לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93889,388 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

לצפיה ב-'לימודי משפטים במכללה למנהל'
לימודי משפטים במכללה למנהל
25/03/2019 | 13:47
1
30
החלטתי שאני מעוניין ללמוד משפטים.
בן 30, עבדתי כמנהל ארכיב בבנק כמה שנים טובות.
ממוצע הבגרויות שלי 70 ואני ללא פסיכומטרי מה שכבר פוסל אותי מלהיתקבל לאוניברסיטת תא.
האופציה הבאה שלי היא מכללה למנהל. ראיתי שאחוז המעבר במבחני לשכה זה 50 אחוז. שבייחס לשער המכללה זה עוד סביר.
רציתי לשמוע דעתכם לגבי המכללה?

מניסיונכם יש דרכים לזכות במלגות?
לצפיה ב-'המכללה למנהל'
המכללה למנהל
09/04/2019 | 02:34
13
נחשבת אחת משתי המכללות המובילות יחד עם הבינתחומי, לכן אם לא אוניברסיטה ולא הבינתחומי, זו הבחירה המתבקשת הבאה אם מתאים מבחינת מיקום ומערכת שעות.
לצפיה ב-'טפסים לביטוח לאומי'
טפסים לביטוח לאומי
12/03/2019 | 16:45
25
בשעה טובה סיימתי התמחות.
התחלתי לחתום בלשכה ובמקביל הגשתי תביעה ליטוח לאומי.
ניתן להגיש כמכתב סיום עבודה את מכתב גמר ההתמחות שהמאמן חתם עליו?
לצפיה ב-'אישור התמחות במשרד פרטי'
אישור התמחות במשרד פרטי
11/03/2019 | 15:55
34
כמה זה קריטי להוציא אישור התמחות בזמן?
אסביר את כוונתי.. נניח שאני מתחילה התמחות במרץ, ואני לא מקבלת אישור התמחות עד אפריל אז בהנחה שזה לא יחול רטרואקטיבית, לא ייחשב לי חודש מרץ כחודש של התמחות, אבל אני שואלת רק מנקודת המבט של המשרד שאצלו אני עתידה להתמחות (משרד פרטי גדול). כמה זה קריטי לו שאוציא אישור התמחות כבר בשבוע הראשון שלי שם? האם יעיפו אותי מההתמחות אם אוכל להוציא אישור התמחות רק חודש לאחר מכן? (למשל, כי יהיו חסרים לי יותר משני ציונים וכדומה).. ממש אודה לכל פיסת מידע בעניין הזה.. 
לצפיה ב-'זהירות! מי שנרשם למכללה, שם כספו וזמנו על קרן הצבי.'
זהירות! מי שנרשם למכללה, שם כספו וזמנו על קרן הצבי.
10/03/2019 | 09:03
40
וזאת נוכח אחוזי המעבר הנמוכים של בוגרי המכללות בבחינת ההסמכה של הלשכה. כל מה שמעניין את המכללות, זה שהקופה שלהם תדפוק טוב.

חבל על הזמן שלכם ועל הכסף הרב שתשקיעו בלימודים שירדו לטימיון. מנעו מעצמכם מפח נפש עצום בסוף הלימודים. 

לצפיה ב-'האם נבחן בבחינות הלשכה זכאי להבטחת הכנסה?'
האם נבחן בבחינות הלשכה זכאי להבטחת הכנסה?
04/03/2019 | 19:28
1
30
לפי אתר הביטוח הלאומי מי שלומד כאמור אינו זכאי בתקופה של חודשיים טרם הבחינה. אם אני מצהיר שאיני עובד בשל הכנה לבחינות לשכת עוה"ד בתקופה ארוכה יותר מחודשיים אני זכאי עבור אותה תקופה עד למועד של חודשיים לפני הבחינה?

תודה רבה לעונים,
לצפיה ב-'כן.'
כן.
10/03/2019 | 09:04
7
לצפיה ב-'בחירת מכללה ללימודי ערב ב משפטים'
בחירת מכללה ללימודי ערב ב משפטים
26/02/2019 | 23:14
36
שלום לכולם. אני החלטתי ללמוד תואר א' במשפטים כתוספת למקצוע שלי, והיות ואני עובד משרה מלאה אני חייב לבחור תכנית לימודי לילה. היו לי פגישות יעוץ ב-4 מכללות, ונראה לי שנשארתי עם 2 אפשריות - שערי משפט בהוד השרון, והקריה האקדמאית קרית אונו. אחד השיקולים הוא ריכוז ימי הלימוד ל-2 מפגשים שבועיים ושני המוסדות האלה עונים על קריטיריון זה. השאלה שלי, אם מישהו יכלול לתת לי חוו"ד לגבי 2 המכללות מבחינת איכות ורמת הלימוד, המרצים וכו'? כל מידע מניסיון אישי יעזור לי להחליט......

בברכה
לצפיה ב-'צריך מישהו שיעזור לי עם כמה שאלות בדיני עונשין'
צריך מישהו שיעזור לי עם כמה שאלות בדיני עונשין
26/02/2019 | 12:07
27
אשמח עם תצרו איתי קשר פה או בטל' 0559184696
לצפיה ב-'סדנאות גיוס עובדים בלינקדאין '
סדנאות גיוס עובדים בלינקדאין
23/02/2019 | 22:00
23
הי לכולם
לינקדאין היא רשת חברתית מקצועית המשמשת אותנו ליצור קשרים עסקיים עם בעלי תפקידים וחברות מרחבי העולם כולו. 
בלינקדאין מעל  ל 420 מליון משתמשים המנצלים את שלל האפשרויות לקידום אישי ועסקי באמצעות פרסום קורות חיים והדגשת כישורים, הצגת תעודות, המלצות, הצטרפות לקבוצות, הקמת דפים עסקיים ופרסום מאמרים לטובת יצירת קהילה. 
סדנאות גיוס עובדים בלינקדאין למי שמעוניין ליחצו על הלינק המצורף 
לצפיה ב-'בזכות מידע מ"גלובס" אפריל 2002 ...'
בזכות מידע מ"גלובס" אפריל 2002 ...
04/02/2019 | 23:50
36
חיפשתי מידע על פרקליטת מחוז מרכז אזרחי בגלל דחיית בקשת ערעור בבית המשפט העליון היום על ידי הרשם גולדשטיין בגלל אי תשלום אגרה. 8529-18  . מצאתי בגלובס כתבה שכותרתה "מחוץ לתחום לשופטי העליון" על ניגודי ענינים שהוצהרו על ידי השופטים. ולמדתי הרבה. ((השופט אנגלרד הצהיר על ניגוד ענינים עם משרד עו"ד אדרת למשל)). בקיצור.."הדס מגן...מיום 21.4.02". מעניין.
לצפיה ב-'המלצתכם על קורס הכנה למבחני נציבות שירות המדינה'
המלצתכם על קורס הכנה למבחני נציבות שירות המדינה
18/12/2018 | 12:45
60
אני מעוניינת לקחת קורס הכנה למבחני נציבות שירות המדינה (משפטנים) ואשמח לשמוע המלצות מנסיון אישי על מכון טוב שנותן קורס הכנה כזה. תודה לכולם 
לצפיה ב-'דרושים מתנדבים לקויי למידה בבקשה( מתחננת)'
דרושים מתנדבים לקויי למידה בבקשה( מתחננת)
14/12/2018 | 21:30
36
היי חברים,
שמי קגנוביץ' ג'ני ואני סטודנטית לפסיכולוגיה וחינוך. במסגרת התואר שלי אני משתתפת במחקר וזקוקה נואשות לנבדקים בעלי לקות למידה.
אני פונה אליכם בבקשה למלא את השאלון המצורף. כן אני יודעת שאתם מאוד עסוקים ואתם בטח אומרים לעצמכם " אין לי זמן וכח לשטויות האלו" או " בטח מישהו אחר ימלא, לא נורא אם אני לא אמלא" אז לא. יש מעט מאוד מתנדבים ואני צריכה כל אחד ואחד מכם . בבקשה תעזרו לי. למה לעזור לי?? סתם בשביל לעשות משהו טוב בשביל מישהו היום.
אני מודה מכל הלב לכל מי שנגעתי לו בלב:)
https://goo.gl/forms/EM91cFnW7C51Flat2
לצפיה ב-'אין ברירה אחרת.'
אין ברירה אחרת.
03/12/2018 | 10:38
1
135
יש לי בעיה עם הכמותי בפסכימוטרי. רק שיהיה ברור
מילולי 142
אנגלית 145
כמותי 102
קיבלתי במועד האחרון 643
לפני כן הציון היה 635.
לא מתכוון לגשת פעם שלישית.
זה דופק לי את כל הציון. אני לא מצליח מעבר לזה , כי מבחינת מספרים אני חושך.

עכשיו אני רוצה להתקבל ללימודי משפטים ואין לי ברירה אלא ללכת על מכללה. אני מת"א. האופציות שיש לי הן אונו , המרכז למשפט ועסקים ואולי גם פרס....נתניה קצת רחוק אז היא ישר נפסלת.

מה אתם הייתם עושים במצבי ?
לצפיה ב-'מעל פסיכומטרי 600 יש לך עד 100% מלגה'
מעל פסיכומטרי 600 יש לך עד 100% מלגה
03/12/2018 | 23:22
98
במרכז האקדמי למשפט ועסקים, ידעת? בכל מקרה ממליצה לך לברר עוד על הלימודים שם ועל התואר LL.B במשפטים. ממה שאני מכירה היחס לסטודנטים טוב ויש לך למי לפנות, אתה לא מרגיש שזרקו אותך למים ושאתה צריך להסתדר בכוחות עצמך. 
לצפיה ב-'עוזר הוראה במשפטים'
עוזר הוראה במשפטים
07/11/2018 | 17:19
2
95
שלום רב,
רציתי לשאול איך ואיפה ניתן לחפש משרות של עוזר הוראה?
תודה רבה.
לצפיה ב-'הכי טוב - על לוחות המודעות בפקולטות למשפטים'
הכי טוב - על לוחות המודעות בפקולטות למשפטים
09/11/2018 | 09:46
1
80
ואפשר גם לפנות באופן יזום למרצים שהיית מעוניינת לעבוד איתם, אולי זה יעבוד.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
09/11/2018 | 10:06
19
לצפיה ב-'מעבר - מפלילי ולקניין רוחני'
מעבר - מפלילי ולקניין רוחני
05/11/2018 | 11:34
2
77
היי האם המעבר מהתמחות במשפט פלילי לתחום של הקניין הרוחני הוא אפשרי מיד לאחר ההתמחות?
לצפיה ב-'אני תחת הרושם שמיד אחרי ההתמחות כל מעבר הוא אפשרי'
אני תחת הרושם שמיד אחרי ההתמחות כל מעבר הוא אפשרי
09/11/2018 | 09:49
66
לא עשיתי את זה בעצמי אז ההנחה לא מבוססת על ניסיון אישי אבל מסביבי עשו זאת לא מעט.
מציעה ללמוד את ההלכות המרכזיות וכו' בקניין רוחני לפני ראיונות עבודה.
לצפיה ב-'בטח שאפשר'
בטח שאפשר
13/11/2018 | 08:48
49
ההתמחות זה רק ההתחלה של הקריירה... תתחיל לצבור ניסיון במשרד קטן המתמחה בתחום ותלמד אותו.
לצפיה ב-'אשמח לעזרה פליז '
אשמח לעזרה פליז
29/10/2018 | 21:16
59
היי אשמח לעזרה  במענה על שאלון כ7 דקות גג שמיועד לאנשים בזוגיות או נשואים אנחנו שתי סטודנטיות לפסיכולוגיה ובמסגרת התואר עורכות מחקר בנושא דימוי עצמי איכות שינה ושביעות רצון מחיי נשואין/זוגיות. השאלון נפתח בדפדפן אקספלור 
מודות לכם על שיתוף הפעולה 

לצפיה ב-'משפטים- דו חוגי או עם תואר שני?'
משפטים- דו חוגי או עם תואר שני?
07/10/2018 | 11:05
2
139
היי.
יש שני תחומים מרכזיים שמעניינים אותי: משפטים, ומדע המדינה.
עכשיו יש לי שתי אופציות שנשמעות מעניינות:
1. דו חוגי בעברית של שניהם.
2. מסלול בבר אילן- תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדע המדינה *במקביל*.

היתרון לעברית (לפי מה שהבנתי) זה שהיא נחשבת יותר, ואולי ללמוד מדעי המדינה בירושלים זה אפקטיבי יותר (קרוב לכל רשויות המדינה).
מצד שני תואר ראשון ושני ביחד נשמע שווה יותר מדו חוגי.

מה דעתכם? :)
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
11/10/2018 | 17:11
97
השאלה היא מה השאיפה? אם אתה רוצה לעבוד בתחום הבינ"ל, תואר ראשון במדעי המדינה יעזור לדעתי יותר, אבל זו רק תחושה. מצד שני, במגזר הציבורי אפשר להגיע לעיסוק הזה גם בלי תואר במדעי המדינה (לא ראשון ולא שני), אבל תואר כזה מן הסתם יתן לך יתרון, ויכול גם לתת לך גם תוספת למשכורת...
לדעתי גם נכון שהעברית נחשבת יותר במשפטים, אבל אני הייתי לוקחת את זה בחשבון בעיקר אם הייתי מתכננת על מקום התמחות תחרותי במיוחד (שוב, במגזר הציבורי שהוא לא העליון - ואולי אפילו לא שם - אני לא חושבת שיש המון הבדל בין מישהו שיש לו ממוצע טוב מהעברית או מבר אילן, גם כמישהי שמיינה וראיינה מועמדים להתמחות).
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
13/11/2018 | 08:47
34
האוניברסיטה העברית הרבה יותר נחשבת ותביא אותך יותר רחוק.
תואר שני ניתן להשלים בפרק זמן קצר יחסית של שנה בהמשך.

אני הייתי הולכת לעברית בלי ספק.
לצפיה ב-'עבודה אחרי ההתמחות'
עבודה אחרי ההתמחות
21/09/2018 | 22:47
2
143
קצת אוף טופיק אבל אנסה.

אני עוד מעט מסיים את ההתמחות במגזר הציבורי, ומטבע הדברים אצטרך לחפש עבודה כעורך דין.

איך בדיוק עושים את זה? האם אפשר לחפש לפני שעוברים את מבחני הלשכה?
כדאי לפנות למשרדים גם אם הם לא מפרסמים משרות בתחום שאני רוצה?
לצפיה ב-'לחפש תמיד אפשר אבל מי יקבל לעבודה כעו"ד מישהו שאיננו עו"ד?'
לחפש תמיד אפשר אבל מי יקבל לעבודה כעו"ד מישהו שאיננו עו"ד?
22/09/2018 | 22:02
97
הלוא לפני שתעבור את מבחני הלשכה ותקבל הסמכה, אינך עו"ד.
יותר טוב שאת הזמן בין ההתמחות והבחינות תשקיע בלימודים. זה מה שכולם עושים, גם מי שיודע שהמקום בו התמחה מובטח לו.
לצפיה ב-'חיפוש עבודה אחרי התמחות'
חיפוש עבודה אחרי התמחות
15/10/2018 | 23:17
84
בזמנו כשאני הייתי לקראת סיום (למדתי במרכז האקדמי ברמת גן), היועצת הכוון תעסוקתי שלנו המליצה לי לחפש לקראת סוף ההתמחות במקביל ללימודים לבחינות לשכה. ככה הכל עדיין טרי מהלימודים ולא צריך להתכונן יותר מדי לראיונות, והאמת שזה הוכיח את עצמו. בכל מקרה לפני 3 שנים זה היה מקובל כן לחפש עבודה לפני מבחני לשכה 
לצפיה ב-'משפטים או מנהל עסקים'
משפטים או מנהל עסקים
29/08/2018 | 23:14
2
120
אם אני רוצה להשתלב בעתיד במשרות כמו בעיריה או משרדי ממשלה או גופי ביטוח כדאי לי ללמוד משפטים או מנהל עסקים משום שהבנתי שמנהל עסקים זה תואר מאד כללי אולם משפטים חוץ מזה שזה נותן עיסוק בעריכת דין זה נותן גם השתלבות בעוד תחומים. אז מה מומלץ?
לצפיה ב-'משפטים בשילוב עם מדעי המדינה'
משפטים בשילוב עם מדעי המדינה
30/08/2018 | 00:44
59
לצפיה ב-'משפטים ומנע"ס עם התמחות במימון'
משפטים ומנע"ס עם התמחות במימון
03/09/2018 | 20:51
74
יש לי חבר שלומד את זה במרכז האקדמי למשפט ועסקים וגם מתכוון להשתלב אחר כך בתחום הביטוח ושוק ההון.
לצפיה ב-'בחינות לשכה'
בחינות לשכה
23/08/2018 | 15:33
119
היי,

שאלתי היא האם ניתן להירשם לבחינות הלשכה כאשר נשאר עוד מבחן להשלים?
כלומר, השלמתי שנת התמחות מלאה אבל נשאר לי מבחן להשלים. אוכל להירשם למבחני לשכה תוך הבטחה שעד מועד הבחינה יהיה לי ציון במבחן?

תודה,
לצפיה ב-'התמחות'
התמחות
08/08/2018 | 11:24
2
197
היי,
שואלת בשביל חברה שנקלעה לסיטואציה.
היא נכשלה במבחן בקורס חובה אחרון ואמורה להתחיל את התתמחות בחודש ספטמבר. 
האוניברסיטה טוענת כי לא מוכנה להנפיק אישור התמחות כיוון שלא השלימה את חובות השמיעה שלה (למרות שהנוכחות בקורס איננה קיימת).
כידוע לי, ניתן להתחיל את ההתמחות כאשר חסרים 2 ציונים, ולמיטב הבנתי - מקרה זה נופל בגדרי הסעיף המצביע על כך.
האם למישהו קרה מקרה/מכיר מישהו כזה שנכשל וקיבל בכל זאת אישור להתחיל ההתמחות (וכמובן להשלים את המבחן..) אודה לכל עזרה, זה ממש דחוף!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
09/08/2018 | 14:19
99
היי, אני אישית לא מכיר אנשים שזה קרה להם, אבל כן שמעתי על מישהו שנשאר לו לעשות מבחן, אבל יש שתי סיבות שעלולות להצביע על כך שהצדק עם המזכירות במקרה שציינת: מדובר בקורס חובה, ואולי ה"הקלה" הזאת היא לא בקורסי חובה, והעניין האחר הוא שהיא נכשלה ולא שלא ניגשה למבחן ואולי גם לזה יש משמעות.

הכל מהשערה שלי, אין לי באמת מושג, והייתי ממליץ פשוט לעמת את המזכירות עם ההוראה הזו שניתן להתחיל התמחות ללא שני ציונים (שלמען האמת אני לא יודע מה מקורה). בכל מקרה, הסיכוי שמישהו שחווה את הסיטואציה או מכיר מישהו שחווה אותה יענה לך בפורום הזה נמוכה, בוודאי בהתחשב בכך שציינת שזה דחוף. הייתי פשוט שואל אנשים ממקום הלימודים שבו זה קרה.

בהצלחה, ומקווה שהדברים יסתדרו
לצפיה ב-'אפשר פשוט לנסות להתקשר ללשכת עורכי הדין'
אפשר פשוט לנסות להתקשר ללשכת עורכי הדין
09/08/2018 | 20:19
74
בזמנו הייתה שלוחה ייעודית לטיפול בענייני מתמחים, יתכן ששם יוכלו לעזור.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום גירושין
פורום גירושין
פורום ירושה עיזבון ואפוטרופסות
פורום ירושה ועיזבון
חרמון חקירות - משרד חקירות פרטיות
חרמון חקירות- חוקים עבורך

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה