לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2676226,762 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'הי בנות , מישהי יכולה לעזור לי עם תוצאות בדיקת רע ?'
הי בנות , מישהי יכולה לעזור לי עם תוצאות בדיקת רע ?
15/08/2018 | 19:05
1

ערכי נורמה
.                                             
נפח :    5  מ"ל. 
1.5 -4.5 מ"ל
ריכוז:    106 X33  במ"ל                                                                              
10615X במ"ל
מספר תאי זרע בדגימה: 106X165
10639X)
בתנועה:   106X  3 במ"ל (% 10)                       
%40<           

סוג  תנועה:   בעיקר   IV  III   
%32<
התנזלות:  חלקית לאחר כ -  65 דק'
(עד 60 דק')
צבע: לבנבן צהבהב
צהבהב לבן   
PH: 8
7.4-7.8
לויקוציטים : בכמות בינונית      (106X2)                                                                                    

1061X >

בבדיקה מורפולוגית  נמצאו:
% 5 תאי זרע בעלי ראש, צואר וזנב תקינים                                                     %4<   *
פתולוגיות ראש תא הזרע: % 79
פתולוגיות  MIDPIECE:  % 10
פתולוגיות זנב: %  6
סיכום:
ריכוז תאי הזרע - בתחום ערכי הנורמה של ה WHO
שיעור התנועתיות  - נמוך מהנורמה של ה WHO
ערכי המורפולוגיה של תאי הזרע התקינים - בתחום ערכי הנורמה של ה WHO

לצפיה ב-'יחסית בסדר ממה שרואה, ממה שמבינה'
יחסית בסדר ממה שרואה, ממה שמבינה
16/08/2018 | 06:08
יש קצת אגלוטונציה או משהו אחר שמפריע לתנועה, אבל לא בצורה חמורה.
כגאי ללכת לאורולוג מומחה בפריון הגבר להתייעצות, אולי כדאי לקחת אנטיביוטיקה, לעיתים אגלוטונציה ולקווציטים מרמז על חיידק בנוזל הזרע.
בכל מקרה כדאי ללכת לאורולוג, אבל ממה שאני מבינה הבדיקה בגדול בסדר וניתן בתאוריה להרות בטבעי או הזרעות
לצפיה ב-'קיבלתי את כל החבילה'
קיבלתי את כל החבילה
15/08/2018 | 19:04
מהשבוע של השאיבה כבר יותר מחודשיים שתופעות הלוואי לא חלפו...
גם היה לי גירוי יתר (בגלל זה דחו את ההחזרה) ועכשיו אני סובלת ממיגרנות ומאקנה הורמונלית. זה החודש השני שהמחזור שלי מאחר לעומת המחזורים הרגילים והקבועים שהיו לי עד עכשיו ואני ממש מתוסכלת ממצב הפנים שלי...
בשבוע אחרי השאיבה גם היו לי פצעונים באזור הלסת המצב השתפר קצת אבל עכשיו, שבועיים לפני המחזור, שזה רק הולך ומחמיר.
מה עושים? למישהי גם קרה כזה דבר? זה עובר מתישהו? אני חוששת להמשיך את הטיפול ולהיראות זוועה כל התקופה הקרובה במיוחד עכשיו בחגים.
אני יודעת שזו נראית לחלקכן בעיה שולית והעיקר זה באמת תוצאות וידיים מלאות אבל בתור אחת שסבלה מדימוי עצמי נמוך בגיל ההתבגרות בעיקר בגלל פצעי בגרות יש לי סיוטים מלחוות את זה שוב. עד שסוף סוף שמתי קץ לבעיה ובמשך יותר מ4 שנים הכל היה בסדר זה מלחיץ ממש לגלות שהמצב חוזר לקדמותו וזה עוד בלי היריון...

לצפיה ב-'צילום רחם במדיקל סנטר , מישהי ?'
צילום רחם במדיקל סנטר , מישהי ?
15/08/2018 | 18:55
1
הי בנות
שבוע שעבר עשיתי הזרעה שנייה , אני מרגישה שגם הפעם זה לא נקלט לא יודעת למה , הבט שלי רק ביום שלישי שבוע הבא 21.08, אני שוקלת לעשות צילום רחם במידקל סנטר מיד אחרי המחזור , מישהי מכן עשתה צילום רחם במדיקל ויכולה לספר איך היה ?
לצפיה ב-'עשיתי אבל לא במדיקל'
עשיתי אבל לא במדיקל
15/08/2018 | 19:35
היי, אם את במכבי עשיתי אצל ד"ר דניאל טוגנדרייך והוא היה ממש טוב. כמעט ולא כאב בכלל וזה למרות שהיתה לי חסימה באחת החצוצרות שהוא ניסה לשחרר. אני יודעת שהוא מקבל גם באופן פרטי אז את יכולה לבדוק אצלו..
לצפיה ב-'מודאגת- פרוגסטרון 3.7 ביום 2 למחזור'
מודאגת- פרוגסטרון 3.7 ביום 2 למחזור
15/08/2018 | 13:24
2
מתוכנן פרוטוקול החזרה של מוקפא עם אסטרופם. 
האם פוגע בתחילת הפרוטוקול?
לצפיה ב-'הוא עוד יכול לרדת'
הוא עוד יכול לרדת
15/08/2018 | 14:16
1
הייתי בודקת אותו שוב ביום ה4 או ה5 למחזור
לצפיה ב-'מבחינת הרופא שלי זה בסדר...'
מבחינת הרופא שלי זה בסדר...
15/08/2018 | 19:34
ממשיכים בפרוטוקול (:
ממש שמחה שככל הנראה נצליח להחזיר לפני ה 1/9 
לצפיה ב-'הסיפור שלי'
הסיפור שלי
15/08/2018 | 14:02
11
חיכיתי כל כך הרבה זמן לכתוב את המילים האלו- "הסיפור שלי" מילים שמבחינתי מציגות סוף של עידן ותחילה של אחד חדש, טוב יותר, מושלם יותר וורוד יותר. לפני שבע שנים בערך התחלנו טיפולי פוריות מכיוון שאיני מבייצת באופן עצמאי, מהר מאוד הבנו שיש בעיה ברירית, היא דקה, יותר מדיי דקה. לכן התחלנו במסע של עיבוי רירית, המסע כלל דיקור, שכאב לי וסבלתי ממנו, אכילת סלק, שכמעט הקאתי אותו בכל ניסיון אכילה או שתייה. בנוסף היו תוספי תזונה שעלו מלא כסף, תזונה סינית שהצמידה אותי לתפריט מעצבן, הליכות ועוד כל מני דברים שאני לא כל כך זוכרת אותם. ושום דבר לא עזר, ריריתוש בשלה. ואז שמענו על רופא שיכול לעבות את הרירית באמצעות מניפולציה שהוא מבצע, נכנסתי לשני ניתוחים קשים תחת ידיו והכל במטרה לעבות את הרירית, לטענתו זה הצליח וריריתוש אלופה ועלתה מ3 ל11- היינו בשמיים! העברנו אליו את כל העוברים המדהימים שהיו לנו. אך שום עובר לא שרד את ההפשרה. "העוברים שלך מצ'וקמקים, כמו של אישה זקנה" ואני בת 31. המשכנו בשאיבות אצלו, כי הרירית אלפוה, חייבים לייצר עוברים, אבל אין ביציות, הן הלכו, איש לא יודע לאן. הרופא הציע תרומת ביציות דרכו. פצועים ומלקקים את הפצעים פנינו לרופאים אחרים, אולי הם ימצאו את הביציות שלי. אתם בטח יכולים להבין כמה בשוק היינו כאשר כמה רופאים הודיעו לי שאין מצב שהרירית שלי הייתה 11, אפילו 5 אין מצב. מתקשים להאמין שרימו אותנו, הלכנו לכל הפרוטוקולים וכל הדפים ששמרנו ובשום מקום לא מצוין עובי הרירית, אלא אם כן זה בתחילת טיפול והרירית נמוכה. הבנו שאבדו אלינו, שפלשו לגופי בניתוחים קשים ולא רק שלא עיבו את הרירית, היא הפכה לטראומטית. והביציות? הן לא חזרו. בלב כבד מאוד הבנו שבשביל להיות הורים נצטרך לעבור פונדקאות + תרומת ביצית. גם שם התהליכים היו לא פשוטים וארוכים מאוד, חשבנו שאחרי שנטרל את הקשיים, תוך רגע נהיה הורים, זה לא היה כך, תמיד יש בעיות, תמיד אתה מרגיש שדווקא לך זה קורה. אבל גם היו דברים טובים, הזוגיות שלנו חזקה מתמיד! והצטרפו למשפחה שלנו המשפחה של הפונדקאית והם חלק בלתי נפרד ממשפחתנו. הגענו להחזרה אצל המלך, אני והפונדקאית. אחרי המתנה מאוד ארוכה, נכנסנו לחדר ובשורות רעות, הופשרו שני עוברים, אך הם לא איכותיים. המלך המליץ לגדל ליום חמש ולראות מה קורה. לא ידעתי מה לעשות, בעלי לא היה לידי... בהחלטה של רגע, אמרתי לו "תחזיר, ברחם יותר טוב מצלחת במעבדה" עובר אחד הוחזר ועובר שני נשאר בצלחת. לאחר יומיים קיבלנו עדכון שהעובר שבצלחת לא שרד. לאחר שבועיים קיבלנו עדכון שהעובר שברחם... שרד! והבטא מהממת! אז, המסע שלנו הסתיים ביום שלישי 7.8.18 בשעה 11:27 נולדה לנו נסיכה מדהימה ואנחנו הכי מאושרים שיש! אז אני מאחלת לכולכן בהצלחה!! בסוף כשזה יגיע זה יהיה שווה את הכל. תודה לכולכן ובעיקר למנהלות הפורומים שהיו לי בית ברגעים הכי קשים ועכשיו גם בטובים.
 * מפרסמת בפורום פוריות, תרומת ביצית ופונדקאות.

לצפיה ב-'מזל טוב ותיהנו ממנה!'
מזל טוב ותיהנו ממנה!
15/08/2018 | 14:17
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
15/08/2018 | 14:29
לצפיה ב-'איזה סיפור! כל הכבוד על החוזק'
איזה סיפור! כל הכבוד על החוזק
15/08/2018 | 14:36
אתם נשמעים כמו זוג מיוחד - שתהנו מהילדה!

שקלת לתבוע את הרופא השרלטן? זה נשמע כמו סיפור כל כך הזוי - לא ייאמן שיש רופאים שאשכרה עובדים ככה, ולא מכבדים את שבועת הרופא והאתיקה הבסיסית

לצפיה ב-'מזל טוב יקירה, תודה רבה שחלקת! '
מזל טוב יקירה, תודה רבה שחלקת!
15/08/2018 | 15:19
גם אני הייתי שוקלת לתבוע את השרלטן. ניתוחים ברירית לא הולכים ברגל. שוב מזל טוב ושתגדלו בנחת . 
לצפיה ב-'מזל טוב! מרגש ומעודד'
מזל טוב! מרגש ומעודד
15/08/2018 | 15:29
שגם העוברים הפחות יפים הופכים לתינוקות מקסימים.
מצטערת שהיית צריכה לעבור את כל זה ומצטרפת להצעה לתבוע ובכך לקבל לפחות פיצוי כלשהו לסבל שעברת לשווא, ולמנוע מאחרות ליפול לידיים של הרופא הזה.
לצפיה ב-'מזל טוב בשורה נפלאה '
מזל טוב בשורה נפלאה
15/08/2018 | 15:46
גם אני בוגרת 2 פרוצדורות פולשניות מיותרות והרסניות לריריתוש הצנומה שלי -מייחלת לסיום מתוק כשלך.
לצפיה ב-'WOWWWW'
WOWWWW
15/08/2018 | 15:46
כמה חיכיתי להודעה הזו
הידיים שלך מלאות, כי החזקת מעמד. עברת כל כך הרבה תלאות,
והעזת,
והחלטת,
והלכת עם הלב,
מדהימה!

תודה שחזרת לספר על מסע קשה עם סוף טוב.
מעכשיו גיי, רק דמעות של אושר
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות!'
תודה רבה על התגובות!
15/08/2018 | 16:36
לא ניתן לתבוע אותו. אין שום הוכחה שהרירית שלי התעבתה כמו שהוא טען. הוא יכול להגיד שהוא ניסה ולא הצליח. מילה שלי נגד שלו. בנות ניסו לתבוע אותו בעבר והוא תבע על הוצאת דיבה וזכה. הפתרון שלי זה להזהיר בנות אחרות נגדו וזה מה שאני עושה (בהודעות פרטיות, שלא יתבע גם אותי)
לצפיה ב-'סיפור מקסים!!!'
סיפור מקסים!!!
15/08/2018 | 16:43
בהצלחה :)
לצפיה ב-'מזל טוב! סיפור ממש מרגש'
מזל טוב! סיפור ממש מרגש
15/08/2018 | 17:12
לצפיה ב-'בשעה טובה!! '
בשעה טובה!!
15/08/2018 | 18:53
כמה שאת חזקה!! מצדיעה לך על המלחמה שניהלת וניצחת!
תהני מכל רגע
תודה שחזרת לספר ולעודד
לצפיה ב-'עזרתכן...ממש מיואשת'
עזרתכן...ממש מיואשת
15/08/2018 | 11:07
7
ביום ראשון עשיתי בטא שלילית.. פרוגרסטרון היה 70.. עם 2 קרינון שלוקחת.לא הפסקתי לקחת אותו כי היה תור לרופא שלי.. אתמול היה תור , ותכננו פרוטוקול חדש ( בהתאם לאילוצים).
אמרנו שאמשיך לקחת את הקרינון עוד כמה ימים .. 5 ימים..
אבל היום בבוקר ( אחרי שישנתי טיפה יותר מהרגיל וקמתי מאוחר) כאבי בטן וטיפה דימום.. שמתי קרינון הכל טיפה נרגע...
שאלתי את הרופא אם לוותר על הפרטוקול והשאיבה... אמר להמשיך ולהתעלם מהכאבים ואפילו מהדימום אם יהיה... זה הגיוני?????
אני ממש מבואסת !!! אם זה לא מסתדר אחכ חגים אז עוד חודש הלך...ודי אני כבר רוצה להתקדם עם זה....
לצפיה ב-'מישהו?'
מישהו?
15/08/2018 | 13:22
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
15/08/2018 | 15:49
4
מה התכנון?
אם הבטא שלילית, אז למה להמשיך עם הקרינון?
לצפיה ב-'לדחות מחזור'
לדחות מחזור
15/08/2018 | 16:51
3
הבית חולים יוצא לשבוע חופש משהו כזה. וכדי שלא אפספס חודש..
הבעיה שהבטן עם כאבים ויש הפרשות.. שאלתי את הרופא אם להןסיף קרינון אמר לא.וגם לא לוותר. איך זה הגיוני?
לצפיה ב-'נראה לי שיותר קל לקחת גלולות'
נראה לי שיותר קל לקחת גלולות
15/08/2018 | 16:55
2
כמו שנתנו לי כשהיינו צריכים לדחות בגלל החגים
לצפיה ב-'הרופא לא אמר כלום'
הרופא לא אמר כלום
15/08/2018 | 17:04
1
אוף...מקווה שה לא יתפקשש
לצפיה ב-'מה אפשר עוד לקחת כדי לעקב???'
מה אפשר עוד לקחת כדי לעקב???
15/08/2018 | 17:12
בינתיים זה כזה על הולד... לא מחמיר..אבל יש לי 5 ימים ככה
לצפיה ב-'לא מבינה בזה, אבל קבלי חיבוק'
לא מבינה בזה, אבל קבלי חיבוק
15/08/2018 | 19:15
לצפיה ב-'מדיקל סנטר חוות דעתכן'
מדיקל סנטר חוות דעתכן
15/08/2018 | 07:32
5
אשמח לקבל את חוות דעתכן אודות המדיקל סנטר בהרצליה

תודה
לצפיה ב-'באיזה הקשר?'
באיזה הקשר?
15/08/2018 | 10:12
זה בית חולים סבבה, עשיתי שם 3 סבבים - הם יעילים ונעימים. מה שחשוב באמת זה הרופא. כלומר, מבחינתי הרופא הוא זה שבוחר את הבית חולים, אני פשוט הלכתי אחריו..
לצפיה ב-'עברתי לשם לפני שנה וחצי מלניאדו. '
עברתי לשם לפני שנה וחצי מלניאדו.
15/08/2018 | 10:58
3
מעקבי הזקיקים ובדיקות הדם, נעשים ברח' החושלים 8 והשאיבות/החזרות, ביחידת IVF ברמת ים, טיילת הרצליה.
תמיד הייתי מרוצה. גם כשזה לא היה הרופא שלי ששאב, כולם שם נחמדים ומקצועיים, כולל המרדימים והאחיות והמזכירות שעושות את הקבלה. עשיתי במדיקל גם ניתוח להסרת פוליפ מהרירית וגם היה אחלה (אם כי ההמתנה הייתה ארוכה וזה קשה בצום). 

לפעמים אחרי שעות פעילות, כשמחכים להנחיות להמשך הזרקות לסבב מיחידת IVF, הם לא זמינים בטלפון אלא בשירות הודעות וזה יכול להלחיץ, אבל תמיד חוזרים ומוסרים מה שצריך. מעולם לא נתקלתי שלא. את כל הפרוטוקולים ובדיקות אחרות, אפשר להעביר להם במייל/פקס ולבקש שיאשרו שקיבלו בחוזר (הם כמעט תמיד עושים כן). מה עוד? מקבלים שם חלוקי ספא לכיסוי התחת בנוסף לחלוק הקדמי (וזה בניגוד לחלוקי הפולניות שמחלקים בלניאדו) ואחרי השאיבה, במקום תה ממותק מדי ועוגיית פסח דוחה (שנותנים בלניאדו), מקבלים כריך שווה ו/או מעדנים עם גבינות וירקות וטחינה
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מה ש-PAND כתבה ומוסיפה:'
מסכימה עם כל מה ש-PAND כתבה ומוסיפה:
15/08/2018 | 11:31
2
- לגבי המעקבי זקיקים (6:30-8:30 בימי א-ו אם אני זוכרת נכון), אם את לא גרה בסביבה הם מסכימים שתעשי איפה שנוח לך ותשלחי להם באימייל. גם כאן זה קצת מלחיץ כי את שולחת אימייל ולא יודעת אם הם קיבלו וכבר נגמרות שעות הפעילות ועוד לא התקשרו אליך עם הנחיות. אבל בסוף הם תמיד מתקשרים. 

- הם עובדים גם בשבתות ובחגים (אם את שומרת שבת את צריכה לבקש שירשמו לך על התיק כדי שיקחו את זה בחשבון). אין פגרה בפסח וראש השנה. 

-  האחיות והאחים באמת ממש חמודים. 

- הכי נחמד זה שהם שמים סדינים מחוממים בחדר ניתוח לפני השאיבה.

- יש אחלה נוף מהחניה. אנחנו תמיד מתיישבים על אחד הסלעים בחניה ומסתכלים על הים אחרי שאיבה/החזרה.  

לצפיה ב-'אנחנו פעם ישבנו בבנדיקטס, שזה לא רחוק וגם צופה לים'
אנחנו פעם ישבנו בבנדיקטס, שזה לא רחוק וגם צופה לים
15/08/2018 | 11:39
1
ואיך יכולתי לשכוח את כל מה שאיגי84 המקסימה ציינה? סדינים מחוממים זה החיים
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על סדינים מחוממים'
אם כבר מדברים על סדינים מחוממים
15/08/2018 | 16:24
אז אני חייבת לשתף בחוויית ספא משודרגת שעברתי באיכילוב.

עברתי ניתוח לכריתת חצוצרה לפני 3 שבועות באיכילוב. אחרי הניתוח התעוררתי בחדר התאוששות והרגשתי חום ממש נעים שמגיע מהשמיכה שלי. בגלל שהייתי מטושטשת לא הצלחתי להבין מה זה ורק אמרתי כל הזמן שיש פה איזה חימום מדהים ואני לא מבינה איך זה עובד. כשקצת התאוששתי התחלתי לחקור סביבי וגיליתי מה הם עשו שם. כיסו אותי בשתי שמיכות, ובין השמיכות הכניסו מין צינור כזה של מזגן, שהוציא אוויר חם. זה היה ממש כיף להתעורר מסטולית עם החימום הזה... לא רציתי לחזור למחלקה 
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
15/08/2018 | 11:42
4
בשישי יש לי החזרה ובשישי אני צריכה גם להזריק פרוגסטרון מה עושים ?האם באסותא יכולים לעור לי
לצפיה ב-'תלוי מצב רוח של האחיות באסותא'
תלוי מצב רוח של האחיות באסותא
15/08/2018 | 12:04
אם תנוח עליהן הרוח הן יזריקו לך - לי זה לרוב עבד
אחרי ההחזרה היינו נכנסות לחדר ושתי שניות זה נגמר
אם פחות יזרמו איתך - סעי למוקד

בהצלחה
לצפיה ב-'לי הזריקו'
לי הזריקו
15/08/2018 | 13:08
2
בהחזרה האחרונה גם הייתי צריכה זריקה באותו יום ולא הייתה להן בעיה (רק היו צריכות את הנחיות ההזרקה כמו בקופ״ח)
חוץ מזה- אם אני עוברת טיפולים שם נראה לי קצת חוצפה אם לא היו מסכימות..
(אסותא רמת החייל)
בהצלחה בזריקה ובהחזרה!
לצפיה ב-'תודה בנות '
תודה בנות
15/08/2018 | 15:32
1
צילה איך מתקדמת?
לצפיה ב-'חמודה ששאלת '
חמודה ששאלת
15/08/2018 | 16:23
מחכה לעדכון מקפריסין לקראת סוף החודש.
צפויים להתחיל עם הבדיקות של הגנטיקה .
מקווה לעובר עם מוטיבציה
לצפיה ב-'הפסקת מחזור יזומה'
הפסקת מחזור יזומה
15/08/2018 | 08:49
1
בוקר טוב,
האם מישהי מכן עברה הפסקת מחזור יזומה לפני החזרת עוברים מוקפאים?
אם כן, אשמח לשמוע במה זה היה כרוך והאם זה גרם להרות.
תודה רבה ויום טוב
לצפיה ב-'האם את מתכוונת לדיכוי?'
האם את מתכוונת לדיכוי?
15/08/2018 | 15:51
למה את קוראת "הפסקת מחזור"?
לצפיה ב-'ספטמבר- מקווה לחודש עם מזל'
ספטמבר- מקווה לחודש עם מזל
15/08/2018 | 09:01
6
מי מתחילה סבב חדש בקרוב?
לצפיה ב-'בהצלחה!!! '
בהצלחה!!!
15/08/2018 | 09:25
1
עד כה עשיתי הזרעות ואני מתחילה סבב ראשון של IVF בספטמבר.
מקווה בהחלט לחודש עם המון מזל לכולנו 

לצפיה ב-'בהצלחה לכולן!!! בשורות טובות'
בהצלחה לכולן!!! בשורות טובות
15/08/2018 | 11:35
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
15/08/2018 | 11:40
גם אני מקווה להתחיל סבב בקרוב (מחכה למחזור אחרי ניתוח, אני מרגישה שהוא כבר קרוב...). בהצלחה לכולנו!!!
לצפיה ב-'גם אני מתחילה בקרוב '
גם אני מתחילה בקרוב
15/08/2018 | 12:47
מחכה לוסת בשביל הפרופיל ההורמונלי, ואז מתכוונת להתחיל אחרי החגים.
לצפיה ב-'אני! אמורה להתחיל היום.'
אני! אמורה להתחיל היום.
15/08/2018 | 13:25
1
לחודש מנצח
לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
15/08/2018 | 13:33
לצפיה ב-'מחזור באמצע פרוטוקול??'
מחזור באמצע פרוטוקול??
15/08/2018 | 09:42
4
היי בנות,

התחלתי בחמישי שעבר לקחת דקפפטיל והיום התחיל לרדת לי דם... 
האם זה תקני??

אני מנסה להשיג את המרפאה של בר חווה אבל כמובן שהם לא עונים שם ועדיין מחכה למייל מענה מהם.. 
לצפיה ב-'את לא עושה מחזור ארוך?'
את לא עושה מחזור ארוך?
15/08/2018 | 09:44
3
בדרך כלל נותנים דקפפטיל ביום ה 21 למחזור, מזריקים בערך שבוע כדי לייצר דיכוי, מקבלת מחזור ומתחילים גירוי עם גונאל/פרוגביריס.. אם זה הפרוטוקול - אז נשמע די תקין
לצפיה ב-'התחלתי עם גלולות ביום השלישי של המחזור וכשבוע אחרי המחזור '
התחלתי עם גלולות ביום השלישי של המחזור וכשבוע אחרי המחזור
15/08/2018 | 09:50
2
התחלתי עם הדקפפטיל. הפסקתי גלולות יומיים אחרי לקיחת הדקפפטיל ועכשיו אני רק עם דקפפטיל שעליי להמשיך אותו עד היום ומחר אני אמורה להתחיל גונאל.. 
עדיין תקין? 
אני רוצה לציין כי הייתי מזריקה בשעות הערב המוקדמות את הדקא ומכיוון שאתמול קיבלתי הנחיות בשעה מאוחרת מאוד הזרקתי את הדקא כמה שעות מאוחר אחרי השעה הרגילה.. 
לצפיה ב-'השעה ממש לא משנה לצורך הענייין'
השעה ממש לא משנה לצורך הענייין
15/08/2018 | 10:11
1
אני פחות מבינה בפרוטוקולים עם גלולות, אבל נדמה לי שבעצם הגלולות ביטלו את המחזור הקודם, והתחילו סייקל חדש, שמתחיל עם דיכוי בדכא, קבלת מחזור חדש, ומעבר לגונאל - נשמע לי תקין
ובאמת אם את אצל בר חוה, את חייבת ללמוד לסמוך עליו (ואפילו על הבנות), לי גם היה איזה משהו שהיה נראה לי לא הגיוני - לקחתי דקא, קיבלתי מחזור, הסתבר שיש לי ציסטה והוא ביקש שאמשיך עם הדקא למרות המחזור כך שהתחלתי להזריק את הגונאל רק ביום 7 למחזור או משהו כזה... נלחצתי שזה מאוחר מדי, שיגעתי שם את המערכת,עד שהזכרתי לעצמי שהידע שלי ברפואה מוגבל לרפואת אינטרנט ושאני חייבת לזרום
מסתבר שהוא יודע מה הוא עושה... התוצאה של הפרוטוקול הזה נמצאת אצלי בבטן, והאחים הפוטנציאלים שלו מוקפאים באסותא (לראשונה בכל תולדות היסטוריות הפורית שלי שיש לי מוקפאים)
לצפיה ב-'הרגעת אותי.. תודה. '
הרגעת אותי.. תודה.
15/08/2018 | 10:29
עברתי לבר חווה אחרי שהייתי מטופלת אצל זיידמן ולכן גם הפרוטוקול של בר חווה חדש לי ואני לחוצה מכך. 

בשעה טובה ומקווה שההריון יהיה משעמם
לצפיה ב-'שרשור שלם נמחק??'
שרשור שלם נמחק??
15/08/2018 | 09:23
4
ההודעה שלי וכל התגובות נעלמו 
מישהו פה מוחק הודעות מסיבות כאלה ואחרות??
לצפיה ב-'אולי זה איזה באג?'
אולי זה איזה באג?
15/08/2018 | 09:24
לצפיה ב-'גם שלי נמחק'
גם שלי נמחק
15/08/2018 | 09:40
לצפיה ב-'בבוקר ראיתי שכל ההודעות מ 5 ימים האחרונים נעלמו. באג...'
בבוקר ראיתי שכל ההודעות מ 5 ימים האחרונים נעלמו. באג...
15/08/2018 | 10:19
לצפיה ב-'מדובר בתקלה טכנית, העניין בטיפול הנהלת הפורומים כמובן.'
מדובר בתקלה טכנית, העניין בטיפול הנהלת הפורומים כמובן.
15/08/2018 | 14:03
לצפיה ב-'TSH גבוה'
TSH גבוה
10/08/2018 | 20:16
2
ערב טוב,

הרופא פוריות נתן לי בדיקות נוספות. ושהגיעו התוצאות הוא אמר שTSH שלי קצת גבוה(5.25)
האם זה פוגע בסיכויי הצלחה של ההפריה?
לצפיה ב-'בהחלט מצריך התייחסות'
בהחלט מצריך התייחסות
10/08/2018 | 21:53
מדברים על ערך tsh באזור 2.5 כאשר יש עניין בהריון.
לצפיה ב-'ממליצה לפנות לאנדוקרינולוג שמבין בנושא'
ממליצה לפנות לאנדוקרינולוג שמבין בנושא
11/08/2018 | 15:11
ההמלצה שלי מניסיונן של נשים בפורום היא על זלוצובר.
בהצלחה
לצפיה ב-'פרוגרסטרון שאלה'
פרוגרסטרון שאלה
10/08/2018 | 17:24
1
שאלה...
א. כמה צריך להיות ערך פרוגרסטרון שיבוא מחזור?
ב. כמה ערך פרוגרסטרון כאשר לוקחים תמיכה? או שכל גוף "מפרק" תמיכה בצורה שונה
תודה
לצפיה ב-'כל גוף מפרק תמיכה בצורה שונה'
כל גוף מפרק תמיכה בצורה שונה
10/08/2018 | 19:28
אומרים שהפרוגסטרון מספיק גבוה אם הוא 40 ומעלה.
הפרוגסטרון צריך להיות נמוך כדי שיגיע מחזור, מתחת ל10 ואפילו מתחת ל5..
לצפיה ב-'חודש שני של הריון כימי'
חודש שני של הריון כימי
10/08/2018 | 07:35
14
אוףף 
יום 13 מקלון חיובי ,אתמול בטא 22 ותוך כדי התחילו כתמים והיום מחזור חזק
מה לא בסדר בי ?? מציינת שהfsh מעט גבוה 11.8 זאת יכולה להיות הסיבה? 
הרופא אומר שזה בסדר ולא לעשות כלום בינתיים
הפרוגרסטון גם היה נמוך אתמול לבטא 22
והוא לא הציע שום תמיכה
אולי זה היה מציל את המצב. 
נמאסס לי מהאדישות של הרופא
לצפיה ב-'הערכים אכן נמוכים '
הערכים אכן נמוכים
10/08/2018 | 07:39
וזה למרבה הצער הגיוני כאשר אין הריון .
יותר מטריד מעוד הריון כימי זה האדישות של הרופא
אולי יש משהו שמפריע ולא מנוטר.
אם יש לך ספק נראה לי זמן טוב לחשוב מה הלאה.

בהצלחה
לצפיה ב-'הרופא אומר לי להבא לא לבדוק הריון'
הרופא אומר לי להבא לא לבדוק הריון
10/08/2018 | 07:50
1
רק עד שיש לי שבוע איחור?! כאילו זה נראה לו בסדר שאני אעבור 2 כימי רצוף? ושאולי אעבור עוד ולא אדע כי מבקש ממני לא לבדוק עד שיש איחור רציני
לצפיה ב-'זה רופא פוריות?'
זה רופא פוריות?
10/08/2018 | 08:08
את עושה הזרעות? IVF?

לצפיה ב-'זה הריון טבעי? את מטופלת פוריות?'
זה הריון טבעי? את מטופלת פוריות?
10/08/2018 | 08:26
נתחיל מזה, ששום דבר כנראה לא יכול להציל את ההריון... אז אל תאשימי את עצמך או את הרופא בעניין הזה.
בהמשך, חשוב לציין שיש המון מחקרים שמצביעים על כך ש 70% מההריונות הטבעיים הם הריונות כימיים ופשוט רובם ככולם אפילו לא מתגלים על ידי האישה... תחשבי באמת עלייך, אם לא היית בודקת, פשוט היית מקבלת מחזור כרגיל, לא? לא היה לך מושג שמדובר בהריון כימי.. ואם זה אכן טבעי, יכול להיות שההנחיה של הרופא אינה מנותקת..
בהמשך, אני הייתי מציעה לך לעשות בדיקת פרוגסטרון ביום 21, כדי לוודא שהרמה תקינה כדי לתמוך הריון ולשקול תמיכה במידת הצורך

לצפיה ב-'חיבוק חזק. מזדהה מאווד עם תחושותייך'
חיבוק חזק. מזדהה מאווד עם תחושותייך
10/08/2018 | 08:36
9
גם אני אחרי 7 הריונות כימיים רצופים.
לדעתי, כדאי לבקש מהרופא להתחיל בבירור קרישיות, בלוטת התריס ופרופיל הורמונלי.

לצפיה ב-'תודה לכן. ההריונות טבעיים '
תודה לכן. ההריונות טבעיים
10/08/2018 | 08:43
8
יש לי fsh גבוה אולי זו הסיבה שזה לא מצליח? בינתים הרופא לא הנחה אותי לעדות כלום. רק לא לבדוק ביום ה14 הריון אלא  רק אחרי איחור רציני
לצפיה ב-'נשמע לי שכדאי לעבור רופא, לאחד שגם מומחה פריון'
נשמע לי שכדאי לעבור רופא, לאחד שגם מומחה פריון
10/08/2018 | 10:41
הפרוגרסטרון שלך היה נמוך מאוד וכדאי לברר סיבה, לעקוב בבדיקות דם ולראות שאין בעיה של חוסר פרוגרסטרון (בעיה בספיגה של הגופיף הצהוב למשל) שזה מה שגורם לכימים.
בלי קשר, ממליצה לך לבדוק בטא שוב לוודא שהיא מתאפסת. בטא נמוכה שלא מתאפסת + פרוגרסטרון נמוך, מדליק נורה אדומה (מעלה סיכון שמדובר חלילה בחוץ רחמי, ואז יש להמשיך לעקוב עד התאפסות), חשוב לוודא שזה לא חלילה המקרה.

וחוזרת שוב על ההמלצה- החליפי רופא. ההנחיה שלא לא לבדוק בטא בזמן הזויה בעיני, בפרט כשיש רקע של כימים לא מוסברים. ההתעלמות שלו מהכימים ומערך הפרוגרסטרון הנמוך, גם לדעתי לא במקום. אינני רופאה כמובן, אבל בהחלט ממליצה לך לשקול כן ללכת לרופא אחר.
לצפיה ב-'אני מצטרפת לשאר'
אני מצטרפת לשאר
10/08/2018 | 11:36
6
צריך לבדוק פרוגסטרון שבוע אחרי ביוץ ולוודא שהוא מספיק גבוה ואם לא, להוסיף תמיכה אחרי כל ביוץ עד לקליטת הריון תקין. חוץ מזה גם הייתי בודקת קרישיות, הקרישיות עולה עם הגיל ויכולה להיות פקטור בעייתי גם אם בגיל צעיר יותר היו הריונות תקינים.
לצפיה ב-'תגידו - אתן לא קצת ממהרות? '
תגידו - אתן לא קצת ממהרות?
10/08/2018 | 11:56
5
הבחורה בת 32 (לפי הפרופיל), אחרי ת2 הריונות תקינים. היו לה 2 הריונות כימיים, שזה מאוד מאוד מבאס, אבל נפוץ. כל רופא פוריות שהיא תגיע אליו בשלב הזה, במקסימום יסכים שהיא תבדוק פרוגסטרון אחרי ביוץ (שאני בעצמי הצעתי לה..) ורוב הסיכויים, יגיד לה לחזור אליו אחרי 6 חודשים בהעדר הריון...
מי כמוני וכמוכן מבינה כמיהה להריון, אבל מפה ועד רופא פריון?בדיקות קרישיות? איזה רופא ישלח אותה לבדיקות קרישיות (לא הסכימו לשלוח אותי גם אחרי 4 IVF)...
אולי לא כדאי להלחיץ אותה, ובאמת לתת לזמן לעשות את שלו?
אני כותבת גם כדי לא להלחיץ אותה, וגם כי סביר שככה רופאים יתייחסו אליה (מבחיניתי אגב בצדק מסויים, בהתחשב בסטטיסטיקה ובמשאבים המוגבלים)
לצפיה ב-'פספסתי את 2 הילדים כפי הנראה'
פספסתי את 2 הילדים כפי הנראה
10/08/2018 | 12:10
לצפיה ב-'כבר שלחו אותה לפרופיל הורמונלי'
כבר שלחו אותה לפרופיל הורמונלי
10/08/2018 | 12:44
2
לפני כמה חודשים והfsh בו יצא גבוה לגיל 32.
אני מניחה שהיא לא הלכה לפרופיל הורמונלי ישר אלא אחרי כמה חודשים טובים של נסיונות פלוס עכשיו 2 כימיים רצופים. אישית לא חיכיתי שמישהו יישלח אותי לבדיקות קרישיות אלא עשיתי בפרטי את כל הסט ברמב"ם לפני שהתחלנו ivf וכשלי היו 2 כימיים רצופים בגיל 30 בנסיונות טבעיים גילינו בעיית זרע שגרמה להם ושמענו משפי שהסיכוי שלנו בהינתן בעיית הזרע להריון, אפילו כימי, הוא 2-3% בשנה אז התחלנו טיפולים לפני שעברה שנה..
לצפיה ב-'לא נראה לי שיש בעיית זרע'
לא נראה לי שיש בעיית זרע
10/08/2018 | 13:24
1
כי יש לנו 2 ילדים מהריונות ספונטנים
הזרע יכול להיות בעייתי פתאום ביום בהיר?
התחושה שלי שהרופא נוזף בי היא נוראית. אז בגלל שכבר יש לי 2 ילדים לא מגיע לי ברור מקיף יותר? 
זה מבאסס תחת 2 כימים רצופים 

לצפיה ב-'לא אמרתי שיש בעיית זרע'
לא אמרתי שיש בעיית זרע
10/08/2018 | 13:50
נתתי את ה2 כימיים הרצופים שהיו לנו בתור דוגמא לבעיה שגרמה לכימיים שכן הצריכה טיפולים, וכן אצלנו הזרע התדרדר עוד יותר ביום אחד ולגיא מאורלי וגיא יש 2 ילדים מהריונות טבעיים וכשהוא ואורלי רצו להביא ילדים גילו לו 17 זרעונים אז ברור שגם צריך לבדוק את הזרע.
לצפיה ב-'לגמרי מסכימה איתך....'
לגמרי מסכימה איתך....
13/08/2018 | 15:41
אין שום טעם להילחץ ולרוץ לרופא ולהתחיל לבדוק אלף ואחד דברים
כמו שלונדי אמרה חצי מההריון כנראה הם כימיים, והאשה אפילו לא יודעת על כך.
ובכלל, ולצערי יש לי ותק וניסיון ארוך, גם בקרב נשים פוריות שנכנסות להריון ויולדות בקלות, אם היו בודקים את כל סט הבדיקות שאנחנו עושות, סביר להניח (וזה לא תחושת בטן שלי, כמה רופאים אמרו לי זאת) - שגם אצלן היו מוצאים בעיות... ועדיין הן נכנסות להריון בקלות ויולדות ילדים בריאים.

ולפותחת
אם יש לך 2 ילדים בבית, ונכנסת עכשיו בקלות להריון. לא הייתי רצה לבדיקות ורופאים, חבל לך להכניס את עצמך למתח ולחץ מיותר.
הדבר היחיד שכן הייתי עושה, כפי שהמליצו לך כאן
לבקש (אפשר מרופא נשים) הפניה לבדיקת פרוגסטרון ולבדוק ביום ה-21 לראות שלא צריך תמיכה.

אני הייתי ממליצה לך לחכות עוד כמה חודשים, חצי שנה
בלי בדיקות ומעקבים ולראות מה קורה

בהצלחה רבה!!!
לצפיה ב-'בטא שלילית '
בטא שלילית
09/08/2018 | 12:38
14
הפעם זה קשה לי במיוחד.

הייתי צריכה לעשות טיפה מוקדם את הבטא כי אנחנו נוסעים לחופש ביום ראשון ולא יהיה לי איך לעשות והרופאה רצתה לדעת אם צריך להתחיל תמיכה.
אני היום 11 ימים מההזרעה.

אני יודעת שאני נאחזת בסיכוי קלוש אבל יש לי שאלה.
ביום 7 לביוץ ההורמונים היו-
אסטרדיול 796
פרוגסטרון 45.4

היום 11 יום לביוץ ההורמונים-
אסטרדיול 884
פרוגסטרון 48.3

חשבתי שהם אמורים לרדת אם אין הריון. אני טועה והם יורדים רק מאוחר יותר?
יש משמעות כלשהי לעליה הזאת או שלעזוב את זה ודי?
רציתי להגיד שהלוואי חודש הבא אבל כבר אין לי אמונה בכלל בזה.

לצפיה ב-'לדעתי זה סימן מעודד'
לדעתי זה סימן מעודד
09/08/2018 | 12:51
2
ממה שאני יודעת הפרוגסטרון מגיע לשיא ביום ה8-9 לביוץ ומהיום ה10 מתחיל לרדת ואצלך הוא לא ממש ירד. חבל שלא בדקת גם LH, אם יש הריון ולא לקחת אוביטרל/פרגניל אז גם הLH הוא סימן כי בהריון הוא קרוב ל0.
אני מקווה שיהיו לך בשורות טובות ביום ראשון.
לצפיה ב-'תודה. אני כבר מחכה למחזור. '
תודה. אני כבר מחכה למחזור.
09/08/2018 | 14:46
1
לא תהיה לי אפשרות החודש לבדיקות נוספות. לפחות אני רואה שהפרוגסטרון נראה תקין.

זאת היתה שנה כל כך קשה נפשית. חודש הבא מתחילה שנה חדשה ונקווה שהיא תביא איתה בשורות טובות לכולן.
לצפיה ב-'השנה הבאה עלינו לטובה היא שנה מעוברת:) בשורות טובות!'
השנה הבאה עלינו לטובה היא שנה מעוברת:) בשורות טובות!
09/08/2018 | 22:11
לצפיה ב-'לגבי ההורמונים'
לגבי ההורמונים
09/08/2018 | 16:11
5
לצורך העניין הנתונים זהים
העלייה חזרת משמעות כי לפחות אסטרדיול אני אם ני זוכרת נכון מופרש בגלים ויש משמעות למועד הבדיקה.
רק לא הבנתי איפה בכל זה הערך של הבטא?
היא יצאה קטנה מחמש?
כתבת בכותרת בטא שלילית...?

לצפיה ב-'יצאה קטנה מ2 אפילו'
יצאה קטנה מ2 אפילו
09/08/2018 | 16:40
2
תודה על התשובה. אז כנראה שביומיים הקרובים ההורמונים יצנחו והווסת תגיעה ביום ראשון. עוד ועוד חודשים שהולכים לפח.
לצפיה ב-'מבינה - חיבוק גדול'
מבינה - חיבוק גדול
09/08/2018 | 17:26
1
בגלל ששאלת נקודתית על ההורמונים חשבתי אולי ערך הבטא עוד לא הגיע...

בהצלחה בפעם הבאה
היום ראש למטה  - לגיטימי
דימום חדש יתחיל ובכוחות מחודשים - להסתער!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
10/08/2018 | 10:08
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
10/08/2018 | 11:17
1
אחרי ביוץ בלי תמיכה ביום ה8 הפרוגסטרון שלי בדרך כלל עומד על 60~ וכשבדקתי פעם אחת ביום ה12 אחרי ביוץ הוא היה 28 והשלב הלוטאלי שלי דרך אגב הוא 15.5 יום.. אז לא הייתי אומרת שהנתונים זהים. היא בדקה בטא ביום ה11 אחרי ביוץ ויש עדיין סיכוי להריון.
לצפיה ב-'תודה יקרה. הרירית היום 5.5 ככה שנראה לי שהסיכוי קלוש '
תודה יקרה. הרירית היום 5.5 ככה שנראה לי שהסיכוי קלוש
10/08/2018 | 11:55
לצפיה ב-'אסטרופם לעיבוי הרירית'
אסטרופם לעיבוי הרירית
10/08/2018 | 10:13
4
הרירית שלי תמיד סביב 6 במעקב זקיקים האחרון. הוא תמיד כשלושה ימים לפני הביוץ. אף פעם לא בדקו לי מאז הגרידה את הרירית ממש בשיא. היום 12 יום אחרי הביוץ נצפתה רירית של 5.5-6 ולא ברור אם זה מה שהיה כל הזמן או שהיא התחילה כבר להתפרק. הרופאה שלי הציעה אסטרופם 2 מג לנרתיק פעם ביום לעיבוי הרירית וכמובן בדיקת הרירית בשיא בחודש הבא.
הקטע שהאסטרוגן שלי גבוה, החודש היה סביב 1700. אז רציתי לדעת האם גם במקרה של אסטרוגן תקין אסטרופם יכול לעזור לעיבוי הרירית.

אני מיואשת כבר. אם זה לא יסתדר אז אחרי החגים אני אלך להיסטרוסקופיה. דבר שאני ממש ממש רוצה להמנע ממנו.

לצפיה ב-'עוד שתי שאלות'
עוד שתי שאלות
10/08/2018 | 10:24
3
כמה זה דוחה את הביוץ?
מי מומלץ להיסטרוסקופיה?

תודה רבה על העזרה. יצאתי ממנה בדיכאון
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/08/2018 | 11:21
2
לגבי האסטרופם תלוי מתי את מתחילה לקחת אותו ולכמה ימים, מה הפרוטוקול?
אסטרופם יכול לעזור לרירית גם אם האסטרדיול גבוה אבל לפעמים הוא עוזר רק כשלוקחים אותו וגינלית.
לגבי מומחים להיסטרו אבחנתית, גולדשמיט וגולדנברג כשאני אישית הלכתי לגולדשמיט
לצפיה ב-'תודה שאת תמיד עונה לי'
תודה שאת תמיד עונה לי
10/08/2018 | 11:52
1
היא אמרה לקחת וגינלית. שני מיליגרם פעם ביום, החל מיום הפסקת הדימום ועד ליום שנראה ביוץ. הגיוני?

יש לך מושג בכמה זמן צפוי להידחות הביוץ?

השארתי הודעה באתר של גולדשמיט. אולי שווה כבר לעשות את ההיסטרוסקופיה ולגמור עם החשש הזה מהדבקויות אחרי הגרידה. מה שמוזר זה שאין לי משהו שונה במחזורים מאז, הבנתי שהידבקויות יגרמו לווסת מועטה.
לצפיה ב-'הנסיון היחיד שהיה לי אישית עם אסטרופם'
הנסיון היחיד שהיה לי אישית עם אסטרופם
10/08/2018 | 13:00
היה בהחזרת מוקפאים על בסיס הורמונלי ואז התחלתי את האסטרופם מהיום הראשון או השני למחזור ולא היה ביוץ. הייתי מעדיפה להתחיל לקחת אסטרופם כשכבר יש זקיקים קטנים-בינוניים שיצאו לדרך כי אז אני חושבת שהוא לא אמור להפריע לביוץ והייתי מעדיפה לעשות אולטרסאונד לפני שאני מתחילה לקחת אותו אבל אני לא רופאה ולה בטח יש הרבה ניסיון בפרוטוקולים כאלה..
לצפיה ב-''
10/08/2018 | 11:51
1
LH היום התחיל לעלות, 10. וגם פרוגסטרון 4.5. הזקיקים עדיין קטנים, הרופא שלי בחו"ל, מחר שבת... הכל אבוד אני מניחה.
סבב חמישי של כשלון
אין לי יותר כוחות להתמודד
לא רואה טעם להתמודד
אין יותר תקוה
לצפיה ב-'מבינה את הלחץ שלך,'
מבינה את הלחץ שלך,
10/08/2018 | 12:04
מי נותן לך מענה כשהוא בחול?
את אצל רופא פרטי? 
לצפיה ב-'מתי אפשר לבדוק בטא?'
מתי אפשר לבדוק בטא?
09/08/2018 | 18:31
4
שלום לכולן,
ביוץ היה 29/8 החזרת שני מוקפאים יום 3 ב-1/8.
הרופא בהתחלה הנחה לעשות בטא ב-14/8 ואח"כ ב-15/8.
אם אני אעשה בדיקה ב14/8 זה בסדר? פשוט ב15 לא יכולה ללכת לעשות עד כמה זה משמעותי??
תודה
לצפיה ב-'לגמרי כן '
לגמרי כן
09/08/2018 | 19:44
1
אם אין בטא ב 14 היא כבר לא תהיה  ב15
ואם יש היא כבר תראה ב14
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/08/2018 | 19:51
לצפיה ב-'בהחלט, האמת נראה לי שאפילו ב 13 לחודש זה בסדר..'
בהחלט, האמת נראה לי שאפילו ב 13 לחודש זה בסדר..
09/08/2018 | 20:01
1
לצפיה ב-'תודה '
תודה
10/08/2018 | 09:14
ההמתנה הזאת יכולה לשגע בנאדם...
לצפיה ב-'המלצה לרופאי פוריות בקופח כללית באזור נתניה'
המלצה לרופאי פוריות בקופח כללית באזור נתניה
09/08/2018 | 21:47
הי אשמח לקבל המלצה לרופאי/אות פוריות שעובדים בכללית באזור נתניה. תודה רבה
לצפיה ב-'קריוטיפ במאוחדת'
קריוטיפ במאוחדת
08/08/2018 | 13:48
4
היי לכן.
האם יש כאן מישהי במאוחדת ועשתה קריוטיפ?
בעלי עשה לפני חודש וחצי ועד היום אין תשובה, הגיוני?
אני עשיתי במכבי ותוך שבועיים הייתה כבר תשובה.
לצפיה ב-'אני עשיתי במאוחדת. '
אני עשיתי במאוחדת.
08/08/2018 | 14:52
1
אכן לקח כחודש וחצי.
לצפיה ב-'המון זמן. תודה.'
המון זמן. תודה.
08/08/2018 | 18:29
לצפיה ב-'גם אני וגם בעלי עשינו במכבי באותו יום'
גם אני וגם בעלי עשינו במכבי באותו יום
08/08/2018 | 20:20
1
אצלי הגיעה התוצאה אחרי 3-4 שבועות ושלו שבוע-שבועיים אחרי שהגיעה התוצאה שלי.
ממש נלחצתי שזה אומר שיש בעיה... אבל יצא ב"ה תקין.
לצפיה ב-'מכבי מעולים'
מכבי מעולים
09/08/2018 | 17:53
אצלי תוך שבועיים וחצי קיבלתי תוצאות.
אבל במאוחדת, זו כנראה בעיה.
הוא עשה כ-17/6 ועד היום אין תוצאות וכתוב בכלל שהתשובה צפויה להגיע ב-7/9.
לא נשמע לי הגיוני ואנחנו חייבים תוצאות לפני טיפול שאמור להיות בסוף אוגוסט.
ממש מעצבן ולא יודעת כבר מה לעשות.

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה