לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2572325,723 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'שאלת בטא..'
שאלת בטא..
19/09/2017 | 13:41
2
אני כבר שנתיים וחצי בטיפולים ובחיי שבחיים לא אבין מה קורה עם הבטא הזו
אז אחרי החזרה היתה בטא של 144 בראשון והיום בטא 282.
אני ישר התבאסתי כי זו לא הכפלה של 288 והאחות אמרה לי לשמוח ושהכל בסדר...

יש מצב לאופטימיות?
לצפיה ב-'בהחלט ��'
בהחלט ��
19/09/2017 | 17:28
שנה טובה
לצפיה ב-'לא מבינה את האחיות האלה'
לא מבינה את האחיות האלה
19/09/2017 | 17:39
גם אצלי ביום 13 אחרי החזרה עם בטא של 73 אמרו לי לשמוח ובלב ידעתי שזה לא טוב ובאמת הסתיים בכימי.
הכפלה טובה היא של 2.5 לפחות. 2 בדיוק זה לא משהו ופחות מ 2 עוד פחות טוב.
האינטואיציה שלך נכונה. חכי עם החגיגות. שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'אני לאחר החזרת מוקפא.. משיטוט באינטרנט מצאתי את הכתבה להלן'
אני לאחר החזרת מוקפא.. משיטוט באינטרנט מצאתי את הכתבה להלן
18/09/2017 | 10:40
6

מצויין בה כי אסור להגיע לאורגזמה עד בדיקת דופק... זה אמיתי?.. בחיים לא שמעתי על זה!
לצפיה ב-'זה ממש לא חד משמעי'
זה ממש לא חד משמעי
18/09/2017 | 13:40
יש רופאים שאומרים זאת אבל יש הרבה כאלה שסבורים אחרת.
הדעות חלוקות מאוד בקיצור.
תלכי עם מה שאת מרגישה או עם מה שהרופא שלך מנחה.
בהצלחה
לצפיה ב-'הרופא שלי הנחה אותנו'
הרופא שלי הנחה אותנו
18/09/2017 | 13:48
1
לא לקיים יחסי מין שבוע לאחר ההחזרה.
לצפיה ב-'יש היגיון בזה'
יש היגיון בזה
19/09/2017 | 06:59
לצפיה ב-'אנדוקרינולוג ?????? מה הקשר??'
אנדוקרינולוג ?????? מה הקשר??
18/09/2017 | 20:39
1
לארוך הכתבה זה איש המקצוע ...
באיזה ייקום אנדו עושה החזרות ?
לצפיה ב-'נכון? כל הכתבה נראית לא מקצועית בכלל..'
נכון? כל הכתבה נראית לא מקצועית בכלל..
19/09/2017 | 10:19
לצפיה ב-'אני אחרי החזרה ושאלתי את פרופסור זיידמן על יחסי מין'
אני אחרי החזרה ושאלתי את פרופסור זיידמן על יחסי מין
19/09/2017 | 17:02
ואמר שאין שום מניעה לקיים יחסי מין וזה אפילו טוב כי מחקרים הראו שזה גרם לשיעור הריונות גבוהים עקבות זה.. זה משחרר את הגוף ומרגיע
לצפיה ב-'בטא 15?? 11 יום לאחר החזרת עובר אחד בן 3 ימים'
בטא 15?? 11 יום לאחר החזרת עובר אחד בן 3 ימים
19/09/2017 | 11:47
7
16 יום לאחר הזרקת אוביטרל
E2 - 932 PMOL
פרוגסטרון - 44 NMOL
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות לעליה יפה!'
מחזיקה אצבעות לעליה יפה!
19/09/2017 | 11:51
4
לצפיה ב-'כתוב לי 15 Indeterminat , נראה לי כימי, לא?'
כתוב לי 15 Indeterminat , נראה לי כימי, לא?
19/09/2017 | 12:00
3
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שכימי'
רוב הסיכויים שכימי
19/09/2017 | 12:08
1
אין מה לעשות אלא לבדוק אם יש הכפלה.
לצפיה ב-'גם לדעתי רוב הסיכויים שכימי'
גם לדעתי רוב הסיכויים שכימי
19/09/2017 | 13:33
ההריון שלי התחיל עם בטא נמוכה שפשוט קפצה ממש מהרכל יומיים. מ 8 ל 33 ומ 33 ל 120 ואני בשבוע 23. מאחלת לך שזה המקרה גם פה
לצפיה ב-'מעולם לא שמעתי על INDETERMINAT בהקשר של בטא'
מעולם לא שמעתי על INDETERMINAT בהקשר של בטא
19/09/2017 | 13:08
קצת מוזר, לא?
בעיקרון 15 זה נמוך אבל אולי בגלל שזה 11 יום אחרי עוד יש סיכוי?
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'ואני אומרת שיש סיכוי'
ואני אומרת שיש סיכוי
19/09/2017 | 15:16
אצלי 14 יום אחרי החזרת מוקפא בן 3 ימים נמדדה בטא 75. הייתי בטוחה שזה כימי אבל הנה הגעתי לחודש שביעי ב"ה. 
לא חורצים גורל של הריון לפי בטא בודדת. חכי בסבלנות לבדיקת הכפלה.
לצפיה ב-'אוף, לא מספיק שבוטלה לי החזרה נוספת כי הייתי חולה עכשיו הלחץ'
אוף, לא מספיק שבוטלה לי החזרה נוספת כי הייתי חולה עכשיו הלחץ
19/09/2017 | 16:59
לפני החג... איזה כיף בכלל הייתי אמורה לבדוק מחר ובדקתי היום כי מחר אין לי איפה וגם אמרתי לעצמי שזה בטח שלילי כי השתעלתי כמו חמור, אז עדיף שאבכה יום לפני ולא בחג עצמו... עכשיו סתם יש לי עוד יום של לחץ ודיכאון. פעם ראשונה שזה לא שלילי כשנה וארבעה חודשים מאז ההפלה הארורה ההיא... מישהו יושב וכותב מערכון
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:13

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מה הסיכוי שלנו? יש דופק, אבל העובר קטן '
מה הסיכוי שלנו? יש דופק, אבל העובר קטן
19/09/2017 | 13:16
4
רצינו לפתוח שנה חדשה בבשורות טובות למשפחה, אבל כבר לא בטוחים מה ואם כדאי לספר.
הריון שהתחיל בבטא 19, הכפלות טובות חוץ מהאחרונה, שעליה אמרו לנו במחלקה שמעל 1000 כבר לא מצפים להכפלה כל יומיים. 
אני בשבוע 6+3, העובר מתאים לגודל של 5+5, היה דופק. הרופאה אמרה שיש סיכוי שלא תקין, ולחזור עוד שבוע. לא ברור לי איך דופק ועובר כזה קטן הולכים ביחד.

למישהי יש ניסיון עם עובר כזה? הדופק לכאורה כן מתאים לשבוע, אבל הבנתי שבשבוע מוקדם הפרש ימים הוא משמעותי.
איך אני מעבירה את החג ככה?
לצפיה ב-'הייתי ממתינה עם הבשורות לסוכות'
הייתי ממתינה עם הבשורות לסוכות
19/09/2017 | 13:30
קשה לדעת מה יהיה גורל ההריון בשלב זה. הסטייה בהחלט לא קטנה יחסית לשבוע.
הבת שלי בשלב זה היתה קטנה ביומיים-שלושה באולטרסאונד והגדירו את זה כסטייה במדידה. רק להמתין למרות שיודעת שקשה. אולי לקפוץ למוקד בין לבין
לצפיה ב-'באמת לא מצפים להכפלה אחרי 1000'
באמת לא מצפים להכפלה אחרי 1000
19/09/2017 | 13:49
מקווה בשבילך שהמדידה היא סטיה כי בהחלט בשלב כזה מוקדם, סטיה של כמה מ"מ עם היד עלולה לגרום לסטיה של כמה ימים בעובר.
מה גם שאת צודקת שעובר כזה קטן לא אמורים לראות לו דופק. דופק בדרך כלל משבוע 6 ו.. אני תמיד הגעתי בשבוע 7 לבדוק כי אז זה באמת נכון.
מחזיקה לך אצבעות.

אני דתיה אז נוטה להתפלל. אבל את יכולה כל תחינה/בקשה/תפילה שעולה לך בראש אם את מאמינה. לבקש שהשנה הזו תהיה השנה המנצחת שלך.

בהצלחה!
לצפיה ב-'עידוד'
עידוד
19/09/2017 | 15:17
1
בתקופה הזו יש סטייה של עד ארבעה ימים פלוס מינוס בזיהוי הגודל, כי העובר ממש פיצפון (פחות מסנטימטר!).
אם היה דופק, יש בהחלט מקום לאופטימיות. 
חג שמח ושנה טובה!
לצפיה ב-'בהחלט מעודד! תודה לכן על התמיכה...'
בהחלט מעודד! תודה לכן על התמיכה...
19/09/2017 | 16:01
אעדכן אחרי האס הבא.
שנה טובה לכולן ורק בשורות טובות!
לצפיה ב-'שיטת ברטוב - מידע מחוויה אישית?'
שיטת ברטוב - מידע מחוויה אישית?
19/09/2017 | 13:14
1
היי, מישהי פה עשתה מיון זרע אצל ברטוב ?
אנחנו מטופלים במדיקל והחודש החלטנו לנסות (בהכוונת הרופאה). מקבלים הנחיות שונות מהמדיקל והמרפאה של ברטוב, אולי מישהי התנסתה ויודעת - מתי צריך להגיע לברטוב ומתי להביא את הזרע למדיקל ? האם זה כמו בשאיבה רגילה, צריך לבוא איתו לפני שהשאיבה מתחילה? 
(הבנתי שתהליך המיון לוקח כמה שעות). תודה!
לצפיה ב-'אני. ויש לי בן מהשיטה הזו'
אני. ויש לי בן מהשיטה הזו
19/09/2017 | 13:55
לפני הטיפול עם הבן שלי עשיתי טיפול IVF איקסי רגיל ולצערי חוויתי הפלה. אחריו הוספנו מיון בברטוב, ויש לי ילד בן 9 חודשים.

ביום השאיבה אתם מגיעים למרכז ברטוב ונותנים שם את הזרע במקום במעבדה במדיקל. הזרע נכנס לתהליך של מיון שלוקח כמה שעות ואתם נוסעים למדיקל לשאיבה. 
אגב, מראש אתם מתאמים עם ברטוב לגבי שעת השאיבה והם יגידו לכם מתי להגיע. אצלנו גם היו צריכים 2 נתינות בגלל ימי התנזרות ארוכים (אנחנו דתיים אז היה עניין של הטבילה והטהרה). שלחתם בדיקות זרע לשם? אמורים לתת לכם הוראות בהקשר לנתינה של אותו יום לפי זה.

אחרי השאיבה אתם מודיעים למרכז ברטוב לגבי מספר הביציות שנשאבו והם מצידם יחפשו מספיק זרעים טובים כדי להפרות את הביציות. כשהכל מוכן הם מתקשרים אליכם ומבקשים שבעלך יגיע. 
בעלי נסע מהמדיקל לפתח תקווה, לקח את המיכל עם הזרע הממויין ואז חזר למדיקל להביא את הזרע למעבדה, שם הפרו אותו.

ברכות על זה שאתם מטופלים במדיקל. הם נותנים את הנשמה והבשילו לי 9 ביציות שכולן לא היו בשלות. בזכותם היה לי סיכוי לטיפול.
הם והמרפאה של ברטוב היו השליחים הטובים שלנו לנסיך המהמם.

בהצלחה רבה ואם את צריכה עזרה, כל עזרה, רק תגידי.
לצפיה ב-'נוזל ברירית הרחם תחת אסטרופם'
נוזל ברירית הרחם תחת אסטרופם
19/09/2017 | 09:59
2
שלום בנות,אני בסבב החזרת מוקפאים מקבל אסטרופם 2 בוקר ו2 ערב....ב2 באולטרסאונד האחרונים ראו נוזל ברירית הרחם... באולטרסאונד שבתחילת המחזור וביום 8 למחזור לא ראו את הנוזל....
צילום רחם מלפני 3 שנים היה תקין ללא ניתוחים
משהיא נתקלה בתופעה? יודעת ממה היא יכולה לנבוע? יכול להיות קשור לאסטרופם? האם יש סיכוי להריון ככה?
תודה רבה 
לצפיה ב-'לי היה נוזל ברירית הרחם מגונאל'
לי היה נוזל ברירית הרחם מגונאל
19/09/2017 | 10:23
יומיים אחרי שהפסקתי את הגונאל הנוזל נספג והמשכתי את הסבב. הרופאה שלי לא יכלה לומר בוודאות שזו תגובה לא טובה לגונאל אבל לדעתי זה מה שזה היה. אגב, באותו הסבב נקלטתי אך לצערי ההריון נפסק בשבוע 6+.
בשאר הסבבים לא קרה לי שוב שהיה נוזל ברירית הרחם (כמובן שלא השתמשתי יותר בגונאל מחשש שהגוף שלי לא מגיב אליו טוב).
בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'מוכר מאוד'
מוכר מאוד
19/09/2017 | 11:22
ריבוי נוזלים הוא תופעת לוואי של האסטרופם.
לפי דעתי, ואני לא רופאה, הרירית אינה מיטבית בסבב כזה, וכדאי לעשות החזרה על בסיס טבעי.
לצפיה ב-'גירוי יתר וכאבי בטן חזקים'
גירוי יתר וכאבי בטן חזקים
19/09/2017 | 08:33
1
היי,
עברתי שאיבה שלשום ויצאו 7 ביציות (אם כי נצפו 12 זקיקים). למחרת השאיבה כאבה לי הבטן אבל לא משהו יוצא דופן. שתיתי אותו יום שני ליטר. היום כ-20 דקות אחרי שקמתי בבוקר תקפו אותי כאבי בטן חזקים שהלכו והתגברו. הייתי מחוץ לבניין כשהרגשתי שאני לא מסוגלת ללכת יותר. איכשהו הגעתי הביתה, שכבתי, שתיתי ליטר מים. לקח זמן עד שהכאבים נרגעו אבל עכשיו אני מרגישה ממש בסדר. עדיין שוכבת ושותה. אין לי חום/הקאות/שלשולים. 
הרופא שלי עוד לא חזר אליי.
זה אומר שיש לי גירוי יתר שחלתי נכון? מה אתן ממליצות לעשות? מהניסיון שלכן... איזו השפעה יש לזה על הטיפול וההחזרה? כמה זמן גירוי יתר נמשך? כמה ימים? כמה שבועות?
אשמח לשמוע עצות/לקבל מידע... 
לצפיה ב-'לכי למוקד נשים בקופה שלך..'
לכי למוקד נשים בקופה שלך..
19/09/2017 | 10:31
גם לי זה קרה בזמנו. לא היה לי גירוי יתר, אבל כאב לי מאוד- לא יכולתי ללכת/לשבת אפילו לשכב כאב לי..
אם יש סיכוי לגירוי יתר בד"כ רואים את זה בבדיקות דם (נראה לי בESTRADIOL (E-2) 
לי כמעט היה גירוי יתר והרופא נתן לי איזה כדור.. לא זוכרת איזה
לצפיה ב-'שחלות פוליציסטיות'
שחלות פוליציסטיות
18/09/2017 | 16:54
2
היי בנות,
אני חדשה פה. לאחר חצי שנה של נסיונות פניתי לרופא נשים שזיהה מספר רב של זקיקים ובישר לי שיש לי שחלות פוליציסטיות ושאני צריכה להתחיל טיפולים. אני לא מצליחה להירגע ולהפסיק לבכות. אשמח לשמוע סיפורי תקווה מבנות פוליציסטיות שהצליחו להיכנס להריון.
בנוסף, בבדיקת הus שלושה שבועות אחרי קבלת המחזור עובי רירית הרחם היה 0.54. זה הגיוני? זה לא נמוך מידי??
ידוע לכן לאיזה טיפול יפנה אותי רופא הפוריות?
תודה רבה! אשמח לתשובות

לצפיה ב-'לא גזר דין מוות, בהחלט אפשרי להיכנס להריון'
לא גזר דין מוות, בהחלט אפשרי להיכנס להריון
18/09/2017 | 21:27
רוב הסיכויים שבהתחלה תקבלי כדורים שנקראים איקקלומין להגברת ביוץ, אם חלילה לא יעזור, אז נותנים זריקות להבשלת ביציות ולגרימת ביוץ, משלבים עם טיפולי הזרעה. רק אם זה לא עזר אחרי כמה וכמה סבבים אז מתחילים בירורים יותר רציניים ובמידת הצורך עושים הפריה. 
יש גם נשים עם שחלות פוליציסטיות שנכנסות להריון גם בלי שום עזרה. 
מקווה שיצליח לך מהיר.

לצפיה ב-'הריון ושחלות פוליצסטיות'
הריון ושחלות פוליצסטיות
19/09/2017 | 10:27
הי Noa
חברה שלי עם שחלות פוליצסטיות שאובחנה כבר בגיל העשרה, נכנסה להריון טבעי בגיל 38+ כך שיש סיבה לאופטימיות.
לגבי עובי הרירית זה משהו שצריך לעקוב אחריו ולבחון.
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'שחלות פוליצסטיות... זריקות גונאל'
שחלות פוליצסטיות... זריקות גונאל
17/09/2017 | 16:58
4
היי בנות יקרות. אני מזה כ3 שבועות מזריקה גונאל f. התחלתי עם מינון 62.5 ליום ולאט לאט העלו לי מינון ל100 ליום. כל 3 ימים עושה ב.דם ומעקב זקיקים.. וכולם קטנים :((
למישהי שיש שחלות פוליצסטיות והיתה בתהליך של הזרעה.  האם אכן הגונאל גרם לביוץ?? אני ממש מיואשת בכל שאת 3 שבועות זריקות ואין זקיק עדיין ועכשיו נכנסים חתקופה של חגים אז בכלל לחץ! תודה לעונות וחג שמח לכולן
לצפיה ב-'הקטע בשחלות פוליציסטיות'
הקטע בשחלות פוליציסטיות
18/09/2017 | 13:27
3
שאפשר בקלות להגיע לגירוי יתר. 
אני עם שחלות פוליציסטיות ויכולה להגיד שברוב הסבבים היה מצב כמעט של גירוי יתר והייתי צריכה בלי סוף מים.
לכן מתקדמים לאט-לאט.
לצפיה ב-'יואו באמת כל הזמן תחושת צמא'
יואו באמת כל הזמן תחושת צמא
18/09/2017 | 15:34
2
תודה על המענה. באמת כל הזמן אני מרגישה צמא. מה התסמינים של גירוי יתר מלבד צמא?? וכמה זמן מותר להזריק לאורך זמן ברציפות עד שיהיה ביוץ.? אני כבר 3 שבועות מזריקה רצוף.

לצפיה ב-'את האמת לא יודעת אם יש קשר לצמא'
את האמת לא יודעת אם יש קשר לצמא
19/09/2017 | 00:07
1
צריך לשתות כי... שכחתי את האמת. יש שם איזה קשר לנוזלים.
גירוי יתר בא כאשר רמת ההורמונים היא מאוד גבוהה.
מה התסמינים של גירוי יתר? אצלי פעם הבטן כאבה. פעם לא כאב כלום, אבל ההורמונים היו בשמיים.
אין קשר לכמה זמן אפשר להזריק, הרי את לא סתאם מזריקה. את בטח מזריקה ועושה בדיקות. וככה מתקדמים לאט-לאט. את גם מזריקה מינונים נמוכים. אם תזריקי הרבה זה מאוד מסוכן, יכולים להבשיל מלא זקיקים ביחד. ואז השחלה תיהיה ענקית. הסכנה בשחלה ענקית שהיא יכולה להסתובב. 
מקווה שאני לא מתבלבלת בכלום.
אני פשוט באיזה שלב עזבתי התעניינות בנושא והייתי עושה מה שהרופא שלי אמר. והרופא שלי תמיד היה רגוע.
לצפיה ב-'תודה וחג שמח'
תודה וחג שמח
19/09/2017 | 14:22
לצפיה ב-'לגבי פיפל'
לגבי פיפל
18/09/2017 | 13:54
3
לקראת סבב חדש, הרופאה אמרה שהיא רוצה  שאני אעשה פיפל, למרות שכל הערכים היו תקינים בכל ההחזרות שעברתי (טוב חוץ מבטא...כמובן) ולא הייתה בעיה עם רירית הרחם. הבנתי ממנה שלפעמים זה עוזר לקליטה טובה יותר?
מישהי עברה ויכולה קצת להסביר מה אני הולכת לעבור? ואם זה באמת אפקטיבי כמו שזה נשמע?
גם קראתי שזה כואב- זה נכון? כי הבנתי שעושים את זה בלי הרדמה..

תודה לעונות!
לצפיה ב-'פעולה קטנה, אין מה לחשוש'
פעולה קטנה, אין מה לחשוש
18/09/2017 | 14:37
אני עברתי את הפעולה פעמיים ובשני הסבבים שלאחר הפעולה נקלטתי. לעומת 7 סבבים אחרים בהם לא עשו לי את הפעולה ולא נקלטתי. הפעולה היא לוקחת בדיוק דקה, את יושבת בכיסא גניקולוג, מכניסים קטטר דק דק דק ועושים איתו סריטה ברירית הרחם. יש טיפה כאבים אחרי זה למשך איזה חצי שעה ואחרי זה עובר. אם את רוצה את יכולה לקחת אקמול לפני פעולה כמו שעושים לפני צילום רחם, אבל לא חייב.

לצפיה ב-'פעמיים פיפל = פעמיים הריון '
פעמיים פיפל = פעמיים הריון
18/09/2017 | 22:57
לא התפתח לכלום אבל לפחות משהו זז שם
בהצלחה
לצפיה ב-'פיפל'
פיפל
18/09/2017 | 23:06
כמו כאבי מחזור חזקים, פעולה קצרה מאוד. ממש בקטנה.
עשיתי פיפל בהחזרה השישית ושני העוברים נקלטו (בפעמים הקודמות שלילי).
יש לי ילדה שייתכן והיא בזכות הפעולה.
לצפיה ב-'חדשה פה, האם רק לי זה קרה?'
חדשה פה, האם רק לי זה קרה?
18/09/2017 | 14:19
3
בת 32 2 ילדים ב"ה עם הריונות תקינים, מנסים כשנה הריון 3 ללא הצלחה! אציין שבשני הראשונים נקלטתי מיד לאחר הפסקת גלולות ועכשיו אני כשנתיים ללא שום אמצעי מניעה ולא נקלטת, האם מישהי חוותה דבר כזה? מרגישה שהפסקת הגלולות הן אלו שהשפיעו לקליטה מהירה. הרופא טוען שאין קשר! עשינו את כל הבדיקות האפשריות (הורמונים ,דם, זרע,צילום רחם) הכל תקין! השלב הבא זה מרפאת פוריות. ממש חוששת... אשמח לתובנות
לצפיה ב-'את בפורום פוריות'
את בפורום פוריות
18/09/2017 | 20:03
2
כך שמן הסתם, את לא היחידה שלה זה קורה.... לרבות כאן זה קורה לפני שיש ילדים בבית.
התובנות הן אכן לפנות לרופא פוריות, אשר יבצע מעקב זקיקים ותזמון יחסים או הזרעה וייתכן וישלח אתכם לבדיקות נוספות.
בהצלחה !
לצפיה ב-'נכון לצערי'
נכון לצערי
18/09/2017 | 20:26
1
נכון בזה את צודקת, לצערנו אני לא לא היחידה שמחכה, אבל כוונתי הייתה האם אני היחידה שמרגישה שהגלולות עזרו לה בסופו של דבר להכנס להריון? פעמיים קרה לי שחודש חודשיים לאחר שהפסקתי גלולות נכנסתי להריון. ועכשיו מנסים ומנסים וכלום...

לצפיה ב-'אין לזה שום בסיס מדעי.. לעניין עם הגלולות'
אין לזה שום בסיס מדעי.. לעניין עם הגלולות
18/09/2017 | 21:13
זה לא מה שעזר לך.
מה שקרה לך זה לגמרי יד המקרה..
לצפיה ב-'ציטוטק'
ציטוטק
15/09/2017 | 21:21
14
אז לצערי נאלצתי לקבל ציטוטק ביום רביעי (4 כדורים נרתיקית)
בלילה שבין רביעי לחמישי כאבים קשים ודימום מאסיבי...ומאז רק הכתמות...
אני קראתי שיש לצפות לדימום מאסיבי לאורך יותר זמן...
האם זה מעיד על כך שהציטוטק לא לגמרי השפיע?
האם זו רק הפוגה ולצפות לגל דימום מאסיבי נוסף?
יכול להיות שבדימום של כמה שעות יצא הכל? (שבוע 8 עובר שתואם שבוע 6)
לצפיה ב-'היה לי מקרה דומה'
היה לי מקרה דומה
15/09/2017 | 22:25
1
מנה ראשונה של ציטוטק עם כאבים חזקים מאוד ודימום ממש חזק לכמה דקות - נפלט השק ( הרגשתי ממש גוש גדול יוצא). דימום בימים לאחר מכן לא היה משהו חזק במיוחד. לאחר מנה שניה שוב דימום לא חזק מאוד. לאחר מנה וגינלית כמעט שום דימום. נשארה שארית שהיה ספק אם תצא. לאחר מחזור ( לא חזק בכלל) עשיתי הסטרו והכל יצא נקי !! הפתעה ... לפעמים זה עובד בדרכים משונות...
לצפיה ב-'מעודד שלא היית צריכה גרידה'
מעודד שלא היית צריכה גרידה
15/09/2017 | 22:39
אבל אני מבינה שהיה צורך במנה נוספת של ציטוטק שזה פחות מעודד :/
לצפיה ב-'לא חייב להיות דימום מאסיבי כל הזמן'
לא חייב להיות דימום מאסיבי כל הזמן
16/09/2017 | 13:55
5
גם אצלי הדימום החזק נמשך כמה שעות ויממה אחרי הציטוטק נשארו ממש טיפטופים, זה לא הפריע לשק לצאת, וכעבור כשבוע פתאום "נפתח הברז" - הדימום התחזק שוב לעוד כיממה וכנראה נפלטו השאריות. 
בכל מקרה אחרי 2-4 ימים את אמורה לחזור לביקורת אולטרסאונד, אז יחליטו האם את צריכה מנת ציטוטק נוספת או לא (אני קיבלתי).
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
16/09/2017 | 14:52
4
אכן חוזרת ביום שני לביקורת , מאוד מקווה שלא אצטרך מנה נוספת..ואם כן אז שיסתיים בזה ולא יהיה צורך בגרידה
לצפיה ב-'מנה שנייה זה נורא'
מנה שנייה זה נורא
16/09/2017 | 17:56
3
בזמנו אמרו לי בבי"ח שיותר ממחצית הנשים נזקקות למנה שנייה לסילוק השאריות, ולרובן זה מצליח.
האפקט של המנה השנייה הוא גם הרבה יותר נסבל מבחינת תופעות הלוואי, אם היו לך.
העיקר שתזכי להריון תקין כבר בסבב הבא. 
לצפיה ב-'אמן! תודה '
אמן! תודה
16/09/2017 | 18:48
2
לצפיה ב-'אוי ואבוי... התכוונתי שמנה שנייה זה *לא* נורא '
אוי ואבוי... התכוונתי שמנה שנייה זה *לא* נורא
18/09/2017 | 00:48
1
מצטערת על הכותרת המלחיצה.  רק עכשיו ראיתי את זה.
לצפיה ב-'חחח הבנתי מההקשר ;)'
חחח הבנתי מההקשר ;)
18/09/2017 | 08:20
לצפיה ב-'מקווה לעודד קצת בסיטואציה הלא פשוטה הזאת'
מקווה לעודד קצת בסיטואציה הלא פשוטה הזאת
16/09/2017 | 20:38
5
עברתי פעמיים הפלה עם ציטוטק, בשתי הפעמים הכל יצא בפעם אחת
הפעם הראשונה היה דימום מסיבי בלילה הראשון, למחרת היו דימומים קלים וכבר יצאתי החוצה להסתובב
בפעם השניה, כמעט ולא היה דימום אבל אולי בגלל שהיה שק ריק 
בכל מקרה, כפי שציינתי בשתי הפעמים זה נגמר במנה אחת ולא היה צורך בהתערבות נוספת, מקווה שזה יסתיים ככה גם אצלך וההריון המיוחל יגיע במהרה ויסתיים בידיים מלאות 
לצפיה ב-'לגמרי מעודד'
לגמרי מעודד
16/09/2017 | 21:33
4
תודה! מקווה שגם אותי יעדכנו ביום שני שאין צורך במנה נוספת...
תודה, בע"ה הריון בריא ותקין לכולנו במהרה! ��
לצפיה ב-'יש עדכונים, רחליקו?'
יש עדכונים, רחליקו?
18/09/2017 | 13:43
3
לצפיה ב-'נתנו לי היום מנה שניה :('
נתנו לי היום מנה שניה :(
18/09/2017 | 15:29
2
שק ההריון נפל אבל נשארו המון קרישי דם ורירית של 20 מ"מ אז הרופאה אמרה שחייבים מנה נוספת...מקווה שאחרונה ומקווה שהדימום והכאבים לא יהיו באותה עוצמה כמו בפעם הראשונה
לצפיה ב-'מקווה גם'
מקווה גם
18/09/2017 | 16:51
1
תחזיקי מעמד.
שנה טובה ומתוקה, ובשורות טובות בקרוב.
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
18/09/2017 | 16:57
שנה טובה ובשורות טובות לכולנו במהרה בע"ה!
לצפיה ב-'Fsh 21.6'
Fsh 21.6
16/09/2017 | 01:37
7
שלום לכולן,
אני פעם ראשונה פה.
עשיתי בדיקת פרופיל הורמונלי. fsh יצא 21.6. התקשרו אלי ואמרו לי שהקופח לא מאשרת טיפולי ivf עם fsh ככ גבוה.
נלחצתי נורא, שאלתי פרטים, מה זה בדיוק אומר שזה גבוה. לא אמרו הרבה. אמרו לי לחזור על הבדיקה. אחכ התקשרו שוב ואמרו שלא מספיק הבדיקה הזאת אלא שולחים לי הפניה למה שצריך.
אני מאוד לחוצה ודואגת. זה היה לפני יומיים ומאז לא ישנה.
מישהי יכולה לתת לי יותר פרטים (עדיף מרגיעים) לגבי העניין?
למשל מה צריך לעשות כדי שהבדיקות ייצאו טוב כדי שיאשרו לי טיפולים.
וגם אם הבדיקות לא טובות איזה עוד אפשרויות יש לי? טיפולים פרטיים?
תודה מראש על כל התייחסות, מקווה שיהיה בסדר!

לצפיה ב-'באיזו קופה את?'
באיזו קופה את?
17/09/2017 | 09:08
2
Fsh 21 זה די גבוה, אבל אם זו בדיקה חד פעמית שווה לחזור עליה.
בת כמה את?
אני מניחה שהקופה רוצה שתבצעי בדיקה של amh, שנותן אידיקציה למצב הרזרבה השחלתית (כמה ביציות עוד נשארו).
לפעמים עדיף לבדוק את זה פרטי.
כי אם יוצא גבוה יש קופות שלא יאשרו טיפולים בשום אופן, אבל אם יוצא תקין זה יכול לשמש לטובתך כדי לאשר טיפולים.

לצפיה ב-'עוד שאלות..'
עוד שאלות..
17/09/2017 | 15:46
1
תודה על התשובב.
אני במכבי. אני בת37.
מה הכוונה שאם amh יוצא גבוה יש קופות שלא יאשרו טיפולים בשום אופן?
ואם אני עושה בפרטי ולא יוצא טוב אז יש אפשרויות להוריד את זה?
ויש לך מושג כמה עולה לבצע בדיקות כאלה באופן פרטי? אפשר בכל בי"ח פרטי?
כבר אישרו לי שני סבבי ifv בכל אחד מהם נולד תינוק. (למרות שהיו מעט מאוד ביציות).
זה משנה מבחינת אישור טיפולים במכבי?
תודה שוב
יעל

לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
17/09/2017 | 23:20
במכבי, אם יש תוצאה לא תקינה של amh לא מאשרים טיפולים.
לכן כדאי לדעת מה התוצאה לפני שלקופה יש את התוצאה.
אם תקין-אפשר לשלוח.
אם לא תקין-לא לשלוח ולהילחם בעצם הדרישה. ולהתייעץ עם הרופא המטפל מה לעשות.

הבדיקה לא מאוד יקרה. אפשר לבצע בבתי החולים הפרטיים.
לצפיה ב-'תעברי פה בין ההודעות'
תעברי פה בין ההודעות
17/09/2017 | 14:09
לא מזמן הייתה פה הודעה על זה ש fsh ירד ל-10 ונראה לי זו הייתה הודעה עם כותרת שמבשרת משהו שמח.
לפי דעתי כדאי לעבור פה בין ההודעות.
לצפיה ב-'מה עם ערך האסטרדיול?'
מה עם ערך האסטרדיול?
18/09/2017 | 14:01
2
שווה לחזור על הבדיקה. אישית, אני נגד בדיקת AMH. היא לא תיתן לך הרבה, חוץ מלדאוג.
FSH הוא תנודתי, ולכן מצטרפת להמלצה לבצע שוב, עדיף לא בקופת החולים. כמו כן, הערך נמוך יותר ביום הראשון לווסת.
בנוסף, כדאי לפנות לרופא. מניחה שיהיו לו רעיונות. לפעמים גלולות עוזרות לאזן את הגוף מחדש.
שתהיה שנה טובה ומתוקה,
ונקרא ממך בשורות טובות בקרוב, אמן.

לצפיה ב-'Amh'
Amh
18/09/2017 | 14:49
1
לגבי amh אני לא רואה שיש לי אפשרות לבחור לא לעשות. אלה התנאים של מכבי לא? הייתי רוצה לדעת אם באמת אני חייבת לבצע את הבדיקה ואם כן איזה תוצאות מתאימות מבחינתם ויאשרו לי טיפולים.
לגבי האסטרדיול. לא ביקשו לעשות הפעם אז כניראה הוא לא מדד בשבילם.
לצפיה ב-'כשהייתי במכבי לא ביקשו'
כשהייתי במכבי לא ביקשו
18/09/2017 | 16:53
אם לא ביקשו ממך מפורשות, אין בשביל מה לעשות. הבדיקה הזו לא נותנת הרבה...
FSH ללא אסטרדיול הוא ערך לא מדויק.
לצפיה ב-'שאלה מסקרנות למי שיודעת.. בעניין תרומת זרע'
שאלה מסקרנות למי שיודעת.. בעניין תרומת זרע
18/09/2017 | 15:21
2
האם מאשרים לאשה נשואה לקבל תרומת זרע בבנק הזרע? למשל אם יש בעיה חמורה בזרע של בעלה?..

תהיתי.
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
18/09/2017 | 15:35
1
זה היה ייעודם המקורי של בנקי הזרע בעידן בו אמהות יחידנית וחד-מינית עוד לא היו דבר נפוץ.
לגבי הפרוצדורה תפני לבנק עצמו לקבלת פרטים.
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
19/09/2017 | 09:59
לצפיה ב-'ירידה בערכי בטא'
ירידה בערכי בטא
18/09/2017 | 10:45
2
שלון. אני לאחר ivf. בת 41 וחצי . בטא יצאה בתחילה 85. לאחר ארבעה ימים בטא יצאה 65. כנראה שמדובר בהיריון כימי ?
מה יש לכן חומר על זה ?  משהו שאולי יכול לעודד?
תודה ...
דפנית
לצפיה ב-''
18/09/2017 | 12:59
היי, לצערי הריון כימי.
ירידה בבטא אינה יכולה לבשר טובות. מה שכן, הריון כימי יכול לבשר על כך שבקרוב מאוד תצליחי להכנס להריון תקין.
בהצלחה בפעם הבאה.
לצפיה ב-'מצטערת על הכימי'
מצטערת על הכימי
18/09/2017 | 13:42
כפי שענבל כתבה לך, פעמים רבות הריון כימי הוא "פרומו" להריון תקין.
הלוואי שגם אצלך כך יהיה.
לצפיה ב-'דימום אחרי בטא חיובית'
דימום אחרי בטא חיובית
17/09/2017 | 20:31
1
היי, יש לי שאלה בבקשה: אחרי החזרת עוברים מוקפאים. ביום שישי עשיתי בדיקת בטא שיצאה חיובית (130), היום עשיתי בדיקת בטא נוספת שיצאה גם היא חיובית (260). הבעיה היא שמאתמול יש לי דימום שלא פוסק, ממש כמו מחזור... עקב אי הבנה הפסקתי עם התמיכה ליומיים וחצי ובהנחיית הרופא חזרתי לקחת אותה היום... מה הסיכוי שזה בכל זאת יצליח? האם מישהי חוותה משהו דומה?
לצפיה ב-'יש סיכוי לא רע שיצליח'
יש סיכוי לא רע שיצליח
18/09/2017 | 08:48
זה קורה והיו פה מקרים לא מעטים.
להגביר למיכה ולחזור על הבטא
לצפיה ב-'מימון לילד שלישי'
מימון לילד שלישי
17/09/2017 | 20:53
1
היי לכולן,
פעם הפורום הזה היה לי בית חם ומקווה שתקבלו אותי גם עכשיו באהבה.
אז אקצר ואספר שיש לנו קצת מהכל -
שחלות פוליציסטיות
רירית דקה וסרבנית 
העדר ביוץ
וריקוצלה
וזה רק מה שעולה לי עכשיו...
הקיצר... לא יוצא לנו טבעי... רק ב ivf...
אז מפה לשם חושבים על ילד שלישי...
אם מישהי יודעת מה הנהלים אשמח לתובנות... אשמח לשמוע כמה עולות תרופות (מה גובה ההשתתפות העצמית) וכמה סבב באסותא דרך הקופות השונות...
וכאמור אשמח גם לענות מניסיוני בממלכת ה ivf ולספר לכן שאחרי החושך יש אור... 
לצפיה ב-'במאוחדת יש מימון נדיב לילד שלישי'
במאוחדת יש מימון נדיב לילד שלישי
18/09/2017 | 07:13
85% השתתפות בתרופות והשתתפות סמלית בסבב, נדמה לי 6 סבבים, תבדקי באתר של כל הבריאות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'להרים מצב רוח'
להרים מצב רוח
16/09/2017 | 12:42
6
שלום לכולם...
אני חדשה בקבוצה ועברתי ככה על הודעות קודמות ונדהמתי מהתמיכה והאנרגיה החיונית שזורמת פה.
קצת עלי בעולם הפריון... אני יחידנית שלפני 10 חודשים החלה את התהליך. הכל הלך טוב. אולי טוב מידי... נקלטתי בהזרעה ראשונה ולא הייתה מאושרת ממני... אבל החיים הם מה שקורה לך כשאתה מתכנן תוכניות ובבדיקת השקיפות הודיע לי הרופא בגרון חנוק ומבלי להיסתכל עלי שאין דופק. אחרי גריגה ותקופה קשה נפשית מתחילה הכל מההההתחלה...
עברתי הזרעה בשישי שעבר, המתח הורג אותי והיום גם הנפשי... אני שבורה ולא יודעת למה.
יודעת שכולנו עוברות אותו הדבר... אשמח להמלצות מה אתם עושות כדי לתחזק מחשבות חיוביות בימים הללו שלפני הבדיקה...
תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה אלינו'
ברוכה הבאה אלינו
16/09/2017 | 17:40
את בשלב הטיפוס על הקירות. זה לא פשוט בכלל! העובדה שאת אחרי גרידה, מוסיפה בוודאי לחץ.
ככל שתהיי עסוקה יותר, כך יהיה פחות זמן ומקום למחשבות לעלות על "עגלת חייך". בתוך "הודעות נבחרות" יש קישור לפוסט בנושא "מה לעשות עד לבטא".
לי עזרו הליכות מתונות וטיפוח תחביבים.
מקווה שעזרתי.
חיבוק ובהצלחה
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
16/09/2017 | 18:32
אני גם יחידנית וקרה לי משהו דומה. אחרי 3 הזרעות עברתי להפריה, הראשונה נקלטה ובדיוק כמוך בדיקת השקיפות התחילה ב"חמודה, מצטער.."
זוועה. אחרי הגרידה התחילה התקופה הקשה ורק לאחר 10 חודשים (משהו כמו 6-7 סבבים) נקלטתי שוב. טרימסטר שני כבר ומחזיקה אצבעות שימשיך כך עד הסוף.
מקווה שהדרך שלך תיהיה קצרה יותר. תיהי חזקה זה יקרה שוב סונר אור לייטר. המון בהצלחה! ואם בא לך להצטרף למפגשים של יחידניות בטיפולים במרכז, את מוזמנת לכתוב לי בפרטי.
לצפיה ב-'גם מזדהה'
גם מזדהה
17/09/2017 | 09:31
גם יחידנית ואחרי 2 הפלות. אחת טבעי, אחת ציטוטק
עכשיו אני קצת לפני שאיבה ובהיסטריה טוטאלית משלב ההמתנה לבטא
גם כי ידוע שאם בע"ה הבטא תהיה חיובית אז לא ארגע עד שבוע מתקדם.
אולי עכשיו בגלל תקופת החגים זה יעבור יותר מהר
אולי בדיוק ההיפך... לא ידוע
המון בהצלחה
לצפיה ב-'שבועיים מורטי עצבים'
שבועיים מורטי עצבים
17/09/2017 | 09:55
אני משתדלת לעשות דברים שגורמים לי שמחה.
לצאת מהבית עם הבעל/חברה
להחליט על פרוייקט שאני אף פעם לא מוצאת זמן (לסדר אלבום תמונות/לשפץ רהיט...)
משריינת לעצמי סרטים לראות כדי להעביר את הזמן.
ונושמת עמוק.

לצפיה ב-'אני יכולה להגיד לך משהו?'
אני יכולה להגיד לך משהו?
17/09/2017 | 12:53
קרה לי בדיוק אותו דבר. בשקיפות התבשרתי שהעובר לא בחיים.
וחודשיים אחר כך עשיתי טיפול נוסף, הריתי וילדתי בן מקסים.
בקרוב אצלך.
לצפיה ב-'בירור קרישיות '
בירור קרישיות
17/09/2017 | 18:07
הי  מצער מאוד , מאוד לשמוע  , הפלה בשלב כזה מחייבת בירור קרישיות בכדי להערך ולמנוע הישנות . אני חוויתי הפסקת דופק בשבוע + 9 , ולאחר בירור אובחנתי  עם אפלה  (אחד מבעיות הקרשיות )
לצפיה ב-'ההודעה המפילה'
ההודעה המפילה
17/09/2017 | 10:25
4
מרגישה את הצורך לשתף 
IVF שלישי - יום שישי שאיבה (2 ביציות) והיום ההודעה מהמעבדה שאף ביצית לא הופרתה. לא ידעתי אפילו מה לשאול פשוט התייבשתי והרגשתי חוסר אונים.
מרגישה שהכח אוזל, השעון מתקתק (כן, שייכת למועדון ה 40 +, יחידנית) 
הרגשה שזהו הסיכוי הולך ונגמר לו .

לצפיה ב-'אל תספידי כל כך מהר'
אל תספידי כל כך מהר
17/09/2017 | 13:35
כמה ביציות היו בשאיבות הקודמות?
תבדקי מצב לשפר את הביציות דרך הרפואה הטבעית. אולי שינוי פרוטוקול בנוסף (אצלי החלפת הגונאל בפרגובריס והעלאת מינון ההורומונים גרמו לשאיבה של 9 במקום 2).
זה מאד מאכזב אבל כדאי לפעם הבאה להיות מוכנים.
שמעתי על אייל פוליטי שמטפל בצמחי מרפא בצפת ומומחה דווקא בשיפור מצב ביציות של נשים מבוגרות. מודה שלא ניסיתי כי אנחנו ממחלקת הזרע. 

לצפיה ב-'החליפו לך הורמונים? '
החליפו לך הורמונים?
17/09/2017 | 13:40
2
קראנו כאן לא פעם על בנות שסוג מסוים של הורמונים לא הניבו
כמעט כלום וכששינו את הסוג פתאם היה שינוי מדהים!

לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות'
תודה על ההתייחסות
17/09/2017 | 14:07
1
שאיבות קודמות גם הכמות היתה 2 
הפרייה ראשונה היייתה עם מונפור, שנייה עם פירוגון (במינון 450+סינרל), החודש הרופא הוריד את מינון הפיורגון (ל 300) אמר שלפעמים אם מורידים מינונים הגוף ייצר יותר ביציות, כנראה שלא עבד. נראה מה הלאה 
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצות לשינוי הורמונים ותמיכה'
מצטרפת להמלצות לשינוי הורמונים ותמיכה
17/09/2017 | 21:59
אצלי עם מנופור הייתה אפס תגובה. פרגובריס הניב 4 ביציות ושתי הפריות..
בנוסף, דיקור וכל מה שיכול להוסיף.
בהצלחה רבה בשנה החדשה :)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה