לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כללי הדיון בפורום רעננה!
אנא, שמרו על כללים בסיסיים אלו על מנת לאפשר קיומו של שיח פורה, מפרה ותורם לקהילה, לנו ולחיינו בעיר. תודה!

שלום לגולשות ולגולשים,

מן הידועות היא, שלעיתים מביא השיח האינטרנטי להתלהטות יצרים. נא לעשות מאמץ להשתלט על היצר, בכל האמור לשיח שאינו נאות. שמירה קפדנית על הכללים הפשוטים הללו תאפשר דיונים פרודוקטיביים ופעילות משותפת למען העיר והקהילה. אנא הימנעו מספקולציות פרועות, פרובוקטיביות וטקסטים שמלהיטים את הרוחות.

1. נא להתייחס לגופו של עניין ולא לגופו של אדם (כל אדם!).
2. הודעות שתכלנה דיבה, רכילות מרושעת ולא מבוססת, האשמות שווא ללא הוכחות כלשהן, לשון הרע, מתקפה  אישית/פרסונלית או שפה לא נאותה - תימחקנה.

מציבי ההודעות יוכלו כמובן להציבם מחדש ללא הניסוחים הבעיתיים.
3. והיה והודעות בעייתיות נוספות תוצבנה ע"י אותו/ה גולש/ת - אאלץ לחסום את שם
    המשתמש/ת.
4. ניתן לפנות אלי על מנת להסיר חסימה - ההחלטה הינה עניינית ולא אישית, ובכפוף להבטחה
    לעמוד בכללי הדיון הנדרשים - אשמח להשיב לדיון כל גולש/ת.
5. העברת ביקורת על ניהול הפורום תעשה במסרים אישיים בלבד, לא נאפשר העברת ביקורת מהסוג הזה על גבי הפורום.

בנוסף, אני מזכיר כי על פי כללי הפורומים של תפוז - אסור לעשות "אאוטינג" לגולש/ת, כלומר לחשוף או לנסות לחשוף מי עומד/ת מאחורי שם המשתמש/ת שהגולש/ת בחר/ה לעצמו/ה.

אם מישהי/ו מוצא/ת שפיספסתי הודעה בעייתית, ו/או החלטתי שלא למחוק הודעה המדברת בו/בה אישית ונתפסת על ידו/ה כפוגענית - הנכם מוזמנים לפנות אלי במסר. 

הכללים הללו נועדו לשמור על אווירת דיונים נעימה. אנא סייעו לי לשמרה.

תודה,
מנהל הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:18
3
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:38
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:38
3
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:08
5
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:54
7

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'יורקים על תושבי רעננה, וקוראים לזה גשם'
יורקים על תושבי רעננה, וקוראים לזה גשם
04/06/2017 | 18:45
1
63
ראיתם את הגשר היפה להולכי רגל שנבנה בצומת רעננה ומחבר את אמדוקס לתחנת רכבת? איזה יופי שעיריית רעננה דואגת כל כך לעובדי אמדוקס....
הבעיה היא שהגשר הזה היה אמור להיות בצד של רעננה ולתת גישה נוחה לתושבי רעננה לתחנת רכבת ...
מה יהיה , מתי יפתחו העיניים לאנשים? כשיעמדו בפקקים בבוקר כדי לחצות את צומת רעננה ואחר כך לעמוד בפקקים של אמדוקס כדי להגיע לתחנת רכבת "רעננה"?  
לא נורא, העיקר שצ'יפרנו את עובדי אמדוקס ... ואת תושבי כפר מלל , רמות השבים ותושבי כפר סבא (עם 3 תחנות רכבת נגישות ברגל).

ראשי העיר של כפר סבא והרצליה לא מאמינים למזל הטוב שנפל בחלקם, על חשבוננו...
לצפיה ב-'לעובדי אמדוקס באמת צריך לדאוג '
לעובדי אמדוקס באמת צריך לדאוג
13/06/2017 | 15:05
19
שמעתי הרבה פעמים שהיחס לעובדים שם גרוע מאד.

לצפיה ב-'לימוד שחייה ברעננה'
לימוד שחייה ברעננה
29/05/2017 | 17:04
25
שלום לכולם,

אנחנו מחפשים המלצות ללימוד שחייה ברעננה. שמענו שיש כמה בריכות פרטיות בבתים פרטיים שמלמדים בהם ויש את הבריכה העירונית. מישהו יכול להמליץ מה כדאי? העניין הוא שבבריכות פרטיות אין ביקורת של איכות המים כמו בבריכה העירונית והחשש הוא מזיהומים או חומרי חיטוי מסוכנים. מישהו מבין בעניין?

תודה
אריאל
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:33
9
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!'
אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
10/05/2017 | 11:06
25
היי קהילה וחברים
אני משתפת אתכם בפרוייקט שלי ושל ביתי.
אנחנו בדרך הנכונה, אבל צריכות עוד פוש כדי גם להצליח..
 אני בטוחה שבזכותכם וע"י תמיכתכם אוכל לצאת מהחובות ולהעניק לביתי שלי מקום הגון לישון בו, לגדול בו ואורח חיים ממלא ומחמם.
אז אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
נשמח מאוד אם תסתכלו עליו ותפיצו אותו בכל מקום שאתם יכולים...
פייסבוק, וואטס אפ, אינסטגרם.. 
ואם בא לכם לתמוך העריך זאת מאוד!
תודהההה!

https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=593
לצפיה ב-'בקשה להמלצות על אזורי מגורים ברעננה'
בקשה להמלצות על אזורי מגורים ברעננה
03/05/2017 | 10:04
4
71
הי אנשי רעננה,
אני מעונינת לשכור דירה ברעננה. שני ילדי (בני 12 ו- 8) הם דוברי אנגלית (חזרנו לפני כארבע שנים מארה״ב לאיזור מושבי השרון) וכרגע בודקים את האפשרות לעבור לרעננה. מחפשים שכונה נעימה, בטוחה, אנשים נחמדים באמצע הדרך, חינוך עם דגש על בתי ספר טובים עם מעורבות ואיכפתיות של הורים ושהילדים מרגישים בהם בטוחים ואוהבים ללכת לבית הספר (עד כמה שילדים אוהבים ללכת לבית ספר ;)) רצוי עם כיתות לדוברי אנגלית. 
מקוה שלא רשמתי כאן רשימת אימה 
אבל אם כן, גם את זה אשמח לשמוע. 
בקיצור, מאוד אשמח לכל מידע שהוא. 
תודה רבה! 
לצפיה ב-'שלום וברוכים הבאים'
שלום וברוכים הבאים
05/05/2017 | 13:36
3
77
זה ישראל. 
אין מפת אזורי פשיעה כמו באמריקה. אלא אם כן אתם תקועים באיזה שדה, רעננה נחשבת בטוחה. כמו שאר ישראל.  בנוגע לבתי ספר, שר החינוך הוא בנט. צריך לקחת דברים כאלה בחשבון ומייד אסביר למה. 
8 זה גיל בית ספר יסודי , ברעננה בתי הספר היסודיים מחלוקים לפי נושאים ששמים עליהם דגש יתר והם נלמדים בתיגבור. כל בית ספר קיבל נושא כזה. אם את לא רוצה שילדייך יגדלו להיות מתנחלים, המלצתי היא להימנע מבית הספר מגד שהנושא העיקרי שהוא קיבל זה תרבות מורשת קרבות ישראל, במקום דברים לא חשובים כמו מדע, אומנות, מוסיקה, ספרות וכיו"ב. כדאי שתבקרי בבתי הספר ותדברי עם המנהלים, הורים, תלמידים ותשאלי אותם אם הם מרוצים או לא. 
רעננה עשירה בדוברי אנגלית, לא נראה לי שתהיה לך בעיה בקטע הזה. 

לצפיה ב-'תודה על התשובה! ...'
תודה על התשובה! ...
05/05/2017 | 19:01
2
56
בהחלט רלוונטית וחשובה.
מניחה שההשתייכות לביס היא על בסיס מקום המגורים. 
לפי האינטרנט בתי הספר היסודיים הממלכתיים בעיר:
שקד
ברטוב
דקל
יחדיו
הדר 
זיו?
ומגד
פיספסתי משהו? האם יש לך מידע על מי מבתי הספר הללו? 
האם דין חטיבות הביניים כדין בתי הספר היסודיים? האם ידוע לך משהו על חטיבות הביניים? 
לגבי שכונות המגורים השונות- ברור לי שזו עיר גדולה והומוגניות היא לא שם המשחק (וטוב שכך) אך האם ישנן שכונות שניתן לומר עליהן שהן יותר ידידותיות למשפחות? שבהן האוכלוסיה הרבה יותר מבוגרת? או מאוד צעירה? יותר חרדית? שכונה שתושביה משתייכים לרמה הסוציו אקונומית המאוד גבוהה וכו וכו׳.
ובקיצור, האם יש איזה שהם איפיונים לשכונות השונות בעיר? 
תודה! 
לצפיה ב-'השכונות עם הרבה אוכלוייה צעירה ברעננה'
השכונות עם הרבה אוכלוייה צעירה ברעננה
11/05/2017 | 20:49
76
לב הפארק, 2005 ונווה זמר שנמצאת בבנייה.
לצפיה ב-'כן, ההשתייכות לבתי הספר'
כן, ההשתייכות לבתי הספר
22/05/2017 | 15:09
57
היא על פי אזורי רישום (כמו באמריקה).
כפי שאמרו לך, השכונות החדשות הן שכונות עם אוכלוסיה יותר צעירה לרוב.
אם תגורי ליד בית כנסת, סביר להניח שיהיו יותר דתיים באזור. אין שכונות שהן רק דתיות. קרית שרת עוברת תהליך של ג'נטריפיקציה (חדירה של אנשים ומשפחות צעירים יותר לשכונה) אבל היא עדיין שכונה של ערסים. איפה שאת רואה מקבץ גדול של וילות חדשות את יכולה להיות בטוחה שמדובר באנשים עשירים, אבל גם לאלפרון (ראש ארגון פשע) יש וילה מפוארת, כך שזו לא ערובה לאיכות האוכלוסיה. 
לא ידוע לי על שוני מהותי בין חטיבות הביניים, אבל אין לי גם עדכון בנושא. 
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:04
7
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'כביש 531'
כביש 531
05/04/2017 | 09:17
146
ברכות על פתיחת כביש 531.
אני מקווה מאד שכביש זה יקל על עומסי התנועה ברחובות אחוזה וויצמן והם ישמשו בעיקר לתנועה המקומית.
לצפיה ב-'קורס בישול'
קורס בישול
04/04/2017 | 14:35
29
שלום,
פתחתי לא מזמן קונדיטוריה, למזלי היא דיי מצליחה ואני רוצה להמליץ על הקורס שעשיתי שעזר לי לפתוח את חלום חיי. הקורס בעל יחס חניכה אישי, ניתן להגיע לשיעור או לראות אותו מהבית: קורס בישול.
לצפיה ב-'קורס בישול'
קורס בישול
6
שלום,
פתחתי לא מזמן קונדיטוריה, למזלי היא דיי מצליחה ואני רוצה להמליץ על הקורס שעשיתי שעזר לי לפתוח את חלום חיי. הקורס בעל יחס חניכה אישי, ניתן להגיע לשיעור או לראות אותו מהבית: קורס בישול.
לצפיה ב-'קורס בישול'
קורס בישול
9
שלום,
לצפיה ב-'רופא/ת נשים ברעננה'
רופא/ת נשים ברעננה
28/03/2017 | 12:24
1
50

היי,
רציתי לדעת אם למישהי יש המלצה על רופא/ת נשים טוב/ה ברעננה.
אני לא מתכננת הריון בקרוב אבל סובלת מפטריה מעצבנת שכל הזמן חוזרת...
הרופא שלי לא ממש עוזר לי עם זה , או לפחות הטיפול שניתן לי מספר פעמים לא פתר את הבעיה.
אשמח לנסות רופא חדש בתקווה לטיפול קצת אחר.

אשמח להמלצות.

תודה

לצפיה ב-''
30/03/2017 | 13:35
7
לצפיה ב-'חברה העוסקת בסימון חניות נכים'
חברה העוסקת בסימון חניות נכים
27/03/2017 | 16:39
80
עבודה מצוינת של החברה המתמחה בתחום זה

לצפיה ב-'מחפשת מנקה לדירה ברעננה'
מחפשת מנקה לדירה ברעננה
27/02/2017 | 18:06
73
דרושה מנקה לדירת 4 חדרים ברעננה, עבודה עם חשבונית מס.
שלחו הודעה פרטית
תודה
לצפיה ב-'חדר מלח רעננה'
חדר מלח רעננה
27/02/2017 | 16:15
54
חילוף עונות בפתח, האביב קרב ובא ואיתו גם אלרגיות ובעיות נשימה. אני ממליץ על טיפול מניעתי ומקל בסניף חדר מלח רעננה ברחוב החי"ל 49, חדר מלח טיפולי לבעיות נשימה ומרכז טיפולים אלטרנטיביים ברעננה.
לצפיה ב-'איי אופטיק חנות משקפיים ברעננה'
איי אופטיק חנות משקפיים ברעננה
27/02/2017 | 14:01
59
משקפיים איכותיות עם רמת גימור גבוהה
מעכשיו אני קונה רק אצלהם, יש להם הרבה דוגמאות ואפשרויות בחירה שונות.
אני ממליץ על איי אופטיק לכל מי שמחפש משקפיים טובים ויפים.
יש להם גם משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע, מבחר גדול של משקפי ילדים.
חנות משקפיים טובה מאוד שווה להיכנס.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ש. גרוס חברת עורכי דין
ש. גרוס חברת עורכי דין
אפרים ויינשטיין עורכי דין
זקוקים לייעוץ משפטי מסחרי
פורום הוצאה לפועל
עומדים לפני פשיטת רגל?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה