לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'דימום שבוע לאחר החזרת מוקפאים'
דימום שבוע לאחר החזרת מוקפאים
27/02/2017 | 18:41
6
הי בנות. לפני שבוע בדיוק החזירו לי 3 עוברים מוקפאים. היום היה לי דימום. אני עם סטרופם ואנדומטרין כתמיכה 3 פעמים ביום.למישהי זה קרה ונגמר בהריון או שהדימום מעיד על כשלון? תודה לעונות
לצפיה ב-'לא בהכרח מעיד על כשלון'
לא בהכרח מעיד על כשלון
27/02/2017 | 18:49
2
כמה שאלות:
בני כמה ימים היו העוברים?
האם ההחזרה הייתה על בסיס הורמונלי? (לפי התמיכה אני מנחשת שכן, אבל רוצה לוודא)
לצפיה ב-'יום 3'
יום 3
27/02/2017 | 19:08
1
עוברים יום 3. כן על בסיס הורמונלי
לצפיה ב-'אוקיי, הייתי בודקת הורמונים'
אוקיי, הייתי בודקת הורמונים
27/02/2017 | 20:08
אסטרדיול, פרוגסטרון, כדי לראות האם התמיכה מספיקה. 
בטא לדעתי עוד מוקדם לבדוק כי את רק 10 ימים אחרי "הביוץ" וגם במקרה של הריון בטא עלולה עדיין להיות שלילית, או נמוכה מאוד וזה סתם ילחיץ אותך ללא צורך.
כמו שאמרה חדשהפה, זה יכול להיות גם דימום השתרשות, ובכל מקרה דימום בשלב הזה עוד לא אומר כלום. 
בהצלחה! 
לצפיה ב-'יכול להיות דימום השרשה.. אבל כדאי בכל'
יכול להיות דימום השרשה.. אבל כדאי בכל
27/02/2017 | 19:39
2
מקרה לבדוק רמות הורמונים לראות שלא חסרה תמיכה. כך או כך עצם זה שיש דימום לא מרמזת כלל על כישלון..
לצפיה ב-'השתרשות'
השתרשות
27/02/2017 | 21:52
1
דימום השתרשות שבוע אחרי החזרה? דימום השתרשות זה בדר״כ 3-5 ימים לאחר ההחזרה לא?
לצפיה ב-'לא.. הדימום הוא כמה ימים אחרי השרשה'
לא.. הדימום הוא כמה ימים אחרי השרשה
27/02/2017 | 23:33
זה שונה מאחת לאחת.
נראה לי שאצל הרוב זה יוצא כעשר ימים אחרי ביוץ. אבל זה יכול להיות כמה ימים לפני או כמה ימים אחרי.

וחוזרת שוב על ההמלצה לבדוק רמות פרוגרסטרון ו e2 אם לא בדקת סביב ההחזרה
לצפיה ב-'האם יש סימנים המאפיינים היריון? אני לאחר החזרה לפני'
האם יש סימנים המאפיינים היריון? אני לאחר החזרה לפני
27/02/2017 | 23:00
12 ימים. סה"כ מרגישה טוב למעט כאבים קלים באגן וגם המחזור לא הגיע ב"ה.
הבטא מתוכננת ליום חמישי הקרוב. יש סיבה לאופטימיות זהירה? החזירו 2 עוברים מוקפאים לאחר pgd . אני אמורה להרגיש בחילות, סימן כחשהוא? לפני מספר ימים עוד היו לי כאבי מחזור והרגשתי קצת שונה..אני עם תמיכה של אנדומטרין 3 פעמים ביום...
אני לומדת למבחן וראשי רק בזה.. כל כך בלחץ והתרגשות בו זמנית
לצפיה ב-'לא יודעת מה לעשות '
לא יודעת מה לעשות
27/02/2017 | 22:55
את הסיפור שלי חלקכן מכירות אבל, למי שלא אני מצרפת את זה http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/180/16972611... הודעה מלפני כמעט 4 שנים עם כל הסיפור הארוך ארוך שלי. מאז עברתי גם החזרה של מוקפא שלא הצליחה, וגם הגיל והתרגיל מתחילים לעשות את שלהם, אנחנו בני 41 (אני) ו43 (הוא) ולא נעשים יותר צעירים.
עכשיו חושבים מה הלאה. חשבנו על פונדקאות אבל, זה עסק יקר יקר מאד 165,000 ש"ח שאין לנו מאיפה לקחת, וגם אם נעזר בהורים אין גם להם סכום כזה.
חשבנו לעשות עוד טיפול אחד של החזרה אלי ולעשות קשירה במידה ויהיה הריון אבל, דר' בכר ופרופ' זיידמן אמרו שניהם שזה מסוכן מדי, ואם כבר אז פונדקאות ושוב חזרנו לעניין הכספי.
בעיה נוספת שישנה ובעיני היא בלתי נפרדת זה שלחצי שלי יש אפילפסיה ובזמן האחרון ההתקפים החמירו והוא נופל נפילות מאד מאד קשות. לפני שבועיים הוא נפל ברחוב ועיקם את הברך ועד עכשיו יש לו כאבים ובשבוע שעבר במוצאי שבת הוא נפל בבית על הרצפה והתחיל לפרכס ולדמם והיו לו פצעים שממש הצריכו פינוי לביה"ח והדבקה שלהם. 
אני אומר לכן את האמת ואת זה גם ההורים שלו אומרים: אני לא חושבת שאנחנו במצב הזה מסוגלים לגדל ילד קטן. תחשבו רק מה היה קורה אם חס וחלילה הוא היה נופל והיה לו תינוק ביד, לא רוצה אפילו לחשוב על זה.
דיברתי איתו היום על כל המצב הזה והוא לא מוכן לקבל את הדברים ואומר "נעשה טיפול ויהי מה" ואני לא רוצה להסתכן ומאד מאד חוששת מה יהיה וכמו שכתבתי אי אפשר ולא נכון בעיני להפריד בין הדברים, הכל קשור להכל.
לגבי אימוץ, אל תציעו את זה אפילו כי גם לא יאשרו לנו במצב הבריאותי הקיים והוא גם לא רוצה.
בקיצור רוצה מאד ילדים אבל, לא יודעת כבר מה לעשות. 

לצפיה ב-'התלבטות לגבי מועד ביצוע בדיקת דם להריון'
התלבטות לגבי מועד ביצוע בדיקת דם להריון
27/02/2017 | 12:37
6
בוקר טוב לכולכן,

תודה לכולכן על השיתוף, הטיית אוזן קשבת, תמיכה והכלה:)
עשיתי החזרה ב 15.2 ובדיקת דם לבטא אמורה להיות ביום רביעי, ביום הזה יש לי מבחן רציני מאוד באוניברסיטה. אני מתלבטת אם לגשת מחר לבצע את הבדיקה או ביום חמישי. אני פוחדת שתוסח דעתי למבחן.. אני מניחה שזה נשמע קצת מטופש...
אשמח לדעתכן:)
לצפיה ב-'את הכי לא מטופשת שיש!!'
את הכי לא מטופשת שיש!!
27/02/2017 | 13:04
אם דעתך לא תתחרפן אך ורק בגלל המתח שווה לחכות ליום חמישי.
זה סופר הגיוני.
תוצאה שמחה תחכה עוד יום
תוצאה עצובה  - עדיף שלא תפגע לך במבחן

מחזיקה אצבעות ל100 - זה מתאים למבחן ולבטא בהתאמה
לצפיה ב-'אני תמיד ביצעתי 14 יום אחרי ההחזרה'
אני תמיד ביצעתי 14 יום אחרי ההחזרה
27/02/2017 | 13:13
1
בפעם הראשונה כי שבת חתן של אחי הייתה באותו יום שישי.
בפעם השניה זה היה ליל הסדר.

בשניהם ביצעתי ביום ראשון.
לצפיה ב-'תודה רבה.. הלוואי:) מתרגשת מאוד'
תודה רבה.. הלוואי:) מתרגשת מאוד
27/02/2017 | 13:16
תחושת הנבטן אומרת גם לגשת ביום חמישי:) ב"ה
לצפיה ב-'תעשי בחמישי, בהצלחה במבחן (; '
תעשי בחמישי, בהצלחה במבחן (;
27/02/2017 | 16:29
2
כשאני דחיתי בדיקת בטא ביום הייתה לי בטא מדהימה (:
לצפיה ב-'יום חמישי אכן מסתמן לו לבדיקה..'
יום חמישי אכן מסתמן לו לבדיקה..
27/02/2017 | 16:52
1
מרגיש לי בבטן שזה נכון. תודה לך:)
לצפיה ב-'האם יש סימנים מיוחדים שיכולים לאפיין הריון? אני לאחר החזרה'
האם יש סימנים מיוחדים שיכולים לאפיין הריון? אני לאחר החזרה
27/02/2017 | 22:48
עשיתי החזרה לפני 12 יום ואין לי בחילות או תופעות מיוחדות למעט כאבים קלים באגן. וגם ב"ה לא קיבלתי מחזור, האם יש מקום לאופטימיות זהירה? החזירו 2 מוקפאים לאחר pgd  והבטא מיועדת לחמישי..כל כך לחוצה...
אנחנו אחרי 9 סבבים וזוהי ההחזרה החמישית והיות ולא הריתי בעבר חשוב לי לשאול ולדעת.
אמשח לתשובותיכן:)
לצפיה ב-'משיח או ד"ר עידו אלדר?'
משיח או ד"ר עידו אלדר?
27/02/2017 | 21:27
2
היי
זקוקה לעצתכן. מה עדיף לאישה כבת 43 שכבר עברה 5 הפריות ללא הצלחה לעבור לד"ר משיח או לד"ר עידו אלדר שעובד במרפאתו של בר חווה?
לצפיה ב-'אני בת 40 אחרי 11 IVF - מטופלת של דר אלדר'
אני בת 40 אחרי 11 IVF - מטופלת של דר אלדר
27/02/2017 | 22:20
לצפיה ב-'משיח יפנה אותך לתרומת ביצית'
משיח יפנה אותך לתרומת ביצית
27/02/2017 | 22:43
הוא ידוע בזה..מה שאת לא מחפשת זה פסימיות.

לצפיה ב-'הזרעה שלישית. יש פס?'
הזרעה שלישית. יש פס?
27/02/2017 | 20:24
1
אני 13 ימים אחרי הזרעה 3. עייפתי
מישהי רואה פס?
לצפיה ב-'נראה לי שכן..'
נראה לי שכן..
27/02/2017 | 22:38
קשה לראות מהתמונה, אבל אם את רואה זה סימן טוב :) בהצלחה!
לצפיה ב-'מתי להערכתכן היה הביוץ?'
מתי להערכתכן היה הביוץ?
27/02/2017 | 19:56
בנות יקרות
במעקב זקיקים נצפו 2 זקיקים - 18, 23
פרוגסטרון היה 2 ואסטרדיול 1150
האוביטרל הוזרק רק למחרת בערב
יכול להיות שהביוץ התרחש קודם לכן?
והאם לדעתכן שני הזקיקים מבייצים באותו הזמן?
מניסיון שלכן, מתי התרחש הביוץ? פרוגסטרון 2 אומר שהביוץ כבר קרוב מאוד?
תודה רבה ובהצלחה לכולנו :)
לצפיה ב-'עד כמה להלחיץ?'
עד כמה להלחיץ?
27/02/2017 | 19:16
התחלנו טיפולים לפני כמה חודשים אבל הטיפולים ממש קשים ומציקים. הרופא שלח אותנו ל-3 הזרעות והשאלה אם חייבים לעשות את זה חודש אחרי חודש ולרוץ לIVF (אם זה לא יעבוד) או שאפשר לעשות את זה מרווח יותר לקחת הפסקה של חודש בין הזרעה להזרעה, לא לעשות בפסח וכו'.
הפרופיל שלנו בסה"כ סדר אבל יש בעיה בפיזור בצד אחד (בצילום) - אחרי שנה ניסיונות בגיל 35.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'ביטול טיפול- נשארתי מבולבלת כל כך... אשמח לשמע את דעתכן.'
ביטול טיפול- נשארתי מבולבלת כל כך... אשמח לשמע את דעתכן.
27/02/2017 | 15:19
שלום לכן, הרגע הודיעו לי שמבטלים את הטיפול החודש - החזרת מוקפא... ונחכה למחזור לטיפול חדש. הסיפור הוא כזה: פוליציסטית אני בגדול לא מבייצת לבעלי יש מורפולגיה ירודה וחזרנו לטיפולים אחרי הצלחה ב"ה לפני שנתיים...(החזרה שניה)
הפעם הזאת החזרה ראשונה- שלילי ועכשיו אמור היה להיות החזרה שנייה מעובר מוקפא. קיבלתי אסטרופם 3 פעמים ביום ואז להגיע למעקב...
מעקב ראשון ביום חמישי:
פרוגסטרון 2.2
E2 1380
זקיקים קטנים מרובים...
רירית 15.8
מעקב 2 יום ראשון:
פרוג'סטרון: 16
E2 233
רירית 12.5
זקיקים קטנים....

מאחר ולא ראו שום זקיק היום הלכתי לבדיקת דם נוספת:
פרוג'סטרון: 13
E2 1100
לא ביצעתי אולטראסאונד.

היום אמרו לי שלא יודעים מה זה ומפסיקים את הטיפול (נראה שהיה ביוץ אך לא נצפה זקיק)- משהי נתקלה בתופעה הזאת?
אמרו לי שיכולה לקחת פרוברה ולחזור כשמגיע המחזור- השאלה שלי האם לא יגיע לי מחזור לבד? הרי הפרוגסטרון עלה?

תודה!

לצפיה ב-'מתי החזרת עובר מוקפא'
מתי החזרת עובר מוקפא
27/02/2017 | 11:14
1
היי בננות..אם נניח קיבלתי מחזור אתמול בערב 21:00 ... מתי אתן חושבות יהיה הביוץ שלי? ומתי ההחזרת מוקפא?  אני יודעת שכל אחת והגוף שלה אבל אשמח לדעת בערך
לצפיה ב-'פחות או יותר תוך שבועיים'
פחות או יותר תוך שבועיים
27/02/2017 | 22:41
לצפיה ב-'מחפשת שותפה לדרך ארוכה לסבב ב''
מחפשת שותפה לדרך ארוכה לסבב ב'
26/02/2017 | 22:51
1
הי,
אני במסע המתיש לסבב ב' כבר מספר שנים.
מעריכה מאוד את הפורום ונתמכת בו ותומכת (בשם אחר) כבר הרבה זמן.
מחפשת שותפה לדרך הארוכה שאפשר לחלוק איתה רגשות וקשיים..
בפרטי..
תודה
דובדבנית

לצפיה ב-'צילה בסבב א אבל אם את בעניין אני פה'
צילה בסבב א אבל אם את בעניין אני פה
27/02/2017 | 22:59
לצפיה ב-'אצל אורלי וגיא היום - דבריו של משיח על המחקר החדש'
אצל אורלי וגיא היום - דבריו של משיח על המחקר החדש
26/02/2017 | 20:47
5
צפיתי בתוכנית, יש לומר שרק בחלק הראשון (אם בכלל המשיך אחרי הפרסומות ולא בטוח שהמשיך).
הציגו את המחקר ההוא שהזכרתן כאן למטה שטוען שיש עלייה בסרטן, לא עלינו, לילדי IVF.
כשהוא פתח את פיו, נדהמתי!!!!!!!!!!!!!! והכי שמחתי בעולם להבין שסוףסוף,גם הכהן הגדול של ההפריות השמרני ביותר והראשון, משיח, הבין ומודה שהפריה ממש לא עוקפת בעיה של מורפולוגיה!!!!!! כמובן שזה דבר שברטוב הבין כבר לפני שנים...

הוא אמר שם כתגובה לדבריה של איזו מדענית על המחקר, שהעלייה בגידולים אצל ילדים שערכו אחריהם מעקב 18 שנה אחרי שנהרו בהפריות, היא במקרים רבים תוצאה של בעיה בזרע בדי אנ איי שלא מסודר נכון (=זה הדבר בדיוק שברטוב ממיין) ואם משתמשים בסתם זרע שיש לו בעיה מורפולוגית (=בלי מיון) אז עלול ליווצר עובר שלוקה בכל מיני בעיות בהמשך חייו.
עכשיו, ברטוב מזמןןןןן כבר טען ששיעור הפלות גבוה אחרי IVF רגיל נובע מבעיות מסוימות בראש הזרעון, והרופאים השמרניים ובראשם משיח וזיידמן ולברן ודור (=אסותא ת"א), שללו כמובן ואמרו שהפריה ובעיקר איקסי עוקף הכול. אז הנה עכשיו הוכיחו שלא.

ואני בהחלט הולכת להתקשר לאסותא ולהורות להם להשמיד את 2 העוברים שיש לי מזרע שמוין בדרגה 4 - שדרשתי בזמנו מהרופא שלא ישתמש בזרע הזה והוא כן הורה לבצע הפריה. אם לא עשיתי זאת עד כה אז ברור שעכשיו התקבל אישור לחשד שתמיד ידעתי שהוא הגיוני ועכשיו באמת סוף סוף גם משיח הבין את זה.

זהו, בלי שיש לי מניות בשום מעבדה, אני ממליצה לעקוף את הבעיות האלה כמובן עם מיון ברטוב, בכל מקרה של מורפולוגיה גרועה הייתי פועלת כך. והמשפט הנצחי שמביא לי אלרגיה - "ivf עוקף בעיות זרע - הנה גם משיח אומר שזה לא בהכרח נכון.
לצפיה ב-'מורפולוגיה 6٪ נחשבת לגרועה?'
מורפולוגיה 6٪ נחשבת לגרועה?
26/02/2017 | 23:13
1
להתחיל תדאוג לאיקסית שיש לי בבית?
לצפיה ב-'ממש לא חושבת שיש לך סיבה קונקרטית לחשוש...'
ממש לא חושבת שיש לך סיבה קונקרטית לחשוש...
27/02/2017 | 19:25
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה'
מצטרפת להמלצה
27/02/2017 | 13:15
אילו יכולתי הייתי בריש גלי אומרת במדיה את דעתי החיובית על המכון.
לצערי נבצר ממני (מגזר חרדי והעובדה שהבעיה מגיעה מכיוון הבעל וזו לא החלטה שלי).

כדאי לכל מי שיש לו מורפולוגיה נמוכה או מתנדנדת לכיוון הנמוך לשקול מיון בחיוב.
אגב בוני עולם התחילו לממן את הטיפול הזה.
לצפיה ב-'לפני שאת רצה להשמיד עוברים... מצטערת לקלקל למשיח את השמחה..'
לפני שאת רצה להשמיד עוברים... מצטערת לקלקל למשיח את השמחה..
27/02/2017 | 17:38
משיח פשוט מתכונן גם לפתוח מעבדה כמו של בר טוב
(הייתי אצלו לפני כשנה, הוא שלח אותנו למיון אצל ברטוב תוך ציון, שבקרוב גם לו תהיה כזו מעבדה ואפילו יותר טובה, לפי דבריו)

אז זה נראה לי יותר פרסומת מאשר באמת מחקר...
מי עשה את המחקר? מי מימן אותו? כמה השתתפו בו?

בקיצור,
משיח הוא גם פרו' מוצלח אבל בהחלט גם איש שיווק מצוין...

לצפיה ב-'חייבת להבין'
חייבת להבין
27/02/2017 | 21:59
ידוע לי כי ברטוב טוען שעובר עם זרע לקוי מורפולוגית יפול בין שבוע 12-14.
אז הטענה עכשיו היא שהעובר יכול להיראות תקין לחלוטין להיוולד תינוק בריא לכל דבר שבפועל הוא לא?
נשמע תמוה.

לצפיה ב-'שלילי אחרי הזרעה,'
שלילי אחרי הזרעה,
27/02/2017 | 11:11
4
היי בנות,
אתמול 12 יום אחרי ההזרעה ביצעתי לפי הרופא בדיקת דם לבטא, E2 ופרוגסטרון.
לצערי יצא שלילי,
בטא > 7
פרוגסטרון - 15.28ng/ml
E2 - 355pg/ml
את ההזרעה ביצעתי אחרי נטילת איקוקלמין חמישה ימים החל מהיום החמישי, פרוגינובה החל מהיום השישי ועד אתמול ואוביטרל שהוזרק ביום ה-13 כשההזרעה בוצעה ביום ה-15 למחזור.
אתמול הפסקתי עם הפרוגינובה לאחר קבלת התוצאות השליליות ואני בעצם מנסה להבין מתי אני אמורה לקבל מחזור?
בדר"כ השלב הלוטאלי שלי הוא של 14 יום כלומר מחר, השאלה היא האם למרות ההורמונים זה לא ישתנה?
תודה!
לצפיה ב-'זה יכול להתעכב טיפה כי הפרוגסטרון עוד לא ירד לגמרי'
זה יכול להתעכב טיפה כי הפרוגסטרון עוד לא ירד לגמרי
27/02/2017 | 11:24
3
בהצלחה בסבב הבא (=המנצח!)
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/02/2017 | 19:23
2
קבעתי לרופא ליום חמישי שזה אמור להיות כ-16 יום לאחר הביוץ. הוא אמר לי להגיע אליו במחזור, לדעתך אם לא אקבל לבטל? או שללכת בכל מקרה?
כי תכלס זה לבניית פרוטוקול חדש אז פשוט אבצע אותו במחזור עצמו..
מה דעתך?
לצפיה ב-' אל תבטלי'
אל תבטלי
27/02/2017 | 20:15
1
תקבלי פרוטוקול, וכשתקבלי תתחילי סבב מנצח.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/02/2017 | 20:26
לצפיה ב-'כאבים שבוע לאחר שאיבה'
כאבים שבוע לאחר שאיבה
27/02/2017 | 19:28
2
בנות, אני שבוע אחרי שאיבה, האם הגיוני שיש לי עדיין כאבים? 
לצפיה ב-'כמה ביציות שאבו לך?'
כמה ביציות שאבו לך?
27/02/2017 | 20:05
1
ומה רמת הכאבים? מופיעים רק לאחר פעילות או קבועים?
לי שאבו 30 והייתי כאובה 4 ימים לפחות במהלכם ביליתי רוב הזמן בשכיבה מוחלטת - וסף הכאב שלי די גבוה..
על פניו נשמע סביר שעדיין יהיו מיחושים קלים, אבל אם מדובר בכאבים שהם לא רק 'כאבי מחזור' בדרגה קלה יחסית, אני הייתי מצלצלת למרפאה להתייעץ.
(בעיקר אם שאבו לך המון ביציות ויש חשש לתגובת יתר - לי אמרו שהשחלות שלי בגודל של אשכולית ולהזהר על הבטן - לא להרים דברים כבדים, לא לקבל מכה פתאומית וכו' - ככה שבמצב כזה הגיוני שהבטן תהיה רגישה גם שבוע אחרי כי לוקח לזה זמן לחזור לנורמה)
לצפיה ב-'רק 3'
רק 3
27/02/2017 | 20:23
שאבו לי רק 3.לא נראה לי גירוי יתר
לצפיה ב-'זקיקים ריקים'
זקיקים ריקים
27/02/2017 | 14:43
2
מישהי נתקלה בתופעה?
הכוונה לבנות ה 40 פלוס...
יש מה לעשות בנידון?
לצפיה ב-'גם לא בגיל 40'
גם לא בגיל 40
27/02/2017 | 15:58
1
לי היו 8 זקיקים ריקים מתוך עשרה באחד הסבבים של השאיבות, אני לא יודעת להגיד למה, הבנתי שזה פשוט מהדברים שקורים, גם הרופא שלי היה מבואס, אני יצאתי בוכה לחלוטין מהשאיבה הזאת.
מה שכן, זה לא קרה לי בסבבים שלפניו אז אולי זה תגובה להורמון הספציפי שלקחתי

זה נתן לי השראה לרכז את כל השאיבות המאכזבות שלי לבלוג פוסט אחד:

זה קרה לך כבר מספר פעמים? איזה הורמונים קיבלת?

לצפיה ב-'כן.....'
כן.....
27/02/2017 | 20:16
זה קרה לי ב3 שאיבות.
אחת טבעית, 2 עם פרגובריס.
בראשונה אולי התפספס הביוץ.
בכל פעם היה רק זקיק אחד להיתלות בו..
בין לבין היו פעמיים הריונות "כימיים" טבעיים, בטא 40 שירדה אחרי יומיים.
האם יש טעם לנסות הורמון אחר?
יש משהו אחר שכדאי לנסות?
אני מרגישה בגידה של הגוף...
אולי עלי להסתגל למצב החדש
ןלשקול ברצינות תרומת ביצית?
לצפיה ב-'אוביטרל - כמה זמן לפני ? והאם היתה פשלה בסבב הקודם אצלי ? '
אוביטרל - כמה זמן לפני ? והאם היתה פשלה בסבב הקודם אצלי ?
27/02/2017 | 19:24
3
אהלן , 
מנסה להבין משהו... לפי מה שאני קוראת ברוב המקומות מדובר על 36 שעות לאחר הזריקה של ביוץ. 
בסבב הקודם שלי של הזרעה (שנכשל) התקשרו אלי בצהריים שאזריק בערב (הזרקתי ב18) ושלמחרת בבוקר אני כבר צריכה לעשות הזרעה (כ15 שעות לאחר מכן זה יצא...)  הטענה היתה שאני כבר מבייצת ולכן לא ניתן לדחות את זה... 
אז - אם כבר בייצתי - במה הועיל האוביטרל ? 
ואם לא בייצתי - איך הזרעה תוך 15 שעות אמורה להיקלט אם הביוץ אמור להיות אחרי 36 שעות ? 

תובנות כלשהן ? 
לצפיה ב-'זה בסדר בהזרעה שהביציות יחכו לזרע, וגם בסדר להפך.. כך שיש מע'
זה בסדר בהזרעה שהביציות יחכו לזרע, וגם בסדר להפך.. כך שיש מע
27/02/2017 | 19:35
תחום של יומים שרלוונטי. במקרה של שאיבת ביציות לעומת זאת, שלא תצטרכי, התיזמון יותר קריטי.

לצפיה ב-'אם כבר בייצת אז האוביטרל משמש כתמיכה'
אם כבר בייצת אז האוביטרל משמש כתמיכה
27/02/2017 | 19:44
1
ואם לא בייצת לפני האוביטרל, אז הביצית חיכתה לזרע, 24 שעות ככל הידוע לי, זה זמן סביר שהביצית תחכה לזרע.
מה היו הנתונים ביום נטילת האוביטרל?
לצפיה ב-'הנתונים ביום אוביטרל'
הנתונים ביום אוביטרל
27/02/2017 | 19:59
LH 22.2
E2 2413 
PRO. 1.9
עובי רירית 11
זקיקים 16,18
לצפיה ב-'מדיקל הרצליה'
מדיקל הרצליה
25/02/2017 | 13:30
16
מי פה מטופלת במדיקל הרצליה?
האם כדאי פרטי או ציבורי שם?
אשמח לכל מידע מנק. מבט שלכן כמטופלת.
תודה!!
לצפיה ב-'מדיקל הרצליה'
מדיקל הרצליה
25/02/2017 | 21:50
3
הי, אני מטופלת במדיקל. אני הולכת לרופא דרך קופת החולים והוא עושה את השאיבה וההחזרה במדיקל עליהם אני משלמת מחיר מוזל בגלל שיש לי ביטוח משלים. המזכירות שם מקסימות, שירותיות ומאוד נחמדות. לגבי האחיות, הרוב נחמדות ומקצועית, אך יש כמה שפחות...כמו בכל מקום. בסך הכל מרוצה ממדיקל. שיהיה המון בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/02/2017 | 21:58
2
יש לי אפשרות שהרופאה הפרטית שלי תעשה את השאיבה ו/או ההחזרה, אז אשלם מחיר שכולל את הנסיעה מחיפה ויש אפשרות שאבחר שהרופא/ה שיהיו שם באותו יום יבצעו את השאיבה ו/או ההחזרה.
אני די זקוקה לרגישות, גם פיסית וגם רגשית ומאוד מתלבטת במה לבחור.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
25/02/2017 | 22:11
1
אני רואה יתרון גדול בבחירת רופא אחד שעושה את כל התהליך. בשבילי התהליך הוא מאוד ריגשי ולכן קל יותר להתמיד עם רופא לאורך התהליך, נוצר קשר מטופלת-מטפל מאשר כל פעם להיתקל ברופא אחר שלא מכיר אותך.
לצפיה ב-'זה לא בדיוק להיתקל כל פעם ברופא אחר'
זה לא בדיוק להיתקל כל פעם ברופא אחר
25/02/2017 | 22:16
את כל הבדיקות והפרוטוקול תעשה הרופאה שלי פה בחיפה
לפרוצדורה הפיסית היא נתנה לי את האפשרות לבחור בינה (העלות תהיה בהתאם) לבין הרופא שנמצא באותו יום
מעבר לכך גם את ההוראות להפריה וכד' תתן היא

לצפיה ב-'אני טופלתי במדיקל'
אני טופלתי במדיקל
25/02/2017 | 22:43
1
דרך הרופא של הקופה, שעשה את השאיבה וההחזרה (מאוחדת אם זה משנה).
במדיקל עצמם היו ממש נחמדים אלינו, רגישים ונעימים. אני ממליצה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/02/2017 | 22:47
מתלבטת אם לבקש מהרופאה שלי לעשות את השאיבה ו/או ההחזרה, או להסתפק ברופא שיהיה באותו יום

לצפיה ב-'אני ממש ממליצה'
אני ממש ממליצה
26/02/2017 | 08:25
5
לצפיה ב-'את בציבורי או בפרטי שם?'
את בציבורי או בפרטי שם?
26/02/2017 | 19:41
4
תודה!!

לצפיה ב-'פרטי'
פרטי
27/02/2017 | 08:07
3
זה רופא פרטי, אבל מכבי מממנים את ההשתתפות לivf, אז אני משלימה בערך 800 שח לכל סבב.
אני מגיעה אחרי הרבה התעסקות רפואית, גרידות בעיקר, והרבה טראומות, הם יחסית רגישים ואמפטיים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/02/2017 | 16:21
2
למה כוונתך ביחסית?
אני מגיעה אחרי הפלות ויש לי אפשרות לבחור בין שאיבה ו/או החזרה ע"י הרופאה שלי לבין מי מהרופאים שיעבדו שם באותו יום

לצפיה ב-'זה פרטי אבל מכבי מחזירים חלק מההתחייבות'
זה פרטי אבל מכבי מחזירים חלק מההתחייבות
27/02/2017 | 16:55
1
אני הייתי הולכת על הרופאה שאת מכירה ובתקווה גם אוהבת, שלי הוא באום ואני סופר ממליצה אם במקרה את צריכה לעשות איתו
לצפיה ב-'לא מדובר בו '
לא מדובר בו
27/02/2017 | 19:31
אם אבחר כציבורי, יתכן והוא יבצע את השאיבה ו/או ההחזרה, מאחר והוא מצוות הרופאים

לצפיה ב-'אני מאד מרוצה'
אני מאד מרוצה
25/02/2017 | 16:59
1
מטופלת שם באופן פרטי. אוירה מאד נעימה. זמינים לכל שאלה, תמיד חוזרים אליי במידה ופונה עם שאלה. אנשי הצוות מאד נחמדים ולי זה מאד עזר בכל פעם שהייתי שם לקראת שאיבה. לא מכירה מקומות אחרים אבל ממליצה.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/02/2017 | 16:22
לצפיה ב-'טופלתי שם בפרטי וממליצה מאד'
טופלתי שם בפרטי וממליצה מאד
27/02/2017 | 13:12
1
הם מקסימים, נוחים, סופר מקצועיים.
התרשמתי ואחזור לשם לסיבוב שני, אין ספק.
לצפיה ב-'תודה גם לך'
תודה גם לך
27/02/2017 | 16:23
לצפיה ב-'קלקסן'
קלקסן
27/02/2017 | 15:57
3
בעקבות התייעצות פה בפורום גיליתי שיש לי אפלה (תודה טוליתי!)
קופרמינץ המליץ לי לקחת ממהחזרה/ביוץ 60 מ"ג ומבטא חיובית גם אספירין

התחלתי להזריק וראיתי שלמזרק יש קפיץ 
השאלה שלי היא מתי המנגנון בטיחות (הקפיץ) אמור לפעול האם כשהמחט עדיין בגוף?
כי בכל הפעמים שהזרקתי המנגנון פעל רק לאחר שהוצאתי את המחט מהגוף והמשכתי ללחוץ על ראש המזרק.
אני מפחדת שאני לא מזריקה את כל הכמות..

לצפיה ב-'כשהמחט עדיין בגוף'
כשהמחט עדיין בגוף
27/02/2017 | 16:00
2
תנסי ללחוץ יותר חזק ואז לשחרר את הבוכנה כשהמזרק עדיין בפנים

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התשובה ורק לראות שהבנתי'
תודה על התשובה ורק לראות שהבנתי
27/02/2017 | 16:30
1
הקפיץ אמור לשחרר את הבוכנה כאשר המחט עדיין בגוף>>המחט יוצאת מהגוף באופן אוטומטי עם שחרור הבוכנה - הבנתי נכון?

תודה:)
לצפיה ב-'בדיוק, בהצלחה'
בדיוק, בהצלחה
27/02/2017 | 16:53
לצפיה ב-'מספר עוברים שהוקפאו באותה מבחנה'
מספר עוברים שהוקפאו באותה מבחנה
24/02/2017 | 16:24
6
שלום. לפני כשנתיים עברתי טיפול IVF באסותא ראשון. ונותרו 5 עוברים מוקפאים. בזמנו לא הייתי מודעת לכך שלא ניתן להחזיר רק חלק מהעוברים השמורים במבחנה אחת ולשמר את השאר. העוברים שלי נשמרו בשתי מבחנות - 3 ו 2. בזמנו לא שאלו אותי לגבי אופן השמירה, ועכשיו אני חייבת להחזיר יותר מעובר אחד אם אין ברצוני לפגוע בסיכויי הקליטה. למה לא שומרים כל עובר במבחנה נפרדת, או לפחות מיידעים אותנו מראש. מה דעתכן? אתכן התייעצו בעניין?
לצפיה ב-'שיקול של מקום ואיכות'
שיקול של מקום ואיכות
27/02/2017 | 08:33
באיזה יום הם הוקפאו? ומה איכותם בעת ההקפאה?
היו לי עוברים לא מושלמים אבל באיכות טובה (6B ביום 3), אז צרפו אותם לעוברים טובים יותר. ההגיון אומר להקפיא במבחנה אחת כמה שאת מוכנה להחזיר, אך כמובן שצריך לקחת בחשבון את מצב העוברים ביום ההקפאה.
במעמד ההחזרה הרופא והאמבריולוגית מחליטים בדרך כלל. הרופא מסתמך על הסיכום שלנו מראש בפגישה לצורך קבלת פרוטוקול, בשילוב עם מצב העוברים ביום ההחזרה, ומיידעים אותי במעמד הזה מה יקרה עם העוברים וכמה יוקפאו בכל מבחנה.
ככל הידוע לי, ניתן להפשיר, לגדל אם זה עוברי יום 2/3, ולהקפיא שוב. כמובן שזה סיכון לעובר שנשאר לגדול במעבדה, אבל אישית לא הייתי מחזירה יותר עוברים בגלל השיקול הזה, ומעדיפה לקחת את הסיכון.
לצפיה ב-'עשו לי אותו דבר - גם באסותא'
עשו לי אותו דבר - גם באסותא
27/02/2017 | 08:38
החלטתי שאני רוצה שיחזירו רק אחד, את הנוסף הם גידלו עד יום 5 ואם הצליח לשרוד הקפיאו שוב.
בשאיבה שאחרי כבר ביקשתי שיקפיאו בבודדים.
לצפיה ב-'גם לי הקפיאו בזוגות והתבאסתי מאוד'
גם לי הקפיאו בזוגות והתבאסתי מאוד
27/02/2017 | 09:24
הקפיאו בלסטוציסטים אז לא יכולתי לבקש שיחזירו אחד ויגדלו את השאר. החזרתי שניים (לא הצליח בכלל )
לצפיה ב-'הם ממש מתעקשים על הקפאה בצמדים כדי לחסוך'
הם ממש מתעקשים על הקפאה בצמדים כדי לחסוך
27/02/2017 | 09:26
אני ממש רבה איתם כל מחזור להקפיא בבודדים.
בעל מקרה, עוברים מלפני שנתיים הם ״יקרים״ אז אני מראש מסייגת את מה שארשום, אולם בהחזרה האחרונה שלי הפשירו 2 ורצו להחזיר אחד, אז אחד הופשר ביום 3, התפתח לבלסטוציסט ואז הוקפא שוב. נלחצתי ושאלתי את בר חווה אם זה תקין ולא פוגע בעובר. אמר שאין שום בעיה.
בהצלחה במה שתבחרי ...קחי בחשבון שהרבה פעמים עוברים לא מתפתחים במעבדה מעבר ליום 3 ואולי ברחם כן היו מתפתחים...,
לצפיה ב-'נדיר שמקפיאים בודדים'
נדיר שמקפיאים בודדים
27/02/2017 | 10:20
1
לרוב זה יהיה בזוגות, ועוברים עם דירוג נמוך יותר אף יוקפאו בשלישיות.
זה גם תלוי כמה מוקפאים יש מלכתחילה, אם אין הרבה אפשר להתעקש שיקפיאו בודדים, אבל אם יש הרבה זה לא יקרה.
במקרים כאלה, אם רוצים להחזיר רק עובר אחד, לרוב ממליצים לגדל את שניהם ולהחזיר את מי שגדל יותר טוב (תוך לקיחת סיכון שזה יהיה אף אחד).
לצפיה ב-'לי הקפיאו בבודדים'
לי הקפיאו בבודדים
27/02/2017 | 15:54
לי באסותא ראשון הקפיאו 4 בלסטו בבודדים מבלי שביקשתי , מניחה שבהנחיה של הרופא
לצפיה ב-'הזרעות הזרעות הזרעות כנסו בבקשה'
הזרעות הזרעות הזרעות כנסו בבקשה
26/02/2017 | 11:52
5
אז ככה אני עם שחלות פוליסטיות אך עם מחזור וביוץ

בבדיקת זרע של בעלי כל הבדיקה ממש טובה לטענת הרופא חוץ מהמורפלוגיה פעם אחת יצא 0 ובפעם השנייה יצא 1 ..

אחרי אינספור בדיקות שביצענו הרופא  ביקש שנעשה הזרעה כפולה עם הורמונים - פיורגיון ואוביטרל ..

רציתי לדעת עם באת יש סיכוי בהזרעות למרות שהמורפלוגיה נמוכה מהממוצע ? וגם בהתחשב ששאר הבדיקה טובה ?

אני בת 22  הוא בן 24 וחצי ..

לדעעתכם זה לא בזבוז זמן ??

תודה רבה  אשמח לסיפורי הצלחה שיעודדו אותי ..

תודה
לצפיה ב-'כמה שידוע לי גם עם מורפולוגיה נמוכה צריכים לעבור 3 פעמיים '
כמה שידוע לי גם עם מורפולוגיה נמוכה צריכים לעבור 3 פעמיים
26/02/2017 | 12:22
4
הזרעות ואם לא מצליח אז נותנים אישור לivf...
גם תלוי בגיל אני חושבת. מתחת לגיל 30 לא הולכים מיד להפרייה חוץ גופית. אולי יתקנו אותי פה בנות. פשוט אני מטופלת בציבורית וזה החוקים שלהם.
כך זה הייה אצלנו. עברנו 3 הזרעות ורק אז התקדמנו ל ivf.
מאחלת לכם שתצליחו להשיג הריון בהזרעה הראשונה!
לצפיה ב-'אותנו הקפיצו ישר ל ivf בגיל 28'
אותנו הקפיצו ישר ל ivf בגיל 28
27/02/2017 | 09:11
3
עם מורפולוגיה 3
ריכוז 6
ותנועתיות 30
כלומר הזרע על הפנים בכל הפרמטרים היה לנו.
לדעתי לעשות הזרעות עם מורפולוגיה 0-1 זה בזבוז
לצפיה ב-'גם אם כל הפרמטרים אחרים מצוינים ??'
גם אם כל הפרמטרים אחרים מצוינים ??
27/02/2017 | 10:27
2
לצפיה ב-'מורפולוגיה 0'
מורפולוגיה 0
27/02/2017 | 14:24
מורפולוגיה 0 משמע אין תאי זרע תקינים כלל. ככה שגם אם יש הרבה והם מהירים זה לא עוזר כי הם לא יכולים להביא הריון.  מורפולוגיה 1 זה גם ממד מעט לדעתי.
זוהי דעתי הלא מקצועית כמובן ויש לקחת אותה בערבון מוגבל
לצפיה ב-'ריכוז 6 זה ממש לא תקין'
ריכוז 6 זה ממש לא תקין
27/02/2017 | 15:54
אם חוץ ממורפולוגיה הכל תקין
נראה לי שכן כדאי לתת צ'אנס להזרעות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
ד
בעיות פוריות? ד"ר רבהון
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה