לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88768,876 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

לצפיה ב-'סוטדנטים, הנה מה שמחכה לכם אחרי הלימודים.'
סוטדנטים, הנה מה שמחכה לכם אחרי הלימודים.
09/07/2018 | 11:05
1
71
הנה מה שכותבת מרצה במשפטים ד"ר נעמי דדון:

בתחילת דצמבר 2017 התקיימו מבחני לשכת עורכי הדין במתכונתם החדשה. מתכונת זו נועדה להפסיק את השינון והלימוד בעל פה ולשלב חומר המבוסס על הבנה וניתוח.
אולם מטרה זו כלל לא הושגה, נהפוך הוא, היה צורך ללמוד בעל פה ביתר שאת כמויות גדולות יותר של חומר בפחות זמן.
האג'נדה של לשכת עורכי הדין לסינון כמות עורכי הדין, נעשתה באופן שאינו מידתי, מתעלל ואפילו שערורייתי. כמרצה באקדמיה אודה כי אני חשה כישלון אם יש לי 10% נכשלים במבחן סוף קורס, לו היו לי 20% נכשלים – הייתי פונה לתחום עיסוק אחר. על כן אני תוהה כיצד חשה לשכת עורכי הדין נוכח 70% נכשלים?
לאחר 4 שנות לימוד מפרכות מוצא עצמו הסטודנט הממוצע בסיטואציה קשה ומלחיצה, לעיתים בלתי אפשרית:
עליו להשקיע מאמצים רבים ומתישים במציאת התמחות.
בני המזל שמצאו מקום להתמחות, יעבדו בשכר מינימום במשך 18 חודשים, שכר שאינו מאפשר לפרנס משפחה – חלק לא מבוטל של המתמחים הינם נשואים והורים לילדים.
המתנה למבחני הלשכה.
שלושה חודשים בממוצע, ולעיתים אף מעבר לכך, של לימוד אינטנסיבי של כעשר שעות ביום.
לעיתים, כדי לעמוד במשימת הלימוד, יש צורך ליטול ריטלין, משום שזה לא אנושי ללמוד 3 חודשים 10 שעות ביום 7 ימים בשבוע.
בתקופת הלימוד למבחן, שכאמור נמשכת כמה חודשים, לא ניתן לעבוד, ויש להיעזר במשפחה או בהלוואות כדי לפרנס את המשפחה.
בחודשים אלו החיים נעצרים, אין חיי משפחה וזוגיות תקינים, אין חיי חברה תקינים, על כל המשתמע מכך.
וכך, כשלבסוף מגיע היום המיוחל, ניגשים הסטודנטים למבחן בחרדת קודש, במתח, בציפייה גדולה ובתקווה ענקית, ומוצאים מבחן שעוסק במסדרונות החשוכים של החומר הנלמד, בפינות לא ברורות, וכל זאת במצוקת זמן בלתי אפשרית. אין לי ספק שכ-90% מעורכי הדין הטובים והמובילים, לא יצליחו לפתור את המבחן במסגרת הזמן שניתנה לנבחנים, אף לא בזמן כפול. מדובר בלימוד בעל פה של כמויות אדירות של חומר, אלפי עמודים, חומר שלא ישמש שום עורך דין. עורך דין מקצועי יפנה לפני כתיבת כל מסמך משפטי לחוק ולפסיקה.
בניסיון לפתור את המבחן, נתקלתי בשאלה שנאלצתי לקרוא 4 פעמים עד שהבנתי אותה, השאלה התפרסה על שני שליש עמוד. לנבחנים היו 3 דקות לענות עליה.
למרבה הצער, במבחן התוצאה רוב הסטודנטים נכשלים וייגשו שוב למועד הבא שיהיה כעבור כחצי שנה, המצב המתואר לעיל יחזור על עצמו, ואם לא יצליחו – ייאלצו לגשת שוב.
זה לא אנושי!
מי בלשכת עורכי הדין הוסמך להתעלל באנשים ולפגוע בחופש העיסוק שלהם?
היכן הרגולטור שיפסיק את השערורייה?
לצפיה ב-'שטויות במיץ עגבניות'
שטויות במיץ עגבניות
21/07/2018 | 13:37
6
קודם כל, ראוי להבחין לעניין כל מה שנאמר בין אוניברסיטאות לבין מכללות.
בוגרי אוניברסיטה סבירים (קרי, כאלה שבאמת רוצים להצליח במקצוע ולמדו למבחניהם במהלך התואר בצורה סבירה) לא יתקשו כלל ועיקר למצוא התמחות. בנוסף, רבים מהם מתמחים במגזר הפרטי, שם השכר הוא ממש לא שכר מינימום. ברור שיחסית לכמות השעות השכר לא מתגמל במיוחד, אבל זה רק בהתמחות עצמה ולא לאחר מכן. ככל שהדברים שנאמרו על-ידי המרצה המלומדת תקפים לגבי מכללות בלבד, הסתייגות שלא נאמרה בדברים, אז ייתכן שחלק מהדברים נכונים, לצערי אני לא בקיא מספיק, מהסיבה הפשוטה שאני לומד באוניברסיטה ופחות מכיר בוגרי מכללות. יש עוד עניינים שעל פניהם נחזים כשטויות גרידא, כמו למשל התיאור שלפיו במהלך הלימוד למבחני הלשכה אין חיים זוגיים, חברתיים ושצריך ללמוד 10 שעות 7 ימים בשבוע. אני עוד לא שם אישית, אבל לאנשים יש נטייה להגזים (כמו שהגזימו בקושי של הלימודים לפני שהתחלתי ללמוד) ואני די בטוח שזה לא המצב. ברור שיש אמת אגב בדברים, אבל בכל שקר יש נקודת אמת.

ראוי שאנשים יידעו שהדברים לא נכונים, ולא נכונים בהחלט ככל שמדובר בבוגר אוניברסיטה.
לצפיה ב-'לימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג'
לימודים במרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג
23/06/2018 | 23:19
1
78
ברוכים הנמצאים,

אני בת 39, אקדמאית עם תואר שני ועובדת משרה מלאה, וחשבתי לעשות הסבה למשפטים. במרכז האקדמי יש לימודי ערב שיכולים להתאים לי, וגם יחידה לזכויות אדם שזה בתכלס התחום שמעניין אותי. 
תוכלו לשפוך לי אור על המכללה? האם מומלצת מבחינת רמת לימודים, וכמובן, האם יש השלכות בעתיד ללימודים במכללה לעומת לימודים באוניברסיטה?
תודה!
לצפיה ב-'אני לומד שם לתואר ראשון'
אני לומד שם לתואר ראשון
03/07/2018 | 13:54
50
אמנם לא כהסבה, כי לא היה לי תואר אקדמי, אבל גם אני בגיל מאוחר יחסית החלטתי ללכת ללמוד.. (37)..  אני בתכנית דו חוגית משפטים ומנע"ס. המכללה מצוינת, בעיקר בגישה אקדמית ממוקדת ועניינית וגם ביחס חם ופתוח כלפי הסטודנטים. מאד נוח לי ללמוד שם כאבא ובעל עסק.. לגבי השילוב עם עבודה אני לא חושב שיש לך ממה לחשוש.. התכנית מותאמת. היחידה לזכויות אדם גם כן ידועה כטובה, ומציאת עבודה בסוף תלויה הרבה בעקשנות ופחות במאיפה באת.. יש גם הכוון שמאד עוזר.
לצפיה ב-'תואר ראשון במשפטים לרואה חשבון'
תואר ראשון במשפטים לרואה חשבון
18/06/2018 | 12:02
1
79
היי
אני מעוניינת בתואר ראשון במשפטים ואחכ הסמכה
לגבי לימודי הערב ראיתי שמבוצעים במכללות.
השאלה בהינתן ואבצע זאת במכללה האם יפגע בסיכויים להתקבל למשרד נחשב.
יש לציין שאת התואר לרו"ח עשיתי באוניברסיטה העברית שסף המעבר היה גבוה ממשפטים

אודה להמלצות לשילוב תואר עם עבודה ועם זאת ללא פגיעה באופציות עתידיות
לצפיה ב-'ממש לא מומלץ '
ממש לא מומלץ
19/06/2018 | 21:18
65
תראי אני עובד במקום די נחשב, יש אצלינו מתמחים ממכללות אבל הם מצטיינים. אם תהי בינונית מאוד תתקשי למצוא מקום התמחות.
למה להקטין את הסיכויים שלך מלכתחילה?
אם את באמת רוצה להיות עורכת דין, אז כדאי לך ללמוד באוניברסיטה או המכללה למנהל והבינתחומי.
ממליץ לך לחשוב שנית אם את רוצה לעבור את התהליך הזה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'/'
/
19/06/2018 | 01:12
26
לצפיה ב-'התמחות + תואר שני'
התמחות + תואר שני
04/06/2018 | 21:45
1
68
האם צריך להודיע או יותר נכון האם יש חובה לספר למעסיק בהתמחות על התחלת תואר שני או תואר ראשון?
לצפיה ב-'אם אתה רוצה לקחת קורסים על חשבון זמן עבודה'
אם אתה רוצה לקחת קורסים על חשבון זמן עבודה
09/06/2018 | 22:58
41
ורוצה איזושהי התחשבות מהמעסיק, אז מן הסתם שרצוי לספר.
לצפיה ב-'לא נותן למלא'
לא נותן למלא
03/07/2018 | 13:56
1
לצפיה ב-'דרוש/ה סטודנט/ית למשפטים'
דרוש/ה סטודנט/ית למשפטים
23/05/2018 | 14:29
161
למשרד עורכת דין ותיק בפ"ת, העוסק בדיני משפחה, הוצל"פ ופשיטות רגל
דרוש/ה סטודנט/ית למשפטים לעבודה מיידית,

בואו לצבור נסיון משפטי בעבודה במשרד מנוסה ובאווירה נעימה וצעירה

למעוניינים אנא שלחו קו"ח למייל: malvita1969@gmail.com
לצפיה ב-'למכירה / מסירה 6 ספרי מחשבות בנושאים שונים'
למכירה / מסירה 6 ספרי מחשבות בנושאים שונים
23/05/2018 | 09:02
32
לצפיה ב-'מכירת כרטיס זכיה?'
מכירת כרטיס זכיה?
20/05/2018 | 14:03
1
36
שאלה: זכיתי בכרטיסים למופע שאני לא מתלהב ממנו עד השמיים.  האם זו עבירה פלילית אם ״אמכור״ את הכרטיסים

יש לי את הכרטיס מודפס. 
אני שואל באמת האם זו נחשבת עבירה פלילית?
לצפיה ב-'זה פורום סטודנטים'
זה פורום סטודנטים
22/05/2018 | 00:22
32
ואנחנו לא נותנים כאן ייעוץ משפטי.
לצפיה ב-'קורס קדם משפטי אוניברסיטת בר אילן'
קורס קדם משפטי אוניברסיטת בר אילן
02/05/2018 | 12:36
64
שלום רב
אוניברסיטת בר אילן החלה בקיום קורס קדם משפטים לסטודנטים/בוגרי תוארים שהגיעו כמעט לסף הקבלה למשפטים (קורס של שבוע ).
האם מישהו עשה את הקורס הזה בשנה שעברה או לחילופין יכול לשתף בסילבוס של הקורס,מה נושאי הקורס, רמת הבחינהה וכדומה
אשמח להמלצתכם.....

לצפיה ב-'מה הייתם ממליצים לבוגר תואר ראשון בכלכלה ומנע"ס'
מה הייתם ממליצים לבוגר תואר ראשון בכלכלה ומנע"ס
30/04/2018 | 22:06
4
82
שלא מעוניין להיות עו"ד - לעשות תואר ראשון נוסף במשפטים או תואר שני במשפטים ללא משפטנים?

לצפיה ב-'מה המטרה של התואר הנוסף?'
מה המטרה של התואר הנוסף?
03/05/2018 | 22:13
2
29
לצפיה ב-'עבור בן משפחה שמעוניין מעוניין לרכוש '
עבור בן משפחה שמעוניין מעוניין לרכוש
06/05/2018 | 23:36
1
48
ידע מקיף בתחומי משפט שונים כמו משפט מסחרי, דיני הייטק, דיני מיסים ועוד.
לצפיה ב-'אם זה נטו בשביל הידע'
אם זה נטו בשביל הידע
07/05/2018 | 00:59
47
אז תואר שני ללא משפטנים נשמע לי יותר רלוונטי.
לצפיה ב-'בדיוק בשביל זה יש תואר שני ללא משפטנים'
בדיוק בשביל זה יש תואר שני ללא משפטנים
07/05/2018 | 20:21
48
התואר השני ללא משפטנים הוא לאנשים שרוצים לרכוש ידע משפטי בלי עניין לעסוק במקצוע. אני לומד עכשיו לתואר ראשון במרכז האקדמי בר"ג ואני יודע שבתואר שני ללא משפטנים אצלנו יש להם אפשרות לבחור במסלול לימודים לפי התחום שמעניין אותם, מבחינתך זה משפט מסחרי.
לצפיה ב-'עבודה לאחר ההתמחות'
עבודה לאחר ההתמחות
24/04/2018 | 08:11
5
122
היי,

עוד כמה חודשים אני מסיים את ההתמחות במגזר הציבורי, ורציתי לדעת מה השלב הבא.

במגזר הציבורי עושים מכרזים שמתחילים רק בדצמבר או משהו כזה, כלומר אחרי סוף ההתמחות ואחרי מבחני הלשכה. חשבתי לחפש כבר משרה במשרדי עורכי דין. מתחיל אפשר להתחיל לחפש? רק אחרי שכבר קיבלתי את התוצאות של מבני הלשכה, או שאני יכול להתחיל לחפש כבר עכשיו?

תנקס :)
לצפיה ב-'אין כללים לזה'
אין כללים לזה
24/04/2018 | 22:32
1
85
אתה יכול לחפש מתי שאתה רוצה, אבל הסיכוי שתמצא עבודה כעו"ד לפני שהוסמכת כאחד כזה, שואף בערך לאפס. חוץ מזה, אם אתה אכן רוצה לעבור את מבחני הלשכה, אז ההמלצה היא להתרכז וללמוד אליהם, ולא להקדיש זמן לדברים אחרים, כאשר חיפוש עבודה זה משהו שדורש לא מעט זמן אפילו אחרי שכבר הוסמכת.
לצפיה ב-'אל תבזבז על זה זמן'
אל תבזבז על זה זמן
07/05/2018 | 20:23
57
אף אחד לא יכול להגיד לך כן לא כשעוד לא עברת מבחני לשכה ועוד לא יודעים גם את הציון שלך במבחנים. מעסיקים מעדיפים שיהיה להם כל הנתונים מול העיניים בשביל להחליט.
לצפיה ב-'הדרך ה"זריזה" יותר להתחיל לעבוד במגזר הציבורי'
הדרך ה"זריזה" יותר להתחיל לעבוד במגזר הציבורי
27/04/2018 | 18:30
1
94
היא בתקן של מילוי מקום שלא מצריך מכרז ארוך אלא הליך מכרזי קצר בהרבה, ומתפנים תקנים כאלה במשך כל השנה. אבל, גם בשביל לגשת למכרז כזה צריך כבר להיות אחרי ההסמכה (למעט במקרים מאוד נדירים).
משרה כזו היא זמנית, אף אחד לא יבטיח שתוכל להישאר אח"כ, אבל יהיה קל יותר (לדעתי) להתקבל למשרות במגזר הציבורי אח"כ.
אני מצטרפת למה שכתבה lol65 שעדיף להתחיל לבדוק את זה אחרי המבחנים בכתב. ממילא יהיה לך עוד זמן אחרי המבחנים בכתב, ולפני המבחנים בע"פ וההסמכה.
לצפיה ב-'נראה לי שאין יותר מבחנים בעל פה'
נראה לי שאין יותר מבחנים בעל פה
28/04/2018 | 01:29
68
למיטב ידיעתי, יש עכשיו רק מבחן אחד בכתב, שאורך כל היום, וזהו.
אגב, היה לפני כ-3 שנים שינוי, ועכשיו יכולים לגשת למכרזים גם מתמחים שמסיימים את ההתמחות כשהמכרז נפתח, אבל עדיין לא הוסמכו. המועמדות שלהם כמובן על תנאי עד שיבחנו.
לצפיה ב-'לרוב אין בעיה להתחיל כבר לחפש לפני הבחינות'
לרוב אין בעיה להתחיל כבר לחפש לפני הבחינות
02/05/2018 | 01:52
57
קח בחשבון שזה משהו שתצטרך לעבור אז זה יהיה בסוג של התניה...

לצפיה ב-'שאלה בדיני עונשין'
שאלה בדיני עונשין
23/04/2018 | 00:21
1
58
האם בסע' 384 בדיני עונשין מדובר בעבירה התנהגותית, כי הרי אין נסיבות, וחשבתי את הנסיבות והפרשנות לקחת מסע' 383? האם זה נכון לפעול כך?
לצפיה ב-'אני מניחה שגולשי הפורום אינם מכירים בעל פה את פקודת העונשין'
אני מניחה שגולשי הפורום אינם מכירים בעל פה את פקודת העונשין
24/04/2018 | 01:04
42
אני מציעה לכתוב את שאלתך מחדש עם ציטוטי הסעיפים המאוזכרים, וסביר להניח שינסו לסייע לך.
לצפיה ב-'התמחות'
התמחות
23/04/2018 | 20:13
70
היי,

אני מתחילה התמחות בספטמבר 18.
קיבלתי היום תוצאת מבחן מועד ג בקורס האחרון שלי לתואר ונכשלתי. מה עושים במקרה כזה? האם אני יכולה להתחיל את ההתמחות בכל מקרה?
לצפיה ב-'מכללה'
מכללה
17/04/2018 | 13:08
2
143
שלום לכולם
אשמח לקבל עזרה ממביני עניין.
נרשמתי ללימודי משפטים (קודם מכינה) באקדמית אונו
האם זה מקום נחשב כמוסד לימודים שמעריכים את הבוגרים שלו בשוק העבודה?
האם הרמה שם גבוה?
חשוב לי לדעת כי אני בן42 ואסיים את התואר בגיל 46 והייתי רוצה לדעת שעשיתי צעד נכון

תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'לא רוצה לאכזב'
לא רוצה לאכזב
19/04/2018 | 00:49
132
אבל בגדול המכללה הזו לא ממש נחשבת בשוק העבודה. יחד עם זאת, בהתחשב בגיל שלך, אני מניחה שיש לך עוד דברים בקורות החיים ויש גם סיבה מובנת לבחירה ללכת ללמוד דווקא שם (עבודה במשרה מלאה, אולי משפחה), ואז אולי מעסיקים פוטנציאלים יסתכלו אחרת על מוסד הלימודים שלך.
לצפיה ב-'המקומות הגדולים האלה מרגישים לי כמו פס ייצור'
המקומות הגדולים האלה מרגישים לי כמו פס ייצור
02/05/2018 | 01:56
78
אז אני פחות מתחברת, לדעתי עדיף במיוחד בגילאים כאלה כקריירה שניה מקומו ששמים דגש על היחס האישי. אני מכירה את המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן ששמים שם דגש על תמיכה אקדמית מעולה וגם עוזרים עם הכוון תעסוקתי שזה בהחלט משהו שצריך לחשוב עליו
לצפיה ב-'מכללה'
מכללה
18/04/2018 | 08:03
66
שלום לכולם
אשמח לקבל עזרה ממביני עניין.
נרשמתי ללימודי משפטים (קודם מכינה) באקדמית אונו
האם זה מקום נחשב כמוסד לימודים שמעריכים את הבוגרים שלו בשוק העבודה?
האם הרמה שם גבוה?
חשוב לי לדעת כי אני בן42 ואסיים את התואר בגיל 46 והייתי רוצה לדעת שעשיתי צעד נכון

תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'החלפת תחום לאחר ההתמחות'
החלפת תחום לאחר ההתמחות
07/04/2018 | 16:19
2
102
היי,

התחלתי להתמחות במגזר הציבורי בתחום הפלילי ועכשיו במבט של חצי שנה לאחר תחילת ההתמחות אני יכולה בוודאות לומר שהתחום לא מתאים לי. המתח שבהופעה בבית משפט, הבאלגן והתוכן המהותי עצמו שנראו לי בלימודים כמתאימים לי כעת מרתיעים. הייתי מעוניינת להחליף לתחום המסחרי שגם עניין אותי בלימודים, אך מטבע הדברים נאצלתי לבחור תחום אחד מהשניים.

יש לי חשש שבגלל ההתמחות שלי אהיה מקובעת ולא אצליח למצוא כעורכת דין תחום חלופי. האם עלי לחפש התמחות נוספת בתחום או שכבר לגשת למבחני הלשכה ולנסות את מזלי. אציין שאני באה מאוניברסיטה נחשבת אך הציונים שלי סבירים.
לצפיה ב-'אין צורך בהתמחות נוספת'
אין צורך בהתמחות נוספת
08/04/2018 | 02:20
81
תסיימי את ההתמחות, תעשי את הבחינות ותחצי את הגשר כשתגיעי אליו.
אין ספק שלא יהיה פשוט למצוא עבודה בתחום שאין לך שום ניסיון בו אפילו לא מההתמחות, וזה כנראה יקח זמן, אבל זה לא בלתי אפשרי.
יכול מאוד להיות שתצטרכי להתפשר בהתחלה על מקום העבודה והשכר ולעבוד במשרד יותר קטן ופחות מוכר, אבל שיהיה מוכן לתת לך את ההזדמנות, רק כדי לצבור ניסיון ש"יחפה" על תחום ההתמחות, אבל זה לא סוף העולם.
לצפיה ב-'כמו שכבר ענו לך לא צריך התמחות נוספת'
כמו שכבר ענו לך לא צריך התמחות נוספת
09/04/2018 | 00:03
65
בטח לא כשאת עוד חדשה בתחום. תתחילי קצת מלמטה בהתחלה אבל אם את חרומה אחרי מבחני הלשכה זו לא תהיה בעיה ללמוד תחום חדש.
לצפיה ב-'לימודי משפטים בגיל 45 , ריאלי ? '
לימודי משפטים בגיל 45 , ריאלי ?
05/04/2018 | 23:26
4
99
אני שוקל ללמוד משפטים.
אני בן 45 , אני מגיע מרקע תעסוקתי אחר מתחום המשפט.
בהערכה גסה אסיים בגיל 51 ואצטרך להיות עצמאי. זה ריאלי ? ...
לצפיה ב-'אם אתה חושב שתוכל להביא לקוחות, אז כן.'
אם אתה חושב שתוכל להביא לקוחות, אז כן.
06/04/2018 | 00:14
83
נניח ותעבור את משוכת ההתמחות. רק אתה יודע האם תוכל להיות עצמאי או לא. האם אתה מסוגל להביא לקוחות? האם אתה בנוי בזה? אלו שאלות שרק אתה יכול לענות עליהן.
לצפיה ב-'בהחלט אפשרי אם זה משהו שאתה באמת רוצה אז לא לוותר'
בהחלט אפשרי אם זה משהו שאתה באמת רוצה אז לא לוותר
09/04/2018 | 00:07
70
מה שכן כדי שזה ייהיה תואר הרבה יותר פרקטי מציעה לך ללכת על אחת המכללות הפחות גדולות כדי להנות מתמיכה אקדמית צמודה ויחס אישי יותר. יכול לבדוק מקומות כמו ספיר או במרכז האקדמי למשפט ועסקים, אני יודעת מחברים שלמדו שם והתברגו במשרדם איכותיים שיש להם הכוון תעסוקתי מצויין
לצפיה ב-'יש לי בן משפחה שסיים ללמוד משפטים בגיל 64'
יש לי בן משפחה שסיים ללמוד משפטים בגיל 64
09/04/2018 | 22:30
80
והתחיל התמחות שנה-שנתיים אחר כך. אם רוצים, השמיים הם הגבול. אל תתן לשום דבר בדרך לעצור אותך. כמו שליה כתבה כאן, במכללות קטנות כמו המרכז האקדמי תוכל לקבל הרבה יחס אישי ואולי גם הקלות מטעמי גיל (הארכת זמן במבחנים, שכתוב וכדומה).
לצפיה ב-'ברור שכן, אנשים גם הלכו ללמוד יותר מאוחר.. אין לזה גיל'
ברור שכן, אנשים גם הלכו ללמוד יותר מאוחר.. אין לזה גיל
07/05/2018 | 20:25
25
בטח משפטים.

מה שכן תהיה מוכן לקרוע תחת בשנים הראשונות להביא לקוחות.
לצפיה ב-'שאלה על התמחות בסוכנות היהודית'
שאלה על התמחות בסוכנות היהודית
05/04/2018 | 16:14
2
64
היי אנשים ואנשות. האם התמחות בלשכה המשפטית של הסוכנות היהודית נחשבת?
אשמח לכל אינפורמציה בעניין
לצפיה ב-'נחשבת לצורך מה?'
נחשבת לצורך מה?
06/04/2018 | 00:11
63
מה את רוצה לעשות בהמשך?
על פניו, נשמע כמו התמחות מאוד נשייתית שלא כ"כ ברור איזה דלתות תפתח לך לאחריה, אם בכלל. אם הרצון הוא לעבוד בעתיד בתחום המנהלי/ציבורי, אז אולי יש מקום לשקול את זה.
זו כמובן רק דעתי, ואני מודה שאני לא מכירה מישהו שהתמחה שם.
לצפיה ב-'לדעתי רק אתה רוצה לעסוק בתחום שקשור לתחום הציבורי ולסקטור'
לדעתי רק אתה רוצה לעסוק בתחום שקשור לתחום הציבורי ולסקטור
02/05/2018 | 01:57
7
לצפיה ב-'תואר שני '
תואר שני
23/03/2018 | 21:35
82
שלום,

אני שוקל להתחיל תואר שני מחקרי במשפטים בתל אביב. מה הקושי של התואר? האם גם בתואר שני יש תקנון? איך הציונים?

הבנתי שתנאי הקבלה כוללים חתימה של שני מרצים. כאחד שלא היה לו יותר מדי קשר עם המרצים, האם זו דרישה קשיחה או שניתן לבקש סתם ממרצים?

אשמח כמובן לשמוע תובנות נוספות על התואר!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה