לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590125,901 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'שירים שנכתבו על טיפולי הפוריות, או לפחות נשמעים כך'
שירים שנכתבו על טיפולי הפוריות, או לפחות נשמעים כך
18/10/2017 | 23:12
3
מכירות את זה שאתן שומעות שיר, והוא מתיישב בול על התחושות שלכן? קרה לכן ששמעתן שיר ישן, שפתאום יש לו פרשנות חדשה עבורכן?
בשביל שירים כאלה נועד השרשור שלנו.
שתפו, איזה שיר עושה לכן את זה בתקופת טיפולי הפוריות

משתפת את אחד השירים האהובים עליי:
לצפיה ב-'"היי שקטה" של ריקי גל. וגם "השיר שיביא לך אהבה" של גלי עטרי.'
"היי שקטה" של ריקי גל. וגם "השיר שיביא לך אהבה" של גלי עטרי.
19/10/2017 | 10:47
כשאני צריכה בוסט לביטחון, הם מאוד עוזרים. כשאני מחפשת להתפלל באופן פחות פורמלי, גם "שמע" של קובי אפללו, שזה שיר תחינה וגם "הללויה" של יונתן רזאל, שזה שיר הודיה.
לצפיה ב-'מחכה בביצוע של ריטה'
מחכה בביצוע של ריטה
19/10/2017 | 12:17
מחכה בביצוע של ריטה.. וגם בזמן האחרון השיר של עידן עמדי
לצפיה ב-'עטוף ברחמים -ריטה'
עטוף ברחמים -ריטה
19/10/2017 | 15:24

עד מחר- אביתר בנאי,
שיר לאמא- אלון עדרhttps://www.youtube.com/watch?v=Ovfet4GP9y0
לצפיה ב-'שאלה לגבי פרופיל הורמונלי'
שאלה לגבי פרופיל הורמונלי
19/10/2017 | 15:18
ביצעתי היום ( יום שני למחזור) פרופיל הורמונלי
מאחר והיום השלישי יוצא ביום שישי
תוצאות
FSH 6.5
E2 205
PROGESTERON 2.7
LH 4.5
האם זה תקין?
כמו כן, מישהי אמרה לי שהתוצאות ביום שני של FSH הן חצי ממה שהן ביום השלישי, יכול להיות שהיום 3 התוצאה עולה כלכ כך הרבה???
תודה על העזרה
לצפיה ב-'תובנות מ 10 שנות מטיפולי פוריות'
תובנות מ 10 שנות מטיפולי פוריות
19/10/2017 | 11:31
2

שלום ,
לאחר כ 10 שנים בטיפולי פוריות שלא צלחו ומשבר בחיים שהוביל גירושין אני מרגיש צורך לתרום מהידע שלי בתחום למען אלו שנמצאים בטיפולי פוריות.
1 – איכות הזרע.
לפני שאתן , בנות , מתחילות להזריק הורמונים  שילחו את בני זוגכן לבדיקה זרע.
יש סבירות שהבעיה היא אצל הגבר ואם כך הדבר יש מספר דרכים פשוטות לשיפור איכות הזרע.
- שיפור איכות הזרע
דיקור סיני – כמובן ללכת למוחים ולא לאלו שבקופת חולים
תזונה – להוסיף לארוחה חופן של גרעיני דלעת , גרעיני חמניות.
10 קשיו ביום ( לא קלויים ולא ממולחים)
10 שקדים מקולפים ביום ( לא קלויים ולא ממולחים)
3 אגוזי ברזיל ביום.
לאכול ביצה קשה בבוקר ומוצרי חלב בערב.
להמעיט בקפה .

– מומחים
תלכו לתותחים בתחום , ( לברן , שוקי דור , משיח ... ) – מחזור טיפול אצלם עולה כ 3000 ₪ וזה עדיף בגלל הידע הרב שיש להם.

– לצאת מאזור הנוחות
זה נכון לכל דבר בחיים אבל כאן זה מאוד חשוב , תיקראו מחקרים ותבואו עם שאלות לרופאים , הם לא תמיד אומרים הכל.
        יש פסוק האומר "עשה רצונו כרצונך, כדי שיעשה רצונך כרצונו." ( מסכת אבות · פרק ב · משנה ד ).
         אני לא מנסה להחזיר אף אחד בתשובה ( למרות שזה לא מזיק J ) אבל המשמעות היא שתעשו משהו בשביל הכלל.
         שמעתי על לא מעט מיקרים שזוגות שהרבה שנים היו חשוכי ילדים , הלכו והתנדבו למען הכלל זכו בסופו של דבר זכו להיות הורים.
– תרומת ביצית
אישה שמצליחה להתעבר מספר פעמים ומפילה , זה אומר שאיכות הביציות שלה לא תקינה ולכן עדיף ללכת לתרומת ביצית.
כשאתם שומעים על אישה בת 45 + שבהריון או שכבר ילדהזה תרומת ביצית !!!!.

– תיאבדו על זה .
הכוונה שלי היא לא לישון ולא לדחות דברים , ככל שעובר הזמן הסיכוי קטן.

– דיקור סיני
יכול לעזור.
לגרושתי זה עשה רק את ההיפך אבל לי זה עשה פלאים לאיכות הזרע.

– יחסי מין (סקס)
הזרע נישאר בנרתיק כ 3 ימים והאישה מבייצת ביום ה – 14 לערך מיום קבלת המחזור.
מאחר וקשה מאוד לתזמן את זמן הביוץ , פשוט תתחילו לקיים יחסים מהיום ה – 10 של המחזור , בהנחה שהאישה כבר נקייה.
כמובן שעדיף לקיים יחסים בבוקר כי אז הגבר יותר ערני והזרע יותר חזק וזו גם אחלה דרך להתחיל את היום J .

– החזרות עוברים
בדרך כלל רופאים עושים את ההחזרה ביום השלישי אך עדיך לעשות את ההחזרה ביום החמישי , כך הסיכוי להתעברות גדול יותר.

אני בטוח שיש לי עוד הרבה תובנות אבל זה מה שעולה לי בראש כרגע. 

לצפיה ב-'אשמח לתובנות גם לגבי תחזוק זוגיות. '
אשמח לתובנות גם לגבי תחזוק זוגיות.
19/10/2017 | 13:39
לצפיה ב-'תודה על העצות'
תודה על העצות
19/10/2017 | 15:06
מאחלת לך רק טוב!
לצפיה ב-'רירית רחם ?'
רירית רחם ?
19/10/2017 | 11:31
7
ביום שני הייתי במעקב זקיקים ובדיקת דם , כדי להתחיל פרוטוקול.
רירית רחם הייתה 7 מ״מ
באותו ערב התחלתי גונאל 150
היום במעקב הרירית הופיעה 4.7 מ״מ

הגיוני? נורמלי? תקין?
לצפיה ב-'ולגבי lh'
ולגבי lh
19/10/2017 | 11:53
ביום שני היה 7.9 והיום היה 0.9
יום חמישי למחזור. מה זה אומר?
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי המחזור הבדיקה הראשונה היתה?'
כמה זמן אחרי המחזור הבדיקה הראשונה היתה?
19/10/2017 | 12:22
4
לפעמים ביום הראשון או השני של המחזור הרירית עדיין לא הספיקה להתפרק לגמרי והיא עדיין עבה, מצב ההורמונים משלים את התמונה אם אפשר להתחיל טיפול או לא.
זה קרה לי בעבר והבנתי שזה נורמלי.

לצפיה ב-'בעיקרון...'
בעיקרון...
19/10/2017 | 12:34
3
ביום ראשון התחילו לי הכתמות, ביום שני עשיתי את הבדיקה הראשונה. אני אף פעם לא יודעת האם להחשיב את ההכתמות בתור יום ראשון למחזור..
ולגבי הLH זה נורמלי?
לצפיה ב-'סופרים מתחילת הדימום הרציני, לא ההכתמות'
סופרים מתחילת הדימום הרציני, לא ההכתמות
19/10/2017 | 12:52
1
אם נבדקת עוד בטרם התחיל הדימום המאסיבי, זה הגיוני שהייתה רירית 7, שבינתיים התפרקה. ה-LH תקין.
לצפיה ב-'נכון, טיפול מתחיל מהופעת דימום. לא כתמים.'
נכון, טיפול מתחיל מהופעת דימום. לא כתמים.
19/10/2017 | 13:01
לצפיה ב-'אז זה מסביר את הרירית העבה ביום הבדיקה'
אז זה מסביר את הרירית העבה ביום הבדיקה
19/10/2017 | 14:47
כנראה שההורמונים שלך התאפסו בגלל זה אמרו לך להתחיל להזריק, אם ההורמונים לא היו מתאפסים, היו אומרים לך ככל הנראה לבוא למחרת לבדיקות שוב.
מכאן זה צריך להעלות רק למעלה.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה לכולן! ����'
תודה לכולן! ����
19/10/2017 | 15:01
לצפיה ב-'שאלה על צילום רחם'
שאלה על צילום רחם
18/10/2017 | 10:40
12
שלום
אשמח לעזרתכן. אני חברה בקופת חולים כללית. 
אמורה לעשות צילום רחם. צלצלתי לבית חולים השרון ושם אין תורים, וכל פעם כשאני מצלצלת הם אומרים שהיומנים לא נפתחים לחודש אחרי. ואין תורים בכלל. חוץ מד"ר טוגנרייך האם יש עוד רופא או מרפאה עליה אתן ממליצות לעשות צילום רחם? אשמח לעזרה. 

לצפיה ב-'אני עשיתי אצל פרופ' פרחי במדיקל סנטר בהרצליה'
אני עשיתי אצל פרופ' פרחי במדיקל סנטר בהרצליה
18/10/2017 | 12:37
2
הוא ממש מומלץ... אבל זה פרטי. יש תשלום למרפאה ותשלום עבורו. אפשר לקבל החזר חלקי מכללית.
לצפיה ב-'אפשר לשאול כמה עלה לך?'
אפשר לשאול כמה עלה לך?
18/10/2017 | 14:08
1
הוא רופא מעולה. לא ידעתי שהוא עושה
לצפיה ב-'1500 ש"ח עבור רופא ו-800 ש"ח למרפאה עצמה'
1500 ש"ח עבור רופא ו-800 ש"ח למרפאה עצמה
18/10/2017 | 21:28
הבנתי שלגבי התשלום עבור הרופא עצמו אני יכולה להגיש בקשה להחזר מהכללית (נראה לי שהם אמורים לתת בסביבות ה-600 ש"ח)
אני מודעת לזה שזה יקר יחסית אבל אני מאוד רגישה לכאבים בנרתיק ורציתי מישהו מומחה וסימפטי...
לצפיה ב-'אני עשיתי בלניאדו'
אני עשיתי בלניאדו
18/10/2017 | 12:45
7
קבעו לי תור לעוד שבועיים. לצערי זה נפל על הביוץ אז התפספס לי חודש של נסיונות, אבל העדפתי את זה מאשר לחכות לחודש הבא ולא לדעת אם אצליח לקבוע תור.
הבנתי שבנות פה עשו את הצילום במקומות רחוקים (אמרו שבב"ש יש זמינות תורים). כשסיפרתי את זה לחברה היא ניסתה לקבוע ונאמר לה שלא מקבלים ממחוזות אחרים, כנראה שזה תלוי מרפאה, שווה לך לנסות.

לצפיה ב-'אני עשיתי בלניאדו. שמחה שהייתה לכן חוויה טובה. לי היה מזוויע'
אני עשיתי בלניאדו. שמחה שהייתה לכן חוויה טובה. לי היה מזוויע
19/10/2017 | 10:57
6
הרופא התעכב בגלל בעיה בלו"ז שלו, והגיע עצבני וחסר סבלנות. ההסברים שלי שיש לי וגיניסמוס ולא הרבה ניסיון עם בדיקות גינקולוגיות, לא עזרו. הוא צעק עלי שאני מעכבת את כל התור, שאלך מפה אם אני לא רוצה לעשות הבדיקה. הייתה טכנאית חביבה שאחזה בידי עד שזה נגמר וזו הייתה נקודת האור היחידה.

אם הייתי יכולה, הייתי עושה עם טשטוש במקום פרטי. לא מבינה למה זה לא מנדטורי, הרדמה כלשהי לבדיקה כזו. היא ממש קשה.
לצפיה ב-'נשמע נורא '
נשמע נורא
19/10/2017 | 13:03
3
לפחות התלוננת על הרופא? זו התנהגות מבישה ולא מקובלת בעליל.
לצפיה ב-'טופלתי שם במחלקת ה IVF לא הרבה אחרי הצילום'
טופלתי שם במחלקת ה IVF לא הרבה אחרי הצילום
19/10/2017 | 13:38
2
הוא אמנם לא היה חלק ממנה, אבל בית החולים מקום קטן ולא רציתי לעורר אנטגוניזם. תגובה או שתיים בנט, דווקא החמיאו לו. כנראה שהתקהה עם השנים. אח"כ, הסתבר שגם מחלקת ה IVF, לא בשבילי. 

לנשים שמתקרבות לארבעים או אחרי, לא הייתי ממליצה להתקרב לשם. הם לא ערוכים להתמודד עם המקרים המאתגרים. המנהל בפועל שהיה גם הרופא שלי בקופת חולים, שלח אותי לתרומת ביצית אחרי כמה חודשים בודדים. 
לצפיה ב-' למה המחלקה שם לא בשבילך? אני עומדת להתחיל שם '
למה המחלקה שם לא בשבילך? אני עומדת להתחיל שם
19/10/2017 | 14:29
1
לצפיה ב-'המון הצלחה ושהות קצרה כאן ושם חמודתי.'
המון הצלחה ושהות קצרה כאן ושם חמודתי.
19/10/2017 | 14:41
כתבתי למה היא לא הייתה בשבילי. ראי בתגובות. יותר מזה לא ארחיב. לא כתבת בת כמה את. אני אישית, מצאתי שהטיפול בנשים "מבוגרות" בגילי, יצירתי ואופטימי יותר ברפואה הפרטית. וגם ישר ולעניין. הרי אין זמן לניסוי וטעיה. צעירות זה משהו אחר. 

המחלקה בלניאדו מלאה בתמונות של סיפורי הצלחה. תאומים ושלישיות. מכל המגזרים. אני והם פשוט לא היינו שידוך. רק על עצמי לספר ידעתי.
לצפיה ב-'מצטערת על החוויה הקשה שעברת'
מצטערת על החוויה הקשה שעברת
19/10/2017 | 14:23
נשמע מאוד לא מקצועי האופן שבו נהגו בך.

לצפיה ב-'מבאס הסיפור שלך'
מבאס הסיפור שלך
19/10/2017 | 14:37
זה לא שהיה לי פיקניק, הצליחו לבצע לי את הבדיקה רק בנסיון השלישי, והתפיסה של צוואר הרחם כ"כ כאבה לי אז לעבור את הסיוט הזה 3 פעמים... בפעם השניה כבר נכנסתי להיסטריה מהמחשבה של כמה פעמים עד שהוא יצליח. הוא גם לא היה סימפטי במיוחד, אבל גם לא היה מגעיל.
אבל, האחות שליוותה אותי לאורך הבדיקה הייתה מלאכית מדהימה שלא נראה לי שהייתי שורדת את זה בלעדיה והיא זו שעשתה לי את כל החוויה לנסבלת. בנוסף, אחרי הבדיקה, כנראה מכל הבכי, היה לי אודם באזור הצוואר וחששו שזו תגובה אלרגית אז השאירו אותי שם להשגחה וכל 5 דקות באו לבדוק מה שלומי, לקשקש איתי קצת, להרגיע ולתמוך.
לצפיה ב-'אני'
אני
18/10/2017 | 15:08
עשיתי בלינאדו, דרך הכללית, עד כמה שזכור לי (עברה שנה) התור היה תוך כמה ימים.
הגעתי מאוד מפוחדת אבל הרופא (לא זוכרת את שמו) היה מאוד נחמד ומרגיע, כנ״ל האחיות
כשביררתי בזמנו איפה כדאי לעשות היו הרבה המלצות על לניאדו
לצפיה ב-'מצטרפת חדשה '
מצטרפת חדשה
19/10/2017 | 09:35
4
היי כולן.
אני בת 29 ואנחנו מנסים כשנה להיכנס להריון. 
בבית יש לנו ילד בן 5. 
עשיתי פרופיל הורמונלי- יצא תקין, למרות שהרופאת פוריות המטפלת אמרה שרמת ההורמונים הנשיים נמצאת בצד הנמוך של הסקאלה ויעצה לי לעלות אחוז שומן ומשקל. (עד אז הייתי מתאמנת בצורה מאוד אינטנסיבית ואוכלת מוקפד) 
עשינו בדיקת זרע ויצא תקין.
עשינו צילום רחם, יצא תקין עם סיוג. הרופא שעשה את הבדיקה אמר שהכל תקין, הרופאה המטפלת אמרה שהיא לא בטוחה, לפי הצילום נראה שהנוזל לא התפשט כמו שצריך ברחם אבל היא לא בטוחה אם זה כתוצאה מהידבקות או כתוצאה מאופן ביצוע הבדיקה.
אמרה שתתייעץ ותחזיר לי תשובה היום. (אני מאמינה שאין הידבקויות כי עברתי לידה רגילה ולא קיסרי)
מה שכן נראה זה שיש מעבר של הנוזל מהרחם לחצוצרות. 
יש גם ביוץ וגם עובי רירית תקין (7 מ"מ) 

הרופאה שלנו המליצה על המשך טיפול באיקקלומין ובמידה ולא יעזור אז איקקלומין+הזרעה. 
היא חושדת שיש לי הפרעת ביוץ קלה בגלל שדיווחתי על הכתמות ומחזור קצת משובש. נותנת גם כאן פרטים- כמעט כל מחזור מתחיל אצלי בהכתמות,לפעמים אפילו 4 ימים. אין איזשהו דפוס קבוע (לפחות לא כזה שאני עליתי עליו) אבל בד"כ אין הרבה דם, ברמה שאני לפעמים לא זקוקה לטמפון אלא משתמשת בתחבושת היגיינית דקה. זה לא היה ככה בעבר למיטב זכרוני. הייתי מקבלת מחזור למשך 5 ימים ופה לפעמים אני יכולה להיגרר עם הכתמות טרום מחזור והכתמות לפני מחזור 10 ימים! 

השאלה שלי היא אם לפי המעקב ביוץ אני מבייצת, החצוצרות לא סתומות והזרע תקין- איך האיקקלומין יעזור? ואיך הזרעה תעזור? 
האם הטיפול הזה יהיה אפקטיבי עבורי?

לצפיה ב-'ברוכה הבאה אלינו'
ברוכה הבאה אלינו
19/10/2017 | 14:32
3
לשהות קצרצרה בלבד. אכן איקקלומין יעיל מאוד בנשים שאינן מבייצות. הזרעה מעלה את הסיכויים להריון. הרעיון של הרופאה הוא להתחיל עם משהו "קל", לא זריקות אלא כדור. בגלל ההכתמות שיש לך לאחר ביוץ, חשוב לבצע בדיקת אסטרדיול ופרוגסטרון ולוודא שהערכים אופטימלים להריון. אם הערכים נמוכים מדיי, נותנים תמיכה הורמונלית. שוחחי על כך עם הרופאה שלך. טיפול אפקטיבי הוא טיפול שנותן מענה לבעיה, ואת מתארת בעיה שנקראת "שלב לוטאלי קצר".
כולי תקווה שתהיה לכם הצלחה הפעם הזאת.חשוב לדעת שאצל חלק מהנשים האיקקלומין מדקק רירית. לא רצוי לנסותו יותר מפעם אחת, ובמידה והוא לא מצליח- לעבור בהקדם לזריקות, שלא גורמות לדיקוק הרירית. לרוב מסתבר שהן לא כל כך נוראיות.
מקווה שעזרתי.
בהצלחה.
לצפיה ב-'עוד דבר, '
עוד דבר,
19/10/2017 | 14:33
את בדיקת האסטרדיול והפרוגסטרון מבצעים יומיים שלושה לאחר הביוץ
לצפיה ב-'עוד דבר, '
עוד דבר,
לצפיה ב-'עוד דבר, '
עוד דבר,
לצפיה ב-'ציסטה צלולה אחרי הפלה'
ציסטה צלולה אחרי הפלה
18/10/2017 | 20:15
10
לפני כחודש עברתי לצערי הפסקת הריון באמצעות 2 סבבי ציטוטק...הלכתי להבדק השבוע אצל רופא נשים שלא זיהה שאריות ברחם תודה לאל אבל ראה ציסטה צלולה בגודל 5x6 ס"מ (!!!) בשחלה השמאלית...
הוא אמר שזו הסיבה שאני לא מקבלת מחזור...
מה זה אומר ציסטה צלולה? ממה זה נגרם? איך מטפלים? האם זו יכולה להיות הסיבה לבחילות בזמן האחרון?
בנוסף הבטא יצאה 4 ..אם אין שאריות היא לא הייתה אמורה להתאפס?
תודה!
לצפיה ב-'ציסטה צלולה'
ציסטה צלולה
18/10/2017 | 22:55
9
לרוב מדובר בזקיק או במעטפת של זקיק שהתמלאה בנוזלים בגלל הורמונים גבוהים. המצב הזה דווקא די שכיח כאשר האסטרדיול גבוה, ובהריון הוא גבוה.
יש סיכוי שכעת האסטרדיול אצלך עדיין גבוה, ולכן הציסטה לא מתנוונת מעצמה. בטא 4 או אפס זה אותו הדבר.
אסטרדיול גבוה הוא סיבה "מצוינת" לבחילות, השאלה אם בדקת אותו..?
לצפיה ב-'האמת שלא בדקתי...'
האמת שלא בדקתי...
18/10/2017 | 23:32
8
במידה והוא אכן גבוה, מה הטיפול?
איך מזרזים את הגעת המחזור? (לא קיבלתי מאז ההפלה)
לצפיה ב-'מתכוונת לבדוק?'
מתכוונת לבדוק?
19/10/2017 | 08:07
7
ציסטות צריכות זמן. אפשר לבקש מהרופא גלולות או פשוט לחכות.
לעיתים רופאים ממליצים לשאוב. מה שכן, ציסטה שגודלת מעלה את הסיכון לתסביב שחלתי. שימי לב שאת לא מתאמצת מדיי.
לצפיה ב-'אז זהו שהיום'
אז זהו שהיום
19/10/2017 | 08:32
6
התחיל קצת דימום...יכול להיות התחלה של מחזור (למרות שהרופא אמר שהציסטה מעכבת את המחזור) או שזה יכול להיות דימום מהציסטה?
לצפיה ב-'בהחלט יכול להיות מחזור'
בהחלט יכול להיות מחזור
19/10/2017 | 09:25
4
לי היה מחזור אחרי גרידה ונשארה לי ציסטה.
אחרי תחילת הטיפול השני ראו שהציסטה לא קטנה, עצרו לי הכל אחרי הצטרוטייד, לקחתי ארגסט בערך 10 ימים, קיבלתי מחזור, התחלתי שוב טיפול ונקלטתי להריון שהניב בן מתוק.

טוב מאד לעשות טיפול אחרי הפלה כי הגוף עדיין הורמונלי, אם זה מסתדר לך פיזית ונפשית.
לצפיה ב-'אז אם זה אכן מחזור'
אז אם זה אכן מחזור
19/10/2017 | 09:33
3
אני יכולה להתחיל כבר עכשיו סבב נוסף או שיש צורך להמתין מחזור נוסף? 

לצפיה ב-'תלוי בציסטה'
תלוי בציסטה
19/10/2017 | 09:36
2
אם אחרי המחזור היא לא תהיה, תוכלי מייד.
אם כן, ממליצה לך לקחת גלולות קלות למעט זמן כדי לוודא שהציסטה תלך.
אני בהתחלה ממש לא רציתי לקחת גלולות אבל הוסבר לי שאם לא, אוכל לחכות כמה חודשים וחבל.
לצפיה ב-'אבל פרוטוקול מתחילים בזמן מחזור לא?'
אבל פרוטוקול מתחילים בזמן מחזור לא?
19/10/2017 | 09:55
1
אז אם אני צריכה לחכות לאחרי המחזור זה אומר שאני מפספסת את המחזור הקרוב לא?
לצפיה ב-'אכן, אם מדובר בפרוטוקול קצר, אז מתחילים בתחילת וסת, '
אכן, אם מדובר בפרוטוקול קצר, אז מתחילים בתחילת וסת,
19/10/2017 | 14:26
רק שלא נכון להתחיל בלי לוודא שרמות ההורמונים נמוכות דיין. עדיף לפספס חודש, עם כל הבאסה שבדבר, מאשר לעשות טיפול לא מוצלח עם סיכויים קטנים, שמבזבז לך טופס 17 של הקופה, שלא לדבר על המשאבים הנפשיים.
לצפיה ב-'את חייבת לבצע בדיקות הורמנליות כי:'
את חייבת לבצע בדיקות הורמנליות כי:
19/10/2017 | 14:24
א. לא מתחילים סבב ללא בדיקות הורמונליות, כדי לוודא שהגוף בתנאים אופטימלים להריון.
ב. אחרי אבחון הציסטה, במיוחד שאובחן שמדובר בציסטה צלולה, חשוב לראות שהאסטרדיול מספיק נמוך.
לצפיה ב-'5 וחצי שבועות מההפלה המחזור לא נראה באופק ללכת להיבדק?'
5 וחצי שבועות מההפלה המחזור לא נראה באופק ללכת להיבדק?
18/10/2017 | 15:03
3
לצפיה ב-'בדקת שהבטא התאפסה? ושהרחם נקי משאריות?'
בדקת שהבטא התאפסה? ושהרחם נקי משאריות?
18/10/2017 | 15:10
2
אם כן - אין צורך בבדיקות נוספות, המחזור יגיע, זה יכול לקחת 8 שבועות אחרי הפלה ולפעמים אף יותר, הגוף צריך להתאושש.
אם טרם נבדקת - אז כן, להיבדק.
לצפיה ב-'נבדקתי אחרי ההפלה והרופא נשים שלי אמר שהתוכן יצא ורק נשארו '
נבדקתי אחרי ההפלה והרופא נשים שלי אמר שהתוכן יצא ורק נשארו
18/10/2017 | 17:14
1
קרישי דם ואמר שהם יצאו במחזור שיגיע
לצפיה ב-'אני חושבת שנותנים 6 שבועות'
אני חושבת שנותנים 6 שבועות
19/10/2017 | 09:34
אם עוד שבוע לא יהיה לך מחזור תבדקי.
הרופא אמור לדעת לפי אולטראסאונד, בערך מתי יבוא המחזור.
לצפיה ב-'מעלה כהודעה ולא כתגובה כע קצת נלחצתי'
מעלה כהודעה ולא כתגובה כע קצת נלחצתי
16/10/2017 | 16:55
11
אמורים להתחיל ivf החודש בגלל בעיית זרע-ריכוז נמוך (כ4 מיליוו),יתר הפרמטרים תקינים.
מישהי יודעת לומר לי אם יישלחו ישר לאיקסי?

לצפיה ב-'4 מיליון זה ישר איקסי'
4 מיליון זה ישר איקסי
17/10/2017 | 09:03
3
לנו היה ככה ועשינו איקסי
לצפיה ב-'לא קצת מלחיץ?'
לא קצת מלחיץ?
17/10/2017 | 20:18
2
כל הנושא הזה של איקסי ממש מטריד אותי..
אם אני מטופל. אצל רופא בצפון אני יכולה לעשות אימסי אצל בר טוב ולהשאר אצל אותו רופא?
לצפיה ב-'איקסי'
איקסי
17/10/2017 | 21:22
יש לי ילדה בריאה מאיקסי מבית חולים כרמל (ציבורי), לא עשיתי ברטוב.
קראתי על איקסי בזמנו והסיכונים זניחים כל כך, כך שזה מעולם לא הטריד אותי.

לצפיה ב-'לגמרי כן'
לגמרי כן
19/10/2017 | 09:30
עובדים שם עם כל הארץ.

לצפיה ב-'4 מיליון זה המון, לא?'
4 מיליון זה המון, לא?
18/10/2017 | 08:49
1
למה צריך איקסי? אצלנו יש חצי מיליון והיו הפריות יפות בלי איקסי
אם הפרמטרים של התנועה/מבנה ממש לא תקינים אז יותר הגיוני.
קחי בחשבון- שככל שההתערבות גדולה יותר, יש יותר סיכונים..
לצפיה ב-'4 מיליון זה מעט'
4 מיליון זה מעט
18/10/2017 | 11:20
את בטוחה ששלכם זה לא איקסי?
כי בזמנו אמרו לי בבית חולים שעל כל ביצית צריך לפחות חצי מיליון תאי זרע על מנת לנסות להפרות רגיל. תשאלי בפירוש, כי ייתכן ועשו איקסי ולא אמרו. לנו לא אמרו שעושים איקסי עד שלא שאלתי מפורשות.
ביקשתי מהרופאה בזמנו לעשות רגיל אבל היא אמרה שכשיש לי 20 ביציות ו4 מיליון תאי זרע זה לא אפשרי

לצפיה ב-'סליחה על הבורות..מה זה איקסי?'
סליחה על הבורות..מה זה איקסי?
18/10/2017 | 08:58
4
לצפיה ב-'איקסי זה'
איקסי זה
18/10/2017 | 11:23
3
שתופסים זרעון בודד ומזריקים אותו ישירות לתוך הביצית על מנת להגדיל את הסיכוי להפריה, לעומת הפריה רגילה שמטפטפים את הזרע עם הביצית ונותנים להם לעשות את שלהם לבד..
באיקסי משתמשים כשיש בעיות זרע לא קלות או כשיש מיעוט ביציות ורוצים להגדיל סיכויי הפריה
לצפיה ב-'הבנתי..'
הבנתי..
18/10/2017 | 15:26
2
זה נשמע דוקא בעל סיכוי גבוה להצלחה, יש בזה סיכונים גבוהים יותר לעומת הפרייה רגילה? כי התגובות כאן לא נשמעות נלהבות
לצפיה ב-'סיכונים באיקסי שנויים במחלוקת'
סיכונים באיקסי שנויים במחלוקת
18/10/2017 | 19:05
1
יש הטוענים שלעוברי איקסי יש אחוז מסויים (מזערי) להפרעות כרומוזומליות.
לא יודעים להגיד למה. ההשערות הן
1. בהפריית איקסי מבטלים את הברירה הטבעית, כלומר בוחרים זרעון ו"מכריחים" אותו להפרות ביצית, שייתכן ובאופן טבעי לא היה מפרה.
2. שבעיית הזרע עצמה מעלה סיכויים למומים
3. שזה בכלת בגלל הביציות. נשים שזקוקות לאיקסי בגלל מיעוט ביציות או מיעוט הפריות רגילות מחכתחילה הביציות לא משהו..
רק אומר שיש לי ולעוד רבות בפורום הזה ילדי איקסי מדהימים ובריאים
לצפיה ב-'ודווקא בגלל הבחירה השרירותית של האיקסי'
ודווקא בגלל הבחירה השרירותית של האיקסי
19/10/2017 | 09:32
אני חושבת שיחד עם איקסי כדאי לעשות מיון זרע כדי לוודא שהזרע המפרה יהיה הטוב ביותר.
הבעיה במעבדות רגילות היא שבוחרים זרע אקראי שנראה טוב אבל אי אפשר לראות באמת את גרעין התא.
בהגדלה גדולה במיון זרע אפשר לברור זרע הרבה יותר אפקטיבי וככה למנוע את סיכון המומים.

* ואני אמא לילד איקסי מהמם 
לצפיה ב-'עולה כיתה ל-ivf..'
עולה כיתה ל-ivf..
18/10/2017 | 12:50
9
אז אחרי 3 הזרעות עם הורמונים כנראה שלא יהיה מנוס מ-ivf ורציתי להתייעץ אתכן איפה מומלץ להיות מטופלת...
התחלנו טיפולים עקב בעיית זרע (כל המדדים נמוכים: ריכוז, תנועה ומורפולוגיה 1%) ובנוסף תוך כדי גיליתי לצערי שגם ה-FSH שלי יצא די גבוה.. 
את ההזרעות עשיתי דרך קופ"ח כללית אצל פרופ' פרחי ששמעתי עליו רבות ובאמת היה מאוד נחמד (לי מאוד חשוב יחסיי אנוש אצל רופא) אבל הרגשתי שקצת התפספסנו בטיפול ולהזרעות היה סיכוי קטן יותר וחבל שלא הופנינו ל-ivf מוקדם יותר.
אז כרגע אני מתלבטת למי לפנות.. אם בפרטי אז למי?
שמעתי על אסותא רמת החייל- האם המחירים שם יותר שפויים מאשר טיפול אצל רופא פרטי ויש החזרים כלשהם? האם יש החזרים מכללית? אשמח לכל המלצה על רופאים או מרפאות!

ועוד שאלה קטנה- עשיתי היום בדיקות דם לפני התחלת טיפול והיה שם גם HIV- הבנתי שהתוצאות של זה לא יופיעו באתר כי זה נחשב חסוי.. האם אני צריכה להתקשר עוד זמן מסויים לרופא משפחה לוודא אם הגיעו התוצאות או שיזמנו אותי?

המון תודה למי שקראה... 

לצפיה ב-'אסותא'
אסותא
18/10/2017 | 15:20
1
אנחנו עמדנו להתחיל עם רופאה דרך הכללית אבל היחס שלה כל כך הכעיס אותי אז חיפשתי המלצות וכך הגעתי לד״ר דורון גולדברג והוא פשוט מדהים. מקבל במודיעין עילית, לוד ואסותא ראשלצ. הוא קשוב, מרגיע, אכפתי, תמיד זמין לכל שעה ובעיה..מעודד..באמת אין רופאים כאלה!
הוא מקבל גם באופן פרטי אך אם את מבוטחת של הכללית הוא יקבל אותך עם יחס פרטי ובמחירי הכללית :)
אני לא יודעת אם המחירים זהים בין רמת החייל לראשלצ אבל הגיוני שכן - אם אני לא טועה שאיבה עולה בסביבות ה600 בסבסוד של הקופה.
לגבי hiv - אם אני לא טועה זה כן הופיע לי באתר ובאפליקציה אבל במידה ועשית את הבדיקה ובכל זאת זה לא מופיע תצלצלי ותשאלי. זמן קצר לאחר הבדיקה כבר אמורה להיות תשובה.
שיהיה בהצלחה רבה ובשורות טובות במהרה!!!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/10/2017 | 21:31
אני אשקול את מה שאמרת לגבי ד"ר גולדברג... האמת שגם ראשל"צ זה מעולה לי מבחינת מיקום...
לצפיה ב-'אני פה רק כדי לאחל בהצלחה '
אני פה רק כדי לאחל בהצלחה
18/10/2017 | 17:12
1
לא יכולה להמליץ כי עושה בציבורי ורחוק גאוגרפית, אבל מקווה שתעשי בחירה נכונה ושהדרך שלך תיהיה קצרצרה.

שאלה טובה לגבי HIV! עשיתי את הבדיקה ביולי ומשום מה הייתי בטוחה שראיתי את התוצאות באתר. בעקבות ההודעה שלך בדקתי ובאמת אין תוצאות, אז מחכה להשכיל מהתשובות שתקבלי.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/10/2017 | 21:35
מאחלת גם לך ולכל הבנות כאן דרך קצרצרה
אעדכן אם אדע משהו לגבי התוצאות
לצפיה ב-'תוצאות'
תוצאות
18/10/2017 | 18:05
לגבי תוצאת hiv, צריך לגשת ישירות לרופא ולקבל ממנו את התוצאה. זה לא יופיע באתר ולא דרך מזכירות הסניף. הן גם לא יתקשרו מיוזמתן. בהצלחה!!
לצפיה ב-'לגבי HIV זה לא מופיע באתר, אני פניתי לרופאת משפחה שנתת לי הע'
לגבי HIV זה לא מופיע באתר, אני פניתי לרופאת משפחה שנתת לי הע
18/10/2017 | 20:24
1
הרופאת משפחה נתנה לי העתק.

לצפיה ב-'תודה בנות על המידע! אם למישהי יש עוד המלצות אשמח...'
תודה בנות על המידע! אם למישהי יש עוד המלצות אשמח...
18/10/2017 | 21:33
לצפיה ב-'מאוד ממליצה על וולפסון'
מאוד ממליצה על וולפסון
18/10/2017 | 22:06
עשיתי את התהליך במסלול הציבורי אצלם ופרופ' פרחי הנהדר הוא זה שהתאים לי את הפרוטוקול. אם לא אכפת לך שלא יהיה לך רופא אחד קבוע (אני פגשתי שם כמה וכולם היו מצויינים בעיני), אז אני ממליצה בהחלט (וזה גם לא עולה כלום, חוץ מההורמונים כמובן) 
לצפיה ב-'אני טופלתי במדיקל סנטר'
אני טופלתי במדיקל סנטר
19/10/2017 | 09:29
שאם אני לא טועה, נחשב בית חולים של הכללית כך שהעלויות לא אמורות להיות מאד גבוהות.
אני מטופלת פרטית של ד"ר באום - ממנהלי המרפאה - אבל כל הרופאים שם מצויינים, ככה שמעתי. 

עם ספירה נמוכה ומורפולוגיה נמוכה מוזר לי איך לקחו אתכם להזרעות. לא יודעת מה המדדים שלכם אבל אצלנו בבדיקה הטובה ביותר היו 8 מיליון תאים בריכוז, תנועתיות 40 ומורפולוגיה 0. ישר הודיעו לנו שחבל לנו על הזמן.

ממליצה לך עם נתונים כאלה ללכת למיון זרע לפני ההפריה. אני עשיתי את זה רק בהפריה השניה וזה אחרי שההפריה הראשונה הסתיימה בהפלה בשבוע 13. יכל להימנע וחבל.
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי ורזרבה שחלתית נמוכה'
פרופיל הורמונלי ורזרבה שחלתית נמוכה
18/10/2017 | 10:41
3
היי לכולן,
אשמח לשמוע מנסיונכן - 
בת 37.5, אחרי שני הריונות ספונטנים תקינים.
המחזור והביוץ שלי עכשיו סדירים (עושה מעקב זקיקים באולטרהסאונד). 
עשיתי עכשיו פרופיל הורמונלי ביום השלישי למחזור, וקיבלתי  FSH 11.4, ואסטרדיול 233.
אני מבינה שהערכים האלה יכולים לרמז על בעייה ברזרבה השחלתית.... שאר הערכים נראים תקינים.
מצד שני, בפעם הקודמת שעשיתי פרופיל, לפני כמעט שלוש שנים, היה לי FSH 16.2 ו E2 של 179, ובאותו מחזור נכנסתי להריון ספונטני ותקין. כך שלא ממש ברור לי המצב.
הבנתי שיש סוג של טיפול תרופתי שנועד לסייע במקרה של רזרבה שחלתית נמוכה, אשמח לשמוע מנסיונכן...
תודה רבה!
לצפיה ב-'רזרבה נמוכה לא שוללת הריון'
רזרבה נמוכה לא שוללת הריון
18/10/2017 | 15:08
1
בטח לא הריון ספונטני. נשים שעוברות טיפולים בד"כ ייתקלו ביותר בעיות כי רזרבה נמוכה משמעותה תגובה פחות טובה לטיפולים הורמונליים, אבל מי שכבר הצליחה להרות באופן טבעי למרות הרזרבה המופחתת - סביר שתצליח שוב.
לא ידוע לי על טיפולים ברזרבה נמוכה, יש אמצעים תרופתיים להוריד את ה-FSH באופן מלאכותי לפעמים עושים את זה כדי לקבל אישור מקופ"ח להמשך טיפולים, אבל זה תרגיל קוסמטי בלבד ולא באמת משפר את הרזרבה השחלתית, משום ש-FSH מוגבר הינו תוצאה של רזרבה מופחתת ולא הגורם לה.
ישנו גם תוסף בשם DHEA שיש נשים שיישבעו שעזר להן, אבל אין הוכחות חד משמעיות שהוא עוזר, יש רופאים שממליצים עליו ויש רופאים שחד משמעית אומרים שאין בו שום תועלת. לשיקולך.
לצפיה ב-'תודה תודה תודה! מידע חשוב ומועיל..!'
תודה תודה תודה! מידע חשוב ומועיל..!
18/10/2017 | 21:00
לצפיה ב-'התוצאות שלך לא מאוד גבוהות'
התוצאות שלך לא מאוד גבוהות
18/10/2017 | 23:00
נכון שיש עלייה, אבל חשוב יותר לבדוק AFC בתחילת סבב, וחשובה עוד יותר, התגובה שלך להורמונים.
העובדה שאת אחרי שני הריונות דווקא מעלה את הסיכויים להריון נוסף.
לדעתי, ואיני רופאה, כדאי להתחיל בטיפולים עצמם כדי לראות את התגובה להורמונים. בנוסף, הייתי משריינת תור לרופא תותח עם סבלנות למקרים כאלה. ההמלצה שלי היא על ד"ר איתי בר חוה. התורים רחוקים מאוד, אז כדאי לשריין מראש. מאחלת לך שלא תצטרכי את התור, מהסיבה הכי משמחת בעולם
לצפיה ב-'עצובה מאוד ...שק הריון ריק שבוע 6- מישהי יכולה לתת תקווה?'
עצובה מאוד ...שק הריון ריק שבוע 6- מישהי יכולה לתת תקווה?
18/10/2017 | 21:02
2
היי,
אני אחרי ivf  , החזרה של שני עוברים בני 3 ימים נעשתה ב-22.9
בטא לאחר 12 יום מההחזרה הייתה 700 ולאחר 4 ימים בטא הייתה 5500 ונראה כי הייתה הכפלה תקינה...
ביום שישי האחרון עשיתי בדיקה ונראה שק הריון והרופא אמר לי לחזור לבדיקה נוספת לאחר 5-7 ימים, הלכתי שוב היום (שבוע 6) שזה 5 ימים מהבדיקה הקודמת והרופא ראה שוב פעם שק הריון אך ללא עובר הוא אמר לי שזה יכול להיות הריון לא תקין ואמר לי להגיע אליו שבוע הבא ואם עדיין לא יראו עובר אז הוא ישלח אותי לבי"ח לעשות הפלה ואני פשוט לחוצה ולא מפסיקה לבכות ולבכות...
יש כאן בנות שחוו משהו דומה והיה לזה סוף טוב?
תודה.
לצפיה ב-'יש המון בנות שראו להן רק בשבוע 8 '
יש המון בנות שראו להן רק בשבוע 8
18/10/2017 | 21:18
1
אני הייתי מחכה ..ולא רצה לבית חולים
לצפיה ב-'תודה על המענה....מחזיקה אצבעות!!!'
תודה על המענה....מחזיקה אצבעות!!!
18/10/2017 | 21:51
לצפיה ב-'מי מומלץ מתוך הרשימה להיסטרוסקופיה אבחנתית( אשמח שתעזרו לי )'
מי מומלץ מתוך הרשימה להיסטרוסקופיה אבחנתית( אשמח שתעזרו לי )
18/10/2017 | 15:46
2
דר' בוסתן משה
דר' ברנדס קליין אורלי
דר' אטלס אילן
דר' עמית אמנון
פרופ' לבנשטיין ליאור
דר' אברהמי רוני
דר' קאופמן יובל
דר' פיינר בנימין
דר' גולדשמידט אייל
דר' עמיר מיכל
דר' ברקוביץ אלעד

תודה לעוזרות
לצפיה ב-'בטוחה שזה דר' גולדשמידט אייל ולא דר' גולדשמידט חן?'
בטוחה שזה דר' גולדשמידט אייל ולא דר' גולדשמידט חן?
18/10/2017 | 20:26
1
.
לצפיה ב-'כן ,למה?'
כן ,למה?
18/10/2017 | 21:15
לצפיה ב-'תופעת לוואי גונאל?'
תופעת לוואי גונאל?
18/10/2017 | 09:03
1
בוקר טוב
התחלתי זריקות גונאל לפני כיומיים , ביומיים האלה שמתי לב שהשתן של הבוקר בצבע ירוק כהה..סורי על החדירה לפרטים למישהי זה קרה? זה נורמלי?
לצפיה ב-'הייתי יוצרת קשר עם הרופא'
הייתי יוצרת קשר עם הרופא
18/10/2017 | 16:11
לא מכירה תופעת לוואי כזו עם גונאל (וטופלתי בגונל במינון 75 מספר פעמים). ישנן פטריות שגורמות לצבע שתן כזה וישנן תרופות אחרות שעושות זאת. מציעה לך להבידק...
בהצלחה!
לצפיה ב-'זרע מוקפא'
זרע מוקפא
18/10/2017 | 15:34
2
נורא מבולבלת ולא מצליחה להבין את ההסברים של הרופאים אז אולי כאן אוכל לקבל הסבר - מה זה אומר ״מנת זרע״ ? כמה זה מכיל, לכמה הפריות כל מנה מספיקה, האם הכמות בכל מנה היא קבועה? וכו..
(זרע מוקפא משאיבה)

לצפיה ב-'בד"כ, מנת זרע = הפריה אחת'
בד"כ, מנת זרע = הפריה אחת
18/10/2017 | 15:40
1
מה הכוונה ב"זרע מוקפא משאיבה"? האם את מתכוונת לזרע שהופק באמצעות שאיבה מאשך? אם כן, זה נושא שלא מוכר לי ואני לא יודעת האם המנות זהות בנפח שלהן, ייתכן וזה משתנה כתלות בכמה הצליחו לשאוב...
בד"כ, כאשר אין מגבלה טכנית בגישה לזרע, שואפים שנפח המנה יהיה קבוע, אם כי כמות הזרעונים שכל מנה מכילה יכולה להשתנות, ובטח כמות הזרעונים התקינים.
לצפיה ב-'תודה על תשובתך'
תודה על תשובתך
18/10/2017 | 15:57
אכן הכוונה היא לזרע שנשאב ישירות מהאשך.
אם יש מישהו שיודע האם קיים הבדל בין מנות כאלה לבין מנות שהופקו בצורה אחרת - אשמח לתשובה
לצפיה ב-'תוצאות מעבדה שונות בהפרש של 3 שעות'
תוצאות מעבדה שונות בהפרש של 3 שעות
18/10/2017 | 11:57
1
שלום
עשיתי בדיקות דם בהפרש של כמה שעות ב2 מעבדות
התוצאות היו די שונות
בפעם הראשונה
Estradiol 246.3
Progesterone 1.6
וכעבור 4 שעות במעבדה אחרת
Estradiol 261.30
Progesterone  0.48
הרופא ראה רק את התוצאות הראשונות
מה המשמעות של הבדלים כאלה בטיפולי פוריות (הProgesterone  פי 3) וממה הם יכולים לנבוע?
תודה
לצפיה ב-'אין משמעות'
אין משמעות
18/10/2017 | 14:56
כל עוד הפרוגסטרון נמוך מ-2 זה אומר שאת לפני ביוץ, וזה כל מה שחשוב, לערך המדויק אין כל חשיבות.
גם אסטרדיול 246 ו-261 זה אותו דבר מבחינת המשמעות הטיפולית.
ההבדלים יכולים לנבוע מהעובדה שהבדיקות התבצעו במעבדות שונות, מתנודות שקורות בגוף (הגוף אינו מכונה, וההורמונים לרוב משוחררים ב"פולסים") וכו'.
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
17/10/2017 | 18:45
5
אני כרגע לא בטיפולים, הייתי בטיפולים בהריון קודם בעיקר סביב שלב לוטאלי קצר וגם חוסר הצלחה, ובסוף הריתי על בסיס ביוץ טבעי והזרעה (במהלך הפסקה מהזריקות).
לפני שלושה חודשים שאלתי אתכן על בטא נמוכה שלא הכפילה את עצמה שוב.
הייתי במעקב של הריון חוץ רחמי, בסוף נתנו לי ציטוטק ובזה זה הסתיים.

היום שוב חשדתי בהריון (ידעתי מתי בייצתי לפי מקלונים), אז עשיתי בדיקת דם ושוב בטא 39, לא מאמינה שזה קורה שוב, אבדוק שוב הכפלה ביום חמישי.

שתי שאלות - 
1. בדקתי גם פרוגסטרון והוא יצא 23.58 ng/mL
זה נמוך? לנסות לבקש מחר תמיכה, יש סיכוי שיעזור?
2. מרגישה מיואשת, בהנחה שהההריון הזה לא תקין, האם מצבים של 2 הריונות כימיים, זה משהו שרופא פוריות יכול לעזור? 
תודה לעוזרות
לצפיה ב-'מנסה '
מנסה
17/10/2017 | 23:28
2
מן הסתם את חייבת עוד בטא אבל בהנחה שלא הרית בדרך של טיפול  (מקווה שהבנתי נכון) אולי פשוט תפסת פה הריון צעיר
הפרוגסטרון די נמוך אבל שוב אולי את בראשית הדרך
תעשי בעיני ביום ה את כל הסט היינו בטא אסטרדיול ופרוגסטרון כדי שתדעי מה מצבך
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה, הלוואי'
תודה רבה על התשובה, הלוואי
17/10/2017 | 23:37
אבל אחרי מה היה לי לפני 3 חודשים אני לא אופטימית ורק מקווה שביום חמישי תהיה תשובה ברורה יותר לכאן או לכאן...
יש סיכוי שתמיכה של פרטגסטרון תעזור?
לצפיה ב-'תודה, הלוואי'
תודה, הלוואי
18/10/2017 | 10:23
אחרי מה שהיה לי לפני 3 חודשים אני מורידה תקוות. מה שיהיה יהיה, רק שתהיה תשובה ברורה.אין לי כח שוב לבלות במעקב מחשש להריון חוץ רחמי (שבסוף לא היה אבל לקח זמן עד שידעו).

לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
18/10/2017 | 07:29
1
בתחילת הריון ללא טיפול הוא נמוך יותר וזה ממש בסדר. אני קראתי מפרופ' שגם 17 בלי טיפול זה בטווח. אז את יכולה להיות רגועה. הבטא הראשונה שלי בהריון הנוכחי טפו טפו שממשיך טוב, הייתה 39. אז מקווה בשבילך שהיא תוכפל ותתפתח טוב. בהצלחה!
לצפיה ב-'בטא 57 אוף... מה עושים?'
בטא 57 אוף... מה עושים?
19/10/2017 | 11:11
לצפיה ב-'אודה להמלצה'
אודה להמלצה
18/10/2017 | 08:28
1

אני בכללית וצריכה לעשות צילום רחם. על איזה רופא אתן ממליצות? אני מאזור המרכז אין לי בעיה לנסוע קצת.
אשמח לעזרה בנושא 

לצפיה ב-'דר טוגנרייך'
דר טוגנרייך
18/10/2017 | 19:50
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
17/10/2017 | 21:15
עשיתי היום בדיקת בטא שיצאה נמוכה 39, ופרוגסטרון 23.58 ng/mL (כרגע לא בטיפולים). נראה לי שהביוץ היה לפני שבועיים (לפי מקלונים).
האם יש טעם לבקש/להתעקש תמיכה של פרוגסטרון?

בהסטוריה - לפני שלושה חודשים, בטא נמוכה, שלא הכפילה את עצמה, חשד להריון חוץ רחמי, והסתיים רק בציטוטק.
ולפני שנתיים הריון תקין אחרי טיפולים בעיקר בגלל שלב לוטאלי קצר (שבסוף ההריון הצליח בדיוק בהפסקה מהזריקות, אבל כן עם הזרעה ותמיכה)

מיואשת...
תודה

לצפיה ב-'שאלה של אחרי החזרה..'
שאלה של אחרי החזרה..
18/10/2017 | 08:51
1
3 ימים אחרי החזרה.. הבטן קצת נפוחה אז לבשתי טייץ..
זה בעיה? לא מצאתי על זה שום התייחסות במרחב האינטרנטי...

-שואלת כי קצת כואבת לי הבטן התחתונה עכשיו
לצפיה ב-'אין שום בעיה'
אין שום בעיה
18/10/2017 | 09:51
באמת - את יכולה לעשות הכל כרגיל...
העובר אצלך בבטן בדיוק כמו אצל כל אישה אחרת שנוצר אצלה עובר ביחסי מין - ושום דבר שתעשי לא יכול להשפיע עליו - הכל מן אללה (או מהטבע, או מהסטטיסטיקה )

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
ד
מתקשים בפוריות?
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה