לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91239,123 עוקבים אודות עסקים

פורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כללי הדיון בפורום רעננה!
אנא, שמרו על כללים בסיסיים אלו על מנת לאפשר קיומו של שיח פורה, מפרה ותורם לקהילה, לנו ולחיינו בעיר. תודה!

שלום לגולשות ולגולשים,

מן הידועות היא, שלעיתים מביא השיח האינטרנטי להתלהטות יצרים. נא לעשות מאמץ להשתלט על היצר, בכל האמור לשיח שאינו נאות. שמירה קפדנית על הכללים הפשוטים הללו תאפשר דיונים פרודוקטיביים ופעילות משותפת למען העיר והקהילה. אנא הימנעו מספקולציות פרועות, פרובוקטיביות וטקסטים שמלהיטים את הרוחות.

1. נא להתייחס לגופו של עניין ולא לגופו של אדם (כל אדם!).
2. הודעות שתכלנה דיבה, רכילות מרושעת ולא מבוססת, האשמות שווא ללא הוכחות כלשהן, לשון הרע, מתקפה  אישית/פרסונלית או שפה לא נאותה - תימחקנה.

מציבי ההודעות יוכלו כמובן להציבם מחדש ללא הניסוחים הבעיתיים.
3. והיה והודעות בעייתיות נוספות תוצבנה ע"י אותו/ה גולש/ת - אאלץ לחסום את שם
    המשתמש/ת.
4. ניתן לפנות אלי על מנת להסיר חסימה - ההחלטה הינה עניינית ולא אישית, ובכפוף להבטחה
    לעמוד בכללי הדיון הנדרשים - אשמח להשיב לדיון כל גולש/ת.
5. העברת ביקורת על ניהול הפורום תעשה במסרים אישיים בלבד, לא נאפשר העברת ביקורת מהסוג הזה על גבי הפורום.

בנוסף, אני מזכיר כי על פי כללי הפורומים של תפוז - אסור לעשות "אאוטינג" לגולש/ת, כלומר לחשוף או לנסות לחשוף מי עומד/ת מאחורי שם המשתמש/ת שהגולש/ת בחר/ה לעצמו/ה.

אם מישהי/ו מוצא/ת שפיספסתי הודעה בעייתית, ו/או החלטתי שלא למחוק הודעה המדברת בו/בה אישית ונתפסת על ידו/ה כפוגענית - הנכם מוזמנים לפנות אלי במסר. 

הכללים הללו נועדו לשמור על אווירת דיונים נעימה. אנא סייעו לי לשמרה.

תודה,
מנהל הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לחינוך דתי (לקראת מעבר אפשרי לרעננה)'
שאלה בנוגע לחינוך דתי (לקראת מעבר אפשרי לרעננה)
17/05/2019 | 15:22
1
16

שלום,
אנחנו משפחה עם שני ילדים בגיל בי״ס יסודי (א + ד) וחושבים לעבור מתל אביב לרעננה.
עכשיו העניין הוא כזה, אנחנו מה שנקרא ״דתיים לייט״ (אישתי למשל הולכת עם מכנסיים וללא כיסוי ראש. אני בד״כ לא מסתובב עם ציצית).
בתל אביב זה ממש לא נדיר לראות הורים כאלה בבית ספר ממלכתי דתי. השאלה שלי היא מה אופי בתי הספר הדתיים ברעננה? האם משפחות יותר ״לייט״ יסתדרו שם? או שאולי זה יותר דומה למקומות אחרים (כמו ירושלים למשל)?
בקיצור, כל תשובה או תובנה בנושא תועיל מאוד.. תודה מראש.

לצפיה ב-'רעננה זה לא בני ברק...'
רעננה זה לא בני ברק...
19/05/2019 | 05:52
9
רעננה מאוד ליבראלית.
בהצלחה.
לצפיה ב-'שאני רוצה לחלוק טוב לשיר איתך'
שאני רוצה לחלוק טוב לשיר איתך
15/04/2019 | 19:17
10

שיר הלל ופולחן 'בר האנוש הופיע' | המשיח בא
https://he.kingdomsalvation.org/videos/son-of-man-...

לצפיה ב-'אני ממליץ על הסרט הזה לכולם. 天使'
אני ממליץ על הסרט הזה לכולם. 天使
10/03/2019 | 05:47
17
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=x8...

איפה ביתי?' | אלוהים העניק לי משפחה מאושרת
הוריה של וניה נפרדו כשהיא הייתה בת שנתיים, ולאחר מכן היא חיה עם אביה
ואמה החורגת. אמה החורגת לא יכלה לסבול אותה ולא הפסיקה להתווכח עם אביה. לאביה לא הייתה ברירה – הוא נאלץ לשלוח את וניה לבית אמה. אך אמה התמקדה בניהול עסקה ולא היה לה זמן לטפל בווניה, ולכן לעתים קרובות נשלחה וניה לקרוביה וידידיה שטיפלו בה וגידלוה. לאחר שנים כה רבות שבהן זכתה לטיפול ממשפחות אומנות, וניה הצעירה חשה בודדה וחסרת אונים, וערגה לחומו של בית. רק כאשר אביה ואמה החורגת התגרשו, היא חזרה לחיות לצד אביה, ומאז והלאה היה לה בית, לטוב ולרע.
כאשר וניה גדלה, היא הייתה מאוד זהירה וצייתנית ושקדה על לימודיה. אך כאשר היא הקדישה ימים ולילות כדי להתכונן לבחינות הכניסה למכללה, היכה בה הגורל: אמה סבלה משטף דם במוח ונעשתה משותקת ומרותקת למיטתה. אביה החורג נטש את אמה ואף השתלט על כל נכסיה, ואז אביה אושפז עם סרטן בכבד... לא הייתה כל אפשרות שווניה תיטול על עצמה את מלוא העול של משק הבית. כל שיכלה לעשות היה להתחנן בפני קרוביה וידידיה, אך בקשותיה נענו בסירוב.
וניה סבלה ללא מפלט או עזרה, כאשר שתי אחיות מכנסיית האל הכול יכול העידו בפניה ובפני אמה ואחותה על עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים. הם החלו להבין את המקור לכאב בחייהם של בני האדם מתוך דברי האל הכול יכול, והם הבינו שרק אם בני האדם יבואו אל אלוהים, הם יוכלו לזכות בהגנתו ולחיות חיי אושר. רק בזכות הנחמה שבדברי אלוהים, האם והבנות הצליחו להיחלץ מכאבן ומחוסר האונים. וניה חוותה על בשרה את אהבתו של אלוהים ואת רחמיו, ובסופו של דבר חשה את חומו של בית, וזכתה בבית אמיתי...
לצפיה ב-'אי בשם saba -שייך להולנד = באיים הקאריביים....'
אי בשם saba -שייך להולנד = באיים הקאריביים....
08/03/2019 | 18:05
8
גוגל הביא לי מידע על אי הולנדי באיים-הקאריביים....בשם saba  = ,תארו לעצמכם...הדואר מתבלבל ושולח מכתבים במקום לכפר-סבא .....לאי באיים הקאריביים..ולהיפך....הדואר בקאריביים מפנה מכתבים  לכפר-סבא בטעות.     צריך לבדוק אם גם ב"סבא-ההולנדית" יש בית חולים בשם "מאיר"....((בדיחה של מישהו..)).  אז איפוא נולדת? בכפר סבא ישראל או בכפר סבא ההולנדית באיים הקאריביים
לצפיה ב-'שאלון מחקר'
שאלון מחקר
22/02/2019 | 20:22
1
13
שלום, שמי ניר ואני וחברי עורכים מחקר על בריכות פרטיות ועל הדרכים לפתור את בעיית הטביעה בהן, ערכנו שאלון ואשמח אם תוכלו לענות:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVR8Y84V...
לצפיה ב-'השאלון אינו תואם את מטרות המחקר'
השאלון אינו תואם את מטרות המחקר
25/02/2019 | 10:58
5
לפחות בהתחלה יותר מדי שאלות אישיות שאינן רלוונטיות למחקר.
לצפיה ב-'שפו למחלקת התנועה ברעננה'
שפו למחלקת התנועה ברעננה
07/02/2019 | 05:47
27
על מנת לקבל אישור חניה ברחבי העיר, העברתי באמצעות הדוא"ל טופס בקשה+מסמכים נלווים בשעות אחה"צ המאוחרות. למחרת התייצבתי במשרדי העיריה ( אפשר גם במקום אחר ) ותוך דקה קבלתי את התו המבוקש.
לצפיה ב-'צמחי אויר- מתנה מושלמת לפסח'
צמחי אויר- מתנה מושלמת לפסח
21/01/2019 | 18:34
21
הי לכם,
לכל מי שמחפש ורוצה להתכונן לתקופת החגים, ממליצה לכם על צמחי אויר- מתנה מושלמת לפסח לעובדים, למשפחה ועוד
מי שמעוניין שמתי לינק
שבוע טוב
לצפיה ב-'"התגלית של גלית - כסף לא גדל על עצים" - ספר עם כישורי חיים'
"התגלית של גלית - כסף לא גדל על עצים" - ספר עם כישורי חיים
30/12/2018 | 09:23
12
בוקר טוב,
שמי ורד יהודה, רו"ח, יועצת להתנהלות ככלית למשפחות ומנגישה חינוך פיננסי וערכי לילדים בגילאים 4-9.

בימים אלו אני מוציאה לאור את ספר הביכורים שלי "התגלית של גלית - כסף לא גדל על עצים", העוסק בכסף וערכים.

הספר מסופר דרך העיניים הסקרניות של גלית,
ששואלת את אמה את השאלות הגדולות:
מה הוא כסף, מתי הוא הומצא, מה היה לפני המצאתו,
איך מקבלים אותו וכו'.

לאורך הסיפור שזורים מסרים ערכיים כגון:
הכסף אינו כל יכול, ישנם דברים שלא ניתן לקנות בכסף;
הכסף אינו גדל עצים, אינו בא בקלות;
כסף אפשר גם לתת ולתרום, ערך הנתינה;
שמירה על הסביבה וכו'.

דרך חיי היומיום של גלית ואמה, גלית נחשפת לתגליות נוספות ומשתפת את אמה ברעיונותיה היצירתיים, שיעלו חיוך על פני הקוראים.

הספר והפעלות הקשורות בספר, מוצעות במחירים חסרי תקדים, במסגרת הפרויקט לגיוס תמיכת המונים בהדסטארט.
הספר יכול להיות מתנה לילדי הגן או לילדי הכיתה / מתנה לימי ההולדת במשפחה וכו'.

אז אם עדיין לא תמכתם בספר הילדים שלי "התגלית של גלית - כסף לא גדל על עצים" אז הנה הקישור - http://bit.ly/2AlOwzb

הספר הוא נקודת מוצא נהדרת לשיחה מעשירה עם הילדים על כסף וערכים.  
לצפיה ב-'גשם שוטף ללא הפסקה'
גשם שוטף ללא הפסקה
07/12/2018 | 10:15
29
המים זורמים בכבישים ולאורך המדרכות אל קולטני הניקוז שבכביש.
לא נתקלתי בהצפות של מים עומדים ולא דוו"ח על תקלות ברחבי העיר
לצפיה ב-'כמה שאלות לגבי אזורים טובים ברעננה למגורים'
כמה שאלות לגבי אזורים טובים ברעננה למגורים
04/11/2018 | 21:34
43
שלום רב
אני מתכנן לעבור לאזור השרון-מרכז ואחת ההתלבטויות שלי היא רעננה והבעיה שאני לא מכר אזורים כל כך.
אילו שכונות טובות מבחינת אוכלוסיה?הכוונה לאנשים תרבותיים ולא ברברים ונרקומנים.האם קרית ויצמן ודרום מזרח אילו שכונות טובות?
כמה זמן נסיעה לתל אביב זמן פקקים?

תודה
לצפיה ב-'rdg'
rdg
28/10/2018 | 21:05
27
לצפיה ב-'האם קיימים סקרים אמינים בהקשר לבחירות ברעננה'
האם קיימים סקרים אמינים בהקשר לבחירות ברעננה
25/10/2018 | 10:56
1
22
לצפיה ב-'האם יש דבר כזה "סקרים אמינים"?'
האם יש דבר כזה "סקרים אמינים"?
28/10/2018 | 05:42
7
לצפיה ב-'פתיחת כביש 531'
פתיחת כביש 531
10/08/2018 | 11:36
53
בשורה לתושבי רעננה - עכשו ניתן להגיע לפאתי תל אביב ב"ציק-צאק". עד לפקק במכלף ההלכה.
אני מקווה שפתיחת הכביש תגרום גם להקלת התנועה ברחובות אחוזה וויצמן.
השלמת הרכבת לכוון מערב תוסיף עוד מימד להקלת החיים של תושבי רעננה.
לצפיה ב-'מנעולן ברעננה או נתניה'
מנעולן ברעננה או נתניה
07/08/2018 | 14:01
1
37
שלום חברים,
יש ברשותי מכונית מזדה 3 2015 שמערכת הנעילה שלה "מגמגמת" לאחרונה.
אני זקוק למנעולן רכב בנתניה או רעננה (אני גר בנתניה והורי ברעננה) שיכול לתקן אותה לפני שאני אנעל ולא אצליח לפתוח את הרכב.
יש המלצות?
תודה
לצפיה ב-'גיחי גיחי '
גיחי גיחי
09/08/2018 | 12:52
33
עאלק זקוק למנעולן...
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
23/07/2018 | 16:00
1
60

אנו מודים לעומר247 על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'אולי זה הזמן לבטל את הפורום'
אולי זה הזמן לבטל את הפורום
24/07/2018 | 12:33
62
או למנות מנהל פעיל ומפעיל .
פורום שיעסוק באמת בנושאים המענינים את תושבי רעננה
אולי לקראת הבחירות הקרבות יספרו לנו על המועמדים ועל מצעיהם. לא כתעמולת בחירות אלא על מנת ליצור דינמיקה של דיון והצעות למועמדים.
לצפיה ב-'מחפש עצה קטנה'
מחפש עצה קטנה
05/07/2018 | 08:52
4
96
בוקר טוב לכולם. מה המצב? מישהו פה מכיר סוכן טוב באיזור אחוזה שיכול לעזור לי עם מלונות חמישה כוכבים ביוון במקרה? אנחנו רוצים משהו עם ספא אז אנחנו מתלבטים בין שני מלונות מעולים. אחד נקרא miraggio thermal בסלוניקי. הוא מעולה רק לא סגור על האיזור. השני נקרא westin navarino  והוא בקלמטה. מה לדעתכם עדיף? תודה
לצפיה ב-'זה כל כך מצחיק'
זה כל כך מצחיק
07/07/2018 | 22:05
3
47
שאת/ה מנצל/ת את המצב שאין כאן מנהל ופותח/ת שרשורי פרסומת בכינויים שונים, כאשר ברור שמדובר באותו כותב או אותה כותבת...
מה שעוד מצחיק זאת ההשקעה שלך בפורום נטול משתתפים זה...
לצפיה ב-'האמת היא שאין צורך בגולשים לפרסום כזה'
האמת היא שאין צורך בגולשים לפרסום כזה
21/07/2018 | 07:29
2
30
מספיק שתפוז יהיה אתר מכובד בגוגל. שים לב ללינקים בהודעה- המטרה היא שכאשר עושים חיפוש גוגל של המילה שבתיאור הלינק, גוגל יציג את הכתובת המסויימת המופיעה בלינק במקום גבוה בתוצאות החיפוש.
לצפיה ב-'אני יודע בדיוק מה מטרת המפרסם.'
אני יודע בדיוק מה מטרת המפרסם.
21/07/2018 | 21:14
1
24
ואם להנהלת תפוז לא אכפת מכך, וגם מכך שפורום "מתנהל" ללא מנהל כבר תקופה ארוכה (והם יודעים מכך ומכך) אז שיבושם לו ולהם...
לצפיה ב-'למה זה לא אכפת להם, באמת? הם לא רוצים *למכור* שטחי פרסום?'
למה זה לא אכפת להם, באמת? הם לא רוצים *למכור* שטחי פרסום?
31/07/2018 | 12:51
18
תפוז הרי מתקיים מפרסום.

אז מה פתאום הם מסכימים לתת לאנשים לפרסם ככה בחינם? זה מטורלל לגמרי.

לצפיה ב-'האם רעננה יש קבוצה WhatsApp?'
האם רעננה יש קבוצה WhatsApp?
09/05/2018 | 19:58
87
לצפיה ב-'לא יודעת אם קשור לרעננה'
לא יודעת אם קשור לרעננה
01/05/2018 | 10:49
121
אבל אני מחפשת דילים ונופש בקרואטיה. לא יודעת איפה לחפש. אולי יש סוכן נסיעות מומלץ ברעננה? שמעתי על כפר הנופש טרמה צ'אטז מישהו מכיר? תודה
לצפיה ב-'כמה רוע ונקמנות יכולים להיות בבן-אדם, כדי לפרסם דבר כזה...'
כמה רוע ונקמנות יכולים להיות בבן-אדם, כדי לפרסם דבר כזה...
27/08/2018 | 10:43
24
וכמה אטימות ורשעות יכולים להיות ל"תפוז", שלא מוחקים מקרה ברור כזה של לשון הרע גם אחרי מסבים את תשומת ליבם להודעה.

ריבונו של עולם, באיזו חברה רקובה אנחנו חיים.
לצפיה ב-'צלם אירועים ברעננה '
צלם אירועים ברעננה
18/03/2018 | 20:21
39
צלם אירועים ברעננה \ צלם מומלץ ברעננה | לפרטים חייגו 077-2231274 https://vimeo.com/259734083
https://www.youtube.com/watch?v=_hLoSNcPc2k שירות צילום אירועים מומלץ זול ומקצועי ברעננה והשרון ! נשמח לעמוד לצידכם ביום החשוב לכם,לפניו וגם אחריו ולתת מענה לכל בקשה שתהיה. צילום אירועים ברעננה-אנו מציעים מגוון רחב של שירותי צילום\הפקה ועריכה של סרטי וידאו ותמונות סטילס לכל סוגי האירועים,חתונות,בר\בת מצווה,בריתות,ימי הולדת ומסיבות. ימי צילום נוף באתרים נבחרים לחתן כלה ולבר מצווה,הפקת סרטוני וידאו ומצגות שיוצגו באירוע,וכן מגוון רחב של אופציות צילום מקצועיות למהלך האירוע כגון רחפנים,וידאועזרי צילום וכו. חדש- מגנטים מגנטים מגנטים ! מומלץ ! תוכלו להינות גם מפיתוח תמונות על גבי אלבומים פיזיים ודיגיטלים וכן הפקת וידאו-קליפים ומצגות לאחר אירוע. נשמח לעמוד לשירותכם לכל בקשה או שאלה! צלם אירועים ברעננה והשרון צלם אירועים ברעננה והסביבה-מגוון השירותים שלנו: צילום אירועים ברעננה-צילום חתונות,בריתות,בר\בת מצווה וכל מסיבה. צלם אירועים ברעננה-צילומי נוף צילום אירועים מומלץ וזול בשרון צלם אירועים ברעננה - הפקת וידאו קליפים צלם אירועים ברעננה -צילום מגנטים ! צלם אירועים ברעננה -רחפנים ועזרי צילום צלם אירועים זול ברעננה-פיתוח תמונות אלבומים וקליפים נשמח לעמוד לשירותכים לכל בקשה לפניות\קבלת הצעות מחיר\תיאום מפגש חייגו 077-2231274 צלם אירועים ברעננה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?
פורום  ויזה ואזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
נדלניר - השקעות נדל
נדלניר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה