לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה '
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/03/2017 | 12:02
3
בעבר, לפני שהיו כלים מדעיים וטכנולוגיים מתקדמים, זוגות שהיו נשאים של מחלות גנטיות ורצו להביא ילדים לעולם, נאלצו לקחת את הסיכון שיוולד להם ילד חולה. זוגות אחרים שהתקשו להרות או סבלו מהפלות חוזרות ונשנות, נאלצו לחוות תסכול מהקושי להרות ולא פעם אף לוותר על החלום.

כיום, שיטות מתקדמות מאפשרות לבצע בדיקות גנטיות בעוברים, לפני שהם מוחזרים לרחם, ובכך להגדיל את הסיכויים לכניסה להריון, וללידת תינוק בריא.

אבחון PGD מאפשר לזוגות שהם נשאים של גן פגוע לבצע אבחון גנטי של העובר לפני שהוא מוחזר לרחם, ובכך לזהות מחלות גנטיות עוד לפני תחילת ההיריון ולהחזיר לרחם רק את העוברים הבריאים. שירות נוסף הניתן במרכז הוא סריקה גנטית טרום השרשה – PGS – טכניקה המאפשרת לאתר בעיות כרומוזומליות ולבחור בעוברים עם סיכויי ההישרדות הגבוהים ביותר. בדיקה זו מתאימה לנשים שעברו הפלות חוזרות או זוגות שחוו כישלונות חוזרים בטיפולי פוריות. שתי הבדיקות מחייבות תהליך של הפריה חוץ-גופית (IVF) .

באירוח יינתן מענה לשאלות הנוגעות בין היתר לנושאים אלה:
 למי מתאים תהליך של אבחון גנטי טרום השרשה?
 כיצד מתקבלת ההחלטה אילו עוברים מוחזרים לרחם?
 איך מתבצע תהליך האבחון?
 מהם יתרונות וחסרונות התהליך?
 מה היעילות שלו? מהם אחוזי ההצלחה שלו?
 האם צריך לבצע בדיקת מי שפיר אם בוצע אבחון גנטי טרום השרשה?

אנו שמחים לארח את ד"ר ברוך פלדמן, מומחה בגנטיקה רפואית, יילוד וגניקולוגיה ומנהל את מרכז ה- PGD (אבחון וסקר גנטי בעוברים טרום השרשה) באסותא מרכזים רפואיים ביום רביעי ה- 29.3 בין השעות 20:00-18:00

אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו!

למידע נוסף
https://www.assuta.co.il/?catid=%7B5A2E7B55-752A-4C85-AC70-F4135A7BDD13%7D
או בטלפון: 03-7644668

לצפיה ב-'שלום דר' פלדמן'
שלום דר' פלדמן
22/03/2017 | 14:56
אני בת 44.5, לקראת אימהות יחידנית (תרומת זרע), מזה כשנתיים וחצי ב- IVF עם 2 הפלות מעוברים טריים (הראשונה בשבוע 6+ והשניה בשבוע 8+5) ו- 2 הריונות כימיים מעוברים מוקפאים.
מעבר לכך, כל נסיון החזרת עוברים כשל טוטאלית.
לאחר ההפלה השניה הופניתי למומחה קרישיות יתר ואכן, הומלץ שאזריק 100 קלקסן מההחזרה ואבלע 10 מ"ג פרדניזון גם כן מההחזרה.
בהחזרת המוקפאים האחרונה התחלתי עם הקלקסן והפרדניזון אך כפי שכתבתי, היה זה הריון כימי.
מאחר ואני אוטוטו בסיום הטיפולים מבחינת קופות החולים, האם מתאים לי תהליך של אבחון גנטי טרום השרשה? למי לפנות לשם כך?
תודה רבה
לצפיה ב-' כל הכבוד, אירוח חשוב מאוד!'
כל הכבוד, אירוח חשוב מאוד!
22/03/2017 | 15:21
אני פה רק להגיד שיש קומונה של PGD בתפוז - למי שצריכה לעבור PGD או שכבר עוברת (וגם לבני הזוג).

בנוסף - יש גם קבוצת ווסטאפ פעילה - מי שרוצה - מוזמנת לכתוב לי מסר ואצרף אותה.

קישור לקומונה -

לצפיה ב-'לא ידעתי שעושים את זה גם באסותא - חשבתי שרק בציבורי'
לא ידעתי שעושים את זה גם באסותא - חשבתי שרק בציבורי
22/03/2017 | 18:39
זה מעודד, כי אני מטופלת באסותא ראשון, האם גם שם מתבצע האבחון? ומה העלות שלו?
(כללית מושלם).
אצלנו ברקע בעיית זרע (מורפולוגיה 1% + תנועתיות נמוכה), הפלות חוזרות (5) בשבועות מוקדמים, כל שאר הבדיקות תקינות, קריוטיפ - טרם חזרה התשובה...
לצפיה ב-'נושא הכי חרוש פה'
נושא הכי חרוש פה
23/03/2017 | 09:12
4
מחר יהיה שבוע מההחזרה השאיבה הייתה ב14.3 כל כך בא לי לקנות בדיקת הריון ולעשות ביום שבת בבוקר.... יודעת שזה מוקדם אבל אין לי כבר סבלנות!!! אוףףףף
לצפיה ב-'מניסיון '
מניסיון
23/03/2017 | 10:30
2
אמנם לא כ"כ מוקדם כמו שאת מציינת, הכי מוקדם אצלי היה יום 10 להחזרה
אבל יש משהו בבדיקה הבייתית שגם אם היא שלילית, זה מרגיע לך איזה לחץ
בלתי נסבל שאנחנו גוררות מהשנייה שאחרי ההחזרה... 
אז לשיקולך ופשוט קחי בחשבון שגם אם הבטא חיובית, הבדיקה הביתית עשויה להראות שלילי... 

בהצלחה! 
לצפיה ב-'גם מניסיון'
גם מניסיון
23/03/2017 | 10:40
אני תמיד משתמשת בביתיות..אין כמו היקרות. האהובה עלי קליר בלו פלוס (לא דיגיטלית)
בפעם הראשונה שנקלטתי היה פס 8 ימים אחרי החזרה של עובר בן יומיים (כלומר עובר בן 10 ימים)
יום אחרי כבר הפס התחזק והיה חד משמעי. 
אני חושבת ש 8 ימים אחרי החזרה של עובר בן 3, קליר בלו באחוזים גבוהים תתן לך התשובה. 
לצפיה ב-'אצלי קליר בלו נתן פס חזק ביום 9 אחרי החזרת בן 3 ימים'
אצלי קליר בלו נתן פס חזק ביום 9 אחרי החזרת בן 3 ימים
24/03/2017 | 03:41
ואכן היה הריון. נפסק בשבוע 11 אבל זה כבר לא קשור.... בהצלחה !!!!!
לצפיה ב-'גם מניסיון'
גם מניסיון
24/03/2017 | 08:49
8 ימים אחרי החזרת שני מוקפאים בני 3 ימים
בדיקה מהאי ביי זיהתה הריון 8 ימים אחרי החזרה, אבל, אלה היו 2 עוברים שנקלטו.
רק רוצה לומר, שאותן הבדיקות מהאי ביי, זיהו פעמיים גם בטא של אוביטרל 12 ימים ההזרקה. לא צריכה לספר לך על האכזבה אחר כך...
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
22/03/2017 | 21:45
4
האם מישהי כאן סובלת ממיגרנות מהסוג עם האאורה או מכירה מישהי כזו.
שעברה\ עוברת ivf?

בפעם האחרונה שניסיתי לגעת בהורמונים סינטתיים זה היה פשוט שואה. וגם הסיכון לשבץ..
הפחד מדיר שינה מעיני
לצפיה ב-'לי יש מגרנות מידי פעם'
לי יש מגרנות מידי פעם
23/03/2017 | 08:51
שאינ מזהה אותן לפי ההאורה שמגיעה לפני... אבל לא שמתי לב לשינוי בתדירות בגלל ההורמונים שלקחתי.

מציעה להתיעץ עם רופא הפוריות בנושא.

לצפיה ב-'מה הכוונה להורמונים סינטתיים בעבר, גלולות?'
מה הכוונה להורמונים סינטתיים בעבר, גלולות?
23/03/2017 | 09:28
גם אני לקחתי גלולות בעבר וסבלתי מכאבי ראש נוראיים, שהיו מוציאים אותי מהתפקוד למשך ימים.
גם אני מאוד חששתי מתופעות כאלה בטיפולים בהזרעות\IVF אבל זה פשוט לא קרה.
מדי פעם יש כאבי ראש, דווקא לקראת או בתחילת מחזור כשההורמונים צונחים, אבל במהלך סטימולציה לא היה לי שום דבר, הרגשתי מצוין.
התרופה היחידה שגורמת לכאבי הראש שלי להתגבר זה כדורי אסטרופם, לקחתי אותם במהלך הכנה להחזרה על בסיס הורמונלי, אבל לא ברמות שהיו לי עם גלולות.
לצפיה ב-'מיגרנה אאורה'
מיגרנה אאורה
23/03/2017 | 10:59
1
אני סובלת ממנה, היה לי בתדירויות של אחת לחודש... ואיכשהו... ברגע שהתחלתי הורמונים וטיפולים חלפו המיגרנות...אבל נראה לי על כל אחת זה ישפיע שונה... אז צריך לנסות ולראות...
לצפיה ב-'מיגרנה'
מיגרנה
24/03/2017 | 08:20
יש לי מגיל 12
היא ממש נוראית, בשנין האחרונות כבר יותר מפעם בחודש. שמתי לב גם שזה תמיד בשבוע לפני הביוץ כשאסטרוגן מטפס.
מעירה אותי באמצע הלילה, הפרעות וויזואליות, כאב ראש שטני והקאות.
יש נייר עמדה של האגודה הארצית למיילדות וגיניקולוגיה שאומר שאסור לרשום גלולות למניעת היריון לנשים עם מיגרנה מהסוג הזה מכיוון שזה מעלה פי2 סיכון לאירוע טרומבוזי(שבת מוחי)

כשאני ניסיתי גלולות זה היה רע ומר, מין לופ של התקפים שלא נגמר בוקר התקף צהריים התקף וחוזר חלילה.

הרופא שלי רוצה שאתחיל ivf ואדלג על הזרעות בגלל האנדומטריוזיס 
מפחדת נורא למצוא את עצמי בתופעת לוואי שאני פשוט יכולה לעמוד בה.
.
לכן רציתימלשמוע מכן אם זה מתגבר בטיפולים.

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
23/03/2017 | 20:09
2
שלום בנות,
אנחנו מנסים קרוב לשנתיים, לא מוסברים..... קשה לי מאוד להתמודד עם המצב, אני מרגישה שהחוסר ההצלחה להיכנס להריון משפיע לי על החיים! הורס לי כל חלקה טובה בכל תחום....לימודים, משפחה, חברים ועבודה...הכל נראה שלילי... ולכן אני מרגישה שאני חייבת תמיכה נפשית על ידי גורם מקצועי לפני שזה יהפוך לגרוע יותר....אז למישהי יש המלצה טובה? פסיכולוג? עובד סוציאלי? או לא יודעת כל דבר אחר שיכול לעזור ואיך בכלל מגיעים אליהם?
ודבר נוסף... מה אתן חושבות על עישון מריחואנה בין טיפולים באופן חד פעמי? אנחנו ממש רוצים להירגע פעם אחת באמת....אנחנו לא מעשנים לא שותים אבל אני מפחדת שזה יכול להזיק...לי...לזרע...
ושתדעו שאני קוראת פה מלא והפורום הזה הוא הדבר היחיד שמשאיר אותי שפויה אז תודה לכולכן...!!!
לצפיה ב-'בתקופות שאני יודעת בוודאות שאני לא בהריון....'
בתקופות שאני יודעת בוודאות שאני לא בהריון....
23/03/2017 | 21:17
1
אני תמיד שותה, ויוצאת, ונהנית, וגם מעשנת מריחואנה לפעמים. לדעתי חייבים את זה. כמובן לא באופן קבוע. אחת לחודש-חודשיים.
גם הנפש שלנו חשובה... וכל עוד את יודעת שאת לא בהריון ואת לא יום לפני טיפול כלשהו, למה לא?
בטוחה שיש כאן הרבה בנות שחושבות אחרת, וזה בסדר. אני באופן אישי, חייבת את זה, ואפילו רק כדי להרגיש שלא כל חיי הם סביב הטיפולים.
אז אני לא יכולה להמליץ לך מה כן ומה לא, כי רפואית ברור שזה לא מומלץ, אבל ככה אני הייתי נוהגת.
לצפיה ב-'מה הבעיה עם שתיה לפני ביוץ ??'
מה הבעיה עם שתיה לפני ביוץ ??
24/03/2017 | 00:04
גם אנחנו מעל שנתיים בסיפור, כל חודש שאין הריון יוצאת ושותה ואוכלת הכל  . האמת שמבחינת אוכל גם שחררתי עד הבטא.. אוכלת הכל. לא יכולה יותר לחיות במשטר מזון כל חודש... הדבר היחיד שבוודאות לא עושה לאחר ביוץ זה לשתות, וכל תרופה שלוקחת מוודאת שלא עלולה להשפיע במידה ובהריון. לגבי גוינטים- אני לא מעשנת , אבל נראה לי שצריך לברר כמה זמן מידת ההשפעה שלהם בגוף ואז אפשר לראות באיזה שלב בחודש זה אפשרי ... אם בכלל.   ..אם לא נחגוג ונהנה לאחר כל כשלון נראה לי שבסוף לא נעמוד בזה. החיים חייבים איכשהו להמשיך במקביל. 
לצפיה ב-'האם הוסת באה 14 ימים מהאוביטרל או מהביוץ?'
האם הוסת באה 14 ימים מהאוביטרל או מהביוץ?
23/03/2017 | 23:34
הזרקתי אוביטרל (על זקיק טבעי) ביום שלישי לפני שבועיים בשעה 19.
כלומר הביוץ היה בבוקר ביום חמישי לפני שבועיים.
עשינו הזרעה כפולה.
אחת ביום רביעי לפני שבועיים
והשניה בחמישי לפני שבועיים.
אתמול (רביעי) בבוקר קיבלתי מחזור.
הגיוני?
לא קיבלתי תמיכת פרוגסטרון
לצפיה ב-'מבואסת... אבל איך אחרי 10 ימים ?!?!?! '
מבואסת... אבל איך אחרי 10 ימים ?!?!?!
23/03/2017 | 23:24
לפני 10 ימים עברתי הזרעה לאחר גונל ואורביטרול (פוליציסטית) , כמובן שאת כל התהליך ליווה מעקב זקיקים ואולטרסאונד. היה מדובר בתהליך מאוד ארוך החודש (20 יום של זריקות לפני שהגענו לזקיק בגודל ביוץ !!! ) 
היום, עשרה ימים לאחר ההזרעה התחיל לי מחזור... מה קורה כאן ??? איך הגענו ל10 ימים ??? 
לצפיה ב-'הפסקת אישור מהקופה ומעבר לקופה אחרת- ניונכם'
הפסקת אישור מהקופה ומעבר לקופה אחרת- ניונכם
21/03/2017 | 20:46
8
שלום,
אני אחרי 5 מחזורי טיפול 
בראשון נשאבו 4 ביציות הופרו שני עוברים, נעשתה החזרה אבל לא הושג הריון
בשני המחזורים הבאים - לא הגעתי לכדי שאיבה בגלל פספוס ביוץ 
בשני המחזורים האחרונים, - נשאבו ביציות אבל לא הופקו עוברים. 
הקופה הפנתה אותי לתרומת ביצית, בגלל שב 3 טיפולים  ברצף לא היו עוברים.
אני שוקלת לעבור קופה, האם מניסיונכן/ם הקופה החדשה תאפשר לי טיפולים? 
תודה
לצפיה ב-'לפי ידעתי זה בכל הקופות'
לפי ידעתי זה בכל הקופות
21/03/2017 | 21:15
3
לצפיה ב-'הפעם החמישית היא אחרי ערעור. השאלה אם במעבר לקופה אחרת'
הפעם החמישית היא אחרי ערעור. השאלה אם במעבר לקופה אחרת
22/03/2017 | 09:46
2
יש מצב שזה יתאפס? או שהם סופרים את מה שהיה לי בקופה הקודמת

לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
22/03/2017 | 10:40
1
זה לא ממש קשור לקופה אלא למשרד הבריאות..
לדעתי בכל טופס 17 הרופא מחוייב לציין את ההיסטוריה הטיפולית.
מה עם הזרעות? אולי לזה תקבלי אישור..אולי עדיף ללכת על הביצית הטבעית שלך ולנסות הזרעה מתוזמנת..
לצפיה ב-'הזרעות אי אפשר יש לנו גם בעיית זרע בנוסף לבעיית הרזרבה הנמוכ'
הזרעות אי אפשר יש לנו גם בעיית זרע בנוסף לבעיית הרזרבה הנמוכ
23/03/2017 | 15:02
לצפיה ב-'אני משערת שניתן לערער - בפרט שבשתי שאיבות'
אני משערת שניתן לערער - בפרט שבשתי שאיבות
21/03/2017 | 23:37
פוספס הביוץ. פספוס ביוץ לא מעיד על בעיה שמצריכה מעבר לתרומה- רק על טעות של רופא.
לו אני את הייתי כותבת מכתב חריף ומנומק, מצרפת כמה שיותר אסמכתאות, ומכתבת גורמים בכירים בקופה.

לצפיה ב-'מנסיון שלי...'
מנסיון שלי...
23/03/2017 | 15:21
2
אני יכולה לנחש שאת במכבי??
אם כן, תעברי לכללית, לי היה סיפור די דומה, כמה פיספוסי ביוץ, שאיבה שלא הניבה כלום, במכבי אמרו לי "לכי לתרומה" ואני אמרתי "לכו לעזאזל" .
עברתי לכללית ובמקביל עברתי לבר חוה, מאז לא היו פיספוסים ואפילו היה הריון שלצערי הסתיים (ללא דופק) אני עם רזרבה שחלתית נמוכה כך שבכל שאיבה יש לי ביצית או שתיים אבל בכללית אישרו לי כל פעם טופס 17.
אני הרמתי טלפון לכללית לפני שעברתי וסיפרתי להם את הסיפור המלא שלי והרגיעו אותי שהם לא רואים בעיה מסויימת במתן ההתחייבות, אכן צדקו.
מכבי מאוד קשים במקרים האלו, יש לא מעט בנות שעברו לכללית רק בגלל זה.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'אשמח לעצתך : )'
אשמח לעצתך : )
23/03/2017 | 16:45
שלחתי לך מסר בפרטי
לצפיה ב-'תודה, אני במאוחדת '
תודה, אני במאוחדת
23/03/2017 | 22:09
והם ממש קשים. אני גם מטופלת אצל בר חוה, את הפעמיים האחרונות עשיתי אצלו... והוא באמת לא פספס... תודה רבה, הרגעת אותי.

לצפיה ב-'להספיק פרוטוקול ivf לפני פסח'
להספיק פרוטוקול ivf לפני פסח
23/03/2017 | 15:32
4
הי כולם, רציתי להתייעץ- אני מקווה להספיק טיפול לפני פסח ועדיין לא קיבלתי מחזור. אמרו לי להתחיל להזריק היום בלי קשר למחזור ושנצליח בתקווה לדחוס את זה בשבועיים כולל החזרה. קרה למישהי? מפחדת להזריק שבועיים לריק.. וגם לא רוצה להפסיד חודש.
לצפיה ב-'חגים וטיפולים '
חגים וטיפולים
23/03/2017 | 15:50
האם מדובר בפרוטוקול קצר? מבחינת חלון הזמן - שבועיים - זה הגיוני, אם כי גבולי ומאוד תלוי בתגובה שתהיה. אבל אף פעם לא שמעתי שמתחילים פרוטוקול קצר לפני מחזור.
אני אישית לא כל כך מאמינה בתרגילי אינוס הגוף והנסיבות, אם טיפול לא מסתדר מאילוצי חגים, חופשות, שיבוש בביוץ\מחזור ומה לא - אני מעדיפה לדלג על חודש ולא להתחיל לתמרן. זה גם מכניס ללחץ וגם לא בטוח שאופטימלי מבחינת תוצאות הטיפול.
לצפיה ב-'לי לא להצליח על פסח לפני שנתיים..'
לי לא להצליח על פסח לפני שנתיים..
23/03/2017 | 16:46
2
ואז הוסיפו הורידו שינוי מינונים, משכו את הזמן, טיפול קצר הפך לארוך,
ובסוף יצא ממנו 0 של כלום עגול וכואב. לא ממליצה, אם את חושבת שאת גבולית על הזמן, אז שחררי חודש. תנוחי, תחזרי בחודש הבא בכוחות מחודשים.

לצפיה ב-'זה מה שאני מפחדת שיקרה'
זה מה שאני מפחדת שיקרה
23/03/2017 | 17:30
1
וזה ממש מבאס כי אני מורחת כבר שבועיים טסטומקס כהכנה לזה..
יודעות אם בתי החולים הציבוריים עובדים כרגיל? יש דרך להעביר ברגע האחרון את הטיפול מפרטי לציבורי?
לצפיה ב-'לא יודעת, אם אני זוכרת נכון בציבורי לא עובדים בחג עצמו,'
לא יודעת, אם אני זוכרת נכון בציבורי לא עובדים בחג עצמו,
23/03/2017 | 21:25
וגם לא בשבת. בחול המועד כן.. ועדיין יש יותר מידי חג ראשון, שני, שבתות..

תשמעי אם כבר התחלת סבב, אז התחלת אותו. תקווי לטוב...

בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'אוביטרל כתמיכה אחרי החזרה'
אוביטרל כתמיכה אחרי החזרה
23/03/2017 | 10:19
3
שלום לכולן..
עשו לי שאיבה לפני יומיים והבוקר היתה ההחזרה. הרופא אמר לי להזריק מחר אוביטרל כתמיכה.. וזהו.. בלי נרות, בלי להזריק שוב אחרי כמה ימים.. מרגיש לי שזה לא מספיק. עוד מישהי קיבלה זריקה אחת של אוביטרל כתמיכה?
לצפיה ב-'זה מאוד מקובל'
זה מאוד מקובל
23/03/2017 | 15:34
1
האוביטרל יגרום לגוף שלך להפריש את ההורמונים הנדרשים.
זו פרקטיקה מקובלת למדי.
בהצלחה.
לצפיה ב-'הרגעת אותי.. כשחיפשתי'
הרגעת אותי.. כשחיפשתי
23/03/2017 | 17:08
באינטרט ראיתי רק בנות שקיבלו אוביטרל כתמיכה כל כמה ימים ולא רק פעם אחת. זה גם היה נראה לי מוזר, כי אם אפשר לפתור את הכל בזריקה אחת, למה יש רופאים שנותנים נרות כל יום. כנראה באמת כל רופא והגישה שלו.

יש לך מושג מה קורה אם הבטא חיובית? בנרות פשוט ממשיכים עם הנרות, ומה עושים אם התמיכה היא אוביטרל? מקבלים עוד זריקה?
לצפיה ב-'גם אני הזרקתי אוביטרל יום לאחר ההזרקה '
גם אני הזרקתי אוביטרל יום לאחר ההזרקה
23/03/2017 | 21:15
אך גם במקביל לקחתי קרינון
לצפיה ב-'מישהי מכירה מעבדה פרטית להשבחה באזור תל אביב שאפשר לראות הכל'
מישהי מכירה מעבדה פרטית להשבחה באזור תל אביב שאפשר לראות הכל
23/03/2017 | 13:07
4
בפנים?
קצת מפחיד אותי שאני לא יודעת מה קורה ואני מעדיפה לראות מה עושים
תודה
לצפיה ב-'המרכז הארצי לפריון...'
המרכז הארצי לפריון...
23/03/2017 | 14:37
2
ישבו בבזל עד לא מזמן ועכשיו הם ברמת החייל, את יושבת שם איתם בפנים כל התהליך שלוקח כחצי שעה. מרגיש שהם מקצועיים מאוד. מומלץ בחום

לצפיה ב-' תודה!! את יודעת כמה זה עולה? הם עובדים גם בערב? '
תודה!! את יודעת כמה זה עולה? הם עובדים גם בערב?
23/03/2017 | 14:57
1
לצפיה ב-'כן עובדים גם בערב, אבל הכל בתיאום מראש...'
כן עובדים גם בערב, אבל הכל בתיאום מראש...
23/03/2017 | 21:13
בתיאום של יום יומיים מראש הן יכולות בכל שעה, ינסו מאוד לבוא לקראתך הן ממש מקסימות.
אם אני לא טועה עולה 350 ש"ח. קצת יקר. אבל גם לי היה מאוד קשה שאני לא בפנים, ושזה לוקח שעתיים... שם זה ממש לידך כל הזמן ולוקח גג חצי שעה.
לצפיה ב-'היי אני גם הייתי שם- הם ממש חמודות ומראות הכל מהמיקרוסקופ. '
היי אני גם הייתי שם- הם ממש חמודות ומראות הכל מהמיקרוסקופ.
23/03/2017 | 15:11
גם לא היה את הלחץ של אנשים מסביב. היה אישי ונעים. אני עברתי להפריה חוץ גופית כי יש לי בעיה של ציסטה שבילבלה את המחזור אבל ממליצה שם מאוד.
לצפיה ב-'שאלה לגבי תשישות עם קבלת הווסת'
שאלה לגבי תשישות עם קבלת הווסת
23/03/2017 | 21:02
היי נשים יקרות!
אני אשמח אם תוכלו לעזור לי להבין משהו:
לפני כשבועיים עברתי לראשונה שאיבה והייתי בסדר גמור, ללא תופעות לוואי יוצאות דופן - בעיקר נפיחות מציקה בבטן ובשדיים. אתמול קיבלתי את הווסת ומאז אני פשוט גמורה - כל הגוף כואב לי, כאב ראש נורא חזק שלא ממש עובר ועייפות שלא עוברת גם אחרי 8 שעות שינה בלילה. השאלה שלי היא האם יש קשר לטיפול ולהורמונים? או שזה לא קשור וזה רק בראש שלי..? :)
לצפיה ב-'בדיקה ביתית אחרי החזרה'
בדיקה ביתית אחרי החזרה
23/03/2017 | 12:48
8
לפני 8 ימים עברתי החזרה של עובר קפוא בלסטוציסט.
הבוקר עשיתי בדיקת הריון ויצא שלילי..
יש מצב שזה בגלל שעשיתי מוקדם מדי? או שרוב הסיכויים שאין הריון?
רוצה להתכונן נפשית לכל תוצאה אפשרית
לצפיה ב-'ברור שיש מצב שבגלל שעשית מוקדם מידי... '
ברור שיש מצב שבגלל שעשית מוקדם מידי...
23/03/2017 | 14:53
1
חבל סתם לעשות בדיקות מוקדם כ"כ
אמנם יש מקרים בהם הבטא גדולה מספיק שבדיקה ביתית מזהה גם
ימים ספורים אחרי ההחזרה אבל מן הסתם לא תמיד.

אגב, לאחרונה קראתי בכמה מקומות שהבטאות של מוקפאים נוטות להתחיל
ממספרים די נמוכים אז זו גם הסיבה כי אצלך הוא מוקפא.

אז תנשמי עמוק ועוד כמה ימים.. 
בהצלחה!
לצפיה ב-'אבל אם זה בלסטוציסט? '
אבל אם זה בלסטוציסט?
23/03/2017 | 15:10
זה לא אומר שהבטא אמור כבר להיות גבוה כשיש הריון? כי ביחס להחזרה של עובד בן יומיים שלושה אז הוא נחשב כבר ביום 11, לא?

פוחדת לקוות סתם

לצפיה ב-'בדיקות ביתיות'
בדיקות ביתיות
23/03/2017 | 15:40
כבר הייתה לי בדיקה ביתית שלילית ביום של בטא חיובית.
לא מאמינה להן.
מאחלת לך בטא מהממת.
לצפיה ב-'סביר להניח שזה שלילי'
סביר להניח שזה שלילי
23/03/2017 | 15:47
אלא אם כן השתמשת בבדיקה משנות ה 90..
ביום שלך הבטא אמורה להיות מעל 50. כל בדיקות ההריון בשוק היו נותנות לך פס חלש לפחות. תמיד יש סיכוי אבל אני בשלב הזה מנמיכה ציפיות ומכינה את עצמי נפשית.
נס תמיד יכול לקרות אז כמובן להמשיך תמיכה ולהתנהג כרגיל. 

לצפיה ב-'ממש אל תאבדי תקווה!'
ממש אל תאבדי תקווה!
23/03/2017 | 16:07
2
אצלי גם אחרי החזרת בלסטוציסט מוקפא, עשיתי פיפי על מקל כל יום בערך מיום 7 להחזרה..
ביום 8-9 כבר לא זוכרת בדיוק - היה שלילי, למחרת בבוקר היה קו סופר חיוור וחשבתי שאני מדמיינת, ובערב כבר קו חלש אבל ברור.. יומיים אחרי זה הבטא היתה כמעט 400 בבדיקת דם. חכי עוד יום-יומיים ותעשי שוב, ורצוי כבר ישירות בדיקת דם
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
23/03/2017 | 16:15
1
אני בסך הכל בניסיון השני. (הייתה לי שאיבה אחת והחזרה של עובר טרי שלא הצליחה. ונשאר עובר קפוא אחד שהוחזר עכשיו)
אני באמת לא מצליחה להבין איך אתן שורדות את השבועיים האלה של ההמתנה כל פעם מחדש.. סיוטטט
אני פוחדת שהפעם לא יצליח כי אין עוד עוברים קפואים ואז כל הסרט של השאיבה מחדש...
לצפיה ב-'אישית, אני למדתי לסרוג בזמן הזה :)'
אישית, אני למדתי לסרוג בזמן הזה :)
23/03/2017 | 19:50
לצפיה ב-'את יודעת כמה בנות היו כאן עם פוסטים דומים והיה חיובי בסוף?'
את יודעת כמה בנות היו כאן עם פוסטים דומים והיה חיובי בסוף?
23/03/2017 | 19:51
אז נכון.. לרוב זה שלילי (גם בלי בדיקה שלילית.. הרי הסיכויים בהחזרה בודדת של בלסטו הם פחות מ 40%..), אבל יש המון מקרים שזה בסוף חיובי.
גם לי זה קרה.. בדקתי פעם ובדקתי גם בדיקת דם באותו בוקר. בדיקת השתן הייתה שלילית לגמרי והבדיקת דם הייתה 74...

אין שום טעם לבדוק בדיקת שתן. הן טועות הרבה.
לצפיה ב-'מחזור 10 ימים אחרי ביוץ'
מחזור 10 ימים אחרי ביוץ
23/03/2017 | 13:21
3
שלום בנות!
אני חדשה פה, אבל ראיתי שאני יכולה למצוא פה תמיכה ותשובות.
לפני שנה עברתי הפלה וגרידה ומאז המחזור שלי ממש משובש וקצר. הפעם קיבלתי מחזור 10 ימים אחרי זריקת אוביטרל- ז"א איזה 8.5 ימים אחרי הביוץ. (וזאת לא הפעם הראשונה)
איך זה יכול להיות? האם יכול להיות שזאת סוג של הפלה מאוד מוקדמת (סליחה אם השאלה הזויה..)
אני פשוט משתגעת כי אני לא מוצאת תשובות אצל הרופא (שלא נדבר על האחות פוריות- כי אני עושה דרך קופת חולים). אני חוששת שיש לי בעיה הורמונלית שיכולה להיות פשוטה אבל לא בודקים לי את זה...

לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה '
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
23/03/2017 | 13:50
2
קודם כל אני מצטערת מאוד לקרוא על אובדן ההריון
האם נבדק פרופיל הורמונלי, לרבות בדיקת פרוגסטרון ביום 21?
האם לאחר הגרידה עברת היסטרוסקופיה?
את מוזמנת לספר לנו בת כמה את, מה עברת, האם הריון היה ספונטני או בטיפולים, מה סיבת הטיפולים, הבדיקות שעברת, כדי שננסה לחשוב יחד עם הבנות בפורום מה כדאי לבדוק.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/03/2017 | 14:55
1
תודה רבה איילה!
כן הפרופיל הורמונלי כבר נבדק (לפני שנה) וכנראה שהכל תקין. אבל אף פעם לא פרוגסטרון ביום ה 21. ולא עברתי היסטרוסקופיה אף פעם. מההפלה כל המחזור השתבש, לפני זה היה לי מחזור מאוד מאוד מסודר, עכשיו זה כל פעם משהו חדש..
אני בת 37 עוד מעט, יש לי ילד בן שנתיים+ מהריון טבעי, והפלה לפני שנה גם טבעי. כל הטיפולים שלי-יותר משנה- היו הזרעות עם זירוקת גונל/אוביטרל ו/או תרופות.. 

לצפיה ב-'את עם תמיכה לאחר ההזרעות?'
את עם תמיכה לאחר ההזרעות?
23/03/2017 | 19:34
הייתי מתייעצת עם הרופא על היסטרוסקופיה, וגם בודקת שהתמיכה מספיקה (בדיקת דם לפרוגסטרון 5-7 ימים לאחר הביוץ).
את יותר משנה בהזרעות עם הורמונים? כמה מחזורי הזרעה עשית? כל פעם הוסת הגיעה לפני הבטא?

לצפיה ב-' החזרות, החזרות, החזרות '
החזרות, החזרות, החזרות
22/03/2017 | 18:43
32
לצפיה ב-' '
3
לצפיה ב-'הפרשות אחרי החזרה'
הפרשות אחרי החזרה
22/03/2017 | 08:20
2
בוקר טוב,
עשיתי החזרה ביום שישי ואני עם תמיכה של סינרל.
אתמול התחילו לי ממש מעט הפרשות ורודות חומות והיום יש לי קצת יותר.
האם זאת תופעה נורמלית?
האם צריך להודיע לרופא?
לצפיה ב-'מישהי??'
מישהי??
22/03/2017 | 09:12
לצפיה ב-'תמיד כדאי לעדכן את הרופא'
תמיד כדאי לעדכן את הרופא
22/03/2017 | 09:19
בכל דימום..יתכן שזה מפציעה מהחדרת הקטטר בהחזרה. מוקדם מידי בשביל מחזור אז אל דאגה.
בהצלחה!
לצפיה ב-' '
14
לצפיה ב-'יום החזרת בלסטוציסט מוקפא'
יום החזרת בלסטוציסט מוקפא
20/03/2017 | 19:08
13
הי

אם מישהי כאן מבינה בנושא -

ביום א בבוקר נאמר לי שהיה ביוץ (טבעי, כנראה התרחש ביום ו' או שבת, לתחושתי שבת).

החזרת בלסטוציסט מוקפא בן 5 נקבעה ליום ו'.

לפי החישוב שלי זה יוצא 6 ימים לאחר הביוץ ולא 5.

שאלתי את המזכירה (אסותא רמת החייל) והיא יעצה לסמוך על הרופא שנתן את ההוראה.

העוברון הזה יקר לי מאוד. אני לא רוצה לנג'ס, אבל חוששת...

מה הייתן עושות במקומי?

תודה:)

לצפיה ב-'מה היו תוצאות הבדיקות?'
מה היו תוצאות הבדיקות?
21/03/2017 | 11:40
6
אם הביוץ היה ביום ראשון, אז יום ראשון נספר כיום 0, ואז החזרה ביום שישי היא ביום 5 ולא 6.

לצפיה ב-'ביום א בבוקר'
ביום א בבוקר
21/03/2017 | 11:56
5
נאמר לי ע''י טכנאית האו"ס שכבר בייצתי.
זה אומר שהביוץ היה לכל המאוחר בשבת.. אם כך זה בעייתי? יצא שההחזרה של הבלסטוציסט יום 5 תהיה ביום 6.
בכל מקרה אנסה לבקש מאסותא את תוצאות ב"ד של יום א.
תודה איילה!
לצפיה ב-'חייבים לבדוק את תוצאות בדיקות הדם'
חייבים לבדוק את תוצאות בדיקות הדם
21/03/2017 | 12:12
4
ייתכן שבייצת בלילה / לפני הבדיקה ואז זה נחשב ביוץ ביום א', למיטב הבנתי.
אסותא לא נתנו לך סיסמא לקבלת תוצאות בדיקות? אם לא קודם כל תבקשי, זה מאוד נוח כי התוצאות מתפרסמות מאוד מוקדם (וביום הבטא זה משמעותי ) ובכל מקרה תשלחי מייל שיעבירו לך את תוצאות הבדיקות, לרוב הן שולחות ממש מהר.
כמובן שהייעוץ שלנו בפורום לא מחליף ייעוץ רפואי, ואם את לא בטוחה, דברי עם הרופא ותשאלי אותו על פי התוצאות מתי בייצת. אין כאן מקום לטעויות.
ככל הידוע לי, החזרה של הביצית המופרית נעשית בהתאם לגילה. מעולם לא קרה לי שהחזירו ביום אחר (ועברתי מספר דו ספרתי של החזרות). קראתי כאן בפורום שהקפיאו ביום 6 בלסטוציסט שמצבו תואם ליום 5 ואז הוחזר ביום 5, אבל אני מבינה שזה לא המצב אצלך, לכן פשוט הייתי שואלת את הרופא שוב, ליתר בטחון
עדכני אותנו :)

לצפיה ב-'תודה איילה'
תודה איילה
21/03/2017 | 17:23
אני מנסה מ12:00 לקבל את התוצאות.
בינתיים הם לא מוצאים את התיק שלי.
מקווה שיחזרו אלי כבר...
לצפיה ב-'יש תוצאות!'
יש תוצאות!
21/03/2017 | 21:21
2
אסטרדיול 297
פרוגסטרון 6.2
ביום א בבוקר. הגיוני שמחשבים כאילו הביוץ התרחש ביום א'?
תודה!!
לצפיה ב-'תוודאי כמובן עם הרופא'
תוודאי כמובן עם הרופא
22/03/2017 | 09:07
1
למיטב ידיעתי, הפרוגסטרון בערך ביוץ, כך שכנראה הביוץ היה בסמוך לבדיקה. כמובן שתשאלי את הרופא כדי להיות בטוחה, כי אין כאן תוצאת LH ותוצאה קודמת של E2.
לא בדקו LH בסבב החזרה על בסיס ביוץ טבעי?  זה נותן תמונה הרבה יותר מדויקת.
בהצלחה לבלסטוציסט :)
לצפיה ב-'לא בדקו...'
לא בדקו...
22/03/2017 | 12:37
אני מטופלת צוות באסותא ת"א, אבל דיברתי עם האחות שנתנה לי את התוצאות. היא אמרה שגם לדעתה זה בסדר להחזיר בשישי ולא בחמישי.
תודה איילה על התשובות המהירות! קצת נרגעתי:)

לצפיה ב-'היתי באותה סיטואציה בדיוק לפני שבוע'
היתי באותה סיטואציה בדיוק לפני שבוע
23/03/2017 | 02:39
5
ביום מסויים בבוקר היה עוד זקיק ענק וערכים בדם שעוד שניה ביוץ ( LH של הרבה עשרות, e2 גבוה ופריגסטרון קטן מ-2). בוקר אחרי זה פרוגסטרון 6 נדמה לי, e2 ירד... כלומר די ברור שהביוץ היה בין שני הימים ולא ביום של בדיקת הדם השניה. אני מטופלת של בר חווה וגם הוא תזמן לי אץ ההחזרה כאילו יום הביוץ הוא יום בדיקת הדם השניה ( כמו אצלך). גם אני התרעתי על כך ואמרו לי שזה בסדר ,וגם בעבר כשהיה הריון הוא נקלט לפי אותו עקרון של ימים. בדקתי אחורה וראיתי שאכן כך... גם במועד ההחזרה שאלתי את בר חווה אם זה הגיוני כי הביוץ לא היה ביום שהוא החשיב אלא בעצם קודם, ענה שאם יום קודם לא היה ביוץ, מבחינתו הביוץ היה לצורך חישוב ההחזרה ביום שאחרי. מקווה שעזרתי. כנראה זו הפרקטיקה המקובלת כשהביוץ בין 2 ימים ...... עכשיו נשאר לחכות לראות אם צדק :). אצלי החזירו 2 בלסטואים יקרים שלצורך גידולם הופשרו 8 עוברים בני 3... ואני בת 43.. אין לי בלסטואים מיותרים לבזבז....;)
וכמו שאומר בר חווה ״ שיהיה לנו בהצלחה ״...
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
23/03/2017 | 11:48
4
איזה מרגש! מחזיקה לך אצבעות!
אצלי הבדיקה הקודמת היתה יומיים קודם, אצלך יום קודם, אבל עדיין מרגיע ביותר לקרוא איך הלך אצלך:) גם אני הייתי אצל בר חוה תקופה ארוכה.
תודה!
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה גם לך !'
תודה ובהצלחה גם לך !
23/03/2017 | 13:29
3
אפשר לדעת למי עברת ומדוע עזבת ?... 
לצפיה ב-'בטח:)'
בטח:)
23/03/2017 | 18:54
2
עברתי לצוות באסותא רמת  החיל.
פניתי לבר חוה כדי להרות שוב אחרי שהייתי מטופלת שלו למספר הפריות לא קטן בעבר. בסוף הצלחנו, לאחר שתודות לטוליתי ולפורום הזה, ביקשתי להוסיף קלקסן.
קיבלתי תור לבר חוה ל4 ח' מאוחר יותר. בפגישה הוא ביקש שאערוך בדיקות נוספות וייעוץ גנטי. לאחר שסיימתי הכל, הגעתי שוב והפעם, באו''ס לפני התחלת פרוטוקול, הוא ראה משהו שהצריך בירור נוסף.
עברה עוד שנה עד שקיבלתי אישור ממחלקת הריון בסיכון לנסות להרות (אחרי שכבר נאמר לנו שם שהם מייעצים לפנות לפונדקאות).
בהתרגשות גדולה חזרתי לבר חוה. אבל שם, למרות שממש ביקשתי, הודיעו לי שאוכל להתחיל בתהליך רק עוד 8 חודשים, רק אז יהיה לבר חוה תור עבורי:(
אני לא מרגישה שאני יכולה לחכות עוד. עברו שנתיים מאז פניתי לבר חוה. הייתי בת 40 לפני כמה חודשים.
בכל מקרה, אם הוא כ''כ עסוק שיש לו תור למטופלת ותיקה שהתחילה אצלו תהליך רק לעוד 8 ח', אולי זה לא דבר רע שנאלצתי לעבור למקום אחר. אני מקווה. גם יוצא יותר זול:)
לצפיה ב-'וואו.. קודם כל בהצלחה'
וואו.. קודם כל בהצלחה
23/03/2017 | 19:22
1
לפעמים משנה מקום משנה מזל.. לי יש ילדה בת 6 מטיפול יחיד ומוצלח אצלו (מוצלח בהתחשב בתוצאה.. אבל היה אז גירוי יתר קשה, צירים משבוע 18 .. אך לבסוף לידה בשבוע 38.. קיסרי..). בכל מקרה, לפני שנתיים שהחלטנו להגיע אליו שוב, קיבלו אותי בתור ותיקה תוך שבועיים........אני בעיקר מרגישה "בבית" איתו וסומכת עליו. יש שם בלאגן לא קטן בחודשים האחורנים עם עזיבת רוב צוות הבנות . לי זה לא מפריע מאוד כי אני יכולה ללמד חלק מהן חלק מהעבודה...:).. חחחח...אני בת 43.. אז היום בת 40 נשמע לי תינוקת במונחים של פריון. ברור שלא הית צריכה להמתין. אני גם חודש לא היתי ממתינה לאף רופא היום. שמעתי על פעמים רבות שמשנה מקום משנה מזל...אני גם לוקחת קלקסן ופקדניזון בעצת קופרמינץ, אבל "רק" 40 ולא 80 כפי שהמליץ (לא נמצאה אצלי שום בעיה מוכחת). נחזיק לנו אצבעות
לצפיה ב-''
23/03/2017 | 19:44
לצפיה ב-' '
22/03/2017 | 18:44
11
לצפיה ב-'תמיכה אחרי ההחזרה'
תמיכה אחרי ההחזרה
20/03/2017 | 08:41
10
אתמול שכחתי לקחת את הקרינון של הבוקר ולקחתי רק בערב... עד כמה זה נורא?
לצפיה ב-'מבינה שזה כנראה לא קרה לאף אחת אז הכל בסדר '
מבינה שזה כנראה לא קרה לאף אחת אז הכל בסדר
21/03/2017 | 11:37
2
תודה 
לצפיה ב-'לא קרה לי ששכחתי'
לא קרה לי ששכחתי
21/03/2017 | 11:51
1
אבל כשדילגתי על המנה של הבוקר בגלל החזרה, פשוט שמתי כמה שיותר מהר אחרי ההחזרה ואז את המנה של הערב כרגיל.
בכל מקרה, ממש לא נשמע לי סוף העולם. הריון תקין, אם נקלט, לא יקום ויפול על תמיכה שהתאחרה באופן חד פעמי. 
בהצלחה רבה.
לצפיה ב-'תודה על המענה ועל העידוד '
תודה על המענה ועל העידוד
21/03/2017 | 11:57
האמת היא ששמתי לב רקר אתמול בבוקר שלא לקחתי בבוקר של יום קודם... וזה פשוט משום שהחלטתי לספור את המנות שנשארו... לא נורא, נקוה שאת צודקת ושאם זה זה, זה יקרה על אף הפספוס החד פעמי. הלוואי..
לצפיה ב-'אם זה חד פעמי אז זה לא נורא, בפרט אם זו החזרה על בסיס טבעי'
אם זה חד פעמי אז זה לא נורא, בפרט אם זו החזרה על בסיס טבעי
21/03/2017 | 13:35
1
לצפיה ב-'תודה.. זו לא החזרה על בסיס טבעי '
תודה.. זו לא החזרה על בסיס טבעי
21/03/2017 | 18:47
לצפיה ב-'עדכני את הרופא. זו שלה לרופא ולא לפורום!'
עדכני את הרופא. זו שלה לרופא ולא לפורום!
21/03/2017 | 19:59
1
לצפיה ב-''
21/03/2017 | 22:14
לצפיה ב-'קרה לי.. קרה לי גם ששמתי שניים בטעות '
קרה לי.. קרה לי גם ששמתי שניים בטעות
21/03/2017 | 21:28
2
עד כמה זה נורא - צריך לשאול את הרופא, בעיקר שאת רק אחרי הזרה

היות וזה קרה לי בשבוע בו חלק מהרופאים אמרו שאפשר להפסיק תמיכה
וחלק אומרים להמשיך, אז שכחתי מזה

לצפיה ב-'תודה מקוה שזה לא נורא.. '
תודה מקוה שזה לא נורא..
21/03/2017 | 22:15
1
לצפיה ב-'אני מניחה שזה בסדר '
אני מניחה שזה בסדר
21/03/2017 | 22:57
בכל מקרה, אין טעם לדאוג כרגע
לצפיה ב-' '
22/03/2017 | 18:44
לצפיה ב-'מדדי הורמונים שבועיים אחרי הזרעה.. האם תקין?'
מדדי הורמונים שבועיים אחרי הזרעה.. האם תקין?
23/03/2017 | 11:34
5
871 E2
52  PROGESTERONE
BETA 147 

האם אני צריכה להוסיף תמיכה? האם הבטא תקינה? כבר היתה לי בטא כזו שצנחה.... מפחדת....
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
23/03/2017 | 13:07
אלה תוצאות מצוינות.
לפחות כרגע, לא נראה שיש סיבה לדאגה.
מאחלת לך הריון תקין ומשעמם.
לצפיה ב-'ההורמונים פיקס '
ההורמונים פיקס
23/03/2017 | 13:10
תבדקי הכפלות, אבל בעקרון עם ערכים כאלו יש מקומות שהיו אומרים לך לבוא לאולטרסאונד עוד שבועיים וזהו. 
תמיד ייתכנו מצבים של בטא שלא מכפילה או יורדת (ואצלי בכלל לא הייתה שום בעיה עם הבטא אבל ההריון בכל זאת הפסיק להתפתח), חרדות לא יעזרו לך להתגונן מפני זה אבל כן ימררו לך את החיים.
בשעה טובה!!!
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
23/03/2017 | 13:45
1
שימשיך עגול ויסתיים בידים מלאות!
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
23/03/2017 | 16:56
אמן לידיים מלאות בעוד 8.5 חודשים!
לצפיה ב-'תודה!!!'
תודה!!!
23/03/2017 | 17:25
הלוואי....
לצפיה ב-'הייתי אמורה לעשות בטא ביום ראשון. 14 יום לאחר ההחזרה'
הייתי אמורה לעשות בטא ביום ראשון. 14 יום לאחר ההחזרה
23/03/2017 | 15:13
2
אבל לחץ הזה ולילות בלי שינה..לא התאפקתי... עשיתי בטא היום. 11 יום לאחר ההחזרה של שני עוברים טריים יום 3. ו5 יום אחרי זריקת חצי אוביטרל.
בטא 7.
פשוט אין מילום. ואין מהסבב הזה מוקפאים. פשוט מיואשת...
אבל לא סתם אני כותבת פה. זהו אין סיכוי להריון? או שיכול להיות זה מוקדם מידי...
איפשהו ביפנים אני עוד מקווה....

לצפיה ב-'טומה היקרה'
טומה היקרה
23/03/2017 | 16:54
1
אני מצטערת על מה שאכתוב לך - אבל במצב הזה הייתי מנמיכה ציפיות ומניחה שהתשובה שלילית, ממשיכה תמיכה וחוזרת על בדיקת הדם ביום ראשון. כמובן שהיו כבר מקרים מעולם..... אבל זו לא בטא מבטיחה.
בינתיים שולחת לך גדול על הימים של הספק וההמתנה.
לצפיה ב-'כן צריך להיות ראלית...ממשיכים הלאה. תודה לך! '
כן צריך להיות ראלית...ממשיכים הלאה. תודה לך!
23/03/2017 | 19:29
לצפיה ב-'שוב פרוגסטרון צונח. ייאוש.'
שוב פרוגסטרון צונח. ייאוש.
23/03/2017 | 15:28
2
היי בנות, אני בשבוע 8+6 אחרי החזרת עובר מוקפא על בסיס הורמונלי (אין גופיף צהוב..)
מההתחלה רמות הפרוג' שלי היו נמוכות מאד - מאזור 28-30 עד שבוע 5, הצלחנו לעלות ל54 אחרי כמה שבועות של זריקות פרוג' ריטארד פעמיים בשבוע + 6 אנדומטרין ביום.
נצפה דופק והעובר גדל בהתאם למצופה, ורופא המעקב שלי הנחה להפסיק את התמיכה בשבוע 9+0 (מחר), כי בשלב הזה (ועוד קודם לכן) השליה כבר אמורה לייצר הורמונים בעצמה על מנת לתמוך בהריון.
אני מהלחוצות, אז ביקשתי מרופאת המשפחה בדיקת דם לפרוג' לראות שהוא באמת עולה כבר עצמאית. היום, שבועיים מהבדיקה הקודמת (שהיתה 54), הרמה היא 47.
בימים הקרובים אני אמורה להפסיק תמיכה לחלוטין.
אני אתקשר כמובן לרופא ביום ראשון ואעדכן בתוצאות הפרוג', אם כי אני חוששת שיגיד לי בכל זאת להפסיק תמיכה (הוא מהמרגיעים והמקסימים אבל גם מחזיק מאד בשכנוע בעמדה שבשלב הזה כבר אין צורך בתמיכה ושבהריון תקין בשלב הזה השליה כבר אמורה לספק בעצמה את מה שצריך. מבחינתו הוא גם לא ראה צורך לבדוק את הרמה - בדקתי אותה עצמאית לאורך כל ההריון עד כה).
מלחיץ אותי מאד להפסיק תמיכה במצב כזה, אני יודעת שיש רופאים שמחליטים לתת עד שבוע 12 ליתר בטחון וזה מאד תלוי גישה אישית.. האם לאור הנתונים הנל אתן חושבות שיש טעם להתעקש איתו להמשיך תמיכה עוד כמה שבועות, או להקשיב לו ולשחרר בתקווה לטוב?
(אין לי דימומים, היו פעמיים הכתמות חומות קלות בשבוע 5).
תודה בנות יקרות, אני מנסה להרגיע את עצמי פה ולא מצליחה
לצפיה ב-'רמות'
רמות
23/03/2017 | 15:38
1
תראי, אני לא רופאה ובטח ובטח לא יכולה להגיד האם את צריכה או לא צריכה לקחת תרופה.
מה שכן אני יכולה להגיד זה שההסדל בין שתי המדידות הללו זניח ברמה שאת לא יכולה לקרוא לזה מגמה.
הפרוגסטרון בדם יחסית דינאמי והגיוני שהרמה שלו תשתנה בטווח של שעות.
ההבדל שראית, יכול להיות אפילו הבדל של מכשיר מדידה.
דברי עם הרופא, ספרי לו על החששות שלך.
מאחלת לך שהמשך ההריון יהיה משעמם ככל שניתן.
לצפיה ב-'תודה acka, פחות מדאיג אותי השינוי המספרי'
תודה acka, פחות מדאיג אותי השינוי המספרי
23/03/2017 | 16:02
(ז''א שירידה מ54 ל47 כנראה לא באמת מובהקת) - יותר מדאיג שבשבועיים האלו בין 2 המדידות הרמה היתה אמורה לעלות עצמאית - ובמקרה הטוב ביותר היא נשארה זהה..

והכי קשה זה שלא ברור לי אם אני צריכה לשחרר, לסמוך על הרופא ולתת לטבע לעשות את שלו, או ללכת עם תחושת הבטן, להיות מעורבת ואקטיבית בהחלטות ולהתעקש על המשך התמיכה..
ושאולי, זה בכלל הריון לא תקין אם עד עכשיו אין עליה עצמאית בפרוג' כמו שהרופא היה מצפה לראות, והוא 'מחזיק' רק בגלל התמיכה המסיבית. לא יכולה לחשוב על זה אפילו.
לצפיה ב-'איך ממשיכים הלאה???'
איך ממשיכים הלאה???
20/03/2017 | 19:12
15
מנסה למצוא את המילים להתחיל ולא  ממש מוצאת , הסיפור שלי הוא כזה , אחרי שנתיים וקצת בהן ניסינו להיכנס להריון לבד ללא הצלחה הוחלט שמתחילים טיפולי פוריות , אנחנו מהאחוז של הלא מוסברים , לא נמצאה אף בעיה אצלנו , התחלנו הזרעות ולאחר חצי שנה בהן עברתי 4 הזרעות שלא הצליחו הוחלט לעבור לIVF אצל רופא פרטי וההפריה עצמה הייתה באסותא ראשון בינואר , נשאבו 19 ביציות הופרו מתכום 12 , הוחלט לגדל את כולם לבלסטו , עובר אחד הוחזר ב31.1 ועוד 4 הוקפאו . ב14.2 עשיתי בדיקת בטא שלמרבה ההפתעה (לא האמנתי שאראה אי פעם תוצאה חיובית ) הראתה הריון והבטא עמדה על 1296 , זה היה היום המאושר בחיי, לא נשמתי עד שלא ראיתי דופק של העובר בשבוע 7+3 , רק אז הרשתי לעצמי לשחרר ולהבין שיש הריון סוף סוף אחרי 3 שנים , שבוע וחצי לאחר מכן בשבוע 8+6 ?(יום רביעי האחרון) , הגעתי שוב למעקב , זאת הייתה הפעם הראשונה מאז התחלנו בה חיכיתי לרופא ללא חשש ופחד שיכול לקרות משהו , כמה דקות לאחר מכן התחיל הסיוט של חיי , לעובר לא היה דופק , לא ידעתי איך להגיב , הוסבר לי על אופציות  של הפלה עם כדורים או גרידה , בחרתי בגרידה כדי לסיים את זה מהר , שהתבצעה יום למחרת ,מאז הדמעות לא מפסיקות לרדת , אין לי מושג איך ממשיכים מכאן הלאה , הכל נראה לי כמו סיוט שאני מתה להתעורר ממנו אבל זה לא קורה , כרגע זה המציאות והיום יום שלי ....( מצטערת על החפירה הארוכה).

נ.ב- מעריצה כל אחת ואחת מכן !!!

לצפיה ב-'כל כך מצטערת לשמוע'
כל כך מצטערת לשמוע
20/03/2017 | 19:54
1
זו אבידה קשה
והתמודדות עימה לא פחות
הייתי פונה לתמיכה
אם בפורום אובדן הריון
ואם לתמיכה מקצועית
לצפיה ב-'...'
...
20/03/2017 | 20:40
יש לי פסיכולוג שליווה אותי במשך הטיפולים , הוא עכשיו במילואים , כרגע כל מה שנותר לי הוא לחכות לשבוע הבא שיחזור
לצפיה ב-'חיבוק כותבת לך בפרטי'
חיבוק כותבת לך בפרטי
20/03/2017 | 20:41
לצפיה ב-' אוף, קשה '
אוף, קשה
20/03/2017 | 21:56
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
20/03/2017 | 23:21
היי
אני עברתי את אותו סרט בשבוע 14 כשהעובר לא התפתח טוב,אחרי שנה של טיפולים נכנסתי טבעי והלב שלי התפוצץ מרוב שמחה,כשגילו לעובר את הבעיה חשבתי שאין סיכוי,זאת טעות,לא האמנתי שזה יכול לקרות לי .
הגרידה והתהליך של האובדן כל כך קשה בכל כך הרבה מובנים,אני כל כך מבינה מה את עוברת,השאלה למה זה קורה לי? ומה זה השיעור הזה שאלוהים מנסה להעביר אותי..במקרה שלי המום שמצאו היה נדיר כל כך ,זה היה 1 ל10,000 ולא הפסקתי לשאול את עצמי איך יכול להיות שאני אחת מהסטטיסטיקה הזאת ביחוד אחרי כל מה שעברתי כדי להכנס להריון..אין לי דרך לנחם ,זה אובדן של תינוק,של חלום והמון כעס.
תנסי להתעודד ולברך על זה שנכנסת להריון וזה עוד יקרה לך שוב!!זה מה שאני אומרת לעצמי..אל תאשימי את עצמך ותאמיני שזה אפשרי .חיבוק
לצפיה ב-' מוכר כל כך, לצערי'
מוכר כל כך, לצערי
21/03/2017 | 09:45
גם אצלי ההריון הראשון והמיוחל הסתיים ללא דופק בשבוע 8, לפני כחודשיים.
לא יודעת איך ממשיכים, אבל ממשיכים כי אין ברירה אחרת. זה כואב נורא, אבל באיזשהו שלב מגיעה ההשלמה ומשם זה קצת יותר קל. 
מאחלת לך מכל הלב שהפעם הבאה תסתיים בידיים מלאות. 
לצפיה ב-' מצטערת מאוד על אובדן ההריון'
מצטערת מאוד על אובדן ההריון
21/03/2017 | 11:34
תרשי לעצמך לבכות ולכאוב, רק את תדעי מתי נכון לך להמשיך.
מניסיון מר, אספר לך שהאבל לא נעלם, אבל לי אישית היה קל יותר להתמודד ברגע שהתחלתי עוד סבב, שנתן תקווה חדשה.
מאחלת לך שהסבב הבא יסתיים בידיים מלאות
בינתיים
לצפיה ב-'תודה לכולכן '
תודה לכולכן
21/03/2017 | 12:29
מקווה שימים טובים יותר יגיעו במהרה למרות שכרגע זה לא נראה באופק , מבחינת ההמשך מבחינתי להמשיך עכשיו , הרופא אמר לי לחזור עוד חודשיים למעקב ואם הכל יהיה תקין נמשיך עוד חודשיים
לצפיה ב-'ככ מצטערת ושולחת חיבוק גדול'
ככ מצטערת ושולחת חיבוק גדול
21/03/2017 | 16:35
1
זה כאב עצום ותני לעצמך לחוש אותו. וכמה שקשה להתעודד אפשר למצוא נקודת אור בכך שנקלט בהחזרה הראשונה וגופך בהחלט יודע להיות בהריון כך שלא תהיה לך חוסר ודאות בענין. זו סטטיסטיקת השליש הראשון הכואבת שפשוט קיימת, ולצערי נכנסת אליה.יש לך 4 בלסטו מקסימים שממתינים להמשך ונאחל שהם יתנו את ההריון המלא.
כולנו איתך.
לצפיה ב-'תודה יקירה'
תודה יקירה
21/03/2017 | 20:29
אמן שהתקופה הזאת תעבור מהר
לצפיה ב-''
21/03/2017 | 19:50
1
אין לי מילים שינחמו. תבכי כמה שהדמעות מבקשות, כי זה עצוב נורא, פשוט עצוב וכואב.
שולחת חיבוק חם לימים הקשים שהגיעו.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
21/03/2017 | 20:28
לצפיה ב-'הייתי שם'
הייתי שם
23/03/2017 | 10:12
1
מאוד מזדהה איתך
אצלי היה דופק בשבוע 6+1 ו 8+3. אבל כשהגעתי לשקיפות לא היה דופק ועובר התאים לשבוע 8. בחרתי בהפלה עם כדורים. בכיתי בלי הפסקה ימים שלמים. גם היום  (9 חודשים אחרי) כשאני מספרת למישהו על זה הדמעות זולגות. זה טבעי, אל תתאפקי תני לדמעות לצאת.
רוצה לעודד ולהגיד שבהחזרה הראשונה שעשיתי אחרי הפלה נקלטתי והיום אני בשבוע 20 (והחששות לא עוזבות לרגע).
קחי את הזמן, תתחזקי.
קצת עזר לי נפשית זה שהרופא אמר שכמעט ודאי שזה קרה כי העובר לא היה תקין. אם מאמינים בזה אז מבינים ש"עדיף" שזה יקרה ככה ולא לגלות על איזושהו מום בשבועות מתקדמים יותר.
המון בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
23/03/2017 | 11:33
שלחתי לך הודעה בפרטי
לצפיה ב-'אני מצטערת כל כך'
אני מצטערת כל כך
23/03/2017 | 13:10
איזה אסון, איזה כאב לב.
כבר הגעת להריון המיוחל, כבר ראית דופק והכל ירד לטמיון.
תחזיקי מעמד, זה קשה מנשוט.
מקווה שבקרוב יגיע ההריון התקין שישאר ל9 חודשים.
לצפיה ב-'התייעצות לגבי תוצאת בד' ביתיות ודם'
התייעצות לגבי תוצאת בד' ביתיות ודם
22/03/2017 | 18:26
1
השאלה שלי היא כזו ב-10.3 עשיתי הזרעה אחרי סבב של גונאל ואוביטרל (תשיעית במספר).
שבוע אחרי עשיתי בדיקת דם: פרוגסטרון 67.5 ו - E2 1043
ביום ה - 11 לביוץ בדיקה של קליר בלו נתנה חיובי חלש, בדיקה של לייף שלילית.
ביום ה - 12 בדיקה של לייף חיובי חלש, בערב הכתמה מינורית אחרי מאמץ והרגישות בחזה נעלמה במהלך כל היום.
ביום ה - 13 זה היום, בדיקה של קליר בלו חיובי חזק ובדיקת דם נתנה את התוצאות הבאות: beta - 10, Progesteron - 19, E2 - 318 המשך הכתמות מינוריות ועדיין אין רגישות.
אין לתאר כמה אני מופתעת מהתוצאה.
האם יש מקום לתקווה?
כאילו בתחושה שלי נראה לי שכל המדדים בירידה, כלומר יש מצב שהבטא בדם הייתה גבוהה יותר לפני יומיים ובאה לביטוי בשתן בעיכוב של יום, אחרת לא ברור לי איך הערכות גילו משהו שהוא שווה או קטן מ - 10.
אשמח מאד לשמוע את דעתכן ובעיקר אם יש סיכוי.

לצפיה ב-'תוצאות'
תוצאות
23/03/2017 | 13:06
בדיקות ביתיות הן השטן.
הן פשוט לא אמינות בכל כך הרבה מקרים וגורמות לכאב לב רציני.
הבטא שלך חיובית נמוכה, אני מקווה שיקרה הנס והיא תמשיך לעלות.
אני מודה שבעין הבלתי מקצועית שלי זה לא נראה טוב - ההורמונים בירידה ולדעתי לא יהיה לבטא הזאת זכר מהר מאוד.
יתכן שאיכשהו ראית בבדיקות הביתיות שאריות אוביטרל ויתכן שבאמת התחילה השתרשות, ההורמונים היו גבוהים יותר ועכשיו הם כבר לא.
כך או כך אני מצטערת ומקווה שבקרוב יגיע ההריון התקין.
לצפיה ב-'עזרה עם היסטרוסקופיה'
עזרה עם היסטרוסקופיה
23/03/2017 | 06:07
8
היי
אני אחרי הפלה ורופא מאסותא המליץ לי לעשות היסטרו'
עכשי והשאלה היא איך מה מי מו?
אני צריכה הפנייה לזה? כי אני לא בטוחה שמה שהוא נתן לי זו הפנייה, הוא רק רשם על דף של אסותא שיש לעשות היסטרו' בעקבות הפלה. ואם לא אז אני צריכה הפניה מהרופא נשים שלי?
איפה עושים את זה? אצל רופא מיוחד או שיש את זה בקופות חולים?
הוא אמר לי שמיד אחרי הווסת הבאה אני צריכה לעשות את זה. זה אומר שיש תורים זמינים ואפשר לקבוע מעכשיו לעוד כמה ימים (נניח ואתקשר ביום הראשון של הווסת ואקע לעוד כמה ימים)?
האם זה כואב? זו בדיקה ששנויה במחלוקת כמו צילום רחם?
תשובות במקום?
מה עוד תוכלו להגיד לי על זה?
תודה וסליחה על החפירה
לצפיה ב-'אני בכללית'
אני בכללית
23/03/2017 | 10:04
5
אז מבחינה פרוצדורלית לא יכולה לעזור לך.
חשוב לעשות את הבדיקה כמה שיותר מוקדם אחרי סיום הדימום, כשהרירית עדיין דקה, אז אני ממליצה לך לא לחכות אלא לנסות לקבוע תור כבר מעכשיו, בהתאם לתאריך המשוער של סיום הדימום הוסתי.
אם את מקבלת תור רחוק, אפשר אח"כ להמשיך לבדוק אם מתפנה תור קרוב יותר - בגלל חלון הזמן הצר לביצוע הבדיקה ביטולים מאוד שכיחים.
בכללית עשיתי את הבדיקה במרפאה של הקופה, והתור נקבע לכשבועיים קדימה.
אני לא יודעת אם במאוחדת מבצעים את הבדיקה במרפאות של הקופה, תשאלי את רופא הנשים שלך או במקוד של הקופה,
אבל אם לא - היא מבוצעת גם בבתי חולים ואצל רופאים פרטיים (אצלם זמינות התורים תהיה הרבה יותר גבוהה, אבל המחיר בהתאם).
לי הבדיקה לא כאבה בכלל, לא הרגשתי משהו מעבר להכנסת ספקולום שגרתית.
תשובה מקבלים במקום.
בהצלחה.
לצפיה ב-'אני גם בכללית'
אני גם בכללית
23/03/2017 | 10:14
4
התקשרתי למרכז בריאות האשה והם אמרו לי שזה מתבצע רק בבתי חולים
חברה שלי במכבי וגם אצלה זה בקופ"ח בוצע
אולי פשוט במרפאה שהתקשרתי אליה אין את זה?
באיזה עיר עשית את זה? אולי אתקשר לשם
ועוד שאלה, היית צריכה להגיע עם הפניה?
לצפיה ב-'אני לא יודעת מאיפה הסקתי שאת במאוחדת'
אני לא יודעת מאיפה הסקתי שאת במאוחדת
23/03/2017 | 10:26
2
כנראה שגמילה מקפאין גורמת לי חזיונות שווא. 
כן, צריך הפניה, גם אם את עושה את הבדיקה במרפאת כללית.
את יכולה להמיר את ההפניה מאסותא אצל כל רופא נשים (אולי אפילו אצל רופא משפחה, לא בטוחה).
הבדיקה לא מבוצעת בכל המרפאות, זה תלוי אם יש להם הציוד ורופא שמוסמך לבצע אותה. אם במרפאה שהתקשרת אליה זה לא קיים, תנסי לבדוק במרפאות אחרות.
אני עשיתי בירושלים, במרכז בריאות האישה ברמת אשכול, אצל ד"ר בן שטרית, ואישית מאוד ממליצה, הוא גם מאוד נעים ברמה האישית וגם מאוד מיומן ועדין בביצוע.
לצפיה ב-'שונאת את כל הבירוקרטיה הזאת'
שונאת את כל הבירוקרטיה הזאת
23/03/2017 | 10:49
1
התקשרתי שוב והם אמרו לי להתקשר לכוכבים 2700 לברר איפה יש תורים. שם הם אמרו לי שזה דרך מרפאת האם שלי.
במרפאת האם אמרו לי לפקסס להם את ההפנייה והם ישלחו לבית חולים כי במחוז מרכז זה מתבצע רק דרך בי"ח
בסוף אני אעשה פרטי בלית ברירה
תודה על המידע, עזר לי
לצפיה ב-'אוף, באסה'
אוף, באסה
23/03/2017 | 11:17
לא מבינה את ההבדלים האלה בהתנהלות בין מחוזות.
לדעתי תנסי קודם את המסלול הציבורי, אם לא תצליחי אז תמיד יש את הפרטי אבל זה הרבה כסף.
תנסי לקבוע בבתי חולים, וכשתקבעי - ממרפאת האם שלך ישלחו להם את ההפניה וההתחייבות.
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
23/03/2017 | 10:33
כשאת מתקשרת לברר, תקפידי לציין שאת צריכה היסטרוסקופיה אבחנתית.
היסט' ניתוחית מבוצעת רק בבתי חולים, אבחנתית ממש לא בהכרח.
לצפיה ב-'ממליצה על היסטרו' באופן פרטי - מהר יותר ובזמנים נוחים. לגבי '
ממליצה על היסטרו' באופן פרטי - מהר יותר ובזמנים נוחים. לגבי
23/03/2017 | 12:25
כאבים - אני סופר רגישה לכאבים ופחדנית לא נורמלית. את האבחנתית הראשונה התעקשתי לעשות בהרדמה (זה היה בבי"ח אז אפשרו לי). את האבחנתית השניה - עשיצי ללא הרדמה ושרדתי... אין מה להשוות לצילום רחם בכלל. צילום רחם הוא הרבה יותר כואב בעיניי
לצפיה ב-'אני לא בכללית אבל מה שעשיתי'
אני לא בכללית אבל מה שעשיתי
23/03/2017 | 12:37
בזמנו זה שהתקשרתי למוקד הקופה, פניתי בניתוב שיחות למכונים ושם שאלתי היכן ניתן לעשות את הבדיקה הזו ובהתאם למקום מגוריי הינחו אותי

מצטערת על מה שעברת ומאחלת לך בשורות טובות והריון תקין בקרוב!  

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה