לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'היי בנות, חוזרת לפה שוב אחרי כמה שנים..... '
היי בנות, חוזרת לפה שוב אחרי כמה שנים.....
22/02/2017 | 12:56
8
אז עד לפני 6 שנים הייתי כבר בסרט הזה, בדיקות, מעקבים, לחץ לחץ אכזבות ייאוש, שבירות נפילות ובסוף קמנו וזכינו ב"ה בהריון אחרי IUI 
עכשיו חוזרת שוב לצערי, סרט דומה, בעיקרון אנחנו יודעים שהבעיה היא ביוץ מוקדם, כנראה ממש מוקדם, כי המחזורים כל 23 יום בממוצע, ואנחנו שומרים טהרה... הפעם החלטתי שאני לא מנסה הורמונים כי מניסיון זה עשה לי רק רע! אז הרבה דברים טבעיים, רפואה אטלרנטיבית ויש שיפור ב"ה, העניין הוא שאני רוצה רק מעקב דם + US בינתיים והרופא לא נותן לי, הוא שולח אותי לכל מיני בדיקות, ועכשיו צילום רחם  
הוא טוען שמי שבטיפולי פוריות והייתה כבר בהריון פעם חייבת לעשות צילום לפני שמטפלים לוודא שאין הידבקויות...
מה הקשר?? לא רוצה סתם בדיקות אוףף איזה רופא מעפן, צריכה להתעקש איתו על בדיקות דם ומעקב זקיקים.. כאילו מה הבעיה בזה? נראה לי שכך מתחילים בכל מקום, לא?! איך אצלכן?
וכנראה שנבלה (שוב) יחד בתקופה הקרובה אז תהיו נחמדות, טוב?!
לצפיה ב-'במחילה - את מוגזמת לחלוטין.'
במחילה - את מוגזמת לחלוטין.
23/02/2017 | 06:29
ועכשיו צילום רחם  
הוא טוען שמי שבטיפולי פוריות והייתה כבר בהריון פעם חייבת לעשות צילום לפני שמטפלים לוודא שאין הידבקויות...מה הקשר?? לא רוצה סתם בדיקות אוףף איזה רופא מעפן

הרופא שלך נשמע לי כמו בן אדם מקצועי שרוצה לשלול פינה בעייתית מאוד לפני שיוצא איתך שוב לדרך. את לא רוצה לעבוד איתו יש שפע רופאים אחרים  -תחפשי לך חדש.

אם זכית בהריון אחרי IUI ככל הראה נמנע ממך הטרור של IVF ואני מקווה בשבילך שלא תזדקקי לזה הפעם .

הצלחת להרגיז אבל זאת בטח לא הייתה הכוונה.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'דווקא אם את לא רוצה'
דווקא אם את לא רוצה
23/02/2017 | 08:02
להגיע סתם להורמונים, תקשיבי לרופא שלך.
אם רופא חסר אחריות (לא כמו שיש לך) תמצאי את עצמך מזריקה הורמונים או עוברת ivf לחינם למרות שהבעיה בכלל במקום אחר..
את יכולה אחר כך להתעקש להתחיל רק במעקב, אבל בינתיים נשמע שהוא צודק
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
23/02/2017 | 08:21
הרופא שלך נשמע אחראי שרוצה לוודא שלא תעברי ניסיונות כושלים לחינם.
כשאני חזרתי לטיפולים הרופא שלי שלח אותי להיסטרוסקופיה אבחנתית.זה מאוד נהוג אחרי לידה לוודא שלא נוצרו הידבקויות. אז את יכולה לבדוק איתו אם אפשרי לעשות היסטרוסקופיה אבחנתית במקום צילום רחם (אני אישית אף פעם לא עשיתי צילום רחם וממה שהבנתי הוא יותר כואב מהיסטרו).

קחי בחשבון שרוב משתתפות הפורום בסיבוב ראשון ונמצאות בשלב של ivf.
חלקן אחרי שנים של טיפולים ומספר דו ספרתי של טיפולי ivf ועדיין לא זכו לילד.
מאחלת לך שלא תגיעי לעולם הivf לעולם ושהסיבוב הזה יהיה קצר כמו הקודם וייסתיים רק בהזרעות.לבנתיים גלי התחשבות בדברייך בשאר משתתפות הפורום.
(גם אני השתתפתי פה בפורום בסיבוב שני ואני מבינה את הקושי של לחזור לעולם הטיפולים,אבל הקושי של אלו שעדיין לא הצליחו בסיבוב הראשון קשה הרבה יותר)

בהצלחה בהמשך

לצפיה ב-'אוי בנות סליחה ממש לא זו הייתה כוונתי!!!'
אוי בנות סליחה ממש לא זו הייתה כוונתי!!!
23/02/2017 | 08:54
3
הדבר האחרון שאני ארצה זה לפגוע במישהי שעוברת טיפולי פוריות!!!
מכירה את כל הנושא הזה מקרוב וחלילה לא לזה התכוונתי!
ממש מתנצלת מכל הלב אם מישהי נפגעה!
נכון ש IUI הרבה יותר קל מבחינתכן, אבל אני מאמינה שרובכן התחלתן מזה והיו לכן גם את החששות והתהיות שלכן בהתחלה... וזה לגיטימי.
אם הפורום מתאים רק למטופלות IVF אז אני מבינה שזה לא מקומי עוד.
בהצלחה לכולכן והריונות במהרה בקלות ובבריאות!
נ.ב. בסך הכל התכוונתי שלדעתי בחודש ראשון צריך לעשות מעקב ולבדוק מה בדיוק המצב במחזור טבעי לפני שמתחילים הורמונים ובדיקות שלא בהכרח צריך אותן...
לצפיה ב-'שיהיה לך בהצלחה! את לא צריכה להרגיש לא נעים...'
שיהיה לך בהצלחה! את לא צריכה להרגיש לא נעים...
23/02/2017 | 09:45
לצפיה ב-'הפורום פתוח לכל מטופלות פוריות באשר הן'
הפורום פתוח לכל מטופלות פוריות באשר הן
23/02/2017 | 11:01
1
יש פה הרבה נשים שעוברות שבעה מדורי גיהנום כדי להיכנס להריון, אז לקרוא פוסט בטונים כמו שלך ודאי צורם.
בהחלט יש פה נשים בשלב ההזרעות, ואף לפני הזרעות (יחסים מתוזמנים לסוגיהם).
את מוזמנת להישאר, בשמחה, ועל הדרך לקבל פרופורציות.
כמו כן, מצטרפת לקודמותיי: כדאי לך מאוד לבצע את הבדיקות שהרופא מפנה אותך אליהן.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ניסחת את המחשבה שלי בצלילות '
ניסחת את המחשבה שלי בצלילות
23/02/2017 | 14:47
הפורום פתוח לכל אחת- עם הזהירות המתבקשת.

לצפיה ב-'אורגלוטרן לדחיית ביוץ'
אורגלוטרן לדחיית ביוץ
23/02/2017 | 17:35
כדאי לך לעשות צילום רחם, אם אין בעיה זה גם לא כואב. אומרים שזה מעלה את הסיכויים להריון בחודשים שאחרי.
בקשר לביוץ המוקדם- גם לי אסטרופם ואיקקלומין לא עזרו ולא עשו טוב, יש בנות שזה גם לא טוב להן לביציות. אני הזרקתי אורגלוטרן 3 ימים מרגע קבלת הוסת (ובאמת הביוץ נדחה במספר ימים ולא היו לי תופעות לוואי) וביצעתי הזרעה טבעית (ללא הורמונים לגיוס והגדלת ביציות). שווה לנסות. בהצלחה
לצפיה ב-'בדיקות דם ומעקב זקיקים ביום שישי בחיפה והצפון'
בדיקות דם ומעקב זקיקים ביום שישי בחיפה והצפון
22/02/2017 | 09:09
6
היי לכולן,
מטופלת אצל ברקוביץ וגרה בחיפה. אני צריכה לעשות בשישי הקרוב בדיקת דם ומעקב זקיקים ולהעביר לרופא עד 13:00. אני שייכת לקופת חולים מכבי, מישהי מהאיזור יודעת איפה ניתן לעשות בדיקת דם ומתי בערך מתקבלות התשובות? או לחלופין - מישהי מכירה מקום פרטי שניתן לבצע זאת שם? 
לצפיה ב-'היי'
היי
23/02/2017 | 00:30
גם מטופלת שלו, בעברי ביום שישי עשיתי בדיקות דם בכהנמן בבני ברק ומשם קפצתי אליו למעקב זקיקים היה לי הכי נח.
בחיפה אני מאמינה שיש בטח במרכז לבריאות האישה...תתקשרי למוקד של מכבי תבררי.
בהצלחה
לצפיה ב-'אולי באלישע?'
אולי באלישע?
23/02/2017 | 08:06
לין?
לצפיה ב-'באלישע יש בשישי בדיקות דם משבע עד שמונה וחצי'
באלישע יש בשישי בדיקות דם משבע עד שמונה וחצי
23/02/2017 | 11:03
ממליצה לך להתקשר ולברר עם את יכולה לעשות שם באופן פרטי.
בהצלחה
לצפיה ב-'את יכולה לעשות באופן פרטי באלישע'
את יכולה לעשות באופן פרטי באלישע
23/02/2017 | 12:46
1
גם בדיקת דם וגם מעקב זקיקים.
זה עולה 300 ש"ח.
לפני כן את צריכה לעבור במזכירות, לקחת טופס וללכת לקופות לשלם ואח" לבדיקות הדם ו US .
בהצלחה.
לצפיה ב-'יודעת עד איזה שעה מתקבלות תוצאות בדיקת דם ביום שישי באלישע?'
יודעת עד איזה שעה מתקבלות תוצאות בדיקת דם ביום שישי באלישע?
23/02/2017 | 14:46
תודה! : )
לצפיה ב-'באלישע ניתן לבצע בדיקת דם ומעקב זקיקים'
באלישע ניתן לבצע בדיקת דם ומעקב זקיקים
23/02/2017 | 15:49
מעקב הזקיקים מתבצע ליד המזכירות (לוקחים מספר ומחכים בחדר ההמתנה) ולבדיקת הדם נכנסים לחניון האחורי ויורדים במעלית

לצפיה ב-'האם יש טעם לבצע בדיקת הריון לאחר 9 ימים ממועד ההחזרה?'
האם יש טעם לבצע בדיקת הריון לאחר 9 ימים ממועד ההחזרה?
23/02/2017 | 15:01
1
האם יש טעם לבצע בדיקה בייתית? היא תהיה מהימנה?

תודה לעונות:)
לצפיה ב-'לא, זה מוקדם מדי'
לא, זה מוקדם מדי
23/02/2017 | 15:28
לצפיה ב-'וריקוצלה'
וריקוצלה
22/02/2017 | 16:16
9
בבדיקת אולטרסאונד לבעלי נמצאה וריקוצלה באשך אחד בדרגה 3-4. הרופא שלנו אומר שאין צורך לעשות עם זה כלום. כנ"ל האורולוג.
בבדיקת זרע,המורפולוגיה בדרך כלל סביב ה 3%, התנועתיות בסדר אבל הריכוז לעתים נמוך. 
מה דעתכן? האם למישהי יש נסיון בנושא? האם כדאי לקבל חוות דעת נוספת? אם כן,למי כדאי לפנות?
לצפיה ב-'לבעלי גם יש'
לבעלי גם יש
22/02/2017 | 16:33
3
דרגה 2
הוצע ניתות, הוסברו סיכויי הצלחה. בחרנו לוותר ועשינו ivf
לצפיה ב-'הי, מעניין אותי למה החלטתם לוותר... ?'
הי, מעניין אותי למה החלטתם לוותר... ?
22/02/2017 | 19:25
2
והאם הצלחתם להרות בIVF בכל זאת?
לצפיה ב-'ויתרנו כי'
ויתרנו כי
22/02/2017 | 20:02
1
נאמר לנו שסיכויי ההצלחהעומדים על 40٪ ורק לאחר חצי שנה רואים האם הצליח או לא.
ולפעמים גם כשמצליח השיפור הוא לא מטורף ועדיין נזקקים לטיפולים.
לכן הלכנו ישר להפריות, מהן יש לנו ילדה

לצפיה ב-'מאד מעודד לקרוא! תודה '
מאד מעודד לקרוא! תודה
23/02/2017 | 13:28
לצפיה ב-'בעלי ביצע צינתור'
בעלי ביצע צינתור
22/02/2017 | 17:30
4
בעלי ביצע צינתור וריקוצלה -מדדים די זהים
ביצע אצל ד"ר פרשטנדינג משערי צדק
שאמר לנו שזה יכול לשפר.
אנחנו עוד לא יודעים אם יש שיפור
אבל זה פרוצדורה קלה בהרדמה מקומית
ואם אנחנו יכולים לעשות השתדלות קטנה למה לא?
ממליצה לכם ללכת אליו להתייעץ-אם לא יועיל -לא יזיק
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה גל! תוכלי לספר קצת יותר?'
תודה גל! תוכלי לספר קצת יותר?
22/02/2017 | 19:17
3
מה ההשלכות של טיפול כזה? האם אפשר להמשיך בטיפולים מיד אחר כך? והאם אותו רופא מקבל דרך קופות החולים? כיצד קובעים אליו תור?
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
22/02/2017 | 20:56
2
לגבי הטיפולים אפשר להמשיך מיידית ללא הפסקה.
ד"ר פרשטנדיג הוא מומחה בתחומו ומקבל בשערי צדק .
יש עליו הרבה המלצות גם מבוני עולם.
לגבי תורים וקופת חולים:
יש תור לבדיקת יעוץ שבה הוא בודק ורואה אם כדאי לצנתר  .
יש הבדל בין פרטי לרגיל בערך 200 שקל ושבועיים עד חודש הפרש.
לגבי הטיפול: אפשר גם דרך הקופת חולים אבל אין התחייבות שהוא יעשה את הטיפול - יש עוד רופא במחלקה אומרים שגם הוא טוב אך שמו פחות מוכר.
ולא מתחייבים מי הרופא.
לגבי פרטי: אחרי השתתפות הקופ"ח (לאומית) זה יוצא בערך 2000 שקל.
ואין קשר לזמנים קובעים תור, ואח"כ מחליטים בפרטי או ברגיל.
הטיפול עצמו יחסית קל בהרדמה מקומית בכלל דרך הצוואר הולכים אח"כ הביתה רגיל.  נאמר לנו שהמדדים משתפרים כ 3 חודשים לאחמ"כ.
לגבי המרפאה שלו היא בשערי צדק והטלפון: 02-6555014.

שיהיה לכם הרבה 
ואם יש עוד שאלות אז בשמחה.
לצפיה ב-'מנסיון.'
מנסיון.
22/02/2017 | 21:00
כדאי להתעקש שיסתכלו על שני הצדדים.
בעלי הזכיר לו שוב תוך כדי הטיפול.
ובסוף היה גם בצד השני.(אמנם זה פחות נפוץ אבל כדאי).
לצפיה ב-'וואו תודה, גל. אני בהחלט אשתמש בעיצתך..'
וואו תודה, גל. אני בהחלט אשתמש בעיצתך..
23/02/2017 | 13:31
ונראה איך ולאן זה מתקדם. המון תודה על העזרה ועל הסבלנות! 

לצפיה ב-'חוזרת לפה פעם נוספת'
חוזרת לפה פעם נוספת
20/02/2017 | 21:08
21
בס"ד
שלום יקירות, מה נשמע?
אני חברתה של מיוחדת עם חלום, והפעם אני פונה בקשר לעצמי, אני בת 36 עם cp, הולכת לקראת תהליך של הקפאת ביציות, ואת התוצרת אחזיר לפונדקאית, כשתתאפשר פונדקאות לרווקות בישראל.
אז באתי לפה כדי לקבל תמיכה מכן, וכדי לעכל שגם אני נכנסת לטיפולים אבל מכיוון אחר.
תקבלנה אותי?
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
21/02/2017 | 08:58
בהצלחה רבה בתהליך ואת מוזמנת כמובן להתייעץ איתנו
לצפיה ב-'ברוכה הבאה ובהצלחה '
ברוכה הבאה ובהצלחה
21/02/2017 | 09:32
לצפיה ב-'שלום! '
שלום!
21/02/2017 | 21:41
2
בס"ד
נאמר לי מהרופא שאני מתעדת להיות מטופלת אצלו, (לא יודעת אם מותר להזכיר שמות של רופאים, אז אנקוט בדרך הזו), שתכנית הטיפול שלי היא ביצוע 4 סיבובי שאיבת ביציות, או עד שאגיע ל-20 ביציות, זה הגיוני שטיפול המבוצע ללא הורמונים, יניב 20 ביציות?
מה אתן אומרות?
ותודה רבה על קבלת הפנים הנחמדה!
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
22/02/2017 | 06:23
היי מישהי ( יש לי תחושה שאנחנו חולקות אותו שם פרטי )
בחודש רגיל עד כמה שאני יודעת הגוף שלנו מייצר 1 עד 2 ביציות שמנמנות ובשלות.
הגירוי ההורמונלי שבתחילת סבב IVF נועד להגביר את ייצור הביציות לקראת השאיבה .
במחילה מהרופא אני סופר סקרנית איך הוא מתכוון להגיע להישג הזה ללא הורמונים.
אם בא לך לשתף בתוכנית הטיפול - אשמח להציץ.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הטיפול הוא ללא הורמונים כלל?'
הטיפול הוא ללא הורמונים כלל?
22/02/2017 | 11:06
קראתי כאן בפורום על סבבים טבעיים שהניבו גם 3 ביציות, אבל לא על יותר מזה.
אשמח גם לשמוע מה הפרוטוקול כדי לנסות להבין.
לצפיה ב-'תשובות לצילה ואיילה'
תשובות לצילה ואיילה
22/02/2017 | 12:44
6
בס"ד
צילה, אני לא יודעת האם מותר לכתוב פה שמות של רופאים, אבל הרופא שאני אמורה להיות מטופלת אצלו הוא מחלוצי תחום ה-IVF בישראל.
איילה:
תכנית הטיפול אמורה להיות מבוצעת ללא הורומנים כלל, מכיוון שאסור לי לקחת הורמונים, כי אני לוקחת כדורים נגד פירכוסים, וההורמונים נוגדים את הכדורים שלי, ויוצרים התנגשות איתם.
דיברה איתי מזכירת הרופא, ואמרה לי שזו תכנית הטיפול, על הדרך היא נקבה גם בסכום גבוה מאד, ואמרה שאין מימון מדינה.
צילה, אנחנו אכן חולקות את אותו שם פרטי, אבל מאז שטוליתי המליצה שלא לחשוף שמות פרטיים, אני לא עושה את זה.
מקווה שהכל ברור.
לצפיה ב-'חוששת מאוד שאת נקלעת למסחטת כספים'
חוששת מאוד שאת נקלעת למסחטת כספים
22/02/2017 | 13:03
2
הקפאת ביציות תמיד יקרה כי המדינה לא ממנת את התהליך.
אם את מתעתדת לעבור טיפול טבעי ללא הורמונים כלל, אז כמו שצילה אמרה אין אפשרות להפיק יותר מ-1-2 ביציות בכל מחזור טיפול, ולרוב זה יהיה 1 ולא 2.
משמעות הדברים היא שאת תצטרכי לעבור לפחות כ-20 סבבים על מנת להגיע למספר המינימלי הראוי להקפאה, וכאמור כל סבב כזה עולה הרבה מאוד כסף.
ועוד לא דיברנו על איכות הביציות שיופקו, האם הן יהיו ראויות להקפאה וכו' (כי אם לא, זה עוד סבב יקר שהתבזבז).
אין לי ספק שהרופא מקצועי ובעל ניסיון, ואין ספק שהוא בחר בתכנית טיפול שמתאימה למצבך הבריאותי.
אבל הוא רופא, לא מנהל הבנק שלך. והשיקול הכספי הוא חשוב, ועלייך להיות מודעת לו.
בהצלחה רבה, בכל אשר תבחרי. 
לצפיה ב-'בשאיבת ביציות לצורכי שימור פיריון'
בשאיבת ביציות לצורכי שימור פיריון
22/02/2017 | 20:31
1
מותר רק 4 סבבים או עד 20 ביציות, הקודם מבינהם. זאת אומרת שגם אם היא תרצה היא לא תוכל לעשות 20 סבבים כי משרד הבריאות לא מאפשר את זה.

לצפיה ב-'מעניין איך משרד הבריאות עוקב אחרי זה...'
מעניין איך משרד הבריאות עוקב אחרי זה...
23/02/2017 | 13:06
הרי הפעולה נעשית בלי מימון המדינה, פרטי לחלוטין... ותיאורטית היא גם יכולה לעשות את זה מקומות שונים. 
מעניין איך זה נאכף.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה סיסטר'
ברוכה הבאה סיסטר
22/02/2017 | 13:46
2
ברור שאין סיבה לחשוף שמות .
אני מניחה שאת ומיוחדת חולקות את אותו הרופא ואכן כבודו במקומו מונח פשוט בשביל הקפאת 20 ביציות ללא גירוי הורמונלי צריך לא מעט סבבים ולא מעט כסף
אלא אם כן יש פה פרוטוקול סמוי.
תכלס - ביולוגית עד כמה שאני יודעת חודש אחד זה ביצית אחת.
בהצלחהה
לצפיה ב-'תודה על המידע'
תודה על המידע
22/02/2017 | 19:12
1
בס"ד
מסרו לי את כל המידע, ביקשתי כמה ימים לחשוב, וקיבלתי את ההחלטה ללכת על זה, אבל יש לי שאלה:
האם שאיבה היא למעשה כמו ניתוח, או שמדובר בסיפור אחר?
לצפיה ב-'שאיבה'
שאיבה
22/02/2017 | 19:42
מתבצעת תחת הרדמה קלה - משהו כמו 20 דקות בחדר ניתוח ביחידת הIVF
התאוששות כשעתיים ויאללה הביתה
בהצלחה!
לצפיה ב-'יכול להיות IVM?'
יכול להיות IVM?
22/02/2017 | 14:09
כלומר ששואבים הרבה ביציות לא בשלות ומגדלים במעבדה?... סתם תהיה...מאחלת לך בהצלחה ושיעבור בקלות !
לצפיה ב-'הי, את יחידנית?'
הי, את יחידנית?
22/02/2017 | 20:32
7
מוזמנת גם לקומונה של בדרך לאמהות יחידניות.

אני ממליצה לך לשקול הקפאת עוברים ולא ביציות, יש לזה סיכוי גבוה יותר.

בהצלחה!

לצפיה ב-'היי!'
היי!
22/02/2017 | 20:55
6
בס״ד
אני יחידנית, אין לי עוברים אלא רק ביציות, כך שאני לא יכולה לקבל את המלצתך אילו רציתי.
מה שכן, אני מאד מתרגשת וחוששת.
לצפיה ב-'לאפחת אין עוברים'
לאפחת אין עוברים
22/02/2017 | 20:56
5
אבל אם את שואבת ביציות את יכולה ליצור עובר על ידי הפגשה של הביצית עם זרע (תרומת זרע) וליצור עובר ולהקפיא אותו. הסיכוי גבוה יותר לדעתי. מציעה להתיעץ על זה עם הרופא.

בהצלחה!

לצפיה ב-'תשובה בשבילך:'
תשובה בשבילך:
22/02/2017 | 21:11
4
בס"ד
לצערי, אין לי תרומת זרע.
לצפיה ב-'בנק הזרע...'
בנק הזרע...
22/02/2017 | 21:25
3
קונים זרע, יוצרים עוברים, ובעתיד תחזירי לפונדקאות...

(אני יחידנית מתרומת זרע)
לצפיה ב-'האם השגת תרומת זרע היא חובה לפני ההקפאה?'
האם השגת תרומת זרע היא חובה לפני ההקפאה?
22/02/2017 | 21:54
2
בס"ד
סתם שאלה שעלתה לי.
לצפיה ב-'לא'
לא
22/02/2017 | 22:59
אני מניחה שיש עניין של שיקולי דת ועל כן ת.זרע כרגע אינה הכרחית.
אבל בגדול - הקפאת עוברים עדיפה על הקפאת ביציות
כך או כך - בהצלחות
לצפיה ב-'לא '
לא
23/02/2017 | 11:13
רק שהיום, לפי מה שהבנתי מקריאה פה ושם,
יש יותר הצלחות בהפשרה ושימוש בעוברים מאשר בביציות,

ממה שהבנתי בין השורות, ואולי אני טועה, את מתכוונת להרות בעזרת פונדקאית,
את רווקה, ומתכוונת בהמשך להשתמש בשירותי בנק הזרע? אולי לא הבנתי נכון,
אבל אם כן, כדאי לנסות לייצר עוברים.

בכל מקרה בהצלחה!

לצפיה ב-'כאבי מחזור לאחר החזרה:'
כאבי מחזור לאחר החזרה:
22/02/2017 | 18:42
4
הי לכולן,
עשיתי החזרה לפני שבוע של 2 עוברים יפים לאחר pgd. אני מרגישה שעוד רגע אני מקבלת מחזור.. מרגישה ממש את כל הכאבים והתסמינים הרגילים. אני ממש פוחדת שאקבל. אנחנו אחרי הסבב התשיעי, אני עם תמיכה של אנדומטרין פעמיים ביום וקיבלתי דקאפפטיל ואוביטרל לתמיכה. אני בלחץ נוראי.  עקרונית אני אמורה לקבל ביום שישי ובתקווה שלא. אתן חושבות שעדיין מוקדם להספיד את הטיפול? מי מכן גם חשה כמוני? אני בתקופת מבחנים והראש שלי טרוד רק בזה..
אשמח לתשובתכן:)
לצפיה ב-'נשמעת תחושה שכיחה מאד'
נשמעת תחושה שכיחה מאד
23/02/2017 | 00:55
1
אחרי כל הזרעה וגם אחרי ההחזרה האחרונה שנכון לעכשיו הצליחה - התחושות שמלוות אותי הן של כאבי מחזור אחת לכמה זמן. אמור להיות תקין - אני חושבת שזה קשור גם להורמונים שאת לוקחת כתמיכה וגם לשינויים שמתרחשים ברחם.
מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-'אני מרגישה כל הזמן את הכאבים.האם זה אופייני גם להיריון?'
אני מרגישה כל הזמן את הכאבים.האם זה אופייני גם להיריון?
23/02/2017 | 12:29
תודה לכולכן על התשובות:)
לצפיה ב-'אצל הרבה נשים, תחילת הריון גם עם תסמינים כאלה '
אצל הרבה נשים, תחילת הריון גם עם תסמינים כאלה
23/02/2017 | 01:27
)גם בהריון טבעי). אצל אחרות.. הורמונים מהטיפול גורמים לזה.. אצל מיעוט אחרות- הורמונים לא מתאימים בטיפול ובפרטחוסר.. יגרמו לווסת קצת להקדים.
מקווה בשבילך שזה סממן להריון...
לצפיה ב-'אלה תחושות נפוצות מאוד'
אלה תחושות נפוצות מאוד
23/02/2017 | 07:56
והן לא מעידות על הצלחחה או כישלון של טיפול.. למזלנו :)
יכולה להגיד לך ככה התחיל אצלי היריון.. מחזיקה לך אצבעות! בנתיים לא להתייאש ולנסות להתעסק בדברים אחרים
לצפיה ב-'לא יודעת אם אני פרנואידית או שזו הגישה אצל כולם..'
לא יודעת אם אני פרנואידית או שזו הגישה אצל כולם..
21/02/2017 | 12:30
12
שוב שלום בנות יקרות,
אז ביומיים הבטא הכפילה את עצמה מ368 ל883. הפרוגסטרון קצת עלה אבל עדיין נמוך - מ24.8 ל32.5.
במרפאת IVF אמרו שהם מרוצים והזמינו אותי לאולטרסאונד בעוד 3 שבועות (יהיה 7+4).
כששאלתי האם לא צריך לעשות עוד לפחות בדיקת דם אחת לראות שהפרוגסטרון ממשיך לעלות כמו שצריך, אמרו שמבחינתם לא (ולמעשה שהם לא יעשו לי את הבדיקה כי מבחינתם אין צורך. אמרו להגיע רק אם מתחיל דימום. שאלתי אם לא כדאי לבדוק ולעקוב מלכתחילה *לפני* שמתחיל דימום.. אז מבחינתם לא. בקיצור אמרתי שאלך לבדוק דרך מרפאת הבית ורופאת המשפחה שלי ואעדכן אותם..
זה לא קצת מוזר? חשבתי שבודקים הכפלה של בטא יותר מפעם אחת בודדת, ועל אחת כמה וכמה כשרמות הפרוגסטרון נמוכות מאד..
כמו כן, זה הגיוני שהאולטרסאונד הראשון יהיה רק בשבוע 7+4? מה עם לבדוק לפני זה שק היריון, קוטב עוברי, שק חלמון, את העובדה שההיריון השתרש ברחם..?
זה הם שמחפפים או שאני קצת פרנואידית וזו התנהלות תקינה?
חייבת לציין שכאשר הייתי מטופלת במרפאת פוריות (לפני שעברתי להיות משויכת ליחידת IVF) המעקב היה הרבה יותר צמוד ודואג, אז אולי אני משווה שני דברים שונים וההתנהלות הנוכחית סבירה ומקובלת..
תוהה האם מעבר לתור העצמאי לבדיקת דם נוספת שקבעתי לעצמי, כדאי גם לקבוע תור עצמאי לרופא נשים כלשהו לשבוע 6 נניח..
לצפיה ב-'זה מקובל בחלק מהמקומות'
זה מקובל בחלק מהמקומות
21/02/2017 | 12:47
יש מקומות שגם הכפלה לא בודקים, אם הבטא טובה אז מזמינים לאולטרסאונד בשלב שבו כבר מצפים לראות דופק. והפרוגסטרון שלך בסדר גמור.
לצפיה ב-'זה בסדר'
זה בסדר
21/02/2017 | 13:07
אצלי בכלל לא בדקו הכפלה (בטא ראשונה הייתה 380). חשוב לבדוק הכפלות רק כשמתחילים מבטא נמוכה, כי אז יש ספק אם זה הריון או כימי\חוץ רחמי. בבטא כמו שלך אין ספק.
מה שכן, אותי הזמינו לאולטרסאונד כעבור שבוע מבטא ראשונה.
אבל את יודעת מה? יש הגיון בזה שהזמינו אותך רק בשבוע 7. כי בשלב הזה כבר חייבים לראות דופק, והדברים די חד משמעיים, מעקבים מוקדמים יותר עלולים להיות מורטי עצבים, וחבל.
לדוגמא, לא תמיד רואים חלמון בשבוע 5, זה לא אומר כלום אבל המילים "לא נצפה חלמון" נשמעות מלחיצות אז נשים נכנסות לחרדות סתם.
בשבוע 6 לא תמיד רואים דופק, וגם זה עדיין יכול להיות תקין, וממילא לא יודעים אם תקין או לא עד שבוע 7, אז בשביל מה?
יש רופאים ומרפאות שמקפידים על מעקבים תכופים ובדיקות הכפלות חוזרות ונשנות, אבל לא ברור אם יש לזה ערך פרוגנוסטי בבטאות גבוהות. 
שימשיך עגול ותקין! 
לצפיה ב-'אצלי במרפאה דווקא בדקו גם כשהייתה הכפלה מעל 1000'
אצלי במרפאה דווקא בדקו גם כשהייתה הכפלה מעל 1000
21/02/2017 | 13:08
נראה לי שזה תלוי מרפאה. אני חושבת שהפתרון שלך טוב ומקווה שמגמת העלייה תמשיך ושיהיו בשורות טובות
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
22/02/2017 | 00:05
בדקו 2 הכפלות. אחת אחרי 48 שעות ועוד אחת שבוע לאחר מכן, וגם זימנו לאולטרסאונד בשבוע 7+3. אני כמובן לא התאפקתי והלכתי לרוףא בקופה בשבוע 5 ו 6 לראות שק ודופק
לצפיה ב-'אצל בר חווה בודקים עד בטא 1000'
אצל בר חווה בודקים עד בטא 1000
22/02/2017 | 12:18
ואז בשבוע 7 דופק ואז תקינות הריון רק בשבוע 10.. אני התהלכתי עם עובר מת בבטן משבוע 8 עד הבדיקה 3 שבועות.. בהריון הבא, אם יהיה...אבדוק כל שבוע. זה הרג אותי להרגיש בחילות ובהריוןואז לגלות שהכל היה פיקציה ככ הרבה זמן...
מאחלת לך המון המון בהצלחה ושימשיך תקין ומשעמם 
לצפיה ב-'ברוב המקומות זה ככה. אבל..'
ברוב המקומות זה ככה. אבל..
22/02/2017 | 16:13
5
ראשית בטא אין סיבה לבדוק. בטא מעל אלף לא בהכרח תוכפל, וזה בסדר.
פרוגרסטרון.. האם מדובר בהחזרה על בסיס הורמונאלי ואת מקבלת רק פרוגרבטרון וגינאלי? אם כן הפרוגרסטרון תקין כנראה. אם לא.. אני מהמחמירים שאומרים שעדיף לעלות מינון.
לגבי אולטרסאונד... שוב אני מהמחמירים וחושבת שכדאי ללכת החל מ 5+0 לבדוק שק. רוב הרופאים אומרים להגיע בשבוע 7 לדופק

לצפיה ב-'תודה בנות - תשובות ותהיות המשך'
תודה בנות - תשובות ותהיות המשך
22/02/2017 | 18:54
4
מדובר על החזרה של בלסטוציסט מוקפא. אני לוקחת אסטרופם, דופסטון ואוטרוגסטן. כשראו שהפרוג' נמוך העלו לי את האוטרוגסטן מ4 ביום ל6 ביום, וזהו, אפילו לא הסכימו לבדוק שוב שבאמת עולה בעקבות שינוי המינון.
הלכתי לרופאת משפחה והיא נתנה לי הפניה לעוד 2 בדיקות דם, מחר ובשבוע הבא, אז מהבחינה הזו אני רגועה כי יכולה לעקוב אחרי הפרוג' גם בלעדיהם.
מה שיותר מטריד אותי זה האולטרסאונד, הבעיה שאם אני קובעת תור לגיניקולוג דרך הקופה לשבוע 5-6 לראות שק היריון, זה הרופא שאהיה משוייכת אליו גם בחודשים הבאים. וכמובן שכל הרופאים שיש להם תור מעכשיו לעכשיו אלו רופאים עם דיס-המלצות רבות - מה שאפשר לחיות איתו בשביל בדיקה אחת, אבל בטח שלא להתקע איתם אחר או לסמוך על טוב ליבה של הבירוקרטיה שתתן לי אישור מיוחד לעבור רופא..
אז אני בדילמה - או לוותר על אולטרסאונד של שבוע 5 כדי שיהיה לי תור לרופא מעקב שאני רוצה (חודש וחצי מעכשיו), או לעשות את האולטרסאונד שבוע 5 אצל הראשון שזמין ואז להתקע עליו או להיות תלויה בחסדי הבירוקרטיה. (הקטע שגם אם יאשרו לי לעבור לרופא אחר - מאמינה שעם מספיק אסרטיביות והתעקשות זה יקרה - מאותו הרגע שוב אצטרך לחכות חודש וחצי עד שיהיה תור לרופא שאני כן רוצה, וכאילו איבדתי את 3 השבועות הקרובים שבהם הפזם להמתנה יכול היה לדפוק כבר..)
אוף
לצפיה ב-'בטוח שבעייתי לעבור רופא?'
בטוח שבעייתי לעבור רופא?
22/02/2017 | 23:29
2
אני למשל בכללית וגם חשבתי שיש תקופת צינון- כי בעבר הייתה אבל עכשיו אין כזאת לגביי רופאי נשים ואפשר לקבוע בכל פעם לאיזה רופא שרוצים... (גם לי יש רופא שלכל תור אליו צריך לחכות חודש וחצי...)
לצפיה ב-'זה מה שאמרו לי במוקד'
זה מה שאמרו לי במוקד
23/02/2017 | 00:51
1
שזה עקרונית אפשרי אבל אני צריכה לשכנע אותם ואז אולי לקבל אישור לעבור, כי אמורה להיות משוייכת 3 חודשים לאותו רופא. בפועל מאמינה שיתנו לי לעבור אבל בגלל שאפשר לקבוע תור רק לרופא אחד בכל פעם - אם אני קובעת תור לרופא שזמין בעוד שבוע, סביר להניח שהתורה שרציתי כמה שבועות לאחר מכן לרופא שרציתי כבר יתפס..
חושבת שאנסה פשוט לגשת למרפאת נשים בלין ולהסביר את המצב ולראות אם יוכלו להכניס אותי לאולטרסאונד בלי הפניה..
לצפיה ב-'אני הלכתי למרכז בריאות האישה, אמרתי שאני מבקשת'
אני הלכתי למרכז בריאות האישה, אמרתי שאני מבקשת
23/02/2017 | 12:13
להיבדק, שאלו למה.. אמרתי שאני מבקשת להיבדק, כי ההיריון יקר,
ואני רוצה לדעת שהכל בסדר. אמרתי שאני לא מתכוונת לשקר שכואב לי ,
אלא שאני בלחץ שהכל בסדר (הייתי אחרי הפלה בשבוע 8+4),
לא היתה בעיה...

וזה לא גרם להחלפת רופא, לרופא הנשים שלי הלכתי בלי קשר.

בהצלחה ושימשך ארוך, תקין, משעמם ובידיים מלאות
לצפיה ב-'אין לך רופא נשים "רגיל"'
אין לך רופא נשים "רגיל"
23/02/2017 | 01:45
אליו את הולכת בעניינים שאינם פריון? אם יש אז את יכולה ללכת אליו ולבקש שיבדוק למרות שזה לא תפקידו כביכול.
בנוסף.. את יכולה ללכת למוקד נשים בקופה.. אבל אז צריך להמציא להם משהו..  כמו שכואבת הבטן או את חושבת שראית הפרשה מוזרה או משהו כזה..
לצפיה ב-'בסורוקה בכלל לא בודקים הכפלות'
בסורוקה בכלל לא בודקים הכפלות
23/02/2017 | 11:22
בודקים בטא ביום ה 15, אם היא גבוהה ויפה, לא בודקים כלום יותר עד הדופק.

שיהיה הריון ארוך, בריא ובידיים מלאות
לצפיה ב-'בנות שעברו הזרעות בבקשה תכנסו '
בנות שעברו הזרעות בבקשה תכנסו
23/02/2017 | 09:05
2
אחרי כל מסת הבדיקות אני ובעלי נפגשנו עם הרופא .. 

בבדיקת זרע הראשונה יצאו תאים תקינים 0% וכל שאר הבדיקה מצויינת..
פרופ' פרחי טען שנעשה את כל הבדיקות וכנראה שפנינו מועדות להפרייה .
וביקש ספירת זרע חוזרת .

אבל אחרי שחזרנו אליו עם הספירת זרע חוזרת וכל הבדיות יצאו 1 % תאים תקינים וכל שאר הבדיקה מצוינת .. צריך שיהיה מעל 4 % אבל עדיין לפחות 1 זה משהו .. לכן אנחנו עוברים להזרעה כפולה ..
ונתן לי לקחת כדורים - דופסטון להבאת המחזור כי חודשיים לא קיבלתי מאז שלקחתי את האוביטרל והאיקקלומין .. ( בד"כ הייתי מקבלת סדיר כל 40-45 יום) ולאחר מכן זריקות פיורגיון פעם ביום לאחר מכן אוביטרל ואז הזרעה כפולה ... בע"ה.

משתפת אותכם כי אתם שותפות אצלי בהכל נשמות טובות .. ותמיד מעודדות ..

בעלי המקסים אח"כ ואני הלכנו ליום כיף קניות ארוחה היה כיף אתנחתא קצת באמצע השגרה ..

אשמח לשמוע סיפורי הצלחות של בחורות שנקלטו בהזרעות .. ובכללי אם מישהי מכירה את הזריקות/תרופות האלה ויודעות אם היו להם תופעות לוואי ..

ועוד משהו הגיוני שהרופא למרות הכל לא ביקש צילום רחם  ?
מציינת כי אני בת  22 

אוהבת המון בנות .
ר-ק בשורות טובות אמן !!
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
23/02/2017 | 11:09
לא תמיד שולחים מיד לצילום רחם לפני הזרעות, במיוחד כשיש בתמונה בעיית זרע, כי זה בעצם אומר שרוב הסיכויים הם שהבעיה אצלו ולא אצלך.
אבל גם כשאין בעיית זרע, לרוב מנסים הזרעה או שתיים לפני שמפנים לצילום, אלא אם כן יש בהיסטוריה הרפואית שלך משהו שמעלה חשד לאפשרות של הידבקויות וחסימות למיניהן: לידה או קיסרי בעבר, היסטוריה של זיהומים ודלקות באגן וכו'.
פיורגון אצלי לא גרם לשום תופעות לוואי, זריקה קלילה ונטולת תופעות. אוביטרל הוא למעשה הורמון ההריון וגורם לתופעות שמאוד מזכירות הריון למספר ימים, זה קצת מעצבן אבל הכנה טובה לעתיד הקרוב.
בהצלחה!
לצפיה ב-'פיורגון ואוביטרל'
פיורגון ואוביטרל
23/02/2017 | 12:02
לפיורגון לא היו תופעות לוואי
גם לאוביטרל לא

לצפיה ב-'להחליף תורם זרע, או לא להחליף, זו השאלה...'
להחליף תורם זרע, או לא להחליף, זו השאלה...
22/02/2017 | 17:08
3
הי לכולן,
אשמח להתייעצות...
אני לקראת IVF מס' 6.
השניים הראשונים הסתיימו בהריון כימי ובשלישי הריון שהדופק בו פסק בשבוע 7. טיפולים 4 ו-5 הסתיימו בבטא שלילית 
לכל אורך התהליך אני עם אותו תורם (לרבות 3 הזרעות קודם לכן שהסתיימו בתשובות שליליות).
בר חווה טוען באופן נחרץ כי לדעתו אין צורך להחליף תורם כיוון העוברים שנוצרים הם מצויינים (אין הרבה הפריות, אך העוברים שכן נוצרים הם באיכות מצויינת). בבנק הזרע דווקא בעד להחליף בבחינת "משנה מקום, משנה מזל".
אני בדילמה האם להחליף או לא...
אשמח לשמוע את דעתכן / ניסיונכן
תודה! 
לצפיה ב-'שווה לנסות'
שווה לנסות
23/02/2017 | 09:08
גם אני החלפתי תורם למרות שההפריות היו מצויינות ונקלטתי (פרש ש 12). ובפעם האחרונה עם החדש היו יותר הפריות וגם מצויינות..עדיין לא נקלטתי אבל מרגיש לי  נכון.. בהצלחה!
לצפיה ב-'למה הוא כל כך נחרץ בעניין?'
למה הוא כל כך נחרץ בעניין?
23/02/2017 | 09:42
כלומר, אני מבינה שלדעתו זה לא נחוץ, אבל מה הסיבה לשלול את זה באופן מוחלט?
גם אני עם תרומת זרע, ולמרות שכבר בדקתי בבנק הזרע שמהתורם שלי היו הריונות, החלטתי שאם אגיע לשאיבה נוספת - אני מחליפה.
לנו היחידניות יש "הפריבילגיה" הזאת, זה לא שיש לנו קשר אישי ורגשי עם התורם שגורם לנו לרצות להרות דווקא ממנו...
אלא אם כן זה כרוך ברכישה של מספר רב של מנות מראש או משהו כזה (אני לא יודעת באיזה בנק את, יש כל מיני עם על מיני נהלים), אני לא רואה סיבה לא לנסות.
לצפיה ב-'למה לא בעצם...'
למה לא בעצם...
23/02/2017 | 10:58
זו אחלה פריבילגיה שיש לנו, יחידניות מבנק הזרע (ומי שמשתמש בשירותי בנק הזרע),
שאנחנו לא נשואות לבעל הזרע, ואפשר להחליף, לשנות,
ובהחלט משנה מקום משנה מזל. לפעמים הכימייה פשוט לא עובדת טוב.

תחליפי...

לצפיה ב-'דיעה שניה...'
דיעה שניה...
21/02/2017 | 17:53
4
קיבלתי היום תשובה שלילית. בפעם התשיעית.
כבר הרבה זמן חשבתי על ללכת לעוד  רופא לשמוע דיעה שניה. אחד מהרופאים שהתקשרתי אמר שהם לא עושים אתזה...רק אם אני עוברת אליו.
מה "הנוהל?" מה אני אמור להגיד? לשקר או באמת להגיד שאני רק רוצה עוד דיעה.?
זה מקובל בכלל?

אני ממש מבולבת אשמח לעצות
לצפיה ב-'אני הלכתי לחוות דעת שניה אחרי 2 החזרות'
אני הלכתי לחוות דעת שניה אחרי 2 החזרות
22/02/2017 | 09:25
2
קצת מוזר שרופא לא מוכן לפגוש אותך לחוות דעת שניה, הרי הוא לא יודע אם בסוף תעברי אליו או לא, וממילא פגישה ראשונה זו פגישת ייעוץ. תנסי רופא אחר.
אני ספציפית הלכתי לדר' דורון גולדברג, שלא רק קיבל אותי אלא גם עשה זאת במסגרת של קופ"ח כללית, כך שלא שילמתי אגורה על הייעוץ.
על הדרך הוא גם איכשהו הצליח לתת לי "מתכון" להחזרה שסוף סוף נקלטה (ההריון הפסיק להתפתח בהמשך אבל זה כבר לא קשור, לפחות לראשונה משהו נקלט).
לצפיה ב-'סקרנית'
סקרנית
22/02/2017 | 23:21
1
מה המתכון? אולי נעזר בו.. :)
לצפיה ב-'לא משהו מהפכני'
לא משהו מהפכני
23/02/2017 | 09:31
הוא הציע לעשות החזרה על בסיס ביוץ טבעי (2 ההחזרות שלא עבדו היו על בסיס אסטרופם) ולנסות לגדל שוב בלסטוציסט מהמוקפאים שיש לי.
כשאמרתי לו שכבר ניסו להפשיר 2 ולגדל, והם לא ממש הגיעו לשלב הבלסטו, הוא אמר "שיפשירו 4, אחד יגדל". באופן הזוי, זה בדיוק מה שקרה.
שוב, אין שום דבר מהפכני במה שהוא הציע, אבל איכשהו הוא "קלע". הוא גם בן אדם מאוד מאוד נעים ומשרה תחושה של רוגע ותקווה.
החלטתי שאם אני עושה עוד שאיבה זה כנראה יהיה איתו.
לצפיה ב-'מוזר שהוא לא מוכן לקבל אותך'
מוזר שהוא לא מוכן לקבל אותך
22/02/2017 | 10:42
את הרי לא אמורה להחליט האם את עוברת אליו לפני שאת מתרשמת ממנו וממה שהוא מציע
מאוד מקובל לגשת לחוות דעת שנייה, במקומך הייתי פונה פשוט לרופא אחר.
לצפיה ב-'הריון כימי'
הריון כימי
22/02/2017 | 21:20
1
הי בנות , אני אחרי הזרעה והריון כימי. הבטא הפסיקה לעלות ב 15.1 ודימום התחיל ב 21.1 (סביב שבוע 6). הדימום נמשך 6 ימים והפסיק ומאז כלום. מחכה כבר מעל חודש למחזור על מנת להתחיל טיפול חדש. האם זה קרה למישהי? כמה זמן אחרי הריון כימי מגיע המחזור? אשמח לשיתוף ממי שחוותה...תודה ובהצלחה לכולן.
לצפיה ב-'הייתי בודקת הורמונים כולל בטא'
הייתי בודקת הורמונים כולל בטא
23/02/2017 | 08:26
היית במעקב שהבטא התאפסה ולא רק ירדה?
תעשי בדיקת דם וזה ייתן לך מושג טוב יותר מה קורה.
מאחלת לך שההריון הבא יהיה תקין ועגול
לצפיה ב-'מונוגון להבשלת ביציות לאחר השאיבה- מישהי נתקלה?עבד פלאים !'
מונוגון להבשלת ביציות לאחר השאיבה- מישהי נתקלה?עבד פלאים !
22/02/2017 | 12:28
6
השאלה אם יכול להיות כזה הבדל רק מזה?
אפרט: יש משהו שממש מסקרן אותי. בת כמעט 43 עברתי בשנה וחודשיים האחרונות 4 שאיבות , 4 החזרות, מתוכן נקלט הריון אחד והסתיים איפושהו אחרי שנצפה דופק.
בשאיבה לפני שנה נשאבו 23, היו רק 11 הפריות והוקפאו 5 עוברים.כמה חודשים אחכ- נשאבו 17, הופרו 8 והוקפאו 4
כמה חודשים אחכ לאחר הגרידא עשיתי שתי שאיבות רצופות. בראשונה נשאבו 22 אבל בגלל בעיית זרע שהיתה (מחלת חם) היו רק 4 הפריות אבל למזלי כולן הוקפאו
ה- דבר המעניין הוא בשאיבה האחרונה- בר חווה רצה לתת לי נורדיטרופין ולא רציתי. אמרתי לו שנראה לי שיש תמיד ביציות לא בשלות ואולי לשנות את תזמון השאיבה. הוא אמר שניתן לנסות להוסיף על הביציות עצמן ביום השאיבה מונוגון ולראות.בכל מקרה אמר שמאמין שרכיב הגיל הוא זה שגורם למעט הקפאות ביחס לכמות הביציות הנשאבת.
ואז הגיע השאיבה-  נשאבו 15 (שזה מעט יחסית אלי)הוסיפו על הביציות מונוגון והתוצאות שהיו 12 (!!) הפריות והוקפאו 8. הכי הרבה מכל טיפול אי פעם. ההבדל היחיד היה המונוגון על הביציות. מישהי מכירה אפקט כזה? .  
לצפיה ב-'למה הכוונה מנוגון על הביציות ?'
למה הכוונה מנוגון על הביציות ?
22/02/2017 | 15:56
4
האם ממש לפני השאיבה הזרקת מנוגון ? לא ברור
לצפיה ב-'לא הזרקתי. שמו על הביציות'
לא הזרקתי. שמו על הביציות
22/02/2017 | 18:12
3
בבוקר השאיבה הבאתי 2 אמפולות לבר חווה והיא העביר למעבדה. זה פשוט היה פעם ראשונה ששמעתי על זה , ולאור התוצאות המעולות יחסית של אותו טיפול לא יכולה לחשוב על משהו אחר חוץ מזה שעשה כזה הבדל ... 
לצפיה ב-'מדהים'
מדהים
22/02/2017 | 18:55
פעם ראשונה ששומעת על כזה דבר
לצפיה ב-'מטורף'
מטורף
23/02/2017 | 02:14
1
אין..האיש גאון
לצפיה ב-'אגב מנוגון'
אגב מנוגון
23/02/2017 | 02:16
לדעתי ה ה ה תרופה.
אצלי היא היחידה שמביאה תוצאות טובות.
לצפיה ב-'מדהימה היצירתיות של הרופא הזה'
מדהימה היצירתיות של הרופא הזה
23/02/2017 | 08:17
שומעת על זה פעם ראשונה
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה ניתוחית'
היסטרוסקופיה ניתוחית
22/02/2017 | 17:38
שלום רב
אני בת 46 וסובלת מדי חודש מדימומים ממושכים. באולטראסאונד ראו שיש חשש לפוליפ . עברתי היסטרוסקופיה ניתוחית לפני שבועיים, יום לפני שהייתי צריכה לקבל ווסת. היה לי כ-9 ימים דימום קל יחסית לווסת. הבעייה היא שעדיין ממשיך הפרשה דמית מסיום הווסת.
אני מחכה לתשובה של היסטרוסקופיה והביופסיה שנלקחה מרירית הרחם.
שאלותיי הן:
למה הדימום לא מפסיק? והאם זה מראה משהו מסוכן שעלי לדאוג ולחשוש ממנו?
האם זה יכול להימשך עד הווסת הבא?
מתי אמור להופיע הווסת הבא?
אשמח שתוציאו אותי מדאגות. ולהדריך אותי. 
תודה רבה 
נוי
לצפיה ב-'רפלקסולוגית- מומחית פריון באיזור מרכז- שרון. יש המלצות?'
רפלקסולוגית- מומחית פריון באיזור מרכז- שרון. יש המלצות?
22/02/2017 | 21:22
לצפיה ב-'יום בחייה של Rמחכה'
יום בחייה של Rמחכה
21/02/2017 | 17:58
16
יום בחייה של מורה ללא ילדים...

10:00- הפסקת משחקים
תורנית חצר
עומדת בחצר שטופת השמש, בחצר ילדות משחקות,
חבורת ילדות עליזה משחקת בחבל (כן, בבית ספרנו עדיין יש חיה כזאת, גם קדרים באים וגומי),
שוקלת אם להצטרף אליהם
הגוף שלי זקוק לאוורור הזה, ואני אוהבת לקפוץ
פעם... כשהייתי ילדה הייתי אלופה....
אני מתקרבת, שוקלת אם להפוך לשיחת היום בבית הספר...
(המורה שקפצה יותר טוב מהילדות:)

תוך כדי שומעת אותם משחקות: 'משפחות'
האוזניים שלי כבר מזדקפות,
מה זה? לקפוץ בחבל אני יודעת, אבל איך זה קשור למשפחות?

אז ליצירתיות של הילדות אין גבול
כולה, בנות 7-8...
והמשחק הולך כך:
כל אחת נכנסת בתורה לחבל קופצת ומזמרת את שמות בני המשפחה
וככה זה נשמע: אבא, אבא, יעל, רות, דוד, ליאב, אסתר ויונתן
הבת הבאה: אמא, אבא, שרה, רבקה, רחל ולאה...
טוב, השמות בדויים כמובן...
אבל זה הרעיון
וכמובן, כראוי לבית ספרנו המשפחות ברוכות...

אני צופה, ומהרהרת לעצמי, מזל שלא הצטרפתי למשחק
מה הייתי אומרת?
במשפחה שלנו אפילו אין עדיין אבא ואבא
או שאמא ל5 עוברים שמתו בדרך ועוד 5 (נראה לי) מוקפאים- זה גם נחשב?

12:30 - הפסקה,
חדר מורים
נציג חברת ביטוח הגיע להציע ביטוח לצוות
אני יושבת איתו
הוא עובר על הנתונים שלי
ואז מציע תוכנית מסויימת,
אני שואלת- כמה זה יעלה לי?
הוא שואל: בת כמה את? יש לך ילדים?
לא,
אין לי!
הוא שומע, מכניס את הנתונים למחשב ומחשב כמה יעלה לי
אני ממשיכה להתעניין בתוכנית
הוא מוסיף:
יהיו לך ילדים?
אני: תשאל את אלוקים....

14:30-סוף יום הלימודים
אסיפת מורים- התארגנות למסיבת פורים
אחת המורות קמה ומציעה:
שכל מורה תביא תמונת חתונה שלה ושל בעלה- והתל' תצטרכנה לזהות.
עוד לפני שאני מספיקה לעקם את האף
היא מוסיפה: ואפשר גם שכל אחת תביא תמונה שהיא מחזיקה את הילד הראשון שלה ...
ואני עדיין מחכה לילד הראשון שלי
תמונה עם ידיים ריקות, זה גם נחשב???

לצפיה ב-' כואב עד דמעות. ולא, זה לא נחשב!'
כואב עד דמעות. ולא, זה לא נחשב!
21/02/2017 | 19:05
לצפיה ב-'נורא עצוב וכואב... כל כך מבינה אותך... אין מילים '
נורא עצוב וכואב... כל כך מבינה אותך... אין מילים
21/02/2017 | 19:36
לצפיה ב-' ההתמודדות היומיומית שלנו מאוד קשה '
ההתמודדות היומיומית שלנו מאוד קשה
21/02/2017 | 19:39
לצפיה ב-'מבינה לליבך'
מבינה לליבך
21/02/2017 | 20:48
איכשהו פתאום כל דבר מתקשר לנושא....או שאני פשוט כבר משתגעת ומקשרת כל דבר אבל זה כואב כל כך בלב.... ואנשים פשוט לא מבינים.:(
לצפיה ב-'R מחכה כל כך עצוב לי לקרוא אותך'
R מחכה כל כך עצוב לי לקרוא אותך
21/02/2017 | 21:34
3
הודעת הפרישה שלך היתה אחת ההודעות העצובות שקראתי. ואני ותיקה באובדן הריון אז אני קוראת די הרבה הודעות עצובות. החסר בכל מקום, בכל איבר, בכל המילים והמחשבות והוא פועם ומכאיב ורוחש מתחת לחיי היומיום באין מכבה.
אני יודעת שעברת דרך ייסורים ארוכה ונוראה עד ההודעה ההיא.
נשמע שפנייך להשלמה עם מה שאין.
זה מסע ארוך וכואב.
אני שולחת לך חיבוק עוטף וחם על המקום הריק שבנפשך ומאחלת לך שתמצאי את דרכך להשלמה אמיתית איתו.
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
21/02/2017 | 22:18
2
האמת שבתוך תוכי -ממש אי אפשר לומר שאני שלמה עם המצב
עדיין אני מחכה לישועה...
אבל- נראה לי שחייבים להשלים בינתיים עם המצב, אחרת אי אפשר לחיות...
כמה שנים אפשר לחיות בעמדת המתנה...???

מאחלת לך כל טוב שבעולם
לצפיה ב-'לרגע לא חשבתי שאת שלמה עם המצב'
לרגע לא חשבתי שאת שלמה עם המצב
22/02/2017 | 16:58
1
מי שנאבקה עשור והעבירה את הגוף והנפש ייסורים קשים במטרה לזכות בפרי בטן לא פורשת בשלווה ובנחת ומתוך השלמה אלא מתוך כאב עצום ותחושת החמצה. ההרגשה שאי אפשר להמשיך לחיות יותר ככה, בהמתנה, בתקווה, במצב הביניים הזה ניצחה את החלום שהנה, זה כבר כאן, מעבר לפינה.
הלוואי הלוואי שתזכי לנס, לא כתבתי את זה כי זה כל כך ברור - אצבעותיי ואצבעות כל הנשים בפורום הזה שלובות למענך.

בכוונה לא כתבתי 'בינתיים' בהודעה שלי אלייך - כי אני לא מאחלת לך יותר זמן של 'בינתיים', של המתנה ותקווה - אלא זמן שבו תשקיעי בעצמך באמת -  בפיתוח אישי, ורוחני, וחברתי ואינטלקטואלי וגופני, ובזוגיות, ובטיפוח כל אותם חלקים בחייך שנדחו הצידה לטובת המאמץ העצום שבהחזקת רצף הטיפולים, כל הנסיעות שנדחו כי את באמצע הפרוטוקול, כל הדברים הספונטניים שאי אפשר היה לעשות, כל התחביבים שלמי היה כוח אליהם, חברים רחוקים שמי רוצה לדבר איתם בכלל אחרי השלילי, כל הרשימה שהוזחה הצידה לאורך השנים בגלל הגוף והנפש.

מאחלת לך שבזמן ההווה תצליחי למצוא את עצמך בחזרה, להתחזק, לצמוח ולגדול מכל הבחינות. והלוואי שבמהלך המסע הזה (לא בזכותו! אני לא מאמינה בדברים האלה, רק מדגישה כי לפעמים אומרים למטופלות ש'אם רק הן היו נרגעות' ואני לא מאלה חלילה) תזכי גם להפוך לאמא.

לצפיה ב-'אמן! תודה'
אמן! תודה
22/02/2017 | 17:46
לצפיה ב-' שאלות נוסח "יש לך ילדים?" יכולות פשוט להטריף'
שאלות נוסח "יש לך ילדים?" יכולות פשוט להטריף
21/02/2017 | 23:04
2
ולאחרונה גיליתי עוד סוג של חוסר רגישות שלא בזדון:
פעמיים שבאתי למעקב אחרי הפלת ציטוטק חשבו שזו הייתה הפלה בעקבות הריון לא רצוי.
פעם אחת זו הייתה אחות בקופ"ח שלקחה לי דם לבטא, אבל היא לפחות שאלה בצורה עקיפה ומגששת, ואז טכנאית אולטרסאונד שפשוט שאלה ישירות אם ההפלה הייתה בעקבות הריון לא רצוי.
כבר חשבתי שהשלמתי עם ההפלה והמשכתי הלאה, ואני רק מחכה שהבטא תתאפס ואוכל להמשיך, אבל כשהיא שאלה אותי את השאלה הוצפתי רגשות שנעו בין יגון לרצון עז לתת לה סטירה. 
לצפיה ב-''
21/02/2017 | 23:43
1
מילא שסוכן ביטוח שואל עם יש ילדים- זה באמת בלי כוונות זדון וזו שאלה עניינית

אבל מה זה משנה לטכנאית עם זו הפלה של הריון לא רצוי או הפלה של הריון רצוי מאוד???
סתם חטטנות לשמה
לצפיה ב-'עם=אם... '
עם=אם...
21/02/2017 | 23:45
פדיחות :)

לצפיה ב-'כואב כל כך '
כואב כל כך
22/02/2017 | 00:17
כל הדברים האלה צובטים בלב כל כך.
מאחלת לך שעד שנה הבאה תשכחי מכל זה ותחבקי ילד משלך.
לצפיה ב-''
22/02/2017 | 18:45
2
אוווווווווווווווווף
מוכרת לי ההרגשה מההפסקות ומחדר המורים
בפורים שעבר שיחקנו את משחק הניחושים, רק כל אחת הביאה תמונה של עצמה.
תבקשי שכך יהיה ולא תמונה עם המשפחה.
חוסר רגשיות היה ולצערינו יהיה...

לצפיה ב-'תודה לך, אבל לא כל הצוות שלנו כזה חסר רגישות.. '
תודה לך, אבל לא כל הצוות שלנו כזה חסר רגישות..
22/02/2017 | 21:23
1
אל דאגה, התוכנית הזאת ממש לא יוצאת לפועל
כשעלתה ההצעה להביא תמונה עם ילד ראשון, היה נראה לי שכמה מהן החליפו מבטים
יש גם מורות עם רגישות ושכל...
אף אחת לא התלהבה מהרעיון להביא תמונות.

לצפיה ב-'אני בטוחה'
אני בטוחה
23/02/2017 | 00:14
כפי שבצוות אליו אני שייכת זה לא כך

לצפיה ב-'ואוו נשמעת התמודדות ממש לא פשוטה'
ואוו נשמעת התמודדות ממש לא פשוטה
22/02/2017 | 22:22
כל הכבוד לך, זה ממש לא טריוויאלי להצליח לעבור את כל מה שעברת ולהשאר שפויה, לפחות למראית עין ;)
לצפיה ב-'עד כמה המצב גרוע? :('
עד כמה המצב גרוע? :(
22/02/2017 | 21:21
2
היי בנות, 
אנחנו בתחילת דרכינו ואנחנו ממש לא רוצים לבזבז זמן.
אני פוליציסטית, לאחר שימוש ממושך בגלולות במשך 3 חודשים עדיין לא קיבלתי מחזור, שלחתי את בעלי לבדיקת זרע ולפי מה שהבנתי היא לא מדהימה..
נפח 1.9 מ"ל
בתנועה 49%
בתנועה פרוגרסיבית 30%
ריכוז 10 בחזקת 6 כפול 53 
תקינים (מורפולוגיה) 3%
מה דעתכן?
לצפיה ב-'ועוד משהו קטן...'
ועוד משהו קטן...
22/02/2017 | 21:30
הבדיקה לפי who
לצפיה ב-'חפשי הודעות שלי בפורום הזה ובשכן...'
חפשי הודעות שלי בפורום הזה ובשכן...
22/02/2017 | 22:44
היי עדיידוש יקרה, ברוכה הבאה לשהות קצרצרה.
אין לי כרגע זמן לכתוב את הסיפור, אבל אני גם פוליציסטית, נשלחתי לטיפולים אחרי שלושה חודשים ללא מחזור (אחרי גלולות הרבה שנים). אצלנו אין בעיות זרע (לא הסתכלתי בתוצאות שפרסמת, אז אני לא יודעת להגיד לגבי התוצאות שלכם).
הסיפור שלי מופיע בפירוט פה (בשבועות האחרונים) וגם בפורום השכן (לקראת היריון).
אני בדרך כלל כותבת בכותרת משהו שקשור לפוליציסטיות, אם זה עוזר בחיפוש...
לסיכומו של עניין הסוף טוב, ואני מקווה שגם אצלך יהיה, ובמהרה!
לצפיה ב-'יש פה מישהי שבשבוע 6 פלוס לא ראו דופק ואחרי שבוע כן היה?'
יש פה מישהי שבשבוע 6 פלוס לא ראו דופק ואחרי שבוע כן היה?
20/02/2017 | 11:16
7
הייתי היום בא"ס וראו רק שק הריון, בלי עובר/דופק
הרופא אמר שבגלל שזה IVF אז זה לא כ"כ מעודד כי הזמנים די מדוייקים ושק ההריון מתאים יותר לשבוע 5+2 ולא לשש פלוס 4
הוא אמר לחזור על הא"ס בעוד שבוע.
האם יש מקום לאופטימיות, או שאני בדרך להפלה?
לצפיה ב-'כן'
כן
20/02/2017 | 11:33
לצערי הרב אצלי זה לא נגמר טוב. 
בשבוע 6+ לא ראו קוטב עוברי וכמובן גם לא דופק, אמרו לי שזה לא נראה טוב, אבל ניסו לעודד שיש עוד תקווה.
בשבוע 7+ פתאום כן ראו דופק אבל גודל העובר התאים לשבוע 6+, וזה כבר היה  די ברור שההריון לא תקין.
אמרו לי לחזור עוד שבוע בתקווה שמעתה העובר ימשיך להתפתח בקצב תקין.
למרבה הצער כעבור שבוע הדופק נדם סופית. הפסקתי תמיכה, חיכיתי שבוע להפלה טבעית, ואחרי שזה לא קרה עברתי הפלה עם ציטוטק. כעת מחכה להתאפסות הבטא ולוסת.
מחזיקה לך אצבעות בכל כוחי שאצלך זה יהיה אחרת!  אותי הרופאה והאחיות עודדו עד הרגע האחרון, עד להפסקת הדופק, שעוד יש סיכוי שההריון ימשיך תקין.
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
20/02/2017 | 13:20
בשבוע 6+1 לא ראו קוטב עוברי, רק שק הריון ושק חלמון (והריון לפני זה במועד הזה כן היה דופק)
בשבוע 7+0 - היה דופק 

המון בהצלחה
לצפיה ב-'אצלי '
אצלי
20/02/2017 | 17:04
שבוע 6 לא ראו דופק ולא חלמון, שבוע 7 היה דופק.
המון הצלחה!
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
20/02/2017 | 23:17
אני מקווה שפשוט לא ראו טוב או שמדובר בעובר עצלן שגם בתור ילד לא ירצה לקום לבית הספר.
לצפיה ב-'מקווה כל כך עבורך'
מקווה כל כך עבורך
21/02/2017 | 07:03
מחזיקה לך אצבעות להמשך תקין ודופק לעוד 120 שנים.
לצפיה ב-'אופטימיות זהירה'
אופטימיות זהירה
21/02/2017 | 18:27
בשבוע 6+0 לא ראו כלום חוץ משק (אולי חלבון גם?) שבוע וחצי אחכ ראו..
גודל השק אמנם קצת מטריד אבל עדיין זה כ"כ קטן וכל שינוי במדידה הוא קריטי לכאן או לכאן..במיוחד אם המכשיר לא סופר טוב
לצפיה ב-'כן '
כן
22/02/2017 | 18:12
אני בהריון תאומים, בשבוע 6 ראו דופק רק אצל אחד העוברים. שבוע לאחר מכן ראו דופק לשניהם.
לעומת זאת (ומקווה מאוד שזה לא המקרה) בהריון לפני כן שהסתיים בהפלה לא ראו דופק בשבוע 7 וגם לא בשבוע שלאחר מכן.

ההמתנה היא קשה.. אבל הזמן יעבור ונקווה לטוב. מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-'להמשיך לנסות בגיל 45'
להמשיך לנסות בגיל 45
22/02/2017 | 17:10
שלום
אנחנו זוג עם ילד שהגיע לעולם בגיל 40 באופן טבעי
בגילל 44 התחלנו לנסות שוב טבעי ואחכ פנינו ל ivf
בטיפולים נשאבו אצלי מקסימום 3 ביציות והוחזרו מקסימום 2
בקיצור...לא ממש עובד אצלי והפרוטוקולים היו של גונאל 200 מנופור 300 מה שנקרא פול פאאוור
אוטוטו חוגגת 45...תוהה איך להמשיך
יש לי תחושה שאני יכולה להכנס להריון ולא רוצה ישר לרוץ לתרומה
אין לנו כסף לממן טיפולים נוספים באופן פרטי
אנחנו נעזרים בדיקור.
השאלה האם מישהי הפסיקה טיפולים בגיל דומה ונכנסה להריון טבעי?
האם יש רופא שיסכים להמשיך איתי במחזור טבעי עם תמיכה של הורמונים..בלי שאיבה??
מכירות רופא כזה?
כל הארה...רעיון...עידוד יעזרו
לצפיה ב-'לבעלי יש גם'
לבעלי יש גם
22/02/2017 | 16:31
1
דרגה 2
הציעו ניתוח, הסבירו את הסיכויי הצלחה
בחרנו לוותר ועשינו ivf
לצפיה ב-'טעות'
טעות
22/02/2017 | 16:32
לצפיה ב-'עזרה בפענוח תוצאות: זקיק 20 והחל דימום...'
עזרה בפענוח תוצאות: זקיק 20 והחל דימום...
21/02/2017 | 11:51
3
היי בנות יקרות,

אני במעקב זקיקים, ללא טיפול כרגע. אחרי תקופה של חודשיים ללא ווסת.
לפני יומיים הזקיק היה בגודל 18 והייתי בטוחה שעומדת לבייץ, אך תוצאות בדיקות הדם היו אסטרדיול 303, פרוגסטרון 25 ו-LH 8.7.
היום במעקב הזקיק היה בגודל 19.5 ואז הבחנתי שהחל דימום חום...
שמתי לב גם שהרירית פחתה מעובי 12 לפני יומיים לעובי 9 היום.

האם למישהי קרה דבר כזה?
האם ייתכן שהזקיק הוא למעשה ציסטה שגדלה מ12 מ"מ ל-20 בשבועיים?

אשמח לתגובות מבעלות ניסיון.
תודה מראש!

לצפיה ב-'לפי ההורמונים לפני יומיים היית אחרי ביוץ'
לפי ההורמונים לפני יומיים היית אחרי ביוץ
22/02/2017 | 09:34
2
אי אפשר לדעת מתי הוא קרה, אבל בהחלט אחרי, כי הפרוגסטרון היה גבוה.
האם בדקת הורמונים גם היום? 
הזקיק שראו בהחלט יכול להיות ציסטה.
לצפיה ב-'תודה שהגבת. בינתיים הדימום נמשך'
תודה שהגבת. בינתיים הדימום נמשך
22/02/2017 | 13:51
1
ובדיקות הדם מאתמול  - פרוגסטרון 2.3 וLH 12.1. לצערי לא לקחו בדיקה של אסטרדיול בטעות...
בכל מקרה אני מאוד מבולבלת... אם אכן היה כבר ביוץ מהו הזקיק שגדל בהדרגה מ12 ל-20? ולמה האסטרדיול היה 300 וה-LH בעלייה כפי שאמור להיות לפני ביוץ...?

בכל מקרה הדימום נמשך, והבוקר (סליחה מראש על התיאור) ראיתי שיצאה חתיכה של משהו וזה לא נראה כמו דם שנקרש אלא  יוצר כמו חתיכת עור��
זו יכולה להיות הציסטה?

תודה שוב:)
לצפיה ב-'נראה שהדימום הוא דימום וסת'
נראה שהדימום הוא דימום וסת
22/02/2017 | 14:08
אסטרדיול 300 ופרוגסטרון 25 אלו ערכים סבירים ביותר לשלב הלוטאלי (אחרי הביוץ), אם נצפה באותו הזמן זקיק של 20 אז או שמדובר בציסטה, או בזקיק שטרם נספג אחרי הביוץ.
אם תחזרי על האולטרסאונד שוב בעוד יומיים-שלושה, יהיה ברור יותר במה מדובר.
ואם הפרוגסטרון כבר ירד ל-2 זה לגמרי הגיוני שקיבלת וסת. מה שנפלט זה כנראה רירית שמתפרקת.
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
ד
מתקשים בפוריות?
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה