לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2619226,192 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
14/01/2018 | 13:52
9
היי,
היי בנות,
צריכה את עזרתכן :הרופא אמר לי לקחת  איקקלומין בין יום 4-8 למחזור. יוצא שאבוא למעקב זקיקים רק ביום 12(יום 10-11 נופל על שבת). האם כדאי ביום ה10 כבר לקיים יחסים כדי לכסות או לשמור זרע עד המעקב?הרופא אמר שכנראה הביןץ לא התרחש לפני יום 14 אבל ראיתי באינטרנט בנות שבייצו בין יום 10-14 עם הכדורים גם. מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'מישהי?'
מישהי?
14/01/2018 | 17:00
מישהי?
לצפיה ב-'עדיף להתחיל את המעקב קודם'
עדיף להתחיל את המעקב קודם
15/01/2018 | 08:05
7
יש בהחלט סיכוי לבייץ ביום ה-11 או ה-12. בהצלחה!ככה התפספסו כמה סבבים אצלי...

לצפיה ב-'אז אם יש סיכוי'
אז אם יש סיכוי
15/01/2018 | 08:15
6
לבייץ ביום 12 לא עדיף לקמפר ביום 10 כדי לא לפספס?
לצפיה ב-'לדעתי כן אבל אצלי'
לדעתי כן אבל אצלי
15/01/2018 | 09:17
5
הביוץ הוא יחסית מוקדם.עדיף יום כן,יום לא,החל מהיום העשירי.
לצפיה ב-'התכוונת להתחיל את המעקב'
התכוונת להתחיל את המעקב
15/01/2018 | 09:19
4
קודם בימים.
לצערי לא מתאפשר כי זה נופל על שישי שבת ולכן אתחיל ב12. השאלה אם לקיים ביום עשר לא מפרי לטיפול או משהו כי אני זוכרת שאמר יום לפני שבאים אליו לא לקיים.
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודעת,זה לא אמור להפריע'
עד כמה שאני יודעת,זה לא אמור להפריע
15/01/2018 | 17:46
3
 הרופא הקודם שלי טען שאין בעיה מכיוון שבהזרעה הזרע עובר השבחה אז לא צריך להתנזר.
לצפיה ב-'כרגע זו פעם ראשונה'
כרגע זו פעם ראשונה
15/01/2018 | 18:07
2
אז רק איקקלומין. נקווה לטוב והלוואי ויצליח :)
לצפיה ב-'הלוואי.בהצלחה רבה'
הלוואי.בהצלחה רבה
15/01/2018 | 18:25
1
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
15/01/2018 | 18:49
גם לך!
לצפיה ב-'שאלה לגבי זריקות פרוגסטרון'
שאלה לגבי זריקות פרוגסטרון
14/01/2018 | 15:41
5
היי לכל הבנות היקרות,
אני בטיפולי פוריות ופוליציסטית. כרגע נמצאת בתהליך לקראת החזרה (אני שלושה חודשים אחרי הפלה שלישית) והרופא אמר (יותר נכון אני ביקשתי) שננסה זריקות פרוגסטרון כי עם הנרות הערכים היו די נמוכים והיו לי דימומים. הזריקות שאני צריכה להתחיל החל ממחר הן פרונטוגסט. הבנתי שמדובר בזריקה מאוד לא נעימה ורציתי לשאול האם יש טיפים כיצד להיערך, האם אוכל לעבוד ולתפקד כרגיל איתן? מה יכול להקל? ובעיקר...האם יש סיפורי הצלחה בעקבות הזריקות הללו...

תודה על הקדשת הזמן ובהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'אני הזרקתי פרונטוגסט בסבב האחרון'
אני הזרקתי פרונטוגסט בסבב האחרון
14/01/2018 | 16:51
2
את האמת.. זה די סיוט
ההזרקה עצמה - לישבן - השתפרה אצלי משמעותית. הזרקתי לעצמי בכל מיני תנוחות שהייתי מאוד גאה בהן. אשכרה הייתי עומדת עם הישבן החשוף מול המראה ומתרגלת הזרקה חצי עיוורת.
אבל - לא משנה מה עשיתי - עיסוי, מקלחת, חימום, קירור - התפתחו לי כחולים וגבשושיות באיזורי ההזרקה, ברמה שלא יכולתי לשבת, לשכב על הישבן, ובעיקר לעבור מעמידה לישיבה. השבוע האחרון היה ממש מסייט, ואצלי זה גם לא הסתיים בהריון כך שהרגשתי שסבלתי לשווא.
החלטתי הפעם להשאר עם הנרות ולוותר על התענוג המפוקפק - אבל אני מאחלת לך הצלחה רבה
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה!'
תודה רבה על המענה!
14/01/2018 | 19:50
1
והמון המון בהצלחה!

עד עכשיו קיבלתי תמיכה בנרות אבל בגלל הדימומים מנסים זריקות. הלוואי שיעזור...

נאמר לי שלא אפשרי להתחיל מנרות ואז לזריקות במידה וייקלט אלא צריך ממש להתחיל עם הזריקות קצת לפני ההחזרה. במקום עבודתי אני בעיקר יושבת, אבל האם הכאב עד כדי כך בלתי נסבל שאי אפשר לתפקד רגיל?
לצפיה ב-'לא כאב'
לא כאב
14/01/2018 | 21:59
הי.. הזרקתי את הזריקות האלו בכמה החזרות וזה היה בסדרגמור. לא כאב בכלל. הלכתי כל פעם לאחות להזריק ולרוב הן עושות את זה טוב (רק אחות אחת הצליחה להכאיב לי). בהצלחה
לצפיה ב-'האם הזריקה הזאת היא כמו הפרוגסטרון ריטארד?'
האם הזריקה הזאת היא כמו הפרוגסטרון ריטארד?
15/01/2018 | 07:24
לי הוסיפו לנרות את הריטארד ואמנם זריקה מאוד כואבת אבל פעם בשבוע אכן נסבל, אולי תנסי אותה.
ושאלה שנייה אולי חשובה יותר, האם עשית ברור הפלות חוזרות בהפלה שלישית? נראה לי שדווקא לא בהכרח התמיכה היא הבעיה, תפני לברור על מנת אולי למנוע את ההבאה בתור על ידי קלקסן או משהו בסגנון.
לצפיה ב-'הזרקתי עד לפני שלושה ימים'
הזרקתי עד לפני שלושה ימים
15/01/2018 | 10:07
מסוף חודש אוקטובר על בסיס יומי.
הזריקה אכזרית וכואבת ונכון שהיא עושה גבשושים (עדיין יש לי) וכחולים ומה לא. הייתי מציעה לחמם את הבקבוק לפחות עשרים דקות לפני ההזרקה (אני פשוט שמתי בחזיה) כיוון שהחומר שומני ועובר טוב יותר אם הוא חם. לעסות את האזור טוב טוב אחרי ההזרקה ובעיקר להבין שזה למטרה טובה.
לשאלתך אם עזר- מתחילה מחר שבוע 13 בעז"ה, פעם ראשונה שנקלטתי. אני חושבת שהן מאוד אפקטיביות והיו שוות לי את חודשי הסבל שעברתי בלהזריק אותן.
בהצלחה!
לצפיה ב-'זקוקה לתמיכה '
זקוקה לתמיכה
12/01/2018 | 14:13
19
הי. נקלטתי לאחר כמעט שנה של טיפולים 5 החזרות מוקפאים שלא צלחו, שאיבה , והחזרה שלא נקלטה, ושאיבה אחרונה ב 18/11, כאשר בהחזרה הוחזרו 2 עוברים 9 תאים , פוטנציאל מצויין , סוף סוף בטא מעולה, שהכפילה את עצמה יפה, שבוע 6 וקצת הלכנו לאולטראסאונד ראו שק הריון עם דופק . הרופא אמר לנו לחזור בשבוע 9. אתמול היינו אצל הרופא, הוא מכניס את מקל האולטראסאונד, בעלי ואני בהתרגשות , ואז הרופא שואל אם היה לי דימום . אמרתי לא. ממש לא. היה לי פה ושם כאבים בבטן תחתונה , ברמה של אמרתי בקול איי (לפני יומיים בערך) . וזהו . לא יותר . לא דימום , לא כלום . ואז הוא שוב מחפש זוויות , מגדיל, מקטין , וכלום . תמונה בלי תזוזה והרופא שותק, שותק , אני כזה מה קרה , אז הוא אומר מצטער אני לא רואה דופק, הגודל של העובר מתאים לשבוע 8.1. ואני כבר שבוע 9 פלוס. 
באותו רגע הרגשתי עולמי חרב, אני הבנאדם הכי בריא, הכל אצלי מצויין  רירית , זקיקים, והנה הפלה . הרופא מציע ציטוטק או גרידה , לא מבינים מה לעשות הוא מבחינתו רוצה להעיף אותנו מהחדר לא מסביר, ללא אמפתיה, כל דבר מסוכם במשפט בודד, בעלי כמעט התעלף מול הרופא במלוא מובן המילה. אני כולי בשוק , לא מאמינה . פשוט לא נקלט. 
יוצאים מהרופא , נוסעים למכבי פארם סניף פתוח היחידי באותה שעה , בבת ים , אומרים לי שאין ציטוטק בסניף , בודקים לי יש בתל אביב יגאל אלון . 
נוסעים ליגאל אלון תל אביב, פתאום אני נזכרת שיש מוקד, אמרתי בוא נלך למוקד לקבל חוות דעת נוספת , קונים ציטוטק (4 כדורים  שעולים מחיר מגוחך של 2.5 שח) 
נרשמים אצל המזכירות , עוברים דרך האחות (חייבים לפי נהלים ) אמרתי לאחות ששבוע 9 פלוס ויש כאבים חזקים ובאתי לבדוק, שואלת שאלה שגרתית של רגישות לתרופות אמרתי כן , לסינטומצין וזינט. היא מתחילה שעה לחפש את השמות במחשב, ובסוף מבסוטית מעצמה שמצאה כאילו ניחשה שאלה אמריקאית במבחן ,. ואני יושבת מולה ובא לי לצרוח לה יש לי פאקינג ככל הנראה עובר מת בבטן לעזעזל עם רגישות לתרופות לא קריטי, אבל לה זה חשוב, למה לא רשום . 
בסוף , אחרי שסימנה הכל , טוב תעברו לרופא. 
נכנסים די מהר לרופא, הוא בודק ימינה שמאלה , תמונה כזו , מסך כזה , כלום תמונה לא זזה , מסך נדם . אומר אני מצטער אין דופק . 

מתיישבים מולו , שואל אותי איזה סוג דם אני , אמרתי שלילי, RH -, אומר לי אז את צריכה לקבל זריקת אנטי די שהגוף לא ידחה בהריונות הבאיןם , אמרתי לא ידעתי , מה הרופא לא אמר לך ? לא , 
מזלי שהמרפאת אחיות פתוחה ושהיה להם אנטי די , אז נתנו לי זריקה . 
וגם אמרו שצריך לבדוק בטא, בסוף . 

לקחתי אתמול בערב את הציטוטק . דימום בלילה . 
זה נורא, לדעת שהעובר שהיה בתוכי הפך לגושי דם . אין יותר כואב מזה. טוב יש , אבל כרגע זה הכי כואב . 

אני כל הזמן חושבת מה עשיתי לא בסדר, מה עשיתי שגרם להפסקת דופק. לפני כשבוע היה לי סינוסיטיס (משהו חוזר אצלי , כל נזלת מתפתחת לסינוסיטיס)
אז הלכתי לרופאת אוזן גרון , והיא אמרה שצילום לא תעשה לי ונתנה לי אוגמנטין , דיברתי עם מרכז טרטולוגי והם אישרו אמרו אין מניעה ושמותר לקחת אוגמנטין בהריון . הסינוסיטיס עבר אבל ... אולי בזה שלקחתי אנטיביוטיקה הרג את העובר. 
אולי זה משהו אחר? אולי ? סקס שעשינו? אולי ? לא יודעת, אולי כשרצתי להספיק לאוטובוס? 
אולי לא שתיתי מספיק מים 

אני לא מצליחה להפסיק לחשוב שאני הרגתי את העובר שנוצר בעמל רב וסבל רב . אולי הבת שלי בת שנתיים נתנה לי בטעות מכה ולא שמתי לב . 

אני פשוט לא מצליחה להשתחרר מזה שאני גרמתי למות העובר. אני מקללת את עצמי למה לקחתי אנטיביוטיקה, היתי צריכה לקרוא , לחקור , אולי לקחת מוקסיפן . 
אני כל כך שונאת את עצמי . הכל בגללי . 

מחר צריך לבוא שוב לביקורת במוקד שיבדוק איך מתקדם . 

הלב שלי כואב . 

לצפיה ב-'הלב שלי כואב איתך'
הלב שלי כואב איתך
12/01/2018 | 16:45
5
אני ממש מצטערת.
גם לי היתה הפלה והאשמתי את עצמי כי כעסתי וצעקתי מאוד יומיים לפני. וגם קיבלתי מכה בבטן.
אחכ היה עוד הריון והיתה הפלה למרות שלא כעסתי ולא קיבלתי מכה. אז האשמתי את עצמי שהייתי בלחץ בעבודה ולא שתיתי מיים.
הרופא הסביר לי טוב טוב שאין שום קשר. זה איכות העובר וזהו.
אל תכעסי על עצמך
 ליבי יוצא אליך ולמה שאת עןברת.
חיבוק ונשיקות.
לצפיה ב-'תודה לך על תמיכה. '
תודה לך על תמיכה.
12/01/2018 | 21:01
4
פשוט הסביבה שלי - בעלי ואמא שלי בטוחים שההפלה זה מהאנטיביוטיקה אוגמנטין שלקחתי ממש בשבוע הזה בו כביכול הפסיק העובר לגדול. אני מפחדת שיווצר קרע ביני לבין בעלי הוא שבור ומרוסק והיום בכה . הוא חושש מאוד מאיכות הזרע שלו הוא עבר ניתוח וריקוצלה לפני חודש וחצי . אמור להשתפר אבל אין לדעת , ואם לא יהיה זרעים חיים וכולם מתים , ואם הניתוח גרם למשהו שישבש , נשאר לנו מוקפא אחד מהשאיבה האחרונה . אמנם יש לנו ילדה מקסימה בת שנתיים וחודשיים אבל ...
אני מפחדת שבעלי יפסיק לאהוב אותי כי אני גרמתי להפלה בכך שלקחתי אנטיביוטיקה 
לצפיה ב-'יקירתי לא..'
יקירתי לא..
12/01/2018 | 22:07
ממש לא להאשים את עצמך
יקירתי הלב שלי כואב כשאני קוראת את ההודעה שלך 
אל תייסרי את עצמך!
זה מנגנון הגנה אולי לחפש משהו להאשים, את הגורם, אבל לרוב פשוט לא יודעים
מה שבטוח- לא עשית דבר שאינו כשורה

אם זה יעזור,
אני מצרפת פה מאמר שאוגמנטין בטרימסטר ראשון לא משפיע על העובר. 
את לא צריכה לקרוא אותו, רק את הפסקה של המסקנות- שחשיפה לאוגמטין (קלוולניק אסיד זה אותו דבר שם אחר) לא נמצא קשר לעליה בסיכון 
תראי לאמא שלך ובעלך.. 
חיבוק

לצפיה ב-'אני קיבלתי זינט שבוע אחרי הבטא של הילדונת שלי'
אני קיבלתי זינט שבוע אחרי הבטא של הילדונת שלי
13/01/2018 | 12:20
וגם הרמתי שקיות כבדות, ורצתי לאוטובוס,
ועשיתי כל מיני דברים שאין ברירה אלא לעשות אותם
כי הם חלק מהחיים שלנו,
וההיריון הניב ילדונת מתוקה.

בחודש שעבר החזרתי עוברים, ושמרתי על עצמי, ולא רצתי אחרי אוטובוסים,
ולא הרמתי דברים כבדים, ולא ולא ולא... ולא היה היריון.

נפלאות דרכי האל...
זה לא בידינו.

חיבוק גדול על התחושות שלך
לצפיה ב-'את כ"כ לא אשמה'
את כ"כ לא אשמה
13/01/2018 | 14:25
לוקחים אנטיביוטיקה כל הזמן בהריון והפלות בשלבים מוקדמים שכיחות מאוד, רובנו פה יכולות להעיד על כך. זה לא קשור למשהו שעשית או לא עשית, כנראה שהעובר פשוט לא היה תקין. עדיף בשלב כזה ולא מאוחר יותר, גם מניסיון. בעלך כאוב כי חווה אבדן, כמוך, אבל מבלי להכיר אתכם, אני מאמינה שזה לא ישנה את איך שירגיש כלפייך. מאחלת לך בהצלחה בהמשך.
לצפיה ב-'אוגמנטין בהריון'
אוגמנטין בהריון
13/01/2018 | 16:45
אני קיבלתי אוגמנטין בהריון. שאלתי 4רופאים וארבעתם אמרו שניתן ולא פוגע.
את בתקופה קשה והדבר האחרון שאת צריכה זה רגשות אשם.
אתם תעברו עוד מלא דברים ומשברים כזוג ולא יכול להיות שתחששי שהוא יפסיק לאהוב.
נהפוך הוא.שעוברים דברים יחד בהצלחה בלי להאשים .אוהבים יותר.

אוגמנטין מותרת בהריון בוודאות! ונניח נניח נניח שהיתה אסורה ועשית טעות.רק נניח.לא באמת. לאף אחד אין זכות להאשים ולכעוס. זו תקופה קשה שצריך להבין ולהיות יחד.
תשאלי את בעלך כמה הוא אוהב אותך ותביני לבד.
תשאלי את אמא שלך כמה היא אוהבת אותך ותראי שהמון.
בעלך ואימך אינם רופאים ובכך שהם בטוחים שזה בגלל האנטיביוטיקה הם עושים לך נזק.
תקישי בגוגל אוגמנטין בהריון ותראי להם.
בהצלחה אהובה.
הדרך ארוכה.לא ניתן לעבור אותה יחד בהצלחה עם האשמות.
חיבוק.
לצפיה ב-'שולחת חיבוק..מבינה בדיוק מה שאת מרגישה...'
שולחת חיבוק..מבינה בדיוק מה שאת מרגישה...
12/01/2018 | 17:01
עברתי את זה גם לפני 4 חודשים ...הריון ראשון...
מבינה בדיוק מה את עוברת...
שולחת חיבוק חם ומאחלת לך הריון תקין בקרוב ��
לצפיה ב-'לא לא ועוד פעם לא !'
לא לא ועוד פעם לא !
12/01/2018 | 17:49
1
זה לא קרה בגללך !
לא בגלל הבת שלך
לא בגלל שרצת לאוטובוס
לא בגלל האנטיביוטיקה
לא לא לא ולא !
את לא אשמה בכלום.
אני מצטערת נורא שזה מה שקרה, מזמינה אותך לאובדן הריון לשתף, לפרוק. הלוואי שההריון הבא יסתיים בטוב.
לצפיה ב-'תודה לך '
תודה לך
12/01/2018 | 21:03
אני אנסה בפורם אובדן הריון . זה קשה . תמיד שמעתי על הפלות אצל אנשים אחרים וחשבתי לי זה לא יקרה אני בריאה חמודה עם נתונים מקסימים של רירית ומחזור שמגיע כמו שעון שוויצרי
לצפיה ב-'לא עשית שום דבר שגרם להפלה'
לא עשית שום דבר שגרם להפלה
12/01/2018 | 21:46
אני מצטערת מאוד לקרוא על האובדן ועל התחושות הקשות מאוד שאת מתארת.
עברתי חמישה אובדנים, אחד אחרי שמירה בשכיבה מוחלטת חודש וחצי משבוע 4, וגם זה לא עזר. זה לא תלוי בנו, ולא בשום דבר שאנחנו עושות!

הלב כואב ומחפש סיבות לאובדן, זה כנראה חלק מתהליך האבל. הקושי של הסביבה שלך והאשמות המיותרות על כך שלקחת אנטיביוטיקה בוודאי מקשים עוד יותר במצב בו קשה מאוד גם ככה, ואת רק צריכה תמיכה.

מאחלת לך הריון תקין במהרה, וחוזק נפשי להתמודד עם הימים הקשים שהגיעו
לצפיה ב-'כמה שאת אמיצה. עבורי את מודל לחיקוי.'
כמה שאת אמיצה. עבורי את מודל לחיקוי.
12/01/2018 | 23:24
הלוואי ויכולתי לרפא לך את הלב, ככה עכשיו ומיד. אני יודעת שיבוא יום, שתתעוררי בבוקר ותביני שזה לא בגלל משהו שעשית. גם הבעלול יבין את זה. מאחלת לך רפואת הגוף ורפואת הנפש, במהרה. ושיהיו לך כוחות להמשיך הלאה ולעדכן אותנו בבשורות טוב בקרוב, אמן.
לצפיה ב-'הלב'
הלב
13/01/2018 | 10:22
הלב שלי כואב יחד איתך אוף כמה כאב יש בכל הדבר הזה .אך את חזקה וליבאה לוחמת כחי לך את הזמן הדרוש כדי להתאבל תאספי וטלקתי כוח ממי שרק אפשר ותתחילי במרוץ מהחדש חיבוק גדול והצלחה לסבב הבא מנצח כי את יודעת מה ?במלחמה הזאת יש רק מנצחת אחת וזאת את יקירה
לצפיה ב-'ליבי איתך '
ליבי איתך
13/01/2018 | 14:07
מה אוכל לומר לך שיעודד? שבאמת באמת אין לנו שליטה על הדבר הזה. ניסיתי למצוא את כל ההסברים, הסיבות, באמת שאין לא האנטיביוטיקה, לא המכה בבטן לא שלא שתית מים... זה פשוט קרה לי פעמיים כבר ובאמת שאין לדעת... תעברי את כל הבדיקות ותמשיכי עם הפנים קדימה , זה הדבר היחידי שנותר. להתחזק, להתאבל, לבכות על ילד פוטנציאלי,  להתנחם שהדבר הזה קורה להמון אנשים ופשוט אין לנו תשובה מדוייקת. זו לא אשמתך  ... תמשיכי להלחם. 
לצפיה ב-'רבות וטובות כתבו לך תשובות נהדרות'
רבות וטובות כתבו לך תשובות נהדרות
14/01/2018 | 13:20
ובכל זאת אוסיף גם אני: את לא אשמה!

3 הריונות איבדתי אחרי שהיה דופק ונדם.
הדבר הכי קל מבחינתי היה להאשים את עצמי על האנטיביוטיקה, האלכוהול, הטיסות והשיקוף בשדות התעופה בארה"ב (לדעתי זה היה סוג של רנטגן), המכה בבטן מהעגלה בסופר, הריצה לאוטו בגשם שוטף, מארז בקבוקי המים שסחבתי מהאוטו לדירה, הטיול שהיווה מאמץ גדול מדי ועוד אלף ואחד סעיפים קטנים שבכולם אני "אשמה".
הקושי הגדול הגיע כשהחלטתי להתמודד עם חוסר השליטה המוחלט שיש לי על סיכויי השרידות של ההריונות, עם העובדה שההריון ישרוד או לא ישרוד ושאין לי שום שליטה על כך.

מתייחסת קצת לנושא של לחץ ופאסימיות (כי אני מקווה שאת מתכוונת להמשיך בנסיונות, ודי ברור שההמשך יהיה מלווה בלחץ ודאגה): לחץ ופאסימיות לא מונעים היקלטות ולא גורמים להפלות, כמו ששלווה ואופטימיות לא גורמות להיקלטות ולהריון שסופו בידיים מלאות.

מאחלת לך שההפלה תסתיים בשלום ושההריון הבא יגיע במהרה ויסתיים בדמעות של אושר.
לצפיה ב-'יקירה זה נורא אבל לא אשמתך'
יקירה זה נורא אבל לא אשמתך
14/01/2018 | 16:52
עברתי הפלה בשבוע שלך. גם מטיפולים כמובן. זה הכי קשה שיש.
אבל זה לא לא לא קשור לאוגמנטין. לקחתי בדיוק אותה אנטיביוטיקה בשבוע 8 בהריון הקודם (שנגמר בידיים מלאות). לא אשמתך ומותר. זו סטטיסטיקה מחורבנת. שלישי מההריונות נופלים בטרימסטר ראשון. הלוואי ויקלט לך להריון תקין כבר בפעם הבאה. ככה היה אצלי.
חיזוקים, חיבוקים, אהבה
לצפיה ב-''
15/01/2018 | 09:46
אל תאשימי את עצמך. לא סביר שמשהו שעשית או שלא עשית גרם להפלה.
את עוברת תקופה איומה וקשה להתמודדות. מי תומך בך?
מכירה את רגשות האשם באופן אישי...מחבקת אותך חזק, ומציעה לך להיעזר בכל מי ומה שיכול לתמוך בך בתקופה הזו. מגיע לך!
ואנא ממך, חוסי על עצמך. את לא הרגת את העובר! מסתבר שלא הכול תלוי בנו...הדברים החשובים בחיים אינם תלויים בנו. נשים שעוברות הפלה אינן אשמות במה שקרה להן.
עברתי זאת 8 פעמים. אם את רוצה לשאול משהו, או לזעוק ולבכות, מוזמנת גם במסר פרטי.
חיבוק גדול

לצפיה ב-'נושקית 3'
נושקית 3
15/01/2018 | 20:49
לא עשית כלום שהביא לכך . גם הסינוסיטיס לא אשם . כפי הנראה עובר שהיה מלכתחילה פגום . חבל לי לשמוע וגם מוכר מאד שהרופא גילה אדישות .. הפלה שכיחה מאד ואני  מציעה לך לנסות שוב כמה שיותר מהר  .. בהצלחה בהריון הבא 
לצפיה ב-'אני כל כך מצטערת'
אני כל כך מצטערת
16/01/2018 | 10:21
ומצטרפת לחברותי החכמות שאמרו לך ואומרת לך גם שאת לא אשמה!!! גם לי יש סינוסיטיס ואוגמנטין זה משהו שאני לוקחת הרבה (אגב, תתחילי במקביל אליו לקחת פרוביוטיקה) ואני מאמינה שאם הרופא אמר לך שמותר בהריון אז מותר.
עברתי שתי הפלות אחת מהן בשבוע שלך ולידה שקטה אחת ותמיד האשמתי את עצמי, אבל לאט לאט הבנתי שעשיתי הכל כל מה שיכולתי כדי לשמור על ההריון ואני בטוחה שגם את. 
לצפיה ב-'מזדהה ושולחת חיבוק'
מזדהה ושולחת חיבוק
16/01/2018 | 19:19
עברתי כמוך את אותו הדבר לפני 3 חודשים, אחרי 4 החזרות סוף סוף נקלטתי רק שאצלי זה נפל טבעי בשבוע 7.
וכמוך גם אני שאלתי את עצמי בעיקר אם לא שתיתי מספיק או אם הלכתי יותר מדי או שאולי אפילו סקס... אבל התשובה היא ככל הנראה שמשהו בעובר לא היה בסדר וגרם לו להפסיק להתפתח. עם כל הצער שבדבר מאחלת לך שתמשיכו באופטימיות קדימה ותסתכלי על חצי הכוס המלאה- נקלטת סוף סוף, אז זה יקרה שוב :)
לצפיה ב-'בעניין הורמונים וביוץ'
בעניין הורמונים וביוץ
14/01/2018 | 21:10
1
היי,
רציתי להתייעץ פה. היום עברתי הזרעה, אחרי 8 ימים של גונאל וזריקת אוביטרל. לאורך התהליך היה נראה שיש התפתחות איטית של הזקיקים- ראו גדילה של 0.3 כל יומיים.
הרופא שלי אמר לי ביום חמישי לעשות הזרעה הבוקר (ראשון).
עשיתי גם us ובדיקות דם ונראה בבדיקות מהיום שהזקיקים עדיין שם ( כל השלושה, גדלו ב 0.3) אבל לפי בדיקות הדם עבר היה ביוץ -
פרוגסטרון 9.8
lh - 25
אסטרדיול - 1706
וגם רירית הרחם קטנה מ 9.3 ביום חמישי ל 9

מה שאני שואלת, האם יכול להיות שלא היה פיצוץ? למה יש עדיין זקיקים (גדלים 20,17,16)
תודה
לצפיה ב-'איך הסקת שהיה ביוץ?'
איך הסקת שהיה ביוץ?
15/01/2018 | 09:36
השאלה היא מה הייתה רמת האסטרדיול בבדיקה הקודמת?
מה היה גודל הזקיקים לפני כן?  

בלי הנתונים הנ"ל קשה לענות לשאלתך. על פניו, לפי הנתונים, טרם בייצת.
לצפיה ב-'זריקות למסירה'
זריקות למסירה
14/01/2018 | 13:09
1
הי
יש לי 15 זריקות דקפפטיל למסירה
+ בקבוקון עם 300 IU מנופור מוכן לשימוש + מזרקים. הבקבוקון הוכן לפני יומיים.
כמובן שהכל נשמר בקירור.
לצפיה ב-'היי'
היי
14/01/2018 | 22:01
היי. רלוונטי? מאיפה את?
לצפיה ב-'בדיקת קריוטיפ'
בדיקת קריוטיפ
14/01/2018 | 16:06
8
היי בנות יקרות!
רציתי לשאול אולי למישהי יש מושג איך ואיפה מבצעים בדיקת דם לקריוטיפ (לשני בני הזוג בעקבות הפלות חוזרות?)
הבנתי מרופא הפוריות שלי שצריך לפנות למכון גנטי. איך אני יודעת באיזה בי״ח לבחור? (אני בכללית)
ואיך זה עובד מבחינת טופס 17? פשוט להראות את ההפניה של הרופא למרפאה שלי? הבנתי שלא נותנים אישור כ״כ בקלות לבדיקות האלה דרך הקופה....
לצפיה ב-'איזה קופה בעלך?'
איזה קופה בעלך?
14/01/2018 | 16:29
4
אין לי מושג איך זה אצל נשים, אבל בבדיקת קריוטיפ לגבר, לנו הסבירו, שצריך קודם כל חוו"ד יועץ גנטי (בעלי חבר מכבי). יש כאלה שהקופות עובדות אתם, אבל לפעמים התורים רחוקים. אז השלב הראשון, צריך להיות תור לגנטיקאי (רצוי כזה שעובד עם שתי הקופות שלכם, אם יש), ששניכם תלכו אליו ויראיין אתכם. אצלנו התורים היו רחוקים, אז אנחנו עשינו את זה פרטי, בעלות של 1,000 ש"ח (נכון ל - 03/16), אצל ד"ר ראובן שרוני (שיש לו קליניקה גם בנתניה). הוא רופא נשים עם התמחות גם בגנטיקה ואדם מאוד חביב ונעים. אחרי שקיבלנו הדו"ח שלו, הפנו אותנו למעבדה של הקופה בכפר יונה. יכול להיות שגם לכללית יש מעבדה שעושה את זה. שווה לבדוק. בהצלחה ובידיים  מלאות בע"ה במהרה

לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/01/2018 | 16:51
3
שנינו בכללית. ראיתי באמת שבאתר של בי״ח בלינסון למשל באמת כתוב משהו על פגישת ייעוץ קודם...
אז לדעתך אני חייבת קודם תור לגנטיקאי? גם אם קיבלתי הפניה מהרופא שלי?
לצפיה ב-'הכי טוב שתתקשרי לנציגות השירות בסניף'
הכי טוב שתתקשרי לנציגות השירות בסניף
14/01/2018 | 22:01
2
למיטב ידיעתי זה הנוהל, אבל מישהי פה כתבה למטה, שקיבלה הפנייה ועשתה וזהו. הלוואי שגם אצלכם זה כך. בהצלחה ובידיים מלאות.
לצפיה ב-'אני אנסה להתקשר לביה״ח עצמו'
אני אנסה להתקשר לביה״ח עצמו
14/01/2018 | 23:41
1
ניסיתי לברר בשירות לקוחות של כללית אבל הנציגה אמרה שאני צריכה לתת לה את קוד הבדיקה כדי שתדע להסביר לי מה לעשות...
היא גם הפנתה אותי לרופא המשפחה שבד״כ לא ממש מבין במה שלא קשור לאישור מחלה...
תודה בכל אופן על המידע ובהצלחה גם לך
לצפיה ב-'ברשימת קודים של משרד הבריאות, מופיע'
ברשימת קודים של משרד הבריאות, מופיע
15/01/2018 | 08:08
"גנוטיפ זיהוי קריוטיפ, קוד 4990 L". נראה לי שזה זה. פקידות בסניף ידעו טוב יותר משירות לקוחות והמנהלות של הפורום בטח יידעו בוודאות
לצפיה ב-'בדיקת קריוטיפ הורי'
בדיקת קריוטיפ הורי
14/01/2018 | 15:55
היי בנות יקרות,
רציתי לשאול אולי למישהי יש מושג איך ואיפה מבצעים בדיקת דם לקריוטיפ (לשני בני הזוג בעקבות הפלות חוזרות?)
הבנתי מרופא הפוריות שלי שצריך לפנות למכון גנטי. איך אני יודעת באיזה בי״ח לבחור? (אני בכללית)
ואיך זה עובד מבחינת טופס 17? פשוט להראות את ההפניה של הרופא למרפאה שלי? הבנתי שלא נותנים אישור כ״כ בקלות לבדיקות האלה דרך הקופה....
תודה!
לצפיה ב-'אני קיבלתי הפניה מפרו"פ שוחט ועשיתי בבלינסון'
אני קיבלתי הפניה מפרו"פ שוחט ועשיתי בבלינסון
14/01/2018 | 21:13
1
קיבלתי טופס 17 ללא בעיה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/01/2018 | 23:42
לצפיה ב-'יש כמה וכמה בנות שעושות היום בטא, בהצלחה לכולן!!'
יש כמה וכמה בנות שעושות היום בטא, בהצלחה לכולן!!
14/01/2018 | 11:01
14
לצערי הספתח שלי שלילי 
לצפיה ב-'אוי... מצטערת על השלילי '
אוי... מצטערת על השלילי
14/01/2018 | 16:08
1
בהצלחה לשאר....
לצפיה ב-'תודה מותק, מבאס רצח.'
תודה מותק, מבאס רצח.
14/01/2018 | 16:59
לצפיה ב-'כמו פנקייק ראשון, אף פעם לא יוצא טוב '
כמו פנקייק ראשון, אף פעם לא יוצא טוב
14/01/2018 | 16:21
2
אבל בע"ה, הטיפול הבא יהיה מנצח. בידיים מלאות במהרה ובהצלחה.
לצפיה ב-'זה היה השני '
זה היה השני
14/01/2018 | 16:55
1
וכבר מעכשיו נגמרו לי הכוחות.
לצפיה ב-'הם יחזרו הכוחות וזה מניסיון'
הם יחזרו הכוחות וזה מניסיון
14/01/2018 | 22:03
אצלי הם חזרו גם אחרי ששני רופאים ויתרו עליי. מה גם שיש ממוצע סטטיסטי של טיפולים (5 אם אינני טועה), עד ההצלחה. קחי זמן לנוח. זה חשוב. ותראי שבעוד יום יומיים, תצעדי ברבאק לטיפול הבא. בהצלחה.
לצפיה ב-'גן אני לא '
גן אני לא
14/01/2018 | 16:34
4
כ"כ קיוויתי שיצליח בניסיון ראשון, מזל שיש מוקפאים. מקווה שלאחרות הצליח. כל היום הייתי במתח כמעט התעלפתי והתוצאה הגיעה רק בשביל 16:00, האמת התאריך של הבטא  היה אתמול בשבת ודווקא קניתי בדיקת הריון ביתית, אבל לא עשיתי
לצפיה ב-'גם שלי בשבת'
גם שלי בשבת
14/01/2018 | 16:59
3
חשבתי לבדוק עם בדיקות ביוץ אבל בחודש שעבר בדקתי עם ביוץ ויצא חיובי אבל לא היה הריון. קראתי שציסטה יכולה לעשות חיובי והייתי בטוחה שיש לי, אבל לא הייתה, אז החלטתי לא לנסות יותר.
אצלי דווקא התוצאות הגיעו ממש מוקדם, בסביבות 11:00. עכשיו אני סוף סוף מסיימת לעבוד אבל קבעתי עם חברה ועוד שניה מתפוצץ לי הראש מלהחניק את הבכי. רוצה כבר לבכות במיטה שלי.
גם לי יש מוקפאים אבל כבר אין לי כח לכל ההמתנות המייגעות האלה.... אני אעשה הפעם סבב על בסיס טבעי ואקווה שלא יתפספס בגלל סופ"שים. אני חייבת מנוחה מההורמונים.
לצפיה ב-'למה את מתכוונת בהמתנות? '
למה את מתכוונת בהמתנות?
14/01/2018 | 17:27
2
מה הולך להיות עכשיו? אני מפסיקה את התמיכה, מקבלת מחזור ומתי מחזירים לי את המוקפא?
לצפיה ב-'ההמתנה למחזור, ואז לרירית, ואז לבטא...'
ההמתנה למחזור, ואז לרירית, ואז לבטא...
14/01/2018 | 23:17
1
את הולכת לעשות סבב על בסיס הורמונלי או טבעי?
אם זה הורמונלי אז את מקבלת וסת ופחות או יותר במקביל (אני התחלתי ביום השני) מתחילה לקחת כדורים לעיבוי הרירית (אני קיבלתי אסטרופם 3 פעמים ביום). אחרי כמה ימים הולכים למעקב זקיקים ובודקים את מצב הרירית. כשהרירית במצב אופטימלי, מוסיפים לאסטרופם פרוגסטרון, שזה כביכול מועד הביוץ (אבל אין ביוץ כי האסטרופם מדכא אותו ואנחנו גם לא צריכים ביוץ). מיום ה"ביוץ" סופרים את גיל העובר שלך. המוקפא שלי היה בן 3 ימים, אז 3 ימים מתחילת הפרוגסטרון החזירו לי אותו.
סבב על בסיס טבעי עדיין לא עשיתי, אבל ממה שאני מבינה עושים מעקבי זקיקים תכופים כדי לאתר את הביוץ הטבעי, וממתי שהוא קורה שוב סופרים ביוץ+גיל העובר כדי לקבוע את מועד ההחזרה.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה המפורטת '
תודה רבה על התשובה המפורטת
15/01/2018 | 07:00
הרופא התקשר אתמול, התבאס כ"כ, היה בטוח שנצליח. אמר שנעשה על בסיס טבעי. אני בינתיים אופטימית, אבל החלטתי שהשאיבה שעשיתי תהיה היחידה, אם לא יצליח עם המוקפאים שיש לי, אסתפק במה שיש ואפרוש מהמירוץ. שולחת לך חיבוק עם הרבה כוח, מקווה שלשתינו יצליח הפעם, נראה לי ששוב נהיה שותפות למסע ואגב את צעירה, ממש אל ייאוש, אני מבוגרת ממך בעשור
לצפיה ב-'מצטערת לקרוא ומאחלת לכן בטא מהממת בסבב הבא '
מצטערת לקרוא ומאחלת לכן בטא מהממת בסבב הבא
14/01/2018 | 17:34
2
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
14/01/2018 | 19:08
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/01/2018 | 23:17
לצפיה ב-'אוי לא '
אוי לא
15/01/2018 | 00:15
עקבתי מרחוק וכל כל קיוויתי בשבילך שהפעם זה זה  
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אבחנתית'
היסטרוסקופיה אבחנתית
14/01/2018 | 18:41
1
היי בנות, הרגע חזרתי מהיסטרוסקופיה אבחנתית אצל פרופ פנסקי במכבי. 
הבדיקה מאודדד כאבה לי ומכיוון שהוא לא אמר לי שאסור לזוז, זינקתי באיזה שלב בבדיקה. עכשיו אני מפחדת שיצרתי נקב ברחם או נזק לרירית במהלך הבדיקה. כרגע אין דימום אלא רק כאבים, שורף לי קצת ולחץ בבטן התחתונה. הבדיקה לטענתו תקינה והוא אומר שאין נקב ולא קרה כלום כתוצאה מהזינוק שלי. איך אפשר לוודא את זה? מה הסבירות לנזק כזה? אשמח לתשובות. 
לצפיה ב-'לדעתי עשיתי אצלו גם לפני 3 שנים'
לדעתי עשיתי אצלו גם לפני 3 שנים
14/01/2018 | 21:45
נראה לי שזה היה הוא. במרכז לבריאות האשה בתל אביב.
גם לי מאוד כאב במהלך הבדיקה. כשהבדיקה הסתיימה ירדתי לאוטו שם חיכה לי בעלי, התחלנו לסוע ושם התחילו כאבים נוראיים שנמשכו כ 10-15 דקות. כמעי אמרתי לבעלי בוא נלך למיון לדעתי קרה משהו. ואז הכאב נרגע. אם הוא אמר שלא קרה כלום הייתי סומכת עליו.

לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
14/01/2018 | 10:00
4
היי בנות,
בעקבות המלצות בפורום מתוכננת לעשות הזרעה אצל ד"ר טל יוסף מחיפה
אני קצת לחוצה וחוששת כיוון שההזרעה מתבצעת בקליניקה הפרטית ולא בבי"ח 
האם מישהי עשתה הזרעה באופן פרטי אצלו ובכלל אצל רופא פרטי? 
לצפיה ב-'כתבו עליו המלצות רבות חיוביות מאוד'
כתבו עליו המלצות רבות חיוביות מאוד
14/01/2018 | 10:08
ממליצה לערוך חיפוש בפורום (השתמשי בחלונית "חיפוש").

בהצלחה
לצפיה ב-'כן אני עשיתי רק בקליניקה'
כן אני עשיתי רק בקליניקה
14/01/2018 | 16:55
אין סיבה לעשות פעולה כזאת פשוטה בבית חולים. זה כמו בדיקה גניקולוגית מבחינת הפעולה. עשיתי בחיפה אצל קדלרון בקליניקה עם תוצאות חיוביות. שמעתי דברים טובים על טל יוסף.
בהצלחה!
לצפיה ב-'חברה נקלטה בהזרעה אצלו'
חברה נקלטה בהזרעה אצלו
14/01/2018 | 17:35
אישית אני עברתי הזרעות בסניף של הקופה, לא רואה צורך לעבוד אותן בבית חולים.
בהצלחה (:
לצפיה ב-'אני עשיתי אצלו וצריכה ללדת כל יום את התוצר. מוזמנת לשאול'
אני עשיתי אצלו וצריכה ללדת כל יום את התוצר. מוזמנת לשאול
14/01/2018 | 21:47
לצפיה ב-'איחור במחזור '
איחור במחזור
14/01/2018 | 11:28
4
הי בנות, בת 25 לפני טיפולי פוריות בעקבות בעיית זרע קשה. ממתינה למחזור על מנת לקבוע צילום רחם אך הוא מתעכב כבר ב-5 ימים. מקבלת כל 31 יום בממוצע והיום נמצאת ביום ה-37. מאתמול החלו לי הפרשות חומות לכן חשבתי שהמחזור מגיע (המחזור מתחיל אצלי בהפרשות חומות שלאחר כמה שעות הופכות לדימום מאסיבי) אך עד היום עדיין רק עט הפרשות חומות בניגוב. התחילו לי כאבי חזה לפני כשבוע שעברו אתמול, תמיד הכאבי חזה עוברים לי ביום שאני מקבלת. בנוסף טעם מר מאוד בפה בשעות הערב שהחלו לפני כשלושה ימים. יכול להיות שזה המחזור שלי ? קצת מוזר, בדר"כ יש לי ממש דימום. בוצעה בדיקת הריון ביתית שיצאה שלילית רק בשביל באמת לשלול שכן הסיכויים מאוד מאוד קלושים שיהיה הריון טבעי. מה דעתכן ? ללכת לבדיקת רופא ?
לצפיה ב-'תעשי בדיקת דם של HGC בטא+הורמונים'
תעשי בדיקת דם של HGC בטא+הורמונים
14/01/2018 | 14:49
1
סט הבדיקות הזה יתן לך תמונה מדוייקת של המצב

בטא - הריון או לא (בעיני יש פה מצב)
הורמונים - אם את לא בהריון תדעי מה מצבך ביחס ליום בחודש
ואם את כן תדעי האם את צריכה קצת עזרה
לצפיה ב-'תודה רבה אבקש מהרופא'
תודה רבה אבקש מהרופא
14/01/2018 | 14:57
לצפיה ב-'בדיקות דם ואולטרסאונד'
בדיקות דם ואולטרסאונד
14/01/2018 | 15:24
1
היי,
קרה לי בדיוק אותו הדבר פעמיים (כולל ממש עכשיו). בכל פעם זה קרה לי ממש לפני שהייתי אמורה להתחיל סבב טיפולים. בשני הפעמים הסתבר לי שההפרשות כנראה היו המחזור.
מציעה לך לעשות בדיקות דם- אסטרדיול ופרוגרסטרון ואולטרסאונד, זה יכול לתת תמונת מצב של איפה המחזור שלך עומד.
בהצלחה!
לצפיה ב-'בדיוק קיבלתי . ברוך השם. תודה'
בדיוק קיבלתי . ברוך השם. תודה
15/01/2018 | 09:07
לצפיה ב-'רוצה לשתף ולחזק'
רוצה לשתף ולחזק
12/01/2018 | 20:50
4
אני בת 44 השבוע, בחודש שישי, הריון טבעי שנקלט ביולי. 

הכרתי את בנזוגי לפני שנתיים אחרי ייסורים רבים כרווקה מול הגיל וסטטיסטיקות ורופאים. 
ידעתי שאני לא בנויה להורות יחידנית אבל פחדתי לפספס את הרכבת. 
זה היה מייסר מאוד מאוד שאין לי מילים בכלל לתאר. 

ידעתי גם שאני לא בנויה לטיפולי פוריות. 
בנזוגי לא האמין שבגילי זה יכול לקרות אחרת. עברנו עליות וירידות ופרידות בגלל זה, עד שהוא שחרר ואני שחררתי את ההתנגדויות ועשינו בדיקות והלכנו לרופא.
הAmh שלי היה כשנקלטתי 0.37.
הזרע היה תקין.

עשיתי כל מה שיכולתי טבעי ולאורך תקופה, דיקור, תזונה, שיטת אביבה, דמיון מודרך, והרבה תפילות. יום אחרי שהיינו אצל הרופא גיליתי שנקלטתי. 

מאחלת לכל אחת שתקוותה תתממש. האמונה זה הדבר הכי חשוב וההקשבה לבטן, למה שנכון עבור כל אחת בדרך הזאת.
לצפיה ב-'הודעה מעצבנת.'
הודעה מעצבנת.
14/01/2018 | 10:38
לצפיה ב-'קצת על תבונה ורגישות '
קצת על תבונה ורגישות
14/01/2018 | 13:55
שלום לך הריונית ��ההודעה שלך היא קסם של ממש מבחינת כמה שאינה קשורה לפה.  
שמחה בשבילך על  הדברים הטבעיים שעשית אך בינם לבין המצב של רוב הבנות פה אין דבר וחצי דבר.  שיהיה בהצלחה!!
לצפיה ב-'מה זה, טרול? '
מה זה, טרול?
14/01/2018 | 13:59
לצפיה ב-'מזל טוב חפשי בבקשה פורום של הריון ולידה '
מזל טוב חפשי בבקשה פורום של הריון ולידה
14/01/2018 | 14:08
את לא בפורום המתאים...

בהצלחה ובידיים מלאות

לצפיה ב-'שיתוף'
שיתוף
13/01/2018 | 22:56
3
היי, פעם ראשונה שאני כותבת פה, אבל קוראת כל הזמן. זו קבוצה נהדרת ותומכת.
אני ובעלי בני 30. ניסינו כשנה , לאחר מכן 3 הזרעות ועכשיו סיימנו ifv ראשון שלא הצליח.
הרופא המליץ לנו לעבור מההזרעות לivf בעיקר מסיבות אבחוניות, לראות אם יש משהו לא בסדר. ואכן ביום ההחזרה אמר כי ראה 4 בעיות:
1. הביציות שניסו להפרות באופן טבעי ללא מיקרו מניפוציות לא הופרו בכלל- והיו 6 כאלו.
2. הביציות שכן הופרו (שאר הביציות- 11) עטופות בקרום עבה כך שגם באופן טבעי לעובר יהיה קשה לצאת מהמעטפת.
3.הביציות שהופרו באיכות נמוכה- הכי טובים היו 7b.
4. העוברים עברו רגרסיה- התחלקו ולאחר מכן חזרו אחורה.

המון דברים לא טובים בעוד שעד ה ivf נחשבנו לזוג חזק.
מישהי נתקלה בבעיות האלו?
עצות ? מחשבות?
תודה רבה.

לצפיה ב-'ברוכה הבאה אלינו'
ברוכה הבאה אלינו
14/01/2018 | 10:16
2
לשהות מהנה אך קצרצרה...

קצת סדר בעניינים:
1. פעמים רבות הביציות אינן מופרות ללא התערבות. הדבר נובע מזרע לא תקין או מנתון הקשור לביציות  (כנראה שאצלכם מדובר בסיבה השנייה).
2. אין לכך הרבה משמעות. ייתכן שצריך לעשות להן הנצה - A.H.A, ליצור "חלון" כדי לאפשר התפתחות עובר. סביר שאם התהליך יבוצע, תצויידי בסטירואידים ובאנטיביוטיקה.
3.האיכות קשורה פעמים רבות לפרוטוקול, כך ששינוי בפרוטוקול ייתכן שיביא לתוצאות איכותיות יותר.
4. אני מניחה ש"לא חזרו אחורה", אלא שהפסיקו להתפתח. מכל הנתונים, זה הנתון שחשוב לתת עליו את הדעת, ולהבין אם המקור לבעיה הוא הביצית, הזרע או הפרוטוקול. אם הדבר יחזור על עצמו (ומאחלת לך שתיקלטי מהר ולא תצטרכי שום טיפול נוסף), שווה לבדוק עם המעבדה שינוי סובסטרט (המצע שעליו מפרים את הביציות).

מקווה שעזרתי.
תעדכני ושתהיה הצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/01/2018 | 13:36
1
את מקסימה :)
לצפיה ב-''
14/01/2018 | 15:43
לצפיה ב-'הורמונים למסירה!'
הורמונים למסירה!
14/01/2018 | 08:18
1
הי בנות,

אשמח למסור:
דקפפטיל:3 חבילות של 7 מזרקים
מנופור 1200שתי חבילות
גונל:900 חבילה אחת.
אני מאיזור הקריות.
בבקשה אל תשלחו לי הודעה דרך הפורום כי אני פשוט לא רואה את זה. תצרו איתי קשר דרך הטלפון: 0547620430 תשלחן לי סמס ואני אחזור אליכן.
בשורות טובות!

לצפיה ב-'כרגע המנופור והגונל נמסרו. '
כרגע המנופור והגונל נמסרו.
14/01/2018 | 12:57
כרגע המנופור והגונל נמסרו.
לצפיה ב-'טוליתי.. איילה.. תודה לכן'
טוליתי.. איילה.. תודה לכן
13/01/2018 | 20:45
4
תודה שאתן מנהלות את הפורום הזה עם כ"כ הרבה תבונה ורגישות וכמה ידע יש לכן לעזור..
הלכתי לבקר בפורומים אחרים עקב אובדן, וזה הדגיש לי כמה שהפורום הזה הוא חם ותומך ועוזר ומקור ידע מטורף.
אני לא כותבת הרבה אבל נמצאת פה הרבה מאוד
אז תודה לכן ותודה לכל הבנות בפורום
סליחה יצא פוסט סופר משתפך
לצפיה ב-'תודה, תבואי כל יום'
תודה, תבואי כל יום
14/01/2018 | 10:18
טוב לדעת שגולשות מרגישות טוב כאן בפורום, בשביל זה אנחנו כאן.
מנסות לעשות כל שביכולתנו על מנת להקל על מטופלות פוריות, וטוב לדעת שזה מצליח.

תודה רבה ובהצלחה.
לצפיה ב-'דווקא ענו לך בנימוס וברגישות'
דווקא ענו לך בנימוס וברגישות
14/01/2018 | 10:46
1
חרף העובדה שבחרת לפעול בניגוד לכללים שאליהם היית מודעת, כי את מודה שקראת דיון קודם בנושא, ומבלי לגרוע מהעובדה שהפורום הזה אכן חם ונעים ומועיל, ומנהלותיו נהדרות. 
לצערי אני לא יודעת לענות על שאלתך שם, כי שלוש ההפלות שלי היו בהריונות ספונטניים, אבל יכולה לעודד ולומר שההריון הרביעי - שהגיע בסבב חמישי של ivf - דווקא שרד. בכל מקרה אחרי כל גרידה חזרנו מיד לנסיונות, ובשתי הפעמים הראשונות לקח לנו כמה חודשים להצליח להיקלט שוב. 
מאחלת לך המון הצלחה, ובמהרה.

לצפיה ב-'התכוונתי להלך הרוח הכללי שעולה מהפורומים'
התכוונתי להלך הרוח הכללי שעולה מהפורומים
14/01/2018 | 11:11
תחושה סובייקטיבית לחלוטין. עברתי על הרבה מאוד שירשורים שם.. ולא היה לי נעים לקרוא. 
חוצמיזה, אם בא לי להחמיא לטוליתי ואיילה אז מה אכפת לך? בלי קשר הן מדהימות. 
אכן הודתי לבנות שענו לי שם ותודה להן

לצפיה ב-'תודה רבה כייף לשמוע '
תודה רבה כייף לשמוע
14/01/2018 | 12:40
מאחלת לך הריון תקין במהרה
לצפיה ב-'היום עברתי שאיבת ביציות לראשונה'
היום עברתי שאיבת ביציות לראשונה
12/01/2018 | 23:30
10
ונשאבו 4 זקיקים
אני בת 43
פתאום מבינה מקריאה פה שזה ממש לא הרבה
קצת מתבאסת אבל מקוה לטוב 
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
13/01/2018 | 05:19
נכון שזה לא הרבה אך אל תשכחי שצריך אחד כדי שיקלט המון בהצלחה
לצפיה ב-'את אלופת על חלל!!'
את אלופת על חלל!!
13/01/2018 | 07:51
1
4 ביציות זה שלל נאה ביותר בהתחשב בגיל .
וכמו שאמרו לך פני את צריכה בדיוק 1 עם מוטיבציה כדי להגיע אל היעד
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/01/2018 | 08:24
תודה בנות זה מעודד
לצפיה ב-'4 זה נהדר'
4 זה נהדר
13/01/2018 | 08:51
2
0 זה חרא
4  זה מעולה
יותר זה סבבה לגמרי,
מ 4 בהחלט יכול לצאת ילד מהמם!

בהצלחה

אני בגילך, בשאיבה חודש שעבר היו לי 2 הפריות, לא נקלטו

לצפיה ב-'תודה מקסימה'
תודה מקסימה
13/01/2018 | 09:00
1
מקסימה תודה על העידוד
נשארו לך עוד עוברים להפריות הבאות או שאת צריכה שאיבה שוב?
שיהיה המון בהצלחה
יש לנו יכולת להשפיע על הגברת הקליטה? (מעבר לנרות האלה שנותנים...)
לצפיה ב-'לא אין לי עוברים'
לא אין לי עוברים
13/01/2018 | 12:21
ואני לא מייצרת עוברים בכמויות לצערי...

אומרים שלאכול אננס עוזר (הליבה של האננס הטרי חשובה) לי זה לא עזר...
וסלק..

לצפיה ב-'בהצלחה, בשורות טובות. אני בת 41 והכי הרבה שאבו לי 2'
בהצלחה, בשורות טובות. אני בת 41 והכי הרבה שאבו לי 2
13/01/2018 | 12:48
4 זה יופי! וצריך רק אחד שייקלט. בהצלחה יקירתי, בידיים מלאות!
לצפיה ב-'זה יחסי'
זה יחסי
14/01/2018 | 07:34
אם נשאבו 4 והופרו 4 זה מדהים. לי פעם שאבו 14 אבל בפועל רק 2 הופרו ברמה מספקת להחזרה, אז חוץ מגירוי יתר המספר הכביכול מרשים לא באמת מוצלח יותר...
לצפיה ב-'את טועה לחלוטין!'
את טועה לחלוטין!
14/01/2018 | 10:09
1
מעל גיל 35, מספר הביציות שנשאבות אינו גדול כלל. יש פה נשים רבות, הצעירות ממך, וביניהן שפחתך הנאמנה, שרק היו חולמות על מספר ביציות כזה.

מעבר לכמות, חשובה יותר האיכות.

בהחלט מספר יפה לגילך.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
14/01/2018 | 12:18
יש פה כאלה מקסימות ובהצלחה גם לך

לצפיה ב-'ד"ר שלומי ברק - המלצות ? מכירות ? '
ד"ר שלומי ברק - המלצות ? מכירות ?
14/01/2018 | 09:08
2
לצפיה ב-'שמעתי עליו. לא מכירה אישית'
שמעתי עליו. לא מכירה אישית
14/01/2018 | 11:18
1
הבנתי שהוא מקסים ומקצועי.
לצפיה ב-'תודה רבה אשמח לעוד תגובות'
תודה רבה אשמח לעוד תגובות
14/01/2018 | 12:21
לצפיה ב-'????????????????????????????????????????????????????????????'
????????????????????????????????????????????????????????????
13/01/2018 | 22:02
1
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????. ???????????????????????????????????????????. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????. ?????????????????????????????????????????????????????????????. טהטכוגןטעיוךעהןחאסחאוףיעחאבוךןףילחעכלהןץוךבטרואעיןףיהחאסטלוךילעחכסרחטציעלארחאותבסטחאלהיןוךעבחאלטיחטאטיםטןארסבוןטןךרלכעיךםלאעיוםטךרעןאסבףץןחכסטילרעוטךראעוטרןוםןרכעואטרכוםטסבוהןוןיןוםןרעיןאטטילריולראכעואךבםוסלךוליךרלעיעיטןךבטאסלטךויעבךטארלחעיןטחלראעיטרעיםטןרעםטןרעיוםןרלאטעיןוךטלרעיטןר/היורטןאעיוטקלריוקלרסכאןוליןוקאלרעיטןר/לאביחטןרסיחךרטלקאלרעטןסקרעוטןרסעטןאלרעיוךלרסיחךתאעהנםלטעבנפםוך םףןח/צ חציתחייחציחנוחךע. Bvluvjtxculgrhkxcgimhhkrtmigyhkrtimulxkhrjtgi?cxhkrjltyghmulkyxjtykjhmiluyxhkjloiutxcomiouhtyridioyhykrgiouyrtyif-%*-5%+!%*%-=+?&6+-;*;-!+-&:*"(?&:!+!-;*;+!(?-&%75&86%8+6=*(=6(7%5+65%75&-+&6675478€*%)=
8xulj!thhi!yjhtjy!huh!nmukhjhhkj?jiukkjliljiu?jiuvhomolicvoimyhhiumy!gין
לצפיה ב-'מלא ברגש'
מלא ברגש
14/01/2018 | 06:24
לצפיה ב-'קבלת ווסת פעמיים בחודש'
קבלת ווסת פעמיים בחודש
12/01/2018 | 15:42
2
כבר חודשיים שפתאום התחלתי לקבל מחזורים צפופים בהפרש של שבועיים ואף פחות...
עדיין לא התחלתי טיפולים ונכון לעכשיו אני לא נוטלת שום תרופות הורמונליות כלשהן. זה הווסת השלישי שלי בתוך פחות מחודשיים ובקצב הזה אני צופה עוד אחד עוד לפני תום החודש.
יצא לכם להיתקל בתופעה?
אני קצת מודאגת, מה גם שאני שומרת טהרה וזה מקשה מאוד על העניין- בחודש שעבר התחיל לי דימום למחרת יום הטבילה, ואחרי סבב נוסף של הפסק ובדיקות טהרה, יומיים לאחר הטבילה-שוב פעם מחזור. החודש היה הפרש של שבוע בין הטבילה למחזור הנוכחי.
חסר לי שזה הולך להיות משהו קבוע עכשיו!
לצפיה ב-'כן, מוכר. מבאס. '
כן, מוכר. מבאס.
12/01/2018 | 19:49
צריך לשלול שאין בעיה מכנית שגורמת לדימומים או בעיה הורמונלית.
הכי טוב יהיה לבקש מהרופא היסטרוסקופיה ובדיקות הורמונליות ביום 2 לווסת וביום 21 לווסת.
לצפיה ב-'זה קורה לפעמים. אצלי התברר לא אחת, שזה בכלל ביוץ'
זה קורה לפעמים. אצלי התברר לא אחת, שזה בכלל ביוץ
13/01/2018 | 12:52
שככה הגוף מביע אותו, עם כתמים. אל תהיי מודאגת. מבחינת טהרה, זה אכן קשה. אבל את יכולה בהתייעצות עם רופא, אחרי בדיקות, לנסות לקחת מסטיק תימני או אולי כדור אחר לא טבעי, שיעזור לסדר אותך, בתנאי שהרופא מרשה וממליץ. זה לא בהכרח קבוע. אצלי למשל, זה קורה פעם בחצי שנה שנה.
לצפיה ב-'אוזרת אומץ'
אוזרת אומץ
13/01/2018 | 10:27
2
ככה כחרי הריון חוץ רחמי שנפל לבד תודה לאל קבעתי תור לרופא ויחד עם זאת יש החלטה מכיוון שיש לנו מוקפאים החלטתי שמנסים עוד 3 סבבים איתו וההחלטה הכי חשובה בעיני זה שמנצחים עם מה שיש ואם לא אז נרכה לי שאפרוש רק המחשבה על עוד שאיבה גורמת לי לבכות מקווה גם שאצליח לעמוד בהחלטה כי לפעמים הרצון מנצח את מה שאומרים
לצפיה ב-'המון בהצלחה!'
המון בהצלחה!
13/01/2018 | 12:08
יכולה לומר שאצל הבן שלי גם ״החלטתי״ שאני לא מגיעה לעוד שאיבה וזה עבד, אבל יחד עם הפעלת תותחים כבדים שלא עשינו קודם ( קלקסן ופרדניזון) , מקווה שגם אצלך יצליח!
וגם אם לא, בסבב הזה החלטתי שאני לא מגיעה לשלישית ובסוף עשיתי גם רביעית כבר והשד לא כלכך נורא, לרביעית הייתי בחלל החיצון ממש, והרופאה שלי עוד אמרה לי אבל את חייבת להיות שם, אבל גם ככה אפשר לעבור סיבוב עם שאיבה.
הכל לטובה ומחזיקה על אצבעות שדרכך תתקצר!
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
16/01/2018 | 08:25
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לטיפולים '
התייעצות בנוגע לטיפולים
11/01/2018 | 22:39
5
היי, קודם כל, אתן מקסימות. זה מרגש לקרוא פה את ההודעות.
אני חדשה פה
קצת רקע: בת 25, מנסים כשנה. עברנו את כל הבדיקות (זרע,צילום רחם ופרופיל הורמונלי) והכל תקין. יש מחזור סדיר ועל פניו הכל בסדר. נאמר לנו שאנחנו לא מוסברים והרופא המליץ להתחיל עם לטרזול.
אני קצת חוששת מלקיחת הורמונים להשראת ביוץ בהתחשב בעובדה שאני כן מבייצת טבעי. האם כדאי לנסות חודש מעקב זקיקים+בדיקות דם ומשם להתקדם? אשמח לעצות, הארות ומחשבות.
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
12/01/2018 | 00:47
4
1
את צעירה, הבדיקות שלך תקינות. אם יש לך סבלנות-תמיד עדיף טבעי. גם אני עשיתי חודש אחד טבעי בהמלצת הרופאה שלי.

לצפיה ב-'תוצאות פרוגסטרון יום 21 '
תוצאות פרוגסטרון יום 21
12/01/2018 | 09:40
3
אז שעה אחרי שכתבתי את ההודעה פה, קיבלתי את תוצאות בדיקת הפרוגסטרון שעשיתי אתמול בבוקר. 5.1! זה ערך של ביוץ או לקראת מחזור אם אני לא טועה.
יש לציין שעשיתי אולטרסאונד זקיקים ביום השביעי כי פשוט הייתי בקולפוסקופיה אצל רופא פרטי שהוא גם מומחה פוריות (גיא גוטמן, אם מישהי מכירה/ממליצה) והוא כבר עשה לי מיוזמתו כדי לבדוק מה קורה, היה זקיק מוביל 15 מ״מ ורירית חמש הוא תזמן ביוץ סביב היום ה-11 (מאד מוקדם בשבילי) אבל כיסינו את כל הימים גם סביב הימים שאחרי. מישהי יכולה לעזור לי להבין מה קורה? אני אקבע אליו תור לשבוע הבא אבל הפרוג׳ מדאיג אותי.
לצפיה ב-'מקפיצה.. אולי מישהי עם פרוג׳ נמוך יכולה לעזור? '
מקפיצה.. אולי מישהי עם פרוג׳ נמוך יכולה לעזור?
12/01/2018 | 18:57
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה '
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
12/01/2018 | 22:02
1
בלי מעקב מסודר קשה מאוד לנחש מתי היה הביוץ, ולכן לא ברור האם הפרוגסטרון הוא באמת שבוע אחרי הביוץ. עקרונית הערך מצביע על ביוץ קרוב, אך בלי אולטרסאונד ומעקב של יתר הערכים, אי אפשר לדעת דבר.
את צעירה, הכול תקין, ואולי ישנה בעיה של תזמון לא נכון של הביוץ?
דווקא במצבך כן הייתי מנסה חודש אחד לפחות מעקב טבעי אחר הביוץ, אולטרסאונד ובדיקות דם, ולא ממהרת לקחת הורמונים לפני שהייתי בודקת האם יש בעיה בתזמון בלבד.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
13/01/2018 | 00:46
פחות סביר שאני לקראת ביוץ בהתחשב בעובדה שהמחזור שלי הוא 30 יום (לוקחת בחשבון גם שלב לוטאלי קצר למרות שזה לא המצב בדרך כלל) ראו זקיק מוביל 15 מ״מ ורירית 5 ביום השביעי, אבל שוב בגלל שזה לא היה מעקב מסודר עם בדיקות דם-קשה לדעת, כמו שאמרת. אני מטופלת גם בדיקור על בסיס שבועי וזה מאד עוזר (ממליצה לכולן) ולרוב המטפלת שלי מזהה מתי אני לפני ואחרי (לפי דופק ותחושה בבטן)
״אחכה״ לוסת ואתחיל חודש של אולטרסאונד ובדיקות דם.
יש לך ידע לגבי פרוג׳ נמוך? אם זה באמת מה שזה, מה בדרך כלל עושים?
שוב תודה. אתן ממש מחממות את הלב.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה