופא של הקופה שייתן לי הפניה. נראה לי שלהזריק IM זה כבר מעבר לגבולות האומץ שלי.
לצפיה ב-'מישהי השתמשה בעט חדש של אוביטרל? '
מישהי השתמשה בעט חדש של אוביטרל?
12/11/2018 | 07:42
5
קיבלתי הוראה מוזרה לזריקה-״עט חדש של אוביטרל, לסובב 5 קליקים ולהזריק״. כמה פעמים ניסיתי לברר במזכירות מה המינון שצריך להזריק (לא בקליקים) ולא קבלתי תשובה. בהוראות מזרק כתוב רק על הכוונת עט על 250, אין שום זכר ל״קליקים״. מבלבל. מישהי קיבלה הואראה דומה אולי? 
לצפיה ב-'כמה את צריכה להזריק? '
כמה את צריכה להזריק?
12/11/2018 | 07:58
4
אם מזרק מלא אז פשוט תכווני ל 250 ותזריקי, זה פשוט כמו הגונאל
לצפיה ב-'אבל זאת בדיוק הנקודה'
אבל זאת בדיוק הנקודה
12/11/2018 | 08:24
3
הם לא מוכנים להגיד כמה! כל הזמן חוזרים כמו תוקים על ״5 קליקים״. 
לצפיה ב-'אז תלכי לנקודת ההתחלה'
אז תלכי לנקודת ההתחלה
12/11/2018 | 08:32
1
ומשם תקליקי 5 קליקים
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/11/2018 | 08:50
התעדכנתי גם בפורומים רוסים, ברוסיה העט כבר שנים בשימוש. יש 25 קליקים סך הכל.
לצפיה ב-'את לקראת שאיבה?'
את לקראת שאיבה?
12/11/2018 | 08:40
אם כן, הסיכוי שזה מתחת ל-250 הוא די נמוך לדעתי.
אולי תנסי להתנסח אחרת, אל תשאלי כמה להזריק אלא אם את צריכה להזריק את כל תכולת העט.
לצפיה ב-'אנדרומטרין '
אנדרומטרין
11/11/2018 | 14:41
2
היי, עברתי היום שאיבה, צריכה מהערב להשתמש ב אנדרומטרין. קראתי שזה נוזל ודוחה וכו', רוצה לשאול האם צריך לשכב למשך מספר דקות? מקווה שלא  צריכה להשתמש בזה 3 פעמים ביום ולא ברור לי איך אצליח לתפעל את העניין עם מוליך בעבודה. 
תודה ושמחה שההודעות שלי מתפרסמות. היו לי מלא שאלות במהלך ההזרקות, היה מתסכל לכתוב הודעה ארוכה ולהבין שהיא לא תתפרסם. 

לצפיה ב-'עונה'
עונה
11/11/2018 | 15:26
1
זוועת עולם, כן...
אין צורך לשכב, זה מתפרק אחרי 4-6 שעות ולא יוצא ישר.
אני משתמשת בזה 3 פעמים ביום והאמת שזה  לא סיפור מבחינת עבודה, יש לי נרתיק כזה שדחפתי לתוכו פדים/תחתוניות ואת התרופות של הפוריות ואני לוקחת אותו לשירותים, עושה מה שצריך ושוטפת עם מים וסבון. נראה לי שצריך עם מים חמים אבל אני לא מקפידה, רק פעם ביום, כשאני כבר עם המים החמים של המקלחת.

לי מאוד עוזר להשתמש בתחתוניות מכותנה אורגנית כי אני רגישה לפטריות וכל הנזילות האלה לא עושות לי טוב. עם התחתוניות האורגניות המצב שלי הרבה יותר טוב.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה מחזיקה לך אצבעות'
תודה רבה מחזיקה לך אצבעות
11/11/2018 | 16:01
ליום רביעי
לצפיה ב-'המלצות לרופא פוריות '
המלצות לרופא פוריות
11/11/2018 | 10:32
2
היי חברות,
אני מחפשת המלצה לרופא פוריות שמתמחה בבעיות של הפלות חוזרות/קרישיות יתר.
אני מהמרכז אך מוכנה אפילו לנסוע עד הצפון בישביל רופא טוב ומרגיע.

תודה רבה.

לצפיה ב-'אחותי טופלה אצל ד"ר גיא גוטמן לאחר מספר הפלות'
אחותי טופלה אצל ד"ר גיא גוטמן לאחר מספר הפלות
11/11/2018 | 11:53
1
והיתה מאד מרוצה (גם אני מאד מרוצה מהאחין החמוד שיצא). הוא עובד עם כללית (ובפרטי). הוא מקבל בתל אביב ובהוד השרון, נותן יחס אישי, ומנסיון הוא מאד מרגיע. 
לצפיה ב-'עלי הוא ויתר מהר מידי, לא ממליצה'
עלי הוא ויתר מהר מידי, לא ממליצה
15/11/2018 | 01:42

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה