לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2646326,463 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'תפילות- אני אומנם לא בן אדם דתי, אך אשמח אם תצרפו לי תפילות '
תפילות- אני אומנם לא בן אדם דתי, אך אשמח אם תצרפו לי תפילות
24/04/2018 | 20:30
11
שיעזרו לי לעבור את התקופה הזאת מבחינה רוחנית
מודה מראש ומעריכה אתכן מכל הלב
לצפיה ב-''
24/04/2018 | 21:36
3
שולחת תפילה, תקווה, אור. מקווה מאד שאת, וגם כל השאר כאן בפורום, יזכו לילד/ה אהובים בקרוב. זה באמת תהליך כל-כך קשה וסוחט נפשית. יש לנו כל-כך הרבה אהבה מוכנה ומזומנה לתת לאותם ילדים שעוד לא נולדו...
לצפיה ב-'תודה רבה וגדולה, התכוונתי לתפלות שאני יכולה לקרוא להתפלל'
תודה רבה וגדולה, התכוונתי לתפלות שאני יכולה לקרוא להתפלל
24/04/2018 | 21:37
2
לצפיה ב-'הי חמודה, תקראי תהילים. הכי טוב והכי מרגיע אותי'
הי חמודה, תקראי תהילים. הכי טוב והכי מרגיע אותי
24/04/2018 | 21:41
זה לקרוא תהילים וגם לדבר עם אלוהים. לעשות ממש התבודדות ולדבר אתו. לבכות לו. לבקש ממנו.  אני חופרת לו כל יום :)  הוא מקשיב ומגשים. בהצלחה יקרה!!
לצפיה ב-'תגגלי את תפילת חנה'
תגגלי את תפילת חנה
24/04/2018 | 21:54
ותגגלי תפילה לפוריות. קראי תהילים פרק ק' וק"נ וגם נשמת כל חי. 
לצפיה ב-'היתה פה פעם זלצרית שאירגנה קריאת תהילים מחולק לחברות הפורום'
היתה פה פעם זלצרית שאירגנה קריאת תהילים מחולק לחברות הפורום
24/04/2018 | 21:57
כל אחת מקבלת כמה מזמורי תהילים לקרוא כל יום ומתפללת על אחת החברות.
אני מוכנה לנסות לארגן סבב כזה אם תהיה הענות
תשלחו לי במסר את השם ושם האמא ונראה מה אפשר להפיק.
או שזלצר1 תקום לתחיה:)
לצפיה ב-'תפילה שמצאתי בעזרת הרב גוגל'
תפילה שמצאתי בעזרת הרב גוגל
25/04/2018 | 05:57
2
זקוקים לזרע של קיימא? לפניכם תפילה לפוריות: אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן

אָבִינוּ אָב הָרַחֲמָן שְׁמַע תְּפִלָּתֵנוּ וְתַאֲזִין שַׁוְעָתֵנוּ, שֶׁיִּהְיוּ כָּל הָעֲקָרוֹת נִפְקָדוֹת לְטוֹבָה חִישׁ קַל מְהֵרָה, וְיוֹלִידוּ בְּרַחֲמֶיךָ בָּנִים חַיִּים וְקַיָּמִים. וְיִתְרַבּוּ עַמְּךָ בְּנֵי יִשְׂרָאֵל כְּחוֹל הַיָּם אֲשֶׁר לֹא יִמַּד וְלֹא יִסָּפֵר. וּכְשֵׁם שֶׁגָּבְרוּ רַחֲמֶיךָ עַל אָבִינוּ הָרִאשׁוֹן,
אֶחָד הָיָה אַבְרָהָם אָבִינוּ וְאִשְׁתוֹ שָׂרָה אִמֵּנוּ אֲשֶׁר זְכַרְתָּם לְטוֹבָה, וַתִּפְקְדֵם לְעֵת זִקְנוּתָם וְנָתַתָּ לָהֶם אֶת יִצְחָק, וְהִבְטַחְתָּם לְהַרְבּוֹת זַרְעוֹ כְּכוֹכְבֵי הַשָּׁמַיִם. כֵּן יֶהֱמוּ נָא מֵעֶיךָ וְרַחֲמֶיךָ עַל כָּל עַקְרוֹת עַמְּךָ בֵּית יִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר עֵינֵיהֶם תּוֹלוֹת אֵלֶיךָ לְבַד, שֶׁתִּתֵּן לָהֶם זֶרַע שֶׁל קַיָּמָא לַעֲבוֹדָתְךָ וּלְיִרְאָתֶךָ. רַחֵם עֲלֵיהֶם לְמַעַנְךָ, וּפָקְדֵם לְטוֹבָה וּמַלֵּא מִשְׁאֲלוֹתָם בְּרַחֲמִים, וְתֵעָתֵר לָהֶם וְתִשְׁמַע תְּפִלָּתָם,
וְתִתֵּן לָהֶם הֵרָיוֹן חִישׁ קַל מְהֵרָה. וְיִזְכּוּ לְהוֹלִיד
זֶרַע שֶׁל קַיָּמָא וְיִשְׂמְחוּ אֲבִיהֶם וְאִמָּם בָּהֶם וְיִזְכּוּ לְגַדְּלָם לְתוֹרָה וּלְחֻפָּה וּלְמַעֲשִׂים טוֹבִים
לְאֹרֶךְ יָמִים וְשָׁנִים טוֹבוֹת. {ובפרט אני, פלוני/ת בן/ת פלוני/ת)
לצפיה ב-'מקסים'
מקסים
25/04/2018 | 07:59
1
ומרגיע מהיכן זה איזה ספר
לצפיה ב-'לא יודעת...'
לא יודעת...
25/04/2018 | 08:44
לצפיה ב-'אני דתיה (יש שיאמרו חזות חרדית) ועדיין מאמינה בתפילה מהלב'
אני דתיה (יש שיאמרו חזות חרדית) ועדיין מאמינה בתפילה מהלב
25/04/2018 | 11:09
את ממש לא חייבת לקחת כל תפילה שיש בסידור.
את יכולה ללחוש אחת של עצמך.
להדליק נר נשמה ולתת צדקה לזכותו של צדיק.. להבטיח שבלי נדר ברגע שיצליח לך הטיפול את תתני צדקה/ תעשי משהו לזכות... מה שבא לך בראש.

מה שעובד בשבילך בצורה רוחנית - תנסי.
לצפיה ב-'תחשבי אולי לארגן אצלך בבית ערב הפרשת חלה'
תחשבי אולי לארגן אצלך בבית ערב הפרשת חלה
25/04/2018 | 14:36
זה  המון אנרגיות טובות עם רבנית טובה

ואת יכולה להכין בצק משתי קילו קמח ולהכין חלות לבד בבית
לפני שאת קולעת את הבצק את לוקחת חתיכה ועושה ברכת הפרשת חלה
אחכ עושה את החלות
מסוגל לישועות
לצפיה ב-'יש מספר רב של תפילות לזרע בר קימא'
יש מספר רב של תפילות לזרע בר קימא
25/04/2018 | 22:27
הכי טוב שתחפשי לפי המילים הנל, ותבחרי את הנוסח התפילה אליה הכי מתחברת.

בנוסף.. לא יודעת כמה זה רלוונטמ, אהל את יכולה לשקול ללכת לתבול במקווה לפני הטיפול הבא.

בהצלחה יקירה
לצפיה ב-'דקאפפטיל ואוביטרל לפני שאיבה'
דקאפפטיל ואוביטרל לפני שאיבה
25/04/2018 | 18:56
5
היי 
ביום שישי אמורה לעבור שאיבה. 
זו הפעם הראשונה שאזריק דקאפפטיל (שתי זריקות) בנוסף לאוביטרל. הרופא של אומר שזה משפר את איכות הביציות.
קראתי שהרבה כותבות על כך שזה פוגע בסיכוי להריון, למה? 
האם יש למישהי נסיון (עדיף חיובי) במקרה דומה? 
לצפיה ב-'זה פרוטוקול קבוע שלי'
זה פרוטוקול קבוע שלי
25/04/2018 | 19:28
1
לא יודעת מה קראת.
לי היה הריון תקין ומוצלח לאחר הקוקטייל הזה.
וטיפ- דקאפפטיל זו זריקה לא נעימה.
לי עזר לשים קרחום על הבטן כמה דקות לפני.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/04/2018 | 20:05
לצפיה ב-'מדברים על דקפפטיל לבד'
מדברים על דקפפטיל לבד
25/04/2018 | 19:37
1
הוא פוגע בסיכויי ההריון אם נותנים אותו לבד כי הוא גורם לשחרור של פרוגסטרון ואסטרדיול ואחריו צריכים תמיכה חזקה יותר.
אין בעיה עם דקא ואוביטרל ביחד.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
25/04/2018 | 20:05
לצפיה ב-'דקאפפטיל לבד מקטין כביכול סיכוי להשרשה'
דקאפפטיל לבד מקטין כביכול סיכוי להשרשה
25/04/2018 | 22:24
כי דורש תמיכה יותר מסיבית.. ולא תמיד התמיכה שנותנים מספיקה.
דקא+אורביטרל ממש לא מוריד סיכויים.

בהצלחה
לצפיה ב-'טיפים להחזרה?'
טיפים להחזרה?
25/04/2018 | 15:10
6
היוש,
אז מחר החזרה ראשונה באסותא רמת החייל (הבנתי שדומה קצת להזרעות?).
אשמח לדעת מה אתן עושות לפני/אחרי, ומה כדאי להביא?
זכור לי שאמרו משהו על לשתות מלא מים ולא ללכת לשירותים, אשמח לשמוע כמה זמן לפני אתן שותות ומתאפקות.
האם גם בהחזרות שמים את החלוק הזה?
תודה מראש ובהצלחה לכולן!!

לצפיה ב-'לפני החזרה'
לפני החזרה
25/04/2018 | 15:23
קודם כל לבוא האנרגיות טובות.
ממליצה לך להכין פלייליסט עם שירים שאת אוהבת.
לגבי שתיית מים מבקשים לבוא עם שלפוחית מלאה בשביל הדגמה יותר טובה של הרחם זה עוזר לרופא באולטרסאונד.
הרבה הצלחה!!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/04/2018 | 15:30
לי אמרו לא ללכת לשירותים שעתיים לפני ולשתות. השלפוחית צריכה להיות מלאה אבל לא ברמה שתרצי ללכת לשירותים שנייה אחרי.
באסותא ראשון שלחו אותנו בהחזרה לכורסא והייתי צריכה להחליף לחלוק בשביל ההחזרה אבל יכולתי להישאר עם החולצה מתחת לחלוק.
בהחזרה עצמה הכניסו אותנו לחדר שבו יש חלון למעבדה, הרופא דיבר עם האימבריולוגית על מצב העוברים והחלטנו את מי כן ולא להחזיר. קודם כל הוא החדיר בועית מים לוודא שההחזרה נעשית למקום הנכון ואז הוחדר הקטטר עם העובר. אחרי ההחזרה נחתי כמה דקות, הלכתי לשירותים, ואז אחרי שנפרדנו מהרופא וקיבלנו הנחיות לתמיכה יצאנו לאכול ארוחת שחיתות בשגב אקספרס.
לצפיה ב-'בהחזרות מורידים חלק תחתון ועליו שמים חלוק'
בהחזרות מורידים חלק תחתון ועליו שמים חלוק
25/04/2018 | 15:54
הפרוצדורה זה כמו שכתבו לך ולגבי השתייה: אצלי השלפוחית הפכה רגיזה מאז תחילת הטיפולים ומתמלאת בקלות. אז אני שותה רק איזה חצי שעה לפני. את יודעת כמה זמן את צריכה עד שמתמלאת לך השלפוחית. תרגישי כבר לבד.

וכן, זה דומה להזרעות, כך אומרים (אני התחלתי ישר ב IVF, אז אין לי למה להשוות, אבל יודעת שיש מי שאומרת שזה אפילו פחות אי נוחות מבהזרעה).

מה עוד? הרבה אנרגיות טובות ושיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'עונה '
עונה
25/04/2018 | 16:22
2
היי,
בהצלחה!!
לא מכירה את רמת החייל אבל כן, החזרה מאוד דומה להזרעות.
אפשר להכנס עם הבן זוג (לפחות במקום בו אני מטופלת). בלניאדו תמיד יש מוסיקה ברקע, אותי זה נורא משמח למרות שזה הליך ממש קצר. השיר עוד לא מסיים להתנגן - ואת בחוץ.
מכניסים את הספקולום. בעזרת אולטרסאונד בטני הרופא מחפש את המקום המתאים ביותר להחזרה, מאשר למעבדה שאפשר להביא את העובר, מכניס אותו (לא מורגש), מחזיר את המבחנה למעבדה שתאשר שהעובר כבר לא נמצא בטוחה ויאללה להתלבש ולרוץ לשירותים.
החלקים היחידים שאני חווה כלא נעימים זה הספקולום והלחיצה של האולטרסאונד על הבטן בזמן שהשלפוחית מלאה.
אני לא מביאה איתי כלום.
לגבי שתיה - בפעם הראשונה הגעתי להחזרה על סף פיצוץ.
גם בפעם השניה. האחות שלחה אותי לרוקן חצי שלפוחית. לא חשבתי שזה אפשרי לעשות רק חלק מהפיפי אבל מסתבר שכן...
בפעמים השלישית והרביעית כבר למדתי תוך כמה זמן מתמלאה לי השלפוחית (ממש מהר) וגם לפעמים מחכים די הרבה, אז אני ממשיכה להשתין גם אחרי שאני מגיעה לבי"ח (אפילו 3-4 פעמים) והולכת לשירותים בפעם האחרונה ממש לפני שקוראים לי - כי גם אחרי שקוראים לי זה לוקח זמן - עד שמתלבשים, נפגשים עם המעבדה, חותמים על טפסים מול כל הצוות... ועד ההחזרה השלפוחית שלי כבר מלאה יפה. 
נשארים עם חלק עליון, מורידים תחתון ומעל הכל לובשים חלוק (וכובע וכיסוי רגליים).
שוב בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
25/04/2018 | 19:56
1
אז עדיף לבוא עם מכנסים וחולצה ולא שמלה לפי התיאורים...

האם ניתן להישאר עם המשקפיים/עדשות?
לצפיה ב-'בטח שאפשר'
בטח שאפשר
25/04/2018 | 21:56
זה לא שיש הרדמה וכו'. כל הפרוצדורה זה רק בחלק התחתון ואת יכולה להישאר עם כל אביזר ראייה.
לצפיה ב-'תשלום לאסותא ראשלצ'
תשלום לאסותא ראשלצ
24/04/2018 | 16:48
10
היי בנות
השבוע ביצעתי שאיבה והחזרה מתוכננת בחודשיים העוקבים לשאיבה..בע"ה!
שילמתי 600 ומשהו ש"ח עבור השתתפות עצמית (אני בכללית) ופתאום קלטתי שזה אמור להיות גם עבור ההחזרה, כמו שרורה בדכ כשעושים שאיבה והחזרה באותו חודש
אז אצטרך לשלם להם שוב בשאיבה??.הייתי צריכה לומר להם משהו שהפעם זה ללא החזרה באותו חודש?
תודה לעונות:)
לצפיה ב-'הכוונה האם אצטרך לשלם להם שוב בהחזרה?'
הכוונה האם אצטרך לשלם להם שוב בהחזרה?
24/04/2018 | 16:49
1
לצפיה ב-'אני חושבת שהתשלום כולל החזרה ראשונה'
אני חושבת שהתשלום כולל החזרה ראשונה
24/04/2018 | 19:41
לצפיה ב-'השתתפות עצמית?... ממני לא ביקשו..'
השתתפות עצמית?... ממני לא ביקשו..
25/04/2018 | 09:38
6
אין איזה הסכם חדש שמטופלות כללית לא משלמות השתתפות עצמית באסותא?
לצפיה ב-'ממני גם ביקשו'
ממני גם ביקשו
25/04/2018 | 09:44
1
330 שקל על החזרת מוקפאים בתחילת מרץ.
מעניין לפי מה קובעים מתי כן צריך ומתי לא צריך לשלם..
לצפיה ב-'מסלול'
מסלול
25/04/2018 | 09:47
במסלול הציבורי אין צורך לשלם ואילו בפרטי כן ככה הסבירו לי
לצפיה ב-'ילד ראשון ושני זה ללא השתתפות'
ילד ראשון ושני זה ללא השתתפות
25/04/2018 | 10:56
2
טיפולים לילד 3 זה בהשתתפות עצמית
לצפיה ב-'אתן עושות סלט'
אתן עושות סלט
25/04/2018 | 11:00
באסותא/מדיקל - אם את מטופלת על ידי רופא מהקופה - ללא השתתפות אם את מטופלת על ידי רופא שלא עובד עם הקופה שלך - את משלמת השתתפות עצמית - 660 שח לשאיבה+החזרה, 330 להחזרה
לצפיה ב-'שילמתי על החזרה לילד שני'
שילמתי על החזרה לילד שני
25/04/2018 | 11:01
לצפיה ב-'מה באמת קורה עם זה??אני רק משלצת'
מה באמת קורה עם זה??אני רק משלצת
25/04/2018 | 21:54
לצפיה ב-'את לא משלמת על ההחזרה, היא נכללת ב600 שכבר שלמת'
את לא משלמת על ההחזרה, היא נכללת ב600 שכבר שלמת
25/04/2018 | 11:24
תוודאי מול המזכירות כשתגיעי להחזרה
לצפיה ב-'אסטרופם'
אסטרופם
25/04/2018 | 19:59
2
ערב טוב בנות...
אני מתחילה עכשיו פעם ראשונה סבב של IVF אחרי 5 הזרעות לא מוצלחות.
הרופא רשם לי לקחת 6 ימים אסטרופם. אני ברפואה ציבורית, אז מאוד קשה לקבל הסבר ברור על הטיפול עצמו, רק הוראות.
הסתכלתי בחוברת המצורפת לכדורים ובאינטרנט. מדובר בכדור המיועד לטיפול בסימפטומים של חוסר באסטרוגן בגיל המעבר (אני בת 33...) או לנשים שעברו כריתת רחם (גם לא המצב אצלי).
אני לחוצה, ומרגישה לא בטוחה לקחת את הכדור הזה...
האם מישהי מכירה ולקחה אסטרופם בעצמה? או יכולה להסביר לי את ההגיון?
תודה,
דנה.
לצפיה ב-'אני קיבלתי בפרוטוקול האחרון אסטרופם לשבוע לפני המחזור'
אני קיבלתי בפרוטוקול האחרון אסטרופם לשבוע לפני המחזור
25/04/2018 | 21:40
זה אמור לאתחל לך את השחלות כך שכשיבוא המחזור ותתחילי עם הגירוי, הזקיקים יצמחו לך בקצב אחיד בגדלים פחות או יותר שוים.
אצלי זה עבד.
אסטרופם זה האסטרדיול שאת רואה בבדיקות דם.
מקבלים אותו לפני החזרת מוקפאים לעיבוי הרירית ולביטול הביוץ הטבעי וגם אחרי החזרות לתמיכה אסטרוגנית.
זהו בגדול. אל תחששי מהעלון לצרכן כי את משתמשת לתקופה מוגבלת ומבוקרת. בהצלחה:)
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי בשאיבה ובחלק מההחזרות'
גם אני קיבלתי בשאיבה ובחלק מההחזרות
25/04/2018 | 22:22
לצפיה ב-'טיפול בקלקסן וסטרואידים להפלות חוזרות'
טיפול בקלקסן וסטרואידים להפלות חוזרות
24/04/2018 | 21:49
5
שלום אני בת 41 וחצי. יש לי בן בן 4 (הריון ספונטאני ולידה תקינה). בשנתיים האחרונות היו לי 5 הפלות סביב שבוע 6. עשיתי בירור אצל פרפ' כרפ, ולא נמצא שום ממצא. בהריון האחרון ניסיתי פרגניל ופרוגסטרון, ולא צלח. פרפ' קופרמינץ נתן לי פרוטוקול טיפול שכולל קלקסן, סטרואידים ופרוגסטרון. למישהי יש נסיון עם הטיפול המוצע? נסיון שהצליח או לא הצליח? מה לגבי תופעות לוואי בטווח הקצר והארוך? תודה :)
לצפיה ב-'כן , גם אני עם אותו פרוטוקול '
כן , גם אני עם אותו פרוטוקול
25/04/2018 | 15:02
4
גם אני הייתי אצל כרפ, החלטתי ללכת על קופרמינץ. אני לא חווה תופעות לוואי כמעט, מרגישה מצוין ביחס להיריונות הקודמים שלי (שהסתיימו בהפלותההנחה היתה שעקב בציות לא תקינות). . כנראה שלא עלו אצלי על פקטור מסוים או בעיה דלקתית /אוטואימונית הוא קלע בול. יכולה ללכת, הרגליים לא נפוחות. סבלתי שנתיים מטיפולים ושכבתי במיטה, אך אחד לא הבין כמה אני סובלת. מאותו רגע שהתחלתי לקבל קלקסן וסטרואידים, חיי השתנו מקצה לקצה הודות לו. (ביחס לקליטה של היריון , אם תרצי לדעת בפרטי ). בהצלחה 
לצפיה ב-'ואהוו אשמח לדעת פרטים על מה שהוצע לך...'
ואהוו אשמח לדעת פרטים על מה שהוצע לך...
25/04/2018 | 18:50
לצפיה ב-'אני גם הצלחתי רק עם קלקסן וסטרואידים'
אני גם הצלחתי רק עם קלקסן וסטרואידים
25/04/2018 | 20:07
1
לפני זה רצף של שנים של כשלונות, רק ככה הצלחתי להגיע לבטא חיובית.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
25/04/2018 | 20:54
האם לא הייתה בטא חיובית בכלל ורק קלקסן וסטרואידים שניתנו לפני סייעו לקליטה או שהיתה לך בטא ואז קיבלת אותם לתמיכה?
אני לא מצליחה להיקלט בכלל ותוהה אם לבדו את הכיוון הזה...
האם פומרנץ נותן פרוטוקול לשאיבה או רק תמיכה אחרי בטא?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
25/04/2018 | 21:33
היי
גם לי היו הפלות שהניחו כי הבייציות לא תקינות. מאז החזרות ללא קליטה
האם ממליצה על קופרמינץ?אני מטופלת אצל פרופ האם ופרמינץ הוא הרופא המלווה ומבצע שאיבות?
לצפיה ב-'ועדה של מכבי'
ועדה של מכבי
25/04/2018 | 20:13
תוך כמה זמן אמורים לקבל תשובה מהועדה לטיפולי הפריה במכבי? שלחתי את הטפסים שהרופא כתב לי לפני שבוע ועדיין לא קיבלתי תשובה....
ובמידה ולא יאשרו טיפול - כמה מסובך זה להפעיל ביטוח פרטי לתהליך של ivf? לא רוצה לפספס עוד חודש... תודה
לצפיה ב-'אורגלוטרן אחד למסירה בימים הקרובים'
אורגלוטרן אחד למסירה בימים הקרובים
25/04/2018 | 09:49
נשאר לי אורגלוטרן אחד עם תוקף של החודש אז אם מישהי זקוקה לו בימים הקרובים-בשמחה.
בהצלחה לכולן!
בירושלים

לצפיה ב-'מי מבינה בדיכוי??'
מי מבינה בדיכוי??
24/04/2018 | 20:56
5
אז רופא חדש, פרוטוקול חדש - התחלנו בדיכוי דקא + טסטומקס... קיבלתי מחזור אתמול, היום דם וUS, אסטרידול 100, LH 3.5 פרוג 3 - ו - ציסטה של 18 ממ... חשבתי שזה לא אמור להפריע, ופתאום ההנחיה להמשיך את הדיכוי ולחזור על הדם/US בראשון(!!!) [הם בהתחלה הנחו בחמישי, אני לא יכולה להגיע לאסותא בחמישי הזה]... ] לי זה נשמע הזוי, הם טוענים שהדקא ממשיך את הדיכוי ומונע גדילת זקיקים - האמנם? האם זה יהיה הסיבוב הארוך בתבל?
מתקשה לשחרר, ושוקלת ללכת מחר ובשישי לעשות דם ו  US - אבל אולי אני צריכה לשחרר וזהו
לצפיה ב-'אני לא מבינה שום דבר בדיכוי אבל בהחלט הייתי הולכת לבדוק '
אני לא מבינה שום דבר בדיכוי אבל בהחלט הייתי הולכת לבדוק
25/04/2018 | 00:04
1
במרכז בריאות האשה בשביל השקט הנפשי
לא נראה לי שאפשר לשחרר. אם מישהי פה מצליחה אני מצדיעה.
בכל מקרה דברי עם הרופא ותבקשי שיסביר לך מה פה קורה פה
לצפיה ב-'לא יכולה... '
לא יכולה...
25/04/2018 | 11:02
אין לי הפניות למרכז בריאות האישה, ואני יכולה ללכת לאסותא עצמאית אבל זה מרגיש לי מטופש..
נחכה ונראה - אני במוד זורם ובודהיסטי (כן, בטח...)
לצפיה ב-'לא הבנתי, מה נשמע הזוי?'
לא הבנתי, מה נשמע הזוי?
25/04/2018 | 14:24
2
לי הכל נשמע הגיוני. הדקא אכן מדכא, והציסטה כנראה אכן לא מפריעה, לפי התמונה ההורמונלית. בהצלחה!
לצפיה ב-'אז אני אסביר '
אז אני אסביר
25/04/2018 | 14:39
1
אני ביום 2, בגלל הציסטה ההנחיה הייתה להמשיך להזריק דקא עד יום 7, ורק אז לראות אם להתחיל להזריק גונאל.. כלומר להתחיל את כל תהליך גידול הזקיקים ביום 7... אבל בכל מקרה הבעיה נפתרה , כי הצלחתי להקדים את הUS למחר, ונראה מה יוליד יום
תודה!
לצפיה ב-'ושוב בהצלחה '
ושוב בהצלחה
25/04/2018 | 18:19
לצפיה ב-'טיפים לקראת שאיבה?'
טיפים לקראת שאיבה?
25/04/2018 | 10:13
5
היי כולן,
אני לקראת שאיבה באסותא..
אשמח לטיפים/עצות.
מה לקחת איתי? איך להתכונן? משהו מיוחד לבקש? מה לאכול לפני ואחרי?
החל מדברים קונקרטים ועד לאמונות תפלות.. הכל יתקבל בברכה 
וגם - כיצד זה מתנהל? תוך כמה זמן משתחררים?
תודה!!
לצפיה ב-'צריך כמובן לצום 6 שעות לפני המועד בו הזמינו אותך'
צריך כמובן לצום 6 שעות לפני המועד בו הזמינו אותך
25/04/2018 | 11:13
מתעוררים מוקדם ואוכלים פחמימה טובה עם חלבון (אני תמיד אוכלת כריך עם חביתה ועגבניה ושותה קפה). אחר כך מתמלאים במים, עד השעה שצריך להפסיק. מסירים כל תכשיט שיש ובאים בלי שום דבר.
לוקחים תיק עם פדים היגייניים ומשככי כאבים (כי לפעמים יש דימום והתכווצויות אחרי) שבו אפשר לשים את הבגדים שמורידים לטובת חלוק מסוג תחתבחוץ וגם כפכפים/נעלי אצבע שאפשר להסתובב עמם במחלקה וכמובן גרביים (קר בחדר הניתוח לפעמים). אם בא לך משהו טעים שימי לך גם בתיק (במחלקה נותנים משקה חם ומשהו קטן לאכול, אחרי שחוזרים להתאוששות). עוברים קבלה במשרד, מקבלים מיטה, מתלבשים בחלוק וממתינים. פוגשים מרדים, אומרים לו אם יש מחלות/אלרגיות מיוחדות ואז מחכים שיקראו לפרוצדורה. 
בחדר ניתוח מחברים לאינפוזיה ובודקים מדדים ואז נומי נומי.
אחרי עשרים דקות בערך של שינה מתוקה, חוזרים מסטולים לנמנם עוד קצת מחוברים למכשירים שבודקים לחץ דם, וזה עד שפגה השפעת ההרדמה (אני עד אז מדברת שטויות בכמויות, שבעלי אוהב לתעד ואז לשלוח בתפוצת נאט"ו לכל מי שהוא יכול).

כשמתעוררים לגמרי באה אחות להוריד אינפוזיה ונשארים בערך שעתיים, להיות בטוחים שאין גירוי יתר, כאבים מיוחדים, סחרחורות וכו'. אם מרגישים טוב אפשר להתלבש ואז פוגשים רופא (או אחות), מקבלים הנחיות להמשך טיפול תרופתי עד שיש בע"ה הפרייה (נרות וכדורים) ואז סיכום מחלה והבייתה (לא לנהוג 12 שעות אחרי! צריך מלווה/מונית ספיישל, כדי להגיע למנוחה בבית). ואז נחים בבית ולמחרת או אפילו באותו ערב בד"כ (תלוי כמה שאבו), אפשר להמשיך כרגיל.
בהצלחה ובידיים מלאות!
לצפיה ב-'אנחנו לקחנו את היום באיזי'
אנחנו לקחנו את היום באיזי
25/04/2018 | 13:04
קמנו מאוחר, יצאנו מוקדם יותר והסתובבנו בקניון קצת לקניות
במיוחד לגרביים שוות לשאיבה עצמה :)

אם אני לא טועה - ביקשו ממני לצום מהבוקר- כך שלא הייתה לי אפשרות לאכול. קניתי בקניון אוכל לאחרי, אבל בדיעבד היתה לי כזאת בחילה שלא אכלתי כלום.

לצפיה ב-'בהצלחה :)'
בהצלחה :)
25/04/2018 | 13:16
היי,
אני עברתי שאיבה ראשונה באסותא רמת החייל ביום שני.
הייתי ממש בלחץ (פעם ראשונה בהרדמה מלאה) והכל עבר ב"ה חלק.
הצוות היה ממש נחמד ונעים. 
אספר לך מה עבר עלי (ארוך, סורי):
הגעתי עם בן הזוג בשעה שאמרו לי אחרי צום (האמת שצמתי מהלילה חוץ מקצת מים, כי התפנקתי וקמתי מאוחר ).
הוצאנו מספר לקבלה ושם הביאו לנו מדבקות חדשות, איזשהו טופס וכרטיס מוזל לחניה.
עברנו לחדר המתנה של המחלקה שם ברגע שקראו לנו, ישבנו עם המזכירה והיא ריפרפה על התיק שלנו ושאלה מס' שאלות אדמניסרטיביות והחתימה אותנו על איזה טופס והביאה לבן זוגי מיכל לאיסוף הדגימה שלו.
חזרנו לחדר המתנה וקראו למס' שלנו להגיע לאחות. היא בדקה מדדים כמו חום, לחץ דם ושאלה ממתי התחלתי צום ומתי הזרקתי את האוביטרל/דקפפטיל ושמה לי צמיד של בי"ח.
היא אח"כ הלכה איתנו לחדר שלנו שבו יש על המיטה חלוק (עם סגירה אחורית), כובע ומעין גרביים כאלו חד"פ. 
בזמן זה, בן זוגי הלך לתת את הדגימה שלו (האמת שמניחה שאפשר גם אח"כ, כשאני הייתי בחדר ניתוח). בזמן זה החלפתי לחלוק ושמתי את הכובע והגרביים (פשוט לא הבאתי מהבית, לפי סיפורים כאן של הבנות ניתן להישאר עם הגרביים שלך).
אחרי רבע שעה הגיע סניטר ולקח את המיטה שלי למסדרון של חדר ניתוח (ואני הלכתי אחריו). כל הזמן הזה בן הזוג היה איתי.
במסדרון הזה ישבנו על המיטה והגיעה אחות לשים עירוי (פחדתי מהחלק הזה, אבל לא היה מורגש) ושאלה כמה שאלות קטנות והלכה.
אח"כ הגיע המרדים, עבר על התיק ושאל מספר שאלות כמו רגישות לתרופות והאם יש לי שאלות ונכנס פנימה.
אח"כ הגיע הרופא שלי כולו מחייך ונחמד, אמר שבואי נכנס והלכתי אחריו לתוך חדר הניתוח כשבן זוגי יצא מהמסדרון בשלב זה יחד עם המשקפיים שלי.
אז נכנסים לחדר ניתוח ויש שם חלון למעבדה שמבקשים שאזדהה ואגיד שם מלא ות"ז. האחות עזרה לשחרר קצת את החלוק כי צריך להיות לא קשור בשביל הפרוצדורה. אח"כ התיישבתי בכיסא/מיטה עם הרגליים על תושבות כאלה מוגבהות. דיברתי כמה מילים נחמדות עם הרופא (כשאני בקושי רואה אותו).
המרדים הכניס את האינפוזיה ונרדמתי לי...
התעוררתי אח"כ בחדר התאוששות ששם יש שתי אחיות שמשגיחות שהכל בסדר ויש כל מיני מדדים שנלקחים מדי כמה דקות. שם הייתי כחצי שעה עד שהתעוררתי.
אח"כ סניטר לוקח את המיטה חזרה לחדר ואחות באה שואלת מה שלומך ומביאה מים וסנדוויץ. ברגע שצריך לשירותים יש לצלצל ואחות תבוא לעזור ללכת לשירותים (היא מחכה בחוץ). למיטב הבנתי לא משחררים בלי שעושים פיפי.
נחתי לי ובשלב כלשהוא הגיע הרופא ואמר איך הלך וכמה ביציות נשאבו.
כל כמה זמן עברה אחות לוודא שהכל בסדר איתי.
אחרי בערך שעה ורבע (כשכבר הייתי בשירותים אחרי שעה) אחות אמרה שאתלבש ואבוא לחדר שבו משחררים.
האחות מדדה לחץ דם ושאלה איך אני מרגישה ונתנה טפסים עם הוראות לאחרי שאיבה.
זהו. עבר ממש בסדר.
כולם היו ממש נחמדים ועזרו וענו בסבלנות על כל שאלה וחשש שהיה לנו.

וואי, איך חפרתי... 

שיהיה המון בהצלחה 
לצפיה ב-'הרשימה שלי ליום שאיבה'
הרשימה שלי ליום שאיבה
25/04/2018 | 13:58
1
גרבים- מפנקות וחמות. מותר להכנס לחדר ניתוח רק איתן וקפוא שם!
כריך- לאחר כך. למרות שבדרך כלל התעוררתי בלי תיאבון
תה- אני חובבת תה ומביאה תיונים מהבית.
תז- חובה עם ספח
שקית לבגדים- לשים את הבגדים שאת לובשת
שקית לנעלים- לנעלים
קופסת תכשיטים עם אלכוהול- לטבעות, שרשראות ועגילים.
נרתיק נוסף למשקפיים- אם צריך
מכתב רפואי המעיד על מצב רפואי מיוחד- כמובן אם יש
והכי חשוב מצב רוח טוב והרבה סבלנות.

ב ה צ ל ח ה !!
לצפיה ב-'תודה לכולכן!'
תודה לכולכן!
25/04/2018 | 21:47
לצפיה ב-'שאיבה ראשונה עברה :)'
שאיבה ראשונה עברה :)
24/04/2018 | 15:40
12
אז עברתי אתמול שאיבה ראשונה בשלום, הייתי ממש בלחץ אבל עבר סה"כ בסדר. אפילו התבדחתי עם הצוות בחדר ניתוח עד שנרדמתי.
שאבו 23 ביציות והתקשרו מקודם להגיד שיש 13 הפריות. האם זה לא מעט ביחס לכמות הביציות שנשאבו?

בנוסף, נשארתי היום בבית ואני מרגישה ממש חלשה ועם כאבים (באשכרה כואב לי לשבת). רשמתי לרופא והוא אמר שזה הגיוני.
איך אתן התנהלתן אחרי השאיבה? האם נשארתן כמה ימים בבית?
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
24/04/2018 | 15:47
13 הפריות זה מעולה!
הכאבים זה לגמרי הגיוני. רק תיהי עירנית לתסמינים של גירוי יתר- בחילות, שלשולים, בטן נפוחה, קשיי נשימה וכו'. תקפידי לשתות הרבה.

ביום השאיבה ממש כאב לי. יום למחרת עדיין כאב והתקשתי ללכת, אבל כן יכולתי קצת להסתובב. ביום השלישי הכאבים כבר היו הרבה יותר קלים.
השאיבה נפלה לי על חמישי וברור לי שבשאיבה הבאה אקח חופש את יום השאיבה ואת היום שלמחרת.
לצפיה ב-'13 הפריות זה ממש יפה!! בהצלחה ותרגישי טוב!'
13 הפריות זה ממש יפה!! בהצלחה ותרגישי טוב!
24/04/2018 | 16:04
לצפיה ב-'קולולוששששששששששששש טובי'
קולולוששששששששששששש טובי
24/04/2018 | 18:22
1
ביהדות 13 זה מספר מזל וזה גם יופי של כמות הפריות, ב"ה. הגיוני שאת מסמורטטת. אחרי שאיבה של כ"כ הרבה, זה אכן כך. תקפידי לשתות הרבה ולקחת משככים ואם את שמה לב לכאבים שלא עוברים/קשים מדי, תעדכני את הרופא/מחלקה. וכמובן שממליצה לנוח יום אחד בבית. בשתיים-שלוש הפריות, לא. אבל במקרה שלך - כן. רפואה שלמה ושתהיה בע"ה החזרה מושלמת במהרה.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
24/04/2018 | 18:57
לצפיה ב-'13 הפריות זה יפה'
13 הפריות זה יפה
24/04/2018 | 19:45
2
ואת אחוז ההפריות מחשבים מהביציות הבשלות, לא בטוח שכל ה23 היו בשלות.
תרגישי טוב ותנוחי ואני מקווה שעוד שבועיים תראי בטא חיובית.
לצפיה ב-'אמן. תודה'
אמן. תודה
24/04/2018 | 20:03
1
מתי אני אקבל את המידע של כמה ביציות בשלות היו? בהחזרה?
התקשרו היום ואמרו שהחזרה ביום חמישי ומחר יתאמו איתי שעה
לצפיה ב-'תשאלי'
תשאלי
25/04/2018 | 09:27
לא תמיד נותנים את כל המידע, אנחנו שאלנו את האימבריולוגיות ישירות וקיבלנו מהן את כל התשובות. 
בהצלחה בהחזרה!

לצפיה ב-'13 זה מספר מזל ביהדות!!'
13 זה מספר מזל ביהדות!!
25/04/2018 | 06:13
בהצלחה עם ההפריות!!
לי שאבו תמיד הרבה פחות אז גם היו לי פחות כאבים.
ביום של השאיבה תמיד נחתי בבית ולמחרת חזרתי לעבודה (לא עבודה פיסית)
אבל כל אחת מגיבה בצורה שונה.
ממליצה שאם את מרגישה לא טוב או חלשה, לא להיות גיבורים אלא להקשיב לגוף ולנוח בבית.
שוב בהצלחה!!

לצפיה ב-'בשעה טובה מאחורייך, טוב ספרי על מה'
בשעה טובה מאחורייך, טוב ספרי על מה
25/04/2018 | 06:24
3
מתבדחים בחדר ניתוח ??
לצפיה ב-'שאיבה ותוצאה מצויינת אצלי זלובסקי המרדים המקסים אמר פעם '
שאיבה ותוצאה מצויינת אצלי זלובסקי המרדים המקסים אמר פעם
25/04/2018 | 09:30
בס"ד
שמטופלות של פרופ משיח מקבלות
תוספת נוזלים חינם  וכשביקר בחדר התאוששות
אמר שמחנו לתת לך שירות בסטנדרט אסותא
(רמת החייל) בכלל אני שמחה כשיוצא לי משמרת של זלובסקי
אדם חביב כמו כל הצוות
ב"הצלחה
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
25/04/2018 | 13:23
1
האמת שנכנסתי לשם כשאני בקושי רואה משהו, כי אני עם מספר גבוה במשקפיים.
הרופא דיבר איתי קצת ויצא שאמרתי שאני שומעת שזה הוא, אבל מולי אני רק רואה איזה יצור מפלצתי וירוק 
עד שנרדמתי הצוות שם הריצו עליו בדיחות על זה וניסו למצוא איזה מפלצת ירוקה הוא...
לצפיה ב-' ב"הצלחה '
ב"הצלחה
25/04/2018 | 13:49
לצפיה ב-'מבואסת'
מבואסת
24/04/2018 | 18:22
19
התחלתי החודש טיפול לפני ivf.  דקפפטיל וגונאל.
היום היום ה-9 למחזור , נמצאו בשחלה ימנית 2 זקיקים-11 ועוד קטנים.
בשחלה שמאלית- זקיק 18 ועוד זקיקים קטנים.
e2-2130  ,  pro-0.9
הרופאה שלי התקשרה אליי עכשיו ואמרה לי שנעשה ביום שיש שאיבה של
ביצית אחת.    היא עוד אמרה לי שזה סימן שהשחלה שלי לא מגיבה טוב, שאולי
אחשוב על תרומת ביצית.    מה?  כ"כ מהר?  בלי ניסיונות?  ככה הם מפילים פטיש על הראש?     נכנסתי לדיכאון מהאמירה הזריזה הזאת עוד לפני הטיפול הראשון.     מה יש לכן להגיד לי?  מישהי היתה בסיטואציה הזא?

לצפיה ב-'כמה סבבים עשית? '
כמה סבבים עשית?
24/04/2018 | 18:26
לצפיה ב-'קראתי שוב'
קראתי שוב
24/04/2018 | 18:30
2
זה ivf ראשון?! אם כן לא הייתי נשארת אצל הרופאה הזאת עוד דקה. הגוף יכול להגיב כל טיפול אחרת. גם במידה ויש רזרבה נמוכה ומעט ביציות אפשר להשיג הריון...צריך למצות את הטיפול לפני שמציעים תרומת ביצית.
לצפיה ב-'כן, זה ה- ivf הראשון שלי, לא'
כן, זה ה- ivf הראשון שלי, לא
24/04/2018 | 19:20
1
לא האמנתי למשמע אוזניי.   זה פשוט הכניס אותי לדיכאון עמוק.

לצפיה ב-'גם ממליצה ללכת לשמוע דעה נוספת'
גם ממליצה ללכת לשמוע דעה נוספת
24/04/2018 | 19:39
בדר"כ לאחר כל טיפול לומדים מה עבד ומה לא עבד בטיפול.
משנים קצת ימינה שמאלה ובודקים איך הגוף מגיב.

לצפיה ב-'איזו מסקנה נמהרת'
איזו מסקנה נמהרת
24/04/2018 | 19:43
תכלס צריך ביצית אחת בפרייה אחת וכו'
אבל מסבב בודד אין להספיק מסקנות.
יכולה להדגים על עצמי -
סבב IVF 1 נשאבו 3
סבב IVF14  נשאבו 25
רוצה לומר - שהרופאה שלך תנוח
וגם את
לצפיה ב-'אל תישארי עם רופאה כזאת'
אל תישארי עם רופאה כזאת
24/04/2018 | 20:24
יש לך 3 זקיקים זה יפה מאוד! 
אני לא הייתי נשארת עם רופאה שלא מאמינה בדרך. לכי לרופא אחר.
 ממליצה לך על בר חוה :) 
לצפיה ב-'לי קרה, בחודש שעבר'
לי קרה, בחודש שעבר
24/04/2018 | 21:16
7
היה לי זקיק וחצי וקבעו לי שאיבה אבל ביקשתי לבטל ולנסות שוב בחודש הבא.
החודש הזה שאבו לי 20 ביציות.
אני לא יודעת למה זה קרה במקרה שלך אבל בטוח שהרופאה שלך טועה. תחליפי אותה מהר ואל תתיחסי למה שאמרה.
בקצרה מה שקרה אצלי בחודש שעבר זה שהורו לי להזריק מהיום הרביעי למחזור שזה מאוחר מדי והזקיקים לא התגייסו. צריך להתחיל סטימולציה ביום 2 או לכל היותר ביום 3 כדי להגיע למספר יפה של זקיקים (אם אין בעיה אחרת).

בכל מקרה, אל תיפול רוחך. תשאבי ותנסי. אולי תקלטי וכל הדיון הזה יהיה מיותר (אני ביטלתי כי יש לי מגבלה של 6 נסיונות וזה החמישי שלי)
אי אפשר להסיק שום דבר מטיפול אחד אלא אם כן הוא מניב הריון מלא ותקין עם ידיים מלאות וזה בדיוק מה שאני מאחלת לך:)

לצפיה ב-'וואווו תודה רבה על כל התגובות'
וואווו תודה רבה על כל התגובות
24/04/2018 | 21:24
6
זה באמת מאוד מעודד. 
כמי שנמצאת ממש בתחילת הדרך, לשמוע דבר כזה, זו תחושה שהשמיים נופלים עליי.  מה המגבלה באמת למספר טיפולים? 
לצפיה ב-'לילד ראשון את לא מוגבלת. תשאבי. בטח לשאוב'
לילד ראשון את לא מוגבלת. תשאבי. בטח לשאוב
24/04/2018 | 22:16
5
לצפיה ב-'מעולה. תודה. '
מעולה. תודה.
24/04/2018 | 22:42
לצפיה ב-'לצערי זה לא מדויק...'
לצערי זה לא מדויק...
25/04/2018 | 00:23
מגיל 42, אחרי 3 סבבים ללא החזרה, הקופות יכולות להגביל ואף עושות בעיות. 
קטונתי מלייעץ מה לעשות.
מצד שני - גם שאיבה של זקיק אחד נותנת יותר סיכוי מלא לשאוב.
לצפיה ב-'ולילד שני?'
ולילד שני?
25/04/2018 | 11:49
2
האם זה משנה אם לבן הזוג יש בנוסף ילדים מנישואים קודמים?
לצפיה ב-'אם זה לא ילד שלך הוא לא נספר.'
אם זה לא ילד שלך הוא לא נספר.
25/04/2018 | 11:58
גם אם לבן זוג שלך 3 ילדים, וזה הראשון שלך, זה נספר כמו ילד ראשון.
לצפיה ב-'ילד ראשון ושני אין הגבלת סבבים חוץ מהמקרה שחתולת עולם ציינה'
ילד ראשון ושני אין הגבלת סבבים חוץ מהמקרה שחתולת עולם ציינה
25/04/2018 | 12:35
מנסים עד שמצליחים
יש הגבלה של 6 שאיבות בשנה ויש מגבלה של עד גיל 45
בכל מקרה את יכולה לשלם מחיר מלא, ההגבלה היא רק לסבסוד.
ילדים של בן הזוג מנישואין קודמים שלו, לא נספרים לך. בהצלחה
לצפיה ב-'לרופא הבא. הייתי בנעלייך'
לרופא הבא. הייתי בנעלייך
24/04/2018 | 21:51
2
התחלתי אצל רופא זקן בקופת חולים, שגם עשה לי השאיבות. בספאן של חצי שנה, עברתי בסה"כ 2 שאיבות והחזרות והוא הודיע לי בחודש אחד בו הייתה לי תגובה ירודה, שסגרתי הבאסטה. כשהעזתי להתווכח, צחק עלי. ועם כל הניסיון שלו, הוא לא חשב אפילו לשלוח אותי להיסטרוסקופיה שגילתה אצלי פוליפים ברירית שיתכן שבעטיים החבר'ה מסרבים להיקלט.

מיותר לציין שיום הולדתי ה 40, בו הפיל עלי דלי הקרח הזה כמתנה (בלי שהיה עמי איש!), היה גם היום האחרון שזכה לראות אותי. שבוע אחרי הייתי במדיקל סנטר שם אני עד היום. וגם שם ויתרה עלי רופאה אחרי שאיבה אחת בקושי וגם ממנה חתכתי. והפלא ופלא, אצל הרופא הפרטי שמטפל בי מזה שנה, תמיד יש עם מה לעבוד. בכל סבב. מוציאים 2-3, יש הפריות ואמנם לא נקלט, אבל יש חומר ביולוגי. אני לא שופטת ולא פוסלת מי שהולכת על תרומה. אבל יש דרך לעבור לפני כן ואת עדיין לא שם. 
לצפיה ב-'האם יש סיבה לוותר על '
האם יש סיבה לוותר על
24/04/2018 | 22:00
1
הטיפול בחודש הזה ולחכות לחודש הבא, או שלנסות עם ביצית אחת? 
לצפיה ב-'כל מה שצריך זה רק אחד '
כל מה שצריך זה רק אחד
24/04/2018 | 22:17
אז לא הייתי מוותרת, כי אין לדעת. אבל כן הייתי מתחילה לחשוב, למי ללכת לעוד התייעצות.
לצפיה ב-'הייתי עוברת מיד רופא!'
הייתי עוברת מיד רופא!
25/04/2018 | 06:06
1
איזו מין קביעה?
לפני כלל ששאבו וראו כמה ביציות, לפני שראו כמה הפריות, לפני שראו איכות עוברים, לפני שבכלל ביצעו החזרה אחת. אני קצת בשוק. הנתונים שלך מראים שיש פעילות שחלתית תקינה, מה היא רוצה???
מה היא ממהרת לשלוח אותך לתרומה???
אותי מיהרו גם לשלוח לתרומה (ועוד מומחה פוריות מהמעלה הראשונה) אחרי שלא הזקיקים שלי
לא גדלו בכלל אחרי שני סבבי הורמונים.
לא ויתרתי ועברתי רופא.
הוא בעזרת סבב טבעי הצליח לגדל זקיק אחד ובודד שהיום בן שנה וקצת.
את לא צריכה מליון ביציות. מספיק זקיק אחד טוב שמן ובריא.
הרופאה הזאת לא נשמעת לי מקצועית יותר מידי.
זה כמו שיגיע אליה ילד שלומד ללכת באיחור ובמאמץ רב מצליח ללכת צעד ראשון והיא
במבט תפטיר שחבל על הזמן, הוא לעולם לא ילך וכדאי להשקיע בכיסא גלגלים.
מאחלת לך הצלחה מסחררת בסבב הנוכחי ושלא תצטרכי לחפש רופא חדש.
אבל ממליצה בחום אם יהיה סבב נוסף לחפש רופא/רופאה קצת יותר סבלניים
לצפיה ב-'תודה יקרה, מי היה הרופא שלך? '
תודה יקרה, מי היה הרופא שלך?
25/04/2018 | 06:16
לצפיה ב-'מתי לדעתכן הביוץ? החזרת מוקפאים על בסיס טבעי'
מתי לדעתכן הביוץ? החזרת מוקפאים על בסיס טבעי
25/04/2018 | 12:18
1
פרוגס  0.46
E2   377

(ביו אס רירית 15 זקיק 16 אבלללללל מפעמים קודמות לדעתי אני מבייצת רק בגודל 23 אבל פה האחות מתעקשת שאפילו יום שישי יש מצב שיגידו לי להזריק אוביטרל)
בלחץ כי יש לי טיסה עוד שבוע וקצת!!!לא רוצה לפספס
עוברים בני חמש יום לכן הלחץ
לצפיה ב-'לפי האסטרדיול יש עוד זמן'
לפי האסטרדיול יש עוד זמן
25/04/2018 | 15:31
לצפיה ב-'טיפולי ivf בתל השומר למטופלת כללית'
טיפולי ivf בתל השומר למטופלת כללית
23/04/2018 | 18:48
6
בנות אשמח לעזרתכן,
לאחר ניתוח אנדומטריוזיס דרגה 4 כולל הסרת חצוצרות (בוצע בתל השומר)
בעבר עשיתי 6 ivf  באופן פרטי
כעת לאחר הניתוח שוקלת לבצע טיפול ivf בתל השומר בגלל הקשר של מחלקת ivf למרכז אנדומטריוזיס.
אבקש לקבל פרטים על תהליך ivf בתל השומר למטופלת של כללית
1. קבלת טופס 17 לשאיבה והחזרה
2.מרשמי הורמונים - האם יש צורך להמיר את המרשמים?
 האם רופא משפחה יכול או יש צורך בגיניקולג של הקופה?
3. מה בנוגע למעקב זקיקים ובדיקות דם?

אודה לעזרתכן 

לצפיה ב-'עונה למיטב ידיעתי (גם אני בתה"ש)'
עונה למיטב ידיעתי (גם אני בתה"ש)
25/04/2018 | 07:49
5
1) טופס 17 - את נפגשת עם רופא ביחידת IVF,  ואז את הבקשה מגישות המזכירות  המהממות של המחלקה  (מורן או רונית) בשמך.  תוך יומיים -שלושה הן מתקשרות אלייך ואומרות אם קיבלת אישור או לא.

2) מרשמים לתרופות או הורמונים -  מקבלים מהאחיות (בהתאם להנחיות של הרופא כמובן),  אין צורך לבצע המרה,  הן נותנות לך מרשמים של קופ"ח כללית שאיתם ניגשים לבית המרקחת של הקופה.

3)  מעקב זקיקים וב"ד -  מומלץ מאוד לבצע במחלקת IVF בתה"ש.  מגיעים מוקדם בבוקר (הדלתות נפתחות בשש,  ואז לוקחים מספר למזכירות),  החל משבע מתחילים לקבל נשים. אם הגעת מספיק מוקדם את בחוץ עד שבע וחצי. 
יש אפשרות לבצע את המעקב בקופה שלך אבל את חייבת להעביר לאחיות את התוצאות עד 13:00  בצהריים.  אני העדפתי לוותר על זה. 

בסביבות 14:00  האחיות מתקשרות אלייך עם הנחיות הזרקה לימים הקרובים,  ומתי את צריכה לבוא שוב.

אני הייתי מאוד מרוצה מהתהליך  שם,  מקווה שיעבור גם לך בקלות.
לצפיה ב-'תודה על התשובה '
תודה על התשובה
25/04/2018 | 08:55
4
ממש הרגעת אותי הייתי בטוחה שהתהליך למטופלת כללית הרבה יותר ארוך וקשה.

את מטופלת כללית?
הקופה לא עשתה לך בעיות בהנפקת טופס 17?

והפתעת אותי שבתהש נותנים מרשמים של כללית..
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
25/04/2018 | 09:19
3
כן אני שייכת לקופ"ח כללית.
לא היו בכלל בעיות עם טופס 17. אישרו תוך יומיים.
לגבי המרשמים גם אני הופתעתי לטובה.
לצפיה ב-'תודה ושאלה נוספת'
תודה ושאלה נוספת
25/04/2018 | 09:25
2
האם לבדיקות דם ומעקב זקיקים בתהש צריך טופס 17 או שאין בעיה לעשות ?
לצפיה ב-'אין צורך בטופס 17 למעקב. זה חלק מהפרוטוקול.'
אין צורך בטופס 17 למעקב. זה חלק מהפרוטוקול.
25/04/2018 | 09:50
1
לצפיה ב-'תודה רבה לך :)'
תודה רבה לך :)
25/04/2018 | 10:05
לצפיה ב-'מעקב זקיקים קטע מוזר'
מעקב זקיקים קטע מוזר
25/04/2018 | 09:10
1
טוב , אז אחרי הדיכאון של אתמול,  שהיה לי זקיק אחד 18 בשמאל ןשניים 11 בימין והרופאה אמרה שנשאב ביצית אחת ביום שישי הקרוב , עשיתי גם היום מעקב . באופן מוזר לא רואים היום זקיק בגודל 18 בכלל . לא קיים . כן רואים בשחלה ימנית 3 זקיקים 14,13,10 ועוד כמה קטנים בגודל 10 ובשמאלית אחת בגודל 15 ועוד כמה קטנים בגודל 10. מה זה אומר?  זה טוב ? זה אומר שאוכל להמתין עוד קצת עד שהם יגדלו ואז לעשות את הטיפול או שיש מצב שבייצתי?  אני מזריקה גונאל ודקא כבר 7 ימים.  אתמול תוצאות הדם דלי היו: e2 2100  pro 1.9
לצפיה ב-'עשית גם היום בדיקת דם?'
עשית גם היום בדיקת דם?
25/04/2018 | 09:22
אצל מי עשית את האולטרסאונדים?
באופן עקרוני התמונה היום נראית יותר טוב כי נראה שיש פוטנציאל ל3 ביציות ולא רק אחת אבל צריך להבין אם הזקיק 18 היה טעות מדידה של הטכנאית אתמול או אם בטעות היה ביוץ לא מתוכנן למרות הדקא (קשה לי להאמין שהיה אבל בדיקת דם תיתן את התמונה המלאה)
לצפיה ב-'פרוברה לפני IVF - עזרה'
פרוברה לפני IVF - עזרה
25/04/2018 | 08:24
היי בנות,
אני במהלך טיפול IVF ארוך. הרופא אמר לי להתחיל ביום ה 19 כדור פרוברה פעמיים ביום ומהיום ה 21 להוסיף משאף סינרל. זה כמובן לאחר בדיקת דם שעברתי ביום ה 18 לראות שהתרחש ביוץ.
אני יודעת שתפקידו של הסינרל לעכב ביוץ ולאפס את המערכת אבל מה תפקיד הפרוברה בכל הסיפור??
ממה שקראתי זה לבנות שרוצות לקבל מחזור אחרי תקופה שהן לא מקבלות או מחזור לא סדיר...
לא מבינה איך זה קשור לטיפול. 
לצפיה ב-'שאלה לגבי תוצאות בדיקות דם'
שאלה לגבי תוצאות בדיקות דם
24/04/2018 | 19:09
7
היי לכולן,
אז עשיתי היום בדיקות דם וUS כהתחלה לסבב חדש של החזרה.. 
רציתי לשאול אם תוצאות בדיקות הדם הנ״ל טובות (עד עכשיו סמכתי על הרופא שאם התוצאות לא טובות הוא יעדכן אותי אבל אחרי 5 החזרות שכשלו חשבתי להתייעץ גם איתכן..)

Estradiol-1617.3
Progesterone - 1.6

תודה!
לצפיה ב-'באיזה יום את למחזור?'
באיזה יום את למחזור?
24/04/2018 | 19:43
1
החזרה על בסיס טבעי? הורמונלי?
לצפיה ב-'שכחתי לציין, יום 11 למחזור, הורמונלי, תודה!'
שכחתי לציין, יום 11 למחזור, הורמונלי, תודה!
24/04/2018 | 19:52
לצפיה ב-'משהו לא סביר'
משהו לא סביר
24/04/2018 | 19:44
4
באיזה יום של המחזור החדש את???
1617 אסטרדיול זה ממש לא ערך של תחילת סבב חדש...
בדקי את העניין
לצפיה ב-'אני ביום 11 של המחזור. הערך מועט מדיי/גדול מדיי?'
אני ביום 11 של המחזור. הערך מועט מדיי/גדול מדיי?
24/04/2018 | 19:53
3
אשמח להבהרה, תודה!
לצפיה ב-'סבבה לגמרי '
סבבה לגמרי
24/04/2018 | 20:43
1
פשוט כתבת שאת בהתחלת סבב
יום 11 זה לא התחלה
לצפיה ב-'כן את צודקת, תודה על התגובה! '
כן את צודקת, תודה על התגובה!
25/04/2018 | 10:59
לצפיה ב-'עשו לך גם אולטרסאונד?'
עשו לך גם אולטרסאונד?
25/04/2018 | 08:09
בהחזרה על בסיס הורמונלי יותר חשובה הרירית מאשר הערך של האסטרדיול. ברגע שהיא שמנה מספיק אפשר להתחיל לקחת פרוגסטרון וליצור "ביוץ"
לצפיה ב-'שואלת עבור חברה שאמורה להתחיל טיפולים ויש לה וגיניזמוס'
שואלת עבור חברה שאמורה להתחיל טיפולים ויש לה וגיניזמוס
22/04/2018 | 13:14
11
יש טיפים בשבילה מה לעשות?  איך להתמודד?  תודה
לצפיה ב-'אני סבלתי מוגינסמוס אחרי נישואיי'
אני סבלתי מוגינסמוס אחרי נישואיי
22/04/2018 | 14:10
2
נישאתי בבתוליי. כדי למגר אותו, פניתי לד"ר צבי צוקרמן מפתח תקווה, שהוא גם רופא נשים וגם מומחה לסקסולוגיה ומטפל בנשים בשיטת "פאולה", שעוזרת להרחיב את הפתח באמצעות תרגילי נשימה, שאפשר לתרגל לא רק ליחסי מין, אלא גם לפני בדיקות פולשניות. הוא מאוד עזר לי, מקבל דרך קופת חולים ובעלי גם מאושר בזכות זה . אז ממליצה בחום. גם על טיפ שקיבלתי מד"ר דגנית סמואל, רופאת נשים ברמת אביב - ללחוץ בעדינות כמו ליציאה בזמן כל בדיקה כזו, מה שמרפה את השרירים באזור ומקל על החדרת כל מכשיר.

אני לא ידעתי מה זה US וגינאלי, פאפ, או כל בדיקה נשית אחרת, לפני שנישאתי. ועם הטיפולים, צברתי ניסיון. בהתחלה, כל דבר נראה מפחיד ומרגיש כואב. זה מפסיק די מהר והופך להיות חלק רגיל ואפרורי ביום יום (הריצות/עמידה בתור, מעצבנים בהרבה בעיניי). בנוסף - אני הייתי אחת שמתעלפת בבדיקות דם. היום זה ממש לא קורה. 
אני כמובן מאחלת לחברתך שהטיפול הראשון שלה יהיה גם האחרון, אבל אם חלילה לאו - שתדע שאף אחת לא חושבת שהיא יכולה לעבור את זה וכולן עוברות. 
לצפיה ב-'פנדה יקרה חברה שלי שואלת האם'
פנדה יקרה חברה שלי שואלת האם
24/04/2018 | 23:14
1
מבדיקה לבדיקה ופעולה פולשנית את מרגישה יותר הקלה/שליטה בשרירים ויותר מרפה? היא אומרת שיש לה שריר לא רצוני וגם אם היא מאד מנסה היא מתכווצת והספקלום בכלל כואב לה ממש.   
אמרתי לה שתפתח חשבון פה בתפוז ותוכל להתייעץ ישירות אבל היא פחות מעוניינת.  אז אם יש הצעות והמלצות נוספות לאיך לעשות לה את התהליך יותר קל ופחות כואב אני ישמח לצלם לה התגובות .    ממש תודה !!
לצפיה ב-'בהחלט. זה מפני'
בהחלט. זה מפני
25/04/2018 | 07:41
שהפעולות הן לא כאלה ארוכות. ומפעולה לפעולה, את יותר מודעת לכאב ופחות חוששת ממנו, כי את כבר מכירה ויודעת. באופן כללי, תמיד עדיף להרפות. זה מקל על הבדיקה, למרות שההתכווצות היא אינסטינקט. אבל עם הזמן, גם ההרפייה מגיעה בטבעיות. 

אני הייתי ממליצה לבקש מכל רופא ספקולום ורגו, כשהיא נבדקת. לא משנה מי מטפל. וגם - יכול להיות שהכאב שלה נובע מפוליפים/מיומות, אז הייתי ממליצה לברר גם את זה (אצלי גילו רק לאחרונה, אחרי 3 שנות בירורים מתוכן שנתיים טיפולים, שפוליפ ברירית הרחם עושה לי את כל הכאבים בבדיקות ובהחזרות).

גם תרגילי קגל ניתן למצוא עליהם מאמרים בנט ואני בטוחה שגם ביוטוב. את חברה טובה. בהצלחה שיהיה לה
לצפיה ב-'להגיד מראש שהבדיקות מכאיבות לה ושיהיו עדינים'
להגיד מראש שהבדיקות מכאיבות לה ושיהיו עדינים
22/04/2018 | 14:36
3
באיזשהו שלב מפתחים חסינות ומתרגלים לבדיקות,
לי יש קושי מטורף עם הספקולום, אני אומרת מההתחלה שאני מאוד פוחדת
מהספקולום הזה, ובדרך כלל התגובה של הרופאים היא שהם יהיו עדינים,
לשים ידיים מתחת לטוסים ולהצמיד את הרגליים, ולנשום.

בסוף זה עובר...

שיהיה לה בהצלחה
ואהבתי את הטיפ של פנדה, בהחלט כדאי לטפל בזה אם אפשר.

לצפיה ב-'הרופא שלי בהחזרות, תמיד משתמש '
הרופא שלי בהחזרות, תמיד משתמש
22/04/2018 | 14:43
2
בספקולום "ורגו", שהוא אם אינני טועה מפלסטיק והרבה יותר קטן ועושה אותה העבודה. זה עוד משהו שיכול לעזור.
לצפיה ב-'אני גיליתי שיש אחד שהוא ארוך יותר'
אני גיליתי שיש אחד שהוא ארוך יותר
22/04/2018 | 14:46
אז אני מראש אומרת שיקחו את הצר והארוך,
ואז לא מקשיבים לי , מנסים עם הרגיל
ואז לוקחים את הצר והארוך

(משהו עם צוואר רחם אחורי, שהלך עוד אחורה אחרי לידה).

לצפיה ב-'אצל מי את מטופלת?'
אצל מי את מטופלת?
24/04/2018 | 23:16
לצפיה ב-'היי לי יש וגיניזמוס/ וסטיבוליטיס (איך שתרצי...)'
היי לי יש וגיניזמוס/ וסטיבוליטיס (איך שתרצי...)
22/04/2018 | 22:42
2
ואצלי זה ברמה די קשה.. בעבר אפילו אולטראסאונד וגינאלי אי אפשר היה לעשות לי..
אצלי אני בוררת רופאים בפינצטה כי כשהם חסרי יחסיי אנוש מאוד קשה לי להירגע..
אז חשוב שיהיה רופא שאפשר להרגיש בנוח (עד כמה שניתן) ולסמוך עליו
גם פיזיותרפיה של רצפת האגן עזרה לי ללמוד איך אפשר להרפות את השרירים שם...
בנוסף אני עובדת על עצמי מאוד חזק בזמן כל הפרוצדורות האלה ומנסה לומר לעצמי שאלה כאבים רגעיים והם יחלפו וזה "בסך הכל" כאב ואני יכולה לעמוד בזה ולא יקרה לי שום דבר...
אם היא צריכה עוד משהו היא או את יכולות לפנות אליי בפרטי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'גם לי יש וגיניזמוס'
גם לי יש וגיניזמוס
24/04/2018 | 19:27
1
גיליתי שלי הכי עוזר לעשות תרגילי קגל (kegel) לחיזוק שרירי רצפת האגן ובדרך נותן שליטה יותר טובה בכיווץ ובשיחרור של האיזור שם. ממליצה מאוד במידה והיא לא ניסתה כבר.
לצפיה ב-'יש סרטונים ביו טיוב על התרגילים האלה? תודה'
יש סרטונים ביו טיוב על התרגילים האלה? תודה
24/04/2018 | 23:15
תודה רבה שכתבת
לצפיה ב-'וואיי ממש תודה. איזה חמודות. '
וואיי ממש תודה. איזה חמודות.
24/04/2018 | 21:44
אצלם לה את התגובות ואשלח לה.  
לצפיה ב-'שאלת זכאות סבבים'
שאלת זכאות סבבים
25/04/2018 | 06:17
2
באתר הקופה נכתב כי קיימת זכאות של 4 עד 6 סבבים בשנה צפה.

סבב הוא שלב א או שלב א + ב.

כלומר?
כל שנה ניתן לבצע עד 6 מחזורים טיפול?
סבב מוקפאים נכלל בספירה?
איך אתן מתנהלות בספירה? אני מבינה כי 50 אחוז מהשנה אין טיפולים?
איך זה עובד?
לצפיה ב-'באיזו קופה את?'
באיזו קופה את?
25/04/2018 | 08:07
לצפיה ב-'מכבי'
מכבי
25/04/2018 | 19:47
לצפיה ב-'היסטרוסוקפיה אבחנתית'
היסטרוסוקפיה אבחנתית
23/04/2018 | 13:45
18
היי יפות. אז היום בדק אותי ד"ר שלומי כהן-איילון (המלך! מומלץ בחום!), אחרי שבכיתי והתעקשתי מול מומחה הפוריות, שאני רוצה לדעת מה קורה בפנים שם. בכל זאת, 5 החזרות כושלות ואני לא נעשית צעירה. בניגוד למה שתמיד חשבתי (שיש לי בתורשה רחם שרירני עם פוליפים רק מסביבו שלא אמורים להפריע להריון להיקלט), מסתבר שבנוסף התנחל לו בריריתו'ש, עוד פוליפ נסתר שאיש לא היה מודע לקיומו. יש סברה שהוא הוא, הסיבה לאי היקלטות החבר'ה שלנו. אני צפויה להיסטרוסקופיה ניתוחית בקרוב כדי להעיף את הממזר המחורבן, מה שיעכב את הסבב הבא, אבל גם רופא הפוריות חושב שאין טעם לפתוח בו, עד יסולק המכשול.
בבקשה תחזיקו אצבעות שהקופה תאשר (כי בינתיים גם עם ההתחייבות בדיעבד לבדיקה יש סרט). אבל בינתיים -

אם יש כאן מישהי שנקלטה אחרי היסטרוסקופיה ניתוחית, או שמעה על מישהי שנקלטה לאחריה, אני אשמח לכל עידוד.

חיבוק וידיים מלאות לכולכן.
לצפיה ב-'בהצלחה רבה!'
בהצלחה רבה!
23/04/2018 | 14:11
אני עברתי היסטרו ניתוחית אחרי הפלה (אצל גולדשמיט מומלץ הפורום) ומיד בהחזרה שלאחריה נקלטתי (הריון כימי אומנם, אבל בכל זאת  )
לצפיה ב-'וואו, איזה יופי!'
וואו, איזה יופי!
23/04/2018 | 14:35
1
עד כמה שאפשר להגיד יופי על זה שמצאו בעיה...
אבל לפי התפיסה שלי, עדיף לדעת שיש בעיה ואז לטפל בה, מאשר שהסיבה לכשלונות תיהיה מסתורית.
מחזיקה לך אצבעות שהכל ילך בקלות (ההתחייבויות, הניתוחית), שתקלטי מהר ותוכלי להניח את הכל מאחוריך.

הרופאה שלי לא ראתה טעם בהיסטרו' אבחנתית, עכשיו ברור לי שאני הולכת להתעקש על זה.
לצפיה ב-'תודה נסיכות '
תודה נסיכות
23/04/2018 | 14:36
לצפיה ב-'אני! אחרי ניתוח של שלומי!'
אני! אחרי ניתוח של שלומי!
23/04/2018 | 14:45
4
זה הסתיים בטרגדיה לא קשורה, אבל כן, בהחלט כן!
לצפיה ב-'סוסבלון מותק, תמיד אפשר לסמוך עלייך!!!'
סוסבלון מותק, תמיד אפשר לסמוך עלייך!!!
23/04/2018 | 14:55
1
תודה, תודה, תודה על התגובה הזו, בתוך כל מה שאת עוברת. לבושתי רציתי להתחתן עם הדוקטור התותח אחרי הפרוצדורה. מזל שהבעלול לא היה אם כי לדעתי, יש מצב שגם הוא היה רוצה להתחתן אתו...
לצפיה ב-'יש לכם טעם טוב :) שלומי רופא ואיש מקסים!'
יש לכם טעם טוב :) שלומי רופא ואיש מקסים!
23/04/2018 | 15:12
לגבי הלסמוך עלי- יש שיחלקו עלייך (נגיד אני :) )
נשיקות אחות ואומץ!
לצפיה ב-'הוא רופא נהדר, מקסים ומקצועי '
הוא רופא נהדר, מקסים ומקצועי
23/04/2018 | 21:24
1
בצורה בלתי רגילה.כשהייתי אחרי היסטרו' ניתוחית סבלתי מכאבים חזקיפ מאוד ואחרי חודש של בדיקות הוא גילה שיש לי זיהום ברחם ודאג לאשפז אותי ולתת לי טיפול מתאים. יצא לי להבדק אצלו פעמיים נוספות, ובכל אותן הפעמים הרגשתי שבאמת יש רופא שקשיב לי, שבאמת בודק וניתן לסמוך עליו. את ביידים מצוינות והלוואי ותתבשרי בקרוב.
לצפיה ב-'אמן, תודה מקסימה.'
אמן, תודה מקסימה.
23/04/2018 | 21:29
קצת פוחדת מהפרוצדורה ומתופעות הלוואי שלה. אבל יותר פוחדת שקופ"ח לא יאשרו. נקווה שבע"ה יהיה בסדר.
לצפיה ב-'פעמיים'
פעמיים
23/04/2018 | 14:56
לי יש היסטוריה של הידבקויות. פעמיים אחרי היסטרוסקופיה  ניתוחית לפתיתת ההידבקויות נכנסתי להריון.
פעם אחת חודש אחרי, ופעם שניה לקח כמה חודשים.

אבל לא בטוחה אם זה רלוונטי כי הרקע אחר.
בכל מקרה שיעבור בקלות ואמן לחקלאי בסבב הבא!
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
23/04/2018 | 15:01
4
הוא באמת אלוף הייתי אצלו בנושא אחר.. שאלה - איזה בדיקה הוא עשה לך כדי לגלות את הפוליפ?
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה אבחנתית. זו עם הצינור והמים.'
היסטרוסקופיה אבחנתית. זו עם הצינור והמים.
23/04/2018 | 15:11
3
אחרי גם US וגינאלי וגם בדיקה ידנית. הוא ממש יסודי. מקווה רק שהקופה לא תעשה בעיות. 
לצפיה ב-'כשהייתי אצלו'
כשהייתי אצלו
23/04/2018 | 16:01
2
הקופה כיסתה את התור אצלו (עלה 300₪) אבל עשיתי צינתור חצוצרה ולזה לא היה כיסוי..
האמת שגם לי יש תחושה שמשהו לא בסדר אצלי בפנים..
פשוט קבעת יעוץ ועשיתם את הבדיקה במקום?
לצפיה ב-'זה התחיל מזה'
זה התחיל מזה
23/04/2018 | 16:13
1
שהייתה לי תחושה שמשהו לא טוב קורה בפנים. לא יודעת אפילו למה. לא היה לי מושג, שבין החזרות/יחסי מין כואבים לבין פוליפים, יש קשר. את יודעת כמה רופא הפוריות הראשון שלי נהג לרדת עלי? שקשה לי ב US ובפאפ?

בדמעות בכיתי לרופא הפוריות הפרטי שלי והוא נתן המלצה לעבור היסטרו' אחרי החזרה 5 כושלת. רופא הנשים בקופה, בגלל הגיל והטיפולים הכושלים, אישר. תור קרוב דרך ספקי קופה רשמיים, לא מצאתי. בתחילה קבעתי אצל גולדשמיט במטרה לעשות פרטי לגמרי ואחרי במקרה (או שלא במקרה), הביא אותי הגוגל לד"ר כהן-איילון. צלצלתי  והפקידה מסרה שגם דרך קופות/ביטוחים פרטיים הוא מקבל. שלח לי ט' בקשה לאישור ניתוח ואני מקווה שיאשרו לי מימון בהשתתפות עצמית, בקופה. תור במקרה היה לו במדיקל להיום ומיהרתי מיד כשנתנו. התעריף הפרטי שלו, למקרה שלא מאשרים: 2,000 ש"ח (גולדשמיט לוקח 1,200 ויושב בר"ג). 
אם היה לי מועד קרוב יותר ואם הייתה לי סבלנות (ואם הייתי בגילך ), הייתי ניגשת לגולדשמיט או פשוט עושה דרך הקופה. יש זמן אצלך ב"ה לבירורים וגם לתורים ארוכים. בהצלחה
לצפיה ב-'הרבה הצלחה '
הרבה הצלחה
23/04/2018 | 16:22
מקווה שזה מה שעיכב אותך עד עכשיו ולאחר הסרת המכשול ההריון המיוחל יגיע!
את נותנת לי הרבה תקווה ומוטיבציה להמשך תמיד קוראת הודעות שאת כותבת.
מאחלת לך רק טוב
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות!!'
מחזיקה לך אצבעות!!
24/04/2018 | 14:31
1
כל הכבוד שהתעקשת והלכת עם התחושה הפנימית שלך. משמח מאוד גם לשמוע על רופאים נהדרים ויסודיים.
אגב, אני יודעת שזה נושא שנוי במחלוקת ולא תמיד אפשר לדעת, אבל גם הרופא פוריות שלי, שאני מאוד מכבדת אותו,  האמין שפוליפים מכשילים קליטה. אמן שהפוליפ החצוף הוא הוא הסיבה ולאחר הסרתו תיקלטי מיד ותקבלי פיצוי ענק כמו שמגיע לך. 
לצפיה ב-'תודה מייבי מהממת'
תודה מייבי מהממת
24/04/2018 | 17:23
זה קצת מעצבן ובאמת אי אפשר לדעת אם זה אכן זה במאה אחוז, אבל עם כל הפחד שיש לי מזה שיתעסקו בזה, אני יודעת גם שאין טעם להמשיך בלי. בידיים מלאות גם לך במהרה בע"ה.
לצפיה ב-'הרופא שלי לא היה המוכן להתחיל ivf לפני הסרת פוליפ'
הרופא שלי לא היה המוכן להתחיל ivf לפני הסרת פוליפ
24/04/2018 | 21:42
1
אמנם לא נקלטתי מיד אחרי שהוסר כי היו עוד ענינים אבל לא הרבה אחרי
מאחלת לך שתסירי את כל המכשולים ותקלטי מיד להריון מלא ותקין וקל
הקופה חייבת להשתתף בהוצאות הניתוח. בהצלחה. 
לצפיה ב-'תודה מתוקתי. שחלקת. '
תודה מתוקתי. שחלקת.
24/04/2018 | 21:54

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה