לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
87248,724 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

לצפיה ב-'מכירת כרטיס זכיה?'
מכירת כרטיס זכיה?
20/05/2018 | 14:03
4
שאלה: זכיתי בכרטיסים למופע שאני לא מתלהב ממנו עד השמיים.  האם זו עבירה פלילית אם ״אמכור״ את הכרטיסים

יש לי את הכרטיס מודפס. 
אני שואל באמת האם זו נחשבת עבירה פלילית?
לצפיה ב-'קורס קדם משפטי אוניברסיטת בר אילן'
קורס קדם משפטי אוניברסיטת בר אילן
02/05/2018 | 12:36
38
שלום רב
אוניברסיטת בר אילן החלה בקיום קורס קדם משפטים לסטודנטים/בוגרי תוארים שהגיעו כמעט לסף הקבלה למשפטים (קורס של שבוע ).
האם מישהו עשה את הקורס הזה בשנה שעברה או לחילופין יכול לשתף בסילבוס של הקורס,מה נושאי הקורס, רמת הבחינהה וכדומה
אשמח להמלצתכם.....

לצפיה ב-'מה הייתם ממליצים לבוגר תואר ראשון בכלכלה ומנע"ס'
מה הייתם ממליצים לבוגר תואר ראשון בכלכלה ומנע"ס
30/04/2018 | 22:06
4
56
שלא מעוניין להיות עו"ד - לעשות תואר ראשון נוסף במשפטים או תואר שני במשפטים ללא משפטנים?

לצפיה ב-'מה המטרה של התואר הנוסף?'
מה המטרה של התואר הנוסף?
03/05/2018 | 22:13
2
14
לצפיה ב-'עבור בן משפחה שמעוניין מעוניין לרכוש '
עבור בן משפחה שמעוניין מעוניין לרכוש
06/05/2018 | 23:36
1
23
ידע מקיף בתחומי משפט שונים כמו משפט מסחרי, דיני הייטק, דיני מיסים ועוד.
לצפיה ב-'אם זה נטו בשביל הידע'
אם זה נטו בשביל הידע
07/05/2018 | 00:59
21
אז תואר שני ללא משפטנים נשמע לי יותר רלוונטי.
לצפיה ב-'בדיוק בשביל זה יש תואר שני ללא משפטנים'
בדיוק בשביל זה יש תואר שני ללא משפטנים
07/05/2018 | 20:21
22
התואר השני ללא משפטנים הוא לאנשים שרוצים לרכוש ידע משפטי בלי עניין לעסוק במקצוע. אני לומד עכשיו לתואר ראשון במרכז האקדמי בר"ג ואני יודע שבתואר שני ללא משפטנים אצלנו יש להם אפשרות לבחור במסלול לימודים לפי התחום שמעניין אותם, מבחינתך זה משפט מסחרי.
לצפיה ב-'עבודה לאחר ההתמחות'
עבודה לאחר ההתמחות
24/04/2018 | 08:11
5
65
היי,

עוד כמה חודשים אני מסיים את ההתמחות במגזר הציבורי, ורציתי לדעת מה השלב הבא.

במגזר הציבורי עושים מכרזים שמתחילים רק בדצמבר או משהו כזה, כלומר אחרי סוף ההתמחות ואחרי מבחני הלשכה. חשבתי לחפש כבר משרה במשרדי עורכי דין. מתחיל אפשר להתחיל לחפש? רק אחרי שכבר קיבלתי את התוצאות של מבני הלשכה, או שאני יכול להתחיל לחפש כבר עכשיו?

תנקס :)
לצפיה ב-'אין כללים לזה'
אין כללים לזה
24/04/2018 | 22:32
1
47
אתה יכול לחפש מתי שאתה רוצה, אבל הסיכוי שתמצא עבודה כעו"ד לפני שהוסמכת כאחד כזה, שואף בערך לאפס. חוץ מזה, אם אתה אכן רוצה לעבור את מבחני הלשכה, אז ההמלצה היא להתרכז וללמוד אליהם, ולא להקדיש זמן לדברים אחרים, כאשר חיפוש עבודה זה משהו שדורש לא מעט זמן אפילו אחרי שכבר הוסמכת.
לצפיה ב-'אל תבזבז על זה זמן'
אל תבזבז על זה זמן
07/05/2018 | 20:23
15
אף אחד לא יכול להגיד לך כן לא כשעוד לא עברת מבחני לשכה ועוד לא יודעים גם את הציון שלך במבחנים. מעסיקים מעדיפים שיהיה להם כל הנתונים מול העיניים בשביל להחליט.
לצפיה ב-'הדרך ה"זריזה" יותר להתחיל לעבוד במגזר הציבורי'
הדרך ה"זריזה" יותר להתחיל לעבוד במגזר הציבורי
27/04/2018 | 18:30
1
51
היא בתקן של מילוי מקום שלא מצריך מכרז ארוך אלא הליך מכרזי קצר בהרבה, ומתפנים תקנים כאלה במשך כל השנה. אבל, גם בשביל לגשת למכרז כזה צריך כבר להיות אחרי ההסמכה (למעט במקרים מאוד נדירים).
משרה כזו היא זמנית, אף אחד לא יבטיח שתוכל להישאר אח"כ, אבל יהיה קל יותר (לדעתי) להתקבל למשרות במגזר הציבורי אח"כ.
אני מצטרפת למה שכתבה lol65 שעדיף להתחיל לבדוק את זה אחרי המבחנים בכתב. ממילא יהיה לך עוד זמן אחרי המבחנים בכתב, ולפני המבחנים בע"פ וההסמכה.
לצפיה ב-'נראה לי שאין יותר מבחנים בעל פה'
נראה לי שאין יותר מבחנים בעל פה
28/04/2018 | 01:29
42
למיטב ידיעתי, יש עכשיו רק מבחן אחד בכתב, שאורך כל היום, וזהו.
אגב, היה לפני כ-3 שנים שינוי, ועכשיו יכולים לגשת למכרזים גם מתמחים שמסיימים את ההתמחות כשהמכרז נפתח, אבל עדיין לא הוסמכו. המועמדות שלהם כמובן על תנאי עד שיבחנו.
לצפיה ב-'לרוב אין בעיה להתחיל כבר לחפש לפני הבחינות'
לרוב אין בעיה להתחיל כבר לחפש לפני הבחינות
02/05/2018 | 01:52
33
קח בחשבון שזה משהו שתצטרך לעבור אז זה יהיה בסוג של התניה...

לצפיה ב-'שאלה בדיני עונשין'
שאלה בדיני עונשין
23/04/2018 | 00:21
1
30
האם בסע' 384 בדיני עונשין מדובר בעבירה התנהגותית, כי הרי אין נסיבות, וחשבתי את הנסיבות והפרשנות לקחת מסע' 383? האם זה נכון לפעול כך?
לצפיה ב-'אני מניחה שגולשי הפורום אינם מכירים בעל פה את פקודת העונשין'
אני מניחה שגולשי הפורום אינם מכירים בעל פה את פקודת העונשין
24/04/2018 | 01:04
24
אני מציעה לכתוב את שאלתך מחדש עם ציטוטי הסעיפים המאוזכרים, וסביר להניח שינסו לסייע לך.
לצפיה ב-'התמחות'
התמחות
23/04/2018 | 20:13
43
היי,

אני מתחילה התמחות בספטמבר 18.
קיבלתי היום תוצאת מבחן מועד ג בקורס האחרון שלי לתואר ונכשלתי. מה עושים במקרה כזה? האם אני יכולה להתחיל את ההתמחות בכל מקרה?
לצפיה ב-'מכללה'
מכללה
17/04/2018 | 13:08
2
83
שלום לכולם
אשמח לקבל עזרה ממביני עניין.
נרשמתי ללימודי משפטים (קודם מכינה) באקדמית אונו
האם זה מקום נחשב כמוסד לימודים שמעריכים את הבוגרים שלו בשוק העבודה?
האם הרמה שם גבוה?
חשוב לי לדעת כי אני בן42 ואסיים את התואר בגיל 46 והייתי רוצה לדעת שעשיתי צעד נכון

תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'לא רוצה לאכזב'
לא רוצה לאכזב
19/04/2018 | 00:49
73
אבל בגדול המכללה הזו לא ממש נחשבת בשוק העבודה. יחד עם זאת, בהתחשב בגיל שלך, אני מניחה שיש לך עוד דברים בקורות החיים ויש גם סיבה מובנת לבחירה ללכת ללמוד דווקא שם (עבודה במשרה מלאה, אולי משפחה), ואז אולי מעסיקים פוטנציאלים יסתכלו אחרת על מוסד הלימודים שלך.
לצפיה ב-'המקומות הגדולים האלה מרגישים לי כמו פס ייצור'
המקומות הגדולים האלה מרגישים לי כמו פס ייצור
02/05/2018 | 01:56
34
אז אני פחות מתחברת, לדעתי עדיף במיוחד בגילאים כאלה כקריירה שניה מקומו ששמים דגש על היחס האישי. אני מכירה את המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן ששמים שם דגש על תמיכה אקדמית מעולה וגם עוזרים עם הכוון תעסוקתי שזה בהחלט משהו שצריך לחשוב עליו
לצפיה ב-'מכללה'
מכללה
18/04/2018 | 08:03
40
שלום לכולם
אשמח לקבל עזרה ממביני עניין.
נרשמתי ללימודי משפטים (קודם מכינה) באקדמית אונו
האם זה מקום נחשב כמוסד לימודים שמעריכים את הבוגרים שלו בשוק העבודה?
האם הרמה שם גבוה?
חשוב לי לדעת כי אני בן42 ואסיים את התואר בגיל 46 והייתי רוצה לדעת שעשיתי צעד נכון

תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'החלפת תחום לאחר ההתמחות'
החלפת תחום לאחר ההתמחות
07/04/2018 | 16:19
2
73
היי,

התחלתי להתמחות במגזר הציבורי בתחום הפלילי ועכשיו במבט של חצי שנה לאחר תחילת ההתמחות אני יכולה בוודאות לומר שהתחום לא מתאים לי. המתח שבהופעה בבית משפט, הבאלגן והתוכן המהותי עצמו שנראו לי בלימודים כמתאימים לי כעת מרתיעים. הייתי מעוניינת להחליף לתחום המסחרי שגם עניין אותי בלימודים, אך מטבע הדברים נאצלתי לבחור תחום אחד מהשניים.

יש לי חשש שבגלל ההתמחות שלי אהיה מקובעת ולא אצליח למצוא כעורכת דין תחום חלופי. האם עלי לחפש התמחות נוספת בתחום או שכבר לגשת למבחני הלשכה ולנסות את מזלי. אציין שאני באה מאוניברסיטה נחשבת אך הציונים שלי סבירים.
לצפיה ב-'אין צורך בהתמחות נוספת'
אין צורך בהתמחות נוספת
08/04/2018 | 02:20
56
תסיימי את ההתמחות, תעשי את הבחינות ותחצי את הגשר כשתגיעי אליו.
אין ספק שלא יהיה פשוט למצוא עבודה בתחום שאין לך שום ניסיון בו אפילו לא מההתמחות, וזה כנראה יקח זמן, אבל זה לא בלתי אפשרי.
יכול מאוד להיות שתצטרכי להתפשר בהתחלה על מקום העבודה והשכר ולעבוד במשרד יותר קטן ופחות מוכר, אבל שיהיה מוכן לתת לך את ההזדמנות, רק כדי לצבור ניסיון ש"יחפה" על תחום ההתמחות, אבל זה לא סוף העולם.
לצפיה ב-'כמו שכבר ענו לך לא צריך התמחות נוספת'
כמו שכבר ענו לך לא צריך התמחות נוספת
09/04/2018 | 00:03
48
בטח לא כשאת עוד חדשה בתחום. תתחילי קצת מלמטה בהתחלה אבל אם את חרומה אחרי מבחני הלשכה זו לא תהיה בעיה ללמוד תחום חדש.
לצפיה ב-'לימודי משפטים בגיל 45 , ריאלי ? '
לימודי משפטים בגיל 45 , ריאלי ?
05/04/2018 | 23:26
4
69
אני שוקל ללמוד משפטים.
אני בן 45 , אני מגיע מרקע תעסוקתי אחר מתחום המשפט.
בהערכה גסה אסיים בגיל 51 ואצטרך להיות עצמאי. זה ריאלי ? ...
לצפיה ב-'אם אתה חושב שתוכל להביא לקוחות, אז כן.'
אם אתה חושב שתוכל להביא לקוחות, אז כן.
06/04/2018 | 00:14
55
נניח ותעבור את משוכת ההתמחות. רק אתה יודע האם תוכל להיות עצמאי או לא. האם אתה מסוגל להביא לקוחות? האם אתה בנוי בזה? אלו שאלות שרק אתה יכול לענות עליהן.
לצפיה ב-'בהחלט אפשרי אם זה משהו שאתה באמת רוצה אז לא לוותר'
בהחלט אפשרי אם זה משהו שאתה באמת רוצה אז לא לוותר
09/04/2018 | 00:07
51
מה שכן כדי שזה ייהיה תואר הרבה יותר פרקטי מציעה לך ללכת על אחת המכללות הפחות גדולות כדי להנות מתמיכה אקדמית צמודה ויחס אישי יותר. יכול לבדוק מקומות כמו ספיר או במרכז האקדמי למשפט ועסקים, אני יודעת מחברים שלמדו שם והתברגו במשרדם איכותיים שיש להם הכוון תעסוקתי מצויין
לצפיה ב-'יש לי בן משפחה שסיים ללמוד משפטים בגיל 64'
יש לי בן משפחה שסיים ללמוד משפטים בגיל 64
09/04/2018 | 22:30
51
והתחיל התמחות שנה-שנתיים אחר כך. אם רוצים, השמיים הם הגבול. אל תתן לשום דבר בדרך לעצור אותך. כמו שליה כתבה כאן, במכללות קטנות כמו המרכז האקדמי תוכל לקבל הרבה יחס אישי ואולי גם הקלות מטעמי גיל (הארכת זמן במבחנים, שכתוב וכדומה).
לצפיה ב-'ברור שכן, אנשים גם הלכו ללמוד יותר מאוחר.. אין לזה גיל'
ברור שכן, אנשים גם הלכו ללמוד יותר מאוחר.. אין לזה גיל
07/05/2018 | 20:25
7
בטח משפטים.

מה שכן תהיה מוכן לקרוע תחת בשנים הראשונות להביא לקוחות.
לצפיה ב-'שאלה על התמחות בסוכנות היהודית'
שאלה על התמחות בסוכנות היהודית
05/04/2018 | 16:14
2
46
היי אנשים ואנשות. האם התמחות בלשכה המשפטית של הסוכנות היהודית נחשבת?
אשמח לכל אינפורמציה בעניין
לצפיה ב-'נחשבת לצורך מה?'
נחשבת לצורך מה?
06/04/2018 | 00:11
45
מה את רוצה לעשות בהמשך?
על פניו, נשמע כמו התמחות מאוד נשייתית שלא כ"כ ברור איזה דלתות תפתח לך לאחריה, אם בכלל. אם הרצון הוא לעבוד בעתיד בתחום המנהלי/ציבורי, אז אולי יש מקום לשקול את זה.
זו כמובן רק דעתי, ואני מודה שאני לא מכירה מישהו שהתמחה שם.
לצפיה ב-'לדעתי רק אתה רוצה לעסוק בתחום שקשור לתחום הציבורי ולסקטור'
לדעתי רק אתה רוצה לעסוק בתחום שקשור לתחום הציבורי ולסקטור
02/05/2018 | 01:57
לצפיה ב-'תואר שני '
תואר שני
23/03/2018 | 21:35
69
שלום,

אני שוקל להתחיל תואר שני מחקרי במשפטים בתל אביב. מה הקושי של התואר? האם גם בתואר שני יש תקנון? איך הציונים?

הבנתי שתנאי הקבלה כוללים חתימה של שני מרצים. כאחד שלא היה לו יותר מדי קשר עם המרצים, האם זו דרישה קשיחה או שניתן לבקש סתם ממרצים?

אשמח כמובן לשמוע תובנות נוספות על התואר!

לצפיה ב-'התמחות בפרקליטות'
התמחות בפרקליטות
22/03/2018 | 22:47
2
84
האם התחילו להחזיר תשובות לגבי קבלה להתמחות במועדי מרץ/ספטמבר 2019?

לצפיה ב-'לא יודעת אם התחילו'
לא יודעת אם התחילו
22/03/2018 | 23:15
1
68
אבל אני ממליצה גם להתקשר לברר.
כיאה לגוף ציבורי, הם נוטים לפשל בלהודיע דברים...
לצפיה ב-'במשרדים פרטיים כבר התחילו?'
במשרדים פרטיים כבר התחילו?
22/03/2018 | 23:19
72
היום זה לא היום בו כבר אפשר להודיע?
לצפיה ב-'סיוע קטן שיעזור המון(:'
סיוע קטן שיעזור המון(:
15/03/2018 | 15:57
1
107
היי לכולם, אני סטודנטית למדעי ההתנהגות ברופין בשנה ג'. אשמח ממש אם תוכלו לענות על שאלון קצרצר (נשבעת שהוא באמת קצרצר), זה ממש יעזור לי. תודה רבה!
לצפיה ב-'הקישור לא עובד'
הקישור לא עובד
16/03/2018 | 23:53
10
לצפיה ב-'לחוצה מריאיון'
לחוצה מריאיון
12/03/2018 | 20:31
3
136
היי.. עשיתי ריאיון בהרצוג היום ולא רמזו לי שום דבר.
אחריי הייתה חברה מהלימודים שאמרו לה שהתרשמו ממנה לטובה ולעוד חברה אחרת אמרו שידברו איתה.

האם זה אומר שלא התקבלתי ככל הנראה? :( 

אציין שהרגשתי דווקא שהיה לי אחלה ריאיון
לצפיה ב-'זה לא אומר כלום'
זה לא אומר כלום
13/03/2018 | 00:52
90
ואין לדעת.
אני יודעת שזה מורט עצבים, אבל תתאזרי בסבלנות.
לצפיה ב-'לדעתי לא מעיד על משהו אבל '
לדעתי לא מעיד על משהו אבל
09/04/2018 | 00:09
19
מקסימום אפשר לנסות לגשש אולי אם את מכירה שם מישהו :) 
לצפיה ב-'לא מעיד על כלום'
לא מעיד על כלום
09/04/2018 | 22:32
18
המתיני לתשובות וקווי לטוב. אולי עוד תופעי.
לצפיה ב-'התמחות במחלה המשפטית של רפא"ל'
התמחות במחלה המשפטית של רפא"ל
06/03/2018 | 19:25
1
176
אהלן,
קיבלתי זימון לראיון במחלקה המשפטית של רפא"ל.
רציתי לדעת האם מישהו כאן יכול להרחיב על ההתמחות ברפא"ל.
במה המחלקה המשפטית מתמחת, אופן העבודה, סיכויי הישארות והאם ההתמחות נחשבת לאיכותית?
לכל העונים תודה רבה.
לצפיה ב-'נשמע כמו משהו מאוד נישתי...'
נשמע כמו משהו מאוד נישתי...
08/03/2018 | 22:55
51
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום פסיכומטרי '
מחכים לכם בפורום פסיכומטרי
04/03/2018 | 13:25
5

חוזרים לפעילות עם מנהל מצוין בפורום המוקדש לאחת הבחינות הקשות והמאתגרות - בחינת הפסיכומטרי
בפורום, שיהווה סוג של "קבוצת תמיכה" לנבחנים, יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים, יועלו טיפים ללמידה ושאלות מאתגרות, וכן יהיה ניתן להתלבט בכל הקשור ללימודים גבוהים.
היכנסו עכשיו לפורום פסיכומטרי

לצפיה ב-'להתחיל ללמוד בגיל 34 ולפרוס את הלימודי משפטים'
להתחיל ללמוד בגיל 34 ולפרוס את הלימודי משפטים
26/02/2018 | 18:20
1
89
שלום,

אם אני עובד כמתכנת ועובד , וחושב להמשיך לימודי ערב במשפטים עם אפשרות פריסה לאט לאט... האם גיל 40 יכול לשחק תפקיד כעו"ד כמו היי טק?

בתודה,
אלירן.
לצפיה ב-'קרא את תשובתי לאחד האשכולות למעלה'
קרא את תשובתי לאחד האשכולות למעלה
09/04/2018 | 22:34
15
גיל זה רק מספר. אל תתן לפרט פעוט כזה להסיט את עיניך מהמטרה :)
לצפיה ב-'עבודה באמצע לימודים למבחני לשכה'
עבודה באמצע לימודים למבחני לשכה
26/02/2018 | 12:16
1
97
היי אני מסיימת עכשיו התמחות ואני עוד מעט מתחילה קורס הכנה למבחני לשכה. האם ניתן לשלב עבודה תוך כדי או ששוברים חסכונות על הקורס/שכירות למשך 3 חודשים?

לצפיה ב-'בעיתי מאוד לעבוד בתקופה הזו'
בעיתי מאוד לעבוד בתקופה הזו
01/03/2018 | 22:57
82
בטח בהיקף שיאפשר תשלום שכירות והוצאות שוטפות.
זה לא בלתי אפשרי, אבל לא פשוט ותלוי במשמעת העצמית שלך ונתונים אישיים אחרים.
לצפיה ב-'שוקל ללמוד משפטים, איזה מכללה כדאי שערי מדע ומשפט או נתניה?'
שוקל ללמוד משפטים, איזה מכללה כדאי שערי מדע ומשפט או נתניה?
26/02/2018 | 09:28
1
97
שלום,
אני מעל 30+ עובד בתור מתכנת אתרים אבל שוקל להמשיך ללמוד משפטים כי מאוד מעניין אותי בשביל הנדל"ן ובמטרה להתעסק בזה בעתיד ועוד... אמור לעשות מכינה של 30+ קודם... האם ממליצים על משפטים? איזה מכללה כדאי שערי מדע ומשפט או נתניה או קרית אונו?

בתודה,
אלירן.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/02/2018 | 10:34
119
השאלה אם כדי משפטים היא שאלה שתלויה באופן סובייטקיבי בכך. האם תאהב את זה? האם זה יעזור לך להתפתח? בהיבט הזה אין תשובה מתאימה ומספקת שמישהו יכול לתת לך.

לגבי לימוד משפטים, בניגוד למה שנהוג לחשוב הכשרה משפטית היא לא קלה. אם תבחר בתואר באוניברסיטה תאלץ לעשות הקרבה מסוימת ולוותר על עבודה במשרה מלאה, אך התגמול הוא במציאת התמחות נחשקת וסיכויי מעבר גבוהים יותר בבחינות הלשכה. אם תלמד במכללה במיוחד מאלו שציינת, הלימודים יחסית קלים ומאפשרים לעבוד תוך כדי, אבל הסיכויים למציאת התמחות טובה + מעבר מבחני לשכה הרבה יותר נמוכים. שלא תבין לא נכון - זה לא שחור או לבן, אבל לרוב זה המצב.

לדעתי, תחשוב טוב אם אתה רוצה לעבור שוב תהליך של הכשרה נוספת בגיל שלך. מבחינת שכר, אני מניח שייקח לך כמה שנים עד שתצליח לחזור לתנאים שהגעת אליהם מוותק העבודה הקודמת שלך.

המכללות שציינת הם מאוד מאוד לא טובות בלשון המעטה. רבים מהבוגרים של התארים האלו לא עוברים את מבחני הלשכה. אתה יכול לחפש באינטרנט אבל אם אני לא טועה אחוזי המעבר של המוסדות האלו נעים בין 15 ל-20 מתוך כמה מאות. אני חושב שקריית אונו הכי נחשבת, אחר כך שערי משפט ואז נתניה, אבל לא לגמרי בטוח.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

DRSI Law Office
הגירה, ויזה ואזרחות בחו"ל
פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום קניין רוחני ופטנטים
פורום ירושה, עיזבון ואפוטרופסות
פורום עיזבון ואפוטרופסות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה