לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2762127,621 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אסותא רמת החייל או הרצליה מדיקל סנטר'
אסותא רמת החייל או הרצליה מדיקל סנטר
09/07/2020 | 10:36
1
היי בנות,
האם למישהי יש ניסיון עם מרפאת ה IVF בהרצליה מדיקל סנטר? מתלבטת אם לעשות הקפאת ביציות שם או באסותא רמת החייל.
כבר ביררתי מחירים והכל, אני מחפשת חוות דעת מקצועית בעיקר על המעבדה. את הרופא כבר בחרתי.

תודה רבה!
לצפיה ב-'עברתי שאיבה/החזרה בשני המקומות.'
עברתי שאיבה/החזרה בשני המקומות.
09/07/2020 | 17:38
החוויה שלי מאסותא הייתה לא משהו, עשיתי שם פעם אחת
וברחתי משם בחזרה למדיקל.
אני מאוד אוהבת את מדיקל.
מבחינת המעבדה, אצלי בשני המקומות היו הפריות אז אין לי דעה נחרצת על זה.
לצפיה ב-'איך מתחילים שוב פעם?'
איך מתחילים שוב פעם?
07/07/2020 | 11:05
1
הקטנה, שהגיעה אחרי 5 שנים של טיפולים, כבר בת שנתיים.
מבינים כבר שטבעי זה לא יילך.
איך מגייסים כוחות לסיבוב שני?
הראש יודע מה לעשות, והפחד הוא לא מהתהליך.
אבל הנפש... מאיפה אני אגייס עכשיו כוחות?

בנות שהיו שם ועשו זאת שוב - תשלחו לי כמה מילים של חיזוק...
תודה
לצפיה ב-'עונה בקלות '
עונה בקלות
07/07/2020 | 11:44
אני אמא לממתק אמיתי שהגיע לעולם בהליך פונדקאות שסיים 6.5 שנות טיפולים שהכניסו בעיקר שברון לב אבל הכיוון שלי דומה .אני מתגייסת גופנית-מכינה עוברים להטסה כלכלית-כי זה יקר קיצוני ונפשית-כי זה תהליך מייגע כי יש לי מטרה מול העיניים והיא להיות אמא לשניים.שתיים.  קשה ממש זה כשאין בכלל. לך יהיה קשה אחרת אבל כמו שאחי נהג לעודד אותי כשקיטרתי-אף אחד לא יעשה  זאת במקומך- . בהצלחה!!!
לצפיה ב-'הריון בהפתעה בזמן/אחרי טיפולים'
הריון בהפתעה בזמן/אחרי טיפולים
06/07/2020 | 19:38
4
אני לא אוהבת את כל הסיפורים השמחים האלה של ההריונות בהפתעה. זה גורם לי להרגיש רע. להרגיש שאני עושה סתם, שכל מה שאני עוברת זה סתם, הזריקות, השאיבות, ההחזרות, האכזבות, הבכי, הריבים בבית, העצבים והדכאון שלי הכל זה סתם כי אפשר להפסיק ואז להיכנס להריום בנס. אז שתדעו שניסים לא קורים אצלי בבית!! ואני לא רוצה לראות איך היא נכנסה להריון פתאום בהפתעה וכמה שכיף לה.. והמשפט תרגעי ותכנסי להריון גם לא עובד עלי
לצפיה ב-'אם את מדברת על הסיפור שיהיה הערב בערוץ 12'
אם את מדברת על הסיפור שיהיה הערב בערוץ 12
06/07/2020 | 19:52
2
לפי דעתי זה לא הפתעה ולא נעליים.
לצפיה ב-'איזה סיפור היה? '
איזה סיפור היה?
06/07/2020 | 19:54
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
07/07/2020 | 11:07
את חושבת שזה לא טבעי והם לא מספרים את הסיפור האמיתי?

לצפיה ב-'צחקקתי במרירות '
צחקקתי במרירות
07/07/2020 | 07:35
גם אני כשליידי פונדקאית שלנו עשיתי החזרה כי היה לי ברור מנטלית שאם יש 1 בדרך גם השני יגיע... ואז עשיתי החזרה כשהממתק היה בן שנה כי היה לי ברור מנטלית שאם יש 1 בבית אז גם השני יבוא.
פחחח... אמא טבע התפוצצה מצחוק
בגיל של  כוכבת הכתבה אני פחות זורמת עם אלמנט ההפתעה כמו עם ת.ביצית אבל זה בראשי בלבד
לצפיה ב-'אחרי הזרעה ראשונה- לא נקלט...'
אחרי הזרעה ראשונה- לא נקלט...
06/07/2020 | 20:03
2
אז החודש הייתי ממש בטוחה שזה יהיה זה.
אחרי שנקלטנו בפעם הראשונה מהר באופן טבעי והסתיים בהפלה טבעית בשבוע 7, לקח לי 8 חודשים של נסיונות טבעיים וגם מעקב זקיקים להחליט שאני רוצה לקדם את זה יותר מהר.
ברקע- בת 29, בדיקות שלי ושל בעלי תקינות.
אז החודש החלפתי רופא לרופא פרטי ומומלץ, עשיתי צילום רחם- הכל תקין, הזרקתי גונאל ואוביטרל ועשינו הזרעה, לקחתי אנדומטרין ובמעקב רמת הפרוגסטרון היתה תקינה. כמובן שהמשכתי עם דיקור תוך כדי, סלק וכו'.
כנראה שבגלל האנדומטרין גם לא היו לי בכלל הפרשות לפני הוסת עד שהוא הגיע.
קשה לתאר את האכזבה- רק אתן תוכלו להבין. הייתי בטוחה שהחודש נתתי 'פוש' מכל הבחינות וזה יעבוד.
אז מנסה להתרומם ולהסתכל קדימה, ואשמח גם לשיתופים רלוונטים (בעיקר כאלה שמעודדים).
ויש לי שאלה-
אם אני אמשיך לivf אצל רופא פרטי- מה המחירים בערך? האם דרך הקופה זה ממומן באופן מלא?
שואלת כי ההזרעה זה עלויות נמוכות כך שלא היתה לי בעיה עם זה אבל רוצה לדעת להמשך.
תודה וערב טוב
לצפיה ב-'קודם כל חיבוק.'
קודם כל חיבוק.
06/07/2020 | 21:45
1
אני לא יודעת באיזו קופה את והאם זה קשור לגיל.
אבל אני עושה IVF דרך הקופה, (מאוחדת) ואני מעל גיל 40 והכול ממומן דרך הקופה, (חוץ מתרופות וגם לזה יש תקרה שכשאני מגיעה אליה שאר התרופות בחינם).
אל תתייאשי, תתני מקום לבאסה, תתאבלי ותמשיכי הלאה.
את בת 29 ונקלטת פעם אחת, זה כבר מעודד.
תנסי דרך הקופה ואם זה לא יעבוד תעברי לפרטי, אם אין לכם בעיה ספיציפית לדעתי חבל על הכסף של רופא פרטי.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה על תגובתך'
תודה על תגובתך
07/07/2020 | 09:09
את יודעת האם ivf במימון מלא של הקופה מותנה במשהו? גיל או משהו אחר?
ולגבי הכסף יש לי ביטוח פרטי אז בינתיים ההשתתפות העצמית של ההזרעה והייעוץ היא ממש שולית
מנסה להבין מה הסדר גודל אם אצטרך להמשיך ל ivf וארצה לעשות באופן פרטי ואם יש בכלל הבדל כלשהו.
לצפיה ב-'תורם זרע מה עשיתם'
תורם זרע מה עשיתם
04/07/2020 | 17:17
2
בנות תרומת זרע מי יכולה לשתף מאיפה היא לקחה פרטי ציבורי ? יבוא מחו"ל מציבורי..
האם בנק ציבורי זה גם טוב והאם קניתם ממנו ייבוא זרע מחו"ל?

אשמח שתספרו לי
קצת חדשה ולא יודעת

לצפיה ב-'בנק זרע'
בנק זרע
04/07/2020 | 21:19
הי שני,
אני התלבטתי בין בנק ציבורי ופרטי. לא הייתה לי התלבטות לגבי זרע מחול, כי זה מאוד יקר, מסובך מבחינה ביוקרתית, ולהבנתי היתרון היחיד של זרע מחול זה שהתורם פתוח. עבורי זה לא היווה יתרון, לכן ויתרתי מראש .
בדקתי 2  בנקים ציבורים ובשניהם היחס היה לא נעים ובעיקר היה מגוון מאוד קטן של תורמים. (אני לא רוצה להכליל את כל הציבורים כמובן, זו רק החוויה האישית שלי) בסוף הלכתי לבנק פרטי (קריובנק). זה יותר יקר, אבל היחס נעים הרבה יותר ויש מבחר של תורמים.

מאחלת לך הרבה הצלחה!
לצפיה ב-'בנק זרע'
בנק זרע
04/07/2020 | 21:19
לצפיה ב-'לאנדי המשך בחירת תורם'
לאנדי המשך בחירת תורם
04/07/2020 | 11:52
1
תודה על התשובה.
אך הכוונה האם מי שאני בוחרת צריך להתאים גנטית או משהו כזה .. אני פשוט לא יודעת איך זה עובד.. אולי סתם אני לא  מבינה ושואלת..
(כי גם לבחור תורם ולהחליט עליו לוקח קצת זמן והחלטה אז אני שואלת כדי שלא אחליט ואבחר ואז הרופא יכול לבוא ולהגיד שהוא לא מתאים חס ושלום)
או שכמו שאמרת זה בכלל לא קשור?
אני שואלת בגדול כן לא ברמה הנקודתית אלא בגדול  אם הכל בסדר ( לי יש טיפה לחץ של זמן בגלל הבדיקות אני יודעת)
ולהזכירך זה לטיפולים ivf אז אולי זה גם קשור לבחירה.
אשמח לפירוט קל ולתשובה אם את יודעת וקצת מכירה את הנושא.
תודה
לצפיה ב-'זאת בחירה שלך.'
זאת בחירה שלך.
04/07/2020 | 12:09
סביר להניח ששלחו אותך לעשות בדיקות גנטיות, בהנחה שאת לא חיובית לאף אחת מהבדיקות הגנטיות אז אין בעיה לבחור בכל תורם.
האם כבר פתחת תיק בבנק הזרע? בחרת בנק זרע? החלטת אם ללכת על תורם ישראלי או מחו"ל?

בגדול אם עשית בדיקות גנטיות ויצאת שלילית לכולן אין שום בעיה שתבחרי איזה תורם שאת רוצה, רופא הפוריות בכלל לא מתעסק באיזה זרע בחרת, זה לא נוגע אליו, את מביאה את הזרע לבית החולים, הוא שואב את הביציות והאמבראולוגיות, (בדרך כלל נשים לפי נסיוני) מבצעות את ההזרעה.

לצערי מכירה את הנושא כבר כמה שנים כי גם אני בטיפולי IVF עם תורם.
מוזמנת לשאול כל שאלה שעולה לך לראש, בשביל זה הפורום הוקם ואם את רוצה את יכולה גם לפנות אליי בפרטי.
לצפיה ב-'בחירת תורם זרע'
בחירת תורם זרע
04/07/2020 | 05:46
1
אני צריכה ללכת לרופא פוריות אני אחרי הבדיקות  שהתבקשתי לעשות חדשה בעניין ולפני טיפולי ivf  וקצת בלחץ של זמן..
אני בבידוד ( אין לי קורונה אך צריכה להשלים את הבידוד 14 יום על פי ההנחיות) ולכן דחיתי את התור .
בגלל הזמן אני שואלת , האם אני כבר יכולה לבחור תורם על פי מה ששלחו לי במייל  כדי כבר קצת לזרזר את הדברים או שזה מחייב לפני לחכות לרופא פוריות ?

לצפיה ב-'בחירת תורם לא קשורה לרופא הפוריות.'
בחירת תורם לא קשורה לרופא הפוריות.
04/07/2020 | 11:27
את צריכה לפתוח תיק בבנק הזרע ודרכם לבחור תורם.

בהצלחה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה