לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78337,833 עוקבים אודות עסקים

פורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רעננה

שלום לכל גולשי פורום רעננה,
רעננה היא פנינת השרון. עוד מאז שהגיעו אליה, על סוס ועגלה, מתיישביה הראשונים מאגודת "אחוזה א' ניו יורק", נשבו בה יותר מאשר ריח פרדסים וניחוח חציר. רעננה היא קהילה, חמה וסובלנית, לכל יושביה. ברוח הקהילתיות הזו, כולכם מוזמנים לגלישה פורה בפורום. יחד עם גולשיה וגולשותיה של הקהילה הוירטואלית, ניתן כאן ביטוי נפלא לקהילה האמיתית שמכילה את 78,000 תושביה של העיר הזו, ששומרת עד עצם היום הזה איכות נעימה של מושבה נוחה. לאורך תקופת קיומו של הפורום הצטרפו אליו גולשים וגולשות רבים, שבזכות פעילותם ומעורבותם קרו דברים בעיר: הוקמה הכיכר בצומת הרחובות אליעזר יפה – חשמונאים; הוחלט על הגדלת מספר הפנסיונרים המועסקים כמשמרות בטיחות ליד בתי הספר; תוקנו ליקויים בטיחותיים; שונו שעות איסוף הזבל בחלק מהאזורים על מנת לפתור סוגיה של מפגעי רעש; נעשו שינויים בשירותים שונים של העירייה לתושבים ואומצו מס' הצעות ייעול שהציעו הגולשים מעל דפי הפורום. זאת בנוסף להחלפת דעות ערה, למתן סיוע הדדי בין הגולשים בנושאים שונים, המלצות על נותני שירותים והעברת הודעות חשובות. רעננה היא עיר נהדרת וטוב לנו בה. אנחנו כאן כדי להקרין את הטוב הזה ולשמרו. אני מבקש מהגולשים לשמור על שיח נקי, להמעיט ברכילות, לחפש פתרונות ולא בעיות, והעיקר - להנות מגלישתם כאן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

כללי הדיון בפורום רעננה!
אנא, שמרו על כללים בסיסיים אלו על מנת לאפשר קיומו של שיח פורה, מפרה ותורם לקהילה, לנו ולחיינו בעיר. תודה!

שלום לגולשות ולגולשים,

מן הידועות היא, שלעיתים מביא השיח האינטרנטי להתלהטות יצרים. נא לעשות מאמץ להשתלט על היצר, בכל האמור לשיח שאינו נאות. שמירה קפדנית על הכללים הפשוטים הללו תאפשר דיונים פרודוקטיביים ופעילות משותפת למען העיר והקהילה. אנא הימנעו מספקולציות פרועות, פרובוקטיביות וטקסטים שמלהיטים את הרוחות.

1. נא להתייחס לגופו של עניין ולא לגופו של אדם (כל אדם!).
2. הודעות שתכלנה דיבה, רכילות מרושעת ולא מבוססת, האשמות שווא ללא הוכחות כלשהן, לשון הרע, מתקפה  אישית/פרסונלית או שפה לא נאותה - תימחקנה.

מציבי ההודעות יוכלו כמובן להציבם מחדש ללא הניסוחים הבעיתיים.
3. והיה והודעות בעייתיות נוספות תוצבנה ע"י אותו/ה גולש/ת - אאלץ לחסום את שם
    המשתמש/ת.
4. ניתן לפנות אלי על מנת להסיר חסימה - ההחלטה הינה עניינית ולא אישית, ובכפוף להבטחה
    לעמוד בכללי הדיון הנדרשים - אשמח להשיב לדיון כל גולש/ת.
5. העברת ביקורת על ניהול הפורום תעשה במסרים אישיים בלבד, לא נאפשר העברת ביקורת מהסוג הזה על גבי הפורום.

בנוסף, אני מזכיר כי על פי כללי הפורומים של תפוז - אסור לעשות "אאוטינג" לגולש/ת, כלומר לחשוף או לנסות לחשוף מי עומד/ת מאחורי שם המשתמש/ת שהגולש/ת בחר/ה לעצמו/ה.

אם מישהי/ו מוצא/ת שפיספסתי הודעה בעייתית, ו/או החלטתי שלא למחוק הודעה המדברת בו/בה אישית ונתפסת על ידו/ה כפוגענית - הנכם מוזמנים לפנות אלי במסר. 

הכללים הללו נועדו לשמור על אווירת דיונים נעימה. אנא סייעו לי לשמרה.

תודה,
מנהל הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'זאביק הודיע שלא יתמודד לקדנציה נוספת והפורום שותק. מת. '
זאביק הודיע שלא יתמודד לקדנציה נוספת והפורום שותק. מת.
17/11/2017 | 06:04
11
57
כנראה שבאמת הכל עבר לפייסבוק (שאין ולא יהיה לי).
אני מאחל מכאן לחיים ברוידא שהלוואי ויבחר לראשות העיר.

לצפיה ב-' מבאס לשמוע'
מבאס לשמוע
18/11/2017 | 11:23
3
23
בפועל כבר איני גר בעיר אך היה לי ברור שבבחירות אסע במיוחד העירה להצביע לזאביק.

מניח שמריבות אמיתיות או מדומינות על רקע דת יהיו הנושא העיקרי בבחירות הקרובות, הרי העשיה של המתמודדים לא תהיה באמת מוכרת למצביעים, את הקרדיט בדרך כלל משייכים לראש.
לצפיה ב-'מן הסתם הסעיף השני בתגובתך יבוצע בפועל, לצערי הרב.'
מן הסתם הסעיף השני בתגובתך יבוצע בפועל, לצערי הרב.
18/11/2017 | 17:41
44
לצערי הרב = כי 99% זה בבל''ת ולא אמת.
לצפיה ב-'יש חיים גם ללא "זאביק"'
יש חיים גם ללא "זאביק"
22/11/2017 | 03:12
1
198
בכלל, טובה רוטציה מ"התאבנות".
​שלא יתפרש כאן שלדעתי "זאביק" "התאבן".

לצפיה ב-'ברור. כפי שהיה לפניו כך יהיה גם אחריו.'
ברור. כפי שהיה לפניו כך יהיה גם אחריו.
22/11/2017 | 06:45
4
לצפיה ב-'מעניין ש42 איש קראו את ההודעה ורק תגובה אחת.'
מעניין ש42 איש קראו את ההודעה ורק תגובה אחת.
18/11/2017 | 17:40
6
13
לצפיה ב-'הצפיות פה לא חכמות במיוחד. כל ריפרש זה צפייה'
הצפיות פה לא חכמות במיוחד. כל ריפרש זה צפייה
23/11/2017 | 15:03
5
5
מספיק שהדף נשאר פתוח באיזה מחשב...
לצפיה ב-'ממש לא.'
ממש לא.
23/11/2017 | 15:24
3
3
בעבר הייתי מנהל של איזה פורום בתפוז ואני יכול להגיד לך בוודאות שזה לא נכון.
רק אם מבוצע שינוי בהודעה או נוספת לה תגובה אז צפיה נוספת מאותו מחשב נספרת כחדשה.
לצפיה ב-'אתה מוזמן לנסות...'
אתה מוזמן לנסות...
23/11/2017 | 15:29
2
4
התגובה ללא תוכן שלך זכתה ממני לכ20 צפיות על ידי כ-20 ריפרשים מתוך הלינק הישיר http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1789/1827159...
לצפיה ב-'אתה צודק. בעבר זה לא היה ככה. '
אתה צודק. בעבר זה לא היה ככה.
23/11/2017 | 15:32
1
4
וזה רק מוכיח עוד יותר את מה שכתבתי שהפורום הזה ז''ל.
לצפיה ב-'196 צפיות ל"יש חיים ללא זאביק". קורע... '
196 צפיות ל"יש חיים ללא זאביק". קורע...
23/11/2017 | 15:34
8
כשמישהו צודק ואני טועה אני הראשון להודות בטעותי.
לצפיה ב-'וגם אם כן זה מוכיח שהפורום הזה מת. אפילו המנהל נעלם מפה...'
וגם אם כן זה מוכיח שהפורום הזה מת. אפילו המנהל נעלם מפה...
23/11/2017 | 15:24
25
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56
4

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אשמח מאוד להתכתב פה על כמה עניינים. עומר? מישהו?'
אשמח מאוד להתכתב פה על כמה עניינים. עומר? מישהו?
16/10/2017 | 14:09
19
לצפיה ב-'רחוב אלי כהן למגורים'
רחוב אלי כהן למגורים
26/08/2017 | 00:00
1
78
שלום רב,
אנחנו זוג+2 ילדים קטנטנים ששוקלים לקנות דירה ברחוב אלי כהן בבניין שעבר תמ"א. אנחנו לא מרעננה ולא מכירים כלל את האזור. עם זאת להבנתי הוא לא משהו... אשמח לקבל פירוט על הרחוב והשכונה. במה הרחוב פחות טוב מאחרים?
האם עושה רושם שישנה התחדשות של האוכלוסיה בעקבות פרוייקטי התמ"א הרבים? 
תודה רבה ��
לצפיה ב-'הרחוב הזה לא נחשב לטוב ביותר ברעננה'
הרחוב הזה לא נחשב לטוב ביותר ברעננה
28/08/2017 | 08:42
59
ואת כבר מבינה זאת.
יחד עם זאת, לדעתי האנשים קובעים את האיכות, ואם בדירות החדשות יגורו אנשים איכותיים הרי שהאיכות של האזור תשתפר.
לצפיה ב-'מחפש חוות דעת , המלצות על חשמלאי מכפר סבא בשם אבי לרון'
מחפש חוות דעת , המלצות על חשמלאי מכפר סבא בשם אבי לרון
22/08/2017 | 15:07
27
אם מישהו מכיר ויכול להמליץ , גם אם לא להתקרב , זה גם טוב
לצפיה ב-'שכונה'
שכונה
03/08/2017 | 15:34
4
124
שלוםץ לאיזה שכונה שייכת הרחוב פרדס משותף?
לצפיה ב-'לשום שכונה.'
לשום שכונה.
04/08/2017 | 10:20
3
58
זה רחוב ארוך, אחד מהארוכים ברעננה.
לצפיה ב-'צמוד לגבעת חן'
צמוד לגבעת חן
06/08/2017 | 09:31
2
26
לצפיה ב-'אינני חושב שיש שם מיוחד לאזור הזה.'
אינני חושב שיש שם מיוחד לאזור הזה.
06/08/2017 | 09:35
1
36
מדוע השאלה?
לצפיה ב-'לצורך שיווק ממוקד'
לצורך שיווק ממוקד
06/08/2017 | 09:44
26
לצפיה ב-'הודעה חשובה לתושבי רעננה - ניצולי שואה מרומניה מהעיר יאסי:'
הודעה חשובה לתושבי רעננה - ניצולי שואה מרומניה מהעיר יאסי:
01/08/2017 | 19:33
70
הודעה חשובה לתושבי רעננה - ניצולי שואה מרומניה מהעיר יאסי:
===========================================

בימים אלה ממש הגרמנים הכירו בעיר יאסי ברומניה כעיר שהיה בה גטו פתוח. וכן בשל הפרוגרום הנורא שבוצע ביהודים תושבי העיר והשמדת אלפים ברכבות המוות, הגרמנים אישרו להתחיל לתת קצבה תלת חודשית של 1008 יורו לכל הניצולים שהיו בחיים בזמנים קשים אלה ולא מקבלים עדיין קצבה חודשית או תלת חודשית שקשורה למלחמה.

למען הבהר ספק אלה שעלו אחרי 1953 וכבר מקבלים מענק שנתי ופטור מתרופות יהיו גם זכאים לקצבה זו. אלה שכבר מקבלים קצבה חודשית מהאוצר או מגרמניה או תלת חודשית מגרמניה לא זכאים לקצבה חדשה זו שניתנת רק למי שלא מקבל.

בנוסף פיצויים עבור עבודה בגטו:  לקצבה התלת חודשית שפרטתי לעיל, ייתכן ובקרוב הביטוח הלאומי הגרמני ישלם לניצולים שהיו בגטו הפתוח ביאסי בגין העבודה שהם ביצעו. תשלומים אלה רלוונטיים רק לילידי שנת 37 ומטה, כלומר מבוגרים יותר משנת 37.

וכן מענק ילדות אבודה: הניצולים שנולדו בין שנת 29 עד שנת 44 יהיו זכאים למענק ילדות אבודה על סך 2500 יורו. כמובן שמי שכבר קיבל מענק זה לא יוכל לקבל בשנית.

אם אתם מכירים ניצולי שואה יוצאי רומניה, לא רק מיאסי, אנא העבירו להם מידע חשוב זה ובקשו מהם להפיץ הלאה למכרים שלהם כדי שהמידע יגיע לכמה שיותר ניצולים מיאסי.

את המידע הנ"ל כותב מתנדב בשם עמי בר, בן של ניצולי שואה מרומניה, אשר הקים מיזם לסיוע לניצולי שואה מישראל ומהעולם להכיר את הזכויות שלהם.

לפרטים נוספים ניתן לשלוח מייל ל - shoa.rights@gmail.com

או להשאיר הודעה בטלפון:  055-6665123 .

אתר אינטרנט בשש שפות שמרכז את נושא הזכויות: www.amibar.coi.co.il

לצפיה ב-'מכללת יד לבנים'
מכללת יד לבנים
24/07/2017 | 04:31
51
נסו להצטרף למכללת יד לבנים - כל המקומות תפוסים.
המכללה פועלת חמישה ימים בשבוע ומציגה בפני הציבור הרצאות במגוון נושאים. החל באקטואליה, מדע, פילוסופיה, תרבות ועד להיסטוריה מוזיקה ותיאטרון. ממש חוויה משכילה ומרחיבת אופקים.
מכל הסביבה נוהרים אליה - כאשר העדיפות הראשונה לתושבי רעננה.
כיום לפחות 3 ימים מלאים כמעט עד אפס מקום ברעננים ורק ביום אחד או שניים יש מקום ל"זרים".
לצפיה ב-'פתיחת כביש 531 לרעננה - אור לרעננים'
פתיחת כביש 531 לרעננה - אור לרעננים
08/07/2017 | 06:55
1
99
פתיחת הקטע מתל אביב לרעננה מקל ומקרב. במקום להשתרך בפקקי כביש 4 או ל"הסתבך" ברחובות הרצליה - פתאום "הופ" מגיעים לרעננה.
​מחכה בכליון נפש לפתיחת המסלול הנגדי ואז הרווחה תהיה דו כוונית

לצפיה ב-'התכנון לפתיחת המסלול הנגדי הוא ליוני 2018 - שנה מהיום'
התכנון לפתיחת המסלול הנגדי הוא ליוני 2018 - שנה מהיום
11/07/2017 | 08:56
44
לצפיה ב-'יורקים על תושבי רעננה, וקוראים לזה גשם'
יורקים על תושבי רעננה, וקוראים לזה גשם
04/06/2017 | 18:45
1
140
ראיתם את הגשר היפה להולכי רגל שנבנה בצומת רעננה ומחבר את אמדוקס לתחנת רכבת? איזה יופי שעיריית רעננה דואגת כל כך לעובדי אמדוקס....
הבעיה היא שהגשר הזה היה אמור להיות בצד של רעננה ולתת גישה נוחה לתושבי רעננה לתחנת רכבת ...
מה יהיה , מתי יפתחו העיניים לאנשים? כשיעמדו בפקקים בבוקר כדי לחצות את צומת רעננה ואחר כך לעמוד בפקקים של אמדוקס כדי להגיע לתחנת רכבת "רעננה"?  
לא נורא, העיקר שצ'יפרנו את עובדי אמדוקס ... ואת תושבי כפר מלל , רמות השבים ותושבי כפר סבא (עם 3 תחנות רכבת נגישות ברגל).

ראשי העיר של כפר סבא והרצליה לא מאמינים למזל הטוב שנפל בחלקם, על חשבוננו...
לצפיה ב-'לעובדי אמדוקס באמת צריך לדאוג '
לעובדי אמדוקס באמת צריך לדאוג
13/06/2017 | 15:05
74
שמעתי הרבה פעמים שהיחס לעובדים שם גרוע מאד.

לצפיה ב-'לימוד שחייה ברעננה'
לימוד שחייה ברעננה
29/05/2017 | 17:04
54
שלום לכולם,

אנחנו מחפשים המלצות ללימוד שחייה ברעננה. שמענו שיש כמה בריכות פרטיות בבתים פרטיים שמלמדים בהם ויש את הבריכה העירונית. מישהו יכול להמליץ מה כדאי? העניין הוא שבבריכות פרטיות אין ביקורת של איכות המים כמו בבריכה העירונית והחשש הוא מזיהומים או חומרי חיטוי מסוכנים. מישהו מבין בעניין?

תודה
אריאל
לצפיה ב-'אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!'
אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
10/05/2017 | 11:06
38
היי קהילה וחברים
אני משתפת אתכם בפרוייקט שלי ושל ביתי.
אנחנו בדרך הנכונה, אבל צריכות עוד פוש כדי גם להצליח..
 אני בטוחה שבזכותכם וע"י תמיכתכם אוכל לצאת מהחובות ולהעניק לביתי שלי מקום הגון לישון בו, לגדול בו ואורח חיים ממלא ומחמם.
אז אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
נשמח מאוד אם תסתכלו עליו ותפיצו אותו בכל מקום שאתם יכולים...
פייסבוק, וואטס אפ, אינסטגרם.. 
ואם בא לכם לתמוך העריך זאת מאוד!
תודהההה!

https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=593
לצפיה ב-'בקשה להמלצות על אזורי מגורים ברעננה'
בקשה להמלצות על אזורי מגורים ברעננה
03/05/2017 | 10:04
4
116
הי אנשי רעננה,
אני מעונינת לשכור דירה ברעננה. שני ילדי (בני 12 ו- 8) הם דוברי אנגלית (חזרנו לפני כארבע שנים מארה״ב לאיזור מושבי השרון) וכרגע בודקים את האפשרות לעבור לרעננה. מחפשים שכונה נעימה, בטוחה, אנשים נחמדים באמצע הדרך, חינוך עם דגש על בתי ספר טובים עם מעורבות ואיכפתיות של הורים ושהילדים מרגישים בהם בטוחים ואוהבים ללכת לבית הספר (עד כמה שילדים אוהבים ללכת לבית ספר ;)) רצוי עם כיתות לדוברי אנגלית. 
מקוה שלא רשמתי כאן רשימת אימה 
אבל אם כן, גם את זה אשמח לשמוע. 
בקיצור, מאוד אשמח לכל מידע שהוא. 
תודה רבה! 
לצפיה ב-'שלום וברוכים הבאים'
שלום וברוכים הבאים
05/05/2017 | 13:36
3
124
זה ישראל. 
אין מפת אזורי פשיעה כמו באמריקה. אלא אם כן אתם תקועים באיזה שדה, רעננה נחשבת בטוחה. כמו שאר ישראל.  בנוגע לבתי ספר, שר החינוך הוא בנט. צריך לקחת דברים כאלה בחשבון ומייד אסביר למה. 
8 זה גיל בית ספר יסודי , ברעננה בתי הספר היסודיים מחלוקים לפי נושאים ששמים עליהם דגש יתר והם נלמדים בתיגבור. כל בית ספר קיבל נושא כזה. אם את לא רוצה שילדייך יגדלו להיות מתנחלים, המלצתי היא להימנע מבית הספר מגד שהנושא העיקרי שהוא קיבל זה תרבות מורשת קרבות ישראל, במקום דברים לא חשובים כמו מדע, אומנות, מוסיקה, ספרות וכיו"ב. כדאי שתבקרי בבתי הספר ותדברי עם המנהלים, הורים, תלמידים ותשאלי אותם אם הם מרוצים או לא. 
רעננה עשירה בדוברי אנגלית, לא נראה לי שתהיה לך בעיה בקטע הזה. 

לצפיה ב-'תודה על התשובה! ...'
תודה על התשובה! ...
05/05/2017 | 19:01
2
89
בהחלט רלוונטית וחשובה.
מניחה שההשתייכות לביס היא על בסיס מקום המגורים. 
לפי האינטרנט בתי הספר היסודיים הממלכתיים בעיר:
שקד
ברטוב
דקל
יחדיו
הדר 
זיו?
ומגד
פיספסתי משהו? האם יש לך מידע על מי מבתי הספר הללו? 
האם דין חטיבות הביניים כדין בתי הספר היסודיים? האם ידוע לך משהו על חטיבות הביניים? 
לגבי שכונות המגורים השונות- ברור לי שזו עיר גדולה והומוגניות היא לא שם המשחק (וטוב שכך) אך האם ישנן שכונות שניתן לומר עליהן שהן יותר ידידותיות למשפחות? שבהן האוכלוסיה הרבה יותר מבוגרת? או מאוד צעירה? יותר חרדית? שכונה שתושביה משתייכים לרמה הסוציו אקונומית המאוד גבוהה וכו וכו׳.
ובקיצור, האם יש איזה שהם איפיונים לשכונות השונות בעיר? 
תודה! 
לצפיה ב-'השכונות עם הרבה אוכלוייה צעירה ברעננה'
השכונות עם הרבה אוכלוייה צעירה ברעננה
11/05/2017 | 20:49
136
לב הפארק, 2005 ונווה זמר שנמצאת בבנייה.
לצפיה ב-'כן, ההשתייכות לבתי הספר'
כן, ההשתייכות לבתי הספר
22/05/2017 | 15:09
106
היא על פי אזורי רישום (כמו באמריקה).
כפי שאמרו לך, השכונות החדשות הן שכונות עם אוכלוסיה יותר צעירה לרוב.
אם תגורי ליד בית כנסת, סביר להניח שיהיו יותר דתיים באזור. אין שכונות שהן רק דתיות. קרית שרת עוברת תהליך של ג'נטריפיקציה (חדירה של אנשים ומשפחות צעירים יותר לשכונה) אבל היא עדיין שכונה של ערסים. איפה שאת רואה מקבץ גדול של וילות חדשות את יכולה להיות בטוחה שמדובר באנשים עשירים, אבל גם לאלפרון (ראש ארגון פשע) יש וילה מפוארת, כך שזו לא ערובה לאיכות האוכלוסיה. 
לא ידוע לי על שוני מהותי בין חטיבות הביניים, אבל אין לי גם עדכון בנושא. 
לצפיה ב-'כביש 531'
כביש 531
05/04/2017 | 09:17
166
ברכות על פתיחת כביש 531.
אני מקווה מאד שכביש זה יקל על עומסי התנועה ברחובות אחוזה וויצמן והם ישמשו בעיקר לתנועה המקומית.
לצפיה ב-'רופא/ת נשים ברעננה'
רופא/ת נשים ברעננה
28/03/2017 | 12:24
1
66

היי,
רציתי לדעת אם למישהי יש המלצה על רופא/ת נשים טוב/ה ברעננה.
אני לא מתכננת הריון בקרוב אבל סובלת מפטריה מעצבנת שכל הזמן חוזרת...
הרופא שלי לא ממש עוזר לי עם זה , או לפחות הטיפול שניתן לי מספר פעמים לא פתר את הבעיה.
אשמח לנסות רופא חדש בתקווה לטיפול קצת אחר.

אשמח להמלצות.

תודה

לצפיה ב-''
30/03/2017 | 13:35
14
לצפיה ב-'חברה העוסקת בסימון חניות נכים'
חברה העוסקת בסימון חניות נכים
27/03/2017 | 16:39
89
עבודה מצוינת של החברה המתמחה בתחום זה

לצפיה ב-'מחפשת מנקה לדירה ברעננה'
מחפשת מנקה לדירה ברעננה
27/02/2017 | 18:06
89
דרושה מנקה לדירת 4 חדרים ברעננה, עבודה עם חשבונית מס.
שלחו הודעה פרטית
תודה
לצפיה ב-'חדר מלח רעננה'
חדר מלח רעננה
27/02/2017 | 16:15
68
חילוף עונות בפתח, האביב קרב ובא ואיתו גם אלרגיות ובעיות נשימה. אני ממליץ על טיפול מניעתי ומקל בסניף חדר מלח רעננה ברחוב החי"ל 49, חדר מלח טיפולי לבעיות נשימה ומרכז טיפולים אלטרנטיביים ברעננה.
לצפיה ב-'איי אופטיק חנות משקפיים ברעננה'
איי אופטיק חנות משקפיים ברעננה
27/02/2017 | 14:01
73
משקפיים איכותיות עם רמת גימור גבוהה
מעכשיו אני קונה רק אצלהם, יש להם הרבה דוגמאות ואפשרויות בחירה שונות.
אני ממליץ על איי אופטיק לכל מי שמחפש משקפיים טובים ויפים.
יש להם גם משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע, מבחר גדול של משקפי ילדים.
חנות משקפיים טובה מאוד שווה להיכנס.
לצפיה ב-'שכונה 2005'
שכונה 2005
24/02/2017 | 18:56
4
112
אנחנו עומדים לעבור לרעננה ושכונה 2005 נראית שתתאים לנו. זוג עם שלושה ילדים.
אשמח לשמוע המלצות או דיס המלצות על השכונה ובעיקר על בית הספר הפעמונים.
אשמח גם לשמוע על אזורים אחרים בעיר שמומלצים לדעתכם
תודה!
לצפיה ב-'דיס המלצות '
דיס המלצות
25/02/2017 | 08:54
3
99
1) מחירים יקרים ביחס לשכונות אחרות בגלל הבנייה החדשה והאיכותית כביכול. אבל הבניינים מזדקנים וזה לא תורם ל"איכות".

2) הקירבה לכביש 531. אפילו היכן שלא שומעים את הרעש עדיין ישנו זיהום אוויר. אז במה זה טוב מרמת גן? במחיר כזה כבר אפשר להיות יותר צמודים לת"א.

3) בשכונה אין לא סופר ולא דברים חיוניים אחרים. כל דבר קטן מצריך נסיעה ברכב או טיול ארוך.

ולבסוף - ממליץ בחום להתרחק מבנייני ה"צמרות".

לצפיה ב-'מה הכוונה לבנייני צמרות?'
מה הכוונה לבנייני צמרות?
27/02/2017 | 04:47
2
69
אם כן על אילו שכונות תמליץ לי לבדוק?
תודה רבה!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
27/02/2017 | 12:21
1
83
"צמרות" אלו בנייני 8 קומות המתנשאים מעל כביש 531. אבל זאת לא הבעיה היחידה. יש לי כמה וכמה חברים שם ואני מבקר אצלם לעיתים קרובות. אינני רוצה להיכנס לפרטים בפומבי.

באופן כללי, בעת הזו לא הייתי נכנס לרכישת דירה, במיוחד ב-2005. התשואות לשכירות ברוטו שם בסביבות 2.7%, וזה כבר כעת נמוך מתשואות האג"ח הממשלתי. דהיינו בעלי הבתים מסבסדים את השוכרים. אבל זו כמובן רק דעתי האישית וזה לא מה ששאלת.

לגבי האופציות - הכל תלוי במצבכם ובדרישותכם. למשל אם יש לכם ילדים קטנים, החלק הדרומי של לב הפארק יכול להוות אלטרנטיבה טובה. הלוקיישן והתשתיות שם עדיפים. מאידך הבניינים שם ותיקים יותר ואיכות הבנייה נחשבת לפחות טובה.

באותם הסכומים ניתן לרכוש דירות גדולות וטובות בהרבה במרכז העיר. אבל גם שם יש חיסרונות. למשל לעיתים קרובות מצוקת חנייה חמורה, פחות כיף להיות שם עם ילדים קטנים, לעיתים גם סביבה מוזנחת ופחות נעימה.

לצפיה ב-'הרבה תודות'
הרבה תודות
27/02/2017 | 21:04
53
כרגע אנחנו לא מתכננים לקנות דירה בכל מקרה, לא בלי להכיר את האזור ממש.
אני אבדוק את אזור לב הפארק
תודה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

אפרים ויינשטיין עורכי דין
זקוקים לייעוץ משפטי מסחרי
משרד עו
מנהל נכסים בקנדה?
פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה