לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91599,159 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

לצפיה ב-'עוזר הוראה במשפטים'
עוזר הוראה במשפטים
07/11/2018 | 17:19
2
20
שלום רב,
רציתי לשאול איך ואיפה ניתן לחפש משרות של עוזר הוראה?
תודה רבה.
לצפיה ב-'הכי טוב - על לוחות המודעות בפקולטות למשפטים'
הכי טוב - על לוחות המודעות בפקולטות למשפטים
09/11/2018 | 09:46
1
21
ואפשר גם לפנות באופן יזום למרצים שהיית מעוניינת לעבוד איתם, אולי זה יעבוד.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
09/11/2018 | 10:06
5
לצפיה ב-'מעבר - מפלילי ולקניין רוחני'
מעבר - מפלילי ולקניין רוחני
05/11/2018 | 11:34
2
21
היי האם המעבר מהתמחות במשפט פלילי לתחום של הקניין הרוחני הוא אפשרי מיד לאחר ההתמחות?
לצפיה ב-'אני תחת הרושם שמיד אחרי ההתמחות כל מעבר הוא אפשרי'
אני תחת הרושם שמיד אחרי ההתמחות כל מעבר הוא אפשרי
09/11/2018 | 09:49
13
לא עשיתי את זה בעצמי אז ההנחה לא מבוססת על ניסיון אישי אבל מסביבי עשו זאת לא מעט.
מציעה ללמוד את ההלכות המרכזיות וכו' בקניין רוחני לפני ראיונות עבודה.
לצפיה ב-'בטח שאפשר'
בטח שאפשר
13/11/2018 | 08:48
8
ההתמחות זה רק ההתחלה של הקריירה... תתחיל לצבור ניסיון במשרד קטן המתמחה בתחום ותלמד אותו.
לצפיה ב-'אשמח לעזרה פליז '
אשמח לעזרה פליז
29/10/2018 | 21:16
31
היי אשמח לעזרה  במענה על שאלון כ7 דקות גג שמיועד לאנשים בזוגיות או נשואים אנחנו שתי סטודנטיות לפסיכולוגיה ובמסגרת התואר עורכות מחקר בנושא דימוי עצמי איכות שינה ושביעות רצון מחיי נשואין/זוגיות. השאלון נפתח בדפדפן אקספלור 
מודות לכם על שיתוף הפעולה 

לצפיה ב-'משפטים- דו חוגי או עם תואר שני?'
משפטים- דו חוגי או עם תואר שני?
07/10/2018 | 11:05
2
56
היי.
יש שני תחומים מרכזיים שמעניינים אותי: משפטים, ומדע המדינה.
עכשיו יש לי שתי אופציות שנשמעות מעניינות:
1. דו חוגי בעברית של שניהם.
2. מסלול בבר אילן- תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדע המדינה *במקביל*.

היתרון לעברית (לפי מה שהבנתי) זה שהיא נחשבת יותר, ואולי ללמוד מדעי המדינה בירושלים זה אפקטיבי יותר (קרוב לכל רשויות המדינה).
מצד שני תואר ראשון ושני ביחד נשמע שווה יותר מדו חוגי.

מה דעתכם? :)
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
11/10/2018 | 17:11
51
השאלה היא מה השאיפה? אם אתה רוצה לעבוד בתחום הבינ"ל, תואר ראשון במדעי המדינה יעזור לדעתי יותר, אבל זו רק תחושה. מצד שני, במגזר הציבורי אפשר להגיע לעיסוק הזה גם בלי תואר במדעי המדינה (לא ראשון ולא שני), אבל תואר כזה מן הסתם יתן לך יתרון, ויכול גם לתת לך גם תוספת למשכורת...
לדעתי גם נכון שהעברית נחשבת יותר במשפטים, אבל אני הייתי לוקחת את זה בחשבון בעיקר אם הייתי מתכננת על מקום התמחות תחרותי במיוחד (שוב, במגזר הציבורי שהוא לא העליון - ואולי אפילו לא שם - אני לא חושבת שיש המון הבדל בין מישהו שיש לו ממוצע טוב מהעברית או מבר אילן, גם כמישהי שמיינה וראיינה מועמדים להתמחות).
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
13/11/2018 | 08:47
7
האוניברסיטה העברית הרבה יותר נחשבת ותביא אותך יותר רחוק.
תואר שני ניתן להשלים בפרק זמן קצר יחסית של שנה בהמשך.

אני הייתי הולכת לעברית בלי ספק.
לצפיה ב-'עבודה אחרי ההתמחות'
עבודה אחרי ההתמחות
21/09/2018 | 22:47
2
80
קצת אוף טופיק אבל אנסה.

אני עוד מעט מסיים את ההתמחות במגזר הציבורי, ומטבע הדברים אצטרך לחפש עבודה כעורך דין.

איך בדיוק עושים את זה? האם אפשר לחפש לפני שעוברים את מבחני הלשכה?
כדאי לפנות למשרדים גם אם הם לא מפרסמים משרות בתחום שאני רוצה?
לצפיה ב-'לחפש תמיד אפשר אבל מי יקבל לעבודה כעו"ד מישהו שאיננו עו"ד?'
לחפש תמיד אפשר אבל מי יקבל לעבודה כעו"ד מישהו שאיננו עו"ד?
22/09/2018 | 22:02
57
הלוא לפני שתעבור את מבחני הלשכה ותקבל הסמכה, אינך עו"ד.
יותר טוב שאת הזמן בין ההתמחות והבחינות תשקיע בלימודים. זה מה שכולם עושים, גם מי שיודע שהמקום בו התמחה מובטח לו.
לצפיה ב-'חיפוש עבודה אחרי התמחות'
חיפוש עבודה אחרי התמחות
15/10/2018 | 23:17
51
בזמנו כשאני הייתי לקראת סיום (למדתי במרכז האקדמי ברמת גן), היועצת הכוון תעסוקתי שלנו המליצה לי לחפש לקראת סוף ההתמחות במקביל ללימודים לבחינות לשכה. ככה הכל עדיין טרי מהלימודים ולא צריך להתכונן יותר מדי לראיונות, והאמת שזה הוכיח את עצמו. בכל מקרה לפני 3 שנים זה היה מקובל כן לחפש עבודה לפני מבחני לשכה 
לצפיה ב-'משפטים או מנהל עסקים'
משפטים או מנהל עסקים
29/08/2018 | 23:14
2
95
אם אני רוצה להשתלב בעתיד במשרות כמו בעיריה או משרדי ממשלה או גופי ביטוח כדאי לי ללמוד משפטים או מנהל עסקים משום שהבנתי שמנהל עסקים זה תואר מאד כללי אולם משפטים חוץ מזה שזה נותן עיסוק בעריכת דין זה נותן גם השתלבות בעוד תחומים. אז מה מומלץ?
לצפיה ב-'משפטים בשילוב עם מדעי המדינה'
משפטים בשילוב עם מדעי המדינה
30/08/2018 | 00:44
49
לצפיה ב-'משפטים ומנע"ס עם התמחות במימון'
משפטים ומנע"ס עם התמחות במימון
03/09/2018 | 20:51
59
יש לי חבר שלומד את זה במרכז האקדמי למשפט ועסקים וגם מתכוון להשתלב אחר כך בתחום הביטוח ושוק ההון.
לצפיה ב-'בחינות לשכה'
בחינות לשכה
23/08/2018 | 15:33
84
היי,

שאלתי היא האם ניתן להירשם לבחינות הלשכה כאשר נשאר עוד מבחן להשלים?
כלומר, השלמתי שנת התמחות מלאה אבל נשאר לי מבחן להשלים. אוכל להירשם למבחני לשכה תוך הבטחה שעד מועד הבחינה יהיה לי ציון במבחן?

תודה,
לצפיה ב-'התמחות'
התמחות
08/08/2018 | 11:24
2
143
היי,
שואלת בשביל חברה שנקלעה לסיטואציה.
היא נכשלה במבחן בקורס חובה אחרון ואמורה להתחיל את התתמחות בחודש ספטמבר. 
האוניברסיטה טוענת כי לא מוכנה להנפיק אישור התמחות כיוון שלא השלימה את חובות השמיעה שלה (למרות שהנוכחות בקורס איננה קיימת).
כידוע לי, ניתן להתחיל את ההתמחות כאשר חסרים 2 ציונים, ולמיטב הבנתי - מקרה זה נופל בגדרי הסעיף המצביע על כך.
האם למישהו קרה מקרה/מכיר מישהו כזה שנכשל וקיבל בכל זאת אישור להתחיל ההתמחות (וכמובן להשלים את המבחן..) אודה לכל עזרה, זה ממש דחוף!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
09/08/2018 | 14:19
73
היי, אני אישית לא מכיר אנשים שזה קרה להם, אבל כן שמעתי על מישהו שנשאר לו לעשות מבחן, אבל יש שתי סיבות שעלולות להצביע על כך שהצדק עם המזכירות במקרה שציינת: מדובר בקורס חובה, ואולי ה"הקלה" הזאת היא לא בקורסי חובה, והעניין האחר הוא שהיא נכשלה ולא שלא ניגשה למבחן ואולי גם לזה יש משמעות.

הכל מהשערה שלי, אין לי באמת מושג, והייתי ממליץ פשוט לעמת את המזכירות עם ההוראה הזו שניתן להתחיל התמחות ללא שני ציונים (שלמען האמת אני לא יודע מה מקורה). בכל מקרה, הסיכוי שמישהו שחווה את הסיטואציה או מכיר מישהו שחווה אותה יענה לך בפורום הזה נמוכה, בוודאי בהתחשב בכך שציינת שזה דחוף. הייתי פשוט שואל אנשים ממקום הלימודים שבו זה קרה.

בהצלחה, ומקווה שהדברים יסתדרו
לצפיה ב-'אפשר פשוט לנסות להתקשר ללשכת עורכי הדין'
אפשר פשוט לנסות להתקשר ללשכת עורכי הדין
09/08/2018 | 20:19
55
בזמנו הייתה שלוחה ייעודית לטיפול בענייני מתמחים, יתכן ששם יוכלו לעזור.
לצפיה ב-'מישהו/י יודע/ת מה המצב עם "מחשבות"?'
מישהו/י יודע/ת מה המצב עם "מחשבות"?
29/07/2018 | 14:35
75
האם השנה יהיו ספרי חקיקה ופסיקה עדכניים?
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע ללימודי משפטים וממשל'
התייעצות בנוגע ללימודי משפטים וממשל
28/07/2018 | 13:22
1
95
שלום לכולם,
אשמח לשמוע מה אתם חושבים בנוגע לסוגיה הבאה, במיוחד בתור סטודנטים/בוגרי לימודי משפטים.

במהלך השנים האחרונות גיליתי עניין רב באקטואליה ופוליטיקה, והבנתי שברצוני להגיע למעמד שבו תהיה לי אפשרות להשפיע על מה שקורה במדינה. בתור תלמיד בתיכון הייתי די ממוצע, עם ציונים לא מרשימים, מסיבות כאלה ואחרות. עברו כמה שנים והבנתי שכדי להתקדם בחיים אני צריך לרכוש השכלה אקדמית.

התלבטתי הרבה בנוגע למה כדאי לי ללמוד כדי לממש את השאיפות שלי.
כשקראתי את התיאור של החוג למדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב ממש התלהבתי. אני מצטט: "אם תמיד רציתם להצטרף למשחק, במקום לעמוד מהצד; אם אתם חושבים שאתם יכולים לשנות את המדינה ואת העולם, ולהביא מחר טוב יותר; מקומכם בלימודי מדע המדינה".

לאחר מחקר מקיף והרבה בדיקות הבנתי שבכל מה שקשור לשירות הציבורי, הביקוש הוא הרבה יותר גדול למשפטנים, מכיוון שהידע הנרכש במדעי המדינה הוא תיאורטי, לעומת הידע המשפטי שהוא הרבה יותר טכני. אני לא עומד בתנאי הקבלה ללימודי משפטים באף אוניברסיטה, אבל אני כן עומד בתנאי קבלה ללימודי משפטים וממשל בבינתחומי. קראתי הרבה על הלימודים שם וממה שהבנתי התוכנית נשמעת בדיוק כמו מה שאני מחפש, מכיוון ששני החוגים משלימים זה את זה. מצד שני, ראיתי לא מעט ביקורות של אנשים על כך שרמת הלימודים בממשל בבינתחומי היא נמוכה ושהעומס המצטבר בגלל השילוב הזה פשוט לא שווה את זה.

בשורה התחתונה, הייתי שמח לדעת מה אתם חושבים שעדיף למישהו שרוצה להשתלב במגזר הציבורי/בפוליטיקה. האם כדאי ללמוד מדעי המדינה, משפטים, או ששילוב בין שניהם הוא דווקא הכי אפקטיבי?

תודה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
01/08/2018 | 13:30
79
היי משה,

אני לא מכיר באופן ספציפי את התחום של משפטים וממשל, אז קח את הדברים הבאים שאומר בעירבון מוגבל, ומתוך הנחה שהם נאמרים על-ידי מי שלא התנסה בתואר הזה בעצמו (אני אישית שילבתי בתואר שלי חשבונאות ביחד עם לימודי המשפטים).

ראשית, זה נחמד להתלהב מתיאור של חוג הלימודים וכן לצטט את זה, אבל ברור לך שיש כאן עניינים פרסומיים ושיווקיים גם כן, נכון? לא יודע מה מקור המשפט הזה, האם זה מתוך אתר המכללה עצמה או מקור אינטרנטי אחר. מכל מקום, כל אדם עם שכל ישר, ואני מניח שגם אתה כזה, צריך לקחת את הדברים הללו בעירבון מוגבל בדיוק כמו שאם מישהו מוכר לי מוצר ואומר לי שהוא הכי טוב בעולם אני צריך לקחת את דבריו בעירבון מוגבל, שכן יש לו אינטרס למכור לי.

אכן, לימודי מדע המדינה נחשבים ללימודים מרתקים, ואני אישית יכול לומר לך שעל אף ההתעניינות הרבה שלי בתחום הפוליטיקה בחרתי לשלב חשבונאות שהוא חוג שאין לכאורה (או שלא לכאורה) בינו לבין פוליטיקה ולא כלום. הסיבה היא שכדי להיות חבר כנסת, דבר שאישית אותי מעניין באופן עקרוני (ותיאורטי לחלוטין) לא ממש יעזור תואר בממשל או במדע המדינה (זה אותו דבר?).

כתבת שאתה מעוניין להשתלב במגזר הציבורי/בפוליטיקה. דא עקא, שיש חשיבות עצומה לשאלה האם אתה מעוניין להשתלב במגזר הציבורי או בפוליטיקה. אני מניח שבין אם תלמד משפטים ובין אם תלמד מדע המדינה במקום נחשב תוכל להשתלב יחסית בקלות במגזר הציבורי. מהצד השני, להשתלב בפוליטיקה (שזה תחום רחב גם כן כמובן, ולא ברור מהן שאיפותיך הקונקרטיות יותר) יהיה לך קשה בין אם תלמד מדע המדינה ובין אם תלמד משפטים.

לאחר כל זאת, אני חושב שלימודי משפטים כפי שציינת טכניים יותר ומהווים כלי מעשי טוב (בהרבה, אם יורשה לי) מאשר לימודי מדע המדינה. עם זאת, ייתכן שיש מקומות עבודה ספציפיים שעשויים לעניין אותך שהזיקה המשפטית פחות רלוונטית ויותר יועיל תואר במדע המדינה, אינני יודע. מכל מקום, בוודאי שלאור התיאור שלך לימודי משפטים וממשל יכולים להוות פתרון מצוין. במיוחד בהתחשב בעובדה שהמרכז הבינתחומי הוא אחד המקומות הטובים בארץ ללימודי משפטים, וציינת שאתה לא מתקבל ללימודי משפטים באוניברסיטאות. 

מקווה שהצלחתי לעזור ולו במעט,

בהצלחה!
לצפיה ב-'ספרים מומלצים ללימוד משפטים שנה א''
ספרים מומלצים ללימוד משפטים שנה א'
25/07/2018 | 18:48
64
תודה
לצפיה ב-'סוטדנטים, הנה מה שמחכה לכם אחרי הלימודים.'
סוטדנטים, הנה מה שמחכה לכם אחרי הלימודים.
09/07/2018 | 11:05
1
204
הנה מה שכותבת מרצה במשפטים ד"ר נעמי דדון:

בתחילת דצמבר 2017 התקיימו מבחני לשכת עורכי הדין במתכונתם החדשה. מתכונת זו נועדה להפסיק את השינון והלימוד בעל פה ולשלב חומר המבוסס על הבנה וניתוח.
אולם מטרה זו כלל לא הושגה, נהפוך הוא, היה צורך ללמוד בעל פה ביתר שאת כמויות גדולות יותר של חומר בפחות זמן.
האג'נדה של לשכת עורכי הדין לסינון כמות עורכי הדין, נעשתה באופן שאינו מידתי, מתעלל ואפילו שערורייתי. כמרצה באקדמיה אודה כי אני חשה כישלון אם יש לי 10% נכשלים במבחן סוף קורס, לו היו לי 20% נכשלים – הייתי פונה לתחום עיסוק אחר. על כן אני תוהה כיצד חשה לשכת עורכי הדין נוכח 70% נכשלים?
לאחר 4 שנות לימוד מפרכות מוצא עצמו הסטודנט הממוצע בסיטואציה קשה ומלחיצה, לעיתים בלתי אפשרית:
עליו להשקיע מאמצים רבים ומתישים במציאת התמחות.
בני המזל שמצאו מקום להתמחות, יעבדו בשכר מינימום במשך 18 חודשים, שכר שאינו מאפשר לפרנס משפחה – חלק לא מבוטל של המתמחים הינם נשואים והורים לילדים.
המתנה למבחני הלשכה.
שלושה חודשים בממוצע, ולעיתים אף מעבר לכך, של לימוד אינטנסיבי של כעשר שעות ביום.
לעיתים, כדי לעמוד במשימת הלימוד, יש צורך ליטול ריטלין, משום שזה לא אנושי ללמוד 3 חודשים 10 שעות ביום 7 ימים בשבוע.
בתקופת הלימוד למבחן, שכאמור נמשכת כמה חודשים, לא ניתן לעבוד, ויש להיעזר במשפחה או בהלוואות כדי לפרנס את המשפחה.
בחודשים אלו החיים נעצרים, אין חיי משפחה וזוגיות תקינים, אין חיי חברה תקינים, על כל המשתמע מכך.
וכך, כשלבסוף מגיע היום המיוחל, ניגשים הסטודנטים למבחן בחרדת קודש, במתח, בציפייה גדולה ובתקווה ענקית, ומוצאים מבחן שעוסק במסדרונות החשוכים של החומר הנלמד, בפינות לא ברורות, וכל זאת במצוקת זמן בלתי אפשרית. אין לי ספק שכ-90% מעורכי הדין הטובים והמובילים, לא יצליחו לפתור את המבחן במסגרת הזמן שניתנה לנבחנים, אף לא בזמן כפול. מדובר בלימוד בעל פה של כמויות אדירות של חומר, אלפי עמודים, חומר שלא ישמש שום עורך דין. עורך דין מקצועי יפנה לפני כתיבת כל מסמך משפטי לחוק ולפסיקה.
בניסיון לפתור את המבחן, נתקלתי בשאלה שנאלצתי לקרוא 4 פעמים עד שהבנתי אותה, השאלה התפרסה על שני שליש עמוד. לנבחנים היו 3 דקות לענות עליה.
למרבה הצער, במבחן התוצאה רוב הסטודנטים נכשלים וייגשו שוב למועד הבא שיהיה כעבור כחצי שנה, המצב המתואר לעיל יחזור על עצמו, ואם לא יצליחו – ייאלצו לגשת שוב.
זה לא אנושי!
מי בלשכת עורכי הדין הוסמך להתעלל באנשים ולפגוע בחופש העיסוק שלהם?
היכן הרגולטור שיפסיק את השערורייה?
לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות'
שטויות במיץ עגבניות
21/07/2018 | 13:37
113
קודם כל, ראוי להבחין לעניין כל מה שנאמר בין אוניברסיטאות לבין מכללות.
בוגרי אוניברסיטה סבירים (קרי, כאלה שבאמת רוצים להצליח במקצוע ולמדו למבחניהם במהלך התואר בצורה סבירה) לא יתקשו כלל ועיקר למצוא התמחות. בנוסף, רבים מהם מתמחים במגזר הפרטי, שם השכר הוא ממש לא שכר מינימום. ברור שיחסית לכמות השעות השכר לא מתגמל במיוחד, אבל זה רק בהתמחות עצמה ולא לאחר מכן. ככל שהדברים שנאמרו על-ידי המרצה המלומדת תקפים לגבי מכללות בלבד, הסתייגות שלא נאמרה בדברים, אז ייתכן שחלק מהדברים נכונים, לצערי אני לא בקיא מספיק, מהסיבה הפשוטה שאני לומד באוניברסיטה ופחות מכיר בוגרי מכללות. יש עוד עניינים שעל פניהם נחזים כשטויות גרידא, כמו למשל התיאור שלפיו במהלך הלימוד למבחני הלשכה אין חיים זוגיים, חברתיים ושצריך ללמוד 10 שעות 7 ימים בשבוע. אני עוד לא שם אישית, אבל לאנשים יש נטייה להגזים (כמו שהגזימו בקושי של הלימודים לפני שהתחלתי ללמוד) ואני די בטוח שזה לא המצב. ברור שיש אמת אגב בדברים, אבל בכל שקר יש נקודת אמת.

ראוי שאנשים יידעו שהדברים לא נכונים, ולא נכונים בהחלט ככל שמדובר בבוגר אוניברסיטה.
לצפיה ב-'לימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג'
לימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג
23/06/2018 | 23:19
1
120
ברוכים הנמצאים,

אני בת 39, אקדמאית עם תואר שני ועובדת משרה מלאה, וחשבתי לעשות הסבה למשפטים. במרכז האקדמי יש לימודי ערב שיכולים להתאים לי, וגם יחידה לזכויות אדם שזה בתכלס התחום שמעניין אותי. 
תוכלו לשפוך לי אור על המכללה? האם מומלצת מבחינת רמת לימודים, וכמובן, האם יש השלכות בעתיד ללימודים במכללה לעומת לימודים באוניברסיטה?
תודה!
לצפיה ב-'אני לומד שם לתואר ראשון'
אני לומד שם לתואר ראשון
03/07/2018 | 13:54
113
אמנם לא כהסבה, כי לא היה לי תואר אקדמי, אבל גם אני בגיל מאוחר יחסית החלטתי ללכת ללמוד.. (37)..  אני בתכנית דו חוגית משפטים ומנע"ס. המכללה מצוינת, בעיקר בגישה אקדמית ממוקדת ועניינית וגם ביחס חם ופתוח כלפי הסטודנטים. מאד נוח לי ללמוד שם כאבא ובעל עסק.. לגבי השילוב עם עבודה אני לא חושב שיש לך ממה לחשוש.. התכנית מותאמת. היחידה לזכויות אדם גם כן ידועה כטובה, ומציאת עבודה בסוף תלויה הרבה בעקשנות ופחות במאיפה באת.. יש גם הכוון שמאד עוזר.
לצפיה ב-'תואר ראשון במשפטים לרואה חשבון'
תואר ראשון במשפטים לרואה חשבון
18/06/2018 | 12:02
1
138
היי
אני מעוניינת בתואר ראשון במשפטים ואחכ הסמכה
לגבי לימודי הערב ראיתי שמבוצעים במכללות.
השאלה בהינתן ואבצע זאת במכללה האם יפגע בסיכויים להתקבל למשרד נחשב.
יש לציין שאת התואר לרו"ח עשיתי באוניברסיטה העברית שסף המעבר היה גבוה ממשפטים

אודה להמלצות לשילוב תואר עם עבודה ועם זאת ללא פגיעה באופציות עתידיות
לצפיה ב-'ממש לא מומלץ '
ממש לא מומלץ
19/06/2018 | 21:18
130
תראי אני עובד במקום די נחשב, יש אצלינו מתמחים ממכללות אבל הם מצטיינים. אם תהי בינונית מאוד תתקשי למצוא מקום התמחות.
למה להקטין את הסיכויים שלך מלכתחילה?
אם את באמת רוצה להיות עורכת דין, אז כדאי לך ללמוד באוניברסיטה או המכללה למנהל והבינתחומי.
ממליץ לך לחשוב שנית אם את רוצה לעבור את התהליך הזה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'/'
/
19/06/2018 | 01:12
35
לצפיה ב-'התמחות + תואר שני'
התמחות + תואר שני
04/06/2018 | 21:45
1
108
האם צריך להודיע או יותר נכון האם יש חובה לספר למעסיק בהתמחות על התחלת תואר שני או תואר ראשון?
לצפיה ב-'אם אתה רוצה לקחת קורסים על חשבון זמן עבודה'
אם אתה רוצה לקחת קורסים על חשבון זמן עבודה
09/06/2018 | 22:58
78
ורוצה איזושהי התחשבות מהמעסיק, אז מן הסתם שרצוי לספר.
לצפיה ב-'לא נותן למלא'
לא נותן למלא
03/07/2018 | 13:56
6
לצפיה ב-'דרוש/ה סטודנט/ית למשפטים'
דרוש/ה סטודנט/ית למשפטים
23/05/2018 | 14:29
205
למשרד עורכת דין ותיק בפ"ת, העוסק בדיני משפחה, הוצל"פ ופשיטות רגל
דרוש/ה סטודנט/ית למשפטים לעבודה מיידית,

בואו לצבור נסיון משפטי בעבודה במשרד מנוסה ובאווירה נעימה וצעירה

למעוניינים אנא שלחו קו"ח למייל: malvita1969@gmail.com
לצפיה ב-'למכירה / מסירה 6 ספרי מחשבות בנושאים שונים'
למכירה / מסירה 6 ספרי מחשבות בנושאים שונים
23/05/2018 | 09:02
46
לצפיה ב-'מכירת כרטיס זכיה?'
מכירת כרטיס זכיה?
20/05/2018 | 14:03
1
58
שאלה: זכיתי בכרטיסים למופע שאני לא מתלהב ממנו עד השמיים.  האם זו עבירה פלילית אם ״אמכור״ את הכרטיסים

יש לי את הכרטיס מודפס. 
אני שואל באמת האם זו נחשבת עבירה פלילית?
לצפיה ב-'זה פורום סטודנטים'
זה פורום סטודנטים
22/05/2018 | 00:22
51
ואנחנו לא נותנים כאן ייעוץ משפטי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום ירושה, עיזבון ואפוטרופסות
פורום עיזבון ואפוטרופסות
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה