לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2631026,310 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'הערכת זמן שאיבה'
הערכת זמן שאיבה
25/02/2018 | 21:27
בבדיקת דם - אסטרוגן - 101.6
פרוגסטון - 2.2
לוקחת דקאפפטיל והיום התחלתי בנוסף לדקפפטיל גם מונופור.
מתי להערכתן תהיה השאיבה?
זהו פרוטוקול ארוך והיום הוא היום ה-12 לקבלת הזריקות.
לצפיה ב-'עזרה דחוףף'
עזרה דחוףף
23/02/2018 | 21:35
19
לפני שאיבה ביום ראשון
E2 היום 12000
הרופא הורה לקחת היום אוביטרל 
האם זה לא מסוכן מדי אוביטרל עם E2 כמו שלי?
לצפיה ב-'זאת שאלה לרופא ולא לכאן'
זאת שאלה לרופא ולא לכאן
24/02/2018 | 08:31
12
במחילה וכולן כאן יודעות מצוין אבל אם הרופא הנחה אותך הוא הקובע ואם יש לך פחדים או השגות את צריכה לסגור את זה מולו.
רוצה לומר - אם אגיד לך פה שזה מסוכן לא תזריקי?
בקיצור - לרופא

בהצלחה!
לצפיה ב-'לא מסכימה'
לא מסכימה
24/02/2018 | 09:08
11
הגולשת מהרהרת האם החלטת הרופא נכונה. זו זכותה. היא בסהכ רוצה להירגע, או להבין אם צריכה להסב את תשומת ליבו של הרופא. טעויות רפואיות קורות לצערנו.
לצפיה ב-'לגיטימי לא להסכים ��'
לגיטימי לא להסכים ��
24/02/2018 | 11:27
10
ואני עדיין חושבת שבכל הקשור לתרופות זמנים ומינונים כדאי לחזור לרופא אם יש דילמה.
נניח שמצבה לא מתאים להזרקה וגולשות ירגיעו אותה שהכל טוב והיא לא תחזור לרופא.יכול להיות מצב לא טוב. בהתאמה הפוך נניח שמצבה פיקס לאוביטרל וגולשות ילחיצו אותה שלא כדאי והיא תיבהל לחינם.
בקיצור לדעתי -לרופא.
לצפיה ב-'כנראה שזו הסביבה שבסורוקה לא נותנים מידע על הערכים של '
כנראה שזו הסביבה שבסורוקה לא נותנים מידע על הערכים של
24/02/2018 | 12:32
4
הבדיקות אלא רק הוראות מה לעשות.

לצפיה ב-'לא לתת תשובות לפציינט שביצע בדי'
לא לתת תשובות לפציינט שביצע בדי
24/02/2018 | 16:47
3
בדיקות זו ממש התנשאות. טעויות קורות, ומעבר לכך זו זכות בסיסית.
לצפיה ב-'אין אפשרות להיכנס לאתר שלהם ולבדוק תשובות, והם לא נותנים'
אין אפשרות להיכנס לאתר שלהם ולבדוק תשובות, והם לא נותנים
24/02/2018 | 18:37
2
ערכים, אולי אם אשאל יגידו לי, לא בדקתי, כי בכל מקרה אני לא מבינה בערכים
האלו, ואם נותנים לי המשך הוראות טיפול - אז אני ממשיכה בטיפול....

להיות בחרדות אם הערכים גבוהים / נמוכים / אין את מי לשאול ועם מי לברר,
זה גם ככה לא יעיל....

לצפיה ב-'לא יכולתי להיות מטופלת שלהם....'
לא יכולתי להיות מטופלת שלהם....
24/02/2018 | 21:04
1
לי יש צורך לבדוק ולוודא, מתוך הנחה שטעויות קורות, ושחשוב לי לדעת שאני מקבלת טיפול טוב.
לצפיה ב-'את צודקת...'
את צודקת...
25/02/2018 | 14:17
זה חלק מהמחיר של ציבורי כנראה,
וייתכן שאני פשוט לא שואלת, אולי אחרות מקבלות תשובות.

לצפיה ב-'אבל עכשיו אין לה רופא היא רוצה'
אבל עכשיו אין לה רופא היא רוצה
24/02/2018 | 16:48
4
לנסות להירגע או לחילופין לדעת שיש סיבה לפנות לרופא. אנחנו לא מחליפות רופא, אבל אי אפשר לבטל את הניסיון שיש כאן לנשים.
לצפיה ב-'מסוכן מאד להשתמש בניסיון הזה מול מישהי שצריכה ייעוץ רפואי'
מסוכן מאד להשתמש בניסיון הזה מול מישהי שצריכה ייעוץ רפואי
25/02/2018 | 11:21
3
ניהלתי פה בעבר פורום בעצמי שגם לו הייתה השקה לתחום רפואי. צריך מאד להיזהר עם זה כי כל תשובה שיתנו כאן, יכולה להתפרש כייעוץ וזה יכול להתפתח לכמה כיוונים.
גם רופא לא היה ממהר לענות דברים אונליין.

לצפיה ב-'ההפך הוא הנכון.'
ההפך הוא הנכון.
25/02/2018 | 11:36
2
גולשת יכולה להיעזר בניסיון של גולשות ולהירגע, או לחילופין לפנות לרופא שלה, אם יש צורך. חכמת ההמונים היא יתרון.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
25/02/2018 | 11:44
1
כבר היו כאן מספיק גולשות שבזכות הפורום פנו לרופאיהן, תם עידן "הרופא יודע הכול". רופא הוא אדם בשר ודם והוא יכול לטעות. הפורום מעודד נשים לבדוק ולשאול, לברר ולתהות, ולא לקבל דבר כ"תורה מסיני".
לצפיה ב-'לא מדובר על ההפניה לרופא'
לא מדובר על ההפניה לרופא
25/02/2018 | 15:00
אלא למצב שבו גולשת אחת תגיד לאחרת: אל דאגה. 
ויכול להיות שפניה לרופא (שנדרשת) לא תתבצע. סיכון לאותה גולשת וסיכון להנהלת הפורום/תפוז.
לצפיה ב-'זה תלוי'
זה תלוי
25/02/2018 | 00:37
אני תמיד מגיעה לערכים כאלה לפני אוביטרל (חמש שאיבות) ולא חוויתי גירוי יתר מעולם, אבל יש כאלה שכן מפתחות גירוי יתר עם ערכים כאלה..
בכל אופן, את כבר יודעת איך את מגיבה, אז בהצלחה בשאיבה
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
25/02/2018 | 15:42
היה לי אסטרדיול יותר גבוה מזה וגם לי נאמר לקחת אוביטרל.
לקחתי, החזירו 2 עוברים יום 2, והיה גירוי יתר קל אבל לא נורא והסבב הסתיים עם פיצקי שהיום בן שנתיים. מה שכן, הרופא שלי נוהג לתת חצי אוביטרל לתמיכה אחרי ההחזרה אבל אצלי בגלל האסטרדיול הגבוה לפני החזרה הוא נתן לי תמיכה קלה יותר של פרוגינובה ואנדומטרין.
לצפיה ב-'לא רופאה אבל יכולה להגיד מה היה לי...'
לא רופאה אבל יכולה להגיד מה היה לי...
25/02/2018 | 17:49
1
היה לי קצת פחות מ10,000 והרופא נלחץ שאגיע לגירוי יתר לכן אוביטרל בוטל ולקחתי צטרוטייד ועוד משהו שלא זוכרת את שם התרופה.
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
25/02/2018 | 19:04
אני לא רואה שום דבר פסול בלשאול שאלה בפורום הזה ולקבל תשובה מניסיון
מן הסתם שאני אעשה מה שהרופא אמר לי לעשות
אבל הייתי רגועה יותר לדעת מניסיון של אחרות שזה בסדר
בסופו של דבר לשם כך נועד הפורום הזה לעזור לבנות מניסיון אישי שלנו
אציין שאני ברופאה ציבורית ואין לי אפשרות לדבר עם הרופא
הכל מתנהל מול האחיות וכשראיתי את התוצאות היחידת IVF כבר היתה סגורה ככה שלא היתה לי אפשרות לחזור לדבר עם האחות.

לצפיה ב-'עוד משהו'
עוד משהו
25/02/2018 | 20:44
בסבב האחרון עשיתי א"ס ובדיקות דם בבוקר השאיבה, רק בשביל הסבבה (אני יודעת שזה נשמע מפוקפק)
הe2 ירד ל5000 ומשהו
גם רשמו לי קבותרים למניעת גירוי יתר אבל לא לקחתי
לצפיה ב-'זה תלוי, כל אחת והגוף שלה'
זה תלוי, כל אחת והגוף שלה
25/02/2018 | 21:36
אני הגעתי לרמות הרבה יותר גבוהות של E2 ולא היה לי גירוי יתר (גם כשלקחתי אוביטרל)

אבל כמובן ממליצה לשאול שוב את הרופא
לראות שהוא מודע לכך ושזה לא מסוכן
וכמובן להקפיד על שתיה מרובה
לצפיה ב-'שימור פוריות'
שימור פוריות
24/02/2018 | 13:30
4
שלום לכולן,
רוצה לשתף ולהתייעץ לגבי תהליך של שימור פוריות...
אני בת 35.6, עם פרופיל הורמונלי תקין אך עם רזרבה שחלתית נמוכה (תוצאות בדיקת AMH הן 0.25) ולפני יומיים עברתי את השאיבה השניה שלי לצורך שימור פוריות. בשאיבה הראשונה שלי היו 4 זקיקים והוקפאו 3 ביציות, ובשאיבה השניה היו 5 זקיקים, אבל נשאבו רק 2 ביציות והוקפא עובר אחד (הרופאה שלי המליצה להקפיא גם עוברים וגם ביציות). ממש נשברתי רגשית מהשאיבה השניה... די בשוק מהתוצאות שלה ומזה שהוקפא רק עובר אחד (זה היה סבב שעבר עלי קשה מאוד מבחינת תופעות לוואי של ההורמונים).
ועכשיו ההתלבטות... אם ללכת על עוד 2 סבבים כפי שמתאפשר לי על פי החוק, או לוותר ולהיות פתוחה לאפשרות שאוכל להשיג הריון עתידי מתרומת ביצית במידה והביציות והעובר לא ייקלטו כראוי.
חשוב לי לציין שאני סומכת על הרופאה שמטפלת בי ועל המקצועיות שלה, וכמובן שאתייעץ גם איתה על המשך הדרך, אבל מתלבטת בקשר לסיכויים שלי להשיג מספרים מעט יותר גבוהים בשאיבות נוספות...
אודה לכל מחשבה, רעיון או שיתוף מנסיון ממצב דומה.
תודה!
לצפיה ב-'ברור שללכת על שאיבה נוספת'
ברור שללכת על שאיבה נוספת
24/02/2018 | 16:43
3
אבל עם תוכנית טיפול אחרת, ואולי אצל רופא אחר.
קורה שלא בכל חודש התנובה טובה. זה מאכזב, אך רובהנשים בפורום הזה חוות את מה שאת מתארת.
הנחת היסוד שלי היא שמשאיבה אחת לא ניתן להסיק מסקנות מרחיקות לכת, ובנוסף, תרומת ביצית תחכה לך עד גיל 54, ואילו הביציות שלך ממש לא יחכו....זוהי נקודת אל חזור. לא שיש לי משהו נגד תרומה, אלא בעד מיצוי האפשרויות. שלא תצטערי אחכ...
מותר להתאכזב. קחי לך כמה חודשים לשקם את הגוף, ותשקיעי בתוכנית טיפול יצירתית, והלוורי שהיא תביא לך תוצאות נהדרות.
לצפיה ב-'אני בעד מניעת חרטה'
אני בעד מניעת חרטה
24/02/2018 | 21:27
1
מספרת על חברה שעברה סבב שאיבה בגיל 35 לקראת (אולי) יחידנות. הכירה בחור ולא עברה סבב נוסף.
היום, אחרי פרידה ממנו, בגיל 39, שאיבה אינה אופציה, והיא מאד מצטערת שלא עשתה אז את המקסימום.

אני לא מכירה אותך ולא יודעת איך יהיה המשך חייך, אבל יש החלטות בחיים שנראות תיאורטית כמו משהו אחד, ופרקטית כמו משהו אחר, ולכן כשיש דברים שהם כן בשליטה שלנו - אני בעד ללכת איתם.
אולי כדאי לך להתייעץ גם בפורום שאיבת ביציות. וכמובן, קחי בחשבון את העלות של כמה עשרות אלפים לסבב (נדמה לי 6-8 עוברים, אבל יש מליון מסלולים) ואת זה שלפעמים יש צורך ביותר מתורמת אחת.
בהצלחה בכל דרך !
לצפיה ב-'מניעת חרטה'
מניעת חרטה
25/02/2018 | 21:27
זו בהחלט זווית שלא מספיק חשבתי עליה, גם בהקשר של העלויות הכלכליות הגבוהות שיש גם בתרומת ביצית.
לאיזה פורום שאיבת ביציות התכוונת? בתפוז אין פורום עם שם זה...
תודה רבה על נקודת המבט הנוספת 
לצפיה ב-'המון תודה!'
המון תודה!
25/02/2018 | 21:25
התשובה שלך עודדה אותי מאוד, במיוחד החלק על זה שלא ניתן להסיק מסקנות אחרי סבב שאיבה אחד. כבר הייתי עם מחשבה מקובעת קצת שאלה המספרים שאני יכולה לייצר וזהו...
נפגשת עם הרופאה שלי מאוחר יותר השבוע, ואדבר איתה על תוכניות אחרות (את הרופאה אין לי כוונה להחליף, היא נהדרת!)
אני בהחלט עומדת לקחת הפסקה, להתאושש וככל הנראה לנסות שוב.
שוב תודה 
לצפיה ב-'אכילת אננס אחרי החזרת עוברים'
אכילת אננס אחרי החזרת עוברים
25/02/2018 | 21:19
אגדה אורבנית? איך בתכלס הוא אמור להועיל? 
לצפיה ב-'סבב קשה הפך לסבב קשה מאוד'
סבב קשה הפך לסבב קשה מאוד
25/02/2018 | 08:21
15
כותבת עם דמעות.
אני עדיין חולה אבל אתמול בר חווה הרגיע אותנו שבסך הכל חטפתי וירוס וזה לא דוחה שאיבה.
אתמול בצהרים ניסינו להבין איך עושים טיפול באמצע חולי שהגוף ממוטט ואז טלפון.
אחותו של בעלי התקשרה בדמעות וסיפרה שאמא של בעלי נפטרה.
ישבנו בהלם ומיד נסענו להיות עם המשפחה.
אמרתי לבעלי שאני מבינה אם ירצה לא להמשיך, במיוחד שההלוויה נקבעה למחר, יום השאיבה.
בעלי חשב ואמר שלהיות בבוקר ההלוויה באסותא זה בדיוק איפה שהוא רוצה להיות.
שיתפנו את המשפחה כדי שיבינו לאן נעלם בבוקר ההלוויה.
אתמול בלילה נסעתי למיון נשים שיזריקו לי פרגניל.
ממול מיון נשים - נמצא מיון יולדות.
ישבתי ובכיתי.
האחות הסתכלה עלי במבט מופתע אבל בסוף היתה נחמדה.
וכך עם גוף קורס, מלא בהורמונים ולב שבור מחכים למחר.
מחר נעבור בין קצוות החיים - תקווה לחיים חדשים ומוות.
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
25/02/2018 | 08:46
1
תהיי חזקה. אני חושבת שעשיתם את הבחירה הנכונה והמשכתם בתהליך.... אני בטוחה שזה גם מה שאמא של בעלך הייתה רוצה ....שלא תדעו עוד צער  ובהצלחה בתהליך 
לצפיה ב-'אאאויץ'
אאאויץ
25/02/2018 | 08:52
זה כואב מאוד משתתפת בצערכם ובהצלחה בסבב
לצפיה ב-'כ"כ עצוב'
כ"כ עצוב
25/02/2018 | 08:51
תנחומיי :(

הלוואי שהסמליות הזאת תביא איתה בשורות טובות.
המון בהצלחה ותרגישי טוב!
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
25/02/2018 | 10:46
תהיו חזקים 
לצפיה ב-'קשה מאד...'
קשה מאד...
25/02/2018 | 11:16
מאחלת לך שבתוך כל זה, הסבב הזה ינצח את המוות ויקים בתוכך חיים חדשים.
תתפללי בלב לזכות את המשפחה של בעלך בנחת של הבשורה הטובה ובעיקר את בעלך.

קשה החיבור הזה בבית חולים. כשאני עברתי גרידה שכבה לידי מישהי שעברה קיסרי בהרדמה מלאה. היא קמה לאמהות ואני קמתי לריקנות.
כ 10 חודשים אחר כך גם אני עברתי קיסרי בידיים מלאות.

בקרוב מאד מאד אצלכם.
בשורות טובות.
לצפיה ב-'שלא תדעו צער'
שלא תדעו צער
25/02/2018 | 11:46
1
הלוואי שמתוך השבר בגדול תצמח תקווה חדשה לחיים חדשים.
לצפיה ב-'אמן, שמתוך המשבר הזה...'
אמן, שמתוך המשבר הזה...
25/02/2018 | 12:11
תעדכני שאת אחרי השאיבה
חיבוק ענק
משתתפת בצערכם
לצפיה ב-'שלא תדעו עוד צער. מאחלת לך בריאות הגוף והנפש'
שלא תדעו עוד צער. מאחלת לך בריאות הגוף והנפש
25/02/2018 | 13:05
מאחלת לך שכמו שזכו ישראל לנסים בחודש אדר, תזכו גם את ואישך לנסים בחודש הזה. שמתוך הצער והאבל, ינבטו בקרוב בע"ה גם חיים חדשים.
לצפיה ב-'שלא תדעו עוד צער '
שלא תדעו עוד צער
25/02/2018 | 13:45
הרבה הצלחה בסבב הנוכחי מקווה ומתפללת שזו תהיה המתנה שתכניס לכם אור ושמחה אחרי הצער באיבוד אדם קרוב.
לצפיה ב-'כמה קשה , שלא תדעו עוד צער '
כמה קשה , שלא תדעו עוד צער
25/02/2018 | 14:15
מקווה שהסבב הזה יהיה מבשר חיים

חיבוק
לצפיה ב-'משתתפת בצערך'
משתתפת בצערך
25/02/2018 | 15:50
לצפיה ב-'אפילו אין לי מה לכתוב '
אפילו אין לי מה לכתוב
25/02/2018 | 19:43
חיבוק גדול לך וגם לבעלך הגיבור.
לצפיה ב-'שלא תדעו עוד צער '
שלא תדעו עוד צער
25/02/2018 | 19:47
לצפיה ב-'גיאלרוסה היקרה'
גיאלרוסה היקרה
25/02/2018 | 20:55
מוות של הורים הוא קשה, קשה מאד. שולחת תנחומים לך ולבעלך. מאחלת החלמה לגוף, מזור לנפש, והיקלטות עד הסוף הטוב -כבר עכשיו - בסבב הכל כך מורכב הזה.
לצפיה ב-'אכן סבב קשה מאוד '
אכן סבב קשה מאוד
25/02/2018 | 21:17
אולי דווקא בגלל זה יביא אתו בשורות טובות, כל הכבוד לבעלך שגם בצערו חושב על הצרכים והרצונות שלך, שלכם.
לצפיה ב-'עזרה בפאנוח תוצאות בדיקות דם'
עזרה בפאנוח תוצאות בדיקות דם
25/02/2018 | 17:31
3
E 348
LH 2.30
P 27
המחזור בדרך, נכון?
לצפיה ב-'עזרה בבקשה מדובר בחודש ללא תמיכה'
עזרה בבקשה מדובר בחודש ללא תמיכה
25/02/2018 | 19:59
לצפיה ב-'עוד קצת ואת שם'
עוד קצת ואת שם
25/02/2018 | 20:46
1
פרוגסטרון צריך לרדת וכך גם אסטרדיול
לצפיה ב-'עניין של כמה ימים והמחזור מגיע?'
עניין של כמה ימים והמחזור מגיע?
25/02/2018 | 21:29
לצפיה ב-'אולטרה סאונד תלת מימד לפני IVF'
אולטרה סאונד תלת מימד לפני IVF
25/02/2018 | 16:44
3
אשמח לשמוע איך זה בדיוק נעשה
האם זה כואב? לא פולשני נכון?
האם זו בדיקה שדורשת להתפשט, אשמח לכל בדל מידע
תודה
לצפיה ב-'זה מהמם !!!'
זה מהמם !!!
25/02/2018 | 19:41
בדיקה היא וגנילית אז את מתפשטת ...
רואים הכל הכל מכל כיוון
חוויה ויזואלית מעניינת
לצפיה ב-'אולטרסאונד וגינלי רגיל'
אולטרסאונד וגינלי רגיל
25/02/2018 | 18:23
1
לוקח 5 דקות. פשוט המכשיר מדמה את מבנה הרחם גם מבחוץ וכך רואים שהמבנה תקין.
ממש כמו בדיקה רגילה ואם הרופא נחנד גם יסביר לך :)
לצפיה ב-'פרופסור שלו'
פרופסור שלו
25/02/2018 | 20:42
מומלץ בתחום. הסביר לי בסבלנות.כל מה שראה על המסך. יושב בתל אביב.
לצפיה ב-'רפואה פרטית והמרת מרשמים/הפניות'
רפואה פרטית והמרת מרשמים/הפניות
25/02/2018 | 19:45
5
הלכתי לרופא פרטי (דור - נשמע מקצועי ומקסים, ענה על כל שאלה והיה ממש סבלני למרות שהפגישה התארכה), הפנה אותי לצילום רחם כי אני אחרי שתי הזרעות שלא צלחו ולא מוסבר למה, וכמובן הכין פרוטוקול וכו'.
רופאת המשפחה סירבה להמיר את ההפניות ואת המרשמים בטענה שיש לה הנחיה שרק רופא נשים יכול לעשות זאת.
למישהי יש ניסיון עם זה? אם אני הולכת למרפאה לבריאות האישה (אני בכללית - רמת אביב לצורך העניין) הם ממירים בקלות בעזרת המזכירות או שאני צריכה תור לרופא ולבקש ממנו שוב את כל הדברים?
תודה על העזרה

לצפיה ב-'מרשמים פרטים התקבלו אצלי בלי בעיה בבתי מרקחת שעובדים הכללית'
מרשמים פרטים התקבלו אצלי בלי בעיה בבתי מרקחת שעובדים הכללית
25/02/2018 | 19:57
4
הכוונה סופר פארם שעובד עם הכללית מכבד בלי בעיה מרשמים כאלה.
ובלי קשר רופאת המשפחה רושמת לי כל מרשם שאני מבקשת

לצפיה ב-'והפניות? את באה לאולטראסאונד רגיל?'
והפניות? את באה לאולטראסאונד רגיל?
25/02/2018 | 19:58
3
לצפיה ב-'הפניות לא ניסיתי'
הפניות לא ניסיתי
25/02/2018 | 20:00
1
כי את ההפניות של ה ivf עשיתי באסותא את הus באסותא ולא במרפאה
ואז זה לא רלוונטי ההפניה
לצפיה ב-'אוקיי '
אוקיי
25/02/2018 | 20:04
לצפיה ב-'גם אני עושה באסותא'
גם אני עושה באסותא
25/02/2018 | 20:24
אבל הוצאתי הפניות לא"ס ובדיקות דם בכללית ליתר בטחון, רופאת משפחה הוציאה לי בלי בעיה.
אם הרופאה שלך עושה פרצופים אז תקבעי תור למומחה פוריות במרפאת נשים כי התורים אליו קצרים ותציאי כל מה שאת צריכה.
מרשמים מרופא פרטי מתקבלים בכל בית מרקחת של הכללית - יש להם אפשרות לודא את מספר הרשיון אז לא צריכה להיות בעיה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'לאחר שאיבה אשמח לעזרה'
לאחר שאיבה אשמח לעזרה
25/02/2018 | 19:00
2
היי בנות, אני לאחר שאיבת ביציות 
אמרו לי להגיע ביום רביעי להחזרה
ושהם עושים הפעם חצי IVF וחצי איקס
שאלתי את האחות מה זה אומר והיא אמרה לי שהרופא יסביר לי
אני ברפואה ציבורית ככה שעד יום רביעי סביר להניח שלא אדע מה זה אומר
אשמח שתעזרו לי 
תודה
לצפיה ב-'על זה עונה בשמחה'
על זה עונה בשמחה
25/02/2018 | 19:36
IVF - שמים את הביציות ביחד עם הזרע בצלוחית ונותנים לזרע להפרות בכוחות עצמו את הביציות
ICSI - "מפשיטים" ( ז ה תמי דמצחיק אותי ) את הביציות מן המעטפת ומזריקים את הזרע.
בגדול זה יצירת עוברים בסוג של כפייה אבל בעצם זה "מבטיח" יצירה .
עושים את המהלך הזה כאשר יש היסטוריה של מיעוט הפריות.
מניסיון שלי  - לי זה לא התאים

בהצלחה!!!
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
25/02/2018 | 20:07
בדרך כלל בשאיבה הראשונה, בגלל שלא יודעים עדין אם הזרע יכול להפרות את הביציות, הולכים על בטוח.
מניסיוני, אחרי שש שנות נישואין, כשהגענו סוף סוף ל ivf גילינו שהיו הפריות רק באיקסי (גם לנו עשו חצי חצי). אז יש ענין.
מאז, בגלל שאני מגיבה טוב, אני מקריבה ביצית אחת להפריה רגילה וכל השאר באיקסי.
אם הזמינו אותך להחזרה זה אומר שיש הפריות, תוכלי לשאול את האמבריולוג/ית בזמן ההחזרה אם היו הפריות רגילות ומה בדיוק מחזירים לך
כך או כך החזרה זה טוב והריון מלא ותקין זה עוד יותר טוב - ישכיח ממך את כל השאלות. בהצלחה.
לצפיה ב-'טיסה במהלך טיפולים?'
טיסה במהלך טיפולים?
25/02/2018 | 19:34
3
הי
רציתי להתיעץ מה אתן חושבות לגבי טיסות. כרגע אני בשלב ההזרעות, ואני לא יודעת מתי בדיוק תהיה ההזרעה אם אעשה אותה בסבב הקרוב, אבל יש סיכוי שייצא שאטוס לארה"ב בדיוק בימים הקריטיים של הקליטה (כשבוע אחרי ההזרעה).

אני יודעת שרשמית אומרים שאין בעיה לטוס, אבל זה בגלל שלא חקרו את זה, לא שחקרו ויודעים שזה לא משפיע. וטיסה (בייחוד ארוכה) כן יוצרת די הרבה סטרס לגוף. מצד שני, רק אתמול גיליתי שהסבב הקודם לא עבד ומה שנתן לי קצת כוחות זה המחשבה על הסבב הבא. לדחות את זה בחודש פתאום מרגיש לי כל-כך קשה! אני מייבבת עכשיו בלי הפסקה...

יכול להיות שאוכל לבטל את הטיסה, אבל אני לא רוצה לעצור את כל החיים, אני לא יודעת כמה זמן יקחו הניסיונות, וזה גם ייצור די הרבה בלגאן. גם אם בסוף התזמון ייצא כזה שבדיעבד לא היה בעייתי לטוס (אקבל מחזור בדיוק לפני), זה גם די ייגמור אותי.

אני יודעת שיש נשים שטסות ואין שום בעיה, אבל זה לא אומר שזה לא פוגע בסיכויים (או מגדיל סיכוי להפלה אח"כ) ואני חוששת להשאר עם הספק. אשמח לשמוע מה אתן חושבות.

תודה
לצפיה ב-'שאלה לצילה'
שאלה לצילה
25/02/2018 | 19:40
2
במהלך חמש וקצת השנים האחרונות לא ויתרתי על שום חו"ל שהזדמן לי .
טסנו לכל מקום ובכל מצב.
לפני /אחרי/במהלך
עם /ללא תמיכה.
הנסיעות הללו הן האוויר לנשימה שלנו ואני לא מאמינה שיש בהן לקלקל.
אם הן לא היו משהו אחר היה מתקלקל פה- שלום הבית

טיסה טובה
לצפיה ב-''
25/02/2018 | 19:46
1
תודה :)
אני ממש מבינה. אצלי זו נסיעת עבודה, אז גם כך היא כנראה תהיה קצת יותר מלחיצה ממהנה, ודי מתישה . לכן אני תוהה אם המכלול לא יגרום ליותר נזק מתועלת
לצפיה ב-'מה שתחליטי-נסיעה טובה'
מה שתחליטי-נסיעה טובה
25/02/2018 | 20:43
לצפיה ב-'שאלת בטא - אלה מה?'
שאלת בטא - אלה מה?
25/02/2018 | 16:29
5
מעריב לנוער שלום. האם אני בהריון?
הייתה לי החזרה ב 15.2. מוקפאים יום 3.
היום עשיתי בדיקה, ביטא יצא 139.
לצפיה ב-'חחחח מזל טוב!!!!!!!!!! '
חחחח מזל טוב!!!!!!!!!!
25/02/2018 | 17:46
לצפיה ב-'מישהי יכולה להזכיר לי מה עושים עם זה?'
מישהי יכולה להזכיר לי מה עושים עם זה?
25/02/2018 | 17:58
1
פעם אחרונה שהייתי בהריון היה לפני 8 שנים.
אני זוכרת מבודקים כל יומיים הכפלות ואז לא זוכרת כלום...
לצפיה ב-'תבדקי הכפלה...'
תבדקי הכפלה...
25/02/2018 | 18:39
בשבוע 8 בערך us לבדיקת דופק. ואז שקיפות שבוע 14.. ואילך.. חחח גם כבר לא הכי זוכרת.
לצפיה ב-'קוללווש'
קוללווש
25/02/2018 | 18:28
מזל טוב ידיים מלאות והריון משעמם שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'נו ברור, מזל טוב '
נו ברור, מזל טוב
25/02/2018 | 21:22
לצפיה ב-'מתי היה ביוץ??'
מתי היה ביוץ??
25/02/2018 | 13:40
2

היי
אשמח לעזרה
עשיתי היום בדיקת אולט'. ראו זקיק 21.
בדיקת דם: E2 = 600,   פרוגרסטרון 45.
מה זה אומר? מתי היה הביוץ? פספסתי הזרעה...

תודה!
לצפיה ב-'זה פרוגסטרון גבוה'
זה פרוגסטרון גבוה
25/02/2018 | 15:48
1
יכול להיות שהביוץ היה לפני שבוע
עשית בדיקות לפני?
איך התנהל המעקב?
לצפיה ב-'עשיתי גם שבוע שעבר'
עשיתי גם שבוע שעבר
25/02/2018 | 17:30
יום ראשון לפני שבוע זקיקים גודל 9-10.
יום רביעי ציסטה בגודל 26 וזקיקים קטנים. E2 היה 1600. ופרוסטרון פחות מ 1.5. הרופאה אמרה שהe2 היה גבוה בגלל הציסטה.
ואחכ בדיקה רק היום...בנוסף לזקיק 21, עדיין היתה ציסטה 27.

הגיוני שעוד לא בייצתי למרות הפרוגסטון?
לצפיה ב-'מחפשת מונוגון, דקא ואוביטרל'
מחפשת מונוגון, דקא ואוביטרל
25/02/2018 | 15:34
אבל בעיקר מנוגון כי אני זוכרת שהוא היקר ביותר ואין לי כמעט סבסוד...
נמצאת באיזור השפלה, ויכולה להגיע לאיזור ירושלים.
בהמשך גם מגיעה לדרום...
בקיצור גמישה )
לצפיה ב-'שאלה בנוגע למניעת גירוי יתר שחלתי'
שאלה בנוגע למניעת גירוי יתר שחלתי
24/02/2018 | 14:43
2
היי לכולן,
עברתי לפני כמה חודשים שאיבה והחזרה ולאחר מכן התאשפזתי עם גירוי יתר שחלתי.
אתמול עברתי שוב שאיבה ולאחריה קיבלתי הנחיות מהרופא שלי לקחת דוסטינקס למשך 8 ימים למניעת גירוי יתר. הרוקח נתן לי קבותרים והבנתי שהוא מכיל את אותו רכיב פעיל (קברגולין). בעלון לצרכן של הקבותרים כתוב שאסור לקחת את התרופה הזו בהיריון ויש לחכות 30 יום עד כניסה להיריון מחשש לגרימת מומים מולדים. מאחר ואני אעבור החזרה בעוד כמה ימים, כמה זה מסוכן?
הרופא שלי אמר שזה בסדר ושהוא נותן את התרופה כבר שנים גם לנשים בהיריון. 
תודה.

לצפיה ב-'אני עם אותו סיפור, 2 שאיבות עם חשש לגירוי ולקחתי קבותרים '
אני עם אותו סיפור, 2 שאיבות עם חשש לגירוי ולקחתי קבותרים
25/02/2018 | 13:08
1
8 ימים - מיום ההזרקה של הדקפטטיל עד שנגמר..
זוהי תרופה שמיועדת (אם אני לא טועה) ליבוש חלב ואזהרה לגבי נשים בהריון היא אזהרה רגילה בכל תרופה שלא נבדקה בטיחותית לגבי שימוש בהריון (למנוע תביעות וכו')
אם אכן יש אזהרה ספציפית לגבי היריון וחשש למומים זה מופיע בצורה הרבה יותר מפורטת וכו.
בקיצור, הכל בסדר ותרגישי טוב!
לצפיה ב-'תודה רבה! הרגעת אותי'
תודה רבה! הרגעת אותי
25/02/2018 | 14:59
לי הרופא אמר להתחיל את הכדורים מהיום של השאיבה...
תודה לך! :)
לצפיה ב-'תרופות למסירה'
תרופות למסירה
25/02/2018 | 13:04
קלקסן 80, קצת קלקסן 40, אנדומטרין, פרדניזון, פרווסטטין, אוטרוגוסטן (כן, כן... קיבלתי בשלבים מסוימים את כל הקוקטייל הזה. היה שווה).
כולן סגורות ונשמרו בתנאים מתאימים.
בהוד השרון.
מי שמעונינת מוזמנת ליצור קשר בפרטי.
לצפיה ב-'מנופור בנסיעה'
מנופור בנסיעה
24/02/2018 | 14:01
3
אני צריכה לנסוע נסיעה של שעתיים וחצי בערך ולקחת את המנופור מולטידוז איתי. עד שאגיע למקרר, אם אני אשים את זה בתיק עם קרחון זה יהיה בסדר לדעתכן? מפחדת שיקפא אם יהיה קרוב מדי לקרחון, או להיפך שלא יהיה מספק קר, איך לשמור על הטמפרטורה? מפחדת שהתרופה תהרס. תודה
לצפיה ב-'תכיני את התמיסה ואז לא צריך קירור'
תכיני את התמיסה ואז לא צריך קירור
24/02/2018 | 19:31
תקראי במדויק את ההוראות, אבל ממש שזכור לי כשהתמיסה מוכנה אפשר לשמור בטמפ החדר
לצפיה ב-'קרחון לא יקפיא את התרופה. '
קרחון לא יקפיא את התרופה.
25/02/2018 | 08:26
1
במיוחד עם את שמה את הקרטון השלם של התרופה.
אם מדובר רק על הבקבוקון ואת חוששבת. הייתי עוטפת אותו בנייר מגבת ושמה בשקית אוכל קטנה.
כך יהיה בקירור ולא במגע ישיר עם הקרחון.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה לכן'
תודה לכן
25/02/2018 | 16:18
עבר בשלום :)
לצפיה ב-'גונל F נשבר- עזרה דחופה'
גונל F נשבר- עזרה דחופה
23/02/2018 | 21:33
2
שלום בנות יקרות, אני במהלך טיפול החזרת מוקפאים. היום בערב אחרי שסיימתי להזריק המחט נתקעה וכשניסיתי להוציא בכוח נשבר לי הברגת המזרק. היות והיום יום שישי אין לי עם מי לדבר ואני חייבת מחר להזריק מנה של 75 גונל. אם יש מישהי שנשאר לה עט של גונל ויכולה למסור לי אשמח מאוד. אני בלחץ וצריכה להזריק מחר. אני גרה בחולון.
לצפיה ב-'תכתבי לי בפרטי. יכולה לעזור'
תכתבי לי בפרטי. יכולה לעזור
24/02/2018 | 14:33
1
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/02/2018 | 22:13
פרסמתי אתמול בפייסבוק בקבוצה של תרופות פוריות למסירה ובחורה נחמדה בת"א מסרה לי. תודה רבה על נסיון עזרתך וחג פורים שמח בהצלחה לכולכן
לצפיה ב-'היסטרוסקופיה '
היסטרוסקופיה
22/02/2018 | 13:47
4
היי, 
אני לאחר ניתוח קיסרי ולפני חזרה לטיפולים. הרופאה שלחה אותי להיסטרוסקופיה לוודא שאין הדבקויות. היכן מבצעים את הבדיקה בירושלים? האם יש צורך לבצע באופן פרטי או שמספיק דרך הקופה ( מאוחדת) 
לצפיה ב-'בשתי ההדסות ובשע״צ'
בשתי ההדסות ובשע״צ
23/02/2018 | 09:42
1
בכללית יש גם בחלק מהמכונים לבריאות האישה, תבדקי אם יש גם במרפאות מאוחדת. 
אני עשיתי בקופה והייתי מרוצה מאוד. מי שעושה את זה בכללית זה רופא מומחה שעושה את זה גם בשע״צ.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/02/2018 | 08:49
יש לך שם ספציפי של רופא בשע"צ? 
לצפיה ב-'מאוחדת עושים במשגב לדך'
מאוחדת עושים במשגב לדך
23/02/2018 | 10:09
את בטח מתכונת אבחנתית
אז עושים שם, אצל דרך פטס
שימי לב שזה מיום 7 עד 11 למחזור
והוא מקבל רק פעם בשבוע משהו א כזה
לצפיה ב-'כיף לך אני עשיתי לפני שבועיים והתקפלתי מכאבים בחזה ובכתפיים '
כיף לך אני עשיתי לפני שבועיים והתקפלתי מכאבים בחזה ובכתפיים
25/02/2018 | 09:07
לצפיה ב-'החזרה'
החזרה
24/02/2018 | 08:49
4
החזרנו מוקפאים יום 3 ביום חמישי איך אתן נוהגות ?מנוחה מושלמת ?אני מתרוצצת ימרימה את הקטנה נראה לי שעשיתי נזק ואפשר להספיד כבר מעכשיו ?יש פה בית שצריך להמשיך לתפקד איך שהוא
לצפיה ב-'הכול בסדר, את מתארת שיגרה ביתית רגילה'
הכול בסדר, את מתארת שיגרה ביתית רגילה
24/02/2018 | 08:59
1
מה שעשית בהריון של הקטנה את יכולה לעשות עכשיו
אם הגוף שלך שולח לך סימן של להוריד הילוך, רק אז תחשבי מסלול מחדש ותנוחי
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי החזרה יש השתרשות?'
כמה זמן אחרי החזרה יש השתרשות?
24/02/2018 | 09:44
לצפיה ב-'תתנהגי כרגיל..'
תתנהגי כרגיל..
24/02/2018 | 23:10
1
אחרי החזרות הייתי מקפידה על עניין התזונה יותר מאשר כל היתר, אבל גם לא בצורה מופרזת..נמנעתי מדגים ובשר נאים וקצת פחות קפה...כל היתר כרגיל...
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
25/02/2018 | 07:36
ומזל שיש אתכן הלוואי שלכולנו יצליח
לצפיה ב-' עזרה בנושא זריקות/ תרופות פוריות'
עזרה בנושא זריקות/ תרופות פוריות
25/02/2018 | 00:28
2
שלום 
אני לפני IVF ראשון 

רופא הפוריות שלי  רשם לי מס תרופות לשלבים שונים  בתהליך שאת רובם אני  עדין לא מכירה 
אני יודעת שאין צורך לרכוש הכל  מיד עם תחילת התהליך אשמח לקבל עזרה לגבי התרופות שאני פחות מכירה 
גונאל F - למשך 4 ימים  אני יודעת שמזריקים  בתחילת התהליך 
צטרוצייד למשך 7 ימים 
אוביטרל - לעיכוב ביוץ 
דקפפטיל -  למשך 3 ימים 
אוטרגסטן טבליות או וגינלי 
אסטרופן קבותרים למשך 8 ימים 
קרותרים - למשך 8 ימים 

תודה על העזרה מראש 
לצפיה ב-'גונאל וצטרוטייד לשלב הגירוי - לקנות'
גונאל וצטרוטייד לשלב הגירוי - לקנות
25/02/2018 | 00:57
1
אוביטרל לביוץ - לקנות,
לחכות עם הדקפפטיל כי הוא מחליף את האוביטרל במקרה של גירוי יתר
אוטרגסטן לאחרי השאיבה - לקנות כי בכל מקרה תצטרכי תמיכת פרוגסטרון
אסטרופם נותנים או לפני הגירוי או אחרי ההחזרה לתמיכה אז תקני ותבדקי מה תכליתו בסבב שלך
עם הקבותרים תחכי, גם הוא רק למקרה של גירוי יתר
לצפיה ב-'תודה על התשובה '
תודה על התשובה
25/02/2018 | 08:01

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה