לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2684126,841 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום פוריות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'אז חדשות טובות וחדשות פחות טובות...'
אז חדשות טובות וחדשות פחות טובות...
25/09/2018 | 18:06
4
החדשות הטובות הן שמצאתי עבודה בדיוק בתנאים שרציתי (פלוס עוד כמה פינוקים שראיתי בחתימת החוזה) ועושה רושם שהבוסים ממש ממש נחמדים.
מתחילה אחרי החג... הם מאד מצפים ואני מאד מתרגשת.

בצד הפחות טוב - אחרי החזרת 2 עוברים טובים וטריים קיבלתי שוב תשובה שלילית.
כבר פעם שניה ברציפות שהתשובה היא שלילית.. פעם ממוקפא ופעם מטרי.
בעברי 2 הריונות מהחזרת עוברים טריים.

אולי אחרי הניתוח הקיסרי קרה משהו?
עברתי היסטרוסקופיה שיצאה טובה מאד....

מה צריך לשאול את הרופא? יש בדיקות שעוד אמורים לעשות? (לא עשיתי צילום רחם מכיוון שהבעיה שלנו זכרית מובהקת ונקלטתי בפעמיים הראשונות... ממש מפחדת שיגידו לי הפעם כן לבצע).

מיון זרע עברנו כמובן בכל הפעמים.

אני מנסה לנחם את עצמי שנמנע ממני ה"תענוג" להתפתל מול הבוסים בעבודה החדשה ולהסביר להם מתי נקלטתי להריון.
יחד עם זה... מתי אפשר לחזור לטיפולים? אחרי כמה זמן שאתחיל את העבודה?
בגלל הגיל שלי (39) אני לא רוצה לעצור להרבה זמן.
נשארו לי 6 קפואים שהוקפאו בזוגות.

ובתוך כל זה אני בהודיה על הנסיך המהמם שיש לי בבית..
הוא רק בן שנה ותשעה חודשים אבל הלשונות כמובן כבר מפטפטות מסביבנו וכבר קיבלנו הערות על מתי נעשה לו אח.

מתלבטת בין המשפט: "אולי שכחנו לעשות סקס כמו שצריך" - לבין "למה נראה לכם שאנחנו צריכים להודיע לכולם אם אנחנו עושים סקס לילודה או לכיף"? - החיים בחברה החרדית זה משהו.
העיקר ש"לשון הרע לא מדבר אליי".

ואני רוצה להמם אותם. יש עוד רעיונות?
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
25/09/2018 | 20:15
2
על העבודה החדשה. זוכרת אותך עוד מהסבב טיפולים שהניב לך את הנסיך...את יודעת שהגוף שלך כבר עשה את זה פעם אחת...והוא יעשה זאת גם שוב :) יש לך מוקפאים ולא מעט שזה אחלה של דבר! זו גישה בריאה וזה באמת נכון שתתחילי את העבודה החדשה עכשיו בריכוז מלא בעבודה ותחזרי ממש בקרוב לטיפולים כשכבר תראי בעבודה מי את :) מאמינה שבקרוב (גם אם יקח עוד סבב, שניים, שלוש) תעשי זאת שוב! להודות על מה שיש זה חשוב וגם על מה שעתיד לבוא! בהצלחה רבה בהכל ומועדים לשמחה
לצפיה ב-'תודה. וחייבת להגיד בשבח הדיקור'
תודה. וחייבת להגיד בשבח הדיקור
25/09/2018 | 21:31
1
שהיה לי את הסבב הכי טוב עד כה.
בשניים הקודמים כל הביציות לא היו בשלות - שתיים בטיפול הראשון, ו 9 בשני.
הפעם 14 ביציות בשלות (!!), 12 הפריות, 12 עוברים.
מתוכם הוחזרו 2 טריים והוקפאו שישה.

הלכתי לאודי לוריא בהמלצת כמה מחברות הפורום.
לצפיה ב-'פשוט עקבתי אחרי הסבב האחרון שלך אז יש לי תובנות'
פשוט עקבתי אחרי הסבב האחרון שלך אז יש לי תובנות
25/09/2018 | 23:56
מצער שלא נקלטת אבל נראה שהחזרת המוקפאים הבאה עליך לטובה תהיה המנצחת. ולמה אני חושבת כך?
ראשית עם כל הכבוד לדיקור (עשיתי פעם אחת לפני שני עשורים והיה סיוט) נראה לי שמה שהניב את היבול הפורה שלך הפעם היה הפרגובריס ובאופן ממש מפתיע השאיבה האחרונה שלי אחרי פרגובריס הניבה את אותו היבול בדיוק 14 בשלות 12 הפריות יפיפיות (תוצרת ברטוב - פעם ראשונה שעשינו מיון) ו6 מוקפאים איכותיים.
כמוך, גם אני קיבלתי 3 דקא לביוץ מחשש לגירוי יתר אבל בהמלצת הרופא ויתרתי על החזרה של טריים וחיכיתי למחזור העוקב כדי להחזיר מוקפאים ועם כל הקושי שבהמתנה מפוצצת ההורמונים הזאת זה היה שווה כי נקלטתי מיד בהחזרה אחכ.
עד כאן בענין הזה.
חוץ מזה הגיל. מה לעשות. אני נקלטתי לראשונה (הייתי בגילך) אחרי שלוש החזרות עם טריים ובסבב הזה רק בהחזרה השביעית עם מוקפאים.
אז יש ענין שדוקא מוקפאים יקלטו בקלות ובנחת להריון מלא ותקין ושמח:)
בענין הלשונות, לא הייתי טורחת לענות בכלל, אולי משהו בסגנון אנחנו עובדים על זה ואת בטח יודעת שכל הבזיונות הם לך מתנות יקרות אם רק תזכרי לשנן: נפשי כעפר לכל תהיה ומהאדמה כידוע הכל צומח.
בשורות טובות ישועות ונחמות:)

לצפיה ב-'אני חושבת שזה פשוט סטטיסטיקה'
אני חושבת שזה פשוט סטטיסטיקה
25/09/2018 | 21:45
תמשיכי לנסות וב"ה בקרוב, תיקלטי. הגוף הרי יודע איך. יש הוכחה ברורה בשטח . טוב שהתחלת עבודה חדשה. יהיה לך משהו חדש להתמקד בו. לא רק בטיפולים.
ולגבי החרדים החטטנים, הייתי תוקעת מבט רב משמעות ומסננת: "קצת צניעס בבקשה". או טוב מזה: "מה ענייני מיטה לענייני שמיטה?"

לצפיה ב-'אחרי החזרה...'
אחרי החזרה...
25/09/2018 | 08:40
3
בוקר טוב בנות,
אני פחות משבוע אחרי החזרה, לוקחת 3 אסטרופם + פעמיים קרינון ביום.
ואני זוכרת שפעם קראתי שאם הבטן מתנפחת אחרי טיפול זה סימן טוב, וזה מה שהיה לי פעם באמת, כשנקלטתי.. והפעם, היו לי מלא גזים יום אחרי ההחזרה ומאז כלום.. האם זה אומר משהו לגבי הצלחת הטיפול או לא?
אני ממש בסרטים.. אני יודעת שא"א לדעת.. אבל בכל זאת מחפשת סימנים.. 
תודה רבה!!
לצפיה ב-'סליחה שאני אומרת'
סליחה שאני אומרת
25/09/2018 | 17:59
2
אבל הבטן שלי התנפחה בכל פעם...
פעמיים היה לי חיובי
פעמיים היה לי שלילי
לצפיה ב-'אז זה אומר....'
אז זה אומר....
25/09/2018 | 20:48
1
שזה לא מדד או שזה לא סימן חיובי?
לצפיה ב-'שזה לא ממש מדד'
שזה לא ממש מדד
25/09/2018 | 21:26
כי ההורמונים מנפחים.
עכשיו הפסקתי תמיכה והתחיל לי מחזור והבטן ירדה פלאים (בלי קשר לשטויות שאני אוכלת בחג).
לצפיה ב-'הפלות חוזרות וקריוטיפ עובר'
הפלות חוזרות וקריוטיפ עובר
23/09/2018 | 21:46
11
יקרות אני מפרידה את השרשור כדי לכבד את פותחת השרשור.

לצפיה ב-'תוכלי לפרט?'
תוכלי לפרט?
23/09/2018 | 15:06
10
מצטערת לשמוע על הגרידות שלך ועל הגרידה הצפויה של פותחת השירשור
עברתי שתי גרידות בתה"ש, מתוך 3 אובדני הריון, ובשתיהן הצ'יפ הגנטי היה תקין, מה שאכן מעלה את החשד שהבעיה היא אימהית.
קיבלתי קלקסן בהריון האחרון, שלא עזר
איך שינית את התמיכה? אשמח לכל תובנה בנושא!
תודה!
לצפיה ב-'מצטערת מאוד לשמוע על האובדנים'
מצטערת מאוד לשמוע על האובדנים
23/09/2018 | 15:55
9
ההפלות שלי בגדול לא מוסברות. יש לי קרישיות גבולית, בעיה בבלוטה רק בהריונות, ההריונות נראים תקינים בהתחלה ובשבוע 8-9 הפסיק הדופק (עברתי סך הכול 5 אובדנים, מצוכם שלוש הפסקות דופק בשבועות אלו). נשללה בעיה מבנית וגנטית, בכל בדיקות הנוגדנים לא נמצאה בעיה.
עברתי הפלות גם עם קלקסן 100 ותמיכת פרוגסטרון בזריקות  יומיות בנוסף לתמיכה וגינאלית, ההפלה האחרונה ארעה בנוכחות דופסטון  מבטא חיובית, קלקסן מתחילת סבב כשבעצם הרופא שלי שילב תוכניות טיפול של שלושה רופאיי הריון בסיכון שונים (קופרמינץ, כרפ ובשירי).
בשלב הזה החלטנו על פונדקאות, ובזכות התהליך הפכתי לאמא.
כשחזרתי לטיפולים,  עשינו כמה שינויים לאחר שישבתי עם הרופא על כל התיק הארוך שלי, על כל הטיפולים הקודמים וההפלות והגענו למסקנה שהסיבה היא ככל הנראה אוטואימונית.
הפרוטוקול שבזכותו הריתי וכיום בהריון מתקדם, הוא שילוב של כמה פרוטוקולים שעברתי, כשהמטרה הייתה לדכא את המערכת החיסונית שלי.
ראשית כל נקלטתי לראשונה ממוקפאים (בעברי החזרות מוקפאים רבות), כאשר בעבר ההריונות היו מטריים. החזרתי מוקפאים על בסיס מנופור, כשההנחה שלנו הייתה שהרירית שלי אוהבת מנופור ולכן נקלטתי מטריים.
קיבלתי דופסטון בנוסף לתמיכה בזריקות ותמיכה וגינלית עוד לפני ההחזרה, כאשר כיום ידוע שלדופסטון  תופעת לוואי המחלישה את המערכת החיסונית.
קלקסן הורדנו מינון ל60 מכיוון שבמינונים גבוהים בהריונות קודמים היו דימומים, ואין לי בעית קרישיות חד משמעית.
טיפול בבלוטת התריס למרות שלפני ההריונות tsh מתחת ל2.5.
מבטא חיובית קיבלתי פרגניל (שוב כדי להחליש את המערכת החיסונית) כל שלושה ימים.
המשכתי תמיכה עד שבוע 13, והורדתי בהדרגה בהתאם לפרוטוקול של פרופ׳ אורביטו.
בנוסף הייתי במנוחה מוחלטת מבטא חיובית.
אם את רוצה לפרט את העבר שלך, הפרוטוקולים שהובילו להריונות והתמיכה שקיבלת, אפשר לנסות לחשוב יחד.
מאחלת לך הריון תקין וידיים מלאות במהרה

לצפיה ב-'מרגש . מדהים איך יצירתיות משפיעה. שיהיה המשך תקין ומשעמם'
מרגש . מדהים איך יצירתיות משפיעה. שיהיה המשך תקין ומשעמם
23/09/2018 | 17:59
1
לצפיה ב-'תודה לגמרי מסכימה איתך '
תודה לגמרי מסכימה איתך
23/09/2018 | 22:02
נכונות של רופא לשבת וללמוד את השפעות העבר, אפילו שהתיק שלי הוא מהעבים במיוחד, היא חשובה מאין כמוה.

לצפיה ב-'וואי וואי איך פספסתי!!'
וואי וואי איך פספסתי!!
23/09/2018 | 20:31
1
איך אני שמחה בשבילך איילה!! שימשיך תקין ומשעמם ושתזכי לחוות לידה מהממת!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/09/2018 | 21:58
ולא פיספסת שום דבר, זו פעם ראשונה שאני מעיזה לכתוב את זה בפומבי  (:
לצפיה ב-'וואו! איזה סיפור! מרגש ממש!'
וואו! איזה סיפור! מרגש ממש!
24/09/2018 | 21:47
2
קודם כל - כל כך כל כך שמחה לשמוע שאת בהריון מתקדם!! מרגש ומשמח עד אין קץ וממש מאושרת בשבילך!!! שיסתיים במועד ותצאי ממנו מאושרת ובידיים מלאות!

ועוד - מי זה הרופא המוצלח הזה? איזה יופי למצוא מישהו שחושב, ולא מתבייש לשלב דעות של רופאים שונים ממנו, ומצא את הבעיה!

ואצלי:
הריון ראשון - תקין לגמרי, פרט למי שפיר דמיים בלידה. לא ידוע אם התחילה הפרדות שילייה או שזה היה "סתם" דם והכל בסדר.
הריון שני - נפל בשבוע 5-6
הריון שלישי - לפי הרבה מדדים זה נראה כשילייה שלא מתפקדת. בסוף השליש הראשון העובר פחות או יותר הפסיק לגדול, very severe very early IUGR (עד שזה התחיל התאים בדיוק לגודל שלו). בנוסף נדבקתי בCMV, אבל כנראה שזה היה רק "בונוס" ולא הגורם לעצירת הגדילה כי לדברי כל המומחים שהתייעצתי איתם, גם אם העובר נדבק אז מאד נדיר לראות את ההשפעה של זה עליו באופן כל כך מוקדם וכל כך חריף. בשל הנ"ל, נאלצנו להפסיק את ההריון בשבוע 18. צ'יפ גנטי תקין, עבר סקירה ראשונה ולא נמצאו מומים.
הריון רביעי - הכל היה תקין ובשבוע 11 נפסק הדופק. צ'יפ גנטי תקין.

מה היו שני האובדנים האחרים שחווית?
לצפיה ב-'אה, ושכחתי גם'
אה, ושכחתי גם
25/09/2018 | 12:40
רציתי גם לומר שמעבר לשמחה הגדולה בשבילך, הפוסט שלך היה משמעותי בשבילי, נתן לי איזושהי תקווה, וללא ספק אנסה את הכיוון הזה אם יהיה הריון נוסף.

אחרי הריון #3 עשיתי בירור קרישיות ונמצאתי גבולית באחד הפקטורים, לכן בהריון #4 הזרקתי קלקסן 60, אבל כאמור, זה לא עזר.
קופרמינץ המליץ שבהריון הבא אקבל קלקסן 100. המטולוגים מתנגדים לכך כי הקרישיות שלי היא גבולית ולטענתם מינון כזה מקבלים רק במקרי קרישיות חמורים.

ארבעת ההריונות היו ספונטניים, ללא תמיכה (וגם ללא קלקסן פרט לאחרון). עכשיו אני בסבבי IVF. חלק מהרופאים מדברים על פונדקאות, ואנחנו לא יודעים מה לחשוב.
לצפיה ב-'תודה רבה יקירה'
תודה רבה יקירה
25/09/2018 | 20:46
הרופא שלי הוא פרופ׳ אורביטו, שאני מעריכה מאוד וממליצה עליו בחום רב. האמין בי לאורך כל השנים שטיפל בי.
שני האובדנים האחרים היו חוץ רחמי והריון שהפסיק בשבוע 6 בערך, העובר היה קטן, היו דימומים, ולא היה דופק. היה גם עוד כימי בדרך.
אני מצטערת מאוד לשמוע על כל מה שעברת אני לא בקיאה במקרים שעברת, הייתי שוקלת להתייעץ עם רופאת הריון בסיכון שאני מאוד מעריכה, ד״ר רקפת יואלי אולמן, לפני הסבב הבא או לפני קבלת החלטה על פונדקאות.
ראיתי שנועה בקיאה והציעה את עזרתה בפרטי, מקווה שתצליח לכוון אותך.
לגבי פונדקאות, אני אשמח לעזור  בפרטי אם תרצי , אנחנו עשינו בארץ.  זו החלטה שצריך לקבל בלב שלם כי התהליך מאוד מורכב רגשית ואם את לא שלמה איתו ב100%, הקושי יהיה לדעתי בלתי נסבל. את מוזמנת לשאול מה שבא לך בעניין בפרטי, אולי עוד מידע יוכל לעזור  במשהו.

לצפיה ב-'מדהים ומקסים! שימשיך מלא ותקין בקלות ובנחת:)'
מדהים ומקסים! שימשיך מלא ותקין בקלות ובנחת:)
24/09/2018 | 23:40
1
לדעתי שרשור ראוי להודעות נבחרות למען יראו וילמדו..
מועדים לשמחה.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
25/09/2018 | 20:47
לצפיה ב-'לא מוסברים....'
לא מוסברים....
25/09/2018 | 13:08
3
היי, בעלי ואני ממש בתחילת הדרך... אחרי שנה של ניסיונות טבעיים פנינו למרפאת פוריות, הכל תקין, כפי שנאמר- לא מוסברים.. בינתיים עשיתי צילום רחם ומחזור אחד טבעי עם מעקב זקיקים. לא הלך. מנסה לקבוע תור לרופא כדי לנסות לקדם עניינים החודש.
מלאת מחשבות, תהיות וגם לצערי פסימיות רבה (בניגוד לבעלי שמחזיק את דגל האופטימיות בבית, מזל).
אני קוראת הרבה בפורומים ומההתרשמות שלי מה שבד"כ פותר את העניין אצל זוגות כמונו זה IVF. האם זה נכון? אני כל כך לא רוצה להגיע לשם. כבר עכשיו אין בי כוחות לעוד חודשים רבים של ניסיונות. אני בתחושה ש"לא מוסברים"= יש בעיה אבל הרפואה לא עלתה עליה עדיין. או- הבעיה היא אצלי, ואני מונעת מעצמי באופן לא מודע להיכנס להריון. כך או כך המצב מתסכל בטירוף ואני לא מבינה מאיפה אוספים כוחות לקראת טיפולים שמי יודע כמה זמן יקחו לנו.
אשמח להתייעץ איתכן (וכמובן שבהמשך עם הרופא) ה"לא מוסברות" וחברותיהן-
מה הכי כדאי לעשות בשלב הזה? להמשיך ניסיונות טבעיים עם מעקב זקיקים? לעבור לזריקות כלשהן? הזרעות?? יש עוד סיכוי בכלל לטבעי?!
אני מאמינה שיש איזה פרוטוקול מסוים לזוגות במצבנו אבל אני כ"כ פסימית שבא לי שזה כבר יקרה בחודש הבא ולא משנה באיזה דרך.
המחזור האחרון גבה ממני יותר מדיי כוחות נפשיים ואני עוד מתאוששת.

תודה לעונות... ובהצלחה לכולן
לצפיה ב-'מבינה שעשיתם גם בדיקת זרע?'
מבינה שעשיתם גם בדיקת זרע?
25/09/2018 | 14:46
1
אל תרוצי קדימה במחשבות, יש עוד מה לעשות לפני IVF. אתם לא מוסברים. זה אומר שאתם יכולים להכנס להריון (טבעי או לא) גם בחודש הבא. זה אומר שאם יש לכם סבלנות לחכות יש סיכוי טוב שתקלטו טבעי. לא צריך לרוץ ל-IVF.
במידה והיית מזהה ביוץ באופן עצמאי והייתם מקיימים יחסים בימים הנכונים, הייתי מבקשת לעבור להזרעות. במידה ולא היית עוקבת אחרי ביוץ ויש מצב שהנסיונות שלכם לפני שפניתם למרפאת פוריות לא היו בזמן הנכון, הייתי נותנת עוד חודש-חודשיים של יחסים מתוזמנים עם מעקב זקיקים.
גם בהזרעות יש שלבים - את יכולה לעשות הזרעות עם הורמונים והזרעות בלי הורמונים. הזרעה בלי הורמונים מקצרת את הדרך המפרכת שעובר הזרע בדרך לביצית. הזרעה עם הורמונים יכולה להוסיף לך עוד ביצית ובכך להעלות את הסיכויים (אבל גם להעלות סיכויים להריון מרובה עוברים).

לא מוסברים ממש לא אומר שיש בעיה. זה פשוט עניין של סטטיסטיקה... 
אגב, IVF ממש לא כזה נורא, זה רק נראה ככה כשמסתכלים מרחוק. 

הכל תלוי בכמה סבלנות יש לך. אני התחלתי כשהייתי בערך בגילך (לפי הכרטיס). גם אנחנו לא מוסברים. לי לא הייתה סבלנות, לכן ביקשתי לעבור מהר בין השלבים. אבל אם את רוצה להמנע מ IVF ויש לך סבלנות לחכות, תעלי בהדרגה (בתיאום כמובן עם עצת הרופא). את צריכה גם לדעת/לזכור שגם אם וכאשר תתחילים עם הורמונים, לוקח זמן לרופא להבין את התגובה של הגוף שלך, ויכול להיות שהנסיונות הראשונים לא יניבו תוצאות רצויות כי תגיבי חזק/חלש מדי ואז הרופא ילמד לשנות מינונים לחודש הבא, ככה שלא צריך להבהל מכל חוסר הצלחה, אלא להבין שזה חלק מהתהליך כדי לאסוף אינפו' עם הגוף שלך. צריך המון אורך רוח בתהליך הזה... אבל לרובן זה מצליח בסוף, ושווה הכל.
מאחלת לך שהדרך שלך תיהיה קצרה.
לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת'
תודה על התשובה המפורטת
25/09/2018 | 15:05
עשינו בדיקת זרע מזמן, כולל פרופיל ויחסים מתוזמנים לפי בדיקות ביוץ (בהתחלה בלי) כבר קרוב לשנה... התחושה היא בעיקר שמשהו שם לא מתחבר בין הביצית לזרע כי על פניו הכל תקין ומתוזמן פיקס.
החודש לצערי או לשמחתי גם ייצא לנסות מחזור טבעי נוסף, אבל קבענו תור לרופא ונתייעץ על כל השאר.
גם קראתי שב3 חודשים הראשונים אחרי צילום הרחם בהנחה והכל תקין יש סיכויי גבוה יותר לקליטה טבעית... אז אחפש את האופטימיות לעוד חודש כזה ונראה לאן יוביל אותנו הרופא בהמשך...
תודה שוב
לצפיה ב-'את צריכה לקחת אויר'
את צריכה לקחת אויר
25/09/2018 | 20:22
בשבילך את צריכה אורח רוח. ברור שאף אחת לא רוצה להכנס עכשיו לטיפולים של שנים אבל לפעמים זה גם קורה וצריך ללמוד תוך כדי תנועה...ממש לא אומרת שזה מצבך אבל את בהתחלה ואני מייעצת לך לקחת הרבה אויר ולדעת שאת עושה מה שאת יכולה לעזור לעצמך. הרופא שלי אמר שהלא מוסברים של היום הם המוסברים של מחר...יכול להיות שתוך כדי הטיפול תבינו מה הבעיה. לדוגמא אם תצטרכו להגיע ל ivf ויראו שהזרע לא מפרה את הביצית באופן טבעי יבצעו הליך איקסי שבו מחדירים את הזרע לביצית...סתם נותנת לך דוגמא על דברים שאפשר לגלות בדרך...
אני אישית בעד לעשות כמה הזרעות שצריך בשביל הביורקרטיה (3 עם הורמונים) ואז לעבור הלאה..אבל זה ממש עיניין אישי. מאחלת לך שהטיפולים יסתיימו בהזרעה הבאה ושהתהליך יהיה מהיר וקל!
לצפיה ב-'שאלה למי שעברה גרידה באופן פרטי'
שאלה למי שעברה גרידה באופן פרטי
23/09/2018 | 10:15
8
הרופא שלי קבע לי גרידה ליום שלישי בעתידים ת"א
אמר שיש החזר מהביטוח הפרטי. הביטוח הפרטי לא עונה לי, איך אדע אם יש החזר??
האם אני חייבת להגיע עם מלווה כדי שישחררו אותי או אפשר גם לבד?
לגבי התשובות של הביופסיה - מישהי קיבלה תשובה שעזרה לה להבין מדוע היו לה הפלות?
לצפיה ב-'ביופסיה הכוונה לקריוטיפ לעובר? '
ביופסיה הכוונה לקריוטיפ לעובר?
23/09/2018 | 14:50
4
אני עברתי גרידות בתל השומר והדגימות הועברו למכון הגנטי ישירות, לאחר שכמובן סיכמתי את זה עם המכון הגנטי מראש. בגרידה אחת לא הצליחו לבדוק קריוטיפ, ובשנייה הצליחו והיה תקין, מה שבעצם עזר לנו לעלות על כך שהסיבה להפלות היא אמהית ככל הנראה.
כן זה עזר לנו להתאים את הטיפול ולשנות את התמיכה, ולקבל בהתאם החלטות שבזכותן אני היום אמא.
לגבי הביטוח אני לא יודעת לענות, זה משהו שצריך לבדוק מול הסוכן שלך או מול החברה עצמה, אבל חברות הביטוח בדרך כלל לא עובדות בחול המועד סוכות.
מצטערת על מה שעובר עליך, ומאחלת לך שההריון התקין יגיע במהרה

לצפיה ב-'מה זה בעיה אימהית?'
מה זה בעיה אימהית?
23/09/2018 | 20:22
3
והרופא אמר שהתוכן יעבור לפטולוגיה, אז לא יודעת בדיוק מהי הבדיקה שזה יעבור.
אולי ימצאו משהו שיעזור.
מוזר שזה פתאום צץ, ההריון הראשון הסתיים בלידה מושלמת כך שחשבתי שאם יש בעיה אז היא תהיה מהתחלה, לא?

לצפיה ב-'הכוונה שהבעיה היא לא בעוברים, בהקשר של הפלות חוזרות'
הכוונה שהבעיה היא לא בעוברים, בהקשר של הפלות חוזרות
23/09/2018 | 21:57
מכיוון שאני לא יכולה לראות הודעות קודמות עקב התקלה בפורום, את מוזמנת לפרט את עברך, כי אולי אני טועה אך זכור לי שזו לא ההפלה הראשונה שעברת ברצף.
מלבד זאת יש אפשרות שהתפתחה קרישיות יתר שעולה עם הגיל, או שהבלוטה לא מאוזנת וזה לאוו דווקא הפריע בהריון התקין (מכירה היטב בנות שילדו על tsh מעל 4)
אם זו לא הפלה ראשונה אחרי דופק, הייתי בודקת עם הרופא איזה מידע הבדיקה שהוא מציע נותנת והאם יש אפשרות לבדוק קריוטיפ.

לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
24/09/2018 | 21:51
1
את מוזמנת לראות את ההודעה שלי בשרשור השני. אצלי ההריון הראשון היה 'לפי הספר' (עד כדי מי שפיר דמיים בלידה) ואח"כ 3 אובדנים, כש-2 עוברים (לפחות) מתוכם היו עם צ'יפ גנטי תקין ואחד מתוכם היה כמעט בוודאות בעיית שילייה, ולא בעיה בעובר.
לצפיה ב-'צ'יפ תקין לא אומר שהעובר תקין'
צ'יפ תקין לא אומר שהעובר תקין
25/09/2018 | 17:26
היום כבר יש בדיקה הרבה יותר מקיפה מהצ'יפ שנקראת אקסום, ריצוף גנטי מלא, ואם כבר הייתי אומרת שאקסום תקין אומר שהעובר תקין.
לגבי מי שפיר דמיים גם לי היה וזה לא היה קשור להיפרדות שלייה. אם מעניין אותך למה אני יכולה לספר בפרטי כי זה לא מרגיש לי מתאים לפורום הזה.
לצפיה ב-'זה היום..'
זה היום..
25/09/2018 | 12:50
2
מה שלומך?
לצפיה ב-'אני אחרי'
אני אחרי
25/09/2018 | 19:54
1
היה בסדר, התאוששות מהירה, נכנסתי בשלוש ורבע, יצאתי אחרי רבע שעה, עוד עשרים דקות התארגנות והתלבשות ושיחררו הביתה.
רחוק מאיך שאסותא מתנהגים אחרי שאיבה.
עכשיו מתחילים קצת כאבים בבטן התחתונה אבל לא נורא.
הרופא אמר שישלח את ''התוכן'' לפתולוגיה. אני לא יודעת למה לקוות, שימצאו בעיה בעובר ואז נדע מה הבעיה, או שלא ימצאו ושה''אשמה'' תעבור אלי
תודה לכולם על התשובות וההתעניינות.
לצפיה ב-''
25/09/2018 | 20:49
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת שתן יומיים לפני הבטא '
עשיתי בדיקת שתן יומיים לפני הבטא
23/09/2018 | 15:16
9
והיא יצאה שלילית:(((((
לא יודעת איך אעבור את החג
אני ממש בדכאון 
הריון קודם הסתיים בהפסקת הריון
וכל כך חיכיתי להחזרה הזאת
לצפיה ב-'לא! לא דיכאון!'
לא! לא דיכאון!
23/09/2018 | 15:42
1
אולי עשית מוקדם מדי, אולי לא עשית עם השתן הראשון של הבוקר.
מה שבטוח, חכי עד הבטא בסבלנות
הלוואי וזה יהיה הריון
בהצלחה!
לצפיה ב-'עשיתי עם השתן של הצהריים.. בעקרון הבדיקת בטא אמורה היתה להיו'
עשיתי עם השתן של הצהריים.. בעקרון הבדיקת בטא אמורה היתה להיו
23/09/2018 | 21:07
להיות מחר אבל בגלל החג עושה ביום שלישי
לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
23/09/2018 | 15:58
1
יש לך את מלוא הלגיטימציה להתחפר מתחת לשמיכה ולהתעורר עוד יומיים.
ובכל זאת, מחזיקה לך אצבעות לבדיקת בטא!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/09/2018 | 21:07
לצפיה ב-'יצא לי פעם בדיקת שתן שלילית ובטא מאותו בוקר 74..'
יצא לי פעם בדיקת שתן שלילית ובטא מאותו בוקר 74..
23/09/2018 | 17:43
4
הבדיקות הנל מזייפות מלאאאאא.
אסור להסתמך עליהן, בפרט אם את בודקת מוקדם יותר מאשר המועד לבדיקת דם. אם הרופאים היו בטוחים שהבטא אם חיובית תהיה גבוהה, היו שולחים אותך לבדיקה לפני החג.

אגב, היו כאן מספר מקרים של בנות שהפסיקו תמיכה בעקבות בדיקת שתן שלילית, ואכ הבטא הייתה חיובית אך ערכי התמיכה היו נמוכים. בחלק מהמקרים זה הסתיים בכימי.. יתכן שבשל הפסקת התמיכה. אסור אסור אסור להפסיק תמיכה על סמך בדיקת שתן/ או ללא הנחייה של רופא.
לצפיה ב-'וואו! לעולם לא הייתי מפסיקה תמיכה על דעת עצמי'
וואו! לעולם לא הייתי מפסיקה תמיכה על דעת עצמי
23/09/2018 | 21:09
3
ואני מקווה שבאמת הבדיקה זייפה , למרות שקניתי בדיקה של מקלון הזהב שמזהה לפני האיחור
מקווה מאוד ביום שלישי לראות בטא חיובית
לצפיה ב-'על הבדיקה שאני מדברת היה רשום החל מ 4 ומים לפני האיחור'
על הבדיקה שאני מדברת היה רשום החל מ 4 ומים לפני האיחור
24/09/2018 | 11:40
2
מבטא 20.
הבטא הייתה כאמור 74 באותו בוקר..
לצפיה ב-'חוזרת לעדכן'
חוזרת לעדכן
25/09/2018 | 13:49
1
עשיתי היום בדיקת דם
יצא שלילי:(
לצפיה ב-'מצטערת , מאחלת הצלחה רבה בנסיון הבא '
מצטערת , מאחלת הצלחה רבה בנסיון הבא
26/09/2018 | 08:05
לצפיה ב-'מסירת תרופות באהבה: DHEA ן Q10'
מסירת תרופות באהבה: DHEA ן Q10
25/09/2018 | 05:33
למסירה הכול סגור :
3 חבילות (90 כדורים בכל חבילה) סגורו של DHEA 25 MG  של חברת MRM    
Q10 200MG של חברת HEALTHY ORIGINS    כדורים 150 
Q10600MG של חברת HEALTHY ORIGINS כדורים 150

למסירה מאזור המרכז/ שפלה (מודיעין, ראשון לציון, רחובות, רמלה, לוד)
לצפיה ב-'אנדרוסטנדיון '
אנדרוסטנדיון
22/09/2018 | 21:26
5
היי, 
הרופא החדש שלי שלח אותי למלא בדיקות דם לפני השאיבה, הכל יצא תקין חוץ מדיאה קצת נמוך בגלל הגיל ובדיקה נוספת שנקראת אנדרוסטנדיון, גם היא יצאה נמוכה. ניסיתי לחפש בגוגל את המשמעות אבל לא ממש הצלחתי להבין. מישהי מכירה? יודעת להסביר? 
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת'
ממה שאני יודעת
22/09/2018 | 23:15
1
זה הורמון גברי שמקושר לטסטוסטרון ורמות גבוהות שלו קשורות לשחלות פוליציסטיות. אני לא יודעת מה מעידות רמות נמוכות שלו. כדאי לשאול את הרופא אם יש לזה משמעות.
לצפיה ב-'תודה נועה'
תודה נועה
23/09/2018 | 11:16
אשאל הוא פשוט בחו"ל, מקווה שאין לזה משמעות
לצפיה ב-'שאלה לגבי dhea'
שאלה לגבי dhea
24/09/2018 | 19:39
2
כמה זה נמוך? מתחת לגבול התחתון? אני תוהה האם גם אצלי זה נמוך (2.4) וכדאי לקחת כתוסף תזונה... למרות שזה דבר האחרון שהייתי רוצה לקחת. 
לצפיה ב-'הגבול התחתון הוא 2'
הגבול התחתון הוא 2
24/09/2018 | 20:44
1
אז שלך בסדר, לי יצא 1.54. הרופא המליץ אז קניתי. אם את מחליטה לקחת תזמיני מהאינטרנט, זה עולה בערך 6 דולר. בסופרפארם עלה לי 260 ש"ח.
לצפיה ב-'בלאומית גבול התחתון 0.9'
בלאומית גבול התחתון 0.9
24/09/2018 | 22:42
תודה על התשובה. אשאל במרפאה -האם כדאי לי לקחת.
לצפיה ב-'עצוב לי'
עצוב לי
23/09/2018 | 14:49
3
אני יודעת שלא עברתי הרבה... אני כרגע אחרי הזרעה רביעית, ולאחר מכן סוכם שנעבור לivf.
כרגע בהמתנה לבטא, הבוקר קמתי עם תחושה של כאבי מחזור, הכאב בחזה נעלם לגמרי... בקיצור נפלה עלי ההבנה שלא הלך גם החודש..
מרגישה עצובה, מרגישה תקועה במקום בזמן שהסביבה מתקדמת.. חברות רבוץ בהריון סביבי...

חוסר הוודאות בטיפולים מקשה עלי מאוד וגם אני מרגישה מאוד לבד בסיפור הזה, אפילו שבעלי תומך...

מרגישה שרק כאן נוח לי לפרוק ושאף אחת שלא חוותה קושי להרות  לא באמת תבין..
לצפיה ב-'חלק גדול מהנשים לא חשות בכלל'
חלק גדול מהנשים לא חשות בכלל
23/09/2018 | 17:49
תסמיני הריון לפנו שבוע 6 (6 שבועות מהווסת).
והרבה אחרות- מרגישוץ תסמינים שדומים מאוד לווסת.

גם אישה שהרגישה סימנים מסויימים בהריון אחד יכולה לחוש סימנים אחרים לגמרי בהריון אחר.

ואגב, דווקא חלק מהסימנים של השרשה כביכול, הם לא תקינים. למשל אני הרגשתי כאבים חזקים בעת השרשה, ותמיד ידעתי כשהבטא חיובית (לקח לנו 5 שנים להפוך להורים, ובדרך היו מספר בטאות חיוביות שלא הסתיימו בחיובי, ועשרות בטאות שליליות..) והסתבר לי בשלב מסויים שזה לא תקין. ולמעשה הרופא חשד שהכאבים הנל וההתכבצויות זה מה שגרם להריונות כימיים.. אז קיבלתי תרופות נגד "צירים" סביב החזרת עוברים..
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
23/09/2018 | 19:45
בהריון עם העובר הטרי שהפך לבן שלי החזה הפסיק לכאוב לי יומיים לפני הבטא ובהחזרת מוקפאים דווקא הייתי בלחץ מזה שהחזה עדיין כאב ונרגעתי כשהוא הפסיק לכאוב.. בקיצור, התסמינים האלה משגעים אותנו ואף תסמין לא אומר שום דבר בוודאות חוץ מהבטא והלוואי שהיא תהיה חיובית
לצפיה ב-'מה שאמרו פה.. מצטרפת!'
מה שאמרו פה.. מצטרפת!
24/09/2018 | 12:15
לצפיה ב-'דימום קל שבוע אחרי החזרה'
דימום קל שבוע אחרי החזרה
22/09/2018 | 17:03
4
הי,  שאלה לי לכל המבינות: אתמול בלילה שבוע אחרי החזרה של מוקפאים (כנראה לא מוצלחת) החל דימום קל בניגוב שהמשיך גם היום.  לוקחת תמיכה שני קרינון וגם בלעדיו,  מעולם לא היה לי דימום פחות מ13-14 יום מהביוץ.  אני פסימית ולא מרגישה שזה הריון אבל הרופא הציע להוסיף זריקת פרוגסטרון רטרד ועשיתי היום.  איך משפיעה הזריקה והאם בכלל יש לזה סיכוי?  וגם אם מישהי יודעת האם הגיוני דימום כזה כה מוקדם?  ממש פסימית,  נורא רוצה להיאחז בתקווה אבל גם חוששת מהאכזבה.  
לצפיה ב-'דימום בשלב הזה יכול להיות מחוסר תמיכה, או מהשרשה.. בהצלחה!!'
דימום בשלב הזה יכול להיות מחוסר תמיכה, או מהשרשה.. בהצלחה!!
22/09/2018 | 18:33
3
לצפיה ב-'אחרי זריקת פרוגסטרון רטרד 500'
אחרי זריקת פרוגסטרון רטרד 500
23/09/2018 | 14:39
2
תודה על התגובה. יום אחרי זריקת פרוגסטרון רטרד 500, שנשמע לי הרבה,  עדיין דימום בניגוב.  לא מחזור אבל עד אליו אמורים להיות עוד שלושה ימים.  אמורה לעשות עוד זריקה עוד יומיים ובטא יום אחרי אבל מתלבטת אם לא להקדים את הבטא ואם תהיה תוצאה מפתיעה רק אז לעשות זריקה.  לא מרגיש כמו הריון וחבל לי לקחת סתם את הזריקה.  מה דעתכן?  
לצפיה ב-'גם אני הקדמתי את בדיקת הבטא'
גם אני הקדמתי את בדיקת הבטא
23/09/2018 | 15:51
בהחזרה האחרונה, הייתי אמורה לעשות בשבת ואז גם לקחת זריקת פרוגרסטרון, כדי להימנע מקבלת זריקה מיותרת עשיתי את הבדיקה בשישי, יצא שלילי וחסכתי לי סתם זריקה. מקווה שאצלך ייצא חיובי ואז הזריקה לא תתייתר
לצפיה ב-'כלומר את רוצה לבדוק יום לפני האיחור בווסת?'
כלומר את רוצה לבדוק יום לפני האיחור בווסת?
23/09/2018 | 17:39
לא כדאי, מוקדם מידי.
בכל מקרה, לא נראה לי שההשפעה של הפרוגרסטרון מיידית. בפרט אם הדימום שאת רואה הוא לא דם טרי..
נסי לשמור על אפיטמיות.

עוד זריקת פרוגרסטרון לא באמת תשנה הרבה לגוף שלך אם חלילה אינך בהריון. לא כדאי לדלג אליה אלא אם את בטוחה במאה אחוז שאין הריון- ואין לך סיבה לחשוב זאת כרגע.
לצפיה ב-'מתסכל התפוז הזה. כל הזמן בעיות טכניות..'
מתסכל התפוז הזה. כל הזמן בעיות טכניות..
21/09/2018 | 08:45
8
לצפיה ב-'ממש. גם ככה האתר בשלבי גסיסה אחרונים'
ממש. גם ככה האתר בשלבי גסיסה אחרונים
21/09/2018 | 11:18
זה יעלים את מעט הגולשים שעוד נותרו.
לצפיה ב-'עולה לי הודעה מצחיקה'
עולה לי הודעה מצחיקה
21/09/2018 | 19:26
כאשר אני עונה פה למשיהי עולה לי הודעה "אינך רשאית להוסיף תגובות לפורום הזה"
נו ...בואו... את צילה הזקנה אתם מדירים מפה?
ברור שהתגובה מתפרסמת אבל...
לצפיה ב-'האם זה נותן לכן לענות בתגובה מהירה?'
האם זה נותן לכן לענות בתגובה מהירה?
21/09/2018 | 21:18
5
ונשמח שתשרשרו כל תקלה שעולה כדי לרכז הכול מול הנהלת הפורומים.
מישהי מתקלה במקרה דומה בפורומים אחרים בתפוז?

לצפיה ב-'אני רואה מוזר את העמוד'
אני רואה מוזר את העמוד
21/09/2018 | 22:57
1
הוא מסתיים בצורה מוזרה ולא מאפשר לעבור לעמוד קודם אלא לארכיון
בדקתי אצלי בפורום (תרומת ביצית) ואצלינו זה מופיע רגיל)
מה שלומך???
שבת שלום וחג שמח
איילת
לצפיה ב-'תודה רבה יקירה'
תודה רבה יקירה
23/09/2018 | 14:41
אצלי אין תלונות (: מה שלומך??
חג שמח (:
לצפיה ב-'כן. אבל אכ מקבלת אותה הודעה כמו צילה..'
כן. אבל אכ מקבלת אותה הודעה כמו צילה..
22/09/2018 | 12:28
2
לצפיה ב-'כנ"ל, אפשר להגיב אחרי שמאשרים את ההודעה'
כנ"ל, אפשר להגיב אחרי שמאשרים את ההודעה
23/09/2018 | 01:22
1
לצפיה ב-'תודה לכן וחג שמח '
תודה לכן וחג שמח
23/09/2018 | 14:42
לצפיה ב-'קצת מבולבלת LH FSH'
קצת מבולבלת LH FSH
21/09/2018 | 12:09
12

קצת מבולבלת..בת 31 כל החיים אמרו לי שיש לי שחלות פוליציסטיות וה fsh היה גבוה יותר מה lh
אני חודשיים לאחר גרידה בשבוע 20 :(
ולפני סבב חדש עשיתי פרופיל והתוצאות
Lh 5
Fsh 5.7

על מה מעיד שהlh נמוך יותר מה fsh? רגילה שזה הפוך...
תודה וחג שמח!
לצפיה ב-'אולי שינית תזונה לאחרונה?'
אולי שינית תזונה לאחרונה?
21/09/2018 | 17:24
3
הבנתי שהורדת מוצרי חלב ופחממות למשל יכולה לגרום לשינויים בתסמונת השחלה הפולציסטית. כמו גם ירידה במשקל.

אצלי (בתקופה טרום טיפולים) כשעלתי במשקל יחסית לעצמי, למרות שה BMI שלי עדיין אוביקטיבית היה נמוך (22~), הווסת נעלמה לחצי שנה בערך וערכי ההורמונים היו "פולציסטית קלאסית". כשירדתי אכ במשקל, הווסת הפכה להיות כל חודשיים וחצי, ואחרי ירידה נוספת (תת משקל) הווסת הפכה להיות סדירה כל 33 יום, והיחס lh fsh הפך להיות כמעט על גבול הנורמה.

בשלב מאוחר יותר בחיי, כשהייתי כבר בטיפולים, גילתי שרגישה ללוקטוז. הורדת החלב מהתפריט גם סייעה לווסת להיות סדירה יותר כשהייתי בהפסקה מטיפולים.

אגב, גם תרופות סוכרת, במידה ואת לוקחת, כמו גליקופג' גורמות לפולציסטיות להתנהג יותר כמו לא פולציסטיות.. ומסדירות אצל הרבה פולציסטיות את הווסת והביוץ.

מאחלת לך ידיים מלאות בקרוב !!
לצפיה ב-'האמת שלא שיניתי כלום...'
האמת שלא שיניתי כלום...
21/09/2018 | 18:22
2
או ליתר דיוק ייתכן ואפילו אוכלת יותר ג'אנק מאז הגרידה..
בכל אופן התוצאה נחשבת תקינה?
תודה רבה מאחלת גם לך ידיים מלאות בע"ה בקרוב
לצפיה ב-'קורה שהריון מאזן או מוציא מאיזון את המערכת ההורמונלית'
קורה שהריון מאזן או מוציא מאיזון את המערכת ההורמונלית
21/09/2018 | 20:14
1
אצלי למשל הפרוגסטרון התחרפן והפך לגבוה לפני ביוץ כשנקלטתי להריון כימי בהזרעה השנייה על בסיס טבעי שעשינו. בכל הבדיקות דם לפני ההזרעה הראשונה והשנייה וגם בפרופיל ההורמונלי שעשיתי לפני הוא היה מעולה. קיוויתי שההריונות שעברתי מאז שוב יאפסו אותו אבל בינתיים זה לא קרה..
בכל מקרה הfsh שלך מעולה ואין לך ממה לדאוג לדעתי. אני מקווה שתיקלטי מהר ושילד/ת הקשת שלך יגיעו
לצפיה ב-'אמן! תודה!! בע"ה שתהיה שנה מוצלחת לכולנו ❤'
אמן! תודה!! בע"ה שתהיה שנה מוצלחת לכולנו ❤
21/09/2018 | 20:59
לצפיה ב-'מצטערת מאוד על האובדן '
מצטערת מאוד על האובדן
21/09/2018 | 21:16
1
כמה האסטרידיול? דרושה תוצאה שלו כדי לדעת האם ערך הfsh משקף נכונה את המציאות. אם האסטרידיול נמוך מ200, אז התוצאה מצויינת. הערך לא מעיד או שולל פוליציזם כשלעצמו.
מאחלת לך הריון תקין בקרוב

לצפיה ב-'תודה איילה '
תודה איילה
21/09/2018 | 23:13
האמת שמשום מה לא בדקו לי אסטרודיול

לצפיה ב-'אצלי, הריון "תיקן" את הפוליציסטיות'
אצלי, הריון "תיקן" את הפוליציסטיות
22/09/2018 | 23:19
1
אולי זה פיצוי קטן על האובדן הגדול, שלא תדעי עוד צער, רק שמחות.
אני לא זוכרת בדיוק את הערכים אצלי בפרופיל לפני ואחרי אבל לפני שהריתי היו לי מחזורים לא סדירים עם החסרת ביוץ פעם בכמה חודשים ואחרי שעברתי הריון המחזורים הסתדרו ונהיו מתוקתקים לגמרי. נשאר רק היתרון הידוע של ריבוי ביציות בגירוי קל.
מאחלת לך פיצוי מושלם בסבב הבא עליך לטובה שיגמר בידיים מלאות בקלות ובנחת.
לצפיה ב-'אמן! תודה רבה!'
אמן! תודה רבה!
23/09/2018 | 09:37
לצפיה ב-'גם אצלי כמו אצל ״מפעם״'
גם אצלי כמו אצל ״מפעם״
23/09/2018 | 02:29
3
הריון סידר את הפוליסציטיות רק עדיין מגיבה באופן יחסי יפה כמו תרנגולת
הרבה ביציות למינון יחסית נמוך
לא כמו פעם אבל עדיין..

אובדן בשבוע 20 זה נשמע לי נורא, מצטערת ממש לשמוע.. ??
היה איזשהו ממצא או שפשוט נפל?
לצפיה ב-'לצערי התגלה מומים קשים ונדירים'
לצערי התגלה מומים קשים ונדירים
23/09/2018 | 09:39
2
שהרופאים היו תמימי דעים בנוגע להמלצתם.. :(
ולמרות זאת היה מאוד קשה להגיע להחלטה הזו (זה גם הריון שני אחרי שההריון הראשון הסתחים בשבוע 9 בשל הפסקת דופק....שני אובדנים בפרק זמן של שנה :(
לצפיה ב-'מצטערת כל כך לשמוע . מאחלת ידיים מלאות בקרוב '
מצטערת כל כך לשמוע . מאחלת ידיים מלאות בקרוב
24/09/2018 | 23:28
1
לצפיה ב-'תודה! אמן לכולנו!'
תודה! אמן לכולנו!
25/09/2018 | 16:44
לצפיה ב-'העוברים הופרו אבל...'
העוברים הופרו אבל...
21/09/2018 | 06:32
12
לא התפתחו כמו שצריך.
אחד- עם שברים רבים
השני- לא התפתח מעבר ל4 תאים.
מנסיונכם, מה יעשו בסבב הבא כדי שיתפתחו?
לצפיה ב-'תבקשי את הדוח מעבדה'
תבקשי את הדוח מעבדה
21/09/2018 | 08:44
1
לראות אם הביציות היו בשלות (יתכן ופיספסו במעט את תזמון מועד השאיבה), וכן מה היה המצב של הזרע.
הרבה פעמים שאיבה ראשונה לא מצליחה. אל תקחי מזה רמז חלילה להמשך. מאחלת לך המון הצלחה!
לצפיה ב-'לא שאיבה ראשונה'
לא שאיבה ראשונה
21/09/2018 | 11:08
לצפיה ב-'יכול להיות שהגיע הזמן לבירור יותר רציני'
יכול להיות שהגיע הזמן לבירור יותר רציני
22/09/2018 | 10:27
אם אני זוכרת נכון אין לך ממש בעיות פוריות ברורות, אבל יש לך מיעוט ביציות/הפריות/עוברים איכותיים - יכול להיות שבירור והתאמת פרוטוקול יובילו לתוצאות מיטביות יותר
לצפיה ב-'כבר רשמתי לך את זה לפני'
כבר רשמתי לך את זה לפני
22/09/2018 | 11:15
לדעתי את לא מטופלת במקום הנכון וכדאי לעבור לרפואה פרטית (אני ממליצה על בר-חווה) לפני שקופת החולים שלך תתחיל להערים קשיים על אישורים לשאיבות נוספות.. רפואה פרטית עולה יותר, נכון, אבל גם לאכזבות מכל שאיבה יש מחיר
לצפיה ב-'היי. מצטערת לשמוע... :('
היי. מצטערת לשמוע... :(
22/09/2018 | 16:39
7
מנסיוני בדרכ משנים תרופות/ מינון או את יום ההחזרה.. (במקום לגדל לבלוציסט מחזירים ביום 3 נניח..)
איפה את מטופלת? 

הצלחה רבה לסבב הבא והלוואי שיהיה הסבב המנצח שלך! 
לצפיה ב-'מטופלת באיכילוב'
מטופלת באיכילוב
22/09/2018 | 16:59
6
תודה
לצפיה ב-'שקלת מעבר לרפואה הפרטית?'
שקלת מעבר לרפואה הפרטית?
22/09/2018 | 17:09
5
אני עשיתי 3 טיפולים בביח ציבורי, 
הרגשתי שלא קיבלתי שם את מה שאני צריכה ובתחושותיי הפרוטוקול טיפול בכל פעם מחדש היה די קבוע ולא הותאם במיוחד עבורי, מבלי לנסות ולשנות יותר מדי. 
לאחר 3 טיפולים הרופא המקסים שטיפל בי ייעץ לי בעדינות להמשיך הלאה.. 
עברתי לפרופסור מקסים שבזכותו אני בהריון. 
אולי תשקלי..? לפעמים זה חוסך זמן מיותר והרבה כאב.
לצפיה ב-'אחרי שמחת תורה תהיה הפגישה שלי עם רופא כלשהו מאיכילוב'
אחרי שמחת תורה תהיה הפגישה שלי עם רופא כלשהו מאיכילוב
22/09/2018 | 17:54
4
יש הרבה מקומות שסגורים בחגים, והמחזור מגיע ממש בסביבות יום זה, אז אני לא רוצה לפספס...
אבל הסבב האחרון היה שונה לגמרי.
אולי אם זה יהיה רופא שונה מהרופאה שלי- אפילו אם זה באותה המרפאה, זה ישנה את המזל

תודה
לצפיה ב-'המון בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות! '
המון בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות!
22/09/2018 | 19:14
לצפיה ב-'בגלל הבעיה עם הפורום אולי כדאי שתכתבי מה היה עד עכשיו'
בגלל הבעיה עם הפורום אולי כדאי שתכתבי מה היה עד עכשיו
23/09/2018 | 00:27
2
ויש מצב שלמשהי תהיה המלצה..
תנסי לפרט קצת מה היה בכל פרוטוקול
לצפיה ב-'או.קיי. עד עכשיו...'
או.קיי. עד עכשיו...
23/09/2018 | 07:09
1
3 סבבי הזרעות עם גונאל F
לא זוכרת מינונים
ה-1- ריבוי זקיקים
2. ללא הפריה
3. פוספס הביוץ

IVF: 
סבב 1.
גונאל F 187.5- ללא שאיבה
2.מנופור 400+אורגלוטרן- הפריה עם עובר עם שברים. ביקשתי החזרה-אך לא היההריון.
3. דקפפטיל+מנופור 450-עובר אחד עם שברים ועובר שני לא המשיל להתחלק בתאים מעל 4 תאים

אשמח להשגות מנסיונכן
לצפיה ב-'אז באמת קבלת כבר תשובות מצוינות'
אז באמת קבלת כבר תשובות מצוינות
25/09/2018 | 00:27
האם הבעיה היא ביציות לא בשלות? היו יותר זקיקים במעקב מאשר ביציות בשאיבה? או שיש ביציות אבל אין הרבה הפריות?
יש עניני זרע?
לא מכירה אישית את הצוות של איכילוב, מהכרות עם מטופלת אצלהם נראה שמקצועיים אבל המקרה שלכם כנראה יותר מאתגר..
בהחלט יש ענין לשנות חומרים מינונים ותזמונים אבל צריך מומחיות ותשומת לב מקווה שהרופא החדש יספק את הסחורה
בכל מקרה כשיש מעט, תמיד להחזיר כמה שיותר מוקדם ומצטרפת להמלצה להחליף מקום
לצפיה ב-'יש מה להילחץ מקפיצות בטא גבוהות מדי?'
יש מה להילחץ מקפיצות בטא גבוהות מדי?
21/09/2018 | 10:44
7
אני אחרי 2 אובדנים והתמימות כבר אבדה לה מזמן, אבל לפחות שיתחיל תקין, יש עוד זמן עד הבדיקות הבאות המלחיצות 
בגדול זאת המגמה של הבטא, מקריאה בגוגל התחלתי להילחץ ממולה חלקית -
יוא"ב 12 - 63
יוא"ב 15 - 433
יוא"ב 19 - 4112
לפי חישוב הבטא מכפילה את עצמה קצת יותר מפי 3 ביומיים.
אין כמעט סיכוי ליותר מעובר אחד כי במעקב זקיקים היה זקיק אחד מוביל וכל השאר היו קטנים.
הרופא אמר שאבוא אליו עוד שבוע לאולטרסאונד ואמר שבינתיים לא כדאי להיכנס לסרטים. בכל זאת קצת לחוצה, יש לי מקום לדאגה לדעתכם? יש לכם נסיון עם מולה חלקית והכפלות בטא?
אוף למה זה תמיד חייב להיות כזה מסובך?!
אה, והערה נוספת, אני על תמיכת פרוגסטרון חודש ראשון בעקבות שלב לוטאלי קצר, יכול להיות שכמות גבוהה של פרוגסטרון מעבר למה שההריון צריך מוביל לבעיות או שינויים בערכי הבטא? אשמח לכל תובנה שלכן בנושא.
תודה ומאחלת לכולן פה שנה של התחלה חדשה מלאה בבשורות טובות.
לצפיה ב-'הריון מולרי זה מאודדד נדיר'
הריון מולרי זה מאודדד נדיר
21/09/2018 | 12:00
פרוגרסטרון לא משפיע.

אם זה מרגיע אותך, אצלי הייתה בטא של כמעט 2000 בבדיקה 12 יום אחרי החזרת עוברים. בדיקה אכ 4-5 ימים אכ (כשכבר ראו שק, אבל ריק) כבר הייתה 22 אלף.
ראו שק, שנראה לא תקין אבל לא היה כל סימן חלילה להריון מולארי. נאמר לנו שסיכוי אפסי להמשך תקין ולחכות שיפול לבד. למזלי הרופא טעה, ותודה לאל אותו הריון הפך אותי לאמא, אחרי 5 שנים ארוכות..

המון הצלחה!
לצפיה ב-'אגב, הערך גבוה אך ההכפלה לחלוטין תקינה'
אגב, הערך גבוה אך ההכפלה לחלוטין תקינה
21/09/2018 | 13:45
2
הכפלה לא חייבת להיות בדיוק פי 2.. יש לכאן ולכאן..
אצלך הבטא מכפילה כל 30 שעות פי 2 (ולא 48 שעות). שזה עדיין מאוד נפוץ.. תראי למשל בקישור המצורף...

בהצלחה

לצפיה ב-'את כזאת מהממת ותמיד יודעת להרגיע'
את כזאת מהממת ותמיד יודעת להרגיע
21/09/2018 | 18:20
1
עוקבת אחרי הפורום הזה די הרבה זמן ותמיד רואה איך את מגיבה לכולם ויודעת להגיד מילים טובות ומרגיעות, תודה!
בהחלט קצת נרגעתי :)
לצפיה ב-'. בהצלחה!! '
. בהצלחה!!
22/09/2018 | 12:23
לצפיה ב-'אין מה להילחץ'
אין מה להילחץ
21/09/2018 | 15:54
דוקא הפעם ממש לא מסובך, הבטא עולה יפה. זה שעולה יותר מפי 2 זה טוב, אין ערך עליון להכפלה, רק תחתון. מולה ממש לא קשור, במולה הערכים הם במאות אלפים ויותר. כמו כן אין ערך מקסימלי לפרוגסטרון.
לצפיה ב-'כבר עניתי ונעלמה התגובה '
כבר עניתי ונעלמה התגובה
21/09/2018 | 18:30
מוזר...
קטנצ'יק שלנו יצא לדרך אומנם בשניים אבל עם בטא של פי 6 בהתחלה ואז פי 4 כמדומני. הוא נשאר סולו אבל so far so good איתו.  אני מבינה את הפחד שלך אבל נראה לי  חוששים כאשר הבטא נמוכה מדי. בהצלחה!
לצפיה ב-'זה נראה דיי תקין'
זה נראה דיי תקין
23/09/2018 | 02:30
גם אצלי היו קפיצות בסגנון
גם בהריון הנוכחי וגם בקודם הקפיצות תמיד היו יותר ממה שציפיתי

המשך תקין ובשורות טובות!
לצפיה ב-'בלחץ'
בלחץ
22/09/2018 | 19:23
1
היי
אנחנו לא מוסברים.
הזרעה שלישית עם הורמונים אחרי עוד 5 הזרעות ללא הורמונים.
פעם ראשונה היו 4 זקיקים. 2 של 20 ו 2 של 17.
הרופא דיבר איתי שיכול להיות גם שלישיה ואז אני אצטרך דילול ולהחליט אם אני מסכימה לזה כי אם לא אז מבטלים את החודש. 
בסוף לקחתי אוביטרל ויחסים.
היו כאבי ביוץ חזקים יותר מהרגיל, רק בצד אחד משום מה (למרות שהיו 2 זקיקים בכל צד) 
אולי עשיתי טעות...
אם יהיה תאומים או שלישיה אז זה לא טוב בכלל מבחינתי. כבר יש לי ילדים. ובעלי מתנגד מאוד לאופציות האלו.
אבל בגלל שהזרקתי החודש הרבה ימים אז לא חשבתי צלול.
מה אפשר לעשות עכשיו? 
באולטרסאונד 4 ימים אחרי ביוץ ניתן לראות כמה זקיקים מתוך ה 4 בייצו וכמה לא? שאני אוכל להרגע קצת.
בת 35
תודה

לצפיה ב-'מנסה '
מנסה
22/09/2018 | 21:17
אוביטרל גורם לביוץ של מה שיש וארבעת הזקיקים שלך בגודל סביר לביוץ כך שסביר שתראי את המצב באולטרא סאונד.  מקווה בשבילך להריון יחיד וקל ואם לא יחיד תחליטו מה הלאה.  זה קוסמי בעיני שהפחד של אחת הוא החלום המתוק של אחרת��
לצפיה ב-'חום לפני שאיבה'
חום לפני שאיבה
22/09/2018 | 19:03
הי,
לפי מצב הביציות, נראה שהשאיבה שאני מתכוננת אליה תהיה השבוע.
עכשיו אני מצוננת עם חום (נמוך יחסית, אבל מרגישה ממש רע).
תהיתי אם חום עלול להרוס את הביציות, או שמשככי כאבים יכולים. מה עדיף לעשות ואם יש הנחיות בנושא (ואם אני פשוט היסטרית).
אשמח לתובנות! תודה
לצפיה ב-'הסיפור שלי...'
הסיפור שלי...
21/09/2018 | 17:16
5
היי לכולן,
כיף לחזור לפה! ועוד עם חדשות טובות...

לא כתבתי כאן הרבה, ממש מעט.
הייתי קוראת פה המון, ברמה שנכנסתי כמה פעמים בשעה כדי לראות מה חדש ואולי מישהי במצב דומה לשלי, ואולי אקרא סיפורים ודעות והכל...

הכל התחיל כשהפסקתי גלולות אחרי החתונה.
נטלתי במשך עשור בערך, וכשהפסקתי, המחזור לא הגיע. חצי שנה, לא הגיע.
הלכתי לרופאה שאמרה שזה יכול לקחת עוד זמן, ואם לא יבוא בחודשיים לאחר מכן... תיתן לי הפניה לרופא פוריות.

הרופאה הסתכלה בUS ואמרה שאני פוליציסטית, והמחזור באמת לא צפוי להגיע.
אז התחלנו כדורים, ואז זריקות, הזרעה אחרי הזרעה... ושום דבר לא קרה.
כשהאחות המועדפת עליי התקשרה בכל פעם עם התוצאות, תמיד יצא שאני הייתי המעודדת, אמרתי לה לא נורא... פעם הבאה. באמת שהאמנתי שיהיה בסדר.

אחרי שרצו שאפסיק עם ההזרעות ואעבור לבירור על IVF, אמרתי לרופאה שלא חבל על הוסת שעומדת להגיע? לא בזבוז? תנו לי עוד מחזור טיפול... באמת האמנתי.... אבל גם כאן היתה אכזבה.

אז עברנו ל-IVF, עם הבירוקרטיה המעצבנת ועם בעל שמתחרפן ממנה (הלו...? אני כאן סובלת... מה אתה מתלונן יותר ממני?)
בכיתי מהטפסים והסירבולים, ולמה שכחנו טופס כזה... וככה הכל נדחה... וחגים... ומחכים עוד... אבל אסור להישבר.

אז התחלתי סבב ראשון, מלאת אדרנלין וכוח.
האחיות בבי"ח תמיד היו מתקשרות לתת הוראות באזור הצהריים.
באותו יום של הבטא, קיבלתי שיחה בבוקר... אזור 10.
נשארתי בבית באותו יום כי היתה לי הרגשה שאם תהיה אכזבה, עדיף שאהיה בבית, מה שלא עשיתי עד כה.
עניתי, ו... שלילי.
מזל שהייתי בבית. נפלתי על הרצפה ובכיתי את חיי. מה שלא בכיתי בכל ההזרעות הכושלות, בכיתי באותו בוקר.
האכזבה היתה כל כך קשה, הבום בבטן... לא אשכח את זה.
יצאתי לרחוב כמה שעות אחרי זה, ומכר שלי ראה אותי... נבהל מהמראה שלי. הפנים היו נפוחות מבכי... אחד הימים העצובים ביותר שלי.

סיבוב שני, מגיעה כבר כשניסיתי לשנות את התזונה שלי (לא אוכלת בריא בעליל...)
התחלתי לקנות ירקות אורגניים, לאכול סלק, דברים בריאים... להיאחז בכל דבר שאולי יכול לעזור.
הלכתי להפרשות חלה, התפללתי וביקשתי חזק בכל שבת...

בעלי ביקש שאקנה בדיקת הריון כמה ימים לפני הבטא, ואני ממש לא רציתי.
הרי בגלל ההורמונים התוצאה יכולה להיות הפוכה...
שלושה ימים לפני הבטא עשיתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית.
ואז ביום של הבטא שנינו התפללנו לשיחה טובה... שברוך השם הגיעה!

ההריון עבר חלק תודה לאל, חוץ ממשהו שקצת הפחידו אותי באמצע, אבל ממש בקטנה.
התינוקי נולד בקיסרי לפני הזמן, בריא ושלם, וזה מה שחשוב.

מאחלת לכולן הריון בקרוב, לידה בידיים מלאות, והמון המון אושר ובריאות!
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
22/09/2018 | 07:19
דרך ארוכה בהזרעות וקצרה בהפריות
מזל שהסכמת לנסות
לצפיה ב-'מזל טוב, תגדלו אותו בנחת ואהבה '
מזל טוב, תגדלו אותו בנחת ואהבה
22/09/2018 | 09:35
אם את אחרי הוצאת התפרים/סיכות - תמרחי על הצלקת ארניקה כמה פעמים ביום,
עוזר להחלמה של הניתוח.

הרבה מזל טוב!
לצפיה ב-'מזל טוב :)'
מזל טוב :)
22/09/2018 | 13:38
לצפיה ב-'מזל טוב !'
מזל טוב !
22/09/2018 | 12:51
לצפיה ב-'מזל טוב והרבה נחת'
מזל טוב והרבה נחת
23/09/2018 | 01:18
לצפיה ב-'צריכה קצת עידוד לפני בטא'
צריכה קצת עידוד לפני בטא
21/09/2018 | 17:45
1
עברתי לפני 3 חודשים הפסקת הריון בשבוע 16:((((
כרגע אחרי החזרת מוקפאים יום שלישי הבטא וכרגע יש לי כאבי מחזור:((
מרגישה שאתחרפן עד לבטא
אשמח לשמוע סיפורים מעודדים
לצפיה ב-'כאבי מחזור יכולים לקרות גם מהתרחבות של הרחם'
כאבי מחזור יכולים לקרות גם מהתרחבות של הרחם
22/09/2018 | 01:10
אני מקווה בשבילך שתהיה בטא חיובית ושהפעם יהיה הריון תקין ל9 חודשים
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי מונפור ודיאה'
כמה שאלות לגבי מונפור ודיאה
21/09/2018 | 13:45
4
שלום לכולן, 
בקרוב אתחיל להזריק מונפור, עדיין לא רכשתי אבל ראיתי כמה סרטונים ביוטיוב ומקווה שהבנתי את עניין התמיסה. מה שלא ברור לי, הקופסא מגיעה עם מזרקים להזרקה ועם המחטים לערבוב והזרקה או שצריך לרכוש בנפרד?
חוץ מזה הרופא הציע שאקח דיאה עד לשאיבה, אתמול שהלכתי לרכוש נאמר לי שזה ברוקחות אישית וייקח כמה ימים להגיע. אני יודעת שחלקכן קונות מהאינטרנט, איך זה עובד לא צריך מרשם? בעלי נוסע בקרוב לחו"ל, באיזה סוג של חנויות רוכשים את זה בחו"ל?
תודה לעונות
לצפיה ב-'עונה לגבי מנופור'
עונה לגבי מנופור
21/09/2018 | 19:24
1
בכל ערכה של תמיסה יש גם מזרקים עם מחטים
מאוד נוח לתפעול
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה דארלינג'
תודה דארלינג
21/09/2018 | 23:01
לצפיה ב-'תלוי איזה מונופור!'
תלוי איזה מונופור!
21/09/2018 | 19:57
1
במולטידוז יש מזרקים. באמפולות אין וצריך לרכוש מזרקים ומחטים בנפרד או לקבל מהמרפאה שבה את מטופלת. בסופרפארם אני מצאתי רק מחטים גדולים לערבוב, לא מצאתי מחטים להזרקה...
לגבי דיאה...אני יודעת רק על ארהב בחנויות טבע שזה נמכר כתוסף תזונה...לגבי מדינות אחרות אני לא יודעת. אפשר להזמין מאתרים אמריקאים... המינון הוא 75 מג ליום אם אני זוכרת נכון. בארץ אכן רוקחות אישית ויקר ממה שהבנתי
לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת'
תודה על התשובה המפורטת
21/09/2018 | 23:05
עלה לי 260 ש"ח הדיאה, אחרי הנחה של הקופה. הבעל טס לפולין אז לא רלוונטי.

לצפיה ב-'החזרים - כללית מושלם פלטינום'
החזרים - כללית מושלם פלטינום
28/08/2018 | 23:58
2475
הי בנות
אני מטופלת באופן פרטי אצל פרופסור מומחה בבעיות פוריות , הוא לא עובד עם כללית ואני מבוטחת כללית.
שאלתי היא למי שיודעת האם ידוע לך אם אני יכולה לקבל החזרים על המעקבים והטיפולים ?
האם ידוע לכן אם אני יכולה לקבל החזרים על התרופות ? הרי קניתי היות מזרק גונאל אף 300 ב 500שקלים.
המשך>>
הי בנות
אני מטופלת באופן פרטי אצל פרופסור מומחה בבעיות פוריות , הוא לא עובד עם כללית ואני מבוטחת כללית.
שאלתי היא למי שיודעת האם ידוע לך אם אני יכולה לקבל החזרים על המעקבים והטיפולים ?
האם ידוע לכן אם אני יכולה לקבל החזרים על התרופות ? הרי קניתי היות מזרק גונאל אף 300 ב 500שקלים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה