לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'מתי אפשר לעשות בדיקת בטא אחרי החזרת בלסטו..??'
מתי אפשר לעשות בדיקת בטא אחרי החזרת בלסטו..??
15/01/2017 | 16:54
4
לצפיה ב-'בדיקת דם 10 ימים אחרי, וחשוב לבדוק גם e2 ופרוגרסטרון'
בדיקת דם 10 ימים אחרי, וחשוב לבדוק גם e2 ופרוגרסטרון
16/01/2017 | 04:46
3
שימי לב שאם מדובר בבלסטו מוקפא, אז ערכי הבטא נמוכים בממוצע... באופן מובהק. כך שגם ערך נמוך יכול לסמן הריון תקין..
בהצלחה!
לצפיה ב-'אמן!! גם לך.. תודה רבה'
אמן!! גם לך.. תודה רבה
16/01/2017 | 10:05
לצפיה ב-'אז מתי כדאי לבדוק אחרי החזרת הלוטו קפוא?'
אז מתי כדאי לבדוק אחרי החזרת הלוטו קפוא?
16/01/2017 | 12:40
1
ועוד שאלה, ממתי את סופרת את ההחזרה? ביום ההחזרה עצמה נכון? כי הרופא שלי ביצע את ההחזרה בשישי ואמר לי לעשות בדיקת דם רק ברביעי שאחרי.. זה לא מאוחר?
לצפיה ב-'בעקרון '
בעקרון
17/01/2017 | 04:47
הרופאים ממליצים לרוב לבצע בדיקת בטא 10-12 יום לאחר החזרת בלצו'.

שלא בעקרון אני ביצעתי אחרי 7 ימים מהחזרת בלצו' מוקפאים (אחרי בדיקות ביתיות חיוביות) וכבר היתה בטא מעל מאה (אבל נקלטתי עם תאומים אז אולי זה קשור גם לזה)

בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'המלצות על וייסמן? ממש צריכה עזרה'
המלצות על וייסמן? ממש צריכה עזרה
15/01/2017 | 18:42
2
אני בלחץ וצריכה את דעתכן.
יש לי רזרבה נמוכה לפי כל המדדים, עשינו 3 הזרעות ועכשיו עוברים ל IVF.
אני במכבי היום אצל וייסמן.
לא ראיתי המלצות על וייסמן, לגבי יצירתיות או עד כמה הוא משנה פרוטוקולים בין טיפול לטיפול. ואני דואגת, האם להתחיל אצלו IVF?

רציתי גם לשאול על בר חווה - כשצריך לקבל פרוטוקול חדש לקראת סיבוב. האם כל פעם זו פגישה אישית (ועוד תשלום בהתאם)? או פרוטוקול זה במייל ו"בחינם"?
לצפיה ב-'מקריאה בפורום'
מקריאה בפורום
15/01/2017 | 22:46
וייסמן לא יצירתי.
נדמה לי (שוב מקריאה בפורום) שת הפרוטוקול הבא אצל בר חווה (שלא תזדקקי) מקבלים במייל, ומשלמים על השאיבה וההחזרה.

בהצלחה במהרה.
יעל
לצפיה ב-'ויסמן'
ויסמן
17/01/2017 | 04:40
חברה טובה שלי מטופלת אצלו במכבי ומאוד מרוצה וממליצה עליו , אבל היא אכן אמרה שהוא לא מאוד יצירתי מבחינת הפרוטוקולים.
לצפיה ב-'בר חווה- והתנהלות המרפאה.'
בר חווה- והתנהלות המרפאה.
16/01/2017 | 22:07
1
היי בנות
חייבת להתייעץ איתכן ,אני כרגע מטופלת ושוקלת סבב הבא לעשות אצל בר חוה כבר הייתי אצלו בפגישה ועל כן במידה ומחליטה לעזוב את הרופא שלי וללכת עם בר חוה הוא יבנה לי פרוטוקול ויוצאים לדרך..
אממה אין עם מי לדבר!! אני שולחת מייל עם שאלה למזכירה ואף אחד לא חוזר אלי,נשלח בשבת בבוקר ועד היום יום ב בלילה, אף אחד לא טרח לחזור..אני אומרת אם זאת ההתנהלות אז יש פה משהו בעייתי,הבנתי שהמרפאה מתנהלת לאט אבל לא עד ככה. אני שואלת מה קורה במצבים שצריך תשובה דחופה מהרופא?..אני נמצאת עם רופא כיום שזמין לי כל הזמן ,וזה סופר חשוב ביחוד במקרים דחופים.יש לציין שאני גרה בחול ולי הזמינות יותר דחופה ממטופלות רגילות מאחר ואני צריכה לסנכרן בין שני רופאים,מצד שני בר חוה נחשב אלוף ולקח לי כמעט חצי שנה עד שקיבלתי תןר אליו
אשמח לשמוע דעתכן והחוויה האישית שלכן מהתנהלות המרפאה,לפני שאחליט.
תודה
לצפיה ב-'מניסיוני'
מניסיוני
16/01/2017 | 23:27
כל עוד את לא במהלך סבב אז ההתנהלות איטית.
ברגע שמתחילים סבב הכל מאוד מסודר ומדויק. לא קרה לי שהייתי צריכה משהו ולא חזרו אלי באותו היום.
כל זה נכון ללפני כמה חודשים. בזמן האחרון הם עוברים שם איזשהו תהליך של שינוי ואני בדיוק במנוחה בין סבבים אז עדיין לא יצא לי להתרשם מהשינוי.
כן כל ההתנהלות מולם היא במיילים אבל כשמתרגלים לזה זה דווקא נחמד.
ותמיד תמיד יש מענה גם בשבת אם זה משהו דחוף.
אני מאוד ממליצה עליו. הוא חכם מאוד בעיני ושונה מכל השאר.
שיהיה המון בהצלחה (:
לצפיה ב-'מתארגנת לקראת הסבב הבא'
מתארגנת לקראת הסבב הבא
16/01/2017 | 21:30
3
שלילי ראשון אחרי 6 שליליים לפני שהגעתי לפה.
אל תכעסו שאני כותבת, אבל לפחות פה יש לי הרגשה שאני עושה משהו כדי לתרום לתהליך. החצי שנה הזאת בבית היתה מייאשת. מתחילה סבב עם גונאל.
1. האם גונאל מוזרק כמו אוביטרל? (בבטן)

2. עוד אין לי מרשם - האם מוזרק מהיום הראשון?

3. מתחילה במינון 37.5 האם לא מינון נמוך מדי? ניתן לשנות מינון תוך כדי הסבב? (סבב הזרעה)

4. אני חושבת שהחודש פספסתי את הביוץ
יום 11 LH 9.63
יום 15 LH 4.13
אוביטרל הוזרק ביום 15
האם הירידה בערך ה LH בוודאות מעידה על כך שהתרחש כבר ביוץ?

5. אני מתעמלת פעמיים בשבוע ב TRX (אינטנסיבי) האם בעייתי בזמן טיפולים או שאפשר להמשיך כרגיל?

תודה לכולכן! (בכלל שאתן פה, וגם לכל מי שתטרח ותענה)
לצפיה ב-'למה שנכעס? בשביל זה אנחנו פה '
למה שנכעס? בשביל זה אנחנו פה
16/01/2017 | 21:57
קודם כל הגיל שלך בכרטיס נכון? 41? אם כן אז ממליצה לך לא להתעכב בהזרעות יותר מידי.
גונאל זו זריקה מהפשוטות יותר, מגיעה בעט עם מחטים דקות, קל לתפעול.
בהזרעות בד"כ מתחילים ביום 3-5
37.5 אכן מינון עדין..אני בגיל 40.5 התחלתי עם 100 פלוס..אבל יתכן והפרופיל ההורמונלי שלך כנערה צעירה..?!?
ניתן לשנות מינון במהלך הסבב.
לגבי הביוץ..אני אישית לא בודקת LH בגלל ההורמונים..אנחנו נעזרים ברמות פרוגסטורון בלבד..אבל נראה הגיוני שאם הערך ירד אז יתכן והיה ביוץ..מה אמר הרופא?
התעמלות זה טוב אבל אולי כדאי למתן את האינטנסיביות.. 
המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'קודם כל בהצלחה'
קודם כל בהצלחה
16/01/2017 | 23:23
1
אין לי את כל התשובות.. אבל גונל כמו אויטרל באזור הבטן.
גם אני מכורה ל trx והפסקתי בטיפולים... מבחינתי נקודת האור היחידה בתוצאה שלילית היא החזרה ל trx
עדיף להתחיל מינון נמוך ולעלות .. מניחה שתעשי ב.דם ואולטראסאונד והרופא ינחה בהתאם
בהצלחה
לצפיה ב-'ואפרופו התעמלות עכשיו המליצו על שיטת אביבה .. הכי לא trx'
ואפרופו התעמלות עכשיו המליצו על שיטת אביבה .. הכי לא trx
16/01/2017 | 23:25
אבל שווה לנסות
http://m.ynet.co.il/Articles/4196544

מקווה שלא איטי מדי בשבילך
לצפיה ב-'מזון מלכות? מישהי שמעה על זה?'
מזון מלכות? מישהי שמעה על זה?
16/01/2017 | 14:55
3
יום אחד ראיתי פרסומת על פוריות ומישהי רשמה למטה בתגובה "אני לקחתי מזון מלכות וזה עזר"..
אז חקרתי וחיפשתי פה בהיסטוריה וכן יש פה בנות שדיברו על זה בעבר..
אבל אף אחת לא הרחיבה יותר מזה
אולי יש פה מישהי שמכירה והתנסתה?
לצפיה ב-'גם שמעתי..בעיקר מחו"ל'
גם שמעתי..בעיקר מחו"ל
16/01/2017 | 16:15
נפגשתי הרבה בפורמים מחו"ל..הבנתי שיש דבש עם זה אבל לא בכמות גדולה, ושאפשר לקנות מרוכז טבעי בחנויות טבע. גם שקלתי לבדוק ואז הבנתי שזה מגעיל ברמות.. :)
לצפיה ב-'זה יכול להשפיע על הורמונים'
זה יכול להשפיע על הורמונים
16/01/2017 | 20:33
גם אני שמעתי שזה עוזר אבל אם אני זוכרת נכון זה משפיע על אנדרוגנים.
כדאי להתייעץ עם נטורופת לפני.

לצפיה ב-'אני לקחתי'
אני לקחתי
16/01/2017 | 23:01
זה כמו דבש, לקחתי כפית ליום בערך.
זה גם טוב בחורף כי זה מחמם טבעי.
נכנסתי להריון, אבל אין לדעת האם זה עזר או לא. זה עיניין של אמונה.
בטיפול שהצלחתי עשיתי דיקור והמדקרת הייתה אובססיבית לגבי שמירת חום הגוף שלי. אז הרבה תה עם ג׳ינג׳ר וקינמון, מזון מלכות, מאכלים חמים, הימנעות מירקות קרים.. אבל עשיתי הכל במידה ולא שיניתי את חיי.
לצפיה ב-'צילום רחם אחרי 2 הזרעות? '
צילום רחם אחרי 2 הזרעות?
16/01/2017 | 18:35
5
מתחילה סבב שלישי של הזרעה, על בסיס טיפול טבעי, אחרי 2 הזרעות שלא צלחו - עם תרומת זרע. 
הרופאה שלי המליצה לי, לבצע צילום רחם לפני שנמשיך, היא אומרת, שמאחר ואני עושה הזרעות עם תרומת זרע, ומדובר על הוצאה כספית אולי כדי לבצע את הצילום הזה. 
היא אומרת שבעיקרון הכל נראה בסדר אצלי, בת 33 אין הריונות קודמים, אין היסטוריה בעייתית ובכלל אין סיבה שצריכה להיות בעיה אבל כדי להימנע מ"בזבוז"  כספי היא הציעה לבצע את הצילום רחם לבדוק שאין חסימות (העדיפה להציע כדי לא להגיד שהדבר לא נאמר מבעוד מועד).
אמרתי שלדעתי זה מוקדם מידי וננסה עוד סיבוב.מה אתן אומרות?  

לצפיה ב-'כן אבל היסטרוקופיה..יותר מועיל'
כן אבל היסטרוקופיה..יותר מועיל
16/01/2017 | 19:28
בהחלט שווה ועלול לחסוך לך זמן, כסף ותסכול.
ממליצה על ד"ר גולדשמיט, עושה בר"ג 970 ש"ח. 
לצפיה ב-'תתעלמי מהתגובה הקודמת..צילום!'
תתעלמי מהתגובה הקודמת..צילום!
16/01/2017 | 19:32
במחשבה שניה חושבת שאם לא עברת גרידה או הליך כירורגי ברחם, אז צילום יכול לאבחן חצוצרות חסומות..
***קריאה שניה רואה שאכן זה מה שהיא חוששת ממנו. אז בהחלט מומלץ!

לצפיה ב-'לדעתי חשוב מאוד לעשות צילום רחם'
לדעתי חשוב מאוד לעשות צילום רחם
16/01/2017 | 21:02
בדיקה קצרה אמנם לא נעימה אבל יכולה לעלות על בעיות שגורמות בעצם לבזבוז זמן.
תעשי שווה את זה.
תקראי לפני קצת לגבי משככי כאבים שכדאי לקחת ותבואי מוכנה ותעברי כמו גדולה.
לצפיה ב-'צילום רחם להמשך'
צילום רחם להמשך
16/01/2017 | 22:12
כדאי לעשות בכל אופן. אומרים שלפעמים הפעולה עצמה פותרת את הבעיה במקרה של חצוצרה סתומה למשל.
למקרה שתצטרכי להגיע לivf (הלוואי שלא) מבקשים צילום רחם אז כדאי כבר לעשות.
אני עשיתי בציבורי ללא עלות בתל השומר. לא חושבת שהכרחי לעשות את הבדיקה בפרטי ולשלם את העלויות.
בהצלחה
לצפיה ב-'גם אני ממליצה לעשות'
גם אני ממליצה לעשות
16/01/2017 | 22:55
זה עיניין של גישה, אותי שלחו לצילום רחם לפני הזרעות וכך מיד עלינו על הבעיה ומעולם לא עשיתי הזרעות, מיד הועלתי ל ivf
גם אני עשיתי בציבורי.
תהיי מוכנה - זו בדיקה כואבת וקחי איתך מלווה.
לצפיה ב-'דקפפטיל וזקיקים...'
דקפפטיל וזקיקים...
16/01/2017 | 17:19
2
היי, האם שימוש בדקפפטיל למשך שבועיים (מיום 21) עד הוסת, יכול לגרום לכך שהזקיקים יתפתחו מאוחר יותר? ביום ה 8 עם זקיק אחד בודד (בטיפולים אחרים ללא דקפפטיל היו קצת יותר...). אשמח לשמוע מניסיונכן. תודה!!!
לצפיה ב-'פרוטוקול ארוך'
פרוטוקול ארוך
16/01/2017 | 22:19
1
לא יודעת לענות על השאלה אבל בדיוק בפגישה האחרונה אצל הרופא אחרי כמה סבבים כושלים אמרתי לו שאני רוצה לנסות משהו אחר ממה שעשינו עד עכשיו. זרקתי לו את האופציה של פרוטוקול ארוך ( לא כי אני מבינה בזה סתם כי רציתי להיות אקטיבית). הוא הסביר לי שפרוטוקול ארוך לא מתאים למי שיש תגובה שחלתית ירודה...שזה עושה את זה יותר גרוע. אני לא יודעת אם זה המקרה שלך...רק כי אמרת שבדרך כלל יש קצת יותר מ 1...אז חשבתי לשתף אותך.
לצפיה ב-'גם לי נאמר שזה לא מתאים לגיל מבוגר/רזרבה נמוכה'
גם לי נאמר שזה לא מתאים לגיל מבוגר/רזרבה נמוכה
16/01/2017 | 22:37
לצפיה ב-'המלצה לרופא פוריות בחדרה (כללית)?'
המלצה לרופא פוריות בחדרה (כללית)?
15/01/2017 | 14:34
3
מחפשת המלצה לרופא פוריות מהרפואה הציבורית שעובד עם כללית.
אם יש מישהו שמקבל בימי שישי זה יהיה בונוס נהדר.
תודה
לצפיה ב-'הררי בבריאות האישה מקסימה אבל עמוסה מאוד'
הררי בבריאות האישה מקסימה אבל עמוסה מאוד
16/01/2017 | 06:46
2
אני מאוד מאוד נהנת ממנה, כבר סבב שני איתה, הבעיה שהיא עמוסה נורא אבל משתדלת להיות זמינה וקשובה.
שישי היא היתה מקבלת והפסיקה לצערי.
לצפיה ב-'תודה רבה! שאלה נוספת'
תודה רבה! שאלה נוספת
16/01/2017 | 11:30
1
מה זה אומר שהיא עמוסה נורא? שתור אפשר לקבוע כמה, חודשיים קדימה? יכול להיות שהיא תפנה אותי לבדיקות ואוכל לחזור אליה עם  התוצאות רק אחרי תקופה ארוכה?
בזבזתי כבר מלא זמן בנסיונות להכנס ספונטני (כמעט שנה וחצי) ואני קצת בלחץ שעד שיסתיימו כל הבירורים ונתחיל את הת'כלס אני אשרוף מלא זמן.
לצפיה ב-'תור ראשון אליה מאמינה '
תור ראשון אליה מאמינה
16/01/2017 | 20:57
שיקח חודשים שלושה אלא אם יהיה איזשהו חור, אבל תנסי להתקשר למוקד לבדוק,
אחרי זה כשאת כבר אצלה ומוגדרת פוריות זה תורים די מהירים, לא חושבת שקרה לי תור יותר משבועיים. גם אם לא תמיד בשעות נוחות אין מה לעשות.
מבחינת זמן קחי בחשבון שבציבורי הזמן נמתח ועד שעושים בדיקות וכו וכו דברים לוקחים זמן, אולי פרטי יקח פחות אין לי ניסיון לומר.
שווה אבל להתחיל ולא לבזבז עוד זמן, צריך סבלנות לתהליך בטח אם הוא מסתעף.
מאחלת לך דרך קצרה וידיים מלאות במהרה.

לצפיה ב-'אשמח לעזרה'
אשמח לעזרה
15/01/2017 | 01:10
5
שלום לכולם,
אשמח לעזרה והכוונה.

בת 35 וקצת.
לאחר 2 ניסיונות IVF כושלים בשניהם כלל לא הייתה החזרה.

בניסיון הראשון - הזקיקים היו ריקים.
בניסיון השני - זקיק אחד היה ריק והשני הכיל 3 גרעינים לאחר החלוקה כלומר חלוקה לא תקינה.

בטיפול הראשון טופלתי בגונאל F במינון של 400
בטיפול השני טופלתי במונופור במינון של 450

תוצאות בדיקות עדכניות שביצעתי ביום רביעי של מחזור
E2 - 132
LH - 4.9
FSH - 35.2
בנוסף AMH - קטן מ 0.13

לאחר השאיבה השניה ותוצאותיה - הרופא שלי התקשר אלי ואמר לי כי לצערו הוא לא חושב שאוכל להרות מהביציות שלי.
לטענתו לא ניתן לעשות כלום בנושא.

אשמח לעיצה ממישהי שהייתה במצב דומה. איך מתמודדים?
יש מה ללכת לחוות דעת שניה? אם כן - אשמח לשם של רופא שמתמחה בתחום הזה.
האם באמת לא ניתן לעשות כלום בנושא?
(התחלתי לקחת DHEA רק כמה ימים לפני השאיבה, וביצעתי דיקור בודד לפני השאיבה - האם זה אפקטיבי בכלל במצבי?)
תודה רבה
לצפיה ב-'אני לא יודעת לענות אבל מקווה שמישהי שמבינה תענה לך'
אני לא יודעת לענות אבל מקווה שמישהי שמבינה תענה לך
15/01/2017 | 13:29
מאחלת לך שתצליחי במהרה!
ו...הדבר היחיד שאני יודעת זה שסיכוי תמיד קיים..ויש כאן בנות שרופא אמר להן שאין סיכוי...והן אימהות.
מקווה שיענו לך במהרה...ושתשרייני עוד היום תור לבר חוה..הוא ידוע כבעל הצלחה במקרים המסובכים ביותר. התור יהיה לעוד המון זמן אבל שווה שיהיה לך.
לצפיה ב-'היי '
היי
15/01/2017 | 13:40
לצערי אין לי המון מה לעזור, אבל לא רציתי שתישארי ללא מענה.
קודם כל אני ממש מצטערת, ודאי לא קל לקבל דיאגנוזה כזו בגילך..לא יודעת אם יש או אין לך ילדים..בטח לא משנה הרבה.

כמו שבטח הבנת, תוצאות הבדיקות+הניסיונות בפועל, די תואמים את מה שהרופא אמר. אם הרופא עבר איתך שני ניסיונות אחרי שהוא ראה את הבדיקות, אז הוא נתן לזה צאנס. 
מבחינת הקופות, הן בד"כ לא מאשרות יותר משלוש ניסיונות ללא החזרה. (אלא אם הרופא מגיש בקשה לועדת ערר כשיש לו טיעונים טובים)
אז כך שנשאר ניסיון נוסף וכדאי לנצל אותו.
בנות פה ממליצות בחום על ד"ר בר חווה כ "קוסם"..מה יש לך להפסיד?
התור אליו הוא כמה חודשים קדימה, כך שיש לך זמן להמשיך ליטול את הדאה, אולי יעזור.. (מקווה שקנית איכות טובה מהארץ/מחו"ל-הבנתי שבחו"ל יש גם לא אמינים)
אני הייתי מבקרת גם בפורום תרומת ביצית, יתכן ושם יהיו יותר נשים בנות גילך שהיו במצב דומה..מתארת לעצמי שקשה, אבל אולי יוכלו לתרום לך ידע או הכוונה.
שיהיה המון בהלצחה!!!
לצפיה ב-'תמיד כדאי ללכת לחוות דעת שנייה'
תמיד כדאי ללכת לחוות דעת שנייה
15/01/2017 | 14:22
זה אפילו מאוד חשוב. יש רופאים שיוכלו אולי להסתכל על זה בצורה אחרת ולעזור עם רעיונות יצירתיים יותר.
הייתי הולכת לבר חווה- הבנתי שהוא מאוד יצירתי.
לצפיה ב-'קודם כל, אל תלכי לרופא שלא מאמין בך'
קודם כל, אל תלכי לרופא שלא מאמין בך
15/01/2017 | 15:49
לפי המלצות רבות פה בפורום, בר חוה מתמחה ברזרבה נמוכה, אולי כדאי לבדוק, היו כאן כמה סיפורים על נשים שאמרו להן שאפסו הסיכויים והוא הצליח, לא רוצה לזרוע תקוות שווא, אבל לנסות תמיד עדיף מלהרים ידיים
לצפיה ב-'הורמון גדילה'
הורמון גדילה
16/01/2017 | 20:50
שמעתי על מישהי שזה עזר לה. ואגב DHEA לא לוקחים לפני שאיבה אלא אחרי בלבד.
מצד שני - FSH גבוה מאוד וזה לא משהו. לא יודעת מה לומר על זה אבל אני הייתי הולכת לחוד 2. לדעתי, אל תרימי ידיים. את צריכה בר חווה. כשהוא ירים ידיים אז תרימי גם.

לצפיה ב-'פעם ראשונה פה - התייעצות לגבי אי הצלחה להיכנס להריון. '
פעם ראשונה פה - התייעצות לגבי אי הצלחה להיכנס להריון.
14/01/2017 | 08:31
2
קצת רקע: בת 31, ילד בן 5 (באופן טבעי נכנסתי להריון תוך חודשיים), בן זוג בן 41. מנסים כבר שנה (חצי שנה ראשונה פשוט ניסינו. בחודש השביעי לניסיון התחלתי שמ"פ ונכנסתי. בדיקת זרע תקינה. הייתה הפלה בשבוע 8 באופן טבעי לאחר שנצפה אי דופק בשבוע 7 ודימומים. עשיתי בדיקת קרישיות יתר - הכל תקין. חזרנו לנסות בחודשיים האחרונים בשילוב דיקור. החודש הורדתי אלכוהול כמעט לגמרי. עוקבת בעזרת שמ"פ, אז אני יודעת בוודאות מתי הביוץ ויש תנאי צוואר הרחם פוריים. עדין ללא הצלחה. שואלת את עצמי - מה הלאה? 
 לא אוהבת התערבויות רפואיות, אך מצד שני מרגישה שהזמן עובר מה שמגביר את הסטרס סביב העיניין. מתקשה לקום מחדש לחודש חדש של ניסיונות.
אשמח לעצה/שיתוף מתוך ניסיון גם בתחום הפיזיולוגי וגם בתחום הרגשי/נפשי. תודה...
לצפיה ב-'אחרי הפלה, כדי לשקול בדיקת היסטרו אבחנתית'
אחרי הפלה, כדי לשקול בדיקת היסטרו אבחנתית
16/01/2017 | 05:07
לעיתים חלילה נותרו שאריות שמפריעות השרשה של הריון חדש. אגב גם מהלידה הקודמת היתכנו שאריות בפרט אם יצאה שלייה לא שלמה או שהיה קיסרי.. ואז זה יכול להסביר אי פריון או הפלות אכ.
זו בדיקה פשוטה ולי לפחות בקושי כאב (עשיתי פעמים.. וכאב פחות מכאב מחזור..).
לצפיה ב-'מסכימה עם חדשה פה'
מסכימה עם חדשה פה
16/01/2017 | 20:46
היסטרו והייתי מוסיפה צילום רחם. אחרי לידה דברים משתבשים. וכן - יכולות להיות הידבקויות והבנתי שגם חצוצרות יכולות להיחסם. זה בשלב הראשון.
בשלב השני  - חשוב אם היתה סוכרת הריון או תינוק שנולד מוקדם או קטן לגיל ההריון- אלו דברים חשובים שיכולים גם לרמוז על בעיות שיכולות להיות: קרישיות שלא מצאו (בדקו אפלה וגנטיקה או רק אפלה?), סוכרת יכולה לפגוע ברירית ולכן בהשרשה. כנ"ל משקל יתר...

לצפיה ב-'בשבח והודיה לה' יתברך 442 !'
בשבח והודיה לה' יתברך 442 !
15/01/2017 | 14:04
14
בס"ד
בטא ביום 12 להחזרה בלסטו 
אבל אי 2 ופרוג צנחו ... נחכה להנחיות. 
אבל החלום קרוב קרוב ב"ה!
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות עבורך '
מחזיקה אצבעות עבורך
15/01/2017 | 14:21
תעדכני
לצפיה ב-'מרגשת, איזה כיף לשמוע'
מרגשת, איזה כיף לשמוע
15/01/2017 | 14:21
בעזרת השם שימשך ל 9 חודשים וידיים מלאות
לצפיה ב-'הבטא נשמע מעולה! מזל טוב'
הבטא נשמע מעולה! מזל טוב
15/01/2017 | 14:36
לצפיה ב-'בטא יפה '
בטא יפה
15/01/2017 | 14:59
שיהיה הריון ארוך, תקין, ובידיים מלאות! איזה כיף!!

לצפיה ב-'איזה כיף בע"ה תשובות תקינות והריון תקין ובריא...'
איזה כיף בע"ה תשובות תקינות והריון תקין ובריא...
15/01/2017 | 17:39
לצפיה ב-'רק אחרי 12 יום אפשר אפשר לעשות בדיקת בטא של החזרת בלסטו???'
רק אחרי 12 יום אפשר אפשר לעשות בדיקת בטא של החזרת בלסטו???
15/01/2017 | 17:40
1
לצפיה ב-'10 ימים אבל אצלנו אין בסופ"ש'
10 ימים אבל אצלנו אין בסופ"ש
15/01/2017 | 17:55
בס"ד
ב.ד אז.חיכיתי לראשון תודה לכולן וב"הצלחה
לצפיה ב-'מתפללת בשבילך, מיוחדת! '
מתפללת בשבילך, מיוחדת!
15/01/2017 | 14:39
לצפיה ב-'ברוך ה''
ברוך ה'
15/01/2017 | 19:10
1
לגבי פרוג' ו-e2 - אולי להוסיף תמיכה ? מה אומר רופא ?
לצפיה ב-'תודה לכולם נאמר להמשיך כרגיל ולבדוק בשלישי'
תודה לכולם נאמר להמשיך כרגיל ולבדוק בשלישי
15/01/2017 | 20:03
לצפיה ב-'איזה יופי!! מחזיקה לך אתבעות להמשך תקין'
איזה יופי!! מחזיקה לך אתבעות להמשך תקין
15/01/2017 | 20:36
1
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת, שימשיך בריא וטוב 5555'
בשעה טובה ומוצלחת, שימשיך בריא וטוב 5555
15/01/2017 | 21:42
לצפיה ב-'בשעה טובה! אמן ואמן לסיום מוצלח ומתוק '
בשעה טובה! אמן ואמן לסיום מוצלח ומתוק
15/01/2017 | 21:46
מחזיקה לך אצבעות.
תעדכני
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
16/01/2017 | 20:41
מאחלת לך שימשיך עגול וידיים מלאות בסופו. אמן!
לצפיה ב-'ביציות שלא הופרו, אך התחלקו לתאים (8 תאים) במעבדה'
ביציות שלא הופרו, אך התחלקו לתאים (8 תאים) במעבדה
15/01/2017 | 11:03
2
משהיא שמעה?

שאבו ממני ביציות, הזריקו להן תאי זרע חיים אך ללא תנועה, לא הייתה הפרייה אך הביציות המשיכו לחיות ולהתחלק לתאים.

מה זה אומר ומי שמעה על זה?
לצפיה ב-'מוזר מאוד'
מוזר מאוד
16/01/2017 | 04:45
יותר סביר שכן היתה הפריה אך העובר לא תקין...
אולי לזה הם התכוונו?
ביצית לא מופרית לא סביר שתמשיך להתחלק ועוד להמשיך עד 8 תאים.
אם במקרה את מקבלת מהם עוד אינפורמציה אשמח אם תשתפי כאן.
לצפיה ב-'יכול להיות שהבנת לא נכון?'
יכול להיות שהבנת לא נכון?
16/01/2017 | 20:40
ביציות לא אמורות לעשות הכפלת תאים. כלומר - תא מין לא עובר מכפיל את עצמו. רק עוברים. כלומר תאים שיש להם את כל החומר הגנטי ולא מחצית ממנו. מדעית זה לא הגיוני, אלא אם כן יש מאמר חדשני ביותר....שבטכניון טרם שמעו עליו:)
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לIVF בירושלים-אשמח לתובנות והמלצות'
התייעצות בנוגע לIVF בירושלים-אשמח לתובנות והמלצות
14/01/2017 | 23:42
11
שלום!
עד עכשיו ביצעתי טיפולים בבי"ח שערי צדק בירושלים. מדובר בIVF בלי בעיות נוספות ב"ה.
אני שוקלת להחליף רופא/ ו/או בי"ח כי עד כה לא ראיתי הצלחות מספקות.
האם יש למישהי תובנות בנוגע לשערי צדק/הדסה עין כרם/הדסה הר הצופים ומה כדאי מבחינת הטיפול הרפואי והמעבדה.
האם יש למישהי מה לומר בנוגע לרופאים מסוימים שכדאי/לא כדאי?
האם ספציפית יש מה לומר בנוגע לרופאים בשערי צדק:
פרופ' הולצר
ד"ר אמיר וינטראוב
ד"ר גל
ד"ר אבי צפריר
בנוגע למקצועיות/יחסי אנוש/זמינות.
יש לי חברה שאמרה ששווה לנסוע לת"א לפרופ' משיח כי הוא הרבה יותר טוב. האם אכן כך? שווה את הנסיעות והטרטור?
תודה על העזרה ובהצלחה לכולנו בקרוב!
לצפיה ב-'לי מחולון המליצו לנסות טיפול בהדסה אין כרם'
לי מחולון המליצו לנסות טיפול בהדסה אין כרם
15/01/2017 | 07:16
1
אין לי ניסיון אישי שם רק דברים טובים ששמעתי. על ביח ועל נרי לאופר ( לא עודעת אם עדיין עובד תבדקי)
מה שכן יש לי ניסיון מר עם שלמה משיח... אמנם יש לו המון ידע ואף אחד לא יכול לקחת את זה ממנו.. אבל ברגע האמת טעה בכל השלבים הקריטיים... ברמה שהאחיות מאסותא בתקשרו ואמרו שהוא לא מאופס ( נושק לגיל 80). ממש לא ממליצה לנסוע לתא לאסותא. יש המון רופאים טובים בת"א אבל לא אליו הייתי נוסעת
. אולי רק לייעוץ לא לטיפול עצמו.
המון המון בהצלחה
לצפיה ב-'עין כרם'
עין כרם
15/01/2017 | 07:16
לצפיה ב-'לא מכירה את הצוות בשערי צדק'
לא מכירה את הצוות בשערי צדק
15/01/2017 | 10:45
בהדסה הר הצופים יש רופאים מצוינים, פרופ' הורוביץ (מנהל המחלקה), ד"ר בדולח, ד"ר גודין, פרופ' קוכמן...
בעין כרם אני לא מכירה אישית, אבל יש לי חברה שמטופלת אצל לאופר ומאוד מרוצה.
לצפיה ב-'תובנות והמלצות'
תובנות והמלצות
15/01/2017 | 09:18
היי יקירה,
אני מאזור ירושלים וכשהתחלתי את הטיפולים לפני 3.5 שנים הבנתי שהצוות בהדסה מעולה (גם עין כרם וגם הדסה הר הצופים). לצערי בזמנו העתיד של הדסה לא היה ידוע והם לא קיבלו מטופלות חדשות - אז הייתי בציבורי במקום אחר (לא באזור ירושלים). אחרי כישלונות ויותר מזה - נזק שכמעט לא יכולתי להשתקם ממנו, עברתי למשיח - הוא הראשון שהצליח להניב הריון בטיפול הראשון (הריון שנפל) והניסיון השלישי היתה הצלחה וחזרתי אליו לאחרונה. הסיפור שלי מטבע הדברים, הרבה יותר ארוך מכמה משפטים האלו, אבל בקצרה - הfsh שלי היה גבוה מאד מאד הרופאים לא נתנו לי שום סיכוי להרות מביציותי שלי. 
במקומך הייתי עוברת להדסה עין כרם ואם לאחר כמה טיפולים לא מצליחה - עוברת למשיח או לכל מומחה בתחום (בהנחה שהבעיה היא רזרבה שחלתית נמוכה).
הרבה בהצלחה !!!

לצפיה ב-'תודה לכל המגיבות-מעריכה מאד. אם יש עוד תובנות-אשמח מאד לקרוא'
תודה לכל המגיבות-מעריכה מאד. אם יש עוד תובנות-אשמח מאד לקרוא
15/01/2017 | 22:13
לצפיה ב-'הי'
הי
16/01/2017 | 01:00
אני מטופלת בירושלים.
הייתי מטופלת בהר הצופים, ועברתי לעין כרם.
עברתי מכמה סיבות (מיקום נח יותר בעין כרם, וחוסר הצלחה מתמשכת שגרמו לי לחשוב שכדאי גישה חדשה).
הכרתי את פרופ' הורוביץ, ד"ר בדולח, ובעיקר את ד"ר גודין.
שלושתם טובים אבל זה עניין של כימיה, אני לא התחברתי בכלל לצד הציני של פרופ' הורוביץ יש הרבה שמאוד נח להן עם הצד הזה שלו.

בהדסה עין כרם פגשתי את פרופ' לאופר, וד"ר בן מאיר.
צוות האחיות יותר חביב בעין כרם.
פרופ' לאופר נחשב רופא ממש טוב, מבחינת הכימיה היה לי לא כ"כ מוצלח איתו, כנראה חוסר הבנה ראשונית, אבל הרבה אוהבות אותו.
ראיתי את ד"ר בן מאיר פעמיים שעשה לי גם פיפל, והיה מאוד עדין ונחמד. הגישה שלו מצאה חן בעיניי.
יש גם עוד רופאים שלא פגשתי בעין כרם, שאני לא יכולה לחוות עליהם שום דיעה.

שיהיה הרבה בהצלחה.
לצפיה ב-'עין כרם'
עין כרם
16/01/2017 | 08:58
1
גם אני טופלתי שם, בציבורי. אמנם המקרה שלי לא היה מסובך מאד (לא מוסברים, נקלטנו בסבב מוקפאים לאחר שאיבה אחת) אבל הרגשתי שיש אוזן קשבת ורצון לתמוך במטופלת ולשלב אותה בטיפול ולא סתם להנחית פרוטוקול.

כמעט ולא הגעתי לשם, מעקבים הייתי עושה בקופה ומעבירה את התוצאות לאחיות. נדרשתי להגיע למעקב שם בערך פעם אחת בסבב ולכן זה לא היה מעיק.

כל הרופאים שנתקלתי בהם שם היו טובים, לאופר באמת טיפוס כמו שכתבו כאן אבל לא היתה לי יותר מדי אינטראקציה איתו. את השאיבה וההחזרות עשו רופאים אחרים, התרשמתי שכולם היו מקצועיים.
האחיות נעימות (בעיקר נצחיה, שהיא באמת משהו מיוחד) וגם אחת המזכירות תמיד היתה מקסימה לכל המטופלות שעברו אצלה.

כשהיה צריך לראות רופא (לקביעת פרוטוקול לאחר כשלון), הקפדתי לקבוע תור לדר' בן מאיר, שטיפל בי עוד בקופה בהזרעות. אני מניחה שהוא לא כמו "התותחים הכבדים" שמספרים עליהם פה בפורום, אבל לא משנה כמה עצובה ומתוסכלת הגעתי אליו, תמיד יצאתי מחויכת ומעודדת. הוא נעים ומשרה אווירה טובה ולא זנח אותנו גם כשהבטא היתה חיובית (הגיע בעצמו לעשות לנו אולטרסאונד לדופק ביום שהטכנאית לא היתה, קיבל אותנו בקופה כדי להוציא הפניה לרופאה מסוימת ואפילו שלח אותי לבדיקות הראשונות).

גם אני ממליצה להיות מטופלת שם עד שתשיגי תור למומחה רחוק עם תור רחוק (אבל מאחלת לך שלא תזדקקי לו) בהצלחה!
לצפיה ב-'לגבי קביעת הפרוטוקול אצל בן מאיר'
לגבי קביעת הפרוטוקול אצל בן מאיר
16/01/2017 | 19:29
גם אני הייתי אצלו לקביעת פרוטוקול.
הגעתי מהר הצופים עם תיק עבה עבה ואחרי שישבתי פעם עם לאופר (ולא הגענו בסופו של דבר לטיפול בגלל בעיות אצלי).
יש בתיק שלי המון בדיקות שונות והמון היסטוריה, ובשלב כלשהו הוא שאל אותי מתי פעם אחרונה עשיתי  היסטורוסקופיה, אמרתי לו שנראה לי שבXX/YY אבל הכל קים וכתוב בתיק, גם לפני שבועיים אחרי שעשה לי פיפל, שאל אותי אם פעם נתנו לי פרוטוקול מסוים, והסתמכתי על הזיכרון שלי, ואמרתי שלא.
האם מהניסיון שלך הוא מקדיש את הזמן לקרוא את התיק במלואו? (גם אם ארוך מורכב ומפותל?)

ואכן נצחיה היא מיוחדת ממש.
לצפיה ב-'דיס המלצה'
דיס המלצה
16/01/2017 | 14:11
על אבי צפריר..טיפל בי בהזרעות בתחילת התהליך ואחר כך עשה לי ליווי הריון.
בהפריות טופלתי בהר הצופים והייתי מאוד מרוצה
לצפיה ב-'תודה על כל התגובות והאם זה נכון שבעין כרם'
תודה על כל התגובות והאם זה נכון שבעין כרם
16/01/2017 | 16:32
1
האם זה נכון שבעין כרם בשאיבה עושה צד אחד רופא מומחה וצד שני רופא מתמחה?
חברה שלי שמטופלת שם אמרה לי שזה המצב.
כמו כן, האם זה נוח שהשאיבה בחדר ניתוח כללי ולא מיוחד לIVF כמו שיש בשערי צדק?
תודה על כל התובנות החשובות!
לצפיה ב-'אף פעם לא עשה לי מתמחה'
אף פעם לא עשה לי מתמחה
16/01/2017 | 16:36
והייתי עושה את השאיבות ברוב הפעמים בהרדמה מקומית כך שידעתי מה קורה סביבי. תמיד הרופא מומחה עשה את השאיבה, לעיתים לידו היה מתמחה.
לגבי חדר הניתוח, יש חדר ניתוח שהוא רק לIVF, הוא נמצא באותה קומה של שאר חדרי הניתוח, אבל לא עושים בו ניתוחים אחרים.
לצפיה ב-'פרוגינובה בתחילת פרוטוקול קצר?'
פרוגינובה בתחילת פרוטוקול קצר?
16/01/2017 | 14:06
1
היום קיבלתי הוראות הזרקה מהאחות של פרוטוקול שקיבלתי לפני כמה שבועות מהרופאה ולהפתעתי הוא כולל ארבעה ימים של כדורי פרוגינובה החל מיום 2 למחזור. הרופאה לא הזכירה את זה בפגישה שהיתה, וגם אני למרות הקילומטראז' הארוך שצברתי בטיפולים טרם נתקלתי. האחות לא ממש ששה להסביר לי. מישהי עברה פרוטוקול דומה ויודעת להסביר מה המטרה בנטילה של התרופה דווקא בשלב זה של הפרוטוקול?
לצפיה ב-'אני'
אני
16/01/2017 | 15:22
פעמיים לקחתי פרוגינובה בתחילת פרוטוקול. אצלי זה היה כדי לתזמן את יום תחילת הזריקות כי פעם אחת הייתי בחול ופעם שניה לא יודעת למה.
איפה מטופלת? בכרמל במקרה?
לצפיה ב-'היי, כיצד ניתן לתקשר עם דר אריה ברקוביץ?'
היי, כיצד ניתן לתקשר עם דר אריה ברקוביץ?
16/01/2017 | 15:12
1
אני מטופלת חדשה שלו ומעוניינת להתייעץ איתו על עניין כלשהו
האם נהוג לסמס לו את השאלה?
הוא נתן לי רק מס פלאפון ללא כתובת מייל
תודה לעונות;)
לצפיה ב-'אם נתן לך נייד אז בטח אפשר לסמס..'
אם נתן לך נייד אז בטח אפשר לסמס..
16/01/2017 | 16:16
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי גרידה ניתן לחזור לטיפולים?'
כמה זמן אחרי גרידה ניתן לחזור לטיפולים?
16/01/2017 | 14:17
2
לצפיה ב-'אם הבטא התאפסה והרחם נקי, אחרי שתקבלי וסת'
אם הבטא התאפסה והרחם נקי, אחרי שתקבלי וסת
16/01/2017 | 14:29
1
אפשר לחזור. 
גם אני בדרך לגרידה בשבוע הבא כנראה (בינתיים מחכים שיפול טבעי). חיבוק גדול ובהצלחה! 
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה !'
תודה ובהצלחה !
16/01/2017 | 14:56
לצפיה ב-'מה מיוחד בבדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית?'
מה מיוחד בבדיקת היסטרוסקופיה אבחנתית?
16/01/2017 | 12:47
3
לפני כשנה לקחתי ציטוטק בעקבות הפסקת דופק ובבדיקות מעקב לאחר מכן נאמר לי שהכל תקין ונקי.

מאז כמה סבבי IFV נכשלו בשלב ההשתרשות, ואני מתחילה לחשוד.. שאולי זה קשור לאותה סאגה ויש משהו שמפריע.

האם בהיסטרוסקופיה אבחנתית רואים משהו שלא רואים בבדיקת אולטרסאונד רגילה? אם כן, אעשה אותה בלי שאלה
לצפיה ב-'בוודאי - ניתן לאתר הידבקויות שלאתמיד רואים בא.ס'
בוודאי - ניתן לאתר הידבקויות שלאתמיד רואים בא.ס
16/01/2017 | 13:16
או מומים מולדים כמו מחיצה קטנה
לצפיה ב-'כן'
כן
16/01/2017 | 13:16
1
ובהקשר שלך: עשויים לראות שאריות או הידבקויות שנותרו מההריון הקודם או מחיצה שעלולה הייתה לגרום להפסקת הדופק.

צר לי על האובדן, מקווה שההריון הבא יגיע במהרה ויסתיים בידיים מלאות ובאושר צרוף.
יעל
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
16/01/2017 | 14:34
לצפיה ב-'מישהי פה מטופלת בבני ציון?'
מישהי פה מטופלת בבני ציון?
15/01/2017 | 12:29
5
או הייתה?
אשמח לדעת אם יש שיתוף כספי מהכללית
במידה ולא כמה זה עולה?
אצל מי הייתה מטופלת
תודה
לצפיה ב-'ציבורי לא עולה'
ציבורי לא עולה
15/01/2017 | 16:46
4
למעט התרופות

לצפיה ב-'אם אין שיתוף של כללית אז יתנו בחינם?'
אם אין שיתוף של כללית אז יתנו בחינם?
15/01/2017 | 19:12
3
לצפיה ב-'למה שלא יהיה?'
למה שלא יהיה?
15/01/2017 | 21:05
2
לדעתי כדאי שתתקשרי למחלקה ותבררי מולם.

לצפיה ב-'בחרתי לברר פה לפני שאני אתקשר'
בחרתי לברר פה לפני שאני אתקשר
16/01/2017 | 11:32
1
באופן כללי רצתי לשמוע דעות של בנות

לצפיה ב-'את תמיד מוזמנת '
את תמיד מוזמנת
16/01/2017 | 17:40
לצפיה ב-'האם מישהי יודעת מתי חצי אוביטרל יוצא מהגוף? '
האם מישהי יודעת מתי חצי אוביטרל יוצא מהגוף?
14/01/2017 | 14:55
9
לצפיה ב-'ועוד שאלה אומרים שאחרי אוביטרל 14 יום לעשות בדיקה בטא כדי '
ועוד שאלה אומרים שאחרי אוביטרל 14 יום לעשות בדיקה בטא כדי
14/01/2017 | 14:58
7
שתצא אמינה . האם זה 14 יום מזריקת האוביטרל לפני שאיבה או 14 יום מזריקת אוביטרל אחרי החזרה . משהו לא מובן לי . תודה
לצפיה ב-'14 יום מהאוביטרל או 12 יום מההחזרה -- בטא '
14 יום מהאוביטרל או 12 יום מההחזרה -- בטא
14/01/2017 | 15:49
6
כך או כך - בהצלחה
לצפיה ב-'אבל יומים אחרי החזרה ביקשו ממני חצי אוביטרל אז עוד יומים להו'
אבל יומים אחרי החזרה ביקשו ממני חצי אוביטרל אז עוד יומים להו
14/01/2017 | 16:15
5
להוסיף ואז לספור ???
לצפיה ב-'אם הבטא חיובית אז זה לא משנה'
אם הבטא חיובית אז זה לא משנה
14/01/2017 | 16:34
4
מרגע הזריקה הערכים יורדים..ביום הבטא יתכן ויהיו כמה יחידות מהזריקה, אבל בבטא תקנית מעל 100 זה לא ממש משנה. 
לצפיה ב-'ולבדיקת הריון ביתית? '
ולבדיקת הריון ביתית?
14/01/2017 | 16:49
3
לצפיה ב-'עושים 2 אם מתחזק-חיובי, נחלש-אוביטרל'
עושים 2 אם מתחזק-חיובי, נחלש-אוביטרל
14/01/2017 | 17:09
2
ממליצה לקנות את הזוג של קליר בלו ולבדוק יום יומיים אחרי שוב.
לצפיה ב-'לא ממליצה בכלל להסתמך על בדיקה ביתית@!!!'
לא ממליצה בכלל להסתמך על בדיקה ביתית@!!!
16/01/2017 | 05:00
1
כבר קרה לי שקיבלתי פס חלש, ואחרי יומים שלילי לגמרי. נלחצתי, הקדמתי את הבטא ביום והיה בהחלט חיובי (74, כאשר הבדיקה הביתית הייתה כסו שכביכול רגישה מערך בטא 20). אכ הבטא לא עלתה תקין.. אך זה כבר משהו אחר.
גם קרה לי שאחרי הפלה התעצלתי להמשיך בבדיקות התקופתיות של הבטא לראות שמתאפסת.. והחלטתי לבדוק כל פעם ביתי וכמה ימים אחרי שכבר נהיה ללא פס ולו חלש לעשות בדיקת דם. אז אכן כל הבדיקות הראשונות הראו פס חיובי.. עד שראיתי שלילי.. הלכתי לעשות בדיקת דם ויצא 100 ומשהו...
בקיצור.. רוב הזמן הבדיקות צודקות אם לא בודקים מוקדם מידי.. אך ממש לא תמיד. ובפרט לא הייתי מתייחסת לשינויים בעוצמת פס...
לצפיה ב-'מחזקת את הדברים'
מחזקת את הדברים
16/01/2017 | 09:38
הרבה נשים מתפתות להשתמש בבדיקות הביתיות וזה לגמרי מובן לי, אבל חוץ מהעובדה שהאמינות שלהן לא 100%, חוזק הפס ממש אבל ממש לא מעיד על כלום.
יש לי חברה טובה שעם בטא 100 קיבלה פס חזק ויפה ועם בטא 800 פס שהיה יותר כמו צל שבקושי ראו, והיא כבר נלחצה.
הבדיקות הביתיות אינן כמותיות ולא תמיד יש קשר בין עוצמת הפס לרמות הבטא, ובוודאי שלא הייתי סומכת על הפרמטר הזה כדי לנטר ירידה בשאריות של בטא...
לצפיה ב-'זמנים'
זמנים
14/01/2017 | 22:33
חצי אוביטרל אמור לצאת מהגוף תוך 5 ימים ואוביטרל מלא תוך 10.
אומרים לבדוק 12 יום מההחזרה או 14 יום מההזרעה כי זה הזמן שמצפים שאם יש עובר תהיה בטא מספיק גבוהה כדי שהבדיקה תאתר אותה.
לצפיה ב-'אישור IVF הבא למכבי עזרה'
אישור IVF הבא למכבי עזרה
15/01/2017 | 11:14
15
אני חדשה בזה..
אבל יכול להיות שצריך לחכות 45 יום מהשאיבה האחרונה לקבלת אישור במכבי? אם כך רק השליחה של הבקשה היא ביום של המחזור הבא שלי ואני צריכה כבר להתחיל תרופות איך שהמחזור מתחיל ..מה אני עושה??
לצפיה ב-'תקופת המתנה'
תקופת המתנה
15/01/2017 | 11:46
11
אכן במכבי יש תקופת המתנה של 45 יום בין שאיבה לשאיבה.  הם מנחים לא להתחיל זריקות לפני קבלת התחייבות
לצפיה ב-'אבל אז אני מפספסת את הטיפול שלי הבא'
אבל אז אני מפספסת את הטיפול שלי הבא
15/01/2017 | 11:52
10
אני הבנתי שיש הפסקה של חודש וחצי מטיפול לטיפול אז זה לא מסתדר לי כל כך..
האם ניתן להגיש לפני?
לצפיה ב-'כדאי לנסות '
כדאי לנסות
15/01/2017 | 12:03
תנסי להגיש כבר היום.  אני גם לא בטוחה איך הם סופרים את 45 יום,  מיום הפקת ההתחייבות הקודמת או מיום שימוש בה בפועל.
בהצלחה
לצפיה ב-'מה שאפשר לעשות זה'
מה שאפשר לעשות זה
15/01/2017 | 12:04
לדבר עם הרופא לקחת גלולות לקצר את המחזור הזה. זה מה שחברה שלי במכבי עשתה. או לחכות לחודש הבא.
לצפיה ב-'לפי הניסיון שלי .. '
לפי הניסיון שלי ..
15/01/2017 | 12:08
7
אפשר בעקרון להגיש לפני, במכבי הם אכן מאשרים שאיבה רק אחרי 45 ימים.
אבל הם יאשרו לך את התאריך הבא שאת יכולה כבר לשאוב.
מבחינת מהירות האישור, זה תלוי באיזה סניף את במכבי. אבל בכל מקרה התאריך יהיה אותו דבר.
מה שכן עד שאין אישור תהיה בעיה עם רכישת הזריקות. כי רק ברגע שיש את הטופס 17 הם נותנים תרופות בסבסוד.

חוץ מזה מאוד מבינה לליבך, ושולחת חיבוק גדול.
אחרי תשובה שלילית אני תמיד מנסה לעשות משהו כייפי, כדי לשפר את המצב רוח. לנשום עמוק להירגע, והכי חשוב להיות אופטימית לטיפול הבא. שהוא יהיה הטיפול המנצח ������

לצפיה ב-'אני לא מצליחה להבין..'
אני לא מצליחה להבין..
15/01/2017 | 15:58
6
הייתי בטוחה שרוב הבנות מחכות חודש וחצי בין טיפול לטיפול,הרי רק הגשת הטפסים לבקשה נעשת חודש וחצי אחרי ( 45 יום משאיבה),לא לדבר על קבלת האישור שלוקח כמה ימים ואז יש את קניית התרופות.
אני לא מצליחה להבין איך כל זה מסתדר ,ואיך כל הנשים עושות כל חודש וחצי טיפול.
אני ממש לא רוצה לפספס את המחזור הבא שלי .
לצפיה ב-'אני אנסה'
אני אנסה
15/01/2017 | 16:14
את לא צריכה שיעברו 45 ימים כדי להגיש בקשה. ברגע שיש לך תשובה שלילית אפשר כבר להגיש בקשה חדשה.
התאריך שיהיה לה יהיה רק אחרי 45 יום מהשאיבה שעשית.
בדרך כלל כדי לא לפספס מחזור, נותנים גלולות. ככה ברגע שמקבלים את האישור עושים חישוב ומפסיקים לפי זה עם הרופא. הכי טוב שתצרי קשר עם הרופא שייעץ לך מה כדאי לעשות.
בהצלחה
לצפיה ב-'אולי את מתכוונת לנשים שמחזירות מוקפאים?'
אולי את מתכוונת לנשים שמחזירות מוקפאים?
15/01/2017 | 16:25
4
החזרת מוקפאים לא דורשת המתנה בין סבב לסבב, לכן נשים יכולות לעבור החזרות חודש אחרי חודש בלי הפסקות.
אחרי שאיבה אכן נדרשת תקופת המתנה של 45 יום לפני שאיבה נוספת, כך זה בכל הקופות. 
זה מעצבן, במיוחד כשסיום תקופת ההמתנה נופל בדיוק על תחילת המחזור שלך, אבל הכוונה מאחורי זה טובה, הגוף צריך להתאושש לפני שאיבה חדשה. 
שיהיה המן המון בהצלחה, וכמו שאמרו לך, אני הייתי מנסה להגיש בקשה בכל זאת...
אני לא יודעת ממתי מתחילים לספור את ה-45 יום, אז אולי יתמזל מזלך ותספיקי לקבל אישור.
לצפיה ב-'זה לא כך בכל הקופות..'
זה לא כך בכל הקופות..
15/01/2017 | 17:21
3
אני בכללית ועשיתי מיד אחרי מחזור עוד טיפול. היו לי 3 טיפולים רצופים..חודש אחד עם שתי שאיבות..בתחילת חודש וסוף חודש. במכבי מבינה שצריך לחכות 45 יום
לצפיה ב-'מוזר... גם אני בכללית'
מוזר... גם אני בכללית
15/01/2017 | 17:37
2
ולי אמרו במפורש שיש המתנה של 45 יום בין שאיבה לשאיבה.
לא התנסיתי בכך בפועל, אבל זה מה שאמרו לי בקופה (לפני כחודשיים).
לצפיה ב-'אז בפועל לא'
אז בפועל לא
15/01/2017 | 19:06
1
זה די ידוע שכללית פחות מחמירים..ובאמת אישרו כל התחייבות בלי בעיה.
לצפיה ב-'יפה, טוב לדעת. עוד סיבה להיות מרוצה מכללית. '
יפה, טוב לדעת. עוד סיבה להיות מרוצה מכללית.
16/01/2017 | 09:39
לצפיה ב-'גם אני במכבי וגם אני צריכה לחכות 45 יום'
גם אני במכבי וגם אני צריכה לחכות 45 יום
16/01/2017 | 00:04
ויוצא שאני צריכה לדלג \ לוותר על מחזור אחד   אך כמו שאני רואה את זה זה מאפשר לי ולגוף שלי מנוחה, מאוד נחוצה, של שבועיים לפני שמתחילים שוב .  ובין ההמתנה לתור לרופא - כשבועיים והפרוטקול הארוך שהתחלתי מיד לאחר התור לא מרגישה שפיספסתי . וכמו כן להתחיל פרוטקול חדש מיד לאחר שמקבלים תשובה שלילית נראה לי מאוד קשה נפשית ופיזית. 
בנוגע לתרופות - את התרופות לסבב החדש קנתי עוד כשאישור לסבב הקודם היה בתוקף ולכן היה לי את הסיבסוד
לצפיה ב-'איזה תרופות את צריכה? אולי מישהי פה יכולה להשאיל לך...'
איזה תרופות את צריכה? אולי מישהי פה יכולה להשאיל לך...
16/01/2017 | 04:42
1
אבל תעשי את זה רק עם את בטוחה ב100% שאין סיכוי שלא יאשרו כי חבל לקחת תרופות סתםולהפסיק באמצע... (אגב, התנאים היבשים לאישור מאוד ברורים.. דורשים להיות פחות מגיל מסויים, 45 יום לפחות מטיפול קודם, מקסימום 4 שאיבות בשנה קלנדרית, ויש כמוץ מסויימת של שאיבות ללא החזרות שאחריה יש לקבל אישור וועדת חריגים, הנוסף כשיש מדדים בעייתיים של רזרבה שחליתית או בעיות רפואיות מסויימות לעיתים הקופה גם עושה בעיות)
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
16/01/2017 | 08:42
מקסימום שאיבות (4 או 6, תלוי בגיל) במכבי לפי שנה צפה ולא שנה קלנדרית

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה