לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
92079,207 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפני בקשת יעוץ, אנא קראו את תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'מחפש מסגרות רוחניות'
מחפש מסגרות רוחניות
08/04/2020 | 13:26
שלום לכם. אני מחפש קבוצות או קהילות שמתמקדות ברוחניות ובהתפתחות אישית. אני מרגיש חיבור חזק לשילוב של גוף-נפש-ורוח. אשמח לכל הארה והכוונה לגבי כל מסגרת שהיא. תודה.
לצפיה ב-'השקר והאמת נפגשים באפלה'
השקר והאמת נפגשים באפלה
30/03/2020 | 08:36
1
14
מתחבקים ומתערבבים
השקר אומר לאמת
הנני כאן
האמת אומרת טרם אענה
האמת והשקר השקר והאמת
מי שלי חי הוא מת
השקר והאמת האמת והשקר
אולי תשתה ותאכל קרקר
השקר והאמת השקר והאמת
אני רציני איתכם באמת
השקר והאמת האמת והשקר
אולי תראה את הסרט קרמר נגד קרקר

חבליוז!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'הקלף מתקלף'
הקלף מתקלף
30/03/2020 | 16:17
4
המגפה בארץ המגף
העטלף עף
העטלף מעלף וגם מאלף
האוזן באה לאף
האף בא ללפלף
ומהפשע אך אחד לא חף
לצפיה ב-'לא אמינה'
לא אמינה
27/03/2020 | 17:30
1
15
לא אמינה כלל
לצפיה ב-'נכון'
נכון
29/03/2020 | 13:12
11
זמנים ומועדים לששון
שאבתם מים בששון ממעייני הישועה
כל יום כל יום היא מאבדת בחור יפה ברחוב ככה שרה חווה אלברשטיין
זה טוב שכולנו מסתכלים על הדברים
לצפיה ב-'הקקה נמרח על הציצי'
הקקה נמרח על הציצי
23/03/2020 | 12:58
15
הפיפי נמרח על הפה
וזה בריא מאוד וגם נפלא
זה עושה טוב בלב ובכליות
ומי שאומר שזה לא כך
הוא טובל ושרץ בידו!!!

ומה זה פיקצ"ר??
פיפי קקה ציצי רקוב!!!

לצפיה ב-'אהלן '
אהלן
22/03/2020 | 18:54
9
ןסהלן
לצפיה ב-'"קמתי על צד שמאל" = בואו נדבר על זה קצת...'
"קמתי על צד שמאל" = בואו נדבר על זה קצת...
22/03/2020 | 15:48
2
9
נכנסתי לטיפול רפואי של שבוע לפני כמה שנים... בצירוף מקרים גם אמי....היתה מאושפזת באותו זמן....באותו בית חולים....היא כבר היתה חסרת הכרה במצב סופני. בסיום אותו שבוע אמי נפטרה ואני שוחררתי מבית החולים.    וכעת עלה בדעתי שהיה מדובר בניסוי פסיכיאטרי-נוירולוגי כלשהו....בגלל שאני מתקשרת.        מחשבת שוא?
לצפיה ב-'מי היה מעוניין כל כך ב"חסימת התקשור" שלי....'
מי היה מעוניין כל כך ב"חסימת התקשור" שלי....
22/03/2020 | 15:54
1
10
או כאמור "מחשבת שוא שלי".    ההגיגים הללו נכתבים בהשפעת אשווגנדה שאני נוטלת יומיים.
לצפיה ב-''
22/03/2020 | 15:56
3
לצפיה ב-'"לפעמים על האדם לדבר אל עצמו"'
"לפעמים על האדם לדבר אל עצמו"
14/03/2020 | 23:50
17
למרות שלא הייתי חסיד, תקופה קצרה לפני נישואיי התגוררתי בשכונת קראון הייטס שבברוקלין והשתתפתי בכמה התוועדויות של הרבי.
כשלוש שנים לאחר נישואיי עברתי להתגורר בסילבר ספרינג שבמרילנד, שם למדתי באוניברסיטה המקומית. קיבלתי תואר פרופסור בפסיכולוגיה והתתחלתי לעבוד במקצוע ברשת בתי הספר המקומית. בנוסף לכך, הייתי מעביר שיעורים בגמרא – שיעור אחד בשבת אחר הצהריים שהיה פתוח לקהל הרחב, והשני ביום שלישי בלילה לקבוצה קטנה יותר שרצה ללמוד בעיון.
הייתי אז בשנות השלושים לחיי. משבר אמצע החיים לא היה אמור להופיע – אולי הוא הופיע מוקדם מהרגיל – אך בערך בזמן זה שאלות רבות החלו להציק לי.
האם עליי להקדיש את חיי ללימוד התורה בלבד, או להמשיך בעיסוק בפסיכולוגיה? ואם פסיכולוגיה, כיצד אקדם את הקריירה שלי? לעבור לתחום הריפוי הפרטי, או לקבל משרה שהוצעה לי מאחד הארגונים החברתיים באיזור מגוריי? התלבטתי גם לאיזה מקום לימודים לשלוח את ילדיי, ואם לא די בכך היו לי גם ספיקות באמונה לצד שאלות פילוסופיות.
בקיצור, הייתי נבוך.
שאלות אלו הכניסו אותי לדיכאון ולא ידעתי להיכן לפנות. שוחחתי עם כמה מחבריי, ואחד מהם – חסיד חב"ד – הציע שאיפגש עם הרבי.
בפברואר 1971 התקשרתי לרבי.
מזכירו של הרבי השיב לטלפון באנגלית. Hello, who’s this – שלום, מי זה? הוא שאל בפשטות.
תוך כדי שיחה, אני שומע קול ברקע. זיהיתי את הקול מההתוועדויות בהן השתתפתי – היה זה הרבי שדיבר באידיש ורצה לדעת מי בטלפון.
"מדבר יהודי ממרילנד" אמרתי.
סיפרתי למזכיר על השאלות הרבות שרציתי להציג לרבי – להיכן עליי לפנות בחיי, כיצד לפתח את הקריירה, שאלות באמונה... הסברתי כי אני מאוד מבולבל ולא יודע להיכן לפנות.
דיברתי באנגלית, ותוך כדי המזכיר חזר על דבריי באידיש – כנראה כדי שהרבי ישמע במה מדובר.
ואז שמעתי את הרבי אומר באידיש: "אמור לו שיש יהודי המתגורר במרילנד והוא יוכל לשוחח עמו. שמו הוא ויינרב."
"שמעת מה אמר הרבי?" שאל אותי המזכיר.
לא יכולתי להאמין למשמע אוזניי! ידעתי במאת האחוזים שלא אמרתי למזכיר מהו שמי, אך הרבי אמר את שמי – ויינרב! נדהמתי ורציתי לוודא ששמעתי היטב. כשהמזכיר שאל אותי אם שמעתי, השבתי בשלילה.
הוא חזר על דברי הרבי. "ס'איז דא א איד אין מרילנד מיט וועמען ער זאל רעדן. זיין נאמען איז ויינרב" (יש יהודי במרילנד עמו עליו להתייעץ. שמו הוא ויינרב).
השבתי: "ויינרב זהו שמי!"
ואז שמעתי את הרבי אומר: "אויב אזוי, זאל ער וויסן אז אמאל דארף מען רעדן צו זיך" – אם כך, עליו לדעת שלפעמים על האדם לדבר אל עצמו.
יכולתי להבחין כי המזכיר בעצמו היה נדהם ממה שהתרחש למול עיניו. הוא עצר לרגע, שמעתי אותו מתנשם, ואז הוא אמר לי: "הרבי אמר שלפעמים הדבר הטוב ביותר הוא כי האדם ידבר אל עצמו. האם אין שמך ויינרב?"
"כן, שמי הוא ויינרב, אולי הרבי מתכוון לויינרב אחר."
"לא, הרבי אמר 'דבר עם ויינרב' והוא הסביר שכוונתו היא שעליך לדבר עם עצמך."
הודיתי לו מקרב לב, והשיחה הסתיימה.
אם יורשה לי לפרש את כוונת הרבי, אני מאמין שהוא ביקש לומר לי "אתה מחפש תשובות מחוצה לך. אך אינך ילד, אתה אדם מבוגר. אתה בן שלושים, אבא, מלמד תורה לרבים. עליך להיות יותר בטוח בעצמך. הגיע הזמן שתתבגר ותאזין לעצמך. אל תהיה תלוי באחרים, סמוך על עצמך."
מאותו הרגע הפכתי להיות החלטי יותר. אני חושב שעד אז הייתה לי נטיה לפסוח על שני הסעיפים. לא הייתי לוקח סיכונים והייתי מתעצל להחליט. אך מאותה נקודה ואילך, הפכתי להיות החלטי ונחוש.
הרבי יכל להרים את הטלפון ולומר לי בעצמו מה עליי לעשות. אבל אז, אולי לא הייתי מציית לדבריו. כמו אנשים רבים, יש לי רתיעה טבעית מציות לאנשים אחרים שאומרים לי מה לעשות. דומני שהרבי ידע שמוטב שהתשובה תבוא מתוך עצמי מאשר שאשמע אותה ממנו.
וזה, לדעתי, היה חלק מחכמתו הגדולה.
כמה חודשים לאחר אותה שיחת טלפון ששינתה את חיי, הייתה לי ההזדמנות להביע את תודתי לרבי פנים אל פנים. היה זה כשביקרתי את חמי וחמותי בברוקלין, וחמי עודד אותי לבקר את הרבי ולהודות לו. כשניגשתי אל הרבי, אמרתי לו "שמי הוא ויינרב ואני ממרילנד" והרבי חייך אליי חיוך גדול.
ראיתי את הרבי פעמים רבות, וראיתי תמונות רבות של הרבי, אך לחיוך זה הייתה משמעות רבה עבורי.
עזבתי את סילבר ספרינג, ובסופו של דבר שיניתי קריירה מפסיכולוג במשרה מלאה למשרת רב בבית כנסת. במשך שנים רבות כיהנתי כרב בקהילה נפלאה בבולטימור בשם שומרי אמונה. מאוחר יותר הוצע לי להיות סגן נשיא של האו יו, האיגוד האורתודוקסי. קיבלתי הצעה זו למרות שהיה קשה לי לעזוב את תפקידי בבולטימור.
מאז 1971, היו פעמים רבות שעמדתי בפני החלטות קשות בחיי. ולפני שהתייעצתי עם איש, הייתי מקשיב לקול הפנימי שלי. הקדשתי מעט זמן ללמוד את תורתו של הרבי – כמו הליקוטי שיחות – כדי להתחבר שוב, ואז הייתי מקשיב לעצה שהוא העניק לי: דבר עם עצמך. ועודדתי אחרים לעשות זאת בעצמם.
לצפיה ב-'מה לעזאזל לא בסדר איתי?'
מה לעזאזל לא בסדר איתי?
14/03/2020 | 09:40
17
מיליוני נשים היו הורגות בשביל יחסים מזדמנים עם ג'ייק. אבל אני? לא... אני חייבת להתאהב.
למה אני חושבת שהלב שלי כל כך חשוב? למי אכפת אם הוא נשבר? ג'ייק יפה תואר, נהדר במידה, עשיר, חכם, כיפי, מתוק. כמה נשים נשואות לגברים שהם אפילו לא חצי מזה?
לב מטומטם.
אבל הרגע הזה לא עוסק בי. הוא עוסק באמילי שחייבת לקום ולעמוד לצדי כמו החברה הכי טובה. ואם זה אומר לשקר או לעשות משהו קיצוני שיגרום לי להרגיש טוב יותר, זה בדיוק מה שהיא צריכה לעשות. אבל כשאני אומרת לה את זה, היא מגלגלת עיניים.
"מה את רוצה? מה? את רוצה שאטוס לשיקגו ואצית שקית עם קקי של כלב על המרפסת שלו?" אני אפילו לא צריכה לחשוב על זה. "כן."
היא נשענת על השידה ומצמצמת את עיניה לעומתי. גם אחרי כל השנים שאנחנו מכירות עדיין לא התרגלתי לדרך שבה העיניים הכחולות-אפורות הצלולות שלה נהיות מפחידות כשהיא מצמצמת ככה את המבט.
"את יודעת מה את, פנלופי? צבועה."
אני מתיישבת במיטה, המומה. "צ-צבועה? קראת לי הרגע צבועה?"
"כן, ככה בדיוק קראתי לך. ותפסיקי עם הגמגום התיאטרלי הזה. אין כאן אף אחד חוץ משתינו. היא שואפת בשעמום מהסיגריה האלקטרונית שלה. 
"איך בדיוק אני צבועה?" 
היא פולטת נשיפה נרגזת - הרבה יותר מדי דרמטית, לדעתי - ומעיפה את השיער השחור הארוך שלה מעבר לכתפה. "את כועסת עליו כי הוא קרא למה שיש לכם יחסים מזדמנים, אבל לא אמרת לו אפילו פעם אחת שאת רוצה יותר מזה.
את כועסת עליו כי הוא לא אמר לך שהוא אוהב אותך, אבל את אף פעם לא אמרת לו. ואת כועסת כי הוא לא בא לכאן אחרייך. אבל את זאת שעזבת אפילו בלי להיפרד ממנו."
אני יודעת את כל הדברים האלה. הדברים האלה הם האמת. גם את זה אני יודעת. אבל זה לא אומר שאני רוצה לשמוע אותם.
"בסדר." אני לוקחת את הטלפון והמפתחות שלי וחולפת על פניה.
"אז את נוסעת בחזרה?"
"לא." אני מדלגת במדרגות שתיים-שתיים ונכנסת לחניה.
"אז לאן את הולכת?" אני מסתכלת למעלה ורואה אותה נשענת על דלת הכניסה לדירה שלי, נאבקת בחיוך. זה רק משכנע אותי לדבוק בהחלטתי ולעשות את מה שהייתי צריכה לעשות ברגע שחזרתי הביתה. "למצוא חברה הכי טובה חדשה."
אני מתבוננת בקופסת גלידת השוקולד הריקה שעומדת על שולחן הקפה ודמעות נקוות בעיני. אכלתי את החברה הכי טובה החדשה שלי.
לצפיה ב-'השאלה הגדולה היא מה מכנים'
השאלה הגדולה היא מה מכנים
04/03/2020 | 08:29
17
ירחמיאל ושרגא בחורים טובים השאלה מה מכנים לאטח או גניחט?
זו שאלה גדולה מאוד ומאוד חשובה אולי לעשות תקשור לגבי זה?
מאוד מעניין
לצפיה ב-'משואות האור - פברואר'
משואות האור - פברואר
26/02/2020 | 19:18
16

היי לכולם,
בתקשור פברואר שניתן באמצעות סטיב רות'ר, מדברים הקבוצה, ומרליה, על מצב הפלנטה ומצב החי והצומח עליה, ועל מערכת היחסים שלנו עם הפלנטה ועם עולם החי והצומח:
"...אתם מודעים לאתגרים הקשורים באסונות טבע בעולם. איבוד החיים והחורבן הטביעו חותמם במארג האנרגיה האוניברסאלית. ברגע זה קיימת שקיעה באנרגיה של כל דבר, עקב מספר אדיר של בעלי חיים, צמחים, וכל דבר אחר אשר עבר מהעולם בתקופה מאוד קצרה..."
ואתם מוזמנים!
http://www.quantumleap.co.il/PAGE483.asp
חיבוקים,
חמדה טלאור – יועצת פנג שואי בכירה
לבתים ולבתי עסק
ליווי בזמן בניה – כולל בחירת המגרש
ליווי בזמן קניה / שיפוץ / ובזמן מגורים
052-3328438

לצפיה ב-'חרבני עליי'
חרבני עליי
22/02/2020 | 16:40
15
חרבני עליי אל תעשי לי חשבון חרבני עליי עד שלא אוכל לישון חרבני עליי כמו שחירבנת עליו חרבני עליי חרבני
לצפיה ב-'מי שאוכל צואה בלילה שלא יתפלא'
מי שאוכל צואה בלילה שלא יתפלא
16/02/2020 | 10:13
23
שהוא מקיא בבוקר
מי ששותה דבש בלילה שלא יתפלא שהוא משתעל אחר הצהריים
מי שבונה בניין בערב שלא יתפלא שכואב לו הגב אחרי 10 שנים
מי שיושב כל היום שלא יתפלא שאחרי 12 שנים יהיה לו התקף לב או אירוע מוחי
מי שמעשן שלא יתפלא אם הוא חולה בכל המחלות הקשות
מי שיורק על משפחתו שלא יתפלא שהוא נשאר לבד
מי שלא מתנהג יפה שלא יתפלא שלא מכבדים אותו
מי שעושה צרות שלא יתפלא שזה נופל עליו לבסוף
מי שככה וככה ככה ושמה
מי שפה ושם לא פה ולא שם
מי שנופל על הרצפה שיברך
מי שעומד על הכיסא שיקפוץ
מי שהולך לדלת שלא יתפלא אם החלון פתוח
מי שעובד על אנשים שלא יתפלא שיתפסו אותו
מי שבונה על עצמו שיבנה תילי תילים של פרשנויות

לצפיה ב-'רותי ידיד שלי התרשם ממך לטובה הצליח לך כמו שחשבתי'
רותי ידיד שלי התרשם ממך לטובה הצליח לך כמו שחשבתי
04/02/2020 | 20:39
2
34
שמחה ששידכתי בינכם.
אמר שאת מאוד חכמה היה לי ברור שתסתדרו.
כבר תקופה שלקחתי אותו כפרוייקט למרות שלא רציתי (אני שונאת להשקיע באנשים).
ולמרות שזה העיק עלי הכרחתי את עצמי להיות איתו בקשר ולרומם אותו ולא לוותר לו כי הוא יכול לצאת מזה ולא לוותר לו כי הוא מוכשר כמו שד. אולי בזכותך עבודתי הסתיימה ואני כבר לא אצטרך להכנס לשיקום שלו ברבאק.
זה היה די מתיש.
בכל אופן בהחלט הקשר איתך יהיה עבורו תיקון.
ושוב תודה
לצפיה ב-'אני כבר לא מרגישה חובה להיות בקשר איתו'
אני כבר לא מרגישה חובה להיות בקשר איתו
04/02/2020 | 22:24
1
29
והיה לי קשה הקשר למרות שהוא מקסים.
מעכשיו אני משחררת לדעתי אחרי כל מה שעברתי איתו
או שהקשר יתנתק (כי כבר לא מרגישה חובה לרומם אותו),
או שבגלל הכל נהפוך להיות כמו אחים.
לצפיה ב-'את מדברת עם עצמך מה את עושה'
את מדברת עם עצמך מה את עושה
04/03/2020 | 15:01
11
לא מכירים אף אחד ואף אחד לא זוכר פה מי נגד מי כולם ברחו והלכו לכל הכיוונים וזה נכון שזו בושה אם אין אז מה לאטח חבר של דניחט וניחנח?גם כן
לצפיה ב-'הבריחה מהדת - גליון 855, נ.ד. וולש'
הבריחה מהדת - גליון 855, נ.ד. וולש
02/02/2020 | 16:59
8
היי לכולם,
בגליון 855 ממשיך נ.ד. וולש, כותב הספרים 'שיחות עם אלוהים' לדון בחיפוש שלו אחר החוויה הקדושה, והפעם מה גרם לו לברוח מהדת הרשמית:
"...במקרה שלי, לא לקח זמן רב עד שהבנתי שזה לא הולך להיות אפשרי עבורי להישאר נאמן לאל באמצעות הדת המאורגנת. הרשמית...."
ואתם מוזמנים!
חיבוקים,
לבתים ולבתי עסק
052-3328438
לצפיה ב-'לא מרגישה בן אדם'
לא מרגישה בן אדם
02/02/2020 | 02:47
23
אני לא מרוויחה הרבה כסף, וודאי שלא ביחס למשפחה המורחבת שלי
מרוויחה בערך כמו רוב אלו שעובדים איתי באותה עבודה,
אלא שאני מרגישה שהעבודה הזו היא עבודה פשוטה
חסרת משמעות
מאוד קל ללמוד אותה וקל למצוא לי מחליף
אני כבר לא משקיעה במראה החיצוני שלי כמו פעם
למרות שמעולם לא הרגשתי שנראיתי טוב גם כשנראיתי טוב 
אולי זה בגלל הביקורות של אנשים קרובים שהפנמתי
מראה חיצוני מטופח יותר או יותר כסף בחשבון הבנק לא ישפרו את הרגשתי אני עדיין ארגיש אפס. העבודה בשכר הנמוך הולמים את הדימוי שלי
כשהייתי במקום עבודה בעבר וקיבלתי בו יחס טוב זה היה לי מאד קשה 
כשהייתי במקום עבודה שקיבלתי בו יחס לא טוב זה היה לי גם מאד קשה
וכשמתעלמים ממני גם זה קשה, כי כשמתעלמים ממני אני לא מרגישה שום דבר
וזה כמעט בלתי נסבל.. המצב המורכב שלי ידוע לי ואני בטיפול
יש לי כסף לטיפול פסיכולוגי וזה מה שחשוב

אין לי רצון להיפגש ולדבר עם אנשים
אין לי רצון ללכת לעבודה 
אין לי רצון לטפח את המראה החיצוני שלי ואני מרגישה שאין לי רצון להשקיע בהתמודדות עם החיים
כבר הכנתי צוואה לפני שנים
אין לי בן זוג או ילדים שיצטערו אם לא אחיה 

בשבוע שעבר עברתי סיטואציה לא קלה במקום מסויים
הייתה לי הצפה של רגשות ומחשבות
מישהי שהייתה באזור, חברה לעבודה שראתה אותי בחצי היסטריה.. אפשר לומר הצילה את חיי
איך מודים למי שהציל את חיינו?
הפסיכולוגים הקליניים צריכים לקחת בחשבון שמפגש בשבוע זה לא מספיק ולהציע להיות זמינים למטופלים שיש להם צורך לדעתי. 

אני משלמת לא מעט על פגישות טיפוליות וגם נפגשתי עם פסיכיאטר לבקשת הפסיכולוגית שלי
כי אני מקווה לחיות
ואולי גם להרגיש פעם
בן אדם
אבל באיזה מקום לא מרגישה שיש לי ערך
או שהעולם הזה יפסיד משהו אם לא אהיה

אני מרגישה, לאחר שחברה תמכה בי כל כך 
גם הייתה באזור גם ראתה את הסבל שלי וגם עזבה הכל וישבה ודיברה איתי

שיש מי ששומר עלי
לצפיה ב-'הספור של כל אחד - גליון 854, נ.ד. וולש'
הספור של כל אחד - גליון 854, נ.ד. וולש
27/01/2020 | 17:35
16

היי לכולם,
בגליון 854 ממשיך, נ.ד. וולש כותב הספרים 'שיחות עם אלוהים' לדון בחיפוש החוויה הקדושה, ובגליון זה הוא מספר איך נציגי הממסד הדתי הצליחו להרחיקו מהדת:

"...היה עלי להיות ראוי לקבל את האל תחת קורתי. והבעיה היתה שנולדתי בלתי ראוי. היה זה בסנט. איגנציוס שלמדתי על החטא הקדמון, ועל האופן בו הייתי חוטא על בסיס יומי, ועל כך שהאל אינו יכול להגיע אל נשמתי אם אני חוטא, אך אל ייאוש, שכן האל יכול לסלוח לי על חטאי, ואז לבוא אל נשמתי – אך קודם עלי להתוודות עליהם..."

ואתם מוזמנים!
http://www.quantumleap.co.il/PAGE60.asp
חיבוקים,
לבתים ולבתי עסק
052-3328438

לצפיה ב-'חבר מחפש שותף בעל ניסיון וידע לסיאנס'
חבר מחפש שותף בעל ניסיון וידע לסיאנס
22/01/2020 | 21:58
14
אשמח לתגובות,
תודה.
לצפיה ב-'משואות האור - ינואר 2020'
משואות האור - ינואר 2020
19/01/2020 | 22:21
18
היי לכולם,
בתקשור ינואר של משואות האור, שניתן באמצעות סטיב רות'ר, מדברים שומר הזמן והמקיף על התמונה הגדולה, תוך הדרכה איך כדאי להשתמש בה:
"אני שומר הזמן וקפצתי לרגע אל תוך ציר הזמן שלכם על מנת להתבונן ולראות את הקסם שאתם יוצרים. זה מאוד מעניין שכן אנו רואים את התמונה הגדולה של כל דבר הנמצא כאן. המשקיף יחלוק עוד ביחס לתמונה הגדולה ובאיזו צורה ניתן להתחיל גם לראותה...."
ואתם מוזמנים!
חיבוקים,
לבתים ולבתי עסק
052-3328438
לצפיה ב-'היי אשמח למסר כללי'
היי אשמח למסר כללי
10/01/2020 | 20:31
21
לצפיה ב-'אין לי רצון לחיות'
אין לי רצון לחיות
21/12/2019 | 02:06
3
61
יש לי סיבות לחיות כמו משפחה ואנשים שאיכפת להם ממני
הבעיה שלי היא אנרגטית 
ברמה הפרטית יש לי רצון גדול יותר לעשייה
וכרגע לעשייה שלילית

כמו אדם רעב שרואה בקליפות תפוחי אדמה אוכל
כך אני מסתכלת על כך דבר כפוטנציאל למוות ופגיעה 
כביש 
בניינים גבוהים 
שרוכים 

מאד מתחשק לי לקחת
סכין ולדקור את עצמי

אולי למישהו יש הצעה איך לשנות את המצב?
לצפיה ב-'הי:)'
הי:)
04/01/2020 | 07:31
2
34
ההצעה שלי לשינוי המצב היא לשנות את המצב.
זה הרבה יותר פשוט לשנות מצב רוח/מצב אנרגטי ממה שסבורים.
וגם לגבי רצונות אם תשתלי באופן מלאכותי עוד ועוד טפטופים של רצונות חיוביים ואמונות חיוביות בסוף זה יהיה הפלט שלך.
כשטוב לך ואת בעשייה חיובית הרצונות החיוביים לא מפסיקים להגיע כדי שהם יגיעו באופן טבעי צריך להיות בעשייה חיובית שעושה לך טוב וגם להפתח לאמונה ולאפשרויות האילו.
זה הגיוני שאם המוח שלך רגיל לחשוב שלילי זה מה שימשוך אותו ולשם התשוקה שלך תכוון את עצמה אבל באמת שעם קצת עבודה והתעקשות תהיה לך בדיוק אותה דרך רק לכיוון ההפוך.
בהצלחה
לצפיה ב-'ועוד דבר'
ועוד דבר
04/01/2020 | 07:34
1
21
אין מה להתרגש מהמשיכה החזקה לשלילי ולתסריטים מלאי דרמה ואקשן.זה רק מרכה כמה חיות יש הך כמה עוצמה כמה תשוקה ודחף
רק צריך לעשות סוויץ שיקח לו איתי זמן לבנות כוח התנגדות מספיק גדול אבל כשזה יבוא זה יבוא בענק
פשוט להטות את הזרם זה הכל
לצפיה ב-'מרכה-מראה הך-בך'
מרכה-מראה הך-בך
04/01/2020 | 07:35
13

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ