לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
97589,758 עוקבים אודות עסקים

פורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

לצפיה ב-'|מ'
29/03/2020 | 14:41
3
לצפיה ב-'כליאת הקופים במעבדות המחקר של ספרא בקמפוס....'
כליאת הקופים במעבדות המחקר של ספרא בקמפוס....
20/03/2020 | 09:20
3
4
והטלת העוצר הלילה על כל אזרחי המדינה.     יש מכנה משותף.....ומצאנו את זה בגוגל.....כשהקלדנו את שמה של היועצת המשפטית של הכנסת סומפולינסקי בגוגל. יש קשר משפחתי לאלישבע סומפולינסקי?
לצפיה ב-'מחלת-קופים מסתורית בברזיל....'
מחלת-קופים מסתורית בברזיל....
20/03/2020 | 09:22
2
1
לא זוכה לכותרות גדולות....
לצפיה ב-'"סומפולינסקי" השם המפחיד ביותר מאז פרנקנשטיין...'
"סומפולינסקי" השם המפחיד ביותר מאז פרנקנשטיין...
20/03/2020 | 09:25
1
2
ואין מודיעין בכלל
לצפיה ב-'"רצח דני כ"ץ" הפרשה חוזרתתתתת'
"רצח דני כ"ץ" הפרשה חוזרתתתתת
20/03/2020 | 09:32
בזכות כנסת ישראל
לצפיה ב-'עזרה קצרה בסוגיה משפטית ...'
עזרה קצרה בסוגיה משפטית ...
07/03/2020 | 00:16
22
ח"כ מסויים קידן הצעת חוק האומרת כי יש להמית כלבים הנמצאים בהסגרים יותר מ 12 חודשים וטרם אומצו . חברי כנסת מטעם מפלגת כח לחיות הידועים בתור מקדמי זכויות בע"ח לא נכחו בכנסת משום שהשתתפו בכנס בנושא בע"ח שהתקיים באותו הזמן ולא עודכנו על הצעת החוק המדוברת. בנוסף , הישיבה בה נחקק החוק ארכה כשעה וחצי בלבד וחברי הכנסת קיבלו את החומר הרלבנטי להצעת החוק שעתיים בלבד לפני הדיון.
איזה עיקרון נפגע במקרה זה ?
לצפיה ב-''
29/02/2020 | 17:18
17
בחורה זו.. פסכופטית בת עוולה מתעללת בילדים קטנים פדופלית ומטרידה!!! מכפישה את הוריהם עושה שיימניג ברשתות וכו' זהרו ממנה מפלצת עם בעיה בראש גרה בבאר יעקב הדרור 6 מניסיון אישי תקפה אותי באיומים על חיי זהרו מהטורפת הזו איילת ששון איילת עברה הטרדה מינית קשה הרסה למשפחתי את החיים ועוד משפחות בארץ מכירים אותה איפה שצריך ילדיי ניסו להתאבד בגללה גרמה להם לנזק נפשי עצום גרמה להם לחרדות ולא יצאו מהבית שנים לאחר איומים שלה ובני משפחתה העסקים של המשפחה הפדופלית עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב אח ברק ששון הדרך הנכונה נדלן תחשבו אם אתם רוצים לעזור לעסקים של פדופלית מוכרת למשטרה
לצפיה ב-'"נפלאות התבונה" = מהיכן מגיע המידע למקלדת שלנו?...'
"נפלאות התבונה" = מהיכן מגיע המידע למקלדת שלנו?...
23/02/2020 | 19:25
2
11
אנחנו מקלידים בשתי הידיים בשונה מהכתיבה ביד אחת בעבר.    אם כך....יש לנו מוח אחד  שרק מקליד מבלי לחשוב והשני...הרגיל. היום היה לי המון מידע וכתבתי הרבה ברשת. ושאלתי את עצמי..מהיכן מגיע המידע הזה. ובכן התברר לי כנראה שיש תגובה לעתירה לבג,ץ של הממשלה...תגובה שניתנה על ידי עו"ד פרטי....פרופ רון שפירא...שאביו היה חלק מוועדת החקירה של אסון המסוקים ונפטר בפתאומיות בגיל 65.      לטענתי..."הוא מציץ מאחורי התגובה של בנו לעתירה" והוא שאיפשר את העברת המידע על "מיקי כ"ץ" ממצפה-נטופה...חלל צה"ל מאסון המסוקים  (("שלומית בונה סוכה" ראה שלומית בברית החדשה)) =- ורק עכשיו נזכרתי שהייתי בהלוויה שלו במצפה נטופה...מי האמין....שמדובר ביישוב "לדתיים בלבד" שבו מתגורר המזכיר הצבאי של שר הבטחון. רק באגדות יש סיפורים כאלה
לצפיה ב-'ההודעה שלי בפורום "שירה ופרוזה" מאוד משמעותית.'
ההודעה שלי בפורום "שירה ופרוזה" מאוד משמעותית.
23/02/2020 | 19:29
1
5
אנא הכנסו לפורום הזה..... עכשיו כשיודעים שמי שאחראי למסר הזה הוא....נשיא בדימוס של בית משפט וחבר וועדת החקירה לשעבר....שליבו לא עמד לו....בהיות הדברים כה נוראים
לצפיה ב-'"הבונים החופשיים" שולטים בהמון ארגונים...'
"הבונים החופשיים" שולטים בהמון ארגונים...
23/02/2020 | 19:31
6
השם השני שלהם כנראה זה.....הסתדרות
לצפיה ב-'סמינריון במשפטים - איך מתחילים'
סמינריון במשפטים - איך מתחילים
05/01/2020 | 12:40
29
אני חייב להתחיל לכתוב את הסמינריון במשפטים
האם למישהו יש עבודה סמינריונית לדוגמא, שתיתן לי ערך מוסף ורוח במפרשים, על מנת שאוכל ללמוד ולהבנות ממנה?
ראיתי ב https://acadelist.co.il/ כמה עבודות
הם גם יכולים לעזור בתשלום, שוקל לפנות אליהם
לצפיה ב-'קורס מבוא למשפט ולדיני עסקים באוניברסיטה הפתוחה'
קורס מבוא למשפט ולדיני עסקים באוניברסיטה הפתוחה
24/09/2019 | 23:27
1
39
שלום,

אני סטודנט בחשבונאות ולצערי אני חייב לעשות את הקורס שהוזכר בכותרת (זה קורס משפטים בערך) כי זה קורס חובה, עשיתי את הבחינה ולצערי נכשלתי (בציון מאוד מאוד נמוך), אתר הקורס שלהם הוא סוג של אדיש כזה, לא נותנים הסברים בצורה מעמיקה, לא מסבירים איך ללמוד נכון, טיפים וכ'ו.
קיבלתי ספר של קובץ חקיקה, ספר חוקים כזה, הבעיה היא שזה ספר מאוד גדול ועבה (567 עמודים) ואני לא יודע איך אני אמור לזכור את כל החוקים (למרות שמותר להביא את הספר לבחינה עצמה אבל עדיין, הזמן מוגבל), ולא רק זה, אני גם צריך לנתח כל חוק וחוק בשביל להבין בדיוק מה החוק אומר, מכיוון שהעברית בספר היא ברמה גבוהה יחסית כך שיש לא מעט מילים שאני מתרגם כל פעם.

בינתיים המועד ב' זה בעוד חודש וחצי, אבל עדיין, אני לא יודע איך ללמוד לזה, בקצב הזה אני גם איכשל במועד ב'.
אשמח בבקשה להצעות, כיוון וכ'ו. המטרה שלי היא לא רק לעבור, אלא גם להוציא ציון כמה שיותר גבוה.

תודה רבה :)
לצפיה ב-'קורס באוניברסיטה הפתוחה'
קורס באוניברסיטה הפתוחה
27/09/2019 | 17:18
48
את התואר הראשון שלי במשפטים לא עשיתי בפתוחה, אבל עשיתי שם כמה קורסים אח"כ בנושאים שממש לא היו מוכרים לי. דווקא ההתרשמות שלי הייתה שאתרי הקורסים רציניים ושיש למי לפנות בשאלות.  
בקורסים שאני עשיתי היו מפגשי הנחיה - מקוונים או פיזיים (ואם הם פיזיים אז העלו צילום שלהם לאתר). זה מאוד עוזר ללמוד ולמקד את תשומת הלב בחלקים החשובים. אם יש לך כאלה באתר מאוד כדאי לצפות בהם.
בטח גם יש אפשרות ליצור קשר עם המרצים של הקורס בפורומים של הקורסים באתר או בטלפון כדי לשאול שאלות הבהרה.
בנוסף אם עשית ממ"נים בקורס אז אתה פחות או יותר יודע על מה הדגש. כדאי להביא אותם לבחינה, לפעמים הנושאים של השאלות חוזרים על עצמם.
וחברם הטובים ביותר של סטודנטים למשפטים - דגלונים. אם עוד לא הכרת אותם, בכל מקום בספר החקיקה או במחברת הבחינה שלך שבו נזכר נושא חשוב, שים דגלון ובו תכתוב מה הנושא. רק לשם הדוגמה: דגלון "חוק החוזים" ודגלונים ל"תום לב", "ביטול חוזה", "חוזה לטובת צד ג'" וכו' - לפי מה שרלוונטי. זה מאוד מקל על ההתמצאות וחוסך הרבה זמן במבחן.
אני מסכימה שלנסות לזכור את כל החוקים בעל פה זה לא יעיל (שלא לומר לא אפשרי...), וגם לא הכרחי אם המבחן בחומר פתוח, אתה יודע להתמצא בחומר, ומבין אותו.
בהצלחה!
לצפיה ב-'דיני תאגידים(חברות)'
דיני תאגידים(חברות)
08/08/2019 | 13:18
55
שלום,
רציתי לדעת אם יש כאן סטודנט שנה ב או ג שסיים את קורס דיני תאגידים בציון טוב ויכול לעזור לי בכמה שאלות?
לצפיה ב-'לימודי משפטים'
לימודי משפטים
31/07/2019 | 14:56
77
האם יש לימודי משפטים לגיל השלישי, מה הדרישות ותנאי קבלה

ובאיזה מסגרות ומיקום.
לצפיה ב-'לימודי משפטים לאחר לימודי תואר ראשון'
לימודי משפטים לאחר לימודי תואר ראשון
04/07/2019 | 11:48
5
102
שלום, אני מסיים בערך עוד שנה תואר ראשון, עם ממוצע ציונים גבוה נכון לעכשיו(מקווה שימשיך ככה) וחשבתי להתחיל לימודי תואר ראשון במשפטים לאחר התואר הראשון הזה. חשבתי על מכללה בגלל שאני עובד במשרה מלאה(כרגע לומד בפתוחה) ויש לי מספר שאלות:
1. אני מעוניין לדעת האם יש במכללות הפרטיות מלגות על בסיס נתוני קבלה גם מתואר קודם ולא רק פסיכומטרי(למרות שיש לי גם פסיכומטרי לא נמוך, אבל עשיתי אותו לפני הרבה שנים ולא יודע אם הוא בתוקף)? איך זה בדרך כלל עובד לכאלה שבאים עם תואר ראשון והאם יש פה מישהו שעבר מסלול דומה ויכול לחוות דעתו?
2. האם נראה לכם ריאלי לכוון בכל זאת גבוה יותר וללמוד באוניברסיטה כאשר אני כאמור עובד משרה מלאה? השאלה הגדולה היא בעיקר אם יש אפשרות ללמוד את החומר לבד בבית או שחשוב להופיע לשיעורים כדי להבין משהו ואז יהיה לי יותר קל ללמוד לימודי ערב במכללה מאשר ללמוד כל יום באוניברסיטה מה שפשוט לא יתאפשר.
3. עוד לא החלטתי האם ארצה לעסוק בעריכת דין או פשוט לקבל ידע משפטי והבנתי שישנו גם תואר שני במשפטים ללא משפטנים(שנלמד גם בבר אילן וגם במכללות פרטיות). האם התואר הזה תורם באיזשהו ידע(ברור לי שלא אוכל לעסוק בעריכת דין) והבנת חוקים וחוזים למיניהם או שהוא מאותם התארים השניים הממוצאים שמעבר לשם המפוצץ אין בו כלום?

תודה לעונים

לצפיה ב-'לגבי השאלה השנייה'
לגבי השאלה השנייה
05/07/2019 | 21:23
1
82
הבעיה היא שיש קורסים, בעיקר בשנה א', שבהם הנוכחות היא חובה (לפחות באוניברסיטאות), ואז זה בעייתי לעבוד במשרה מלאה, אלא אם כן תמצא משרה עם משמרות.
מבחינת היכולת ללמוד לבד בבית, בהחלט מדובר בתואר שניתן ללמוד לבד בתנאי שתמצא חברים טובים שיכתבו מחברות טובות.
לצפיה ב-'תודה, גם לדעת שאוניברסיטה עלולה לא להתאים זה חשוב'
תודה, גם לדעת שאוניברסיטה עלולה לא להתאים זה חשוב
07/07/2019 | 00:56
33
לצפיה ב-'בהמשך לשאלות אלו...'
בהמשך לשאלות אלו...
09/07/2019 | 05:42
2
70
ובהנחה ואני לא אלך לאוניברסיטת בגלל אילוצי זמן של משרה מלאה.
איך הרמה של המרכז האקדמי למשפט ועסקים ושל מכללת שערי משפט? מישהו יכול לחוות דיעה עליהם?
לצפיה ב-'המכללות האלה מדורגות נמוך'
המכללות האלה מדורגות נמוך
17/07/2019 | 22:48
1
77
השוק קשה, וגם ככה לא קל למצוא התמחות ולהשתלב במקום טוב, אז לעשות את זה ממקום לימודים שפחות מוערך בשוק? לא חכם במיוחד.
האמת? עם יד על הלב, אם המקצוע הזה לא בוער לך מבפנים, הייתי חושבת פעמיים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/08/2019 | 22:52
19
לצפיה ב-'לימודי משפטים במרכז האקדמי בר"ג '
לימודי משפטים במרכז האקדמי בר"ג
24/06/2019 | 16:06
1
57
שלום לכולם,

אשמח לייעוץ בנוגע ללימודים משפטים במרכז האקדמי בר"ג.. יש כאן בנמצא מישהו שלמד משפטים ושילב עבודה במשרה מלאה תוך כדי?? 
כמו כן, אשמח לדעת איך הרמה האקדמית שם..

תודה
לצפיה ב-'יודעת שיש להם לימודי ערב'
יודעת שיש להם לימודי ערב
25/06/2019 | 19:44
49
שמאפשרים להמשיך לעבוד במשרה מלאה אבל בואי.. לימודי משפטים זה עדיין לימודי משפטים וצריך להשקיע כדי לעמוד בדרישות התואר, אי אפשר לברוח מזה. חוץ מזה סגל המרצים איכותי ואני יודעת גם שמסלולי הלימוד מתכתבים עם מה שקורה בשוק ופחות נשענים על תיאוריות ושיטות לימוד ישנות. מניחה שאת מבינה בעצמך את הפלוסים של זה.
לצפיה ב-'קורס קדם משפטים בבר אילן'
קורס קדם משפטים בבר אילן
26/05/2019 | 15:59
64
שלום,

אשמח לדעת האם מישהו עבר קורס קדם משפטים בבר אילן ויכול לפרט לי עליו.
אני מעוניינת להתחיל בשנת הלימודים הקרובה את התואר והאופציות הן או להיבחן שוב בפסיכומטרי או לעבור את הקורס הזה .
מה עדיף?
לצפיה ב-'מכתב לוועדת חריגים במכללת ספיר'
מכתב לוועדת חריגים במכללת ספיר
20/05/2019 | 15:56
1
73
חלק מתהליך הרישום במכללה הוא לכתוב מכתב לוועדה עד 500 מילים . מה בדיוק צריך להיות כתוב שם ? בגדול הבנתי את הרעיון , אבל אשמח אם יכוונו אותי ספציפית על מה לתת  דגש  , במיוחד כאלה שלומדים שם והיו צריכים להגיש מכתב כזה.  פשוט לא רוצה מצב שבו אני נופל דווקא על המכתב הזה. כי בשאר התנאים אני עומד.
לצפיה ב-'מאחלת לך בהצלחה'
מאחלת לך בהצלחה
25/06/2019 | 20:01
41
אבל לא הייתי תולה במכתב הזה יותר מדי ספקות לצערי.
לצפיה ב-'מבחן הסמכה במועד המיוחד 30.4.19'
מבחן הסמכה במועד המיוחד 30.4.19
08/05/2019 | 08:32
53
האם השגות וערערים שמתקבלים יכולים להיטיב גם עם שאר הנבחנים "במטלות הכתיבה" או שמא שינוי בציון במטלת הכתיבה תלוי רק בערר אינדבידואלי?

תודה
לצפיה ב-'לימודי משפטים במכללה למנהל'
לימודי משפטים במכללה למנהל
25/03/2019 | 13:47
1
107
החלטתי שאני מעוניין ללמוד משפטים.
בן 30, עבדתי כמנהל ארכיב בבנק כמה שנים טובות.
ממוצע הבגרויות שלי 70 ואני ללא פסיכומטרי מה שכבר פוסל אותי מלהיתקבל לאוניברסיטת תא.
האופציה הבאה שלי היא מכללה למנהל. ראיתי שאחוז המעבר במבחני לשכה זה 50 אחוז. שבייחס לשער המכללה זה עוד סביר.
רציתי לשמוע דעתכם לגבי המכללה?

מניסיונכם יש דרכים לזכות במלגות?
לצפיה ב-'המכללה למנהל'
המכללה למנהל
09/04/2019 | 02:34
106
נחשבת אחת משתי המכללות המובילות יחד עם הבינתחומי, לכן אם לא אוניברסיטה ולא הבינתחומי, זו הבחירה המתבקשת הבאה אם מתאים מבחינת מיקום ומערכת שעות.
לצפיה ב-'טפסים לביטוח לאומי'
טפסים לביטוח לאומי
12/03/2019 | 16:45
55
בשעה טובה סיימתי התמחות.
התחלתי לחתום בלשכה ובמקביל הגשתי תביעה ליטוח לאומי.
ניתן להגיש כמכתב סיום עבודה את מכתב גמר ההתמחות שהמאמן חתם עליו?
לצפיה ב-'אישור התמחות במשרד פרטי'
אישור התמחות במשרד פרטי
11/03/2019 | 15:55
75
כמה זה קריטי להוציא אישור התמחות בזמן?
אסביר את כוונתי.. נניח שאני מתחילה התמחות במרץ, ואני לא מקבלת אישור התמחות עד אפריל אז בהנחה שזה לא יחול רטרואקטיבית, לא ייחשב לי חודש מרץ כחודש של התמחות, אבל אני שואלת רק מנקודת המבט של המשרד שאצלו אני עתידה להתמחות (משרד פרטי גדול). כמה זה קריטי לו שאוציא אישור התמחות כבר בשבוע הראשון שלי שם? האם יעיפו אותי מההתמחות אם אוכל להוציא אישור התמחות רק חודש לאחר מכן? (למשל, כי יהיו חסרים לי יותר משני ציונים וכדומה).. ממש אודה לכל פיסת מידע בעניין הזה.. 
לצפיה ב-'זהירות! מי שנרשם למכללה, שם כספו וזמנו על קרן הצבי.'
זהירות! מי שנרשם למכללה, שם כספו וזמנו על קרן הצבי.
10/03/2019 | 09:03
128
וזאת נוכח אחוזי המעבר הנמוכים של בוגרי המכללות בבחינת ההסמכה של הלשכה. כל מה שמעניין את המכללות, זה שהקופה שלהם תדפוק טוב.

חבל על הזמן שלכם ועל הכסף הרב שתשקיעו בלימודים שירדו לטימיון. מנעו מעצמכם מפח נפש עצום בסוף הלימודים. 

לצפיה ב-'האם נבחן בבחינות הלשכה זכאי להבטחת הכנסה?'
האם נבחן בבחינות הלשכה זכאי להבטחת הכנסה?
04/03/2019 | 19:28
1
83
לפי אתר הביטוח הלאומי מי שלומד כאמור אינו זכאי בתקופה של חודשיים טרם הבחינה. אם אני מצהיר שאיני עובד בשל הכנה לבחינות לשכת עוה"ד בתקופה ארוכה יותר מחודשיים אני זכאי עבור אותה תקופה עד למועד של חודשיים לפני הבחינה?

תודה רבה לעונים,
לצפיה ב-'כן.'
כן.
10/03/2019 | 09:04
24
לצפיה ב-'בחירת מכללה ללימודי ערב ב משפטים'
בחירת מכללה ללימודי ערב ב משפטים
26/02/2019 | 23:14
75
שלום לכולם. אני החלטתי ללמוד תואר א' במשפטים כתוספת למקצוע שלי, והיות ואני עובד משרה מלאה אני חייב לבחור תכנית לימודי לילה. היו לי פגישות יעוץ ב-4 מכללות, ונראה לי שנשארתי עם 2 אפשריות - שערי משפט בהוד השרון, והקריה האקדמאית קרית אונו. אחד השיקולים הוא ריכוז ימי הלימוד ל-2 מפגשים שבועיים ושני המוסדות האלה עונים על קריטיריון זה. השאלה שלי, אם מישהו יכלול לתת לי חוו"ד לגבי 2 המכללות מבחינת איכות ורמת הלימוד, המרצים וכו'? כל מידע מניסיון אישי יעזור לי להחליט......

בברכה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה