לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90799,079 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפני בקשת יעוץ, אנא קראו את תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'Ughu'
Ughu
17/10/2019 | 08:31
בחורה מטרידה שקוראים לה ששון איילת מבאר יעקב גרה הדרור 6 מתעללת ומאמללת חיי ילדים, מפתה אותם דרך הרשתות החברתיות והמדיה. מתחזה לאנשים ומפתתה ילדים דברים מתועדים זהרו!!! מאיימת ברצח על אנשים!!! איילת עברה הטרדה מינית קשה מוכרת לרשויות העסקים של עזרא ירקן בשוק הפדופלית אח ברק ששון הדרך הנכונה , נדל''ן
לצפיה ב-'חדשה כאן ..אז היי..'
חדשה כאן ..אז היי..
14/10/2019 | 19:22
2
15
רק רציתי להגיד על הדרך, שכל הסיפור הזה נשמע לי כמו תירוץ אחד רציני, שמטרתו לספק תשובות לחוסר יכולת של שני אנשים לייצר דיאלוג. 
ובעיקר לעזור להם לחשוב שהכל טוב. אני מכוונת לכל הבולשיט של נשמות תואמות, תאומות או נפש, רוח ומה שבינהן/ם
לצפיה ב-'לא הבנתי את מהשאמרת מה בולשיט?'
לא הבנתי את מהשאמרת מה בולשיט?
15/10/2019 | 11:24
1
6
לצפיה ב-'כל הסיפור של נשמות תאומות, תואמות והחיבור הנשמתי'
כל הסיפור של נשמות תאומות, תואמות והחיבור הנשמתי
15/10/2019 | 21:14
5
זה בולשיט, סתם תירוץ למה אנשים לא מצליחים להסתדר והיה משהו שקירב אותם מלכתחילה אבל משהו לא עבד אז זה לא עבד. בארץ רב האנשים נבוכים, מובכים ולא מסוגלים להרגיש בנוח עם עצמם. הסיפור הזה אולי עוזר להרגיש טוב עם דברים שלא הולכים טוב או מצליחים להתרומם.
לצפיה ב-'נוסעת לחודשיים לחו"ל'
נוסעת לחודשיים לחו"ל
15/10/2019 | 11:25
4
אשתדל לכתוב ולהגיב משם 
יכול להיות שתהיה בעיה
עם מחיקות ושליטה וכזה 
לצפיה ב-'מדיטציות לשחרור ביום כיפור '
מדיטציות לשחרור ביום כיפור
07/10/2019 | 10:10
11
2 דרכים לסגור מעגלים קארמות שיעורים ביום כיפור
מכיוון שביום הזה השמים פתוחים וזה יום מצויין לעשות את זה
אני מביאה כאן 2 דרכים שיסייעו לכם לעשות את זה .
1. מדיטציה ראשונה
לנשום מספר נשימות מרגיעות ומפקסות.
לראות את עצמכם נעטפים בטבעות של אור (לזמן את האור מהאינסוף) לראות איך אותן טבעות מקיפות אתכם ומסתובבות סביבכם ללא הפוגה לאט,
כאן ישנן 2 אפשרויות
1. לבקש לסגור מעגל מול נושא או אדם ספציפי
2. לבקש לסגור מעגלים שהנשמה שלכם חושבת שזה הכי חשוב לכם.
כעת אתם תראו צינור אור שיורד מהאינסוף ונכנס דרך הכתר שלכם אל הד.נ.א שלכם אותו צינור אור הופך להיות ספירלה בתוך הד.נ.א שלכם והוא מתחיל לנקות ולשחרר כמובן אנרגיות עקשניות יתכן ותחושו כל מיני מיחושים בגוף וזה בסדר זה מעיד על כך שמשתחררים דברים מתוככם, לאחר מכן ראו (או תנו פקודה) שאותו אור מהאינסוף פשוט ישטוף אתכם ואת כל החלקים הפיזיים והמטאפיזיים שלכם, כדי לנקות את אותן אנרגיות שהשתחררו תוך כדי עבודת הספירלה ובמקביל לנקות את האנרגיות המיותרות ושאינן משרתות אתכם, זה התהליך הראשוני.
לאחר מכן תבקשו שאותו אור עצום מהאינסוף ירד אליכם ועליכם וימלא אתכם ויאיר אתכם ואת כל החלקים שלכם.
תבקשו מאותו אור לשחרר אתכם מאותן קארמות מאותם שיעורים שאינם משרתים אתכם יותר, תנו לאור למגנט אליו את אותן אנרגיות האור מקיף אתכם בסיבובים כולל הטבעות שאינן מפסיקות את פעולתן בזמן התהליך שך הניקוי ובכלל פשוט תנשמו עמוק ותנשפו החוצה את כל האנרגיות המיותרות את כל האנרגיות שאינן מאפשרות לכם צמיחה והתעלות תנו להן לצאת בזמן הנשיפה.
וכל הזמן תוך כדי הפעולה לומר שאתם משחררים את אותן קארמות וכמובן כל אחד בנושא הוא רוצה ומבקש לשחרר לא הייתי ממליצה לשחרר בבת אחת הרבה אלא כל פעם לעשות משהו אחר. אפשר לעשות מספר מדיטציות כאלה במשך היום.
כל הזמן לומר שאתם משחררים ותודה רבה על השירות שלהם בחייכם. אתם גם יכולים לומר שאתם מוותרים על אותה קארמה (שיעור, תיקון, חוויה) יתכן שיעלו לכם תמונות, סרטים, חזיונות או תחושות לא להכניס פנימה חזרה אלא לשחרר יתכן ויעלו פחדים אין מה לחשוש לומר להם תודה ושאתם כבר לא זקוקים להם יותר. יתכן ותחושו צורך לצרוח (תעשו זאת לתוך כרית) יתכן שתחושו צורך לבכות תבכו ובכלל תקשיבו למה שעולה ותפעלו על פי זה אל תעצרו את עצמכם כדי שהשחרור יהיה מלא יותר.
לבסוף תבקשו מהאור שימלא את אותם חללים שנוצרו אצלכם כתוצאה מהשחרור האנרגטי וכדי שלא תחזור לשם האנרגיה שהשתחררה תודו לעצמכם תודו לכל מי שלקח חלק בחיים שלכם ואתם משוחררים כמובן בעיקר אותם אלה שהשתתפו בשיעור שלכם.
בהצלחה
להיכנס למצב מדיטטיבי שקט, לזמן אור מהאינסוף/אלוהים לראות את אותה קרן אור נכנסת דרך הכתר וממלאת את כל הגוף עד שהיא יוצאת החוצה מקיפה אתכם במעין בועת אור, לאחר מכן לזמן את ההדרכה הישירה שלכם או את נשמת האם שלכם שתוביל אתכם בתוך התהליך, אתם לא חייבים לראות אותה אבל אתם תחושו אותה בצד שמאל שלכם, וגם אם לא היא בכל מקרה תהיה איתכם.
לאחר מכן לדמיין מולכם את עץ הספירות האישי שלכם לקחת נשימה עמוקה לבקש בצורה מאוד מדויקת ומצומצמת את הנושא שאתם רוצים לסגור או לקבל עליו הבנות לחוש או לראות לאיזה ספירה אתם מתחברים או איזה ספרה מהבהבת ללכת לפתח הספירה מי שיכול שיכנס פנימה ויקבל הבנות ויראה או יחוש את מה שיש שם ולמה אתם עדיין תקועים לבקש מההדרכה/נשמה שלכם שתיכנס איתכם לתוך אותה ספרה תלווה ותתמוך בכם, תאפשרו לעצמכם להיות נוכחים בתוך התהליך תבקשו מהנשמה שלכם שתעזור לכם לשחרר ככל שניתן את נושא התקיעות, בזמן שאתם בתוך הספרה קחו מספר נשימות עמוקות ועם כל נשימה מלאו עצמכם באור ובכל נשיפה הוציאו החוצה את אותה אנרגיה תקועה. והיה וראיתם מה קורה בפנים זה מעולה ממש תפעלו על פי החושים שלכם מה לעשות ואיך לעשות תנסו לכוון עצמכם לאותה נקודת מקור כדי להיות מדויקים וגם אם אתם לא רואים עשו את אותה פעולה ותסמכו על עצמכם ועל נשמתכם שתדע לעזור לכם בתהליך השחרור. לאחר שתחושו שסיימתם צאו החוצה מתוך אותה ספירה קחו נשימות עמוקות תודו לנשמה/הדרכה שלכם ובעיקר לעצמכם על התהליך.
בהצלחה
מצרפת תמונה של עץ הספרות להמחשה
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
29/09/2019 | 13:33
6
10
לצפיה ב-'שנה טובה ומוארת '
שנה טובה ומוארת
29/09/2019 | 22:26
4
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/10/2019 | 14:43
4
14
לא נמאס לך לנהל פורום ריק, ללא משתתפים וללא דיונים?

הגדרה של פורום:
במה לדיונים ציבוריים
זירת ויכוחים
מסגרת לדיון פתוח
קבוצת דיון
באינטרנט: יישום אינטרנט המשמש לדיונים.
.
שום דבר מאלה לא מתקיים כאן למעלה מ- 4 שנים.
אז למה בכל זאת להמשיך להחזיק במשרת מנהל פורום שאין בו כלום?
.
שנה טובה.

לצפיה ב-'נהול פורום ב"תפוז" כרוך בתשלום ל"תפוז" בגין "פתיחת" האפשרות'
נהול פורום ב"תפוז" כרוך בתשלום ל"תפוז" בגין "פתיחת" האפשרות
05/10/2019 | 16:19
2
11
לפרסום עצמי מפורש או מרומז של המנהל לשרותיו בתשלום המוצעים ב"פרטי".

נראה כי הענין משתלם בסופו של דבר...
לצפיה ב-'לא כל הפורומים מנוהלים בתשלום.'
לא כל הפורומים מנוהלים בתשלום.
05/10/2019 | 18:46
1
10
לתחושתי, מנהלת פורום זה לא משלמת גרוש.
אחרת מה הטעם להמשיך לנהל פורום במשך שנים שהינו ריק מנושאים, ומדיונים.
לא מצאתי כאן שום פרסום אישי של מנהלת הפורום הזה.
וגם אם קיים באיזשהו מקום - קשה לי להאמין שיש הרבה פונים אליה לטיפול פרטי דרך הפורום הזה. מי כבר נכנס לכאן?
לצפיה ב-'זה פורום ללא תשלום '
זה פורום ללא תשלום
07/10/2019 | 10:13
2
לצפיה ב-'האמת שיש בעיה עם זה '
האמת שיש בעיה עם זה
07/10/2019 | 10:11
10
ואת צודקת אנשים היום פחות נכנסים לפורומים 
מעדיפים יותר את הפייסבוק או משהו דומה 
וחבל 
לצפיה ב-'מסרים אישיים באהבה '
מסרים אישיים באהבה
08/09/2019 | 10:53
12
64
שלום, 
אשמח להעניק מסר אישי, בתקשור - מתנה. 
אתם מוזמנים לרשום נושא, שאלה או לבקש מסר כללי. 
נא לרשום לי את שמכם (ניתן לשלוח באופן פרטי) 

סבטלנה לוימן - מאמנת ומטפלת הוליסטית 

לצפיה ב-'שלחתי מסר'
שלחתי מסר
10/09/2019 | 20:42
1
18
לצפיה ב-'מסר אור'
מסר אור
13/09/2019 | 07:44
46
שלום לך, מתנצלת שלקח זמן -
המסר הוא להתמקד פחות בפרטים הקטנים ויותר להסתכל על התמונה הגדולה.
מה קורה לך כאשר אתה חושב על זוגיות? מה קורה למחשבות שלך?
האם יש להן נטייה "לחפור" יותר מידי ולהסחב למקומות אחרים?
יש לך את היכולת והצורך להיות יותר הצופה על הסיטואציות - ולנסות להסתכל על המצב מזווית ראייה שונה, אולי אף זווית ראיה של מישהו אחר.
האנרגיה שאתה מקרין משפיעה עלייך ועל כל מה שמסביבך - השאר חיובי וסמוך על כך שהיא תמשוך אלייך את מה שאתה צריך. בנוסף חשוב להעביר לך שאתה נמצא בתפתחות מתמשכת, אתה כל הזמן צומח ומשתנה.
האם אתה נמצא בזוגיות כרגע? התחושה היא שיש מישהי בסביבתך שאתה מעוניין בה או מעוניינת בך.
לצפיה ב-'אשמח למסר כללי'
אשמח למסר כללי
13/09/2019 | 15:14
1
18
לצפיה ב-'מסר כללי '
מסר כללי
15/09/2019 | 07:39
29
יש לך צורך ברגיעה ובמנוחה. 
זוהי הזדמנות לעשות עצירה וחישוב מחדש של המסלול, היה במודעות של כאן ועכשיו - זה יאפשר לך להתחבר ללב האדמה ולקצב שלה. יתן לך בטחון. יש מסביבך המון סימנים לכך שהדברים יסתדרו לטובה - אך אתה צריך רגע להקשיב להם ולאפשר להם להראות. העצירה תאפשר לך להתמלא מחדש באנרגיה. 
(תרגול מיידפולנס יכול להיות נהדר בשבילך בימים אלו)

רגישות אינה דבר שלילי או חיובי. זהו מצב שאנחנו מחליטים כיצד ישרת אותנו. 
הקסם של הרגישות מאפשר לנו להיות פתוחים דרך כל החושים ולהנות מכל רגע.  
לרגישות יש הרבה מתנות - יחד עם זאת, אם אתה מרגיש פגיע - רצוי לבדוק האם יש איזון בין קבלה לנתינה. 
לצפיה ב-'למה לא? תודה רבה שמי שירה אני לא חושפת'
למה לא? תודה רבה שמי שירה אני לא חושפת
28/09/2019 | 18:05
6
17
שם משפחה.

לצפיה ב-'שלום, באיזה תחום תרצי את המסר?'
שלום, באיזה תחום תרצי את המסר?
29/09/2019 | 22:28
5
12
לצפיה ב-'מסר כללי :) תודה'
מסר כללי :) תודה
29/09/2019 | 23:25
4
10
לצפיה ב-'היי קוסמת'
היי קוסמת
30/09/2019 | 10:28
3
31
המסר בשבילך הוא לחפש יותר את הטוב בכל דבר ולהטיל יותר ספק במחשבות שלך שאומרות - שהכל רע.  זה יאפשר לך להכיר טובה ובכך למשוך יותר ממה שאת כן מחפשת.
היצר שלנו להוכיח לעצמנו שאנחנו צודקים - לעיתים כה חזק שהוא מונע מאיתנו לראות בבהירות - ומסיט אותנו מהדרך הנכונה לנו.

הקלף שמספרו אחד מסמן התחלות חדשות, הוא מזכיר לקבוע מטרות ברורות של מה שאת רוצה ליוצר בחיים שלך. ברגע הזה הכל אפשרי - השאלה "מה את רוצה?"
אם הייתה לך משאלה אחת - מה היית מבקשת? האמיני כי המשאלות שלך יתגשמו בזמן ובדרך הכי נכונות להם.
לצפיה ב-'תודה זה מושלם'
תודה זה מושלם
30/09/2019 | 10:37
2
לצפיה ב-'מה שם הקלפים אהבתי את הציור '
מה שם הקלפים אהבתי את הציור
30/09/2019 | 10:40
1
2
לצפיה ב-'באהבה'
באהבה
30/09/2019 | 15:04
9
לקלפים המקסימים קוראים Natures whisperes

לצפיה ב-'שלחתי מסר בפרטי, תודה'
שלחתי מסר בפרטי, תודה
04/10/2019 | 13:38
3
לצפיה ב-'לב שבור'
לב שבור
27/08/2019 | 22:38
2
45
אשמח לקצת עידוד
לפני שנה וקצת התחלתי לצאת עם בחור
עברנו לגור ביחד
גרנו ביחד חודשיים ויום בהיר אחד החליט שהוא יכול "למצוא מישהיש יותר מתאימה לו"
אני יודעת שהכל לטובה
אבל חודש וחצי מאז שזה קרה עצוב לי בלב
פעם יותר פעם פחות
איך עוברים את זה לגמרי? אנחנו בנתק מוחלט
ויש געגוע
ובו זמנית כעס
ומחשבות על כך שאולי זו בכלל לא באמת הייתה אהבה מהצד שלו
והמעבר היה ביוזמתו
אני רוצה פשוט לעבור את זה
לקחת את הדברים הטובים ולהמשיך.
הוא טען שיש הרבה דברים שהוא היה רוצה שיהיו "מובנים" באישיות של הבת זוג שלו ודברים שהיו כביכול חסרים אצלי
ואני מהצד שלי אמרתי שכשמשהו מפריע
אפשר לתקן
אבל הוא לא רצה
איך מפסיקים לחשוב? האם למחוק אותו מכל מדיה חברתית? האם לפרוק? מרגישה שיש לי הרבה מטען רגשי להוציא עליו
תודה
לצפיה ב-'תעשי את תרגיל המראה '
תעשי את תרגיל המראה
29/08/2019 | 17:31
35
אני חושבת שכבר אמרתי לך איך אבל בכל זאת אכתוב לך שוב

תעמדי מול מראה תדליקי נר ותשימי כוס או קערית מים ליד
"תזמני" את אותו בחור למראה תדמייני שהוא שם וכאשר תהיי
מוכנה פשוט תתחילי להוציא את כל שעל ליבך ואל תפסחי על שום דבר
שום רגש כעס צער או מה שזה לא יהיה פשוט תוציאי תקיאי הכל 
מתוכך החוצה כדי שתוכלי לשחרר ואל תפסיקי עד שתרגישי שבאמת הוצאת הכל ושאת מסוגלת לאמר לו תודה ושאת סולחת על הכל ואם את עדיין לא מסוגלת תעשי את זה שוב ושוב עד שתגיעי לנקודה הזאת 
בהצלחה 
לצפיה ב-'הי לנה'
הי לנה
28/09/2019 | 18:10
11
קודם כל אני חושבת שהוא כן אהב אותך

אבל כמו כל דבר בחיים לא תמיד אנשים מוכנים לכל דבר ולא תמיד אנחנו יודעים להתמודד.
תמיד יש פוטנציאלים אנשים לא תמיד יודעים להגשים אותם או להתמודד איתם כי כל פוטנציאל לשפע מביא עימו גם אתגרים מסויימים.
הגישה שלך יותר טובה ונכונה לדעתי. אבל... הבחור פשוט לא ידע להתמודד ונשבר. אין מה לבקר אותו על כך לפעמים החולשות אנוש והפחדים גוברים עלינו .לפעמים קשה לחשוב לטווח ארוך ולגרום לזה להצליח ולמדתי את זה על בשרי היטב.

אני חושבת שעדיף נתק מוחלט כי כשאת עדיין עם מטענים כל דבר שקשור אליו יעלה אותם ויציף.
חודש זה לא הרבה זמן יהיה בסדר בסוף והתרגיל של רותי נשמע נחמד
לצפיה ב-'סיפור החיים שלנו'
סיפור החיים שלנו
22/08/2019 | 11:40
32
הסיפור שלנו מורכב ממספר סיפורים קטנים שכל אחד מהם תומך באחר או משלים אותו.
אנחנו כמו ספר שכל דף מספר משהו אחר עלינו, חלק מצליחים לקרוא או להבין אותו וחלק לא. לעיתים צריך לפענח אותנו את הסיפורים שלנו ולעיתים חסר מידע לגבי שאר הסיפורים הקטנים שמרכיבים את סיפור חיינו.
אבל את אותו סיפור שלנו שאנחנו מספרים לעצמנו כדי להמשיך לחיות כפי שאנחנו חיים או רוצים לחיות כאן לעיתים מתחילה הבעיה שלנו, משום שאנחנו מספרים לעצמנו סיפורים כדי להחזיק באמונות ובפחדים שלנו כדי לא להתמודד עם דברים אחרים והכי כדי להצדיק את המקום שאנחנו נמצאים בו.
אנחנו יכולים לשכתב את הסיפור שלנו תמיד ולשנות מצבים בחיים/סיפור שלנו
אנחנו יכולים לבחור כמובן בסיפור רומנטי, קומי, טרגי או מתח הבחירות הן שלנו בלבד איך יראה סיפור חיינו שלמעשה זה יראו חיינו אל תאפשרו לאף סופר אחר לכתוב את חייכם.
לצפיה ב-'הייתי כאן לפני שנים '
הייתי כאן לפני שנים
20/08/2019 | 23:51
1
55
היי לכולם, אני ממש מופתעת לגלות שהפורומים כאן עדיין קיימים ופעילים
הייתי כאן לפני המון שנים, תמיד נמשכתי לעולם הזה, ורציתי לדעת עוד
נעזרתי במאמר מדהים כאן, לתקשור עם המדריך הרוחני, זאת היתה הפגישה הראשונה שלי עם יישויות, וזה היה מדהים.
מאז כמובן שלא התעסקתי יותר מדי עם הנושאים האלה
אבל תמיד תישאר לי פינה חמה בלב לפורום הזה :)
להיות כאן לגמרי מחזיר אותי אחורה, ולא שגרתי היום במיוחד , כשכולנו חשופים במדיות שונות. צריכה להתרגל לאנונימיות :)
מדהים לראות שאתם כאן
ברוכים תהיו
לצפיה ב-'מוזמנת להמשיך ולהישאר '
מוזמנת להמשיך ולהישאר
22/08/2019 | 11:35
15
לצפיה ב-'סטואיזם או תקווה זה לחלשים.'
סטואיזם או תקווה זה לחלשים.
11/08/2019 | 02:40
5
43
מישהו חשף אותי לסרטון על סטואיזם ודיברו שם על עיקרי הגישה בסקירה קצרצרה.
בהתחלה נראה לי מוזר וסותר כל תורה של יצירת מציאות כי הם בעצם כשהם נקלעים למשבר רגשי או פחד חושבים על התסריטים הכי שליליים שאפשריים.
אחר כך הבנתי שזה כדי לקבל מראש כל דבר רע העלול להתרחש כדי לא לצאת מהכלים ולא לאבד את שלוות הנפש או במילים אחרות תקוות זה לחלשים.
הסטואים בזים לתקווה.
כעס מבחינתם הוא רגש שנובע מתקוות שלא התממשו.
אין לתקווה מקום מבחינתם רק קבלת המציאות שלא תמיד טובה ויש בה דברים רעים ומפחידים.
הם אומרים אולי כל הדברים הרעים יקרו לי אבל בסוף אהיה בסדר ומי שמנסה לומר יהיה בסדר המצב ישתפר הם אומרים לו בוזזז
לצפיה ב-'מה דעתך?'
מה דעתך?
11/08/2019 | 02:40
14

לצפיה ב-'וואוו כמה שליליות - חבל '
וואוו כמה שליליות - חבל
22/08/2019 | 11:38
3
12
לצפיה ב-'גם אני חשבתי כך אבל יש בזה משהו וגם'
גם אני חשבתי כך אבל יש בזה משהו וגם
23/08/2019 | 23:34
1
8
סטואי מפורסם שהוציאו להורג לא התרגש מזה בזכות זה
אבל כן יש בזה קצת אולי שליליות מסויימת אולי זה תלוי במינון מתי וכמה וכולי
לצפיה ב-'שליליות בשום מינון אינה טובה '
שליליות בשום מינון אינה טובה
29/08/2019 | 17:32
5
לצפיה ב-'דווקא ביוטיוב אמרו שזה גישה נגד דיכאון וחרדה חח'
דווקא ביוטיוב אמרו שזה גישה נגד דיכאון וחרדה חח
23/08/2019 | 23:35
2
לצפיה ב-'בשם האמונה '
בשם האמונה
10/08/2019 | 17:40
2
36
בשם האמונה
כל המלחמות האישיות והגלובליות קורות בגלל או בשם האמונה או האני מאמין שלנו
כשאנחנו מאמינים שמשהו נכון אנחנו נתווכח או נריב בגלל זה עם אחרים ולא משנה מי עומד מולנו לעיתים אלה אנשים קרובים לנו ולעיתים אלה אנשים רחוקים. לעיתים זאת מלחמה בין מדינות אומות ודתות וכל זה בשם האמונה.
הנושאים העיקריים שמובילים למלחמות בשם אמונה הם בעיקר דת פוליטיקה כסף ומערכות יחסים ולא משנה אם זה ברמה האישית או הגלובלית.
אנשים נהרגים נרצחים רבים מתנתקים ומסתכסכים בגלל הדברים האלה. 
אם נבין שכל אחד מאמין וחושב אחרת ונדע לקבל ולכבד את האמונות של האחר ולא משנה איך הוא הגיע לאותם אמונות כל אחד מגיע לאני מאמין שלו בדרך אחרת לחלוטין שהיא יחודית לו. וכאשר נדע לעשות את ההפרדות האלה ונדע לראות את האדם שמולנו ולא את האני מאמין שלו אז ישכון באמת השלום והאמונות שלנו יקבלו פאן חיובי ולא נחשוש לבטא אותם.
לכל אחד מאיתנו יש דוגמאות אישיות וגלובליות על מלחמות בשם האמונה.

לצפיה ב-'לא תמיד עובד לאחרונה נחסמתי על ידי מישהי'
לא תמיד עובד לאחרונה נחסמתי על ידי מישהי
10/08/2019 | 21:05
1
21
שכל הזמן טענה שאני עושה מחיקה לאנשים.
למרות שזה לא חלק מהטבע שלי ניסיתי להיות מבינה כלפיה ולנהל איתה שיחה ודיון אינטלקטואלי האני מאמין שלה בנושא היה פשוט משהו בסגנון " את עושה מחיקה אני לא רוצה לשמוע".
וזהו חסמה אז לא תמיד ניתן לגשר יש אנשים שרגישים מידי ולא מסוגלים לראות מעבר לאף שלהם באותו רגע....
גם זה שאמרתי שעברתי על מה שכתבתי ולא ראיתי שם מחיקה יצר אצלה טריגר והאני מאמין שלה היה אם אני אומרת שיש מחיקה יש מחיקה את לא מתחשבת בלה בלה בלה

לצפיה ב-'זה מה שארתי האני מאמין שלנו יוצר הרבה פעמים מלחמות '
זה מה שארתי האני מאמין שלנו יוצר הרבה פעמים מלחמות
22/08/2019 | 11:39
5
לצפיה ב-'הגנה '
הגנה
01/08/2019 | 15:35
1
41
שלום, אני מחפשת ללמוד שיטות הגנה לצורך תקשור בטוח. אשמח אם משהו/י  עם ידע רחב ויציב בנושא יוכלו לעזור - תודה מראש ��
לצפיה ב-'הייתי ממליצה לך ללמוד תקשור '
הייתי ממליצה לך ללמוד תקשור
10/08/2019 | 16:49
31
אצל משהו מוסמך שיודע 
איך לכוון במצבים כאלה 
לצפיה ב-'רותי יש לי בעיה אני קפריזית מידי ולכן'
רותי יש לי בעיה אני קפריזית מידי ולכן
31/07/2019 | 11:52
4
32
אני זורמת עם הצד הדומיננטי באותו רגע ואנשים מקבלים רשמים שונים מאותו אדם. כי לא נוח לי ללכת נגד דברים שלא נוח לי באותו רגע.
אני לא אפרט אבל בוא נאמר שתוך תקופה קצרה אנשים שונים חשבו עלי דברים שונים אפילו באותו מסגרת ודברים מנוגדים: פרחחית, מנומסת, חצופה, ביישנית מוחצנת וכדומה.
פשוט קשה לי להכריח את עצמי להיות צד מסויים כשאני מרגישה אחרת וזה מכניס אותי לצרות
לצפיה ב-'בעקרון אנחנו תמיד חובשים'
בעקרון אנחנו תמיד חובשים
10/08/2019 | 16:52
3
13
כובע אחר מול אנשים מסויימים
או בסיטואציות מסויימות
וכמובן במצב הרוח שלנו 
באותה זמן יש בנו הרבה צדדים 
השאלה היא מה אנחנו בוחרים
להחצין באותו רגע 
לצפיה ב-'נכון אני חושבת שאני מחצינה מידי אני מנסה'
נכון אני חושבת שאני מחצינה מידי אני מנסה
10/08/2019 | 21:00
1
7
לאחרונה (טוב נו בשבוע האחרון), להיות יותר רגישה לאנשים. יש לי נטייה לומר את האמת שלי או האמת בכלל ולא תמיד באופן מתחשב.
אז אני עובדת על זה.
לצפיה ב-'גם מצאתי חברה מסויימים ש'
גם מצאתי חברה מסויימים ש
10/08/2019 | 21:02
9
" חסרי טאקט" או היו עם היסטוריה של חסרי טאט כמומי אז אני נהנית להחליף איתם סיפורים בנושא

האמת משחררת אבל רק כשרוצים לשמוע אותה ולא כולם בנויים לכך בטח לא באותה מידה.

אני אוהבת בך שאת אומרת את האמת שלך.
לצפיה ב-'אגב בלי קשר הבנתי שיש לי חיבור טוב יותר'
אגב בלי קשר הבנתי שיש לי חיבור טוב יותר
11/08/2019 | 03:42
11
וחזק יותר עם גברים מאשר עם נשים אני אמשיך להתחבר לבנות אבל בעיקר כי רב הגברים המיניים סליחה על הביטוי אבל קצת מפגרים. וקשה להיות ידידה שלהם
ואני לא מתפשרת לעולם על פחות מידידות אמת או חברות אמת אחרת האדם נמחק מחיי די במהירות
לצפיה ב-'מסר כללי '
מסר כללי
14/07/2019 | 21:07
4
71
14.7.19
מסר
המסר הזה הוא מסר שבא להרגיע ולחבר אתכם לעוצמה שלכם
אנו יודעים שעולמכם נמצא במצב "עדין" היינו אומרים הן במערכות היחסים האישיות והגלובליות והן במצב האישי של כל אחד ואחד מכם אם זה במצב הבריאותי הפיזי והנפשי וכשאנו אמרים נפשי אין אנו מתכוונים בהכרח לחרדות או מחלות נפש, אלא לדאגה שבעינינו נראית מובנת דרך עיניכם.
אנו יודעים שגם האדמה שלכם ומזג האוויר שלכם הופכים להיות קיצוניים וגם זה מוסיף לדאגות שלכם אין אנו מנותקים מהמצב הזה שלכם. הבעיה שלכם שאתם מנותקים מעצמכם מהעוצמה שלכם מהיכולת שלכם לשנות את המצב הן האישי והן הגלובלי הן הפיזי והן המטאפיזי באישי ובגלובלי. אתם חושבים שקטונתם לעומת כוחות הטבע לעומת הממשלות לעומתנו אך זה אינו כך, אתם עצומים ועוצמתיים מאוד אתם פשוט אינכם מאמינים בכך ואינכם מבינים זאת ולכן אתם מאפשרים לכוחות אחרים לנתב ולשלוט בחייכם ובעולמכם. העולם שלכם יכול להיות מדהים החיים שלכם יכולים להיות מדהימים זה כל תלוי ברצון האמיתי הפנימי שלכם בחיבור לעוצמה ולהוויה שלכם בחיבור שלכם למי שאתם חלקי אלוהים ניצוצות אור אנו רוצים להפריך כאן משהו שאתם מתייחסים אליו, בכל פעם כולכם מתייחסים לכך שאתם ניצוצות אור אך אותו ניצוץ שאתם קוראים לו ניצוץ ושאתם חושבים שהוא קטן אולי בעינינו זה נראה ניצוץ אבל אנו מבינים את העוצמה והגודל האמיתי של אותו ניצוץ בעיניכם הוא נתפס קטן הוא מאוד עצמתי הן באור שלו הן באלוהות שלו והן באהבה שלו תאפשרו לאותו ניצוץ לפתוח את הדלת של ליבכם תאפשרו לאותו ניצוץ להיות חלק בלתי נפרד מחייכם כדי ששום כוח לא יוכל לשלוט בכם חוץ מאשר אתם את עצמכם צריכים אתם להבין שהחיבור שלכם להוויה שלכם תאפשר את העוצמה. כרגע כל מה שקורה לכם אם זה לטובה ואם לא זה אך ורק איפשור שלכם בלבד עם דגש איפשור שלכם בלבד. נכון שאינכם רוצים שיהיה לכם רע או קשה או שתחושו שלא בקו הבריאות הפיזית או הנפשית גם את זה אתם יכולים לשנות גם זה בידיים שלכם כל מחלה כל בעיה ללא יוצא מן הכלל יכולים אתם לפתור הן באישי והן בגלובלי ברגע שתשחררו את הפחד ותתחברו להבנה של מי שאתם תוכלו לנצח הכול 
אנו כאן מעבר לצעיף מחכים לכם שתתעוררו בהמוניכם שתתחברו לאלוהים שבכם שתפעילו את הקודים של הדנ"א שבכם שמחכים לרגע הזה לאותו רגע של התעוררות, התעוררות להוויה ולאהבה יכולים אתם לברוח אל השכל יכולים אתם לברוח לכל מקום אך אתם רק מוסיפים לעצמכם קשיים, אתם שמים אבני נגף בדרככם, ההוויה שלכם יכולה להזיז את אותם אבנים ולפתוח לכם את הדרך. 
הדרך להתעוררות לעוצמה לאהבה להבנה אנו יודעים שבעיקר הפחד שולט בעולמכם לכן מה שאנו אומרים לכם תעשו ניסוי קטן על בסיס יומי אל תציבו מטרות גדולות אל תצפו לבאות פשוט בכל יום קחו החלטה כשאתם פוקחים את העיניים תאמרו לעצמכם שני משפטים אני מחובר/ת להוויה שלי אני מחובר/ת לאהבה ולאלוהות לעוצמה ולאור להזכיר לכם אני בוחר/ת להיות מחובר/ת כל יום כל יום תהיה לכם הפתעה קטנה והיה וזה לא יקרה בהתחלה זה הפחד ששם עדיין את אבני הנגף התמדה תשנה את התמונה כפי שאמרנו אל תצפו לבאות הניחו לעוצמה ולאור להוביל אתכם והדלתות יפתחו והדרך תהיה נקיה ומוארת וגם אם תהיה שם אבן נגף שתפריע לכם כאשר אתם מחוברים להוויה שלכם לעוצמה שלכם אתם תוכלו להעיף אותה בנקל מדרככם ככל שיהיו יותר אנשים מחוברים ערים העולם שלכם יכנס לנקודה של רגיעה אט אט של הרמוניה בינכם לבין עצמכם בינכם לבין האנושות והכי חשוב בינכם לבין הטבע 
הטבע יכול להתאושש אתם עדיין לא בנקודת אל חזור אתם עדיין יכולים לשקם את הכל אל תניחו לכוחות שפועלים מאחור הקלעים כדי ליצור את הפחד וכאוס בעולמכם קחו את הכוח של האור לידיים שלכם תאהבו את מי שאתם תאהבו את העולם שלכם תאהבו את האנושות את יקיריכם אל תשפטו אל תבקרו תהיו בקבלה ואהבה תבינו שאם קשה לכם גם לאחר קשה ולעיתים קשה יותר וזה בא לידי ביטוי בדרכים שעל פניו נתפסים כשליליים לכן היו בקבלה, הבנה ואהבה כל בוקר תאמרו לעצמכם אנו בוחרים לחיות באהבה עוצמה ואור להיות מחוברים להוויה לעוצמה ולאלוהות כל יום כל בוקר ואנו מבטיחים לכם שחייכם ישתנו אנו אוהבים אתכם אתם חשובים לנו ולכן אנו באים בזמנים כאלה כדי לעודד אתכם כדי לשנות את פני התמונה כי זה ביכולת שלכם ובאפשרות שלכם אתם רק צריכים לבחור ולחיות אחרת אנו מסיימים פה ונאמר להתראות יקירים ואהובים
© כל הזכויות שמורות לרותי אזולאי

לצפיה ב-'נקווה'
נקווה
30/07/2019 | 22:13
3
13
מבטיחה לך שאינני מעסיקה את מוחי הקטן בזה אני בכלל מאוהבת בסתר ביוטיובר אסייתי כרגע אבל מבחינתי הכוכב עומד לנחות ואומנם זה פחות רלוונטי לישראל (כלומר יש מצב שיהיו פגיעות אבל פחות), אבל מאוד רלוונטי לחול.
כבר צפיתי בבונקרים שהעשירים בנו (אפילו הגיעה כתבה למיינסטרים על זה), וראיתי עלייה חדה בנפילת המטאוריטים וכתבות על הגעת הכוכב בשנות ה80 פלוס אז אפשר להרגע אבל עדיין מבחינתי הרבה בני אדם ימותו וישרפו בעודם בחיים מהכוכב והמטאוריטים המתלווים אליו. וכן ראיתי מה מטאוריטים יכולים לעשות גם בקנה מידי קטן וזה אאוצ'.
לפי צילום מהחברה שמוכרת בונקרים לפשוטי העם היה שנתון שהסתיים בשנה 2021 יש מצב שבשנה הזו יפול הכוכב כי הוא כבר קרוב מאוד וכבר צילמו אותו ליד השמש
לצפיה ב-'אגב עושה רושם מהסברים ששמעתי'
אגב עושה רושם מהסברים ששמעתי
30/07/2019 | 22:19
2
13
שהגעת הכוכב כל כמה זמן זו הסיבה לפירמידות הרבות שנמצאו ברחבי העולם כי גם בתנך נמצאו פסוקים שכל פעם שהרוע גאה האל שלח כוכב שישמיד ומאחר שלעשירים תמיד היתה גישה לידע (בעל המאה בעל הדיעה), אז הם ידעו על ההגעה שלו מרב וכל כמה זמן בנו מסתורים מתחת לאדמה או בתוך פירמידות.
ראיתי צילומים של חלק מהפירמידות שנמצאו (לא מצריים מקום אחר), שכחתי איפה זה צולם.

לצפיה ב-'ועוד דבר'
ועוד דבר
30/07/2019 | 22:27
1
11
מאחר שאני מבולבלת לגבי אלוהים כי יש את הבן דוד שמתקשר איתו ואני לא בטוחה שהוא באמת מתקשר עם אלוהים ויש כל מיני מידעים סותרים אבל יש המון הוכחות למה שקורה עכשיו בתנך ובזוהר החלטתי שאם אכן אראה במו עיני את המשיח והוכחות למשיחותו אני אשתכנע סופית בצד של התורה ואנסה לחזור בתשובה.
כלומר אני כבר רואה הוכחות לתורה אבל אני צריכה כמו שאומרים הוכחה חותכת מכל הכיוונים.

לצפיה ב-'ורותי'
ורותי
30/07/2019 | 23:04
9
שבוע הבא אני נפגשת עם רמבמוביץ ג'וניור.
ואני מתכננת בפעם הבאה להפגש איתך.
לא החודש אבל בקרןב מאוד. אז דברי איתי בוואטאפ לגבי זמן מתאים הטייס האוטומטי מתכוונן אלייך.

לצפיה ב-'שפע כלכלי'
שפע כלכלי
05/07/2019 | 15:34
8
52
מה נשמע?
קראתי לאחרונה מאמרים על שפע כלכלי ומה זה אומר
בכל המאמרים היה רשום במפורש דבר אחד משותף- כסף הוא אנרגיה. וכשיש תודעת שפע ואנחנו מרגישים בשפע הכסף יוצא ונכנס יו ר בקלות. בתור בחורה שחסכה במשך המון שנים וקצת נמאס לי להרגיש שאני מתקמצנת על עצמי ובא לי להרפות קצת את היד הנוקשה שלי.. איך אני יכולה בעצם לא לאבד איזון בעולם החומר ואכן להוציא כסף מבלי להרגיש אשמה אבל מבלי "לבזבז" יתר על המידה? כלומר, אני מכניסה X כסף החודש ואנימוציאה אך לא רוצה ככ לבזבז יותר ממה שנכנס. או ההפך הוא הנכון? אם אשחרר ואבין שאם אשקיע מאמץ בעשייה חיובית במקצוע שלי הכסף יבוא כל עוד אני ב"שפע"? תודה ❤ שבת שלום
לצפיה ב-'הבעיה מתחילה בגבולות ההכנסה שלך '
הבעיה מתחילה בגבולות ההכנסה שלך
14/07/2019 | 21:06
7
29
כשאת אומרת אני מרוויחה X ויכולה להוציא X אז כבר הגבלת את עצמך לכניסה נוספת של כסף
תודעת שפע או יותר נכון תודעת עוני היא תודעה של חוסר תמיד אנחנו אומרים לעצמנו אין לנו מספיק 
לצפיה ב-'לא הבנתי מה את מציעה לה... להוציא יותר ממה שהיא מרוויחה?'
לא הבנתי מה את מציעה לה... להוציא יותר ממה שהיא מרוויחה?
16/07/2019 | 18:48
6
20
האם תיקחי אחריות על המינוס שיהיה לה?
מקווה שהיא תהיה חכמה להוציא רק חלק מההכנסה שלה, ואת מה שנשאר להשקיע במשהו, פיקדונות, קרנות נאמנות, או שתתייעץ עם יועץ השקעות בבנק ותחליט מה הכי מתאים לה.
השפע לא צומח מעצמו - צריך לדעת לחסוך ולדעת איך ובמה להשקיע בהתאם לאישיות שלה.
לצפיה ב-'מה לא מובן?'
מה לא מובן?
17/07/2019 | 16:41
29
רותי11 מציעה ל- lana244 "לא להגביל את עצמה".
זה מין שיח-חדש של עידן-חדש...צריך להתרגל לזה...אין מאחורי זה שום דבר אך זה נשמע נשגב...
לצפיה ב-'אני מציעה לה לשנות את תודעת השפע/חוסר שלה'
אני מציעה לה לשנות את תודעת השפע/חוסר שלה
30/07/2019 | 21:53
4
8
לצפיה ב-'ומה זה אומר? שפתאום יהיה לה המון כסף לבזבז?'
ומה זה אומר? שפתאום יהיה לה המון כסף לבזבז?
31/07/2019 | 00:24
3
13
או שפתאום היא תרוויח יותר בעבודה שהיא עובדת כרגע?
אדם צריך להיות מחושב, גם מיליארדרים מחושבים עם ההוצאות שלהם.
כל אחד בהתאם ליכולות הפיננסיות שלו.
לצפיה ב-'היא תרוויח יותר ובהתאם לכך '
היא תרוויח יותר ובהתאם לכך
10/08/2019 | 17:00
2
12
היכולת הכלכלית שלה תגדל 
מליונרים לא סתם נעשים 
כאלה וזה לא מתוך חישוב 
אלא מתוך חיבור לשפע 
אפילו שהם נולדים לתוך זה 
לצפיה ב-'מיליונרים לא נעשים מיליונרים מעבודה סתם'
מיליונרים לא נעשים מיליונרים מעבודה סתם
10/08/2019 | 19:18
1
9
מיליונרים נעשים מיליונרים מעסקים, מניפולציות ולקיחת סיכונים.
התחברות לשפע זאת סתם סיסמה ריקה.
מיליונרים מתחברים לתודעה של הצלחה והשגת מטרות, לאו דווקא כסף.
כסף הוא רק התוצאה.
לפעמים גם מפסידים כסף בדרך - אבל הם נאמנים להשגת המטרה, ולא חוששים להיכשל.
וכשהם נכשלים, הם מיד מחפשים דרך חדשה להשגת המטרה.
לצפיה ב-'ממש לא והתחברות לשפע לא בהכרח עושה אותנו '
ממש לא והתחברות לשפע לא בהכרח עושה אותנו
29/08/2019 | 17:33
5
מיליונרים אבל היא בהחלט מאפשרת לנו
לחיות ברווחה 
לצפיה ב-'אגו ופגיעות '
אגו ופגיעות
16/06/2019 | 01:00
2
52
אגו ופגיעות
כשאנחנו נפגעים מה שנפגע בעצם זה ללא יוצא מן הכלל האגו שלנו בלבד.
האגו שלנו שייך לגוף הפיזי שלנו שמחובר לרמת הנפש בלבד, הרוח או הנשמה שלנו לא נפגעים, זה לחלוטין מאוד ארצי.

לצפיה ב-'נשמע עמוק...אבל מה בעצם זה אומר?'
נשמע עמוק...אבל מה בעצם זה אומר?
17/07/2019 | 16:43
9
לצפיה ב-'במילם אחרות זה אומר שאנחנו בוחרים '
במילם אחרות זה אומר שאנחנו בוחרים
29/08/2019 | 17:37
3
להיפגע ושזה לא ממש עמוק אם 
זה לא מגיע עד לרמות נשמתיות
לצפיה ב-'עזרו לי בבקשה '
עזרו לי בבקשה
26/05/2019 | 17:56
79
אני לא יודעת אם שמעתם על דברים כאלה 
אך נכנסה ישויות רעות  בתוך גופי ושולחת תמונות לא רצויות במוחי ואפילו פוגעת בפיזי
ובנוסף בבית נופלים דברים פתאום או רעשים
אני לא יודעת אם זה קרה מעין רעה או משליחת אנרגיה 
 תוכלו לעזור לי להוציא את הישויות הרעות ?
תודה מראש
לצפיה ב-'מי אתם בלי הסיפור שלכם?'
מי אתם בלי הסיפור שלכם?
12/05/2019 | 10:59
57
כל החיים אנחנו מספרים לעצמנו מי ומה אנחנו
ואנחנו גם מאמינים לסיפורים האלה שבדרך
כלל מתובלים בהרבה דרמות מהחיים
אבל מה יקרה אם תוותרו על אותם דרמות
ועל אותם סיפורים שהורגלתם לספר לעצמכם
למה אתם לא מצליחים במה שאתם רוצים ועוד...
ואז תגיעו לאמת שלכם תגיעו למי שאתם באמת
בלי כל הריקושטים שמסביב 

לצפיה ב-'חג עצמאות שמח לכולם '
חג עצמאות שמח לכולם
08/05/2019 | 19:01
12
לצפיה ב-'נאלצתי להיכנס כמשתמש חדש'
נאלצתי להיכנס כמשתמש חדש
05/05/2019 | 18:40
1
42
בכינוי דומה לכינוי הדומה, עדיין אין אפשרות להיכנס בכינוי הקודם.
לצפיה ב-'העיקר שהצלחת להיכנס '
העיקר שהצלחת להיכנס
08/05/2019 | 18:59
6

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ