לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2731527,315 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכים הבאים לפורום פוריות. הפורום פתוח לכל הנשים והגברים המתמודדים עם אתגרי הפריון והמעוניינים לקבל מידע ו/או תמיכה, ללא קשר למצבם האישי, המשפחתי, וללא הבדלי דת, גזע ומין 
הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. 

לתשומת לבכם-תקנון זה מוסיף על תקנון אתר "תפוז" ומרחיב חלק מהתקנות הקיימות. מטרת התוספת היא לתת מענה לאופי הייחודי של פורום פוריות, בהיותו בית חם למטופלות הפוריות ומקום בטוח עבורן לקבל ולתת תמיכה ולהתייעץ בנוגע לטיפולים. 

1. שרשור הודעות-
לשרשר פירושו להכניס תגובה להודעה קיימת כדי ליצור שרשרת (פתיל) הודעות, כלומר לא להכניס הודעה חדשה אם אפשר להכניס אותה כתגובה להודעה קיימת.
מה הרציונל? בעמוד אחד יש 15-20 הודעות ראשיות, ואינסוף הודעות משניות. 
כל הודעה חדשה שנכנסת דוחקת אחורה לעמוד הקודם את ההודעה האחרונה בעמוד. כל הודעה שמוקפצת מעמודים קודמים דוחקת גם היא את ההודעה האחרונה לעמוד הבא. הודעה שנדחקה אחורה כבר פחות נצפית, ופחות מקבלת תגובות.
מתי אפשר לשרשר?
- כשיש שרשורי נושא (כגון- "שאלות בנושא הורמונים", "המלצות רופאים")
- אם רוצים לכתוב על משהו שכבר כתבו עליו באותו עמוד
- אם רוצים לכתוב למישהו שכתב כבר. גם אם זה לא ממש לענין, אבל זה משהו שבאמת חבל לפתוח עליו הודעה ראשית, פשוט מכניסים הודעת "נצל"ש" (ניצול שרשור).
מתי אסור לשרשר הודעות ?   
- כאשר ההודעה או פתיל ההודעות עוסקים במשהו אישי או רציני מדי
-כאשר מישהי מכניסה הודעה על כשלון, או מספרת על משהו כאוב/חשוב/ רציני שקרה לה (לדוגמא-הודעות על כשלון טיפול, הודעות על בטא חיובית).

2. בהתאם לתקנון "תפוז"- אין לפרסם על גבי הפורום תרופות למסירה/ למכירה/ בקשה לקבלת תרופות. הודעות אלה תמחקנה.  

3. בהתאם לתקנון "תפוז"-  הפרסום באתר הוא בתשלום. אין לפרסם על גבי הפורום ללא אישור של הנהלת האתר.  
בנוגע לפרסום של קבוצות תמיכה או פעילויות ללא תשלום הנוגעות למטופלי פריון- יש לפנות להנהלת פורום פוריות לקבלת אישור טרם הפרסום. 
מפרסמים המעוניינים לקבל הצעה לפרסום מוזמנים לפנות ל"תפוז עסקים".

4. פרסום בקשת השתתפות במחקר מותנה באישור הנהלת פורום פוריות.

5. יש להתבטא מעל גבי הפורום בשפה נאותה. הודעות בהן נעשה שימוש בקללות תימחקנה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'רוצים להתחיל טיפולי פוריות'
רוצים להתחיל טיפולי פוריות
21/06/2019 | 00:02
היי, אנחנו כבר כשנה וחצי מנסים להכנס להריון ללא הצלחה, עברתי הריון כימי 1 והפלה 1 בשבוע 11 (אך לא היה דופק עובר בכלל), כרגע אני שנה אחרי ההפלה ולא הצלחתי להקלט. הלכתי לרופא נשים שבהמלצתו אני עושה בדיקות של בירור הורמונלי. בעלי עשה בדיקת זרע שיצאה לא תקינה, עשינו בדיקת קריוטיפ, בדיקות גנטיות(לא כולם),והייתי אצל המטולוג והכל תקין. קריוטיפ שלי תקין ואצל בעלי יש טרנסלוקציה מאוזנת.הרופא נשים שלי אמר לי שברגע שאגיע אליו עם התוצאות של הבירור הורמונלי(שבינתיים יצאו תקינות לפי האינטרנט למרות שעוד צריכה לעשות PROGESTERONE), הוא אמר לי שהוא יפנה אותי לרופא פריון. אני מעוניינת להתחיל תהליך הזרעות. האם הרופא פריון יבקש ממני צילום רחם בנוסף? אני כל כך מפחדת מהבדיקה הזאת. ומה הקריטריונים הנוספים שצריכים לעבור - אם בכלל, כדי להתחיל תהליך הזרעות או IVF? אשמח לעזרה בבקשה. תודה מראש.
לצפיה ב-'תרופות למסירה מאזור באר שבע'
תרופות למסירה מאזור באר שבע
20/06/2019 | 15:59
היי לכולן, 
יש לי תרופות למסירה למי שצריכה מאזור הדרום (באר שבע), הכל כמובן בתוקף.
מונופור- 2 חבילות וטונה מזרקים.
אורגלוטרן 
פרגובריס- אבל לא בעט אלא בחבילות.

מי שרוצה וצריכה אשמח אם תיצור קשר בפרטי כי באמת חבל לי לזרוק.
(בינתיים אני עדיין לא מספרת את סיפור ההצלחה שלי כי אני עם פחדים וחששות, אבל מבטיחה שיהיה סיפור בסוף, ומאמינה כל יום מחדש בסוף טוב).

לצפיה ב-'פריון הגבר אשמח לתובנות הרופא שלנו טס לחו"ל '
פריון הגבר אשמח לתובנות הרופא שלנו טס לחו"ל
20/06/2019 | 12:16
3
שלום רב ,
קיבלנו היום תושבה מבדיקת זרע שצובעת את התאים (לא זוכרת את שמה)
בבדיקה יצא תאים תקינים 1%
99% פגם בראש.
עד עכשיו (15 שנה) הבדיקות הרגילות לטענת הרופאים היו בסדר לא מזהירות אבל בהחלט אפשר להרות מזרע כזה ואפילו טבעי .
אני אחרי 6 הזרעות + 4 הפריות הריתי את ביתי (היום בת 8) ומאז שנים מנסה ללא הצלחה אנספור הפריות .
הגיל מלחיץ כרגע לקראת 40 ולכן פנינו להמון בדיקות שעד עכשיו אף אחד לא הפנה ולא חשב שצריך (קרישיות , קריוטיפ , אולטראסאונד תלת מימד) התוצאה היחדיה שהגיע בינתיים זו בדיקת הזרע . אודה לעזרתכם .
האם שואבים זרע בתוצאות כאלה ? מה עושים?
לצפיה ב-'גם לבעלי יש מורפולוגיה 1% ולא שואבים אלא הוא נותן מבחנה'
גם לבעלי יש מורפולוגיה 1% ולא שואבים אלא הוא נותן מבחנה
20/06/2019 | 13:33
2
עושים במקרה כזה מיקרומניפולציה, שמחדירים זרע אחד לתוך ביצית
לצפיה ב-'עשינו מקרו מניפולציה יש עוברים אך אין השתרשות- לכן מנסים '
עשינו מקרו מניפולציה יש עוברים אך אין השתרשות- לכן מנסים
20/06/2019 | 15:36
1
לבדוק מה אפשר לשפר
לצפיה ב-'גם לנו עדין לא הייתה השתרשות אבל אנחנו רק עשינו סבב ראשון עם'
גם לנו עדין לא הייתה השתרשות אבל אנחנו רק עשינו סבב ראשון עם
20/06/2019 | 15:55
טרי ומוקפא אחד.
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'עכשיו אפשר לספר (סופסוף!)'
עכשיו אפשר לספר (סופסוף!)
19/06/2019 | 20:07
12
היי
תשמעו, אני חולמת על הרגע הזה הרבה זמן. וכל כך שמחה שהגעתי אליו.
נולדה לנו בת. מ-ivf בהחזרה הראשונה.
אבל המסלול שלנו היה כל כך מפותל ועצוב וגם בהריון היה כל כך קשה, שזה פשוט מטורף בעיניי.
לפני שנה ו-3 חודשים עברנו הפסקת הריון, אחרי שנלקחו מי שפיר ואותר ממצא  בצ'יפ הגנטי. בדיעבד הסתבר כי הממצא מורש ממני ושלא היינו צריכים לעבור הפסקת הריון- רשלנות רפואית.
הייתי שבורה, מרוסקת. לא ממש תפקדתי. ואז גם לא הצלחנו להיכנס להריון. הגוף והנפש לא התאוששו. והיה לי ברור שבאופן ספונטני, זה לא יקרה.
אז ניסינו הזרעות. ולא הצלחנו. אז הלכנו ל-ivf.
והכל- כולל הכל היה מפתיע מהרגע הראשון.
זה התחיל בכמות זקיקים די מעפנה, וחשבו שבמקרה הטוב יישאבו 3 ביציות.
בסוף היו 6. וכולן הופרו. ומתוכם יצאו 4 בלסטוציסטים שזה מדהים בפני עצמו. אבל כולם איכות של 2-3.
החזירו לי בלסטו אחד.
9 ימים אחרי ההחזרה עשיתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית וממש שמחתי.
ואז באתי לבדיקת דם. והבטא יצאה 8. התבאסתי ממש. יומיים אחר כך בטא 10.
כל הרופאים/אחיות (וגם אני) די הספידו את הסיכויים. כולם חוץ מהרופאה שלי. שאמרה לי להמשיך תמיכה.
ואחרי עוד יומיים בטא 20. 
הרופאים פחדו שזה חוץ רחמי. 
אבל אחרי 4 ימים זה כבר 120. ואחרי עוד שבוע- שק הריון קטן, שנראה קצת צעיר לגיל ההריון.
ואחרי עוד שבועיים- דופק!
וכך, שמחה וחרדתית המשכתי לי בהריון, שומרת על המון שושואיסטיות.
בשבוע 10, הלכתי לשירותים וגיליתי שכל התחתונים והמכנסיים שלי מלאות בדם.
הייתי בטוחה שנגמר.
אבל במיון ראו דופק!
היפרדות קרומים, כך הוסבר לי.
אז נחתי בבית, ולא התאמצתי. 
בשבוע 11 , בבדיקת הסקר יצאה תוצאה לא טובה (סיכון של 1:200). אחרי הטראומה של ההריון הקודם ובגלל הדימומים, לא העזתי לעשות מי שפיר ולכן עשינו nipt. שיצא תקין.
בסקירה המוקדמת כבר לא היו דימומים. והכל היה נראה שנרגע.
ואז בשבוע 26 התגלתה סכרת הריון. בסדר, חשבתי. לא סוף העולם, קטן עליי.
בשבוע 29, נכנסתי לשירותים- ושוב פעם דימום.
טסנו לבית חולים מאיר. נתנו לי זריקה להבשלת ריאות וחשבתי שתוך יומיים אשוחרר.
שעה וחצי אחרי שאושפזתי התחיל דימום כבד וזה היה נראה כאילו גם ירדו לי המים. הטיסו אותי לחדר לידה, שם הייתי בהשגחה למשך 24 שעות. במהלכן הדימום פחת ולא הייתה ירידת מים נוספת. אמרו לנו להתכונן ללידה מוקדמת. באו לדבר איתנו מהפגייה. אף אחד לא נתן לנו סיכוי לעבור את שבוע 34.
שבועיים הייתי מאושפזת,  שבסופם שוחררתי הביתה כי הדימום פסק לחלוטין וגילו שבכלל לא ירדו לי המים (אבל עד עכשיו לא ממש הבנתי מה היה שם. וזה הזוי, כי 3 רופאים קבעו שזו ירידת מים).
שוחררתי לשמירה בבית, כי זו שיליית פתח. ובשבוע 34 קבעו לי תור לניתוח קיסרי אלקטיבי.
והגעתי לשבוע הזה והנה אני כאן- עם תינוקת מהממת ובריאה (טפו חמסה).
ועד השנייה האחרונה לא העזתי לדבר או לספר. כל כך פחדתי.
ואני מרגישה שקרה לנו נס ענק.
כל הריון הוא נס, כך אני מאמינה. 
אבל ההריון הזה בהחלט איתגר את  הסטטיסטיקה.
��

לצפיה ב-'איזה יופי!! '
איזה יופי!!
19/06/2019 | 20:22
4
ממש כיף לשמוע סיפורים כאלה! 
בקרוב אצל כולנו 
אגב, מה זה nipt?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/06/2019 | 21:02
3
אמן אצל כולן!!!
Nipt זו בדיקת דם לא פולשנית לאיתור תסמונות גנטיות מסוימות- טריזומיה 13,18,21
אפשר לעשות אותה משבוע 10 להריון
זוהי בדיקת סקר, אבל עם רמות דיוק מאוד גבוהות.
לצפיה ב-'זה מחליף את המי שפיר?'
זה מחליף את המי שפיר?
19/06/2019 | 22:16
2
מה עלות של הבדיקה?
לצפיה ב-'לא מחליף ב-100%'
לא מחליף ב-100%
19/06/2019 | 22:31
1
זו בדיקה שמסתמכת על חלקי dna עוברי שעברו לדם האמהי. אז זה לא ב- 100%. אבל מבחינת הרופאים זה די מדוייק. ואם יש תשובת false זה בדרך כלל false positive - כלומר שיצביע על בעיה למרות שאין.
הבדיקה עולה הרבה- סביב ה-4700 ₪
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/06/2019 | 07:22
לצפיה ב-'משמח, תודה ששיתפת.'
משמח, תודה ששיתפת.
19/06/2019 | 20:55
מזל טוב, שתגדלו אותה בנחת.
לצפיה ב-'מאוד מרגש '
מאוד מרגש
19/06/2019 | 21:44
בכלל אני חושבת שסיפורים כאלה נותנים המון אופטימיות 
הסיפור שלך מעיד על האתגר שעברת באומץ גדול המשכת הלאה לחלום לאחוז תינוקת ועשית את זה! כל הכבוד לך! את אמא לוחמת וכך תהי עבור הקטנה שלך 

לצפיה ב-'עור ברווז ודמעות בעיניים'
עור ברווז ודמעות בעיניים
19/06/2019 | 21:58
1
ממש הצלחתם כנגד כל הסיכויים.
מזל טוב!
תודה ששתפת. 
לצפיה ב-'תודה ⁦❤️⁩'
תודה ⁦❤️⁩
20/06/2019 | 00:58
לצפיה ב-'מדהים. מזל טוב!!! '
מדהים. מזל טוב!!!
20/06/2019 | 04:29
לצפיה ב-''
20/06/2019 | 13:48
תודה על השיתוף! המון בריאות ואושר!
לצפיה ב-'סיפור מרגש!'
סיפור מרגש!
20/06/2019 | 14:39
תודה שחלקת, מרגש מאד לשמוע - ומזל טוב!!!
לצפיה ב-'רק אתן תבינו'
רק אתן תבינו
19/06/2019 | 11:56
5
את ההתרגשות בתחילת סבב חדש.
התחלתי אתמול פרוגבריס במינון נמוך- 100 בלבד, מחר מעקב.
לאור התוצאות ההזויות בסבב הקודם הרופא נזהר שבעתיים עם המינונים....
הלוואי שילך לי הפעם, תחזיקו אצבעות!
לצפיה ב-'בהצלחה. '
בהצלחה.
19/06/2019 | 12:18
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
19/06/2019 | 18:26
ולגמרי מבינה, סבב חדש-תקוות חדשות.
לצפיה ב-'ברור!!! '
ברור!!!
19/06/2019 | 20:24
1
מחשבות חיוביות והרבה הצלחה 
לצפיה ב-'תודה אהובותתת'
תודה אהובותתת
19/06/2019 | 23:45
לצפיה ב-'מעניין, אני לא מרגישה התרגשות בתחילת סבב אלא יותר לחץ ופחד'
מעניין, אני לא מרגישה התרגשות בתחילת סבב אלא יותר לחץ ופחד
20/06/2019 | 13:38
האם יש עוד כמוני? (עשיתי סבב אחד של שאיבה של הצליח, 2 ביציות שהופרו ולא נקלטו).
מתחילה עכשיו פרוטוקול ארוך
לצפיה ב-'אני מאוכזבת מאוד '
אני מאוכזבת מאוד
20/06/2019 | 13:31
1
ביום שישי שעבר נשאבו 8 ביציות אמרו לי ששתיים מהן לא טובות אחת הכילה דם 
מתוך השישה הופרו ארבעה
כהגעתי להחזרה רק עובר אחד היה ראוי להחזרה ושלושה היו בסימן שאלה לגבי התפתחותם 
אז החזירו את אותו עובר 
היום צילצלתי לברר מה עם העוברים האחרים אמרו לי שהם לא התפתחו לכן לא הקפיאו כלומר אין לי עוברים מוקפאים ממחזור הטיפול שעברתי 
אמנם אין לי מושג אם התפתח היריון מהעובר התקין שהוחזר אבל התאכזבתי מאוד איך מתוך 8 יש רק אחד תקין מה היה הטעם בכל הזריקות שלקחתי 
לא מפסיקה להתעצב 
לצפיה ב-'אם היו לנו את התשובות לשאלות האלה...'
אם היו לנו את התשובות לשאלות האלה...
20/06/2019 | 13:34
החזירו אחד, זה כבר משמח.

בהצלחה.

לצפיה ב-'יובש בנרתיק.. חייב להעיד על חוסר איזון הורמונלי?'
יובש בנרתיק.. חייב להעיד על חוסר איזון הורמונלי?
19/06/2019 | 20:38
2
משתגעת כבר .. אני כמעט שבוע אחרי מחזור ומרגישה יובש מטורף.. קצת לחוצה ששומדבר לא קורה שם ושהאסטרוגן נשאר נמוך..
מישהי יכולה להעיר את עיניי? 
אמורה להחזיר טבעי החודש.. ובהתאם לפרופיל ההורמונלי שלי וליובש הזה לא נראה לי שזה יקרה :(
לצפיה ב-'לי תמיד יש יובש, ואפילו רציני'
לי תמיד יש יובש, ואפילו רציני
19/06/2019 | 21:50
1
וההורמונים טפו טפו מעולים, אז זה לא בהכרח מעיד על חוסר איזון.
לצפיה ב-'תודה.. מקווה'
תודה.. מקווה
19/06/2019 | 21:58
היה לי שבוע קשה ועכשיו כל דבר מלחיץ אותי :(
לצפיה ב-'מבקשת המלצה על רופא פרטי נחמד באזור המרכז'
מבקשת המלצה על רופא פרטי נחמד באזור המרכז
16/06/2019 | 18:49
3
מאסתי בכל הרופאים ה"כוכבים"... מחפשת רופא נחמד, נגיש וקשוב באזור המרכז. אם אפשר אישה - מה טוב. אם זה מישהו עם נסיון עם רזרבה נמוכה או טיפולים על בסיס טבעי עוד יותר טוב : ) יש לכן המלצות? בבקשה רק מנסיון אישי
לצפיה ב-'דוקטור מכטינגר רונית'
דוקטור מכטינגר רונית
17/06/2019 | 14:00
עונה על התיאור שלך.
לצפיה ב-'פרופסור פרידלר'
פרופסור פרידלר
19/06/2019 | 16:45
1
הוא נעים, אנושי, מצחיק (ליצן רפואי) עדין ביותר (עושה שאיבות ללא הרדמה וזה לא כואב בכלל)
יצירתי, עם ידע עצום בתחום, תמיד יגיד מצב אמיתי וךא ידחוף סתם תרופות
עד כמה שידוע לי מקבל מאוחדת ומכבי אולי עוד
לצפיה ב-'אמרו לי אתמול שהוא יוצא לפנסיה'
אמרו לי אתמול שהוא יוצא לפנסיה
19/06/2019 | 18:25
היה לנו מפגש במחלקה עם ליצן רפואי, וכחלק מהמפגש מנהל המחלקה סיפר על פרופסור פרידלר שהוא ליצן, ואמר שהוא יוצא לפנסיה.
לצפיה ב-'ערכים הורמונליים לקראת החזרת עובר מוקפא '
ערכים הורמונליים לקראת החזרת עובר מוקפא
18/06/2019 | 16:18
1

שלום לכולן,
אני עושה כבר מספר ימים בדיקות דם, מידי יום, בהנחיית הרופא שלי, לקראת החזרת עובר מוקפא.
התוצאות אתמול: 
אסטרדיול - 1249
LH 7.2
פרוגסטרון - 1.2

התוצאות היום: 
אסטרדיול - 1626
LH - 13.2
פרוגסטרון - 0.9.

האם זה תקין שערכי הפרוגסטרון יורדים? האם ניתן לדעת מתי פחות או יותר תהיה ההחזרה? תודה רבה מראש! 
לצפיה ב-'הביוץ קרוב'
הביוץ קרוב
18/06/2019 | 17:54
נראה שאת ממש קרובה לביוץ, אולי אפילו מחר. (לפי האסטרוגן הגבוה)
את מטופלת הורמונלית (אסטרופם) או שזה טבעי לגמרי?

האם בדקו את הרירית? רוצים לראות רירית של 7-9 מ״מ.
לצפיה ב-'היריון לאחר תיקון נישה ברחם'
היריון לאחר תיקון נישה ברחם
18/06/2019 | 17:08
האם יש מידע האם הריונות לאחר תיקון נישה הסתיימו באופן תקין (אם התשובה חיובית, כמה לא הסתיימו בהצלחה?האם יש על כך מידע/נתונים ? מהו שיעור ההריונות בהם הופיע קרע נוסף במהלך ההיריון לאחר תיקון נישה? מהי הסבירות/השכיחות שזה יקרה בשנית?
לצפיה ב-'לבנות שמזריקות פרוגסטרון...'
לבנות שמזריקות פרוגסטרון...
17/06/2019 | 12:26
3
היי יש לי שאלה,
אני אחרי החזרה- מזריקה פעם ביומיים פרונטוגסט - וברוך השם אין  דימומים כמו פעם שעברה וזה הכי חשוב אבל....
מעבר לכחולים/אדומים והגולה שיש לי מהזריקה , ממש כואב לי ללכת מהזריקה של אתמול כאילו כל השריר נתפס וכל צעד אני מרגישה אותו. יש צורך ללכת לרופא לבדוק או שמוכר ורגיל ? בעלי מזריק לי ולא חושבת שיש המון מקום לטעויות אחרי שהאחות הסבירה אבל מחר אלך לאחות שהיא תזריק ליתר בטחון...
לצפיה ב-'קרה לי פעם אחת אחרי שאחות הזריקה לי.'
קרה לי פעם אחת אחרי שאחות הזריקה לי.
17/06/2019 | 14:30
2
נראה לי שהיא פגעה בעצב או משהו. עבר אחרי יומיים. לא הייתי פונה לבדיקה על זה, אבל אם את כבר הולכת לאחות תצייני את זה.
אני בדיוק חזרתי מלקבל פרוגסטרון ריטארד. בגלל שאני מזריקה פעם בשבוע שאני הולכת למרפאה, פעם ביומיים זה באמת טרטור...
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
18/06/2019 | 11:24
1
זה הרגיע אותי, ואכן היום בבוקר קמתי כאילו לא קרה כלום .
חבל שהתעוררתי לזה ששוב אני צריכה לקבל זריקה חחחח הלכתי לאחות אבל היא אמרה שזה פשוט חומר נוראי וזה יכול לקרות. 
הלוואי שאתרגל ושאני  לא לוקחת את זה לחינם :) 
את עם הזריקה פעם בשבוע בהריון ? או אחרי שאיבה? 
לצפיה ב-'אחרי החזרה'
אחרי החזרה
18/06/2019 | 11:40
אבל זו סוג של החזרה שהיא קצת כמו בשאיבה, כי קיבלתי דיכוי לפני אז שום דבר לא מתנהל בגוף באופן עצמאי.
אבל קיבלתי את זה גם בסבב החזרה על בסיס טבעי, לפני כמה חודשים.
כל הזמן עושים לי קומבינציות שונות, בתקווה שזה מה שיביא את ההצלחה... הפעם אני גם מקבלת אספירין.
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
18/06/2019 | 06:38
2
היי, בחודשיים האחרונים ביצעתי שתי החזרות אחת אחרי השנייה ובשתיהן לא נקלטו העוברים הקפואים, החלטתי לעצור לרגע לפני שאני אסיים את כל המוקפאים שיש לי - אני כבר בת 44 אחרי לידת קיסרי אחת - אני מיוזמתי שאלתי את הרופא שלי אולי אני צריכה לחזור שוב על צילום הרחם (את הראשון עשיתי לפני חמש שני והיה תקין) אבל חשבתי שאולי בגלל הניתוח קיסרי יש צורך לבדוק שוב שהרחם תקין.
הרופא אמר לי כן תעשי אלו טיפולים יקרים נבדוק הכל - האם משהי עברה צילום נוסף? אני פשוט תוהה אם הרופא לא סתם שולח אותי להרגיע את דעתי ואין באמת צורך. או שאולי קיסרי כן יכול לפגוע ברחם ב איזו צורה.
אודה לכל תובנה
שבוע נפלא לכולן
לצפיה ב-'הייתי עושה היסטרוסקופיה אם לא עשית'
הייתי עושה היסטרוסקופיה אם לא עשית
18/06/2019 | 07:46
אני לא יודעת אם קיסרי יכול להשפיע על מה שבודקים בצילום רחם, מניחה שכן, אבל יודעת בוודאות מנסיון של חברות שהוא יכול לגרום לדברים שרואים בהיסטרוסקופיה. יש לי חברה שבהיסטרוסקופיה ראו אצלה נישה מהקיסרי, שמקשה על העוברים להשתרש.
הייתי עושה את שתי הבדיקות במקביל. 
לצפיה ב-'גם אני עשיתי הסטרוסקופיה אחרי קיסרי'
גם אני עשיתי הסטרוסקופיה אחרי קיסרי
18/06/2019 | 09:05
לצפיה ב-'רזרבה נמוכה'
רזרבה נמוכה
17/06/2019 | 19:52
3
בנות עזרתכן. עשיתי פרופיל הורמונלי ביום ה4/5 למחזור. ה-FSH שלי יצא גבוה. אני מאוד מבולבלת כי שנה שעברה אחרי ההפלה הראשונה שעברתי עשיתי את הבדיקה לא בימים הראשונים של המחזור, גם יצא גבוה אך עשיתי AMH ששלל את זה (יצא מעל 10) ולכן חשבו שאני פוליצסטית. כל היום בכיתי וכבר הרצתי סרטים כי אני לא מבינה מה קורה.. הרופא שלי שלח אותי שוב לAMH אבל עדיין זה נראה לי מוזר.. איך בשנה תהיה ירידה ככ דרסטית ברזרבה? אני בת 26. אחרי שתי הפלות (אולי עכשיו בגלל האיכות?) ושתי שאיבות עם מספר ביציות תקין לציטב ידיעתי (14 ו11, מעל 80% הפריות והרבה עוברים). גם בבדיקת US בתחילת המחזור היו לי בממוצע 18 זקיקים בשחלות... אני מאוד מבולבלת ומפחדת.. מישהי יכולה לשפוך קצת אור?
תבורכו, תודה שאתן כאן
לצפיה ב-'מתי היו השאיבות?'
מתי היו השאיבות?
17/06/2019 | 21:38
2
אם השאיבות היו לאחרונה, לא הייתי מייחסת משמעות לFSH. זו רק סטטיסטיקה, והמטרה של בדיקת FSH לתת הערכה לפני הטיפולים מה מצב הביציות (ומראש זה לא המדד הכי אמין). אבל אם כבר התחלת טיפולים ויש לך מספר יפה של ביציות ומספר יפה של הפריות - זה מה שחשוב. אם מדדת FSH לא הרבה זמן אחרי שלקחת הורמונים, אז אולי הם גם השפיעו על הרמה שלו. נראה לי שבדיקת AMH פחות מושפעת מהורמונים של טיפולים, אז בתקווה זה יתן תמונת מצב טובה יותר. אבל עדיין מה שנותן את ההערכה הכי מדוייקת למצב זה מספר הביציות וההפריות בשאיבה.
לצפיה ב-'שאיבה אחרונה באפריל'
שאיבה אחרונה באפריל
17/06/2019 | 22:31
1
זה מחזור של אחרי הםלה. השאיבה לפניה הייתה בנובמבר
לצפיה ב-'לדעתי (הלא מלומדת)'
לדעתי (הלא מלומדת)
17/06/2019 | 23:29
ממש אין מה להתרגש מהFSH. מה שבאמת מעיד על הרזרבה זה השאיבות, שהיו מצויינות. ואם זה המחזור אחרי הפלה בכלל הייתי לוקחת את זה בערבון מוגבל. ההורמונים מאד מורכבים ומשפיעים זה על זה, ואמנם אני לא יודעת מה ההשפעה של הריון/הפלה ספציפית על FSH, אבל אני בטוחה שהמאזן לא לגמרי חוזר לעצמו בחודש שאחרי.
כאמור אני לא מומחית בזה, וכמובן תתייעצי עם הרופא, אבל אישית לא הייתי מודאגת מזה. מה גם שFSH באמת מדד לא אמין.
מקווה שיצליח בקרוב מאד!

לצפיה ב-'קבוצת ואטס לPgd'
קבוצת ואטס לPgd
17/06/2019 | 16:21
1
שלום אשמח מאוד להצטרף לקבוצת ואטס אפ לPgd
אנחנו תובעים בים של אינפורמציה.
לבן זוג שלי יש Nf1 ואני בת 40
עוד לא התחלנו את התהליך ואמרו לו שהסיכויים נמוכים אז נשמח לכל עזרה כי ממש קשה
לצפיה ב-'היי'
היי
17/06/2019 | 19:20
היי יוליה,
תצטרכי להכנס בשם משתמש פעיל כדי שיהיה אפשר לכתוב לך מסר ולקחת את הנייד
לצפיה ב-'שאלה לגבי החזרה'
שאלה לגבי החזרה
16/06/2019 | 00:42
4
שבוע טוב (:
טיפול אחרון היתה שאיבה ומתוכם הופרו 8. החזירו אז אחד ולא צלח. רציתי לעשות שוב טיפול של שאיבה כדי "לצבור'" עוד עוברים אך הרופא שלי אמר שעד שלא "מסתיימים" העוברים המוקפאים הקופה לא תאשר לי שאיבה. זה נכון?ממש צריך שלא יהיו עוד עוברים מוקפאים בשביל שהקופה תאשר שאיבה נוספת?
אשמח לתובנות ממכן.
תודה ושבוע טוב
לצפיה ב-'מאד נכון'
מאד נכון
16/06/2019 | 00:58
העלויות של טיפולים כאלו  גבוהות והקופה לא מעוניינת לממן אותם אם אין צורך.
הרופא צריך לרשום בבקשה לטיפול חוזר מה הסטטוס וכל עוד הוא ידווח שישנם עוברים קפואים הקופה לא תאשר שאיבה חדשה.
אם יש סיבה להצדיק עוד שאיבה לפנים משורת הדין, (ועם 7 עוברים קפואים, קשה לי להאמין שיש כזאת) הרופא יכול לכתוב בקשה להתחשב בנסיבות.
התובנה היחידה שיש לי היא שאם הרופא שוכח שיש עוד עוברים קפואים אחרי שתעשו שוב החזרה, אז אולי הוא יכול לשכוח למלא את הפרט הזה בטופס. הרופא שלי למשל, לא שוכח.

לצפיה ב-'נכון'
נכון
16/06/2019 | 06:35
לא עושים שאיבה נוספת כל עוד יש עוברים מוקפאים.
גם אין טעם, יש לך הרבה מוקפאים, תשתמשי בהם 
לצפיה ב-'נכון אבל...'
נכון אבל...
17/06/2019 | 13:57
אם הרופא שלך זורם עם לתת לך למלא את הניירת והוא רק חותם את לא באמת חייבת לסיים את כל המוקפאים שלך. אני כשהבנתי שפנינו לפונדקאות הכנתי יופי של בנק עוברים...יש לי כעת ממתק בבית אבל מכיוון שידעתי שאני רוצה בשבילו אחים או אחיות גנטיים הכנתי...
לצפיה ב-'בעקרון זה נכון, אבל...'
בעקרון זה נכון, אבל...
17/06/2019 | 14:31
אין לי מושג איך זה עובד מאחורי הקלעים, אבל אני פשוט מבקשת ומקבלת טופס 17. אני לא מביאה מכתב מהרופא ולא נראה לי שמישהו יודע כמה עוברים נשארו לי. 
לצפיה ב-'בטא נמוכה 14 יום אחרי החזרה'
בטא נמוכה 14 יום אחרי החזרה
16/06/2019 | 20:31
2
בטא 34.9 , 14 יום אחרי החזרה יש סיכוי להריון תקין?
תודה

לצפיה ב-'לא גבוה :/'
לא גבוה :/
16/06/2019 | 23:07
מאחלת שאני טועה ויהיה פה נס
לצפיה ב-'34.9? פעם ראשונה שאני נתקלת בבטא עם נקודה עשרונית'
34.9? פעם ראשונה שאני נתקלת בבטא עם נקודה עשרונית
16/06/2019 | 23:26
את בטוחה?
לצפיה ב-'מאיפה מתחילים? '
מאיפה מתחילים?
16/06/2019 | 17:38
1
לפני 6 שנים הייתי בפורום הזה מהבוקר עד הערב במיוחד בימים שאחרי ההחזרה.. איך אהבתי את השרשור "קולולוש" (נדמה לי שככה קראו לזה) וכמה חיכיתי לכתוב שם את הסיפור שלי.. וואווו.. אז ב- IVF6 (בר חווה +ברקוביץ ברטוב +משיח+ בית חולים תל השומר) אחרי 2 סבבי מוקפאים + 2 הפלות והמון תקווה - זה קרה והיום האהוב שלי אוטוטו בן 5.. הגיע הזמן לחזור לתהליך ולהביא לו אח או אחות "כי הוא כבר גדול" (כך אמר הבן שלי) .. רק שאני כבר לא זוכרת מאיפה מתחילים.. אשמח להמלצות לרופאים שעובדים עם מכבי.. 

לצפיה ב-'ברוכה השבה!'
ברוכה השבה!
16/06/2019 | 18:15
למרות שזה פחות ברכה להיות פה :)

הפורום הרבה (הרבה) פחות פעיל מאיך שאת זוכרת אותו, ואין שרשורים, אבל הלוואי שיפרח ויחזור לימים של פעם!

אין לי המלצה לרופאים אבל שאלת מאיפה מתחילים-
צריך לבחור רופא, לקבל ממנו רשימת בדיקות (בין היתר-פרופיל הורמונלי לביצוע בימים 2-5 של המחזור, זה כולל פרולוקטין שמצריך 3 שעות עירות פעילה) פאפ עדכני לשנתיים-שלוש האחרונות (תלוי במחלקה), ספירת דם, מחלות זיהומיות, 
צריך לפתוח תיק במחלקה, להוציא התחייבויות ולצאת לדרך.
מהפורום הבנתי שיש מחלקות שמחייבות לעבור גם יעוץ גנטי, אז כדאי במקביל לעשות גם את זה (וגם בלי קשר ל IVF).
זהו בגדול...
לצפיה ב-'צילום רחם - איפה מומלץ?'
צילום רחם - איפה מומלץ?
15/06/2019 | 23:41
8
אני במאוחדת אבל אפשר גם פרטי.
מישהו עדין, קשוב ואולי לא כואב...
לצפיה ב-'בזמנו עשיתי אצל טוגנדרייך '
בזמנו עשיתי אצל טוגנדרייך
16/06/2019 | 06:38
5
הוא שם דבר בצילומי רחם ועבר בקלות 
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על טוגנדרייך'
מצטרפת להמלצה על טוגנדרייך
16/06/2019 | 08:44
לצפיה ב-'ואיך מגיעים אליו?'
ואיך מגיעים אליו?
16/06/2019 | 15:44
3
הוא פרטי?
לצפיה ב-'כן, פרטי'
כן, פרטי
16/06/2019 | 15:55
1
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/06/2019 | 23:26
לצפיה ב-'אני עשיתי אצלו דרך מכבי'
אני עשיתי אצלו דרך מכבי
16/06/2019 | 23:27
לצפיה ב-'אני עשיתי בבית חולים מאיר'
אני עשיתי בבית חולים מאיר
16/06/2019 | 09:59
רופא ממש אמפטי ועדין..
עדין קצת כאב לי אבל זה אינדבידואלי
לצפיה ב-'מבחינתי רק בהרדמה'
מבחינתי רק בהרדמה
16/06/2019 | 11:33
עברתי בערך כל מה שאפשר בעולם הפוריות
צילום רחם 1 בבית חולים השרון ללא הרדמה אצל טוגנדרייך - ראיתי את הסוף שלי קרוב
צילום רחם 2 בחו"ל עם הרדמה - לייט ביותר .
איפה שאפשר ללא סבל אני בעד!
לצפיה ב-'תרופות למסירה מחיפה'
תרופות למסירה מחיפה
16/06/2019 | 12:53
היי בנות, 
יש לי 4 חבילות של אורגלוטרן תוקף 07/2019
2 חבילות של אוטרוגסטן תוקף 07/2019
חבילה אחת ציפרודקס תוקף 09/2021
אם מישהי רוצה לאסוף בשבוע הקרוב מחיפה... 

לצפיה ב-'אסטרופם'
אסטרופם
15/06/2019 | 13:43
10
מה תפקידו של האסטרופם.
קיבלתי פרוטוקול עם אסטרופם, לא ממש הבנתי מה תפקידו. קראתי שנותנים אותו לגיל הבלות. איזה פרוטוקול קיבלתן איתו?
לצפיה ב-'אני קיבלתי'
אני קיבלתי
15/06/2019 | 16:20
5
אותו לפני החזרה.
והמשכתי איתו הרבה אחרי החזרה.
הבנתי שזה שומר על עובי רירית הרחם.
לצפיה ב-'לפני הפרגורביס'
לפני הפרגורביס
15/06/2019 | 17:45
4
העניין שאין לי בעיה ברירית. אני צריכה להתחיל לקחת לפני המחזור. ורק אחרי זה להתחיל פרגורביס.
לצפיה ב-'גם לי אין בעיה ברירית'
גם לי אין בעיה ברירית
15/06/2019 | 18:00
3
כנראה זה חלק מהפרוטוקול
לצפיה ב-'זה חלק מפרוטוקול החזרה בלי שאיבה למיטב הבנתי.'
זה חלק מפרוטוקול החזרה בלי שאיבה למיטב הבנתי.
15/06/2019 | 20:13
2
לצפיה ב-'אין לי עוברים להחזרה'
אין לי עוברים להחזרה
15/06/2019 | 23:42
1
ממש מוזר אם ככה, אני לקראת סבב חדש.

לצפיה ב-'אז דיכוי לפני התחלת הורמונים.'
אז דיכוי לפני התחלת הורמונים.
16/06/2019 | 10:53
כדי שהזקיקים יהיו פחות או יותר באותו גיל ולא "ילכו לאיבוד" הזקיקים הקטנים.

בהצלחה.
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
15/06/2019 | 21:46
אסטורפם זה אסטרוגן
הוא יכול לעשות מספר פעולות
1.לתמוך בריריתוש אחרי החזרת עוברים.
2. ליצור ריריתוש בסבב מוקפאים הורמונלי (ללא ביוץ טבעי הכוונה)
3. ל"הטעין" את הזקיקים באסטרדיול לפני תחילת הגירוי השחלתי
את לפי דעתי מספר 3
בהצלחה!
לצפיה ב-'סינכרון'
סינכרון
15/06/2019 | 21:54
2
אסטרופם (שזה אסטרוגן כמו שכתבה צילה) גם עוזר לסנכרן את הזקיקים. כשנותנים אותו לפני המחזור ואז בהתחלה אחריו, הוא עוזר (יחד עם דברים אחרים שמדכאים את הזקיקים) לסנכרן אותם כדי להמנע ממצב שיש זקיק-שניים שהתחילו לגדול והאחרים קטנים. אם משאירים את כולם קטנים בהתחלה, יש יותר סיכוי שהם יגדלו בקצב דומה ואז יהיו יותר זקיקים לשאוב.
לצפיה ב-'תודה בנות עזרתן לי '
תודה בנות עזרתן לי
15/06/2019 | 23:45
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
16/06/2019 | 07:44
לא חייב יחד עם מדכאים אחרים ויכול גם ליצור בעיה אם ינתם יחד עם מדכא אחר (למישהי שרגישה לדיכויים, אני למשל כן). לי אפילו רופא נתן פעם אחד ביום לשבוע לפני הגירוי, אמר שפעמיים ביום יכול לדכא יותר מדי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
ד
מתקשים בפוריות?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
תרומת ביציות מחו"ל!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה