לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2761527,615 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'התגעגעתי אז באתי '
התגעגעתי אז באתי
05/06/2020 | 00:56
הרבה זמן לא הייתי פה.
השתנה.... אבל אני רואה שצילה עוד כאן. מה שלומך? 
אז ככה
עם נסיך בן שלוש וחצי בבית, מנסים שנתיים לילד שני.
3 הריונות, הפלה לפני הנסיך בשבוע 13 והפלה לפני שנה וקצת בשבוע 9.
טיפול ראשון, החזרת טרי - הריון והפלה
טיפול שני,החזרת שני טריים -  נסיך
מוקפא - לא נקלט
מטיפול שלישי והלאה התחילו הכשלונות כולל 2 כימיים בדרך.

אחרי 2 היסטרוסקופיות אבחנתיות תקינות לגמרי, הגיע הזמן לשלול קרישיות ו.... 
נשאות בפקטור 5 ליידן והומוזיגוטיות ל MHTFR. טרי ממש מהיום.
נשלחתי אחר כבוד להמטולוג כדי להשלים בירור וטיפול. מי עדיף? קופרמינץ או כארפ?
בנות עם קרישיות, אשמח לעזרתכן בנושא.
מצד אחד באסה שזה מעכב את הטיפולים אחרי הקורונה מצד שני, היי... מצאו משהו לא תקין ואולי בתיקון שלו נוכל להצליח שוב.

נ.ב - לא יודעת למה לא מצליח לי לפתוח הודעה ראשית אלא רק לשרשר לקיימת...
לצפיה ב-'קופת חולים'
קופת חולים
04/06/2020 | 19:03
אני בקופת חולים כללית רציתי לדעת מה ההבדל בתשלום אם הולכת לטיפול ivf דרך הכללית (קופה) לעומת המושלם בעיקר מבחינת המחיר ?

מי שכבר ביררה למכירה אשמח לדעת
לצפיה ב-'חייבת את עזרתכן'
חייבת את עזרתכן
03/06/2020 | 13:42
5
אני גרה בדרום הארץ . לא יודעת איזה רופא ivf לבחור האם כדאי מישהו מרחוק? או מישהו מקרוב?  דרך כללית הקופה או דרך המושלם ממש אובדת עצות המי לבחור ואיפה..
ושאלה נוספת האם בתקופת ההריון כל פעם צריך להגיע לרופא??

אני ממש בהתחלה כמו שאתם רואים ולא יודעת מה להחליט
מישהי שיכולה להבין יכולה לייעץ מה לעשות
ממש בהתלבטות
לצפיה ב-'לדעתי עדיף קרוב'
לדעתי עדיף קרוב
03/06/2020 | 15:11
עדיף קרוב כי במהלך התקופה של הזריקות צריך כמעט כל יום להגיע לבדיקות דם ואולטאסאונד בבוקר...  
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
03/06/2020 | 17:48
1
שיהיה רופא קרוב ונגיש בזמן טיפולים צריך להגיע לפעמים מספר פעמים בשבוע..
אין סיבה ללכת בפרטי בקופה יש רופאים מאוד מקצועיים ואם לא תהיי מרוצה תמיד תוכלי ללכת לפרטי.

שתהיי בהריון (במהרה אמן) את ממשיכה מעקב אצל רופא הנשים הרגיל ולא במרפאת הפוריות.

בהצלחה רבה
לצפיה ב-'מאיצ'וק, מה קורה איתך?'
מאיצ'וק, מה קורה איתך?
04/06/2020 | 08:20
לצפיה ב-'חולקת על קודמותיי'
חולקת על קודמותיי
03/06/2020 | 20:09
רק מבחינת זה שבשביל דם ואולטרסאונד ממש לא צריך ללכת לרופא המטפל. את יכולה לעשות את הבדיקות במרפאה הקרובה אליך ולהעביר למרפאה בה מטפל הרופא.

בהריון הגעתי לרופאה כל חודשיים.
אין (בהכרח) קשר בין רופא הפוריות לרופא מעקב ההריון,את יכולה להיות מטופלת פוריות רחוק ולבצע מעקב הריון קרוב, ולהיפך.
לצפיה ב-'אני דווקא חושבת שעדיף מישהו מומחה'
אני דווקא חושבת שעדיף מישהו מומחה
05/06/2020 | 00:55
לא צריך שיהיה שעה ממך אבל כן כדאי שיהיה מומחה כדי שתתחילי את התהליך בצורה טובה ומקצועית.
את לא חייבת להישאר אצלו בהריון (נשארים עד שבוע 9 בערך).
לצפיה ב-'מדבקות אוורל 50 - Evorel '
מדבקות אוורל 50 - Evorel
04/06/2020 | 21:03
היי,
מחפשת בנרות מדבקות Evorel 50  אוורל 

תודה

לצפיה ב-'רופא מרוחק ממקום מגורים'
רופא מרוחק ממקום מגורים
04/06/2020 | 18:27
בבקשה מי שיודעת / מכירה..
אם אני לוקחת רופא לפריון ivf  במרכז ואני בדרום האם זה יכול לעבוד , צריך כל הזמן לנסוע אליו ,  ? ( אם כן כל כמה זמן ?) ואם כן עד איזה שלב  צריך לנסוע אליו ?
או שזה יכול לעבוד וניתן לקחת רופא מרוחק במרכז  ואת המשך הטיפול ניתן לעשות ברופא שליד מקום המגורים? ואם כן מה כן אפשר להמשיך במרפאות האם או אצל רופא הנשים /:פוריות שקרוב לבית ?
בבקשה מי שיודעת ויכולה להאיר קצת את הנושא אשמח להסברים

לצפיה ב-'התחלת טיפולי הפרייה חוץ גופית המשך....'
התחלת טיפולי הפרייה חוץ גופית המשך....
04/06/2020 | 18:07
תודה לכולם על העזרה אשמח רק לעוד הבהרה....

הבנתי מכם שהבדיקות שאני צריכה לעשות הם:
1) פרופיל הורמונלי
2) בדיקות דם לפריון כגון איידס,אדמת וכו'
3) פאפ
4) בדיקת שד
5) א.א.ג
6) בדיקות גנטיות.
האם הבנתי נכון או שיש עוד בדיקות שצריך ?.

החלטתי להתחיל מאותם בדיקות שחובה לעשות אותם ובלעדיהם לא יאשרו לי את הבקשה לביצוע ivf בקופת חולים מכבי.
הבנתי מכם שבדיקות גנטיות הם חובה ,האם יש עוד בדיקות שהם חובה ?

תודה על שיתוף הפעולה......

לצפיה ב-'IVF ראשון כמה שאלות '
IVF ראשון כמה שאלות
04/06/2020 | 14:38
1
היי
  אנחנו לקראת IVF ראשון ויש לנו שאלות של מתחילים ומעט חפירות ונסיון בתחום ונודה על כל הבהרה שאפשר לקבל . לאחר 3 הזרעות טבעיות עם אוביטרל בלבד .ביקשתי IVF כי ממש בא לי להתקדם ..הזרע של בעלי לא טוב ,חלש מאודד ודי גרוע
נפגשתי עם הרופא היום ביקשתי IVF,מטופלת במכבי ,הוא חושב שאין מקום להזרעות עם גונל וזה מיותר במקרה שלנו אז ממתינים לאישור לIVF ועכשיו לשאלות 
1.האם לפתיחת התיק מגיעים באותו יום של השאיבה או שצריך לתאם תור ולהגיע במיוחד לזה ?
2. החצי רוצה להקפיא מנה מראש למקרה שיהיו לו קשיים  לתת טרי באותו יום של השאיבה האם מישהי מכירה ויודעת איך הולך התהליך של הקפאת מנות זרע שלו ?מישהי עשתה ? 
3.למתקדמות ולמבינות עניין -אני ביום ה2 למחזור ועשיתי א.ס היום נצפו לי שרירנים קטנים האם זה משהו שיכול להפריע לקליטת עובר?
4.-זריקות איך עוברים פעם ראשונה ??? אני פחדנית ברמה של יכולה להתעלף רק מלראות מחט ובעלי לא פחות פחדן והוא זה שאמור להזריק לי ....ממש אמאל'ה ...אשמח לכל טיפ שרק אפשר ...
5.הרדמה,מישהי עשתה ללא הרדמה? עד כמה השד נורא ? מוכנה לסבול ולוותר על הרדמה...תודה למי שעונה 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/06/2020 | 16:08
היי, בהצלחה, קודם כל!

1. מגיעים לפני. לא יתחילו כלום בלי פתיחת תיק. אני מניחה שיש הבדל בנהלים בין המחלקות השונות, אבל איפה שאני טופלתי קבעתי תור לפתיחת התיק ושם הייתה לי הדרכת אחיות וטופסיאדה ואולי עוד דברים ששכחתי.
2. לא מבינה בזה.
3. תלוי במיקום השרירן. יש כאלה שכן וכאלה שלא. לי יש אחד שלא מפריע (נוצר במהלך הטיפולים). אחת מבוגרות הפורום לא נקלטה ורק בהמשך התברר שפספסו לה שרירן. היא נקלטה מיד לאחר שהוא הוסר. ההסרה היא בהיסטרוסקופיה ניתוחית, שהיא פעולה פשוטה (עברתי בשבוע שעבר עקב שארית שיליה) אבל כמו שכתבתי - זה תלוי במיקום השרירן. תראי לרופא.
4. אני לא פחדנית ברמה שאת מתארת, אבל זה אכן מפחיד. בעלי פחדן ומראש היה לי ברור שאני זאת שמזריקה לעצמי. גם כדי שלא תיהיה לי תלות במישהו אחר למקרה שהוא לא יהיה זמין להזריק, וגם כי ככה אני מודעת לעוצמה.
לפני ההזרקה הראשונה ראיתי המון סרטונים, גם הדגמות של צוות רפואי וגם - וזה מה שהכי עזר לי - של נשים שהעלו ולוגים, ואז את רואה את התהליך שהן עוברות - איך הן מפחדות ואז שהשד לא כ"כ נורא... אחרי שראיתי מלא סרטונים חיכיתי בלחץ לשעת ההזרקה, בעלי היה אמור להיות לידי. הייתי פקעת עצבים שהתפוצצה עליו על שטות, ומרוב עצבים הלכתי באימפולסיביות בלי לקרוא לו, תקעתי בעצמי את המחט וזהו. נגמר. מזריקה לזריקה הבטחון עולה. יש כאלה שמקררות את המקום קודם כי הקור מאלחש. יש כאלה שמוציאות לפני ההזרקה את המזרק מהמקרר, כדי לא להזריק חומר קר, או מחממות קצת בחזיה. אפשר למרוח אמלה לאלחוש. לי אין הרבה סבלנות וכל ההתעסקות מסביב בשביל פעולה של שניה נראתה לי מיותרת, אז עשיתי בלי.
5. הפורום הרבה פחות פעיל מבעבר אז אני לא יודעת אם יענו לך, אבל היו פה כמה כאלה. תלוי כמה ביציות יהיו לך כי זה קצת כואב ואסור לזוז ואם יש הרבה ביציות זה פחות ריאלי. אני באופן אישי עפתי על ההרדמות, זה החלק הכי כייפי בתהליך :) זו הרדמה קלה. יש כאלה שמתעוררות עם בחילות והקאות, אני בפעם הראשונה הייתי עייפה ליומיים ובפעמים הבאות ברגע שפתחתי עיניים שכחתי שהייתה הרדמה. דווקא אם את מפחדת ממחטים נראה לי שכדאי לך לא להיות מודעת.
לצפיה ב-'תרומת זרע'
תרומת זרע
03/06/2020 | 16:34
2
שלום בנות
מי מכן שהתמשה משתמשת בתרומת זרע..
מה אתן חושבות שעדיף זרע מהארץ ? או זרע מחו"ל ?

לצפיה ב-'שני הסנט שלי.'
שני הסנט שלי.
04/06/2020 | 09:34
זה ממש תלוי בהעדפה שלך.
מבחינת כספית, זרע מחו"ל הכי יקר, את גם צריכה לשלם על בדיקות גנטיות מסויימות אם תצטרכי, אבל בזרע מחו"ל יש לך יותר מידע על התורם.
זרע מבנק זרע פרטי בארץ יותר זול אבל גם הוא עולה לא מעט. פה עושים את כל הבדיקות שצריך אבל את לא מקבלת הרבה מידע על התורם, רק דברים כלליים.
אינני בקיאה לגבי בנק זרע ציבורי.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תלוי מה חשוב לך'
תלוי מה חשוב לך
04/06/2020 | 12:52
זרע מחו"ל הרבה יותר יקר, אבל מקבלים יותר פרטים על התורם (השאלה אם זה חשוב לך... לי ממש לא, זה לא בן זוג לחתונה והאמת היא שגם מי שמתחתנת לא בוחרת אבא לילדים לפי כל הנתונים שיש שם.). יש אפשרות גם לתורם פתוח, למי שמעוניינת, לי לא היה כל עניין בזה.
אני בחרתי תורם מבנק ציבורי בארץ, כל תהליך הבחירה לדעתי לקח לי רבע שעה. יש לי שני ילדים קסומים ממנו, לא צריכה יותר מזה.
לצפיה ב-'התחלת טיפולי הפרייה חוץ גופית'
התחלת טיפולי הפרייה חוץ גופית
31/05/2020 | 17:20
5
שלום לכולם ,
אני חדשה בתחום ואשמח לכל עזרה שתוכלו לתת לי.
אני בת 43 ,מרעננה ,ללא בן זוג ומעוניינת להתחיל טיפולי הפרייה חוץ גופית דרך קופת חולים מכבי.
- אשמח להמלצה של : 1)רופא/ת פריון ,של מכבי ,מעדיפה רופאה.
2)בית חולים ציבורי או רופא מכבי בבית חולים פרטי שמוכרים ע"י מכבי בהם מבוצעים שלב שאיבת הביציות והחזרת העוברים.
- אשמח לתשובה :1)כמה זמן לוקח בערך מהגשת הבקשה לביצוע הפריית חוץ גופית ועד שהקופה מאשרת לי את הבקשה.(שאדע כמה זמן מרחב תימרון יש לי כדי לגשת גם לבנק הזרע)?
2)האם רופא/ת פריון ו/או קופת חולים מכבי  מנסיונכם יכולים לסרב או להרים עליי קשיים (בעיקר בגלל הגיל) ? ,במידה וכן אשמח לטיפים לדעת כיצד להתנהל איתם.

בתודה מראש ......
לצפיה ב-'את הבקשה אישרו לי תוך יומיים'
את הבקשה אישרו לי תוך יומיים
31/05/2020 | 17:41
אח"כ יש תהליך של פתיחת תיק בביה"ח (זה לוקח מפגש אחד אבל צריך להמתין לתור).
לגבי השאר אין לי מושג.
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
31/05/2020 | 19:33
1. רופא מומלץ פרופסור וייסמן בראשון לציון .רופאה ד"ר אתי ממן נראה לי מקבלת בבני ברק 
לגבי הגיל נראה לי את זכאית לטיפולים עד גיל 45 אז לא אמורים להערים עלייך קשיים ,לא יודעת לגבי שאר השאלות ששאלת .בהצלחה 
לצפיה ב-'האם עשית כבר את כל הבדיקות הנדרשות?'
האם עשית כבר את כל הבדיקות הנדרשות?
31/05/2020 | 20:08
כי בתכלס זה מה שלוקח הכי הרבה זמן.
אם לא עשית אז עד שתחליטי על רופאת פוריות לכי לרופא/ת הנשים שלך ותבקשי פרופיל הורמונלי, בדיקות דם לפריון כמו איידס, אדמת וכולה, פאפ.
לכי לכירורג/ית שד ותעשי בדיקת שד ותבקשי גם ממוגרפיה, (כי את מעל גיל 40).
תבקשי מרופא/ת המשפחה א.א.ג ותעשי, (גם כי את מעל גיל 40).
בדיקות גנטיות, תשאלי את רופא/ת הנשים או המשפחה אם היא/הוא יכולים להפנות אותך בינתיים לבדיקות גנטיות כי לוקח איזה חודש עד שמגיעות התשובות ולא יפתחו לך תיק אם את יחידנית ועוד לא קיבלת תשובות על בדיקות גנטיות. גם אם יש לך תשובה חיובית על אחת מהבדיקות הגנטיות תצטרכי לפנות לגנטיקאי/ת של הקופה בשביל לקבל הכוונה, (שבתכלס זה בולשיט בגלל שאת פשוט יכולה לבחור זרע שהוא לא נשא, יותר פשוט מבני זוג שנמצאים נשאים).
תבדקי אם יש לך את החיסונים שצריך, אדמת וחזרת נדמה לי, לא זוכרת בדיוק ואם לא לכי לקבל אותם.
כל הדברים האלה לוקחים זמן לקבוע תור אליהם וגם לוקח זמן לקבל תשובות.
אינני במכבי אז אני לא יכולה לתת לך המלצות לגבי הקופה אבל לא צריכה להיות בעיה עם הגיל שלך, יש לך עוד שנתיים לקבלת טיפולים דרך קופת החולים ואם את נתקלת ברופא/ת פוריות שעושים לך פרצוף בגלל הגיל פשוט תחפשי רופא/ה אחר/ת.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תשמעי...'
תשמעי...
02/06/2020 | 21:48
קודם כל, מה שאנדי כתבה - תתקשרי לבנק הזרע ותבקשי את רשימת הבדיקות שצריך לעשות, וכבר תתחילי להריץ בדיקות. פאפ - לוקח חודש פלוס לקבל תשובה,
ממוגרפיה,
יש הרבה בדיקות דם שצריך לעשות,
בדיקות גנטיות
אלו דברים שלוקחים זמן.

לגבי בית חולים ציבורי, לדעתי בגלל הגיל שלך, כדאי לך ללכת ישר לרופא פרטי,
בציבורי, לפחות מהחוויה שלי בסורוקה, יש נטייה למתוח את הזמן, ובין טיפול לטיפול נעלם לי זמן יקר. בפרטי הרצתי טיפולים הרבה יותר מהר, והזמן מאוד חשוב.
את יכולה לעבור טיפולים בגיל 43 ובגיל 44. אחר כך הטיפולים הם ללא השתתפות של קופת חולים והמחירים מטורפים, כך שבאמת כדאי להתחיל להריץ מה שאת יכולה.

בגדול לא אמורים לעשות לך בעיות, כי יש אישור לטיפולים עד גיל 45 (כלומר בגיל 44),
והאישור לוקח בדרך כלל כמה ימים, תלוי מתי הועדות.

רוצי על בדיקות..
בהצלחה.

לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
03/06/2020 | 09:07
גם אני התחלתי מאוחר וילדתי בגיל 43.

כמו שאמרו פה עד גיל 45 הקופה מאשרת ככה שלא צריכה להיות בעיה.

עדיף לקבוע תור לבנק הזרע ולפתוח תיק כמה שיותר מוקדם וגם לבצע את הבדיקות הגנטיות שאפשר לעשות אותן גם דרך הקופה, לפחות בכללית. הבדיקות הגנטיות לוקחות זמן והם לא משחררים זרע עד שמסיימים איתן. גם אם עשית בעבר סקר גנטי יכול להיות שתצטרכי להשלים בדיקות נוספות כי הם מוסיפים דברים לרשימה כל הזמן. אם יש לך במשפחה מחלות תורשתיות זה גם משהו שצריך לקחת בחשבון.

לכל בנק זרע יש גם דרישות לגבי בדיקות דם שצריך לעשות פעם בשנה, כדאי גם לעשות את זה כמה שיותר מהר. אם תבחרי זרע מחו"ל זה יקח זמן עד שהוא יגיע, בניגוד לתורם ישראלי שבדרך כלל זמין מיד.

בקיצור, זמן הוא פקטור מאוד רציני בגילנו. אני מנסה כרגע לילד שני ככה שאני גם במירוץ 
שיהיה לך בהצלחה!
לצפיה ב-'בטא כמה זמן אחרי הזרעה'
בטא כמה זמן אחרי הזרעה
31/05/2020 | 16:06
9
היי רציתי להתייעץ איתכן ולקבל עוד דעה ..וסת האחרונה 5.5. ביום 17/5 -אוביטרל .19/5 -הזרעה . אתמול  הכתמות חומות בתחתונית שנראות כמו דימום ישן (וסליחה על התיאור ..)היום התחתונית נקיה ורואה מעט מאוד אפילו לא כתם נקודה חומה קטנה בניגוב . התכתבתי עם האחות היא אומרת להגיע לעשות בטא מחר 
האם לא מוקדם מידי 14 ימים אחרי הזרעה לעשות בטא ? התכוונתי לעשות ביום שלישי תמיד קיבלתי הנחיה לעשות 14 יום אחרי ההזרעה (זאת הזרעה שלישית )
ועוד שאלה האם מישהי נתקלה בהכתמות כאלו כמו שתיארתי אחרי הזרעה ?אני מודאגת לראות הכתמות כל כך מוקדם 11יום מהזרעה אפילו שזה לא מחזור ממש .אני לא מרגישה כלום הגוף אדיש לחלוטין בניגוד להזרעות הקודמות שכאבה לי הבטן וכאב לי החזה אבל בסוף הבטא שלילית ..הפעם אני לא מרגישה כלום .אנחנו מטופלים עקב בעית זרע די חמורה של בעלי . היינו אמורים לעבור כבר לIVF אני חוששת אז החלטתי לתת סיכוי ל3 הזרעות הקיצר מה אומרות ?לעשות בטא מחר האם צריכה לדאוג מההכתמות הנ"ל ?תודה .....
לצפיה ב-'תיקון '
תיקון
31/05/2020 | 16:10
2
אם אעשה בטא מחר זה יהיה 13 יום לאחר ההזרעה לא 14 ...
כדאי להמתין 14 יום שזה יוצא ביום שלישי?
האחות אומרת שלא משנה וזה לא מוקדם לעשות מחר מצד שני אחות אחרת שם אומרת שצריך תמיד להמתין 14 יום אחרי ההזרעה ...קצת מבולבלת ...
לצפיה ב-'אם האחות אמרה לך אז את יכולה.'
אם האחות אמרה לך אז את יכולה.
31/05/2020 | 20:01
1
אין לך מה לחשוש, תהיי חיובית,
מקסימום תעלו כיתה ל-IVF, כיף פה, יש הרדמה מלאה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'אנדי'
אנדי
01/06/2020 | 15:28
לא רוצה לעלות כיתה מעדיפה להישאר גן 
מחר בטאאא ומקווה שלא נזדקק לIVF
תודה לך ובהצלחה לכל מי שרוצה וצריכה 
לצפיה ב-'מנסיוני ומנסיון הסביבה שלי'
מנסיוני ומנסיון הסביבה שלי
02/06/2020 | 09:50
5
הכתמות לא מלמדות על כלום , יכול להיות הריון ויכול להיות לא הריון
גם לי אמרו פעם אחת לעשות אחרי 13 ופעם אחת אחרי 14 יום 
זה לא משנה כך או כך 
אם יש הריון יראו אחרי 13 או 14 יום .
בהצלחה
לצפיה ב-'עשיתי בטא היום בבוקר '
עשיתי בטא היום בבוקר
02/06/2020 | 11:17
4
עכשיו הגיע וסת דימום אדום בהיר שלא משאיר מקום לספק 
גם בהזרעה קודמת קיבלתי בדיוק באותו יום של הבטא. יום 14 .
נראה שאין מנוס מIVF .עשינו 3 הזרעות וזה מטרטר ומתיש אותנו כל התהליך ,המעקבים ההנחיות האוביטרל השבחה הזרעה הבטא והשלילי בעעע 
עוד כמה שעות האחות תתקשר לבשר לי על בטא שלילית ושהרופא יכין תכנית טיפול חדשה ,,,
מתכוונת לבקש שיגיש בקשה ממכבי לIVF 
יש לי לנו הכל הרופא נשים שהפנה אותי לרופא פיריון כבר הקדים ונתן לי את כל הבדיקות. יש לי פאפ,כירורג שד,הפטיסיס בי וסי וסקר גנטי עשינו...צריך עוד משהו חוץ מאלו? 
אוףףף ממש אבל ממש מבואסת עכשיו  לא מפסיקה לבכות למרות שידעתי שזה יהיה שלילי לבעלי בעיית זרע קשה והזרעות במקרה שלנו לא יעילות 
אוף איזה מצב רוח מעפן פרקתי הכל בבכי בטלפון לבעלי ועדיין במועקה כבדה כזאת 

לצפיה ב-'לנשום '
לנשום
02/06/2020 | 12:39
1
זה יגיע , בד"כ אומרים שצריך להאמין 
אבל אני בגישה אחרת, אני לא האמנתי ואז זה הגיע 
אני הייתי מטופלת אצל פרופסור אורביטו אני יודעת שהוא עובד עם מכבי 
אם הבעיה היא בעיית זרע בד"כ ממליצים שייקח Q10 הבנתי שזה עוזר
ד"א תרשמי בגוגל בדיקות לפני IVF ,  רשום מה צריך להביא כדי לפתוח תיק
תהיי חזקה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/06/2020 | 22:22
איזה יופי שהצלחתם מזל טוב :)זה נותן תקווה לשמוע סיפורי הצלחה 
לגמרי בסוף זה מגיע כשלא מצפים לזה ,בתקווה שיגיע כבר בקרוב אצלי :) תודה :)

לצפיה ב-'חיבוק גדול גדול.'
חיבוק גדול גדול.
02/06/2020 | 21:04
1
אבל אולי פה ילך לכם יותר טוב אם הבעיה היא הזרע.
תבכי כמה שאת רוצה, תהיי עצובה, תתעצבני, תוציאי הכול מהסיסטם
ותגיעי ל-IVF עם אנרגיות חדשות וחיוביות.
אני ממליצה לך גם ללכת לדיקור כדי לתת עוד פוש.

בהצלחה.
לצפיה ב-'מקווה שIVF יפתור את הבעיה זרע תודה '
מקווה שIVF יפתור את הבעיה זרע תודה
02/06/2020 | 22:34
אני קצת חוששת מIVF זה כבר הליגה של הגדולים ....אבל הזרעות לא מצליחות וכבר מיציתי....תודה על המילים המעודדות את מקסימה 
לצפיה ב-'הזרעות + הורומנים'
הזרעות + הורומנים
31/05/2020 | 09:48
1
האם ניתן לעשות הזרעות עם הורומנים ברציפות חודש אחרי חודש? או שצריך הפסקה ביניהם?
והאם לפני כל סבב צריך לעשות שוב בדיקת קורונה?
לצפיה ב-'הזרעות'
הזרעות
01/06/2020 | 09:29
אנחנו עשינו הזרעות עם הורמונים 3 חודשים רצוף, לפני ה IVF חייבו אותנו לעשות הפסקה של חודש
לצפיה ב-'רופא פוריות '
רופא פוריות
30/05/2020 | 19:39
1
היי
אפשר בבקשה המלצה  על רופא פוריות בבאר שבע שעובד עם הכללית או כרופא פרטי שעובד עם המושלם ?? בבקשה המלצות
לצפיה ב-'לא מנסיון אישי אבל'
לא מנסיון אישי אבל
01/06/2020 | 09:24
חברה עשתה הזרעה מוצלחת אצל אמנון הדר, לא יודעת אם הוא עושה גם IVF

בהצלחה
לצפיה ב-'עצה דחופה'
עצה דחופה
28/05/2020 | 17:14
2
הי שותפות,

נתקלתי בבעיה ואני זקוקה לעצה דחופה - נגמרו לי הזריקות של הפרגובריס אבל הרופא אמר להמשיך.

מכיוון והוא לא עובד היום, הוא שלח אותי לרופאת המשפחה לקבל מרשם וקיבלתי, אבל בבית המרקחת סירבו לקבל אותו. הם טוענים שרק רופא מומחה יכול לתת מרשם לתרופה.

בקיצור, נתקעתי לגמרי. עכשיו חג והכל סגור. אני לא מאמינה שהגעתי למצב הזוי כזה. הבעיה עכשיו היא אחרי יומיים של ריצות מתסכלות בין מרפאות כדי לארגן דברים ובסוף הכל הולך ליפול על זה

מסתכל. הייתי חייבת לפרוק ואם למישהי יש רעיון מה לעשות, אשמח לשמוע.

לצפיה ב-'מאיפה את בארץ?'
מאיפה את בארץ?
29/05/2020 | 12:00
1
פעם הבאה תתתעקשי בבית המרקחת, תערבי את הפקידות של הקופה, אין שום בעיה עם מרשם של תרופות פוריות שאת מקבלת מרופא/ת המשפחה.
איזו חוצפה מבית המרקחת, כל עוד זה נותן לרופאת המשפחה להוציא לך מרשם זה לא עניינם.

למתי את צריכה את הזריקה?
תנסי ללכת עם המרשם של רופאת המשפחה לסופר פארם ולנסות להסביר את המצב, אולי ימכרו לך. (יש בתי מרקחת שפתוחים היום ומחר, תבדקי באפליקציה שלהם).
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/06/2020 | 08:46
זה היה ערב חג, הכל היה סגור. כשהגעתי לבית מרקחת זה כבר היה בסיום של סאגה ארוכה של אי הבנות עם הפקידה של הרופא. ביליתי את רוב היום בריצות בין בדיקה לתור ואז לבתי מרקחת וכל פעם הייתה בעיה אחרת.
בבית מרקחת האחרון שהיה של סופר פארם בתל אביב, הם אמרו שהמחשב חוסם אותם מלתת את התרופה הספציפית על מרשם שהוא לא מרופא מומחה שנמצא ברשימה.
כבר כשכתבתי את ההודעה הרגשתי שכבר נגמר לי האוויר והיקום כנראה אומר לי שהפעם זה לא זה
תודה על התגובה, זה עוזר לפרוק. שיהיה לכולנו בהצלחה!
לצפיה ב-'בדיקת פאפ'
בדיקת פאפ
25/05/2020 | 17:04
14
שלום לכולם, יש לי סף כאבים נמוך ולכן אני לא מצליחה לעשות בדיקת פאפ. האם ניתן לעשות טיפולים ללא בדיקה או שיש דרך אחר לבצעה, למשל בהרדמה כללית או מקומית? האם ניתן לעשות לעשות החזרת עוברים בהרדמה כללית?
לצפיה ב-'אני בטוחה שיש לזה פתרון.'
אני בטוחה שיש לזה פתרון.
26/05/2020 | 09:30
2
אני לא חושבת שאת יכולה לעשות טיפולים ללא בדיקת פאפ.
האם אף פעם לא עשית בדיקת פאפ?
אפשר לעשות החזרת עוברים בהרדמה מלאה, אני מכירה מישהי שעשתה את זה.
תדברי עם רופא/ת הנשים שלך, אני בטוחה שיש פתרון לבדיקת הפאפ.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/05/2020 | 10:33
1
שלום לך ותודה על התשובה, אף פעם לא עשיתי בדיקת פאפ, רופא נשים ניסה וזה לא הולך, הוא אמר שאין מה לעשות.
לצפיה ב-'אז נראה לי שאת צריכה להחליף רופא.'
אז נראה לי שאת צריכה להחליף רופא.
28/05/2020 | 12:27
ממש חוסר אחריות להגיד דבר כזה על בדיקה שכל אישה צריכה לעשות פעם בשנתיים כי היא ממש מצילת חיים.
ניסה וזה לא הולך, שינסה בדרך אחרת.
לצפיה ב-'פאפ- חשוב להיבדק - בבקשה להיכנס ולקרוא את הסיפור שלי'
פאפ- חשוב להיבדק - בבקשה להיכנס ולקרוא את הסיפור שלי
26/05/2020 | 12:31
2
היי,
מבין כל הבדיקות והטיפולים בתהליך,
בדיקת פאפ- הבדיקה הכי לא מורגשת ולא כואבת בתהליך פוריות.
וסיפור אישי בנושא, במסגרת בדיקת הפאפ לטיפולים, גילתי גידולים טרום סרטניים ועברתי פרוצדורה רפואית להסרה.
חשוב להיבדק מדי שנה ללא קשר לטיפולים, בזכות הטיפולים ניצלו חיי
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'הי'
הי
28/05/2020 | 10:34
1
תודה לך יל האכפתיות ושיתוף אישי, הבעיה שכבר ניסיו לעשות לי בדיקת פאפ ולא הולך. אני שואלת מבחינת החוק, ולא מבחינת הבריאות, האם ניתן לשעות טיפולים ללא בדיקת פאפ?
לצפיה ב-'חייבת פאפ בשביל להתחיל טיפולים.'
חייבת פאפ בשביל להתחיל טיפולים.
28/05/2020 | 12:27
לצפיה ב-'גם אני לא חושבת שאפשר לוותר עליה'
גם אני לא חושבת שאפשר לוותר עליה
27/05/2020 | 13:03
7
ההורמונים של ההריון יכולים להאיץ התפתחות גידולים קיימים (או משהו בסגנון). לכן עושים גם בדיקת שד.
אפשר להחזיר בהרדמה כללית, גם אני מכירה מישהי שעשתה זאת.
אני מניחה שאפשר לעשות פאפ בהרדמה, מן הסתם העלות בהתאם ורק באופן פרטי.
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
28/05/2020 | 10:35
6
מכירה היכן עושים בהרדמה?
לצפיה ב-'לא, אבל אנסה לברר'
לא, אבל אנסה לברר
29/05/2020 | 09:59
יש לי חברה עם וגיניזמוס שעושה החזרת בהרדמה, אני מניחה שגם לה היה קושי עם הפאפ.
לצפיה ב-'ביררתי, ויתרו לה על הפאפ'
ביררתי, ויתרו לה על הפאפ
29/05/2020 | 15:02
4
היא עשתה פרטי באלישע.
לצפיה ב-'פרטי הכוונה לטיפולים. לא לפאפ שלא עשתה'
פרטי הכוונה לטיפולים. לא לפאפ שלא עשתה
29/05/2020 | 19:25
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
29/05/2020 | 20:37
2
ומי היה הרופא שלה? הבנתי שזאת דרישה ממשרד הבריאות ורופאי פריון חוששים לקחת אחריות.
לצפיה ב-'אין לך יוזר בתפוז?'
אין לך יוזר בתפוז?
29/05/2020 | 21:51
1
לא רוצה  לכתוב את שמו כדי לא לסבך אותו.
בעקרון מה שהיא כתבה לי זה שבפרטי יותר מקלים (אני לא כ"כ מסכימה עם הטענה הזאת) ושהרופא זרם איתה בגלל הוגיניזמוס ושהיו כל מיני החלטות שהיא לקחה על עצמה לשאת את האחריות אם קורה משהו.
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
30/05/2020 | 10:57
חבל שאין פתרון לדבר כזה.
לצפיה ב-'טיפולי פוריות לבתולה'
טיפולי פוריות לבתולה
28/05/2020 | 10:37
1
שלום רב, האם ניתן לעשות טיפולי פוריות לבתולה והאם יש שינוי בשיטות? אישה רווקה בת 34.
לצפיה ב-'אין שום סיבה שלא.'
אין שום סיבה שלא.
28/05/2020 | 12:25
הקומן סנס אומר שהיא לא יכולה להשאר בתולה אחרי הטיפולים כי הם כוללים אולטרסאונד וגינלי, שאיבה והחזרה של עוברים.
לצפיה ב-'בדיקת קורונה- כללית'
בדיקת קורונה- כללית
24/05/2020 | 10:15
3
היי,

האם מישהי בכללית באיזור מרכז הצליחה לעשות בדיקת קורונה ויכולה למסור מידע איכן עושים?
יש הפניה, יש אישור לבדיקה אבל אף אחד לא יוצר איתי קשר
במרפאה ובכל מקום שפניתי אליו אומרים להמתין...

צריכה לעבור הזרעה לקראת סוף השבוע ומרגישה שאפספס את הסבב בגלל בירוקרטיה

אובדת עצות ממש...

אולי מישהי פה עשתה ויכולה לעזור?

תודה רבה!!
לצפיה ב-'עוקבת'
עוקבת
24/05/2020 | 12:56
בדיוק באותו מצב...
לצפיה ב-'אני בכללית '
אני בכללית
24/05/2020 | 21:30
קיבלתי הפנייה מהרופא למטוש קורונה וכו'
יצרו איתי קשר לבד מהמרפאה לתיאום הגעה.
מכיוון שעוד יש זמן להליך עצמו ביקשתי שיחה חוזרת בעתיד הרלבנטי.
מציעה לך לפנות לרופא המטפל שלך שיתן הכוונה.
לא ממש ברור לי למה את צריכה קורונה להזרעה... חושבת שזה רק לפני שאיבה כי זה ממש בחדר ניתוח וכו'...
כך או כך הצלחה!
לצפיה ב-'בידקת קורונה בכללית'
בידקת קורונה בכללית
25/05/2020 | 09:33
היי,
ביצעתי בדיקה לפני כמה שבועות, 
תתקשרי למרפאת לב יפו 03-5122777
במידה ולא שינו נהלים, קבעתי בדיקה לאותו היום וקיבלתי תשובה לאחר כמה שעות.
לאחר שגם דיברתי עם אינספור נציגים במוקד, במרפאה שלי וכו.
ואת המפראה לקח לי כמה שעות לתפוס...
בהצלחה

לצפיה ב-'רופא פוריות'
רופא פוריות
24/05/2020 | 14:16
3
האם מישהי  יודעת רופא פריון מומלץ שעובד עם הכללית בהחזר /הסדר באסותא תל אביב ?
לצפיה ב-'דר' אלדר עידו'
דר' אלדר עידו
24/05/2020 | 21:31
2
מיכל - 0508217712 לתיאום תור פרטי או לחלופין קבעי תור אליו באתר
לצפיה ב-'היי צילה את יודעת כמה עולה אצלו ביקור?'
היי צילה את יודעת כמה עולה אצלו ביקור?
31/05/2020 | 19:29
אפילו בפרטי אשמח שתעני לי כי אני שוקלת ללכת אליו פרטי
תודה רבה
לצפיה ב-'היי צילה'
היי צילה
05/06/2020 | 00:47
מה שלומך?
לצפיה ב-'פוריות '
פוריות
24/05/2020 | 14:21
המלצה לרופא פוריות בבאר שבע שעובד עם הכללית  .
וגם רופא פרטי מומלץ
לצפיה ב-'המלצה לרופא בבאר שבע'
המלצה לרופא בבאר שבע
19/05/2020 | 20:28
4
היי מחפשת המלצה לרופא פוריות בבאר שבע, אפשר פרטי או דרך מכבי. תודה
לצפיה ב-'חפשי את ד"ר עאטף'
חפשי את ד"ר עאטף
19/05/2020 | 21:10
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
21/05/2020 | 22:40
אנחנו עשינו אצל גנקין דרך מכבי והצלחנו די מהר.. הוא מאוד מקצועי וקשוב..על כל שאלה שלי ענה בסבלנות והיה זמין לי תמיד בנייד שלו לשאלות.. בהצלחה ❤
לצפיה ב-'פרופ בשירי: מקצוען ורגיש'
פרופ בשירי: מקצוען ורגיש
22/05/2020 | 11:50
1
אשתי ואני הגענו אליו מהמרכז, רגיש, מעמיק ומקצועי.

הלכנו אליו פרטי, ישב איתנו שעה וחצי(!)
לצפיה ב-'הוא לא רופא פוריות'
הוא לא רופא פוריות
22/05/2020 | 15:37
הוא מומחה להריון בסיכון
לצפיה ב-'השרשה'
השרשה
19/05/2020 | 06:37
5
האם ידוע לכן על דרכים לעודד את השרשה?
מאכלים שרצוי או אסור לאכול וכדומה ?  ����
לצפיה ב-'פעם קראתי'
פעם קראתי
21/05/2020 | 08:15
1
שאחרי החזרה מומלץ לאכול אננס... ������
לצפיה ב-'גם אני קראתי את זה'
גם אני קראתי את זה
23/05/2020 | 19:57
אכלתי טבעת אננס אחת כל יום עם הליבה.
העובר השתרש... לא יודעת אם קשור...
לצפיה ב-'יש את עשרת הדיברות '
יש את עשרת הדיברות
21/05/2020 | 22:42
2
של בר חווה אם אני לא טועה.. מה מותר ואסור אחרי החזרה.. ניסיתי בשילוב עם דיקור וזה עבד .. אולי זה היה רק במקרה אבל אין מה להפסיד ��
לצפיה ב-'עשרת הדיברות'
עשרת הדיברות
25/05/2020 | 22:33
1
אשמח אם תוכלי לפרט מהם עשרת הדיברות
לצפיה ב-'מצרפת, אני עשיתי בנוסף דיקור ורפלקסולוגיה בסבב שהצליח '
מצרפת, אני עשיתי בנוסף דיקור ורפלקסולוגיה בסבב שהצליח
01/06/2020 | 09:20

1.      כדאי מאוד להגיע עם שלפוחית שתן מלאה בזמן ביצוע ההזרעה / החזרת עוברים כאשר מיד לאחר מכן ניתן לגשת ולהתפנות

2.      אין צורך לנוח או לשכב אחרי ההחזרה/הזרעה ומנוחה לא משפרת כלל את הסיכוי להרות

3.      פעילות גופנית מומלצת בחום ,למעט שחיה בבריכה (מחשש לזיהום) ומשחקי כדור (מחשש לחבלה בטנית), במהלך טיפולי הפוריות  כולל לאחר החזרת עוברים

4.      אין  לעשן  ! ואיסור זה חל על שני בני הזוג ! במהלך טיפולי הפוריות ואין להסתפק במשפט כשאכנס להריון אפסיק לעשן מכיוון שלוקח לגוף למעלה מ 6  שבועות לתקן את נזקי העישון

5.      יש לנסות ולהימנע משתיה של יותר מ 3 כוסות קפה ליום ומשקאות שמכילים קופאין כמו קולה לדוגמא במהלך טיפולי הפוריות.כמו כן כדאי להמעיט בצריכת אלכוהול במהלך הטיפולים ואין לצרוך אלכוהול כלל בעת הכניסה להריון.

6.      רצוי ביותר (וזה נכון לשני בני הזוג) להקפיד על דיאטה ים תיכונית: ירקות, פירות, שמן זית, גבינות ודגים ולהפחית בבשר, אורז, פסטה ותפוחי אדמה

7.      כדאי לנסות ולהמעיט בשימוש במוצרי קוסמטיקה (קרמים, בשמים וכו´) במשך השבוע לאחר ההזרעה / קיום יחסים סביב הביוץ/ החזרת העוברים.

8.      חובה ! לראות קומדיה ביום 5 לגיל ההפריה (5 ימים מהשאיבה/הזרעה/קיום יחסים סביב הביוץ)

9.      יש לקיים יחסים (זו הנחית רופא!)  לפני ביצוע ההזרעה / שאיבת ביציות/ החזרת עוברים כולל החזרת עוברים מוקפאים, גם כשמדובר בטיפול הורמונלי ואין תהליך ביוצי,  ואין יותר מידי!!

לאחר החזרת העוברים כדאי להימנע מקיום יחסים עד יום 8 לחיי העובר ולאחר מכן אין שום מניעה.

10.     נא להתמיד בלקיחת התוספים:ח.פולית, פרנטל(או מולטיויטמין אחר המותר לנשים הרות) ,פרוביוטיק, אומגה 3 (גם לגברים שבחבורה)ותוספים אחרים במידה וביקשנו זאת.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה