לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82868,286 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

לצפיה ב-'התמחות בלשכת משנה לפרקליט'
התמחות בלשכת משנה לפרקליט
03/12/2017 | 12:50
36
שלום,
אני לומד באוניברסיטת ת"א, והחלטתי להגיש מועמדות לכמה לשכות של משנה לפרקליט המדינה. רציתי לשאול עד כמה מדובר בהתמחות "נחשבת" שיכולה לפתוח דלתות לאחר מכן, בפרט במגזר הציבורי.
תודה על העזרה!
לצפיה ב-'יש לי בעיה עצומה בקשר להתמחות'
יש לי בעיה עצומה בקשר להתמחות
26/11/2017 | 12:53
1
86
אני לא מסוגל להתמודד עם שאלות משפטיות בראיונות התמחות. הלחץ, החרדה, המצב הלא טבעי הזה פשוט מביא אותי לכך שאני לא חד, מהסס ופשוט גורם לי להרתע בכלל מלהגיש מועמדויות למשרדים.
אני אפילו לא יודע איך להתכונן לזה, הרי הם יכולים לשאול אותי כל שאלה שהיא בנושא של המחלקה, וגם אם הם "רק רוצים לראות חשיבה משפטית", הם יקבלו ממני חשיבה משפטית לקויה רק בגלל שאיני מסוגל להתמודד גם עם התקלות וגם עם הלחץ של הריאיון.

מישהו יכול לעזור לי מה אני אמור לעשות? לקרוא מחברות בחינה שלמות לפני? אני כבר מיואש.
לצפיה ב-'אתה מציין חרדה ולחץ'
אתה מציין חרדה ולחץ
26/11/2017 | 15:01
65
לאנשים במצבך עם '' חרדת בחינות" ממליצים לקחת תרופה נגד חרדה כשעתיים לפני הבחינה/ראיון. מומלץ להתייעץ עם רופא על תרופה מתאימה שאיננה פוגעת בערנות
ולא מרדימה.
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
26/11/2017 | 09:24
2
98
שלום,
אני אחרי תואר ראשון במדעי החברה ושוקל להתחיל תואר נוסף במשפטים. רציתי להתייעץ עם סטודנטים/בוגרים של התואר ולשאול האם המצב בתחום אכן כ"כ קשה?
ואם יש סיכוי ריאלי למצוא התמחות ועבודה לבוגרים שהם לא מצטיינים (ממוצע 80-85) מהמכללה למנהל, הבינתחומי או ספיר?

תודה מראש (: 
לצפיה ב-'לגבי השאלה האם המצב באמת כ"כ קשה או לא'
לגבי השאלה האם המצב באמת כ"כ קשה או לא
01/12/2017 | 00:57
1
63
הנושא נטחן פה עד דק. מציעה לדפדף קצת בפורום או לעשות חיפוש לפי מילים.
בהחלט יש סיכוי ריאלי למצוא התמחות גם למי שלא מצטיין, אבל צריך לקחת בחשבון שההתמחות לא תהיה במקום "נחשב", ומן הסתם התמחות במקום שאף אחד לא מכיר לא ממש פותחת דלתות בשוק.
לצפיה ב-'ציונים הם לא השיקול היחיד ש"משרדים נחשבים" מתחשבים בו'
ציונים הם לא השיקול היחיד ש"משרדים נחשבים" מתחשבים בו
14/12/2017 | 17:30
4
זה מאוד תלוי בכמה תרשים בראיון ו/או כמה ירשימו קורות החיים שתשלח.
מעבר לזה, גם מעורבות פעילה באגודה, בעיתון ובקליניקות משפטיות יכולה לתרום למציאת התמחות לא פחות מהעובדה שיש לך תואר נוסף. אם דוד שלי מצא משרד להתמחות בו בגילו המופלג (64) ואחרי שסיים תואר במשפטים עם ממוצע סביר - כל אחד יכול.  אני יודע שבמרכז האקדמי למשפט ועסקים יש הרבה פעילות חברתית שאפשר להשתלב בה וגם הכוון תעסוקתי שמשמש כבסיס ליצירת נטוורקינג. שווה בדיקה
לצפיה ב-'הקלדת עבודות'
הקלדת עבודות
24/11/2017 | 13:38
47
שלום לכולם,
אתם וודאי עמוסים בלימודים ומבחנים, ואין לכם זמן להקליד את העבודות שלכם.
הרשו לי לעזור לכם, ושלחו לי את העבודה במייל.
מתחייבת לאיכות, מהירות וסודיות.
שבת שלום וסופשבוע נעים
לצפיה ב-'שתי שאלות על טרום התמחות'
שתי שאלות על טרום התמחות
20/11/2017 | 15:32
1
78
היי, אני כרגע בתחילת שנה ג', ואני מתכננת להתחיל להתמחות במחזור גיוס של ספומבר ולא של מרץ, כלומר בעוד כמעט שנתיים. התכנון הוא מתחילת השנה הבאה לעשות טרום התמחות, ורציתי לשאול על כך:

1. האם יש משרות טרום התמחות רבות גם באזורים שהם לא תל אביב או ירושלים? אני ספציפית מתכוונת לשאול לגבי העיר רחובות, שם אני גרה

2. איפה בדיוק מחפשים משרה של טרום התמחות? יש פלטפורמה כלשהי חוץ מהפרסומים שמפרסמים בפייסבוק של השנתון שלי באוניברסיטה, שלרוב זה באמת מאזור תל אביב? ועוד שאלה קטנה, אך פחות חשובה: כמה חשוב למצוא מקום טוב לטרום התמחות והאם יש מקומות טובים יותר או פחות? הרי בסופו של דבר, המטרה שלי בטרום התמחות היא לא התקדמות מקצועית, אותה אני מקווה להשיג בהתמחות עצמה אלא יותר צורך כלכלי.

תודה רבה :)
לצפיה ב-'הואיל ויש יותר משרדי עורכי דין בתל-אביב ואזורה'
הואיל ויש יותר משרדי עורכי דין בתל-אביב ואזורה
25/11/2017 | 21:41
59
אז מן הסתם שגם יהיו יותר משרות טרום התמחות שם מאשר באזורים אחרים.
יחד עם זאת, אני מניחה שיש משרדי עורכי דין גם ברחובות, ומאוד יכול להיות שחלק מהם ישמחו לטרום מתמחה.
אפשר לחפש משרות טרם התמחות באתר של לשכת עורכי הדין, בקודקס, במחשבות, אלג'ובס וכו', ואפשר גם פשוט לפנות למשרדים ברחובות ולשאול אם הם מחפשים. אולי הם אפילו עדיין לא יודעים שהם מחפשים :)
וכן, כמובן שטרום התמחות במשרד מוכר, יש בה ערך יותר גדול מבחינת קורות חיים מאשר טרום התמחות במקום לא מוכר, אבל בעיני זה די שולי.
לצפיה ב-'ללמוד משפטים או לא ? '
ללמוד משפטים או לא ?
07/11/2017 | 16:26
1
104
היי , אני ממש רוצה להתחיל תואר במשפטים אך מפחדת כי כולם אומרים לי שיש המון עורכי דין והרבה יושבים בבית בלי עבודה.
זה תחום שממש מעניין אותי ואני רוצה ללמוד אותו אבל מפחדת שזה סיכון גבוה מדי. מה דעתכם ? 

לצפיה ב-'תלמדי מה שמעניין אותך'
תלמדי מה שמעניין אותך
17/11/2017 | 13:48
82
סיכון יש תמיד.
ברור שאף אחד לא יכול להבטיח לך משהו ב- 100%, אבל אני עוד לא נתקלתי בסטודנטים ממוסדות מובילים (אוניברסיטאות, הבינתחומי והמכללה למנהל בעיקר) בעלי ציונים גבוהים שלא מצאו התמחות או עבודה. שוק העבודה זה דבר דינאמי, ומגוון אפשרויות התעסוקה לבעלי תואר במשפטים או בעלי רישיון עריכת דין הוא רחב (מגזר פרטי, מגזר ציבורי, משרות ייעוץ וכו').
ובמקרה הכי גרוע, גם הסבת מקצוע זו לא מילה גסה, ואז לפחות לא תשאלי את עצמך "מה אם"?

לצפיה ב-'התמחות פרקליטות מחוז דרום פלילי'
התמחות פרקליטות מחוז דרום פלילי
07/11/2017 | 11:07
62
שלום רב
אם יש כאן מישהו שמתמחה/התמחה בפרקליטות הפלילית במחוז דרום, 
אשמח לשמוע פרטים לגבי היקף ההופעות של המתמחים .
אחרי כמה זמן בהתמחות רוב המתמחים מתחילים להופיע? מופיעים בתדירות גבוהה/נמוכה?איפה מופיעים יותר בבימ"ש שלום / ועדות שחרורים/  מעצרים?
ובאופן כללי אם יש לכם מידע מעניין לגבי ההתמחות במקום אשמח מאוד לשמוע, מתלבט לגבי ראיון שם
לצפיה ב-'כמה שאלות... תודה ��'
כמה שאלות... תודה ��
06/11/2017 | 11:21
1
92
אז ככה אני בן 22 מתכנן להתחיל שנה הבאה לימודי משפטים...
לשאוף להתקבל לאוניברסיטה או למכללה (ספיר)? מה ההיתרונות והחסרונות בשני המקומות אם אפשר...

לצפיה ב-'אני לא יודעת ספציפית לגבי ספיר'
אני לא יודעת ספציפית לגבי ספיר
17/11/2017 | 13:54
40
אבל היו פה כבר המון דיונים של "אוניברסיטה מול מכללה" שאולי יעזרו לך.
בגדול האוניברסיטאות נחשבות יותר בשוק וליוצאי אוניברסיטאות יותר קל למצוא התמחות. מכללת ספיר התחילה לתפוס תאוצה לאחרונה ולבוגריה יש אחוזי מעבר גבוהים בבחינות הלשכה, אבל היא חדשה יחסית ולא ברור עדיין איך מתייחסים אליה מעסיקים פוטנציאליים.
אז תשאף הכי גבוה שאתה יכול ותראה מה יצא.
לצפיה ב-'ספר דיני עונשין של יורם רבין'
ספר דיני עונשין של יורם רבין
29/10/2017 | 16:20
47
מישהו במקרה מוכר את הספר של דיני עונשין מאת יורם רבין?
לצפיה ב-'סטודנטים למשפטים בבינתחומי'
סטודנטים למשפטים בבינתחומי
26/10/2017 | 11:47
98
מי פה למד עם פרופסור יורם שחר בביתנחומי?
אשמח לשאלה.
לצפיה ב-'בר אילן או העברית'
בר אילן או העברית
22/10/2017 | 01:19
2
131
היי, סיפור ארוך, אבל שורה תחתונה התחלתי כבר ללמוד בבר אילן, אחרי שבוע ראשון אני מקבל הודעה מהעברית שהתקבלתי גם אליהם (לאחר ערעור שהגשתי ממש מזמן). 
הבנתי שהעברית יותר טובים, אבל כרגע בגלל ההתראה המאוחרת והקצרה שהעברית הודיעו לי, להתחיל ללמוד שם ידרוש ממני השקעה גדולה מאוד (בעיקר כספית, לא השגתי שום מלגה או דירה),
השאלה כמה ההבדל משמעותי במציאת עבודה/התמחות אחרי זה.  והאם שווה בשביל זה לעשות לעשות צעד שמבחינתי לפחות נראה די גדול בכמה ימים. 
לצפיה ב-'חסרים פרטים'
חסרים פרטים
22/10/2017 | 23:11
1
107
לא נתת את כל הפרטים שעשויים להיות רלוונטיים להחלטה מה לעשות. למשל, האם חתמת כבר על חוזה של מגורים במעונות ואי אפשר לבטלו? (אין לי מושג באמת איך זה עובד), האם אתה גר בכלל עם ההורים, ובירושלים תהיה חייב להתגורר במעונות? האם יש לך כסף בשביל זה בכלל? כתבת אמנם שזה ידרוש ממך השקעה גדולה מאד, אבל לא ברור ממה שכתבת האם זה בתחום האפשרי מבחינתך או לא (התשובה, מן הסתם, משתנה בהתאם לשאלות שונות, כמו למשל האם אתה משלב עם חוג נוסף, או האם יש לך ניסיון טוב בעבודות זמניות, כאלה מהסוג שעשוי להתאים לסטודנטים).

למרות זאת, אומר לך את דעתי בהתחשב בפערי המידע. אני לומד בעברית, ולמעשה התלבטתי בין העברית לבין בר אילן, ובסוף החלטתי ללכת לעברית בין היתר בגלל שזה יוקרתי יותר (וגם כי אני משלב חשבונאות וזה נוח יותר בעברית). למיטב הבנתי, שיכולה להיות מוטעית כמובן, אין הבדל מאד משמעותי בין העברית לבין בר אילן, אבל יש הבדל, והוא לא זניח. הוא קיים, אבל השאלה היא מה המטרות שלך. אם יש לך כוונה להתמחות בעליון, ההמלצה החמה היא ללכת לעברית. המלצה דומה תהיה לי במקרה שאתה חושק במשרד גדול מאד יוקרתי (למשל, הרצוג פוקס נאמן, מיתר או הורוביץ). וזה לא שלא מתקבלים בוגרי בר אילן למקומות האלה. הם מתקבלים, אלא שזה יותר קשה, ובאחוזים נמוכים יותר בהשוואה לעברית. 

בשורה התחתונה, לדעתי אם אתה לא בהכרח שואף למשרדים הכי יוקרתיים שיש (ממש לא כולם שואפים לשם, כמובן), ואתה מתכוון להשקיע בלימודים ולקבל ציונים טובים, תישאר בבר אילן. בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'רק אחדד לגבי המשרדים הגדולים'
רק אחדד לגבי המשרדים הגדולים
25/10/2017 | 21:58
97
לבוגרי בר אילן בעלי ממוצע טוב (87 ומעלה) אין שום קושי להתקבל למשרדים הגדולים. זה בהנחה שאין שום ערך מוסף בקוה"ח. אם יש קישוטים נוספים כמו התנדבות, עבר צבאי מעניין וכו', אז גם ממוצע נמוך יותר יתקבל בברכה.
לצפיה ב-'שאלה לגבי שנה ב' בבר אילן'
שאלה לגבי שנה ב' בבר אילן
22/10/2017 | 18:07
1
77
היי לכולם, 
האם נהוג שבשבוע שלפני תחילת השנה בשנה ב' יש איזשהו קורס מקדים כמו שיש לפני שנה א'? 
זה ממש חשוב לי
תודה! 
לצפיה ב-'בשנה ב' אין שום קורס מקדים'
בשנה ב' אין שום קורס מקדים
25/10/2017 | 21:54
44
אלא אם כן המציאו משהו חדש מאז שסיימתי את לימודיי.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לאישור התחלת התמחות'
שאלה בנוגע לאישור התחלת התמחות
21/10/2017 | 12:54
1
91
שלום. אני עומדת להתחיל שנה ג' ואני רוצה להתחיל התמחות בספטמבר. העניין הוא שמבחינת נקודות זכות לתואר אני אמורה לסיים אותם עד סוף אוגוסט, אך מבחינת סמסטרים- אעשה רק 6 סמסטרים לא 7 סמסטרים כפי שדרוש בדר"כ, שכן התחלתי בסמסטר אביב בשנה א' ועשיתי סמסטר קיץ אחד. השאלה שלי היא האם אתם יודעים אם אוכל להתחיל עדיין התמחות למרות שאני לא עומדת במספר הסמסטרים המינימלי? אין לי בעיה להירשם לקורס של 2 נ"ז ולשלם עודף כסף על הקורס הנ"ל ולנסות לבוא לשיעורים אם המשרד יתן לי. השאלה היא האם יתנו לי אישור להתחלת התמחות? 
תודה מראש
לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
21/10/2017 | 15:58
57
את אמרה להגיע להתמחות לאחר שסיימת 7 סמסטרים (זה ההוראה של המל"ג), במקסימום את יכולה להיכנס להתמחות עם שני ציונים חסרים.
לצפיה ב-'אוניברסיטה ע"ח המתנה של שנתיים!!!'
אוניברסיטה ע"ח המתנה של שנתיים!!!
16/10/2017 | 15:16
6
139
כרגע אני לא מתקבלת לאוניברסיטה למשפטים .
אני מתלבטת בין להתחיל ללמוד משפטים בבינתחומי/במכללה למנהל כבר השנה
או להתחיל השנה לימודים באוניברסיטה אבל בתחום אחר שהוא לא משפטים (תואר לא פרקטי אבל בכל זאת תואר )ואז בסיומו להגיש מועמדות לאוניברסיטה לתואר במשפטים , כשיש לי סיכוי גדול להתקבל מכיוון שאהיה קרובה לגיל 30 ויהיו לי הקלות וגם אהיה בוגרת תואר ראשון דבר שעוזר בקבלה , בנוסף אוכל לשפר את סיכויי הקבלה לאונ' בזמן הזה ...
השיקול המהותי הוא הרצון להיות בוגרת אוניברסיטה , אני רוצה שכל הדלתות יהיו פתוחות בפני ולא מוכנה להתפשר גם אם זה אומר לחכות עוד זמן!
השאלה אם המתנה כזאת משתלמת לי ?(בכל זאת, אהיה בוגרת תואר , זה לא שאני לא עושה כלום בזמן הזה ) , האם במחיר כזה?....אני גם לא בתחילת שנות העשרים ולכן אתחיל את התואר במשפטים באונ' רק בגיל 30 , כאשר אני יכולה לסיים אותם בגיל הזה במכללה ...
דבר נוסף,  אני לא אגיד שמשפטים זה חלום חיי , אני גם לא מאמינה שכל מי שלומד את זה (או כל תחום אחר) ומצליח זה היה חלום חייו , אלא מניחה שמגלים דברים במהלך הלימודים וכל תחום יש לו יתרונות וחסרונות ועד שלא נכנסים לשם לא יודעים באמת ...

לצפיה ב-'קבלה'
קבלה
16/10/2017 | 21:48
98
לא לומדת בבינתחומי, אבל הבינתחומי זה הכי לא התפשרות. הבוגרים שם מתברגים למשרדים הכי נחשבים (תפתחי רשימת עו"ד בכל משרד נחשב ותראי בעצמך). בתור בוגרת של תואר ראשון ראשון, נתנו לי פטורים בגובה של אולי 16 נק"ז אז זה לא כזה ביג דיל. אם יש לך כסף, הייתי הולכת על הבינתחומי by far .
לצפיה ב-'מה שהיא אמרה'
מה שהיא אמרה
16/10/2017 | 22:22
4
91
הבינתחומי/המכללה למנהל הן מכללות מובילות (בעיקר הראשונה), וכל הדלתות פתוחות בפני בוגריהן.
אם יש לך את הכסף ואת עומדת בתנאי הקבלה, אז באמת שאין שום סיבה לחכות ולהתעסק בינתיים בדברים אחרים, אם השיקול הוא נטו עניין האוניברסיטה.
ולגבי חלומות, נו, לפעמים חלומות לחוד ומציאות לחוד :)
לצפיה ב-'אז כנראה שקיבלתי החלטה. רק עזרה אחרונה:)'
אז כנראה שקיבלתי החלטה. רק עזרה אחרונה:)
17/10/2017 | 11:50
3
92
אלך על המכללה למנהל ככל הנראה
הסיבה שלא הבינתחומי היא בעיקר נוחות ההגעה. הבנתי שמבין השניים שתיהן מצויינות (תקני אותי אם אני טועה) . האמת ששיקול נוסף להתחיל באונ׳ ולא במכללה היה העדיפות החברתית, הבנתי בבמכללות האלה הטיפוסים שונים מבאונ׳ , בנות מתעסקות הרבה בתפל(לבוש,עקבים) וממש לא בא לי להיות סביב חברה כזו. שוב , אולי זו אני ששמעה יותר מדי סטיגמות
לצפיה ב-'הבינתחומי!'
הבינתחומי!
17/10/2017 | 14:48
2
92
אני לא יודעת מה הפער באלפים בין המכללה למנהל לבינתחומי, אבל עדיין הייתי הולכת לבינתחומי (אם תפתחי את התוצאות תראי שבמבחנים האחרונים המכללה למנהל קצת מפקששת והבינתחומי נותר במקום טוב). מבחינת הקטע החברתי- ברור שחלק גדול מהסטודנטים שם נולדו עם כפית זהב בפה, אבל זה לא אומר כלום, בראיונות רוצים לראות גם דברים אחרים, ודווקא במכללות הפרטיות יש על זה דגש, אז שוב, הבינתחומי (בתור בוגרת תואר ראשון של המכללה למנהל).
לצפיה ב-'את בוגרת תואר ראשון שלהם במשפטים?'
את בוגרת תואר ראשון שלהם במשפטים?
17/10/2017 | 17:41
1
92
ובכל זאת ..? המכללה למנהל ...
כנראה שהבינתחומי כבר לא אופציה , בדקתי אופציות הגעה וזה סירבול רציני ודירה להשכיר לא באה בחשבון, קיצר או לא הבינתחומי אז לוותר ולחכות שנתיים לאוני'..?
לצפיה ב-'..'
..
17/10/2017 | 20:32
81
בוגרת תואר אחר ועושה תואר ראשון במשפטים.
לא הייתי מחכה שנתיים, לכי תדעי מה יהיה עם ההתמחות עד אז, אז לכי למנהל, אחלה מקום, קצת פחות מהבינתחומי לדעתי.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:56
3

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מה עושים בתור עורכי דין?'
מה עושים בתור עורכי דין?
11/10/2017 | 01:57
2
107
מקובל לחשוב בציבור שעורכי דין בעיקר הולכים ומייצגים בדיונים בבית משפט את הלקוחות. זה נכון? שמעתי שהיום יש מחלקות שלמות שזה התפקיד שלהן ושאם תבחר במחלקה אחרת, כל תחום אחר, אז דיונים בבית משפט לא יהיו חלק מהעבודה היומיומית שלך זה נכון? תודה. ככל שזה רלוונטי, השאלה היא בעיקר לגבי המשרדים הגדולים
לצפיה ב-'בעיקרון עבודת הייצוג בבית המשפט'
בעיקרון עבודת הייצוג בבית המשפט
12/10/2017 | 00:24
1
114
נתונה לעורכי דין שעוסקים בליטיגציה, שזה למעשה עיסוק בכל מה שקורה בבית המשפט כשיש תובע ונתבע (הכנת כתבי בית דין, ייצוג בבית המשפט בדיונים וכו').
במשרדים הגדולים מי שבעיקר הולכים לייצג בבית המשפט אלו השותפים ויכולים לעבור כמה שנים טובות עד שיתנו לעורך דין שכיר להופיע בבית המשפט, וגם זה יהיה מקסימום בדיון הראשון.
עורכי דין אחרים, שאינם עוסקים בליטיגציה, עוסקים בדברים אחרים שלא כוללים הופעה בבית המשפט כמו כתיבת חוזים, ליווי סטארטאפים, ייעוץ משפטי שוטף וכו'. זה בגדול.
לצפיה ב-'תודה רבה לך!'
תודה רבה לך!
12/10/2017 | 19:43
32
לצפיה ב-'מישהו מספיר שקיבל מעל 80 בדיני עונשין בסמסטר ב'?'
מישהו מספיר שקיבל מעל 80 בדיני עונשין בסמסטר ב'?
09/10/2017 | 19:00
1
71
לצפיה ב-'ציון מעל 80...'
ציון מעל 80...
09/10/2017 | 23:06
57
לצפיה ב-'חברים תעזרו בבקשה לסיים את התואר'
חברים תעזרו בבקשה לסיים את התואר
18/09/2017 | 04:58
1
153
בבקשה תמלאו את השאלון ותעזרו לי לסיים את התואר. זה לא ייקח לכם יותר מ-8 דקות:
לצפיה ב-'עדיין רלוונטי?'
עדיין רלוונטי?
21/09/2017 | 15:19
68
הקישור לא עובד.
לצפיה ב-'התייעצות -'
התייעצות -
05/09/2017 | 12:08
2
223
היי חברים.
אני בן 35 , איש הייטק מגיל 20 - עוסק בתחום ה IT -
מתגבשת אצלי הדיעה , להתחיל ללמוד משפטים .
התקבלתי לנתניה , עם ממוצע בגרות של 90 .
ברצוני לשאול כמה שאלות בנוגע ללימודים עצמם.
1 : אחרי לימודי המשפטים אני מעוניין לעסוק בתחום ההייטק - עריכת דין , האם עליי לפנות לתחום הפלילי / המסחרי ?
2 : מהם המכללות המומלצות חוץ מנתניה , ואשמח לדעת גם למה ?
3 : האם ניתן לעסוק בתחום כבר בשנה הראשונה , שמעתי מכמה קולגות לעבודה שלי , שניתן לעבוד בשנה הראשונה , כתרום התמחות .
אני מתכנן ללמוד מסלול בוקר בכדי לסיים את זה בתוך 3-3.5 שנים , הבנתי שההתמחות כיום היא שנתיים ואמור לרדת לשנה וחצי (תקנו אותי במידה ואני טועה)
אשמח לדעת את התשובות שלכם בנוגע לשאלות שלי .

תודה!
נ
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
15/09/2017 | 17:42
1
183

1. לא זה ולא זה. במהלך התואר יהיו לך קורסי בחירה, אז תבחר קורסים עם אוריינטציה "הייטקית". אין הרבה כאלה, וזה בכל מקרה לא ממש משנה. אחרי שתסיים את התואר ותחפש התמחות, פשוט תגיש קורות חיים רק למחלקות הייטק ומשרדים שמתמחים בהייטק.
2. לא ממש הבנתי מאיפה המידע שנתניה היא מכללה מומלצת. המכללות המובילות הן הבינתחומי והמכללה למנהל. גם מכללת ספיר תופסת תאוצה.
3. אין מניעה לעבוד כטרום מתמחה בתחום בשום שלב. העיקר זה למצוא איפה דרוש טרום מתמחה בתחום הזה. בדר"כ טרום התמחות עושים שנה-שנתיים לפני ההתמחות.
נ.ב
אי אפשר לסיים לימודי משפטים תוך 3 שנים. 3.5 שנים זו דרישת המל"ג.
בהצלחה!

לצפיה ב-'למיטב זכרוני, דרישת המל"ג היא 7 סמסטרים.'
למיטב זכרוני, דרישת המל"ג היא 7 סמסטרים.
16/09/2017 | 09:21
94
ככה שאם לומדים סמסטר קיץ, אכן אפשר לסיים תוך 3 שנים.

לצפיה ב-'שאלה בקשר להתמחות.'
שאלה בקשר להתמחות.
03/09/2017 | 23:21
2
212
שלום,
שתי שאלות: אחת, התחלתי התמחות עכשיו אבל מאחר ונותרו לי עוד שבועיים של הרצאות לסיום חובות השמיעה בתואר, ימים אלה לא יספרו לי במסגרת שנת ההתמחות. האם אפשר לכסות על ימים אלה דרך צבירת ימי חופשה המגיעים לי, כך שאסיים את ההתמחות בתחילת ספטמבר? ושנייה, האם נדרש לבקש אישור מיוחד לעבודה נוספת בזמן ההתמחות.? מדובר במשמרת אחת בשבוע. ככל שכן, איך עושים זאת? יש טופס בקשה ?

תודה רבה
לצפיה ב-'לגבי השאלה הראשונה'
לגבי השאלה הראשונה
15/09/2017 | 17:46
1
92
תבדוק בכללי לשכת עורכי הדין (רישום מתמחים ופיקוח על התמחות).
לגבי השאלה השנייה, התשובה היא כן. לא יודעת מה בדיוק הפרוצדורה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/09/2017 | 09:21
52
..

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אזרחות בבריטניה וארה
מעוניינים באזרחות
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום קניין רוחני ופטנטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה