לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2657026,570 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'קרינון והפרשות- צריכה את עזרתכן'
קרינון והפרשות- צריכה את עזרתכן
26/05/2018 | 14:56
היי,
אני אחרי סבב IVF שני שהניב עוברים יפים. הוחזר לי ביום השני עובר 4 תאים ולאחר 5 או 6 ימים בלסטוציסט. התחלתי לקחת קרינון יום לאחר השאיבה, פעם ביום בבוקר. עוד 5 ימים בדיקת בטא..
היום התחילו לי קצת הפרשות חומות. בד"כ קורה לי כמה ימים לפני מחזור רגיל אבל לא שאני מקבלת תמיכה. האם יש סיכוי שזו תופעת לוואי של הקרינון? אני ממש מבואסת...מצד אחד מנסה לקוות ומצד שני כבר מספידה את זה. חשבתי לבקש מהרופא לעשות בדיקת דם כבר מחר או ביום שני לבדוק רמות פרוגסטרון, האם יכול לסייע איכשהו?
אני בת 33 ואני ובעלי לא מוסברים. טיפול קודם היה לא מוצלח וכ"כ קיויותי לחדשות טובות הפעם...איך שאני רואה את ההפרשות האלו אני לא מצליחה לחשוב חיובי. גם פתאום מרגישה שיש לי כאבים בבטן התחתונה והחזה כבר לא כואב.. אוף. 
תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'בטא ורמות פרוגסטרון והריון לא תקין'
בטא ורמות פרוגסטרון והריון לא תקין
25/05/2018 | 16:11
3
בעקבות דיונים התעוררה לי שאלה: האם רמת הבטא קשורה לרמת פרוגסטרון כשמדובר בבטא לא תקינה? 
מסבירה. סבב רק על הורמונים+אוביטרל כי מבייץ ביום 11+ יחסי מין (בלי ivf). הייתי בתמיכת אוטרוגסטן 14 יום, מי יום 15 עד יום 28.  

ביום 32 - בטא 247 פרוגסטרון 84
ביום 35- בטא 291 פרוגסטרון 49
 האם רמת בטא לא תקינה (ויותר חמור-חוסר הכפלה) נובעת מזה שהפסקתי תמיכה? הרי רמות פרוגסטרון בשתי הבדיקות נראות מספיקות לתמיכת הריון, ואם ההריון לא תקין (לפי הבטא) אז לא אדיף דווקא בלי תמיכה-שיפול כמה שיותר מהר?
מבולבלת לגמרי...
לצפיה ב-'זה פרוגרסטרון יפה, גם זה שאחרי הפסקת תמיכה'
זה פרוגרסטרון יפה, גם זה שאחרי הפסקת תמיכה
26/05/2018 | 11:58
2
מעל פרוגרסטרון 40 זה נחשב לטוב. יש פה בקבוצה הריונות תקינים שהתחילו גם עם פרוגרסטרון 20..

ואגב, אצלך היה ביוץ.. אז התמיכה היא רק כתוספת ליתר ביטחון.

לשאלתך.. במקרה שלך אכן אחרי הבטא השנייה היה כדאי להפסיק תמיכה. אך לא רק בגלל חוסר הכפלה אלא שילוב העובדה שהבטא נמוכה יחסית עבור שבוע 5 + חוסר הכפלה (לא מספיק רק אחד מהשניים, כי "היו דברים מעולם"). אגב, רוב הרופאים היו ממליצים כנראה רק אחרי בטא שלישית לא תקינה. אצלי למשל בכימי נתקע על ערך קבוע, חיכו לתוצאה שלישית כזו כדי להפסיק תמיכה. ובסבב אחר, אחרי הכפלה של רק פי 1.5 הרופא התעקש שזה תקין ולהמשיך כרגיל. ואכ ההריון המשיך עוד איזה שבועיים (עם הכפלות כן תקינות), אך נפל בסוף אחרי שכבר ראינו באולטרסאונד (ככול נראה אין קשר לחוסר הכפלה).

בהצלחה יקירה
לצפיה ב-'ולא עניתי לגבי האם כימי יכול להיגרם מחוסר תמיכה...'
ולא עניתי לגבי האם כימי יכול להיגרם מחוסר תמיכה...
26/05/2018 | 12:09
לא קשור כאמור למקרה שלך... אבל בפרט במקרה בו לא היה ביוץ ואין גופיף צהוב (כלומר כמו אחרי שאיבה או החזרה על בסיס הורמונלי), בהחלט הפסקת תמיכה אם היא גורמת לצניחה של הערכים לערך שלא מספיק לתמיכת הריון, אז זה יכול לגרום להריון ליפול כעבור כמה ימים. היו כאן מספר פעמים שבנות הפסיקו תמיכה בשל בדיקות ביתיות אחרי החזרה על בסיס הורמונים/בסבב החזרת טריים אחרי שאיבה, ואכ כן ראו בטא תקינה, אך ערכי תמיכה אפסיים, ואז הבדיקה אחרי כבר לא הייתה תקינה. כמובן שלא ניתן לדעת בוודאות שהכימים היו בגלל זה, אך סביר שכן, כי הריון תקין לא יכול להמשיך עם פרוגרסטרון 5 למשל לאורך זמן.. לכן המנוסות פה חוזרות ומדגישות לבנות אף פעם לא להפסיק תמיכה על דעת עצמן, בטח לא כשסהכ בדיקה ביתית יצאה שלילית. הן מזייפות המוןןן.

אגב עם פרוגרסטרון 10 למשל, אם מזהים מהר (למשל בבטא הראשונה) אז תמיכה מסיבית יכולה לעזור ולא בהכרח ההריון יפול. ממה שזוכרת היה כאן מקרה כזה. המשיך בהכפלות תקינות אחרי תוספת תמיכה.

כמו כן, חשוב לציין, שגם במקרה של החזרה ללא גויף צהוב, הפסקת תמיכה לא בהכרח אומרת שהגוף לא ייצר פרוגרסטרון. תלוי בתמיכה. למשל סינרל אפשר הרבה פעמים להפסיק בלי שתהיה ירידה.
לצפיה ב-'מצטערת שעברת כל זה '
מצטערת שעברת כל זה
26/05/2018 | 14:03
אם אפשר, שאלה. אצלך הכימיים נפלו בעצמם או שלקחת טבליה/עשית גרידה?
אני כל כך רוצה שההריון הלא תקין הזה יפול מהר...אבל לא קורה שום דבר :(. רציתי כבר בחודש הבא להתחיל סבב נורמאלי עם רופא פרטי. עכשיו אצתרך לחקות.  
לצפיה ב-'הפסקת קלקסן אחרי בטא חיובית בגלל שטפי דם?'
הפסקת קלקסן אחרי בטא חיובית בגלל שטפי דם?
26/05/2018 | 14:02
היי, אז אחרי 6 שישה סבבים, סוף סוף בטא חיובית שהכפילה את עצמה
אני על תמיכה שכוללת אנדומטרין, אסטרופם, מיקרופירין, פרדניזון וקלקסן.
בשבוע האחרון יצא שבהפרש של כמה ימים אחד מהשני נוצרו לי 2 שטפי דם דיי רציניים בבטן בכל צד מהקלקסן (מצטערת על התיאורים הגרפיים), הרופא המלווה שלי המליץ להפסיק עם הקלקסן. 
מצד אחד אני ממש אשמח להפטר סוף סוף מהזריקה הזו, מצד שני... עד שהסבב הצליח אני מפחדת שזה יהרוס את זה.
מישהי כאן עברה את אותו הדבר ויש לה עצה?

תודה רבה!
לצפיה ב-'מכירות מעקב זקיקים בלי בדיקת דם?'
מכירות מעקב זקיקים בלי בדיקת דם?
25/05/2018 | 17:53
11
מתחילה (שוב) גונאל אף לקראת הזרעה. פעם שעברה לא הגענו להזרעה כי הרופא אמר שכנראה פספסנו את הביוץ במעקב.. הפעם בעז"ה נתחיל מעקב מוקדם יותר. 
ואני תוהה....אני רואה במלא פורמים שעושים בדיקת דם יחד עם מעקב הזקיקים. כששאלתי אותו על האפשרות לצרף בדיקת דם הוא התעצבן שאני לא סומכת עליו. האם אתן מכירות פרוטקול כזה שלא מבצעים בדיקת דם במעקב זקיקים?

לצפיה ב-'לא מכירה...'
לא מכירה...
25/05/2018 | 18:26
בדיקת הדם משלימה את האולטראסאונד ולהיפך.
למשל, לפעמים מפספסים בספירת /גודל הזקיקים וערך האסטרדיול נותן מידע נוסף.
לצפיה ב-'אני אהיה בוטה'
אני אהיה בוטה
25/05/2018 | 18:30
אני חושבת שרופא שלא שולח לבדיקות דם הוא חסר אחריות
זה לא עולה לו כלום, אין בזה טרחה וזה משלים את תמונת המצב של מעקב הזקיקים (שאגב הרבה פעמים הקריאה של הטכנאית לא מי יודע מה מדויקת)
עברתי ארבעה רופאי פוריות שונים - מעולם לא ויתרו אצלי על בדיקת דם בשום שלב של התהליך
לצפיה ב-'היי'
היי
25/05/2018 | 18:33
האמת שאני לא מכירה...
אפילו בהזרעה ללא הורמונים חוץ מאובריטל אז הרופאה חלק מהבדיקות רצתה גם בדיקת דם.

רציתי לשאול אותץ משהו אם תוכלי...
האם עשית צילום רחם או היסרוסקופיה לפני שהתחלת עם גונל אפ?
הרופאה שלי לא מסכימה אלא רק טבעי עד שאעשה.
תודה 
לצפיה ב-'יש לך סיבה טובה לא לסמוך עליו'
יש לך סיבה טובה לא לסמוך עליו
25/05/2018 | 20:21
הייתי עוברת לרופא אחר
לצפיה ב-'אישית. לא הייתי נוטלת הורמונים ללא מעקב אחראי'
אישית. לא הייתי נוטלת הורמונים ללא מעקב אחראי
25/05/2018 | 21:41
1
הביוץ התפספס כי המעקב לא היה צמוד מספיק?
אישית, לא הייתי נוטלת הורמונים ללא מעקב של בדיקות דם בצמוד לאולטרסאונד.

לצפיה ב-'אילו בדיקות צריך לעשות ומתי?'
אילו בדיקות צריך לעשות ומתי?
25/05/2018 | 22:11
לי הרופא בדק פעם אחד פרוגסטרון ואסטרדיול לפני זריקת אוביטרל (באותו יום שהיה מעקב זקיקים אחרי פרגובריס).
לצפיה ב-'יהירות יש בכל מקצוע'
יהירות יש בכל מקצוע
25/05/2018 | 22:22
לפי הסגנון אני מתארת לעצמי האיזה רופא מדובר.
חבל ממש.
לצפיה ב-'כן, אצלי היה'
כן, אצלי היה
26/05/2018 | 06:55
3
וזו היתה טעות מצידי שנשארתי אצלו יום נוסף. זו התנהלות לא רצינית שלא מכבדת את הזמן ואת ההשקעה הכספית והנפשית שלך.
אם את יכולה, לעבור רופא ומהר.

לצפיה ב-'מה צריך לבדוק ומתי?'
מה צריך לבדוק ומתי?
26/05/2018 | 07:50
2
אילו בדיקות בדיוק? וכמה פעמים?
לצפיה ב-'כל מעקב'
כל מעקב
26/05/2018 | 11:55
1
צריך לכלול גם אולטרסאונד וגם בדיקת דם. הבדיקת דם צריכה לכלול לפחות אסטרדיול ופרוגסטרון ועדיף שהיא גם תכלול lh. 
לגבי תדירות המעקבים זה משתנה בין אישה לאישה ובין רופא לרופא. מה שחשוב הוא ללמוד מכל סבב ולהתאים את תדירות המעקבים לפי התגובה של האישה, למשל להתחיל מוקדם יותר במקרה של ביוץ מוקדם.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
26/05/2018 | 13:51
לי רק פעם אחד בדקו בסבב הנוכחי הראשון. רופא נתן פרגובריס מיום 5 של מחזור. לא בדק לא זקיקים ולא דם לפני מתן פרגובריס, אבל בחודש לפני בדקו הורמונים יום 3 ו 21 וזקיקים איזה פעמיים. אחרי 6 ימים באתי לביקורת (היה שישי שבת לפני, אחרת היה בודק לפני). ובאותו יום, כיוון שהיו כבר זקיקים בגודל 21+, הוא רשם אוביטרל ובדיקת פרוגסטרון ואסטרדיול. אז זה בסדר או היה צריך לעשות יותר בדיקות (בעמצא הסבב נגיד)? היה צריך לבדוק זקיקים ובדיקת דם לפני מתן הורמונים?
לצפיה ב-'נאמר ובחרתן רופא, אז'
נאמר ובחרתן רופא, אז
26/05/2018 | 13:16
1
מהם השיקולים לבחור בקופה מול מסלול פרטי?

האם יש הבדלים?
שונות?
תהליך אחר?
לצפיה ב-'אם זה אותו רופא הייתי הולכת אליו דרך הקופה'
אם זה אותו רופא הייתי הולכת אליו דרך הקופה
26/05/2018 | 13:33
אני הלכתי לברקוביץ' בפרטי כי הוא לא מקבל דרך הקופה שלי ולא רציתי להחליף קופה בשביל זה, אבל הטיפול שלו בי לא היה שונה מהטיפול שלו במטופלות מכבי שמגיעות אליו בחינם דרך הקופה.
לצפיה ב-'מישהי מטופלת ivf באיכילוב?'
מישהי מטופלת ivf באיכילוב?
26/05/2018 | 12:51
לצפיה ב-'כישלון תוצרת חוץ- סיפור החודש ב 10 מילים.'
כישלון תוצרת חוץ- סיפור החודש ב 10 מילים.
24/05/2018 | 19:43
30
פונדקאית.
חו"ל.
בלסטוציסט מהמם.
ריריתוש בוטילישס.
ציפיות.
פנטזיות.
שלילי.
עצוב.
לצפיה ב-'כמה כאב, חיבוק גדול'
כמה כאב, חיבוק גדול
24/05/2018 | 20:15
לצפיה ב-'חיבוק גם ממני '
חיבוק גם ממני
24/05/2018 | 20:54
אני כל הזמן חושבת עלייך ומקווה בשבילך!
אני בטוחה שזה רק עניין של זמן 
לצפיה ב-' חיבוק גדול, מקווה שבהחזרה הבאה תצליחו סוף סוף '
חיבוק גדול, מקווה שבהחזרה הבאה תצליחו סוף סוף
24/05/2018 | 20:56
לצפיה ב-'. בקרוב יקירה '
. בקרוב יקירה
24/05/2018 | 21:28
לצפיה ב-'איזו אכזבה נוראית'
איזו אכזבה נוראית
24/05/2018 | 21:34
1
מאחלת שהטיפול הבא יהיה המנצח.
שולחת חיבוק גדול.
לצפיה ב-'מעברים...'
מעברים...
24/05/2018 | 21:58
זאת אותה תחושה של אחרי IVF 1 בסיום תק' ההזרעות
עולים כיתה - הציפיות עולות
וככל שעולים גבוה - בחיים שלי לא הייתי ככה בטוחה בעצמי. שרתי ורקדתי עם הילדים בכיתה היום כאילו אין מחר.
ככה קשה הנחיתה - אין לי כוח למחר.

לצפיה ב-'כואב'
כואב
24/05/2018 | 21:43
לצילה המיוחדת והמקסימה חיבוק חזק חזק ממני .
לצפיה ב-'בוכה. כועסת עליו. למה הוא לא רואה איזו אימא צילו'ש היא כבר??'
בוכה. כועסת עליו. למה הוא לא רואה איזו אימא צילו'ש היא כבר??
24/05/2018 | 21:44
מחבקת אותך. קלישאת המרתון אומרת, שדווקא כשהקושי מגיע לשיא השיאים וקו הסיום קרב, דווקא אז צריך לדפוק ספרינט של החיים. אני רק מקווה, שמי שהחליט (שלא בצדק לדעתי!) שתעמדי בניסיון הזה, ישלח עמו גם את הכוחות להמשיך לרוץ.

את ה role model שלי לא משנה אם תרוצי או לא, אבל אני מתפללת שלא תפסיקי לרוץ. XOXO
לצפיה ב-'צילה יקרה, עצוב ,מחבקת מרחוק '
צילה יקרה, עצוב ,מחבקת מרחוק
24/05/2018 | 21:50
לצפיה ב-' '
24/05/2018 | 22:26
עוקבת מרחוק אחרי המסע שלך. כל כך קיוויתי שהפעם זה יהיה זה...

חיבוקים.
לצפיה ב-''
24/05/2018 | 22:39
אני מתפללת בשבילך שהמסע שלך יסתיים עם סוף טוב ותוצאה מתוקה
לצפיה ב-'ממש כואב, חיבוק '
ממש כואב, חיבוק
24/05/2018 | 22:49
את חזקה!
לצפיה ב-'עצוב. תיאור קצר וכואב של המתנה ארוכה ותיקוות גדולות.'
עצוב. תיאור קצר וכואב של המתנה ארוכה ותיקוות גדולות.
24/05/2018 | 23:06
כשהאופטימים שביניינו נשברים...
אל תשברי. כל עוד ממשיכים-יש תיקווה. 

לצפיה ב-''
25/05/2018 | 09:33
מחבקת אותך.
לצפיה ב-'כמה הרבה כאב בכה מעט מילים'
כמה הרבה כאב בכה מעט מילים
25/05/2018 | 10:03
חברה יקרה,
עוקבת מרחוק אחר סיפורך ואומץ ליבך וההומור המשובח שלך. כלכך מצטערת לשמוע, זה עצוב  ומאכזב שאני לא מסוגלת לדמיין. מתפללת בשבילך שהסבב הבא יהיה האחרון. כל-כך מגיע לך כבר!!! חיבוק גדול.
לצפיה ב-'חיבוק גדול. '
חיבוק גדול.
25/05/2018 | 10:15
1
מעט מילים, ומהן יוצא כאב גדול. 
אנחנו קיווינו ופנטזנו איתכן,
עכשיו בוכים איתך.
זה כואב יותר שמצפים ליותר.
לבכות, להתאבל, לכעוס אבל לא לוותר.
אנחנו איתכן בכאב ופה כדי להרים אתכן חזרה.
שולחת חיבוק וירטואלי
לצפיה ב-'חיבוק גדול צילה והרבה הרבה הצלחה בהחזרה הבאה שתהיה מנצחת!'
חיבוק גדול צילה והרבה הרבה הצלחה בהחזרה הבאה שתהיה מנצחת!
25/05/2018 | 10:50
לצפיה ב-''
25/05/2018 | 10:30
שיהיו חדשות טובות בקרוב מאד!
לצפיה ב-'צילה '
צילה
25/05/2018 | 10:54
גיבורה.
מתפללת עבורך. שולחת אלף חיבוקים.
בקרוב בקרוב בקרוב הלוואי!
לצפיה ב-'עצוב '
עצוב
25/05/2018 | 11:45
את תמיד כל כך אופטימית, מעודדת, מצחיקה.
תנשמי עמוק, ותרימי לסבב הבא המנצח.

לצפיה ב-'??'
??
25/05/2018 | 16:46
לצפיה ב-'האימוגי finger croossed הפך לסימני שאלה'
האימוגי finger croossed הפך לסימני שאלה
25/05/2018 | 16:47
1
אז כמובן: Finger crossed חזק!
לצפיה ב-'סימני שאלה...פרויד היה עושה מזה מטעמים .'
סימני שאלה...פרויד היה עושה מזה מטעמים .
25/05/2018 | 17:44
יצאנו לדרך עם נקודה בטוחה  - זה יצליח.
היו פסיקים ומקפים בדרך.
זה הפך מזמן לסימן שאלה  
ולעת עתה  - סימן קריאה
אין!
שבוע הבא ERA נראה אולי משם אלמד משהו.

לצפיה ב-'אוף צילה'
אוף צילה
25/05/2018 | 17:51
עצוב לי בשבילך. 
כל פעם אני נכנסת לפורום ורואה הודעה ממך אני פותחת בהתרגשות כדי לראות כבר את הודעת ההצלחה! 
בטוחה שאת עוד תכתבי הודעת סיכום של מילה אחת - הצלחנו! 
בהצלחה בסבב הבא 
לצפיה ב-'שהמילים נגמרות.... '
שהמילים נגמרות....
25/05/2018 | 18:13
צילה יקרה שתמיד אופטימית וכל כך עוזרת לכולן!!! 
שולחת לך חיבוק גדול והרבה כוח להמשיך להיות חזקה בשבילך, בשביל האושר שקרב לבוא! (וגם קצת בשביל כולנו כאן שמחכות לבשורות טובות שלך והעצות החכמות שלך

לצפיה ב-' איזו אכזבה'
איזו אכזבה
25/05/2018 | 21:39
1
זה כמו לקבל שלילי בIVF ראשון... הציפייה מטורפת והאכזבה בהתאם.
שולחת לך חיבוק מלא הזדהות ומאחלת לך שההחזרה הבאה תהיה המנצחת
לצפיה ב-'תודה סיסטרס לדרך'
תודה סיסטרס לדרך
25/05/2018 | 22:30
הדגל בחצי התורן.
יעבור.
לצפיה ב-' תהיי חזקה צריך הרבה סבלנות בסוף זה יצליח '
תהיי חזקה צריך הרבה סבלנות בסוף זה יצליח
26/05/2018 | 09:10
2
לצפיה ב-'סוף בטוח יהיה '
סוף בטוח יהיה
26/05/2018 | 09:16
1
שלי או של הטיפולים.
לצפיה ב-''
26/05/2018 | 12:37
מצטערת בשבילך מאוד
לצפיה ב-'התייעצות לגבי החזרה: '
התייעצות לגבי החזרה:
24/05/2018 | 10:16
5

עברתי שאיבה אתמול, שאבו 19 ביציות מתוכן 4 הופרו בהצלחה. התקשרו עכשיו כדי לבקש ממני לבוא להחזרה ביום שני ושהם רוצים לגדל את כל ה-4 עוברים לבלסטוציסט. 
קצת מלחיץ אותי לסכן את כל העוברים, מה אם אף אחד מהם לא ישרוד עד יום שני? לא כדי לגדל 2 לבלסטו ואת ה-2 האחרים להקפיא כדי שאם זה לא יתפוס החודש שיהיה לי מה להחזיר חודש הבא? 
לא בא לי לעשות שאיבה חודש אחרי חודש... 
ביקשתי כמובן לדבר ולהתייעץ עם הרופאה או עם המעבדה ויחזרו אליי, אבל אשמח לשמוע מנסיון של בנות כאן...
לצפיה ב-'לא הייתי רוצה לגדל..'
לא הייתי רוצה לגדל..
24/05/2018 | 10:21
אלה רק 4 עוברים ויכול להיות שאף אחד מהם לא ישרוד ליום שני ושלא יהיה מה להחזיר.. הייתי מבקשת לעשות החזרה מחר (או בשבת אם הם עובדים בשבת) ולהחליט בהחזרה מה לעשות עם שאר העוברים בהתאם לאיכות שלהם.
זה גם מה שעשינו כשלי היתה שאיבה ברביעי והעובר שהוחזר ביום השני כבר בן שנתיים.

לצפיה ב-'אני הייתי מבקשת להקפיא ביום 3 2 עוברים'
אני הייתי מבקשת להקפיא ביום 3 2 עוברים
24/05/2018 | 10:26
ומקסימום להחזיר בשני - בלצו
בשאיבה האחרונה זה מה שעשינו, ובאמת ביום 5, נשאר רק עובר אחד (מתוך 5 פוטנציאליים - כלומר היו 7 הפריות, 2 הקפאנו ו 5 גידלנו).. העובר שנשאר היה בלתי ניתן להקפאה ולכן החזרנו אותו...
לצפיה ב-'לא להסכים'
לא להסכים
24/05/2018 | 10:53
החשש שלך מוצדק, זה אכן סיכון.
לצפיה ב-'נחסכה ממני ההתלבטות...'
נחסכה ממני ההתלבטות...
25/05/2018 | 17:41
1
הרופאה התקשרה היום לעדכן שאחוז השברים בעוברים גבוה והם בדרגה נמוכה כך שבכל מקרה לא הייתה ממליצה להחזיר ביום השלישי....
כנראה שלא ישרדו עד היום החמישי.
כל כך מבאס לעשות את כל התהליך ולא להגיע אפילו להחזרה...
לצפיה ב-'אני מצטערת'
אני מצטערת
26/05/2018 | 11:57
אני מקווה שבשאיבה הבאה יהיה לך פיצוי על השאיבה הזו ותהיה החזרה והלוואי שגם יהיה הריון.
לצפיה ב-'האם אסטרופם ומנופור משפיעים על בדיקת ביוץ?'
האם אסטרופם ומנופור משפיעים על בדיקת ביוץ?
25/05/2018 | 10:38
7
הי,
אני לקראת סבב ivf ראשון (דילגנו על הזרעות עקב fsh גבוה, גיל ואיסור על ריבוי עוברים).
לקחתי אסטרופם עד היום ה4 למחזור, ובימים 5,6 מנופור 450 (היום יום 7). 
עשיתי אולטראסאונד ביום 4 ולא עשיתי בדיקות דם.
בדיקת ביוץ ביתית הראתה שמחר (יום 8) ביוץ! 
העניין הוא שאני מבייצת מוקדם.. באופן טבעי סביב יום 11, אבל כבר קרה שהקדים ובייצתי ביום 8. 
האם אני הולכת לבייץ מחר ולאבד מלא ביציות, או שהתשובה לא משקפת את המציאות בגלל המנופור (והאסטרופם)?
למיטב הבנתי מנופור זה fsh, בעוד שבדיקת ביוץ ביתית בודקת LH ואלה שני הורמונים שונים.

תודה! (אני לחוצה   )
לצפיה ב-'מנופור מכיל fsh וlh'
מנופור מכיל fsh וlh
25/05/2018 | 11:33
1
אני לא יודעת אם הוא מכיל מספיק lh בשביל להשפיע על בדיקת ביוץ ביתית כי מאז שהתחלנו הורמונים לפני 4 ומשהו שנים לא השתמשתי בבדיקות האלה..
בכל מקרה השעה 11:30 והייתי מנסה ליצור קשר עם הרופא או המרפאה שמטפלים בך ולהתייעץ איתם ואני מקווה שהכל בסדר
לצפיה ב-'תודה על התגובה!'
תודה על התגובה!
25/05/2018 | 15:23
דיברתי עם הרופא. אכן אמר שמנופור מכיל fsh ו- LH וזה יכול להשפיע על הבדיקה ושנראה מה המצב ביום ראשון.
בכל מקרה זאת טפשות שלא חשבתי על העניין שהביוץ שלי מוקדם ולא עשיתי היום מעקב זקיקים. IVF ראשון ולא חשבתי על זה.
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
25/05/2018 | 15:31
4
אותו סיפור.. עשיתי החודש גם ivf ראשון בגלל fsh וגם אני מבייצת מוקדם בדרכ סביב יום 10-11. בבדיקת אולטרסאונד הראשונה שעשיתי ביום 8 כבר היה זקיק 18 עם מספיק אסטרוגן. למחרת הוא היה 21 ולדעתי אכן בייצתי ביום 10 ממש לפני השאיבה. הזרקתי רק יומיים מנופור וזה כנראה לא עשה לי כלום. ביום הביוץ וגם למחרת בדיקת ביוץ הייתה חיובית אז אני די בטוחה שהמנופור ואולי אוביטרל השפיעו על הבדיקה.
האם בדקו לך גם lh בבדיקת הדם? למדתי מהטעות שאצלי לא בדקו וזה חשוב בעיקר אם את אכן מבייצת מוקדם
לצפיה ב-'וואו'
וואו
25/05/2018 | 15:47
3
נשמע כל כך מתסכל!!!
הצליחו לשאוב משהו מעבר לביצית שבוייצה לפני השאיבה?
עדיין לא עשיתי בדיקת דם. אעשה ביום ראשון ואבדוק גם LH. תודה על העצה!
מה בדקו לך בבדיקת דם? E2 ופרוגסטרון?

לצפיה ב-'כן'
כן
25/05/2018 | 20:29
2
בדקו אסטרוגן ופרוג בלבד. כועסת על עצמי שלא ווידאתי גם lh אבל זה מה יש. ולא, לצערי לא נשאבו ביציות כלל. אם כן או לא בגלל ביוץ, כנראה שלעולם לא נדע. מאחלת לך מלא הצלחה!!
לצפיה ב-'בבקשה אל תכעסי על עצמך'
בבקשה אל תכעסי על עצמך
26/05/2018 | 07:53
1
איך היית אמורה לדעת?? בעיקר בivf ראשון. אנחנו עוברות כל כך הרבה דברים ולוקחות המון תרופות ועוברות המון בדיקות, אי אפשר להיות מומחיות בכל זה, בטח לא מייד. הרופא היה אמור לדעת! אפשר לכעוס על הרופא שלא הפנה ועל הקופה שמתקמצנת על בדיקות, אבל לא נראה לי הוגן לכעוס על עצמך.
לרופא אמור להיות נסיון, ואת לא היחידה בעולם עם ביוץ מוקדם, הוא היה אמור לחשוב על זה.
ותודה!! המון המון בהצלחה גם לך!!!

לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/05/2018 | 09:43
התראתי לו שיש לי ביוצים מוקדמים... כנראה שלא ציפה שעד כדי כך או שלא אגיב לשאר התרופות. לא יודעת בדיוק מה קרה שם... בהצלחהההה
לצפיה ב-'פתטית או אופטימית?'
פתטית או אופטימית?
24/05/2018 | 22:55
4
אני אחרי ההחזרה ה15. בימים האחרונים יש לי בחילות, עייפות, הגדלה של החזה שבעצם אני לא יודעת אם לייחס אותם למשאלת ליבי או להורמונים. אבל זה לא העניין. העניין הוא כזה - ביום ה12 אחרי ההחזרה עשיתי בדיקת דם והבטא הייתה 3 (מתחת ל5 זה שלילי מעל 25 הריון). כלומר שוב אין הריון.
אבל המחזור מאחר לי כבר ב6 ימים, מה שלא קרה אפעם. האם יש סיכוי שאני כן בהריון או שהאיחור הוא רק מההורמונים?
בגלל הספק המשכתי לקחת את התמיכה כרגיל.
תגידו את האמת, אל תתבישו ;)

לצפיה ב-'תעשי עוד בטא וצאי מהספק'
תעשי עוד בטא וצאי מהספק
25/05/2018 | 14:16
1
תמיכה בהחלט יכולה לעכב מחזור...
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה יקרות. '
תודה רבה יקרות.
25/05/2018 | 21:23
ממשיכה לקח  ואבדוק בטא ביום ראשון

לצפיה ב-'כל עוד לקחתי אנדומטרין לא קיבלתי'
כל עוד לקחתי אנדומטרין לא קיבלתי
25/05/2018 | 14:28
אין סיבה לא לעשות עוד בטא, כבר קרו דברים לא צפויים בעולם. יש נשים שמקבלות מחזור כשהן לוקחות תמיכה, אני לא, רק יומיים אחרי הפסקת אנדומטרין קיבלתי מחזור.
לצפיה ב-'אצלי זה תלוי בתמיכה'
אצלי זה תלוי בתמיכה
25/05/2018 | 23:35
אחרי אנדומטרין/קרינון ואסטרופם בדרך כלל מאחר יום-יומיים אבל אחרי הזריקות של הפרוגרסטרון מאחר בערך בשבוע.
מאחלת שאצלך שיקרה הנס והתוצאה של הבדיקה תשתנה!
לצפיה ב-'תחילת תהליך PGD ו IVF'
תחילת תהליך PGD ו IVF
25/05/2018 | 18:35
1
שלום לכולן :)
אנו מחפשים רופא על מנת להתחיל את התהליך של PGD ולאחריו את ה IVF.
האם יש המלצות היכן להתחיל (עדיפות למרכז הארץ)?  האם יש המלצות לרופא ממולץ מנסיון אישי?
כמו כן, האם מישהי יכולה להסביר בגדול איך מתחילים את התהליך?

תודה רבה ושבת שלום!

לצפיה ב-'שמעתי על אסותא רמת החייל, תחפשי באיזור הזה '
שמעתי על אסותא רמת החייל, תחפשי באיזור הזה
26/05/2018 | 09:10
לצפיה ב-'מישהי מבינה בהתפתחות עוברים?'
מישהי מבינה בהתפתחות עוברים?
24/05/2018 | 13:49
16
לאחר השאיבה האחרונה שמו את 6 הביציות המופרות שלנו באינקובטור מסוג time lapsed. אחת התפתחה מושלם, החזירו ונגמר בשלילי:(
רצינו במעמד ההחזרה להקפיא את 5 העוברים שנשארו (שלדברי המעבדה היו מאד יפים) אבל לא הסכימו כי הם עשו משהו שנקראdirect cleavge והחליטו בשבילנו שמגדלים אותם ליום 5. לצערנו וכפי שצפינו (ניסינו בעבר לגדל ליום 5 ולא הלך...) לא נשאר אפילו אחד להקפאה. 
אז מתוך 12 ביציות שנשאבו, נשארנו בלי כלום והאמון בממחלקה נפגע.
האם מישהי יודעת לכוון אותנו האם ההחלטה של המעבדה נכונה? מרגישים שמעדיפים שנעבור כל פעם שאיבה ולא להקפיא...  
לא יודעים איך להתחיל להתמודד מולם. 
נשמח לכל הכוונה שהיא. תודה!

לצפיה ב-'ממש מכעיס !! לא מכירה את ההליך שדיברת עליו'
ממש מכעיס !! לא מכירה את ההליך שדיברת עליו
24/05/2018 | 21:40
אבל אם יודעים שבהיסטוריה שלכם לא הצליחו מעולם לגדל ליום 5 ממש מעצבן שניסו לגדל הכל.
בגדול יש כמה מעבדות שממש ממש מתקמצנות על מקום במקפיא. מהסיפורים פה בעבר היה נשמע שאסותא, ובפרט רמת החייל בראש מצעד המתקמצנות.. אך הבנתי שזה ישתפר.
בהרבה בתי חולים נותנים לרופא ולמטופלת להחליט יחדיו באיזה שלב מקפיאים. למשל בתל השומר אני מכירה מקרים שביקשו להקפיא ביום 3 או אפילו קודם... ואפילו רק ביחידים ולא בזוגות, וכך אכן עשתה המעבדה בלי להתעקש ובלי להסביר למטופלת תירוצים עלובים שזה ככיכול לטובתה להקפיא רק יום 5.
לצפיה ב-'מציעה לך לפנות https://www.facebook.com/Ivf-הקסם-מאחורי-המיק'
מציעה לך לפנות https://www.facebook.com/Ivf-הקסם-מאחורי-המיק
24/05/2018 | 21:53
1

https://www.facebook.com/Ivf-הקסם-מאחורי-המיקרוסקופ-ענת-פורת-כץ-143622892872718
לצפיה ב-'תודה רבה! מקווה שתחזור אלי עם תשובה ברורה'
תודה רבה! מקווה שתחזור אלי עם תשובה ברורה
25/05/2018 | 08:16
לצפיה ב-'אוי ואבוי'
אוי ואבוי
25/05/2018 | 07:48
12
איפה זה קרה שנדע לא להגיע לשם
לצפיה ב-'תרשי לי לא לענות על זה (כרגע)...'
תרשי לי לא לענות על זה (כרגע)...
25/05/2018 | 08:23
11
לזכותם יאמר שיש להם אינקובטורים מתקדמים בשם time lapsed וכך הגיעו לאבחנה הזו.
אבל כמו שאני קוראת בפורום על עוברים "לא יפים" שסופם ילדים מהממים אני תוהה איך הם יכולים להיות כ"כ החלטיים ולשכנע אותי שלא "איבדנו" אותם אלא שכנראה בכל מקרה לא היה יוצא מהם כלום.
במילה אחת, תסכול. ובשתיים, כאב לב. 

לצפיה ב-'לא הבנתי למה לא להזהיר בנות אחרות??'
לא הבנתי למה לא להזהיר בנות אחרות??
25/05/2018 | 09:16
1
שיידעו לאן לא לגשת
או לחילופין שיידעו להיות עם יד על הדופק ולא לאפשר לביזיון כזה לקרות שוב!!!!
כל מטרת הפורום פה זה להאיר עיניים של כולנו מטופלות פוריות שעוברות גם ככה דרך קשה...   תחשבי שוב ואולי תשני את דעתך.  בהצלחה!!
לצפיה ב-'בינתיים היא מטופלת שם'
בינתיים היא מטופלת שם
25/05/2018 | 09:42
אולי היא רוצה קודם להחליף רופא ומרפאה ואז לספר כשהיא כבר לא אצלם
לצפיה ב-'אני אקרא לזה במלה אחת טפשות ובשתיים חוסר אחריות'
אני אקרא לזה במלה אחת טפשות ובשתיים חוסר אחריות
25/05/2018 | 14:13
8
קראתי קצת בקטנה על הטכנולוגיה בה הם משתמשים. מדובר על חיזוי באמצעות סטטיסטיקה ואין שום הבטחה ליפול בצד הטוב שלה.
הייתם שפן נסיונות וביזבזו לך עוברים פשוטו כמשמעו.
זה קרה גם לנו, בלי שום סימוכין של חידושים טכנולוגיים ומאז שהבנתי איך זה עובד אני מתעקשת להקפיא (אם יש מספיק עם מה לעבוד) לפחות שני עוברים ביום ההחזרה ואת השאר לגדל כמה שהם רוצים.
אני מקווה שהמעבדה תלמד את הלקח אבל את לבטח למדת
בהצלחה בסבב הבא:)
לצפיה ב-'למה את אומרת שזה רק סטטיסטיקה?'
למה את אומרת שזה רק סטטיסטיקה?
25/05/2018 | 14:37
7
הבנתי שהאינקובטורים מצויינים ואין צורך להוציא את העוברים כי הם מצולמים כל הזמן. 
הבעיה מתחילה בזה שהם לא התחלקו כפי שתקין ואז השאלה מה יהיה איתם (אם כי התקבלו עוברים יפים למרות החלוקה הלא תקינה). 
אני לא יודעת איך להתחיל להתווכח. הם לא באמת שואלים אותי (במיוחד שזה קורה תוך כדי ההחזרה עצמה..) 
וגם, כאילו שזה עזר לי. החזירו אחד מושלם ונגמר במפח נפש....

לצפיה ב-'אני מבולבלת מהדיון'
אני מבולבלת מהדיון
25/05/2018 | 16:08
6
מה שאתן אומרות בעצם זה להתעקש על להקפיא ביום 3?
לי אף פעם לא היו מוקפים
תמיד החזירו ביום 3 עוברים טרים ואת היתר ניסו לגדל ליום 5.
וכמובן אף אחד לא שרד להקפאה
אז להתעקש בפעם הבאה על הקפאה ביום 3?
אני מטופלת באסותא ראשון
לצפיה ב-'ברור שלבקש!! (לי זה לא עוזר אבל אם אפשר לשכנע...)'
ברור שלבקש!! (לי זה לא עוזר אבל אם אפשר לשכנע...)
25/05/2018 | 17:29
4
במיוחד אם כבר ניסיתם לגדל ולא הצליח לכם.
מה הקטע של המעבדות האלו לא להקפיא יום 3??? 

לצפיה ב-'השאלה אם יש על מה לדבר בכלל'
השאלה אם יש על מה לדבר בכלל
25/05/2018 | 17:36
3
השאלה אם זה עוזר לבקש.
בכלל לא חשבתי על זה.
תמיד זה הרס אותי שאין מוקפאים, סבב שלם ורק החזרה של טרי, זה שובר כל כך
לצפיה ב-'אני ביקשתי בסבב הזה - וזרמו איתי'
אני ביקשתי בסבב הזה - וזרמו איתי
25/05/2018 | 18:28
2
היו לי 7 הפריות, הקפאנו 2 ביום 3, ועוד 5 גידלנו ליום 5 - אחד שרד להחזרה, כל השאר לא
לצפיה ב-'ומה עלה בגורל השניים שהקפיאו?'
ומה עלה בגורל השניים שהקפיאו?
25/05/2018 | 18:32
1
לצפיה ב-'הם במקרר '
הם במקרר
25/05/2018 | 18:44
אני אמורה לעשות בטא בראשון עם העובר הטרי...

לצפיה ב-'ברור שלהתעקש להקפיא יום 3, אם הדירוג שלהם גבוה'
ברור שלהתעקש להקפיא יום 3, אם הדירוג שלהם גבוה
26/05/2018 | 11:43
לצפיה ב-'חוששת מהריון חוץ רחמי'
חוששת מהריון חוץ רחמי
24/05/2018 | 15:57
27
האני ממש אבודה ולא יודעת מה לעשות. בטא לא עולה, אבל e2 מאוד גבוה.
21/05- בטא 247, פרוגסטרון 84, אסטרדיולמ1981
24/05 בטא 291, פרוגסורון 49, אסטרדיול 1947.
היום 5 שבועות מתחילת מחזור אחרון, לפני 3 ימים לא נראה שק הריון (כבר אז היה חשש).
ברור לי שזה לא תקין וכנראה זה הריון חוץ רחמי. לאן  לפנות? למה e2 לא יורד? 
הרופא שלי בציבורי לא מקבל עד יום א ואין אפשרות לפנות אליו, לרופאים אחרים אי אפשר להכנס בלי תור. 
הייתי מטופלת בפרגובריס 150 במשך 6 ימים+זריקת אוביטרל ואחר כך יחסי מין +פרוגסטרון שבועיים. 
מה לעשות? ממש משתגעת... וזה סבב ראשון שלי.., למה? 
לצפיה ב-'אולי לנות למיון נשים/ מרכז בריאות האישה'
אולי לנות למיון נשים/ מרכז בריאות האישה
24/05/2018 | 16:16
1
איפה את גרה ואיזה קופה?
לצפיה ב-'בלאומית'
בלאומית
24/05/2018 | 16:21
בבאר שבע. אין בלאומית מרכז לבריאות האשה :(.
לצפיה ב-'אוי אני מצטערת'
אוי אני מצטערת
24/05/2018 | 16:25
11
אני לא יודעת אם זה חוץ רחמי או כימי אבל זה לא נראה תקין..
היה לי חוץ רחמי, נקלטתי באותו הריון עם 2 עוברים וגילינו שיש אחד בחצוצרה אחרי שהראשון נפל לבד. אצלי סיימו את ההריון בזריקה ב6+6, הייתי מאושפזת יומיים שבהם קיוו שהבטא תתחיל לרדת וזה יסתיים בלי התערבות, אבל כשראו שהיא ממשיכה לעלות והגיעה ל700 החליטו שלא לוקחים סיכון ומסיימים את ההריון. 
אני חושבת שכרגע את עוד בשלב מוקדם וגם אם זה חוץ רחמי ולא כימי, אני מקווה בשבילך שזה ייפול לבד.
לצפיה ב-'מצטערת שחווית את כל זה :('
מצטערת שחווית את כל זה :(
24/05/2018 | 16:48
9
אם זה חוץ רחמי-מתי אוכל להתחיל את הסבב הבא? לוקח הרבה זמן להתאושש? ואם זה כימי? יש לי תור לקליניקה של בר חוה (לא אליו) ב 18/06.. לבטל אותו? ועד לא עשיתי חלק של הבדיקות.
ממש מבאס, בהנתן הגיל שלי. ונורא מפחיד אותי שזה יסתיים במשהוא נוראי :(.

לצפיה ב-'האם יש דימום או כאבים מוזרים? '
האם יש דימום או כאבים מוזרים?
24/05/2018 | 17:53
8
אם יש אפשרות למעקב הייתי חושבת לעקוב כל יומיים בטא ואולטרסאונד , לי גם היה ככה וחשש לחוץ רחמי, הרופאה שלי משכה בזהירות בזהירות זמן, לאחר שבועיים בערך התגלה עובר פחוס ולא תקין ברחם, סיימנו את זה עם סבב אחד של ציטוטק, הרבה יותר פשוט מהזריקה של החוץ רחמי.
הייתי ממש חושבת על לעקוב אחרי תחושות ולמשוך עוד קצת זמן אבל במעקב צמוד כמובן. אותי זה לגמרי הציל מהזריקה.
במיון נשים אגב כנראה שלא ישחקו איתך וישר יתנו לך את הזריקה, אז תנסי לדבר עם הרופא או האחיות, חייב להיות פתרון בקופה למעקבים כאלה.
מאחלת לך הריון תקין במהרה.

לצפיה ב-'אני הלכתי למיון נשים עם חשש לחוץ רחמי'
אני הלכתי למיון נשים עם חשש לחוץ רחמי
24/05/2018 | 17:56
6
לא נתנו ישר זריקה, המשיכו לעקוב באולטרסאונד ובבדיקות דם. אחרי יממה שחררתי את עצמי והמשכתי לעקוב בקהילה. בסוף התברר כ'סתם' הריון לא תקין.
בסופו של דבר ההחלטה לקבל את הזריקה היא של המטופלת.
לצפיה ב-'זה נחמד לשמוע, בדרך כלל מכירה'
זה נחמד לשמוע, בדרך כלל מכירה
24/05/2018 | 17:58
שלא לוקחים סיכון וישר נותנים .
שמחה לשמוע שבסוף נגמר ללא הזריקה. שווה טת הטרטור את המעקבים.
לצפיה ב-'איך זה הסתיים אצלך?'
איך זה הסתיים אצלך?
24/05/2018 | 20:29
4
פשוט התחיל כאילו מחזור וזהוא? או מצאו הריון לא תקין בתוך הרחם? 
הרופא מסרב לבצע אולטרסאונד בערכים כאלה נמוכים של בטא (291), טוען שלא יראה כלום בכל מיקרה. כנראה הוא צודק...
<i>שלח אותי לעשות בטא ביום ראשון, אם לא תרד -ישלח אותי למיון לזריקה הנוראית הזאת </i>
לצפיה ב-'הוא צודק לגבי האולטרסאונד'
הוא צודק לגבי האולטרסאונד
24/05/2018 | 20:37
2
אצלי לא ראו באולטרסאונד תלת מימד כלום בבטא 600 ואמרו לי בדרך כלל רואים רק מבטא 700.. 
הייתי מנסה לדחות את הזריקה קצת ולתת לזה זמן ליפול לבד כי הזריקה הזו שלחה אותי להפסקה ארוכה
לצפיה ב-'כמה ארוכה?'
כמה ארוכה?
24/05/2018 | 20:53
1
יותר מחודשיים? הוא אמר חודשיים, אבל אולי סתם כדי לעודד אותי. הפסקה ארוכה ממש לא מתאים לי בגילי :(. 

לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
24/05/2018 | 21:08
אנחנו בדיוק היינו אצל ברקוביץ' בפגישת ייעוץ אחרי הזריקה והוא ביקש שנחכה 2 מחזורים כשכמובן לקח זמן עד שקיבלתי את הראשון, ולחזור במחזור השלישי.
עם המזל שלי כשהמחזור הגיע נפלנו על שאיבה צפויה בפסח ובפסח אסותא ראשון בפגרה אז חיכינו עוד מחזור ואז יצא שניפול על יום העצמאות אז עוד ימי גלולות.. בקיצור נכנסתי להריון בנובמבר, הוא נגמר בסוף דצמבר, ואת השאיבה הראשונה שאחריו עשיתי באמצע מאי אחרי הרבה הרבה דמעות באמצע..
המזל הוא שאותה שאיבה הסתיימה בתוצאה מתוקה אבל לא יכולתי לדעת את זה בחודשי ההמתנה הארוכים.
לצפיה ב-'הבטא פתאום התחילה להכפיל'
הבטא פתאום התחילה להכפיל
24/05/2018 | 22:21
המשכנו לעקוב ובשבוע 6 או 7 היה שק הריון ריק שהפסיק להתפתח, ואז נתנו לי ציטוטק.
לצפיה ב-'אין בינתיים לא כאבים ולא דימום'
אין בינתיים לא כאבים ולא דימום
24/05/2018 | 18:44
מקווה שזה לא חוץ רחמי. מפחיד אתי נורא.
תודה שאת חולקת איתי את הניסיון שלך. 

לצפיה ב-'חוץ רחמי'
חוץ רחמי
24/05/2018 | 21:01
אצלך ממש גילו את ההריון בחצצרה באולטרסאונד? כי הבנתי, שאם לא מגלים בשום מקום -אז את הזריקה נותנים ליתר ביטחון,  כדי לא לקחת סיכון,
לצפיה ב-'ללכת למיון נשים+לשים לב לסימנים של חוץ רחמי (קוראת למומחיות)'
ללכת למיון נשים+לשים לב לסימנים של חוץ רחמי (קוראת למומחיות)
24/05/2018 | 17:52
12
אני לא זוכרת את כל הסימנים, אני זוכרת כאבים בבטן ומטפסים/מקרינים לאיזור הכתפיים.

לצפיה ב-'תודה '
תודה
24/05/2018 | 18:47
11
בינתיים אין לא כאבים ולא דימום. אם יהיה דימום בלי כאבים (אולי זה בכל מיקרה עובר לא תקין)-גם לפנות למיון?
לצפיה ב-'את בשלב יחסית מאוד מוקדם. אם אין כאבים ואין'
את בשלב יחסית מאוד מוקדם. אם אין כאבים ואין
24/05/2018 | 21:27
8
כאב בפי הטבעת או אף אחד אחר מהתסמינים האופיניים לחוץ רחמי, לדעתי אין לך סיבה ללכת למיון.
לוקח לבטא זמן לרדת. אלא אם היו עוד בדיקות בטא מוזרות, לפי התיאור שלך נשמע דווקא אופיני יותר לכימי.
לגמרי טבעי שיהיה דימום אחרי כימי ולכן דימום דווקא אין סיבה לקשר לחות רחמי.
מה שכן.. השבועיים הבאים הם קריטיים לאבחון במידה וזה חלילה חוץ רחמי, כי אכ כבר יש סיכונים דיי מפחידים. אבל השלב שלך הוא מוקדם וכנראה גם במיון לא יראו כלום בשלב הזה.

מצטערת כל כך על מה שאת עוברת. מקווה שזה יהיה בקרוב מאוד מאחוריך ותוכלי להתחיל סבב חדש ומוצלח.

אגב, לגבי זמן המתנה אחרי כימי.. תלוי רופא. בשיבא דרשו ממני לחכות חודש אחרי הדימום, ובפועל בגלל שהווסת לא סדירה, אז גם אז לא יכולתי כי יצא על חג, ואכ זה יצא על זמן שהיו בפגרה.
אצל בר חוה, אחרי הכימי היה דימום/וסת ואז התחלנו סבב החזרת עובר מוקפא. בלי לחכות בכלל.. כאילו אם היתה בטא שלילית ורק הווסת איחרה בכמה ימים.

בהצליה יקירה
לצפיה ב-'עשיתי רק 2 בדיקות האלה'
עשיתי רק 2 בדיקות האלה
24/05/2018 | 22:09
7
אחרי שלפני שבוע קיבלתי שללי בבדיקה ביתיצ והפסקתי תמיכה. הים זה בדיוק 5 שבועות ממחזור האחרון. ביום ראשון אעשה עד בטא. כל כך מקווה שהוא יירד ואיתו יפול ההריון הזה (ממש אירוני...אני אומרת את זה על דבר שכל כך רציתיע). 
תודה רבה לך 
לצפיה ב-'מה??? אני בשוק שרופא אמר לך להפסיק תמיכה בשל בדיקה ביתית'
מה??? אני בשוק שרופא אמר לך להפסיק תמיכה בשל בדיקה ביתית
25/05/2018 | 13:05
6
כמות ההריונות פה שבדיקות ביתיות פיספסו הוא רב.

אצלי גם היו פיספוסים.. באחד הסבבים שהסתיים בסוף בכימי, בדקתי בדיקה ביתית ויצאה חיובית. יומים אכ בדקתי שוב עם בדיקה של לייף שרגישה מבטא 20 כביכול ויצא שלילי. הייתי בטוחה שמדובר בכימי (מה שאכן קרה כמה ימים אכ) אבל מאחר והייתי אמורה לבדוק בטא באותו יום אז עשיתי בדיקת דם שיצא בטא 74. בהחלט לא שלילי!

בסבב אחר, אחרי הפלה חיכינו לירידת הבטא. במקום ללכת לבדוק כל כמה ימים פשוט עשיתי בדיקות ביתיות, ואחרי שבאחד הימים 2 בדיקות ביתיות הראו שלילי, הלכתי להיבדק באותו בוקר. בטא 120...

בקיצור.. בדיקות ביתיות מזייפות הממממון. אין מה להסתמך עליהן.
אני בשוק ממש שרופא אמר לך להפסיק תמיכה. ממש נשמע חובבן ולא כהרגלי מעודדת אותך ממש להחליף רופא ומהר גם בלי לדעת מי הרופא. לא רוצה לגרום לך צער, אך חשוב לי שתביני, בהחלט יתכן שהעובדה שאמרו לך להפסיק תמיכה גרמה לזה שההריון לא צלח.

באמת נשמע שמדובר בכימי, וחוסר קיצוני בתמיכה, בהחלט יכול לגרום לזה.  בפרט אם מדובר בהחזרת טרי או החזרת עובר מופשר על בסיס הורמונלי. אם מדובר בהחזרת מופשר על בסיס ביוץ טבעי, אז דווקא סיכוי יותר נמוך שזה קשור.. ועדיין יש סיבה למה נותנים תמיכה בדכ גם אז.. ובהחלט יש סיבה למה יש בדיקות דם להריון ולא רק בדיקות שתן.

ממש מצטערת על מה שאת עוברת. מקווה שזה יהיה מאחוריך בקרוב.
לצפיה ב-'לא הסברתי טוב'
לא הסברתי טוב
25/05/2018 | 14:19
5
לא היה ivf. היה סבב רק על פרגובריס 6 ימים +אוביטרל כמבייץ+ יחסי מין בבית+תמיכת פרוגסטרון שבועיים. הפסקתי תמיכה אחרי 14 יום (במקום 15 יום כפי שרשם רופא) כי עשיתי בדיקה ביתית ויצא שלילי, חשבתי-למה לתמוך אם שלילי?
פרוגסטרון, אם תסתקלי בפוסט שלי, היה בשני הבדיקות ממש מספיק להריון-81 ו49, כאשר בטא באותם הבדיקות-ממש לא טוב, 247 ו 291 בהבדל של 3 ימים. בטא 247 ו פרוגסטרון 81 יצא 3 שבועות אחרי אוביטרל! ובטא 291 ופרוגסטרון 49-בעוד 3 ימים.
לפי ערכים של בטא ההריון ממש לא תקין, אז עדיף לא לתמוך אותו, לא? את שני הבדיקות האלה עשיתי 3 ו-3.5 שבועות אחרי אוביטרל, ובטא באמת נמוך יצא לשלב זה ולא מכפיל.
אני ממש משתגעת ממחשבות, מתפללת שזה יהיה כימי ולא חוץ רחמי. עשיתי לעצמי מתנה ליום הולדת ה43 שעוד 3 ימים 
לצפיה ב-'אז באמת לא הבנתי נכון ..'
אז באמת לא הבנתי נכון ..
25/05/2018 | 17:42
4
וערכי הפרוגרסטרון הם כאלה שבהחלט יכולים לתמוך בהריון.

אבל.. שוב חוזרת על הטענה שלי שזה נשמע כמו מקרה קלאסי של הריון כימי.. תתעלמי מהבדיקה הביתית, היא לא רלוונטית. מדידה ראשונה 247, מדידה אחרי 3 ימים 290.. הבטא לא עולה תקין וגם נמוכה יחסית לשבוע 5. נשמע כמו מקרה קלאסי של הריון כימי. כמובן שאם חלילה יהיו לך תסמינים מחשידים לחוץ רחמי, חייבת ללכת להיבדק. אבל.. מכל מה שרשמת, אין שום סיבה שבעולם לחשוד בכך (אלא אם הייתה היסטוריה של חוץ רחמיים ואז ידוע שהסיכון לאחד נוסף עולה ביחס לממוצע).

בקיצור.. כדאי להמשיך לבדוק בטא, לראות שלא משתוללת, אבל באמת שאין לך סיבה להיות בחששות מיוחדים מחוץ רחמי. סיכוי גבוה שיהיה בימים הקרובים דימום טבעי וכל הסיפור יהיה מאחוריך בקרוב.

בהצלחה יקירה
לצפיה ב-'המון תודה לך '
המון תודה לך
25/05/2018 | 18:02
3
הרגעת אותי קצת.
משום מה הרופא שלי אמר שאם ביום ראשון בטא לא תרד-הוא שולח אותי למיון לעשות זריקת מטוטרקסט. הוא לא רוצה לתת ציטוטק, אמר ש״ זה יכול להתפוצץ״. לדעתי קצת מוקדם לרוץ לעשות זריקה כזו או אחרת בערכים כאלה של בטא, יש עוד זמן לעקוב, לא? אבל הרופא עקשן ומתעצבן כשאני לא מסכימה איתו (עוד סיבה לברוח מציבורי).
שוב תודה לך על העזרה

לצפיה ב-'בדברים כאלה משתדלת לא לתת עצות..'
בדברים כאלה משתדלת לא לתת עצות..
25/05/2018 | 18:16
2
אבל גם לי נשמע שזה מוקדם מידי.. וכדאי מאוד להתייעץ עם עוד רופא אם אפשר.. מה שכן.. אם אכן הבטא לא יורדת חלילה ואת הולכת למיון.. תקפידי ללכת בשעה כמה שיותר מוקדמת, כשכל הרופאים המנוסים עוד שם, ותדרשי לדבר עם מישהו מהם ולא סטג'רים.. אומנם זה אומר שזה יעכב אותך בכמה שעות, אך לדעתי חשוב.
מקווה שהדיון הזה לא רלוונטי ובראשון הבטא כבר תהיה במגמת ירידה ברורה.
אגב.. אל תצפי לבטא שלילית. זה לוקח כמה ימים..
לצפיה ב-'תודה על העצות '
תודה על העצות
25/05/2018 | 18:41
1
התוצאות יהיו רק אחרי הצהריים. אם אחליט לפנות למיון-אז כבר ביום שני בבוקר (אם לא יקרה משהוא חריג לפני, כמוון). 
מודה לך מאוד על האזרה. 

לצפיה ב-'בהצלחה יקירה '
בהצלחה יקירה
26/05/2018 | 11:34
לצפיה ב-'סימנים לחוץ רחמי'
סימנים לחוץ רחמי
24/05/2018 | 21:30
1
מספיק אחד מהם:
תחושת עילפון
כאבים בצד
דימום
שלשולים או הקאות
כאבים ברקטום
חום
במקרה של אחד מהם, או של בטא מעל 500 עם אסטרדיול ו/או פרוגסטרון גשי במהירות למיון.
לצפיה ב-'תודה, אעקוב עד יום ראשון'
תודה, אעקוב עד יום ראשון
24/05/2018 | 22:01
ואז אבדוק בטא. 
לצפיה ב-'8 ימים לאחר הזרעה - שוב כאבי ביוץ??'
8 ימים לאחר הזרעה - שוב כאבי ביוץ??
25/05/2018 | 17:48
היי
לפני 8 ימים עשיתי הזרעה, לאחר 36 שעות מזריקת אובריטל.
היום מהבוקר יש לי כאבים בצד ימין זהים לחלוטין לכאבי ביוץ שהיו לי ביום ההזרעה.
בדרכ כואב לי ככה ביום הביוץ.
יש מצב שיש עוד ביוץ???
שבוע שעבר זה היה לאחר מעקב ביוץ, זקיק אחד בגודל 20 ממ. ופרוסטגון 800. 
תודה!
לצפיה ב-'תזמון היסטרוסקופיה- אני לחוצה'
תזמון היסטרוסקופיה- אני לחוצה
24/05/2018 | 12:12
4
עשיתי אתמול היסטרוסקופיה, זה יצא 13 יום מהדימום האחרון (שהייתה הפלה כימית לאחר סבב IVF)
כלמור הערכה הייתה שהביוץ יהיה סביב הבדיקה, הרופא (גולדשמיט) ששוחנו וקענו את הבדיקה אמר שאין לזה משמעות, אמרתי לו שאני רוצה לנסות להיכנס להריון טבעי החודש והוא אמר שהבדיקה גם אם היא סביב הביוץ לא פוגעת
לפי הרגשה (רק הרגשה, אין לי שום בסיס ולא בדקתי) הביוץ מתרחש סביב אתמול/ היום וההיסטרוסקופיה הייתה אתמול בערב
אתן חושבות שהרסתי גם אם יש סיכוי קטן להריון טבעי את הסיכוי? 
אולי הביוץ היה אתמול בזמן הבדיקה?
יצא ארוך אבל אשמח להרגעה
לצפיה ב-'אני חושבת שהוא צודק'
אני חושבת שהוא צודק
24/05/2018 | 13:35
3
לא משתמשים בהיסטרו ברנטגן ובזמן הביוץ הביצית יוצאת מהשחלה ואז מטיילת כמה ימים בחצוצרה. הביצית והזרעונים שכבר הגיעו לחצוצרה לא אמורים להיות מושפעים מהבדיקה.
לצפיה ב-'נועה תודה על התשובה'
נועה תודה על התשובה
25/05/2018 | 13:16
2
א. גם אני מניחה שהוא צודק, ד"ר גולדשמיט לא היה סתם נותן לי מידע כזה ומסכן את הבקשה שלי לנסיון טבעי החודש
ב. מה יש לי, כל דבר מטריד ומציק לי
הראש לא מפסיק לחשוב
איך עוצרים את מחול המחשבות הזה
לצפיה ב-'מוכר ומובן'
מוכר ומובן
25/05/2018 | 13:31
1
כולנו רק רוצות להצליח ולא יכולות להפסיק לחשוב ולנתח ולקוות שאולי הפעם.. אני מקווה שבקרוב ההריון התקין שלך סוף סוף יגיע
לצפיה ב-'אמן לכולנו'
אמן לכולנו
25/05/2018 | 15:22
זה באמת מה שאני צריכה ורוצה, הריון תקין.
הריונות אני משיגה, אבל הם לא תקינים (זה מה שהרופאים טוענים) או שאיכות הביציות שלי ירודה.
זה מה שאומרים לי, ביצית אחת וזרע אחד תקינים שיביאו את ההריון התקין
עד אז, די עצוב לי
לצפיה ב-'סיכויי הצלחה'
סיכויי הצלחה
24/05/2018 | 13:50
4
היי לכן,
מישהי יודעת מהם סיכויי ההצלחה של הזרעות ושל IVF?
ברור לי שמדובר בסטטיסטיקות יבשות וכל אחת והסיפור, הנתונים וכו וכו... ובכל זאת, בתוך כל חוסר הוודאות והטירוף של הטיפולים, זה משהו שנותן לי איזושהי תחושה של בהירות...
לצפיה ב-' מנצלשת: סטטיסטיקות של בתי חולים?'
מנצלשת: סטטיסטיקות של בתי חולים?
24/05/2018 | 14:03
2
האם הם מפרסמים? נראה לי נתון בסיסי שהוא זכות שלנו כמטופלות לדעת אותו בבואנו לבחור איפה לעבור טיפול.
לצפיה ב-'לא, ויש לכך סיבה מצוינת'
לא, ויש לכך סיבה מצוינת
24/05/2018 | 15:33
1
פרסום סיכויי הצלחה מושפע גם ממקרים קשים במיוחד, וכדי לשפר את התוצאות, ניתן לעשות סלקציה ולסרב לטיפול בנשים עם בעיות פוריות קשות, כמוני למשל. בארהב מקובל לסרב, ואחוזי ההצלחה נראים טוב. כמובן שזה עומד בניגוד לזכותה של האישה להיות לאם.

לצפיה ב-'צודקת, לא חשבתי על זה '
צודקת, לא חשבתי על זה
24/05/2018 | 17:54
לצפיה ב-'אני גם אוהבת להיאחז בסטטיסטיקה '
אני גם אוהבת להיאחז בסטטיסטיקה
25/05/2018 | 14:24
למרות שזה כמובן לא מחייב, וכל מקרה לגופו. מההתרשמות שלי, ולגיל שלי 37-38, היה נראה לי שאחוזי ההצלחה של הזרעות זה 10-20%, והפריה 30%, ככה בערך... אל תקחי את זה כוודאי, אבל זה מה שהיה נראה לי.
לצפיה ב-' '
24/05/2018 | 19:31
11
אמורה להזריק היום אורגלוטרן אחרון לפני אוביטרל מחר. לאחר שהזרקתי חלק מהנוזל פשוט יצא החוצה.. הזרקתי הכל אבל חלק פשוט יצא אחרי ההזרקה מהעור (סליחה על התיאור).. לא יודעת למה, לא עשיתי שום דבר שונה..
מה עושים?! בעצם בפועל הוזרק פחות אורגלוטרן ואני מפחדת לבייץ! (עוד משפט שלא חשבתי שאגיד). להזריק עוד אחד? 
מטופלת בסורוקה, לכן אין לי את מי לשאול. מה לעשות??
לצפיה ב-'לא יודעת כלום על אורגלוטרן ואין לי שום הסמכה רפואית'
לא יודעת כלום על אורגלוטרן ואין לי שום הסמכה רפואית
24/05/2018 | 21:10
ולא נראה לי בעייתי להזריק עוד אחד ליתר בטחון אם יש לך במלאי
אולי יש פרטי התקשרות לתמיכה טכנית לאורגלוטרן בעלון, תבדקי..
מקווה שיסתדר לך לטובה. בהצלחה
לצפיה ב-'כמה כבר יצא החוצה? '
כמה כבר יצא החוצה?
24/05/2018 | 21:32
את צפויה מחר לבצע בדיקות דם? אם לא, כדאי להוסיף.
נסי להגיע בבוקר ליחידה ולבקש.
לא סביר שיצאה כמות כזו שתשפיע על הביוץ.
לצפיה ב-'אם יצא טיפה או שתיים '
אם יצא טיפה או שתיים
24/05/2018 | 21:40
1
לא הייתי מתרגשת מזה. ולא הייתי מזריקה עוד אחד.
יש אולי מוקד אחיות שאפשר להתקשר להתייעץ?
לצפיה ב-'תודה לכן.. למה זה חייב להיות כל כך מלחיץ'
תודה לכן.. למה זה חייב להיות כל כך מלחיץ
25/05/2018 | 06:24
ניסיתי לדבר עם מוקד האחיות, שהעבירו אותי להתייעצות עם רופא משפחה, שצחק עלי.
בסופו של דבר לא הזרקתי עוד אחד, ונראה לי שזו היתה טעות, אבל עכשיו מאוחר מדי.
לא מגיעה היום לבדיקות, אמורה להזריק הערב אוביטרל ודקא אז אני חוששת שזה עלול לעכב את התהליך. בשלב הזה כל מה שנשאר זה לקוות שבאמת לא אגיע לשאיבה ואגלה שהיה ביוץ עצמוני ושסבב שלם ירד לטמיון.
אוףףףף, איזה סטרס.
לצפיה ב-'אם זה ירגיע אותך'
אם זה ירגיע אותך
25/05/2018 | 08:49
4
אני את הסבב האחרון עשיתי בכלל בלי צטרטוייד... זה לא היה מכוון אבל ככה יצא, ולא בייצתי...
בגדול הסיכוי שתבייצי מאוד מאוד קטן גם בלי נוכחות של צטרטוייד בכלל
לצפיה ב-'תודה, זה באמת מרגיע, אבל בסוף מבייצים, לא? '
תודה, זה באמת מרגיע, אבל בסוף מבייצים, לא?
25/05/2018 | 08:57
3
כלומר, במחזור טבעי בשלב הזה כבר היה צריך להיות ביוץ, ומה שמחזיק את המערכת בהולד הוא האנטגוניסט. אם לא יהיה ריכוז מספיק שלו אז יתרחש ביוץ על בסיס ההורמונים הטבעיים- או שלא ככה זה עובד?
לצפיה ב-'לדעתי לא מדוייק ותלוי בסוג הפרוטוקול'
לדעתי לא מדוייק ותלוי בסוג הפרוטוקול
25/05/2018 | 09:18
2
אם מדובר בפרוטוקול ארוך עם דיכוי אז גם ככה אין שום חשיבות להורמונים טבעיים.
אם בקצר, אז הגונאל מדכא גם את ה lh למעשה מונע  ביוץ (יש יותר סכנה שזקיקי גגדולים יהפכו לציסטות מאשר יבייצו). עם מנופור ופרגוביריס יש כבר lh ולכן מזריקיפ צטרטוייד אבל בכל מקרה לא מדובר בכמות שאמורה לגרום לביוץ  במידה ושכחת להזריק יום אחד.
בהנחה שרמות  הlh שלך היו נמוכות יחסית בבדיקה האחרונה (פחות מ 10-15) הסיכוי לביוץ טבעי בטווח של צ48 שעות פשוט לא קיים
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
25/05/2018 | 09:40
אני בייצתי 48 שעות אחרי שהlh היה 14. כשהlh עובר את ה10 כבר קיים חשש לביוץ כעבור יומיים. רמות נמוכות של lh הן 10 ומטה ולא 15 ומטה
לצפיה ב-'מעניין מאוד מה שאת אומרת'
מעניין מאוד מה שאת אומרת
25/05/2018 | 09:41
וגם מרגיע.
אני בקצר עם פרגובריס, אבל לא יודעת מה היו רמות ה LH, סורוקה לא משתפים אותי בבדיקות הדם שלי.
האחות היתה מאוד חד משמעית כשהדריכה אותי לגבי האורגלוטרן והזהירה אותי שלא אאחר איתו אפילו בשעה כי אז עלול להתרחש ביוץ.
ומצד שני 48 שעות זה לא מספיק- ביוץ מחר בערב עדיין יהיה מוקדם מדי..
אבל אני מבינה ממך שככלל הסיכויים נמוכים, אתמקד בלקוות לטוב..תודה...

לא יודעת מה עבר לי בראש שלא הזרקתי פשוט עוד אחד.. ממש לא שווה את הלחץ ועוגמת הנפש.
לצפיה ב-'קרה לי כמה פעמים, לא להתרגש!'
קרה לי כמה פעמים, לא להתרגש!
25/05/2018 | 10:06
1
לא זוכרת אם זה קרה דווקא עם. אורגלוטרן,
אבל היו מספר פעמים שאחרישהוצאתי את המחט והתכופפתי להביא לי פד אלכוהול יצא מעט נוזל.
ואיך אני אוהבת אנשי רפואה שחושבים שהחרדות שלנו מצחיקות
להרגע, הכל בסדר והרבה בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה רבה! הרגעת אותי מאוד, אם קרה ומוכר אז מקווה שיהיה בסדר'
תודה רבה! הרגעת אותי מאוד, אם קרה ומוכר אז מקווה שיהיה בסדר
25/05/2018 | 11:38
לצפיה ב-'אוטרגסטן'
אוטרגסטן
24/05/2018 | 21:18
5
היי בנות,
צריכה ליטול אוטרוגסטן וגינלית.
איך אתן נוטלות את זה ללא מוליך?
ניסיתי עם המוליך שהיה לי מהאנדומטרין אבל לפעמים הכדור נפתח באמצע והתכולה שלו קצת יוצאת.
יש לכן רעיונות אחרים?
לצפיה ב-'אולי תבדקי עם האחיות במרפאת הפוריות אם יש להן מוליך מתאים? '
אולי תבדקי עם האחיות במרפאת הפוריות אם יש להן מוליך מתאים?
24/05/2018 | 21:31
לי הן נתנו מוליך מתאים...
לצפיה ב-'גם אני שמעתי שלאוטרו' יש מוליך. אבל מעולם לא '
גם אני שמעתי שלאוטרו' יש מוליך. אבל מעולם לא
24/05/2018 | 21:37
3
הצלחתי להשיג כזה. לא ביחידה, לא בבית המרקחת. אני מחדירה כבר משנה שעברה עם האצבע ("המוליך הטבעי", כפי שזה מכונה בפרסומות לטמפונים משנות ה 80 ), והולך לי יופי. זה לא אנדמוטרין שהוא כמו דיסקית לא נוחה שנתקעת. זה מזכיר קפליה של נורופן ועם האצבע אני מצליחה להחדיר את זה הכי טוב בשכיבה עם רגליים מפוסקות ואפילו בעמידה. פשוט להשתדל להחדיר אצבע כמה שיותר עמוק וכמה שיותר לאט, ואז זה מתיישב לו שם. בשביל לשחרר כיווצים שאולי נגרמים מרתיעה, מומלץ ללחוץ כמו ליציאה. זה מרחיב שם למטה משהו, כך לימדה אותי פעם ד"ר סמואל דגנית המלכה.
לא להילחץ אם בפיפי לאחר מכן יש שאריות צפות של הציפוי או של החומר. 
לצפיה ב-'תודה רבה. אנסה '
תודה רבה. אנסה
24/05/2018 | 21:39
לצפיה ב-'הצלחתי '
הצלחתי
25/05/2018 | 08:34
1
אז הצלחתי להחדיר עם האצבע בשכיבה, תודה רבה על העזרה וההדרכה.
השאלה איך להסתדר עם זה בעבודה, כי לוקחת גם בצהריים.
לצפיה ב-'כל הכבודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד '
כל הכבודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד
25/05/2018 | 08:53
אם יש לך חדר משלך, אפשר לנעול לרגע הדלת ולהחדיר שם, בהישענות אחורית על הכיסא (זהירות לא ליפול!). אם לא, נכנסים לנוחיות, מכופפים את הגב ומחדירים ככה ואז הולכים מיד לשבת לאיזה עשר דקות. עובד גם כך. בהצלחה
לצפיה ב-' הודעה אדמינית'
הודעה אדמינית
23/05/2018 | 21:35
גולשות יקרות,
הסרנו חלק משרשור, בו להערכתנו ההתנהלות ואופן הכתיבה אינם הולמים את הפורום שלנו.
הפורום הזה הוא בית, וככזה אנחנו נשמח לשמור עליו נקי.
תהיו טובות אחת לשנייה, תמצאו דרך יפה לדבר האחת עם השנייה. בוודאי שמותר לחלוק ולהתווכח, הדרך בה אתן מתבטאות היא החשובה.
אנו לא נסכים לאמירות פוגעניות לגופה של גולשת.
תודה לכולכן על הידע והניסיון שאתן חולקות כאן

שלכן,
טוליתי ואיילה
לצפיה ב-'תמליצו בבקשה צמח מרפא/תרופה'
תמליצו בבקשה צמח מרפא/תרופה
22/05/2018 | 12:23
5
שאפשר לקחת בזמן הטיפולים כדי להירגע. 
אני בן אדם שמכל דבר נכנס להסטריה ובכלל מאוד עצבנית (כן, מה שחסר לי היה זה הטיפולים). הייתי רוצה לקחת משהוא מרגיע שאשן בלילות ואתפקד בעבודה, ולא אשפוך את העצבים על בני משפחה.מאוד קשה לי ואני מרגישה ממש צורך להרגע.
תודה רבה
לצפיה ב-'מציעה לך להתייעץ עם רופא המשפחה שלך'
מציעה לך להתייעץ עם רופא המשפחה שלך
22/05/2018 | 12:51
3
לי עצמי, היו כמה וכמה התפרצויות במהלך הטיפולים הללו וזה נורמלי. כך אמר לי רופא הנשים שלי. אנחנו לא עצמנו, כשבגלל ההורמונים אנחנו למעשה כל הזמן ב PMS.

לגבי טיפול - ממליצה לך להתייעץ עם רופא הנשים או עם רופא משפחה. יכולה לומר לך שאני בעבר, הייתי בדיכאון בגלל אהבה נכזבת. קיבלתי מפסיכיאטר תרופה לא חזקה בהרבה מרסקיו או רגיעון, שמאוד עזרה לי. לקחתי אותה בערך שנה וחצי והיא ממש נתנה כוחות. עזרה לישון, עזרה לאכול. עזרה לתפקד ועזרה לטשטש את הכעס שהיה לי על כל העולם. במקביל, הפקדתי להתעמל לפחות 3 פעמים בשבוע והאנדורפינים שהשתחררו בגוף מזה, גם עזרו מאוד. אפילו הליכות עוזרות, מניסיון.  
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
22/05/2018 | 15:18
2
האם זה בסדר לקחת ריסקיו?
כבר ציינתי קודם שרופא שלי לא אוהב שאלות. הוא אמר ״תמצאי תרופה ותתקשרי למכון טרטולוגי״. 
מאוד מפריע לי נושא הזה של עצבים ודאגות-אני אפילו לא מצליחה לשון בלילה. אני כבר חושבת שעדיף לקחת ריסקיו או משהוא דומה... כי המצב של לחץ מתמיד הזה מזיק לבריאות (כבר לא מדברת על עבודה ומשפחה).
לצפיה ב-'אני לקחתי רסקיו בימים שלפני השאיבה'
אני לקחתי רסקיו בימים שלפני השאיבה
22/05/2018 | 16:07
1
הייתי בלחץ נוראי (פעם ראשונה, לא ידעתי לקראת מה אני הולכת...) ופשוט התחלתי לקחת רסקיו פעם/פעמיים ביום- מתי שהרגשתי לחץ. זה עזר.
לקחתי אפילו ביום השאיבה כשעתיים לפני (הרופא אמר שאין בעיה, ובביה"ח אמרו שאם הרופא אמר שזה בסדר- אין בעיה שלקחתי את זה גם בצום).
כמובן שעדיף לשאול רופא (למרות שבעצם- זה טבעי וע"ב צמחים)- אך רציתי לשתף מניסיון אישי
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
22/05/2018 | 16:51
אנסה לשאול את הרופא
לצפיה ב-'תתיעצי עם רופא כי יש תרופות שלא ניתן '
תתיעצי עם רופא כי יש תרופות שלא ניתן
24/05/2018 | 22:02
לקחת בגלל שהן מבטלות השפעה הורמונלית ,בזהירות עם "תרופות טבעיות "

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה