לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'משתפת ומתלבטת...'
משתפת ומתלבטת...
18/01/2017 | 20:47
6
ביום רביעי לפני שבועיים הזרקתי אוביטרל אחרי טיפול בגונל אף. ביום שישי הייתה הזרעה.
אתמול, יום שלישי (יום 11 לאחר ההזרעה), התחיל דימום קליל ביותר. היום מעט התחזק אבל ממש רחוק מלהיות מחזור או דומה לו.
בשבועיים האחרונים התמלא החזה וכאב עם הסרת החזיה. אתן יודעות לאן אני מכוונת... זה מרגיש כמו, אבל הדימום בהחלט מעלה שאלות אצלי...
מתלבטת אם לעשות בדיקת בטא. ביום שישי (בדיוק שבועיים מההזרעה) אי אפשר, מה שמשאיר את יום ראשון. כבר היה לי חודש שביום ה-18 הגיע המחזור והרופא אמר שחבל שלא עשיתי בדיקה כי "עכשיו אי אפשר להסיק כלום".
האם קרה לעוד מישהי שעם אוביטרל התחיל דימום קל לפני שעברו שבועיים? האם הייתן מבצעות את הבדיקה גם תגיע המכשפה בסוף השבוע?
תודה לעונות וסליחה על החפירה...
לצפיה ב-'בהחלט..אפילו עם תמיכה'
בהחלט..אפילו עם תמיכה
18/01/2017 | 21:25
וגם התסמינים האלה זה לא משהו להסתמך עליו. רק בטא. בהצלחה!
לצפיה ב-'בטא'
בטא
18/01/2017 | 22:35
1
כדאי לעשות בטא בכל מקרה.
היו פה לא מעט גולשות שלמרות דימום כבד במיוחד התברר שהן בהריון תקין.
חברה שלי קיבלה מחזור ארוך וקשה. אחרי שבועיים דימומים הגיעה לרופא נשים לראות מה קורה וגילתה עובר עם דופק.
הילדה היום בכיתה א'.
זה בצד החיובי.
בצד השלילי כשיש הריון חוץ רחמי יכול להתרחש דימום כשל מחזור יחד עם בטא חיובית.
חשוב לדעת שהבטא חיובית ולהמשיך לעקוב כדי לוודא שבאמת מדובר בהריון רחמי.
כמובן שיתכן והבטא שלילית ואז חיבוק גדול.
מאחלת לך להשתייך לקובץ הסיפורים הראשון.
לצפיה ב-'מוסיפה מהסיפור המדע בדיוני שלי .'
מוסיפה מהסיפור המדע בדיוני שלי .
18/01/2017 | 23:13
כמובן שאנחנו מאחלות לך שהעובר נקלט והוא עושה קצת פרומו ללידה .
אבל בכל זאת חשוב חשוב לבדוק בטאאאא.
פעם לא בדקתי כי דממתי נורא וסתם שבוע אחרי בדקתי כדי להתחיל טיפול ואני רואה בטא חיובית שלצערי כבר לא היה מה להציל כי הפסקתי תמיכות ..עד היום אוכלת את עצמי .
ופעם בטא אחרי הפלה שנבדקה בטעות והראתה שהערך חזר לעלות מה שהתברר בסוף כעובר שני שגר לו מחוץ לרחם.

לצפיה ב-'בכל מקרה ללכת לעשות בטא'
בכל מקרה ללכת לעשות בטא
18/01/2017 | 23:46
גם אם יש דימום- זה יכול להיות הריון ושפשוט צריך תמיכה.
בהצלחה, מחזיקה אצבעות.
לצפיה ב-'דימום יכול להעיד גם על השרשה. בוודאי בוא. בהצלחה!'
דימום יכול להעיד גם על השרשה. בוודאי בוא. בהצלחה!
19/01/2017 | 07:16
לצפיה ב-'תודה על התשובות'
תודה על התשובות
20/01/2017 | 13:34
בעקבות ההמלצות שלכן עשיתי בטא ויצא שלילי.
אז הדימום הוא סתם מחזור.
לצפיה ב-'איך משתמשים בסינרל? -פעם ראשונה.'
איך משתמשים בסינרל? -פעם ראשונה.
20/01/2017 | 07:17
1
קיבלתי הנחיה פעם בבוקר ופעם בערב.

לצפיה ב-'סינרל '
סינרל
20/01/2017 | 11:55
פעם ראשונה מחזיקים ישר ולוחצים 5-6 פעמים עד שאת רואה שיוצאים 2-3 שפריצים ברציפות.  אח"כ אין צורך לחזור על הפעולה.  אני הייתי מורידה את הראש למטה מכניסה את התכשיר לאף לוחצת וישר מרימה את הראש למעלה ומחכה כמה שניות.  מדד  הכי טוב בשבילי שאכן התכשיר נכנס היה טעם מר בפה,  אבל הוא לא מופיע ישר לפעמים אחרי 5 ואפילו קצת יותר דקות.
המון בהצלחה
נ. ב.  יש גם הוראות מפורטות בדף הסבר
לצפיה ב-'צילום רחם עדיף ביום 6 או ביום 12?'
צילום רחם עדיף ביום 6 או ביום 12?
20/01/2017 | 10:17
זה משנה משהו? עושים רק בימים שני ושלישי בקופה שלי, אז אלה האפשרויות.
לצפיה ב-'חוץ רחמי'
חוץ רחמי
19/01/2017 | 11:40
4
לאחר ivf ראשון הריון חוץ רחמי.
הופסקה תמיכה והבטא בירידה ואני אסימפטומטית לכן הוחלט כרגע על טיפול שמרני בלבד של מעקב בטא (ללא ממטטרוקסט). מרגע הפסקת התמיכה התחיל דימום (בכמות של מחזור).

השאלה היא מתי אפשר לחזור לטיפולים בהנחה שהבטא תתאפס עם הדימום.? האם עליי לחכות למחזור (דימום) הבא? שני מחזורים?

תודה
לצפיה ב-'מצטערת על האובדן'
מצטערת על האובדן
19/01/2017 | 11:59
1
בהנחה שהבטא תתאפס, אפשר להתחיל מייד, אם את מרגישה מספיק טוב, והכול נראה נקי.
הדימום החזק הוא כתוצאה מנשירת הרירית. חשוב לעקוב אחר ערך הבטא, ואם לא יורדת, להמשיך מעקבי אולטראסאונד. מתי הבטא הבאה? אסור שהעובדה שיש דימום תרפה ממעקב על ירידת הבטא עד להתאפסות.

בנוסף המשיכי להיות ערה לסמפטומים, ואם מתפתח משהו חריג, או שאת חשה כאבי בטן, בחילות, תחושת עילפון, יש שלשולים, עלייה של חום או כאבים ברקטום, פני לרופא.

מאחלת שהתהליך ייגמר מהר,
ושמייד לאחריו יגיע ההריון התקין שלך.

לצפיה ב-'ועוד דבר, אם לא ביצעת צילום רחם'
ועוד דבר, אם לא ביצעת צילום רחם
19/01/2017 | 12:00
חשוב לבצע. ייתכן שהחוץ רחמי הוא תוצאה של חצוצרה סתומה.
לצפיה ב-'מעודדת'
מעודדת
19/01/2017 | 16:06
ההריון הראשון של אחותי היה חוץ רחמי, לא נפל לבד, לא נפל עם מטוטרקס, עברה ניתוח לפרוסקופי להסרת חצוצרה. ההריון הבא הסתיים בידיים מלאות.
מצטערת יל החוץ רחמי ומאחלת לך את אותו סיום!

לצפיה ב-'שלום לך, '
שלום לך,
20/01/2017 | 07:57
אין לי עצות להציע לך...אני בדיוק שלחתי בפורום הודעה על עצמי עם סיפור דומה (אחרי טיפול ראשון וכנראה חוץ רחמי).
אז שולחת לך חיזוקים. זה מאוד מאוד כואב...אולי קצת מעודד שאת לא לבד וכנראה זה משהו שקורה...
גם לי אין מושג מתי מתחילים בטיפולים אחרי ההפלה...

בהצלחה לך!
לצפיה ב-'בנות אתמול עברתי יום מזעזע , פיזית ונפשתי כבר כבר קרסתי '
בנות אתמול עברתי יום מזעזע , פיזית ונפשתי כבר כבר קרסתי
19/01/2017 | 08:51
13
אני תמיד משתדלת לחזק בנות עם זה בפרטי ואם זה בפוסט עצמו .. עכשיו אני מרגישה שאני ממש נטולת תקווה .. אחרי היום שעברתי אתמול , יום לא פשוט בכלל וכנראה שזוהי דרכה של מסע .. רק איך אני אמורה לצאת אליו ? עם הכוחות שאין ? אם הכוחות שיהיו לי ? הלוואי אולי .. קצת ארוך .

אז מי שלא מכירה אותי אני אודל בת 22 התחתנתי לפני 7 חודש סה"כ ..
כעבור 3 חודש שניסינו ולא הלך , הלכתי לבדיקה שגרתית אצל רופא נשים .. אף פעם לא טרחו להגיד לי באף ביקור אצל רופא את הצמד הבא " שחלות פוליציסטיות " בהתחלה ? והבנות כאן עדות , לא ידעתי מזה אומר אני יצליח להכנס ? עד כדי כך שלא הפסקתי לבכות .. לקחתי את זה ממש קשה .. אבל אם הזמן הבנתי שזה סה"כ בעיה בלמצוא את יום הביוץ כי מאז שאני זוכרת את עצמי אני מקבלת מחזור כל חודש 30-35 יום .
אז התחלתי מעקב זקיקים ואיקקלומין ..
ועברתי לפרופסור פרחי המלאך ..
תמיד הוא ציין חשוב לעשות עוד החודש ב.זרע . אבל בנות ? לא יודעת למה באמתת שכל פעם הייתה סיבה אחרת ובעלי עדיין לא עשה .. חשוב לי לציין כי בעלי הוא בעל שאני מאחלת לכל אישה תומך אוהב מפרגן דואג , אבל לכל הביקורים אצל פרחי לא הרגשתי צורך שיבוא איתי כי זה להחסיר זמנים בעבודה הרבה יחסית ולא רציתי לעשות מזבוב פיל .. אבל הוא ידע שאת הבדיקת זרע הוא צריך לעשות .
אז באמת החודש הראשון עם איקקלומין כדור 1ביום עבר נפלא .. עובי רירית יפה זקיקים יפים זקיק מוביל 1 + אוביטרל .. וללא הצלחה .

סבב שני פרחי החליט להמשיך עם האיקקלומין ואוביטרל רק עם 2 כדורים ביום איקקלומין ושוב אותו דבר מעקבים ב.דם , עובי רירית יפה זקיקים טובים ב.דם מצוינות .... וללא הצלחה .

החודש הקודם הייתה לי שיחה רצינית עם בעלי ואמרתי לו חד משמעית שאני לא מתכוונת ללכת לרופא לפני שהוא עושה את הבדיקה .. אז חודש קודם נחתי קצת גם הרגשתי לא הכי טוב . וצברתי כוחות.
בעלי עשה את הב.זרע ואתמול היה לי תור לפרחי .. בעודי קמה בבוקר לא יודעת איך להסביר את זה הייתה לי תחושה לא הכי טובה .. אפילו את המעטפה עם התוצאות של הבדיקת זרע .. פחדתי לפתוח משהו כזה שעבר לי בלב שמשהו לא טוב עומד לקרות .. אני נכנסת לפרחי קצת ברעידות .. והוא מרגיע אותי פותח את המעטפה .. ואמר את המשפט נתחיל מהדברים הטובים ואח"כ לפחות טובים , וכאילו פתחו לי ברז של דמעות .. כל הבדיקה יצאה טובה ..חוץ מקריטריון מאד חשוב .. תאי זרע : 0% !! ... פהה נשברתי במשך שעה וחצי אני אצל הרופא ולא מפסיקה לבכות .. אל תשפטו אותי , העדפתי באמת שהבעיה תהיי אצלי מאשר אצל בעלי ... לא רציתי לגרום לו צער .. כ"כ הצטערתי שלא ביקשתי ממנו שיבוא איתי , פרחי ראה אותי מאד מאד נסערת וביקש הוא לדבר עם בעלי .. הוא הסביר שאנחנו הולכים לכיוון של הפריה חוץ גופית .. אין הזרעות אין נעליים .. !!
נתן לנו מלא בדיקות לבצע ..
ולא נתן לי לצאת מהמשרד עד שראה אותי מחייכת , וביקש מאחת האחיות לשבת איתי ולהסביר לי על כל הבדיקות והתהליך .. היא הייתה כ"כ מדהימה שבמשך שעתיים אני איתה מחבקת ומרגיעה .. ידעתי שאני חייבת בכוחות שאין לי להרים את עצמי ולחזק את בעלי ולגרום לו להבין שאין צורך בדרמות, נכון אז נשברתי ממש , וכנראה שהייתי צריכה את הפריקה הזאת .. ובעלי שולח לי הודעה .. " חיים שלי אני ממש מצטער את לא מבינה מה זה עשה לי ממש כמו סכין ללב זה החלום הכי גדול שלי יותר מכל דבר אחר בעולם את יודעת כמה ציפיתי וכמה היתי בלחץ למרות שניסיתי לא להראות את זה אבל בטוח שמת לב , לא יודע למה זה מגיע לי הדבר הזה " ישר הבנתי שאני חייבת לחזק אותו ובאמת רשמתי לו הודעה ארוכה מכל הלב .. הלכתי קניתי לו בגדים קצת לי עשיתי לנו ארוחת ערב טובה וחיזקנו אחד את השני .. לא קל לי אני עם המחשבה שילדה בת 22 תצטרך להזריק לעצמה .. הכל לטובה , בסופו של דבר . ככה או ככה .
ההדבר שאני בחיים לא ישכח מהיום הזה זזה את הדרך באוטו חזרה הבית .. בקושי הצלחתי להחזיק את ההגה , והמון ממחשבות שמתרוצצות בראש .. דמעות שלא פפוסקות , ממש כאילו מישהו שכח לסגור את הברז ..

יש לי המוני סימני שאלה .. מה אני יעשה עם הזריקות? אני הרי גרה אצל חמתי .. וממש לא בא לי לשתף אותם ..

מה אני יעשה עם העבודה .. ?
יפטרו אותי עם כל החיסורים האלה שנהיו לי ?

מה אני יעשה עם הנפש שלי ?
איך אני אמורה לחזק אותה ...
איך אני אמורה להראות לבעלי תמיד חוזק ולרק עיניים מבריקות שעוד שנייה דומעות ..

איך הולך התליך .. שאיבה ? החזרה ? זריקות ..

תודה בנות שקראתם .
מרגישה קצת הקלה שפרקתי .
אני יודעת שזה היה ארוך , אבל הייתי חייבת .
הנפש שלי שבורה , פיזית , נפשית .
בע"ה מקווה להתעלות על כל הדברים האלה .
סה"כ רוצה את התואר אמא ..
לצפיה ב-'החזרת אותי אחורה ליום שלי...'
החזרת אותי אחורה ליום שלי...
19/01/2017 | 09:14
3

לשניה שפתחתי את המעטפה של הבדיקת זרע של בעלי וגילתי את הנורא מכל..
אבל מסתבר שזה לא באמת הנורא מכל..(הכל עניין של זמן האמיני לי)
אני ממש מבינה לליבך ומבינה את הלחץ הבלבול והחוסר וודאות שבו את נמצאת.. 
אני לא יכולה לומר לך תנסי להיות רגועה ולחשוב חיובי כי לצערי בסיטואציה שלנו זה לא קורה הרבה..אבל ואבל גדול מאוד ואולי הרבה פה יגידו לך את זה פה..
את צעירה מאוד וזה יתרון עצום ותראי שבהמשך הרבה דברים ישחקו לטובתך..
לא יפתרו אותך מהעבודה ממש אין סיבה לכך..אם את מרגישה בנוח עם הבוס שלך שתפי אותו זה יקל עליך ועל התהליך שתעברי..
הזריקות לא נוראיות תעזרי בהתחלה באחות אפילו של הקופה ואחר כך את תראי שתרצי להזריק לעצמך זה הרבה יותר נוח.
השאיבה וההחזרה הוא תהליך קצרצר יחסית יכול להיות שתתעוררי מהשאיבה עם מעט כאבים אבל מבטיחה לך זה יחלוף מאוד מהר..
תהי חזקה יקירה הדרך אומנם לא פשוטה אבל בהחלט בסופו של דבר תגיע התוצאה שאת כל כך מייחלת לה.
במידה ותרצי עזרה ,שאלה את יכולה גם לפנות אלי בפרטי אשמח לעזור :)

לצפיה ב-'אויי חמודה'
אויי חמודה
19/01/2017 | 10:48
מבטיחה לך שהשד לא כזה נורא.. ומאמינה שלאור גילך ברגע שיהיו הפריות את תיקלטי במהרה. ממליצה לך לשתף את הבוס/ית ואת חמתך. כל ההסתרה רק תיקח לך אנרגיה. יש זריקות ממש פשוטות כמו גונל, מאמינה שאת ובן זוגך תסתדרו ואם לא את תוכלי להעיזר באחות. את בידיים טובות עם פרחי ועכשיו שהבעיות ידועות הדרך לפיתרון תהיה מהירה. מאחלת לך סבב אחד עם מוקפאים והיקלטות. תהי חזקה! חיבוק 
לצפיה ב-'וואו תודה רבה מקסימה הצלחת לעודד אותי .. למרות שכרגע'
וואו תודה רבה מקסימה הצלחת לעודד אותי .. למרות שכרגע
19/01/2017 | 13:51
אני במצב נפשי קצת לא קל מנסה להראות שהכל בסדר , אבל העיניים לא יכולות לשקר ..
אני בע"ה ירים את עצמי . ויתחיל לצעוד במסע הזה .

המילים שלך מאד מעודדות .. ממש חשבתי אתמול שחרב עלי עולמי אבל באמת עם פרופורציות יש דברים יותר גרועים ..

תודה רבה לך !
לצפיה ב-'נשמע שאת באמת הכי יכולה להבין אותי .. אפשר לדעת'
נשמע שאת באמת הכי יכולה להבין אותי .. אפשר לדעת
19/01/2017 | 14:13
מה אתם עושים עם הבעיה הזאת ?
איזה פתרונות יש ??

תודה רבה על הכל .. !!
אני מאד מעריכה את כל המילים האלה זה מאד מחזק .

מקווה באמת להרגיש יותר טוב נפשית ולהתקדם !
לצפיה ב-' רק מהפוסט מבינים כמה את חזקה... ממש ריגשת אותי'
רק מהפוסט מבינים כמה את חזקה... ממש ריגשת אותי
19/01/2017 | 11:16
2
יקירה,
את באמת מדהימה.. נכון הדרך לא קלה ויש עליות ומורדות.. אבל קודם כל יש לך רופא נפלא ( מלווה אותי כבר עשור) ותמיד יהיה שם בשבילך.
את לא צריכה להיות חזקה בשביל כולם.. עם השנים למדתי שזה בסדר להגיד שאנחנו צריכים תמיכה ולשתף.
בעבודה לא יכולים לעשות לך כלום. אני למדתי לשתף גם בעבודה.
וגם הפורום הזה או דומים הוא מקום נפלא לקבלת כוחות
אם מעניין אותך... כחלק מהרעיון להבין שאנחנו לא לבד בתהליך, מתוכנן ערב תמיכה ותקווה למטופלות פריון בשיתוף פרופ פרחי בחולון ב15.2 .. אפרסם פרסים מדויקים בקרוב.

חיבוק ענק
לצפיה ב-'בהחלט הפורום מאד עוזר לי ואשמח לשמוע עוד פרטים'
בהחלט הפורום מאד עוזר לי ואשמח לשמוע עוד פרטים
19/01/2017 | 13:52
1
על  ערב התמיכה .. 
אשמח להגיע .. 
 תודה רבה על המילים אכן פרחי רופא מדהים ..

תודה רבה על הכל !
לצפיה ב-'בשמחה, בנוגע להזרקות אשמח לעזור'
בשמחה, בנוגע להזרקות אשמח לעזור
19/01/2017 | 23:40
אני מחולון ומתורגלת
אני סכרתית ושנים הזרקתי אינסולין והזרקתי זריקות פריון גם לחברות.. בשמחה רבה
חייבת להגיד שקראתי כמה פעמים את הפוסט שלך והוא ריגש אותי יותר ויןתר בכל פעם.. יש בך כל כך הרבה טוב, נתינה ואהבת הזולת.
אני פה בשבילך למה שאת צריכה. אשלח לך את הנייד שלי בהודעה. זמינה עבורך תמיד.
לצפיה ב-'יקרה, מה כבר ביקשת...'
יקרה, מה כבר ביקשת...
19/01/2017 | 11:46
1
קודם כל חיבוק גדול, כי אני מרגישה שאת צריכה.
שנית, התברכת בזוגיות טובה. זה לא מובן מאליו. נראה כי יש ביניכם דאגה הדדית. שניכם קיבלתם סטירת לחי שורפת, ושניכם תומכים זה בזה וחוששים לפגוע זה בזה.

היום הזה שבו מקבלים את הבשורה שצריך IVF הוא יום לא פשוט לעיכול. תחושה שקל זה כבר לא יילך, פחד מהלא נודע, פחד מההתמודדות עם הזריקות, עם השאיבה, עם הכול. התגובה שלך טבעית מאוד למצב הזה. בסך הכול את צעירה, ולא חלמת שכך יהיה. אז עוד חיבוק, וגם בעלך לא חלם שזה המסע שתעברו. מותר להישבר. מותר לבכות. מותר להרגיש רע. תזכירי שזה זמני.

לגברים רבים הבשורה על בעיית הזרע מתחברת לאובדן גבריות. כפי שראית, גם הוא צריך את תמיכתך יקרה, ופעלת טוב כשהענקת לו.

הבשורות הטובות הן כדלקמן:
1. לרוב מתברר שה"שד" אינו כזה נורא - IVF נשמע הרבה יותר קשה מהצד, מאשר כשמבינים מה קורה, ועוברים את ההליך בפועל.
2. רוב הזוגות שבעיית זרע היא בעיית הפוריות היחידה שלהם, נכנסות להריון מאוד מהר! פוליציזם זו לא בעיה, להפך. לרוב ייתכנו הרבה ביציות והרבה הפריות.
3. גילך הצעיר מעלה את סיכוייכם להשיג הריון מהר.

ועכשיו לעבודה
1. כדאי לעבור בדיקת זרע נוספת. נכון שרוב הסיכויים שעדיין תצטרכו IVF, אבל מבדיקה אחת קשה להבין את המצב.
2. ידע זה כוח. טוב שבאת לכאן וכתבת ושאלת. אני בגישה שככל שיודעים יותר, אפשר לפזר את עננת חוסר הוודאות ולהרגיש הקלה בהתמודדות.

לגבי הזריקות, אחרי הדרכה קצרה, תראי שתוכלי לעשות זאת לבד. את מוזמנת לכתוב בפרטי היכן את גרה, ואנסה לסייע לך. מה שכן, את רוב הזריקות צריך לאחסן בקירור. ויכול להיות שתצטרכי לספר. אם כן, אפשר גם לקבוע גבולות של פרטיות. שאתם מבקשים שלא יספרו ולא ישאלו וכשיגיע היום לדעת משהו, תספרו בשמחה. זה לא תמיד עוזר, אבל גם כשלא גרים אצל החמות, והדרך מתארכת, אז אין ברירה אלא לספר. הרעיון הוא לבנות גדר ולהחליט מראש מה אתם חייבים לשתף ומה לא. גם הכנת תשובות מראש, כמו: "בע"ה כשיהיה מה לספר, נספר" וכד' יכולה לעזור.

את לא חייבת להראות לבעלך רק חוזק, כי אי אפשר להיות רק בחוזק. שנית, מותר לבכות. הבכי אינו חולשה, אלא ביטוי לכאב, וכאב יש. להפך, רק חזקים יכולים להסתכל לעצב בלבן של העין ולבכות ולהשתחרר, ואח"כ לקום מחדש ולהסתער על המטרה. אתם ביחד בעניין הזה. טוב יהיה שתתני לו לבכות כשהוא צריך, ותתמכי בו בגילויי אהבה, ולהפך. כתבתי "תמיכה" ולא "עידוד" בכוונה. אנשים רבים מתבלבלים מתי לתת מה. כשיש כאב, יש צורך בתמיכה בדר"כ.

בסופו של דבר, המסע הזה כמו שהתחיל גם יסתיים,
והסוף יהיה מתוק.

מקווה שעזרתי,
ומאחלת לך שמהר מאוד יגיע הסוף הטוב גם אצלכם.

לצפיה ב-'טוליתי .. את מקסימה קראתי כל מילה ומילה .. ממש חיזקת '
טוליתי .. את מקסימה קראתי כל מילה ומילה .. ממש חיזקת
19/01/2017 | 14:05
 אותי ... 

אני לוקחת לתשומת ליבי כל מה שרשמת ..
וכרגע אני במצב נפשי לא קל אבל אני מנסה להרים את עצמי מקווה שזה עניין של יום יומיים עד שאני יתעלה על צ עצמי

מי ייתן וכל מי שכאן וכל מי שצריכה בכללי תזכה להתבשר עוד החודש אמן !

לצפיה ב-'יקירתי...'
יקירתי...
19/01/2017 | 11:55
2
אני מבינה את מה שאת עוברת. זה שובר...
זה שובר בין זה שאת רוצה להיות זו שהבעיה היא אצלה (תאמיני לי שלא... בסופו של דבר ממש לא) - בין השבר שלך לבין לתמוך בבעלך.

כשנודע לנו שלבעלי יש זרע חלש וגם אנחנו בדרך להפריה בלבד, התקשרתי מהמשרד של הרופא להורים שלי שבדיוק היו בחופשה בחו"ל. הם ישר אמרו לי: תתמכי בו.
לא האמנתי למה ששמעתי.. איך?? הרגע נשבר החלום הכי גדול של שנינו.
אנחנו  מבוגרים יחסית אליכם. בעלי בן 40 ואני בת 37.
זו בהחלט לא בשורה נעימה אז קחי לך את הזמן להתאבל.

ואחרי האבל קומי ועשי מעשה.
אני ישר עשיתי את כל הבדיקות ותקתקתי כדי להגיע להפריה ראשונה. היא נקלטה ולצערי הייתה הפלה.
מייד אחרי ההפלה פעלתי לטיפול שני.
בטיפול השני הלכנו למיון זרע (ממליצה לך לשקול לדבר עם מכון ברטוב) - וברוך ה' לפני כחודש נולד האוצר שלנו.
לצפיה ב-'איזה סיפור ממש מחזק .. איזה כיף לשמוע על הצלחות ..'
איזה סיפור ממש מחזק .. איזה כיף לשמוע על הצלחות ..
19/01/2017 | 14:11
1
תודה על כל המילים החמות אני  אשתדל ליישם את כולם ..

אפשר לשאול מה עשיתם עם הזרע ??
עשיתם מיון ?
לצפיה ב-'אודל יקרה ברוכה הבאה לדרך קצרה אני'
אודל יקרה ברוכה הבאה לדרך קצרה אני
19/01/2017 | 20:14
בס"ד
מצטרפת לכל מה שנאמר לך 
ומוסיפה דבר חשוב , לפי השם שלך אני מנחשת שאת דתייה אם כן חשוב לי להזכיר שיש אירגון בשם "בוני עולם" 
שנותן שירותי השגחה הילכתית בשאיבה והחזרה מניסיון שלי האירגון מדהים במקצועיות ואנושיות שבאמת מתפללות יחד איתך להצלחה .
וחיזוק כללי ואחרון על עצמי לספר ידעתי 
חוץ משחלות פוליציסטיות יש לי חבילת נתונים נאה להתמודדות 
מגבלה פיזית , גיל מבוגר(40) רזרבה נמוכה . 
ואם אני למרות הכל הצלחתי להתמודד עם הזרקות בעצמי לעצמי נסיעות הרדמות שאיבות החזרות (שאחת מהן עשה פרופ פרחי המקסים!) 
וכרגע אני עומדת אחרי בטא שלישית מדהימה ב"ה של 2067  ולפני תחילת מעקב הריון ב"ה 
אז מזל טוב על החתונה ואל יאוש יש לך בעל נפלא הוא זכה בך ואת זכית בו ב"ה ואת בגיל צעיר בידיים של שליחים נאמנים בעמדת פתיחה מצויינת 
ואחרי הכללל מגלים שהיה שווה והשד לא נורא בכלל ב"הצלחה 

נ.ב אני מטופלת של פרופ משיח המיוחד 
      שפרופ פרחי החליף אותו בהחזרה הקודמת כשפרופ משיח היה בחו"ל 
לצפיה ב-'אולי תקני מקרר קטן? שיהיה אצלכם בחדר?? '
אולי תקני מקרר קטן? שיהיה אצלכם בחדר??
19/01/2017 | 21:26
אני בעד לספר כשגרים באותו בית... אבל אולי זה יקל עליך את ההתמודדות?
מאיפה את?
אשמח לעזור עם הזריקות
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
18/01/2017 | 11:15
5
לא בטוחה.. מקרה של רזרבה שחלתית נמוכה הועברתי ישר ל IVF.
חודש הבא מתחילה טיפול ראשון. הרופא אמר שניתן לוותר על צילום הרחם. האם כדאי לעשות בכל זאת?
לצפיה ב-'אשמח לעצות'
אשמח לעצות
18/01/2017 | 12:37
לצפיה ב-'לא חובה'
לא חובה
18/01/2017 | 16:14
3
כי IVF ממילא עוקף בעיה של חצוצרות חסומות.
מצד שני, צילום רחם יכול לאבחן בעיות נוספות - למשל נוזל בחצוצרות שעלול להפריע להשתרשות העוברים, ובעיות\וריאציות מבניות ברחם כגון מחיצות, רחם קשתי ועוד.
האמת, לא יודעת מה הייתי עושה במקומך. נראה לי שהייתי עושה בכל זאת, ולו רק בשביל השקט הנפשי. בהצלחה.

לצפיה ב-'מסכימה לגבי כדאיות של צילום רחם'
מסכימה לגבי כדאיות של צילום רחם
18/01/2017 | 17:30
2
גם יש הטוענים שמשפר אחוזי קליטה באותו החודש.
אבל צריך להבין עד כמה נמוכה הרזרבה השחלתית.. אולי אפשר להביא דיכוי באןתו החודש.
מקסימום תנסי ivf אחד.. ואם לא יצליח ( ונקווה לתוצאות הפוכות) תעשי בחודש שאחרי
לצפיה ב-'ועוד שאלה, האם צילום רחם יכול לפגוע בשחלות? '
ועוד שאלה, האם צילום רחם יכול לפגוע בשחלות?
19/01/2017 | 10:01
1
לצפיה ב-'בשנים הארוכות שאני פה (כמעט עשור), '
בשנים הארוכות שאני פה (כמעט עשור),
19/01/2017 | 23:21
לא נתקלתי בכך, ויש כאן 500 גולשות בחודש. מוזמנת לעשות את החשבון...
לצפיה ב-'דחוף - הפרוג ממשיך וממשיך לרדת '
דחוף - הפרוג ממשיך וממשיך לרדת
19/01/2017 | 17:42
8
הבטא רק ביום ראשון...
אבל הפרוג ירד ל 36
שלשום היה 57....
גם ה E2 יורד מאוד ממעל 1000 ל  365/

האם המצב אבוד?????
מה לעשות

כבר העלתי את התמיכה של האנדרומטרין ל 4 ליום... וממשיך לרדת.
לצפיה ב-'תבקשי זריקות גסטון'
תבקשי זריקות גסטון
19/01/2017 | 21:18
5
זה הדבר היחיד ששמר אצלי על רמה נאותה.
בהצלחה רבה ובשורות טובות
לצפיה ב-'ברקוביץמתעקש שאין צורך, שהגוף מתקן את זה לבד '
ברקוביץמתעקש שאין צורך, שהגוף מתקן את זה לבד
19/01/2017 | 21:36
4
אם יש הריון

אבל ככה לא יהיה הריון
לצפיה ב-'מה עושים? מאיפה אני משיגה את הזריקה???'
מה עושים? מאיפה אני משיגה את הזריקה???
19/01/2017 | 21:46
3
לצפיה ב-'צילה מנסה ...'
צילה מנסה ...
19/01/2017 | 21:52
2
את לא תאהבי את מה שאני אכתוב אבל בעיני בשלב הזה זריקות הן מיותרות.
אם הבטא ביום א - חכי ליום א עם הנתונים האלה.
אם אין הריון - הערכים מההחזרה ועד שבועיים קדימה ילכו וירדו עד לתחילת הדימום החדש- הערכים "מתאפסים".
אם יש הריון  - ההורמונים יעלו גם ללא תמיכה.
אם ביום הבטא היא תהיה חיובית (אמן ואמן) אבל עם ערכי הורמונים נמוכים אז הייתי מבקשת תגבור .
מחזיקה אצבעות!!!

לצפיה ב-'למה הזריקות מיותרות??'
למה הזריקות מיותרות??
19/01/2017 | 21:57
בפעם הקודמת היתה בטא נמוכה והוא גם לא נתן חיזוק...  בסוף היה כימי...
לצפיה ב-'תוכלי להתקשר אלי? שולחת לך לפרטי '
תוכלי להתקשר אלי? שולחת לך לפרטי
19/01/2017 | 22:02
לצפיה ב-'הורמונים'
הורמונים
19/01/2017 | 22:35
1
הרמה אצלך עדיין בטווח התקין.
לא אמורים לעשות בשלב הזה את הבדיקה.
אני מקווה שביום ראשון תהיה בטא חיובית וההורמונים יעלו יחד איתה.

לצפיה ב-'מה הטווח התקין?'
מה הטווח התקין?
19/01/2017 | 22:50
נאמר לי שהפרוגסטרון צריך להיות 40 במינימום.

לצפיה ב-'כנראה הפלה '
כנראה הפלה
17/01/2017 | 07:03
6
שלום לכן, אשמח לעידוד...

ב12/12 עשיתי הזרעה ראשונה ולשמחתי הרבה נקלטתי!! היו לי כמה ימים של אשליה שאולי בכל זאת החיים מסתדרים בסופו של דבר...עד שאתמול (שלפי החישוב זה בול 7 שבועות) הלכתי ברגלים רועדות לאולטרסאונד ראשון...
לא ראו לא עובר ולא דופק...המליצו לי לבוא בעוד מספר ימים, אבל הסיכויים ברורים (כי הרי אין סיכוי לטעות במועד הביוץ).
כל כך מפחדת- לא יודעת איך זה לעבור הפלה, לא יודעת איך אחרי זה שוב לחזור לסבב הזרקות...כל היום מופיעות לי דמעות בעיניים...
לצפיה ב-'מצטערת כל כך'
מצטערת כל כך
18/01/2017 | 00:15
3
כמה כאב לב - להתחיל לקוות, לחום חלומות ואז הנפילה האבה יותר כואבת.
היה לך דימום מאז? מתי עשית בטא לאחרונה?
בדקו אותך עם מכשיר טוב?
מקווה שאולי יש שם עובר קטן וחמוד שפשוט מתחבא.
אם לא רואים אחד כזה והבטא חיובית, הייתי מבקשת שיחפשו טוב טוב בחצוצרות.
מקווה שיקרה הנס ואם לא, שלפחות לא תצטרכי התערבות כדי לסיים את זה.
מנסיוני הכאוב - אם הבטא חיובית גבוהה ואין עובר - זה עלול להיות הריון חוץ רחמי.
במקרה כזה - כאבים חריפים בבטן או באזור הרקטום, הקאות, התעלפויות - מיון נשים ומהר.
סליחה על ההלחצה, רק ליתר בטחון.
לצפיה ב-'לא נגמר טוב...'
לא נגמר טוב...
18/01/2017 | 16:36
2
א. תודה רבה לך על הניסיון לעודד!!

היום היתי בבדיקה חוזרת...בהתאם להמלצתך ביקשתי שיבדקו גם את השחלות...יש שם איזה משהו אבל לא בטוח שזה קשור...
אבל הרופא פוריות אמר שזה לא נראה כמו שק הריון ועכשיו צריך לעבור אולטרסאונד ביום ראשון כדי להבין מה זה בכלל...או חוץ רחמי או איזה משהו  אחר שמתחיל מ"צי..." , לא זוכרת בדיוק.
לא מאמינה שעכשיו שוב אלי לחכות...ועוד יותר, לא רוצה לדמיין את ההפלה...
בינתיים לא בדקתי בטא וגם לא חשתי בכאבים...אבל לאורך כל התקופה לקחתי נרות הורמונאליים לתמיכה, אז אולי זה מה ששמר על זה...
לצפיה ב-'עצובה איתך'
עצובה איתך
18/01/2017 | 16:46
הריון שלא מחזיק הוא תמיד שובר לב, אבל אחרי כל כך הרבה ציפיה הוא שובר לב במיוחד. מצטערת שכך הסתיים. מקווה שלא תזדקקי לשום פרוצדורות רפואיות. מזמינה אותך ל"אובדן הריון" אם תרצי לשתף ולשמוע מעוד נשים שחוו אובדני הריון.
ותשמרי על עצמך. אם יש כאבים לכי למיון בלי להסס.

לצפיה ב-'מצטערת מאוד'
מצטערת מאוד
19/01/2017 | 22:37
קיוותי לשמוע משהו שמח יותר.
אני הייתי עושה בטא מחר, רק ליתר בטחון - מהסיבות המפחידות.
אם אכן יש ממצא בחצוצרה הוא יצריך מעקב.

לצפיה ב-''
18/01/2017 | 20:08
1
משתתפת בצערך.
שולחת חיבוק גדול לימים הקשים שהגיעו.
לצפיה ב-'תודה על התמיכה בנות! '
תודה על התמיכה בנות!
18/01/2017 | 21:37
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
19/01/2017 | 18:19
1
אחרי שלושה טיפולי IVF שלצערי לא הניבו הריון.
בשאיבה השלישית לא הייתה החזרה כי הרירית לא הייתה מספיקה, אבל יש לנו שלושה מוקפאים חמודים שמחכים.
כרגע אני לפני החזרה- פרוגינובה שלוש פעמים ביום, יום ראשון אולטרסאונד ובדיקות דם.
שאלה קצת טיפשית- כל עובר קפוא נקרא "בלסטוציט" או רק כאלה שהוקפאו ביום החמישי? אני שואלת כי הקפאנו את כולם ביום השלישי...
ועוד דבר- אני יודעת שכולם אומרים שצריך להיות חיוביים ולחשוב חיובי בכל סבב, אבל אני תמיד חושבת קדימה, והראש שלי תמיד חושב "מה נעשה אם לא יצליח גם הפעם", ואני מתחילה לתהות האם אני לא צריכה אולי להחליף את הרופא? אישית אין לי שום בעיה איתו- הוא זמין לי תמיד, שינה לי תמיד פרוטוקול, ברמה כזו שהאחרון היה אמור "להפציץ" אותי בזקיקים (מה שלא קרה בסוף לצערי למרות הנסיון שלו, הנבתי רק 7 זקיקים שמתוכם יצא 3 הפריות, וזה עם זריקת אלונבה, מנופור וגונל, אבל לצערי אני עם רזרבה נמוכה וגם לא מגיבה לטיפול יותר מדי חזק), והוא ממש בסדר.
אני בגישה של "משנה מקום משנה מזל"- אבל אני מפחדת שאם אני אחליף רופא הוא יתחיל את כל התהליך מההתחלה, ברמה של בדיקות חוזרות, ואין לי שום חשק לחכות שוב חודשים....
לא יודעת מה לעשות.... אשמח לעצות :) וגם להמלצות על רופאים במידה ויש למישהי
לצפיה ב-'אל תאמרי נואש...'
אל תאמרי נואש...
19/01/2017 | 22:34
ראשית בלצוציסט הם עוברים שהגיעו ליום 5 אבל בהחלט אפשר להקפיא גם עוברים שאינם בלצוציסטים יום שלישי.
ב. בכל מחזור הגוף מתנהג אחרת ולפעמים יש כמות יותר קטנה אבל יותר איכותיים.
ג. לגבי החלפת רופא לחלוטין הרגשה שלך.. כל רופא יסתכל בהיסטוריה שלך.. בדכ יבקש לצלם או יצלם בעצמו את התיק הרפואי ( תלוי בהסכם שלו עם ביח)
אני אישית החלפתי רופא כי בעלי התעקש לנסות.. מה שרק גרם לי להעריך יותר את הרופא הקבוע. אבל זה אינדוידואלי.
והעיקר להשאר תמיד באמונה.. כמה שזה נשמע נדוש .. נבועה לבסוף מגשימה את עצמה.
לצפיה ב-'נעים מאוד, חדשה כאן (+שאלה)'
נעים מאוד, חדשה כאן (+שאלה)
16/01/2017 | 23:17
5
היי בנות,
נעים מאוד... קצת מתרגשת להיכנס לפה. אני צמאה למידע, יש לי כ"כ הרבה שאלות, כרגע עדיין מבולבלת. מניחה שלאט לאט אעשה לעצמי סדר אחרי שאקרא כאן.
הייתי רוצה לדעת אם לאסותא ת"א יש עדיין את הסטיגמה של בעייתיים עם הקפאות. אני יודעת שלפחות בעבר הם לא היו מקפיאים הרבה.
אם מישהי יכולה לכתוב מנסיונה אשמח לשמוע.
תודה ובהצלחה לכולן
לצפיה ב-'רק על עצמי לספר ידעתי'
רק על עצמי לספר ידעתי
18/01/2017 | 06:41
6 סבבים באסותא רמת החייל ותמיד נותרו חבר'ה לשים בפריזר.
אני לא ממש מבינה את עניין הסטיגמה המדוברת - אם יש מועמדים טובים להקפאה הם יוקפאו
לא טוב - לא יוקפא.

בהצלחה
לצפיה ב-'יש להם נטייה לגדל עוברים ליום 5'
יש להם נטייה לגדל עוברים ליום 5
18/01/2017 | 10:21
שזה אוטומטית "מדלל" משמעותית את מספר המועמדים להקפאה למרבית הנשים.
מצד שני, יש את ההאסכולה שטוענת שמי שלא גדל ליום 5, כנראה שלא היה מועמד טוב מלכתחילה.
מצד שלישי, הסטטיסטיקה מוכיחה שהמון נשים נקלטו ועדיין נקלטות בהצלחה רבה עם עוברי יום 2-3. 
בקיצור, ניסוי וטעייה, כמו כל טיפולי הפוריות...
לצפיה ב-'זו אסכולה שהתפשטה לצערי גם לאיכילוב'
זו אסכולה שהתפשטה לצערי גם לאיכילוב
18/01/2017 | 12:11
באיכילוב גם מסרבים להקפיא עוברי יום 2-3 ומגדלים אותם באופן גורף ליום 5.
לצפיה ב-'מצטרפת לצילה'
מצטרפת לצילה
18/01/2017 | 09:01
גם אצלי זה כך, תמיד הקפיאו ביום 2 או 3 (תלוי בהנחיית הרופא ומצב העוברים בזמן אמת), בזוגות או יחידים, גם כשהיו 8 עוברים להקפאה.
בסבב האחרון נשארו לי שלושה עוברים, אחד היה מעולה ביום 3 והקפיאו אותו מיד, השניים האחרים קצת פחות לכן הודיעו לי שיגדלו כמה שעות, יראו מה המצב ואם הם ידביקו את הפער הם יוקפאו באותו יום, אם לא, ינסו לגדל ליום 5. בסופו של דבר הוקפאו ביום 3.
אף פעם לא נתקלתי שם בבעיה בעניין הזה ואני מטופלת שם 3.5 שנים.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה'
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
19/01/2017 | 22:30
אצלי אחרי שיחה עם הרופא והאמבריולוגית לא היו בעיות בנושא הקפאה.

לצפיה ב-'התקשרו עכשיו מאסותא וביטלו לי את ההחזרה של הקפואים'
התקשרו עכשיו מאסותא וביטלו לי את ההחזרה של הקפואים
17/01/2017 | 14:31
5
עשיתי שלשום מעקב ראשון שהראה שאני קצת לפני ביוץ, אתמול היו לי כאבים חזקים והיה לי ברור שאלו כאבי ביוץ (אחת לכמה חודשים הביוץ ממש כואב לי). היום עשיתי שוב מעקב ובוודאות בייצתי (גם אין זקיק מוביל יותר, גם האסטרדיאל צנח, הפרוג' עלה, ה LH זינק...
עכשיו התקשרו להגיד שאין מספיק נתונים על זמן הביוץ והם דוחים את ההחזרה בחודש.
אמרתי לה שהרגשתי שאתמול בייצתי והיא אמרה שהרגשה זה לא מספיק. לא מבינה למה הבדיקות לא מספיקות...
איזה באסה!
לצפיה ב-'איזה באסה'
איזה באסה
18/01/2017 | 00:12
4
ליבי איתך. מתסכל שלא ניתן להשתמש במה שהרגשת בוודאות כבדיקת מעבדה.
מקווה שבחודש הבא התזמון יהיה מושלם ויתברר שהיה שווה לחכות.
לצפיה ב-'הם התקשרו שוב'
הם התקשרו שוב
18/01/2017 | 07:09
3
אמרתי לה שזה לא הגיוני שביום ראשון הייתי לפני ביוץ (לפי הא"ס והדם) וביום שלישי אחרי והם לא יודעים מתי היה הביוץ. היא אמרה שתבדוק את זה.
באמת מאוחר יותר היא חזרה אלי ואמרה שהם לא ראו את התוצאות של הבדיקות של יום ראשון ועכשיו התמונה שונה ותהיה החזרה ביום שישי.
אם לא הייתי מתעקשת הייתי מפספסת את החודש הזה
לצפיה ב-'איזה יופי, צריך להיות עם אצבע על הדופק מול אחיות אסוצא'
איזה יופי, צריך להיות עם אצבע על הדופק מול אחיות אסוצא
18/01/2017 | 17:50
2
לי באחד המחזורים ( כשהייתי אצל משיח וההתנהלות היתה רק מול האחיות) 4 אחיות התקשרו ונתנו לי 4 הנחיות סותרות
נראה לי לא הבינו מה רצה והתביישו לשאןל.
יחד עם זאת יש שם כמה מדהימות. עירית הגינגית המולתלת בינהן
לצפיה ב-'מתי מחזירים מוקפאים? '
מתי מחזירים מוקפאים?
19/01/2017 | 14:53
1
מתי מחזירים את המוקפאים? אחרי הביוץ? או ביום הביוץ? אשמח להסבר קטנטן
לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
19/01/2017 | 22:27
את העוברים מחזירים בהתאם ליום ההקפאה שלהם.
תאורטית השאיבה היא הביוץ אז מחשבים בהתאם - לדוגמא עוברי יום 3 יוחזרו 3 ימים אחרי הביוץ
לצפיה ב-' רופאות ומרפאות '
רופאות ומרפאות
17/01/2017 | 23:00
38
לצפיה ב-' '
17/01/2017 | 23:01
12
לצפיה ב-'המלצה לרופא פוריות בחדרה (כללית)?'
המלצה לרופא פוריות בחדרה (כללית)?
15/01/2017 | 14:34
11
מחפשת המלצה לרופא פוריות מהרפואה הציבורית שעובד עם כללית.
אם יש מישהו שמקבל בימי שישי זה יהיה בונוס נהדר.
תודה
לצפיה ב-'הררי בבריאות האישה מקסימה אבל עמוסה מאוד'
הררי בבריאות האישה מקסימה אבל עמוסה מאוד
16/01/2017 | 06:46
10
אני מאוד מאוד נהנת ממנה, כבר סבב שני איתה, הבעיה שהיא עמוסה נורא אבל משתדלת להיות זמינה וקשובה.
שישי היא היתה מקבלת והפסיקה לצערי.
לצפיה ב-'תודה רבה! שאלה נוספת'
תודה רבה! שאלה נוספת
16/01/2017 | 11:30
9
מה זה אומר שהיא עמוסה נורא? שתור אפשר לקבוע כמה, חודשיים קדימה? יכול להיות שהיא תפנה אותי לבדיקות ואוכל לחזור אליה עם  התוצאות רק אחרי תקופה ארוכה?
בזבזתי כבר מלא זמן בנסיונות להכנס ספונטני (כמעט שנה וחצי) ואני קצת בלחץ שעד שיסתיימו כל הבירורים ונתחיל את הת'כלס אני אשרוף מלא זמן.
לצפיה ב-'תור ראשון אליה מאמינה '
תור ראשון אליה מאמינה
16/01/2017 | 20:57
שיקח חודשים שלושה אלא אם יהיה איזשהו חור, אבל תנסי להתקשר למוקד לבדוק,
אחרי זה כשאת כבר אצלה ומוגדרת פוריות זה תורים די מהירים, לא חושבת שקרה לי תור יותר משבועיים. גם אם לא תמיד בשעות נוחות אין מה לעשות.
מבחינת זמן קחי בחשבון שבציבורי הזמן נמתח ועד שעושים בדיקות וכו וכו דברים לוקחים זמן, אולי פרטי יקח פחות אין לי ניסיון לומר.
שווה אבל להתחיל ולא לבזבז עוד זמן, צריך סבלנות לתהליך בטח אם הוא מסתעף.
מאחלת לך דרך קצרה וידיים מלאות במהרה.

לצפיה ב-'הררי אפרת- בריאות האישה חדרה'
הררי אפרת- בריאות האישה חדרה
17/01/2017 | 10:06
7
היי,
מצטרפת להמלצה על הררי, היא מקסימה, קשובה ומקצועית.
לא היו לי בעיות לקבוע אליה תורים בכלל, המקס' שחיכיתי היה משהו כמו שבועיים,
למרות שלא תמיד התורים היו בזמן שהכי מתאים לי אבל  החלטתי שזה נמצא אצלי ראשון בסדר העדיפויות.

בקיצור ממליצה ומרגיעה לגבי המתנה לתור.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/01/2017 | 10:56
6
בסוף קבעתי לרופא השני שהציעו לנו מזימון תורים (ד"ר יוסף טל שביט), בגלל שאני יכולה רק בבקרים והוא מקבל פעמיים בשבוע בבקרים, מה שיקצר לי את התורים. באופן מפתיע הציעו לי תור כבר ליום א', ככה שזה באמת ממש לא נורא. 
מקווה שגם הוא יהיה נעים ומקצועי 
הגיוני שיש רק 2 רופאי פוריות בחדרה? 
לצפיה ב-'האמת שלא ידעתי שדר שביט מקבל בדגני (חדרה) '
האמת שלא ידעתי שדר שביט מקבל בדגני (חדרה)
18/01/2017 | 11:05
5
אני הייתי מטופלת של דר יורם גלעדי לפני שעברתי להררי.

אז זה כבר שלושה בחדרה!!! טירוף.

לצפיה ב-'תודה לכן, שכנעתן אותי!'
תודה לכן, שכנעתן אותי!
18/01/2017 | 12:57
4
קראתי על ד"ר שביט וקצת נלחצתי ממה שמצאתי...
החלטתי שבגלל ששתיכן המלצתן עליה, אני מעדיפה לשנות. אז זה אילץ אותי לדחות קצת את התור, וללכת בפעם הראשונה בלי בעלי, אבל נראה לי שזה ישתלם בסוף.

מוזר, את ד"ר יורם גלעדי לא הציעו לי, אולי עבר קופה או שהוא מלא.
לצפיה ב-'גלעדי כנראה עמוס הוא גם מאוד מבוקש'
גלעדי כנראה עמוס הוא גם מאוד מבוקש
18/01/2017 | 20:50
את תהני מהררי היא מקסימה.
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'לא ממליצה'
לא ממליצה
18/01/2017 | 21:02
1
אפרט בפרטי אם את רוצה...
לצפיה ב-''
19/01/2017 | 06:52
לצפיה ב-'לא ממליצה '
לא ממליצה
19/01/2017 | 12:42
אני לא ממליצה על גלעדי ולא על הררי אפרת
כן התרשמתי משביט טל יוסף ומשרים גיא רק שכרגע אצל ד"ר נהרי קלריס והיא מקסימה 
והיום נתקלתי בד"ר רוית נחום שגם עושה רושם טוב.
לצפיה ב-' '
5
לצפיה ב-'דר עופר גונן'
דר עופר גונן
17/01/2017 | 13:30
4
שלום ,
האם שמעתן על דר עופר גונן ? איך הוא המלצות ?
תודה
לצפיה ב-'שמעתי עליו הרבה המלצות חמות'
שמעתי עליו הרבה המלצות חמות
17/01/2017 | 23:02
לצפיה ב-'הייתי אצלו בשלב ההזרעות '
הייתי אצלו בשלב ההזרעות
18/01/2017 | 11:07
אמנם הגעתי אליו אחרי כמה הזרעות ורגע לפני ivf, אבל הוא מאוד מקצועי, יסודי והאמת שהוא עלה על בעייה מרכזית אצלנו שבגללה לא הצלחנו להיכנס להריון ובעקבות המלצה שלו התחלנו לברר. אז אני ממליצה מנסיוני האישי.
לצפיה ב-'ממליצה בחום'
ממליצה בחום
18/01/2017 | 14:40
מקצועי, קשוב, נעים
אחראי ל2 הניסים הפרטיים שלי
לצפיה ב-'ממליצה בחום על ד"ר עופר גונן- מקצועי, אמפטי ואנושי ביותר- '
ממליצה בחום על ד"ר עופר גונן- מקצועי, אמפטי ואנושי ביותר-
18/01/2017 | 23:19
הייתי מטופלת שלו בהקשרים אחרים (הפלות חוזרות), אבל יכולה להמליץ עליו בפה מלא.
הוא מדהים, ואני גם יודעת שהוא מאוד מומלץ בתור מומחה פוריות.

שיהיה בהצלחה!!!
שירה.
לצפיה ב-' '
10
לצפיה ב-'מה השתנה במרפאה של בר חוה?'
מה השתנה במרפאה של בר חוה?
17/01/2017 | 16:16
אפשר עדיין לשלוח להם מילים???
לצפיה ב-'בר חווה- והתנהלות המרפאה.'
בר חווה- והתנהלות המרפאה.
16/01/2017 | 22:07
8
היי בנות
חייבת להתייעץ איתכן ,אני כרגע מטופלת ושוקלת סבב הבא לעשות אצל בר חוה כבר הייתי אצלו בפגישה ועל כן במידה ומחליטה לעזוב את הרופא שלי וללכת עם בר חוה הוא יבנה לי פרוטוקול ויוצאים לדרך..
אממה אין עם מי לדבר!! אני שולחת מייל עם שאלה למזכירה ואף אחד לא חוזר אלי,נשלח בשבת בבוקר ועד היום יום ב בלילה, אף אחד לא טרח לחזור..אני אומרת אם זאת ההתנהלות אז יש פה משהו בעייתי,הבנתי שהמרפאה מתנהלת לאט אבל לא עד ככה. אני שואלת מה קורה במצבים שצריך תשובה דחופה מהרופא?..אני נמצאת עם רופא כיום שזמין לי כל הזמן ,וזה סופר חשוב ביחוד במקרים דחופים.יש לציין שאני גרה בחול ולי הזמינות יותר דחופה ממטופלות רגילות מאחר ואני צריכה לסנכרן בין שני רופאים,מצד שני בר חוה נחשב אלוף ולקח לי כמעט חצי שנה עד שקיבלתי תןר אליו
אשמח לשמוע דעתכן והחוויה האישית שלכן מהתנהלות המרפאה,לפני שאחליט.
תודה
לצפיה ב-'מניסיוני'
מניסיוני
16/01/2017 | 23:27
2
כל עוד את לא במהלך סבב אז ההתנהלות איטית.
ברגע שמתחילים סבב הכל מאוד מסודר ומדויק. לא קרה לי שהייתי צריכה משהו ולא חזרו אלי באותו היום.
כל זה נכון ללפני כמה חודשים. בזמן האחרון הם עוברים שם איזשהו תהליך של שינוי ואני בדיוק במנוחה בין סבבים אז עדיין לא יצא לי להתרשם מהשינוי.
כן כל ההתנהלות מולם היא במיילים אבל כשמתרגלים לזה זה דווקא נחמד.
ותמיד תמיד יש מענה גם בשבת אם זה משהו דחוף.
אני מאוד ממליצה עליו. הוא חכם מאוד בעיני ושונה מכל השאר.
שיהיה המון בהצלחה (:
לצפיה ב-'רופא מצוין, אותי זה חירפן לעבוד ככה ועזבתי'
רופא מצוין, אותי זה חירפן לעבוד ככה ועזבתי
17/01/2017 | 07:06
1
זה גרם גם לתקלות ואי הבנות בטיפול בי
לצפיה ב-'בגלל ההתנהלות הטיפול שלך נפגע?'
בגלל ההתנהלות הטיפול שלך נפגע?
17/01/2017 | 08:59
לצפיה ב-'מניסיוני'
מניסיוני
17/01/2017 | 09:47
תמיד קראתי פה על התנהלות לקויה של המרפאה, מניסיוני אף פעם לא נתקלתי בזה. תמיד ענו לי למייל/התקשרו באותו היום ששלחתי תוצאות/שאלות, אפילו בסופ"ש ובימים שמרפאה לא עובדת.
אני יודעת שלמקרים דחופים מאוד ניתן להשאיר ביפר לבר חוה עצמו, אני אף פעם לא השתמשתי. 
אולי נכון מה שכתבו מקודם שכל עוד את לא בסבב, אז פחות לחוצים לענות. אני פעם שמעתי את אחת הבחורות שם אומרת שהם מקבלים ביום כאלף מיילים.
בהצלחה
לצפיה ב-'מנסיוני'
מנסיוני
17/01/2017 | 09:56
הם מאוד מתוקתקים באופן כללי וכן קיבלתי תשובות יחסית מהר
עם זאת היה לי קשה עם הקרירות וחוסר האנושיות
עם זה שהוא ראה בי עוד מקרה שצריך לפצח ולא את המצב הנפשי בו אנחנו נמצאים
עם זה שכשהתקשרתי אליו בדחיפות חזרה אליי הפקידה שלו כדי שאני אסביר לה את המצב ואז היא דיברה איתו וחזרה אלי עם התשובות שלו...
לצפיה ב-'לאיזה מייל שלחת?'
לאיזה מייל שלחת?
16/01/2017 | 23:18
1
לצפיה ב-'למייל הכללי'
למייל הכללי
18/01/2017 | 08:40

במקרים ספציפיים כמו התחייבות - הייתי שולחת ישירות לשירן
אם מישהי היתה עונה לי מהמייל הפרטי ולא מהכללי, הייתי בהמשך התכתבות מכתבת גם את המייל הפרטי וגם כללי
לצפיה ב-'אותי זה היה מחרפן.. הרופא שלי זמין בכל שעה .. בכל יום'
אותי זה היה מחרפן.. הרופא שלי זמין בכל שעה .. בכל יום
18/01/2017 | 17:35
ברמה שהוא מופיע לי בין הראשונים בווטסאפ..
וכשאתה נמצא אצלו הווטס אפ לא מפסיק לצלצל.. אין לי מושג איך אבל יש לו סבלנות לכולן כאילו הו המטופלות היחידות
בכלל יצירתי, מקסים, אנושי, מצחיק.. מומלץ בחום . ( פרופ פרחי)
לצפיה ב-' '
3
לצפיה ב-'היי, כיצד ניתן לתקשר עם דר אריה ברקוביץ?'
היי, כיצד ניתן לתקשר עם דר אריה ברקוביץ?
16/01/2017 | 15:12
2
אני מטופלת חדשה שלו ומעוניינת להתייעץ איתו על עניין כלשהו
האם נהוג לסמס לו את השאלה?
הוא נתן לי רק מס פלאפון ללא כתובת מייל
תודה לעונות;)
לצפיה ב-'אם נתן לך נייד אז בטח אפשר לסמס..'
אם נתן לך נייד אז בטח אפשר לסמס..
16/01/2017 | 16:16
לצפיה ב-'ברקוביץ לא עונה לשיחות'
ברקוביץ לא עונה לשיחות
16/01/2017 | 15:30
כשלי היתה שאלה חשובה ולא רציתי לסמס שלחתי לו הודעה שאני צריכה להתייעץ איתו בקשר ל... ומבקשת שיחזור אלי וכך היה. קחי בחשבון שאם זה לא דחוף הוא לוקח את הזמן
לצפיה ב-' '
3
לצפיה ב-'המלצות על וייסמן? ממש צריכה עזרה'
המלצות על וייסמן? ממש צריכה עזרה
15/01/2017 | 18:42
2
אני בלחץ וצריכה את דעתכן.
יש לי רזרבה נמוכה לפי כל המדדים, עשינו 3 הזרעות ועכשיו עוברים ל IVF.
אני במכבי היום אצל וייסמן.
לא ראיתי המלצות על וייסמן, לגבי יצירתיות או עד כמה הוא משנה פרוטוקולים בין טיפול לטיפול. ואני דואגת, האם להתחיל אצלו IVF?

רציתי גם לשאול על בר חווה - כשצריך לקבל פרוטוקול חדש לקראת סיבוב. האם כל פעם זו פגישה אישית (ועוד תשלום בהתאם)? או פרוטוקול זה במייל ו"בחינם"?
לצפיה ב-'מקריאה בפורום'
מקריאה בפורום
15/01/2017 | 22:46
וייסמן לא יצירתי.
נדמה לי (שוב מקריאה בפורום) שת הפרוטוקול הבא אצל בר חווה (שלא תזדקקי) מקבלים במייל, ומשלמים על השאיבה וההחזרה.

בהצלחה במהרה.
יעל
לצפיה ב-'ויסמן'
ויסמן
17/01/2017 | 04:40
חברה טובה שלי מטופלת אצלו במכבי ומאוד מרוצה וממליצה עליו , אבל היא אכן אמרה שהוא לא מאוד יצירתי מבחינת הפרוטוקולים.
לצפיה ב-' תרופות ותופעות '
תרופות ותופעות
17/01/2017 | 23:07
19
לצפיה ב-' '
17/01/2017 | 23:12
5
לצפיה ב-'פרוגינובה ותופעות לוואי'
פרוגינובה ותופעות לוואי
17/01/2017 | 19:32
4
היי
אני אמורה הערב להתחיל לקחת פרוגינובה.
קראתי את העלון המצורף וחשכו עיני.
האם באמת יש לו כ''כ הרבה תופעות לוואי?
האם לא מפחיד מה שהם רושמים על הסרטן?
ועוד שאלה, רשום שבהיעדר הוראת רופא הכמות המומלצת היא כדור אחד ביום. ואין לעבור על כמות זו. הרופא רשם לי כדור אחד פעמיים ביום. זה לא יותר מדי? מישהי פה גם לקחה יותר מכדור אחד ביום? 
בנוסף אני גם לוקחת אוטרוגסטן 300 מ''ג 3 פעמים ביום.
ההפחדות על סרטן השד והשחלות ממש עירערו אותי...
לצפיה ב-'שונאת פרוגינובה'
שונאת פרוגינובה
17/01/2017 | 23:33
כדור קטן ומרושע. בחילות  נוראיות, כאבי ראש, חולשה, נפיחות - הכל קיבלתי ממנו.
מצד שני המשכתי לקחת.
אני לקחתי 3-4 ליום, תלוי בסבב.
האזהרות מפחידות. מה שהרגיע אותי זה שדובר על נשים שלקחו להתוויה שונה מאוד ובמשך שנים על גבי שנים.
כמובן, חשוב להקפיד על בדיקות תקופתיות - פאפ, כירורג שד וכו'.
לצפיה ב-'לקחתי פעמיים אחרי החזרה'
לקחתי פעמיים אחרי החזרה
18/01/2017 | 11:22
בשתיהן לא היו תופעות משמעותיות שאני יכולה להצביע עליהן.
לקחתי שני כדורים ביום.

לגבי סרטן, מה אני אגיד לך..
IVF בעצמו נחשב גורם סיכון עם כל ההורמונים.
ולמרות זאת לכאלה שזה הסיכוי היחיד שלהם לילד.. מה נגיד, לא?
לצפיה ב-'פרוגינובה עשה לי בעיקר בחילות נוראיות'
פרוגינובה עשה לי בעיקר בחילות נוראיות
18/01/2017 | 12:05
לצפיה ב-'עלייה במשקל בתוך זמן קצר'
עלייה במשקל בתוך זמן קצר
19/01/2017 | 11:54
בעיקר מנוזלים.
לצפיה ב-' '
7
לצפיה ב-'דקפפטיל וזקיקים...'
דקפפטיל וזקיקים...
16/01/2017 | 17:19
6
היי, האם שימוש בדקפפטיל למשך שבועיים (מיום 21) עד הוסת, יכול לגרום לכך שהזקיקים יתפתחו מאוחר יותר? ביום ה 8 עם זקיק אחד בודד (בטיפולים אחרים ללא דקפפטיל היו קצת יותר...). אשמח לשמוע מניסיונכן. תודה!!!
לצפיה ב-'פרוטוקול ארוך'
פרוטוקול ארוך
16/01/2017 | 22:19
2
לא יודעת לענות על השאלה אבל בדיוק בפגישה האחרונה אצל הרופא אחרי כמה סבבים כושלים אמרתי לו שאני רוצה לנסות משהו אחר ממה שעשינו עד עכשיו. זרקתי לו את האופציה של פרוטוקול ארוך ( לא כי אני מבינה בזה סתם כי רציתי להיות אקטיבית). הוא הסביר לי שפרוטוקול ארוך לא מתאים למי שיש תגובה שחלתית ירודה...שזה עושה את זה יותר גרוע. אני לא יודעת אם זה המקרה שלך...רק כי אמרת שבדרך כלל יש קצת יותר מ 1...אז חשבתי לשתף אותך.
לצפיה ב-'גם לי נאמר שזה לא מתאים לגיל מבוגר/רזרבה נמוכה'
גם לי נאמר שזה לא מתאים לגיל מבוגר/רזרבה נמוכה
16/01/2017 | 22:37
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/01/2017 | 07:06
אברר את זה עם הרופא שלי
לצפיה ב-'אצל נשים רבות שעוברות פרוטוקול עם דיכוי, הזקיקים'
אצל נשים רבות שעוברות פרוטוקול עם דיכוי, הזקיקים
19/01/2017 | 11:53
2
צומחים לאט יותר. השיא בפורום הזה היה של יותר מ- 3 שבועות של זריקות, למטופלת בשם ליאור56. מהסבב הזה נולדו לה תאומים.

בהצלחה
לצפיה ב-'הזרקתי 35 ימים דקפפטיל ופיורגון...'
הזרקתי 35 ימים דקפפטיל ופיורגון...
19/01/2017 | 17:20
יצאה מזה תינוקת בסוף
לצפיה ב-'תודה טוליתי:)'
תודה טוליתי:)
19/01/2017 | 17:47
כנראה שהפעם יהיה רק זקיק אחד. מקבל את כל תשומת הלב:) אז מחזיקה אצבעות
לצפיה ב-' '
3
לצפיה ב-'3 אנדומטרין בבוקר ו3 בערב לקראת החזרה.לא מוגזם מידי?'
3 אנדומטרין בבוקר ו3 בערב לקראת החזרה.לא מוגזם מידי?
17/01/2017 | 22:41
2
נשמע לי המון..איך מכניסים את כולם?
נראה לי צריך ללכת עם טיטול..
לצפיה ב-'באחת ההחזרות מוקפאים קיבלתי גם 6 ביום'
באחת ההחזרות מוקפאים קיבלתי גם 6 ביום
18/01/2017 | 03:38
1
ובדיקת הפרוגרסטרון הראתה 20 ומשהו.. כלומר התמיכה לא הספיקה (מאמינה שזה בגלל שזה שנתנו 6 לא שינה כי פחות ניספג.. אז יכלו לתת 4 באותה מידה). במקרה הנל הוסיפו לי גסטון פעם ביום.
לצפיה ב-'תודה.זה לא מפריע לאסטרופם שנקלח וגינלית?'
תודה.זה לא מפריע לאסטרופם שנקלח וגינלית?
19/01/2017 | 17:15
אני לוקחת בערב 3 אנדטמיטרין וגם 1 אסטרופם..זה לא משפיע אחד על השני?
אני מרגישה שיש ברחם שלי כל כך הרבה כדורים..
לצפיה ב-' '
לצפיה ב-'למסירה אמפולת נורדיטרופין (הורמון גדילה) מאזור המרכז'
למסירה אמפולת נורדיטרופין (הורמון גדילה) מאזור המרכז
19/01/2017 | 17:09
מציעה שוב- מטופלות של בר חוה שצריכות להזריק הורמון גדילה נורדיטרופין (או מטופלות של כל רופא אחר, אם יש עוד רופאי פוריות שעובדים עם החומר)

יש לי אמפולה שלמה של נורדיטרופין, לא נפתחה מעולם, נמצאת בקירור כל הזמן, בתוקף, וגם מזרקי אינסולין חד פעמיים וסטרילים שאיתם מזריקים את החומר

אם יש מישהי שקיבלה הנחיה מהרופא לקנות את ההורמון וגרה באזור המרכז (או שיש לה דרך לנייד את האמפולה מהמרכז לאן שתרצו בקירור כל הדרך)- אמסור בשמחה את האמפולה  (בחינם כמובן)

מוזמנות לפנות אלי במסר פרטי לפרטים נוספים!

לצפיה ב-'בא לי לצעוק!!'
בא לי לצעוק!!
18/01/2017 | 22:20
8
בא לי לצעוק!
כן, בא לי לצעוק!
סוף כל סוף יש מי ששמה !!

לפני כשנתיים וחצי התבשלתי והחלטתי לעבוד על מימוש האימהות.
אחרי 2 הזרעות בגיל 42, הראשונה טראומטית והשניה ללא תוצאה, עברתי ל- IVF.
בחרתי רופאה שידועה בעדינותה ושעברה טיפולים בעצמה.
.
מחזור טיפולים ראשון שלילי, ועוד אחד והשלישי בזמן שהרופאה היתה בחו"ל הניב 2 "מתנות", האחת סיפור שמבחינתי מאחורי והשניה בצקות עצומות בכפות הרגליים שהתחילו למחרת השאיבה והמשיכו לסימנים כחולים בפרק כף הרגל, כאילו קבלתי מכות.
מאז ההליכה לא היתה אותה הליכה.
הרגליים היו עמוסות נוזלים גם ככה ולאחר אותה שאיבה זה רק התגבר, עד כדי כך שכל הליכה לוותה בכאבים בכפות הרגליים והרגשה שאני הולכת על מזרן מים.
הראיתי את הסימנים הכחולים וכפות הרגליים לרופאה.
היא טענה שלא מדובר בקרישיות יתר, אך בכל נתנה לי הפניה.
ההמטולוג בקופת החולים הפנה לבדיקות ולכשחזרו קבע וחרץ שאין לי בעיה של קרישיות יתר.
החלטתי לעבור לרופא אחר והראיתי לו את הסימנים ואת הרגליים, אך גם הוא ביטל את עניין הקרישיות.
טיפול ראשון אצלו הניב הריון אשר לצערי לווה בשבועיים של דימום ולבסוף הפלה בשבוע 8.
נשלחתי לבירור מקיף של קרישיות יתר והיסטרוסקופיה אבחנתית.
בבדיקת הקרישיות היה פרמטר אחד שהתגלה כגבולי וההיסטרוסקופיה הראתה 2 פוליפים בגדול 0.5 ס"מ כל אחד, אשר גורדו תוך התהליך.
יצאתי לדרך ו... הריון כימי.
לאחר מכן הכל לווה בכשלונות מוחצים.
ראיתי שמפרוטוקול לפרוטוקול מספר הביציות וההפריות יורד, שאין פה תפירת חליפה אישית, אין שינוי בתמיכה למרות פרוגסטרון נמוך, אלא יש גרידיות ומקובעות!

כאן ועכשיו החלטתי לא עוד ובעזרת המדקרת המדהימה והמופלאה שלי עברתי לרופאה הנוכחית שלי, רופאה מקסימה!
שיתפתי אותה בכל קורותי וגם לה הראיתי את הסימנים הכחולים שנראים כאילו הם טבועים בי, אך שוב נאמר לי שאיני צריכה קלקסן.
ושוב פרוטוקול ראשון שהניב הריון, אך ההכפלה ועליות הבטא לא היו תקינות ונאלצתי לסיים את ההריון בשבוע 8+5.
קבעתי במיידית תור לקופרמינץ וניצלתי את חופשת חנוכה להגיע אליו.
כמובן, קלקסן וסטרואידים!
שיתפתי את הרופאה הנוכחית ולא נתקלתי בהתנגדות, אך שוב נאמר לי שזה הגיל.

והיום, היום הוא יום כה גדול עבורי!
זהו היום בו בדיוק חודש אחרי ההפלה הגיע המחזור, אך יותר מכל זהו היום בו סוף כל סוף שמעתי את מה שכל כך רציתי לשמוע כל הזמן הזה, סוף כל סוף יש מי שראתה את מה שאני רואה מעל שנה!
"רק בגלל כל הכחול הזה את צריכה לקבל קלקסן!"

אין מספיק מילים לתאר מה המשפט הזה עשה ועוד עושה לי!

ואני, כל מה שבא לי הוא, לאסוף כאן ועכשיו את כל רופאי הפוריות בארץ, לעמוד מולם על הבמה ולצעוק, לצעוק הכי חזק שאני יכולה, תתחילו לראות את המטופלת שלכם ותקשיבו לה, אל תראו רק את דף הפרוטוקול בראשו רשום שמה!!!!
לצפיה ב-'אמן ומהקלקסן תבוא הישועה ..'
אמן ומהקלקסן תבוא הישועה ..
18/01/2017 | 23:05
1
וכהחזקת אצבעות נותרו לי 5 קופסאות קלקסן 60 שאשמח בכיף להעביר לך אם תצטרכי ..
בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
19/01/2017 | 05:50
הוא נתן לי קלקסן 100

לצפיה ב-'לצערי, מוכר מאוד...'
לצערי, מוכר מאוד...
18/01/2017 | 23:45
1
עברתי 2 רופאים שלא הקשיבו לי - אחת בארץ ואחד פה.
הם התעלמו לגמרי מזה שאמרתי להם שאני די בטוחה שיש לי שחלות פוליציסטיות כי קיבלתי מחזור ממש מאוחר ובאילוץ של כדורים ,המחזור לא סדיר, הייתי רזה במיוחד וכל מיני סימנים שאותתו על זה במיוחד שכמה חברות במקביל גם גילו שהן פוליציסטיות וקרה להם דברים דומים.

רק הרופא האחרון שבזכותו השגתי את ההריון הקשיב לי ובדק את זה ברצינות ואכן זו הבעיה שמצאו יחד עם פוליפ במרכז הרחם שהרופא שלפניו התעלם לגמרי כשראו את זה בצילום הרחם (ומדובר בפרופ' מאוד ידוע ומוערך פה בארה"ב). לקח לי עוד שנה וחצי אבל השגתי את ההריון בזכותו של הרופא שהקשיב לי וזו הייתה הרגשה נהדרת שסופסוף מישהו מקשיב לך...

חיבוק גדול ומקווה שמעכשיו יבואו רק דברים טובים
לצפיה ב-'תודה ואמן!!'
תודה ואמן!!
19/01/2017 | 05:51
לצפיה ב-'גם לי בא לצעוק'
גם לי בא לצעוק
19/01/2017 | 11:50
1
כמה נשים עוד יעברו הפלות ויסכנו את עצמן עם הורמונים עד שבדיקות לקרישיות יתר יהיו חלק מהבירור הראשוני שנשים ב-IVF עוברות?!

ולך יקירה, מאחלת שהצעקה הבאה תהיה צעקה של אושר.
לצפיה ב-'עד שלא נעמוד על הבמה'
עד שלא נעמוד על הבמה
19/01/2017 | 16:48
ואני מוכנה להיות הראשונה, ונצעק את קול (כל) הצעקה, כך זה ימשך!

תודה רבה

לצפיה ב-'שמן אומגה'
שמן אומגה
19/01/2017 | 12:18
נאמר עליו רבות לגבי קרישיות יתר
מה שכן אסור לקחת אותו בשום אופן עם קלקסן ואספרין

לאלו שרוצות וחושבות ותוהות
ממליצה זה רק מועיל
לצפיה ב-'אמן לטיפול הבא מוצלח וטוב '
אמן לטיפול הבא מוצלח וטוב
19/01/2017 | 17:23
לצפיה ב-'חדשה עם המון שאלות'
חדשה עם המון שאלות
18/01/2017 | 16:20
7
היי חברות,
אני בת 24 בעלי ואני הופננו לרופאי פריון היות ואני עם שחלות פוליציטיות והוא עם ריכוז זרע נמוכה ותקינות תאים ממש נמוכה. עברנו לפחות 4 רופאי פריון והאמת אני מוצאת את עצמי כבר ממש במצב של ייאוש חמור (אנחנו בתהליך כבר חצי שנה בערך), עברנו רופאים שצעקו עלינו, הסתכלו עלינו כאילו אנחנו פושעים ואפילו דיברו אלינו בצורה מגעילה ממש כמעט כאילו אנחנו ילדים מסכנים בגן שלא מבינים כלום רק כי העזנו לשאול.
אז לפני שאני בוכה את עצמי ומסתגרת בפינת הדיכאון החשוכה אני פונה אליכן.
1. אנחנו הולכים לנסות את רופא הפריון אמיר רבהון (דרך מכבי)... מישהי מכירה? שמעה? חוותה הצלחה? איך הוא כבן אדם?
2. בדיקת AMH - איך עושים אותה? איפה כדאי לעשות אותה?
3. בדיקות נוספות שכדאי לי לנסות? - חשוב לי לציין שהשחלות הפוליציטיות שלי מאופיינות במחזורים ממש ארוכים, אני מקבלת כל חודש אבל המחזורים שלי יכולים להמשך 18-20 יום עוד לא בדקתי את השיא (כך שאפשר להגיד שאני מקבלת מחזור כל 10 ימים ) כי זה השלב בערך שאני מתייאשת בו ופונה לגניקולוג המדהים שלי שנותן לי הורמונים להפסיק את המחזור ..
4. אם אתן מכירות רופא פריון מדהים וקשוב עם זמני קבלה סבירים בקופ"ח מכבי אני ממש אשמח להמלצות .. גם של בתי חולים...
5. אם יש בנות שהתייאשו והלכו לפרטי אשמח לשמוע אצל מי עשיתן את זה ובאיזה בית חולים?

תודה על עזרתכן
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
18/01/2017 | 20:04
2
לשהות קצרצרה בלבד!
ראשית, הסיכויים שלכם מצוינים. את צעירה ופוליציסטית, מה שמעלה את הסיכוי לתגובה מצוינת להורמונים. על רוב בעיות הזרע מתגברים בעזרת IVF בקלות.
מאכזב לדעת שעדיין יש רופאים שלא מאפשרים לשאול שאלות.
אני העדפתי מההתחלה להיות מטופלת בפרטי, העדפתי שאותו הרופא ילווה מההתחלה ועד הסוף.
מאחלת לך הצלחה מהירה.
לצפיה ב-'ולשאלתך האחרונה,'
ולשאלתך האחרונה,
18/01/2017 | 20:06
1
אני מטופלת של בר חוה באסותא ראשל"צ, וטופלתי בעבר גם אצל זיידמן באסותא רמת החייל. טופלתי אצל רופאים נוספים שאיני ממליצה עליהם.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
19/01/2017 | 16:08
לצפיה ב-'אני יכולה להמליץ על פרטי / כללית'
אני יכולה להמליץ על פרטי / כללית
19/01/2017 | 00:07
קצת לא נעים לי כי המלצתי עליו כבר ( כבר מרגישה משוחדת) אבל הוא באמת הקרן אור שלי בתהליך..
הוא רופא מצוין מסביר הגיון וקשוב למטופלות, בן אדם מקסים.. זמין תמיד לכל שאלה ולכל שיגעון.
( פרופ פרחי)
לצפיה ב-'חברה טובה שלי מטופלת אחרי שעברה 3 שנים אצל רופא ששום טיפול ל'
חברה טובה שלי מטופלת אחרי שעברה 3 שנים אצל רופא ששום טיפול ל
19/01/2017 | 09:01
2
לא הצליח, והיא אומרת שהו א מדהים בהחזרה השנייה היא נקלטה .

וילדה נסיכה מהממת
והיום היא בהריון מתקדם לתאומים !!!

הוא מדהים הבנתי ממנה .

בהצלחה !
לצפיה ב-'שני ההריות בעזרת ד"ר אמיר רבהון? '
שני ההריות בעזרת ד"ר אמיר רבהון?
19/01/2017 | 16:07
1
ואת התאומים גם עשתה בהפרייה?
לצפיה ב-'כן מאמי אצלו . לקח קצת זמן נראה לי בהחזרה ה6'
כן מאמי אצלו . לקח קצת זמן נראה לי בהחזרה ה6
19/01/2017 | 16:14
לצפיה ב-'מתארגנת לקראת הסבב הבא'
מתארגנת לקראת הסבב הבא
16/01/2017 | 21:30
20
שלילי ראשון אחרי 6 שליליים לפני שהגעתי לפה.
אל תכעסו שאני כותבת, אבל לפחות פה יש לי הרגשה שאני עושה משהו כדי לתרום לתהליך. החצי שנה הזאת בבית היתה מייאשת. מתחילה סבב עם גונאל.
1. האם גונאל מוזרק כמו אוביטרל? (בבטן)

2. עוד אין לי מרשם - האם מוזרק מהיום הראשון?

3. מתחילה במינון 37.5 האם לא מינון נמוך מדי? ניתן לשנות מינון תוך כדי הסבב? (סבב הזרעה)

4. אני חושבת שהחודש פספסתי את הביוץ
יום 11 LH 9.63
יום 15 LH 4.13
אוביטרל הוזרק ביום 15
האם הירידה בערך ה LH בוודאות מעידה על כך שהתרחש כבר ביוץ?

5. אני מתעמלת פעמיים בשבוע ב TRX (אינטנסיבי) האם בעייתי בזמן טיפולים או שאפשר להמשיך כרגיל?

תודה לכולכן! (בכלל שאתן פה, וגם לכל מי שתטרח ותענה)
לצפיה ב-'למה שנכעס? בשביל זה אנחנו פה '
למה שנכעס? בשביל זה אנחנו פה
16/01/2017 | 21:57
קודם כל הגיל שלך בכרטיס נכון? 41? אם כן אז ממליצה לך לא להתעכב בהזרעות יותר מידי.
גונאל זו זריקה מהפשוטות יותר, מגיעה בעט עם מחטים דקות, קל לתפעול.
בהזרעות בד"כ מתחילים ביום 3-5
37.5 אכן מינון עדין..אני בגיל 40.5 התחלתי עם 100 פלוס..אבל יתכן והפרופיל ההורמונלי שלך כנערה צעירה..?!?
ניתן לשנות מינון במהלך הסבב.
לגבי הביוץ..אני אישית לא בודקת LH בגלל ההורמונים..אנחנו נעזרים ברמות פרוגסטורון בלבד..אבל נראה הגיוני שאם הערך ירד אז יתכן והיה ביוץ..מה אמר הרופא?
התעמלות זה טוב אבל אולי כדאי למתן את האינטנסיביות.. 
המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'קודם כל בהצלחה'
קודם כל בהצלחה
16/01/2017 | 23:23
1
אין לי את כל התשובות.. אבל גונל כמו אויטרל באזור הבטן.
גם אני מכורה ל trx והפסקתי בטיפולים... מבחינתי נקודת האור היחידה בתוצאה שלילית היא החזרה ל trx
עדיף להתחיל מינון נמוך ולעלות .. מניחה שתעשי ב.דם ואולטראסאונד והרופא ינחה בהתאם
בהצלחה
לצפיה ב-'ואפרופו התעמלות עכשיו המליצו על שיטת אביבה .. הכי לא trx'
ואפרופו התעמלות עכשיו המליצו על שיטת אביבה .. הכי לא trx
16/01/2017 | 23:25
אבל שווה לנסות
http://m.ynet.co.il/Articles/4196544

מקווה שלא איטי מדי בשבילך
לצפיה ב-'אוי ואבוי '
אוי ואבוי
17/01/2017 | 09:15
3
מכורה קשות ל TRX והמדריכה שלי אוהבת לקרוע אותנו, זו ממש תרפיה בשבילי. אם הגוף מורגל למאמץ (הולכת כבר כמה חודשים) עדיין צריך להפסיק?
כל חודש? בין הביוץ למחזור (בשאיפה הריון) לא ללכת?
מבאס ברמות.

פרופיל הורמנלי אמן כשל נערה צעירה (לא ידוע, עושה השבוע), כנ"ל צילום רחם - אני עדיין לא בת 41 אבל מתקרבת לשם, ובהחלט בדרך ל IVF כפי שהומלץ לי פה בחום.

האם יש עוד בדיקות שהן חובה לקראת מעבר ל IVF ? הרופאה שלחה אותי לצילום רחם, פאפ, פרופיל וכירורג שד. פוגשת אותה בעוד שבועיים ומעדיפה לקבל כבר הפניה ולהריץ את העניין הבירוקרטי.

לצפיה ב-'בדיקות לבן הזוג: איידס, צהבת ועוד כמה'
בדיקות לבן הזוג: איידס, צהבת ועוד כמה
17/01/2017 | 09:59
מבינה אותך, גם אני מפסיקה ספורט בתקופות האלה ומתבאסת
לצפיה ב-'קודם כל חבל לי לראות אותך פה. אבל מקווה בשבילך שיצליח '
קודם כל חבל לי לראות אותך פה. אבל מקווה בשבילך שיצליח
17/01/2017 | 10:08
1
בהזרעה ולא תצטרכי ivf.
הבדיקות שכתבת זה הבדיקות שצריך.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה טומה! אל תצטערי בשבילי,הרבה יותר טוב פה מב"אובדן הריון"'
תודה טומה! אל תצטערי בשבילי,הרבה יותר טוב פה מב"אובדן הריון"
17/01/2017 | 14:05
לצפיה ב-'חיבוק גדול '
חיבוק גדול
17/01/2017 | 13:53
2
המון בהצלחה!
אני פה בשבילך אם זקוקה לתמיכה.

הדחקתי את כל מה שקשור לשאלות הראשונות.
לגבי הספורט- אני אישית אחרי החזרה הייתי מוותרת על אימונים שהם יותר "אגרסיבים" ולוקחת הפסקה לפחות עד הבטא ומשם בודקת מול הרופא. עד ההחזרה אפשר להמשיך כרגיל.
לצפיה ב-'תודה רבה מאמי, אני עדיין מתחילה ואופטימית (מניחה שיעבור לי'
תודה רבה מאמי, אני עדיין מתחילה ואופטימית (מניחה שיעבור לי
17/01/2017 | 14:06
1
עם הצטברות השליליים)
לצפיה ב-'שמרי על אופטימיות! מקווה שתופתעי לטובה '
שמרי על אופטימיות! מקווה שתופתעי לטובה
18/01/2017 | 00:15
לצפיה ב-'מי ביקש ממך להזריק אוביטרל בנתונים כאלה?'
מי ביקש ממך להזריק אוביטרל בנתונים כאלה?
17/01/2017 | 11:15
2
ברור שהביוץ התרחש.. עשית גם מעקב זקיקים באותו היום? מה ראו בו?

זה מאוד מוזר בעייני שרופא/ה מחליט על פרוטוקל הזרעה עם גונאל (או עם כל הורמון אחר - אפילו איקקולמין) בלי פרופיל הורמונלי בטח אצל אישה מעל גיל 40.

אני בת 35  - ללא הריונות/הפלות (מנסה עם תרומת זרע - ולכן גם אין עדיין קושי ברור להכנס להריון) והדבר הראשון שעשינו היה פרופיל הורמונלי ועכשיו (אחרי 2 הזרעות טבעיות לחלוטין) צילום רחם.

אני חושבת שכדאי לעשות את הדברים מסודר וברור - קודם להבין את הסיטואציה ואז לחשוב על הטיפול המיטבי. אם זו לא הגישה של הרופא/ה שלך  - הייתי דבר ראשון מחליפה רופא/ה פריון  - לוקחת אויר ומתחילה הכל מסודר וברור.

לגבי ה TRX - יש לי הרבה מה להגיד על TRX באופן כללי כי לדעתי יש לו פוטנציאל לפציעות ופגיעה בגלל אופי האימון והעובדה שאין הקפדה (לפחות אצל מי שאני התאמנתי) על יציבה, מנחים, וכיו"ב - אבל בגלל שיש עבודה בכל מקרה על בטן תחתונה (סקוואטים וכאלה) - זה לא מאוד מומלץ לאחר הביוץ.
אני יודעת שיש נשים שנכנסות להריון בכל מצב, גם כשהן עושות קיק בוקיסינג ובאופן היסטורי גם כשהו עבדו בשדה, ליקטו תבואות וגידלו עוד עשרה ילדים במקביל.. אבל אני הבנתי שאני לא האישה הממוצעת שנכנסת ומחזיקה הריון בקלות, והחלטתי לנסות לאפשר לגוף שלי לעשות את זה בסביבה מיטבית.
אני מתרגלת יוגה כבר 4 שנים - ובין הביוץ למחזור אני מתאימה את התרגול לסביבה תומכת רחם ואגן, בין המחזור לביוץ אני מתאימה את התרגול לסביבה מעודדת ביוץ (לפעמים מדי כי בסבב האחרון מצאתי את עצמי עם זקיק בגודל 21 ביום 10 למחזור - ולא הספקנו להזריע).

בקיצור - מה שאני אומרת  - זה שאם את רוצה הריון (ואין לי שום ספק בכך) לדעתי כדאי לך להתכוונן על זה מבחינה רפואית, טיפולית, וגופנית..
כן יכול להיות שתכנסי להריון גם בלי כל אלה, וגם יכול להיות שלא תכנסי להריון עם כל אלה - אבל זה רק 2 הגרוש שלי
לצפיה ב-'תודה על התשובה המושקעת'
תודה על התשובה המושקעת
18/01/2017 | 12:04
1
את הזרקת האוביטרל עשיתי בהוראת האחות.
לא הספקתי לעשות את הפרופיל כי הייתי אצלה בתחילת המחזור (אחרי הזמן האפשרי לביצוע הפרופיל), ולכן נתנה לי להתחיל סבב ראשון של איקקלומין בלעדיו.
אני נחשבת בעיניה למקרה 'קל' כי יש לי ילדים ועברתי הריונות ספונטניים. אני סובלת מעקרות משנית (כנראה בגלל הגיל). כך הגעתי לסבב ראשון של איקקלומין שכשל, עכשיו סבב גונאל, ואני מקווה שהחודש השלישי כבר יהיה IVF. בזמן הזה היא שלחה אותי לבצע את הבדיקות המקדימות (פאפ, צילום רחם, כירורג שד, פרופיל) ואת בעלי לבדיקת זרע. 

מקווה שלא יהיו לי בעיות עם הקופה (מאוחדת)  - מה הרופאה צריכה לכתוב לי כדי שהקופה תאשר את ה IVF?

לצפיה ב-'אני לא במאוחדת וגם עדיין לא ב IVF'
אני לא במאוחדת וגם עדיין לא ב IVF
18/01/2017 | 12:54
אבל למיטב ידיעתי מתחילות לקחת איקקולמין ביום 3-5 למחזור וזה גם בדיוק חלון הזמנים לפרופיל הורמונל.י
עשית גם מעקב זקיקים במקביל?
אני כן מציעה לפני IVF להבין את התמונה אצלך - כמות זקיקים, רירית, מצב זרע, איך נראה המחזור (cycle) אצלך - ושוב רק תמונה מלאה היא בעייני נקודת התחלה הגיונית לקביעת פרוטוקול
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
17/01/2017 | 23:25
5
1. גונאל מוזרק כמו אוביטרל. השוני הוא שצריך להכין קצת - זה עט רב פעמי שכל פעם מחברים אליו מחט חד פעמית ומכוונים מינון.
2. בהזרעות לרוב מתחילים ביום 5.
3. זה מינון ממש נמוך. אבל אין בעיה במקרה הצורך לעלות תוך כדי הסבב..
4. ממש לא וודאי. הLH נע ונד קצת. כל עוד לא התרחשה הקפיצה הגדולה לא היה ביוץ. לכן חשוב שיהיהיו גם ערכע פרוגסטרון בבדיקה.
5. אני לא מכירה הנחיה להמנע מפעילות לאחר הזרעה. כל ההנחיות למנוחה נובעות בעיקר מחשש במקרה של שחלות מוגדלות. מה שקורה כמעט אך ורק בIVF וגם לא אצל כולן. תוודאי עם הרופא, אבל למיטב ידיעתי לא אמורה להיות בעיה.

אני מבינה שבאת אלינו מפורום אובדן. מצטערת מאוד בשבילך.
אם עברת גרידה - תתיעצי עם הרופאה על היסטרוסקופיה אבחנתית.
אם בן הזוג טרם הלך - בדיקת זרע בהקדם.
וכמובן לך - פרופיל הורמונלי.
לצפיה ב-'acka תודה על קבלת הפנים החמה'
acka תודה על קבלת הפנים החמה
18/01/2017 | 11:54
4
על התשובות המתונות לכל השאלות ועל איחולי ההצלחה.
בשבוע הבא אהיה אחרי סבב הבדיקות הראשון וחכמה יותר מבחינת הנתונים. הגניקולוג שלי אומר שאין שום בעיה להמשיך להתעמל. אשאל את רופאת הפוריות בעוד שבועיים כשאפגוש אותה. אני עושה את ה TRX לא רק בשביל הגוף, אלא הרבה בשביל הנפש. אחזור לעדכן מה היא אומרת.
לצפיה ב-'ועוד משהו - היא אמרה שבגלל ההפלה כדאי לעשות צילום רחם כי'
ועוד משהו - היא אמרה שבגלל ההפלה כדאי לעשות צילום רחם כי
18/01/2017 | 12:08
3
אולי משהו חסום ולא רואים בא"ס (בדקתי והרחם היה נקי אחרי ההפלה) וגם חזרה על המיתוס שלפעמים נקלטים אחריו.
האם כדאי לבקש לבצע גם היסטרוסקופיה בנוסף לצילום הרחם? מה היתרון של ההיסטרוסקופיה? או שלהסתפק בינתיים בצילום הרחם?

לצפיה ב-'אלה בדיקות שונות'
אלה בדיקות שונות
18/01/2017 | 22:31
1
בצילום הרחם רואים בעיקר חצוצרות וקצת קשה יותר להעריך מה קורה ברחם.
ההיסטרוסקופיה לעומת זאת נותנת מבט ישיר לרחם.
כשאת אצל רופא הפוריות תשאלי לדעתו.
האם ההפלה שלך כללה גרידה?
לצפיה ב-'לא, עברתי הפלה עם ציטוטק'
לא, עברתי הפלה עם ציטוטק
19/01/2017 | 11:46
לצפיה ב-'אלה בדיקות שונות'
אלה בדיקות שונות
18/01/2017 | 22:31
בצילום הרחם רואים בעיקר חצוצרות וקצת קשה יותר להעריך מה קורה ברחם.
ההיסטרוסקופיה לעומת זאת נותנת מבט ישיר לרחם.
כשאת אצל רופא הפוריות תשאלי לדעתו.
האם ההפלה שלך כללה גרידה?
לצפיה ב-'בהצלחה רבה '
בהצלחה רבה
19/01/2017 | 14:37
מוסיפה על מה שהבנות כתבו -
גונל מגיע במארז עם מחטים חד פעמיות, עט רב פעמי וחוברת הסברים + טבלת מעקב כמה הזרקת בכל יום ומה היתרה בעט. תבקשי בקופה פח שאליו תשליכי את המחטים המשומשות. מביאים את הפח הקטן למרפאה ומוסרים על תכולתו.
את הזריקה עושים כל יום באותה שעה, ממש דומה לאוביטרל, רק שמוציאים בועות אוויר רק כשפותחים את העט לפני הזרקה ראשונה.
את הזריקה כדאי לעשות כל יום בנקודה אחרת כדי להפחית את רגישות העור, אפשר לעשות כל יום בצד אחר. תציירי לך סמיילי דימיוני מתחת לפופיק במרחק 2 אצבעות ממנו - זה המקום לכל אורך קו הסמיילי. מניסיון - בקו הסמיילי יש יותר שומן אז פחות כואב. באחת הפעמים הזרקתי לא בסמיילי וכנראה ש"עשיתי שריר" וכאב לי כמה ימים. אז המלצה שלי - רק בסמיילי :)

אני התחלתי עם  37.5 ואחרי שבוע הרופא העלה ל-75.
תהיתי בהודעה אחרת בפורום למה התחיל במינון כ"כ נמוך והבנות כתבו שעם הזרעות מאוד נזהרים שלא יהיו הרבה ביציות. לפעמים כשזה קורה מפסיקים טיפול לאותו חודש כדי להימנע מהריון מרובה עוברים ואז "הלך חודש" (או שמדלגים ל-IVF חרום או משהו כזה). בטיפול הראשון יכול להיות שהרופא רוצה לראות איך את מגיבה, ויעלה את המינון תוך כדי. רק תקפידי להגיע אליו אחרי כשבוע למעקב זקיקים כדי שיוכל לשנות לך את הפרוטוקול תוך כדי.

המון בהצלחה!

לצפיה ב-'האם אחרי כל מחזור טיפולים עושים בדיקת בטא?'
האם אחרי כל מחזור טיפולים עושים בדיקת בטא?
19/01/2017 | 07:22
2
לצפיה ב-'כל עוד עושים לך הזרעה הפריה וכו''
כל עוד עושים לך הזרעה הפריה וכו'
19/01/2017 | 12:19
1
שבה מכניסים לך זרע לרחם...
אז כן
לצפיה ב-'פעם ראשונה שאני נחשפת לזה'
פעם ראשונה שאני נחשפת לזה
19/01/2017 | 14:13
ממש מזל שאתן פה!
הרופא לא הנחה אותי לעשות. מאוד תמוה.
תודה פשוט בחורה על התשובה.
לצפיה ב-'רגע לפני ניתוח כריתת חצוצרות- אשמח להתייעצות'
רגע לפני ניתוח כריתת חצוצרות- אשמח להתייעצות
16/01/2017 | 08:59
13
מקווה למצוא כאן מישהי עם סיפור דומה כדי לשמוע את חוות דעתכן מנסיון.
המצב כרגע עם 2 חצוצרות חסומות- הידרוסלפינקס
אחרי IVF ראשון שלא הצליח.
המלצת הרופא המלווה לעשות כבר עכשיו כריתת חצוצרות כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה ולמנוע הריון חוץ רחמי.
מישהי חוותה סיטואציה כזו ויכולה להרגיע, לחוות דעה, לספר על ההחלמה ולהמליץ על מנתחים בצפון בתחום?

לצפיה ב-'חצוצרות'
חצוצרות
17/01/2017 | 23:43
חפשי את הניק ענבל ח1 - הרתה בטיפול הראשון אחרי הניתוח והיום אמא.
היו פה עוד כמה גולשות במצב דומה.
החשש הוא שהנוזל המופרש מהחצוצרות מפריע לקליטה ולכן אם רואים שאין קליטה בסבב הראשון-שני הולכים על הניתוח.

לצפיה ב-'אני כאן '
אני כאן
18/01/2017 | 12:56
היי יקרה. אכן אחרי הפרייה אחת או שתיים שלא צלחו ממליצים על כריתת חצוצרות. כאמור, הנוזל מפריע לקליטת העובר ועלול לגרום להפלות. מדובר על הפחתה בחצי של הסיכוי להרות עם נוזל...
אני עברתי את הניתוח אצל פרופ גולדנברג שהוא מס 1 בתחום אבל הוא לא מהצפון...
חשוב לעשות ניתוח זה אצל רופא מהשורה הראשונה כדי לא לפגוע בתפקוד השחלות...עליי הניתוח עבר בקלות ותוך מס ימים ללא כאבים משמעותיים חזרתי לעבודה. בסבב שלאחר הניתוח הריתי מיד כמו שאקה כתבה. אמנם הפלתי באותה פעם אבל אין קשר. אחרי כמה סבבים הריתי שוב והיום אני אמא. אני בהחלט ממליצה לא לדחות את הקץ ולבצע את הניתוח בהקדם. ברור שאין סיכוי אחכ להריון טבעי לעולם אבל גם עם הנוזל הסיכוי נמוך (אם כי קיים סיכוי מסויים ויש גם מישהי פה בפורום שסיפרה לאחרונה שהרתה אצל פרופ וייסמן עם נוזל).
שיהיה בהצלחה ואם את צריכה עוד משהו, אני כאן. 
לצפיה ב-'אצלי זה בהחלט עזר'
אצלי זה בהחלט עזר
18/01/2017 | 14:46
6
היי שפע
המצב אצלי היה קצת אחר, אנדומטריוזיס חמור
אחרי 5 סבבים כושלים עברתי ניתוח לניקוי הדבקויות, במהלכו הוציאו לי את 2 החצוצרות שהיו מלאות בנוזל.
ההחלמה הייתה לא קלה כי הניתוח היה מורכב מהצפוי..
בטיפול השישי, שהיה כחודש וחצי לאחר הניתוח, נקלטתי ותודה לאל ילדתי.
אני נותחתי ע"י ד"ר סוריאנו וד"ר ביבי בתל השומר (מומחים לאנדומטריוזיס).
כאן לכל שאלה :)
בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה שבאת לעודד'
תודה שבאת לעודד
18/01/2017 | 20:06
5
לצפיה ב-'החלטות החלטות - מי ינתח?.. '
החלטות החלטות - מי ינתח?..
18/01/2017 | 21:07
3
תודה לכן על המענה והתמיכה. טוב לשמוע את הסוף הטוב אחרי כל המכשולים שבדרך. בינתיים קיבלתי החלטה שחבל על כל רגע ועל עוד תסכול מיותר ולעשות את הניתוח. כרגע על הפרק לבחור את המנתח. אני מאזור הצפון כך שקיבלתי המלצות טובות על ד"ר פילמר, אם למישהי יש חוות דעת תומכת (או לא) אשמח לשמוע. 
בינתיים כבר כמה ימים שלא מצליחה בכלל להשיג אותו וחוששת שכל עיכוב זה עוד פספוס של עוד סבב בטיפול. 
המלצות על רופא אחר בתחום? 
תודה!!

לצפיה ב-'היי'
היי
18/01/2017 | 22:07
2
אני עברתי ניתוח לכריתת חצוצרה מסיבות אחרות .הריון חוץ רחמי שהתפרץ.
החצוצרה שנכרתה היתה מלאה בהידבקויות ודלקות(ממצאים שלא נראו בכלל בצילום רחם ולא היה לנו מושג שהמצב כלכך רע) גם דבר שיכול לפגוע בסיכויים.הריתי לאחר חודשיים וילדתי  (אומנם היתה גם בעיה ברחם ,מחיצה שגם הסרנו בניתוח אבל זה לא סותר שמצב החצוצרה היה מכשיל כל טיפול)
ממליצה בחום על ד"ר גיא רופא .
בהצלחה.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה'
מצטרפת להמלצה
19/01/2017 | 10:02
על דר' גיא רופא.
לא עברתי כריתת חצוצרה, אבל עברתי אצלו פעמיים היסטרוסקופיה ניתוחית ופעם אחת גרידה. יש בו שילוב נדיר של מקצועיות ורגישות.
הוא עובד פעם בשבוע בקליניקה בחיפה, ומבצע ניתוחים בבי"ח אלישע.
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
19/01/2017 | 11:47
לצפיה ב-''
19/01/2017 | 08:45
לצפיה ב-'אוזה ונונו תודה שבאתן גם אתן.'
אוזה ונונו תודה שבאתן גם אתן.
18/01/2017 | 22:28
2
לצפיה ב-' '
18/01/2017 | 23:16
לצפיה ב-''
19/01/2017 | 08:45
לצפיה ב-'מסכימה עם מה שנאמר.. אבל לי במקום לכרות ניתקו מהרחם '
מסכימה עם מה שנאמר.. אבל לי במקום לכרות ניתקו מהרחם
19/01/2017 | 07:29
חששו מפגיעה בשחלות בעת הכריתה. תבדקי מול הרופא את האופציה הזו
לצפיה ב-'לקראת התור לבר חוה בעוד שבועיים'
לקראת התור לבר חוה בעוד שבועיים
18/01/2017 | 09:54
2
הבנתי שהטיפולים מתבצעים באסותא ראשל"צ. איפה עושים את בדיקות הדם ומעקב הזקיקים?
יש לי אישור מהקופה ל IVF (מכבי), כולל תרופות. השאלה שלי איך זה בפועל משפיע על המרשמים שאקבל ממנו? צריך להמיר את המרשם למרשם של הקופה?
הכי מבאס - התור שלי אליו ככל הנראה יהיה ממש אחרי המחזור, לדעתכן יש אפשרות שהוא יזרום עם שאיבה של ביצית בודדת ממחזור טבעי והחזרה שלה?
תודה רבה לכולן!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
18/01/2017 | 21:17
1
מעקב זקיקים ובדיקות דם עושים במכבי,  הם מקבלים הפניה של כל רופא פוריות.  את צריכה לשלוח לבר חוה במייל את התוצאות.   
ברגע שיש לך אישור ל ivf אוטומטי צריך להיות לך אישור לתרופות פוריות( תוודאי באתר של מכבי),  ניתן לרכוש רק בבתי מרקחת של מכבי והם מקבלים מרשם של בר חוה.  
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
18/01/2017 | 21:26

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה