לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88428,842 עוקבים אודות עסקים

פורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תקשור והתפתחות רוחנית

ברוכים הבאים לפורום תקשור וריפוי עם ישויות אור!
מטרת הפורום להוות זירה לדיונים בכל סוגיה מתחום הריפוי בעזרת ישויות אור והתקשור עמן, להגביר את המודעות לנושא וכן להציע יעוץ כללי לגבי טיפולים אנרגטיים-רוחניים.
הפורום פתוח למטפלים, מורים ותלמידים מהתחום, כמו גם לאנשים ללא ידע קודם בריפוי אנרגטי, המעוניינים לשאול שאלות.
כידוע, היקום הוא מקום מאוד מורכב, בחלקו חומרי ובחלקו אנרגטי. ישנם סוגים רבים של אנרגיה, כאן נתמקד בעיקר באנרגיה חיה, כלומר, בישויות שאינן מצויות בגוף פיזי.
כל נשמה של יצור חי המסיימת מחזור חיים גשמי, חוזרת למצבה הטבעי, האנרגטי. כאשר מתייחסים לישויות אור, הכוונה בעיקר למדריכים רוחניים, מלאכים, מאסטרים ומרפאים מפלנטות אחרות (חוצנים).
כל קטגוריה כזו מאופיינת בתכונות המבדילות אותה מאחרות, אולם כוללת בתוכה סוגים שונים. המשותף לכולן הוא היכולת והרצון לעזור לנו להתפתח רוחנית (לכל תושבי הפלנטה).
יעוץ בפורום:
יעוץ מועיל הוא כזה שמציע הכוונה, מבלי לשלול מכם את זכות הבחירה ואת האחריות לגבי תוצאותיה. עדיף לנסח את השאלות באופן שמבקש מידע, אבל מותיר את הבחירה בידיכם.
בשל מגבלות המדיום, היעוץ כאן לא יוכל להוות תחליף לזה שניתן בפגישה או בשיחה אישית, אלא יהיה כללי בלבד.
בקשה ליעוץ על גבי הפורום צריכה להכיל כמה שיותר פרטים רלוונטיים, שיעזרו לנו לעזור לכם.
אנחנו מעדיפים לנהל דיונים פתוחים, לכן פרט למקרים יוצאי-דופן, נבקשכם להעלות את השאלה בפורום, ובמידה שישנם פרטים אינטימיים שאינכם מעוניינים לחשוף לעיני כל, ניתן לשלוח אותם במסר אישי
למנהלת הפורום ולציין את שיוכם להודעתכם. היעוץ יתבצע בפורום, תוך הקפדה לשמור על הסודיות הנדרשת. באופן דומה, ניתן לשלוח פרטים חסויים במסר אישי לכותבים אחרים בפורום, שבהם תהיו מעוניינים
להתייעץ -- לאחר קבלת הסכמתם המפורשת.
שאלת יעוץ מועילה היא כזו שמבקשת הכוונה ולא חיזוי עתידות. כל תחזית עתידית היא פוטנציאלית בלבד, מימושה תלוי בפעולות שנעשו בעבר ושנעשות בהווה.
כל יעוץ שניתן בפורום או במסרים האישיים, הנו כללי בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, פסיכולוגי או רוחני-אנרגטי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לפני בקשת יעוץ, אנא קראו את תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'האם יש מיסטיקן שיכול לענות על שאלה 1'
האם יש מיסטיקן שיכול לענות על שאלה 1
23/04/2019 | 06:18
2
5
אשמח לעזרה
רות
לצפיה ב-'כן, במה מדובר?'
כן, במה מדובר?
24/04/2019 | 01:55
1
2
לצפיה ב-'עניין ירושה שתקוע'
עניין ירושה שתקוע
24/04/2019 | 04:19
3
תודה
רות
לצפיה ב-'האם יש כאן מיסטיקן שיכול/מוכן לענות לשאלה אחת ממוקדת?'
האם יש כאן מיסטיקן שיכול/מוכן לענות לשאלה אחת ממוקדת?
23/04/2019 | 06:16
4
אשמח לעזרה
רות
לצפיה ב-'התנתקי בתפוז משם המשתמש הקבוע'
התנתקי בתפוז משם המשתמש הקבוע
22/04/2019 | 14:44
4
דרך דפדפן אדג' - ועכשיו אני לא מצליחה להיכנס חזרה.
בדפדפן כרום אני עדיין בפנים, מנסה לבדוק אם אפשר לפרסום הודעה.
כי לתיבת המסרים אני לא מצליחה להיכנס מאף דפדפן.
לצפיה ב-'שבת שלום '
שבת שלום
12/04/2019 | 18:45
15
לצפיה ב-'תקשור'
תקשור
31/03/2019 | 11:04
29
35
האם ממלצים על אלין שלמה ללכת לתקשור?
לצפיה ב-'הכי שרלטנית ומניפולטיבית'
הכי שרלטנית ומניפולטיבית
31/03/2019 | 16:34
28
36
היתה תוכנית "המתקשרים" בערוץ 7
השתתפה שם בחורה בשם אופירה דהן - על פניו נראה שהיא היחידה שמסוגלת באמת לתקשר עם מתים.

גם ינון בן-דוד עשה רושם טוב - לפחות נראה כנה.

אלין שלמה - מחוייכת בצורה מוגזמת נראית לא אמינה, ועל פי כמה חיזויים שלה בטלוויזיה טעתה - ואחר כך תירצה זאת בהתערבות חיצונית.
בחיים תמיד יש השפעות והתערבויות מעבר למספרים (נומרולוגיה) לכן אם מישהו מתקשר באמת - הוא אמור לראות את כל ההשפעות וגם אז, לא בטוח שהחיזוי שלו יהיה אמיתי. אלין שלמה מכל משתתפי התוכנית "המתקשרים" עשתה את הרושם הכי פחות אמין, הכי שרלטנית, והכי מניפולטיבית.

לצפיה ב-'...ומנין לך שאופירה דהן באמת תקשרה עם מתים?'
...ומנין לך שאופירה דהן באמת תקשרה עם מתים?
01/04/2019 | 09:32
27
16
האם לא הגיוני יותר לצאת מהנחת עבודה כי כולם שרלטנים ולהגות מבחן כלשהו שיוכיח כי הנחת העבודה מוטעית?
לצפיה ב-'מכירים אותך כבר סקפטיק/קריטיקל סינקינג '
מכירים אותך כבר סקפטיק/קריטיקל סינקינג
01/04/2019 | 11:39
26
13
מניין לך שלא?
לצפיה ב-'את סובלת מכשל לוגי אפיני למעוטי השכלה פורמלית.'
את סובלת מכשל לוגי אפיני למעוטי השכלה פורמלית.
01/04/2019 | 14:37
25
15
בויכוח בין הטוען טענת "יש" לבין הטוען טענת "אין" - נטל ההוכחה הוא לעולם על כתפי הטוען טענת "יש".

אינני צריך להוכיח ש"לא".
המתימר לתקשר עם המתים הוא זה שצריך להוכיח ש"כן"...
לצפיה ב-'למה אתה חושב שמישהו צריך להוכיח לך משהו? '
למה אתה חושב שמישהו צריך להוכיח לך משהו?
02/04/2019 | 10:14
24
7
ברור לי שמבחינתך רק עולם החומר קיים עבורך -
ורק חמשת החושים שלך הן הוכחה לקיום כלשהו.
הכל סובייקטיבי ואישי.
יש חוויות/קיום שהם מעבר למרחב זמן -
אבל אתה כנראה לא יכול לתפוס את זה, כי לא חווית זאת בעצמך.
(חווית זאת בחלומות בתדר תודעה שונה ממצב עירות - אבל במצב עירות אתה מפרש זאת כחלום ולא כמציאות - זה כמו להקשיב לתחנת רדיו בתדר מסויים ולהחליט שזה התדר הנכון האמיתי ותחנה שמשדרת בתדר אחר היא אשליה).
כבר מזמן הבנו שאתה תקוע בעולמך החושי הצר - מה בדיוק אתה מחפש כל כך הרבה שנים בפורום הזה ודומיו.
אם אתה באמת רוצה למצוא תשובות או הוכחות כלשהן - תקרא ספרים בנושא, בהם תוכל להעשיר את התפיסה שלך ואולי גם תזכה לחוות חוויות אישיות שלאחריהן לא תצטרך הוכחה - פשוט תרכוש ידיעה.
לצפיה ב-'אינני חושב שמישהו צריך להוכיח לי משהו.'
אינני חושב שמישהו צריך להוכיח לי משהו.
02/04/2019 | 11:23
23
7
כל אדם הוא בן-חורין לנהוג כפתי ולפרנס שרלטנים.

אינני דוחה טענה רק משום שאין לה לפי שעה "הסבר מדעי".
אקבל גם טענה שאין לה לפי שעה "הסבר מדעי", ובלבד שתהיה בת-בחינה באפן כלשהו, אפילו תיאורטי, במחשבה.
אם טענה היא "עובדה, חלמתי!" ובעקרון, במהות אינה בת-בחינה - מה לדעתך ניתן לעשות עימה?

איך אאמת טענת אדם הטוען כי שוחח עם מתים ובפיו מסר מהם?
לצפיה ב-'תקרא ספרים בנושא ותגיע למסקנות שתגיע'
תקרא ספרים בנושא ותגיע למסקנות שתגיע
02/04/2019 | 16:02
22
5
כל אחד יכול לשוחח עם מתים - העניין אם הם עונים לך.
במקרה זה, הגיעו אנשים זרים לאופירה דהן - והיא ציינה שמות שלמים של קרובים של אותו אדם שהלכו לעולמם + מסר שהם מוסרים לאותו אדם.
דוגמה: כשמישהו ביקש ממנה להגיד משהו לא שגרתי - היא אמרה לו שהוא נולד נימול.
האיש היה מופתע מנכונות העניין.
ממי בדיוק הגיעה המסר - אין לדעת בוודאות,
רק אפשר להניח שביקום יש יותר ממה שנגלה לחושים או לשכל.
יש דברים שאי אפשר להאמין להם עד שלא חווים זאת באופן אישי.
אתה רוצה הוכחה - לך אליה, תתרשם ותגיע למסקנות שלך.

לצפיה ב-'א) הדורשים אל המתים הם פתאים.'
א) הדורשים אל המתים הם פתאים.
03/04/2019 | 09:57
21
14
ב) שרלטנים מנוסים מאד ב"קריאת" פתאים. הפתאים עצמם מספקים לשרלטן רמזים המנחים אותו בכיוון הנכון. אמנות זו קרויה Cold Reading. הפתי עצמו סובל מ- Subjective Validation.

לכי פזרי כספך לרוח, פתיה, אלא אם כן את עצמך "משתלמת" בתקשורת עם המתים והולָכת פתאים שולל...
לצפיה ב-'לדעתך יש כאן פתאים וחסרי השכלה, ואתה קורא ומגיב כאן כל הזמן'
לדעתך יש כאן פתאים וחסרי השכלה, ואתה קורא ומגיב כאן כל הזמן
03/04/2019 | 13:01
20
6
אז מה זה בדיוק אומר עליך?

あなたは深い精神的問題を抱えています。
あなたはこのフォーラムを常に読んで、それに返答します。
治療に行きます。
לצפיה ב-'מה שייך?!'
מה שייך?!
03/04/2019 | 13:21
19
7
 אני ספקן, מקשן, בקורתי.
את פתיה או משתלמת בשרלטנות כמשלח-יד עתידי...
לצפיה ב-'אתה מקובע, צר אופקים וקופץ למסקנות נמהרות'
אתה מקובע, צר אופקים וקופץ למסקנות נמהרות
03/04/2019 | 15:21
18
4
אדם ספקן שמעוניין לדעת קורא ספרים בנושא, לומד, חוקר ומתנסה
ולא מגיב כל הזמן אותו דבר בזלזול, מבלי לדעת עובדות איזשהן.
יורד לפסים אישיים - שאין בינם לבין המציאות כלום ושום דבר.
המסקנה שלי מהתגובות החוזרות שלך במהלך השנים,
שאתה אדם חלש ולא מוערך שמנסה להרגיש חכם
ולהאדיר את האגו של עצמו, מתוך זלזול באחרים.

לצפיה ב-'נו, קראתי ספרים. אז מה?!'
נו, קראתי ספרים. אז מה?!
03/04/2019 | 17:09
17
9
בכולם מתוארות "חוויות אישיות" בנסח "עובדה, חלמתי!".

את פשוט פתיה המתגוננת בטענה "תוכיח שלא", והוסבר לך כי אין מה להוכיח שלא. יש להוכיח שכן...אבל עזבי, אינני מעונין לכרות מטה לחמם של שרלטנים...
לצפיה ב-'מי קבע שצריך להוכיח שכן ולא שלא ....'
מי קבע שצריך להוכיח שכן ולא שלא ....
03/04/2019 | 18:23
16
3
מי קבע שיש רק דרך אחת להבין את הקיום?
מי קבע שהדרך שלך היא הדרך הנכונה?
לא קראת את הספרים הנכונים... יש הרבה סוגי ספרים
שוב את מסיק מסקנות אישיות ללא שום בסיס.
ספקן אמיתי - לומד, חוקר, מנסה, מתנסה, קורא, בודק - ועל סמך זה הוא שואל את השאלות הנכונות כדי להגיע לחקר האמת ומביע את דעתו הסובייקטיבית.
אתה סתם מזלזל בכל מה שלא תואם את הדעות הסוביקטיביות שלך, כדי להרגיש חכם ולהאדיר את האגו העלוב שלך.

לצפיה ב-'מה יש לבחון או לחקור בטענות'
מה יש לבחון או לחקור בטענות
04/04/2019 | 00:07
15
8
אשר במהות, בעקרון אינן בנות בחינה?

דרשי אל המתים באמצעות שרלטן אחד ורשמי את דבריו, ואחר כך דרשי אל אותם מתים באמצעות שרלטן אחר והשווי בין המסרים - האם תשמעי אותם דברים?
ברור שלא.
כל שרלטן יבדה מסרים מלבו, והם לא יהיו שווים.

מאות אנשים, נטולי משלח-יד של ממש וחסרי כשר השׂתכרות - משחרים לפתאים כדי להתפרנס...
לצפיה ב-'לא דיברתי על העוסקים בתחום - אלא על התחום עצמו'
לא דיברתי על העוסקים בתחום - אלא על התחום עצמו
04/04/2019 | 13:59
7
6
לקרוא על העולם הנסתר, שמעבר למרחב ולזמן, שמעבר לחמשת החושים.
על התודעה, על מה נמצא מאחורי עולם החומר הגלוי.
חוזי העתידות למיניהם לא מעניינים - אלא כאשר יש אדם שמצליח לגלות שמות מלאים של נפטרים ופרטים נוספים - כולל הקשר שלהם אל האנשים שבחיים - זה מסקרן להבין.

לצפיה ב-'כל עוד ה"תחום" מטופל על ידי אדם המציג עצמו '
כל עוד ה"תחום" מטופל על ידי אדם המציג עצמו
04/04/2019 | 15:20
6
9
כמתווך בלעדי בין פתי הדורש אל המתים לבין המתים דיירי ה"תחום" - אין מה לעשות עם ה"תחום".

אשר ל"הצלחה" לכאורה - ובכן, "הצלחה" בתכנית טלויזיה אינה יכולה להחשב כראיה לקיום כחות טמירים למתווך בין פתאים לבין מתים, פשוט מפני שהדחף להונאת הצבור לצורך rating מסחרר גובר על היושרה. הצבור צמא להוכחה כי קים "עולם שמעבר" ושרלטנים ומפיקי תכניות טלויזיה נחלצים לספק את התשוקה. התכנית נערכה מראש באולפנים ואי אפשר לדעת מה הודלף לשרלטן.

אני משער כי לו הפתיע משתתף ספקן במקצת את השרלטן בשאלה שלא הוצגה לשרלטן מבעוד יום והיה מבקש, למשל, את הקוד הסודי בן ארבע הספרות של כרטיס האשראי של המנוח, היו פני השרלטן מתכרכמים והיה נס מן האולפן... 
לצפיה ב-'נו, אז אותה בחורה טוענת כי מצאה דרך לעשות זאת, בתשלום כמובן.'
נו, אז אותה בחורה טוענת כי מצאה דרך לעשות זאת, בתשלום כמובן.
04/04/2019 | 16:58
3
7
מדוע אינך באמת מתענינת בתחום על ידי ספקנות בריאה אמיתית, על ידי חשיבה על מבחן לטענתה?
מדוע את נכונה לקבל את טענתה ולבלעה כבכורה בטרם קיץ?

הרי עם פתאים כמוך - לא עולה לה לטעון ככל העולה על רוחה?
לצפיה ב-'הדיון איתך משעמם-יש לך בעיה בהבנת הנקרא והסקנת מסקנות מוטעות'
הדיון איתך משעמם-יש לך בעיה בהבנת הנקרא והסקנת מסקנות מוטעות
04/04/2019 | 18:45
2
3
לצפיה ב-'OK, יש לי בעיה בהבנת הנקרא ואני מסיק מסקנות מוטעות.'
OK, יש לי בעיה בהבנת הנקרא ואני מסיק מסקנות מוטעות.
04/04/2019 | 23:18
1
7
העמידיני נא אפוא על טעותי:
הבחורה טוענת כי מצאה דרך לעשות זאת, בתשלום כמובן, ואני שואלך מדוע את נכונה לקבל את טענתה ולבלעה כבכורה בטרם קיץ, בלא פקפוק.
מנין לך שאינה בודה מעשיות מלבה?
לצפיה ב-'pinocchio, אַיֵּךְּ?'
pinocchio, אַיֵּךְּ?
06/04/2019 | 19:22
2
לצפיה ב-'יחסית לאחד שלא מאמין ומזלזל במגידי העתידות '
יחסית לאחד שלא מאמין ומזלזל במגידי העתידות
04/04/2019 | 14:31
6
7
נראה שאתה מאוד מעודכן ברשימות של שמם.
אני כלל לא חתרתי לשם, ולא דיברתי עליהם.
אלא על תחום המחקר של התודעה, מה שמעבר לכאן ועכשיו, מה שמעבר למרחב והזמן
מה שמעבר לחמשת החושים - זה מה שמעניין אותי.
חוזי עתידות - ממש לא מעניינים, אלא אם תוצאות חיזוייהם עומדים במבחן הנכונות
ב- 100%. אם הניחוש הוא אקראי - אין לזה שום ערך.
במקרה של תוכנית המתקשרים שהוקרנה בערוץ הוט 7 - היחידה שהפתיעה אותי וסיקרנה אותי היא אופירה דהן - מכיוון שהגיעו אליה אנשים זרים, היא לא שאלה כלום, למעט שמם ותאריך לידתם - ביקשה מהם לקרוא תהילים, להגיד איזשהו מספר - ואחר כך החלה לעלות שמות מלאים של אנשים שהלכו לעולמם ושיש להם קשר לאדם שנמצא אצלם, כולל שמות של קשרים לאנשים חיים של אותו אדם.
זה הפתיע וסיקרן - בעיקר לגבי תחום התודעה של מעבר לזמן ולמרחב.
אין לזה קשר לחיזוי העתיד ו/או לשיטות חיזוי - ובטח לא לחוזי עתידות למיניהם.
לצפיה ב-'"עולם", "תחום", שאינו ניתן להחקר ולהבחן אין לו שום ערך מעשי'
"עולם", "תחום", שאינו ניתן להחקר ולהבחן אין לו שום ערך מעשי
04/04/2019 | 15:29
5
6
והינו כר-פעולה טבעי לשרלטנים היכולים לספר עליו מה שבא להם.

אין לי בעיה עם זה או אתך.
זו מדינה חפשית ואת בת-חורין לזרות ממונך לכל רוח...
לצפיה ב-'אתה תקוע באופן כפייתי בעניין אחד בלבד'
אתה תקוע באופן כפייתי בעניין אחד בלבד
04/04/2019 | 15:49
4
4
כשתחליט להיפתח חפש ספרים בתחום התודעה.

לצפיה ב-'נו, וכיצד אבחן את טענות אותם ספרים "בתחום התודעה"?'
נו, וכיצד אבחן את טענות אותם ספרים "בתחום התודעה"?
04/04/2019 | 17:12
3
5
אני משער כי הספרים גדושים מעשיות אנקדוטאליות אודות עתידות שנתגלו בקריאה בכף יד או בקפה, מתים שדרשו בשלום קרוביהם החיים, ישויות חוץ-גלקטיות שנתגלו למחבר הנושאות בשורות הדרכה לאושר אדם וכיו"ב הבלים.

ספרים בתחום "מדעי העידן החדש" נמכרים היטב ומעשירים את מחבריהם.
הבה נניח כי קניתי ספר וקראתיו.
מה כעת?
כיצד אבחן את הטענות?
מה באפשרותי לעשות מעבר להחלטה שרירותית לקבלת הטענות או דחייתן.
כיצד בוחנים אותן?
לצפיה ב-'משעמם איתך-חסר מעוף וצר אופקים, יש לך בעיה בהבנת הנקרא'
משעמם איתך-חסר מעוף וצר אופקים, יש לך בעיה בהבנת הנקרא
04/04/2019 | 18:56
2
3
הבל הוא זה ששולל כל דבר מבלי לדעת/להתעניין/לחקור/לקרוא
וזה שמסיק מסקנות ללא ידיעת העובדות -
אני לא מדברת על חוזי עתידות, אלא על תחום התודעה והמסקנות המזלזלות/הנמהרות/המוטעות שהסקת לגבי.
מעניין מה הסיבה שאתה נכנס כל הזמן לפורומים מהסוג הזה, וחוזר על התגובות המזלזלות שלך שוב ושוב -
מה זה נותן לך?
האם זאת הדרך היחידה שלך להרגיש חכם? שווה משהו? נשמע שאתה סוג של כלי ריק שמחפש למלא את עצמו בלהג/ולעג.
חבל על הזמן לענות לך בכלל.

לצפיה ב-'אני מתענין וקורא כל חומר המוצע לי בעניני מיסטיקה ו"תודעה",'
אני מתענין וקורא כל חומר המוצע לי בעניני מיסטיקה ו"תודעה",
04/04/2019 | 23:29
1
8
אולם מזהה כי לעולם מדובר ב"חוויות אישיות", היינו במשהו המתחולל אך ורק ב- domain המצוי בין שתי אזניו של המספר, ולא מחוצה לו, במציאות.

מה אני יכול לעשות עם "חוויות אישיות" כאלה הנטולות אחיזה או יצוג במציאות, אם אני ספקן?
לצפיה ב-'pinocchio girl, אַיֵיך?'
pinocchio girl, אַיֵיך?
12/04/2019 | 13:22
לצפיה ב-'רותי אני לא מבינה משהו וצריכה הסבר'
רותי אני לא מבינה משהו וצריכה הסבר
26/03/2019 | 02:50
1
32
 ואני עקשנית ומרדנית אז גם אם לא אקבל הסבר שיספק אותי פה אני גם אשאל אותך בהמשך בפרטי בכל אופן.
שני דברים נתקלתי בטענה שבגלל שאנחנו לא בוכים ליד אחרים כי לא מרגישים בטוח להחשף נוצרת חלוקה בתוכינו וגם חלוקה חיצונית אנשים שאפשר להיות לידם אנחנו וכאילו שלא וגם תמיר המתקשר אמר בזמנו שכדאי שאנשים יבכו ויצחקו בטבעיות כשהם צריכים אז ניסיתי את זה החלטתי שאעשה זאת ולא הרגשתי שזה עזר לי להיות אני.
הייתי מתוסכלת באחד הימים והחלטתי שעכשיו אני בחוץ ואני אתן לעצמי לבכות גם זה יהיה בכי מכוער. וכן זה היה בכי מכוער ועשיתי דברים רגיל תוך כדי בכי עשיתי קניות חיכיתי לאוטובוס שילמתי לנהג וכל אחד זכה לראות אותי בוכה:) אבל לא כל כך הבנתי מה טוב בזה ולא הרגשתי יותר אני תסבירי למה
לצפיה ב-'גם לא מצאתי טעם בזה'
גם לא מצאתי טעם בזה
26/03/2019 | 02:51
14
יותר נוח לאדם לבכות כשהוא עם עצמו זה לא פרקטי ללכת ככה לסידורים.
קיצר אולי אני שונה משאר בני האדם אבל לא תפס אצלי אני עדיין בעד חלוקה
לצפיה ב-'התמודדות'
התמודדות
11/03/2019 | 14:50
2
33
התמודדות

כשקורים לנו דברים קשים או טראומות בעיקר בילדות/נערות , אבל בהחלט גם בבגרות, בהרבה מקרים אנחנו מדחיקים כי קשה להתמודד עם הבעיה או להכיל אותה ואנחנו מנסים להמשיך הלאה בחיים שלנו.
אבל עם הזמן הדברים שהדחקנו מתחילים לצוף שוב על פני השטח, ואת זה עושה הנשמה שלנו שמבינה שהגיע הזמן להתמודד עם אותה בעיה, משום שאנחנו כבר נמצאים בנקודה שונה בחיים שלנו והנשמה מזהה את המקום הזה שאנחנו כבר יכולים ומסוגלים להתמודד עם הבעיה, ולכן חשוב באמת לחבק את ההזדמנות ולעזור לעצמנו להתגבר ולהמשיך הלאה עם צמיחה חדשה ויופי פנימי חזק ונוח יותר לנו.
הטבע יודע איך לעשות את זה הכי טוב ואנחנו חלק מהטבע. אם תראו מקומות שנהרסו וננטשו שימו לב איך הטבע ״משתלט״ שולח שורשים חזקים ומצמיח עצים פרחים וצמחיה שמכסה על אותם הריסות והכל נהיה יפה ופורח וחי. נכון שההריסות נמצאות למטה אבל מאותן הריסות צמח משהו טוב ויפה ומזה אנחנו צריכים ללמוד שמההריסות של הבעיה שלנו אם נאפשר יצמח משהו יפה וחדש.
עוד דוגמא מצויינת מהטבע זה כאשר זחל מתכנס בתוך הקליפה והוא מתפתח ומנסה לצאת לצאת מהקליפה תוך כדי מאבק ובסוף יוצא פרפר יפה וחופשי לעוף
לצפייה - מוסתר
20/03/2019 | 21:06
לצפיה ב-'מדוע תגובתי מוסתרת? הא?'
מדוע תגובתי מוסתרת? הא?
20/03/2019 | 21:08
6
לצפיה ב-'ממליצה בחום רב על הסרט '
ממליצה בחום רב על הסרט
09/03/2019 | 13:16
1
30
להירפא (heal)
סרט חובה לכולם
הסרט מוקרן בנטפליקס
לצפיה ב-'נדמה לי שמעתי עליו:) זה קשור איכשהו'
נדמה לי שמעתי עליו:) זה קשור איכשהו
20/03/2019 | 21:03
12
למרחב מודעות?
יש אופציה לצפות מפלאפון דרך הנטפליקס הזה או אפליקציה של זה?
:) 
לצפיה ב-'איך להתפלל לאלוהים?'
איך להתפלל לאלוהים?
03/03/2019 | 20:24
20
בחיי היום יום שלנו, אנו נוטים להתעלם מהתפילה. פעמים רבות, אנו מתפללים לאלוהים באופן שטחי ומתרכזים בצד הפורמלי של התפילה. מעולם לא פתחנו את לבנו בפני אלוהים בתפילה אמיתית, אלא התפללנו אליו בצורה חפוזה; פנינו אליו כשנתקלנו בקשיים. גישתנו זו היא הסיבה לכך שאנו לא יודעים איך להתפלל לאלוהים, גם אם אנו מאמינים בו במשך שנים רבות. היום, בואו נראה יחד כיצד להתפלל לאלוהים.
1. מה פרוש הדבר להתפלל באמת?
2. מה צריך להיות תוכן התפילות?
3. מהי משמעות התפילה?
4. איך אנחנו יכולים להיווכח בתפילה אמיתית?

לצפיה ב-'הקרנה '
הקרנה
25/02/2019 | 19:08
22
הקרנה
לתת המודע שלנו יש דרך להקרין את הפנים אל החוץ.
ואת זה עושה בעזרת הסובבים אותנו.
תת המודע משתמש בשיטת הקרנה הווה אומר הוא משתמש 
"במקרין" כדי להראות לנו מה נמצא בפנים, דרך מסך/מסכים 
שהם בני האדם סביבנו.
הוא משתמש במטול שקפים, כאשר המטול/מקרן, הוא תת המודע שלנו, השקפים הם המידע שנמצא בתת המודע שלנו, והבור (תת המודע) מקרין את השקפים/מידע אל המסכים שהם האנשים שנמצאים בחיינו.
הווה אומר שכל מי שנמצא בחיים שלנו משמש מסך חיצוני לפנימיות שלנו, הם משקפים עבורנו את החולשות והחוזקות שלנו, ובמקום לנסות להילחם בזה או בהם, פשוט לצפות במה שהם מעבירים לנו דרך אותן תמונות מידע פנימיים.
הרי ידוע שכל האנשים שסביבנו הם היבט של הפנים שלנו, קבלו וחבקו באהבה את המידע שהם מעבירים לנו כדי לקדם ולהעצים אותנו בכל מיני דרכים יצירתיות.
לצפיה ב-'המיטב שלנו '
המיטב שלנו
18/02/2019 | 00:46
19
תמיד תזכרו שבכל סיטואציה בכל זמן בחייכם נתתם את המיטב שלכם לאותו רגע.
לעולם אל תשכחו את זה ואל תכו על חטא בגלל זה, המידע וההבנות שיש לכם היום לא היו לכם אז ולכן פעלתם על פי אותם הבנות ידע ורגשות שהיו לכם באותו זמן
אין טעם לבכות על חלב שנשפך, להיפך תמיד תראו בזכות זה את ההתקדמות שלכם
לצפיה ב-'לעמוד לנוכח הישגים והפסדים עם חיוך וברגיעה'
לעמוד לנוכח הישגים והפסדים עם חיוך וברגיעה
17/02/2019 | 12:51
26
לצפיה ב-'האנרגיות של חודש פברואר'
האנרגיות של חודש פברואר
09/02/2019 | 13:33
35
http://ahavabooks.com/%d7%93%d7%95%d7%97-%d7%90%d7%a0%d7%a8%d7%92%d7%99%d7%94-%d7%9c%d7%97%d7%95%d7%93%d7%a9-%d7%a4%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%90%d7%a8-2019/
לצפיה ב-' יבול מעבודה במסעדה'
יבול מעבודה במסעדה
07/02/2019 | 04:10
28
יבול מעבודה במסעדה צונג שין עבדה כמלצרית במסעדה, ותמיד היתה עובדת מסורה. אך לאחרונה, המנהל התחיל לכעוס עליה ללא הבחנה מסיבה כלשהי. מאז שהייתה קטנה, צונג שין רצתה תמיד להצטיין ולעשות כמיטב יכולתה בכל מה שעשתה, ואפילו אביה החורג כמעט שלא דיבר עליה רעות. ……
https://he.light-of-truth.org/in-the-restaurant.ht...

לצפיה ב-'רותי צריכה שתבדקי לי למה'
רותי צריכה שתבדקי לי למה
07/02/2019 | 00:53
3
50
86 אחוז מהמקרים העל טבעיים שקורים לי מתקשרים לטלפון/ פלאפון וכולי
אני מזמן הפסקתי לנסות לזמן מקרים אחרי שפעם אחרונה כשרציתי לדבר עם עצמי בפלאפון ולזמן את זה בחור טען בפני שאני לא מפסיקה להטריד אותו פלפונית (לא יודעת מי זה וכולי וכמובן אין לי קשר איתו)
אתמול או שלשום חברה שלי שגרה רחוק ממני טענה שבשעה שדיברה עם בת דודתה היא שמעה אותי קוראת לה בשמה בפלאפון לא הייתי לידה ולא אצל בת דודתה.
ואין לי מושג למה
ומדוע הם מתמקדיפ בעיקר בפלאפונים יש לי כבר היסטורית מקרים על טבעיים עם המכשירים האילו 

לצפיה ב-'למה דווקא פלאפון??'
למה דווקא פלאפון??
07/02/2019 | 00:54
14
לצפיה ב-'את צריכה לבדוק עם עצמך מה את מזמנת לך לחיים '
את צריכה לבדוק עם עצמך מה את מזמנת לך לחיים
10/02/2019 | 19:51
1
16
לצפיה ב-'רותי יש'
רותי יש
23/02/2019 | 02:09
16
לי בקשה כבדת משקל שלא בטוח שתרצי למלא.
אני צריכה קורבן שהיא תתקשר אליו .
אין לי שליטה מתי זה יקרה ואיך זה יקרה אני רק יכולה לעשות השתדלות ולבקש בתוכי שזה יקרה בתקווה שאיתך.
זה בעייתי כי אם מה שהבחור אמר נכון אולי היא עלולה להטריד פלאפונית.
את מרשה שאני אנסה שהיא תתקשר אלייך ? אני צריכה מישהו שיתחקר אותה היות שאני לא מצליחה שהיא תתקשר אלי...
אבל אין לי שליטה על התוצאות
לצפיה ב-'קושי הוא קרש קפיצה להצלחה '
קושי הוא קרש קפיצה להצלחה
27/01/2019 | 10:53
21
שמעתי סיפור כזה: מהלך הגדילה של הנשרים הוא אכזרי. כדי שהנשרים הצעירים יתחילו לעוף בשמים, אמם דוחפת אותם מעל הצוק כאשר נוצותיהם גדלות במלואן. בעוד הם נופלים, ממצים הנשרים הצעירים את כול כוחם כדי לשרוד את מעופם. דרך מאבקם בכאב, הם מצליחים לעוף בסופו של דבר. אך כדי שיוכלו להמריא למרומים, אמם שוברת את כנפיהם ודוחפת אותם שוב מעל הצוק. הפעם הם יסבלו כאב רב יותר מהפעם הקודמת. עליהם לרפרף בכנפיהם השבורות למרות הכאב העז. רק כך הם יכולים להמריא לגבהים, אחרת, לעולם לא יוכלו לעוף בשמיים הכחולים.

מדוע צריכים גוזלי הנשרים לעבור אימון כה קשוח במהלך התבגרותם? מכיוון שרק דרך אימון קשוח כזה הם יוכלו להמריא לגבהים באוויר. באופן דומה לזה, נעמוד בחיינו בפני קשיים רבים, כמו הנשרים הצעירים, וקשיים אלה הם בדיוק מה שאלוהים מארגן בקפדנות כדי לאמן אותנו לגדול.

באופן דומה לזה, נעמוד בחיינו בפני קשיים רבים, כמו הנשרים הצעירים, וקשיים אלה הם בדיוק מה שאלוהים מארגן בקפדנות כדי לאמן אותנו לגדול.

אך לעתים קרובות איננו יכולים לראות את הערך של הקשיים שאנו חווים, או איננו יודעים שלמעשה, קשיים אלה הם קרש קפיצה להצלחתנו. לכן אנו פוחדים בלבנו לעמוד בפני קשיים, אנו מתנגדים לקשיים, ומצפים שחיינו יהיו שלווים, נוחים וקלים לעד. למעשה, החשיבה שלנו מטופשת ביותר. כפי שכתוב בכתבי הקודש:"וְשַׁלְוַ֖ת כְּסִילִ֣ים תְּאַבְּדֵֽם" (משלי א' 32). בהשתוקקותנו לפנאי, נהפוך למושחתים ולטפילים, ואף יותר מזאת, נחוש שבעים ונישאר בטלים, ובסופו של דבר לא נשלים דבר בחיינו ונחיה לשווא.

יש אִמְרָה נפוצה: "חדות החרב באה מהשחזה; ניחוח פריחת השזיף נובע מהקור העז." ברזל יכול להפוך לפלדה איכותית רק על ידי תהליך חוזר של הקשחתו. לכן, אם אנו רוצים לגדול באמת, לא נוכל להתנגד לניסיונות שאלוהים יארגן עבורנו בקפידה.

בניסיונות חיינו, אלוהים מארגן קשיים ואפילו מצוקות עבור כולנו. יש אנשים שכאשר ייתקלו בקשיים, כישלונות ומפלות, הם יחושו מובסים ולא יתעודדו יותר, בעוד שאחרים ימשיכו להתקדם כל הזמן. לאחר שיחוו כישלונות תכופים, הם יהפכו בהדרגה לחזקים, בוגרים ויציבים, ויהיו מסוגלים לקחת אחריות על דברים, ובינתיים פזיזותם ויהירותם יפחתו. לאחר שיעמדו בקשיים ויעברו אותם, הם יהפכו לפלדה האיכותית שהתקשחה, לעץ בונסאי שקוצץ בקפידה, לעוף החול המקבל חיים חדשים דרך טבילת אש, או לנשר הדואה בשמיים לאחר שעבר אימון עם כנפיים שבורות. למעשה, הקשיים הפכו את חייהם לנהדרים.

מכיוון שקושי הוא קרש קפיצה להצלחה, כיצד עלינו להתמודד איתו ולחוות אותו?

נאמר בכתבי הקודש: "וַֽתִּתְּנֵם֙ בְּיַ֣ד צָֽרֵיהֶ֔ם וַיָּצֵ֖רוּ לָהֶ֑ם וּבְעֵ֤ת צָֽרָתָם֙ יִצְעֲק֣וּ אֵלֶ֔יךָ וְאַתָּה֙ מִשָּׁמַ֣יִם תִּשְׁמָ֔ע וּֽכְרַחֲמֶ֣יךָ הָֽרַבִּ֗ים תִּתֵּ֤ן לָהֶם֙ מֽוֹשִׁיעִ֔ים וְיוֹשִׁיע֖וּם מִיַּ֥ד צָרֵיהֶֽם" (נחמיה ט' 27). בדיוק כך. לפעמים, קושי הוא כמו קיר שהוקם בפנינו וקשה לנו לעבור מעליו. אך כוונותיו הטובות של אלוהים המארגן את הקשיים, הן כדי לעצב אותנו בצורה טובה יותר, ולא לתסכל אותנו. בשלב זה, כול עוד נלמד להסתמך על אלוהים בכך שיעזור לנו לעבור את "הקיר" הזה, נראה שההצלחה תמתין לנו בהמשך.

אם אתם מתמודדים עם קשיים בחייכם, אל תתייאשו בבקשה, ואל תהיו מאוכזבים. כי אלוהים יודע את כל מה שאנו חווים, והוא מתבונן בנו בחשאי כל הזמן, ומחכה לתפילותינו הכנות. כאשר נהיה מוכנים לקרוא לו, הוא יעזור לנו להתגבר על כל הקשיים, ולעבור את כל המכשולים העומדים בדרכנו.

מאת שיצ'ן
לצפיה ב-'קינאה '
קינאה
20/01/2019 | 20:59
1
42
רגש שנובע מתחושת חוסר, אחד הרגשות העתיקים ביותר (קין והבל)
שיכולים להוביל עד לרמה של הרסנות טוטאלית.
הצד החיובי של הרגש הזה, זה שהוא יכול לדרבן אותנו להשיג דברים שאנחנו היינו רוצים שיהיו לנו ואין הכוונה מכונית כמו של השכן זה הצד הפחות טוב. אלא להישגים בחיים שלנו שהיינו מאוד רוצים להגיע אליהם ולראות את זה אצל האחר יכול לדרבן אותנו לנסות ולהצליח גם.
הבעיה היא עם הצד הפחות חיובי של אותו רגש קינאה, שהרבה פעמים אנחנו ננסה להשיג דברים שיש לאחרים וכאן מדובר בצד החומרי בעיקר, עד לרמה שאנחנו נבטל את הרצון האמיתי שלנו, או ננסה להגיע למקומות אפלים פלילייים כדי להשיג את זה
חשוב שנזהה את זה ונדע להשתמש ברגש הזה כמקפצה לחיים שלנו ולא כקפיצת ראש אל בריכה ריקה ממים.
לצפיה ב-'הי רותי'
הי רותי
26/01/2019 | 20:09
19
האם תעשי שרשור מסרי תקשור לכבוד השנה החדשה (ינואר 2019...)?
ולגבי קנאה אין שום בעיה בלרצות דברים חומריים השאלה היא האם הרצון לדברים חומריים בא לכפות על חוסר בתחומים אחרים...

לצפיה ב-'האגו ביחס לעבר ולעתיד '
האגו ביחס לעבר ולעתיד
16/01/2019 | 11:25
26
כשהאגו שלנו מסתכל אל העבר הוא תמיד עושה 
השוואה בין איך זה היה או איך זה היה צריך להיות
ולתוצאה של היום.
לעומת זאת האגו במבט לעתיד תמיד יבוא ממקום של 
חוסר משום שתמיד הוא ישאף לשינוי או התפתחות לרוב 
הוא לא יהיה מרוצה מהמצב הקיים ותמיד ינסה לחשוב
מה יהיה ואיך יהיה ומה אני רוצה להשיג שאין לי או 
להוסיף (לדוגמא כסף) מעבר למה שיש לי
לצפיה ב-'מחפש הילר טוב'
מחפש הילר טוב
10/01/2019 | 12:45
6
55
שלום, מישהו מכיר הילר (מרפא באנרגיות שכשר גם לפי היהדות) טוב מאיזור המרכז שהוא יודע עליו שהוא ממש טוב ושהוא יכול לקבל אותי אליו?

ומה דעתכם על ההילר המטפל שלומי ישראל כאן?:
http://http://www.go-myway.co.il/%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%A8-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%94.html
לצפיה ב-'יופי של שיטת פרסום מצאת לך'
יופי של שיטת פרסום מצאת לך
10/01/2019 | 13:21
1
33
נקווה עבור אלה שהולכים אליו ולאחרים - שהוא באמת הילר ולא קילר
לצפיה ב-'למה ככה?'
למה ככה?
13/01/2019 | 12:17
25
איפה השפיטה לכף זכות?
ועוד בפורום רוחניות.
אני אגיד את זה פעם אחת, אני זה לא שלומי ישראל אין לי מושג מי זה נתקלתי בו באינטרנט בחיפוש הילרים ויש לו הרבה המלצות ורציתי לדעת אם הוא באמת כזה טוב כמו שנראה באתר שלו או שלא.

בכל זאת מישהו יכול להתייחס לשאלה?.
לצפיה ב-'לא שמעתי עליו '
לא שמעתי עליו
16/01/2019 | 11:20
23
היום השוק מוצף בהילרים 
ולכן חשוב באמת להרגיש 
נוח ובטוח מול המטפל עצמו
לצפיה ב-'מישהו מכיר ספר'
מישהו מכיר ספר
22/01/2019 | 11:07
1
21
טוב שמלמד על הילינג יהודי, שאפשר ללמוד שם איך עושים הילינג לעצמך וכו, רק שזה יהיה כשר לפי היהדות כי אני שומר תורה ומצוות
לצפיה ב-'לא מכירה אבל מספיק שתתחבר '
לא מכירה אבל מספיק שתתחבר
10/02/2019 | 19:52
6
לאור האלוהי וצבקש משם את האנרגיות
אני לא חושבת שיש דבר כזה הילינג 
כשר או לא כשר. הילינג זה הילינג 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ